КПК

Показати повну версію : Косметика. Хто- яку??..

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

mikykysya
26.02.2010, 12:16
дівчатка, думаю звикає наш організм до усього, чим ми часто користуємося, і не реагує на це так, як спочатку (знайома лікар-травник навіть не радила чаї з ромашки і мяти, які в Арсені продаються, часто пити, бо організм до них привикне і якщо вони потім будуть у складі ліків, то організм не буде на них належно реагувати).А що тут вже говорити про креми...:girl_spruce_up:

DarkNess
26.02.2010, 12:16
кремчик для обличчя "Медова мрія Ультра Комфорт" був то 320 грн бюджету "зїв"...
Мдя, думаю, якби ми почали економити на кремах/косметиці (перейшли на мило і олію:girl_haha:), то за рік на якесь невеличке авто можна було б наскладати :xaxa::xaxa::girl_in_dreams:

Kasia
26.02.2010, 12:18
ізраїльський крем, але
Cristina??:girl_cool:

DarkNess
26.02.2010, 12:20
Cristina
Не, тоже на С..., але фірму забула, то мій косметолог десь замовляє, здається вроздріб його нема.

kvVItKA
26.02.2010, 12:22
а олія оливкова до речі дуже не зле:) тільки от знайти внас нормальну :girl_cray:

то мій косметолог десь замовляє, здається вроздріб його нема.
ага, мені косметолог італійський крем і скраб професійний без назви раз втулила, взяла по 10 гр, ні складу ні чого про то взнати було не реально...
Хто знає, чи можна при вагітності користуватись професійною косметикою?
спробуйте складники почитати...читала, що вагітна не має відмовлятись від засобів догляду , які є їй звичні-приємні. Я крім крему для обличчя і олійок-лосьйонів дл ятіла нічим і не користуюсь зараз...але відмовилась від "штучних" дезодорантів ( бо планую ГВ та й так не добре то)

DarkNess
26.02.2010, 12:28
спробуйте складники почитати...
Ага! То на вагу можна тільки купити, тобто в свою посудинку. А на велику банку мені точно зарплати і за півроку не хватить))) Та й написано там напевно по-ізраїльськи... Навіть зі словником вряд чи перекладу)))

kvVItKA
26.02.2010, 12:33
Ага! То на вагу можна тільки купити, тобто в свою посудинку.
та сама історія , що в мене з Італією:girl_haha:

Loyal
26.02.2010, 12:35
а олія оливкова до речі дуже не зле тільки от знайти внас нормальну
Які проблеми? Знаходите дядьків, які возять посилки з Італії, Греції... і в них замовляєте "натур продукт". В мене навіть на шейпінгу стоїть італійська оливкова олія

Kasia
26.02.2010, 12:39
В мене навіть на шейпінгу стоїть італійська оливкова олія
а з якою метою

Loyal
26.02.2010, 12:41
Швидше, не лікувальне, а аптечна - просто продають її тільки в аптеках - їй такий імідж створили
А чого ви смієтесь. Саме такий імідж і створюють. Так само моя знайома хотіла VICHI продавати, то не дозволили, бо ми мол тільки в аптеки свою продукцію суєм...
Психологічний тиск, панянки, на нас

а з якою метою
З такою, що чоловік однієї з клієнток їздить на Італію. От вона і виставила товар на продаж і колготки, легітси всякі італійські...
А може хтось масаж захоче робити і власне оливковою олійкою - от тобі і є зразу ;)

mikykysya
26.02.2010, 12:48
А чого ви смієтесь. Саме такий імідж і створюють. Так само моя знайома хотіла VICHI продавати, то не дозволили, бо ми мол тільки в аптеки свою продукцію суєм...
Психологічний тиск, панянки, на нас
Дурять народ, хто як може :girl_haha:
А ми не ведемося :girl_cool:

mikykysya
28.02.2010, 20:57
Дівчата, а хто користується мінеральною косметикою, якій віддаєте перевагу?
Чи користувалися
http://www.smokymountainminerals.com/page/page/3764100.htm
Поділітся враженнями, бо хочу спробувати і не знаю з чого-саме розпочати?

mikykysya
01.03.2010, 20:04
Невже ніхто не користується мінеральною косметикою?:girl_sad:

LILY
02.03.2010, 22:48
дівчата користуюся шампунем авіцена, піниться ЖАХЛИВО,хватає на тиждень, купую не перший раз, як у Вас? може його якось розводити чи що? раніше всьо було гуд, може "бадяжити" почали?

бетменша
03.03.2010, 10:55
дівчата користуюся шампунем авіцена, піниться ЖАХЛИВО
ну не знаю, у мене так відразу було. якшо погано піниться, значить натуральний

Skrynya
03.03.2010, 13:55
Я купила "Авіценну" перший (начиталась гарних відгуків) і думаю останній раз! Не піниться, це ще таке, як на мене і не промиває добре. Взагалі нічого надзвичайного! Може мені просто не підійшов:girl_devil:

Noble
14.03.2010, 23:14
Привіт! Мене цікавить чи є ефект від духів з феромонами? Хочу спробувати:girl_flirt:

sofcja
14.03.2010, 23:44
ефект від парфумів з феремонами є!
але якщо дівчина не доглядає за собою, то їй не поможе ніц!

DarkNess
15.03.2010, 10:53
уявіть, зробила замовлення в компанії Ів Роше ще 1 лютого по телефону. вже 15 березня, а його й досі нема.:girl_mad: вони його з Києва через Ріо-де-Жанейро передають у Львів???:girl_cray:

Vittoriya
15.03.2010, 12:18
вони його з Києва через Ріо-де-Жанейро передають у Львів???
так ніби ж посилки з Німеччини приходять..

DarkNess
15.03.2010, 13:38
так ніби ж посилки з Німеччини приходять..
а чому з Німеччини, фірма то вроді франц, якшо не помиляюсь. А складу що в Києві нема?

Капризуля
15.03.2010, 14:02
чи є ефект від духів з феромонами?
а можна поцікавитися, шо то за парфуми такі???:confused:

strilo4ka
15.03.2010, 14:02
замовляла ів роше кілька разів, то до трьох тижнів приходив пакунок.
може ваше замовлення не прийняли? бо в мене один раз таке було на бонпріксі

[іmg]http://www.malecha.org.ua/lines/little/l_1.gif_b_21.gif_t_Kokhanjhjj__Uljanochcjh_d_17_m_ 4_y_2007_c_10.gif[/img] (http://www.malecha.org.ua)

шо то за парфуми такі

Феромони — біологічно активні речовини, продукти зовнішньої секреції. в даному випадку додають статеві феромони, для того щоб пробудити бажання у протилежної статі

[іmg]http://www.malecha.org.ua/lines/little/l_1.gif_b_21.gif_t_Kokhanjhjj__Uljanochcjh_d_17_m_ 4_y_2007_c_10.gif[/img] (http://www.malecha.org.ua)

Vittoriya
15.03.2010, 19:17
а чому з Німеччини, фірма то вроді франц, якшо не помиляюсь. А складу що в Києві нема?
чесно? мені і самій цікаво... Накрутили..Просто мені посилки приходять ніби з Німеччини, хоча я десь раз дзвонила в Київ перевірити ,чи вислали , то казали,що була затримка , бо на складі не було того, що я замовила..На якому складі..Де... Сама не розумію...

Lapus'ka
15.03.2010, 19:46
уявіть, зробила замовлення в компанії Ів Роше ще 1 лютого по телефону. вже 15 березня, а його й досі нема. вони його з Києва через Ріо-де-Жанейро передають у Львів???
Я замовляла 29 січня, то мені прийшла аж 9 березня. Просто якщо чогось з того що ви замовили немає на складі, то посилка чекає чемно на той продукт на складі.
мені і самій цікаво... Накрутили..Просто мені посилки приходять ніби з Німеччини, хоча я десь раз дзвонила в Київ перевірити ,чи вислали , то казали,що була затримка , бо на складі не було того, що я замовила..На якому складі..Де... Сама не розумію.
Косметика французька, а склад є в Німеччині і ще десь в Європі, точно не пам'ятаю. Коли ви робите замовлення по тел, оператор замовлення вже оброблене скидає в Німеччину і там вже комплектують вашу посилку.

Provizor
15.03.2010, 20:51
Прочитала тут трохи, вирішила спробувати пінку і скраб "Чистая линия". Пробувала різні змивки, а ідеальної так і не знайшла. З Vichy подобався варіант 3 в 1, але дорого виходить такий демакіяж, і туш могла б краще змиватись. Плюс в тому, що шкіра стає дуже приємна на дотик і крем на ніч можна не застосовувати. Використовувала також міцелярний розчин, розчин для зняття макіяжу з очей Vichy, якогось надзвичайного ефекту не відчула. Зі зволожуючих засобів дуже подобається Аквалія Термаль Лайт, хороша була серія Оліго 25. Випробовую зараз з лінії Антіокс крем-флюід (маю кілька тестерів). Задумуюсь над кремами проти перших морщин, у мене на чолі уже потихеньку проявляються :(... З косметики Vichy ще пробувала гель Ліпометрік (-), скраб для тіла (+), зволожуюче молочко для тіла Ліпідіоз (+ -), шампунь для пошкодженого волосся з бальзамом (-), тональний Флексліфт (++), ще якісь засоби, вже не пригадаю. Чула також схвальні відгуки про косметику Авен, але трохи жаль такї гроші платити... Тому націлююсь зараз на "Чисту лінію":girl_curtsey:

Vasylynka
16.03.2010, 01:00
Чула також схвальні відгуки про косметику Авен, але трохи жаль такї гроші
А хіба Віші на багато дешевша?Спробуйте Авен,не пошкодуєте!Віші відноситься до естетичної космецевтики,а Авен до лікувальної,тому вирішує ваші проблеми!Ще є хороша космецевтика Біодерма!Це французька фірма,трохи дешевша за Авен,але також лікувальна!

Provizor
16.03.2010, 01:05
Та я Віші купувала, коли дівкою була:) А ще багато зразків і тестерів мала. А тепер треба трохи економити, тому на Авен тільки задивляюсь.

ірен
16.03.2010, 01:08
Дівчата,хто що може сказати про креми від Neways.

Олюська
16.03.2010, 01:13
Дівчата,хто що може сказати про креми від Neways
Я не користувалась, але, пам'ятаю, моя вчителька розказувала, що це єдина костметика, яка їй підходить, на всі решта (дорогі і дешеві) - алергії

DarkNess
16.03.2010, 19:38
Vasylynka, на тій же сторінці
сперечатися не буду, бо раніше теж так думала. І по цих фірмах не спеціалізуюсь. За шо купила - за то й продаю. Власне вчора хотіла собі знову купити гель для вмивання Авен Клінанс, бо в мене якраз закінчився і я дуже до нього звикла, то мені в аптеці фармацевт (як ви кажете) порадила не купувати ні цього засобу, ні аналогічного з Урьяж (на який я придивлялась), якщо перед тим я таким же користувалась, бо вони спрямовані на усунення певних проблем і мають лікувальну дію. Сказала, що цими засобами не можна довго користуватись, бо так я "зажену" собі шкіру (із її слів). А обов'язково переходити на щось "звичайне, нащодень". І тоді мені пригадалось, що раніше мій косметолог теж щось подібне казала, щоб пару місяців покористуватись Авен змивкою і кремом із серії Клінанс, і перейти на ін звичайну косметику. А я так привикла, що й забула про це. Можливо, це стосується саме тої серії, якою я користувалась( для комбінованої шкіри), а інші засоби мають слабшу дію, не можу сказати.

---------- Додано в 19:26 ---------- Попередній допис був написаний в 19:19 ----------

чесно? мені і самій цікаво... Накрутили..Просто мені посилки приходять ніби з Німеччини
В каталозі їхньому читаю:
"Вся продукция Ив Роше производится во Франции на заводах фирмы в соответствии с самыми высокими нормами качества"

---------- Додано в 19:38 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

Ця косметика лікувальна,на рослинних екстраках,нею навпаки потрібно довше користуватися,щоб вона вирішила вашу проблему!
Подивіться для цікавосты на склад засобів - крім "рослинних екстрактів" там хімії теж чимало!

Олюнчик
16.03.2010, 19:55
зробила замовлення в компанії Ів Роше ще 1 лютого по телефону
Хочу і собі дещо замовити, але ще ніколи не робила цього, тому не знаю що і як.:confused: Ви по телефону замовляєте?

Vasylynka
16.03.2010, 20:57
Vasylynka, на тій же сторінці
Цитата:
Допис від DarkNess Переглянути допис
сперечатися не буду, бо раніше теж так думала. І по цих фірмах не спеціалізуюсь. За шо купила - за то й продаю. Власне вчора хотіла собі знову купити гель для вмивання Авен Клінанс, бо в мене якраз закінчився і я дуже до нього звикла, то мені в аптеці фармацевт (як ви кажете) порадила не купувати ні цього засобу, ні аналогічного з Урьяж (на який я придивлялась), якщо перед тим я таким же користувалась, бо вони спрямовані на усунення певних проблем і мають лікувальну дію. Сказала, що цими засобами не можна довго користуватись, бо так я "зажену" собі шкіру (із її слів). А обов'язково переходити на щось "звичайне, нащодень". І тоді мені пригадалось, що раніше мій косметолог теж щось подібне казала, щоб пару місяців покористуватись Авен змивкою і кремом із серії Клінанс, і перейти на ін звичайну косметику. А я так привикла, що й забула про це. Можливо, це стосується саме тої серії, якою я користувалась( для комбінованої шкіри), а інші засоби мають слабшу дію, не можу сказати.Фармацевт напевно мав на увазі лише якийсь конкретний засіб,а не говорив про космецевтику в загальному!Космецевтика,тим більше такого рівня складається з антиалергенних ,беспечних компонентів!Тому ви нею шкіру ніяк не заженете!Професійною косметикою-так,не спорю!

