КПК

Показати повну версію : Вибираємо ім'я для дитинки

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Зануда
10.05.2008, 02:28
Особливо коли Марій називають Маринами (і навпаки), Олександрів - Олесями і Олексами, Олен Олесями і т.д.
Марія то не Марина 100%, але Олександер, то Олесь, чому ні, а Олексій, теж може бути і Олексою - це те саме ім"я.:) :) :)

Liona
10.05.2008, 02:43
Марія то не Марина 100%, але Олександер, то Олесь, чому ні, а Олексій, теж може бути і Олексою - це те саме ім"я.:) :) :)

ну... Олесь - це точно не Олександр. Щодо Олекси - вже сумніваюся... :) Припускаю, що може й справді Олексій = Олекса :)

nirvanka
10.05.2008, 02:44
ото справді, наїхали на Льошу
Та ніхто ні на кого не наїжджав. Якщо я чимось Вас образила, прошу вибачення. Мені просто не подобається, як хлопчиків чи дівчаток з красивими українськими милозвучними іменами кличуть Льоша-Гоша-Маша.. В мене такі скорочення викликають негативні асоціації, тому віддаю перевагу скороченням Олесь, Олько.., що, на мою думку, звучить краще і все таки по-українськи..
Це лише моя думка і мої вподобання. Якщо половину імен, що вживаються в цій темі, мені недовподоби, то що, мені теж ображатись? ;)
Словами п.Карапуз:

Як то кажуть,що кому...

Та і якщо мама хоче називати дитину Олесь, а записати в свідоцтві про народження Олексій, то що в цьому поганого? :)
Думаю, не гарно називати когось скорочено так, як вам цього хочеться, може людина не терпить цього імені?
А те, що Марій називають Маринами, це свого роду неповага до людини. Хіба що вона сама хоче, щоб її так називали..

Додано через 2 хвилини
Щодо Олекси - вже сумніваюся...
В нас в родині є Олексій, називають Олексою. Але це не значить, що це правильно.. Та хіба це важливо? Головне, щоб звертання до людини не викликало дратівливості чи негативних емоції..

Liliyah Romanova
10.05.2008, 04:39
а для маленького хлопчика Льоша - то взагалі суперово - лагідно так, по-материнськи
Та бачте, просто для українця асоціяція не з тим словом виникає, тому Льоша й дивно трохи звучить. http://s9.rimg.info/eb94083f318aa52d69cb509c3ec28fc0.gif
Олесь - це точно не Олександр
Це якраз точно Олександр, але точно українською, а не російською. Форма Сашка - винахід Петра І.
Мій брат у паспорті Олександр, кличуть все життя тільки й виключно Олесь. Бачили би ви його лице, коли хтось раптом скаже Саша чи Сашко. Зрештою, він просто не відзивається.
Припускаю, що може й справді Олексій = Олекса
Ну, так і є. Нема потреби припускати. http://s9.rimg.info/eb94083f318aa52d69cb509c3ec28fc0.gif
В мене такі скорочення викликають негативні асоціації, тому віддаю перевагу скороченням Олесь, Олько.., що, на мою думку, звучить краще і все таки по-українськи..
Це лише моя думка і мої вподобання.
Не лише ваша. Нас таких багато! http://s8.rimg.info/8b282ad1934d3a3b50cc7951c4e5d666.gif

Ірена
10.05.2008, 12:30
Це якраз точно Олександр, але точно українською, а не російською. Форма Сашка - винахід Петра І.
Мій брат у паспорті Олександр, кличуть все життя тільки й виключно Олесь. Бачили би ви його лице, коли хтось раптом скаже Саша чи Сашко. Зрештою, він просто не відзивається.
мій чоловік Олександр і кличуть його Сашком (батьки зі Східної України). то коли моя бабуся сказала "Олесику", то внього чі на лоба полізли:D
а як в нас буде дитинка, то напевно, таку саму форму вибиремо.
тільки як їх розрізняти?...;)

Liona
10.05.2008, 15:11
Та бачте, просто для українця асоціяція не з тим словом виникає, тому Льоша й дивно трохи звучить.
ги :))) а не українка, нє? ;)

я колись цікавилась чим питанням, бо в мене і батько, і брат Олександри :) Ніде, ні в одному інет-ресурсі чи книжці ім"я Олександр не ототожнювалось з іменем Олесь, всюди це різні імена, різні значення. Щоправда, корінь в них той самий, але ж це нічого не означає :) Таких прикладів багато - Ярина-Ірина, Юлія-Юліана і т.д.

Liliyah Romanova
11.05.2008, 05:21
а не українка, нє?
І які у вас із цим асоціяції?

Додано через 47 секунд
Ніде, ні в одному інет-ресурсі чи книжці ім"я Олександр не ототожнювалось з іменем Олесь
Ні, просто в нас література ще мало походить на дійсно українську. А форма Петра І таки популярніша.

Маруся-мама
11.05.2008, 06:06
люблю імена Зоряна, Андрій, Іван, Назар, Маруся.

Моє ім*я гріх не любити :D:D:D

Я в дитинстві страшенно заздрила своїй товаришці бо її всі кликали Марічка а мене Маруся. Для мене було це щось таке страшенно погане і зневажливе... а та була така пані і всі хлопці за нею так бігали, бо тих що за мною бігали якось не бачилось а он чуже.
А потім коли виросла і ті хлопці з якими зустрічалась почали мене називати Маруся це ім*я мені стало таке миле і таке якесь - ну МОЄ. Тому свою доню скорочено кличу Гануся, а не Анєчка, хоча думала буду кликати Анет. Маруся і Гануся мені асоціюється з мальвами під вікном старої хати на Кайзервальді.

Доречі, щодо Ольків - Олександрів. Власне у тої Марічки тато Олександр але його в житті ще ніхто інакше не назвав як Олько он вже 55 літ.

А ще мені подобається ім*я Володимир, і щоб кликати не Володя а Влодко. Так мого вуйка кликали... ну можна ще Владзьо але то по-польськи.

Liona
11.05.2008, 11:37
І які у вас із цим асоціяції?
гм... певне зрання ще торможу :) не зрозуміла про асоціації :o

Зрештою, називайте Олександрів, як хочете :) Я просто щиро здивувалася, коли почула що то таки однакові імена (Олесь - Олександр - Олько) :) ще раз глянула в інеті, що то різні імена, тож поділилася цим з вами :)

Coffe13
11.05.2008, 11:42
Додано через 44 секунди
Мого знайомого Олексія всі називиють Олек з наголосом на "О"...

Liliyah Romanova
11.05.2008, 16:59
Мого знайомого Олексія всі називиють Олек з наголосом на "О"...
О, а це вже полонізація. Точніше впливи близького сусіда.
Так само, як Богдан, Роман...

Loyal
12.05.2008, 13:10
А ще мені подобається ім*я Володимир, і щоб кликати не Володя а Влодко

От в мене в родині всіх Володей кличуть Влодко (в мене всі вуйко Влодик), а мій чоловік ніяк того зрозуміти не міг! Що за ім"я. Тепер привчився. Все залежить і від місцевості.

Додано через 2 години 17 хвилин
Справа в тому що цей мужчина ще не народився а як же я мацьопку такого буду кликати Олексій?

Ну і що! От мій основний мужчина теж ще не народився (хай чоловік звичайно вибачить!!!), але я так серйозно до нього і звертаюсь - Остапе! Він же все-таки мужчина. Я ще сама не придумала як би то лагідно звертатись... Маю знайомого, то його всі Тяпа кличуть - щось мені то не асоціюється з моєю дитиною...
А в твоєму випадку, я за Олексу!

Tutuka
13.05.2008, 12:19
ми довго думали, як назвати доцю.
але знали, що тільки не Настя.
всі наші знйомі Насті такі вперті, непосидючі, вредні.
Ну не знаю, як на рахунок впертості, але непосидючість - це не про мою дитину. Цілими днями може сидіти собі тихенько і бавитись своїми ляльками чи складати хатки з підручних матеріалів. Ну, а вредність - то таке, все відносно і піддається вихованню. :) У всякому випадку, не вредніша і не впертіша за інших дітей.
Ми її часто Туською звали, то вона протестувала: "я не Туціцьк, я Аця!". Тепер називає себе гордо "На-шшш-тя!"

nirvanka
15.05.2008, 17:31
Ця тема наштовхнула мене на розмову з чоловіком щодо вибору імен для дітей.. Ну ми собі і перебирали імена, ділились кому що подобається.. Було дуже важко, бо на кожне ім'я я собі знаходила людину знайому з таким іменем, яка мені не подобається, або має негативні риси.. Або чоловік казав, що йому не подобається.. І от вибрали ім'я для хлопчика - Борисек (Борис), на честь мого прикольного дядька. А для дівчинки - Сандра (Олександра), на честь Сандри Баллок, яку я обожнюю :shy: Але то не лише тому, що на честь когось, а ще й імена нам обом дуже подобаються і в обох мовах (укр. і пол.) звучать гарно, як на наш смак :)

(але то не остаточне рішення, невідомо кого нам Бог пошле і коли, може в нас думки зміняться, а може знайдемо якісь ще цікаві імена :) )

Ірена
15.05.2008, 19:04
але я так серйозно до нього і звертаюсь - Остапе! Він же все-таки мужчина. Я ще сама не придумала як би то лагідно звертатись... Маю знайомого, то його всі Тяпа кличуть - щось мені то не асоціюється з моєю дитиною...

в мене синочок - Остап. то я його кличу Остапчику, Остапушка... іноді й твердо: "Остап, ану бігом!":D .
а сам як був маленьким, то називав себе Тяп:radist:

Loyal
16.05.2008, 01:18
а сам як був маленьким, то називав себе Тяп

Саме так я і уявляла, як себе малі Остапи кличуть!!!

Мія
16.05.2008, 02:08
Я майже всю вагітність думала що в нас буде хлопець і ім"я вибрала як в тата, Володя. Хоча і не в честь тата, просто здавна подобалося це ім"я. А на 33 тижні сказали що дівчинка, то зразу знала що буде Вірою. Вийшло гарно - Віра Володимирівна:) А на самі хрестини до нас на подвір"я прилетів білий голуб, якраз перед тим як ми з Вірунькою вийшли з машини, хоча в окрузі ні в кого немає голубів ніяких не то що білих.

alex
16.05.2008, 02:14
Кому як, а мені подобаються прості та традиційні слов"янські імена. Як буде хлопчик, то назву його Андрієм.
А як дівчинка, то буду відстоювати право назвати Оленкою або ж Даринкою.
А взагалі-то мрію про близнят, але у мене в роду ніколи їх, нажаль, не було.

Мія
16.05.2008, 02:22
Мене свекруха близнюками страшила, бо в них по роду з обох боків 3 і 4 коліно близнюки, то в нас з чоловіком по її підрахункам точно мають бути близнюки... а я і не проти:)

Liliyah Romanova
16.05.2008, 04:58
прості та традиційні слов"янські імена

назву його Андрієм
Відколи це Андрій - слов'янське ім'я???

Андрій. Грецьке; andreios – мужній, хоробрий.
назвати Оленкою
О, і Оленка теж слов'янське ім'я?

Alias
16.05.2008, 09:12

Мене свекруха близнюками страшила, бо в них по роду з обох боків 3 і 4 коліно близнюки, то в нас з чоловіком по її підрахункам точно мають бути близнюки... а я і не проти
Говорю вам як близнюк....то дуже важко нас мати.Моя мама казала, що дуже хотіла близнюків, а потім зрозуміла пізніше, що краще коли діти народжуються по одному.Може через те, що допомогати з нами не було кому, а тато завжди в роботі, дома майже не було.

alex
16.05.2008, 11:11
Відколи це Андрій - слов'янське ім'я???

Андрій. Грецьке; andreios – мужній, хоробрий.

О, і Оленка теж слов'янське ім'я?

Мається на увазі, традиційні для нашого народу

Додано через 1 хвилину
Говорю вам як близнюк....то дуже важко нас мати.Моя мама казала, що дуже хотіла близнюків, а потім зрозуміла пізніше, що краще коли діти народжуються по одному.Може через те, що допомогати з нами не було кому, а тато завжди в роботі, дома майже не було.

З дітьми, мабуть, ніколи не буває легко.
Я думаю так: якщо Бог дає дитину, значить і дасть сили її виростити і виховати.

Alias
16.05.2008, 11:22
З дітьми, мабуть, ніколи не буває легко.
Я думаю так: якщо Бог дає дитину, значить і дасть сили її виростити і виховати.
Бідна наша мама!Тоді вимагали підвищеноїь уваги кожна до себе і зараз це не пройшло.Весь час боротьба між нами....інколи мама плаче...але щоб ми не бачили..

Liliyah Romanova
16.05.2008, 18:59
Мається на увазі, традиційні для нашого народу
Ну то власне. Для нашого народу традиційні якраз слов"янські. От тільки вони язичницькі.

Natalka
17.05.2008, 01:55
в мене синочок - Остап. то я його кличу Остапчику, Остапушка... іноді й твердо: "Остап, ану бігом!" .
а сам як був маленьким, то називав себе Тяп
А в нас Тяпом (чи Тяпа) у версії Марти став Богдан. Чому вона його Тяпа кликала ніхто дотепер пояснити не може...

Мія
17.05.2008, 03:19
Троха офтоп, але з серії про "тяпкі"... до сестри приїхала коліжанка з синочком віком 3 роки, то сестри донька старша і той хлопчик собі бавилися... малий почав шось на своїй мові говорити на шо мама його сказала, перестати і говорити на людській, то він ніби перестав, але було там слово "кільтукі" яке ні та ні інша не могли зрозуміти ні перекласти... просять малу,
- Оля що таке "кільтукі"?
- то є "лі"!
- Шо таке "Лі"??
- Ну то лі мама шо ти не знаєш?
- ні не розумію, шо то таке "лі"?
- то як "кільтукі"... ай ти і так не поймеш...
О такі то дітки трьохрічні...

