КПК

Показати повну версію : Мої улюблені парфуми...

Сторінки : 1 [2] 3 4 5

Inkiss
25.08.2008, 02:42
Іспанка, не хвилюйтесь, ви не одна така збоченка - нас багато :D Колись прочитала цікаву статтю про любов жінок до чоловічих парфумів... Фраза, яка стала улюбленою: "якщо жінка пахне чоловічим парфумом, означає що в неї є мужчина... і цей мужчина дуже гарно пахне :) " Тепер я люблю чоловічі аромати ще більше, але користуюсь жіночими. Улюблені (одягаю під настрій, а не подію) - Lanvin Eclat, Armand Basi In red, Escada Into the blue i :dance: Chanel Chance

Лянка..:))
25.08.2008, 14:10
ооо... парфуми.. ))
гарна тема..))
мої улюблені Givenchy - Amarige Mariage i Dance by Jennifer Lopez
:)

Іриска
26.08.2008, 11:58
Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz - купила 4 дні тому і шаленію від них! Я просто зайшла в магазин - і перше що понюхала....це було кохання з першого внюху :) А ще вияввилось, що це новинка! А також люблю Жадор від Діор! D&G Light Blue! Чоловікові купувала (шалено їх люблю) L`Eau par Kenzo pour Homme! про них тут http://www.100aromatov.ru/aromat/?id=94

Kasia
26.08.2008, 13:54
Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz - купила 4 дні тому і шаленію від них! Я просто зайшла в магазин - і перше що понюхала....це було кохання з першого внюху :) А ще вияввилось, що це новинка! А також люблю Жадор від Діор! D&G Light Blue! Чоловікові купувала (шалено їх люблю) L`Eau par Kenzo pour Homme! про них тут http://www.100aromatov.ru/aromat/?id=94

Скільки дали за Hippy Fizz ? Де купували?

Малявка
26.08.2008, 15:18
Мені сестричка нещодавно подарувала Rock'N'Rose - Valentino. Спочатку понюхала - солодкі такі, але аромат ніжний і я "втягнулася":) Тепер дуже подобаються.

vanilia
02.09.2008, 12:03
Вчора чоловік подарував на ДН мої улюблені Diorissimo і маленький флакончик Guerlain Insolence Parfum. Знайомство з "герленом" було неочікувано приємним :))) Вони мені дуже сподобались. А "діоріссімо" я вже давно знаю :) Колись була "закохана" в цей парфум. Вже встигла за ним добряче скучити.

Радість
02.09.2008, 12:21
Я взяла собі на пробу ось ці
http://s41.radikal.ru/i091/0809/21/08a8abb02eb5.jpg
Дуже мені нагадують вони Versace Bright Crystal. Такі ж свіжі.

Kasia
02.09.2008, 12:28
І в мене такі. Де брали?

Радість
02.09.2008, 12:34
Брала на Шуварі в парфумерному.

julchyk
02.09.2008, 13:36
Salvatore Feragamo- "Incanto" Shaine-мені подарували і я закохалась.

Marianka
02.09.2008, 14:05
А я люблю Кenzo Flower :)

Liliya
02.09.2008, 15:16
Наомі Кембел

NASTINA
02.09.2008, 16:06
Моschino - I love love

МарянаК
02.09.2008, 17:00
212 Кароліна Херрера
а чоловічі дуже подобаються Фаренгейт від Діор, і Шанелівські (чорна коробочка, не памятаю назви)

vanilia
03.09.2008, 12:06
А я з чоловічих дуже люблю Dior High Energy i Moschino Friends. :)

Liliyah Romanova
09.09.2008, 05:21
Пішла я в п'ятницю по нові перфуми. Хотілося чогось трошки свіжого, трошки солодкого... Перенюхала майже всі, що були, від Givenchy, але щось ніщо під настрій не підійшло, потім ще Burberry. Сподобався мені Davidoff Cool Water Freeze Me, але потім в око впало відділення Estee Lauder. Там я й застрягла надовго (10 хвилин це для мене довго) і знайшла свій "настрій" і запах літа - Estee Lauder Pure White Linen Light Breeze.

http://s48.radikal.ru/i122/0809/63/14ca08f48500.jpg

Правда, я купила утричі більшу бутлю. :shy: Трошка багато на них видала, але якщо врахувати, що купила на промоції ще й торбу, дві косметички, креми та набір косметики, то цілком недорого. Але от досі настрій хороший після таких закупів. Особливо тому, що мені то все зайняло яких 30 хвилин. А зате скільки всього накупила... http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_witch.gif
А запахом насолоджуюся щодня. Обожнюю його!
Ось знайшла опис.

Наслаждайтесь яркой энергией лета весь год с новой версией Pure White Linen Light Breeze. Этот завораживающий аромат искрится зеленым букетом садовых цветов, освежает и занимает Ваши чувства и мысли. Молодая шипучая свежесть открывается влажными нотами цитруса и сочного бергамота, белого грейпфрута и цедры. Кумкват усиливает свежесть и придает аромату ультрасовременное звучание. Сердце аромата распахивается цветочным бризом сияющих лепестков желтой фрезии, сплетенных с цветами липы, османтуса и розы. Красивый древесный шлейф кедра и тика, мягкая кожа дарят прикосновение чувственности и ощущение богатства и роскоши. Основные компоненты: Дарджилингский чай, бергамот, цедра апельсина, грейпфрут, кумкват, фрезия, oсмантус, липа, роза, тиковая древесина, кедр, кожа и мед акации.

Kasia
11.09.2008, 11:27
шикарний опис. треба десь понюхати. люблю свіжі аромати

Liona
11.09.2008, 11:39
А мені на днях папа спрезентував Christian Dior Addict 2 . Ну дуже сподобався :y:

Dior Addict 2 – новая версия великолепного и дерзкого аромата Dior Addict, в которой гипнотизирующей силе исходного аромата аккомпанирует неукротимая энергия свободы и новый взрыв чувственности. Пряный, цветочный, аромат Dior Addict 2 – это новое восхитительное по своей утонченности соединение теплоты и женственности. Верхние ноты аромата слиты в гармоничном цветочно-фруктовом аккорде, дополненном соблазнительными пряными оттенками. Ощущение чистоты и свободы им придает яркая свежесть цитрусовых. Чувственные ноты сандала оттенены глубиной и загадочностью мускуса. Основные ноты: бергамот, грейпфрут, апельсин, фрезия, лотос, ландыш, ананас, арбуз, сандал, белый мускус.

Zlju4ka
16.09.2008, 16:52
:)у мене лише два улюблені запахи-Флаувер (кензо)та ДРИМ ЛАЙФ(ейвон).так що проблем з вибором мені парфумів у коханого немає!!!!

Alias
16.09.2008, 16:56
А я ще "своїх" не знайшла:(Спочатку аромат подобається, а через деякий час я його не можу переносити.Тому ніколи не купую великі флакончики.

Натуся
16.09.2008, 17:02
А мені дуже подобалась банальна водичка від Avon, Wink називалася.Чоловік приходив з роботи обнімав і так класно казав : "ММММ...Як ти класно пахнеш!",я кажу:"Чим це?"(сама знаю,що Wink),а він каже : "НАТАЛКОЮ"....Але їх чомусь зняли з виробництва,а аналогічного запаху не можу знайти навіть з дорогущих парфумів:(:(:(:(:(

Summer
17.09.2008, 19:14
мої улюблені, все залежить від погоди, настрою. Оскільки зараз осінь, то люблю теплі запахи Ніна яблучко, ВВ Лондон, а так просто обожнюю Гіппноз та Живанши :) на літо Москіно, зелений чай :rolleyes:

Мата Харі
03.10.2008, 14:44
коли вона пройшла повз мене, і я вдихнула такий приємний аромат троянди, то ладна була йти слідом за нею, хоч на край світу. Досі цікаво, як називалися ті парфуми. Такі легкі і вишукані. І надзвичайно приємні:)
Ймовірно, то були MASAKI MATSUSHIMA "Masaki/Masаki"

Мата Харі
03.10.2008, 14:50
Ніхто не може порадити духів щоб пахли або апельсинкою,або хоча б приблизно так як вона?
Апельсинкою не апельсинкою, а цитрусовими пахне Armand Basi In Red. Але беріть парфумований, в червоному флаконі, бо туалетна водичка в прозорому то бліда подоба. І стійкість слабнька.

bora
03.10.2008, 14:59
Ймовірно, то були MASAKI MATSUSHIMA "Masaki/Masаki"

До речі, мабуть в кожного є запахи які йому ніяк не підходять. От я і нагадала, що є цілі марки від яких мене нудить. Тяжкі як Valentino, то всім зрозуміло, а от такі стосунки в мене ще з MASAKI MATSUSHIMA.:( Як все виявляється індивідуально.
А колись пшикнулась Шанель алюр - то такої кількості бажаючих дізнатись - що за запах не бачила ще... А я його вважала ароматом для старих:confused:

Мата Харі
03.10.2008, 15:28
От я і нагадала, що є цілі марки від яких мене нудить. Тяжкі як Valentino, то всім зрозуміло, а от такі стосунки в мене ще з MASAKI MATSUSHIMA.:( Як все виявляється індивідуально.
А колись пшикнулась Шанель алюр - то такої кількості бажаючих дізнатись - що за запах не бачила ще... А я його вважала ароматом для старих:confused:
Мені про Valentino хіба зрозуміло, що кобітам віднімає мову і атрофується нюх, коли вони бачать баночку Rock N Rose Cuture - що не кажіть, надзвичайно красива річ. Правда, засолодка і заважка, я не змогла ними користуватись.
Сhanel чомусь теж вважаю "нафталіновими" ароматами, для тих кому далеко "ЗА...":xaxa: Виняток хіба що Chance, а зелена фрешка мені взагалі сподобалась.
На днях "занюхала" YSL "Elle" - легкий, ніжно свіжо-солодкий, з ледь відчутними квітковими та тютюновими нотками. Але, це скоріше літній аромат.
Допшикую "Ніну", і перебуваю в стані пошуку чогось оригінального...

Злата
03.10.2008, 15:57
Може порадите мені, що нюхати, бо до цих пір не можу обрати собі парфуми
лиш заходжу в відповідний магазин, через хвилин п'ять починає нудити. боліти голова... а так хочеться гарно пахнути, якимось свіжим ніжним тонким не надто солодким ароматом
вже ходили з чоловіком і обрали два, попросили продавця напшикати пробним на руку і через годину запах розподобався
а коли вибирала сама і щось більш менш подобалося, то на другий день виявлялося. що це дуже солодкий запах і цілі банки ішли в фонд подруг або родичів

а так хочеться гарно пахнути, може справа в тому, що у мене надто гострий нюх?

Натуся
03.10.2008, 16:04
Гіппноз та Живанши :) на літо Москіно, зелений чай :rolleyes:
В мене якраз зараз є Гіпноз,запах подобається,але всеодно відчуваю його на собі і то дуже довго...А ще є Шанель Шанс,але всеодно то все не моє...Хочеться чогось фруктового...Але не приторно-солодкого,бо такими духами душуся...:confused:

Дівчата,хтось купував духи в інтернет-магазинах?Що ви думаєте про цей магазин (http://www.elitparfum.com.ua/product_17.html)?(Нічого спільного з рекламою,сама його не знаю,просто знайшла в гуглі )

bora
03.10.2008, 18:29
Дівчата,хтось купував духи в інтернет-магазинах?Що ви думаєте про цей магазин (http://www.elitparfum.com.ua/product_17.html)?(Нічого спільного з рекламою,сама його не знаю,просто знайшла в гуглі )

Купувала через http://www.parfumy.lviv.ua/. Бо він львівський - того ж дня і привозили. 10 грн доставка здається була. А щодо решти - не знаю..Книжки через нет часто купувала - то жодного разу не надурили. Це факт.

Але знову ж таки - зі львівських можна спитати за будь-що..а до київських які претензії виставиш.

Mira_SH
03.10.2008, 18:46
А мені дуже подобалась банальна водичка від Avon, Wink називалася.(
Я їх теж дуже любила, а ще CRYSTAL, від Оріфлейм

Summer
08.10.2008, 00:29
Купувала через http://www.parfumy.lviv.ua/. Бо він львівський - того ж дня і привозили. 10 грн доставка здається була. А щодо решти - не знаю..Книжки через нет часто купувала - то жодного разу не надурили. Це факт.

Але знову ж таки - зі львівських можна спитати за будь-що..а до київських які претензії виставиш.
прошу сказати, а вони передзвонюють, додому привозять чи як:)?

eleonora
08.10.2008, 04:27
Я мала щастя(( раз купити на parfumy.lviv.ua Armand Basi In Red.

Скажу одне виклала за парфуми -200грн хоча ті самі парфуми на базарі за 180 стояли, що тут казати в принципі розчарувалась, а потім я подумала яка ж все таки я наївна, бо якщо подивитись на ціни вони ж самі за себе говорять
Не говорячи що оригіальний парфум мав би коштувати більше 50доларів (www.kontrakty.com.ua/ukr/gc/nomer/1997/43-97/parfum.htm) , то там ще продаються парфуми що коштують 50 грн, це ж смішно -все ж таки це товар розкоші і вони мають відповідно коштувати)). Думаю кожен зможе перевірити чи справжній парфум завітавши в Брокард, бо там де сталь ніколи не може бути пофарбована пластмаса, або там де має бути скло-не може бути прозорий пластік

Нещодавно знайшла альтернативний сайт парфумів у Львові(GEROME Оригінальні парфуми Львів (http://gerome.com.ua/)).Що правда сайт ще на стадії розробки,але вдалось трохи по e-mail поспілкуватись. Мене встигли хлопці запевнити що на цьому сайті буде представлена тільки оригінальна продукція і асортимент як мінімум у двічі розшириться відносно того що є зараз, хоча цінами "низькими" не обіцяли" порадувати зате пообіцяли що будуть достатньо низькі ніж в Брокарді чи Лескалі.

Хм ..)) з нетерпіням чекаю коли вони ціни виставлять, буде що обговорити)) Цікаво що Ви думаєте про це?

bora
08.10.2008, 11:09
прошу сказати, а вони передзвонюють, додому привозять чи як:)?

Вони передзвонюють і привозять додому чи на роботу - залежить яку адресу для доставки залишите.
Щодо порівняння з Брокардом - так, я порівнювала - різниці жодної. ЇХоча я весь асортимент не замовляла, розписуюсь за те що отримала сама. Якщо у Вас виникнуть підозри - звісно виясняйте і порівнюйте, треба завжди відстоювати свої права.

