КПК

Показати повну версію : Курси для вагітних

Сторінки : 1 [2] 3 4

Iwka
06.11.2009, 10:34
Тільки роль платних курсів тут кока

Підготовка до пологів! саме тих, на які я ходила, і які я тут отак розхвалюю. Бо мені сподобалось! І бо вони мені дали те, що не зміг дати форум (ну бо не всесильний він)

І по природі я жлоб троха (особливо зараз, коли ми робимо ремонт, чекаєм малюка, і ше й виявляється їсти деколи тре... :girl_crazy:) і завжди по кілька раз зважую всі за і проти а тоді викладаю з кишені свої кровні - про це капіталовкладення я жаліти не буду. Ніколи.

І чому пишуть у "Відгуках про ПБ" "мене розпанахали, обкололи, ледь жива, дЯкую лікареві"..

А шо толку з того, шо я знаю шо я хочу на пологах, і говорю про те з лікарем. в ПБ - він царь і Бог... І буде в основному так як він скаже (єдине мо дякувати потім не буду якшо шось буде геть напрекір...)
Знаю який вихід - ДП, але не всім то дано... Нажаль...:girl_cray:

tslezinska
10.11.2009, 11:50
Була вчора також перший раз на курсах в Антошці.
Не сперечаюсь, тема ж так і називался "штучне вигодовування" тому Яремко ви могли ї не йти якщо вона вас дратувала впринципі.
Взагалом мені сама обстановка сподобался.
Дівоноко Зіронько, не в образу вам, але наскільки я бачу, курси в Антошці все ж таки фуфлові! Бо ані про основи ГВ, ані про догляд за немовлям, ані про харчування мами та догляд за собою там, напевно, не розказували...Бо чому ж після курсів у вас стільки елементарних питань по всьому, що стосується материнства??? На більшості нормальних курсів всі ці питання проговорюються...

okodemig
10.11.2009, 15:40
курси в Антошці все ж таки фуфлові!
Що ви переймаєтеся курсами в Антошці. Там не має курсів. Там набір лекцій, які на 90% повязуються з товарами, що продає ця точка. Тобто формально можна називати це "школою майбутніх мам", "курсами вагітних", але насправді в курсах не має цілісності - кожна вагітна мусить протягом 3-5 місяців слідкувати за всіма факультативами, сформувати собі програму (на які заняття вона мусить чи може йти) і то в результаті піврічного ходіння вона може і не отримає повного пакету відповідей про які тепер запитує. Я вже писав про ці курси. Треба відвідувати їх - дають знижки, розповідають про нові товари, розповідають про нові тренди ну і звичайно готують (в тій чи іншій мірі) до материнства. Але в комерційному магазині так і мусить бути - курси сильно привязані до товарів та заохочення покупок.

Дівонька Зіронька
14.11.2009, 00:41
Дівоноко Зіронько, не в образу вам, але наскільки я бачу, курси в Антошці все ж таки фуфлові! Бо ані про основи ГВ, ані про догляд за немовлям, ані про харчування мами та догляд за собою там, напевно, не розказували...Бо чому ж після курсів у вас стільки елементарних питань по всьому, що стосується материнства??? На більшості нормальних курсів всі ці питання проговорюються...

Та нормальні там курси. Основи ГВ...та гарно годуємо цицею дитинку. Про догляд за немовлям дууууууже гарно там розповідали, плюс заняття з відеом було на протязі години, по догляду за новонародженим. Де все показували і розказували шо і як.
По догляду за собою теж було заняття. Справав тому що будучи вагітною у мене включився "блондінізм"))))))))) ніц не пам"ятаю, літаю в хмарках.

Але в кожного свого пам"ять. Дещо я запам"ятала, дещо забула. Тому і сижу в гілці для немовлят.

Дівчата, перестаньте шукати тараканів, кожен ходе куда йому подобається.

Все нормально ;)

Adelaida
15.11.2009, 16:42
Можливо хтось в курсі. Чи будуть на наступному тижні проходити курси на Левандівці? Закінчився вже карантин?
А то я щось і телефонів не маю...

Kleo
21.11.2009, 20:19
Я теж ходила в "Антошку", так там дійсно багато реклами, однак і з реклами можна почерпнути щось корисне. Щодо занять, то найбільше мені сподобался лекції про ГВ та про дихання підчас пологів та арт-терапію, їх проводила психолог та консультант з ГВ. Найгіршою була консультація гінеколога, запросили лікарку з медінституту, яка цілу годину агітувала народжувати в медінституті, так підрозказала, що буцім там казка (якби я до того не лежала в них загрозою, можна було б повестися :aggressive:), відповіді на питання давала невнятно з постійними иииии та уууу. Не знаю, хто зараз там консультує, але цю жіночку я б однозначно вдруге не запрошувала.

viktoria
22.11.2009, 01:48
Очень важно во время беременности, физические упражнения, конешно теория дыхания и обучения это хорошо, но еще лучше, когда дыхание тренеруется в результате физических упражнений. Наше тело действует как единый организм во время родов и если мы будем тренировать его таким же образом во время беремености, мы значительно облегчим роды и дадим хорошее развитие ребенку.
Очень хорошую тренировку дает акваподготовка.
а это отрывок из книги никитиных, резервы здоровья наших детей...
Часть II. РЕЗЕРВЫ ЗДОРОВЬЯ НАШИХ ДЕТЕЙ. КАКИМ ЖЕ РОДИТСЯ ВАШ МАЛЫШ?

В Японии в одном из роддомов обратили внимание на группу женщин, у которых родились здоровые полноценные дети. От чего это зависит? Оказывается, эти новорожденные имели массу тела 3 кг: по современным понятиям, вес небольшой.

Масса тела от 2,5 до 3,5 кг - идеальный младенческий вес, самый оптимальный и для ребенка и для матери. Ведь такого ребенка легко рожать. При этом младенец появляется на свет неожиревшим, крепким. И японские медики поинтересовались, кем же работают женщины. Они - ныряльщицы, искательницы жемчуга, и не бросали работы до самых родов. Дети у них физически более развиты, чем у обычных женщин. Сейчас все японки получили рекомендации: плавать и нырять как можно больше и до беременности, и во время нее.

Но, к сожалению, не везде теплые моря, бассейны, чтобы женщины могли постоянно плавать и нырять. Так как же добиться того, чтобы младенец рождался некрупным и физиологически зрелым?

Сейчас у нас в стране очень много семейных клубов: в Москве, Ленинграде, Северодвинске и других городах. Одна молодая женщина из такого клуба вот что рассказала: "Я каждый понедельник устраивала себе своеобразные посты, то есть по понедельникам ничего не ела на протяжении, всей беременности. Родилась девочка Василинка - 3100 г, физиологически совершенно зрелая. Роды прошли легко". Таких случаев я знаю три, пока только три...

А в Ленинграде я столкнулся с мужчиной, который предложил поехать к нему посмотреть домашний спорткомплекс для малышей. Действительно, замечательный спортивной уголок. В доме две девочки - его дочери. Младшая развита заметно лучше, чем старшая. Почему? Мама, начиная с четвертого по восьмой месяц беременности, бегала вместе с папой по 30-40 минут в день, иногда - через день.

В чем тут дело? Ребенок, находясь в утробе, чтобы питаться, пуповиной соединен с плацентой (детское место в матке). Плацента растет вместе с плодом (при рождении малыша она весит 600-700 г). Кровь ребенка никогда не смешивается с кровью матери, она доходит до плаценты, расходится по капиллярам, и там происходит обмен: через пленки плод забирает из крови матери кислород, питательные вещества, а отдает свои ненужные вещества. Эти пленки, или плацентарный барьер, не пропускают даже микробов. Только фильтрующиеся вирусы могут проникнуть через этот барьер. Из-за того, что у беременной женщины своя кровь, а у плода - своя, он массу болезней матери не принимает и рождается здоровее ее. Размеры плаценты природа определили так, что ее ребенку "в обрез".

При спокойном и сытом состоянии будущей матери ребенок тоже спокоен, но стоит маме подняться на пятый этаж, у нее начинается учащенное дыхание - нехватка кислорода. И ребенок, не получив из крови матери кислород, начинает толкаться (шевелиться).

Вернемся к японским искательницам жемчуга. Их будущие дети в течение всего маминого рабочего дня недополучают кислород (у ныряльщиц-профессионалок задержка дыхания - до 4 мин). Значит, ребенку приходится интенсивно двигаться, чтобы быстрее "прогонять" кровь, бедную кислородом.

У нас пока еще в науке нет конкретных рекомендаций по бегу для беременных, их надо вырабатывать. Ясно пока одно - длительность бега не менее 30 мин. При этом бег должен доставлять удовольствие. Или эффекты голодания, поста. Если будущая мама по понедельникам голодает, что же делает малыш? Ему не хватает питательных веществ, и он давай брыкаться. И такие ребята хорошо физически развиваются еще в утробе матери.

Я же себе сейчас ввел по понедельникам пост. Кстати, по наблюдениям медиков, 53 долгожителя из Азербайджана строго придерживаются уразы - мусульманского поста. Более того, в "Московском комсомольце" были опубликованы данные одного эксперимента: ветеринар Саратовской птичьей фабрики попросил для него списанных на мясо несушек (1000 штук), 6-летние куры больше не несут яиц. И устроил им голодовку, да еще в октябре. День не кормит, два, три... Держал их так 10 или 12 дней, а после этого медленно и постепенно стал вводить им пищу, восстанавливать, и ни одна не умерла. А через три недели одна снесла яйцо, потом другая, через месяц неслись уже 600 кур, а через полтора месяца - 930 из 1000. Да и яйца вместо положенных 48 весили 68 г! Да и проверка на выводимость показала, что качество их на 13% выше нормы. Кроме того, курочки эти прожили еще 6 лет. Вот явления, над которыми надо думать...

...Мы же привыкли регулярно есть. А вот та молодая мама, которая по понедельникам не ела, очень много полезного сделала и для себя, и своего ребенка.

................................

В первые недели беременности часто возникает чувство подташнивания. Врачи в таком случае говорят: это токсикоз, явление обычное, но временное. Я же хочу по-своему ответить на вопрос: "Почему подташнивает?" Ученые обратили внимание, что кошки в первые дни беременности почти ничего не едят. Может, и у женщин возникает это чувство, потому что они переедают. Да и вообще все мы слишком много и не то едим? И, может быть, эти токсикозы в начальном периоде беременности совсем не обязательны? Вполне возможно.

Хочу обратиться еще к одной проблеме беременных. Бывает, врачи страшно пугают будущую маму: "Очень твердая матка... высокий тонус!.." И кладут ее на сохранение. А ведь твердая матка бывает у сильных женщин, врачи же боятся таких отклонений.

Или такая проблема. В обменной карте (она выдается гинекологом женщине на руки как "охранная грамота" для поступления в роддом) пишется точный срок родов - врачи считают, что заказали всем женщинам беременность в 280 дней. А вы не верьте! Я вам докажу, что это не так! Перечитал уйму книг, и в том числе немецких и французских авторов, Спока, чешских, венгерских - какие мне только попадались. Рожают и в 240 дней - и совершенно нормальных детей, и в 320 дней - и тоже нормальных. А разница - 80 дней, т.е. 2 с лишним месяца! По-моему, писать следует так: 280 плюс-минус 35 дней. Нельзя же всех женщин приравнивать к часам: через 280 - рожай! А если "переходит" - стимуляторы ей: полагается рожать в срок! Бойтесь стимуляторов! Природа сама очень хорошо знает, когда надо рожать, а врач этого знать не может.

.....................

Ну а теперь поговорим о родах. Болезненны или не болезненны роды? Один европейский врач побывал у индейцев (прожил там полгода) и наблюдал их жизнь. Одной туземки вот-вот рожать, а она пошла за хворостом, врач за ней. Набрала она вязанку и говорит ему: "Вы знаете, доктор, мне, кажется, надо родить... Вы отойдите подальше!.. Присела на корточки... и родила... Ребенка завернула в свою одежду. "А теперь, - говорит врачу, - пошли домой". На наш взгляд, ужас, страх!

В Чехословакии прошло анкетирование женщин. Стоял в анкете и такой вопрос: "Как вы рожали?". 14% ответили: "Болезненно", большинство же сказали: "Обычная боль. Ничего страшного". Это оказались женщины, выполняющие тяжелую физическую работу. Сравните с первым примером. Закономерность! В Индии беременные женщины делают специальные упражнения, подготавливающие к родам. Они тренируют основном брюшной пресс.

Vesnyanka
24.11.2009, 15:46
На вихідних була на курсах по підготовці до пологів. Вибирала досить довго між різними курсами, зупинилась на курсах від n. Основною причиною був час, бо коханий багато працює і часто працює у вихідні, не говорячи про завантаженні будні. І мене маршрутками зараз дуже пускає їздити саму, а відвезти сам інакше не зміг би.
Курси тривали два дні (субота-неділя) по 6 годин з перервами. Спочатку боялася, що все зліпиться в одну купу, але матеріал навпаки, дуже гарно розклався "по поличкам". Розтягнутішу в часі інформацію я б сприйняла гірше. Хоча під кінець вже була трохи втомлена. (це треба врахувати тим, хто довше години сприймати не може; люди різні).
Група була невелика – 8 пар. Зручні умови – мати, м’ячики, подушки, тепле приміщення.
Дуже приємна ведуча курсів, яка дуже легко все розказувала, відповідала на купу запитань.
Було багато практичних вправ (по підготовці тіла до пологів, про дихання, положення, масаж). Окрім звичних питань чи все зрозуміло, ведуча уважно спостерігала, чи всі правильно роблять, до кожного підходила, давала поради.
Оскільки заняття були довгими, то було кожного дня по дві перерви, які дозволили трохи пройтися-відпочити, гарно перекусити, поспілкуватися з іншими вагітними. Також включали фільм про пологи (здається народжуємо разом – український на 35 хв., якраз на 2 перерви вистачило).
Було досить багато роздаткового матеріалу.
Позитивний психологічний настрій. Незважаючи на всю прочитану інформацію в неті, книжках, позитивні розповіді знайомих, я ніяк не могла побороти страх перед пологами. Після курсів нарешті вклалося, що це лише природній і не такий страшний процес, як я собі вже вималювала.
А ще ці курси змінили думку чоловіка. При розмовах про спільні пологи казав, що зробить так, як я скажу і як мені буде краще. Тобто так – то так, ні – то ні. Після курсів сказав що обов’язково буде зі мною. Очевидно зрозумів, чим зможе бути мені корисним і для чого це йому (до того мабуть уявлялася роль пасивного "співчуваючого", страх, що не зможе нічим мені допомогти).
Вибраний мною курс був по підготовці до пологів. Але на останньому занятті також розглядали коротко про малятко, грудне вигодовування. Ведуча принесла слінг і охочі могли роздивитися, що це таке і спробувати на собі. Ще хочу піти на зустріч з неонатологом. Для критиків і скептиків – бездумно лікарям недовіряю, але хочу знати і їх думку.

Вибачте, що так багато. Але курси мені дуже сподобалися і залишилася купа позитивних вражень, якими хотілося б поділитися.

