КПК

Показати повну версію : Харчування годуючих мам

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Тим22
15.02.2008, 20:48
Ситуация, невестка с внуком живет у своей мамы+бабушка, тому шо у нас ремонт. Дитю меньше месяца. У пацана появился диатез, жена считает что не правильно кормят маму, всякими яйцами куриными и другой гадостью. Посоветуйте чем кормить маму

Toyvo
15.02.2008, 21:16
Хм... у меня тоже был диатез где-то до 3-х лет, что мама ела в период кормления меня не знаю, а меня кормили строго - бульон из кролика или очень молодой телятинки. Никаких яиц, цитрусовых, очень сладкого и очень соленого... И еще - срочно к врачу, он расскажет что надо.

Росинка
15.02.2008, 21:46
Исключите из меню мамы сильные алергенны такие как шоколад,цитрусовые. Всяческие майонезы,кетчупы и т.д. тоже есть не стоит. Лучше всего кушать каши, овощи приготовленые на пару(поменьше красного цвета,побольше зеленых) и отварное мясо.

vanilia
15.02.2008, 21:51
В перші дні після родів їла тільки сухарики, каші, картопля, мясо... НІякого солодкого і т.п.

Маруся-мама
15.02.2008, 22:05
Тю... а новоспечена мама хвора чи як?
Мене перші дні годували в лікарні всім чим душа забажає, правда цитрусових не давали і сухофруктів типу чорнослив чи сливовий сік а також бобових, ну аби не здуло дітя. Трускавок також не бажано.
Діатез від яєць? Хіба сирих

Росинка
15.02.2008, 22:14
невідомо якої якості ті яйця.В нас же ніхто нічо не контролює нормально.Де ті кури росли та що їли хто зна?..

Toyvo
15.02.2008, 22:24

Навіть від крема білкового був страшний діатез, все одно які яйця домашні чи магазинні... Я й зараз не дуже їх їм

Маруся-мама
15.02.2008, 22:36
Ну мо і ваша правда. Бо ми купуємо яйця курей які мали право вільно бігати по-дворі :D, то їх мій чоловік сирими п*є :D:D:D

vanilia
15.02.2008, 22:37
Так яйця тому і рекомендують вводити в прикорм діткам не раніше 9 місяців, бо вони важкі і алергенні. Тому і з самого початку і мамі кормлячій краще не дуже яйця їсти.
Принаймні, так мені лікар пояснила.

Маруся-мама
15.02.2008, 22:48
Тут напрошується кавалок...
-Їжте куме легке!
-Дякую! Ковбаса також не тяжка.

Drimka
15.02.2008, 23:18
Посоветуйте чем кормить маму

Почитайте тут http://www.semya.org.ua/faq.php?category=13

Тим22
15.02.2008, 23:25
Тю... а новоспечена мама хвора чи як?
Мене перші дні годували в лікарні всім чим душа забажає, правда цитрусових не давали і сухофруктів типу чорнослив чи сливовий сік а також бобових, ну аби не здуло дітя. Трускавок також не бажано.

У мамы здоровье железное, вот меня интересует насчет лимонов, как на малыше отражается

Гелена
15.02.2008, 23:29
хм... я от часто їм яєшню і кожного дня одну-дві, а то й три апельсини
в дитини діатезу нема
тільки раз недавно мав якісь червоні плямки, але вони за день пройшли, я не можу згадати, що я тоді їла, щоб більше не їсти
а яйця і цитрусові нам не шкодять :)

Додано через 2 хвилини
У мамы здоровье железное, вот меня интересует насчет лимонов, как на малыше отражается
ну скибка в чай певно не зашкодить, а цілий їсти не варто :)
єдине, в чому я впевнена, то це в тому, що все індивідуально

Маруся-мама
15.02.2008, 23:50

А вот лимонов не желательно... хотя... витамин вроде

Росинка
16.02.2008, 09:34
вот меня интересует насчет лимонов, как на малыше отражается
У меня малую сыпануло сразу на дольку лимона,которую я сьела ,когда ей было 3 месяца.Зато шоколад я могу есть сколько угодно и все нормально. Слышала страшные истории,когда дети имели алергию почти на все.Так что все очень индивидуально.

Toyvo
16.02.2008, 13:37
Слышала страшные истории,когда дети имели алергию почти на все.
Це майже про мене

Zoryanazirka
16.02.2008, 19:10
А я їм все. Тільки народила малого ( в 5-40 ранку) відразу ТАК ЗАХОТІЛОСЯ ЇСТИ! До лікарняного сніданку далеко і мій чоловік погнав додому за вівсянкою з полуничним варенням :) І булочок з маком подорозі прихватив. З цього почалося моє всеїдження. Тим більше в мене ТАКИЙ апетит проявився, можна сказати ЖОР. Малечі т-т-т нічого.

Додано через 1 хвилину
Як малому було 8 тижнів мама сама принесла трускавки з базару і сказала я їла все і вам нічого небуло, і ти можеш їсти. І вона була права.

Nata
16.02.2008, 21:19
І я їм все, в розумних межах, звісно. Слухаю свою мудру бабусю і поки що нічого малому не зашкодило.

Наталочка
17.02.2008, 00:20
Якщо діти не схильні до алергіїї то звичайно можна їсти все. А в мене малий алергік, то мені лікар написав список , чого не можна їсти. Це цитрусові, шоколад, яйця , мясні бульйони, червоні фрукти і ягоди, морепродукти, куряче мясо, ну і звичайно спеціями і соусами не захоплюватись. То я їла тільки пісні зупки, відврне мясо і овочі, кашки, сир і печиво Марія. тепер ми вже ту алергію вилікували, хоч так і не виявили на що вона була, то я вже їм все потроху. Поки що висипок немає. Сподіваюсь що вже не буде. Бо дуже тяжко буде знов до такого раціону вертатись.

Straniera
17.02.2008, 18:41
епер ми вже ту алергію вилікували, хоч так і не виявили на що вона була, то я вже їм все потроху.
а до речі, як виявити, на що алергія? Це тре спеціальний аналіз здавати, матері чи дитині? Бо в нас зараз теж страшний діатез десь більше місяця тримається, якраз після свят то все. тепер і не виявиш на що, бо за столом я все підряд їла (дорвалася -тепер маю кару). Я вже і хлористий кальцій попила, і дитині діазолін давали. Не допомагає. певно тре буде до дерматолога везти.

Зозуля
14.03.2008, 16:22
А мені моя дільнична терапевт сказала, що чим більше вітамінів п*єш під час вагітності, тим більше ризик алергізації дитинки...

olenkastar
11.09.2008, 10:05
сир і печиво Марія. .

в мене самої скоро алергія буде на то печиво,я його вже 2 тиждень їм з кефіром.

Дана
11.09.2008, 11:02
А мені моя дільнична терапевт сказала, що чим більше вітамінів п*єш під час вагітності, тим більше ризик алергізації дитинки...
Я вітаміни пила у виді таблеток і їла у вигляді фруктів овочів і каш. Від того часу як я взнала про вагітність і до самих пологів пила вітаміни кожний день, моя Соня немала і зараз немає ніякої алергії.

olenkastar
11.09.2008, 12:20
а я от так хочу солодкого!!!в принципі я всю вагітність сиділа на шоколаді,то може доці і ніц не буде.правда,трохи боязко-хтіла до місяця часу не вживати всяких гадостів,а потім вже почати...хоча яка різниця коли?

levandivka
11.09.2008, 12:28
до самих пологів пила вітаміни кожний день,
Згадалося "пісьмо щастья". :)
Питні вітаміни - для гаманця і стільця.

Женічка
11.09.2008, 12:36
я шоколад тихенько посмоктувала, але то навіть певно до шлунку не доходило :)

olenkastar
11.09.2008, 12:41
а якщо білий шоколад?

Женічка
11.09.2008, 12:56
я думаю, що згодом і чорний зможете їсти, в розумних межах звичайно.
дуже ваша крихітка ще маленька!!!! :)

Nastyusha
11.09.2008, 12:58
Дівчата, а мед можна? Бо я цукор у чаї не люблю, радше б мед додавала, але всі "ЗМІ":D пишуть, що не можна......:no: Як же так?:(

levandivka
11.09.2008, 13:02
я думаю, що згодом і чорний зможете їсти, в розумних межах звичайно.
дуже ваша крихітка ще маленька!!!! :)
Десь читав, що "білий" шоколад гірше за чорний. :xaxa::xaxa::xaxa:
А сам вважаю, що можна все, аби без пшесади.

Зорянівонька
11.09.2008, 14:44
Мене всю вагітність і вже майже півроку після тягне на солодке. Ну не можу не їсти, зразу якась слабість. То і їм... Правда, в малого може і газаки сильніші від того, але як для експерименту не їла пару днів, то всеодно газики були... Словом, їм все.

Irus'ka
11.09.2008, 23:57
Дівчата, ми (я і Левко) схильні до діатезу шалнено! Перед пологами з'їла кубичок шоколаду, то родились з червоними щоками, (все інше ніби виключили, хіба де якісь ліки під час перейм?) Писали нам токсичну еритему неонатологи. До 4,5 місяців тримала строгу гіпоалергенну дієту, і пройшло, Богу-дякувати!!!!:dance: Тепер потихеньку розширюємо арсенал страв!

levandivka
12.09.2008, 00:16
з'їла кубичок шоколаду, то родились з червоними щоками
ТАК в картці і записали, "внаслідок чоколяди"?
Думаю, то від іншого кубичка. :xaxa::xaxa::xaxa:
Вас надурили.

Мене всю вагітність і вже майже півроку після тягне на солодке. Ну не можу не їсти, зразу якась слабість. То і їм... Правда, в малого може і газаки сильніші від того, але як для експерименту не їла пару днів, то всеодно газики були... Словом, їм все.
Тілько не пийте! :xaxa:

Straniera
12.09.2008, 09:03
Дівчата, а мед можна? Бо я цукор у чаї не люблю, радше б мед додавала, але всі "ЗМІ":D пишуть, що не можна......:no: Як же так?:(

Не радила б, мед -це найстрашніший алерген, що може бути.

levandivka
12.09.2008, 09:19
найстрашніший алерген, що може бути
А "не бути"... може? ;)

lapocka
12.09.2008, 13:27
Не радила б, мед -це найстрашніший алерген, що може бути.
Це все відносно, все залежить від організму мами і дитини. От я дозволяю собі по ложечці меду в зелений чай і нічого все люкс(т.т.т):dance:

lapocka
12.09.2008, 13:30
І ще кілька шолоколадних цукерок якось собі дозволила:shy:.
От така я нестримана мамочка:xaxa:

Nastyusha
12.09.2008, 14:10
Всьо, попробувала чайну ложку меду. Не наш то продукт, сьогодні щічки червоні....:(

lapocka
12.09.2008, 14:45
Всьо, попробувала чайну ложку меду. Не наш то продукт, сьогодні щічки червоні....:(
Не повезло, прийдеться потерпіти вам без меду:no:

Straniera
12.09.2008, 23:26
Це все відносно, все залежить від організму мами і дитини. От я дозволяю собі по ложечці меду в зелений чай і нічого все люкс(т.т.т):dance:
Річ у тім, що алергія може і не одразу проявитись. То така хитра штука. Я от перших півроку теж все підряд тлумила, аж поки воно боком не вилізло. Зараз вже на дієті. Але може вам пощастить, і ви зможете так далі все і їсти. Я сплю і бачу, як я буду об"їдатись тортами з кремом, шоколадом, кетчупом після закінчення ГВ. І запиватиму все це червоним винцом.:clapping:

Usmishka
13.09.2008, 10:08
І ще кілька шолоколадних цукерок якось собі дозволила:shy:.
От така я нестримана мамочка:xaxa:

Підтримую:clapping:
То все дуже індивідуально, я також з місяця майже щодня лопала по 1-2 шоколадній цукорці, так напевно підсвідомо знімала стрес - і нічого, все пробувала потрохи, то вже зараз їм практично все - і слава богу, жодних проблем:tanksmile:

olenkastar
13.09.2008, 15:41
і я от з'їла 2 цукерки "венеціанська ніч"-ну не втрималася я!!! до того ж можна їсти все те,що під час вагітності їлося(а я солодке їла зранку,вобід і ввечері)-думаю не нашкодим!
а вчора їла фаршировані перчики і московську ковбаску-і ніц не було!так шо ми починаемо випробовувати нові страви!
а хто шо чув на рахунок кави?якшо випити слабенької з молочком -не страшно?чи дитинка спати не буде?