Ірена
17.05.2008, 08:20
цікава історія відбувається і зі мною: хотіли мене назвати тато якось румунською: (Ауріка, чи Флора), мам хотіла назвати Юлею. бабуся з того всього пішла і зареєструвала як сама хотіла. та найцікавіше, що мене дуже часто незнайомі люди називають ЮЛЯ...
я веду до того, що мама відчуває яке ім"я має носити дитина:)

bibrka
10.08.2008, 11:58
дуже хотіла Станіслава, та пішла на компроміс... чоловікові це ім"я зовсім не подобалось.

Дивний збіг... :D Мій Владиславчик теж перший день свого життя "побув" Станіславом. Це друга дитина, і була моя черга давати ім'я. Чоловікові, втім, було надано право вето, яким він і скористався... Агрументація була такою: "В Криму, де я народився і жив, Стасіками називають тільки тараканів. Я не хочу, щоб мого сина звали, як таргана."

Тепер ми чекаємо на третю дитину. Тема така: якщо буде донька, називатиму я. Якщо син - назве тато. У вересні буде 20 тижнів, на УЗД вже мають сказати, хто там є.

Cifalius
10.08.2008, 14:01
А в мене з вибором імені справжня проблема! Знаємо точно, буде дівчинка...о вот як її назвати...Говорять: "Як ви яхту назвете, так вона і попливе", коли була на підтримці, сказала дівчатам по палаті, що сташенно подобається імя Аврора...мене не зрозуміли...сказала свекрусі, що хочу назвати Ольгою, та мені, що вижене з хати...Є декілька варіантів: Ольга (так і залишається), Єлизавета та Марго (Маргарита), на рахунок останньої мучать сумніви тк як це покійна бабця мого чоловіка, а я чула, що неможна називати дітей іменами померших родичів... Вот такі пироги

Зануда
10.08.2008, 17:45
я чула, що неможна називати дітей іменами померших родичів...
Не варто "заморочуватися" такими дурницями, справді. Дайте дитинці ім"я, яке вам подобається і з яким їй не буде складно жити. До чого тут родичі - чи ті померші, чи ті ще живі?
Ваша дитина - вам вибирати.

Додано через 3 хвилини
як був маленьким, то називав себе Тяп
Моя старша доня називала своїх друзів так: Туся (Мартуся), Тинка (Юстинка) і Тапчик (Остапчик), якщо врахувати, що їй тоді 1, 5 року було, то цілком навіть хороше рішення проблеми :):):)

Мих
10.08.2008, 19:20
Ну то власне. Для нашого народу традиційні якраз слов"янські. От тільки вони язичницькі.
та не так вже їх багато тих язичницьких залишилося.

мамочка
06.10.2008, 11:52
Дуже мені подобається імя Яся, або Яська.
В нас на форумі вже є дві дівчини під таким іменем- Яська Березнева і Яся.
Скажіть будь-ласка яке повне імя??? Бо моя мама каже що Яна і Яська то те саме імя....
А я б хотіла донечок Яну і Ясю...

Cifalius
06.10.2008, 14:06
Дівчата підкажіть...чи є в православному календарі така свята - ВІКТОРІЯ, бо я не можу знйти, і так виходить, що хрестити дитя треба буде іншим іменем!!!

olenkastar
06.10.2008, 14:42
дасте на хрещення 2 імені,одне Вікторія,а інше церковне от і все!
я теж ДУЖЕ хтіла донечку Вікторію,але маємо Софійку(чоловік ДУЖЕ просив так назвати) і від того я її люблю не менше! зате другу доцю ну точно назову Вікторія(або Юлічка).
а якби був хлопчик-то Назарчик або Констянтин.

Cifalius
06.10.2008, 14:46
дасте на хрещення 2 імені,одне Вікторія,а інше церковне от і все!
я теж ДУЖЕ хтіла донечку Вікторію,але маємо Софійку(чоловік ДУЖЕ просив так назвати) і від того я її люблю не менше! зате другу доцю ну точно назову Вікторія(або Юлічка).
а якби був хлопчик-то Назарчик або Констянтин.

Я не є прихильницею подвійного імені!!! :(:(

olenkastar
06.10.2008, 14:57
Я не є прихильницею подвійного імені!!! :(:(

я також,але хрестила подвійним ім'ям(Софія-Марія)-бо родилася донечка на свято Матері Божої,тому і охрестили ше і Марією. а два імені-то 2 ангели-охоронця,подвійний захист від всього злого і недоброго!!!! а ще,вона для нас Софійка всеодно,просто хрещена 2 іменами,а називаємо одним(і в Загсі зареєстрована лише Софія),але то вам вибирати!:)

Cifalius
06.10.2008, 15:00
я також,але хрестила подвійним ім'ям(Софія-Марія)-бо родилася донечка на свято Матері Божої,тому і охрестили ше і Марією. а два імені-то 2 ангели-охоронця,подвійний захист від всього злого і недоброго!!!! а ще,вона для нас Софійка всеодно,просто хрещена 2 іменами,а називаємо одним(і в Загсі зареєстрована лише Софія),але то вам вибирати!:)

Просто мене хрестили одним, сестру мою одним...а чоловік сказав, що хоче Вікторію...(ну і приперло його з цією Вікою)...

olenkastar
06.10.2008, 15:11
Просто мене хрестили одним, сестру мою одним...а чоловік сказав, що хоче Вікторію...(ну і приперло його з цією Вікою)...

герне ім'я-"переможниця" буде!а ви скажіть йому,що коли народиться,то подивитеся чи схожа вона на Віку чи ні:xaxa:

Cifalius
06.10.2008, 15:13
герне ім'я-"переможниця" буде!а ви скажіть йому,що коли народиться,то подивитеся чи схожа вона на Віку чи ні:xaxa:

Я так само кажу, та всі так кажуть. В мене коліжака казала: буде доця - Іруся...ага, а ту Ірусю потім Анютою назвали:xaxa:
Мені самій так..не дуже Вікторія подобається, але точно що краще від Євгенії...так свекруха хоче :(

julchyk
06.10.2008, 15:15
Скажіть будь-ласка яке повне імя??? Бо моя мама каже що Яна і Яська то те саме імя....

справді, цікаво. маю двох знайомих Ясь- в однієї повне ім я Ярина, у другої-Ярослава

Mira_SH
06.10.2008, 15:20
Я так само кажу, та всі так кажуть. В мене коліжака казала: буде доця - Іруся...ага, а ту Ірусю потім Анютою назвали:xaxa:
Мені самій так..не дуже Вікторія подобається, але точно що краще від Євгенії...так свекруха хоче :(

Ви знаєте, у мене з тим проблем нема, чоловік вибрав ім"я зі списку тих, що я йому показала, а на рахунок бабусь. то скажіть хай собі народять і тоді називають!!! Зрештою і чоловік має розуміти, що у вас з мацьопкою дуже тісний зв"язок, бо на разі вона частинка Вас, і ніхто крім Вас не відчуває краще, хто живе в вашому ж животику.

Cifalius
06.10.2008, 15:26
Ви знаєте, у мене з тим проблем нема, чоловік вибрав ім"я зі списку тих, що я йому показала, а на рахунок бабусь. то скажіть хай собі народять і тоді називають!!! Зрештою і чоловік має розуміти, що у вас з мацьопкою дуже тісний зв"язок, бо на разі вона частинка Вас, і ніхто крім Вас не відчуває краще, хто живе в вашому ж животику.

якось ні з ким не хочу сваритись...але всім доброю не будеш

tslezinska
06.10.2008, 15:59
Дівчата, а хто підкаже, де можна церковний календар подивитися? Бо Штефко народився 8 травня, а на травень аж кілька святих Стефанів припадає. Не знаю, який саме його...

Cifalius
06.10.2008, 16:03
Дівчата, а хто підкаже, де можна церковний календар подивитися? Бо Штефко народився 8 травня, а на травень аж кілька святих Стефанів припадає. Не знаю, який саме його...

Я дивилась тут http://days.pravoslavie.ru/

tslezinska
06.10.2008, 16:10
Дякую! Я знайшла потрібний день:)

Яська Березнева
06.10.2008, 16:57

Ммммммм..... Як Ви мені настрій підняли:radist::radist::radist:

Тут така ситуація. Я собі взяла нік Яська Березнева, бо моє повне ім"я Ярослава, а народилася в березні:) Яся, Яська, Ясочка, Ярка, Слава, Славка, Славця - це все зменшено-пестливі від Ярослава. А Яна - це Янка, Янька, Яночка, Януська, Янонька і т.п. Коли я народила доцю, то думала назвати її Тетяна, Христина, Валерія або Олександра, але у записці з пологового будинку написала чоловікові: пиши свої варіанти, я не наполягаю. І чоловік написав: доцю можна назвати Яна. Мені сподобалося, на тому й зійшлися. Яна - це в нашій розшифровці Я НАродилася! Отже, мала називається Яна, але ми (батьки) її майже постійно називаємо Ясею, Яською (ну нам так подобається, Яська в нашому розумінні - це щось таке крихітне, м"якеньке, тепленьке), а бабусі-дідусі і всі інші - Яночка.

viltis
06.10.2008, 21:32
Хороші ідеї витають в повітрі:) От в нас правда не Яся, а Ясьок:)

в пузіку живе Ляльчик --- то так зараз ми Ярослава називаємо. Скорочено буде Ярчик:)

А от недавно подумали за дівчинку, і я кажу, а що будемо мудрувати. буде діавчинка -- назвемо ЯрослаВНою, власне от так, через вн:)

Уляночка
06.10.2008, 23:29
Хороші ідеї витають в повітрі:) От в нас правда не Яся, а Ясьок:)

в пузіку живе Ляльчик --- то так зараз ми Ярослава називаємо. Скорочено буде Ярчик:)

А от недавно подумали за дівчинку, і я кажу, а що будемо мудрувати. буде діавчинка -- назвемо ЯрослаВНою, власне от так, через вн:)
В Путивлі-граді рано-вранці сумує, плаче Ярославна...:):):)
Ярчик і Ярка (через ВН)...кльово:clapping:

Уляночка
06.10.2008, 23:30
до речі...кому які чоловічі імена подобаються...такі, якими ви б назвали сина...а то з жіночим я визначилась, а от для хлопчика не можу придумати

Ольга
06.10.2008, 23:43
Я вже перестала хотіти сина Якова, зате тепер хочу Лук'яна. А чоловік хоче Теодора. Як були б двійнята то б вже не думали :)

Olay
07.10.2008, 00:55
до речі...кому які чоловічі імена подобаються...такі, якими ви б назвали сина...а то з жіночим я визначилась, а от для хлопчика не можу придумати

Чоловік хотів Данила, я - Демяна, а вийшов - Олежик:xaxa:

Natalia
07.10.2008, 00:58
А мені щось таке жіноче тепер на голову впало - Антоніна. Дуже подобається (точніше сподобалось 5 хвилин тому) Тоня. :):):)
А з чоловічих, якщо вибирати ближче до наших, то подобається Максим (Макс), Данило (Даня), ну і ненаше Філіп (не плутати з Пилип!!! :xaxa: ) і Артур.
А ще подобаються (але не для своєї дитини, а як хтось назве) - Владислав, Денис, Назар.

Ніколь
07.10.2008, 10:35
Дівчата підкажіть...чи є в православному календарі така свята - ВІКТОРІЯ, бо я не можу знйти, і так виходить, що хрестити дитя треба буде іншим іменем!!!
Немає, це я Вам як Вікторія кажу :)
Мене хрестили у Россії, у Ніжегорожскій обл, православніше нема куди. Батюшка там всі святци ( чи як там називається оця книга з іменами і святими) перелопатив і сказав що нема там такого Ім*я. Тож хрестили мене іншим ім*ям, хоча теж на букуву "В".

Але зараз наскільки я знаю хрестять і Діанами і Робертами.... а такі імена серед святих хіба є? :confused:

Я не є прихильницею подвійного імені!!!
Я теж не є прихильницею, але ж про то ім*я яким охрестять дитину, його можна не казати всім. Я звичайно не агітую, але.....
Доречі коли мене хрестили, то звичайно тим ім*ям мене ніхто ніколи не називав и сподіваюсь не назове, але батюшка тоді сказав аби поменьше людей знали це ім*я, оскільки коли ( ну якщо в це вірити) на людину порчу наводять чи там щось таке, то в тих заговорах використовують те ім*я яке знають у житті. А оскільки дитиниа перед Богом має інше ім*я, тона неї ті заговори і та порча не подіє.

Ніколь
07.10.2008, 10:49
В нас чоловіче на всяк випадок теж вибране..... причому тільки таке і більше ніяке, і обговоренню це не підлягає :xaxa:.
Як раптом все ж таки буде синочок - то буде Александр.
А от якщо така очікувана доця..... то я вже втомилась ім*я підбирати. Вже думали і Анастасія, і Марія, і Анна, і знов ж таки Александра, але щось і все більше схилаюсь до Юлії. Бо хочу дитині таке ім*я яке б і на рос. і на укр. мові звучало однаково.

Irus'ka
07.10.2008, 11:07
Ну, звиняйте, не можу не обізватися:) Може ви помітили: мою старшу доню звати - ЯСОЧКА (див. лінієчки нижче). А повне її ім'я...:ninja: - Марія-Йосафата. Розказую як надибали таку цінність: перші тижні в животику Ясочка була ... хлопчиком - то тато так думав і всіх оточуючих в тому палко переконував:xaxa:. І називав він його не інакше як Йосафатом:). Тут треба наголосити, що ми з чоловіком дуууже полюбляємо рідкісні імена. Я називаюся прото - Іруська, а от чоловік навіть не по-нашому - Рустам (тут напевно нашу сімеєчку хтось та й впізнає:ninja:), тому для співзвучності та милозвучності імена дітям ретельно підбираємо. А нашу дівчинку назвали в честь святої УГКЦ Йосафати Гордашевської, пестливо кличемо Ясочка, як щось насолить - Яська:confused:. Звірялись із словником: все правильно:clapping: Про імена решту малеч напишу в іншому пості (якщо хочете:confused:)
P.S.:download:

Gala
07.10.2008, 11:41
А мою старшу донечку звати Ангеліна,кличемо Ангелінка.Коли народилась молодша,то її назвала старша доця Оксанкою-зараз щось мало називають ,ми називаємо Сянка,сяня. Яхотіла молодшу назвати Даринка,Христинка,але кажуть як хоче старша дитина, так і треба називати-будуть любитися.Зарз Оксанка називає Ангелінку Ліка,Лікуся.,Ліночка ,а коли злосна на неї-Агеліна,Ліна.Ми звали ще Ангелкою.

