КПК

Показати повну версію : Купівля дитячого візка

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

bioland7
06.02.2010, 15:09
Я не хочу танка, але і такого "добра" не хочу
Напишете яку ж ви альтернативу вибрали.

Лідочка
06.02.2010, 18:05
Слінг:). А коляску подарують отаку http://ursik.com.ua/shop/product?id=2833#main. Спочатку думали про Тако джмпер, але почитавши цю гілочку, дуже мені сподобався саме Еспіро, багато в чому виграє, і в першу чергу у вазі.

Уляночка
06.02.2010, 19:57
А якого кольору, Лідочко?????

Лідочка
06.02.2010, 20:25
Мені подобаються всі крім зеленого. Може бути червоний (дуже гарний), бежевий там гарний і з блакитним так нічо, просто перші два більш універсальні.

SOSKA
06.02.2010, 20:53
lsdxfnrf а хто що знає про такого візочка Bebetto Vulcano.Напишіть будь ласка.

Фіяна
06.02.2010, 21:30
А Ви знаєте,що Європа, лише цієї зими "довідалась",що існує,ще й зимова резина,після того як у них випали величезні снігопади і на трасах утворились затори.Так що,не виключено,що вони скоро почнуть робити і візочки з великими колесами для себе

Карапузику, ви про яку Європу розказуєте? :) хіба про італійську Калабрію чи південь Іспанії та про тамтешніх резидентів, котрі взагалі не подорожують авто в інші частини Європи? уся інша материкова Європа дуже добре і давно знає що таке зимова гума...
я б радше сказала, що то в нас деякі "дуже продвинуті" водії роками і навіть в наш час їздять на "всєсєзонній резині" (вибачте за автентичну цитату).

і думаю, що цьогорічні європейські снігопади (сильні далеко не перший рік, за винятком Великобританії), навряд чи заставлять європейських виробників переходити на виробництво важких зимових варіантів дитячих візків, бо проблеми з прохідністю та снігоочищенням були у переважній більшості у віддалених населених пунктах та відкритих ділянках транспортних магістралей.

і по темі візочків - мені особисто імпонує варіант 2-ох возиків на господарці - зимового танку-люльки та зручного та легкого літнього прогулянкового варіанту. Щодо танку - в нас після Юстинки залишився у прекрасному стані польський червоний візок Роан Маріта (залишили його і для наступної дитинки) - раджу його як чудову люльку до 5 місяців, маю виключно позитивні враження та досвід, а ось його прогулянковий варіант мені особисто був дуже незручним (вага, габарити, транспортування), тому у свій час купували прогулянкового возика (котрого успішно за 2 роки амортизували та викинули)...

bioland7
06.02.2010, 22:57
А коляску подарують отаку
Симпатична калясочка.:)

Milka
06.02.2010, 23:17
Хочу поділитися і своїм досвідом. Мала я з малим перший візочок типу Роану, але то була якась інша польська фірма, так от, коли їздили в люльці то ще нормально(хоча корзина внизу занадто відкрита), але отой другий прогулянковий варіант мені страшенно не подобався, так не подобався, що коли малому виповнилось 7 місяців, я її продала практично нову втричі дешевше. Вага мені ролі не грала, але той вид, ну якийсь він мені необтесаний був. Ходили вибирали вже легший варіант, дуже подобались Чіковські прогулянкові, але вирішили зекономити і купили Джобівську тростину. Продавець на Південному в магазині переконував що я той візок провожу лише сезон і все, не витримає. Взимку, коли був сніг їздили на санках, а так я той візок вивозила 2 роки і все гуд, тепер буду мати для малої. А от враження від трансформера Делтіма(типу Тако) набагато кращі в порівнянні з Роаном, небачу ніякої різниці в амортизації а вигляд мені подобається в 100 разів більше.

Знайома купила 3in1 Coletto Matteo (http://kurnos.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_lite_pdf.tpl&product_id=2423&category_id=16&manufacturer_id=141&option=com_virtuemart&Itemid=1), гарний візок але маленькі колеса передні як для зими, але там суперово повертається люлька щоб везти лицем до мами, і від мами, для мене це досить важливий момент при виборі візочка. До речі купила в інтернет-магазині більш як на 500грн дешевше ніж на Південному.

bioland7
07.02.2010, 12:08
До речі купила в інтернет-магазині більш як на 500грн дешевше ніж на Південному
А в якому саме нет-маг.,в тому що ви написали?Це теж польс. виробник калясочки?:)

Уляночка
09.02.2010, 18:32
бачила сьогодні ЕСПІРО ЕАР 4 "вживу"...файненький....от би знати 100% про ті малі колеса на зиму..чи все ьак страшно,як кажуть

Milka
09.02.2010, 18:45
А в якому саме нет-маг.,в тому що ви написали?Це теж польс. виробник калясочки?
В інтернет-магазині цьому(але здається ціна після нового року тут теж виросла), а за виробника сказати ніц не можу, треба питати в неї. Сама доставка обійшлася в 20грн, і досить скоро привезли.

Марта2
10.02.2010, 14:59
ЕСПІРО ЕАР 4
Мені теж цей возик ззовні дуже подобається, але якось бачила мамочку з тим возиком, їхали майже по рівній дорозі, то люлька так хіталась, ніби її хтось спеціально гойдав, як на мене дуже не надійно вона там прикріплена!

Sue
12.02.2010, 19:56
А я все ще в пошуках...
Вирішила не зациклюватись на колесах, адже коляска буде потрібна на весну, думаю, снігу вже тоді не буде,а тягати на 4 поверх, найчастіше напевно, буду сама. Наразі зупинила вибір на такенькій Alu Spider (Zekiwa):
http://www.mybuy24.net/typo3temp/fl_realurl_image/sovremennaja-nemeckaja-kombikoljaska-alu-spider-alju-spaider-7f.jpg
Я вже її вчора навіть помацяла :) Виглядає так акуратно і мініатюрно! Вага - 10,5 кг, як на мене, досить мало. Люлька жорстка, досить простора. Легко трансформується в прогулянковий варіант - тоді виглядає взагалі шикарно. Така собі суміш класики - люлька має досить скромний дизайн і стилю - прогулянкове крісло, як на мене, дуже ефектне.
Що скажете? Може хтось стикався?

Уляночка
12.02.2010, 20:40
а хто бачив у Львові лімітовану x-lander rice хочеться вживу побачити, помацати..
ось таку
http://motik.com.ua/Universalnaja-koljaska-delti-xlander-xrice-p-1806.html?manufacturers_id=106

бо espiro vector 4 air вже мацали, нюхали...хочу порівняти..

kvVItKA
12.02.2010, 20:55
Наразі зупинила вибір на такенькій Alu Spider (Zekiwa)
мені сподобалась:) і чоловіка вже на неї майже перемовила, бо його варіант мені здається за дужо, ось така
http://www.stokke-stroller.com/uk-ua/stokke-xplory-stroller/accessories/rider-sibling-board.aspx
я в возиках не дуже розуміюсь, але візуально сподобались ці дві:)

Borodinka
12.02.2010, 20:57
Я вже теж напряглася пошуком: перерила нет, тоді витягла чоловіка на Південний. Найбільший клопіт - ширина наших дверей 55 см, а я хочу не складаючи заїжджати, а не волочити на собі. Наразі вагаюся між Бебекаром (http://www.ymka.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=61=Bebecar&products_id=460&osCsid=i6eifi5r146pekm0a2agsujaq3) і Айку (http://www.ymka.com.ua/product_info.php?products_id=1599), але ні одна не задовільняє мене на сто відсотків. Бебекар важкий і високий, як на прогулянковий візок, а в Айку гірша амортизація, менші колеса (нам то зиму їздити), нема люльки, тільки сумка-переноска. Не кажучи про те, що в жодного возика не перекидається ручка!!!

Уляночка
12.02.2010, 22:00
сподобалась
мені теж..але нема у чнрвоному варіанті..а ще мене хвилює прогулянковий варіант..чи не така сама система, як і КВІННі, на яку часто скаржаться...

Марта2
12.02.2010, 22:10
Не кажучи про те, що в жодного возика не перекидається ручка!!!

В бебекара є функція положення прогулянкового блоку лицем до і від мами!

Sue
13.02.2010, 01:45
мені сподобалась і чоловіка вже на неї майже перемовила, бо його варіант мені здається за дужо, ось така
http://www.stokke-stroller.com/uk-ua...ing-board.aspx
я в возиках не дуже розуміюсь, але візуально сподобались ці дві
О, так :), цей Стокке дуже ефектний, виглядає суперово, і я читала про нього багато хороших відгуків, єдиний мінус, який я запам'ятала - що це суто міський візочок, тобто по ямах він їздити не любить. Та, як для мене, це задорого.

---------- Додано в 00:33 ---------- Попередній допис був написаний в 00:30 ----------

чи не така сама система, як і КВІННі, на яку часто скаржаться...
Уляночка, а що то за система і чому на неї скаржаться?
Червоного, дійсно, не зустрічала, бачила лише Алю Спайдер оранжевий. Та мені найбільш бежевий до вподоби.

---------- Додано в 00:45 ---------- Попередній допис був написаний в 00:33 ----------

Наразі вагаюся між Бебекаром (http://www.ymka.com.ua/product_info....ekm0a2agsujaq3) і Айку (http://www.ymka.com.ua/product_info....oducts_id=1599), але ні одна не задовільняє мене на сто відсотків. Бебекар важкий і високий, як на прогулянковий візок, а в Айку гірша амортизація, менші колеса (нам то зиму їздити), нема люльки, тільки сумка-переноска. Не кажучи про те, що в жодного возика не перекидається ручка!!!
Borodinka, я на цю Айку теж не одну годину споглядала :) А що, ви гадаєте, що переносна сумка в якості люлюки буде незручною? Я бачила досить багато колясок з такою "м'якою люлькою", мені здавалось, що навпаки - тоді коляска легша... І може я щось не так зрозуміла, щодо Айку, та тут (http://www.mybuy24.net/ua/magazyn/item/kombikoljaska-icoo-plasma-7-aiko-plazma-7-ocean-turquise.html?tx_ttproducts_pi1[backPID]=42&tx_ttproducts_pi1[cat]=0&cHash=4dada57b4a) є ще трохи фото і так виглядає (на передостанньому фото), що є можливість в прогулянковому варіанті повернути маля до себе обличчям. Чи ні?

Borodinka
13.02.2010, 09:59
І в одному, і в другому возику можна встановлювати обличчям до і від себе, але це не те саме, що перекидна ручка. Я ж не буду переставляти сидіння чи люльку кожного разу, як дитині в обличчя світитиме сонечко!
Сумка-переноска значно легша, але її не можна використовувати в автомобілі (якого в нас і нема) як автокрісло, вона менш захищена від ударів і від холоду (я собі так думаю).

Марта2
13.02.2010, 10:19
Так то воно так, але з перекедними ручками переважно польські трансформери! Ну ще хіба можна Бугабу дивитись, але там ціни....

як власниця бебекара можу сказати що капішон там досить великий і його можна натягнути так щоб сонечко дитині не світило в личко, як в люльці так і в прогулянці!

Бородінка, а чому ви ввагаєтесь що до висоти прогулянки в Бебекара? Як на мене це ж добре, в нас була чіко симлісіті, то там низько дитина сидить, то Ернест постійно запихав ножки під підножку і по колесах тер шкарпетками, ноги чорні завжди були!
На рахунок ваги, я звами повністю згідна, але нам без різниці, по сходах тягати не приходилось, але як танки вездіходи вони супер!

Zoryanazirka
13.02.2010, 10:32
мені сподобалась і чоловіка вже на неї майже перемовила, бо його варіант мені здається за дужо, ось така
http://www.stokke-stroller.com/uk-ua...ing-board.aspx
В нас така, вже 3й рік і другу малечу возимо. Візочок бомба просто. Маємо до нього повно аксесуарів - 2 обшивки різного кольору, капішон і зимовий конверт в квіточки. Мені дуже подобається.

Зануда
13.02.2010, 11:02
Вирішила не зациклюватись на колесах, адже коляска буде потрібна на весну,
:) Візок служитиме 99% до року дитини, тож і на зиму також припаде час експлуатації, принаймні мені здається, що до уваги треба брати всесезонні переваги візків.

