КПК

Показати повну версію : Де ми плануємо відпочивати влітку?

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

Кугут
05.07.2009, 14:59
Нэ, ну таке буває, але рідко. То мабуть 4 зірки, бо хазяїну не вистачило коштів купть пяту зірку;). Той готель мабуть на 5 тягне.
Я мала на увазі ще те, що в Турціі все-таки краще брати 5 зірок з багатьох причин.
А які саме причини?? Чим чотири зіркові готелі відрізняються від п'яти зіркових?? Який можете порекомендувати???

Nadechka
06.07.2009, 00:02
я наприклад не поділяю готелі на остаточні 5 або 4 зірки тому що не всі
"5 " на 100% такі...:girl_crazy:теж саме можна сказати и про "4", деякі цілком тягнуть на "5"
я відпочивала в Кемері у «Tekirova Corinthia 5*» - це справжня п'ятірка, мені сподобалось
:girl_claping:

Олька
06.07.2009, 03:01
А я відпочивала в 4 *, не скаржусь, бо може я не "превередліва", мені все сподобалось, бо я ніколи не маю претензій ні до їжі, ні до житла...я такая... кому як.....може має порівняння... я би їхала ще раз туди......моя тьотя їздить кожний рік в Туреччину і завжди в інший готель (як кажуть, хто на що вчився), я сьогодні в неї була (вона вчора прилетіла), і розказує про готель в Белеку: вона + малий (5 років) заплатили 2500 е., а москвічі той самий період і ті самі 14 днів в себе 1200!!!! Є різниця???

Kasia
06.07.2009, 09:55
Карапузику чекаємо на звіт. Напишіть нам трошка про витрати. і на дорогу теж.

kryvulia
06.07.2009, 10:28
Чим чотири зіркові готелі відрізняються від п'яти зіркових??

Важко сказати, більша територія, є там тренажерні зали,тенісні корти, ще шось, то й на одну зірку буде більше.
Взагалі, в Туреччині не завжди кількість зірок відповідає дійсності. Нам це пояснювала знайома з турагенства. Буває тризірки відповідає чотирьом, а буває п"ять себе не оправдовують, отак-то...

карапуз
06.07.2009, 10:46
Карапузику чекаємо на звіт. Напишіть нам трошка про витрати. і на дорогу теж.
Напишу коротенько,а якщо буде цікавити щось конкретніше ,запитуйте,спробую відповісти.
Ми проїхали загалом 3 тис.км (2600км-дорога +400.км на місці) ,дорога нам коштувала десь 1200грн.
Проживання 300грн на сім"ю без харчування,а потім ми знайшли краще житло за 200грн.Дешевше і умови просто чудесні (пізніше покажу фото),а найголовніше,що ближче до моря.На міській пляж ми не ходили,бо він справді жахливий,неможливо між людьми навіть пройти,не кажучи вже про те,щоб десь знайти собі місце.Ми їздили на мис Меганом,там пісочок і небагато людей,в"їзд платний-10 грн за день.
Харчувались у кафе спочатку,150 грн на день на сім"ю,а потім почали самі готувати,бо була суперська кухня.
Ну і звичайно різні екскурсії,які щодень,ближче до липня ,почали підніматись у ціні.Скажу вам ,що їхати у кінці червня дуже добре:ціни нижчі на усе,немає багато людей і погода просто шикарна.
На нашу сім"ю,ми так підрахували,потрібно 700-900грн на день.Це дорога,харчування,проживання та розваги.
Ось таке.Запитуйте,буду рада допомогти :girl_smile:.

Kasia
06.07.2009, 11:03
дякую дуже. в нас машинка певно більше їсть. томи закладаємо більше грошей на бензин.

а в кафе - як ціни приблизно?

карапуз
06.07.2009, 11:22
дякую дуже. в нас машинка певно більше їсть. тому закладаємо більше грошей на бензин.

а в кафе - як ціни приблизно?
Напевне більше,бо у нас дизель.
Ціни різні,є комплекси по 25 грн,але ми не брали,тому незнаю чи смачно .Голубці-15 грн,борщ-10,котлета-10,салати -5-6 ,млинці-7,яєшня-8 .На нас чотирьох пообідати коштувало 80-100 грн.
Якщо плануєте смажити шашлик,то майте на увазі,що м"ясо там дороге (90-100)грн ,але і з собою не повезеш.

Kasia
06.07.2009, 11:54
Карапузику, ще ціни на екскурсії напишіть. і взагалі куди там варто їхати?

Олька
06.07.2009, 12:00
м"ясо там дороге (90-100)грн ,але і з собою не повезеш.

А чого не повезеш? Моя мама заморожувала м'ясо, складала в відро, зверху клала пляшки з льодом і нормально довозила в Крим, потім зразу в морозилку і ми їли весь відпуск!!!!!

Nikoletta
06.07.2009, 12:20
я наприклад не поділяю готелі на остаточні 5 або 4 зірки тому що не всі
"5 " на 100% такі...:girl_crazy:теж саме можна сказати и про "4", деякі цілком тягнуть на "5"
я відпочивала в Кемері у «Tekirova Corinthia 5*» - це справжня п'ятірка, мені сподобалось
:girl_claping:

Гарнюнюній готель, знайомі були, фотки показували, так вуха прожужжали, що я його назву тепер як своє ім вивчила:girl_haha:
По фоткам гарний, вони так хвалили, а в цьом році ще раз збираються туди... я от теж думаю...дорогувато, але кажуть, що воно того варте.

Nikoletta
06.07.2009, 12:23
Важко сказати, більша територія, є там тренажерні зали,тенісні корти, ще шось, то й на одну зірку буде більше.
Взагалі, в Туреччині не завжди кількість зірок відповідає дійсності. Нам це пояснювала знайома з турагенства. Буває тризірки відповідає чотирьом, а буває п"ять себе не оправдовують, отак-то...

Згодна з вами, мене про це теж попереджали. Там зірки купуються, тому якщо хазяїн багатий, то в нього 5 зірок:girl_crazy:
Але ж все-таки є дійсно 5 зірок, їх треба по відгукам вибирати, та по порадам знайомих з турагенств, але обережно, бо все одно можуть впарити те, що в них не продається.

odree
06.07.2009, 14:42
такс дівчатонька, були ми в ці вихідні в славному Воєводіно (http://www.voevodyno.com/)
ну що сказати. я розчарована, можна сказати дуже. очікувала набагато більшого. можливо ще тому, що мої дітваки дали мені такого відпочинку, що я ледво дихаю. єдиний величезний позитив, який я тама отримала, це подорож на квадроциклах по горах, відчуття такі, що передати важко, супер.
а решта, так собі. будиночки в середині не мали змоги побачити, бо все було занято. жили в готелі в трьохмісному номері. двомісні номера тама взагалі ужс (малюсінькі і навіть як тре доставити ліжко, то ма місця).
а найбільше що вбивало - бруд. єдине, що було білюсіньким і чистеньким- рушники :)
ну і з погодою на ці вихідні повезло, бо там була чудова, дощу не було.
дуже сподобається там тому, хто любить половити рибу.а в загальному скучновато. хоч ознайомитися на пару днів можна поїхати. покататися на квадроциклах, на конях, поплавати в басейні (хоч поплавати і ближче можна, та й бажаючих тама більше, ніж той басейн може вмістити), з"їсти форель, яку тільки но спіймали.
ще тама непоганий спа центр. є дитяча кімната з нянею (25грн година). але в тій кімнаті жодного віконця і місця мало, прям як кладовка, тому дитину там можна залишити хіба би вже при дуже наглій потребі.
написала, написала, але якось все одно думки купи не тримаються. тому як ще щось пригадаю, то допишу.
за 5 бальною шкалою за відпочинок поставила б 3+
їхати далекувато, дорога виснажує, краще знайти десь ближче, в тоу ж славську чи рожанці є такого ж рівня комплекси (і навіть кращі)

kati
06.07.2009, 15:16
а ціни то там нє дєтскі.....

odree
06.07.2009, 15:18
а ціни то там нє дєтскі.....
ну от і я кажу, шо за таку дєнюжку і ближче можна відпочити не гірше :)
проживання від 400 грн , за ресторани взагалі мовчу
але повітря тама мммммммммммм, карпатське, ві Львові такого точно нима

Linet
06.07.2009, 17:38
Напишу коротенько,а якщо буде цікавити щось конкретніше ,запитуйте,спробую відповісти.
Проживання 300грн на сім"ю без харчування,а потім ми знайшли краще житло за 200грн.Дешевше і умови просто чудесні (пізніше покажу фото),а :girl_smile:.
Будь ласка можна фото житла перший я бачила і чи є басейн?

марі177
06.07.2009, 21:35
а хто цього року був в Болгарії?які ціни?я в принципі настроїна на Албену,правда ні разу ще там не була,навчіть мене,темну.пліз:girl_mad:

kati
06.07.2009, 21:56
за албену незнаю, я збираюсь в помор"є. Потрозху збираю свіжу інфо. Ціни на житло- від 4- 50 євро , продукти в тіж ціни що і в нас, в т.ч. фрукти, обід на двох в кафе- 5-7 євро. вхід на пляж безкоштовний, але пляжі завтвілені коло моря лежаками з зонтикам- 2.5 євро на день.

Дорога - автобус 80 євро/ос., дитина 65є, ми авто їдем.
Віза 35 є+ 150 грн послуги фірми+ 50 страховка

Фіяна
07.07.2009, 00:21
за албену незнаю, я збираюсь в помор"є.

Клас! ми цього літа знову в Поморіє їдемо, виїжджаємо 30-31 липня. А ви в яких числах?
знаю що порівняно з минулим роком ціни несуттєво, але знизилися :)

kati
07.07.2009, 00:23
ми десь 17-18 збираємся.
можливо і зустрінемся. А ви вже відпочивали там? Цього року чим їдете, маєте вже житло?

odree
07.07.2009, 00:24
а хто цього року був в Болгарії?які ціни?я в принципі настроїна на Албену,правда ні разу ще там не була,навчіть мене,темну.пліз:girl_mad:
албена вважається дорогим курортом. мені особисто там не подобається. скучно, купа жирних німців, та й піти нема куди особливо

olenkastar
07.07.2009, 00:42
і ми плануємо на Болгарію.зупинили свій вибір на Обзорі.парасольку беремо з собою,щоб там не платити щодня за неї.а от з готелем не визначилися ще.тобто,шукатимемо там приватний сектор,бо їдемо не однією сім'єю.я би хотіла правда шось з дитячим басейником,бо не думаю що мацьопа захоче цілий день на пляжу бути.ми їдемо аж у серпні,то маємо ше час пошукати.

Nadechka
07.07.2009, 01:50
і ми плануємо на Болгарію.зупинили свій вибір на Обзорі.парасольку беремо з собою,щоб там не платити щодня за неї.а от з готелем не визначилися ще.тобто,шукатимемо там приватний сектор,бо їдемо не однією сім'єю.я би хотіла правда шось з дитячим басейником,бо не думаю що мацьопа захоче цілий день на пляжу бути.ми їдемо аж у серпні,то маємо ше час пошукати.
я б не радила в Болгарію....мі були там з батьками біля Золотих Песків, неподалік від Варни.....море чисте, але тільки там де галька, ціни жах....екскурсії відсутні, подивитись нема на що....мені не сподобалось

odree
07.07.2009, 02:01
я б не радила в Болгарію....мі були там з батьками біля Золотих Песків, неподалік від Варни.....море чисте, але тільки там де галька, ціни жах....екскурсії відсутні, подивитись нема на що....мені не сподобалось
я з вами не погоджуюся. була по всьому узбережжі і впевнено можу сказати. що досить багато цікавого і є на що подивитися.
ви б краще написали де саме вм були, і що не сподобалося, щоб інші мали уяву

Kasia
07.07.2009, 09:57

ви просто не вдало вибрали курорт.

КАТІ, молодець! інфу зібрала досконало !!!:girl_in_love:

Фіяна
07.07.2009, 10:55
ми десь 17-18 збираємся.
можливо і зустрінемся. А ви вже відпочивали там? Цього року чим їдете, маєте вже житло?

так, відпочивали у 97-му, 99-му і 2008-му... Їдемо машиною, будемо зупинятися на екскурсію у Сінаї (палац Пелеш, монастир) з ночівкою. Житло заздалегідь ніколи не бронюємо, на місці знайти дуже легко, вибір великий, завжди реально знайти те що потрібно, ну і поторгуватися можна :) (минулого літа винаймали 4-кімнатні апартаменти на 2 сім'ї на набережній всього за 40 Євро).
Якщо не були ще в Поморії, раджу зупинятися у старому місті на одній з тихих вуличок - Стара Планіна, Хан Аспарух, Вітоша, Рибарска, Цар Освободител, Яворов, Цар Симеон. Нова частина міста далеко до усіх розваг, там малий вибір кафе та ресторанів і гірший пляж...
З ресторанів дуже рекомендую "При американца" та Манц-2.

Andrea888
07.07.2009, 12:33
Собираюсь в августе отдыхать в Крым. Говорят, южный берег самый красивый. Была в Крыму только в детстве, и мало помню что к чему.
Никак не могу определиться куда ехать и как снять жилье. Цены на базы отдыха поражают.....
Думаю взять билеты до Симферополя, а там на месте жилье. Говорят, это оптимальный вариант, чтобы не "купить кота в мешке".
Только ведь еще нужно знать в какой город ехать....?!!! А там уже на вокзале искать предложения.
В интернете столько всего, что я ужа запуталась......
Помогите разобраться, кто знает Крым.... и кто где отдыхал.
Мне важно чтобы море было почище и конечно же, хотелось бы поехать на екскурсию. Знаю, что это должно быть недалеко от Ялты (если экскурсии). о вот куда поехать? Где цены пониже и меньше народу??
Посоветуйте пожалуйста. Либо скажите ссылку, где можно поискать?
А то попадаю на сплошные базы отдыха.....

NATA 021180
07.07.2009, 13:57
І ми збираємось в серпні в Крим, правда поїдемо машиною. Де зупинемось, ще не знаю. Відпочивали в Севастополі, сподобалось, море нормальне і відпочиваючих розумна кількість (вільні місця на пляжах були завжди), ціни на продукти як у Києві, особливо гарно в Балаклаві (як один знайомий казав "Анталія відпочиває"). Ще були в Алушті. Там можна поєднати два види відпочинку: море і гори. Мріємо об"їхати машиною всю набережну Криму. Від краси перехоплює подих (з однієї сторони неймовірно красиве море, а з іншої гори і скелі).
В Сімферополі до вас почнуть приставати ще біля поїзда таксисти і інші особи. Краще з ними не звязуватися, а йти на автовокзал, і звідти можна доїхати тролейбусом (їхати довше, але намилуєтесь краєвидами) чи маршруткою в декілька разів дешевше. Вже на місці у місцевих можна зняти житло. Краще їхати не у відомі курортні міста (людей багато, продукти дорогезні), а в маленькі посьолки.

Kasia
07.07.2009, 14:09
Мріємо об"їхати машиною всю набережну Криму

:girl_smile:

Victi
07.07.2009, 16:32

Іноді досить категоричні наші форумчанки у порадах і відгуках, може і сама деколи така була (міг проскочити мій негативний відгук про Євпаторію).
Не слід забувати, що кожна з нас цінує різний відпочинок.Комусь хочеться тихенько полежувати на морі цілі дні і ввечері спокійно йти спати, а комусь блукати старовинними вуличками курортного міста і через день їздити на різні екскурсії.
Тому комусь така Болгарія може щей як сподобатися - піском, спокоєм і німцями (як на мене то краще старі німці аніж росіяни).

зося
07.07.2009, 19:46
а ми збираємся в карпати Яремче :girl_curtsey:,а десь осінню хочемо полетіти в Єгипет,або ще кудись!!!
зараз вигідніше десь закордон чим до нас в крим віддихати,це дешевше получається!!!

марі177
07.07.2009, 23:43
а хто відпочивав в Кароліні-Бугаз,в Розі вітрів,яке в них харчування????:girl_smile:ціни досить непогані.

Дана
08.07.2009, 11:20
Мне важно чтобы море было почище и конечно же, хотелось бы поехать на екскурсию. Знаю, что это должно быть недалеко от Ялты (если экскурсии). о вот куда поехать? Где цены пониже и меньше народу??
Посоветуйте пожалуйста. Либо скажите ссылку, где можно поискать?
А то попадаю на сплошные базы отдыха.....
Скажу чесно чисте море біля Ялті в серпні знайти майже нереально, таке море можна знайти десь в районі Нового світу, Балаклава, Фіолента біля Севастополя, але мінус досить далеко до усіх екскурсій.
Якщо вибирати під Ялтою то ви можете вибирати любе просто по назві. що вам сподобається великою різниці я не бачила, всюди майже одинаково, Гурзуф, Кацивелі, Симеїз, Форос, Алупка - всі знаходяться у відстані від Ялти 20-25хв їзди на маршрутці, усі мають гористу місцевість а це значить що до моря треба спускатися по серпантину - але я після відпочинку в Симеїзі на наступний раз поїду скоріш за все знову туди ж само, причина - в мене від тих серпентинів пропав целюліт:girl_cool: і то без масажу:girl_crazy:

карапуз
08.07.2009, 17:12
Будь ласка можна фото житла перший я бачила і чи є басейн?
Наш :girl_haha: будинок у Судаку :girl_smile:.На вулиці є мангал,дві великі качелі,настільний теніс ,столики,домашній кінотеатр,ну і два басейни.
http://s57.radikal.ru/i158/0907/cb/a6cb1b5ecdf8.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s59.radikal.ru/i165/0907/9d/607898ace2c1.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s59.radikal.ru/i163/0907/bb/923e5ef5e4c7.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s61.radikal.ru/i171/0907/87/80869d90c2b1.jpg (http://www.radikal.ru)
Наша кімната:є туалет,душ,кондиціонер,холодильник,телевізор.В червні така кімната коштує 200 гривень,а у липні-серпні-280.
http://s44.radikal.ru/i103/0907/f5/09c35519d4bc.jpg (http://www.radikal.ru)
Кухня на декілька кімнат.Є увесь посуд,пральна машина,мікрохвильова піч.
http://s40.radikal.ru/i090/0907/99/339485fa09b3.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s57.radikal.ru/i158/0907/d1/8302d8075e3e.jpg (http://www.radikal.ru)

kati
08.07.2009, 17:23
карапуз, а в якому районі житло?

