КПК

Показати повну версію : А навчіть мене... або таємниці файної господині

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14

MYR
10.07.2011, 14:05
Розкажіть, будь-ласка, як консервувати вишні у власному соку, я колись мала перепис, але десь загубився. Дякую.

Пундик
10.07.2011, 14:12
Вишні у власному соці
http://s53.radikal.ru/i140/1107/e4/f0b850c573c3.jpgНа 7 кг вишень 2 кг.цукру.
Повитягувати кісточки з вишень,і засипати цукром в великому баняку,постійно мішати,приблизно кожні 10-15хв.Так вишні швидше пустять сік і розійдеться цукор.Так щоб постояли години 3-4,тоді накладаємо у банки,трохи вишень,трохи соку і ставимо стерелізуватись хв 20-25,попередньо банку накрити кришкою(просто зверху поставити),потім витягуючи з окропу відразу закрутити і первернути кришкою вниз,поставити хай охолоджується.
Такі вишні дуже смачні у пампушках,в тортах,кремах.Тут хтось писав у сусідньому розділі рецепти про торт"Чорний принц",так от я даю між коржі разом з кремом такі вишні попередньо вистояні у горілці чи коньяку,дуже вже смакота:)

HAPPY NATA
10.07.2011, 15:24
Дівчата, дайте хтось смачний рецепт П'яної вишні
і мене цікавить! колись шукала в темі про торти, але не знайшла...

iriwa
14.07.2011, 15:27
Хто готує телячий шашлик? Поділіться рецептиком!

apelsyn
15.07.2011, 11:00
Дівчата, навчіть готувати "польський" борщик. "Весільний" ще моя мама називає, такий рідонький, сметанкою підбитий.

kati
16.07.2011, 11:50
Як приготувати мозги??? ощасливив мене муж, я такого щастя не їм і що з ними робити поняття не маю.

Agrafka
18.07.2011, 00:50
Дівчата, дайте хтось смачний рецепт П'яної вишні.

Я подала сьогодні в темі " з особистих рецептів" допис № 1098

---------- Додано в 20:50 ---------- Попередній допис був написаний в 20:45 ----------

Як приготувати мозги???

Я готую дуже просто: помити, посолити, поперчити, обмакати в муку та яйце, а далі на пательню. Смак гарний. Люблю мізки...

Смачного.

natorella
18.07.2011, 00:54
готую дуже просто: помити, посолити, поперчити, обмакати в муку та яйце, а далі на пательню. Смак гарний. Люблю мізки.
оооооооооооооооооооооо
нашо на ніч вагітній таке нагадувати???
Як приготувати мозги??? ощасливив мене муж, я такого щастя не їм і що з ними робити поняття не маю
добре тобі...

kati
18.07.2011, 00:56
помити, посолити, поперчити, обмакати в муку та яйце, а далі на пательню
і я так зробила.

добре тобі...
нєє, мені не добре, я крім язика з субпродуктів нічого не їм.

Мозги готувала вперше, ну і даю на стіл, сашка питає шо то таке. Я кажу- мозги. Саша робить квадратові очі і питає" человєчєскіє"??)))))

natorella
18.07.2011, 01:10
я крім язика з субпродуктів нічого не їм.
божемой (як каже мій сашка)
ше і язик
от м*яса не хочу, а язик і вприкуску з мозгами - мммммммммммммммммммммммммм
пішла крейди пожую

Vika
18.07.2011, 01:11
хочу домашнього морозива. господиньки поділіться рецептиком. пліз

natorella
18.07.2011, 01:21
хочу домашнього морозива. господиньки поділіться рецептиком
отут (http://cookeatsmile.livejournal.com/8227.html) натискаєте на журнальчик і шукаєте 79, 81 і 95 сторінки

Allure
18.07.2011, 13:22
вівсяні пластівці до всього

а мене колежанка наштовхнула на блискучу ідею - вона дитині до сирної запіканки додає замість манки вівсяні пластівці. То я тепер їх до всього - до котлет, запіканок, печива замість манки, сухарів чи муки. Смаку не чути, а користі набагато більше. p.s. Але пластівці я беру німецькі екста-ніжні Haferflocken - продаються всюди

Alicia
18.07.2011, 14:14
Але пластівці я беру німецькі екста-ніжні Haferflocken
Я купую Bruggen і також їх всюди додаю. Коли печу хліб, особливо. Дійсно, вони потім стають непомітними, скільки б не додавала, вони ніби розчиняються. І коли соус роблю з мясом, то також їх додаю, виходить корисним і густим!:girl_wink:

Sapiha
18.07.2011, 14:17
Дівчата маю 2 літри домашнього квасного молока. Підскажіть куди можна використати??? Знаю що оладки роблять, а як???

Melisa
18.07.2011, 14:25
Маю питання, чи готував хтось коли небудь кус-кус? Приніс чоловік додому той кус-кус і каже приготуй. В неті все дуже мудро написано, може хтось робив і підкаже перевірений рецепт?

Yoda
18.07.2011, 14:34
Маю питання, чи готував хтось коли небудь кус- кус
Я його просто заливаю кипятком і накриваю на пару хвилин.

SOSKA
18.07.2011, 16:09
Дівчата маю 2 літри домашнього квасного молока. Підскажіть куди можна використати??? Знаю що оладки роблять, а як???
все дуже просто
1 скл кімнатної температури кислого молока
1 ч. л. соди (погасити)
1 яйце збити з 1/2 скл. цукру
все вимішати та додати 1-1,25 скл. борошна з 1 ч.л. розпушувача до тіста, обрережно вимішати (не потрібно ретельно вимішувати нехай залишається з грудочками)
смажити на олії

tsyganka
18.07.2011, 16:15
борошна з 1 ч.л. розпушувача до тіста,
А для чого ще й розпушувач, якщо дали соду з оцтом!

Bambe
21.07.2011, 12:30
Поділіться рецептом варення з абрикосів. Маю аж 15 кг, а перепис - загубився.

zetta
24.07.2011, 12:12
Дівчата , маю 1гк сиру домашнього. Але консистенція в нього дуже однорідна він не грудочками а як творожна масса, досить вогкий. сирники з нього забиті. порадьте шось будб ласка куди його пристроїти.

Ірена
24.07.2011, 12:42
порадьте шось будб ласка куди його пристроїти.
налисники - саме то!
а ще намастити як пасту на бутерброди (з часничком)

Olka Sherolka
24.07.2011, 12:52
маю 1гк сиру домашнього- можна спробувати зробити чізкейк, наприклад з фруктами чи галяреткою

zetta
25.07.2011, 09:27
можна спробувати зробити чізкейк, наприклад з фруктами чи галяреткою
та можна а рецептик провірений?:girl_wink:

Furore
25.07.2011, 15:51
Підкажіть будь-ласка, що робити з ягодами з лікеру? Може їх можна в якісь страви пристроїти?

sunday
25.07.2011, 15:53
та в будь-яку випічку,в йогурт для себе,до творожку,до каши...

Delfy
25.07.2011, 16:02
Як приготувати мозги??? ощасливив мене муж, я такого щастя не їм і що з ними робити поняття не
я ось прочитала про мозги - так захотілось - аж язик трясеться - а де їх можна купити? і які купувати (з якої тварини), щоб добрі?
Дякую.

Solomi
25.07.2011, 16:19
аж язик трясеться - а де їх можна купити?
на привокзальному базарі, в закритому павільоні посередині ряду бачила ,колись купувала
помити, грубші шкірки зняти, в борошно макнути, потім в яйце, і на пателню , просмажити
смачно їсти тільки приготовлені, бо після холодильника втрачають смакоту

Suzi
25.07.2011, 19:06
Поговоріть зі мною :) Робила кілька спроб приготувати морозиво. На смак вийшло добре, але маю підозру, що може бути ще краще :) бо не змогла збити вершки. Міксера не маю, пробувала збивати блендером від комбайнаhttp://braun-shop.com.ua/img/product/img_big_76.jpg і насадкою для збивання білка і вершків - не вийшло, вершки з рідкого стану переходять в стан "комочками", уникаючи стану "густа однорідна маса". Таким блендером не вдасться збити вершки (33% простоквашино) ? А якщо замінити на збирану сметану, смак буде не той?може якісь інші вершки?

Margot
25.07.2011, 23:07
а навчіть мене,будь ласка,готувати соус песто,дуже хочеться!

manka
25.07.2011, 23:10
в борошно макнути, потім в яйце, і на пателню , просмажити
я ще легенько відбиваю

Agrafka
25.07.2011, 23:41
Підкажіть будь-ласка, що робити з ягодами з лікеру?

Залежить які ягоди. Їх можна дати до масляного крему, наприклад, для перекладання бискітного пляцка.

---------- Додано в 19:41 ---------- Попередній допис був написаний в 19:37 ----------

а навчіть мене,будь ласка,готувати соус песто,дуже хочеться!

Берете свіжий зелений базилік, оливкову олію та кедрові горішки ( на біду можна кеш`ю), сіль, перець. Все збити блендером. Хоч признаюсь я не пробувала, бо ще маємо оригінальний італійський. Рецепт підказала коліжанка.

Habrita
25.07.2011, 23:43
Дівчата , маю 1гк сиру домашнього. Але консистенція в нього дуже однорідна він не грудочками а як творожна масса, досить вогкий. сирники з нього забиті. порадьте шось будб ласка куди його пристроїти.
Якщо ще актуальне прохання,то можу порадити спекти десерт.Дуже добре до сніданку.
Склад продуктів:
500г сиру(якщо дуже вологий,то додати на ложку більше манки)
6 яєць
2 ст.лож. манки
3-4 ст.лож. цукру
ванілін або ван.цукор
1 велике яблуко.
Яйця збити з цукром і додати манку.Дати постояти 10-15хв.До яєчної маси додати(однорідної консистенції) сир і ванілін.Духовку нагріти до 180 градусів.Форму змастити, посипати сухариками чи манкою.Викласти масу до форми.Зверху викласти дольки яблука або ягоди,які є під руками.Запікати 40хвилин.Смачного.

Дана
26.07.2011, 10:52
насадкою для збивання білка і вершків - не вийшло, вершки з рідкого стану переходять в стан "комочками", уникаючи стану "густа однорідна маса"То проблема не міксера, тим більше я там бачу насадку для збивання, вона дуже добре підходить для цього, то проблема вершків, на Привокзальному базарі час від часу я натрапляю на натуральні вершки, от вони збиваються на ура. З магазинних я ще в метро купувала літрові пачки вершків 35% ті також добре збилися, правда ручним міксером.
Ще один нюанс вершки мають бути холодні і збивати на малих оборотах поступово збільшуючи обороти, і дивитися щоб не вийшло масло:-) Ой а може то у вас вже масло відділялося? Збивали на великих оборотах?

Nata
26.07.2011, 10:57
33% простоквашино
Світланко, я теж простоквашино не можу збити, та сама історія: відразу робляться грудочки, хоч збивала міксером. Я беру 30% На здоров"я, вони холодні збиваються добре.

---------- Додано в 09:57 ---------- Попередній допис був написаний в 09:55 ----------

може то у вас вже масло відділялося?
Дано, то не масло (принаймні у мене таке було, процес утворення масла я знаю, це щось зовсім інше), вони роблять легеньку піну, потім утворюються якісь дивні грудки, а решта всеодно рідке.

natorella
26.07.2011, 11:03
то не масло (принаймні у мене таке було, процес утворення масла я знаю, це щось зовсім інше), вони роблять легеньку піну, потім утворюються якісь дивні грудки, а решта всеодно рідке
то ся називає ГМО)) як каже моя мама
хімія -і в африці хімія

Suzi
26.07.2011, 12:10
вони роблять легеньку піну, потім утворюються якісь дивні грудки, а решта всеодно рідке.
То саме було :girl_yes2:
Але сьогодні я уважно перечитала інструкцію до комбайна а там написано, що стерилізовані вершки треба охолодити кілька годин при +4, а тоді збивати на невеликих оборотах протягом 3-4-х хвилин і вийшло все прекрасно, ледве стрималась, щоб їх просто так не з*їсти :nyam2: Вершки до речі, ті самі, простоквашино 33%, літрова упаковка.

