КПК

Показати повну версію : Як ви підтримуєте форму?

Сторінки : 1 [2] 3 4 5

Redhotchilly
14.02.2009, 18:52
Чи можна займатись хула-хупом після пологів? Хтось підкаже?

це дуже рано.
обмежтесь пішими прогулянками і дихальними вправами

Zlju4ka
17.02.2009, 12:15
Чи можна займатись хула-хупом після пологів? Хтось підкаже?

я б теж не радила поки що.зараз багато різних вправ для відновлення фігури після пологів.а обручем будете пізніше корегувати і модулювати фігурку.мені від нього спочатку бока боліли і синячки трохи були-а зразу після пологів це все таки не бажані явища.:no:

Зорянівонька
18.02.2009, 12:33
А де можна ті вправи з аеробікою скачати чи купити, бо вже дууже треба:)

Галченя
18.02.2009, 14:10
я б теж не радила поки що.зараз багато різних вправ для відновлення фігури після пологів.а обручем будете пізніше корегувати і модулювати фігурку.мені від нього спочатку бока боліли і синячки трохи були-а зразу після пологів це все таки не бажані явища.:no:

Скажіть, а крім синячків та болі в боках, ще якийсь ефект був? Я маю на увазі чи змешилась талія в сантиметрах? Бо мене моя талія теж не влаштовує. Купила собі звичайний металевий круг, кручу ним по 30хв, але результату не помітно

Мар"яночка
19.02.2009, 12:00
я колись собі записала вправи з Сінді Кроуфорд, здається, там якраз вправи після родів, такі нічогенькі вправи. один фільм називається "Как достічь совершенства", але це вже ускладнений варіант то вже після першочергових вправ, а перший фільм я забула як називається :shy:

Олька
20.02.2009, 13:47
я колись собі записала вправи з Сінді Кроуфорд, здається, там якраз вправи після родів, такі нічогенькі вправи. один фільм називається "Как достічь совершенства", але це вже ускладнений варіант то вже після першочергових вправ, а перший фільм я забула як називається :shy:

О! І я зараз роблю ці вправи!!!! Там є три комплекси, треба два тижні робити перший, потім два тижні другий і потім третій. А я дурепа, мала позавчора починати другий і думаю мені напевно буде його замало, взяла зробила і перший і другий........капец! Вчора не могла рухатись взагалі, боліла кожна клітинка!:suicide: Сьогодні тоже ще болить, але мушу себе заставити позайматись!

Женічка
20.02.2009, 13:49
Олька, напишіть докладніше, як то виглядає.....
може, і я б таким зайнялась, бо "групову" аеробіку непереношу, комплекси комплекси :)

Олька
20.02.2009, 13:59
А ви маєте ту аеробіку? Але штука класна! І займає 10 хв., але я за той час така мокра, що викручувати можна. Тільки все треба робити як вони там говорять, а не так як я зробила, тепер мордуюсь!

Женічка
20.02.2009, 14:03
тільки 10 хв????
я не маю, і не знаю, що там і як.
напишіть два слова, чому вся мокра, багато скакати треба? :)
я теж таке хочу

Олька
20.02.2009, 14:06
там не то шо скакати, там просто дуже правильно підібрані вправи для всього тіла! коли я дивилась, я думала, шо то якась фігня, бо все занадто просто, а коли попробувала, то офігіла, так все легко, не напряжно і кожна мишця відчувається! Мені дуже подобається. Подивіться, може в неті десь є ті вправи. Я потім спитаю в чоловіка чи то можна переслати по е-мейлу, якщо він щось придумає, то я вам вишлю!

Квіточка
20.02.2009, 14:59
а я вже за своїм шейпінгом скучаю... я то і вправи всі знаю.... але вдома не можу себе заставити, та й то треба цілу годину займатися безперервно, а я так одну зроблю, хтось подзвонить, дві зроблю то вже думаю та шось змучилася, а треба ж підправити деякі частини тіла.... до літа.

Мар"яночка
20.02.2009, 16:16
О! І я зараз роблю ці вправи!!!! Там є три комплекси, треба два тижні робити перший, потім два тижні другий і потім третій. А я дурепа, мала позавчора починати другий і думаю мені напевно буде його замало, взяла зробила і перший і другий........капец! Вчора не могла рухатись взагалі, боліла кожна клітинка!:suicide: Сьогодні тоже ще болить, але мушу себе заставити позайматись!

Я так зробила перший раз як мені вони попали до рук, думаю такі вправи легенькі шо буду розтягувати задоволення, реакція була така сам як у вас :suicide:

Мар"яночка
20.02.2009, 16:40
тільки 10 хв????
я не маю, і не знаю, що там і як.
напишіть два слова, чому вся мокра, багато скакати треба? :)
я теж таке хочу

там всі вправи на розтяжку і при цьому враховується правильність дихання. А коли довгий час нічим не займаєшся то виходить злосне навантаження. наприклад на ноги є кілька вправ, вроді би ну шо там поробити кілька випадів ногою вперід, а потім 10р. поприсідати. А надругий день відчуваєш скільки разів ти присів і скільки випадів зробив. тому я навіть перші рази після великих перерв не роблю ті випади, обмежуюсь присіданнями.

Зорянівонька
20.02.2009, 17:02
А як точно вони називаються, тобто той комплекс?

Мар"яночка
20.02.2009, 17:24
Ну по ходу це ось http://www.mp3knigka.ru/765-sindi-krouford-novoe-izmerenie.-obuchajushhee.html якшо не помиляюсь.

Багіра
10.03.2009, 01:45
...в мене багато проблемних зон - трошки животик, ніжки, ікри.. але найбільше хочеться зробити попу опуклішою(після сидіння на дієті я схудла.. і втратила кусок заднички:) )
цікаво що в такому випадку найефективніше???

odree
16.03.2009, 02:42
для розрядки розповідь в тему :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Скоро лето

Я, конечно, стараюсь не поддаваться массовой истерии по поводу плоских
животов и подтянутых поп - все во мне прекрасно и так, а сила моего
неземного обаяния отвлекает от возможных мелких недостатков..

Однако весна есть весна, за весной придет лето с купальниками и
прочими неприятными голыми животами, посему я собрала попу в кулак,
выдохнула и приняла волевое решение записаться на "Силовую тренировку
на все группы мышц с элементами степа. Рекомендуется для любого уровня
подготовки".

Это очень хорошо, что для любого уровня - я, конечно, спортсменка
бывалая, в прошлом году три дня приседания по утрам делала, и у меня
гантели дверь в комнату подпирают, но все -таки начать надо с чего -
нибудь попроще. А потом как пойду в тренажерный зал, как покроюсь
кубиками, как стану одним сплошным клубком мышц!

Ничто не предвещало беды - тети разной комплекции в просторном зале,
похожие на гробики для карликов, степ -платформы, ритмичная музыка,
тренерши нет пока. Вспомнив, что перед тренировкой спортсмены
разминаются, я с сосредоточенным лицом попрыгала, повертела головой и
всячески показала присутствующим клушам, что их посетила фитнес-
фанатка, которая знает, что и как! Так, ну где там уже тренер? Чего
вапще такое, я не поняла?..

Прискакала тренерша - маленькая накачанная женщина:
- Вы в первый раз? Будет тяжело - передохните.. Поехали!

Пять минут, полет нормальный! Здорово скакать под музыку - чего я сюда
раньше не пришла? Надо спортом заниматься, даешь здоровый образ жизни!

Семь минут, полет нормальный, но внутри нарастает недоумение - это
что, все 50 минут в таком темпе будут?

Десять минут, полет так себе. Вокруг меня двадцать женщин с лицами
убийц машут ногами и долбят в платформу - что там слон по сравнению с
батальоном мрачных теток, решивших привести себя в порядок!

Двенадцать минут, недоумение крепнет.. Тетка -тренер даже не порозовела:

- Еще активнее! Мах, степ, захлест! Еще четыре раза, не снижаем темпа!
Пятнадцать минут - я сейчас лопну с брызгами и испачкаю вам зал. Или у
меня нога на очередном замахе оторвется. Поняла, почему остальные бабы
так долбят в степ -платформы, я свою тоже возненавидела: получи,
гадская штука, вот тебе, и снова! Чтоб ты сломалась, к чертовой
матери!

Двадцать минут, берем коврики, сейчас будет комплекс на пресс. Ну,
слава богу, хоть не скакать, а то меня укачало и рожа местами синяя,
местами красная, и пара белых пятен.

Двадцать две минуты: мама! Верните степ -платформы, я хочу умереть в
движении, а не в позе рака -эпилептика! Я не могу закинуть ноги за
голову силой мышц пресса. У меня там нет мышц, у меня там завтрак и
нервы.

Двадцать пять минут: Упражнения на пресс не проходят даром...
Белорусские партизаны могли пытать пленных фрицев
скручиванием - после 15-го раза я готова рассказать все секреты
вселенной.

- Не халявим! Кто хочет с голым животиком летом ходить? Работаем!

Если я сейчас умру, то голый животик летом меня волновать будет мало -
тихо сползаю на пол и дышу в проход. В зеркале отражаются попы всех
цветов и размеров и рожи одного цвета - малинового, выражение лиц все
такое же мрачное - антицеллюлитный джихад.

Тридцать минут: группа похожа на отряд зомби - пошатывающиеся фигуры в
полуприсяде, растрепанные волосы и горящие священной мыслью глаза.

Простите, но я не могу в такую позу свернуться, у меня ноги растут в
противоположном направлении. И вряд ли смогу в этой жизни... И так я
тоже не могу сделать, это, в конце концов, просто неприлично! Надо
как- то незаметно отщипнуть кусочек от тренерши и сдать на анализ -
она резиновая, нормальный человек в такие узлы завязаться не сможет..

Тридцать пять минут: конечно, почему бы не поотжиматься напоследок?

Мое тело притворяется дрожащей тряпочкой и отказывается принимать
любые положения, кроме сугубо горизонтального.

- Так, девушки, отжимаемся на платформе, касаемся ее грудью - кто
коснется, у того грудь красивая!

Я коснулась грудью платформы практически сразу и так и осталась лежать
- это считается или нет?

Сорок минут: я не могу так сесть, у меня так ноги не гнутся! Достать
мизинцем руки до мизинца ноги в такой позе? Это утопия. Что вы
делаете?! Прекратите ломать мне тело! Какая сильная баба -тренер,
такая маленькая и такая жестокая! Фашистка! Я так не сложусь, я из
цельного куска дерева сделана, аааа! Стойте, не уходите! Разложите
меня обратно немедленно, я сама не распрямлюсь, и в машину такой
раскорякой не влезу!

Сорок пять минут: очень хочется спрятаться за степ - платформу. Я умру
в муках прямо на финальной растяжке - порвусь пополам на счет " три".
Простите меня все за все! Иии.... хрясь!

Пятьдесят минут: кто-то добрый собрал меня в кучу и откатил к стенке.

Занятие окончено, нас ждут через два дня. Ждите... Але, муж? Приезжай
и забирай мои останки. Господи, как плохо!..

Утро: ыыыыы..... Господи, вчера мне было хорошо, ПЛОХО мне сегодня!
Такое ощущение, что я спала в работающей бетономешалке - я могу
шевелить только глазами.. Принесите мое завещание, я перепишу
абонемент на нелюбимую троюродную сестру!

Муж, запомни меня молодой и красивой - сейчас я буду вставать на
работу и умру в процессе одевания трусов...

Ыыыыы... чертово лето, еще не началось, а уже так плохо!

Міра
17.03.2009, 18:37
Історія досить правдива, але я особисто не вірю, що без фізвправ можна схужнути чи то мати гарне тіло чи то добре себе поччувати_ось так

mayscream
17.03.2009, 18:52
Скачала собі з нету чергову збірку в прав.Вона включає в себе чотири 10-хвилинні комплекси для: ніг, рук, сідниць.животу.Бонусом ідуть розтяжки.Займаюсь тричі на тиждень,другий тиждень;-)Ну що сказати,судячи з крепатури після першого тренування - все має бути дууже ефективно.Маю на меті підтягнутися в загальному,бо з вагою все у нормі.Про перші результати думаю вже можна буде за місяць судити,тоді і прозвітую.

IceQueen
22.03.2009, 16:56
Скачала собі з нету чергову збірку в прав.Вона включає в себе чотири 10-хвилинні комплекси для: ніг, рук, сідниць.животу.Бонусом ідуть розтяжки.

А що то за збірка? Я теж роблю вдома вправи по системі пілатес (теж дещо з нету скачала:)), але хочеться трохи урізноманітнити заняття - раз одне, другий раз інше, а в неті стільки того добра, що реально губишся і не знаєш на чому зупинитись:confused:.

mayscream
22.03.2009, 19:21
А що то за збірка? Я теж роблю вдома вправи по системі пілатес (теж дещо з нету скачала:)), але хочеться трохи урізноманітнити заняття - раз одне, другий раз інше, а в неті стільки того добра, що реально губишся і не знаєш на чому зупинитись:confused:.