Для тих, хто сумнівається, чи йти на курси – однозначно йти. На ці, що була я (від n), від Школи народжувати чи якісь інші – але обов’язково йти. Навіть якщо Ви вже все вичитали в неті чи книжках, чи вислухали досвідчених знайомих, курси дозволять зібрати докупи всю інформацію, виділити і нагадати найважливіше, ну і налаштуватись на позитив.

tslezinska
28.11.2009, 14:04
Підготовка до пологів! саме тих, на які я ходила, і які я тут отак розхвалюю. Бо мені сподобалось! І бо вони мені дали те, що не зміг дати форум
...
І ніц їм не докажеш...
Ну от...приїхали...Після такого закінчення родової епопеї роблю висновок, що які б круті не були курси, але якщо людина не може постояти за права свої та своєї дитини, то ніхто і ніщо їй не поможе! Зараз на всіх курсах розказують про стимуляцію та інші маніпуляції медиків, які наносять явну шкоду мамі та дитині, але все закінчується стандартно: простимулювали, води прокололи, підрізали, підшили, дитину мамі дали на хвильку й забрали...
Івко, це не конкретно про вас. Просто вже давно відслідковується така тенденція, що люди ходять на курси, начебто все їм зрозуміло, але як тільки потрапляють в руки медиків, одразу ж або з голови все вилітає, або просто не можуть опиратися "авторитетам".

mamba
02.12.2009, 18:56
Мої "п"ять копійок" на тему якості платних і неплатних курсів. В житті потрібно за все платити (товар, послуга), адже на виробництво товару або на надання послуги витрачаються ресурси з боку "продавців". Все логічно.
В нашій країні "совкова ментальність" (наша ментальність - дітей СРСР, напевно викорінеться тільки з нашим вимиранням і то при умові, що ми не передамо її нашим дітям))) весь час нас настроює на шукання халяви.
Перш за все в житті потрібно цінити ЯКІСТЬ. ЯКІСТЬ у всьому. При халяві на якість не сподівайтесь.
Я записалась на платні курси! І не буду займати місце на безплатних курсах тих людей, які не можуть оплатити платні курси.

Iwka
02.12.2009, 19:29
Івко, це не конкретно про вас. Просто вже давно відслідковується така тенденція, що люди ходять на курси, начебто все їм зрозуміло, але як тільки потрапляють в руки медиків, одразу ж або з голови все вилітає, або просто не можуть опиратися "авторитетам".

Одразу хочу запитати - а чи доказував хтось? Чи пробував? Я пробувала - і змогла вибороти, жеби пуповину перерізали не одразу, а таки дали відпульсувати. Але це чи не єдине, чого я могла домогтись... Трішки написала в відгуках про ПБ, але загалом - народжувати тре з акушркою, а не дохтором... Бо вагітність - то не хвороба, і лікувати її не тре (в 90% випадків, якщо не більше...)

tslezinska
02.12.2009, 21:25
Та пробують...Але ж лікарі своїм авторитетом давлять...Ми теж перший раз пробували їх зупинити, як вони пуповину перерізати збирались...та де там! Чік, і все!
Дотриматися всіх своїх принципів реально лише вдома! Бо хоч у нас і демократія, але в лікарнях у нас повна автократія...

Мар"яночка
10.12.2009, 13:03
ледве шоно осилила всю темку, а теперка роз"ясніть мені будь ласка, а то мозги шось в мене перестали нормально функціонувати. Найбільш тут розрекламовані (умовно) є курси в Народжувати і в Нанашко, в Народжувати вони безкоштовні, а в Нанашко платні? Я подивилась шо в Народжувати є кілька філій при різних церквах, там всюди різні лекції читаються чи одні ті самі люди читають почергово, тобто в одній церкві можна прослухати все шо і в інших будуть розказувати, чи то треба по всіх церквах кататись шоб прослухати різні думки і різних людей?
А в нанашко я так розумію записуватись треба практично перед родами і я шось не зовсім розумію там можна вибирати курс чи там є певний пакет який включає різні лекції?

kitty
10.12.2009, 13:24
Якщо я правильно все зрозуміла про курси, то ті школи що від шкіл народжувати читають різні люди, але читають практично одне і те саме. Просто викладачі інші і різниться мабуть відношення. А про Нанашко, то там є різні пакети для пари, є якийсь швидкий курс для тих хто не встигне відвідати всі заняття - вони там все компактно викладають і вкладаються в пару занять а є той курс, що трошки розтягується. Нанашко добре тим, що курси і лекції по суботах а в тих безкоштовних після роботи на годинку 17-18, то вже на коли домовляться. Ну то я так все зрозуміла. Може вам воно поможе :girl_curtsey:

Switljachok
10.12.2009, 14:04
А в нанашко я так розумію записуватись треба практично перед родами і я шось не зовсім розумію там можна вибирати курс чи там є певний пакет який включає різні лекції?

Мар'яночко, записуватись на курс "Підготовка до пологів" бажано на 29-32 тижні вагітності - це вже час, коли потрібна інформація дається вчасно - не занадто рано, щоб не забути, і не занадто пізно, щоб можна було ще попрактикувати вдома. Але якщо дізнались про нас пізніше, то можна й на більшому терміні. Деякі пари приходили й раніше - на 22-24 тижнях (через особисті причини). Так що вибір за вами.
За бажаннями наших відвідувачів з попередніх курсів були створені й інші курси - "Грудне вигодовування", "Перші години, дні життя немовляти", "Розвиток немовлят" та ін. На них можна приходити на будь-якому терміні.
(наперед прошу вибачення у модератора, якщо це виглядає як реклама. але намагалась відповісти чітко на запитання)

arina
10.12.2009, 14:05
Підкажіть ще на якому терміні найкраще записуватись на ті курси. Читала 33-35 тижні... а раніше? (в мене 26 тижнів). І ще: хтось ходить чи ходив на гімнастику для вагітних? чи аквааеробіку? (Якщо не в ту тему запитання - то дуже перепрошую)

tslezinska
10.12.2009, 16:08
Гімнастику та аквааеробіку ви можете практикувати самі, якщо маєте час і бажання. Це буде корисно і вам, і дитинці. Займатися можна з перших до останніх тижнів вагітності, просто вправи дещо різняться.

arina
11.12.2009, 00:26
а де можна взнати які саме мають бути вправи? я взагалі-то до вагітності вела не надто активний спосіб життя, боюсь щоб щось не нашкодити, не переборщити...

okodemig
11.12.2009, 12:29
які саме мають бути вправи?
можете піти на пробні заняття курсів для вагітних - на 1-2 години. або і ходити на ці курси.

chacha
11.12.2009, 17:00
Дівчата, може хтось з вас ходив на курси на в. Свенцицького (" Sweet дитя")? Щось там дороговато, чи то варто?

tslezinska
12.12.2009, 01:34
а де можна взнати які саме мають бути вправи?
Це вам може підказати здорова логіка. М"язи промежини, спина, прес, дихання - це основні напрямки. Я робила вправи сама, без всяких тренерів, у басейні, бо вода амортизує різкі рухи, тобто м"язи так потягнути неможливо. Робила розтяжки, тренувала косі м"язи спини, качала прес тощо. Описати важко, такі речі краще показувати...
Дівчата, може хтось з вас ходив на курси на в. Свенцицького (" Sweet дитя")? Щось там дороговато, чи то варто?
Прочитайте тему від початку...Я кілька разів писала про ці курси. Для мене вони буле дуже цікавими, бо їх проводять фахові психологи. І гроші то не такі вже й великі...

chacha
13.12.2009, 22:17
не такі вже й великі..
Якщо порівнювати з іншими - то дорожче більше ніж в 2 рази....

tslezinska
14.12.2009, 13:03
Це ваш вибір - економити на дитині чи ні. Якщо ви хочете дешеві курси - підіть в Антошку, там безкоштовно, от тільки потім матимете купу питань по догляду за дитиною, ГВ, дитячій психології тощо...
Є непогані безкоштовні курси в Школі Народжувати, але час занять незручний для працюючих.
В СвітДитя можна домовитися на зручний час. А якість занять змушує забути про гроші.

levandivka
14.12.2009, 13:18
от тільки потім матимете купу питань по догляду
Та йой...
Купа питань залишиться після любИх курсів. :)
Якщо самостійно не читати і не думати - жодні не допоможуть.
Я б казав, визначитися, що очікуєте від курсів:
*модель пляшечки, бо на ГВ не наставили вчасно http://www.kolobok.us/smiles/standart/smoke.gif
*усього по троху http://www.kolobok.us/smiles/standart/take_example.gif
*дечого, але з розумінням, що дуууже круті курси http://www.kolobok.us/smiles/standart/i-m_so_happy.gif

Yaremko
14.12.2009, 15:19
Правдою є те, що яку би інфу не давали (хоча звичайно краще там де дають повну інфу) все ж залежить все від особи.
Ходила пару раз на виклик до осіб які були на курсах здається Світ дитини, то знань з ГВ було дуже мало (лекше сказати що вони були відсутні), бо без лікаря самі собі назначали догодовування сумішю в роддомі без потреби.
І тому якщо навіть на курсах не викладається матеріал що буде після пологів (бо наприклад особа записалася тільки на лекції про вагітність та пологи чи як там назва курсу) але на мій погляд інформацію у вигляді брошурки потрібно давати що буде далі.

Р.S а хіба немає змоги переміняти години лекцій в Школі для вагітних "Народжувати"? (то напено скоріш запитання до Олі)

Ольга
14.12.2009, 15:25
Школі для вагітних "Народжувати"? (то напено скоріш запитання до Олі)
майже всі курси глибоко пообідній час. Якщо вагітна не працює в банку де не випустять перед 6 додому то на курси потрапити реально. Тим більше лише раз в тиждень...
Ще таке уточнення на курсах "Народжувати" психології як такої мало, чи можливо і зовсім немає. Основне підготовка до пологів, і ГВ + спілкування з лікарем-лектором, який і в ГВ спеціаліст і в методах природнього планування.

Switljachok
14.12.2009, 15:53
Це колись у давні часи було так, що якщо шкільна програма - то у всіх школах по всій країні однакова, у садках - теж і т.д.
А зараз "Курси для вагітних" - це настільки широкий термін, що визначитись досить важко, тому що усі курси - РІЗНІ!!! І йога, і гімнастика, і плавання, і арттерапія, і психологічні заняття, і підготовка до пологів (теж досить широке поняття, тому що є психологічна, є фізична, є за різними авторськими методиками, є психопрофілактика і т.д...), та й догляд за малюком - настільки широка тема – одним ГВ не обмежується...
Тому тим, хто визначається, бажано для самої себе вияснити, що саме шукаєте і звертати увагу на:
- тематику курсів (назву);
- програму (що саме вивчається);
- кількість годин, відведених на ту чи іншу тему;
- насиченість занять (є курси, на яких кожне заняття має чітку програму, а є такі, де знання подаються досить спонтанно, з повтореннями і з великою кількістю обговорень);
- професійність та особистий досвід викладача (яка освіта, скільки власних дітей і т.д.);
- кількість людей у групі;
- можливість відвідування курсів з партнером;
- комфортність приміщення;
- зручність у місці та у часі;
- ціну;
- відгуки тих, хто вже пройшов такі курси.

Тому пропоную тим, хто буде писати відгуки про ті чи інші курси, вказувати таку інформацію.
Вдалого усім вибору! :girl_in_love:

In4a
14.12.2009, 16:37
Ще хочу додати, що багато дівчат обирають лише курси підготовки до пологів, бо здається, що це найважливіше (якось так здається, особливо тим, що народжують вперше, що пологи - це найтяжче, а потім якось усе саме по собі буде, ага...:girl_crazy:), але вартує також походити на курси догляду за малям. Дякую Посиденькам за те, що під час вагітності перечитала багацько тем про ГВ, слінги, догляд за малям і т. д., бо питань було би набагато більше (а часу то вже меньше...) і не знаю як би все склалося, якби я не знала стільки всього :girl_in_dreams: Отож, вагітні дівчата, поки маєте час вивчайте теми не тільки про вагітність і пологи, але й про життя з малятком :girl_smile:

tslezinska
14.12.2009, 16:56
Купа питань залишиться після любИх курсів.
Якщо самостійно не читати і не думати - жодні не допоможуть.
Тут я абсолютно згодна. Просто я є трошки упереджена, бо перший раз ходили саме в СвітДитя і лишилися з ними в добрих стосунках.
Ходила пару раз на виклик до осіб які були на курсах здається Світ дитини, то знань з ГВ було дуже мало (лекше сказати що вони були відсутні), бо без лікаря самі собі назначали догодовування сумішю в роддомі без потреби.
Насправді на тих курсах дуже налаштовують на ГВ, розказують дуже детально, вплоть до будови самої молочної залози із поясненням, де і як виробляється молоко...Тобто якщо хотіти, то з тих курсів можна винести великий позитив щодо ГВ. Але справді то залежить від людини...
Зараз там вже і про слінги навіть розказуютьі показують, в них там СЗК Дідімос Індіо лежить як наочний приклад:) Розказують добре і про догляд, навіть налаштовують критично ставитися до щеплень:) Тобто курси прогресивні достатньо. Для мене був цінним власне психологічний нахил, тобто розказували, як будується психіка дитини, які моменти життя дитини є визначальними для майбутнього, як не варто поводитися з дитиною тощо...Плюс комфортне приміщення і приємні лектори. Є там і експрес програма для тих, хто схаменувся занадто пізно...Але є повна програма, яка розкриває всі питання достатньо повноцінно. Заняття індивідуальні, тобто лише 1 пара присутня (само собою, партнер має бути присутній!), в заняття входить також арт-терапія, пісочна терапія тощо. Лектори мають по 1 дитині і по кілька дипломів з різноманітних тренінгів:)
Ну принаймні нам тоді сподобалося, плюс вони весь час удосконалюють програму, розширюють коло інформації. Ціна за таку якість невелика:)

Лідочка
21.12.2009, 13:40
Це ваш вибір - економити на дитині чи ні.
До чого тут економити на дитині - просто кожен розраховує на свої можливості, на жаль не всі можуть не дивитися на ціну, тим більше в теперішній час:girl_sad:, а хотілося б:girl_smile:

viktoria
22.12.2009, 02:26
В среду 23 декабря в 12.15 будут проводиться практическое занятие для беременных и мам с малышами от рождения до 4х месяцев.
Тема занятия: грудничковый массаж, плавание в домашних условиях, гимнастика, закаливание, и другие моменты связанные с уходом за новорожденным и организацией, ритма дня для малыша и мамы.

Lilusik
22.12.2009, 22:18
майже всі курси глибоко пообідній час. Якщо вагітна не працює в банку де не випустять перед 6 додому то на курси потрапити реально. Тим більше лише раз в тиждень...
чесно кажучи куди реальніше було б потрапити на годинку 7 вечора, або до обіду -Імхо. Тим більше, що у багатьох робочий день до 6, та навіть якщо до 5, то потрібно враховувати дорогу з роботи, яка, як мінімум, займає півгодини. Якщо жінка вже у декретній відпустці, то вона може скажімо відвідати курси і на 11 год дня. Я б із задоволенням відвідувала курси, які знаходяться на Широкій, але не маю з ким залишити свого другого малюка у 5-й вечора

Galya
23.12.2009, 17:08
але не маю з ким залишити свого другого малюка у 5-й вечора
А я всюди з малою їжджу:) І на курси пару раз з нею приходила. Там є ляльки, на яких показують пози для годування, то вона бачилась, а ше є папір і ручка:)

Lilusik
24.12.2009, 18:36
В мене були такі думки, але гадала, що можливо хтось буде невдоволений,бо малий може заважати іншим мамочкам слухати. Інша справа коли пару раз, а коли потрібно брати на кожне заняття?

Galya
24.12.2009, 19:15
Не думаю, шо хтось може бути недовольний (ну хіба би вже дитина зовсім неконтрольована була), там же всі вагітні - їм скоро з тим же стикатись прийдеться, мали би розуміти:) Та я й брала на кожне заняття, на якому була. Потім все якось не виходило - то канікули на курсах, то карантин, то в нас якісь справи...

Forgetmenot
03.01.2010, 20:46
А хто чув про йогу або медитацію для вагітних?! Є таке у Львові?

Анута
03.01.2010, 21:00
є йога. десь в самому центрі, але точніше не скажу. погугліть - точно знайдете

In4a
05.01.2010, 00:45
Є йога для вагітних в школі йоги "Привітання сонцю" (здається так), на вул. Родини Крушельницьких (р-н Водоканалу).

