КПК

Показати повну версію : Наші менші друзі

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Ніколь
14.11.2010, 19:13
який просто не встигає їх сточувати і стригти нігті - правило добротного догляду за твариною.... чи гасати нею по асчвальті щоб сточились самі?!
гасати чи не гасати це вже Вам вирішувати ;) для нормального зточування кігтів песику достатньо щоденних прогулянок по асфальту, на своїх чотирьох, десь пройтись, десь побігти.
А якщо вже бігати - то гасати особисто вам не потрібно, можна привчити собаку підносити мьячик, я розумію що чіх це ніби карманна/диванна собачка, але якщо будуть помірні навантаження, це буде лише на користь.

в вас яка порода? теж кімнатна? чи ви кінолог?
я не кінолог, в мене мисливська порода, англійський спаніель.

і я вам в ПП відправилла дуже цікавий і напевно найбільший з собачих російськомовних форумів ( україномовні ще не досягли таких масштабів), там є як і породні гілки де можна отримати вичерпну інформацію, так і теми щодо виховання, догляду, ветеринарії і т.д.

sofcja
14.11.2010, 19:24
в мене навколо хати - гай і поле, поле, поле.... асфальту шматочок і того мало))))
тому і стрижу)

Consuelo
14.11.2010, 19:36
тому і стрижу)

нам теж доводиться стригти, у звязку з проблемами зі здоровям і зокрема лапи теж хвороба зачепили - то спочатку він взагалі слабо ходив, гуляти відмовлявся, а тепер мусим в шкарпеточках гуляти - то не має як їх сточувати сам...

gaby
14.11.2010, 20:03
вона в вас без команди не пісяє і не какає ?!
У мене Чапа теж, коли гуляю, може забавитися і не зразу усе зробити, а команда дуже корисна, якщо поспішаєш і часу на довгу прогулянку нема.
Ми знаємо кілька елементарних команд (сидіти, лежати, голос, дай лапу, поклон, дай, де..), але якщо в руці нема чогось смачненького - то жодну команду не виконаємо, хіба дай цьом :kiss:
А ще я хотіла б навчити носити предмети, наприклад, свою іграшку-шнурок, коли ми йдемо з прогулянки. Вона несе тільки як апорт, а якщо десь йти - то зразу кидає.
А взагалі Чапа більше реагує на жести руки з смаколиком, а не на слова, у мене навіть іноді враження, що ми слів не знаємо, лише жест, бо можна 100 разів повторити лежати - і нічого, а один жест - і ми лежимо. От:girl_yes2:
А щодо нігтиків - то я теж спочатку стригла, і була вся покусана, ми не полюбили цю процедуру - а тепер бачу, шо дійсно об асфальт стираються.

Solomi
15.11.2010, 11:03
десь на початку читала про кане корсо

в нас вже 2 роки така собака ,від чистокровних батьків,

скільки ми мали з нею клопотів , коли була маленька
спочатку довго думали чи обрізати вуха, бо в мами обрізані - вона гарненька, а в тата не обрізані - теж прикоьно

потім на очах вилізла якась гуля, знов операція

потім як почала активно рости їла майже по піввідра в день, ми шизіли

тепер вже легше, вже велика кобіта
може скоро будуть цуценята
ось такі вона була :
http://i010.radikal.ru/1011/79/39da5bc40b08.jpg

gaby
15.11.2010, 23:34
Мені цікаво чи ваші чотирилапі друзі сплять з вами вночі?

mamaTimy
16.11.2010, 01:11
В мене кіт 1рік. Був малим то спав на мені. Як хворів, то я спала з ним в коридорі на матрасі 2тижні. А тепер спить на шафі і це кльово, бо 5кг на грудях мене б вдушило:-)

Незабудка
16.11.2010, 02:27
Моя кицюня-вреднюня з першого дня прилізла до мене під бочок. Тоді я її пошкодувала - малесеньке, перелякане, тулилося так... А потім (через кілька днів) почала виховувати - зганяти з ліжка. Ну бо не могла я з нею спати, весь час боялася, що випадково придушу.
Але моя Зараза вже тоді показала, що характер в неї - ого-го!
Півночі тривали наші з нею змагання за місце на ліжечку. Тільки зжену - не проходить і 2 хвилин, як вона - тут-як-тут, хопсь - і вже скрутилася калачиком, хвостиком накрилася - типу заснула одразу...хитрюга :girl_haha:
Ну і що? Перемогла вона мене...
Отак і живемо (вже півтора року):
Спить у мене в ногах. Зранку кусає за пальці :girl_devil: Ще й усіх своїх звіряток-іграшок до мене в ліжко приносить.
Скотинка маленька...
Але я її люблю :girl_wink:
Кошка не против, чтобы вы спали в своей постели.
На самом краешке.
(Дженни де Вриз)

Solomi
16.11.2010, 09:10
Мені цікаво чи ваші чотирилапі друзі сплять з вами вночі?

НІКОЛИ

взагалі ніколи не дозволяю ні пояких диванах скакати - собака має знати своє місце

algo
16.11.2010, 11:39
Мій кіт спить коло мене з маленького, але не завжди, коли йому хочеться))зате я себе провіряю , що коли дитя буде з нами, то я точно на нього не налізу, бо якщо кота відчуваю поруч, то дитинку тим більше))

sofcja
16.11.2010, 12:39
песик спить на ліжку з батьками, на мому - я не дозволяю. кіт наніч йде надвір гуляти, рідко вдома лишаєтеться, але з котом не сплю і не буду спати! тим більше, що кіт гуляє надворі - а токсоплазмоз, який дихальними шляхами можна підхопити небезпечна хвороба, особливо для вагітних....

наталюська
25.11.2010, 14:19
коли я переїхала жити до чоловіка, у нього був трьохрічний кіт Гріша (знайшов його дорослого на вулиці). Мене Гріша зненавидів зразу. Він був для мене гірший за ротвейлера. Кидався мені на ноги як я йшла, коли мила підлогу, він царапав мені руки, бо так він бігав за ганчіркою, лазив по столі, заскакував на холодильник. Вночі ходив біля ліжка, лапою стягував ковдру і лоскотав МЕНІ ноги. Ми поїхали на море, мама заходила його годувала, ми приїхали-великий вазонок (монстера) лежав розбитий на підлозі, фіранки порвані, Гріша здичів повністю. Через тиждень ще один вазонок був розбитий на підлозі. Я не витримала-чоловік віддав свого Грішу знайомим знайомих в особняк-там наш Гріша живе шикарно-любимчик тата!Вівчарці тих нових господарів він лапою поцарапав ніс, систематично з’їдає заховану не в холодильнику їжу (останній випадок-він виїв середину з морквяно-картопляного пирога, а по краєчках просто походив. Але я зрозуміла, що тварин у нашому домі більше не буде.

parom77
30.11.2010, 16:01
Тваринок, як і дітей, треба" не бити", а ЛЮбити...

Vittoriya
30.11.2010, 16:21
коли я переїхала жити до чоловіка, у нього був трьохрічний кіт Гріша (знайшов його дорослого на вулиці). Мене Гріша зненавидів зразу. Він був для мене гірший за ротвейлера. Кидався мені на ноги як я йшла, коли мила підлогу, він царапав мені руки, бо так він бігав за ганчіркою, лазив по столі, заскакував на холодильник. Вночі ходив біля ліжка, лапою стягував ковдру і лоскотав МЕНІ ноги. Ми поїхали на море, мама заходила його годувала, ми приїхали-великий вазонок (монстера) лежав розбитий на підлозі, фіранки порвані, Гріша здичів повністю. Через тиждень ще один вазонок був розбитий на підлозі. Я не витримала-чоловік віддав свого Грішу знайомим знайомих в особняк-там наш Гріша живе шикарно-любимчик тата!Вівчарці тих нових господарів він лапою поцарапав ніс, систематично з’їдає заховану не в холодильнику їжу (останній випадок-він виїв середину з морквяно-картопляного пирога, а по краєчках просто походив. Але я зрозуміла, що тварин у нашому домі більше не буде
котики дуже часто бувають вредні,тому я хотіла мати лише кицю.І нічого подібного вона не витворяє.І я не уявляю,щоб могла отак за кілька років співжиття віддати її комусь.Коли їй страшно,її оченята так жалібно на мене дивляться,вона довіряє мені,може то дивно звучить,всі кажуть,що коти не звикають до людей,а я кажу,що це не правда.Ми часом їздимо на вихідні до чоловікового дому і берем кицю з собою.Вона страшна боягузка,надвір вийти то страшна проблема.Але вона не виривається з мох рук,вона так прижимається до мене всім тілом.голову свою пхає мені до шиї ,щоб сховатися.Ну направду,тварини,вони як люди, ми з ними живемо і ми за них відповідаємо,бо для них ми весь світ.:) І хоч моя киця також часом буває вреднувата,любить понадоїдати своїм м'явкотом просто так,але не уявляю вже ,як то без неї бути...

Tutuka
30.11.2010, 17:18
котики дуже часто бувають вредні,тому я хотіла мати лише кицю
Не завжди, у мене вже шостий кіт, і тільки один був з причудами - але то в принципі було видно відразу, коли він ще був кошеням. Агресивний, бомжуватий і замазура (до речі, хоч він і виглядав, як ходяча зараза, і постійно ліз до ліжка, але ніяких болячок особисто мені чи малій не приніс - хіба що другий кіт від нього страждав: спочатку кошеням перехворів чумкою, а пізніше був неодноразово тлумлений і викинутий з вікна :) ) - так от, він моєму чоловікові у перші дні нашого спільного життя влаштував страшенний терор, але за якийсь час звик і пакостив не більше, ніж решті членів родини. Всі інші котики були абсолютно не вредними, та й навіть той терорист був дуже відданим і, як не дивно, обожнював малих дітей, хоча ми малу із зрозумілих причин до нього не пускали.

JuniorSkeptic
30.11.2010, 18:29
токсоплазмоз, який дихальними шляхами можна підхопити

нісенітниця, токсоплазмоз передається внаслідок а) вживання м'яса, що пройшло недостатню термічну обробку, або контакту "поверхня, якої торкалося сире м'ясо > руки > рот; б) потрапляння котячих екскрементів у рот. Причому ооцисти Т. (через які й відбувається зараження) у котячих екскрементах дозрівають лише через 1-2 доби, але зазвичай господарі чистять лоток раніше в) внаслідок переливання крові

Annabela
01.12.2010, 18:48
а токсоплазмоз, який дихальними шляхами можна підхопити небезпечна хвороба, особливо для вагітних

Токсоплазмоз не передається таким способом, абсолютно погоджуюсь з дописом JuniorSkeptic!
Хвороба для вагітних звичайно небезпечна, тому лікарі радять ще до вагітності завести собі котика, щоб в організму виробився імунітет (адже 90% котів переносять таксоплазмоз, але самі ним не хворіють). Дівчаткам краще мати котиків в домі ще з дитинства, щоб пізніше не було проблем.

sofcja
01.12.2010, 20:55
не передається таким способом
дякую, хоч знатиму!
ато по стб ще не таке почуєш:girl_crazy:

---------- Додано в 20:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:34 ----------

а пізніше був неодноразово тлумлений і викинутий з вікна )
як після такого можна такий смайлик ставити!????????7
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
в мене кіт надиво спокійний і милий.... без проблемний повністю! навіть нема до чого придертись і дуже-дуже люблячий!

JuniorSkeptic
01.12.2010, 20:57
ато по стб ще не таке почуєш

а, ну ясно, ці можуть :)

Tutuka
01.12.2010, 21:11
як після такого можна такий смайлик ставити!????????7
Це у них такі котячі забави були. Старший хитрий Моша таким чином намагався позбутися наївного недосвідченого конкурента. :)
Насправді наші вікна невисоко, нижче 2-го поверху, летіти недалеко. Мошка і сам неодноразово навертався, коли пробував доскочити з дашка над вхідними дверима до підвіконника. Ми тільки й чули, як скрегіт пазурів по блясі переходив у такий звук, ніби каменюка звалилася - у нашого звіра очевидно були проблеми з амортизаторами, оскільки приземлявся він завжди із страшенним грюкотом. :)

bora
01.12.2010, 23:56
нашого звіра очевидно були проблеми з амортизаторами,
ПО аватарці видко)))

Веронічка-Полуничка
02.12.2010, 10:04
В мене ніколи не було ніякої живності. Моя мама казала "в квартирі недам розводити бруд і сморід". Але пригадую все дитинство мріяла про домашнього улюбленця.
Коли моя малеча почала називати себе кицею, бігати по вулиці за кожним котом, та благати, випрошувати котика всією сімєю(особливо з свекрухою) порадились і вирішили кота придбати (тим більше, що живемо в особняку)
Рік назад моїй доні Миколай приніс рижого коцуряку. Довго вибирали імя. Я хотіла назвати Йосік, але малеча десь почула і назвала Чіпс.
Наш котик суперовий. Скільки мала з ним не бавилась(а в своїх забавах вона використовує його частенько) - жодного разу "не висловив" невдоволення, не подрапав. Їй цікаво за ним доглядати, годувати. Кіт сам навчився ловити мишок. Літом майже щодня приносив нам під двері якусь живність (два рази навіть кротів зміг зловити).
Характер в котика незлобливий, ласкавий. Дуже любить сісти на руки кому небудь і муркотіти вголос. Кіт наш член сімї. Ми жартуємо, що якшо так піде далі , то прийдеться в школу віддавати )))
Все добре в тому котикові, але має одне АЛЕ... Цей свин може час від часу налюрити десь поза своїм лотком( і обирає для цього свіжовипрані чисті речі:girl_crazy:)(((.
Одного разу (коли він спав ще з нами). Спить Чіпс мені в ногах. Серед ночі відчуваю на собі погляд. Прокидаюся, а ця коцуряка дивиться мені ніжно в очі і лапкою на моїх ногах заграбує, заграбує...заграбує ))). Дістав добряче. Перекочував в коридор. Через певний час налюрив моїй свекрусі в мешти. Перебрався на вулицю ночувати. Поки було тепло, то спав там. Тепер знову спить в коридорі. А ми всі почали знову гарно та чемно ховати взуття.:girl_wink::girl_haha:

Tutuka
02.12.2010, 10:19
Цей свин може час від часу налюрити десь поза своїм лотком
Якщо це не якась проблема з сечовим (що навряд, бо котик у вас молодий), то може допомогти кастрація, зараз роблять під місцевим наркозом, швиденько і без ускладнень, це ж не кішка.
А з мештами мені колись допомогла порада легенько припорошити підлогу в тому місці червоним перцем.

Веронічка-Полуничка
02.12.2010, 10:35
Кастрацію провели ще в піврічному віці. Він у нас "женщины не знамши". Нічого не мітить ні на вулиці ні в хаті. Просто натура в нього така. Розумний кіт, але час від часу може утнути таку штукенцію( з люранням). Робить він це не часто і не завжди в те саме місце(тому всю хату перцем не обсипати). Нам казали, що колись пройде, він ніби так хоче показати, що головний в нашій хаті. З роками розуму додасться.
А наразі чекаємо його прозріння і ховаємо взуття з одягом))))

Consuelo
02.12.2010, 10:41
це було його улюблене місце схову... тут йому всього кільк арочків...

http://i.piccy.info/i5/71/84/788471/beem_500.jpg (http://piccy.info/view3/788471/094b2189aecc93f895e256e7207a3b2f/)

фото скановане

RUSlana
02.12.2010, 11:03
Ой, якраз згадала - в співробітника є коцур, який постійно пісяв в капці :girl_haha:, тому він часто приходив на роботу з матом і мокруватими ногами. А одного разу кіт зробив твердий "подарок" і цілий день від того працівника всі просто шарахались :scare:.

Tanita
13.12.2010, 17:35
може час від часу налюрити десь поза своїм лотком
Наша киця теж робила нам такі чуда, ми вже не знали, що придумати. Потім дійшли висновку, що вона нам так показує, що їй треба міняти пісок. от коли ми почали міняти пісок кожен день ця проблема зникла повністю.

maryshunka
13.12.2010, 17:56
Пару місяців тому захотіла змінити пісок більш вигідним і кращим наповнювачем-щоб і запаху не було, і в туалет можна було змивати... І от коли ми з піску перейшли на тирсу, то я дуже довго дивувалася, чому вона "суха і зовсім не пахне". А потім почала знаходити по квартирі точки, де наша киця нишком пісяла: то на кухні в кутку на килим, то далеко попід ванну, то вмудрялася залазити за газову плитку (вона у нас без задньої стінки і пісяти в ту нижню шухляду)!.. Допомогла лише капітуляція-в хаті знову котячий пісок і ... сухі килими... :girl_flag_of_truce:

Tutuka
13.12.2010, 19:41
Пару місяців тому захотіла змінити пісок більш вигідним і кращим наповнювачем-щоб і запаху не було, і в туалет можна було змивати... І от коли ми з піску перейшли на тирсу, то я дуже довго дивувалася, чому вона "суха і зовсім не пахне".
Мої звірі також тирси не визнавали, Бакс мучився-мучився і таки сходив, але запах від тої тирси був просто неймовірний, довелося бігти за котячим піском (ми купуємо "Макс", там ще завжди іграшка в пакеті додається).
Колись переглядала якісь зоотовари в інтернеті і надибала новинку - накладка на унітаз з вбудованим лотком-сіткою. :) Так і уявляю, як господар жене до виходку, а там улюблений котик сюрприз у сітці залишив....

