КПК

Показати повну версію : Депіляції, ґрумінґ тощо

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6 7

oksumoron
05.11.2011, 15:19
я вже давно хотіла взнати, чи може хтось ще має таку проблему як я!
в мене на ногах десь 2 роки тому шкіра стала якась надто чуттєва! після гоління для прикладу могло трохи висипати, тоді я вирішила спробувати крем для депіляції і він ніби мав довший термін тривалості ніж гоління, але вже через декілька разів почало мене ще більше висипати.
і це просто замкнений цикл - намажусь кремом висипає такими маленькими прищиками, почну голити то воно все здирає тому йде подразнення.
думаю піти на депіляцію але боюсь щоб воно з часом не дало ще гірших проблем.

olenkastar
06.11.2011, 10:44
Який від тебе запах буде влітку, коли волосся під пахами буде стирчати... Жах... Навіть уявити страшно
волосся тут ні до чого. піт сам по собі не пахне! з потом виходять шкідливі токсини, чим "брудніший" організм, тим смердючіший піт. у здорових людей піт не смердить.

колись була знайшла стародавній спосіб виведення волосся, якась настіянка з горіху та інших рослин. і не зберегла. нікому таке не попадалося?

zetta
06.11.2011, 15:16
цей?
Грецкие орехи 50 шт., спирт 70% 150 мл. Орехи поколоть, извлечь перегородки, поместить в сосуд из темного стекла, залить спиртом, плотно закрыть и поставить на неделю в темное место, можно и на месяц. Когда настойка готова, смазать (желательно перед сном) область повышенного роста волос. Делать это нужно каждый день в течение 2-3 недель или по несколько раз в день в течение 1-2 недель. Каждый раз будет выпадать некоторое количество волос!

2 метод: Сок зеленого грецкого ореха!!! Говорят, что если мазать участок кожи с нежелательными волосами соком грецкого ореха, волосы выпадут. Конечно, они могут вырасти, но ослабленные, истонченные и светлые. Если смазать еще несколько раз, то пропадут навсегда.
3 метод:Зала орехов! Нужно сжечь скорлупу грецких орехов, потом разбавить с водой и мазать. Должно вызвать выпадение волос. Водный настой из 1 ч.л. пепла и 0,5 л. воды, настаивается 12 часов. Смазывать волосы, от которых Вы хотите избавиться нужно 3 раза в день или делать компрессы по 30 минут!

4 метод: Мызоль (мыло + зола)!!! Рецепт:Золу просеиваем через сито, потом пепел замлить кипятком и все это размешать в жидком мыле. Получается мызольная паста, которой потом намызоливаем ножки или там где надо!!!

5 метод:Смола Сибирского кедра (Сибирской сосны)!!! Просто нанесите и удалите, похоже на восковую эпиляцию, но волосы потом почему-то не растут!!!

Tempernice
06.11.2011, 18:50
Грецкие орехи 50 шт., спирт 70% 150 мл. Орехи поколоть, извлечь перегородки, поместить в сосуд из темного стекла, залить спиртом, плотно закрыть и поставить на неделю в темное место, можно и на месяц. Когда настойка готова, смазать (желательно перед сном) область повышенного роста волос. Делать это нужно каждый день в течение 2-3 недель или по несколько раз в день в течение 1-2 недель. Каждый раз будет выпадать некоторое количество волос!

Можу собі уявити, що буде зі шкірою, якщо її щодня 2-3 тижня протирати 70%спиртом. :shok:Таки так, волосинки випадуть разом з облізлою шкірою:girl_crazy:
А сік зеленого грецького горіха помалює шкіру брудними розводами, які не змиваються до тижня часу:)

olenkastar
06.11.2011, 19:20
Грецкие орехи 50 шт., спирт 70% 150 мл
ось цей! точно. дякую

Seppy
17.11.2011, 09:14
Прошу, не засуджуйте, а краще допоможіть...:girl_flag_of_truce:
Все життя користуюсь електродепілятором і ніколи не було ані подразнення, ані вростання. Цього тижня зайшла в магазин з товарами для косметологічних салонів і якогось біса купила собі віск разом з паперовими полосками. Вчора провела процедуру (як вже тепер зрозуміла, що зовсім не правильно) і сьогодні всі ноги гладесенькі і... в синцях, а пахви печуть вогнем та ще й всі ці ділянки тіла липкі. Що робити, щоб зняти подразнення і як змити той віск?

Грильяжка
17.11.2011, 09:17
і як змити той віск?
найкраще віск змиває дитяча олійка, як її нема під рукою, спробуйте звичайну або оливкову на тканину або шматок банта, бо вата не альо.

Skaliaria
17.11.2011, 19:05
звичайну або оливкову на тканину або шматок банта
Так-так! Теж цим спасаюсь. А синці від того. що декілька раз одне і те ж місце депілювали, або погано притиснули-натягнули шкіру.

---------- Додано в 19:05 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ----------

чи може хтось ще має таку проблему як я!
Я думаю, що таке висипання і подразнення від постійного гоління і якнаслідок збільшення жорсткості волосся і вростання. Раджу відростити трошки волосся, почекати, щоб пройшло висипання і зробити депіляцію гарячим воском, після спец. тонік чи інше з серії догляду за шкірою після депіл.

olerusya
17.11.2011, 19:53
Орехи поколоть, извлечь перегородки, поместить в сосуд из темного стекла
цікаво там мається на увазі сама шкарлупа чи разом з горішками...?

DesperateHousewife
17.11.2011, 20:11
в синцях, а пахви печуть вогнем та ще й всі ці ділянки тіла липкі.
Не переживайте! Липкість є завжди після воскової депіляції, то треба дійсно зняти олійкою або спец. засобом після депіляції (який ще заспокоює шкіру).
Щодо синців, то вони можуть бути і від воскової депіляції в дорогущому салоні. В мене, наприклад, чутлива шкіра і синці з"являються в залежності від майстра. Якщо трохи "тяжка рука", то деколи на другий день можуть бути не тільки синяки, а й крововиливи. То навіть залежить не так від того скільки разів депілювати одне місце, а від кута і швидкості відривання полосочки, а ттакож від особливостей шкіри.

vitek
17.11.2011, 20:49
В мене також є крововиливи після депіляції, але вони за 1 день проходять. А в моєї коліжанки, то робляться такі прищі як після укусу комарів, а за 2 год. все проходить. Все залежить від особливостей шкіри. І ще воскову депіляцію раджу робити в салоні, а не самому вдома. Бо одного разу я купила віск , хотіла зробити сама, то такого собі на робила в зоні бікіні, що синяки тиждень сходили.

Skaliaria
17.11.2011, 22:09
І ще воскову депіляцію раджу робити в салоні, а не самому вдома
Я роблю вдома. Купую професійні засоби, ознайомлююсь з технікою і супер. Звичайно багато часу займає, але в салон важко визбиратись і справа не в ціні, бо мабуть мені домашній варіант дороще виходить...

Tempernice
17.11.2011, 22:20
Я роблю вдома. Купую професійні засоби, ознайомлююсь з технікою і супер. Звичайно багато часу займає, але в салон важко визбиратись і справа не в ціні, бо мабуть мені домашній варіант дороще виходить...

Я теж вже півроку сама вдома все непотрібне і повністю собі забираю воском... Правда два роки перед тим відходила до майстра, де теорію засвоїла на відмінно, тому і з практикою зараз легко. Сама собі перший раз, ніколи до того не робивши депіляцію воском, я б не наважилася. І мені таки самостійно робити дешевше виходить, тому і заморочуюся, але б із задоволенням ходила б до свого майстра, якби не шкода було тих 300-400грн щомісяця)))

Skaliaria
18.11.2011, 17:44
Сама собі перший раз, ніколи до того не робивши депіляцію воском, я б не наважилася.
Я самоучка :) Життя заставило ;) Якось стидно було йти з моїми зарослямидо майстра, хоч розумію, що до для них це звичне явище...

---------- Додано в 17:44 ---------- Попередній допис був написаний в 17:43 ----------

шкода було тих 300-400грн щомісяця)))
Що сюди входить? ;)

Tempernice
18.11.2011, 19:01
Мені чогось ніколи не було стидно, аж задумалась...

Що сюди входить?
ноги, підпашки і бікіні повністю :)

Skaliaria
18.11.2011, 20:34
аж задумалась...
Не задумуйтесь!!! То в мене таракани в голові ;)))

---------- Додано в 20:34 ---------- Попередній допис був написаний в 20:32 ----------

ноги, підпашки і бікіні повністю
По-повній ;)
А я на пашки не наважуюсь, саме там мене бритва не "напрягає" :)

Грильяжка
19.11.2011, 12:02
Останнім часом серйозно задумалась над покупкою нового депілятора. старенький добрий Браун, чесно відслужив довгих шість років. Дівчата, хто які має, порадьте гарну сучасну модельку яка гарно виконує свої функції

Skaliaria
19.11.2011, 12:54
над покупкою нового депілятора
А віск не пробували, мені чомусь після 7 років користування депілятором віск більш результативний...

Грильяжка
19.11.2011, 18:43
віск не пробували, мені чомусь після 7 років користування депілятором
неа, мене цікавить саме депілятор

Skaliaria
19.11.2011, 19:04
саме депілятор
Тоді єдине, що можу порадити-беріть з більшою кількістю щипчиків, а всі решта "примочки" по-типу охолодження і т.д. як на мене суті процесу не міняють, але може дівчата більше напишуть...

purse
20.11.2011, 18:31
мене цікавить саме депілятор
Маю Philips HP6400, самий звичайний без всяких там наворотів і прибамбасів дуже задоволена, майже не боляче і робить свою роботу, як треба))))

Optima
28.11.2011, 19:49
хочу розповісти про свій досвід видалення волосся..сама часто перечитувала цю тему форуму, можливо комусь пригодиться...4 роки робила воскову депіляцію бікіні (глибоку) і була задоволена..болить, але не так страшно, згодом взагалі болю майже не відчувала, результат - 2 тижні волосся не було, може 2-3 волосинки виростуть...3-4 тиждень відпускала перед наступним походом..пробувала різних майстрів (вдома так і не змогла робити собі сама, особливо глибоке бікіні), а потім регулярно ходила в косметичну клініку на Чорновола, так вдвічі дешевше, ніж в салонах, а якість не гірша (якщо не зважати на черги і купу людей)..але мріяла, що з часом зможу зробити щось радикальніше з тим небажаним волоссям..послухала знайому, яка робила лазерну і наважилася...поки зробила один раз, болить шалено!! воскова депіляція поряд відпочиває...на шкірі утворюється опік, але за день-два проходить...наступного разу піду в січні, поки можна використовувати тільки гоління, хоч і то добре...поки волосся трошки відростає, пройшло 3 тижні, здається на відсотків 20 його менше стало...
також робила фотоепіляцію над верхньою губою, ходила більше року раз на місяць, хоча всюди пише, що 5-6 сеансів вистачає..може комусь і так, а мені не зовсім допомогло,волосся стало удвічі менше, але не зникло повністю,
також робила електро на підборідді, бо там мала пару світлих, але довших і твердіших волосин, болить сильно, але допомагає...
ноги рроблю епілятором, певний час робила сама собі воскову депіляцію ніг. але віск бере довші волосочки, тоді як епілятором можна забрати і малесенькі...

зробила висновок, що віск - хороша справа, у фотоепіляції розчарувалася, електро теж дає результат. але на великих ділянках тяжко робити, бо то кожну волосинку окремо видаляють. сподіваюсь на лазерну!!!

daisygirl
01.12.2011, 12:56
Дівчата, хто які має, порадьте гарну сучасну модельку яка гарно виконує свої функції
Маю Philips HP6570/00, простий, без всяких "наворотів", але з керамічними щипцями. Дуже задоволена. Так як мій перший депілятор, то боялась, що буде страшенно боліти, але ті щипці не так страшно виглядають, ніж металеві. Задоволена на всі 100. Ціна відповідає якості. :)

enigma
01.12.2011, 14:12
Дівчата, я ото надумала епіляцію робити - таку ну дуже глибоку і інтимну :girl_blush2:
І головне не воскову, бо хочеться за пару раз як то кажуть "взути і забути". Тому маю питання, де ви робили (можна в карму), скільки то коштує і скільки триває процедура і чи дуже болісна. За скільки сеансів волосся перестає рости?

oksumoron
01.12.2011, 14:38
Я думаю, що таке висипання і подразнення від постійного гоління і якнаслідок збільшення жорсткості волосся і вростання. Раджу відростити трошки волосся, почекати, щоб пройшло висипання і зробити депіляцію гарячим воском, після спец. тонік чи інше з серії догляду за шкірою після депіл.
я думаю хіба професійно робити депіляцію в мому випадку- бо я вдома пробувала- і ніби волосинки деякі зникли але загальний результат був не дуже вдалим! я швидше всього щось не так робила!

daisygirl
01.12.2011, 16:32
І головне не воскову, бо хочеться за пару раз як то кажуть "взути і забути".
Ви спершу проконсультуйтесь у лікарів, чи можна її робити. Як-не-як, яйники та бартолінові залози зачепить. В деяких випадках, то обійдеться не декількома разами...
А жінкам, що не народжували, не найкращий варіант для депіляції.

ashpektorova
12.12.2011, 14:28
Я теж вже півроку сама вдома все непотрібне і повністю собі забираю воском
Також хочу робити дупіляцію воском дома. Скажіть, будь ласка, яким воском і воскоплавом користуєтесь і де купуєте? Дякую

Shakti
30.12.2011, 21:16
Шугарніг --набагато краще аніж віск! довго думала спробувала сама зварити пасту вийшло з 2 разу! Але чесно кажучи воно приємніше ніж віск якось не так боляче не липне до шкіри як віск.
В мене був віск купувала Веет в ДЦ але чесно кажучи ефект і відчуття не дуже =)
Раджу спробувати!:girl_cool:

Skaliaria
30.12.2011, 23:46
Шугарніг --набагато краще аніж віск
А як щодо тривалості ефекту? В порівнянні з воском? Зараз можна купити готову пасту професійну, знаю багато дівчат віддають перевагу їй. Може нам напишуть знаючі, відгуки :) Будемо вдячні :)

odree
31.12.2011, 02:44
Трохи про шугарінг з власного досвіду. Робила вже кілька разів в салоні глибоке бікіні, професійною пастою (готова, не саморобна). Результат супер.
Плюси:
- менш болюча процедура , ніж воскова депіляція;
- немає вростання;
- відростає волосся помаліше і набагато тонше;
- шкіра не пересихає і не травмується в порівнянні з воском, яким не можна по одному і тому ж місці робити кілька разів;
Мінус один - ціна процедури

Taska
31.12.2011, 10:44
поділюсь з вами своїм позитивним досвідом - зробила 3 процедури квантової епіляції - і це просто неймовірно! волосся стало десь на 60% менше і страшенно задоволена, це справді дуже ефективно виявилось. робила глибоке бікіні, під пахвами і гомілки - на останніх двох результат найкращий був. щоправда це все індивідуально, у мене світла шкіра і темне волосся, тому результат був хорошим

Ljolik
31.12.2011, 10:46
Зараз можна купити готову пасту професійну, знаю багато дівчат віддають перевагу їй.
Я користуюсь готовою пастою, і дуже задоволена. Порівнювати можу хіба з епілятором, воском ніколи не користувалась. Епіляція з шугарінгом менш болюча і значно швидша, ніякого вростання волосків. Паста використовується дуже економно. Правда процедура мені вдалась не з першого разу.

kristas
03.01.2012, 20:33
Дівчата, може хто знає, де у Львові роблять квантову епіляцію? і які приблизні ціни?