Usmishka
13.09.2008, 17:36
і
а хто шо чув на рахунок кави?якшо випити слабенької з молочком -не страшно?чи дитинка спати не буде?

кава теж важається сильним алергеном, ну і плюс викликає сонливість та дратівливість, то я як справжня кавоманка, вирішую питання кавою без кофеїну, нагадує безалкогольне пиво і резинову жінку:xaxa:, але що поробиш:8:

Ольга
13.09.2008, 21:10
горня кави вранці можна сміливо випити. На ЛЛЛ є стаття про це

Аня
14.09.2008, 10:00
Нас після пологового відвідувати додому всі з цукорками приходили.. А я шоколадки,цукорки просто обожнюю. Я на то все дивилася і тряслася,так хотілося. Потім не втрималася - відкрила коробку,з"їла одну цукорку-думаю ніц не буде. Походила,з"їла другу. Далі думаю - треба три з"їсти...три дуже хороше число:xaxa: далі 2 рази по три і так я ті цукорки жерла і жерла.. Але малій ніц не було. Може тому ,що в мене норма була 2-3 шоколадки в день і до і під час вагітності

olenkastar
14.09.2008, 12:13
. Може тому ,що в мене норма була 2-3 шоколадки в день і до і під час вагітності
і в мене під час вагітності була норма -без солодкого ні дня! так і зрозуміла шо вагітна-сильно потягнуло на солодке( до вагітності любила гостре і квасне),і так всі 9 місяців...може і тепер доця хоче "солоденького" молочка:xaxa: я вже 2 цукерки зранку захавала..от тепер задумуюся над кусочком Мілки:)

olenkastar
16.09.2008, 11:27
пила сьогодні каву...ту гидку"Галку"з ехінацеєю,бо така погода сонна і так захтілося кавуськи.а у "Галці" кофеїну нема,то подумала,що може і не зашкодить.побачимо,яка буде реакція... бо вчора і позавчора мали клопіт з випорожненнями,доця не так часто какала,як раніше і сильно тужилася і плакала при цьому,то певно моє солодке не пішло(або ковбаска)

Аня
16.09.2008, 14:41
пила сьогодні каву...ту гидку"Галку"з ехінацеєю,бо така погода сонна і так захтілося кавуськи.а у "Галці" кофеїну нема,то подумала,що може і не зашкодить.побачимо,яка буде реакція... бо вчора і позавчора мали клопіт з випорожненнями,доця не так часто какала,як раніше і сильно тужилася і плакала при цьому,то певно моє солодке не пішло(або ковбаска)

Скоріш за все ковбаска... Я недавно чула передачу про ковбасні вироби - :bad: -краще їсти цукорки.
Хоча кажуть,що шоколад кріпить

natka75
04.10.2008, 12:27
а хто шо чув на рахунок кави?якшо випити слабенької з молочком -не страшно?чи дитинка спати не буде?[/QUOTE]

а скільки вашій дитинці зараз?я теж стримувалася від кави під час вагітності і потім під час ГВ.Але потім поступово зранку могла собі позволити одне горнятко і з молоком, думаю головне щоб не на ніч
, бо хто зна як воно спочатку реагуватиме. І Богу дякувати нічого не було ні мені, ні головне манюні!!!:)

СОФІЯ -СОНЯ
07.10.2008, 14:48
Я за обома потихеньку їла все, що належить до здорової їжі. Смаженим, копченим та солодощами не захоплювалась, точніше не їла, бо маю проблеми зі здоров"ям. А мед потроху їла і їм, нічогісінько не було ні в одної, ні, надіюсь, у другої. Єдине, не стрималась, з"їла була одну трускавку, ну дуже файну і велику, вона так лежала і на мене дивилась - то, дійсно, малечу трішки посипало. Але не надовго.

Mira_SH
17.10.2008, 12:25
Моя малявочка, таке враження, що не наїдається молочком, бо в мене воно якесь дуже водаве і не жирне, але його дуже багато, цюрком ллється, що б то таке з"їсти, щоб трохи пожирніло,? і лялі не пошкодило. Бо вона тіки те робить, що згамцяє, то вибачте викакає.

Cifalius
17.10.2008, 12:27
Моя малявочка, таке враження, що не наїдається молочком, бо в мене воно якесь дуже водаве і не жирне, але його дуже багато, цюрком ллється, що б то таке з"їсти, щоб трохи пожирніло,? і лялі не пошкодило. Бо вона тіки те робить, що згамцяє, то вибачте викакає.

всі коліжанки їли ГОРІХИ!!!!

Mira_SH
17.10.2008, 12:32
Та вмяла певно штук з 20, та ще й халвою заправила, тепер чекаю ефекту, може ще щось?

Cifalius
17.10.2008, 12:48
Та вмяла певно штук з 20, та ще й халвою заправила, тепер чекаю ефекту, може ще щось?

ну чай з згущеним молоком...горіхи...ще одна пила спец таблетки для лактації, потім напишу які...бо голова з дзюркою не памятаю...

Cifalius
17.10.2008, 12:49
а ефект...він не має бути через хвилину..треба зачекати

julchyk
17.10.2008, 13:57
ну чай з згущеним молоком...горіхи...ще одна пила спец таблетки для лактації, потім напишу які...бо голова з дзюркою не памятаю...

якщо це все з їсть мама , у якої дитинці менше 2 тижнів, то нічого, крім проблем із животиком та алергічних проявів не дістане. Це все дуже добре,коли дитинці хоча б місяць.А таблетки "Аппілак" називаються.

Usmishka
17.10.2008, 14:13
А чи хто в курсі, чи можна вживати соєвий соус?

Ніка
17.10.2008, 14:15

то Вам так здається, що воно нежирне. я теж так думала. а потім коли треба було посціджувати і молоко постояло в холодильнику, то побачила, що в 150гр молока 15гр "вершків". і мій малюк теж зразу все випорожнює з животика, але це не означає, що він не наїдається!!!
Ви менше переживайте і їжте усього в міру!!!бо надлишок і Вам і малечі може зашкодити.
а от від згущеного молока швидко підуть зайві кіло! так що не варто ним забагато захоплюватись!
:)

tslezinska
17.10.2008, 14:36
Тим більше, що згущеного молока ви зараз нормального ніде не знайдете, то лише пародія на згущонку-якась зацукрена маса неясного кольору і смаку, добре хоч, якщо там молочний порошок є, а може і його не бути...Тому краще вже без згущонки, ніж з поганою згущонкою.
І ще: запам"ятайте одну просту істину. В кожної мамочки молоко рівно настільки жирне, наскільки потрібно саме її дитині. Не варто перейматися, що воно недостатньо хороше. Не варто прислуховуватися до чиїхось дурних порад накшталт тих, що дитині маминого молока недостатньо і треба її догодовувати чимось.

Loyal
17.10.2008, 17:59

Перестань займатися дурницями!!! Ніякі горіхи і молоко зі згущонкою не допоможуть!!!
З"їж краще тарілку гречки з телятинкою і тобі ситно і корисно і малечі нічого не зашкодить!

Natalya
17.10.2008, 18:26
А малявочка казала, що голодна??? :xaxa: Їй же ж всього кілька днів. Зважитеся в місяць і побачите, що молочко саме таке, як дитинці треба. Просто Ви бачите те, що ллється, а жирніше "менш помітне".

Abraira
21.10.2008, 15:13
У моєї знайомої малого дуже обсипало. Приходили педіатри і "відсікали" від раціону до тих пір, поки не лишилася гречана каша на воді. Малого далі обсипало... Плакала дитина істерично, їла щогодини "взахлеб" і далі плакала, какав малий тільки з трубочкою, кольки не проходили. Поки не звернулися до нормального педіатра. Яка сказала чим помастити щоки, у чому скупати дитину і їсти все по-трошу. Головне, щоб не було проблем з каканням пити спеціальний кефір, що продається у аптеці навпроти галицького базару. У дитини все минулося за 2 дня (але мазь на щічки була гормональна, бо дуже запущений випадок, інакше сказала, обійшлося б і без неї). Після того знайома їла і помідорчик потертий і потушений з капустою і шашличок 1-2 кусочки... все в нормі.
Ще не забувайте, що дитину може обсипати не від того, що ви з"ли а від того у чому скупали. У мене так було, що теж по-трохи майже від всього відмовилася... а потім, з допомогою тієї ж знайомої, вичислила, що у малого алергія на ромашкові ванни. Скупала 2 рази в череді і все пройшло. Так-що враховуйте всі фактори, коли вирішуєте, що у дитини на щось алергія. Я сама алергик і знаю, що біда може прийти збоку, на пір"я, пил чи траву, а ви дитину позбавите цінних вітамінів, виключивши щось з раціону.

СОФІЯ -СОНЯ
21.10.2008, 15:17
Щодо халви, горіхів, згущонки... Ефект є - через кілька днів дуже чітко проявляється у мами, а зігнати той "ефект" йой як важко! Я прийшла до висновку, що треба просто ЗВИЧАЙНО харчуватись і не перейматись надуманими проблемами. Правда, я Вас, Міро, прекрасно розумію, бо така хитра я стала десь на другому місяці, а то за обома пройшла і через халву, і через згущонку і навіть через апілак, будь він не ладен (алергія у мене і у малечі).

Suzi
05.11.2008, 18:37
Поділіться власним досвідом, наскільки їда для мами впливає на животик малюка? Чи яблучний сік на сніданок може стати причиною вздуття животика у дитини? А то чоловік мене годує вітамінками, а боюсь малечі нашкодити :)

Зорянівонька
05.11.2008, 21:20
В мене залежить - як наїмся халви чи багато солодкого, то в малого здутий живіт і гірше спить... шкода...

lapocka
05.11.2008, 21:58
Поділіться власним досвідом, наскільки їда для мами впливає на животик малюка? Чи яблучний сік на сніданок може стати причиною вздуття животика у дитини? А то чоловік мене годує вітамінками, а боюсь малечі нашкодити :)

Я старалась не їсти яблук в перший місяць, мені здавалось , що від них в доні коліки:confused:, але були дні коли їла тільки гречку, а животік в малої ітак болів, це все індивідуально. Пройшов місяць і все змінилось, коліки пройшли, їм майже все зараз, але в міру:)

natorella
05.11.2008, 23:32
щоб животик не болів - треба в слінгу носити
дитині буде тепло в животик дитя буде в фізіологічній формі і газики будуть відходити швидше)))
я наприклад не люблю згущеного молока не їм халви і горіхів, мене нудить від молока звичайного. я дуже люблю каші картоплю з оливковою олією і варену рибу*мням*
тому в малого кольки були лише рази 3 за весь час)))))))
а щодо того *шоби таке з’їсти шоби молока прибуло* знаю одне - тільки рідина (їїдостатня кількість) впливає мені на молоко. бо коли лежала я з температурою і 2 дні нічого не їла і майже не пила, то майка моя не мокла (а вона зазвичай любить “поплакати”молочком) тобто надлишку молока не було.