Snigurochka
05.01.2011, 15:52
Веронічка-Полуничка
В нас була така сама проблема, я вже не знала, що робити, і віддавати шкода, а речей тих вже не повернеш:nea:
Тоді мені моя свекруха порадила зробити ось що: купити засіб, який дезінфікує підлогу (я купила Бреф), помити всю підлогу, всю-всю. Мити так кожен день протягом декількох днів. Особливо, щоб хлоркою смерділо саме там, де полюбляє дзюрати ваша киця. Всі речі здали в хімчистку -ВІДПРАСУВАЛИ!!!! Я не вірила своєму носу, коли нюхала моє улюблене покривальце:girl_haha:
Кожен наступний раз, (а їх було всього 3) коли моя кицька знов бралась за старе, я брала її за шкірку і легенько тягнула до місця "злочину", щоб вона заздалегідь знала, що її чекає. Тикала її мордочку в "ЦЕ", вона звичайно протестувала:girl_cray:
(тільки не лупіть!!!!!), і відпускала її. Через хвилин 15 кормила її, спокутуючи свою провину - уявляю, як неприємно, коли тебе занурюють в....:diablo:
А ще я викинула її туалет і купила їй новий.
Погоджуюсь з Tanita:тепер мию його пару раз на день. Зато всі помічають, що в нас вдома взагалі немає запаху тварин!!!!
І кицька наша вже півроку як не дарує нам такі подарунки.
А ще знайте, що так кицька показує своє невдоволення, отже їй щось причиняє дискомфорт: чи немитий туалет, чи пуста миска, чи відсутність води, чи часті гості, яких вона не любить...... Щось її не влаштовує. Доречі ми піском не коритуємось: так набагато зручніше!!!! І економніше!!

PurpleShoe
06.01.2011, 11:54
На Миколая чоловік мені пообіцяв котятко і в понеділок воно в нас таки з'явилося.:girl_dance:
я жила з кицьою десь років 10 (зараз вона залишилася в батьків), тому уявлення про котів трохи маю.
Але то таке малесеньке - 1,5 місяців...:d25:
Ше й ми виявили, що воно чхає. :( Почхало воно день, на другий-ми його до ветеринара. Виявилося - запалення. :(Так переживаю, страшне.
Чоловік ше й брав його на Краківському. Начиталалася страшного про той базар - і я йому казала, шо туди ліпше не йти (там його і простудили), але шо вже тепер його сварити, зрештою, він хотів як краще.
А ми всі вже нашу Масю так любимо і так переживаємо. :( Ми вт-ср були дуже зайняті на роботі, то Мася жила в батьків, і всіх вже там зовсім розтопила.
Вчора лікар вколов в таку малесеньку дупцю аж 3 уколи і за годинку зара втечемо з роботи і знову поїдемо, бо завтра Різдво і ніяка ветлікарня працювати не буде.
Ше й очко в неї закисло =((( і в туалет "по-великому" не ходить.
Правда муркає, бавитися хоче і варене мяско пакує як має бути.
Дуже хочу, щоб вона була здорова,
а потім- чемна

PurpleShoe
10.01.2011, 11:56
Вилікували ми нашу Маську.:girl_claping:
Прокололи їй антибіотики, але зато вже не чхає, і очко теж здорове.
Тільки товчеться тепер як слонишка :girl_crazy: і в туалет де треба ше вміє ходити:girl_blush2:,
але то все набувне вже

bora
29.01.2011, 18:00
А це моя хитруха:)
http://i051.radikal.ru/1101/7d/d86a760a278b.jpg
http://s006.radikal.ru/i214/1101/69/43da04f4839d.jpg

Незабудка
08.02.2011, 21:14
Маю проблему. Моя кицюнька хоче "большой и чистой любви". Вже третій день. Не можу вже дивитися, як вона, бідося, мучиться. 2 дні давала "Кот Баюн" (така рідина з травичок всяких) - результату ноль. Сьогодні вже купила таблетки "Секс барьер". Дала дві - знову ніякої реакції. Кота-нареченого ще для неї не знайшла. Сьогодні вже так мені стало її жаль, що винесла на вулицю до бродячих котів (ну, думаю, була-не була, може, якраз якогось собі вподобає). Так ні, моя виключно домашня тваринка сховалася в мене під курткою і мала "десь" тих дворових залицяльників.
Проблема ще в тому, що вона мітить територію :girl_mad:. Я сьогодні вже замучилась запирати (кофтинка, ковдра, килим... щойно жертвою стали мої модні тапки..). Я злюся, але лише сама на себе, що вчасно не стерилізувала. А тепер моя радість так мучиться і мене теж мучить.

Vittoriya
08.02.2011, 21:19
Дала дві - знову ніякої реакції.
так одразу не може бути.то треба хіба кілька днів давати...Заведіть до якогось домашнього кота.Хоч заспокоїться,бо виводку вже не буде,раз вже таблетки приймала.

---------- Додано в 21:19 ---------- Попередній допис був написаний в 21:18 ----------

А це моя хитруха
знає,де тепле місце :)

Незабудка
08.02.2011, 21:29
до якогось домашнього кота
О, це було б чудово! Найкраще вирішення проблеми.
Може, маєте когось на приміті? В моїх знайомих в усіх виключно кішки... А якщо й кіт - то вже не "коханець".
Ех, і в котячому світі проблеми з мужчинами))

Vittoriya
08.02.2011, 21:33
Може, маєте когось на приміті?
не маю..в мене теж кицька..

JuniorSkeptic
09.02.2011, 14:07
таблетки "Секс барьер".

викиньте цю гидоту і ніколи не давайте кішці таких засобів. Вони згубно впливають на гормональне здоров'я тварини і дуже часто призводять до гнійної піометри чи ракових пухлин.

Якщо ваша кішка не має породної цінності, то найкращим рішенням буде стерилізація. Адже подумайте, куди ви подінете кошенят? Пару ще можна розпихати знайомим, але 4-5? А наступний виводок? А п'ятий-десятий? А кішка ж буде гуляти щонайменше двічі на рік. Роздавати абикому - гарантовано прирікати кошенят на викидання або поганий догляд. Повірте, я знаю, про що кажу, надивилася - наслухалася за кілька років волонтерства. А давати кішці мучатися під час "гульок", не стерилізуючи і не в'яжучи її, теж дуже погано для її репродуктивної системи, велика імовірність пухлин та ін.

У вас у Львові є класні ветеринари, які стерилізують за передовою методикою, шовчик там манюсінький і тварина зазвичай уже на другий день - як нічого не було. Якщо цікавить, пишіть, дам контакти львівських волонтерів, а вони вже підкажуть телефони ветів.

вчасно не стерилізувала

ще не пізно - почекайте, поки відгуляє, і стерилізуйте, якщо немає протипоказань за станом здоров'я чи віком.

Грильяжка
09.02.2011, 15:25
, які стерилізують за передовою методикою, шовчик там манюсінький
тільки є одна маленька проблема зараз вони це робитимуть без знеболення, сумніваюсь що якийсь господар погодиться на те аби його тваринку оперували "на живо".

hrystusja
09.02.2011, 15:35
Може, маєте когось на приміті?
В мене є гарнюній хлопчик Маргоша, дуже красивий такого дичасстого кольору, пухнастий) і не кастрований, а не незнає що з кіцями робити:girl_haha: Він в нас в дома лише гуляє, а на вулиці тільки на руках. Так звик і так йому добре.
В мене в дома два кота, оце Маргоша і Старенька ми її кличемо. Ну така противна стала та Старенька з роками. Все на зло робить. Наприклад каку серед кухні, або при нас в кімнаті лізе в великий вазон, що на землі зробити свої справи! Як ми вже з нею тільки не боремось, безрезультатно. І на вулицю викинути не зможем і мордуватись важко:girl_cray:

JuniorSkeptic
09.02.2011, 16:34
зараз вони це робитимуть без знеболення

вперше чую... як можна оперувати без знеболення? З чим це пов'язано?

La esposa
09.02.2011, 16:44
викиньте цю гидоту і ніколи не давайте кішці таких засобів

погоджуюся.. Попередні господарі нашого кота не кастрували вчасно, а він домашній боягуз, і от тепер проблеми - під животом висить великий тельбух з чимось рідким, хату трохи мітив, але тепер вже мусимо давати таблетки і таблетки, бо операцію не перенесе, застарий... Хоча добрий, лагідний, особливих проблем з ним нема, але отак доживає свого віку, а ми його, виходить, ще й добиваємо тими таблетками..

Тому, як є така можливість і киця молода, то стерилізуйте...

Грильяжка
09.02.2011, 16:45
як можна оперувати без знеболення? З чим це пов'язано?
читайте
http://ua.for-ua.com/ukraine/2011/02/07/190544.html

JuniorSkeptic
09.02.2011, 18:31
шок... це просто капець...

А господині кішки я би все одно радила поговорити з хорошими ветами, вони можуть порадити, як вийти з ситуації з найменшими втратами.

successful
09.02.2011, 19:14
Може, маєте когось на приміті

І в мене є котик. Короткошерстний, сіро-голубий окрас (рос.голуба). Але зара він на таблетках. Десь місяць тому почав дуже нявчати за кицями. То ми йому давали Контрик. Давали по 2 табл. (в перший день кажись і 3) десь протягом 4-6 днів. Таблетки почали діяти десь через 5 днів і ефект такий,якщо вірити інструкції, буде тривати 3-4 міс (!). Але мені він такий зара подобається більше, хоч і виглядає так, ніби травки покурив. Став спокійніший, ласкавіший, лізе до мене лащитись, "гладитись", муркотить.

JuniorSkeptic
09.02.2011, 19:56
мені він такий зара подобається більше

а вас не хвилює, що буде потім з котом через ці таблетки?

successful
09.02.2011, 20:47
а вас не хвилює, що буде потім з котом через ці таблетки?
Думаю, що нічого страшного, бо консультувалися з ветеринаром.

JuniorSkeptic
09.02.2011, 21:01
Думаю, що нічого страшного, бо консультувалися з ветеринаром.

в такому разі це поганий ветеринар. Будь-який хоч трохи грамотний вет підтвердить вам, що гормональні препарати дуже шкідливі для тварин. Та хоч погугліть, якщо мені не вірите.

Незабудка
10.02.2011, 01:27
Дівчатка! Дуже всім дякую за поради!
Трошки проясню ситуацію. Моїй киці 1,5 роки. Я планую вдома тримати 2 пухнастих друзів. Ну мало мені одного напівбожевільного хвостатого чуда, хочу ще кошенятко.
Спочатку хотіла взяти шотландське висловухе (балдю від них). Але справа в тому, що в моєї кицюні дууууже особливий характер. Усі, хто з нею знайомі, кажуть, що таких котів ще не бачили :girl_haha:. Тому боюсь, що маленьке беззахисне котятко буде потерпати від свавілля і нападок моєї "помічниці диявола". Отож я вирішила - нехай вона народить один раз. Своє власне дитинча вона ж не буде ображати. Одненьке я залишу, решту віддам. Читала, що в більшості киця народжує 4-х. Ну, віддати 3-х, думаю, не буде проблемою.

Але от в мене питання.
В котячій психології хтось розуміється?
Чи не буде для киці травмою стерилізація після пологів? Чи краще все ж таки стерилізувати "незайману" кішку? Чи не буде потім моя кицюня страждати через те, що не може мати котенят?

А таблетки й справді - какашка. То в мене вже якась трохи істерика була. :girl_cray: - дала, хоч і знала, що то шкідливо. Обіцяю, що більше не буду.

До речі, сьогодні киця вже заспокоїлась.

Azza
10.02.2011, 01:40
В нас є собачка дворняжка, проживаємо в селі, тому вязка у неї була завжди. Тоді чоловікова родина, це їхня сучка, вирішили дати їй якісь таблетки. Перший рік песиків не було(не родила). Потім почала родити але вони або народжувались мертві або через пару днів помирали. Повірте мені, я ніколи навіть не могла уявити що у собаки міг бути такий стрес, вода майже місяць відходила після кожних родів і втрат. Тоді ми вирішили її стерилізувати, все пройшло нормально, їй ще одразу видалили грижу. Тепер вона мабуть почувається нормально, бо коли наша вівчарка має песиків, то вона зовсім нейтрально до них ставиться, крім того добре виглядає, а то під час гонінння була я тичка.

JuniorSkeptic
10.02.2011, 08:44
Чи не буде для киці травмою стерилізація після пологів? Чи краще все ж таки стерилізувати "незайману" кішку? Чи не буде потім моя кицюня страждати через те, що не може мати котенят?

1. Не буде. 2. Краще. 3. Страждати точно не буде. Хоч як я люблю кішок, не варто наділяти їх людськими почуттями в усьому. Якби вони були такі, як ми, то жили б сім'ями, дбали б про своїх дітей все життя і т.д. :)

successful
10.02.2011, 10:48
в такому разі це поганий ветеринар. Будь-який хоч трохи грамотний вет підтвердить вам, що гормональні препарати дуже шкідливі для тварин. Та хоч погугліть, якщо мені не вірите
Можете мені не розповідати про те, що шкідливо , а що ні для мого кота (я добре обізнана в цій темі); і про те, якого вет.лікаря мені обирати, щоб дивився за моїм котом. Якщо перед мною стоїть питання вибору(що робити, чи давати таблетки, чи каструвати, чи терпіти те, що він витворяє, коли хоче кицю..а кіт у мене має специфічний характер), то я прийму його, лише з мінімальним ризиком для його як і морального так і фізичного здоров*я. І до того ж, я не напихаю його таблетками кожного дня. Лише 1 курс на 1 рік, не бачу тут нічого поганого.
І ще на рахунок таблеток. Навіть на міжнародних виставках котів перевірочні ветеринари, які дають допуск до виставки, радять давати особливо "буйним" котам таблетки даної групи. Не думаю, що на виставки запрошують поганих ветеринарів.
В кожного своя думка і своє бачення даної ситуації. Я вирішила так, і вважаю, що зробила правильно.

JuniorSkeptic
10.02.2011, 11:33
ви самі пишете, що ваш кіт після таблеток виглядає так, ніби травки покурив. А тимчасом кастровані коти, якщо їх не перегодовувати, виглядають і поводяться цілком жваво.

не бачу тут нічого поганого
я розумію, що у вас уже склалося своє переконання, але іншим господарям, які думають, чи стерилізувати тварину, чи давати їй гормони, раджу почитати ось хоча б такі відгуки (http://www.woman.ru/home/animal/thread/3840752/)

La esposa
10.02.2011, 11:40
Навіть на міжнародних виставках котів перевірочні ветеринари, які дають допуск до виставки, радять давати особливо "буйним" котам таблетки даної групи. Не думаю, що на виставки запрошують поганих ветеринарів

та ми вас не переконуємо, діло хазяйське, але виставкових котів або відразу каструють, або їх взагалі не можна каструвати, бо той кіт має ще давати потомство. І часто є так, що господарі розраховують, коли, як і з ким то має відбутися, а всі решта спроби тимчасово блокують, і нічого в тому доброго не є — одне діло, давати таблетки котові протягом життя, друге - коли "хотячка" у кота збігається з часом виставки. І ветеринари, повірте, чудово розуміють, який це стрес для котячого здоров"я та імунітету.

Просто, для цікавості, поговоріть ще з якимось ветеринаром, або й з двома — так само, як і для себе йдете радитися з кількома незалежними лікарями. Краще зробити добре для кота, аніж "образити недовірою" якогось лікаря.