карапуз
08.07.2009, 18:24
карапуз, а в якому районі житло?
6 км від бухти Меганом.

Зая
08.07.2009, 18:49
Цікаво. Скільки років там відпочиваємо але Меганом це сам мис,на якому знаходиться маяк.Бухта поруч має назву "Капсель" і "Бугас":girl_curtsey:.Карапузику а ви можете фоток з краєвидами ще показати?:girl_cray:

Linet
08.07.2009, 19:10
6 км від бухти Меганом.

Я ще вас потурбую а до моря не на бухту скільки часу я знаю ви писали поганий пляж просто якщо їхати без машини а ще деякі хазяїни вивозять на море мікроавтобусами а там як?
Ой а ще попрошу телефончик хазяїнів дякую!

UnLikE
08.07.2009, 19:23
я в неділю поїду в Скадовськ

карапуз
08.07.2009, 19:34
Карапузику, ще ціни на екскурсії напишіть. і взагалі куди там варто їхати?
Kasia,гляньте,будь-ласка , сюди http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=471687&postcount=278 :girl_smile:.

карапуз
08.07.2009, 21:46
Я ще вас потурбую а до моря не на бухту скільки часу я знаю ви писали поганий пляж просто якщо їхати без машини а ще деякі хазяїни вивозять на море мікроавтобусами а там як?
Ой а ще попрошу телефончик хазяїнів дякую!

Деякі мешканці ходили на міський пляж,але скільки йти до моря, я не знаю,але думаю,що недалеко,бо це були бабуся і дідусь :girl_smile:.Там усі відпочиваючі були на машинах,тому ,власне і возити нікого не треба було.У того дядька,який доглядає будинок,була машина,але чи він надає такі послуги,я незнаю.Телефон у ПП.
Я Вам співчуваю,ми зупинялись у Скадовську,коли їхали у Крим,то море там жахливо грязне.Весь берег у перегнивших водорослях і це все так смердить :girl_sad:.

UnLikE
08.07.2009, 21:54
Я Вам співчуваю,ми зупинялись у Скадовську,коли їхали у Крим,то море там жахливо грязне.Весь берег у перегнивших водорослях і це все так смердить :girl_sad:.
Та я знаю, але то на центральному пляжі таке, а по бокам набагато чистіше, а ще все залежить від того чи є шторм чи нема, мабуть тоді він був, або був день перед тим, і зіпсував вам все враження про Скадовськ:girl_spruce_up:

карапуз
08.07.2009, 21:58
все залежить від того чи є шторм чи нема, мабуть тоді він був, або був день перед тим, і зіпсував вам все враження про Скадовськ:girl_spruce_up:
Моя кумася там уже другий місяць, і ситуація незмінна.Але, можливо ,Ви праві на рахунок "боків ":girl_smile:.А ще, можна їздити у Лазурне,там чудово.
Гарного відпочинку:girl_smile: !

Яруська
09.07.2009, 11:09

Ужас і кошмар! Я там минулого року простирчала місяць з малим. Одним словом мої враження. Море жахливе, все в водорослях і медузах, щоб зайта макнутись, то треба проходити по таких стежках, що розчищені від водорослів і відганяти медуз. Це при тому, що не на міському пляжі, хоча на міському то саме тільки глибше і ще й медуз не видно. Зранку ще можна загоряти, а після обіду кожен день знімався просто страшенний вітер, що на про яке лнжання і мови не було.
Більше туди не поїду:bad:

Багіра
09.07.2009, 11:27
Карапузику, а яке море в Судаку? бо хотіла їхати а мене відмовляли.. казали щось типу такого як тут Скадовське описували...

карапуз
09.07.2009, 11:37
Карапузику, а яке море в Судаку? бо хотіла їхати а мене відмовляли.. казали щось типу такого як тут Скадовське описували...
Міський пляж можливо і так,незнаю,бо ми на нього не ходили,а їздили за місто ,там багато різних бухточок і водичка чиста,ось така.
http://s42.radikal.ru/i097/0907/17/a2259a4cfffb.jpg (http://www.radikal.ru)

UnLikE
09.07.2009, 12:07
А ще, можна їздити у Лазурне,там чудово.
Гарного відпочинку:girl_smile: !
хм, я чула про це місце, на наступний рік тоді поїду туди:girl_spruce_up:

COOLBABA
10.07.2009, 15:01
А ми з "бухти - барахти" вирішили поїхати на море!!!!! Ідемо в Феодосію:girl_claping: Поняття не маю шо там і як:girl_cool: Може хтось бував там???? Скажіть добре слово........:dance:

cherepashka
10.07.2009, 16:04
Ми були в Феодосії 3 роки тому.Жили на території пансіонату в окремому будиночку,який позиціонувався як приватний отель.Кімнатка була непогана,але за тих 10 $,що ми платили з людини,в Болгарії чи Чорногорії можна було знайти і краще.Найбільшою проблемою був пляж.Так як ми по ночах "відвисали" на дискотеках,то зранку вставали пізно.І коли виходили на міський пляж,то ніде було навіть рушник кинути,а вода то взагалі жах.Якщо трохи пройтись,можна було попасти на пляжі від різних пансіонатів,але це вже було платно.Нас спасло те,що ми були на машині,і їздили на пляж від нашого пансіоната,який знаходився на виїзді з Феодосії.Зате там було пусто,чистенько і тихо :) Окрема історія,це харчування.За 2 тижні відпочинку ми ні разу не їли в одному кафе,настільки там несмачно,дорого ще й хамське відношення персоналу.Одного разу нам подали млинці,які всередині були ще заморожені.Іншого разу-скисший плов.Ще в одному закладі,іду принесли вразнобой-кому перше,кому салат,а кому друге.Ще й інгрідієнти в салаті не відповідали складу,зазначеному в меню.Єдине, що мені сподобалось,це нічні розваги,яких там до кольору,до вибору..Але з дитиною я туди точно не поїду..

Нікуся
10.07.2009, 16:58
Вже два дні як ми повернулися з Феодосії. Ми обирали між Симеїзом( Дана все так класно описала) і Феодосією.Чоловікові на роботі дали телефончик одного діда що здає квартиру в Феодосії. Ми зідзвонилися ,забронювали квартиру і вирушили в дорогу. Приїхали потягом в Сімферополь, там маршрутним автобусом за 2 години дісталися Феодосії. Дід зустрів нас на автовокзалі і довіз до квартири. Квартира на вул Федько,однокімнатна з кондиціонером, кабельне тв, зашклений балкон,на вікнах москітні сітки,постійно гаряча і холодна вода,холодильник ,посуд,постіль-150 гр за добу. Через дорогу парк,а за парком пляж.В парку є класний дитячий майданчик. Пляж: той що за парком-ракушняк, трохи далі ,на набережній- дрібна галька, а дві зупинки маршруткою-11 км піщано-ракушкового пляжу. Всі пляжі безкоштовні,лише лежак -20 гр,і велика парасоля -20 гр. На пляжі-качан кукурудзи 7 гр,пахлава 6 гр, чебуреки-5гр, шашлик з мідій-6 гр. Помідори 8-10,огірки-5, абрикоси майже всі привозні015-20гр,персики-25,виноград-30. Ми ходили хв 15 до супермаркету і там купували продукти,бо у всіх близьких магазиназ ціни були завищені на 30 %. Пляж щоранку чистили від сміття та водоростей. Ага,в туалет сходити -2 гр.
Загалом мені дуже сподобалося. Якщо будуть якісь питання пишіть-відповім!

Нікуся
10.07.2009, 17:02
Доречі по дорозі до моря,ми проходили повз особняки і майже на кожному висить оголошення про вільні місця-переважно 40 гр з людини. Для відпочинку з дитиною як на мене це суперове місце.

Уляночка
10.07.2009, 17:19
Народ, що НІХТО в Затоці чи в Кароліно_Бугазі в приватному секторі не відпочивав??????? Зголосітьсмя, хто має фото і координати якоїсь нормальної дачки/кімнат...але не дальше, ніж 5 хв. до моря, бо ми минулого року ходили огого ....

Neverland
10.07.2009, 17:40
а где там мыться?
Митися там у річці або водоспаді:girl_spruce_up: Я вже багато років ходжу в такі походи і констатую: ніхто бомжатиною не смердить:girl_crazy: а от ввечері скупатися в холоднючому водоспаді - ляпота....:girl_curtsey:

а що це за фестиваль?
Це така штука, як би то пояснити. Збираються одним словом з усієї України і не тілки люди, які практикують різні практики: цигцн, тайцзи-цюань, і все таке в тому дусі і показують свої вміння... Щось типу велитенського освітнього семінару:girl_curtsey: Дуже раджу, море задоволення тим хто цікавиться

Nikoletta
10.07.2009, 18:49
Знайшла гарні відгуки на готель Club Hotel Phaselis Rose, ось один з них:

"Нескольок раз была в Club Hotel Phaselis Rose , Кемер, 5 звезд!
Скажу, что суперский отдых! Очень важно правильно выбрать себе отдых. Убедилась в этом году, так как раньше поехала в Турцию, но попала в отель, где скучная анимация была.
А в этом году просто сказка! Отель огромный, когда напьешься, то можно заблудиться))))
МОЛОДЕЖНЫЙ ОТЕЛЬ, советую тем, кто хочет оторваться как следует! Но для меня важно так же и питание и условия проживания. Я в этом привередлива, тут все хорошо. "

Скажіть, хтось був? Чи може знайомі їздили? Бо підшукую саме молодіжний готель для брата, йому аби тусоватися:girl_in_dreams:

Nadijka
10.07.2009, 18:58
Народ, що НІХТО в Затоці чи в Кароліно_Бугазі в приватному секторі не відпочивав???????
всі шифруються:ninja:

Грильяжка
10.07.2009, 19:50
Народ, що НІХТО в Затоці чи в Кароліно_Бугазі в приватному секторі не відпочивав??????? Зголосітьсмя, хто має фото і координати якоїсь нормальної дачки/кімнат...але не дальше, ніж 5 хв. до моря, бо ми минулого року ходили огого ....

Уляночко я майже на чемоданах так що буду там зіідзвонимось мо там щось вам знайду

марі177
11.07.2009, 01:16

подивіться ось тут http:rozavetrov.od.ua,ми також збираємось туди,а ви вже там були?:girl_smile:

Vegas
11.07.2009, 16:16
Сподобався відпочинок в Мармарисі (Турція). 5-ти * готель "Grand Azur" найкращий!

zaba
11.07.2009, 17:01

Три роки підряд відпочивала в Затоці - перших 2-ва на базах "Відродження" і "Жемчужина". Знаходяться вони в кінці Затоки (остання зупинка "Дорожнік") Місце там дуже класне, є бари і дискотеки до найближчого міні базарчику 20 хв. Я жила в будиночках на березі моря - вони без вигод (туалет і душ на території самої бази) але 10 днів засинати під морський шум того вартує ціна такого номеру зараз десь 130-150 грн.+ 3-х разове харчування. Їжа там така як у всіх пострадянських столовах, але порції були великі! Минулого року відпочивали на базі "Жайваронок", номер з вигодами+кондиціонер+телевізор коштував-115 грн.Але ми тим не були задоволені там набагато більше метушні з усіх сторін бази стоять бари і караоке (в одному барі дівчинка так вила!!!!!!) том якщо ми ще поїдем то тільки в кінець Затоки, хай дорожче але там дійсно відпочиваєш!!!!

Vegas
11.07.2009, 19:02
Хто відпочивав в Алупці...маєте адрес приватного сектору або пансіонату. Бажано з харчуванням. Син сестри постійно хворіє на бронхіти, нам радять саме Алупку.

Gala
11.07.2009, 19:15
Я якраз в понеділок приїхала з Алупки.Жили в приватному секторі,але харчувались самі.Чоловік ще узяв телефон (неподалік від нас були)доміків-повністю дерев"яні як в Карпатах з 3-х разовим харчуванням і з вигодами,може на 2-й рік поїдемо.Вони на території санаторію ім.Боброва.питався ціну,то в червні були здається 140 грн з чол.

Vegas
11.07.2009, 19:27
Напишіть будь-ласка тел. доміків на території санаторію ім.Боброва. Дякую

Gala
11.07.2009, 19:50
Напишу в ПП,коли прийде чоловік-в нього на тел.

Bogdanka
11.07.2009, 19:58
а ми з Деспінкою і дітисками валим завтра в Славське на 5-7 днів!!!!!!!!!!! УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! троха хоть подихаєм, ще й зважаючи, що обіцяють погодку метеурологи:girl_haha: жаркувату... такщо приїдемо то буде якийсь там (бо не впевнена чи вже хоч трошки гарний) фотозвіт новим фотіком з Карпат:girl_smile:

пи.си. Всім гарних посиденько-і не тіко днів!!!!!!!!!!:girl_spruce_up::girl_spruce_up:

карапуз
11.07.2009, 20:08
а ми з Деспінкою і дітисками валим завтра в Славське на 5-7 днів!
Щось файне знайшли?
Згадала,як ми 4 роки тому із Занудним сімейством відпочивали у пансіонаті Славське,а там "усьо включено".Я за два дні поправилась на два кіло :girl_cray:.Мені таке не можна.
А , вам сестрички ,приємного відпочинку і файної погоди:girl_claping:!

Pand@
12.07.2009, 22:18
Народ!Мені на роботі пропонують путівку десь в Очаків чи його область(точно ще не знаю).Там ніколи не була.Путівка десь 7-8 вересня на 21 день.їхати з малою.А мені знайома сказала що там в вересні не так як в Криму що холоднше і море холодне та ще вітер холодний з кінця серпня починаеться.завтра треба сказати відповідь а я не знаю що робити.Підскажіть щось хто там був

Alias
12.07.2009, 22:25
В Очаків, та ще й у вересні? Навряд , щоб Ви залишились задоволені.Але якщо буде осінь спекотна, то може й нічо буде.Але до Криму тому Очакову як...

Pand@
12.07.2009, 22:26
В Очаків, та ще й у вересні? Навряд , щоб Ви залишились задоволені.Але якщо буде осінь спекотна, то може й нічо буде.Але до Криму тому Очакову як...
А можна спитати що там так погано?

Рибка
12.07.2009, 22:30
Pand@, на цілий вересень - то певно захолодно буде. Але якщо нема інших варіантів, то хоч погуляєте узбережжям, морським повітрям подихаєте, оздоровитесь..
Бувають хороші і погані умови як в Криму, так і в Очакові...

Ми були років 7 тому до 4 вересня - вже було прохолодно для купання, власне вітер..... Але то як з погодою повезе :).

Pand@
12.07.2009, 22:37
Дякую Вам що відмовили.Я просто хотіла ще дитину прогріти а дихати за кілька сот кілометрів та не замаленьку сумму я не хочу.
Ми їдемо в кінці липні в Судак так що я не переживаю просто хотілось щоб ще з"здити на море для дитини

Рибка
12.07.2009, 22:41
Ми їдемо в кінці липні в Судак так що я не переживаю просто хотілось щоб ще з"здити на море для дитини
О! Ну то супер! :) Тоді вже Очакова й не треба.

Alias
12.07.2009, 22:57
В Криму є "оксамитовий сезон" у нас же такого немає і відпочивати у вересні зазвичай їдуть пенсіонери, бо їм треба щоб було тихенько, вони собі гуляюьть берегом, дихають повітрям мрським.Наприклад, в Коблево сезон закінчується приблизно 25-28 серпня.Закриваються бази,магазини, атракціони...і море вже холоднувате.
В Крим можна навіть подихати повітрям поїхати, бо воно того варте.А Очаків....то не те

COOLBABA
13.07.2009, 09:53
Доречі по дорозі до моря,ми проходили повз особняки і майже на кожному висить оголошення про вільні місця-переважно 40 гр з людини. Для відпочинку з дитиною як на мене це суперове місце.

Дякую за таку докладну інформацію:girl_curtsey: Я знаю тепер точно куда ми їдемо. Не в саму Феодосію, а біля неї селище Берегове, плата 100грн. за 2-х місну кімнату. 2-х поверховий особняк з садом і альтанками, до моря десь (кажуть) 10хв. Мені головне щоб було "людське море":girl_cool:

мамочка
13.07.2009, 10:29
Велике до всіх прохання: виставляйте фотозвіти і ціни
Бо ми плануєм їхати на початку вересня, але ще не визначились куди...

syavych
13.07.2009, 10:41
Я сі вернув з морів. Як відійду - наклепаю фотозвіт, а поки питайте що цікавить :)

Kasia
13.07.2009, 10:48
ну хоч напишіть де були..

syavych
13.07.2009, 10:58
ну хоч напишіть де були..
Гаспра (район Місхор), між Ялтою і Сімеїзом (де відпочивала Дана :) )
Довольний як слон :cowboy:

Kasia
13.07.2009, 11:17
і що по чем? проживання, харчування?

syavych
13.07.2009, 11:43
і що по чем? проживання, харчування?
300 грн / котедж. Умови будуть в звіті, першу частину якого див. нижче

Частина 1. Вибір місця.
Лінія Місхор-Форос - імхо ідеальне місце відпочинку в Криму. Поєднання морського бризу, гірського повітря та лісів. Чиста вода (крім липня-серпня, але в цей період всюди в Криму з тим важко :) ). Практично немає дощів (гори закривають). Близькість до основних екскурсій.
Гаспра - одне з найкращих місць цієї лінії для відпочинку з дітьми: Форос імхо задорого, Алупка і Сімеїз - пляжі переважно дикі, з камнями + важко спускатись з гір по серпантину до моря (не кажучи вже про піднімання вгору). Хоча з іншого боку непогана фізкультура. Можна звичайно знайти житло на першій лінії, але це: а) дорого; б) відсутність власне
цього поєднання гірського і морського повітря. В Гаспрі ж є канатна дорога санаторію "Ясна Поляна", яка спускає прямо до пляжів
(а якщо будете відпочивати там де я - матимете безкоштовний пропуск на канатку і пляж санаторію ;) )

... далі буде...

syavych
13.07.2009, 12:08
Частина 2. Умови проживання.
Проживали у двоповерховому котеджі на території дитячого санаторію "Ясна поляна". Фото котеджу можна глянути тут (http://fotki.yandex.ru/users/ele-tishhen/album/67757/).
На першому поверсі кухня + сан.вузол (душ, туалет, хол. і гар. вода постійно), другий - 2 кімнати + тераса. Біля котеджу - територія з столом і мангалом. Раз в тиждень міняється постіль + рушники.
Господарі - суперські люди: все розказали, показали, навіть пару раз на екскурсію повозили.