Nata
13.02.2010, 12:05
Бородінко, я Айку не бачила вживу, тому можу тільки візуально порівнювати :) (зрозуміло, адекватного порівння не вийде :)) Але можу сказати таке: у бебекарі я відвозила вже двох дітей і на третього проблеми пошуку візочка не маю: бебекар витримає і третю дитину.
Погоджуюся з Мартусею: возик має великий і глибокий капішон, котрий дуже добре захищає дитину від сонця і вітру.
Вага - так, мабуть недолік. Але він нормально скаче сходами :) я за весь час жодного разу його не носила.

Borodinka
13.02.2010, 12:23
Дякую, дівчата, за поради!!! Я обов"язково до них прислухаюся!

Gaichka
13.02.2010, 17:04
Я сьогодні бачила на південному espiro vector 4 вживу у прогулянковому варіанті. Скажу чесно, видовище не для слабонервних. Дитинці дуло всюди, капішончик маленький, та й сама прогулка мала така, що всюди піддуває. То візочок хіба на гарну погоду, аже ж в нас цілий рік не буває гарної погоди.
Я можу сказати по собі, адже гуляю з малим щодня в любу погоду. На зиму, осінь, ранню весну мають бути великі колеса. І прогулки мають бути такими, щоб можна було сховати дитинку від негоди.

Nata
13.02.2010, 17:18
І прогулки мають бути такими, щоб можна було сховати дитинку від негоди
Я таких не бачила :) У мене прогулянковий чіко, там справді капішон поганенький, при вітрі і дощі хіба дощовик натягувати щоб не дуло, але мої діти в целофані їздити не хотіли :). Я таки дотимуюся думки, що на зиму немовлятам прогулянковий варіант не підходить. Краще вже купити дешеву люльку і потім її продати (як не розлетиться :))

viltis
13.02.2010, 17:40
або купити таку велику люльку як в нас:)))) Ми в неї ще досі влазимо:))) навіть в комбінзоні:)))і сидяче положення в цій люльці є:)

Gaichka
13.02.2010, 19:51
Ну у вас люлька, всім люлькам люлька:y: Та і іде твій візок легше, хоч виглядає важчим. Взагалі роани як пушинки, хоч виглядають танком.

Iryna
14.02.2010, 18:17
Вже й ТАКО має такі велиці люльки, в нас тако еволюшн, то там люлька як у роана і теж є сидяче положення:girl_claping: Януська легко влазить в неї з комбінзоном, гарно обмотана коциком і ще є трошки простору при наших 71 см росту))))

Olenya
15.02.2010, 11:58
Я ніяк не можу визначитись, чи брати Тако джампер, чи наш укр. андрокс???? Хочеться, щоб легка коляска була і надійна, щоб дитинку не трясло і не задувало ніде, і ще щоб місця їй було там достатньо. Може хтось має, то розкажіть про свої враження. Буду вдячна!!!!!

poputochka
15.02.2010, 12:36
Маю Тако Джампер. Враження суперечливі.
1. Коляска не легка,в інструкції не вказано, але наскільки я пам"ятаю десь 17 кг (це без дитини:girl_curtsey:),тому,якщо тягати на нн-ий поверх без ліфта - не раджу.
2.Але,все розбирається,знайомі носять окремо люльку,окремо базу. В люльці дитину можна покласти доспати на балконі або перевозити в машині. Влазить у всі ліфти.
3.Призначена більше на зиму. Нічого ніде не дує, люлька утеплена. Але в мене дитина травнева,тому влітку вона була затепла, а на зиму я докупляла вовняний конверт.( Мені в цьому відношенні більше подобався Джобі Джосс,але заширока база, в наш ліфт не влазить.)
4. Зверніть увагу на прогулянковий варіант. Багато хто дивиться лише на люльку,а прогулянка стає сюрпризом - важча ніж люлька, і чіпляти треба лише обличчям від себе, інакше візок погано керований.
5. Амортизатори хороші, але візок на нерівностях підстрибує, на те і Джампер. Є два положення амортизаторів, можна зробити їх вільнішими, щоб колихало, а можна жорскішими.
6. Зверніть увагу на модель Джампер Х. Верх у всіх джамперів однаковий, а от передні колеса і багажник у Х-ів більші і практичніші (по-моєму у Анроксів також). Маленькими колесами не дуже зручно долати нерівності і сніг, а в маленький багажник по типу рюкзака мало поміщається, і важко до того багажника добратися, причому вантажити більше 3кг в нього неможна.
7. Дитина в мене не маленька, але вільно влазила і в люльку і зараз в прогулянку (в теплому одязі і конверті).
8. У всіх візочках з надувними колесами треба слідкувати за тиском в колесі. Бо в нас передні колеса підспустили, я візочок навантажила, і поперла по снігу - колесо трісло, міняли покришку, заміна- 80 грн.
9. Ручка не перекидна. Те, що можна встановлювати люльку чи сидіння обличчям до себе чи від себе цієї опції не замінює,бо переставити сидіння на вулиці, коли в ньому дитина неможливо.Отже, коли вітер чи сонце в обличчя - тягну візок задом.
Ну, і при тому всьому візком в цілому задоволена:girl_smile:
А купляти чи ні, вам вирішувати.

Gaichka
15.02.2010, 12:47
Ліпше брати поляка, любого :)Різниця в ціні не дуже велика, а наші зекономили на всьму. Наприклад дощовик. В мене у джампері 2 хороших дощовика на резинці, які повністю ідуть по візочку і всюди, а в андроксі пародія на дощовик. На капішоні резинкаЮ а далі просто кусок клійонки який навіть не покриває люльку докінця.
То дрібниці , але таких дрібниць багато. Ви у вихідні підіть пройдіться по базару і гарно пощупайте вживу візки. Я б ще радила просити продавця показувати і літній варіант. Бо люльки всі одинакові, а прогулки різні. В джемперів бувають різні прогулки. В мене спинка підіймається і опускається на ремінцях, а є такі що фіксовані. які кращі не знаю, бо не вибирала а взнала коли зараз почала користуватися прогулкою.

Megan
15.02.2010, 12:47
Я ніяк не можу визначитись, чи брати Тако джампер, чи наш укр. андрокс????
Маю коліжанку, в якої двоє дітей. Так от з старшою вона мала Тако Джампер, а з молодшою той Тако продала і купила Андрокс. Каже що Андрокс подобається більше - аргументів два: легший і дешевший.
Але в будь-якому випадку дивитися і вирішувати лише вам.

poputochka
15.02.2010, 13:01
В джемперів бувають різні прогулки. В мене спинка підіймається і опускається на ремінцях, а є такі що фіксовані. які кращі не знаю
Навіть і не знала, що такі варіанти є. В нас в інструкції не вказано, що можуть бути ремінці.
Фіксація в нашому прогулянковому варіанті "жорстка",але регулювати положення спинки не дуже зручно,коли мала засипає опустити складно, ті залізячки не завжди потрапляють в пази, і щоб опустити, треба спочатку трошки припідняти. По кілька хвилин з тим морочуся.

Gaichka
15.02.2010, 13:10
А я була в шоці, коли побачила свої ремінці. Але нічо привикла. Мене навчила знайома ними користуватись, в неї теж такі. треба візок на тормоз поставити і регулюй собі спокійно. в плані сну дуже зручно, малий нічо не чує, опускаємся м"ягенько :girl_curtsey:

poputochka
15.02.2010, 13:21
малий нічо не чує, опускаємся м"ягенько
О, а ми часом падаємо при опусканні "з грохотом"...
А капішон у Вашій прогулянці фіксується? Бо у нас ні, і це таки дратує, він весь час якийсь приопущений.

Leila
15.02.2010, 13:34
Мені позичили візок Інглезіна Зіппі, в моєму випадку (5-й поверх без ліфта) дуже зручно, порівяно з попередніми візками, колеса не маленькі, швидше середні, в кучугури снігу я не лізу, а по розчищених доріжках їде нормально. Я дуже задоволена, бо ношу окремо люльку окремо шассі, і мала поміщається в итеплому конверті і в комбінезоні, не продуває в люльці ніде.В прогулянковому варіанті спинка легко опускається і не на ремінцях, а на фіксаторах. Ціна правда кусається, але все ж таки міцніша ніж Чіко тріо. А ще капюшон люльки тихенько опускається і піднімається. Вага кг 13, сама прогулянка 9 кг,

Olenya
15.02.2010, 13:35
Я теж за поляка. Була на базарі і бачила і тако і андрокс. Продавці шось той андрокс дуже хвалять, тому я й засумнівалась. І ше думаю, чи в тако не буде замала люлька??? Мені в березні народжувати, то мені тре прогулянковий варіант надійний,бо в люльці я будь-якій думаю, що літом виїжджу, а на зиму тре шось надійне, бо як знов буде така зима як зараз, то.... важкувато буде

Gaichka
15.02.2010, 13:36
Вроді фіксується, але не так як в люльці на кнопку. а так тарахкотить як розкривати чи опускати, що мене денервує. опускається постійно коли дощовик надіти теж приспущений. В них всіх одинакові капішони. або повністю закривають або падають :)

ми їздимо в прогулці в міховому мішку і зима нам класна!

Nata
15.02.2010, 13:45
Ціна правда кусається, але все ж таки міцніша ніж Чіко тріо.
А чого? Я мала зіппо три дні :) Єдине що мені підходило - люлька (але в бебекарі на 7 см довша люлька :)) З тріо не можу порівнювати, але маю чіко ct04, то вона мені міцніша від зіпо виглядає.
щастить вам, тротуари прочищають :):):) мені навіть до магазину по каші треба йти

---------- Додано в 12:45 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

І ще: в інглезіні колеса не фіксуються (вони постійно повертаються), в ліфт заїхати - то просто катастрофа.

poputochka
15.02.2010, 13:47
В мене у джампері 2 хороших дощовика на резинці
До речі,дощовик у нас один. Коли я вказала продавцю на Південному,що згідно інструкції має бути два,і він напевне забув додати,то нам ввічливо відповіли,що у цій модифікації іде один дощовик на два положення,універсальний.
Пробувала вже натягати і на люльку,і на прогулянку,в принципі- налазить.

Мар'яся
15.02.2010, 13:49
Я теж за поляка. Була на базарі і бачила і тако і андрокс. Продавці шось той андрокс дуже хвалять, тому я й засумнівалась. І ше думаю, чи в тако не буде замала люлька??? Мені в березні народжувати, то мені тре прогулянковий варіант надійний,бо в люльці я будь-якій думаю, що літом виїжджу, а на зиму тре шось надійне, бо як знов буде така зима як зараз, то.... важкувато буде

Я народжувала на початку червня. В нас ТАКО Джампер Х, то в люльці до сих пір їздим. Теж переживала як то з зимою буде, а нічого - влазимо в комбінезоні на овчині! Думаю вже в березні на прогулянковий перейдемо.
Я коляскою повністю задоволена. Сестра моя має Андрокс, то я пробувала обидві коляски. Чесно, моя зручніша і якась вона акуратніша виглядає, та й полетіло вже в них щось, поки користуються.

Leila
15.02.2010, 14:04
Фіксуються передні колеса, цікаво чого у вас не фіксувалися? Я задоволена нею дуже, в управлінні вона легка, і носитися теж, і по сходинкам як треба з"їде і виїде, (ну не на 5-й поверх звичайно)

Уляночка
18.02.2010, 14:50
Дівчата, що ніхто не бачив у продажу X-lander rice??????????.....так хочеться "вживу" побачити, помацати, порулити...тільки-но побачити, стукайте.....

Velana
18.02.2010, 17:16
Я ніяк не можу визначитись, чи брати Тако джампер, чи наш укр. андрокс????

хочу внести свої корективи щодо коляски Андрокс: є українські, які в Бродах виготовляють :girl_smile:, (не бачила вживу, проте на сайті roksolana.in.ua/androks.html ознайомилась), а є польські андрокси подивитись можна тут: http://www.twins.com.ua/katalog/twins_kolaski/kolaski_stylo.htm

маю той польський Андрокс Stylo 4 і цілком задоволена!!!:girl_in_love: вже пів року відкатали, їздили на прогулянку майже щодня і то по 3-4 години на день), зараз перейшли на прогулянковий варіант, бо з люльки виросли. не знаю в кого як, але в мене нічого не ламалося - і по снігах їздили, і по нерівних дорогах, і в парку нормально. ще й гарантію мали на пів року від магазину- не скористалися. чоловік правда, за весь цей час, лише колеса підкачав :girl_curtsey: Як на мене, то потрібно коляску для себе вибирати і щоб ціна не "кусалася". Мій вибір був на користь легшої, бо я як підняла ТАКО, то відчула себе важкоатлетом, а ще як уявила що цю коляску підняти з дитиною (бо піднімати всеодно доведеться і багато раз самій) то відразу передумала її купувати.

