КПК

Показати повну версію : Де ми плануємо відпочивати влітку?

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

сніжна
26.02.2012, 16:29
Судак так, а от Новий світ дууууууууууже дорогий і дуууууууууууже малесенькі має пляжі
а Коктебель - пляжі вузькі, каменисті, не галька, а власне крупна галька і камінчики і точно
я то знаю, бо Крим облазила від і до ( щороку вже відпочиваємо там більше 12 років). З дітьми бажано взагалі їздити у невеличкі містечка біля відомих. Там і пляжі чистіші і людей менше. Лише всюди буде один великий мінус- кам янисті пляжі, часом з валунами. Або якщо на авто- то взагалі проблем немає: можна жити в одному місці , а на вибраний поряд пляж доїжджати ( ну але то вже на любителя). Просто якщо обирати між Феодосією і Судаком-Коктебелем, то не варто їхати у таку далечінь, щоб відпочивати на поганих пляжах з поганими краєвидами і не зовсім "кримським" кліматом.

---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:26 ----------

ми після Криму вперше прихворіли (Софія) в районі Миколая 2011, а хворіли на Різдво 2012
ви ще не дуже активно відвідуєте дитячі колективи? в садок не ходите?

---------- Додано в 13:29 ---------- Попередній допис був написаний в 13:27 ----------

Кому важливо бронхолегеневі захворювання "підтягнути" до здоровішого стану, то ЮБК самоє оно
алергії, захворювання верхніх та нижніх дихальних шляхів- це справді лінія Гурзуф - Форос. Ну і при можливості, таки як колись у радянський час путівки були призначені- 21-24 дні.

Epine
26.02.2012, 16:56
Несебр
Відпочивали минулого року, правда не в старому місті, а в новому, то дуже сподобалось. Старе місто не радила б - занадто шумно.

Vika
26.02.2012, 19:43
ми не в саму Феодосію хочемо, а в Берегове ( посьолок напевне ), чоловікові хтось радив золоті піски. ще вагаємся. перше хотіли в Алупку, розумієм що там значно краще, але з такою молою дитиною, яка ще толком не ходить для мене то буде жах, доня там за 2 тижні в 4 роки 2 рази коліна збивала, нема ні нормальних подвірь ні пляжів для таких малих дітей.

сніжна
26.02.2012, 19:57
в Алупку, розумієм що там значно краще, але з такою молою дитиною
в Алупці клімат ідеальний, але справді з малою дитиною на пляжах буде проблематично. Хіба зупинятися у новому приватному готелі біля моря на зупинці Зелений Мис ( вони мають свій невеличкий пляжик, та й готель розташований у 50 м від моря), але вам буде до базару добряче топати.Та й недешево.Є варіант поселитися у Новому мікрорайоні ( зняти квартиру на першій лінії), але на пляжі санаторські ("Южнобережного" чи ім. Боброва) доведеться приходити рано-вранці.
Феодосію хочемо, а в Берегове ( посьолок напевне )
рівнинна територія у тихому затишному поселенні на ПБК є у Кастрополі- там і пляжі підходящі , і клімат цілющий і краєвиди гарні. Якщо не збираєтеся регулярно по екскурсіям їздити чи не потребуєте дискотек- барів- там саме те для відпочинку з дітками.

Hermi
26.02.2012, 20:05
а я хочу закордон. В мене знайома завжди по "гарячих путівках" їздить. Виходить набагато дешевше ніж відпочивати а Україні, + і сервіс кращий. Цього року спробувала з 3-ьох річною донечкою злітали в Туреччину.не шкодує!!!
зараз думаю може в Туніс зїздити...правда це напевно лише мрія...

Bogdanka
26.02.2012, 21:29
ви ще не дуже активно відвідуєте дитячі колективи? в садок не ходите?
ми не ходимо в садочок і сильно не плануємо, бо не сильно є потреба, дитячі колективи ми теж ще не відвідуємо з таких, щоб регулярно, але Софії тільки виповнилось 3 роки, тому у нас ще і вік не для цього. Попри це Софія до 2х років і 4х місяців частенько хворіла.
як колись у радянський час путівки були призначені- 21-24 дні
так, це найправильніше, але для цього треба мати можливість з кимось поїхати на такий довгий час. Мені відпочинок без чоловіка не сильно підходить, а його у відпустку на 21-24 дні підряд ніхто не відпустить. І я не багатьох знаю, у кого такий часовий проміжок для відпочинку є можливим.
ми не в саму Феодосію хочемо, а в Берегове
ну там файно, пробуйте

---------- Додано в 20:29 ---------- Попередній допис був написаний в 20:22 ----------

Можливо, для дітей і справді є така закономірність, для мене, наприклад, нема: відпочавала в Криму - взимку хворіла, відпочивала в Одесі - хворіла, відпочивала в Херсоні - не хворіла, цього року на морі взагалі не була - і теж не хворіла.
я не знаю як ви відпочиваєте. Мій чоловік дитину топить у воді в прямому розумінні слова, щоб почистити носоглотку. Самі ми багато плаваємо і чистимо носи теж морською водою. Ми ніколи не живемо коло пляжу (крім першої лінії турецьких готелей), щоб ходити. В Гурзуфі ми взагалі жили в іншій частині від пляжу Артеку, на який ходили щодень через парк санаторію + по сосново-кипарисово-туєвій рощі, насадженнях, які присутні не один десяток років. Також в Новий світ ми їздили з судаку в ялівцеву рощу. Нічого спеціального не робили, але багато гуляли-гуляли-гуляли. Спеціально вибирала таке місце поселення останній раз, щоб було багато рослинності поруч. Ми жили в будину навколо засадженому хвоєю.

Holly
26.02.2012, 21:34
лінія Гурзуф от і ми дуже надіємось цього року попасти в Гурзуф, щоб оздоровити діток. Однак, має виконатись багато умов, щоб нам то вийшло. Але помріяти можна

Made in USSR
26.02.2012, 21:35
Я теж якось два роки тому була, претензій не маю жодних - знала, куди їхала і на що сподіватися: громадські пляжі бруднющі, антисанітарія в тих кафешках, па украінскі ніпанімают і т д. (Хоча подруга вже другий раз підряд їздила - каже, що подобається).
Я вже склала собі думку про відпочинок на морі тут (Одеса, Крим, Херсон): або їхати в маленькі містечка, де вода хоч відносно чиста, або просто не тратити гроші і нерви - поїхати в ту саму Болгарію (яка, як кажуть, по цінах така сама).
Щоб я пхалася 26 годин в поїзді, а потім ні тобі сервісу, ні нормального відношення?.. Та ну його. От тільки природа кримська (південний берег) настільки гарна, що хіба заради цього...
ну не знаю...нам сподобалось. хоча ми їздили на початку вересня, відповідно народу в кілька разів менше, жили в приватному пансіонаті,за житло платили 30 грн на добу за кімнату.відразу біля пансіонату була кафешка (ті самі власники). і це т.зв. перший ряд, тобто з балкона видно море, до пляжу 2 хв йти. якщо селитись трохи далі, то можна було і вдвічі дешевше знайти житло. ціни на продукти ,звичайно ж, немалі. але ми часто готували самі, мені то буле не в напряг. вода була дуже чиста, пляж теж нормальний. а щодо мови то теж ніяких проблем. принципово говорили української і жодного разу не було проблем. в принципі у співвідношенні ціна--якість Залізний Порт досить пристойне місце для відпочинку з дітьми. єдине що зле, то добирання, бо ж треба спочатку їхати в Херсон, а там пересадка в ЗП. але ми їхали своєю машиною, то все було супер.
ну і ще потішили ціни на овочі на об*їзній дорозі біля Херсону. на 100 грн запакували авто по зав*язку)))