Nadijka
07.10.2008, 12:20
Про імена решту малеч напишу в іншому пості (якщо хочете:confused:)
Я хочу!!! Цікаво чому Устина, а не Юстина:confused:...і про Левчика також розкажіть...:ninja:
П.С. Яся мені також подобається...:y:

Natalia
07.10.2008, 14:51
А мою старшу донечку звати Ангеліна,кличемо Ангелінка..

Я раніше теж дуже любила це ім"я. Ви його мені нагадали. треба буде розглядати як варіант..., коли прийде час. Бо відгуки про моє улюблене Ізабелла я вже почула. :8::8::8:
Чи може хтось знає особисто людину з таким іменем?

julchyk
07.10.2008, 15:35
Тут треба наголосити, що ми з чоловіком дуууже полюбляємо рідкісні імена. Я називаюся прото - Іруська, а от чоловік навіть не по-нашому - Рустам (тут напевно нашу сімеєчку хтось та й впізнає:ninja:), :)

таки впізнала, правда ще по іменам діток.

СОФІЯ -СОНЯ
07.10.2008, 16:10
Ось моя сусідка обирала-обирала, вибрала - Мирослава. І в животику Мирося була, і народилась - всі Мирося та Мирося. І татко ніби погодився. А пішов до ЗАГСу реєструвати, записав Ларисою, як його мама. Ось такий вийшов вибір. Тепер майже не говорять, але сусід каже, що змириться і все буде гаразд. Але ж який удар!

Андріана
07.10.2008, 16:24
і шо він доброго зробив, це ж не якась там дрібничка-сварка, помирилися та й забулося, це ж ім"я ЇХНЬОЇ дитини, з цим їм жити, як то так не порадитися, не вирішити разом, я собі того не уявляю, я б напевно не знаю скільки не розмовляла, хоч і тим вже нічого не зміниш...

viltis
07.10.2008, 16:38
Чому не зміниш ...все можна змінити...

От в мене реєстраторша глуха попалась. В свідоцтві про народження в мене в графі батьки стояло Олександр Едвардович, в а малого Олександр ЕдУардович. Ні би й не рідні:)))

Нічого, поміняли...

Lyudik
08.10.2008, 13:13
Завжди була впевнена, що в мене буде дівчинка, а тому і ім"я було готове давно-давним: або Олександра, або Євгенія. А вже коли завагітніла, тоді вирішила, що якщо тато наш Олександр значить доця буде Євгенія. Тато зі всім погодився і сказав, що вибір імені належить ЛИШЕ мені. А коли на першому УЗД сказали, що їх ТАМ двоє, наш тато сказав, значить і Олександра, і Євгенія!!! Так воно і є!!!
В моїх дітей з самого початку вагітності були імена, і навіть в пузіку я їх вже розрізняла: більшенька спокійніша Саша, а трошки меньшенька і ДУЖЕ рухлива Женя:)

СОФІЯ -СОНЯ
08.10.2008, 13:21
Яка ви щаслива мама! Все життя захоплююсь дівчатками-двійнятками! Чи у вас близнятка?

Олюська
08.10.2008, 15:31
А ми коли були вагітні, думали над Олесею (як і назвали), Юстинкою (не назвали так, бо недавно одногрупниця дала донечці це ім'я і я передумала), Дарусею і Мар'янкою.
А з чоловічих подобаються Святослав і Дем'ян:)

Lyudik
08.10.2008, 15:42
Яка ви щаслива мама! Все життя захоплююсь дівчатками-двійнятками! Чи у вас близнятка?
Дякую, я справді щаслива в квадраті мама, і коли тепер дивлюсь на них не можу уявити як це ОДНА дитина:).
А малі у нас двійнятка, зовсім різні і ззовні, і характерами. Женя така сама спокійна і чемна як мама:), а Саша (малий енерджайзер) така ж вредіна і непосида як тато:D.

Іруня
08.10.2008, 20:18
Ось моя сусідка обирала-обирала, вибрала - Мирослава. І в животику Мирося була, і народилась - всі Мирося та Мирося. І татко ніби погодився. А пішов до ЗАГСу реєструвати, записав Ларисою, як його мама. Ось такий вийшов вибір. Тепер майже не говорять, але сусід каже, що змириться і все буде гаразд. Але ж який удар!

Так само мого чоловіка тато назвав:crazy:. Радилися-радилися і вирішили назвати Євгеном в честь маминої мами. Тато вроді був не проти, але як йшов в ЗАГС, то щось передумав і назвав Олександром. Мама з бабусею так і не змирилися. В хаті і друзі в дворі його називали Женею, а в школі - Сашею. Як получав паспорт, то вже сказав, щоб його записали, як Євген.
P.S. Я би за таке прибила:padonak:. Моя свекруха теж Лариса. Ото мала би подарочок в хаті:8:.

Ірена
08.10.2008, 20:31
моя бабуся так колись мене назвала. мама хотіла Юлею, а бабуся пішла і назвала як придумала... тепер мене дуже часто малознайомі люди звують Юлею...
мама все знає. вона відчуває, яке дитина ім"я має носити...

Lebidka
08.10.2008, 20:36
Хотіли якось оригінально. Думали-думали, тай назвали Дарій (слов. форма імені - Даромир, той що дарує мир).
При реєстрації в нашому місцевому РАГСі нам сказали, що це імя поки що перше і єдине в нашому містечку.
Дарій(перс.) - сильне чоловіче імя. Означає ще "переможець".
Дарій - Дарчик - Дарусик - Даруночок (пестливо)

http://www.malecha.org.ua/lines/kids/l_line5.gif_b_19.gif_t_Nashomu__Darusiku_d_9_m_1_y _2008_c_11.gif (http://www.malecha.org.ua)

tslezinska
21.10.2008, 16:15
Мені взагалі зовсім не подобається ім"я Любомир, або Любчик (так склалося, що в житті мені не дуже приємні люди з таким іменем траплялися), але на днях почула дуже оригінальний пестливий варіант цього імені для хлопчика-Любисточок. Так ніжно й лагідно:)

Zirnycja
21.10.2008, 16:37
Нашого Любомира вдома так і кличу, окрім Любчик,-Любонько, Любисточок, Любистонько. А на людях-лише Любомир, Любчик- мадяри взагалі важко сприймають подібні звукосполучення...
Звичайно, як на мене, Любомир- найгарніше імя, інакше і бути не може! Надзвичайно змістовне, і має ауру!
І в житті усі знайомі Любимири- благородної душі люди...

kati
05.01.2009, 17:09
Здається такої теми немає ще....
Цікаво як хто обирав імена для своїх діток ,чи одразу дійшли згоди з чоловіком та ріднею.Адже це справді важко обрати ім"я......щоб звучало гарно і в скороченому і повному варіанті,щоб підходило до прізвища та побатькові...
Ще цікаво,як Ви ставитесь до екзотичних імен, чи вірите у вплив імені на долю дитини...

Ми фактично одразу,одностайно з чоловіком зупинились на імені Саша.Чоловік в принципі не кидав ніяких варіантів:xaxa:,а родичі взагалі неприймали участі у виборі,їх вжепоставили перед фактом.Я ще хотіла Артем,але мені це ім"я подобається в рос.вимові Артём,а чоловік як чистий українець:xaxa:був проти....Олександр інтернаціональне ім"я,на всіх мовах звучить однаково.... Народився малий 14 вересня,а 12вересня-Олександра,тому особливо приємно що ми так назвали сина.Хоча я не вважаю,що дитину потрібно називати тим іменем, яке випало по церковному календарю.
На рахунок незвичних імен......-мені подобаються наші,слов"янські.Хоча маю знайомих,котрі назвали діток Ванесса,Сандра,Домінік....:confused:
А от якби в мене народилась дівчинка,то була б Даша.....ну дуже подобається мені це ім"я:)

Женічка
05.01.2009, 17:20
ми теж для хлопчика обрали ім"я Олександр, хоча їх тепер так багато, але мені то все одно.
до екзотичних імен ставлюсь нормально, але в межах норми. деколи смішні такі поєднання трапляються імені і побатькові :)
ми довго думали, як назвем донечку. Настею називати не хотіла спочатку, бо всі мої знайомі з таким іменем - якісь трошкі особливі, для них то не ім"я, а "діагноз", правда тільки в хорошому розумінні.
коли малеча почала дуріти в животі, випирати ножками, ручками, дупками - ми задумались над цим ім"ям..... вже десь після 30 тижня ми були в ньогму впевнені на всі 99%, ну а коли Настя народилась на самої Анастасії - обговорення щодо імені відпали самі собою.

Олька
05.01.2009, 17:23
А я хотіла Настю, але коли завагітніла, всі знайомі, які родили дівчаток поназивали Настями і я почала думати як назвати так, щоб було і по укр. і по рос. гарно, от і надумала собі Катьку і так вийшло, що на Катерини ми її і хрестили разом з папою, він до речі, Артем! Абажаю це ім'я!!!! (згідна, що на рос. воно звучить краще)

kati
05.01.2009, 17:34
а на російській багато імен гарніше звучить:confused:
Подобається Никита-ана укр Микита-жах:8:
кирилл-та не кирило....

Natalya
05.01.2009, 18:05
а на російській багато імен гарніше звучить:confused:...
Дозвольте не погодитись про рос. звучання.:)

Екзотичні імена подобаються в іноземців. Вважаю, що для українських дітей є багато гарних наших імен. Тішить, що для різноманітності повертаються старовинні імена.

mayscream
05.01.2009, 18:28
Мені страшенно хотілося дівчинку Ладу,але чоловік був категорично проти розказуючи про модель ВАЗу і дражнилки.А в мене була категорична впертість щодо старословянського походження імені.Перебрали Варвару, Злату, Владу, Радмілу і ще купу імен,усе йому було "вичурним".Паралельно,але менш активно підбирали ім"я,як виявиться хлоп,бо ще не знали хто там.Потім виявилось що наш тато дуже любить ім"я Міла,але Людмила не пасувала мені;-)В решті в якомусь словнику натрапили на Мілану(ну москалі ми обидва),так і називається наша доня.А похрестили мі її як Меланію,бо це є суто українська інтерпретація цього імені.Ось така історія))

kati
05.01.2009, 18:35
ой знала я одну мілану.....і так мені подобалось це ім"я!!!!!:y:

Lebidka
05.01.2009, 18:35
Здається такої теми немає ще....

Вибачте (оффтоп), але така, точніше майже така тема вже є на цій гілці на 3-тій сторінці. Автор : Ascorbinka

kati
05.01.2009, 18:37
НЕ догледіла.....:confused:

kitka
05.01.2009, 18:37
а на російській багато імен гарніше звучить:confused:
Подобається Никита-ана укр Микита-жах:8:
кирилл-та не кирило....
Може тому, що в російському варіанті наша "и" замінюється на м'якшу і приємнішу для вуха "і":xaxa:?

СОФІЯ -СОНЯ
08.01.2009, 22:56
З першою дитинкою ми до останнього не знали, хто там живе:), то чомусь думали, що хлопчик :ninja: і називали Андрійком. Коли народилась дівчинка, то я ще й подумати не встигла, а чоловік: -Тетяна, як моя бабця. Ну, його бабця вигляділа, то я не протестувала. Через 13 літ ми знов називали животика Андрійком:), але:no:, у 22 тижні дізнались, що там НЕ Андрійко. Таня стояла вперто на Софії, тато - на Настуні, а я взагалі не стояла, я лежала, бо мене тошнило:xaxa:. А тоді тато погодився, що буде Соня (за принципом "Как вы лодку назовёте...:)) Принцип не справдився, а Соню маємо

Olia
09.01.2009, 00:10
А нашу доцю звати Яніна, а кличемо Яна, Яночка, Януся, Януська... Взагалі вибирали з трьох імен: Антоніна, Яна, Анна. Тоня щось мені розподобалося, і залишилось два. А мою бабусю, яку я сильно любила, звали Анною, і я вже майже вирішила що буде Аня. Але одної ночі приснилася мені страшна дівчина, пише великими буквами АНЯ і перекреслено. До пологів я навіть нікому не розказувала, але для себе вирішила, що в нас буду Яніна. А вже після родів чоловік по телефоні питає: "А як ти донечку кличеш?", а я кажу "Яночка!!!". І він погодився без ніяких запитань.

IRUSKA*8
09.01.2009, 00:20
Протягом вагітності я складала список імен і час від часу ми з чоловіком їх обговорювали.:)....наприкінці вагітності я захотіла назвати синочка Святославом,а чоловік наполягав на Вадимі,я його переконувала,що,коли по російськи Вадім звучить класно:y:,то по укр.ВадИм:n:,ну ніяк....тоді ми зупинились на Владиславі(щось середнє між Вадимом і Святославом),та всеодно не лежало моє серце до того імені...........все вирішилось,коли після кесарського мій коханий чоловічок лежав з синочком на животику і потім ТАААААААААк мені про ті моменти розповідав,що я розчулилась:( і вирішила назвати синочка Ігорчиком(так як і чоловіка),тим самим здійснивши чоловікову потаємну мрію:rolleyes:

marianna
11.01.2009, 22:54
Мою доцю звати Катруся.Ми з чоловіком обговорювали різні імена.але серед них Катруся навіть і не зявлялось.Взагалі ми думали що буде Маруся так як мала народитись на Різдво на Марії,але час прийшов за 15 хв. до Катерини(по церковному календарю).
А ще згадала випадок ,жінка яка народжувала разом зі мною назвала донечку Настя і так називала три дні,а потім поміняла імя на Катруся ,говорила що вона зовсім на настю не схожа

olja_zaj
11.01.2009, 23:14
Ми з чоловіком довго не могли імя вибрати,коли він вже їхав свідоцтво виробляти сіли і давай писати які подобаються імена,не могли зійтись ні на одному,а я сижу і кажу до доці ну шо маленька принцеса як ж тебе назвати,так вона і стала Діаною,ми про то імя навіть не згадували,а так само пришло.Для хлопчика я знала точно яке буде то Ярема дуже воно мені подобається.

