КПК

Показати повну версію : КВІТИ...

маюнка
12.02.2008, 00:40
а чи часто ви даруєте квіти?
чи часто отримуєте їх? які квіти любите? чи потрібен привід, щоб подарувати квіти?

я отримую квіти не часто. мамі дарую регулярно - просто так. і собі можу в кімнату придбати. люблю польові квіти - волошки найбільше, а також ромашки.
серед декоративних - тюльпани.

троянди не надто полюбляю... холодні вони і горді.

Додано через 6 хвилин
ті, хто обрав варіант "інші", розкажіть, будь ласка, які саме квіти ви любите:)

SatYr
12.02.2008, 00:49
Я теж люблю польові квіти, наприклад дзвіночки та волошки. А так в більшості дарував квіти на якісь свята чи урочисті події(невеличкі свята). Ще подобаються підсніжники(проліски).

Nadijka
12.02.2008, 00:56
Дуже люблю комусь дарувати і дуже люблю коли мені дарують

чи часто отримуєте їх?
Не так часто як хотілось би...Літом набагато частіше...

які квіти любите?
обожнюю підсніжники,а люблю всі без вийнятків вони ж прекрасні!!!

чи потрібен привід, щоб подарувати квіти?
В більшості випадків люди шукають привід,ми взагалі рідко отримуємо щось просто так...

А то вам Маюнко за таку гарну гілочку...
http://img524.imageshack.us/img524/8834/bc5f3ac4b7051088afdeeb9xv1.jpg

маюнка
12.02.2008, 00:56
Ще подобаються підсніжники(проліски).
мені не подобається, що вони в Червоній книзі, а їх все оберемками носять на продаж...

Додано через 54 секунди
А то вам Маюнко за таку гарну гілочку...
дякую. мої УЛЮБЛЕНІ!!!

Гелена
12.02.2008, 01:20
проголосувала за гладіолуси, але як згадала запах підсніжників!!!
обожнюю підсніжники :)
колись в лісі на Старий Новий рік серед снігу знайшла один підсніжник - такі ніжні, надзвичайно гарні квіти, а такі сильні...
мабуть одні з найсимволічніших

Mariya
12.02.2008, 01:37
Моя улюблена квітка - це фрезія. Квіти дарувати я люблю, особливо мені подобається процес підбирання букету. А от коли мені останній раз дарували квіти - точно не пам'ятаю, але точно в 2007-2008 ніхто не дарував.

Ворон
12.02.2008, 03:34
щО ЗА дурне опитування... Я Всі квіти люблю.

Згадайте тільки скільки підвидів тюльпанів є...

Оля
12.02.2008, 06:58
Я відзначила троянди і польові квіти. А ще люблю дуже конвалії, бузок, жасмин, проліски і підсніжники. І дарують мені їх мої хлопці і на День Валентина, і на День Мами, і на День Народження. А кавалєрів чогось ніколи не мала, щедрих на квітки, крім ДН. Одного разу тільки пам"ятаю, що вже тут у Сіетлі один залицяльник на День Валентина тихенько повісив мені у машині на дзеркало заднього спостереження вазочку у вигляді кришталевого лебедя з орхідеєю. То так було романтично, що шкода, що я її не сфотографувала.:)

Liliyah Romanova
12.02.2008, 07:34
мабуть одні з найсимволічніших
Люблю лілії і польові квіти: ромаашки, волошки, маки...
Ще орхідеї люблю.

Квітка мрія - едельвейс. Теж для мене символ. :)
Завжди мріяла, що одного дня тато принесе мені її із чергового походу.

Додано через 32 секунди
Як думаєте, за що мінус? ;)

Alias
12.02.2008, 08:21
Я написала , що люблю тюльпани.Подумала...Але ж я всі квіти люблю.Поганих квітів не буває.Вони всі чарівні.Люблю бузок, щоб занурити лице в величезний букет і вдихати. вдихати той п"янкий аромат, люблю півоніїї, зразу згадується школа, останній дзвоник, ромашки прекоасні....
От тільки не люблю гвоздик, та й гербер мабуть....Гвоздики ,тому що їх до пам"ятників носять, а гербери...просто не люблю.
Обожнюю дарувати квіти, купляти просто так для себе , а ще , коли дарують мені.

Ворон
12.02.2008, 08:44
Як думаєте, за що мінус?

Йой а люди подумають....

А то жааах
А ше тойво пан мих мине зробить Антихристом Йой йой.

На щастия я тіліки що не забив тьрьох прохожих. Се не Вашій совісті Мих. ПА-па........

Додано через 1 хвилину

Аза шо мінус мггггггггггггггггггггггггммммммммммммммммммммммммм мммммммууууууууууууууваааааааааааааааааааааааапппп ппппхххххххххххмммммммммммммммммммммммммуууууууууу уууууууууууууууууу.

Додано через 10 хвилин

Я тЕБЕ лІЛЯ ЗОВСІМ неЛЮБЛЮ гМММУУУ

mavka
12.02.2008, 09:05
коли людина приносить з собою неперевершене почуття гумору, це ще краще за квіти, правда, Ліліє ? :)

Малявка
12.02.2008, 09:16
Люблю квіти по сезону - навесні найбільше тюльпани, просто обожнюю. Влітку - всі польові, особливо ромашки. А восени - хризантеми, балдію від їх запаху. Від троянд не фанатію.
Останнім часом часто отримую квіти (нарешті дожилася:),видно,файно виглядаю). і дарувати дуже люблю. Можу навіть сама собі купити.

Ворон
12.02.2008, 09:30
Ну і во , дурне опитування , дівчатка....

А я люблю Єгипетьки Лотуси,

І Лілії, на жаль, :( :(

Мій Шааахмеееттт!!!!

вІД ЗАВТРА я буду до Мавки тільки писати по древньоєгипецьки, на щастя знаю ту мову перфектно...

маюнка
12.02.2008, 10:44

дякую за критику:)

цікаво: чому таке опитування дурне, а про улюблену футбольну команду - ні?..

а мені цікаво було дізнатись. опитування пердбачає можливість відповіді з обранням одночасно кількох варіантів. варіант "інші" може включати в себе що завгодно: наприклад :"ненавиджу квіти взагалі" або "люблю всі". а в першому повідомлення додано:"хто обрав варіант "інші""...

а опитуваня саме в такому вигляді, бо найчастіше хлопці дарують дівчатам саме троянди, а бачите - не всі їх люблять. тому, так би мовити, звертаємо вашу увагу на розмаїття смаків:) до речі, про троянди, одні мені-таки сподобались. бачила їх одного-єдиного разу, попелястого кольору. не рожево-попелястого, а просто попелястого - вразили...

а ще згадала, маки подобаються дуже. Бузок - дівчата, молодці, що нагадали. там дійсно аромат неповторний.

А я люблю Єгипетьки Лотуси,

І Лілії, на жаль,

а про такі "квіти" у нас є багато тем;)

Lavazza
12.02.2008, 11:03
усі люблю, а деякі просто ОБОЖНЮЮ:

весною - нарциси
восени - хризантеми

чоловік дарує просто так, але з року в рік все рідше :)

Ворон
12.02.2008, 11:37
Я взагалі не маю поняття що таке футбол...