Gentle
26.02.2012, 22:28
нам сподобалось
Ну от.. і подрузі моїй подобається. Хоча вони завжди в сезон їздять.
Цього року брат з дітьми був в Скадовську, теж в вересні. Ходили на процедури, малі дуріли в воді...То їм дуже сподобалося.
Як то кажуть, на колір та смак...Мені не сподобалося, бо було брудно і всякі інші ньюанси. Для мене важливий лікувальний ефект: чиста вода, повітря добре, а там того не було.

cherepashka
26.02.2012, 22:31
за житло платили 30 грн на добу за кімнату
Якщо ще маєте, киньте будь-ласка координати в ПП :)

Fleshka
27.02.2012, 00:38
і ми дуже надіємось цього року попасти в Гурзуф
ех, і м минулого року туди цілились, я навіть за проживання прозвонювала, але різка зміна планів і Болгарія...
Цього року закордони вже точно відпадають, хоча б тому що в серпні закінчується мій паспорт в якому ітак вже немає вільних місць для штампів, а робити новий зараз немає ні бажання, ні часу, ні коштів. Літо плануємо провести в рідних Карпатах і Шацьках, і все ж я тишком-нишком виношую коварну ідею з Гурзуфом, знаю що малоймовірно, але також знаю що мрії мають одну властивість - вони здійснюються якщо правильно вибудувати стратегію:girl_cool:

Luchik
27.02.2012, 01:47
Ми з чоловіком два роки тому були в Гурзуфі, природа гарна, краєвиди шикарні, а умови для проживання жахливі, ми брали приватний сектор, пляж платний, і то потрібно було приходити з самого ранку місця займати, то який то відпочинок, коли треба вставати 6-7 год. ранку??? Можливо там тепер щось змінилось!? Ми на той час віддали 5 тис, за весь відпочинок. І по кафешках ми практично не сиділи! Думаю це вже не такі малі гроші? А може це я така скупердяйка і це для мене багато грошей? Скільки вам грошей не шкода з сімейного бюджету на відпочинок?
Хочу поїхати закордон на відпочинок! Подруга їздила в Туреччину і Єгипет, говорила що до Криму не порівняти, з сервісом і пляжами! І ціни порівняно нормальні. Але моїй малечі буде лише 1,5 рочки, тож куди можна поїхати з такою малявкою?:girl_in_dreams:

Bogdanka
27.02.2012, 13:02
умови для проживання жахливі
а ми жили в дуже хороших, просто шик
апартаменти в Болгарії в Поморії коштували минулого року в районі 40 євро (так платили наші друзі), ми платили 400 грн за половину поверху в Гурзуфі (велика кухня на 2 сімї, плюс балкон-тераса, плюс поверхом нижче тераса-балкон-їдальня усього 4поверхового комплексу
але за 200-250 грн можна було також дуже гарні знайти умови проживання
уточню: ми відпочиваємо на морі або кінець червня - початок липня, або друга половина вересня - початок жовтня, або взагалі в ранній травневій туреччині, в такі пори скупчень маси народу нема ні в Турках, ні в Болгарії, ні в Криму, ніде
В липні - серпні волію Карпати, озера тощо, а не маси в турецьких готелях чи на кримських пляжах, бо так: в той час пекло всюди

По цінах минулого року, Крим, період 25 червня-10 липня (http://posydenky.com/showpost.php?p=1029258&postcount=1625)

---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:58 ----------

моїй малечі буде лише 1,5 рочки, тож куди можна поїхати з такою малявкою?
то точно:girl_in_dreams:

---------- Додано в 12:02 ---------- Попередній допис був написаний в 11:59 ----------

все ж я тишком-нишком виношую коварну ідею з Гурзуфом
та ви ж любите відпочивати з палатками - ти не хочеш в район Балаклави/мису Фіолент? там є наметове містечко зі всіма вигодами. Читала в жж минулого року, що люди дуже задоволені. Ще знаю, що палатки ставлять в Лисячій бухті, коло Коктебелю, орієнтир - Карадаг. Ми колись з товаришкою їздили купатись в бухти коло Коктебелю (з Морського) - вода бомбезно чиста і людей небагато

Fleshka
27.02.2012, 13:06
або друга половина вересня - початок жовтня
А як з погодою і купанням в такий час?
І ціни в першій половині, наприклад до 15 вересня і після 15-го сильно різняться? Бо влітку поїхати точно нам не вийде, думала, якщо й махнем, то в вересні...от про жовтень не подумала, чомусь здається що то зазимно вже..
та ви ж любите відпочивати з палатками - ти не хочеш в район Балаклави/мису Фіолент? там є наметове містечко зі всіма вигодами. Читала в жж минулого року, що люди дуже задоволені.
АбАжаю з палатками. Але з Романом покищо наш максимум був - 3-4 дні по часу і біля річки/озера, тобто біля прісного водоймища. Біля моря щось ще не практикували, хоча друзі тягнуть в Багерово вже четвертий рік. А хе зе...може то й наважитись...

Kasia
27.02.2012, 13:11
в Болгарії в Поморії коштували минулого року в районі 40 євро
33 эвро=кухня+2 кімнати. 1 кімната займали сімя 2 дор.+1 дитина. іншу 1 дор+1 дит.
то все була родина - наші знайомі.
2 половина липня.
думаю в червні було 22-25 євро.

в Поморії - є на всі смаки житло.

маю знайомих що платять 5 євро за особу = кімната ( з телевізором холодильником)+ ванна. окремий вхід. живуть мімінуму 1,5-2 міс.
тому - найде кожен.

Fleshka
27.02.2012, 13:21
33 эвро=кухня+2 кімнати. 1 кімната займали сімя 2 дор.+1 дитина. іншу 1 дор+1 дит.
то все була родина - наші знайомі.
2 половина липня.
думаю в червні було 22-25 євро.
маю знайомих що платять 5 євро за особу = кімната ( з телевізором холодильником)+ ванна. окремий вхід. живуть мімінуму 1,5-2 міс.
тому - найде кожен.

Ще залежить через фірму бронювати чи самим шукати...Тут вже писали...
Ми платили в Синеморці 10 Є з людини. Апартаменти з кухнею, з кімнати вихід всього по трьом сходинкам (що дуже важливо для діток) в сад з гамаками, дерев"яними качельками для сім"ї, качелями для діток, массою телевізорів і відпочинкових столиків, дитячими прибамбасами, хатинкою на дереві, мінібасейником, то все під навісом з крона дерев і під постійне цвірінькання пташок...Вобшєм, як я люблю... В номері теж всі умови, додаткове ліжко, телевізор, кондюк ну і т.д... То ціна на середину серпня - пік сезону. Мало того, за останні два дні проживання власники з нас грошей не взяли взагалі.
До слова, спілкуємось з ними і досі.
Не те щоб розраховую на такі умови в Гурзуфі, просто в Болгарію наразі більше не хочецца...Хіба б літаком...

