КПК

Показати повну версію : Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

romhavr
30.10.2007, 13:57
Давно вже шукаю авторитетні джерела списків книг (визнаної класики) для дітей/підлітків (за віком), які могли б конкурувати у проведенні часу із телевізором, компютером, телефоном, тощо.
Буду вдячний, якщо хтось допоможе.

Romko
30.10.2007, 14:10
Давно вже шукаю авторитетні джерела списків книг (визнаної класики) для дітей/підлітків (за віком), які могли б конкурувати у проведенні часу із телевізором, компютером, телефоном, тощо.
Буду вдячний, якщо хтось допоможе.
Тєжко називається...Хіба зацікавити Дюма для початку?

dimalozz
04.03.2009, 01:26
Українська класика для дітей — Всеволод Нестайко!
Почати з трилогії "Тореадори з Васюківки"
Перша груба книжка, яку дитина прочитає не відриваючись! І то, можливо, не раз!
Якщо не сподобається - можете кинути в мене камінь (словесний :) )

odree
04.03.2009, 02:04

аааааааааа, пам"ятаю. справді, перша моя груба книга, дуже захоплююча. :clapping:

Gala
04.03.2009, 09:37

І я цю книжечку пам"ятаю...ух і давно це було!!!!Згадала навіть її-таку стареньку ,обшарпану,але перечитану декілька раз.Через стільки років ще раз прочитала б і згадала дитинство!!!!:)

dimalozz
04.03.2009, 12:57
І я цю книжечку пам"ятаю...ух і давно це було!!!!Згадала навіть її-таку стареньку ,обшарпану,але перечитану декілька раз.Через стільки років ще раз прочитала б і згадала дитинство!!!!:)
Зараз вона вийшла вже в новій редакції, там вирізано декілька радянських ідеологічних моментів. По сюжету я відмінностей не знайшов, все як і було :)
- От знайдибiда, авантюрист шмаркатий! Ванькоо-о! Вилазь зараз же! Бо
такого втру маку - тиждень чухатимешся! Вилазь, чуєш!
Ми лежимо в густих бур'янах за клунею, уткнувшись у землю носами, й не
дихаємо.
- Вилазь, убоїще, бо гiрше буде! Ти ж мене знаєш!
- Знаю, знаю, - ледь чутно зiтхає, мiй друг i нарештi наважується
подати голос.
- Дiду! - жалiбно озивається вiн.
- Давай-давай!
- Дiду, - ще жалiбнiше повторює мiй друг, - ви одiйдiть за хату, ми
вилiземо. Бо ж ви битиметесь.
- Вони ще менi умови ставлять, вишкварки! Ану вилазьте!
Книжку купити обов’язково! :xaxa:

Мар"яночка
04.03.2009, 12:59

класні книжки з задоволенням їх читала :clapping:

Мар"яночка
04.03.2009, 13:05
в мене взагалі було багацько книжок, але одну таку тоненьку мала, там одні віршики були, я майже всі досі пам"ятаю :xaxa: розважаю ними старих тітоньок і дядіньок :xaxa:
"Йшов раз синочок, сам в дитсадочок. Вчить його мама, йди собі прямо, йди, та дивися не загубися. Добре мамусю не загублюся, я ж вам не голка, я ж вам Миколка" :xaxa:

а взагалі помоєму зара найбільш читаюча серед дітей книжка це Гаррі Потер, хоча б не сказала шо це книжка цілком для дітей :cool:

Радість
04.03.2009, 13:09
А моя перша груба книжка була "Робінзон Крузо". Для років від вісьми- то супер!

Мар"яночка
04.03.2009, 13:14
"Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків» Нестайка це просто супер, "Пригоди Незнайки" (правда тоді читала на російській) - Носов, "Пригоди Чиполіно" - Родарі. Я б з задоволенням їх ще раз прочитала :)

algo
04.03.2009, 13:17
"Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків» Нестайка це просто супер, "Пригоди Незнайки" (правда тоді читала на російській) - Носов, "Пригоди Чиполіно" - Родарі. Я б з задоволенням їх ще раз прочитала :)

Незнайомку перечитувала пару раз.а ще з тієї ж серії є про місячних зайчиків!!дуже цікаво.Також цікавою є Олеша "Три товстуни"

Ука
04.03.2009, 13:19
А в мене мала (8 років) перекладною зачитується. Джеремі Стронга (Ракета на 4х лапах, знамениті сіднички мого братика тощо) вже, мабуть, всього перечитала. Зараз будемо до Астрід Лінгрен добиратися (Пеппі, Карлсон). А от НЕстайка досі не купила - соромно. Тре виправлятися.

Макарена
04.03.2009, 13:31
Почитала ваші відгуки про "Тореадорів..." і цілком згідна, книжка - супер! (недавно знов перечитувала). Але запитали про дітей... Маючи вдома такого, скажу, щось Нестайко його не зацікавив, надіюсь, поки що. Думала, злякався величини, але ж ні...
А читаємо зараз Туве Янсон "Країна Мумі-тролів". Є три частини, дочитуємо останню.

Мар"яночка
04.03.2009, 13:37
ну так все залежить ше від дітей :8: я наприклад книжки ковтала, дуже рідко яка книжка мені не подобалась, я ходила як дурна кожного тиждня в бібліотеку і набирала там книжок. Я чиатати то навчилась не по буквах, а по словах :confused: а мій чоловік, кума і ше одна знайома терпіти не могли і не можуть читати :8: :confused:

Ука
04.03.2009, 13:42
Почитала ваші відгуки про "Тореадорів..." і цілком згідна, книжка - супер! (недавно знов перечитувала). Але запитали про дітей... Маючи вдома такого, скажу, щось Нестайко його не зацікавив, надіюсь, поки що. Думала, злякався величини, але ж ні...
А читаємо зараз Туве Янсон "Країна Мумі-тролів". Є три частини, дочитуємо останню.
А Дарці мумі-тролі не пішли. подужала кавальчик першої книжки і відставила. чекає кращих часів.

zirka
04.03.2009, 14:18
А нам (6 років) дуже сподобалась серия книжок (5 книг) Нелє Моост "Моллі Махлюй - маленька чарівниця". Читається дуже легко.

Жемчужинка
06.03.2009, 20:28
А може хтось знає,де в неті можна читати "Велику дитячу енциклопедію"?

Ірена
06.03.2009, 21:13
ми перечитали вже всього Нестайка, Забілу, підбираємось до Джека Лондона...

