Волосся сивіє і лисіє, що робити

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Олег, 28 Серпень 2013.

  1. Олег

    Олег New Member

    В мене така проблема мені 31 рік ,а в мене 70-80 % волося вже сиве і також голова лисіє ,підкажіть ,що це може бути, що робити до кого звертатися.
     
  2. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Волосся сивіє і лисіє, що робити

    Спадковість.
    Що робити? Боротися.
    Сивину затушовувати (в салонах це можна зробити), випадіння можна трохи призупинити своєчасним лікуванням (в трихолога в клініці або в спеціалізованих салонах).
     
  3. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Волосся сивіє і лисіє, що робити

    Якраз на вихідних коліжанка розповідала, що у батька, який добряче посивів, знову почало рости темне волосся після курсу процедур на лежанках з бджолами. Достовірність методу стверджувати не можу.
    Мій чоловік теж сивіє, хоча ще й дуже молодий. Тут 100% спадковість, бо мама його теж посивіла у 28 років:girl_sad:.
     
  4. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Волосся сивіє і лисіє, що робити

    От хто б що не казав, а я раджу Антиседин. В мене тато у Вашому віці теж був сивий, я йому зі своєї першої зарплатні (коли то було, ще клас 10 :) ) запрезентувала Антиседин. Відтоді користується і то доволі успішно, головне робити все так як пише в інструкції - 2 тижні користуватися день-у-день, потім просто підтримувати ефект. Зверніть увагу, що купувати краще звичайний, не там якийсь Плюс чи Форте. І результат є - як тільки тато на 2 тижні-місяць забуває за препарат, одразу волосся помітно світлішає.
    А з облисінням можна теж боротися - підіть до лікаря, здайте може аналізи на гормони. З домашніх засобів раджу спиртову настоянку перцю стручкового - капітально ститмулює ріст нових волосин, один час користувалася дуже інтенсивно, в мене потім було море нового волосся.
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Волосся сивіє і лисіє, що робити

    Мій тато нею користувався, дійсно допомагає, волосся в ділянці де починалась лисина стало густіше. Повністю лисина не заросла, але ж йому вже 69 років
     
  6. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Волосся сивіє і лисіє, що робити

    Деакура- препарат проти алопеції (облисіння). Дуже гарно стимулює ріст волосся і суттєво зменшує його випадіння.
     
  7. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Волосся сивіє і лисіє, що робити

    а можна детальніше як її використовувати? чи розводити, як часто наносити, скільки тримати?
     
  8. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Волосся сивіє і лисіє, що робити

    сивина прикрашає муЖчину, тому проблеми взагалі не бачу. :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Волосся сивіє і лисіє, що робити

     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Щодо алопеції, маю знайому з такою хворобою, яка чим тільки не лікувалася, спеціальні курси лікування призначали, жодні ампули не допомагали тільки тому, що шкіра на тих місцях стає, немов після рубця, і зараз лікування хоч трохи дало результат, бо всі ці ліки перестали втирати, а колять підшкірно прямо в ті залисинки.
    І від неї дізналася про такий маскувальний засіб, як спрей для загущування волосся x-tra hair, багато є фото в неті до і після, молоді люди також використовують, особливо хлопці з залисинами на лобі. Вперше таке бачила, дійсно не відрізниш від справжнього волосся, але все одно це проблему не вирішує до кінця.
     
  11. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Волосся сивіє і лисіє, що робити

    Та яка проблема! Мій чоловік це все вирішив, вибравши зачіску "під Яму". І мені так дуже подобається :). Не піддавайтеся комплексам - навпаки треба робити так "ніби і задумано".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Марія М

    Марія М New Member

    Доброго дня! А як діє цей препарат? Лисі плямки заростають?. 4-рьох місячному племіннику поставили діагнос алопеція (у Львові в Інтерсоно).
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2016 ---
    Доброго дня! 4-рьох місячному племіннику теж поставили діагнос алопеція (у Львові в Інтерсоно). Чи може Ваша знайома щось порадити? Де можна проконсультуватись з хорошим трихологом чи дерматологом, чи імунологом, напишіть, будь ласка.
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Лікування було в Рівному, там досить серйозні препапати застосовувалися (кололи + лампи якісь), результат такий собі, слабкий, і ще кожного року треба повторювати, постійне користування міноксом (це все для дорослої людини). У Львові без поняття, де таке роблять, на жаль (ще й для такої маленької дитини)...
     
  14. Марія М

    Марія М New Member

    А поставили діагноз Алопеція? Якщо так, то не визначали чи то генетичне, чи набуте? Просто батько хлопчика в дитинстві впав з висоти, дуже перелякався, і після того почало випадати волосся, але до того ні в кого таких проблем не було і нема. А зараз в дитини лисі плямки появились.
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Так, андрогенна алопеція, з'явилася вже в дорослому віці (після 40 років). Лікування гормональне.
     
  16. vyshenka_6

    vyshenka_6 New Member

    Знаю,якщо волося випадає-бракує вітаміну D!
     
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ну якщо так активно випадає,то тут не тільки віт.Д бракує.В організмі,якісь конкретні неполадки.І тут потрібно терміново звертатись до спеціаліста,який складе нормальний комплекс боротьби з цією проблемою.І то чим швидше,тим краще.!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. vyshenka_6

    vyshenka_6 New Member

    Так,повнісю згідна!Але вітамін D також помагає.
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    вітаміну Д найбільше міститься в печінці, сметані, маслі, яйцях, вершках
     
  20. NikysiaD

    NikysiaD New Member

    Працюю з такими людьми. Є три основні причини облисіння:1- Стрес! 2-Хвороба імунної системи,де імунка відкидає волосся,як інородне тіло, ради майже нема!Нажаль!3-інфекційні захворювання,екземи,кліщі,лишаї-це лікується.Кого цікавить пишіть в ПП.
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2017 ---
    З тим що швидше до спеціаліста- згідна.Але вітамін Д ,нажаль далеко не завжди помагає.Терміну для виправлення ситуації- пів-року.Інакше затягаетья цибулина м*язом і все...
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2017