КПК

Показати повну версію : Крик хворої дитини

Сторінки : [1] 2

oleo
20.04.2007, 16:19
Дуже сподіваюсь, що модератор не буде вважати цей допис рекламою іншого сайту.
Нещодавно, блукаючи в неті "бабськими" сайтами у пошуках порад по догляду за собою, коханою, зовсім випадково натрапила на такий собі сайт www.donor.org.ua. Це про дітей хворих на рак. Вони кричать, їм болить, вони страждають, багато з них помирає.
В цю секунду. коли я клацаю пальчиками по клавіатурі, а ви, напевне, попиваючи каву, це читаєте, якийсь малюк вгризається зубами в подушку від болю, бо в мами уже немає грошей на знеболюючі наркотики.
Просто на кілька хвилин загляньте на цей сайт, познайомтесь з цими дітками. А далі ще простіше:
1. ваш комп роздруковує рахунок будь-якої дитинки
2. на обідній перерві між цигаркою та кавою збігайте в будь-яке відділення банку (крім ощадбанку-там завжди якісь проблеми)
3. за кілька днів мама отримує для дитинки ваші гривні і вже купує ампулу чи забавку, у якій відмовляла дитинці через брак коштів.
4. увечері ви лягаєте спати і говорите собі: цей день я прожив дійсно не марно!
І ще, як це не дивно звучить, зробіть піар самі собі - напишіть, що ви вже перерахували гроші чи іншим чином допомогли маленьким янголяткам - це підштовхне інших!
А тепер і я попіарюсь - я це зробила! щоб перерахувати гроші мені знадобилось кілька хвилин, а одинока мама хворого малюка мені вже СМС-сить, що вони розпочинають ще один курс лікування, і сподіваються, що дитинка з 4 стадією все ж таки одужає.

Ascorbinka
20.04.2007, 18:11
уже немає грошей на знеболюючі наркотики.
ці препарати видаються абсолютно безкоштовно .... і за гроші їх купити неможливо. Відредагуйте, будь-ласка, повідомлення... а то неправдиво виглядає...

Взагалі дуже жаль, що діти хворіють на такі "дорослі" болячки. Дуже жаль.... навіть не знаю, чим вони завинили на таке покарання.... На форумі уже писали, що дитяча гематологія і онкологія - найважчі віділення лікарень (психологічно). Господи... ну чому діти? Хай би вже тільки дорослі...

Ольга
20.04.2007, 18:15
Історії шокуючі :(
справді у Львові і на Дністорвській і на Броньовій дуже багато діточок, якій потребують фінансової допомоги і молитви. Шкода, що на сайті лише кілька прохань зі Львова. Не всі батьки знають про такий ресурс, і не можуть наважитися просити про допомогу у когось...

oleo
20.04.2007, 18:25
ці препарати видаються абсолютно безкоштовно .... і за гроші їх купити неможливо. Відредагуйте, будь-ласка, повідомлення... а то неправдиво виглядає...

Взагалі дуже жаль, що діти хворіють на такі "дорослі" болячки. Дуже жаль.... навіть не знаю, чим вони завинили на таке покарання.... На форумі уже писали, що дитяча гематологія і онкологія - найважчі віділення лікарень (психологічно). Господи... ну чому діти? Хай би вже тільки дорослі...

Соррі, може я не дуже правильно щось написала, бо не є спеціалістом в цій темі - тільки ось зіштовхнулась з цим сайтом, але річ не в тім.Головне, щоб хоч хтось, хто прочитав цю гілку, чи зайшов на сайт, підняв попу (пардон) і скинув трохи грошей дітям.

New Shrek
20.04.2007, 18:31
1. ваш комп роздруковує рахунок будь-якої дитинки

http://www.donor.org.ua/index.php?module=pages&page=Kak_pomoch
Счет храма св. Космы и Дамиана римских Дорогие друзья, если хотите, то также Вы можете помочь больничному храму УПЦ при институте онкологии АМНУ (г. Киев, Ломоносова 33/43), который большую часть денег жертвует на лечение детей в детском отделении института онкологии.

Гривневые реквизиты

Одержувач: УПЦ ПАРАФИЯ СВВ. КОСЬМИ І ДАМІАНА
Р/р: 260023012932, АБ "ТАВРИКА"
МФО: 300788
ЄДРПОУ: 33053232

Без коментарів

oleo
20.04.2007, 18:39
Не хочу богохульствувати, але мені здається, що краще пересилати гроші безпосередньо на рахунки дітей, а не на храми Косьми і Даміана. Навіщо посередники? Там біля кожної фотки та історії дитинки є реквізити. Я ось зв"язалась з однією мамочкою, переслала гроші, зараз підготувала деякі речі для неї та дитинці - передам найближчим часом.

New Shrek
20.04.2007, 18:42
згідний,але на сторінці львівянина не передбачена опція роздрукування рахунку http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=18&id=307
І чому не можна зробити переказ з домашнього компютера через інтернет?

oleo
20.04.2007, 18:52
Так, чомусь біля нього немає нічого. Але ж є купа малюків з інших міст. І ще дуже вам вдячна, що звернули увагу на мій пост і трохи попсули собі весняний настрій такою темою... Якщо ви десь тусуєтесь і на інших форумах - скидайте там цю зсилку (знову прошу модератора не вважати це рекламою) - чим більше людей дізнаються, тим більше у малих бідняток шансів.

Ольга
20.04.2007, 19:31
зацікавила історія про дівчинку Іванку, там ще допис про те, що її мама може використати кошти не за призначенням. Це взагалі в голові не вкладається :(

New Shrek
20.04.2007, 19:35
http://s.foto.radikal.ru/0704/e5/767631f29990.jpg

Ascorbinka
20.04.2007, 19:39
По іронії долі, ті хто має можливість допомогти рідко це роблять....

New Shrek
20.04.2007, 19:39
зверніть увагу на пункт70 наскільки мені відомо там повинно бути написано переказ коштів на лікування Іванова Івана Івановича

New Shrek
20.04.2007, 19:40
По іронії долі, ті хто має можливість допомогти рідко це роблять....
а лохи попадаються(знову прошу модератора не вважати це рекламою)

oleo
20.04.2007, 20:03
To New Shrek: Про лохів не зрозуміла. Хто тут лох? Якщо в людини нормально з психікою, вихованням, серце є, і вона адекватно реагує на чуже горе, - то вона лох? Можна я буду перша в цьому списку? В свої за 30ть я вже можу відрізнити, де ловлять лохів, а де справді потребують допомоги. Ви читали на форумі цього сайту, як відділення лікарень крім грошей просять навіть постільну білизну? У Львівську чорнобильську лікарню просять приносити диски з фільмами для дітей, а також когось, хто б з ними займався малюванням. Поки діти страждають, циніки вишукують подвійне дно....

Ольга
20.04.2007, 23:10
Шреку, я ніколи ще не перераховувала гроші таким чином. Тому теж з острахом думаю чи ті кошти дійдуть...
вже отримала листа від координатора одної дівчинки.
Сподіваюся, що ці гроші дійдуть разом з подарунками...

Не вірю, щоб люди жартували і таким способом заробляли гроші.

Банер сайту я поставила тут http://pregnant.com.ua/
ще спробую на інших ресурсах поставити.

New Shrek
21.04.2007, 00:50
Шреку, я ніколи ще не перераховувала гроші

Не вірю, щоб люди жартували і таким способом заробляли гроші.

.
Матф.6:3 У тебя же, когда творишь милостыню, пусть левая рука твоя не знает, что делает правая,

Ука
21.04.2007, 01:52
Я маю контакти дівчинки, котра є волонтером у Львові. Спробую її сюди запросити, можливо, вона зможе щось розповісти про ці механізми допомоги, або ж звести з потребуючими безпосередньо.
Знаю від неї точно, що постійно потрібна кров, зокрема в гематології в Чорнобильській.

oleo
22.04.2007, 11:09
Дуже рада, що знайшлись небайдужі! Щиро вам вдячна! До речі, - http://donor.org.ua/index.php?module=phorum&mdo=show&th=3&po=6214&page=2 - це ссилка на форум, де можна почитати, як київські дівчата допомагають малюку з Нового Роздолу, який зараз приїхав на черговий курс лікування до Києва. Шукають їм житло, коляску, носять дитинці супчики і купують мікрохвильвку для обробки фруктів, бо в дитини зовсім вже немає імунітету і їй треба все обробляти. Це я все кажу до того, що не треба багато розуму поставити під сумнів "справжність" цих благань про допомогу, розміщених на сайті. А київські дамочки мають силу духу побігати і допомогти і морально і матеріально зовсім незнайомій людині, яка опинилась в справжній біді. Молодці!

Zoryanazirka
23.04.2007, 18:16
Історії шокуючі :(
справді у Львові і на Дністорвській і на Броньовій дуже багато діточок, якій потребують фінансової допомоги і молитви. Шкода, що на сайті лише кілька прохань зі Львова. Не всі батьки знають про такий ресурс, і не можуть наважитися просити про допомогу у когось...

У нас в родині нажаль таке горе - племінниці в 3 рочки поставили діагноз лейкемія. Ми через це пройшли, зараз вона вже в школу пішла, але 2 роки лікарні незабуде ніколи. Насправді тільки препарати хімії були задурно, а решта - треба купити. Я незнаю яким черствим треба бути бачучи як малентку дитинку під капельницею вивертає, вона плаче і мучиться, а лікарка каже - протирвотна таблетка коштує 80 гривень. І ще як можна говорити дитині що ти помреш якщо не даш поставити капельницю, вона ж маленька не розуміє цього. А у батьків дійсно грошей небуло, бо вони мешкають в селі і єдині заробітки від продажу городини. А про те як заставляли знайти спонсора на лікування взагалі окрема історія.. немає спонсора - немає таблеток.

В процесі лікування дитина втратила всю свою дитячість - відчуття було що з тобою розмовляє доросла людина. Ніколи не забуду діалог малої під капельницею з сестрою (без волосся, вся спухша) -

- мамо відкрий вікно
- не можна, там зимно
- мамо, вікрий вікно я хочу чути дощ

Ольга
23.04.2007, 19:05
Загадалося, що пару років тому Мальтійська служба дала на своєму сайті перелік реальних потреб кожного сиротинця області. Думаю, що після такого узагальнення потреб значно легше було знайти жертводавця.
Та і кожен хто хотів допомогти - міг долучитися.

Цей сайт, про який створена гілка, неймовірно добре зроблений. Багатьом можна справді допомогти! Тішуся, що є стільки волонтерів, які віддано працюють.

Ольга
24.04.2007, 19:56
Я маю контакти дівчинки, котра є волонтером у Львові. Спробую її сюди запросити, можливо, вона зможе щось розповісти про ці механізми допомоги, або ж звести з потребуючими безпосередньо.
цікаво б було поговорити з нею...
як зможете, то запросіть!

Натагідра
25.04.2007, 13:54
Доброго дня .
Мене звати Наталя власне я і займаюся відділенням гематології у чорнобильській лікарні і належу до асоціації волонтерів (сайт Донор).
Відповім на будь які запитання і розгляну усі пропозиції про допомогу бо потреби насправді великі але світ не без добрих людей і допомога приходить.
Зокрема учора я передала два інфузомати від фонду "Надіюсь і Вірю", компютер від Київської православної молдоді та ДВД програвач від киян у віддіілення. Трохи раніще передавала ліки від небайдужих росіян .
Допомога насправді може бути дуже дуже різноманітною .

Відновно Віктора Лохи прохання про допомогу якого є на сайті то це мій підопічний і прохання стовідсотково достовірне , у мене є документи і я говорила з його мамою - достатньо побачити її очі і все зрозуміло так не зіграєш повірте .
Окреме прохання якщо хтось перечисляв гроші Віктору повідомте мені, бо станом на суботу на рахунку було 0 .00 Віктора терміново оперували і батьки продають квартиру щоб розплатитися з клінікою

-------------
Тарасьєва Наталя
волонтер відділення гематології
Львівской обласної специалізованої лікарні
т. м. 8-050-430-71-88
E-mail: natagidra@yandex.ru

Натагідра
25.04.2007, 14:06
зацікавила історія про дівчинку Іванку, там ще допис про те, що її мама може використати кошти не за призначенням. Це взагалі в голові не вкладається

На жаль такі ситуації не поодинокі тому ми змушені про них розповідати.

Зокрема поясню ситуації чому по Львову тільки одне прохання оскільки я ще не достатньо знайома з дітьми та їх батьками і нем можу гарантувати що гроші підуть за призначенням тому ми домовлися з ліікарями що при виникненні потреби в ліках чи вч омусь іншому мені будуть конкретно казати що треба і я буду намагатися знайти конкретні ліки конкретні речі

Зокрема зараз такі потреби .
Відділенню онкогематології Львова необхідно
1.Штативи-5 штук
2.Циклофосфан в.в-20 фл
3.Етопозид- 20 фл
4.Метипред В.В 2000мг- ТермЁново
5.Крісла пласмасові в палату та в їдальню-40 шт

Окремі потреби по діткам
Марець Ирина 12 лет
Диагноз Лимфома Ходжкинса- 3-й рецидив
очень очень нужен Метилпреднизолон 500 мл - 4 шт - СОС!!!!!!Он нужен в
первую очередь
Диксорбомицин - 50 мл - 2 флакона

Шкребинец Андрей 14 лет
диагноз Милолейкемия 1 период
Етопозид 100 мг - 6 флаконов

Гуга Наталия 14 лет
диагноз Острый лимфобластозный лейкоз
С ребенком один отец семья очень и очень бедствует
Етопозид 200 мг- 2 флакона (или 100 мг - 4 флакона)
Биовен -Моно 100мл - 3 флакона

Андрусышин Юрий 16 лет
Етопозид 100 мг- 5 флакона

Хатанумский Роман 6 лет
диагноз Лимфома
Циклофосфан 1 гр - 3 флакона

Пастух Петр 3 года
Инфезол 500 мл - 3 флакона

Фаек Аленка 22.05.2006 рожденния
Натулан 150 капсул
Етопозид 100 мг - 3 флакона

Бльок Н 15 лет
диагноз лимфома Ходжкинса
Натулан
Етопозид

Всем деткам нужен Доксорбамыцин 50 мл - 2

Я особисто гарантую що все що передане мені в руки попаде до конкретної дитини , ви можете особисто в цьому пересвідчитися запитавши потім у батьків . Самої дитини чи персоналу відділення

-------------
Тарасьєва Наталя
Львівской обласної специалізованої лікарні
т. м. 8-050-430-71-88

Ольга
25.04.2007, 15:04
пані Наталю, дякуємо, що поділилися новою інформацією з нами!!!

Розкажіть як Ви стали волонтером?

Я особисто гарантую що все що передане мені в руки попаде до конкретної дитини , ви можете особисто в цьому пересвідчитися запитавши потім у батьків
а саме на ці потреби, кошти на який рахунок можна перерахувати?

Натагідра
25.04.2007, 15:05
Якщо ви у Львові то простіше перетнутися, задзвоніть мені

Натагідра
26.04.2007, 01:21
Чому я стала волонтером (намагаюсь ним стати)
тому що були вони
Даша Краснова, Владік Щетинський
Маринка Буряк - біль котрий щодня зі мною
http://dobrota.by.ru/child/buriak.html

spm1950
27.04.2007, 01:41
У наших УКраїнських оліархів грошей більше ніж потрібно тому групуймося виберемо батька Махно і усі питання будуть вирішені.

Натагідра
27.04.2007, 11:10
Шкода не попадались мені особисто олігархи які дають гроші діткам, у россії знаю одного в інтернеті він "Капітан Немо", він дає і 100 тісяч на лікування , а на Україні я наразі таких не знаю. Хоча допомога в 10 і 20 тісяч доларів бувае, але то настільки поодинокі вападки. Зазвичай це суми 50, 100 або 200 гривень.

Одній моїй тяжкій дитинці одного разу передала гроші сліпа немічна бабуся, вона віддала усю свою пенсію щоб купити кров для дівчинки цей дар був самим великим з тих про які мені відомо

Натагідра
28.04.2007, 13:34
Ситуація по лікам все ще актуальна СОС!!!!!!

І ще одне якщо серед тих хто заходить на цей форум є люди які можуть здати кров - ви нам дуже і дуже потрібні. Дуже часто усе лікування іде на нівець через нестачу компонентів крові для переливання.

Одразу напишу що процедура здачі крові є цілком безпечна і заразитисяя будь чим немає найменшої можливості. Ризик є лише для того кому ту кров влиють (підхопити гепатит)

Також зазначу що процедура є безкоштовною ,наразі в мене немає коштів для оплати донорів :( , а якщо ви здаєте кров конкретній дитині а не в загальний фонд. то держава це не оплачує

Ольга
28.04.2007, 17:44
Скажіть за якими адресами це можна зробити?
Перелік дітей і інші деталі (чи ці імена вгорі згадано)?

Натагідра
28.04.2007, 19:23
Якщо відносно крові то
якщо ви обстежений донор то здати кров на тромбоцити можна безпосередньо у відділенні. Вул Дністровська (чорнобильська лікарня), 4 поверх відділення гематологіії (потрібні добрі вени).
якщо ви ще жодного разу не здавали то треба іти на станцію переливання крові і здати кров сказавши що це для відділення гематології.

Зараз я намагаюся сформувати базу донорів по Львову для нашого відділення. що це нам дасть . Будуть перевірені донори (планую при сдачі крові проводити додаткове обстеження ПЦР тест) це зменшить можливости інфікування діток гепатитом і в екстренних ситуаціях дасть змогу швидше допомагати діткам.

якщо стосується будь якої іншої допомоги то можно прийти у відділення і запитати у Оксани Михайлівни (її кабінет одразу при вході зліва) або перезвонити мені чи їй і ми завжди скажемо про нагальні потреби

Відносно того яким чином можна допомогати будучи далеко , або просто не маючи вільного часу то є декілька
варіантів.
1. можна пересилати гроші для діток (я якраз зараз домовляюсь з фондом
"Надіюсь і вірю" про користування їх рахунком), поки що гроші передавалися мені або у відділення
2. можна відправляти невеличкі посилки для діток (зважаючи на специфіку захворювання краще нові речі)
3. Розповсюдження інформації в інтернеті про наші потреби.
4. Інформація про клініки і що дуже і дуже важливо про різні гранти і
безкоштовні або пільгові програми для наших діток по всьому світі.
5. Я кщо ви спілкуєтеся з діаспорою то зорганізувати збір коштів на
закупівлю медтехніки або ліків ,з цим просто біда шалена бо до позавчора у відділені не було жодного діючого інфузомату а це перетворювало приймом хіміопрепаратів на тяжку мука для батьків і дітей. Постійно не вистарчає ліків. деякі ліки як скажімо натулан у франції коштують 22 евро а на Україні ціна стрибає до 200 евро.
Родини просто фінансово не можуть купити більшість ліків, адже є сімї де одна мама або один тато і перебуваючи довгі місяці в лікарні вони не мають жодного доходу крім пенсії по інвалідності

А ще є така приємна допомга як виконувати потаємні дитячі бажання на дні народження

Оберіть будь яки з их варіантів і вітаю вас у нашому колі :)

Як тільки волонтерів буде більше ніж 1 я планую проводити щотижневі зустрічі для обговорення проблем і пошуку шляхів вирішення, адже гуртом і дідька легше бити

Натагідра
03.05.2007, 19:36
Якщо у когось є бажання зустрітися і поспілкуватися чи обговорити варіанти допомоги то мене можна найти кожної пятниці з 19 до 20 в російському культурному центрі , що на вул Короленка (я там бавлюся у Що? Де? Коли?), питати Наталю з команди "Солярис".