Tutuka
10.02.2011, 15:39
погоджуюся.. Попередні господарі нашого кота не кастрували вчасно, а він домашній боягуз, і от тепер проблеми - під животом висить великий тельбух з чимось рідким, хату трохи мітив, але тепер вже мусимо давати таблетки і таблетки, бо операцію не перенесе, застарий... Хоча добрий, лагідний, особливих проблем з ним нема, але отак доживає свого віку, а ми його, виходить, ще й добиваємо тими таблетками..
А скільки котику років? Моїх кастрували одного у 7, іншого - у 8 років, і нічого.
Але робили це під місцевим наркозом (загальний у такому віці не дуже добре), вже за дві години мої бандюгани почували себе більш-менш нормально, а наступного дня взагалі поводили себе так, ніби нічого не було.
А стосовно того тельбуха - не треба хвилюватися, це просто жир. :) Як мені пояснили, така у котів буває конституція тіла (не у всіх). У мого Бакса також з піврічного віку помітна пузяка звисає, та й в одного з кастрованих котів таке саме було.

La esposa
10.02.2011, 19:56
А скільки котику років? Моїх кастрували одного у 7, іншого - у 8 років, і нічого

нашому вже 16, а може й більше.. не знаю..

А стосовно того тельбуха - не треба хвилюватися, це просто жир

ой, хотілось би, щоб то було так :) щойно чоловікові розказала, ми задумались: коли приїжджала його хазяйка на місяць, то воно в нього пропадало. А вона йому і рибки, і того, і сього... Видно, він гладшав і надувався :) а ми його ганяємо, бавимось з ним старим павичевим пером, травичкою, от він коло нас фегуру блюде :)

Tutuka
10.02.2011, 20:38
Моєму тільки два роки, але пузяка у нього вже солідна. Найсмішніше, що згори він виглядає якщо не струнким, то принаймні таким "набитим", а подивишся в профіль - а там пузо мало не по землі волочиться. :girl_smile:
Тут йому рік, тельбух починає проявлятися, зараз ще солідніший, хіба що за довгою шерстю не видно, де починається пузо.
http://s47.radikal.ru/i118/1102/28/8d09e15d6812t.jpg (http://radikal.ru/F/s47.radikal.ru/i118/1102/28/8d09e15d6812.jpg.html)

bast3t
18.02.2011, 13:37
successful, зачем же так агрессивно реагировать? Вы написали свою точку зрения, вам ответили своей, это же форум и для того он и предназначен - общение.

радять давати особливо "буйним" котам таблетки даної групи
Что вы имели ввиду под словом "буйным" - нервный, беспокойный, возбужденный, потому что выставка или все те же симптомы, потому что "хочется" кошку?
Я вот так вот, когда перевозила щенка из Москвы во Львов, зашла в ветаптеку и попросила успокаивающее (именно, чтобы щенок не переживал сильного стресса при транспортировке), мне вручили антисекс, не смешно?
Я вот вам скажу свою точку зрения (т.к. воспитала не одного кота и кошку), хотите читайте, хотите - нет.
У меня на "таблетки" свой взгляд.
Сейчас у меня кот - 4 с половиной года, и кошечка - 3 месяца. Кот стерилизован, девочку тоже стерилизую, как только подрастёт.
Я консультировалась не с одним ветврачом и не только с Украины (так допёк этот вопрос). Из 30 опрошенных врачей 25 врачей сказали: "Если вы не собираетесь разводить этих животных - стерилизуйте. Все препараты являются гормональными и практически губительно влияют на животное".
Будет желание, я вам дам телефон ветврача, который для меня является компетентным в данном вопросе, человек может объяснить все + и - таких гормональных препаратов.
Не будите разводить данное животное - не мучайте его.
И я бы на вашем месте не стала бы так твердо утверждать о ветврачах на выставках, все в курсе, "что", "как" и "где" подкупается.

marianast
25.02.2011, 12:14
Наш Томас кастрований,але не товстий. Хоч жере він як добрий слоник))) А залишається підтягнутим. Йому тільки 1,5року, може ще рано. Він тлустенький,але має дуже довгі лапи,тому і виглядає струнко. Діставало раніше коли гості приходили і питали :"А шо в вас кіт такий сухий і довгий? Як шланг?" Бо МОДНИЙ,ФІГУРУ БЕРЕЖЕ:girl_cool:
Але ми з чоловіком вирішили віддати Томіка моїй мамі,ще до народження дитинки, тобто десь влітку. Шкода,аж серце розривається!!! І чоловікові шкода!!! Тому та морда зараз в хаті безнаказана,робить що йому заманеться. Не уявляю собі моменту розлуки з котом:girl_cray: Але він в нас з характером, любить боляче кусатись,лапи розпускає,за ноги кусає, і останнє слово завжди за ним. Якщо з ним дурачитись (битись:girl_haha:), то він може на кілька хвилин заховатись чи прилягти,але останнім дає здачу завжди він!!! А ще він ходить на задніх лапах і приносить м'ячик, носити може довго,до пів години. приносить і ставить на одне і те саме місце,найчастіше чоловікові на ноги. А буває,що віддає в руку))) А ще він розбірливий в людях,до деяких він ластиться відразу,а є такі яких ще в дверях кусати починає))) А ще він їсть шоколад і квашену капуту.І ховає дрібні іграшки в наші чоботи))))Взагалі він в нас чудік ще той. Але, на жаль, я не уявляю собі Томіка і дитину в одній хаті(...

Soroka
03.03.2011, 09:14
Шановні форумчанки хочу вас застерегти:girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce: :girl_flag_of_truce:, а саме ваших домашніх улюбленців.є вет.кабінет біля нового цуму на куті в.великого та кн.ольги.
ШАРЛАТАНИ!!!!!!ЖИВОДЕРИ!!!!!!!!! :ireful::ireful::ireful:моя дитинка ледве пережила втрату нашого котика! звернулись до них назначили лікування , почали "лікувати"... і все.... нема котика.:hang1:

terezka
03.03.2011, 11:04
є вет.кабінет біля нового цуму на куті в.великого та кн.ольги.
ШАРЛАТАНИ!!!!!!ЖИВОДЕРИ!!!!!!!!!

а мені там врятували кицьку і собаку багато раз на ноги ставили, і гроші беруть не завжди (бо часом їх не має, а лікувавати треба)

Lady_Opium
03.03.2011, 15:15
Шановні форумчанки хочу вас застерегти , а саме ваших домашніх улюбленців.є вет.кабінет біля нового цуму на куті в.великого та кн.ольги.
ШАРЛАТАНИ!!!!!!ЖИВОДЕРИ!!!!!!!!! моя дитинка ледве пережила втрату нашого котика! звернулись до них назначили лікування , почали "лікувати"... і все.... нема котика.
ми там 2.5 роки тому прививали Тигрусю, обстежували - персонал приємно здивував своєю ввічливістю і увагою..
маю про них лише хороші спогади

terezka
03.03.2011, 21:26
персонал приємно здивував
так отож, про гроші я вже писала, а ще знаю, що здорових тваринок, які господарі приводять усипляти, вони пристроюють в добрі руки, а ще бачила кілька разів, як безоплатно стерилізували кицьок бабцям

MorsImmortalis
06.03.2011, 20:59
теж пару разів носила свою шушу туди. і не можу сказати нічого поганого.

Незабудка
07.03.2011, 23:55
Звітуюся. Водила я свою Юточку до ветеринара, JuniorSkeptic, велике вам спасибі! :kiss:бо вирішила все-таки стерилізувати кицю. Лікарі дуже привітні, дуже бережно і мило поводяться з тварючками.
Нам зробили УЗД нирок, животика та матки. Здали ми також аналізи (сечу і кал). Результат - є невеликі проблеми з нирками - в сечі пісочок, еритроцити та білок. Хоча ззовні кицюнька виглядає повністю здоровенькою, підлікувати проблемку все-таки слід.
Прописали таблетки, уколи та лікувальний корм.
Уколи підшкірні. Ветринар навіть навчила мене його робити. Але як я не намагаюся - моя Юточка виривається. Певно, прийдеться її возити до медсестричок.
А з таблетками то ціла сміхота вийшла. Десь півгодини я безуспішно намагалася змусити кицьку ковтнути таблеточку - і так, і сяк - ну ніяк не виходить. Вона її випльовує і все. Намучилися обидвоє. Я вже "лишилася того ровера", відклала таблеточку на журнальний столик. І тут моя Юточка підійшла до таблеточки, спершу обнюхала її, а потім - хрум-хрум... і згамцяла! :khomyak::yahoo: Я була приємно шокована.
Тепер ми таблетки тільки так їмо. Ще й облизуємось!

Bride
10.03.2011, 22:57
Водила я свою Юточку до ветеринара,
JuniorSkeptic, велике вам спасибі!
А скиньте і мені, будь ласка, в пп контакти хорошого ветеринара. Мені для кастрації котика.Дякую!

Ніколь
11.03.2011, 00:25
бо вирішила все-таки стерилізувати кицю
а що ветеринар казав стосовно наркозу?
Бо може я не зовсім ще в тємє, але читаючі нет - всюди зараз бурне обговорення і пишуть що ветеринари від безвихідності або просто відмовляються від операцій, або пропонують препарати які паралізують, але не знеболюють. А тварина може запросто від больового шоку померти або з розуму зійти.
Перепитайтесь в ветеринара про це будь-ласка.

Tutuka
11.03.2011, 08:23
а що ветеринар казав стосовно наркозу?
В новинах писали, що ще на декілька місяців дозвіл на кетамін продовжили.

algo
11.03.2011, 10:40
На три місяці ніби продовжили.(мій чоловік коло ветклініки працює і часто на перекурі з ветеринаром балакають)))

successful
14.03.2011, 16:16
зачем же так агрессивно реагировать
Щойно побачила Ваш допис. Я агресивна? Ви до такого висновку прийшли лише прочитавши мій допис? Де вона ця агресія, вкажіть. Вперше за своє життя чую такі слова. Мене нереально вивести з себе, я занадто врівноважена і спокійна людина
это же форум и для того он и предназначен - общение
Саме цим я і займалася. Спілкувалася, відстоювала свою точку зору

JuniorSkeptic
14.03.2011, 19:20
на жаль, я не уявляю собі Томіка і дитину в одній хаті(...

Є відповідна тема (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=55995), почитайте поради, які я систематизувала на початку, і, можливо, ви вирішите все-таки не віддавати вашого кота. До речі, мій кіт теж з характером, але дитину не чіпає, навпаки, уникає її.

Незабудка
06.04.2011, 01:08
Я сюди жалітися. Маю реальну проблему з кицьою - взяла собі за моду пісяти мені на ліжко. В одному і тому самому місці. Вже 4 рази. І саме пісяти, не просто мітити (це ми також проходили, але це інакше).
Злюся страшенно. Ковдру запираю, але все одно запах лишається, доведеться купувати нову. Кицю сварю, б'ю (знаю, багато-хто скаже, що не можна, але в такі моменти не можу стримати свою лють), караю - закриваю на весь день в ванній-туалеті. І от справа в тому, що вона прекрасно розуміє, що шкодить. Бо як я тільки помічаю пляму - вона одразу ж ховається під ліжко, щоб я її не дістала. Але і далі продовжує своє.
В четвер у нас запланована стерилізація, то я ще спитаю ветеринара, що це таке може бути. Я помітила, що таке стається, коли я не встигаю вчасно прибрати лоток, і там є какульки. То може, це через це? В нашому побуті та співжитті нічого останнім часом не змінювалося. Дозволяю я їй дуже багато. Не б'ю, не сварю (ну хіба зараз, за таку шкоду). В когось таке було? Чому вона це робить?

Florena
06.04.2011, 01:25
караю - закриваю на весь день в ванній-туалеті
То можливо через це вона тобі мститься, бо коти взагалі такі злостиві, коли їх карати, вони знову будуть пакостити.

Незабудка
06.04.2011, 01:34
Florena, не думаю, бо то навіть якось не логічно. Їй не подобається, коли я сварю, б'ю і закриваю в ванній. То для чого знову шкодити, якщо я все одно її дістану, і покараю? Ну і що тоді, не карати? Я навпаки хочу, щоб вона розуміла, що якщо нашкодить, то покарання не уникне, і щоразу все роблю однаково - сварю, б'ю по носі, закриваю в ванній... Вона має розуміти, який результат принесе її шкода.
То треба якогось котячого психолога :girl_crazy:

Florena
06.04.2011, 01:45
То треба якогось котячого психолога
Може й треба того психолога, хто ж розбере тих котиків.Я суджу через ситуації з моїми котами, вони у мене є завжди від самого дитинства.Коли моя киця зробить якусь шкоду і я її покараю, то вона знову її повторить, знаючи , що буде покарана, буде дивитись і тікати, такі дивні ці створіння.

JuniorSkeptic
06.04.2011, 07:49
спитаю ветеринара, що це таке може бути. Я помітила, що таке стається, коли я не встигаю вчасно прибрати лоток, і там є какульки. То може, це через це?

Це правильна ідея - спитати ветеринара. Неприбраний лоток цілком може бути причиною.

Коли моя киця зробить якусь шкоду і я її покараю, то вона знову її повторить, знаючи , що буде покарана, буде дивитись і тікати, такі дивні ці створіння.

Умгу, з мого досвіду котів неможливо відучити шкодити, можна тільки спробувати виявити причину й усунути її. А покарання в кращому разі нічого не дає, в гіршому кіт тільки ще більше озлобиться.

Tanita
06.04.2011, 10:53
В когось таке було? Чому вона це робить
це через брудний лоток. У нас теж таке було. Візьміть собі за звичку міняти пісок щодня в той самий час. В мене, наприклад, цим питанням займається чоловік - зранку, перед роботою. міняє пісок. Щоб це було простіше і швидше ми купили такі одноразові рукавиці, тоді і руки чисті і все значно швидше. Крім того, якщо міняти пісок кожен день, то лоток залишається чистим і без запаху і мити його не потрібно.
А кицю Ви не сваріть, вона Вас, звичайно, розуміє, але робить це бо Ви не розумієте її :)

Vittoriya
06.04.2011, 10:54
і без запаху і мити його не потрібно.
я тепер міняю щодня, але стараюся раз в тиждень-два ще промити добре.

Tanita
06.04.2011, 10:58
у нас запланована стерилізація
Стерилізація дуже заспокоїть Вашу киця. Наша киця до того була страшенно дика, особливо часто сварилась з чоловіком: бігала вночі по хаті, що дуже його дратувало і він починав бігати за нею. Намагався її зловити і закрити на кухні. Але ті перегони могли тривати до 20 хв. :) А тепер вона спить цілу ніч, якщо ходить, то так, що ми її не чуємо. Стала дуже лагідна і постійно муркає :) Тепер вона його улюблениця.

JuniorSkeptic
06.04.2011, 11:01
Ми говоримо про пісок чи наповнювач? Бо пісок з вулиці носити дуже небажано. І я б радила спершу спробувати змінити тип наповнювача, а не міняти його щодня (все-таки це виходитиме недешево). Ми свого часу перепробували багато і зупинилися на Catsan, він найкраще утримує сморід. Повністю чоловік міняє його раз на тиждень, а між тим тільки "тверді відходи" викидаємо.

Tanita
06.04.2011, 11:08
Ми говоримо про пісок чи наповнювач
Про наповнювач. Ми просто його так називаємо - пісок.
Ми використовуємо Барс, найдешевше він коштує в Рукавичці.
Ми теж пробували Catsan, але то нічого не змінило і таки, справді, він дорогий. Якщо міняти наповнювач щодня, то його треба дуже мало на один день, тільки щоб покрило дно на 2-3 см. Але то треба спробувати декілька варіантів і визначити кращий для себе.

Vittoriya
06.04.2011, 11:13
Ми свого часу перепробували багато і зупинилися на Catsan, він найкраще утримує сморід. Повністю чоловік міняє його раз на тиждень, а між тим тільки "тверді відходи" викидаємо

І я б радила спершу спробувати змінити тип наповнювача, а не міняти його щодн
мені здається, що якраз той Catsan виходить дорогувато, я беру Санімакс комкуючий(він такого типу, як Барс), то також вибираю комочки, а раз в тиждень міняю повністю і мию лоток.

JuniorSkeptic
06.04.2011, 11:16
Якщо міняти наповнювач щодня, то його треба дуже мало на один день, тільки щоб покрило дно на 2-3 см.

А ми навпаки, насипаємо майже повний лоток, сантиметрів на 10 у висоту, тоді кіт має у що загрібати свої справи. Відповідно і запах не поширюється. Але справді, кожен обирає для себе (і для кота) найкращий варіант.

Vittoriya
06.04.2011, 11:17
Дівчата, порадьте мені якусь добру ветеринару клініку. я знаю, що Незабудка свою кицю везе на Любінську, але то мені так далеко... Нема десь ближче центру? Бо мені з Брюхович то якась катастрофа.Тим більше машини я не маю... Колись була на Промисловій в ветеринарній клініці, така досить нова, але була дуже незадоволена. Я там була з іншою кицею, в якої був лишай і мені там цьоця її не вилікувала, проколола уколи з великої банки і все, сказала бути спокійною. А в результаті я потім ще сама місяць хворіла жахливо і тато мій якогось ветеринара привів, який вже вилікував кицю. А отепер не знаю, хочу також простерилізувати кицю.

