КПК

Показати повну версію : Косметика. Хто- яку??..

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

odree
03.12.2010, 23:54
Ingredients: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Hydrogenated Lanolin, Petrolatum, Ozokerite, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Hydrogenated Castor Oil, Squalane, Beeswax (Cera Alba), Cetyl Esters, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate 2, Hydrogenated Polyisobutene, Aluminum Sucrose Octasulfate, Glyceryl Linoleate, Cetearyl Ethylhexanoate, Mica, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Fragrance, Glyceryl Linolenate, Isopropyl Myristate, Propylparaben, Stearyl Glycyrrhetinate, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetateсказати чесно, така кількість складників мене дуже насторожує, хоч і подобається марка авене, але щодня на губи я б того не хотіла накладати

Cornelia
07.12.2010, 17:52
Щодо складу бальзаму Avene Cold Cream і не тільки... Це нормально! Крім того, ті складники, які подаються останніми, "присутні" у дуже малих кількостях.
Наприклад, склад губної помадки-бальзаму від Нівеї (Nivea Lip Balm), яким користується більшість дівчат (і навіть хлопців:girl_smile:)
cera microcristallina, hydrogenated polydecene, cetyl palmitate, ricinus communis, butylene glycol dicaprylate/dicaprate, ethylhexyl triazone, myristyl myristate, octyldodecanol, synthetic wax, titanium dioxide, cetaryl alcohol, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, c20-40 alkyl stearate, butyl methoxydibenzoylmethane, cera carnauba, butyrospermum parkii, simmondsia chinensis, tocopheryl acetate, diethylhexyl butamido triazone, cera alba, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, trimethoxycaprylylsilane, limonene, linalool, benzyl benzoate, citral, parfum, ci 19140

AilataN
08.12.2010, 00:21
Склад у бальзамчика авене дiйсно хороший,як на пром.засiб.Хоча хто така Пола Бегун?всього-навсього всесвiтньо вiдомий косметолог.

Iskra
09.12.2010, 22:26
Чи хтось користувався косметикою GIGI, які враження?
користуюсь тоніком, дуже задоволена, бо єдиний серед тих, що пробувала і мені підійшов. решта дуже сушать шкіру. також купую в косметолога, приходжу зі своєю баночкою, вона наливає з літрових чи півлітрових, в яких вони випускаються. ціна - 80 грн за 100 мл.

bora
09.12.2010, 23:00
така кількість складників мене дуже насторожує, хоч і подобається марка авене, але щодня на губи я б того не хотіла накладати
Кількість це ще квіточки. Зашкалюють по шкідливості. Titanium Dioxide, citral,tocopheryl acetate etc. Викликає рак і приступи астми? Це засіб який має захищати мої губи? Але ж він в якості бальзаму просто потрапляє мені до рота. В малих кількостях? А навіщо воно мені навіть в малих концентраціях? Решта концентрацій буде в інших засобах - чи не так? І що - в сумі?
На противагу всіляким косметологам, робота яких полягаєв тому щоб жінки від них виходили задоволеними зовнішнім виглядом знайдеться всесвітньо відома професура-лікарі, які скажуть, що це шкідливо. І з раком приходять вже до лікарів а не свого косметолога.
Шануйте себе дівчатка. Ну не конче чимось мазати губи якщо безпечного нічого не знайшли.

slovjanka
10.12.2010, 09:47
Мені на зиму лише Авене і підходить.Ще не підводила ця марка.

bioland7
10.12.2010, 10:27
Ну не конче чимось мазати губи якщо безпечного нічого не знайшли.
А якою маркою Ви користуєтесь (вважаєте безпечною)?

Amrita
10.12.2010, 17:30
Я використовую для губ бальзам від Weleda. Ця марка позиціонує себе, як повністю натуральна косметика.

bora
10.12.2010, 18:05
якою маркою Ви користуєтесь (вважаєте безпечною)?
Такого поняття як безпечна марка, з мого досвіду - не існує. Бо кожній компанії щось вдається зробити відносно безпечним, а щось - ні.
Тому я не "маркою" користуюсь а тими засобами, які в своєму складі мають менше шкідливого.
А є речі. які не використовую. Ну наприклад - рідкі гелі для душу, бальзами для губ, всілякі покращувачі для волосся на силіконових основах і т.п. - я взагалі не використовую. Бо живу повноцінно і без них.
Серед марок, які в принципі згадались і використовуються мною - Лаш, Доктор Хаушка, і навіть оріфлейм (їх тональна виявилася найнейтральнішою), Колістар, Зе вуд. Але кожна ця марка має і свої агресивніші позиції.

ola-lyola
12.12.2010, 22:20
Я користуюсь "Бюбхен", крем від холоду і вітру, для дітей
І я його в Ярки зичу, особливо на мороз чи на лижі.
А зовсім недавно одна наша чарівна форумляночка затягла мене до магазину Lush, я мимо нього пробігала завжди, бо від того запаху мене голова боліла. Але освоївшись, і почекавши поки Мучача вибере шампунь, я привикла до ароматів і навіть прикупила там дезодорант, бо начиталась про шкідливість алюмінію в звичайних дезодорантах, хотіла спробувати якийсь безпечніший засіб. Він мені сподобався, парфум не перебиває, лише у використанні незручний - як кавалок мила.
Потім прикупила маску для волосся, твердий шампунь, маску і очищувач до лиця - кортше присіла кункретно.
Подобається, але важко привикнути до вигляду і консистенції засобів - маски ніби в бабці з банячка щось зачерпнула. Ну і з термінами проблема - купила маску, запхала в холодильник і благополучно забула, як згадала, то в неї вже термвн придатності пройшов.
А хтось щось використовува цієї фірми, як враження?

Незабудка
12.12.2010, 22:31
З Lush маю скраб для тіла у вигляді "бомбочки". Все гуд - і запах не такий сильний, і шкіра після нього - як у малятка. Але та "бомбочка" розлазиться під струменем води. Тож мушу пристосовуватись.
Я собі уявляла, що можна тим кавалком прямо скрабитись...

kvVItKA
12.12.2010, 22:52
дезодорант-не сподобався категорично, з своїм призначенням не справлявся, спосіб нанесення і запах мені не підійшли.викинула
цукор (якийсь антицилюлітний)-файно пахнув, але мені не знадобився:girl_dance:, віддала мамі, але забула попередити, що під водою ним масажуватись ніззя-розлізся-викинули
Мамі купили подарунковий набір -там мила різні,бомбочки і т.п., пахнуть файно, каже, що особливо подобається засіб після душу з підтягуючим ефектом.
я мимо нього пробігала завжди, бо від того запаху мене голова боліла
то точно...

Barbie
13.12.2010, 00:50
я мимо нього пробігала завжди, бо від того запаху мене голова боліла
Була в пасажі на днях,а там біля ескалатору стоїть возик з майстерні шоколаду.І так воно виглядає апетитно,але чути стійкий запах від лаш:girl_haha:

preciosa
13.12.2010, 04:45
Хочу поділитись враженнями про використані продукти Лаш.
Дещо підійшло мені, дещо - ні, але майже завжди стараюсь брати пробнички.
Очищувач для лиця Аквамарина і легенькі скрабики Еліксир природи і Ангели - класні, не подразнюють, не дуже сушать.мою комбіновану шкіру.
Мило Допомога природи без захвату, але також підійшло, трошки важко ним користуватись, але хороше.
Маска Богиня волосся - сподобалась, але мала лиш пробник, волосся було блискуче, шкіра голови гарно це впитала.
Тонік Чайне дерево - супер для жирної шкіри, особливо в теплу погоду, так як трошки може сушити, та після нього нема неприємної плівки.
Нещодавно спробувала кондиціонер Джунглі - волосся так пахло, навіть коли мила після нього голову відчула легкий запах. По достоїнству ще не оцінила, так як користуюсь не довго.
Зволож. крем для комбінованої шкіри Фармацевт теж порадував, так як гарно впитується, не залишає плівки і не забиває пори, а це дуже головне, має приємний запах.
Мегемятну маску мала у пробнику, вистачило на 2 рази, це був мій перший продукт Лаш, враження такі, ніби з мятною жвачкою на обличчі.
Хочу купити ще тверді духи Lust - дуже гарний запах жасмину. А хтось користувався їхніми маслами дл тіла або плитками для масажу - такі звабливі запахи...?

Bonita
13.12.2010, 10:05
Я використовую для губ бальзам від Weleda.
Ну не конче чимось мазати губи якщо безпечного нічого не знайшли.
Якщо бальзамчиками користуватися не хочете, а губи обвітрені то можна наніч наносити мед, хоча бажано ще перед тим зробити легкий пілінг (я роблю масаж зубною щіткою). Його можна, або добре втерти, або нанести і він сам впитається. І губки солоденькі і проблем немає.

bora
13.12.2010, 10:06
враженнями про використані продукти Лаш
З останнього. Користуюсь їх кремом для обличчя. Попередньо брала пробники й підібрала те, що більше пасує (порівняти було з чим).
Маски зі шматочками водорослів теж непогані, хоча це трохи екзотика мазюкати собі якимись рештками водорослей обличчя))
Крем для рук - не подобається - дуже вже масний і склад не дуже вже й виграшний в порівнянні з рештою мас-маркету.

Princess
13.12.2010, 10:16
наразі враження 50/50
шампуні обидва, які пробувала Океан і Нептун - дуже сподобались. дуже гарно вичищають, те, що мені треба.
мило попалось по якійсь акції - то не дуже. Сніг, якщо я не помиляюсь. запах дуже приємний, але милиться тільки на мочалку, руки ним не помиєш.
бальзам для губ Снігова фея спершу виглядав нічо так, але за тиждень став м'ягшим і колір сильніший відповідно. шкодую вже, що не взяла безколірного (здалось, що цей дає ну зовсім легенький відтінок)

ola-lyola
13.12.2010, 10:26
Маски зі шматочками водорослів теж непогані
Я також її купила і збираю потім ті водорослі по всьому писку. Таке враження ніби салат з морської капусти (з глиною) на лиці.

Очищувач для лиця Аквамарина і легенькі скрабики Еліксир природи і Ангели І мені Ангел сподобався, тільки консистенція...
А які там пробники - це маленькі засоби у прозорих пачечках?

Annette
13.12.2010, 10:43
Залишу і я свій відгук о продукції Lush.
Почну із засобів для обличчя.
Тонік Жива Вода - купляла один раз, нічого особливого. Для мене кращого тоніку (ціна+якість), ніж проста кримська Трояндова вода, немає.

Очищувач для лиця Аквамарина і легенькі скрабики Еліксир природи і Ангели - класні, не подразнюють, не дуже сушать
Повністю згідна з kvitunya, особливо мені сподобався Ангел. Купляла пару раз.
З очищуючих засобів куплялал Ультрабленд і молочко для зняття макіяжу "9 to 5".
Ультрабленд, звичайно, "на любителя". Має жирну структуру, пахне медом, але дійсно добре знімає вечірній макіяж. Для викоритання кожного дня для мене заважкий, залишає жирну плівку на шкірі, кремом можна вже і не користуватися. Молочко набагато приємніше і легше в цьому плані.
Дууууже сподобалась мені свіжа маска Морскі Водорослі. Використовуємо на пару з чоловіком ;))) Єдиний мінус це те, що термін використання невеликий, але це і позитивна сторона, так як в складі маска немає концервантів. Планую спробувати інші маски. Треба тільки вчасно купити, щоб ще мати вдосталь часу до закінчення терміну використання.
Полюбила я також і креми для тіла від Lush. Ціна кусюча, але час від часу можна себе побалувати. Dream Cream для тіла і Helping Hands для рук - мої улюбленці.

Маска Богиня волосся - сподобалась, але мала лиш пробник, волосся було блискуче, шкіра голови гарно це впитала
Згідна! Купила вже другу баночку. В комплекті з шампунем Золотоволоска - найкращий ефект для мого білявого волосся. Пробувала ще деякі з шампуней і кондиціонерів, але то вже в "Коси, мої коси..."
Маю ще бальзам для губ Honey Trap. Найкращий бальзам для губ з тих, що в мене колись були. Має дуже приємний аромат меду і гарно помякшує губи. В сьогоднішніх погодних умовах просто знахідка як для мене, так і для чоловіка.

А хтось користувався їхніми маслами дл тіла або плитками для масажу - такі звабливі запахи...?
Подарували мені якось масло Дримтайм...ну що можу сказати....приємне у використанні, смачно пахне, гарний скраб для тіла. Потрібно нанести на все тіло, а потім змити. Але для моєї сухої шкіри все одно після контакту з водою без крему для тіла не обійтись, навіть після масла для ванни...Отже, я купляю скраб і крем для тіла окремо.

А серед мил моїм най-найулюбленцем стало Ріо!!! Життєрадісний аромат і ефект скрабу. Супер!!!
Пробувала ще ванільне мило (взагалі не сподобалось, навіть як мило для рук), фісташкове (оце милко вже покраще: і шкіру помякшує і гарно пахне, але оці великі шматки фісташок ні до чого! Шкода тільки коли цілі фісташки змиваються в каналізацію...)
Ладно, буду закінчувати свій допис. Сподіваюсь комусь стане у нагоді:girl_bye:

Adelaida
14.12.2010, 18:34
З бальзамів для губ колись користувалась Веледою (хоча воно не 100% натуральне, хоч так пишуть), а тепер обрала звичайний від Rossman, купляю в ДЦ. Ціна - трохи більше 10грн., склад - дуже хороший, стоїть знак oekotest (дуже добре, здається). Це про бальзам з ромашкою (біла упаковка), ось такий:
http://s60.radikal.ru/i170/1012/e4/8dee96af6f79.jpg

LoveIzabella
14.12.2010, 18:59
Нещодавно почала користуватися L’AMBRE - знаєте, дуже сподобалася мені серія для проблемної шкіри "ТТО" -купила зразу всю серію - не жалію! Проблем з прищиками стало менше;). Маю цієї ж фірми блиск для губ - довго залишається на губах, з приємним присмаком, класно з олівцем для губ виглядає!
Ще подружка подарувала тіні - мені подобаються ніжні відтінки, перламутрові, з блиском!:girl_dance: Найближчою покупкою мабуть буде їхня ж туш - чекаю лиш поки стара "Ів-роше" закінчиться;)
Користуюся крамом для рук - поки що нічого кращого для своїх вічносухих рук не придумала!
Із догляду за тілом - надаю перевагу "Ів-Роше" - надзвичайно якісні і натуральні гелі, скраби, молочко, креми. А парфумовані гелі настількі стійкі, що "нічнушка" пахне ще довго...;)

preciosa
17.12.2010, 22:02
Дівчатка хочу написати про недавні покупки Ів Роше і позитивні враження. Отже, купила я собі шампунь від перхоті з нової травяної серії. Шампуньчик класний, не сушить, гарно промиває і змивається добре. Та ще дали мені в подарунок маленький гель для душу Апельсиновий мед. Дуже правдивий запах, шкіру не сушить, дає гарну піну.

LoveIzabella
27.12.2010, 20:54
Ів Роше і позитивні враження
А ще там дуже хороший гель для душу "Hammamellis" і крам для тіла з ромашкою:girl_tender:
От знову прийшов конвертик з новинками - не втрималася знов назамовляла і гель, і шампунь (також з нової серії на травах),і молочко з ромашкою, і кремчик для мами з яблучними кісточками.
За то в подарунок отримаю набір шапку+шарф і вибрала також чоловічу туалетну водичку COMME UNE EVIDENCE HOMME!

kati
27.12.2010, 21:16
L’AMBRE
о, колись мені мама тягала то лямбре- бо "повадилась" до них консультант на роботу приходити , а мама моя любить вестись на всякі заманухи.... То була найгірша косметика яку я пробувала- ну водички ще скажем так нічого, деякі нвіть тримались))) а от такі речі як блиск, туш, олівці- то просто кошмар.Єдине кремчик для рук- файний був, особливо на зимовий період.

garbuzyk
27.12.2010, 21:37
То була найгірша косметика яку я пробувала- ну водички ще скажем так нічого, деякі нвіть тримались))) а от такі речі як блиск, туш, олівці- то просто кошмар.
А можна детальніше - що пробували, коли і чому не сподобалося? Можна сюди (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=64337).

fiesta
27.12.2010, 21:53
в мене зимою шкіра лиця стала така нежива, тускла,... В аптеці купила собі крем Ліерак Мезоліфт. він має живити, тонізувати шкіру, повернути "сяючий вигляд", пружність, наситити вітамінами,... Користуюсь 1 тиждень: крем приємний, негустий, тільки запах доволі специфічний. Личко гарне після нього, але якісь прищі з"явились. Сподіваюсь, що то так співпало...

kati
28.12.2010, 09:37
можна детальніше - що пробували, коли і чому не сподобалося?

так написала ж

а от такі речі як блиск, туш, олівці- то просто кошмар

Детально? Блиск- розмазня липка, туш-не виконувала своїх функцій , олівці ( для губ) розтекались.