Ціна в червні була 300грн/день за котедж. В ціну включено безкоштовний проїзд канатною дорогою на пляж санаторію + прохід на сам пляж.

Є в господарів ще 2 варіанти житла:
1) економний однокімнатний котедж + сан.вузол в окремій прибудові поряд (душ, туалет, хол/гар вода) за 150 грн в червні (з пропусками)
2) другий поверх котеджу (на першому живуть господарі) ака люкс: дві великі кімнати + сан.вузол + тераса + окремий вхід + файний євроремонт. десь 400-450грн в червні (з пропусками).
За інші місяці треба дзвонити уточнювати (липень-серпень відповідно дорожчі).

... далі буде ...

мамочка
13.07.2009, 12:34
то без харчування? або де харчувалися?

syavych
13.07.2009, 12:42
то без харчування? або де харчувалися?
без. робили їсти самі, бо в малої алергія. але казали господарі що можно домовитись про харчування в їдальні санаторію - минулого року комплексний обід там коштував в районі 20грн. Зрештою і кафе різні є.

Kasia
13.07.2009, 12:58
ціни на продукти?

syavych
13.07.2009, 14:27
ціни на продукти?
Порівняно дорого, хоча в липні фрукти/овочі трохи впали. Для прикладу помідори були по 10+, в липні - 8+, огірки - 4+, молоко - 4-5, персики - 18+, абрикоси - 15+, крупи (рис, гречка...) десь так як в нас і т.д. (залежно що ще цікавить). З м'ясом туго - хороше хіба в Ялті шукати, але до неї не так вже й далеко - 15-20хв їзди (4грн).
Їздили під Ялту на гуртівню (Ганза) за масандрівськими винами - пили кожен день - ляпота... :rus:

Нікуся
13.07.2009, 14:39
Частина 2.
Ціна в червні була 300грн/день за котедж. В ціну включено безкоштовний проїзд канатною дорогою на пляж санаторію + прохід на сам пляж.

... далі буде ...

Як ми відпочивали,то наші господарі казали що з цього року всі пляжі Криму безкоштовні, а у вас я так розумію,якщо немає пропуску то тре платити..

syavych
13.07.2009, 14:56
з цього року всі пляжі Криму безкоштовні
Маленьке уточнення - комунальні пляжі безкоштовні. Ми ж були на пляжі санаторію - там тільки для тих хто має пропуск. За гроші типу ніззя (хоча й брали деколи).

Продовжу:

Частина 3. Море, пляж...
Чисте і перше, і друге. Більше ніц не скажеш. В червні ще порівняно мало людей, з 6 липня повалили...
В вересні-жовтні кажуть господарі взагалі ляпота: людей мало, ціни найнижчі, фруктів багато, вода тепла, сонце не пече - можна цілий день на пляжі сидіти.
Самі б тоді поїхали, але не випадало :(
Котеджі знаходяться фактично в парку - можна вечорами гуляти з дитьом (але в нас чомусь ніколи не вистачало на це часу :( ).
Температура повітря за 3 тижні (2 червня і 1 липня) нижче 30 вдень не опускалась, вода 21-25. Дощ був лише один день і то можна було купатись...

Частина 4. Екскурсії
З лівого боку Лівадійський палац (10хв маршруткою, можна іти пішки по відомій Сонячній/царській тропі), з правого Воронцовський (10хв марш.), знизу палац Дюльбер (10хв пішки), біля нього ж Юсуповський палац (правда туди нас не впустили), Ластівчине гніздо (30хв пішки), Поляна казок (15хв. марш.)
Парки поряд: юсупівський, місхорський, алупкінський. До Фороса недалеко.
Окрім того їздили в Севастополь (Херсонес), вод. Джур-Джур, Бахчисарай (Чуфут-Кале)...
Короче є що подивитись.
Можливо згодом буде фотозвіт екскурсій на ЛФ (дам посилання як появиться).

tslezinska
13.07.2009, 17:20
Хто має інформацію, куди, окрім Турції та Єгипту, будуть ще літати чартери в кінці вересня-початок жовтня? Бо дивлюся по останніх пропозиціях турфірм, щось не густо...може ще до кінця літа щось зміниться...
Одразу кажу, що наші курорти не цікавлять.

нталька
13.07.2009, 17:52
syavych, скажіть, будьласка чим туди їхали. і як домовлялись за житло (телефоном, з перед- чи післяоплатою)? а в цілому котеджі жила тільки ваша сім"я, чи ще хтось?

syavych
13.07.2009, 19:41
syavych, скажіть, будьласка чим туди їхали. і як домовлялись за житло (телефоном, з перед- чи післяоплатою)? а в цілому котеджі жила тільки ваша сім"я, чи ще хтось?
Їхали до Сімферополя поїздом, звідти господар завіз машиною (назад вже їхали маршруткою бо ціни на пальне виросли).
Домовлялись телефоном, оплата на місці за весь термін (нам так спокійніше, але думаю можна домовитись і частинами).
Жила одна сім'я (нас було 3 дорослих і 1 дитина).

simona
14.07.2009, 00:37
телефончик на майбутнє дасте:girl_smile:

olenkastar
16.07.2009, 11:59
мої друзі їдуть в Судак відпочивати і питають чи є там які супермаркети типу нашого Сільпо? підкажіть,будь-ласка

карапуз
16.07.2009, 16:58
мої друзі їдуть в Судак відпочивати і питають чи є там які супермаркети типу нашого Сільпо? підкажіть,будь-ласка
"Метро" точно є.А , продукти, ми купували на базарі.

syavych
16.07.2009, 22:04
В Криму найпоширеніші мережі супермаркетів: Велика кишеня і Фуршет, але в Судаку ні того ні другого нема (дивно, бо навіть в Гаспрі яка набагато менша за Судак Фуршет є).
"Метро" точно є.
дивно, на сайті Метро думають інакше :)

maja
17.07.2009, 13:01
Всім привіт.Чи може хтось підказати санаторії бази і т .п. в Коблево.Ніколи там не відпочивали.Хотілось би щось про це взнати.Мене цікавить не савдеп.не далеко від моря але щоб не було чути в ночі музику дискоклубів та атракціонів.Нас двое + дочка.З харчуванням і умовами в номері або ж на 2 номери.Бажано в зеленій зоні(чула що там е ліс чи щось таке)Може хтось там відпочивав і може порадити а ще краще дати ссилку на їх сайт.
А взагалі дуже б хотілось конкретної гарної інформації від тих людей які там відпочивали.Бо так хочеться гарно відпочити.А їхати на місце і там домовлятись вже нам проблематично.Адже е мацьопка.Ми є прихильниками не тільки самого моря але й маленьких розваг(десь ввечері сходити на качелі чи на шашлик).Та й умов проживання хочеться людських.Наперед вдячна всім хто допоможе
ми відпочивали в Коблево 3 роки підряд. Ціни досить помірні.
Правда ми жили на на базах а в селі Коблево . До моря доїжджали кожен день машиною або автобусом . Їхати 5-10 хв. автобус кожні 20 хв. Жили в привпатній садибі ваннам і туалет є в хаті і є літній душ на вулиці. З господинею домовлялися про харчуванняза дуже доступні ціни смачнга домашняч свіженька їжа. В кімнаті шафа , диван, розкдадне крісло для дитини і ...піаніно. чистенько. Море всі три роки попадало чисте і тепленьке. Атракціони і шашлили (ми жарили біля дому) не продлема але на базах. Всі бази від моря хві 5 пішки. Таксі з моря в село коштувало 10 грн. (2 роки тому). З відпочинку в Україні мені Коблево ду3же подобається особливо через співвідпошення ціна-якість. Ще там багато молдаван і дази молдавські набагать кращі.

Panadolka
18.07.2009, 16:13
Нарешті я добраласю сюди і зараз трошки буду звітуватись як відпочили.
У нас був звичайний відпочинок. Ми не їздили ні по яких екскурсіях, тому що тяжко я переношу жару, та й переживала як малий буде поводити себе, дуже сумніваюся, що його б зацікавили гори-скелі і т.д. Отже цілий тиждень ми провалялися на пляжі, або біля будиночку в басейні :)
Ціни мене приємно вразили, тому що я собі намалювала набагато дорожчу картину і навіть привезли ще майже половину грошей додому :) При тому, що ні в чому собі не відмовляли. На морі постійно купляли пиво, мідії, рапани, малому малину, кукурудзи варену, пахлаву, самсу, кальмар копчений, рибку вомер.
Поїздом їхали Львів-Сімферополь. З Сімферопаля їхали маршруткою до Євпаторії, а в Євпаторії нас зустріла хазяйка і довезла на місце. Там нас поселили в нашу кімнатку. Зауважу те, що мене приємне здивувало, коли ми не встигли вийти з машини, два хлопці вже витягнула наші сумки з машини і несли в нашу кімнату :) Проходячи біля кафу, я помітила, що нас вже чекав обід. Такі всі оперативні :)))) При тому що у неї працюють 2 молодесенькі дівчинки (15 і 20 р.) Мене це спочатку насторожило....а потім я заспокоїлась. дівчата просто молодці. Потім нам навіть одна дівчинка сиділя біля малого вечером, а ми з чоловіком ходили купатися на море.
Тепер трошки про ціни.
В перший день ми одразу заплатили всю суму за проживання (700 грн. за двох на тиждень, тобто 50 грн. з людини в день.). А потім кожен день вона нам рахувала сніданок, обід і вечерю. Десь нам виходило 150 грн. НА ДВОХ (малий їв зі мною) і це з морозивом, бісквітами та йогуртом.
На чоловіка ДН ми замовляли в хазяйки м'ясо (160 грн за 2 кг. :)) Вона сама його замаринувала (10 грн.), але жарили шашлик ми їздили до моєї сестри (вони так само відпочивали в Євпаторії).
Все можна було замовляти в хазяйки, вона кожен день їздила в місто, але звичайно накручувала.
Замовляли ми в неї сік одеський 2 л., але його не було і вона нам привезла 1л. (8 грн.) та 1,5 л. (11 грн.), помідори 12 грн., огірки 5 грн.
Йогурт в неї коштував 5 грн., бісквіти по 2 грн., морозиво в стаканчику по 3 грн., ще можна було з фруктами брати то 8 грн, абез 5 грн. (то вагове).
Потім коли вже поверталися від сестри (сестра була ближче до центру) то заїхали в супермаркет "Фреш". Набрали собі там йогуртів (2,15 грн. є різниця з її ціною), булочок, бісквітів...
Одним словом мені все сподобалось єдине, що мене незадовільнило, це якщо одразу хазяйку не поставиш на своє місце, то вона вилізе тобі на голову, жіночка така що ого-го-го. А і ще у харчування в них не входить вода/сік/мініралка. Тобто коли ми йшли їсти, то постійно брали з собою сік.
У неї є пральна машинка, можна прати гроші вона не бере.
На вокзал так само вона нас відвозила.
Ще напишу пляжні ціни.
Пиво - 6 грн.
Кальмар копчений - 7-10 грн.
Вомер - 10 грн.
Пахлава - 7 грн.
Самса - 7 грн.
Мідії - 5 грн.
Рапани - 5 грн.
Кукурудза варена - 7 грн., ми домовились за 6, нам кожен день хлопці приносили.
Малина одноразовий стаканчик - 8 грн.
фото нашої кімнати та подвір'я будуть пізніше, бо щось не грузяться зараз фотки.

Alias
18.07.2009, 17:27
Всім, кого цікавить відпочинок в Коблево..можу передати вітання з Коблева.І Скажу, що зараз там не так багато відпочиваючих(мабуть криза дається знати) , море тепле, пляж безкоштовний( планували зробити платним), ціни на житло помірні..на різний гаманець :) Якщо хочете відпочивати в зеленій зоні то це вам у Миколаївьку зону(ще називають українською) там є сосоновий ліс, гарні бази, не шумноі до моря недалеко.А на молдавській лісу немає, але там майже центр і хто хоче багато розважатися, не лякає "шум и гам" то вам у молдавську зону до всіляких Флуєрашів, Стругурашів.Там теж нічо.
Доречі, у тому році в село таксі коштувало 20 гр .Працює аквапарк -180 гр цілий день з 10-ї до 18-ї год.зараз , здається вже до 19-ї
Поїсти не проблема.Можна на базарчику ..від борщу до пельменів.Все завжди свіже . а можна домовитись на любій базі про харчування.Зараз харчування трохи подорожчало і становить приблизно 70-90 гр .Але можна домовитись тільки про обід або ..як самі захочете.Можназнайти невеличкі приватні бази де є кухня і готувати самим.
На всіх базах зараз є місця через невеликий наплив людей.Але починаючи з понеділка прогнозують масові заїзди.
Детальніше про Коблево http://www.koblevo.com/

kati
18.07.2009, 19:30
ПАНАДОЛКА, напиши ще про будинок, які там умови, територія, скільки до моря. Який пляж?
Тобто ціна 100 грн номер/сутку?
І ще про харчування, асортимент, порціі?

Марічка
18.07.2009, 21:08
А я хочу в Чорногорію!!! Була там один раз, тепер тягне туди щороку...

Януся
18.07.2009, 22:59
А я хочу в Чорногорію!!! Була там один раз, тепер тягне туди щороку...

Марічка, а детальніше можна де саме ви були? Як умови проживання, харчування? Куди варто поїхати? Ми їдемо через 9 днів у Будву, житимемо у приватному секторі, не можу дочекатись відпочинку... :girl_crazy:

Марічка
19.07.2009, 01:58
Ми відпочивали в Рафаїловичах, на 4* віллі. Це спокійне курортне вілло-селище, на березі моря. Поряд подібне селище Бечічі. До Будви (за кілька км) з пляжу курсує екскурсійний автобус чи то трамвайчик на колесах. Є магазини, ресторани, кафешки. Природа чудова. Оливкові дерева, ківі, дерева з чудними квітами.... Море чистеньке. Чоловік біля буйків ниряв з маскою, виловлював гарні ракушки, то перед тим як пірнути просто занурював лице в воду і видивлявся, до чого б то досягнути - така чиста вода. Біля берега крутяться морські зірочки, рибки, далі біля каменів - морські їжаки. Медуз нема. Пляж - галька, крупніші камінці, дрібна галька, пісок....
Є "обладнані" платні пляжі від певних готелей. Є безкоштовні. На пляжах можна знайти душ. Ми на пляжі могли залишити свій килимок і парасольку, піти на пару годин погуляти, і нічого не пропадало... Є гірка типу "аквапарку" (невисока, для дітей, але ми там також спускалися :)). Харчування в нас було оплачено сніданок і вечеря. Їли ситно. Обідали в кафешках чи ресторанах на пляжі - 4-5 євро за комплексний обід. Я так наїдалася...
З розваг - катамарани, екстримальне плавання з катером (на "банані" чи круглому пласкому матраці, який привязаний до катера!!! чоловіку було в кайф, а я молилася, щоб скоріше стати на тверду землю), екскурсії на яхті (відчуття не передати), трамвайчик, навіть польоти з інструктором на дельтаплані....
Ціни на фрукти трохи вищі були, ніж в Україні на той час. Ми зі собою набрали купу мінералки, консерви, горішки, ізюм (хотіли зекономити з одного боку, а з іншого, не знали, що нас там чекає :girl_haha:), так що частину везли додому. Купували там пиво - досить непогане, - чіпси. Вино сухе.
З нами відпочивала старша пара, так вони казали, що за ті самі гроші в Криму можна відпочити. Щодо зірочок, то в Туреччині, вони казали, наша вілла потягнула б на 3*. Хоча я не знаю, не можу порівнювати. Мені сподобалося. В нас була кімната-студіо. Велике ліжко, футель, ТВ, кондиціонер, тумбочка, шафа, холодильник, плита на 2 камфорки електрична, умивальник, якийсь посуд. Балкон. Регулярно в нас прибирали, міняли рушники і постіль. За путівку на 11 ночей ми 3 роки тому заплатили за двох десь в районі 700 євро. (Зараз десь в районі 800+, а літаком - десь 1000+). Це ми їхали автобусом. Була спека вдень, поламався кондиціонер, незручно спати.... Цього разу, якщо попадемо туди, то полетимо літаком, як би я цього не боялася, але 2 год. якось потерплю.
Як у Будві - не знаю. Може, на пляжах буде гамірніше... Зате там є де піти і на що подивитися. Можете пошукати інформацію в інтернеті. Знаю напевно, вам сподобається. Приїдете, пишіть, що і як.

