КПК

Показати повну версію : Жіночі проблеми

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

Gajka
25.12.2009, 23:22
В мене вчора почався сильний біль після сечовипускання на паро секунд, а так нічого неболить, але дуже часто ходжу в туалет. Що це може бути? Порадьте щось!!!!!
Це точно цистит!
Не жартуйти з цим, дуже Вас прошу!
Сама таке мала, звернулася до лікаря, коли вже справді на стіну лізла. Плакала просто, в туалет ходила що 2 хв і пекло весь час, не лише після сечовипускання.
Лікар приписала лікування, досі нічого не турбує.
Знаю тільки, що требе себе пильнувати. Ні на що навіть трошки холодне не сідати (колись всі казали, але хто ж то слухав, поки не відмучилась добре), не змерзнути в ноги чи зад часом. Воно того варта(берегти себе).

Sandoryk
25.12.2009, 23:24
ще краще зверніться до уролога-хай призначить лікування.
До уролога чи гінеколога? можете когось порадити?

Gajka
25.12.2009, 23:31
Я зверталася до гінеколога (просто давно вже треба було піти, а тут і нагода випала). Особливо над тим і не думала, до якого лікаря треба піти. Пекло, погано було, коли ж було думати.
Лікарка не казала, що це не до неї. Зразу ж сказала, що то певно цистит. Дивилась на сечовий до лікування і після.

Sonjax
26.12.2009, 01:15

Обов'язково зверніться до уролога. У мене хронічний цистит :girl_sad: Минулого тижня знову було загострення, це було пекло просто, таке не можна запускати...

Пройшла курс лікування (спеціально ходила до 3 лікарів, щоб вибрати найкраще лікування), все пройшло, але вирішила не запускати, бо ця біда може повернутися, коли перемерзаєш.

Лікар сказав після свят пройти повне обстеження, щоб далі лікуватися.

Дійсно, лікар казав, що коли проходить гостре запалення, тобто коли дуууже пече і в туалет часто хочеться, то не можна користуватися грілкою з гарячою водою, бо тепло навпаки допомагає розмножуватися інфекції, а після лікування то можна вже для профілактики використовувати.

І обов'язково парити ноги, бо тепло піднімається вгору і гріє всі органи.

Як захочете дізнатися курс лікування, який я проходила, пишіть в приват, але все-таки краще звернутися до лікаря, бо я на перших днях займалася самолікуванням, цим додала біди :girl_sad:

Дівчата, будьте здорові!

Milongera
26.12.2009, 15:02
бо тепло навпаки допомагає розмножуватися інфекції
на одному форумі дівчинка в якої часто буває цистит радила під час загострення дуже багато пити мінеральної води. Випити буквально кілька пляшок в день, якомога більше - тоді часто бігаєте в туалет і інфекція, за її словами, просто вимивається.

Neverland
26.12.2009, 16:36
До лікаря однозначно треба. Взагалі там може бути і не інфекція. В мене такі ж симптоми були від "пску" в сечовому міхурі. Тому треба піти на УЗД. Для швидкого полегшення - пити дуууже багато за раз, бо 3 літрів, ще можна зробити морс з клюкви - дуже швидко обезболює. Є ще такі настоянки - цистон і уролесан, вони на травах, незалежно від причини помагають, тому пити їх можна і без призначення лікаря, мені навіть радили для профілактики іноді пити.

Зануда
26.12.2009, 16:40
тоді часто бігаєте в туалет і інфекція, за її словами, просто вимивається.
А ви самі у це вірите? Бо я щось не дуже. Цистит вимагає комплексної антибактеріальної терапії і самої води, навіть у великій кількості буде не досить. Тільки нирки перевантажаться.Можна тут почитати (http://www.ganimed.com.ua/encikl_yr_8.htm)

Neverland
26.12.2009, 16:55
А ви самі у це вірите? Бо я щось не дуже. Цистит вимагає комплексної антибактеріальної терапії і самої води, навіть у великій кількості буде не досить.
Залежить від причини, якщо причина не в бактерії, води цілком достатньо - вона промиває там все. Якщо пити морс з клюкви - теж ефект є, бо в клюкві є речовини які обезболюють, тому просто набряк знімається і не так болить то все діло.

Улянка
09.02.2010, 11:57
Цистит буває від різних причин. В мене найчастіше від переохолодження. І як тільки після того як вдень сильно промерзла а ввечері відчуваю його початок стараюсь вигрітись. Гаряча ванна, теплий одяг. Найкраще, звичайно щось шерстяне і під ковдру. Часто бувало що на ранок вже проходило. Тільки головне не запустити і не займатись медикаментозним самолікуванням. Один раз мені в аптеці порадили фурасемід. Він ще більше все подразнив , перепрошую аж кров йшла
А в мене якийсь гормональний збій чи що.....Поправилась хоч їм як завжди. З правого боку внизу щось болить ще з січня. Думала апендицит-його виключили. Черговий гінеколог сказала що нічого не бачить. А я явно відчуваю біль ніби в яйнику. А вчора так сильно почали груди що жах. Пів ночі не спала. Не годую ще з кінця листопада. Пройшло відлучення нормально. Не перев"язувалась, не пила нічого. Просто саме молоко перегоріло і все. А зараз відчуття в грудях як при вагітності на перших тижнях було. Аж пахви болять. До місячних ще три дні. І перед ними раніше такого ніколи не було.....Вагітність виключена. І навіть не знаю до кого йти спочатку. Чи до гінеколога чи до мамолога:(

lerucha
10.02.2010, 13:22
Цистит буває від різних причин
у мене була така ситуація: роки чотири тому мала цистит, з підозрою на пієлонефрит, звернулася до уролога, пройшла довгий курс лікування, начебто вилікували. Пройшов рік, і хвороба повторилася. Але в цей час я ще обслідувалася у гінеколога, і вона на всякий випадок послала мене на аналізи в Синево. В результаті у мене знайшли цитомегаловірус:girl_cray:, і в результаті виявилося, що це якраз він і дав такий поштовх. Багато часу ми заліковували сам цистит, а треба було знайти його причину. Зараз, усунувши першорпричину, про цистит я і не згадую:girl_smile: Так що обов'язково треба звернутись ще і до кваліфкованого гінеколога

tasha
11.02.2010, 18:07
В результаті у мене знайшли цитомегаловірус, і в результаті виявилося, що це якраз він і дав такий поштовх. Багато часу ми заліковували сам цистит, а треба було знайти його причину

здається маю саме таку ситуацію, в суботу здала аналізи в Синево (перед вагітністю) в неділю почався цистіт, а у вівторок отримала результат і тез знайшли цитомегаловірус. Правда я сама собі призначила цистон і він мені допоміг.

lerucha можете розповісти як саме лікувались?

lerucha
11.02.2010, 22:54
ой, тільки не самі:girl_mad: треба до лікаря, бо самолікування ще нікого до добра не довело (зі свого досвіду. Я сама лікувалася вид циститу до тих пір, поки біль до нирок не дістався, не могла крок зробити, лежачи в машині в лікарню везли:girl_sad:). Мені лікар призначала якісь пігулки, я пізніше подивлюся назву, якщо десь збереглося, їх треба було пити 1 раз в тиждень на протязі місяця, при чому чоловікові їх теж треба було приймати (щоб не було рецидива), здається це антибіотик. Потім після лікування через пару місяців треба ще раз здати той аналіз, і подивитися чи все в нормі. А цистон просто може зняти поверхнево симптоми болю, пиглушити хворобу, і все. Якщо маєте доброго гінеколога, ідіть, нехай подивиться вас.

дашулька
11.02.2010, 23:00
Дівчатка,не запускайте цистіт,бо навіть собі уявити не можете,що таке ниркові коліки під час вагітності і ГВ,тому відразу до лікаря й ніякого самолікування,бо біду собі заробити. з власного досвіду кажу. Маю хронічну проблему з нирками через це самолікування,тому бережіть себе й не запускайте хворобу!

Mandarynka
25.02.2010, 12:18
Привіт усім)
на жаль не маю часу перечитати всі дописи - тому можливо вже десь хтось про то і писав.:girl_smile:
але маю таку проблему - була в гінеколога, і вона мені сказала що є якийсь поліп, який треба видалити, бо просто так він не лікується:girl_cray:
а видалення робиться хірургом з анестезією - я того страшенно боюся :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
ну тобто це вона назвала процедурою, але для мене це все ж таки ОПЕРАЦІЯ!!!!!
можливо хто стикався з таким, чи хтось робив то - підкажіть будь ласочка чи дійснор то треба робити, чи йти ще до лікаря іншого, бо я в розпачі:girl_sad::girl_sad::girl_sad::girl_cray:

Марточка
25.02.2010, 20:55
В мене сестра робила операцію.Дається легенький наркоз

Mandarynka
25.02.2010, 20:57
а якщо вам нескладно - розпитайте будь ласка, чи то є якісь потім наслідки неприємні, і чи після того ще якесь лікування призначається...

Радість
25.02.2010, 23:00
Mandarynka, пошукайте лікаря, який видалить вам поліп за допомогою гістероскопії. Мені видалял простим вискоблюванням, і поліпи з"явилися знов на тому самому місці. Тому мені прийшлось ще раз іти на цю неприємну процедуру, та ще й лікуватися довго. А при гістероскопії лікар видаляє сам поліп разом з корінцями, як мені потім пояснила одна лікарка, і матка менш пошкоджується.

Mandarynka
28.02.2010, 14:41
а ви не розкажете що то таке гістероскопія???і чи ви самі то робили?
бо так страшно то все звучить:bad:
боюсь того всього до ужасу:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Радість
28.02.2010, 14:56
Ні, я не робила. Почитайте в інтернеті, там добре все описано. А боятися нема чого. Хоч у мене також істерика була, коли я взнала, що то під загальним наркозом робиться. Але так і краще. Заснула собі, проснулась, нічого не болить, тільки піднивало внизу живота.

irina
24.03.2010, 19:59
Всім привіт! Перечитала я весь розділ, але так і не знайшла відповіді на своє запитання, може хтось мені щось порадить. В мене на огляді в гінеколога після пологів виявили кисту піхви. Сказали, що потрібно оперувати, але поки годую малого грудьми (минуло 2 місяці після пологів), то потрібно зачекати. Може хтось стикався з аналогічною ситуацією, а то я читала, що є кисти, які самі розсмоктуються, але то тільки певні види. А як саме то визначають ті види? Буду дуже вдячна за відповідь. Можливо хтось вилікувався народнимим чи гомеопатичними методами.

Hanny
24.03.2010, 20:17
виявили кисту піхви.
Це гулька на одній або двох губах? Може Бартолініт? Якщо так, можу порадити хорошого лікаря. Але однозначно треба оперувати. Воно інакше не лікується, а коли запалюється - то біль така адська- ворогові не побажаєш.
Операція простенька і швидко заживає.

Bonka
24.03.2010, 20:31
Була сьогодні в гініколога, сказала що в мене кіста на правому яйнику :(
виписала ліки і сказала прийти після М. а якщо далі буде то вже випишить якісь гормональні.
перечитала всі дописи і зрозуміла що кіста часто сама зникає після М.,
може це нічого не пити і почекати???
ой, не знаю що робити...:(

Олька
24.03.2010, 20:34
Пити! Кіста сама не зникає!!!!!!!!! Треба лікуватись!

Марточка
24.03.2010, 20:35
Можливо це фулікулярна киста під час овуляції? Тоді вона сама зникає

Vittoriya
24.03.2010, 20:37
Була сьогодні в гініколога, сказала що в мене кіста на правому яйнику
Якщо лікарка приписала пити і ти їй довіряєш,краще пий. В моєї сестри таке було. треба з тим вважати.

DIUJMYK
24.03.2010, 20:48
Лікування краще починати після м, кісту на УЗІ побачили?

irina
24.03.2010, 20:49
--------------------------------------------------------------------------------

Цитата:
Допис від irina
виявили кисту піхви.

Це гулька на одній або двох губах? Може Бартолініт?

Ні, це не на губах, а в середині. її можна намацати на вході :girl_sad:

Bonka
24.03.2010, 23:48
кісту на УЗІ побачили?
так, на УЗІ.
я вагаюсь, бо М. мають початись через 5 днів, от думаю може почекати.

Текіла
25.03.2010, 00:15
А які таблетки прописали до М пити?
А киста велика?

Oriana
25.03.2010, 00:23
Минулого року стикалася з кистою яйника. Лікар приписала спочатку одну комбінацію ліків, і сказала, після М. прийти на УЗД. Я приходила, то кисти вже небуло, але проблема невирішилася - через кілька днів вона знову зявилася. Тоді лікар приписала іншу комбінацію ліків, і вже через 3 місяці в мене киста вже не зявлялася. Тому лікуватися варто. Бо то не добре, коли болить, потім більші проблеми будуть.

Текіла
25.03.2010, 00:25
Розкажу про себе. Мала кисту минулого року. Запустила її. Довелось оперувати.
І після того вже рік у мене кожного циклу виростають ті фолікулярні кисти. Але оскільки сиджу на ок, вони проходять після М
Тому якщо вам прописали вітааміни якісь, чи судинноуукріпляюче то варто попити. Якщо якісь серйозні препарати я б також почала лікування. лікарка ж знала що до М у вас 5 днів? Значить думала що прописує.
А так не переживайте. Якщо киста не велика і її зразу виявили, то думаю все буде окей!