Андріана
11.01.2009, 23:39
недавно знайома дзвонила, народила хлопчика, а коли була ще вагітна, то ніяк не могли вибрати ім"я, чоловік хотів Станіслав,Леонід, а вона твердо хотіла Орчика, а синочок вирішив, щоб мама з татом не сварилися, народився на Миколая і вибрав собі ім"я сам;)

kitka
12.01.2009, 10:52
В нас Ромчик кілька тижнів був котиком-зайчиком, бо не могли вибрати ніяк імені. А потім вже разом вирішили, хай буде Ромчиком (це моє улюблене), ні з яким іншим іменем я його не уявляла. Тепер можу будь-коли загадувати бажання, бо маю двох Романів:xaxa:.
А для Данусі я мала ім'я ще задовго до народження, тільки нікому не казала. Мені подобалося "Даринка", але не подобалося "Дарина", подобалося "Даночка" чи "Дануся", але просто "Дана" теж не хотілося. Шукала чогось сучаснішого, але щоб воно непогано звучало з по-батькові (бо коли чую "Кетрін Василівна чи Мерседес Іванівна - то ви мене вибачайте:8:, а в нас це часто зустрічається) і щоб можна було гарно називати пестливо. Тому зупинилася на Даніеллі:). І дуже воно їй йде. А як тільки не кажемо! Дануся, Данусічка, Данусльонок, Данкусик, Данка...:) Ромчик в залежності від ситуації додає відповідний суфікс:xaxa:.
До речі, нарахунок екзотичних. У Ромчика в класі дві Ніколетти, Евеліна, Давид, два Даніеля і навіть Кевін:).

ірен
12.01.2009, 15:57
А я завжди балділа від імені Денис,ото тепер і маю маленького Денисика.А якщо колись ще буде дівчинка,то обов.язково буде Ангелінкою!!!

Angel
12.01.2009, 17:00
а мені ну дууже подобаються імена Тереза і Мілана:),одним із цих імен плануємо назвати нашого бейбіка!

Koza-Dereza
12.01.2009, 17:53
Я оце вчора вирiшила що менi подобається (i чоловiковi на диво теж) iм'я Vivian, не знаю як точно написати по-українськи. Якщо в нас ще колись буде одна дiвчинка, то напевно так її назвемо.

Gala
12.01.2009, 17:58
А я завжди балділа від імені Денис,ото тепер і маю маленького Денисика.А якщо колись ще буде дівчинка,то обов.язково буде Ангелінкою!!!

А моя старша доця Ангелінка.Коли родилася,то було безліч варіантів-Валерія,Вероніка,Єва,Євгенія,А назвали так в останній момент.Потім прочитали в книжці про це ім"я,що вперта,і т.д,і все що було написано про це імя все ніби про нашу Ангелінку.:xaxa:

мамочка
13.01.2009, 09:48
Я знаю двох маленьких Ангелінок: обидвоє ДУЖЕ симпатичні, але сильні капризулі....

Irusya
13.01.2009, 11:44
Коли я завагітніла, в першу чергу обговорювались імена для хлопчиків:ninja:(чоловік дуже хотів сина) подобалось Лесик (Олесь), але з 8 тиж.вагітності стало достеменно відомо, що буде дівчинка - я хотіла Улянку, а чоловік Мартусю ("бо це гарне галицьке ім"я"), хоча нас досі питають чи доця в БЕРЕЗНІ не роджена:xaxa:. Так і назвали, про що зовсім не шкодую. Пізніше ще й взнали, що її іменини будуть через 6 днів після уродин.

Curly Xena
13.01.2009, 12:40
З дівчатками були варіанти Юстина, Софія, Тереза, Дорота (ну подобаються мені польські імена - Малгожата наприклад, Малгося, УУУУУ) :)
А з хлопчиком - Дарій, Гордій, Матвій, Тадей. Подобається також Ярема, Марко.

Андріана
13.01.2009, 12:49
а ще згадала, в роддомі зі мною в палаті була жінка, родила на день швидше за мене, на Андрія, але в неї є ще старший син Андріян, хоч це не одне і теж, але по звучанню майже однакові імена і вона вагалася як має назвати другого синочка...на жаль зв"язок з нею втритився, тому так і не знаю як назвала.

Nata
13.01.2009, 12:51
Шукала чогось сучаснішого, але щоб воно непогано звучало з по-батькові (бо коли чую "Кетрін Василівна чи Мерседес Іванівна - то ви мене вибачайте:8:, а в нас це часто зустрічається)

Колись розповідав знайомий, у них сусіди назвали сина Роберт. Живуть в особняках, часто чують як сусіди розмовляють на подвір"ї і одного разу підслухали бесідудінки з чоловіком: "Іване, йди сюда, Роберт си вc*ав" :xaxa::xaxa::xaxa:

kitka
13.01.2009, 13:01
"Іване, йди сюда, Роберт си вc*ав" :xaxa::xaxa::xaxa:
:lol::lol::lol:(сміялася до сліз, ще й Дануся саме в цей момент горщик з какашками принесла)

kati
13.01.2009, 13:26
(ну подобаються мені польські імена - Малгожата наприклад, Малгося, УУУУУ) :)

уявіть як в садку вимовити діткам тае ім"я:)...я самаледь прочитала:)

згадала,подруга теж все хотіла бути оригінальною:) ,ніяк не могла вибрати ім!я...варіанти були Дуглас( не той що Майкл:)),Леонардо(не Ді капріо)......назвала Домінік:confused:

tslezinska
13.01.2009, 13:33
Дівчата, от ви пишете, що імена діткам довго вибарали/вибираєте, хтось аж після пологів дитину називає, а як же ви тоді з дитинкою в пузіку спілкуєтесь? Невже не називаєте на ім"я? Я знала, як зватимуть моїх дітей, ще задовго до того, як ми до того дозріли, тому як тільки взнали стать, одразу ж почала на ім"я звертатися до дитинки.

kati
13.01.2009, 13:39
ми також зразу говорили всім що в нас Саша....
от недавно знайома народила хлопчика,десь 2 тижні після роддому в неї мало не щодні в дитини було нове ім"я .....:) і олесій, і масим...і антон.....в кінці записали Сашею

Irus'ka
13.01.2009, 13:44
...тому як тільки взнали стать, одразу ж почала на ім"я звертатися до дитинки.
Ми також всіх трьох дітей, до визначення статі, називали Левком:xaxa: І що - за третім разом вгадали. А от Ясочку назвали відразу після визначального УЗД. Устя сама так назвалася відразу по народженню, бо дуже вже пасує їй то ім'я.:)

Nata
13.01.2009, 13:50
Ага, я свій живіт аж двадцять тижнів називала Соломією, потім добрий лікар сказав, що там хлопчик і мені в голові чомусь майнуло Петро.
Другий раз живіт називався Дзвінкою (бо Соломію таки маю похресницю), ну а після УЗО вже до Петра доримували і Дмитром назвали :)

guculyanka
13.01.2009, 16:10
Ім*я Анжеліка в нас було готове давно, ще до одруження і вагітності. :) З дівчачих мені ще подобаються Дарія, Каміла.

А коли я завагітніла, то почали шукати ім*я для хлопчика, ну нічого не подобалось, аж на 20 тижні з*явилось ім*я Ренат. І всьоооо. Дуже подобається! Як буде хлопчик, то обов*язково Ренат. :)

Irusya
13.01.2009, 16:59
Дівчата, от ви пишете, що імена діткам довго вибарали/вибираєте, хтось аж після пологів дитину називає, а як же ви тоді з дитинкою в пузіку спілкуєтесь? Невже не називаєте на ім"я? Я знала, як зватимуть моїх дітей, ще задовго до того, як ми до того дозріли, тому як тільки взнали стать, одразу ж почала на ім"я звертатися до дитинки.

Стать взнали, але завжди грам сумніву є, щодо спілкування з пузіком, то завжди називала: сонечко, кошенятко, пташечка, янголятко, солодке дитятко....Завжди підбиралось багато гарних слів:)

Olenka
13.01.2009, 17:05
У нас в животику перше була Софійка, потім коли взнали, що хлопчик - то Ярема. А термін мені ставили на 1 вересня - Тимофія. Спочатку за Тимофія були всі проти, бо мого діда так звали, 9 вересня було 10 років як він помер. Це була людина, яку я любила найбільше у світі, навіть більше за маму...
Але коли народився малий 8 вересня, знайомий, який "гадає" (не знаю як то правильно називається) на маятнику, подивився і каже, що Ярема - категорично не можна. Тоді ми на угад почали казати імена серед них було і Тимофій. Він подивився і сказав, що це імя дуже йому підходить. Були правда ще варіанти Петро і Іван, Степан... Але я думаю не просто імя Тимофій за мною ходило - так і назвали. Навіть коли хрестили, священник сказав, що дуже гарне імя і що ми молодці, що так називаємо дитинку.
Я вірю в те, що мій дідо є ангелом-охоронцем мого Тимофія.

Уляночка
13.01.2009, 17:13
а в нас для хлопчика не було імені, а серед дівчачих я вибрала Настя, але в брата народилася дочка і назвали Настя..потім вибрала Софія (ну не знала я тоді що то такі ПОПУЛЯРНІ імена:no::no::no:, а я люблю не дуже популярні, а символічні:confused::confused::confused:)..але на узд сказали, що то "бой" і я тиждень думалата й обрала Любчик:) ...мені подобається..а дівчинка однозначно - Богдана (Дануся, Дана)...а якщо ще одного синочка треба назвати, то, можливо, Орчик..а якщо ще одну донечку, то, можливо, Мілана..а якщо....ЖАРТУЮ:)

Ная
14.01.2009, 00:06
Ми Софійку до народження Тарасиком називали:confused:,дівчаче ім"я придумали на всякий випадок,але були впевнені,що у нас буде хлопчик:xaxa:. Як народилася дівчика,то ім"я вже не міняли,Софією і назвали. Дуже їй то ім"я пасує:).

Ірена
14.01.2009, 10:33
в мене буде тільки Сашка - чи хлопчик, чи дівчинка...
про ще одного не загадую...

галіна
05.02.2009, 16:33
а я назву свою лялю Назарчиком:xaxa::xaxa::xaxa:

Usmishka
05.02.2009, 17:08
в мене буде тільки Сашка - чи хлопчик, чи дівчинка...
про ще одного не загадую...
І я хотіла завжди Сашу,
а чоловік ну ніяк не вівся:(, а потім вирішили що буде Іринка, після того як всі забракували Юлю, бо виходила Володимирівна:ninja:, чоловік не хотів Віри (я то імя обожнюю)
А як буде друга дівчинка -то напевно назву Надійкою, дуже мені миле імя:)

Люша
05.02.2009, 17:19
Ми дуже довго думали, що в нас буде дівчинка, навіть коли сказали, що хлопчик все одно чекали дівчинку - безіменну:xaxa:, ну не знали ми як ії назвати. Пузіко звалося - Масіком. І для хлопчика було два ім'я Данило та Денис. Правда мав народитися на Івана Купала та Іваном бути не схотів, народився 24 червня. Я на нього глянула - який там Данило (Данило має бути такий тихий, чемний) лежить в мене на пузіку і голівоньку піднімає щоб на мене подивитися такий хитрий, хитрий :xaxa: Денис - самий справжнісєнький Денис. Там потім тьотя прийшла записувати бірочки, та й питає хто народився і у якій годині, так я замість хлопчик так і сказала - Дениска в родзалі всі хіхікати почали з мене:xaxa::xaxa::xaxa:. А наступний, як буде хлопчик так буде вже Данило. А з дівчинкою так і не вигадали нічого.:confused:

ірен
05.02.2009, 18:38
:):):)О,Люша,і в нас народився 24 червня Денис!!!!!!!!:):):)

Nadijka
05.02.2009, 18:39
А як буде друга дівчинка -то напевно назву Надійкою, дуже мені миле імя:)
мені також:shy:

Ольга
05.02.2009, 19:00
А я поки придумала Корнелія
але не знаю людей з таким іменем... що скажете?

IRUSKA*8
05.02.2009, 19:03
А як від Корнелія буде зменшувано-ласкальне ім"ячко?справді цікаво;)

kitka
05.02.2009, 19:05
Досить поширене ім'я на Закарпатті. Моя двоюрідна сестра Корнелія. Ще маю одного знайомого Корнелія. Кажуть на нього Нелік і малого має теж Неліка:).

Злата
05.02.2009, 19:09

а як по батькові? співзвучно?

Nadijka
05.02.2009, 19:11
То ви для Юсті сестричку чекаєте?:)

Андріана
05.02.2009, 19:15

я знаю тьотю з таким іменем, мені теж воно подобається, її називають Неля

Ольга
05.02.2009, 20:35
а як по батькові? співзвучно?
ну, дякувати Богу, радянські часи відійшли і по-батькові вже не конче для життя вживати :)
власне мені скорочення Неля не подобається :( лише повне імя...
бо більше з жіночими іменами не маю фантазії і нічого не лежить до душі :(

Надійко, ми ще не знаємо. Я готуюся на всі варіанти ;)

kati
05.02.2009, 20:37

я знаю! в знайомої так звати дівчинку...:y:

Ольга
05.02.2009, 20:40
в знайомої так звати дівчинку...
шукаю описи характеру імені і не можу поки знайти :(

Люша
05.02.2009, 20:53
шукаю описи характеру імені і не можу поки знайти :(
http://www.predskazanie.ru/imena/search.php?target=%CA%CE%D0%CD%C5%CB%C8%DF&field=2
тут є про це гарне ім'я

галичанка
05.02.2009, 21:29

Круто! Гарне, вишукане ім'я!