Ізабелла,дякую за - в кармі))))) розумію що ви торгуєте лямбре, але в мене своя думка на рахунок цієї "фірми"

mayscream
28.12.2010, 10:17
О,L’AMBRE. Повадились до нас колись також дівчинка-консультант в офіс носити, мала таки дар переконування,бо дівки взяли пудру,туш і якусь водичку. Памятаю,що після пудри довго дівчинка по дерматолагам бігала, туш - ну чисто як гуашка була. Мені колись в молодості,також кавалєр подарував хуго бос,їх розливу.Ну чисто,туалетна водичка з суто верхньою нотою копійованого парфуму.
А з класних новинок,нещодавно протестованим,хочу відмітити клініковський крем Супердіфенс - хороша структура, зволожую/поживлює і захищає. Задоволена на всі 100%.

odree
28.12.2010, 10:20
L’AMBREя так розумію мене Бог милував, бо я вперше таку марку чую :)

LoveIzabella
28.12.2010, 12:25
я так розумію мене Бог милував
Та чого Ви? "На вкус и цвет...", як кажеться;););)
Кожному своє! Для когось позитив, для когось ні...На то і тема називається "Косметика.Хто-Яку?"
На рахунок парфюмерії - нічого особистого, але мені там більшість подобається і не можу сказати, що то уалетна водичка з суто верхньою нотою копійованого парфуму
:girl_curtsey: :girl_curtsey:

Esma
28.12.2010, 13:31
L’AMBRE
О,а я колись була консультантом продукції тої фірми. То ще було в школі..чи перший курс,якось так.
Декоративка - нікому навіть не пропонувала,бо було не варте уваги.
Хоч вони і рекламують, що їхні олівчики для очей/губ робляться на тому ж заводі що і Діор...тут можете посміятися :)))
Загалом все таке собі,але одна моя подруга дуже полюбила цю косметику..навіть брала в мене картку і сама ходила до них в офіс замовляла косметику. Тому то все індивідуально.
От креми в них кращі за декоративну, принаймі колись були. Пам'ятаю що брала мамі якийсь то їй дуже підходив і гарне в неї лице було. Для рук - найкраща їхня позиція, сусідка яка має проблеми з шкірою рук постійно бігала до мене по нього. Напевно там був якийсь елемент який їй підходив...
Парфуми - звісно не оригінал. Але в універі на першому курсі багато хто їх в мене купував...бо на дорогі парфуми грошей в дівчат не було. А якість краща за ейвон + запахи всетаки "хфранцузькі" :)

П.С То було ще тоді коли ні тональних в них небуло, ні пудр,ні тушей.. А як у них зараз - не знаю,не користуюся..картку і набір з пробниками парфумів віддала сестрі.

Lapus'ka
28.12.2010, 14:32
На рахунок парфюмерії - нічого особистого, але мені там більшість подобається
мені теж їхня парфумерія подобається, стійкість досить хороша, правда хотілось би більше різноманіття. І вони тримаються довше ніж деякі парфуми з Брокарду, наприклад Еклат від Ланвін на моїй шкірі тримається менше. На рахунок косметики, дещо пробувала, і знайшла для себе кращі продукти в інших фірмах, але нічого поганого про ту косметику сказати не можу, як і нічого хорошого, принаймі алергії в мене на неї не було, що дуже часто буває.

kvVItKA
28.12.2010, 14:34
О,а я колись була консультантом продукції тої фірми. То ще було в школі..чи перший курс,якось так.
ех, молодість ггг
картку і набір з пробниками парфумів віддала сестрі
моє досі десь валяється, навіть не знаю де
пам"ятаю продала кілька "хфранцузьких" парфумів "відбила" вкладенні гроші і забила на то. Faberlic краще йшов :girl_crazy:

garbuzyk
29.12.2010, 01:12
Дуже великий допис стосовно L'ambre:
о, колись мені мама тягала то лямбре- бо "повадилась" до них консультант на роботу приходити , а мама моя любить вестись на всякі заманухи.... То була найгірша косметика яку я пробувала- ну водички ще скажем так нічого, деякі нвіть тримались))) а от такі речі як блиск, туш, олівці- то просто кошмар.Єдине кремчик для рук- файний був, особливо на зимовий період.
То вашій мамі сподобалася продукція? Я так розумію, що вона не за один раз набрала к-ка парфумів чи парфумованих вод, крем для рук, блиск, олівці, туш (210.50+34.50+59.50+24+54=)382.50грн. за теперішнім каталогом. За один раз за невідомо що хіба не віддасиш, правда? А якщо не сподобалося, то чому добирали ще?
Ізабелла,дякую за - в кармі))))) розумію що ви торгуєте лямбре, але в мене своя думка на рахунок цієї "фірми"
Попри ваше розуміння, з травня і до цього часу LoveIzabella замовляла косметику в мене;)
Слово «фірма» можете в лапки не брати – ця фірма зареєстрована вже 10 років. Ніхто нікуди не тікає і нікого не «розводить на заманухи». Маєте можливість спробувати креми, помади з тестерів, олівці та інші засоби з особистої косметички консультанта, всю продукцію – в офісі. Кота в мішку не продаєм. Щодо тих консультантів, які не допомагають підібрати засіб, а лише носять каталог – сумно, не в тому перевага прямого продажу.
О,а я колись була консультантом продукції тої фірми.
Ну ви ним і зараз є – реєстрація в компанії одноразова і не потребує виконання щомісячного/щорічного мінімуму закупки. Знайдете або відновите картку – і знов можете брати продукцію зі знижкою.
Декоративка - нікому навіть не пропонувала, бо було не варте уваги.
На початках дійсно була слабенька декоративна косметика. Регулярно повторювалася історія зі зміною постачальника: перша партія якісна, а далі – з поверненням (хоча я думаю, що багато з продажу і не відкликали). Знаю, що брали англійську, потім німецьку, зараз – французьку. На тому і зупинилися. Постійно оновлюється асортимент/кольори. Неходовий товар знімається з в-ва. Напр., у найновішому каталозі не знайшла ментолового бальзаму для губ, і розпродується бальзам для рук (не плутати з кремом). З цікавих новинок – тональна основа, що пристосовується під відтінок шкіри.
а от такі речі як блиск, туш, олівці- то просто кошмар.Єдине кремчик для рук- файний був, особливо на зимовий період.
Блиски маю ще 2 кольори з попередньої колекції (синя упаковка, а зараз золота). Гарно зволожують, приємно носити, ну і кольори мені подобалися – напівпрозорі, легкі. Проблем з липненням/текучістю/подразненням/сухістю не виникало. А за нову колекцію відгуки ще кращі – хай Ізабелла про свою тітку розкаже, якщо не важко.
Туші бували недобрі партії. З тих, що зараз є рекомендую брати лише моделюючу (якраз маю таку), водостійка теперішня просто водостійка – треба по два рази кожне око малювати, щоб надати об’єму. Тому її пустили в наборі з моделюючою з доплатою 9грн.
Олівці завжди були хороші, а з теперішнім постачальником якість відмінна. Тут теж дівчата писали.
Хоч вони і рекламують, що їхні олівчики для очей/губ робляться на тому ж заводі що і Діор...тут можете посміятися ))
Спеціально перепитала спонсора. Каже, що якийсь час брали. Кому принципово – ну хіба сертифікати старі підняти чи що?.. Для мене особисто то не авторитет і не показник. Що не вказано на офіційному сайті компанії – або не беру до уваги, або шукаю і перевіряю.
От креми в них кращі за декоративну, принаймі колись були. Пам'ятаю що брала мамі якийсь то їй дуже підходив і гарне в неї лице було. Для рук - найкраща їхня позиція, сусідка яка має проблеми з шкірою рук постійно бігала до мене по нього. Напевно там був якийсь елемент який їй підходив...
Крем для рук всім подобається. Навіть дизайн жодного разу не мінявся.
Засоби догляду за шкірою дійсно дуже хороші. Моя мама користується перлинною серією + серум і Q10 при потребі – десь раз на півроку. В мене молочко з оливкової серії, а тонік – з TTO. Тонік правда більше використовується як засіб після гоління (вже 3 роки незмінно в чоловіка, відколи Миколай приніс. Кремів не визнає – довше втягуються, та й тоді ще не було крему для гоління серед продукції. А ще гігієнічну помаду має з минулого року з попередньої колекції – на зиму те, що треба).
Парфуми - звісно не оригінал. Але в універі на першому курсі багато хто їх в мене купував...бо на дорогі парфуми грошей в дівчат не було. А якість краща за ейвон + запахи всетаки "хфранцузькі"
Оригінал чого? Парфуми випускаються з назвами типу «L’ambre N15» і т.д. Відносно недавно з’явилися іменні аромати – Passion d’Ambre, Amaltea, Arche i Puissance d’Ambre. Так що насамперед це оригінальна колекція французьких ароматів від L’ambre. Ну люблять наші люди, щоб не просто насолоджуватися своїм вибором, треба ж іще щоб «багато звучало» - навіть на базарі на вагу вже не рогалики з повидлом, а круасани… По суті… так на презентаціях кажуть, хоча на офіційному сайті не вказано. Штурхаю свого спонсора, щоб штурхнув ще вище, щоб показали мені таки договір з виробником парфумів. Мені було не принципово поки брала для себе, але раз вирішила продавати людям – треба знати.
Якістю парфумерії дуже задоволена. Користувалася номерами 35 (відпродала знайомій, бо не моє було, постійно здавалося, що того запаху забагато, особливо літом – це попри те, що мала парфумовану воду, а не парфуми), потім кілька років чергувалися №1 і №5, а три роки тому я з них виросла, довго вибирала і зупинилася на парфумах №31 (на жаль, вже поміняли). Ще маю №14- виграла в лотерею, користуюся рідко, але для асортименту тримаю. Ну і в мами при нагоді користаю з №30 частенько, а з Passion d’Ambre – під настрій.
Для mayscream мушу прокоментувати попівречення…
Повадились до нас колись також дівчинка-консультант в офіс носити, мала таки дар переконування
А крім дару переконування тестерів продукції дівчинка з собою не мала?
,бо дівки взяли пудру,туш і якусь водичку. Памятаю,що після пудри довго дівчинка по дерматолагам бігала,
Не розумію… дівчинка спробувала, їй не підійшло, але вона продовжувала мастити і втирати ту пудру глибоко в шкіру, їй ставало гірше, а вона таки докористала ту пудру (а, може, і не одну, а зразу три купила), а тоді бігом по лікарях – треба ж постійно займатися собою, як не лічити, то калічити… Ну не вірю…
Пудри теж завжди хорошої якості були. Упаковки на початках дуже відставали.
, туш - ну чисто як гуашка була. Вже писала за туші.
Мені колись в молодості,також кавалєр подарував хуго бос,їх розливу. Ламбре хуго боса не розливає. Див. вище.
Ну чисто,туалетна водичка з суто верхньою нотою копійованого парфуму.
Докупляли оригінального Боса і перевіряли на шкірі по черзі?
ех, молодість ггг
пам"ятаю продала кілька "хфранцузьких" парфумів "відбила" вкладенні гроші і забила на то. Faberlic краще йшов
«Коси і забивай» - не мій девіз;)
мені теж їхня парфумерія подобається, стійкість досить хороша, правда хотілось би більше різноманіття. І вони тримаються довше ніж деякі парфуми з Брокарду, наприклад Еклат від Ланвін на моїй шкірі тримається менше.
З робочих матеріалів: «для парфумів час істинного звучання 7-8годин. Найдовше тягнеться шлейфові відтінки, але вони не завжди зберігають головний образ, закладений в даному ароматі.»
Lanvin Eclat належить до квіткової групи, тому він і не повинен довго триматися.
я так розумію мене Бог милував, бо я вперше таку марку чую
«Прийди і подивись» - давайте зустрінемося, спробуєте продукцію, а тоді напишете своє враження.
Дівчата, які к-ка років не користувалися продукцією L’ambre – спробуйте, будете приємно вражені.

До речі, з не-лямбре користуюся гігієнічною помадою Nivea – завжди під рукою, коли нема змоги подивитися в дзеркало, щоб скористатися блиском. Або коли не пасує малюватися – скажімо, до церкви. Функції захисту і зволоження виконує. А ще легесенький рожевий відтінок додає. Задоволена.
Шапмуні-мила купую в ДЦ. Часто міняю. З того, що маю зараз дуже подобається бальзам-ополіскувач Syoss. Колись брала фаберліківські шампуні з киснем – хороші. А ще стараюсь гель для інтимної гігієни знайти від ороні.

Vittoriya
29.12.2010, 10:23
Lanvin Eclat належить до квіткової групи, тому він і не повинен довго триматися
Тому що Lanvin має бути Lanvin ,а не Lambre .;)
Від себе хоу додати,що їхні консультанти прямо як Свідки Єгоаи,тільки бачать жертву і не важно,чи тій людині то цікаво...Я раз прийшла на зупинку своєї 13ки,переді мною стоїть пані,дивиться щось на мене і починає розмову,спочатку взагалі щось ліве,питала щось.А потім почала розповідати про свою чудову фірму.І хоч я як почула назву одразу подякувала,бо не хочу мати справ з тою канторою,пле все ж вона мені своє дорозказала.Певно з ними треба так само нагло,як і вони з нами....
А цю фірму не признаю,бо моя коліжанка колись тим бавилась-парфуми на розлив...Шанель,Давідофф :cool: Смішно.Краще б свої вже придумали,аніж підробляти,при чому з претензіями що то "оригінал"

Esma
29.12.2010, 11:41
Оригінал чого?
Відповідь,яку я підтримую на 100%:
Тому що Lanvin має бути Lanvin ,а не Lambre .

Писала враження 6-річної давності, тоді там з парфумів були лише підробки...їхніх не було.

«Коси і забивай» - не мій девіз

А Ви прийшли в цю компанію не для того щоб заробляти гроші?Для чого тоді?
Коли не віриш в продукцію тоді є бажання відробити стартовий пакет...і завершити "кар'єру" :) В мене так само було як і в Квіттки, показала каталог сусідці, вона замовила багато і я заробленим компенсувала стартовий (враховуючи що консультант в лямбре має великий %),а решта то знайомі самі просили подивитись..ніколи не нав'язувала, бо сама тим не користувалась.

Каже, що якийсь час брали. Кому принципово – ну хіба сертифікати старі підняти чи що?..
Підніміть! Якщо на заводі "Голландської ліцензії" - то може бути. Пробувала раз в подруги олівець від Лямбре ( в неї мама консультант) і маю Діор - то два різні олівці..і ви розумієте виграє явно не Лямбре.
На початках дійсно була слабенька декоративна косметика. Регулярно повторювалася історія зі зміною постачальника: перша партія якісна, а далі – з поверненням (хоча я думаю, що багато з продажу і не відкликали).
От я думаю, що вибирали мій заводами "китайського типу" які навчені робити підробки.. І справді, якщо вони вміло клепають "липові" олівчики від діор то яка їм різниця замість написати "діор" чи "лямбре". А якщо то фірма з власними розробками то вони мали б мати своє власне виробництво, центр досліджень і тд...
Більше дискутувати не буду, бо давно зробила свої висновки.

garbuzyk
29.12.2010, 13:43
Знову відповіді на відповіді про L’ambre
Всіх не цитую, щоб не розтягувати повідомлення. Відповідаю в тексті:
Що ви вчепилися в тих Діорів і Ланвінів? Факт, що одні групи ароматів мають яскравіше виражені початкові ноти, а інші – чудовий шлейф, залишається фактом. Гугл знає багато інформації про парфуми. Давайте абстрагуємося від модних брендів і будемо говорити про результат застосування, а не про назву продукту.
Проблеми з нетактовними консультантами мають всі фірми і магазини. На Брокард теж скаржаться, та й тема окремо є про усмішку продавця. Але від людини якість продукції хіба не міняється, правда? А от підібрати клієнту те, що йому сподобається і підійде – якраз і є завданням консультанта. Тому і кажу, що прикро, коли людина має лише одну мету – відбити зароблені гроші.
Vittoriya, якраз свої вже два роки як придумали – вже писала. Та й виглядає, що Lapus'ka просто порівняла продукцію, куплену там і там, без конкретизації ароматів.
Сертифікати замовила. Провадити якісь дискусії щодо заводів-виробників теж не бачу сенсу, бо не в тому суть. Багато фірм подає настільки детальну інформацію про продукцію? Всі, хто продає косметику на Посиденьках виклав список заводів-виробників?
А Ви прийшли в цю компанію не для того щоб заробляти гроші?Для чого тоді?
Коли не віриш в продукцію тоді є бажання відробити стартовий пакет...і завершити "кар'єру" ...
..ніколи не нав'язувала, бо сама тим не користувалась.
Так, моя мама прийшла в компанію в 2000 році в пошуках роботи, і так як ви кажете – показували лише знайомим, нікому не нав’язувалася. Але ми завжди користувалися продукцією: крем для рук, олія чайного дерева і парфуми – це те, що «з хати не виходило». Потім потрохи перейшли на декоративну косметику, мама активно користується засобами для догляду. На презентаціях буваю рідко, люблю, коли люди подають структуровану інформацію, а не розтікаються в компліментах компанії (сподобалися лекції Наді Лихач і Марійки Давид, ну а від мами отримаю відфільтровану інформацію у вигляді конспектів з короткими коментарями).
Продукцією користуюся і знаю, друзям/знайомим подобається теж, бо замовляють повторно собі і на подарунки. А до відкриття комерційної гілки на Посиденьках підштовхнуло якраз масове відкриття інших комерційних тем, зокрема з косметикою. А ще в декреті інтернет дуже домопагає не знудитися від хатніх клопотів.

Vittoriya
29.12.2010, 14:04
. Але від людини якість продукції хіба не міняється, правд
міняється,на хорошу косметику нема потреби так агітувати,люди її все-одно будуть купувати.