JuniorSkeptic
06.04.2011, 11:20
Catsan виходить дорогувато

але оскільки його можна міняти раз на тиждень, а не щодня, то не так уже й дорого. Я не рахувала, але припускаю, що з дешевшими наповнювачами може виходити позірна економія. У кожному разі для мене ключовим було питання запаху, з ним Кетсан, як на мене, справляється найкраще.

я знаю, що Незабудка свою кицю везе на Любінську, але то мені так далеко...

А та ветеринар хіба не може стерилізувати у вас вдома? Ми так мамину кішку стерилізували, все чудово пройшло.

marianast
06.04.2011, 11:27
А ми відмовились ві наповнювачів такого типу як Кетсан і Барс, використовуємо Суперкет. Наповнювач з пресованої тирси, запах поглинає набагато ефективніше. В мене лоток з сіточкою, наповнювач насипаю зверху на сітку(гранули великі,крізь отвори не проходять) і від маленьких справ він розмокає і осипається на дно лотка,під сітку. Великі справи він закопує зверху в цілих гранулах. Дуже зручно, набагато чистіше і економніше. Великий плюс - наповнювач можна спускати в унітаз.

Vittoriya
06.04.2011, 11:32
А та ветеринар хіба не може стерилізувати у вас вдома? Ми так мамину кішку стерилізували, все чудово пройшло.
що серйозно??? Я не знала такого. А маєте доброго надійного ветеринара?? то було би суперовим виходом з ситуації!!!

---------- Додано в 11:32 ---------- Попередній допис був написаний в 11:29 ----------

о Суперкет. Наповнювач з пресованої тирси
в мене киця такий не сприйняла взагалі. Та й він мені якось так нериємно пахнув, як тільки його відкрити.

marianast
06.04.2011, 11:41
киця такий не сприйняла взагалі. Та й він мені якось так нериємно пахнув, як тільки його відкрити
Мені пахне лише тирсою:girl_yes:. Спочатку кіт теж вередував, але він такий,що не в лоток не піде, тому походив годинку,поплакав і сходив. Цей наповнювач і до лапок не чіпляється. Зрештою, всі коти різні, як і хазяйки. Я дуже задоволена.

JuniorSkeptic
06.04.2011, 12:06
Дуже зручно, набагато чистіше і економніше. Великий плюс - наповнювач можна спускати в унітаз.

От ще один доказ, що кожному своє :) Я чула багато захоплених відгуків про цю тирсу, купила, але мені дуже дошкуляв запах хвої, змішаний із запахом котячої сечі. А ще волога тирса прилипала котові до лапок і розносилася за межі лотка. І головне, що коли я викинула її в унітаз (її не так уже й було), то він таки забився.

Vittoriya
06.04.2011, 19:03
Отак заглянула нині в темку, відписала, спитала поради і не без допомоги JuniorSkeptic (http://posydenky.com/member.php?u=29502) ми з кицею нині з'їздили до лікарки. Далеко звичайно та за й таксі я заплатила стільки ж як за огляд киці. Але я задоволена.Киця правда моя перестрашена, цілу дорогу туди мявкала, як ненормальна, але там таке хороше відношення до тваринки, так все акуратно, ніжно. То допомогло принаймні мені трохи розслабитися, бо я переживала не менше за кицю :) Поки що киці зробили узі, аналіз крові, ще маю завезти аналіз сечі(над цею проблемкою я поки що обдумую:)) і так ми її підготовлюємо до стерилізації. Надіюся нічого критичного в неї нема, правда сказали, що в нирках є запалення і печінка трохи збільшена :( Будем лікувати кицю

algo
06.04.2011, 19:09
Наповнювач з пресованої тирси
Мій чоловік вчора купив.кіт ще досі не ходив на туалет.тільки крутиться і лапками там шморгає.попросила хай ще піску купить на всякий випадок.бо як до завтра не піде,то тре міняти!

Tutuka
06.04.2011, 22:06
бо як до завтра не піде,то тре міняти!
Мій тирсу не сприйняв, купуємо йому Макс - там ще подарунок в кожній пачці, має котяра кожного місяця нову іграшку.:)

Vittoriya
06.04.2011, 22:48
Люди, в мене питання. Мені от вийшло кицьку підловити і зібрати сечу, а то ніц, що буде до ранку стояти?

algo
06.04.2011, 22:52
Хух,сходив! ніби змирився!аж повеселішав))

Vittoriya
07.04.2011, 18:40
Виявляється сечу треба тримати в холоді, я цього не знала, тому зранку ще раз підловила кицю.То так смішно :D Вона сходила в туалет-нюхає пісок, а там сухо :D
Аналіз крові вже відомий, є якийсь досить сильний запальний процес, ще завтра будуть результати аналізу сечі і тоді нам призначать лікування, а вже після лікування буде операція. Я тішуся, що взялася за здоров'я киці, але так переживаю тепер за неї...

Незабудка
10.04.2011, 20:44
Нарешті зробили ми киці стерилізацію. Я дуже переживала, бо ж операція не була аж такою нагальною потребою, і якщо щось би пішло не так - я б довго не могла собі пробачити..
Але, вже сьогодні з упевненістю можу сказати, що кицюня помалу йде на поправку.

Трошки про саму операцію.
Загальний наркоз кицюні дали о 14.00. Забирала я її з ветеринарного кабінету о 16.00. Лікар сказала, що різні кицьки по-різному відходять від наркозу, все залежить від організму. Лише спочатку (у моєму випадку це було до 17.00) потрібно "вручну" моргати киціними оченятами, оскільки під дією наркозу вони не закриваються, а залишаються весь час відкритими. Отож, це потрібно робити, щоб очі не пересихали. Як тільки наркоз почне відходити, киця сама закриє оченята.

О 17.00 кицюнька зірвалася на ноги, і пошурувала кудись. Це їй зовсім не виходило, вона майже повзла, весь час падала на бік і хиталася. Та втримати її було важко. Трохи переживаю, бо саме в цей час якось за нею недодивилася, і киця спробувала вискочити на стіл. :girl_impossible:
Потім вона трошки заспокоїлась. Але чомусь не спала. Просто сиділа під ліжком, і дивилася на мене докірливим (як мені тоді здавалося) поглядом. Ходила сама в туалет на лоточок. Але пити і їсти почала аж наприкінці другої доби після операції.

На третю добу вона вже почала цікавитися голубами за вікном і муркотіти в мене на колінах. Але вона все ще дуже худенька (здається, боки аж всохлися), ну і, звичайно, досить-таки млява.
Шрам від операції малесенький - десь півтора сантиметри. Він нічим не прикритий. Щодня його розглядаю, чи часом не сочиться і чи добре заживає (так радила лікарка). На щастя, все гуд.

Сподіваюсь, що ми і надалі будемо гарно відновлюватися, і що характер (вреднючий) не дуже зміниться після операції. Ні, трошки може змінитися (щоб в ліжко мені вже не пісяла :girl_crazy:), але не хотілося б, щоб вона перетворилася на покірну диванну подушечку.

JuniorSkeptic
10.04.2011, 20:49
nezabudka, бажаю вашій киці швидко повернутися в чудову форму!

не хотілося б, щоб вона перетворилася на покірну диванну подушечку

Грайтеся з нею і не перегодовуйте (до речі, чим ви її годуєте?), і все буде ок :)

Vittoriya
10.04.2011, 20:59
. Але вона все ще дуже худенька (здається, боки аж всохлися)
Ти маєш на увазі, що вона похудала так, чи вона і до того була худенька досить?
Незабудочко, як добре, що у вас з кицею вже все позаду! Тішуся, що все добре!!

Незабудка
10.04.2011, 21:08
JuniorSkeptic, годую фабричними кормами :ninja:. Причина - живу сама, досить часто їжджу у відрядження на 1-2 дні. Перечитала купу інформації по цьому питанню. Та однозначної відповіді про категоричну неприпустимість такого харчування не знайшла. Порадившись з ветеринаром, перейшла з сухого "Фріскісу" на "Ройал Канін". Оскільки зараз у киці були не ідеальні аналізи сечі, беру спеціальний "Ройал Канін", який попереджує утворення каменів у нирках. Корм даю строго згідно рекомендацій (кількість корму відповідно до ваги киці). Так порадила ветеринар, бо раніше моя хвостата їла скільки хотіла, і коли хотіла. Постійно є доступ до свіжої водички. В мене протікають крани, то киця собі сподобала пити воду прямо з-під крану :girl_crazy:. Крім того, завжди наливаю в мисочку (всяке буває, вода в нас цілодобово, але..).
Ще моя кицюня аж труситься за питтєвими йогуртами, які я досить часто вживаю. Вимагає так, що мушу їй наливати в кришечку. Сподіваюсь, це для неї не шкідливо.
Можливо, коли я житиму не сама, і матиму змогу перевести кицю на натуральне харчування, то так і зроблю. Але поки такої можливості не бачу. :girl_sad:
--
Vittoriya, це вона так похудала. Дійсно боки аж позападалися.

gaby
27.04.2011, 20:48
Можливо, хтось може порадити мені перукарню, щоб недалоко від центру, де можна було б підстригти собачку. Ми ще жодного разу не стирглися в перукарні, бо досі був лише щенячий пух, але навіть коли вдома підстригали його - то собачка вся тремтіла, тому важливо, щоб в перукарні був якийсь підхід до тварини, бо точно знаю, що боятиметься. Якщо хтось користувавався такими послугами - то цікаво яка ціна. Собачка невелика, менша за болонку.

Туфелька
27.04.2011, 20:59
ціна близько 200 грн.(правда минулого року то було)
біля парнокопитного є вет клініка, вроді Айболить називається.

Jane
27.04.2011, 21:23
в центрi трохи далi вiд Мiленiуму в провулку (там на кутi кафе "Люлька") - вивiска "Грумiнг-салон". Якщо не помиляюсь - в середньому за невелику собаку беруть десь до 150 грн, але треба в них попередньо домовлятись, бо приймають по запису.

Ніколь
27.04.2011, 22:33
біля парнокопитного є вет клініка, вроді Айболить називається
там вже пів року не стрижуть собак. Ті дівчата переїхали кудись в район 700 річчя. Може якраз туди, про що Джейн розказує.

А ще собак стрижуть на бічній вуличці від Виговського ( там клуб собаководстства і при ньому грумери працюють), дівчина біля Аквапарку в себе на дому стриже ну і більше поки що не знаю.

Туфелька
27.04.2011, 23:30
дівчина біля Аквапарку в себе на дому стриже
а адресу не підкажете? або телефончик.
на дому напевно дешевше.
але чи вона б взялася на дому бернського зенненхунда тримінгувати?

Jane
28.04.2011, 00:06
Так, згадала, якраз бiля "Люльки" - то дiвчата, що переiхали з Айболiту, працюють. На жаль, телефону не маю до них :(

Ніколь
28.04.2011, 01:44
а адресу не підкажете? або телефончик
я вам завтра в пп напишу, точно, в чоловіка перепитаю телефон. На рахунок вашого не знаю, але нашу спаніельку вона стриже як ніхто інший. Дуже акуратно, досить швидко і звичайно шедевше ніж звичайні грумери в салонах.

gaby
28.04.2011, 15:20
І мені, якщо можна, телефончик в пп дівчини, що біля аквапарку. Мені теж здається, що на дому дешевше. Бо 150 грн. за стрижку трохи шкода, я сама за ці гроші двічі підстрижусь і на шоколадку залишиться.

tanchyk
29.04.2011, 21:19
Дівчата, хто має декоративного кролика вдома, підкажіть як кормити, скільки разів на день. Нам подарили білого кролика і маю тепер мороку, пити з пляшечки спеціалної не хоче. Про їжу всі кажуть по різному, одні - 1 раз в день, інші-2. Які вітаміни давати і чи треба взагалі? Порадьте будь-ласка!

Jane
29.04.2011, 21:35
Знайшла телефон до "Грумiнг-салону", кому треба, пишiть в пп.

Vittoriya
06.05.2011, 06:55
Відходить моя кицюня від операції. Як же на неї важко дивитися :( Вчора ледь ходила, падала, ми всю ніч її пильнували, чоловік от лиш в 6-ій ліг поспати, я трох поспала, тому тепер сиджу. Вона переважно спить, але як встає, то все хоче лізти на ліжко, на стіл, на вікно, мусимо її зупиняти. Важко їй ще з задніми лапками, от я не знаю, певно болить її там, бо як хоче йти назад, то на попі просто сунеться, вперед йде нормально вже. От щойно таки вилізла на ліжко, спить біля чоловіка. І все-одно мушу пильнувати, щоб він її часом не спихнув. Та й як вона скакати буде на підлогу :( як тільки вона гапружується, одразу починає гарчати.. Треба то пережити. В неті всюди пише, що кицям антибіотики виписують, моїй Олена Борисівна нічого не виписала, надіюся все буде добре...:(

Nemi
06.05.2011, 07:46
Дівчата, хто має декоративного кролика вдома, підкажіть як кормити, скільки разів на день. Нам подарили білого кролика і маю тепер мороку, пити з пляшечки спеціалної не хоче. Про їжу всі кажуть по різному, одні - 1 раз в день, інші-2. Які вітаміни давати і чи треба взагалі? Порадьте будь-ласка!
для кролі основна їжа сіно - має бути завжди в достатній кількості, це основне і дуже важливе, бо в кролів є певна специфіка шлунково-кишкового тракту. комбікорм в моєї Соні теж завжди в мисці, хоча рекомендують його дозувати (точних пропорцій вже не пам'ятаю). я своїй купую Куні Про з самими трав'яними гранулами (злаки не бажані, бо від них цекатрофи і кролі товстішають). з тим маємо трохи проблеми, бо мій тато вважає, що кроля ледь не голодує, тому в мисці завжди щось має бути. овочі та фрукти даю по шматочку, коли сама їм, але слідкую, щоб не було цекатроф (м'які каки). якщо з'являються, то просто зменшую порцію.
води з пляшки моя лінувалася пити, тому наливаю в мисочку. ліпше так, бо кролі в принципі ліниві і часом навіть якщо хочуть пити, можуть лінуватися з пляшки пити.
вітаміни, які продаються (дропси), можна, але не обов'язково. для кролів то більше як цукерки.
крейда також має бути. можна соляний камінь. хоча моя Соня взагалі взяла собі за моду гризти стіни х)) їй більше смакує, коли знає, що не можна.
і зараз вже можна принести кролі з вулиці гілочку яблуневу. на рахунок гілочок можна загуглити і почитати, бо їм не всякі можна.
все, що даєте кролі, окрім сіна та комбікорму, бажано мити і витирати на сухо.

tanchyk
06.05.2011, 14:08
я своїй купую Куні Про з самими трав'яними гранулами
Дякую за відповідь, я купляю корм ЛОРІ ВІТ, п"є також з мисочки, не хоче з пляшечки. Сіно даєм постійно! Овочі та фрукти ще не давали. А травичку з вулиці можна чи не бажано? А крейду також в магазині ЗОО купувати, чи може бути будь-яка?

Туфелька
06.05.2011, 15:24
А травичку з вулиці можна чи не бажано?
я своїм даю молоденьку травичку, але в помірних кількостях. Зокрема даю молоде листя кульбаби- джерело вітаміну С, але не рву трави в місті, привожу з дачі. Мию, просушую, бо ніби не можна мокрих трав давати.

злаки не бажані, бо від них цекатрофи
розкажіть подробніше про ті цекатрофи. Мої коли переїдять молодої зелені то бувають м"які каки (не рідкі), але тільки в молодняка, і то до ранку все минає.
Чим це шкодить кролям?

Nemi
06.05.2011, 15:55
Овочі та фрукти ще не давали. А травичку з вулиці можна чи не бажано? А крейду також в магазині ЗОО купувати, чи може бути будь-яка?
а скільки кролі місяців? бо соковиту їжу типу овочів, фруктів і свіжої трави ліпше давати старшим, бо в кролів шлуночки до того дуже чутливі. ^^
крейду я купую найдешевшу за 2 грн - від дорогої вітапол носом крутить. давала й звичайну білу, теж їй не дуже смакувала.
траву свіжу не їмо, бо нема де нарвати, а з вулиці не ризикую. тільки кілька разів купувала "котячу" і пророщувала - з'їдалося в один момент, щоб розтягнути на пару днів доводилося силоміць відбирати й "відбиватися" від Соньки х)))

розкажіть подробніше про ті цекатрофи. Мої коли переїдять молодої зелені то бувають м"які каки (не рідкі), але тільки в молодняка, і то до ранку все минає.
Чим це шкодить кролям?
цекатрофи - це каки для повторної переробки. кролі їх їдять і це їм забезпечує нормальну мікрофлору кишківника. а коли забагато соковитої їжі та злаків, то цекатроф більше і не всі з'їдаються. ще така реакція буває на зміну корму. якщо десь колись пару штук знайдете, то нічого страшного.

tanchyk
07.05.2011, 10:19
а скільки кролі місяців?
чотири місяці!
цекатрофи - це каки для повторної переробки. кролі їх їдять
Не розумію, що вони їдять? Вибачте я в кролячому ділі повний чайник!