Skaliaria
03.01.2012, 20:41
користуюсь готовою пастою
Можете описати саму техніку? Зриваєте руками чи за допомогою стрічок?

Ljolik
03.01.2012, 22:40
Можете описати саму техніку? Зриваєте руками чи за допомогою стрічок?
Я руцями, все руцями:girl_yes2:. Та техніка є розписана, і відео на ютубі є викладене, нічого нового не додам. Виглядало мені елементарно, але в перші рази я ту масу змивала з ніг, залипала на мені намертво. Допоміг перегляд всіх роликів :girl_cool:, з акентуванням уваги на техніці виконання. Мої помилки були в недостатньому розтягненні шкіри на ділянці, з якої треба відривати ту цукрову масу, ну і різкіший рух рукою при відриванні треба було робити.

daisygirl
06.01.2012, 13:21
В шугарингу руку треба набити. Воно справді виглядає дуже просто, а от коли до діла, то майстрам після воску дуже важко до того звикнути. А процедура справді менш болюча і травматична для шкіри.
Дуже дивно, чому шугаринг дорожчий варіант, ніж віск, адже паста робиться з цукру і води. Можливо через те, що це новий для нас спосіб депіляціі...

olyunchyk
17.01.2012, 11:45
шугаринг дорогий, якщо використовується професійна паста (її склад глюкоза, фруктоза (моносахариди) і вода) їх молекули дрібніші і вона проникає глибоко в шкіру, в результаті чого волосся виривається все і з цибулинами. Результат кращий, ніж після самоварки. Паста і косметика дорогі відповідно і вартість процедури...

Smorodynka
17.01.2012, 13:21
професійна паста
А яка приблизна вартість пасти?

olyunchyk
19.01.2012, 21:58
Pandhy's (Угорщина) 55 євро, крім того, ще необхідні тонік+пудра+лосьйон після процедури, ось вам і вартість процедури

я_тут
19.01.2012, 22:49
Дівчата, може хто знає, де у Львові роблять квантову епіляцію? і які приблизні ціни?
роблять в салоні "дами і гусари" на фредра, повне бікіні 500, пахви 300, решту не пам"ятаю

Skaliaria
21.01.2012, 00:07
Pandhy's (Угорщина) 55 євро
Є і дешевші, в районі 300 грн. банка в професійних магазинах. А я все дивлюсь на ту пасту і знову купую касети воску...треба попробувати.

olyunchyk
21.01.2012, 09:54
є і за 150 грн, але по своїй структурі (вязкості) вони дуже відрізняються...деякими просто неможливо працювати. Одні течуть в руках, інші обривають волоски так само, як віск...тут важливо знайти таку, якою буде найлегше працювати, і результат після якої, задовільнить тебе і клієнтів.

Skaliaria
21.01.2012, 10:05
А такої банки пасти приблизно на скільки хватає, якщо депілювати ноги повністю і бікіні?

nalia
21.01.2012, 10:40
Я вчора сама приготувала ту пасту і вже випробувала в зоні бікіні , але хотілося б спробувати ще професійну пасту. Підкажіть де то можна купити, і яку саме????

olyunchyk
21.01.2012, 11:31
Skaliaria, банка пасти це 850 гр, приблизно 20 бікіні, на ноги йде більше...думаю на 10 процедур вам має бути...

nalia, я працюю лише Pandhy's, замовляю її через Київ, але тут дівчата пишуть, що паста й так продається в проф. магазинах.

nalia
21.01.2012, 18:56
olyunchyk в мене питанячко, так як я зрозуміла що ви в тому питанні кумекаєте. Купила я сьогодні ту пасту, а вона зараза липне.З саморобною пастою такого не було. То я дурно викинула гроші???

olyunchyk
21.01.2012, 19:11
nalia )) я займаюсь шугарингом вже рік...щоб працювати рідкою пастою, потрібно добре руку набити. Якщо є бажання і терпіння, то у вас все вийде. Щоб вона не так липла обробляйте шкіру дитячою присипкою або тальком і попробуйте ще працювати в рукавичках, можливо у вас руки гарячі і від того вона ще більше топиться.

nalia
21.01.2012, 19:13
вона так прилипла до рукавичок, що вони порвалися

olyunchyk
21.01.2012, 23:17
)) це нормально, якщо ви ніде не вчилися, то потрібно запастися терпінням, поки все вийде так, як показують по відео...я не можу Вам простим текстом пояснити, як все правильно робити, оскільки не бачу, що ви робите неправильно...скажу лише одне, шугарингу потрібно вчитись! Я коли їхала на навчання, то теж і відео надивилась і начиталась і думала, що все знаю...а як виявилось, не все так просто...і рукавиці рвались, і мозолі натирались, але терпіння і ще раз терпіння!!! тренуйтесь і все вийде! пасти набирайте небагато, десь колобочок розміром з грецький горіх, смужку втирайте лише раз або 2 і старайтесь, щоб краї були рівні, так вона гарно буде зніматись. Успіхів Вам!

nalia
21.01.2012, 23:56
десь колобочок
Так я навіть не можу скрутити той колобочок. Паста липне тай все. А з саморобною пастою все гуд. Я думала що з купленою буде ще краще ( але і так нормально, тобто з саморобною), але вийшло зовсім навпаки.

Made in USSR
22.01.2012, 01:24
гм, а я знаю що грумінг то догляд за шерстю собак і котів, а ту про лобки, чи то відгомін "полунички")))

Яруська
22.01.2012, 08:27
м, а я знаю що грумінг то догляд за шерстю собак і котів, а ту про лобки, чи то відгомін "полунички"))
В английском языке слово "grooming" имеет одинаковый смысл в отношении как животных, так и человека. В русском языке понятие груминга в отношении людей с недавних пор также начинает употребляться. Это, например: умывание, уход за волосами, ногтями и прочие косметические процедуры, бритьё — также груминг.
Вікіпедія каже:girl_cool:

olyunchyk
22.01.2012, 15:05
Так я навіть не можу скрутити той колобочок. nalia, а Ви її розігріваєте перед тим? Може пробуйте не гріти...Я не можу уявити, якої вона консистенції, що ви навіть колобок не робите, я теж працюю найрідшою і все дуже добре...

nalia
22.01.2012, 15:46
якої вона консистенції,
Я можу відщіпнути кусочок тої маси, тобто вона не дуже густа, але зразу ж вона починає липнути, і купи не тримається. Можна зразу робити "медовий масаж", бо маса розтікається по руках.Зараз виставлю фото маси, яку тільки витягнула , вона як павутинка

---------- Додано в 15:46 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

http://s018.radikal.ru/i518/1201/66/cccc21963d81.jpg (http://www.radikal.ru)

olyunchyk
23.01.2012, 15:29
спробуйте робити так, зваріть собі карамель і підмішуйте до неї готову пасту, вчіться працювати середньою...поступово наб"єте руку, то вже і м"яка вам піддасться...

Biryza
01.03.2012, 17:27
зробила воскову епіляцію бікіні, робила вже не вперше, але вперше після перерви 2,5 місяці, маю жахливе подразнення ((( і маленькі жовті прищики, порадьте будь ласка якийсь засіб, мені сказали що Левомеколева мазь допомагає - не допомогла (((

Dana K
07.03.2012, 16:44
зробила 3 процедури квантової епіляції - і це просто неймовірно! волосся стало десь на 60% менше і страшенно задоволена, це справді дуже ефективно виявилось

Розкажіть, будь-ласка, детальніше... Що, як, де і головне скільки... будь-ласка :girl_flag_of_truce:

kristas
13.03.2012, 20:29
Дівчата, а чи є десь у Львові салон, у якому роблять і квантову і фотоепіляцію. Щоб об"єктивно порадили, що краще. Бо я розумію, що йдучи в салон де роблять лише один з видів, і будуть радити його.
І може хтось має якісь відгуки про салони такі як "Hairaway", "L'ORIGINAL"...чи якісь нові де проводять процедури фото чи квантової епіляції.

Мар"яночка
02.04.2012, 13:53
зробила сьоня ту цукрову бурду, вчора робила три рази. Два рази переварала раз недоварила. Зрозуміла шо якшо робити на малій кількості то треба шоб воно розчинялось спочатку на парі. За четвертим разом вийшла трохи твердувата, ше подивилась відео яке воно в тітоньки рідке було... в мене воно шось набагато густіше. Ну то всьо фігня як почала дерти. Незнаю мене болить так само як воскова...:girl_nea: чи то в мене така чутливість чи неправильно роблю... Ше й походу буду синяки мати від того шо неправильно дерла. Добре шо хоть з ніг почала.

---------- Додано в 13:53 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

Дівчата, а чи є десь у Львові салон, у якому роблять і квантову і фотоепіляцію. Щоб об"єктивно порадили, що краще. Бо я розумію, що йдучи в салон де роблять лише один з видів, і будуть радити його.
І може хтось має якісь відгуки про салони такі як "Hairaway", "L'ORIGINAL"...чи якісь нові де проводять процедури фото чи квантової епіляції

шоно на форумі прочитала таке:

ксиомы: раз никто внятно не может проговорить, то скажу я:
как я это понимаю - квантовая и фотоэпиляция - это одно и то же.
как я думаю - это маркетинговый ход: сама по себе фотоэпиляция - хороша, но неумехами косметологами она была дискредитирована из-за неумения правильно выставлять настройки: вот и получали: в одном случае нет эффекта, в другом случае - ожоги и зоны пигментаций-рубцов.

поэтому, нельзя писать бред, что квантовая надольше! что фото, что квантовая - пинцип тот же и срок также...
волосы должны вылезть через 2-3 недели... если их сразу не испепелили. через 4 недели, если волосы не вылезли, идите в тот же салон и пусть мастер повторно БЕСПЛАТНО проходит зону, так как недоработал в прошлый раз.

Luika
06.04.2012, 16:38
зробила сьоня ту цукрову бурду

а дайте, пліз, рецептик. Робила раз - вийшло густе, як на "півники"

Мар"яночка
09.04.2012, 13:14
та я робила з рецепту з нету 1 кг цукру 7 ст л соку лимона і 8 ст л води
звідси http://www.youtube.com/watch?v=EI6Hqhkgwto. Просто коли я брала тільки на 100 гр то спочатку розчиняла на парі

kristas
09.04.2012, 20:55
Дівчата, а от в мене виникло таке питання : чи можна робити фотоепіляцію в зоні, не є перчики? може хтось знає.

kapa
09.04.2012, 22:47
чи можна робити фотоепіляцію в зоні, не є перчики?
Делаю лазерную эпиляцию уже много лет. Сами родинки врач всегда прикрывает салфеткой и так сказать "обходит" их. Насчет фото - не скажу...

kristas
18.04.2012, 10:57
Дівчата, а хтось щось може сказати про ї - Елос-епіляцію?

Яруська
21.04.2012, 08:16
http://smlegs.com/

Дівчата, знайшла отаке чудо. Думаєте развод?:girl_in_dreams:

Alexx
22.04.2012, 17:00
отаке чудо
Ще є таке чудо )))) різниця в ціні суттєва ))) http://podarochki.biz.ua/product.php?id_product=221

Just me
22.04.2012, 20:37
знайшла отаке чудо

Ще є таке чудо

А головне, що і про перше, і про друге "чуда" відгуки в неті препаскудні:girl_crazy: Звичайна наждачка, як пишуть...
Для себе зрозуміла одне: з небажаним волоссям на чудо сподіватися не слід, тільки електроепіляція "чудовий" дає ефект. Але находитися і натерпітися треба ще й як.

Грильяжка
22.04.2012, 21:35
Звичайна наждачка, як пишуть...
Маю таке "чудо", то просто абсурд, разом з поодинокими волосинками, які та наждачка лише поверхнево зачіпає, вона ще й шкіру подразнює, одним словом гроші на вітер, фе і ге, хочете спробувати віддам з шоколадкою щоб не валялось в хаті

alfochka
24.04.2012, 10:58
Дівчатка , підкажіть хто робив воскову депіляцію , які тепер ціни (ноги повністю , бікіні) ? Куди можна піти - бажано район Галицьке перехрестя - Центр і до кого ? Дякую

KoshAnja
24.04.2012, 13:16
я особисто час від часу користуюсь послугами шугерінгу - супер, потім настає чистий спокій, а вам як, подобається? розкажіть хто і де його проводить, бо я трішки далеко їду, то може знайдеться місце поблизості..

tugriza
27.04.2012, 20:19
Привіт всім. Хотіла б дізнатися хто вже робив фотоепіляцію? Які у вас враження??

---------- Додано в 20:19 ---------- Попередній допис був написаний в 20:18 ----------

я знаю що в салоні hairaway роблять різні епіляції це район центра біля Пекарської

kristas
28.04.2012, 09:41
це район центра біля Пекарської
Вже не біля Пекарської, вони переїхали на вул.Скельну (біля Шута Роскавнлі)...я найближчим часом піду туди. Першу процедуру зробила в косметологічній на Чорновола, але чогось мені там не сподобалось...ставлення якесь не серйозне, і ефекту ніякого (може апаратура заслабка), а ціни такіж. Доречі, вони зараз ще не зовсім в новому офісі, а ттимчасово на І.Франка, 33, і через це там зараз знижки.

Грильяжка
12.05.2012, 21:53
дівчатка підкажіть де придбати смужки для воскової депіляції

я_тут
12.05.2012, 23:22
Вже не біля Пекарської, вони переїхали на вул.Скельну (біля Шута Роскавнлі)...я найближчим часом піду туди. Першу процедуру зробила в косметологічній на Чорновола, але чогось мені там не сподобалось...ставлення якесь не серйозне, і ефекту ніякого (може апаратура заслабка), а ціни такіж. Доречі, вони зараз ще не зовсім в новому офісі, а ттимчасово на І.Франка, 33, і через це там зараз знижки.
а телефон в них не змінився? а знижки в них які зараз
бо я робила перший раз в них, то мені не конче сподобалось, а потім 4 рази робила квантову, то ефект був і трохи менш болюче, ніж фотоепіляція, але я після останньої процедури щось два місяці не пішла, то тепер практично все відновилось (((

cjomcjomka
13.05.2012, 10:21
дівчатка підкажіть де придбати смужки для воскової депіляції
watsons.