---------- Додано в 14:59 ---------- Попередній допис був написаний в 14:58 ----------

Vittoriya, якраз свої вже два роки як придумали
4 аромати....дуже багато.. Я нічого не маю проти Лямбре,може й комусь подобається нею користувати.Я не буду ніколи.І я вважаю,що парфуми мають бути оригінальні.Я ніколи не повірю,що підробки можуть точно повторити аромат і всі нотки,що розкриваються в оригіналі. Багато фірм мають парфуми.Ів Роше теж має свої,хоч мені вони і не подобаються,але то їхні,зі своїми назвами.

---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 14:59 ----------

що Lapus'ka просто порівняла продукцію, куплену там і там, без конкретизації ароматів
то є біда Брокарду,бо і там я думаю,що підробки.Не повірю ніколи,що комусь сподобається підробка більше.ніж оригінал.Це ж смішно.

kati
29.12.2010, 15:29
То вашій мамі сподобалася продукція?
незнаю, я в мами не цікавилась чи їй самій подобається, вона мені любила щось викупити, ну щоб приємно зробити, я їй акуратно поя прависнила, що не варто витрачати гроші на неякісну косметику і мама припинила

Гарбузик, ви консультант- чудово! але не перетворюйте цю тему в обговорення лише косметики лябре.

odree
29.12.2010, 15:37
«Прийди і подивись» - давайте зустрінемося, спробуєте продукцію, а тоді напишете своє враженняДуже вдячна, але.....я сама можу проконсультувати Вас в питаннях косметики, і не одної лінії, а багатьох марок класу люкс, професійної косметики і аптечної. Наразі дана марка мене зовсім не цікавить

LoveIzabella
29.12.2010, 17:51
мдя...запозорили Лямбре...А я лиш одним речення обмовилася...
Бачу, що тут більшість може собі дозволити косметику класу Люкс і елітні парфуми...
Та...якщо Є люди, що все таки обирають вище обговорювану косметику, то не варто висміювати цей вибір (наперед пробачте, якщо мені це здалося;)) - я особисто, наприклад,обираю і по можливості кишені, не тільки за престиж;)А якщо ця косметика ще і якісна - то я думаю це найоптимальніше поєднання;)

garbuzyk
29.12.2010, 17:58
kati, я вам у першому ж дописі (№2525) пропонувала перенести обговорення в комерційну гілку.
А про свою косметику я раніше і не писала, бо була впевнена, що підуть закиди «ви так пишете, бо ви консультант». Ну але після фрази То була найгірша косметика яку я пробувала не відповісти було б для мене те саме, що сказати: «Продаю найгіршу косметику! Розумію це, але сподіваюся-таки всучити побільше тим, хто не шарить!» Тому і пишу свою думку тут. Якщо модератор вважає за потрібне – хай переносить.
Viktoriya, я за продукцію не агітую, а висловлюю свою думку. А що маю з цього зиск, то оплатила рекламу згідно правил форуму.

preciosa
29.12.2010, 18:28
Сьогодні закінчився у мене міцелярний розчин Біодерма Себіум і вирішила піти у аптеку, щоб купити якийсь тонік, але не з Біодерми, бо вже 3 рази її купляла. Отже порекомендували мені міцелярний розчин La Roche-Posay для чутливої шкіри, хоча у мене жирна, але зараз від морозу лущиться. Щойно очистила ним обличчя від макіяжу і відчуття мені дуже сподобались, навіть більше ніж від Біодерми, яка мені трохи сушила шкіру. Очищає дуже добреі шкіра опісля не пересушена, а мягка на дотик, без блиску і липкості:girl_spruce_up:. Запаху також не має, без парабенів і віддушок. Тож тепер це мій новий фаворит у догляді за шкірою, яка у мене дуже капризна.
В подарунок :girl_tender:мені дали набір з трьох міні продуктів: термальна вода 50 мл, помякшуючий гель для вмивання Toleriane для нормальної і комбінованої шкіри 15 мл, поживний захисний крем-догляд для нормальної і комбінованої шкіри Toleriane 5 ml. Ці продукти також без запахів і парабенів.

Tempernice
29.12.2010, 21:01
порекомендували мені міцелярний розчин La Roche-Posay для чутливої шкіри
Давно користуюся міцеляркою Ля Рош Позе, це для мене і найкраща змивка для очей, що не залишає неприємної жирності на шкірі повік , і ідеальна річ для подорожей, коли немає доступу до води, а хочеться змити зі всього обличчя косметику. Та й зимою пересушена, переморожена шкіра іноді не найкращим чином реагує на вмивання водою з засобом для вмивання, тому міцелярка мій мастхев давно і думаю назавжди:)

В подарунок мені дали набір з трьох міні продуктів
Поділіться (можна в пп) в якій аптеці зараз дають такі подарунки? ;)

Олюська
11.01.2011, 20:37
Порадьте якусь файну очищувальну маску для лиця. Хотіла Артістрі, але так ніби трохи задорого

atma
11.01.2011, 21:11
я користуюсь грязьовою маскою Сакського озера. Я ще поставляю цю косметику в магазини Львова та рекламую на форумі. відписую не заради користі чи реклами, у Вас проблема ви звернулись, я впевнена що це допоможе. Тільки так це розцінюйте.
доречі зараз проводиться конкурс на уважність. можна виграти безкоштовно.

Cornelia
17.01.2011, 14:13
Дівчата, рекомендую усім заглянути на http://www.beautypedia.com/AdvancedSearch.aspx. Це величезна скарбниця рецензій косметичної продукції практично усіх відомих брендів. Сайт на місяць зробили безкоштовним і зайти можна навіть без реєстрації.
Рецензія подається із ціною продукту, описом виробника, незалежною рецензією, і, що важливо, повним складом.
Наприклад
Moisture Replenishing Lip Balm
by Clarins

Sub-Brand:
Category: Lip Balm Without Sunscreen
Price: $24.00/.5 fl. oz.

Claims:
This rich, replenishing balm provides all the hydration and protection required for soft, supple, more youthful-looking lips every day. Enhances lipstick wear and luminosity.

Review:
Moisture Replenishing Lip Balm is a mineral oil–based lip balm that contains an effective blend of emollient thickeners and helpful plant extracts. It’s a pricey way to care for dry, chapped lips, but will do the job if you decide to splurge. The amount of peptide is so small as to be inconsequential.

Ingredients:
Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Diisostearyl Malate, Hydrogenated Styrene/Isoprene Copolymer, Ozokerite, Hydrogenated Polyisobutene, Dipentaerythrityl Tetrahydroxystearate/Isostearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Polyethylene, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Unsaponifiables, Nylon-12, Ethylhexyl Palmitate, Irvingia Gabonensis Kernel Butter, Silica Dimethylsilylate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Fragrance, Glyceryl Oleate, Oryzanol, Tribehenin, Tocopheryl Acetate, Sorbitan Isostearate, Retinyl Palmitate, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Cetyl Dimethicone Copolyol, Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Citric Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate, Palmitoyl Oligopeptide, Butylparaben, Bht, Iron Oxides

Product Tested on Animals? No
P. S. Якщо у вікно пошуку ввести назву бренду висвітлиться список найкращих, кращих, середніх і найгірших продуктів.

Mazerati
21.01.2011, 10:37
Поділіться (можна в пп) в якій аптеці зараз дають такі подарунки?
і мені :)
мабуть теж ту міцелярку куплю, бо давно придивляюсь.
Ще таке питання: хто користувався чи користується кремом під очка Авен? чи варто купляти?
я не користуюсь ще такими кремами, але думаю треба починати, от і перше, що спало на думку - це Авен. Може хтось порадить ще який-небудь інший крем під очі?

Virginia
21.01.2011, 11:14
Може хтось порадить ще який-небудь інший крем під очі?

Якщо є можливіcть, то можна купити Clinique All about eyes ( рожеву баночку), дуже класний кремчик, якраз для початківців:)

Mazerati
21.01.2011, 11:23
Якщо є можливіcть, то можна купити Clinique All about eyes ( рожеву баночку),
мені би щось до 200 грн, а то коханий буде в шоці, що така маленька баночка під 400 грн коштує...

Virginia
21.01.2011, 11:31
мені би щось до 200 грн

А може Біотерм (вони здається дешевші).
Для мене Авен і Ля Рош Позе якісь зовсім одинакові і дуже агресивні (для жирної шкіри).
А я зараз, завдяки одній чудовій форумлянці, яку я напевно знов потурбую:) , користуюсь косметикою Др.Хаушка. Такого кайфу моя шкіра вже давно (а може і ніколи) не відчувала. Олійка замість крему - це фантастика!!! При тому, що в мене жирна шкіра, ніякого блиску немає, пори не забиті, прищики зникають, зовсім немає відчуття стягнутості після вмивання (хоча раніше завжди таке було, а через 15 вже все лице жирне). Ото рекламу зробила:) Але я реально дуже задоволена!

Mazerati
21.01.2011, 11:52
Олійка замість крему - це фантастика!!!
:shok::shok::shok:нічого собі, вперше таке чую...а там написано на упаковці, що вона для жирної шкіри? який склад, цікаво?
мені на разі Авен підходить, особливо по ціні :girl_blush2:
а для додаткового догляду використовую Дуак (час від часу) і трояндову воду замість тоніка.

Virginia
21.01.2011, 11:57
нічого собі, вперше таке чую...а там написано на упаковці, що вона для жирної шкіри? який склад, цікаво?
Якраз для жирної і підходить ( я брала цілий набір для жирної шкіри, і олійка, як один з етапів догляду). Прочитала, що жирну шкіру не можна пересушувати, особливо різними спиртами, бо тоді вона ще більше жирніє (тобто відновлює захисний шар). Доречі, цією олійкою можна і під очима використовувати і навіть на губи.
Normalizing Day Oil

For oily, blemished and mature skin

Plant extracts blend with plant oils to balance excessive oiliness, diminish the appearance of pores and visibly reduce blemishes. Provides protective, fortifying benefits to mature skin.
Light oil is quickly absorbed by the skin
Calms and balances excess oil production
Rich in natural antioxidants to calm redness and strengthen skin
Softens the appearance of hypo- and hyper-pigmentation
Used as directed, Normalizing Day Oil lasts approximately 5-6 months
Calendula Officinalis Flower Extract
An important healing herb, calendula is high in carotenes, flavonoids, mucilage, saponins, tannins and essential oils. The sun-like marigold contains soothing, anti-inflammatory, astringent, antiseptic and regenerating properties and is therefore used to promote wound healing and discourage infection.

Ingredients:

Anthyllis Vulneraria Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil,Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Hypericum Perforatum (St. John'swort) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Melia Azadirachta (Neem) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil,Fragrance/Parfum (Essential Oil), Citral, Limonene, Linalool,Citronellol, Geraniol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter

Ще знайшла на рос. мові
Масло для лица Dr.Hauschka является идеальным средством дневного ухода для проблемной, жирной и крупнопористой кожи. В первую очередь, оно нормализует деятельность сальных желёз. Оказывает благоприятное воздействие на кожу, улучшает эластичность пор, что приводит к их видимому сужению. Ускоряет процесс заживления воспалённых участков кожи, кожа возвращается к здоровому состоянию.

Применение:
Утром после очищения с применением Очищающей маски Dr.Hauschka (Gesichtswaschcreme) и тонизирования Тоником для лица "Spezial" Dr.Hauschka (Gesichtstonikum Spezial) равномерно нанести на кожу лица.
Не наносить на кожу вокруг глаз, для этой области рекомендуется использовать Крем-бальзам для век Dr.Hauschka (Augenbalsam).

Указания по применению:
Обратите внимание на применение при следующих типах кожи:

Чувствительная и склонная к покраснению кожа:
Масло для лица Dr.Hauschka в сочетании с Кремом для лица "Rosencreme" Dr.Hauschka служит дополнительной защитой от атмосферных воздействий.

Смешанный тип кожи:
Масло для лица Dr.Hauschka в сочетании с Увлажняющим молочком для лица Dr.Hauschka (Gesichtsmilch) препятствует образованию угрей (комедонов) и сильному ороговению кожи.

Для ухода за проблемной кожей также рекомендуем использовать:

• Средство косметическое для паровой очистки лица Dr.Hauschka (Gesichtsdampfbad)
• Тоник для лица "Spezial" Dr.Hauschka (Gesichtstonikum Spezial)
• Маску очищающую Dr.Hauschka (Reinigungsmaske)Состав: экстракт язвенника целебного, масло ядер абрикоса, миндальное масло, арахисовое масло, экстракты моркови и зверобоя, масло зародышей пшеницы, экстракты календулы и листьев ниима, масло жожоба, смесь натуральных эфирных масел, масло какао.

Mazerati
21.01.2011, 12:02
Прочитала, що жирну шкіру не можна пересушувати, особливо різними спиртами, бо тоді вона ще більше жирніє (тобто відновлює захисний шар)
ага, то 100%. тому я з тоніка (навіть авенівського) перейшла на трояндову воду.
пи.си. дякую за відгук

Імель
21.01.2011, 12:16
перейшла на трояндову воду
о, і я трояндовою водою користуюся

Raven
21.01.2011, 15:22
Користуюся останнім часом Біоконом, для моєї комбінованої шкіри + чутливої (типу ше кремом не намазалася, а в мене вже почервоніння) супер. Особливо крем-гель сподобався. В мене очі пекли, коли косметику змивала, купила засіб для демакіяжу їхній теж хороший, шкода, що в тюбику його мало і швидко закінчується.:smile:

Kasia
21.01.2011, 15:31
в мене Авен під очі. простий - ЗАСПОКІЙЛИВИЙ. як ви кажете, для початківця.
2 роки користуюся. абсолютно задоволена.

preciosa
21.01.2011, 15:46
А у мене під очі Біодерма Сенсібіо, хоча мені лише 19 років, але шкіра мені інколи під очима стягнута. Текстура у крему легка.

Vittoriya
21.01.2011, 20:04
перейшла на трояндову воду.

і я трояндовою водою користуюся
І я :girl_yes2: Дуже подобається фірми Ікаров

preciosa
21.01.2011, 20:39
Я придбала собі сьогодні набір тіней для брів від Оріфлейм і можу сказати, що досить вартісна річ:girl_yes:. Олівець малює більш чіткий контур, а тіні дають дуже природнє покриття (чи як це правильно...) і виглядає, ніби це дійсно у вас такі густі брови.
У наборі є два відтінки. Мені підійшов темніший, світлий ще не розпробувала. Тіні легко наносяться, тому досить задоволена цим набором, та зрівняти з нічим не можу, бо до того користувалась звичайним олівцем...

Mazerati
22.01.2011, 15:14
мене Авен під очі. простий - ЗАСПОКІЙЛИВИЙ. як ви кажете, для початківця.
2 роки користуюся. абсолютно задоволена.
все таки зупинилась на Авен. принаймі про нього впевнена, що якщо не поможе, то принаймі не зашкодить (образно кажучи)
І ще собі тональний купила теж авенівський - то просто казка!

preciosa
22.01.2011, 15:48
теж авенівський - то просто казка!
А у мене є авенівський тональний тон 02 і лежить без діла, бо не підійшов мені відтінок і текстура така, що не закриває мені деякі плямки, може для нормальної шкіри він підійде, бо у мене комбінована.
Може хтось хоче, я би продала, там є ще точно половина, а може і більша половина...

bora
22.01.2011, 16:24
До речі щодо класу косметики і т.п.
Це супер коли є якісна косметика за невелику ціну. Але зазвичай результат ми не завжди можемо об"єктивно оцінити - хтось не вникає у склад, хтось не має з чим ще порівняти і т.д. Я маю подругу, що давно колись була моделлю, перепробувала на обличчі чи не все, що є в класі мас та люкс. Мас-маркету вона боїться. Це ж обличчя. Може краще тоді зовсім без? Маска з фруктів (без нітратів звісно) куди краще, ніж придбана за 10 грн в маркеті. А ще буває, що крем за 300 грн не гірше крему за тисячу. Тут багато факторів відіграє роль.

pravovuk
22.01.2011, 22:22
таки зупинилась на Авен. принаймі про нього впевнена, що якщо не поможе, то принаймі не зашкодить
В моєму "арсеналі" він також є ;)

Cornelia
31.01.2011, 00:38
Жінки... косметика... чергові закупи... Якими є Ваші враження від останньої "косметичної" покупки?

mrochkizm
31.01.2011, 01:05
Чи можна не покупку, а подарунок? :) Подарували мені блиск для губ, рожевий, від Ніна Річчі, то натішитися ним не можу :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: Довго тримається, не занадто "жирний" і головне, що мені подобається :)
А з не декоративної косметики - то останнє придбання маска проти випадання волосся, білоруського виробництва :)
Узагалі декоративною косметикою користуюся дуууже рідко :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2: Чогось думаю, що років через 10-15 шкіра мені не подякує за щоденні пудри - тоналки - бойові "розмалюнки" :) Звичайно, що можна і легенький макіяж наводити - але так до того не звикла :girl_mad:
А от всілякі засоби догляду за тілом - гелі, олійки обожнюю просто! :girl_dance:

lucysd
31.01.2011, 03:07
А мені днями прийшло з Америки замовлення натуральної косметики :) Приїхали шампунь і кондиціонер без парабенів і содіум сульфат натрія. То скоріше чоловіку від випадіння замовила, але і сама мию ними волосся. Поки що подобається. Ще отримала конопляну гігієнічну помаду :girl_crazy: Жииирнюча і пахуча, губи добре зволожує.
Але головне, що я дуже давно хотіла купити, і чому радію найбільше - це чорне африканське мило. Дуже великий брусок, який суперово милиться і піниться, але не сушить. Перше мило, після якого стан шкіри покращується, а не погіршується. Особливо актуально з моїм дерматитом. Незвично, що спочатку дає темну піну :) І пахне на всю ванну!

bioland7
31.01.2011, 10:03
А я придбала в Брокард по дуже хорошій ціні ось такий кремик фірми Matis Total Care Youth Creme:
http://s39.radikal.ru/i086/1101/93/43434ebcf1d3.jpg (http://www.radikal.ru)
Ціна на нього в Брокарді була 480 грн, тоді як в неті суттєво він дорожчий. В Брокарді пояснили, що це сам виробник зробив суттєву різдвяну знижку на цей крем.
Ось короткий опис:
Универсальный крем: шесть кремов в одной баночке (увлажняет, питает, насыщает кислородом, укрепляет, стимулирует обновление клеток, защищает)!