Terra Incognita
10.03.2009, 01:03
Дуже любили в дитинстві віршовані оповідання про Ясю, згодом малюк десь у віці 4 років розповідав їх напам'ять. Було багато чудових казок, авторів і не згадаю. Андерсена любила, казки В. Гауфа - просто захоплення, радянські твори також були дуже цікаві: Нестайко, Багмут, Збанацький. Любила Кіра Буличова, виросла - дізналась, що то українець, Носов, в підлітковому віці ну подобався мені Макаренко, О.Грін. Ще, пригадую, були в мене віршики - не можу нігде знайти - Іванни Блажкевич. Напам'ять і тепер дещо розкажу, але хоооооочу знайти. то така краса для дітей. Можливо, хтось допоможе.

molcha
10.03.2009, 14:27
З класики (проза) з Орком читаємо "Чарівник Смарагдового міста", "Пригоди Тома Сойера", "Дівчинка з землі" Кира Буличова. Я взагалі помішана на науковій фантастиці, то і дітей своїх хочу на неї присадити.

Tanju
11.03.2009, 02:02
Справжня класика для малечі це на мій погляд Агнія Барто "Детям".:y:

Lebidka
11.03.2009, 11:34
Астрід Ліндгрен "Брати левяче серце", "Міо, мій Міо", "Расмус-волоцюга" - чудові книги для дітей і підлітків про дітей.
Сама я ці книги читала у молодших класах і вже пізніше, як була підлітком, знову перечитувала, зараз також не проти їх почитати. Ці твори варті бути прочитаними.

Ука
13.03.2009, 13:06
Моллі Махлюй - це так!
Мала з'їла все на одному диханні.

Svetik
15.03.2009, 22:11
А нам з малою (5,5 років) подобається книжки серії "Енциклопедія для меленьких вундеркіндів". Там є приблизно книжок 5. "Азбука доброти", "Азбука хоробрості", "Азбука ввічливості" (здається), ми ще її не читали (мама не купила, магазин був закритий :no:)

Gala
16.03.2009, 10:42
На днях купила старшій"Велика книга незнайки" подарункове видання присв"ячене 100 М.Носова.Дуже гарне.Ввійшли 2 частини незнайки.Малій дуже подобається.

Жемчужинка
18.03.2009, 16:56
А нам з малою (5,5 років) подобається книжки серії "Енциклопедія для меленьких вундеркіндів". Там є приблизно книжок 5. "Азбука доброти", "Азбука хоробрості", "Азбука ввічливості" (здається), ми ще її не читали (мама не купила, магазин був закритий :no:)

А я вчора купила малій "Велику дитячу енциклопедію".Дуже класна книжка.Вчора вже почали читати.Але початок малій-не дуже.Бо там про Космос,планети,зорі.А от казки про принцес,вона б слухала цілий день.

Svetik
19.03.2009, 01:46
А я вчора купила малій "Велику дитячу енциклопедію".Дуже класна книжка.Вчора вже почали читати.Але початок малій-не дуже.Бо там про Космос,планети,зорі.А от казки про принцес,вона б слухала цілий день.

В нас є "Енциклопедія для дошкільнят". Там, так само, спочатку про космос, планети, є про історію, географію, то це мала хоч трошки може подивитись, послухати. А от про будову тіла людини, комах , динозаврів, навіть і чути не хоче. Загалом, я не бачу великого інтересу до цієї книжки. Можливо, я завжди їй хочу дати більше інформації, ніж та, до котрої вона вже доросла:umbrage:

нталька
19.03.2009, 11:04
дівчата, пишіть, будь ласка, видавництва тих енциклопедій. Бо їх так багато,і всі з однаковою назвою, що не знаєш про яку говорять. А так хоч будемо знати з ваших відгуків яка краща.

Жемчужинка
19.03.2009, 16:46
дівчата, пишіть, будь ласка, видавництва тих енциклопедій. Бо їх так багато,і всі з однаковою назвою, що не знаєш про яку говорять. А так хоч будемо знати з ваших відгуків яка краща.

Велика дитяча енциклопедія "Махаон".70 грн. на книжковій гуртовні.(див."Ой у Львові на базарі" тема "Гуртовні Львова").В книжкових магазинах дорожче на 10,20грн.,а то і більше.Гарні картинки і доступно написано.Не навантажує великим об*ємом непотрібної інформації.

Svetik
20.03.2009, 21:13
книжки серії "Енциклопедія для меленьких вундеркіндів". Там є приблизно книжок 5. "Азбука доброти", "Азбука хоробрості", "Азбука ввічливості"

Видавництво Pelican. В "Азбуці хоробрості розповідається про маленьку мишку та їжачка, та про розповсюдженні дитячі страхи (великі машини, ліфт, новий колектив, виступ на святі). Розповідь про новий колектив нам допомогла, ми як раз тоді пішли на танці :8: "Азбука доброти" нам з малою сподобалась трохи менше.

molcha
03.04.2009, 22:35
В Орчика зараз чергова хвиля захоплення динозаврами, він хвилюється, що не може правильно запам"ятати їхніх назв, тому ми вирішили перед сном розглядати одного динозавра докладно(харчування, зовнішній вигляд, чим відрізнялися від їнших), а вже потім читаємо казку, дочитали "Країну сонячних зайчиків" Нестайка і почали "Міо, мій Міо". Пробували "Землю світлячків", та щось нам не пішла. А от Вінні Пуха (А-ба-ба-га-ла-ма-гівського) просто ковтнули, і навіть по декілька разів деякі розділи перечитували. Махаонівська "Велика дитяча енциклопедія" - одна з улюблених енциклопедій, мова максимально адаптована, читаємо її постійно.

mashka
10.04.2009, 12:13
А нам дуже подобається книга про Жирафчака і пандочку, енциклопедія махаонівська супер, нестайкова лісова школа, ніч перед різдвом, дядя федір, кіт і пес, чуковський.