Ручка не перекидна. Те, що можна встановлювати люльку чи сидіння обличчям до себе чи від себе цієї опції не замінює,бо переставити сидіння на вулиці, коли в ньому дитина неможливо.Отже, коли вітер чи сонце в обличчя - тягну візок задом.
ото хіба єдиний мінус . але ж в тих візочках, що тільки для прогулянок, ручка теж не перекидається :girl_smile:, може й є з перекидною - але щось мені на очі потраплялись.

DoroshLida
19.02.2010, 12:06
я довго шукала візочок для своєї малечі,всі базари об"їздила,нічого не подобалось...Все таке одноманітне було...А хотілось щось таке оригінальне...І якось зайшла чисто випадково в Пелікан і побачила!Я не кажу що мій візок якийсь там супер-пупер,але мені сподобався.Я маю візок chicco,жовтий з сірим.А тепер ми виросли і незнаєм куди його подіти.

airy_cat
19.02.2010, 14:57
Питання до власників Джампера: дівчата, в мене виходить, що люлька буде використовуватися переважно в літній період (народжувати планую на початку травня) - останній відгук на цю люльку, що на літо вона затепла. Для мене це зараз напевно останній контраргумент, всі решта параметрів мене з чоловіком в Джампері задовольняють повністю. От і хочу почути ваші відгуки - це питання в джампері ви якось подолали (легший одяг і тп) чи це специфіка тканини люльки і дитині все одно буде жарко?

Nata
19.02.2010, 15:11
останній відгук на цю люльку, що на літо вона затепла
А яким чином люлька може бути "затеплою"? Саме "корито" можна ж не накривати нічим, то чому в ньому має бути жарко? Це так, роздуми вголос :)

Мар'яся
19.02.2010, 15:36
Питання до власників Джампера: дівчата, в мене виходить, що люлька буде використовуватися переважно в літній період (народжувати планую на початку травня) - останній відгук на цю люльку, що на літо вона затепла. Для мене це зараз напевно останній контраргумент, всі решта параметрів мене з чоловіком в Джампері задовольняють повністю. От і хочу почути ваші відгуки - це питання в джампері ви якось подолали (легший одяг і тп) чи це специфіка тканини люльки і дитині все одно буде жарко?

Я народжувала на початку червня. Не відчула я що люлька зажарка. Ми літом гуляли в бодіку тільки, саму люльку нічим не накривали (тобто оту "кришку-захист", не знаю як називається, не чіпляли), тільки на матрацик стелила тоненьке батистове простирадло.

Gaichka
19.02.2010, 19:10
Я відкривала віконечко з сіточкою, або взагалі могла опустити капішон.цератою не накривали, жарко не було, хоча у нас візок чорний.

Velana
19.02.2010, 23:24
От і хочу почути ваші відгуки - це питання в джампері ви якось подолали (легший одяг і тп) чи це специфіка тканини люльки і дитині все одно буде жарко?

хоч такої коляски не маємо, проте маю знайомих з такими колясочками - літом ніяких проблем не виникало, думаю що все буде нормально.. будете просто по дитині дивитися і по погоді одягати звичайно... якщо вам подобається то купуйте :girl_smile:

airy_cat
20.02.2010, 12:05
Всім дуже дякую за відгуки :)
А яким чином люлька може бути "затеплою"? Саме "корито" можна ж не накривати нічим, то чому в ньому має бути жарко? Це так, роздуми вголос
Нічого ніде не дує, люлька утеплена. Але в мене дитина травнева,тому влітку вона була затепла,
:confused: От я власне і вирішила перепитатися, щоб заспокоїти свої сумніви :)

Olenya
20.02.2010, 13:00
От тепер мені скажіть, хто знає, де ті джампери у Львові найдешевші???? Може хто надибав місцинку????

bioland7
21.02.2010, 11:06
От я власне і вирішила перепитатися, щоб заспокоїти свої сумніви
Не знаю як в польських калясках, але в дорожчих типу Чіко і т.д. тканина має патентовану назву, в кожної фірми вона своя, але суть її в тому, що всередині люльки дихаюча, універсальна тканина, влітку вона не гріє,а взимку навпаки ефект.

Velana
24.02.2010, 10:32
От тепер мені скажіть, хто знає, де ті джампери у Львові найдешевші???? Може хто надибав місцинку???

подивіться в темці Товари для немовлят. НОВА ЦІНА НА КОЛА!!!, там продаж польських візочків, може знайдете, те що вас цікавить :girl_smile:

Лідочка
24.02.2010, 14:04
Ще ми сьогодні накінець-то купили нашомку малючку коляску
Яку, признавайтеся???

kitty
24.02.2010, 14:23
Яку, признавайтеся???

Купили Tako Warrior - дуже нам сподобалась, довгенько її чекали, але вона того варта. Важкувата трошки, але мені дуже і дуже сподобалась :girl_in_love:

Olenya
24.02.2010, 14:33
[quote=kitty;654670]Купили Tako Warrior[/quote
А якого кольору? Де? І за скільки? Важкувата, то скільки?

kitty
24.02.2010, 14:36
А якого кольору? Де? І за скільки? Важкувата, то скільки?

Ми взяли сіру, брали по знайомству, але їх точно можна замовити на південному за 2400 у будь-якому кольорі. Як треба то можу дати телефон. А важка, по вазі така ж як і Tako Jumper - ваги не памятаю, я на око кажу - нам просто у вазі вона не розходиться :)

Уляночка
24.02.2010, 16:43
я нинька сайт ТАКО відкрила..навіть не знала, що там так тих возиків багато..прибалділа, якщо чесно від кольорової гами...
такі сподобались
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=285
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=315
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=312

Мар'яся
24.02.2010, 17:14
А я починаю думати над возиком-тростинкою на літо. Поняття не маю з якої сторони до тої покупки підходити, які з них кращі, легші і т.д. Точно знаю що має бути дуууже легенький, бо мені його носити з третього поверха і назад,а я до важковаговиків не відношусь :)

Leila
24.02.2010, 17:40
В мене проблеми точно не буде з літнім візочком, зніму люльку і все. :) і складається парасолькою однією рукою при потребі.

Gaichka
24.02.2010, 17:53
якщо чесно від кольорової гами...

Саме цікаве, що на сайті всієї гами і нема. На Південному в 2 рази більше вибору, і леопардові, і у стразах :) В неділю бачила бірюзово-чорного джампера, такого класного.

Януся
26.02.2010, 22:42
У нас епопея з візком завершилась, сьогодні дали завдаток за Espiro Enzo:girl_cool:
Наступного тижня приїде:girl_in_dreams:

Уляночка
27.02.2010, 10:10
епопея з візком завершилась, сьогодні дали завдаток за Espiro Enz
а якого кольору взяли...

SOSKA
27.02.2010, 10:18
У нас епопея з візком завершилась, сьогодні дали завдаток за Espiro Enzo
Наступного тижня приїде
а коли прибуде фото дасте,тай як сам візок ,зручний,яка ціна?????????7

Януся
27.02.2010, 22:34
коли прибуде фото дасте,тай як сам візок ,зручний,яка ціна?????????

візок мацала декілька разів:girl_spruce_up: нам підійшов, бо легкий і в ліфт залазить (ми на 9 поверсі) і взагалі мені дуже сподобався.
Ціна 3000 грн, фото викладу.
Колір помаранчовий :)

Leila
27.02.2010, 22:59
ностальгія :)

Януся
27.02.2010, 23:07
ностальгія

Та ні, просто наш тато такий колір любить. А продавець на Шуварі також події 2004 згадав:girl_haha:

Ніколь
27.02.2010, 23:53
такі сподобались
А мені сподобався жовто чорний..... а ще, я не знаю чи ти на те звертаєш увагу, у мене в обидвох калясках з часом сітка для закупів знизу захляпується... не завжди на вулиці сухо і чисто... ну ти ж в курсі. Чорна сітка в тому випадку мені здається практичнішою.... просто порівнюю з салатовими наприклад ( на інших калясках по району). Моя просто виглядає припавшою пилюкою... а салатові конкретно брудні.

Уляночка
28.02.2010, 10:31
мені сподобався жовто чорний....
бачила вживу...все ж лендер рейс поки мені більше подобається..правда, його тільки в неті бачила...чекаю їх поставку у Львові, щоб помацати...

wind
02.03.2010, 00:54
А я починаю думати над возиком-тростинкою на літо. Поняття не маю з якої сторони до тої покупки підходити, які з них кращі, легші і т.д. Точно знаю що має бути дуууже легенький, бо мені його носити з третього поверха і назад,а я до важковаговиків не відношусь

Я також шукала своєму Денисику візочок на літо, та також, щоб легеньким був, бо мені з четвертого поверху носити, знайшла в інтернеті Geoby D888 і D889, важать однаково 3,85 кг, різниця тільки втому, що 888 трьохколісний. Я купила 889, він ще й сумку має, складається дуже легко і наполовину менший в складеному вигляді, ніж звичайні тростинки. Також є ручка для переноски. Один раз вже прокаталися, малий в захопленні, мені також сподобалось - зручний (ручка регулюється по висоті), маневренний, і головне - легесенький!!! :girl_smile:

Nery
02.03.2010, 14:13
Geoby D888 і D889, важать однаково 3,85 кг, різниця тільки втому, що 888 трьохколісний. Я купила 889, він ще й сумку має,
А ціна яка його? І взагалі середні ціни на тростинки? Бо я теж починаю задумуватись, для мене нашу коляску в багажник запхати - просто мука ((

Nata
02.03.2010, 14:20
у мене в обидвох калясках з часом сітка для закупів знизу захляпується...
А хіба не знімається? У мене сітка знімається, попрала і спокій (але у мене теж чорна, пралася при необхідності :)) І щодо сіток: на деяких возиках вони дуже низько причеплені, якщо трохи більше накласти туди речей дно дряпається по тротуарах (кілька разів таке бачила)

loreniya
02.03.2010, 19:05
дуже я задоволена своїм вибором! ми маєм візочка АВС 4 Тес - танки грязі не бояться! Їде легесенько на ямках гарно все амортизує, хоч колеса литі а не пневмо. Люлька знімається легким рухом, ставиться до мами лицем і в другу сторну як і прогулянкове крісло, в ліфт "со свистом" входить, для високої мами /як я/ є зручні ручки "роги". Дочекатись не можу щоб настало літо і ми пересіли на кріселко - таке гарнюче!
знімається чехол з матрасика і довкола каляски є така "накладка" яку можна гарно собі попрати. В комплекті вмістима сумка /я нею не користуюсь, але фактично вона хороша. Одним словом поки що задоволена!
може комусь пригодиться мій досвід!
Єдина проблема це знести коляску з тих п"яти сходинок що між ліфтом і виходом на вулицю... Який придурок зробив їх такими стрімкими??? Коляска не важка, але ніг з під неї не видно і боюсь оступитись і полетіти разом з каляскою!!!

Ная
02.03.2010, 19:13
якщо трохи більше накласти туди речей дно дряпається по тротуарах (кілька разів таке бачила)
То в нас таке в Інглесіні є,та сітка не то шо подряапалась до бордюрів,а й порвалась,в ательє міняли тканину на іншу. Якби ше колись купувала возика,то обов"язково звертала на то увагу.

Nata
02.03.2010, 21:23
Єдина проблема це знести коляску з тих п"яти сходинок що між ліфтом і виходом на вулицю.
Під"їжджаєте возиком до сходинок, піднімаєте так щоб передні колеса не торкалися землі, тримаєте міцно за ручки і починаєте помаленько "страбати" тільки задніми колесами. Так само догори.

Януся
03.03.2010, 10:24
Приїхав вчора наш Enzo:girl_smile: Поки враження позитивні: в ліфт заїжає і виїжає легко, не треба підпирати двері (бачила як сусідка мучиться), в багажник машини залазить, тато пробував нести по сходах в руках, казав легко, пробувала звезти по сходах і піднятися, ніби нормально, люльку зняти і поставити на місце зуміла сама, матрацик жорсткий, знімається як і оббивка з середини і капюшон, можна попрати, сітка для покупок з твердим дном, не прогинається, ну і колеса подобаються, вибирали великі, бо батьки живуть в горах, будемо гуляти по лісу . На прохання трудящих фотки виставлю ввечері, бо не вмію зменшити розмір, чоловік допоможе.

loreniya
06.03.2010, 18:24
Nata, помаленьку не получається - сходи стрімкі і високі, не знаю хто їх такими зробив - в сусідньому підїзді НОРМАЛЬНІ сходи!!! роблю так - знімаю люльку - дуже легко на щастя знімається - кладу на землю, спускаю "базу" внизу пришпиляю люльку... може кому мій спосіб згодиться...
в цей момент завжди думаю як мурдуються люди на останніх поверхах будинків де нема ліфта!!!