Abraira
25.03.2010, 02:17
А у мене запалення фалопієвої труби :(
Вівторок вже бігла до хірурга, думала апендикс, а він направив після огляду до гінеколога....
напередодні так сплакалася, думала, що якщо апендицит, то то 2 дня в стаціонарі (мінімум) а моє маля цицю гамає... що то буде...
Здається попала до гарного гінеколога (бо до своєї не мала змоги поїхати).
Подивився, направив на УЗД, виписав свічки з папаверином, вібуркол і таумель-гель, животик мастити. Казав, що постарається без антибіотиків вилікувати (лейкоцити 16,8). Нині свічку поставив і виписав гомеопатичні свічки "Альфа" у "зеленій аптеці"..... біль ще є, але вже не такий сильний. Правда стараюся не тягати малого, бо тоді починає сильніше боліти.
Доречі, хірург теж не байдужий, просив передзвонити після УЗД, проконсультував по телефону, сказав пити травичку, щоб кишківник заспокоїти, бо там усе запалене.

ermana
25.03.2010, 14:26
Підкажіть мені будь ласка, в мене друга половина циклу і спостерігаються досить сильні білі рідкі виділення. Що то може бути? Планую йти до гінеколога, але з роботою можу вибратись лише після свят. Чи варто піти зараз?

tasha
25.03.2010, 14:48
Була сьогодні в гініколога, сказала що в мене кіста на правому яйнику

А яка саме кіста, адже вони різних типів і лікування різне? Які розміри?

Текіла
25.03.2010, 15:51
Що то може бути?

Овуляція, молочниця, посилення виділень на фоні гормональних змін....
Краще все ж мазок здати у гінеколога і щоб оглянув.

Bonka
25.03.2010, 16:08
А яка саме кіста, адже вони різних типів і лікування різне? Які розміри
Не знаю яка, я не запитала, та я тоді і не знала що вони різні бувають, це тепер я начитана....
Діаметр 5 см.
призначила мені свічки "діклофенак" і "красавка".
дуже сподіваюсь що вона все таки зникне після М.
а якщо ні то піду ще до іншого лікаря( тільки до кого :girl_in_dreams:)
бо щось зараз я не дуже цій лікарці довіряю .

Zlju4ka
25.03.2010, 16:15
Бонка, ти непереживай,кіста-це несмертельно,а це головне!
В мене з 16 років,дермоїдні фолікулярні,жодного разу не оперували.хоч були різні за розміром:і маленькі і майже з яйник.То гомеопатією лікували то уколами і свічками,то просто молитвами-вони завжди зникали,хоч лікарі вже оперувати збирались.так що головне зберігати спокій,пролікуватися,а там подивишся-можливо ще до одного спеціаліста звернешся.Думаю все буде гаразд.

Барабашка
25.03.2010, 16:28
Щось у мене не цитується, тому вручну виділю цитату
"призначила мені свічки "діклофенак" і "красавка".
дуже сподіваюсь що вона все таки зникне після М.
а якщо ні то піду ще до іншого лікаря( тільки до кого )
бо щось зараз я не дуже цій лікарці довіряю "

Я думаю, що треба після місячних сходити на УЗІ і подивитися чи ще є киста. Якщо вона зникне, то була функціональною. Функціональна кіста знакає за 1-2 цикли. Якщо ні, то природа її інша. Тоді рекомендують оперуватися. Так мені пояснював мій лікар.

tasha
25.03.2010, 17:06
Я думаю, що треба після місячних сходити на УЗІ і подивитися чи ще є кист

Саме так, після місячних треба сходити на УЗД. А от спостерігають за кістою до пів року, якщо не росте звісно.

Текіла
25.03.2010, 17:12
а якщо ні то піду ще до іншого лікаря( тільки до кого )

Сходіть до Філіпюка Ігора Теофіловича. На Русових.
Він мені дуже допоміг з тими кистами

Melisa
30.03.2010, 16:21
Дівчата, в мене делікатне питання. Після перших пологів виділення припинилися через 3 тижні. Зараз після кр вже минуло більше ніж 1,5 місяця і ще мажеться.

allja
31.03.2010, 21:26
Добрго вечора усім! Я не знала куди вписати своє питання тому створила нову тему, сподіваюсь ніхто не проти? В мене таке питання: затримка триває 10 днів, повино було бути 21, а ще не було, робила 2 тести, вони негативні. Затримка раніше бувала, але не вкінці місяця. Через що може бути така затримка? Підкажіть хтось будьласка!:confused

Virginia
31.03.2010, 21:29
але не вкінці місяця
Як то??????

Вам в тему "Перші симптоми вагітності", або "Для майбутніх мам", або "Як нарешті стати мамою"

Orman
31.03.2010, 21:29
в нас вже є теми про критичні дні і про перші ознаки вагітності і про жіночі проблеми.

В мене таке питання: затримка триває 10 днів, повино було бути 21, а ще не було

і нічого не зрозуміло. Чому це затримка має бути 21 день?

Virginia
31.03.2010, 21:30
бути 21 день
мабудь мала на увазі, що місячні мали бути ще 21 березня

Zlju4ka
31.03.2010, 21:32
я так ззрозуміла що то не "затримка"має бути 21 день,а КД мали бути 21 числа а нині вже 31 от дівчина і хвилюється що 10 днів затримки.

allja
31.03.2010, 21:46
Саме так! Вибачайте, що не правильно написала! Чула , що затримка буває через сильний стрес, чи може бути таке насправді? І чому перші симптоми вагітності, якщо їх у мене немає, а 2 тести показали негативну відповідь?!

Virginia
31.03.2010, 21:49
І чому перші симптоми вагітності, якщо їх у мене немає
А ви прочитали всю тему про симптоми, що стверджуєте, що їх немає?

Затримка може бути навіть від зміни погоди...
А щоб перевірити на 100% можна зробити УЗД, або здати кров на ХГЛ

Hanny
31.03.2010, 21:58
Підкажіть хтось будьласка!
Написала Вам в ПП

allja
31.03.2010, 22:08
І на тому спасибі!)

vywnja
08.04.2010, 01:02
от дівчата і жіночки....вирішила у вас запитати.......а то з таким не стикалась.....
були звичайні місячні, а тоді через тижденб статевий акт......і на наступний день після акту пішла кров.......можливо тут хтось є, хто в курсі з чим це може бути повязано....

WildWind
08.04.2010, 18:20
а тоді через тижденб статевий акт......і на наступний день після акту пішла кров.......можливо тут хтось є, хто в курсі з чим це може бути повязано....
Зі здоров'ям і здатністю у майбутньому мати дітей, ану марш до лікаря! ( ну хіба ви були незаймана)

Prutylyatko
08.04.2010, 18:24
були звичайні місячні, а тоді через тижденб статевий акт......і на наступний день після акту пішла кров
Тиждень, то задовго, а в мене так могло бути після закінчення місячних через три-чотири дні.

WildWind
08.04.2010, 18:37
Кожен гінеколог скаже, що всяко може бути, і то ще ніц не значити, але кров, чи то просто, чи в супроводі з циститом чи після падіння, ЗАВЖДИ є причиною негайного звернення до лікаря.

NIFERTITI
09.04.2010, 00:50
В мене за 2 дня до місячних був статевий акт,скажіть,чи можу я опинитися вагітною? І навіть якщо я завагітняла, то після акту хіба можливі місячні??

сяняНЯНЯ
09.04.2010, 01:24
за 2 дня до місячних був статевий акт,скажіть,чи можу я опинитися вагітною?

Цілком можете! пишу з власного досвіду.

popelushka
15.04.2010, 11:37
Я навіть боюсь думати, що в мене зі здоров'ям... Після с/а, в мене почалась кровотеча, не знаю в чому причина.... До кд ще два тижні чекати, біль в лівому яєчнику дуже сильна:(

Rona
15.04.2010, 11:51
може на яєчнику щось було або він запалений і при статевому акті зрушилося - обо"язково УЗД в гінеколога

popelushka
15.04.2010, 11:54
Знаю, що треба до лікаря, але зараз нема можливості і підтримки... бо чоловіку зараз важко, йому не до моїх проблем. Тому читаю в неті, що це може бути, і аж страшно робиться:(

Kasia
15.04.2010, 12:16
Попелюшка, негайно до лікаря. це ж не жарти

Hanny
15.04.2010, 12:30
біль в лівому яєчнику дуже сильна
Якщо і біль і кровотеча це може бути , що яйник лопнув, терміново треба в лікарню.

Vittoriya
15.04.2010, 12:35
бо чоловіку зараз важко, йому не до моїх проблем. Тому читаю в неті, що це може бути
Попелюшко,ви що? не жартуйте з тим!! Та то негайно треба до лікаря!!!! Вам хіба для того чоловік потрібен??Думайте про своє здоров'я, бо інакше може погано закінчитися...Я звичайно вірю, що у вас все буде добре, але не вишукуйте в неті дурниць, то взагалі смішно, шукати в інтернеті, що це може бути..До лікаря!!!

Virginia
15.04.2010, 12:55
Я навіть боюсь думати, що в мене зі здоров'ям... Після с/а, в мене почалась кровотеча, не знаю в чому причина.... До кд ще два тижні чекати, біль в лівому яєчнику дуже сильна

То могла бути киста, або якийсь великий фолікул, він міг лопнути і поранити яйник. В мене була схожа ситуація! Звичайно може бути щось гірше...
Моїй подрузі так апендикс вирізали. Розрізали, а там все в крові... то була киста, а не апендикс... Коли в мене це сталось, ми викликали швидку, бо я навіть встати і вдягнутись не могла

Я вас не лякаю, але якщо є кров, то може бути якесь зараження... викликайте швидку!!!

Sara
15.04.2010, 13:49
Я навіть боюсь думати, що в мене зі здоров'ям... Після с/а, в мене почалась кровотеча, не знаю в чому причина.... До кд ще два тижні чекати, біль в лівому яєчнику дуже сильна
судячи по приблизним розрахункам у вас мабуть овуляція, в такий період, на скільки я знаю, може кровити (але зовсім трішки), такі симптоми ще бувають при кисті, котра лопнула.
Щодо візиту до лікаря - то це потрібно зробити НЕГАЙНО. Боятися - нічого, це все не смертельно. Спокійно зібратись і СПОКІЙНО ПІТИ до лікаря!!!!:girl_bye2:

MorsImmortalis
18.04.2010, 00:17
мою кисту виявили аж в 20 років,хоча була вона ще з народження. та й я часто ходила на огляд до гінеколога.
я ту кисту відчувала.шось таке ніби м"ячик. навіть лікарці не раз казала. але ніхто нічого не помічав. хоча 5 см в діаметрі:eek:
нащупала ту заразу лікарка в університетській поліклініці. мене через тиждень прооперували на Батальній.
лікар Томич Микола Васильович - золоті руки, добрий лікар і чуйна людина.

зараз все нормально.
як подумаю,що тоді могла не піти на огляд.... бо мої одногрупниці заплатили аби не йти, а мені не хотілось давати гроші та й лікарів не боюсь

OxankaF
18.04.2010, 00:58
Я навіть боюсь думати, що в мене зі здоров'ям...
Попелюшка, як ви там, у вас все добре?

inka
18.04.2010, 17:28
Попелюшечка,переживаю за Вас, відгукніться.

popelushka
18.04.2010, 21:48
Дякую, дівчата, за підтримку:) На УЗД йду завтра, бо в п'ятницю, мене чомусь гінеколог не направила на огляд. На огляді, лікар нічого загрозливого не побачила, в чому причина кровотечі, будемо бачити завтра. Болі вже не відчуваю, кровотеча на другий день минула...

MaryF
26.04.2010, 09:44
І в мене шось не те. На 15 день чиклу почались темно коричневі виділення, сьогодні вже четвертий день мажуться. Виділення міняються від темно коричневих до яскраво червоних і то майже немає, то лийнеться. Болей як тиких немає, ну трохи поболюють яїчники і внизу живота колить. Навіть не знаю чи то вважати за місячні? От думаю йти до лікаря, чи не йти.???

Orman
26.04.2010, 13:28
От думаю йти до лікаря, чи не йти.???

йти, ну як мінімум, зателефонувати.

Provizor
26.04.2010, 13:31
От думаю йти до лікаря, чи не йти.???
Йти обов"язково. Міжменструальні кров"янисті виділення можуть свідчити про ендометрит. Бережіть своє здоров"я!

MaryF
29.04.2010, 00:16
Шостий день у мене вже мажеться...подзвонила до своєї лікарки, а вона мене навіть не дослухала і сказала записатися на огляд, а запис аж через 2 тиждні..... а якшо тих 2 тиждні буде і дальше так мазатися?
Навіть не знаю, шо я маю тепер робити?

Gajka
29.04.2010, 00:32
запис аж через 2 тиждні..... а якшо тих 2 тиждні буде і дальше так мазатися?
Навіть не знаю, шо я маю тепер робити?
Змінити лікарку і йти на огляд негайно. Зі здоровям не варто жартувати.

MaryF
07.05.2010, 11:24
Ходила я до лікарки на огляд вроді все нормально, мазатися перестало.
А от на узд шось таке не зрозуміле побачили "утвір округлої форми з гіпоехогенним вмістом діаметром 15 мм", що це таке лікарка так і не сказала, не знає. Можливо у когось таке було?

Олюська
07.05.2010, 17:08
В гілці "для майбутніх мам" щось ніхто не відповідає, тому копіюю ще сюди
Мене часто непокоїли свербіння і мазок показав дріжджовидний грибок (це молочниця, я так розумію?). А ми запланували собі з понеділка йти в басейн. Мене цікавить, чи цей грибок може нести якусь загрозу тим, хто плаватиме в басейні?

Provizor
07.05.2010, 17:24
Ні, не несе загрози для інших.

Олюська
07.05.2010, 18:52
Ні, не несе загрози для інших
А для мене?