Дівчата, хто має варикоз... чим депілюєтесь? невже бритва - мій вірний супутник на все життя? :(

olyunchyk
19.05.2012, 17:10
Дівчата, хто має варикоз... чим депілюєтесь? невже бритва - мій вірний супутник на все життя?
При варикозі, вам можна робити шугаринг, єдиний спосіб депіляції, який не має жодних протипоказань.

Savannah
24.05.2012, 10:53
Привіт всім! Скажіть, будь ласка, який вид епіляції кращий: воскова, фотоепіляція...і т.д.? І через які проміжки часу потрібно йти знов. Бо я от крім бритви, ще нічого не випробовувала)

olyunchyk
24.05.2012, 11:24
Привіт всім! Скажіть, будь ласка, який вид епіляції кращий: воскова, фотоепіляція...і т.д.? І через які проміжки часу потрібно йти знов. Бо я от крім бритви, ще нічого не випробовувала)

Привіт! Для молодих та неродивших дівчат, я б не рекомендувала звертатись до лазерних, елос-, фото-, електро- ...епіляцій, оскільки таке випромінювання дуже шкідливе для жіночого організму і наслідки непередбачуванні. Краще робити воскування або шугаринг - це природні способи видалення волосся. Якщо правильно доглядати за шкірою після таких процедур, то жодних проблем.
Різниця між шугарингом та восковою депіляцією:
- менш боляче,
- шкіра не травмується (живі клітини не пошкоджуються взагалі),
- не обриваються волоски в шкірі, так як волосся знімається по росту
- практично немає врослих волосин (при правильному догляді зникають повністю)
- при постійному використанні саме шугарингу період гладкості збільшується від 20 днів до 1,5-2х місяців
- при постійному використанні захоплюються волосинки від 2 мм, немає необхідності відрощувати необхідну довжину.

kristas
24.05.2012, 11:42
оскільки таке випромінювання дуже шкідливе для жіночого організму і наслідки непередбачуванні
а звідки така інформація...ніколи такого не чула...

olyunchyk
24.05.2012, 12:53
а звідки така інформація...ніколи такого не чула...

я займаюсь депіляцією вже більше 2-х років і про це говориться на всіх семінарах,а також багато моїх знайомих лікарів-косметологів мене про це попереджали...

в росії, наприклад, солідні косметологічні клініки, надають всю інформацію про побічні дії лазерного опромінення, у нас чомусь такого не роблять...

kristas
24.05.2012, 13:04
Мене цікавить фото? які побічні?

Ірка-Шкірка
24.05.2012, 19:32
Зробила вчора шугаринг бікіні (в дівчини, яка робить це професійно). Що вам сказати :) Трохи боляче було, але терпимо, якщо порівняти із депілятором, то я біль від депілятора витерпіти не могла. Ціна цілком нормальна. Результат відразу мене дуже порадував, за тиждень ще напишу, як в динаміці :) :) :)

olyunchyk
25.05.2012, 14:58
Робота всіх апаратів по видаленні волосся, базується на світлових спалахах. Хоча всюди говориться, що світло діє лише на волосся, насправді, воно проникає набагато глибше...під впливом такаго опромінення, може бути гормональний збій, змінитись молекула крові, а також опіки.
І це все нові технології, ніхто точно не знає,які наслідки через кілька років... Ще багато людей пишуть, що після фотоепіляції, волосся виростає густіше...і не очікуйте, що ви його позбавитесь назавжди, це все тимчасовий ефект...просто вистарчає такої епіляції на довше.

---------- Додано в 14:58 ---------- Попередній допис був написаний в 14:52 ----------

Робота всіх апаратів по видаленні волосся, базується на світлових спалахах. Хоча всюди говориться, що світло діє лише на волосся, насправді, воно проникає набагато глибше...під впливом такаго опромінення, може бути гормональний збій, змінитись молекула крові, а також опіки.
І це все нові технології, ніхто точно не знає,які наслідки через кілька років... Ще багато людей пишуть, що після фотоепіляції, волосся виростає густіше...і не очікуйте, що ви його позбавитесь назавжди, це все тимчасовий ефект...просто вистарчає такої епіляції на довше.

WildWind
25.05.2012, 15:07
Моя майстер по депіляції восковій сказала мені щоб я навіть не думала про інші види депіляції крім воскової, ніякої фото- лазерно- ще якась квантова є. Сказала як народжу діток тоді можу, а до того ні-ні, , бо то все дуже діє на гормональний рівень і внутрішні органи. Я їй довіряю, тому що вона має медичну освіту і жодних "ляпів" від неї я ще не чула.

kristas
25.05.2012, 15:12
майстер по депіляції восковій
Я консультувалась з генетиком, в якої я лікуюсь...в якої слава хорошого спеціаліста - то вона мені порадила робити фотоепіляцію...

WildWind
28.05.2012, 08:29
Я консультувалась з генетиком, в якої я лікуюсь...в якої слава хорошого спеціаліста - то вона мені порадила робити фотоепіляцію...
Ну якщо вона як лікар, яка бачила ваші аналізи, знає вашу шкіру і т.д. вам то порадила то я сприймаю зовсім інакше. Власне майстер мені казала, що за кордоном без якогось там аналізу вам не будуть робити фото\лазерну епіляцію.
Я сама колись думала, якщо буду мати на то гроші, то зроблю, щоб мати спокій, навіть не задумувалась чи можна мені взагалі лазерну епіляцію чи ні... а в салоні то ж ніхто не порадить, лиш би гроші заробити.

Veranda
28.05.2012, 14:12
Вирішила і я поділитися власним досвідом епіляції.
Маю трохи проблемну шкіру, тому варіант "просто побрити ноги" для мене не підходить, отримую подразнення, яке нічим не замаскуєш.
Вирішила я ту проблему комплексно (забула додати, що ні на фото- чи лазерну епіляцію я не була готова). Отже, спочатку почала ходити до косметолого на воскову епіляцію-перші декілька разів думала, що помру від болю, але з часом стало навіть дуже терпимо, головне знати в які дні циклу ходити. Я потребувала такої процедури кожні 3 тижні, чесно кажучи задоволення не з дешевих.:girl_impossible: В додаток купила електричний епілятор і в проміжках між епіляціями в салоні давала собі раду сама.
Далі прийшла мене ідея робити воскову епіляцію самій вдома.:girl_claping: Купувати готові смужки надто дорого, тому придбала собі воскоплав і касети з воском, дуже швидко навчилася робити епіляцію самостійно. Окупився воскоплав і смужки вже на 2й місяць.
Єдиним недоліком воскової епіляції є вростання волосинок в шкіру, але при регулярному скрабуванні ця проблема теж вирішується.
Зараз приблизно раз в місяць епілюю воском, часом підчищаю електричним епілятором. Коли нема часу, а треба бути при параді, то просто брию бритвою (маю від джилет з 5ма лезами, інші роблять подразнення:girl_blush2:).
Так от даю собі раду без різних "підозріло-безпечних" процедур, + з мінімальною затратою коштів.:girl_claping:

cjomcjomka
30.05.2012, 10:52
вам можна робити шугаринг
і в зоні бікіні можна? страшнувато... все ж висмикування волосся... чи не повилазять ті вени знову так само страшнувато як після воскової?

olyunchyk
30.05.2012, 18:43
і в зоні бікіні можна?
можна, оскільки шугаринг не такий травматичний для шкіри і волосся знімається по-іншому, все буде добре. єдина умова, волосся не коротше 7 мм. тоді все забереться швидко і чисто.

in todash
30.05.2012, 19:17
Я також кілька днів тому зварила карамель за рецептом, який тут писали дівчата ( 8 ст.л. цукру, сік половини лимона, ст.л. води). Вийшло з першого разу, і навіть вдалось розімнути той горішок до потрібного кольору, але от шось ніц мені та паста не зняла. Може кілька волосків смикнула і все...

З воском також маю не дуже хороший досвід - робила полосками вже декілька разів, то спершу залишились на ногах такі великі і нефайні синці, потім вже якось краще пішло, але все одно все волосся забрати ніяк не вдавалось. Треба майстра певно...

Бритва вже надоїла. Та й подразнення після неї (((

Їду цього літа перший раз на море, оскільки сама себе вже точно добре "не оброблю", то прошу поділитись в ПП або карму номерами перевірених майстрів і приблизними цінами на воскову депіляцію :girl_blush2:

Bublyk
31.05.2012, 00:00
я займаюсь депіляцією вже більше 2-х років
займаєтесь більше двох років, а ще й досі не знаєте, що ДЕпіляція - це бритва і крем, а все інше - Епіляція.

А от мене цікавлять реальні відгуки тих, хто робив лазерну епіляцію. Чи справді ефект такий довготривалий, як рекламують і найважливіше - чи вона шкідлива/побічні ефекти (може хто з лікарями радився, але не з косметологами)?

Veranda
31.05.2012, 10:41
З воском також маю не дуже хороший досвід - робила полосками вже декілька разів, то спершу залишились на ногах такі великі і нефайні синці, потім вже якось краще пішло, але все одно все волосся забрати ніяк не вдавалось. Треба майстра певно...

В мене перші пару разів теж залишалися синюваті плями, але я була про це попереджена, шкіра має адаптуватися. А всі волосинки вам жоден майстер не ліквідує, бо віск не знімає дуже коротенькі, наприклад ті, які тільки почали рости. Ідеальним варіантом є зробити один раз, а потім через тиждень підчистити ті, що виросли(або ж довищипувати епілятором) - в такому випадку ефект буде тривалішим.:girl_wink:

enigma
31.05.2012, 11:16
А от мене цікавлять реальні відгуки тих, хто робив лазерну епіляцію.

Робила зону бікіні і зараз ноги до коліна. Аби повністю забрати волосся на тривалий час треба щонайменше 6 процедур. Бікіні досить мало росте і на довший час вистачає(після 3-х процедур), ноги після 1-го разу одразу повільніше рости почало, я голю через день. Раніше щетина зявлялась десь за 12 годин, тепер через 2 дні.
Сама процедура досить неприємна, залишає почервоніння типу опіку, чорні цаточки (припечені волоски, але то проходить за тиждень десь), але не болить після процедури.

Clementina
31.05.2012, 14:57
мене цікавлять реальні відгуки тих, хто робив лазерну епіляцію
Я вже колись писала тут відгук.
Пройшо трохи більше двох років, відколи почала робити епіляцію в області бікіні і пахв. І вже більше 6 місяців, як закінчила процедуру. Волосся в зоні бікіні практично не росте (є десь 10-15 волосин з внутрішньої сторони стегон, які легко забираються пінцетом, епілятором чи бритвою), але бачу що є маленький пушок подекуди, який зовсім незамітний і на дотик не відчувається, з ним абсолютно нічого не роблю.
На рахунок пахв, то волосся почало відростати вже через 3-4 місяці після останньої процедери, дуже тоненьке і світле, я його (1 раз в тиждень, а тепер 3 рази) або епілятор (1 раз в 1,5-2 тижні). Зараз волосся в цій зоні не багато, якщо порівнювати з тим, що було до процедури, але з кожним бриттям стає жорсткіше. Це може бути пов'язано з моєю вагітністю
Ще пробувала робити епіляцію гомілок - ефекту ніякого (може через те, що волосся світліше).

Тому якщо у вас волосся темне і жорстке, то можете спробувати, якщо тонке і світле, то лише даремно потратити час і гроші.
І ще... якщо вам говорять, що це безболісно - не вірте. Я відчувала невеликий дискомфорт, і чим жорсткіше волосся , тим відчутніше. Моя подружка вийшла після процедури зі сльозами на очах. Тому все залежить від вашого больового порогу і в який день циклу робити процедуру.

Bublyk
31.05.2012, 17:29
якщо у вас волосся темне і жорстке, то можете спробувати
так, в мене темне і жорстке, але
чим жорсткіше волосся , тим відчутніше
оце мене й лякає. Чомусь думала, що якщо вже лазерна, то взагалі не повинно боліти. Хочеться довготривалого ефекту, бо волосся відростає дуже швидко (через день з"являється щетина), а те гоління мене вже дістало, + в зоні бікіні подразнення, тут хіба тільки крем, але то теж на 2 дні...
все залежить від вашого больового порогу
не думаю, що він у мене дуже високий, бо мені навіть епілятором дуже некомфортно (і то я про гомілки говорю, деінде навіть не пробувала). Навіть не стільки боляче, як просто таке відчуття, що мені ті імпульси від волосин в виски віддають, зразу голова починає боліти...

Мені взагалі дивно, чому за такі гроші, що коштує це "задоволення" ми повинні такі болі терпіти, та ще й невідомо яким буде результат? Думала, прогрес вже далі пішов. Невже в світі всі так мучаться (маю на увазі зірок, відомих людей - щось не віриться), чи то тільки в нас такі "супер-технології"?

Clementina
31.05.2012, 18:29
ми повинні такі болі терпіти
Ну якщо ви витримуєте епілятор, то біль від лазера НАБАГАТО слабша. Як була перший раз, то переживала і була дуже зажата, от тоді відчувала поколювання, а коли рослабилася, то все набагато легше, головне відволіктися.
Доречі, можна використовувати лідокаїн (спрей) місцево за 20-30 хв до процедури і лікар який буде робити епіляцію питає чи болить чи ні, бо якщо дійсно болить, то зменшує потужність. От подружка, про яку я писала вище терпіла, бо лікар сказала, що менша потушність її волосся не візьме, бо світле і тонке (вона жодного разу не брила, лише пінцетом висмикувала).
Ще хочу додати, що після лазерної тільки бриєте в тих місцях, і що головне ніякого подразнення, хоч до того сказати, що в мене було сильне подразнення, то нічого не сказати.

Bublyk
31.05.2012, 21:14
після лазерної тільки бриєте в тих місцях
то що, таки волосся і далі собі росте ?
Я розраховувала, що по закінченню всіх процедур там вже не буде що голити, ну, може кілька волосин залишиться. А ви кажете, що знов голити треба... :(

А от щодо розслабитися, то навіть не знаю чи вийде, коли воно тебе болить і пече... Хіба перед тим коньяк пити :)

Clementina
31.05.2012, 21:50
то що, таки волосся і далі собі росте ?
я не правильно висловилася.:girl_flag_of_truce: Між процедурами тільки бриєте волосся, не можна епілювати, бо пошкодите волосяний фолікул і лазер вже на нього не подіє.

olyunchyk
01.06.2012, 19:11
ДЕпіляція - це бритва і крем, а все інше - Епіляція
Депіляція – це видалення тільки видимої частини волосини, або видалення волосся з кореневою частиною, але без пошкодження волосяного фолікула. Основні види депіляції – хімічна депіляція, гоління, вищипування, депіляція цукром (шугарінг) та депіляція воском (Ваксінг). Всі вони дають ефект на нетривалий час.
Епіляція – це процедура, при якій волосся видаляють разом з коренем. В результаті дії порушується волосяний фолікул, і ріст волосся тимчасово припиняється. Знову відростаючі волоски стають тоньшими, слабкішими, їх кількість зменшується.

