Для майбутніх мам (8)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем tanchyk, 16 Березень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Дівчата, поможіть. Почало вранці боліти горло не сильно, ломимть кості і вже маю 37,5 температуру. Що робити? В мене паніка!
     
  2. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Те саме! Наслухалась про нього вже в ПБ і щоб в понеділок до нього не попасти ми народились:radist::radist::radist:
     
  3. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Не панікувати це точно. Бажано проконсультуватись з лікарем, але якщо нема можливості то народні методи точно не зашкодять. Заритьсь в ліжко, чаї з медом і лимоном, мені від горла дуже допомагало полоскання розчином прополісу на спирту, тут з дівчат хтось порадив: чайна ложка розчину на пів склянки теплої води і так що 2 години.
     
  4. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Сьогодні відчула якісь дивні відчуття.... в області пупка якісь спазми час від часу...незнаю чи то наше мале так вітається чи щось інакше...
     
  5. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дівчата, дякую вам всім за відгуки про Маркіна! Не піду до нього точно! :girl_haha:
     
  6. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    дівчата, в мене вже 38,8 нічим не збивається, п"ю малину, липу, лимон іт.д. На швидкій сказали випити анальгін. Що скажете?
     
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    пила мефаламінову..навіть на ранніх термінах 10-11 тижнів...а що анальгін температуру збиває?
     
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Я коли їхала в дорогу, вишукувала що б то взяти про всяк випадок від температури, то в неті вичитала, що найменш шкідливим є парацетамол.
    Ще вроді вібрукол.
    Анальгін теж має жарознижувальну дію, але він більше від болі, а не від температури...

    Ну і не панікуй, на такому терміні як в тебе, температура висока не дуже вже шкодить дитині. Головне, щоб вона довго не трималась.
    Пробуй може ще народні методи?
    Обтирай ноги, руки водою з оцтом або соком лимона. Можна такий компрес на голову зробити. Багато пий.
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    яка пропорція води з оцтом?
     
  10. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    та десь 50/50. Протирають долоні, ступні, під колінами, ліктьові згини.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Тань, в пологовому лікарі колись моїй хорошій знайомій у такому випадку казали вколоти анальгін з дімедролом. Тобто температура 39 для вагітної є більш небезпечна, ніж той укол ( але пропорцію для вагітних треба уточняти- вона трішки інша.) Якщо маєш гінеколога, з яким консультуєшся- подзвони йому.Або передзвони у приймальню пологовогоі попроси консультацію чергового лікаря
     
  12. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Tanchyk, нехай швидка приіде до вас і самі дадуть вам те, що треба. Ви ж вагітна, вони б самі мали приіхати, а не розказувати по телефону, що Вам пити... А на рахунок ліків, то Панадол збиває (в нього входить парацетамол). Я б радила Вам все ж таки викликати швидку додому, на якому терміні Ви б не були, температура все-одно шкідлива доя малечі...
     
  13. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    І мені так казали. На 30 тижні довелось пити, Т була 39, але я здається пила дитячий.
    Але не забудьте що то вечір, обов"язково ще консольтуйтеся з лікарем. Швидкого одужання.
     
  14. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Там різниця полягає тільки в дозуванні.
    Ой, саме слово дімедрол викликає в мене шось таке негативне. То ж практично наркотик. Та і в інструкції пише, що не рекомендовано вагітним, особливо в ІІІ триместрі.
    Хіба може дійсно від пропорцій все залежить...
     
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

     
  16. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Власне, що на ранніх термінах якраз висока температура є небезпечною. Закладаються всі органи, системи.
    А вже пізніше, то не так страшно. Звісно в межах розумного. Як довго не падає за допомогою народних методів, тоді так, ліки...
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    от власне,якщо і далі піднімається,то краще таки випити ліки, бо то,як на мене, менш небезпечно,аніж 39 і вище...
     
  18. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дівчата, на будь-якому терміні, будь-яка температура є небезпечною для дитини. При температурі піднімається температура усього тіла, і навколоплідних вод теж, і дитина плаває вже не в комфортному середовищі, а в бульоні...
    Викличте швидку, хай вколять ліки. Термін великий та й одноразове вживання ліків не повпливає шкідливо на маля.
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Ну я не лікар, висловила лише думку, яку чула від свого лікаря.
    Тому не претендую на істину.
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    не зовсім. Моїй знайомій лікар з пологового це говорила у 35-36 тижнів. Висока температура впливає на згущення крові. А це- небезпечно для плоду
     
Статус теми:
Закрита.