Загалом скоро 1 червня, в нас менше місяця часу так що чекаю ідей і пропозицій

Натагідра
04.05.2007, 13:23
Була зранку у відділенні ми помозгували і вирішили що такої нагоди як 1 червня не можна згаяти, а одже у нас тиждень на обговорення ідей і пропозицій , а потім два тижніі активного писанняя на усіх можливих форумах і в усі можливі організації і спільноти (пані Оксана має контакти так що це за нами). Мусимо підняти резонанс

Хто може мене у цьому підтримати зголошуйтесь , це не важко раз в день потратити 15 хвилин щоб написати новини і відповісти на задані питання, а потім наприкінці тижня за філіжанкою кави обговорити досягнення і скоректувати напрямки діяльності.

Може проведемо флеш-моб якийсь. Наприклад в один з вечорів випустимо в небо сотню кульок з іменами і прізвищами діток котрі потребують допомоги у Львові, скажімо в неділю листівки про відділення з контактами у мене є і в відділенні ще стос, кульки я забезпечу

пишіть ваше бачення , дві голови добре а 10 ще краще

Ольга
04.05.2007, 13:36
Чи можете написати листа з детальною інформацією про потреби, а також з додатками (довідки, і тд)?
Добре б було, якби всі матеріали були готові і якщо є нагода - одразу ці матеріали надати людям, які готові допомогти.

oleo
04.05.2007, 14:19
На носі - день Львова. Читаю в програмі - 5 травня, монумент Слави, 18.00-22.00 - концерт українських виконавців. ВВ, Скрябін, інші. Може, якщо в когось є контакти з організаторами чи цими виконавцями, "навантажити" їх на кілька слів перед народом і поставити скриньку для благодійних внесків?
Або, якщо хтось дотичний до інших заходів на день Львова, може щось придумати?

Натагідра
04.05.2007, 14:39
Листи з потребами напишемо . Це не проблема давайте орієнтуємося на середу.
будуть такі варіанти листів.
1. по лікам які потрібні у віддііленні постійно з приблизними кількостями.
2. По медобладнанню (інфузомати інектомати, штативи для капельниць, системи для інфузо і інєктоматів).
3. По ремонту- зараз є відремонтовані 2 бокси це 4 палати. там ремонт суперський (маю фото), ремонту потребують ще як мінімум 10 боксів, а це будматеріали і сантехніка+ жалюзі бо сонячна сторона і добреб вікна поміняти , також дуже потрібні функціональні ліжка бо дітки лежать на продавлених панцерних а з їх діагнозами це додатковий біль.
4. Потреби для покращення побуту діток. це кісла в їдальню і палати (вони вже просять звичайні пластикові бо ті що є в жахливому стані, теж є фото). Потрібна плита на кухню . також після ремонту хочеться поставити в палати маленькі телевізори бо для лежачих діток це єдине вікно в світ

Ідея що до концету цікава , скринька у відділенні є теж не проблема.
Можна написати на сайт, особистих контактів на жальу мене немає, але вдячність в пресі і на сайті Донора в інтернеті гарантую.
Давайте так хто зараз може шукайте лінки на іх сайти і викладайте сюди ,та одразу пишіть ім прохання , можете давати мої контакти я особисто переговорю якщо буде відклик

Якщо маєте змогу підходьте я сьогодні як і вище писала буду чекати в РКЦ .

oleo
04.05.2007, 15:15
Наталю! особистих контактів не маю, написала ВВ і Скрябіну через офіційні сайти (текст звернення пошлю вам в приват). http://www.vopli.com.ua/ kuzma@skryabin.ru

Натагідра
04.05.2007, 16:04
я ось тут подумала може хтось має контакти по львівських клюбах чи мистецьких обєднаннях. Дзига галерея У нас зараз у відділенні зароджується арт-терапія, дітки малюють планую бісер і плетіння, ліпку з кераміки тощо. можеб ми зорганізували виставку тих робіт і при вході поставили скриньку, щоб хто скільки вважає за потрібне кидав за вхід

Ольга
04.05.2007, 16:39
Якщо це роботи діточок з відділення то, думаю, мистецьких обєднань тут не потрібно. Потрібна допомога в організації самої виставки. Чи правильно я зрозуміла?

Натагідра
04.05.2007, 20:14
ага саме так :D

Відносно того чим можна допомогти вже сьогодні то у мене є стос рецептів на ліки які діййсні протягом 10 днів хто надумає прошу привезу куди треба.

Сьогодні завдяки одному доброму сердцю три рецепти були "погашені" Дуже дуже велика подяка від лікарів (їм легше лікувати діток коли є ліки :) )

oleo
05.05.2007, 14:04
Нажаль, зі Скрябіним не вийшло.... Даю його дослівну відповідь на мій мейл: "Мушу вас розчарувати - я розказав організаторам про ваше прохання і вони - проти. Мотивують тим, що завтра - свято, а для вашої цілі варто зорганізувати окреме міроприємство, а не плутати одне з одним, тим більше, що у контингенту, який збирається на такого плану концерт , навряд чи вдасться зібрати якісь кошти... " Нажаль.....

Ольга
05.05.2007, 14:15
Думаю, що на початок було б ідеально, щоб одна з львівських газет написала про це все...
Або організувати на території лікарні прес-конференцію. Показати всім стан палат, потреби дітей, окремі історії про дітей, сказати про організації, які співпрацюють з лікарнею!

Натагідра
08.05.2007, 15:01
Завтра вихідний, можемо десь перетнутися і обговорити подальші ходи
звоніть 8-050-430-71-88

Натагідра
15.05.2007, 16:44
Для Проскурик Діми що лежить у відділенні гематології, обласної дитячої спеціалізованої лікарні що на вул Дністровській (Чорнобильська) потрібні донори 3 + групи (краще чоловіки )
двонити мамі 8-096-86-28-741 або в ординаторську Телефон ординаторської, - 270-17-65,

Натагідра
17.05.2007, 16:31
Для хлопчика з Ів Франківська Проскурика Діми ,який зараз знаходиться у дуже важкому стані у Львові у відділенні гематології обласної спеціалізованої лікарні терміново потрібен
МІТОКСАНТРОН 2 флакони по 10 мг.

приблизна ціна за флакон 450 грн, тобто потрібно 900 грн.

--
Тарасьева Наталя
Львовської обласної спеціалізованої лікарні
т. м. 8-050-430-71-88

Натагідра
17.05.2007, 16:33
один флакон я уже знайшла і замовила, потрібен іще один

крім того для потреб відділення попросили іще Ендоксан по 1гр приблизна ціна 150 грн за флакон.

Натагідра
17.05.2007, 17:53
Другий флакон знайшла :), останній у Львові

Ольга
17.05.2007, 19:29
МІТОКСАНТРОН 2 флакони по 10 мг.
питають за МІТОКСАНТРОН у нього термін до 01.08.2007 року, чи підійде з таким терміном ?

Натагідра
17.05.2007, 19:34
де він знаходиться якщо на Оптимі то його замовлять напряму у відділення, якщо ні то скиньте мені контакт де він є і ціну , щоб я замовила, по терміну підходить бо його потрібно на цей і наступний тиждень

Натагідра
18.05.2007, 13:51
Другий флакон уже замовлено :)

Ольга
18.05.2007, 14:00
Другий флакон уже замовлено
таки у Львові знайшли?

Натагідра
18.05.2007, 14:39
Так :), я навідь третій знайшла (про запас) :)
в 298-98-99 казали що в них сьогодні вечером буде - підозрюю що то той про який виписали :)

Натагідра
18.05.2007, 14:48
Свіжа задачка.

невпинно наблтжається 1 червня, мушу брати бика за рога.
1. Хто піде зі мною випускати шаріки коло памятника шевченка у центрі 1 числа. Прошу зголошуватися.
2. мені потрібні лінки на всі можливі інтернет ресурси що пишуть про Львів, особливо інтернет газети .
3. Потрібні знайомі серед журналістів у Львові. Треба написати декілька статей про відділення і дати на шпальтах.
4. Може є серед нас фотохудожник який би міг зробити художні знімки діток у відділенні ,щоб показати іх не страшними через хворобу , а дітьми з їх маленькими радостями і тихим щастям. (Скажу по секрету там одна така красуня бігає по відділенню рочків 9, я бачила її лише в масці але які у неї очі , це щось незбагненне -глибокі сині пресині просто неможливо забути років через 8 перед нею хлопці будуть штабелями падати :))

Ну ось як завжди в мене неймовірні плани, але насправді дуже і дуже реальні

Ольга
18.05.2007, 15:38
Наталю, а фотографії куди плануєте помістити?

Якщо не знайдете проф фотографа, то я спробую це зробити... маю хорошу техніку, іноді добрі фото виходять.

Ольга
18.05.2007, 15:39
на форумі є представники Львівської газети, можливо щось порадять?
Думаю, що було достатньо хоч однієї статті у ЛГ.

oleo
18.05.2007, 16:34
Наталко! Хочу передати для діток трохи грошей - гривень 150-200. Контакти - в приваті.

Натагідра
18.05.2007, 16:59
Н арахунок фото добреб з пилипюком домовитися, там тоді б збори були хороші , але скоріш усього на першому поверсі в лікарні, на сайті відділення (маю доправити його за тиждень) , та в самому відділенні і звичайно ж на Донорі

Але спочатку завтра матиму розмову з батьками і дітьми бо все залежить від них чи вони погодяться

Ольга
18.05.2007, 17:05
та Пилипюк не є супер-пупер фотографом...
є багато молодих і творчих!

Натагідра
18.05.2007, 17:37
Я маю на увазі вивісити ті фото в галереї Пилипюка і проанонсувати в газетах і в Львівських новинах про таку виставку, листівки з відділення про потреби у мене є надруковані , є ще буклети котрі розповідають про те що саме таке дитяча онкологія .
Є відеоматеріал на компакті про те як Працюють києвські волонтери , можна зняти сюжет у відділенні і інтервю з лікарями, тобто перед початком виставки (де б вона не відбувалася зробити мініпресконференцію)

Натагідра
18.05.2007, 17:45
До речі, а скільки буде коштувати друк одного фото формату А3 і А4 в чорно білому варіанті , або в сепії, думаю у нас від 30 фото буде

Ольга
18.05.2007, 17:47
Ви хочете поєднати і фотовиставку і 1 червня?

1. фотовиставка може бути будь-де, де знайдуться партнери, готові допомогти з організацією та надати приміщення
2. фотокартки потрібні не лише для фотовиставки. Тим більше, що фото для сайту і художні фото будуть досить відрізнятися по стилю.
3. якщо є електронний варіант буклету дайте і сюди теж його...
4. яким чином Ви хотіли б зробити збір коштів з допомогою фото? організувати виставку?

Натагідра
18.05.2007, 18:11
я имею ввиду чтото подобное,
http://d-f-k.org/forum/viewtopic.php?t=1107&postdays=0&postorder=asc&start=140

если удасться то фотовыставку можно приурочить к 1 июня, но времени очень мало (боюсь не успею у меня со временем напряженка ) ето нужно фотографировать на следующей неделе и сразу же длоговариваться с местом проведения и с журналистами.
Дать анонс в СМи про выставку и расклеить обявления по городу
Перед выставкой провести пресконференци и обяснить нужды отделения и что все что будет собрано за счет выставки пойдет на покупку лекарств и медоборудования. Тоесть поставить при входе и віходе ящики для пожертвований , опредилить минимальную цену входного билета скажем 5 гривен и пусть каждій сам для себя решит сколько он может дать сверх этого

а еще хочется сделать чтото новое и необычное для деток для их мам .
По опыту в других больницах ето всегда срабатывало.
сейчас еще поищу линки чтоб обяснить что именно я хочу видеть на фото

Натагідра
18.05.2007, 18:19
Знаєте я дуже дуже хочу показати їх красивими веселими щоб не кидалися в очі лисі голівки і кола під очима, а люди помітили мудрість в їх очах. красу посмішки.

Дуже дуже прикро коли від наших діток відвертається суспільтво. Є така Дівчинка Лєна Білоусова. Вона пройшла дуже страшний шлях і коли вона виходить на вулицю на прогулянку, то інші мами які якимось чином дізнались що у неї був рак забирають від неї своїх діток забороняють їм з нею бавитися. А їй усього 10 років

Ольга
18.05.2007, 18:21
с местом проведения
а це можна зробити в лікарні?

Наталю, Вам буде простіше знайти організацію, яка теж планує акції на 1 червня. І долучитися до їх роботи. Якщо Ви лише одна працюєте то це буде важко зробити... тим більше, що немає добре обдуманої ідеї наразі.

Натагідра
18.05.2007, 18:32
Думаю вивісити фото можно в лікарні, а от зі скриньками думаю там не получиться.

З того що мені відомо зараз , жодна організація не зверталася в відділення на предмет проведення акції (вони б мені одразу позвонили).

Що я зможу зробити
1. день іменинника,
2. флешмоб з випусканням шаріків і роздачею листівок в центрі міста (нас уже троє- я мій чоловік і моя подруга).
3. роздрук і обробка фото в графічних редакторах . із апаратури у мене звичайний позичений цифровик.
4. Написати звернення від фонду про установку скриньок у Арсені і Вамі , а також в церкві на сихові- це Оквана Михайлівна.(результат без друку в змі буде мізерний)

З того в чому потрібна допомога найгостріше це журналісти- в цьому колі у мене жодних контактів, а дзвонити протягом робочого дня мені складно

Internati
21.05.2007, 12:50
Ніколи в житті не підтримував і не приймав участі у різноманітних там акціях зборів коштів у скриньку, перерахування грошей на фонд хворих діток чи на рахунок конкретної дитинки Х.
На мою думку, якщо хочете допомогти - зустріньтесь з дитиною, поговоріть з її батьками, з"ясуйте що їм потрібно (медикаменти, речі, оплата операції) і принесіть їм те. Тільки так можна хоч трохи зарадити людському горю.

Натагідра
21.05.2007, 13:13
не заперечую ви праві, але праві відсотків на 90.

Ви мусите зважити на саму суть захворювання. Онко діагноз це завжди шок для родини і не завжди батьки можуть адекватно сприймати реальність.
Деякі досить швидко оговтуються і починають важку боротьбу, дехто не оговтується, а буває і таке що батьки ставлять хрест на живій дитині і усі кошти які попадають їм до рук тратять не на ліки а на щось інше .
буває і так що батьки перебуваючи в шоковому стані тратять усі гроші на дитину, але не на ліки а скажімо на іграшки, бо не можуть відмовити дитині у проханні.

я не стверджую що вся допомога має іти через мене, ні ви можете заопікуватися якоюсь дитинкою безпосередньо і допомагати їй адресно (власне я сама з цього починала :) ), але зважде на особливості саме цього відділення, і перш ніж щось діяти добре розвідайте ситуацію. і обовязково поспілкуйтесь з лікуючим лікарем.

І ще один дуже важливий момент - це відділення дуже особливе і якщо ви таки хочете допомогти, то маєте памятати про умови.
1. Ніколи не ідіть у відділення якщо ві не є здорові. Якщо ідете в саме відділення треба мати МАСКУ, БАХІЛИ або змінне взуття , весь верхній одяг зняти і заховати в пакет, а зверху халат , або хоб не лякати дитину чисту сорочку. Мінімум дезодорантів і всяких пахучих речей- запах для цих діток може спричинити алларгію.
2. При вході у відділення є список того що можна приносити дитині - для дітей з гематології булочка може стати причиною смерті- і це не перебільшення.
3. Жодні ліки як би батьки не просили не можна приносити якщо ви не узгодили це з лікуючим лікарем і іх немає в листку призначення!!!!!!
Інколи мами почувши від когось про "чудодійні ліки", тихенько можуть дати їх дитині - ів 40 випадках результат -ще реанімація і нанівець місяці лікування.
4. Ні в якому разі ви не маєте права радити мамам методи лікування і не можете радити жоднох "народних целителів" або якісь допромічні травки.

Допомагаючи допомагайте.

Р.С.
тільки учора я передавала ліки мамі Діми , вона йще не знала що їм виписали ці ліки , на знала що буде потрібна друга хімія , а лікарі уже звязалися зі мною і ліки уже у мами на руках.
Гроші на придбання ліків передали києвські волонтери з Асоціації http://www.donor.org.ua/index.php?module=pages&page=O_nas

Натагідра
21.05.2007, 13:19
У пятницю наша "каса взаємодопомоги" збільшилася на 400 грн.
дуже дякую приємній молодій парі за допомогу :)

Натагідра
21.05.2007, 13:20
Допомагати можна по різному
Ось наприклад сьогодні можуть виписати додому Марічку, оскільки дитинка слабенька то про жодні поїздки в громадському транспорті і мови бути не може.
До дому їм добиратися від Львова близько 40 км. З собою в них є ще деякі речі+ маленький телевізор. Буде їхати напевно 3 особи Марічка , мама і тато
Можливо хтось зможе допомогти нам в перевозці , витрати на бензин я компенсую.

Тарасьева Наталя
т. м. 8-050-430-71-88
E-mail: natagidra( at )yandex( point )ru

Натагідра
21.05.2007, 13:23
У нас свіжа поблема потрібно зробити фото Діми, для якого ми шукали ліки,щоб розмістити прохання про допомогу на ДОНОРІ в дитини зараз найскладніший у гематології діагноз і перший такий у Львові, їх чекає ТКМ, а я ще два тижні без фотоапарату :(,
підїхати можно після роботи , зробити декілька фото і одразу перекинути дані до мене на ноутбук, тобто усе займе хвилин 15

Тарасьєва Наталя
т. м. 8-050-430-71-88
E-mail: natagidra( at )yandex( point )ru

Ольга
21.05.2007, 14:06
підїхати можно після роботи , зробити декілька фото і одразу перекинути дані до мене на ноутбук, тобто усе займе хвилин 15
то на Броньовій сьогодні?

Натагідра
21.05.2007, 14:18
На Дністровській - Чорнобильська лікарня,у 18.30, там при вїзді Аптека Едельвейс.
Заодно і познайомимося особисто :)

Р.С. візьміть одразу перехідник від фотоаппарату до компютера , бо я не маю , у мене тільки флешка є

Ольга
21.05.2007, 14:37
Наталю,
якщо щось зміниться то я повідомлю!