Provizor
07.05.2010, 19:25
Кандидоз поширене явище у вагітних. Існують протилежні думки щодо лікування. і необхідності. Я вважаю, що потрібно пролікуватись, є свічки пімафуцин безпечні для вагітних.Але краще запитайте у лікаря.

inNusjalapusja
07.05.2010, 20:09
мазок показав дріжджовидний грибок (це молочниця, я так розумію?).
Мені порекомендувала моя гінеколог спринцювання розчином соди (1 столова ложка на стакан води). Молочниця зникає за першим же разом. Але не знаю, чи можна вагітним...

Олюська
07.05.2010, 23:02
Кандидоз поширене явище у вагітних. Існують протилежні думки щодо лікування. і необхідності. Я вважаю, що потрібно пролікуватись, є свічки пімафуцин безпечні для вагітних.Але краще запитайте у лікаря
Лікарка мені сказала робити ванночки з ромашки і кори дуба, казала, що "чорта з рогами" в мазку нема, тому лікувати не треба, але якщо сильно непокоїтиме, то взяти свічки гіно-певарил

---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:01 ----------

Мені порекомендувала моя гінеколог спринцювання розчином соди (1 столова ложка на стакан води). Молочниця зникає за першим же разом.
Вагітним, здається, не можна

WildWind
07.05.2010, 23:06
А ми запланували собі з понеділка йти в басейн. Мене цікавить, чи цей грибок може нести якусь загрозу тим, хто плаватиме в басейні?
Вставлю свої 5 копійок, бо часто чую такі питання від подруг. В басейні хлорована вода, відповідно ви нічого не підчепите, і нікого не "нагородите". Але така штука як грибок на ногах чіпляється.. найчастіше в роздівалках або в душі.

Provizor
07.05.2010, 23:09
Я застосовувала пімафуцин, там чітко написано "дозволено для вагітних", чоловік пив дифлюзол (партнер теж повинен пролікуватись), часті підмивання і проста білизна. Якщо кандидоз не вилікувати, під час пологів дитинка може заразитись і мати молочницю на слизових оболонках.
А вагітним справді спринцюватись неможна.

DIUJMYK
07.05.2010, 23:09
утвір округлої форми з гіпоехогенним вмістом діаметром 15 мм
якщо це в яйнику, то такий отвір утворюється після виходу яйцеклітини при овуляції, це нормально

Олька
07.05.2010, 23:45
В басейні хлорована вода, відповідно ви нічого не підчепите, і нікого не "нагородите".

Я коли після Туреччини прийшла до своєї лікарки і вона виявила в мене грибок, то сказала: Ото грибочків в турецькому басейні насіяла! Мені було зовсім не по собі, бо мучила совість, що людей заразила незнаючи.

MaryF
08.05.2010, 11:21
якщо це в яйнику, то такий отвір утворюється після виходу яйцеклітини при овуляції, це нормально

ні це в матці, і це не отвір, а утвір (утворення) і біля нього багато рідини, лікарка дивилася декілька разів, навіть тим датчиком рухала, чи не болить і так і не змогла сказати, що це таке....

Mawynja
11.05.2010, 16:45
Дівчата, підкажіть будь-ласка, чи знаєте щось про кісту бартолінової залози (бартолініт), чи можна його вилікувати без хірургічного втручання, чи обов'язкова операція? Якщо операція, то чи комусь її робили і на скільки це все безпечно, це проста чи складна процедура? А то я уже рік в роздумах, тим більше що зараз плануємо вагітніти. Порадьте що робити???

Hanny
11.05.2010, 18:22
Дівчата, підкажіть будь-ласка, чи знаєте щось про кісту бартолінової залози (бартолініт)
Написала Вам в ПП

WildWind
11.05.2010, 19:40
Я коли після Туреччини прийшла до своєї лікарки і вона виявила в мене грибок, то сказала: Ото грибочків в турецькому басейні насіяла! Мені було зовсім не по собі, бо мучила совість, що людей заразила незнаючи.
А лікар не припустила що то ви могли в басейні з таким самим успіхом заразитись? Хоча то смішно як на мене.. Навіть туберкульозна паличка гине на сонці і свіжому повітрі.. А всякими інтимними проблемами можна хіба при тісному контакті заразитись, ну принаймні мені так логіка моя каже.

Олька
11.05.2010, 22:27
Хоча то смішно як на мене.

Не бачу нічого смішного! Грибок може виникнути не тільки при тісному контакті!!!!!!!! Я, наприклад довго і постійно лікуюсь по гінекології, бо на жаль маю проблему на все життя (дякуючи одній "добрій" лікарці з пологового) і внаслідок таких періодичних лікувань інколи і виникає грибок! А в басейні елементарно можна підхопити! Грибки бувають різні!

Orman
11.05.2010, 22:42
А в басейні елементарно можна підхопити! Грибки бувають різні!

ну та власне... ви про який такий грибок говорите?

Смешались в кучу кони, люди ...

Vittoriya
11.05.2010, 22:43
А лікар не припустила що то ви могли в басейні з таким самим успіхом заразитись? Хоча то смішно як на мене.. Навіть туберкульозна паличка гине на сонці і свіжому повітрі.. А всякими інтимними проблемами можна хіба при тісному контакті заразитись, ну принаймні мені так логіка моя каже
грибки якраз у вологому середовищі найкраще себе почувають і можна легко підхопити усякі грибки саме в басейні.Легко!

Олька
11.05.2010, 22:46
ну та власне... ви про який такий грибок говорите?

Я не медик і не пам"ятаю який у мене тоді був (якщо моя лікарка так сказала, значить в неї були на то підстави, а я поїхала якраз після лікування)! Просто WildWind смішно стало, що в басейні можна підхопити, а таки можна.

WildWind
11.05.2010, 23:18
грибки якраз у вологому середовищі найкраще себе почувають і можна легко підхопити усякі грибки саме в басейні.Легко!
Тоді я більше в басейн ні ногою..

Orman
11.05.2010, 23:38
Дівчата, я вас дуже прошу. Всі грибки в басейні підхопити неможливо. Молочницю - ні (якщо голою попою на лавку не сідати).

Той що до ніг - так. Але в цій темі це офтоп.

Я не медик і не пам"ятаю який у мене тоді був.

ну то як так можна писати? Було то не знаю що...

Олька
12.05.2010, 11:51
ну то як так можна писати? Було то не знаю що..

Я взагалі-то написала про МІЙ випадок і висловила СВОЮ думку. Чи є тільки Ваша, Orman, думка і не правильна? В яку тему не зайду, всюди тільки Ви праві! Тому не буду більше заморочуватись! Не збираюсь більше Вам щось доводити!

Orman
12.05.2010, 13:04
Я взагалі-то написала про МІЙ випадок і висловила СВОЮ думку. Чи є тільки Ваша, Orman, думка і не правильна? В яку тему не зайду, всюди тільки Ви праві! Тому не буду більше заморочуватись! Не збираюсь більше Вам щось доводити!

так, є тільки моя думка і неправильна - ви це хотіли почути?

який ВАШ випадок? Ви ж не написали на що хворіли :confused:

Олька
12.05.2010, 13:10
який ВАШ випадок? Ви ж не написали на що хворіли

Мова йшла про можливість чи неможливість зараження грибком у басейні, а не про мої хвороби!

Orman
12.05.2010, 13:33
Мова йшла про можливість чи неможливість зараження грибком у басейні

Та власне й залежить яким конкретно грибком в басейні можна заразитись, а яким ні. Ну бо не всіма там можна заразитись. І не всі можна "засіяти", як ваша лікарка казала.

Кандида є в нормі в кожної жінки, просто при несприятливих умовах (переохолодження, прийом антибіотиків, зниження імунітету ...) він розмножується надмірно. Тобто особливого ним заразитися неможливо він і так є.

Тому і питаю, що ж то таке було, що ним можна когось заразити.

Олька
12.05.2010, 13:40
Тому і питаю, що ж то таке було, що ним можна когось заразити

Який саме не пам"ятаю, але то було після того як мені витягнули спіраль і я лікувалась довго і нудно антибіотиками (таблетки, уколи, свічки). В мене вже стільки того всього було, що назви я просто не встигаю запам"ятовувати.

WildWind
12.05.2010, 15:57
Вирішила запитати в Гугла:
Считается, что, купаясь в бассейне, можно подцепить урогенитальную инфекцию (хламидии, трихомонады и т. д.). Спешим вас успокоить: ни через воду, ни через контакт с поверхностями бассейна эти инфекции не передаются. Их возбудители погибают в хлорированной и озонированной воде. А если какая-то часть микробов все-таки выживает, то его количества, разведенного в большом объеме воды, для заражения явно недостаточно.
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:m4Z7qDzTu0UJ:www.grandex.ru/medicine/text/9857.html+%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1% 82%D1%8C%D1%81%D1%8F+%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%B A%D0%BE%D0%BC+%D0%B2+%D0%B1%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%B 5%D0%B9%D0%BD%D0%B5&cd=3&hl=uk&ct=clnk&gl=ua&client=firefox-a
Мочеполовые инфекции. Вопреки расхожему мнению, риск заражения ими минимален — только в том случае, если концентрация бактерии в воде будет высока (то есть, вода давно не очищалась) и вы станете заниматься в этой воде сексом без презерватива. Вне тела человека бактерия не живет долго, а поскольку вода в бассейне хлорируется и дезинфицируется, чаще всего большинство бактерий в ней гибнет. Поэтому в воде вообще проблематично что-то «подцепить», особенно если не «висеть» на бортике, а двигаться.
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:qjt3RtuTRoMJ:www.feelgood.com.ua/health/articles/v-bassejnbez-posledstvij/+%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%82%D1%8C% D1%81%D1%8F+%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%BA%D0%BE%D 0%BC+%D0%B2+%D0%B1%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%B5%D0%B9%D 0%BD%D0%B5&cd=4&hl=uk&ct=clnk&gl=ua&client=firefox-a
Олька, мені все ж таки здається, що лікар пожартувала, ну або трішки налякати хотіла, щоб ви лікувались.

Олька
12.05.2010, 16:00
Олька, мені все ж таки здається, що лікар пожартувала, ну або трішки налякати хотіла, щоб ви лікувались.

Може бути....не буду сперечатись, але буду в неї в п"ятницю, обов"язково запитаю!

WildWind
12.05.2010, 16:12
Може бути....не буду сперечатись, але буду в неї в п"ятницю, обов"язково запитаю!
Домовились, і записати не забудьте, і нам розкажіть. Мені самій цікаво...

Dmutrivna
12.05.2010, 16:22
привіт
я своєму чоловікові не зраджую. Він мені також вірний. Але після того як ми кохалися,десь на наступний-другий день, у мене неприємні відчуття "там", а через деякий час можуть з'явитись білі виділення - молочниця. До родів такого не було. Не розумію, що таке...:girl_sad:

Valerija
13.05.2010, 17:49
Привіт дівчата !! не маю часу все перечитувати, тому запитаюсь прямо.....[Комусь ставили такий діагноз як- ендометріоз, якщо так, то яке назначали лікування ????:girl_tender:
Мені лікар порекомендував оральні контрацептиви, але я до них дуже насторожено відношусь, боюсь поправитись, вуса можуть вирости, шкіру обсипати..........короче кажучи, боюсь бо це гормональне:o:

Medusa
13.05.2010, 17:55
не маю часу все перечитувати, тому запитаюсь прямо.....[Комусь ставили такий діагноз як- ендометріоз
Ой не спішіть так... Якщо цей діагнох правдивий, то вам багато доведеться перечитати... Як встановили? По УЗД? По симптомах? Не правдивий буде діагноз. Встановити ендометріоз можна, лише якщо розрізати і подивитись - лапароскопія, або ж лапаротомія (звичайна операція). Ну а якщо він дійсно є - то оральні контрацептиви не допоможуть. І на жаль я не скажу що допоможе, бо лікарі самі не знають:
1. звідки він береться, тобто причину
2. методів лікування
А тепер глибоко вдихніть і спокійно підійдіть до проблеми

(п.с. вуса не виростуть! :))

Orman
13.05.2010, 18:11
ну та чого лікування ендометріозу є два

- вагітність
- штучна менопауза

обидва способи передбачають відсутність місячних протягом довшого часу. І вогнища ендометріозу, без постійного "поповнення" зникають.

ну і мене теж дуже цікавить як вам діагноз поставили.

---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 17:09 ----------

привіт
я своєму чоловікові не зраджую. Він мені також вірний. Але після того як ми кохалися,десь на наступний-другий день, у мене неприємні відчуття "там", а через деякий час можуть з'явитись білі виділення - молочниця. До родів такого не було. Не розумію, що таке...

ой та від 100 причин молочниця може бути, а ви вже вірність сюди приплели. Не накручуйте себе. Вилікуєтесь і забудете :)!

Medusa
13.05.2010, 18:14
ну та чого лікування ендометріозу є два
- вагітність
- штучна менопауза
Я перепрошую, але це не лікування. Протягом першого чи другого вогнища ендометріозу згасають, але як тільки відновиться нормальна робота гормональної системи, поновлюється цикл - ендометріоз знову розквітає. Він НЕ ЗНИКАЄ. Може дуже сильно зменшитись, але чи зникне остаточно... Я б сама хотіла знати, як з ним боротись.

Але є добрий метод випередження - вагітніти і родити, поки вдається... Бо з часом це може ставати все важче і важче... :(

Orman
13.05.2010, 18:21
Я перепрошую, але це не лікування.

серйозно, а я все життя щиро вірила, що вогнища зникають.

Перепрошую, якщо ввела когось в оману. Я так розумію, що ви зпроблемою добре знайомі :(.