---------- Додано в 11:10 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

Привокзальному базарі час від часу я натрапляю на натуральні вершки,
В бабульок? Вони від сметанидуже відрізняються?

Delfy
26.07.2011, 13:25
не вдасться збити вершки (33% простоквашино)
може я якось погано збивала, але коли купувала такі вершки (теж простоквашино 1 раз - 20% жирності, інший - оті на 30) - жодного разу міксером не збились.

---------- Додано в 12:25 ---------- Попередній допис був написаний в 12:24 ----------

соус песто
дівчата, той соус - це до макаронів? куди ще його додають?

Дана
26.07.2011, 13:35
В бабульок?В жіночка середніх років ;-) вершки такі рідкі як дуже жирне молоко, то треба питати за вершками.

Зіра
26.07.2011, 13:38
мені Простоквашино 33% теж не збиваються, тому я тепер беру На Здоров"я 26% і немаю з ними проблем.

Agrafka
26.07.2011, 16:45
дівчата, той соус - це до макаронів? куди ще його додають

Соус "Песто" підходит до макаронів, риби, м`яса, салатів.

Русалочка
26.07.2011, 16:53
а мене колежанка наштовхнула на блискучу ідею - вона дитині до сирної запіканки додає замість манки вівсяні пластівці. То я тепер їх до всього - до котлет, запіканок, печива замість манки, сухарів чи муки.

Я купую Bruggen і також їх всюди додаю. Коли печу хліб, особливо. Дійсно, вони потім стають непомітними, скільки б не додавала, вони ніби розчиняються.

Дівчата, гарна ідея! :girl_yes2: Тільки скажіть, ви їх цілими додаєте, чи подрібнюєте??

Nata
27.07.2011, 16:52
я тепер беру На Здоров"я 26% і немаю з ними проблем
Склад уважно прочитайте, це не вершки, це якраз оте ГМО)) як каже моя мама
А 30% на здоров"я збиваються легко, я колись закинула в блендер із полуницею, хотіла дітям десерт зробити, то збилося так, що можна було на хліб мастити.

Маруся-мама
27.07.2011, 17:08
Дівчата якщо не збивається то це не правдиві вершки а вершки на половину змішані з молоком. Щоб перевірити чи правдиві попробуйте нагріти трошки на ложці - якщо закипають, так як молоко і пражаться це вершки, а якщо як казала моя бабця звурдиться - змішана підробка.

Русалочка
28.07.2011, 10:04
А моя цель- брынза,или мозарелла.Оттого ищу пепсин.Через ин-ет можно заказать лишь из России,невыгодно
Amilada! Не знаю, чи це ще для вас актуально. Але цього добра (пепсину) повно в будь-якій аптеці! Я купувала, щоб спробувати зробити домашню фету.

DarkNess
28.07.2011, 12:22
Маю консервований тунець. Треба зробити на суботу смачний салатик...
Зі складників придумала яйце варене (може перепелине?), твердий сир, огірок...
хм, далі не знаю, підкажіть що ще додати, але щоб добрий вийшов, бо нема часу експерементувати.

jylanda
28.07.2011, 12:34
Маю консервований тунець. Треба зробити на суботу смачний салатик...
Зробить простiше) Авокадо, розрiзане на половинки, начинiть тунцем з майонезом (бажано домашнiм). Виходить дуже смачно, можна прикрасити зеленню.

Маруся-мама
28.07.2011, 15:58
хм, далі не знаю

Як то не знаєте. Цибулька, петрушка, кріп, селера (та що стучками а не корінь), дрібно покраяна морква і можна додати дрібно покраяний болгарський перець. Викласти на листочки салату.

Дана
28.07.2011, 17:49
Маю консервований тунець. Треба зробити на суботу смачний салатик.Люблю ось такий салатик:
стакан відвареною зеленої стручкової квасолі( квасолю кинути в підсолений окріп і варити 3-4 хв , відцідити і зразу викласти в холодну воду, це для того щоб квасоля була зелена і хрустка.
2 відварених яйця на четверо
2-3 помідори середнього розміру також на четверо
баночка тунця кусочками
по 10 штук оливок і маслин
якщо є то листя салату( бажано айсберг)
і заправка: оливкова олія, білий оцет(в мене винний), гірчиця в зернах( 1ч.л) , сіль. перець, чуть цукру,1 зубець часнику, пропусти через прес і змішати з усіма інгредієнтами для заправки.
На тарілку викласти листя салату, квасолю стручкову, четвертинки яйця і помідорів, тунець кусочками, маслинки і оливки, і полити заправкою. Виходить така класна літня кольорова салатка :-)
рецепт я вичитали в гастрономі вже дуже давно, правда туда ще йшла картопля і відварна звичайна квасоля, але мені більше подобається мій "недороблений" варіант:-+)

ckorpionsha
28.07.2011, 17:52
От скажіть мені, чому в процесі смаження кабачків олія дуже починає пінитись, що тих кабачків навіть не видно?

Дана
28.07.2011, 17:55
А олію різну пробували? в мене Олейна, Майола, Чумак то не піниться при смажені. Була одна що пінилася, але як поміняла на іншу пляшку все перестало пінитися.
І ще для жарки тре рафіновану, та що для салатів не підійде

ckorpionsha
28.07.2011, 17:56
А олію різну пробували?
Переважно до кінця процесу вся починає пінитись. Купляю різну олію.

Пундик
29.07.2011, 12:06
Дівчата підкажіть чи можна щось зробити з дині, окрім як з"їсти, вчора купили велику диню, а вона виявилася не дуже смачна, то може можна щось придумати, бо якось шкода викидати...

sunday
29.07.2011, 12:14
щось зробити з дині
заморозьте кусочками,потім збийте блендером разом з вершками та цукром - буде вам морозиво)

Agrafka
31.07.2011, 13:15
Вчора на базарі купила качку. Розкажіть, хто як готує цю птицю. Я б хотіла приготувати її цілою, можливо фаршировану яблуками. Якщо маєте перевірений рецепт, поділіться, будь-ласка.

Ludashka
31.07.2011, 16:02
Вчора на базарі купила качку. Розкажіть, хто як готує цю птицю.
Мені подобається качка запечена цлої, я ріжу кубиками яблука та апельсини і начиняю серединку. Дуже смачно!

наталя 2204
31.07.2011, 18:37
А з чим краще подати курячий бульйон ? (Мають прийти гості )

---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:34 ----------

Робила нині майонез,вроді дала все по рецепту,але він вийшов рідкий) що може бути не так?
Треба більше олії, то буде густіший.

Borsychok
31.07.2011, 18:39
[/COLOR]А з чим краще подати курячий бульйон
або млинці або слойка з м ясом.

sunday
31.07.2011, 21:36
Розкажіть, хто як готує цю птицю.
робина на новий рік із чорносливом,горіхами,курагою,апельсинами...зверху трішки помастила медом із лимонним соком...(був такий рецепт)...ну і запекла цілою...але запікала в гусятниці,та поливала жиром їїж...
хм...вийшло солодкувате м*ясо...це на любителя (і качка була дуже жирна)- я більше так робити не буду...

---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

А з чим краще подати курячий бульйон ?

можна із солениками,а на них намастити сир+часничок...:girl_wink:

manka
31.07.2011, 22:47
зробити з дині
докупіть ще фрукти і зробіть "Мачедонію"
Порізати кубиками фрукти: яблука, апельсин, банан, виноград, (будь-які), скропити лимонним соком і додати цукру. Поставити на півгодини в холодильник (якщо дочекаєтеся, бо то така смакота!!!). Смачно з морозивом.

---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

я люблю слойоні трикутнички з грибамипечериці (свіжі) чи опеньки(мариновані) потушити з морквою і цибулею і перемолоти

наталя 2204
01.08.2011, 15:40
А яке м"ясо брати? І як його приготувати?

із солениками,а на них намастити сир+часничок..
Солениками- це тими що з вафельниці "Ласунка"?

sunday
01.08.2011, 17:03
Солениками- це тими що з вафельниці "Ласунка"?
:girl_yes2:
але ж можна і з покупними - круглі такі)))

Borsychok
01.08.2011, 17:37
А яке м"ясо брати? І як його приготувати?
Або куряче або свинину[ та взагалі любе піде].Смажите цибулю,можна з морквою. М ясо варене мелете на
м ясорубці, додаєте до цибулі, посолити,поперчити.Якщо буде засухе можна додати трохи бульону або води.:girl_smile:
Можна ще зробити профітролі з такою ж начинкою,або з грибами,або з сиром і часником.
http://s005.radikal.ru/i209/1108/38/9a9ff3df2808.jpg

Дана
01.08.2011, 17:40
А яке м"ясо брати? І як його приготувати?Для "слойки" чи млинців м'ясо беруть вже відварене, в мене як правило на млинці і т.п йде м'ясо з домашньої курки яка трохи пожила на цьому світі :-)(тобто в якої жорстке м'ясо)бульйон з нею чудовий а от м'ясо ;-( але при бажанні і можливості беріть те яке маєте і свинина відварна і телятина, все піде.М'ясо відварене перомолоти через мясорубку, додати підтушеної цибульки, солі, перцю, ось цим фаршем начиняєте або млинці, або робити листкові трикутнички. Я беру магазинне листкове тісто Левада, розморожую, ріжу на квадрати, на середину квадрата даю ложку фаршу, формую трикутнички, викладаю на змащене деко, зверху злегка змастити розколоченим яйцем і пекти при температурі 200 до гарного золотавого кольору. перед випіканням можна за бажаннм посипати тмином або грубою сіллю.

наталя 2204
01.08.2011, 22:53
Їла в свекрухи ну дууууже смачну печінку з молодого бичка . Питала як вона ту смакоту готувала, і нічого не дізналась. Здогадуюсь, що печінка була тушена в сметані, нарізана тонкими пластинками. Але що вона там ще з тою печінкою робила - не знаю: може відбивала, може попередньо обсмажувала в клярі, може тільки в муці..... . А як ви готуєте печінку, щоб вона прямо таяла в роті?

Русалочка
02.08.2011, 11:00
Дівчата! А скажіть, будь-ласка - чим користуєтесь при випічці печива і пляцків - порошком до печива, чи сода+лимонна кислота? Я завжди беру польський порошок, але буває, що не дуже задоволена кінцевим результатом (особливо, коли порошок вже постояв у пачці відкритим). Але пісочне тісто з порошком мені не подобається, особливо, пляцок з яблуками. Порадьте, прошу!

Tempernice
02.08.2011, 11:13
Я пісочне печу без порошка, даю соду, гашену оцтом (лимонною кислотою щось ніколи не пробувала, хоча певно ефект той самий), до мафінів, кексів даю і порошок і соду негашену, особливо коли з фруктами, порошок купую в маленьких пачках, щоб використати на раз, найбільше подобається розпушувач тіста Dr.Oetker (10г)

Дана
02.08.2011, 11:33
. А як ви готуєте печінку, щоб вона прямо таяла в роті?Печінка молодого бичка сама по собі вже ніжна, головне її не зіпсути, порізати на пласти товщиною в палець, злегка відбити буквально пару раз молоточком для відбивання з однієї сторони і з другою, тоді припорошити мукою і обжарити на олії до легенької скоринки, не до зажарення. НЕ СОЛОИТИ! а далі в банячок викласти шарами шар тушеної цибульки шар печінки, залити те діло домашньою сметаною і тушити ще хвилин 15-20, а вже в самому кінці дати солі і перцю. За бажанням зелень дати, але я не люблю. Печінка завжи виходить ніжна і м'яка, за тим самим принципом і курячу і індичу печінку готую.

masaryk
02.08.2011, 13:43
Скажіть яку муку купуєте? А то у мене то пліснявою смердить, то хліб наполовину підростає.... Дякую наперед.