Panadolka
05.11.2008, 23:36
Я собі яблучний сік розбавляла один до одного і пила, малого не сипало і коліків не було, а про коліки.....то я взагалі не знаю, що то таке, і мацьопа моя теж :)

Дана
06.11.2008, 09:55
Моя малявочка, таке враження, що не наїдається молочком, бо в мене воно якесь дуже водаве і не жирне, але його дуже багато, цюрком ллється, що б то таке з"їсти, щоб трохи пожирніло,? і лялі не пошкодило. Бо вона тіки те робить, що згамцяє, то вибачте викакає.Я вас прошу, киньтеся того ровера, ваш організм виробля те молоко яке потрібне вашій дитині, і іменно такої густини яка потрібна на даний час. На перших місяцях мені також здавалося що "ріденьке" "голубеньке" і т.п а коли зважилися то побачила що моє ріденьке молочко за місяць дає приросту 1 600 чи 1800 я тоді заспокоїлася, а молоко міняється по мірі росту дитинки, ви не забувайте спочатку дитинка пь є молочко передне а потім вже йде задне жирніше.:) А халва і горіхи то перший крок до закрепів:ninja:

Irus'ka
06.11.2008, 10:08
Все дууууже індивідуально! Пізнається тільки з власного досвіду. Кольки в малечі може викликати не тільки спожита мамою їжа, а й незрілість ШКК і імунної системи дитини, післяпологовий стрес, мамина роздратованість, втома, порушений режим дня дитини і мами, мікроклімат в кімнаті, обмеження в русі...
Відносно синтетичних вітамінів: як правило 50% з них виводяться з організму транзитом, але наганяють апетит у мами. Хоча тут також індивідуально.

Suzi
06.11.2008, 10:56
Відносно синтетичних вітамінів: як правило 50% з них виводяться з організму транзитом, але наганяють апетит у мами. Хоча тут також індивідуально.
Я не пью синтетичні, то я мала на увазі як раз яблучно-морквяний фреш :)

tslezinska
06.11.2008, 11:17
чоловік мене годує вітамінками, а боюсь малечі нашкодити :)
Здається, там не про синтетичні вітаміни йшлося, але...Особисто в мене в самої від синтетичних вітамінів здуття, тому не впевнена, що в перші місяці після народження дитинки їх варто приймати, до того ж, там усілякої хімії купа-фарбники, смакові добавки тощо.
Взагалі перші 2 місяці дієта має бути доволі суворою, оскільки дитячий шлунок просто не зможе впоратися з наслідками того, що їла мама. Радять вівсянку, можливо кефір...Але я перші 2 місяці сиділа на зеленому чаї з вівсяним печивом, бо нічого іншого просто не встигала фізично поїсти. І на вівсяне печиво в мене "хотячка" відкрилася, я могла його кілограмами тріскати:)

Mira_SH
06.11.2008, 13:37
Може хтось виставить можливі меню для годуючих мам, бо то шо я в одній книжці знайшла смішно до апсурду.
Коктейл молочно -полуничний з медом, або яєчний з медом, це для покращення лактації, але навіть я розумію, що це трохи не то, бо всі продукти гіпер алергенні.
А гречка з кроликом надоїла, так як і гов"ядина, може якісь овочеві зупки.:). чи то ще мені зарано.
Скиньте якусь ссилку, а то часу не дуже, а охота щось смачненького. Хоча мені тепер "марія " з білим сиром, то найкращий десерт. Ну ще печене яблучко.:)

СОФІЯ -СОНЯ
06.11.2008, 14:39
Ну я, наприклад, страшенно любила запечену у духовці картопельку у фользі, курочку, рибку так само. Супи їла тільки без спецій.

Abraira
07.11.2008, 17:35
може якісь овочеві зупки.:). чи то ще мені зарано.
А до чого тут "зарано"? Може я щось не розумію? Перше, що мені радили їсти - це овочеві зупки (крім банального - сир, кефір, зелені яблука тощо). Ми - слов"яни, і так повелося, що наша травна система потребує тих зупок. Варіть і експериментуйте!!!

Ольга
07.11.2008, 18:09
Mira_SH не зловживайте "марія " з білим сиром і печене яблучко аби не було закрепів :)
а зупка це ж найкраще, що дала природа :) Крім гречки є інші каші, я ще не чула, щоб була алергія у когось на вівсянку чи на рисову кашу. Можна гарбузову кашу варити - зараз сезон. Овочі тушені, салати з бурака, моркви...

Loyal
07.11.2008, 20:29
Mira_SH не зловживайте аби не було закрепів :)
а зупка це ж найкраще, що дала природа :) Крім гречки є інші каші, я ще не чула, щоб була алергія у когось на вівсянку чи на рисову кашу. Можна гарбузову кашу варити - зараз сезон. Овочі тушені, салати з бурака, моркви...

Ще пшенична, ячмінна, перлова!!! Тоді ні в вас ні в дитинки закрепів не буде!

Буцька
07.11.2008, 21:42
А до якого віку дитини не можна їсти смаженого,жирного.копченого?Поки годуєш?

Abraira
08.11.2008, 18:13
Ось, знайшла статтю, яка мені дуже сподобалась. Може когось зацікавить http://omama.ru/docs/tpl/doc.asp?id=463&tid=637

Natalya
10.11.2008, 11:07
А що буде, якщо це їсти? Є якісь приховані ризики, бо я з самого початку їм все і зовнішніх ознак ніяких немає?..

Лінда
17.12.2008, 01:11
Якщо дитинка не алергічна, не має проблем з травленням, то не бачу причин для насилля над організмом мами :confused:. Я маю двох діток, за першим взагалі їла ВСЕ, в розумних межах, звісно, уникала цибулі з часником, спиртного, різної "хімії", барвників і "генетичної модифікації", пігулок і т.д. Другу дитинку наразі годую груддю, їй всього три місяці - я їм майже все за винятком продуктів, що сприяють газоутворенню дитини (капуста, бобові і т.д.). Животик в дитинки не болить, вона гарно себе поводить.
Відверто не розумію, чому не можна їсти смаженого, печива, фруктів? :no:

Natalya
17.12.2008, 13:44
...уникала цибулі з часником...
а чому?
...за винятком продуктів, що сприяють газоутворенню дитини (капуста...)
Ряд джерел називають білокачанну капусту серед перших дитячих прикормів. Я щось не розумію: мамі не можна, а дитині можна. Вона по-різному впливає через молоко і напряму?

Lebidka
17.12.2008, 14:09

А що буде, якщо це їсти? Є якісь приховані ризики, бо я з самого початку їм все і зовнішніх ознак ніяких немає?..

У смаженому і копченому у великій кількості присутні карцерогенні речовини і хім. речови, за допомогої яких відбувалося копчення. Такі продукти радять, або виключати з раціону, або їсти дуже рідко - і це для пересічної людини. А годуючій мамі варто бути ще уважнішою до свого харчування. :)

Лінда
17.12.2008, 16:38
а чому?

Ряд джерел називають білокачанну капусту серед перших дитячих прикормів. Я щось не розумію: мамі не можна, а дитині можна. Вона по-різному впливає через молоко і напряму?

Цибулі і часнику не радять їсти мамам у процесі грудного вигодовування, оскільки ці продукти надають молоку специфічного присмаку, в результаті чого дитина навіть може відмовитись від грудей.
А нарахунок білокачанної капусти я й сама не розумію, чому не можна - вважається, що вона найбільше з усіх овочів сприяє газоутворенню в дитинки :no:

Yaremko
17.12.2008, 16:56
Цибулі і часнику не радять їсти мамам у процесі грудного вигодовування, оскільки ці продукти надають молоку специфічного присмаку, в результаті чого дитина навіть може відмовитись від грудей.:no:
Повірте це міфи а якщо їсти часник то дитина навіть більше з'їдає молока доказано! Дітям подобається смак молока якщо їсти часник і багато мам цим користуються коли потрібно зробити так щоб дитина більше з'їдала молока.

lapocka
17.12.2008, 18:10
Повірте це міфи а якщо їсти часник то дитина навіть більше з'їдає молока доказано! Дітям подобається смак молока якщо їсти часник і багато мам цим користуються коли потрібно зробити так щоб дитина більше з'їдала молока.
А я от собі думаю, чому останні пару днів Катруся так добре цицю їсть :xaxa: вчора я їла часничок, а сьогодні согрішила куркою зі спеціями:xaxa:.
Кожен раз щось нове тут дізнаюсь.:clapping:

Лінда
17.12.2008, 20:53
якщо їсти часник то дитина навіть більше з'їдає молока доказано! Дітям подобається смак молока якщо їсти часник і багато мам цим користуються коли потрібно зробити так щоб дитина більше з'їдала молока.[/QUOTE]

Зайвий раз переконуюсь, що "вік живи - вік учись" :)
а я зайвий раз себе позбавляла цього гастрономічного задоволення :xaxa:

наталя 2204
22.12.2008, 23:48
А нарахунок білокачанної капусти я й сама не розумію, чому не можна - вважається, що вона найбільше з усіх овочів сприяє газоутворенню в дитинки :no:

То може краще їсти пекінську. Вона не "газує". Я і дитині даю пекінську.

Юстина
23.12.2008, 09:53
Цибулі і часнику не радять їсти мамам у процесі грудного вигодовування, оскільки ці продукти надають молоку специфічного присмаку, в результаті чого дитина навіть може відмовитись від грудей.

А особисто у вас від білокачанної капусти газики не утворюються? У мене - так, тому в сирому вигляду я її не споживаю, лишу у борщі, голубцях, але теж без фанатизму.

амелі
23.12.2008, 12:48
та все індивідуально- те, що не зашкодить одному малятку, не принесе користі іншому. Кожна мама орієнтується виключно по свому малюку і так відповідно формує свій раціон.

амелі
23.12.2008, 12:49
та все індивідуально- те, що не зашкодить одному малятку, не принесе користі іншому. Кожна мама орієнтується виключно по свому малюку і так відповідно формує свій раціон.Універсальних однакових порад бути не може.Педіатр в пологовому взагалі нас новоспечених мамочок налаштовувала на строгу дієту.

Suzi
24.04.2009, 20:53
В звязку з нашим атопічним дерматитом, який і не думає проходити я вирішила таки сісти на дієту, щоб визначити алерген. І тут виявилось, що їсти мені дуже мало що можна :( Я трохи не звикла до такого. тому прошу "допомоги залу". Наприклад, телятина, фасоль, цибуля, трохи моркви, приправлене сіллю, трошки гірчиці в зерназ і лавровим листом, залите водою і печене в духовці - це дієтична їжа? Мами алергічних діток - що ви їсте???

тетяна7777
24.04.2009, 23:33
я теж пробую їсти все по чуть-чуть,правда без фанатизму.хоча зупка на телячих ребрах зашкодила малому(так педіатр сказала).болів животик і плач цілу годину,а на паску попробувала ковбаски і шиночки -те ж саме,зараз їм по кусоку курячого рулету і ковбаски і тьху тьху малому нічого,так що це все індивідуально!

Suzi
24.04.2009, 23:47
я теж пробую їсти все по чуть-чуть,правда без фанатизму.хоча зупка на телячих ребрах зашкодила малому(так педіатр сказала).болів животик і плач цілу годину,а на паску попробувала ковбаски і шиночки -те ж саме,зараз їм по кусоку курячого рулету і ковбаски і тьху тьху малому нічого,так що це все індивідуально!