Medusa
14.05.2010, 09:52
Та читала багато, і пробувала різне лікування. І ОК теж, майже рік. Все-одно він прогресує. Я так розумію, проблема в тому що організм десь збивається і не може відрегулюватися сам, а ендометріоз це використовує і множиться. Ще точно знаю, що чим більше впадати у депресію, мало рухатись і жаліти себе - тим більше він ростиме, як бур"ян після дощу. Тому треба прагнути до здорового способу життя, як не нудно це звучить... І оптимізму побільше!!!

А точно зникає енд. вже у клімаксі - там нема гормональних циклів, і вогнища поступово згасають і зовсім пропадають. Але до того ще дожити (і то ж хочеться гарно!) треба :)

Valerija
14.05.2010, 13:06
Як встановили? По УЗД? По симптомах?[/q
Встановили на огляді через кальпоскоп, і зразу відправив на УЗД ( правда не знаю чи УЗД підтвердило це ) Лікар казав що в нього підозри на те що це ендометриоз, але ( як ви вже самі писали ) його виявити важко і підтвердити...... Тому він мені не виписав якогось конкнретного лікування, а тільки ОК.
[quote=Medusa;728633]Та читала багато, і пробувала різне лікування. І ОК теж, майже рік.
В Вас побічних дій ОК не спостерігалось ?? ( типу набирання ваги, обсипання шкіри....і т.д. )
Найбільше в цьому діагнозі мене лякає безплідність і Рак...:girl_cray:

Medusa
14.05.2010, 13:14
ну, до раку там дуже далеко. хто таке казав???
безплідність - може бути, а може і ні . читала на одному форумі, що жінка з 4-м ступенем ендометріозу завагітніла сама. а часто жінки без енд. ніяк не можуть завагітніти... тобто вовка боятися - лиш собі нерви псути. поки не спробуєте завагітніти - знати не будете :)

побічних дій від ОК в мене спершу не було зовсім, але десь на 12-й місяць я просто не змогла їх більше пити, бо мене ковбасило від них, зараз важко пригадати - якийсь дискомфорт був, коли припинила пити ОК - відразу все нормалізувалося. щодо ваги - може 2 кг набрала, не більше. але я не маю особливої схильності до цього.

на кольпоскопі можна побачити енд. ЛИШЕ якщо це ендометріоз самої шийки, який буває дуже рідко. Раджу вам піти до іншої лікарки на огляд - порівняти діагноз. (причому про попередній спочатку не говорити)
а на УЗД встановити можна (наскільки я зрозуміла) лише аденоміоз (енд. матки), і то це важко

Valerija
14.05.2010, 14:01
на кольпоскопі можна побачити енд. ЛИШЕ якщо це ендометріоз самої шийки, який буває дуже рідко.
Якраз на шийці матки лікар і побачив в мене чорні крапки.....:girl_cray:
поки не спробуєте завагітніти - знати не будете
планую вагітність десь через рік... :girl_in_love: З першою вагітністю проблем особливих не було ( не враховуючи, стандартної тепер майже для всіх, загрози ), тому маю надію що з другою теж проблем не буде ( хоча тепер вже не знаю що думати ...):girl_sad:

Orman
14.05.2010, 14:26
щойно подивилась фотографії шийки матки ураженої ендометріозом (вразливим краще не дивитися), жодних чорних цяток :confused:

а вам вона показувала зображення?

dieSonne
14.05.2010, 14:48
В Вас побічних дій ОК не спостерігалось ?? (
маю також ендометріоз вже понад 5 років. мушу сказати, що майже 3 роки приймала ок, про що дуже шкодую, бо тепер маю непоганий "букет" наслідків, найгірший з яких астматично-алергічні реакції різного ступеня на деякі продукти і побутову хімію. І знаю 100% що саме від ок, так як моїй мамі в передклімаксний період їх також призначали і у неї також почалися приступи задухи. Зараз вдалося трошки внормувати стан, майже забула про це, але вікна мити на балконі, користуватися навіть у незначних дозах якимись засобами для миття, навіть еко, більшістю дезодорантів, кремів та вживати певні алергенні продукти, які ніколи до того не викликали алергії (банани, томати, оранжі) не можу. А щоб ендометріоз пройшов - навпаки, після прийому розрісся з новою силою, тож шкодую сама і вам би не радила, дайте можливість організму самому налаштуватися, виключіть стреси, вам гарні поради дала Медуза, прислухайтеся.

Valerija
14.05.2010, 15:15
сама і вам би не радила, дайте можливість організму самому налаштуватися, виключіть стреси, вам гарні поради дала Медуза, прислухайтеся.

але нічого не робити теж страшно, боюсь що потім буду собі докоряти за те що не лікувалась

Medusa
14.05.2010, 15:18
Якраз на шийці матки лікар і побачив в мене чорні крапки...
Зробіть собі послугу - підіть до іншого лікаря! Нехай вам повністю обстежить шийку, може цитологію зробить, мазки всі візьме. У мене наприклад підозрювали вірус папіломи - взяли аналіз, не підтвердилось (думаю те що збивало лікарку - наслідок колишньої ерозії) - тепер сплю спокійно...
боюсь що потім буду собі докоряти за те що не лікувалась
а якщо будете докоряти собі що лікувались?!

Valerija
14.05.2010, 15:25
Зробіть собі послугу - підіть до іншого лікаря!
Не маю підстав не довіряти лікарю.......тим більше про нього тут стільки позитивних відгуків ( Мартин Т.Ю.) А папілома вірус у мене теж є, але його в мене ще виявили десь 4,5 роки назад, тому зробили конізаю ерозії.....
Лікар казав , що не впевнений що це саме ендометріоз ( але дуже схоже на це) тому що крапочки в мене якраз на місці колишньої ерозії, тому маю надію що папілома віруса з мене хватить, а ще одну болячку мені - то вже перебор

Medusa
14.05.2010, 15:31
не зважаючи на "ліца" і на відгуки на форумі Я пішла б до іншого лікаря. А таблетки б не пила однозначно.
Але то кожному за себе рішати :confused:

dieSonne
14.05.2010, 22:49
але нічого не робити теж страшно, боюсь що потім буду собі докоряти за те що не лікувалась
а цитологію робили?

Prutylyatko
14.05.2010, 23:59
Не маю підстав не довіряти лікарю.......тим більше про нього тут стільки позитивних відгуків ( Мартин Т.Ю.)
Ви знаєте, справа не у відгуках хороших чи поганих, а просто кожен лікар як і кожна людина є індивідуальним:для одних він може бути дуже хорошим, а для інших не підійти. Можливо, до вашої проблеми та до її вирішення потрібен інший лікарський підхід. Консультація у іншого лікаря вам не зашкодить. Якщо його поради будуть ідентичні, то ще раз переконаєтесь, що ваш лікар хороший, а якщо будуть іншими - можете спробувати.

Марточка
15.05.2010, 11:11
Може хтось знає в який період циклу найкраще здавати аналізи на торч інфекції?

Hanny
15.05.2010, 11:18
в який період циклу найкраще здавати аналізи на торч інфекції?
День циклу немає значення!!!

Марточка
15.05.2010, 13:27
Я просто колись таке чула(маю на увазі здавання мазків,а не крові).Але вже забула як лікар колись казав

Mawynja
17.05.2010, 13:36
Я просто колись таке чула(маю на увазі здавання мазків,а не крові).Але вже забула як лікар колись казав
Найкраще всі огляди в гінеколога і здачу аналізів робити на 8-й день циклу, так мене казав мій лікар.

Valerija
17.05.2010, 16:34
а цитологію робили?
Робили, результат - IIа, точно не знаю що це означає, лікар казав, що все нормально, але мені здається що він не хоче мене лякати, знаючи яка я панікёрша..

Anel
18.05.2010, 12:10
Дівчата,в кого була псевдоерозія? Лікували солковагіном.Боялася тих СОЛІДНІШИХ :girl_crazy:методів(кріо,лазер...) .Якщо вже до таких методів доходить,як потім завагітніти-важко?

Nana11
18.05.2010, 20:19
А в мене якийсь гормональний збій чи що.....Поправилась хоч їм як завжди. З правого боку внизу щось болить ще з січня. Думала апендицит-його виключили. Черговий гінеколог сказала що нічого не бачить. А я явно відчуваю біль ніби в яйнику. А вчора так сильно почали груди що жах. Пів ночі не спала. Не годую ще з кінця листопада. Пройшло відлучення нормально. Не перев"язувалась, не пила нічого. Просто саме молоко перегоріло і все. А зараз відчуття в грудях як при вагітності на перших тижнях було. Аж пахви болять. До місячних ще три дні. І перед ними раніше такого ніколи не було.....Вагітність виключена. І навіть не знаю до кого йти спочатку. Чи до гінеколога чи до мамолога
і в мене таке було...думала буду лізти на стіни від болю в грудях а з так званим "апендицитом " мене навіть в лікарню забрали хотіли вирізати, але то був не апендицит...думала пройде. саме якось...поки не почало так боліти шо на стінку хотілося лізти В таких випадках раджу всім зразу йти до лікаря, а не тянути з тим як я...бо як потім виявилося то це гормони, була спочатку в гінеколога, потім в мамолога...гормони пити не хотіла тому лікувалася мазькамиі гомеопатичними настойками...ніби пройшло. правда деколи всерівно дає про себе чути або одне або інше.

Bluemchen
19.05.2010, 11:57
оже хтось знає в який період циклу найкраще здавати аналізи на торч інфекції?
ось що знайшла на сайті "синево"
Анализ крови:

* Кровь для исследования сдается только натощак ! (анализ крови принимается до 11-00).
* Перед сдачей венозной крови для исследований необходимо исключить из рациона жирную пищу.

ПЦР-анализ

Перед проведением забора ПЦР-диагностики урогенитальных инфекций необходимо:

* На протяжении 3 часов удержаться от мочеиспускания.
* Исключить на протяжении 3 дней половые контакты.
* В течении 2 недель не принимать антибактериальные препараты.
* Женщинам за 3 дня до исследований исключить вагинальную постановку свечей, мазей, постановку тампонов.
* Материал нельзя сдавать во время менструации (только через 3 дня после ее окончания).
* Урогенитальный материал не берется у беременных, детей и девственниц.

dieSonne
19.05.2010, 15:29
Робили, результат - IIа, точно не знаю що це означає
і я не знаю ще це, в мене писало що атипових клітин не виявлено.
Дівчата,в кого була псевдоерозія? Лікували солковагіном.Боялася тих СОЛІДНІШИХ методів(кріо,лазер...) .Якщо вже до таких методів доходить,як потім завагітніти-важко?
я мала цей букет, спочатку псевдо, лікувала солковагіном, потім переросла в звичайну. З вагітністю проблем не мала, але після пологів вона кровила, тому через пів року я пішла на кріо. Все пройшло добре, і не вплинуло на наступну вагітність. Зараз вже майже 6 років як робила
[/COLOR]День циклу немає значення!!!
ну якщо це на ПЦР, то має, бо під час місячних не можна.

спершу написала,бо не побачила. Ось вам підтвердження.
* Материал нельзя сдавать во время менструации (только через 3 дня после ее окончания).

Viktorina
20.05.2010, 11:31
А от на узд шось таке не зрозуміле побачили "утвір округлої форми з гіпоехогенним вмістом діаметром 15 мм", що це таке лікарка так і не сказала, не знає. Можливо у когось таке було?
Я не зовсім зрозуміла де той утвір?
Такі кисти ,як дермоїдні та ендометріоїдні, лікують хірургічно (лапараскопічно),а такі як функціональні кісти: жовтого тіла та фолікулярні,переважно лікують гормонально і протизапальною терапією, і як правило упродовж трьох місяців новоутворення має розсмоктатися. тому треба спостерігати, робити повторні УЗД після лікування.
Бо у мене було спочатку В яйнику ,пролікувала, а на повторному УЗД знайшли НА яйнику "параоворіальна киста"з рідинним вмістом, знову лікування. Як мені казала лікарка , що такі кисти можуть зникати і знову появлятися ,але їх обов"язково треба лікувати і слідкувати чи вони не збільшуються. І також було,мазня по два тижні і нерегулярні цикли М.

Lapus'ka
20.05.2010, 11:39
Перед проведением забора ПЦР-диагностики урогенитальных инфекций необходимо:
* На протяжении 3 часов удержаться от мочеиспускания.
* Исключить на протяжении 3 дней половые контакты.
* В течении 2 недель не принимать антибактериальные препараты.
* Женщинам за 3 дня до исследований исключить вагинальную постановку свечей, мазей, постановку тампонов.
* Урогенитальный материал не берется у беременных, детей и девственниц
Ці умови для мазка, а не для аналізу крові. Я здавала на Торч інфекції, і їсти перед цим аналізом можна, а під час місячних не радять оскільки і так йде значна втрата крові, а після місячних можна в будь - який день циклу.

Bluemchen
20.05.2010, 12:54
Ці умови для мазка, а не для аналізу крові.
так воно і є. Просто у "Синево" (на сайті) вказали умови окремо для здачі аналізу крові і ПЦР (укр ПЛР) аналізу, маючи на увазі , що для ПЦР потрібно здавати мазок,хоча насправді можна і кров.

Lithium
25.05.2010, 21:06
пити дуфастон
А моя мама під час лікування цим препаратом заробила кисту,як побічний ефект, також наполягали на операції, але все само розсмокталось через пів року.

Zlju4ka
27.05.2010, 14:37
Дівчатка маю питання,бодо лікаря аж завтра попаду:після кріо,текла та вода,потім були кд,і от тепер раптово кровлю знов.В когось таке було?

