Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Духмяна,

    У Вас дуже гарне ім'я і спокуслива аватарка.. Любите м'яту? Я теж. :)
    У бабусі кожного року назбирую пучки рано-вранці, мию у відрі чистої воли і сушу у затінку на вітерці.. Взимку додати до чаю - насолода ще та.. :)
    Шкода, що у Вас проблеми із суглобами.. якщо лікарі порадять відвідати який спеціальний санаторій - не відмовляйтеся, декому у "незапущених" випадках дуже допомагає.

    А мені все життя подобається аеробіка. За роки занятть то там то сям склався такий собі власний комплекс, сама собі вдома і влаштовую тренувальний зал, бо обмаль часу та і грошей шкода на те щоб кудись ходити.
    До речі, хтось чув чи бачив заняття Деніс Остін, американки такої? Правда, не знаю чи зараз вона ще "практикує" :) Свого часу з російського ТБ-каналу "Спорт" (коли для реклами безкоштовно підключили у 90-х роках) переписувала її заняття на касету - супер.
    Дуже зважений підхід, усього 10хв. розминки і 10 хв. інтенсиву, кожне заняття для певної групи м'язів. Причому все це тільки на перший погляд нехитрі аеробічні вправи під музику на тлі якого-небудь гавайського пляжу чи на даху курорту - для створення настрою;). Там дуже збалансовані і класні вправи. Бо саме після 10хв. занятть починають спалюватися жирові клітини і набирати тонусу м'язи, а 10 хв. безперервного інтенсиву достатньо, щоб дати оптимальне навантаження.
    Для молодих мам з дітками, у котрих кожна хвилинка на рахунку, просто незамінна касета вийшла, 20хв. на день може знайти кожна. Принаймні, у мене всі подруги переписували. :)
     
  2. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Підскажіть, що більш ефективніше, для того щоб зберегти м'язи у тонусі: шейпінг чи аеробіка?
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    для себе обрала шейпінг, бо маю проблеми з легенями - задишка від активних занять... на аеробіці певне б впала :)
    а на шейпінгу лежу, ногами дригаю - і всі мязи за 1-2 місяці наближаються до ідеалу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. шахрай

    шахрай Active Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Качатися ковбасою і булкою,пити пиво,їсти м"ясо....
    І багато бігати(вечірні чи ранкові пробіжки)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Якщо так їсти, то бігати треба з цілий день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. шахрай

    шахрай Active Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    За дівчатами
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Від хлопців :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    В 4-и рочки мама віддала на танці, спочатку займалася народними, а потім коли постаршала , перейшла в ансамбль сучасного танцю..і так до закінчення школи, тепер , навчаючись в інституті займаюсь шейпінгом.Танець живота теж трохи вмію танцювати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Я теж займалась народними танцями десь 8 років. І хоч це було давно, в мене мязи досі тримаються...
     
  10. консультант

    консультант Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Якщо когось цікавить в плані здоров"я, рекомендую слідуюче.
    Не жити для того, щоб їсти і пити каву, а їсти і пити каву для того, щоб жити. Від повітря ще ніхто не поправився. Крім цього зранку бажано зробити хоч би 5-ти хвилинну легку пробіжку \біг підтюпцем\ з подальшим переходом на 20-30 хвилинну прискорену ходьбу з ритмічно-повільним диханням. Легкі 2-5 хвилинні розминочні вправи і 1 раз комплекс Тай-цзи.
    Перед вечером 17-20 год. - 15-30 хв. біг підтюпцем з подальшим переходом на 30-хв. прискорену ходьбу з ритмічним диханням \2, 3,4 або 5 кроків вдих і стільки ж видих або, як кому зручніше, головне не робити вимушено. Все повинно получатись само по собі. Після цього хоч би три рази повторити Тай-цзи.

    Під час виконання ходьби можна підключити медітацію. Постарайтесь відкинути всі думки і сконцентрувати свою увагу на своєму духовному ідеалі \ християни - Ісус Христос\ переміщаючи своє тіло в просторі на певну відстань. Під час цього Ви повинні відключитись від всього... . Вашого тіла немає... . Є тільки Ви \ваше "Я"\ і Бог, все інше відсутнє. З часом додавши молитву "Отче наш" \кожен по своїй вірі\ і акцентувавши увагу на словах :" Хай буде Воля Твоя, як на Небі так і на Землі", Ви відчуєте дійсно Божу Благодать і спокій в душі...! Ніколи не просіть щось конкретно, ми не є мудріші від Бога. Просіть- хай буде Воля Твоя і все Вам додасться... !