Bogdanka
19.07.2009, 06:25
Привіт всім Посиденькам, приїхали вчора в обід з Славська, і тепер не можу заснути - жара неймовірна, а там вночі так класно і прохолодно:girl_smile:
Фото викладу потім, заряджається акумулятор наразі...
Словом відпочили дуже гарно і мегаЗАДОВОЛЕНІ.
Жили на вулиці Устияновича, 8 (то від церкви поворот вліво, хто знає), тобто то той поворот на Волосянку, Захар Беркут...
При заїзді на подвір'я вигляд незавершеного фасаду будівлі нас не вдохновив, але як то кажуть, то було оманливе перше враження.
Оплата - 40 грн/людина/доба.
Умови: двомісні номери, їх 4 на другому поверсі. Кухня, їдальня, туалет, душова, пральньо-сушильня на першому (туалет і душова на другому поверсі ще не завершені).
Недолік: незавершена, тобто "начать і кончіть" територія навколо будиночка, але то таке... нас не бентежило: від річки 7-10 хв., 10 хв від центру, вокзалу, базару...
Харчувалися в господині. Обід 30 грн, вечеря 30 грн. Ми брали тільки обіди, бо ті їхні кінські порції і так ні разу до кінця не з'їли. Готує господиня супер. Взагалі можна було обід ділити на обід і вечерю (перше - обід, друге- вечеря), ну але вже як є. Нам одного разу вистачало, бо жара і їсти і так не все хотілось.
Ціни в Славську на деякі речі нижчі ніж у Львові (грудка білого сиру, 1,5-1,7 кг - 18-20 грн, зате гриби білі мариновані, 0,5л - 40-50 грн...)
Їздили на Захар Беркут. 100 грн з машини в обидві сторони (можна йти пішки, але не з дітьми), або просто поселятись поблизу тоді і з дітьми - а так від поч вулиці Устияновича до Захара 6 км по дорозі, де ганяють на досить великій швидкості бобіки і відповідно пилюка...Проте то не є так дорого, бо в машину спокійно влазить 7 людей.
Є можливість поїхати на Синевір (можете по карті глянути - не маю сили шукати) по бездоріжній трасі (десь 26 км в одну сторону) - тобто взагалі на Синевір їдуть з Закарпаття, але дорога зі Славська (якщо то можна назвати дорогою) є. Таке задоволення коштує 350 грн з машини в дві сторони, або ще пропонують поїхати на Хащованське озеро, це десь 12 км від Славське (за Волосянкою), 250 грн з машини в обидві сторони.

Відпочиваючих середньо багато, тобто я б сказала небагато.
На річці можна запросто знайти місце для купання де нема багато народу, або де взагалі нема нікого.

На Захар Беркуті, багато певно знає, є крісельний витяг. Працює зараз постійно, вартість - 35 грн/людина. Ми не піднімались, бо він довго піднімається, десь 30-40 хв і то під сонцем з дітьми можна добряче присмажитись. Але ми собі піднялись в гори і розляглись на пару годин на полянці, моя Софія почувалась як в раю:girl_spruce_up:

Словом, після Буковелю, я давно не була в Славську зимою, а коли була останній раз на відпочинку в літі навіть не пам'ятаю. Враження загалом дуже позитивні і гарні, бо це Карпати, але дорогу могли б і зробити...або хоч підлатати:girl_cool:

Вийшов отакий собі приємний і спокійний бюджетний відпочинок. Якщо когось цікавлять контакти пишіть ПП.

Якщо хтось має бажання на пару днів в Карпати з дитьом, ми можем скласти з задоволенням компанію. Не обов'язково власне в Славське;)

Bogdanka
19.07.2009, 13:43
додам ще таке: перед від'їздом ми собі в п'ятницю замовили в господині шашлики з картопелькою з салом. То вийшло - 1 кг шашликів і десь 1 кг картопельки з салом на вогні, плюс зупка гостренька на свининці і салат з помідорів з цибулькою (вечеря на 5 чоловік) - 200 грн за все!!!!!!!!:girl_smile: - і було дуже смачно!

Borodinka
19.07.2009, 15:54
А ми відпочивали в Криму в Оленівці біля Євпаторії на мисі Тарханкут на базі "Золоте руно". Теж дуже задоволені! Це приватна база, господиня якої сама зі Судової Вишні - україномовна, патріотична, вічлива і приємна жінка! На базі 3 корпуси, є номери з євровікнами, кондиціонером і телевізором - 150 грн. за добу з людини з 3-разовим харчуванням, є за 125 грн. з вентилятором. У всіх номерах є вигоди (туалет, умивальник, душ, гаряча і холодна вода цілодобово) і 1 холодильник на 2 номери. На території бази басейн, гойдалки для відпочинку (такі, як диванчики з балдахіном зверху), дитячий майданчик, безкоштовна стоянка авто, прокат спорядження для вінд-серфінгу. Харчування домашнє (кухарі зі Львова). Можна було корегувати меню. На День Конституції нам давали по пляшці шампанського на стіл (на родину) і тортик з фруктами, увечері був феєрверк. До моря 15 хв. пішки вздовж лиману. Пляж піщаний, море не глибоке. За 20 грн. з особи (діти безкоштовно) можна з"їздити на мис Атлеш (де знімали "Людина-амфібія" та "Пірати ХХ століття") або на мис Джангуль.
Фотозвіт додала у сусідню гілочку.

Panadolka
20.07.2009, 02:09
ПАНАДОЛКА, напиши ще про будинок, які там умови, територія, скільки до моря. Який пляж?
Тобто ціна 100 грн номер/сутку?
І ще про харчування, асортимент, порціі?

Так. 100 грн. кімната за сутку. Ось фото:
http://i080.radikal.ru/0907/28/0a13cd5a2cb7.jpg
http://i075.radikal.ru/0907/33/6c351b72aff0.jpg
http://i069.radikal.ru/0907/fe/4480049707a5.jpg
http://i019.radikal.ru/0907/d0/73e02b14c0d5.jpg
У кожного свій окремий вхід/вихід
http://i006.radikal.ru/0907/51/110fbac7760f.jpg
Це з нашої сторони. Ми там ховали постійно від сонця в обід
http://i039.radikal.ru/0907/bc/a8e0b6a5c531.jpg
Така качелька
http://s04.radikal.ru/i177/0907/b5/5ca1a12df598.jpg
Тут ми їли
http://i048.radikal.ru/0907/40/c0261b74ef51.jpg
Такий зібраний басейн, але не лякайтеся, водичка там була чиста, то щось так паршиво сфоткало.
http://i015.radikal.ru/0907/69/d8458372c28c.jpg
Вигляд з другого боку другого поверху. Море трошки далекувато. З малим ми йшли 15-20 хв., а самі тобто малий на плечах - 10 хв. Короче 800 метрів. Але якраз від нашого будиночку ходить маршрутка до моря, то ми доїжджали, правда не завжди, коли було жарко, але пляж безкоштовний
http://i011.radikal.ru/0907/7e/68b58d134170.jpg
Водичка з моїми ногами :girl_haha:
http://i004.radikal.ru/0907/bf/ba7fb9fdc6f0.jpg
Пісок
http://i057.radikal.ru/0907/3c/2a7febe473e3.jpg
Харчування: Можна собі замовляти, що ти хочеш, але попереджати звечора, якщо на сніданок і так далі. Порції нормальні ми наїдались добре, один єдиний раз було мало гречки, то чоловік ще дозамовив, а хазяйка порахувала за одну порцію. На сніданок було макарони з сосисками, яєшня, вареники, люди собі замовляли кашки (ми не любітєлі). Обід - перше (окрошка, борщ червоний/зелений, супчики), гречка, картопля, макарон, рис з котлетою, м'ясом тушеним, жареним, риба з овочами + або салатик, або просто овочі. Вечеря: так само якийсь гарнір з м'яском + овочі/салат.
Чай/капучіно/каву робили самі, кип'яток можна було попросити на кухні, а потім вже нам дівчатка самі робили, ми їм давали пакетики, а вони нам вже готове виносили за столик.
Якщо у когось ще є якісь питання - питайте :girl_curtsey:

syavych
20.07.2009, 11:51
Як і обіцяв - шукайте фото-звіт по Криму тут (http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=46022). Він ще в стадії наповнення - при появі нових місць інформуватиму в цій гілці.

kryvulia
20.07.2009, 12:23
Щось файне знайшли?
Згадала,як ми 4 роки тому із Занудним сімейством відпочивали у пансіонаті Славське,а там "усьо включено".Я за два дні поправилась на два кіло :girl_cray:.

Скажіть, як там? Надибала їхній сайт, то зараз в роздумах, чи там дійсно так, як написано все включено, чи їжа така, щоб дитина їла?...

карапуз
20.07.2009, 12:35
Скажіть, як там? Надибала їхній сайт, то зараз в роздумах, чи там дійсно так, як написано все включено, чи їжа така, щоб дитина їла?...
4 роки тому так і було.Зранку було і молочне, і яєшня, і млинці.Молоко гаряче стояло окремо і були різні мюслі на вибір.На обід теж було декілька страв на вибір,а якщо осилите,то можна спробувати усе.Їжа смачна.З напоїв ,пиво і горілка безкоштовно,а за вино і шампанське треба було платити.
Думаю,що дитина там голодна не буде :girl_smile:.

Юлія@
20.07.2009, 21:19
А ми їдемо в Одесу !!!
Їдемо з малечею, тому нам підходить: ввечері вийдемо, а з ранку приїдемо... !!!
Вже так чекаю моря !!!!!!!!)))))))))))):girl_smile::girl_smile::girl_ smile:

ola-lyola
21.07.2009, 16:18
Повернулася з Болгарії, ХОЧУ НАЗАД!!!! Відпочинок вдався завдяки слушним порадам Кasia як доїхати і Odree щодо самого відпочинку!
Щодо проїзду - 1100 км майже як до Криму, Мася дуже легко перенесла дорогу, бо траса хороша і розмітка така що без навігатора навіть не заблудились. Кордони проїхали за 15хв, про дитину навіть ніхто не питав:girl_smile: Здивувало те, що по всій Румунії про "пост у кущах" нас попереджали зустрічні машини румун, тому 8 постів проїхали без проблем. Так що незважаючи на всі наші побоювання на авто до Болгарії їхати просто, головне купити у Румунії ровіньєту а в Болгарії віньєтку - плату за користування дорогою.
Відпочивали в Еленіте - 7 км від Сонячного берега. Це закритий комплекс з 4 готелів та 300 вілл - все включено, який має власний пляж і безкоштовні шезлонги і парасольки що, як виявилось, у Болгарії рідкість, бо пляжі комунальні а плата за місця на 3 осіб приблизно 100 грн в день. А ще безкоштовний Аквапарк, 5 дорослих, 4 дитячі басейни, дитячий садок. Інтерєр дещо простіший ніж у Туреччині чи Єгипті, зате клімат схожий на наш і європейський персонал набагато кращий за арабів:girl_smile: Харчування також дуже схоже на наше, особливо смачні зупки, широкий вибір мяса та фруктів, так що проблем з харчуванням не було навіть з моєю дитиною, а я присіла на морозиво, так що думала що приїду додому колобком.
Безліч барів, кафе, снек-барів, дискотека та анімац.зал де можна все брати, тільки сніданок-обід-вечеря у головному ресторані свого готелю.
Є ще три ресторани аля-карта - європейський, барбекю та болгарської кухні де подають страви передбачені у карті, але записуватись туди треба до 10 год. ранку
Їздили на екскурсію у Стамбул до якого 350 км, але дорогою заблудились, заїхали на автобан і їхали 55 км до розвороту, щоб повернутись назад.:girl_sad:
З мінусів - Готель 4х зірковий що помітно за відсутністю деяких корисних дрібничок, сервіруванням та обслуговуванням. Дуже маленькі номери, але для дитини є додаткове ліжко. Краще брати не стандартний, а 2-х кімнатний сімейний, але навіщо сидіти в номері, якщо є море? Чоловіку були одноманітні сніданки, на другий тиждень він вже не міг дивитись на яєшню, але мені і малій було добре, бо були круасани, солодощі, йогурти і пластівці і каші.
Анімація для дорослих ніяка - у порівнянні з Тунісом чи Єгиптом де тебе просто тягнуть у різні конкурси, то тут дуууже ненавязливо запрошують. На аквааєробіку мені пощасливилось потрапити лише раз :girl_sad:, зате добре розважають дітей і є дитячий садок 2 години зранку і ввечері.
Ще з негативного - щезлонги біля моря треба займати зранку, бо з 8 год. ранку вони зайняті по чотири нараз бабульками з країни наших північних сусідів, у яких напевно безсоння. :girl_smile: наші знайомі знайшли вихід і займали з вечора:girl_smile:
Ще немає автомобільної стоянки - є лише її назва майже в полі:girl_smile:
Але все-таки мені дуже сподобалось, бо мінусів порівняно з плюсами було менше! Територія, готелі, їжа максимально пристосовані для діток, тому з дітками там дуже добре відпочивати!
Фотозвіт:
Наш готель Атріум і пляж
http://s16.radikal.ru/i191/0907/e4/6a86efdb3c18.jpg

Дитячий басейн з щасливим фейсом моєї доці
http://i066.radikal.ru/0907/da/f99c35e98e56.jpg

Анімаційний зал
http://i023.radikal.ru/0907/b5/b4508a44a8a8.jpg

Дитячий садок у вигляді палацу Алладіна і зному моє дитя:girl_smile:
http://i019.radikal.ru/0907/37/dbcf0e1e5826.jpg

Аквапарк дитячий і трохи далі дорослий
http://s12.radikal.ru/i185/0907/25/fdef5fbf245f.jpg

kati
21.07.2009, 16:24
ОЛЯ, ми збираємся на вихідниїх їхати, в мене є пару питань, можна?

1.скільки годин зайняла дорога, чим дитину розважали, яким маршрутом їхали,?
2.тут в меене питання назріло, чи є в болгаріі комарі?
3 де оті ровіньєткі /віньєтки брати?

Масік
21.07.2009, 16:56
Вчора відправила своїх в Чорногорію , путівка на 2-х на 11 днів 10 ночей , літаком винесла 1200 євро ,Зупинилися на віллі Рафаїловичів.Дзвонили , казали що дуже там гарно , більш детально напишу по їх поверненню.

Kasia
21.07.2009, 16:58
для КАТІ

3. на митниці чи заправці.купити. не дадуть просто так:girl_smile:

ola-lyola
21.07.2009, 17:19
ОЛЯ, ми збираємся на вихідниїх їхати, в мене є пару питань, можна?

1.скільки годин зайняла дорога, чим дитину розважали, яким маршрутом їхали,?
2.тут в меене питання назріло, чи є в болгаріі комарі?
3 де оті ровіньєткі /віньєтки брати?

Відповіді:girl_smile:
Дорога туди 12 годин з Чернівців бо ми там ночували і виїжджали зранку (але брили по трасі добре - 120км) назад 13,5 бо наша митниця мала перезмінку:girl_smile: маршрут через Румунію: Чернівці-Сучава-Бакеу-Фоксані-Бухарест (по окружній) -Русе (кордон) Варна-Обзор - Сонячний берегу поворот на Св.Влас і 4 км. Еленіте. Я була штурманом :girl_smile:
Дитину розважали аудіокнигами, віршами, загадками, пластиліном, надувними кульками і мультиками з міні телека. Візьміть воду з дозатором, банани і твердий сир, можна перекушувати без зупинок. Бензин там приблизно 1 євро.
2. Комарів немає!!!! Ніяких!!!
3.Ровіньєти і віньєтки продаються на заправках зразу після перетину кордону, там же міняють гроші, коштує приблизно 5 євро на 7 днів.Коли поверталися з Туречини, то термін дії семиденної віньєтки закінчився і прикордонники нам продали нову за 7 євро :girl_smile:В Болгарії їх наявність перевіряють прикордонники, у Румунії - даївці:girl_smile: Ще є плата за перетин моста між Румунією і Болгарією такоє 5 євро. У Румунії нам радили не зупинятися, хоча я там нічого страшного не помітила і дороги кращі ніж в Болгарії, але багато фір - зате водії фір у світловідбиаючих жилетах, Європа:girl_smile:
І ще одна дуже важлива деталь! Якщо хочете відвідати Туреччину, то у Болгарській візі має бути проставлено 2 вїзди, бо якщо буде один, можуть з Туреччини не пустити назад в Болгарію. Ну і ще треба мати Зелену карту (страхівка цив. відповідальності водія танспорт.засобу за кордоном) її перевіряють всі і всюди. Ми її купили в турфірмі за 180 грн на кордоні може бути і від 100 до 300 євро.

Kasia
21.07.2009, 17:21
ОЛЯ, молодець! все детально.:girl_cool:екзамен прийняла:girl_claping::girl_haha:

kati
21.07.2009, 17:39
ДЯКУЮ! тре чоловікові за ту страховку сказати....
а оті всі суми, то за машину, чи за кожну людину?

Котя
21.07.2009, 17:41
Повернулася з Болгарії, ХОЧУ НАЗАД!!!! Відпочинок вдався завдяки слушним порадам Кasia як доїхати і Odree щодо самого відпочинку!

Оля якщо не секрет, то скільки Ви там днів пробули,і скільки Вам це коштувало разом з дорогою.
Ми вже ,правда купили путівки в Турцію, їдемо тільки на 7 днів, а заплатили стільки,що аж коти шкрибуть в душі:girl_cray:. Ех,бути нам без шафи-купе цього року:girl_cray:.

IceQueen
21.07.2009, 20:53
А ми відпочивали в Криму в Оленівці біля Євпаторії на мисі Тарханкут на базі "Золоте руно". Теж дуже задоволені! Це приватна база, господиня якої сама зі Судової Вишні - україномовна, патріотична, вічлива і приємна жінка! На базі 3 корпуси, є номери з євровікнами, кондиціонером і телевізором.