Ще дуже хороша книжечка Юрія Брезана "Великі пригоди маленького котика", І Умная, глупая собачка Соня, ще колись такий мультик радянський був.

kati
06.05.2009, 11:01
Дівчата, так як завтра збираюсь на книжковий форум, прошу поради.
В нас дуже багато книжок, українські казки малий обожнює, а от з віршикамми не складається- ще не попала на жодну нормальну книжку, сама ледь читаю те що там написано. дуже любим Маршака, Чукрвского, Барто-гарні віршики ,легко запам"ятовуються, але то російською, а хочу щоб і українською знав. Порадьде будь ласка що пошукати, бо завтра як прийду , очі розбіжаться і знов якусь єрунду викуплю

odree
06.05.2009, 12:47
Дівчата, так як завтра збираюсь на книжковий форум, прошу поради.
В нас дуже багато книжок, українські казки малий обожнює, а от з віршикамми не складається- ще не попала на жодну нормальну книжку, сама ледь читаю те що там написано. дуже любим Маршака, Чукрвского, Барто-гарні віршики ,легко запам"ятовуються, але то російською, а хочу щоб і українською знав. Порадьде будь ласка що пошукати, бо завтра як прийду , очі розбіжаться і знов якусь єрунду викуплю

в абабигаламаги є гарні книжки з віршиками + диск. моїм малим дуже подобається

Nadijka
06.05.2009, 18:49
диск моїм малим дуже подобається
Диск від абабаламаги в нас також користується великою популярністю.
А ще серія книжечок Ірини Сонечко "Вчимося разом" :y:(Вчимося рахувати,Вивчаємо кольори,Ввічливі слова, Пори року,Веселий город,Геометричні фігури,З Днем народження!, Мамин помічик)

нталька
06.05.2009, 19:17
Чесно кажучи, в Ірини Сонечко як на який віршик попадеш.
Абабагаламагівські вірші справді дуже хороші, малий вже багато по частинам памятає.
У нас ще є багато книжок-віршів про транспорт (хлопчача тема), але, мабуть, то вже для менших.
Є "казка про правила дорожнього руху" (у віршах)- тоненька м"яка книжечка. Малому дуже подобається. Ну, але її й без форуму за дешево можна купити.
Можу ще порекомендувати у віршах абетки абабагаламаги, Ганни Чубач або ви-ва Грані-Т. Просто ставтеся до них не як до абеток, а як до книжечок з віршами. :)
Взагалі-то, склалось у мене враження, що для малих діток не так вже й багато справді якісних віршиків.

Дівчата, а хто що хорошого купив на форумі? :)
Я щось не дуже. Купили к-ка діснеєвських історій (включаючи тачки - улюблена тема), ще кілька розмальовок; від в-ва Ранок пару книг з рухомими малюнками. Таке враження, що все вже з тих книг бачила...

Можу порадити стенд "Книжкові джерела". То з гуртовні книжкової, і у них зібрані різні видавництва.

а ще питали в Абабагаламаг-ів про Вінні Пуха, то сказали, що то було давно , і вже його не видають. :(

Грильяжка
08.05.2009, 19:26
Дівчата, а хто що хорошого купив на форумі? :)
Я щось не дуже. Купили к-ка діснеєвських історій (включаючи тачки - улюблена тема), ще кілька розмальовок; від в-ва Ранок пару книг з рухомими малюнками. Таке враження, що все вже з тих книг бачила...

Можу порадити стенд "Книжкові джерела". То з гуртовні книжкової, і у них зібрані різні видавництва.

а ще питали в Абабагаламаг-ів про Вінні Пуха, то сказали, що то було давно , і вже його не видають. :(

"Книжкові джерела" найкращі. Крім цього вони у Львові на Бузковій там такі доступні ціни і привітний персонал

Aster
09.05.2009, 17:45
Хто знає, чи в неділю форум ще буде працювати?

kryvulia
05.06.2009, 18:38
А нашому малому (7 з половиною років) дуже сподобалось "Чудове чудовисько" А-ба-би-га-ла-ма-ги, читали разом, смішне. За пару днів осилили, причому синочок більшість розділів сам прочитав.Думаю це говорить про книжку якнайкраще.:girl_crazy:

Milka
08.06.2009, 00:32
До 10 червня в інтернет магазині Зернятко є знижка 20% :clapping:на всі дитячі книги. Це хоча б перекриє пересилку. Ціни там ніби невисокі. Цього року на книжковий форум не вдалося піти бо діти малі, тому шукаю щось таке по інеті. Ось надибала, може ще комусь пригодиться:girl_curtsey:.
А ще не погано замовляти в видавництві Ранок, ціни там досить хороші, але ж та пересилка....зжирає все задоволення. Можна зібратися декільком, все ж дешевше...

Megan
08.07.2009, 17:10
Колись, ще як була маленька, мала книжку "Плесо" Дмитра Павличка. Там такі цікаві вірші для дітей, я дуже її любила, і віршики з неї вчила, один з них пам"ятаю досі. Але я залишила її на вулиці і вона просто-напросто замокла, і пропала:girl_cray: може хтось має, або знає де можна знайти, я би просто відксерила, або купила, і в інтернеті не можу знайти, поможіть..

Олюнька
08.07.2009, 17:15
Є "казка про правила дорожнього руху" (у віршах)- тоненька м"яка книжечка. Малому дуже подобається. Ну, але її й без форуму за дешево можна купити.

Напишіть, будь ласка, якого видавництва це книга, і де у Львові її можна знайти?

нталька
12.07.2009, 17:13
Напишіть, будь ласка, якого видавництва це книга, і де у Львові її можна знайти?

наразі не маю при собі книги. Бачила у багатьох книгарнях - в центрі в Глобусі, біля п. Міцкевичу, на в.великого в "українській книзі". книга формату а-4, тонка. :)

нталька
09.10.2009, 19:50
Рекомендую казочки-історії Олеся Ільченко. Видавництва "грані-т". Суперові книжечки для малих дітей. На сторінці великий яскравий малюнок і лише кілька речень. До того ж казочки повчальні або пізнавальні. Малому дуже подобається, наприклад, "Подорож Дощинки" чи "Як коник співати навчився." Не пошкодуєте!

І цікаво, що вам подобається із серії "золота колекція української поезії для дітей"?

molcha
13.10.2009, 08:15
Із "золотої колекції" маємо Наталю Забілу і Леоніда Куліша-Зінькова. Дуже хочу купувати ще, бо обожнюю якісну дитячу поезію. Наталю, може маєте щось цікаве з тої серії?

нталька
13.10.2009, 08:37
Купили поки що лише "Вереду" Грицька Бойка. Стояла в магазині перечитувала по кілька віршів з тих книжок :) Ці сподобались найбільше. Забіла здалась трохи задорослою для нас.

Капризуля
14.10.2009, 13:49
Я взагалі помішана на всьому "абабагаламагівському":girl_smile:
Дуже гарно відібрані твори, чудові ілюстрації і гарна редакторська робота Малковича.
На кожному Форумі біжу найперше до їхнього стенду, скуповую все нове, спершу сама читаю, а потім дарую сестричкам. Хочу купити книжку з їхньої нової дорослої серії для себе.
Гарні книжечки - "Матильда" Р.Дала, "Чарлі і шоколадна фабрика", "Тореадори з Васюківки"-моє улюблене. Була недавно презентація "Дитячої Євангелії", чула хороші відгуки, але ще в нас не бачила.