Nemi
07.05.2011, 10:47
чотири місяці!
от якраз можна помаленьку вводити соковиту їжу. потрішки і дивитися за каками. ^.^

Не розумію, що вони їдять? Вибачте я в кролячому ділі повний чайник!
цекатрофи - кал сліпої кишки. ніколи не помічали, коли кроля бігає-бігає, а потім сідає, лізе моською під себе і щось там порпається? це вони їдять свої каки-цекатрофи прямо на виході. у кролів два види как - горошком і цекатрофи (вологі, схожі на великі ягідки ожини). і ті, й інші нормальні. тільки цекатрофи кролі мають з'їдати, щоб підтримувати нормальну мікрофлору кишківника. я сама, коли перший раз цекатрофу побачила, налякалася, що то понос. а вже потім вичитала, в чому справа.

tanchyk
07.05.2011, 11:06
цекатрофи
Капець, я їх ще не бачила, те що порпається бачила, думала миється....:girl_crazy:
Дякую, що просвітили мене, тумана...

Ніколь
07.05.2011, 11:09
тільки цекатрофи кролі мають з'їдати, щоб підтримувати нормальну мікрофлору кишківника
наша морська свинка так само робила, а я село....думала що вона голодна настільки що каки свої жере :girl_crazy:

DivineVanGate
07.05.2011, 11:30
У мене зараз 2 декоративних ангорських кролика. Старша живе вже в нас років 6, молодша з'явилася півроку тому, меню у нас таке: раз на день зранку даю їм корм (купую Лорівіт 1,5 кг + туди ще підмішую трохи соняшникового насіння), протягом дня даю моркви, яблучка, шматок сухого білого хліба (звичайно не все зі списку ,а щось одне). Наприклад Лінда любить більше яблука ,а Жменька моркву. Крейду даю шкільну або, як тут писали, найдешевшу таку, по-моєму "Природа", сіно.
Коли з'являється зелень мої кролики просто шаленіють від листя салату.
Траву теж даю, якщо вдасться десь нарвати у лісі або з дачі.

Ще колись виходила зі старшим кроликом у Стрийський парк гуляти на поводку. Але зараз маю дитину, то якби ще й з двома кролями вийшла, то б подумали, що вар'ятка:).

Ось мої красуньки http://s008.radikal.ru/i305/1105/7a/b07d624c367a.jpg

tanchyk
07.05.2011, 12:17
ще підмішую трохи соняшникового насіння)
Смажене також можна?

Milady
07.05.2011, 12:45
моїй Олена Борисівна нічого не виписала ви свою кицю часом не на Любінську возили?

Vittoriya
07.05.2011, 12:51
ви свою кицю часом не на Любінську возили?
так, саме туди :).

DivineVanGate
07.05.2011, 14:43
Смажене також можна?
ні, я просто купую на базарі сире звичайне насіння і ставлю його у розігріту духовку на 2-3 хв, щоб всяку заразу, якщо така є, викурити :)

Milady
07.05.2011, 17:28
так, саме туди
і ми там свого котика стерилізували.Дуже нам гарно все пояснили і до котика ставлення було пречудове. Ой,як загадаю,то бідацтво ледь живе було,після операції днів 3 нічого їсти не хотіло,насилу воду йому заливали.А потім він десь тиждень не хотів з нами "спілкувати":лежав собі окремо,не муркотів...але з часом все налагодилось:girl_curtsey:позитивний плюс,що він перестав їсти сухі корми після того)
Після того десь за рік котик захворів на вихідних і нам довелось його везти в ветклініку на Тургенєва, після того сказала, шо туди ні ногою більше. Лікар себе неадекватно поводив, до кота якось агресивно поставився і взагалі задавав тупі,проте на його думку дуже смішні запитання. А потім коли йому за годинку передзвонили за додатковою консультацією,то почав бурчати,чого ми видзвонюємо. До слова в кота тоді був пронос і так як ми до того тваринок не тримали,то вирішили звозити до ветеринара,бо начитались всяких жахів в неті. То за огляд і таблетку левомецитину з нас взяли 70 грн. як на мене ,це задорого, якщо у порівнянні ми платили 100 грн за стерелізацію.

Vittoriya
07.05.2011, 21:31
Ой,як загадаю,то бідацтво ледь живе було,після операції днів 3 нічого їсти не хотіло,насилу воду йому заливали
Так,той момент важкий... Я після операції в якийсь момент пошкодувала про неї, настільки було важко дивитися на кицю і на то як їй важко. Але вже на другу добу стало значно краще, киця навіть трошки поїла, хоч всі пишуть, що вони лиш на третю добу переважно їдять.Вчора вона весь день спала, лиш вставала в туалет і поїла, а нині вже трохи ходить по кімнаті, на вікно вилізла, їсть нормально, водичку п'є, лиш покакати ще не може,їй трохи важко на задні лапки вставати.

А потім він десь тиждень не хотів з нами "спілкувати":лежав собі окремо,не муркотів
і я цього боялася, начиталася нету про те, як котики зненавиділи своїх господарів після цього. Але в нас все нормально. Киця й в перші години після операції краще засинала у мене на ногах і муркотить сьогодні вже. Я спокійна.

hrystusja
10.05.2011, 16:36
Люди підкажіть, бо маю кломіт зі своїм Маргошою. Щось йому зайшло і він перестав ходити в свій пісок, в який без проблем ходив 1,5 року. РОбить собі туалет де попало. Я і сварю і носом тикаю і результату нема(. Думаю то він так хохе кіцю, а гуляти не ходить, боїться йти на вулицю. І от такий протест.
Порадьте що робити?

ola-lyola
10.05.2011, 16:48
А я вчора пережила шок - ледве не забила нашого дегуса - пустили його ганяти по хаті, а він заліз під комод, я якраз відсунула нижню шухляду складати речі, засуваю і чую писк - він голову запхав під шухляду!!! Ярка реве, я верещу до чоловіка, хай йде подивиться, чи миша жива... переполох був страшний, миш трохи причмелений був, але живий і цілий. Тепер не буду його пускати, хоча він любить бігати і коли кличеш, повертається, в шпари не лізе, але так безпечніше.
Буде мені наука.

JuniorSkeptic
10.05.2011, 17:08
Порадьте що робити?

Каструвати, однозначно. Можу дати контакт гарного ветеринара.

hrystusja
10.05.2011, 17:10
Каструвати, однозначно
Думаєте то від того що він немає дівки? І на зло шкодить?

JuniorSkeptic
10.05.2011, 17:42
Думаєте то від того що він немає дівки? І на зло шкодить?

Ну ви ж самі припустили :) Цілком можливо. Навіть швидше за все. Або це може бути результатом якоїсь проблеми зі здоров'ям (тоді теж не завадить показатися вету). Ну і психологічний чинник - подумайте, чи щось у домі змінилося, що могло б його дратувати.

MorsImmortalis
10.05.2011, 18:07
А я вчора пережила шок - ледве не забила нашого дегуса - пустили його ганяти по хаті, а він заліз під комод, я якраз відсунула нижню шухляду складати речі, засуваю і чую писк - він голову запхав під шухляду!!! Ярка реве, я верещу до чоловіка, хай йде подивиться, чи миша жива... переполох був страшний, миш трохи причмелений був, але живий і цілий. Тепер не буду його пускати, хоча він любить бігати і коли кличеш, повертається, в шпари не лізе, але так безпечніше.
Буде мені наука.
я так раз свою шиншилу притиснула дверима. закривала двері на балкон, а він в шпарку шурнув і не встиг проскочити, а я не встигла вже втримати двері. притиснула його добряче. але відбулись переляком (в мене) і синяком на всю дупу (в миші)

Vittoriya
10.05.2011, 18:42
Люди підкажіть, бо маю кломіт зі своїм Маргошою. Щось йому зайшло і він перестав ходити в свій пісок, в який без проблем ходив 1,5 року. РОбить собі туалет де попало. Я і сварю і носом тикаю і результату нема(. Думаю то він так хохе кіцю, а гуляти не ходить, боїться йти на вулицю. І от такий протест.
Порадьте що робити
У мене киця таке виробляла, коли хітла гуляти. Нормальна слухняна киця і раптом яка їй шось заходилоо, на диван ходила, в ліжко, все, що не так лежало, все було обпісяно(чоловіка мешти, светр)... Надіюся після операції це припиниться. Ще я читала, що якщо проблеми з нирками, чи з мочовим, то кіт шукає собі потеплвше, комфортніше місце, бо боляче пісяти. Варто здати аналізи. А потім каструвати.

hrystusja
10.05.2011, 18:46
комфортніше місце
не думаю що мій комфортніше шукає. Бо ні на ліжко, ні на одяг не ходить. А наприклад біля піску за пів кроку сяде. От таке враження як на зло робить!

Vittoriya
10.05.2011, 18:55
А я вчора пережила шок - ледве не забила нашого дегуса - пустили його ганяти по хаті, а він заліз під комод, я якраз відсунула нижню шухляду складати речі, засуваю і чую писк - він голову запхав під шухляду!!! Ярка реве, я верещу до чоловіка, хай йде подивиться, чи миша жива.
у нас подібне було з папугою хвилястим. Він любив по пілозі ходити і коли сестри чоловік щось присів дістати з шафи, той йому під ног вліз і як чоловік сестри вставав-прижав його. Але ми налякалися, папуга став дивним, ми його в клітку, а він не тримається на ногах, падає. Ну ми погнали з ним до лікаря :girl_crazy: А той лиш спитав-а хто на нього встав? Ну чоловік сестри каже, що він. Той так глянув на нього( а в моєї сестри чоловік такий не маленький) і сказав, що в папуги просто шок :girl_crazy: І скоро він відійде. І так і сталося:)

---------- Додано в 18:55 ---------- Попередній допис був написаний в 18:54 ----------

А наприклад біля піску за пів кроку сяде.
Я щось не думаю, що то на зло.Або йому важко пісяти і так от виходить, або він хоче помітити.

hrystusja
10.05.2011, 19:01
або він хоче помітити
можливо.... От тепер не знаю що робити. Можедійсно каструвати. просто рік тому мало котика Чапу. Ми його кастрували, думали він не буде дуже гонити за дівками. І не так сталось. Всеодно гонив і попав під машину:(

Vittoriya
10.05.2011, 19:02
Говорила щойно з лікаркою кицною :) Вона мене привітала, що я стала щасливою власницею спокійної киці :D Бо тепер у неї концертів не буде. Я то знала звичайно, але почути то в голос було приємно :) Уррра!!!! Тепер і киця буде спокійна, і я , бо то її мявкання, то було шось.......

---------- Додано в 19:02 ---------- Попередній допис був написаний в 19:01 ----------

Всеодно гонив і попав під машину
Христуся, але ж ти писала, що цей котик боїться йти надвір.

hrystusja
10.05.2011, 19:10
Христуся, але ж ти писала, що цей котик боїться йти надвір.
Так боїться, тому і сподіваюсь, каструвавши його буде повний спокій. Просто він завжди був настільки чемний, гуляв лише в мене на руках, та й не м"явкав особливо. А тут таку шкоду почав робити. Просто не очікувала, що прийдеться каструвати. Але...

marianast
13.05.2011, 18:14
А в кого ще коти їдять шнурки, нитки і все на таке подібне? Я вже від свого все ховаю, бо він потім гирляндами какає:girl_crazy: І видно,що важко йому сходити. А він в мене шнуркоман страшний. Щойно розпаковувала шампунь перев"язаний мотузочкою, не встигла зняти як Том схопив і побіг, поки я його догнала вже і ковтнув.

algo
13.05.2011, 18:32
Мій постійно за нитками полює. перегриз мені вже три зарядних. раз чуть не ковтнув голку з ниткою.я майже з горла йому витягнула. тепер все ховаю. а дощик новорічний - то була улюблена страва))

Незабудка
13.05.2011, 18:37
перегриз мені вже три зарядних
Оооо, зарядні - то тєма :girl_crazy:
Моя кицюня гризькає їх на дрібнюські кусочки. Недавно купувала нове, то спеціально шукала таке, де шнур найтовстіший.

Nemi
13.05.2011, 18:40
в мене кролик любить нитки жувати, але я встигаю забрати. =) а шнури тільки надкушує.

MorsImmortalis
13.05.2011, 20:41
мій якось перегриз нам телефонний кабель. а раз підгриз кабель від торшеру.і так обсмалився бідака,вуса обгоріли, язик почорнів і спух. це добре,що мама вчасно висмикнула вилку з розетки. добре, шо живий залишився,бо шо там тої миші.
пам"ятаю,як кормила його зі шприца,бо сам не міг ніц до рота взяти. жах(
зате тепер до дротів вже не лізе

algo
13.05.2011, 20:51
зате тепер до дротів вже не лізе
але от я дивуюсь своєму коту. він ж гриз зарядні,як вони були в розетці. тобто точно його током било. і все одно далі лізе!!! каже мій муж, може він мазохіст :crazy:

Vittoriya
13.05.2011, 22:22
а дощик новорічний - то була улюблена страва
моя за тим вмарає, до шнурів якось байдужа(ттт). Але різні нитки любить жувати. Раз якусь довгу з'їла, то потім їй кака не могла нормально вилізти. кицька по всій кімнаті "місячною ходою" лазила, щоб воно відстало :girl_crazy:

nataliya
16.05.2011, 09:48
А нашій киці 4 місяці, почали їй випадати молочні зуби,ми спочатку перелякались, подумали шо зламала собі зуб, бо любить бавитись і кусатися, почитали в неті, то їм вилітають молочні і ростуть постійні зубки,може тому кусається шо її сверблять ясна.Навіть не знала шо котам також вилітають молочні зуби.

Lady_Opium
18.05.2011, 18:54
А в кого ще коти їдять шнурки, нитки і все на таке подібне
то для мого Тигрусика найкращий десерт
а ще кульки любить, але не просто гризти, а їсти!
принаймі, робив так, зараз, само собою, у нас жодного целофану в хаті в доступному місці нема:)

Orman
19.05.2011, 14:01
Навіть не знала шо котам також вилітають молочні зуби.

все життя мала в хаті котів. І новонароджених і всяких. Перший раз про таке чую. Але то може в яких сильно породистих, бо в наших безпородних зуби не випадали.

А на нашу собаку вчора був якийсь десант кліщів. Капець.

Lizza
19.05.2011, 14:14
А на нашу собаку вчора був якийсь десант кліщів.

це де ви тих кліщів надибали, десь на природі чи в місті? наша Манана (француз) має сильну алергію ,то я її шкодую і не обробляю часто хімією, тому до ліса травень-липень навіть не берем ніколи. але все по асфальті гуляти теж - не життя для собаки, тому ходим деколи з нею в дендрарій лісотехнічного .і з малим -куди ж без нього!)) Але якщо і там вже повно кліщів, як бути!

у нас зараз проблема №1 -алергія в малого, підозрюю на морську свинку. Взяли Фунтика місяць назад, я б і не подумала, що таке може статися.. З народження в хаті собака, і хомяки були.. І ніколи нічого, Може я чогось не знаю, і морські свинки дійсно якісь супералергенні!

Ніколь
19.05.2011, 14:51
Перший раз про таке чую. Але то може в яких сильно породистих, бо в наших безпородних зуби не випадали
але ж кіт він і є кіт, нхалежно від породи чи не породи, вони в основних нюансах однакові. Як в одних мужть бути зуби молочні які вилітають а в інших молочних зубів щоб не було? :)
Може я чогось не знаю, і морські свинки дійсно якісь супералергенні
може така особливіть в малого? БО коти і собаки більші алергени ніж свинки.
Але якщо і там вже повно кліщів, як бути!
кліщі...... піроплазмоз якій вони переносять це не жарти, є достатньо засобів аби по можливості зменшити ймовірність укусу.
Ми свою весною і осінню обробляєм капельками Адвантікс
http://s009.radikal.ru/i307/1105/0c/dce21bbe9e29.jpg
+ параллельно з тими каплями ошийник кілтікс
http://s53.radikal.ru/i142/1105/46/0a4dde0355bf.jpg
ттт, за останні 3 роки все в порядку, кліщів немає, блох так само.
А до цього часу поки обробляли собаку Фронтлайном, і вдівали слабші ошийники Тріксі - два рази з Сарки падав ужравшийся кліщ, грубий як черешня, дякувати Богу пронесло і ніякої зарази він не передав...

