Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем romhavr, 30 Жовтень 2007.

  1. romhavr

    romhavr Member

    Давно вже шукаю авторитетні джерела списків книг (визнаної класики) для дітей/підлітків (за віком), які могли б конкурувати у проведенні часу із телевізором, компютером, телефоном, тощо.
    Буду вдячний, якщо хтось допоможе.
     
  2. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Тєжко називається...Хіба зацікавити Дюма для початку?
     
  3. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Українська класика для дітей — Всеволод Нестайко!
    Почати з трилогії "Тореадори з Васюківки"
    Перша груба книжка, яку дитина прочитає не відриваючись! І то, можливо, не раз!
    Якщо не сподобається - можете кинути в мене камінь (словесний :) )
     
    • Подобається Подобається x 16
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    аааааааааа, пам"ятаю. справді, перша моя груба книга, дуже захоплююча. :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    І я цю книжечку пам"ятаю...ух і давно це було!!!!Згадала навіть її-таку стареньку ,обшарпану,але перечитану декілька раз.Через стільки років ще раз прочитала б і згадала дитинство!!!!:)
     
  6. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Зараз вона вийшла вже в новій редакції, там вирізано декілька радянських ідеологічних моментів. По сюжету я відмінностей не знайшов, все як і було :)
    Книжку купити обов’язково! :xaxa:
     
  7. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку


    класні книжки з задоволенням їх читала :clapping:
     
  8. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    в мене взагалі було багацько книжок, але одну таку тоненьку мала, там одні віршики були, я майже всі досі пам"ятаю :xaxa: розважаю ними старих тітоньок і дядіньок :xaxa:
    "Йшов раз синочок, сам в дитсадочок. Вчить його мама, йди собі прямо, йди, та дивися не загубися. Добре мамусю не загублюся, я ж вам не голка, я ж вам Миколка" :xaxa:

    а взагалі помоєму зара найбільш читаюча серед дітей книжка це Гаррі Потер, хоча б не сказала шо це книжка цілком для дітей :cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А моя перша груба книжка була "Робінзон Крузо". Для років від вісьми- то супер!
     
  10. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    "Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків» Нестайка це просто супер, "Пригоди Незнайки" (правда тоді читала на російській) - Носов, "Пригоди Чиполіно" - Родарі. Я б з задоволенням їх ще раз прочитала :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Незнайомку перечитувала пару раз.а ще з тієї ж серії є про місячних зайчиків!!дуже цікаво.Також цікавою є Олеша "Три товстуни"
     
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А в мене мала (8 років) перекладною зачитується. Джеремі Стронга (Ракета на 4х лапах, знамениті сіднички мого братика тощо) вже, мабуть, всього перечитала. Зараз будемо до Астрід Лінгрен добиратися (Пеппі, Карлсон). А от НЕстайка досі не купила - соромно. Тре виправлятися.
     
  13. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Почитала ваші відгуки про "Тореадорів..." і цілком згідна, книжка - супер! (недавно знов перечитувала). Але запитали про дітей... Маючи вдома такого, скажу, щось Нестайко його не зацікавив, надіюсь, поки що. Думала, злякався величини, але ж ні...
    А читаємо зараз Туве Янсон "Країна Мумі-тролів". Є три частини, дочитуємо останню.
     
  14. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    ну так все залежить ше від дітей :8: я наприклад книжки ковтала, дуже рідко яка книжка мені не подобалась, я ходила як дурна кожного тиждня в бібліотеку і набирала там книжок. Я чиатати то навчилась не по буквах, а по словах :confused: а мій чоловік, кума і ше одна знайома терпіти не могли і не можуть читати :8: :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А Дарці мумі-тролі не пішли. подужала кавальчик першої книжки і відставила. чекає кращих часів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А нам (6 років) дуже сподобалась серия книжок (5 книг) Нелє Моост "Моллі Махлюй - маленька чарівниця". Читається дуже легко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А може хтось знає,де в неті можна читати "Велику дитячу енциклопедію"?
     
  18. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    ми перечитали вже всього Нестайка, Забілу, підбираємось до Джека Лондона...
     
  19. Terra Incognita

    Terra Incognita Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Дуже любили в дитинстві віршовані оповідання про Ясю, згодом малюк десь у віці 4 років розповідав їх напам'ять. Було багато чудових казок, авторів і не згадаю. Андерсена любила, казки В. Гауфа - просто захоплення, радянські твори також були дуже цікаві: Нестайко, Багмут, Збанацький. Любила Кіра Буличова, виросла - дізналась, що то українець, Носов, в підлітковому віці ну подобався мені Макаренко, О.Грін. Ще, пригадую, були в мене віршики - не можу нігде знайти - Іванни Блажкевич. Напам'ять і тепер дещо розкажу, але хоооооочу знайти. то така краса для дітей. Можливо, хтось допоможе.
     
  20. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    З класики (проза) з Орком читаємо "Чарівник Смарагдового міста", "Пригоди Тома Сойера", "Дівчинка з землі" Кира Буличова. Я взагалі помішана на науковій фантастиці, то і дітей своїх хочу на неї присадити.
     
    • Подобається Подобається x 2