Натагідра
21.05.2007, 17:06
у відділенні немає зовсім
Ендоксану(циклофосфамід) КМП для в.в ведення
Іфосфаміда для в.в ведення

По можливості прошу дізнатися де ці лікарства можливо придбати , поки що обдзвон аптек нічого не дав
в 298-98-98 немає

Натагідра
21.05.2007, 19:16
..................................

Натагідра
22.05.2007, 13:20
Для Лохи Віктора потрібні кошти на курс Темодалу, потрібно 300 мг.(капсули) курс розпочнеться з 13 червня. Сім'я дуже матеріально виснажена. Потрібна допомога.
Документи хлопця є на сторінці
http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=18&id=307
Зараз Віктор закінчив другий курс темодала і перебуває в воєнному шпиталі м. Львова

Натагідра
22.05.2007, 19:10
узнала ціну на темодал це 640-820 доларів за упаковку , а нам треба 6 :(

Євген
23.05.2007, 17:37
Щоб організувати 100 % адресну допомогу дійсно тим кому потрібно - зверніться в "Садопоміч", вони дадуть телефон тітоньки з міської ради, в неї берете адресу та контактуну інформацію про якусь конкренту сім`ю чи дитину і вперід.Є сім`я де 6 дітей і немає батька.Є справді хворі дітки.В результаті ви справді комусь допоможете і будете мати добру моральну сатисфакцію.(здається написав вірно).

Натагідра
24.05.2007, 12:20
Євгене, може я щось неправильно зрозуміла А Я ЩО РОБЛЮ ????
Навіщо мені тітонька з міської ради якщо є 20 палат в мому відділенні в кожній дві дитини і кожній з них потрібна допомога, кому речами ,кому добрим словом , кому ліками, кому інформацією.
невже ви думаєте що я тут бавлюся бо мені нічим занятися.

Є справді хворі дітки
А мої що здорові ???? Хочете конкретні адреси . Всю інформацію можна завжди перевірити 2-3 телефонними дзвінками
ось вам дитина http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=15&id=1190
http://donor.org.ua/index.php?module=arpages&act=show&c=1&id=57
Львівська змордована дитина котру через нашу с..ну медицину катували 5 років. допоможіть їй.
ось http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=18&id=307
http://donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=15&id=1178 два дні назад Віктор перебував у Военному госпіталі, зателефонуйте у прийомний покій і нехай вам скажуть був там такий пацієнт чи ні. Віктору потрібен ТЕМОДАЛ подзвоніть у аптеки і дізнайтесь ціну флакона- знайдете дешевше 600 доларів повідомте мені , я буду вдячна за інформацію

А що до сатисфакції то мені її не треба. Мое життя булоб значно спокійніше якби рік назад я не дізналася про Маю Дамаскін, Дашу Краснову, Владіка, Маринку ... про моїх 11 ангелів , від неділі 12
А я не можу інакше , я знаю що я можу щось зробити , щось реально зробити , а ціна питання 30 хвилин в день в інтернеті
Написавши одного !!!! листа людині до москви ми знайшли ліки котрі життєво необхідні у Львові і котрих немає ніде на Україні, а за допомогою пожертв від форумчан ми зможемо їх оплатити

Ольга
24.05.2007, 12:56
Наталю, таких закидів буде багато, не звертайте уваги, напевне це була реклама для організації
"Садопоміч",

Натагідра
24.05.2007, 13:29
Зірвалась, соромно, та він не перший

прчитала сьогодні новини про Зорянку, просто в шоці 5 років в пеклі через неправильну діагностику, дитину прийшлось класти в психлікарню, де її жорстоко били
http://www.donor.org.ua/index.php?mo...w&c=15&id=1190
не можу ніяк заспокоїтися .

До речі ліки я найшла в Москві, маю на увазі Ендоксан і Холоксан, але не хватає грошей. я вечером розпишу бухгалтерію, але треба ще 1116.00 грн.

я ось думаю про скриньки для пожертв у церквах. але треба спочатку домовитися з святими отцями. а в мене з цим туго , але нічого прорвемся

Тільки що звонила мама Віктора Лохи , кзала що на рахунку 500 гривень - дуже дякуєм невідомому за пожертву та поправила мене що їх чекає не 2 а 4 курси темодалу :(, тобто потрібно уже 12 упаковок темодалу , а попереду літо сезон відпусків, хоть дорогу перекривай , або демонстрацію влаштовуй

Ольга
24.05.2007, 13:32
я ось думаю про скриньки для пожертв у церквах. але треба спочатку домовитися з святими отцями. а в мене з цим туго , але нічого прорвемся
Наталю, скриньки не дуже легко буде поставити.
Краще підійти з усіма документами до пароха церкви, з ним поговорити, щоб він дозволив збір коштів біля церкви у неділю. Отець оголошує, що така-то пані стоїть і збирає кошти на таку-то потребу.

Натагідра
24.05.2007, 14:32
така-то пані стоїть і збирає кошти на таку-то потребу
з цим боюсь буде проблема, треба подумати і поговорити у церкві

Р.С. в мене виявляється теж є психологічні блоки

Натагідра
24.05.2007, 15:14
ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ

СТАНОМ НА 1.02.07 залишок від нового року 100$ та 28 грн.поступлення
200 грн - з києва
350 грн - разом з компактами (+50 компактів для вдіеобібліотеки у відділенні)
Станом на 1.04.07 100$+ 578 грн.розхід 27 грн - доставка інфузоматів
427 грн - ліки для Діми Проскурика "мітоксантрон"
прихід
400 грн - молода пара
100$ - Юля
100 грн - Оля
станом на 21.05.07 300$ +124 грн.

Замовлені ліки у Москві для відділення
Веро-Ифосфамид 1 г - 10 флаконов,ціна 124 грн сума 1240 грн
Ендоксан - 1 г - 10 флаконов, ціна 151 грн сума 1510 грн.
разом сума замовлення 2750 грн .
в наявності на данний момент 1624 грн, ще необхідно 1126 грн

В звязку з гострою потребою в ліках у відділенні і відсутністтю необхідних ліків на Україні ліки були замовленні в Россії в борг, прошу допомогти в оплаті замовлення.

--
Тарасьєва Наталя
м. Львів
т. м. 8-050-430-71-88

Євген
24.05.2007, 19:07
Євгене, може я щось неправильно зрозуміла А Я ЩО РОБЛЮ ????
Навіщо мені тітонька з міської ради якщо є 20 палат в мому відділенні в кожній дві дитини і кожній з них потрібна допомога, кому речами ,кому добрим словом , кому ліками, кому інформацією.
невже ви думаєте що я тут бавлюся бо мені нічим занятися.

А мої що здорові ???? Хочете конкретні адреси . Всю інформацію можна завжди перевірити 2-3 телефонними дзвінками
ось вам дитина http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=15&id=1190
http://donor.org.ua/index.php?module=arpages&act=show&c=1&id=57
Львівська змордована дитина котру через нашу с..ну медицину катували 5 років. допоможіть їй.
ось http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=18&id=307
http://donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=15&id=1178 два дні назад Віктор перебував у Военному госпіталі, зателефонуйте у прийомний покій і нехай вам скажуть був там такий пацієнт чи ні. Віктору потрібен ТЕМОДАЛ подзвоніть у аптеки і дізнайтесь ціну флакона- знайдете дешевше 600 доларів повідомте мені , я буду вдячна за інформацію

А що до сатисфакції то мені її не треба. Мое життя булоб значно спокійніше якби рік назад я не дізналася про Маю Дамаскін, Дашу Краснову, Владіка, Маринку ... про моїх 11 ангелів , від неділі 12
А я не можу інакше , я знаю що я можу щось зробити , щось реально зробити , а ціна питання 30 хвилин в день в інтернеті
Написавши одного !!!! листа людині до москви ми знайшли ліки котрі життєво необхідні у Львові і котрих немає ніде на Україні, а за допомогою пожертв від форумчан ми зможемо їх оплатити

В жодному випадку не мав на увазі що ви робите щось не те.
Я не рекламував жодну організацію.
Я ділився досвідом - саме так я робив.Загальна думка така - потрібно вводити податкові пільги для меценатів як це роблять в цивілізованому світі.В кого є знайомі депутати :D :D :D нехай би внесли хоч один закон-законопроект для людей.а то все собі і собі:(
Звичайно ми прийдем до цього але коли ?!

Zoryanazirka
24.05.2007, 23:41
Зірвалась, соромно, та він не перший

прчитала сьогодні новини про Зорянку, просто в шоці 5 років в пеклі через неправильну діагностику, дитину прийшлось класти в психлікарню, де її жорстоко били
http://www.donor.org.ua/index.php?mo...w&c=15&id=1190
не можу ніяк заспокоїтися .

До речі ліки я найшла в Москві, маю на увазі Ендоксан і Холоксан, але не хватає грошей. я вечером розпишу бухгалтерію, але треба ще 1116.00 грн.

Чи Зорянці ще потрібно 1116 гривень? Я хочу їх передати

oleo
25.05.2007, 09:48
Zoryanazirka, МІЙ РЕСПЕКТ!

Натагідра
25.05.2007, 11:15

Це малися на увазі гроші яких не вистарчає для оплати ліків, які замовленні для відділення гематології, але Зорянці теж дуже потрібні кошти. Вирішуйте самі куди їх передати.
Дуже дякую за відгук.

Натагідра
25.05.2007, 12:23
Я ділився досвідом - саме так я робив.Загальна думка така - потрібно вводити податкові пільги для меценатів як це роблять в цивілізованому світі.

Це мрія про такі пільги, адже тоді підприємці легально зможуть зменшити свої податки , при цьому допомагаючи нам допомагати дітям.
Але щось я не вірю, що в нас приймуть такий закон ...

А відносно тієї тітоньки з міськ ради то булоб цікаво поспілкуватися

Zoryanazirka
25.05.2007, 12:55
Це малися на увазі гроші яких не вистарчає для оплати ліків, які замовленні для відділення гематології, але Зорянці теж дуже потрібні кошти. Вирішуйте самі куди їх передати.
Дуже дякую за відгук.

Проблема в тому що я зараз не дуже мобільна - моїй малечі лише 10 тижнів і мені тяжко кудись вийти. Було б добре якби хтось міг би до мене забігти, або якимось іншим чином передати.

Натагідра
25.05.2007, 14:33
Задзвоніть мені на мобільний коли вам зручно ,я підїду куди треба :).

Натагідра
25.05.2007, 14:53
До речі ,якщо ви знаєте діток, які лікувалися і зараз в постійній реміссії , десь в середині літа під Києвом для таких діток буде безкоштовний санаторій , там дуже красиво усе заросло суницею, дітки всі свої, себто ті що вилікувалися так що заодно і поспілкується, ось як там було минулого року
http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=1&id=406
повідомте мені контакти батьків і коли я буду знати кількість місць на Львів повідомлю

Ольга
25.05.2007, 16:07
я ще про мультики згадала... Наталю, дайте список тих, які вже є записані, а я допишу нові. "Болванки" не потрібно, маю свої.
Також є хороші фільми дитячі - цензуру пройдуть ;)

Натагідра
25.05.2007, 17:54
Добренько я на вівторок дам список.
До речі думаю передачі про тварин чи скажімо науководослідні фільми про динозаврів (Є такий цикл предач мої дівчатка його люблять), теж будуть корисними особливо для підлітків

Zoryanazirka
25.05.2007, 21:58
До речі ,якщо ви знаєте діток, які лікувалися і зараз в постійній реміссії , десь в середині літа під Києвом для таких діток буде безкоштовний санаторій , там дуже красиво усе заросло суницею, дітки всі свої, себто ті що вилікувалися так що заодно і поспілкується, ось як там було минулого року
http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=1&id=406
повідомте мені контакти батьків і коли я буду знати кількість місць на Львів повідомлю

Боднар Стелла 8 рочків. Лікувалася на Дністровській від лейкемії, зараз їздить на аналізи, у ремісії.

Натагідра
29.05.2007, 12:47
Ліки з Москви 9 флаконів Ендоксану і 10 флаконів Веро-Ифосфамиду в суботу були передані у відділення.

Р.С.
В суботу подзвонила Оксана мама Костика Іванчука
http://www.donor.org.ua/index.php?mo...ow&c=1&id=1166
http://www.donor.org.ua/index.php?mo...ow&c=1&id=1170

мене завжди вражає сила і мужність наших мам, не зважаючи на той біль який зараз в душі у Оксани вона думає про інших хворих діток.
Вона позвонила для того щоб передати ліки і все що у неї залишилося для лікування у відділення гематології.

після цього дзвінка я довго не могла прийти до тями, уся та метушня що оточує нас щодня, наша жага до нагромадження різних "сиюминутных благ" ніщо перед ось такими вчинками

Натагідра
29.05.2007, 18:28
Допомога може бути різною

Сьогодні Дімі Проскурику був необхідний Біовент- Моно, в лікарняній аптеці він є але оскільки препарат достатньо дорогий, мама просила пошукати можливість придбати ліки трішки дешевше.
За допомогою одного з форумчан препарат було знайдено по гуртовій ціні і економія склала немало цілих 240 гривень.
Мама просила передати велику подяку Євгену за допомогу , я теж приєднуюся :)

Натагідра
30.05.2007, 18:20
Замовлені ліки у Москві для відділення
Веро-Ифосфамид 1 г - 10 флаконов,ціна 124 грн сума 1240 грн
Ендоксан - 1 г - 10 флаконов, ціна 151 грн сума 1510 грн.
разом сума замовлення 2750 грн .
в наявності на данний момент 1624 грн, ще необхідно 1126 грн

Нашим друзям у Москві вдалося купити ліки трішки дешевше чим планувалося загальна сума склала 10479 рублів + пересилка це приблизно 420 доларів себто 2100 грн
на данний момент у мене є 1624грн + 250 від дівчини з києва, тобто невистарчає 226 грн

Натагідра
30.05.2007, 18:45
http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=1&id=1203

Натагідра
31.05.2007, 12:28
Розмістіть цей лист на усіх доступних вам сайтах і форумах. Дуже важливо щоб як можна більше людей отримали цю інформацію, можливо таким чином вона дійде до наших можновладців і щось таки зміниться

Відкритий лист Української відкритої асоціації організацій, груп і осіб, які працюють із дітьми, що страждають на онкозахворювакння

Ми, волонтери Української відкритої асоціації організацій, груп і осіб, які працюють із дітьми, що страждають на онкозахворювання (http://www.donor.org.ua/) звертаємося до соціально-відповідального бізнесу, ЗМІ, активних представників громадського суспільства з метою привернути увагу до гострої проблеми дитячої онкології в Україні.

Діти нашої держави гинуть від злоякісних пухлин і захворювань крові, нерідко через недостатнє фінансування галузі. Якщо в інших європейських країнах, зокрема в Росії та Білорусії, держава бере на себе більшу частину витрат на дороге лікування й забезпечує необхідну консультативну, діагностичну й медичну базу, то в Україні рішення цих проблем лягає, передусім, на плечі батьків і благодійних організацій.

На основне лікування – хіміотерапію – державні кошти все ж виділяються. Але з тих чи інших причин вони не завжди потрапляють до відділень і всіх тих дітей, які перебувають на лікуванні. Нерідко ефективні дорогі імпортні медикаменти замінюються дешевшими вітчизняними генеричними препаратами, через це лікарі не можуть гарантувати адекватний терапевтичний ефект. При цьому всю необхідну супровідну медикаментозну терапію, починаючи з дорогих антибіотиків і закінчуючи шприцами, батьки сплачують самостійно.

У переповнених дитячих онкологічних відділеннях лікування маленьких пацієнтів поставлене на конвеєр. Намагаючись сплатити дороге лікування, родини повністю зубожіють: батьки розпродають все своє майно, мами й тата втрачають роботу й будь-які джерела прибутку. Держава нехтує цими людьми. Але ж ступінь уваги, співчуття, жалю й гуманного ставлення до маленьких онкохворих пацієнтів і їхніх родина якнайкраще відображає справжню ідеологію й моральні принципи країни.

Багатьох онкохворих дітей в Україні не можна врятувати: у нас не проводиться неспоріднена трансплантація кісткового мозку, немає апарата "Гамма-ніж", що дозволяє контролювати розвиток злоякісних утворень головного мозку.

Шлях до закордонних клінік для наших маленьких співвітчизників досить непростий. Першою перешкодою стає вартість лікування. Але навіть якщо необхідна сума буде знайдена, постануть нові проблеми: недовіра закордонних клінік до вихідців з України; посередники, які наживаються на горі батьків і безпорадності вітчизняної медицини; відсутність будь-якої допомоги з боку держави.

У такій ситуації волонтерські організації, які діють у різних містах України, об'єдналися в Українську відкриту асоціацію організацій, груп і осіб, які працюють із дітьми, що страждають на онкозахворювання. Ми допомагаємо в пошуку адресної фінансової допомоги для кожної дитини, надаємо інформаційну, духовну й моральну підтримку батькам, звертаємо увагу широких суспільних кіл і ЗМІ на проблеми дитячої онкології.

Ми закликаємо всіх небайдужих надати посильну допомогу найнезахищенішим, безпомічним, беззахисним. Дванадцятирічна дівчинка Вікторія Маруда, яка малює яскраві, самобутні, талановиті картини, сьогодні чекає на Ваше співчуття. Щоб дівчинку почали лікувати, потрібно зібрати 60 тис. грн. на ліки. Потім для її порятунку необхідно знайти не менше тис. на трансплантацію кісткового мозку закордоном, без якої не вижити й п'ятирічному хлопчику Саші Мельнику (лейкоз). Чекає на трансплантацію кісткового мозку й дворічний Данилко Пшеничний. На його лікування вже вдалося зібрати тис. Невже ті тис., які залишилися, стануть перешкодою на шляху до порятунку?! Така ж сума необхідна Дмитрику Лупенко, від якого відмовилися українські лікарі.

Щоб внести свою частку в порятунок цих та інших дітей, Ви можете перерахувати будь-яку суму на розрахунковий рахунок батьків, зазначений на персональній сторінці дитини на сайті http://www.donor.org.ua/. За цією адресою в мережі Інтернет Ви знайдете десятки, сотні прохань про допомогу, за кожною з яких – біль, життєва драма, сімейна трагедія, безмежна любов, віра й надія на майбутнє. Прохання підтверджуються завіреними документами.

Допомогти онкохворим малятам можна не лише грошима. Баннер або прохання про допомогу, розміщені на сайті Вашої організації; інформація, яка прозвучала в ефірі або опублікована в ЗМІ; будь-яка рекламна або інформаційна підтримка діяльності нашої Асоціації – це великий подарунок для дітей, які страждають на страшну недугу.

Для них також можна придбати необхідні ліки, харчування, одяг або іграшки. А ставши одним із нас – волонтером, що допомагає не словом, а ділом, – ви зможете надати моральну підтримку цим вдячним і чуйним малюкам та їхнім батькам.