А ті що за 50 грн продаються - це голандські, окремий розділ в них - не в купу з елітними:) всі знають, що вони є - купа такого добра є по магазинах Добробуту-Південного. Але я нічого сказати про них не можу. Так як креми дешеві не беру так і духами не цікавлюсь голандськими.

bora
08.10.2008, 11:11
Нещодавно знайшла альтернативний сайт парфумів у Львові(GEROME Оригінальні парфуми Львів (http://gerome.com.ua/)).Що правда сайт ще на стадії розробки,але вдалось трохи по e-mail поспілкуватись. Мене встигли хлопці запевнити що на цьому сайті буде представлена тільки оригінальна продукція

Хлопці запевнили по милу, і тому в них точно оригінальні:) Аргумент))))

А Ви не спамер часом?

syavych
08.10.2008, 16:09
А Ви не спамер часом?
Саме на це і виглядає. Дається відсутність гарячої води у Львові - всі в баню просяться :)

eleonora
08.10.2008, 16:58
Хлопці запевнили по милу, і тому в них точно оригінальні:) Аргумент))))

А Ви не спамер часом?

Та я дуже жорстокий спамер!!! Так я спамлю все що попаде.))

Знаєте мені все одно, сказала що мені відповіли. Просто цікаво було почитати може хтось щось чув про цей інтернет магазин.. бо в мережі нема жодної інформації. Вибирати вже вам, просто буде смішно якщо люди які обсміювали цей магазин почнуть купувати там... Люди повинні знати альтернативу.

Мені здається це як мінімум тупо купувати все в одному магазині.. але якщо вам підходить, будь ласка, можливо це я не розбираюсь в справжніх парфумах.

bora
08.10.2008, 17:02
Тупо..хм.
Ні, Ви знаєте тут не тупі. Купують і за кордоном. і на львівських гуртівнях (де самі признаються ЩО не зовсім оригінал) і у решті львівських магазинів (в яких зазвичай все ж один і той самий постачальник - гуртівня), тому є з чим порівнювати.
Просто Ви - не переконали своїм прикладом електронної переписки.

Summer
08.10.2008, 21:22
а я парфум люблю пшикнути на себе, походити, понюхати як мені цей аромат, як протягом дня, стійкість перевіряю, дома чоловіка замучую питаю ну як ( завжди чесно каже). Купляю в Брокарді, там вже знають, що спочатку я пробую, в через к-ка днів купляю якщо підходить ))

eleonora
10.10.2008, 00:44
Тупо..хм.
Ні, Ви знаєте тут не тупі. Купують і за кордоном. і на львівських гуртівнях (де самі признаються ЩО не зовсім оригінал) і у решті львівських магазинів (в яких зазвичай все ж один і той самий постачальник - гуртівня), тому є з чим порівнювати.
Просто Ви - не переконали своїм прикладом електронної переписки.

Ви самі себе заперечуєте, по словах Ваших виходить що не тупо в одному магазині купувати, і одночасно приводите приклад те що всі всі купують в різних місцях. До речі ніхто тут нікого тупими не називав( на злодію шапка горить).

Мені хочеться вас звинувати у відстоювання цього інтернет магазину, але не стану ,лиш скажу так (щоб не бути голослівною)
http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=370690&postcount=172
як мінімум ще одна особа що попала на підробку!!! (тому остерігайтесь)

Мені як простій людині не дуже відомо як можна на гуртівні купити негуртовою закупкою??? І дуже цікаво звідки стільки знаєте про львівську комерцію??

Багіра
10.10.2008, 01:22
та просто купляйте парфуми в Брокарді) це ж не піца, яку можна доставкою замовити... навіть якщо б була доставка з елітного магазину, я б всерівно купляла речі безпосередньо там, а не замовляла, оскільки це на мою думку зменшує можливість того що тобі підсунуть підробку...

eleonora
10.10.2008, 03:06
Цілковито погоджуюсь!!!

Можна ще їздити в бутіки в центрі Парижа щоб цілковито відмежувати себе від підробки))
Але тут питання в іншому ціна/сервіс, ті що з легкістю розстаються з грішми в Брокарді-ці люди ніколи не стануть кліентами е-магазинів,хіба коли одно дня вони відкриють для себе інтернет і не замовлять парфум заради втіхи (перевірити чи справді воно працює).

bora
10.10.2008, 10:59
Ви самі себе заперечуєте, по словах Ваших виходить що не тупо в одному магазині купувати, і одночасно приводите приклад те що всі всі купують в різних місцях. До речі ніхто тут нікого тупими не називав( на злодію шапка горить).

Мені хочеться вас звинувати у відстоювання цього інтернет магазину, але не стану ,лиш скажу так (щоб не бути голослівною)
http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=370690&postcount=172
як мінімум ще одна особа що попала на підробку!!! (тому остерігайтесь)

Мені як простій людині не дуже відомо як можна на гуртівні купити негуртовою закупкою??? І дуже цікаво звідки стільки знаєте про львівську комерцію??

А не треба шукати іншого змісту у словах других.) Я ніде не сказала, що купую в одному місці. Парфуми найкраще купувати за кордоном - надцять років вже так і роблю. Мотив простий - я ніде в нас не можу бути впевнена в якості товару так,(навіть оригінального) як в Європі, де куди жорсткіший контроль та конкуренція. І не треба казати, що Ви не в курсі, що у нашу країну абсолютно легально возять гіршу побутову хімію, техніку, авто - ніж ту яку готують для Старої Європи, Штатів. Гірша партія товару однієї марки піде саме на такий як наш ринок.
Але бажання купити парфуми виникає частіше ніж можливість поїздки. Тому в другу чергу - я є клієнтом Брокарду - принаймні тільки там купую косметику. А парфуми - як вийде. Однак коли купую на подарунок - щоб не витрачати свій час мені набагато зручніше замовляти їх з доставкою. Якщо її здійснюють при цьому за пару годин - звісно я буду лояльна до них і радити іншим.
Щодо гуртівні - кого цікавить - пишіть в приват - дам координати і Ви особисто зможете там придбати парфуми. Але. Свої мінуси є і там. Сервісу з тестерами як такого там нема. нерідко черги. плюс - місце знаходження їх таки на кулічках. Тому випадки мого візиту до них - вкрай нечасті.
Щодо мого відношення до комерції. Я в ній вже багато років. Мені цього вистарчило, щоб у будь-якій сфері життя міста мати добрих знайомих і свій досвід. Чого і Вам бажаю)

На цьому наше спілкування вважаю вичерпаним. Ви увірвались на цей форум, щоб розрекламувати інтернет-магазин. Вас не забанили, сподіваючись, що маєте ЩЕ що сказати громаді. Як ні - то не дивуйтесь, що Вас ігнорують. Приємного спілкування.

Summer
10.10.2008, 18:24
Дівчатонька, не сваріться ))

Parfumy
15.10.2008, 14:33
Доброго дня, шановні любителі парфумів!
Після прочитаної на гілках форуму брехні та чорного піару, щодо нашого магазину, ми вирішили зареєструватись також і надати Вам можливість вести з нами прямий діалог. Всі запитання Ви можете задавати на цьому форумі і ми відкрито для всіх будемо на них відповідати.

Почнемо з шановної п. Protskiv:
http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=370690
Описаного вами випадку в процесі нашої діяльності не зафіксовано. Коли робиться замовлення до клієнта на мейл приходить лист в якому зазначена ціна до оплати. Невже хтось може припустити, що заради 7 грн варто ризикувати іміджем надійної і стабільної компанії? А саме на цьому ми і акцентуємо у своїй роботі. З початку роботи нашого магазину було 2 випадки в яких клієнт не був задоволений отриманим товаром. В обидвох випадках на наступний день товар був повернутий нашому кур'єру, а оплачена сума повернута клієнтові. Подібна схема працює навіть у спірних випадках: разове повернення компенсується повагою клієнтів в майбутньому. Будь ласка, вкажіть дату купівлі і назву парфумів і якщо цей факт мав місце з вини кур’єра – будуть прийняті відповідні міри, вам надана знижка на наступне замовлення і компенсовано 7 грн.

Що стосується елементарної брехні від «eleonora» то тут коментувати особливо нічого: неозброєним оком видно брудний піар від “Gerome”. Нажаль в нас ще не скоро навчаться підніматись самостійно, набагато простіше це робити намагаючись «опустити» іншого.

Також коротко підкреслимо оригінальність товару: спеціально на сайті створено окремий розділ голландської ліцензії, в який винесені неоригінальні парфуми. У всіх решті розділах знаходяться тільки оригінальні парфуми, які постачаються в Україну тими самими дистриб’юторами, що й у великі магазини нашого міста. Стосовно дешевизни цін нашого магазину - просимо ознайомитись з розділом "Чому дешевше" на сайті.

Дякуємо всім нашим клієнтам за довіру, а також всім хто не довіряє чорному піару не чистих на руку конкурентів!

successful
15.10.2008, 19:40
мої улюблені Mont Blanc Presence, мені їх колись подарував коханий на День закоханих. Я в них закохалась :)

vanilia
16.10.2008, 11:52
Я в інет-магазині рarfumy.lviv.ua купляла парфуми вже не раз. І завжди задоволена :)

mayscream
16.10.2008, 12:33
Купляла двічі в мальва-парфумз через нет: до першіих Кароліна Херера 212 Сексі не мала жодних нарікань,а от правдивість Арманду Басі в мене викликала сумніви((Мала досвід з БТ-парфумз(на укрнеті є посилання на ї сайт),то був відвертий фейк,ттт,що не назамовляла одразу багацько,бо я маньяк парфумовий.Після пошукі дешевших варіантів покупки таки повернулась до Брокарду(хресна має карточку на 15% знижки,якою ділиться регулярно).

Jupiter
21.10.2008, 18:13
Дівчата,хтось купував духи в інтернет-магазинах?Що ви думаєте про цей магазин (http://www.elitparfum.com.ua/product_17.html)?(Нічого спільного з рекламою,сама його не знаю,просто знайшла в гуглі )[/QUOTE]

Я купувала на сайті parfumy.lviv.ua/ Враження можу описати приватно.

Jupiter
21.10.2008, 18:25
Дівчата,хтось купував духи в інтернет-магазинах?Що ви думаєте про цей магазин (http://www.elitparfum.com.ua/product_17.html)?(Нічого спільного з рекламою,сама його не знаю,просто знайшла в гуглі )[/QUOTE]

Я купувала на сайті parfumy.lviv.ua/ Враження хороші. Рекомендую. Там зараз побільшав асортимент і ціни не кусаються.

Summer
22.10.2008, 20:21
весь час бачу сайт parfumy.lviv.ua втемці, але щось замовляти там поки, що не хо?
щодо вище сайту запропонованого вами, то знаю кілька людей, що замовляли, але то в Києві ))

eleonora
31.10.2008, 02:39
Доброго дня, шановні любителі парфумів!
Після прочитаної на гілках форуму брехні та чорного піару, щодо нашого магазину, ми вирішили зареєструватись також і надати Вам можливість вести з нами прямий діалог. Всі запитання Ви можете задавати на цьому форумі і ми відкрито для всіх будемо на них відповідати.

Почнемо з шановної п. Protskiv:
Описаного вами випадку в процесі нашої діяльності не зафіксовано. Коли робиться замовлення до клієнта на мейл приходить лист в якому зазначена ціна до оплати. Невже хтось може припустити, що заради 7 грн варто ризикувати іміджем надійної і стабільної компанії? А саме на цьому ми і акцентуємо у своїй роботі. З початку роботи нашого магазину було 2 випадки в яких клієнт не був задоволений отриманим товаром. В обидвох випадках на наступний день товар був повернутий нашому кур'єру, а оплачена сума повернута клієнтові. Подібна схема працює навіть у спірних випадках: разове повернення компенсується повагою клієнтів в майбутньому. Будь ласка, вкажіть дату купівлі і назву парфумів і якщо цей факт мав місце з вини кур’єра – будуть прийняті відповідні міри, вам надана знижка на наступне замовлення і компенсовано 7 грн.

Що стосується елементарної брехні від «eleonora» то тут коментувати особливо нічого: неозброєним оком видно брудний піар від “Gerome”. Нажаль в нас ще не скоро навчаться підніматись самостійно, набагато простіше це робити намагаючись «опустити» іншого.

Також коротко підкреслимо оригінальність товару: спеціально на сайті створено окремий розділ голландської ліцензії, в який винесені неоригінальні парфуми. У всіх решті розділах знаходяться тільки оригінальні парфуми, які постачаються в Україну тими самими дистриб’юторами, що й у великі магазини нашого міста. Стосовно дешевизни цін нашого магазину - просимо ознайомитись з розділом "Чому дешевше" на сайті.

Дякуємо всім нашим клієнтам за довіру, а також всім хто не довіряє чорному піару не чистих на руку конкурентів!

От цікаво як користувач parfumy.lviv.ua дізнався що тут лють на них таку жорстоку брехню???))) Телепати виходить..(!)

На питання про походження товару я особисто чула як мінімум такі відповіді:
1)це конфіскат-наші люди тупі і лишили на кордоні а добрі дяді віддали нам і ми вирішили трохи заробити
2)сьогодні велика знижка- ви вибраний))
3)це ті самі парфуми що у Брокарді тільки дешевше(parfumy.lviv.ua) від тих же поставщиків.

хто не знає Брокард і Космо мають свого ексклюзивного поставщика hexagone.ua ,йдем на сайт Кликаєм де купити (http://hexagone.ua/100/rus/index.html?Class=fRameWork&Command=ClearObjectStates) и там вибираєм Львів, і дивимось, бо я чомусь не змогла знайти интернет магазин в офіційних дистрибюторах.

Потім хто зверне увагу на рекламу то побачить що товар має бути із голограмою, у вас у всіх була гологама на упаковках від офіційного дистрибютора?...

Просто якщо хтось поцікавиться оптовими цінами на парфуми то може легко виявити що цей інтеренет магазин дуже гуманний за що купує за те і продає))
для фанатів раджу прослідкувати і подивитсь чи не зростуть ціни на всю продукцію адже мали б ,оскільки долар піднявся зараз аж більше шести це мінімум втрата 1 грн на кожному долару, якщо парфум коштує 50-80доларів 50-80грн втрат відповідно, ну в принципі ці втрати не суттєві коли наприклад націнка стоїть 100%-200%-300%...

Довідкова інформація:
види парфумів на українському ринку:

невідомі дешеві марки
погана голандія
хороша голондія
оригінал

щодо випадку із п. Protskiv:

чому так сталось??