Lorra
12.01.2010, 03:01
Дівчатка, а от я і багато моїх знайомих жіночок, котрі вже мають дітей, притримуємося такої думки, що варто було б хоча б психологічно готувати до народження дитинки не тільки чоловіка, а й найближчих родичів, які в подальшому будуть часто приходити в гості. Бо є відгуки мамочок, що часто рідні не до кінця розуміють, що жінці, яка недавно стала мамою, необхідна їхня допомога в догляді за дитинкою, психологічна підтримка, допомога по господарству... Часто можна почути фрази типу "а що ти такого важкого робиш?!" Щоб мама була спокійніша і уважніша до своєї лялі, вона повинна мати час на відпочинок, раціонально харчуватись, повинна бути позбавлена від деяких хатніх клопотів (хоча б на перший час), мати невеличку долю часу "для себе". Але часто буває так, що чоловік або родичі не розуміють "важкості" тієї роботи яка зветься "материнство" і "грудне вигодовування". Мова не йде тільки про фізичну "важкість", а й психологічну. Жінці потрібно час від часу просто переключатись на інші види діяльності, а в цей час її може підмінити чоловік або найближчі родичі. А щоб вони могли нормально це зробити, то, відповідно, повинні знати що і як, і методи догляду та виховання дитинки не повинні йти в розріз з маминими. Я особисто трохи шкодую, що до народження моїх дітей не запросила на курси декого з наших родичів :girl_haha: , щоб вони самостійно почули про їхню долю допомоги мамі з малям від фахівців. Що скажете на такі роздуми?

levandivka
12.01.2010, 09:02
повинні знати що і як, і методи догляду та виховання дитинки не повинні йти в розріз з маминими. Я особисто трохи шкодую, що до народження моїх дітей не запросила на курси декого з наших родичів, щоб вони самостійно почули...
Лорро...
Ніхто Вам (і мені теж) НІЧОГО не повинен. Хочете щось отримати - робіть (собі), просіть, домовляйтеся, уточнюйте. :)
Жінці потрібно час від часу просто переключатись на інші види діяльності, а в цей час її може підмінити чоловік або найближчі родичі.
Може. А може й не підмінити. Хто має розрулити це питання?

Щоб мама була спокійніша і уважніша до своєї лялі, вона повинна мати час на відпочинок, раціонально харчуватись, повинна бути позбавлена від деяких хатніх клопотів (хоча б на перший час), мати невеличку долю часу "для себе"
В ООН петицію надішлемо?
Хочете бути "спокійніша і уважніша до своєї лялі" - будьте!
Дитину ви самостійно робили? Без участі дорогої родини?
(всяко буває, тому перепитую).
Чи Вам лялю (/ляльку) разом з машиною/квартирою на весіллі подарували, з сертифікатом на довічне сервісне обслуговування?
Дитина Ваша? - Бавтеся! :)

Наспівуючи:
Як я була маленька,
Мама лялю купила.
мала ляля сині очі.
Я ту лялю любила...

In4a
12.01.2010, 14:02
Що скажете на такі роздуми?
Думаю, що чоловік має допомагати (що мій успішно і робить :girl_smile:), або хоча б не заважати :girl_crazy: Щодо інших родичів, тут не згідна; дійсно ніхто нічого нікому не винен. Вважаю, що моя мама і мама мого чоловіка вже були матусями для нас маленьких і ого-го скільки зробили тоді, то зараз мають право бавитись з онуками, а не доглядати їх чи допомагати по господарству (їм було ще тяжче, без пральних машинок, нормального одягу для немовлят і достатньої інформації). Моя мама перший місяць ну дуже хотіла чимось допомогти, то декілька раз прасувала дитячі речі, за що я їй дуже вдячна, але то була її ініціатива.
З.І. Але зараз не беру до уваги різні ситуації, коли родичі проживають в одній квартирі, і вся хатня робота + приготування їжі "весить" на годуючій матусі, а всі інші ніц не роблять, бо і таке буває, на жаль...

Lorra
13.01.2010, 03:13
Шановний Левандівко, а ви справжній скептик я вам скажу! :girl_wink: Взагалі я дуже рада, що мої роздуми вас зацікавили... правда зверталась я не до вас. :girl_smile:
Може. А може й не підмінити. Хто має розрулити це питання? - то вже нехай жінка з чоловіком між собою рулять! (шутю) Нормальний чоловік мусить і підміняти, і допомагати... Звичайно, я не буду торкатись теми матерів-одиначок, чоловіків, які на місяці "уходят в дальнее плавание" і т.д., бо тема дискусії тоді вийде дуже широка. Я б хотіла запитати у вас, якщо можна, чи ви "підміняєте" свою дружину час від часу, бо "краєм вуха чула" :rolleyes: , що у вас троє діточок? Я особисто можу вам сказати, дивлячись у "вічі" вашої аватари, що ми з чоловіком у Львові одні однісінькі, і з найближчих родичів є хіба кума, а решта мінімум за 250 км. Тож справляємось, як можемо, і, що саме головне, кажуть непогано виходить! :8: Я просто, прочитавши цю гілку, вирішила висловити думку багатьох моїх знайомих, які виступають за "цивілізоване" відношення близьких до появи немовля в родині, от і все.

levandivka
13.01.2010, 09:58
Шановний Левандівко, а ви справжній скептик я вам скажу!
Щиро дякую за високу оцінку, але...
...Оцінювати форумлян дуже не раджу (принаймні, у цій гілці)

правда зверталась я не до вас.
В ТАКих випадках (на нашому форумі) пропоную чітко окреслювати адресатів, і... писати Приватне Повідомлення.

Нормальний чоловік мусить
Мусить? Нормальний?
Знову ж, оффтоп виходить.
Норми і власний мус люди визначають (собі) власноруч у межах визначених заканом.
Для когось з чоловіків вагітні курси - мус, для когось - ні. Ми з Вами лише обираємо пару для подружжя (разом з родиною, машиною, з хронічними їх вадами\чеснотами)

Я б хотіла запитати у вас, якщо можна, чи ви "підміняєте" свою дружину
Підміняю.
Данила зі школи зустрічаю, Оленочку з "Джерела". Пильную обох до повернення дружини. Роботу ТАК собі організував.
Чи називати то "мус"?
Ні, нам ТАК зручно.

"Дорога родина" - на курсах? http://levandivka.users.photofile.ru/photo/levandivka/115608545/large/133640200.gif
Не зле. Разом з сусідами - ще краще (щоб не дивувалися, що вночі дитина будиться).

Switljachok
13.01.2010, 11:45
Допис від Lorra
...варто було б хоча б психологічно готувати до народження дитинки не тільки чоловіка, а й найближчих родичів, які в подальшому будуть часто приходити в гості. Бо є відгуки мамочок, що часто рідні не до кінця розуміють, що жінці, яка недавно стала мамою, необхідна їхня допомога в догляді за дитинкою, психологічна підтримка, допомога по господарству...
... Я особисто трохи шкодую, що до народження моїх дітей не запросила на курси декого з наших родичів , щоб вони самостійно почули про їхню долю допомоги мамі з малям від фахівців. Що скажете на такі роздуми?
Важко собі уявити, як декілька родичів йдуть "купкою" на курси :girl_smile: Особливо ті, які впевнені у своїх "правильних" знаннях. Та й багатьох наших мам-бабусь цілком можна зрозуміти - у їхні часи була зовсім інша ідеологія виховання дітей, яка була спрямована на те, щоб молода мама швидше могла повернутись до роботи. Тому старшому поколінню складно пояснити, що й до чого, тому що це начебто перекреслює їхні минулі погляди.
Думаю, одним-двома заняттями не зміниш ідеологію. Потрібно діяти повільно, ненав'язливо, зробити такі собі "курси на дому":girl_smile: - принести журнал - почитати щось вслух; вмикнути телевізор, коли йде хороша передача про виховання дітей (на К2 у будні дні зранку йде чудова передача "Сім'я від А до Я" - якраз для молодих батьків та їх родичів). Більше в пошані комп'ютер - можна знайти диски "Сім'я від А до Я", або й багато інших та переглядати їх тоді, коли домашні біля вас.
Способів багато.
Важливо, щоб їм самим захотілось допомогти мамі і дитинці. Тому що тиск викликає протидію. А от любов'ю і терпінням можна добитись значно більшого.
Успіху!

Єва
13.01.2010, 12:29
Важко собі уявити, як декілька родичів йдуть "купкою" на курси Особливо ті, які впевнені у своїх "правильних" знаннях.
Однозначно підтримую :) Думаю, більшість молодих батьків йдуть на курси саме тому, щоб самим бути більш-менш теоретично підкованими в питаннях ГВ, догляду за дитиною тощо і поменше слухати дорогу родину, яка постійно намагається впхати носа з "цінною" порадою.
На рахунок допомоги по господарству, про яку пише Лорра, як на мене, найкраща допомога - коли просто не заважають, про це можна прямо сказати людям, які з тобою проживають і для цього ніякі курси не потрібні.

носик
13.01.2010, 13:02
Де на Широкій є курси для вагітних? Можете, будь ласка, сказати адресу і приблизну вартість.Хотілося б побільше дізнатися про догляд за малечею

Ailenka
13.01.2010, 13:14
і поменше слухати дорогу родину, яка постійно намагається впхати носа з "цінною" порадою.
як Ви праві, але це діє коли живете окремо від цієї родини...нам нажаль не уникнути порад часів леніна

Єва
13.01.2010, 13:21
але це діє коли живете окремо від цієї родини...нам нажаль не уникнути порад часів леніна
Справа в тому, що не живемо окремо, і вже заздалегідь розказую всім домашнім, що через два тижні йду на курси, де мені люди з відповідними знаннями і досвідом розкажуть, що і як найкраще для дитини, бо не хочу, щоб мені "родичі і знайомі" втручалися до догляду за дитиною з непотрібними порадами радянських часів. Думаю, вони такий натяк прекрасно розуміють.

puma
13.01.2010, 15:50
Дехто зрозуміє,а дехто ні .Моя свекруха каже,що у неї великий досвід,бо виховала 2 синів,а ще в садочку працювала вихователем.Так що вона краще знає що і до чого .І то нічого,що першого годувала грудьми 2міс.,а меншого 1міс,бо вона виявилась " немолочна".

---------- Додано в 14:48 ---------- Попередній допис був написаний в 14:46 ----------

Як то не давати дитині води.то ж воно вмре

---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:48 ----------

такщо краще без порад і допомоги

ola-lyola
13.01.2010, 15:58
Незнаю як на рахунок родичів, аля я вперше на школу для вагітних пішла з сестрою, щоб не скучно було самій:girl_smile: до того ж я планувала народжувати з сестрою. Потім вже ходила сама, мала зошит, де детально записувала всі лекціі, і який мені потім став у пригоді - коли були проблеми з годуванням, там був найважливіший тел. п. Лесі:girl_smile:
А ще в тому зошиті були намальовано у виглядв діаграм, як треба правильно дихати під-час перейм:girl_smile:
Коли ми йшли народжувати - я взяла з собою зошит, а сестра мала мені показувати як правильно дихати :girl_smile::girl_smile::girl_smile: Я їй казала - як буду верещати ти мені перед носом показуй мій зошит з малюночками:girl_smile::girl_smile::girl_smile:

Ailenka
13.01.2010, 16:21
Думаю, вони такий натяк прекрасно розуміють
не зрозуміють і не хочуть розуміти. дитя ще не народилося, а вже попередили нас з чоловіком, що МИ користуватися памперсами КАТЕГОРИЧНО не будемо...таке враження що тут діти дітей ростять які жодного уявлення не мають про малявок. так, я згідна в них є досвід, але вважаю, що молодим батькам ФІЗИЧНА допомога потрібна а не чесати язиками як треба виховувати дітей. поради і я можу давати а от як справа до "зробіть" то...поживемо-подивимося

Yaremko
13.01.2010, 18:33
Де на Широкій є курси для вагітних? Можете, будь ласка, сказати адресу і приблизну вартість.Хотілося б побільше дізнатися про догляд за малечею Наскільки я зрозуміла ви питаєте про школу для вагітних "Народжувати" так? Школа сім'ї при ц. Вознесіння вул. Широка, 81а (Левандівка) Заняття проводяться щовівторка о 17 год. по підготовці до пологів. Заняття проводяться щопятниці о 18 год. по грудному вигодовуванню.
Проводить заняття Леся Струк
(http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fpregnant.com.ua%2F )
ці курси є безкоштовні.
про п. Лесю тут багато сказано

Niferttiti
13.01.2010, 18:39
я взяла з собою зошит А дай списати!

Lorra
13.01.2010, 18:42
Разом з сусідами - ще краще (щоб не дивувалися, що вночі дитина будиться). Ооооо! Це взагалі було б супер! :xaxa:

Незнаю як на рахунок родичів, аля я вперше на школу для вагітних пішла з сестрою Оля-Льоля, скажіть, а сестра вам допомагала з дитинкою після родів?

носик
13.01.2010, 19:47
Yaremko, дуже дякую Вам! Піду обов'язково

ola-lyola
13.01.2010, 22:09
А дай списати! Дам, якщо зошит знайду, бо то такий раритет:girl_smile:
Оля-Льоля, скажіть, а сестра вам допомагала з дитинкою після родів? Допомагала, бо вона її хресна, але більше морально, бо жили ми окремо. І взагалі класно мати старшу сестру :girl_smile:

Мар"яночка
14.01.2010, 12:38
була сьоня в поліклініці і побачила таке оголошення http://www.гуугль.org.ua/ 20 числа проводять якийсь тренінг. Хтось був в тій школі чи вона тільки новостворена.. гмммм

Yaremko
14.01.2010, 13:08
Хтось був в тій школі чи вона тільки новостворена.
Ну, я про неї знала ще там того року. В ній працює консультант з ГВ Оля Шнайдер

Alexsandra
15.01.2010, 00:43
була сьоня в поліклініці і побачила таке оголошення ***** 20 числа проводять якийсь тренінг. Хтось був в тій школі чи вона тільки новостворена.. гмммм
я тільки знаю, що телефонувала туди і як дізналася ціну, то перехотілося йти на курси

Мар"яночка
18.01.2010, 13:27
а де ви знаходите оголошення про курси в Антошці. Так як я в декреті зара би ходила по всіх курсах :girl_smile:

Януся
21.01.2010, 14:05
Хто сьогодні буде на курсах Школа народжувати у дитячій поліклініці на Сихові, штурхайте мене, буде приємно познайомитись :girl_wink:

Nastynya
21.01.2010, 16:03
буду штурхати!

Єва
17.02.2010, 11:49
Вже тричі була на курсах школи Народжувати, що в церкві Йосафата на Замарстинівській. Мені тут подобається. Ведучі - Оля і Галина. Вже після першого заняття мій чоловік сказав, що піде зі мною на пологи, хоча до цього був категорично проти ПП. Заняття включає гімнастику для вагітних, теоретичну лекцію, дихальні вправи, релаксацію.
Для порівняння ходжу на курси від Антошки на Науковій. Порявнювати важко, бо спрямованять курсів різна. Якщо перші морально і фізично готують до природних пологів, то другі більше теоретичні. Не згідна, що курси від Антошки - це виключно реклама продукції, про яку пишуть в цій гілочці. Сама лекція не містить жодниої реклами. Наприклад, минула лекція була про догляд за тілом, розповідали про засоби догляду, в тому числі і ті, які можна приготувати в домашніх умовах з того, що є на кухні. Консультант Антошки вже вкінці лекції просто показав, що в них є в продажі, але ніхто нікого не агітував купляти те чи інше.
В будь-якому випадку, вважаю, що на курси походити варто, все одно з того, що розповідають корисну для себе інформацію можна почерпнути. Лекції розбиті по темах. І якщо когось дратує, що розповідають про соски і пляшечки - цю лекцію можна просто пропустити :)

Irusya
17.02.2010, 12:51
Єво, а в які дні проводять курси в школі Народжувати? Там потрібно попередньо записуватись?

Romanivna
17.02.2010, 13:54
Вже тричі була на курсах школи Народжувати
А я вчора вперше пішла в школу "Народжувати" в храм Ольги і Єлизавети, що на привокзальній. Дужжжже сподобалось :girl_curtsey:.
Сьогодні можливо піду на ті ж курси, але в ц.Вознесіння Христового на Городоцькій. Вчора сказали, що гімнастику роблять там і на Замарстинівській. А ми вчора робили легеньку зарядочку.