Русалочка
02.08.2011, 14:24
Скажіть яку муку купуєте?
Наскільки мені відомо - найкращою вважається Богумила, але вона дорожча. Брали Вінницьку - непогана, не рідне. Хотіла недавно ще купити мішок, бо вже закінчилася - знайома, що торгує крупами, порадила краще взяти Керченську, каже, що вона кращої якості. Я повністю задоволена - набагато дешевша від Богумили, а не гірша. Біленька, навіть трохи жовтенька, не рідне, і вареники і дріжджова випічка виходять гарними! Що ще кращого шукати?

Borsychok
02.08.2011, 14:45
найкращою вважається Богумила
теж користуюсь тільки нею.

smugastik
02.08.2011, 15:34
останнім часом беру борошно на вагу (в "Вапаку")і так як часто печу хліб (магазиного не купляемо) то можу порівняти,що це борошно мені підходить найбільше,випічка чудово піднімаеться,пухка і смачна,в порівнянні з фасованим борошном і ціна менша по 3.70 кг.

Coshitce
02.08.2011, 18:48
Скажіть яку муку купуєте?
Використовую борошно "Хмельницьк-млин", дуже мені подобаються і вареники, і різноманітна випічка з нього.

Agrafka
03.08.2011, 12:41
Дівчата, маю консерву: кальмар натуральний без шкірки. Що з ним робити не знаю. Може хто робив салат з кальмарів. Підкажіть, будь-ласка.

napoleona
03.08.2011, 18:58
дівчата, а обліпиху заморожувати просто перетерту з цукром? чи як?

Suzi
03.08.2011, 19:10
Біленька, навіть трохи жовтенька, не рідне,
не рідне - то дієслово я так розумію. а що воно означає?

natorella
03.08.2011, 19:26
не рідне - то дієслово я так розумію. а що воно означає?
якшо в пшениці, з якої була змелена мука, мало клейковини, то вона *рідне*. тобто тісто з часом, якшо постоїть трохи стає м*яким, *рідким*. муку треба досипати
якшо клейковини було досить (ті сорти пшениці ростуть на півдні в основному, в нас - малоклейковинні) - то тісто буде пружним і не буде розлізатись

Seppy
03.08.2011, 21:01
Купила абрикоси і хочу зробити варення в хлібопічці. Поділіться досвідом, хто такий має. Пропорції фрукти-цукор 2:1 є для відділених від кісточок абрикосів чи ні?

---------- Додано в 20:01 ---------- Попередній допис був написаний в 19:57 ----------

і чи можна сік цитрини замінити лимонною кислотою?

AilataN
03.08.2011, 21:33
чи можна
можна. А для чого? як будете використовувати?
Муку купляю тільки "Хуторок", дуже задоволена.

Seppy
03.08.2011, 21:37
тільки "Хуторок"
Мені "Богуміла" більше подобається, вона якась біліша, а свекруха крім "Макфи" іншого не признає, каже, що з іншого борошна так тісто тоненько на штрудель не розтягнеш. Ням-ням, навіть в Відні такого смачнющого ніде не знайшла...

sunday
03.08.2011, 22:28
Може хто робив салат з кальмарів. Підкажіть, будь-ласка.
кальмар+капуста+кукурудза+яйце+огірочок свіжий+заправка на ваш смак)

обліпиху заморожувати
я заморожувала просто.

Agrafka
05.08.2011, 14:32
кальмар+капуста+кукурудза+яйце+огірочок свіжий+заправка на ваш смак)

А капусту яку брати: пекінську, білокачанну чи ін?

sunday
05.08.2011, 14:35
та будь-яку...а з фіолетовою ще й гарно як..:girl_wink:

наталя 2204
05.08.2011, 15:44
В мене заварний крем ще жодного разу не получився. Дайте гарний рецептик, будь- ласка, з детальним описом що і як робити.

Merry
05.08.2011, 17:12
А як правильно готувати овочеве рагу? Мені постійно приходиться води підливати бо підгоряє. Так можна?

Tanju
05.08.2011, 17:21
Я взагалі не даю води. В овочах її і так повно. Роблю зі всіх овочів, яких тільки можна: баклажан, кабачок, помідор, цвітна капуста, перець болгарський, цибулька, морква. Просто на початку тушу під кришкою, тоді овочі пускають сік, а в кінці кришку відкриваю, щоб зайва вода випарувалась.

atena
05.08.2011, 20:54
В мене заварний крем ще жодного разу не получився. Дайте гарний рецептик, будь- ласка, з детальним описом що і як робити.
я завжи роблю так:
0,5 л молока, 1 яйце, 4 ст. л муки (можна дати більше 5-6 ложок або додати крохмаль), пачка масла, 1 скл цукру.
Частину молока відливаю, додаю муку та яйце і збиваю, щоб гарно все розчинилось.
Решту молока сталю на вогонь, коли воно буде добре гаряче доливаю помаленько молоко з мукою та добре розмішую. довести треба до кипіння, але щоб не кипіло.
коли остине додаю масло і цукор та розмішую, щоб було однорідним.

natorella
05.08.2011, 23:31
а з фіолетовою ще й гарно як.
білок яйця від синьокачанної капусти набуває бірюзового кольлору
спробуйте і прослідкуйте за реакцією людей - байдужих не буває)))

Kiruskin
06.08.2011, 17:18
Дівчатка, дайте якийсь рецепт хорошого тіста на солодкі печені пиріжки, але без молока. А то я така роззява перекинула молоко, і мої котики разом з собачкою з радістю все чемно злизали з підлоги))) В магазин йти не хочеться, а мужові обіцяла пиріжки!

podolyanochka
08.08.2011, 11:12
Дівчатка, не підкажете рецепт консервування помідорів у власному соці.
У запасах на зиму нічого.

Златка
08.08.2011, 14:42

2 жовтки, 100 гр цукру, 2 ст л муки, 2 ст л крохмалю, 100 гр молока - збити разом в кухонному комбайні до однорідної маси (все додаю якраз в такій послідовності)

0.5 л молока закип’ятити, влити туди цю масу і разом варити 2-3 хв - на маленькому вогні, постійно помішуючи ложкою.

Додати 75 гр масла + ванільний цукор за бажанням - розмішати ложкою.

Хто любить дуже солодке, треба додавати більше цукру

Delfy
09.08.2011, 11:49
маю вдома тунець консервований. а що з ним робити - не знаю.
підкажіть, пліз, смачне щось.

AilataN
09.08.2011, 12:00
Мій лавлі салат- макарони спіральки (різнокольорові), салат, помідор, кукурудза, тунець, майонез, цибулька, зелень, сільперець.

sunday
09.08.2011, 12:17
маю вдома тунець консервований. а що з ним робити - не знаю
тільки доїли от таку смакоту - фарширувала болгарський перчик - тунець розім*яла виделкою,додала кабачка (тертого на терці) та цибульки тушеної(можна й моркви),все у форму та під соус - помідор перетертий із зеленню,часничком та сметанкою))))
ммммммм....смакота))):girl_tender:

aknelitta
09.08.2011, 14:02
Допис від Delfy
маю вдома тунець консервований. а що з ним робити - не знаю

Я люблю салат з тунцем - звичайний салат -огірок, помідор, листя салату+ тунець + можна потерти трішки сиру, заправити все олією і лимонним соком. Коли є пекінська капуста - то дуже люблю додавати тунець до неї - також тру сир, але заправляю вже майонезом. Салат розходиться на ура.
Ще дуже люблю робити закусочний рулет з лавашу і тунцем. Ось рецепт.
Берете лаваш - перший лист змащуєте майонезом,посипаєте голландським сиром натертим на "буряковій" тертці, другий лист знов тонко змащуєте майонезом (з обох боків!), накриваєте перший лист, розподіляєте тунець (розім"ятий вилкою) рівномірно по листу, посипаєте дрібно посіченою цибулькою, а ще краще якщо є зелена цибулька, знов накриваєте листом лавашу, змащеним майонезом (з обох боків). Третій лист посипаєте натертими яйцями (5 штук). Потім все акуратно згортаєте в рулет, замотуєте у фольгу і як мінімум на півгодини в холодильник. (потім кінчики рулету можна обрізати, якщо сухі). Смакота!!! Це щось типу "фаршмаку", але в лаваші, ну і з тунцем самий смачніший (пробували з іншими консервами - вже не такий зовсім виходить)

Ніколь
09.08.2011, 23:53
а я зараз напевно всіх здивую, але ніколи не їла і не варила бульон з домашньої курки. А останнім часом купуючи бройлерне мьясо - щось там ані жиру ані смаку.
Тож надумала я купити домашню курку, порційно поділити її, заморозити, і потім варити на ній малій супчики/бульончики.
Але поняття не маю як обирати курку, на що звертати увагу при виборі? Курки вже патрані, без кишок продається чи ще треба буде її вичищати?
І по ходу яка приблизна вага +/- в домашньої курки може бути, як довго вона вариться, бо чула що довше за бройлерну. все решта в приготуванні тої курки нічим не відрізняється від бройлерної?

Seppy
10.08.2011, 00:22
надумала я купити домашню курку
Курка продається потрошеною, але пам*ятаю, бабця казала, що має продаватись з печінкою, щоб можна було глянути чи вона була здорова. Хоча, чесно кажучи років з десять вже не купувала з печінкою В нас вдома кури були десь по кілограму-півтора і варились досить довго, але якщо переварити, то буде як гума. Коли купуватимете, зверніть увагу на розміри, бо часто фермерських видають за домашніх (перші більші, а другі "спортивніші"). Пір*я не завжди добре обскубане, можливо треба буде вдома обсмалити чи доскубати. До речі, з когутика росіл завжди смачніший, його можна по лапках впізнати, якщо голову відтяли.

AilataN
10.08.2011, 00:33
Проблема з блиском. Чому вони не блистять, булочки і пиріжки з дріжджового тіста? Я хочу блиску!
Мазала: молоком, яйцем, жовтком, яйцем з молоком, олією, жовтком з олією, олією після випікання. Не блистять.

Oddly
10.08.2011, 00:38
Я хочу блиску!
спробуйте помазати розведеним у воді цукром (зовсім трошечки, на око), але практично наприкінці випікання.
мають блистіти.

Ніколь
10.08.2011, 01:21
бо часто фермерських видають за домашніх (перші більші, а другі "спортивніші")
а чим фермерські гірші? чи наша ряба для прикладу теж фермерська?
але якщо переварити, то буде як гума
а як взнати коли воно вже готове але ще не переварене? Недоварити теж боюсь.

До речі, з когутика росіл завжди смачніший, його можна по лапках впізнати
:) мені всі лапки однакові, я когута живого зблизька ніколи не бачила, які там лапки в нього поняття не маю ))

Seppy
10.08.2011, 01:33
а чим фермерські гірші?
Фермерських колять антибіотиками, щоб не хворіли. знаю на 100%

коли воно вже готове але ще не переварене
Можна ножем потикати, як легко піде, то готове. За пів години варіння крові точно не залишиться, а якщо м*ясо буде сирувате, то доваріть ще хвилин з 10-15. я завжди пробую

мені всі лапки однакові
Ого! Краще погугліть фотки і тих, і тих, бо як розказати не знаю. Ну когут же інші лапи має! Більші, довші і з кігтями чи шо...