---------- Додано в 14:51 ---------- Попередній допис був написаний в 14:49 ----------

це де ви тих кліщів надибали, десь на природі чи в місті?
кліщів повно що в місті, що на природі, просто я вже дійшла такого висновку що то як з комарами, когось кусають а когось ні, але на природі як правило кусають всіх бо вже не до перебирання харчами

Vittoriya
19.05.2011, 21:23
все життя мала в хаті котів. І новонароджених і всяких. Перший раз про таке чую. Але то може в яких сильно породистих, бо в наших безпородних зуби не випадали
просто в котів вони маленькі, можна не помітити. Мусять ж випадати.:) Коти такі самі, як і всі решта тварючки :) Я пам'ятаю як в моєї собаки колись молочні зуби випадали, прямо посеред гри-кусала мене і зуб вивалювався. В кішки не пригадую.
Кошки обладают хорошо развитыми челюстями. У молодых кошек в возрасте 4-5 недель появляются молочные зубы, рост которых завершается в 8 недель. Смена молочных зубов на постоянные происходит приблизительно в возрасте 4-6 месяцев и заканчивается в 9 месяцев.

Молочные зубы

У котят насчитывается 26 молочных зубов, которые заменяются на 30 постоянных в возрасте 5-б месяцев. Смена молочных зубов у котят начинается с 3 месяцев и обычно проходит для владельцев незаметно. К 6 месяцам этот процесс обычно заканчивается. В этот период бывает, что у котенка и два клыка растут на месте одного - еще старый не выпал, а новый уже вырос.

Lizza
19.05.2011, 21:57
поки обробляли собаку Фронтлайном, і вдівали слабші ошийники Тріксі - два рази з Сарки падав ужравшийся кліщ

згодна, блохи навіть не реагують уже на фронтлайн..

Ніколь
19.05.2011, 22:24
блохи навіть не реагують уже на фронтлайн
зараз багато його підробнго. Подруга в Москві обробляла якось то навіть в лісі жодного кліща не підцепили, а потім наступного разу обробила з іншої баночки - і перям на вигулі, посеред міста, з дерева чи десь нацепляли кліщів так що потім ледь від піроплазмоза відчухались...

ola-lyola
23.05.2011, 11:29
Маю проблему - мій щур (мишка дегу) почав гризти кабель (в нас розетки майже при землі), ми його часто випускаємо, бо він дуже проситься, і він собі гуляє по хаті, а зараз почав шкодити. А тримати лише в клітці шкода, йому рухатись треба.
А ще невзлюбив червоний лак на ногах - нападає і жере мене за пальці (я нелюблю в тапках ходити). Як був лак пастельного кольору - проблем не було, а зараз просто труба - як випустимо його, залізе під диван і звідти наскакує і кусає мене за ноги. Така мала істота, а стільки вредності :girl_in_dreams: Ну не буду я вибирати собі лак на смак щура:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Orman
23.05.2011, 13:13
але ж кіт він і є кіт, нхалежно від породи чи не породи, вони в основних нюансах однакові. Як в одних мужть бути зуби молочні які вилітають а в інших молочних зубів щоб не було?

а я знаю, в мене просто очі на лоба вилізли :)
Мусять ж випадати.

та чого мусять може вони з постійними родяться. Ну і де ті зуби діваються?

П.С. В різена мого теж не випадали. Тут уже не помітити неможливо. Хіба би він їх ковтав.

а кліщі - ми на природі гуляємо, але Ніколь добре каже їх ї в місті є доста.

JuniorSkeptic
23.05.2011, 15:05
У котів є молочні зуби (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%96%D1%82_%D1%81%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81% D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9):)

Кошенята народжуються без зубів. Перші молочні зуби з'являються на другому місяці життя. За розмірами вони менші, ніж постійні, й розвинені слабше. Їхній колір молочно-білий. Молочних зубів менше, ніж постійних. Заміна молочних зубів на корінні починається у 5-6 місяців. Постійні зуби остаточно розвиваються до 7-9 місяця життя.

Туфелька
23.05.2011, 15:18
В мене питання до власників кроликів- підкажіть може хто знає де можна купити для кроликів мінерально-соляний камінчик у вигляді сердечка жовтого і рожевого кольору, фірми-виробника не знаю,моїх малявок пригостили шматочком, то вони від нього тепер не відходять, а звичайного білого камінчика навіть не нюхають.

Vittoriya
23.05.2011, 22:35
та чого мусять може вони з постійними родяться
мусять, бо і у собак є, і у котів є, ви мене хочете переконати, що то не так? :)
Тут уже не помітити неможливо
чому неможливо?

Nemi
23.05.2011, 22:57
де можна купити для кроликів мінерально-соляний камінчик у вигляді сердечка жовтого і рожевого кольору,
в нас є таке. купувала в зоомагазі на сихові, але точно не пам'ятаю, чи в тому, що в сільпо, чи в арсені. в тому, що в арсені взагалі, як на мене, дуже гарний вибір товарів для кроликів.
до речі, я якраз думала, з ким би то одним камінчиком(запакований) поділитися, бо моя сонька щось не дуже хоче його лизати. :girl_in_dreams:

Ніколь
24.05.2011, 01:27
В різена мого теж не випадали. Тут уже не помітити неможливо. Хіба би він їх ковтав
В нашої Сарки випадали, сама бачила - бавились з нею іграшкою, вона її зубами тримала, я тягнула - зубчики випадали. Молочні зубчики такі малюсенькі, гостренькі тоненькі, постійні корінні то вже ого зуби які - зубіщща, а ті такі дрібненькі...
Вилітати зуби молочні почали десь в 3-4 місяці приблизно...

Незабудка
24.05.2011, 02:52
А ваші коти тісто сире їдять? А кільця кальмарів? А оливки? А дріжджі?
А смайлики на Посиденьках лапками ловлять?
Моя киця не перестає мене дивувати :girl_crazy:

Tanita
24.05.2011, 09:47
оливки
для моїх киць оливки,як валеріанка, такі викрутаси показують, що в цирк не треба ходити :xaxa: Смайлики не ловлять, а от курсор на екрані намагаються зловити, дуже кумедно.

Туфелька
24.05.2011, 10:14
в нас є таке. купувала в зоомагазі на сихові, але точно не пам'ятаю, чи в тому, що в сільпо, чи в арсені. в тому, що в арсені взагалі, як на мене, дуже гарний вибір товарів для кроликів.
до речі, я якраз думала, з ким би то одним камінчиком(запакований) поділитися, бо моя сонька щось не дуже хоче його лизати
в Арсені- це в відділі для тварин, чи в приміщенні Арсену є спец. зоомагазин?
А камінчик я б у вас відкупила, от тільки чи ви буваєте на Топольній? Або на залізничному вокзалі?
А поділіться секретами- що ще такого смачненького і корисного ви купуєте своїм кроликам в зоомагазинах? Мої (не всі) люблять молочні дропси-такі цукерочки з сухого молока і вітамінів, корм тільки Меган, і свіжа зелень. Солодкі "косички" не купую- наш ветеринар проти. До речі, корму Природа і Лорівіт вони в мене не їдять,не хочуть. Якось купувала корм Вітакрафт-досить недешевий,але кроликам він не сподобався, ледь доїли.
А ще в нас вічна проблема з поїльниками- вони чогось "забиваються"- ніби все чисто, а вода не витікає, та кулька там ніби застрягає від вакууму, коли мене нема вдома- то й нема кому їм той поїльник поправити, завжди переживаю чи вони напоєні. Правда поїльник в мене ТМ Природа, може Тріксі якісніший, але я не купувала, бо суттєво дорожчий і не знати чи кращий.

successful
24.05.2011, 10:28
А ваші коти тісто сире їдять? А кільця кальмарів? А оливки? А дріжджі?
Ага, мій котик хрумає кільця кальмарів, оливки (колись баночку перевернув і почав в тому соку качатися на підлозі :pardon:), інколи чіпси, сир твердий. Тісто теж їсть, але тут він перебірливий, їсть лише таке, як на кексики
А смайлики на Посиденьках лапками ловлять?
Клас! такого я ще не бачила :)

Nemi
24.05.2011, 10:58
в Арсені- це в відділі для тварин, чи в приміщенні Арсену є спец. зоомагазин?
в спец. зоомагазині.

корм в нас Куні Про (такий, що там тільки трав'яні гранули). дропси купую, то доводиться ховати потім по всій хаті, бо кроля над ними аж труситься, а всім домашнім дуже по приколу на то дивитися. == крейду беру найпростішу, бо іншої не їсть. а ту косичку то раз брала, другий - вже їй не подобається. а взагалі моїй соньці найсмачніше - погризти стіну чи вазонки. xD з купованих смачнюшок їй тільки дропси й подобаються. так що більше даю їй фруктів-овочів, гілочки, кукурудзу цілий качан любить погризти, підсушену гілочку петрушки і т.п. часом пророщую для неї котячу траву.
воду я своїй даю тільки в мисці, бо з поїлки вона лінувалася пити. з'ясувалося це випадково, коли одного разу дала їй ромашковий чай і вона його ТАК пила. о.о думала, що їй засмакувала ромашка, а потім і на просту воду так накинулася, то я зрозуміла, що з поїлки вона не напивається.

Туфелька
24.05.2011, 11:31
Мої вухані лізуть в миску лапами і перевертають її разом з водою.
А чому даєте саме Куні Про? Корм так і називається? Яка ціна і хто виробник?
Є вітапол з гранул люцерни, але влітку і так є купа зелені, тому поки його не купувала, а в Мегані є і злаки і кора смаколики і вони його гарно хрумають.

Nemi
24.05.2011, 15:53
Мої вухані лізуть в миску лапами і перевертають її разом з водою.
а моя як поп'є, то бере в зуби і відкидає від себе х)

А чому даєте саме Куні Про? Корм так і називається? Яка ціна і хто виробник?
я вибирала саме корм з трав'яними гранулами, бо коли раніше брала вітапол, то й так соня найбільше їх вибирала. за злаки вичитала, що від них кролі товсті й цекатрофлять. а інші смачнюшки, що були в кормі, соня або не їла, або я сумнівалася в тому, чи їй то треба.
коли читала інфо за різні корми, то найбільше хороших відгуків бачила за куні і ще один(не пам'ятаю назви). в найближчих до мене зоомагазинах вибір був не дуже великий кормів, тому щоб не експериментувати лишній раз купувала вітапол. а тоді в арсені відкрили спец магазин - знайшла там куні й вирішила спробувати.

Cuni PRO, в-во Versele Laga, Бельгія. 1 кг нам вистачає на півроку. 53 грн.
http://www.versele-laga.com/Nutri/Nutrition/Library/Versele-Laga/Images/Producten/Packaging/VLrodentsPro/CuniPro.jpg

Туфелька
24.05.2011, 16:10
В мене 1 кг корму (40 грн.) розходується десь до тижня часу, плюс вітаміни(26 грн.), 2 пачки дропсів (по 16 грн), смаколики і фрукти- разом десь 100 грн. в тиждень йде. А ще гранульованої тирси 4 пакети на тиждень- то ще майже 60 грн.
В мене на кролів більші видатки як на пса:girl_yes2:

Nemi
24.05.2011, 16:31
плюс вітаміни(26 грн.), 2 пачки дропсів (по 16 грн)
а які вітаміни даєте кролям? і скільки дропсів в день вони їдять? щось мені здається, що то так багато.. :scratch_one-s_head:

в мене видатки набагато менші. О.о сіно маємо домашнє з села цілий мішок. в лотки кладу газету. а ваші кролі в клітці живуть? бо моя на вільному вигулі, то має по хаті 3 лотка (один з сіном, бо любить кроля там полежати) :girl_smile:

Туфелька
24.05.2011, 16:47
а які вітаміни даєте кролям? і скільки дропсів в день вони їдять? щось мені здається, що то так багато..
вітаміни на молоці, голубі таблетки по 1шт. 3 р. д всім чотирьом даю. Назву не пам"ятаю бо беру поштучно.
Дропси їдять по 3-4 шт. в день дорослі і по 2 шт. малі (не завжди хочуть), то хто з дорослих знайде- той і з"їсть. Там в пачечці всього штук 25.
а ваші кролі в клітці живуть?
в клітці лише сплять, а так то всі четверо гуляють по хаті, а в великих клітках тримаю самок з малятами, поки малі в гнізді- самка в мене не гуляє по хаті, але клітка в нас для самок з малятами саморобна- велика дуже, трьохповерхова- по поверху на сім"ю.

Туфелька
25.05.2011, 09:14
В мене знову питання про кроликів- ви обробляєте їх від бліх і кліщів?
Я збирають своїх малих брати з собою на дачу, а там є бродячі пси, тож можуть бути і кліщі і блохи.
І щодо щеплень- чи робите вакцинацію і якою вакциною?

Nemi
25.05.2011, 15:41
В мене знову питання про кроликів- ви обробляєте їх від бліх і кліщів?
Я збирають своїх малих брати з собою на дачу, а там є бродячі пси, тож можуть бути і кліщі і блохи.
І щодо щеплень- чи робите вакцинацію і якою вакциною?
то для мене зараз такі актуальні питання. я за своєю сонькою в якийсь момент трохи недогледіла, то вона мала одну блоху - це при тому, що ми не гуляємо, досі не розумію, звідки вона взялася((( обробили спец засобом Адвантедж. за один раз вивели, наразі чистенькі (ттт) в анотації написано, що цей засіб і для профілактики.
щеплення ми робили в 3 місяці і, на жаль, повторне прогавили, тому зараз сама думаю, як би то кролі організувати це все. ми тоді робили прививку в веткабінеті комплексною вакциною. але можна й самим купити вакцину й вколоти. думаю, що оскільки кролі будуть гуляти, бажано привити, тому що літо = комарі = міксоматоз.
я ще сама це питання вивчаю.. до речі, ось посилання на хороший кролячий форум (http://krolik.pp.ru/forum/) ^.^

Nemi
28.05.2011, 22:47
моя кроля останні дні просто казиться - линяє, як дурна, і хлопа просить. х)) коли я їй шерсть вищипую чи на руки беру, вона то розпластається пляцком, то видирається і тікає. а потім так брикає, що аж всі чотири лапи догори підкидує. зате сподіваюся, що вдасться їй за цей час кігті підстригти, бо зазвичай вона лапи ховає, видьоргує, а коли за задні її беру, то лягає мені боком на руку. О.о
ще треба буде мені пофотографувати ті її геци. ^.^

мені взагалі треба свою дикунку більше до рук привчати. вже кажу усім своїм домашнім, щоб соньку піднімали частіше й більше гласкали. їй подобається, коли її трохи тирбають, але на руки не дуже любить йти((

Туфелька
29.05.2011, 12:25
Мої обидві так хотіли заміж що аж стали дещо агресивними. Борони Боже руку в клітку всадити- так влупить передніми лапами, ще й задніми до землі товче, видно щоб її всі боялись!
То я їм запрошувала хлопчика, одного на двох, правда. То в них через це, чи через сукрольність така ворожнеча з"явилася! Старша самиця молодшу лупцює де тільки зловить, малих заганяє в кут і прикусує зубами в бік. Тому тепер в нас вигул погодинно-спершу старша, тоді молодша,а тоді малишня.
А про те щоб хтось з них всидів на руках і мови немає- видираються задніми ногами, фиркають (старші), хіба малі можуть хвильку посидіти, або полежати в ліжку поруч. і то як настрій мають.

Незабудка
01.06.2011, 23:29
Моя кицюнька свято переконана, що те, що їм я - набааааагато смачніше, ніж те, що я насипаю їй у мисочку. Як результат - щойно вона мало не згамцяла мою таблеточку "Ніфуроксазиду" :girl_impossible: Я ледь встигла її з пащі витягнути. От тепер сидить, ображається..

terezka
01.06.2011, 23:32
щойно вона мало не згамцяла мою таблеточку "Ніфуроксазиду"
ги, моїй ніфуроксазід якось назначали, та й собаку теж:)))

Ассоль
06.06.2011, 14:08
Сьогодні зауважила, що в нашої кішки (їй 5 рік іде) трохи вже зіпсулися зуби. Мені цікаво, чи є якісь засоби догляду за зубами у котів? Чи може допомогти ветеринар? п.с. Колись запитувала про це у ветаптеці, то мені сказали, що раніше була якась спеціальна паста, але тепер її не завозять до них..