Не залишайтеся осторонь! Родинам онкохворих дітей потрібна Ваша підтримка!

30 травня 2007 Р.
м. Київ
http://www.narodnapravda.com.ua/life/465e0ea3a6eef/ - українська версія
http://www.donor.org.ua/index.php?mo...ow&c=1&id=1203 -російська версія

Натагідра
31.05.2007, 13:44
...Вже дві години розсилаю Лист асоціяції по всіх газетах, чує моє серце запишуть мене в спамери, але якщо лист буде не від мене одної може всеж таки надрукують , як гадаєте.

... сьогодні є моя стаття на донорі , про вас , про мене , про життя
http://www.donor.org.ua/index.php?module=articles&act=show&c=1&id=175, може воно і трішки наівно але не дає опустити руки

...http://www.donors.ru/page.php?id=33383 - мрію про це

...поки що на акцію з шаріками не маю дозволу від влади, а так хотілось 1 червня, напевно прийдеться це робити таки без дозволів .

...Треба щось робити , як достукатися до людей, адже це так просто замість пляшки пива або пачки сигарет, чи філіжанки кави дати 5-10 гривень на лікарню. Хоч один раз в рік але усі разом.
В одесі провели акцію "Мілліон мелочью", за 40 хвилин 800 гривень, це дрібними монетками.
Шалено бракує часу.

... в відділення має поступити трьохмісячна дівчинка - діагноз онко. Куди котиться цей світ

ну ось поплакалась і трішки легше стало, біжу спамити далі.

Натагідра
31.05.2007, 13:46
сьогодні на донорі моя стаття про вас, про мене , про зміст
http://www.donor.org.ua/index.php?module=articles&act=show&c=1&id=175

а ось про це мрію http://www.donors.ru/page.php?id=33383

Натагідра
01.06.2007, 13:54
Вітаю усіх з нашим святом "Днем захисту дітей".
Сподіваюсь колись цим займатиметься держава, але поки у неї руки до цього дойдуть це наша справа.
Дякую усім вам за допомогу, за мудрі поради, за справедливі зауваження, без вас я б нічого не змогла зробити.

Натагідра
01.06.2007, 19:54
Можливо у когось є спеціальний термос для перевозки крові, нам дуже потрібно , позичити на тиждень, відвезти кров на типування для ТКМ в Краків.
Обіцяєму бути аккуратними і віддати неушкодженим.

Натагідра
04.06.2007, 18:04
термос прийдеться таки купувати :(
ціна від 390 до 600 грн - узнавала сьогодні в медтехніці.
але то буде спільний термос на відділення тому витратившись раз закриємо питання для усіх діток.
Термос потрібен орієнтовно за 2 тижні

Проблема ліків більш менш вирішена ура :crazy:
залишаються найбільш ходові- Доксорубіцин(адріаміцин)-по 50 мг
та Етопозид іх завжди невистарчає бо призначають усім, а також якщо у вас є зайвий Віфенд і Біовен -моно ми будемо дуже раді.

Наступна проблема функціональні ліжка , дітей немає на що класти, вірніш є але ті ліжка на яких вони лежать це старі продавлені панцерні, які тільки добавляють їм мук.
Нове ліжко вартуватиме 2.5 -3 тисячі гривень

Суттєва проблема з кріслами, в палатах вони наніц знищені, не сьогодні завтра зламаються, одне крісло обходиться в районі 50-60 грн, а треба багато штук 40 .
Завтра піду підбирати те що нам підійде а потім скажу скільки то вартуватиме і які власне крісла ті будуть.

Питання з штативами більш меньш вирішується- нагадаю потрібно було 5 штативів, 2- куплять дівчата у Києві, ще 3 сподіваюсь у Львові (мені уже телефонували)

Залишається питання ремонту , на цей рік в бюджеті лікарні не закладено ні копійки на ремонт, палати виглядають жахливо, плями від потопу на стелі (!!! а у цьому відділенні плісінь смертельно небезпечна )

Про сантехніку мені не заікались , але з досвіду можу сказати що і там не все гаразд

А ще прохання від персоналу (вірніш це я дізналась про проблему, бо персонал дуже скромний щоб мені це сказати, за весь час лікарі і медсестри жодного разу нічого не просили безпосередньо для себе). В маніпуляційній зламалася витяжка, зважаючи на сонячну сторону відділення, а одже і задуху, процес підготовки хіміопрепаратів став дуже і дуже проблемним. Медсестри задихаються від випарів. Персоналу і так невистарчає , що буде якщо вони підуть на лікарняні або звільняться ...

Можливо комусь ці потреби здадуться не першочерговими, але зважте на те що діти живуть у відділені від 3 місяців до 1.5 року. Чи змогли б ви самі жити у таких умовах .

Пропоную почати з малого - 1-2 крісла, 1/10 частина ліжка.

Я доступна у будь який час доби (маю на увазі телефон). Підїхати можу будь куди в межах Львова після 18 або в обідню перерву з 13 до 14.

Р.С.
можливо на цьому форумі є люди які можуть щомісяця виділяти якусь невеличку суму грошей для потреб відділення . Скажімо 20, 30, 50, 100.. грн.
Це була б дуже доречна форма допомоги, адже тоді ми могли б хоч якось планувати кроки по покращенню умов , купівлі обладнання, створити хоч маленький резервний фонд для екстреннох випадків.

Натагідра
07.06.2007, 12:07
субота -9 і неділя-10 я у Києві.
Якщо щость треба передати туди чи звідти задзвоніть.

oleo
11.06.2007, 18:20
Любі форумчани! Натагідра просила мене передати, що найближчий тиждень вона не зможе з"являтись на форумі, оскільки потрапила зі своєю дитинкою до лікарні. Тому, якщо у вас будуть до неї якісь питання, - дзвоніть їй безпосередньо на мобільний. Бажаємо малечі швидкого одужання!

Zoryanazirka
11.06.2007, 19:19
:( а що з дитинкою ? Вона ж мала в Києві бути

Ольга
21.06.2007, 12:00
Наталю, може зацікавить

Недержавні організації отримали можливість замовити професійну рекламу для своїх проектів. За ініціативи Всеукраїнської рекламної коаліції в Україні створено Біржу соціальної реклами - електронну площадку для розміщення замовлень і проведення тендерів на створення соціальної реклами. (http://www.civicua.org/text/news/view.html?q=953119)

Натагідра
21.06.2007, 16:28
Діму Проскурика виписали додому, на підтримуючу хімію, при його діагнозі це..... , подробиць не знаю, намагаюсь дозвонитися мамі, буду мати інформацію напишу.

Олю дякую за інформацію. Дуже потрібно

Натагідра
21.06.2007, 19:41
С Дімою все добре :). себто то чого я злякалась , то мої глюки
це мені дали дезінфомацію, а я розвела істерику. На 3 дні його відпустили додому, тримається температура не можуть приступити до хімії мітоксантроном :(. З понеділка попробують інші варанти , всі ліки крім якогось гормону у відділенні є

Натагідра
25.06.2007, 21:59
Потрібна допомога доїхати зі Львова в Трускавець

Добрый день! Мы приезжаем во Львов во вторник 26 июня с утра 10.10.
8 вагон поезд 142. Если будет возможноть встретьте нас пожалуйста. Нам
нужно доехать до Трускавца в больницу Козявкина. Едем впервые на
долгожданное лечение! мой номер на Украине +380958362475.
С уважением Ася-мама Хавы-Евы.

Полковник
25.06.2007, 22:05
Кто-то встретит?

Натагідра
27.06.2007, 14:37
Для 12 річної Марець Іринки терміново потрібен Зефікс 100 мг. Як і більшість онкодіток вона отримала в "подарунок" гепатит і тепер поза основним лікуванням треба боротись щей з ним
У дівчинки 3 рецедив. Лімфома Ходжкінса. За час лікування і так не дуже заможна родина витратила все що мала. Самотужки їм не справитися
ліки коштують 455 грн за упаковку.

Натагідра
27.06.2007, 16:38
Только что говорила с мамой Иринки, передала ей одну упаковку "зефикса", у девочки кроме гепатита В еще и С, и пока после 3 месяцев приема еще слишком высокие показатели , возможно придется менять препарат.
Пока на 28 дней лекарство у нее есть. Нужно еще на 2 месяца тоесть 65 дней по 16грн=1040 грн.

Документы и фотография девочки будут у меня на следующей неделе, врачи дали "добро" на размещение в интернете.
В планах у них ТКМ но какая пока не ясно, мама волнуется что "авто" не пойдет так как есть гепатиты.
Относительно помощи то она им очень и очень нужна, одалживать им уже просто не у кого. Мама очень стеснялась что приходится просить.
Я видела фотографию девочки. Просто красавица
А еще мне врачи "продали" что девочка хорошо рисует. При следующем приезде мамы я передам ей краски кисти и специальные альбомы для акварелей, которые прислали в прошлой посылке девочки из Германии

р.с. Иринка живет в селе и там не ловит мобильник, для того чтоб позвонить нужно подняться на высоченную гору, а ето не всегда просто. Поетому по всем вопросам пока звоните мне 8-050-430-71-88, а я буду общаться или с мамой(когда та будет приезжать во львов) или уточнять у лечащего врача, она у них очень хорошая

Натагідра
27.06.2007, 20:27
З Дімою погано. Температуру не можуть збити .

Натагідра
27.06.2007, 21:33
Говорила з мамою Діми Проскурика, голос дуже засмучений і замучений, каже що причини температури лікарі не можуть знайти.
Питала що може потішити малого казала що той хоче бандану на голову
Поїду до них у п`ятницю

Р.С. бандани дуже актуальні в літній період, дітки інколи виходять гуляти і встидаються лисих голівок.

В реанімації на дністровській в тяжкому стані іще один наш хлопчик, помоліться за одужання будь ласка

Натагідра
02.07.2007, 14:36
неспокійні вихідні у відділенні.
Діма Проскурик - антибіотики не допомагають температура не знижується. Дитину відправляють на консультацію в охмадит до Києва.
Тудиж їде ще одна важка дівчинка Бльок Наталя.
Дуже потрібні контакти на залізниці щоб дітки могли їхати в людських умовах.

Ще одній дівчинці потрібна допомга німецьких медиків, наші уже нічого не можуть вдіяти

Дві зірочки загорілись на небосхилі цими вихідними дві маленькі безгрішні душі пройшовши крізь жах хвороби залишили нас. Помоліться за спочинок для них

Zoryanazirka
03.07.2007, 23:21
Наталю, а літаком не можна їх до Києва? В нас Боїнг ж літає, і переважно він навіпустий. Може сконтактуватися з МАУ, я думаю вони б взяти їх на борт.

Натагідра
04.07.2007, 11:59
Не знаю подробиць але Київ ( Донська) Проскурикам відмовила, сьогодні в обід буду в лікарні зясую все.
Відносно Бльок ще не знаю.
Є ще одна дівчинка яка летить в німеччину там є гроші але дитина нетранспортабельна(хоча якщо прямим авіарейсом у супроводі медбригади то думаю реально)

Якщо ви маєте контакт в Авіалініях я б хотіла з ними поспілкуватися на рахунок пільгового проїзду для наших діток , адже бувають вільні місця в літаку, за повну ціну наші батьки не можуть собі це дозволити , а ось на якихось пільгових умовах це було б реальніше.

Zoryanazirka
04.07.2007, 12:17
Контакту немаю, але можна подзвонити і попитати. Вони собі на цьому рекламу можуть зробити - статтю в газеті,наприклад, замовити

Zoryanazirka
04.07.2007, 12:20
В Німетчину зі Львова нічого прямого не літає, тільки в Австрію - Відень. Але там з місцями проблема. Хоча попитати завжди можна.

Натагідра
04.07.2007, 14:12
Якщо можеш зізвонися з ними, бо я трішки зашиваюся з часом.
Оптимально якщо зістріч буде з 13 до 14, але я згідна на будь який зручний для них час. дітки у нас їздятьне дуже часто 3 мак 4 дитина на місяць. Це до києва а на закордон то одиниці за рік

Натагідра
05.07.2007, 18:12
Може хтось бачив де продаються бандани.( не маю часу ганяти по магазинам і базарам)

Натагідра
05.07.2007, 18:16
Вчора помер іще один хлопчик з нашого відділення. Про це мені казала мама Діми а очах така надія що все буде добре з її хлопчиком. Знаючи невизначеність ситуації з сином мама тим не менше віддала свох донорів крові, тому хлопчику у реанімацію, знаючи, що будь якої миті кров може знадобитися їм самим
Діма проходить сьогодні обстеження і ми розсилаємо документи по клінікам.
Велике прохання до тих хто може зробити переклад на німецьку англійську та італійську зголоситися

Натагідра
05.07.2007, 18:20
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Zoryanazirka
06.07.2007, 00:18
На англійську можемо зробити

Zoryanazirka
06.07.2007, 00:22
Може хтось бачив де продаються бандани.( не маю часу ганяти по магазинам і базарам)

В мене одна є - можу подарувати

Натагідра
06.07.2007, 15:30
В мене одна є - можу подарувати
Це добре лапки в мене загребуці- а вона дівчача чи хлопчача?

Натагідра
06.07.2007, 17:14
Люди СОС- діти поступають і поступають а гроші на ліки катострофічно тануть. По найближчим прогнозам для Діми Проскурика може знадобитися 3000 доларів, перший флакон уже на понеділок на протигрибкові припарати- нарешті зясувалася причина температури це грибкова інфекція в печінці і в легенях, батьки борсаються як можуть але ціни на ліки не дають ім змоги рятуватися самотужки.
Повернулася до лікарні дівчинка з закарпаття - ім потрібна буде Мабтера а це 7000 гривень.
Зараз в реанімації в дуже важкому стані іще одна дівчинка з нашого відділення нам залишаються лише молитви.

Zoryanazirka
06.07.2007, 17:41
Це добре лапки в мене загребуці- а вона дівчача чи хлопчача?

Вже знайшла в себе 3 бандани - всі новенькі, одна червона повністтю, одна біла з червоними перчиками і одна як американський прапор. Всі віддаю.

Zoryanazirka
06.07.2007, 17:42
Чи у авіакомпанії є якийсь прогрес?

Натагідра
06.07.2007, 18:45
Ще ні бо весь час звоньть мені, телефон аж бурячковий

Натагідра
06.07.2007, 18:45
Каверзне питаннячко-а коли за банданами підїхати можна

Zoryanazirka
06.07.2007, 22:59
Каверзне питаннячко-а коли за банданами підїхати можна

Я переважно з малечею вдома, дзвоніть і заїжджайте :)

Натагідра
09.07.2007, 23:27
заїду в обід чи ввечір в середу

Натагідра
10.07.2007, 12:02
Сьогодны дуже важко чекаю щохвилини дзвінка з Москви а його нема.
ДЖахливе відчуття коли знаєш що від твоїх дій залежить життя 11 річної дівчинки. якщо з якихось причин сьогодні ліки не передадуть то ....
Я навідь не хочу про це думати , але ...

Учора була річниця ік померла маленька Даша Краснова. згадую біль тих днів і змордовані очки маленької дівчинки яка так і не дожила до свого другого дня народження. Я згубила контакт її мами , а учора пізно вночі довідалась що вона чекає дитину. Ми всі чекаємо її , усі хто рятував Дашеньку

Zoryanazirka
10.07.2007, 15:35
Наталю, я згадала що в вівторок і четвер Київ-Франкфурт робить посадку у Львові - підбирає пасажирів. Літак авівакомпанії МАУ,

Натагідра
11.07.2007, 15:39
Дякую всім, ліки для Алінки у відділенні
Терміново потрібен контакт у Тернополі, треба купити і передати ліки, гроші віддам(або перекажу одразу) сума 780 грн, препарат Віфенд, у львові його немає, вже обшукали все що можна, Батько Дмитрика у Львові, зустріне будь який потяг, івтобус маршрутку.

Ольга
11.07.2007, 15:49
Дякую всім, ліки для Алінки у відділенні
Терміново потрібен контакт у Тернополі, треба купити і передати ліки, гроші віддам(або перекажу одразу) сума 780 грн, препарат Віфенд, у львові його немає, вже обшукали все що можна, Батько Дмитрика у Львові, зустріне будь який потяг, івтобус маршрутку.
Наталю, маю там коліжанок, але у них не буде такої суми, треба передати завчасно гроші

Натагідра
11.07.2007, 17:17
Це треба сьогодні :(, гроші у мене в кішені

Ольга
12.07.2007, 19:36
Це треба сьогодні , гроші у мене в кішені
чи вдалося знайти контакти у тернополі?

натрапила на новий інт-ресурс з посиланням на сайт Донор http://mamka.net.ua/

Натагідра
13.07.2007, 13:14
Ні :(
Добре що ліки не знадобилися, поки що .
В мене свіжий відклик- у відділення ббудуть бактерицидні лампи.
Залишаеться тільки мікроскоп але то багато принаймі 10000 грн треба знайти поки нікто не зголосився.

А МАМКА то наш давнішнфй партнер

Натагідра
16.07.2007, 10:55
Приглядала в суботу термос щоб кров везти, спочатку у пятницю була в мед техніці там був бокс термос з звичайними двума холодильними елементами за 390, щось мене муляло вирішила ще пошукати - і знайшла, в Епіцентрі за 91(!!!) гривню. Націнка виходить 300 гривень, немає слів просто .....

Ольга
16.07.2007, 16:44
Шановні колеги!

У нас біда – важко хвора донька нашої співробітниці, випускового редактора Яни Лопушанської.

http://www.ljplus.ru/img3/s/c/schwarze_elf/yulia_small.JPG
5-річній Юлі лікарі поставили страшний діагноз „гліома стовбура головного мозку». Пухлина у важкодоступному місці - в Україні ніхто не береться оперувати дитину. Юлю може врятувати лікування з використанням надточного обладнання - кібер-ножа, яке проводять лише закордоном. Ми дуже довго шукали клініку, яка б спеціалізувалася на подібних операціях і готова була прийняти такого складного пацієнта, але в багатьох медичних центрах отримали відмови..

Позитивна відповідь надійшла з Туреччини - Юлю готові прийняти лікарі в медичному центрі “ANADOLU”. Батьки з дівчинкою терміново вилетіли до Стамбулу.

Тепер ми збираємо кошти на оплату лікування Юлі Лопушанської. Будемо вдячні за фінансову допомогу:

ПІБ отримувача: Лопушанський Ігор Богданович (батько)
Ідент. код отримувача: 2922110915
Банк отримувача: "Райффайзен Банк Аваль"
МФО банку отримувача: 380805
Номер рахунку отримувача:
262051186222 - UAH
262041186232 - USD
262051186235 - EUR

Також ви можете дуже допомогти Юлі, розмістивши інформацію про неї і номер благодійного рахунку у своєму ЗМІ. Якщо про нашу спільну біду дізнається більше людей – віримо, що зберемо достатньо грошей, щоб врятувати дівчинку.