Ірка-Шкірка
01.06.2012, 23:34
Минув тиждень після шугарингу. Результат і надалі тішить: волосся потрошечки відростає, але це зовсім не зрівняти із відростанням після гоління. Нічого не вростає, жодного подразнення. Можна спокійно ходити в купальнику, нічого "підозрілого" не видно :) З бритвою вже би 5 разів довелося повторити, а те подразнення... фе. Для себе вирішила: шугаринг це моє :)

Latane
02.06.2012, 14:48
Дівчата, а чи користуєтеся ви воскоплавами для касетного воску? Незнаю на який звернути увагу - по яким характеристикам обирати?
Мої знайомі просто в кастрюлі з водою розігрівають, я спробувала - мені такий спосіб незручний.

LadyLand
05.06.2012, 09:50
Дівчата, а чи користуєтеся ви воскоплавами для касетного воску?

Так, користуюсь з моменту як почала сама робити воскову депіляцію. Не уявляю як люди тримають гарячу касету воску в руках - в рушник замотують, чи як :girl_wink:

Iwka
05.06.2012, 10:57
Дівчата, а чи користуєтеся ви воскоплавами для касетного воску? Незнаю на який звернути увагу - по яким характеристикам обирати?
користуюсь самим простим, мені наразі норм.
як буду міняти - то буду шукати з регулятором нагріву воску, який би не давав йому перегріватись. наразі таким регулятором працюю сама.:girl_blush2:

LadyLand
05.06.2012, 13:16
як буду міняти - то буду шукати з регулятором нагріву воску, який би не давав йому перегріватись. наразі таким регулятором працюю сама.

наразі не бачила касетних воскоплавів з регулятором температури, лише баночні.
ви собі просто запамятайте скільки чаус потрібно на розігрів касети і все, потім лише по мірі застигання виску (протягом процесу депіляції) - розігріваєте його кілька хв. в воскоплаві.
Я роблю наступним чином: вставляю касетку, розігріваю 15 хв., розвертаю касетку іншим боком, розігріваю ще 10 хв. - цього вистарчає майже на цілу ніжку до коліна, потім ще трішки розігріваю і доробляю іншу ніжку.
Можливо комусь зручніший варіант на підставці, але мені не проблема від'єднати 3 рази шнур від воскоплава.

Rona
05.06.2012, 15:11
дівчата, ви такі молодчинки, що робите самі собі воскову депіляцію :kiss: мені б хто майстер-клас провів, пролив світло в цьому питанні :girl_flag_of_truce:

LadyLand
05.06.2012, 15:43
мені б хто майстер-клас провів

можу усний провести на парфумівці :)

Iwka
05.06.2012, 19:44
розвертаю касетку іншим боком, розігріваю ще 10 хв.
а в мене розігріває з обох сторін, повертати нема потреби.

наразі не бачила касетних воскоплавів з регулятором температури, лише баночні.
я ще не шукала, як натраплю - обізатєльно скажу.

Neytasa
05.06.2012, 19:58
Маю проблему, робила воскову епіляцію, потім прийняла ванну, але тіло все рівно липке... як це до кінця відмити???

GONE BABY GONE
05.06.2012, 20:18
але тіло все рівно липке... як це до кінця відмити???
я завжди після воскової депіляція, змащую місце дитячою олійкою, все миттєво ставє гладеньким і не липким. а потім вже душ

kvVItKA
05.06.2012, 20:26
робила воскову епіляцію, потім прийняла ванну, але тіло все рівно липке...
мені після воску мажуть спец кремом і нічого липкого взагалі не має, але щоразу радять в той день в воду ноги не пхати, після першого разу мала сильне подразнення то майстер порадила ще змастити ноги оливковою олією, на ранок все було гут

Neytasa
05.06.2012, 21:26
Дякую за пораду! Бо я завжди користувалась воском Віт, то він легко змивався, а на цей раз мені дали спробувати професійний віск в касеті, то він такий липкий:connie_pull-pigtail Але олійкою добре витерся!

Veranda
06.06.2012, 13:08
я завжди після воскової депіляція, змащую місце дитячою олійкою, все миттєво ставє гладеньким і не липким. а потім вже душ
Ще коли робила в майстра воскову епіляцію, то мене одразу попередили, що витерти залишки можна тільки олійкою, яка і віск забере і зволожить добре:girl_dance:

---------- Додано в 13:08 ---------- Попередній допис був написаний в 12:50 ----------

дівчата, ви такі молодчинки, що робите самі собі воскову депіляцію мені б хто майстер-клас провів, пролив світло в цьому питанні

Розкажу "алгоритм" епіляції касетним воском:girl_yes2:
1. Звичайно, потрібен воскоплав і касета з воском. Розігріваєте віск 10-15 хв. Я часто просто витягаю касету з воскоплаву і дивлюся чи віск рідкий. Якщо рідкий, то можна починати нанесення.

2. Наносити потрібно ЗА ростом волосся, перші 2-3 нанесення новою касетою можуть бути неприємні, бо ролик ще не прокручений, далі буде легше. І ще одне, бажано наносити невеликими смужками, що легше потім було відірвати полоску.

3. Далі приліпляємо спеціальні смужки для епіляції-теж за ростом волосся, продаються там де і віск, але дехто робить їх з тканини (не знаю точно яка), кажуть навіть менше болить коли робити тканиною. Смужки треба добре притиснути до шкіри і розгладити, щоб добре причепився віск.

4. І от нарешті - відриваємо смужку ПРОТИ росту волосся різким рухом:eek:, бо як будете себе жаліти, то буде боліти ще більше.

Ще одна моя порада- намагайтеся робити епіляцію одразу після КД або хоч на протязі тижня після. В цей період біль справді менший. Після епіляції залишки воску зі шкіри можна забрати будь-якою олійкою. Не бажано засмагати після процедури 2 дні, бо шкіра подразнена і потребує відпочинку.:girl_yes:
Ось здається і всі примудрості:girl_wink::girl_wink::girl_wink:

Rona
06.06.2012, 14:05
Veranda (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=7209), класно, дуже дякую за лікбез :girl_yes2: а тканину чула, що бязь використовують,
а де ліпше купувати тоті всі премудрості? касети, воскоплав, може якогось перевіреного виробника порадите? мож в ПП чи карму, би не було як рекляма :)

Latane
06.06.2012, 16:14
не бачила касетних воскоплавів з регулятором температури
наприклад http://byuti-servis-ukraina.prom.ua/p1327850-voskoplav-odnokassetnyj-komplekte.html там в детальному описі зазначено про регулятор температури.
В когось може є такий? Там база цікава. Я вагаюсь між першим і цим http://byuti-servis-ukraina.prom.ua/p1327863-voskoplav-odnokassetnyj-komplekte.html

---------- Додано в 16:14 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

мож в ПП чи карму
і мені може порадьте :)

Veranda
06.06.2012, 17:52
а тканину чула, що бязь використовують,
точно! тепер і я згадала, кілька разів нею робили в салоні.
касети, воскоплав, може якогось перевіреного виробника порадите?
гляньте кілька сторінок назад, я писала пару точок, де то все можна купити:girl_curtsey:
А загалом що хочу сказати про воскоплави - це дуже примітивна річ, основна суть якої металева пластинка, яка нагрівається і розтоплює касету з воском. Вибір їх не такий і великий, з якихось відомих фірм навіть і не бачила їх. Просто попитайте в якомусь з магазинів, де продають різні речі для салонів, там вам все покажуть і розкажуть.
От з касетами мала більше мороки:girl_crazy:

LadyLand
07.06.2012, 09:32
наприклад там в детальному описі зазначено про регулятор температури.
ну власне, що зазначено, а зрозуміти де він там і як виглядає і по якому принципу працює - не відомо. З фото бачу лише кнопку-індикатор.
Я особисто орієнтуюсь по консистенції воску - рідкий, значить можна вже працювати :)
До перегріву воску жодного разу не доходило, навіть коли перетримувала по часу касету в воскоплаві.
А у Вас були якісь нюанси з перегріванням воску, що Ви задумались про регулятор?

Skaliaria
07.06.2012, 10:59
Я користуюсь звичайним воскоплавом, дійсно немає ніякої потреби купувати наворочений. Я спершу розігрівала по інструкції, а тепер маючи великий досвід, відключаю воскоплав, коли мені потрібно в цікаві місця добратись і мішає шнур, а так він не перегрівається, а те, що тепло-гарячий стає мені подобається, так менше молить, як на мене :)

Rona
07.06.2012, 11:21
дівчата, а ви самі собі тільки ніжки депілюєте воском чи зону бікіні теж? :girl_blush2:

Iwka
07.06.2012, 11:26
а ви самі собі тільки ніжки депілюєте воском чи зону бікіні теж?
Бікіні і під пашками не дуже зручно, але з часом можна наловчитись.
Починати вартує однозначно з ніжок. Два-три рази щоб виробити сноровку, і можна підкорювати нові горизонти ;)

Latane
07.06.2012, 11:33
А у Вас були якісь нюанси з перегріванням воску, що Ви задумались про регулятор?
у мене поки що взагалі ніяких нюансів не було - обираю свій перший воскоплав для домашнього використання))) До того робила в салонах, то там воскоплави з базами, як в моєму другому посиланні. Почала як тиждень вивчати питання вибору воскоплавів. Намагаюся зрозуміти, чим же вони один від одного відрізняються за таку різну ціну від 120 до 250 грн., окрім наявності бази і тд.

Iwka
07.06.2012, 11:40
Шкірою відчуваю коли стає загарячий. тоді виймаю штекер, знову по відчуттях - вмикаю штекер.

LadyLand
07.06.2012, 11:47
Шкірою відчуваю коли стає загарячий. тоді виймаю штекер, знову по відчуттях - вмикаю штекер.
Якщо я правильно зрозуміла - то ви депілюєтесь з включеним в мережу штекером??

Iwka
07.06.2012, 11:56
то ви депілюєтесь з включеним в мережу штекером??
е-е-е... так. :girl_blush2: до часу поки не стає гарячий, тоді відєдную.

Latane
07.06.2012, 14:44
з включеним в мережу штекером??
тому напевно краще, коли є база. Вона постійно підключена, а воскоплав то стоїть на ній, то у використанні

LadyLand
07.06.2012, 17:59
тому напевно краще, коли є база. Вона постійно підключена, а воскоплав то стоїть на ній, то у використанні

Я цю проблему вирішую вимиканням з воскоплава штекера.

Грильяжка
07.06.2012, 18:20
Дівчатка дайте будь ласка телефон майстра з воскової депіляції що працює в косметичній лікарні на пр. Чорновола тут його хвалили можна в пп дякую

Magnit
08.06.2012, 13:27
Зварила я вчора пасту цукрову. Робила по відео, що тут викладали. Варила півпорції, то, здається, трошки перетримала, бо паста стала темнішого кольору, ніж на відео. Треба було таки довіритись інтуіції, яка підказувала, що вже досить.
Зато цукерки добрі :girl_blum:
Попри все, нині таки спробувала ту пасту в дії. Розминалась дуже добре, колір змінила, і стала дуже еластичною. Як на перший раз (обробляла зону бікіні), то враження суперові. Значно менше болить, зручніше наносити/зривати, чистіше виходить, ніж воском (в домашніх умовах).
Думаю, що за пару днів прийдеться ще раз пройтися, щоб забрати те, що нині ще занадто коротке, і буде зовсім красиво!
Ну і цікаво, скільки часу протримається :girl_in_dreams:

я_тут
08.06.2012, 15:39
дівчата, а хтось пробував ерм емла перед епіляцією? дає він щось хоч трохи знеболення?

Skaliaria
08.06.2012, 21:47
чи зону бікіні теж?
Ага! Це головне в цій місії ;) ніжки-то таке...їрунда :)))

---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

хтось пробував ерм емла
Це що ? ;)

хельга
08.06.2012, 22:59
Бікіні і під пашками не дуже зручно, але з часом можна наловчитись.
Починати вартує однозначно з ніжок. Два-три рази щоб виробити сноровку, і можна підкорювати нові горизонти ;)

А то ви касетним воском і зону бікіні і під пашками обробляєте?
Мені касетним воском дуже боляче в інтимних зонах депілювати. Якось навіть синячок під пашками зробила. Потім, коли в салоні робила іншим воском бікіні то і собі такий купила. Такий, що наносять шпателем і відривають за допомогою пальців, а не стрічки. Менше болить, тому що віск не липне до шкіри, тільки до волосся.
Під пашками роблю тим іншим воском, розігріваю на провій бані. Касетним користуюсь тільки для ніг. Маю звичайний розвгрівач за 160грн. Вмикаю його хв на 15-20, потім витякую штекер і залишаю касету в розігрівачі на час депіляції (5-10 хв) потрібної температури вистачає.
От тільки зону бікіні роблю в салоні, бо віск нанести можу, а рванути ні ;) жалію себе

Iwka
09.06.2012, 10:25
А то ви касетним воском і зону бікіні і під пашками обробляєте?
Угу.
Робила в одному салоні таким фоском що шпателем наноситься - ефект був значно гіршим, хоч менш боляче.
Але там відривався віск за допомогою паперової стрічки.

Якось навіть синячок під пашками зробила.
Теж одного разу заробила синячок в зоні бікіні - тре шкіру добряче натягнути.

Epica
10.06.2012, 21:51
Зварила я вчора пасту цукрову. Робила по відео, що тут викладали. Варила півпорції, то, здається, трошки перетримала, бо паста стала темнішого кольору, ніж на відео. Треба було таки довіритись інтуіції, яка підказувала, що вже досить.
Зато цукерки добрі
Попри все, нині таки спробувала ту пасту в дії. Розминалась дуже добре, колір змінила, і стала дуже еластичною. Як на перший раз (обробляла зону бікіні), то враження суперові. Значно менше болить, зручніше наносити/зривати, чистіше виходить, ніж воском (в домашніх умовах).
Думаю, що за пару днів прийдеться ще раз пройтися, щоб забрати те, що нині ще занадто коротке, і буде зовсім красиво!
Ну і цікаво, скільки часу протримається
Скільки протрималось?
Теж хочу спробувати "шугарінг", може кинете посилання на те відео. Тут 114 сторінок не знаю чи знайду

Magnit
10.06.2012, 22:13
Щодо скільки протрималось -- то ще не знаю. Сьогодні третій день, бачу, що треба чуть-чуть поправити (повернусь додому, зроблю ту справу). Але поки результатом дуже задоволена: головне ніякого подразнення!
Відео є тут (http://posydenky.com/showpost.php?p=1252001&postcount=1061)

Epica
10.06.2012, 22:21
Щодо скільки протрималось -- то ще не знаю. Сьогодні третій день, бачу, що треба чуть-чуть поправити (повернусь додому, зроблю ту справу). Але поки результатом дуже задоволена: головне ніякого подразнення!
Відео є тут
Дякую! А тальк якийсь використовували? Після епіляції кремом шкіру обробити чи олійкою помазати?