карапуз
01.11.2009, 11:49
А, чи замовляв хтось, книги у Книжковому Клубі Діснея ? Яка їх якість ?

odree
01.11.2009, 14:43
Книжковому Клубі Діснеяя дивилася на них в магазині, і зміст мені щось не дуже

Usmishka
01.11.2009, 17:00
Ой, а я так хочу збірку Грицька бойка, в НТШ вони є?

нталька
01.11.2009, 17:47
Ой, а я так хочу збірку Грицька бойка, в НТШ вони є?
мені здається книги цієї серії є всюди. Бачила в "Глобусі", в "Є", на гуртовні.

Фіяна
02.11.2009, 00:37
А чи вже хтось придбав "Дитяча Євангелія" Абабигаламаги?
які відгуки? діткам цікаво?

Кольорова
02.11.2009, 00:56
Я взагалі помішана на всьому "абабагаламагівському"
Наче про мене :) Маємо майже всі їхні книжки - навіть наперед накупили (вже для підлітків)... А от в махаонівських книжках багато русизмів :( і просто невдалих перекладів російських віршиків :( :( Ще подобаються книжечки для розвитку вид-ва "Ранок" (Логіка, Скоромовки, Загадки)

Irus'ka
02.11.2009, 01:04
Кольорова, спробуйте ще книжки Видавництва Старого Лева і Країни Мрій. Мали би сподобатись.:girl_in_dreams: Ще Грані-Т гарні віршики для малечі видає.
З серії "золота колекція поезії "любимо М'ястківського "Зайчик місяця надгриз" і Забілу (особливо про Ясочку :girl_spruce_up:)

Лянка
02.11.2009, 08:45
Ясочка - нестаріючий шедевр!!! Мала також обожнює цю книжку.

Кольорова
02.11.2009, 11:46
Країни Мрій
З "Країни мрій" маємо англійську мову - велику таку книжку для дошкільнят - з малюнками, транскрипцією і т.д.

Капризуля
02.11.2009, 11:58
Купила малій на День Народження нову книжку Нестайка про пригоди Колька Колючки і Косі Вуханя. Вона повністю проілюстрована дітками:)
Написано так класно і весело, читаємо із задоволенням:girl_claping:

Кольорова
02.11.2009, 12:21
А моїй малій на день народження дідусь подарував книжку "Дивовижні історії для дівчаток" - дуже гарна книжка - з тих, які дуже приємно тримати в руках. Гарні малюночки, всі сторінки повністю кольорові, і всі розповіді дуже дівчачі :) Бачила в магазині таку ж книжку тільки для хлопчиків - у малого скоро днр, тре щось подумати на цю тему ;)

Капризуля
05.12.2009, 19:32
Дівчата, чи купував хтось для своєї малечі книжки Джеремі Стронга (В-цтво Старого Лева)??? Серія ця називається "читання для реготання". Назва підкупає. Напишіть, будь ласочка, відгуки про них, і на який вік, на вашу думку, вони розраховані. Я думаю, то би міг бути непоганий варіант для Миколая.

Юстуся
06.12.2009, 12:20
А я люблю Євгенію Гапчиньську і її Ангеликів:girl_in_love:.Дуже гарна книжка "Ліза та її сни" видавництва Абабигаламаги.

Gala
06.12.2009, 13:23
упила малій на День Народження нову книжку Нестайка про пригоди Колька Колючки і Косі Вуханя. Вона повністю проілюстрована дітками
Написано так класно і весело, читаємо із задоволенням
Гарна книхка,моя її вже прочитала влітку,це продовження книг"Дивовижні історії в лісовій школі".Ангелінка навіть малюнок надіслала в редакцію для подальшої ілюстрації-може колись і її малюночок побачимо в книзі.
З "Країни мрій" маємо "Неймовірні історії про фей і принцес","Феї".

Фіяна
06.12.2009, 16:08
книжки Джеремі Стронга (В-цтво Старого Лева)

я купувала на подарунок своїй племінниці - "Мій тато та зелений алігатор", "Знамениті сіднички мого братика" та "Ракета на чотирьох лапах". В 9 років їй не пішло, буквально проковтнула всі 3 книги десь після 9.5 років (читала самостійно, багато сміялась)...
як подарунки на 10 років розширили цю серію, а також придбали усю серію "Обережно, дівчатка", - кілька книг вже нею прочитано... мені особисто подобається гарний переклад та гумор тих двох серій і дуже демократичні ціни в-ва.

Олюнька
08.12.2009, 08:45

Хотіла б теж почути відгуки - планувала придбати нва Миколая. Чи краще дитячу Біблію брати в релігійному видавництві?

Капризуля
08.12.2009, 20:12
Про "Дитяче Євангеліє". Щодо того, цікаво чи нецікаво - це ж Біблія, а не художня література. Тут важливіше пізнавальність і користь. Крім того, діток завжди хвилює, де Бозя живе, як Він за всіма одночасно дивиться, тому, думаю, вони точно не лишаться байдужими:):):)
Хотіла б теж почути відгуки - планувала придбати нва Миколая. Чи краще дитячу Біблію брати в релігійному видавництві?
Ну, думаю, той факт, що цю книжку благословили настоятелі найбільших ураїнських церков, Вас переконає:) Книжка дуже коштовна, ілюстрації виконані в стилі іконопису. Я б сказала, книга в дусі мінімалізму, ніяких зайвих витребеньок. Взагалі, я до усіх книжок Абабигаламаги ставлюся з великою довірою. Готова купляти кожну їхню книжку, навіть нічого про неї раніше не чувши - ні відгуків, ні про автора. Тут не йдеться про фанатизм. Просто Малкович завжди дуже ретельно підбирає кожен твір, який друкуватиме. Раз прочитала, що він забракував цілу партію надрукованої продукції, коли побачив там якийсь маленький поліграф. брак, хоча й поніс збитки. От як чоловік відповідально ставиться до своєї справи і як прагне для укр. книжки найвищої якості :girl_claping:

dimalozz
13.12.2009, 01:40
ми перечитали вже всього Нестайка, Забілу, підбираємось до Джека Лондона...
Ого! Джек Лондон це круто!
По-моєму, ви перескочили Тома Сойєра і Геккельбері Фіна.
Астрід Лінгрен також класна штука, зокрема Карлсона кілька разів перечитав, Пеппі якось менше привабила, вдруге не перечитував.
"Пригоди Мюнгаузена", пригадую, теж пішли, як ніж по маслу. Таке треба мати з файними ілюстраціями.
"Пригоди Піноккіо" здавалася грубою (120ст.), а прочитав тоді за день і пів ночі.
"Аліса" якась мені одноразова виявилася...
"Чарівник смарагдового міста" і всі продовження — супер!
"Незнайка" — супер, легко йшов і дуже змушував переживати, особливо друга і третя книга.
"Пригоди Румцайса" (Вацлав Чтвртек) — та ви що, шедевр!!! Я б зараз купив ту книжку, але нема її ніде, нікому в голову не прийшло її перевидати, а в букіністичних знайти щось то треба час... Якщо хтось має зайвий примірник — зголосіться.
"Пригоди електроніка" - можна спробувати підсунути, мені пішло свого часу (там не зовсім те, що в кіні).
Всі книжки про пригоди Аліси Сєлєзньової (Кіра Буличова), які попадалися в бібліотеці я теж не пропускав, але фантастика не всім йде.
Десь з п‘ятого класу зафанатів від Жуля Верна — тут без коментарів.
Далі вже пригадую пішла Агата Крісті, Джек Лондон, Конан Дойль, Джейром К Джейром, О‘Генрі і тд. але то вже починається оффтопік. І взагалі, краще тут згадувати тільки те, що шкільна програма упустила.