Вооо

Юстина
12.02.2008, 11:47
цікаво: чому таке опитування дурне, а про улюблену футбольну команду - ні?..
Як на мене, то у нас це пристойне, природне, приємне опитування. Ми, дівчата, дуже любимо, коли нам дарують квіти, а ще, коли це від коханої людини, то можна і будячку потішитися.
Я поставила галочку навпроти троянд. Тільки не червоних. Якісь милі рожеві чи кремові, маленькі і багато... Не люблю гербер і гвоздик.

olya_d
12.02.2008, 11:52
Я дуже люблю білі і рожеві троянди. Також люблю підсніжники, конвалію.

Nadijka
12.02.2008, 14:06
Йой а люди подумають....

А то жааах
А ше тойво пан мих мине зробить Антихристом Йой йой.

На щастия я тіліки що не забив тьрьох прохожих. Се не Вашій совісті Мих. ПА-па........
А до мене шось ваші жарти не доходять...

Ну не розумію я тих людей,як не подобається то для чого заходити на такі гілки???????

Liliyah Romanova
12.02.2008, 15:56
Гм... І кіко градусів? І який вміст у крові?
А мене любити не конче. ;)

nirvanka
12.02.2008, 15:59
Люблю лілії і польові квіти: ромаашки, волошки, маки...
Ще орхідеї люблю.

Квітка мрія - едельвейс.
100% мій смак! :)
В мене по рейтингу:
1. Ромашки і польові квіти - люблю за простоту і запах,
2. Лілії - за вишукану красу і неймовірно солодкий запах!
3. Орхідеї - за екзотику і оригінальність.
4. Соняшники, бо вони - брати сонечка і по висоті - мого зросту :shy:
5. Білі троянди без колючок і то під настрій.

Liliyah Romanova
12.02.2008, 17:54
коли людина приносить з собою неперевершене почуття гумору, це ще краще за квіти, правда, Ліліє ?
Ну, принесіть, хоч раз. І я подумаю. :p

Маруся-мама
12.02.2008, 18:00
Якраз вчора чоловік мені сказав що я можу гордитись, бо я єдина хто дістав від нього квіти. Інші дівчата ніц не діставали... во жадіна.http://kolobok.us/smiles/artists/connie/connie_twiddle.gif

Я чомусь тепер полюбила тюльпани, вони такі файнюні бувають. І взагалі я щось така любителька природи стала, що волію аби квіти росли перед або за хатою - вони так око милують. А в хаті я вже штучні потримаю :D:D:D:D:D:D:D

Ольга
12.02.2008, 18:49
я люблю скромні букети :) тобто аби букет виглядав вишукано і не пафосно... навіть якщо він складається з дорогих квітів...

а ще ці квіти люблю...

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/b/2/23/588/23588039_Iris.jpg

Додано через 3 години 41 хвилину
гугл каже, що
Іриси Стримані, що приховують під строгістю беззахисність

Ірис, тонкий і прямий, як стріла, ніби демонструє оточуючим свій гордий характер. Це універсальна квітка, яку можна дарувати улюбленій жінці, і молодій романтичній дівчині, і тещі, і навіть чоловіку начальнику, імениннику, лауреату конкурсу. Символічне значення іриса дружба, вірність, надійність.

Гелена
13.02.2008, 00:06

гарна тема, приємна і пахуча :)
моєму синочкові якраз сьогодні подарували ніжно рожеві тюльпани
при даруванні моя подруга сказала, що трохи весни нам принесла
йому подарували, а я таааак тішуся ними!!!
скоро весна :radist: :radist: :radist:

маюнка
13.02.2008, 00:18
люблю цвітіння абрикос, вишень і яблунь.
люблю магнолії в ботанічному саду:)

Маруся-мама
13.02.2008, 01:05
http://a764.g.akamai.net/f/764/16742/1h/www.1800flowers.com/800f_assets/images/flowers/images/shop/catalog/16909z.jpg

Хоч я їх і люблю але тюльпани мені завжди асоціювались з святом 8 Березня :D:D:D:D

Оля
13.02.2008, 02:49

Дитячий садок, середня група.:D :D :D Вороне, Ви не ображайтеся. Ви мені просто з Лілею нагадали мою улюблену групу в садку. Я якраз їх взяла в середній групі і любувалася їхніми от такими стосунками. "Я тебе люблю, я тебе не люблю". А був в мене тоді один хлопчик Владік. Не по роках серйозний, веснянкуватий, рижуватий. І от одного разу на прогулянці найкраща дівчинка з групи Лєна впала і поздирала собі коліна. І от вона плече, я її заспокою після походу до медпункту, а той Владік підійшов і як старий їй говорить:"От бачиш, Лєна, якби ти не бігала, то би не впала, не побила коліна. Тебе би не боліло зараз." А та як крикне:"Йди звідси! Я тебе не люблю!" :) Той бідачка пішов голову повісивши, а тоді бачу вертається з кульбабками такими в кулачку і нічого не говорить, а простягає Лєні. Лєна перестала плакати, взяла ті кульбабки і вони пішли бавитися. Може і Вам так зробити? Лілі які гарнюні квіточки простягнути, замість казати:"Ліля, я тебе не люблю!" :)

П.С. До речі. Ми, вихователі довго по-доброму сміялися над тим випадком.Навіть такий в нас вираз став модним, як хтось був не в настрою:"Може тобі кульбабки принести?" :)

Liliyah Romanova
13.02.2008, 02:52
Лілі які гарнюні квіточки простягнути, замість казати:"Ліля, я тебе не люблю!"
Нє, краще так: мах на мах.

вОРОНЕ, я тЕБЕ тЕЖ нЕЕЕЕ лЮБЛЮЮЮЮЮ
:p :p :p :p :p :p :p

Оля
13.02.2008, 03:01
Нє, краще так: мах на мах.

вОРОНЕ, я тЕБЕ тЕЖ нЕЕЕЕ лЮБЛЮЮЮЮЮ
:p :p :p :p :p :p :p

Во-во, Вороне! :) Тим більше, що Ви то перші до Лілі сказали. Даруйте Лілі кульбабки! :p Ви ж мужчина, Вам більше пасує панянку перепросити. Навіть, як і вона винна, що першою зарізко щось сказала. ;)

Liliyah Romanova
13.02.2008, 04:39
Даруйте Лілі кульбабки!
Кульбабки то для Лулу, а не для мене.:beee:
Навіть, як і вона винна, що першою зарізко щось сказала.
Неправда, то не я казала, що опитування дурне. :beee: :beee: :beee:

mavka
13.02.2008, 05:57
Про мене, всі квіти - гарні. Навіть невибагливі лілії, які ніколи вдома не тримаю, бо нудно й головокружно пахнуть.
Їх навіть олені не їдять тому.

Фрезії та кали - одні з найвишуканіших.

Zoryanazirka
13.02.2008, 07:43
А я люблю конвалії

маюнка
13.02.2008, 14:41
Про мене, всі квіти - гарні. Навіть невибагливі лілії, які ніколи вдома не тримаю, бо нудно й головокружно пахнуть.
Їх навіть олені не їдять тому.