Bogdanka
27.02.2012, 13:28
А як з погодою і купанням в такий час?
дивись рік року рознь
я була в вересні (в різний час) і в Туреччині, і в Криму і в Болгарії
Крим і Болгарія - як повезе, залежить від сезону вересня загалом, хоча власне оксамитовий сезон - це Крим
в Туреччині без проблем взагалі - ми летіли 30-го вересня туди, то ввечері було +22, море супер прогріте, ну і з погодою точно прогнозованіше певно
ціни в першій половині, наприклад до 15 вересня і після 15-го сильно різняться?
думаю не сильно, але різняться. Очевидно на це впливає кількість відпочиваючих.
Цього року думаю Крим в вересні буде дуже заповненим, але то тільки прогнози, а як себе поведе природа - дасться чути
от про жовтень
моя кума - форумлянка puha - була минулого року з двома дітьми в Криму, бухта Ласпі три тижні (друга половина вересня - початок жовтня) - дуже задоволена.
Біля моря щось ще не практикували, хоча друзі тягнуть в Багерово вже четвертий рік. А хе зе...може то й наважитись...
того тобі ніхто не скаже, мус сама:)
я б наважилась на відпочинок палатками, а мій чоловік зовсім не до того, взагалі, тому це дуже індивідуально
Кася, та то всюди так, всюди є все на всі смаки
ми от рахували зараз 2 тижні в Іспанії - виходить орієнтовно 1800 -2000 євро на сім'ю, але треба "напахатись" - тобто все зробити самому, бо з турагенціями вийде ще раз так точно
і теж як і всюди є житло на різні смаки

Kasia
27.02.2012, 13:31
Кася, та то всюди так, всюди є все на всі смаки
однозначно. хто хоче - той найде
і відповідно - у всіх свої критерії відпочинку.. тому, важко комусь щось радити/ рекомендувати. бо реально - не вгодиш.

Bogdanka
27.02.2012, 13:32
Не те щоб розраховую на такі умови в Гурзуфі
ну в Гурзуфі всі власники расіянє (відсотків 90%), але умови дуже-дуже різні і справді дуже залежать теж від того як шукати - напряму можна поселитись супер нормально ціна/якість, але такого як "дружелюбства"
спілкуємось з ними і досі.
точно нема
я колись була вражена болгарськими вивісками на домах (про померлих). Це якось виглядало дивно, і разом з тим дуже шанобливо. Болгари справді дуже дружелюбні.

Vika
27.02.2012, 13:43
Bogdanka можете дати координати в Гурзуфі того будинка ( в ПП). нам така ціна і умови ніби підходять. а подвіря там підійде для мого малого ( 1.5 буде)?

ХристинкаЛ
27.02.2012, 13:50
А ми плануємо цього року на Азовське море, в район Генічеська. Починаю шукати там житло. Може хтось знає хороші пансіонати/бази відпочинку/приватний сектор?

Bogdanka
27.02.2012, 14:15
а подвіря там підійде для мого малого ( 1.5 буде)?
подвіря невелике
контакти господаря є в контактах в пікасі - перше фото
Там жив маленький песик-пудель карликовий, то Софію не цікавило навіть крісло-гойдалка - ну і те, що відпочивало в той період ще 5 дітей +\- її віку - то те, що подвір'я маленьке ролі не грало
жили ми на останньому 4-му поверсі, в сусідньому номері жила сім'я з близнюками 5 років, то Софія тусувалась здебільшого на балконі))
Якщо хочете більше подвір'я і близко від пляжу Артеку - дзвоніть сюди (https://plus.google.com/u/0/photos/112697015733729880537/albums/5628208466674208929/5628209800959394722)- звідси до пляжу десь хвилин 7-10 - я б тут теж з задоволенням жила
Отут (https://plus.google.com/u/0/photos/112697015733729880537/albums/5628208466674208929/5628209194589294978)умови (https://plus.google.com/u/0/photos/112697015733729880537/albums/5628208466674208929/5628209416411700466)супер, ціни десь такі ж, як ми платили, але тут нема можливості готувати самостійно - для нас це суттєвий мінус - але до пляжів/набережної 5 хв

---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:52 ----------

моя порада для кожного, хто шукає відпочинок:
розраховуйте на свої фінансові можливості, враховуйте свої потреби, зважайте на те, що пишуть у відгуках, але розумійте також, що у кожного своє бачення відпочинку, своє вміння відпочивати (коли я пишу, що задоволена Кримом, то точно можу дописати, бо у мене такий чоловік - з ним відпочинок без будь-яких умов був би святом кожного дня) і розставляйте свої пріорітети так, щоб отримати від відпочинку відпочинок, а не недоліки, розчарування і незадоволеність. Скільки б ви не витратили на відпочинок, нікому гроші до кишені з неба не падають;) Такщо враховуйте чітко, що ви хочете і можете і старайтесь відпочивати з позитивним настроєм з першого дня.

сніжна
27.02.2012, 15:14
бухта Ласпі
це дуже гарне місце для відпочинку. Лише не кожен, хто їде з маленькими дітками, має бажання щодня досить круто вгору і вниз ходити ( бо у цій місцині просто бомбезні краєвиди, але і спуски до пляжів ( вірніше підйоми від них) - для терпеливих
палатки ставлять в Лисячій бухті, коло Коктебелю, орієнтир - Карадаг. Ми колись з товаришкою їздили купатись в бухти коло Коктебелю (з Морського) - вода бомбезно чиста і людей небагато
так, тут є наметове містечко. Гарні краєвиди, чисюнька вода.Але майте на увазі, хто їде з дітками,що одразу поряд- відоме місце "гніздування" ( з палатками та без) нудистів зі всього СНД .

Luchik
27.02.2012, 19:05
апартаменти в Болгарії в Поморії коштували минулого року в районі 40 євро (так платили наші друзі), ми платили 400 грн за половину поверху в Гурзуфі (велика кухня на 2 сімї, плюс балкон-тераса, плюс поверхом нижче тераса-балкон-їдальня усього 4поверхового комплексу То це нормальна ціна, за такі умови! Можливо це ми так попали, бо житло шукали на місці, із тими тлумаками не хотілося довго ходити. Їхали в середині серпня, то народу було купа!

Lvivna
24.03.2012, 12:16
Дівчата, порадьте, будь-ласка, приватний сектор в Одесі біля санаторію Куяльник. Хочу їхати з маленькою дитиною лікуватися, але жити на квартирі, тож було би добре, якби недалеко зняти квартиру... Почала по-нету шукати, а там нічого майже немає, я сиджу в шоці, бо з пошуком в Криму, наприклад, немає проблем ніяких, до вибору-до кольору!..:girl_in_dreams:

pushkina
25.03.2012, 20:17
Дівчатка! Знайомі мають однокімнатну квартиру у Ялті, ціна реальна десь 250гр. у червні ми були, близько до моря, дуже сподобалось - рекомендую.http://www.first-realty.com.ua/day/flat/817087.html#692 тут можна поглянути...

cherepashka
08.04.2012, 13:37
Я знов в роздумах... Вже зупинились на варіанті Рибаківка - пісочок, біля берега мілко, приватний сектор близько дл моря і їхати туди найближче. Але тепер начиталась про комарів, згадався відпочинок у Щаслевцево, як нас закусували ті кровопивці... Залізний порт розглядали, але там приватний сектор далеко від моря, перша лінія занята пансіонатами, та й медузи відлякують. Можливо, комусь вдалось відпочити в Рибаківці без комарів, поділіться, будь-ласка

Aster
08.04.2012, 18:49
Можливо, комусь вдалось відпочити в Рибаківці без комарів

Нам НЕ вдалося. Були в Рибаківці на початку серпня два роки тому. Комарів вечорами було стільки, що повітря було не видно. Старший ще виходив на вулицю, обмазаний засобами від комарів (хоч це мало допомагало). А молодшого взагалі після вечері на вулицю не виводили. Все одно був весь покусаний.

А проживання там було чудове...