Подивіться для цікавосты на склад засобів - крім "рослинних екстрактів" там хімії теж чимало!Я не писала що це натуральна косметика!

DarkNess
16.03.2010, 22:15
Ви по телефону замовляєте?
Я замовляла по телефону, можна і по інтернету на їхньому сайті (кажуть, шо так найшвидше) ,а можна заповнювати відповідний бланк і надсилати його поштою.

Vittoriya
16.03.2010, 22:32
Я замовляла по телефону, можна і по інтернету на їхньому сайті (кажуть, шо так найшвидше) ,а можна заповнювати відповідний бланк і надсилати його поштою
поштою найдовше йде.Я замовляю через інтернет, мені так найзручніше, йде по-різному, бо все-таки дійсно буває всяке, може якогось одного продукту замовленого не бути і вся посилка стоїть чекає. Те, що завжди приходило рано,чи пізно-то факт. :)

Lapus'ka
16.03.2010, 22:41
Хочу і собі дещо замовити, але ще ніколи не робила цього, тому не знаю що і як. Ви по телефону замовляєте?
По інтернету швидше приходить на тиждень, але косметика по цінах виходить дорожче. Коли по телефону ви замовляєте бажано знати по якому бланку, щоб просто продиктувати коди продукції. Якщо перше ваше замовлення, пошукайте бланки для новачків в інтернеті і замовте по тому який більше сподобається або який вигідніший.

Vasylynka
17.03.2010, 16:30
Хочу поділитися своїми враженнями від косметики Біодерма!Кілька днів назад почала користуватися кремом від Біодерма Sensibio Leger ,це серія для чутливої шкіри,але саме цей крем для комбінованої!Я вам не можу переказати своє захопленя цим продуктом!Я цілий день відчувала зволожуючий ефект цього крему!А вчора спробувала також від Біодерми гель для проблемної шкіри Sebium gommant,очищаючий,типу скрабу-безподобний!Я тепер закохалася в цю фірму по вуха,і повністю вирішила перейти на неї!Хоч вона досить дорога,але після використання я готова ВСІ ГРОШІ ЗА НЕЇ ВІДДАТИ!Дуже рекомендую!

mysika82
17.03.2010, 23:25
косметика Мері Кей досить хороша, на рахунок блисків згідна. Хоча тональна основа чогось мені не дуже....Вже довго користуюсь тональним "МАКС Фактор" - просто супер як на мене.

Azalia
17.03.2010, 23:36
А я замовляю косметику від Mery Key - враження хороші
Я користуюсь тоналкою і блиском. Мені подобається. Косметика, яка вартує уваги.

mirishka
18.03.2010, 17:54
Цитата:
Допис від Provizor
Чула також схвальні відгуки про косметику Авен, але трохи жаль такї гроші
А хіба Віші на багато дешевша?Спробуйте Авен,не пошкодуєте!Віші відноситься до естетичної космецевтики,а Авен до лікувальної,тому вирішує ваші проблеми!
Цілком згідна, мені косметику Авене порадила косметолог, тому, що в мене чутлива шкіра, користуюсь нею вже тривалий час, дуже задоволена, ніяких побічних ефектів, читала вище відгуки дівчат, що нею не можна користуватись довго, я не згідна, принаймі, це набагато кращий варіант, ніж користуватись кремами невідомо з якими складниками і невідомо де виготовленими.

Женічка
18.03.2010, 19:25
я свій кремчик від Авен змазюкала.... і повернулась до Урьяжу.....
можливо, неправильно підібрала крем,я взяла для сухою і мені він був все таки зажирний.... через годинку дві з"являвся досить сильний блиск на всьому обличчі.... мусіла пудрити і пудрити.....

вернулась до Урьяжу,а мого кремчика нема.... кажуть,що швидше за все зняли з виробництва, взяла трошки інакший.... підходить супер, але запах досить специфічний...

dieSonne
18.03.2010, 19:43
я також користуюсь серією від Авене вже більше року. В мене шкіра не просто суха і чутлива, а й схильна до подразнень. Мені підходить все: і вода супер і міцелярний лосьончик, крем для чутливої шкіри, крем навколо очей. Я пробувала після Авене повернутися до лореалю, але то не до порівняння. Закинула свої лореальки далеко до шафи, і знову накупила собі Авене.
ерез годинку дві з"являвся досить сильний блиск на всьому обличчі....
в мене також з"являється схожий блиск, після зволожуючого крему для сухої та чутливої шкіри, але мені консультант сказала, що то власне і є той захист для шкіри, він створює таку плівку, сприяє відновленню того пошкодженого і сухого шару шкіри, і за якийсь час уже надто сильного блиску немає, а шкіра виглядає свіжою і зволоженою. Після другого тюбика в мене так і було. Тому продовжую користуватися нею, вона мені підходить.

Олюнчик
18.03.2010, 20:10
в мене також з"являється схожий блиск, після зволожуючого крему для сухої та чутливої шкіри
В мене також була така ситуація і я відмовилась від того крему. А то значить так має бути. Завтра знову спробую, бо за всіма іншими параметрами він мені дуже підходить:girl_in_dreams:

Женічка
18.03.2010, 20:39
мені консультант сказала
можливо,так і є. але мені так чи інакше було досить дискомфортно, я той жир просто брала і в прямому розумінні того слова витирала з лиця рушником :girl_crazy:

DarkNess
19.03.2010, 10:55
Хочу вже переходити на 'весняний' крем, бо "зимовий ' мені вже явно зажирний. Крем купляла від Ля-рош-позе, з недешевих, і, як так підозрюю, шо там ше більше половини баночки. Як ви думаєте, чи можна буде ним користуватися з осені, чи треба буде купляти новий? Бо крем бажано використати за півроку після відкривання, щоб там не розмножувались бактерії. Влітку я тримаю деяку косметику в холодильнику. А як ви зберігаєте косметику тривалий час?

Капризуля
19.03.2010, 11:50
DarkNess, який саме крем фірми Ля Рош-Позе ви маєте? Мені цікаво, який жирніший - Нутрітік чи Гідрафаз

mirishka
19.03.2010, 14:48
я свій кремчик від Авен змазюкала.... і повернулась до Урьяжу.....
можливо, неправильно підібрала крем,я взяла для сухою і мені він був все таки зажирний.... через годинку дві з"являвся досить сильний блиск на всьому обличчі.... мусіла пудрити і пудрити.....
Я собі також купила крем Урьяж, сонцезахисний, вдень користуюсь ним а на ніч Авене.

DarkNess
19.03.2010, 16:12
Мені цікаво, який жирніший - Нутрітік чи Гідрафаз
В мене Гідрафаз Ріш, Нутрітік однозначно жирніший. Гідрафаз для сухої, чутливої, зневодненої шкіри ( інтенсивне і тривале зволоження), а гама Нутрітік - живильні креми для дуже сухої, сухої і чутливої шкіри ( живлення і захист).

mikykysya
19.03.2010, 19:10
Дівчата, прийшли моя перша посилочка з мінеральною косметикою (правда кісточки в іншому заказі і ще не прийшли), але я всерівно у захваті - її дійсно на обличчі не видно (а я різними пудрам і тоналками не дешевими користувалася).

bioland7
19.03.2010, 21:13
Мені цікаво, який жирніший - Нутрітік чи Гідрафаз
Ви можете попросити на Куліша в аптеці поруч ДЦ книжечку з пробниками цих кремів, от і спробуєте який вам кращий.

DarkNess
19.03.2010, 22:54
посилочка з мінеральною косметикою
Від кого посилочка? )

Марта2
21.03.2010, 15:52
В мене якось закінчився крем для обличчя, намазалась дитячим молочком- вже третій місяць ним користуюсь! Мала різні креми і дорогі і не дуже, але тепер точно можу сказати що для мене найкраще дитяче молочко, шкіра така гладенька.....

Лянка
21.03.2010, 18:03
Так само і мені найкращий дитячий зволожуючий крем Бюбхен.

Kasia
21.03.2010, 18:31
дитячий зволожуючий крем Бюбхен
думаю то реально помічне тільки у випадку, коли шкіра потребує тільки зволоження - до 25 років.

bioland7
21.03.2010, 18:34
намазалась дитячим молочком- вже третій місяць ним користуюсь
А яким саме?
думаю то реально помічне тільки у випадку, коли шкіра потребує тільки зволоження - до 25 років
І я з цим погоджуюся.:)

Orman
21.03.2010, 19:11
до 25 років

ееееех, де ті 25 :girl_crazy:?

Kasia
21.03.2010, 20:43
ееееех, де ті 25

:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::D:D:D:girl_haha::gi rl_haha:

давно так не реготала. ти що на пенсію зібралася?:girl_crazy: і молочко дитяче хоч купити і вспомніть молодость?

mysika82
21.03.2010, 21:05
дитяча косметика дійсно класна, але як було написано вище, тільки для зволоження. Я давно "краду" в малого і олійку, і крем від непогоди, і засіб для купання. Мені дуже подобається:girl_smile:

Марта2
22.03.2010, 12:18
А яким саме?

Бюбхеновським молочком, і дуже подобається той дитячий крем від непогоди, тої ж фірми!

mysika82
22.03.2010, 16:07
Бюбхенівський крем від непогоди - бомба! в мене дуже суха і чутлива шкіра. без такого крему шкіра на вітрі і морозі зразу покривається червоними плямами, подразнюється... цю зиму мазалась цим кремом - ніяких проблем зі шкірою не було ні разу!!!

bioland7
22.03.2010, 22:00
Бюбхенівський крем від непогоди - бомба! в мене дуже суха і чутлива шкіра. без такого крему шкіра на вітрі і морозі зразу покривається червоними плямами, подразнюється... цю зиму мазалась цим кремом - ніяких проблем зі шкірою не було ні разу!!!
А я похвалюся,маю дитячий крем Авент (та, що пляшечки і молоковідсмоктувачі робить), який в Україні не бачила, купила за кордоном.Просто супер, якщо хтось має можливість купити то раджу, набагато кращий ніж Бюбхен (цей теж мала).

veladonna
23.03.2010, 03:18
користуюсь космицевтикою майже рік , бачу результат сама і знайомі питають де я омолоджуюсь...

Vasylynka
23.03.2010, 07:56
користуюсь космицевтикоюА якою саме,розкажіть будь-ласка!

Skaliaria
23.03.2010, 11:58
Дівчатка! Мені 23 р. але є схильність до мімічних зморшок навколо очей, що порадите, може в когось така ж прблемка? Дякую!!!

pravovuk
24.03.2010, 15:04
Дівчата, підскажіть який самий стійкий олівчик для очей???????Щось мені всі розтікаються......

Orman
24.03.2010, 16:36
я маю артдеко - вже третій, чи четвертий. Задоволена :)

samaharit
24.03.2010, 16:43
Дівчата, можливо не туди віднесла запитання (просто вже замучилась в пошуках), підскажіть де у Львові можна придбати білоруську косметику. Буду вдячна.

Vitaminka
24.03.2010, 18:04
Дівчата, можливо не туди віднесла запитання (просто вже замучилась в пошуках), підскажіть де у Львові можна придбати білоруську косметику.
для чого дублювати дописи? вам вже відповіли в іншій темі, ось:
в "сквозняку" на пр. Шевченка є багато. можна знайти також і на Галицькому базары, на Добробуті

Ука
24.03.2010, 22:23
Юля Смаль пише (http://yusmal.livejournal.com/595664.html)про склад косметики, якою ми користуємося

bora
24.03.2010, 22:24
Є сайт де, нарешті, розписано інгредієнти косметики будь-яких марок.
Раджу читати і примітку - чому ця косметика є небезпечною.

http://www.sskindoctor.com/cosmetics/cosmo/

"Как страшно жить:girl_in_dreams:"

Зразочок:
Бренд: Yves Rocher

Тип: Тональный крем

Фактор Безопасности: 72.56

Почему эта косметика может быть опасной?