Magnit
10.06.2012, 22:31
Чесно кажучи, я ні до, ні після процедури не використовувала ніяких засобів. Хіба змила залишки прохолодною водою. Але шкіра в мене нормально витримує такі випробування. Тому мій варіант - не показник :connie_pull-pigtail

Epica
10.06.2012, 22:44
Чесно кажучи, я ні до, ні після процедури не використовувала ніяких засобів. Хіба змила залишки прохолодною водою. Але шкіра в мене нормально витримує такі випробування. Тому мій варіант - не показник
В мене після епіляції восковими полосками ніколи проблем не було, тільки серветки з оливковою олією використовувала

я_тут
11.06.2012, 14:23
Це що ?
аж тепер побачила, що написала :)
мала на увазі крем Емла, це крем з лідокаїном, анестетик, який використовується саме для знеболення шкіри та слизових облонок, його використовують при всяких хірургічних маніпуляціях і як варіант для знеболення при епіляції
я маю йти на наступний сеанс фотоепіляції і з таким страхом чекаю того, що вже не знаю, що використати, щоб менше боліло, думаю може то лідокаїном наколотись
в мене дуже низький больовий поріг і кожен раз на тій епіляції скачу, як ненормальна після кожного спалаху, а ще в деяких місцях, то взагалі непереносимо...воск таке саме((
і результат в мене гарний після фотоепіляції, але перетерпіти це просто нереально

Latane
13.06.2012, 21:51
зрозуміти де він там і як виглядає і по якому принципу працює - не відомо. З фото бачу лише кнопку-індикатор.
отримала сьогодні свій воскоплав - має регулятор температури на 6 положень - колесико, ось така модель http://beautysport.kiev.ua/index.php?productID=359
Класний! Розігріває касету на 15 хвилин.
Має рік гарантії )))

Epica
16.06.2012, 18:50
Мабуть згоріла моя карамелька... надто темний колір, та й розімяти в руках не виходить - швидко застигає і ламається
Не знаю навіть що робити

наталя 2204
18.06.2012, 14:32
Хто знає, яка епіляція довше тримається воскова чи з допомогою електричного епілятора?

arina
18.06.2012, 14:49
яка епіляція довше тримається воскова чи з допомогою електричного епілятора?
я роблю воскову, а потім епілятором підтримую - вистарчає на 4-5 днів, потім знову треба підскубувати... А на рахунок що довше, то по-моєму однаково, що одне що друге вириває з коренем..(єдине що після електричного епілятора в мене більше волосків вростає (ніби під шкірочкою), після воску такого не замічала.)

kvVItKA
18.06.2012, 15:34
Два-три рази щоб виробити сноровку, і можна підкорювати нові горизонти
хм, я вчора умудрилася без виробляння сноровки вперше і ніжки продепілювати і нові горизонти почала підкоряти:girl_blush2:
словом нічого я не читала не вивчала , подумала що вийде інтуїтивно, ну не зовсім бо на воскову епіляцію в салон ходила то бачила що і до чого хоч ніколи сильно не приглядалась, але скажу таке- мені сподобалось, хоч бавилась я довше ніж в салоні але результат не гірший, а що головне вийшло з першого разу:girl_claping:. Трохи не подобається мені як той віск наноситься але то або я не правильно то роблю або колесико в воскоплава таке, а решта все ок, мені ніжки практично не боляче, а от бікіні зовсім інша історія

Epica
18.06.2012, 20:38
Перший раз цукор переварила, другий недоварила
Сьогодні ще раз спробую
А як довго треба розминати шматок цього варива щоб воно білим стало і придатним для епіляції? Може я зарано здаюсь

Talya
19.06.2012, 00:36
А як довго треба розминати шматок цього варива щоб воно білим стало і придатним для епіляції? Може я зарано здаюсь
на відео в неті дівчинка розминала той цукор 3 хв в руках, а потім відразу ж показувала як його використовувати.
я пробувала сама варити і після 3 разу купила готову пасту. як сама зварила, то спершу той цукор гарно вигладав, добре розминався і перетворився в твердющу карамельку, а я натерла на пальці мозоль. вдруге та маса просто не загусла, а втретє - зашкарлупла. і я здалась. тепер я хеппі), бо не мучусь, а просто дістаю з банки готову до використання пасту, яка наноситься так як має бути

Златка
19.06.2012, 09:41
:girl_nea:хоч бавилась я довше ніж в салоні але результат не гірший
от власне з результатом в мене чомусь не складається - не виходить мені чомусь так чисто все зробити, все одно окремі волоски залишаються :girl_nea:

Latane
19.06.2012, 12:07
все одно окремі волоски залишаються
ну це норма, якщо на одні ніжку до коліна пару волосинок лишиться - поправити можна пінцетом, в салонах так роблять.

Позавчора вперше сама собі робила воскопу епіляцію. Воскоплав - це вещь! Незнаю як без нього обходяться... На ніжки повністю і бікіні витратила півтора години, і майже повну касету. Напевно дуже загусто наносила віск. Зона бікіні - то жесть самій робити - трохи подразнила шкіру собі, не могла нормально натягнути шкіру і трохи нерізко зривала - страшно було! Думаю залучати мужа на допомогу наступного разу :)

kvVItKA
19.06.2012, 13:45
ну це норма, якщо на одні ніжку до коліна пару волосинок лишиться - поправити можна пінцетом, в салонах так роблять.
власне, я теж так поправила.:girl_yes2:

наталя 2204
19.06.2012, 14:08
після 3 разу купила готову пасту
А де купляли і за скільки?

Talya
19.06.2012, 16:59
А де купляли і за скільки?
написала в ПП

Iwka
19.06.2012, 20:23
Думаю залучати мужа на допомогу наступного разу
не раджу.
я одного разу залучила попід пашками мені помогти (не дуже зручно самій) - дуже шкодувала.
Муж бачив що це боляче, хотів мене пожаліти, і як результат робив ше гіпше...

zaderyshka
19.06.2012, 20:30
одні ніжку до коліна пару волосинок лишиться - поправити можна пінцетом
Дівчата,вирішила спробувати воскові пластини. То на одну ногу витратила фактично всю пачку, але результат жахливий. Додерлась до кошмарного подразнення, а волосин все одно багато залишилось і пінцетом їх всіх видаляти до довго і марудно. Перед використанням знайшла відео і наче робила все як там, однак, чи то шерсть моя така моцна чи що. Хоч відростила до рекомендованої довжини і пластини були не дешеві. В чому могла бути проблема?

Epica
19.06.2012, 21:02
на відео в неті дівчинка розминала той цукор 3 хв в руках, а потім відразу ж показувала як його використовувати.
я пробувала сама варити і після 3 разу купила готову пасту. як сама зварила, то спершу той цукор гарно вигладав, добре розминався і перетворився в твердющу карамельку, а я натерла на пальці мозоль. вдруге та маса просто не загусла, а втретє - зашкарлупла. і я здалась. тепер я хеппі), бо не мучусь, а просто дістаю з банки готову до використання пасту, яка наноситься так як має бути
І я майже натерла мозоля собі ((
Теж цікавить де і за скільки? В супермаркетах не бачила ніколи

Talya
19.06.2012, 21:50
В чому могла бути проблема?
може треба було тальком припудрити шкіру? в мене з пластинами також так було. трохи залишалося волосся. кращий результат був від теплого воску, бо шкіра розігріта, тому волоски легше видалялися.

befreevik
21.06.2012, 22:19
Доброго усім дня/вечора!
Переїхала жити, працювати у Львів, намагаюся освоїтися. І, звичайно, як у будь-якої жінки є потреба у "жіночих штучках". Порадьте контакти, де можна за оптимальним співвідношенням ціна/якість отримати послугу з епіляції (воскової). Потрібно терміново, бо...літо, спека, а не знаючи "що, де" складно знайти. В місті у салонах ціни шалені. Тим більше у порівнянні з моїм улюбленим майстром, в якого була постійним клієнтом багато років.....Наперед вдячна за підказки, явки, паролі :).

в ПП!!

п.с. прошу вибачення, певно не по темі. дякую за розуміння.

tsyganka
23.06.2012, 23:36
Я сьогодні виділила трохи грошенят на депіляцію. Правда на ногах волосся нема (природа така:girl_crazy:) то вже економія:girl_wink:, а глибоке бікіні прийшлось пережити, дуже я чутлива до болю нас ждут моря!!!!

Panadolka
25.06.2012, 17:11
Варила я сьогодні цю славнозвісну цукрову массу. Ніби все нормально вийшло, застигла вона, але коли прийшов час її розминати, вона почала топитися і нагло прилипати до рук :((( В кінцевому результаті, я була вся в тій массі....що я зробила не так?

наталя 2204
26.06.2012, 14:17
дівчата, підкажіть чим відрізняється епіляція бікіні від глибокого бікіні?

WildWind
26.06.2012, 14:24
глибокого бікіні?
Глибоке бікіні, це коли забирають все до волосинки, і з попи, і з губ статевих, повністю. Звичайне то як яка майстриня то розуміє, зазвичай губи і попу не рухають, ну типу якби ви оділи купальник відкритий, ото що під матерією лишається.

наталя 2204
26.06.2012, 15:25
почала варити ту цукрову пасту і з самого початку бачу, що нічого доброго з того не вийде. Дала все як по рецепту, а суміш в мене вийшла набагато рідша, ніж на тому відео http://www.youtube.com/watch?feature=iv&src_vid=QUBwxtymKHw&annotation_id=annotation_651376&v=EI6Hqhkgwto. Ну а як почала варитися, то зовсім зрідла. Я трохи цукру досипала, щоб було густіше, але то нічого не дало. Вже доварю до кінця , побачу, що вийде, але впевнена, що не вийде нічого :).

Epica
26.06.2012, 16:44
Не знаю яку пасту для шугарингу обрати.. делікатну чи жорстку
Порадьте, хто яку використовує

наталя 2204
27.06.2012, 20:19
Я сьогодні свою випробовувала. На вигляд темна (напевно трохи переварила), але волосинки класно висмикує. І зовсім не болить (пробувала на руці). Але здається мені, що вона трохи залипка вийшла, напевно через те, що була консистенція рідша, ніж мала бути.

---------- Додано в 20:19 ---------- Попередній допис був написаний в 20:18 ----------

Не знаю яку пасту для шугарингу обрати.. делікатну чи жорстку
Порадьте, хто яку використовує
Я таким не користувалась, але знаю, що жорстка для твердих волосків, а делікатна - для тоненьких.

Tsukerochka
27.06.2012, 22:45
Дівчата порадьте будь ласка мені салон краси або майстра з воскової депиляції. бо самій не дуже виходить. і так щоб ціни не дуже кусались

Khrystynka Sovynka
28.06.2012, 15:19
Дівчата, після воскової депіляції волосинки коли починають відростати? Справді ефект на 2 тижні? І ще, скажіть, дуже боляче? бо боягузка сташенна :scare: Але подразнення від гоління і кремів сильніші за страх.

Epica
28.06.2012, 22:33
Дівчата, після воскової депіляції волосинки коли починають відростати? Справді ефект на 2 тижні? І ще, скажіть, дуже боляче? бо боягузка сташенна Але подразнення від гоління і кремів сильніші за страх.
І болючість і коли відростуть - все індивідуально для кожного
Мені більш ніж на 2 тижня вистачало і болем це не можна було назвати, комарі інколи сильніше кусають. Головне різко смикати (тому сама ніколи не робила, себе завше шкода). Страшніше "очікування болю", здається що зараз буде ну дуже боляче а насправді ні

Materynka
03.07.2012, 09:23
Я вчора вперше ходила на шугаринг, мені сподобалося, але думаю вдома пробувати самій. Почитала трохи тут тему, і шось в мене питання виникають: в салоні наносили пасту шпателем і вона була досить тепла, відривали здається за допомогою смужок якоїсь тканини. А тут ви пишете що треба розминату ту пасту руками:unknown:, як її тоді наносити? і що це за тканина, то якась спеціальна?
Робила під пахвами, якщо чесно то думала, що буде сильно боляче, а насправді все но так страшно.

наталя 2204
05.07.2012, 15:12
Я вчора вдруге варила цукрову пасту.Та що була перша- вийшла зарідка, тому пішла в смітник. З другої спроби вийшла така, як має бути. Обробляла сьогодні вперше зону бікіні. Хочу сказати, що майже не боляче. Ну хіба трішечки.

як її тоді наносити?
Берете кульку тої пасти (вже розім"ятої), приліпаєте її до натягнутої шкіри і розтягуєте проти росту волосся, притискаючи. А потім відриваєте по росту волосся. Ніяких смужок не треба.
Пи. Си. То таке має бути як жуйка.

Just me
05.07.2012, 15:36
З другої спроби вийшла така, як має бути.
Дуже прошу розказати секрети, чому перший раз не вийшло і як має варитися?

наталя 2204
05.07.2012, 15:42
перший раз варила на кг цуру, Зварила зарідку. А другий раз варила на стакан цукру, то вже вийшло добре.
250гр цукру, 2ст.л. лимонного соку, 2ст.л. води.

Just me
06.07.2012, 09:14
перший раз варила на кг цуру, Зварила зарідку. А другий раз варила на стакан цукру, то вже вийшло добре.
Можна в деталях? Який вогонь, як помішувати, як довго варити, в якому посуді? Яка має бути щойно зварена, але незастигла консистенція?

dyzain
06.07.2012, 12:42
Я робила за цим посиланням http://kosmetista.ru/blog/concilium/1611.html
Все вийшло з першого разу, але от не розумію як її наносити. Коли вона потрібної консистенції - пече, а як нормальна температура то карамелька не мажеться:connie_pull-pigtail. Може все-таки якісь нюанси в рецепті, щоб при вистиганні вона не так скоро тверділа.