Borodinka, а можна координати в приват?:girl_smile: Ви як домовлялись, наперед по телефону?
У нас цього року відпочинок на море вже спланований, але наступного я із задоволенням би поїхала в Євпаторію. Була там пару разів в дитинстві, спогади хороші. Там добре для дітей - пісочок!:girl_smile:

ola-lyola
22.07.2009, 11:25
Оля якщо не секрет, то скільки Ви там днів пробули,і скільки Вам це коштувало разом з дорогою.
Ми вже ,правда купили путівки в Турцію, їдемо тільки на 7 днів, а заплатили стільки,що аж коти шкрибуть в душі:girl_cray:. Ех,бути нам без шафи-купе цього року:girl_cray:.
Відпочинок зараз дорогий, бо високий сезон і всюди ціни вищі, ніж у червні-кін.серпня. Ми були два тижні 1300 євро + 70євро візи + 300 євро на бензин.
А Туреччина трохи дорожча за рахунок авіаперельоту.
Але хай Вас нічого не шкребе, бо все що не робиться на краще!!! І вас чекає МОРЕ!!!
ДЯКУЮ! тре чоловікові за ту страховку сказати....
а оті всі суми, то за машину, чи за кожну людину?
За страхівку Вам у турфірмі мали обовязково сказати. А ці всі суми за переїзд авто.

Siania
22.07.2009, 11:37
А був хтось в Балаклаві? Дуже хочемо туди поїхати. підкажіть які там ціни, плз!!!:girl_flirt:

kati
22.07.2009, 14:25
За страхівку Вам у турфірмі мали обовязково сказати. А ці всі суми за переїзд авто.

в турфірмі нам нічого не сказали
Чоловік вчора сказав що купить на кордоні ту карту, т.к. часто їздить за кордон, то каже що вона не може коштувати 100-300 євро.
А ви питались за ту карту еа кордоні чи то чутки що вона стільки коштує?

odree
22.07.2009, 15:12
Чоловік вчора сказав що купить на кордоні ту карту, т.к. часто їздить за кордон, то каже що вона не може коштувати 100-300 євро.
кать, її справді краще на кордоні купувати (ми так завжди купували). хочеш запитаю нині в сестри, вона теж тільки з болгарії

Usmishka
22.07.2009, 15:15
Каті, а куди саме ви їдете, в яке місце?
Це готель чи приватні якісь помешкання?
Бо я напевно всьо пропустила...

ola-lyola
22.07.2009, 15:33

Кать пишу з власного досвіду: ми забули ту зелену карту в готелі, коли їхали в Туреччину і мали страшні проблеми!.
Турки нас пустили, бо побачили що ми перетнули два кордони (Болгарія-Румунія), 6 днів назад, а дія мінімальної зеленої карти 2 тижні, і повірили що ми її забули. А от Болгари:girl_devil: коли ми повертались, пройшли фейсконтроль, пробили нам проїзд, а останній пропуск перевіряв ту зелену карту - ми сказали, що так і так, забули в готелі. Болгари кажуть - ідіть купіть нову! Ми пішли, думали що то як в Польшу 10-20 $ Будка страхової фірми на кордоні порахувала 550!!!! доларів!!!! я спершу подумала 55, думаю наглувато, але що робити, самі винні, що забули. Але то було 550 доларів!!!! Готівкою стільки немає, а банкомата у них нема!!!! Я кажу, ну будемо з дитино на Турецько-Болгарському кордоні біженцями. Потім ті митники подзвонили начальству, і з огляду на малу дитину відпустили... але нервів попсули! А в Україні ми ту карту купили за 180 грн!

kati
22.07.2009, 15:47
ну зрозуміло, але якщо її купувати на укр.- рум. кордоні, то цікаво яка ціна....

одрі буду вдячеа як взнаєш.
Усмішка, ми в поморьє, машиною, в прив. сектор:)

Usmishka
22.07.2009, 15:50
Якщо ще маєш час, кинь в ПП інфу про вартість і харчування, буду дуже вдячна
ЗІ: Змене кафка і коньячок :)

ola-lyola
22.07.2009, 15:53
На Укр.-Рум кордоні є наші страхові фірми, і там багато страх. будок, тому має бути дешевше. А там була одна:girl_sad:

Грильяжка
24.07.2009, 18:29
Відпочивали цього року в Одесі, трохи не вийшло поїхати за кордон, але ми багато поїздили цікавими місцинками ось одна з них частина Білгород-Дністровської фортеці
http://img193.imageshack.us/img193/3580/p7170306.th.jpg (http://imageshack.us/i/p7170306.jpg/)

Pand@
24.07.2009, 21:14
Дівчата!Ми після Судака їдемо В Одеську обл.Белгород Дністровский р-н смт.Сергіївка.Санаторій "Оризонт".Хто може щось про нього розповісти і допомогти порадами.Хоч які будуть вже відгуки-давати задню вже пізно бо оплатила вже путівку(купилась перш за все на те що сказали що там є лікування для малої а в неї як ви знаєте хворі ніжки).Так що просто хочу знати до чого нам готуватись:)
Бо щось не можу в неті пошукати відгуків багато.А ті що знайшла насторожили:(
Сама я там ніколи не була та й взагалі в Одесі.Так що чекаємо цікавої та повчальної їнфи.Наперед вдячна

Грильяжка
26.07.2009, 15:40
Оперний театр в Одесі-красота:girl_in_love::girl_in_love:
http://i077.radikal.ru/0907/d1/955244cf8b5a.jpg (http://www.radikal.ru)
А це їхня міська рада
http://s16.radikal.ru/i191/0907/cc/7ebd6c80ead6.jpg (http://www.radikal.ru)

Knopka
30.07.2009, 01:19
А ми були на Заккарпатті - в Солотвино.
http://i080.radikal.ru/0907/03/d164bc9b29d6.jpg (http://www.radikal.ru)
Озеро супер - сіль тримає на воді так, що навіть я - "сокира" плавала ого-го. Але яке воно брудне! :girl_cray:Наш нарід викидає туди обгортки, пляшки, насіння... Пляжі також недоглянуті, незважаючи на те, що усі вони платні. Але якщо абстрагуватись від неадекватності цін і умов, нічних дискотек з рос. попсою і шансоном:girl_devil:, то незле, головне - вода з її лікувальними властивостями і чисте повітря.

La esposa
30.07.2009, 01:28
На Азовському теж є така водичка - солений гейзер. Кажуть, таке ж цілюще. Ми цього літа там були :)

Валентина Соболь
30.07.2009, 10:27
Без всякого планування поїхали в Солотвино. жили в приватному секторі з дитиною 4,5 роки. Ціни на продукти майже як Львівські. Озеро не дуже сподобалось благоустроєм. Ходили в басейн з джакузі і гідромасажем.Сподобалось.Лежаки,столики,крісла.Мож на купити смачні пиріжки,коктейль фруктовий. Басейном не зловживали. Тиша,спокій,повітря. Додому їхати не хотілось.Дитина мала чудовий апетит,тоді як у Львові це була проблема.

UnLikE
30.07.2009, 19:41
От приїхала я зі Скадовська, вода чистюсінька, ну плавають медузки, але якшо їх обходити то вони не страшні :))
Ось деякі фотки:
медузаhttp://img.connect.ua/f_222872_1777120_968882137_3.jpg
на дикому пляжіhttp://img.connect.ua/f_222872_1777119_756890646_3.jpg
болотоhttp://img.connect.ua/f_222872_1777115_606860273_3.jpg
дорога якою ми ходили на пляж кожен день :)http://img.connect.ua/f_222872_1776908_417884410_3.jpg

Lilusik
30.07.2009, 22:33
Дівчата, виручайте. Хто має конкретні, провірені координати ( не дорогі) в Криму. Напишіть будь-ласка. Маю лише неповні два тижні

Zlju4ka
31.07.2009, 23:55
Ми відпочивали за Східницею в Н.Кропивнику.Там де річка.Були два тижня.Погода не все була супер,але загалом було тепленько.Ходили по грибочки,купався синок в річці,їздили в Східницю по водичку,дихали класним повітрям.Малюк поправився на "дом.харчах" а мамуся схудла.Фото виставлю в відповідних гілках.
До речі якщо хтось хоче відпочити в Східниці то я розпитувала:з людини в день 35-40грн.без харчування-на дому,і від 70-у пансіонах і вілах.(але не спитала чи з харч.)

Тетянка
01.08.2009, 18:09
а ми вчора приїхали з Шацька! Були на о.Пісочне - село Мельники, р-н "Царське село". Погода - 2 дні був дощ, а потім сонечко. Жили у котеджі, ціна - 800грн./доба. Перший поверх - кухня, вітаьня, спальня, другий поверх - 2 сапальні, і прохідна кімнатка. В будиночку все було - вода холодна/гаряча круглодобово, у спальнях і вітаьні - телевізори , сателітарки, кондиціонери. У кухні - мікрохвильовка, газова поверхня, витяжка. У ванній кімнаті була прасувальна дошка і праска. Вся побутова хімія теж була. Щодня прибирали. Приносили за бажанням свіже молоко. З дітками просто рай - на території нашого будиночка були пісочниця, качельки (аж 3). До пляжу йти 3 хв. Вода чистесенька, пісок. При бберезі мілко - є де діткам бавитись. Дуже задоволена, хочу на наст. рік туди ж. Фото будуть пізніше, проснувся мій синок..

Abraira
01.08.2009, 18:47
Жили у котеджі, ціна - 800грн./доба.
Не дивно, що там все було, за 800грн керуючий ще мав вам людину поставити, яка комарів на себе відманює - "персональний супердонор". Обожнюю Пісочне, але ціна ЗАПРЄДЄЛЬНАЯ. Дуже рада, що ви маєте можливіть відпочити з дитиною в таких умовах, дай Боже, щоб і далі так ;)

Тетянка
01.08.2009, 19:18
Та Ви що!(ггг), нас просто їхала велика компанія - 7 чоловік, в котеджі спокійно могло розміститись і більше - у кожній спальні був ще диван, який розкладався у двохспальне ліжко, і в тій прохідній кімнатці був аналогічний диван, ну і у вітальні :). Тобто нам получалось 230 грн./добу з пари. Ми їхали з дітьми, тому хотілось комфортніших умов. А так як на одну сім"ю, то звичайно це закруто! Ото мене насмішили! З нашим кредитом і таку суму за день! Мене б жаба задавила, та й фінанси б не дозволили! До речі, в тому котеджі помістилось б 14 чол. - якщо порахувати всі місця. Якщо є можливість - збирайте компанію і вперед!

Abraira
02.08.2009, 00:37
нас просто їхала велика компанія - 7 чоловік, в котеджі спокійно могло розміститись і більше
Ви це забули написати у розповіді :) Я ще собі думаю, нащо одній сім"ї дві спальні (нє, ну варіанти є, але вони, впевнена, вас не стосуються) ;)

Тетянка
02.08.2009, 15:50
То я так спішила все написати, поки малий спав, що аж такий кусок розповіді пропустила - детальніше може ще Соколова напише - ми з її сім"єю їздили :), і фото вона вже б могла виставити...Не знаю чому, але попит був шаленний - Аліна майже за 2 місяці замовляла той котедж, і зразу ж як ми виселялись, під будинком чекали вже нові люди....Інші котеджі буди не дешевші...Для порівняння - сусідній з нами будинок - на 7 місць (знизу спальня, вітальня, кухня, туалет/ванна, зверху велика кімната на 3 ліжка, без кондиціонерів і з одним телевізором коштувала 700 грн., ще один з аналогічними умовами - 800 грн...Як добре пошукати, можна різне знайти, але треба дуже наперед домовлятись. Бо знайомі приїхали на вихідні і заледве знацйшли будинок за 800 грн. з гіршими умовами.....

olenkastar
03.08.2009, 09:34
дівчатка,хто був в Болгарії або знає так,маю пару питань
-чи є часовиа різниця між Українеою і Румунією(Болгарією)?
-як довго стояти на кордоні (ми машиною)?чи пропускають з дітьми без черги?
-який пляж в Обзорі?пісок чи галька?
-чи є там супермаркети,щоб купити шось похавати зготувати?
-яка там питна вода?хочу з собою взяти упаковку "малятко" вода для доці,а от чи ше для себе брати?
-яка там валюта ходить евро чи доляри?(окрім левів,звісно).і де краще міняти гроші на леви?

odree
03.08.2009, 10:56
-чи є часовиа різниця між Українеою і Румунією(Болгарією)?немає
-як довго стояти на кордоні (ми машиною)?в загальному не довго, але трафунки бувають різні
-чи пропускають з дітьми без черги?ні
-який пляж в Обзорі?пісок чи галька?в болгарії всюди пісок
-чи є там супермаркети,щоб купити шось похавати зготувати?незнаю чи супермаркети, але в магазинах можна купити все
-яка там валюта ходить евро чи доляри?(окрім левів,звісно).і де краще міняти гроші на леви?туди краще їхати з євро. міняти слід в банку, але обов"язково потрібно мати паспорт (закордонний)
-яка там питна вода?хочу з собою взяти упаковку "малятко" вода для доці,а от чи ше для себе брати?я була в несебрі, то там була супер водичка. для малої можете взяти, а для себе завжди встигнете купити якщо би що

Kasia
03.08.2009, 11:00
1.riznyci v czaci nema 2. Kordon nikoly ne peredbaczyte, osoblyvo ukrainskyj. Pamjatajte pro perezminku z 8 do 9. My stojaly raz 10 god. Zyva czerga. Pry normalnij roboti za 1god.projdete. 3.valiuta znaczenia nemaje, i tak budete miniaty. 4. Voda je dostupna, ale jakszo maszynoju to paletu mozete braty. 5. V Obzori ne bula, ale magazyny je vsiudy

Orman
03.08.2009, 12:30
туди краще їхати з євро. міняти слід в банку, але обов"язково потрібно мати паспорт (закордонний)

Брали євро. Ми міняли в обмінному пункті, який нам порадили в готелі (паспорт ніхто не питав). В готелі теж можна поміняти, але там курс невигідний. В різних обмінних пунктах курс був однаковий. Дуже заманливий курс пропонували дядьки на вулиці, але звісно ніхто в них не міняв.

Все це було минулого року.

odree
03.08.2009, 13:15
Ми міняли в обмінному пункті, який нам порадили в готелі (паспорт ніхто не питав)я писала про банк. зазвичай там найкращий курс і вимагають паспорта. в обмінних пунктах паспорт не потрібен

сніжна
03.08.2009, 17:21
обто нам получалось 230 грн./добу з пари.
А таки суттєво подорожчало. рівно рік тому за такі умови ми платили 140 грн.

simona
03.08.2009, 17:26
Хто має координати власників квартир , які здають в Одесі7

Orman
03.08.2009, 18:40
я писала про банк. зазвичай там найкращий курс і вимагають паспорта. в обмінних пунктах паспорт не потрібен

ну я і написала які ще є варіанти

Ума
03.08.2009, 18:49
і де краще міняти гроші на леви?
ми були в болгарії 6 чи 7 років тому. в несебрі. тоді був дуже популярний кидок іноземців через обмінники! вони на вулиці на вивісках писали один курс, а в самому обміннику роздрукований на А4 дрібненьким шрифтом інший, як правило кому ставили не там і на руки виходило в 10 раз менше. не знаю чи зараз таке ще поширено там, але ми завжди міняли в банку, а в обмінниках хіба конкретно перепитувати скільки левів отримаєте за 100 євро, бо назад обміняти не виходить...

COOLBABA
06.08.2009, 16:47
і де краще міняти гроші на леви?
Звичайно краще в банку!!!!!! Ми відпочивали в Обзорі два роки тому, банків там було достатньо одне здається що в неділю вихідний, а так ласкаво просимо. Вода чистенька в морі, пісочок, одним словом ляпота. Поїсти можна в різних кафешках, меню одне і те саме майже всюду і ціна. Ми їли в "Пальма" дуже кльово і нам від готеля недалеко було:girl_crazy:

COOLBABA
06.08.2009, 16:56
А я повернулася з моря:girl_crazy: Були ми в Криму (Феодосія, Берегове). Море там сказка, водичка прозора навколо пісочок. Платили по 50грн. з людини, умови нормальні холодна/гаряча вода, заг.кухня, столики на вулиці, альтанка. Взагалі можна знайти і дешевше від 35грн.,але кімната вже наче шафа:girl_haha: Кімнати чистеньки, до моря 10хв. :girl_cool:

Kasia
06.08.2009, 20:53
от і я з моря повернулася. фото покажу трошка пізніше. ми були в Сонячногірському, за Алуштою. подорож на машині. проживали 11 дн. кого що цікавить можу написати детальний звіт.

Грильяжка
06.08.2009, 22:00
Звітик і фоти чекаємо з нетерпінням

Kasia
06.08.2009, 22:29
то звітик можу написати. їздили ми друзями - 4 особи.
дорога 17 годин - 900 грн. витрати на бензин на пару.
проживання шукали на місці. орієнтовні ціни - 65 -70 грн найменше, що нам попалося у приватних помешканнях збудованих під здачу - типу будинок, вхід з балкону чи веранди в кімнату з 2-ма ліжками, кухня загальна, душові+туалети загальні на території, є столики, що б поїсти на дворі. то є найпоширеніший варіант.
ми вибрали дорожчий - 90 грн особа. - 2 поверх будиночку з окремим входом-коридор +2 кімнати (ліжка хороші+шафа, тумбочка, в 1 кімнаті телевізор+постіль дали)+кухня велика з холодильником+душ+туалет+дворик ( не впорядкований правда, але з мангалом і столиком ,лавочками+тент)+балкон ( МОРЕ ВИДНО!). нам підійшло, бо не хотіли, на кухні товктися ще з кимось.

до моря - 2 хв.+4 хв по пляжу бо ми відходили подалі від людей.
продукти свої, готували їсти, докуповували - пиво., риба, фрукти, масло, сметана, молоко, хліб і помідори.