Lyudik
05.02.2009, 21:31
Я вже раніше писала в цій темі як назвала своїх донечок Олександрою і Євгенією...
але все-таки, на випадок помилки визначеня статі УЗД два запасних варіанти були:
якщо б був хлопчик і дівчинка, то тоді син - Женя, а доця - Саша,
якщо б було два хлопчика, тоді Денис і Женя!!!
Вийшли все-таки Саша і Женя!!!
Тепер кожен раз нагадую чоловікові, що для сина ім"я вже в мене готове - Денис:xaxa:!

Ольга
05.02.2009, 21:34
http://www.predskazanie.ru/imena/sea...%C8%DF&field=2
тут є про це гарне ім'я
дякую ;)але там нічого немає про людину з таким іменем... для поширених імен є опис характеру короткий, а для таких імен є лише опис відомих осіб з цим іменем.
Круто! Гарне, вишукане ім'я!
тішуся, що Вам подобається теж, бо мій тато був шокований іменем :) а чоловік теж ЗА :) навіть доця вже добре вимовляє, каже "буде в мене братчик Корнелія":xaxa:

Siania
05.02.2009, 22:08
Так багато імен тут, і всі такі різні і гарні!!!
Хочу і своїми уподобаннями поділитись. Ім"я для дівчинки мені дуже подобається Кароліна:dance:, хоча трошки російським віддає(((але воно взагалі то німецьке...
А для хлопчика Ігор дуже подобається :cool:

Siania
05.02.2009, 23:26
http://www.mag.org.ua/names/name268.html

Я тут зацікавилась після прочитання теми іменами, почитала значення ім"я Кароліна, і аж передумала((((
А ви вірите в значення імен?

галичанка
06.02.2009, 00:00
http://www.mag.org.ua/names/name268.html

Я тут зацікавилась після прочитання теми іменами, почитала значення ім"я Кароліна, і аж передумала((((
А ви вірите в значення імен?

Якщо ви маєте на увазі вплив на долю, характер, то ні, а який тут має бути зв'язок? Це вже подібно на забобони. Скільки є людей з однаковими іменами, а характери зовсім різні.

Лідочка
06.02.2009, 02:25
мій чоловік фанатіє від імя ЮСТИНА, тому як колись нам Бозя дасть дівчинку - то 2 варіанти Юстинка або Христинка, а як хлопчик - то Дмитро або Євген. Це поки на таких зійшлися....тільки

Zirnycja
08.02.2009, 16:56

Kornélia- жіноча пара до чоловічого імені Kornél – обидва поширені в Угорщині.
Походить від латин. –скорочена форма назви роду (династії) Cornelius, далі - від cornus- деревце терен, можливо від cornu-ріг
Хлопчика тут лагідно кличуть Корі, Корнилка, дівчинку-Кора, КорАчка, Нелла, НеллАчка, Неллі, Нелліке. Зазвичай чути дві останні пестливі форми.

Якщо кому цікаво- відомі носії цього жіночого імені: Корнелія (мати Гракхів), Корнелія Цинілла-перша жінка Юлія Цезаря, Корнелія (дружина Лепіда)-перша жінка тріумвіра Марка Емілія Лепіда, Корнелія Лентула- дружина намісника Паннонії Кальвізія Сабіна і, очевидно, сестра Лентула Гетуліка...

Zirnycja
08.02.2009, 17:05
http://www.predskazanie.ru/imena/search.php?target=%CA%CE%D0%CD%C5%CB%C8%DF&field=2
тут є про це гарне ім'я

дякую ;)але там нічого немає про людину з таким іменем... для поширених імен є опис характеру короткий, а для таких імен є лише опис відомих осіб з цим іменем.

Олю, більше інформації знайдете- якщо перескочите до чоловічого Корнел:
http://www.predskazanie.ru/imena/search.php?target=%CA%CE%D0%CD%C5%C9%2C+%CA%CE%D0% CD%C5%CB%C8%C9&field=2

Ольга
08.02.2009, 17:31
Kornélia- жіноча пара до чоловічого імені Kornél – обидва поширені в Угорщині.
о, ще й свекрусі вгодимо ;) дякую!

СОФІЯ -СОНЯ
08.02.2009, 17:58
Свекруха моєї куми зветься Павлина. Казала, що як назвуть внучку в її честь, то віддасть їм свій Пежо. Кума аж плакала: ім"я не подобається, а машину хочеться.:umbrage::). Вихід знайшовся, назвали Ольга-Павлина. Машину бабця урочисто віддала їм на хрестинах, а доцю кличуть Олюською. І тільки бабця - Оля-Поля:xaxa::xaxa::xaxa:

Helga.k
09.02.2009, 20:56
А ми з ім"ям для нашої майбутньої донечки визначились ще до одруження, так склалось, що обидвоє хочемо Мілену. Але останнє УЗД показало, що буде синочок. На початках розглядали два ім"я Олексій і Антон, але чоловік мій Олексійович, тому вирішили, що буде Антон. Зараз я свій пузік називаю Тосіком - Антосіком. :)

Юлія@
19.02.2009, 17:28
А ми під час вагітності думали інші імена,але ні на якому не зупинились..., а чоловік подзвонив мені, ще коли я була в ПБ, і сказав що наші батьки придумали ім"я..., але каже:" А я всім сказав, що буде Роксолана !!! ":):):)
От маємо прекрасну донечку Роксоланочку !!!!!!!:clapping::):xaxa::clapping::)

Megan
19.02.2009, 18:00
але каже:" А я всім сказав, що буде Роксолана !!! ":):):)
От маємо прекрасну донечку Роксоланочку !!!!!!!:clapping::):xaxa::clapping::)

А мої батьки ну дуууже хотіли, щоб ми назвали синочка Маркіяном. Я після такого навіювання навіть почала вголос думати: "а може і справді Маркіян":confused:. Але як варіант розглядалося Остап. Я вагалась. А коли чоловік приїхав з РАГСУ, якраз прийшов мій тато, і відбувався черговий сеанс навіювання, то чоловік показав свідоцтво про народження, а мій тато каже: "І все-таки назвали Остап".:mad: На що чоловік відповів "Ви своїх дітей називали як хотіли, от і ми так зробили":beee:
Я не дуже протествала проти Маркіяна, але отой тиск:suicide:
Але ми маємо зараз синульку-Остапульку!!!!!!!:clapping::):xaxa::clapping::)

Юлія@
20.02.2009, 00:08
А мої батьки ну дуууже хотіли, щоб ми назвали синочка Маркіяном. Я після такого навіювання навіть почала вголос думати: "а може і справді Маркіян":confused:. Але як варіант розглядалося Остап. Я вагалась. А коли чоловік приїхав з РАГСУ, якраз прийшов мій тато, і відбувався черговий сеанс навіювання, то чоловік показав свідоцтво про народження, а мій тато каже: "І все-таки назвали Остап".:mad: На що чоловік відповів "Ви своїх дітей називали як хотіли, от і ми так зробили":beee:

Ви обрали дуже гарне ім"я - можете даже не сумніватись !!!

P.S. Мій рідний брат називається Остап !!!

амелі
20.02.2009, 14:47
А ми з ім"ям для нашої майбутньої донечки визначились ще до одруження, так склалось, що обидвоє хочемо Мілену. Але останнє УЗД показало, що буде синочок. На початках розглядали два ім"я Олексій і Антон, але чоловік мій Олексійович, тому вирішили, що буде Антон. Зараз я свій пузік називаю Тосіком - Антосіком. :)

Яка краса.Я теж хотіла Антошку,а чоловік-Макса. Переміг чоловік.

Nadijka
20.02.2009, 15:17
я взагалі не розумію як то так шо хтось пхається до вибору імені для ВАШОЇ дитини:mad::mad::mad: ух...як мене то злить:suicide:
П.С А в мене похресник Осапчик:p

Kasia
20.02.2009, 15:36
сину - Олесь, Остап, Данилко, Павло

доня - Єва.

Іруня
20.02.2009, 15:50
Єва

Гарне ім"ячко! А це повне, чи скорочене?

Женічка
20.02.2009, 15:54
і мені Єва подобається дуууже, а чоловіку ні..........
ох ці чоловіки.............:)

Kasia
20.02.2009, 15:57
повне. хоча не цікавилася.

kristina
20.02.2009, 15:59
Я також вже думаю про діток. Також дуже подобається ім"я Корнеля. В мене знайома з таким ім"ям .Дуже симпатична і приємна.
Також Карина, але чоловік сказав категорично ні, я дуже не опиралась , бо мені теж російським віддає
Ще Вікторія.Але їх зараз стільки
Для хлопця завжди подобалось Юра, Вадим
Поживем побачим ,для кого треба обирати

TASJA
22.02.2009, 19:41
А в нас вийшло так. Чоловік дуже хотів Данилка, а я не хотіла, бо в нас багато знайомих діток з таким іменем, включаючи похресника. А чоловік стояв в на своєму, мовляв, це княже ім"я... А я хотіла Святослава і тут мені прийшла геніальна думка, як переконати чоловіка! Адже був такий князь - Святослав Ігорович (а чоловік у мене Ігор). На цьому дискусія закінчилася. Отак майже з початку вагітності наша малеча стала Святославчиком.:clapping:

Taska
22.02.2009, 20:25
судячи з попередніх дописів не в одної мене були суперечності з чоловіком відносно імені:)
я вирішила підтримати давню світову традицію і назвати дитину на честь котрогось з предків і в такому варіанті вибір був однозначний - мама моєї мами Дарія Раїник. Вона померла за три роки до мого народження і в мене протягом всього життя було враження що вона жива і я її дуже добре знаю. Це все тому, що ми з мамою дуже близькі і вона мені розказала дуууже багато історій, фактів і подій з життя її мами. Це все було дуже схоже на якийсь захопливий роман, який супроводжувався фотографіями і особистими речами моєї бабці. Моє захоплення бабцею ще більше зростало, коли мені всі говорили що я на неї дуже подібна. Бабця Дара мені дуже часто снилась, особливо під час вагітності, але найбільшого здивування заслуговує факт який мені і досі здається містикою - коли мене з пологового залу привезли в палату до мене підійшла акушерка (не та що пологи приймала, інша) і вона назвалась Дарією Василівною (так як моя бабця)(дивно ще і те що здебільшого в нас акушерки і медсестри не представляються) але найстрашнішим і найзахопливішим було те, що вона була зовнішньо ну просто копією моєї бабці! (Я її, звичайно ніколи в живу не бачила, але з фото і описів моєї мами саме так вона і виглядала.) Ця акушерка якось нууу дуже ніжно і тепло поставилась до мене, наше спілкування тривало якісь лічені хвилини і більше ніколи я її не бачила, хоча лежала в пологовому ще три доби, а акушерки там міняються щодоби. Найдивніше те, що моя лікарка сказала що не знає тієї акушерки...

Milka
23.02.2009, 23:42
Коли дізнались, що у нас буде хлопчик я запропонувала назвати його Тадеєм або Валентином. Чоловік зовсім не сперечався, навпаки підтримував. Я до кінця вагітності була впевнена що так і буде, навіть у роддомі сусідці по палаті і лікарці ці імена називала. Та коли прийшли додому з лялькою і я запитала то яке ж імя виберем, муж сказав ні те, ні інше. Дивно, але я якось зовсім не розстроїлась. І почалось..... Ми не сварились, але вибрати було дуже складно. Батьки сварились, що дитина в хаті а імені немає. Чоловік ще із РАГСу дзвонив питати чи так записувати. Так в нас теж є Святослав Ігорович. І мені це страшенно подобається.
Зараз коли чекаємо другу дитинку, я вже не вірю йому що назвемо так як зараз думаємо.

Даніелла
26.02.2009, 23:30
Перша донечка родилася на самого Миколи, тому дали одне імя Анна, а хрестили на Марії, От і вийшла Анна-Марія.
З другою дитиною ситуація була така, Аня сказала, що коли буде сестричка, то Оля. Братик- Данилко. До останнього ми не знали хто буде. Народився братик. Спочатку думали про інше імя, але Аня дуже плакала, що то її Данилко! От така ситуація

Zlju4ka
01.03.2009, 00:33
Ми довго вирішували як назвемо і до 4 місяців пузік називали Ілюша,а потім мені чогось Степанчика захтілось,так вже до кінця терміну й називали-і коли родився,вже так і назвали!До речі мабуть один з небагатьох випадків коли ми відразу зійшлись з чоловіком на чомусь.))))))))))

Myroslava82
01.03.2009, 00:53
А в нас була невеличка проблема: я хотіла Катрусю, а чоловік Марусю. Але тут де ми живемо принято давати подвійне ім"я, тому в нас вийшло компромісне Марія-Катерина. По місцевому Марі-Катрін, І нам сподобалося, та й на тому помирилися

Макарена
01.03.2009, 01:25
І в нас з вибором першого ім"я були непорозуміння. Тільки це були ми з чоловіком проти батьків. Бабуся страшно хотіла Олександра, дідусь підтакував, чоловік опирався, а я хоч і немала нічого проти Олександра, підтримувала чоловіка. Взагалі, коли ходила вагітна знала, що буде Владислав, та коли вперше побачила свою цьомочку зрозуміла, що ніякий він не Владислав. І вже дитині майже місяць, там якісь терміни реєстрації виходять, а ми все думаємо. Тут ще мама ходить: Олесику, Олесику. А я дуже не хотіла імені, щоб можна було сказати, як, наприклад, Леська, Наталка... Чоловік не хотів, щоб діти дразнили, наприклад Юрко скубав курку:xaxa:(хоча при бажанні до всіх можна придумати). І в одного дня чоловік ранком питає: "А як тобі Назар?" А я вже й не знала, дуже засмутилась, що він не Владислав, кажу, що нічого. Він швиденько поїхав і записав. Потім вже розказав, що питають - Назар чи Назарій, але вже не дзвонив, а то знов би думали і каже, що просто Назар.
А другого синочка, то вже й сам Назарчик назвав - Макар.
П. С. А ще в мене племінник Захар (заплутатись можна).:8:

Dobra
01.03.2009, 20:54
А в мене доця Лілія, також довго сперечались як назвати, тому що родилась практично на Катерини, і всі хотіли Катю, а я дивлюсь - вона ніяка не Катя, ну не пасує дитині це імя.
Тепер така задоволена, і легко вимовляти - Ліля, Ліляня.
Хоча потім всі знайомі почали розказувати, що більшість Ліль - шалені розбишаки. Не знаю як всі, а моя ОГО-ГО!!!!