Єво, а в які дні проводять курси в школі Народжувати?
http://pregnant.com.ua/

Єва
18.02.2010, 11:18
Попередньо записуватись не потрібно, перед заняттям я передзвонила по телефону, якийможна знайти за посиланням, що вказала Romanivna. З собою бажано брати чоловіка, бо деякі вправи розраховані на його фізичну підтримку. І дихати краще вчитися разом, щоб на пологах він зміг підказати, якщо в процесі память вишебе :)

Уляночка
18.02.2010, 14:04
школу "Народжувати" в храм Ольги і Єлизавети, що на привокзальній. Дужжжже сподобалось
на котру годину заняття?....
З Любіком ходила в шпиталь Шептицького....теж файно було...тепер не цікавилась, чи проводять ще там заняття.

Romanivna
18.02.2010, 14:16
на котру годину заняття?....
http://pregnant.com.ua/
Тут всі координати і час проведення занять в школі "Народжувати". Я ще вчора їздила на Городоцьку 319. Занять нажаль не було, але клас в них "крутіший" ніж на привокзальній. крім того є окремий клас для гімнастики для вагітних. А ще сьогодні на 17.00 мають бути заняття з гінекологом (про що не вказано на сайті). Але завжди треба попередньо звонити і уточняти чи будуть заняття, щоб не вийшло як зі мною вчора.

kvVItKA
18.02.2010, 15:14
А ще сьогодні на 17.00 мають бути заняття з гінекологом (про що не вказано на сайті)
а де саме вони будуть відбуватися?

Мар"яночка
18.02.2010, 16:08
мені там чесно кажучи не дуже сподобалось, на Кропивницького дуже цікаво а на Городоцькій так собі. А і там треба 15 грн платити дядечкові на виході

Romanivna
19.02.2010, 12:53
а де саме вони будуть відбуватися?
на Городоцькій 319, в храмі Вознесіння христового. Проводить гінеколог, приємна жіночка.
А і там треба 15 грн платити дядечкові на виході
то є правда.:girl_smile:
я напевно трошки туди, трошки сюди буду ходити.

kvVItKA
24.02.2010, 18:29
я напевно трошки туди, трошки сюди буду ходити.
а там не має якогось набору? формування групи чи що?
от так просто приходиш,а як знати ,яка тема і коли курси завершаться?
я щось до них додзвонитись не можу

Romanivna
25.02.2010, 15:02
а там не має якогось набору? формування групи чи що?
от так просто приходиш,а як знати ,яка тема і коли курси завершаться?
я щось до них додзвонитись не можу
набору ніби нема. коли я вперше прийшла на Кропивницького, то мені анкету дали заповнити. пояснили, що курс складається з 10 лекцій.
на Городоцькій не давали заповнювати анкету. та і курсу ніби нема. першу годину ми розмовляєм, дивимся науковий фільм, а другу - йдем займатись гімнастикою.

kvVItKA
25.02.2010, 15:12
тобто якщо я почну ходити з наступного тижня то нормально буде?
аякже ті лекції,що пропустила? щось мені ця система не дуже зрозуміла...де початок ?де кінець? хм...

Romanivna
25.02.2010, 15:16
аякже ті лекції,що пропустила? щось мені ця система не дуже зрозуміла...де початок ?де кінець? хм..
головне щоб Ви відвідали курси 10 разів і прослухали всі лекції. крім того, в них продаються книжечки-брошурки, в яких стисло написано лекції.

Tequilochka
02.04.2010, 12:48
Я би хотіла походити на Городоцьку. А що з собою брати( якщо гімнастика, то щось перевдягатись)?
Чи може мені взагалі ще зарано:confused:?
Та і шкода що чоловік зі мною не зможе ходити, робота не дозволить(((

Tagonga
02.04.2010, 12:53
Я збираюся йти десь вже на 7-8 місяці на курси, бо зараз робота не дозволяє, да і здається трохи ранувато, щоб цілком себе присвятити підготовкою до пологів. Але це моя думка... :girl_in_dreams:

Tequilochka
02.04.2010, 13:29
Можливо, тому і не наю шо робити. Я ж у Львові вчусь, а живу в Новому. Тому літом, коли якраз 7-8 місяці я дома. А їхати в маршрутці 1,5 години туди 1, 5 назад, не дуже хочеться.

Tagonga
02.04.2010, 14:02
Ну так, тут вже треба дивитися по ситуації. Краще вже тоді пройти ці курси, ніж потім взагалі нікуди не попасти. Доречі, ти збираєшься на Городоцьку? В мене сестра ходила біля польського консульства, 10 зайнять там було. Каже, що це їй дуууже допомогло, в першу чергу психологічно. Ходили з чоловіком, який був присутній на пологах і значною мірою їй допоміг. Тому я, напевно, піду вже по її стопах.

Prutylyatko
02.04.2010, 14:15
А я далеко відl дому нікуди не могла відірватись, тому ходила на лекції для майбутніх мам в Антошку. В принципі, лікар хороший веде лекції, запрошують спеціалістів з різних галузей, деякі теми з відеосюжетами. В принципі, непогано.

Tequilochka
02.04.2010, 14:33
Доречі, ти збираєшься на Городоцьку? В мене сестра ходила біля польського консульства, 10 зайнять там було.
З тих адрес, що там перечислені, то мені найкраще на Городоцьку. Певно такой буду зараз ходити, тож 10 занять - 10 тижнів.
Але не хочу так щоб я прийшла, а мені там:" Та ви зарааааано, за місяців 2 приходьте"

Suzi
02.04.2010, 14:43
аякже ті лекції,що пропустила? щось мені ця система не дуже зрозуміла...де початок ?де кінець? хм...
А вони по колу 10 тем розказують, так шо ви в любому випадку (за умови що відвідаєте всі 10 занять) прослухаєте всі.
Ну і досить добре як на мене, що не формують груп, бо ж в кожної різний термін,комусь ще зарано, а хтось може невстигнути всі теми прослухати. ТА і як на мене, краще почати раніше ходити, то не зашкодить.
Про 15 грн. - то кожен раз чи як? Я коли ходила, то ми могли добровільно дати якісь гроші, але жодних внесків не було.
на Городоцькій 319, в храмі Вознесіння христового. Проводить гінеколог, приємна жіночка.
А п.Світлана вже там не проводить занять?

Tequilochka
03.04.2010, 12:19
А можна з подругою прийти, в мене чоловік постійно на роботі, тому йому точно не вдасться прийти, а там вправи для двох?

Romanivna
03.04.2010, 13:38
А п.Світлана вже там не проводить занять?
п. Світлана ніби проводить в середу (так як зазаначено на сайті), а в четвер проводить лікар-гініколог. я одного разу прийшла в середу, то не було нікого. напевно просто група не сформувалась. не знаю.

Kosmichna
14.04.2010, 22:43
Хто що може сказати про школу "Народжувати" при центрі "Погляд у майбутнє" на пр. Ч. Калини, 57? І чи обов"язково присутність чоловіка, бо я свого із роботи не витягну ніяк....

Ольга
14.04.2010, 23:13
І чи обов"язково присутність чоловіка, бо я свого із роботи не витягну ніяк....
у цьому світі нічого немає обовязкового :) на Ваш розсуд, без чоловіка до заняття Вас допустять без проблем ;) Але не переставайте переконувати його в користі спільних занять!

kvVItKA
15.04.2010, 12:22
Але не переставайте переконувати його в користі спільних занять!
була на занятті з чоловіком...розчарувались обоє, нічого нового+купа питань типу "коли в мене відійдуть роди то я відразу народжу, так як в фільмах?" і відповідних відповідей на них, навіть чоловік знає, що води не у всіх відходять, і що можуть підтікати і т.д. не почули, присутності чоловіка саме на тих курсах не розумію...лектор звертається до аудиторії "дівчатка", нічого щоб б мав знати-вміти-як може допомагати чоловік не говорилось , а вчитись дихати в приміщені 2 на 2 одразу 14-м вагітним мягко кажучи важкувато.

Natalya
15.04.2010, 13:13
була на занятті з чоловіком...розчарувались обоє, нічого нового+купа питань типу "коли в мене відійдуть роди то я відразу народжу, так як в фільмах?" і відповідних відповідей на них, навіть чоловік знає, що води не у всіх відходять, і що можуть підтікати і т.д. не почули, присутності чоловіка саме на тих курсах не розумію...лектор звертається до аудиторії "дівчатка", нічого щоб б мав знати-вміти-як може допомагати чоловік не говорилось
Дуже багато майбутніх мам поняття не мають, що з ними відбувається і чого чекати, а чоловіки тим більше - от і питають. Наберіться терпіння (бо воно Вам у будь-якому випадку скоро дуже пригодиться)
а вчитись дихати в приміщені 2 на 2 одразу 14-м вагітним мягко кажучи важкувато
То правда, але попереду ще важче чекає ;).
Не розчаровуйтесь, шукайте позитив :)

kvVItKA
15.04.2010, 13:32
Дуже багато майбутніх мам поняття не мають, що з ними відбувається і чого чекати, а чоловіки тим більше - от і питають.
звичайно, але існує Інтернет , книжки-журнали врешті решт, питань завжди буде купа,але питання теж різного рівня бувають:) на щастя, чоловік цікавиться всім,що стосується і змін в організмі і розвитку дитинки,що в утробі,що поза нею і вплив вітамінів і т.д., шукає статті анг, бо укр хоч багато є, але в основному якісь продубльовані, а на курсах хотілося б чогось більше, але то моя думка:)
а на позитив ми налаштовані,йдемо наступного тижня на курси в Нанашко

Switljachok
15.04.2010, 15:00
Буде приємно познайомитись!!! :girl_claping:

Tequilochka
16.04.2010, 17:11
Скажіть, будь-ласка а є такі курси, щоб не раз в тиждень, а частіше?

Ольга
16.04.2010, 21:51
Скажіть, будь-ласка а є такі курси, щоб не раз в тиждень, а частіше?
на левандівці в вівторок все про пологи, в пятницю все про ГВ

в Нанашка все за 3 суботи, якщо не помиляюся я...

kvVItKA
17.04.2010, 00:14
в Нанашка все за 3 суботи, якщо не помиляюся я..
помиляєтесь, тепер за вихідні :субота і неділя по 3 заняття з перервою на обід.
в Світ дитя заняття 2 рази в тиждень,але їх щось 10-12
і здається в кожній школі є експрес-курс, вся інформація є на їх сайтах:)

Tequilochka
17.04.2010, 11:51
в Нанашка все за 3 суботи, якщо не помиляюся я...

помиляєтесь, тепер за вихідні :субота і неділя по 3 заняття з перервою на обід.
Дякую, дякую. Поки певно буду орієнтуватись на НАНАШКО

Alexx
23.04.2010, 18:25
Дівчатка, допоможіть визначитись! Куди піти, які курси вибрати? Я тут трохи почитала ваші допси, але ще більше заплуталась. Може хтось ходив по декількох школах і проводив порівняльний аналіз по якості викладання і по користі матеріалу. В мене перша вагітність і я ніколи не чула про якісь курси для мамочок.... а тут почитала і також хочу не відставати від прогресивного людства. Підскажіть на якому терміні краще починати і де? Дякую всім хто порадить!

kvVItKA
26.04.2010, 12:56
Як і обіцяла, враження від відвідин курсів підготовки до пологів "НАНАШКО"
1. Заняття проводяться в великому, просторому приміщенні, на матах, є подушки і мячики.(потрібно мати зручний одяг)
2. Інформація цікава і корисна, подається зрозуміло, структуровано і наочно. Дізнались багато нового, саме там зуміли для себе "розкласти все по поличкам".
3. Ведуча курсів Світлана надзвичайно світла і приємна людина, відразу створила дружню невимушену атмосферу. Кількість пар 7, всі спілкувались, ділились переживаннями, задавали запитання і отримували вичерпні відповіді.
4.І організація курсів і спосіб проведення і інформаційне наповнення і режим обговорення-відпочинку надзвичайно сподобались. Незважаючи на тривалість заняття, а саме (7-6 год), втоми не відчувається, бо, по-перше-цікаво, по -друге, комфортно себе почуваєш, по -третє , поруч чоловік. (Хоч ми ітак проводимо багато часу разом, але щоб отак цілий день приділяти увагу своїм відчуттям і думкам про дитинку...це було супер!), по-четверте, є дві перерви , на чай-каву-перекус і можливість поспілкуватись парам між собою
5.Для закріплення всього почутого-побаченого-навченого отримали роздаткові матеріали, що є дуже зручно. (харчування до і після пологів, періоди перейм, чим характерні, що робити, типи дихання,релаксації,список речей в пологовий, путівник пологів і т.п.)
Особливо сподобалось: доброзичлива атмосфера, виклад інформації, вправи на дихання і релаксацію ( дуже багато практики), присутність чоловіка на цих курсах є повністю обгрунтованою, адже багато часу приділяється саме тому, що повинен робити чоловік, як допомагати і де не заважати:)
Незважаючи на те, що нам трошки важко було виділити цілі вихідні (субота-неділя практично цілий день) ми надзвичайно задоволені результатом і знайомством з такими гарними людьми, залишилось застосувати здобуті знання-навички на практиці, але в будь-якому випадку більше впевненості і позитивного настрою ми вже отримали:) дуже вдячні людям, що організували такі курси
забула дописати, нам ще сертифікат про проходження курсів дали:) і запрошення на першу спеціалізовану виставку-ярмарок "дитячий світ 2010", одним словом приємних деталей теж багато, всього навіть не опишу

Tequilochka
04.05.2010, 13:45
Як і обіцяла, враження від відвідин курсів підготовки до пологів "НАНАШКО"
за скільки часу тре записуватись?

kvVItKA
04.05.2010, 17:33
ми ходили на 36 -ому тижні, в основному там були пари теж на такому терміні (35-37 тижнів), але раджу зателефонувати і запитати,телефон є на їх сайті,гугл знає їх сайт;)

Tequilochka
04.05.2010, 17:48
ми ходили на 36 -ому тижні, в основному там були пари теж на такому терміні (35-37 тижнів),
Я не всмислі, на якому терміні, а всмислі за скільки часу до початку курсів. А то зара кинусь а там вже група сформована

Switljachok
05.05.2010, 02:02
Я не всмислі, на якому терміні, а всмислі за скільки часу до початку курсів. А то зара кинусь а там вже група сформована
Якщо є більше бажаючих, ніж може вмістити група, то створюється ще одна група по потребі. Наприклад, у травні багато бажаючих, то вже створені 2 групи (але ще не повні).
Якщо ви плануєте піти на ці курси, то краще зголоситись десь за місяць, щоб ви самі могли обрати зручнішу для себе дату.
І завжди є "резерв" на одну-дві пари, щоб могли прийти ті, які вже за терміном не можуть чекати.

Nyny
10.05.2010, 22:49
я ходила на курси від Антошки )) Правда , я туди ходила не стільки шоб чогось навчитись від тих курсів( те що вони розказували я вже давно прочитала і побачила в журналах і в інтернеті) як просто поспілкуватись з такими пузатіками як я))) І ще дуже пожаліла що пішла трохи пізно на 36 тижні ))))

Katerynka
27.09.2010, 18:58
Привіт усім!!! Порадьте якісь хороші, але не дуже догогі курси для вагітних ;-). Мене цікавлять, перш за все партнерські роди та грудне вигодовування.

Дякую

Prutylyatko
27.09.2010, 19:02
Порадьте якісь хороші, але не дуже догогі курси для вагітних
Не знаю. як на рахунок курсів, але в "Антошці" кожного тижня лекції для майбутніх мам безкоштовні та читає їх хороший спеціаліст і запрошують різних фахівців.

