Азоспермія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем avokado, 25 Серпень 2014.

  1. avokado

    avokado Well-Known Member

    У чоловіка у спермограмі відсутні сперматозоїди. Дуже прошу відгуків тих хто зустрівся з таким діагнозом, які проходили обстеження і яких лікарів радите і чи вдалось таки вилікувати і завагітніти. Дуже вдячна за інфо, бо реву весь день:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  2. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Азоспермія

    На форумі Малеча" е ціла тема про подібні чоловічі хвороби. І пишуть дівчата що певними діями (здоров. спосіб життя, вживання окремих вітамінних препаратів, продуктів бджільництва) вдавалось покращити спермограму. Кажуть, що іі показники у різні дні можуть суттево відрізнятися. Тому не впадайте у відчай
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Азоспермія

    це одиничний аналіз чи здавали і повторний? Повна азоспермія чи є одиничні живі? Причина встановлена ( адже інколи причина є механічною і інколи усувається хірургічним шляхом)? У мене у знайомої в сім ї такий же діагноз. Консультувалися з Мартином ( урологом, не гінекологом), Черепаніним,Воробцем. Призначали їм певні препарати ( хоч казали не особливо обнадіюватися, але пробувати можна), але результати повторних спермограм такі ж. Наразі їм рекомендують штучну інсемінацію донорською спермою ( лікування протягом кількох років результату не дало). Але у них усі результати аналізів початково були як повна азоспермія обструктивного походження. Тобто шансів спочатку не давали .

    Вам зараз треба встановити причину діагнозу
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Азоспермія

    В Польщі роблять пункцію яєчок, якщо лікування не дає результатів.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Азоспермія

    в Києві теж. Отой вищенаведений випадок, там наші урологи направляли ( рекомендували) в київську клініку, робили там пункцію, щоб визначити чи є живі сперматозоїди, але у них і там їх не було виявлено.
     
  6. rose

    rose Member

    Відповідь: Азоспермія

    Та й у Львові роблять
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Азоспермія

    думаю, що вже якісно і у Львові роблять. Бо їм цю процедуру робили 5 років тому і рекомендували тоді ще Київ або Франківськ
     
  8. avokado

    avokado Well-Known Member

    Відповідь: Азоспермія

    Аналіз здавали лише раз, хочемо піти до Воробця на консультацію.
     
  9. LALALA

    LALALA New Member

    Відповідь: Азоспермія

    Такі діагнози в нашій країні люблять роздавати лікарі наліво-направо.Підіть ще до інших лікарів і аналізи здавайте в іншій лабораторії