Активные компоненты
Дермолектин - обладает восстанавливающими свойствами, стимулирует фибробласты и кожный метаболизм. Кожа становиться плотной, морщины разглаживаются (кожный рельеф становиться однородным и улучшается), кожа наполняется кислородом.
Масло карите - питает, смягчает кожу
Масло ореха бассии - известно своими смягчающими свойствами
Авелиновое масло - авелин или Чилийский лесной орех используется для восстановления липидной пленки, оставляет кожу мягкой и нежной, уменьшает морщины и помогает защитить кожу от внешней агрессии
Омолаживающий комплекс
Алистин - борется с гликацией (дряблостью) кожи
ASC III липосомы - пептидный предшественник коллагена III типа. Отвечает за упругость и эластичность кожи, также известен как «восстанавливающий коллаген», благодаря его доминирующей роли в структуре дермы, помогает защитить коллагеновые волокна
Полимер biocare - оптимизирует действие гиалуроновой кислоты
Эфирный воск цветов мимозы - обладают успокаивающими и разглаживающими свойствами, придает сияние усталой коже
Эфирный воск розовых бутонов - обладает тонизирующими, вяжущими и защитными свойствами, дает питательный и успокаивающий эффект
Серицин - образует пленочный защитный барьер
Сферолит витамина Е - антиоксидант

Мої враження - дуже ним задоволена!!!
Ефект на обличчі не миттєвий, а з"являється поступово. Це поки що найкращий крем зі всіх випробуваних мною (напр.порівняно з Estee Lauder,Clarins,Vichy,Avene...)

veroni4ka
31.01.2011, 10:19
купила Олей потрійної дії (для комбінованої)-нормально, шкіра не жирніє

misss
31.01.2011, 11:04
Зараз користуюся косметикою від Феберлік. Мені вона підходить на всі 100%. І помади гарні і засоби для чистки обличчя.

La esposa
31.01.2011, 11:07
купила Олей потрійної дії (для комбінованої)-нормально, шкіра не жирніє

Олей - це що?

теж маю комбіновану, шукаю якийсь тонік файний, лосьйон, для вмивання щомь..

Vittoriya
31.01.2011, 11:18
Олей - це щ
Olay це косметична марка :)
сайт (http://www.olay.ua/)
В Європі часто називається Olaz

bora
31.01.2011, 11:30
Matis Total Care Youth Creme:
Скільки ним користуєтесь? Я його теж маю. Купила десь рік тому в Брокарді і лежить. Купилась власне на омолоджуючий ефект, якого немає в тих безпечних засобах марок, якими користуюсь. Через три тижні користувань почалась алергія, шкіра пішла плямами. Він має агресивні компоненти завдяки отому омолоджуючому комплексу - роз"їдає шіру, точніше її верхній шар.. І ще - ним наскільки пам"ятаю не бажано користуватись літом (не має захисного фільтру).

La esposa
31.01.2011, 11:34
Olay це косметична марка

та я ніби знаю... але олей потрійної дії збив мене з толку :) :) :)
вже переконалася давно, що засоби для жирної шкіри мені не підходять, маю все-таки комбіновану. От і шукаю щось доброго :)

Mazerati
31.01.2011, 11:56
От і шукаю щось доброго
спробуйте просту трояндову воду. мені вона дуже добре усуває блиск. і головне - надовго. крім того має багато інших корисних властивостей, можете в інтернеті пошукати.

mysha
31.01.2011, 12:01
Olay це косметична марка
До речі, непогана марка у співвідношенні ціна-якість.

маю все-таки комбіновану.
Теж маю комбіновану шкіру. З Olay купувала вже кілька разів нічний крем Total Effects (близько 95 грн.), лишилася задоволена. Для мене один з основних показників - щоб після нанесення крему не сльозилися очі (після деяких кремів з цієї цінової категорії зранку не могла вдягнути лінзи). Гарно зволожує, майже без запаху.

Vittoriya
31.01.2011, 12:11
До речі, непогана марка у співвідношенні ціна-якість
так,тільки дещо інша у нас і в Європі. Я купила собі тут тонік,то він має такииий різкий запах,що я просто не можу ним користуватися.А раніше купувала в Європі тому,що подобалося,що їхня продукція має дуже легенький запах..

mysha
31.01.2011, 12:34
Я купила собі тут тонік,то він має такииий різкий запах,
Про тонік нічого не скажу. Але дивилася у Відні на косметику Olay - ціни значно дорожче ніж у нас...

bioland7
01.02.2011, 11:03
Скільки ним користуєтесь? Я його теж маю. Купила десь рік тому в Брокарді і лежить. Купилась власне на омолоджуючий ефект, якого немає в тих безпечних засобах марок, якими користуюсь. Через три тижні користувань почалась алергія, шкіра пішла плямами. Він має агресивні компоненти завдяки отому омолоджуючому комплексу - роз"їдає шіру, точніше її верхній шар.. І ще - ним наскільки пам"ятаю не бажано користуватись літом (не має захисного фільтру).

Користуюся вже місяць.:)
Ніякого навіть натяку на "роз"їдання" не бачу, а навпаки.
В мене шкіра від сухості, часто лущиться, а цей крем добре заспокоює мою шкіру, і робить ніжною на дотик, тобто живить.

А взагалі повинна зазначити,що стосовно використання кремів маю непроблемну шкіру.
До чого веду, що напротивагу, моя мама, досить часто має алергію у вигляді почервонінь (має світлий тип шкіри) на ряд кремів ( в т.ч. Lancome,Loreal і інші,всіх не пам"ятаю). Цей кремик вона теж пробувала, то їй теж підійшов.

Так, що це справа індивідуальна.:girl_in_dreams:

veladonna
01.02.2011, 20:45
От і шукаю щось доброго
Я користуюсь уже рік космецевтикою ІІ покоління дуже задоволена. Перейшла на неї завдяки статті РЕКЛАМА. До речі бачу що вона з"явилась в розділі барахолка-косметика

AilataN
01.02.2011, 22:15
вибачте, але стаття погана, неякiсна, видно зразу на чие замовлення написана.
Намiшали в нiй чорне з бiлим, з розряду страшилок.

Gygy
02.02.2011, 01:53
Я косметику весь час різну купую, яка коробочка більше сподобалась, те моє. :girl_smile: Можу лише сказати, що була у захваті від пудри Мейбелін - дуже добре накладається на обличчя. Зараз вже закінчилася, треба купити таку саму. А щодо кремів, то я мажу обличчя звичайним дитячим і результатом задоволена.:girl_smile:

Dominika
02.02.2011, 16:57
Щось мені зволювуючий засіб Vichy Aqualia Thermal геть зовсім нічого не зволожує. Користуюсь вже місяць і ніяких помітних змін:girl_sad:. Може порекомендуєте якийсь зволож. крем за ціною не більше ніж 150 грн...

Незабудка
02.02.2011, 17:47
зволювуючий засіб Vichy Aqualia Thermal
А ви яким користувались - для нормальної/комбінованої шкіри чи для сухої? Може, не добре підібрали під свій тип шкіри?
В мене шкіра комбінована, взимку з помітною сухістю на деяких ділянках. То Aqualia Thermal, той "легкий", для нормальної/комбінованої шкіри, підійшов ідеально.

Tempernice
04.02.2011, 08:15
Дуже хочу спробувати термостійку туш.
Кажуть, вона не осипається і не розмазується, швидко застигає при нанесенні,на неї не впливають дощ і сльози, і щодо комфортності- найкраща туш для чутливих очей. Змивається теплою (від 38С) водою, причому досить легко, просто знімається з вій пальцями кусочками без розмазуванні по всьому оку і не потребує ніяких змивок. Для мене все це звучить досить заманливо.

Дівчата, хто які пробував? І які вони бувають? Чула тільки про Клінік і Канебо. У Львові вони продаються?

TUCR
04.02.2011, 14:51
Я користуюсь косметикою від Ейвон(крем для обличчя і рук, туш,для очищення обличчя, блиски)задоволена, але також користуюсь і Мейбелін, Максфактор, Лореаль!

atma
04.02.2011, 15:31
Я користуюсь тільки лікувальною косметикою. Як почала користуватись не було потреби щось приховувати, мені навіть дуже сподобалось коли без косметики натуральне обличчя. В двадцять коли можна обійтись без косметики то малюешся в тридцять вже потрібно щось приховувати. Мені 31-н я пишаюсь що можу обходитьсь без декора.
Навіть дуже класне відчуття коли нема що в цй темі написати.

airy_cat
04.02.2011, 21:09
Навіть дуже класне відчуття коли нема що в цй темі написати.
Все равно же написали. :confused:

zlatovlaska
05.02.2011, 11:37
А якщо то фірма з власними розробками то вони мали б мати своє власне виробництво, центр досліджень і тд...
От я користуюсь і раджу знайомим косметику ARTISTRY , в неї то все є. У відповідь найчастіше чую, що то дуууже дорого. Дивлячись з чим порівнювати. Якість мене цілком задовільняє. Недавно купила в знайомої крем для обличчя Ейвон, 6-7 років тому він мені дуже подобався, а зараз маю на нього алергію. Власне після цього і перейшла на Емвеївську косметику. Довгий час користувалась Oriflame, коліжанка підбила зарегіструватись, косметика на 4- , парфуми на 4 з 5.

Згадала ще, якийсь час користувалась блиском Loreal купувала в дюті фрі, впринципі хороший, коли закінчився подалась в пошуки . Знайшла при вході в барвінок, блиски по 25 гривень, чуть не впала. При цьому продавець вперто доказувала що це оригінал, я не стала сперечатись....

Vittoriya
05.02.2011, 11:48
Згадала ще, якийсь час користувалась блиском Loreal купувала в дюті фрі, впринципі хороший, коли закінчився подалась в пошуки . Знайшла при вході в барвінок, блиски по 25 гривень, чуть не впала. При цьому продавець вперто доказувала що це оригінал, я не стала сперечатис
а я колись взяла блиск Артістрі,сестра двоюрідна підбила.Перепрошую,але такого ге... я ще не мала.Починаючи від його запаху пластами,закінчуючи тим,що він просто ніякий.Так і не користувалася.А дорогий однако тоді був...

pravovuk
05.02.2011, 11:54
Чула тільки про Клінік і Канебо
Мала Клінік. Чогось особливого на очах, чесно кажучи, не помітила. Ефект як від Мейбелін:)

zlatovlaska
05.02.2011, 11:57
Так і не користувалася.А дорогий однако тоді був...
Чому тоді не повернули? На протязі року все що не підходить можна повернути і отримати гроші назад. Єдина умова, має бути використано не більше половини. А для того , щоб себе перестрахувати , є магазин, є стенд, де можна підійти і той блиск спробувати, перш ніж платити за нього гроші.

Vittoriya
05.02.2011, 12:04
Чому тоді не повернули?
а бо мені того ніхто не сказав!Але для мене то був урок.Я більше нічого тої фірми не брала:girl_blum:

zlatovlaska
05.02.2011, 12:28
і даремно не брали :)

Vittoriya
05.02.2011, 12:33
і даремно не брали
не думаю :) Я ввадаю,що то задорого.нема того співвідношення-ціна-якість.Ціна завищена явно.

airy_cat
05.02.2011, 13:21
А для того , щоб себе перестрахувати , є магазин, є стенд, де можна підійти і той блиск спробувати, перш ніж платити за нього гроші.
Не знаю как там с тестерами помад-блесков у Артистри, но я в наших магазинах тестерами, если они не индивидуально запечатанные, пользоваться не рискую - максимум на руке проверить текстуру и то не всегда.

Tempernice
05.02.2011, 13:52
Мала Клінік. Чогось особливого на очах, чесно кажучи, не помітила. Ефект як від Мейбелін
У вас була саме термостійка?

---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

От я користуюсь і раджу знайомим косметику ARTISTRY , в неї то все є. У відповідь найчастіше чую, що то дуууже дорого. Дивлячись з чим порівнювати. Якість мене цілком задовільняє.
Я була зареєстрована в Емвеї (на один рік, правда,мене тільки хватило) багато чого спробувала з марки Артістрі, і мушу сказати, що від цієї косметики в особливому захваті лише самі незалежні підприємці Емвею (ну вони мусять, після такої кількості тренінгів і презентацій там всі стають трохи зомбованими-провірено на собі)))) і споживачі-покупці, на яких легко вплинути, достатньо із захватом розповісти яке то корисне і помічне)). Ні, я насправді нічого не маю проти Артісті, косметика як косметика, до люксу, правда не дотягує, може трошки краща за мас маркет і то не все, користуватись можна, звичайно, в кожного свої смаки і уподобання, про це не сперичаються:) Але, як на мою скромну думку, не вартує вона свої грошей, чесно :)
А от засобами для прибирання, миття і прання Емвею я користуюся і досі, мені важко просто знайти аналоги відносно безпечних і дієвих цих продуктів, хоча, не сумніваюсь, що такі є:)

Vittoriya
05.02.2011, 14:25
відносно безпечних
а чи дійсно вони такі безпечні?сказати покупцеві і внушити,що то так звичайно можна,але чи то правда?

Tempernice
05.02.2011, 14:40
а чи дійсно вони такі безпечні?сказати покупцеві і внушити,що то так звичайно можна,але чи то правда?

Ваша правда, абсолютно безпечних і якісно чистячих миючих засобів просто бути не може, я і говорю відносно безпечних, я нікому на слово не вірю:), просто порівнювала їх склад із загальнодоступними засобами типу аріелю, брефу, силіту, гала і т.д. Благо, інформації в неті на цю тему повно та й не цієї теми то стосується...

zlatovlaska
05.02.2011, 17:45
багато чого спробувала з марки Артістрі, і мушу сказати, що від цієї косметики в особливому захваті лише самі незалежні підприємці Емвею
На рахунок цього сильно помиляєтесь. Маю багато клієнток , яким ця косметика подобається .

а чи дійсно вони такі безпечні?
принаймі безпечніші ніж загальнорозрекламована хімія, якою я заробила дерматит і екзему. Змінивши ту всю бяку на нормальні миючі засоби дерматит зник.
Не знаю как там с тестерами помад-блесков у Артистри, но я в наших магазинах тестерами, если они не индивидуально запечатанные, пользоваться не рискую - максимум на руке проверить текстуру и то не всегда.
А як Ви собі помаду купуєте, на око? Навіть якщо так, то принаймі ця компанія згодна Вам повернути гроші якщо воно Вам не підійшло. А в Брокарді, Ейвоні, Оріфлеймі і т.д. Вам покажуть дорогу на двері і скажуть що Ви несповна розуму, якщо сподіваєтесь повернути користовану помаду, туш, дезодорант ....Можливо є у світі ще кілька компаній, які цінують свою репутацію, і повертають людям гроші , але я таких, нажаль знаю аж... 1.

bora
05.02.2011, 17:59
Про миючі засоби пишемо у відповідній гілці (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=22256&page=58&highlight=%EF%EE%F0%EE%F8%EA%E8)

airy_cat
05.02.2011, 18:58
А як Ви собі помаду купуєте, на око? Навіть якщо так, то принаймі ця компанія згодна Вам повернути гроші якщо воно Вам не підійшло. А в Брокарді, Ейвоні, Оріфлеймі і т.д. Вам покажуть дорогу на двері і скажуть що Ви несповна розуму, якщо сподіваєтесь повернути користовану помаду, туш, дезодорант ....Можливо є у світі ще кілька компаній, які цінують свою репутацію, і повертають людям гроші , але я таких, нажаль знаю аж... 1.
Да, выбираю на глаз. Вроде не дальтоник, так что достаточно успешно. В голову не приходило мазать себе на губы то, что 1. неизвестно сколько лежит 2. кучу народу трогает грязными руками 3. неизвестно кто себе этим губы красит. В то что у нас тестеры дезинфицируют - сильно сомневаюсь. Короче, верю в народную примету: мазать на себя что попало это как минимум к походу к дерматологу.

kristas
05.02.2011, 19:05
А в Брокарді, Ейвоні, Оріфлеймі і т.д. Вам покажуть дорогу на двері і скажуть що Ви несповна розуму, якщо сподіваєтесь повернути користовану помаду, туш, дезодорант
моя сестра спокійно повернула парфуми ейвонські, десь використані на 40 %...і я повертала коли була пшикалка несправна...

