Високий тиск

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Олег, 29 Серпень 2013.

  1. Олег

    Олег New Member

    Підкажіть, що можна прийняти від високого тиску, тиск піднявся до 140-100
     
  2. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск

    Зверніться до лікарів. Подзвоніть на швидку, можуть по телефону проконсультувати. Треба знати ситуацію, анамнез.
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск

    Енап, Каптопрес, Адельфан, Каптоприл... дози за рекомендацією лікаря. Не займайтесь самолікуванням.
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск

    Можете попробувати "Хартил" (при лікуванні ним підтримує нормальний тиск) або "Раунатин" (але прочитайте інструкцію, дозування, протипокази). Деколи допомагає но-шпа, серцеві краплі і попарити ноги в гарячій воді (це швидко знижує тиск).
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Високий тиск

    В такому молодому віці не мав би так підніматись тиск. Дійсно краще звернутись до лікаря, щоб знайти причину
     
  6. kalynka

    kalynka New Member

    Відповідь: Високий тиск

    В мене тиск "скакав" під час вагітності в після родів-дібазол колола.
     
  7. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск

    Вважаю доцільним закрити тему, щоб начитавшись вумних "порад" ніхто не наробив собі біди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. okmarta

    okmarta New Member

    Відповідь: Високий тиск

    насамперед, не займатися самолікуванням.Зверніться до кардіолога. Тут, на форумі, є чимало порад щодо фахівців. Від себе, як від гіпертоніка "зі стажем" раджу обласну лікарню (медінститут) терапію. лікар Лещук О.Б. Йому вдається "вгамовувати" мій тиск, який іноді доходить до 200/120. Не затягуйте!
     
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Високий тиск

    Не знайшла відповідної теми, тому пишу тут. Так як тема про тиск, то мене цікавить яким саме тонометром Ви користуєтесь?
    Який краще купувати механічний, електричний чи напівелектричний? І якому виробнику надаєте перевагу?
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Високий тиск

    Найкраще_________
     
  11. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Високий тиск

    А людина сама собі зможе виміряти тиск механічним тонометром?
     
  12. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск

    Якщо прилаштуватись зручно, то можна. Я так роблю (коли мені є в тому потреба, а нікого з вміючих немає). Головне витримати рівень - рука/рівень серця/тискомір. Спочатку одягаю манжету, потім вже прикладаю слухавку і ін. рукою накачую грушу, відпускаю, слухаю... оцінюю.
     
  13. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Високий тиск

    А якій фірмі надаєте перевагу?
    Продають бачу в аптеках найбільше Microlife та Gamma.
     
  14. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск


    Маю ще такий "трохи старий" і не закордонний, єдина вимога, щоб груша мала ніпель, а не крутилась ціла муфта чи як там та штука називається навколо верху груші. То така моя вимога. Декому і без ніпеля альо, а мені не подобається, краще вдається плавно спускати повітря. Маю ще в парі ел. напівавтомат ЦІТІЗЕН, то дуже навіть не поганий. Але з досвіду похибка у ньому є, і як є потреба виміряти тиск так добре (гіпертонічний криз, маю бабу стареньку), то волію це робити механічним, бо точніше і чіткіше чую початок ударів.
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2014
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск

    Моя бабуся має електронний, їй важливо щоб сам поміряв і вголос говорив результат (у неї фірми AND), задоволена. А чоловік купив механічний Мікролайф, сам може собі тиск поміряти, і хороша лікарка радила брати саме звичайний механічний, бо він надійніше і точніше міряє. Ми якось звірили покази між ними, то таке враження, що електронний трохи завищує показники, але загалом два хороші.
     
  16. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск

    в мене тої фірми. там слухавка відразу прилаштована до того манжету. сама собі міряю. а ще тонометр цієї фірми є в батьків, свекрів і діда. то всі довольні, не ламався, хоч у всіх вже довго служить.
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск

    у мами теж механічний, ну щоб не збрехати мабуть більше років семи вже точно...теж мікролайф, проблем не було, тільки батарейки міняє періодично...зараз теж планую брати подібний, але побоююсь, що якість може бути гірша ніж тоді робили...
     
  18. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Високий тиск

    А в механічному також потрібні батарейки? Я щось думала що він без...
    Ой, а я вже заплуталась у виборі. От походила по аптеках і майже всі консультанти радять брати напівелектричний. Кажуть, що не всі можуть самі в себе чути пульс механічним. А я хочу для мами купити, то боюсь що так і буде.
     
  19. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск

    Якщо для старшої людини то те, що консультанти радять видається мені найкращим. Бо в користуванні той апарат простий: надів манжету, натиснув кнопку, автомат накачав повітря, плавно спустив, користувач на моніторі/таблі побачив показники верхньої систоли, нижньої ще й кількість ударів пульсу, виключив. Швидко, а головне просто в користуванні. Ну і такий варіант по ціні буде прийнятним, бо він звичайно дорожчий від механічного, але дешевший від електронного повністю автоматичного.
    Саме такий надбала своїм домашнім, можуть кожен день користуватись тим апаратом, а як є необхідність то застусовується ще й МТ (для точності), в крайніх випадках.
     
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Високий тиск

    Вибачайте, не те трохи написала, мала на увазі такий апарат (https://www.google.com.ua/search?q=...2Ftonometry%2Fmicrolife%2Fbp3as12.php;400;413), але він напівелектронний.
    Дякую, що доречно зауважили)))