Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Веселка, 18 Квітень 2007.

  1. Минулого літа зробила ще 3 дірки у вухах (у медико-косметологічній клініці), мені давно подобалось, коли у вухах кілька сережок. Коли пройшло відведені лікаркою 1,5 місяці, зняла сережки з медичної сталі, якими вуха кололи і вдягла звичайні. Після того виникло легке запалення і я знову вдягла старі (якими колола). Минув місяць, ніби все було добре, та коли вдягла золоті сережки, почалися постійні запалення. Я змінювала різні сережки, ходила до тієї лікарки, мазала мазями з антибіотиками і без, що вона мені виписувала, опромінювали вухо ультрафіолетовим промінням (кварцем), нічого не допомагало. Лікарка лише розводила руками і казала, що мабуть у мене вухо ніякий метал не сприймає (при тому, що з першими дірками, які я зробила років в 12 все нормально на обох вухах). Мені все це набридло і десь місяць тому я зняла сережки, щоб вухо заростало, але запалення не минає.
    Найгірше те, що у мене почалися проблеми з оком і деякі лікарі кажуть, що це може бути пов"язано з запаленням вуха (праве око-праве вухо, воно ж має форму зародка, там багато чутливих точок, які могли пошкодоти).
    Може у когось були подібні проблеми?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    схоже на те, що прокололи у "неправильному" місці....
    чули й не раз...
    щодо зору — якраз через проколювання...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    А туть з мене сміялися на сусідній гілці ....ну не обізяни ми з пальми яким хоч бревно в губу...не обізяни
     
  4. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    Про татушки тут не згадували, але думаю буде в тему... Маю коліжанку, яка заразилась гепатитом В, зробивши одне маленьке тату. По іронії вона і не взнала б про болячку (всі знають що часто буває безсимптомна форма або скрита), але завагітніла ... здала всі необхідні аналізи....

    Так що, дівчата, бережіть себе...
    P.S. мені подобається пірсінг в крилі носа, брові, та сама на це ніколи б не пішла...
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    Правильно кажуть лікарі. Зверніться до лікаря-рефлексотерапевта (голковколювання), можливо, щось порадить.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    "Не мала баба клопоту"- є таке прислівя.

    Веселко, попробуйте срібні кульчики - може допомогти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    не завжди...
    срібло — хороший тест, якщо, наприклад, не дай Боже, нирки чи щось схоже — чорніє....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. young

    young New Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    В тебе може бути алергія на сплав, з якого зроблені сережки..
     
  9. Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    І на золото, і на срібло, і на все інше?
     
  10. Vu_

    Vu_ New Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    у мене вуха також чутливі - окрім золота нічого не можу одягнути, бо починається нагноюватись. ну ще мельхіор біль-менш кілька днів можу поносити. а на решту металів - через 20 хвилин вже з"являється реакція :sad:
    до речі, коли мені прокололи вуха (ще у дит.садку) то вони також довго "гнили".
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Michel

    Michel Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    Быть секс-символом опасно: девушку в бикини легко сглазить
    http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/9/10/35975.htm
     
  12. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    ви такі жіхи розповідаєте...у мене пірсинг у брові...якраз біля ока...тільки сьогодні дивлися на сережки біжутерію...прочитавши цю гілку, собі не придбаю, бо боюся, що загноїться. у мене вуха починають гноїтися, якщо вставляю туди біжутерію, а коли золото - навпаки, очищується
     
  13. Поно4ка

    Поно4ка Загублений

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    моя сестричка з цим теж зустрілась....все перепробувала..організм інколи так реагує..ніщо недопомогло..(сама медик,все пробувала) вихід один - носить файненькі кліпси...

    у мене зіпсувався зір..саме після проколу...тепер я ще й сліпенька..:-(у вушній пучці є багато різноманітних точок.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    Я проти проколювання вушок дітям. Виросте - хай вирішує. От мені прокололи, а я не люблю в вухах щось носити, то ті дзюрки дратують страшно.
    А в підлітковому віці захотіла проколоти кілька дирок - як було модно, то мама мене відмовила. Я їй тепер дуже вдячна!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    якщо пішло гноїння, то треба виймати прикрасу і нехай заростає. а якщо вже дуже ж кортить зробити там же пірсинг - проколіть знову. якщо почався процес гноїння - його не зупинити, якщо не вийняти прикрасу
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    можна кліпси носити, правда, не знаю, чи таке ще є...
     
  17. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    є, але в деякі місця кліпсу не вдягнеш
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    Давно сюди не заглядала...
    Я ще навесні вирішила більше не експерементувати та й лишила ту проблемну дірку - вже все позаростало, правда покращення зору очікувати не доводиться :sad:
    В інших дірках абсолютно спокійно (тьфу-тьфу-тьфу) ношу і біжутерію, і срібло, і золото. Золото, правда, рідко, чомусь не лежить в мене до нього душа :rolleyes:

    Зорянівонько, абсолютно з вами згідна!!! Дірки у вухах і т.д. - особиста справа кожного, тому я проти того, щоб проколювати вуха дітям! Коли дитина виростає і сама вирішує, що вона цього хоче - проколювання стане для неї цілою подією, а так...болючий візит до лікаря, не зрозуміло навіщо!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    У мене теж були такі проблеми - вушка лиш благородні метали приймали. Та в підлітковому віці дуже вже мене кортіли прикраси з сплавів. Вони масивні, модні. То відразу реакція виникла, і гнили, і боліли. Та я затялася, продовжувала вдягати сережки, лиш протирала спиртом двічі на день. Терпіла і мучилась довго...І в результаті тепер мої вуха приймають абсолютно всі метали і я тим дуже тішуся :p
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Краса вимагає жертв? (Побічні ефекти пірсингу, проколювання вух і т.д.)

    а під час вагітності як довго можна носити кульчик в пупку?