zlatovlaska
05.02.2011, 20:19
моя сестра спокійно повернула парфуми ейвонські, десь використані на 40 %...і я повертала коли була пшикалка несправна...
коли несправна, так, повернуть. На рахунок 40% використано, дуже сумніваюсь. Сама колись працювала в Ейвоні і Оріфлеймі, коліжанка до тепер там працює. Максимум третина може бути використана, + має бути довідка від лікаря, що у Вас на парфуми або крем алергія, тоді Вам повернуть гроші. Ви спробуйте прийти і сказати, що крем не всі морщини забрав або аромат не сподобався, Вас відправлять я вже писала куди...

kristas
05.02.2011, 20:24
та нє, ми ше дуже здивувались, ми віддавали там у дворі, біля ейвонського офісу...без питань взяли, якийсь там підпис поставили ....

zlatovlaska
05.02.2011, 21:23
та нє, ми ше дуже здивувались, ми віддавали там у дворі, біля ейвонського офісу...без питань взяли, якийсь там підпис поставили ..
щось Ви не договорюєте. Спеціально зайшла до подруги яка там працює, підтвердила те що я писала раніше, якщо брак є,- повернуть, довідка є,-повернуть, прийшла посилка і в ній банка наполовину наповнена або пуста, пишете заяву в той самий день,- повернуть, в інших випадках ні.
Хіба консультант не мав куди гроші подіти і віддав Вам...:)

Dana K
05.02.2011, 23:54
Чи хтось користується ізраїльською косметикою Др. Фішер (Dr. Fishcer)? Мене цікавлять відгуки і де її можна придбати у Львові?

zlatovlaska
07.02.2011, 12:43
запитала я в "дядька Гуглі", у Львові щось ніхто не продає її. Багато представників цієї косметики є в Кривому Розі, хіба з ними за доставку домовитесь.
http://www.krivoy-rog.com/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=457&Itemid=70

orki
07.02.2011, 23:52
На протязі року все що не підходить можна повернути і отримати гроші назад. Єдина умова, має бути використано не більше половини.
Брала в Емвеї пінку для укладки. Ефект хороший, але після 2 тижнів використанння з баночки замість пінки почала литися водичка. Чек, звичайно, викинула. Запитаннячко до Златовласки - що треба, щоб повернути товар?
Із засобів по догляду за волоссям користуюся LAKME, із засобів по догляду за шкірою - Virta i Dabao. Задоволена нею повністю. Якщо би ще встигати то все на себе намазюкувати, всагалі би було супер!:girl_smile:

bioland7
08.02.2011, 09:52
Virta i Dabao.
Перший раз такі чую...А чиї це виробники?В нас продаються?

orki
08.02.2011, 15:55
Перший раз такі чую...А чиї це виробники?В нас продаються?
Virta - російська, Dabao - китайська. В свій час ці фірми мені порадила косметолог, але вона продавала їх із величезними націнками, тому зараз беру через інтернет

zlatovlaska
09.02.2011, 11:40
що треба, щоб повернути товар?
Щоб повернути товар потрібен чек і заява, в якій вказуєте причину повернення.
У Вашому випадку , хіба купити ще 1 і по новому чеку за 2-3 дні повернути браковану пінку.

preciosa
09.02.2011, 11:45
Дівчата, хтось із вас купляв крем для гоління Lush? Дуже-дуже потрібно ваше враження...

Mokka
11.02.2011, 16:07
Дівчата, ті що писали, що при жирній шкірі користуються трояндовою водою, в мене запитання: де ви її купляєте, яку фірму порадите? І як нею користуватись - спочатку вмиватись звичайним гелем для вмивання і потім нею протирати обличчя як тоніком?

Mazerati
11.02.2011, 16:26
потім нею протирати обличчя як тоніком?
саме так. купую в аптеці DS фірми Ікаров. Десь біля 30 грн

preciosa
11.02.2011, 21:50
Звітую про свої нові покупки із магазину Lush:
- шампунь Годинник (брала пробник) дуже сподобався, мені ще подруга радила його і консультанти магазину, яким я інколи не вірю. Отже, помила щойно волосся, висушила і неналюбуюсь, бо таке гладеньке, блискуче, а зааааапах:girl_in_love: Волосся я випрямляю прасочкою, але ще до випрямляння волосся було гладке і кінчики не жорсткі. Тому напевне куплю повний об"єм.
- масажна плитка Медовий місяць - назва говорить сама за себе... Вибирала я, вибирала і не могла пройти повз сердечка, яке посерединці має шоколад. Запах мене покорив, такий вміру солодкий, ванільний, ніжний... В руках вона дійсно гарно тане і можна наносити на тіло (бажано комусь:girl_crazy:).
- крем для гоління Принц - купила на подарунок коханому. Пізніше напишу точний відгук, хоча мені здається, що він буде позитивний, бо там такий склад, що дійсно не буде ніякого роздражнення. Консистенція як у звичайного густого крему, гарний запах.

Virginia
11.02.2011, 21:58
Звітую про свої нові покупки із магазину Lush:

ой... купила сьогодні шампунь "Золотоволоска" щойно подивилась на склад і чуть не впала:eek::eek::eek::khomyak: Пантін "нєрвно курить в куточку"

preciosa
11.02.2011, 22:00
подивилась на склад і чуть не впала
Так, там треба придивлятись, бо у деяких засобах склад не дуже то і натуральний...

Vittoriya
11.02.2011, 22:01
"Золотоволоска" щойно подивилась на склад і чуть не впала
А я власне якраз в цю тему хочу ось це процитувати:
Часы (100 гр.)

100 гр.
Кондиционирующий шампунь

Глубокое очищение и кондиционирование для Ваших волос! Свежие соки лимона и лайма очищают, кокосовое масло придает объем и укрепляет, а настой фиалки смягчает и успокаивает кожу головы!

Способ применения: нанести на влажные волосы, помассировать кончиками пальцев и тщательно смыть. При желании повторить.

Состав:настой лимона и морских водорослей фукуса зубчатого (Citrus limonum, Fucus serratus), алкилсульфат натрия, лаурилполиоксиэтиленсульфат натрия, вода Шотландского моря, парфюмерная композиция, кокамид MЭA, пропиленгликоль, гликольцетеарат, свежий сок органического лайма (Citrus aurantifolia), кокосовое масло первого отжима (Cocos nucifera), абсолют фиалкового листа (Viola odorata), абсолют розы(Rosa damascena), масло бергамота (Citrus bergamia), масло иланг-иланга (Cananga odorata), лимонен*, линалоол*, кумарин, бензиловый спирт, метилпарабен, пропилпарабен, краситель 61585, краситель 18050.
*Компоненты эфирных масел.

вже навіть дешеві шампуні мають в собі лаурет сульфат натрію,бо всі вже знають,що лаурил набагато агресивніший і шкідливіший...

---------- Додано в 22:01 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ----------

Так там треба придивлятись, бо у деяких засобах склад не дуже то і натуральний
в деяких? ;) Я взяла за приклад той шампунь,про який ви написали.

Virginia
11.02.2011, 22:07
я власне якраз в цю тему хочу ось це процитувати:
От і я туди ж...
Златовласка

100 гр.
Твердый шампунь для светлых волос

Ромашка, бархатцы и множество цитрусовых - для того, чтобы Ваши волосы отливали золотом даже в самую пасмурную погоду! Превосходные очищение, цвет и настроение гарантируем!

Способ применения: нанести на влажные волосы и взбить в пену, помассировать кончиками пальцев, затем тщательно смыть. При желании повторить.

Состав: лаурилсульфат натрия, стеариновая кислота, настой римской ромашки (Anthemis nobilis), настой календулы (Calendula officinalis), глицестеарат (&) PEG-100 стеарат, кокамид DEA, парфюмерная композиция, соевый лецитин, сок лимона (Citrus limonum), кокамфоацетат натрия, масло американского мандарина (Citrus reticulata), мандариновое масло (Citrus nobilis), апельсиновое масло (Citrus dulcis), абсолют цветков апельсина (Citrus dulcis), экстракт гардении (Gardenia jasminoides), цветки ромашки (Anthemis nobilis), лимон (Citrus limonum), лимонен*, линалоол*.
*Компоненты эфирных масел.

preciosa
11.02.2011, 22:27
Я просто написала враження від даного шампуню, я не кажу, що він натуральний... :girl_blush2:

Dolexia
14.02.2011, 18:01
Маю чутливу шкіру, тому обираю косметику дуже обережно.
По малолєтству користувалась пантіном. Перші разів 5 волосся було класне, а потім почало вилізати...:girl_cray:
нарешті таки знайшла шампунь, який підходить і для мого волосся, і для шкіри голови.ТМ Шанталь( амріта). У них взагалі багато всякого, пише натурального. Але я спершу випробовую, і надалі користуюсь, якщо підходить.
Ще ДУЖЕ любимо натуральні мила ТМ Яка! Дівчата, це щось! :girl_cool:Мужа каже, що у мене від того мила шкіра, як в немовляти :girl_in_love:

goriwanka
14.02.2011, 19:59
А мені зараз доглядова косметика з фаберліку дуже подобається. Особливо вмивалка для нормальної шкіри. Просто супер.

Insolence
14.02.2011, 20:17
LUSH нніколи і не претендував на натуральність, незважаючи на їхні лозунги, тільки на хенд мейд. Хоча їхні масажні плитки мені подобаються.
Маю зараз від Simply Organic Шампунь Everyday Wash і кондиціонер до нього MOISTURE RICH CONDITIONER. а також гель для душу і молочко. Ну що сказати, якість 10 з 10. Правда після шампуню кондиціонер обов*язковий, бо плутається дуже волосся. Гель пахне м-м-м-м, молочко для сухої шкіри "тошодокторпрописав", але запах, то просто вбивство, а не запах.
Юзаю, бо подарували баночки тревелсайз (по 60мл. здається). А за ціною 80 грн. (в usa 7 ує) кожна тревелсайз і 500 грн. (usa по 35-40 ує) баньочка 250мл, якось рука б дрогнула купити. Хоча..

ola-lyola
15.02.2011, 12:18
І мені подобається ЛАШівський Годинник, і подобається як користувачу, а не як читату етикеток, :girl_in_dreams:
Ефект після нього класний, і запах приємний. І в порівнянні з іншими шампунями хоча б має у складі натуральні масла, а не лише у рекламі.

LUSH нніколи і не претендував на натуральність, незважаючи на їхні лозунги, тільки на хенд мейд.
Дійсно, їх слоган "Свіжа косметика ручної роботи"
Навіть у їхній газеті-каталозі штучні складники виділені жирним чорним шрифтом, у порівнянні з натуральними, важко не помітити.
Ще маю для волосся Океан, кондиціонер Веганез - дуже подобаються, Маски "Богиня волосся" та "Світла голова" - не дуже, переважно через їх запах.
Ще підійшов крем для обличчя для комбінованої шкіри ну і масажні плитки - то зе бест!
Мучача мене підколює, що я присіла на ЛАШ, тре мене до психолога відвести, бо в мене залежність

preciosa
15.02.2011, 12:28
їхні масажні плитки мені подобаються.
І мені вони дуже подобаються! На вихідних випробувала на коханому Медовий місяць - супер! Шкіра мягенька, ніжна і дуууже пахуча:girl_dance: Нам сподобалось!

наталюська
15.02.2011, 14:45
Мені чоловік на День Св.Валентина подарував набір для подорожування фірми PAYOT - біла косметичка, а там крем для обличчя, крем для рук, шампунь і парфуки - все ну прооооосто шикарне!:girl_cool:

Zoryanazirka
15.02.2011, 14:56
Я собі давно привожу серію для блондинок від John Frieda. Стільки шампунів і інших засобів випробувла, ці найкращі.

bioland7
15.02.2011, 17:05
Я собі давно привожу серію для блондинок від John Frieda.
А я якраз використовую цієї фірми шампунь, тільки для брюнеток.:)
Промиває добре, не потрібно бальзаму після нього,бо добре зволожує, але скажімо особисто для мене нічого особливого я в ньому чесно кажучи не знайшла...

mayscream
16.02.2011, 11:07
Напишу відгуки про останні новинки в моїй косметичці,які вже встигла протестити безпосередньо на собі: рідка помада від Ланкому - від неї я в захваті, брала собі матову сливового відтінку, суперово лягає на губи,дуже зручний аплікатор,не з"їдається скоро, так що планую прикупити ще одну іншого кольору; туш Ланком Гіпноз Драма - вигнутий пензлик, до якого я пристосовувалась дня два, густіша ніж класичний Гіпноз, не осипається, не розмазується, змивається троха проблемно,як і класичний Гіпноз, загалом оцінка 4, все ж таки,звичайний Гіпноз лишається в фаворитах; палетка тіней 4 кольори від Ланком - жодних претензій, оцінюю на 5. З догляду: бальзам під очі від Матісу та їхня ж змивка гелева для косметики з очей - бальзам суперовий, гарно живить шкіру,не лишає по собі слідів, змивка також без нарікань. Відкрила для себе рідкі помади від БіЮ - дуже класна кольорова палітра, мають смачнючий запах карамелі, єдине для мене вони таки рідкуваті, але той колір який маю я шукала більше року! Ще маю новий олівчик для підводки внутрішньої сторони повік - каял від Макс Фактора, то не в захваті, бо розтирається за 1-2 години, читала десь в неті що чудові каяли мають ІвСенЛоран,і гамма в них до кольору-до вибору, але ціна як на мене ну дуже кусюча як на олівчик - більше 300грн, тому шукатиму далі в масс-маркеті)

пальмочка
16.02.2011, 11:50
каял від Макс Фактора
Хороші каяли в проф. косметиці,вони гелеві,але швидко висихають,не скочуються,я собі взяла чорний,задоволена,ще замовила дуже красивий бірюзовий(перламутровий).
Ще хочу сказати про косметику LUSH,мені подарували такий собі набір,в коробочці був крем для рук,для лиця,скраб для тіла,фісташкове мило(з цілими фісташками),сіль для ванни 2 шт,так от мені все сподобалось,а мило і сіль для ванни так пахнуть,що аж з"їсти хочеться:girl_haha: Дуже цікаве оформлення...повна коробка попкорну,між яким гарно викладена косметика))))

Delfy
16.02.2011, 12:02
купила собі в аптеці тональний крем фірми La Roche-Posay Толеран Тон, тонал. эмул. зах.від сонця 25. сьогодні спробувала. поки що на лиці виглядає гарно. дуже вирівнює колір шкіри. не блистить. досить плотна текстура, але на обличчі не видно. як буде до кінця дня ще напишу. чи є ще у когось така? які враження?

kristas
16.02.2011, 13:40
Може кому пригодиться при покупках Американская некоммерческая организация Environmental Working Group (EWG) опубликовала специальное руководство для потребителей косметики, где указаны токсичные ингредиенты, которые следует избегать при выборе косметики, макияжа и косметики для детей. Лучшими являются те продукты, которые не содержат ингредиенты, оказывающие негативное воздействие на организм.

Для того чтобы избежать негативных реакций на коже и не разрушить свое здоровье, необходимо, прежде всего, уметь читать этикетки в той части, где перечислены ингредиенты, входящие в состав косметики. Пусть Вас не смущает тот факт, что Вы не особо разбираетесь в химии. Для выбора хорошей косметики эти знания не обязательны. Ищите в составе косметики названия тех веществ, которые считаются токсичными. И задумайтесь, стоит ли подвергать риску себя и своих детей.

ПРАВИЛА ЧТЕНИЯ ЭТИКЕТОК

Ингредиенты, которых следует избегать:

1. Начните с конца списка, где обычно находятся консерванты. Избегайте покупать косметику, в которой присутствуют:
- Ингредиенты, в окончании которых есть слово «paraben»: methylparaben, ethylparaben, propylparaben и т.д.
- DMDM hydantoin
- Imidsazolidinyl urea
- Methylchloroisothiazolinone
- Methylisothiazolinone
- Triclosan
- Triclocarban
- Triethanolamine (или «TEA»)

2. Затем посмотрите в начало списка. Избегайте покупать продукты, в которых содержатся: вещества, начинающиеся с аббревиатуры «PEG». Затем ищите вещества, которые заканчиваются на «-eth» laureth, ceteareth и т.д.
3. В самом конце списка найдите обозначения «FRAGRANCE/PARFUM,» «FD&C», «D&C» и «CI».

КОСМЕТИКА ДЛЯ ДЕТЕЙ:

Выбирая косметику для детей, руководствуйтесь следующими правилами:

1. Старайтесь использовать для малыша как можно меньше косметики различных наименований.
2. Старайтесь покупать продукты без отдушек
3. Избегайте использовать детские присыпки, особенно для новорожденных
4. Читайте этикетки. Не используйте косметику, в состав которой входят следующие ингредиенты:
--- 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3 Diol
--- BHA
--- Boric acid
--- Sodium borate
--- Dibutyl phthalate & toluene
--- DMDM Hydantoin
--- Oxybenzone
--- Triclosan

Помимо правил чтения этикеток, EWG дает рекомендации по выбору различного вида косметики, останавливаясь на том, каких ингредиентов следует избегать.

Шампуни и кондиционеры:
--- DMDM Hydantoin – вызывает аллергию и раздражение, может образовывать нитрозамины, провоцирующие возникновение рака.
--- Fragrance – вызывают аллергические реакции, могут содержать токсичные вещества, разрушающие нервную и гормональную системы.
--- Ceteareth- и PEG- - нефтепродукты, которые могут содержать различные примеси, вызывающие раковые опухоли.

