Хiмiя в лiках

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Komashka, 9 Грудень 2014.

  1. Komashka

    Komashka Active Member

    Я розумiю, що без хiмiї зараз не обходиться жодне лiкарство i жодна косметика. Чи читаєте ви iнструкцiї до лiкiв? Купила собi "звичайний" фестал, який, як каже багато лiкарiв, можна пити роками, i який ну "абсолютно нешкiдливий" i його продають без рецепта. До нього була якась пiдозрiло довга iнструкцiя i виявилось, що крiм багатьох незрозумiлих менi термiнiв там є лаурилсульфат натрiю! Хто менi пояснить що вiн там робить (а крiм того в Омезi i багатьох iнших лiках для травлення?) Вибирати косметику без того всього ми вже вмiємо, а як же лiки?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хiмiя в лiках

    Ну, по своїй суті, усі ліки - то отрута. А синтетичні ліки- в будь-якому випадку- це чужеродні для людського організму хімічні сполуки.І нешкідливих для вічного прийому просто не існує. А лаурил сульфат є допоміжною речовиною у багатьох ліках. І в тому ж Есенціале і в Детралексі, і в Кальцеміні,які мають прийматися тривало.І його роль- виконувати стабілізуючу функцію. Але так- це шкідлива речовина. Проте синтетичних нешкідливих ліків не буває.Побічні ефекти є розписані навіть у найпростіших