Ніколь
10.08.2011, 01:45
За пів години варіння крові точно не залишиться
пів години всього? Домашні кури ж мають довше варитись? Бо я нашу рябу годину мучу в кастрюлі, все боюсь недоварити )))

Дана
10.08.2011, 12:44
Як вибирати домашню курку я вже писала раніше в цій темі, шкіра може бути від біло-пісочного до темно-жовтого кольору, жир в молодої курки має бути жовтий але чим темніший колір жиру тим старша курка, і значить тим довше буде варитися. Я бульон з домашньої курки варю довго, навіть дуже довго дві години то мінімум. Курка як правило продається вже чишчена, але ви все одно питайтеся чи воло вийняли, інколи можуть бути з волом, а в ньому все що курка встигла зїсти перед смертю і що не встигло перетравитися:girl_wink:. Мені частенько попадаються кури з почищечною серединкою але з печінкою і шлунком, шлунок я не люблю тому викидаю, з печінки щось окремо готую Соні на один раз. Домашня курка не має великої грудки, ще частенько на базарах бройлери обмазують жовтком і видають за домашні, то видно по занадто яскравому забарвлені курки. Пошукайте курку з печінкою, в молодої курки вона має рожеве забарвлення, чим темніше тим старша курка.

Ніколь
11.08.2011, 02:21
питайтеся чи воло вийняли, інколи можуть бути з волом
воло це шлунок? чи стравохід? я щось ніколи такого слова не чула...

kolobok
11.08.2011, 02:47
Я бульон з домашньої курки варю довго, навіть дуже довго дві години то мінімум.
Я теж не менше як 2 години варю, може бути цілих 3-4.
Домашня курка не має великої грудки, ще частенько на базарах бройлери обмазують жовтком і видають за домашні, то видно по занадто яскравому забарвлені курки
Ну в мене родичі в селі вирощують вдома бройлерів (в них ніяке не фермерське господарство, а так штук 10 для себе). Щось не знаю чи вони несуться, але вони суттєво більші за звичайних курей (вага бройлерної курки може бути і 4 кг)

natorella
11.08.2011, 08:50
воло це шлунок? чи стравохід?
стравохід. в ньому часто ше зерно ціле лишається

masaryk
15.08.2011, 12:21
Принесли мені родичі кульок квасолі (типу шпарагівки). Але вона фіолетова - сорт такий. Як вариш зелена стає. Порадьте, що і як з неї приготувати, бо вона крім того якась твердувата у мене вийшла, коли варила у мультиварці у зупі впродовж години.

podolyanochka
19.08.2011, 21:04
Дівчатка, навчіть мене, "файну" господиню, як закрити помідори у власному соці.
Хтось пробував? Помідори є, рецепту перевіреного немає...

Маруся-мама
19.08.2011, 23:02
закрити

а де їх треба закрити? в спіжарці?

podolyanochka
20.08.2011, 00:08
а де їх треба закрити? в спіжарці?
:girl_blum:
Законсервувати... Ви ж мене зрозуміли.
В мене, зрештою, процес вже розпочався. Помідори варяться, банки простерилізовані.
Пошукавши по мережі, зрозуміла, що потрібен мені перепис соусу із помідорів, а не у власному соку.
Переглянула, мабуть, з десяток, знайшла золоту середину, а що вийде - побачимо завтра.
Поради і рекомендації ще прийму. Із вдячністю. :)
у відповідній темі запитувала, але безрезультатно;
сподівалася на Вас, Марусю

Златка
23.08.2011, 14:51
Хочу сирничків! Таких жарених на сковорідці, але зі смаком сиру, а не тіста...пробувала купу раз, але не виходять вони в мене нормально :( не тримаються купи, як жарю, а як додам більше муки, то її чую в тих сирниках... мо, хто має якийсь хороший перевірений рецепт, або просто підкаже, що я роблю не так :scratch_one-s_head:

DesperateHousewife
23.08.2011, 14:58
Я даю в сирники не муку, а пару ложок манки. І ставлю готову масу на півгодинки-годинку в холодильник.
Не розлазяться і тістом не чути :girl_wink:

А ще тут десь Дана давала рецепт сирників, то дівчата хвалили, що добрі виходять.

Usmishka
23.08.2011, 15:04
Я даю в сирники не муку, а пару ложок манки. І ставлю готову масу на півгодинки-годинку в холодильник.
Не розлазяться і тістом не чути
Сто відсотків) я правда рідко маю пів години на холодильник, то просто смажу на дуже маленькому вогні по 15 хв з кожного боку, тільки обкачую в муці перд тим. Моя Іра завжди хоче сирники на сніданок)

Марта2
23.08.2011, 15:57
маю вдома тунець консервований. а що з ним робити - не знаю.
То тунець з олією, такий в жестяній банці?
Я з такого роблю "Паста кон тонно"
Дуже самачно, це типу макарон з тунцем в томатному соусі, а як ще дати пермезану звурху, то це просто бомба виходить...
Якщо ви ще його не зїли то можу дати перепис....

DILEMMA
23.08.2011, 16:17
Дайте мені будь-ласка перепис!

Delfy
23.08.2011, 16:41
То тунець з олією, такий в жестяній банці?
так, так, саме такий
ми його вже з*їли :) потім докупляла ще і знов з*їли і знову купили :) Давайте рецепт, пліз :)

Марта2
23.08.2011, 21:10
Ок, насправді все дуже просто і швидко.
На сковорідку з розжареною олією кидаєм 2 зубчика часнику і обжарюємо до золотистого кольору, потім його витягєм(це робиться для того щоб олія натягнула запаху) тоді цибульку кубиками і жаримо до золотистого кольору, потім той тунець додаєм до цибулі(я олію частково зливаю), вилочкою собі легенько там же помнули і помішати з цибулькою, потім туди даємо томатну пасту, (десь 2 ст ложки на 2 людей) тоді заливаємо то все водою(не повний стакан) і даєм покипіти 5-10 хв. сіль і перець то вже до смаку.
тоді вже відварений макарон додаєм до того соусу і вимішуємо, бажано брати макарон такий з дирками щоб в нього позалазив соус. і зверху вже в тарілку посипати сиром, в оригіналі пермезан, але і з звичайним теж думаю буде смачно!
Я це завжди готую як лінь щось вигадувати, бо це найшвидше що може бути...

СМАЧНОГО!:girl_bye:

Suzi
24.08.2011, 22:36
Господиньки, а хтось користується лимонним соком замість оцту і лимонної кислоти? Мені треба знати чи можна і в якій пропорції для баклажанів в аджиці.

Seppy
24.08.2011, 22:44
лимонним соком замість оцту і лимонної кислоти?
Я намагась його додавати всюди, де потрібна кислота. От тільки не ризикую до "закруткових" маринадів, а так, найкращий смак страв - з лимонним соком! Особливо, якщо це майонез, маринад до м’яса або додаток до пельменів чи холодцю.

Insolence
24.08.2011, 22:53
мо, хто має якийсь хороший перевірений рецепт,
роблю за Даниним (http://posydenky.com/showpost.php?p=1003475&postcount=2910) рецептом, усе зваливши в комбайн, потім додаю родзинки і у холодильник. Вдались навіть перший раз.

Suzi
25.08.2011, 18:11
Я намагась його додавати всюди, де потрібна кислота. От тільки не ризикую до "закруткових" маринадів,
Ну от мені як раз в закрутки і треба :)
Хочу сирничків! Таких жарених на сковорідці, але зі смаком сиру, а не тіста...пробувала купу раз, але не виходять вони в мене нормально не тримаються купи, як жарю, а як додам більше муки, то її чую в тих сирниках... мо, хто має якийсь хороший перевірений рецепт, або просто підкаже, що я роблю не так
В мене така халепа, коли сир жирний\мокрий. Часом спеціально беру сухий, розсипчатий сир на сирники.

zetta
27.08.2011, 23:54
дівчата підкажіть рецептик тортику чи пляцка, але то має бути дуже темний,вологий, всякі начинки не дуже хвилюють в ньому. Більше сама консистенція тіста. Найшла такий , як шось в ньому не так то підкоректуйте будь-ласка )
Ингридиенты:
500 г черного, горького шоколада,
500 г размягченного сливочного масла,
10 яиц,
400 г сахарной пудры,
70 г кукурузной муки,
100 г натертого имбиря,
2-3 ст. ложки какао-порошка

1. Духовку предварительно разогреть до 180С (если вентилируемая духовка - то 160С)
2. На водяной бане растопить шоколад и сливочное масло. Взбить 10 яиц и 400 г сахарной пудры до кремообразного состояния. Добавить натертый имбирь в растопленный шоколад и масло, перемешать, затем добавить муку и какао-порошок и еще раз тщательно перемешать. Соединить получившуюся шоколадную массу со взбитыми яйцами и очень осторожно вымешать.
3. Смазать большую разъемную форму маслом и влить в нее тесто. Выпекать в разогретой духовке 40-45 минут.

От меня:
Торт получается очень большой, поэтому в этот раз я сделала половину порции. А на такое количество самая маленькая разъемная форма у меня - "сердечная". Просто "Сердце" как-то не очень смотрелось, поэтому украсила, как могла. Имбирь надо натирать на самой мелкой терке, чтобы не попали волокна. Кукурузную муку смело меняем на обычную. Тесто очень жидкое, а так как форма разъемная, то очень незначительное количество может просочиться. Не страшно, поставьте под форму противень, постелите фольгу.

silvia
30.08.2011, 16:08
Навчіть мене правильно готувати рис, щоб розсипчастий був. Може є якісь пропорції чіткі і головне сорт рису.....у мене він завжди злипається ...((((((

zabawa
30.08.2011, 16:36
В мене ніколи не злипається, я беру ПРОПАРЕНИЙ, парбоїлд, інколи можна промити водою холодною, в дрібному друшляку (як макарон), але не завжди...

Маруся-мама
30.08.2011, 16:41
Найшла такий

Я б робила пів порції на початок. Але виглядає що то так як шоколадний торт без муки. Не сподівайтесь що він буде пухкий. Він буде більше як суфле. Але цікавий перепис.

hrystusja
30.08.2011, 16:44
Ніколи не робила курученики. Тут вирішила спробувати. Але вони перев"язуються харчовою ниткою. Де таку придбати? І чи можна її їсти, чи треба розв"язувати?

Маруся-мама
30.08.2011, 17:04
Але вони перев"язуються харчовою ниткою.

Можна і звичайною, тільки потім треба буде знімати. А не хочете спробувати закріпити їх зубочистками.

hrystusja
30.08.2011, 17:09
А не хочете спробувати закріпити їх зубочистками
от теж над тим думала
А яку начинку порадите? думала над грибною
А ще вичитала рецепт рулетиків з бекону. Там начинка з кедрових горішків.
от тепер незнаю що обрати.

silvia
30.08.2011, 17:12
В мене ніколи не злипається, я беру ПРОПАРЕНИЙ, парбоїлд, -і я беру пропарений - все одно не виходить, не є розсипчатий, може пропорції з водою не ті....

Мамусічка
30.08.2011, 18:09
-і я беру пропарений - все одно не виходить, не є розсипчатий, може пропорції з водою не ті...
Я раджу Вам спробувати, як я роблю. Варю рис (нема різниці який) до трішки неготового, сируватого вигляду. І вимикаєте вогонь. Хай рис під кришкою "потомиться" хвилин 15 -20. За цей час він розбухне і дійде до готовності. Вам лишиться його гарненько промити та щедро засмачити, чи заправити маслом. Повинно все вийти - я так ні разу, користуючись цим секретом,не зварила злиплого рису. Готую так каші, щоб не переварити (доходять самі до готовності). І макарони, вермішель. Буду рада, як згодиться Вам порада чи можливо ще кому)))

Tempernice
30.08.2011, 18:14
В мене ніколи не злипається, я беру ПРОПАРЕНИЙ, парбоїлд,
-і я беру пропарений - все одно не виходить, не є розсипчатий, може пропорції з водою не ті....
Та ніби виходить хороший з пропареного, заливаю водою на 1,5-2 см більше рівня рису в посудині, варю на маленькому вогні і не перемішую взагалі, в процесу варки, крім солі, для кращого розсипчатого ефекту, як і до макаронів, можна добавити ложку олії.
Коли не мала розсипчатого, то перед варкою обсмажувала трохи на пательні, на малому вогні і краплею олії. Теж тоді виходить розсипчатий, якщо , звичайно не перемішувати його постійно в процесі варіння.