а тому що на дешевих парфумах(малий мілітраж і відносно дешеві торгові марки) важко заробити, тому це замінюється хорошою голандією, а на дорогих є де розігнатись, ось тому і виходить
що ніде крім Брокарду і його рівня магазинах не можна бути впевненим у придбанні того за що платиться.

тому і виникають такі ситуації що одні задоволенні(що купували дорогий парфум) інші протестують. от і наживають на неспроможності громадян купити речі розкоші що за означенням мають бути дорогі.

Я не сперечаюсь , напевно на цьому сайті є багато якісної продукції але мені б особисто не хотілось грати в лотерею,випробовувати долю..

bora
01.11.2008, 14:56
Дівчатка, хто хоче парфумами обмінятись?
Маю халепу, чоловік з Вроцлава притарабанив за 100 у.о. 50 мл. парфумів, які мені не підходять, але йому дуже сподобались... Я давно помітила, що білий мускус не сприймаю в парфумах:( Тому мені і Гучі ніякі не подобаються. Але може є хтось хто їх любить. Здати на якусь гуртовню вже не можу - бо як подарунок змушена була розпакувати. Але вчора бризнула і досі ходжу з запахом мускусу в носі:) Принаймні випробувано - стійкі, бо хороша партія, на Польшу (купувались в якійсь сертифікованій міжнародній мережі магазинів - перепитаю в якій саме) вже Г не роблять. Цікаво було б на якісь ванільно-квіткові поміняти. Як ні - продам певно з понеділка на роботі.

Ось що пропоную:
http://s52.radikal.ru/i137/0811/b4/0324caf31d4b.jpg

характеристика: пьянящий, расслабляющий, чувственный, эмоциональный
начальная нота: грейпфрут, бергамот, апельсин
нота "сердца: фрезия, лотос, ландыш, ананас, арбуз
конечная нота: сандал, белый мускус
Dior Addict 2 – новая версия великолепного и дерзкого аромата Dior Addict, в которой гипнотизирующей силе исходного аромата аккомпанирует неукротимая энергия свободы и новый взрыв чувственности. Пряный, цветочный, аромат Dior Addict 2 – это новое восхитительное по своей утонченности соединение теплоты и женственности. Верхние ноты аромата слиты в гармоничном цветочно-фруктовом аккорде, дополненном соблазнительными пряными оттенками. Ощущение чистоты и свободы им придает яркая свежесть цитрусовых. Чувственные ноты сандала оттенены глубиной и загадочностью мускуса.

vanilia
02.11.2008, 21:28
Дівчатка, хто хоче парфумами обмінятись?
Маю халепу, чоловік з Вроцлава притарабанив за 100 у.о. 50 мл. парфумів, які мені не підходять, але йому дуже сподобались... Я давно помітила, що білий мускус не сприймаю в парфумах:( Тому мені і Гучі ніякі не подобаються. Але може є хтось хто їх любить. Здати на якусь гуртовню вже не можу - бо як подарунок змушена була розпакувати. Але вчора бризнула і досі ходжу з запахом мускусу в носі:) Принаймні випробувано - стійкі, бо хороша партія, на Польшу (купувались в якійсь сертифікованій міжнародній мережі магазинів - перепитаю в якій саме) вже Г не роблять. Цікаво було б на якісь ванільно-квіткові поміняти. Як ні - продам певно з понеділка на роботі.

Ось що пропоную:
http://s52.radikal.ru/i137/0811/b4/0324caf31d4b.jpg

А за скільки б ти їх продала?
Я б взяла, але не впевнена на 100%, що змогла б під.їхати до Львова. Оскільки я ще у своїх батьків через ремонт. :confused:

bora
03.11.2008, 10:39
А за скільки б ти їх продала?
Я б взяла, але не впевнена на 100%, що змогла б під.їхати до Львова. Оскільки я ще у своїх батьків через ремонт. :confused:

Він заплатив порядку 600, то за 400 грн віддала б. Я розумію, що це сума (30 мл я швидше б збула), тому й пропонувала обмінятись. А коли будете у Львові? І де Ви зараз? Ми на машині - як не далеко то могли б під"їхати. Ви цей аромат знаєте?
До речі, це була мережа магазинів "Douglas".

vanilia
03.11.2008, 12:26
Аромат цей я не знаю :) Але дуже люблю Діоріссімо, та й в чоловіків Діор мені подобається. Тому, думаю, може й сподобалось би. От тільки я досить далеко від Львова - 50 км звідти. Прийдеться забути мені про цей аромат :( Хоч і кортить попробувати. А у Львові теж ще не так скоро буду :(((
Просто захотілось помріяти :))) Дуже хочеться щось нове.

bora
03.11.2008, 12:54
Аромат цей я не знаю :) Але дуже люблю Діоріссімо, та й в чоловіків Діор мені подобається. Тому, думаю, може й сподобалось би. От тільки я досить далеко від Львова - 50 км звідти. Прийдеться забути мені про цей аромат :( Хоч і кортить попробувати. А у Львові теж ще не так скоро буду :(((
Просто захотілось помріяти :))) Дуже хочеться щось нове.

Нууу, краще все ж випробувати на собі спочатку:) А я вже знайшла покупця серед знайомих! Усім дякую за увагу.
Мережу цю в неті знайшла навіть.
http://www.douglas.de/

Jupiter
05.11.2008, 21:33
!Хочу парфумовану водичку Burberry. Мені дуже подобається. Купувала влітку собі мініатюрку. Так гарно розкривається на тілі, хоча з пляшечки неприємна. В Брокарі мабуть, коштує "всі гроші", ще не дізнавалася. А в тому нет-магазині, який ми тут обговорюємо їх нема. Та то може, і до кращого. Буду впевнена в оригінальності покупки:)

natali_ya
17.11.2008, 17:05
А я в захваті від парфумів DONNA FELICE від Faberlic.
Цитую з офіційного сайту :
"Пьер Бурдон - всемирно известный парфюмер, "маэстро" ароматов Faberlic
Пьер Бурдон родился в местечке с романтичным названием Город цветов (Ля Ситэ де Флер) в семье парфюмера. Его детство проходило среди флаконов с духами и ароматных пробников, поэтому секреты создания запахов были знакомы ему с пеленок. Но, несмотря на то, что линия судьбы Пьера прорисовывалась довольно четко, призвание пришло к нему поздно. Начало пути оказалось непростым: бесконечные пробы, разочарования, порой отчаяние - и вновь пробы. Семь лет упорного труда и бесценного опыта увенчались первым успехом - ароматом "Couros" (1981) для дома Yves Saint Laurent. Затем были знаменитые на весь мир Cool Water (1986), Cool Water Woman (1996), Goodlife (1998) и Goodlife для Davidoff (1999), Boss Spirit (1988) для Hugo Boss, Homme et Joop! (1989), Joop! Nightflight для Joop!, Fantasme (1992) для Ted Lapidus, Feminite de bois (1992) для Shiseido, Dolce Vita (1995) для Christian Dior, Escada Magnetism и Magnetism Beat (2003), Mont Blanc Individual for men (2003), YSL Live jazz (2003), Canali for man , Ghost man (2005), Gian Franco Ferre Ferre, Bergamotto Marino, Ferre for men (2006).

На протяжении нескольких лет Пьер Бурдон представляет коллекции ароматов для компании Faberlic, скрепляя узы сотрудничества интернациональным языком, понятным каждому, языком аромата.

Парфуми - просто супер. Та й ціна прийнятна. Особливо після візиту в Brocard

Kasia
17.11.2008, 17:25
Наталя ВИ продаєте фаберлік? бо дуже вже багато у всіх темах фаберліку...дуже навязливо.

natali_ya
17.11.2008, 17:29
Наталя ВИ продаєте фаберлік? бо дуже вже багато у всіх темах фаберліку...дуже навязливо.

Не продаю. Просто користувачка-фанатка чи фанатичка :)
Загалом по-житті рекламую все. Якщо була в якомусь класному кафе чи ресторані, то зразу раджу друзям; якщо пробувала якийсь новий класний салат, то зразу всім рекомендую; якщо бачила гарний фільм, то знову ж таки всім раджу його подивитись... Ось така я.

Lola
17.11.2008, 17:56
Хочу приєднатись до теми, бо звихнута на парфумах. Я взагалі дуже чутлива до запахів і підібрати аромат навіть самій собі (чи точніше- особливо собі) не просте завдання. Щодо байок про конфіскат на митниці, чи той самий постачальник, що в Брокарді тільки дешевше, переконалась на власному досвіді - запах все таки відрізняється, а про якість (стійкість, шлейфовий аромат і т.д) можете на 100% забути. Особисто я купую парфуми по можливості закордоном або в Брокарді. І скажу чесно ні разу не стикалась в цьому магазині з неякісним товаром (а накупила вже в них багатенько) Не подумайте, що рекламую Брокард, сама недавно мала з ними скандал щодо неякісного обслуговування і не ввічливої консультантки :mad:, але парфуми чи косметика завжди хорошої якості.

karamelka
17.11.2008, 21:48
Хтось колись на базі купував,а зараз купа магазинів?то де,як на вашу думку краще купувати?Мені порадили інтернет-магазин http://aromacare.org.ua,хочу спробувати,та поки що не впевнена

Дана
18.11.2008, 12:14
Хтось колись на базі купував,а зараз купа магазинів?то де,як на вашу думку краще купувати?Мені порадили інтернет-магазин http://aromacare.org.ua,хочу спробувати,та поки що не впевнена
Я би казала - в магазині, якщо не маєте можливості в дюті фрі. Хоть якась надія є на нормальні(не саморозлив) парфуми купити. Все таки настоящі парфуми, і до того ж новинки не можуть коштувати 150-200 грн за 100 мл.:xaxa:

Lola
19.11.2008, 00:02

В duty free парфуми такого рівня коштують 100$, а у них 200грн. Вас це не дивує:xaxa:

eleonora
19.11.2008, 20:44
Привіт всім!

Хотілось би дізнатись де ви купуєте парфуми у Львові? (крім Брокарду і дюті фрі і е-магазинів)
Мається на увазі - чи є (можливо) маленкі магазинчики де в якості парфуму ви можете бути впевненні?
Можливо є в когось позитивний досвід купівлі в малих магазинчиках нашого міста?

Як ставитесь до таких парфумерних мереж як Еліт парфум(здається,на базарах) , Імідж та інші?

kati
19.11.2008, 20:47
в іміджі купляла ....нормальна якість і ціна теж

eleonora
19.11.2008, 23:38
в іміджі купляла ....нормальна якість і ціна теж

А вас не насторожує що тестери там у вигляді флаконів маленьких?
(а не так як в нормальних магазинах)
мені цікаво якщо навіть там якісна продукція то як вони наповнюють ці флакончики -невже пшикають туди багато раз))

Можливо в них тестери як пиво на розлив привозять і розливають у маленькі флакони?..))

kati
19.11.2008, 23:56
Мені якось абсолютно паралельно які в них тестери. і як вони( чи не вони) пшикають парфуми. Я говорю про якість самих ПАРФУМІВ.А вона мене задовільняє. Я не є постійним покупцем Іміджа чи будь якого іншого магазину. Чоловік мені завжди купує духи у брокарді, а от я можу походити, пошукати, і замість одних парфумів у брокарді купити парфум в іншому магазині, а на зекономлені гроші ще кофтинку:)):)):))

Lola
20.11.2008, 00:35
Привіт всім!

Хотілось би дізнатись де ви купуєте парфуми у Львові? (крім Брокарду і дюті фрі і е-магазинів)
Мається на увазі - чи є (можливо) маленкі магазинчики де в якості парфуму ви можете бути впевненні?

Як ставитесь до таких парфумерних мереж як Еліт парфум(здається,на базарах) , Імідж та інші?

Я не ризикую купувати на базарах чи інших магазчиках.У мене в Брокарді максимальна знижка, тому різниці в ціні немає, а може навіть деякі марки і дешевше виходять.

kati
20.11.2008, 00:45
Привіт всім!

Щось сені здаеться що еліонора працівник брокарду, а тут моніторить форумчанок:)

Lola
20.11.2008, 01:06
Щось сені здаеться що еліонора працівник брокарду, а тут моніторить форумчанок:)

Тоді треба їй написати, що над обслуговуванням їм ще працювати і працювати, і клієнтів оцінювати не за зовнішнім виглядом і пафосністю. Бо як не дай боже, прийду до них в джинсах і спортивній куртці, то ставлення чомусь різко погіршується:xaxa:

Jupiter
26.11.2008, 00:49
Тоді треба їй написати, що над обслуговуванням їм ще працювати і працювати, і клієнтів оцінювати не за зовнішнім виглядом і пафосністю. Бо як не дай боже, прийду до них в джинсах і спортивній куртці, то ставлення чомусь різко погіршується:xaxa:
Золоті слова! Дійсно, цим вони грішать і то дуже сильно!!! До мене навіть не підходили, а стояли в куточку і хіхікали, дивлячись у мій бік. Хоча виглядала нормально. Звичайно, я не є гламурна дама. Нормальна людина. Може, про щось своє теревенили і це вийшло так випадково. Але погодьтеся, неприємно: зайшла в будній день в магазин. Людей у ньому майже нема, а продавці потенційним клієнтом не дорожать!:confused:Навіть і не хочеться в такому магазині щось купувати, будь воно там тричі золоте!

natka75
27.11.2008, 18:52
Я минулого тижня купила собі Versace Bright Crystal - 30ml, отримала подарункову картку в мережі Брокард і вибрала саме ці парфуми, пробувала у подруги і дуже сподобалися!Кажуть - якщо не замічаєш їх на собі - значить твої!!!До того мала Nina Ricci, а до тих ще щось типу такого свіженького - Hugo Boss woman (сіро-біла упаковка), Dolce Gabana (голубий)....полюбляю міняти запахи, але все одно тримаюся одної лінії - не солодкі, і не важкі...ось такий мій смак:-))

Х11
12.12.2008, 10:27
Може хтось хоче "позбутись" Армані Код(чол.) або Аква Булгарі (чол.) З задоволенням придбаю їх у вас. :)

Xenka
12.12.2008, 18:57
Щодо Брокарду, то цілком з вами згідна, ніякої поваги до людей немає, там просто відношення своєрідне орендна плата зашкалює от вони і домальовуюють нулики до справжніх цін. А насправді дівчата майте на увазі що всі "духи" і т.д. з їхнього асортименту ідуть на Україну в якості 4-го !!! розливу, тому економніше купити на базарі чи у маленбкому магазині і це буде те саме тідьки дешевше. Щодо "Едему" то я там завжди купую навіть поприте що коханий добре знає людей з Брокарду.