Хомуся
22.12.2009, 14:55
Люк Бессон це звичайно не класика. Але ж Стронг теж. Ми з запоєм дочитуємо першу частину про Артура (Артур і мініпути) і вже тримаємо в руках його останню - 4 частину. Маю підозру, що тут знайдуться прихильники цих захопливих пригод. І може хтось навіть має 2 чи 3 частину. Чи може просто бачили де вони є зараз у продажі?

OxankaF
22.12.2009, 15:34
до речі, ця книжка на бузковій 2 коштує 42 грн., може комусь знадобиться, сама задивлялась на неї, планую купити.

Олюнька
24.12.2009, 20:45
до речі, ця книжка на бузковій 2 коштує 42 грн., може комусь знадобиться, сама задивлялась на неї, планую купити.
Це така ціна, як у видавництві.

Gala
24.12.2009, 22:44
Ми з запоєм дочитуємо першу частину про Артура (Артур і мініпути) і вже тримаємо в руках його останню - 4 частину. Маю підозру, що тут знайдуться прихильники цих захопливих пригод. І може хтось навіть має 2 чи 3 частину.
Моїй старшій подарували увесь подарунковий набір з 4-х книг.але я думаю.що то їй ще зарано читати у 7 років.Читає вона багато і швидко і любить фантастику-прочитала всього Незнайка.Алісу.Багато Нестайка книг.Пеппі.Любить фантастику.але це.напевне для неї ще заважке...

molcha
30.12.2009, 12:58
А в нас Жуль Верн зараз - просто запоєм. Прочитали "20 000 льє під водою", тепер пореходимо до "Таємничого острова", читаю дітям перед сном і маю подвійну вигоду - цікаво обом, але трохи тяжко сприймати і тому вони за якійсь час міцно сплять.

Хомуся
18.01.2010, 12:38
Моїй старшій подарували увесь подарунковий набір з 4-х книг.але я думаю.що то їй ще зарано читати у 7 років.
.але це.напевне для неї ще заважке...
Хвалимось - маємо вже і 3, і 4 частини. Чекаємо на другу. Наразі читаємо останню книгу Толкієна (про пригоди песика Ровера). А щодо "заважке", не знаю в мене 2 хлопчики 6 і 9 років відповідно але Артур захопив обидвох.

bioland7
01.02.2010, 01:38
А хто має книжки терноп.вид-ва "Богдан" з серії для дошкільнят? Які ваші відгуки?

Irus'ka
05.02.2010, 00:36
Як на мене, "Богдан" грішить невдалими перекладами (багато кальок, особливо з російської). За довгими оковирними реченнями дитині легко згубити нитку сюжету (зокрема,йдеться про книжечки для дошкільнят)
Дивилась оту їхню книжечку http://www.bohdan-books.com/catalog/book_148_2211/
Так не зле. Лиш дуже бато нудних запитань до дитини в тексті (легко забути про що йшлося на попередній сторінці:girl_crazy:)

Milka
06.02.2010, 21:40
Хочу поцікавитись про дитячі енциклопедії. Я колись в гостях переглядала дитячу енциклопедію з географії то аж самій було цікаво читати, багато чого призабула:shy:. Незнаю якому видавництву надати перевагу:confused: Перу чи Махаону, є ще інші, хочеться щоб були гарні фото і опис змістовний. Поділітся власним досвідом.

Олюнька
14.02.2010, 14:37
Ще з хорошої літератури для дітей - книжка "Катрусині скарби" (свого часу придбана на книжковому форумі). Вона стала однією з найулюбленіших для моєї доні. Це цікаві захопливі оповідання про українське традиційне народне мистецтво. Розрахована на молодший шкільний вік, але полюбилася нам у 3-х річному віці, особливо припало до душі малечі оповідання про горщики, куманці, ... ("глиняних довгожителів"). :girl_in_dreams: :)
Автор - Зірка Мензатюк, Видавничий дім "Букрек", 2007р.

antique
14.02.2010, 18:42
Назви пишу мовою, якою читала.
Л.Ф.Баум "Волшебник страны Оз"(про Смарагдове місто теж гарна,але не то...)
Ще Ернест Сетон Томпсон, любов на все життя. "Вінніпезький вовк" називалась книжка, а в ній було багато оповідань про тварин.
Оксана Лятуринська (збірка "Знаю казку").
А.Ліндгрен "Пеппі Довгапанчоха".
П.Треверс "Мері Поппінс".
В підл.віці почала "Пелэм или приключения джентльмена" Булвера-Літтона, англ.гумор мені засмакував, але не скінчила.
А.Рибак "Кортик", "Бронзовая птица".
Г.Р Хагард "Прекрасная Маргарет".
Д.Родарі "Пригоди Чіпполіно".
Е.Кестнер "Еміль і детективи", "Еміль і троє близнюків", "Повість про Чоловічка".
Д.Даррелл "Моя сім'я та інші звірі"-сміх до сліз.
Ще згадаю, допишу.

Хомуся
16.02.2010, 14:41
Хочу поцікавитись про дитячі енциклопедії. Я колись в гостях переглядала дитячу енциклопедію з географії то аж самій було цікаво читати, багато чого призабула. Незнаю якому видавництву надати перевагу Перу чи Махаону, є ще інші, хочеться щоб були гарні фото і опис змістовний. Поділітся власним досвідом.
Маємо чимало різних. Як на мене, Перо більш інформативне, Махаон - більше ілюстрацій. Щоб неофтопити, купили з останніх про планету Земля і про військову техніку Перо. То при умові, що в кузена весь "пізнаю світ" дітям дуже сподобалось. Нам більше подобається Перо.:girl_curtsey:

нталька
28.04.2010, 19:40
Дівчата, завтра починається книжковий форум, діліться враженнями які книжки цікаві вашим дітям і вам :) може хто і собі такими зацікавиться.
У нас остання знахідка серія книг про пригоди кроликів в-ва Махаон. Дуже гарні малюнки та історії легкі.
http://www.machaon.kiev.ua/catalog/c19

EsperanzaSilver
28.06.2010, 16:18
порадьте щось для хлопця(10 років)!
Читати не любить(не знаю в кого такий вдався)
Проте зламав руку! Серез це цілісінькими днями сидить перед телевізором!
Просто необхідно його чимось зацікавити....)