наталя 2204
06.07.2012, 12:56
Можна в деталях? Який вогонь, як помішувати, як довго варити, в якому посуді? Яка має бути щойно зварена, але незастигла консистенція?
Попробую розказати доступно :) :
Варила так : 250гр цукру, 2ст.л. лимонного соку, 2ст.л. води. Перемішати. Поставити на великий вогонь (приблизно на 2хвилини), щоб почало кипіти,як тільки почне булькати, ставите на мінімальний вогонь, час від часу помішуєте, варите, щоб стало карамельного кольору і було не зовсім рідке. Знімаєте з вогню, щоб трошки вистигло, берете трошки і пробуєте, чи ліпиться з того кулька. Якщо ліпиться, значить добре зварили, а якщо розтікається, то ще трохи доварюєте. Головне, не переварити. Залишаєте приблизно на 1-2години, щоб вистигло. Коли буде тепле, то можна відщипувати кусочок і починаємо розминати (розтягувати) в руках близько 10-15хвилин. Має вийти білого кольору дуже схоже на жуйку. Вся решта маса вам за 1-2год затвердне. Для того щоб знову нею скористатися, ставите посудину з цукровою пастою в теплу воду, вона знову стане м"якою і еластичною.

shoelover
06.07.2012, 13:13
відривали здається за допомогою смужок якоїсь тканини
я б теж так попробувала. бо з тими кульками і розминаннями певно вся в тому цукрі буду )))
а стосовно смужок - то я маю невикористані, які йшли до воску Віт. Думаю, мали би підійти. Але вони не ткининні, я б сказала, що то такий дуже ціпки спресований папір

Made in USSR
06.07.2012, 13:22
Дівчата, не підкажете де можна купити касети для воскової депіляції? хочу спробувати вдома таке вчудити, бо те бриття мене доконає, а епілятор то задовго бавитись треба. ну і скільки приблизно таке коштує?

наталя 2204
06.07.2012, 13:56
з тими кульками і розминаннями певно вся в тому цукрі буду
нічого подібного. Ви відриваєте тверденький кусочок пасти і починаєте пальцями розминати. Він навіть до рук не липне. Зовсім.

Latane
06.07.2012, 14:54
де можна купити касети для воскової депіляції?
я в інтернет магазині замовляла касети, папір і воскоплав. Якщо замовляти одну касету, то не вартує - ще доставка Новою Поштою буде десь 18-20 грн., краще вже у Львові купити (у нас за 28 грн. мінімально бачила). Але якщо брати хоча б декілька касет і полосочки, то вигідніше виходить!

---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

І чесно, без воскоплава якось дуже незручно!

Materynka
06.07.2012, 15:13
Я вже кілька днів вивчаю питання шугарінгу: мені ближче якось до душі бандажна техніка, тобто з відриванням тканини, для цього йде спеціальна паста, яка розігрівається у електричних нагрівачах. Але ціна тих нагрівачів:crazy:, то от думаю, що напевне можна нагріти її на водяній бані + ще десь знайти ту тканину.

Made in USSR
06.07.2012, 15:37
я в інтернет магазині замовляла касети, папір і воскоплав.
я хочу спочатку тільки спробувати, не знаю чи мені взагалі то підійде, тому воскоплав то трохи задорого купувати. казали мені що є такі касети з воском, мають на кінці ролик як антиперспіранти, наносиш віск, а потім прикладаєш якусь шматку і вириваєш. от мене такий варіант цікавить.

хельга
06.07.2012, 15:53
я хочу спочатку тільки спробувати, не знаю чи мені взагалі то підійде, тому воскоплав то трохи задорого купувати. казали мені що є такі касети з воском, мають на кінці ролик як антиперспіранти, наносиш віск, а потім прикладаєш якусь шматку і вириваєш. от мене такий варіант цікавить.
Ну так є касети з воском і роликом. Але той віск треба розплавити. Раніше я розігрівала у воді на плиті. Та вже років 2 як воскоплав купила, набагато зручніше. У нашому місті є спеціальні крамниці для перукарень, там все добро можна купити. Думаю і у Львові мають бути такі спеціалізовані крамнички. Касета воску коштує у нас 12 грн., стрічки 25-28 (хватає десь на рік. На один раз, на дві ніжки використовую 3-4 стрічки), ще я купувала спеціальну олійку після депіляції, але її на дуже довго вистачає. Регулярно купую тільки касету з воском.
Розігрівач я купувала найпростіший, 160грн. Для домашнього вжитку цілком достатньо.

Made in USSR
06.07.2012, 16:22
Ну так є касети з воском і роликом. Але той віск треба розплавити. Раніше я розігрівала у воді на плиті. Та вже років 2 як воскоплав купила, набагато зручніше. У нашому місті є спеціальні крамниці для перукарень, там все добро можна купити. Думаю і у Львові мають бути такі спеціалізовані крамнички. Касета воску коштує у нас 12 грн., стрічки 25-28 (хватає десь на рік. На один раз, на дві ніжки використовую 3-4 стрічки), ще я купувала спеціальну олійку після депіляції, але її на дуже довго вистачає. Регулярно купую тільки касету з воском.
Розігрівач я купувала найпростіший, 160грн. Для домашнього вжитку цілком достатньо.
о, дякую дуже. якраз мене то і цікавило чи можна той віск розігріти без воскоплава. я ніколи такого не робила і вирішила спробувати нарешті. буду шукати тепер касети і стрічки

хельга
06.07.2012, 16:28
о, дякую дуже. якраз мене то і цікавило чи можна той віск розігріти без воскоплава. я ніколи такого не робила і вирішила спробувати нарешті. буду шукати тепер касети і стрічки
Головне з температурою вгадати, бо можна обпектись. Воскоплав тим зручний, що підігріває до потрібної температури і та темп тримається, віск не перегрівається. Дивітся, якщо віск у касеті перетікає, значить розплавився. Попрообуйте спочтку трохи на шкірі, якщо загаряче - почекайте

cjomcjomka
06.07.2012, 16:28
я хочу спочатку тільки спробувати
тоді, може, почніть з готових смужок? а як підійде - тоді вже віск...

хельга
06.07.2012, 16:37

Готові смужки то не то. Принаймі мені зовсім не підійшли. Можливо причина в тому, що у касетного воску температура вища, а готові смужки так не розігрівались.

Rona
06.07.2012, 17:03
ще десь знайти ту тканину
та то бязь, в магазині тканин є :)

Made in USSR
06.07.2012, 22:48

Готові смужки то не то. Принаймі мені зовсім не підійшли. Можливо причина в тому, що у касетного воску температура вища, а готові смужки так не розігрівались.
і будь мудра(((( піду на пошуки касет, а як не знайду то візьму віск. ну і мужа тре рознервувати щоб мені ті полоски поздирав потім, бо сама не втрафлю)))

Just me
06.07.2012, 23:58
готові смужки так не розігрівались
Та їх і не розігрієш в руках, як написано на коробці. Я їх притуляю до нагрітої каструлі, чайника, дверей духової шафи, праски - всього, що на той момент є гарячим, але не обпече (десь оптимально градусів 50-70), дія тих смужок знааачно покращується - досвід.

хельга
07.07.2012, 00:06
Та їх і не розігрієш в руках, як написано на коробці. Я їх притуляю до нагрітої каструлі, чайника, дверей духової шафи, праски - всього, що на той момент є гарячим, але не обпече (десь оптимально градусів 50-70), дія тих смужок знааачно покращується - досвід.
Якось складно так ))))

Hermi
07.07.2012, 00:10
Та їх і не розігрієш в руках, як написано на коробці.
не знаю, купля смужки veet ніби нормально розігрівались в руках. Правда обовязково різко зняти. А то одну смужку я наклеїла і помаленьку дерла...ноль ефекту. а другу так взлостилась і різко рванула і майже всі волоски за раз зняла. Правда щось вони не прижились:(
не знаю що за біда, але на мені волосся росте як дурне. Брити ноги мушу чуть не 2 рази на деньранком побрила - увечері вже не то що їжачок, а вже десь на 2-3 мм стерчить:(

хельга
07.07.2012, 00:19
І все ж таки дешевше робити касетним воском. Я собі роблю депіляцію вже близько 8 років. За цей час найбільші вкладення були коли купувала всі приладдя: касету, олійку, смужки. І потім - воскоплав. Касета (12грн) вистачає на 3-4 рази, тобто місяців на 3.

Barnaulka
07.07.2012, 00:21
одну смужку я наклеїла і помаленьку дерла...ноль ефекту
Давніше мала оріфлеймівські смужки. Одну здерла різко і всьо було як треба, а іншу - помаленьку. То там, де мало того, що не дуже помогло, то ще й синці полишалися... Та ділянка ноги була у крапочку - де був волосок, там і з"яився міні-синець (((

Just me
07.07.2012, 00:43
Якось складно так ))))
Та як Вам сказати... Я ж спец не нагріваю нічого, завжди на кухні знайдеться щось тепленьке. Але звичайно, як є касета-воскоплав-смужки, то значно краще, напевне. Я це написала для тих, хто практикує готові смужки, але вони в нього погано функціонують :) Я тими смужками тільки на обличчі користуюся, то було неефективно поки не спробувала ще нерозклеєні смужки притулити до нагрітого електрочайника :)

Latane
07.07.2012, 16:54
Касета воску коштує у нас 12 грн., стрічки 25-28
круто, а у нас - від 28 грн. і стрічки біля 60 грн. за 100 шт.

---------- Додано в 16:49 ---------- Попередній допис був написаний в 16:46 ----------

вистачає на 3-4 рази, тобто місяців на 3
а в мене майже повністю касета йде за раз - це якщо повністю ноги і бікіні...може загусто віск наношу?

---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ----------

Раніше я розігрівала у воді на плиті. Та вже років 2 як воскоплав купила, набагато зручніше.
я також пару раз спробувала у воді розігріти, не сподобалося - то віск захолодний, то загарячий, а ще щоб не перекинувся, а потім поки витягнеш його з кипятку, а поки наносиш-вириваєш, то вже знову треба у воду ставити і чекати на розігрів... плюнула і тепер маю воскоплав)))

Santanka
09.07.2012, 11:26
Перечиталя я багато статтей на рахунок епіляції і депіляції... :8: і захотілось мені попробувати шугарінг (раніше користувалась бритвою або кремом) Суміш для шугарінгу зварила ще десь весною, вийшла з другого разу. Але ніякого ефекту не змогла добитись, бо чомусь волоски не виривались, і я ту справу закинула... (як я зрозуміла це тому що волоски недостатньо відросли, а тим більше після бритви) Тепер от перечитала цю тему, і вирішила спробувати ще раз. Розігріла суміш, відщипнула кусочок, розімяла, почала пробувати депілювати вище коліна (там волоски майже непомітні) Можу сказати, що результатом дуже задоволена, подразнення майже нема, і не настільки боляче, як я очікувала... Єдине що суміш стала дуже липкою, напевно від тепла рук, тому наступного разу куплю собі рукавички..:girl_yes2:

putya
10.07.2012, 02:27
Користуюся воском і планую перейти на шугарінг (в ідеалі - пройти курс лазером, але то вже після народження дитини) і маю таке до всіх питання: чи відрізняється, так сказати, термін відростання волосся після цукрової пасти і воску? А то наразі у мене схема така: перший тиждень - все чудово, другий тиждень - поганенько, але терпимо, наступні 2 тижні - відростаєм і чекаєм кінця чергових місячних (косметолог радила робити процедуру саме після завершення місячних, так як тоді менше болить і під час місяочних швидкість росту волосся прискорюється). Так от, зараз спекотне літо, а виходить, що тільки тиждень із чотирьох можна носити майки, спідниці і т.д. Адже навіть стан другого тижня для літа - не дуже привабливо. І який тоді у тому сенс? Протягом останнього місяця не витримувала кілька разів і брилася. А що робите ви? Сумлінно чекаєте чи просто термін "лисості" довший? Порадьте, будь-ласка...

хельга
10.07.2012, 09:13
а в мене майже повністю касета йде за раз - це якщо повністю ноги і бікіні...може загусто віск наношу?

Я роблю тільки нижню частину ніг. Під пахвами іншим воском. А "бікіні" роблю в салоні, бо боляче собі, не може віск рвонути ;)

я також пару раз спробувала у воді розігріти, не сподобалося - то віск захолодний, то загарячий, а ще щоб не перекинувся, а потім поки витягнеш його з кипятку, а поки наносиш-вириваєш, то вже знову треба у воду ставити і чекати на розігрів... плюнула і тепер маю воскоплав)))

От тому я і купила воскоплав :)

Made in USSR
10.07.2012, 09:41
шукала я ті касети і не знайшла((( не підкажете де вони ТОЧНО є?

Latane
10.07.2012, 10:07
А що робите ви?
волосся також починає відростати через тиждень, але не все одразу, а де-не-де і росте воно тоненьким, то маю електричний епілятор і трохи їм корегую)))

putya
10.07.2012, 14:21
Коригувати - це добре (хоч і,підозрюю,більш болюче, ніж воском), але ж потім все-одно треба дати волосинам відрости до необхідної для воску довжини. А це значить - тих же 3-4 тижні нічого з ним не робити (читай - ходити зарослою). Чи не так?

romaschka
10.07.2012, 14:38
волосся також починає відростати через тиждень
аналогічно в мене, стараюсь також корегувати. Подобається воском бо довше діє ніж після бритви, і подразнень нема, окрім зони бікіні, там в мене від всього подразнення на цілий тиждень, вже незнаю чим користуватись.

Yaryna Yarko
10.07.2012, 15:07
Перепробувала якщо не всі способи епіляції-депіляції, то майже всі... Залишилась вірною простому епілятору, який для мене є універсальним на всі випадки і місця)))) Щоб зменшити подразнення у ніжних місцях, то після епіляції використовую стару перевірену синтоміцинову мазь. Щоб попередити вростання волосся - різні скраби (тут хто чому надає перевагу, а я природнім і найпростішим - сіль, кавова гуща, іноді просто губка з водоростей). Дешево і ефективно!

Latane
11.07.2012, 17:22
тих же 3-4 тижні нічого з ним не робити
ну це в кого як, якими темпами волосся росте))) І волосини ростуть з різною швидкістю)))
В мене за 10 днів(це якщо я бритвою користувалася) повністю відростає мм 5-7, що потрібні для воскової епіляції. Вириваю і через тиждень з"являються перші поодинокі волоски, то я на них уваги навіть не звертаю(або можна пінцетом чи електричним епілятором висмикнути) - їх не видно, за другий тиждень це пару відромтає, а на третій тиждень їх з"являється багатенько і треба десь 7-10 днів їх "вирощувати" для епіляції. В цей час можна походити в довгих спідницях або штанах.
Після регулярної воскової епіляції волосинки стають тоншими і м"якшими!

---------- Додано в 17:22 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

кавова гуща
я також кавовою гущею користуюся - додаю туди гель для душа або масло оливкове і різні ефірні масла!