Щиро вдячні за розуміння,

колектив телевізійного каналу новин „24"

http://ofilka.livejournal.com/85642.html
http://schwarze-elf.livejournal.com/51638.html

Натагідра
16.07.2007, 17:26
Говорила сьогодні з хресною Юлі. Чекаю документів щоб розмістити на Донорі, допомога дуже і дуже потрібна
Вони уже у Туреччині

Велике прохання до тих хто переказуватиме кошти, в графі призначення дописуйте "благодійна допомога на лікування доньки", інакще держава може порахувати це додатковим доходом і зняти 13 %

Натагідра
16.07.2007, 17:33
Донори крові 3 група, для круглого сироти, 3 роки

Миколка Дацьо ( круглий сирота) йому лише 3 роки ,а уже другий раз прийшла біда - рецидив гострого лімфобластного лейкозу, потрібні донори 3 групи на тромбоконцентрат
фото http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=15&id=805 друга фотографія , хлопчик в центрі
Якщо кров потрібна діткам у яких є батьки чи родичі , то донорів обстежують і знаходять за їх кошт, у випадку Миколки шукати нікому. Сподіватися він може лише на нас.
Дуже потрібні декілька людей які зможуть час від часу здавати кров для Миколки (виключно для нього).
Для необстежених донорів- треба взяти направлення і зїздити на здати кров на станцію переливання.
Обстежені донори можуть приходити безпосередньо у відділення ,забор тромбомаси здійснюється там,кров як таку не беруть, а лише відбирають тромбоцити.Процедура апаратна (розкіш доступна лише у 2 відділеннях на Україні), використовуються стерильні одноразові системи,тромбоцити одразу ідуть хлопчику.
Хлопчик знаходиться на Дністровській (Чорнобильська) ,відділення гематології, питати любого лікаря чи медсестру і казати що хочете здати кров для Дацьо Миколки.

Можете зателефонувати мені і дати свої контакти щоб я могла звязатися у разі потреби

протипокази до донорства.http://www.donor.org.ua/modules/donor/doc/anti-donor.htm

питання -відповіді по донорству http://www.donor.org.ua/modules/donor/doc/donor-faq.htm

Натагідра
18.07.2007, 12:45
Юля на Донорі
http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=18&id=405

Натагідра
20.07.2007, 11:11
Зейкан Алінка в реанімації, організм не відкликнувся на хімію. їй дуже погано.
Прошу ваших молитв за одужання дівчинки.

Натагідра
23.07.2007, 11:03
була в суботу в лікарні, передавала допомогу від Італійського фонду для діток постраждалих від фосфору і урвала "Трішки " для гематології,
Трішки це півбуса корок з шпріцами ватою, рукавицями катетрами.
Так що на місяць часу запас вони мають :)

Ще одна радісна новина (найголовніша) Алінці стало краще і її повернули у відділення :))))

Натагідра
26.07.2007, 11:29
Про Юлю напишуть в "Единственная"

Натагідра
26.07.2007, 11:43
Добрый день усім.
Ситуація наступна. Усі знають про "фосфор на Львівщині" в результаті 37 діток постраждалих так чи інакше від тої напасті і побували та ще перебувають у Львові в Чорнобильській лікарні.
В суботу благодійна организація Солетерре передала груз розхідних матеріалів (шпріци катетри, вата, рукавиці , системы для переливань) для відділеня, де ці дітки знаходяться. Основную частину допомоги отримала інтенсивна терапія, частинку гематологія (вони допомогли інтенсивній і педіатрії медикаментами).
Зараз частина діток знаходяться у відділенні педіатрії яке залишилось "обділеним"
У мене є список розхідних матеріалів які їм зараз необхідні, можливо хтось зможе допомогти.

1. Інфузійні системи-500 штук - 11,6 *500=5800.00 грн.
2. Катетери 24 J -350 штук - 4,53*350=1585,50 грн.
3. Катетери 22 J -350 штук - 2,19*350=766,50 грн.
4. Бінти 5*10 нестерилні -200 штук - 0,43 *200=84,00 грн.
5. Шпріци
№ 20 - 1000 штук - 0,41*1000=410 грн.
№ 10 - 2000 штук - 0,30*2000=600 грн.
№ 5 - 2000 штук - 0,22*2000=440 грн.
№ 2 - 1000 штук - 0,18*1000=180 грн.

6. Лейкопластир 3 см*500 -100 штук - 2,32*100=232 грн.
7. Рукавиці нестерильні (7,5-8) - 2000 штук - 0,29*2000=580 грн.
8. Вата -5 кг - 100 гр 1,59 *50=79,50 грн.

Р.С. ви можете вибрати собі один з пунктів по своїм можливостям. Якщо ви вибрали ,повідомте мені, щоб не вийшло що усі куплять щось одне :)

Натагідра
30.07.2007, 15:17
Дмитрик Проскурник.
Дмитрику потрібен препарат кансідаз 70 мг( 50 мг). Вартість Флакону приблизно 700 доларів (!) а потрібно 10 флаконів.
Якщо ліків не буде цього тижня то подальше лікування марне...
У батьків грошей максимум на 3 флакони- це все що у них є, на решту грошей немає . Крім того проблема в тому де купити цей препарат
Якщо ми кожен хоч по трішки допоможемо то Дмитрик буде жити.
Я можу підїхати у будь яке місце Львова після 18.00.
Можливо ви зможете домовитися у своїй церкві, у магазині, про встановлення скриньок для збору коштів онкохворим діткам.( Скриньки в лікарні є залишились з минулих акцій)
Зараз як ніколи потрібна ваша допомога. Рахунок на години

Дмитрик з находиться у відділенні гематології на Дністровській (Чорнобильська лікарня), маму звати Наталя. На дверях відділення є дзвінок, для того щоб зайти у відділення треба позвонити і попросити закликати Наталю Проскурник. Якщо ви хочете познайомитися з хлопчиком з собою краще мати маску і бахіли, щоб не занести інфекцію у відділення.

Натагідра
31.07.2007, 11:54
Люди СОС
Батькам Алінки Зейкан сказали, що все....
А не можу в це повірити і батьки не можуть і не хочуть...
Хто може реально Допомогти зголосіться, зараз у Алінки ще є шанси, ми шукаємо клініку за кордоном, але за тиждень може уже бути запізно.
Хто може допомогти грошима , нехай це будуть 10 чи 20 гривень допоможіть, якраз зараз вони можуть бути Вирішальними.
Хто вірить моліться . Віра витягала ниших діток і не з таких ситуацій.
Я знаю що ще є шанс , він є до останньої миті, до останнього поштовху серця, до останнього подиху і ми не можемо його прогавити.

Натагідра
02.08.2007, 12:53
Російський Інтернет фонд Pomogi.org перейнявшись проблемами наших діток готує уже другу передачу ліків
Перша була 28(!!!) флаконів Віфенду, тиждень назад , а на понеділок для Діми передають 10 флаконів Кансідаза та 30 флаконів Віфенду
Якщо чесно то у мене немає слів
:crazy: :crazy: :crazy: :radist: :radist: :radist:

Сьогодні мама Алінки їде до Киева "пробивати" госпіталізацію. Дуже прошу молитися щоб усе вдалося.
В наших діток зявився шанс

Натагідра
08.08.2007, 13:38
Алінка тепер Ангел.

Учора в Почаєві в церкві з посмішкою на обличчі Алінка пішла до бога.
Помоліться за цю мужню дівчинку і за її сім`ю.

Натагідра
09.08.2007, 11:15
Приват банк - Іввано-Франківська філія
МФО 336677
ЗКПО 20568613
рахунок 29240825511402
для зарахуванні на картковий рахунок 4627081706603409
Проскурник Наталія Іванівна
призначення платежу - благодійна допомога на лікування сина !!!! ідентиф номер 272204985

Ука
27.08.2007, 22:33
Не знаю, може буде корисним:
Інформація для пацієнтів з В-клітинною фолікулярною лімфомою (В-NHL) (рецидиви чи стійкість до лікування).
Інститут патології крові та трансфузійної медицини у м.Львові надає БЕЗКОШТОВНЕ сучасне лікування за міжнародними стандартами. Кваліфікована консультація та допомога.

З усіма запитаннями звертайтесь за адресою: м.Львів, вул. Чупринки, 45. Інститут патології крові та трансфузійної медицини. Відділення гематології, 2 поверх.
телефон: +380-322-38-32-55 (для львівян 238-32-55)
е-скринька: skrynka_mv@yahoo.com

http://taraselectric.livejournal.com/116940.html

Натагідра
06.09.2007, 17:55
Привіт, я знову на місці, а одже свіжі потреби.
Марьяні Глушак, необхідний спеціальний набір реактивів для визначення рівня метотрексату у крові. набір коштує 7033 гривні (це зі знижкою ). Система потрібна через 2 тижні.
Двум онкодіткам з відділення хірургії потрібні кошти на оплату МРТ це 800 грн на кожну дитинку себто треба 1400 грн , перше обстеження уже 11 вересня .
Я можу підїхати в будь куди у Львові з 13 до 14, або після 18.
Якщо ви знаходитеся у інших містах є два наступні варіанти допомоги
1. зробити переказ на імя батьків дитини у приватбанку, або на моє імя якщо дитина знаходиться без батьків. (потім код і суму повідомляєте).
2. Звязуєтеся з волонтерами асоціації у вашому місті і передаєте кошти йому, а ми уже самі придумаємо як передати

Починає роботу волонтерський проект, ясіх бажаючих приєднатися до нас прошу звонити мені чи писати на пошту, є декілька напрямків волонтерства, не усі вони повязани з хворими дітками так що думаю для усіх є можливість себе реалізувати. Ласкаво просимо.

Натагідра
17.09.2007, 13:45
Агов люди прокидаємося
де ви усі позникали ????

З приємних новин. Вдалося оплатити одне МРТ і передати для Марьянки Глушак 2500 грн на систему до метотрексату.

Ольга
17.09.2007, 15:29
Наталю, забембалася я з роботою :(

вітаю з початком роботи проекту!! розкажи деталі! :)

а ще бачила в перукарні скриньку для хворих дітей. це ваша робота?

Натагідра
17.09.2007, 16:51
Ні це не моя, підкажи, що за перукарня і де, прийду проконтролюю, заодно манікюр зроблю, а то після дачі нігті поламані :)

Відносно проекту,то за тиждень буде сайт , кину лінк.
у вівторок зустріч в католицькому університеті - етап "вербовка нових волонтерів"

Ольга
17.09.2007, 18:48
Ні це не моя, підкажи, що за перукарня і де,
була скринька допомога онко-хворим = зроблена примітивно, у салоні Ірини Стегури на Волод Великого.

Натагідра
18.09.2007, 11:45
Сьогодня підїду , гляну що і хто там "буянить" , може у нас є свіжі помічники.

Натагідра
19.09.2007, 11:43
Зорянко, пам'ятаєш ти бандани пропонувала літом, я паця таке так і не заїхала. Зараз мені трішки передали хлопчачих банданок, а з дівчачими біда. Якщо ще актуально маякни.

Zoryanazirka
21.09.2007, 16:38
Зорянко, пам'ятаєш ти бандани пропонувала літом, я паця таке так і не заїхала. Зараз мені трішки передали хлопчачих банданок, а з дівчачими біда. Якщо ще актуально маякни.

Актуально - давно лежать приготовані.

Натагідра
22.09.2007, 15:32
То добренько, я трошки прихворіла, але десь за тиждень задзвоню тобі і підїду.

Ділюся свіжою радісттю, у мене є помічники "завебовано" 8 волонтерів, не знаю чи всі підутьу відділення, але сподіваюсь що декілька власне захочуть приходити до нас і малювати з дітками :)))

Zoryanazirka
22.09.2007, 20:03
То добренько, я трошки прихворіла, але десь за тиждень задзвоню тобі і підїду.

Ділюся свіжою радісттю, у мене є помічники "завебовано" 8 волонтерів, не знаю чи всі підутьу відділення, але сподіваюсь що декілька власне захочуть приходити до нас і малювати з дітками :)))

Я б дуже хотіла теж, але почекаю з тим, в мене малечі тільки 6 місяців, і з часом туго.

Натагідра
28.09.2007, 13:12
Нічого , зачекаємо коли маля підросте ;). Ми ж плануємо тим займатися поки в цьому є потреба

Зорянко, а скільки років твоїй племінниці???
Чи може вона написати як вона лікувалася і одужала (чи може її батьки), дуже потрібні позитивні історіїї від діток котрі здолали рак .

Zoryanazirka
28.09.2007, 13:29
Нічого , зачекаємо коли маля підросте ;). Ми ж плануємо тим займатися поки в цьому є потреба

Зорянко, а скільки років твоїй племінниці???
Чи може вона написати як вона лікувалася і одужала (чи може її батьки), дуже потрібні позитивні історіїї від діток котрі здолали рак .

8 років, я спитаю батьків чи вони могли б написати, малеча, здається, вже 2 роки у ремісії.

Flamingo
28.09.2007, 13:32
А як справи у 5-річної Юлі? Вона вже пройшла лікування у Туреччині?

Zoryanazirka
29.09.2007, 06:47
А як справи у 5-річної Юлі? Вона вже пройшла лікування у Туреччині?

Я теж хотіла спитати, бо часто зустрічаю лінки - допоможіть Юлі..

Натагідра
01.10.2007, 11:23
Зараз Юля перебуває у Львові.
Після повернення до України було багато різного- позитив. те що пухлина ще трішки зменшилася, негатив, що стан дівчинки трішки погіршився. тяжко ходити :(

Наступні плани- лікування в Німеччині в Берліні в клініці Хеліос.
Але, завжди є але....
Для того щоб розпочати лікування треба переказати на рахунок клініки 30 тісяч евро. Гроші у Лопушанських завдяки допомозі доброчинників є, але...
Ліміт переказу за банківський місяць 15 тісяч , а поки грошей на рахунку клініки немає , то і неможливо продовжити лікування.
Сьогодні Яна , мама Юлі, має бути у Києві . В німецькому консульстві - вибивати візи.

ZOOM
02.10.2007, 02:10
Коли лежала в лікарні, до мене підійшов мій лікар і запропонував стати донором. Виявляється онкохворим дітям-сиротам бракує не тільки фінансів на лікування, але і крові для переливання. Я погодилась, тепер коли маю нагоду здаю кров, а гроші, які платять за неї, кидаю у скриньку пожертвувань для цих самих дітей...

Flamingo
02.10.2007, 11:54
Гроші у Лопушанських завдяки допомозі доброчинників є, але...
Ліміт переказу за банківський місяць 15 тісяч , а поки грошей на рахунку клініки немає , то і неможливо продовжити лікування.
Банк повинен зробити вийняток для термінового переказу грошей на лікування дитини. З цим проханням можна іти прямо до керуючого.
Сподіваюсь, що Юлічка швидко одужає.

Натагідра
02.10.2007, 17:24
Банк повинен зробити вийняток для термінового переказу грошей на лікування дитини. З цим проханням можна іти прямо до керуючого.
Сподіваюсь, що Юлічка швидко одужає.

На жаль у нас це вирішує Нацбанк і лише він,
але все вже вирішено і Юля в 8 ранку виїхала до Берліну !!!!!!!!!!!

Додано через 6 хвилин
Коли лежала в лікарні, до мене підійшов мій лікар і запропонував стати донором. Виявляється онкохворим дітям-сиротам бракує не тільки фінансів на лікування, але і крові для переливання. Я погодилась, тепер коли маю нагоду здаю кров, а гроші, які платять за неї, кидаю у скриньку пожертвувань для цих самих дітей...

Це дуже і дуже актуальна проблема, і на жаль дуже невирішена.
Є проблема у тому що якщо донор здає кров для конткретної дитини то він не отримає за це плату, так само якщо здає у відділенні на тромбоконцентрат, теж держава це не оплачує, а периливання тромбоцитів дуже часто єдина можливість "витягнути дитинку"

Якщо можна надішліть мені ваші контакти і групу і резус крові, а також чи підходите ви для забору тромбоцитів (мають бути добрі чіткі вени, бо процедура тривала, приблизно 1.5 години)

Також раджу зробити додаткове обстеження на гепатит - ПЦР тест, бо стандартні тести станції переливання не завжди вловлюють .

Р.С А де знаходиться скринька для пожертв онкодіткам, чи це є у Львові ???

Якщо серед читачів топіку є люди з 2(+), котрі можуть здати кров на тромбомасу. Зголосіться будь ласка. Ви дуже потрібні 15 річному хлопчику на Дністровській.

ZOOM
02.10.2007, 17:37
На жаль у нас це вирішує Нацбанк і лише він,
але все вже вирішено і Юля в 8 ранку виїхала до Берліну !!!!!!!!!!!

Додано через 6 хвилин

Це дуже і дуже актуальна проблема, і на жаль дуже невирішена.
Є проблема у тому що якщо донор здає кров для конткретної дитини то він не отримає за це плату, так само якщо здає у відділенні на тромбоконцентрат, теж держава це не оплачує, а периливання тромбоцитів дуже часто єдина можливість "витягнути дитинку"

Якщо можна надішліть мені ваші контакти і групу і резус крові, а також чи підходите ви для забору тромбоцитів (мають бути добрі чіткі вени, бо процедура тривала, приблизно 1.5 години)

Також раджу зробити додаткове обстеження на гепатит - ПЦР тест, бо стандартні тести станції переливання не завжди вловлюють .

Р.С А де знаходиться скринька для пожертв онкодіткам, чи це є у Львові ???

Якщо серед читачів топіку є люди з 2(+), котрі можуть здати кров на тромбомасу. Зголосіться будь ласка. Ви дуже потрібні 15 річному хлопчику на Дністровській.

Я здавала кров в Росії, проходила всі аналізи, бо робили мені операцію.
Группа в мене IV резус плюс. А скринька для пожертвувань в Москві, і чи є така у Львові не знаю...

tanchyk
02.10.2007, 19:10
Доброго дня!
У мене дуже велика проблема-біда, у мого двоєрідного брата (25років) Рак кісткового мозку. Він одна дитина в сім"ї. Терміново потрібна операція, грошей нема.
Порадьте будь-ласка до кого і як можна звернутися по допомогу.
Можливо у когось була така хвороба. Дуже прошу розповісти де і як лікувались. Благаю допоможіть!!! Часу лікарі сказали залишилось мало, дуже пізно дізналися. Ми маємо велику надію на людей, яким не байдуже чуже горе.
Контактний телефон: 8093-41-69-073

Наперід дуже дякуєм за розуміння і небайдужість до чужої біди.

Натагідра
03.10.2007, 12:55
Для того щоб отримати допомогу вам необхідно.
1. Надати медичні документи при стан хлопця.
2. Імя прізвище хворого
3. де лікується ,
4. Де перебуває в данний момент.Контакти
5. Хто лікуючий лікар і контакти лікуючого лікара.
6. Діагноза рак кісткового мозку немає- є лімфобластний лейкоз, мієлобластний лейкоз, змішана форма лимфо і мілоєдний і ще безліч інших.
Для того щоб вам надати якусь інформацію треба дати точний діагноз.
7. Яке лікування уже проводилося і проводиться.