Vероніка
06.03.2010, 18:37
На початку я мала Тако Джампер Х, цілком ним задоволена. Тепер купили прогулянку Coneco TRAPER , вага 10 кг, дуже легко складається, спокійно несу її на 4 поверх, маневренна, досить якісно зроблена. Йшли на Південний купляти Graco MIRAGE, але передумали, побачивши Coneco.

http://s60.radikal.ru/i168/1003/96/2e44e264195b.jpg (http://www.radikal.ru)

bioland7
06.03.2010, 18:54
Тепер купили прогулянку Coneco
А продавці цих калясок якось зізналися,що ця фірма має дуже жорстку ходову калясок.:(

Gaichka
06.03.2010, 19:38
Vероніка, а як зимою на прогулянковій нормально?
Бо я теж заглядаю на прогулки, а чоловік каже--продавай тоді свою. А я свою продавати ще не хочу, бо зимою їздити на ній буду. На джемпері класно по снігах, і взагалі на любих надувних зимою краще.

Короче, в мене нереалізоване бажання купівлі. Просто хочу щось купити.
Мені напевно треба переїжджати кудитсь подалі від магазинів і від базару, бо ото сусідство з Південним розвиває в мене шопоманію:shutup:

Vероніка
06.03.2010, 22:27
Vероніка, а як зимою на прогулянковій нормально?
Якщо чесно, то зимою тяжкувато тоді, коли на вулиці каша зі снігу і відлига, колеса пластмасові, важко йде. При морозі цього немає. А Джампер їде по всьому ! :girl_haha:
Якщо є ліфт, то Джампер тут виграє, а в нас його немає !

Януся
07.03.2010, 13:37
Виставляю обіцяні фото Espiro Enzo, якщо цікавлять ще якісь ракурси - пишіть :girl_bye2:

http://divchynka.com/foto/enzo1.jpg
http://divchynka.com/foto/enzo2.jpg http://divchynka.com/foto/enzo3.jpg

Vероніка
07.03.2010, 17:17
В неділю бачила бірюзово-чорного джампера, такого класного
У мене якраз такий Джампер, колір ну ду-у-уже подобається !!!

Марта2
07.03.2010, 19:54
Мені напевно треба переїжджати кудитсь подалі від магазинів і від базару, бо ото сусідство з Південним розвиває в мене шопоманію

Мда:girl_in_dreams:, а мене вже треба лікувати! Інтернет терміново відключити...

Nata
07.03.2010, 20:02
ми маєм візочка АВС 4 Тес
Я бачила днями того возика "вживу" - нормальнй візочок :) Пригадала собі, що у нас на майданчику триколісним АВС їзили: майже три роки, цілком упішно :)

Зануда
10.03.2010, 19:36
Виставляю обіцяні фото Espiro Enzo,
Класний візок!!!! Так мені подобається...маніакально, я б сказала. :)
Вірю, що він у експлуатації буде таким же чудовим, як і на вигляд. Буду чекати на ваші відгуки з нетерпінням. :)

Мар'яся
10.03.2010, 19:45
в цей момент завжди думаю як мурдуються люди на останніх поверхах будинків де нема ліфта!!!

саме твк і роблю, з тою різницею що зносити не 5 сходинок, а з третього поверху :)

Mariana
18.03.2010, 19:09
Дівчатка, а хтось чув про візки Geoby, які відгуки

Suslik
18.03.2010, 19:11
Всім доброго дня.:girl_smile:
Дівчатка, якщо можна, хотіла б почути Ваші відгуки/міркування про візочок Espirit Comfort від Hauk. Мені народжувати в кінці березня, тому думаю, що люлька-переноска буде достатньою. Мені важливо, що візочок легкий, і, здається, міг би підійти як прогулянковий на наступну зиму.

Іруня
18.03.2010, 20:55
Дівчатка, якщо можна, хотіла б почути Ваші відгуки/міркування про візочок Espirit Comfort від Hauk. Мені народжувати в кінці березня, тому думаю, що люлька-переноска буде достатньою. Мені важливо, що візочок легкий, і, здається, міг би підійти як прогулянковий на наступну зиму

Нічого не можу сказати, але на вигляд - класний. Особливо, прогулянковий варіант.

Марта2
18.03.2010, 21:08
Всім доброго дня.
Дівчатка, якщо можна, хотіла б почути Ваші відгуки/міркування про візочок Espirit Comfort від Hauk. Мені народжувати в кінці березня, тому думаю, що люлька-переноска буде достатньою. Мені важливо, що візочок легкий, і, здається, міг би підійти як прогулянковий на наступну зиму.
Тут є два відгуки про нього
http://klumba.kiev.ua/strollers/hauck/comfort/ops/

sirudenka
22.03.2010, 17:00
Ми їздили спочатку на важкому Тако(міцний, надійний, але дуже-дуже важкий), а потім на прогулянковій Чіко Поні(легка, маневрена)+ на останній я відвозила 2 дітей, старший завжди стояв позаду під ручкою на кошику. Тепер віддала цей візок сестрі і вони їздять. Шкода, що зараз не випускають цієї моделі, бо я її порадила б, особливо тим, у кого діточки з невеликою різницею у віці.

Уляночка
26.03.2010, 00:20
ой....то якась біда з тими возиками...ніде нема тієї моделі, що я хочу...всі пропонують замовити і вони привезуть....але ж "в живу" я їїї не бачила, то мені страшно так замовялти....

Зануда
26.03.2010, 00:49
ніде нема тієї моделі, що я хочу..
А то яка? Фото в студію. "Хочу все знать!"(с)

Уляночка
26.03.2010, 17:27
http://motik.com.ua/Universalnaja-koljaska-delti-xlander-xrice-p-1806.html?manufacturers_id=106

sirudenka
26.03.2010, 23:26
нема тієї моделі
Як на мене возик класний для бездоріжжя, але трохи заважкий якщо треба десь носити

Уляночка
26.03.2010, 23:31
на мене возик класний для бездоріжжя, але трохи заважкий якщо треба десь носити
14,5 кг троха є...але люлька знімається, то планую біля підїзду раму прищіпати, а в люльці нести до хати...
дивилась і на легші, але таке якесь усьо пласмасове і розхитане....
а мо ще щось з"явиться за місяць...бо Експіро вектор відпав....

Fast
27.03.2010, 01:36
У нас коляска Goodbaby Baby(C706) люлька теж знімається, але переносити її дуже не зручно, мені простіше вже цілу коляску затягнути правда в мене 1 поверх. В ній є по боках ручки, але люлька переважується і дитина виходить головою до низу

Lilusik
28.03.2010, 17:22
а мені дуже подобається Jane slalom ...правда не знаю, яка вона в експлуатації. виглядає респектабельно

Prutylyatko
28.03.2010, 20:33
А я задоволена візочками Чіко. Порівняно легкі та зручні

Ная
28.03.2010, 21:12
але ж "в живу" я їїї не бачила, то мені страшно так замовялти....
Уляночка,нині бачила в нас в дворі такий візок як ви приглянули,варіант з люлькою,мені "вживу" сподобався,правда я до середини не заглядала.

shoniko
28.03.2010, 22:53
В мене Inglesina Zippy, дуже задоволена: легесенький, маневрений, не великий. В нас в машині малий багажник, крім того третій поверх без ліфта і якби він не складався парасолькою не уявляю як би то було.

Lilusik
28.03.2010, 22:57
я задоволена візочками Чіко
а у мене до них є деякі претензії, особливо до Trio S-3 (з власного досвіду)

Fleshka
28.03.2010, 23:04
а у мене до них є деякі претензії, особливо до Trio S-3 (з власного досвіду)
і я от націлювалась саме на цей возик спочатку, та потім побачила одну маму з немовлям в ньому на бруківці, то зразу передумала:girl_emo: Не для нашого бездоріжжя ці моделі.

Уляночка
28.03.2010, 23:23
нині бачила в нас в дворі такий візок як ви приглянули,варіант з люлькою,мені "вживу" сподобався,правда я до середини не заглядала.
ой..де ви живете..хоч бери і у ваш двір приїжджай нна оглядини

Марта2
28.03.2010, 23:30
ой..де ви живете..хоч бери і у ваш двір приїжджай нна оглядини

Приїжай до нас, погостюєш, в магазині і возик заодно подивишся! Такий червоний стоїть на вітрині, красавіц!

Уляночка
28.03.2010, 23:34
погостюєш, в магазині і возик заодно подивишся! Такий червоний стоїть на вітрині, красавіц!
то в Жидачеві є!!!!!!!!!!!а в шоці...так, після Паски знову полізу на ЮЖНИЙ, бо 3 тижні назад ще не було...то точно RICE????? бо там є червоненькі X-landeru, але іншої моделі....

Lilusik
29.03.2010, 00:15
Не для нашого бездоріжжя ці моделі.
з цим ще можна миритися, принаймі у мому випадку на амортизацію дуже не скаржусь, а от люльку зняти з шасі (коліс) у нас це справжня проблема. Як сказали нам потім у магазині-це їхня слабинка. Тільки чому про ЦЕ нам ніхто не говорив, коли ми купували візок??? ну і ще є пару нюансів...

Velana
29.03.2010, 00:27
але люлька знімається, то планую біля підїзду раму прищіпати, а в люльці нести до хати.
я також брала такий візочок що люлька знімається, і так само думала робити, проте 1-2 рази зняла і якось мені не зручно, в результаті - зі сходів спускала/піднімала разом з малим :girl_smile:
і я от націлювалась саме на цей возик спочатку, та потім побачила одну маму з немовлям в ньому на бруківці, то зразу передумала
аналогічно!!!

Уляночка
29.03.2010, 10:54
я також брала такий візочок що люлька знімається, і так само думала робити, проте 1-2 рази зняла і якось мені не зручно, в результаті - зі сходів спускала/піднімала разом з малим
а....згадаю, як то на задніх колесах по сходах...то ж не вперше...:girl_wink:
Ная, а перепитайтеся, чи то RICE, пліз...модель я знаю яка, а от матеріал, з якого пошита - ні.....

Mariana
29.03.2010, 14:03
У нас коляска Goodbaby Baby(C706)
а де саме Ви купляли цей возик? Я б хотіла вживу на нього подивитись і на JOSS Goodbaby.

Fleshka
29.03.2010, 14:06
я також брала такий візочок що люлька знімається, і так само думала робити, проте 1-2 рази зняла і якось мені не зручно,
І я так само, рівно 1 раз винесла на гору люльку з Романом...більше на такий подвиг не спромоглась.:girl_flirt: Хоч в нашому візочку люлька відстібається дуже легко, тільки на кнопочку натиснути, та тарабанити її на 4 поверх з дітьом виявилось мені не по силам. Так що пристібаю я внизу возика і несу Ромка на гору.

Adelaida
06.04.2010, 01:51
а мені дуже подобається Jane slalom ...правда не знаю, яка вона в експлуатації. виглядає респектабельно
У нас такий :) Разом з автокріслом. Прикольний і зручний! Тільки малу наразі я більше у слінгу ношу. Сподіваюсь, хоч бабусі будуть користуватись візком на всі 100% :)
І люльку, і автокрісло можна використовувати як колиску (тобто заколисати, якщо треба). Ми Алісу на балконі так "гуляємо" час від часу, коли мені потрібно прибрати чи приготувати.
Все легко знімається. Люльку також можна як автокрісло використовувати на перші місяці, що є дуже зручно. Люлька велика, з високими бортами та в ній трохи піднімається спинка. Тобто якщо дитинка ще в люльці, але не хоче лежати, можна зробити так, що вона буде в напівсидячому положенні.
Єдиний недолік, який я помітила наразі, це відсутність амортизаторів. Хоча, це може і не недолік. Дитинка не звикає, що її постійно сильно хитає :) Ну і вага. Важко його самій без ліфта з третього поверху. Навіть, враховуючи те, що люлька легко знімається. То ж мені допомагають :)
І ще. Купляла в інтернет-магазині, так як у Львові бачила тільки в "Товарах для малят" на Південному. Але дорожче і без автокрісла. Тобто я купила дешевше, ніж на Південному, та ще й з автокріслом.

Уляночка
06.04.2010, 18:31
Дівчата, хто мав/має Quinny..там що нема накидки на ножки в прогулянковому варіанті????????