Insolence
30.08.2011, 18:35
все одно не виходить, не є розсипчатий, може пропорції з водою не ті....
готую так, як вичитала колись на пачці з рисом. Промиваю його добре (коли не ліниво, то можу трохи обсмажити на олії), на 1 чашку рису - 2 чашки води і 3 хв на сильному вогні, щоб закипіло, 7 хв. на середньому і 10 хв. на малому вогні. і викл. Але я лінива, то готую 3 хв, щоб закипів, тоді зменшую газ до мінімуму і ставлю таймер на 14 хв. Ніц не мішаю і ніц ся не злипає. Рис беру звичайний довгий хуторок або жменька.
А інколи готую так, як макарони, у великій кількості води приблизно 20 хв. На смак він виходить трохи інший

Маруся-мама
30.08.2011, 19:40
А яку начинку порадите? думала над грибною

Яку любите таку робіть. Поляки кладуть кусочок твердого сиру і квашений огірок. Якщо куряче мясо то можна кусочок масла і різні трави. Можна бекон вихмажений з грибами, а можна просто кусочок сирого бекону. Це все як в вас в родині люблять. Можна і чорнослив в середнику покласти. А он недавно дивилась передачу, то начиняли завиванці тапенадом з оливок.

---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:35 ----------

Вам лишиться його гарненько промити та щедро засмачити

А нашо промивати після того як він вже готовий?

Я вже десь писала, що варю не довше 20-ти хвилин. Пропорція завжди 2:1 рідини до крупи. Даю ложку олії в воду. Спочатку перемішую один раз, потім як закипить на великому вогні перемішую ложкою другий раз а далі накриваю кришкою, скручую вогонь до мінімуму і так варю не довше ніж 20 хвилин. Після того часу вимикаю і накриваю зверху рушником. І так даю ще постояти хвилин 5-10.

---------- Додано в 16:40 ---------- Попередній допис був написаний в 16:39 ----------

На смак він виходить трохи інший

Тому що весь крохмаль з нього вимиваєте великою кількістю води.

Мамусічка
30.08.2011, 19:57
А нашо промивати після того як він вже готовий?

Я просто не мию перед варінням рису і тому щоб той був гарний , розсипчастий мию після. Кожна господиня - робить по-своєму))) А коли пробувала не мити, то не такий гарний виходив. Не мию лише на бульйоні,коли варю. Рис на ньому виходить дуже ніжний і розсипчастий.

Insolence
30.08.2011, 20:29
Тому що весь крохмаль з нього вимиваєте великою кількістю води.
То добре чи зле ?

Olka Sherolka
30.08.2011, 23:08
Дівчата, киньте в мене будь ласочка речептом млинців (великих і маленьких):girl_flag_of_truce:, а то я все їх роблю за старовинним сімейним рецептом - на око :girl_crazy: , а хочеться якоїсь різноманітності:girl_in_dreams:

Мамусічка
31.08.2011, 10:11
а хочеться якоїсь різноманітност

Якщо ще з не розхотіли млинців з учора млинців ;), то даю рецепт.
В мене він простий: 0, 5л. молока, 5 яєць, 2 ст. л. цукру, дрібка солі, 1ст. л. олії, муки скільки потрібно, щоб вийшло тісто, як густа сметана. Посмажили і смачного!

Tempernice
31.08.2011, 10:24
Дівчата, киньте в мене будь ласочка речептом млинців (великих і маленьких), а то я все їх роблю за старовинним сімейним рецептом - на око , а хочеться якоїсь різноманітності

Спробуйте ще з вівсяного або гречаного борошна зробити, я дуже люблю з вівсяного:)

Seppy
31.08.2011, 10:38
я дуже люблю з вівсяного
А я з кукурудзяного...:girl_dance:

zetta
31.08.2011, 10:46
Якщо куряче мясо то можна кусочок масла і різні трави.
то вже котлета по киъвськи виходить, вродІ)

Не сподівайтесь що він буде пухкий. Він буде більше як суфле
він не має бути пухкий.Я такий бачила в літньому ресторанчику біля ратуші - мав назву якусь не смачну але серйозну ))
хочу шоб був шоколадистий то для чоловіка і вологий то для мене. Бо пухкі не люблю.

natorella
31.08.2011, 10:50
киньте в мене будь ласочка речептом млинців (великих і маленьких), а то я все їх роблю за старовинним сімейним рецептом - на око , а хочеться якоїсь різноманітності
йой, нашо я зайшла?? сама оладок захотіла
і ше бажано солених, з якимсь соусом смачним, з фетою, кропом

ЦУКЕРКА
01.09.2011, 00:45
Поділіться перевіреним рецептом плову, будь-ласка.

AilataN
01.09.2011, 00:51
з кукурудзяного
А де берете муку на млинці? Бо я останній раз купила кукурудзяне борошно то з нього кулеша добра виходить, а як на тісто? Не буде сухим?
Ще про вівсяну муку напишіть, чим оладки з неї відрізняються від звичайних? Дуже мені захотілось таких оладочок!:girl_in_dreams:

Маруся-мама
01.09.2011, 01:31
то вже котлета по киъвськи виходить, вродІ

Так хочете, то ней вам буде київська. Хоча вона обсмажується в сухарях в великій кількості олії. А крученики не обсмажуються в сухарях.

він не має бути пухкий

я просто сказала, бо не знаю які сподівання в людини щодо такого типу торту.

zetta
01.09.2011, 08:41
Хоча вона обсмажується в сухарях в великій кількості олії. А крученики не обсмажуються в сухарях.
точно, ви праві.
а крученики, то трохи відбиваємо мяско , солим перчим, начиночка, закручуємо.... а далі? я колись їх їла в соусі... а ви як робете дівчата?

Oduvashka
01.09.2011, 08:57
А справжні котлети з філе робиться?

Дана
01.09.2011, 11:51
А справжні котлети з філе робиться? най-найсправжніші то з філе на кісточці, я роблю просто з філе.

хочу шоб був шоколадистий то для чоловіка і вологий то для мене Той рецепт що ви дали мені більше нагадує брауні, і по своїй структурі він мав би бути як Маруся казала такий шоколадний мус, суфле. Правда брауни не допікають до кінця, ідеальним є пропечені края і волога серединка. Виглядає така випічка ось так (фото не моє)
http://ru1.ar-cdn.com/Recipes/XLarge/924402d7-56c6-48b6-b09f-147482c6e508.jpg

Amilada
01.09.2011, 14:13
Будь ласка, дайте рецепт класичної лазан*ї. Та чи реально тісто для неї зробити самому, макаронорізку маю?

jylanda
01.09.2011, 15:13
Будь ласка, дайте рецепт класичної лазан*ї. Та чи реально тісто для неї зробити самому, макаронорізку маю?

В мене такий рецепт - 200 гр муки, 2 яйця, сiль. Добре вимiшати, щоб було трошки еластичне, залишити в холодильнику на 1 годину, а потiм, дiлите на частинки, перепускаете через машинку кiлька раз - вiд найгрубшого до найтоншого пласту тiста, воно так стае бiльш еластичним. Пiзнiше кидаете готовi пласти тiста на киплячу пiдсолену воду на кiлька секунд. Витягуете тiсто, можна його розкласти на кухонному рушничку, щоб не злиплось i можна готувати лазанью) Я ще часто замотую в фольгу i заморожую на наступний раз. Смачного)

Suzi
01.09.2011, 17:43
Роблю за таким рецептом (http://www.edimdoma.tv/video-recipe/edimdoma/recipes_109.html):
Лазанья с соусом бешамель

http://i0.edimdoma.ru/data/photos/0000/8112/8112-thumb3.jpg?1261119765Не бойтесь соуса бешамель, с ним на самом деле не так все сложно: на среднем огне доведите молоко до кипения, но не кипятите; тем временем разогрейте сливочное масло в сковороде, добавьте муку, размешивая очень энергично, лучше деревянной ложкой. Как только мука станет золотистого цвета, начинайте понемногу добавлять горячее молоко, тщательно вымешивая каждую новую порцию.
Ингредиенты

• 500 г говяжьего фарша
• упаковка макаронного теста для лазаньи
• 800 мл молока
• 50 г сливочного масла
• 40 г муки
• щепотка мускатного ореха
• пол-луковицы
• 1 морковь
• 1 стебель сельдерея
• 100 г бекона
• 5 ст. л. красного сухого вина
• 100 г твердого сыра
• 2 ст. л. томатной пасты
• 2 ст. л. оливкового масла
• морская соль
• свежемолотый черный перец
Способ приготовления

Духовку предварительно разогреть до 180°С.

Для соуса бешамель в большой сковороде растопить 40 г сливочного масла, добавить муку и прожарить ее пару минут. Влить в сковороду 750 мл горячего молока. Помешивая, держать сковороду на небольшом огне до тех пор, пока мука полностью не растворится и масса не станет однородной. (Если соус все-таки получился с комочками, протрите его через сито.) Добавить мускатный орех.
Нарезать лук, морковь, сельдерей маленькими кубиками.
Растопить оставшееся сливочное масло, влить в него оливковое, добавить нарезанные овощи, прожарить их до золотистого цвета, затем добавить говяжий фарш. Когда фарш слегка прожарится, влить красное вино и разведенную в небольшом количестве воды томатную пасту. Щедро посолить и поперчить. Оставить томиться на медленном огне около часа. Примерно через 20 минут добавить 3—4 ст. ложки молока.
В другой сковороде обжарить бекон и перемешать с фаршем, когда он будет готов.
В огнеупорную форму слоями выложить макаронное тесто для лазаньи, мясное рагу, соус бешамель, натертый сыр. Повторять, пока не закончатся все ингредиенты, в конце присыпать натертым сыром. Отправить в разогретую духовку на 20—30 минут.

Імель
01.09.2011, 18:30
Навчіть мене правильно готувати рис, щоб розсипчастий був.
рис має бути ДОВГИЙ :)
бо є ще круглий, він на каші більше підходить

легенько промиваю, холодної води на око (майже без пропорцій), на 1-2 см вище рівня рису (я не варю багато), каструлюку беру з прозорою кришкою, 3-5 хв на великому вогні, щоб вода закипіла, потім газ роблю зовсім маленький і ще хв 15-17. КРИШКУ НЕ ПІДНІМАТИ, РИС НЕ МІШАТИ, виключаю газ і ще залишаю постояти під кришкою хвилин 15.

в мене ще ніколи не було злиплого рису, масло вершкове даю окремо в тарілку

Suzi
01.09.2011, 18:43
на 1-2 см вище рівня рису
от поясніть мені ту пропорцію - кастрюлі ж різні бувають - ширші і вужчі.