Ну з животиком в нас все ок, а от з АД :8:

Ніколь
25.04.2009, 17:45
Цікаво а чи можна годуючій мамі шашлик? Хто що знає?

olja_zaj
25.04.2009, 17:56

Я перший раз попробувала шашлик,коли доці було 4 місяця,все ок:y: чому не можна,тільки шоб забагато спецій не було.

Ніколь
25.04.2009, 18:00
Я перший раз попробувала шашлик,коли доці було 4 місяця,все ок:y: чому не можна,тільки шоб забагато спецій не було.
Ну вот я теж думаю що раз копчену ковбасу їм і все ОК то мабуть і шашлик буде нормально, теж думала щоб не було багато спецій.... але мало лі шо..... може його не можна

olja_zaj
25.04.2009, 18:03
Ну вот я теж думаю що раз копчену ковбасу їм і все ОК то мабуть і шашлик буде нормально, теж думала щоб не було багато спецій.... але мало лі шо..... може його не можна

Якшо вас від копченої ковбаси все ок,то шашлик і піде:y:я просто була на дні народженні на шашликах,коли нам було 6 місяців,іменник переборщив з спеціями аж занадто,трохи мучились і я і доця,а ніжний шашлик йшов на ура:)

Irus'ka
25.04.2009, 18:26
Ну з животиком в нас все ок, а от з АД :8:

Suzi, прояви на шкірі не бувають без проблем з травленням (алергічний висип є і на всіх внутрішніх органах). Прояви на шкірі ніби наступна стадія після Навіть більше, часом помилково діткам виставляють діагноз атопічний дерматит коли атопії (схильності до алергії) нема, а є натомість дизбіоз (дизбактеріоз),фізіологіна ферментативна недостатніст травлення. Поспостерігайте уважніше - переконаєтесь самі.

Angel
29.04.2009, 23:52

та ясно шо можна,то ж не копчене:ninja:я почала їсти з місяця часу.:)

Svitlanka
09.05.2009, 21:27

Я їм, правда небагато, 100-200 гр, не більше ( не цілий шампур, як раніше ), нічого не помітила, з малим все :y:. Йому 2 місяці.

olenkastar
09.05.2009, 22:46
Suzi, прояви на шкірі не бувають без проблем з травленням (алергічний висип є і на всіх внутрішніх органах). Прояви на шкірі ніби наступна стадія після Навіть більше, часом помилково діткам виставляють діагноз атопічний дерматит коли атопії (схильності до алергії) нема, а є натомість дизбіоз (дизбактеріоз),фізіологіна ферментативна недостатніст травлення. Поспостерігайте уважніше - переконаєтесь самі.

во-во.треба спостерігати.я виявляла алергени 3 місяці,поки не поїхала в відпуск і не поміняла ВОДУ!!!!! виявляється наша вода нам не підходить,а не їжа.от і виключай алергени з харчування.методом спроб і помилок лише визначили причину. сильно всяких харчових "гадостів" стараюся не їсти,не люблю я їх,але деколи тягне на шось шкідливе:xaxa:

Bogdanka
23.05.2009, 09:06
Я їм, правда небагато, 100-200 гр, не більше ( не цілий шампур, як раніше ), нічого не помітила, з малим все :y:. Йому 2 місяці.

можна все, якщо дитина все нормально переносить. Їсьте щось - і дивитесь як дитині. Мені половина всього - пльохо:8: такщо я троха мучусь, але моїй дитині добре, такщо скорше не мучусь, а дбаю про неї, ...усе на світі можна пережити...

adyl
14.06.2009, 17:43
а якщо білий шоколад?
Я пробувала білий,(рпавда не багато) нічого... не висипало. хоча в кого який малюк!!! В нас діатез береться від такого, що й не подумаєш: то від риби, то від яєць. і, здається тільки виходжу і знову...:girl_cray::girl_cray:

Lesunya
15.06.2009, 12:11
Від яєць, до речі, досить часто буває алергія, так що нічого дивного:)

tslezinska
18.06.2009, 11:09
Я пробувала білий,(рпавда не багато) нічого... не висипало. хоча в кого який малюк!!! В нас діатез береться від такого, що й не подумаєш: то від риби, то від яєць. і, здається тільки виходжу і знову...:girl_cray::girl_cray:
Годуючій мамі не варто їсти солодощі, навіть білий шоколад. Солодке сприяє порушенню мікрофлори кишечника в мами, як наслідок-дисбіоз в дитини. А риба і яйця відносяться до сильних алергенів.
Я ще десь на початку цієї гілки писала, що перші 2 місяці жила на зеленому чаї та вівсяному печиві, хоча й вівсяне не варто було їсти, бо в ньому також цукор. З їжі-вівсянка: спочатку без нічого, згодом давала трошки яблук ошпарених.

Креманка
19.06.2009, 18:25
я їм практично все,але потрішки...якщо хочеться чогось специфічного,яке не вписується у харчування годуючої мами,то їм цього чуть чуть,щоб просто перехотілося...

SoLi
19.06.2009, 23:40
Цікаво, а чи можна компот їз свіжої смородини?

Suzi
20.06.2009, 00:08
Мамы можна все (крім відверто шкідливого), що не викликає негараздів в її дитини. Пробуйте:)
До речі, tslezinska, на рахунок солодкого я десь читала (згадаю де - да ссилку), що мамі якраз треба солодке - чай з цукром або цукорки типу корівки, бо організм свій цукор на лактозу витрачає.

Ольга
09.07.2009, 13:54
Я ще десь на початку цієї гілки писала, що перші 2 місяці жила на зеленому чаї та вівсяному печиві, хоча й вівсяне не варто було їсти, бо в ньому також цукор. З їжі-вівсянка: спочатку без нічого, згодом давала трошки яблук ошпарених.

Я якраз прочитала початок гілки і спробувала вівсяне печиво (дитині 5 доба). Воно ТАКЕ приторно солодке, що аж важко було доїсти кусочок! Щось мені здається, що користі від будь-якого придбаного печива мало. Так само як і від солодощів (якщо прочитати гілку про метод худнення -60 - то думаю там цілком розумна система і для мами, яка годує - просто думати про те, що саме потрапляє в рот...)

З першою дитиною я чомусь перелякано їла вівсянку, Марію і йогурти галичина. Решта боялася пробувати... в результаті і я і дитина мали проблеми з закрепами.

Зараз ще рано судити про животик 2 дитини, але харчування більш різноманітне - каші, риба, кролик, наріне, абрикоси, компоти, кабачки, бурачки і тд все з городу рідного...

В пологовий мені передали компот з чорницею то дитину висипало відразу. Від компоту з порічки і смородини не висипає...

Стосовно меду - в одного пана коли я купувала мед дізналася, що гречаний мед є дуже важким для дітей. Він як почув, що я хочу дитині купити то аж очі відкрив широко. Порадив лише квіткові меди, або акації. Так що пробуйте різні види меду! :girl_spruce_up:

tslezinska
09.07.2009, 14:11
Ну, печиво вівсяне різне буває...Хоча чим далі, тим воно все паскудніше...Рибу, фрукти їсти не ризикувала, щоб не було алергій. А закрепів не мали, бо я на той час відновлювала ще мікрофлору після операції і пила бактерії:)

Ольга
09.07.2009, 14:45
Таню, а які бактерії? мені щось таке враження, що від того, що я пила 3 роки тому то ніякого ефекту не було...

Риба короп - чи є зараз на ринку щось краще?:(

Ольга
09.07.2009, 14:50
Ще порадьте мені що пити годуючій мамі?

Чаєм не хочу зловживати чорним, думаю зеленим теж не варто. Вода Моршинська смакує, легкі компоти. А як стосовно травяних чаїв? Що Ви пили?

Usmishka
09.07.2009, 14:57
мені дуже смакував язик тушений в сметані з гречкою, просто телятина тушена чи печена, кролик.
Пила в основному зелені чаї, з травяних-трохи з шипшини, але не багато, і з меліси.

Ольга
15.07.2009, 20:57
купила дитячі чаї Галки, а також напій Ранок. Дитині ніби не шкодить. За 12 днів життя я вже їла суниці, вишні, персики, абрикоси - здається "пішло".
Думаю варто уникати великої кількості м'яса, особливо жирного і смаженого.

Анута
15.07.2009, 21:48
За 12 днів життя я вже їла суниці, вишні, персики, абрикоси - здається "пішло".

а ми зимові - нам ці спокуси не світять :)

Зорянівонька
15.07.2009, 21:58
Ольго, але один чай довго пити не можна - періодично міняти треба. Я за компоти, особливо коли сезон.:)

Ольга
15.07.2009, 22:08
Звичайно! Основне різноманіття. Думаю, якщо зїсти відро картоплі то і від неї дитині може бути зле :) Хочеться в цій гілці описати свій реальний досвід - поки мала дитина, що їсти треба не лише кілька продуктів з "дозволеного" списку. Здається на сайті ЛЛЛ написано, що їсти можна все крім того на що в мами є алергія.

Більше того я вже їла стейки приготовані на грилі то на 8 день життя дитини :girl_crazy:

tslezinska
16.07.2009, 15:01
Таню, а які бактерії? мені щось таке враження, що від того, що я пила 3 роки тому то ніякого ефекту не було...
Я на той час пила Хілак-Форте, бо мене так накачали антибіотиками, що мала аж до самих пологів страшенну молочницю. Плюс після операції до 3-х тижнів нормально не працював ЖКТ. Крім того, я ніколи в житті не думала, що можна по-великому (перепрошую за такі деталі, але...) ходити частіше, ніж раз на тиждень. Якось в мене так весь час було, я до того звикла. А після курсу Хілаку по кілька разів на день бігала, як має бути:) Згодом все внормувалося до щоденного...І більше я про закрепи не згадую!
Щодо чаїв. Я пила лише зелений, бо 1. він мені смакував, 2. в ньому немає кофеїну, 3. він виводить шкідливі речовини з організму, 4. зелений чай важче підробити, оскільки чорні чаї (без добавок) переважно всі містять більше фарби, ніж чаю, а оті всі суміші, що продають в чайних салонах, ще й купу ароматизаторів...а зелений чай - то є зелений чай...Влітку, звичайно, є компоти, і треба цим користатися, лише зважати на алергени.

Mira_SH
16.07.2009, 15:25
Є вже білий налив, то з нього компот і смачний і корисний, і не алергічний, та й яблучка можна їсти.

SoLi
16.07.2009, 16:09
Я вже їм практично все, малому ттт нічого, ну в межах розумного, смаженим незловживаюі копченим також. Непрбувала лише помідорів.

Yaremko
16.07.2009, 16:38
...Щодо чаїв. Я пила лише зелений, бо 1. він мені смакував, 2. в ньому немає кофеїну, 3. він виводить шкідливі речовини з організму, 4. зелений чай важче підробити, оскільки чорні чаї (без добавок) переважно всі містять більше фарби, ніж чаю, а оті всі суміші, що продають в чайних салонах, ще й купу ароматизаторів...а зелений чай - то є зелений чай...Влітку, звичайно, є компоти, і треба цим користатися, лише зважати на алергени.
Тут обережніше, бо зелений чай не входить до добрих чаїв при ГВ.

Koza-Dereza
16.07.2009, 21:49
Щодо чаїв. Я пила лише зелений, бо ... 2. в ньому немає кофеїну...
Якраз у зеленому чаю є кофеїн, деколи бiльше нiж у певних темних чаях.