Nata
07.04.2010, 12:38
Може вже було, але от знайшла, хочу поділитися, раптом кому згодиться :) http://klumba.kiev.ua/articles/reviews/

Ніколь
07.04.2010, 13:23
Дівчата.... мені треба буде літом тростинку на пару тижнів....хочу запитатись чи є якась тростинка яка б витримала дитину 15 кг і при цьому не розвалилась? Бо наскільки я знаю вони в основному до 13 кг розраховані.

Usmishka
07.04.2010, 13:35
Дівчата, хто мав/має Quinny..там що нема накидки на ножки в прогулянковому варіанті????????
Нема, в мене сусідка має, в них то непередбачено :(
Зате є москитна сітка.

Уляночка
07.04.2010, 13:47
є москитна сітка.
ясно...пішли далі.....

Nata
07.04.2010, 14:03
чи є якась тростинка яка б витримала дитину 15 кг і при цьому не розвалилась?
Моє чіко витримало Петра вагою до 20 кільо :)

Уляночка
07.04.2010, 14:38
http://klumba-msk.ru/articles/reviews/graco-symbio-2-in-1/

а як вам ця?

Марта2
07.04.2010, 15:00
а як вам ця?
Класна, але я б не купила таку по двом причинам:
- на задніх колесах немає амортизаротів, получається вона жорстка;
- як подивлюсь на то прогулянкове сидіння, воно таке вузьке і мілке, як там дитину взимку возити!

Звичайно, за перекидну ручку їй великий, жирний плюс!

Nata
07.04.2010, 15:08
воно таке вузьке і мілке
Мілке, точно, а по ширині таке саме як в бебекара :) Мені мого достатньо було до 3-х років :)
І ще мені не подобаються возики у яких прогулянкове сидіння не розкладаєтсья, ну не хотіла би я аби моє маля спало в положенні "ноги вище голови".

Zoryanazirka
07.04.2010, 15:11
У мене є Quinny Buzz, накидки в комплекті небуло.

Іруня
07.04.2010, 16:16

Нема, але в Антошці можна докупити окремо. Десь в 2007 році такий конверт коштував трохи більше, ніж 400 грн. Зараз певно можна множити на 2.[COLOR="Silver"]

---------- Додано в 13:16 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

Нема, в мене сусідка має, в них то непередбачено
В Квінні все передбачено, але за окремі гроші. Ось цей конверт :
http://www.formybaby.ru/product/99/

Usmishka
07.04.2010, 16:22
Ну за окремі гроші то окрема тема, візок не дешевий.
Я свій Чіко за то більше поважаю. І хоча нарікала на нього не раз, справді амортизація ніяка, але за 2 роки йому хоч би хни, так що не все так погано :)

Уляночка
07.04.2010, 16:25
я вже дурна з тими возиками..або ціна не для мене, або вага не для моїх рук, або амортизація гнила....

Марта2
07.04.2010, 17:01
я вже дурна з тими возиками..або ціна не для мене, або вага не для моїх рук, або амортизація гнила....
Хоч допоможу?
Як тобі така? http://klumba.kiev.ua/strollers/tutis/zippy-2v1/fotos/

Уляночка
07.04.2010, 17:06
допоможу?
Як тобі така? http://klumba.kiev.ua/strollers/tutis/zippy-2v1/fotos/
хочу...
неа..не подобається..якась така чорнюча і ті колеса....

Марта2
07.04.2010, 17:10
хочу...
неа..не подобається..якась така чорнюча і ті колеса....
а чому з ікс-лендером передумала?

Уляночка
07.04.2010, 17:15
чому з ікс-лендером передумала?
я не передумала...тої моделі нема наразі, то я шукаю альтернативу....ну і сумніваюсь через вагу лендера

Женічка
07.04.2010, 17:18
Марта - 2,якщо не помиляюсь,у нас одинакові возики були? бебекар.
я ним супер задоволена :girl_tender:

Котя
07.04.2010, 17:19
Уляночка, мені цікаво, а чим тебе Geobi Jooss не влаштовував?

Уляночка
07.04.2010, 17:21
тебе Geobi Jooss не влаштовував?
та я не мала цього возика...мала моя коліжанка..."вєздєход", але вага понад 20 кг...то не для мене, бо в нас ліфта нема..і хочеться новішої моделі....

Марта2
07.04.2010, 17:25
Ми тут з знайомою вибираєм для її лялі, мені ось таки подобається!
http://klumba.kiev.ua/strollers/xlander/xv/fotos/

---------- Додано в 14:25 ---------- Попередній допис був написаний в 14:23 ----------

Марта - 2,якщо не помиляюсь,у нас одинакові возики були? бебекар.
я ним супер задоволена
Ага, я його для 2 лялі тримаю, спочатку думала продати, навіть оголошення дала, але потім зрозуміла що кращого возика собі не найду! Але там у нього ціна зара така кусюча!!!!

Nata
07.04.2010, 17:32
бебекар.
я ним супер задоволена
І в мене :) навіть колір точно такий як у Вас :) (хіба шассі інакше, на пам"ятаю). Уляночко, я недавно в Антошці ціни порівнювала, бебекар стоїть дешевший ніж квіні і по вазі вони не дуже різняться, не хочете глянути? Там же різні шассі є і відповідно вага візочка різна.
У мене тепер коліжанка возика шукає (другий поверх старого будинку), каже що подобається їй максікозі (але я вживу їх не бачила, не звертала просто уваги)

---------- Додано в 16:32 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

Ага, я його для 2 лялі тримаю
А я вже для третьої :girl_blum: кращого не знайшла

Уляночка
07.04.2010, 17:32
я недавно в Антошці ціни порівнювала, бебекар стоїть дешевший ніж квіні і по вазі вони не дуже різняться, не хочете глянути
а яка вага ...ну і ціна....

Марта2
07.04.2010, 17:34
а яка вага ...ну і ціна....
вибирай http://klumba.kiev.ua/strollers/bebecar/icon-at/fotos/

у нас такий http://klumba.kiev.ua/strollers/bebecar/icon-at/fotos/

Nata
07.04.2010, 17:40
Нині бачила на вулиці ось такий http://www.x-lander.pl/xrun Потужно виглядає але виглядає що то тільки прогулянковий і ваги не видно...

---------- Додано в 16:40 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

яка вага
Мій важкий, 19 кг, але ті що бачила в Антошці (мого шассі вже немає :)) пробувала підняти і порівняти з квіні, то квіні зовсім не є легшим

Уляночка
07.04.2010, 17:54
важкий, 19 кг,
о..ні..я максимум 14-14,5 кг розглядаю....а бажано і менше....

Nata
07.04.2010, 18:09
я максимум 14-14,5 кг розглядаю
На сайті бебекару бачила шассі вагою 8 кг (таке в Антошці було) плюс люлька 3 кг... до 14 кг не доходить :) А, і ціна в Антошці значно менша ніж в інтернеті (4 тис. здається)
Я не агітую, просто зверніть на них увагу, вони справді хороші :)

Юстина
07.04.2010, 18:15
Проблема, з якою стикнулася я при виборі дитячого візка (тоді на це не звертала увагу, бо дуже модель сподобалося. та і досвіду особливого не було), це - ліфт. Аби пропхатися нашим Хартаном у нього, треба добряче розтиснути плечами дверцята. Чоловік наважувався, я - ні. От і проволочила ціле літо дочку з коляскою на 4 поверх і вниз вручну. Добре, хоч модель не важка, 12 кг. Всі сусіди шкодували (а ніхто не допомагав...).
Друге. Нам рік і чотири, а вже другий місяць наш "екслюзивний" возик "всить" у продажу у газеті безкоштовних оголошень. Дочка категоритно його не визнає, ні санчат не хотіла, ні роверка не хоче. Або руки, або "топ-топ". Добре, що коштував, як "Жигулі"... Так що, треба добре думати. Або бути самим модним в місцевому парку, або дурно витрачати гроші...

Женічка
07.04.2010, 18:18
Улянко, нажаль, не маю візочка вдома зараз,які у мене шассі знайшла,а от з люлькою - щось не можу визначитись по фото яка саме. http://klumba.kiev.ua/strollers/bebecar/2008_stylo/fotos/

пише,що вага їхня 10 кг,ну,можливо,так і є, але я тої ваги не відчувала однозначно!!!сама витягала вниз і вгору на 4 поверх без проблем. товкла тим візком,як дурна. ніц йому не було, витримав всі мої знущання.

пару разів брала до рук інші візки - з місця зрушити не могла. в бебкар колеса не їдуть,а пливуть :girl_wink: дитиною не рясе,а плавно колихає.

о,знайшла фото люльки і сидячого варіанту,тільки замість салатового у мене морквяний

http://images02.olx.ru/ui/1/67/21/42086621_1.jpg

Nata
07.04.2010, 18:42
Нам рік і чотири, а вже другий місяць наш "екслюзивний" возик "всить" у продажу у газеті безкоштовних оголошень
Тут я цілком згідна, бо ціни на деякі возики мені відверто шокують (тричі нулики перераховую :))
Але бебекар не належить до ексклюзиву :) Я дуже довго вибирала возика, фактично від початку вагітності шукала-читала-щупала і в результаті обрала за хорошими відгуками. Так от, коли моя дитині підросла і ми возилися в прогулянковому люди часом підходили просто на вулиці і питали чи я не збираюся возика продавати, так що із цим точно проблем не виникло б :)

---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:30 ----------

Знайшла візок котрий Марта показувала але без чорних коліс :) http://klumba.kiev.ua/strollers/tutis/comfort-2v1/

Уляночка
07.04.2010, 19:26
ось натрапила на возика, якого вперше бачила в суботу, як пасочку ходили святити...в прогулянковому зовсім мені не подобається
http://www.dety-shop.ru/catalog.php?tovar_id=84

Nata
07.04.2010, 19:33
Написано що в ньому телескопічна ручка, не страшно? Я в своєму порохотязі за три місяці таку ручку вгробила :) (порохотяг якісний)

kati
07.04.2010, 20:36
Нині бачила на вулиці ось такий http://www.x-lander.pl/xrun

чоловіка сестра взяла точно такий....прикольний, легенький досить, симпатичний.....але віддала назад, бо їм в ліфт не поміщався, а вони не поміряли наперед:)

... хоч мені нразі возика не треба:) але в антошці вчора теж задивилась нап бебікар, так мені сподобався, ну просто нема слів:)

Уляночка
07.04.2010, 23:22
що в ньому телескопічна ручка, не страшно? Я в своєму порохотязі за три місяці таку ручку вгробила (порохотяг якісний)
та я ж не пишу, що він мені подобається..просто нова модель..от і глянула в неті що то таке:girl_in_dreams:

---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:15 ----------

наразі мій фаворит -
http://hotprice.ua/gallery/1/334223.htm

Svitlanka
07.04.2010, 23:34
Я доооовго вибирали візок. Бо маю декілька "проблем". 1-мало місця - живу в "хрущовці", ще й коридор вузенький ( довелось навіть меблі нові купляти). Ну і 3-й поверх, ліфту нема. Гуляти з дитиною люблю, іноді, по 2-3 рази на день. От і бігай туди-сюди. Ще й досить прискіплива. Ну і обмеження в грошах - максимум, на що розраховувала - 3.5 тис. грн. Тобто, мені довелось шукати вузенький легкий візок, до 3.5 тис., щоб люлька зручна була...ну і вигляд ;)
Знайшла Coneco V4 :)
Ось така - http://ivasik.ua/cat/1416/product/16847/

Уляночка
07.04.2010, 23:52
чоловіка сестра взяла точно такий....прикольний, легенький досить, симпатичний.....але віддала назад, бо їм в ліфт не поміщався, а вони не поміряли наперед
Кать, а який взяли?

kati
08.04.2010, 02:16
САМ, отаку...http://kolyaska.com.ua/ru/catalog/cam-carriages-10-CAM_Kolyaska_COMBI_FAMILY_Dueto.html

Vitaminka
08.04.2010, 02:26
не має накидки на ножки в наборі

Іруня
08.04.2010, 11:23
А що таке телескопічна ручка?

Зануда
08.04.2010, 11:34
А що таке телескопічна ручка?
То, як у порохотяга, висувається на потрібну довжину.

---------- Додано в 10:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:26 ----------

Дівчатка, а як вам такий возик? ;)
Слабонєрвним без валер"янки на ціну не дивитись:
http://mysun.com.ua/index.php?id=4223&from=meta

Ольга
08.04.2010, 11:39
Дівчата, соррі за офтоп, але не стрималася! Богданка продає квіні свій за дуже помірну ціну! ми купували минулого року бу значно дорожчий :( візком задоволена - шодня складаю і пакую в багажник машини - без проблем!