НАТКА З РОГАТКИ
12.12.2008, 19:12
А в мене "PURE WHITE LINEN" від ЕSTEE LAUDER , і "CLINIQUE HAPPY" від CLINIQE. Другі більше подобаються, але і ті і ті тримаються дуже довго. Але яїх не купувала у Львові, мені мамина подруга привезла з Америки. я дуже - придуже задоволена!!!!!!!!

Xenka
12.12.2008, 19:39
А в мене "PURE WHITE LINEN" від ЕSTEE LAUDER , і "CLINIQUE HAPPY" від CLINIQE. Другі більше подобаються, але і ті і ті тримаються дуже довго. Але яїх не купувала у Львові, мені мамина подруга привезла з Америки. я дуже - придуже задоволена!!!!!!!!

А я і до того і веду, просто колишня одногрупняця живе у США і працювала у косметичній компанї от вона мені і відкрила очі на стан справ.

Дана
15.12.2008, 11:38
О я відвела собі душу, маю три нових аромати:xaxa:
Christian Dior Pure Poison Elixir
Armani Code Pour Femme
Valentino Rock `n Rose Couture
Усі вони зимові, усі солодкі і всі мені страшенно подобаються, діорівські то парфуми на вихід, театр, ресторан чисто вечірні парфуми, валентіно подобається мені своєю ніжністю, при тому що парфуми не легкі, а армані код здивували досить приємно, такі аромати не притаманні Армані, цей аромат мені дуже подобається не так як діорівський але діорівський на роботу не одінеш:confused: то армані гарна альтернатива.:)
На рахунок де купувати парфуми, маю парфуми куплені і у нас і з дюті-фрі, і куплені в Франції, не можу сказати що парфуми куплені в Парижі і в Брокарді дуже чимось різнилася ні по аромату, ні по стійкості, в ціні так, наші дорожче, я люблю парфуми з дюті фрі - ціна, якість + можна купити такі парфуми котрі у нас ще в продажі нема.
Xenka А що ви маєте на увазі під такою фразою А насправді дівчата майте на увазі що всі "духи" і т.д. з їхнього асортименту ідуть на Україну в якості 4-го !!! от у мене є дві баночки Пюр Пуасон Діорівські одні з Брокарду інші куплені в аеропорті Орлі(Франція), я не бачу різниці, ні по упаковці, ні по якості виконання і головне в самому ароматі, одинаковий аромат, пробувала пшикнути на дві паперові смужки, тримала окремо в різних місцях, стійкість і аромат у них ідентичні.:confused:

kati
15.12.2008, 11:42
і в мене остання покупка Valentino Rock `n Rose- балдєю...

НАТКА З РОГАТКИ
15.12.2008, 12:39
Щодо Брокарду, то цілком з вами згідна, ніякої поваги до людей немає, там просто відношення своєрідне орендна плата зашкалює от вони і домальовуюють нулики до справжніх цін. А насправді дівчата майте на увазі що всі "духи" і т.д. з їхнього асортименту ідуть на Україну в якості 4-го !!! розливу, тому економніше купити на базарі чи у маленбкому магазині і це буде те саме тідьки дешевше. Щодо "Едему" то я там завжди купую навіть поприте що коханий добре знає людей з Брокарду.

А ДЕ САМЕ ТОЙ ЕДЕМ?

mayscream
15.12.2008, 12:52
І в мене поповнення колекції на тепленьку Ніну Річі Премьєр Жур...балдю.Ще хочеться себе потішити Есті Лаудер Тубероуз,але мабуть зачекаю до новорічних свят,може до мене дід мороз завітає;-)

katkas
15.12.2008, 13:22
І в мене поповнення колекції на тепленьку Ніну Річі Премьєр Жур...балдю.Ще хочеться себе потішити Есті Лаудер Тубероуз,але мабуть зачекаю до новорічних свят,може до мене дід мороз завітає;-)

І я балдююю! :xaxa:

Багіра
15.12.2008, 23:03
І в мене поповнення колекції на тепленьку Ніну Річі Премьєр Жур...балдю.

то мої перші духи.. просто абалдєнно!:clapping:

Liona
15.12.2008, 23:30
Нещодавно з"явилися у моїй колекції "Miss Dior Cherie", то чоловік тааак балдіє :)

карапуз
22.12.2008, 00:21
Приніс мані добрий Миколайко парфуми "Benghal" від Lancome .
Кульненькі ! :)

Лідочка
08.01.2009, 16:17
А я собі купила Сhanel Mademoiselle а сестра з Голандії на Миколая передала СК Euphoria (дуже давно мені подобалися вже). То я така довольна як слонь:)

ІрОчКа_МаЛеНьКа_ZіРоЧкА
10.01.2009, 15:04
А я люблю солокі,ніжні,цитрусові,м*які і приємні духи.......типу Ніни Річі......а в мене ше колись були духи...просто БОМБА!!!!!не асоціюютьтся з жодним вищесказаним словом, називаються Ріо-Ріо.......Справжній феєрверк :D:clapping::radist::D:D:D

Toyvo
18.01.2009, 23:25
Відкинула всі парфюми, вони мене дратують останнім часом. Як на собі, так й на інших... Кажуть з рокам так буває, й воно раптово приходе...

Квіточка
19.01.2009, 17:16
Для мене теж кращий запах - відсутність запаху... Хоча інколи шось пшикну...

Irusya
19.01.2009, 23:08
Про відсутність запаху. Їхала сьогодні на роботу, в поїзді, поряд сиділа молода дівчина років 20-23, гарна на вигляд, пристойно вдягнута і.... скинула чоботи... щоб полежати на верхній полиці... Боже, я чуть не зомліла..

Nanaya
20.01.2009, 15:33
А я собі купила Сhanel Mademoiselle

Мені страшенно подобаються ці парфуми, але коли чую їх на комусь, а коли хотіла собі купити і пшикнула собі їх пробно. Добре, що не купила бо до вечора мені страшенно розболілася голова.

Victi
20.01.2009, 15:38
Востаннє я собі теж так парфуми вибирала. Спершу по магазинах пройшлася - пшикала на себе те що найбільше подобалося. Адже запах зовсім по іншому на тілі сприймається. А потім замовила собі з франції обраний аромат.

Х11
29.01.2009, 11:04
Дівчата, продам парфуми Армані Код жіночий 100 мл оригінальні. Кого цікавить пишіть в ПП.

Lady_Opium
02.02.2009, 16:50
Моя колекція нещодавно поповнилась новими ароматами:
- Gucci Rush 2
- Donna від Sergio Tacchini
Обидва "смачнющі", але ще певно чекатимуть свого часу; під Раш пасує весна:), шик, великі сонячні окуляри, широкі спідниці...
А Донна мандруватиме зі мною влітку: сонце, море, пісочок, коктейлі)

Galyna555
19.02.2009, 16:20
А я собі купила Сhanel Mademoiselle а сестра з Голандії на Миколая передала СК Euphoria (дуже давно мені подобалися вже). То я така довольна як слонь:)

Я просто абажаю Сhanel Mademoiselle і не зраджую їм вже 4 роки.:y:
Правда в колекції є ще пару штук, але це мої улюблені.

Usmishka
19.02.2009, 16:29
[QUOTE=Lady_Opium;408995]
- Donna від Sergio TacchiniQUOTE]
Хороші парфуми)))
Але мої улюблені-Кензо Ле Пар (якщо правильно вимовила, там надцять букв на хвранцузькій:shy:)-купую їх періодично вже років з 10, і ніколи не набридають.

Virginia
20.02.2009, 21:52
Я купляла парфуми Charles Jourdan ще з 2004 року... вони такі.......ммммм.... солодкі, дорослі, шикарні, дорогі (тут в плані запаху маю на увазі). Це були на 100% мої парфуми... а недавно мені сказали, що їх напевно вже зняли з виробництва, бо ні в одному відомому мені магазині їх нема!!!:mad: Після цього, скільки я не вибирала, нічого не можу собі підібрати:umbrage:

Ще про чоловічі! Я свому коханому на Миколая подарувала Dolce&Gabbana Tne One то це просто бомба! Кожен раз коли він десь є в радіусі метра, то мені хочеться його з"їсти... ням-ням

DolceVita
20.02.2009, 22:03
Зараз користуюся Ланвін Еклат і Еджел Шлесер Есенсіаль. І взагалі після пологів полюбила Шлесера навіть чоловіку подорувала такі.
А от мої кохані DKNY зняли з в-ва,бо вони були макетом близнюків ((((((

Un.Known
21.02.2009, 21:05
Мої парфуми...

Magic Noire від Lancome (ці НІКОЛИ не закінчуються!)
Maroussia від Слави Зайцева
Orange Sahara від Pupa (в нас вже їх нема, і думаю, ніде вже нема, те, що в мене, прислала колєжанка з Гамерики)
Very Irresistible від Givenchy (після "Чорної Магії" вони другі, без котрих я жити не можу)
Dolce Gabbana Light Blue - ці я рекомендую всім, хто ще не визнавчився у "своєму" ароматі, я ще не зустрічала нікого, кому б ці парфуми "не сіли".

А от з чоловічих просто дурію від Fahrenheit від Діора.

Gala
21.02.2009, 21:12
Я просто абажаю Сhanel Mademoiselle і не зраджую їм вже 4 роки.:y:
Правда в колекції є ще пару штук, але це мої улюблені.

А мені ці духи чоловік подарував того року на Миколая.Подобаються хоча надаю перевагу свіжим.

DolceVita
21.02.2009, 23:02
Мої парфуми...

Magic Noire від Lancome (ці НІКОЛИ не закінчуються!)
Maroussia від Слави Зайцева
Orange Sahara від Pupa (в нас вже їх нема, і думаю, ніде вже нема, те, що в мене, прислала колєжанка з Гамерики)
Very Irresistible від Givenchy (після "Чорної Магії" вони другі, без котрих я жити не можу)
Dolce Gabbana Light Blue - ці я рекомендую всім, хто ще не визнавчився у "своєму" ароматі, я ще не зустрічала нікого, кому б ці парфуми "не сіли".

А от з чоловічих просто дурію від Fahrenheit від Діора.

мені Лайт блу не сіли!!!! пахнуть дешево щей чоловічим парфумом (((((

Siania
21.02.2009, 23:13
А я фанатію від Lanvin Eclat:shy:
А на 2-му місці Chanel Chance - дуже неординарні.

А щодо D&G Light Blue мені здається він вже приївся, колись був такий бум, що кожен 3-ій мав ту туалетну воду:(

bioland7
23.02.2009, 10:11
А може хтось має парфуми Let it Rock від Vivien Westwood,які вони чи подобаються? Я колись мала парфуми цієї марки так були просто супер,через це подумую купити ці, правда понюхати їх у Львові неможливо, тількикупити черен нет-магазин.:no:

Lady_Opium
24.02.2009, 16:54
а я собі замовила з гАмерики 3 аромати!:clapping:
http://www.bt-parfum.com.ua/products_pictures/boss_woman_b.jpg
Boss Woman - Hugo Boss

http://www.bt-parfum.com.ua/products_pictures/basi_in_red_parf_b.jpg
Armand Basi in Red

http://www.bt-parfum.com.ua/products_pictures/cach_noa_b.jpg
Noa Cacharel

сьогодні мої красунчики вже мали б прилетіти - так шо ждьомс:cowboy:

Kasia
24.02.2009, 17:02
а чого з Америки?

kati
24.02.2009, 17:03
арманд базі дуже відрізняється від босс і ноа? то все для себе?

Lady_Opium
24.02.2009, 17:36
а чого з Америки?
дешевше, а я економити люблю:)
арманд базі дуже відрізняється від босс і ноа?
ноа мені дуже романтичний має смак і ніжний, босс вумен - нейтральний - буду його на роботу вдягати, а ін ред і справді схожий на босика, але має більш "вальяжні" ноти
то все для себе?
ну та..
ви геть як мій чоловік питаєтесь:xaxa:

Kasia
24.02.2009, 17:39
цікаво і з пересилкою дешевше? чи то вм знайомі везуть?

Lady_Opium
24.02.2009, 17:45
цікаво і з пересилкою дешевше? чи то вам знайомі везуть?
то співробітник чоловіка у відрядженні був - от я йому й замовила

впринципі серед знайомих така практика дуже популярна: хтось шось замовляє на різних аукціонах, нет-магазинах, в д.ютіку, скрізь де можна і не можна - а комусь то всьо потім доводиться привозити:xaxa:

про різницю цін напишу, коли оплачу своє замовлення:)

до речі, декільком подругам я парфуми замовила таким же макаром:)

mayscream
24.02.2009, 20:54
А я сьогодні навідувалась до Брокарду і просто закохалася в Інсоленс від Герлен рожевий...але ціна близько 1100грн трохи шокувала.І розумію що у.о. вирісла,та до таких цін все не можу звикнути;-(

Siania
10.03.2009, 20:16
До речі,можу дістати трішки дешевше аніж у Брокарді

багато де є трішки дешевше ніж в брокарді.

Niferttiti
13.03.2009, 14:39
а я собі замовила з гАмерики 3 аромати!:clapping:
http://www.bt-parfum.com.ua/products_pictures/boss_woman_b.jpg
Boss Woman - Hugo Boss

http://www.bt-parfum.com.ua/products_pictures/basi_in_red_parf_b.jpg
Armand Basi in Red

http://www.bt-parfum.com.ua/products_pictures/cach_noa_b.jpg
Noa Cacharel

сьогодні мої красунчики вже мали б прилетіти - так шо ждьомс:cowboy:

Цікаво, а чому з Америки. Моя коліжанка навпаки, замовляє мені тут і я їй передаю, каже що там ціни шалені. Можливо і якість відповідна.

Багіра
13.03.2009, 17:15
нє... закордоном дешевше... на відсотків так 20...

а ото мені подарунок за маленьку річницю, що в підписі...:clapping:

http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/03/13/363749ba6a648c7a4.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1448)

algo
13.03.2009, 17:38
а ото мені подарунок за маленьку річницю, що в підписі...:clapping:

Дуже гарний запах!!

zetta
13.03.2009, 22:29
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/03/13/409849bab3bc32b18.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1451)
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/03/13/409849bab3e072303.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1452)
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/03/13/409849bab3fa872c2.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1453)
поки що користуюсь цими...не купувала.Спитали які подобаються і подарували )

Леді_І
23.03.2009, 15:14
Тут згадувалось про Armand Basi in Red.... вони чимось подібні до Eclat?