Blondo4ka
22.07.2009, 12:56
Є вже білий налив, то з нього компот і смачний і корисний, і не алергічний, та й яблучка можна їсти.

Привіт. Я молода мамочка і дуже мені страшно з"їсти щось лишнє, перших два тижні їла тільки печиво з чаєм. Та, в принципі, й апетиту не було. Але тепер чую, що вже сили залишають. Попробувала картоплю - синочка трохи обсипало, але до кінця дня пройшло. То алергія - чи просто співпало? До речі, попробувала яблучко - нічого.

Ольга
22.07.2009, 13:12
Привіт. Я молода мамочка і дуже мені страшно з"їсти щось лишнє, перших два тижні їла тільки печиво з чаєм. Та, в принципі, й апетиту не було. Але тепер чую, що вже сили залишають. Попробувала картоплю - синочка трохи обсипало, але до кінця дня пройшло. То алергія - чи просто співпало? До речі, попробувала яблучко - нічого.

яка висипка і де саме? якщо прищики і білі головки то пітничка!
в мене вже 2 тижні улюблена страва - кефір нежирний і абрикоси :)

Leila
22.07.2009, 13:43
Я їм печені яблука, різні каші (вівсяна, гречана, пшоно, рисова), компот з яблук білих порічок, абрикос, чай зелений, але не більше 2-х чашок вдень, чай з меліси. Мясо тушене, картопля, макарони, твердий сир, чорниці, чорна смородина. Хочу стушити кабачки, і цибулькою поміором і яйцем. Вже їла борщ нормально пішло лялі. Нам вже 2 тижні, може скоро ще щось буду вводити потрошки. Точно знаю що кавуни дині і кукурузу їсти не можна

Ольга
22.07.2009, 13:56
Лейло, я їла вчора ананаси і диню - теж все ок. Ми на пару днів старші...

Leila
22.07.2009, 14:25
будемо пробувати все потрошки, а яйця їли, і чи можна курку магазинну? чи тільки телятину?

Leila
22.07.2009, 14:30
А мені Леся Струк що курси веде за диню чомусь казала що неможна, а як з помідорами свіжими коли можна пробувати?

Ольга
22.07.2009, 14:48
свіжі не їла бо щось не хочеться - думаю просто попробувати варто чи не буде алергії.
Але тушені помідори я в 1 тиждень їла бо робила соус чоловікові до стейків то мусила пробувати на смак.
Яйця теж їла вже, курку запечену ще в пологовому їла, вдома приготовану.
Думаю, що все треба спробувати, тим більше, що ми не їмо шкідливих продуктів, а намагаємося адаптуватися до звичайного харчування.

Леся в основному наголошує, що треба пробувати на переносимість спершу продукти.

Лейло, як пройшли пологи? Ви ще не писали? ой, щойно побачила - йду читати :)

Blondo4ka
22.07.2009, 16:55
може хтось знає, чи можна квас, бо я його під час вагітності літрами пила.

Ольга
22.07.2009, 17:23
може хтось знає, чи можна квас, бо я його під час вагітності літрами пила.

я би не пила, якщо магазинний ...

Blondo4ka
22.07.2009, 17:53
я пила тільки розливний з бочки.

Ольга
22.07.2009, 18:26
ну не знаю - мені цього року жоден квас не смакував, відчувалася штучність якась - видно виробники економлять на продуктах натуральних

tslezinska
23.07.2009, 10:44
я пила тільки розливний з бочки.
В бочках взагалі бозна-що продають, там важко добитися якихось документів на той квас. Візьміть до уваги, що квас-це процес бродіння (якщо натуральний, а не хімія, яку зараз скрізь продають), тобто у дитини цілком ймовірно будуть газіки...

Nata
24.07.2009, 10:05
А самому квасик зробити? Швидко і просто.
Я колись в Тернополі так отруїлася бочковим квасом, що до Львова ледве доїхала. З тих пір бочкового навіть не нюхаю.

Blondo4ka
02.08.2009, 14:47
а хто їв виноград з маленькою дитиною? Бо я так думаю, що якісь фрукти все-таки треба їсти.

Leila
02.08.2009, 16:12
Виноград я б не їла, кажуть дує, а в мене й так мала животиком мучиться. так само огірки,

Vegas
02.08.2009, 16:50
Коли ходила вагітна, то їла все: виноград, апельсини (у яких високий вміст фолієвої кислоти), банани, манго (багатий на залізо), яблука. Пила кмин, молоко з слабим чаєм, аніс. Їла ізюм. Кормила груддю до 2-х років. Напевне і щеб кормила до років 3, якби не потрапила в лікарню. В лікарні так нашпигували антибіотиками, що прийшлось зупинити ГВ.:girl_sad:

Leila
02.08.2009, 16:54
Щось трохи не зрозуміла, під час ГВ їли апельсини, виноград, манго, чи під час вагітності. І якщо при ГВ то відразу їли коли дитинці місяць чи вже було більше?

Vegas
02.08.2009, 17:09
Під час вагітності і з перших днів їла практично всі фрукти. Не їла оріхів багато та продукти, що роблять гази. А так все їла і багато. Голодніла швидко. Бо мій малий такий сосун був :girl_smile:

Leila
02.08.2009, 17:20
А виноград хіба не пучить? бо мені в роддомі казали що не можна, а я б теж хотіла винограду

Vegas
02.08.2009, 17:29
В роддомі 1 год. після родів їла персики. Дитина пила молоко десь 8 год після родів. Кавунів не їла багато, боялась хімікатів. Пам'ятаю їла супи кожний день. Варила все сама, бо мама була від мене далеко.

Blondo4ka
02.08.2009, 18:43
Мені дитяча лікар в родомі казала поступово все вводити, але бажано домашні овочі або фрукти. А так деякі кажуть - яйця не можна, наша з поліклініки -2-3 рази в тиждень. Крім того, я думаю, що дитині потрібні вітаміни, а їх не так багато в кашах. А окремо вітаміни не дуже хочу пити.

Zoryanazirka
03.08.2009, 09:42
А я відразу все їла. І ніяких алергій в нас небуло і немає.

Ольга
03.08.2009, 11:16
Дівчата, закликаю їсти абрикоси - доза вітаміну А на весь рік!!! Ну і зі шлунком легше буде

Blondo4ka
03.08.2009, 11:27
А при кольках ніяких загострень не виникає?

Galyna555
07.08.2009, 12:30
Дівчата, закликаю їсти абрикоси - доза вітаміну А на весь рік!!! Ну і зі шлунком легше буде.
А вони не алергічні???

Дівчата, а компот з яблук пити можна? І взвгалі, коли починати вводити домашні фрукти і взагалі нову їжу , вже після місяця, чи вже можна?

Gaichka
07.08.2009, 14:22
я щойно ризикнула, пробую їсти абрикоси:girl_cool:
Вже можна починати істи фрукти і овочі, але по одному продукту пробувати. Знаю, що небажано їсти банани.

tslezinska
07.08.2009, 14:53
Знаю, що небажано їсти банани.
Чому? Це абсолютно неалергічний продукт, вони є достатньо калорійними...Зрештою, банани в Африці застосовують як бульбу, навіть смажать...

Gaichka
07.08.2009, 20:32
Справа не в алергійності, а в тому що він тяжкий для шлунку самих маленьких. Пізніше вже можна буде вживати, навідь давати з 5-6 міс так, але зараз трохи ранувато.

Yaremko
07.08.2009, 21:04
Знаю, що небажано їсти банани
Мені неонатолог рекомендувала їсти їх зразуж після родів.

Іруня
07.08.2009, 21:43
Банан - це перший продукт, який я з"їла зразу ж після пологів.

Leila
07.08.2009, 22:09
я їла абрикоси, пекла з ними пиріг і мені здається що в малої навіть краще з животиком було. їла форель, трошки коропа, вчора і сьогодні половинку помідора, ніби нічого висипки немає.

Autor
13.08.2009, 22:54
якщо у дитинки віком декілька тижнів з"явилися прищики на шкірі - це з імовірністю 99% так звані "акне новонароджених". Мають гормональну природу, нічого з ними робити не треба, пройдуть самі.

пандочка
21.08.2009, 14:29
А мені медсестра з поліклініки порадила їсти відварений буряк з часником і олією коли донечці ще місяця не було.Звичайно цього я не їла.

Ольга
21.08.2009, 16:20
.Звичайно цього я не їла.
а чому звичайно, що ні?
добра страва, корисна і нічому не шкодить...

Blondo4ka
21.08.2009, 16:39
А часник і цибулю хіба можна в сирому виді?

Ольга
21.08.2009, 16:50
почитайте Тані допис, що іноді часник радять, аби дитина активніше їла...
чому не можна?

Яруська
21.08.2009, 16:52
часник і цибулю хіба можна в сирому виді
Взагалі то не бажано, молоко несмачне буде. Ех, а я так полюбила за час годування чай з молоком, що досі тим пою себе.:girl_crazy:

Ольга
21.08.2009, 16:56
Взагалі то не бажано, молоко несмачне буде.
Як то несмачне? Чому не смачне? Може дитині якраз тільки таке і треба :)
Цибуля ж не попадає в цицю напряму, а попадає в кров... не думаю, що кров матиме запах цибулі :girl_crazy:

Яруська
21.08.2009, 16:59
Чому не смачне? Може дитині якраз тільки таке і треба

Ну може дійсно "На вкус і цвєт":xaxa:
Я пам"ятаю разочок поїла салатику з часником, то малий так верещав і плювався, що то був капець...видать йому було несмачно:girl_cool:

Natalya Engy
21.08.2009, 17:00

А чому ні?
Я щодня їм салатики або з цибулею або з часником. Не пам*ятаю з котрого дня після пологів, але захотілося - зробила - з*їла.
Ясна річ, якщо вперше, то небагато і спостерігаю за дитиною впродовж дня. Але малому ше жодного разу нічого не було, ніяких алергічних чи інших проявів не з*являється і від груді ше не відмовлявся.
Хоча звичайно можна сказати, що це наша така особливість чи так пощастило...

Tanuchka
29.10.2009, 18:43
а чи можна мамі огірочка свіжого?
позавчора їла вчора малий капризував, животіки, тужився, пукнути важко було.
подумала може від огірка який я виловлювала в салаті..
а тепер засумнівалась.. ну зелений, ну огірок, ну з салату..

Leila
29.10.2009, 19:30
я знаю що не можна огірка, животик буде боліти, не стільки того огірка скільки дитину намучили

Natalka
29.10.2009, 19:44
а чи можна мамі огірочка свіжого?
позавчора їла вчора малий капризував, животіки, тужився, пукнути важко було.
подумала може від огірка який я виловлювала в салаті..
а тепер засумнівалась.. ну зелений, ну огірок, ну з салату..

Суть не в тому, що не можна огірка як такого, а в тому, що нормальних (грунтових, не підсипаних, тобто екологічно чистих) огірків вже нема - не сезон, на жаль.

Дівонька Зіронька
29.10.2009, 20:23
Дівчата а кабачок потушити вартує? ну ікру зробити кабачкову з тертим помідорком?

pavuchok
30.10.2009, 13:23
Привіт усім:girl_wink:!
ми кабачки попробували десь біля трьох місяців, і нічого все було гуд, це при тому що щоб ми непробували нам непідгодило або мучились з животиком або алергія а кабачок пішов:girl_smile:

Natalysa
30.10.2009, 22:22
Мами з досвідом!Підкажіть, будь-ласка чи можна додавати мед в чай, якщо дитині тільки 2 тижні?