Katrine
27.09.2010, 19:17
Привіт усім!!! Порадьте якісь хороші, але не дуже догогі курси для вагітних ;-). Мене цікавлять, перш за все партнерські роди та грудне вигодовування.
Дякую
Є безкоштовні курси для вагітних при церкві Ольги і Єлизавети, велику увагу приділяють саме ГВ, правильному прикладанню дитини до грудей, проблемам при ГВ, харчуванню годуючих мам. Занять взагальному є 10, проходять всі вони циклічно, тому можна будь коли почати ходити. Ще там гімнастика, лекції по партнерських пологах і перегляд відеоматеріалів. Заняття щовівторка о 16:30. Щосереди в Антошці на Княгині Ольги теж безкоштовні курси для вагітних о 17 год, цього тижня - догляд за новонародженою дитиною. А спеціалізовані по сімейних пологах є в Sweet Дитя, Нанашці.. Але то нам треба в іншу гілочку, де курси для вагітних:girl_blush2:

Ольга
27.09.2010, 20:07
ім!!! Порадьте якісь хороші, але не дуже догогі курси для вагітних ;-
Катеринко, перечитайте цю тему повністю. У мене в підписі є адреси безкоштовних курсів. Можливо ще знайдете у цій гілці корисну інформацію про інші чудові курси Львова!

Hanny
28.09.2010, 21:59
У мене в підписі є адреси безкоштовних курсів. Можливо ще знайдете у цій гілці корисну інформацію про інші чудові курси Львова!
Мене цікавить чи ще проводять курси при ц. св. Арх. Михаїла, і на котру годину? А ще чи є десь курси для вагітних в районі Личаківської чи Пасічної? А також чи проводять такі курси на вихідних або після 19.00. бо хотілось би відвідувати разом з чоловіком?

Ольга
12.10.2010, 22:01
ОГОЛОШЕНО НАБІР НА НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ДЛЯ ІНСТРУКТОРІВ ІЗ ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ ПРИГОТУВАННЯ ДО ПОЛОГІВ, 27-28 ЛИСТОПАДА 2010Р.

Хто може стати учасником навчального курсу?

Запрошуємо медичних працівників, а також представників немедичних спеціальностей, які мають бажання та можливість проводити заняття із приготування до пологів.

Пропонуємо взяти участь у навчанні також тим подружжям, які вже чекають народження дитини або лише бачать таку перспективу в ближчому чи дальшому майбутньому.

детальніше (http://pregnant.com.ua/kurs-dlja-instruktoriv-pryhotuvannja-do-polohiv)

Yaremko
13.10.2010, 14:14
НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ДЛЯ ІНСТРУКТОРІВ ІЗ ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ ПРИГОТУВАННЯ ДО ПОЛОГІВпрочитавши програму для мене є замало інфи про самі пологи, по відношенню до інфи про ГВ

Katrine
13.10.2010, 23:27
Мене цікавить чи ще проводять курси при ц. св. Арх. Михаїла, і на котру годину?
курси будуть проводитися з травня, тому що Оленка (та, котра проводила курси), народила наприкінці серпня дитя, і зараз просто нема їх кому читати :(

Rosynka
17.10.2010, 23:41
скажіть,будь-ласка,а от курси в шпталі Шептицького і в церквах йдуть"по колу"... а чи є там якийсь розклад,по якому можна знати коли яка лекція буде?

Ольга
17.10.2010, 23:45
курси в шпталі Шептицького і в церквах йдуть"по колу"...
то хіба дзвонити у кожне відділення і питати яка зараз лекція, приблизно схожа структура курсів...

Hruska
19.10.2010, 21:54
А ми з коханим ходимо на курси в костел, що на Приміському...
Скажу чесно, я навіть не очікувала, що так може бути цікаво на безкоштовних курсах. Люди й справді просто молодці, викладаються повністю.
Так, звичайно там не супер умови, точніше взагалі умов ніяких, холодно і крісла тверді (мені з моїм копчиком важко висидіти), але я насправді дуже задоволена тими курсами...методами дихання, лекціями про лактацію :)
Раджу всім, хто ще не оприділився з курсами сюди хоч раз прийти :)
Також планую з чоловіком і на курси в "нанашко" піти, але все ніяк в суботу не виходить, тоді вже буде можливість порівняти :)

allusya
19.10.2010, 22:25
ходимо на курси в костел, що на Приміському
Це школа народжувати при цекрві св. Єлизавети і Ольги?
А на котру годину починаються заняття і скільки тривають по часу? Я б хотіла піти послухати :)

Katrine
19.10.2010, 23:55
на котру годину починаються заняття і скільки тривають по часу?
я ходила на курси при церкві Ольги і Єлизавети, заняття по вівторках з 16:30, і тривають в середньому 1,5-2 год. насправді багато корисної інформації, рекомендую піти!
Також планую з чоловіком і на курси в "нанашко" піти
а я на нанашко образилась... на початку минулого тижня подала заявку, ні слуху, ні духу, в понеділок подзвонила, а вони кажуть, що найшвидше заняття будуть 6-7 листопада, якщо набереться група. ну ок, але могли б якось вони оперативніше працювати і повідомляти, а то одні вихідні планували, потім наступні, а тут нічого...
але то так, наболіле :(

Switljachok
20.10.2010, 00:26
Katrine , мені дуже шкода, що ви не потрапили на курси... Тому що у Нанашко курси проходили і минулого, і позаминулого тижня... Наступні - справді, 6-7 листопада. Раніше не вийде - це пов'язано з виборами, тобто, арендоване приміщення буде зайняте... Якщо у Вас є запитання - пишіть мені у приват.

Hanny
20.10.2010, 17:22
А ми з коханим ходимо на курси в костел, що на Приміському...
Скажіть будь ласка які теми Ви вже пройшли на курсах, чи можна починати на наступний тиждень, чи варто зачекати і піти з першої лекції?

bilo4ka
20.10.2010, 17:49
Скажіть будь ласка які теми Ви вже пройшли на курсах, чи можна починати на наступний тиждень, чи варто зачекати і піти з першої лекції?
Це питання мене також хвилює! Я б також хотіла туди на курси походити!

Hruska
21.10.2010, 23:37
Це школа народжувати при цекрві св. Єлизавети і Ольги?
А на котру годину починаються заняття і скільки тривають по часу? Я б хотіла піти послухати
Так, саме в цій церкві школа "Народжувати". Тривають 2 год, кожного вівторка о 16.30.

Тому що у Нанашко курси проходили і минулого, і позаминулого тижня...
То наступні курси тільки з 6-7 листопада, а як записатися? Знаю, що вони платні...скільки коштують?
В цій школі всі заняття проходять по колу (їх всього 10 занять), тобто коли б Ви не прийшли всеодно вернетеся до того заняття з якого почали...в основному (я була вже на 3-ох) лекційний курс по грудному вигодовуванні та правильному прикладанні дитини до грудей, а практичний курс постійно один і той самий - це дихання під час пологів, тобто для того, щоб не тільки запамятати, як правильно дихати, а щоб ці навики дійшли до автоматизму.
Я хожу туди з чоловіком...нам подобається :)

opko
22.10.2010, 11:24
То наступні курси тільки з 6-7 листопада, а як записатися? Знаю, що вони платні...скільки коштують?
Курси "Підготовка до пологів" в Нанашко коштують 350 грн., записатись можна через сайт:http://nanashko.com/kurs_polohy або за телефоном - 2404517.

Hanny
22.10.2010, 11:50
Курси "Підготовка до пологів" в Нанашко коштують 350 грн.,
Це для пари, чи з однієї людини?

Katrine
22.10.2010, 15:16
Це для пари, чи з однієї людини?
це для Вас, чоловік безкоштовно:girl_haha:

Hanny
22.10.2010, 15:31
це для Вас, чоловік безкоштовно
Я мала на увазі, що хочу відвідати курси разом з чоловіком, тому і цікавить вартість курсів, якщо ми підемо вдвох!
Вже подивилась в них на сайті:
"Ціна за курс "Підготовка до пологів" - 350 грн
Наша ціна є ціною для Вас - як для вагітної.
Участь чоловіка в цьому випадку - "безкоштовна" (неоплачується). Ми не беремо подвійну оплату за пару.
За оплату, окрім участі у заняттях, Ви отримуєте роздатковий матеріал та невелику перекуску між заняттями. "

siama
29.10.2010, 17:58
Я ходила на курси при церкві св.Йосафата, відвідала 8 занять. Ми готувались вже до 2-х пологів, але я отримала багато корисного. Мій чоловік дуже скептично віднісся спочатку(він і в церкву не ходить) але після першого заняття побачив, що там поряд сучасні чоловіки з дружинами, що ніхто не нагружає релігійною тематикою. На останні заняття вже просто "бігав" з радістю, допомагав діставати м"ячі для вправ, килим для гімнастики. Нам курси допомогли і в пологах і в відносинах:girl_yes2:. Особливо багато там корисного розповідали про грудне вигодовування, що стало в нагоді.
Курси були безкоштовні, література по бажанню платно.

Annabela
03.11.2010, 21:57
Я відвідувала курси в "Інтерсоно". Ціна символічна-10 гривень за занятя. Воно триває годину. Мені ці курси дали багато і нічого зайвого! З народженням синулі я почувала себе дуже впевнено, ніби це в мене не перша дитина. Викладає на курсах дуже приємна жіночка!

Ольга
03.11.2010, 22:45
курси в "Інтерсоно".
то було аж 2 роки тому? чи тепер знаєте про курси щось?

hobbyhorse
10.11.2010, 20:39
Вчора потрапила на курси "Школа сім'ї", що на Левандівці. Так вийшло , що позбирались самі першачки.. Тож заняття ("Підготовка до пологів") було вступним. Хто хоче приєднатись - зараз саме час! Все дуже сподобалось :) Леся (лектор) надзвичайно життєрадісна, гарна людина. Все гарно пояснює, показує. Якщо є можливість захопіть чоловіків :)

LiliyaGal
10.11.2010, 23:30
Вчора потрапила на курси "Школа сім'ї", що на Левандівці
Так, де вони проходять, бажано точну адресу?

hobbyhorse
11.11.2010, 17:52
Заняття проходять при ц. Вознесіння,що по вул. Широка, 81а (левандівський базар поруч). Ось сайт http://pregnant.com.ua/shkoly де є докладна інформація.

Klava
18.11.2010, 15:51
Посилання не відкривається ((( Тицьніть мене, пліз, де ще є повний перелік адрес Школи народжувати. Бо маю пузату кандидатуру на прослуховування )))

Hanny
18.11.2010, 18:39
А мені дуже сподобались курси в Нанашко про підготовку до пологів. Я нарешті усвідомила що це зовсім не страшно, а найголовніша подія в мому житті, поява донечки. І чоловік також каже , що нарешті він спокійний , бо озброєний знаннями і діями. Дуже легко, цікаво і доспупно навчає п. Світлана, багато практичних занять, брошурок на шпаргалки в пологовому, гарної музики і вправ на релаксацію, і надзвичайно зручне приміщеня (багато м'ячиків, зручні подушки на яких ми "валялись і дуже затишна атмосфера) А також багато цікавих розповідей і рекомендацій. Ну і можливість відвідати курси з майбутнім татусем, оскільки курси проходять в суботу і неділю, всього лиш 2 дні. Ну і звичайно можливість додатково прослухати курси по догляду за малятком і по грудному вигодовуванню, чим і скористались. Всім раджу, особливо тим які планують партнерські пологи!!!

hobbyhorse
18.11.2010, 19:49
осилання не відкривається ((( Тицьніть мене, пліз, де ще є повний перелік адрес Школи народжувати.
справді.. чогось їх сайт взагалі не відкривається, ось перелік шкіл і їх адреси (дістала з кешу цього сайту):

Школа "Народжувати" при церкві Єлизавети і Ольги
пл. Кропивницького (район Привокзальної) щовівторка о 16:30 год.
Школа сім'ї при ц. Вознесіння вул. Широка, 81а (Левандівка)
щовівторка о 17 год. по підготовці до пологів. Щопятниці о 18 год. по грудному вигодовуванню.
Школа "Народжувати" при церкві Свщмч. Йосафата
вул. Замарстинівська 134, моб. 8 098 215 98 41, 231 85 35
Заняття проводяться щопонеділка о 19.00
Школа "Народжувати" при фонді Св. Володимира
вул.Городоцька, 319-а, м.Львів (при церкві Воскресіння Христового)
Тел. 2401802, 067 788 35 37 / щосереди о 17 год.
Школа "Народжувати" при центрі "Погляд у майбутнє"
пр. Червоної Калини, 57, тел. 222 37 19.
Школа відповідального батьківства при ц. св. Арх. Михаїла, вул. Винниченка, 22
Заняття проводяться щопонеділка о 17.45

Katrine
18.11.2010, 21:29
Так, з Іри-Hanny відгук про курси, з мене - фотки:smile:.
Цих вихідних ми, я, Hruska і Hanny, були на курсах по партнерських пологах в Нанашко. Фотодоказ:http://radikal.ua/data/upload/fb1a9/05615/623e87224d.jpg.Насправді задоволені всім: організацією, умовами, домашньою атмосферою і особливо компанією, яка зібралась:girl_crazy:. Для тих, хто планує народжувати з чоловіками, рекомендую такі курси відвідати, окрім теоретичних і практичних занять ще купа роздаткового матеріалу, який допомагє пізніше нічого не забути і просто повкладати собі інформацію "по поличках". Як писала вже Іра, великий позитив того, що в кімнаті, де проходять заняття, є фітбольні м'ячі, подушки, матраси, можна собі лежати, сидіти, ходити, кому як зручно. Протягом дня 2 перерви з харчуванням, спілкування в неформальній обстановці). Розійшлися ми в 8 год з хорошим настроєм. Наші чоловіки теж мужньо трималися: http://radikal.ua/data/upload/0fccf/fb1a9/7dcf49bc85.jpg
Ходили теж на курс по догляду за немовлям, купа практичних порад від практикуючого неонатолога. Одним словом, варто присвятити час і походити на такі курси!

maryshunka
18.11.2010, 21:33
Ну ви, дівахи, молодці просто!!! Дали джазу!!! :clapping:
Шкода, що ми до вас приєднатися не змогли-вели запеклу боротьбу з простудою...

Katrine
18.11.2010, 21:41
Ну ви, дівахи, молодці просто
найцікавіше, що ми з Христьою приходимо на курси, знаємо, що має бути 3 пари разом з нами, а там Іра з чоловіком на нас чекають:girl_crazy:! і тоді почалися наші вагітні посиденьки на протязі 2 днів:girl_dance:. закінчення курсів ми теж не прохлопали, а гарно відсвяткували:girl_blush2:

maryshunka
18.11.2010, 21:44
закінчення курсів ми теж не прохлопали, а гарно відсвяткували
...чимось безалкогольним, надіюсь?.. :girl_crazy:

Katrine
18.11.2010, 21:49
...чимось безалкогольним, надіюсь?..
та чого, як святкувати то святкувати:girl_cool:
хоча ми насправді чемні - понюхали пивасик в чоловіків і запили чайочком/узваром))))

Hanny
18.11.2010, 22:20
Ну ви, дівахи, молодці просто!!! Дали джазу!!!
Це правда, бідна Світланка ледве нас переговорила, бо в нас було стільки тем для обговорення і стільки питань , що напевно б залишились ночувати , якби нам дозволили!!! От що значить форумлянки!!!

Katrine
18.11.2010, 22:24
От що значить форумлянки!!!
начитані ми просто на форумі :)

Hanny
18.11.2010, 22:24
Катюня, дуже дякую за фото, така гарна згадка!!!

DivineVanGate
20.11.2010, 00:32
Школа відповідального батьківства при ц. св. Арх. Михаїла, вул. Винниченка, 22

Дуже задоволена цими заняттями. Проводила їх п.Олена Гадзало, не знаю, чи зараз саме вона веде, бо влітку мала народжувати друге дитятко.

Замість оплати - пожертва. Підготовка не тільки, як вести себе під час пологів, але багато приділили темі грудного вигодовування. А ще дуже корисний роздатковий матеріал - до сьогодні зберігаю.
Ми з чоловіком залишилися задоволеними.