Женічка
08.04.2010, 11:43
а як вам такий возик
такий нічо :) а ціна взагалі заглядєніє :girl_claping:

правда колір той чорний трохи в сум заводить,хоча елегантно виглядає :girl_haha:

і ще, навіть якби мала стільки тисяч на візок, не купила б цей через оті маленькі передня колесика, то 100!!!! не для наших доріг.

Nata
08.04.2010, 11:57
навіть якби мала стільки тисяч на візок, не купила б цей через оті маленькі передня колесика
Ну-ну, навіть якби мала стільки грошей на візок всеодно зажала би :) Він що, за такі гроші сам дитину возить?

Зануда
08.04.2010, 12:00
і ще, навіть якби мала стільки тисяч на візок, не купила б цей через оті маленькі передня колесика, то 100!!!! не для наших доріг.
Та навіть якби у мене гроші по хаті валялись, а візок мав колеса, як від КРАЗа, то я б його не купила. :girl_haha:

Уляночка
08.04.2010, 12:06
АМ, отаку
ой..то пласмаса суцільна..є в дворику такий..за кілька місяців геть розлетівся...чесно...то для Мілану файно...

Марта2
08.04.2010, 12:06
А є такі що і купують такі дорогі візки, але це вже швидше для понтів!

Зануда
08.04.2010, 12:07
але це вже швидше для понтів!
"Понты дороже денег!" (с)

Bogdanka
08.04.2010, 12:52
якщо треба - її можна докупити окремо - за 250-400 грн (вони є різні)
там і чехол для люльки в квінні і сумка для візка в комплектацію не входять - але окремо все продається:) ПАНТИ) - я купила іншу торбу такого ж кольору як мій візок і вона нам супер підійшла)

Milashechka
08.04.2010, 13:09
У нас ось така
http://s50.radikal.ru/i129/1004/b0/994d1eba750a.jpg

Характеристики:
Универсальная коляска Geoby JOSS-R502 от рождения до 3-х лет
4 положения спинки
Алюминиевая рама
Пневмоколеса
Ручной тормоз
Передние колеса вращаются на 360 градусов
Фиксация передних колес
Съемные колеса
Амортизирующее устройство
Перекидная ручка
Съемный передний бампер
Ручка регулируется по высоте
Съемный прогулочный блок устанавливается в любом направлении движения
Ремни безопасности
Багажная корзина
Внутренний размер люльки: 76,5 х 32,5см
Диаметр колёс: передние - 25см, задние - 28см
Размеры: дл. 104 х ш. 62 х в.106см
В комплекте: меховой конверт, европолог для ног, москитная сетка, матрасик, дождевик
Вес: 16,9кг

я нею страшенно задоволена, вона на стільки зручна, що я навіть не знаю, чи хотіла би колись інакшу...
маємо літній візок:
D208H Goodbaby (парасолька) не зодоволена!!! ЖАХЛИВИЙ ВІЗОЧОК!!! курувати важко, колеса застрягають усюди.. , але зараз шукаю літній варіант, легкий, бо хоча мала вже велика, але все одно проситься на ручки, тому змушена купувати інший

Іруня
08.04.2010, 13:16
То, як у порохотяга, висувається на потрібну довжину

Ага, дякую. В Квінні теж така, то я до такої ручки претензій не маю. Висувається/засувається дуже легко. І справді, з такою ручкою зручніше. Коли я в кросівках, то піднімати не треба, а коли на каблуках, то дуже виручає:girl_claping:

---------- Додано в 10:16 ---------- Попередній допис був написаний в 10:11 ----------

У нас ось така

Мені в цій люлька дуже не подобається, але прогулянковий варіант - супер! Велике довге сидіння, капюшок дуже низько опускається, гарно їде, лише дуже важка.

Milashechka
08.04.2010, 13:32
лише дуже важка.
а я її не ношу, я по сходам на задніх колесах спускаю, і так само піднімаю)))

Nata
08.04.2010, 18:16
то пласмаса суцільна
Я теж на САМ дивилася, але прочитала відгуки що там дуже незручне сидіння (пллитке і діти з ного вивалюються :)) тому відмовилася...
Ой, люди... заходили ми нині з мамою і Інтерсіті, показала я їй того стока, вона розкритикувала ще до того як ціну почула, а коли сказали, що коштує 10 тис, то ледь не впала :):):) Бурчала мені до хати що люлька плитка, колеса малі, а коштує як машина :)

---------- Додано в 17:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:15 ----------

а я її не ношу, я по сходам на задніх колесах спускаю
Ну всеодно 12 кг легше спускати що не кажіть, можу порівняти свого возика з люлькою і прогулянкового різниця суттєва :)

Уляночка
09.04.2010, 00:08
http://www.hauck.ua/kol9.htm
ось така Юрі сподобалась сьогодні в Антошці....

Женічка
09.04.2010, 00:15
така Юрі сподобалась
візочок симпатичний,але розмір коліс меня смущает :)

Angel
09.04.2010, 00:24
Универсальная коляска Geoby JOSS-R502
як на мене в ній є один великий мінус.в прогулянковому варіанті спинка візка не піднімається повністю,тобто дитина сидить на *наполовину *лежачи.

Уляночка
09.04.2010, 00:30
розмір коліс меня смущает
ага....як в нашій прогулянковій....

---------- Додано в 23:30 ---------- Попередній допис був написаний в 23:27 ----------

http://www.child-toys.ru/view_item.php?item=3769
а таку наші сусіди "сделали"

сяняНЯНЯ
09.04.2010, 00:31
така Юрі сподобалась сьогодні в Антошці
І ціна нормальна,досить оптимальний варіант як на мене

Angel
09.04.2010, 00:36
а я від цієї коляски (inglesina classica) просто тащусьььь.....хтось таку має,як в користуванні???
http://i026.radikal.ru/1004/e4/e073c650a281.jpg

Уляночка
09.04.2010, 00:38
ціна нормальна,досить оптимальний варіант як на мене
я підозрюю, що саме ціна його і привабила....бо Скайт ПЕг-Перего., який я показувала. понад 7тис. коштує....:girl_haha::girl_haha:

Златка
09.04.2010, 01:31
як на мене в ній є один великий мінус.в прогулянковому варіанті спинка візка не піднімається повністю,тобто дитина сидить на *наполовину *лежачи.

В нас зарз прогулянкова Quatro Rally - те саме :girl_mad: Златка в ній сидить тільки сама, хоч трошки відхилиться назад, аби впертись спинкою - і вже починає з"їжджати донизу... то просто жах :girl_mad: А ще має один недолік, що якщо закривати ніжки чохлом, то їх нема куди діти - не поміщаються!
Зате вона прохідна для наших прогулянок лісом.

Ото вже зовсім іншими очима вибираю зараз коляску для масіка - ось що означає бути мамусьою без досвіду: мій перший досвід у виборі коляски був не надто вдалий :girl_cool: Але от нині придивлялась до колясок і в мене виникло одне питання - сорі, якщо геть глупим видається :girl_cool: Усі люльки такі на вигляд теплі, а дитина не запарюється в тій люльці :girl_in_dreams:?

odree
09.04.2010, 01:41
за функціональністю мені дуже подобаються візки Teutonia (http://www.4baby.com.ua/index.php?vendor=6761&id=6375) але цінааааа

Bogdanka
09.04.2010, 06:11
ось така Юрі сподобалась сьогодні в Антошці..
Улян, вона для наших доріг ...
розмір коліс
не той має.
То для літнього варіанту класно, тобто я би на шассі таку люльку тяжко возила по дорогах навколишніх вуличок. Тобто сніг набиватиметься в колеса зимою фантастично, і на ямах вона нестійка, там амортизація слабенька
Товаришка мала Хаук але трьохколісну з 2 великими колесами то вона стійка доволі
http://mamamarket.com.ua/images/esprit-fusion.jpgbbbbb.jpg

---------- Додано в 05:11 ---------- Попередній допис був написаний в 05:08 ----------

хтось таку має,як в користуванні?
має дєвушка в нашому районі, ходить гуляти з нею в 12-ти см каблуках, думаю зручність її мало цікавить в тому візку... хоча на вигляд вона наче зручна:)

Зануда
09.04.2010, 10:04
Усі люльки такі на вигляд теплі, а дитина не запарюється в тій люльці ?
Кілька умов для комфортної прогулянки дитини:
-одягайте дитинку по погоді (як себе+одна річ)
-не закупорюйте візок всіма деталями які входять у комплектацію+коцик з власної ініціативи, якщо на дворі температура вища ніж -5-10 градусів
-не бійтесь літом класти дитинку у візок з голими ніжками і ручками (маючи на запас легкий рушничок-коцик)
Дитина не запариться, якщо мама її не запарить з остраху перестудити. :)

Nata
09.04.2010, 11:24
а я від цієї коляски (inglesina classica) просто тащусьььь
Я теж :) Якби мала особник то однозначно би собі інглезіну купувала (ну може не таку але люльку точно), я її щоразу коли в Антошці буваю мушу пощупати :) але 5 поверх з вузеньким ліфтом... неа не міняю я возика :)

Усі люльки такі на вигляд теплі, а дитина не запарюється в тій люльці ?
Ні, якщо дитину не накривати влітку ще зверху накривкою від возика :) Оте відкрите "корито" вентилюється.

Despina
09.04.2010, 11:53
В чоловіка в березні народилась племінниця, купили Роан ось такий:
http://www.agusi.kiev.ua/images/511n.jpg

Вчора ходила з тим возиком гуляти. Дуже сподобалось, візочок не їде, а пливе, суперова модель на наші дороги. В ліфт їхній влазить. І дизайн симпатичний. Як на мене, то співвідношення ціна-якість - найкраще, що є зараз на ринку.

Angel
09.04.2010, 11:59
але 5 поверх з вузеньким ліфтом... неа не міняю я возика
доречі,в тих колясок рама вузька,влазить в ліфт навіть не розпихаючи по боках двері... а таке питання...в цій колясці є прогулянковий варіант,бо постійно бачу їх тільки з люлькою??

Loyal
09.04.2010, 12:12
Я від них "балдєю" просто... Мені в ліфт не влазив він ;( Але з такою коляскою треба бути готовим до покупки ще одного прогулянкового, бо дитині (і мамі) там дуже незручно високо сидіти
В мене був такого ж плану, але Geoby. То можу авторитетно заявити - не запарюється там дитина! Тальки прошу мамочок не вдягати той утеплювач до початку морозів! (на те він і утеплювач)

Nata
09.04.2010, 12:17
в тих колясок рама вузька,влазить в ліфт навіть не розпихаючи по боках двері
Та у мене ліфт ... слів бракує я міряла ту раму, мені не влазить :) А сидячого там немає (принаймні 5 років тому не було), треба ще один візочок.

Марта2
09.04.2010, 15:15
І я в захваті від Інглезіни класік, там є сидячий варіант, але вигляду вже такого не має та коляска! http://www.inglesina.com/ru/коллекция/prams/classica

Аделя
09.04.2010, 22:08
Дівчата, не підкажете, де можна у Львові купити маленький, максимально легенький візочок-тростинку (вага візка до 4 кг). Ось такого типу:
http://s46.radikal.ru/i114/1004/71/4296ab263b7d.jpg

Fleshka
09.04.2010, 22:27
Дівчата, не підкажете, де можна у Львові купити маленький, максимально легенький візочок-тростинку (вага візка до 4 кг). Ось такого типу:
я в Ашані позавчора виділа, легусінький, одною рукою легко складається і піднімається (сама пробувала), щось схоже на те що ви шукаєте, і ціна невисока, але кіко не скажу, бо можу збрехати:girl_wink:

bioland7
09.04.2010, 22:34
Товаришка мала Хаук але трьохколісну з 2 великими колесами то вона стійка доволі
Дівчата, якщо хтось матиме бажання подивитись таку каляску як написала Богданка, то ось тут опис http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=53125, окрім того є у Львові виставковий зал,де ви зможете її зі всіх сторін оцінити, бо в інтернеті якості,м"якості і всіх деталей на жаль не побачити,а каляска дійсно добротна!

Romanivna
12.04.2010, 12:31
Були вчора на Південному. Польські візочки впали в ціні :girl_curtsey:.

Зануда
13.04.2010, 10:46
Польські візочки впали в ціні
А з цього місця детальніше, пліііііііз. :) Які саме, на скільки впали, в яких магазинах?