Может раздражать кожу, вызывать аллергию, дерматиты
Может стать причиной появления раздражения на коже, аллергии, дерматитов
Концентрация ограничена
Имеет ограничения в использовании.
Энхасер
Может способствовать проникновению внутрь кожи и организма в целом токсичных веществ
Не изучен
Из-за отсутствия серьезных исследований невозможно определить безопасность ингредиента.
Может быть канцерогенен, мутаген или токсичен
Ингредиент относитя к Категории 3: Возможный канцероген, мутаген или токсичный ингредиент
Может вызывать приступ астмы
Опасен при вдохе. Может провоцировать возникновение асматического приступа.
Может образовывать нитрозамины
Образовывает нитрозамины, агрессивные канцерогены.
Может быть опасен в кремах
Может быть опасен в косметике, которую оставляют на коже длительное время (кремы, лекарства)
Может содержать вредные примеси
Может содержать вредные примеси, способствующие возникновению рака.
Может вызывать экзему
Может стать причиной возникновения экземы.
Может вызывать рак груди
Может содержать опасные примеси, провоцирующие рак груди
Опасен для поврежденной кожи
Опасен, если используется на поврежденной коже.
Может быть токсичен для эндокринной или половой систем
Может негативно повлиять на работу эндокринной и половой систем.
Может повышать чувствительность кожи
Может стать причиной возникновения повышенной чувствительности кожи и организма в целом.
Запрещенная или ограниченная в использовании отдушка
Ароматическое вещество (отдушка) в косметике, запрещенное или ограниченное к использованию.

[ 100 ] AQUA
[ 100 ] ETHYLHEXYL COCOATE
[ 100 ] LAURYLMETHICONE COPOLYOL
[ 100 ] CYCLOPENTASILOXANE
[ 70 ] PROPYLENE GLYCOL
[ 80 ] PARAFFINUM LIQUIDUM
[ 50 ] POLYMETHYL METHACRYLATE
[ 100 ] CYCLOHEXASILOXANE
[ 100 ] ETHYLHEXYL CAPRYLATE/CAPRATE
[ 100 ] SODIUM CHLORIDE
[ 80 ] BUTYLENE GLYCOL
[ 60 ] LECITHIN
[ 70 ] UREA
[ 60 ] ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE
[ 100 ] PRUNUS DULCIS
[ 60 ] STEARALKONIUM HECTORITE
[ 80 ] PARAFFIN
[ 70 ] PHENOXYETHANOL
[ 50 ] METHYLPARABEN
[ 70 ] TOCOPHERYL ACETATE
[ 100 ] ETHYL LINOLEATE
[ 50 ] ETHYLPARABEN
[ 80 ] RETINYL PALMITATE
[ 70 ] TETRASODIUM EDTA
[ 50 ] PROPYLPARABEN
[ 100 ] BISHYDROXYETHYL BISCETYL MALONAMIDE
[ 50 ] BUTYLPARABEN
[ 80 ] SILICA
[ 30 ] BENZYL BENZOATE
[ 30 ] LINALOOL
[ 100 ] BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL
[ 30 ] BENZYL SALICYLATE
[ 30 ] HEXYL CINNAMAL
[ 30 ] HYDROXYCITRONELLAL
[ 100 ] HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE
[ 30 ] CITRONELLOL
[ 30 ] GERANIOL
[ 30 ] EUGENOL
[ 100 ] MICA
[ 100 ] CI 77491
[ 100 ] CI 77492
[ 100 ] CI 77499
[ 100 ] CI 77891

Але є і гарні новини - є стовідсотково безпечні продукти. Серед тональних це тільки один крем - від Giorgio Armani.
А у тої ж Yves Rocher - одна з найбезпечніших помад.

Vitaminka
26.03.2010, 19:07
дівчата, хтось купляв косметику в аеропорту Бориспіль в Києві в Duty free?
який там вибір і ціни в порівнянні зі Львовом?

mirishka
26.03.2010, 19:54
Порадьте будь-ласка пудру для обличчя, вагаюсь між Есте Лаудер, Шанель і Діор, а також між компактною і розсипчастою.

bioland7
27.03.2010, 17:37
Порадьте будь-ласка пудру для обличчя, вагаюсь між Есте Лаудер, Шанель і Діор, а також між компактною і розсипчастою
Все залежить від вашого типу шкіри, радити можна одне,а вам може не підійти. Сходіть в Брокард і спробуйте на ваш тип шкіри, що буде краще.

bora
27.03.2010, 20:59
А я взяла собі пробник кремчику Lush. Про результати розповім. Наразі мені здається це найчистіший крем з мені відомих. Академі, Хаушки - виявились далеко позаду по безпечності складу. Хоча нюанс - на сайтах не всіх кремів є інгредієнти.
Ще шукаю один мережевий тональний. Теж непоганого складу.

pravovuk
27.03.2010, 21:16
мережевий тональний-це який?????????

bora
27.03.2010, 21:24
це який??

Щоб не казали, що реклама - дивіться самі:)
Зі всіх брендів тонаки: http://www.sskindoctor.com/cosmetics/cosmo/?PAGEN_1=24

pravovuk
27.03.2010, 22:32
дивіться самі
Дякую за сайт.Дуже цікавий.......але чим більше читаю.....тим страшніше:girl_wink:\

Текіла
28.03.2010, 19:51
Заходи на вихідних в LUSH. Все кольорове та гарно пахне) Взяла собі мило, шампунь та бальзам для губ. Все дуже подобається)

Vittoriya
29.03.2010, 01:30
Скажіть будь-ласка, де можна придбати продукцію цієї фірми?
ви про Lush? Якщо так, то в Опері Пасаж, що на пр.Свободи.

mirishka
29.03.2010, 18:08
Цитата:
Допис від mirishka
Порадьте будь-ласка пудру для обличчя, вагаюсь між Есте Лаудер, Шанель і Діор, а також між компактною і розсипчастою
Все залежить від вашого типу шкіри, радити можна одне,а вам може не підійти. Сходіть в Брокард і спробуйте на ваш тип шкіри, що буде краще.
Дякую за пораду, але я просто хотіла знати думку дівчат хто-якою пудрою користується.

pravovuk
29.03.2010, 22:19
але я просто хотіла знати думку дівчат хто-якою пудрою користується
Користуюсь Есте Лаудер та Макс фактор. Першу використовую на денний макіяж-не помітна взагалі,не сушить шкіру, а другу-на вечірній-все гарно маскує.

Текіла
29.03.2010, 22:22
Дякую за пораду, але я просто хотіла знати думку дівчат хто-якою пудрою користується.

Практично не користуюся.
Коли користуюсь то Lancome (вона більш легка, прозора) або Bourjois (вона більш матова)

mirishka
30.03.2010, 15:40
Цитата:
Допис від mirishka
але я просто хотіла знати думку дівчат хто-якою пудрою користується
Користуюсь Есте Лаудер та Макс фактор. Першу використовую на денний макіяж-не помітна взагалі,не сушить шкіру, а другу-на вечірній-все гарно маскує.
Я якраз хочу купити Есте Лаудер, тому що в мене цієї фірми є крем-пудра і дуже подобається. Напишіть будь-ласка якою саме пудрою від Есте Лаудер Ви користуєтесь.

Nadinka
30.03.2010, 17:46
Те, що вже провірено і купую постійно:
-туш Макс фактор, підкручуюча 2000 калорій
-тональний крем(Аффіні тон), лак для нігтів, румяна, тіні, олівець для губ- Мейбелін
-Блиск для губ Глем шайн і тіні хром шайн і підводка для очей- Лореаль
-тіні Мері кей
-косметика для лиця- Нівеа (для жирної шкіри) і дещо з Біокон
-косметика для тіла- Фруттіні і дещо Нівеа
-шампунь,бальзам і спрей для блиску- Сіосс
-настояще реп"яхове масло від "Ельфа" (Зелена аптека) маска на 2-3 год і волосся просто супер і + профілактика випадінню, і лупи, раз в тиждень намагаюсь робити, якщо не забуду.

Подарували мені з Іспанії косметичний набір від Кельвін Кляйн: лак для нігтів, помада, блиск для губ, олівець для губ і тіні - якість і вигляд просто супер, відповідають бренду :):girl_spruce_up:

mysika82
30.03.2010, 18:15
-шампунь,бальзам і спрей для блиску- Сіосс

теж користуюсь і дуже задоволена!

pravovuk
31.03.2010, 14:01
Напишіть будь-ласка якою саме пудрою від Есте Лаудер Ви користуєтесь
Пудра - Double Wear від Есте Лаудер

Текіла
05.04.2010, 21:44
Сьогодні купила гель для душу Snow Fairy,Lush
Так смачно пахне, що не стрималась)
На ньому правда пише що він gel for body and hair
Як думаєте, можна використовувати і як шампунь?

Vittoriya
05.04.2010, 22:09
Як думаєте, можна використовувати і як шампунь
ну якщо пише... Я недавно купила якесь желе для душу від Lush. Дивне трохи таке, але гарно пахне цитрусовими, хоча має синій колір :girl_haha:, але зранку так підбадьорює.

Текіла
05.04.2010, 22:11
Ага) Я сьогодні його також роздивлялась)) І ще зацікавила пінка до ванни з блискітками...цікаво, вилазиш з ванни і весь в них:)

mirishka
06.04.2010, 13:49
Я недавно купила якесь желе для душу від Lush. Дивне трохи таке, але гарно пахне цитрусовими, хоча має синій колір , але зранку так підбадьорює.
А де Ви купляли, дуже люблю цитрусуві гелі для душу, зранку так розбуджують, але ніяк не можу знайти якогось особливого, щоб повністю підходив мені, такий щоб був якісний і з приємним запахом.

Vittoriya
06.04.2010, 13:57
А де Ви купляли
магазин Lush знаходиться в Опері Пасаж на пр.Свободи. Але то є не гель,а желе, таке як галяретка :girl_crazy: але мені подобається, гарно намилюється і пахне. Але там можна попитати ще про якісь гелі, здається вона мені показувала гель грейпфруктовий,чи який, теж гарно пахне.

Текіла
06.04.2010, 14:39
Я вчора випробувала свій гель для душу, той про який писала. Я просто в захваті. Такий класний запах а що приємно, тримається на тілі довго, ще зранку пахла всякими фруктами. Ну дуже задоволена. Ось картинка, як він виглядає
http://www.aromalogy.info/wp-content/uploads/2009/11/24254.jpg

Nadinka
06.04.2010, 16:17
А де Ви купляли, дуже люблю цитрусуві гелі для душу, зранку так розбуджують, але ніяк не можу знайти якогось особливого, щоб повністю підходив мені, такий щоб був якісний і з приємним запахом.

Я дуже люблю Крем-гель для душа NIVEA Моменты Радости, навіть просто нюхаю його....мммм :girl_tender: ("Богатый фруктовый аромат цветов апельсина пробуждает чувства, а шелковистая пена крем-геля с молоком бамбука дарит Вашей коже неповторимое наслаждение.") :girl_in_love:

mirishka
06.04.2010, 16:37
kj
Я дуже люблю Крем-гель для душа NIVEA Моменты Радости, навіть просто нюхаю його....мммм ("Богатый фруктовый аромат цветов апельсина пробуждает чувства, а шелковистая пена крем-геля с молоком бамбука дарит Вашей коже неповторимое наслаждение.")
В мене колись був цей гель, спершу також балділа від нього, але потім трошки проївся і захотілось чогось нового. Не можу чомусь користуватись одним гелем довго, надоїдає.

Текіла
06.04.2010, 16:40
Я дуже люблю Крем-гель для душа NIVEA Моменты Радости

Я з цієї серії дуже люблю абрикосовий аромат

bora
07.04.2010, 22:55
Звітую по крему Lush. Гарно зволожує і не є масним. Дивилася на своє фото під час його використання - шкіра подобається. Тішуся, що максимально натуральний - схожого складу поки, що не знайшла - тільки гліцерин його і псує. З мінусів - незвично дешева упаковка.
Бачила в тому магазині ще натуральні шампуньки, мило ручної роботи, маски. Наступний похід - за ними.

Annette
08.04.2010, 00:48
bora , а який саме крем пробували? Для обличчя чи для тіла? Яка назва?

Vittoriya
08.04.2010, 00:50
Я от власне теж думаю над кремом для лиця від Лаш. Дали мені пробники кремів Фармацевт і Легкий крем. Другий сподобався більше.Але от ще думаю, чи варто брати...А який у вас?

Vitaminka
08.04.2010, 01:43
скупилась я в Києві в Duty free
косметика ESTEE LAUDER

Hydrationist
Максимально увлажняющий крем
ЭФФЕКТ Мгновенно пополняет запас влаги на 24 часа
ТИП КОЖИ Для нормальной / сухой кожи
http://i064.radikal.ru/1004/c7/9b55ccbeeab4.jpg

Idealist
Сыворотка, сужающая поры
ЭФФЕКТ Выравнивает тон кожи, уменьшает видимость черных точек, закупоренных пор и “микротеней”
http://s002.radikal.ru/i199/1004/cb/205f306fad00.jpg

Gentle Eye Makeup Remover
Мягкое средство для снятия макияжа с глаз
ЭФФЕКТ Мягко снимает макияж с глаз, не оставляя следов
ТИП КОЖИ Для любого типа кожи
http://s58.radikal.ru/i159/1004/29/77a7857a5fc8.jpg

Perfectly Clean
Балансирующий тоник
ЭФФЕКТ Восстанавливает баланс, оживляет кожу
ТИП КОЖИ Нормальная / комбинированная
http://i062.radikal.ru/1004/80/5f1624d5fbf0.jpg

Perfectly Clean
Очищающая пенка для нормальной и комбинированной кожи
ЭФФЕКТ Избавляет кожу от всех загрязнений и снимает макияж
ТИП КОЖИ Нормальная / комбинированная
http://s53.radikal.ru/i142/1004/a0/d07a78d9e86e.jpg

Advanced Night Repair
Защитно-восстанавливающий комплекс для кожи вокруг глаз
ЭФФЕКТ Восстанавливает и увлажняет чувствительную кожу вокруг глаз и устраняет сухость, припухлости и темные круги
http://s004.radikal.ru/i207/1004/cc/b9769a7d58f4.jpg
ще туш Sumptuous
Тушь с эффектом увеличения объема и изгиба і олівчик для очей
задоволена цією косметикою на всі 100%

mirishka
09.04.2010, 11:17
скупилась я в Києві в Duty free
косметика ESTEE LAUDER
Коли трошки покористуєтесь, напишите будь-ласка більш детально про ваші враження від цих засобів. Мені дуже подабається Есте Лаудер, але користувалась поки що з неї тільки декоративною косметикою. Особливо мене цікавить Idealist
Сыворотка, сужающая поры і Advanced Night Repair Защитно-восстанавливающий комплекс для кожи вокруг глаз.