MyNameIsDezy
06.06.2011, 17:59
Нашій страршій кішечці теж 5 років. Минулого року ми їй у ветклініці знімали зубний камінь. Якщо цього не робити, то можна втратити зуби(((

bast3t
07.06.2011, 01:16
Моя кицюнька свято переконана, що те, що їм я - набааааагато смачніше, ніж те, що я насипаю їй у мисочку.
А наша младшая козявка нападает на свежие помидоры, как на мясо, аж страшно О.о, а старший кот кроме сушки (и мокрого в чередовании) ничего больше есть не желает.

Сьогодні зауважила, що в нашої кішки (їй 5 рік іде) трохи вже зіпсулися зуби. Мені цікаво, чи є якісь засоби догляду за зубами у котів? Чи може допомогти ветеринар? п.с. Колись запитувала про це у ветаптеці, то мені сказали, що раніше була якась спеціальна паста, але тепер її не завозять до них..
Лучше будет если конечно же вет посмотрит, мы тоже думали, что зубы подпортились, а оказалось, что "хороший" камень, да и плюс совсем недавно каким-то чудесным образом кот обломал кусочек клыка. Приезжал ветеринар, сказал, что (слава Богу) ничего серьёзного, но камень мы всё таки почистили (благо на дому можно, ибо выезд для кота - как личное оскорбление).
Таких камней я даже никогда не видела, и всё это - мокрый корм. Вот так думала, что мокрый корм - это хорошо, а оказалось нет (век живи, век учись).

levandivka
07.06.2011, 06:58
Приезжал ветеринар, сказал, что (слава Богу) ничего серьёзного, но камень мы всё таки почистили
Брекети не пропонував поставити?

Nitriotka
07.06.2011, 09:38
В нас була маленька песя -Джетка.Поки була менша-була чемна, а підросла- почала курей їсти.Ми віддали її знайомим ,то я собі того пробачити не можу,вона мені майже кожної ночі сниться:girl_cray:,що я наробила.....:girl_impossible:Як мені тепер погано без неї!!!!!!!!!!!

MyNameIsDezy
07.06.2011, 10:08
Так все ж можна повернути))) - Джетку додому, курочок в борщ)))

Я б ніколи своїх не віддала!!!!

Sapiha
07.06.2011, 10:22
Дівчата, чи може хтось порадити перукаря для кота. Маю сибірську кішку яка зараз линяє, вичісування не допомагають і куди б вона не пішла всюди залишаються клоки шерсті . От подумала можливо її підстригти. Чи може хтось порадити щось з цього питання????

MyNameIsDezy
07.06.2011, 11:37
Дівчата, чи може хтось порадити перукаря для кота. Маю сибірську кішку яка зараз линяє, вичісування не допомагають і куди б вона не пішла всюди залишаються клоки шерсті . От подумала можливо її підстригти. Чи може хтось порадити щось з цього питання????

Я свого пухнастого стригти не ризикнула. На котячих форумах пишуть, що це страшний стрес для тварини і часом для того, щоб підстригти, котам роблять загальний наркоз! Це дуже жорстоко((( Тим більше у тварин шерсть - це терморегулятор, інакше, вони її би скидали самі.

Але боротись з літаючою шерстю потрібно, тай тварині треба помогти від неї позбавитись, інакше буде злизувати(((

Вихід я знайшла на форумі , де спілкуюсь стосовно інтер"єру квартири. Виявляється в Америці та вже і в Росії дуже популярний такий пристрій для вичісування тварин - фурмінатор. В інтернеті є багато відео з цього приводу, наприклад:

http://www.youtube.com/watch?v=rvxLkQmHYQ4

У Львові за розумні гроші я його не знайшла. Замовила з Києва через інтернет. Можу сказати, що такого ефекту навіть не очікувала!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! З пухнастого кота зчесала за один раз цілий мішок-маєчку!!! З короткошерстної менше, але її шерсть взагалі нічим вичесати раніше не можна було(((

Так що ми знайшли такий вихід. НЕ можу сказати, що їм це подобається, але і раніше вони не любили вичісуватись, тому мені це не дивно)))

bast3t
07.06.2011, 14:49
Брекети не пропонував поставити?
если бы надо было, поставила бы ;)
У Львові за розумні гроші я його не знайшла.
мы такой фурминатор купили в зоомагазине напротив Стрыйського базару, подделка конечно, но недорогая и уже больше года пользуемся, кот счастлив, до фурминатора другими расческами даже не подпускал к себе :)

а ещё для выведения шерсти с организма кота купили пасту
http://www.zoosib.ru/pictures/gms20.jpg
даём по 1,5 см - 1 раз в неделю и так 2 месяца, потом 2 недели перерыв и опять :)

Sapiha
07.06.2011, 15:29
Дякую за поради. Подивилася відео, насправді краще вичісує шерсть ніж щітка. Якщо не знайду в зоомагазині то буду замовляти в неті. :girl_dance:

Nitriotka
07.06.2011, 15:46
мы такой фурминатор купили
а можна ціну знати?

Ассоль
07.06.2011, 17:17
до фурминатора другими расческами даже не подпускал к себе
Мені в тому плані повезло. Кішка сама проситься, щоб її розчесали - вона ту справу обожнює :) Підставляє тільки то спинку, то бочок і муркоче :)
п.с.Той засіб для виведення шерсті також купую, хороша річ.

bast3t
07.06.2011, 17:23
а можна ціну знати?
тогда купили ~100+, сейчас уже точно не скажу =.=
+ её в том, что там было 2 двухсторонние расчески (сменные)
http://s40.radikal.ru/i087/1106/e9/9035fcf32754.jpg

Finya
07.06.2011, 19:50
що я наробила.
Перепросіть знайомих і верніть назад. Думаю, їй так само без Вас.

Sapiha
10.06.2011, 18:49
Сьогодні купила фурмінатор фірми CAMON за 120 грн. Вичесала з котиська купу шерсті. Якщо далі так піде то можна буде шкарпетки в"язати.

Vittoriya
10.06.2011, 23:30
Сьогодні купила фурмінатор фірми CAMON за 120 грн
а де ви такий знайшли? я в неті бачила дорожчі
Я нині теж вичісувала кицю, стільки то нервів пішло, вона і шипіла на мене, і гарчала, ну але ж мус, бо та шерсть літає по всій хаті, всі жаліються :girl_devil:

Sapiha
11.06.2011, 13:11
Купила на вул. Глибока в магазині "Все для тварин". Біля головного корпусу політехніки. Казали в магазині вичісувати один раз на 10 днів, але сьогодні знову чесала тому що кішка шипіла і не дуже вдалося з першого разу вичесати.

Nitriotka
11.06.2011, 23:35
Знову травмувати і собаку і себе?Я вже звикаю до того що її нема, а знайомі не хочуть віддавати, бо то ніби ми її подарували....:confused: Шкода,дуже шкода, але...

Незабудка
14.06.2011, 17:47
В мене поповнення "господарки". Знайшла я в лісі маленьке котятко. Як мені потім розказали, так часто роблять - котенят, песенят, щоб не топити, вивозять в ліс.
Котятко саменьке вмивається, вміє їсти, пити; чемно ходить по великих і маленьких справах у лоточок і весь час бавиться :girl_tender:

Та от біда - моя доросла киця дуже агресивно ставиться до малечі. Ходить за ним по п'ятах, гарчить, шипить, кидається, наскакує. Маленьке на це все уваги зовсім не звертає, а навіть навпаки намагається якось подружитися з великою чорною кицею. Та поки все марно.

Я дуже-дуже переживаю, як би старшенька не придушила чи не загризла котеня..

Дівчатка, в кого вдома є дві киці? Як вони вживалися спочатку? Що мені зробити, щоб вони швидше подружилися?

terezka
14.06.2011, 17:49
в кого вдома є дві киці? Як вони вживалися спочатку? Що мені зробити, щоб вони швидше подружилися?
в мене
спочатку їх тре розвести окремо по кімнатах, чи хтось у кімнаті, а хтось у кухні-коридорі
потім міняти місцями (щоб до запаху звикли)

загалом - тиждень-два йде на притирку, а потім бавляться із задоволенням

JuniorSkeptic
14.06.2011, 18:22
В мене поповнення "господарки". Знайшла я в лісі маленьке котятко. Як мені потім розказали, так часто роблять - котенят, песенят, щоб не топити, вивозять в ліс.

Ви така молодець, що не полишили маля! :girl_claping:

На жаль, кошенят і цуценят справді часто викидають, особливо ті, хто ними торгує: не розпродали за день - на смітник або в лісосмугу. А там - повільна смерть від голоду, холоду та хвороби, набагато тяжча, ніж якщо втопити. У Києві і за його межами знаходили таких по кілька десятків штук. Навіть коли вдавалося їх розібрати, мало хто виживав навіть з найінтенсивнішим лікуванням - через ті самі віруси. Тому господарі, які не стерилізують своїх безпородних кішок і котів, кажучи, що саме з їхніми кошенятами такого не трапиться, навіть не наївні, а просто заспокоюють своє сумління. Бо ті, хто віддав своїх кошенят перекупкам, теж думають (або хочуть думати), що їх забрали в хороші руки...

Furore
20.06.2011, 17:00
Порадьте, будь-ласка!
Хочу дитині (13 років) якусь маленьку тваринку. Для 1-кімнатної квартири, щоб це могло бути?
Розумію, що мабуть, ідеальний варіант - хом’ячок або мишка, але вони якісь вже дуже безхарактерні, та й запах від них.
Найідеальніший варіант для мене малесенький песик, йоркшир, або мальтес, але 1000 баксів віддати - жаба задушить.
Коти вже аж занадто з характером і виростають. Дрібних порід незнаю.
Дуже вагаюся, хочеться і дитині та й іншим маленького улюбленця, але що вибрати незнаю.

Tutuka
20.06.2011, 22:51
Коти вже аж занадто з характером і виростають. Дрібних порід незнаю.
В мене великий кіт, сибірський, важить щось біля 6 кг, кудлатий, лапи здоровенні, але в хаті його не помітно взагалі: дуже спокійний і ненав"язливий. Звичайні коти виглядають набагато меншими, а важать не набагато більше, ніж той же йорк - максимум до 4 кг, у моєї знайомої кицька заледве до 2 кг дотягує - не виросла, в родичів - десь біля 3. Стосовно характеру - зі всіх моїх котів тільки один був з прибабахами, але якщо чесно, це було видно відразу; а до моєї мами зараз прибився дорослий кіт - той взагалі цілими днями би з нею розмовляв і з рук би не злазив. Якщо Вам не дуже принципово, можете подивитись на forum.ua-vet.com, у них можна приглянути вже трошки доросліше кошеня, зате будете бачити, який характер і чи виросте великим.

Tanita
21.06.2011, 11:55
Ходить за ним по п'ятах, гарчить, шипить, кидається, наскакує. Маленьке на це все уваги зовсім не звертає, а навіть навпаки намагається якось подружитися з великою чорною кицею
У нас таке було. Знайомі дали на деякий час маленького котика і наша киця ніяк його не сприймала. Вела себе точно як у Вас, а десь за 1-2 тижні вона була, як його мама: облизувала, мила, спала з ним, бавилась. А коли він йшов на балкон (4 поверх), то брала його за шкварку і тягнула до хати. Потім ми його віддали і вона ще пару днів його шукала по хаті. Дума, що Ваші котики скоро будуть дружні :)

Tutuka
21.06.2011, 12:07
наша киця ніяк його не сприймала
До моєї мами крім того приблудного котика ще нав"язалася кицька (мама живе в особняку), десь місяць страшенно воювали, зараз змирилися. Тепер сушимо голову, де можна недорого стерилізувати.

Незабудка
21.06.2011, 18:09
а десь за 1-2 тижні вона була, як його мама: облизувала, мила, спала з ним, бавилась
Мої хвостаті вже подружилися :girl_claping: Мале (воно виявилося хлопчиком) навіть любить собі підлізти до старшенької і поцьмакати (голосно, до речі :girl_crazy:) цицю.. А киця його в той час вилизує, та й так старанно, що в малечі після такого "марафету" аж вся шерсть мокра.
Ну, але крім того, вони в мене з неабияким характером, тож ганяють по хаті одне за одним як слоненята. Кожного разу думаю, як себе почувають мої сусіди з нижнього поверху

romaschka
21.06.2011, 20:00
в кого вдома є дві киці?
а в мене котик і киця. Сочатку був в нас котик з самого народження, а десь через два роки сусіда підкинули кицю,але так як їй їсти не давали , то вона приходила до нас побавитись і поїсти,а потім ми забрали її до себе, і бавляться досі гарненько разом, і кожен своє місце має

Tanita
22.06.2011, 13:22
де можна недорого стерилізувати
часто ветлікарні пропонують "акції" по стерилізації за половину ціни. А ще ніби в державних ветлікарнях дешевше.

Vittoriya
22.06.2011, 21:54
Тепер сушимо голову, де можна недорого стерилізувати
ми теж маємо проблемку. Приблудилася до свекрухи до хати кітка,давно, все приходила, її годували, вона народила котенят, двох,сама вона потім пропала, думаю померла :(, нам їх було шкода, лишили, котенята виросли і два тижні тому народили котенят :) В одної правда вони не вижили, не знаю, може кітка просто ще сама мала(їм десь у липні-серпні буде рік), вона їх нормально не повилизувала, певно не годувала, коли свекруха їх знайшла, вони вже майже ніякі були...:( Друга кітка виявилася кращою мамочкою, тільки ми спочатку не могли найти котят, лиш чули, як вони пищать. Вона їх дуже хитромудро вродила, під дашком сараю, дуже було важко туди дістатися. Спочатку ми знайшли одне і втішилися, що так мало, поставили його в ящик з нею, зранку прийшли, а там ще двоє лежать і ще хтось пікав вгорі. Дістали ми то одне пікаюче, ітак у нас тепер 4 котята. Маленькі ще, сліпенькі ще були, зараз вже очка починають відкриватися. Але тепер думаєм, що треба буде стерилізувати тих кіток обох, де ж тих котенят дівати потім? Але вивалити за двох 650гр.. Хоча не знаю. чи я би довірила їх якійсь іншій лікарці, Олена Борисівна на Любінській направду добре робить операцію, добре ще й тим, що на ранок кицька вже приходить до себе нормально, я зі своєю то могла нянчитися, а з тими дворовими все не так, одна така, шо любить бути біля людей, але до рук не дається взагалі, до неї доторкнутися, то рідкість, хіба, коли їсть :) Ось така у нас проблемка, скоро ще й треба буде десь тих котенят роздавати..

Skaliaria
22.06.2011, 23:01
Вибачте якщо не туди пишу, порадьте де у Львові можна купити цуценя лайки, бажано з документами? Наперед вдячна!

likeangel
23.06.2011, 10:01
чи є тут на форумі власники той-тер"єрів? відгукніться!

Женічка
29.06.2011, 20:20
дівчата, не знала,куди написати, пишу сюди!!! допоможіть, порятуйте, напасть мурашок на ванну кімнату, лізуть з усіх можливих дір. заливали оцетом, мастили якимось гелем від комах. а вони лізутьі лізуть, вже й тих крилатих за собою тягнуть :girl_devil:

чим їх вивести??? вигнати???? віднадити від моєї квартири..............

likeangel
29.06.2011, 20:58
напасть мурашокточно менші друзі:girl_haha:

HOPIC
29.06.2011, 21:19
допоможіть, порятуйте, напасть мурашок на ванну кімнату
а що такого доброго, гарного і пахучого є у ванній кімнаті?? - мож це звідти забрати + промити все-все доместосом (якщо терпите запах хлорки)+ ми включали аромалампу з противнючим запахом гвоздики..
а якщо й то не поможе - беріть банально якийсь препарат, з дешевших, для захисту рослин від всього-всього-всього (здихає правда все, тіки самі не вдихайте - головний біль гарантований) - пшикаєте по їх улюблених місцях і думаєте, які добрі ваші сусіди і чим вони тотих мурашок так годували, а тепер вирішили з ними боротися, що ті аже у ванній їсти мають шукати - хіба ви живете в особняку..

Женічка
29.06.2011, 21:30
ну а що може бути доброго і пахучого у ванній кімнаті? - нічого :) думаю, їх вода приваблює, ну і певно дорогу собі проклали сюди під землею. а як їх тепер позбутись - не уявляю. різного роду пшикалки використовувати не хочу, бо, по-перше - дитина вдома, а по-друге, дитина в животі :) мені то аж ніяк не пасує.
можливо, хтось мав таку проблему,у власних будинках таке ж трапляється. у мене не є приватний будинок,у мене старий польський дім з квартирою на першому поверсі та прибудовою. от тою прибудовою ми скоріш за все і "прибудували" мурашник.