згадала, що з квівтів дуже люблю маки. і нарциси мені подобаються. і ще подобається, коли шипшина цвіте. і ще - оці квіти мені подобаються. це в тій місцині, де я вже 5 років підряд влітку відпочиваю.

http://i027.radikal.ru/0802/3c/7a50331f7fc1.jpg

Зорянівонька
13.02.2008, 15:05
Я ДУЖЕ люблю соняшники!!! Навіть весільний букет мала з соняшників.
І не тільки весільний...
http://img256.imageshack.us/img256/817/87499006vq7.jpg

syavych
13.02.2008, 15:26
Я ДУЖЕ люблю соняшники
і я люблю... їсти :)

Liliyah Romanova
13.02.2008, 15:42
Я ДУЖЕ люблю соняшники!!!
У мене весільний був із троянд, здається, але на цивільний шлюб мала улюблені великі білі ромашки.

http://www.americanmeadows.com/Images/Product/lg/Prod_Chrysanthemum_maximum.jpg

Вуаля
13.02.2008, 15:45
Я ДУЖЕ люблю соняшники!!!
Я теж просто обожнюю соняшники. Згадую як літом ми їздили в Одесу на море і по дорозі на базу по дві сторони цілі плантації цих квітів. Краааааасота!!!

Alias
13.02.2008, 15:52
Згадала,що люблю гіацинти

Nadijka
13.02.2008, 16:39
гіацинти
А я навіть таких незнаю...

Alias
13.02.2008, 17:23
А я навіть таких незнаю...
ось такі вони...а аромат просто казковий!http://i021.radikal.ru/0802/93/ebfb0cebb37b.jpg

Nadijka
13.02.2008, 17:37
ось такі вони...а аромат просто казковий
Ой,виявляється знаю!!! Мені також подобаються!!!

Liliyah Romanova
13.02.2008, 18:59
А мені пригадалася ще одна квіточка (http://jeantosti.com/fleurs2/Matthiola_sinuata02.jpg).
http://www.brothernature.ca/SeedPhotos/evening_scented_stock.jpg
Нагадує мені тихий вечір, посиденьки на лавці перед клумбою батьків і аромат цих непримітних нічних зірочок...

Ворон
13.02.2008, 19:02
Даруйте Лілі кульбабки!

http://i046.radikal.ru/0802/5b/9b0e68402c28.jpg

:shy:

ZOOM
13.02.2008, 19:43
Я всі квіти люблю:) Але ніколи не дарую, і не люблю коли дарують мені. Шкода мені їх.:no:

Liliyah Romanova
13.02.2008, 20:05
Шкода мені їх.
Саме тому люблю форум і форумні вітання. Всі квіти на фото. :)

egoistka
13.02.2008, 20:12
Взагаліі улюблені квіти - маленькі трояндочки. Але ще дуже люблю сезонні квіти такі як тюльпани, бузок... вважаю, що для дівчини нема найкращого подарунку, як оберемок квітів... Але, нажаль, наші чоловіки цього не розуміють:(...більшість моїх знайомих вважає, що дарувати квіти - це викидати гроші на вітер...

Зорянівонька
13.02.2008, 20:44
Про дарування квітів. Мені подобається, коли квіти дарують в вазонках. В мами на ДН весь балкон в квітах - дуже гарно і не пропадають, деякі навіть кілька років.

Alias
13.02.2008, 22:51
Є одна знайомаяка зовсім не любить квітів..ніяких.Каже, що не розуміє що там такого гарного в них.Бідна...шкода її, що краси не розуміє.

Koza-Dereza
14.02.2008, 00:09
Я дуже люблю квiти!!!!!!!!!!!!
Чоловiк їх дарує деколи. На Валентина дарує мої улюбленi тюльпани, минулого року прислав охапку з 30х тюльпанiв, я мало не одурiла вiд щастя! Тепер їх багато в магазинах. Я стараюсь щотижня купувати свiжий букет додому. Люблю тюльпани за теплi кольори i за те що вони такi холоднi i свiжi на дотик. Їх треба ставити у воду з льодом щоб довше стояли. А ще здається можна кинути аспiрин. Але я правда тiльки льодом користувалась. А також весною купую нарцисси. Вони не дорогi, але такi яскравi, пiднiмають настрiй. Гiацинти так пахнуть, аж паморочиться в головi.
Також дуже люблю лiлiї. У мене на весiллi букети на столах були з лiлiй, орхiдей, та оранжевий i жовтих роз. А ще люблю кали. Вони хоч дорогi, але деколи всетаки купую їх теж. I весiльний букет мала з ними i бiлими трояндами.
I троянди люблю!
I жасмин, i бузок, i тропiчнi квiти такi як ginger (http://www.jupiterimages.com/popup2.aspx?navigationSubType=itemdetails&itemID=22886642), bird of paradise (http://www.florabonita.com/category.sc?categoryId=3), plumeria (http://www.phoenixtropicals.com/plumeria.html). Остання пахне просто неймовiрно. З них в Гавайях роблять усiм вiдомi вiночки (http://paradiseflowers.com/plumeria.htm)i чiпляють на шию в аеропорту по прильотi.

bora
15.02.2008, 14:52
Колись в дитинстві вирощувала троянди. Люблю коли багато різних трояндових кущів росте. А щодо квітів в якості подарунку..
Терпіти не можу взагалі і не знаю як чоловікові сказати. О, це мабуть пунктик))) Вигляд в"янучих квітів гнітить жахливо. Особливо коли оберемки квітів в хаті!!
Тому краще квітів все що завгодно - крем для рук, чи фото в рамочці, чи картина з квітами, будь-яка альтернатива згодиться. Так. увага важлива, але вона у вигляді квітів така вже примітивна - це найпростіше що чоловік може зробити. щоб "вгадати" і не вникати в те, що жінка любить. потребує і т.д.. На більше не всі здатні...
вважаю, що для дівчини нема найкращого подарунку, як оберемок квітів... Але, нажаль, наші чоловіки цього не розуміють

Знаєте, часом лювлю себе на думці, що робота в чоловічих колективах змусила мене думати як вони..або я з-за схожості поглядів з ними працююю)) не знаю. що було першим, але часом жахаюсь "чоловічій" складовій свого характеру навіть..

Alias
15.02.2008, 15:11
Вигляд в"янучих квітів гнітить жахливо
Так, це правда не дуже приємно.Я ті торянди, що привіз Максим з самого Львова так вже старалася зберегти подовше.А потім придумала..Я їх засушила, відрізала голівки і склала їх у велику скляну вазу у вигляді кулі.Пізніше хочу зробити якусь картину з них...щось придумаю:)
Дуже вже вони мені дорогі:)

nirvanka
15.02.2008, 16:52
Так, це правда не дуже приємно.Я ті торянди, що привіз Максим з самого Львова так вже старалася зберегти подовше.А потім придумала..Я їх засушила, відрізала голівки і склала їх у велику скляну вазу у вигляді кулі.Пізніше хочу зробити якусь картину з них...щось придумаю
Дуже вже вони мені дорогі
Я так зберігала букетик з весілля одногрупниці, який впіймала.. Мама і баба так і мріяли його викинути, або він засохнув і почав сипатись.. А я вперлась "він на щастя!" і все тут. А вони мені - "Ти ж не збираєшся заміж, в тебе навіть хлопця нема!".. Та все таки одружилась через рік і 20 днів ;) А потім дозволила мамі вивести букет на дачу і спалити..

Городецький
15.02.2008, 17:01
Не бачу ніякого сенсу різати квіти і нести їх додому. А за два-три дні викидати їх геть. Якби б я був у поганому гуморі, то ще й би написав: "що за радість спостерігати за розкладенням умертвлених рослин ..."

У мене на балконі справжній шматочок джунглів, навіть серед зими якась рослинка цвіте. От зараз скажений кактус. Це і є моє уявлення про квіти вдома. Хоча до природнього буяння моїм "джуглям" далеко, але ж ...