Ніколь
08.04.2012, 19:32
Вже зупинились на варіанті Рибаківка - пісочок, біля берега мілко, приватний сектор близько дл моря і їхати туди найближче.
ми відпочивали у Рибаквці 1 раз, в серпні 2010 - хто памьятає, було аномально спекотне літо.
Серед пристойних баз що нам зустрічались це є велика база "Утро" але він неї трішки є топати до моря, і база "Дача" ми відпочивали на ній, 50 метрів до моря по прямій. В неті є достатньо інформації про обидві, більш демократичний і зручний , і водночас комфортний відпочинок як на мене на Дачі. А ще поряд була така непогана база Волна, все решта - "а-ля піонерлагерь"

Село Рибаківка - можливо десь і є жили будинки, але та частина що зветься курортною зорною це кілька приватних баз відпочинку, парочка пансіонатів більш-меньш пристойних, решта в основному в стані "не дуже" . Дійсно, там дуже багато дитячих таборів, отже дітей, молоді багато. Але вони всі подалі від центру, бази для дорослих поближче до центру ( мається на увазі ринок, магазинчики)
Загалом тоді був магазин тіпа державний один, але на ринку є все що завгодно, з харчуванням самостійним проблем ніяких, хто не хоче готувати сам ходить їсти на Утро чи в кафешки.
Аптек там офіційно одна але з дуууже скромним, я би сказала убогим ассортиментом ( вона біля рятувальної станції). На базарчику в одному з перших кіосків є відпвільна аптека, де б длижніх більших міст під замовлення можуть привезти любі ліки.
Комари - окрема тема, там крім того що комари які кусаються є такі мошки подібні на комарів але не кусаються, зато літають тучами як тільки сонце заходить. Там на базою Утро, неподалік є сольово-грязьове оз.Тузли - там лікувальна грязь, крісталли соли під ногами як пісок і комари. Наша база мала нап всіх вікнах москітні сітки, нам з тим проблем не було, але практично у всіх з інших баз проблеми з комарами і тими мошками були.
Море, да, широчезні пісчані пляжі, пісчане пологе дно, з дітьми там супер, але оскільки поруч знаходяться прісноводжні лимани, вода не така солона як скажімо в криму, розбавлена вона якась. Коли тепло медуз повно, вода мутна. Коли вода прохолодна - вода чиста і медуз немає.
Загалом море/вода дуже нагадує Коблево, що не дивно бо вони впринципі недалеко одне від одного.
Літом 2010 в ту спеку море до всього ще й цвіло - така зелепуха плавала по воді, температура самої води була 28 градусів, у воді було часом тепліше ніж з вітерком на пляжі.

В той же час знайома їздила з дитиною в ту ж Рибаковку на ту б базу що й ми але в червні - то задоволена убла як слон, бо ще комарів і тих мошок стільки не наплодилось, море було чистеньке, і вона була задоволені всім дуже.

п.с. того року там крім мошкари ще й чогось розвелось багато дуже павуків, таких розміром з 5 коп. а то й більше, вот це точно була засада.... ми з чоловіком в перший день приспавши малу вийшли покуріть на веранду, коли прям перед моїм носом зі стелі на павутині спистився той павук я чуть не посивіла... І вони також вилазили коли сонце сідало, і щоранку їх віником обмітали зі всіх віком, криш і т.д.
Але власники бази розповідали що такихз павуків не було ніколи до того, та й в наступному році наші знайомі відпочивали - то казали павуків вже не було.

Ми для себе Рибаковку визначили як дуже бюджетний варіант, так щоб дешево і сердито і більш-меньш непогано. Але щоб розраховувати на шалений комфорт - то не вартою.

якщо ще щось цікавить, питайтесь.

Kofein
08.04.2012, 19:33
Планую цього літа здійснити сплав по річці Пд. Буг і поїхати на море, проте море ще під знаком питання. От сьогодні надійшла пропозиція поїхати автостопом на море. Але це вже буде видно ближче до літа

нталька
08.04.2012, 19:45
Та, в Рибаківку краще їхати кінець червня - початок липня. Вже можна купатись, ще чисто, комарів не тисячі, а тільки сотні вечорами. :) Дітей - море.
Ще нормальна база з водою, умовами, територією, їдальнею, в якій не страшно їсти Чорноморець. Хоча не ідеальна, звісно.
І все ж, без комарів ввечері - ніяк. (

cherepashka
08.04.2012, 19:57
так щоб дешево і сердито
От власне це нам і треба - дешево. Хочемо на 3 тижні махнути, тому доведеться зекономити, і щоб за ніч доїхати. Вирішили вже на місці приватний сектор попитати - кімнату або квартирку. На базах за Настюху доведеться як за дорослу платити, бо займає "койкомєсто" та й хочемо самі готувати. По всіх параметрах підходила Рибаківка, але раз без комарів ніяк, доведеться змінювати напрямок...А в Залізному порту віпочивав хтось в приватному секторі? Чи, можливо, є ще якесь пристойне приморське село недалеко..

нталька
08.04.2012, 20:18
вже на місці приватний сектор попитати - кімнату або квартирку.
На скільки пам"ятаю, то саме село Рибаківка окремо від відпочинкової зони. І щоб в ту зону заїжджати машиною, треба буде платити. Плюс від села до моря чи то нема спуску, чи то нема пляжу, як такого. Тому питати вам доведеться на базах або маленьких приватних готельчиках, які всі в районі базару і шуму. У реально хороших (вони не є дорогі) місць не буде швидше за все, якщо вже на місці. І реально хороші - це ті, які тут дівчата написали. (веду до того, що все ж бронювати краще)

mokhnatska lesia
08.04.2012, 20:32
але раз без комарів ніяк, доведеться змінювати напрямок...

були літом 2011 в Коблево, закупилися всіма можливими засобами від комарів і.......навіть той кульок не розпечатували (чомусь комарів не було), гуляли вечорами на короткий рукав з малою 2,5 рочки і жодного укусу, але рік на рік не припадає.

Trumbumbulja
08.04.2012, 20:33
А в Залізному порту віпочивав хтось в приватному секторі?
Минулого року відпочивали там. Пишіть у ПП, що саме Вас цікавить

Ніколь
08.04.2012, 21:06
Вирішили вже на місці приватний сектор попитати - кімнату або квартирку.
В Рибаковці курортна зона не має квартир, будиночків жилих - там виключно пансіонати, бази, табори. Але там зато цивілізований пляж, якщо його таким назхвати можна. В самому селищі - там де живуть місцеві, там дикі пляжі, обрив до моря, городи, бурьяни...село в общєм з вікон якого видно море, але до самого моря дуже незручно йти.

По цінах, на тій базі що я раджу, там блочні вигоди, але все прибирається, все охайно і чистенько, власники бази живуть все літо там же але на своєму поверсі, тому там все на рівні.
Ціни найдешевше на 1 поверсі, що я загалом з малими дітьми дуже раджу. І ціни на 1 дорослого на це літо 75-85 грн в залежності від періоду, на дитину до 5 років оплата всього 30 грн, діти до 2 років безкоштовно.
та й хочемо самі готувати
там для цього всі умови бо на два номера спільна кухонька, з повним набором посуду, індукційними плитами ( сковорідками тефаль і посудом бергофф/люмінарк - від чого я в свій час прозрєло чесно кажучи ))), також холодильник. А другі і треті поверхи чуть чуть дорожчі але зато вже з кондюками.
місць не буде швидше за все, якщо вже на місці
не буде, ми свою тоді бронювали в квітні на серпень, а в серпні мали нагоду спостерішгати як на нашу базу всі їхали в першу чергу паитатись за місця, бо дуже зручне положення - але місць вже давно не було.