10minutes Fit - здається,що воно так називається.Нажаль,лінком не поділюся,бо качала ще у лютому по посиланню одного з російських форумів:confused:

Virginia
13.04.2009, 11:05
Дівчата! Хто хоче записатись на водну аеробіку в Дельфін, або на шейпінг в районі сихова??? Складайте компанію, бо самій так не хочеться.... вже рік відкладаю, а так якщо разом, то стимул буде)

Siania
13.04.2009, 11:15
Дівчата! Хто хоче записатись на водну аеробіку в Дельфін, або на шейпінг в районі сихова??? Складайте компанію, бо самій так не хочеться.... вже рік відкладаю, а так якщо разом, то стимул буде)

Я б пішла, а коли то? Якби на 19.00 було б супер, бо з танцями в мене шось не складається:umbrage:

Мар"яночка
13.04.2009, 11:53
а я ходжу на танці :radist: хоча періодично там і нервуюсь. але все таки.... :xaxa: незнаю чи сильно похудала, а от їсти більше хочу то однозначно :xaxa: єдине шо помітила так це те шо коли встаю з крісла п"яту точку догори тяну :xaxa::xaxa::xaxa: нас вчать постійно її піднімати першою, вот звичку вже і отримала :xaxa: А на акваеробіку я б теж пішла, але шось Сихів мені не дуже підходить :umbrage:

Virginia
13.04.2009, 14:11
Я б пішла, а коли то? Якби на 19.00 було б супер, бо з танцями в мене шось не складається:umbrage:

Якщо ви про Дельфін, то там можна вибирати різні дні і різні години! Подивіться на сайті Дельфіну, там має бути!

Virginia
13.04.2009, 14:13
А на акваеробіку я б теж пішла, але шось Сихів мені не дуже підходить :umbrage:

мені здається, що вона поки що тільки в Дельфіні є... хоча можна ще поцікавитись

Siania
13.04.2009, 14:33
Якщо ви про Дельфін, то там можна вибирати різні дні і різні години! Подивіться на сайті Дельфіну, там має бути!
Годин нема, нажаль, тре буде дзвонити:umbrage:

Макарена
13.04.2009, 14:37
мені здається, що вона поки що тільки в Дельфіні є... хоча можна ще поцікавитись
Ще в аквапарку є...

Nanaya
13.04.2009, 15:04
а я ходжу на танці :radist: хоча періодично там і нервуюсь. але все таки.... :xaxa: незнаю чи сильно похудала, а от їсти більше хочу то однозначно :xaxa: єдине шо помітила так це те шо коли встаю з крісла п"яту точку догори тяну :xaxa::xaxa::xaxa: нас вчать постійно її піднімати першою, вот звичку вже і отримала :xaxa: А на акваеробіку я б теж пішла, але шось Сихів мені не дуже підходить :umbrage:

А куди ви ходите на танці? І на які?
Я теж хочу на танці, але ще не оприділилася на які. Дуже хочеться на бальні, але там дуже складно з партнерами:umbrage:

Мар"яночка
13.04.2009, 15:07
танців є купа, а взагалі загляніть сюди http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=8314 може найдете шось цікаве для себе :)

Галя_у_стразах
06.05.2009, 09:54
поменьше двигаться и побольше мучного - рецепт от гурченко :)

Megan
06.05.2009, 10:13
поменьше двигаться и побольше мучного - рецепт от гурченко :)

Точніше: поменьше мучного, побольше ночного:xaxa:

tani4ka
09.06.2009, 14:10
Дівчата,хто ходив в Дім краси(на Франка) на степ до Лєни?Як ваші враження?Можливо знаєте де її можна зараз знайти,або прізвище?Вона вже там не працює.А мені дууууууже потрібна!!!!!!!

OxankaF
17.06.2009, 22:05
Дівчата, що живуть на Сихові, хто хоче побігати або покататись на роликах, може якось разом організуємо, то самій якось ....

dianka
27.06.2009, 11:58
Як ви підтримуєте форму? Дєкувати Богу ще не паде, як форму файні на вішак повішани, Миху, а нє?

Я після пологів набрала лишніх 20 кг, і ніяк не могла схуднути, доки не взялась за себе серйозно-мало калорій, багато спорту, зараз повернулась до своєї нормальної ваги

Солнушко
14.07.2009, 00:24
я під час вагітності набрала аж 32кг...після родів важила на 20кг більше,ніж до!!!! однак я не виглядала безформенною коровою!!! так, я стала інакша і форми мої змінились,але якось рівномірно вага розмежувалась по тілу-це мене радувало!!!! однак зайва вага мені ні до чого-тому я хотіла якнайшвидше зайнятись собою-робити фізичні вправи,правильно харчуватись і тд...тільки все сталось не так як гадалось-в спортзал я змогла ходити,коли моєму малюку вже виповнилось 1 рік і три місяці..... тому до своєї колишньої ваги я повертаюсь повільніше...проте після того,як я почала займатись у спортазі,я помітила значні зміни у моїй фігурі-зменшилась не вага,а об"єми !!!! от тільки правда ще трошки треба підтягнути животик,стегна і бедра,але все треба робити поступово!!! зараз моя вага становить 70кг при рості 1м 74см,і почуваю я себе чудово!!!!:girl_in_dreams::girl_claping:

ludmila
22.07.2009, 11:11
А чи займався хтось бодіфлексом (вибачте якщо не там питаю)
http://maxybaby.net.ua/index.php?loc=art_fit&art=bodyflex-taliahttp://http://maxybaby.net.ua/index.php?loc=art_fit&art=bodyflex-talia

Orman
22.07.2009, 17:43
Я пробувала - не моє.

Ксеня26
22.07.2009, 18:07
А чи займався хтось бодіфлексом (вибачте якщо не там питаю)
http://maxybaby.net.ua/index.php?loc=art_fit&art=bodyflex-taliahttp://http://maxybaby.net.ua/index.php?loc=art_fit&art=bodyflex-talia

Я займалася бодіфлексом, десь два роки тому, результати були, але то треба виконувати два рази в день, щоб щось подіяло....але з часом я зрозуміла що то не моє,та ще відгуки почитала негативні..... займаюся шейпінгом, і почуваю себе чудово!:girl_cool:

Зая
23.07.2009, 14:04
А я повернулася в спорт зал на карате.Фізуха вже не та що у молодості,але ростяжка лишилася, техніка виконання вправ також ще може бути.За одне тренування кг 2-3 скинула.та ще мій тренер хоче на мене жіночу групу "повісити":girl_cool:(мабудь зголошуся:girl_in_love:).

Wanderlust
01.08.2009, 15:39
купила таки обруч (сусідній магазин від Хаусфіт на Городоцькій), добре хоч важких не було і взяла простий. так важко його крутити! пару секунд крутиться а потім падає на підлогу( А у вас як?

Orman
01.08.2009, 15:57
крутиться :). Ви просто ще не навчилися. Не здавайтесь! Впав - підняли і крутимо далі (пробуємо в обидві сторони).

Nadijka
01.08.2009, 16:03
пробуємо в обидві сторони
мені в обидві не получається...тільки за годинниковою стрілкою...кручу 2 рази на тиждень, хоча хочеться частіше, але просто не можу...такі синяки маю від нього шо то просто капець...
в мене такий...
http://s39.radikal.ru/i084/0908/a0/a329076520f0.jpg http://i021.radikal.ru/0908/cb/fbf5cce11d3b.jpg

Orman
01.08.2009, 16:08
кидайте в мене чим хочете, але я не визнаю "важких" обручів і з гулями.
Насправді легкий обруч крутити важче бо він по інерції крутитись не буде - треба м'язами. І ще всі органи "масажувати" важким обручем то це їм не на користь.

В обидві сторони все-одно треба пробувати. Якщо навчились в одну, то і в другу навчитесь :girl_smile:

Яруська
01.08.2009, 17:57
кидайте в мене чим хочете, але я не визнаю "важких" обручів і з гулями.
Насправді легкий обруч крутити важче бо він по інерції крутитись не буде - треба м'язами. І ще всі органи "масажувати" важким обручем то це їм не на користь.

І правильно робите, що не визнаєте...
Можна такої ниркам біди наробити, що ого-го!!
Найкраще металеве звичайне коло.:girl_cool:

Orman
01.08.2009, 18:23
в мене пластмасове :girl_curtsey:

Сheerful
30.08.2009, 01:53
і я за оегкий обруч! 20 - 30 хв щодня і талія гарантована + не їсти після 6......не знаю як кому, але мені ідеально допомагає!

pIRAtka
30.08.2009, 13:08
Я займалась бодіфлексом 2 роки, правда, раз в день. Задоволена. Настрій пречудовий. Дуже подобаються вправи для мязів обличчя. З часом стала лінуватись, закинула. Тепер для себе винайшла ідеальну формулу здоров'я - біг зранку, попередньо зарядка, туди я, до-речі, і включаю деяки вправи з бодіфлексу.
Ну і, звичайно, здорове харчування. Без нього ніяк.
Мені 29 і також досі питають де я вчуся :))))))))))))))

Annette
31.08.2009, 12:55
правильно робите, що не визнаєте...
Можна такої ниркам біди наробити, що ого-го!!
Яруська, а що дійсно робить шкоду такий обруч???? в мене такий є......а звідки Ви дізналися про такий факт? Може скажете, де таке написано?
А то якось страшно навіть.... я кручу і навіть не знала...:eek:

Zlju4ka
31.08.2009, 13:03
а що дійсно робить шкоду такий обруч???? в мене такий є......а звідки Ви дізналися про такий факт? Може скажете, де таке написано?
По перше ви самі по відчуттям дивіться:я вже теж писала що в мене спочатку страшні болі були збоку і я переставала крутити на довгий час.
а по друге-я наприклад,колись таку інфу в гуглі вишукала там медичні покази були при яких неможна ним користуватись.

Sara
31.08.2009, 13:15
Дівчаточка!!! Ну ви мене і розчарували:girl_sad: Я тіль надумала в зарплату придбати собі хула-хуп, а тут такі негативні враження:girl_sad::girl_sad::girl_sad: А невже легкий обруч важче крути? Мені чомусь здається що ні:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams: :girl_in_dreams: А ну ж бо ділитися новим враженнями:girl_bye2:

Nery
31.08.2009, 13:21
А хто знає, де на Левандівці є якісь місця, де можна зайнятися шейпінгом, чи фітнесом, або ж танцями? А в ідеалі - може є де поплавати навіть? Мене конкретно аквааеробіка цікавить :)

Zlju4ka
31.08.2009, 13:21
тА чо розчарували???Все індивідуально:і болі бувають і синці..а буває ніц.все класно .Аналогічно і з іншими колами: одні металеве люблять, інші пласмасу ще хтось Хула хуп.Пробуйте і оберете саме оптимальне для себе.)))
п.с але взагалі гарно перечитайте темку тут вже неодноразово про то писалось;)

Sara
31.08.2009, 14:38
Та читала я темку, але я була настільки настроєна, що почувши не дуже позитивні відгуки-дуже здивувалась. Здається, ну що поганого може зробити це коло з кульками? а воно виявляється не таке і "звичайне"

Vittoriya
01.09.2009, 19:04
Я сьогодні нарешті купила обруч, звичайний, металевий. Бачила ті з масажерами...:eek: Та ну.. Воно таке грубе і ще ті штуки, типу масажери... Це ж напевно боляче!!! Тепер треба себе заставити щодня крутити!!:girl_mad:

Wanderlust
02.09.2009, 11:16
Тепер треба себе заставити щодня крутити!!

мені крутити подобається, якось весело чи що :-). головне час щоб був.

Галченя
02.09.2009, 11:54
Я сьогодні нарешті купила обруч, звичайний, металевий. Бачила ті з масажерами... Та ну.. Воно таке грубе і ще ті штуки, типу масажери... Це ж напевно боляче!!! Тепер треба себе заставити щодня крутити!!
Я купила собі металевий обруч ще весною (типу подарунок на іменини) Шкода що нема до нього пульта де була б кнопка автоматичного викочування з-за шафи і наскакування на мене.

Теж спершу цікавилась Хула хупом. Але сам продавець порадив брати мені метелевий обруч. Там до нього можна було докупити ще якісь резинові насадки з шипами. Але чи то продавець був дуже добрим чи... Казав крутити починати по 2 хв. в день. Без фанатизму. Щоб синяків не було. Поступово збільшуючи нагрузку.

Sara
02.09.2009, 11:59
І як? Є результат? Є вже також дивилась на металевий обруч-він дешевший набагато, а насадки до нього такі із шипами мене навіть налякали, але якщо буде результат, то буду терпіти стільки скільки портібно. Хоча той хула-хуп ходить за мною тай ходить:-))))

Галченя
02.09.2009, 12:47
І як? Є результат?
Я вам відповім так: результат буде навіть без обручу, якщо буде бажання і буде ціль.А те що я маю коло, ще не означає що буду мати бажану талію. Бо поки що лінуюсь тим обручем крутити. Можна ж лише качанням пресу і контролем апетиту досягти омріяної осиної талії. Я особисто чекаю того дня, коли підійшовши до дзеркала, зрозумію що далі відтягувати вже нікуди. У кожного це дуже індивідуально. Основне бажання і стимул.

Lianna
03.09.2009, 11:51
я тут недавно дізналася про такий вид спорту, як алтимат фрісбі.