Romanivna
13.04.2010, 11:05
А з цього місця детальніше, пліііііііз
Ми на джампери дивились. Вони були на Південному по 2500. А зараз по 2100 :girl_cool:. Пояснили, що курс долара, щодо злотого дещо впав...от і візочки подешевшали. Я так розумію, що і X-lander і інші польські теж мали впасти в ціні.

natorella
13.04.2010, 11:13
а як вам такий возик?
от скажіть тепер мені - ціна на деякі_девайси :cesored: (не будем тут казати які) - дійсно висока???
той візок - жилізо, поролон і синтетика - і шо? ті хто може таке купити точно тіки для понтів його купують

loreniya
13.04.2010, 11:19
дівчата, не знаю де запитати - з якого віку можна дитину в сидячу версію трансофрмера переселити - мому 3 міс, але хоче вже все бачити... ну ще місяць витримає і все... кажуть до 6 міс в люльці, але на вулиці бачу менших діток в напівлежачому возять. в мене такий візок
http://s41.radikal.ru/i092/1004/e8/2cc55809935e.jpg
думаю напів сидячи через місяць вже можна їздити??

Зануда
13.04.2010, 11:35
той візок - жилізо, поролон і синтетика - і шо?
І нічо! Совісті гет нема! Були в неділю з чоловіком на "попередньому перегляді" дитячих візків". Я вже була не така шокована, бо поцікавилась цінами наперед, а чоловік в ауті. Його практичний розум не сприймає, чому кавалок шматки на алюмінієвій рамі коштує, як високотехнологічна новинка?????
Нам сподобався обом і без дискусій візок, який я раніше не розглядала, як варіант - x-lander XT і найцікавіше, що серед всіх моделей саме ця нам бездоганно входить в ліфт без жодних зусиль. І він триколісний, що мені також у ньому дуже подобається.
Залишилось порівняти ціни і вибрати оптимальну для бюджету. :)

odree
13.04.2010, 11:38
вчора випадково застрягла в відділі з візками в антошці, то мені там дуже сподобався візок серії I`COO Peak (http://ursik.com.ua/shop/product?id=2661) фірми Hauck
http://s006.radikal.ru/i215/1004/8e/aafbf1e75e2e.jpg

Зануда
13.04.2010, 11:50
наразі мій фаворит -
http://hotprice.ua/gallery/1/334223.htm
І який актуальний прайс у вашого фаворита?

Velana
13.04.2010, 13:11
дівчата, не знаю де запитати - з якого віку можна дитину в сидячу версію трансофрмера переселити - мому 3 міс, але хоче вже все бачити... ну ще місяць витримає і все... кажуть до 6 міс в люльці, але на вулиці бачу менших діток в напівлежачому возять.
на мою думку ще рано точно з 3 місяців... мій також
хоче вже все бачити, але нічо... в люльці каталися до 6 місяців точно, і ще б напевно в ній їздили якби не виросли з неї, тому мусіли вже на "сидячий варіант" перейти і то я спинку опкускала спочатку до повністю "лежачого" положення.

kukusya
13.04.2010, 13:32
Бачила таких багато вже на шуварі і Карапузі,ціна від 400 і вище.Сама хочу щось такого типу, але міцніший,бо кажуть що такі швидко ламаються.

---------- Додано в 12:20 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

дівчата, не знаю де запитати - з якого віку можна дитину в сидячу версію трансофрмера переселити - мому 3 міс
Ми пересіли в чотири місяці,ставила спинку в напів лежаче положення.

---------- Додано в 12:32 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

наскільки я знаю вони в основному до 13 кг розраховані.
Та ніби до трьох років

Уляночка
13.04.2010, 15:53
який актуальний прайс у вашого фаворита?
на базарах їх нема...є тільки в неті..ціни різні..від 3700 до 4300.....

Ніколь
13.04.2010, 16:11
Да ніби до трьох років
Да, до трьох...але середньостатистична дитина якраз раз до 3 років і набирає вагу 13-15 кг..... а моя в 1,4 рочки важить 15 :girl_haha:
Тому мені треба мощну тростинку

Уляночка
13.04.2010, 16:13
моя в 1,4 рочки важить 15
ти серйрзно...ну і плюмбаска, але така красунька і де ті кг,бо я її виділа..така жива і активна.....

samaharit
15.04.2010, 14:45
Дівчата, підскажіть де у Львові великий вибір візочків "ТАКО"

odree
15.04.2010, 14:58
де у Львові великий вибір візочків "ТАКОна південному

Зануда
15.04.2010, 15:28
А мені сподобався ось цей візок. Особливо поєднання кольорів. Крім того, у нього цікава комплектація;):
http://www.caprice.kiev.ua/en/product/x-lander-x-a-limited-edition/

Уляночка
15.04.2010, 16:05
Особливо поєднання кольорів. Крім того, у нього цікава комплектація
а у лендерів завжди цікава комплектація..наприклад, у тому, що я хочу в комплекті люлька, прогулянковий блок, білий і чорний матрасики, чохол на ніжки,насос, москітна сітка, 2 сумки, 2 дощовики, парасолька, кепка для мами

Cifalius
16.04.2010, 16:08
Уля, а нащо тобі і парасоля, і кепка, насос (ну я то знаю нащо насос, але мушу тобі сказати, що то зайве, якщо що, то шиномонтаж тобі в допомогу, ти сама накачувати колеса точно не будеш), 2-ві сумки...то капець, що однієї не хватає???
Нє, ну то всьо круто...але може то трошки зайве, ти то все відкинь, і твій лендер вийде значно дишевше :)

natorella
16.04.2010, 17:55
у нього цікава комплектація
ужас - то шоб дитина вже взагалі не чула і не бачила маму - ше і мп3 плеєр
нашо того всього стільки?

kati
16.04.2010, 18:43
кепка для мами
тільки розмір уточни:))) а то ще буде завелика:)

Уляночка
17.04.2010, 18:08
то ще буде завелика
в мене огого яка голова..всім головам голова:girl_blum:

---------- Додано в 17:08 ---------- Попередній допис був написаний в 17:06 ----------

2-ві сумки...то капець, що однієї не хватає

твій лендер вийде значно дишевше
а там хитро...дають все "комплекті" (кепку, парасолю, міліпусіньку як косметичка чи борсетка сумочку і 1 дощовик), а нормальну, вмістиму сумку і ін. дощовик, то вже за окремі ши-ши...хитрюги...

bioland7
17.04.2010, 18:10
а там хитро...дають все "комплекті" (кепку, парасолю, міліпусіньку як косметичка чи борсетка сумочку і 1 дощовик), а нормальну, вмістиму сумку і ін. дощовик, то вже за окремі ши-ши...хитрюги...
Це все маркетинг, ніде нічого дешево не буває,те саме і калясок стосується.:girl_wink:

Зануда
17.04.2010, 18:54
ужас - то шоб дитина вже взагалі не чула і не бачила маму - ше і мп3 плеєр
нашо того всього стільки?
Чимось треба приваблюавати покупців саме до свого товару. Одним кольором популярності не здобудеш. А МР3 я думаю для мами, щоб слухала собі музон, або аудіокнижку поки маля спить у візку. :)

---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:46 ----------

ну я то знаю нащо насос, але мушу тобі сказати, що то зайве, якщо що, то шиномонтаж тобі в допомогу, ти сама накачувати колеса точно не будеш)
Ну, взагалі-то, це(накачати колеса) може і чоловік зробити, прийшовши ввечері з роботи. А волікти візок на шиномонтаж, щоб колеса підкачати...незнаю-незнаю...Спосіб організувати нетипову прогулянку мамі і дитині, чи додаткова морока для тата, який міг би сам ті колеса накачати, але "не тут-то было"? ;)

---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:51 ----------

Нє, ну то всьо круто...але може то трошки зайве, ти то все відкинь, і твій лендер вийде значно дишевше
Ну, що ви! Все так продумано, що він може бути ще дорожчим, якщо для прогулянки дощовик 125 грн, а сумка з термовкладкою - 240грн., а ...ну ви зрозуміли. :)

Prutylyatko
17.04.2010, 19:41
А МР3 я думаю для мами, щоб слухала собі музон, або аудіокнижку поки маля спить у візку.
Такими темпами скоро радіоняню вмонтують у візок

Зануда
18.04.2010, 00:24
Такими темпами скоро радіоняню вмонтують у візок
Якщо хтось живе в особняку і виставив візочок на ганок, щоб малятко поспало на свіжому повітрі, поки мама в кухні, то радіоняня не така вже й зайва річ. ;)

Марта2
18.04.2010, 15:29
радіоняня не така вже й зайва річ.

Я б сказала незамінна річ! Як добре що таке придумали!!!!!!!!!

Уляночка
18.04.2010, 18:18
прихильникам лендерів
http://kids-shop.com.ua/item_1970_4287.htm

Vitaminka
18.04.2010, 22:18
Якщо хтось живе в особняку і виставив візочок на ганок, щоб малятко поспало на свіжому повітрі, поки мама в кухні, то радіоняня не така вже й зайва річ.
100% радіоняня мені допомагає
в особняку я з донечкою до вечора переважно самі і мене не раз виручала ця нянька

kraplynka
20.04.2010, 00:33
Дівчата, допоможіть, будь-ласка у виборі прогулянкового візочка, а то я вже зовсім заплуталася. Почала трохи в інтернеті приглядати, начиталася оглядів і відгуків,хіба голова обертом, і складається враження, ніби всі погані.... :( Цікавлять візочки, колеса яких добре себе показали на наших дорогах, в яких регулюється спинка і вага яких до 10 кг. Орієнтуюся на ціну в районі 1000 грн. Наразі зацікавилася Бреві Грілло, Еспіро Сіті, Пег Перегро Арія, Капелла. Що можете про них сказати? Може порадите хороші і перевірені вашим досвідом, чи ваших знайомих марки і моделі? Заздалегідь вдячна!

Даніелла
20.04.2010, 10:54
Капеллою ми користуємося від народження. Класна, маневрена, широка в середині(мали по нині спить, не тісна).Капішон перекривається до поручння, має мішок на ножки. Задоволені на всі 100%.

Уляночка
21.04.2010, 00:45
нема мого фаворита і замовити не вдається....тому прошу відволіктися від відпочинкової теми і допомогти мені з вибором возика..пліз!!!!!!!!..а то, як сказала Катя, що я галя балувана і ніц не годна знайти...вимоги - червоний колір....не важка (максимум 15 кг), люлька+прогулянка...ну і ціна не більше 4 тис. - 4,5 тис....

Зануда
21.04.2010, 09:56
Є інші X-Lander не менш ефектні. Бачила таку на Шуварі в Карапузі. Червону також можна замовити.
http://babysun.com.ua/ru/catalog/detail.php?SECTION_ID=6&ELEMENT_ID=5728

Ось цей також файний, легший (10 кг), амортизатори повітряні. Я його мала нагоду вживу обдивитись. Дуже миленький і має червоний варіант. Гарні надувні колеса.
http://www.ymka.com.ua/product_info.php?products_id=1319

Уляночка
21.04.2010, 10:20
інші X-Lander не менш ефектні. Бачила таку на Шуварі в Карапузі. Червону також можна замовити.
http://babysun.com.ua/ru/catalog/det...LEMENT_ID=5728
були вже там тричі..вчора востаннє..ну вони скоріше не червоні, а малинові і брудно-червоні...а вже подумую, може то не паритись і не звертати увагу на ті малі передні колеса (в міру малі)...якось 2/3 Львова на них їздять і ми прорвемось, га...чи мо на раму не звертати увагу..ніц з нею не буде...одним словом капець...

Зануда
21.04.2010, 10:25
ну вони скоріше не червоні, а малинові і брудно-червоні...
А якщо взяти за пріоритет не колір, а раму і колеса? А колір вибрати інший? То може спростити пошуки. ;)
До попереднього допису я ще свою улюблену Еспіро додала. Як виглядає червона вживу - не знаю. В Карапузі тільки блакитна стояла. То на фото в неті - той блакитний гарніший.

Уляночка
21.04.2010, 10:29
раму і колеса? А колір вибрати інший? То може спростити пошуки.
До попереднього допису я ще свою улюблену Еспіро додала. Як виглядає червона вживу - не знаю. В Карапузі тільки блакитна стояла. То на фото в неті - той блакитний гарніший.
ні, власне мені в кольорі і у вазі найбільше розходиться....червоний - унісекс колір (зважаючи на нашу невизначену ситуацію) і хочу яскраву...ну і вага....в будинку нема ліфта...
на Південному є Ваші Еспіро червоні...симпатичні, але завеликі і заважкі для мене......