Katrine
20.11.2010, 14:43
Проводила їх п.Олена Гадзало, не знаю, чи зараз саме вона веде, бо влітку мала народжувати друге дитятко.
так, Оленка народила в липні доцю, тому наступні курси будуть аж з травня:girl_sad:

Likalika
26.11.2010, 02:12
Я не ходила на курси. Я все вивчала дома в іттернеті і книжках. Дивилася відеозаписи бесід лікаря Комаровського.

hobbyhorse
26.11.2010, 13:03
Я не ходила на курси. Я все вивчала дома в іттернеті і книжках.
А одне другому зовсім не заважає.. :girl_cool: Курси то є живе спілкування з однодумцями і однопупцями :) а ще можливість задати такі питання, на які немає відповідей в інеті. Все, що може майбутній мамі допомогти варта використати.. і книжки, і фільми, і форуми, і курси. Ні? :)

allusya
26.11.2010, 18:03
Ні?
Саме так :) Живе спілкування і просто нові знайомства з собіподібними дуже цікаві і корисні. :)

yakotak
02.12.2010, 15:53
Саме так Живе спілкування і просто нові знайомства з собіподібними дуже цікаві і корисні.
і мені так здається! ПРиємно бути в компанії, приємно займатись-вчитись-спілкуватись... Вагітні жінки особливі, вони ніби "світяться" зсередини.

maryshunka
02.12.2010, 17:52
Все, що може майбутній мамі допомогти варта використати.. і книжки, і фільми, і форуми, і курси.
Підтримую! Інформації зараз стільки-що бери-не хочу! Вона наче "липне" до майбутньої мами. Форум в цьому дуже допоміг. Почалося з пошуку хорошого лікаря ЖК, потім УЗД, потім пологовий... А далі пішло-поїхало: слінги/висаджування/багаторазові підгузники/щеплення/що-де купити і т.д. ... :girl_in_dreams: А ризикувала народжувати повним чайником і піддаватися під вплив старшого покоління... Зараз мене мама з захопленням слухає-вона й не знала, наскільки далеко зайшов прогрес... :girl_cool:
П.с. Ходила на безкоштовні курси в Антошку на Науковій. Інформації корисної багато. Звичайно, не без реклами їхніх товарів... Але основне з тих занять винесла! Чоловік теж. Подивився повчальне відео про партнерські пологи і утвердився в рішенні на них йти. Тепер йому "навіть не страшно-все так гарно..." :girl_claping:

bilo4ka
09.12.2010, 13:03
Дівчатка! хтось ходив чи ходить в ШКОЛУ БАТЬКІВСТВА, що при ЖК на О.Степаніни, 31. ?? Оформляла декрет і мені завідуюча зразу телефончик дала жіночки , яка їх веде і радила обов*язково походити)

truskaffka
21.12.2010, 12:48
Ми зараз відвідуємо безкоштовні курси для майбутніх батьків та вагітних від школи "Народжувати" (є багато їх "точок", а ми ходимо при церкві Йосафата на Замарстинівській) - були 3 рази і дуже задоволені. Правда, іноді тяжко висидіти більше 2 годин - особливо після роботи і не погамавши. але постійно все нові і нові якісь і теми і питання, що варто посидіти і послухати.

Там подають теорію щодо фізіології та психології вагітних, пологи, догляд за дитиною (все-все - масаж, підгузки, годування) + вправи на диханні і гімнастика на карематах з кулями.

algo
14.01.2011, 18:57
Ми теж збираємось в Йосафата.в них новий курс з 24 січня по понеділках на 19,00.приєднуйтесь!

marianast
17.02.2011, 14:27
Хто знає коли розпочинається новий курс в школі "Народжувати" на Сихові? Може хтось має туди діючий телефон? Той,що я в неті знайшла не відповідає? В пп, будь ласка. Дякую

classic
17.02.2011, 21:57
Хто ходив на курси в 5-міську поліклініку на Виговського??? хочу ходити,але не знаю чи варто іти... там ще крім школи ,є гімнастика...

Markkomp
04.03.2011, 15:15
Хто ходить в школу народження на привокзальній, чи буде у вівторок 8 березня навчання?

Nimfa
04.03.2011, 15:30
Дівчатка, хто ходить на курси "Народжувати" при церкві Йосафата на Замарстинівській, розкажіть як відбуваються навчання більш детальніше? Я чула що в них тепер крім понеділка ще з’явився додатковий день занять? Я на 32 тижні, хочу ще встигнути трохи походити на них.

Maksutka
04.03.2011, 19:30
хто ходить на курси "Народжувати" при церкві Йосафата на Замарстинівській
Algo ходить туди, запитайтесь її подетальніше

algo
04.03.2011, 21:26
Ходю,Навчання на 7 годину.обов"язково робимо розминку,дихальні вправи.а потім трохи теорії.вже було про пологи,важливість чоловіка на спільних пологах,психологію вагітних,розвиток дитинки.почали минулого разу про ГВ, показували правильне прикладання(інструктор з доцею була ))))) наразі додаткових днів нема,але планували, бо багато на терміні 35-37 тижнів і не встигають!

tulia
08.03.2011, 20:19
Дівчата, підкажіть, будь ласка, чи потрібно попередньо записуватися на курси школи Народжувати, що на Привокзальній при Церкві св Ольги і Єлизавети? чи можна так приходити? і можливо хтось знає час коли вони проходять? можливо є якісь телефони?

algo
08.03.2011, 21:03
Це в них на сайті (http://olha-church.org.ua/site/index.php?%D0%96%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F_%D0%BF%D0 %B0%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%97/%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_%D0%BD%D0%B0%D1%80% D0%BE%D0%B4%D0%B6%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8)

подзвоніть.

viktoria
19.03.2011, 01:17
25 марта во Львове будет проходить такой семинар:
Для семей ожидающих малышей.
В семинар входит:
1. Открытое практическое занятие в бассейне (проводит Татьяна Азаренко),
2.Семинар –тренинг «Консультативная программа работы с семьей в домашних условиях»
3.Занятие по акваподготовке для беременных семейных пар:girl_wink: (проводит Алина Руденко)
4.Семинар- тренинг по психологической и физической подготовке семейных пар ожидающих малыша. (проводит Руденко Алина)

classic
19.03.2011, 20:26
25 марта во Львове будет проходить такой семинар:
де цей семінар буде відбуватись? це безкоштовно?

viktoria
20.03.2011, 00:56
Семинар будет проходить на базе школьного бассейна, не бесплатно, потому,что арендуется помещение, бассейн и инструктора приезжают из других городов.
Стоимость в зависимости, от того, что вас заинтересует в семинарах, можете написать в ПП єлектронній адрес, я скину полностью расписание.

algo
29.03.2011, 11:04
Кому цікаво,з наступного понеділка починається новий цикл лекцій в Школі Народжувати при церкві Йосафата.Вчора було останнє заняття попереднього. Був священник і розказував про хрестини,всякі забобони і т.д. Ніколи не подумала,що зі священником можна так насміятись)) зате тепер матиму що апелювати рідним!

Олюнчик
29.03.2011, 12:01
А де саме та церква знаходиться? І в який час там заняття? Я б ходила якщо не дуже далеко:d25:

algo
29.03.2011, 12:28
Церква на Замарстинівській біля кінцевої трамваю четвірка. занятя щопнеділка в 19.00

wind
23.05.2011, 23:23
Ми з чоловіком прослухали дводенні курси "Підготовка до пологів" в "Нанашко". Дуже позитивні враження!!! Гарна атмосфера, багато цікавої інформації, дуже приємна, привітна тренер Світлана )) Багато читала перед курсами, цікавилась, але самі курси допомогли всі знання впорядкувати, розставити все по місцях. Ми з чоловіком плануємо бути разом на пологах, так що йшли ще тому на курси, щоб він міг навчитись надати допомогу, підтримати, заспокоїти. Чоловік тепер ні крапельки не сумнівається, що хоче бути присутнім)))

Ірка-Шкірка
13.06.2011, 23:59
Почула сьогодні, що при Домініканському соборі (це в центрі) відкрили запис на курси для вагітних. Що мене дуже порадувало (тому і вирішила написати сюди) - викладає пані Леся Струк.
Про пані Лесю на Посиденьках вже немало писали. Я мала нагоду особисто переконатися в її професійності, оскільки спеціально (по рекомендації Посиденьок, ясна річ) відвідувала курси на Левандівці, де вона викладає. Як результат - мацьопі вже 12й місяць, ГВ без жодних проблем, та й пологи пройшли чудово. Тому щиро раджу всім зацікавленим дані курси.

Yaremko
30.06.2011, 11:28
Дівчата потрібно від вас відгуки про курси в ЖК на Виговського. Бо щось дуже мало віриться що там проводяться курси школи відповідального батьківства на високому рівні з відеоматерілами, з ляльками і правильним прикладанням. Чи дійсно це так?

KOCHAM
16.08.2011, 16:40
Дівчата, Ірка-Шкірка писала про курси в Домініканському соборі
Хто ходить на них? Я цікавилась, ніби проводяться в першій половині дня. І от думаю чи варто "переносити" свій обід бо мені близько.
Напишіть які курси зараз діючі, бо в липні вирішила піти при церкві Воскресіння Христового на Городоцькій - їх небуло - напевно у звязку з відпускним періодом
ДЯКУЮ ))) :girl_smile::girl_smile::girl_smile:

Haidee
17.08.2011, 10:45
Хто ходить на них?
Я була кілька разів, але то зараз вже напевно новий набір, бо ті мали закінчитися в кінці липня. Були досить цікаві моменти, про які варто послухати. Можете сходити "на пробу":)

cjomcjomka
17.08.2011, 10:47
Був священник і розказував про хрестини,всякі забобони і т.д. Ніколи не подумала,що зі священником можна так насміятись)) зате тепер матиму що апелювати рідним!
з тими хрестинами то якийсь гаплик. Я от недавно писала в гілці для майбутніх мам, що мене хресною не взяли через те, що я вагітна. А в неділю говорила зі священиком, він був в шоці від такого забобону. І казав, що батьки, які хрестять дитину і зважають на забоони при цьому, дуже грішать...

silvia
01.09.2011, 11:52
а з якого взагалі терміну варто почати відвідувати такі курси ( шоб не було запізно і почути весь курс)

KOCHAM
01.09.2011, 14:03
а з якого взагалі терміну варто почати відвідувати такі курси ( шоб не було запізно і почути весь курс)
забагато хорошої інформації не буває, тому можна і вже
я, наприклад, не попадаю іноді на курси і пропускаю деякі теми
тому сміло йдіть :girl_smile::girl_smile::girl_smile:

Kazkarka
12.09.2011, 15:33
Хочу написати про курси від "Нанашко". Була з чоловіком на вихідних. Ми дуже задоволені - і викладачем, і матеріалами, які нам залишились у зручному форматі, і практичною частиною, і умовами проведення. Взагалі немає претензій. Супер, що можна і надалі консультуватись із спеціалістами (лишили контакти) і є впевненість, що дзвінку будуть раді :)
Всім раджу!

olangel
12.09.2011, 18:23
Була з чоловіком на
вихідних
Я теж була записана і мала пійти, але чоловік не зміг, а я без нього не хотіла((( тааак шкодую. Може встигну ще на наступний набір?)

Maternity
12.09.2011, 18:35
Хочу написати про курси від "Нанашко". Була з чоловіком на вихідних. Ми дуже задоволені - і викладачем, і матеріалами, які нам залишились у зручному форматі, і практичною частиною, і умовами проведення. Взагалі немає претензій. Супер, що можна і надалі консультуватись із спеціалістами (лишили контакти) і є впевненість, що дзвінку будуть раді
Всім раджу!

Напишіть, плз де саме ці курси проводяться (адресу), і чи вони платні, якщо так то скільки коштує, також на котру годину. Дякую.

olangel
12.09.2011, 18:54
Напишіть, плз де саме ці курси проводяться
це їхній сайт http://nanashko.com/ курси в них проводяться 2 дні 3 12до 18. Це треба попередньо записуватись і коли назбирується певна кількість, то передзвонюють і говорять коли курси. Казали, що наступний раз кінець вересня початок жовтня. Вони є платні, точну ціну не пам"ятаю, приблизно 300 з чимось грн. Ліпше передзвонити до Ігора(номер тел вказаний на сайті)і він детально все пояснить

KOCHAM
22.09.2011, 17:33
а з якого взагалі терміну варто почати відвідувати такі курси
Вчора була на курсах при церкві Воскресіння Христового на Городоцькій. Задоволена, що пішла бо у віторок в костел Ольги та Єлизавети не встигла.
Так от, пані Світлана - комунікабельна і позитивна. Ми після курсів трішки розмовляли і вона має велике бажання, щоб дівчата вагітні приходили до неї на перших тижнях вагітності. А то і під час планування, після передвінчальної науки. Згодом повторно почують те, що знають і краще закріплять. Бо ж не усе запам'ятовується з першого разу)
Я, вже "підкована", дякуючи ДП та іншій літературі, почула для себе 10-15% нової і дуже корисної інформації. А також дихання - яке з книжки не завджи вірно можна відтворити, і у майбутньому основні вправи для вагітних.
Тому, дівчата, передаю слова консультанта та запрошую Вас з чоловіками в "Школу для вагітних" (http://pregnant.com.ua/shkoly)

KOCHAM
07.10.2011, 11:01
Цікавлять позитивні відгуки про йогу для вагітних. Де саме займались ви або ваші знайомі і були задоволені, вартість - можна в пп.
Дякую))) :girl_smile:

чоня
07.10.2011, 12:36
а хтось ходив на курси в Інтерсіті?

ElenaY
11.10.2011, 15:39
є безкоштовні заняття у "Школі майбутніх мам" (здається так називається) в "Антошці" на Науковій, наразі я була лише 1 раз, завтра піду вдруге... займає близько 1 години, інформативно, проте без "практичних" занять, можна поспілкуватися з лектором в разі виникнення якихось питань. Кого цікавить, ось номер 245-78-96

---------- Додано в 14:39 ---------- Попередній допис був написаний в 14:35 ----------

ось тут є інфа про такі школи в мережі "Антошка" http://www.antoshka.com.ua/services/advanced/#shkola mam

KOCHAM
14.10.2011, 18:08
Була вчора в "Антошці".
Ага, лягушка путєшєственіца :girl_smile::girl_smile::girl_smile:
Лектор досить гарно поінформована та розповідає все чітко. Подобається.
Але у маленькій кімнаті було більше 15 чоловік. Дихати важко і жарко, тому....
А ще дали їх сочку. Я припізнилась і сиділа без нього, а пити тааак захотілось )))) Хоч спускайся вниз у магазин, чесне слово)))
Вже наважувалась у сусіда попросити :girl_crazy: але посоромилась
Вдома першим ділом напилась кампоту:girl_crazy:

Tsokotukha
17.10.2011, 12:47
На вихідних з чоловіком були на курсах від "Нанашко".
Суцільний позитив.
Сподобався розмірений темп логічно-послідовного викладу матеріалу.
Все стисло та чітко подано, а також тезово оформелено в роздатковий матеріал, який нам під час лекцій видавали.
Нічого зайвого. Закцетовано на найпростігих та найважливіших пунктах.
Для мене особисто нової теоретичної інформації було не багато. Проте корисним було те, що серед присутніх лише 5 пар (максимально 6 пар) тренер цілком встигає підійти на практичних вправах до кожного. Загалом принцип індивідуального підходу в маленькій групі пропрацьовано дуже гарно.