Текіла
15.02.2008, 17:12
отримую часто.
найбільше люблю троянди, різних выдтінків

Liliyah Romanova
15.02.2008, 23:20
Знаєте, часом лювлю себе на думці, що робота в чоловічих колективах змусила мене думати як вони..або я з-за схожості поглядів з ними працююю)) не знаю. що було першим, але часом жахаюсь "чоловічій" складовій свого характеру навіть..
Це однозначно позитив, як на мене. :)

найбільше люблю троянди
Як і пані Оля.
Ні, це одні з тих гатунків, які я волію тільки на знимках і ніде поблизу мене.

маюнка
15.02.2008, 23:25
вони надто горді, ніби ні на кого більше не зважають. такі аж неживі...

Текіла
15.02.2008, 23:37

чому?

Liliyah Romanova
15.02.2008, 23:43
чому?
Важко пояснити. Ніколи не любила. Єдиний ґатунок, то чайні, але лише в тата на городі. На весілля моє він її мені зрізав - я плакала...
Але не люблю, коли мені троянди дарують. То дарунок без душі. Ну, але то моє, суб"єктивне.
Я вже писала тут на форумі, що Оля мене навчила трохи інакше на них дивитися, але все одно, хіба на фото, і то не люблю. Ніколи би собі на заставку не поставила, наприклад.

Додано через 54 секунди
вони надто горді, ніби ні на кого більше не зважають
Та гордих квітів багато.
Але троянди для мене якісь неживі. Як і гербери, і орхідеї.
Гарні, але неживі.

Alias
16.02.2008, 09:58
вони надто горді,
вони не горді, вони урочисті.

duncan
17.02.2008, 15:31
я, мабуть, банальний, але люблю троянди.....

yulichka
18.02.2008, 13:41
Мені подобаються крім тюльпанів, які я вибрала ще багато квітів!!! Та найбільше мені подобається їх оригінальне поєднання, різноманітні букетики, ікебани!:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Малявка
18.02.2008, 13:49
люблю жоржини, піони, дзвіночки, айстри,хризантеми. Також пригадуються маленькі квіточки, брачики в нас їх називають. постійно купую якесь насіння, а мама сіє:)

Додано через 3 години 36 хвилин
А ще крокуси і бузок. Особливо,шукати в бузку 3-х і 5-типелюсткові квіточки і загадувати бажання,з"ївши їх.:)

Роза
19.02.2008, 09:54
Взагалі я люблю квіти,а також люблю дарувати.Дуже класно,якщо дарують квіти у вазонку,бо вони не зів"януть через пару днів,а якщо їх доглянути,то будуть рости довго.Раніше я дуже любила квіти,(точніше і зараз люблю),парпатись з ними,пересаджувати,але зараз мені не вистачає часу через маленького Ковбоя :).Отак-то...:no:

yulichka
19.02.2008, 18:37
дуже любила квіти,(точніше і зараз люблю),парпатись з ними,пересаджувати,
Це стихія моєї мами :). Їй їсти не дай, а до вазонків пусти!!
Квартира стала подібна на джунглі, а кожен вазонок такий оригінальний! Кохається вона в тому...
Ми з татом і з сестрою купили їй на Галини ковану підставку на вазонки - радості не було меж!!! :)

Іспанка
24.02.2008, 20:43
Мої улюблені квіти-троянди.але не ті патики з квіточкою на кінці,а маленькі букетики з дрібненькими трояндочками всіх можливих кольорів:) :) а взагалі люблю різні квіточки,крім гербер і гвоздик-останні в мене асоціююються чомусь з жовтневими святами і комуністами:scare: :scare: А найприємніші асоціації в мене з підсніжниками і пролісками-бо ці милі квіти першими завжди вітають мене з днем народження:) :)

Ірена
24.02.2008, 20:46
цього року на день народження чоловіка приперла величезний кошик хризантем , аж мене з-за нього не було видно (допомагали нести), то він бідний аж заплакав
чоловіки також сентиментальні
виявляється

МараМаєРацію
02.03.2008, 18:23
тюльпани люблю(окрім червоних)), ромаашки дуже, польові квіти усі вкупі))). а взагалі, усі квіти красиві, коли без обгортки!)) ті ж троянди.. думала, що не люблю їх, а потім зрозуміла що все це стереотип і насправді вони дуже гарні й своєрідні, але ж треба було так опопсити//.

duncan
03.03.2008, 03:24
ті ж троянди..
люблю їх........
я-а-ак вони гарно пахнуть!

Zirnycja
03.03.2008, 03:39
.... А найприємніші асоціації в мене з підсніжниками і пролісками-бо ці милі квіти першими завжди вітають мене з днем народження:) :)

У вас учора був День Уродин! :) Дозвольте щиро привітати!...Бажаю щастя!!!

Alias
03.03.2008, 09:25
я-а-ак вони гарно пахнуть!
але ті, що ростуть на клумбі.А от з базару . пахнуть чимось штучним

natty
03.03.2008, 09:44
Не буду оригінальною, коли скажу, що троянд теж не дуже люблю. Звичайно, не викидаю, коли дарують, але волію щось цікавіше.
Я теж вважаю, що квіти - досить безсенсовний подарунок. Хіба що в окремих випадках, коли подарувати квітку - це імпульс, порив, який відразу знайшов своє втілення...А так, на свята, коли квіти купують і дарують всі поголовно - ні, краще вже якусь милу дрібницю.
Якщо абстрагуватися від подарованих, найбільше люблю піони (їх просто обожнюю, маю в мами на подвір'ї піонне дерево), конвалії і фрезії. :)

Zirnycja
03.03.2008, 11:20
, найбільше люблю піони, конвалії і фрезії. :)

Вони є й моїми улюбленими квітами!!! Особливо півонія заворожує.... Ще милі проліски-голубі, лілові, майже білі....

Дуже приємно, коли вся кімната в квітах, дарованих учнями після іспитів, або ж з іншої нагоди..Тоді щаслива і вдячна...Проте, щоразу маю безмежний сум спостерігати, як ті чудесні квіти відмирають...

Alias
03.03.2008, 11:29
А я люблю коли мені дарують багато квітів.Мені й подарунків не треба , аби квіти були. А квіти всі прекрасні, тільки гвоздик не люллдю і гербер...ну то я вже про це говорила.

Малявка
03.03.2008, 11:37
Я теж дуже люблю багато квітів. Останнім часом маю новий "бзік" - маю намір окультурнити частину ділянки біля своєї хати. Вже батьків попередила, що як не хочуть помагати, то хай не заваджають.:D Буду засаджувати все квітами:)

Мата Харі
03.03.2008, 12:03
Якщо квіти дарують, та ще й без приводу - люблю всі без винятку! Якщо б обирала сама - не дуже подобаються гладіолуси, гербери, мімози. Хоча...Для мене, як художника за покликанням, більше значення має оригінальність і дизайн квіткової композиції, аніж квіти, що в неї входять.
Моє сеце можна "полонити" невеликим класичним букетом з маленьких "риженьких" троянд :)

mamatu
21.03.2008, 12:56
я проголосувала за польові квіти.
люблю великий кошлатий букет з різних квіточок, щоб пишний був.
а ще люблю маленькі хризантемки. або у вазонках, як зараз продають, або просто зібрані у вигляді кульки.
вони цвітуть якраз на мій день народження, тож маю таку радість у своє свято!
але це не означає, що не визнаю інших квітів. обожнюю, коли чоловік дарує їх мені просто так. якось подарував квіти соняшника. просто фантастичні квіти.

http://i029.radikal.ru/0803/c7/5a34b3dacdbd.jpg

милуватись люблю тюльпанами, але вдома їх не люблю, бо дуже скоро відцвітають.
цікаво, що в юності не визнавала квітів - вважала це порожньою тратою грошей.
особливо мене дратувало, коли хлопець на побачення приходив з букетом і мені потім доводилось з ним скрізь таскатись. (а мій чоловік до одруження не дарував мені квіти і мені це дуже подобалось)

Ірена
21.03.2008, 13:06
дуже люблю садити квіти. і щось мною останнім часом товче (у зв"язку з тим, що нема погоди). Сашко каже : "що то тебе так до землі потягнуло?"... я кажу - "ну по весні як: хто в гречку, а хто в сільське господарство..." то я в друге:)

Alias
21.03.2008, 13:35
У мама мого коханого 27 березня день народження.Тільки що спало на думку, що було б классно аби вона одержала в цей день від мене квіти.Ну хочеться мені так.Люблю робити подарунки і сюрпризи.Тільки не знаю як це зробити.Може хто підкаже?