Vitaminka
09.04.2010, 11:46
Коли трошки покористуєтесь, напишите будь-ласка більш детально про ваші враження від цих засобів. Мені дуже подабається Есте Лаудер, але користувалась поки що з неї тільки декоративною косметикою. Особливо мене цікавить Idealist
Сыворотка, сужающая поры і Advanced Night Repair Защитно-восстанавливающий комплекс для кожи вокруг глаз.
купила коли їхала на море, тобто 2 тиждень користуюсь, результати вже бачу (може ще + сонечко добре подіяло на мою шкіру), зараз навіть не користуюсь тоналкою чи пудрою (до цього користувалась пудрою і деколи тональним)

bora
09.04.2010, 13:14
а який саме крем пробували? Для обличчя чи для тіла? Я
Для обличчя. Називається Імперіаліс.
Увлажняющий крем с легкой текстурой, балансирующий выделение жира, поддерживает естественный водный баланс кожи лица. Можно использовать как основу под макияж. Специальное сочетание лаванды, абсолюта апельсиновых цветов, зверобоя и душистой фиалки балансирует, и тонизируют кожу. Оливковое, какао масло и масло ши увлажняют сухие участки, а лаванда и специально подобранные травы превосходно подходят для жирных участков кожи.
Добре ще те, що у магазині дають тестери.

Virginia
09.04.2010, 18:24
Дівчата, хотіла в Вас запитати, чи ви купляєте одноразові маски, такі як в ДЦ (і в інших такого типу) продають. Що ви про них знаєте, думаєте?
Я собі купила в Ашані декілька і от вчора спробувала Маску для обличчя Очищуючу з морськими водоростями та грязамі, мені дуже сподобалась. Запах приємний, шкіра не пекла (бо в мене від очищуючих масок, особливо для жирної шкіри дуже пече шкіра) і результат мені сподобався.
На масці пише chantelle

Mazerati
09.04.2010, 18:30
Дівчата, хотіла в Вас запитати, чи ви купляєте одноразові маски, такі як в ДЦ (і в інших такого типу) продають
Я останнім часом постійно купляю. Недавно в Ашані також собі цілу купу накупила, а ще беру в ДЦ Дермаглін - :y:

bioland7
09.04.2010, 22:15
а ще беру в ДЦ Дермаглін
Це що за такі маски?

Mazerati
09.04.2010, 22:16
Це що за такі маски?
почитайте, дівчата писали в темі про акне. або в ДЦ подвіться.

bioland7
09.04.2010, 22:20
Advanced Night Repair
А результати помітні, для якого віку цей комплекс?
Idealist
Сыворотка, сужающая поры
Якщо не секрет, скільки він коштував в Duty Free і попередній комплекс? Хочу порівняти де вигідніше купляти на Sephora чи в Duty Free.

Kasia
10.04.2010, 12:12
я купила в ЛАШ мило. цікаво, що то не мене найшло.:girl_haha:

мятно-яблучне. свіже.

ну що в складі - барвник, стабілізатор і не знайомі слова є.
ну але пахне нічого, симпатично. шкода , що таке дорожезне..

Грильяжка
10.04.2010, 12:37
ну але пахне нічого
Касюнька, а той запах потім тримається довго, як тим милком покористувався?

Virginia
10.04.2010, 12:41
а той запах потім тримається довго

Можна я свої 5коп. втавлю?:girl_blum:
В мене є шампуньчик для блондинок з лимоном і ромашкою, то він таааак довго пахне... В мене подушка вже так пропахла ним. Єдиний мінус - незручно користуватись і трошки погано піниться. А так супер, навіть волосся стало світлішим, колір якийсь живіший

NikaLovely
10.04.2010, 13:24
А мені Lush-івське мило ну ніяк не підходить, після нього все тіло треба терміново мастити молочком, і ніби шкіра не є сухою і чутливою. Пробувала блакитне прозоре, з кокосом, ще одне з купою фруктів (назв не пам'ятаю). Шкіра трошки пахне, але після деяких гелів для душу масс-маркет пахне набагато довше.

Virginia, заглядаюсь на той шампунь. Від його використання волосся не збивається в гніздо? :girl_haha:

Virginia
10.04.2010, 13:32
Virginia, заглядаюсь на той шампунь. Від його використання волосся не збивається в гніздо?

От в мене було таке ж враження, що воно буде таке як після миття господарським милом. Чесно - ні! Волосся м"яке і слухняне. Я купила собі 50гр. тепер напевно ще куплю і ще до нього є якийсь бальзам, напевно теж спробую. Доречі продавщиця (чи то як тепер модно - консультант) сказала що 100гр витачає на 60 разів, а мені кусочка на 50гр вистачило десь на 10-15 разів миття, але я два рази намилюю

Vitaminka
11.04.2010, 22:19
Якщо не секрет, скільки він коштував в Duty Free і попередній комплекс?
не секрет
кожне окремо я не купляла, це були набори (так і дешевше виходило), тому кожного ціну і не знаю, за все разом заплатила 145 євро
на сайті DUTY FREE дивлюсь мало товару, насправді там на багато більше
а ви на сайті хочете замовляти чи де?
можна в ПП

---------- Додано в 20:19 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

Idealist там тільки маленькі баночки 7 грам, тепер теж думаю де купити його краще

Skrynya
12.04.2010, 11:19
Під шумок акції купила собі туш artdeco з мінералами, досить непогана -- вії розділяє і розпушує. До того мала з їхньої косметики тільки основу під туш (доречі дуже класна ). :girl_spruce_up:

Kasia
12.04.2010, 16:45
Касюнька, а той запах потім тримається довго, як тим милком покористувався
йой. пропустила щось запитання.

так запах досить довго на руках тримається.

Vitaminka
12.04.2010, 16:57
дівчата, де краще у Львові купити косметику ESTEE LAUDER чи краще на сайті замовляти (порадьте провірений)
і чи хтось замовляв на сайті києвського DUTY FREE?

mirishka
12.04.2010, 19:27
Я купляю в Брокарді,бо більше навіть не знаю де вона у Львові є. Якщо хтось купляв десь інше напишіть будь-ласка.

bioland7
14.04.2010, 20:57
дівчата, де краще у Львові купити косметику ESTEE LAUDER чи краще на сайті замовляти (порадьте провірений)
Можете в Guculyanky замовити,вона купить в Америці, я на www.ebay.com там набачила купу дуже вигідних пропозицій по кремиках Estee Lauder.

Virginia
20.04.2010, 12:24
Допоможіть! Не можу зробити вибір між Avene i Biotherm. Виходить майже однакова ціна, та і по якості вроді однакові... А пробників в нашій країні не дають, так що треба вибирати насліп. Як думаєте, що краще і "справжнішіше"?

Vasylynka
20.04.2010, 15:24
між Avene i BiothermМожливо ви мали на увазі Bioderma????Тому шо Biotherm значно відрізняється ціною від Avene,вона значно дороща!Та й мені здається,шо вона не є аптечною косметикою(космецевтикою)як Avene!

mirishka
20.04.2010, 17:04
Допоможіть! Не можу зробити вибір між Avene i Biotherm. Виходить майже однакова ціна, та і по якості вроді однакові... А пробників в нашій країні не дають, так що треба вибирати насліп. Як думаєте, що краще і "справжнішіше"?
Я користуюсь кремами Авене, мені подобається. Ще залежить від того що саме з косметики Вас цікавить.

Грильяжка
21.04.2010, 10:17
Дівчатка хтось користувався косметикою Dr.Sante?

Olma
21.04.2010, 10:49

З Biotherm я перепробувала дуже багато і якістю я дуже задоволена, лише креми від перших ознак старіння (написала, і так страшно воно звучить!!!!!) недостатнйо жирні для моєї дуже сухої шкіри. Тому я їх змішувала з ефірними маслами трошки.

portik
21.04.2010, 16:29
Я користуюсь кремами Авене, мені подобається
Де можна придбати? Якщо в аптеках, то в якій мережі?

Cifalius
21.04.2010, 16:37
Дівчатка, я в шоці, на ДН мені кума подарувала косметику ручної роботи фірми "Лаш", я просто шокована, наскільки вона якісна...просто реальний шок!!! Зараз замовила собі ще шампунь цієї фірми, чоловікові - гель для бриття (хоча він виглядає як крем після гоління), і малечі - бомбочку для ванни!!!

Kasia
21.04.2010, 16:39
косметику ручної роботи фірми "Лаш", я просто шокована, наскільки вона якісна.
а чим так здивувала?

бо в мене мило є. аромат файний. але склад - не такий вже натуральний..якісь додатки були..

ckorpionsha
21.04.2010, 16:39
подарували мені отаку косметику від Мері Кей
http://www.beautylife.ru/catalog/MICRODERMA.htm
хтось користувався чимось подібним7 бо відгуків почитала багато і різних. Одні пишуть не можна пілінг такого роду робити вдома інші навпаки

Cifalius
21.04.2010, 16:42
чим Лаш здивував??? Та всім...а особливо своїм ароматом!!!

Vitaminka
21.04.2010, 16:44
в мережі аптек ДЦ

Zlju4ka
21.04.2010, 17:03
в"Біомеді" на Сихові теж багацько з Авене було.

Vitaminka
21.04.2010, 17:14
в"Біомеді" на Сихові теж багацько з Авене було.
говорили мені, що там навіть дешевше, ніж в ДЦ

Vasylynka
21.04.2010, 17:37
Мені здається у Львові нема проблем з пошуком косметики Авен!Вона скрізь(принаймні в великих аптеках)є! Допоможіть! Не можу зробити вибір між Avene i Biotherm. Виходить майже однакова ціна, та і по якості вроді однакові... А пробників в нашій країні не дають, так що треба вибирати насліп. Як думаєте, що краще і "справжнішіше"?А косметика супер,незнаю як Biotherm(мені здається шо ця фірма відноситься до класу люкс,а цей клас значно уступає в якості космецевтиці 2 рівня до якого входить фірма Авен,хоч по ціні перевищує),але це лікувальна косметика,я думаю в цій темі як полистаєте багато інформації про неї знайдет!

Meriroma
21.04.2010, 17:38
Система відновлення шкіри TimeWise. Може хтось користувався, які відгуки, враження? Я прочитала і хотіла б придбати, але не знаю нічого. Чи не зашкодить вона мені, мені 26 років... Я вже користувалася засобами з комплексом Time Wise...Маю очищення, зволоження ы крем пыд очі. Якщо хто пробував, пишіть. Дякую!

Virginia
21.04.2010, 17:49
Можливо ви мали на увазі Bioderma????Тому шо Biotherm значно відрізняється ціною від Avene,вона значно дороща!Та й мені здається,шо вона не є аптечною косметикою(космецевтикою)як Avene!

Мала на увазі Biotherm. Я хочу купити гель для вмивання, тонік, або лосьйон і крем, або флюїд. По ціні Biotherm виходить десь на 150-200грн дорожчий. Дуже шкода, що не мажна ніде спробувати, бо я вже так купила Віші, помилась два рази і мене обсипало так, шо "мама дарагая"

Princess
21.04.2010, 18:13
Мала на увазі Biotherm. Я хочу купити гель для вмивання, тонік, або лосьйон і крем, або флюїд
недавно придбала Biotherm - пінку для вмивання і тонік. усе для нормальної та комбінованої шкіри. тонік, як на мій смак, досить легкий і порівняно з Clinique я б обирала Clinique на майбутню покупку. пінка ж дуже кльова, гарно очищає, я як люблю. користуюсь 2 тижні, може згодом думка зміниться, але поки я покупкою задоволена (і тоніком теж, від нього шкіра не має ніякої липкості, просто на мій смак попередній, що я мала, був кращий).