І одразу напишу , щоб ви не ображалися , до підтверджуючих документів я прошу модераторів вирізати реквізити рахунків.
На жаль ми маємо прикрі прециденти і тому змушені провіряти усю інформацію. На жаль часу для збору інформації у мене обмаль, тому ви можете преслати все на мій мейл.
Прошу віднестися з розумінням

Додано через 17 хвилин
Я здавала кров в Росії, проходила всі аналізи, бо робили мені операцію.
Группа в мене IV резус плюс. А скринька для пожертвувань в Москві, і чи є така у Львові не знаю...

Як будете у Львові і матимете бажання здати кров, зателефонуйте , можливо в той момент нам якраз бракуватиме 4+ .
Дякую

Додано через 19 хвилин
Дуже дякую за передані мені учора 1000 грн. Вони дуже і дуже актуальні.

Р.С . не пишу імені благодійника бо не знаю як він до того віднесеться , бо забула спитати дозволу

Додано через 2 години 50 хвилин
Юля Лопушанська

--------------------------------------------------------------------------------

Нарешті це сталося – вчора о 8-й ранку потягом «Київ-Берлін» Юля з мамою Яною виїхала на лікування в Німеччину (давайте потримаємо кулаки, щоб дорога була щасливою)! Всі, хто допомагав нам у цій нелегкій справі, знають, яких зусиль, нервів, іноді і сліз це коштувало.. Але про все по порядку.

Давно не оновлювала сайт – просто фізично не встигала. Тому відразу хочу перепросити всіх наших друзів за таку тривалу «мовчанку». Так, саме друзів. Ви ж навіть не знаєте, як нас багато! А я знаю Достатньо подивитися статистику відвідування Юліного сайту, щоб зрозуміти, скількох людей об’єднує ця маленька дівчинка. Щодня, незалежно від того, чи є на сайті новини, вони заходять, пишуть, запитують, допомагають. Спасибі усім вам!

Всі разом ми довели – неможливого не буває. Разом нам вдалося зібрати на Юлясіне лікування 100 тисяч доларів! Тепер, коли з’явилося трохи більше часу, нарешті оновлю баланс і вивішаю імена наших благодійників.

HELIOS-klinik, яка бере Юлю на лікування, попросила авансувати 30 000 євро, а весь попередній кошторис становить 89 000 євро. Документи з клініки із розписаним кошторисом теж будуть на сайті. Зараз нам не вистачає кілька тисяч євро, тому збір коштів ми не припиняємо. Клініка нас попередила, що після детального обстеження маленької пацієнтки план лікування може змінитися, відповідно зміниться і кошторис. Як тільки знатимемо деталі – одразу все тут повідомимо.

Ще кілька слів про добрих людей. Якби не Марина з Берліну, яка так нам допомагає, що навіть важко все описати, якби не Іра, яка допомогла вирішити питання отримання візи, якби не Галина з «100 мов», яка дуже оперативно вирішила проблему перекладу документів, якби не волонтер з Донору Наталя Тарасьєва і її колеги Люба Павлова, Іра Брусиловська, якби не розуміння працівників банку, якби не підтримка всіх, кому не байдужа доля Юлі – не уявляю, як би ми справилися. Здавалося б, найважче зібрати кошти і знайти клініку, яка погодиться взяти на лікування.. Аж ні! Наша люба держава створює всі умови для того, аби життя не здавалося казкою.. Мало того, що наша медицина не в силі допомогти, так ще й наше законодавство створює всі умови, щоб цього не зробили за кордоном. Якщо Юлін сайт читають люди, які переживають подібну біду і збираються рятувати онко-хворих діток за межами України – майте на увазі, що законом дозволено переводити на лікування у закордонні клініки суму, яка не перевищує 20 тис. у.о. (або її еквівалент у будь-якій іншій валюті), раз на місяць. Також заборонено сплачувати частину рахунку, якщо він на більшу суму. Для того, щоб проплатити більшу суму, потрібно отримати спеціальну ліцензію від нацбанку. Тому радимо одразу просити у клініки рахунок для авансування лікування на суму, яка не перевищуватиме отих 20 000 у.о. і домовлятися про розтермінування оплати.

Всім серцем бажаю нашим благополучно добратися в клініку. Тоді з середи у нас на сайті почнеться нова епопея із тегом «Берлін».
Віримо, сподіваємося, просто знаємо, що все закінчиться щасливо. Правда?

Zoryanazirka
04.10.2007, 22:40
Наталю, я чула що у відділені є маленький хлопчик з сиротинця, це правда? Йому напевно найтяжче, бо з іншими дітками постійно є батьки.

Натагідра
05.10.2007, 12:15
У нас їх уже двоє. Миколка Дацьо 5 років з рецедивом лейкозу.
І вчора поступила дівчинка 13 років, я піду до неї в суботу.

В мене погані новини з відділення -Марьянка Глушак в реанімації. Впали показники крові.
Ніхто не дає ніяких прогнозів, дуже прошу молитися за дівчинку .

Хто може продзвоніть будь ласка львівські аптеки щоб дізнатися де є Біовен-Моно і викладіть інформацію на форумі , поки що є ще 2 флакони, але скільки їх може знадобитися ніхто не знає , орієнтуємося щоб було 7 і ще 3 треба віддати бо позичили в іншої дитини

Zoryanazirka
05.10.2007, 23:25
Наталю, може цим діткам шось потрібно? У них ж батьків немає,може їх просто треба відвідати

Натагідра
08.10.2007, 11:56
Наразі у Миколки є усе потрібне, а розмальовки і дитячі журнали я час від часу приношу :)

По Дівчинці поки що не готова дати інформацію, знаю лише що в неї ниркова недостатнясть і поки все, сьогодня до вечора матиму свіжіші дані.
В будь якому випадку дитині потрібна буде допомога бо вона у самому початку лікування . Як тільки в мене буде інформація я напишу.

З самого дрібного це крем Емла - обезболюючий та завоби гігієни , уточню в неї що потрібно (цього в лікарні не видають)

Zoryanazirka
08.10.2007, 16:26
Наразі у Миколки є усе потрібне, а розмальовки і дитячі журнали я час від часу приношу :)

По Дівчинці поки що не готова дати інформацію, знаю лише що в неї ниркова недостатнясть і поки все, сьогодня до вечора матиму свіжіші дані.
В будь якому випадку дитині потрібна буде допомога бо вона у самому початку лікування . Як тільки в мене буде інформація я напишу.

З самого дрібного це крем Емла - обезболюючий та завоби гігієни , уточню в неї що потрібно (цього в лікарні не видають)

Мені хотілося б хоч чимось допомогти, то ж треба доля така батьків нема, і така хвороба..

галичанка
08.10.2007, 20:42
До підтверджуючих документів я прошу модераторів вирізати реквізити рахунків. На жаль ми маємо прикрі прециденти і тому змушені провіряти усю інформацію. Прошу віднестися з розумінням

Скажіть, будь-ласка, які результати перевірки інформації про хворого брата tanchuk?

Натагідра
09.10.2007, 12:02
Маю одну виписку за 29 вересня чекаю решти документів .
Поки що , з телефонної розмови знаю, що Білорусія теж відмовила.
Учора мала зустрітися з tanchuk, але вона не передзвонила.

Натагідра
11.10.2007, 15:50
Львов. Гематология. Срочно нужны доноры 2-й группы крови (+) на тромбоконцентрат , для мальчика Бурковского Юры. Звонить в отделение: 270-85-79 Оксана Михайловна или волонтеру отделения детской гематологии: Наташе Тарасьевой 8-050-430-71-88

Натагідра
15.10.2007, 15:16
Нам терміново потрібен Біовен Моно , для двох діток загалом 6 флаконів.

Бурковський- кровотеча йже 3 день, аллергія на плазму, немає зовсім донорів (потрібна 2+). Потрібно 5 флаконів Біовен Моно
Дзік Галинка потрібно 1 флакон Біовен Моно і нейпоген 3 уп (140 $ упаковку)

Дуже прошу допомогти нам , врятувати діток.

Ука
15.10.2007, 15:36
Наталю, а чи реально зробити комерційний номер телефону, на який за допомогою смс чи просто дзвінка можна було б переказати гроші? Підозрюю, багато хто би це зробив і не один раз...

Натагідра
15.10.2007, 17:05
Я не є юридичною особою, тому проблемно, попробую домовитися з якимось благодійним фондом, бо ситуація направду критична
У мене залишилось тільки 400 доларів це НЗ якщо хтось попаде в реанімацію (ції суми хватає на 3 флакони лікарства)
Щоб купити ліки у мене немає нічого , якщо чесно починаю панікувати. За тижднень не знайшлося жодного !!!!!!!!! донора крові для Бурковського, його мама вже не може навіть плакати , вона працювала медсестрою , за час попереднього лікування витрачено усі кошти родини , у них просто немає звідки взяти :(((((((((

галичанка
15.10.2007, 18:04
чи реально зробити комерційний номер телефону, на який за допомогою смс чи просто дзвінка можна було б переказати гроші? Підозрюю, багато хто би це зробив і не один раз...

Дуже добра думка! Пані Наталіє, дізнайтеся будь-ласка про це і напишіть у форумі!

Додано через 1 хвилину
за час попереднього лікування витрачено усі кошти родини , у них просто немає звідки взяти :(((((((((

Чи є в них рахунок в банку, на який би можна було переказувати гроші?

Натагідра
15.10.2007, 18:28
Як допомогти
Можно просто прийти у відділення вул.Дністровська( "Чорнобильська лікарня") 2 поверх , відділення гематології . на дверях є дзвінок. Просите покликати маму і передати гроші їм в руки. Обидві мами дуже "вменяємі" гроші гарантовано підуть на лікування дітей.

Можна переказати гроші через систему ПРИВАТ МАНИ і потім повідомити мамі(татові) що переслано гроші і код переказу,(телефони батьків я буду пересилати через ЛС ) зняти зможе тільки той кому переказують, призначення платежу "Благодійна допомога на лікування дитини"

Бурковська Ганна Іванівна мама Ромчика

Дзік Юрій Казимирович тато Галинки

Р/Р маю лише Дзіх Галі, в Бурковських буду сьогодні вечером , але не гарантую, що в мами є розрахунковий рахунок (я просила відкрити , але ситуація складна), хлопчик дуже важкий , мама не може від нього надовго відходити.

Я сьогодні буду з 18 до 19,30 біля цирку (Шпиталь Шептицького) Потім у 19.30 їду в гематологію. Можу по дорощі підскочити куди кому зручно

Додано через 32 секунди
хто знає як тут викласти картинку - не можу ніяк завантажити рахунок

Додано через 2 хвилини
Для Донорів крові.
протипокази до донорства http://www.donor.org.ua/modules/donor/doc/anti-donor.htm

що таке здача тромбоцитів

Как сдать тромбоциты?

Эта процедура требует несколько большего участия от донора, чем простая сдача крови. Она занимает два дня: в один день донор проходит обследование, в другой – непосредственно тромбоцитаферез.

Обследование обычно проходят на станции переливания крови, или непосредственно в детской больнице. У Вас возьмут 30 мл крови из вены для анализа. На обследование нужно приезжать в будние дни с 9 до 11 утра, строго натощак. Обязательно иметь при себе паспорт с регистрацией (пропиской). В отделении переливания крови лучше сразу сказать, что Вы – безвозмездный донор, хотите сдать тромбоциты для детского онкогематологического или онкологического отделения; тогда Вас должны пропустить без очереди.

Результаты анализов будут известны через два дня. Если они не выявят противопоказаний к донорству, можно договориться о дне и времени сдачи тромбоцитов. Узнать результаты анализов и записаться на тромбоцитаферез можно по телефону.

Процедура тромбоцитафереза занимает полтора часа. Аппарат (с полностью одноразовым оборудованием) забирает из вены кровь, отфильтровывает только тромбоциты, а все прочие компоненты крови возвращает Вам. Забирают только тромбоцитную массу, 450 мл.

галичанка
15.10.2007, 18:51
Як допомогти
Можно просто прийти у відділення вул.Дністровська....
Р/Р маю лише Дзіх Галі, в Бурковських буду сьогодні вечером , але не гарантую, що в мами є розрахунковий рахунок...

На жаль, сама я не можу помагати іншим в такій степені, як би хотілося - прийти і дати потрібну суму... Я працюю в державній установі, зарплата невисока... Але нас багато і разом ми сила. Я думаю, що якщо кожен, хто читає цю тему візьме номер рахунку на свою роботу, розкаже про дитинку іншим, то багато людей допоможе і ми зможемо зібрати гуртом потрібну суму.

Дуже добра думка про переказ грошей через мобільник, бо так людям найлегше! Обов'язково довідайтесь про це!!! А поки найдеш потрібний банк, дійдеш до нього після роботи,а виявляється він вже закритий... Тому така порада тим, хто збирається переказувати гроші - дізнайтеся, до якої години працює банк або виходьте трошки раніше.

Додано через 21 хвилину
не можу ніяк завантажити рахунок

Пані Наталіє, як ви будете подавати тут рахунок, напишіть, будь-ласка, ще щось про хвору дитинку, так щоб відвідувачі форуму могли описати проблему ще комусь. Мені не потрібно якихось деталей, але ж іншим треба щось розказати.

Flamingo
16.10.2007, 11:05
А поки найдеш потрібний банк, дійдеш до нього після роботи,а виявляється він вже закритий... Тому така порада тим, хто збирається переказувати гроші - дізнайтеся, до якої години працює банк або виходьте трошки раніше.
Якщо у вас є карточка Приватбанку (банкоматна), то можна здійснити переказ ПріватМані по інтернету черз систему Приват24 - дуже зручно. Я завжди користуюсь цим інтернет-банкінгом, тоді відпадає потреба йти в банк і стояти в черзі.
Але якщо ви ще не зареєстровані у системі Приват24, то потрібно спочатку отримати по вашій карті логін і пароль для входу в систему, а також пароль платежу в будь-якому банкоматі ПБ.

в Бурковських буду сьогодні вечером , але не гарантую, що в мами є розрахунковий рахунок (я просила відкрити , але ситуація складна), хлопчик дуже важкий , мама не може від нього надовго відходити.
На скільки я знаю, у кожному банку повинні запропонувати можливість миттєвого відкриття рахунку. Тому думаю, варто мамі Ромчика підійти у найближчий до лікарні банк, попросити пропустити без черги. Це не повинно зайняти багато часу. Просто треба з собою мати документи (паспорт і ід. код).

Знаю, що на Дністровській є Приватбанк:
відділення №7 міське Львівського ф-лу
Адреса: вул.Дністровська, 1, м.Львів, Львівська область, 79035, Україна, (380) 322 702448, email: lv@pbank.com.ua, Надєждіна Тетяна Василівна, керуючий. Можна подзвонити туди, уточнити про миттєвий рахунок.

Натагідра
16.10.2007, 12:11
Доброго дня .
Я щойно з лікарні .

Галинка Дзік
Галинку на жаль переводять в реанімацію. Вечером знову буду у них , вночі скину новини. Дуже сподіваюся що все буде гаразд . Дзік Юрій Казимирович тато Галинки .

Потреби Галинки на данний момент.
Цитозар 1 гр- 10 флаконів
Мітоксантрон 10 мг - 3 флакони
Біовен Моно 50 мг - 4 флакони - 670 грн за флакон.
Крім цього оскільки дівчинка в реанімації , в будь який момент можуть знадобитися інші ліки (за звичай недешеві)

Ромчик Борковський

З Ромчиковою мамою не змогла нормально поспілкуватися вона в шоковому стані, не до мене їй. Поки що тільки через Приват Маней можна передати гроші , а я вже домовлюся в банку щоб вони без черги отримали, банк в 10 хвилинах від лікарні.
Гроші можна переказати на батька Ромчика- Борковського Ярослава Миколайовича , бо мама весь час з ним і не відходить. Зранку на жаль знов відкрилась кровотеча .
Поспілкувалася з Ромчиковим лікуючим лікарем , це Трояновська Ольга Орестівна. дуже дуже хороший лікар (вони у нас всі хороші :) )
Потреби Ромчика на данний момент:
Тієнам 1000 мг - 30 флаконів
Віфенд (воріконазол)- 200 мг - 30 флаконів
Біовен Моно 5% 50 мг - 15 флаконів
Нейпоген - 300 мг - 10 флаконів

Р.С . Flamingo, чи пройшов до вас мій мейл ??? , мені повертає відповідь, що пошта неактивна .

Додано через 50 хвилин
Загалом на данний момент для різних дітей мені потрібно

Цитозар 1 гр- 15 флаконів
Мітоксантрон 10 мг - 3 флаконів
Біовен Моно 50 мг - 19 флаконів
Тієнам 1000 мг - 30 флаконів
Віфенд (воріконазол)- 200 мг - 30 флаконів
Нейпоген - 300 мг - 13 упаковок
Ендоксан -1 г 6 флаконів
L-аспаргіназа по 10000 од -14 флаконів
Випезид 1г
Меронем 0,5 -20 флаконів

Данні можуть змінитися у бік збільшення кількості у будь який момент :(

Натагідра
17.10.2007, 14:11
Вночі Галинка покинула нас.
Вона дуже дуже хотіла жити . Лікарі робили все можливе і неможливе щоб врятувати її, але...
Ще одним ангелом стало більше.

Дуже дякую усім хто переказав кошти на рахунок Галинкиного батька.
Це буде наш останній дарунок дівчинці .

Якщо ви хотіли допомогти Галинці але не встигли , зверніть увагу на інших наших діток. На жаль їх у лікарні ще дуже, дуже багато.

Коли дітки ідуть від нас , завжди виникають питання "Чому?", "Навіщо ?" , я не знаю відповіді на це запитання ...
Єдине, що можу сказати , що якщо ваше серце відгукнулося на їх біду, якщо ви захотіли зробити щось добре, чи зробили це - це значить, що вони прожили свое коротеньке життя не даремно.
Цінуйте кожен день, цінуйте своїх рідних і близьких, цінуйте кожну мить

Моліться за спочинок чарівної дівчинки Галинки і за її дружню родину, котрій зараз так потрібна наша підтримка

Flamingo
18.10.2007, 11:08
Вчора зустрічались з Наталею волонтером - я дуже рада нашому знайомству і щаслива, що є у нас такі люди, що безкорисливо турбуються про інших і допомагають хворим дітям і їх родині. На жаль, таких людей, крім Наталі зовсім мало - а точніше вона одна у Львові займається таким волонтерством!
Ми у себе на роботі вирішили поставити скриньку для збирання грошей для цих бідних діток! Набагато легше скидуватись разом - хто скільки може - і передавати Наталі-волонтеру для придбання ліків, ніж батькам турбуватись про відкриття рахунків, коли вони і так заклопотані, і тим більше, їм не до того у такий важкий період. З кожного по пару гривень щодня, або якийсь процент заробітної платні щомісяця віддавати.
Якщо підрахувати всілякі поточні витрати (часто без необхідності), куди ллються наші грошики, то це шокує - краще віддати їх на добру справу. Ви точно на цьому не збіднієте, а дітям допоможете. Можливо, врятуєте чиєсь дорогоцінне життя!
А якщо би у кожній організації стояли такі скриньки, куди б люди, не боячись шахрайства, кидали гроші, це була би значна фінансова допомога для дітей.
Наталю, ще раз вам дякую за те, що ви є!