Маю Armani Code, сині, і чорні.... сині подобаються більше, всі питають, що це таке... вони справді випромінюють запах дорогої жінки...

Але все одно періодично з 2003 року повертаюсь до Eclat...

Подобається Mexx( Mexx Woman), купувала кілька разів за кордоном, вони мені нагадуюдь щось табачне, може тому, що там є ноти сандалового дерева та кедра...

Раніше божеволіла від Journey від Mary Key... 2 рази купувала... наразі так і стоїть півбанки, щось зараз вони мені не дуже...

Думаю придбати Nina Ricci або Armand Basi in Red... тільки би гроші з"явились :shy:

Тетянка
23.03.2009, 15:30
Думаю придбати Nina Ricci або Armand Basi in Red... тільки би гроші з"явились :shy:
До речі, Ніна Річі "Love іn paris" дуже схожі до Armand Basi in Red

Маю Eclat Summer, зовсім не схожі з Armand Basi

Ассоль
23.03.2009, 15:35
Колись давно мала туалетну воду (не парфуми) від Крістіан Діор "Remember me".. Назва виправдовує себе.. Досі пам*ятаю надзвичайний аромат тої води.. Треба буде подивитися, чи ще випускають це чудо.

successful
23.03.2009, 15:36
Думаю придбати Nina Ricci або Armand Basi in Red... тільки би гроші з"явились :shy:[/QUOTE]

В мене колись були Nina Ricci , а зараз маю Armand Basi in Red, все таки (як на мене) я би обрала другі :)

Vittoriya
29.03.2009, 17:48
Взагалі мої улюблені парфуми- це Nina Ricci Nina і Givenchy Very Irresistible. Без них не можу.. Але от сьогодні зайшла в магазин Yves Rocher і взяла заради цікавості дві маленькі баночки туалетної води ваніль і Суничка. Мммм.... так мені сподобалось. На кожен день ідеально підходить. Ванілька така солодкава, як цукерочка, а суничка, ну просто клас, аж настрій піднімає!!! Чесно, я приємно здивована!!!

bast3t
29.03.2009, 19:40
очень нравятся Hypnose от Lancom
http://img528.imageshack.us/my.php?image=hypnoseh.jpg
попробовала Emporio Remix от Armani, пару дней вроде ничего было, а потом как "бабка пошептала" - не понравились
http://img528.imageshack.us/my.php?image=armani.jpg
сейчас пользуюсь Insolence от Guerlain, очень нравятся
http://img440.imageshack.us/my.php?image=guerlain.jpg

а любимому подарила Play от Givenchy
http://img172.imageshack.us/my.php?image=givenchy.jpg

Victi
01.04.2009, 17:42
В мене зараз: Versace біленькі та Christian Dior J'adore. Дуже подобаються
Ще зарюся на Chanel №19. Але спершу треба ті що є хоч троха використати.
А от визначитися який запах найбільше люблю - то для мене проблема. Вподобання міняються, хоча і в певних рамках - від свіжих до не дуже солодких.

Багіра
03.04.2009, 01:11
а мені зараз подобаються оці..
http://posydenky.lvivport.com//imagehosting/2009/04/03/363749d529b5df249.jpg (http://posydenky.lvivport.com//vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1696)

подарували ще півроку тому, я про них і забула... вирішила випшикати і закохалася в аромат.. кажуть, що схожий на Ленком Мірекл:)

Un.Known
04.04.2009, 00:40
А я здуріла...

Мої улюблені Very Irresistible Sensual закінчуються, то я вирішила себе потішити і зробити собі подвійну радість (до дня народження)...

Радість вийшла потрійна...

http://elite-perfume.kiev.ua/images/goods/mega/Givenchy-Amarige-Mariage.jpg

http://www.aromaboss.com/images/AbsolutelyMiniEDT.jpg

А хтось має досвід з чоловічими Givenchy Pí Neo?

Liliyah Romanova
04.04.2009, 01:03
Я маю на черзі Davidoff Cool Water Freeze Me

http://parfumku.biz/store/images/parfum/Davidoff-Freeze%20Me1-766522.jpg

і Givenchy Ange ou Démon Tender
http://www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/images/Ange-ou-Demon-Tender-Givenchy.jpg

або те саме тільки звичайне
http://www.dartorg.ru/img/2bpic_parf/giv_ange.jpg

Ніяк визначитися не можу.
А от Amarige Mariage нюхала, але він нас із Романом обох відкинув чомусь. Хоча опис запаху в неті заворожив. Дивно.

А от чоловік собі купив Puma I`m Going
http://www.fragrantica.com/images/perfume/o.1566.jpg
Випадково понюхав, поки я собі туш вибирала й зразу купив. :xaxa:

Zlju4ka
04.04.2009, 01:11
Givenchy Ange ou Démon-то слабість моєї мами і братової..:y:Вони їм "сиг.димком пахнуть":)

Liliyah Romanova
04.04.2009, 01:34
Димком? :eek: Щось я такого не помітила.
До речі, Brasil Dream Estee від Lauder теж дуже приємні.

http://www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/images/Brasil-Dream-Bottle-B.jpg

Zlju4ka
04.04.2009, 01:45
Ага!димком димком,спочатку мамці подарували а потім і Наталка собі викупила через той "присмак диму".А як на мене вони трохи зарізки-хоч запах стійкий.А от ті в світлішій банці Ange ou Démon-вони чим відрізняються?

Liliyah Romanova
04.04.2009, 01:53
А оті світліші я ще не нюхала. :xaxa: Я їх тільки зараз в неті знайшла. І описи букету почитала. Хоча Givenchy в принципі різкі трохи. Ну, може, для мого носа й носа мого чоловіка. :xaxa:

Liliyah Romanova
04.04.2009, 02:00
Givenchy Ange ou Démon
Начальные ноты: тимьян, калабрийский мандарин, шафран
Ноты сердца: орхидея, лилия, иланг-иланг
Шлейф: бобы тонка, ваниль, розовое дерево, кора дуба

Ange ou Demon Tender
В основе парфюмерной композиции – ингредиенты, использовавшиеся и при создании предшественника. Начальные ноты: калабрийский мандарин, ландыш, флердоранж. В сердце заявлены: фирменная нота Givenchy – «белый цветок», лилия, пион, гелиотроп. В шлейфе сочетаются ноты розового дерева и пачулей. Дизайнер флакона - Serge Mansau. Суть его задумки при создании бутылочки – повторить форму капли воды, переливающейся белым и синим цветами.

А от Amarige Mariage
По словам создателей, Amarige Mariage ориентирован на более молодую женскую аудиторию, нежели первый, представленный в 1991 году. Начальные ноты нового аромата: горький сицилийский апельсин, калабрийский бергамот. Ноты сердца: магнолия, египетский жасмин. В шлейфе - пачули, сиамский бензоин, сандал.

Я оцей допис як прочитала, то дуже захопилася, а як понюхала - скривилася й купила собі Estee Lauder Pure White Linen Light Breeze. Він мене зачарував.

Свежий морской бриз. Аромат взял все только лучшее от классической композиции. Этот освежающий аромат немедленно перенесет Вас к морскому побережью и теплому яркому солнышку. Чистые синие небеса, согретые солнцем цветы и беспечное ощущение летних дней - вот самые яркие образы этого аромата. Фирменные компоненты включают Дарджилингский чай, смешанный с гипнотизирующими цитрусовыми аккордами бергамота, апельсиновой пикантностью и белым грейпфрутом, которые создают юную и возбуждающую свежесть.

Zlju4ka
04.04.2009, 02:18
Свежий морской бриз. Аромат взял все только лучшее от классической композиции. Этот освежающий аромат немедленно перенесет Вас к морскому побережью и теплому яркому солнышку. Чистые синие небеса, согретые солнцем цветы и беспечное ощущение летних дней - вот самые яркие образы этого аромата. Фирменные компоненты включают Дарджилингский чай, смешанный с гипнотизирующими цитрусовыми аккордами бергамота, апельсиновой пикантностью и белым грейпфрутом, которые создают юную и возбуждающую свежесть.

:xaxa::xaxa:З таким описом на відпочинок захочеться не то шо парфуми купити..Може то й собі "создать юную возбуждающую свежесть":xaxa:

Kvitysia
05.05.2009, 00:57
Мої улюблені парфуми це Annick Goutal. А зараз користуюся такими парфумами
http://s55.radikal.ru/i148/0905/1d/738900dc74c2.jpg
Моя любима Annick Goutal. :)
http://s46.radikal.ru/i112/0905/52/439c755e2296.jpg
І ще старий італійський бренд Acqua Di Parma, розкішний ірис...
http://s48.radikal.ru/i119/0905/a7/8d395435a3aa.jpg
обожнюю різні парфуми і чарівний світ ароматів:):):)

Vittoriya
13.05.2009, 16:02
http://img12.imageshack.us/img12/2276/ninariccininatestb.jpg
Я закохана в Nina Ricci... І ще обожнюю парфуми Givenchy Very Irresistible. Вони в мене мусять бути завжди!!
http://img12.imageshack.us/img12/8605/p115120hero.jpg

Vittoriya
13.05.2009, 16:08
А так на кожен день для різноманіття мені подобається ванілька від Ів Рошер. Не знаю, чи є вони дуже добрі , але запах мені подобається. Я люблю таке солоденьке.
http://img12.imageshack.us/img12/8232/79341.jpg

Mokka
20.05.2009, 15:15
http://i031.radikal.ru/0905/8d/b2d081b45d77.jpg

це мої найулюбленіші. Дуже сексуальний запах. Замовляю, правда, через інтернет-магзин, бо так вони дорогуваті

Panadolka
20.05.2009, 15:48
це мої найулюбленіші. Дуже сексуальний запах. Замовляю, правда, через інтернет-магзин, бо так вони дорогуваті

А де саме замовляєте?

Mokka
20.05.2009, 18:40
А де саме замовляєте?

Останній раз замовила в Aromacity, але видно спокусилась на дуууже дешеву ціну (190 грн., а в магазині "Аромат 2000" на Франка бачила по 990 грн. :8:, почувствуйте разницу), але видно я трохи перепантувалась, бо мені здається, що трошки не той запах. А так вони є майже в усіх інет-магазинах

DolceVita
20.05.2009, 18:47
Купила собі нові Lys Маріна де Бурбон і з нової серії Salvatore Feragamo For Fascinating

Kvitysia
20.05.2009, 19:09
Останній раз замовила в Aromacity, але видно спокусилась на дуууже дешеву ціну (190 грн., а в магазині "Аромат 2000" на Франка бачила по 990 грн. :8:, почувствуйте разницу), але видно я трохи перепантувалась, бо мені здається, що трошки не той запах. А так вони є майже в усіх інет-магазинах
Однозначно купили підробку!!!:(:(:(
Кожна річ має свою ціну, нижче якої не може коштувати.:clapping:
Знаю цей запах Narciso Rodriguez For Her - шикарний:rolleyes:, доволі дорогий, дорого коштує і за кордоном, тому оригінал ніяк не може коштувати дешево:no:

Грильяжка
20.05.2009, 19:40
http://img12.imageshack.us/img12/2276/ninariccininatestb.jpg
Я закохана в Nina Ricci... І ще обожнюю парфуми Givenchy Very Irresistible. Вони в мене мусять бути завжди!!
http://img12.imageshack.us/img12/8605/p115120hero.jpg

Nina Ricci 100% мій запах. Зелений не те а "червоне яблучко" супер. Без нього ні дня:)

Kvitysia
28.05.2009, 16:53
Хто любить парфуми від Marc Jacobs? :clapping:

martyska7
28.05.2009, 20:28
ДЕЯКІ З МОЇХ УЛЮБЛЕНИХ, МОЖНА СКАЗАТИ "ОБРАНІ" --- DIOR PURE POISON І MISS DIOR CHERIE, VERSACE CRYSTAL NOIR --- ВОНИ ВСІ СОЛОДЕНЬКІ І БІЛЬШ ВЕЧІРНІ, АЛЕ ДЛЯ МЕНЕ ОСОБЛИВІ.....І ЗВИЧАЙНО Є ЩЕ БАГАТО РІЗНИХ У МЕНЕ....

Strekoza
21.06.2009, 23:19
Дівчата, я зараз в пошуках нових парфумів. Хочеться чогось свіжого, і водночас стійкого... Такого весняно-літнього. Надумала замовляти в інтернет-магазині. Звичайно, спочатку потрібно "нанюхати". По суті, напоганими мені видались
Versace Versense

ОПИС
Поєднання свободи і чуттєвості нового аромату Versense від Versace обіцяє райську насолоду мелодією запахів. Початкові ноти бергамота і зеленого мандарина понесуть вас в світ свіжості і гармонії. Акорд нарциса, кардамона і жасмину оп'янить своєю квітковою енергією. Деревні ноти додадуть упевненості, а пряні нотки сандала і мускусу відкриють справжню чуттєвість. Цей свіжий і одночасно пряний аромат створений спеціально для упевнених в собі, енергійних і чуттєвих жінок.

Також сподобався опис
Bvlgari Omnia Green Jade

ОПИС
Услід за ароматами “Кристалом” і “Аметистом” Bvlgari створює своє нове творіння, присвячуючи його юності, весні і коханню. Це Omnia Green Jade (“Зелений Нефрит”) – аромат, присвячений молодій дівчині, її відвертості світу і жаданню нових відчуттів, емоцій і вражень. Її помисли чисті, подібно до прозорої води в струмку, рухи її легкі і повітря, як прозорий серпанок весняного ранку. Вона обожнює зелений туманний нефрит – символ вічної краси, гармонії і чуттєвого ширяння. Omnia Green Jade – початок нового етапу її життя. Композиція: зелений мандарин, джерельна вода, білий піон, настурція, квіти груші, жасмин, фісташка, біла деревина і мускус.

Але цих парфумів, вірніше туалетної води, не можу знайти. Можливо, хтось зустрічав в магазинах Львова, підкажіть, будь ласка.
Також буду вдячна за інші варіанти.

eleonora
21.06.2009, 23:29
Здається в Брокарді є , досить стійкий versace versense (http://gerome.com.ua/parfums/woman/versace/versace-versense/)

Про Булгарі (http://gerome.com.ua/parfums/woman/bvlgari/bvlgari-omnia-green-jade/)не чула нічого але судячи по попередніх парфумах має бути хорошим, і взагалі парфуми булгарі досить стійкі і не сильно дорогі.