Гели для душа, средства для интимной гигиены:
--- Triclosan – разрушает эндокринную систему. При соединении с водой из-под крана образует токсичные продукты.
--- DMDM Hydantoin – вызывает аллергию и раздражение, может образовывать нитрозамины, провоцирующие возникновение рака.
--- Fragrance – вызывают аллергические реакции, могут содержать токсичные вещества, разрушающие нервную и гормональную системы.

Зубная паста:
--- Fluoride – токсичен для нервной системы. Вызывает потемнение зубов.
--- Triclosan – разрушает эндокринную систему. При соединении с водой из-под крана образует токсичные продукты.
--- PEG- - нефтепродукты, которые могут содержать различные примеси, вызывающие раковые опухоли.

Солнцезащитные средства (СЗС):
--- Oxybenzone – под влиянием солнечного света и ультрафиолетовых лучей может производить вещества, которые вызывают аллергию или раковые опухоли
--- Triethanolamine – серьезный аллерген и раздражитель. Может содержать вещества, которые вызывают рак.
Также при выборе СЗС руководствуйтесь следующим:
--- Избегайте покупать солнцезащитные средства, упакованные в виде спреев.
--- Не покупайте СЗС, в состав которых входит Oxybenzone.
--- Используйте в качестве солнцезащитных средств кремы, в состав которых входит не меньше 7% zinc oxide или titanium dioxide.
--- Не покупайте СЗ кремы, которые одновременно отпугивают насекомых.

Косметика для ухода за кожей лица:
--- Ceteareth- и PEG- - нефтепродукты, которые могут содержать различные примеси, вызывающие раковые опухоли.
--- Hydroquinone – вызывает раздражение, содержит вредные для организма вещества.
--- Не используйте кремы против старения, если в них содержатся: Lactic acid, Glycolic acid, AHA, BHA.

Как видим, «красота» косметики заключается не в ее красивых упаковках, красочных коробочках и даже не в приятном запахе, и уж конечно не в рекламных обещаниях. «Красота» косметики – это ее безопасность. Умейте выбирать «красивую» косметику. Читайте этикетки.

Скопируйте эту информацию и имейте ее при себе как шпаргалку при покупке косметики.

Олюська
17.02.2011, 14:02
Нині представник одного косметичного бренду сказала мені, що якщо я візьму маску одної фірми, тонік-другої, а креми-третьої, то такий догляд буде до одного місця. Згадала собі, колись в книжці читала "Міфи косметології", що вищесказане є міфом, тобто для досягнення гарного результату не обов'язково користуватися засобами догляду одного виробника. Де правда?

Tempernice
17.02.2011, 15:34
Нині представник одного косметичного бренду сказала мені, що якщо я візьму маску одної фірми, тонік-другої, а креми-третьої, то такий догляд буде до одного місця. Згадала собі, колись в книжці читала "Міфи косметології", що вищесказане є міфом, тобто для досягнення гарного результату не обов'язково користуватися засобами догляду одного виробника. Де правда?

Знайшли кого слухати, представник косметичного бренду зацікавлений вам продати не один продукт а всю серію)))) З власного досвіду скажу, що досить довгий час старалася користуватися однією маркою і всі продукти купувала ля рош позе. Але потім помітила , що крем під очі залегкий, змінила на іншої марки, в тоніку знайшла спирт і перестала ним користуватись взагалі, купила лашівський і трояндову воду, а от кремами денним і нічним я задоволена і все це в купі з саморобними масками з глини дає набагато кращий результат, ніж у той період, коли користувалась однією маркою.

Mazerati
17.02.2011, 15:47
Мені косметолог сама виписувала різні косметичні позиції різних марок, умивалку одну, крем - інший і т. п.

AilataN
17.02.2011, 17:28
Не используйте кремы против старения, если в них содержатся: Lactic acid, Glycolic acid, AHA, BHA.
А чим кислоти їм помішали?...
Я рахую що справа не в отруті, а в її кількості.
Про багато які засоби можна прочитати і багато поганого і багато хорошого, моє кремоваріння почалось власне з таких статей, та потім, поспілкувавшись з багатьма людьми - хіміками , біологами, косметологами, вже мала не такі налякані очі, бо якщо всього начитатись, особливо на сайтах,які пропагандують натуральну косметику, але тільки свого виробництва( н-д Скіндоктор) можна взагалі мозгами поїхати...

preciosa
19.02.2011, 17:50
Дівчата, не можу не поділитись з вами своєю покупкою: на днях зайшла в магазин косметики і мою увагу привернули полички з косметикою Essence, та ще й асортимент поповнився:girl_tender: Я вже колись купляла там блиски, тіні і все мені досить сподобалось, тим більше за таку ціну (28 гривень) - якість блисків і помад - супер! Того разу я взяла помаду 50 creamy nude і блиск XXL Nude 1Pure Beauty Все мені дуже сподобалось: помада в міру жирна, не сушить губи, гарно тримається на губах; блиск зовсім не липкий, колір тілесний, такий ніжний, запах не нав"язливий, стійкість - така собі, як у більшості блисків.
Планую прикупити ще кілька відтінків блисків і помад))

ЦУКЕРКА
19.02.2011, 18:19
А де саме можна купити цю косметику?хотылось би спробувати

classic
19.02.2011, 23:21
А де саме можна купити цю косметику?хотылось би спробувати

бачила в ДЦ І КОСМО!!! хочу собі тіні від цієї фірми взяти.. хтось користувався?

preciosa
20.02.2011, 14:07
хочу собі тіні від цієї фірми взяти.. хтось користувався?
Я користуюсь. З базою тримаються добре, мені подобаються...

Smorodynka
27.02.2011, 21:48
Підкажіть, будь-ласка, хороший засіб для вмивання сухої шкіри, який б її ще більше не пересушував.

iriwa
03.03.2011, 20:03
Дівчатонька, а чи є тут хтось хто користувався чи користується косметикою Greenmama? Вона доступна за ціною, нібито має шось і від натурального.. Чи варта вона уваги?

AilataN
03.03.2011, 20:22
як на мас-маркет, дуже непогана.
Менi ще гiрудодерм здаеться нормальною, це бiокон, але аптечна серiя.

pravovuk
03.03.2011, 20:28
хто користувався чи користується косметикою Greenmama
Мала крем, колись подарували - не сподобався. Вже краще з такої цінової категорії garnier або "Черный жемчуг",на мій погляд.

majolika
03.03.2011, 20:41
Greenmama?
якраз зараз я користуюсь кремами для обличчя з Формули тайги і молочком для зняття макіяжу. Для моєї комбінованої шкіри підходить - добре зволожує (не було сезонного шелушіння і сухості), шкіра не блищить, нема алергії чи зуду, гарно впитується і не скатується, косметика на нього добре лягає, не утворюються камедони чи прищики від забитих пор.
А от крем під очі (з петрушкою) не раджу - зтягує, висушує і ніби утворює зморшки.

---------- Додано в 18:41 ---------- Попередній допис був написаний в 18:40 ----------

Вже краще з такої цінової категорії garnier або "Черный жемчуг"
для мене якраз навпаки - набагато краще від Черного жемчуга, і тим більш від гарнье

AilataN
03.03.2011, 23:37
aбсолютно згiдна з вами.

aknelitta
04.03.2011, 00:01
Менi ще гiрудодерм здаеться нормальною, це бiокон, але аптечна серiя.

Мені теж подобається гірудодерм, користувалась багатьма засобами; крем для очей подобається, а також дуже подобається крем зволожуючий для матовості шкіри - літом якраз супер - дуже легенька текстура, і обличчя справді не блистить. Ну і ще подобається тим, що всі креми в них в баночках з дозатором.

Користувалась теж один час Грінмамою. Треба підібрати правильно крем. Засіб для зняття макіяжу з очей з васильковою водою добре підходить в кого жирна шкіра, а от крем для моєї комбінованої шкіри на весну-літо заважкий по текстурі, зимою якраз нормальний. В них до речі на сайті,є відгуки під кожним товаром, можете собі почитати - є і позитивні, є і негативні. Все індивідуально, але загалом непогана косметика

Mazerati
04.03.2011, 08:57
Мала гірудодермівський крем для жирної шкіри і грінмамівський тонік - ні те, ні те не сподобалось. Після тоніка шкіра липка :girl_mad:

mayscream
04.03.2011, 10:32
Зробила для себе відкриття - масло какао. Замовила в ажіотажі шопоголіка, а коли воно приїхало, то не знала що з ним робити, тоді полізла до нету. Виявилось, що косметологи його радять людям з комбінованою шкірою замість крему, воно не камедоногенне. Мені підійшло на 100% замість нічного крему,шкіра суперова - ні плівочки,ні жирного блиску,ні стягнутості.

хто користувався чи користується косметикою Greenmama
Колись мала декілька засобів, то дуже подобався тонік для комбінованої шкіри та крем для рук. Але вам вірно написали - це лотерея, з косметикою все на стільки індивідуально, що підібрати свої засоби можна лише шляхом власних спроб і помилок.

garnier або "Черный жемчуг",
З Чорного Жемчугу перепробувала купу всього свого часу - нажаль, нульове попадання. А Гареньєром активно користувалась в період 21-26 років, страшенно подобався їх крем "Щаслива шкіра" , зволожуючі засоби, умивалка та водичка для зняття макіяжу з очей. Після 26,нажаль, ця марка перестала задовільняти потреби моєї шкіри, то ж перейшла на інші засоби.

---------- Додано в 10:32 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ----------

хороший засіб для вмивання сухої шкіри, який б її ще більше не пересушував
А ви не пробували вмиватись запареними вівсяними пластівцями?! Ніжне очищення + живлення шкіри. З ненатуральних, можна спробувати засоби які у вигляді пінки чи вершків зроблені, бо вони як правило більш щадючі та паралельно підживлюють.

fiesta
04.03.2011, 22:54
хороший засіб для вмивання сухої шкіри, який б її ще більше не пересушував
У мене таж проблема! Хочу щоб косметику змивати і очі можна було мити і щоб не сушило.
пробувала Loreal, Nivea, Garnier, Savitry, Чистая линия, ще всякі пробнички в аптеці давали...
Але все не те - все сушить шіру і стягує під очима...
Зараз купила Lirene (в Космо) - не найгірший варіант.
В аптеці мені ще радили пінку Коадалі, але я ще не пробувала...

JuniorSkeptic
04.03.2011, 23:42
Підкажіть, будь-ласка, хороший засіб для вмивання сухої шкіри, який б її ще більше не пересушував.

Я б радила міцелярний розчин Avene, він добре видаляє косметику і після нього взагалі не потрібно вмиватися.

tsyganka
06.03.2011, 21:40
Я взагалі лице вмиваю одним засобом, а очі іншим. Так повинно бути, адже шкіра навколо очей у три рази тонша, ніж на обличчі. В мене теж суха шкіра, тому ідеально підходить змивка для очей від Мері Кей (шкіра стає ніжною, зволоженою), і очищення цієї ж фірми для сухої шкіри.:girl_tender:

Kasia
06.03.2011, 21:52
Так повинно бути,
повинно бути, так як комфортно для обличчя, як на мене.
в мене змивка для очей Мері кей викликала закупорку залоз- робили міні операцію.та що, змивки для очей не для всіх є добрими.

kati
06.03.2011, 22:16
Я б радила міцелярний розчин Avene, він добре видаляє косметику і після нього взагалі не потрібно вмиватися
в мене міцелярний розчин лярош-позей, для лиця супер, тільки очі( туш) він не змиває, треба молочко окремо

tsyganka
07.03.2011, 01:15
змивка для очей Мері кей викликала закупорку залоз-
Як таке могло статися? Ви скільки її використовували?

Tempernice
07.03.2011, 06:57
в мене міцелярний розчин лярош-позей, для лиця супер, тільки очі( туш) він не змиває, треба молочко окремо
Теж користуюсь міцеляркою Ля Рош, і мою звичайну неводостійку туш змиває ідеально

Gentle
07.03.2011, 09:39
Я взагалі лице вмиваю одним засобом, а очі іншим.
Мене на вистачає на стільки процедур :) Вмиваюся ввечері звичайною пінкою Росман (забула як точно називається, зелений тюбик). А потім витираю молочком (зараз маю Лореаль Тріпл Актив для норм. і комбінованої шкіри- задоволена).
Хочу щоб косметику змивати і очі можна було мити і щоб не сушило
Взагалі суху шкіру не варто "добивати" вмиванням. Краше молочки-тоніки.. Гелі/пінки для вмиванняі взагалі вмивання сушить шкіру.

Materynka
07.03.2011, 10:51
Я вмиваюся просто водою лише коли купаюся чи приймаю душ, дуже рідко користуюся скрабом. Користуюся двічі на день тоніком для очищення шкіри, ну і для змивання макіяжу молочко Біокон.

Kasia
07.03.2011, 11:26
Як таке могло статися? Ви скільки її використовували?
1 банки стало досить. вона для моїх очей виявилася зажирною. ось і все.більше не тру очі жодними розчинами з вмістом олійок чи кремів.

тепер користуюмя міцелярками - сама водичка.
Каті, в мене Віші 3 в 1. змиває туш.

kati
07.03.2011, 11:32
та мені в принципі туш теж змиває...але от неприємно мені просто водичкою терти очі, молочко легше знімає туш.

Уляночка
07.03.2011, 11:37
вчора вперше використовувала туш NYX ...дуже задоволена...гарний обєм..легко лягає..гарно змивається..кльова...

Kasia
07.03.2011, 11:39
але от неприємно мені просто водичкою терти очі, молочко легше знімає туш.
то видно кому як.
тому й пишу - головне, щоб комфортно було!

п.с. пробувала пробник гелю до вмивання Пайот. дуже мені сподобався, хоча колись і не думала,, що буду вмиватися засобами з застосуванням води.

Tempernice
07.03.2011, 12:22
та мені в принципі туш теж змиває...але от неприємно мені просто водичкою терти очі, молочко легше знімає туш.
Таки дійсно в кожного свої уподобання:) Я от не переношу тієї жирної плівки яку створює практично будь-яке молочко для змивання косметики з очей (потім зразу хочеться піти і змити ще то молочко водою), тому міцелярка стала для мене чарівним відкриттям саме для змивання туші, вона за відчуттями на шкірі як після вмивання звичайною водою, ніякої жирності і липкості, а змиває косметику не гірше молочка:girl_yes2:

fiesta
07.03.2011, 14:35
У мен також міцелярна водичка Віші. Але навіть після неї хочеться змити лице водою. Тому і шукаю щось добре :)...

jalla
07.03.2011, 19:45
і для змивання макіяжу молочко Біокон.
А мені супер підходить крем-гель для вмивання від цієї ж фірми.:girl_yes2:

Златка
18.03.2011, 17:28
Мене цікавить, чи хтось користувався косметикою фірми STYX? Які враження? Розповіді консультанта, яке воно все хороше і натуральне, то звичайно добре :girl_in_dreams:, але хотілося б почути відгуки від людей, які цю косметику пробували

bioland7
23.03.2011, 13:00
Вчора довго вибирала кремик собі під очі, вибрала Біокон з серії до 30р,хоча
їхня косметика недорога,але мені подобається.
Спробувала сьогодні,сподобався, добре зволожує і живить.

iriwa
11.04.2011, 15:23
Дівчатонька, обсипало прищами! Поки після пологів не було місячних то все було супер, жодного не висипало, аж ось вже 3 місяці мордуюсь. Що робити, порадьте! Я так розумію що це щось з гормонами чи що, бо якби шкіра була така забруднена то висипало б весь час. Може є якийсь чудо лосьйон чи крем, ну хоть що небудь?

mirishka
11.04.2011, 15:41
Дівчатонька, обсипало прищами! Поки після пологів не було місячних то все було супер, жодного не висипало, аж ось вже 3 місяці мордуюсь. Що робити, порадьте! Я так розумію що це щось з гормонами чи що, бо якби шкіра була така забруднена то висипало б весь час. Може є якийсь чудо лосьйон чи крем, ну хоть що небудь?
Може краще сходіть до дерматолога або хорошого косметолога, якщо це зв'язано з чимось внутрішнім, крем не допоможе, тільки дурно гроші потратите.

kristas
14.04.2011, 12:07
полички з косметикою Essence
я мала олівці цієї фірми, дуже не задоволена, сам олівець нічого, нормально, але от коли мочинала стругати то весь час ламався, половину зістругала за раз :) І в Білій Вороні також є ця косметика.

Дівчата, порадьте якийсь хороший сонцезахисний крем для лиця.

preciosa
14.04.2011, 12:18
я мала олівці цієї фірми
У мене те саме було з подвійним олівцем... Але от механічний олівець маю, то досить не поганий, хоча дуже часто ним не користуюсь.
Олівці мені подобаються Seventeen, гарно стругаються, стійкі, і кольорова гама не маленька.

Bonita
15.04.2011, 11:43
вчора зайшла в аптеку від Космо і натрапила там на натуральну косметику STYX з Австрії. Тепер цікаво чи хтось користувався цією маркою і які відгуки?

kristas
15.04.2011, 11:50
аптеку від Космо
А де така є???:girl_blush2:

бетменша
15.04.2011, 12:00
А де така є???
на проспекті Шевченка, біля підземного переходу. там колись був просто магазин "космо", а нещодавно відкрили аптеку

ljalechka
15.04.2011, 12:05
от неприємно мені просто водичкою терти очі, молочко легше знімає туш. мені те саме)
взагалі то перепробувала багато тушей різних ТМ, але вже довший час зупинилась на Мейбелін світло - синя бочечка з вигнотою щіточкою, рум"яна та тональний від Буржуа, єдиний тональний який мені підійшов для моєї шкіри, блиски від Лореаль, Інглот, а тепер ще вирішила спробувати америк.косметику, у нашої формуляночки замовила помаду від NYX, дуже класна виявилась, задоволена, правда колір такий яркий вибрали, суто на літо.:girl_spruce_up:

Charmel
20.04.2011, 14:18
Дівчата, порадьте якийсь хороший сонцезахисний крем для лиця.