Sandoryk
29.05.2010, 02:19
Була я в гінеколога, аналіз мазка показав багато лейкоцитів(25-30)- запальний процес. Виписали мені - Офор(антибіотики), дифлюзол і свічки ливарол. Лікарка сказала приймати таблетки(+мазь) ще і хлопцю,але якщо його нічого не турбує не знаю чи варто. Порадьте щось.

Marta
23.06.2010, 20:24
Знаю, що ліварол і дифлюзол проти молочниці, я лікувалася і під час лікування завагітніла. Може хтось знає вагітності немає загрози ніякої???

Vittoriya
27.06.2010, 14:13
Дівчата, ви тоді писали про толокнянку, тепер того нема. Скільки часу її треба приймати при запаленні мочового? в яких дозах? Я зробила,так як написано на коробці-в киплячу воду,півгодини на водяній бані, процідила,довела до 200мг і по столовій ложці 5-6 разів вдень. так?

Kasia
27.06.2010, 14:33
я вживала як на коробці написано. але просто запарювала кипятком.
під час цистіту- доки не пройде.

Vittoriya
12.07.2010, 19:05
Ну от,вже про цистит ніби й забула, а тут пішла в басейн і знов пече...:(Певно мені басейн протипоказаний..Але чого так?
Запарила собі ведмежі вушка.буду знов лікуватися :girl_cray: літо,жара,а мене пече...

Марточка
12.07.2010, 21:16
Чому зразу цистіт? Може це просто солі?

Vittoriya
12.07.2010, 21:19
Чому зразу цистіт? Може це просто солі?
тому ,що вже не перший раз.на узі була,в нирках все чисто.Я собі зробила парову баньку.Заварила трави-ромашку,календула,ведмежі вушка,в відро і так посиділа добре.Потім ще процідила той відвар ,додала кілька капель олійки чайного дерева і підмилася тим. Ще плюс заварила чаю зеленого і випила так десь 2-3 кружки. Всьо пройшло.

Viktorina
15.07.2010, 19:23
Не знаю чи в ту гілку пишу,але маю проблему з яїчником(киста).Приймала ліки,робила всілякі процедури, які радила лікар. А зараз мені запропонували лікувальні жіночі тампони від фірми "Beautiful Life" , ніби лікують різні жіночі захворювання такого роду.Та фірма пропонує ще різні пластирі на основі бжолиного продукту. Може хто користувався такими тампонами,які результати і чи варто брати, бо вони недешеві, то чи хоч допомагають.Завчасно дякую!:girl_yes2:

Hanny
15.07.2010, 22:23
тампони від фірми "Beautiful Life"
Сама не використовувала, але чула від коліжанки що їй помогло на кисту, але не один тампон, а три мінімум з перервою звичайно.

Deidra
15.07.2010, 22:57
жіночі тампони від фірми "Beautiful Life"
Опа! І мені той же засіб (тільки в малих дозах :) ) як поміч від болючих місячних рекомендували. Взяла - лежать. Щось страшно. Таблетку свідомість сприймає, а лікувальні тампони - не хоче.

Seppy
15.07.2010, 23:21
Таблетку свідомість сприймає, а...
Я чомусь завжди була впевнена, що лікувальні тампони безпечніші для організму. Я звичайно не медик і може помиляюся, але таблетки через шлунок всмоктуються в кров і тоді діють, а ще негативно впливають на печінку. Можливо тампони навпаки безпечніші бо ліки потрапляють одразу туди, де причина недуги.

Viktorina
16.07.2010, 11:49
помогло на кисту, але не один тампон, а три мінімум з перервою звичайно
Дякую!!! Так, мені принесли три штучки ( то такі круглі шарики),та я якось все ще в роздумах. Хоча напевно буду пробувати, як я сама розумію, хоч якось треба себе рятувати від хвороб.:girl_yes2:

Ука
16.07.2010, 12:23
гм, я чесно скажу, на жіночих хворобах практично не розуміюся, тому просто транслюю слова лікаря. В мене на останньому УЗД доктор знайшов кисту яйника і сказав, що лікування не потребує, само розійдеться.
То було роки 2 чи 3 тому, УЗД робили через кровотечу, виявили кисту і дисфункцію, яка і спричинила кровотечу. Про кисту лікар сказав забути, а дисфунккцію лікували як в тому анекдоті про лева і зайця: "гормон" - "а можна без гормону?" - "можна, хелівська гомеопатія" - "а можна я піду до гомеопата, щоб призначити монопрепарат?" - "можна".

Але ще раз повторюся, для мене ці діагнози - набір слів без змісту, тому могла щось і наплутати. В любому разі зараз нічого не турбує, УЗД, правда, теж більше не робила.

---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

що лікувальні тампони безпечніші для організму.
залежить, з чим тампони. Якщо йдеться про один і той же препарат, то, звісно, місцеве застосування краще, ніж загальне. Але якщо йдеться про кінські дози гормону місцево, то краще загально в мікродозах. Треба дивитися склад

Medusa
16.07.2010, 12:26
чесно скажу, на жіночих хворобах практично не розуміюся
зараз нічого не турбує, УЗД, правда, теж більше не робила
Щаслива ви жінка! :)
Дуже гарно що нічого не турбує, але кисти бувають різні, і яка це була - за одним УЗД визначити неможливо. Вартувало б піти ще раз після місячних. Не лякаю, але рекомендую - піти якось відразу після місячних на УЗД, просто щоб тут написати - а я ж казала, що нічого мене не турбує, і так і є, я здорова!

Ука
16.07.2010, 12:26
---------------------------------------

olenkastar
16.07.2010, 12:27
а в мене от уже 3 чи 4 рази за 2 дні до місячних починає нити живіт і йде по краплинці-дві крові,а потім рівно в срок починаються нормальтні місячні...і шо то таке? може то через те,що ми ще на гв?

Ука
16.07.2010, 12:51
Не лякаю, але рекомендую - піти якось відразу після місячних на УЗД, просто щоб тут написати - а я ж казала, що нічого мене не турбує, і так і є, я здорова
є в мене така не надто хороша (хоча як подивитися, кілька разів вона мене рятувала від дурниць) риса - поки не припече, я дуже лінуюся ходити по лікарях.

WildWind
16.07.2010, 14:08
Ну от,вже про цистит ніби й забула, а тут пішла в басейн і знов пече..
Я тільки хотіла тут запитувати в дівчат, чи нікого не турбує цистит після басейну, і як з тим боротись. В мене щоразу після басейну з'являються слабкі ознаки циститу.
1. Думаю що то хлорована вода винна.
2. А також в басейні вода прохолодніша ніж влітку на морі наприклад.
На морі чи озері я просто швиденько одягала сухий купальник. Що робити в басейні?
Дівчата поділіться досвідом.

Usmishka
16.07.2010, 14:52
Що робити в басейні?
Старатись туди менше ходити і не сидіти довго)
В мене зразу по басейні -молочниця, тому стараюсь уникати, купаюсь лише не в Україні, бо в нас до всього халявного відносяться і економлять, імхо.

Vittoriya
16.07.2010, 14:55
бо в нас до всього халявного відносяться і економлять
може це ще від організму залежить?Я ж в вроспорт вже другий рік ходила,все було нормально .А оце тільки після загострення мочового під час іспитів нормально в басейн піти не можу....:(

Usmishka
16.07.2010, 15:09
Однозначно що заежить, але хто має схильність до таких проблем-то варто зважити всі за і проти.

Viktorina
16.07.2010, 17:55
залежить, з чим тампони. Якщо йдеться про один і той же препарат, то, звісно, місцеве застосування краще, ніж загальне. Але якщо йдеться про кінські дози гормону місцево, то краще загально в мікродозах. Треба дивитися склад
А як його подивишся, коли там все одні ієрогліфи,а буклетик, то просто реклама того всього препапату від фірми"Beautiful Life",я вже тут писала лікувала гормонально пів року як приписувала лікар,а вона (киста) має властивість то появлятися ,то пропадати.Тому треба постійно перевіютися,вони спричиняють кровотечі ,або затримки М.
за 2 дні до місячних починає нити живіт і йде по краплинці-дві крові,а потім рівно в срок починаються нормальтні місячні...і шо то таке? може то через те,що ми ще на гв?
Не думаю, що то через ГВ ,бо в мене вже отак ,певно з рік часу , проходить.

Мені тут радила NikaLovely ,подивитися тему "Як нарешті стати мамою", що там вже йшлося про ті тампони, але я нічого там не знайшла,може не вийшло.

Іспанка
16.07.2010, 18:04
А як його подивишся коли там все одні ієрогліфи,а буклетик, то просто реклама того всьго препапату від фірми"Beautiful Life",я вже тут писала лікувала гормонально пів року як приписувала лікар,а вона (киста) має властивічть то появлятися ,то пропадати.Тому треба постійно перевіютися,вони спричиняють кровотечі ,або затримки М.
А гуглити не пробували?:girl_wink:
На отаке наткнулася http://tampon.blox.ua/html
ІМХО,я би не користувалася,бо,як і все китайське,щось воно в мене не викликає довіри,всьо так туманно розписано,прям панацея від всіх болячок
http://fito-gor.com.ua/catalogue/beautifullife1/beautiful-life.html

Viktorina
16.07.2010, 18:25
я би не користувалася,бо,як і все китайське,щось воно в мене не викликає довіри,всьо так туманно розписано,прям панацея від всіх болячок
Щиро вдячна!!! :girl_tender:Я також,все думала так само "прям панацея...", та як прочитала ,то ще більше в тому переконалася, але там хоч інструкція по-використанню є і на що ті всі пластирі ліпити ,і як тампоти і на скільки ставити.:girl_yes2: Та чомусь ціна, яка там вказана не відповідає тій ціні ,що мені запропонована, набагато дорожче з мене "здерти" хочуть....

NikaLovely
16.07.2010, 18:35
але я нічого там не знайшла
Ось з цьої сторінки пошукайте: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40919&highlight=%F2%E0%EC%EF%EE%ED%E8&page=492

галичанка
16.07.2010, 18:49
а в мене от уже 3 чи 4 рази за 2 дні до місячних починає нити живіт і йде по краплинці-дві крові,а потім рівно в срок починаються нормальтні місячні...і шо то таке? може то через те,що ми ще на гв?
Взагалі можуть бути різні причини, і, на жаль, це класична ознака ендометріозу... Але якщо і він, не хвилюйся, це можна вилікувати, тим більше, думаю, як тільки засікли це, на самому початку.

Ука
16.07.2010, 19:26
як його подивишся, коли там все одні ієрогліфи,а буклетик, то просто реклама того всього препапату від фірми"Beautiful Life",тобто це щось несертифіковане?!
Я би навіть не розглядала варіанту...

Orman
16.07.2010, 20:55
може це ще від організму залежить?Я ж в вроспорт вже другий рік ходила,все було нормально .А оце тільки після загострення мочового під час іспитів нормально в басейн піти не можу....

ви самі на своє питання відповіли :)
іспити - стрес, ще трошки переохолодилися в басейні, і от загострення.

Vittoriya
17.07.2010, 00:09
іспити - стрес, ще трошки переохолодилися в басейні, і от загострення.
так я ж то загострення лікувала, пройшло вже ніби все. І знов спочатку...

OxankaF
17.07.2010, 00:35
Дівчата, потребую поради.
Була сьогодні в свого лікаря. Турбували болі внизу живота, а перед місячними справа внизу сильні спазматичні болі. Сказав лікар, що підозра на ендометріоз. Назначив уколи. Наклофен 5дн.по 1 уколу. Наступні 5 днів наклофен дуо (в капсулах). А також нейрорубін 5 уколів кожний 4-ий день. І гормональні - Джаз.
Що скажете про таке лікування?

WildWind
22.07.2010, 19:13
Старатись туди менше ходити і не сидіти довго)
В мене зразу по басейні -молочниця, тому стараюсь уникати, купаюсь лише не в Україні, бо в нас до всього халявного відносяться і економлять, імхо.
Я ж не ходжу в басейн просто помокнути, в мене заняття з тренером тривають 45 хв. М'язи підтягуються, животик зникає, влітку то взагалі класна альтернатива брудним озерцям і ставкам. Тим більше тренер не дає халявити...А на чому економлять не можу зрозуміти? Вода відповідної температури, тренер сказала що можна і попити, нічого страшного)) ну це для тих, хто тільки вчиться і води може "хлєбнути"..
Все рівно не можу зрозуміти чому після басейну загострення.
Може є якась профілактика? Ну там сходити в туалет перед басейном і після спеціально, хоча.. то після статевого акту радять тим, в кого це цистит спричинює.
Та і взагалі тоді і ванну приймати не можна, бо з крана також хлорована вода..

Orman
22.07.2010, 19:41
Все рівно не можу зрозуміти чому після басейну загострення.

в основному від переохолодження. Для здорової людини не страшно, а от хто має хронічні проблеми, те переохолодження якраз і дає загострення. При чому в кого хворі вуха (як в мене, то на вуха), в кого горло - горло, а в кого цистит - ну то цистит.

Дівчата, потребую поради.
Була сьогодні в свого лікаря. Турбували болі внизу живота, а перед місячними справа внизу сильні спазматичні болі. Сказав лікар, що підозра на ендометріоз. Назначив уколи. Наклофен 5дн.по 1 уколу. Наступні 5 днів наклофен дуо (в капсулах). А також нейрорубін 5 уколів кожний 4-ий день. І гормональні - Джаз.
Що скажете про таке лікування?