Імель
02.09.2011, 11:03
кастрюлі ж різні бувають - ширші і вужчі
в мене всі кастрУльки, призначені для рису-гречок приктично однакової форми :mocking: середнього розміру, приблизно 2л.
http://shop.vinzer.kiev.ua/components/com_virtuemart/show_image_in_imgtag.php?filename=9c1630fe0143f78d 8a9cf21b441347d9.jpg&newxsize=180&newysize=160&fileout=

і як вже дуже хочете пропорції, можна і вирахувати:
рису насипаю приблизно 1/3 пачки, тобто грам 300-400 і води на 1-2 см вище рівня рису шось ніколи не приходило мені в голову вимірювати скільки це води буде :mocking:

Tempernice
02.09.2011, 11:27
про вівсяну муку напишіть, чим оладки з неї відрізняються від звичайних?
Я роблю з перемеленого в кавомолці геркулесу, для початку спробуйте додати трохи вівсяного борошна до звичного рецепту. Якшо смак сподобається, наступного разу можна кількість вівсяного борошна збільшити. Бо смаки у всіх різні. Я люблю напів і повністю вівсяні млинці. Пробувала оладки з гречаного і зрозуміла, що то не моє, але знаю у багатьох сім"ях їх люблять. З кукурузяного борошна щось не здогадалась робити, треба спробувати, цікаво який буде смак. Бачила кукурузяне борошно в Ашані.

senka
02.09.2011, 22:58
от поясніть мені ту пропорцію
Пропорція приблизно 2/3, тобто на два стакани рису 3 стакани води, я так варю завжди і ніколи не злипається, але рис дійсно треба брати довгий

Raven
05.09.2011, 15:53
Дівчата, а хтсь знає файний рецепт чанахів?

mamvasulka
06.09.2011, 13:00
Що приготовити з сиру? крім сирничків і сирника:girl_flirt:

MakarOnka
06.09.2011, 13:27
Що приготовити з сиру? крім сирничків і сирника
Сирні ледачі вареники
http://relax.ua/wp-content/uploads/2009/12/lazy-vareniki-zoom.jpg
сирні пампушки(тут на форумі подавався рецепт) або класичніналисники із сирною начинкою
Ну дуже люблю сир і різні страви з нього,тож майже кожен ранок у нас починається із сиру:connie_pull-pigtail

Tempernice
06.09.2011, 15:57
О, я теж любитель сиру, люблю канапки з сиром, вареним яйцем і помідором з зеленню. А ще виходить суперовий десерт замість морозива для дорослих і дітей, якщо збити сир в блендері з улюбленими фруктами і пластівцями і потім його гарно прикрасити в креманках

mamvasulka
06.09.2011, 16:14
Ну дуже люблю сир і різні страви
та і я люблю сир, і так як маєм завжди домашній сир, щось готую, а тут фантазія пропала. Дякую

Prutylyatko
06.09.2011, 16:16
Мучить мене від вихідних питання: купувала м"ясо на базарі, то продавець (старша жіночка) доводила, що в неї м"ясо своє, домашнє, та не буде при кипінні пінитись (виявляється, піниться лише м"ясо "з хімією"). Скільки не купувала, завжди при кипінні пінилось. Підкажіть, то тільки в мене, чи то я вже собі шукаю новий "бзік":)))

Galya
06.09.2011, 16:36
Я ще люблю сир з часником і маслом - на хліб мастити:nyam1:

Fleshka
06.09.2011, 16:36
сир з часником і маслом
то в блендері все змішати?

Маруся-мама
06.09.2011, 16:43
Скільки не купувала, завжди при кипінні пінилось. Підкажіть, то тільки в мене, чи то я вже собі шукаю новий "бзік"))

Чому тільки в вас. Мясо піниться бо у ньому є кров. Якщо ви берете кошерну курку то вона вам буде набагато менше "пінитись" ніж звичайно забита курка. Суть в тому що коли спускається кров з звіра то вам менше буде воно пінитись.

Я просто вимочую будь-яке мясо перед тим як його варити. А таке мясо як поросятина, то не варю. Але радять першу воду з варки мяса просто виливати. А потім заливати чистою водою і варити знову. Мій тато любитель варити мясо куском, то завжди вимочує і першу воду зливає. А потім вже закидає всі спеції, приправи і варить мясо.

А ви тих жіночок слухайте, але трошки їхні приговорення фільтруйте. Знаєте як кажуть в Адєсє? - жівая жарєная риба, або як чукча продавав рибу - риб свєжій, свєжій. Токо здох!

---------- Додано в 13:43 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ----------

то в блендері все змішати

Та можна просто ложкою або вилкою розмяти.

kljysochka
06.09.2011, 17:00
завжди при кипінні пінилось.
білок при варінні пінится:) цьоця вас підманула;)

kitka
06.09.2011, 17:06
білок при варінні пінится
Так, дійсно. Адже найбільше при варінні піняться курячі грудки, бо вони містять найбільшу кіькість білку.

Gysochka
13.09.2011, 22:52
а в мене таке питання. отримала від чоловіка в подарунок величенький набір ножів, от тепер і думаю який ніж до чого, можливо хтось має якусь таку інформацію???

Маруся-мама
13.09.2011, 23:58
думаю який ніж до чого

мусите шукати знимки в неті і тоді будете знати.

Загалом - довгий і з зубчиками до хліба, з широким лезом - для шаткування, короткий і гострий - так званний перочинний, довге тонке і вузьке лезо - філейний, невеликі гострі - для стейку.

Але мусите конкретно показати що за ножі, тоді можна конкретніше сказати.

Lingerie
14.09.2011, 13:30
прошу вас,господиньки,поради: завжди,коли печу пляцок чи пиріг на кефірі - майже ніколи він мені не вдається :( притому, я завжди додаю якісь фрукти (яблука найчастіше). Тісто виходить всередині глиняним((( Моя мама і свекруха без конкретного рецепту печуть і в них виходить! А у мене ось з тістом на кефірі якесь непорозуміння!!!

Vika
14.09.2011, 14:54
хтось має легкий, і смачний рецепт чізкейку. з доступних продуктів.

Vероніка
14.09.2011, 20:30
Чому я раніше не готувала у рукаві для запікання ??? Давно знаю про нього, а ніяк руки не доходили. Спробувала спершу запекти курячі гомілки з картоплею, замариновані з соєвим соусом, оливк.олією, медом, спеціями - вийшла така смакота, м"яке, ніжне, пропечене м"ясо, всі питали, як у мене так вийшло ?!
Запікати можна будь що - м"ясо, курку, ребра, овочі, можна експерементувати з маринадами, соусами. Раджу всім господиням, спробуйте ! :girl_smile:

Маруся-мама
14.09.2011, 20:43
хтось має легкий, і смачний рецепт чізкейку. з доступних продуктів

а сирник вам не пасує?

---------- Додано в 17:43 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

Тісто виходить всередині глиняним((( Моя мама і свекруха без конкретного рецепту печуть і в них виходить! А у мене ось з тістом на кефірі якесь непорозуміння!!!

Напевне забагато рідини. Щоб не був гливкий треба по перше - кількість рідини = кількості сухи продуктів. Скажімо 2 скл муки = 2 скл рідини (яйце включаємо, і олію або розтоплене масло також)
друге - муку треба дуже гарно просіяти і додати трохи крохмалю. Вона тоді пухкіша. Додайте ложку крохмалю то запланованої кількості муки ну і порошок, і соду.
третє - до таких пляцків треба додати не лише порошок до печива а й трошки соди. Кефір = кислота. Сода+кислота = хімічна реакція, багато бульок, тісто пухкіше.
четверте - не можна дуже вимішувати/місити тісто. Як тільки мука і рідина зійшлись в веселому танці, два-три рази легенько підмішати ложкою і вже. Дрібні згусточки муки допускаються. Ба навіть трохи більші також можна. Не конче вимішувати до однорідності. Не цей тип тіста.
п’яте - олія дає більшу гливкість ніж масло. Якщо можна використайте ПРАВДИВЕ масло.

Здається все. Пекти на середньому вогні - не на великому. 200 градусів забагато. 170-180. Краще його підсушити, а не щоб схопилось по-боках. Це не дріжджове тісто.

kljysochka
15.09.2011, 12:32
дівчата, незнаю чи туди пишу, але мане цікавить як ви боретеся з молями? в мене є шафка з чаями, кашами, сухарями тертими і там та паскудь завелася:( вже все перебрала, ніби, і каші в баньки з кришками позасипала, за якийсь час відкриваю- міль! я була в шоці! шо порадите? треба шось дієве але не шкідливе...

kitka
15.09.2011, 12:43
за якийсь час відкриваю- міль
Ну це, скоріше всього, було молоде покоління, котре ви не помітили при перебиранні. Купуєте пачку - відразу пересипайте в ємкість з кришкою.

Furore
15.09.2011, 12:46
kljysochka (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=33841), мусите знайти, де саме вони завелися, тоді мусите все викинути де тільки можуть їх личинки. Ну і всякі там лаванди і т.п. це вже як допоміжне.

kljysochka
15.09.2011, 13:11
Ну і всякі там лаванди і т.п. це вже як допоміжне.
я ше раз все переберу, але шо профілактично повішати? просто траву ? чи є якийсь середник?

kitka
15.09.2011, 13:31
я ше раз все переберу
Маєте на увазі самі продукти сипучі? Нема сенсу, бо будете рухатися по колу. Краще все викинути і закупити нове. Міль же відкладає яйця, ви ж їх не побачите.

Almariel
15.09.2011, 14:14
як ви боретеся з молями?
досвід показує, що міль заводиться навіть у пачках крупи, які ще не відкривалися і дірочок немає - то така зараза!!!!! моя мама як знайде в чомусь одному міль, то всі інші крупи пересушує у духовці (жаль же ж викидати...). ніби допомагає. улюблені місця молі (у нас вдома) - сушка з яблук і горіхи - треба обережно за ними слідкувати.

Insolence
15.09.2011, 14:30
але шо профілактично повішати?
на ту кухонну міль ніц не діє =((

Vika
15.09.2011, 14:35
я вже напевне раза 3 все викидала. далі заводиться. дійсно зараза. купила якусь ароматизовану штуку від молі. смердить фест, якимись квітами. але краще так.

Insolence
15.09.2011, 14:58
купила якусь ароматизовану штуку від молі. смердить фест,
а крупи, чай, кава того запаху не натягують?

Vika
15.09.2011, 15:08
крупи ніби не чути. але я дні 2 ці таблетки тримала просто в кухні на відкритомі місці щоб трохи висмерділися. як відкриваю тумбочку з крупами то запах сильний, але в самих банках ніби нема.

WildWind
15.09.2011, 15:39
дівчата, незнаю чи туди пишу, але мане цікавить як ви боретеся з молями?
Там де одяг, то розвішала такі ароматизовані картонки від Raid, причому треба читати упаковку, якщо написано що 1 пачечка на 0,5 м. кв. то мені на шафу вийшло декілька штук, тепер спокійна за шерстяне пальто і т.д. Пахне лавандою гарно.
Щодо кухні, як тільки перший раз знайшла міль, то все викинула, все-все, навіть вафлі солодкі десь на поличці завалялись, то вона і там завелась. Потім взяла скляні банки на закрутку, і всі крупи попересипала, абсолютно всі, навіть нову пачку. Щось в мерших пачечках, то пересипаю в пластмасові банки з-під кефіру Галичина, там кришка теж дуже добре закручує. Вже рік як молі не бачу. Сушені фрукти теж в банках скляних на закрутку, причому може завестися в якійсь, зазвичай коли з села привожу, ну то вона в банчі, на іншу їжу не поширюється. Ось.

sunday
15.09.2011, 15:41
я вже напевне раза 3 все викидала. далі заводиться. дійсно зараза. купила якусь ароматизовану штуку від молі. смердить фест, якимись квітами. але краще так.

привезла ту заразу з моря із баночками спецій...все все декілька раз перебирала,в морозилці тримала,єфірною олією лаванди в шафки капала - далі розводиться зараза такА
ХОЧ ПЛАЧ(((
що це ви таке собі купили? порадьте!!!

Insolence
15.09.2011, 15:43
Потім взяла скляні банки на закрутку,
А приправи і прянощі в паперових пакетиках. На них же банок треба вагон =(

Vika
15.09.2011, 15:52
ТМ " белые паруса" антимоль. сподіваюся що допоможе, стоїть вже десь 3 тижні. на рахунок банок: в мене на крупи є набори гарних банок з міцними закрутками, і все одно не допомагає, з"являється перше павутинка їхня, а через деякий час і міль в середані повзає. фе

WildWind
15.09.2011, 15:56
А приправи і прянощі в паперових пакетиках. На них же банок треба вагон
Всі приправи я купую в скляних млинках, або великих банках пластмасових, що добре закручують, бо використовую приправ дуже багато, тому маленькі пакетики мені не підходять.
Моя мама колись так робила: всі приправи, що не сильно пахнуть в пакетиках спихала в одну банку скляну, така що дуже пахне, ну то одна пачка в одній банці, колись були майонезні такі маленькі, зараз я вже собі назбирала з оливок манюсінькі скляні баночки. Навіть якщо в котрійсь з пачок заведеться, ну то викидати мінімум.
То здаєтсья що мороки багато з тим склом, але якщо подумати і купити 2 полички на ті банки то вийде дешевше ніж постійно крупи викидати.