і на Віші у мене теж була страшна реакція у свій час, ледве привела шкіру до тями

Vasylynka
21.04.2010, 18:14
купила ВішіСпівчуваю!Вам треба було спершу сюди заглянути,тут є багато про цю фірму!Негативного переважно!Це одна з небагатьох аптечних фірм яким я взагалі не довіряю,це все реклама,а можливо просто така якість в нас ,на Україні!Зверніть увагу на Біодерму!Я нещодавно купила крем,для чутливої шкіри,вагалася між Авеном і Біодермою,але подруга-фармацевт порадила спробувати Біодерму!Я в захваті,ше такого крему немала!Обличчя цілий день зволожене!І здається шкіра набула рівнішого тону!І доречі,крем зовсім не пахне!Антиалергенний!Ціни аналогічні Авену!

Vona
21.04.2010, 19:58
В мене минулого року був шампунь цієї фірми, називався, здається, "Алоє Вера", для жирного волосся, але мені він не підійшов. Як для мене цей шампунь десь на трієчку з мінусом.
Можливо інша косметика цієї фірми краща.

Котя
21.04.2010, 22:27
Я в захваті,ше такого крему немала
А який саме від Біодерму?

Vasylynka
22.04.2010, 08:17
А який саме від Біодерму?Від Біодерми?Крем Sensibio Legere легкий для нормальної та комбінованної шкіри !Але сама серія для чутливої!Там ще дуже класні лосьйони є,але я нажаль ще на собі не випробувала,подруга як їхала закордон,то собі пів літри того лосьйону купила,переживала,шо там не знайде!:girl_haha:

bora
22.04.2010, 10:39
подруга-фармацевт порадила спробувати Біодерму!
Давайте будемо чесні - в кожної марки є свої чистіші продукти і свої жахливіші. Як Вам таки склад чудової Біодерми? Крем Serbium Mat.

100 ] AQUA
[ 80 ] GLYCERIN
[ 100 ] CYCLOPENTASILOXANE
[ 100 ] XYLITOL
[ 100 ] METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER
[ 80 ] ISOSTEARYL ALCOHOL
[ 100 ] BUTYLENE GLYCOL COCOATE
[ 100 ] DI-C12-13 ALKYL MALATE
[ 100 ] MANNITOL
[ 100 ] RHAMNOSE
[ 0 ] FRUCTO-OLIGOSACCHARIDES
[ 100 ] LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT
[ 100 ] ZINC GLUCONATE
[ 100 ] PYRIDOXINE HCI
[ 100 ] GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT
[ 100 ] CYCLOHEXASILOXANE
[ 0 ] POLYACRYLAMIDE
[ 80 ] SILICA
[ 100 ] C13-14 ISOPARAFFIN
[ 100 ] ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER
[ 80 ] SODIUM HYDROXIDE
[ 60 ] LAURETH-7
[ 70 ] PROPYLENE GLYCOL
[ 100 ] ETHYLCELLULOSE
[ 80 ] GLYCERYL POLYACRYLATE
[ 80 ] CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
[ 100 ] DODECYL GALLATE
[ 70 ] PHENOXYETHANOL
[ 70 ] CHLORPHENESIN
[ 60 ] PARFUM

Що в перекладі на людську мову означає -

Может повышать чувствительность кожи
Может стать причиной возникновения повышенной чувствительности кожи и организма в целом.
Может раздражать кожу, вызывать аллергию, дерматиты
Может стать причиной появления раздражения на коже, аллергии, дерматитов
Концентрация ограничена
Имеет ограничения в использовании.
Может содержать вредные примеси
Может содержать вредные примеси, способствующие возникновению рака.
Канцероген (RoC)
Ингредиент, способный провоцировать развитие раковых опухолей.
Не изучен
Из-за отсутствия серьезных исследований невозможно определить безопасность ингредиента.
Энхасер
Может способствовать проникновению внутрь кожи и организма в целом токсичных веществ
Может вызывать экзему
Может стать причиной возникновения экземы.
Может быть опасен для детей
Не использовать на детской коже.

Мені завжди хотілось зрозуміти фармацевтів, які безапеляційно стверджують, що якась марка хороша... А вірно - кожна марка грішить в певних продуктах. І найкращий порадник собі - ми самі. Достатньо прочитати склад того, що на себе мазюкаєш.

Vasylynka
22.04.2010, 10:43
Мені завжди хотілось зрозуміти фармацевтів, які безапеляційно стверджують, що якась марка хорошаЯ так розумію ви опираєтесь на відомості з сайту скіндоктор?перегляньте форум на цьому сайті,і ви побачите,що адміністратор-косметолог критикує всю косметику,і в тому числі Лаш і будь-яку іншу,натуральна,ненатуральна,а рекламує інтернет-магазин,там зазначено який,і тільки ті косметичні засоби які в ньому продаються!а ціни там далеко не дешеві,я б вам не радила дуже довіряти їхнім даним!І дані про склад засобу туди вводять не адміністратор,а зареєстровані учасники сайту,там є дуже багато помилок!А Біодерма є лікувальна,тобто космецевтика,яка продається тільки в аптеках,і склад там хороший,кілька інгридієнтів хімічних!Перед тим як купити собі той крем,я багато інформації перелистала про склад косметичних засобів,є різні інгридієнти,більш токсичні(дешевше)і менш,то там не зазначено які саме вони! Я вже писала,там навіть запаху немає,в тому кремі,фірма французька!Мені подобається,бо результат на лице!

bora
22.04.2010, 10:54
сайту скіндоктор?
Сайт не першоджерело. Моя зацікавленість почалась з праць доктора медичних наук Семюеля Епштейна. Тільки потім знайшла ресурси, які дозволяють порівнювати склад продуктів. http://www.goodguide.com/ - цей навіть ширший, тільки марок деяких у нас немає.

GoodGuide is proud to be a Certified B Corporation™

B Corporations™ are a new kind of company which uses the power of business to solve social and environmental problems. B Corporations™ help us tell the difference between 'good companies' and just good marketing because they 1) meet comprehensive and transparent social and environmental performance standards by achieving a minimum score on the B Ratings System; 2) legally expand the responsibilities of the corporation to include consideration of stakeholder interests. Learn more about how B Corporations™ benefit all of us at www.bcorporation.net.
GoodGuide collaborates with a wide range of non-profit organizations that work to educate the public about health, environmental, and social issues. Our early research at the University of California, was generously supported by the Wallace Global Fund, the Overbrook Foundation, the New Place Fund, and the National Collegiate Inventors Association.
А чим більший авторитет фармацевта, який отримує відсотки від продажу косметики? Знаючи тільки як вона лягає на лице (і т.п.). Я теж так можу радити. :)
До певних ресурсів маю свої претензії. На скіндокторі не завжди перелік останніх продуктів, не завжди ідентичний склад тому, що написано на пляшці.
Може той доктор медичних наук і хотів заробити, але я волію, щоб на мені заробляли тим, що попереджають про небезпеку, ніж тим, що змушують мазати на себе офіційно визнані канцерогенами інгредієнти.

Vasylynka
22.04.2010, 11:12
В інтернеті та вся інформація настільки різна,шо можна заплутатись,і яка на вашу думку фірма заслуговує уваги?Бо я зупинила свій вибір на аптечній косметиці,звичайно не всій....Авен,біодерма мені підходять

bora
22.04.2010, 11:21
фірма заслуговує уваги?
А немає універсальної фірми. Я про це намагаюсь сказати. Не може одна фірма мати вдалі (безпечні, доступні, фахові) розробки у всіх напрямках. Це ж логічно.
Тому я по кожному продукту вичитую склад, і кожен фактично беру іншої марки. Так виходить. Останній крем був Лаш. Тільки тому, що я перечитала не одну упаковку в Брокарді й аптеці. І принаймні з доступних на той момент мені здався найбільш прогнозованим цей крем.
Проте про інші продукти цієї фірми не буду казати, що вони дуже чисті. Бо це неправда.
Зараз замовила собі дещо з Німеччини з Доктора Хаушки. Знайомі мають привезти. Я свідома того, що в нас і відповідність вмісту не завжди відповідає напису на упаковці. Можливо повністю тому перейду на косметику звідти - там стоять спеціальні штампи перевіряючих органів про відповідність продукції етикеткам.
А наші аптеки...Не хочете прочитати аналітику скільки підробних ліків від серйозних хвороб там продають? Хто там на косметику зважатиме. яку всунули за гроші на полички.
Схоже мені з моїм критичним підходом треба в гілку Зруйнуй мрію...фармацевта:)))

Vasylynka
23.04.2010, 09:33
Мені пораду давала подруга,яка випробувала багато чого на собі!Я їй довіряю,і ніяких претензій у мене нема!І ще,перед тим як купляти шось я переважно шукаю відгуки,враження про продукт,і про Біодерму поганого(чесно кажучи)практично не знайшла,одні хороші відгуки,ще мені сподобалося те що на баночці немає української-російської мови,думаю це вже не підробка!І то що вона є французькою(я вже писала)це також великий плюс!
дещо з Німеччини з Доктора Хаушки. Знайомі мають привезтиА скільки часу ви користуєтеся Хаушкою,і який результат?I ще в мене питання,а чому ви так не довіряєте фармацевтам?На мою думку ,проблему потрібно лікувати(акне,чорні цятки і т.д),а не маскувати!

bora
23.04.2010, 10:32
а чому ви так не довіряєте фармацевтам?
Хто сказав? Я вислуховую поради, а потім перевіряю, що мені радили.
Акне на щастя не маю. Догляд маю нормальний.
Просто вибір косметики - не перевантажую на чиїсь плечі - остаточне рішення приймаю сама. Фармацевти в нас зашорені чи що... Можуть ляпнути щось на зразок - "так всі вже стільки часу безпечно користуються"...
Тобто якщо на обличчі на другий день не вилізла екзема - то вже все безпечно? Інгредієнти знати чи перевіряти на шкідливість не треба? Якби такого не чула може й більше б довіряла.
Хаушки не випробовувала. А який має бути результат?) Останнім кремом приміром я задоволена. Але я говорю про глобальні речі, - такі як рак шкіри. Ніхто не може сказати звідки він у людей. І ХЗ скільки ще не скажуть. Але для чогось попереджають, що певні речовини здатні до того призвести.

samaharit
23.04.2010, 12:08
Зараз замовила собі дещо з Німеччини з Доктора Хаушки.
Я стільки шукала цю косметику!!!!!!!!!! Безрезультатно. А у вас не має такої можливості замовити більше? Я б відкупила.:girl_in_love:

Kasia
23.04.2010, 12:26
на другий день не вилізла екзема - то вже все безпечно?
не вилізе. це генетичне захворювання;)

Боро, а ви довіряєте надписам на косметиці - тобто якщо чогось там не вказано, того там його й немає?
офіційно визнані канцерогенами інгредієнти.
чому вас цікавить саме косметика з її інгредієнтами? чи ви і продукти і побутову хімію і т.д. теж вивчаєте ? тобто , ви на сьогодні максимально страється уникнути різноманітних хімічно-токсичних і т.д. речовин?

а ще - чи ті креми , типу Лаш, який ви зараз обрали - є просто натуральними і без жодних ефектів ? типу як прости базовий догляд? чи вони теж - зморшки, еластичність і т.д. - тобто вирішують якість проблеми?

п.с. просто я дотримуюся думки -що уникнути усіх негативних факторів навколо нас не можливо. а окрім того вважаю, що ми люди до цього адаптуємося.звісно , людина , яка жила у Львові 300 років тому навряд чи спокійно би перенесла нинішній стан екології, але тим не менше ми тут живемо- це для прикладу.

bora
23.04.2010, 15:31
ТО був жарт.
продукти і побутову хімію і т.д. теж вивчаєте ? тобто , ви на сьогодні максимально страється уникнути різноманітних хімічно-токсичних і т.д. речовин?
Авжеж.
Порошки наші велике зло, наприклад. В подруги в дитини страшенна алергія на речі попрані нашими порошками. А привезли їй аналогічний порошок з іншої країни - все добре.
Я маю стосунок до виробництва. Звертаю увагу на законодавство. Висновок для себе - наші можновладці дозволяють націю просто труїти, бо заробляють на тому.

довіряєте надписам на косметиці - тобто якщо чогось там не вказано, того там його й немає
Тому намагаюсь замовляти такі речі в Німеччині, там 99,99% відповідність, бо є спеціальні служби, які за тим слідкують.

чи вони теж - зморшки, еластичність і т.д. - тобто вирішують якість проблеми?
Я придбала просто для зволоження. На еластичність відповідно вони впливають, але чудес не роблять.

що ми люди до цього адаптуємося
А до всього можна адаптуватись? Якби так - страшних хвороб які нас оточують би не було...Одна річ померти одного дня... а я дивилась як людина помирала від раку...

А у вас не має такої можливості замовити більше? Я б відкупила
Давайте спробуємо. Мені ще не придбали казали. Надішліть, що саме Вас цікавить.

martinkadp
23.04.2010, 17:09
мала їхній крем під очі з огірком, ефект був жахливий - все розпухло, потім ще подразнення тиждень сходило. ще в мене такого не бувало, навіть від копійчаних засобів дрібних українських виробників...