Wanderlust
03.09.2009, 12:36
я тут недавно дізналася про такий вид спорту, як алтимат фрісбі.
в мене друзі таким займаються, якщо щось цікавить, можу запитатиися ;-)

vitalinka
03.09.2009, 13:01
я ходила на фітнес, на літо закинула, зараз хочу пробувати йогу

Natalya
10.09.2009, 19:39
А я живу у великому будинку і маю маленьку дитину, яка вже добре бігає і швидко лазить по сходах :girl_cray: :girl_spruce_up:

Сюзанна
10.09.2009, 21:02
Свою, без преувеличения, идеальную фигуру я поддерживаю за счет расгрузочных дней, диеты, регулярных физических упражнений и регулярного секса!:girl_curtsey:

Annette
11.09.2009, 13:31
я ходила на фітнес, на літо закинула, зараз хочу пробувати йогу
Vitalinka, я також хочу на йогу!!!! А куди збираєтесь іти?

Зорянівонька
11.09.2009, 13:38
поддерживаю за счет расгрузочных дней, диеты, регулярных физических упражнений и регулярного секса!
Дівчата, хто має запис аеробіки від Сінді Кроуфорд? Поділіться пліз

Грильяжка
11.09.2009, 16:53
Зорянівонько його можна на торенті скачати здається, колись бачила

Lastivka_Rivne
11.09.2009, 16:56
підтримка себе у формі залежить від правильної організації свого побуту у всьому - у харчуванні, гігієні, спорті, роботі, ляганні спати......... список майже бескінечний. Проте, я думаю, що всі знають, що після 18год. ліпше не наїдатися. Головне влаштувати правила і грати за ними.

Jolka
13.09.2009, 17:20
В мене щодня проста програма: 20 відтискань від підлоги за 1 підхід, 20 разів качаю верхній прес і 10 разів нижній. Вправи для дихання під настрій і коли є час. На жаль, поруч немає залу, а то б із задоволенням ходила, щоб позайматися із гантелями на спеціальних тренажерах...

popelushka
13.09.2009, 17:26
А я почала бігати зранку, правда залучаю до цього свою сестру та інколи чоловіка, бо йому по-роботі потрібно здавати біг, а він вже давненько не бігав. Колись давно бігала, це мені дозволяло тримати себе у формі.

Neverland
13.09.2009, 20:03
А в мене, через те, що до чортиків лінива, ні в які зали ходити не виходить... То я соб тако зробила: купила велосипед, і їжджу ним кожного дня з сихова в центр і на 7 поверх ходжу з ним пішки:girl_crazy: Йой як же вон помагає, і часу додаткового не забирає, і в смердючих маршрутках не тре труситися:girl_crazy: А ще по вихідним з рюкзаком в гори пішки... За один тауий похід пам"ятаю хоч напихалась гречкою, м"ясом і згущиком не набрала ні кіля, а скинула 2... отак

Natalya
13.09.2009, 21:26
підтримка себе у формі залежить від правильної організації свого побуту у всьому - у харчуванні, гігієні, спорті, роботі, ляганні спати.........
Дуже правильно, зокрема про лягання спати або висипання, а то цей момент часто упускається з виду.

loreniya
14.09.2009, 15:02
а ще висипання піднімає імунітет - я не знаю чому, але так воно є.
8 год спати, консервантів, барвників поменше їсти, бувати на свіжому повітрі - давати організму шанс налагодити самого себе... ну і помагати йому якимись косметичними засобами...

krab
18.09.2009, 13:36
Я ходжу 2 рази на тиждень в шейпінг зал:)))в нас прикольний тренер,тому завжди є бажання ходити:))
Після 19.00 не їсти:)менше солодкого,більше фруктів:))):girl_spruce_up:

Малесенька
18.09.2009, 13:43
я з раціону (тільки свого) виключила свинину, жарену і жирну їжу. після 19.00 не їм максимум це може бути кефір і обовязково грейпфрут або апельсин. ну про солодке я мовчу, про нього забула (але іноді зриваюсь)

Oliusia
18.09.2009, 13:55
Займаюсь спортом 3 рази в тиждень.З раціону вже давно виключила солодке,смажене,жирне,майонези,кетчупи,газовані води.Не їм після 18.00.Раз в пів року роблю очищення організму.По можливості всюди ходжу пішки,а не транспортом.

Галченя
19.09.2009, 15:13
обовязково грейпфрут
Не захоплюйтеся грейфруктами. Дивилась передачу, де казали що це НЕ жіночий фрукт, так як надмірне його вживання призводить до деяких жіночих болячок.

Mazerati
21.09.2009, 17:15
А в мене, через те, що до чортиків лінива, ні в які зали ходити не виходить... То я соб тако зробила: купила велосипед, і їжджу ним кожного дня з сихова в центр і на 7 поверх ходжу з ним пішки Йой як же вон помагає, і часу додаткового не забирає, і в смердючих маршрутках не тре труситися А ще по вихідним з рюкзаком в гори пішки... За один тауий похід пам"ятаю хоч напихалась гречкою, м"ясом і згущиком не набрала ні кіля, а скинула 2.

Отакий спосіб і мені підходить!!!

Ксюшаня
25.09.2009, 00:00
Я наприклад сиділа на дієтах, бігала і робила різні впарви, худнула звичайно але немогла стримувати вагу.Тепер я знаю найкращий спосіб це неїсти після 6 години, а до 6 години їм все що захочу.Тепер ніяких проблем вже напевно десь рік.

Loyal
26.09.2009, 00:31
Якось в під"їзді побачила оголошення про йогу та баді-флекс
Бодіфлекс не таке вже щось неймовірне. Гляньте тут (http://procellulitis.info/bodyflex.html)та й зрештою тут (http://www.google.com.ua/search?hl=uk&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Auk%3Aofficial&hs=AoH&q=%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%84%D0%BB%D0%B5%D0%BA %D1%81&btnG=%D0%9F%D0%BE%D1%88%D1%83%D0%BA&meta=)і можете вдома робити. Я пробувала - мені скучно...

Vittoriya
26.09.2009, 00:36
Я пробувала - мені скучно...
І я пробувала, спочатку загорілася, але швидко той запал згас, скучно також... Та й ще як сама в хаті то нічого, а при комусь корчити рожі дихати голосно...:girl_haha:

Orman
30.09.2009, 19:41
тренер сама веде программу

а хто би мав її вести?

Oliusia
30.09.2009, 23:49
а хто би мав її вести?
ще є шейпінг клуби,де на екрані працюють 3 інструктора.Тренер корегує,і підбирає кому індивідуально за ким працювати.

Orman
30.09.2009, 23:57
ще є шейпінг клуби,де на екрані працюють

думала, що такого вже нема,

вважаю, що такі занття неефективні, під запис можна займатись тільки вдома, а платити за це гроші :confused:

Oliusia
01.10.2009, 00:11
не можу з вами погодитись.
(ви пробували самі так займатись,і кожні 2 місяці міняти програму на всі групи м"язів)
Як на мене на заняття приходить людина займатись для себе,прекрасно усвідомлюючи для чого їй це потрібно,якого результату вона від цього вимагає.Якщо виконувати з совістю,в тому ж темпі,то навантаження хороше.
А якщо ходити,на публіку,то немає значення чи тренер вживу проводить,чи на екрані показують.

марта
01.10.2009, 00:11
думала, що такого вже нема,
вважаю, що такі занття неефективні, під запис можна займатись тільки вдома, а платити за це гроші
а ви займались хоч трішки, чи тільки так думаєте?
бо для мене нічого кращого за шейпінг не існує

Orman
01.10.2009, 00:14
а ви займались хоч трішки, чи тільки так думаєте?
бо для мене нічого кращого за шейпінг не існує

(ви пробували самі так займатись,і кожні 2 місяці міняти програму на всі групи м"язів)

дівчата я тренер :) звичайно займалась, порівнювала результати щоб оцінити ефективність

ну і по клієнтках дуже добре видно ефективність

Oliusia
01.10.2009, 00:18
Я знаю,що ви тренер.
Я ходила на заняття і до тренера вживу.Можливо,вона,щось не так робила,або її розхвалювання свого заняття і паплюження занять на екрані,мені не сподобалось,але більше я туда не ходила.
На рахунок результатів - здорове,правільне харчування,напевно відіграє більшу роль,ніж тренер вживу ци на екрані.
В загальному - кожна жабка хвалить своє болото:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Oliusia
01.10.2009, 00:21
і по клієнтках дуже добре видно ефективність
Це їхнє велике бажання добитись бажаного результату!!!!!!

Orman
01.10.2009, 00:24
кожна жабка хвалить своє болото

не без цього теж :)

але ж ви в тренера були лише раз (і я так зрозуміла, що не в найкращого), то як знаєте, що під запис краще?

Oliusia
01.10.2009, 00:32
Я раз була саме в цього тренера(можливо не так висловилась).А за 10 років занять спортом,перепробувала різних тренерів,різні заняття.
(сама в цьому не погано розбираюсь,закінчила інфіз.)

Fleur
01.10.2009, 21:12
Мені пощастило на мою фігуру зовсім не впливає їжа, їм солодке і можу собі дозволити їсти після 6-ї. Спортом займаюсь для здоров'я та підняття собі настрою, для того щоб набрати вагу :) і зробити тіло рельєфним . Мріяла мати ідеальний прес для цього зовсім відмовилась від солодощів навіть не купувала йогуртів, соку пакетованого. Спочатку було дуже важко, а потім звикла протрималась 1,5 року в результаті ідеальний прес, але нажаль були і негативні наслідки! Пам'ять стала дуже швидко погіршуватись дійшло до того, що не пам'ятала зовсім чи їла і що робила 30 хвилин тому. Не можна різко відмовлятись від продуктів до яких ви звикли це стрес для організму який хорошого результату не принесе. Їм солодощі домашні, чорний шоколад не менше 76%, чай п'ю тільки без цукру пам'ять поступово відновилась.

Кольорова
01.10.2009, 21:27
Маю в хаті і обруч, і тренажер (біговий велосипед), і справжній велік, - але якось моя фігура сама підтримує свою форму :) Зауважила, що на весну-літо, коли кобіти посилено сідають на дієту, я сама по собі худну, не докладаючи до того жодних зусиль. А на зиму я, мов той ведмедик, набираю традиційно 2-3 кілограми - жировий запас на зиму :)))) Словом, у моєму випадку природа про все подбала сама. А ще зауважила, що коли постійно перебуваєш в русі і стреси не минають стороною, то зайві кіло не набіжать. Згадалася мені прохання Наторелли, аби Господь усі калорії у циці послав :))) Якби ж то так було, от кобіти були б щасливі ;)

Sara
19.10.2009, 17:49
Дівчаточка! А я собі на кінець то придбала обруч:girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_ up: На разі задоволена. Правда трохи болять мязи. Десь вичитала, що, якщо болять від обручу мязи, то вони вже атрофовані - то жах. Але я цьому не хочу вірити і кручу в задоволення. І навіть трохи качаю прес, хоча дана вправа завжди для мене була чомусь складною навіть і коли не було лишніх кг.
Хто ще має коло і крутить поділіться враженнями та результатами:girl_bye2:

Зорянівонька
19.10.2009, 17:55
Якби ж то так було, от кобіти були б щасливі
То не кобіти, бо кобітам би трохи важко то всьо носити було... То мужчини би були щасливі!!!:)

vitalinka
20.10.2009, 10:42
купила обруч собі.. залізний.. так крутила.. аж синяки були.. кинула
зараз ходжу на фітнес 2 -3 рази на тиждень по годині. в принципі фігурою задоволена(тільки животик маю.. під пупцем внизу - така в мене будова, хотіла його зігнати), ходжу так, більше для здоров'я

Orman
20.10.2009, 21:43
Десь вичитала, що, якщо болять від обручу мязи, то вони вже атрофовані - то жах.

якби вони були атрофовані, то не було б чому боліти :girl_smile:

Margaryta
23.10.2009, 14:19
А я ходила двічі на тиждеь займатись шейпінгом, результат супер, але зараз на ГВ, то не ходжу вдома маю шейпінг кожнен день, тепер збираюсь не зиму знов почати, щоб влітку не комплексувати зовнішнім виглядом. Часом гуляю по парку з дитиною і дивуюсь які мами бувають без вправ і без нічого такі підтянуті, стройні що яж око починає їм заздрита, а я себе повина мучати всякими вправами і дієтами що б так виглядати. Хіба то справедливо?

Loyal
23.10.2009, 15:23
І я похвалюся! Вже з початку місяця на шейпінгу. Тренер каже, що в бедрах схудла... Ну мені то неважливо. Вага в мене вже з півроку така, як до вагітності. Підкоректувати фігуру просто трошки треба, бо наш організм має властивість худнути не в "проблемних" місцях. А займатись зараз одне задоволення. Дуже не вимучують і особливих обмежень в їжі нема (як годуючій мамі 2 год до і після бажано не їсти)

Люша
23.10.2009, 15:30
Ніяк не я форму не підтримую, хоча пасувало б, а навпроти дому відкрили центр оздоровчо-спортивний. Може зберуся з силами та перейду вулицю, запишуся і почну підтримувати.

Lady X
25.10.2009, 15:58
привіт, любі дівчата! Красуні і спортсменки. Всім бажаю сили і наснаги в поставленій цілі!)))

