Вартість послуг медсестри

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем slio, 11 Вересень 2013.

  1. slio

    slio Member

    Не знаю куди написати. Тому перенесіть у відповідну тему , якщо така вже існує.
    Мені лікар призначила уколи. Робить мені їх медсестра через день. Живе недалеко від мене, ходить до мене додому. За раз робить два уколи внутрімязево. Коли я запитала скільки я маю їй платити, то почула "скільки дасте". Мене цікавить скільки я маю їй платити. Допоможіть. Скільки зараз це коштує.
     
  2. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Вартість послуг медсестри

    5-7 гривень за укол бере наша сусідка медсестра.на сихові з поліклініки приходила медсестра колоти малого, то сама сказала, що укол коштує 15 грн. може дайте 10 за укол
     
  3. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Вартість послуг медсестри

    Я теж щойно проколола 10 уколів внутрівенно. Дала 100 гр, вважаю це адекватною ціною.
     
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Вартість послуг медсестри

    внутрішньопопочно- думаю пять гривен хватає
     
  5. slio

    slio Member

    Відповідь: Вартість послуг медсестри

    Дівчата, дуже дякую. Тому що хочеться заплатити адекватну ціну, аби людина погодилась і ще прийти, якщо буде треба в майбутньому.
     
  6. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Вартість послуг медсестри

    а ви уявіть за скільки би хотіли приходити ви:) я особисто завжди говорила що в кінці розрахуюсь і за 10 приходів давала 100 грн і чоколяду або пачку кави, на допомогу вона завжди відкликалась. чоколядка або кава робить стосунки набагато міцнішими:d23:
     
  7. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Цікавлять теперішні розцінки уколів якщо м/с приходить колоти додому внутрішньом'язево.Дякую.
     
  8. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    А скільки коштує крапельницю поставити?
     
  9. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    наша м/с сказала – за укол 5 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. varschavcka

    varschavcka Well-Known Member

    До свекрухи приходила медсестра, то казала дати їй 10 грн за укол.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    уколи внутрішньом’язево?
     
  12. varschavcka

    varschavcka Well-Known Member

    Так і ще в вену колола.
     
  13. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    то це було за кожен укол по 10 грн?
    Я ще розумію за укол у вену 10 грн, а за внутрім’язево - 10 грн, то трохи забагато (імхо)
     
  14. varschavcka

    varschavcka Well-Known Member

    То вона сказала що укол 10 грн, а які саме, не скажу. Сверуха давала їй 200 грн за 10 днів, то вона 100 грн віддала назад, бо вона деколи приходила додому, а пару раз свекруха ходила в амбулаторію.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Ну то це вже суттєво міняє картину.