Smorodynka
08.04.2012, 21:21
Минулого року два рази була на морі: в Коблево і Чорногорії. Про Чорногорію я писала в сусідній темці, тепер хочу сказати за Коблево :) Відпочинковий комплекс був гарний, через дорогу море, але він знаходиться на окраїні села і до базару чи центру треба було під"їжджати маршруткою. Але якщо поселитися в районі центру чи правильно сказати набережної, то там все є для відпочинку : і ринок з продуктами, супермаркет, різні кафе, "Челентано", і бар з сушами, і кілька ресторанів на березі моря, і дискотеки і основне, що все це за зовсім адекатні гроші. В "Челентано" ціни були такі самі як в нас, але інгедієнтів на піцу клали більше. Багато комплексів на березі моря, що є зручно для відпочинку з малими дітьми

нталька
08.04.2012, 21:42
У мене про Коблево, в основному, не дуже хороші спогади. Ні, номер ми собі вибрали класний (бронювали заздалегіть), і їсти було куди піти, і магазинчиків і аптек купа.
Але саме море і пляж - не дуже. Чистого місця на пляжі було важко знайти. Ми спеціально вечором вигулювались по пляжу, видивляючись де його прибирають тими машинами, чи хоча б як. І прибирали його дууже мало де. Жахлива нечистота! і в морі теж. Багато медузок, хоча з Херсонською територією не порівняти - там їх набагато більше. Шуму вечорами дуже багато, навіть, у спокійнішій частині. А дороги - їх нема! Кілька днів пройшов там дощ, то затопило все! Не було де взутому пройти взагалі. Реально ніде! А ходити в шльопках, мінімум по щиколотку у брудній воді, було жахливо. (

cherepashka
08.04.2012, 21:46
в Коблево, закупилися всіма можливими засобами від комарів
"В молодості" теж там була, жодного комарика. Але Коблево для мене асоціюється з молодіжним шумним курортом - бари, дискотеки і танці до ранку. З дітьми ж шукаємо більш спокійне місце.

І ціни на 1 дорослого на це літо 75-85 грн в залежності від періоду, на дитину до 5 років оплата всього 30 грн
Я на Дачу в першу чергу вийшла, коли вирішили їхати в Рибаківку. Сподобались умови/ціна/відгуки. Але, знову ж таки, 30 грн за дитину - без місця. А Настюхіну місце потрібне, бо Нікуся буде спати з нами. Тобто нам потрібен повноцінний 3-х місний номер, а це вже 85 грн на трьох, а не двох. Ми ж хочемо вкластись у проживання з розрахунку 150 грн на добу (тільки проживання), якщо це реально, звичайно :girl_crazy:

Ніколь
08.04.2012, 22:32
Ми ж хочемо вкластись у проживання з розрахунку 150 грн на добу (тільки проживання), якщо це реально, звичайно
це мабуть реально, але знайти таке дуже складно і боюсь що умови будуть відповідні...
Бо якщо дивитись в коплексті по дешевизні/комфортності умов/близькозті моря і розвинутості інфраструктури, то Дача майкращє місце, Саша-власник він реально переживає за те аби кожен з відпочиваючих почував себе комфотрно і зручно.

Але, знову ж таки, 30 грн за дитину - без місця. А Настюхіну місце потрібне, бо Нікуся буде спати з нами. Тобто нам потрібен повноцінний 3-х місний номер, а це вже 85 грн на трьох, а не двох.
полюбому буде потрібен 3-х місний, бо в 3-місних у них два ліжка поєднані в одне і окремо ще одне ліжко. В двомісних номерах просто двоспальне ліжко. Але площа номерів маленька і куди там пропонується ставити ще є додаткове місце я чесно кажучи слабо собі уявляю.

hrystusja
08.04.2012, 22:45
Вже зупинились на варіанті Рибаківка
А варіант бази "Лісотехнік" не розглядали?
Ціни дуууже демократичні, правда харчуватись потрібно в їх їдальні. Та останні роки там дуже хвалять. На базі є новенькі збудовані будиночки з усіма умовами.

cherepashka
08.04.2012, 22:54
правда харчуватись потрібно в їх їдальні
Одна з наших основних захцянок - це кухня, щоб самим готувати, наявність 2-х дітей зобов'язує )) Тому більшість баз і відпадає одразу
Ну і так як шукаємо економ-пропозицію, то оптимальним буде все ж приватний сектор

Aster
08.04.2012, 23:35
того року там крім мошкари ще й чогось розвелось багато дуже павуків

Так-так-так, павуків в Рибаківці було стільки, скільки я за все життя не бачила! Вечором виходиш на веранду - по всіх стінах, вікнах і кущах павуки, нема де оком кинути. А під вікнами на землі - ЖАБИ! Десятки, сотні маленьких жабок - чекають, поки ті всі комарі і мошки попадають їм до рота. :) :)

Покажу фотографії - оце тільки початок вечора, через годину жабок вже десь в два рази більше:

http://s55.radikal.ru/i150/1204/36/1fca66b8729d.jpg

http://s019.radikal.ru/i633/1204/02/32f2aaa1cec1.jpg

А варіант бази "Лісотехнік" не розглядали

Бачили ми ту базу два роки тому - то жахи! Все таке страшне, понищене, будиночки (більшість) старі, облуплені, доріжки потріскані, асфальт у дірках, дерева-кущі не підрізані. Кругом щось будують, цегла валяється, пилюка стоїть. Є декілька новіших будиночків, але база виглядає страшенно занедбаною. А поряд бази взагалі закинуті, зарослі як джунглі. Ми по одній такій базі прогулялися - там дійсно можна кіно жахів знімати!

Ніколь
08.04.2012, 23:55
Бачили ми ту базу два роки тому - то жахи! Все таке страшне, понищене, будиночки (більшість) старі, облуплені, доріжки потріскані, асфальт у дірках, дерева-кущі не підрізані. Кругом щось будують, цегла валяється, пилюка стоїть. Є декілька новіших будиночків, але база виглядає страшенно занедбаною. А поряд бази взагалі закинуті, зарослі як джунглі
підписуюсь під кожним словом.
Так, там також жили люди, але є категорія людей які їдуть на море, а все решта не так суттєво, так вот Лісотехнік якраз такий варіант, як на мене. Ми йшли на нього глянути але то треба було йти такими кущами і городами, що ми розвернулись і пішли назад.
І до базарчику від того Лісотєхніку трішки є що йти.

Ціни дуууже демократичні
ну как сказать....
сайт лісотехніку видає ціни наприклад за 2010 р. - найдорожчий варіант - "фінський будиночок" 150 грн за добу з харчуванням. На фото з сайту можна глянути цей будиночок...http://s019.radikal.ru/i629/1204/87/a03c705a7e4b.jpg ми а 2010 платили за номер з блочними вигодами ( але сантехніка новісінька - туалети/душ.кабінки, бойлер, всі блага жизні, москітні сітки на вікнах - вид на море, море в 50 метрах, повністю облаштована кухня, близькість до ринку і магазинів, новенькі двоспальні ліжка з ортопедичними матрасами і т.д. - по 95 грн з дорослого, Юлька була безкоштовно.
І це все мова про один і той самий 2010 рік.
Так що база лісотєха прі прочих равних явно програє.

Ми по одній такій базі прогулялися - там дійсно можна кіно жахів знімати!
да там половина баз/таборів - повернення в 70-80 роки....

inka
08.04.2012, 23:56
А варіант Затока чи Бэлгород- Дністровський?, в Затоці дуже непогано, баз багато, чисто. Тут трохи баз є

http://www.zatoka.com/

hrystusja
09.04.2012, 01:04
сайт лісотехніку видає ціни наприклад за 2010 р. - найдорожчий варіант - "фінський будиночок" 150 грн за добу з харчуванням.
Була знайома минулого року. То з"явились новозбудовані будиночки з з усіма умовами, холодильник. І добудували їдальню. Ціна з харчуванням на 12 днів цього року 1680 грн. Як на мене то недорого.
А, і ще казали,що поміняли усі матраси, навіть в тих студентськи колибах.
Загалом враження за минулий рік зі слів знайомої значно кращі, а ніж було раніше.
До речі цього року там ціни дешевші, а ніж у минулому :).
Маю такі інформацію, бо там вчилась і відпочивала 3 роки.
Харчування, коли я була буле досить хороше, як на ті гроші.
Я насправді давно там була давно, але враження не такі вже й погані. Хоча і вимоги були студентські. Але якось затишно було. Всі свої, львівські, музичка грає постійно. Кінотеатр не ах, але на фільми туди ходили, лямури крутили, раааамаааантіка). Єдине, що нагнітало, то смітники по дорозі на море. А так все було дуже навіть гуд.