Ірена
21.03.2008, 13:44
я думаю, що у Львові є кур’єрські пошти (або навіть квіткові магазини, що мають кур’єрів) ті ж магазини мають, певно, і рахунки свої безготівкові. ви перекинули гроші там - замовили квіти у Львові. квіти доставили. і усьо. в нас такі магазини є.

Alias
21.03.2008, 13:51
Дякую. Ірено :) Може ще хтось скине координати таких магазинів? буду вдячна.

Мих
21.03.2008, 13:55
Мені повезло.... моя дружина любить ромашки... недорогі, недефіцитні, літом - все є.

Додано через 31 секунду
троянди не любить, бо каже, що то горді дуже квіти...

nirvanka
21.03.2008, 14:42
Може ще хтось скине координати таких магазинів?
Доставка квiтiв по Україні (http://flowers.ua/ua/lviv)

Доставка квітів (http://www.ufl.ua/ua/to/flowers-ukraine/lviv)

Alias
21.03.2008, 14:59
Доставка квiтiв по Україні

Доставка квітів
Там такі ціни!!!Вистачило б на квитки у Львів і назад . ще й на квіти майбутній свекрусі.
Пошлю листівку....і привітаю по телефону :))

nirvanka
21.03.2008, 15:04
А хочеш, я куплю їй квіти і завезу додому? ;)

Alias
21.03.2008, 15:38
:radist: :radist: :radist: :radist: :radist: Хочу!

карапуз
21.03.2008, 16:53
взагалі люблю різні квіточки,крім гербер і гвоздик-останні в мене асоціююються чомусь з жовтневими святами
Я з вами згідна на всі 100.У мене абсолютно так само. А ще гвоздики завжди клали біля памятника Леніна.Якісь вони для мене штучні.А взагалі дуже-дуже люблю ромашки.:)

Юстина
21.03.2008, 17:06
А я недавно ходила до коліжанки на день народження і подарувала їй букетик, в який входили по одному з усіх кольорів і видів тюльпанів, які знайшла на ринку. Однотонних, двоколірних, з кучерявими кінчиками, з гострими кінчиками тощо. Вийшло дуже гарно!

Alias
21.03.2008, 17:22
Вийшло дуже гарно!
А не скажете скільки то все коштувало? хоч приблизно:)

Мих
21.03.2008, 18:55
А ще гвоздики завжди клали біля памятника Леніна.
точно, ленінські квіти.....

Юстина
21.03.2008, 19:19
А не скажете скільки то все коштувало? хоч приблизно
Чотири гривні за штучку. Знайшла 25 різних тюльпанчиків. 100 грн.

Maryasik
25.03.2008, 12:24
Однотонних, двоколірних, з кучерявими кінчиками, з гострими кінчиками тощо. Вийшло дуже гарно!

я такі тульпанчики теж на базарчику бачила. і вони мені дуже сподобались.. і ще я бачила такі що в горщиках ростуть.. подумую може собі такі додому купити..

Alias
25.03.2008, 12:44
Чотири гривні за штучку. Знайшла 25 різних тюльпанчиків. 100 грн.
Дякую, не діждуся суботи, коли Нірванка вручить їй мій букет.Уявляю той подив...:)

Юстина
25.03.2008, 12:46
Дякую, не діждуся суботи, коли Нірванка вручить їй мій букет.Уявляю той подив...
Супер! Так цікаво! Напишіть обов"язково про враження.

Alias
25.03.2008, 12:49
Супер! Так цікаво! Напишіть обов"язково про враження.
Обов"язково напишемо.Вона про свої. а я - про їхні :))))))

Лідочка
25.03.2008, 17:22
Мені гвоздики асоціюються з похороном, а люблю я квіти теж по сезону, найбільше люблю орхідеї, тюльпани, троянди і фрезії.

Maryasik
25.03.2008, 17:29
Мені гвоздики асоціюються з похороном

і в мене теж таке ставлення , як до траурних квітів.(

маюнка
07.04.2008, 10:27
пересадила я свою азалію. відцвіла - а гарно ж вона цвіте!!!
тепер чекаю, щоб бегонію пересадити.
а ще згадала, що в мене насіння кручених паничів лежить в схованці:) але ніяк не можу посадити, бо хочу, щоб вони на балконі росли, а погода і досі дуже мінлива. змерзнуть вони вночі:(

Margarin4ik
12.04.2008, 22:30
Я ус! кв!ти люблю!

Doc.
16.04.2008, 07:08
Кактуси (не мусить цвісти) та іриси, або іриси та кактуси, не знаю яким віддати перевагу..,

ще стреліція. http://img522.imageshack.us/img522/82/cflifornia124rf0.jpg (http://imageshack.us)

нталька
16.04.2008, 14:05
Люблю польові!!! А ще з якихось пір полюбила нарциси, а раніше просто терпіти їх не могла. Тепер не намилуюся :) Чоловікові вже прямим текстом сказала, що хочу нарцисів, а він все не купить, все йому нема коли, нема де :( А торік зимою мені щотижня квіти купував, хоча мені зовсім їх і не хотілося :) :(
Ще коли ми вчилися, то коліжанки одна одній дарували квіти для підняття настрою; особливо гарними були барвисті осінні букети!!!:radist: І хлопці на 8 березня всім дівчатам з групи дарували квіти і шоколадки. :)

Квіточка
16.04.2008, 17:45
Ой і я люблю нарциси, вже тікаю від них, віс вази нами позаймала, не можу пройти щоб не купити, але шукаю таких пахучих. А чоловіка вже попередила шоб купив нові бо ті вже вянуть, а я хочу шоб вони в мене не переводилися.

Alias
16.04.2008, 22:48
Десь я чула є долина нарцисів.У ваших краях , доречі.От би туди попасти! Від аромату мабуть сп"яніти можна було б.

syavych
17.04.2008, 08:44
Десь я чула є долина нарцисів.У ваших краях , доречі.От би туди попасти! Від аромату мабуть сп"яніти можна було б.
Є. Причому дві. Одна по дорозі на Трускавець. Інша - не знаю, але також в тому напрямку.

Alias
17.04.2008, 09:14
Одна біля міста Хуст, туди є екскурсії

Ірена
17.04.2008, 09:16
Одна біля міста Хуст, туди є екскурсії
може хтось знає про це. то розкажіть детальніше. збираємось туди поїхати.