Galya
15.09.2011, 16:29
сушка з яблук і горіхи
100% - то їх улюблені місця. Перебрати все, викинути всі крупи і горіхи, сушки. В нас колись була маленька машинка для мелення горіхів, її вимити добре було нереально і коли виникла проблема молей ніяк не могли знайти причину, а коли викинули ту машинку - в секунді і молі пропали.

slobodianka
15.09.2011, 16:43
О, і в мене та зараза з'явилась. І де вона взялась-в мене всі крупи в скляних баночках. Вже і рейд поставила-та зараза ще є. Вік, а ти де купляла ту
ТМ " белые паруса" антимоль?

Suzi
15.09.2011, 17:14
А приправи і прянощі в паперових пакетиках. На них же банок треба вагон =(
Продаються баночки спеціально для спецій, навіть з поличкою відразу - в р-ні 70 грн. коштують.

Vika
15.09.2011, 17:58
ТД " подолянка" ( дитячий світ)
1-ий поверх.

Маруся-мама
15.09.2011, 18:47
пачках крупи

зауважила, що в пачках, саме в картонних пачках вони найшвидше і заводяться. Не можу тримати такий продукт довше як два місяці.
Шафки мушу пилісосити що-кілька місяців.

---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

На них же банок треба вагон

Ікеа!!! Нам туди. Я накупила в них цілу гору слоїчків маленьких, спеціальних на приправи. Вони такі файні. Маленькі з кришечкою, що закручується. Вигідні люкс!
Може тому що я не купую тих маленьких пачечок з приправами, а радше куплю кілька окремо, тоді намішаю в слоїчок і так використовую.
Готових не купую, бо вони з різними штучними додатками.

kljysochka
15.09.2011, 22:42
Не можу тримати такий продукт довше як два місяці.
аааа! та в мене за 2-3 дні всьому капець. я вже все пересипаю в баньки, але всеодно є:( часом лиш куплю ( малій беру нордік) зразу в банку. за пару днів вже павутинка...може вже з ними купила? але ніби по Антошці не літає:) а в приправах, якраз її нема!

Маруся-мама
16.09.2011, 00:15
я вже все пересипаю в баньки, але всеодно

а де тримаєте ті пакети і баньочки? Може варто зробити міграцію тим продуктам? Можливо у вас в тій шавці є десь молі, але може бути що ви купуєте вже стару крупу, тому вона довго не стоїть. На пачці напевне дату перебили :(

Mazerati
16.09.2011, 09:47
Може хтось має перевірений рецепт кукурудзяного супчику? буду дуже вдячна

bioland7
16.09.2011, 10:56
в приправах, якраз її нема
ага, в мене найулюбленіша приправа для тих "літаючих" це "Вегета"-вони її дуже полюбляють:)

Маруся-мама
16.09.2011, 18:03
рецепт кукурудзяного супчику

А як це? З кукурудзяною крупою чи з самою кукурудзою?

Я колись їла дуже смачний корн-чаудер. Це така густа зупка з кукурудзою, бараболькою і вершками. Мням! Але перепису не знаю.

Ірена
19.09.2011, 14:44
дівчата, хто заготовлював на зиму перець на фарширування? як ви це робили?
була в суботу на базарі - дуже гарний і солодкий перець зараз продають. на фарширування - самий раз. просто шкода, що вік його короткий...

AilataN
19.09.2011, 14:51
Почистили, не розрізаючи заморозили. Потім розкладаю в морозилку.Замерзнуть- складаю один в один, в пакет, і в морозилці лежать. Довше ніж до Нового Року не залежуються.
Фарширую їх не розморожуючи, просто напхали начинку, склали в каструльку і все.

Яруська
19.09.2011, 15:01
Потім розкладаю в морозилку.Замерзнуть- складаю один в один, в пакет, і в морозилці лежать.
О, дякую за секретик, бо я минулого року не могла один від одного відколупати.:girl_haha:
Таке питання, може хтось з наших Газдинь має рецепт кулеші, такої як подають в Олеському замку. Перерила все в інтернеті, все не те, а там вона просто фантастична!

Viter
19.09.2011, 15:14
Дівчата, може хтось знає рецепт смачного хліба, який можна пекти в духовці (а не в хлібопічці) Поділіться, будь ласка:):):). А то той магазиннний хліб.. ну вже геть зовсім зіпсувався, і що в нього напихають?

Galya
19.09.2011, 16:41
рецепт смачного хліба, який можна пекти в духовці
Ціла тема про хліб є:) мені дуже подобається такий батон (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=528391&postcount=312) - замісити можна в ХП, можна руками, закрутити в батон і пекти в духовці - набагато смачніше, ніж магазинний!

Suzi
26.09.2011, 18:14
Потребую консультації по 2-х питаннях.
Перше про кекс, розпушувач і соду. Маю гарний перепис кексу, але вдало він мені виходить тільки з розпушувачем. Коли заміняю на соду, то гірчить. Скільки соди треба на 450 гр борошна?
І про аджику. Для чого в варену аджику дають багато часнику? Я просто звикла до свіжої аджики (ми не варимо, зберігам в холодильнику), в ній часник да смак, запах. А коли то все переварються, то крім гострого перцю смак втрачається. Вчора закатували баклажани в аджиці, я пробувала на сіль і захотілось мені покласти ще в банку не вареного часнику (ну я на пробу в одну банк зубчик і поклала перед тим, як закатувати). Чому варять все разом? Не варений часник не стоїть зиму?

Finya
26.09.2011, 18:28
Хтось може навчити, як робити оселедець, щоб виходив без кісточок? Дуже треба)

Златка
26.09.2011, 18:28
Порадьте хороший рецепт тіста на вареники/пельмені :girl_curtsey:. Але точний, варіант всього "на око" мені не підходить, а то точно щось дам не так, як треба :girl_crazy:

Finya
26.09.2011, 18:38
ніколи не злипається
заздрю)) в мене злипається завжди(( Я вже маю бзік на варінні рису)))

AlbinaK
26.09.2011, 20:02
Дівчата, може щось підкажете мені з бісквітом. Недавно подарували мені форми і вирішила зробити бісквіт(раніше колись робила, але того рецепту не памятаю) і ось вже другий раз замість бісквіта пляцок якийсь! Перший раз робила без розпушувача, дгугий з. Ставлю в прогріту духовку(температура 180), дверцята не відкриваю під час приготування, зразу не витягую, даю хв. 15-20 постояти. Все як в порадах для приготування, але вже другий раз він піднімається і падає!!! Я з солодким не дуже дружу, але переважно в мене з першого(ну максимум 2) разу виходить, а тут ну ніяк!!! Що роблю не так!!! Вже грішу на збивання. Міксер поламався, робила в блендері та комбайні. результат однаковий: піднімається і потім(через 20-30хв) падає не встигнувши допектися.

Almariel
26.09.2011, 20:09
Вчора закатували баклажани в аджиці, я пробувала на сіль і захотілось мені покласти ще в банку не вареного часнику (ну я на пробу в одну банк зубчик і поклала перед тим, як закатувати). Чому варять все разом? Не варений часник не стоїть зиму?
ми закриваємо перець (типу лечо), то там вариться перець з помідорами, а сирі зубки часнику кладуться на дно кожної банки і засипаються перцем і закатуються - після цього не стерилізується. ніколи не зривав, стоїть гарно.

Suzi
26.09.2011, 20:20
ми закриваємо перець (типу лечо), то там вариться перець з помідорами, а сирі зубки часнику кладуться на дно кожної банки і засипаються перцем і закатуються - після цього не стерилізується. ніколи не зривав, стоїть гарно.
О, дякую! Значить є шнас, що моя пробна баночка достоїть і перевірю чи чути часничок :) Ви багато часнику на 0,5-1 л даєте? Смак часнику відчувається?

Almariel
26.09.2011, 21:18
Ви багато часнику на 0,5-1 л даєте? Смак часнику відчувається?
на літрову 3 зубки (на півлітрову - 1,5 зубки), але перерізаємо на кілька шматочків (4-5 кожен зубок). ну що відчувається прямо смак - сказати не можу, бо ж не їла без часнику, а то треба просто порівнювати.

Kordanna
26.09.2011, 21:47
Дівчата, підкажіть будь ласка пропорцію на оладки, як каже моя мала "як в школі щоб були". Це, напевно, дріжджові? І також хочу замісити в хлібопічці тісто на вареники, треба точну пропорцію, а то в мене нема, тільки на макарони,- вимагають 4 яйця, - дуже круте виходить

Kasia
26.09.2011, 21:55
так як в школі точно не вийде)) теж ті оладки памятаю))

я вивчила правило, що в мене вийдуть оладки пухкі і не жирні, при умові, що кефіру буде так само як муки.
1ст. муки
1ст.кефіру
0,5ч.л. соди - добре погасити лимоном чи оцтом, але до останньої "содинки" .
цукор , ваніль за смаком.
смажу на пательні з покриттям, на олії - не багато.

ростуть добре.порція маленька. на 2 особи.
п.с. дріжджових не вмію , на жаль.

La esposa
26.09.2011, 22:31
І також хочу замісити в хлібопічці тісто на вареники, треба точну пропорцію, а то в мене нема

а я навпаки точної порції ніколи не роблю... даю два-три яйця, трохи солі і води, а далі досипаю борошно, поки не буде виглядати на досить. В мене ХП місить тісто 12 хвилин, я її тримаю постійно відкритою і при потребі борошно досипаю.

Coshitce
26.09.2011, 22:37
підкажете мені з бісквітом
Роблю вже багато років за польським переписом : на 2 яйця - 2 ложки цукру і 3 ложки муки. Роблю в основному на 6 яїчок. Відповідно "горбата" чайна ложка порошку. Яйця збиваю з цукром, а тоді (вже не міксером, а вилкою починаю збивати) додаю потрохи муку змішану з порошком. (я, так розумію, що коли вкінці збивати блендером-міксером, то стають меншими повітряні "бульки" в тісті, і після випічки воно опадає)

Валентина Соболь
26.09.2011, 22:55
Допис від AlbinaK
підкажете мені з бісквітом
Беспрограшний варіант гарного бісквіта :
Відділяємо білки від жовтків ,білки збиваємо на круту піну ,не перестаючи збивати ,починаємо добавляти по ложці столовій цукор ( на 1 ложку більше ,чим яєць ! ),далі добавляємо по одному жовтку ,потім по одній ложці добавляємо муку ( на одну ложку менше ,чим яєць !!! ) ,добавляємо трохи порошку до печива ,і в духовку !!!
Головне пам *ятати : ЦУКРУ НА ОДНУ ЛОЖКУ БІЛЬШЕ ,А МУКИ --- НА ОДНУ ЛОЖКУ МЕНШЕ ,на скільки б яєць ви не робили бісквіт !

AlbinaK
26.09.2011, 23:40
Дуже дякую, Валентина Соболь та Coshitce, обовязково спробую!!! В то мені вже набридло продукти переводити :)

хочу замісити в хлібопічці тісто на вареники,
Я робила пару разів по такому рецепту
Борошно - 450г
Сіль - 0,5 ч.л.
Вода - 160 мл
Яйця - 2шт.
тільки робила півпорції, замісила хлібопічко гарно, навіть не довелося нічого коректувати, але на процес поглядувала, ставила програму "тісто"

Seppy
26.09.2011, 23:50
на 1 ложку більше ,чим яєць
Але ж яйця бувають різного об*єму, мале від великого може різнитися у 2 рази. Чи зберігаються при "малих яйцях" такі самі пропорції борошна до цукру як при використанні великих?