Ніколь
09.04.2012, 01:13
То з"явились новозбудовані будиночки з з усіма умовами, холодильник
ну хіба що там щось почали суттєво міняти, бо те що було раніше - то явно не райський куточок.
А якщо там ще й велика кількість студентів - то і подавно...

Aster
09.04.2012, 01:38
варіант Затока

Були в Затоці минулого року в липні - там дуже класно тепер! Величезні пляжі, новісінькі бази зразу біля моря, повно кафе та їдалень, купа магазинів, базарчиків, піццерій. На екскурсії їздили в Белгород-Дністровський, дивилися фортецю.

Наша база:

http://s008.radikal.ru/i306/1108/04/c4f17358457ft.jpg (http://radikal.ru/F/s008.radikal.ru/i306/1108/04/c4f17358457f.jpg)

http://i061.radikal.ru/1108/ed/0bc6af7fac49t.jpg (http://radikal.ru/F/i061.radikal.ru/1108/ed/0bc6af7fac49.jpg)

http://s40.radikal.ru/i087/1108/d9/0fd025428ce4t.jpg (http://radikal.ru/F/s40.radikal.ru/i087/1108/d9/0fd025428ce4.jpg)

http://i061.radikal.ru/1108/4b/32214b7bb6aft.jpg (http://radikal.ru/F/i061.radikal.ru/1108/4b/32214b7bb6af.jpg)

magic
09.04.2012, 19:25
Наша база:
а можна взнати, як вона називається?:girl_smile:

olerusya
09.04.2012, 19:57
а можна взнати, як вона називається
і ціни :girl_yes:

popelushka
09.04.2012, 20:38
Ми плануємо відпочивати в Євпаторії, хоча чоловік проти в Криму відпочивати, але наразі це єдиний варіант, бо з дитиною ми не в змозі поїхати закордон. Ще в пошуках житла, але вже приблизно декілька варіантів маємо:)

Vika
09.04.2012, 21:07
дівчатка, може хтось був в якомусь з санаторіїв в Криму. цікавлять ті де лікують дихальні шляхи (астма).

Denebola
09.04.2012, 21:12
Я цього літа дуже хочу зі своїм чоловіком та доцьою поїхати в Болгарію на море!!!(надіюсь, якщо свої мрії озвучувати чи написати, то вони кажуть що справджуться)) Я ще там ніколи не була, тому дуже цікаво!) Я вважаю, що краще поїхати за кордон ніж в Крим, гроші ті самі, якщо не дорощі, а сервіс не порівняти!
Після народження доці ми стараємось всерівно десь поїхати на відпочинок, тому позаминутого літа, коли їй було 8 місяців обмежились Шацьком. Минулого літа вже замахнулись на море, але до нас, щоб не було далеко і не була дуже різка зміна клімату (були в Лазурному). Надіюсь, що цього року зможемо вже дозволити собі відпочинок в Болгарії і він буде вдалим і всі будуть здорові!))

сніжна
09.04.2012, 22:13
з санаторіїв в Криму. цікавлять ті де лікують дихальні шляхи (астма).
безліч санаторіїв саме на ЮБК спеціалізуються на лікуванні дихальних шляхів. Шукайте прийнятний варіант по лінії Місхор- Симеїз ( там найбільш унікальний для цього мікроклімат, зумовлений захистом Ай-Петрі+ наявність великої к-ті фітоніцидного ялівцю (можжевельника). І бажано- на термін принаймні 3 тижні.Саме в цому районі ( а найбільш відоме ще з часів Союзу- Симеїз) були розташовані санаторії, де успішно лікували навіть туберкульоз.

hrystusja
09.04.2012, 23:40
Ми плануємо відпочивати в Євпаторії,
Ми відпочивали біля Євпаторії "Ассоль". Супер було. І якби малий був більший, знову б їхали туди. І ціни гарні. Правда не знаю чи є місця.

Fleshka
09.04.2012, 23:48
Я вважаю, що краще поїхати за кордон ніж в Крим, гроші ті самі, якщо не дорощі, а сервіс не порівняти!
Ну тут дивлячись за чим їхати...

Цікаво, попаду я коли небудь в той Гурзуф чи ні? Відколи почала їздити на моря завжди хотілось поїхати в Крим, але рішеня остаточно приймалось не в його користь, типу - туди завжди встигнем.
Третій рік вже просто почала марити наслуханим Кримським кліматом.

Aster
10.04.2012, 01:15
можна взнати, як вона називається?

Це база "Ізумруд", вона знаходиться в самому центрі "Сонячної" курорту Затока. Про ціни - в ПП. :)

http://www.3atoka.com/bases/solnechnaya/87-izumrud.html

alles in memories
12.04.2012, 18:33
Дівчатка, порадьте.. хочу маму і сестру в Крим відправити. зовсім не орієнтуюсь що там - сама не була. потрібно недорогу базу або якихось господарів хороших. дуже бажано пісочний пляж, ну, і щоб чисто і гарно.

Aster
13.04.2012, 12:57
дуже бажано пісочний пляж, ну, і щоб чисто і гарно.

Пісочний пляж - це вже не південний берег Криму, а район біля Євпаторії. Сама Євпаторія перенаселена туристами і не дуже чиста. Але поряд можна щось підшукати...

Руда Лисиця
13.04.2012, 13:52
недорогу базу або якихось господарів хороших. дуже бажано пісочний пляж
не дуже людно і пісочні пляжі є на Генеральських пляжах (це біля Казантипського мису)
але була там з палаткою, то ж не знаю як там з базами і цінами.

Bublyk
13.04.2012, 15:03
Хотіли б цього літа спробувати з дітьми на море вибратися, бажано в Крим, бо так хворіють, що вже спасу нема. Дітям 4,5 і 2 роки, на морях (та і взагалі в довготривалих поїздках) ще не були. Може хтось має позитивний досвід і може порадити місце для такого відпочинку. Основні вимоги: оздоровлення і комфорт для дітей і розумна ціна за то все.
Наперед вдячна за поради!

Vероніка
13.04.2012, 15:58
база "Ізумруд"
Ціна 2-х місного номера в високий сезон 600 грн\доба.
Думаю, що це занадто для Затоки.
http://www.odecca.ru/sanatorii-baza-otdiha.htm?otel=baza-otdiha-izumrud-zatoka

Ніколь
13.04.2012, 18:14
Думаю, що це занадто для Затоки
особливо якщо ще й без харчування, яке йде окремим пунктом ...

сніжна
13.04.2012, 22:33
Ціна 2-х місного номера в високий сезон 600 грн\доба.
ми в Криму на ЮБК двокімнатну квартиру "під ключ " зі всією побутовою технікою і т.п. за 450 грн у серпні знімали. Для Затоки це дуже дорого.

Rodionochka
18.04.2012, 16:42
І ми цього року збираємось нашого меньшого вперше на море вивести. З старшим почали їздити з 3 років. Хочемо теж в Крим, за кордон якось страшнувато... В мене в старшого проблеми з легенями, наша пульмонолог рекомендувала десь в район Євпаторії, або ж на Азовське море, на Арабатську стрілку, але чоловік впертий, хоче на ПБК, тому певно буде Алупка, вже ніби й придивились дещо. В червні номер буде коштувати 450 грн без харчування, але зі всіма умовами + власний пляж та парк. Поки звучить заманливо, але знаю, що насправді все трохи гірше виглядає в реальності... Плануємо на 21 день, тікаємо від Євро...

