Обговорюємо пологи

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем guculyanka, 28 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Zoryanazirka, молодець.:y:

    Додано через 40 секунд
    тільки я вже не пам*ятаю на якій сторінці писала, треба пошукати.
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    то треба дуже просити модераторів, аби допомогли :)
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    guculyanka
    Вау! Ви молодець!
    Правильно що були цілий час з чоловіком. Я за те аби бути разом в такі хвилини життя. Разом робили, разом народили :D
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Привiт подружки, накiнець i я знайшла хвилину зайти сюди та сповiстити що 8го червня, о 6:23 ранку я народила свою дiвчинку!!! Вага 3520г, зрiст 51см. Я про свої роди можу цiлу повiсть написати. Загалом все було нормально. Мене прийнли до лiкарнi о 10 вечора 7 червня, а в 6:23 8го Катя вже була на свiтi. Вернулись ми додому в недiлю вечером. Нас вiдпустили разом одразу, хоча перше не хотiли бо у Катi була жовтушка так яй її i моя кров не однаковi. Але вирiшили вiдпустити бо показники аналiзiв були добрi. Вчора ще один аналiз зробили i педiатр нам сказала що все в порядку. Ще у мене пiд час родiв була дуже висока температура, тож мене i її тримали на антибiотиках десь 24 години.
    Молока у мене ще немає але потроху з'являється. Хоча я її догодовую формулою, бо так вона не наїдається.
    Що можу сказати про роди: вклоняюся усiм жiнкам усiм усiм хто родить без анастезiї. У мене як вода вiдiйшла в 9:30 вечора, то до 11 вечора (коли менi вже дали епiдуральний укол) я думала що здурiю вiд болi. То що мене болiло перед тим були казочки. Я собi НЕ УЯВЛЯЮ як би я витискала дитину при такiй болi, що напевно була в ще бiльша пiд кiнець. Нажаль розриви були. Лiкар казав що не страшнi, але шив мене з 15 хв. Вже нiчого не болить але ще заживає.
    От такi справи. Мiй чоловiк браво "рожав" зi мною, тримав ногу, бачив як дитина виходить. Вiв себе так як вiн сам лiкар i бачив все це 1000 раз.
    Я справляюсь так потихеньку з малишкою. Хоча першу нiч взагалi не спала.
    Не знаю чи буду мати багато часу навiдуватись сюди. Але по можливостi буду заходити!

    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=86301&postcount=3940
    Сторiнка 197
     
    • Подобається Подобається x 28
  5. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Яка класна тема. Ніяк не можу до неї добратися, бо наслідки пологів не дають мені і дихнути. Синочок вже повзає і коли мама сидить за компом, тягне за пальчик і кличе бавитится.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Чому я читаю, а сльози котяться? Це так зворушливо......Щастя Вам!
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    такі жахи пишете....
     
  8. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Були моменти коли біль був просто нетерпимий і я тоді думала, що більше не завагінтію ніколи. Достатньо одного разу. Але тільки синочок народився я вже казала всьому медперсоналу, що за 2-3 роки знову повернуся!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    А я так і не змогла забути той момент найважчого болю. Але він мене якось і не лякає, в принципі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    десь так само.
    Про те, що ніколи більше не завагітнію думки не було ні секунди, Хоча теж тільки отримали на руки Солоху зразу сказала що скоро за сином прийдем:)
     
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    А я думала що однiєї дитини вистарчить пiсля того як принесли Катю додому i почали ростити її i якого жару вона нам (менi в основному) задала. Бо роди були доже терпимi навiть з всiма ускладненнями.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Я також біль пам*ятаю але в мене радше післяродовий «відходнік» був дуже важкий після першого кесарево. Думала капець і крапка. А потім змогла сама Юліанку народити. :y:

    Туся, це точно жахи що ти розказуєш. Я вже мільйон разів дякувала Богу за те що я народжувала не в Україні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Туся! а я спосіб знаю... :)
    І радісно, і чоловік поряд... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Ну ось, пішла вербовка :p :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    1:1 :)
    Але до ДП приходять самі... ;)
    Я он, Уму, вербував-вербував, але пішла до "хорошого лікаря".
    Цікаво, як зараз думає... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Вдячна вам за таку тему форуму, адже окрім приємних хвилин ви ділитеся з нами досвідом, з нами, тобто з батьками "в очікуванні" , хоча нам до цього ще л\далеко нам лише 4 тижні, але вже трішки страх є...
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Пропоную на цій гілці писати тілики розповіді та спогади, а обговорювати на інших гілках:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Масік, навпаки перечитаєм це все і не страшно,бо завдяки таким детальниммм розповідям знаєм як то буде. Звичайно,в кожного по своєму,але все ж таки...
     
  19. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    чи то перші пологи справді були менш болючі, але болю взагалі не пам"ятаю і страшно не було, і другу дитинку хотілося... а от другі:suicide: швидко, боляче і взагалі радість материнства якось довго доходила. Про третє страшно навіть подумати... не судилось напевне бантічки в"язати, платтячка купувати:no: :no: :no:... а як подивлюсь на Котю Кози-Дерези то так хочеться таке дівчисько:shy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    В нас тут в Червонограді такого явища як ДП взагалі не зустрічається.. Я про таке тут і не чула. Це щось на грані фантастики ;)
     
Статус теми:
Закрита.