HOPIC
29.06.2011, 21:37
до води мурашки не лізуть - це точно..я мала на увазі, може який гель для душу ванільний, або що...а дітьо до подружки.. попшикати завжди чоловік зможе (чесно - я пшикала у ватно-марлевій)..а з прибудовою, моя рада - то є хімія - мож банально фундамент оцетом пообливати - дивитися, де булькоче і звідки кадри вилазять а потім в то місце і посильніше..
конкретну марку не пораджу, бо ми всякі різні пробували, то не знаю що нам помогла, а зараз оцет і ручний метод

Roxie
29.06.2011, 22:02
мама виводила мурах спеціальним олівцем.. такий ніби як крейда... колись такі від тарганів продавались, але то був спеціально від мурах.. спробуйте пошукати в магазинах.. тим олівцем обмальовувала місця звідки мурахи вилазять, так щоб ті добродії обовязково перетнули "крейдяний кордон".. крейдоолівець був білого кольору, тому його практично непомітно було.. проте, після виведення - все ж ті "кордони" варто змити..

Tutuka
30.06.2011, 08:43
На краківському базарі при вході зі сторони Шпитальної сидить дідулька, який продає різні засоби "на всі випадки життя", може щось порадить.
Я колись у нього брала гель від тарганів, досить непоганий.

Незабудка
04.07.2011, 00:30
Моя старшенька (киця) захворіла :girl_sad: Сьогодні я помітила, що в неї на обидвох очках з внутрішніх кутиків біла плівка закриває десь 1/3 ока. Знайшла, що то називається "випадіння третьої повіки". Пишуть, що це саме по собі не хвороба, а прояв якогось серйозного захворювання.
Чи вийде завтра потрапити до ветеринара - не факт. Переживаю так.. ніколи не думала, що буду так перейматись здоров'ям своєї хвостатої доці.

JuniorSkeptic
04.07.2011, 08:38
Пишуть, що це саме по собі не хвороба, а прояв якогось серйозного захворювання.

Так, це може бути якийсь вірус. Постарайтеся потрапити до ветеринара пошвидше.

Furore
08.07.2011, 15:12
Дівчатка, порадьте будь-ласка.
Сподобалось нам дуже кошенятко на е-маркеті. Заводчиця в Донецьку. Розказує, що кошенят передає навіть за кордон, нічого страшного в цьому немає. Але мені чомусь так боязно.:girl_nea: Навіть не за гроші, не дай Бог якісь проблеми, це ж живе створіннячко. Домашніх тварин ніколи не було, навіть не знаємо як підступитися до нього. :girl_impossible:
Напишіть будь-ласка, які можуть бути підводні камені такої угоди на відстані. Чи варто йти на такий ризик? Все ж кошеня рідкісного окрасу - якраз таке, яке я дуже хочу.
Які міри прийняти заздалегідь, щоб підстрахуватись від можливих неприємностей?

likeangel
08.07.2011, 15:37
я вважаю що такі речі, як покупка тварини потрібно робити в реалі, бо так ви зможете добре оглянути тваринку, чи все з нею гаразд....+ взявши на ручки відчути чи це ваше...
я коли вибирала собаку, брала на руки цуценят по черзі, всі вони милі і лагідні, та тільки коли взяла свою відчула якийсь трепет в душі і вона так притулилась, що я зрозуміла - це моя собачка:girl_in_love::girl_tender:

Furore
29.07.2011, 20:31
Поділіться будь-ласка, ви прививаєте своїх улюбленців? Якщо не важко, опишіть як це відбувається, які вакцини кращі? Де їх взяти? Які ціни?

HOPIC
29.07.2011, 20:50
у львові нам рекомендували привити кота, особливо тому, що ми планували його потім стерилізувати..там до пів року є певна схема, якщо ви раптом надумали привити після пів року - роблять тільки 1 укол...за вакцинами казали йти в б-я аптеку - тільки глянути на термін придатності
в стрию лікар сказав приблизно таке - кіт не породистий, по смітярці лазити не буде (дуууже далеко від будинку), то нащо щепити..ми тільки вивели паразитів і все
в нас всі коти не щеплені - і все окей
собаку щепили (вівчарка - для паспорта) - це був просто жах...

likeangel
29.07.2011, 22:54
прививаєте своїх улюбленців
я свого тоя щепила в айболиті, все пройшло добре, реакцій на вакцину не було, хоча зараз чула багато негативних відгуків про них

Furore
30.07.2011, 19:29
Я чому питаюся, бо ходила до ветеринара проконсультуватися, тепер сижу озадачена...
По-перше, він мене запевняв, що прививку треба робити обов’язково, і можна вже (нашій 2,5 міс.), чим скорше, тим краще... По-друге, ціна такої прививки буде 160 грн., а потім через місяць ще раз треба пройти ревакцинацію.
Коротше, вийшла я звідтам настрашена і в шоці, ще й від присутності неприродньо нявкаючої "пацієнтки". :8:

HOPIC
30.07.2011, 22:53
розумієте, моя думка - чумку і інші каки-бяки ваш кіт може отримати навіть за один раз, вибігши на вулицю...але реально таке буває не дуже часто...якщо серйозно, то чому от дітям не хочуть робити вакцинацію, а тварині тре...я розумію паспорт, виїзд закордон, для змагань...але як так хочете - я б радила зробити після пів року..
серйозно - по селах ніхто котам прививки не робить, а вашій хатній тре???
а ваша киця що, дуже нервувала біля ветеринара??? характерами не зійшлися? для мене просто то показник, як кіт ставиться до людини

JuniorSkeptic
30.07.2011, 23:08
Поділіться будь-ласка, ви прививаєте своїх улюбленців? Якщо не важко, опишіть як це відбувається, які вакцини кращі? Де їх взяти? Які ціни?

Я своєму коту і маминим двом раніше робила щеплення (вакцина "мультифел", мені її радила вет, якій я довіряю) - просто стикалася не раз з вірусами в кошенят, це справді страшно. І хоча тепер у мене не така однозначна думка про необхідність щеплень для дорослих тварин, але кошенятам я би все-таки робила. Головне - якщо ви щойно взяли кошеня, два тижні - карантин, тобто спостерігаєте за станом його здоров'я, якщо все гаразд - тоді робите щеплення.

dream
02.08.2011, 00:10
Дівчатка, скажіть як там ваші стерилізовані кицьки, бо я якраз стою перед тяжким вибором... Якби вона мені ще не мітила (живемо в особняку, чує вулицю), можна було б постійно зводити її з кавалером, але так як калабаньки по всій хаті мене не прильщають, то мушу щось робити, бо чоловік мяко кажучи дуже злоститься. Порадили мені лікаря О.Яцковець, може хто робив у неї стерилізацію. Відгукніться, бо 15 йду у відпуск і потрібно щось вирішувати... :(

Незабудка
02.08.2011, 02:48
dream, моя стерилізована кицюня абсолютно не змінилась характером (якщо ви саме за це переживаєте). Дуже шустра і активна. Зі здоров'ям в цілому теж все в порядку. От лише наше маленьке кошеня, яке я підібрала на вулиці, було носієм якогось вірусу, то старшенька від нього заразилась. Але вже виздоровлює. Мітити перестала. Зате наш маленький мужчинка (3 місяці) регулярно мітить диван і місце під вхідними дверима. Його теж збираюсь стерилізувати десь у 6 місяців.

Мої малі сьогодні десь під ранок, коли я міцно спала, відкрили якимось чином на кухні хлібничку, витягли з неї запакований в поліетилен батон нарізаний, прогризли пакет, повитягували усі скибочки, понадгризували їх і порозтягували по усій хаті. Результат - купа крихт, довольні коти, і я мусіла з тої біди їсти ковбасу без хліба :girl_haha:

smugastik
02.08.2011, 07:49
ми свою кицьку стерелізували вже рік назад,по тій прчині,що перед кожною "течкою"(вибачайте на слові) мало того що вона все підряд мітила,і ще до того так нявчала,що важко було витримати,зате зараз красота,жодних проблем.

levandivka
02.08.2011, 08:23
так нявчала,що важко було витримати
А горлянку "стерилізувати", щоб не шуміла, не простіше?
http://s002.radikal.ru/i199/1108/10/f7c8d8d33202.jpg

smugastik
02.08.2011, 08:54
до горлянки справа не дішла,а от кицька після стерелізаціїї вже не нявчить.

dream
02.08.2011, 09:30
Та ні мене найбільше бентежить як вона перенесе цю операцію. І всек ж таки може ще хтось порадить якогось ветеринара провіреного, бо наразі ще не впевнена куди саме маю йти...

JuniorSkeptic
02.08.2011, 11:00
як там ваші стерилізовані кицьки, бо я якраз стою перед тяжким вибором

Наш кіт і мамині дві кішки - прекрасно. І у всіх знайомих, які стерилізували чи кастрували своїх тварин, теж все добре. Яцковець, кажуть, найкращий вет у Львові для стерилізації.

Його теж збираюсь стерилізувати десь у 6 місяців.

Ви порадьтеся з ветеринаром, але загалом радять каструвати чи стерилізувати одразу після статевого дозрівання, тобто злучати його не треба, а лише перечекати, поки вперше "перегуляє" і заспокоїться. Нашого кота ми кастрували місяців у 10.

карапуз
02.08.2011, 22:48
Хоче моя донечка на день народження хом"ячка або морську свинку або кролика. Ось ми і думаємо, яку ж тваринку купити . Порадьте ,будь ласка , за котрою з цих тваринок потрібен такий догляд, щоб дитина могла впоратись сама .

Nemi
02.08.2011, 22:55
Хоче моя донечка на день народження хом"ячка або морську свинку або кролика
а скільки дитині років? я б кролика тут в один ряд із дрібними гризунами не ставила, бо кролі, по-перше, набагато більше місця потребують. хтось кролів тримає в клітках, але їм треба багато рухатися, щоб бути здоровими, а колеса, як хом'яку чи морській свинці, в клітку не поставите.. О.О я свою тримаю без клітки - місця займає не менше, ніж кішка чи собака ^.^ крім цього, з кролем треба ретельно слідкувати за зубами та кігтиками, вони схильні до проблем із травленням і т.п.

в плані догляду, то, по-моєму, найпростіше з хом'яками. ^.^

Tutuka
02.08.2011, 23:12
Ось ми і думаємо, яку ж тваринку купити .
Я би вибрала ту з них, яка найдовше живе (якщо чесно, сама не в курсі - у мене були тільки коти, а єдина морська свинка покінчила життя суїцидом - вискочила з балкона). Чула, що декоративні кролики - довгожителі, але чи це правда?

Nemi
02.08.2011, 23:18
декоративні кролики - довгожителі, але чи це правда?
в середньому живуть 8-12 років, але я на одному кролячому форумі читала, що при хорошому догляді й до 20 років доживали ^.^

карапуз
02.08.2011, 23:22
а скільки дитині років?
Вісім.

Я би вибрала ту з них, яка найдовше живе
Тривалість життя морських свинок в середньому — близько 5-7 років. При належному догляді і умовах утримання, морські свинки доживають до 15-річного віку.

Хомяки не отличаются высокой продолжительностью жизни. В среднем такой питомец будет радовать вас два с половиной, в редких случаях – три года.

а колеса, як хом'яку чи морській свинці, в клітку не поставите.
Морські свинки у колесі не бігають, лише хом"ячки:girl_yes2:.

Tsokotukha
02.08.2011, 23:36
Хоче моя донечка на день народження хом"ячка або морську свинку або кролика.
А може зробити так, як Занудка своїм колись на Миколая? Діти хотіли песика чи котика, а Миколай приніс щура ;)
Даруйте, що піджартовую. Про гризунів нажаль не можу дати корисної поради.

likeangel
02.08.2011, 23:38
мала я морьких свиней, кролів, хом"яків, шиншил - воно смирдить жахливо! Навіть якщо прибирати щодня (достатньо один раз йому зходити по потребі і вже сморід:bad:)
а от сусідка має джунгарських хом"ячків
щось таке
http://i039.radikal.ru/1108/11/4f35593ec598.jpg
то вони вроді не так вонькають
доречі в них їх 6 штук народилось - віддають за шоколадку

HOPIC
02.08.2011, 23:49
ооо..ці хом"ячки такі класні - вони справжні акробати..ні хвилинки не сидять спокійно - ні вдень, ні вночі

MorsImmortalis
03.08.2011, 12:44
на рахунок шиншил - вони абсолютно не смердять. я свому теж щодня прибираю і нема ніякого натяку на запах.
+ на їх хутро нема алергії і ніякі блохи в шерсті не заводяться

algo
03.08.2011, 12:48
Мінус джунгарських хомиків - вони мало живуть. мій прожив менше 2 років. я так за ним плакала, (причому мені було вже 21). але вони дуже файні! прибирали ми за ним 2 рази в тиждень.

Туфелька
03.08.2011, 12:58
А ще, коли хом"ячка не втримати в руках і він втече (бо аж дуже шустрі вони), то будьте готові, що спіймати його вам навряд вдасться, знайти теж. Може оселитися в дивані, в шафі, та будь де, де знайде шпаринку, ну і звичайно зробить собі там гніздо. В нас так хом"ячок втік з металевої клітки, якимось чином вночі виліз і заліз в тумбочку з одягом, половина одежі пішла на смітник і з тих пір хом"ячків ми не заводимо. А от кролики- це зовсім інший компот. Ми своєю крольчихою задоволені на всі 100%.
Ходить в лоток, відзивається на ім"я, любить бути на руках. Правда такою ручною, чемною і розумною стала аж після того, як народила малят, а до того трохи дика була.
Забула додати, щодо запаху- ми міняємо наповнювач в лотку раз на 4-5 днів, і повірте, жодного запаху, просто потрібно купувати якісний наповнювач.

Незабудка
12.08.2011, 16:20
Дівчатка, а ваші тваринки, зокрема коти, гм..гм.. ..пукають?

Я за своєю старшою кішечкою жодного разу не помічала такого. А от малий (кіт) - регулярно, по кілька разів на день.. :girl_crazy: Починаю схилятися до думки, що пукають лише справжні мужчини коти-хлопчики :girl_haha:

Ні, звуку не чутно. А от запах... :8: :xaxa:

Імель
12.08.2011, 16:38
в мами собачка-дівчинка піврічна таааак собі дозволяє підпсувати повітря :khomyak:

tsarivna
12.08.2011, 16:48
Я за своїм не зауважувала такого, а от хропіти на всю кімнату то мій котяра може.

terezka
12.08.2011, 16:55
Ні, звуку не чутно. А от запах
можуть, і коти, і кішки, і собаки
то залежить від того, що їсть тваринка і як шлуночок переварює, мої як налопаються сирого м"яса то хоч на вулиці спи:)))

likeangel
12.08.2011, 18:06
собачка-дівчинка піврічна таааак собі дозволяє підпсувати повітря
моя теж як хліба натовчеться, то ніс в трубочку скручується:khomyak:

gaby
17.08.2011, 11:31
Може хтось має йорка або схожу собачку з шерстю? Підкажіть як ви боретеся з колтунами, моя щось зовсім не любить вичісувати мордочку і не дає підстригати чи вічісувати шерсть на лапках, тож постійно там злипається і кудлатиться шерсть. Можливо може хтось порадити якісь спреї чи щось схоже від утворення колтунів? (шампунь щось не дуже ефективний)

dream
17.08.2011, 23:46
Простерилізували сьогодні нашу манюню, не можу на неї спокійно дивитись... Власниці кішок, скажіть цей період відходження триває довго, бо боюсь навіть спати лягати...

Незабудка
18.08.2011, 10:04
Власниці кішок, скажіть цей період відходження триває довго
Не довго.
Власниці кішок писали про це тут (http://posydenky.com/showpost.php?p=986118&postcount=374), тут (http://posydenky.com/showpost.php?p=986274&postcount=375), тут (http://posydenky.com/showpost.php?p=966020&postcount=346) і ось тут (http://posydenky.com/showpost.php?p=984777&postcount=360).

roziava
18.08.2011, 20:50
Може хтось має йорка або схожу собачку з шерстю? Підкажіть як ви боретеся з колтунами, моя щось зовсім не любить вичісувати мордочку і не дає підстригати чи вічісувати шерсть на лапках, тож постійно там злипається і кудлатиться шерсть.

В мене є йорк. Спреї дійсно існують, але я вважаю, що найкращим для вас було б купити правильну щітку і просто кожного дня собачку розчісувати. В мене теж колись була така проблема, а тепер собака ходить без ковтунців...