нталька
18.04.2012, 16:57
Алупка, вже ніби й придивились дещо
А що саме приглянулось вам?
А ми своє минулорічне вже прогавили. Місця лишилися хіба на кінець серпня. :(. Хоча, з минулорічного досвіду з холодним морем, хотіла би їхати не раніше липня, бо, все ж, хочу щодня хлюпатися в морі.

Gajka
18.04.2012, 17:03
Хто відпочивав і Ізраїлі, поділіться корисною інформацією, враженнями? Плануємо цього року поїхати.

Rodionochka
19.04.2012, 15:40
Хоча, з минулорічного досвіду з холодним морем, хотіла би їхати не раніше липня, бо, все ж, хочу щодня хлюпатися в морі.
Наша ціль - подихати морським повітрям, погрітись на сонечку, ну і щоб людей було менше. У вересні було б суперово, але матимемо першокласника, тому відпало(((. А покупатись - для мене справа десята, хоча не була б проти))).

А що саме приглянулось вам?
Якщо цікавить, напишу в ПП.

нталька
19.04.2012, 17:01
Наша ціль - подихати морським повітрям, погрітись на сонечку
От і ми так минулого року їздили. І цього року наважуся на поїздку поїздом в Крим (для мене час ніколи так довго не тягнувся, як в тому поїзді), але вже хочу більше водних процедур. :)

сніжна
19.04.2012, 22:47
Алупка, вже ніби й придивились дещо. В червні номер буде коштувати 450 грн без харчування, але зі всіма умовами + власний пляж та парк. Поки звучить заманливо, але знаю, що насправді все трохи гірше виглядає в реальності.
що саме вибрали? Я в Алупці відпочиваю багато років, знаю готельчики, тому можу підказати, як насправді у тому, що ви вибрали

olerusya
19.04.2012, 23:08
Я в Алупці відпочиваю багато років, знаю готельчики,
а підкажете щось якнайближче до пляжу?

сніжна
21.04.2012, 00:17
щось якнайближче до пляжу
найближче до пляжу ( а саме- на самому березі) знаходяться елінги між санаторіями "Южнобережний" та "ім. Боброва". Там хороші умови, свої пляжі, але ціни кусючі.Оскільки харчуватися тут доведеться самому, то або в кафе, або домовлятися в розташованих поряд санаторіях ( ми колись домовлялися в "Южнобережному"- тут "заказне" хороше харчування) або готувати самостійно. Якщо готувати самостійно, то мінусом стане те, що до базару та магазинів топати хвилин 15 -20 різко вгору. В принципі, у Алупці дуже близько до пляжів готелів мало , що і визначає ціну. Навіть шикарні готелі із шикарними умовами розташовані нагорі і в будь-якому випадку, на загальний пляж треба топати мінімум 300 м вниз по спуску.
Відносно близько до моря ( біля 100 м)розташований гостинний двір "Зелений мис". Пляж свій.Ціни теж недешеві. Або готель "Сон у моря". Пляж свій, але понтонний- для діток незручний..Ціни теж відповідні, хоч включають сніданок на 2.
Санаторій "Южнобережний"- до пляжу біля 100 м по сходах. У них пропуск на пляж по перепусткам. тому посторонніх небагато. Але, на жаль, щороку і власна пляжна лінія скорочується- море " з їдає" сушу.
Санаторій Боброва ( на його території є і будиночки із зрубу, які здаються)- до моря тих же метрів 100. Але його пляж- загальнодоступний. тут відпочивають і мешканці, які знімають житло у "Новому мікрорайоні". Якщо знімати житло тут самостійно, то можна поселитися на вул. Сурікова чи Ульянових- це перша лінія житла від моря, зразу над санаторіями- це хвилин 7 до моря вниз.
Одним словом, можете писати назви вибраних готелів чи житлового сектору- буду по ходу підказувати, що вони собою представляють

allja
22.04.2012, 17:00
Дівчата, що скажете про с.Пісщане, поблизу Сімферополя? В Криму була один раз, ще дитиною в Євпаторії...тепер хочемо з чоловіком десь відпочити, але нам виходить лише в червні, і чоловік хоче в Крим. Там, в с.Пісщане, знайшла непогану базу відпочинку: ціни ніби влаштовують і фотографії непогані, але хотілось би почути від когось, хто насправді там був:)

Rodionochka
27.04.2012, 17:22
гостинний двір "Зелений мис"
Сніжна, як Вам цей готель? Ми там забронювали місця, хочеться почути реальні відгуки! Дякую!

Vika
27.04.2012, 19:51
дівчата, хтось відпочивав в с. Орджоникидзе. як там?

fantastyka
29.04.2012, 16:09
Синочкові буде в липні рочок, хотілось б теж кудись майнути - Карпати, Трускавець, Моршин. Хто порадить хороші пансіонати/санаторії з медичним забезпеченням (про всяк випадок) і щоб харчування для діток і дорослих було?

Bulbashka
29.04.2012, 16:14
Дівчата підкажіть будь ласка,де можна відпочити на початку жовтня?Так щоб і тепло,і було на що подивитись.В Єгипет не дуже маємо бажання.Хотіли в Чорногорію.Чи вартує туди їхати,чи не буде захолодно?

Balu
29.04.2012, 20:04
с. Орджоникидзе
О, а ми їдем туди в червні. Ніколи сама там не була. Але відпочивав мій чоловік і живе там його тітка, то кажуть, що дуже чисте море, клімат хороший.

Arapeta
29.04.2012, 22:43
Хтось може порадить щось в Гурзуфі чи Партеніті? Поближче до Артеку (там якраз старша буде) і я хочу навідуватися.
Якась база чи з харчуванням, чи щоб була можливіть близько харчуватися. В Гурзуфі ціни якісь нереально високі. Розраховую десь до 300 грн за добу максимум, бо буду десь днів з 20.

Despina
29.04.2012, 23:59
О, а ми їдем туди в червні.

А ми плануєм на початку липня. Можете в приват контакти, до кого їдете. В неті знайшла пару варіантів, але ще остаточно не визначилась.

Balu
30.04.2012, 20:06
контакти, до кого їдете
В перші дні ми поживемо у тітки мого чоловіка, а там спробуємо знайти квартиру так. Просто, якщо в нас не вийде знайти окреме житло, ми завжди зможемо залишиттись у тої ж тітки.

нталька
30.04.2012, 21:15
А в Любімовці в Криму хтось відпочивав? Поділіться відгуками. :)

Текіла
30.04.2012, 21:34
Плануємо у Грецію, на материкову частину (2 роки тому були на о.Кріт - дуже сподобалось)
Чи хтосьв ідпочивав? Їздили у Афіни екскурсією? Які враження, відгуки, поради? У скільки обійшлось? Нам казали близько 100 євро на 1, на 1 день. Тільки питання щоу ті 100 євро входить..чи лише проїзд, чи харчування, відвідини памяток архітектури, музеїв т.п.

olesiajktcz
30.04.2012, 23:16
Дівчата, а в Щасливцево на Арабатці хтось відпочивав? Поділіться враженнями, може адреси є, фото?

Ariel
30.04.2012, 23:32
с.Пісщане, поблизу Сімферополя?
Я була там 5 років тому. Село воно і в Африці село:connie_pull-pigtail Нема толком де піти. Відпочивають переважно сім"ї з дітьми. Море не найчистіше.
Планували бути там тиждень але втекли через 3 дні.
З плюсів хіба екскурсія в Бахчисарай.