Liliyah Romanova
01.03.2009, 20:56
А в мене доця Лілія, також довго сперечались як назвати, тому що родилась практично на Катерини, і всі хотіли Катю, а я дивлюсь - вона ніяка не Катя, ну не пасує дитині це імя.
Тепер така задоволена, і легко вимовляти - Ліля, Ліляня.
Хоча потім всі знайомі почали розказувати, що більшість Ліль - шалені розбишаки. Не знаю як всі, а моя ОГО-ГО!!!!
Підтверджую! На кожному коліні маю мітку з дитинства. :xaxa:
Ще ми страшні шантажистки, особливо в тата вміємо гроші та подарунки виманювати. :shy:
Але більше мінусів у нас нема! :ninja::xaxa::xaxa::xaxa:

Dobra
01.03.2009, 22:44
Коли я вибрала це імя, основною мотивацією було те, що Лілія - квітка чистоти і ніжності, дитина названа таким імям в принципі не може бути в чомусь негативною, але чого-чого, а ніжності у неї поки що немає взагалі (3 роки), коли ми з нею ідем на забаву в пишному платті, вона його в колготи заправляє, щоб не мішало бешкетувати, і так ходить, всі гості сміються, але я задоволена - не пропаде!

Liliyah Romanova
02.03.2009, 00:35
Коли я вибрала це імя, основною мотивацією було те, що Лілія - квітка чистоти і ніжності, дитина названа таким імям в принципі не може бути в чомусь негативною, але чого-чого, а ніжності у неї поки що немає взагалі (3 роки), коли ми з нею ідем на забаву в пишному платті, вона його в колготи заправляє, щоб не мішало бешкетувати, і так ходить, всі гості сміються, але я задоволена - не пропаде!
Із розповідей батьків знаю, що на всіх весіллях витанцьовувала так, що навіть інші батьки називали своїх дівчаток так само, як мене. :xaxa: Так що було й одного, й іншого. Думаю, й у вас буде. ;)

Zoryanazirka
02.03.2009, 10:32
А ми подорозі в пологовий почали перебирати всі чоловічі імена в родині. Зимно, темно, трясе по дорозі. Виявилося що Марка у нас ще немає. А виглядало то так - Може Ромчик, ні Ромчик є, Тарас є, Ігор є, Орест є, і так далі.. Я дуже хотіла Олексу, але Олекса в нас теж вже є. Я дуже тішуся що вибрали Марко, мому розбишаці ім"я Марко дуже пасує :)

Lesja
05.03.2009, 16:09
щось ми дівчата про таке погане почали писати, ну їх, краще підскажіть як мені хлопчиків назвати, а то ніякі ідеї щось не приходять в голову!!!

Уляночка
05.03.2009, 16:14
щось ми дівчата про таке погане почали писати, ну їх, краще підскажіть як мені хлопчиків назвати, а то ніякі ідеї щось не приходять в голову!!!

А якого плану подобаються..українські, екзотичні, на російськомовний манір...
говорю про ті, що мені подобаються..окрім Любчика:xaxa:, ще Орчик (Орест), Ярчик (Ярослав), Дмитрик, Ромчик...

я_тут
05.03.2009, 16:16
Lesja
Я якщо в мене буде хлопчик, хочу назвати Маркіяном
а ще мені подобаються Олександр, Андрій, Святослав, Максим

Galyna555
05.03.2009, 16:19

Повністю згідна.
А на рахунок імені то на форумі Малеча є календар імен. Ось тут http://www.malecha.org.ua/index.php?pid=73 - потрібно тиснути на місяць.

галичанка
05.03.2009, 16:24

Переходьте сюди, є спеціальна тема і "Діти-квіти" - "Вибираєм ім"я для дитинки", тут дуже багато варіантів імен http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=23560&page=41
Підскажіть, що робити, щоб були двійнятка, може щось особливе ви любите їсти? :);)

Lesja
05.03.2009, 16:28
Lesja
Я якщо в мене буде хлопчик, хочу назвати Маркіяном
а ще мені подобаються Олександр, Андрій, Святослав, Максим

Мені теж дууууже подобається Андрій, а чоловікові не дуже:cesored:Він завжди ревнував мене до свого друга Андрія:xaxa:а от другого не хочеться обідити хлопчика, а то я до них зверталась Андрійко і Настуся, а як взнала що то 2 хлопчики то тепер звертаюсь Андрійко і хлопчик:xaxa:

Ірена
05.03.2009, 16:31
гарно коли хлопці-близнбки мають якісь біблейні імена, або стародавні українські.
Андрій в мене асоціюється з Остапом, Петро з Павлом, Григорій з Василем, Матвій з Іваном, Яросолав з Олегом...
але то як кому подобається.

Lesja
05.03.2009, 16:44
гарно коли хлопці-близнбки мають якісь біблейні імена, або стародавні українські.
Андрій в мене асоціюється з Остапом, Петро з Павлом, Григорій з Василем, Матвій з Іваном, Яросолав з Олегом...
але то як кому подобається.

Мама пропонувала теж Борис і Гліб, мені не сподобалось ні одне ні друге.
а ОТ Петро і Павло гарно!!!дякую за ідею:)

natka75
05.03.2009, 16:51

та й іменини святкуватимуть в один день:xaxa::):)

Gala
05.03.2009, 19:21

А я знаю двох хлопчиків близнюків Петро і Павло.:)А ще в сусідки два хлопчики Максим і Матвій,а у знайомої Євген і Дем"ян.(не близнюки)

луіза
05.03.2009, 20:19
Мені подобається 2 ім'я для дівчаток-Єва і Саша.А для хлопчика-Матвій.

Katrin
07.03.2009, 01:16
А ми нещодавно познайомились з дівчинкою, яку звати Олівія, гарно звучить.:)

химера
10.03.2009, 13:07
Привіт усім!
маю таку проблемку, подобається ім"я Дана, але воно не православне, тобто у церкві так не похрестять дівчинку, прийдеться дати подвійне ім"я, неможу найти якесь споріднене до Дани.
Буду вдячна.

MUCHACHA
10.03.2009, 13:11
Привіт усім!
маю таку проблемку, подобається ім"я Дана, але воно не православне, тобто у церкві так не похрестять дівчинку, прийдеться дати подвійне ім"я, неможу найти якесь споріднене до Дани.
Буду вдячна.

У мене знайома також Дана, але хрещена як Данута. Це ніби повне від Дани:confused:

Megan
10.03.2009, 13:15
У мене знайома також Дана, але хрещена як Данута. Це ніби повне від Дани:confused:

А в мене знайома Дана хрещена як Данеїла. А ще хрестять Богданна, а потім кличуть Дана.

Kasia
10.03.2009, 13:23
Немає в православному календарику такого імені. Може Даринкою?

буде ДАНА, а в хрещенні Дарья-ДАРА.

viltis
10.03.2009, 14:06
Похрестіть Богданою, в мене одногрупниця Богданка, а її всі Даною кличуть

Kasia
10.03.2009, 14:56
Похрестіть Богданою, в мене одногрупниця Богданка, а її всі Даною кличуть

нема в православних такого імені:)

Даніелла
10.03.2009, 16:32
Привыт. В павославному календарі є імя Богдана. Знаю, тому,що сама називаюся так, а знайомі кличуть Дана.

Kasia
10.03.2009, 16:47
http://days.pravoslavie.ru/

ось тут є жіночі православні імені. на жаль, Богдани не знайшла.

Natalka
10.03.2009, 17:17
Химера, ви підійдіть до тої церкви, де збираєтеся хрестити малечу і поговоріть/спитайте священника про бажане ім*я та близькі до нього. Раніше і в православних хрестили Богдана правда дуже давно (сама так хрещена Наталія-Богдана, хоч кличуть всі Наталкою).

Марточька
10.03.2009, 22:20
складно.... спробуй знайти таке імя, якшо вже Богдана їм не підходить....;)
а в мене подруга є - Ельвіна... правда її в греко-католицькій хрестили, але все одно перед тим священик казав батькам - придумайте шось "нормальне")))), а вони хотіли Ельвіною!) от він вже її хрестить і каже: "Хрещається раба Божа....." і тут батьки мали сказати імя... от вони й сказали. І вже не було куди діватись :-))

Tanju
11.03.2009, 01:57
Можна просто при хрещенні дати інакше ім'я, а називати потім Даною.
Коли я народила свою донечку, а сталося це напередодні дня Св. Миколая, зі мною в палаті 4 мамочки народили хлопчиків, і жодна не назвала Миколаєм хоча здавалося, що це було б логічно, проте кожна з них збиралася дати їм це імя при хрещенні.

Gala
11.03.2009, 09:52
А я чула , що то навіть добре давати дитині 2 імені-одне при хрещені,яке би мало хто знав,а іншим звати дитину.Щоб менше вроків чіпалося.Шкодую,що своїх не назвала подвійним.

химера
11.03.2009, 17:37
Мені не вперше, давати ім"я подвійне, просто з хлопчиками якось мені здалось легше, синочка звати Марко-Дем"ян, бачу прийдеться і дівчинці дати родвійне ім"я

liliyat
22.03.2009, 17:15
І ми дали донечці подвійне ім"я Марта-Марія. А старшого назвали в честь діда Ромчиком, але він чомусь ніяк своє ім"я правильно сказати не може - то він Ньочик, то Ромпочка:xaxa:

SOLODKA
22.03.2009, 21:54
Ми ще не знали хто у нас буде , а мені приснився сон:у двері хтось стукає,я відчиняю,стоїть дівчина-блондинка:"Ти хто?"
-Я-ВІКТОРІЯ,ДОНЬКА АНДРІЯ!
Я прокидаюсь о 6 ранку від перших рухів дитини і не знаю ,як реагувати на сон,заснути вже не змогла.Розповідаю сон чоловікові,він спокійно повідомляє:"У НАС БЕЗ ЗАПЕРЕЧЕНЬ БУДЕ ВІКТОРІЯ-ВІКА".Я засмучена, а як же моя таємна мрія про Танюшку-Таню?Вікторія у мене асоціювалась з нянею Вікою:(:(Мала надію ,що після пологів щось придумаю,але чоловік був категоричнин.Через годину після пологів моя мама телефонує у роддом:"Назви Мартуся, я так хочу".Вдома намагаюсь переконати чоловіка дати донечці подвійне ім"я.НЕ ПОГОДЖУЄТЬСЯ.Прошу свекруху вплинути на нього-а вона :"Назвіть Софійкою, як я ":8:ООООООООО Я РОЗІЗІЛИЛАСЬ:"Родити я, називати ви , завтра піду і запишу ВАРВАРОЮ!:xaxa:Син у сльози , чоловік погоджується на МАРТУСЮ-ВІКУСЮ,свекруха не втручається,отже у нас буде ВІКТОРІЯ-МАРТА.Моя мама,щоб не ображати нікого кличе її ТУСЯ:umbrage:А свекруха так просто не відступила, хресних батьків обирала вона,але це вже зовсім інша історія............:8:

галичанка
22.03.2009, 22:23
Виходить назвали дитинку, як хотіли ваш чоловік і ваша мама... Однозначно, дитину мають називати її батьки! :mad: :)

карапуз
22.03.2009, 22:48
Однозначно, дитину мають називати її батьки! :mad: :)
Повністю згідна.
Ім"я для донечки я вибрала,ще на початку вагітності.Це було одне з декількох,але чоловікові сподобалось лише воно,правда,вже після того,як донечка народилась.Повертаючись додому з пологового він вголос вимовив:
- Юстина Олексіівна !Звучить супер :).
А,ось ім"я синочка, ми з чоловіком вичитали в книжці з іменами,коли був 6 місяць вагітності.
Проти вибраних нами імен ,були усі родичі.Одні так нам з чоловіком і говорили,інші скромно натякали,яке ж ,то гарне ім"я Оля,Катя,Вероніка...Знайома батьків ,взагалі сказала:
-Бідні діти :8:...
А тепер усім подобається,бо ж недарма кажуть,що не ім"я красить людину,а навпаки :).