MUCHACHA
29.04.2010, 13:28
Свекри привезли з Ізраїлю цілий комплекс косметики AHAVA.
http://s001.radikal.ru/i193/1004/a4/19c553b2f807.jpg
http://i077.radikal.ru/1004/33/e85cd0e0cfb8.jpg

Це єдина в світі косметична фабрика, лабораторії якої знаходяться на самому березі Мертвого моря. Відповідно, вся косметика безпосередньо виробляється там. Ну що можу сказати ,все те, що продають в нас а-ля "Косметика Мертвого моря" мабуть, і близько не лежали біля неї. Дуже класне абсолютно все - починаючи від солі для ванни закінчуючи кремчиками для рук:girl_in_love:
Особливо класний комплекс для сухої шкіри обличчя - впродовж дня відчуття стягненості і сухості відсутнє:)
Правда, в нас цю серію наразі незустрічала...можливо, не звертала уваги. Тому, якщо хто де побачить - дайте знати:girl_in_dreams:

kati
29.04.2010, 13:29
файних свекрів маєш!

portik
29.04.2010, 14:38
Була в "Сальве" на Огієнка, йшла за кремчиком від "Авен"( попробувати), а за порадою провізора для свого типу шкіри підібрала Lierac. Купила воду для вмивання,крем для обличчя і крем під очі, а в подарунок отримала шампунь від випадіння волосся. Два дня користуюсь, поки що ефект класний від водички, освіжає колосально, про креми ще рано щось говорити.

Vasylynka
29.04.2010, 15:41
Тому, якщо хто де побачить - дайте знатиВ нас на Україні також є ця фірма,я в кількох інтернет-магазин бачила,бо також нею цікавилась!Ви погугліть,100% знайдете!

MUCHACHA
29.04.2010, 15:50
В нас на Україні також є ця фірма,я в кількох інтернет-магазин бачила,бо також нею цікавилась!Ви погугліть,100% знайдете!
Про нет я в курсі:)
Шукаю у вільному продажі в спец.магазинах, аптеках.

Kasia
29.04.2010, 16:39
знаю тільки тут ...http://cosmetika.kiev.ua

Stella
01.05.2010, 20:17

супер!:y:
MUCHACHA - прочитала ваш опис і також зацікавилась тою косметикою,:) особливо масками для лиця. Чи ви ними користувались? сподобались?

MUCHACHA
01.05.2010, 21:22
особливо масками для лиця. Чи ви ними користувались? сподобались?
Користувалась. Суперова штука. В мене очищуючу для сухої шкіри. Повторюсь, що серією задоволена на всі 100. Особливо приємно і те, що усі продукти мені підійшли дуже добре, що особисто для мене, рідкість. Раджу:y:

Bunya
03.05.2010, 17:37
Давно пользуюсь и люблю всякие спреи типа Термальной воды , недавно подарили спрейчик с икрой морских ежей, какая-то Invistra Супер!!!!!!!! Контурирует лицо просто на глазах. Вкусненько пахнет. Кто знает где его купить??? Help

Mazerati
03.05.2010, 17:40
Купила недавно кремчик від Авен Діакнеаль (для проблемної шкіри) - класна штука :y: Шкіра від нього міняється на очах в кращу сторону. І взагалі щось я помаленьку переходжу на цю косметичну марку..

Грильяжка
03.05.2010, 19:49
мої свекрики були в грудні, теж привезли цю серію. Ну що я можу сказати, нарешті моя суха шкіра зволожена весь день. Тільки що буде як крем закінчиться. Поїду по крем в Ізраїль. А ще мені дуже сподовася з тої серії шампунь. Навіть бальзаму не треба. А маски для личка то є щось. Дівчата знайдете точку пишіть, буду дуже дякувати

olevitska
04.05.2010, 00:24
мені 29, але я ще ніякою косметикою не користувалась. от вивчаю дану тему і стає сумно. ви тут стільки наговорили, що я про таке і не чула. думала Віші та Авене це щось найкраще а виявляється зовсім ні. а шкіра моя таки чогось просить, сьогодні мабуть дитячим молочком (бюбхен) лице протру. а тема дуже цікава!!!

miraof
06.05.2010, 14:28
Не завжди дорога косметика оправдовує очікування ,є дешеві засоби,але досить достойні,для мене-це тіні Рубі роуз.Зараз ними не користуюсь,бо хотілось щось краще,дорожче,але мабуть треба повертатись до дешевшого по якості дорожчого.

Skrynya
06.05.2010, 15:32
В мене зараз "дз" -- це лаки "Ноготок"! Нічого так, хоча не скажу, що вони кращі за дорожчі...:girl_in_dreams:

Skrynya
06.05.2010, 16:41
Я "купилась" на склад, та гарні відгуки і придбала собі таку штуку"Натуральное сибирское мыло для бани. Черное мыло для ухода за телом и волосами.":
http://s001.radikal.ru/i193/1005/8a/2f28ebfda74c.jpg[/URL]
Состав:вода,масла; кедровое, даурской сои, пихтовое, пихтовое, облепиховое, можжевеловое, амарантовое,шиповника, репейное, льняное, каменное, алтайский горный воск, деготь, перга, настои; шалфея, чистотела, мелиссы, медуницы, ромашки, череды, тысячелистника, крапивы, экстракты;толокнянки ,девясила ,истода сидирского,сосновой живицы, шишек черной ольхи, золотого корня, дубового мха, уснеи, шикши сибирской, белого и красного мыльного корня, корня алтея,чаги, моралиегово корня, выжимка лиственницы сибирской, корень солодки.
Помилась... сижу... волосся ніби на місці...пахне травками, для тіла напевне не погано, але звикла до більш фруктових-квіткових запахів...

LILY
06.05.2010, 16:45
дывульки порадьте хтось класний гель для душу чи милко але щоб потым тыло класно пахло....може попробувати щось з серыъ лаш.....???

Piama
06.05.2010, 20:52
А мене розчарувала тоналка від Мері Кей-відшаровується кусками. Хоч маю багато косметики від Мері Кей і впринципі задоволена,а тоналка щось не пішла.

Vasylynka
07.05.2010, 00:44
"Натуральное сибирское мыло для бани. Черное мыло для ухода за телом и волосами."А де ви таку штуку знайшли цікаву?І скільки коштує баночка?Роскажіть будь-ласка!

Darcy
07.05.2010, 00:51
А мене розчарувала тоналка від Мері Кей
В мене на неї взагалі якась алергія була - після її змивання на обличчі появлялися червоні плями.....

kati
07.05.2010, 01:03
порадьте хтось класний гель для душу
а вам які аромати подобаються?
От мені спрезентували гель ів роше- бразильська кава- просто бомботермоядерний аромат...:girl_crazy: використовую як рідке мило для рук, то потім дуже довго пахне, мені то за сильний аромат, а любителям кави може і якраз.

Vitaminka
07.05.2010, 01:07
просто бомботермоядерний аромат...
100% термоядерний аромат:girl_smile:

LILY
07.05.2010, 01:39
мены шось шоколадне але якусь вкусняшку (наприклад молочний) або цитрус,квытковий...слухайте я так вибираю якби мала той гель ъсти)

niamlyk
07.05.2010, 12:51
А мене розчарувала тоналка від Мері Кей
А я від їхньої тоналки взагалі була в шоці! Не могла собі уявити, що то буде така гадость! На лиці лягала як маска, нерівномірно! Просто жах!

Vittoriya
07.05.2010, 13:37
От мені спрезентували гель ів роше- бразильська кава- просто бомботермоядерний аромат.
ага, але мені подобається,хоч не на кожен день,але так воно пахне кавою, що потім вся ванна тим ароматом пропитується!

Vitaminka
07.05.2010, 14:04
що потім вся ванна тим ароматом пропитується!
навіть рушники чисті складені на столику пахнуть кавою
чоловік в мене запитав - ти так любиш каву, що навіть пральний порошок з запахом кави купила:girl_haha:
ще є в мене гель для душу ів роше жасмін, але в нього не такий термоядерний запах

mayscream
07.05.2010, 14:07
В мене питаня до дівчат,які мають туш Гіпноз, Ланкомівську. Чим ви її змиваєте?!В мене Лореалівська змивка ТріоАктив щось не дуже її бере:girl_sad:От думаю,що придбати,щоб не промахнутись:girl_smile:
Ще напишу про вже протестовані новинки моєї косметички:помада ІвСенЛоран Руж Волюпте просто безподобна - дуже легка текстура, не сушить, досить добре витримує каву/цигарки/канапки, а кольори...:girl_in_dreams:, консілер того ж ІСЛ в стіку також суперовий,чудово маскує дефекти і темні кола, геть не помітний на шкірі. Ще опробувала новий кремчик для обличчя від Дарфін (зволожуючий, 24 години) - просто бомба,як для моєї примхливої шкіри: ані ефекту плівки, ні жирних слідів по ньому, класно зволожує як на ніч,так і на ранок (я в теплі сезони не користуюсь нічним кремом,бо не можу підібрати,щоб зранку не було жирної шкіри). Єдиний його мінус - це висока ціна (я його придбала в стані шопоголічного аффекту), то хотілось би щось подібного плану підшукати в нижчій ціновій категорії. О,ще нагадала, про Клініковський Пормінімайзер (придбала,ще в лютому,та почала користувати лише зараз). Ідеально матує Т-зону (забирає надлишок шкірного сала, підтягує пори), але ефект суто "місцевий", а не лікувальний, засіб більше працює як коректор при накладанні макіяжу,а не як лікувалка розширених пор. Особисто задоволена, бо маю пористу шкіру і що маски, що чистки та креми,всі мають тимчасовий ефект - проти природи не попреш:girl_crazy:

Vittoriya
07.05.2010, 14:10
В мене питаня до дівчат,які мають туш Гіпноз, Ланкомівську. Чим ви її змиваєте?!В мене Лореалівська змивка ТріоАктив щось не дуже її береОт думаю,що придбати,щоб не промахнутис
Я вже не раз писала,що змиваю туш так-теплою водою нагріваю пальці і так легенько з вій змиваю туш,а вже потім будь-яким засобом для зняття макіяжу з очей закінчую. Дуже легко то робиться. :) Хоча бувало і без води змивала,проблем не було з Ланкомом.Зараз маю маленьку баночку змивки Ланком, подарували мені в подарунковому наборі з тушшю Гіпноз ту змивку.То вона класна,але дуже така жирна,двохфазова. Я більше люблю такі,як гарніер,легенькі.

Vitaminka
07.05.2010, 14:21
Чим ви її змиваєте?
правда гінноз мій вже закінчився, але змивала засобом від ESTEE LAUDER
тут писала про неї
Gentle Eye Makeup Remover
Мягкое средство для снятия макияжа с глаз
ЭФФЕКТ Мягко снимает макияж с глаз, не оставляя следов
ТИП КОЖИ Для любого типа кожи
і про креми якими зараз користуюсь писала
Hydrationist
Максимально увлажняющий крем
ЭФФЕКТ Мгновенно пополняет запас влаги на 24 часа
ТИП КОЖИ Для нормальной / сухой кожи
...
особливо сподобався Idealist ESTEE LAUDER
бачу тип вашої шкіри схожий до моєї, почитайте про мої креми (я ними задоволена), можливо вам такі підійдуть

Milongera
07.05.2010, 14:44
Взагалі є думка, що найкраще використовувати косметику простішу, виготовлену на базі основних компонентів. Ну, в нас з цим трохи проблема, бо української доброї косметики малувато. Але я особисто вже дуже довгий час користуюся як змивкою Демакіяжем від Зеленої Аптеки. Надзвичайно задоволена! Пробувала змивки ейвон-оріфлейм-ботега верде-ще якісь там, то мої очі дуже погано на них реагували. А цей демакіяж має дуже приємну консистенцію, не подразню і все добре витирає.

Rona
07.05.2010, 14:47
я змиваю косметику лосьйоном "Чёрный жемчуг" і більше ніц не хочу))

Mazerati
07.05.2010, 14:52
В мене зараз "дз" -- це лаки "Ноготок"! Нічого так, хоча не скажу, що вони кращі за дорожчі...
В мене теж! в тому числі укріплюючі лаки.

наталя 2204
07.05.2010, 14:53
Тіні Рубі Роуз, на мою думку, погані. Швидко осипаються, збираються.
Коротше - ні-ні.

Зорянівонька
07.05.2010, 14:55
Дороге не означає якісне. Для мене найкращий крем - дитячий, позичений в малого. Дійсно шкіра супер після нього. А ті дешеві серії "100 рецептів краси" чи ін теж іноді краще підходять ніж дорогі. Хоча з дорогим і якісним ніщо не зрівняється...

LILY
07.05.2010, 15:36
дывчатка а напишыть мене де Ви купуэте той ыв роше???? можна в пп

Vitaminka
07.05.2010, 16:11
дывчатка а напишыть мене де Ви купуэте той ыв роше?
я в нас не купляла, мені купляють закордоном
бачила ів роше в кінг кросі, перший поверх біля входу в ашан

mirishka
07.05.2010, 18:47
Для мене найкращий крем - дитячий, позичений в малого. Дійсно шкіра супер після нього.
Мені також подобається дитячі креми, завжди купляю собі лосьйон для тіла, забула як фірма називається, така голуба баночка, з ромашкою, добре впитується і шкіра така ніжна після нього. І ще люблю мило "сонечко".

Rona
07.05.2010, 20:21
така голуба баночка, з ромашкою
бюбхен чи що?