з плюсів відпочинку - чисте море і пляж. (галька) мало людей в липні, в серпні побільшало.
з мінусів - село , культурна сторона відпочинку відсутня, навіть в кафе не ходили жодні - не внушали довіри. є базар і магазини, сувенірні лавки.набережної нема.

їздили в Ялту і Ластівчине гніздо. Ялта - шумно, але хоч набережена є , можна погуляти.Ластівчине гніздо теж не вразило (тай ми вже там були не вперше) - людей тьма, а продавців ВСЬОГО - ще більше.

бюджет поїздки досить малий, тому претензій до відпочинку не маю.вважаю, це варіант хорошим для тих хто наприклад хоче оздоровитися за невеликі гроші на морі.

питайте, якщо ще цікавить щось.
фото докладу.

Bogdanka
06.08.2009, 23:05
пляж. (галька)
онлі? каменів нема?

а ще питання (ото в мені жевріє думка за той крим:)))))))))))))))))))))))) - може готувати господиня? якщо так - кіко?
кімнатки з кондиціонером?

Bogdanka
06.08.2009, 23:14
яка там питна вода?хочу з собою взяти упаковку "малятко" вода для доці,а от чи ше для себе брати?

питна вода в поморї була нормальна в варні мені особисто не дуже.
Дитині я би брала малятко, для себе б не брала.

Обзор має найширший піщаний пляж з болгарських взагалі. а чого не хочете Поморє? Оленка, Обзор то село, таке зовсім село. Несебр - місто, а Поморє містечко. Албена, Золоті Піски тощо - курортні місцинки... мені найбільше подобається для відпочинку Поморє (тим паче звідти близько всюди).

Багіра
06.08.2009, 23:41
о.. і я ще не писала як воно було...
була в Сімеїзі..
плюси
багато ходити(підтримувала форму),
гарні краєвиди,
чиста, приємна водичка
багато цікавих екскурсій
надзвичайне повітря
файне винце(раджу брати лише заводське в спецмагазинах)
рибка, яку я ще ніде не пробувала... на базарі можна взяти в хлопця (кличка "Рибак").. в тьотьок і магазинах - фє... ніхто не купує... одна на кальмара сказала, що то катран і сварилася з нами, що вона краще знає...))
якщо кортить чучхели чи як її там - то файна лише в тьоті на пляжі, яка розказує що вона солодка, без добавок, мускатна і тд.. бо решта штучні
кримська натуральна косметика... ммм... не вся файна, але переважно...
мінуси
багато ходити (в мене на початках була істерика, бо приходилось в жару-ставало погано)
на пляжі нема де яблуку впасти.. є маленький приватний пляж у бару "Парус".. але я не знаю чи там просто так пускають чи обовязково щось замовляти в барі чи резервувати лежак...
галька-великі каменюки
лежаки не дуже зручніші від гальки
нема де похарчуватись-тільки самому варити, кафешки всі - фігня повна.. єдиний нормальний то Арзи, той, що далі від пляжу, але він задорогий доста і Чай-хана "Самарканд", в якій теж не дуже поїсиш... чайок на кримських травах з східними солодощами найчастіше брали... їжа раз дуже смачна, раз така собі... кафе "Сімеїз" повна лажа - малесенький шматочок відбивної - 25 грн... я розгнівалася на таке, а офіціантка мені - хочете дешевше як в рекламці, беріть котлету з бульбою...
місцеве населення, яке дурить на кожному кроці (особливо на базарі)

загалом враження позитивні, але якщо б другий раз їхала то вже десь інакше на лінію Форос-Ялта.

аа, забула сказати... відпочивали досить недорого... 75 грн з людини за добу(липень-серпень), а так 50.. кімнатка (їх загалом 4) під з ремонтом під євро, два душі - один літній, інший з бойлером, два туалети, дві кухні на тоті всі кімнати, гарненький дворик в зелені і квітах... під вікном в нас ріс персик))
а розміщення - біля церкви православної.. спочатку думали, що ми найдальше, але як дивилися з траси на Сімеїз, то якраз були посерединці...)

Kasia
07.08.2009, 16:22
онлі? каменів нема?

а ще питання (ото в мені жевріє думка за той крим))))))))))))))))))))))) - може готувати господиня? якщо так - кіко?
кімнатки з кондиціонером?

Богданка каменюк нема, кондиціонера теж. про готування ніц не чула.

сніжна
07.08.2009, 17:13
кафешки всі - фігня повна.. єдиний нормальний то Арзи, той, що далі від пляжу, але він задорогий доста і Чай-хана "Самарканд", в якій теж не дуже поїсиш... чайок на кримських травах з східними солодощами найчастіше брали... їжа раз дуже смачна, раз така собі... кафе "Сімеїз" повна лажа - малесенький шматочок відбивної - 25 грн...

Всі ці кафе усі роки були і залишаються низькопробними. кафе "Симеїз" - це взагалі то колись була звичайна їдальня, а зараз - ніби покращеного типу з цінами "ого", а в кафе "Арзи" санітарія приготування страв....Єдина провірена роками точка для харчування, де асортимент невеличкий, але дуже смачно і не отруїшся ( первірено протягом 5 років)- це кафе "Аліє" ( знайти його непросто- воно знаходиться на самому берегу моря , а пробиратися треба через дебрі парку.Орієнтир шляху наступний- дайвінг центр на набережній -далі 5 м догори і поворот на право. Йти вузенькою стежкою і дивитися по праву сторону донизу. Спочатку буде видно кафе "Ермітаж", потім пройти ще метрів 20 і внизу буде видно малесеньке кафе "Аліє",до якого і спуститися по сходах метрів 10.

Багіра
07.08.2009, 17:58
Всі ці кафе усі роки були і залишаються низькопробними
перевірено вже і на моєму досвіді) про "Аліє" чула, але так його і не знайшла..
"Арзи", те що вище привабило вишуканістю страв і дуже ввічливим і любязним персоналом.. практично відчули себе закордоном.. а те що нижче - погане обслуговування, яке кращає від нулів в рахунку... принаймі там на той час була компанія італійців впереміш з нашими, що трохи розслабило... подумалось, що то гості до місцевих жителів...а місцеві мо знають де непогано...

а загалом було постійне відчуття, що я на природі, тобто нормальної кухні в тих закладах не уявлялося... якби знала, то понабирала б з дому всяке для готування.. бо закуповуватись вже там було нелогічно - не все є, тай половину прийшлось би залишити...

Катрін
08.08.2009, 13:05
Хочемо до моря, але не в якийсь популярний курорт а шукаємо більш тихе місце. Розважальна інфраструктура особливо не цікавить, на машині можна і кілька кілометрів в магазин проїхатися, просто подалі від натовпів відпочивальників. Може знаєте якісь такі села біля моря, ще не сильно облюбовані туристами (якщо такі взагалі ще є). Хочеться відпочити від цивілізації і тисяч незнайомих облич, яких у Львові вистачає :) Щоб не попалити такі місця, можна писати в приват :):girl_cray::girl_cray::girl_cray:

olenkastar
08.08.2009, 16:56
ау,дівчата....хто повернувся з Болгарії!!!!! розкажіть як там і шо там?ми у вівторок виїжаємо.ось пакуюся і не знаю -чи бува там прохолодно?брати верхній одяг потепліше?десь читала,що в Болгарії з 20 серпня сезон дощів і холодно:girl_sad:

і ще питання-там в Болгарії,в часних секторах видають рушники чи брати з собою.ми в принципі,машиною,можна всього загрузити,але і зайвого брати не хочеться,бо то все потім розкладати перепирати...

odree
08.08.2009, 20:54
там в Болгарії,в часних секторах видають рушники чи брати з собоювидають (в більшості). але краще по місцю уточнити

Катрін
09.08.2009, 17:38
Дівчата невже ніхто не може щось порадити?:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Kasia
09.08.2009, 19:20
a vy poperedni storinky czytaly?

Катрін
10.08.2009, 02:00
Читала, але може не всі. Підкажіть, на якій сторінці шукати?

Nadijka
10.08.2009, 12:55
Дівчата, скажіть мені чесно...останні дні серпня і перший тиждень вересня ше реально покупатись та позасмагати в Одесі?
всі втішають шо люди купаються і до середини жовтня, але мені шось в то зовсім не віриться...мені чомусь здається шо для дитини то вже захолодо?!

мамочка
10.08.2009, 13:02
я теж за то переживаю...
їдемо на початку вересня в Крим...

Kasia
10.08.2009, 13:05
думаю реально тільки в першій половині дня.

Kasia
10.08.2009, 13:05
ау,дівчата....хто повернувся з Болгарії!!!!! розкажіть як там і шо там?ми у вівторок виїжаємо.ось пакуюся і не знаю -чи бува там прохолодно?брати верхній одяг потепліше?десь читала,що в Болгарії з 20 серпня сезон дощів і холодно
і ще питання-там в Болгарії,в часних секторах видають рушники чи брати з собою.ми в принципі,машиною,можна всього загрузити,але і зайвого брати не хочеться,бо то все потім розкладати перепирати...
я була з 20 серпня - жара стояла. рушник давали і міняли.

Vesnyanka
10.08.2009, 13:14
...останні дні серпня і перший тиждень вересня ше реально покупатись та позасмагати в Одесі
Ми були в Затоці в останній тиждень серпня. То першу половину відпочинку було дуже добре - водичка тепленька, сонечко, але вже не таке сильно пекуче, як в липні. Купалися від 9 і десь до 7 (з перервою на обід). Мені пізніше було холодно вилазити з води. І з дітьми там було багато. Потім кілька днів були дощі і досить прохолодно. То ми просто сиділи біля иоря (точніше грались мячем, бадбінтоном і т.д.). В ті дня мало хто наважувався лізти в воду. та й на пляжі було мало людей.
А коли їхали = то вже знов випогодилося. І в останній день знову було тепленько.
Тому напевне як повезе. В Криму все ж більша надія, що тепло буде.

Suzi
10.08.2009, 13:20
скажіть мені чесно...останні дні серпня і перший тиждень вересня ше реально покупатись та позасмагати в Одесі?
Купатись краще ближче до середини дня, а зранку і після обіду можна просто посидіти на березі, в купальнику або в футболці, повітрям подихати. Загар буде, просто не такий інтенсивний як в липні. Особисто мені більше подобається в Одесі до липня і після 20-х чисел серпня - нема навали відпочиваючих і шаленої спеки.

сніжна
10.08.2009, 14:20
Nadijka, розповідаю: відпочивали у Коблево з 14 по 31 серпня.Реально: з числа 20 досить холодні ранки ( навіть о 8 ранку в светриках ходили), але в год 10 вже можна було купатися. Вечори теж достатньо холодні,без курточок -вітровок чи светриків не обходилися.
мамочка, а вас можу втішити: моя кума та чоловікова невістка щороку їздять відпочивати у р-н Великої Ялти( Місхор, Симеїз) десь так з 3-5 вересня. Погода їх підвела лише один раз та тільки на 2 дні ( сильний шторм і прохолодний вітер).Ми одного разу були з кін. серпні до поч. вересня- супер! Наразі тепер тільки мрію потрапити в Крим на початку вересня.Щоправда, я веду мову про погодні умови саме у р-ні по лінії Гурзуф_ Форос

Mokka
10.08.2009, 14:46
Ох, народ, невже ніхто в Турцію не їде чи не їздив цього літа? Не знаю що з путівками робити... Чи то горящу шукати? На таку вже часу нема.

odree
10.08.2009, 14:47
Не знаю що з путівками робити... Чи то горящу шукати? На таку вже часу нема.чому нема? зараз гарні пропозиції з 20-х чисел

Usmishka
10.08.2009, 14:52
чому нема? зараз гарні пропозиції з 20-х чисел
А мені не дуже подобаються :(
Все більш-менш нрмальне, а я не кажу класне, від 2500 і далі, і то при тому що ми хотіли з 26 серпня, теж буду дивтись, може щось "горяще" підпливе,
ще розглядаю варіант Болгарії, але щось мене та дорого машиною з нашою дитиною страшить,
от чекаю Каті приїде і все розкаже, розвіє мої страхи.
І чому зі Львова не літаюль аіри в Болгарію :(:(:(

odree
10.08.2009, 15:04
"горяще" підпливеминулого тижня була гарна акція. і казали, що до кінця серпня ще має бати. але то потрібно, щоб у вас хтось був у турфірмі, хто б попередив про це, бо вони отримують розсилки

І чому зі Львова не літаюль аіри в Болгаріюя готова була навіть з Києва, але ж вони загнули шалену ціну :(

Nanaya
10.08.2009, 15:08
Ми були в Чорногорії, відпочили гарно:girl_curtsey: Дякую за поради Cherepashka і Kasia :girl_in_love: Якщо когось шось цікавить, питайте, розкажу по гарячих слідах :girl_in_dreams:

Kasia
10.08.2009, 15:12
розказуйте все з дрібницями? як вирішили з харчуванням?

Mokka
10.08.2009, 15:13
odree, сайтик не підкажете? бо мені вже голова йде обертом... інфи маса, але як щось нормальне знайти?

Nanaya
10.08.2009, 15:20
розказуйте все з дрібницями? як вирішили з харчуванням?

До базарчику та магазину від нашої вілли було 3 хв., а в апартаментах була величезна кухня - то ми частково готували самі, а частково по ресторанчиках харчувалися:girl_smile:

Usmishka
10.08.2009, 15:23
минулого тижня була гарна акція. і казали, що до кінця серпня ще має бати. але то потрібно, щоб у вас хтось був у турфірмі, хто б попередив про це, бо вони отримують розсилки
власне шукаю через знайомих, але щодо акцій не знаю, може то залежить з яким оператором працюють

я готова була навіть з Києва, але ж вони загнули шалену ціну
ну нам за 2 дорослих і дитину до 2 років порахували плюс 320 євро, але мені так не хочеться знову в той Київ і назад пертись, з нашою мацьопою -троха тяжко.

odree
10.08.2009, 15:25
сайтик не підкажетея б радила дивитися спершу на turtess (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.turtess.com.ua %2F) потім teztour (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.teztour.com%2F %3Fcity%3D17151) і останнім karyatour (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.karyatour.com. ua%2F)
заходите в акції або підбір туру і вибираєте. потім коли видасть. вже дивитеся готелі і читаєте відгуки

ну нам за 2 дорослих і дитину до 2 років порахували плюс 320 євроколи я цікавилася (а було то в червні) то мені на мене і малих 2 і 6 років було 900 доларів переліт втуда і назад

може то залежить з яким оператором працюютьзалежить, але вони можуть і іншими цікавитися і замовити. головне бажання :)

Kasia
10.08.2009, 15:34
До базарчику та магазину від нашої вілли було 3 хв., а в апартаментах була величезна кухня - то ми частково готували самі, а частково по ресторанчиках харчувалися

а у вас апартаменти з кухнею були? чи то загальна? і як в ресторанах реально було на 10 євро харчуватися в день, як вам у турфірмі казали?
на екскурсії їздили?
ну і якщо можна загальну вартість скажіть?

Virunya
10.08.2009, 15:46
Ох, народ, невже ніхто в Турцію не їде чи не їздив цього літа? Не знаю що з путівками робити... Чи то горящу шукати? На таку вже часу нема.

Мені та Туреччина вже сниться...., але , наразі, ніяк не виходить поїхати (((( Хіба що на початку жовтня ... Тоді, доречі, і ціни хороші - на двох 5* (все включено) на 7/8 ночей 1000 - 1100 у.0, а 4*,3* - ще менше. От лише одне мене турбує, як там погода в той час.....ну і ще - летіти прийдеться з Києва, бо зі Львова вже літаків немає ((((((

Nanaya
10.08.2009, 15:57
а у вас апартаменти з кухнею були? чи то загальна? і як в ресторанах реально було на 10 євро харчуватися в день, як вам у турфірмі казали?
на екскурсії їздили?
ну і якщо можна загальну вартість скажіть?

Апартаменти були з окремою кухнею. Звичайно ж мене дуже спочатку розстроїли ціни, бо на 10 євро можна прогодуватися 2 людям за один раз , а не за день.

А на екскурсії їздили в Котор і на острів Св. Стефана:girl_smile:
Природа в Чорногорії надзвичайна, дуже гарно, вражень море:girl_claping: Хоча б раз вартує туди поїхати, щоб побачити ту красу.

Kasia
10.08.2009, 16:21
Природа в Чорногорії надзвичайна, дуже гарно, вражень море Хоча б раз вартує туди поїхати, щоб побачити ту красу.

чисто мій коментар. всім так кажу. а загальну вартість подорожі нам скажете?

Nanaya
10.08.2009, 16:45
чисто мій коментар. всім так кажу. а загальну вартість подорожі нам скажете?

+ - 1000 євро на двох автобусом

ola-lyola
10.08.2009, 17:28
ще розглядаю варіант Болгарії, але щось мене та дорого машиною з нашою дитиною страшить,
То не так страшно. Ми в серпні були, то наша 4 р. всю дорогу дуже чемно їхала, бо дороги там самі розумієте, не такі як в нас:girl_smile: Два кордони дуже швидко проїхали - як дитина спала, то її навіть не будили, щоб подивитись на паспортному контролі :girl_smile:

enigma
11.08.2009, 11:57
Ми були в Чорногорії, відпочили гарно Дякую за поради Cherepashka і Kasia Якщо когось шось цікавить, питайте, розкажу по гарячих слідах

Мене цікавить, все-все цікавить )))
Як погода, пляж, ціни, якшо ви були в Будві куди ходили їсти, розважатися, якшо на екскурсії то які...

Пи.Си. Сорі, до кінця не дрчитала, тут ви вже троха написали )))

Usmishka
11.08.2009, 12:42
Ми в серпні були, то наша 4 р. всю дорогу дуже чемно їхала
З такою можна про щось домовитись, а в рік і 2 місяці... І ті суміші, і кашки що чотири години... Ой, не знаю, літак є літак, години три сумарно в аеропортах, 2-3 в дорозі і на місці.