Just me
11.07.2012, 17:40
Не пропускаю в цій темі жодного нового повідомлення (бо ж життєвоважливі речі :connie_pull-pigtail ), але не розумію одного (питання до дівчат, які роблять воскову депіляцію): ви як, ходите 10 днів з волосатими ногами? І літом теж? Я на третій день небриття своїх ніг вже не можу вдягнути шорти, спідницю, піти в басейн. Волосся в мене не те, щоб дуже чорне, але шкіра світла і все видно. Задумуюся над покупкою воскоплава і касет, але мене отой момент дуже зупиняє. Прошу про коментарі.
І ще одне. Вчора варила пасту цукрову. Перша не вийшла (перепалила) - треба якщо робите на 250 грам варити недовго, часто (кожні 5 хвилин) помішуючи, на дуууже слабкому вогні. З другою помилку врахувала і так робила, вийшло карамельного кольору середнього відтінку, не було запаху паленого цукру, паста загусла за 1,5 год і я спробувала. Чи то волоски на ногах були закороткі, чи що - ноги продепілювати мені не вдалося. А от руки - інша справа. Було не дуже боляче (може, я звикла), хіба ближче до внутрішньої сторони ліктя поболювало. Та всеодно, скажу вам, шо морока іще та. Депілює зовсім нечисто, треба разів 3-4 пройтися по тому самому місці, щоб шкіра залишилася гладенькою. Я не в захваті, шукаю альтернативи. Поки для рук найкраще мені будь-який кремчик до депіляції або епілятор (сама не маю, користувалася декілька разів в подруги) - ручки як шовкові, подразнення від епілятора проходить за 10 хвилин, все супер.

WildWind
11.07.2012, 23:37
ви як, ходите 10 днів з волосатими ногами? І літом теж? Я на третій день небриття своїх ніг вже не можу вдягнути шорти, спідницю, піти в басейн. Волосся в мене не те, щоб дуже чорне, але шкіра світла і все видно. Задумуюся над покупкою воскоплава і касет, але мене отой момент дуже зупиняє. Прошу про коментарі.
Коли я голила ноги, то вже на наступний день не могла спідницю одіти, або подразнення було жахливе, або кололось сильно, як "кавалєр" десь до ноги торкнувся то капут був повний, а через 3 дні то вже було видно дуже добре, я світлошкіра, волосся руде, але як тільки відростало то ставало чорне, лиш довше на руде перетворювалось..))) то був жах...
А потім перед поїздкою на море подруга записала мене до майстра по восковій депіляції, з якию я по нині вже багато років. Перш за все вона мені заборонила голити ноги і бікіні, просто заборонила і все. Тому що після гоління волосся знову стає жорстке, і по суті все спочатку доведеться починати. Перший раз я прийшла до неї така заросла що дуже встидно було, вона забрала тоді все до волосини, бо я одразу на літак бігла. І отак не мившись практично добу, приїхавши в номер готелю я не знайшла жодного подразнення на шкірі. То був перший шок для мене)) Другий був такий, що волосся хоча і відростало на протязі відпочинку, але за тиждень відпустки на сонці та в солоній воді ті волоски були дууууже непомітні, і найприємніше було те, що вони не кололись... Навіть після першої депіляції волосся відросло приблизно відсотків на 80 від попереднього разу. Кожен місяць воно росло все менше і ставало все тонше і непомітніше. Приблизно через пів року регулярного відвідування свого майстра я вже не заморочувалась через лишнє волосся, лише не забувала щомісяця ходити до майстра.
І ось головна відповідь на ваше питання, після 6-ти (здається, може менше, може більше) років щомісячної воскової депіляції я не одягаю коротку спідницю лише на 4-му або 5-му тижні після депіляції, і то лише через зону бікіні, спідницю до середини коліна ношу ціле літо не зважаючи на те, коли я була в майстра, тиждень тому, чи ось завтра іти, тому що волосся стало дуже тонке, майже непомітне, і відростає його на кінець місяця відсотків 30 від того, що в мене було декілька років тому.
Із зоною бікіні важче, приблизно через 3 тижні в басейн вже не піду)) По густині також стало значно менше, відсотків 50 до того як було, але відростає скоріше, ніж на ногах. Ну але коли я ходила в басейн, я просто що 3 тижні ходила на депіляцію зони бікіні, а ноги як і раніше рідше, приблизно що 5 тижнів.
Ну і ще один момент, коли я наприклад не була в майстра 5 тижнів, а завтра раптово потрібно одіти купальник (на озеро, абощо), то я просто купую воскові смужки і мені вистачає приблизно 5 хвилин щоб забрати те, що буде видно з-під купальника, ноги не чіпаю, тільки ту зону в декілька см. біля купальника ззовні і з внутрішньої сторони. А можу я таке зараз робити лише тому, що вже скільки там років не голила жодного разу ні ноги ні зону бікіні, відповідно корінь волосся став тонким, болить значно менше, і я можу сама собі помогти в екстрених випадках.
Надіюсь відповіла повністю на питання)

putya
12.07.2012, 01:20
З великим інтересом прочитала попередній допис (теж слідкую за темою). Але... Все-таки багато залежить від ораганізму. Мені до 6 років ще дуууже далеко - користуюсь воском всього рік (в салоні - так мені краще по всім параметрам), але ж ви писали, що вже через пів року не заморочувались із зайвим волоссям на ногах. Я, нажаль, таким похвалитися не можу. Так, воно не колеться. Так, його є відсотків 80 (і зараз теж) від "довоскової" кількості. Але, навіть якби його було 50%, ну не вийдеш же на вулицю із волохатими плямками... Знову ж таки - тонке. Але ж - ВОЛОССЯ! Тому, тільки можу порадіти за всіх тих, кому справді допомагає всерйоз і надовго (до речі, буду дуже вдячна за номер вашого майстра, можна в пп, весь час шукаю "ідеал":)))

Just me
12.07.2012, 10:05
Надіюсь відповіла повністю на питання
Так, дякую. Тепер для мене реально залишилася одна проблема: відпустити свої "коси" до такої довжини, яка підходить для епіляції. Літом це трохи складно, я таке можу зробити хіба на руках. Може, дочекатися осені? :)

Taska
12.07.2012, 12:05
надихнулась розповіддю WildWind і вирішила розповісти і свою "волосисту" історію, можливо комусь стане у пригоді мій досвід:)
я довгий час користувалась депіляційним кремом + бритвою і була +- задоволена, але після народжень дітей у мене збільшився волосяний покрив і я почала користуватись послугами майстра по восковій депіляції - і була просто щаслива. Коли перестала годувати грудьми то дуже спокусилась на квантову епіляцію - біль був практично такий же як під час воскової, а результат було видно вже після 2-го разу, особливо на ногах і під пахвами. Особливістю квантової епіляції було те, що зони які обробляються квантом потрібно було брити і я це чемно робила на протязі 7-ми місяців. Потім поїхала на море і загорівшу шкіру вже не можна було обробляти квантом і я вирішила що 7-ми процедур мені на разі достатньо. Зараз я дещо розгублена - бо стан моїх волосяних ділянок такий же як і рік тому до цих квантових процедур і я розумію що це просто намарно витрачені гроші і відновлювати ці процедури просто без сенсу. Мені було дуже неприємно, бо сума досить велика і я для цікавості ще здала аналіз крові на гормони - вияснилось що з гормонами усе в порядку..
Зараз я вернулась до воскової депіляції і помітила, те чого раніше не було - зявилось подразнення і 80% волосся яке відросло вростається в шкіру((( майстер та сама, до якої я раніше ходила і була нею задоволена..

Latane
12.07.2012, 15:34
Літом це трохи складно
тільки не львівським літом)))))))) от якраз "чудова" літня погода, щоб запускати волосся)))
80% волосся яке відросло вростається в шкіру(((
а пілінги/скраби не допомагають вирішити проблему вростання? Що на це каже/радить майстер?

Roxie
13.07.2012, 09:51
надумала купувати епілятор.. зупинилась на виробнику Braun, але не знаю яку модель.. в них є Braun SE 7791, ним можна користуватись у воді.. Хто має таку модель чи пробував її - підкажіть - то тільки "наворот" щоб підняти ціну чи справді епіляція під водою обезболює?
Модель Braun SE 7791 была специально разработана для эпиляции в теплой воде. Теплая вода расслабляет и успокаивает, тепло улучшает микроциркуляцию, стимулирует выработку веществ, уменьшающих болевые ощущения и делает кожу менее чувствительной.
Ще таке питання - насадки для інтимних зон ефективні (в плані обезболювання)? Чи Ви ними користуєтесь?

Я в епіляторах зовсім "зелена" тому питаю..

kookla
13.07.2012, 21:33
зупинилась на виробнику Braun,
у мене філіпс. мені подобається ця фірма. знайомі порадили, самі користувались спочатку Браун і потім перейшли на Філіпс. кажуть є різниця)) я сама незнаю))
а щодо насадок, то все одно болить - шо чуть менше, шо крапульку більше. різниці нема, а за пару раз звикнеться))

Tutuka
13.07.2012, 22:09
Я колись ще школяркою вищипала пінцетом частину волосся на одній нозі - як не дивно, на тому місці досі нема жодної волосинки, хоча на решті площі - хоч пінцетом видирай, хоч воском - все-одно, зараза, проростає. Знала би тоді - повидирала би все. :)

Roxie
14.07.2012, 14:06
у мене філіпс. мені подобається ця фірма. знайомі порадили, самі користувались спочатку Браун і потім перейшли на Філіпс. кажуть є різниця))
ммм... та мені все одно зрештою браун чи філіпс... цікаво ще відгуки почути..

WildWind
14.07.2012, 19:20
Але, навіть якби його було 50%, ну не вийдеш же на вулицю із волохатими плямками... Знову ж таки - тонке. Але ж - ВОЛОССЯ!
які плямки, волосся ж не росте кущами.. А щодо того, що волосся... ну, як вам сказати, де ви бачили ідеальну шкіру? То хіба в журналі після фотошопу. Не буду я в жару паритись через декілька волосин лишніх, супер короткі шорти відкласти на тиждень не проблема, а спіднички пристойної довжини норма. Тим більше в жару на сонці волосся теж вигорає, відростають світлі волосини, якщо ще скрабчики з морською сіллю робити то взагалі ляля, а якщо ще й ноги загоріли непомітно ніц. А якщо мати плани на ресторан чи весілля, то просто підкорегувати похід до майстра або одіти колготки найменші по ден, ну так принаймні в мене.

Ligymunka
14.07.2012, 20:20
Нарешті Я наважиласяЗробила воскову депіляцію-повне бікіні.Не знаю,може то Я така чутлива,може,ще нема року після пологів,але думала що не протримаюся.Казала косметологу,що за тих кілька хвилин наново пережила пологи.

Але шо зробиш,Краса потребує жертв.

Roxie
14.07.2012, 22:01
за тих кілька хвилин наново пережила пологи.
Жах!! Я тепер точно на таке не наважусь!!! Бр... як згадала пологи, аж мороз по шкірі..

Hermi
14.07.2012, 22:21
волосся ж не росте кущами
тут вже особливості організму. Після воскових смужок в мене якимось дивом воно "кущиками" і почало рости - там де мала бути 1 волосина виросло 2-4(з одної цибулини). А ще в мене волоски почали в шкіру вростати.

хельга
14.07.2012, 22:33
Ну не знаю - не видно ті волоски на ногах, коли вони відростають. Ніхто ж лупою за вами не ходить і не вдивляється на ваші ноги. ;)

---------- Додано в 22:33 ---------- Попередній допис був написаний в 22:31 ----------

Нарешті Я наважиласяЗробила воскову депіляцію-повне бікіні.Не знаю,може то Я така чутлива,може,ще нема року після пологів,але думала що не протримаюся.Казала косметологу,що за тих кілька хвилин наново пережила пологи.

Але шо зробиш,Краса потребує жертв.

Недавно те саме робила :)
Звичайно аж так страшно то не було.
Але корекцію вже сама робила, коли трохи відросло. Бо волосинки тонші і відросли де-не-де.

WildWind
15.07.2012, 10:51
Казала косметологу,що за тих кілька хвилин наново пережила пологи.
То мабуть ви така до болю чутлива.. Якщо пологи в мене будуть по ступені болю як депіляція, то я мабуть газету під час пологів читатиму)))
Ще залежить від майстра, є такі, що ту смужку якось так повільно відривають, то болючіше, мені одна колись синяків налишала... Ще від дня циклу залежить, ну і від того як часто ви робите депіляцію, перший раз найболючіший, кожного разу все менше болить, корінь волосся міняється, я десь після 3-го разу вже смс на телефоні писала і не зважала на біль, але якщо не ходила місяці 3, зимою наприклад, то потім справді значно сильніше боліло.

Tempernice
15.07.2012, 18:45
Якщо пологи в мене будуть по ступені болю як депіляція, то я мабуть газету під час пологів читатиму)))
Я теж:) Мені ніколи не було аж так боляче, щоб аж сльози на очах, максимум трохи неприємно в певних місцях.
А ви під час вагітності робите повну воскову на бікіні? Я перестала, але не із-за болючості, а через те, що подразнення дуже довго не сходить і переростає мало не в лишаї (пробувала двічі) До вагітності такого ніколи не було, а тут просто нестерпно, видно гормони і зниження імунітету так впливає, навіть косметолог порадила утриматися, обідно, бо голити ненавиджу:girl_devil:

WildWind
16.07.2012, 08:58
А ви під час вагітності робите повну воскову на бікіні? Я перестала, але не із-за болючості, а через те, що подразнення дуже довго не сходить і переростає мало не в лишаї (пробувала двічі)
Глибоку бікіні під час вагітності не роблю, ну як глибоку, лишається там 1 см біля слизової, косметолог каже, що краще утриматись, хоча болить мене ще менше ніж до вагітності. Але скоро почну знову все забирати, бо вже не можу зігнутись так, щоб ножничками підстригти те, що лишилось, ну і щоб до пологів не мала проблем з голінням.

xdusia
16.07.2012, 10:31
дівчата, скажіть а лазерна епіляція менш болюча ніж воскова? оце думаю спробувати і трохи тойво, боюсь так сказать.. як згадаю воскову на зону бікіні, брррр..

Незабудка
16.07.2012, 11:37
а лазерна епіляція менш болюча ніж воскова?
Воскової не робила, але зараз саме "в процесі" лазерної - під пахвами і повне бікіні. Відчуття такі, ніби тонесенькою голочкою поколює. Є ділянки менш болючі, є такі, що трошки ойкаю)) Але нічого аж такого дуже страшного нема. А результат є!

xdusia
16.07.2012, 13:25
А результат є!
Наскільки я розумію це треба пройти курс 4-8 сеансів щоб досягти результату і тоді на рік-два можна забути про це? потім знову прийти на сеанс епіляції для коригування?

Незабудка
16.07.2012, 13:53
це треба пройти курс 4-8 сеансів щоб досягти результату і тоді на рік-два можна забути про це
Теоретично так. Але почитайте вище допис Таски..
Я поки пробую. Після 2-х процедур волосся стало на відсотків 50-70 менше. Залишилось кілька "кущиків". Мене це задовільняє, бо вже голити менше. Але остаточний свій висновок скажу через рік :) Кожен організм реагує на цей вид епіляції по-різному. Планую в тих зонах, якими зайнялася, повністю пройти 7-8 курсів, подивитися на результат, а тоді, можливо, взятися за решту.