Gaichka
30.10.2009, 22:42
якщо дитині тільки 2 тижні

Я би побоялась алергії. Я ще боюся меду попробувати , хоча він дууже корисний.

Танюша
30.10.2009, 22:55
Зараз медики ведуть багато дискусій по поводу харчування "кормящих матерей" і дойшли до того, що їсти можна все, мол корова не вибирає окрему травичку, кішка не відмовляється від риби, а людина таке ж саме Боже створіння(розумніше тільки, а може й дурніше?), як і все довкола, але не дай боже в дитинки з'являється алергія всі лікарі питаються, що їсть мамочка і в терміновому порядку садять на дієту. Так було зі мною, хоча коліжанка годуючи, їла все в своє задоволення - шоколад, виноград, салатики різні з майонезами. Так що все сугубо індивідуально. Мед всеж таки алергенний продукт, може варта почекати хоча б до місяця часу, ну а там потихеньку пробувати. Я почала істи мед коли мальоті було вже 3 міс.

Мар'яся
31.10.2009, 00:23
Я з тою дієтою витримала менше місяця. Думала, здурію: одна гречка і молоком запивала, ну ще якась там ріденька зупка, і "ніяке" м"ясо. В результаті в 3,5 тижні потихеньку почала плювати на все і почала їсти все підряд,що успішно роблю і зараз, чим шокую всіх підряд, бо їм і капусту, і мед і так далі. Ну хіба спиртного не вживаю і всякої гидоти, такої як чіпси, газовані напої і т.д. (але я того і в нормальному стані не їм), трохи обмежила себе з часником і цибулею (не повністю відмовилась, а тільки обмежила)і пильную щоб не було забагато продуктів, які стимулюють лактацію, бо трохи маю з тим проблеми. Їм в се і отримую задоволення від життя!

Дівонька Зіронька
01.11.2009, 16:37
на курсах в антошці Мед назвали мені першим в списку алергенів!!!

Abraira
01.11.2009, 17:06
Взагалі, на скільки я знаю, годуючим мамам не радять копченого (через попередні маринади), консервів, усього де є оцет, і продуктів, які є (чи були) алергенами для мами.
Я не їла моркви, яєць, шоколаду... звичайно кетчупів-майонезів (то і так зрозуміло). Зараз їм практично усе, але перший рік по трошки (після 6 місяців) починала раз на тиждень-два їсти щось алергенне. Мого малого і досі часом обсипає, незначно, але це показує, що треба з чимось зачекати. Особливо видно, що майонез - це зло (а я десь не витримаю і наїмся салату, от і маємо).
А капусту, буряк, помідори, перець... це все потрібно годуючій мамі, а не сам сир і гречку. Знаю по собі, бо колись малого обсипало, я не їла практично нічого, а його продовжувало сипати. Мене лікарка насварила, почали лікування алергії, а я почала нормально їсти дозволені продукти.

Blondo4ka
01.11.2009, 17:48
Я перший місяць дотримувалася досить строгої дієти, але в більшій мірі через те,що просто не хотіла нічого їсти. А вже з другого місяця по-трошки почала їсти все: і виноград, і шоколад, і мед. Пробувала по одному продукту на 2 дні, щоб вже точно переконатися, що все нормально. Вчора попробувала оселедець - все гуд)))

Aminka
01.11.2009, 21:44
я была на строгой диете где то до 6 мес.так как у малого были проблемы с животиком такие,что просто капец.ела то что нам советовали в роддоме:в день два яблока и банан(естественно со временем доза увеличивается),грецкие орехи(не больше одного в день),халва,твердый сыр,рыба и телятина отварная,овсянка,вареные овощи(морковка,буряк,капуста)ничего сладкого вообще не ела,ну и понятно ничего соленого,жареного и копченого.Пила чай черный с молоком,а еще хороший сбор есть для увеличения грудного молока:мелисса,мята,материнка,липа и добавлять в такой настой молоко.а вообще надо смотреть по реакции ребенка,можно есть все но не злоупотреблять.

Дівонька Зіронька
03.11.2009, 23:05
ДІвчата а можехтось має дієту для годуючих мам? бо я вчора тільки взнала що можна молоко тільки кипячене....упс....і кабачків зась на першому місяці, тепер біду маємо з животиком

Tanuchka
06.11.2009, 13:34
має дієту для годуючих мам?

от тут є табличка.. може буде корисною..

http://medafarm.ru/php/content.php?id=11605

Vероніка
07.11.2009, 01:35
Я до 6 міс. вже їла майже все, звичайно, ніякої хімії і консервантів, малий все добре сприймав, а потім о-о-пп, за один день обсипає його так, що страшно було дивитись, і навіть не знали, на що! Виявилось, на помідори, яйця, шоколад і молочне з села. Як перестала це їсти-все зійшло. Так що все індивідуально!

Tanuchka
10.11.2009, 01:47
з тою дієтою витримала менше місяця. Думала, здурію: одна гречка і молоком запивала, ну ще якась там ріденька зупка, і "ніяке" м"ясо. В результаті в 3,5 тижні потихеньку почала плювати на все і почала їсти все підряд,що успішно роблю і зараз, чим шокую всіх підряд, бо їм і капусту, і мед і так далі.

Ото ви добре написали.
В мене зараз десь так само. Нерви здають. Ходжу напівголодна. Мало того що з дитинкою не встигаєш поїсти, так коли ще є час то зробити, харчуватись голодними супами і кашою не маю вже сили. Як лягаю спати, питаю чоловіка "тобі з"їсти нічого не хочеться?" і повзу на кухню.. :(
Але ж з іншого боку. мені тре харчуватись, звідки бути молоку???

ckorpionsha
10.11.2009, 02:31
От як згадаю ту дієту 3-місячну,що відсіділа...голодуха була,одним словом. Особливо памятаю добре той приємний момент,як зїла вперше після родів копчені мисливські сосиски з сиром...те відчуття незабутнє. Зато швидко кілорами пішли. Вже десь в пів року малого я їла все,та й тепер так само не перебираю. Думаю біля 2-х років то вже не грає ролі для дитини,що мама їсть.Чи грає?

Анута
10.11.2009, 12:38
харчуватись голодними супами і кашою не маю вже сили.

дівчатка, а можна запитатись Навіщо ви себе морите голодом????
я мала перші місяці дієту, але, вибачайте, та дієта мені навіть подобалась. Без копченого, смаженого, але ПОВНОЦІННЕ харчування!!! І м"ясо ніхто не забороняв, лишень бажано парене, відварне, тушене. Є ще рибка ну і т.д.

Стомлена і голодна мама ви думаєте самий хороший варіант?
Відверто скажу, що думаю із-за того голодання і обмеження багато мамусь починають відмовлятись від ГВ ще до 3-х місяців малечі. Сумно, а більшість того голодання стереотип...

Повірте: можна і дієту зробити повноцінною і смачною! Плюс в будь-якому випадку раціон мами повинен поступово розширюватись. Ви як харчувались, коли ходили вагітною? більшість тих всіх продуктів дитинка вже "знає" з утроби.
Звісно, що нові продукти вводити у свій раціон поступово, але ж не доводити себе до голодухи...

Tanuchka
10.11.2009, 17:30
дівчатка, а можна запитатись Навіщо ви себе морите голодом????
я мала перші місяці дієту, але, вибачайте, та дієта мені навіть подобалась. Без копченого, смаженого, але ПОВНОЦІННЕ харчування!!! І м"ясо ніхто не забороняв, лишень бажано парене, відварне, тушене. Є ще рибка ну і т.д.

брак досвіду. Сказала педіатр. стращали в роддомі, чим і як харчуватись, тут добрі родичі. Коли зьїла щось бачу обсипало, налякалась.. тепер обережна.

Коли була вагітна їла ВСЕ. І багато. Жор був страшний. Навіть в роддомі помню просиналась в 4 ранку повзла тихенько до холодильника..

tslezinska: справа не втому що кількість молоко від кількості їжі. а втому що після каш я голодна. Суп, так само. Як варити так як мені казали, голодні супи. Через півгодинки хочу їсти знов.
а деколи не встигаю поїсти, то звідки ж бути молоку.. як мамка на воді сидить. От що хтіла сказати.

Анута
10.11.2009, 17:44
Як варити так як мені казали, голодні супи. Через півгодинки хочу їсти знов. а деколи не встигаю поїсти, то звідки ж бути молоку.. як мамка на воді сидить. От що хтіла сказати.
змилуйтесь над собою! дайте в раціон м"ясо та рибу. Парове, тушене, варене...

Коли зьїла щось бачу обсипало, налякалась.. тепер обережна
що саме з"їли? і це був лишень один новий продукт? може спрацювало в комплексі?

Імель
10.11.2009, 17:49
звідки ж бути молоку.. як мамка на воді сидить

Анута права.
І молоко береться не від того,їсте Ви чи не їсте, а від того як часто і коли годуєте мацьопу.
Слухайте/читайте ліпше наших консультантів по ГВ, не знущайтесь над собою
І здоров"ячка Вам

Tanuchka
10.11.2009, 18:34
о саме з"їли? і це був лишень один новий продукт? може спрацювало в комплексі?

скорше всього що в комплексі. Але зараз бачу що кожного дня нові прищичкі. старі зникають, нові зьявляються. То я вже спокійно ставлюсь, значить так має бути.

Слухайте/читайте ліпше наших консультантів по ГВ, не знущайтесь над собою

тим і займаюсь. Зараз намагаюсь їсти всього по троху.
Бульон. куриця, ну бульба понятно. рибка звісно, уха і так, смажена. Сушка. Навіть їла ківі пів. та дольку мандаринки. пів цукорки. але то раз в день, чергую.
Зменшила обсяг молока. Дуже на нього присіла, а тут почитала що не зловживати їм.

Leila
10.11.2009, 18:47
Обсипало воно не обов"язково від продуктів, то в діток таке буває.
Їжте ще яблучка, творог, пробуйте моркву, м"яско тушене з цибулькою, макарони, взагалі всього потрошки.
Вчора дивилася передачу про м"ясо, там говорили, що на сніданок треба їсти кашу (годуючим можна любі, тільки недуже добре кукурудзяну) буде більше сили і енегрії від вуглеводів, ніж від м"яса, бо воно тільки забирає в організму енергію на його перетравлення. Взагалі то дивіться все по дитині, що одгній підходить, другій не можна

Анута
10.11.2009, 19:02
Tanuchka, я десь пропустила скільки вашій малечі, а лінієчки не видно.
згідна з Лейлою
в діток таке буває
якщо не помиляюсь десь близько місяця після народження (від 2-х тижнів до 6-ти - але буває по різному) в діток є "гормональна" висипка. Це назив. Вугрьова висипка новонароджених або акне новонароджених.
див. інформацію тут (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fuaua.info%2Fnews%2 F328.html) і тут є фото (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.okkvd.com.ua%2 Fkozha%2Fnovorozhdenyh%2F).
Практично всі дітки через те проходять і не варто того боятись, хоча виглядає воно не надто гарно і приємно. Але вона абсолютно не залежить від того чим ви харчуєтесь!!!
Ви б мого "красунчика" з тим бачили )))))))))))))))))))) Нам тоді поставили шалену алергію ;)

Tanuchka
10.11.2009, 19:38
Обсипало воно не обов"язково від продуктів, то в діток таке буває.

Та я вже то зрозуміла. Бо ніби нічого такого не їла а тут всеодно прищічки.
ще прислухаюсь до мам які годували грудьми дітей, а решта знайомих які годують кашками фільтрую, медсестру та педіатра теж, нажаль, зрозуміла що треба фільтрувати.