я тут сьогодні начиталась про ендометріоз, якщо ти читаєш англійською - скину

OxankaF
22.07.2010, 19:58
я тут сьогодні начиталась про ендометріоз, якщо ти читаєш англійською - скину
скинь будь-ласка. (англ. знаю на середньому рівні , але спробую почитати)
На ендометріозі мої жіночі біди не закінчились. Ходила на УЗІ, тепер в мене ще й варикозне розширення вен (я здивована, тому що на ногах у мене варикозу нема, та й в батьків не було такої проблеми ніколи) і мазок показав вагінальний дисбактреріоз:girl_mad:.
Йду ще пошукаю на теренах інтернету щось.:girl_mad:

Orman
22.07.2010, 20:09
вагінальний дисбактреріоз

якщо не турбує нічого там ;), то це не діагноз, а факт

OxankaF
22.07.2010, 20:14
якщо не турбує нічого там
у тому й справа, що останнім часом трохи турбує.

Nana11
22.07.2010, 21:28
ри чому в кого хворі вуха (як в мене, то на вуха), в кого горло - горло, а в кого цистит - ну то цистит.
Я так хотіла нарешті піти в басейн на аквааеробіку або хоча б поплавати, а тут як і горло (хр. тонзиліт загострився) а тепер ше й цистит,який за півроку вже другий раз вирішив мене помучати, я так розумію шо з такими болячками в басейн мені тепер ні ногою....:girl_devil:

Orman
22.07.2010, 21:47
Я так хотіла нарешті піти в басейн на аквааеробіку або хоча б поплавати, а тут як і горло (хр. тонзиліт загострився) а тепер ше й цистит,який за півроку вже другий раз вирішив мене помучати, я так розумію шо з такими болячками в басейн мені тепер ні ногою....

та чого, просто треба направду добре вилікуватись. Покращити імунітет - здорове харчування і т. п., а потім аж лізти в басейн. Бо, переважно, народ тільки чуть підлікується, то на радостях біжить "святкувати" в басейн, а воно так не працює.

Vittoriya
12.08.2010, 14:07
а воно так не працює
то точно!Я мала картку в Євроспорті і шкода було не ходити,то після кожного походу в басейн все знову починалося...тепер взялася лікувати,правда лікаря важко знайти(уролога), багато у відпустці зараз.

Sacura
12.08.2010, 15:50
Скажіть, будь ласка, чи хтось робив ЕМБОЛІЗАЦІЮ МАТКОВИХ АРТЕРІЙ? Наскільки мені сказали, у Львові такого не роблять, але давно практикують у Києві. Все ж таки зберігається матка...

WildWind
12.08.2010, 21:27
Я так хотіла нарешті піти в басейн на аквааеробіку або хоча б поплавати, а тут як і горло (хр. тонзиліт загострився) а тепер ше й цистит,який за півроку вже другий раз вирішив мене помучати, я так розумію шо з такими болячками в басейн мені тепер ні ногою....
Мені подруга-медсестра, яка працює в гінекології порадила пити канефрон на час походу в басейн, і не ходити довго в мокрому купальнику, вилізла з води, швидко в душ і одразу знімати купальник. А ось в коханого після басейну почали боліти вуха, звернувся до ЛОРа, лікар йому сказав, що це від брудної води в басейні... Коханого до того вуха ніколи не боліли. Одним словом я вже не знаю кому вірити...

Olegovna
26.08.2010, 18:52
Хочу знайти хорошого гінеколога щоб поміг з плануванням вагітності, бо в нас з чоловіком вже півроку нічого не виходить, допоможіть...І що можете сказати про "центрт репродуктивного здоровя" ,там є хороші спеціалісти.?
Вул. Русових 4
там є прекрасний лікар Склярова Валентина Олександрівна
237-08-89

Nana11
26.08.2010, 22:57
Мені подруга-медсестра, яка працює в гінекології порадила пити канефрон на час походу в басейн, і не ходити довго в мокрому купальнику, вилізла з води, швидко в душ і одразу знімати купальник.
Я так на морі...мусіла з одних плавок після купання переодягати інші...шоб завжди в сухому бути...бо гінеколог сказала що мокрий купальник і до цистіту і до запалення яєчника може привести.:girl_spruce_up:

loreniya
02.09.2010, 10:22
Вул. Русових 4
там є прекрасний лікар Склярова Валентина Олександрівна
237-08-89
я б її так не назвала... вона угробила вагітність моєї подруги... надто вже любить всякі препарати виписувати... знаю що вона спеціалізується на жінках які не можуть завагітніти, але вже як завагітніють то тут вже як Божа ласка дасть... Поки подруга лежала в патології з викиднем та дура /інше не скажеш/ не брала трубку!!! в патології на мечнікова вона ще про цю лікарку багато почула... поганого.

лікар це індивідуально напевно, може комусь вона і підходить...

мій лікар - Петришак Володимир, приймає в ЖК на Олени Степанівни 31 /привокзальна/
він виключно за природність всіх процесів зв"язаних з вагітністю і родами, не виписує зайвих препаратів, не страшить, вміє втішити і заспокоїти... погане - черга до нього на кілометер, годі попасти... я в нього не родила, такщо тут не порадник, але на обліку стояла і дуже задоволена! враховуючи що перша моя вагітність не вдалася і закінчилась викиднем, і її спостерігали самі модні лікарі львова, як пішло все не так - всі піджали хвости... тому друга вагітність віднесла мене в групу ризику викидня, цей лікар це знав, постійно заставляв мене вірити що все буде ок, і так і було! пила я лише залізо, фолієву к-ту і вітамін Є200... зайвих аналізів не здавала жодного!

slw
02.09.2010, 11:16
Скажіть, будь ласка, чи хтось робив ЕМБОЛІЗАЦІЮ МАТКОВИХ АРТЕРІЙ? Наскільки мені сказали, у Львові такого не роблять, але давно практикують у Києві. Все ж таки зберігається матка...

Цю процедуру роблять у військовому госпіталі на Чехова зверніться у 20 відділення до Сироїда, згаю що роблять, робили мої знайомі 2 роки назад.

сніжна
02.09.2010, 14:36
20 відділення до Сироїда
Сироїд зав. хірургічним відділенням, але він серцево-судинний хірург.

Natalysa
02.09.2010, 16:11
Відвідала я гінеколога. Навіть не знаю що і казати. Ніби ерозії нема, лише матка закручена більше всередину (ектропіон). Сказала, що якщо жінка не вагітніє, то це патологія, а якщо я родила дитину - значить це специфіка організму. Ще через груз (багато ношу малого) матка опущена. Через це і ПМС і 10 днів менструації пролписала мені препаратгінекохель - буду зараз Гуглити про нього.
Хтось стикався з такою проблемою. Я не знаю, чи це в мене після вагітності така матка чи від народження - до гінеколога вже ходила будучи вагітною і на крісло не сідала.

Orman
02.09.2010, 18:02
Я не знаю, чи це в мене після вагітності така матка чи від народження

така - це яка?

(ектропіон

це виворіт шийки матки

лише матка закручена більше всередину

а це загин матки

так що у вас?

до гінеколога вже ходила будучи вагітною і на крісло не сідала.

тобто до гінеколога до вагітності ніколи не ходили?

гінекохель
Инфекционно-воспалительные заболевания органов малого таза у женщин: аднексит, оофорит, сальпингит, сальпингоофорит, параметрит, миометрит, эндометрит, кольпит, вагинит. Аменорея, бесплодие (в составе комбинированной терапии).

loreniya
03.09.2010, 10:27
Natalysa, я б на вашому місці пішла б ще до одного лікаря - порівняти версії так би мовити...

Уляна
08.09.2010, 22:23
Добрий вечір. Порадьте хорошого гінеколога. Маю проблеми з яєчнтками.

дашулька
08.09.2010, 22:34
Дівчата,навть не знаю куди писати...маю проблему. у мене через півтора роки після КР, шов почав дуже сильно боліти й пекти,а декілька днів вже кровить((. мащу зеленкою,ніби підсихає. на наступний день беру масю на руки,знов те саме...не брати її не можу,бо відразу у крик. ношу не довго,бо фізично вже не можу. біль нестерпна(((. В когось таке було? завтра певно йде до лікаря,хоча бажання нуль..

Nadja
20.09.2010, 15:25
Дівчатка, скиньте будь ласка контактний телефон лікаря Томича Миколи Васильовича, за яким можна буде домовитись за прийом, наперід щиро дякую!

tasha
20.09.2010, 17:51
скиньте будь ласка контактний телефон лікаря Томича Миколи Васильовича, за яким можна буде домовитись за прийом

З власного досвіду можу вам порадити позвонити в лікарю 2708398 і лише запитати чи він не у відпустці. Якщо він на роботі, то найкраще підходити в 8 ранку, бо в 9 вже дуже багато до нього людей.

olenkastar
24.09.2010, 09:04
прошу почитати дуже пізнавалюне дослідження на тему менструації.

Менструация - болезненное состояние организма!

"Болезнь существует только там, где необходимо и длится
так долго, сколько необходимо".
Герберт Шелтон

Выделения и "женская болезнь"

Удивительно, что выделения через слизистые оболочки рассматриваются как нормальное явление! Мы являемся свидетелями того, что миллионы людей постоянно отхаркивают и высмаркивают огромные количества слизи. Кашель и отхаркивание это процесс очищения оболочек горла от нечистот, которые срочно должны быть выведены из организма. Катар, астма, простуда просто усиливают этот процесс.

Слизистые выделения могут происходить в любой части внутренних тканей. Наиболее распространённая форма выделения это освобождение от слизи через нос и рот в форме насморка и отхаркивания. Все эти проявления свидетельствуют о засорённой системе внутренних органов. Чтобы устранить эти недуги, которые по сути являются симптомами болезни, нужно просто устранить их причины! Никакие лекарства и доктора не помогут вам при этом. Целебного средства просто не существует! Лекарствами можно просто подавить жизненную функцию организма, которая заставляет эти патологические выделения выходить наружу, и симптомы пропадут. Но так как причины, которые вызывали выделения, остались, то не выпущенные наружу яды и шлаки будут складироваться в организме и позже выльются в более серьёзную форму заболевания.

Это подводит нас к другой форме выделений - выделения через органы, которые не предназначены для срочного выведения шлаков. У женщин есть ещё один дополнительный способ их выведения - через матку. Это происходит каждый месяц и называется менструацией.

Почти никто не ставит под сомнение нормальность этой болезни, а это ведь действительно болезнь, потому что такое состояние организма доставляет явное неудобство, если не сказать более. Менструация - это ежемесячное явление у нездоровых женщин, которое варьируется по срокам протекания и интенсивности, что напрямую зависит от состояния здоровья. Думающий человек, который всё ставит под вопрос, задал бы себе такие вопросы:

1. Какова физиологическая роль менструации?
2. Является ли она необходимым сопутствующим условием овуляции?
3. Почему не у всех в мире женщин есть менструация?
4. Почему у здоровых женщин менструации нет, а больные обременены ей, да ещё и подолгу?
5. Есть ли у менструации какая-либо функция? Если есть, то какая?

читати далі........ (http://dolyna.kiev.ua/node/234)

MaryF
24.09.2010, 09:53
прошу почитати дуже пізнавалюне дослідження на тему менструації

якшо вірити цій статті, то всі жінки хворі...чи може хтось знає жінок у яких не було менструації і вони народили дітей...я ні...

і порівнювати людей з тваринами якось не альо...з домашніх тварин, яких я знаю у кого є менструація це собаки, у інших корови, коні і т.д немає і шо це означає?

Smorodynka
24.09.2010, 12:20
Прочитала статтю, там все гарно розписано, але як пояснити той факт, що при клімаксі місячні зникають?! Невже в віці 45- 50 років жінка стає здоровою і їй вже не потрібно очищатися від шлаків? Навпаки, з віком і до самої старості шлаків все більше і більше накопичується в організмі

Orman
24.09.2010, 13:13
olenkastar, це що ви зацитували - повний брєд!

автори статті що дійсно не знають, що таке менструація? До чого тут якісь уявні шлаки? Ааааа, і це хтось читає і ще вірить і "дякую" за це ставить!
Навпаки, з віком і до самої старості шлаків все більше і більше накопичується в організмі
"шлаки" - поняття народне, нема такого медичного ні терміну, ні речовини, ні нічого, десь в нас на форумі така тема була ...

П.С. червоний колір - модераторський

---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:09 ----------

Слизистые выделения могут происходить в любой части внутренних тканей. Наиболее распространённая форма выделения это освобождение от слизи через нос и рот в форме насморка и отхаркивания. Все эти проявления свидетельствуют о засорённой системе внутренних органов. Чтобы устранить эти недуги, которые по сути являются симптомами болезни, нужно просто устранить их причины!

мамадарагая! В нормі виділення слизу з того ж бідного носа очищаютьт його від банальних порохів. Як автори собі уявляють природне очищення носа від порохів без слизу? То якась труба повна. Бог організм людини створив як прекрасно функціонуючу систему! Всьо йду я звідси бо мене зараз кондратій хватить.

Vittoriya
24.09.2010, 13:46
4. Почему у здоровых женщин менструации нет
а хто то такі?
Якийсь маразм...Навіть читати все не хочеться....

Есть ли у менструации какая-либо функция? Если есть, то какая?
мда..Взагалі-то є...

MaryF
24.09.2010, 14:47
olenkastar, це що ви зацитували - повний брєд!
автори статті що дійсно не знають, що таке менструація? До чого тут якісь уявні шлаки?

о, то точно! Але найгірше те, що є люди, які можуть у це повірити.
А, і у вовчиць, які живуть на волі також є "тєчка" з кров"яними виділенями, хоча то тварини, а ми люди.

olenkastar
24.09.2010, 15:18
евже в віці 45- 50 років жінка стає здоровою і їй вже не потрібно очищатися від шлаків? Навпаки, з віком і до самої старості шлаків все більше і більше накопичується в організмі
я також про це подумала,коли то читала..але там є поясненя,шо після клімакса-здебільшого уже серйозні онкозахворювання.