Alias
17.04.2008, 13:23
Ось тут є дещо про долину
http://www.saga.ua/43_articles_showarticle_2240.html

dream
17.04.2008, 14:46
обрала "інші" тому що люблю орхідеї
http://cards.gaia.ru/images/Orchid/0T70r9Y6D99Mt57394HY2UlaOSvOzj2p56v295VIiLRC4Bq7qW nvt2kGg34ZU72D2eGNL.jpg
та лілії
http://content.foto.mail.ru/mail/dimelan/Gomel/i-74.jpg
а от червоні троянди не люблю, вони якісь пихаті ІМХО

Alias
17.04.2008, 15:01
А я орхідеї не люблю:(Вони мені якісь штучні.

Strekoza
18.04.2008, 10:05
може хтось знає про це. то розкажіть детальніше. збираємось туди поїхати.

Ірена, ми 2 роки тому влаштували з друзями тур по Закарпатті. Правда, не попали тоді в долину нарцисів і термальні купальні в Берегово. Але загалом провели час суперово. Тоді якраз цвіла сакура, це було на травневі вихідні (1-2). Відносно інформації -ми шукала в інтернеті те, що нас цікавило (замки, водопади) і самі склали маршрут, їздили машиною. Мукачево, Ужгород, Берегово, славнозвысна "Деца у нотаря"... Є на що подивитись. Тому рекомендую! Вибачте за офф-топ, хоча теж згадала про сакуру і нарциси :)

Ірена
18.04.2008, 10:08
дякую, дівчата!
ми збираємося десь на 8-9 травня. чоловік вже загорівся. він також ще долини нарцисів не бачив.

Мих
18.04.2008, 10:44
дякую, дівчата!
ми збираємося десь на 8-9 травня. чоловік вже загорівся. він також ще долини нарцисів не бачив.
я бачив... мушу вас розчарувати - ніякого захоплення. Такі нарциси можна знайти будь-де в ліпшому селі. Вхід - платний. Ходять лише по визначених дорогах. зрив квітки - 25 гривень, як не більше, а пару метрів від долини продають наліво і направо - скільки захочеш. Більше сподобалась сама дорога туди - оце цікаво, а долина - ні.

Ірена
18.04.2008, 10:49
сама дорога туди - оце цікаво, а долина - ні.
ну нічого... все одно треба поїхати - розвіятись:)

Мих
18.04.2008, 10:55
ну нічого... все одно треба поїхати - розвіятись
безумовно... така поїздка - то супер. Сам часто їжджу з сімєю в Карпати чи Закарпаття. Щасливої дороги!

Додано через 4 години 22 хвилини
ну нічого... все одно треба поїхати - розвіятись
не забудьте взяти з собою фотоапарат.

ckorpionsha
19.04.2008, 12:48
чи часто отримуєте їх? які квіти любите? чи потрібен привід, щоб подарувати квіти?

Дарую на різні свята і просто так мамі(коли її бачу) або подругам, коли йду в гості.
Отримую частіше від чоловіка - просто так. Він любить мені дарувати квіти...різні-різні.

Люблю жовті і салатові троянди троянди. Так само жовті тюльпани. Ще люблю фрезії, лізіантуси(воздушная роза), антуріуми ніжно рожеві або прозоро-зелені.
З квітами працювала шість років - то не любити їх просто нереально. Польові люблю великі ромашки.

маюнка
19.04.2008, 13:09
щойно пересадила по-людськи свою азалію, зробила дренаж на дно, добривом підгодувала, поговорила з нею, щоб росла гарнюньо.
квіти люблять, коли з ними говорять...

Ірена
19.04.2008, 14:17
не забудьте взяти з собою фотоапарат.
завжди зі мною

ckorpionsha
19.04.2008, 22:31
Ірена, ми 2 роки тому влаштували з друзями тур по Закарпатті. Правда, не попали тоді в долину нарцисів і термальні купальні в Берегово. Але загалом провели час суперово. Тоді якраз цвіла сакура, це було на травневі вихідні (1-2).

Сакура, Долина нарцисів, замки Закарпаття - воно дійсно варте того, щоб поїхати(я просто сама з Закарпаття). А ще казали(сама не бачила), що у нас є й Долина маків...самій цікаво подивитись на ту красу. А Долина нарцисів - велике-велике поле і все в квітах. Хоч забороняють рвати їх, але є й такі, що рвали, ховали під куртки і виносили.

Strekoza
19.04.2008, 23:52
Сакура, Долина нарцисів, замки Закарпаття - воно дійсно варте того, щоб поїхати(я просто сама з Закарпаття). А ще казали(сама не бачила), що у нас є й Долина маків...самій цікаво подивитись на ту красу. А Долина нарцисів - велике-велике поле і все в квітах. Хоч забороняють рвати їх, але є й такі, що рвали, ховали під куртки і виносили.

Так і хочеться організувати вилазку на природу, тільки цими днями нема часу навіть посидіти в саду, помилуватись квітучими деревами. І гіацинти зараз цвітуть, пахнуть просто шалено...

Зануда
20.04.2008, 00:25
Люблю троянди. Чоловік привчив. Колись частенько дарував і навіть без нагоди. Тепер видать "погас дух романтізьма!" Ще люблю білі тюльпани (червоні мені асоціюються із часами "совка" - гвоздики і червоні тюльпани - от вам і весь вибір товаріщі). Та я взагалі люблю квіти. Коли йдеш 8 го березня з роботи з оберемком квітів - так приємно і радісно на душі. Мене дивують жінки, які сварять чоловіків за те, що їм квіти приносять.
Люблю дарувати квіти, але намагаюсь вибирати щось нетипове - букетик з ірисів, оберемок жовтогарячих осінніх квітів, щось, що буде милим і водночас оригінальним.
Пригадала собі свій День народження. Більше квітів було тільки на весіллі. Красота...
http://img222.imageshack.us/img222/6480/dsc01641pq3.jpg

нталька
20.04.2008, 03:01
Нарешті отримала нарциси! :) :) Поставила біля компутера і милуюсь. :)
А ще дуже приємно, коли на день народження твоєї дитини чоловік тобі квіти дарує, бо це ж і твоя велика заслуга (не кажучи вже, що щастя і радість), що є цей день і ця дитина!!! :)

Ірена
20.04.2008, 07:10
мені чоловік завжди квіти дарує без приводу. а якщо вже з приводом - то ду-у-уже багато. :)
він взагалі джентельмен: дарує квіти жінкам просто так, наприклад коли йде в якусь установу. але жінки іноді бувають... не дуже розумні, м"яко кажучи.
наприклад останнього разу, йшли ми в поліклініку. там попросили трохи погуляти, бо щось не так було з апаратом. ми пройшлися, купили пресу, заодно й квіти мені і ще тій дівчині з УЗД. Так вона, замість того, щоб обзаздритися, дивилась на мене як на нікчему, а на чоловіка мого як на трофей:mad:
ось і роби після цього людям приємно...
чому так буває?
може то офтоп:shutup: , але все в житіт має чомусь наслідки, навіть безневинні, на перший погляд, речі

