Продам Чоловічу та жіночу дублянки XXL,S чол.куртку, розм. 54, 2 жіночі пуховики S, L-XL

Тема у розділі 'Одяг', створена користувачем Pesyk, 10 Лютий 2014.

  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Продам зимовий одяг чоловічий та жіночий, яким нам вже актуальний, одяг не носимо, відповідно шкода, щоб залежувався в шафі.

    1. Чоловічу натуральну дублянку, гарний коричневий колір, розмір XXL. Стан відмінний. Ціна - 1300 грн. (ТОРГ)
    [​IMG][​IMG]


    2. Чоловіча класична чорна куртка. Стан відмінний, одягалась 2 рази.
    Розмір 54. Може бути як демісезонна, так і зимова, є утеплена підкладка, яка знімається. Ціна -350 грн (торг)
    [​IMG][​IMG]

    3. Зимове пальто - пуховик Jil Sander, комір - хутро кролика, розмір S, відходила 1 сезон, без жодних дефектів. Ціна - 600 грн (ТОРГ, реальному покупцю зроблю знижку)
    [​IMG][​IMG]

    4. Куртка зимова, розмір L, XL. Стан нової. Гарний шоколодно-коричневий колір. Дуже легенька, тепла. Ціна - 300 грн. Мені завелика.
    [​IMG][​IMG]

    5. Жіноча натуральна дублянка. Вказаний розмір S, хоча думаю підійде і на біьший розмір, заміри можу написати в ПП. Нормальний стан, є незначні потертості (можу скинути додаткові фото). Ціна - 700 грн. (ТОРГ)
    [​IMG][​IMG]

    На все можливий гарний торг, звертайтесь.
    Можу детальніші фото скинути на мейл.
    Дивитись в Рясне, чи по домовленості.
     
  2. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Чоловічу та жіночу дублянки XXL,S чол.куртку, розм. 54, 2 жіночі пуховики

    Нова ціна 630 грн!
     
  3. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Чоловічу та жіночу дублянки XXL,S чол.куртку, розм. 54, 2 жіночі пуховики

    Нова ціна 1150 грн. В ідеальному стані.
     
  4. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Чоловічу та жіночу дублянки XXL,S чол.куртку, розм. 54, 2 жіночі пуховики

    Продано. Дякую

    Інші позиції актуальні, запитуйте)