Продам 5 чудових суконь 34-36 розміру

Тема у розділі 'Одяг', створена користувачем Judice, 14 Травень 2014.

  1. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    1. Сукня ROCO, розмір 36, приємний морквяно-молочний колір, стан нової. Куплена на Південному за 300 грн, одягнена аж 1 раз, мені не дуже підходить за зростом (1,60, талія не на місці). Тканина тягнеться, склад: 60% віскоза, 35% еластин, 5% еластан. Заміри (півобхват): груди 40, талія 34, довжина 85, довжина від плеча до талії 38,5. Ціна 200 грн.
    [​IMG]
    2. Моя велика любофф  Яскраво-червона сукня Ekspress Stretch, розмір 34-36, стан ідеальний. Тканина – цупкий стрейч. Можу довго вихваляти цю сукню: якість неймовірна, дуже акуратно пошита, шовчик до шовчика, гарно виструнчує фігуру, прекрасно носиться та переться. Отримала не один десяток компліментів у цій сукні, особливо коли була блондинкою. Відрізне по талії, ззаду V-виріз. Одягнена до 6-7 разів на оказії типу весілля чи дн. Носила і з поясками і без. Одним словом – хто купить, той не пошкодує 100%. (вибачте за емоції, але коли йдеться про сукні – я така :) Продаю, бо маю вже нову любофф  Заміри: груди 39-40, талія 34, довжина 99. Ціна 180 грн.
    [​IMG][​IMG]
    3. Сукня H&M, розмір 34-36, сіро-чорна, неприталена, трішки розширена донизу, стан нової. Тканина – плотний (нетоненький) котоновий трикотаж відмінної якості (я такі тканини обожнюю за незносимість та приємність до тіла :). То мій розмір, але продаю, бо викидаю з гардеробу все чорне (ну не пасує мені :). Сукня класно дивиться з контрастним пояском (на фото – поясок мій, не продається). Заміри: груди 38, довжина 81. Ціна 100 грн.
    [​IMG]
    4. Сукня-сарафан Etam, розмір 8 (36), котон приємного рожевого кольору з симпатичними ненав’язливими паєтками та бісером по верху та низу, новий. Мені великий, бо йде швидше на розмір 10, ніж 8. Купила, бо думала вшити, але мені ліньки)). Заміри: груди 39-40, талія 37, довжина 110. Ціна 90 грн.
    [​IMG]
    5. Сукня Kikiriki, розмір S (34-36),коричнева, стан 5-. Йде по фігурці, тканина тягнеться. Склад не вказаний (на дотик не 100% натуральна, але й не зовсім штучна). Гарно дивиться під гольфик. Заміри груди 37, талія 35, бедра 40, довжина 82. Ціна 80 грн.
    [​IMG]
    Даю міряти додому. Забирати - Тракт Глинянський, центр.
     
  2. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: 5 чудових суконь 34-36 розміру

    Перша позиція - сукня ROCO - 180грн))
     
  3. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: 5 чудових суконь 34-36 розміру

    Сукні з позицій 2 та 3 продано форумляночці. Дякую)
     
  4. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: 5 чудових суконь 34-36 розміру

    Нові ціни:
    1. 160 грн
    4. 80 грн
    5. 70 грн