SOLODKA
22.03.2009, 23:00
Ви вважаєте,що на сон не потрібно було зважати ?Багато моїх друзів стверджували, що у цьому щось є, адже про ім"я Вікторія я навіть і не думала.А один знайомий взагалі заявив:"А може то у твого чоловіка вже десь є донька:xaxa:"Донечці вже минуло 2 роки, а я ще до сьгодні не можу зрозуміти, чи правильно вчинила з тими іменами:confused:

галіна
22.03.2009, 23:37
а я хотіла свою лялю називати Назарчиком ,але мене відмовили,сказали що дитина з таким іменем дуже багато енергії забирає:clapping:.Хто би яке ім"я мені порадив:confused:

odree
23.03.2009, 00:02
а я хотіла свою лялю називати Назарчиком ,але мене відмовили,сказали що дитина з таким іменем дуже багато енергії забирає:clapping:.Хто би яке ім"я мені порадив:confused:

скачайте і подивіться ось цей фільм Теория невероятности. "Имя и судьба" (http://www.uaget.com/page/61126) можливо він вам допоможе ;)

Abraira
23.03.2009, 00:13
А ті хто сказали, раптом СВОГО імені не пропонували? Що значить "Енергію забирає?" У кого забирає? До кого забирає? Якщо у природи забирає і дитині віддає, то називайте :xaxa: А взагалі - то бздури!
Може бути просто негативне ставлення до імені, але це суб"єктивна думка:confused: У мене усі знайомі Дмири "неблагополучні", то і що, це погане ім"я? Ні, просто такі Дмитри мені траплялися :confused:

Дана
23.03.2009, 12:35
Я коли ще тільки мріяла про доню то дуже хотіла Катрусю, ну ще Поліна але це ім"я "забила" моя сестра для своєї майбутньої донечки :xaxa: ну то значить в мене буде Катруся, так з тим імям я жила і чекала коли в мене буде дитинка, а коли завагітніла придивилася коли би вона мала народитися, виходило акурат на 30 вересня, на Віри, Надії, Любові і Софії, я подумала що раз дитина прийде в цей світ в день таких святих то давати їй їмя інше не варто і вибирала з тих імен, я розуміла що Софійок дуже багато, і раніше не скажу що взагалі розглядала таке ім"я як ім"я своєї дитинки, але з часом день за днем імено Софійка була мені найближче з цих імен, я звикла до нього, з дитинкою розмовляла як з Софійкою, а вона народилася на місяць раніше, могла її назвати Катрусею, але дитинка моя вже була Софійка я її сім місяців носила в животику і називала Софійкою, ну так і охрестили, доречі охрестили ми її 30 вересня, таки ця дата нас не обминула:xaxa:
А зараз я дивлюся на своє руденьке чудо і впевнилася таки вона мала бути Соня , ну яка Катруся з золотисто-рудим волоссям?:xaxa:
Ну наступна донечка буде вже точно Катруся:xaxa:

Яруська
27.03.2009, 19:53
Теория невероятности. "Имя и судьба"- не качається:(
А ж цікаво глянути, може комусь ім"я нове придумала б.
З приводу теми...дітей разом з чоловіком називали, старшого-Остап(дуже подобається типаж знаменитий), а молодшого- Марко(бо ніяк не перекрутиш) у всіх мовах є:xaxa:

Sokolova
27.03.2009, 20:13
А я свого синочка назвала Станіслав. Вибирали ми так (колись від когось таку дурницю почула, але в голову мені залізло і ніяк не виходить:confused:) Значить суть в тому, що ім"я повинно починатись на таку саму букву як прізвище або ім"я батька (н-к Левицький Левко), бо так воно мелодійніше і дитинці легше по життю буде. В нас прізвище на "С", то назвали Стас. Тепер мені це ім"я дуууууууууже подобається, а головне жодних діток з таким іменем не зустрічала і дуже з того тішуся!

Яруська
27.03.2009, 20:17
:D А в нас якраз на Л починається....тоді я би мала назвати Леонід і Леопольд...ух, насмішили:xaxa:

Natalya
28.03.2009, 16:53
А я свого синочка назвала Станіслав. Вибирали ми так (колись від когось таку дурницю почула, але в голову мені залізло і ніяк не виходить:confused:) Значить суть в тому, що ім"я повинно починатись на таку саму букву як прізвище або ім"я батька (н-к Левицький Левко), бо так воно мелодійніше і дитинці легше по життю буде. В нас прізвище на "С", то назвали Стас. Тепер мені це ім"я дуууууууууже подобається, а головне жодних діток з таким іменем не зустрічала і дуже з того тішуся!
Якщо Л...Л, то може і мелодійно, а якщо Б...Б або Р...Р, або Ж...Ж...
Не хочу Вас розчаровувати, але у нас на форумі принаймні ще одна мама Станіславчика є.

Sokolova
28.03.2009, 19:15
(Не хочу Вас розчаровувати, але у нас на форумі принаймні ще одна мама Станіславчика є.[/QUOTE])

ви мене не розчарували, бо ще один Станіславчик це не 35-й Максим чи 28 Сашко (без образ)

Светка
08.04.2009, 18:58
Мого синочка звати Сергійко. Мені дуже подобається.

juli26
08.04.2009, 21:44
А я хочу назвати свого синочка Іванко(ну дуже мені подобається),а доцю звати Настуся - правда гарно?Зате моя свекруха проти - "Називайте як- небудь ,тільки не Іван,бо в неї чоловік Іван(видно вже надоїло)"Зате мені подобається,що це і"мя буде як спадок їхньої сім"ї

SOLODKA
10.04.2009, 15:55
Пригадала анекдот.
-Мамо,мамо,діти мене обзивають холодильником.
-Не хвилюйся,заспокойся,не ображайся на них,Арістоне.
Раджу дуже добре думати над іменем дитини:xaxa:

Panadolka
10.04.2009, 16:55

Клас! В мене тато Станіслав і прізвище майже таке самісіньке як у вас нік (маю припущення, що це ваше прізвище) :xaxa:

Я свого синочка назвала Діма. Хоча всю вагітність ходила і говорила, що у мене в животику Вікуся живе :xaxa: А коли народився хлопчик і до нас в палату прийшла медсестра і спитала як я його назвала, я сказала Артур (ми просто ще не вибрали ім'я для хлопчика).
Пройшло 2 тижні :xaxa:, мама в мене питає "В твоєї дитини ім'я є?" Я "Є, сонечко, лапочка, зайчик, квіточка......". І десь коли малому вже було 2,5 тижні ми нарешті назвали його Дімою :)
Зараз дивлюся на нього і щось не уявляю його Артуром....зовсім він на нього не схожий :xaxa:

Машуня Д
12.04.2009, 04:37
Ще коли ми з чоловіком зустрічались зайшла мова про імена для діток, з дівчачих подобалось- Аліна ,а з чоловічих Владислав:). минув час. Поки ходила вагітна все було нормально, як родила -почались поради:8:
Чоловік тихенько на наступний день пішов і зареєстрував Аліну. Бабусі і дідусі поображались деньок, але що вже мали робити,:xaxa:

Моя сестричка народила на Андрія-ото мала клопіт- бо хотіта назвати Демяном, дідо і свати дуже сколєгувались не говорили (але сварились) з нею тижні 3. Можете уявити дурдом- дитина постійно плаче , чоловік у відрядженні, свати у яких вона живе мовчать:no:, Плюнула вона на то всьо, тай вирішила,що в дитини має бути і дід і баба ,і вони мають нормально спілкуватись з внуком - якщо перепоною є лишень імя... От і маємо Андрійка.!
Дивні люди- нема щоб тішитись що здоровеньке, що з мамою все нормально, самі придумують лишні проблеми.:umbrage:

MILITARIYA
12.04.2009, 07:37
Ще коли ми з чоловіком зустрічались зайшла мова про імена для діток, з дівчачих подобалось- Аліна ,а з чоловічих Владислав:). минув час. Поки ходила вагітна все було нормально, як родила -почались поради:8:
Чоловік тихенько на наступний день пішов і зареєстрував Аліну. Бабусі і дідусі поображались деньок, але що вже мали робити,:xaxa:

Чоловікова братова захотіла назвати донечку Аліною, але свекр як вчув, то тоже з нею не говорив, а вона в невістках, то тяжко їй приходилось...... Так що названа в честь свекрухи - Іринка)))))
А ми як лежали в передродовій (нас було троє), то розговорилися про імена. Так що одна назвала Владіком, а друга Владіком Взагалі то я твердо для себе вирішила, що донечку назву Владою, але так як родився хлопчик, я довго не думала і вибрала імя Володя......:xaxa:

Іриска
13.04.2009, 11:19
......Через годину після пологів моя мама телефонує у роддом:"Назви Мартуся, я так хочу".Вдома намагаюсь переконати чоловіка дати донечці подвійне ім"я.НЕ ПОГОДЖУЄТЬСЯ.Прошу свекруху вплинути на нього-а вона :"Назвіть Софійкою, як я ":8:ООООООООО Я РОЗІЗІЛИЛАСЬ:"Родити я, називати ви , завтра піду і запишу ВАРВАРОЮ!:xaxa:Син у сльози , чоловік погоджується на МАРТУСЮ-ВІКУСЮ,свекруха не втручається,отже у нас буде ВІКТОРІЯ-МАРТА.Моя мама,щоб не ображати нікого кличе її ТУСЯ:umbrage:А свекруха так просто не відступила, хресних батьків обирала вона,але це вже зовсім інша історія............:8:
Читаю і дивуюсь.... Яке відношення до народження дитини мають бабці, дідусі, брати, сестри, сусіди? Це ваш плід кохання і ви повинні давати йому ім"я, вибирати для дитини хресних батьків. Я як завагітніла, то зразу відрізала усім бажання називати НАШУ дитинку...Ніхто зі своїми пропозиціями не лізе..Лише питають як хочемо назвати...І все! Ніколи не піддавайтеся на провокації, бо потім будете все життя шкодувати, що не назвали своє янголятко як хотіли!

Dana K
15.04.2009, 21:11
Іриска, я Вас підтримую!!!! Я не уявляю, що мені хтось вказуватиме як називати дитинку, яку я виношую і народжую :ninja: Хоч мені ще далеко до того :shy::shy: але я вирішила : ніякі родичі не втручатимуться :bazar:

Мене батькам радили всі назвати Ромою на честь обох дідусів.... яка я Рома :confused: А тато записав Катериною :dance: І я дуже люблю своє ім"я. Питали мене, чи я ним задоволена, -- на всі 100% І назвали так малятко:)

В садочку Кать не було зі мною, в цілій школі -- 1, сусідка :)... А от в універі......мммммммм

Dana K
16.04.2009, 00:46
Лілія Романова, Ви повернули мені віру в свою мрію :clapping: Я давно облюбувала ім"я Дарій:y::y::y:, але воно здавалось мені тАким "ненашим", та і що скажуть рідні..... Але "при нагоді :connie:" -- буду відстоювати :bazar:

kati
16.04.2009, 01:41
Моя сестричка народила на Андрія-ото мала клопіт...... Плюнула вона на то всьо, тай вирішила,що в дитини має бути і дід і баба ,і вони мають нормально спілкуватись з внуком - якщо перепоною є лишень імя...

нічого,дідо з бабою поображались би тиждень і все налагодилось би, і зрозуміли б що діти то вже окрема сім"я в яку не потрібно пхатись :ninja::ninja::ninja: А так....все життя рішення батьки будуть приймати:confused:

п.с. в нас схожа ситуація була,правда не з вибором імені а з хрестинами.Мій тато вперся щоб хрестити дитну в одній церкві а ми з чоловіком прийняли своє рішення.....Не розмовлял зі мною місяць.....але все налагодилось,внука обожнює і в нас хороші стосунки

Zlju4ka
16.04.2009, 02:00
Яке відношення до народження дитини мають бабці, дідусі, брати, сестри, сусіди? Це ваш плід кохання і ви повинні давати йому ім"я, вибирати для дитини хресних батьків. Я як завагітніла, то зразу відрізала усім бажання називати НАШУ дитинку...Ніхто зі своїми пропозиціями не лізе..Лише питають як хочемо назвати...І все! Ніколи не піддавайтеся на провокації, бо потім будете все життя шкодувати, що не назвали своє янголятко як хотіли!

+100.МоЇ свекри дуже хтіли Івана,чи Сидіра,чи Онуфрія:8: батьки Сашку,Іллю.І коли ми сказали що буде Степан-спочатку було здивування,потім щось про "ні з того ні з сього.."..а тепер? Ой, а імя в нього яке хороше, він наш Степанчик!!!Вибір завжди є!!

Megan
16.04.2009, 11:36

Це в мене так чоловіка називали. Договорились тато з мамою (свекор зі свекрухою), що буде Назар, поїхав молодий тато реєструвати дитину, приїжджає, а в свідоцтві про народження - Ярослав:eek:. Свекруха питає чому не Назар, виявляється десь в магазині зустрів свого батька, який сказав, що дід був Ярослав, і то не пасує ще щось видумувати.:8: От така історія.
До речі, імені Ярослав терпіти не могла з дитинства. От тепер маю.:xaxa::xaxa::xaxa:

Despina
16.04.2009, 13:44
Коли я ще була зовсім не вагітна і навіть зовсім не одружена, то мені подобались імена Вікторія, Софія, Анастасія, думала, так і назву донечку. Коли завагітніла, зійшлись з чоловіком, що донечка буде Вікторія, а синочок - Андрій або Владислав. Стать дитини мені сказали на 20 тижні, до того всі в один голос казали, що хлопчик - і животик такий, і вигляд, і уподобання в їжі на хлопчика:). І в той день, коли мені сказали, що в мене буде дівчинка, до мене само по собі пройшло її ім'я. Ввечері верталась з роботи повз костел св. Антонія на Личаківській, вирішила зайти, навіть не знаю, чому - скільки мимо нього проходила і ніразу не заходила. Там побачила скульптуру св. Антонія, який на руках тримає маленьку дівчинку з довгим волоссям. Прийшла - і кажу чоловікові, що в нас буде донечка - Антоніна, а він послухав історію і каже - та давай краще тоді назвем Антонія. А мені Антонія ще більше сподобалось!!! От так і вийшло, що в імені донечки є частинка нас всіх - і моя, і чоловікова, і доні:). Кличемо її Тоня або Тося, але є пару родичів, які називають її тільки Антонія:xaxa:

А образи? О, ну моя свекруха до сих пір деколи малу може назвати Аньою (так вона хотіла):crazy: А мені як було то в носі, так і є:xaxa:

viltis
16.04.2009, 13:50
Антонія ---дуже гарне ім"я:) а головне незвичне... А ми вчора з чоловіком вже думали ,як бо то сестричку для Ярчика назвати:))) Казали, що гарно, коли імені на одну букву починаються --придумали Ядвіга, Ярина....і всьо ( ЯРославну відкинули, бо вже Ярослава маємо)

Але то таке ...нам ще до сестрички почекати трошки треба:)

kati
16.04.2009, 13:55
Одна пара називає всіх своїх діток на А- Агенеса,Алісія, Алан,Адріан....от чекають 5 дитинку, буде Адам:)

SOLODKA
16.04.2009, 16:04
А інша пара трійняток назвала-МАРКО,МАРТА,МІЛАНА.