"шлаки" - поняття народне, нема такого медичного ні терміну, ні речовини, ні нічого
ну "народ" існує набагато давніше ніж офіційна медицина,якій я вірю відсотків на 98:)

. Бог організм людини створив як прекрасно функціонуючу систему! Всьо йду я звідси бо мене зараз кондратій хватить.
то просто думка людини,нова для мене. КД,справді,неприємна штука і хочеться вірити,що місячне очищення організму справді можливе в невеликій кількості і недовго :) тому почитаю форум сироїдів чи у них спостерігаються такі зміни..
не треба кіпішувати так,можливо років через 30,коли офіційна медицина почне відживати своє,ми багато що зрозуміємо і переосмислемо.
тому то просто думка і "розслідування" людини,яка заслуговує уваги.

---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

мда..Взагалі-то є..
яка?..просто з цікавості

Mira_SH
24.09.2010, 15:22
то просто думка людини,нова для мене. КД,справді,неприємна штука і хочеться вірити,що місячне очищення організму справді можливе в невеликій кількості і недовго
Оленко, по ідеї місячні це не боляче, принаймні в здорової людини мали б бути такими, от якраз коли болючі, то вже ознаки хвороби. А щодо сироїдства, то якраз можуть бути якісь патологічні зміни, організм людини до того не пристосований. Людина ніколи не була повністю сироїдом. Навіть мамонта і того готували на вогні:).

Vittoriya
24.09.2010, 15:27
яка?..просто з цікавості
коли заплідненння не відбувається,яйцеклітина тріскає і відбувається чистка організму-місячні.Може я не точно пояснила,нам це розповідала лікар-гінеколог на науках.

olenkastar
24.09.2010, 15:28
Людина ніколи не була повністю сироїдом. Навіть мамонта і того готували на вогні
адам з евою ганялися за мамонтом?..але то вже інша тема про нашу історію.

ще раз пишуууу-----то не моя думка,нема чого на мене нападати!я просто виклала нову на мій погляд інформацію!я навіть своєї думки щодо статті чи коментаря не залишала;)

Vittoriya
24.09.2010, 15:30
А хтось десь бачив отих "здорових" жінок, у яких нема місяцних і які можуть при тому завагітніти?

---------- Додано в 14:30 ---------- Попередній допис був написаний в 14:29 ----------

я просто виклала нову на мій погляд інформацію
чесно?то не інформація,то просто якесь сміття...Пробачте,то не до вас,а власне до тої "інформації".Над таким навіть не варто задумуватися ,сперечатися і обговорювати

olenkastar
24.09.2010, 15:30
коли заплідненння не відбувається,яйцеклітина тріскає і відбувається чистка організму-місячні.Може я не точно пояснила,нам це розповідала лікар-гінеколог на науках
але жінка не щомісяця має овуляцію,не кожного разу яйцеклітина тріскає,а місячні є кожного разу.чому?

одним словом,просто багато всяих думок і кожен вибирає йому найближчу,але як людина,яка цікавиться багатьма точками зору мені було цікаво її прочитати :)

Vittoriya
24.09.2010, 15:34
е кожного разу яйцеклітина тріскає,а місячні є кожного разу.чому?
так підіть до лікаря,якому довіряєте і спитайте.Все ж це краще,аніж читати неперевірену інформацію в неті...

Orman
24.09.2010, 15:46
тому то просто думка і "розслідування" людини,яка заслуговує уваги.

ні не заслуговує, або не такої як вони хотіли (особливо видно з коментарів там же під статтею).

Жонглювання фактами і аналогії з дикими тваринами - це брєд. Людина яка мінімально біологію в школі вчила знає як і чому і скільки відбувається тічка в тварин. Хто не знає, на то є література.

На те для чого потрібна менструація теж є література.

в авторів статей шлаки=токсини. Я птіца-секрєтарь - даю справку. Токсини виводяться видільною системою (що таке видільна система теж пише в книжці з біології за 9 клас). Хто мені покаже "шлак" з людського організму - дам сто доларів (з продуктами людської життєдіяльності прошу не звертатись, бо то не є шлаки). Шлаки вони знаєте при виробітку металу утворюються.

я також про це подумала,коли то читала..але там є поясненя,шо після клімакса-здебільшого уже серйозні онкозахворювання
при настанні менопаузи у всіх жінок припиняється менструація.
Всі вони хворі на рак? Ви знаєте і я знаю, що ні. Ті що не хворі - "вилікувались" від менструації?

справді,неприємна штука і хочеться вірити,що місячне очищення організму справді можливе в невеликій кількості і недовго

хочеться - вірте, нащо носити дурне на форум?

П.С, є жінки які не мають менструації (або мають дуже рідко) і при тому народжують дітей - це факт. Стається це при СПКЯ, що воно і як читайте книжку.

При збільшенні фізнавантажень менструації стають менш болючими внаслідок покращення кровообігу в органах тазу. При надмірних фізнавантаженнях менструація припиняється взагалі, внаслідок тупо виснаження, коли організм не має сили на підтримання потрібного для овуляції-менструації рівня гормонів.

Дослідження за 18.. рік порадували, нічого не скажеш

---------- Додано в 14:36 ---------- Попередній допис був написаний в 14:35 ----------

ще раз пишуууу-----то не моя думка,нема чого на мене нападати!

хто на вас нападає? я коментую статтю, а віддуватись таки доводиться вам бо ви її принесли

---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 14:36 ----------

але жінка не щомісяця має овуляцію,не кожного разу яйцеклітина тріскає,а місячні є кожного разу.чому?

здорова жінка має щомісяця овуляцію і менструацію.
варіант норми - 1-2 рази в рік жінка має зсув "пропускає" овуляцію і менструацію, воно виглядає як 1 менструація за час двох циклів - кострубато трохи пояснила

далі менструація є овуляції не було. Згрубша, бо вже втомилась - гормон що відповідає за овуляцію не спрацював або спрацював не так (утворилась киста фолікулярна чи ще щось), а гормон, що відповідає за менструацію спрацював

коли заплідненння не відбувається,яйцеклітина тріскає і відбувається чистка організму-місячні.Може я не точно пояснила,нам це розповідала лікар-гінеколог на науках.
ну це дуже згрубша :)
матка готується до вагітності, нарощує ендометрій, який мусить бути наповнений капілярами, бо як буде вагітність, то якосьту плаценту треба кров"ю постачати (оце звідки кров бреться при М)-в жінки є овуляція - запліднення не відбулося - гормони дають команду "всі на вихід" - відбувається менструація при якій виходить нарощений ендометрій і кровотеча яка стається через відторгнення того смаого ендометрію
ніколи не думала, що доведеться такі елементарні речі писати це ж ваше тіло як можна не знати як воно працює?!

Незабудка
24.09.2010, 15:57
Ги-ги. Веселенька стаття. желательно избегать эротической возбудимости, которая ведёт к активной работе желез генитальной области. Лучше всего это достижимо при половом воздержании
на сексуальные желания влияют прежде всего привычки в питании. Воздержание от сексуальной активности и как следствие улучшение физического и ментального здоровья не обязательно достигаются только с помощью образа мыслей. Эксперименты показывают, что перед тем, как менструация станет заметно уменьшаться, "потребность" в сексуальной активности снижается
ну і накінець
Я не учёный
ну хоч розвеселили :girl_crazy:

olenkastar
24.09.2010, 16:12
в жінки є овуляція - запліднення не відбулося - гормони дають команду "всі на вихід" - відбувається менструація при якій виходить нарощений ендометрій і кровотеча яка стається через відторгнення того смаого ендометрію
та про то і йдеться.усе ви правильно кажете. але сильної кровотечі в ідеалі бути не повинно і болі при цьому. (просто від критики дп-шної залізла на сайти сироїдів і вегетаріанців,які описують власні досвіди,що місячні у них стають незначними,,короткими і безболісними від зміни образу життя і харчування).

усе відбувається як ви і кажете,усе правильно.я теж так вважаю.але кровотеча при цьому не обовязкова (за умови правильного харчування і способу життя і мислення) -вважає автор (я так зрозуміла).

Маруся-мама
24.09.2010, 16:24
далі менструація є овуляції не було

Є таке. Слідкую за циклом і зауважила що коли овуляції не відбулось то місячні проходять інакше ніж після того як вона відбулась, але менструація всеодно є.

І ще одне можу підтвердити якщо сильно схуднути на 5кг а потім на них же ж різко і поправитись то один цикл менструації точно пропустите, тобто менстуації не буде бо організм виснажений то втратою ваги то її набиранням і відповідно гормони вар’юють.

Yaremko
24.09.2010, 17:14
але кровотеча при цьому не обовязкова :girl_crazy:це не кровотеча це злущення ендометрія який під впливом естрогенів наростає я коли його не використовують (вагітність не відбулася) він мусить відійти щоб на наступний раз був свіжий. І менструація має бути нормальною бо якщо замало то я в цьому нічого доброго не бачу.
Р.S. а не краще прочитати біологію статевої системи жінки?

Virginia
24.09.2010, 18:12
автори статті що дійсно не знають, що таке менструація? До чого тут якісь уявні шлаки? Ааааа, і це хтось читає і ще вірить і "дякую" за це ставить!

Та то напевно продавці ТяньШі, або Біомеду таке написали, бо купа всякої ... для виведення шлаків з організму. А місячні є у всіх жінок, значить всі потенціїні клієнтки

Orman
24.09.2010, 20:19
і вегетаріанців,які описують власні досвіди

я вегетаріанка, дааааавно! В мене є місячні. Перший день терпимо болючий. Болючість зменшилась після того як я почала регулярно займатись фізвправами. К-ть місячних середня (так я заміряла :)) і незмінна практично від 13 років, коли вони почались.

Р.S. а не краще прочитати біологію статевої системи жінки?

:yes:
усе відбувається як ви і кажете,усе правильно.я теж так вважаю.але кровотеча при цьому не обовязкова

ну та як необов"язкова. Я читала статтю, там пише що в тих жінок якись слиз йде. Чи ви розумієте, що ендометрій - це не слиз? Він пронизаний кровоносними судинами для живлення теоретичної дитини, як при його відторгненні не має бути крові? Де вона має дітись?

altari
04.10.2010, 22:08
Привіт усім!Підкажіть мені,як я маю заставити чоловіка приймати таблетки.Річ у тім ,що я довгий час(6 років)лікувалася і стимулювалася і виявилося що проблема у моєму чоловікові.Лікар йому виписав вітаміни,а він їх не приймає.(і повторно до лікаря не йде)

WildWind
05.10.2010, 11:18
!Підкажіть мені,як я маю заставити чоловіка приймати таблетки.
Перш за все поясніть чому він їх не приймає.
1. Йому все рівно чи будуть у вас діти.
2. Йому наплювати на ваше здоровя.
3. Він просто забуває.
4. Не вірить вашому лікарю.
5. Не любить таблетки. Є люди котрим важко випити таблетку (моїй мамі потрібно 2 стакани води щоб ковтнути таблетку..). Можна в порошках приймати абощо..
6. Вважає що він абсолютно здоровий. Ну тоді п. 4. Відповідно міняйте лікаря. Обійдіть 10 лікарів. Здайте аналізи в 5 лабораторій.
То які пунки у вас?

altari
05.10.2010, 21:57
Жаліється на підвищення тиску.Маємо сина 14 років.6 років тому аналіз сперми був у №,а тепер -32%рухомих.Склярова сказала прийти з хорошими аналізами і порадила звернутися до уролога.Чоловік приймав ті вітаміни і таблетки а пізніше закинув мотивуючи на тиск.А тепер ще каже"Нетреба насилувати природу,нема то й нема!"Та коли в мене пхали гормональні -дитину дуже хотів,всюди мене возив,в чергах разом чекали.Та й лікарів я вже перепробувала,розводять руками.

Margaryta
06.10.2010, 00:02
Я сьогодня робили перестановку i так тягала i переставляла телевызор, що в мене аж почало кровити, а мiсячны закiнчились 26.09 i тепер незнаю чи треба до когось звертатись чи так само пройде.

Vittoriya
06.10.2010, 01:07
Я сьогодня робили перестановку i так тягала i переставляла телевызор, що в мене аж почало кровити, а мiсячны закiнчились 26.09 i тепер незнаю чи треба до когось звертатись чи так само пройде
мені здається,що варто піти до лікаря таки,перевірити,чи все добре.Не може просто так кровити...хоча то ще залежно наскільки сильно.

Raslanka
06.10.2010, 14:44
Дівчата моя вам порада, з власного досвіду, Звичайно хочеться всіх здивувати що ось я можу, я молодець, та ваше здоров,я не варте того. Повірте мені, просто я теж в деякій мірі, не звертала на своє здоров,я уваги. Авось пронесе чи саме пройде. Зараз мені 28 й у мене видалені обидві труби, а від чого ніхто не знає, можливо якби береглася то всього цього не булоб. Так що робіть висновки не повторюйте чужих помилок!

altari
06.10.2010, 17:37
Ти правильно кажеш!Ітак цього ніхто не оцінить,а здоров*я-- нема!