сніжна
11.08.2009, 14:29
Usmishka, та тце по своїй дитинці мусите дивитися. З моїм "шилом" і в 5 років не домовишся. А от дві мої коліжанки цьогоріч мали подорожі по 20 год з двома дітьми кожна ( одна в Крим, друга- в Болгарію).Причому в обох дітям по 2 і 6 (7) років. так от, вони обидвоє говорили, що менші малята куди краще перенесли дорогу ніж їхні старші сестрички.

Імель
11.08.2009, 14:52
то потрібно, щоб у вас хтось був у турфірмі, хто б попередив про це, бо вони отримують розсилки

Дівчатонька,я маю знайому,яка має власну турфірму, дуже приємна дівчинка.
Мої з Києва, навіть через неї в Туреччину літали цього літа. І по ціні дуже гарно вийшло. То рідко таке буває, щоб київські через Львів до Турції збиралися :girl_crazy: (вилітали з Києва)
А так вийшло, бо мали їхати з сім"єю (4 чол), то та сім"я орієнтувался на певну суму, і в київських турфірмах їм запропонували 2 варіанти :girl_crazy:, тому і пішли до тих, хто дає кращий сервіс за менші гроші
Кого цікавить, пишіть в приват, жи би за рєкламу ні сочлі

bora
11.08.2009, 15:14
дуже приємна дівчинка.
А в нас нерідко на форумі запитання по різних країнах у форумлянок виникають - най би троха нас консультувала, щоб просто
за рєкламу ні сочлі
:)
Жартую, але доля зацікавленості є.

Імель
11.08.2009, 15:46
най би троха нас консультувала

ой, не знаю чи матиме час на форумі консультувати, бо сєзон-клієнт перш за все
та і не зареєстрована тута :girl_sad:

kati
11.08.2009, 15:48
Повернулись ми з Болгаріі, Поморія. Відпочинок вдавася на 100%.Мені особисто там дуже сподобалось, однозначно ще туди повернусь. М"який клімат, шикарне тепленьке море з пісчяним пляжем і таким же плавним заходом у море-для дитини я кращого не бачу.

В принципі я настроювалась на більш тяжку дорогу, а виявилось досить нормально. 1250 км туди 16.5, назад 15.5 годин. В дорозі Сашка розважався малюванням, пластиліном і дуже рятували мультики, ттт дитину не закачує і не нудить в дорозі.Троха важкувато було їхати через Румунію, жахлива країна, село на селі, в кожному поліцаїї і всі дружньо тіліпаються в правому ряді 50 км.Але хоч дороги хороші.

Проживали в двокімнатному апартаменті з кухнею, перша лінія , півхвилини до пляжу.В принципі достатньо було б і без кухні, тільки щоб була мікрохвильовка і чайник,бо ми і так крім омлету малому нічого ні разу не готували.
Харчувались в кафе, яких там безліч. Дукже смачно готують, все м"ясо і риба готується на грилі, багато овочів.Вобщем пропасти з голоду там треба постаратись.Плюс на кожному кроці продають всілякі піци, пончікі, блінчіки і ще купа всього іншого.
Саме Поморіє дуже гарненьке миле містечко, чисте, доглянуте.В центрі купа розваг для діток- атракціони, на кожному кроці машинки, де потрібно кидати копйку,батути. Ми як йшли ввечір на прогулянку то після всіх атракціонів малого несли додому на рукав бо він буквально вирубувався по дорозі.Хоча треба сказати що всі дитячі розваги досить недешеві- на вечір йшло до 7-8 євро на всі гоцалки.
Харчування в кафе практично в ті самі ціни що й внас, в магазинах також ціни плюс мінус пару гривень однакові з нашими.
Ще дорвалась до дитячих магазинів, вражена була цінами в магазині orchestra, в три рази нижчі за львівські.

Для тих хто планує відпочинок з дітьма болгарія дуже файний варіант,близько море( навіть самі найдальші вулички максимум 7-8 хвилин до пляжу) , дешеві ( відносно) ціни, чисте мооре, пісок.
Мені особисто відпочинок в болгаріїї сподробався більше ніж минулого року в туречиині., там теж файно, але тут моя дитина була по 7 годин в воді, а в туреччині вже не таке мілке море, галька і малий там більше хотів бути в басейнах.Ну і жара в туречинні сумашедша, в 10 годині вже страшна спека, а тут сонечко дуже лагідне.

Якщо когось цікаваить маю декілька візиток з адресами:)

Kasia
11.08.2009, 15:56
УРА!!!!! я тішуся що тобі сподобалося Поморьє!

а цікавлять нас фото!

Грильяжка
11.08.2009, 16:44
а цікавлять нас фото!
Саме так фото будь ласочка!!!!!!!!!!!!!!!!

Іспанка
12.08.2009, 01:24
Хоч приїхала я з моря ще тиждень тому,але аж тепер більш - менш зібралася з думками та емоціями і можу описати свій чудесний відпочинок:girl_smile::girl_smile:
Цього року(як і минулого) ми з компанією друзів відправилися в Миколаївську область,село Рибаківка на базу НЛТУ "Лісотехнік" і провели там 14 чудових днів та ночей.База є типовим зразком старих совдепівських баз відпочинку і є найбільшою в селі(ггг).Ми жили в найпримітивнішому типі будиночків - в так званих Гуцульських колибах(а що нам молодим і нежонатим:))).Це такі собі дерев"яні халабудки,де всередині 4 ліжка,кілька тумбочок,шафа,стіл і крісла(коротше кажучи,все що потрібно для невибагливих студіків).Крім того є ще цегляні корпуси з одним душем і туалетом на корпус та фінські будиночки олл іклюзів(тобто душ і туалет в будиночку:girl_haha:)На території бази є магазинчик,2 бари,дискотека(одним словом,троха розваг є:girl_haha:).Недалеко,в десяти хвилинах ходи в селі є непоганий базарчик з купою овочів,фруктів,домашнім вином і РИБОЮ(дешевою як борщ і СМАЧНЮЧОЮ неймовірно).Риби ми наїлися на рік наперед:girl_in_dreams:розваг є небагато,саме село є тихе і спокійне.Тому туди варто їхати великою компанією, щоб не було скучно(якщо ви молоді і нежонаті:girl_haha:) Хоча там відпочивало і багато мамусь з діточками, бо море в Рибаківці тепле,досить чисте і мілке(шо мілке - то даааааа,я таки не втопилася:girl_haha::girl_haha: і нарешті навчилася плавати:girl_claping::girl_claping:)
Відпочинок нам вдався на славу - ми ходили на дискотеки(їх було АЖ дві:girl_haha::girl_haha:),їли рибку,засмагали,плавали в морі,гуляли.Направду там є дуже красиво.
Ось кілька фоток:girl_smile:
http://i063.radikal.ru/0908/a1/2386238e8ada.jpg (http://www.radikal.ru)
http://i032.radikal.ru/0908/60/3177430a965b.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s59.radikal.ru/i164/0908/22/ca156f8bd9b7.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s60.radikal.ru/i170/0908/05/9c3e4ab39ed6.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s58.radikal.ru/i159/0908/1d/3787dfbca6d8.jpg (http://www.radikal.ru)

kati
12.08.2009, 01:34
РИБОЮ(дешевою як борщ і СМАЧНЮЧОРИБОЮ(дешевою як борщ і СМАЧНЮЧОЮ неймовірно).Риби ми наїлися на рік наперед

ууу...нагадала мені...В Поморіі взагалі немає риби. НІЯКОЇ, ні риби, ні креветок, ні сушеної ,ні копченої...НІЧОГО....НІДЕ....ні на морі, ні в магазинах... я була така розтроєна...

odree
12.08.2009, 01:35
взагалі немає риби. НІЯКОЇ, ні риби, ні креветок, ні сушеної ,ні копченої..ого. то як? а в ресторанах?

kati
12.08.2009, 01:39
ого. то як? а в ресторанах?

в ресторанах є. Маю на увазі ніде не продають сушеної/в"яленої/креветок....мені самій було це дуже дивно...

Іспанка
12.08.2009, 01:41
ууу...нагадала мені...В Поморіі взагалі немає риби. НІЯКОЇ, ні риби, ні креветок, ні сушеної ,ні копченої...НІЧОГО....НІДЕ....ні на морі, ні в магазинах... я була така розтроєна...
Ото дійсно шкода..Бо Рибаківка свою назву виправдала на всі 200%.Риби було навалом - креветки,мідії,риба сушена,в"ялена,копчена..і все було дуже-дуже смачне:girl_claping::girl_in_love::girl_in_dreams:
Ше б в них пиво нормальне було:girl_in_dreams::girl_in_dreams:а то той їхній Янтар:girl_mad::girl_mad:Люди, заклинаю вас - не купуйте тоте пиво Янтар - то не пиво, то знущання:girl_mad:Наше Львівське там воопще не смачне.Єдине нормальне пиво,яке можна було пити, то було Оболонь.

odree
12.08.2009, 01:47
ніде не продають сушеної/в"яленої/креветокяк в криму? ну да, є таке. мене це радувало. зате тама є свіжий смачнющий інжир мммммм

kati
12.08.2009, 01:51
а я інжир не люблю...я люблю креветки:((((((((((((((((((((((((

odree
12.08.2009, 01:53
а я інжир не люблю...я люблю креветкиот так всіда :(
бабє цвєти - дітям мороженоє :)

Kasia
12.08.2009, 14:51
а інжир і в Криму є. купа. теж не люблю. і креветки є, правда дрібні.

bora
12.08.2009, 14:56
Ну і жара в туречинні сумашедша, в 10 годині вже страшна спека,
Всі мої знайомі в Туреччину їздять як і ми - в травні-на початку червня. В обідню пору там звісно все одно не бажано коптитись на сонці, але погода така, що нам нічого не заваджало в обід вибиратись на джип-сафарі, чи на екскурсії пішаком і т.д. Навіть якось в сам обід у баскетбол грали. Просто не варто туди їхати у липні-серпні.

Імель
12.08.2009, 14:58
Всі мої знайомі в Туреччину їздять як і ми - в травні-на початку червня.

Та й дешевше тоді.

odree
12.08.2009, 17:02
інжир і в Кримуя не лю криму :( тобто не лю їхнього вервісу, який відбиває все бажання туди повертатися

bora
12.08.2009, 17:38
тобто не лю їхнього вервісу,
Я до цьогороку теж була запеклою противницею..
Але коли в червні була там проїздом.. Нічого погано накопати не змогла:)
В приватних готелях дорожать репутацією. Багато хто при них вже має свої басейни і звісно добротне харчування (мені дуже смакувало, хоч я можу розковиряти будь-яку страву).

марта
12.08.2009, 17:47
я в Криму жодного разу не була, в дитинстві була тільки на Азовському і в районі Одеси, коли малого не було хотілось по світу поїздити, а тепер ніяк на Крим не можу наважитись

ola-lyola
12.08.2009, 18:00
Маю на увазі ніде не продають сушеної/в"яленої/креветок....мені самій було це дуже дивно...
А мені в Болгарії це найбільше сподобалось, що по пляжу не ходять люди з криками слааадкая кукурудза/чурчхелааа/семечкііііі або "трубочкі з крємом" на 35 градусній жарі, а дитині важко було б пояснити що після тих трубочок буде:girl_sad:
Я Крим дуже люблю, море, гори, краєвиди але вбиває його ненавязливий сервіс - співвідношення ціна/якість не відповідає Туреччині-Болгарії. Тому кожен рік їдемо на моря за межами України, а шкода, бо вивозимо гроші за межі України, а при нормальному сервісі могли б вкладати в розвиток нашого туризму

Багіра
12.08.2009, 21:21
1. за інжир. той що продають в криму і той що має бути.. то як кавуни на початку червня і вкінці вересня.. різниця разюча... закликаю вас не купляти вирощені в нас інжири, бо то пародія на той прекрасий фрукт...
2. Як не булисте в Криму, то можна і не їхати... принаймі якщо є можливість закордоном відпочити... якщо лише Одеса і тп, то можете попробувати... але.. дорога довга і нелегка... найкраще їхати в червні або в ніший не дуже популярний час і просто зробити екскурсії по лінії "Херсонес-Ялта".. там цікаві Херсонес, Форос, тоті всі палаци, Балаклава.. ну і саму Ялту не оминіть, глипніть оком... ще цікаво напевне альпіністам всяким і туристам що люблять походити - в Ялтинському районі є де.. а решта - оминайте... відпочинок типу "море-пляж"там не дуже...

сніжна
13.08.2009, 14:41
Як не булисте в Криму, то можна і не їхати... принаймі якщо є можливість закордоном відпочити..
відпочивали у Болгарії,Хорватії,Італії,Туреччині,Чорногорії,. Але серце належить Криму, а точніше ,Великій Ялті ( Місхор-Форос). Сервіс можна знайти, а таку красу і клімат для мене може замінити хіба Хорватія ( та й то це дві різні речі, по своєму хороші).

kati
13.08.2009, 14:50
А мені в Болгарії це найбільше сподобалось, що по пляжу не ходять люди з криками слааадкая кукурудза/чурчхелааа/семечкііііі або "трубочкі з крємом" на 35 градусній жарі, а дитині важко було б пояснити що після тих трубочок буде

кукурзу якраз продавали на пляжі, і морозиво...більше ніц.
Сашка до сих пір бігає і кричить" Альо кукуруза, пакупайтє кукурузку, царєвитцу":))))
Вчора на його прохання купила кукурузу, зварила, то якась вона в нас гадостліва..а тама смачненька солоденька, єврик коштує

Usmishka
13.08.2009, 14:50
Я крим обожнюю за природу, повітря, але не знаю коли поїду знову, бо ще колись погудіти-можна багато на що очі закрити, а з дитиною-були минулого року 3 дні -вистачить, дійсно хай краще заробляють турки, болгари, хорвати, греки.
Щодо приватних готелів, згідна, є непогані, але за які гроші-мінімум вдвічі дорожче.

за інжир. той що продають в криму і той що має бути.. то як кавуни на початку червня і вкінці вересня.. різниця разюча...
Не знаю який на базарі, їла багато разів інжир в Криму з дерева,-суперовий, нічим не гірший, смакота.

Chortenia
13.08.2009, 15:03
В Крим найкраще їхати в травні :girl_crazy:

НЕ покупаєшся звичайно, але насолодишся і краєвидами, і природою, і "достопремечательностями" без зайвої метушні, купи народу і "пахлави"
Ми уже два роки (це правда пропустили) на травненвіі свята їздили в Крим на скелі, а заодно і на морі посиділи, і вина попили, і поїздили, і полазили. :girl_cool:

До моря через Артек ходили, нарешті подивилися "що воно за фрукт"

Usmishka
13.08.2009, 15:16
До моря через Артек ходили, нарешті подивилися "що воно за фрукт"
Цей заклад важко оцінити зверху, є певний внутрішній шарм, і тіко до 16 років так захоплює.
Ех, були часи, любовь-марковь під кипарисами, самоствердження. Гріє душу Аю-Даг.

Chortenia
13.08.2009, 15:19
Нж, ну нас теж захопило, поки ми по Артеку гуляли.

Гарно там все ж таки

ola-lyola
13.08.2009, 15:44
кукурзу якраз продавали на пляжі, і морозиво...більше ніц.
В нас закритий комплекс був, тому нічого "лівого" не продавали а я то думала що у всій Болгарії так. Морозиво там було даром, от чого мені тут бракує...
А в Поморьє є дуже гарний комплекс "Сан-сет резорт" ми вибирали між ним і Еленіте. Коли були в Болгарії то спеціально поїхали в Поморьє подивитись - такий суперський комплекс, чотири 5ти зіркових готелі, з підземним паркінгом, всі номери двокімнатні, наступний рік я б туди поїхала!

Багіра
13.08.2009, 15:50
Не знаю який на базарі, їла багато разів інжир в Криму з дерева,-суперовий, нічим не гірший, смакота.
думаю з дерева набагато кращий ніж з базару.. їла персики в Криму з дерева і з їхніх базарів - різниця кардинальна...
а інжири - їла кримські з базару і як в Іспанії була.. як спробувала тоті гішпанські - то побігла ше купляти і напевно кілограм зїла, ні в яке порівняння не йдуть:) базарські жахливі...
а ще було смішно, що на базарі продавали пучок синього (фіолетового) базиліку за десять гривень, а він там ріс всюди, як подорожник, бери-не хочу...

ідпочивали у Болгарії,Хорватії,Італії,Туреччині,Чорногорії,. Але серце належить Криму, а точніше ,Великій Ялті ( Місхор-Форос). Сервіс можна знайти, а таку красу і клімат для мене може замінити хіба Хорватія ( та й то це дві різні речі, по своєму хороші).
сервіс можна знайти кому який підходить.. і хороший готель-пансіонат, і приватний пляж і всі зручності... але всерівно за ті межі кудись виходиться.. чи кафе, чи на сувеніри.. розваги... відношення ненормальне.. впихають за великі гроші всяку муру.. чи велике місто чи маленьке село...
а ще контингент відпочиваючих... де б ти не був - враження, що на цьому півострові зігнали всіх наглих людей...

як то кажуть - кому до чого лежить серце:), але я в Крим більше не хочу... хіба би якась дуже цікава компанія чи з якою креативною метою чи відрядження.. а так..

Kasia
13.08.2009, 16:00
як то кажуть - кому до чого лежить серце, але я в Крим більше не хочу..