Уляночка
16.04.2009, 16:11
Ще маю сусідів - Марта, Мар"ян, Марічка

Lady_Opium
17.04.2009, 04:24
Одна пара називає всіх своїх діток на А- Агенеса,Алісія, Алан,Адріан....от чекають 5 дитинку, буде Адам:)
тю, знаю теж сімю, де діти: Ангеліна, Алан, Адам і Аріель

здається, ми говоримо про одних й тих самих людей, але хтось з нас щось плутає:))

Liliyah Romanova
17.04.2009, 07:32
Антонія ---дуже гарне ім"я:) а головне незвичне... А ми вчора з чоловіком вже думали ,як бо то сестричку для Ярчика назвати:))) Казали, що гарно, коли імені на одну букву починаються --придумали Ядвіга, Ярина....і всьо ( ЯРославну відкинули, бо вже Ярослава маємо)

Але то таке ...нам ще до сестрички почекати трошки треба:)
У Романового брата Ярчик і Яринка. Ще й дуже одне на одного схожі. Дуже класно. :)

Із нас жартували, що нам до Дарчика ще Даринку треба, але я таки схиляюся до Магдалинки. Правда, чоловік ще ніц про то не знає. :xaxa:

Зануда
17.04.2009, 10:34
Вчора співробітниця розповіла про сім"ю де дві дівчинки: Марія-Тереза та Марія-Магдалина, в дорозі третя дитинка, якщо буде дівчинка, то задумуються над ім"ям Анна-Марія :) Ось така традиція.

Zlju4ka
17.04.2009, 12:10
А мені якщо Бозя подарує ще діток :)то якщо хлопчик теж буде на "с"-Северин:)!То я так:shy:..мрію:shy:

kati
17.04.2009, 12:13
тю, знаю теж сімю, де діти: Ангеліна, Алан, Адам і Аріель

здається, ми говоримо про одних й тих самих людей, але хтось з нас щось плутає:))

думаю все ж таки ми про різні сім"ї говорим:)

мамочка
17.04.2009, 12:22
А я мрію про синочка з іменем Захар
Мені взагалі подобаються "тверді" імена, і такі щоб не скорочувались...
Тому для сина ще маю варіанти: Нестор, Макар, Тарас...
А от з ім"ям для другої донечки у нас варіантів взагалі нема.

Zlju4ka
17.04.2009, 12:24
Тому для сина ще маю варіанти: Нестор, Макар, Тарас...

Нестор-:y:!

Liliyah Romanova
17.04.2009, 17:20
А мені якщо Бозя подарує ще діток :)то якщо хлопчик теж буде на "с"-Северин:)!То я так:shy:..мрію:shy:

+100! :clapping:
Мені шалено подобається це ім'я!

Зануда
18.04.2009, 00:43
+100! :clapping:
Мені шалено подобається це ім'я!
Скажу вам по секрету:ninja:, що я "підбивала" Карапуза назвати синочка Северином. Мартин теж нічогеньке ім"я, але чому вона мене :aggressive:не послухала досі не розумію :confused: :tanksmile:

;) :xaxa: :xaxa: :xaxa: ;)

Gala
18.04.2009, 09:39
Скажу вам по секрету:ninja:, що я "підбивала" Карапуза назвати синочка Северином. Мартин теж нічогеньке ім"я, але чому вона мене :aggressive:не послухала досі не розумію :confused: :tanksmile:

;) :xaxa: :xaxa: :xaxa: ;)

Я свою теж намовляла(старшу)назвати сестричку Даринкою,а вона-Оксанка і все:):confused:

SOLODKA
19.04.2009, 14:25
Моя коліжанка має родити 1-2 травня ,то я намовляю її назвати донечку ДАЗДРАПЕРМА(ДА ЗДРАСТВУЕТ ПЕРВОЕ МАЯ).:xaxa::xaxa::xaxa:
Вона теж не погоджується.:xaxa::xaxa::xaxa:
А чому?:confused:Не каже:xaxa::xaxa::xaxa:

Lebidka
19.04.2009, 14:57
Із нас жартували, що нам до Дарчика ще Даринку треба, але я таки схиляюся до Магдалинки. Правда, чоловік ще ніц про то не знає. :xaxa:

Ой, Лiлю, я аж тепер зрозумiла, що в нас синочки з однаковим iм"ям.:xaxa:
А ми плагiатом не займалися ;)

Leila
19.04.2009, 20:32
я думаю може доцю Лілією назвати, а свекруха каже що повне ім"я Ліліана, але я хочу Лілію

Gala
19.04.2009, 21:40
я думаю може доцю Лілією назвати, а свекруха каже що повне ім"я Ліліана, але я хочу Лілію

Лілія і Ліліана -це різні імена:umbrage:

Leila
19.04.2009, 21:47
І я теж так думаю, і взагалі терпіти не можу коли мого Станіславчика мамочки на вулиці Славчиком називають, я ж його по іншому кличу, тому б не хотіла щоб путали Лілю і Ліліану

Zlju4ka
19.04.2009, 22:01
В нас сусідка була Ляна,мені страшно то імя не подобалось.:no:Одного разу питаю як повне, а вона каже Ліліана.:y:Так її і називала.Бо оті скорочення:8:

Lebidka
19.04.2009, 22:23
Лілія, Ліліана і Ліляна - мені усі дуже подобаються. :)
А ще дуже подобаються: Мілана (Меланка - теж гарненьке) і Віра - символічне, просте, миле і зрозуміле. :)

mileelen1
19.04.2009, 22:30
мне очень нравится имена Даниил, Натан, если когда-нить будет сын так назву..

Angel
19.04.2009, 23:27
а ми довго не могли вибрати між Терезою і Міланою... були довгі і нудні спори:8: вирішили так зробити:говорили по черзі ім"я,і дивились на яке дитина реагує..на Мілану не реагувала зовсім,а на Терезу зразу починала гукати:) друге і"мя напевно було більше довподоби:xaxa: а охрестили як Тереза -Ксенія,так як родилася на Ксенії:)

Zlju4ka
20.04.2009, 01:01
В нас теж подвійне:)))))))Але друге то секрет:p!

Liliyah Romanova
20.04.2009, 21:51

Це різні імена. Я постійно ображаюся, коли мене Ліліаною називають.
Лілія - це окреме ім'я.
А Ліліяна - це Лілія + Анна. І зовсім це не повна форма. То все одно, що сказати, що Маріанна та Марія це те саме.

Leila
21.04.2009, 14:07
Я теж свекрусі це говорю, що Лілія це Лілія, а Ліліана це зовсім інше. головне щоб потім не путали, але то таке в житті різні люди трапляються. Поки що я на цьому імені зупинилася голвне щоб лікарі відносно доці не помилилися

Liliyah Romanova
21.04.2009, 20:58
Я теж свекрусі це говорю, що Лілія це Лілія, а Ліліана це зовсім інше. головне щоб потім не путали, але то таке в житті різні люди трапляються. Поки що я на цьому імені зупинилася голвне щоб лікарі відносно доці не помилилися
Та плутати будуть, нереально, аби не плутали. Але точно можу гарантувати, що донечці її ім'я буде подобатися. Не знаю ні однієї Лілії, яка би своє ім'я не любила. ;)

Галченя
21.04.2009, 22:12
А я колись хотіла свою донечку Ангеліною назвати. Сподобалось мені це ім"я дуже. Але ніхто з рідних не підтримав:confused:

А згодом на прогулянці познайомилась з мамочкою, яка свою доцю назвала Амалією. Теж досить рідкісне і симпатичне ім"я. Тоді й пригадала чоловікові, що і в нас могла б бути Ангеліна...
На що у відповідь почула:8::8::8:, що в школі була б одна ангіна а друга - аномалія :umbrage: Це, напевне, лише чоловіча "логіка" могла зайти в такі дебрі:bad:

kati
21.04.2009, 22:20
На що у відповідь почула, що в школі була б одна ангіна а друга - аномалія Це, напевне, лише чоловіча "логіка" :xaxa::xaxa::xaxa: о це мій чоловік майстер на придумування рифми до імені...причому то завжди щось:cesored:
ще коли незнали хто в нас буде ,дівчинка /хлопчик і придумували різні імена( в основному я. а він тільки критикував),то як він тільки не рифмував цілком гарні імена.....:xaxa::xaxa::xaxa:навіть писати не буду такі:cesored:

odree
21.04.2009, 22:31
мушу розповісти одну історію
в наших знайомих 24 липня народилася донечка. дитинка ніби сама собі принесла гарне ім"я ОЛЯ, але так як в їхній родині дуже багато Оль, то вони не хотіли так називати дитину. а чоловік дуже хотів доцю назвати Віола. взяв документи і, не сказавши жінці, поїхав і так і записав. тепер дитина Віола Василівна
ну от і до чого моя історія. хочу сказати, що повина бути якась співзвучність в імені і по-батькові. все таки в нашій державі розповсюджене звертання по імені і по батькові, і коли чуєш щось типу Віола Василівна чи Амалія іванівна, то трохи ріже вухо. і крім того дивилася передачу, де було сказано, що в цій співзвучності є частинка того, як в людини складеться доля

kati
21.04.2009, 22:37
Моя історія теж весела.....мала я бути Максимчиком:xaxa:, УЗД не було, а всі признаки були на Макса....і от народилась дівчинка....звичайно всі раді були, особливо тато:moskali::moskali:, ну і під" цим ділом" поїхав він мене записувати ( а вирішено було що буде Катя), приіздить а в документі МАРИНА:8::8::8:Вмами чуть інфаркт не стався( до слова, попереднє татове кохання саме Марина звали, і мама про то знала)......я собі тількиуявляю яких звєздюлєй він получив.....нічого,поїхав і переписав:xaxa:

odree
21.04.2009, 22:40
Моя історія теж весела.....мала я бути Максимчиком:xaxa:, УЗД не було, а всі признаки були на Макса....і от народилась дівчинка....звичайно всі раді були, особливо тато:moskali::moskali:, ну і під" цим ділом" поїхав він мене записувати ( а вирішено було що буде Катя), приіздить а в документі МАРИНА:8::8::8:Вмами чуть інфаркт не стався( до слова, попереднє татове кохання саме Марина звали, і мама про то знала)......я собі тількиуявляю яких звєздюлєй він получив.....нічого,поїхав і переписав:xaxa:

:D :y:
а мене ніяк не хотіли записувати Олесею, казали, що нєту такаго імєні :xaxa: є тільки Олександра. Але файний підхід тата і записали олесею

Liliyah Romanova
21.04.2009, 22:42
а мене ніяк не хотіли записувати Олесею, казали, що нєту такаго імєні :xaxa: є тільки Олександра. Але файний підхід тата і записали олесею
У мене так брата записали не Олесем, а Олександром. Хоча всі "свої" його кличуть Олесь. "Чужі" іноді кличуть Саша чи Сашко, то завжди дивуються, чому він не відгукується. :xaxa:

odree
21.04.2009, 23:03
У мене так брата записали не Олесем, а Олександром. Хоча всі "свої" його кличуть Олесь. "Чужі" іноді кличуть Саша чи Сашко, то завжди дивуються, чому він не відгукується. :xaxa:

в мене тато був хрещений Олесем, записали Олександром, а всі (крім мами і жінки) кликали Олегом. І часто люди робили круглі очі і перепитували чи то справді мій тато :xaxa:

Уляночка
21.04.2009, 23:13
Та "по батькові" то таке..другорядне...тепер вже не так часто "по батькові" і називають..тепер у нас всі "пан і пані":ninja::)
в нас не дуже звучно з "по батькові", але так хотілося ім"я для дитини, щоб не було 5-6 в одному класі:confused:

Юстина
21.04.2009, 23:17

Моя коліжанку, нашу хресну також записали Олександрою (село Старосамбірського району), домашні кличуть Олесею, на роботі - Леся Миколаївна. А зі мною проблем ніяких не було. Олеся та й Олеся.
Думала, що в церкві захочуть Юстину Устиною зробити, але теж минуло. Навіть священник сказав, що дуже добре ім"я дитині вибрали. А чого саме "добре"...

kati
21.04.2009, 23:52
а як на рахунок Анна-Ганна?
Сетра моя Аня, але її ніяк не схотіли записати Анною, записали Ганна, вже коли отримувала паспорт то переписала на Анну

Irus'ka
22.04.2009, 00:00
Думала, що в церкві захочуть Юстину Устиною зробити, але теж минуло. Навіть священник сказав, що дуже добре ім"я дитині вибрали. А чого саме "добре"...
А от я свою доню саме Устиною назвала, мені якось через "у" милозвучніше до вуха лягає. Ну, але то лише особисте відчуття. І в церкві при хрещенні ніхто не заперечував :clapping:
А в Ясочки повне ім'я - Йосафата, точніше записана і хрещена Марією-Йосафатою. На честь св. Йосафати Гордашевської (цій святій я віддала в опіку свою першу дитинку як тільки дізналась про її існування:)). Лагідно кличемо Ясочкою, інших варіантів (навіть від чужих і малознайомих) не чула, строго - Ясею, як дуже допече то Яською:). А в садочку як покликали Марією, то моя дитина казала що то не її ім'я:confused:, бо вона - Ясочка, отак дитина любить своє ім'я, хоча десь по народженню хтось із "доброзичливих" казав що буде встидатися свого імені:confused:. Тому на той випадок ім'я подвійне, хоча свій вибір свідомо вже зробила:) Отака в мене - Ясочка:)

Zlju4ka
22.04.2009, 09:25
Був в нас сусід ,і всі його андрій андрій-кличуть,і жінка і теща і друзі і діти,а вони на хрестини до нас прийшли й кажуть що насправді він Віталік,просто родився на Андрія-і сам себе так називав.В них з тим кумедна історія така-дитина записана Віталійович,а вихователька спитала як кличуть тата ,а малий каже Андрій,то вона потім перепитувала в дружини чи то справжній тато дитини чи відчим.От так!

Ірена
22.04.2009, 09:59
ми як хрестили малого, то священик казав, що імені Остап нема і дитина не матиме ангела охоронця...