У них ще є курс по ГВ, зустріч з неонатологом (*Догляд за дитиною від народження) та дитячим масажистом (* Основи лагідного масажу). Планую з чоловіком піти ще на цей останній курс (йому це буде вкрай корисно), а самостійно відвідати усі інші.
Завтра на 14.00 у них буде пробна безкоштовна тема "Пісеньки-потішки". Зголоситись-запистатись потрібно попередньо зателефонувавши до них. Усі телефони є на їхньому сайті.

shtiljok
25.10.2011, 04:38
Я приблизно з 30 тижня ходила в Школу Народжувати в костелі на Привокзальній - дуже задоволена - інформація щодо перебігу пологів та поведінки дуже знадобилась. Багато цікавого про грудне вигодовування, а крім того часом траплялися цікаві теми по догляду за немовлятами.
Щиро дякую всім викладачам цієї школи за їх неоціненну і безкорисну працю.

За місяць до пологів були з чоловіком на курсах від "Нанашко". Атмосфера суцільного спокою і позитиву. Всім щиро раджу провести такі два дні (чоловікам це буде особливо корисно, щоб краще вас розуміти). Особисто для себе почула дещо нового, крім практичних порад, мали змогу потренуватись як реально поводитись під час пологів.
Крім того,якщо ви за партнерські пологи, а чоловік сумнівається - заняття в "Нанашко" допоможе зрозуміти йому, наскільки він буде вам потрібний!

Polalex
02.11.2011, 19:13
А ми з чоловіком вже відходили 10 занять у Школі свідомого батьківства SWEET Дитя на вул.Стуса, 4. Було цікаво і весело. :-) Ми не лише отримували корисну інформацію, а й проходили сеанси арт-терапії, релаксації, отримували подарунки та заряд позитивної енергії :-) Великим плюсом також була мала кількість пар (всього 3)

Я дуже вдячна нашому тренеру! Сподіваюся, що всі здобуті знання, зможу застосувати під час пологів та виховання нашого синочка!!!:girl_dance:

puwechka
11.11.2011, 16:40
дуже хотіла сходити з чоловіком на 2-х денні курси в Нанашко,але ж у тата ніколи нема часу,то вирішила поглянути,що таке курси сама.
вчора була вперше в Антошці,там це безкоштовно,тема ГВ.як на безкоштовні,там усі на диво приязні,терпеливі,відповідають на самі дурнуваті(як на мене)питання,заняття тривало з 17.30 до 19.45,ще б посиділи,але в кімнатці було багато народу,дихати важко та й сидіти стільки вже майже усі не мали сили.загалом задоволена.наст.четверга планую знову піти.
ледь не забула,там давали дит.сочки-для реклами,але приємно,та й пити в такій кімнатці хотілось страшно.:drinks:

KOCHAM
11.11.2011, 17:15
вчора була вперше в Антошці,там це безкоштовно,тема ГВ.як на безкоштовні,там усі на диво приязні,терпеливі
теж була в Антошці :girl_smile::girl_smile::girl_smile:
подобається, коли веде п. Галя, переконалась, що вона за успішне ГВ і загалом компетентна та позитивна. Це тішить і зрозуміла, що можна їй довіряти
а той дохтір - то суцільна реклама, вибачте

puwechka
11.11.2011, 17:28
з її слів я зрозуміла,що по середах тему розказують в Антошці на Науковій,а в четвер-на Міцкевича,так?бо інколи в четвер я неможу,сходила б в середу,щоб не пропустити.
а проти такої реклами немаю нічого проти,лише б сочки трішки більші і щось пожувати,бо після початку обговорення післяродового і різдвяного меню я проголодалась не на жарт:girl_wink:

KOCHAM
11.11.2011, 17:34
по середах тему розказують в Антошці на Науковій, а в четвер-на Міцкевича, так?
так, тільки не знаю на яку годину на Науковій
можна у них на сайті подивитись

---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

а проти такої реклами немаю нічого проти
це я про минуле заняття "облаштування дитячої кімнати" - про все, що у них в магазині: ліжечка, пеленальні столики, столи для годування, ходунки і т. д.
а ціни ж у них захмарні
і слухати того дохтіра було нудно...
чесно...

puwechka
11.11.2011, 17:46
вірю:girl_sad:
не люблю,коли щось нав"язують.а ціни-зашкалюють,то факт.
але така в них робота,їх теж можна зрозуміти.
наст.разу думаю не буде,що особл.рекламувати

Polalex
08.12.2011, 23:19
Сьогодні була вперше на занятті в "Антошці". Дуже сподобався лекор - пан Андрій. Розказував про догляд за немовлятами. Ділився особистим досвідом (розказував про старшого сина, якому зараз 4 роки). Відповів на всі питання. Ніякої реклами під час лекції від нього не почула. Хоча в кінці від фірми Бюбхен маленький пакуночок з пробніками дали :-)

sofka08
12.12.2011, 10:49
На вихідних з чоловіком відвідали курси підготовки до пологів від «Нанашко».
Курси проходили на Сихові,у гарному теплому приміщенні з матами і усім необхідним для вагітних - мячами,подушками…
Ведучою курсів була п.Світлана - дуже приємна,чуйна,відзивчива людина.Створила надзвичайно дружню невимушену атмосферу (я б навіть сказала домашню).
На даних курсах було 5 пар.
Для закріплення усього пройденого п.Світлана дуже гарно підготувала додатковий навчальний матеріал, у якому зазначалося все що проходилось на курсах, а саме :
Готуємо тіло до пологів,путівник пологів,типи дихання до і під час пологів,природні засоби пониження болю ,положення при переймах ,харчування до і після пологів,список у пологовий та багато багато іншого корисного матеріалу.
Присутність чоловіка на мій погляд була обов’язковою,оскільки дуже багато інформації було саме для них (що повинен робити чоловік,як допомогти і де не заважати дружині!)
Сказати що позбулась страху перед пологами – не скажу, але скажу ,завдяки цим курсам і зокрема п.Світлані(за що їй велика шана і подяка), вдалось вкласти собі по поличкам хоча б приблизний вигляд пологів,як вони повинні відбуватись ,що і як жінка може зробити і допомогти собі і своїй малечі.
Курси надзвичайно цікаві і нформативні,додатковий матеріал залишається у вас- що є надзвичайно зручно для повторення і практикування вивченого.

Усім мамуськам,які читають інформацію самостійно скажу- я теж так робила,перечитала дуже багато книг по пологам,але саме курси допомагають зрозуміти і розкласти усю інформацію «по поличкам». Тому обов’язково варто піти на курси!!!!!!
В кінці навчання нас трошки вчили східному танці живота(прийшов тренер,жіночка яка сама 3 місяці тому народила!!!!!!!!!!!).Було дуже цікаво поспостерігати і спробувати самій.
Одним словом курси принесли дуже багато корисної інформації і позитиву!
Усім рекомендую…..

KOCHAM
17.12.2011, 22:55
У фонді Св. Володимира при Церкві Воскресіння на Городоцькій 319, а
в суботу - 24.12. на 11:00
проводитиметься заняття для мамусь спільно з татками "Підготовка до партнерських пологів"
Після теоретичного заняття будемо займатися в залі (одяг зручний)
Це заняття організовується за ініціативи консультанта п. Світлани, щоб татки теж могли бути присутніми, оскільки в будні працюють
Тривалість 2-3 години
Запрошую усіх бажаючих :):):)
Напишіть мені, будь ласка, в пп або в карму, хто буде присутній - до 16:00 середи
:girl_curtsey:

KOCHAM
21.12.2011, 16:02
проводитиметься заняття для мамусь спільно з татками "Підготовка до партнерських пологів"
запитують в пп вартість курсів
відповідаю
зазвичай заняття проводяться щосереди на 17:00 та коштують 15 грн., у кого немає можливості -50% або і безкоштовно
від імені консультанта п. Світлани, запрошую усіх бажаючих

KOCHAM
23.12.2011, 12:12
Після теоретичного заняття будемо займатися в залі (одяг зручний)
Завтра на заняттях разом з консультантом п. Світланою буде присутня п. Зореслава Городенчук, акушер гінеколог, к.м.н, підтримує природній хід пологів.
Можна буде проконсольтуватися у питаннях пологів - вона завжди дуже позитивно налаштована. Можете підготувати найважливіші питання, що вас турбують :girl_smile::girl_smile:

viktoria
15.01.2012, 00:52
С 24 по 26 января, состоятся семинар-тренинг "Обучение инструкторов и родителей высокоэффективным методам оздоровления и развития детей раннего возраста по авторской программе Татьяны Азаренко
«Как рыбка в воде!»

Краткая программа семинара:
Консультативная программа обучения родителей в домашних условиях.

Здоровый образ жизни

• Когда и как зародилось детское плавание, история вопроса.
• Многогранность метода: гимнастика, массаж, плавание, закаливание, общение, развивающие игры, психология и.т.д
• Рефлексы новорожденного
• Уход, как одевать малыша, памперсы
• Естественный иммунитет
• Как носить малыша на руках, преимущества положения «султанчик», слинг
• Аудио проект Екатерины Пашковой – «Целый день вместе» - потешки, приговорки, стихи в помощь, при формировании полезных привычек и навыков малыша
Физическое развитие
• Массаж .Гимнастика.
• Выбор оптимального времени для выполнения комплекса
• Выполнение комплекса в соответствии с возрастными этапами от 0 до 1 года
• Совместный комплекс гимнастики для взрослого и малыша
• Образное сопровождение комплекса гимнастики и массажа в стихах песенках и сказках( Екатерина Пашкова, Т. Азаренко)
• Динамические упражнения
• Развивающие игры в процессе выполнения комплекса гимнастики и массажа
• Практический тренинг по выполнению всех комплексов
• Итоги и анализ проведенной консультации
Плавание в домашней ванне

• Время для занятий плаванием
• Температурные режимы воды
• Этапы обучения и структура урока
• Поддержки и проводки
• Подготовительный этап к погружению и нырянию
• Плавание на спине, на груди ныряния, аквагимнастика
• Техника безопасности в воде
• Как успокоить малыша, если он плачет в воде
• Уход за малышом после занятия
• Практический тренинг по проведению урока плавания
• Авторская подборка стихов, сказок, для сопровождения урока плавания
• В ванне вместе с малышом

Очень рекомендую получить эту информацию будущим родителям, это очень поддержит Вас в первые месяцы ухода за ребенком и даст огромный ресурс здоровья малышу.
В если интересует более подробная программа семинара., пишите эл. адрес в ПП.
Количество участников ограничено.

viktoria
23.01.2012, 21:06
Завтра початок семінару, дуже рекомендую, майбутнім батькам. Ця інформація, дасть величезний ресурс здоров'я Вашим дітям на багато-багато років.

Pesyk
02.03.2012, 21:43
Дівчата бачу нових дописів мало, підкажіть де є хороші курси для вагітних, куди звернутись? Дякую.

ManyuManyu
02.03.2012, 23:14
ми ходили на курси "нанашко", шукайте в інтернеті або можу дати тел в пп. все розказують + тренувалися дихати під час схваток, робили різні вправи, вчилися релаксувати. дуже задоволені

Pesyk
02.03.2012, 23:18
це платно?

ManyuManyu
02.03.2012, 23:24
так,десь 200-250грн, точно не памятаю

---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

у всіх жк є курси для вагітних, десь 5-6 занять. я на них теж ходила, то безкоштовно, але рівень зовсім не той, так показують кілька відео про пологи і догляд за дитиною,багато з того не навчишся

Pesyk
02.03.2012, 23:26
Ок зараз гляну в гуглі, але то щось круто...))))
Дякую Вам дуже.....

Pesyk
22.03.2012, 23:48
Дівчата, хто знає чи є на Сихові десь курси для вагітних (безкоштовні) ?
Дякую дуже.

Pesyk
28.03.2012, 17:28
Дівчата, накінець знайшла я такі курси, всім раджу і рекомендую. Школа батьківства при жіночій консультації у Сихівській дорослій поліклініці на проспекті Червоної Калини, 68.
Дуже зручно оскільки проводяться у вечірній час щовівторка на 19.00, для відвідувань з чоловіками, готують до партнерських пологів, і лекції по догляду за дітьми. Проводить дуже хороша і приємна лікар.
Більшість курсів проводять зранку на 8 годину, хоча там є і на такий час, але особисто мені, враховуючу важке спання вночі, то зранку ну аж няк не можливо прокинутись.
Ще великий плюс в тому, що навіть стоячи на обліку зовсім у іншій ЖК, без проблем ходити на курси саме сюди, просто сплативши благодійний внесок 100 грн (по бажанню).
Якщо комусь потрібні деталі, питайте все розкажу. Я задоволена.

zykerochka
29.03.2012, 18:46
Напишіть на якому поверсі та в якому кабінеті проходять курси в Сихівській поліклініці.

Pesyk
29.03.2012, 19:32
1 поверх, кабінет № 120

Harmony
05.04.2012, 09:27
Дівчата хто ходить зараз на курси в Антошку
коли там відбуваються заняття. На сайті є інформація але не знаю чи вона актуальна

KitiKet
05.04.2012, 19:57
ми ходили на курси "нанашко"
Мы на прошлых выходных тоже туда ходили и остались очень довольны.
Занятия шли 2 дня в субботу и воскресенье - нам так было удобнее всего, так как муж работает с 9 до 21 и не может по будням постоянно отпрашиваться. В субботу с 12 до 17-18. И в воскресенье с 10 до 16. Атмосфера там веселая и доброжелательная, а инструктор Светлана просто супер!
Я уже много читала о родах, но нашла еще много нового, а самое главное там мне помогли структурировать и сложить все знания в одну цельную картинку. И самое главное что и муж наконец-то понял в чем его роль и чем он может помочь (хотя умудрился заснуть после перекуса :girl_haha: ). Мы заплатили 450 грн. за 2 дня. Насколько я понимаю это не зависит одна беременная или с мужем (то есть муж вроде как бесплатно).
Еще у них есть замечательный бонус - те у кого срок меньше 30 или 32 (не помню точно) недель могут прийти на финальное пятое занятие (репетицию родов) ближе к родам бесплатно, чтобы освежить память. И ОЧЕНЬ удобно что весь материал, о котором рассказывается на лекциях, потом дают в напечатаном виде (то есть можно вообще ничего не записывать).
Так же в стоимость курса вошло 2 перекуса (довольно обильных) в субботу и 1 в воскресенье.
Там есть еще 3 дополнительных коротких курса по грудному вскармливанию, уходу за новорожденным и основам нежного массажа. Это 2-3 занятия стоимостью от 60 до 70 грн каждое.
Еще хочу походить на курсы в Антошку - занятия вроде бы по средам на 17:00 (если ничего не путаю).

Viktosha
06.04.2012, 23:36
Занятия в Антошке на Научной по средам на 17-30 или на 18-00, а в центрое по четвергам))))
Но больше мне понравились курсы в Ляля До на ул.Кастеливка, 8 (поворот с ул.Сахарова, 22). Експрес курс 3 дня по 4 часа....Доступно, интересно и очень познавательно! ))))+ фотосесия разрисованых животиков

Kvitkalilia
09.04.2012, 18:37
Дівчата хто ходить зараз на курси в Антошку
коли там відбуваються заняття. На сайті є інформація але не знаю чи вона актуальна
Я ходжу в Антошку в центрі по четвергах на 17.30

Panna Land
10.04.2012, 18:21
Я у вересні (будучи ще вагітною) ходила на навчання в костел на Привокзальній. При народженні донечки мені ДУЖЕ допомогли набуті знання. Жалію лише про одне, що дізналась про цю школу на 8-му місяці вагітності. Тому в кого є можливість і бажання - обов"язково відвідуйте курси для вагітних з перших місяців!!!

innamorata
23.04.2012, 18:25
дівчатка а хтось щось чув про курси "школа народжувати" на Червоної Калини57 ???
бо я щось вагаюсь між цими і тими що у дорослій поліклініці, про які писала Pesyk

Gabi
23.04.2012, 19:17
дівчатка а хтось щось чув про курси "школа народжувати" на Червоної Калини57 ???
бо я щось вагаюсь між цими і тими що у дорослій поліклініці, про які писала Pesyk
Ми ходили на ті курси, вела Галя Дацко. Було інформативно і цікаво. Я теж думала на які піти і мені порадили саме "Школу народжувати", бо казали що в дорослій поліклініці вони гірші.

nyatochka
23.04.2012, 19:37
Я ходжу в Антошку в центрі по четвергах на 17.30

Скажіть, будь ласка, а там що кожного четверга різні теми? І взагалі як це все відбувається, скільки триває і чи можна туди піти з чоловіком? Дякую.