аналогічно.

ola-lyola
13.08.2009, 16:00
а ще контингент відпочиваючих... де б ти не був - враження, що на цьому півострові зігнали всіх наглих людей...
Во-во, особливо наші північні сусіди, через них я також у Крим не дуже...
Не забуду ситуацію коли ми купили диню і взяли в Ялті на пляж, сидимо їмо. Збоку сім'я з Росії з 6-річною дитино. Хлопчик попросився в туалет, мама каже " ну так і піс...ай" і малий біля мого шезлонгу зробив це... Я в шоці, пробую щось мамі сказати а вона мені "слишь дарагая, а то что я с табою аднім воздухом дишу тебе не мешает? И ваабще, Нужна било Крим сразу забрать, чтоб хахли сюда не ездили и не вазмущались"... Звичайно хамів всюди багато, але після таких ситуацій и не хочеться їхати в Крим, нажаль

kati
13.08.2009, 16:03
А в Поморьє є дуже гарний комплекс "Сан-сет резорт" ми вибирали між ним і Еленіте.
а мені власне сподобалось саме "дикарями" в болгаріі- не бути прив"язаним до готельного режиму, харчування по розкладу....

Niferttiti
13.08.2009, 16:23
а тама смачненька солоденька, єврик коштує
Не дорого зовсім. Я минулого року к Криму вже по 10 грн. за штуку купувала, то напевно цього вже цілих 15 грн.

Kasia
13.08.2009, 16:35
цього року 8 грн. там все по 8 , окрім ожини малини чучхелла по 10

Gala
13.08.2009, 16:49
цього року 8 грн. там все по 8 , окрім ожини малини чучхелла по 10
Ну то вам пощастило ,що по 8.Я була в червні,то кукурудза була спочатку по 15,а потім спустили вже в липні до 10.Один раз купили скислу:girl_mad:(Добре що мала не встигла попробувати),то більше не купляли.

Chortenia
13.08.2009, 18:12
Ну от, а в Шацьку все по 4 :girl_crazy::girl_crazy:
Шацьк - наше всьо :girl_cool:

сніжна
14.08.2009, 13:25
особливо наші північні сусіди, через них я також у Крим не дуже...
ага. Але наші деякі "львівяни" теж відзначаються так,що "мама дорога." Відпочиваємо на пляжі у Алупці. Людей тьма, але все чинно. І тут влітає компанія з трьох сімей з дітками 10-12 років , здіймає галасу на весь пляж "шо ті москалі порозсідалися", потім- класика жанру: дістали величезну копчену рибину і сало і продовжували дискусію на весь пляж про тих "клятих москалів". Сміємося з чоловіком між собою, що це певно відпочиваючі зі Львова.І тут- бац,точно ! З їхньої подальшої розмови " А у нас на Сихові..." все стає ясно.

kati
14.08.2009, 13:30
Нє...я зрозуміла, що найгірші все таки румунеши.....ото справді циганва натуральна.
Всі жінки і чоловіки обвішані по пів кіля золота, хлопчики трирічні з проколити вухом і з кульчиком.
На пляжі галасні, палять і бичкують сигарети в пісок, а потім лягають і мордою біля тих окурків лежать.

карапуз
14.08.2009, 18:19
Є можливість поїхати на Синевір (можете по карті глянути - не маю сили шукати) по бездоріжній трасі (десь 26 км в одну сторону) - тобто взагалі на Синевір їдуть з Закарпаття, але дорога зі Славська (якщо то можна назвати дорогою) є. Таке задоволення коштує 350 грн з машини в дві сторони, або ще пропонують поїхати на Хащованське озеро, це десь 12 км від Славське (за Волосянкою), 250 грн з машини в обидві сторони.
Ми відпочивали у Волосянці.Їздили ми звідти і на Синевір (платили 1000грн за машину,нас було 19 чоловік),більше б так не їхала.Три години товклися в тій машині, руки,ноги потерпли ,порохи страшенні.
Ці фото зробила по дорозі на Синевір.
http://s42.radikal.ru/i098/0908/3a/4ff94c7f34b1.jpg

http://i017.radikal.ru/0908/cc/eb95cc4ee95e.jpg

http://i066.radikal.ru/0908/97/568ebd560137.jpg

На Хащованське озеро ,котре має назву Рибник,ми теж їздили,платили 300грн за машину.Краса там неймовірна :girl_in_love:Ось фото звідти.
http://i035.radikal.ru/0908/59/f4be29230efa.jpg

http://s44.radikal.ru/i103/0908/b4/76ddce65f970.jpg

http://s48.radikal.ru/i122/0908/86/2394fc8c5cfc.jpg

http://i059.radikal.ru/0908/b7/fa4c639ccf03.jpg

Niferttiti
14.08.2009, 18:51
А ми поїздили трішки по Закарпаттю.
Найшли дуже миле місце. Село Жденієво, там є ряд відпочинкових баз, є гірськолижний підйомник і дача Медведчука. Поруч водопад Шипіт і Мукачево.
Але саме головне, нарешті я попала в Солотвино, це моя давня мрія. Одним словом баюра, чекала кращого. Але думаю якщо з ціллю оздоровлення, то можна і потерпіти. А ось так там можна поплавати (точніше там не можливо плавати, вода виштовхує тіло нагору, дуже придуже солена вода). А коли тіло висихає, стає повіністю біленьким, покритим сіллю. З себе грам 50 солі точно можна зішкребти. :girl_in_dreams:

enigma
14.08.2009, 19:29
Одним словом баюра, чекала кращого.

троха брудно, судячи з фото. Але теж судячи з фото, то не псувало настрою )))))

Котя
14.08.2009, 19:48
Ми з чоловіком тільки приїхали з Турції:girl_cool::girl_cool:. Дуже задоволені, я вже їздила п"ятий раз,а ось чоловік перший,і дуже теж задоволений. Незважаючи на серпень ,ніхто не згорів. Я відпочила від кухні,і задоволена ,що чоловіку підійшла їхня кухня:girl_claping:.
Для нас це не допорівняння з Кримом:girl_devil:.

Kasia
14.08.2009, 20:08
Село Жденієво
маю стаж 5 років відпочинку на травневі свята.

сніжна
15.08.2009, 17:59
Їздили ми звідти і на Синевір (платили 1000грн за машину,нас було 19 чоловік),більше б так не їхала.Три години товклися в тій машині, руки,ноги потерпли ,порохи страшенні.
Ага. І на мене саме озеро порівняно з дорогою не справило враження.Бо ота "трасса" тривалістю 2 год відбиває усю охоту. А ще пильно застерігаю проти їх ресторану "Верховина" (там весь інтер єр в мисливському стилі). так як ми там траванулися з товаришами їхньою "грибовою" юшкою, пам ятаю вже 2 рік. тішилися лишень, що не смертельно.

Nata
19.08.2009, 13:47
Ми повернулися з Криму. Відпочивали в Ялті і особисто я вперше і востаннє.
Чому Ялта? Моя мама знайшла нарешті свою шкільну товаришку (не бачилися 20 років), котра переїхала в Ялту, вона нас і запросила. За тиждень до від"їзду купили квитки на потяг (переплатили купу, але нічого) і в дорогу.
Діти дорогу перенесли дуже легко. Умови у нас були суперові, жили собі четверо в двокімнатній квартирі (з пралкою, кондиціонером, новою сантехнікою і нормальними ліжками), 15 хв до моря (це з хвостиками малими).
Але Ялта мене дуже неприємно вразила. Сервіс - совдепія повна, кожен хамить і намагається обдурити, дуже багато відпочиваючих (на пляжі в 9 ранку вже можна було тільки сидіти), чисто тільки на набережній, в морі купа скла (малий порізав ногу досить сильно, мама тричі різала ногу), лежаки котрі продають на весь день потім тричі перепродують (ми пішли обідати, залишили на нашому лежаку людей, то їх тупо зігнали і лежак відібрали). Вода в морі чиста тільки до 8-9 ранку, далі - каша.
Місто досить дороге, хоча їхні персики і виноград - це щось, у Львові таких не купувала смачних. Готувала я сама (поки Дмитро спав, мала купу часу), хоча є дуже багато їдалень досить недорогих і їжа там смачна.
Рибу, креветки і інші делікатеси на пляжі не купували, бо кажуть місцеві, що можна дуже сильно отруїтися. Кукурудзу варили і носили дітям в сумці, так само різне печиво (ну боялася я купувати ото пересмажене невідомощо назване пахлавою).
Розваг для дітей - не дуже. Були якісь там батути надувні з гірками і машинки, Петро на то все дивився дуже сумно і вимагав свого ровера :)
Хоча в Ялті є на що подивитися. Ми майже щодня брали екскурсію (після обіду), діти дуже тішилися парками і палацами :). На Ай-Петрі всі ахали, що ми з такими малими дітьми (а їм там страшенно сподобалося).

Давно я не була в Криму. І вже мабуть не скоро буду. Враження - ну дуже негативні. Сервісу - нуль, гроші деруть за все що можна (казав нам таксист дихайте поки тут ще повітря безкоштовне), непривітність, дуже багато відпочиваючих, порівняно холодне море. Хоча є люди, котрі вже 19 раз відпочивають в Ялті і все їх влаштовує. Видно на колір і смак...
Як на мене, з дітьми явно краще в Туреччині (хоча приїхала кума з Болгарії теж дуже задоволена).

bora
19.08.2009, 16:12
Хоча є люди, котрі вже 19 раз відпочивають в Ялті і все їх влаштовує. Видно на колір і смак...
Це не колір і смак.
Я не знаю скільки Ви витратили на відпочинок. але якщо витрачати в Криму стільки скільки в Туреччині (ми від 700 доларів платили), жити на приватній віллі з басейном та достатньою кількістю обслуговувючого персоналу - відгуки дійсно будуть інші. А коли - вдома в нудній квартирі готуєш-миєш, потім біжиш (добираєшся) на загальний пляж і взагалі у море біля міста та ще й не дуже для того призначеного - ну то і враження відповідні. А хамство - чи бігали Ви по турецьким базарам за продуктами як в Криму? Я - ні. Але певно там дурять зовсім не менше. Бо туристи.
Раніше я говорила як і Ви. До цього року.
Цього року на своїй шкурі перевіряла відпочинок в Криму. Готель у місті в Туреччині - буде майже стовідсотково паршивий. бо нормальні будують подалі від міських пляжів і нечистот. Чого думати, що в нас має бути інакше? Все в тому готелі залежатиме від адміністрації - і якщо в нас не зважаючи на 4 зірки (Лонісера клуб) крали рушники і вимагали за то гроші - то я не буду казати що в Туреччині обалдіти який сервіс. Годували в Криму у приватному готелі нас куди краще ніж в Туреччині. Адже в турків, там якась взагалі штучна їжа. ХЗ скіко там того ГМО. Ходили до друзів у 5 зірок - Ботанік. Вони хитрощами дістали нам браслети (буцімто свої погубили). Їжа не відрізнялась, таки як штучна, просто там безкоштовно мартіні та більше екзотичних фруктів. Вся різниця. Нє, порівнювати треба таки ОДНАКОВІ умови. А таксі в Туреччині - перепрошую коштують відчутно більше.

Екскурсії в Криму та Туреччині - то взагалі одна і та ж сама пісня, так ніби вони один в одного вчаться. І проблеми з сертифікацією цього бізнесу, і такі ж - з обладнанням, транспортом.

Тільки сьогодні знайома казала - от на Кубі все так дешево..Ніж деінде. Там кралечка на ніч коштує 10 баксів. Сумно було зауважити - що в нас - так само, і їхати далеко не треба. Але так, ми інші країни сприймаємо як диковинку, з захопленням, пов"язаним з відпускним періодом.

Женічка
19.08.2009, 16:15
мені найбільше сподобалось про загублені браслети, супер:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

bora
19.08.2009, 18:01
про загублені браслети
Мені здавалось всі про це знають. Турки тому дуже тісно намагаються їх прищіпнювати. Але з іншого боку - видно не так часто знайомим випадає бути одночасно в різних готелях, але одного району. А ми випадково летіли одним рейсом і домовились.

Nata
19.08.2009, 23:38
Але так, ми інші країни сприймаємо як диковинку, з захопленням, пов"язаним з відпускним періодом.
Ні Боро, я з жалем думаю про Крим і не будую собі ілюзій з привожу інших держав. Я б з радістю відпочивала в Криму якби знайшла достойне для себе місце. На жаль, із відгуків місцевих принаймні в Ялті все дуже сумно. Я патріот своєї держави і для мене - це не вибір екзотики чи понтів, це просто біль за своє, рідне. Я не вибаглива до умов: з радістю відпочиваю в Карпатах майже в "диких" умовах.
Я цілком згідна, що порівнювати готель із приватним сектором трудно. Але я й не намагаюся. Я не жаліюся на квартиру чи на те, що готувала сама - мені так навіть спокійніше (знаю точно що їли діти).
Я про враження від Криму загалом. Оце неприкрите хамство і зверхність просто вбиває. Я була в Турецьких магазинах, так, дурять, зате не хамлять.
А тут. Не встигла приїхати (нас зустрічали на автовокзалі), обізвали ручкоязичі мєстні полькими бідними туристами, бо я відмовилася від їх житла, лякали дітей, що ті спатимуть на вокзалі.
На базарі підсували підгнилі продукти, а то й взагалі казали "нє панімаю", бо ми для них - кацапи. Відпочиваючі "із Расєї" щодня купали в морі песиків і наплювати їм було на правила. Платні пляжі - за словами міцевих не дуже ліпші. Та, не буду я всього писати, бо як розійдуся ще про політику то вже не спинюся :)

І ставлення до мене як до другого сорту, бо я не переходила на общєпанятний - це вже вершина.

А ще в Турків значно тепліше море, мені таке підходить більше :)

Usmishka
20.08.2009, 00:02
Стовідсотків підтримую Наиу, я також найближчим часом в Крим ні ногою, які б умови не були, але отой безлад, хамство не можливо відкинути, ну і ціни в нас в Криму таки дорожчі ніж в Туреччині, як не крути, в рівню з Хорватією, але до них нам ще зі 100 років.
ЗІ:Звонив чоловік власне вечором, він у відряджені в Севастополі, казав що пішли на платний пляж, хотіли покупатись на морі поки мали вільний час-не купались, навіть капці не знімали, брудно, смердить, всюди окурки, кришки з пива, сотні людей, купа матів. Казав, що ще раз переконався.
Нажаль.

Nata
20.08.2009, 00:09
казав що пішли на платний пляж, хотіли покупатись на морі поки мали вільний час-не купались, навіть капці не знімали, брудно, смердить, всюди окурки, кришки з пива, сотні людей, купа матів.
Нам місцевий дядько розповідав як йому на платному пляжі кишені в штанях дівчина вичистила поки він купався :), теж казав, що там брудно.

сніжна
20.08.2009, 16:14
Щось цитування глючить... буду так:
Ми повернулися з Криму. Відпочивали в Ялті і особисто я вперше і востаннє.

Сонечко, відпочивати у самій Ялті- це "вбивствоМ" було завжди, навіть для мене, великої любительки Криму. Достатньо лишень подивитися на стічні води місцевої какнлізації, які витікають в море на набережній ліворуч від пляжів.
Розваги, харчування- там теж так завжди було. Ціни- аналогічно. Моя сестра, такий собі "фанатик" виключно Ялти і то на пляжі їздить лише Масандрівські, а зупиняється в "Ореанді" ( благо їй фінанси дозволяють і те і друге). Тому судити про Крим з Ялти чи Севастополя ( теж великого міста з бруднючими місцевими пляжами) не можна.
І ще, маю друзів які проживають у севастополі- вони ніколи не купаються на міських пляжах, а лишень на авто- і на дикі пляжі за 30 км. До речі, те саме говорить і мій друг з Одеси. Ні він з сім єю, ні його друзі не купаються ні на одеських пляжах, ні тим більше Коблево-Затоках_Кароліно-Бугазаг( по тій же причині бруднючості). На моє запитання про відпочинок, каже, що щороку їздять...до Туреччини

Котя
20.08.2009, 18:41
Годували в Криму у приватному готелі нас куди краще ніж в Туреччині. Адже в турків, там якась взагалі штучна їжа.
Не можу з Вами погодитись, бо з жахом згадую їдальні в Криму ,де два рази отруїлась. Їжа в Турції подобається дуже, бо особисто люблю великий вибір овочів на грилі і риби. У мене чоловік є досить перебірливий в їді, але був приємно здивований від різноманітності кухні , а особливо від солодкого,і 5-ти разового харчування. Тому, кожному своє.

kati
20.08.2009, 21:38
але був приємно здивований від різноманітності кухні , а особливо від солодкого,і 5-ти разового харчування.

солодке так... а решта...що там різноманітного? курка-риба-баранина.... і так 5 разів в день:)

Nata
20.08.2009, 21:55
солодке так... а решта...що там різноманітного? курка-риба-баранина.... і так 5 разів в день

не знаю, у нас були і овочів досить і навіть якісь фрукти

Тому судити про Крим з Ялти чи Севастополя ( теж великого міста з бруднючими місцевими пляжами) не можна.

Цілком згідна, можу порівнювати з Новим світом - небо і земля. І люди там якісь добріші, тому й написала, що в Ялті була вперше і востаннє

kati
20.08.2009, 22:01
не знаю, у нас були і овочів досить і навіть якісь фрукти

та ясно про овочі і фрукти, але я кажу про те що називати меню на турецьких курортах "різноманітним" то досить голосно.насправді там половина їдла абсолютно не придатна для європейця, купа соєвої ковбаси і ще всілякої дряні. А ота курка вже під кінець відпочинку в горлі стояла, вона ж то в одному вигляді- гриль....а вже так хотілось чогось тушкованого в сметанці, картопляного пюре людського.

Грильяжка
20.08.2009, 22:03
курка-риба-баранина.... і так 5 разів в день
+ 100% турецька кухня не для мене. В останні дні я взагалі тільки огірки з помідорами їла бо не могла на їхню їжу дивитися. Думала як будем летіти додому хоч в літаку дадуть щось європейське та де там соєва ковбаска з холодними специфічними баклажанами фореве