Vittoriya
07.05.2010, 20:45
дывчатка а напишыть мене де Ви купуэте той ыв роше???? можна в пп

Туфелька
07.05.2010, 21:12
якщо справді Бюбхен, то це зовсім не дешеве задоволення)))

Лія
07.05.2010, 21:51
Змивалка для очей "Грін-мама" з волошкою - для мене супер.

Skrynya
07.05.2010, 22:29
А де ви таку штуку знайшли цікаву?І скільки коштує
Дуже довгошукала! Взагалі їх косметика є на Пекарській 6... але того мила там не було! Замовляла через інет! Кюоштує 85 грн. 500 мл. :)

---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

гель ів роше- бразильська кава
Дуже багато раз на нього "задивлялась", треба буде спробувати! Дуже люблю запах кави!!!

Orman
07.05.2010, 22:37
Дуже багато раз на нього "задивлялась", треба буде спробувати! Дуже люблю запах кави!!!

в мене такий - бомба! Потім шкіра ще пахне :)

Капризуля
07.05.2010, 22:46
До речі, про "Грін-маму"...сьогодні в ДЦ півгодини вивчала їх стелаж, приємно вразив великий асортимент для різних типів шкіри: вмивалки, тоніки, креми, гелі, лосьйони...:girl_in_dreams: Що думаєте про цю косметику? Особливо мене цікавить скраб для лиця з кедровими горішками.
Я мала їхній крем для рук з олійкою смородини, але шось він мені не дуже, якийсь надто "сухий". Ефект триває десь годинку.

Лія
07.05.2010, 23:19
З "Грін мама" мені ще подобався гель-крем для комбінованої шкіри з алоє і лимоном.Ще непогані були під очі креми.А серія з кедровим горіхом ніби надто жирна,хтось мені казав з коліжанок.

DarkNess
08.05.2010, 00:44
питаня до дівчат,які мають туш Гіпноз, Ланкомівську. Чим ви її змиваєте?!
Недавно купила бюджетний варіант змивки - Diademine, не двухфазну, а звичайну. Чудово змиває Гіпноз, легенько, без лишнього тертя, бо якраз зараз користуюсь такою ж тушшю.

я в теплі сезони не користуюсь нічним кремом,бо не можу підібрати,щоб зранку не було жирної шкіри). Єдиний його мінус - це висока ціна (я його придбала в стані шопоголічного аффекту), то хотілось би щось подібного плану підшукати в нижчій ціновій категорії
В мене комбінована шкіра, і зранку теж частенько з"являється жирне відчуття на обличчі. Серед нових засобів, що випробувала, можу порекомендувати від Ів Роше нічний крем Біо культура. Ось такий. http://www.yves-rocher.ua/control/product/~category_id=B1325/~product_id=48643 До запаху не відразу звикла, бо пахне натуральними рослинами. Швидко впитується, і , що характерно, зранку шкіра свіжа і нежирна.

Piama
08.05.2010, 20:17
Дівчата порадьте якийсь хороший, не надто дорогий, зволожуючий крем для лиця(бажано щоб заспокоював від почервоніння). Користувалась Лоріаль Хепі дрім,але закінчився і хочу щось інше.

Vittoriya
08.05.2010, 20:24
Швидко впитується, і , що характерно, зранку шкіра свіжа і нежирна
я з тої серії маю денну сиворотку, додаю її в крем , класно,зволожує,освіжає,впитується дійсно швидко.Запах трохи яскраво виражений,але я звикла.

Lapus'ka
08.05.2010, 21:57
В мене комбінована шкіра, і зранку теж частенько з"являється жирне відчуття на обличчі. Серед нових засобів, що випробувала, можу порекомендувати від Ів Роше нічний крем Біо культура. Ось такий. http://www.yves-rocher.ua/control/pr...oduct_id=48643 До запаху не відразу звикла, бо пахне натуральними рослинами. Швидко впитується, і , що характерно, зранку шкіра свіжа і нежирна
В мене він теж є, досить непоганий, хоча через те що у складі крему багато рослин дуже багато в кого на цей крем алергія. В Ів роше є такий маленький набір де входить 2 креми Денний і нічний Біо по 15мл, хватає не надовго але можна попробувати чи буде алергія.

Seredinka
09.05.2010, 00:21
Мені практично все з фаберліку підходить - користуюсь вже багато років (десь 5-6 років). А щодо використання дитячих засобів дорослими, то щодо цього можна посперечатись... тут обережним слід бути, щоб собі самому не зашкодити :girl_cool:

Julietta
09.05.2010, 13:57
порадьте якийсь хороший, не надто дорогий, зволожуючий крем для лиця(бажано щоб заспокоював від почервоніння)
Недавно придбала собі крем від Olay разом з тоніком і молочком. Повністю задоволена. Молочко добре змиває макіяж і "не печуть" очі після використання. Тонік не сушить обличчя. А крем купила літній, легкий і захищає від шкідливого сонячного випромінювання. Цими засобами дуже задоволена, бо маю чутливу шкіру і не все мені підходить.
А від почервоніння використовую маску від "Сто рецептов красоты" заспокійливу. Використовую її після відвідування басейну, від хлорки лице червоніє, а ця маска "заспокоює" обличчя.

Lorelei
09.05.2010, 16:31
Хочу подарувати Мамі крем Payot design lift nuit. Можливо Ви користувались цією косметикою, які враження? Де варто придбавати: в Брокарді (а то єдиний магазин у Львові, де я бачила той крем) чи в Інтернет магазинах (які порадите?) ?
Буду дуже вдячна за відгуки!!! :girl_curtsey:

наталя 2204
09.05.2010, 17:48
Туш для вій мені гарно змиває змивка для очей від Мері Кей (терти не треба), і крем для обличчя мені їхній подобається. Користуюсь кремом для комбінованої шкіри Формула 2.

Virginia
09.05.2010, 17:54
Payot

На сьогодні це найкраща косметика якою я користувалась. Ціна трошки кусуча, але Пайот того вартує)))

---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

змивка для очей від Мері Кей

Так, ця змивка хороша. Це одна з двох речей яким я не зроджую в мерікеї, друга - деоколон-спрей, той що червоний))) Деокол дуже економний, мені його на півроку вистачає, а от змивки десь на 2-3 місяці

DarkNess
09.05.2010, 18:07
А що можете порадити від глибоких зморшок під очима? Вік - 50 років. Кремів є багато, але я хочу знайти ефективний. Може якісь процедури, бо я з тим не знайома!?

---------- Додано в 17:07 ---------- Попередній допис був написаний в 17:04 ----------

змивка для очей від Мері Кей
Змивка справді безподобна. Нічого кращого не зустрічала для себе. Змиває любу туш (принаймні неводостійку) без проблем.

Kasia
09.05.2010, 18:18
Змивка справді безподобна. Нічого кращого не зустрічала для себе. Змиває любу туш (принаймні неводостійку) без проблем.
то та 2-х фазна??

нікого не хочу страшити- але після неї - мала операцію на очках - закупорка протоків з жиром, що змащує наше очко.

Virginia
09.05.2010, 18:19
але після неї

то Вам лікар сказав, що це через змивку від мері кей?

Kasia
09.05.2010, 18:23
ні . лікар сказав, що через косметичні засоби. до неї змивала тільки молочком різних фірм.
змивку - мері кей - 2-х фазну з принципом змішування олійки і води - купила тоді вперше. і дістала такий ефект.
лікар сказав, що певний компонент ( для себе зробила висновок , що це змивка, бо саме її змінила на той час) закупорив ці залози.

звісно - різні організми по різному сприймають. але я тепер обминаю ці змивки не залежно від виробника - олійка там зажирна певно мені.

тепер купую - міцелярні розчини - обезжирені.

Sahibi
09.05.2010, 19:22
Я давно була в пошуках ідеального крему для лиця...Знайти "свій" кремчик мені допоміг синочок:girl_crazy:Його А-Derma - просто СУПЕР і для маминого личка:girl_curtsey:
Користувалася до того Ів Роше.Враження різні...
Сподобалися деякі креми для лиця,тоналки і один демакіяж,крем і скраб для ніг,гелі для душу та деяке інше.
Не сподобалася двофазна змивка для очей,молочко для демакіяжу NUTRI SPECIFIC(жирнюче) та туш YRIA.

Stella
09.05.2010, 21:38
Подарували мені Clinique, крем - moisture surge і пудру -almost powder makeup spf 15.

http://s45.radikal.ru/i109/1005/4e/64243a9311eb.jpg http://s52.radikal.ru/i138/1005/19/71e836157f1f.jpg

Хочу сказати, дуже задоволена!!! Бо ставилась до цієї косметики трохи скептично після невдалого користування їхньою 3-step ситемою...
Крем підійшов ідеально для мого змішаного типу шкіри. Гелева текстура дуже добре зволожує, легко впитується.. але зовсім не відчувається на шкірі, не забиває пори, і не лишає жирного блиску. Думаю, дуже добре підійде на літо коли хочеться якогось легенького але одночасно добре зволожуючого кремчику. Написано що можна ще використовувати як маску, на 5 хв... але мені як маска щось не дуже... Ще після крему добре лягає тональний крем, пудра. Єдиний мінус - не має захисту спф, але це вже як кому...:girl_smile:
Пудра суперово вирівнює тон шкіри, при тому не підкреслює місцями суху шкіру і не забиває пори. Також легенька, не відчувається на лиці.

Але вже розхвалила! :xaxa::girl_in_love:

miraof
10.05.2010, 14:29
дівчата а ви користувались косметикою від Віші? Вона часом не гормональна? Мене особливо цікавить серія для проблемної шкіри,здається,Нормадерм?

Virginia
10.05.2010, 14:32
Мене особливо цікавить серія для проблемної шкіри,здається,Нормадерм?

Я тут вже писала про Віші. Краще б я його не купляла:girl_cray: Тепер не можу привести до нормального стану шкіру. Краще Авен, або А-дерму, або Біодерму

Vittoriya
10.05.2010, 14:53
Мене особливо цікавить серія для проблемної шкіри,здається,Нормадер
я нею користувалася,дуже пересушує шкіру,дуже...
Зараз я маю лінію для проблемної шкіри фірми Christina серія Comodex. Препарати цієї фірми використовують в косметологічних салонах для чистки обличчя і всякого такого. І в них є ще серія для домашнього догляду.
В мене є гель для вмивання-Специальный не мыльный очиститель. Содержит экстракт мыльнянки лекарственной -натуральный очищающий ингредиент, триклозан, оказывающий легкий профилактический эффект и гликолевую кислоту - дпя балансировки рН уровня.мені він подобається тим,що підсушує,але водночас досить ніжнийhttp://i023.radikal.ru/1005/52/8ab716a169c5.jpg
після того гелю супер використовується тонік. він освіжає класно після гелю і очищає- Регулярное очищение очень важно дпя жирной проблемной, гиперпигментированной кожи с проявлениями угревой сыпи. Наличие натуральных ингредиентов выгодно отличает тоник Comodex Purifying Toner от обычных сушащих кожу очистителей. Препарат растворяет частички грязи, очищает поры, увлажняет кожу и оказывает поросуживающее и омолаживающее действия. Мята, орешник и ромашка освежают, успокаивают и очищают кожу, камфара оказывает противокомедоногенное и легкое увлажняющее действие, а триклозан обеспечивает антибактериальную защитуhttp://s40.radikal.ru/i090/1005/b6/993351e27a76.jpg
недавно ще купила маску тої фірми-Действие:
Маска двойного действия не только успокаивает кожу и сужает расширенные поры, но и, в отличие от большинства продуктов, предназначенных для печения проблемной кожи, не сушит ее. Мощные противоэритемные ингредиенты стимулируют регенерацию клеток кожи, смягчают ее; в том числе оксид цинка, ментол, масла виноградных зерен и цветков календулы, экстракт хвоща успокаивают и залечивают кожу и сокращают покраснения на ней. Аллантоин также успокаивает и обновляет кожу, а каолин и камфара абсорбируют жир и сокращают забитость пор. Маска обладает нежной текстурой и приятным ароматом. http://s12.radikal.ru/i185/1005/36/97d4e7b165e8.jpg
І на кінець крем з матуючим ефектом. Читала в інтернеті,що крем зажирний,але сама спробувала і зовсім мені не жирний,гарно впитується і має захист SPF-Для проблемной кожи, склонной к проявлениям угревой сыпи, очень важна защита от солнца по двум причинам: 1) УФО провоцирует обострение акне; 2) косметические процедуры и препараты для лечения угрей делают кожу чувствительной к фото-повреждениям и способствуют гиперпигментации. Именно на решение этой задачи и направлен наш крем, который не только обеспечит Вашей коже надежную защиту от солнца, а также увлажнит ее и придаст ей красивую гладкую и матовую поверхность. Нежирная, некомедоногенная и нежная формула крема, содержащая семь натуральных увлажнителей, подарит Вашей коже ощущение свежести и увлажненности http://s11.radikal.ru/i183/1005/68/e2a483444295.jpg
Поки що я дуже задоволена цією серією, особливо тим,що для очищення. Ось тільки я знаю тільки одне місце ,де її можна купити-в Євроспорті в косметологічній клініці, більше не знаю де,а от зараз в мене тонік закінчується :(, там нема то не знаю,де шукати..

kati
10.05.2010, 14:55
А які ціни на цю крістіну?

olerusya
10.05.2010, 15:02
а де ця косметика Авен продається?