    Повна форма Тай-цзи \108 рухів\ є в книзі " KUNG-FU ВУ-ШУ" Рекомендации для начинающих. Ленинград. Ленинградский педиатрический мед. институт 1991 г.
    Составители А.М.Макашев и С.Э.Эдилян Можна замовити через інтернет -www.ozon.ru
    з попередньою оплатою.
     
  11. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    як на мене, повна фігня. Хто живе, щоб їсти і пити каву??? Щось я таких людей не знаю. Натомість, є багато людей, які заїдають і запивають стреси. Від повітря не поправляються, але поправляються від сидячої роботи, від їжі наніч, від застіль-бенкетів. Деколи людина просто не може змінити свого способу життя в силу певних обставин...
    Про пробіжку: я, наприклад, хожу на роботу на 8 годину, повертаюся в 8 весора приблизно. Коли б ви порадили мені робити цю вашу пробіжку-прогулянку: в 6 ранку чи в 9 вечора???
    Я вибрала для себе інший спосіб: якомога більше ходити пішки протягом дня + заняття аеробікою після роботи. Є велике бажання зайнятися власне східними танцями, шукаю можливість...


    Не треба скидувати в одну купу медитацію і молитву. Це суть різні речі, і займатися що тим, що тим треба серйозно, підготувавшись, в стані цілковитого душевного спокою, люди роками вчаться медитації в храмах і монастирях, а ви кажете "скажи "Отченаш" і відчуєш Божу благодать"...ще й під час ходьби...
    мухи мають бути окремо, котлети окремо...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Мені 25, і той час коли могла цілу ніч неспати, а з ранку усе одно гарно виглядати починає минати. А мені як жінці хочеться виглядати молодою та гарною завжди.

    Скільки зусиль, часу та кг. косметики потрібно затратити. щоб продовжити свою молодість, і швиденько не постаріти?
    Як у 25 не виглядати на 35?:)
    Як завжди гарно виглядати?
    А також багато-багато всього іншого що будь яким чином стосується цієї теми
     
  13. galka

    galka New Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    я звичайно набагато старша але хочу сказати що косметикою зловживати не слід коритуватися тільки якісною не зовсім дешевою і вміру тому що потім потрібно буде весь час більше
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Про косметику - я нею не користувалася. І як на мене, шкіра в мене краща ніж в однолітків, які нею користувалися. Можливо, тому що неякісна була.
    А про фігуру... Через місяць має моє маля народитися, то буду інтенсивно займатися вправами, дуже хочу на аквааеробіку. Ну і за їжею треба слідкувати.

    Додано через 1 хвилину
    А ще потрібно мати добрий настрій і "світитися" зсередини, посміхатися і радіти життю!!!
     
    • Подобається Подобається x 24
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    А я взагалі косметикою майже не користуюся. Дуже зрідка.
    А форму підтримувати треба активним способом життя та здоровим харчуванням. :)

    Додано через 1 хвилину
    Зорянівонько, за такі слова +1000000000000!
     
    • Подобається Подобається x 10
  16. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Для жінки важливо підтримувати свою форму щоб подобатись свому чоловіку і навколишнім. У мене чоловік критично ставиться до якихось змін в моїй вазі.:cowboy: тому це є додатковим стимулом щоб тримати себе в формі.
    Після народження дітей інтенсивно займалася фізичними вправами, але все робила дома, просто не мала можливості і часу відвідувати якісь заклади. І зараз намагаюсь кожен день зробити хоча б мінімум розминочку.
    Також важливе дуже харчування. Мій організм має схильність набирати вагу від їжі багату на вуглеводи. Тому стараюсь вживати менше такої їжі.А от чимось калорійним люблю себе побалувати. Але ці калорії з моїми активними дітками в мене довго не затримуються.
    По собі бачу що стан шкіри в 27р. зовсім вже не такий як коли було 20р.З віком наша шкіра не покращується тому треба її балувати вітамінними і поживними масками і також не забувати про пілінг. Ну і звичайно дбати про неї не піддавати довгому і сильному впливу сонця.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?


    або як в 35 виглядати на 25)))

    Здоровий спосіб життя - правильне харчування, спорт, секс, хоббі (заняття улюбленою справою) і все буде ок)
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    1000000%
    в мене така ж ситуація - в 26 мені дають 21-22
    і шкіра також краще і молодше виглядає, ніж в однолітків і навіть молодших.
    а щодо фігури - фізичні навантаження + здорове харчування і здоровий спосіб життя назагал дають гарний результат.
    і, ще, як сказала Зорянівонька, треба світитись зсередини!
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    А мене в 25 питали чи я вже гайскул закінчила. :sad:
    :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    носите форму гайскула?
     
    • Подобається Подобається x 1