Lady X
25.10.2009, 16:01
Я після пологів в форму прийшла ту що й до родів десь за місяців 7. За час вагітності дуже поправилась на 30 кг))) Нічого потім знову в свої 53 Але мені гарно коли 55-57 важу А зараз поправилась до 60 ((( Зріст 168см

Lady X
25.10.2009, 16:03
сьогодні почала займатись Бодіфлексом Подобається Не важко Але цікаво чи результати будуть Можливо хто займався підскажіть Чекаю, любі...

cherepashka
25.10.2009, 16:25
А я вже місяць як хожу на аквааеробіку,і їм менше...але вага щось ну ніяк не хоче змінюватись..Чи то вже мій старечий організм потребує повної відмови від їжі...:girl_sad:

Orman
25.10.2009, 20:55
вже місяць

не "вже", а "лише" - повірте ще трошки і вага почне знижуватись. Успіхів!

а куди ходите?

Можливо хто займався підскажіть Чекаю, любі...

вже десь писали (здається навіть в цій темі), пошукайте

Lady X
25.10.2009, 21:30
вже десь писали (здається навіть в цій темі), пошукайте
Дякую Пошукаю

Юкола
25.10.2009, 21:47
Прочитала назву теми "як ви підтримуєте ФОРУМ":girl_crazy:

Якщо про форму, то я за 2 роки до родів дуже добре відкорегувала собі фігуру на шейпінгу.
займалася на повну, діжти не дотримувалася.
В результаті ті 25 кг, що набрала за вагітність у вагітності так і залишилися:girl_spruce_up:

Зараз часом прес підкачую і хула-хуп кручу.

Lady X
25.10.2009, 21:59
В результаті ті 25 кг, що набрала за вагітність у вагітності так і залишилися

тобто ви після пологiв стали такi як i до вагiтностi?

Юкола
25.10.2009, 22:09
Lady X 20 кг залишилися в пологовому, 5 десь за три місяці потім зійшли.
Зараз я така сама, як і до вагітності:)

Мій рецепт гарної фігури - фізичне навантаження.
а гарного настрою - шоколадка:)

irys214
25.10.2009, 23:06
20 кг залишилися в пологовому
Круто, а в мене після ПБ тільки -8кг.
Зараз я така сама, як і до вагітності
Я свідок. Юкола дуже гарно виглядає. Така тендітна.

Ameli
25.10.2009, 23:22
Дівчатка, а годуючим можна на тренажери???

cherepashka
25.10.2009, 23:39
Orman,дуже сподіваюсь,що це справді тільки спочатку так.А хожу в Аквапарк.

Orman
26.10.2009, 12:19
Дівчатка, а годуючим можна на тренажери???

скільки дитині? Тобто скільки часу годуєте. Якщо 3 місяці вже є - то можна точно.

Але дивіться чи не було інших проблем - кесарське, тяжкі пологи (ну багато всього може бути).

Мамусічка
27.10.2009, 13:56
Я підтримую форму так;
1. Займаюсь дзюдо 4 рази в тиждень.
2. Не їм після 18.00.
3. Бігаю через день по півтора кілометра.
4. Качаю прес, віджимаюсь від полу, кручу круг по 300 раз кожного дня.
Перед родами було 71 кілограм. Через 2 місяці після пологів я важила вже 54 кг. Швидко скинути вагу допомогли годування груддю і стрес. Коли моєму синочкові було вже півроку я знову трішки поправилася до 58 кілограмів. Зараз після всіх моїх вправ я важу 55 кілограм при зрості 1 метр 62 см. І хоча для власного зросту я нормально виглядаю, та все ж хотілося б 50, як до вагітності:)

Mazerati
27.10.2009, 14:36
Я підтримую форму так;
1. Займаюсь дзюдо 4 рази в тиждень.
2. Не їм після 18.00.
3. Бігаю через день по півтора кілометра.
4. Качаю прес, віджимаюсь від полу, кручу круг по 300 раз кожного дня.
Ви просто героїчна жінка!!! що тут ще скажеш..мені б вашу силу волі...

Юкола
27.10.2009, 14:53
Ameli мені казали, що сильне фіз. навантаження може негативно на лактації позначитися.
Не знаю правда це чи ні, але каже те, що чула.

Запам"яталося, як у "відчайдушних домогосподарках" одна жіночка десь трирічнну дитину годувала, всі були шоковоні таким героїчним вчинком,а вона казала "одне годування спалює стільки калорій, як година у спортзалі. Займатися мені лінь, тому й годую":girl_crazy:

Так що мамівство - теж один зі способів підтримувати гарну форму:)

Loyal
27.10.2009, 22:16
В принципі з 3 місяців можна іти займатися, але я вже писала, що обережно і пульс не перенабирати (не більше 130-140 уд за хв). Я б не радила з тренажерів починати. Вже краще дійсно на аквааеробіку (там точно не перенаберете пульс) або шейпінг, пілатес...
З свого досвіду скажу, що до півроку я б і часу не мала на спорт, бо малий часто їв і мене потребував.

Юстина
01.11.2009, 23:43
Я вже про них писала
А ви ходите на шейпінг на Пулюя? Як довго? До кого?
Я до вагітності займалася у Наталі, а недавно зустріла її з 2-ох місячною Юлечкою... Планувала тепер іти до Юлі, а вона нещодавно звільнилася.

Loyal
02.11.2009, 15:09
Ой! до кого я тільки не ходила (почала саме туди вже певно років 7 тому). Найкраще мені Катя подобалась, але її там вже давненько нема. І Ярина суперський, я її і як людину знаю. А вона зараз також як клієнт, бо має 2 місячного масіка. Так що тренери розродилися!!!
Зараз ходжу до Наталі в Пн і Чт на 5 год. Хороший тренер. І зранку непогана дівчинка (здається Галя). Але там зараз тенденція в тренерів, що всі вони набирають м"язи - то всі худесенькі... Зато мені не дають пульс перенабирати, щоб потім не треба було нарощувати масу
Так що приєднуйся! Будем разом ходити

La esposa
02.11.2009, 15:31

А які у них ціни?

Loyal
02.11.2009, 15:56
100 грн на місяць 2 р в тиждень ходити. В разі пропуску відробляєте у зручний час

Юстина
02.11.2009, 23:19
Я, правду кажучи, ще з червня місяця йду, йду і ніяк не дійду... Вже з Лесею (адмінстратором) кілька разів по телефону остаточно про все домовлялася. Сумую страшенно! Не виходить ніяк, все нема з ким маля залишати...

Oliusia
03.11.2009, 15:50
мені не дають пульс перенабирати
а,коли і який тренер давав пульс перенабирати?
там зараз тенденція в тренерів, що всі вони набирають м"язи
цікаво,як ви це визначили?

Loyal
03.11.2009, 16:06
Ну на сідничні м"язи можна перенабрати... а так навіть толком не доходжу до допустимої межі.

цікаво,як ви це визначили?
Бачу, як займались і сама тренер казала, що зараз нарощує масу.

Oliusia
03.11.2009, 16:08
Ну,тільки вона одна і нарощує.
у вас на сідниці пульс вище160уд

Багіра
09.11.2009, 14:25
дівчата, а чи можливі якісь фізичні навантаження під час місячних... ну від танців живота відмовляюсь на цей період, бо вони прямо ікатегорично заборонені в ці дні...
хтось робить якісь зарядки, йогу, гантельки?..

Oliusia
09.11.2009, 14:27
Я під час місячних роблю всі вправи,крім вправ на прес.

bora
09.11.2009, 14:42
Тепер мушу вдома вправи робити.(( Спортзал на карантині, що і не дивно. Дістала для ваги штангу чоловіка, бо гантель не маю.))

Annette
09.11.2009, 14:58
дівчата, а чи можливі якісь фізичні навантаження під час місячних... ну від танців живота відмовляюсь на цей період, бо вони прямо ікатегорично заборонені в ці дні...
хтось робить якісь зарядки, йогу, гантельки?..
В інституті для нашого тренера відмовки "місячні" не існувало, а потім сама звикла не звертати на ці дні великої уваги. Коли є настрій на заняття спортом, не відмовляю собі ні в чому: ні в танцях, ні в аеробіці.

Vittoriya
09.11.2009, 15:11
В інституті для нашого тренера відмовки "місячні" не існувало, а потім сама звикла не звертати на ці дні великої уваги
А як на них не звертати увагу, коли біль страшенна? Спитати би того тренера...

Loyal
09.11.2009, 15:18
Біль - це відносне питання, бо в кого як. Але можна так кровотечу спричинити. В мене ще в школі такий випадок був, то я з того часу не легковажу. В такі дні можна на щось інше поробити вправи

Грильяжка
09.11.2009, 16:04
Але можна так кровотечу спричинити.
цілком погоджуюсь, крім того в ті дні я така ніяка, що мені не до спорту

Vittoriya
09.11.2009, 16:35
Мені ще колись бабуся сказала, що в таки дні не можна фізично дуже напружуватися. на ровері їздити не можна, тому думаю і вправи фізичні робити не треба . Можна дійсно біди наробити. А про біль я одразу написала, бо мене трохи шокував допис
В інституті для нашого тренера відмовки "місячні" не існувало
В когось не болить, це класно, супер, але в кого болі є, то як тоді?

Багіра
09.11.2009, 16:58
в мене теж по-різному буває... ясно, шо коли болі, то на спорт не тяне.. а коли через той карантин рідко з хати виходиш та й багато роботи за компютером назбиралось... тільки дивлюсь на вазі як кожен день по 100-200 гр більше показує незважаючи на щоденні фізичні навантаження по годині-дві... тому боюсь що за час місячних взагалі в двері не пролізу... ( ще й дома весь час щось гризеш, а з інтелектуальною роботою обмежитись важко)

Vittoriya
09.11.2009, 17:02
тому боюсь що за час місячних взагалі в двері не пролізу...
не думаю! Під час місячних все ваги трохи набирається, але після закінчення все стає в норму! А ніхто не знає, що на рахунок цього лікарі кажуть? Чи можна займатися вправами фізичними під час місячних?

Імель
09.11.2009, 17:14
Дівчата я заскочила в останні вагон на ходу потяга (тобто все не читала)
Під час місячних все ваги трохи набирається, але після закінчення все стає в норму!
Я маю супер метод схуднення, причому абсолютно безобіний для здоров"я - починаючи з другого дня КД-ТРОШКИ менше їсти, бо в період ПМС маю постійного їдуна, а з початком КД-то все мєдленно і увєрєнно уходіт.
Чи можна займатися вправами фізичними під час місячних?
можна, навіть треба, але без фанатизму і не навантажувати м"язи пресу.

Vittoriya
09.11.2009, 17:20
можна, навіть треба, але без фанатизму і не навантажувати м"язи пресу
Це вам таке лікар сказав? Бо я саме це питала. Я однозначно робити ніяких авправ не буду і не можу, бо маю болючі КД і навіть не уявляю, як то можна робити фізичні вправи під час КД. Але мені цікаво, що про це говорять лікарі.

Імель
09.11.2009, 17:25
Це вам таке лікар сказав?
про це пишуть практично всі журнали про здоров"я жінки - SHAPE, Здоров"я.... (купа інших які і не пригадаю).
Навпаки кажуть, що покращується ста організму (але в перший день КД, я би сама себе в спортзал не загнала) корисно походити на біговій доріжці, порозтягувати м"язи, покачати верх. У йозі є спецкомплекси для жінок під час КД.

Zoryanazirka
09.11.2009, 18:10
Останні 4 роки хожу в Софію на аеробіку,степ.Там вже все є, що забажає душа, і басейн, і сауна, і рушники дають, тренери хороші, степ, аеробіка,аквааеробіка,тайбо, шейпінг,мені дуже подобається.
О то ми може і бачилися колись :) Я в Софію ходила з 2003 року до 2007 поки не народила Марка. Правда в зал і в басейн. Тепер тільки на Аква бейбі ходимо, а так я перебазувалася в Аквапарк.

Багіра
09.11.2009, 19:47
http://www.youtube.com/watch?v=_gJN5ajJu9w

на утубі є набагато більше, але кожна вправа в окремому файлі(( і навіть не знаю чи можу погодитись з ними - роблю запропоновані там кожен день і вони доволі непрості для організму.. тому в дні місячних боюсь їх робити

звертаючи увагу на дописи про те, що не можна напружувати прес - то так... але зокрема в йозі, пілатесі є багато вправ, які спрямовані не тільки на напруження низу живота, а на рухи бедрами які можуть нашкодити набагато більше...

Orman
09.11.2009, 19:56
допис Багіри в мене не відображається, так що якщо повторюсь не бийте ...

загальне правило таке - по самопочуттю

під час КД можна займатись спортом, але без фанатизму. Можна навіть в перший день якщо жінка себе почуває добре. Знову ж таки дивитися, що вам йде гірше і того не робити (комусь важко ноги підіймати високо).

Ще одне - при регулярних фізнавантаженнях (навіть якщо ви повністю пропускаєте дні КД) самі КД стають менш болючими, бо поліпшується кровообіг загальний і в органах тазу, зокрема.

Olma
11.11.2009, 15:33
під час КД можна займатись спортом, але без фанатизму. Можна навіть в перший день якщо жінка себе почуває добре. Знову ж таки дивитися, що вам йде гірше і того не робити (комусь важко ноги підіймати високо).
Ще одне - при регулярних фізнавантаженнях (навіть якщо ви повністю пропускаєте дні КД) самі КД стають менш болючими, бо поліпшується кровообіг загальний і в органах тазу, зокрема.