Strekoza
22.06.2009, 23:21
Дякую, eleonora!
Versace і справді є в Брокарді, там я його і нюхала, а от Bvlgari не можу знайти...

DolceVita
23.06.2009, 21:23
Bvlgari є в Пасажі на проспекті в Гламурі!!!

Strekoza
23.06.2009, 23:39
Bvlgari є в Пасажі на проспекті в Гламурі!!!

Дякую дуже! А можна конкретніше, бо щось я не зорієнтуюсь, де саме цей Гламур :girl_in_dreams:

kati
23.06.2009, 23:59
і я хочу нові парфуми.... але навть незнаю куди йти за ними....і незнаю які я хочу....
В брокарді дорого зараза, а в мені чоловік дав суму в яку я маю вкластись....і кули то податись

Jupiter
24.06.2009, 16:33
kati , а які ви любите, чи які у вас були? Так буде легше зорієнтуватися, щоб щось порадити.
Я собі на днях купила мініатюрку Weekend Burberry, а вони зараза такі солодющі, що то край! Де тільки був мій ніс, коли я їх тестила. Чомусь вони мені видалися нічогенькими, бо надворі тоді було холодно і дощ лив. А от як стало тепліше, та ще й я їх вдома на себе трошки пацьнула. То ледве жива.:bad:

Jupiter
24.06.2009, 16:36
Я б теж хотіла якісь поради. Я мала Версаче Брайт Кристал. Зимою користувалася Ультравіолет Пако Рабанна. Ще маю на дні трошки Роберто Веріно VV. І з Оріфлейму Воларе. Хочеться чогось квіткового, солодкуватого, але не приторного. І щоб було шлейфове. Але не задушливе. Хто що може порадити. Тільки не посилайте в магазин тестити. Бо щоб тестити і вибирати, то треба хоча б приблизно знати, за чим саме ти йдеш. А не орієнтуватися на красу флакона і колір рідини.:girl_crazy:

Kasia
24.06.2009, 16:38
мены взимку теж Ультрафіолет подобається.літом за важкий. Зараз маю Ейфорію, теж заважка, ще користуюмя Москіно Фані. але дуже хочу натрапати на новий свіжий аромат не заїжджений.

DolceVita
25.06.2009, 15:45
Дякую дуже! А можна конкретніше, бо щось я не зорієнтуюсь, де саме цей Гламур :girl_in_dreams:

Там один великий магазин неа розі посередині Пасажу

мены взимку теж Ультрафіолет подобається.літом за важкий. Зараз маю Ейфорію, теж заважка, ще користуюмя Москіно Фані. але дуже хочу натрапати на новий свіжий аромат не заїжджений.

Лімітована серія літня Ейфорія,Ферагамо,Ескада лімітована літня,Ланком Бунгало літній ліміт....:girl_in_dreams:

kati
25.06.2009, 16:04
а я вже марю новим парфумов, а в мене насморк....караул......а гроші що дав чоловік на духи так муляють око, аби втриматись і якоїсь дурні не купити:))

Анута
25.06.2009, 16:35
а в мене улюблені запахи все що Зелений чай :) тобто Есте Лаудер, Ів Роше. Цей свіжий запах мене просто заворожує :girl_in_love:

Mazerati
26.06.2009, 19:16
Мені Давідоф подобається.

Liliyah Romanova
30.06.2009, 17:57
а в мене улюблені запахи все що Зелений чай :) тобто Есте Лаудер, Ів Роше. Цей свіжий запах мене просто заворожує :girl_in_love:

О, це суперовий запах! Вони у мене також є!

А вчора отримала в подарунок ось такі (http://www.scentuality.com.au/products.php?pid=525):

http://s61.radikal.ru/i173/0906/c7/82912f9bac9c.jpg

Запах не схожий ні на що, чим я раніше користувалася. Але на диво, дуже мені сподобалися. Нині маю їх на собі... :girl_curtsey:

Галя_у_стразах
30.06.2009, 18:06
а мне Лакосте

Kvitysia
30.06.2009, 22:51
У мене зараз Missoni Aqua. Аромат чарівний!
Хто любить ноти зеленого чаю - купуйте не пожалкуєте. Стійкий, ні на який інший аромат не схожий!:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
тут (http://dostavka7.ru/UserFiles/Image/090620.jpg)

Missoni - Aqua.
Это второй по счету выпущенный аромат бренда Missoni. Пожалуй, этот вариант даже интереснее первого. Он более "натуральный", но всё также сохраняет свою индивидуальность и непохожесть на другие, не смотря на то, что название довольно избитое, да и идея аромата обычно используется многими домами, т.к. свежие фруктовые запахи обычно являются самыми раскупаемыми (вспомним D&G Light Blue, Elizabeth Arden - Green Tea, I Love Love - Moschino и т.д.).
Действительно, на блоттере аромат звучит довольно стандартно. Но, нанеся его на кожу, он начинает динамично переливаться, игриво, необычно.
Может, название "вода" и не является на 100% подходящим данной новинке, но содержание и идея абсолютно в точку и под настроение. Иногда хочется теплого, но мягкого и одновременно свежего аромата. Aqua - именно то, что нужно: бергамот, дыня и грейпфрут в верхних нотах. Ноты сердца: стебли нарцисса, пион, фиалка, голубая фрезия, ландыш, тосканский ирис,мюге и жасмин.

Натуся
01.07.2009, 11:51
Дівчата,а що ви думаєте про конфіскати?Ті,що дорогі магазини також закупляють?(чула навіть що в Брокарді так дорого через націнку 300 відсотків,а так собівартість получається та сама,що і в конфіскованих на границі товарів...)Питаю,бо пропонували купити духи,але не дуже впевнена,що то справжні...Що ви про те думаєте?Бо запах такий самий,та і стійкість ніби не погана,а різниця в ціні 200-500 грн...

bora
01.07.2009, 11:54
Дівчата,а що ви думаєте про конфіскати?Ті,що дорогі магазини також закупляють?(чула навіть що в Брокарді так дорого через націнку 300 відсотків,а так собівартість получається та сама,що і в конфіскованих на границі товарів...)Питаю,бо пропонували купити духи,але не дуже впевнена,що то справжні...Що ви про те думаєте?Бо запах такий самий,та і стійкість ніби не погана,а різниця в ціні 200-500 грн...

Ай-ай-ай...Які ми неуважні.. що про них думати - он скільки вже сказано - http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41568
Чи це така реклама?:) Запах такий самий!???? Якийсь фанатичний парфумер за таке порівняння міг би побити:)))
Тіко давайте надалі без флуду. Такі стали улюбленими - ну то Ваш вибір звісно. Для решти інформації є спецгілка.

Натуся
01.07.2009, 12:07
Ай-ай-ай...Які ми неуважні.. що про них думати - он скільки вже сказано - http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41568
Чи це така реклама?:) Запах такий самий!???? Якийсь фанатичний парфумер за таке порівняння міг би побити:)))
Тіко давайте надалі без флуду. Такі стали улюбленими - ну то Ваш вибір звісно. Для решти інформації є спецгілка.
Вибачайте,теми не бачила...Та і нема часу шукати...Моє право спитати,ваше-відповісти :).А от за рекламу-дуже негарно з вашого боку і мені дуже неприємно...:( Як захочу щось рекламувати звернусь до адміністрації.

Olma
01.07.2009, 12:15
Хочу от такі:
http://img44.imageshack.us/img44/8818/daisyperfumebymarcjacob.jpg (http://img44.imageshack.us/i/daisyperfumebymarcjacob.jpg/)
Але останній раз майже добігала до літак, що на дюті-фрі не часу не лишилось:girl_cray:

bora
01.07.2009, 13:09
Вибачайте,теми не бачила...Та і нема часу шукати...

А в модерів значить є купа часу потім відповідати-правити?:)
Опція Пошук, повірте спростить життя і Вам і усім читачам. 100%

А от за рекламу-дуже негарно з вашого боку і мені дуже неприємно...:(

Даруйте, я нічого поганого не сказала. Ваш допис конкретно стверджувального характеру - запах такий самий. Для чого когось вводити в оману? Ви ж не новенька на форумі, Вам може хтось довіряє, керується Вашими порадами-дописами.. майте до інших читачів повагу - не пишіть того, в чому достеменно не впевнені. Це прохання.

Як захочу щось рекламувати звернусь до адміністрації.

;) ВЕЛКАМ!

Kvitysia
01.07.2009, 14:37
Хочу от такі:
http://img44.imageshack.us/img44/8818/daisyperfumebymarcjacob.jpg (http://img44.imageshack.us/i/daisyperfumebymarcjacob.jpg/)
Але останній раз майже добігала до літак, що на дюті-фрі не часу не лишилось:girl_cray:

Оооооооооо!!! DAISY!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
Це один із моїх найнайулюбленіших ароматів.
DAISY (http://www.amazon.com/Marc-Jacobs-Daisy-Eau-Parfum/dp/B001HUXLNA)

Кава
01.07.2009, 15:04
Оооооооооо!!! DAISY!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
Це один із моїх найнайулюбленіших ароматів.
DAISY (http://www.amazon.com/Marc-Jacobs-Daisy-Eau-Parfum/dp/B001HUXLNA)

Шкода, що через комп"ютер того всього не понюхаєш :girl_cray:

Люлюся
06.07.2009, 15:01
а мої улюблені-Carolina Herrera "Carolina"
обожнюю ці духи,на мою біду зараз не реально їх знайти,в магазинах немає,кажуть класика, не завозять,декотрі говорили, що їх взагалі зняли з виробництва
шукала їх півроку,а в пятницю випадково зайшла в магазин-Є!!!!правда маленька баночка,але і то Слава Богу!Тішилась цілий день як дурна цівочком:):):)

skarlet
11.07.2009, 14:19
А мої улюблені років вже з 10 - Carolina Herrera "212".А ще просто суперові- Ghost "summer dream", і " be SPARKLING" від Gai Mattiolo- але вони були якісь сезонні і зараз не випускають.Шкода, я так їх економлю, хоч зараз користуюсь парфумами взагалі дуже рідко.Коли ще працювала, скупила десь 9 флаконів різних, тепер на кілька років вистачить.

Нікуся
11.07.2009, 16:49
Хочу Клінік Хепі! Може хто підскаже чи він стійкий?

Жемчужинка
14.08.2009, 14:49
Дуже люблю
J`Adore від Christian Dior

La esposa
14.08.2009, 15:07
А я такі люблю... Хочу... дорого :( :( :(

L'Artisan Parfumeur - "Violette Verte"

Kvitysia
14.08.2009, 18:20
О!!! Та цеж селективна http://s57.radikal.ru/i156/0902/cd/b0de92343cf6.gif парфумерія!!! Обожнюю!!!:girl_in_love::girl_in_love: :girl_in_love:
Найкраща!!! :girl_in_love:
Але не всі її розуміють. http://[цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура].ru/smiles/kosichki/image/d34.gif

OxankaF
14.08.2009, 19:20
А мені дуже подобаються Hugo Deep Red http://shop.bigmir.net/12ab37c480f5d6cc/hugo_boss/hugo_boss_hugo_deep_red___edp_l_90_ml/

Jupiter
16.08.2009, 11:29
А мені подарували ось такі. http://www.puma-fragrances.com/en-us/urban-motion-w.php.
Чомусь думала, що вони будуть дуже мильні і нестійкі. Оскільки дарованому коню в зуби не знаглядають, то я чемно подякувала і тимчасово їх відклала. :girl_haha: Яким же було моє здивування, коли я почала тестити аромат на собі... :girl_in_love: Вони для мене супер! Стійкі. Я їх на собі не відчуваю, а люди питають, чим так ніжно і приємно пахну.:girl_in_love:

Cranberry
16.08.2009, 11:39
Вже два роки користуюсь Dior Pure Poison.Ніяк не можу докінчити той флакон.Вистачає одного пшику за вушко і аромат на цілий день))) Що цікаво всі його унюхують окрім мене....подарував чоловік на день варення, який в тій сфері повне зерроо:rolleyes:

La esposa
16.08.2009, 11:43
Dior Pure Poison

О, я теж колись від нього балділа :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:

Що цікаво всі його унюхують окрім мене....

це означає, що то Ваш аромат :girl_flirt:

Usmishka
16.08.2009, 14:19
А мені він не підійшов, віддала свекрусі.

natka75
02.09.2009, 12:08
це я собі такі парфуми купила в Duty free в Мюнхені за 30євро! - http://laroshe.ru/upload/posters/Paco%20Rabanne/Ultrared/P/Paco%20Rabanne%20Ultrared.jpg

ola-lyola
02.09.2009, 13:25
На мене дуже впливають запахи. Памятаю як купівля Chic Carolina Herrera та цей запах вивели мене з затяжної депресії. Якщо парфуми мені не підходять, то мене болить голова, тому до вибору підхожу дуже зважено, пару невдалих покупок припадають пилом.
Зараз я балдію від Gucci Eau de Parfum II
http://i026.radikal.ru/0909/dc/393adafb4cba.jpg

купила в Дьюті фрі чисто випадково, майже не вибираючи, і підійшов на 100% тепер стараюсь економити, бо дуже подjбається і підходить запах, а в нас боюсь що оригіналу не куплю
Як запасний варіант euphoria blossom Calvin Klein тримаю на роботі, якщо забуду напарфумитись вдома.