Ligymunka
16.07.2012, 20:04
перший раз найболючіший, кожного разу все менше болить, корінь волосся міняється,

Сподіваюся, що тому так болілоМала дві вагітності підряд, то тільки станком користувалася...

А Ви відважна людина, бо під час вагітності Я б точно не наважилася

WildWind
16.07.2012, 23:47
А Ви відважна людина, бо під час вагітності Я б точно не наважилася
Перший раз може і я би не наважилась, але як я роками то роблю, і практично зараз не відчуваю болю, то навпаки переходити на щось інакше вважаю поганим. Особливо на гоління, після якого в мене жахливе подразнення, а також зараз я би вже і не поголила, бо живіт не дає зігнутись так.
Брови щіпати мені болючіше. Я б не наважилась волосся фарбувати ото точно, якимось кремом депіляторним мазати з кислотою, що виїдає волосся. Крім того практично не користуюсь декоративною косметикою, та викинула усі штучні трусики.
А віск і олійка то якраз дуже природньо. Кожна вагітна сама вирішує ступені ризику, і несе за то відповідальність. Депіляція воском для мене не ризик зовсім (крім того мій майстер має вже також багато років досвіду і по депіляції вагітних, дехто навіть перед пологовим заїжджав на депіляцію, а тоді родити, але то з розряду жінок, котрі дуже добре вивчили процес і стадію родів).
То як з спортом я вважаю, якщо ви все життя займались наприклад плаванням, і продовжуєте в тому ж ритмі під час вагітності, знаючи своє тіло, то є чудово! Бо більшої шкоди буде як раптово кинете той спорт. Але якщо ви ніколи не ходили в басейн, і з початком вагітності вирішили повчитися плавати, то навіть пропливти басейн 1 раз буде шкодою. (я не кажу про простенькі вправи для вагітних у воді, котрі розслабляють хребет)
Ага, ну і ще про слово "відважна" сказане про мене)) Як на мене, відважна та жінка, яка перед родами довіряє себе голити санітарці, з отою страшною бритвою зі змінними лезами. Ото відважність! Мене такою голили перед операцією на апендицит, бо одноразовий станок санітарці щось не голив.. Хоча зараз кажуть жінок вже не голять перед родами))

Doroty
23.07.2012, 13:03
Зробила місяц назад собі депіляцію воскову під пахвами - я такої болі ще ніколи не відчувала ))) Зато тепер спокійно можу епілятором проходитись і зовсім не боляче )

Freitag
23.07.2012, 19:17
А ні в кого часом не було алергічної реакції на депіляцію восковими смужками?.. Перші два рази усе було нормально, а на третій - через день почало сильно свербіти і з'явилася висипка... І то тільки по ногах (там де власне і робила епіляцію). Підозріло схоже на першу в житті кропивницю:girl_cray: Таке можливо?..

Hermi
23.07.2012, 21:06
Таке можливо?
в мене таке було, як мені пояснили подразнення шкіри, в мене всі ноги були в червону крапочку. Правда я мудра на другий же день полізла в море намочити ноги:( І після того моря я чухатись почала, лікар сказала, що таке навіть можливе у спекотну погоду, від поту.

WildWind
23.07.2012, 21:51
Зробила місяц назад собі депіляцію воскову під пахвами - я такої болі ще ніколи не відчувала )))
Під пахвами я не можу робити досі, болить як 10 разів бікіні)))

Hermi
23.07.2012, 22:48
в мене питання до тих, хто займаються шугарингом. От я то зварила, зробила кульку, дуже довго мяла, доки воно дійсно не стало білим і що далі? Тим почала "покочувати" по нозі - ніякого результату. Потім придумала то розмазати по нозі, ледь відмила...А як правильно тою бідою користуватись, і який ефект має бути?

Just me
23.07.2012, 23:08
А як правильно тою бідою користуватись, і який ефект має бути?
Великим пальцем розтягуєте на шкірі проти росту і зриваєте за. Покочувати нічого не дасть. Я нещодавно описувала метод. Мені не пішло, бо марудно і не дуже чисто виходить.

Hermi
23.07.2012, 23:12
розтягуєте на шкірі проти росту
значить я не правильно зварила, в такому випадку воно прилипає до ноги і навіть поняття немаю як то здерти:(

Just me
23.07.2012, 23:18
воно прилипає до ноги і навіть поняття немаю як то здерти
Це означає, що Ви недоварили. Спробуйте доварити на легееесенькому вогні.

Epica
28.07.2012, 11:56
SOS дівчата поможіть
Розкажіть як користуватися пастою для шугарінгу, купила італійську а ніц не виходить
Липне до рук що страшне, а про те що її віддерти якось і мови не має

Holly
07.08.2012, 14:41
Так, я наважилась спробувати воскову епіляцію вдома - робила під пахвами, практично не боліло. Але трохи не зручно. Тепер от хочу спробувати зону бікіні, але пуз вже огого, тому шукаю хороший косметологічний салон. Може хто порадить в пп, а ще краще майстра, котрий може додому приїхати. Ну і по цінах зорієнтуйте.

tinkaKris
09.08.2012, 17:52
Може хто порадить в пп, а ще краще майстра, котрий може додому приїхати. Ну і по цінах зорієнтуйте.

теж була б вдячна за поради в ПП або в карму , по восковій депіляції і шугарингу.

А можливо хтось робив фото або квантову по хорошому співвідношенню ціна-якість??
тоді також чекатиму контакти :girl_tender::girl_curtsey:

galjaretka
11.08.2012, 00:06
добрий день!
я в цій темі вперше!
підкажіть який метод кращий!
я голила і користувалась кремами - волосся швидко відростало, а шкіра ніг була подразнена, мені порадили воскову епіляцію, але я боюсь, що це дуже боляче, чула про випадки, коли здирали віск із шкірою!
може є якісь менш болючіші методи?
порадьте будь ласка!:girl_sad:

Ritamadonna
11.08.2012, 02:10
чула про випадки, коли здирали віск із шкірою
останній раз мені робили в мене вдома, бо перукарня на ремонті, то зі шкірою і зняли трохи, правда на морі загоїлося.
Взагалі - воскову вдома більше не хочу робити, бо і я сама і все в хаті липло від того воску, хоч як акуратно то не робили.
Все-таки для того має бути відповідне приміщення.

galjaretka
11.08.2012, 15:35
2 метод: Сок зеленого грецкого ореха!!! Говорят, что если мазать участок кожи с нежелательными волосами соком грецкого ореха, волосы выпадут. Конечно, они могут вырасти, но ослабленные, истонченные и светлые. Если смазать еще несколько раз, то пропадут навсегда.[OFF]

цей метод знайшла в цій темі, скажіть будь ласка потрібно брати горіх із шкарлупою і шкіркою чи просто серединку яку ми їмо? і чи дійсно цей спосіб ефективний?

Latane
11.08.2012, 15:54
бо і я сама і все в хаті липло від того воску, хоч як акуратно то не робили.
я сама собі дома роблю - ніякого воску всюди немає і нічого не липне - все ж то залежить від акуратносі майстра))

WildWind
11.08.2012, 16:25
цей метод знайшла в цій темі, скажіть будь ласка потрібно брати горіх із шкарлупою і шкіркою чи просто серединку яку ми їмо?
там написано сік зеленого горіха, з серединки ви сік не витиснете навіть із зеленого) так що то з тої шкаралупки зеленої скоріш за все. Але я вам скажу, якщо ви тим будете ноги мазати, то точно волосся видно не буде, бо той сік красить шкіру в такий темний колір, як афроамериканка будете) Хоча.. можете спробувати і нам розкажете.

---------- Додано в 16:25 ---------- Попередній допис був написаний в 16:24 ----------

чула про випадки, коли здирали віск із шкірою!
це коли волосся мега багато і воно дуже довге, і майстер невмілий, тоді можливо.

galjaretka
11.08.2012, 20:08
дякую)заспокоїли, а то збираюсь йти в перше і дуже боюсь...)

---------- Додано в 20:08 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ----------

це коли волосся мега багато і воно дуже довге, і майстер невмілий, тоді можливо
дякую, заспокоїли, а то йду в перше і дуже боюсь...

Pand@
22.08.2012, 12:53
Дівчата!Терміново!Підкажіть який вибрати епілятор щоб не дорогий але хороший.Дякую

oksumoron
22.08.2012, 14:43
розкажу як в мене пройшла моя перша депіляція воскова!
якраз 2а тижні тому пішла в салон! вирішила нарешті попробувати воскову, бо він бритви в мене сильні подразнення на ногах у вигляді висипання, після кремів подразнення значно менші, але в будь якому разі є! :girl_impossible:
після воскування ноги в мене почервоніли, така реакція тривала 2а дні, на 3й день, почервоніння не спало, але побачила в тих порах, де були ще тонесенькі волосочки, появились прищики на внутрішній стороні ноги!:girl_nea:
така реакція не сходила більше тижня (найгірше що я була у відпустці, тому ходила лише в довгих спідницях, бо виглядало жахливо), зараз вже 2й тиждень після депіляції, фактично вже зійшло все, лишились лише малопомітні крапочки!:girl_sad:
волосся відросло лише тоненькими волосинками!
я задумуюсь, чи якщо знову піду на такий от крок, ще однієї депіляції, чи буде реакція такою ж сильною!:girl_sad:
можливо хтось з дівчат, мав подібну ситуацію, і може щось порадити!

WildWind
22.08.2012, 15:40
після воскування ноги в мене почервоніли, така реакція тривала 2а дні, на 3й день, почервоніння не спало, але побачила в тих порах, де були ще тонесенькі волосочки, появились прищики на внутрішній стороні ноги!
або в вас почало трішки гноїти місце де виривали волоски, або то врослі волоски, оті прищики, про які ви говорите, я б на третій день з появою тих прищиків зробила скрабчик з морської дрібно меленої солі або кави натуральної і гелю для душу, бо я думаю що то врослі волоски скоріш за все. І ще можливо в вас у неправильному напрямку відривали смужки з волоссям, тобто пообривали вам ті волоски, а не з коренем виривали , от і пішло подразнення таке сильне. Ви в хорошого майстра робили? Якщо впевнені в майстрі, то може особливість волосся така, грубий корінь...
Так чи інакше я б робила щодня скрабчики, бо якщо відросли дуже тоненькі волоски, то ті грубі могли не пробитись крізь шкіру, повростають вам, є ще досі ті прищики?
А почервоніння, такі крапочки червоні, в мене сходять аж на наступний день після депіляції, але зараз волосся мало, то я не зважаю і одразу в шортах ходжу, а колись то день ходила в довгій спідниці.
Щодня робіть скрабчики, щоб не повростало волосся (якщо ще не пізно), а потім поміняйте майстра і ще спробуйте. В мене дуууже грубий корінь волосся, особливо бікіні, але аж такої реакції ніколи не було.

хельга
22.08.2012, 16:08
я задумуюсь, чи якщо знову піду на такий от крок, ще однієї депіляції, чи буде реакція такою ж сильною!
можливо хтось з дівчат, мав подібну ситуацію, і може щось порадити!
Напевно то залежить від чутливості шкіри. Я не пам"ятаю, як довго в мене були подразнення після перших разів, бо то було вже років 10 тому, але тепер подразнення тримаються максимум 12 год. От вчора пізно вночі робила депіляцію на ногах - тепер почервоніння вже нема.

oksumoron
23.08.2012, 12:22
ак чи інакше я б робила щодня скрабчики
вже вчора робила скраб, щоб не почали вростати волоски, з того що бачу зараз, то ніби ні! але пройшло лише два тижні, можливо ще не так замітно на даному етапі!
на рахунок спеціаліста, пішла до дівчинки яку мені рекомендували, але те що нормально для шкіри одного, може мати іншу реакцію для іншого!
прищики вже пройшли, я вже писала,що десь на 4й день, в кожному прищику продивлявся волосок! майстер мені казала, що оскільки волосся дуже світле, і помало росте, тому були волоски, які не повністю виросли для депіляції!
тепер почну робити скраби, щоб не мати проблем з врослими волосками!

Charmel
23.08.2012, 13:42
Ні в якому разі НЕ Робіть скрабування чи пілінг після епіляції. Цим ви тільки загастрите ситуацію. Оскільки ваша шкіра після епіляціїї вже подразнена, не потрібно її травмувати ще більше. Так як це ваша перша епіляція, шкіра у будь якому випадку отримала стрес від механічного впливу. Плюс можливі ще деякі фактори які могли вплинути на те, що ви отримали подразнення:
- чутлива шкіра
- неправильна обробка шкіри до і після епіляції
- неправильне проведення самої процедури епіляції.

На майбутнє, робіть скраби ДО епіляції і починайте знову хоча б 2-3 дня після процедури (не раніше).
Після процедури НЕ контактуйте з водою в зоні проведення епіляції хоча б 6-12 годин.
Одразу після процедури НЕ використовуйте ні креми, ні тоніки, ні лосьйони, а лише олійку.

Ну і звичайно після 2-3 разів правильно зробленої епіляціїї шкіра звикне і не буде капризувати у вигляді подразнень. Так що не переживайте, ви вже на шляху до гарних і гладких ніжок=)

Ука
23.08.2012, 14:05
Дівчатка, порадьте, де зробити шугарінг, і скілько то орієнтовно коштує? Бо гоління що 2-3 дні вже дістало, а маю варикоз, то ж усе решту мені не підходить.
І скільки має відрости волосся після бритви? Воно в мене грубе і жорстке від природи, а після гоління... :girl_blush2:

oksumoron
24.08.2012, 17:32
На майбутнє, робіть скраби ДО епіляції і починайте знову хоча б 2-3 дня після процедури (не раніше)
дуже дякую за поради, на рахунок скрабів, то перед епіляцією я їх і не робила, можливо це і було моєю помилкою!
після процедури я покрила ноги олійкою!
але вже пройшло 2 тижні з чимось, тому я почала робити кавові скраби, щоб не вростало волосся! і покриваю старанно все олійкою!

Talya
24.08.2012, 23:22
маю питання стосовно скрабування. як часто після депіляції потрібно скрабуватися (беру мелену каву і гель для душу)? бо мені зараз ця процедура не дуже допомагає. починаю робити на наступний день після депіляції (останні кілька разів робила шугарінг) і впродовж 2-3 наступних тижнів через день. але волосся всеодно вростає і то не один-два волоски, а на досить великих ділянках. і так вже третій раз. вся засмага з ніг щезає відразу. ноги або білі, або в штанях (бо має ж відрости до наступної депіляції те волосся). і ніякої радості від літа! порадьте, будь ласка, хоч щось