Prutylyatko
27.09.2011, 00:01
Може, хтось має рецепт "шкільних котлет", такі врни файнющі в школі були:)))

Galya
27.09.2011, 00:20
даю два-три яйця, трохи солі і води, а далі досипаю борошно, поки не буде виглядати на досить
Мене баба вчила завжди так: тільки жовтки, вода тепла, без солі, бо твердіше буде і мука. То мусить бути на око, бо мука різна буває.

Seppy
27.09.2011, 00:28
"шкільних котлет"
Дуже просто, треба тільки 1:1 (Фарш:хліб ), але все решта як звично.

La esposa
27.09.2011, 00:58
але все решта як звично.

ще був один "секрет", який я зараз активно використовую: треба дати багато, ДУЖЕ багато цибулі і часнику. З"явиться такий м"ясний смак, що ммммммм... Особливо зараз, в період масових застуд, воно є ще й корисно - поки начистишся тої цибулі, всяка болячка втікає :girl_crazy:

Валентина Соболь
27.09.2011, 19:25
Але ж яйця бувають різного об*єму, мале від великого може різнитися у 2 рази. Чи зберігаються при "малих яйцях" такі самі пропорції борошна до цукру як при використанні великих? ПРопорції залишаються ,але якщо яйце велике ,то беру чубату ложку цукру .

Kiruskin
27.09.2011, 19:53
Дівчата, а якщо поставити в скляному посуді (той, що для мікрохвильовки) щось пекти в газовій духовці, то та форма не трісне? Бо дуже хочу такий посуд саме для випічки.

hrystusja
27.09.2011, 20:12
якщо поставити в скляному посуді (той, що для мікрохвильовки) щось пекти в газовій духовці
залежить від температури. Я як купила духовку то мені трісла тарілка з мікрохвильовки, при чому розсипалась на маленькі кусочки. Не розрахувала з температурою :(.

DesperateHousewife
27.09.2011, 20:35
Бо дуже хочу такий посуд саме для випічки.
То має бути спеціальний скляний посуд для духовки. Той що просто для мікрохвильовки не підходить, на жаль.

Маруся-мама
27.09.2011, 21:24
Той що просто для мікрохвильовки не підходить, на жаль.

Неправда. Якщо можна в духовку то в 99% випадків можна в мікро. В мікро не можна лишень метал, а все решта - вперед!

DesperateHousewife
27.09.2011, 21:35
Якщо можна в духовку то в 99% випадків можна в мікро
Так, але не навпаки :) Тобто то, що для духовки, можна і в мікро, але те, що в мікро не можна в духовку, якщо воно саме для мікро.

Ari
28.09.2011, 00:49
Недавно на весіллі я куштувала Спартак:girl_tender:, це Спартак всім спартакам. Ніжні медові коржі ніби злились з кремом і утворилась пухка маса.
Рецепту господиня не дасть, бо це її фірмовий, а я не заспокоюсь поки не спечу такого сама, бо ходить за мною цей смак.
От і прошу, можливо хтось знає як створити таке чудо, пробувала так званий литий Спаркат, тобто рідке тісто, але не те, можливо пропорція не така.:girl_nea:

Kiruskin
28.09.2011, 01:17
Значить не буду купувати того посуду, бо я його точно угроблю як не з першого, то з другого разу((( А так хотілося...

Seppy
28.09.2011, 01:30
Значить не буду купувати того посуду
А якого саме виробника ти хотіла брати? Я маю форми різних виробників, вже роками користуюсь, трісла тільки одна кришка від найменшого банячка і то, через те, що я витягнувши її з духовки поставила на мокрий рушник.
Сміло можна купувати Borcam, Termisil або Simax, вони підійдуть і до духовки, і до мікрохвильовки. Я їх навіть часом на газ ставлю, але з розсіювачем полум*я.

Smorodynka
28.09.2011, 11:23
аний литий Спаркат, тобто рідке тісто, але не те, можливо пропорція не така
В мене так само є рецепт литого спартака, ще не пробувала. А по якому рецепту ви робили?

Kiruskin
28.09.2011, 14:27
Сміло можна купувати Borcam, Termisil або Simax, вони підійдуть і до духовки, і до мікрохвильовки
УРААА! Дякую! Тепер точно куплю собі щось з того посуду)))

Маруся-мама
28.09.2011, 17:59
Тобто то, що для духовки, можна і в мікро, але те, що в мікро не можна в духовку, якщо воно саме для мікро.

Доречі, в мікро не бажано ставити пластик. Краще всетаки «непозолочені» тарелі. Вже довели що пластик таки трохи паскудний і таки частково плавиться, навіть якщо це невидимо для нашого ока. Отже та хімія йде в нашу їжу.

Якщо є можливість старайтесь користуватись скляним або керамічним посудом для мікро.

---------- Додано в 14:59 ---------- Попередній допис був написаний в 14:58 ----------

От і прошу, можливо хтось знає як створити таке чудо

Любаня має чудовий рецепт, саме такий як ви шукаєте. Виставлю зараз в переписах. Ждітє :girl_haha:

mamvasulka
29.09.2011, 11:36
дівчатка дайте рецепт якогось торта чи пляцка з яблуками, але щоб з кремом. Дякую

---------- Додано в 10:36 ---------- Попередній допис був написаний в 10:34 ----------

Маю ванільну паличку, то її просто терти в тісто? чи як?:girl_blush2:

Ari
29.09.2011, 22:31
А по якому рецепту ви робили?
приблизно такий самий як виставила Маруся-мама в рецептах перший варіант, але от муки тільки півтори шклянки, можливо черезте і не вийшов

napoleona
01.10.2011, 19:39
Дівчата, підкажіть мені: що зробити з тушкою чи гуски чи качки, щоб якось вимити ту кров із середини, щоб яблука чи інша начинка не була у тій крові?

Oriana
01.10.2011, 20:24
Дівчата, підкажіть мені: що зробити з тушкою чи гуски чи качки, щоб якось вимити ту кров із середини, щоб яблука чи інша начинка не була у тій крові?
Вимочіть у воді. Покладіть у баняк з водою, і хай там трохи постоїть, міняйте воду.

Маруся-мама
02.10.2011, 08:21
хай там трохи постоїть

кілька годин. Може навіть добу в холодильнику. Якщо на дуже довго, то воду підсолити. Так навіть добре буде бо м’ясо трохи просоліє і буде смачніше.

дівчатка дайте рецепт якогось торта чи пляцка з яблуками, але щоб з кремом. Дякую

Гляньте в переписах, там має бути. Я робила такий пляцок - крухі пляцки, пересмаровані сметанно-масляним кремом з яблуками.Якщо нема то кажіть, я поставлю.

---------- Додано в 05:21 ---------- Попередній допис був написаний в 05:15 ----------

Маю ванільну паличку, то її просто терти в тісто? чи як?

Нє смєшітє мої капці :) Та ви со... її потерти неможливо. Ванільна паличка це вам не цинамонна. Вона мягка. І її шкірка вам не потрібна, бо гіркоту дає.

В залежності від того що ви будете робити ви ту ванільну паличку можете запхати в слоїчок з цукром, і через якийсь час будете мати слоїчок ванільного цукру. ТАДА!!!
Якщо варите крем, то ванільну паличку легенько розрізаєте ножем навпіл і зішкрабуєте з тих половинок серцевинку - там буде БАГАТО насіннячка. Воно вам і треба. Додаєте в крем.
Можна варити молоко, і кинути туди цілу ванільну паличку, але її після того як молоко закипить треба буде витягти, інакше згіркне.

Ну і оптимальний варіант - зробити собі ванільну настійку, і будете мати рідку ваніль яку можна додавати в любу випічку. Де писатиме ванільний цукор - додаєте чайну ложку настійки. Як настоювати не знаю... треба посмотрєть.

mamvasulka
04.10.2011, 18:38
залежності від того що ви будете робити ви ту ванільну паличку можете запхати в слоїчок з цукром, і через якийсь час будете мати слоїчок ванільного цукру. ТАДА!!!
Якщо варите крем, то ванільну паличку легенько розрізаєте ножем навпіл і зішкрабуєте з тих половинок серцевинку - там буде БАГАТО насіннячка. Воно вам і треба. Додаєте в крем.
Можна варити молоко, і кинути туди цілу ванільну паличку, але її після того як молоко закипить треба буде витягти, інакше згіркне.
Ну і оптимальний варіант - зробити собі ванільну настійку
Дуже дякую!
Як настоювати не знаю... треба посмотрєть
як зможете, напишіть

sunday
04.10.2011, 22:33
а що можна зробити із винограду (домашнього мілкого синього)...вино-наливки не п"єм,компотів вже достатньо...порадьте щось будь ласочка))):girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:

Яруська
04.10.2011, 22:38
вино-наливки не п"єм,компотів вже достатньо...порадьте щось будь ласочка)
Заморозьте і буде у вас ще більше компотів але свіжих, без консервантів.

Almariel
05.10.2011, 11:32
а що можна зробити із винограду (домашнього мілкого синього)...вино-наливки не п"єм,компотів вже достатньо
можна сік - менше об’єму займає, ніж компот.

sunday
05.10.2011, 12:02
Заморозьте
місця в морозілці вже нема)))

можна сік
а як? через соковижималку? з кісточками? а потім? варити?:girl_blush2:

Almariel
05.10.2011, 12:21
а як? через соковижималку? з кісточками? а потім? варити?
бабуся вичавлює через таку стару соковижималку (на м’ясорубку схожа) (якщо я не помиляюся, можу уточнити), а потім перекип’ятити трошки і в банки закатує.

Fleshka
07.10.2011, 12:26
Дівчата, як ви відгризаєте з духовки чорні плямки від жиру? Тобто сам жир відмити не дуже легко, але все ж мені вдається, але оті плями...вже перепробувала все. Вчора купила якийсь супермодний засіб для духовок в фокстроті, божились, що відмиє...ага, щас. До 11 вечора терла - ноль. Чоловік взагалі сказав. що то реакція йде, і воно вже ніяк не відмиється, а я не хочу вірити, то в що ж моя духовочка за рік перетвориться при такій версії.

Raven
07.10.2011, 12:48
Тобто сам жир відмити не дуже легко, але все ж мені вдається, але оті плями...вже перепробувала все.
Я польським Титаном для миття плит і духовок відтирала піся своїх кухарських експериментів. Тре налити побільше і залишити на пару годин. Правда від дуже задавнених плям залишилися рижі розводи і воняє він конкретно. Але на сірій духовці то недуже видно.

tsarivna
07.10.2011, 12:57
Дівчата, як ви відгризаєте з духовки чорні плямки від жиру?
Можете спробувати цим засобом.AMWAY™ Очищувач для духовок
http://s52.radikal.ru/i137/1110/ca/ea10775a5e68.jpg
Я свого часу, коли переїхали з чоловіком окремо жити на зйомну квартиру, таку плитку віддерла:girl_crazy: Правда, не з першого разу.

Анютка
07.10.2011, 14:13
особисто мені цей засіб абсолютно не сподобався(((
зараз купила Frosh - задоволена

Borsychok
11.10.2011, 18:07
Сьогодні пекла маленькі бісквітики з абрикосом.І мені той абрикос весь впав на дно.
Десь читала,не можу знайти,що робити щоб в рідкому тісті начинка не опускалась вниз.:girl_cray:

Маруся-мама
11.10.2011, 19:16
Сьогодні пекла маленькі бісквітики з абрикосом.І мені той абрикос весь впав на дно.
Десь читала,не можу знайти,що робити щоб в рідкому тісті начинка не опускалась вниз.

Якщо тісто дуже легке/рідке то важкі овочі/фрукти впадуть на дно. Цього не уникнути. Хіба що зачекаєте що тісто схопиться і тоді будете викладати фрукти.

А може вам варто в такому випадку зробити пляцок догори-ногами? Викласти фрукти на дно а зверху залити тісто.