Імель
02.09.2009, 13:28

Оу, і я від них балдію, але на жаль вже закінчуються :girl_cray:
І ще люблю Gucci Rush 2
http://www.designerdiscount.co.uk/acatalog/so5003.JPG

natka75
02.09.2009, 13:41
і мені теж дуже вони подобаються))))))

Kasia
02.09.2009, 13:44
і мені , але вже давно закінчилися.

ola-lyola
02.09.2009, 13:51
Ого скільки однодумців:girl_in_love:
Мені дивно бо вони зовсім не розрекламовані і мені трапились чисто випадково і до того я їх навіть не нюхала.
Бо в нас часто усі пахнуть тим, що зараз популярно. Не забуду як я мала токсикоз а пів-Львова поголовно пахло Eclat від Lanvin , друга половина Chanel Chance, тому ще досі маю на них алергію:girl_haha:

Sara
02.09.2009, 14:01
А я обожнюю FENDI унісекс, на жаль зараз у Львові його немає. І по нету також на складах відсутній. Запах - шик

Kasia
02.09.2009, 14:06
Мені дивно бо вони зовсім не розрекламовані
якщо мені память не зраджує це старенький аромат, його рекламні часи вже минулии..\

ось
дата выпуска: 2003
характеристика: пленительные, чувственные, дерзкие
семейство ароматов: восточные, цветочно-фруктовые
начальная нота: мандарин, горький апельсин, черная смородина
нота "сердца": фиалка, ежевика
конечная нота: жасмин, гелиотроп, кедр

Mavpysuk
02.09.2009, 14:33
Gucci Rush 2

Теж одні з моїх улюблених...а зараз "обзавелася" SALVATORE FERRAGAMO INCANTO SHIN
http://www.picamatic.com/show/2009/09/02/02/33/4934733_227x160.jpg

Vittoriya
02.09.2009, 14:36
http://img268.imageshack.us/img268/3896/florabygucci.jpg
Моїй мамі мій хлопець подарував отакі парфуми. І я в них сама закохалася.....:girl_sad: Дуже ніжний, квітковий аромат. Стійкий!

odree
02.09.2009, 14:36
а я люблю коко мадмуазель
http://aromat.kiev.ua/img/shop/60_1.jpg

і ланком гіпноз
http://aromat.kiev.ua/img/shop/814_1.gif

Дана
02.09.2009, 15:49
А я зараз балдю від Victor & Rolf Flowerbomb Extreme
вони такі... такі....такі.... - любов з першого нюху:girl_in_love:
http://www.aromat.kiev.ua/img/shop/1585_1.jpg

Квіточка
02.09.2009, 18:24
а я собі купила Moschino Light Clouds, тепер хожу, балбалдію... вони мені пахнуть літом, повітрям... я люблю такі аромати, ось трохи про них...
Light Clouds - новая цветочно-древесная серия от Moschino в знаменитой озорной и романтичной истории Cheap&Chic. Источником вдохновения к созданию аромата послужило бескрайнее весеннее небо, с его стремительными, мчащимися вдаль, облаками. Нет никаких границ и ограничений, всё легко и просто, Cheap&Chic Light Clouds переполняет эмоциями и окрыляет, даря беззаботное настроение и ощущение радости.

Свежая и легкая композиция поднимает настроение и освежает восприятие реальности, благодаря присутствию хрустящего цикламена и фруктово-древесных семян амбретты. Говорят, что она пахнет "как небо весной". Что бы это ни значило, но звучит заманчиво. Композиция открывается персиком и цикламеном, которые переходят в "сердце" из цветка лотоса, жасмина и розы.

ola-lyola
02.09.2009, 20:19
Я так собі подумала якби хтось кудись летів, я б попросила купити мінімум дві баночки парфум з дьюті фрі, бо у порівнянні з купленими тут то небо і земля. Я купила Hugo Boss Intense в дюті фрі в аеропорту, потім купила в Брокарді і мала моя колежанка - всі три пахли по різному, і стійкість різна.
Люди хто ще полетить відпочивати??? Але то напевно треба в оголошення писати.

Грильяжка
05.09.2009, 22:34
Moschino Light Clouds
Обожнюю їх-почуваюсь з ними такою літньою, безтурботно. Запах не переплутаєш ні з чим. Не знаю чому вони мені пахнуть дитинством...

Bonka
07.09.2009, 18:09
В мене зараз такі: Estee Lauder Beyond paradise :girl_smile:

Kvitysia
07.09.2009, 23:58
Обожнюю ось ці http://parfumvip.ru/images/estee_lauder_-_private_collection_tuberose_gardenia_299x250.jpg
Це чудовий вечірній парфум, який рекламує особисто внучка Есті Лаудер - Аерін (на знімку). Estee Lauder представляет версию классического аромата Private Collection созданного в 1970г. - Private Collection Tuberose Gardenia. Парфюмеры компании пытались воссоздать ауру эксклюзивности, которая сопровождала оригинальный аромат Private Collection созданный специально для Эсти Лаудер. Утонченная, изысканная, парфюмерная композиция построена на цветочных нотах туберозы и гардении самых любимых цветах Эсти Лаудер. Влажная грань сирени усиливает свежесть верхних нот и оттеняет пылкую нежность нероли и розового дерева. В самом «сердце» звучит яркий аромат туберозы в опаловой вуали из белых цветов – гардении, жасмина, цветов апельсина и белой лилии. Дополняют композицию волнующие, сладковатые нотки корицы и бурбонской ванили.

А деякі розливаються у флакони ковпачок яких інкрустований дрогоцінним камінням ( як на знімку), це вказує, що парфум особливий.:girl_in_love:, бо не всі аромати випускають у дорогих флаконах.
У мене, звичайно, флакон звичайний.:girl_smile:
Хто любить розкішні, загадкові, сильні і дууууууже стійкі аромати це для вас.:girl_in_love:

Кольорова
08.09.2009, 11:53
Агов! А чи є тут прихильниці парфумів SISLEY SOIR DE LUNE? Чи, мо', я одна тут така оригінальна? ;)

Це мої най-най-най парфуми! Певно, я консерватор, але вже 3 роки нічого іншого не хочу. Цікаво, коли чоловік подарував їх мені на 8 березня, відразу мені цей запах був якийсь дивний. А потім я закохалася. Він для мене типу "унісекс", трохи гіркуватий, можливо тому і люблю його. А стійкий - дивовижно! Буває, поперу блюзочку чи сорочку (а перу я дуже ретельно), а він і після прання там залишається :))))

Парфюм SISLEY SOIR DE LUNE

Начальные ноты: цитрусовая эссенция, кориандр, мускатный орех.
Ноты "сердца": майская роза, мимозы, жасмин.
Конечные ноты: мох, мед,сандал, пачули, мускус.

Новый, элегантный, изысканный женский аромат Soir de Lune от Sisley относящийся к семейству цветочно-шипровых, объединил живость цитрусовых и пряных нот мандарина, лимона, кориандра и чилийского перца, запах розы, оттененной жасмином, ирисом и мимозой, а также чувственность мускуса, сандала, дубового мха и пачули. В нем нет юной свежести, присутствует основательность и уверенность зрелости. Дизайн упаковки Soir de Lune традиционен для парфюмерии Sisley. Округлый флакон из прозрачного стекла венчает оригинальная крышечка - миниатюрная копия скульптуры поляка Бронислава Кшиштофа. Для аромата Soir de Lune скульптор создал композицию в виде целующейся пары – земной девушки и мифического мужчины-месяца.

ola-lyola
08.09.2009, 12:35
Маю нові парфуми, ходжу і балдію три дні - значить мої!!!
начальная нота: черная смородина, абрикос, личи, груша
нота "сердца": пион, цветки имбиря, фрезия, календула
конечная нота: белый кедр, сандал, амбра и ваниль

http://s05.radikal.ru/i178/0909/7f/1b0ba80db4b5.jpg

Бісеня
16.09.2009, 17:09
Бачу дівчата я не в ту тему залізла,я тут нічого не розумію.Декілька років тому, придбала парфуми Hugo Boss - hugo boss white, о це знайшла їх і тішусь як дитина!!

natka75
16.09.2009, 17:09
Моя подружка прилетіла з Мюнхена і на мої прохання привезла з дьюті фрі (duty free)деякі парфуми.Собі я взяла Hugo Boss woman 75ml по ціні 43євро:такі
http://www.aromafashion.com/popup_image.php?pID=299200
Вона не дуже зрозуміла мене(бо я просила або Hugo Boss, або Dolce &Gabbana) і привезла мені і то,і друге))) А я ще собі з відпочинку привезла Paco Rabanne, тому йду в гілку Оголошення,бо мені забагато - може комусь треба буде в подарунок парфуми,пишіть)))

kati
16.09.2009, 23:26
Сьогодні влюбилась в ці парфуми.....це 100% мій запах....тільки нажаль їх немає у Львові......тільки закордоном можна купити.Дівчатка, може хто буде куди летіти, привезіть будь ласка, дам любі гроші:) Glamourous
Ralph Lauren

http://c2.aromart.kiev.ua/ralph-lauren/glamourous/679/2/big.jpg

Jupiter
17.09.2009, 00:34
Каті, я читала щойно, що їх зняли з виробництва. Соррі за погану звістку на ніч.
А я ще, мабуть, в пошуку... Є таке, що мені подобається, але дикого захвату ще не відчула до жодних парфумів. Може, тому, що не полювала серйозно. А так - десь щось почула, побачила, потестила. І то, не перепробуєш же всі парфуми за раз. А на прохання показати солодкуватий квітовий аромат всі продавці пропонують чомусь Брайт Кристал від Версаче, Омніа Кристалін від Булгарі і Еклат Ланвінь. Ніби більш нічого нема.

kati
17.09.2009, 00:41
Каті, я читала щойно, що їх зняли з виробництва. Соррі за погану звістку на ніч.http://yoursmileys.ru/tsmile/rtfm/t1916.gif (http://yoursmileys.ru/t-rtfm.php)

Яруська
17.09.2009, 10:23
А в мене склєроз на назви:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
По запаху все скажу, де чула, коли і на кому....блін як собака, всьо розумію, а сказати не можу!:girl_crazy:

Virginia
17.09.2009, 10:44
Мої улюлені парфуми Charles Jourdan (The parfums)! Запах такий, шо мені аж кришу рве коли я їх чую, але їх ніде немає:girl_cray::girl_cray::girl_cray: Кажуть що зняли з виробницва!
Якщо часом хтось має, або десь бачив такі парфуми, то я готова за любу їх купити! ЧЕСНО!!!!

Mazerati
18.09.2009, 13:17
Мені подарували ніну Річі by Love. Тепер вони мої улюблені :)))http://www.parfumshik.ru/common/imageview.php?ID=2683

Olma
01.10.2009, 17:54

О, і я такі маю!!!
Ще докупила собі Gucci Envy Me по 3 разу.. Жити без них не можу :shy: :lol:
От зараз поїдем з подружкою в плавання на ніч до Фінляндії і вона пообіцяла там в дюті фрі мені парфуми купити (на день народження, традиція в нас така :)), то я переглядяю гілочку, бо шось навіть не знаю які забажати...
Мо хто шо порадить? ;)

Грильяжка
01.10.2009, 18:26
Мо хто шо порадить?
я любаю тепер москіно причому будь які з них

Імель
01.10.2009, 18:29
на день народження, традиція в нас така

а я на ДН вже втретє отрмала Gucci Rush 2, балдю від того трояндового аромату :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

labisqwee
01.10.2009, 20:32
Мені страшенно подобаються Coco Madmoiselle... Шкода, дороге задоволення :girl_smile: Зате настрій піднімає на цілий день!

Fleur
01.10.2009, 22:00
люблю парфуми Donna Karan , особливо зелене яблучко. А на вечір Armani code Giorgio Armani (коли подарували спочатку зовсім не сподобався, дуже густий аромат) тепер улюблений аромат асоціюється із святом.

DolceVita
01.10.2009, 22:26
А мені чомусь все лімітоване ніс зносить. Bungalo Lancome.....

Котя
02.10.2009, 12:37
А я дуже люблю парфуми ,щоб трошки віддавало чоловічими парфумами,такі як наприклад Дольче Габана "Блю".

Люлюся
02.10.2009, 12:44
я дуже люблю чоловічі Крістіан Діор "Фаренгейт",балдію від них.
Якось грішила пару раз і сама ними пшикалась:)

Марточка
10.10.2009, 14:50
Одні з моїх улюблених Incanto Shine,а також Gucci2.Недавно чоловік привіз з Америки,з нашими не порівняти

odree
11.10.2009, 13:56
Ось щойно вичитала. Дуже гарно і влучно написано (про мої улюблені парфуми)
Ранним утром, жарким днем, прохладным вечером. Она может появиться в любое время, возникнуть в любом месте. Женщина в стиле Chanel в любой ситуации умеет искусно преподнести свои достоинства, обрамляя их в изящную и элегантную упаковку.

http://www.multibrand.ru/imgs/news/216/newspic_big.jpg?1254486791

Время идет, многое меняется, но элегантный и романтичный стиль Chanel неподвластен времени. Аромат Coco Mademoiselle знакомит с прекрасной незнакомкой, которая свободное время посвящает чтению поэзии, встречам с подругами и свиданиям с истинными джентльменами. Эта девушка находится в поиске. Сегодня она излучает свет, покоряет мужские сердца и беззаботно наслаждается каждым днем своей жизни. Однако даже тогда, когда она полностью посвятит себя семье, она останется все той же прекрасной незнакомкой, источающей радость и очарование.
Чувственный и пряный аромат нот жасмина, утренней розы, бергамота, сочного апельсина и сладкой ванили создает амурное настроение, которое так характерно для весеннего Парижа, воздух которого перенасыщен любовным эликсиром.

Oliusia
11.10.2009, 15:50
Мої найулюбленіші парфуми Sergio Tacchini "Donna","Stile Donna" і Арман Баси "Ін Ред".

olja_zaj
11.10.2009, 18:46
Sergio Tacchini "Donna"
Також одні з моїх улюблених,а зараз припав дуже до душі Yves Saint Laurent " Elle ".

Oliusia
11.10.2009, 18:52
Yves Saint Laurent " Elle ".
Як я забула про них?Маю набір - крем для тіла і гель для душу.Запах:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_lov e:

марта
11.10.2009, 18:53
зараз улюблені Chanel №5 :girl_in_love:

pIRAtka
11.10.2009, 19:42
Моє єство я утотожнюю з запахом I love love від Moschino.
Цей парфум відображає мій ідеальний настрій. Оскільки я ще й гороскопний близнюк, і настрій, так як і бажання, і захоплення коливаються як маятник, то, наносячи цей запах (який вже став чимось типу еталону), я ніби урівноважусь :girl_haha::girl_haha::girl_haha:.

Lady_Opium
15.10.2009, 13:13
на зиму:) фаворитом став
http://bt-parfum.com.ua/products_pictures/lanc_hypnose_b.jpg
чудесно іскрить на морозі:)

odree
15.10.2009, 13:26
чудесно іскрить на морозпідтримую :)

Kasia
15.10.2009, 13:32
слухайте давайте забацаєм форумівку . на наступний тиждень. заодно паруми понюхаю ваші.. і іскри полапаю на морозі

odree
15.10.2009, 13:34
слухайте давайте забацаєм форумівку . на наступний тиждень. заодно духи понюхаю ваші..оооооооо, я за :) можу ще чоловіка парфуми принести (вони мені страшенно подобаються :) )
тепео тре створити відповідну тему

Kasia
15.10.2009, 13:35
давай створюй . стандартно - четвер ПХ 18,30. форумівка присвячується парфумам. усі приносять баночки.:girl_haha:

Jupiter
15.10.2009, 14:35
Дівчата? А той четвер - це нині? Шкода, що я не можу. Я люблю багато парфумів : Ультравіолет Пако Рабан, Версаче брайт Кристал, Вері Веріно Роберто Веріно, Пума Урбан Мошн, Вікенд Барбері. Я б вам понаносила. І вашого б потестила. Може, якось іншим разом побачимося...