Viktosha
03.05.2012, 18:55
Там кожного тижня нова тема (взагалі тем 8) Туди можна з чоловіком, ще й від Антошки отрумуєте 2 подаруночки..))))

Vukhastyk
10.05.2012, 13:49
Ми теж ходимо в Антошку, але на Науковій, по середах о 17.00 і нам все дуже подобається. :girl_flirt:

ManyuManyu
10.05.2012, 14:08
на Науковій, по середах о 17.00
а скільки це коштує і чи можна ще й з дитиною?

Vukhastyk
10.05.2012, 15:05
Це все безкоштовно. Заняття там проходять у самому торговому залі, коли покупці ходять туди-сюди. Якщо Ваша дитинка буде тихенько сидіти і не буде заважати Вам і всім решта слухати, то чому б і ні. Але чи не буде їй нудно 1 год. -1.5 год. сидіти на місці?

ManyuManyu
10.05.2012, 15:14
моїй точно буде, але спробувати можна. А не знаєте часом тему наступного заняття. Дякую

Vukhastyk
10.05.2012, 15:24
Знаю: Дихання та поведінка під час першого та другого періоду пологів.:girl_flirt:

Violett s
14.05.2012, 14:40
порадили саме "Школу народжувати"
На них можна потрапити без попереднього запису?

lyalik
14.05.2012, 14:57
Привіт,усім!
Чи хто чув про заняття для вагітних "Дорогою материнства"

lulu
15.05.2012, 21:29
Я у вересні (будучи ще вагітною) ходила на навчання в костел на Привокзальній. При народженні донечки мені ДУЖЕ допомогли набуті знання. Жалію лише про одне, що дізналась про цю школу на 8-му місяці вагітності. Тому в кого є можливість і бажання - обов"язково відвідуйте курси для вагітних з перших місяців!!!
то в ольги-єлизавети навчання? коли? скільки разів на тиждень? час? чи платні?
перший раз чую про навчання для вагітних при церкві-переважно ж при поліклініках

---------- Додано в 18:29 ---------- Попередній допис був написаний в 17:55 ----------

ось що я знайшла ось тут (http://www.narodzhuvaty.com/)
Школи вагітних

Подаємо адреси шкіл для вагітних де Ви можете пройти курс занять по підготовці до пологів. Крім того досвідчені фахівці дадуть вам можливість опанувати методи розпізнавання плідності (методи природного планування сім’ї), навчать основам грудного вигодовування малюка, практично допоможуть молодій мамі, яка годує грудьми, у випадку труднощів, а також запропонують кваліфіковану психологічну підтримку у складній та кризовій ситуації. Всі відділення школи діють лише Львові!

Школа "Народжувати" при церкві Єлизавети і Ольги

пл. Кропивницького, 1

Заняття проводяться щовівторка о 16:30 год.

Проводять заняття Зореслава Городенчук та Ольга Терендій

Школа сім'ї при ц. Вознесіння
вул. Широка, 81а (Левандівка)

Заняття проводяться щовівторка о 17 год. по підготовці до пологів.

Заняття проводяться щопятниці о 18 год. по грудному вигодовуванню.

Проводить заняття Леся Струк

Школа "Народжувати" при церкві Свщмч. Йосафата
вул. Замарстинівська 134

моб. 8 098 215 98 41, 231 85 35

Заняття проводяться щопонеділка о 19.00

Проводять заняття Галина Руденко, священик та інші

Школа "Народжувати" при фонді Св. Володимира
вул.Городоцька, 319-а, м.Львів

(при церкві Воскресіння Христового)

Тел. 2401802, 067 788 35 37

Заняття проводяться щосереди о 17 год.

Проводять заняття Світлана Мокрик і Наталя Тимань

Школа "Народжувати" при центрі "Погляд у майбутнє"
пр. Червоної Калини, 57, тел. 222 37 19.

Проводить заняття Галина Дацко

Школа відповідального батьківства при ц. св. Арх. Михаїла

вул. Винниченка, 22

Проводить заняття Оленка Гадзало

Родинна порадня

вул. Горбачевського, 21

Довідки за тел. 0964502155, 0676702834.

Школа для вагітних дає унікальну можливість для подружжя підготуватися до найважливішого дня - пологів!
На жаль можливості нашої школи на сьогодні є обмеженими. Школі необхідно розширювати свою дільність, тому звертаємося до Вас за благодійгою допомогою!

ManyuManyu
16.05.2012, 20:18
була сьогодні в антошці на школі материнства. Нічого інформативного і нового не дізналася. Все поверхнево і загально. Добре що ми були в першу вагітність ан курсах. Все ж варто заплатити трохи грошей, витратити час і чогось навчитися. На курсах від Нанашко ми все проходили, тренувалися, пробували, одним словом грунтовно підготувалися до пологів. Це допомогло.

Panna Land
16.05.2012, 22:12
то в ольги-єлизавети навчання? коли? скільки разів на тиждень? час? чи платні?
перший раз чую про навчання для вагітних при церкві-переважно ж при поліклініках
Ви знайшли правильний адрес школи "Народжувати" при церкві Єлизавети і Ольги
пл. Кропивницького, 1.
Зореслава - акушер і лактолог, Ольга - матуся з досвідом, чудовий порадник і дуже хороша людина. Інколи запрошують на заняття священника, який відповідає на безліч питань вагітних. Все проходить в дуже позитивній і щирій атмосфері. Навчання безкоштовні. Пропонують купити методичку "Як правильно народжувати" (20 грн), але це справді потрібна "шпаргалка". Ви просто уточніть час, бо я колись ходила по вівторках о 17.00 год.

Ольга
16.05.2012, 22:17
На них можна потрапити без попереднього запису?
так, звичайно, лише передзвоніть, аби уточнити чи є заняття у тому відділені в який маєте намір йти.
Також, якщо Вам вже зовсім мало часу залишилося до пологів то можете піти у кілька відділень за один тиждень, у вівторок до п. Зореслави, в середу до п. Галі на Сихів, в п"ятницю на Левандівку до п. Лесі. У кожному відділенні може бути інша тема (теми "йдуть по колу")

nyatochka
17.05.2012, 19:32
була сьогодні в антошці на школі материнства
і ми вчора були з чоловіком :girl_bye:
я також
Нічого інформативного і нового не дізналася
ManyuManyu, ми мабуть сиділи перед вами: О

Krosha
18.05.2012, 11:32
А я щось збираюсь-збираюсь, і ніяк не зберусь ні в "Школу народжувати", Ні в "Антошку". Завжди вилазить щось на роботі, і не встигаю. Але задумуюсь над тим, щоб піти на платні курси (чомусь душа найбільше лежить до курсів Мацьопи).
Бо щось у безкоштовне навчання - якісне і хороше - мені мало віриться.

Harmony
18.05.2012, 12:08
курси в Антошці мало інформативні а от в Школу народжувати варто піти бо знання там досить грунтовні дають і не затягуйте бо тем цікавих є багато а часу як виявиться не так вже й багато:girl_wink:

innamorata
18.05.2012, 12:29
була сьогодні в антошці на школі материнства
Ми теж вже двічі були :) мабуть з Вами там і бачилися :)
доречі непогано так прочитали про дихання.
Ходили також в дорослу поліклініку на Сихові. Якщо чесно, то не дуже сподобалося. Спочатку якась жінка(сказала що акушер-гінеколог) читала про догляд за дитиною. Таких трохи дурниць наговорила, що лікарка яка мала проводити практичне заняття потім ще довго правила те що та наговорила.
Щодо школи народжувати, я так і не зрозуміла, платна вона чи ні...

Krosha
18.05.2012, 12:32
innamorata, Школа народжувати - безкоштовна.

Amrita
21.05.2012, 01:15
Я у ці суботу та неділю відвідала курси по підготовці до пологів "Нанашко" - задоволена, бо всі шматки інформації, котру десь читала-бачила-чула про пологи лягли в одну цільну картину, навчилася практичних прийомів, що повинні допомогти, і чоловік також все для себе роз"яснив. Рекомендую :)

Vukhastyk
21.05.2012, 14:07
І ми були в середу в Антошці. Галя там все розповідала, а в неділю всю цю інформацію я знайшла на сайті http://www.minibanda.ru/article/i-kak-mne-stat-vybiraem-udobnuyu-pozu-vo-vremya-svatok girl_impossible: і навіть положення для вагітних і то звідти стягнули та й роздрукували і про дихання там же є та сама інформація (http://www.minibanda.ru/article/uchimsya-pravilno-dyshat-v-rodax) :girl_curtsey:

Maksli
23.05.2012, 12:59
Я у ці суботу та неділю відвідала курси по підготовці до пологів "Нанашко"
А вартість курсів яка?

lulu
23.05.2012, 16:08
А вартість курсів яка?
на сайті написано Курс "Підготовка до пологів" коштує 475 грн(понад - 11 годин). це той дводенний

Burberry
23.05.2012, 16:24
На сайті Антошки пише, що на пл. Міцкевича кожного четверга о 17.30 в них лекції. Дівчата, хто туди ходить, це актуална нформація, лекції щоразу інші і безкоштовні чи як?І де ще в самому центрі є курси для вагітних?

Amrita
24.05.2012, 01:04
А вартість курсів яка?
Так, вартість 475 грн. за пару за два дні. Ще й з перекусами ....:girl_haha:

innamorata
28.05.2012, 15:31
пробувала щойно подзвонити в Школу "Народжувати" при центрі "Погляд у майбутнє", ту що на Червоної Калини, кажуть що тих курсів там вже нема :( і де вони зараз - теж не знають

Gabi
28.05.2012, 16:19
і де вони зараз - теж не знають
Спробуйте глянути http://www.narodzhuvaty.com/shkoly

Violett s
28.05.2012, 16:49
пробувала щойно подзвонити в Школу "Народжувати" при центрі "Погляд у майбутнє", ту що на Червоної Калини

Я теж дзвонила, напевне тижні 2 тому, то мені сказали що п.Галина Д. вже немає там приміщення, дали номер телефону шоб до неї зателефонувати. Вона сказала шо наразі на Сихові курси не проводить а лише здається в церкві св.Єлизаветти, крім того шоб проводити їх потрібно набрати групу бо всі "старічкі" вже народили...

Бісеня
30.05.2012, 13:26
На сайті Антошки пише, що на пл. Міцкевича кожного четверга о 17.30 в них лекції. Дівчата, хто туди ходить, це актуална нформація, лекції щоразу інші і безкоштовні чи як?І де ще в самому центрі є курси для вагітних?
Дійсно лекції в 17.30,особисто мені дуже актуальні(ношу першу дитинку).Курси направду цікаві і безкоштовні, і що разу інша тема.Вони телефонують і говорять ,яка тема наступної лекції.

tiramiska
07.06.2012, 23:02
Вона сказала шо наразі на Сихові курси не проводить а лише здається в церкві св.Єлизаветти, крім того шоб проводити їх потрібно набрати групу бо всі "старічкі" вже народили...

Я теж телефонувала ще десь у березні відповідь була аналогічна... і про "старічків" теж. Я шукала курси для вагітних ,правда в останні місяці. Оскільки на Сихові не було то все ж наважилась доїждати в ц Єлизавети. І дуже всім раджу! Я була на 3 заняттях і багато що відклалось в голові. Жіночка.яка веде курси - мегапозитивна :girl_dance:,інформація - якраз те що треба чути вагітним... Ну наприклад,вона завжди казала- коли на переймах хочеться покричати, постогнати, тоді варто згадати що маляті ще важче , ніж вам і краще почати дихати, так як дитина потребує кисню... Ну і ще багато корисних речей про пологи, годування і т.д.

MariaGam
11.06.2012, 16:09
У наступний вівторок обовязково піду в Школу "Народжувати" при церкві Єлизавети і Ольги. Стільки позитивних відгуків, а час вже 20 тиждень, треба, щось спробувати!

Ольга
21.06.2012, 23:05
Не зовсім курси для вагітних, а для тих хто планує, або хоче більше дізнатися про НаПроТехнології:

У суботу 30 червня у приміщенні фонду Святого Володимира у Львові за адресою вул.Городоцька 319а відбудеться конференція «НаПроТехнологія – іновація в лікуванні подружньої неплідності».

НаПроТехнологія – це метод лікування неплідноcті, який вшановує моральне навчання Церкви про захист життя й гідність подружнього акту. Це стандартизований підхід до лікування неплідності та інших розладів у дітородній системі, який передбачає сучасне медикаментозне та хірургічне лікування. НаПроТехнології дають змогу виявити і скоригувати розлади, які спричинюють неплідність, звичні викидні і передчасні пологи в тих випадках, коли при стандартному підході виявити такі порушення неможливо. НаПроТехнології є безпечним і ефективним вибором для подружніх пар з неплідністю або невиношуванням вагітності, навіть якщо раніше вони безуспішно випробували інші способи, зокрема, запліднення «в пробірці». Застосовується з великим показником успіху в Європі і США.

На зустріч запрошуються всі бажаючі, участь у конференції безкоштовна. (http://www.narodzhuvaty.com/naprotehnologiya-inovaciya-v-likuvanni-podruzhnoyi-neplidnosti)

Just me
21.06.2012, 23:21
НаПроТехнологія
Давно хотіла поцікавитися, вибачте, може це не зовсім підходяща тема. Чим та технологія відрізняється від тих, які застосовуються звичайними лікарями? Ті ж дослідження, спостереження, лапароскопія і т.д. мені видається (але я дуууже віддалено знайома з цим методом), що він не пропонує нічого інноваційного. Якщо Вам не важко, можете детальніше розказати і, можливо, розвіяти мої сумніви.

Burberry
22.06.2012, 10:43
Уже двічі була на безкоштовних курсах для майбутніх мам в "Антошці" в центрі. Дуже цікаво і кожного разу мамусь радують якимись приємними подарунками. Та, на жаль, до 19 липня вони йдуть у відпустку.Але далі обіцяли з новими силами і новими цікавими темами поновитися)

MariaGam
26.06.2012, 14:11
А де знаходиться "Антошка"?В які години там проводять курси?

Maksli
27.06.2012, 10:00
А де знаходиться "Антошка"?В які години там проводять курси?
Магазин "Антошка", що в центрі, на плоці Міцкевича, проводять курси що четверга о 17:30, а на науковій в середу, але от години не памятаю :girl_sad:
На даний момент вони в відпустці, на науковій відновляться заняття 18 липня, а в центрі 19 липня!

mazurik
14.08.2012, 18:31
что-то тут давненько ничего не писали )))) девченки посоветуйте хорошие курсы ))) желательно в центре

lulu
14.08.2012, 23:04
что-то тут давненько ничего не писали ))))
та бо нічого нового. якщо безкоштовні, то в антошці, в церкві ольги і єлизавети. і, здається, ще є в михайла, але туди треба дзвонити-не знаю коли саме.

Burberry
15.08.2012, 12:26
Мене курси в "Антошці" цілком влаштовують. Створюють дуже позитивний настрій і багато цікавої інформації. Єдине - бракує занять спільно з чоловіками, щоб їм трохи розповіли як поводитися на партнерських пологах, що робити. Ну і практичних занять для жінок - як розслабитися під час перейм, як правильно дихати тощо. Цікаво, де в центрі можна пройти такі практичні заняття про партнерські пологи?

mazurik
15.08.2012, 12:35
Видела еще вывеску на Франка вроде, я просто город еще не знаю ))) хочу позвонить узнать что да как. Говорите что в Антошке не много занятий с папами, мне бы подошло, а то супруг постоянно до поздна на работы и вместе нам ходить не светит, а приходить туда где все по-парам, то \то только настроение себе портить и лишний раз расстраиваться (. Ну вот жду дикрет и буду ходить, а то с работы не отпускают (((