Я навіть стараюсь займатися, коли в мене КД. Тоді в організмі більше тестостерону і тренування виходть найефективніше.
Завжди приймала обезболюючі, але коли тренуюсь - то болю взагалі нема, ну і самі "празнікі" скоріше закінчуються.

Alles
18.11.2009, 18:44
в мене така ж ситуація - в 26 мені дають 21-22
і шкіра також краще і молодше виглядає, ніж в однолітків і навіть молодших
За тиждень до родів мені також давали 21- 22 роки хоч мені було на той час 27 років.А тепер САЛО на животику НЕ МОЖУ СПЕКАТИСЯ ЙОГО

Pyshunka
27.11.2009, 11:59
А я ще коли в мене була собака кожного ранку бігала, а під час місячних просто трішки швидше ходила (але ту саму дистанцію проходила), але тепер вже рік собаки нема і я так розлінивилась шо деколи з ранку навіть важко стати і ще й поправилась на 5 кг.
Але тепер взяла себе в руки і хожу на бальні танці 2 рази на тижнень (по 2 години триніровкі) тому думаю скоро ввійду в свою попередню форму, тим більше що танці я дуже люблю і хожу з задоволенням, а на фітнес я себе просто змушувала ходити і тепер їх покинула. :girl_curtsey:

pravovuk
27.11.2009, 18:21
А мене мій карапуз так "виганяє" +робота+домашні клопоти.....що все лишнє само собою злітає:girl_curtsey:

Amira
27.11.2009, 18:35
Хочу порадити душ Шарко тим в кого обмаль часу, але э бажання підтянути свою шкіру і скинути пару зайвих кг!
Сама процедура недовга - 10 хв., весь курс 10 - 15 разів.Ціна це вже як домовитесь, я ходила в залізнодорожну лікарню біля парку Костюшка (20-25грн.за один раз).Ще є на Хімічній, але там часто бувають проблеми з водою (10-15 грн.).

Chereshka
05.12.2009, 16:46
Я навіть стараюсь займатися, коли в мене КД.
памятаю раз бігла кілометр на час, думала що буде мені після того дуже погано, але нічого навіть краще ніж завжди, а зараз, як хворіла то спортом не займалась, то так то всьо болюче проходило, тощо підтримую, краще щось робити, проте вміру.

Bilenjka
18.12.2009, 18:07
У мене питання дещо з іншого боку: як примусити себе не перейматися зауваженнями чоловіка щодо моєї фігури і ваги (зараз 67 кг - рік після пологів, ще є ГВ, 10 кг за 9 міс. уже скинула, а тепер щось зупинилася: вже два місяці та сама вага; чоловікові подобаються худі до 50 кг, моя ж нормальна вага 60-62 кг при зрості 165 см. Він ніби й не з тих, хто сприймає життя "за костюмом", але чомусь на зовнішньому вигляді жінки у нього пунктик, комплекс якийсь). А то я депресую, і саме це відбиває в мене бажання працювати над собою... Дивлюсь на фотки форумлянок - майже всі з гарними фігурами, без зайвих "животиків" і т. д.... А мені себе виставити соромно (не люблю афішуватися, але якби чулася впевнено, то не вагалася б з цим :). А може можливо змінити його ставлення до моєї фігури?

Chortenia
18.12.2009, 18:22
А чоловік у вас весь таки підтягнутий з кубіками пресу??? :girl_crazy:

Ви народили мацьопу то раз. Якщо ваша нормальна вага 60, то при 50 ви, перепрошую, будете дистрофіком.

Імхо, вага має бути така, щоб було комфортно і легко.

Bilenjka
18.12.2009, 18:43
..Я якось про це не думала. Він узагалі від будь-яких "ідеалів" чоловічої фігури далекий... Але мене це ніколи не турбувало. Мені він подобається таким дуже. Хоча для власного здоров*я, принаймні, йому б не зашкодило хоч якимось спортом зайнятися або просто фізичною роботою... Але ж чоловіки такі впевнені у власній досконалості, що будь-які поради, зауваження чи навіть звичайні дискусії мають результатом зіпсований настрій (або навіть стосунки!!!) і, як наслідок, ще більшу самовпевненість...:girl_sad:

Грильяжка
23.12.2009, 14:58
Не знаю я ходила на ту діагностику фігури, сміхота, поміряли метром щось там відняли додали...Головне що вони зразу почали вимагати певну суму і говорити що так вийде дешевше...а набридливі до абзацу, видзвонювали мені по сто раз в день, як якісь баптисти..Дві коліжанки мої ходили туди рік результату не було

Virginia
23.12.2009, 15:00
туди рік результату не було
а куди вони ходили? Бо цей відкрився десь місяць тому

Грильяжка
23.12.2009, 15:02
а куди вони ходили?
На Симоненка. Біля нас ті тренери курвесу навіть під церквою агітки роздавали. Раз сиділи ми з Уляночкою в піцерії теж причепилась, якісь як сектанти чесне слово. а ви підіть мо на Сихові інакше

Зорянівонька
23.12.2009, 15:04
Бо цей відкрився десь місяць тому
в центрі вже давно є кілька, просто ще не пробувала
Тут (http://fitcurves.com.ua/)є сайт
Читала, що добре для підтримки форми, а не для похудання

Virginia
23.12.2009, 15:07
а не для похудання

Та мені поправлятись треба!!!
Прийду і напишу про свої враження! А те що вони надзвонюють, то мені це теж не дуже подобається((

Oliusia
23.12.2009, 15:07
діагности фігури

поміряли метром щось там відняли додали

сміхота,
дійсно сміхота.
до діагностикі фігури додають ще антропометричні данні,заміри жирових складок,співвідношення росту,ваги,тип людини.

Virginia
23.12.2009, 15:10
дійсно сміхота.
до діагностикі фігури додають ще антропометричні данні,заміри жирових складок,співвідношення росту,ваги,тип людини.
Зараз передумаю йти.... а то мені дуже легко підрозказати!

Orman
04.01.2010, 18:34
Що краще для підтримки форми - степ- чи танцювальна аеробіка?

приблизно однаково - хіба від тренера вже залежить

януля
10.01.2010, 23:12
І я збираюсь в "Дім краси" на шейпінг.Шукаю компанію,дівчата зголошуйтесь разом веселіше :-)

bora
10.01.2010, 23:50
Скинути на фітнесі за три місяці не змогла. Форма моя - ХЗ. Проблема в тому, що ніяк режиму свого не зміню, щоб більше рухатись. Певно на роботу підбиватиму дівчат бігову доріжку купувати, щоб хоч ходити з годину.
Зараз буду на скакалці щодня хоча б зо 500 разів настрибувати. Побачу, що з того вийде. Але знайомі так схуднули.

Orman
11.01.2010, 14:08
Скинути на фітнесі за три місяці не змогла.

чесно - три місяці це не термін, тобто, як кому йде ... в декого за 2 тижні все "злітає",
а контрольний термін - 6 місяців. Якщо дотримуватись мінімальних обмежень в харчуванні і хоч три рази в тиждень займатись спортом хоч якимсь, то результат точно буде
Зараз буду на скакалці щодня хоча б зо 500 разів настрибувати.

до скакалки обов"язково треба ще добре взуття - щоб плоскостопість собі не настрибати :)

pravovuk
11.01.2010, 17:52
Я не можу бути на дієті........Мені стає слабо,якщо не їм.Але після 18.00 стараюсь пити тільки чай. Ну і що вечора скачу із своїм карапузом.

Ольга
11.01.2010, 18:15
нині надибала і хочу підсісти на цю програмку (http://www.nike.com/nikeos/p/nikewomen/en_US/training_club?redirected=true&miniID=mMy946ammaGnmot3fsttoQ%3D%3D&prgstr=2010_0_11&GrpID=814986047&username=OlhicA&promoID=uswo_training_email&SchdID=343404095&prgend=2010_0_29&country=US&lang=en)

Anyaroz
14.01.2010, 02:20
А в мене є тренажер Орбітрек+зранку зарядка+малеча+не їм за 2 год до сну. І ніяких проблем з вагою:girl_claping:

Chortenia
14.01.2010, 11:10
Вже місяць як ходжу на йогу, і дуже шкодую, що раніше не займалася.Але лень матушка, а тут відкрили клуб прям під роботою, то вже гріх було не записатися.

Відчуття після заняття просто супер, тіло розім'яте, розтягнене, їсти хочеться :girl_crazy::girl_crazy:

Gentle
14.01.2010, 16:32
Вже місяць як ходжу на йогу
йога - це супер! я теж колись один час ходила на хатху і прекрасно себе почувала після занять. Але, чомусь мені здається, що йога добре для підтримання "загального тонусу організму", так би мовити - щоб спинка рівненька була, м'язи не атрофувалися через сидячу роботу, дихалося гарно.
А в плані нарощення чи зменшення кг, потрібно ще щось дієвіше.
Свою форму я підтримую елементарними вправами зранку - 5-7 хв. На вихідних можу і схалявити - тільки прес покачати :) Правда, у мене генетично не закладено проблем з надмірною вагою, так що їм стільки, скільки хочу в будь-який час доби :)

Chortenia
14.01.2010, 16:51
йога - це супер! я теж колись один час ходила на хатху і прекрасно себе почувала після занять. Але, чомусь мені здається, що йога добре для підтримання "загального тонусу організму", так би мовити - щоб спинка рівненька була, м'язи не атрофувалися через сидячу роботу, дихалося гарно.
А в плані нарощення чи зменшення кг, потрібно ще щось дієвіше.

Ну мені насправді саме це й треба. З вагою в мене все ок, поправитися б не завадило, але наразі мети такої нема. Мені просто хочеться, щоб тіло було в тонусі і було гнучким.

tslezinska
15.01.2010, 00:30
Я теж піду на йогу, як тільки малеча трошки підросте. Шкодую, що під час вагітності не мала на то часу...А зі спиною у мене вже давно проблеми, а ще не завадило б навчитися розслаблятися (йога для цього ідеальний варіант!).
А взагалі моєю запорукою більш-менш хорошої форми є дуже активний спосіб життя. Коли цілий день бігаєш, то якось немає особливо часу їсти, себто поправлятися. От тільки вдома засяду, одразу ж на жор тягне...

Damka
18.01.2010, 00:18
Підскажіть, що більш ефективніше, для того щоб зберегти м'язи у тонусі: шейпінг чи аеробіка?
На мою думку аіробіка :girl_spruce_up::girl_spruce_up::
Ще треба займатися на трнажері "орбі-трек" - 2 см. в талії. Я Переконалася в тому сама!!!

Імель
18.01.2010, 03:54
На мою думку аіробіка
шем би обгрунтували :girl_in_dreams:

Грильяжка
18.01.2010, 10:21
треба займатися на трнажері "орбі-трек" - 2 см. в талії.
за кіко то часу хоч напишіть

Mazerati
20.01.2010, 18:55
Дівчата, підкажіть, будь ласка, хто ходить в зал: для початківця краще займатись по три чи по два рази в тиждень, якщо основною метою є зниження ваги?

Oliusia
20.01.2010, 19:02
думаю,для зниження ваги можна і 3 рази ходити.
слідкуйте,щоб м"язи встигали відпочити,тоді буде результат швидше.

Lidusha
21.01.2010, 10:46
для початківця краще займатись по три чи по два рази в тиждень, якщо основною метою є зниження ваги?
Звичайно, три рази на тиждень. Для зниження ваги обов'язково мусе бути кардіо нагрузка. Тоб то спочатку треба розігрітися в залі на якомусь з кардіо-тренажерів 15-20 хвилин, а потім вже силові вправи робити.

Candygirl
21.01.2010, 18:10
Якщо тільки починаєш ходити треба починати з двох разів на тиждень. Не можна зразу вводити отак організм в стресовий стан. :girl_blum: Якщо хочете схуднути то треба силові вправи робити більше разів не збільшуючи вагу.

---------- Додано в 17:10 ---------- Попередній допис був написаний в 17:08 ----------

Але для похудання краще йти на аеробіку, - там вправи рівномірно збивають надмірну вагу, а от вже після певного часу можна йти в зал, для підтягування м.язів.

Котя
21.01.2010, 18:39
Трохи немаю часу сильно підтримувати форму, але маю два правила.
Завжди старатись ходити з рівною осанкою ( для мене це завжди виглядає дуже жіночно, незалежно від ваги), і старатись ходити з втянутим животом, від цього на животі м"язи ду-у-уже тренуються.

Orman
22.01.2010, 13:22
Але для похудання краще йти на аеробіку, - там вправи рівномірно збивають надмірну вагу

повністю підтримую. Силові вправи - це діло 25-те (особливо для жінок).

Candygirl
22.01.2010, 16:26
Силові вправи коли вже похудаєш і хочеш накачати м,язи. Я так руки накачала, що спочатку аж злякалась, довелося вагу зменшувати, але взагалі класно.:girl_crazy: Виглядаєш спортивно:girl_claping:

Lidusha
22.01.2010, 16:39
Силові вправи по-перше формують тіло, забирають дряблость шкіри. Людина може бути худою, а шкіра дрябла, целюліт ітд. Так от силові вправи боряться з цими недоліками. Ще набуті в залі м'язи допомагають на протязі дня спалювати більше калорій, прискорюється обмін речовин.
Аеробіка та інші кардіо-тренування добре спалюють жири тільки під час тренування, а силові вправи допомагають спалювати жири ще 1-2 доби після тренування!
Тільки треба бути дуже обережними в залі, бо багато вправ зі штангою можуть бути травматичними для непідготовлених м'язів.