WildWind
06.10.2010, 20:27
Чоловік приймав ті вітаміни і таблетки а пізніше закинув мотивуючи на тиск.
Ну так беріть інші ліки/вітаміни. Зараз тої хімії до кольору до вибору, як і лікарів, як від одних тиск шукайте інші. А то як малі діти.
- Хочеш дитину?
- Так. - Ліки. - Ні. - Чого? - Тиск. - Тоді тільки вітаміни. - Здаємо аналізи. - Вітаміни не помагають. - Шукаємо іншого лікаря з іншим набором ліків.
- Дитину не хочу. - Ось і вся причина.
Мужчина розуміє тільки конкретно поставлене завдання і питання. А всякі там здогадки і натяки то по жіночій частині.

altari
06.10.2010, 23:50
Треба буде так і зробити,поставити"до стінки"і розібратися у цій проблемі!Дякую за пораду,а то все себе виню(найбільше треба).

Virginia
16.10.2010, 18:46
Я в шоці!!! Пішла в туалет, а в мене на прокладці кров!!! До М. ще десь 10 днів. Що це може бути???
Від вчора п"ю антибіотики (на даний момент випила 2 таблетки), але в побічних ефектах написано тільки про печінку.
В мене такого ще ніколи не було!

Orman
16.10.2010, 21:12
Я в шоці!!! Пішла в туалет, а в мене на прокладці кров!!! До М. ще десь 10 днів. Що це може бути???
Від вчора п"ю антибіотики (на даний момент випила 2 таблетки), але в побічних ефектах написано тільки про печінку.

та, в принципі, аж тАкого страшного нічого нема. таке буває. якщо часто - то так, треба шукати причину, а як одиничний випадок, то нічого собі з цього не робити.

прослідкуйте хіба за характером - кровотеча чи місячні

Kasia
16.10.2010, 21:13
цикл скільки днів? може О?

якщо ні - гормональний збій. спостерігайте на наст. цикл. як буде те саме чітко за 10 днів - до лікаря.

antique
16.10.2010, 22:15
Може, збій, у зв'язку з хворобою. Треба дивитись, як буде наст.місяця. До речі,якщо трохи крові, то, може, й вагітність. Але скоріше, збій.

Virginia
16.10.2010, 23:16
Цикл 30 днів. Хвороба не нова... загострення хронічного гаймориту (який в мене з 8 класу), тобто, не вперше п"ю антибіотики і т.д. Тому і дивно! Нічого особливого не сталось.
А взагалі, що могло це спричинити?

irushka
16.10.2010, 23:30
а в мене на прокладці кров!!! До М. ще десь 10 днів. Що це може бути?
Вірджиніє, я теж одного разу те саме питала тут на форумі, в мене була кров за кілька днів після закінчення місячних. Так і не знаю що це було, але саме того циклу я й завагітніла. А ще пригадую тут кілька дівчат мали ту саму проблему і виявлялося що все нормально.

antique
16.10.2010, 23:42
Хвороба не нова...
але вона може бути стресом для організму, якщо той ослаблений.
Буває таке. Один випадок-ще не проблема.

---------- Додано в 22:42 ---------- Попередній допис був написаний в 22:37 ----------

в мене була кров за кілька днів після закінчення місячних. Так і не знаю що це було, але саме того циклу я й завагітніла.
:girl_yes: Коли зародок імплантується в стінку матки, то трохи йде кров.

irushka
17.10.2010, 13:30
Коли зародок імплантується в стінку матки, то трохи йде кров
В мене точно була не імплантація, бо після місячних до тої кровотечі не було са. Завагітніла я десь на кілька днів пізніше, ну а імплантація відповідно ще трохи згодом...

Raslanka
18.10.2010, 16:24
Тому і дивно! Нічого особливого не сталось. Жіночий організм дуже цікава штука, невеликі кровотечі можливі й після статевого акту. Якщо немає ніяких неприємних відчуттів в низу живота і кровотеча продовжувалась не більше 2 днів то нічого страшного!

Незабудка
20.10.2010, 01:19
Не буду створювати нової теми, попробую порадитися тут
Маю проблему - камені в нирках. В обидвох, не дуже великі (до 1 см), але по 5-6 шт.
Основна проблема в тому, що вони періодично мають настрій виходити. Дуууже боляче.
Лікарі всі з того дуже тішуться, кажуть: "То добре, що виходять"...
А як би їх взагалі позбутися? Розчинити якось чи що?..
Я вже ось 2,5 роки ношу з собою в сумочці ампулу з "Баралгатесом" і шприц, бо не відомо, де біда застане...

WildWind
20.10.2010, 18:50
Маю проблему - камені в нирках. В обидвох, не дуже великі (до 1 см), але по 5-6 шт.
Основна проблема в тому, що вони періодично мають настрій виходити. Дуууже боляче.
Лікарі всі з того дуже тішуться, кажуть: "То добре, що виходять"...
А як би їх взагалі позбутися? Розчинити якось чи що?..
А лікарі що кажуть? Моя мама мала камені, мали лазером якось без операції кришити, а потім пити ліки щоб виходили. Але мама обрала інший вид лікування, пила довго і дуже противні ліки, які розчиняли камені і виходив пісок. Але то давно було, зараз можуть бути інші методи. Думаю це залежить від типу каменів. Деякі можна "розчинити" а деякі може і ні, вони з якось по типах поділяються.

OxankaF
20.10.2010, 19:25
nezabudka, пошукайте, я десь писала рецепт лікування народним методом, він мені допоміг. Якщо не знайдете, пишіть, ще раз викладу.

Незабудка
20.10.2010, 19:55
Оксанко, дякую вам! Знайшла ось тут :http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=456689&postcount=626
а скажіть, дуже боляче було?
Камінчики розчинилися, чи можна було потім їх знайти...?
Чи чули щось про очищення (розчинення) яблучним соком?

OxankaF
20.10.2010, 23:54
боляче не було, тільки дискомфорт, каміння не знайшла, мабуть, що розсипались.
А про лікування яблучним соком нічого не чула, мені мій метод абсолютно підходить і іншого не шукаю.

Ассоль
20.10.2010, 23:57
OxankaF, а при просто піску в нирках - можна використовувати ваш засіб?

OxankaF
21.10.2010, 00:17
а при просто піску в нирках - можна використовувати ваш засіб? так, можна.

Capuchino
21.10.2010, 23:38
Доброї ночі!!!!Підскажіть будь-ласка як позбутися молочниці??? Десь місяць тому я лікувалася антибіотиками від хламідій, можливо це антибіотики порушили нормальну міклофлору? Але я вживала по призначенню лікаря лактовіт форте для підтримки мікро-флори...
:confused:

Delfy
22.10.2010, 09:48
лікувалася антибіотиками від хламідій
Наперед перепрошую, якщо я не права, але колись чула те, що антибіотики дуже сильно впливають на молочницю, тобто, дуже її провокують в кого вона є.

olja_zaj
22.10.2010, 10:34
будь-ласка як позбутися молочниці??
Зайдіть в спеціальну тему молочниця.

сяняНЯНЯ
06.11.2010, 15:35
Теж маю одну проблемку...цикл мій триває приблизно 32 дні,а з 18 дня почалися червоні виділення,такі добрі виділення.Минулого циклу таке було в той самий час,і тривало 5 днів.І тепер знову...температуру міряю вже 6 циклів,подивилась на свої графіки-то найкращий(з гарним підйомом) був у червні,а всі решта що раз гірші...що порадите--йти до гінеколога?

inka
06.11.2010, 15:45
сходіть, я так перечікувала....поки кровотеча не почалась, а пішла б раніше-мала б узд-лікування і легкий переляк і все...

сяняНЯНЯ
06.11.2010, 15:55
поки кровотеча не почалась
ого!
я теж переживаю...хоч би то щось не дуже серйозне

Уляночка
07.11.2010, 00:09
дівчата..маю делікатну проблему уже 4-й день - сильний зуд в попі і частково в промежині..перше,що спало на думку - глисти чи молочниця....молочницю 2 м тому лікувала...стосовно паразит-контролю-давно такого плану аналізів не здавала...чи вистачить в держполіклыныці здати кал чи варта йти в приватну лабораторію і здати кров з вени...тоді саме на що... Лямбліоз Гельмінтози (токсокароз, опісторхоз, трихінельоз, ехінококоз)..порадьте.....

Orman
07.11.2010, 00:23
Уляночка, це просто може бути реакція на якусь їжу. Не конче паразити. Може щось незвичне їли?

Олька
07.11.2010, 00:33
Улясь, чого думажш? Сходи до У.Є. і все буде ясно!

Уляночка
07.11.2010, 00:38
це просто може бути реакція на якусь їжу. Не конче паразити. Може щось незвичне їли?
не знаю.ніби нічого особливого...то вже 4 дні....
чого думажш? Сходи до У.Є. і все буде ясно!
та я ж була 1,5 м назад-пролікувала молочницю....

Олька
07.11.2010, 00:41
та я ж була 1,5 м назад-пролікувала молочницю....

Ну то подзвони до неї і розкажи хоча б по тел. симптоми, вона завжди порадить, а накрай скаже прийти.

Orman
07.11.2010, 00:44
не знаю.ніби нічого особливого...то вже 4 дні....

то так і буває :) може навіть і не пам"ятаєте, що з"їли, бо їжа до 14 днів (м"ясо) може перетравлюватись, а потім потихеньку "на вихід" і пдразнює вам анус. Але, звичайно, що як сильно турбує, то краще до лікаря.

Sorokas
13.11.2010, 19:24
бо їжа до 14 днів (м"ясо) може перетравлюватись
вперше таке чую-вона взагалі то 6 годин травиться

---------- Додано в 18:24 ---------- Попередній допис був написаний в 18:22 ----------

Доброї ночі!!!!Підскажіть будь-ласка як позбутися молочниці??? Десь місяць тому я лікувалася антибіотиками від хламідій, можливо це антибіотики порушили нормальну міклофлору? Але я вживала по призначенню лікаря лактовіт форте для підтримки мікро-флори...
флюконазол-таблєтка одна й все в порядку-один раз випити й коштує щось до 6ти гривень

Orman
13.11.2010, 20:50
вперше таке чую-вона взагалі то 6 годин травиться

і те що вперше це чуєте, означає, що це неправда? Я ж написала "м"ясо", а не вся їжа.

olenkastar
16.11.2010, 17:50
ща я буду говорити....:connie_pull-pigtail
була я нині на огляді в гінеколога...після викидня минуло півтора місяці ,пройшли перші місяні і я пішла...боялася страшенно..все мені нагадувало той день,все,що сталося.аж не вірилося,що я таке пережила...тоді мені "поставили" ерозію..то місяць цей у мене був "веселий". на нинішньому огляді ерозії уже не найшли (я пила чаї з квітів акації і спринцювалася,бо страшенно не хотіла мати тої ерозії),але виявили незначне опущення матки:(:(:(...я думала,то мають жінки постарше...а тут я! от сиджу і ненаю шо і думати. мазки я здала- все в порядку,залишилося здати ше торчі і гормони. але шоб опущення матки в мене було-я не думала. вообщем,невесело мені зовсім..казала лікарка-робити зарядку "вагінальну",щоб не погіршувалося. буду робити-то точно.бо хочу бути здоровою і мати ще в майбутньому діток.
знаєте,я до пологів перших 8 років не була в гінеколога. коли стала на облік- у мене все було прекрасно...а тепер, мліна, отакі всякі штуки..певно,чим менше ходиш-тим менше болієш.
отака історія

Orman
16.11.2010, 19:46
казала лікарка-робити зарядку "вагінальну",щоб не погіршувалося

Кегеля? То дуже класна штука - для всього! Її варто всім робити.
певно,чим менше ходиш-тим менше болієш.
на жаль, ні. Добре що знаєте хворобу в лице і скорше почнете лікування.
Видужуйте!

ola-lyola
16.11.2010, 20:31
казала лікарка-робити зарядку "вагінальну",щоб не погіршувалося.
Ну зарядка не завадить. Але щоб переконатися що у вас дійсно опущення краще підтвердити це в ще одного гінеколога. Маєте приклад - була ерозія і вже нема, а вона сама не щезає.
Я через певні обставини мусила кожні 3-4 місяці робити УЗД і поки не знайшла "свого" лікаря також було море курйозів - і з діагнозами, і з розмірами матки(мені одного разу дали результат якоїсь іншої жінки, бо в мене розмір матки був я в породіллі а я на той час ще не родила).
Ще ставили сідловидну матку, я переживала страшенно, а це вроджена аномалія яку потім ніхто на УЗД не побачив.
Потім знайшла нормального лікаря з яким наразі таких проблем не виникає.

dieSonne
16.11.2010, 21:27
сильний зуд в попі і частково в промежині..перше,що спало на думку - глисти 100% вони якщо зуд посилюється у нічний час.
таке саме мала років 5 тому, коли з старшим по пісочницях сиділи, котиків-песиків гладили. Тоді не одного гінеколога обійшла і нічого не знайшла окрім втрачених нервів, часу і грошей. Поки не побачила "ото" на власні очі. Місяць інтенсивної гігієни вдома і все гуд. Це були банальні гострики. Тепер про них знаю багато всього цікавого, а у пісочницю, в яку ходить сусідський кіт "по утрам" з дітьми ні ногою. + ми нічого не їмо на вулиці і по можливості не п'ємо. Забула про цей дикий зуд, але оте неприємне відчуття і психологічний дискомфорт залишилися. Як так, я доросла і у мене "таке". Вже зараз я знаю, що в кого сильний імунітет, того це не чіпляється за будь-яких обставин. А зуд від молочниці зовсім інший ніж той, бо маючи те і те інше, пам'ятаю ці відчуття, молочниця значно менше зудить.

olenkastar
17.11.2010, 15:58
Кегеля? То дуже класна штука - для всього! Її варто всім робити.
ага..Кегеля:) я колись робила часто,а потім шось після родів розслабилася...