Зануда
21.04.2010, 10:35
на Південному є Ваші Еспіро червоні...симпатичні, але завеликі і заважкі для мене....
Та ну! Ви розглядаєте вагу до 15 кг. Еспіро Енцо важить 10 кг.

А яка ціна на Південному на мою "любофф"? :)

Уляночка
21.04.2010, 10:53
я підозрюю, що то в прогулянковому варіанті або вага без коліс, бо піднімала я її - важка....лендер теж без коліс в прогулянковому варіанті 9,5 кг важить...але ж без коліс не поїдеш:girl_haha:

---------- Додано в 09:53 ---------- Попередній допис був написаний в 09:47 ----------

альбо я попотала її з цією Експіро..вона майже 17 важить
http://babytown.com.ua/product/1028/

Зануда
21.04.2010, 11:18
У нас знову інший клопіт з вибором візка: не кожний поміститься в наш ліфт. :( Тому - ширина коліс не остання річ. X-Lander X-T поміщається без проблем. Енцо з невеликим зусиллям також. Інші візки або колеса малі, або база широка, або мені не подобаються, або надто дорогі (я ж його не на 10 літ купую!). Проблема найбільша в тому, як я для себе зробила висновок, що на даний момент надто великий вибір. :) От сім років тому завдання було простіше - три найпоширеніших моделі універсальних візків і нікокіх праблєм. :)

kukusya
21.04.2010, 12:30
Наразі зацікавилася Бреві Грілло, Еспіро Сіті, Пег Перегро Арія, Капелла
В нас Чікко,їде як танк!Але про капеллу можу сказати що вона класна та Пег Перегро Арія,а краще брати дитину.чоловіка,їхати та примірятись.Зайдіть також на сайт клумба там є багато описів про http://s10.rimg.info/59bd2596d711487c3cb3f94863c6b5d4.gif

Nata
21.04.2010, 14:46
Занудко, беріть возика котрий поміщається легко, бо оті постійні розсування дверей руками просто вбивають.

Уляночка
21.04.2010, 15:40
Для Зануди..тільки-но прийшли в Південного і мацали/важили/розпитували і про Ваш возик..отже, я була права: 10 кг - це тільки рама важить у Експіро Ензо, а люлька 5,5-6 кг..це точно, бо ми довго мучили п. Степана-продавця......

перейшли знову увесь базар - ніц нового і ніц доброго...це троха мене засмутило, бо мого лендера нема уже в продажу у жодному інтернет-магазині, в які ми зверталися....лімітована серія і є лімітованою...шкода...нічого, окрім Експіро Вектор більше не сподобалось, тому, мабуть, зупинимось на цьому економ-варіанті, а так все одно будемо купляти ще прогулянкову каляску, як і Любіку.....тому виходить, що куплю 2 дешевше однієї..ось такі вареники..

---------- Додано в 14:40 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ----------

тобто схема: до снігу ми катаємось і так в люльці (6 місяців), далі купуємо прогулянкову, щоб по сніжку (типу як в Любіка була), а далі - весна-літо знову переходимо на цю мініпусіньку еспіро в прогулянковому варіанті, бо вона дійсно маленька для комбезів і коциків..

Зануда
21.04.2010, 15:52
бо оті постійні розсування дверей руками просто вбивають.
Моя сусідка таким способом зіпсувала ліфт. :) І ще й дитину налякала, бо візок защемило з малим тими дверима - ледве витягла. Тому - так, схиляюсь до того лендера, щоб не морочитись з ліфтом.

у Експіро Ензо,
Нє тамітє - ціну скажіть. Скільки ж той Еспіро на Південному коштує????

---------- Додано в 14:52 ---------- Попередній допис був написаний в 14:51 ----------

тобто схема:
А я сподіваюсь уникнути таких "заморочок" і купити один візок, але нормальний, щоб на всі випадки життя. :)

Cifalius
21.04.2010, 15:59
Дівчатка, пропоную переглянути свій варіант

http://s58.radikal.ru/i162/1004/e2/7978a3ef4ee1.jpg (http://www.radikal.ru)

Візочок просто супер, їздила я не на ньому, але такого самого типу, inglesina zippy в нас була, раніше показувала його тут. Для мене саме головне була, і є вага візочка. Інглесіна мені відслужила вірою і правдою 6-ть місяців, після чого його подарувала, і купила собі інший візочок. Багато хто скаже..та там маленькі колеса, важко їздити!!! Я також так думала, але все змінилось коли "сіла за кермо" цього візочка.
Згідна, амортизаторів нема таких як у надувних колесах, але порівняти з вагою...то капець 11 кг проти 18, є з чим порівнювати!!!
Ну звичайно такий візочок не є дешевий...але то того вартує!!!

Zlju4ka
21.04.2010, 16:09
http://www.mybuy24.net/ua/magazyn/desrciption/item/elitna-kombikoljaska-cybex-callisto.html?tx_ttproducts_pi1%5BbackPID%5D=129&tx_ttproducts_pi1%5Bcat%5D=0&cHash=41133469e5

такі купуйте:елітні і ціна прикольна будете як зірки:)

kvVItKA
21.04.2010, 16:20
такі купуйте:елітні і ціна прикольна будете як зірки
мені подобаються і кольори не "бєшані", але чомусь я на трьох колесах хочу...

Інглесіна мені відслужила вірою і правдою
нам її консультант дуже радив, казав, що сам би тільки в такій їздив :girl_haha:, але мене щось хвилює, що вона дуже "розхлябана"
і купити один візок, але нормальний, щоб на всі випадки життя
і я так хочу....но який? ех...

Nata
21.04.2010, 16:24
Багато хто скаже..та там маленькі колеса, важко їздити!!! Я також так думала, але все змінилось коли "сіла за кермо" цього візочка
Я можу вже тисячний раз сказати: колеса малі. Мала, віддала. Хто здить ідеальними тротуарами - може і добре, по наших ямах дуже зле. Тепер спеціально заглядаю на такі возики (чіко є таких багато), дитиною на ямах аж підкидає, страшно дивитися.
Вже певно ліпше тако джампер...

---------- Додано в 15:24 ---------- Попередній допис був написаний в 15:21 ----------

але чомусь я на трьох колесах хочу...
бебекар, квіні, АВС... нє?

kvVItKA
21.04.2010, 16:27
бебекар, квіні, АВС... нє?
ага,
АВС чекаю мають привезти в Антошку нові моделі в кінці тижня
бебекар-низька:(
покищо квіні і іглесіна...віддалено на них погоджуюсь...

Cifalius
21.04.2010, 16:33
Я можу вже тисячний раз сказати: колеса малі. Мала, віддала. Хто здить ідеальними тротуарами - може і добре, по наших ямах дуже зле. Тепер спеціально заглядаю на такі возики (чіко є таких багато), дитиною на ямах аж підкидає, страшно дивитися.
Можемо зустітись...продемонструю, що дитина не скаче в ньому...:)

нам її консультант дуже радив, казав, що сам би тільки в такій їздив , але мене щось хвилює, що вона дуже "розхлябана"
Візочок справді дуже хороший!!!

Зараз ми їздимо на такому, в нас возик червоного кольору!!!
http://s45.radikal.ru/i109/1004/de/13dbd4fbfa10.jpg (http://www.radikal.ru)

Марта2
21.04.2010, 16:45
бебекар-низька
як низька? люлька низько?

Nata
21.04.2010, 17:04
Можемо зустітись...продемонструю, що дитина не скаче
Дякую, але я мала інглезіну, переконалася сама :) Думаю тут на колір і смак

бебекар-низька
я теж не зрозуміла що низько, але дивіться, характеристика ручки бебекар: Эргономичная, регулируемая по высоте ручка с биопокрытием (диапазон от 88 до 107 см.
тепер АВС:Расстояние от пола до ручек: от 80 до 110 см, як на мене вони рівноцінні.

kvVItKA
21.04.2010, 18:47
як низька? люлька низько?
ага
Эргономичная, регулируемая по высоте ручка с биопокрытием
сама люлька дуже низько, навіть якщо ручка там і регулюється то нагинатись до дитини в люльці треба буде мені конкретно в два рази зігнутись, а чоловіку то в три:) та й не подобається мені коли йде мама, а люлька візуально на рівні колін, якось воно не альо, та й консультант підтвердив, що ту модель невисокі батьки беруть, так то

Nata
21.04.2010, 19:16
ну тоді сток :) там люлька ого-го :) (і ціна теж)
а все-таки бебекар вища ніж інглезіна і чіко.

Зануда
21.04.2010, 19:45
АВС чекаю мають привезти в Антошку нові моделі в кінці тижня
Ви в Антошці просто хочете на нього подивитись, чи там же і купувати плануєте? Бо націнка там ще та. Дешевше, і то значно, можна купити через інтернет, або навіть просто в іншому магазині. Хіба що розходиться в місці покупки ;), тоді питання знімається.

Уляночка
21.04.2010, 20:13
"заморочок" і купити один візок, але нормальний, щоб на всі випадки життя
ну нє..я навіть 1 не розглядала..навіть якби то було мій рейс....як то з 1 возиком не уявляю...ну і нормальний до 3 тис. на всі випадки життя - це фантастика...

---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:11 ----------

Еспіро на Південному коштує????
2900.......

---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:11 ----------

квіні
без сітки, без накидки на ніжки ...і всього за 7 тис:girl_blum:

Зануда
21.04.2010, 21:23
ну і нормальний до 3 тис. на всі випадки життя - це фантастика...
:) І в чому ж фантастика?
Ви перші дописи теми читали? Квіні Баз скільки коштує? А скільки разів він в ремонті побував всього за рік користування? Не завжди в ціні справа Уляночко. Далеко не завжди.

---------- Додано в 20:23 ---------- Попередній допис був написаний в 20:21 ----------

2900.......
Дякую. Ще одне занудне питання - то ціна Еспіро Енцо чи Еспіро Вектор ?

Уляночка
21.04.2010, 22:52
. Ще одне занудне питання - то ціна Еспіро Енцо чи Еспіро Вектор ?
вашої, вашої....

---------- Додано в 21:26 ---------- Попередній допис був написаний в 21:25 ----------

в чому ж фантастика?
ну назвіть мені якісь...а то я шукаю-шукаю...і ніц..або важка, або дизайн ніякий, або колеса як в танку...

---------- Додано в 21:52 ---------- Попередній допис був написаний в 21:26 ----------

дивіться, що знайшла..що скажете?
http://klumba.kiev.ua/strollers/hauck/malibu-2009-2v1/fotos/

bioland7
21.04.2010, 22:58
Гляньте на офіц.сайті Хаука, там вибір великий,ще й акції,знижки.

Уляночка
21.04.2010, 23:02
дайте лінк, пліз...
сорі..знайшла..але там нема цієї моделі...або я туплю...

Natalia
21.04.2010, 23:02
нічого, окрім Експіро Вектор більше не сподобалось,
Я на разі задоволена своєю Еспіро Вектор 4 еа. Амортизація так нічого, а от маневренність і 10 кг ваги - супер. А ще класний дизайн, люлька зручна при перенесенні і дуже зручно з рюкзаком! Одне але - якщо 6 місяців виповнюється лялі взимку, то люлька може бути замалою.

Уляночка
21.04.2010, 23:09
люлька може бути замалою.
та люльки в 6 місяців вже не треба..дитині вже сидячу треба...але і прогулянковий блок там дуже малий, то якщо зупинемось на ній, то на зиму купуватимемо прогулянку трохи міцнішу (щось типу, як в нас була в Любіка..щоб і комбез, і овчинка на ноги)...а як тобі, Наталю, ті передні малі..не сильно хитає возиком...

kvVItKA
21.04.2010, 23:23
ну тоді сток
то та що в чікко 15000 грн коштує? якщо та то для мого чоловіка то ідеальний варіант, але вже обговорили недоцільність такої покупки і нарешті він погодився:)
а все-таки бебекар вища ніж інглезіна і чік
може ми про різні моделі говоримо, з тих, що нам показували в Антошці, бебікар була найнижча, не перебільшую , коли кажу, що люлька на рівні трішкі вище колін.
і купити один візок, але нормальний, щоб на всі випадки життя
дякую, я знаю, просто Антошка найближче, а треба ті возики десь вживу побачити:)
Хіба що розходиться в місці покупки , тоді питання знімається.
ну снобізмом, на щастя,не хворіємо;)

Natalia
22.04.2010, 00:03
а як тобі, Наталю, ті передні малі..не сильно хитає возиком..
Взагалі не хитає. Дитині комфортно.