Zoryanazirka
18.10.2007, 11:24
Я теж зустрічалася з Наталею - те що вона робить є дуже важливим. Багато людей з задоволенням допомогли б, але переживають що гроші не підуть за призначенням..

Flamingo
18.10.2007, 12:13
Я теж зустрічалася з Наталею - те що вона робить є дуже важливим. Багато людей з задоволенням допомогли б, але переживають що гроші не підуть за призначенням..
Так, думаю, це багатьох стримує.
На днях інтернетом ходило наступне повідомлення:

"Розішли усім, будь ласка. Двомісячній дитині потрібна 4 група крові позитивна. 8 095 316 43 33"

Ні імені дитини, ні назви лікарні де вона лежить... А за вхідні дзвінки знімається встановлена сума... Мій знайомий дзвонив - абонент поза зоною досяжності.
Через таких людей, які прагнуть нажитись на чийомусь співчутті, і виникає недовіра до благодійності.

Але якщо знаєш, куди твої гроші підуть, то набагато легше допомогти. Тим більше, якщо зібрати готівку, і передати в руки батькам чи волонтеру, якому довіряєш, а не пересилати на рахунок. Це буде і швидше, і надійніше.

Натагідра
19.10.2007, 12:48
Як би хочь третина працюючих у Львові щомісяця давала по 5 гривень ,то зібралоась би сума у 100 тысяч доларів і це би вирішило не тільки проблему з ліками , але й дало б можливість обладнати усі онко відділення в усіх лікарнях Львова найновішою медтехнікоютехнікою, крім того це би дало можливість врятувати більшу кількість дітей.

Вдумайтесь в цифру 5 гривень в місяць.

З нового року ми почнемо добиватися змін в законодавстві. Якщо держава сама не може забезпечити гідней рівень медицини , нехай дасть змогу людям зробити це самотужки.
У тій же Польщі людина може 1 % від своїх податків перераховувати у вибраний нею благодійний фонд , прорахуйте для себе скільки складе той 1 відсоток (поділіть прибутковий податок, який з вас знімають щомісяця на 13), уявіть якщо ці суми щомісяця підуть на кокретні проблеми.

Соромно казати але уже 5 рік не можуть зібрати грошей на едий на україні Гамма ніж , скільки людей не встигли вчасно прооперувати, скільки дітей за цей час загинуло від пухлин мозку .

tanchyk
19.10.2007, 18:23
Скажіть, будь-ласка, які результати перевірки інформації про хворого брата tanchuk?

Доброго дня!
Не знаю навіть з чого починати, руки опускаються все більше і більше.
Білорусія відмовила, так як іноземець, неи хочуть братися...
Зараз Сашко з батьком повертаються з Києва, де мали дати довідку на допомогу від держави. Відмовили, через малий б"юджет , може з наступного року сказали........ Поки що збираємо кошти по знайомих, але це нічого. В понеділок будуть брати пункцію головного мозку і робити хімію, так як на місці стояти не можна.
Зараз потрібно 15 тис. долларів на пошук донора, і операція за кордоном коштує 100 тис. Ось такі невтішні покищо(маю надію) новини.

галичанка
20.10.2007, 00:47
Доброго дня!
Не знаю навіть з чого починати
Зараз потрібно 15 тис. долларів на пошук донора, і операція за кордоном коштує 100 тис.

1. Передайте поскоріше всі потрібні документи для перевірки даних про хворобу - модераторам чи адміністраторам форуму (кому конкретно добре не орієнтуюсь) чи Натігідрі, щоб вони вже могли нарешті розмістити ваш рахунок на сайті не боячись обману.

Тоді, думаю люди, які будуть заходити на цю сторінку чи сторінку "допоможемо брату танчик" будуть переводити гроші.
Я візьму рахунок на роботу, розкажу про вашу проблему. Інші форумчани сподіваюсь також так зроблять.

2. Ще можна звернутись в львівські газети, вони часом друкують рахунки хворих, яким потрібна допомога.

3. А може варто звернутися до Петра Писарчука, відомого благодійністю?
Ще колись читала в газеті, що на Менцинського,5 чи 7 живе бізнесмен Сергій Кіра, який любить допомагати людям.

4. Можна піти до церкви і з дозволу священника збирати гроші після Служби Божої.

Натагідра
23.10.2007, 13:45
Інформація про хворого брата, достовірна, хлопцю потрібна допомога.
На разі ідеться про допомогу на лікування , хіміопрепарати, підтримуючу терапію, антибіотики імуноглобуліни. Це теж недешево .
Якщо хтось буде преказувати кошти повідомляйте мені на пошту будь ласка

tanchyk
Відносно Трансплантації- самостійно запит відносно донора кісткового мозку у список Моршів ви подати не зможете. Запит подає клініка яка берепацієнта на трансплантацію. Треба шукати клініку. Без цього у хлопця жодних шансів і збирати кошти на ТКМ немає сенсу.

Як з Документами. Чи є документальне підтверждення що хлопця ставлять в чергу на трансплантацію на наступний рік ????
Що зі свіжими результатами аналізів, який рівень бластів ?????

Документи можна передати в Дніпропетровську Вані Романенко, воно одразу будуть у мене .
Що відповів Медвояж ????, Чи взяли вони Ваші документи.

Дуже прошу передайте мені якусь інформацію до кінця тижня . В суботу матиму змогу проконсультуватися з лікарями, але ім потрібні свіжі жовтневі не пізніше 20.10.07 аналізи. Найкраще якщо ви перешлете як минулого разу, щоб було видно динаміку.

Додано через 3 хвилини
галичанка
Ще колись читала в газеті, що на ...... живе бізнесмен Сергій К., який любить допомагати людям.

дуже прошу не давати такої інформації, це протизаконно.
Жоден з нас якими б не керувався добрими намірами , не має прово давати жодної особистої інформації благодійника без иого згоди.
Я б не хотіла щоб одного разу моя адреса зявилася у інтернеті, у мене є маленькі діти , а людинна у відчаї дуже часто себе не контролює
Дякую за розуміння

Zoryanazirka
23.10.2007, 13:56
Наталю, як там Ромчик, чи їм шось потрібно? І дівчинка та хлопчик -сироти?

Натагідра
23.10.2007, 18:34
у Ромчика все по старому, дуже потрібні коштии потрібні донори 2+ про запас. В суботу переливали кров
Дівчинка з інтернату(вона не сирота, там тато і мама сліпі) - в суботу у неї була носова кровотеча, закладали тампон в ніс процедура неприємна, дівчинку силою тримали, вона дуже кричала. Психологічний стан дитини вкорай важкий. Вона нікому не вірить ,заглиблюється у себе потрібні донори 2+ і кошти на ліки. В суботу переливали кров. Потрібна людина якаб могла сидіти з нею першу половину дня до з 9 до 15, або гроші щоб наняти сиділку.

галичанка
23.10.2007, 22:20
Жоден з нас якими б не керувався добрими намірами , не має прово давати жодної особистої інформації благодійника без иого згоди.

Була стаття в газеті про благодійну діяльність цього бізнесмена, де відкрито писали його адресу, тому і я написала тут :o .

Додано через 5 хвилин
до підтверджуючих документів я прошу модераторів вирізати реквізити рахунків.

Додано через 7 хвилин
Інформація про хворого брата, достовірна, хлопцю потрібна допомога.

А чому не повернули стерті з форуму рахунки брата танчик?

Натагідра
24.10.2007, 13:02
Нам дуже потрібні донори крові на тромбоконцентрат на данний момент 2(+), але інші групи теж дуже актуальні. Потрібні здорові чоловіки. В мене є направлення на станцію переливання і анкета донора, пишіть мені на пошту з поміткою КРОВ і групу .

Процедура наступна. 3 8,30 до 13 можна прийти на станцію переливання на Пекарській 65 "Львівський обласний центр служби крові" натще і з паспортом. В направленні треба вписати групу крові і прізвище, інформацію передадуть у відділення і вас повідомлять чи ви підходите як донор.

Сьогодняі дуже потрібні донори для двох діток Ромчика Борковського 1992 р.н і Тарадаха В. 1993 р.н
діагноз ГЛЛ -гострий лімфобластний лейкоз

tanchyk
24.10.2007, 18:32
Доброго дня!
Дуже дякую Галичанці за підтримку, а також Наталії, волентеру.
Мені дозволили подати рахунки з банку на допомогу.
І найважливіше - нарешті знайшовся професор з Білорусії, який береться за операцію. Сказав, що гарантії не дає, так як не дає ніколи і нікому, але шанси є і непогані. Операція коштує не більше 50-60 тис.доларів, разом з донором.Це дуже радує!!!!!
Сьогодні Сашкові почали робити хімію вдруге. Він лише минулого тижня дізнався про свій діагноз, зрозумів сам, а ми були змушені признатися. На щастя він не впав в депресію(як переживали батьки), переживає але дуже вірить в успішну операцію і в усе хороше.
Ще раз дуже дякую за підтримку і допомогу. Хай Господь Бог оберігає і обороняє всіх Вас і Ваші родини.

Рахунки в Приватбанку: МФО 305299 Код 14360570 р/с 26256790003131 поповнення на ПК зачислення на ПК № 6762462034411899 Олефіренко Олександр Федорович
Доларовий: Aleksandr Oliferenko ACCOUNT: 6762462034411881 Privatbank Correspondent Account: 0011000080 tanchyk

Натагідра
24.10.2007, 20:21
Дуже добре , що хлопець вже знає , можете дати йому мій номер поспілкуємося коли він захоче. Можу дати контакти наших хлопців які пройшли ТКМ, є навідь ролік де знято як це відбувається. Головне щоб він знав- це виліковно . Я це знаю вже давно , тому і займаюсь цим.

Отже люди розкидайте інформацію по ЖЖ і сайтах і за роботу, зібрати цю суму за 2 місяці реально. За цей час хлопець пройде 3 блоки хімії і буде готовий до ТКМ

Zoryanazirka
24.10.2007, 21:40
Наталю, я згалала що минулого року американський космополітан публікував розповіді однієї їх журналістки, вона писала про історію своєї хвороби - лейкемію. То була серія публукацій - від виявлення хвороби до лікування і її одруження. Цікавим ще було те, то їх у сімї 3 сестри і, здається, всі 3 захворіли на лейкемію і прощли через це. У старшої сестри був рецидив, але вони перебороли все. Я тоді своїй племінниці показувала - там з фотографіями і дуже оптимістично написано з щасливим кінцем.

Flamingo
25.10.2007, 12:04
нарешті знайшовся професор з Білорусії, який береться за операцію. Сказав, що гарантії не дає, так як не дає ніколи і нікому, але шанси є і непогані. Операція коштує не більше 50-60 тис.доларів, разом з донором.
Можливо, варто звернутись в Мiжнародний благодiйний фонд "Україна-3000"? Я читала, що вони допомагають хворим на рак.

Натагідра
25.10.2007, 15:24
щось я трішки замахалась .

Людоньки зголосіться хто може книжку з англійської прекласти , бо як я ще за переклад засяду, то зовсім мозги попливуть.
Хоч по трішки по 2, 3 сторінки

Flamingo
25.10.2007, 16:42
щось я трішки замахалась .

Людоньки зголосіться хто може книжку з англійської прекласти, бо як я ще за переклад засяду, то зовсім мозги попливуть.
Хоч по трішки по 2, 3 сторінки

Що то за книжка, скільки і на коли треба перекласти?

Натагідра
26.10.2007, 15:15
Добрий день,Наталю!
Ще раз дуже хочемо Вам подякувати за допомогу,не знаю,що б ми робили.
Тільки що приїхали з Варшави.Зорянку вже замордували тими аналізами,але,поки що нічого не можуть сказати конкретного:в чому причина таких нападів агресії і взагалі такого стану.ЕЕГ в нормі,МРТ - в нормі,всі пороблені аналізи(генетичні,метаболічні),теж в нормі.Виникла підозра ще на одну хворобу,чекаєм висновків.
Дальше щось треба робити,бо ми з дружиною скоро самі збожеволієм від тої напруги.
Професор Тильке-Шиманська радить нам знайти якийсь притулок,типу школи(у них таких багато при монастирях),щоб ми могли дитину на деякий час віддати(на півдня),і,щоб нею там займались.В принципі,ми спробуєм нашу школу(104-ту),але дуже сумніваюсь,що з нею там дадуть собі раду.В Польщі з тим проблем немає,у них і соціальні служби,і благодійні школи,а в нас - вакуум.Тільки психіатрична лікарня згоджується її прийняти,а ми в ту катівню більше дитини не віддамо.Нам виписали багато ліків ,маєм надію,що хоч трохи її внормують.
А в перспективі,якщо в нашій державі ми не знайдемо ради,то любим способом треба шукати місце,де ми з Зорянкою зможем дожити в якихсь людських умовах,бо так жити - надовго нас не вистарчить...
З повагою
Роман

Р.С. Дитині потрібні кошти на оплату ліків

tanchyk
26.10.2007, 16:59
Пані Наталю!
Яку книжку треба перекласти і на коли потрібно, я можу взяти декілька сторінок і перекласти.
В мене змінився номер телефону
Тел:8063608-44-11
Прошу дзвонити всім бажаючим з питаннями, так як я не маю вдома комп"ютера то щодня забігаю і в інтернет кафе.
Ще раз дякую всім хто допомагає, або просто підтримує морально. Це дуже важливо в такий момент.
З повагою Таня

Натагідра
26.10.2007, 17:12
Є три книжки для пацієнтів на англійській мові, ждя дорослих і для дітей де розповівдається про аспекти захворювання , я можу передати ксерокопії, або скинути на пошту

tanchyk
26.10.2007, 17:30
Будь-лака вишліть мені якісь сторінки і скажіть на коли це має бути перекладене.

tanchyk
29.10.2007, 15:13
Вчора розмовляла з Наталею - волентером, вона сказала, що професор, якому Вона давала Сашині аналізи написав лист-рекомендацію лікуючому лікарю Сашка. Він дає рекомендації лікування і що можливо обійдеться без операції.
А сьогодні передзвонив батько Сашка до мене і повідомив, що аналіз пункціїї кісткового мозку і аналіз після другого блоку хімії погані. Сьогодні вишлють мені ці результати і я знову буду просити пані Наталю показати їх нашому професору.Адже один лікар це добре а два і більше краще. До речі Сашка лікар сказав, що він з задоволенням прислухається до порад нашого професора, так як у Львові дуже хороші спеціалісти по онкології.
Тому всі новини, які буду отримувати буду Вам розповідати.
На сьогоднішній день на гривневий рахунок вже поступило 2200гривень.
Ще раз дуже і дуже вдячна усім.

tanchyk
30.10.2007, 12:33
Наталю вишліть будь-ласка сторінки, які треба перекласти.
Я Вам вислала на пошту новий результат аналізів Саші. Покажіть будь-ласка своєму лікарю і дуже чекаємо на його рекомендації.

Додано через 5 годин 22 хвилини
Пані Наталю!
Нажаль я не отримала рекомендації лікаря і сторінки перекладк, можлтво щось з моєю скринькою.
Спробуйте будь-ласка вислати на цю адресу:tanchyk1981@mail.ru

Ольга
31.10.2007, 20:32
Процедура наступна. 3 8,30 до 13 можна прийти на станцію переливання на Пекарській 65 "Львівський обласний центр служби крові" натще і з паспортом. В направленні треба вписати групу крові і прізвище, інформацію передадуть у відділення і вас повідомлять чи ви підходите як донор.
кажуть, що цей аналіз дійсний 2 тижні, тобто якщо позитивний результат то протягом двох тижнів треба здати кров. А здавати вже у Чорнобильській? Так?

Багато просто питань виникає...

Натагідра
01.11.2007, 10:45
кров на станції переливання треба здати для провірки на гепатит і різні скриті інфекції. Цей аналіз за умови здорового способу життя дійсний рік. те що говорять дійсний 2 тижні мають на увазі кількість тромбоцитів на данний момент часу.
Себто ситуація наступна- станція переливання потрібна для загального обстеження.
Коли треба здати тромбомасу у вас уже на Дністровській візьмуть краплю крові і ще раз провірять рівень тромбоцитів якщо все в нормі то візьмуть.
Себто не має значення як давно ви перевірялись на станції переливання, головне хоч раз у рік перевіритися.

Ольга
01.11.2007, 13:50
Себто не має значення як давно ви перевірялись на станції переливання, головне хоч раз у рік перевіритися.
дякую за деталі!

Натагідра
01.11.2007, 17:39
http://donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=8&id=1791

написати ще сюди
mailto:news@orthodoxy.org.ua
надрукують ось тут
http://orthodoxy.org.ua/uk/taxonomy/term/7

Доразу напишу- необхідно раз в тиждень превіряти рахунок і давати звіт по поступленням тоді люди будуть бачити прозорість збору ккоштів і краще допомагати. подумайте про ЖЖ

Натагідра
02.11.2007, 12:33
ТЕРМІНОВО РОЗІШЛІТЬ УСІМ ЗНАЙОМИМ
Срочно 2(+) Львов .
Для Романа Бурковского нужны провереные доноры на тромбоконцентрат. Отделение Гематологии Чернобыльская больницу ул Днестровская 27, 2 етаж.
т мамы 8-096-83-83-287
Т волонтера Наташи 8-050-430-71-88

Нужны ПРОВЕРЕНЫЕ доноры сегодня, срочно

Додано через 4 години 1 хвилину
Кров можна здати і завтра , відгукніться будь ласка

tanchyk
03.11.2007, 11:05
Велике спасибі Олені Мартиненко(приватне повідомлення) за розуміння та підтримку, і всім всім хто нам допомагає та підтримує.
Сашко далі в Дніпропетровскій лікарні, планують робити третю хімію, а потім четверту, так як перша була не та, яку йому було потрібно.
На вчорашній день на рахунку вже було 6300грн. Сьогодні до Сашка поїхала моя мама, тому в понеділок вже дам більш детальну інформацію про все.

Натагідра
05.11.2007, 10:47
Що сказав лікуючий лікар з приводу рекомендацій киян?

tanchyk
05.11.2007, 16:55
Сказав, що візме до уваги, але кияни не бачили результатів після другої хіміотерапії. Сказав, що подзвонить до нього і ще порадиться.
На рахунку - 6.700 грн. і на валютному 10 доларів.