Dendy
29.07.2008, 16:43
А мені найбільше подобаються все ж таки троянди. Хоч може це вже і банально...
Подобається дарувати їх. :) І хоч я розумію, що у кожного свої смаки, та все таки мені важко зрозуміти тих дівчат, які не люблять ці квіти. Не розумію ЯК їх можна не любити. :p

nirvanka
29.07.2008, 17:25
І хоч я розумію, що у кожного свої смаки, та все таки мені важко зрозуміти тих дівчат, які не люблять ці квіти. Не розумію ЯК їх можна не любити.
Не те що дівчата не люблять троянди.. Я от люблю їх, але перевагу віддаю іншим квітам.. Бо троянди, як на мене, то банально. Хоча їх люблю, бо вони гарні і пахнуть :)

pukhnastyk
29.07.2008, 19:39
Я написала , що люблю тюльпани.Подумала...Але ж я всі квіти люблю.Поганих квітів не буває.Вони всі чарівні.Люблю бузок, щоб занурити лице в величезний букет і вдихати. вдихати той п"янкий аромат, люблю півоніїї, зразу згадується школа, останній дзвоник, ромашки прекоасні....
От тільки не люблю гвоздик, та й гербер мабуть....Гвоздики ,тому що їх до пам"ятників носять, а гербери...просто не люблю.
Обожнюю дарувати квіти, купляти просто так для себе , а ще , коли дарують мені.
Досить популярне і занадто стандартизоване пояснення щодо нелюбові до гвоздики,але дозвольте не погодитись з Вами, Alians.Бо гвоздики-мій вибір у цьому опитуванні і ось скажу чому. Улюблена квітка гвоздика -струнка і не має жодних колючок,якими може зранити;її стебло не гнеться додолу,а стоїть рівненько як в перший день,так і через тиждень,та й квітка теж не опускається з часом; і не опадають її пелюстки - такі тендітні і граційні,наче їх витинав вмілий майстер.Ці пелюстки хоч й неошатні дуже, проте зі своїм шармом, який відомо - в простоті!

Irus'ka
07.09.2008, 00:03
Дуже люблю вибирати квіти сама...:rolleyes:
Бо вибираю за настроєм і оригінальністю, а значить щораз інші...
Але маленькі букетики польових поза конкуренцією!!!
Не так давно (2 дні тому) купила духмяний горошок, а вчора - такі волохаті-волохаті чорнобривці (дуже люблю їх терпкий запах) чимось подібні на нагідки, ще таких не бачила!
Люблю соняхи, правда вони в'януть скоро:(
І, взагалі дуже люблю квіти...

Liliyah Romanova
07.09.2008, 00:07
У мене зараз соняхи у вазі. Хлопці нині ходили на закупи і купили мені букетик для підняття настрою. Така краса... А стоять вони у мене досить довго, бо тут до квітів продають спеціяльні порошки - їжу для квітів. І завдяки тому вони майже 2 тижні стоять. :)

Женічка
07.09.2008, 00:10
не захоплююсь квітами взагалі.
а от соняхи - це вже цікаво, оригінально, тай крсиві вони..

Summer
18.09.2008, 17:13
квіти дуже люблю, в мене дома вже ціла оранжерея пальми, фіалки, грошове дерево. Спробую потім викласти фото ))

Багіра
18.09.2008, 18:02
в мене зараз Жоржини стоять у вазі... такі гарні ,білі... дуже люблю троянди і не звертаю уваги на банальність... не відмовлятися ж мені від своїх смаків через суспільну думку...

Ще люблю білі тюльпани

Я теж їх дуже люблю, але чесно бачила їх лише по телевізору)))) як сині троянди...

Суня
28.01.2009, 13:10
Квіти....це...моя....згуба....я коли їх бачу втрачаю контроль....
Зараз в мене на підвіконику.....з дня на день зацвіте тульпан.....
Це улюблені мої квіти.......

lapocka
28.01.2009, 15:15
А мені подобаються жовті квіти:) а найбільше хризантеми

kati
28.01.2009, 15:19
мімози...просто краса......школа що зараз їх такрідко можна побачити

Irusya
28.01.2009, 15:23
ромашки, маргаритки, гербери - різних кольорів і сортів. Це улюблені квіти.
А ще маки подобаються, тільки шкода що швико втрачають вигляд коли зірвати...

Alias
30.01.2009, 12:12
ромашки, маргаритки, гербери - різних кольорів і сортів. Це улюблені квіти.
А ще маки подобаються, тільки шкода що швико втрачають вигляд коли зірвати...
А Ви візьміть обпаліть місце зрізу над свічкою і маки не зів"януть.Звичайно ж, поставте їх у воду:)

Irusya
30.01.2009, 13:06
А Ви візьміть обпаліть місце зрізу над свічкою і маки не зів"януть.Звичайно ж, поставте їх у воду:)

То в поле з свічкою треба йти!

Myrka
04.02.2009, 15:42

:( заділи за живе..

molcha
06.02.2009, 06:03
А я іриси (ті, що півники) люблю, вони таки гарні, творчо-розтріпані, замріяні...
Обожнюю дарувати квіти, дарую їх усім підряд, за будь якої оказії, особливо своїм мамам (мамі і свекрусі), друзям і лікарям у поліклініці. Якось так рука не підіймається тицяти цукорки, а от квіти в подяку - нормально, і завжди приємно.

Victi
17.02.2009, 18:21
Нещодавно коханий подарував білі тюльпани. Красота неземна. Весняні квіти зимою. Відчула себе принцесою із казки про дванадцять місяців, якій підсніжників взимку заманулося.
Взагалі я квіти усі люблю, а особливо коли коханий без поводу дарує.

Люша
17.02.2009, 20:07
мімози...просто краса......школа що зараз їх такрідко можна побачити

Мімози, мімози, і ще раз мімози, нарешті хтось крім мене знає та обожнює ці жовті пумпошечкі. Вони будуть, мусять бути цього року на Стрийському ринку. Один дядечко сам привозить їх з Абхазії. Я два роки підряд у нього купляла сама, тільки у нього пумпошечкі маёже по сантиметру.
А відмітила я польові та тюльпани, їх я також дуже люблю.

kati
17.02.2009, 20:17
свиснете,якщо натрапите на мымози:clapping:

Натуся
17.02.2009, 20:33
Обожнюю білі крокуси...Так хотілось би отримати великий букетик цих прекрасних квітів...А так бачила їх тільки на картинках...Віртуальна любов...
http://s57.radikal.ru/i156/0902/20/f9dabad18673.jpg
http://s56.radikal.ru/i152/0902/da/70c2b7229f44.jpg
http://s61.radikal.ru/i172/0902/61/9ff3f40a9dd9.jpg
http://s56.radikal.ru/i152/0902/a0/e09e23dce935.jpg
:)А сама квіти дарую мамі,сестрі,подругам на дні народження...Кажуть,що можна обійтися і без квітів,але ж то так приємно...

Люша
17.02.2009, 20:50
свиснете,якщо натрапите на мымози:clapping:
свісну :):):):):)
щоправда я тут натрапила на оце
http://www.kavkaz-uzel.ru/articles/149704
тепер не знаю чи буде :(

Яська Березнева
08.03.2010, 11:20
Які гарні квіточки на моніторі в правому верхньому куточку! То, певно, адміністрація всіх жіночок привітала з 8 Березня. Тільки чому їх шість?:shutup:

levandivka
08.03.2010, 11:27
Тільки чому їх шість?
А пелюстки пораховано? http://www.kolobok.us/smiles/standart/popcorm1.gif

Oriana
08.03.2010, 11:31
Тільки чому їх шість?
Не переймайтеся:) В Італії взагалі прийнято дарувати тільки парним числом:)

Яська Березнева
08.03.2010, 11:31
А пелюстки пораховано?
Не смішно.

levandivka
08.03.2010, 11:37
Не смішно.
Буває... :)

Annjutka
08.03.2010, 12:39
Будемо вважати що сьома за рештою сховалася :girl_cool:

La esposa
08.03.2010, 12:42
Будемо вважати що сьома за рештою сховалася

Сьома перед монітором сидить ;)

levandivka
08.03.2010, 12:45
перед монітором сидить
Угум...
Активні відвідувачі: 192 (85 учасників, 107 гостей)
оп'ять парне число...