MorsImmortalis
02.07.2010, 23:51
EsperanzaSilver, може спробуйте все того ж Гаррі Поттера. але тільки видавництва "а-баба-галамага". чи ви вже це читали?
мій брат-шалапуд а таки хвалив книжку "Тореадори з Івасюківки". автора не знаю, але в книгарнях типу нтш книжку бачила

Prutylyatko
03.07.2010, 19:28
порадьте щось для хлопця(10 років)!
Читати не любить(не знаю в кого такий вдався)
Проте зламав руку! Серез це цілісінькими днями сидить перед телевізором!
Просто необхідно його чимось зацікавити....)
Є гарні дитячі детективи, мій на одному подиху їх перечитує

Coshitce
10.09.2010, 22:50
"Тореадори з Васюківки" то Всеволода Нестайка, а також дуже гарна книжка Янсон Туве, Країна Мумі-тролів

ola-lyola
23.09.2010, 19:41
"Тореадори з Васюківки" то Всеволода Нестайка,
Це моя улюбена книга з дитинства!!!, ще з улюбленого "Країна сонячних зайчиків" «Пригоди Робінзона Кукурузо» (друга частина Тореадорів) дитячі детективи «Таємниця трьох невідомих» та «Таємничий голос за спиною»
Скоро буду ще раз перечитувати з своєю малявкою:girl_in_dreams:

Milongera
23.09.2010, 21:46
З новіших для старших підлітків порадила би "Матільду" Роальда Дала, "Ритуал" Дяченків, "Поліанну" Елеонор Портер і дуже цікаві книги Крістін Нестлінгер

Almariel
29.09.2010, 20:38
брат 8 років. із захопленням читає: Нестайка, "Маленький принц" Екзюпері, Алісу в задзеркаллі і Країні див (є гарне видання укр мовою з купою малюнків) - оце все перечитав разів по 5 це точно (без перебільшень).
згадаю ще - допишу.

Gala
29.09.2010, 20:49
Старша доця в мене читоман.Їй 8 років,перечитала вже безліч книжок.І буратіно,Пітер Пен,Довга Панчоха,Карлосон,Алісу,Майже всього Нестайка,Багато всього і не пригадаю...Зараз дочитує 4 кигу "Ніна" Муні Вітчер.

Олюнька
29.09.2010, 22:23
Ще пригадала собі одну зі своїх улюблених книжок дитинства - "Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька", автор - Ено Рауд.
У книзі вказано, що для середнього шкільного віку, хоча підходить і для молодших (сама читала її у першому-другому класі, а зараз ознайомлюю з пригодами цих казкових героїв свою доньку (дошкільний вік). :) ).
Історії зібрано у трьох книгах.

RamirZ
09.11.2012, 14:48
Додам свої (пригодницькі, бачила, що їх перевидали сьогодні):
Олексій Огульчанський "Скарб Солоного лиману"
Микола Трублаїні "Лахтак", "Шхуна Колумб"

Corena
02.12.2012, 15:54
порадьте художню книгу для дівчинки 11 років.
дуже любить читати, але в домашній бібліотеці переважають всілякі дитячі енциклопедії.
думаю, щось з пригодницького, детективного, чи навіть романтичного жанру для відповідної вікової категорії дитину мало би зацікавити.

Ука
02.12.2012, 16:26
книгу для дівчинки 11 років.
о, на той вік є маса як класики, так і нового.
дуже багато з видавництва Старого Лева, зокрема, серія "Обережно, дівчатка!", переклади Джеремі Стронга.

З фантастики моя в 10-11 читала вже "Машину часу", "Голову професора Доуеля", Дяченків, "Нескінченну історію".

Finya
02.12.2012, 16:49
Першою і найулюбленішою моєю книгою в дитинстві була "Ми всі з Бюллербю" Астрід Ліндгрен. Обожнювала "Маленьку відьму" Отфрида Пройслера (досі вважаю, що Гаррі Поттер і близько не валявся, хоч казочка і коротенька, у порівнянні:girl_smile:) з циклу "Маленький водяний та інші казки", потім почалася школа і "Пригоди Томека" Шклярського, оповідання Сетона-Томпсона, 4-5 клас - це Луї Бусенар, Марк Твен, Майн Рід, Фенімор Купер, Жуль Верн, "Вбити пересмішника" Харпер Лі, "Вино з кульбаби" Бредбері, "Щоденники Йона Тихого" Лема. В 6 класі, добре пам"ятаю, як заклав однокласничок), дістала від вчительки за читання "Чаликушу, Птички певчей" на уроці:girl_spruce_up:
Раджу ці твори і цих авторів щиро, видатні)

MorsImmortalis
02.12.2012, 20:52
порадьте художню книгу для дівчинки 11 років.
дуже любить читати,
"Матильда" Роальда Дала -це якраз для неї і про неї)

---------- Додано в 20:52 ---------- Попередній допис був написаний в 20:48 ----------

Обожнювала "Маленьку відьму" Отфрида Пройслера
це одна з моїх найулюбленіших:girl_tender: а ще в моїй книжці був "Водяничок". теж файний.
пам"ятаю, що Пеппі Довгапанчоху я перечитувала разів зо 20 точно, а потім ще вибірково те, що найбільше подобалось.
а в класі 6-му серйозно підсіла на Бредбері і По.

Finya
02.12.2012, 21:18
Бредбері і По.
Та?) Ну, раз ти призналась, то і я напишу)) В 4 класі страшенно любила Мопассана, переповідала історії з нього всім у дворі - странно, але карапузянство не дуже-то хотіло слухати:girl_crazy: Ще 1000 і 1 ніч, Моема... Раз тітка побачила в руках Ліліан Войнич і влаштувала іспит - не могла повірити, що дитина 9 років читає Овода.