DarkNess
10.05.2010, 15:28
де ця косметика Авен продається?
В багатьох аптеках нашого міста, особливо в центрі :girl_smile:

---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 14:23 ----------

а ви користувались косметикою від Віші? Вона часом не гормональна? Мене особливо цікавить серія для проблемної шкіри,здається,Нормадерм?
В цій темі багато про Віші написано. Нормадерм дуже сушить шкіру, і лікувального ефекту особисто я не відчула. Ціна явно не відповідає обіцянкам фірми.

---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ----------

фірми Christina серія Comodex
Це ізраїльська? Чула, що деякі косметологи у Львові в салонах її використовують.

pravovuk
10.05.2010, 17:35
Це ізраїльська? Чула, що деякі косметологи у Львові в салонах її використовують
Я колись її бачила в салоні на Ш.Руставелі,3

Vittoriya
10.05.2010, 17:48
Це ізраїльська? Чула, що деякі косметологи у Львові в салонах її використовують
так,ізраїльська.Я писала,що її використовують косметологи.мені робили чистку лиця цією косметикою..там є професійна лінія-власе для салонів і лінія для домашнього догляду,як у мене. шкода,що в магазинах її не знайти.. в інтернеті можна купити ніби,є сайти,але я щось не знаю..

Я колись її бачила в салоні на Ш.Руставелі,3
в якомусь косметологічному салоні?щось не пригадаю,де на початку Шота Руставеллі є якийсь салон..

pravovuk
10.05.2010, 17:50
Є точно.Салон краси.Колись там зачіску робила.....Тільки назву забула, а от адреса точно Ш.Руставелі,3

Kasia
10.05.2010, 20:59
Каті, Крістіна - залежно від серії і обєму - 150-600 грн. креми , маски і т.д.

Vittoriya
10.05.2010, 21:12
600 грн
600 гр-то хіба професійні серії, а так то 130-200 гр. то ,що в мене є коштує 130-180гр.

Kasia
10.05.2010, 22:10
ні.це залежить від обєму. Ваші обєми кремчиків 40-70-100 ??
300-600 грн- це за обєми -250 грамові баночки.
ця косметика уся є професійною. тому її немає у вільному продажу.

Vittoriya
10.05.2010, 22:12
300-600 грн- це за обєми -250 грамові баночки
в мене гель для вмивання 250 мг,коштує 180 гр.

---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:11 ----------

ця косметика уся є професійною.
є для професійного користування,а є для домашнього догляду.
Ось тут (http://myhealth.com.ua/index.php?cPath=99_110_138&osCsid=hks97v2q62hbq6d0snc40tnui1) всі препарати для дом.догляду лінії Комодекс.І ціни
А ось тут (http://www.bena.ru/details/10307/) є набір для професійного використання.На баночках пише-fOR PROFESSIONAL USE ONLY

Kasia
11.05.2010, 12:23
певно, ми не можемо порозумітися.
для Вас домашній догляд - це чомусь малі об'єми.
ви не зауважили - що серії ідентичні - лише різниця в об'ємі банок.
якщо у вас тонік 250мл, то косметолог візьме собі в салон 400 мл. вся різниця.
маски і креми і змивки - все аналогічне.
http://cosmetika.kiev.ua/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=14&Itemid=36
ось в 1 позиції - написано для домашнього використання, бо це набір. а в окремих позиціях ? ніц.

це є професійна косметика. без різниці вдома чи в салоні. просто можливості закупівлі різні.

---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

і до речі - можна купувати великі банки наприклад, з коліжанкою - звісно саме ті засоби, як вам потрібні, а не всі які використовує косметолог . для економії.

п.с. перейдете на колагеновий голубий кремчик - можем купити:girl_smile:

марта
11.05.2010, 14:10
дякую всім за дописи, особливо Bora, стільки цікавого начиталась :eek:
купила собі вчора крем під очі Lush, вразило те, що він зовсім немає запаху
про результат, поділюсь хіба згодом
була в магазині Lush вперше, там так сильно все пахне, як вони там цілий день сидять?
купила ще такий крем http://www.aim.com.ua/?t=1&id=181, теж начиталась, цікаво стало... запах не дуже, але помазала ввечері лікті, то такі мягенькі стали, клас :girl_smile:

Vittoriya
11.05.2010, 14:16
ви не зауважили - що серії ідентичні - лише різниця в об'ємі банок
Та бо то саме,просто його можна купити разом і так вийде трохи дешевше,а можна всі пункти окремо.:) Мені робили чистку косметикою Christina і косметолог трохи розповідала про цю косметику і власне вона мені сказала,що є лінія для домашнього догляду.Це та, де набір.А є для професійного догляду в салоні, тобто її можна викорстовувати лише при чистці обличчя і такого подібного. Це всякі нагріваючі лосьйони,глиббоко-очищаючі,маски різні. В домашньому догляді Comodex є лише одна маска-подвійного ефекту, а мені в салоні робили маску на обличчя томатну Christina Comodex.вона є лише в більшій банці і на ній пише Only for Professional use. Вона в цьому (http://www.bena.ru/details/10307/) наборі є.

mirishka
11.05.2010, 14:51
якщо справді Бюбхен, то це зовсім не дешеве задоволення)))
Ніби Бюбхен, купляю в апетеці, коштує приблизно 15-17 гривень.

Kasia
11.05.2010, 15:18
маску на обличчя томатну Christina Comodex.

таку маску купую регулярно - можемо зарахувати до мого домашнього догляду.;)

---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

Мені робили чистку косметикою Christina
аналогічно. роками:girl_smile:

Vittoriya
11.05.2010, 15:24
аку маску купую регулярно - можемо зарахувати до мого домашнього догляду
ми просто говоримо про різні речі.Зрештою це неважливо.Головне,що косметика хороша!! А де ви її купуєте? в мене тонік вже всьо, а там,де я купую його нема, я замовила ще тиждень тому ,сказали передзвонять і глухо... Де є салони, в яких використовують Christinу? Хочу сьогодні піти на пошуки!:girl_cray:

Kasia
11.05.2010, 15:29
я купую в косметолога. маленькими порціями з великих банок.
планували з коліжанками - спільну закупку з нету кремучику.
наразі -відклали - у всіх ще є .

Mazerati
11.05.2010, 16:06
я купую в косметолога. маленькими порціями з великих банок.
Кася, а можете написати, якщо не секрет: до якого косметолога ходите?

Kasia
11.05.2010, 16:20
я вже писала - в косметологічну лікарню.

Vittoriya
11.05.2010, 16:23
я вже писала - в косметологічну лікарню.
і там роблять чистку Крістіною? Бо я читала тут,що там косметологи роблять масочки свої. В ціні то відрізняється,чи як? якщо не секрет, скільки коштує чистка обличчя по Крістіні?

Kasia
11.05.2010, 16:27
чистка коштує однаково. у всіх косметологів 80 грн.
відрізняється - тільки тим - хто з якою косметикою працює. мініму 2-є бачила - ставлять маски Крістіна.
мій косметолог використовує і такі і такі.
звісно тоніки/ лосьйони - не Крістіна. а маски - Крістіна. креми теж.
залежно від потреб шкіри.
мені наприклад дуже підходить - маска з лікарні прополісна. її теж купую, як і Крістіну.

mayscream
12.05.2010, 12:51
Щодо проблемної шкіри, то не так давно закінчила користування клініковською 3х ступінчатою системою:милко,лосьон та зволожувач.http://s16.radikal.ru/i191/1005/30/64929c7d4a5c.gif (http://www.radikal.ru). Досить непоганий результат: стягнуті пори,гарний колір шкіри:girl_spruce_up:. Але мушу зазначити, що всі засоби досить агресивні і для чутливої шкіри не підійдуть однозначно (хоч маю досить жирну і пористу шкіру,та засоби вибрала саме для делікатної та чутливої: там є три номери кожного найменування по типам шкіри). Я робила весь ритуал лише на ніч, бо зранку зазвичай вмивання льодяною водою + зволожуючий крем. Результатами задоволена, можливо повторю курс за пару місяців.
Щодо Крістіни, то непоганий асортимент є в Євроспорті: на скільки я зрозуміла, то вони і працюють на ній і придбати її також в них можна.
Дівчата, хто пробував ЛАШ, що скажете нарахунок їх масок для обличчя. Цікавлять засоби для вирівнювання кольору шкіри та зволоження,також очисні. Що можна вартуючого в них придбати?!

Bonita
12.05.2010, 16:33
На даний момент також користуюся Крістіною і задоволена. Можливо вона не настільки натуральна, але мені підходить і результат хороший (шкіра добре зволожена). Недавно купила замість молочка очищающий мус, такий класний, легенький і гарно очищає і зволожує шкіру. Сьогодні забрала кремчик для лиця з SPF і легким тональним ефектом, завтра протестую.:girl_smile:

Котя
12.05.2010, 16:42
Сьогодні забрала кремчик для лиця з SPF і легким тональним ефектом, завтра протестую.
а де купуєте?

Bonita
12.05.2010, 16:46
а де купуєте?
В свого косметолога. Але замовляю наперед, бо вона замовляє через Київ.

Vittoriya
12.05.2010, 20:59
Сьогодні забрала кремчик для лиця з SPF і легким тональним ефектом, завтра протестую
О, я такий хотіла!!:girl_cray: але його не було!! А хто ваш косметолог,Якщо не секрет?

JuniorSkeptic
12.05.2010, 23:46
Бачу, тут багато любительок Avene зібралося :) Для мене теж найкращий крем - їхній зволожувальний для норм. і комб. шкіри; ще їхня міцелярна змивка для косметики - просто знахідка. Макіяж з повік знімаю Нівеєю. Під очі - крем інтенсивно зволожувальний Cosmetic Kitchen (дуже гарний, хоча й недешевий, особливо для крему українського виробництва). От практично і все. Я взагалі дійшла висновку, що чим менше шкіру тербати всілякими масками і скрабами, тим краще (принаймні для мене точно). Хіба що з чогось натурального - овочі-фрукти тощо.

А з декоративної косметики - тільки мінерали, причому чисті, а не псевдо, як у Avon чи інших компаній, які є на нашому ринку. Раніше замовляла зі Штатів, а тепер сама почала виготовляти.

Mazerati
13.05.2010, 15:31
Дівчата, порадьте, будь ласка, хороший крем\лосьйон для тіла. Хто чим мазюкається після душу?

Rona
13.05.2010, 16:50
Молочко Johnson & Johnson для немовлят :)

mirishka
13.05.2010, 16:58
Дівчата, порадьте, будь ласка, хороший крем\лосьйон для тіла. Хто чим мазюкається після душу?
Із всього перепробуваного і не дуже дорогого мені найбільше сподобались дитячий лосьйон Бюбхен з ромашкою і лосьйон Гарньєр для сухої шкіри (розова баночка).

Bunya
13.05.2010, 18:15
Молочко для тела с афродизиаками. Расход небольшой, цена приемлемая, эфект афигительный.

Vitaminka
13.05.2010, 18:32
Молочко для тела с афродизиаками. Расход небольшой, цена приемлемая, эфект афигительный.
яке молочко-назва, виробник...?
яка ціна?

Bunya
13.05.2010, 18:33
Ох и ничего себе. Принцип различия проффессиональной косметики и косметики для домашнего ухода - совсем не в объемах, а в принципе действия. Проф. всегда более концентрированая и состоит из инградиентов кот. способствуют моментальному результату. Проф косметика непригодна для повседневного использования. Так как перегружает кожу и в дальнейшем кожа не реагирует на средства домашнего ухода."профессиональная косметика - это парафармацевтические препараты, предназначенные для использования исключительно в условиях косметического кабинета для проведения интенсивного курса коррекции различных эстетических недостатков." Цитата с http://www.make-up.ru/product_12.php

Kasia
13.05.2010, 18:37
дякую що просвітили. ви попердні дописи , читали, де стверджувалося, що дана косметика є повністю професійною? не залежно від обємів?

Vitaminka
13.05.2010, 18:39
про що ви?
до чого тут малі об'єми?
цитуйте дописи, які хочете прокоментувати

bora
14.05.2010, 12:59
З"ясувалась цікава річ - в Німеччині не буває наборів з Доктора Хаушки...

А все тому, що воно в них називається не набором, а комплектом пробників))))

Sera
14.05.2010, 13:18
З"ясувалась цікава річ - в Німеччині не буває наборів з Доктора Хаушки...
А все тому, що воно в них називається не набором, а комплектом пробників))))
А що то за комплект пробників?І по чом він?Чи то дається в додаток до придбаного:girl_smile:?

bora
14.05.2010, 13:23
що то за комплект пробників?І по чом він?Чи то дається в додаток до придбаного
Окремо в аптеці продається - 15 євро. Просто вони такого, як набір не чули. Як замовляти, то треба уточняти що це є набір пробничків. Певно придумано для тих, хто вперше користується.

Вдалося знайомим з фармацевтом домовитися, щоб сьогодні привезли дезіки і крема Хаушки. Але треба швиденько визначитися, що хто хоче.