ЗІ: не подумав одразу, жи 1 не рахується, бо нарцисс...
85-1=...
Дідько! може не запарюватися тим?
Нє?

Liliyah Romanova
08.03.2010, 15:34
Не переймайтеся В Італії взагалі прийнято дарувати тільки парним числом
І не лише в Італії. А в Україні страх перед парним числом квітів дуже на забобон схожий. Певно тому, що ним і є. :girl_wink:

La esposa
08.03.2010, 17:23
Певно тому, що ним і є.

Тут, мабуть, швидше не забобон, а традиція - ну, усталилось так віддавна, що померлому парне, бо вже життя скінчив, пару знайшов. А молодому, живому, активному - непарне, щоб був у пошуку, бо хто ще щось шукає і хоче щось, той живе...

чесно - я б не хотіла, щоб мені 4 квітки подарували... І ще не розумію тих, хто купує і дарує оті штучні квіти, в нас такі є, що грають, або такі, в яких білизна всередині...

Liliyah Romanova
08.03.2010, 17:36
вже життя скінчив, пару знайшов
А яка пара після смерті? Я думала, люди за життя паруються. :girl_crazy:
чесно - я б не хотіла, щоб мені 4 квітки подарували... І ще не розумію тих, хто купує і дарує оті штучні квіти, в нас такі є, що грають, або такі, в яких білизна всередині...
А тут дарують парні. Я й не рахую ніколи, зрештою. Байдуже. Аби квіти гарні були. :xaxa:
От щодо штучних квітів і т.п. згідна. Тут такі ніколи не бачила, аби дарували. Примітивно воно якось. Зрештою, штучні або на цвинтар купують (і то не завжди), або для декору.

La esposa
08.03.2010, 21:59
А яка пара після смерті?

маю на увазі, пішов до Бога, і нічого більше на цій землі йому не треба. В нас так кажуть :)

Байдуже. Аби квіти гарні були

Тут ти на 1000% права :girl_haha:

Лія
08.03.2010, 22:28
Дуже люблю ,як квітне декоративний горошок,ириси,бузок,нарциси,тюльпани,цикламени,осі нні хризантеми,фрезії-можна довго згадувати.Чомусь не дуже люблю конвалії та лілії-мабуть через запах.А взагалі мрію працювати флористом,створювати композиції з квітів.

La esposa
08.03.2010, 22:37
А я люблю, коли квіти ростуть під вікном. В нас так і буде цієї весни. Мрію посадити такі троянди, які в"ються по огорожі (в нас на районі в одної сім"ї так є) - то таке чудо!

Orman
08.03.2010, 22:43
люблю всі квіти крім гвоздик (в мене асоціація з парадом на день жовтневої революції), і то такі маленькі пахучі гвоздички люблю.

Гладіолуси якраз на день мого народження є - люблю :). А ще лілії - ммммм!

І в горщиках люблю, і на городчику також саджу :)

наталюська
25.11.2010, 12:08
я обожнюю квіти! на день народження у липні-тільки гладіолуси, на іменини (у вересні)-соняшники, на день Св.Валентина, 8 березня-тільки тюльпани! Взагалі, люблю квіти сезонні.

altari
26.11.2010, 15:34
А я люблю, коли квіти ростуть під вікном.маю на грядці перед вікнами:
кущі троянд приблизно 40 шт.
лілія-7(весною ще мають привезти 5)
гладіолуси(відро)
хризантеми ранні-2кущі,середні-4,пізні-2
іриси-5
ще дууууже багато однорічних.
Кімнатних квітів 30 горшків(рахую найкращі)
На ДН дарую мені кім.квіти(на моє прохання).Рвати з грядки-НІ!Квітам місце на грядці.:d23:

Kofein
26.11.2010, 16:40
Все таки частіше отримую квіти, ніж дарую:girl_in_dreams:
Обожнюю червоні троянди... :girl_in_love: також дуже люблю великі букети з тюльпанів!!! Але троянди то для мене щось з чимось. Багатьом вони вже просто приїлись, оскільки продаються в будь-якому квітковому магазині, але не думаю, що хтось буде заперечувати, що троянда-королева квітів:girl_in_dreams:

Привід........ ні непотрібен! Можна зібрати прості польові квіти, подарувати комусь (мамі, подрузі, сестрі......) і тим самим підняти настрій як собі так і отримувачу:girl_dance:

MorsImmortalis
26.11.2010, 19:05
обожнюю тюльпани,конвалії і бузок.
гвоздик не сприймаю через асоціації з ссср
і терпіти не можу лілії та осінні квіти.в них трупний запах:bad:

altari
26.11.2010, 19:24
терпіти не можу лілії та осінні квіти.в них трупний запахВи їх не нюхайте,якщо запах не подобається.Милуйтеся їхньою красою!:girl_bye:

puma
26.11.2010, 19:54
трупний запах
:girl_blush2: дивне порівняння.
видно трупного запаху таки не чули...

mamaTimy
27.11.2010, 02:50
Люблю тюльпани, особливо білі,чи ніжних відтінків.Як десь побачу,то аж млію,нераз собі купляла і тішилась:-) ще люблю ромашки, мені вони дитинство чомусь нагадують. Троянди люблю, але не червоні,а ще краще такі маленькі. Бузок, жасмин, іриси...Багацько назбиралось:-) Люблю дарувати,а ось отримувати хочеться частіше. Приємно що малий, зірве якусь лободу:-) і мені дарує:це тобі, мам! :-) кльово так!

Molecule
27.11.2010, 16:14

квіти дарую не часто,але можу дарувати їх без приводу,особливо мамі,деколи хочеться зробити їй таку приємність.
Колись отримувала квіти часто,а тепер чоловік забуває їх дарувати
Дуже люблю ромашки,в мене навіть весілля було прикрашене ромашками і букет також з них.
Ще дуже люблю фіалки,дуже милі квіточки.

MorsImmortalis
27.11.2010, 17:57
Ви їх не нюхайте,якщо запах не подобається.Милуйтеся їхньою красою
я квіти сприймаю в комплексі.і не люблю тих,що фактично не мають запаху
дивне порівняння.
видно трупного запаху таки не чули...
на жаль таки часто доводилось чути. і от, власне,такі асоціації

byrymm
27.04.2012, 16:10
Я люблю всілякі квіточки, а найбільше милуюсь польовими))
Колись отримувала квіти часто,а тепер чоловік забуває їх дарувати
А коли мені чоловік забуває дарувати квіти, я піду сама собі куплю і через декілька днів коли моя квіточка в"яне чоловік приходить з букетиком свіжих)) Так я його мовчки соромлю:)

amaretto
05.05.2012, 16:48
Мої улюблені тюльпани, а літом обожнюю іриси

---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:47 ----------

і бузок з конвалією

olenkastar
05.05.2012, 17:12
а я люблю всі квіти, але польові найбільше)) І щоб вони були ЖИВІ- тобто не у вазі,а власне на полі. Найкращий подарунок- відвезти на гарне поле і там налюбуватися досхочу квітами.