зараз то їм що ви перерахували. Макарон, стушкувала мяска с цибулькою, яблучка, банан, яблука печені. зробила пері з бульбою та рибою і цибулею, але від того що хочеться пити сухомьятка не йде щось..

Tanuchka, я десь пропустила скільки вашій малечі, а лінієчки не видно.

нам 26 днів по лінієчці.
15 листопада буде місяць. (Ого, як скоро летить час.)

Практично всі дітки через те проходять і не варто того боятись, хоча виглядає воно не надто гарно і приємно.

та. зрозуміла. Дякую за ссилочки.

Koza-Dereza
10.11.2009, 23:12
Я з Христинкою їм майже усе одразу, особливо фрукти. З овочами, я утримуюсь вiд болгарських перцiв, бо менi здається що Катi було недобре вiд них. Проте скоро спробую також. Капусти всякi не їм, бо зле вiд них менi :)) У першi два тижнi утримувалась вiд пекучих страв, але тепер, їм все. Навiть вже їла сушi, ням ням. АЛЕ, точно преточно знаю що коли з Катериною наїлась черешень то дитинi було погано, може то було спiвпадiння, але було їй зле i каки були неоново зеленi. Тепер правда це не актуально, зараз черешень нема, але то просто так, iсторiя з мого досвiду.

In4a
11.11.2009, 12:05
Ви б мого "красунчика" з тим бачили )))))))))))))))))))) Нам тоді поставили шалену алергію
А коли в вас то закінчилось? Моєму малому 1,5 місяця, все ніяк не злазить... (((

Анута
11.11.2009, 16:34
Моєму малому 1,5 місяця, все ніяк не злазить... (((
в нас раніше, десь до місяця пройшло.
Але можливо варто врахувати що всі дітки індивідуальні. Не знаю що порадити.

Муська
11.11.2009, 19:01
Моєму малому 1,5 місяця, все ніяк не злазить... ((
В мого малого так само досить довго не проходили ті прищики, приблизно були до 2 місяців ,але в останні тижні вже де-не-де. Нічим не лікувала, тільки промивала личко чи ромашкою ,чи чередою.
Саме головне ,що наш педіатр навіть не припустила ,що то дитяче акне, а сказала,що то я щось з"іла не те:girl_devil: І навіть не буду писати, чим вона рекомендувала лікувати їх,бо то взагалі :8:

Koza-Dereza
12.11.2009, 01:51
МОю малу теж три тижнi назад обсипало з правої сторони личка а потiм все личко. Я перше думала може то пiтничка, може я не достатньо промивала личко. Коли пiшла на огляд до педiатра, вiн нам сказав що це дитячi прищики якi можуть з'явитись просто так у 1 мiсяць, i так же просто так зникнути в районi 2х мiсяцiв. От сидим, чекаєм коли нам буде два мiсяцi. Тобто це не вiд їдження мами.

Анута
12.11.2009, 02:05
Тобто це не вiд їдження мами
тільки чомусь наші педіатри не знають про акне новонароджених... видно сачкували пари в вузі. і починається "ви певно щось не те з"їли...." далі йде почуття провини мамусі і морення її голодом "аби знала!"

Tanuchka
12.11.2009, 11:23
чоловік привіз 3 л Березового соку, ну звичайного з магазину, Я на радощах! бо пити хочеться. випила пів банки, а потім думаю почитаю склад. нічого не пише крім березового соку, цукру та лимонної кислоти, але відчутя що то не той сік який колись пила.. :(

poputochka
22.11.2009, 21:15
Акне новонароджених в малої зійшло лише на третьому місяці,причому і лікар, і медсестра казали,що висипка. Але в мене друга дитина,і до всіх їх порад відношуся спокійно.
На дієті не сиділа ні дня. Їла всього потрошку. Навіть шоколад і каву пила (без кофеїну). Не було в дитини ні закрепів, ні висипки. Та й кольок практично не було з місяця до трьох . Кольки з"явились вже в 6- після прийому антибіотиків.
А з першого декрету як страшний сон згадую постійний зелений чай з молоком - для підвищення лактації,який нічого доброго не давав.

tslezinska
22.11.2009, 23:56
У Штефка то акне було помірне, і я знала, шо то таке, тому була спокійна. У Магдаленки ж на личку аж як ранки маленькі були...аж дивитися шкода було! Я вже грішним ділом сама на алергію якусь подумала...Але якраз поїхали на море, там все зійшло у 1,5 місяці:)

Юкола
24.11.2009, 14:38
Я до 4 міс. була на суворій дієті, ніякого смаженого, гострого, соленого, цукорків, цитрусових і т.п.
І не могла зрозуміти, чого це в малого весь час кров показує, що йде алергічна реакція. На тілі висипки практично не було.
Аж допоки лікарка з Батальної не порадила мені перестати їсти гречку.
Виявляється, реакція саме на неї була. І вже як прикорм воодили, то я переконалася. що гречка малому не йде. Пару міс. перечекали, і тепер цю кашу добре їмо. В малого алергій нема.

Почала повертатися до нормальної їжі я з 4 міс.

МарянаК
27.11.2009, 11:50
Привіт всім!Вибачайте, можливо пишу не в ту гілку, задаю таке питання (перечитала пару сторінок тільки і відповіді не знайшла): Що можна/не можна їсти годуючій мамі (доці 1 місяць). Не знаю чи роблю правильно, але сиджу поки на кашках і пісненьких зупках. Може якусь ссилочку дайте.Дякую.

Зайшла в гілку немовлята і все прочитала. Попробую потрохи збільшувати меню своє до нормального.

Yaremko
27.11.2009, 12:39
Харчування годуючої мами
Что бы съесть кормящей маме? (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.akev.narod.ru% 2Fart%2Fdieta.htm)
Что кушать кормящей маме (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fbreastfeeding.org. ua%2Fhow%2Ffeed%2Fnutrition.html)
Питание кормящей матери (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.rojana.ru%2Fli brary%2Fgvsk%2Fpitanie_mam.html)
Естественное питание и закалка. (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fuaua.info%2Fconten t%2F%3Faction%3Darticle%26id%3D1393%26catid%3D49%2 6subcatid%3D278)
Кормящие вегетарианки. (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.llli.org%2Fdoc s%2Frussian%2FLVvegetarian.rtf)

Ірушка
27.11.2009, 13:14
Я так хочу цибулі, прочитавши подані статті почну потрошки їсти.
Напевне всі помилки годуючих мам полягають в тому, що ми віримо в те що самопочуття дитини повністю залежить від нашого харчування, та й поряд вистачає розумних педіатрів і бабусь, які постійно говорять що нічого їсти не можна і на скаргу мами, що дитина погано спала, одразу запитують, а що ти їла?
Я наприклад себе дуже обмежила в вживанні сирих овочів і фруктів, за останні 1.5 місяці зовсім не їла буряка, довела свій організм до того, що мусила купити дуфалак, щоб сходити в туалет.

МарянаК
30.11.2009, 15:37
Дівчата, а як на рахунок варення домашнього? Так чогось смакує, але боюсь пробувати, бо "консервація".

Suzi
30.11.2009, 15:50
боюсь пробувати,
Власне я б казала пробувати :) Якщо в дитинки не буде проблем, то чому б ні?Все індивідуально.

katkas
30.11.2009, 16:46
але боюсь пробувати
А все-таки спробуйте, потрошки. Я так і робила, перші місяці якраз було купа свіжих овочів і фруктів, їла все, н-д полуницю декілька ягід і т.д. Ну і дивилася на реакцію малечі, чи немає висипки.

Ірушка
30.11.2009, 19:21
Дівчата, а як на рахунок варення домашнього? Так чогось смакує, але боюсь пробувати, бо "консервація".

Я також над цим замислювалась.Я вже почала їсти морозиво і дуже хочу добавити до нього ложку смородинового вареня.Сьогодні почала їсти білий шоколад і кілька цукерок "корівка", тепер буду дивитися за синочком чи нормально він все сприймає, тому що коли їм згущене молоко в малого одразу червоніють щоки.

poputochka
30.11.2009, 20:03
"Напевне всі помилки годуючих мам полягають в тому, що ми віримо в те що самопочуття дитини повністю залежить від нашого харчування, та й поряд вистачає розумних педіатрів і бабусь, які постійно говорять що нічого їсти не можна і на скаргу мами, що дитина погано спала, одразу запитують, а що ти їла?"

Ваша правда. Коли годувала першу дитину,а вона була досить криклива (думаю,просто недоїдала), особливо по ночам, чоловік брав її на руки і приказував "І що це наша мамочка знову з"їла"? Мене це просто вбивало,заробила купу комплексів типу "погана мама", і весь час почувала себе винною. Як вже писала - їсти можна все, але потроху,а якщо чогось ну дуже хочеться - значить саме це і портібно.

Муська
30.11.2009, 20:17
Дівчата, а як на рахунок варення домашнього? Так чогось смакує, але боюсь пробувати, бо "консервація"
Варення домашнє ж ,без консервантів(тобто хімії). Я своє домашне гамаю. Ви спробуйте, а за добу побачите чи реагує на нього дитина

МарянаК
03.12.2009, 16:36
Дівчата, їла варення з смородини - ніби нічого. Нині попробувала мандаринку(стрималась на половинці) - тепер спостерігаю.
Хоча зауважила, коли пила (чи їла) домашнє молоко, Андріаночці важче "какалось", коли почала його розбавляти (більше води менше молока) - стало ліпше.

Tanuchka
03.12.2009, 18:45
Нині попробувала мандаринку(стрималась на половинці) - тепер спостерігаю.

ого аж полоину з"їли :)
а я по дольці кожного дня збільшувала. ПРобувала хурму, боялась. бо вагітною не їла, а осінь-зима дуже полюбляю..
а ще побавила себе лісним горіхом в молочному шоколаді мілка, не могла стриматись, :( і нас обсипало, лишилась пів пачки, тре віддати комусь.

МарянаК
03.12.2009, 19:15
А як на рахунок горіхів, Скільки можна собі позволити?. Кажуть від них молоко жирніше. Я їх люблю. Їм по 4-5 горіхів вдень (а хочеться стовкти багацько)

Анута
03.12.2009, 21:25
а хочеться стовкти багацько
я б всетаки утрималась від "багацько"

Suzi
04.12.2009, 13:36
Скільки можна собі позволити?. Кажуть від них молоко жирніше.
Кажуть багато чого. Горіхи є алергенами, тому впершу чергу дивіться на реакцію дитини. Якщо все ок - чому б ні.

Ірушка
04.12.2009, 22:04
Мушу відмовитися від цукерок "Корівка", в малого знову починається висипання на щічках і бачу кілька прищиків на ручці.Ну чому він так реагує на згущенку?
Дівчата які ви цукерки їсте?
Мені хоч би одну цукерочку в день, і то легше, не можу я без сролодкого.

Ная
04.12.2009, 22:08
Ну чому він так реагує на згущенку?
Бо в теперішній згущонці молока нема.
Дівчата які ви цукерки їсте?
Я в перші місяці ГВ їла "рафаелло",в дитини реакцій не було.

МарянаК
08.12.2009, 13:42
а я цукорки замінюю халвою.
Горіхи, мандарини, капуста (і тушена і квашена), квашений огірочок - їм в малесеньких дозах - і ніби нічо.(тьху-тьху). Напевно можна поступово збільшувати порцію тих "делікатесів". Дівчата а чай з меліси можна нам пити?