Хорошим сонцезахисним, може бути будь-який денний крем, який Вам підходить, я маю на увазі можливо є якась марка, якій Ви віддаєте перевагу. Головним тут є фактор захисту від ультрафіолету, так званий SPF. Читайте на етикетці, де він є більший той і краще буде захищати.

kristas
20.04.2011, 17:40
фактор захисту від ультрафіолету, так званий SPF
мені треба з високим фактором захисту - 50.

Virginia
20.04.2011, 17:42
мені треба з високим фактором захисту - 50.

Бачила в аптеці ля рощ позе з таким фактором захисту, взагалі, засоби цієї фірми досить непогані і ціна приємна

Charmel
20.04.2011, 17:58
Підберіть щось з аптечної косметики - Vichy, Uriage, La Roche-Posay, Avene. В їхніх лінійках обовязково присутні засоби з таким високим фактором захисту. Спробуйте попросити спершу тестери. Знаю у нашому місті це проблематично, але все ж таки буває що і дають.

ljalechka
20.04.2011, 18:01
Спробуйте попросити спершу тестери. Знаю у нашому місті це проблематично, але все ж таки буває що і дають.
мені тестери таких фірм давали без проблем в аптеці на Огієнка " Сальве".

kristas
20.04.2011, 18:11
Бачила в аптеці ля рощ позеа де така є? і яка приблизна ціна?:girl_blush2:

Virginia
20.04.2011, 19:10
а де така є? і яка приблизна ціна?

найдешевше в аптеці на проспекті свободи, біля Корони. Ціна на крем десь від 130 грн

kristas
29.04.2011, 16:40
Дівчата, може трохи не потемі (бо то не зовсім косметика), але , більше ніде...як ви ставитесь до спреїв-осіжувачів подиху?користуєтесь? вважаєте їх шкідливими чи дуже шкідливими? :) які найкращі? (менш шкідливі).
І зубні нитки ще мене цікавлять. Що можете сказати :)

atma
29.04.2011, 16:55
Дівчата, може трохи не потемі (бо то не зовсім косметика), але , більше ніде...як ви ставитесь до спреїв-осіжувачів подиху?користуєтесь? вважаєте їх шкідливими чи дуже шкідливими? які найкращі? (менш шкідливі).
І зубні нитки ще мене цікавлять. Що можете сказати
Користувалась спреем фірми "Глістер" нічого особливого сказати не можу але краще ніж "колгейт" зубними нитками користуватись радять стоматологи, це необхідно.

kristas
29.04.2011, 17:47
"Глістер" нічого особливого сказати не можу але краще ніж "колгейт"
а чим краще? мене цікавить саме склад?де менше хімії?

atma
29.04.2011, 22:57
Краще тим що на довший час освіжае, та освіжае краще. Склад не знаю, давно не користуюсь, чим користуюсь написала в карму.

Charmel
29.04.2011, 23:29
А чому Ви за хімію переживаєте? Користуватися спреями для свіжості порожнини роту безпечно, безпечніше ніж жувати жуйку, якщо звісно Ви не плануєте використати цілий балончик одноразово.
Так що сміло можете орієнтуватися на запах - обирайте той який Вам буде приємний.

preciosa
30.04.2011, 00:12
Дівчата, хто з вас користується автозасмагою? Порекомендуйте, будь ласка якийсь хороший спрей або крем... Дуже треба! маю відкрите плаття, в якому йду на весілля і не хочу бути такою блідою, а в солярій вийде піти максимум 2 рази, не думаю, що це щось допоможе...

kristas
30.04.2011, 00:34
А чому Ви за хімію переживаєте? Користуватися спреями для свіжості порожнини роту безпечно, безпечніше ніж жувати жуйку, якщо звісно Ви не плануєте використати цілий балончик одноразово.
бо я сьогодні прикупила один, почитала склад і шось страшнувато стало, я шось подумала шо гумка менш "жорстока".

Charmel
30.04.2011, 00:50
почитала склад і шось страшнувато стало, я шось подумала шо гумка менш "жорстока"
Ну спрей точно не витягне пломб, не навантажить зуби і не спричинятиме виділення шлункового соку. Не кажучи вже про естетичну сторону цього питання, жінка з жуйкою у роті не сама приваблива картина. Ну і останній вагомий аргумент проти жуйки, на користь спрею. Жуйка напружує мязи обличчя. Пластичні хірурги та косметологи все частіше відмічають, що більшість пацієнток, що скаржаться на зморшки в області губ часто жують гумку.
Так що Ви зробили правильний вибір!)

AilataN
30.04.2011, 01:46
'жуйка напружуе м'язи'
а що робити тим, хто говорить ,смiеться i iсть?!
Нас так в школi вчителi лякали, не жуйте, бо будете мати щоки, як у слона вуха.)))

zetta
30.04.2011, 07:45
випадково вийшовши на обiдню перерву купила доктор Хаюшка та веледу... то зараз користуюсь... першiвраження не розчарували.

Virginia
30.04.2011, 09:08
купила доктор Хаюшка
а де знайшли?

kristas
30.04.2011, 10:42
доктор Хаюшка та веледу...
а шо то таке? :girl_blush2:?

Charmel
30.04.2011, 20:47
Дівчата, хто з вас користується автозасмагою? Порекомендуйте, будь ласка якийсь хороший спрей або крем
З бюджетних можу порадити Dove і Yves Roche.
Якщо Ви не користуєтесь автозагаром часто, а лише на один-два раза, то я так розумію і гроші витрачати великі не хочеться. Якщо коротко описати, то:
Дав - легко наноситься, якщо після хорошого пілінгу то не залишає плям, не відбивається на одязі. З мінусів - проявляється як на мене довго, для видимого результату 2-3 рази потрібно мазати, липкий (для мене це один з найнеприємніших факторів для крему), колір все таки віддає в жовтизну, запах просто огидний. Але незважаючи на це все, кращий ніж Нівея і Лореаль.
Ів Роше - мала і спрей і крем. Наноситься легко, запах порівняно з Давом терпимий, але все рівно не приємний, проявляється доволі швидко. З мінусів - переборщите - будете оранжевою, залишає сліди на одязі, жахливо сушить шкіру. Але знову ж таки якщо Вам на пару раз а не на постійне використання то може і не відчуєте мінусів.
З аптечної косметики користувалася Uriage - на основі термальної води. Добре наноситься, не сушить, плямами не лягає, не жовтить. В принципі нічого поганого сказати не можу, але і не вау!
А от якщо мене запитати який найкращий автозагар я пробувала я однозначно відповім Clarins. Пробувала і тонік і гель і мусс - вони всі чарівні. Це найкраще що у мене було з автозагарів. Dior i Chanel жахливо жовтять. Тому як знайшла Клоран більше не експерементую.
Сподіваюсь моя відповідь, хоч щось але допоможе Вам.
Удачі!

ckorpionsha
30.04.2011, 20:57
1 банки стало досить. вона для моїх очей виявилася зажирною
я теж користуюсь косметикою Мері Кей і недавно придбала змивку для очей їхню. А як визначити. що вона тобі шкодить чи не підходить?

Charmel
30.04.2011, 21:09
А як визначити. що вона тобі шкодить чи не підходить?
Елементарно - якщо у Вас нема жодних негативних відчуттів (типу почервоніння, припухлості, стянутості, сухості, висипань) і Вам все підходить це означає що Ви можете радіти, крем Вам підійшов. Інше питання чи приносить Вам він користь - це теж по вашим відчуттям - чи побачили Ви позитивні зміни, результат той який Ви хотіли, чи той який обіцяють на єтикетці чи у рекламі, чи є покращення і т.д.

ckorpionsha
30.04.2011, 21:34
Елементарно - якщо у Вас нема жодних негативних відчуттів
то змивка від Мері Кей - вода одним словом. Один раз щось пекло і все, зараз все нормально. Але змивка не думаю, що має давати якусь користь, крім користі змивання. Єдине, не можу звикнути до Мері Кеївського очищення, тре зволожити шкіру, нанести очисник, потерти ним личко пальчиками і змити водою. Звикла наносити засіб на подушечку ватну і протерти лице..а тут ціла система: очистила, нанесла вітаміни (нічні, денні). крем під очі, крем на лице. І так ранком і вечером.

preciosa
30.04.2011, 21:38
Дав

Ів Роше

Uriage
Я якраз обирала між цими, але не знала який краще... Також не дуже люблю липкі креми, тому може спрей мені був би кращим... А яка приблизна ціна Уріяж не знаєте?

Charmel
30.04.2011, 23:32
А яка приблизна ціна Уріяж не знаєте?
200-220 грн було минулого року. А зараз новий сезон весна-літо а отже новинки автозасмаги і нові ціни.

---------- Додано в 23:32 ---------- Попередній допис був написаний в 23:22 ----------

Але змивка не думаю, що має давати якусь користь, крім користі змивання
Ви праві, від змивки основна вимога якраз і змивати. Але тут теж важливі свої власні відчуття і вимоги. У мене, наприклад, найпершою вимогою для змивки для очей щоб вона не була агресивною. Зараз поясню, що я маю на увазі. Бувають змивки, що дуже завзято змивають косметику з очей. Можливо так і правильно, але я чогось цього стережусь. Мені відразу уявляється максимум хімії яку вони туди влили і яка впливає на мою беззахісну ніжну шкіру навколо очей. Тому, я насамперед хочу щоб мій лосьйон (молочко, вода, пінка, мусс) був мяким. Я змиваю очі в два етапи. І щоб не сушив і не стягував мою шкіру.
Якщо він добре справляється зі своєю задачею і плюс не приносить мені жодних негативних наслідків то це супер засіб в моїй колекції!

Нікуся
07.05.2011, 10:18
Дівчата,порекомендуйте хороший зволожуючий крем/гель для жирної шкіри обличчя ,але щоб був некомедогений.

irushka
07.05.2011, 10:35
Дівчата, може ви мені щось порадите. Я користуюсь тоніком для лиця і недавно він в мене закінчився і я купила ще один такий самий,а банку від старого віддала Каті бавитись. Так вона взяла в ту банку набрала води і поставила біля мого і я тепер не можу розібрати де тонік, а де вода :girl_crazy:. Запах і колір - однаковий в обох банках, може є ще якийсь спосіб з`ясувати хто є хто?

AilataN
07.05.2011, 10:39
Протріть одну щоку з одної баночки, другу з другої, якщо різниці не буде, я вас вітаю - ви купили воду по ціні тоніка!))))))))))
до речі, як вам засоби П.М.?

irushka
07.05.2011, 11:01
ви купили воду по ціні тоніка!))))))))))
Та ні, не думаю, це Amway
А яка має бути різниця на обличчі?
ПМ подобається, детальніше напишу у вашій темі :)

AilataN
07.05.2011, 11:05
Amway не пробувала, та чомусь мені здається, шо різниця таки мусить бути... а на смак? різниця мусить бути, це вже точно...

Charmel
07.05.2011, 13:33
а на смак? різниця мусить бути, це вже точно...
приєднуюсь. Якщо не розрізняєте ні по кольору, ні по запаху, ні по якості, то спробуйте якийсь міліграм лизнути :nyam1:- повинні відразу відчути.

А по упаковці? Та що вже використана і тою що гралися - не відрізняється якимись потертостями від нової?

kristas
07.05.2011, 13:40
А по упаковці? Та що вже використана і тою що гралися - не відрізняється якимись потертостями від нової?
Я думаю, що б і датою мав відрізнятися. новіший- свіжіший.

zetta
07.05.2011, 13:57
а де знайшли?
Вiрджинка, вибачте не бачила запитання. Я зараз не у Львовi то маю можливiсть вiльно ту косметику купувати i пробувати.

irushka
07.05.2011, 15:10
Дякую, дівчата, за поради, визначила за смаком :).

Charmel
11.05.2011, 21:31
Дівчата,порекомендуйте хороший зволожуючий крем/гель для жирної шкіри обличчя ,але щоб був некомедогений
А Вам який? Денний? Нічний?
Придивіться до аптечних марок:

Avene Rich Compensating Cream або Avene hydrance optimale legere
La Roche-Posay Hydraphase UV Riche
Uriage Peptilys
Bioderma Sensibio Riche

З люкса:
Estee Lauder Hydrationist
Shiseido Pureness
Dior Hydra Life
Sisley з тропічними смолами

Незабудка
12.05.2011, 00:16
Хтось користується коректором/консілером під очі? Від природи маю темнющі круги під очима, мушу замацькувати. Хотілося б якийсь такий, щоб по-максимуму зливався зі шкірою і був непомітним. Ну але щоб і основну свою функцію виконував на "відмінно". Поки ще такого не знайшла. Користувалась і "Artdeko", і "Make Up Facktory", та не можу назвати їх ідеальними. :girl_nea:

podolyanochka
12.05.2011, 01:39
Хтось користується коректором/консілером під очі? Від природи маю темнющі круги під очима, мушу замацькувати. Хотілося б якийсь такий, щоб по-максимуму зливався зі шкірою і був непомітним. Ну але щоб і основну свою функцію виконував на "відмінно".
У мене така ж особливість. Інколи її маскую. Оскільки не користуюсь тональною основою, знайти консілер ефективний і водночас непомітний було дуже важко. Зупинилася на Clinique.

Незабудка
12.05.2011, 01:56
podolyanochka, а який у вас:

http://www.clinique.ru/img/content/products/250x250/clq_6FKW_250.jpg http://www.clinique.ru/img/content/products/250x250/clq_6CM2_250.jpg http://www.clinique.ru/img/content/products/250x250/clq_65EF_250.jpg
Схиляюсь більше до першого. Так все гарно написано: :girl_in_dreams:
Мгновенный корректор All About Eyes Concealer

Увлажняющий корректор в виде крем-геля одновременно уменьшает и маскирует темные круги и припухлости под глазами. Обеспечивает долгосрочный эффект и достаточно плотное покрытие. Содержит цветокорректирующие ингредиенты, которые скрывают темные круги под глазами. Комплекс ингредиентов действует мягко, но эффективно, уменьшая припухлости под глазами. Силиконы и полимеры, используемые также для изготовления пленки, обеспечивают плотное покрытие корректора. Глицерин поддерживает и контролирует уровень увлажненности на поверхности кожи.

bioland7
12.05.2011, 10:10
Схиляюсь більше до першого. Так все гарно написано:
раджу почитати відгуки користувачів відносно кожного, так буде легко визначитись.:)

podolyanochka
12.05.2011, 11:38
podolyanochka, а який у вас:
У мене є перший і третій варіанти.
Перший використовую як консілер, третій - як коректор.

Charmel
12.05.2011, 16:46
коректором/консілером під очі?
Під очі використовують консілер, і в рідких випадках коректор.
Якщо круги не дуже темні то вибирайте легкі текстури, зі світловідбиваючими частинками. Вибирайте консілер на тон світліший ніж Ваша шкіра.
А чим не влаштували ті, якими користувалися?

Paradise
12.05.2011, 17:53
Хтось користується коректором/консілером під очі? Від природи маю темнющі круги під очима, мушу замацькувати. Хотілося б якийсь такий, щоб по-максимуму зливався зі шкірою і був непомітним. Ну але щоб і основну свою функцію виконував на "відмінно". Поки ще такого не знайшла. Користувалась і "Artdeko", і "Make Up Facktory", та не можу назвати їх ідеальними.
В мене така ж сама проблема...Також мала від Artdeko, а зараз придбала від Make Up Facktory.Останній мені більш подобається і замасковує краще-поки що задоволена!

Вибирайте консілер на тон світліший ніж Ваша шкіра.
Я раніше так і робила, а зараз помітила, що навпаки, на тон темніший колір краще замасковує мої фіолетово-сині круги під очима...

---------- Додано в 17:53 ---------- Попередній допис був написаний в 17:50 ----------

Я зараз в пошуках засобу для очищення шкіри обличчя.Хочу щоб не сушив шкіру та був натуральний без парабенів та ін. Хтось може порекомендувати?

JuniorSkeptic
12.05.2011, 21:12
Від природи маю темнющі круги під очима, мушу замацькувати. Хотілося б якийсь такий, щоб по-максимуму зливався зі шкірою і був непомітним.

Не можу порадити нічого з традиційної косметики, бо ніколи не була вдоволена результатом. Але те, що я знаю з теорії кольору і те, що працює у випадку мінеральної косметики: колір консілера має бути протилежний (на іншому боці спектру) до кольору, який ви хочете замаскувати. Придивіться до кіл під очима - вони можуть мати, наприклад, фіолетовий, синій чи коричневий відтінок. Якщо фіолетовий - потрібен рудувато-персиковий консілер; якщо синій - жовтуватий; якщо коричневий - світлобузковий.

preciosa
12.05.2011, 21:15
колір консілера має бути протилежний
погоджуюсь, це цілком слушна думка... я замасковувала почервоніння зеленим консилером - результат сподобався!

