Емболізація маткових артерій.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Яруська, 18 Вересень 2013.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Цікавить чи хтось зіштовхувався з такою процедурою, як емболізація маткових артерій? Бо перелопативши купу інформації і допитавши лікарів, дійшла до висновку, що це єдина альтернатива хірургічному видаленню міоми матки. Буду вдячна за відгуки.
     
  2. Відповідь: Емболізація маткових артерій.

    теж маю таку проблему і теж думала, що це хороший варіант, але була на консультації у 2 лікарів, 1 лікар в Інтерсоно, сказала, що така процедура не у всіх вдала і не радила цього робити, 2-ий лікар з медінституту, до речі лікарка, яка спеціалізується на таких пухлинах теж сказала, що не завжди та емболізація спрацьовує так, як вони пишуть. Розповіла про декілька випадків, коли стало після неї ще гірше, тому я наразі лишилась того варіанту
     
  3. Irynka rj

    Irynka rj New Member

    Доброго дня! Чи може хтось зараз поділитись досвідом емболізації маткових артерій. Останні коментарі на форумі були у 2013 році. З того часу можливо щось змінилось. В першу чергу цікавить де проводилась така процедура? Скільки часу відтоді минуло та який результат? Орієнтовні ціни на таку операцію у 2018 році?