Боремося зі стріями

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Epica, 24 Квітень 2014.

  1. Epica

    Epica New Member

    Дівчата, будь ласка, підкажіть чим боретеся із застарілими стріями. Хто що використовував і на скільки ефективно
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Боремося зі стріями

    Маю на ногах і на грудях, багато перепробувала кремів і тд, не помогло. Єдине що чуть дало ефект то втирачка від Palmers там масло какао і ше щось там, і масаж з олійками кориці, анісу і всякого іншого. То ті шо були не глибокі стали менш помітні, а глибокі так і лишились...
     
  3. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: Боремося зі стріями

    Я вичитала в неті, що кокосове масло допомагає, купила масло, але ще не користувалась на розтяжках, мазала поки що тільки шию, бо перша складка на шиї утворилась, результатом задоволена, коли візьмусь за розтяжки, то відпишусь про результат.
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Боремося зі стріями

    Яке саме масло, де брали?
     
  5. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Боремося зі стріями

    І мені цікаво..
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Боремося зі стріями

    Знайшла про боротьбу з розтяжками.
    Вся стаття
     
  7. gamma

    gamma Well-Known Member

    Відповідь: Боремося зі стріями

    Особисто мені допомогла оливкова олія. Тонші розтяжки практично пропали а ширші стали набагато менш помітні. Але мастилася я довго - пів року щодня ввечері після душу. Інколи оливкову олію чергувала з мигдальною.
     
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Відповідь: Боремося зі стріями

    Рекомендую оливкову олію та какао-масло. Втирала зранку і перед сном. За 4-5 місяців - не видно. В мене були не глибокі.
     
  9. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Боремося зі стріями

    Я зараз випробовую крем з мумійо і легші розтяжки чуть зменшились а деякі зникли а глибокі ну дуууже помітні