Маріка
02.12.2012, 21:21

Ця книжечка з повістями "Мала Баба Яга", "Привиденя", "Водяничок" і "Пригоди розбійника Гуцика Буцика" є, напевне в мого старшого найулюбленіша, особливо про Гуцика Буцика. Читали вже разів 5. Також сподобалось "Пригоди барона Мюнхаузена", книги про малого Вовчика, "Чарлі і шоколадна фабрика", "Чудове Чудовисько"...
Але найбільше малий любить енциклопедії, може пару годин їх читати і роздивлятися.
Зараз на Миколая хочу купити "Пригоди Мумі Тролів" і, так як сина дуже цікавить наука і техніка, "100 цікавих експериментів".
Купила йому минулого року трилогію "Джури козака Швайки", але щось нам не пішло. Тобто я прочитала, мені дуже сподобалось, а от малий цікавість не дуже проявив. Напевне просто ще йому зарано.

Ука
02.12.2012, 21:29
"Пригоди Мумі Тролів"
моїм обом старшим не пішло. І в багатьох знайомих дітям теж не дуже - так що то на любителя.

Маріка
02.12.2012, 21:43
моїм обом старшим не пішло

В нас є 2 частина, пробували читати, але також щось не дуже. Думала, що ми просто 1 частини не читали, тому не пішло, і хотіла докупити. Все таки куплю, якщо не піде, то буде комусь на подарунок.

Gentle
22.08.2013, 14:41
Не знаю, чи згадувався тут Ернест Сетон-Томпсон. Як ні, то згадаю я. Як на менe, його оповідання дуже хороші, повчальні і цікаві. Сьогодні ж перечитаю Снап - це перша річ, від якої я плакала. Дуже рекомендую для підлітків молодшого віку.

Joll
30.09.2013, 14:07
Коли я була у підлітковому віці (кінець 1990-х), то мені здавалось, що літератури для мого віку взагалі важко підібрати. Тому фактично, крім «Повнолітніх дітей» І.Вільде і «Над прірвою у житі» Селінджера, я тоді до підліткової літератури не могла більше нічого віднести. Сьогодні ситуація значно краща, книг про життя підлітків хоч греблю гати, однак вже не до того ;-))).

Те, що вдалося прочитати останнім часом і можна віднести до підліткової літератури (ці книги не є на сьогодні класикою, однак актуальні для читання молоддю).

Кендес Бушнелл «Щоденники Керрі». Американська письменниця Кендес Бушнелл у нас відома хіба що збіркою новел під назвою «Секс і місто» і однойменним серіалом, однак її більш пізні романи, на мою думку, дадуть фори більшості письменникам жіночого жанру. Мені як письменниця вона дуже імпонує.

«Щоденники Керрі» - це історія пізніх шкільних років Керрі Бредшоу, історія першого кохання, перших обманів і зрад близьких людей, стосунки між батьками і дітьми, історія становлення молодої дівчини як особистості, історія вибору свого шляху в житті. Читається легко, захопливо, буквально від перших сторінок неможливо відірватися.

Продовження «Щоденників» - книга «Літо у місті». Не менше захоплива книга із купою деталей життя у Нью-Йорку під час літніх канікул по закінченні школи, на протязі яких головна героїня намагається вижити у великому місті, набратися досвіду на літературних курсах, продемонструвати свій талант оточуючим і знайти свої справжнє кохання. Книга дуже динамічна, події стрімко розвиваються із кожною новою главою. Правда, «Щоденники» мені більше сподобались, якщо чесно – там більше уваги приділяється думкам і виборі майбутнього, що для кожної молодої людини є дуже важливим.

Що може зіпсувати враження, так це якість перекладу, так як вона може бути різною у різних виданнях. Зокрема, український переклад мені не сподобався; читаєш і відразу уявляєш, як ця фраза мала б писатися англійською.

Трилогія українського письменника Анатолія Дністрового про становлення молодої людини у період ранніх років незалежності України – «Пацики», «Місто уповільненої дії» і «Тибет на восьмому поверсі» (перша назва – «Патетичний блуд»). Література нелегка, варто, на мою думку, читати у віці від 16-17 років і не раніше – багато трешу, вуличні порядки, криміналітет, побут збіднілого населення. Перші два романи – більше чтиво для хлопців, ІМХО. У всіх романах показано 1990-ті роки у Тернополі і Ніжині.

«Тибет на восьмому поверсі» - студентський роман, який дозволяє трохи по-іншому поглянути на світогляд молодого хлопця і зрозуміти його поведінку, адже, як відомо, більшість молодіжної літератури, яка стає настільними книгами для молодих дівчат, написані жінками. Тут якби зворотній погляд – навпаки, як все це виглядає на думку хлопця і чому він у певних ситуаціях поводиться саме так, а не інакше. Цим, на мою думку, він і є особливим серед іншого молодіжного чтива; відображена психологія дій і думок. Плюс яскраво показано проблеми виживання молодої людини у чужому місці, умови побуту, відсутність заробітків, стосунки із однокурсниками, викладачами і т.п.

Usmishka
30.09.2013, 14:59
в мене взагалі було багацько книжок, але одну таку тоненьку мала, там одні віршики були, я майже всі досі пам"ятаю розважаю ними старих тітоньок і дядіньок
"Йшов раз синочок, сам в дитсадочок. Вчить його мама, йди собі прямо, йди, та дивися не загубися. Добре мамусю не загублюся, я ж вам не голка, я ж вам Миколка"
а взагалі помоєму зара найбільш читаюча серед дітей книжка це Гаррі Потер, хоча б не сказала шо це книжка цілком для дітей
ну бо то теж калсика - Грицько Бойко, я його обожнювала!
Мої діти також люблять, маємо від видавництва Школа, якість така собі, ілюстрації потішні, з тої серії ще маю Наталку Забілу. Рекомендую.
http://www.schoolbook.com.ua//uploaded_files/catalog/f4cc37b9670f30e6c1e47e8e44490ecc_Pro%20malyat%201. jpg
Фото книги Грицька Бойка не можу знайти(

Valkiriya
30.09.2013, 17:20
А я навчилась читати свого часу завдяки книжці Н.Забілої "Будинок казковий, п'ятиповерховий". Ще з улюблених Пеппі Довгапанчоха. А десе в класі 6-му перечитала Джейн Ейр Шарлотти Бронте.

casablanca
11.10.2013, 19:32
Зараз вже трохи є що читати підліткам, бо якось виходило, що починали з дитячих, а тоді якось гоп! - і відразу в дорослі стрибали. А серединки не було. Шкода, що мені в мої -надцять не трапилося "Буби" Космовської чи "Маргаритко, моя квітко" Нестлінгер або чогось на зразок "Кави з кардамоном" польки Йоанни Ягелло. Там саме про різні проблеми підлітків, з гумором, доступно, навіть батькам не завадить прочитати.