Натагідра
06.11.2007, 15:00
Доброго дня усім.
Нагадую що не за горами Миколай і наші дітки у двох вдділеннях пишуть листи до Миколая.
Частина тих листів уже у мене.
Дуже велику допомогу надають нам студенти університету - вони беруть на себе піідготовку подарунків для усієї лікарні (це близько 200 дітей), але ....
деякі подарунки явно студентам не по кішені, проте якщо ми зберемося усі разом то це цілком реально
Маємо замовлення на 3 мобільні телефони (це в основном наші дорослі пацієнти 14-16 років) і машину або мотоцикл на батарейках, щоб їздити(дитинка не ходить, болять ноги - 4 роки).
Дуже хочеться подарувати дітям власне те , про що вони мріють і мобільний телефон це не захцянка , а єдина можливість поспілкуватися з рідними і друзями яких діти не бачать місяцями , а інколи роками .
Тому дуже прошу усіх хто має можливість приєднатися до нас щоб ми могли потішити наших підопічних хорошими подарунками і здійснити нехай маленьку , але таку вистраждану мрію .

Р.С. Листи знаходяться у мене, тож можу відсканувати і надати усім бажаючим .

Також можна приходити по понеділкам з 5 до 7 до шпиталю Шептицького до Волонтерського центру де буде штаб операції "Миколай" , або зконтактуватися зі мною :)

також додаю список ліків актуальний на данний момент.
1. Доксорубіцин 50 мг -15 флаконів - вартість флакону приблизно 200 грн.
2. Ломустин 20 капсул - 1 упаковка.
3. Уромітексан (MESNA)- 400 мг - 20 упаковок
4. Етопозид -10 флаконів
5. Ендоксан Бакстер - 5 флаконів

Зорянівонька
06.11.2007, 17:36
амовлення на 3 мобільні телефони (це в основном наші дорослі пацієнти 14-16 років) і машину або мотоцикл на батарейках, щоб їздити
А це можуть бути вживані речі?

Натагідра
06.11.2007, 18:04
думаю мобільний чи мотоцикл може, а от якщо щось інше- одяг чи мякі іграшки то ні, бо немає можливості дезинфікувати

Zoryanazirka
06.11.2007, 21:41
Наталю перешліть мені котрийсь лист

Додано через 2 хвилини
А що це за машинка або мотоцикл?

Натагідра
07.11.2007, 16:34
В суботу я буду у відділенні, будемо проводити "малювальне метеликове" заняття. а також вітати дмитрика Проскурника з вчорашнім Днем Народження. Коли Дмитрик писав листа до миколая то попросив подарувати фотоаппарат. Я розумію що це не такий вже й життєво важливий подарунок як ліки, але повірте радість від здійснення мрії творить справжні чудеса, а Дімці це чудо ой як потрібне зараз у нього самий важливий період від якого залежить усе його майбутнє.
Одже прошу зголоситися усіх бажаючих приєднатися до чуда

Zoryanazirka
07.11.2007, 17:09
Я вже писала що бажаю приєднатися..

Flamingo
07.11.2007, 17:45
В суботу я буду у відділенні, будемо проводити "малювальне метеликове" заняття. а також вітати дмитрика Проскурника з вчорашнім Днем Народження. Коли Дмитрик писав листа до миколая то попросив подарувати фотоаппарат. Я розумію що це не такий вже й життєво важливий подарунок як ліки, але повірте радість від здійснення мрії творить справжні чудеса, а Дімці це чудо ой як потрібне зараз у нього самий важливий період від якого залежить усе його майбутнє.
Одже прошу зголоситися усіх бажаючих приєднатися до чуда
Друзі, давайте привітаємо Діму! :clapping:
Наталю я пропоную вам відкрити WM гаманець, куди кожен зможе скинутись по кілька доларів-гривень-рублів, на які ми купимо подарунок. В кого немає гаманця, WebMoney можна перевести на конкретний рахунок, вносячи готівку у будь-який термінал Ibox - їх тепер багато по Україні, у Львові зокрема. На скільки мені відомо, при оплаті через Ibox знімається 5%, але я думаю, що це зручно, і кожен хоч по пару гривень зможе переказати без проблем. І головне, що оплата моментальна.
А може в когось є на рахунку WM якісь гроші, і ви не знаєте, куди їх подіти? :)

tanchyk
07.11.2007, 18:19
Привіт усім!
Пишу про останні новини. Сьогодні моя мама повернулася з Дніпропетровська, де провідувала Сашу. Щодо здоров"я Сашка то після другої хімії дуже впали тромбоцити, подекілька разів на день йде кров з носа. Через тиждень будуть знов брати пункцію спинного мозку.
Я мамі і дядькові (Сашина мама досі в шоці і весь час плаче, їй навіть не все розповідаєм) вислала адоеси штабів наших найбільших партій в Дніпрпетровську, вони звернулись за допомогою.
НАША УКРАЇНА - грошей нема,але голова штабу витягнув з карману 100 $ і дав від себе, сказав, що можливо допоможе ще.
ПАРТІЯ РЕГІОНІВ - немає грошей і взагалі на такі потреби не допомагає.
БЮТ - взяли всі реквізити, пообіцяли пустити ролики по телебаченню, оголошення у всі Дніпропетровські газети і не тільки. Сказали, що звернуться до всіх багатих депутатів від їхньої партії і допоможуть.
Пізніше мамі сказали, що в голови штабу нещодавно таку ж хворобу мав його брат, і вилікувався за кордоном. Тому він зробить все, щоб спати Життя Саші.
Ось такі новини.
На рахунку 7200 грн. і 19 $.
З повагою.

Натагідра
07.11.2007, 18:44
Я бачила Зорянко , я потім викладу список усіх бажань а ви виберете

Flamingo
08.11.2007, 11:16
Привіт усім!
Пишу про останні новини.
Привіт, tanchyk,
Дуже рада чути, що хоч хтось з урядовців згодився допомогти. Я впевнена, що з вашим двоюрідним братом все буде добре. Ви молодці, в цій ситуації важливо не опускати руки і продовжувати шукати шляхи фінансування.
Це така велика проблема в нашій державі, - недостатність фінансування в лікарнях, дитячих будинках і т.д. А це все потрібно вирішувати насамперед на рівні держави. Але куди там - усі зайняті. :bazar:

Натагідра
08.11.2007, 14:08
Нагадую в суботу ми вітаємо з днем народження і уродинами Дмитрика , приєднуємося активніше :)))

Крім того у нас є багато Романів а 1 грудня не за горами

tanchyk
09.11.2007, 17:16
Скажіть будь-ласка де у Львові можна перевірити щитовидну залозу на УЗІ, де є хороші спеціалісти?

nirvanka
09.11.2007, 17:28
Скажіть будь-ласка де у Львові можна перевірити щитовидну залозу на УЗІ, де є хороші спеціалісти?
Я перевіряла у поліклініці на Озаркевича. Там хороша лікарка на УЗІ, правда не пам'ятаю її прізвища..

Радість
09.11.2007, 22:51
В мене є фотоапарат (мильниця) правда вживана. Я можу віддати для Дмитрика. Також є декілька фотоплівок нових.

Натагідра
13.11.2007, 11:19
Фотоапарат це добре , виявилося що дітки дуже люблять робити фотографії, ми навіть хочемо потім зробити виставку "Лікарня очима дитини".

Додано через 6 хвилин
В звязку з терміновісттю ситуації ми були змущені взяти в борг ліки для Діми Проскурника .
Загальна сума боргу 7500 грн. це вартість 10 флаконів Віфенду.

На данний момент силами форумчан вдалося зібрати 693.43 -скринька+ (248.00 +500$ - весь наш резерв) =3456.43-ця сума була порівну розділена між Марьянкою Глушак і Дімою Проскурником (по 1728,22)
найтяжчими пацієнтами відділення гематології

Борг за ліки на данний момент складає 7500-1728=5772 грн.
Ми маємо на збір лише 2 тижні . !!!! наш добрий друг не тільки знайшов нам препарат по найдешевшій ціні на Україні, алей погодився зачекати з оплатою. Перший флакон сьогодня о 8.30 уже був у відділенні.

Дуже просимо усіх нам допомогти .

Zoryanazirka
13.11.2007, 13:00
Наталю а чи чули ви про Гопку Степана?

tanchyk
15.11.2007, 16:59
Привіт!
Пишу новини про брата.
В понеділок або вівторок Саша їде в Білорусію на обстеження, тамтешний лікар сказав не брати пункцію мозку в лікарні, сказав, що вони самі зроблять у себе.
Після обстеження планують зробити ще один блок хімії і тоді операцію.
Почувається Сашко добре, каже що ніщо не болить і впевненний що все буде добре.
На рахунках 10000 грн. і 19 доларів.
Родина зібрала майже 10 тис. долларів.

tanchyk
26.11.2007, 15:18
Привіт усім!
Останні новини про Сашу є такі: в п"ятницю повернувся з Білорусї, де пройшов повне обстеження. Почувається не дуже, болить хребет після пункції спинного мозку. Сьогодні мають прийти документи всіх обслідувань по факсу. Лікарня , яка буде проводити операцію не займається пошуком донора, вони дали адреси клінік в Німечині де є донори, які нам потрібно. Ми повинні самі з ними домовитись, а вже тоді вислати все(інформація на паперах), що у них є в Білорусію і ті вибируть те, що підходить. Білорусія неодноразово користувалася послугами тих лікарень в Німеччині. але чомусь самі вони цього не роблять... Ще є один, але дуже маленький шанс, що можливо підійде кістковий мозок батька Саші. Він в Білорусії також здав аналіз. Буде відомо сьогодні ввечері.Тоді це буде набагато дешевше.
Операція коштує 30 тис. євро і донор 15 тис. євро. Сьогодні ще раз перепитували в лікаря ціни він підтвердив. Пані Наталя сказала, що це надто дешево, тому ми передзвонювали і перепитували, вони підтвердили.

Ось такі поки,що новини. А ще в Білорусії сказали, що без операції Саша проживе не більше 2 місяців.........

Zoryanazirka
27.11.2007, 12:37
Десь зникла наша Наталя :(

tanchyk
06.12.2007, 15:02
Привіт!
Перш за все передаю вітання від Наталі. Післявчора з нею рпозмовляля, вона забула пароль, тому і не може увійти на форум, передає всім привіт.
В Саші ситуація покращилась. В Німеччині знайшли 9 донорів для трансплантації кісткового мозку.Білорусія вибирає найкращий варіант для нього. Зараз Сашко приймає лікарства, які вбивають ракові клітини. Але далі проблема з грошима, упаковка лікарств коштує в Україні 23 тисячі гривень, одна людина дістала нам 2 упаковки по 1.250 доларів за упаковку. Сашко вже приймає 5 день і почувається набагато краще ніж до того. Перестали боліти внутрішні органи і впала температура. Приймає по 6 таблеток в день, тому знову потрібні кошти ще на ці лікарства, так як операцію не можна робити поки ракові клітини не впадують до мінімуму. Пошук донора обійдеться надіємся дешевше ніж 15 тис. євро, так як його знайшли за три дні.
На рахунках було майже 15 тис. гривень, залишилось 3.500 так як купляли ці лікарства.
3 грудня Саші виповнилось 26 років, настрій був хороший і він дуже вірить, що все обійдеться добре. Дякувати Господу Богу на разі надія знову з"явилася і дуже велика.

Натагідра
10.12.2007, 14:25
Доброго дня усім.
Я щось трішечки закрутилася і не писала, обіцяю більше не пропадати. Од же новини.

ГЕМАТОЛОГІЯ

1. Діма Проскурник - продовжуємо боротьбу . Потрібен віфенд .Зараз Дімі продовжують капати віфенд, завдяки усім вам вдалося розрахуватися з нашим боргом , але віфенд потрібен знову і знову .
Зараз ми знайшли де купувати віфенд за ціною 680 грн. за флакон , це ціна одного дня життя Дмитрика .Самотужки батькам не справитися.
В суботу 1.5 години не могли встановити катетр, на маму шкода було дивитися ,а попереду Дмитрика чекає біопсія печінки , сьогодні його буде оглядати хірург. Біопсію будуть робити під загальним наркозом.
Ще одна проблема - Дмитрика дуже болить спина, через те що хребці уражені грибком. Лікарі рекомендували лежати йому на хорошому функціональному ліжку, щоб не було ускладнень і травм хребта , але в палаті де лежить Дмитрик лише старе панцерне .
Вартість ліжка 3000 грн. Ми дуже просимо відгукнутися небайдужих людей.
Можливо хтось з підприємців зможе профінансувати цю потребу, адже ліжко після одужання хлопчика залишиться у лікарні і буде слугувати іншим дітям

2. Марьянка Глушак. Дома запасається силами
Марьянка зараз дома, через проблеми з серцем кардіологи забороняють робити хімію, крім того дівчинці треба набрати вагу, бо за час перебування у лікарні вона дуже схудла. Я говорила з мамою, та каже, що дома їм краще, дівчинка трошки відійшла .Зараз капають антібіотік на дому. Ліки поки дає держава.

3. Ромчик Борковський . Потрібна донори на тромбоконцентрат , чоловіки 2+.
Закінчив блок хімії, очікується падіння показників життєво необхідні донори 2(+) , напишіть мені чи подзвоніть, я поясню усю процедуру .
ТЕРМІНОВО ПОТРІБЕН НЕЙПОГЕН - вартість 1 ампули 140 $ (На сьогодні позичили у Глушак 3 флакони, але треба відати)

4. Віка Тарадаха . В лікарні , продовжує лікування.
Зараз в нормі , дуже любить приходити на наші творчі заняття з дітьми . Спочатку була як суцільний їжачок , а зараз посміхається і як тільки бачить волонтерів спішить на заняття .Для Віки дуже корисні заняття з дрібними речами, бісер , аплікація , їй дуже подобається вирізати і клеїти . Дівчинка розповідала що дуже любить робити саморобки .

5. Свирид Соломійка . Потрібно 4 флакони Біовен-Моно , вартість 2200 грн. (550 за флакон).
Соломійка як завжди посміхається , у ці вихідні її відпустили додому набратися сил перед наступним блоком. Як усе буде гаразд за 2 тижні заступає на хімію. Препарати є , а ось імуноглобулін треба купувати . Потрібно загалом 4 флакони Біовен-Моно.

Загалом у відділенні постійно потрібно :
• Нейпоген – 1 фл 140 дол.
• Біовен- Моно – 1 флакон 550 грн.
• Віфенд 1 флакон 680 грн.

ХІРУРГІЯ

1. Максимко Романик – готується до операції.
Прийшли відповіді з Германії із Сингапуру . Максимку готові лікувати і там і там, але вартість лікування в Мюнстері сягатиме 260 тис. євро (і суму треба внести одразу, про розбивку рахунку домовитися не вдалося ) , Сінгапур попередньо озвучив суму приблизно 25 тис євро , але все стане ясно лише після обстеження на місці . Батьки на роздоріжжі. Чекають рахунку іще з однієї клініки, щоб прийняти рішення.

2. Сольська Яринка наша новенька підопічна. Потрібно 850 грн.
Для того щоб заступити на хімію потрібно 850 гривень для оплати медикаментів
Етопозид 100 мг -3флакони
Карбоплатин 150 мг 3 флакони

Загалом для відділення хірургії потрібно :
• Ендоксан (Бакстер)
• Етопозид (Ебве)
• Карбоплатин (Ебве)
• Дакарбазин (Медак)
• МЕSNA (Уромітексан)

Зорянівонька
25.12.2007, 00:03
Можливо це не зовсім в цю тему, але... Маю монітор 19, кольоровий, в хорошому стані. Хочу подарувати якомусь дитячому будинку. Чи хтось знає, де його потребують, тобто, щоб власне діти ним користувалися, а не хтось забрав додому... Буду вдячна за інформацію.

Натагідра
27.12.2007, 16:46
Доброго дня усім.
Якщо ви хочете персвідчитися в правдивості прохання про допомогу зверніть увагу на наступні речі, які обовязково мають бути в проханні.1. Імя і прізвище дитини.
2. Де проходить лікування.
3. Який вид допомоги потрібен.
4. Якщо ідеться про збір коштів на операцію чи лікування, має бути рахунок !!!! з клініки. На рахунку має бути печатка лікара, чітко вказано його прізвище .
5. Якщо ідеться про збір коштів на ліки, має бути чітко написана назва , дозування і кількість флаконів.
6. Якщо ідеться про донорство крові то має бути вказаний вид кровоздачі, Р-маса, тромбоконцентрат, плазма.

Якщо будь яке з оголошень викликає у вас підозру, передзвонюйте не по номеру, а через довідкову, безпосередньо у відділення де лікується дитина.

що вас має насторожити
1. немає імені і прізвища дитини
2. просять просто кров, без конкретизації для чого
3. немає контактів лікарні і прізвища лікара на рахунку.
4. вказана тільки необхідна сума, без конкретизації, на що саме.
5. прохач наполягає, що потрібна конкретна сума на ліки, бо так сказав лікар (П.С. жоден нормальній лікар не напише у довідці суму лікування, по закону лікування у нас безплатне, лікар може сказати потребу у ліках і обстеженнях).
6. представлені документи , новини і потреби датуються більше ніж місяць назад.
7. Перевіряйте рахунки на якізбираєтеся переказати кошти . Я довіряю лише рахункам переданим мені особисто батьками чи отримані на ось цьому ресурсі. http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews

Відносно прохань, які є в темі "Крикхворої дитини" - ці потреби перш ніж озвучитися на форумі, ретельно перевіряються.
Якщо в темі даються розрахункові рахунки батьків, це означає що це нормальні, перевірені батьки і гроші підуть на лікування дитини.

Права людини що жертвує - якщо ви жертвуєте кошти,чи будь що інше ви вправі вказати, для кого і на, що мають піти ваші кошти чи інше. Якщо ви передаєте готівку, у руки батьків, чи волонтерів, ви вправі просити розписку про передачу, у разі якщо людина відмовляється давати розписку, краще не передавати нічого.
Якщо ви передаєте гроші в руки волонтеру чи батькам без чіткого вказання на що мають піти гроші, будьте готові до того, що вони підуть не лише на ліки, а й на транспорт (таксі від лікарні до дому . чи поїздки на обстеження) на їжу,на одяг для дитини-це теж складові лікування.
Якщо ви переказуєте гроші у фонд- то будь який фонд в кінці року має дати повний звіт про використання і отримання коштів. Згідно законодавству, якщо фонд відмовляється- не довіряйте цьому фонду
Якщо в переказі вказано призначення- Іванку, то фонд може передати ці кошти тільки для Іванкаі більше ні для кого.

Відносно потреб, які я пишу на сайті- потреби в ліках завди підтверджені лікуючими лікарями.
Без підтвердження від лікаря, що потрібні саме ці ліки і в саме такій кількості і такого дозування, жодні ліки батькам не передаються, на жаль є прикрі випадки (по щастю не у Львові) коли батьки самі назначають лікуваня своїм дітям. Якщо хочете допомогти зважайте на це.

Все що стосується дитячої онко і гематології можете запитувати у мене, якщо я не знаю конкретної ситуації, я знаю як її перевірити :))