проблеми з судинами

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Rostok, 3 Вересень 2013.

  1. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Порадьте хорошого спеціаліста для мами
     
  2. Rantka

    Rantka New Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    Знайшли? теж шукаю.
     
  3. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    ні, ніхто не відізвався(((
     
  4. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    І мені потрібно для мами. По судинах невропатолог, чи як?
    Дуже прошу, допоможіть-підкажіть...
     
  5. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    маю одну лікарку, можу порадити, якщо конкретно невропатолог. Ми в неї пролікувались курс.. Але все таки мамі треба вужчого спеціаліста чи як - не знаю. Бо невропатолог і судинний спец. , то певно не то саме.. Що саме непокоїть?
     
  6. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    Тижня 3 тому мама пролікувалась на Огієнка. У неї часто паморочилось в голові + давній діагноз вегето-судинна дистонія.
    Після повернення буквально за кілька днів їй стало гірше: загальна дизорієнтація як в просторі так і в думках.
    Як я розумію то з судинами проблема.
     
  7. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    От в тому і проблема.
    Саме захворювання дуже обширне, захоплює недомагання із різних областей медицини. А ще є таке поняття, коли людина перебуває у процесі лікування і по закінченні його у неї наступає погіршення і за тим покращення. Тобто організм насичується лікуванням і медикаментами (відповідно змучується), а потім є процес відновлення. Це часто зачіпає як раз лікування щодо неврології. Та тут не обов"язково є саме судинна проблема (відносно згаданої хвороби), може бути й потрібна (необхідна) консультація - терапевта, невропатолога і кардіолога.
     
  8. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    а УЗД на судини робили? і ще, МРТ саме на шийні хребці чи робили, бо подумую, що таки треба зробити...хоча ніхто з лікарів не заікнувся про це. Перешарили вже всіх лікарів починаючи від гастроентеролога, гінеколога, кардіолога, і закінчили невропатологом. Поки тривав курс лікування, то більш-менш терпимо, а коли починається зміна погоди чи різкі перепади тиску в атмосфері.. Фсьо - труба((

    ---------- Додано в 16:46 ---------- Попередній допис був написаний в 16:44 ----------

    він в нас не наблюдається. Курс закінчили ще в червні
     
  9. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    Врача не посоветую, но может обратите внимание на такой вариант. У бабушки было подобное - то ли кружилась голова, то ли потеря ориентации - пройтись сама не могла совсем. Долго лечилась она у невропатологов (тк у неё в добавок мигрени всю жизнь). Так вот в результате скитаний по врачам попала она к ЛОРу. Оказалось, что были проблемы с ухом и с вестибулярным аппаратом. Пролечили долго и сейчас практически нет дезориентации.
     
  10. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    Те саме мама говорить. Та за ті 3 тижні не бачу аніякого покращення. лиш гірше стає.
    Під час лікування мама питалася в лікаря про це. Сказав, що "не бачить в тому потреби".
    Якщо узд судин можна зробити без направлення, то все рівно має подивитись спеціаліст. Мрт, як я розумію, без направлення не зроблять.
     
  11. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    маю подібну ситуацію після пологів,рекомендують мені хорошого невропатолога в лікарні на Топольній.там же можна МРТ зробити але тільки з попереднім записом.Наразі ще не вибралася до нього але піду однозначно.
     
  12. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    роблять, просто коштує набагаато більше. І власне б спеціаліста знайти, щоб правильно все прочитав.. От і шукаю((

    ---------- Додано в 20:49 ---------- Попередній допис був написаний в 20:46 ----------

    розкажете потім
     
  13. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    Я робила в Чорнобильській, то там лікарка все і прочитала, і мені все показала на моніторі.
    Я лікуюсь в Сихівській поліклініці, то невролог зразу ж після скарг направила на рентген шийного відділу, на узд судин, ехо і ще щось, не памятаю точно. Ті 3 останні обстеження роблять в діагностичному (з направленням безкоштовно).
    А потім вже по результатах рентгену невролог сказала, що необідно мрт.
     
  14. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    добре,але наразі мені допомогло 10 сеансів масажу.то поки масаж робила взагалі забула що маю таку проблему а зараз то десь колись.
     
  15. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

     
  16. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    а в кого саме, бо ми також підходили в Сихові?
     
  17. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    Мені здається, на Топольній МРТ не роблять, лише КТ. Принаймі, ранійше точно не робили. А от в Чорнобильській лікарні точно є МРТ.

    ---------- Додано в 11:18 ---------- Попередній допис був написаний в 11:15 ----------

    Ми на Топольній колись були в невропатолога Юрчак - такий чорнявий, з борідкою. Ніби адекватний
     
  18. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    взагалі флеболог

    а по судинах мозку - невропатолог

    ---------- Додано в 11:25 ---------- Попередній допис був написаний в 11:22 ----------

    можна робити масаж, якщо нема підвищеного тиску

    це лікар мав теж сказати
     
  19. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    Мені також казали, що МРТ є лише в Чорнобильській і в 8-ій лікарні.

    І також коли не болить голова... внутрічерепний тиск..
    Лікарка сказала ні в якому разі масаж, коли щось турбує.

    Я попала на прийом до Сандурської, то вже до неї і ходжу. Ніби нормальна, все пояснила, на обстеження відправила... тепер ще головне покращення.
     
  20. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: проблеми з судинами

    Так так, з масажами треба дуже обережно, як правило допомагають, але і зашкодити можуть