Strekoza
27.10.2013, 23:35
"Маргаритко, моя квітко" Нестлінгер або чогось на зразок "Кави з кардамоном" польки Йоанни Ягелло
Сьогодні якраз розглядала одну з цих книг на подарунок для дівчинки 11 років. Як скажете, не зарано? Наразі не купила

MorsImmortalis
28.10.2013, 11:11
Сьогодні якраз розглядала одну з цих книг на подарунок для дівчинки 11 років. Як скажете, не зарано? Наразі не купила
мабуть, зарано. я би взяла "Бубу" Космовської. то якраз для такого віку дуже помічне і додає впевненості в собі.
"Маргаритка" цікавіша, але там обговорюються стосунки, секс в молодому віці. тому на 11 років...
про "Чай з кардамоном" не знаю нічого

Hermi
01.11.2013, 17:35
в класі 6-му перечитала Джейн Ейр Шарлотти Бронте.
Як на мене це ще за скоро читати таку книжку. Я також прочитала приблизно в шостому класі, так сплакалась, що і не дочитала до кінця. В руки взяла ту книжку десь як вже закінчила школу і прочитала на одному дусі, і відкрила все зовсім по-іншому.
Таж сама історія з "Робінзоном Крузо", якщо я не помиляюсь в шкільні програмі вона стоїть 5-6 клас! Як я її брала в руки, думала що то казочка про тваринку, ага щас! прочитала і забула. Один раз переглянула передачу, де розкривали зміст цієї книжки, була здивована, бо нічого схожого я не зустріла коли читала. Перечитала я "Робінзона Крузо" після третього курсу, і побачила всю цінність твору.

Моєю першою "великою" книжкою була "Тім Таллер, або проданий сміх". Це мені приніс Миколай. Скільки вражень від неї було! Ще і досі залишається однією з моїх улюблених. Повчальна, цікава, інтригуюча!
Історія, про маленького хлопчика, який хотів жити краще і для цього продав свій сміх, навіть незадумуючись, на скільки це дорога плата за можливість вигравати будь-який спір. Скажете чортівщина, але воно мені більше подобається ніж сучасні "Хроніки Нарнії" чи "Гаррі Поттер".

newlife
05.01.2014, 14:12
Перечитала всб гілку, але потребую поради знавців. Допоможіть підібрати книжечки дівчинці на 8 рочків, проблема в тому що читати НЕ любить (восновному вибирає книжки з віршиками :-( ), а хочемо заохотити до читання цікавою книгою. Тому дуже важливо що читають дітки такого віку (особливо "нечитайки"). Дякую за поради.

Gala
05.01.2014, 17:22
Моїй меньшій теж 8 . Перечитала "Лісова школа" Нестайка. (там 5 книг). Дуже їй сподоблась, хоча теж не дуже любить читати.

Lemontina
12.07.2014, 12:31
Я сама, коли була малою (приблизно 8 років), просто неймовірно закохалась у книгу "Ведмедик на ім'я Паддінгтон" Майкла Бонда. Там, здається серія книг (3 частини). Я читала російською, але яка неймовірна книга! Потім перечитувала її в 10 років, потім в 12, аби пробудити в собі певні спогади)) Коли в мене буде дитинка - вона обов'язково прочитає ці книги, для мене вони - шедеври дитячої літератури!
Истории английского писателя Майкла Бонда о медвежонке по имени Паддингтон давно уже стали классикой детской литературы. Если речь заходит о самых знаменитых литературных медведях, англичане обязательно называют Винни Пуха и Паддингтона. Эта история началась в Лондоне, на Паддингтонском вокзале. Маленький медвежонок, приехавший из Дремучего Перу, терпеливо ждал, пока кто-нибудь обратит на него внимание. К счастью, мистер и миссис Браун решили позаботиться об отважном путешественнике, и скоро Паддингтон стал полноправным членом их семьи. В этой книге Паддингтон отправляется путешествовать. Сначала — во Францию, где Брауны решили провести летний отпуск. Потом — в Дремучее Перу, на юбилей своей тёти Люси, которая живет в Доме для престарелых медведей. А путешествия — это всегда приключения и неожиданности: можно, например, выйти победителем в этапе велогонки «Тур де Франс», можно остановить огромный океанский лайнер, а можно просто выйти на палубу погреться па солнышке и вдруг увидеть привидение… Словом, где бы Паддингтон ни оказался, всюду начинают происходить невероятные события. Такой уж это медведь — где он, там никогда не бывает скучно.
http://bibliopskov.ru/img2012/mish112.jpg

А ще "Большой кыш" Мили Блінової! Така мила, така затишна книга! Для дитинки 7-9 років, але можна і для трохи дорослішої.
"Большой Кыш" Милы Блиновой - настоящая Большая Сказка, из тех, что всегда нравились взрослым и детям, - веселая, серьезная, умная и очень тактичная по отношению к юному читателю.
Она рассказывает про удивительную, полную приключений жизнь маленьких симпатичных существ в пушистой розовой шерстке, которые называются кышами. Не слышали про таких? Не удивительно - кыши всегда строят свои домики в лесной глуши, подальше от людских глаз, так что скорее всего раньше вы с ними не встречались.
Вот что написал, прочитав книгу, писатель Сергей Коровин: "…в "Большом Кыше" сказочная вроде бы реальность не отменяет законов природы - кыши живые. Они появляются на свет, борются за жизнь, заботятся о пропитании, строят жилища, а главное - развиваются, приобретают новые качества. …Шалопай Бяка становится Большим Кышем не потому, что он сильней или хитрей своих собратьев, а потому, что в испытаниях приобретает чувство ответственности. В этом и заключается новизна подхода Милы Блиновой к современной детской книге, причем в рамках лучших традиций русской литературы".
http://i.livelib.ru/boocover/1000360823/l/e2b6/Blinova_M.__Bolshoj_Kysh.jpg

До речі, допишу, що, мабуть, саме ці книги і пробудили в мені любов до читання)) Я вважаю хорошими ті книги, які надихають. Саме такими і є книги, про які написано вище.

Burberry
12.07.2014, 15:49
Ой, і я іі дуже любила, і довгий час не могла згадати правильноі назви, так і не знайшла. А ви тут нагадали, тому обов'язково перечитаю. а ще мала таку книгу про дракончика, в якого здається випав зуб чи що, теж хотілося б іі віднайти
З моіх улюблених дитячих були: Пеппі, Тореадори з Васюківки, інші книжки Нестайка, Володимира Винниченка така збірочка Намисто. Взагалі я обожнювала читати і досі теж. Пам'ятаю, що в дитячій бібліотеці перечитала всі Казки народів світу. А Пеппі Довгапанчоха-перша книжка, яку купила сама за власні гроші.