Orman
22.01.2010, 16:47
Аеробіка та інші кардіо-тренування добре спалюють жири тільки під час тренування, а силові вправи допомагають спалювати жири ще 1-2 доби після тренування!

ага - рівно навпаки.

І оскільки питання задавалось про те як схуднути, то і відповіді були такі.
Ну і що ви думаєте, що при кардіо м"язи не ростуть?

Насправді, нічого аж такого проти силових не маю. Кожен собі вибирає, що більше подобається. Просто вибирати треба на основі достовірної інформації.

Lidusha
22.01.2010, 16:53
Для наращивания мышц необходимы силовые упражнения, к тому же, это - великолепная профилактика остеопороза. Поклонники бесконечного кардио, конечно, скажут, что на силовой тренировке расходуется значительно меньше калорий, и будут правы. Но не следует забывать о том, что после окончания силовой тренировки организм продолжает расходовать калории для восстановления мыщц, а после кардио это не происходит. Тренировки с железом ускоряют метаболизм и позволяют нам сжигать больше калорий при любом виде активности, потому что мышцы сжигают больше калорий, чем жир.

Силовые тренировки - это не сгибания на бицепс полуторалитровых бутылок с водой и размахивания киллограмовыми гантельками, это - многосуставные базовые упражнения в 6-12 повторениях в сэте, при этом последнее повторение должно даваться с трудом.
Нет, женщины не преврашаются в качков, как только они начинают заниматься с железом. Для этого требуются годы тренировок, огромные веса, избыток калорий (а как мышцы могут расти без избыточных калорий?) и фармакологическая поддержка.

Очень важно питаться правильно. Правильно питаться - это не значит морить себя голодом и отказываться от еды после 6 вечера. Вообще, известный совет - больше двигаться и меньше жрать - полная чушь. Двигаясь больше, мы пытаемся ускорить метаболизм, а употребление малого количества калорий и питательных веществ приводит к замедлению метаболизма. То есть вот лежат два человека в кровати, и каждый тянет одеяло на себя.
Питаться лучше всего дробно, 5-6 раз в день одинаковыми порциями, если нет такой возможности, три раза чуть большие порции и два-три перекуса. Нельзя садиться ни на какие ограничивающие или моно-диеты. В рационе должны присутствовать в нормальном объеме белки, жиры и углеводы. Приводятся разные соотношения, вы должны выбрать то, что рабоает для ваших целей, например 40% белков, 30% жиров и 30% углеводов.
В рационе должны присутствовать полезные жиры, это очень важно и необходимо для организма. Их нужно получать из таких продуктов, как оливковое масло, льняное масло, орехи, рыба, авокадо.

Кардио - это тренировка сердечно-сосудистой системы, и его необходимо делать для здоровья. Но это не панацея для жиросжигания и построения тела. Делая сплошное кардио, человек становится фактически таким же, но чуть меньше в объемах. Более того, организм может, как и при жесткой диете, начать стремительно избавляться от мыщц, и при малейшем срыве, перерыве в тренировках человек набирает вес обратно, и, естественно, этот вес - голый жир. При занятиях и силовыми, и кардио это не происходит, потому что уже набранная мышечная масса не позволит так быстро выйти из формы, для этого потребуется значительно больше времени.

И последнее - не ждите ошеломляющих результатов за два месяца. На построение тела уходят месяцы, а нередко и годы тренировок.

Orman
22.01.2010, 17:06
В інтернеті є купа різної інформації, недостовірної більше, ніж достовірної. Влаштуємо битву цитат?
Оскільки це моя професія (одна з :)), то, повірте ці питання вивчені від і до, і вздовж і впоперек.

Сперечатися з вами не буду, бо це нікому тут нецікаво, але застереження свої обов"язково буду писати, щоб дівчата, які цими питаннями цікавляться отримали різносторонню інформацію.

NikaLovely
22.01.2010, 17:19
Orman, хотіла спитатись про "спалювання" м'язів при кардіотренуваннях. Я правильно зрозуміла, що при пульсі 120-130 спалюється жир, а якщо пульс 140-150 - то спалюються м'язи? Займаюсь вдома.

Orman
22.01.2010, 17:49
Я правильно зрозуміла, що при пульсі 120-130 спалюється жир, а якщо пульс 140-150 - то спалюються м'язи? Займаюсь вдома.

ееее, є дві теорії - прямо протилежні (про м"язи).

Для людини віком 20-30 років пульс для "спалювання" жиру має складати 130-140.

АЛЕ новачкам не треба зразу "гнатись" за показниками, бо серце стане.

мусите ще розуміти, що всі цифри досить умовні - все залежить від тренованості людини, її віку, і стану серцево-судинної системи взагалі.

Я вважаю (ця думка абсолютно особиста), що м"язи не спалюються при збільшенні пульсу (ну хіба вже не знаю, що треба робити), але збільшенням пульсу вище вашої особистої норми, ви завдаєте великої шкоди серцю.

А що саме робите вдома?

Lidusha
22.01.2010, 17:56
В інтернеті є купа різної інформації, недостовірної більше, ніж достовірної. Влаштуємо битву цитат?
Тут нема двох правд. Це чиста фізіологія і вона єдина можлива. Більшість людей вірять міфам про те, як наприклад "жінка в залі може перекачатися як мужик", або "м'язи з часом стають жиром", але це все неправда і підручник з анатомії добре все пояснює.
Чим більше в людини м'язів - тим більше калорій вона спалює протягом дня.

---------- Додано в 14:56 ---------- Попередній допис був написаний в 14:52 ----------

"спалювання" м'язів при кардіотренуваннях.
Нема терміну "спалювання м'язів". М'язи можуть тільки атрофовуватись, зменшуватись в об'ємах. При кардіо-тренуваннях цього не відбувається. Це відбувається або коли довго нічим не займатися, або коли в щоденному раціоні бракує білку.

Mazerati
22.01.2010, 17:57
Оrman, порадьте, якщо я піду в тренажерний зал, то з чого починати(з яких тренажерів) і чим закінчувати, щоб не мати замість м"язів ще більше жиру..? ніколи не ходила, а сьогодні сказала ? все, скільки можна відкладати! не хочу бути там повним турком..

NikaLovely
22.01.2010, 18:03
А що саме робите вдома? Я займаюсь за одною з програм міжнародної федерації шейпінгу (напевно, знаєте, там, де 12 вправ і 3 інструктора), колись за нею займалася в залі.

Orman
22.01.2010, 18:12
щоб не мати замість м"язів ще більше жиру..?

якщо будете тренуватись, то в будь-якому, випадку таке статись не може :)

ой Мазераті, то так некоректно програму складати по Інтернету ... В кожному залі є тренери-інструктори, які допоможуть вам скласти програму. Подивляться на вас, поміряють пульс-тиск (повинні по ідеї).

Я займаюсь за одною з програм міжнародної федерації шейпінгу (напевно, знаєте, там, де 12 вправ і 3 інструктора), колись за нею займалася в залі

знаю :) не скучно? Це не класичне кардіо тренування, так що там точно має бути все в порядку. Це більше як гімнастика чи що - але для здоров"я класно.

NikaLovely
22.01.2010, 18:22
але для здоров"я класно Так я саме для здоров'я, щоб м'язи трохи в тонусі підтримувати, бо робота сидяча. Скучно, але кращої знайти поки що не можу.

Neverland
23.01.2010, 22:43
Я коли була десь в класі 5, то мене батьки віддали на теніс. Я була трохи пухкенька і мала дещо непропорційну дупу і стегна. Після півроку інтенсивних занять я схудла і підтягнла всі групи м"язів, і взагалі почуття були чудові. Хоча метою було не схуднення чи розвиток м"зів, це було як побічний ефект, який і досі зберігся, хоча теніс закинула я років 8 тому. Потім ходила на шейпінг, аеробіку, фітнес просто в залі, і на мою думку ефект не був той, тобто ніби і був, але такої роботи м"язів к при тенісі не було. Якби лінива не була, то може і зараз би ходила, але я лінива. Зараз для мене найкращий варіант фізичних навантажень - це піший похід в гори. Там кілоргами летять зі швидкістю світла. Єдиний недолік - найбільше навантаження на ноги, а під вагою 22 кілограмового рюкзака страждає хребет. Але це єдине від чого я ніколи не відмовлюсь, як тільки літо приходить - збираю рюкзак і в похід. Якщо поєднати з альпінізмом то і руки суперово працюють. Інаше себе заставити не чимось займатися не можу, ходіння в зали мене пригнічують, мені це підсвідомо якоь нагадує вбивання часу в 4 стінах. А коли іибираюсь десь в гори, то це і враження і зміна обстановки і дика спалка калорій. Шкода що літо лише раз в рік :(

Damka
27.01.2010, 21:57
Привіт усім хочу запроонувати вам вправи для тих людей які багато часу прорводятьза компютером:girl_spruce_up:може комусь пригодиться:girl_spruce_up:

Як підтримувати фізичну форму, не встаючи з-за комп'ютера

Вправа 1. Якщо ти вже настільки залежний від комп'ютера, що не можеш відірватися від монітора, починай з поворотів голови вліво-вправо, при цьому погляд прикутий до цього малюнку (рис.1). У цій вправі в першу чергу тренуються очі, а це ой, як важливо, бо від довгого смотренія на екран, як ти знаєш, псується зір. Тому наступна вправа теж для очей.

Вправа 2. Обертання зіницями на 360 градусів (білки при цьому залишаються на місці!). Це найсильніше вправу для зору, яку я знаю. Виконуй його щогодини, твого сидіння, і повір мені, ти відчуєш ефект негайно. Обертання по 20-30 в обидві сторони, я думаю, тобі вистачить для одного підходу.

Вправа 3. Прийшов час розім'яти шию! Виконуй нахили голови вправо-вліво, вперед-назад (мал. 3). Не дуже інтенсивно, щоб не вдаритися чолом об стіл. За 10 раз достатньо.

Вправа 4. Ц. Ця вправа дуже добре розвиває м'язи грудей. Звівши руки перед собою долоню до долоні, стискай їх з усієї сили, по 5-10 сек. 6-10 підходів буде нормально, але можна і більше, дивись по самопочуттю.

Вправа 5. Спина! Вона страждає більше всього при сидячому способі життя. Тому, по-перше тримай її прямо, а щоб не забувати, іноді можна класти на голову книгу для самоконтролю (на роботі краще утриматися від цього, можуть неправильно зрозуміти). Плюс виконуй скручування в хребті, ліве плече вперед, праве назад і навпаки. Різких рухів тут не треба, хребет цього не любить. Руки, щоб не бовталися, можна хрестоподібно скласти на грудях. Також виконуй нахили тулуба вправо-вліво (обережно, не впади зі стільця). Повільно, раз по 10 в обидва боки.

Вправа 6. Віджимання від столу (рис. 6). Тут все зрозуміло. Якщо обстановка дозволяє, роби це частіше, раз по 10, а то й більше, знову ж за самопочуття.

Вправа 7. Тренування ніг і рук одночасно. Це дуже ефективна вправа, при тому, що воно не так помітно, як віджимання (якщо, звичайно ти не будеш сильно корчити пики) і його можна виконувати, не привертаючи уваги оточуючих. Сидячи, поклади долоні на коліна і виконуй підйом ніг на шкарпетки (мал. 7), одночасно руками надаючи протидію.

Вправа 8. Наступна вправа для рук, і зокрема для м'язів біцепса. Згинання руки в ліктьовому суглобі, з одночасним утриманням її іншою рукою за зап'ястя. 6-10 підходів по 5-10 секунд.

Вправа 9. Дивись малюнок 9. Ця вправа можеш зробити, якщо тебе скорочують або ти збираєшся купити новий комп'ютер. Для інших випадків занадто дороге задоволення.
прохання хто спробуе напишіть свой враження:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Будеш щодня, а щогодини краще виконувати цей невеликий комплекс - ніякі наслідки сидячого способу життя тобі не страшні. Але тут головне систематичність. Так що, дерзай!

Margaryta
27.01.2010, 23:18
А де малюнки 1,2,3.............???

irys214
27.01.2010, 23:44
Нарешті купила собі обруч! Кручу його вже десь тиждень починала від 5 хв. зранку і вечором, поступово перешла до 15. Але я не знаю скільки часу на день тре займатись і коли краще крутити. Дівчата, ті хто займались підкажіть будьласка.

Damka
28.01.2010, 02:51
за кіко то часу хоч напишіть
Соррі відповідаю на тренажері орбі-трек треба займатися 30-40 хв.в день.За 3-4 тижні -2 см. в талії:girl_spruce_up:
Раджу починати займатися з самого малого тобто з 10-15хв. і вище :girl_spruce_up:
Сама так починала:girl_cray::girl_cray::girl_cray:[COLOR="Silver"]

---------- Додано в 21:51 ---------- Попередній допис був написаний в 21:31 ----------

в мене така ж ситуація - в 26 мені дають 21-22
В мене така сама ситуація мені 29 а мені ніхто не дає стільки:girl_spruce_up:

---------- Додано в 23:51 ---------- Попередній допис був написаний в 21:51 ----------

А де малюнки 1,2,3.............???
малюнків немае :girl_spruce_up: якщо найду додам соррі:girl_curtsey:

Orman
28.01.2010, 14:40
Але я не знаю скільки часу на день тре займатись і коли краще крутити. Дівчата, ті хто займались підкажіть будьласка.