Kasia
15.10.2009, 14:38
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=540191#post540191 тут читайте

Aguilera
20.10.2009, 00:30
L'Instant Magic by Guerlain

mark
26.10.2009, 15:42
Gucci Eau de Parfum II - изящный, чувственный, восточный аромат предназначен для современной, естественной и утонченной женщины, желающей подчеркнуть свою привлекательность . Невероятное сочетание женственности и тонкой элегантности рождается из слияния ароматов мандарина, горького апельсина, черной смородины, фиалки, ежевики, гелиотропа, жасмина и кедра.

meros
17.11.2009, 21:30
я користуюсь вже 5 років CHANCE від Chanel, првда не оригінальними, а з L'ambre!!! ;)

Vitaminka
21.11.2009, 04:11
я зараз користуюсь
http://rostorgcom.ru/images/parf/Omnia%20Green%20Jade.jpg
Bvlgari создает свое новое творение, посвящая его юности, весне и любви. Это Omnia Green Jade (“Зеленый Нефрит”) – аромат, посвященный молодой девушке, ее открытости миру и жажде новых чувств, эмоций и впечатлений. Ее помыслы чисты, подобно прозрачной воде в ручье, движения ее легки и воздушны, как прозрачная дымка весеннего утра. Она обожает зеленый туманный нефрит – символ вечной красоты, гармонии и чувственного парения. Omnia Green Jade – начало нового этапа ее жизни…

Композиция: зеленый мандарин, ключевая вода, белый пион, настурция, цветы груши, жасмин, фисташка, белая древесина и мускус.

чоловік подарував, спершу понюхала-не дуже сподобались, потім так їх полюбила, що вже другу баночку майже використала (все таки чоловік вгадав із запахом)

Skrynya
24.11.2009, 01:14
Я люблю Versace - Versense i Crystal Noir
http://www.amelie-parfum.ru/cms/uploaded/catalog/Versace/f4a86d3e624242_22.jpg

pravovuk
24.11.2009, 15:34
--------------------------------------------------------------------------------

L'Instant Magic by Guerlain

pravovuk
24.11.2009, 15:35
Eckada Moon Sparkle

Kvitysia
05.12.2009, 15:25
Маю Miss Dior Cherie L'Eau, дуже задоволена!:girl_in_love:, хоча я не є прихильниця ароматів від Dior, але цей ...:girl_in_love:
Не солодкий, не гіркий, дуже стійкий.http://www.la-story.com/upload/2009/03/new_miss_dior_cherie_leau_fragrance_commercial_dir/_missdior.jpg

Jupiter
08.12.2009, 23:15
Нинька купила собі Calvin Clein Euphoria Spring Temptation. Щось трошки розчарована. Чи то через те, що настрій маю трохи депресивний, чи то так мені щось бракує, чи то аромат не ідеальний...

pravovuk
14.12.2009, 23:50
А я собі вчора купила Elizabet Arden "Revealed".Тішусь!!!!!!!!!!Вже давно їх мала...і тепер захотілсь знов. Гарний і ніжний аромат......А ще недавно спонтанно купила Gucci envy me....не моє.Тепер буде стояти в колекції моїх "невдалих ароматів".....

Bonita
18.12.2009, 10:39
Нюхала в Брокарді аромат японської марки Масакі Матсушима "Suu" і влюбилася в цей аромат, а саме головне що навіть через 3,5год ще чула аромат на зап'ясті:girl_curtsey: Як тільки з'явиться можливість зразу куплю собі:girl_in_dreams:

odree
18.12.2009, 11:34
через 3,5год ще чула аромат на зап'ястів тому то справа, що якщо це Ваш аромат, то ви його не повинні чути, лише оточуючі мають ловити легкий шлейф :)
хоч мене теж цей аромат від Масакі Матсушима зацікавив
Женственность и грация в японском стиле от Masaki Matsushima – новом легком аромате Suu... Он будет говорить с Вами на одном языке, освещая лучами восходящего утреннего солнца и наполняя воздух прохладой и свежестью моря. Экзотические фрукты согреют своим искрящимся золотым светом и подарят радостную улыбку. Белоснежные цветы жасмина и лотоса принесут гармонию и погрузят в сладостную эйфорию летнего дня. Чувственный шлейф мускуса и белого кедра создаст романтическое настроение, согревая теплотой и нежностью своих прикосновений.
Начальная нота: японская груша, китайский грейпфрут, тропические фрукты.
Нота "сердца": лотос, жасмин.
Конечная нота: белый кедр, мускус.

---------- Додано в 10:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:17 ----------

http://www.cosmocard.ru/images/d-t.gif оооо, натрапила на тестик. оно що в мене вийшло (в саму точку)

http://www.cosmocard.ru/images/d-t.gif http://www.cosmocard.ru/images/tests/49/169.gif Тебе подходят пряные, восточные духи

Яркий, теплый, чувственный, насыщенный и терпкий аромат, который будоражит чувства. Ноты корицы, миндаля, сандала, мускуса, пачули… Это духи для смелых и уверенных в себе натур, привыкших быть в центре внимания. Для тех, кто не боится своих желаний и страстей. Этот глубокий сложный аромат прекрасно подчеркнет твою неповторимость и загадочность.
http://www.cosmocard.ru/images/btn-gogogo.gif (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.cosmocard.ru%2 Ftests%2F49)

Bogdanka
18.12.2009, 11:42
маю зараз Moschino Cheap & Chic (http://www.fragrantica.com/perfume/Moschino/Cheap-Chic-I-Love-Love-728.html) - дуже задоволена (це на щодень)
Новий жіночий аромат Cheap & Chic I Love Love від Moschino створений для молодої закоханої жінки, грайливої, провокуючої, сексуальної й кокетливої. Дражливий, трохи іронічний, звабний, і випадковий, цей парфум немов чарівний коктейль, додасть вам особливий шарм. Свіжі початкові ноти грейпфрута, лимона, апельсина й червоної смородини шепотять слова любові. Яскраві квітчасто-пряні аромати конвалії, чайної троянди, очерету й кориці спокушають і ваблять. А теплі аромати мускусу й деревини танака в сполученні із чуттєвістю кедра

і вечірні PRADA (http://www.fragrantica.com/perfume/Prada/Prada-1045.html) - теж дуже гарний запах
Prada Tendre - більше легка, свіжа варіація аромату Prada. Добірність нових нот притягає своєю неповторністю, зберігаючи розкішну основу аромату. Трепетні нотки сливи, вербени й ветивер будять вихор непередбачених бажань, сліпуче сяйво емоцій. У цьому оп`яняючому вихрі витончена мелодія жасмину й кардамону переплітається із заворожливою нотою індійського сандалу й кедра, а почуттєві відтінки пачули, лабданума, і бензойної смоли дарують вишуканість і аристократичність.

ще маю залишки Clinique happy і дуже люблю запах Lanvin Eclat

Чоловік користується Calvin Klein Eternity

Освіжаючі, пряні з лавандовим і янтраним ароматами. Букет запахів жасмину, базиліка, рожевого дерева із зеленими нотами. Для вечірнього часу. Створені Calvin Klein в 1989 році

і Armand Basi In Blue

З появою нового чоловічого аромату Armand Basi In Blue, жіночий аромат In Red від Armand Basi стає парним. Синій колір - протилежність червоного. Такої ж чистоти, як саме повітря, такої ж інтенсивності, як сила й глибина океану. Синій як колір моря, комбінація сили й спокою, страсті й ніжності. Armand Basi In Blue присвячений сучасному мешканцеві мегаполіса, романтикові, що не втратив здатності мріяти. Початкові ноти композиції : мандарин, бергамот, грейпфрут і листи кардамону.

natka75
18.12.2009, 14:04
зробила тест і це про мене
Ты – девушка-праздник, и твои духи похожи на тебя. Ароматы лета, красочные, вкусные и сочные, но в то же время очень нежные, бодрят и поднимают настроение. В этих ароматах романтика и женственность сочетаются с ощущением спокойствия и гармонии. Чистые и свежие как цитрусы, мягкие и теплые как персики, благоухающие композиции дарят тебе и окружающим улыбки.

Charovnisa
18.12.2009, 14:42
А мой любимый парфюм Salvador Dali Eua De Rubylips, покупаю уже 3-й раз подряд, никак не могу от него отказаться, на себе его даже не чувствую, но окружающие замечают:girl_in_love:
http://s05.radikal.ru/i178/0912/2c/27725a538e03t.jpg
В многогранный шлейф этого яркого, сладковатого и одновременно свежего парфюма вплетены бодрящие цветочные ноты и фруктовые нюансы, которые оттеняются тонкими акцентами мускусных и древесных нот.
По тесту вышло как у natka75 :girl_smile:

RedAngel
18.12.2009, 20:03
наразі ношу з задоволенням http://www.cosmetiq.ru/linkpics/6034u.jpg це на 100% мый аромат на зиму, особливо на сніжну і холодну, як зараз.:girl_in_love:
ще фаворити на зиму:
http://www.fragrantica.ru/images/perfume/nd.2176.jpg http://www.avatud.com/duhi/jean-paul-gaultier.jpg http://i024.radikal.ru/0912/d6/d2577a7e9901.jpg http://parfum-vip.ru/images/burberry_-_burberry_brit_gold_179x250.jpg

Orman
18.12.2009, 20:18
вийшло на тесті таке:

Твои ароматы – цветочно-фруктовые
Ты – девушка-праздник, и твои духи похожи на тебя. Ароматы лета, красочные, вкусные и сочные, но в то же время очень нежные, бодрят и поднимают настроение. В этих ароматах романтика и женственность сочетаются с ощущением спокойствия и гармонии. Чистые и свежие как цитрусы, мягкие и теплые как персики, благоухающие композиции дарят тебе и окружающим улыбки.

але люблю тяжчі - пряні - я їх не чую на собі, а ті всі квіточки мене нервують, як таким чимсь покористуюсь, то все мені здається, що біля мене хтось чужий стоїть і тим пахне

зараз маю таке http://www.namebrandsperfume.com/images/products/mediumimage/FIR90TSWW.jpg

Ніколь
18.12.2009, 22:23
В мене зараз http://s47.radikal.ru/i117/0912/5f/44fa39ccb808.jpg
Женский аромат от Escada - Into the Blue. Концепция аромата – воплощение радости и энергии! Яркий, свежий и легкий, как брызги фонтана аромат позволяет своей обладательнице заново открыть красоту окружающего мира, а его аура словно растворяет в себе все негативные эмоции. Это песня природы с терпкой примесью динамичной городской жизни.

в чоловіка http://s40.radikal.ru/i090/0912/b9/8028fd0e7352.jpg
Это аромат, идеально воплощающий в себе вызов и великолепие времени. Пьянящий коктейль заключён в светящийся, тонкий, простой и сильный флакон. Прозрачность стекла символизирует истину. Зелёное сияние дарит этой мужской истине совершенно новый и непредсказуемый облик, напоминающий мир города, состоящий из испытаний и приключений. Действие этого аромата подобно удару электрического тока. Энергия проходит по телу и заставляет сердце учащённо биться. Свежесть, легкость и стремительная сила открывается в нотах можжевельника и грейпфрута подобно штормовому ветру. Пьянящий коктейль из мускатного ореха, перца и ладана придётся по сердцу отважному искателю приключений. А завершающие ноты в букете из светлого мускуса и санталового дерева откроют путь к бесконечным дорогам времени. Аромат Higher Energy - спутник мужественных и сильных мужчин, способных не только понимать свой путь, но и выбирать его. Этот аромат, как чувствительное зеркало, как любовный диалог между мужчиной и женщиной. Аромат Higher Energy - вершина парфюмерного искусства. Это энергетический и физический аромат, аромат, воплотивший в себе действие и энергию, силу и мужскую красоту, быстротечность времени и силу верности и любви.

Curly Xena
18.12.2009, 22:29
lutens vanilla - супер
lauder BEAUTIFULL - вінтаж

ROCHER - ODE AMOR - на кожен день

pravovuk
19.12.2009, 00:21
вийшло на тесті таке:
а де знайти той тест:girl_flirt:

natka75
19.12.2009, 14:34
а де знайти той тест
на попередній сторінці, в дописі odree внизу "пройти тест")))

Darcy
19.12.2009, 15:07
А ось мої улюблені:
http://deparfum.com.ua/images/arden_tea.gif
і ці:
http://www.parfiumionline.com/catalog/images/Light%20Blue%20.jpg

---------- Додано в 12:07 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

Ааааааааа, і ще обов'язково ось ці!!!
http://lh5.ggpht.com/_SZS_NDhV7W4/SUJ89brFWcI/AAAAAAAAAOM/cMoGkFXp170/s800/Lanvin%20Eclat%20D'Arpege%20(W)%20EDP%2050ml.jpg

pravovuk
19.12.2009, 17:53
Я пройшла тест-щось у ньому є.....
Мій результат:

Тетянка
19.12.2009, 23:24
мої улюблені
Darcy, у нас з вами однакові смаки! Иаю ідентичні духи! А ще мені подобається Sergio Tacchini Donna, Основні ноти: сантал, мускус, ваніль, амбра
Характеристика: легкий, невимушений, освіжаючий, молодіжні
Lancome Magnifique, Основні ноти: тмин, сандал, ветівер
Характеристика: барвистий, розкішний, пристрасний, чарівний. Теж їх маю, але то під настрій
Ще колись мала Masaki Matsushima Mat, Основні ноти: бамбук, диня, м'ята, квітка лотоса, листя чаю, петрушка
Характеристика: багатий, жіночний, загадковий, індивідуальний, променистий, спокусливий, неоднозначний.
Але стараюсь більше 3-4 не купляти нараз - запах з часом міняється, та й дороге це задоволення :)

Oliusia
19.12.2009, 23:49
Результати тесту
Ты молода и энергична, ведешь активный образ жизни, не сидишь на месте. Твой запах – такой же свежий, как ты сама, бодрящий, заряжающий энергией, прозрачный, чистый, легкий. Это запах дождливого леса, утренней росы и легкого морского бриза, дарящего прохладу в жаркий полдень. Идеальный аромат для жительницы мегаполиса, современной, стильной и уверенной в себе.
Дійсно люблю свіжі запахи.
(на попередніх сторінках їх описувала:girl_wink:)