Незабудка
12.05.2011, 23:00
А чим не влаштували ті, якими користувалися?
Ті засоби (і Artdeco, і Make Up Factory) було дуже помітно. Тональним кремом я користуюсь рідко, тож хотілося б, щоб консілер максимально зливався зі шкірою. Проблема посилюється наприкінці дня. Засіб забивається в зморшки, яких без косметики навіть не помітно.

Charmel
13.05.2011, 18:33
Ті засоби (і Artdeco, і Make Up Factory) було дуже помітно.
А це означає, що або не правильно підібраний тон, або заважка текстура для Вас або сушить Вам шкіру навколо очей.
Ще раз наголошу - вибирайте консілер на пів тона чи на тон світліший від основи.
Якщо у Вас не дже помітні кола під очима, то можу порадити культовий консілер (хоча він більше хайлайтер) - TOUCHE ECLAT від YSL. Але якщо круги темні то він не справиться, він майже прозорий і його криюча здатність дуже низька, а точніше нульова. Незважаючи на це, цей хайлайтер мій улюбленець. Але зроблю ремарку, у мене кругів нема, мені нема чого маскувати.
Якщо ж круги все ж таки помітні і Ви їх хочете замаскувати то з особисто мною випробуваних вважаю найкращими ці два:
Mister Light GIVENCHY
Magic Concealer Helena Rubinstein.

Всі вищеописані консілери зливаються з шкірою і можуть застосовуватися як самостійний засіб.
Ну а якщо круги зовсім плачевні і схожі на синці тоді треба дивитися в сторону коректора і там вже підбирати по кольору (жовті/оранжеві/зелені і т.д.). І після цього використовувати обовязково пудру/тональний крем/бронзатор і т.д.

JuniorSkeptic
18.05.2011, 12:59
А я сьогодні отримала таке http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/b9558067.jpg

Крем для обличчя, який колись справив фурор на американському мінеральному форумі, на якому я тоді "паслася"; натуральний дезик; шампунь і тонік; ну й найцікавіше - туш для вій. А пробничок вони поклали в подарунок.

Про враження напишу згодом. Наступного разу збираюся замовити натуральну рідину для посудомийки і ще багато чого :)

До речі, якщо хтось замовлятиме з iherb вперше, то ввівши мій код DIQ727, отримає $5 знижки.

Oduvashka
18.05.2011, 14:05
Крем для обличчя, який колись справив фурор на американському мінеральному форумі,
А можна посилання на той чудо-крем, бо якраз шукаю, щоб собі замовити.

JuniorSkeptic
18.05.2011, 14:37
А можна посилання на той чудо-крем, бо якраз шукаю, щоб собі замовити.

Я згадала, що народ на тому форумі шаленів трохи від іншого засобу (http://www.iherb.com/Jason-Natural-Vitamin-E-Oil-5-000-I-U-Pure-Beauty-Oil-4-fl-oz-118-ml/6287?at=0) цього ж виробника,

а я купила ось такий (http://www.iherb.com/Jason-Natural-5-000-I-U-Vitamin-E-Revitalizing-Moisturizing-Creme-4-oz-125-g/6293?at=0) Перше - це олія, а друге - крем, він по ідеї легший, що мені більше підходить.

п.с. Тільки я не знаю, чи він справді чудо-крем, ще не пробувала (тільки на руці - подразнення нема), тому в разі чого не сваріть мене :)

JuniorSkeptic
20.05.2011, 08:52
Так, тепер я знаю - це таки "чудо"-крем :girl_crazy: Ніколи не мала подразнення на жоден крем, а після нанесення цього за лічені секунди шкіра пішла червоними плямами. Добре, що я тільки одну щоку намастила. І наступного ранку (а наносила ввечері) все було нормально. Але задля справедливості мушу сказати, що моїй мамі нічого не було від цього крему, тож віддала їй.

Тому це, очевидно, суто моя реакція, бо й на сайті відгуки майже всуціль схвальні.

Ще напишу про тонік (http://www.iherb.com/Avalon-Organics-Lavender-Renewal-Vitality-Hydrating-Toner-For-Sensitive-Skin-7-fl-oz-200-ml/4431?at=0) - приємний, гарно освіжає та очищує, зовсім не сушить, має легкий лавандовий запах. Вибирала тонік, як і всі продукти, дуже ретельно, орієнтуючись на гарні склад і відгуки, і, здається, не помилилася.

Про туш і дезик напишу у відповідних темах, щоб не офтопити. Тут скажу тільки - супер :)

kristas
27.05.2011, 12:34
Може хтось шось може сказати про косметику Ів Роше???

Charmel
28.05.2011, 21:50
=))
А що ви хочете почути? Позитивний чи негативний відгук на всю косметику Ів Роше?
Так не буває. У кожного косметичного бренда (навіть самого дешевого чи самого найдорожчого) є хіти і є не вдалі засоби. Тому конкретизуйте.

kristas
28.05.2011, 22:07
А ви що все перепробували? напишіть про те що знаєте.

Charmel
29.05.2011, 01:15
А ви що все перепробували?
так в тому і справа, що задаючи питання варто конкретизувати яку відповідь ви хочете почути, що ви в кінцевому результаті з цієї відповіді отримаєте. Якщо вам напишуть - так хороша косметика - то підете і купите будь-що, тільки тому що хтось узагальнив свої враження? Чи навпаки, якщо почитаєте негативні відгуки - ніколи не купуватимете? Перепробувати все неможливо. Але навіть перепробувавши половину - неможливо зробити висновок про все.

напишіть про те що знаєте
навіть тих 20-25 позицій з Ів роше якими я користувалась чи користуюсь описати займе багато часу і багато тексту.
А якщо ви б хотіли щоб вам допомогли зорієнтуватися у виборі того чи іншого засобу, то варто конкретизувати. Допустимо шукаєте ви шампунь, чи крем для рук, чи помаду (чи ще будь-що) і побачили магазин/рекламу/каталог/інше і так воно вам запало в душу, але не хочете помилитися і прагнете розвіяти свої сумніви і питаєтесь. Тоді зрозуміло.

Цитрина
29.05.2011, 02:11
так в тому і справа, що задаючи питання варто конкретизувати яку відповідь ви хочете почути
А не простіше написати "Як і з будь-якою косметикою - дещо з Ів Роше якісне, дещо ні, залежить ще й від того, хто її використовуватиме. Що конкретно Вас цікавить?". А тут два пости - суцільне моралізаторство... Форум - то не лекційний зал...
Щоб без офтопу. Загалом досить непогані є засоби. Деякі парфуми є хороші, ще особисто мені тональний підійшов. Гелі для душу - люкс. Напишіть, що саме цікавить - може, пораджу :)

kristas
29.05.2011, 11:34
Щоб без офтопу. Загалом досить непогані є засоби. Деякі парфуми є хороші, ще особисто мені тональний підійшов. Гелі для душу - люкс. Напишіть, що саме цікавить - може, пораджу
Дякую. людям іноді легше писати багато ні про що, бо багато писати не хочеться :) Я почула про дану косметику недавно, і нічого про неї не знаю, і нікого не знаю хто б користувався нею..Тому питаю, можливо хтось шось знає. Позитивний відгук - є багато норамального, негативний - неякісна косметика, вартість не відповідає якості. От і все. Мене багато що цікавить, найбільше то засоби для волосся (шампуні, бальзами, маски...), декоративна косметика (туші, помади, тоналки, пудри).

Vittoriya
29.05.2011, 11:51
о, негативний - неякісна косметика, вартість не відповідає якості
ну я б не сказала. що косметика не якісна. Люмене не пробувала, не приваблює, а в Колорс Натур є досить непогані речі. Я тіні маю, раніше тоналкою користувалася, нічим не гірше Лореалю, чи Макс Фактор.

найбільше то засоби для волосся (шампуні, бальзами, маски...)
мені не сподобалося, а чоловіку так нічого було :)

Charmel
29.05.2011, 13:45
Напишіть, що саме цікавить - може, пораджу
Так ви самі теж пишите про конкретику.
Завжди легше критикувати.
А я якраз хотіла допомогти, бо користувалась/користуюсь деякими засобами цього бренду.

Цитрина
29.05.2011, 14:12
засоби для волосся
Можу порекомендувати еко-шампунь для блиску волосся. З іншими - як вгадаєш, переважно волосся після них швидко жирніє. Маю тональний "Нуль недоліків", дуже ним задоволена. Туші практично всі - так собі. На жаль, про декоративку більше не маю що сказати - не пробувала.
Хороша серія Pure Calmille - очищуючий гель для обличчя - супер.
Чим заманюють клієнтів - то це подарунками за кожне замовлення. Дуже побобають духи "Ірія" - то недавно прийшли в подарунок.
В них є сайт, можна через нього замовляти, можна поштою і телефоном. Є ще хороший форум клієнток (скинула адресу в ПП). Ніби все :) .

preciosa
29.05.2011, 14:37
Я користуюсь тушшю Колорс Натур від Ів Роше - не важка на віях, легко змивається, додає об*єму і кісточка мені подобається.
Маю парфуми міні So Elixir, Flower Party і повні версії Ming Shu, Evidence. Стійкість у Евіденс і Еліксиру хороша.
Мама користувалась серією з ромашкою (тонік і молочко). Казала, що їй подобалось, але мене відлякував дуже сильний запах тоніка і від молочка мене пекли очі.
Шампуні з рослинної серії пробувала з календулою для блиску і з настурцією від перхоті. Волосся промивали добре, блиск додавали і жирніло не швидко, помірно.
Крем для рук Арніка сподобався моїй подрузі, казала, що гарно зволожує.
Шампунь Гамамеліс не вразив, не дуже добре промивав.
Гелі для душу Лаоський Лотос, Бразильська Кава мають гарні аромати і своє завдання виконують відмінно, не сушать. Ще мала пробник гелю для душу Апельсиновий Мед (зимова колекція) - шикарний запах і багато піни.
Подруга купляла чоловічі духи Евіденс - мені і їй дуже сподобались))
Ось, здається, все))

kristas
29.05.2011, 19:54
Дівчата а як на разунок якості - безпечності, тобто не найгірші складники? а в порівнянні з іншими марками такими як оріфлейм, ейвон...

Vittoriya
29.05.2011, 19:58
Дівчата а як на разунок якості - безпечності, тобто не найгірші складники?
мені здається, що не гірші, але й не кращі. :) За оріфлейм, ейвон не знаю, а от з лореальом, макс фактором десь на одному рівні. Ясно, що вони говорять, що то все натуральні складники, мінерали і всяке таке. Але я в то не дуже вірю.

kristas
29.05.2011, 20:00
мені здається, що не гірші, але й не кращі. За оріфлейм, ейвон не знаю, а от з лореальом, макс фактором десь на одному рівні. Ясно, що вони говорять, що то все натуральні складники, мінерали і всяке таке. Але я в то не дуже вірю.
я навіть не планую в то вірити :) але якщо не гірні , то вже добре :)

Yeremiya
30.05.2011, 09:48
Допис від kristas
Я вже роки два замовляю через інтернет косметику Ів роше, але я замовляю тільки засоби для ванни і душу та парфуми. Іхніми гелями для душу дуже задоволена (гарний аромат і на довго вистачає), кращих я ще не пробувала. В них ще є гарні парфумовані води.
Останнє моє замовлення це гель для душу оливковий та молочко для тіла оливкове, дуже задоволена

Charmel
30.05.2011, 11:07
Не буду писати про все що не підійшло/не сподобалось, напишу про засоби варті уваги з марки Yves Rocher:
Насамперед для мене цей бренд це смачні запахи, комфортність покупок, акції та подарунки.
Гелі для душу і креми/молочко для тіла. Моїм фаворитом є гель для душу Бразильська кава. Але запахів так багато, що кожен може підібрати до смаку. Окремо можна виділити різдвяні колекції - запахи там просто божественні.
Люблю їхні моноаромати - практично всі (вербена, зелений чай, бамбук. піон, мімоза, бузок і т.д.). На літо самий раз - купую і використовую у великих маштабах) Запахи летючі і не втомлюють.
Крем для рук з Арнікою - постійно стоїть на роботі в холодні пори року - ніжно його люблю.
Бальзам для губ з каріте.
Серія для зняття макіяжу та вмивання з ромашкою.
Гомаж з абрикосовими кісточками.
Ось мабуть і все. Своєю декоративкою і доглядом ні за обличчям ні за волоссям ні за тілом цей бренд для мене не став відкриттям. Виділити хіба можу маску традиції хамаму (знову ж таки запах за який можна все віддати).

Paradise
31.05.2011, 12:17
Напишу ще свої враження від косметики Yves Rocher
Користуюсь шампунем Phytum Anti-chute від випадіння волосся.Мені зовсім не підходить - не вимиває добре волосся, та із своєю прямою функцією зовсім не справляється.Туалетна вода FLOWERPARTY має приємний аромат, якраз для літа, але не стійкий.А ще мені в подарунок прислали лосьйон для тіла(не пам'ятаю назви і на їхньому сайті не можу знайти) це якийсь жах, мене від цього запаху просто нудить,таке враження що термін придатності його давно пройшов..........

marusenechka
03.06.2011, 12:16
Тому питаю, можливо хтось шось знає.
щодо Ів Роше, спробувала я чимало:
- туш "Разделение и Объем", Серебристо-Черный" (в блискучому фктлярі)- непогана, сіро-чорна, для тих, в кого від прирочи гарні пишні вії, гарно розділяє та підкреслює;
- туш "Объем и Эффект Веера"" (в яскраво-рожевому футлярі, я мала чорну) - класна, надає об'єму та видовжує, дійсно розкриває поглад;
обидві туші непогано тримаються, не осипаються, жодних негативних вражень;
- олівець "Контурный Карандаш для Глаз. Цветная линия. Luminelle" (маю синій) - непогано наноситься, не надто м'який, світло-синій, тримається нормально, не стійкий - звичайний;
- олівець "Карандаш для Контура Глаз 3 в 1. Для говолокружительного взгляда в течение 8 часов" (маю чорний) - стійкіший попереднього, трішки м'якший при нанесенні, тримається довше;
радує, що ці олівці дерев'яні - легко заточуються;
- пудра "Компактная Пудра "Комфорт и Матовость"" (200 Матовый Ванильный) - чудова, добре матує, зовсім не тягнеться за спонжем і не скочується при нанесенні на жирну шкіру протягом дня, прозора, природні відтінки;
- "Жидкость для Снятия Косметики с Глаз с Экстрактом Василька для Особо Чувствительной Кожи. Снимает любой макияж!" - я не фанат таких засобів, прислали як подарунок, знімає стійкий та водостійкий макіяж з очей, двофазний, нагадує Мері-Кеївську "бджілку", жирненький, але гіпоалергенний;
- Очищающий Матирующий Лосьон для Лица 2 В 1 - приємний, освіжає, матує непомітно - я матуючого ефекту не помітила, не подразнює і не сушить;
- Очищающий Гель для Лица (з ромашкою) - класний, гарно змиває макіяж, не подразнює і не пересушує, приємний у всіх відношеннях, молочко з тієї ж серії - теж дуже добре;
- гелі для душу - чудові у всіх відношеннях;
- шампуні мені не дуже сподобались - нічого особливого, звичайні;
- вся гама "Hamamélis - Гамамелис. Серия "Нежность" - теж хороша, мені сподобались гелі для душу і молочко для тіла, непогані шампуні - мама задоволена;
Маю ще купу сумок, косметичок і торбочок в подарунок!)
Загалом, косметика Ів Роше непогана, на рівні всіх подібних брендів і такої цінової категорії, але для вирішення проблемних моментів чи зі шкірою чи з влоссям краще звертатись за консультацією до спеціаліста і підбирати спеціальні лікувальні засоби!

Bonita
10.06.2011, 10:13
Подарували мені молочко Lancome, надзвичайно ніжне, після використання на шкірі не залишається ніяких жирних слідів, добре очищує і зволожує шкіру. Я ним дужу задоволена, от тепер думаю може це придбати повний набір тонік і крем. Якщо хтось користувався цікаво почути відгуки і хто знає інтернет-магазини з якісною косметикою???

Popi
10.06.2011, 10:49
накупила мені мама (за кордоном) всякого різного від фірми №7. таке нічого, тоналка класна, гелі, скраби, хороші. тіні подобаються. дуже всього багацько і якість хороша.

Loyal
10.06.2011, 11:09
Подарували мені молочко Lancome
Оооо! Мені чоловік привіз з Італії набір молочко і тонік, то від тоніка просто кайф отримую. На літо практично і крему не треба після нього - така ніжність, що просто капці!

Supernatural
12.06.2011, 22:15
Чи користувались ви декоративною косметикою Нінель? Які враження?

Mazerati
13.06.2011, 09:12
Нінель?
пробувала один раз їхні тіні для очей, сподобались.

Brillante
13.06.2011, 10:38
Серія для зняття макіяжу та вмивання з ромашкою.
Гомаж з абрикосовими кісточками.
ці засоби у мене теж мають схвальні відгуки, правда Ів Роше я купувала за кордоном, а ще їхні креми в синій упаковці для обезвоженої шкіри ідеальні на літо, особливо нічний. Щодо косметики Ланком, то їхня серія Женефік це просто відкриття для мого обличчя:денний, нічний, крем під очі, а сиворотка просто бомба.

Paradise
20.06.2011, 16:37
Дівчата, хто знає чим намазують тіло, особливо ноги, щоб вони були "золотисті".Це якийсь блиск для тіла. чи що? В Ані Лорак завжди таке блискуче бронзове тіло...