а чого саме ви очікуєте від цих вправ?
10 хв в день - нормально, 15 - ще краще. Тільки в обидві сторони треба крутити.
Коли - не принципово, але не зразу після сну (через годинку-дві - найкраще).

Vittoriya
28.01.2010, 14:53
Тільки в обидві сторони треба крутити
А чому мені так важко крутити коло в іншу сторону? :( Ну ніяк не можу навчитися. Купила обруч,залізний, чи то який.. як починаю крутити в іншу сторону, падає мені на ноги і болить...

irys214
28.01.2010, 15:24
а чого саме ви очікуєте від цих вправ?
Після родів хочу підтягнути живіт, скинути зайві кг, зменшити жирову прослойку в проблемних місцях.

Тільки в обидві сторони треба крутити.
Це дуже суттєво?

Akita
28.01.2010, 15:29
Якщо обирати між шейпінгом та аеробікою, то перше, звичайно, набагато краще та ефективніше (знаю по-собі). По-перше - індивідуальний підхід до кожного, а не по стандартах 90-60-90, по-друге - вибір навантаженнь, залежно від вашої фіз. підготовки... Завдяки заняттям шейпінгом я повернула втрачену після пологів форму за 6 місяців

Orman
28.01.2010, 15:48
А чому мені так важко крутити коло в іншу сторону? Ну ніяк не можу навчитися.

всім важко - стараємося сильніше і все вийде
Після родів хочу підтягнути живіт, скинути зайві кг, зменшити жирову прослойку в проблемних місцях.

ну тут одним обручем не обійдеться, але для початку дуже добре - так тримати!
Це дуже суттєво?

ну як сказати? Взагалі, так, бо з обох сторін м"язи треба тренувати, а так виходить трохи однобоко. Ну і ще часто як крутять обруч "помагають" собі ногою (несвідомо), то нехай вже дві ноги тренуються :girl_smile:

П. С. для підвищення ефекту від обруча - ноги разом тримати і руки за голову покласти, розвівши лікті

Bilenjka
28.01.2010, 16:24
Наперед вибачте, якщо вже про це писалося, але чи не підкажете, де можна у Львові купити хула-хуп?

irys214
28.01.2010, 16:24
ну тут одним обручем не обійдеться, але для початку дуже добре - так тримати!
100%, тому відмовилась від хліба і солодкого(ще стараюсь не їсти після 18.00) + хочу записатись на аквааеробіку.

Mazerati
28.01.2010, 16:33
А що краще для схудення : заняття в тренажерному залі чи аеробіка\фітнес?

Orman
28.01.2010, 16:39
ну я так зрозуміла, що в тренажерний зал, ви хочете на кардіо тренажери (бігова доріжка, орбітреки різні, велотренажери) - ну то різниці великої нема. Залежить як вам цікавіше - комусь самому займатись сумно, а комусь не цікаво із ще 10-ма дівчатами стрибати.

П.С. Фітнес - це дуже широке поняття, яке включає в себе практично все пов"язане із здоровим способом життя.

Багіра
29.01.2010, 09:42
для схудення
залежно що розуміється під схудненням... якщо треба направду "зменшитись", тобто перейти з одного розміру одягу на інший, скинути кіло - то має бути обовязково кардіо навантаження - це бігові, орбітреки в тренажерних, аеробіка сама по собі...

а якщо вам хочеться бути в тій же комплекції, але є проблемні місця - живіт, попу, то можна займатися "повільним" фітнесом: йога, пілатес і тп... ті ж силові тренажери допоможуть накачати мязи, а для того щоб "зліпити" себе - можу порадити танець живота...
також можна комбінувати ці два способи... другий не допоможе скинути лишні кг... я півроку займалася і тільки фігуру підтягнула)))

Damka
29.01.2010, 17:32
Привіт усім!!!
Хочу вам запропонувати комплекс вправ які допоможуть вам триматися в тонусі:girl_smile:
Комплекс вправ для зміцнення м'язів ніг

Присідання з гантелями

Це одна з найефективніших вправ для зміцнення внутрішніх м'язів стегна, але виконувати її слід в точності так, як описано нижче.

Вихідне положення:

- Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, носки направлені назовні.

- Між ніг міцно затисніть гантель.

- Під час виконання вправи прагніть тримати спину прямо і небагато згинати ноги в колінах.

Вправа:

- Повільно присідайте до тих пір, поки стегна не будуть паралельні поверхні підлоги.

- Скорочуючи м'язи внутрішньої частини стегон, повільно поверніться у вихідне положення.

Ключові моменти:

- Дихальний ритм: випрямляйтеся на видих, опускайтеся на вдих.

- Повертаючись у вихідне положення, відштовхуйтеся п'ятами

- Поки не освоїте цю вправу, можете виконувати її без гантелі. Це дуже ефективна вправа для внутрішньої частини стегон, але при неправильному виконання може привести до травми.

Повторите вправу 15 разів і відразу ж переходите до наступної.

Випади з гантелями

Це одна з найпопулярніших вправ для стегон і сідниць - відмінне поєднання тренінгу з опором і аеробної вправи. Випади з гантелями укріплюють м'язи всієї ноги і сідниць.

Вихідне положення:

- Встаньте прямо, ноги на ширині плечей.

- У руки візьміть гантелі. Опустите руки уздовж тулуба.

Вправа:

- Правою ногою повільно зробіть крок вперед і опускайте ліву ногу до тих пір, поки коліно майже торкнеться поверхні підлоги.

- Випад має бути чималим, щоб ліва нога залишалася практично прямою.

- Груди мають бути підведені, а виставлена вперед нога (зігнута в коліні) в кінці вправи повинна утворити з поверхнею підлоги прямий кут.

- Праве коліно не має бути далі за праву стопу.

- Коліно не повинне торкатися підлоги.

- Плавно підніміться і зробіть лівою ногою такий же випад, що тільки що зробили правою.

Ключові моменти:

- Дихальний ритм: робіть випад вперед на вдих, а піднімайтеся і відштовхуйтеся пасивною ногою (тобто лівою) на видих.

- Впродовж всієї вправи спина повинна залишатися прямою, а голова - піднятою.

- Відразу припиніть вправу, якщо відчуваєте біль або дискомфорт в колінах.

Повторите випади з гантелями 20 разів (тобто зробіть 20 кроків, по 10 кроків на кожну ногу), а потім оберніться у зворотний бік і так само поверніться у вихідну точку. Закінчивши вправу, переходьте до наступної.

Степ-вправи з гантелями (вправи для м'язів ніг і сідниць)

Це дивно ефективна комбінована вправа для м'язів ніг і сідниць. На жаль, вона нечасто входить в стандартний комплекс вправ для ніг, але багато тренерів його рекомендують.

Вихідне положення:

- Візьміть в руки гантелі. Підніміть руки на рівень грудей так, щоб долоні правої і лівої руки були звернені до правої і лівої частини тулуба, відповідно.

- Встаньте позаду степ-платформи (яка зазвичай використовується в степ-аеробіці). Руки повинні залишатися прямими.

Вправа:

- Правою ногою зробіть крок в центр степ-платформи і високо підніміть ліве коліно (на рівень стегна).

- Лівою ногою зробіть крок назад. Повторіть вправу з правого боку. Ви обов'язково відчуєте прилив енергії під час виконання цієї вправи.

Ключові моменти:

- Дихальний ритм: зробіть крок вперед на видих, крок назад - на вдих.

- Впродовж всієї вправи спина повинна залишатися прямою, а голова - піднятою.

- Припиняйте вправу, якщо відчуваєте біль або дискомфорт в колінах.

Повторіть вправу 20 разів для кожної ноги.

Завершивши комплекс вправ, зробіть хвилинну перерву і повторіть весь комплекс із самого початку двічі (до цього потрібно прагнути, не варто виконувати все з першого разу).

Початківцям рекомендується виконати комплекс вправ один раз, тим, хто займається вже деякий час, - двічі, а досвідченим спортсменам - і три рази. Не забувайте зосередити всю увагу на ногах і виконувати вправи точно так, як описано.

Якщо ви вирішили серйозно зайнятися харчуваннямнням і спільною фітнес-програмою, виконання цього комплексу вправ допоможе вам швидше втілити в реальність мрію про стрункі ніжки - якраз до пляжного сезону.

Перш ніж приступати до будь-якої програми тренувань, обов'язково проконсультуйтеся у лікаря.

Orman
30.01.2010, 19:57
мушу написати - всі вищенаписані вправи є потенційно ДУЖЕ травматичними для колін - вважайте. На ті самі групи м"язів є більш безпечні і не менш ефективні вправи

Ті з дівчат хто хоче їх робити - перший раз обов"язково щоб проконтролював тренер

Mazerati
02.02.2010, 11:53
залежно що розуміється під схудненням... якщо треба направду "зменшитись", тобто перейти з одного розміру одягу на інший, скинути кіло - то має бути обовязково кардіо навантаження - це бігові, орбітреки в тренажерних, аеробіка сама по собі...
Послухала поради Багіри і тепер ходжу в зал на кардіотренажери, а ще хочу на каланетику взяти абонемент.

а якщо вам хочеться бути в тій же комплекції, але є проблемні місця - живіт, попу, то можна займатися "повільним" фітнесом: йога, пілатес і тп...
Вирішли вчора спробувати пілатес..класно розминає м"язи, але дуже то все ми повільно вчора робили, я за годину навіть не втомилась :)) але зато стрес після робочого дня зняло класно:y:

а для того щоб "зліпити" себе - можу порадити танець живота...
Пед заннятям з пілатесу були східні танці, я прозріла , якої комплекції жіночки туди ходять...там навіть тренер повненька:)

Vittoriya
02.02.2010, 11:57
хочу на каланетику взяти абонемент
Я раз піщла на каланетику, м'язи так боліли потім, капець, думаю результат після тривалого часу мав би бути, але мені все-таки більше подобається пілатес.
Вирішли вчора спробувати пілатес..класно розминає м"язи, але дуже то все ми повільно вчора робили, я за годину навіть не втомилась
А ви не пробували пілатес на м'ячах? Я від нього кайфую. Важко, але водночас так класно, спину так розминає, а то якраз для мене!!І прес працює, ноги, все.

Mazerati
02.02.2010, 12:09
А ви не пробували пілатес на м'ячах? Я від нього кайфую. Важко, але водночас так класно, спину так розминає, а то якраз для мене!!І прес працює, ноги, все.
На жаль не пробувала..але думаю ві всеодно мені не допоможе..бо за півроку набрала 10 лишніх кг:girl_cray: сама була в шоці, як недавно стала на вагу...тож тепер треба активно потіти і спалювати жири, думаю пілатес мені в тому не поможе:) то хіба раз на тиждень для релаксації після важкого робочого дня :) або для підтримки і без того хорошої фігури.

Багіра
02.02.2010, 13:07
Послухала поради Багіри
приэмно, що стала корисною;)
східні танці, я прозріла , якої комплекції жіночки туди ходять...
ніколи не ходила, хоча займалася дуже довго сама... якщо б не мала суто зайвих кіло - напевно тільки б цим і займалася, бо те, що східні танці можуть направду зробити з фігури цукерочку...

недавно теж проставила пріоритети, за зиму 4 лишніх кг... зазвичай в основному займалася беліденс, пілатесом і йогою... а всі кардіонавантаження в межах цих систем мене не приваблюють... аеробіки - скачки мені не підходять по стану здоровя... очвидно залишаються ті ж кардіотренажери, танці...
недавно з подругою сконтактувалися, що хотіли б двоє займатися чимось разом і стимулювати одна одну... побачимимо, що з того вийде..)

наталя 2204
04.02.2010, 15:27
А як після пологів відновити талію? Ато в мене колись була 58см, а тепер 75см. Це при тому, що я недуже набрала вагу, а от в області талії - дуже.

Orman
04.02.2010, 16:34
А як після пологів відновити талію? Ато в мене колись була 58см, а тепер 75см. Це при тому, що я недуже набрала вагу, а от в області талії - дуже.

думаю що це гормони ... оте що власне в області талії

ну і пологи зовсім недавно були, думаю просто треба трохи почекати і ГВ зробить свою справу :)

а так всі вправи можна (якщо не було КС), але без фанатизму, бо якщо ви нічим раніше не займались, то може бути для організму стрес і, як результат, проблеми з ГВ

Hruska
04.02.2010, 16:54
...а я так гарно трималася, вправи робила, більше натискала на пішу ходу чим на маршрутки, мінімальне обмежування в їжі та декількох продуктах...а тепер:girl_sad:, нема охоти, хочеться шоколаду, морозива, солодкого...:girl_sad:

Orman
04.02.2010, 17:05
нам треба нову тему, "спортивні підганялки", чи що :girl_crazy:

а то вже дехто сам нагайки просив. Ну що Хруська, приходити з нагайкою :girl_wink:?

Зорянівонька
04.02.2010, 17:25
Я нині купила собі обруч, йду крутити...