Бурулька
08.12.2009, 13:49
В Христинки була висипка, холи пила чай зі згущеним молоком (мені дуже то смакувало). Просто тепер згущене молоко, то лише назва :( На жаль :(
Щодо солодкого, то думала, що зненавиджу печиво Марія і морозиво Славутич біле (Львівське в стаканчику). Але нічого :) І зараз то можу стоптати кілограмами :)
Шоколад я почала сти, коли Кнопі стукнуло 2,5місяці. Трішки попробувала Мілки звичайної без горішків і т.д. Не було висипки. Через 2 дні ще кусочок. Яке ж то свято було :)

olena
08.12.2009, 14:32
Я їла печиво "до кави" і вівсяне,з цукерочок-рафаелло і теж пробувала потроху Мілку.
А на згущене молоко у малого теж була алергічна реакція,правда не відразу,а через деякий час вживання його мною.

Tanuchka
08.12.2009, 18:49
В Христинки була висипка, холи пила чай зі згущеним молоком (мені дуже то смакувало). Просто тепер згущене молоко, то лише назва На жаль

ой мене крило на згущенку. і згущенку з какао і просто згущенку. Як у кіно яєчниця на сніданок, на обід, на вечерю, а вночі "Амлет", так я згущене молоко. Але висипки не було, були газикі-коликі.
хоча коли купила згущенку з какао то висипка була..

Горіхи, мандарини, капуста (і тушена і квашена), квашений огірочок - їм в малесеньких дозах - і ніби нічо.(тьху-тьху). Напевно можна поступово збільшувати порцію тих "делікатесів". Дівчата а чай з меліси можна нам пити?

Квашений огірок? і вже їсте?? Я теж хочууууу.. Тре починати потихеньку..
А чай я пью з м"яти..

Ірушка
09.12.2009, 12:16
Зїла я дві шоколадних цукерки і в малого знову почалося висипання.Прийдеться з цукерками зачекати.

Suzi
09.12.2009, 12:39
Зїла я дві шоколадних цукерки
Починайте краще з звичайного чорного шоколаду. Бо шоколадні цукерки то таке, хто зна чи там ще є шоколад....

Galya
09.12.2009, 12:50
А чай я пью з м"яти..
А це ви до речі зря...
До трав які подавляють окситоцин належать:
- м'ята
- петрушка
- шавлія
А без окситоцину молоко не може з грудей витікати (в народі це вважається пропаданням молока (так як при стресі наприклад), хоча насправді нікуди воно так зразу не дінеться), тому при лактації ці трави не рекомендуються.

Tanuchka
09.12.2009, 13:03
А без окситоцину молоко не може з грудей витікати (в народі це вважається пропаданням молока (так як при стресі наприклад), хоча насправді нікуди воно так зразу не дінеться), тому при лактації ці трави не рекомендуються.

дякую.
я то тут десь читала, тому обмежилась. На початка багато пила. бо ніби вгамовує спрагу мені, мьята. А то якраз становлення лактації було. то зупинилась, перейшла на чорний, зелений. А зараз деколи для разнообразія.. лишилось пару пакетиків, от і допиваю..

Ірушка
09.12.2009, 21:44
Дівчата це правда, що чай з молоком підвищує лактацію?

Анута
09.12.2009, 21:51
Дівчата це правда, що чай з молоком підвищує лактацію?
міф, ефект плацебо

Ірушка
23.12.2009, 14:40
Я почала їсти мариновані кабачки, хоча б кілька на день, вже не можу їсти саму кашу або мясо (ще й нічого солодкого на десерт), але бачу, що напевне моя забаганка малому шкодить - знову починає пукати з плачем, прийдеться відмовитися.

Tanuchka
23.12.2009, 16:09
почала їсти мариновані кабачки, хоча б кілька на день, вже не можу їсти саму кашу або мясо (ще й нічого солодкого на десерт), але бачу, що напевне моя забаганка малому шкодить - знову починає пукати з плачем, прийдеться відмовитися.

ну ви героїня! я напевно в місяць не витримала, почала їсти все. І до чаю обовьязково печенько якесь, або пляцок, або шоколаду трохи :)

In4a
23.12.2009, 17:45
Ага, я теж так все почала, а в 2,5 міс. таку висипку страшну мали, що знову майже нічого не їм:( В Ірушки теж проблемна шкіра в дитинки, наскільки я знаю... (((

МарянаК
24.12.2009, 16:31
А я минулого тижня зїла квашеної капусти (але трошки більше ніж положено, то Андріаночка з пів дня плакала, коли хотіла пукати, а покакала аж вечером ( бо завше "ходим в туалет" 3-4 рази/день). Більше я собі такої "розкоші" не дозволяю.
І тепер останніми днями чогось сильно сушить мене.

In4a
24.12.2009, 16:40
І тепер останніми днями чогось сильно сушить мене.
І я постійно п"ю, особливо під час годування, особливо вночі:ninja:

Tanuchka
24.12.2009, 18:59
А я минулого тижня зїла квашеної капусти

ооой, з капустою вважайте, так само угостилась щами кислими з капусти, ніби не багато.. та щей вона ж там тушена потім варена.. думала нічого, але було погано, пукали важко.

пити так само багато п"ю. і під час годування і після. Різні компоти, чаї. і Вже чогось хочеться і сама не знаю чого.. а ще після годування ЖОР нападає... у вас таке є?

і ще.. Дівчатка хто чим себе балувати буде на Новий Рік. Ніби свято хочеться чогось не стандартного.. яке меню собі плануєте? чим не думали над тим?

МарянаК
24.12.2009, 20:45
О, на рахунок нового року - ідея. Навіть і не думала,
що то вже пару днів до нього. Мають бути якісь "лігуміни", однозначно :girl_blum: :girl_wink:.

Tanuchka
24.12.2009, 20:48
Мають бути якісь "лігуміни"

що що має бути? незрозуміла..

МарянаК
25.12.2009, 12:47
"Лігуміни" - то шось дуже добре, смачненьке.:girl_smile:

Ірушка
25.12.2009, 13:22
В Ірушки теж проблемна шкіра в дитинки, наскільки я знаю... (((
Що правда. то правда.Тепер чекаю поки зовсім пройде висипка, аж тоді буду вводити щось нове.А поки що печиво марія, кисле молоко, тушене мясо, каші, картопля, запечена та жарена риба ось майже весь мій раціон зараз.
Та я б від багато чого відмовилися б тільки щоб не було висипань на шкірі в малого.

tslezinska
25.12.2009, 13:47
В Ірушки теж проблемна шкіра в дитинки, наскільки я знаю... (((
То не шкіра проблемна, а кишечник. Бо шкіра-то вже зовнішні прояви, а причина глибоко в організмі...

In4a
25.12.2009, 13:51
а причина глибоко в організмі.
Так, згідна. Може гени, в нас тато дуже алергійний... А якщо кишківник, то мали б бути якісь негаразди з калом, ні? В нас ніби все ттт...

Ірушка
25.12.2009, 14:00
Може гени, в нас тато дуже алергійний

Спадковість дійсно відіграє велику роль, я в дитинстві також мала схильність до алергій.Моя сестра було ситрашено алергічна, так в її молого до 2.5 років щоки були постіно червоні.

Svitlanka
26.12.2009, 21:13
Дівчата, може хтось знає, скільки можна пити пива? Я дуже пиво люблю,а от скільки його можна вживати годуючій мамі - не знаю.

Blondo4ka
27.12.2009, 09:13
скільки можна пити пива?
Чесно кажучи, не думаю, що можна- все-таки це алкоголь. Та й на нирки не дуже добре...

olena
27.12.2009, 11:20
скільки можна пити пива? Я дуже пиво люблю,а от скільки його можна вживати годуючій мамі - не знаю.
Я думаю,що не варта вживати звичайне пиво,бо то всеж таки алкоголь.Попробуйте безалкогольне,я в книжці читала,що воно і лактацію підвищує і шкоди як такої від нього не буде, і себе трохи задурите.

Galya
27.12.2009, 11:54
вплив алкоголю на грудне молоко (http://www.e-lactancia.org/ingles/inicio.asp)
Написано, що не можна годувати 3 години після вживання алкоголю. І то ж залежить від дози напевно. Я би не радила нараз більше 1 скл. пива. На рахунок безалкогольного - алкоголю там нема, але купа всякої хімії, тому шкода буде все одно, питання яка...

tslezinska
27.12.2009, 15:47
А якщо кишківник, то мали б бути якісь негаразди з калом, ні? В нас ніби все ттт...
Не обов"язково з калом будуть проблеми. Причини висипки можуть бути наступні:
1. В дитини ще незріла мікрофлора, відсутні бактерії, які мають "реагувати" на певні продукти чи компоненти продуктів. Тобто з часом все внормується і алергічні прояви зникнуть.
2. Проблеми з жовчним або печінкою, можуть бути спадкові...У дитини був підвищений білірубін після народження? При алергіях беруть аналіз крові на білірубін, бо він є показником алергічних процесів в організмі.

Suzi
27.12.2009, 17:47
Я думаю,що не варта вживати звичайне пиво,бо то всеж таки алкоголь.Попробуйте безалкогольне,я в книжці читала,що воно і лактацію підвищує і шкоди як такої від нього не буде, і себе трохи задурите.
А "алкогольність" забирається хімією. Як на мене, краще вже півстаканчика випити звичайного.

In4a
27.12.2009, 23:36
У дитини був підвищений білірубін після народження?
Ні. Думаєте зараз варто ще раз здати?..

tslezinska
28.12.2009, 00:34
Ні, принаймні до року дитинку не чіпайте, поки мікрофлора нормально не засіється...Якщо ж після року висипання будуть продовжуватися, можна буде думати про аналізи.

Ірена
04.01.2010, 14:11
маю звірський апетит...
боюся що при такому бажанні "щось поїсти би" не те, що не схудну після пологів, а навпаки наберу:girl_cray:
чи були в когось напади жору при ГВ?
що ви робили?

Nata
04.01.2010, 14:23
чи були в когось напади жору при ГВ?
Можете називати мене слабкодухою, але досі їм багато. Ну не можу інакше. Пробувала кілька разів менше їсти - менше маю молока. Плюнула. Так, я набрала зайві кг, але маю здорову нервову систему(не нервуюся, що дитина голодна) :) Зайве я скину (через кілька років :)) а малий цицяння потім вже не надолужить.

Муська
04.01.2010, 14:44
Може я якась непраивильна:girl_crazy: 6о, чим більше їм ,тим всього навсього більше поправляюсь і ніякого результату для збільшення лактації. А вот чим менше їм(тобто не зловживаю),тим більше виробляється молочка ,а вага просто залишається на місці.
є всякі випадки - але якшо хотіти - то все можна подолати
В тому то і проблема,що в першу чергу жінка шукає купу різноманітних причин,чому не получилось ГВ і в саму останню чергу вкладає бажання налагодити-відновити ГВ. Знаю купу прикладів,коли в мамочок не получалось і в них було купа причин не годувати:то в них висока температура,то дитина просто не хоче груди,то знайомі казали,що в них молока нема і т.д.,або просто банально було небажання годувати грудьми.
Мені також неполучилось все спочатку(хоч і мала купу інформації по правильному ГВ), але, власне, "якшо хотіти ,то все можна подолати". На перших місяцях якось годування грудьми сприймалось мені чомусь важко ,але з часом виникло багато позитивних емоцій і стало так приємно на душі,що просто слів нема.

Nata
04.01.2010, 15:07
чим більше їм ,тим всього навсього більше поправляюсь і ніякого результату для збільшення лактації.
Пощастило Вам. Вже не раз писалося, що кількість їжі не має впливати на лактацію, але мій дворічний досвід годування явно свідчить про протилежне :)