Sandoryk
05.02.2010, 19:33
Купила обруч ще десь пів року тому,трошки крутила,а тепер напевно лінь(((
А тепер поправилась(особливо в ногах).
Хотілаб піти десь у фітнес клуб чи на тренажери - незнаю де краще. Збиралась вже давно,але немаю компанії а самій скучно.

pravovuk
11.02.2010, 20:45
А я мала дуже важкий тиждень по роботі.Дуже багато нервів і переживання було.Але є і позитив .Скинула -3 кг.:girl_claping: Але чоловік каже-що ще один такий тиждень- і мене вітром здує:girl_haha:

Gajka
11.02.2010, 20:53
Хто як відноситься до вібромасажерів??? Бо я собі придбала і вже майже місяць користуюся. А ще не їм після 18.00.

Akita
12.02.2010, 00:41
Хто як відноситься до вібромасажерів???
Мені теж цікаво, бо чула різні думки - одні говорять, що з тими масажерами треба бути обережними, особливо якщо є захворювання внутр. органів, інші - навпаки, хвалять. Ви вже місяць користуєтесь і як?

sofcja
12.02.2010, 01:29
мордую велотренажер як тільки з'являється бажання або прокидається совість після перегляду фігур красунь і розуміння "скільки сьодня зжерла":girl_devil:
а ще танець живота!

чекаю весни - буду знову бігати))))))))

Elichka
12.02.2010, 01:59
А я ходжу на шейпінг, в спорт.комп. "Україна", збоку жін. фітнес-зал...
Мені там подобається. Хоча я не потребую схуднення, бо сама дуже худенька, та м'язи там підкачати реально, та й в тонусі завжди бути не завадить!))

Редвумен
15.02.2010, 20:18
а я займаюсь на профілакторі Євмінова - хоч його призначають в основному при хворобах спини, але є програми для всього тіла.

Zoryanazirka
15.02.2010, 21:34
А я ходжу на шейпінг, в спорт.комп. "Україна", збоку жін. фітнес-зал...
І я туди пішла тимчасово, якщо чесно то клуб ніякий... Поки Михась маленький мені зручно коло хати бігати. Може мені та здається після "Софії" і Аквапарку. Походжу поки малюк трошки не підросте і його можна буде лишати надовше.

---------- Додано в 20:34 ---------- Попередній допис був написаний в 20:32 ----------

на профілакторі Євмінова
А де ви такий знайшли?

Редвумен
15.02.2010, 21:56
А де ви такий знайшли?
Багато є інформації на сайті:
http://www.evminov.com/
У Львові є представництво (на вул. Ніжинська, бічна Личаківської), там також можна купити і лікар підбере комплекс вправ і навчить правильно на ньому займатись

meros
16.02.2010, 01:23
я форму підтримую таким чином:
Спершу пару днів зменшую кількість їжі, що приймаю звичайно!
а потім приступаю до фізичних навантажень: прес (100), коло кручу по 5-10 хв в день, стрибки на місці і нахили в боки з гантелями або пляшкою.

Atlantyda
22.02.2010, 13:29
Раніше я часто відвідувала спортзал. Ходила в жіночий фітнес зал в спортивному комплексі "Україна". Зараз, якщо хочу скинути вагу, обмежую себе в їжі (виключаю всі жири тваринного походження).

Pyshunka
26.02.2010, 10:52
А я підтримую форму бігом (але це тільки літом з чоловіком на пару), а тепер хожу на бальні танці в СШ 65 на Лівандовці 2 рази на тиждень і ще думаю в басеін в аквапарк піти але треба шапочку для плавання спочатку придбати :girl_smile:

rafaelka
26.02.2010, 23:36
Ось мій рецепт відновлення тіла. Мінус 3-4 кг і покращена талія, приблизно за 3-4 тижні.:girl_spruce_up: Але це особисто мені допомагає, не знаю чи комусь можна радити. :girl_sad:Фрукти і солодке (бажано сухофрукти, а шоколад взагалі виключити з раціону) тільки до обіду, перейти на каші і овочі, 150г кефіру 1% жирності - ввечері. На вихідні дозволяю легке м’ясо з овочами, або рибу. Хліб практично не вживаю, до 16,00 год п’ю свіжовижаті соки з овочів, 1-2 стакани. Паралельно роблю очищаючі клізьми, але за певною системою (і не зловживати). Ну і звичайно качаю трошки прес,( не дуже вистачає терпіння), присідання, наклони і вправи з гантельками. В даний момент я відновлююсь:girl_crazy:, надіюсь ефект побачу на Паску....

наталюська
28.02.2010, 00:38
я вирішила себе до Паски "взяти в руки". після роботи їм тільки фрукти, качаю прес, взяла 2 однолітрових банки від кефіру, наповнила їх водою-качаю руки, так економлю на купівлі гантель)))))

Edifiel
28.02.2010, 00:57
А я на цьому тижні пішла на айробіку і після шостої неїм, надіюся що так похудаю бо після народження малого помітно поправилася тепер потрібно над собою працювати!!!

LadyEva
28.02.2010, 12:58
Я почала ходити в басейн. Отримала купу задоволення, хоча майже не вмію плавати.
Після пологів взагалі важила 63 кг., та Слава Богу до того часу моя вага вже складає 52 кг. (Захарчику зараз 8 місяців). Думаю, що левову частку ваги мені вдалось скинути завдяки грудному вигодовуванню.

zhetskaya
28.02.2010, 13:31
А я вот усе боюся почати займатися, бо мені знайомі спортсмени сказали, що при ГВ не можна! Виділяється молочна кислота, яка потрапляє до молока і це для дитинки шкідливо! Хтось чув про таке?

Milashechka
28.02.2010, 14:05
все життя намагаюсь вдосконалити свою фігуру.. точніше з 12 років (в цьому віці, на протязі трьох місяців перенесла дві операції на кішківник, і набрала за пів року 22 кг!!!). перший час усе начебто було добре. пізніше почала комплексувати хоча і скинула 10кг. років з 16 стало навязаною думкою що я товста!!! перепробувала усе на світі (крім голодання, ліпосакції та голкотерапії). дало резельтати, схудла, але мязи тонусу не мали, завагітніла і знову набрала 22кг.після нарождення дитини почала розмірковано підходити до схуднення. у мене є своя програма харчування займаюсь фітнесом, плаваю!!! лікарі категорично забороняють займатись активним спортом (у мене прогресуюча вада серця)) Я ЇХ ЗВИЧАЙНО НЕ СЛУХАЮ,БО ПОЧУВАЮ СЕБЕ ЧУДОВО І МЕНІ ЗОВСІМ ВСЕОДНО ЩО ТАМ ПОКАЗУЮТЬ ЇХНІ АПАРАТИ!!!). зарах хожу в аквапарк, три зази на тиждень по 3 години. там є дуже багато різних групових занять (в мене своя програма, тому я свма вибераю на які заняття мені ходити) після фізичніх вправ трошки тренажерного залу і закінчую басейном.. + намагаюсь дотримуватись правильного харчування)).
але дівчата якщо ви тілики починаєте займатись спортом наполеглево пропоную звернутись до професійного тренера, який підкаже усі тонкощі фізичних вправ!!! якщо ви просто візьмете диск, та почнете махати руками і ногами це не принесе ніякого результату!!! навіть потріно знати як правильно качати прес!!! я сама зовсім недавно дізналась багато нового, це при тому що займаюсь фітнесом з 16р!!! (а це вже 10р). якщо є питання з радістю поділюсь досвідом!!! пишіть в ПП, бо тут можу не побачити!!!:girl_curtsey:

---------- Додано в 11:02 ---------- Попередній допис був написаний в 10:59 ----------

zhetskaya, ЦЕ чиста правда!!! коли я годувала грудьми у мене була особлива програма, завдякі якій цього майже не відбувалось. пошукайте в неті, можливо знайдете

---------- Додано в 11:05 ---------- Попередній допис був написаний в 11:02 ----------

zhetskaya, ЦЕ чиста правда!!! коли я годувала грудьми у мене була особлива програма, завдякі якій цього майже не відбувалось. пошукайте в неті, можливо знайдете

Orman
28.02.2010, 18:23
А я вот усе боюся почати займатися, бо мені знайомі спортсмени сказали, що при ГВ не можна! Виділяється молочна кислота, яка потрапляє до молока і це для дитинки шкідливо! Хтось чув про таке?

в нас є тема про грудне вигодовування вам там краще консультанти підкажуть.
Але в мене займалися жінки які годували дітей і жодних проблем не виникало :)

лікарі категорично забороняють займатись активним спортом (у мене прогресуюча вада серця)) Я ЇХ ЗВИЧАЙНО НЕ СЛУХАЮ,БО ПОЧУВАЮ СЕБЕ ЧУДОВО І МЕНІ ЗОВСІМ ВСЕОДНО ЩО ТАМ ПОКАЗУЮТЬ ЇХНІ АПАРАТИ!!!).

справа ваша, але я б цим не парадувалась. до того ж є інші заняття (той самий пілатес , а ще краще йога), якими можна займатися без ризику (або з набагато меншим).

Donna Flor
13.03.2010, 00:04
Вже 6 років займаюсь фітнесом 3 рази на тиждень, ходила в тренажерний зал, але більше подобається аеробіка, пілатес. Це змінило моє життя, люди, які мене багато часу не бачили, спочатку не впізнають. Зараз іноді навіть заміняю тренера, коли вона їде з міста.

Milashechka
23.03.2010, 18:31
справа ваша, але я б цим не парадувалась. до того ж є інші заняття (той самий пілатес , а ще краще йога), якими можна займатися без ризику (або з набагато меншим).

такі вправи як пілатес та йога набагато важче переносяться моїм організмом,тим більше що я чудово відчуваю свій організм і знаю як коректувати навантаження:girl_wink:

Orman
23.03.2010, 19:15
я ж написала, що справа ваша, але рекламувати це не варто. Не забувайте, що форум читають інші люди. І, насправді, далеко не всі так добре розуміють, що саме їм може нашкодити.

Nadinka
29.03.2010, 00:12
Я займаюсь аерокікбоксингом, туди входить : аеробіка, йога, елементи кікбоксингу і гімнастика. Завжди на тренування,як на свято йду:girl_tender:
Багато вправ на прес, мязи ніг і попи....ритм і в кінці тренування релакс-йога) А кікбоксинг моє рідне, брала участь в змаганнях по ньому, гарні розтяжки мені допомагали в високоочкових ударах на рівні голови :)

Rona
05.04.2010, 16:36
я займаюсь шейпінгом 3 рази на тиждень (шейпінг-зал на Лінкольна), слідкую за харчуванням і ходжу в гори (піші походи) :girl_wink:

mirishka
06.04.2010, 18:13
А мені допомагає підтримувати себе в формі робота, а точніше нерви, які я на неї витрачаю, зараз навпаки думаю як би це трошки поправитись, а то взагалі похудала.

Orman
06.04.2010, 18:38
А мені допомагає підтримувати себе в формі робота, а точніше нерви, які я на неї витрачаю,

ми тут говоримо про фізичну/спортивну форму, а не про те як схуднути.
зараз навпаки думаю як би це трошки поправитись, а то взагалі похудала.

бути в формі - це не бути худою, а бути підтягнутою, гарно виглядати і себе почувати. Можна бути худою і при тому не бути в формі.

Текіла
06.04.2010, 18:42
Почала робити зарядку кожного ранку. + після роботи вдома розминку по диску. Витрачаю на то хвилин 10-15...але почуваю себе бадьоріше

true
14.04.2010, 14:30
Всім привіт! Я декілька років займалась шейпінгом, а зараз відвідую FIT CURVES.Взагалі я старюсь не пропускати тренування, бо за певний період форма втрачається в мене принаймі!

Nataljchuk
14.04.2010, 23:08
Я кожного ранку роблю зарядку.Качаю прес,присідаю,махи ногами добре для сідниць,зарядку для талії,нижній прес і верхній.Вже можу сказати про прес,що результат є а нема є ще місяця.:girl_claping:Я задоволена

kristas
18.04.2010, 16:09
а хтось пробував васажні вакуумні банки???

Prutylyatko
18.04.2010, 16:20
Пробувала вакуумний масаж. При поєднанні з фізичним навантаженням дає непоганий ефект, а просто сам такий масаж ну, хіба що як і інший тільки розслабляє.

kristas
18.04.2010, 16:34
Пробувала вакуумний масаж. При поєднанні з фізичним навантаженням дає непоганий ефект, а просто сам такий масаж ну, хіба що як і інший тільки розслабляє.
а робили самі, чи в салоні????

Prutylyatko
18.04.2010, 16:37
а робили самі, чи в салоні????
в фітнес-клубі "Ріо" на Сихові.

kristas
18.04.2010, 16:40
а чим там робили??банками, чи якимось більшим апаратом!!!!!!чула море позитивних відгуків!!!!!

Prutylyatko
18.04.2010, 16:53
Одягали вакуумний костюм, під нього крем або гель відповідний. Хвилин 30-40 під різним тиском той апарат працював. Але масаж цей добре робити безпосередньо після тренування, коли м"язи вже отримали свою долю навантажень, а тоді ще масаж - ефект відчутний.
Точніше можна в самому "Ріо" попитати, бо то було десь років 3 назад, а як ситуація на сьогоднішній день, не можу сказати. Можливо, щось новіше та краще вже є.