Aster
01.05.2012, 18:13
Ціна 2-х місного номера в високий сезон 600 грн\доба

Це щось вони цього року загнули з цінами. Ми минулого року у високий сезон знімали 4-місний номер зовсім не по тій ціні, що вони зараз вказують на сайті. Певно, занадто багато бажаючих мають - то й ціни ростуть як на дріжджах? Хоча умови там суперові. Минулого року не було вільних місць зовсім.

Нікуся
02.05.2012, 08:51
(2 роки тому були на о.Кріт - дуже сподобалось)
може ви вже десь писали про свій відпочинок- тицьніть де.
а як ні , напишіть будь ласка, бо теж туди плануємо.

медведик
03.05.2012, 12:33
дівчата, хто відпочивав біля Євпаторії с. Штормове у приватному секторі, плануємо відпочивати з друзями та двома дітьми трьох рочків, буду вдячна за будь-яку інформацію

Текіла
03.05.2012, 14:12
може ви вже десь писали про свій відпочинок- тицьніть де.
а як ні , напишіть будь ласка, бо теж туди плануємо.

Не писала. Питайтесь, що вас цікавить - розповім.
Коротко - ми відпочивали між містечками, але я б рекомендувала їхати або в саме містечко - Ретимно - казка. Або поблизу.
Брали на прокат авто - їздили в Ханью і Іракліон - там Кноський палац.
Клімат: на початку липня було +35, море тепле.
Кухня чудова. Ми були правда в 4*+ ALL

Нікуся
03.05.2012, 14:31
що вас цікавить - розповім.
в якому мешкали готелі? чи підходить він для відпочинку з дітьми? як відноситься персонал?

sribljanka
03.05.2012, 14:48
Ми їдемо в Скадовськ. Сміття на пляжі, хамство місцевих, відсутність сервісу, повне море медуз, проживання майже дикарем. Зате гарне оздоровлення для дітей. Минулого року поїхали про алергію забули майже до цієї весни.

Alicia
03.05.2012, 14:49
Ми були правда в 4*+ ALL
скажіть, будь ласка, а у скільки вам обійшовся відпочинок на двох? можна в ПП

Текіла
03.05.2012, 17:39
в якому мешкали готелі? чи підходить він для відпочинку з дітьми?

готель Mythos Palace Resort & Spa, 4*+
якраз для відпочинку з дітьми він підходить ідеально. там дітей добре розважають. нам було трошки скучно...тому й радила в місто.
ми літали з києва (2 роки тому зі Львова ще не було), на 8 днів, вкінці червня-поч липня.

скажіть, будь ласка, а у скільки вам обійшовся відпочинок на двох? можна в ПП

Обійшлось близько 2000євро на 2, все включено.

лінк на сайт готелю
http://www.mythos-palace.gr/home.aspx

zlatovlaska
03.05.2012, 18:58
біля Євпаторії с. Штормове
Ми минулого року відпочивали на базі відпочинку "Ассоль" в Штормовому. Сподобалось. Море чистеньке, піщаний пляж. Харчування було триразове, - досить смачно. Щоправда з макаронами у них чомусь "не склалося". ;-5 разів подавали за весь відпочинок і щоразу холодні... Вихід з бази відразу на пляж.мала кілька разів втікала, і біля моря її знаходили:connie_pull-pigtail
Ходили по Штормовому, дивились на інші бази- наша була найкращаз того що ми побачили :)
Кілька разів ходили до соленого озера, тоді коли море штормило дуже сильно.
Цього року також плануємо туди :)

irina
06.05.2012, 16:59
Харчування було триразове, - досить смачно
Скажіть будь ласка, а підходило харчування для вашої доці? А то моїму синочку цього літа буде 2,5 і не знаю, чи підійде йому харчування, чи потрібно щось шукати з кухнею і готувати самій.

zlatovlaska
06.05.2012, 22:50
підходило харчування для вашої доці?
Цілком підходило
давали голубці, макарони, картоплю тушковану, варену, плов, рис з овочами. Супчики з фрекадельками, червоний борщ, ще щось було вже не згадаю. Завжди на обід давали якийсь салатик, м"ясне- сарделька, курячі гомілки, відбивні курячі. Кілька разів рибку давали. З фруктами проблєм- не давали жодного разу. В обід давали на десерт йогурт, булочку або морозиво- чергували.

hrystusja
06.05.2012, 23:27
Ми минулого року відпочивали на базі відпочинку "Ассоль" в Штормовому.
Я якраз також раніше хвалила цю базу, мали там медовий місяць. Зважаючи на умови відпочинку ціни як на мене дуже і дуже демократичні. Ми замовляли через турфірму. А якщо на пряму то напевно ще дешевше. Нажаль цього року пролітаєм з Кримом, бо таки Ромчик ще маленький, а от наступного року чоловік знову туди планує.

irina
07.05.2012, 11:19
Дякую дівчатка за відповідь за Штормове! Ми планували відпочивати в Туреччині, але з тими цінами :sorry:, то я вже починаю розглядати Крим.

zlatovlaska
07.05.2012, 12:31
починаю розглядати Крим
Ви швидше розглядайте :)
З 21 липня на "Асоль" все забито. Є місця з 27 червня до 20 липня, тай то 2-3 номера на кожен заїзд!
Автобус прямий на базу їде з пл. Петрушевича в 10:30 ранку, на базі орієнтовно 12 година наступного дня. Дуже зручно!Давайте зголошуйтесь, разом веселіше буде ;)
hrystusja, там з дітками по 7 місяців був народ на базі. А біля моря ще й менші спостерігались. Нам було 2,3 рочки- ваше чадо не далеко втікло по віку.

olerusya
07.05.2012, 12:38
10:30 ранку, на базі орієнтовно 12 година наступного дня. Дуже зручно!
на рахунок "зручно" дуже не згідна:girl_in_dreams: їздили в Болгарію автобусом ще до дитини, більше доби в автобусі мало не здуріла(боліло все - не хотілось вже навіть того відпочинку), після того разу автобуси навіть не розгладаю, а з дитиною то й мови нема :girl_nea: це жах!

zlatovlaska
07.05.2012, 15:36
Ну не знаю... Ми їхали , крім нас ще було 4 пари з дітьми - всі перенесли переїзд добре. Зупинялись кожні 2-3 години на 40-50 хв щоб розімнути кості і поїсти. :)
Цього року ще не вирішили їхати автобусом чи своїм авто. Хочеться ще на екскурсії поїхати, а по спеці, в автобусі без кондиціонера по Криму щось не хочеться...

Latane
07.05.2012, 15:55
їздили в Болгарію автобусом ще до дитини, більше доби в автобусі мало не здуріла(боліло все - не хотілось вже навіть того відпочинку), після того разу автобуси навіть не розгладаю, а з дитиною то й мови нема
аналогічно!!! При виборі відпочинку з дитиною, перша умова була - тільки не автобусом. Дуже важко цілу добу їхати - досі пам"ятається, хоч в Болгарії останній раз була років 15 тому...

Vероніка
07.05.2012, 16:12
боліло все - не хотілось вже навіть того відпочинку
Аналогічно, я добу відходила, автобусом НЕ раджу - ми їздили в Одесу, дорога займає 12 год., але це була моя перша і остання поїздка на цьому виді транспорта.
На машині - це зовсім по-іншому.

Ravlyk
07.05.2012, 16:35
Дівчата, а яку аптечку (дитячу) ви берете зі собою в подорож? Якщо не в ту тему пишу, то тицніть мені де про це йде мова!

zlatovlaska
07.05.2012, 16:37
На машині - це зовсім по-іншому.
Ну чому ж по іншому? Ви їдете машиною, втомились- зупинились, походили і їдете далі. Так само в сидячому положенні, і ноги затікають і п"ята точка :) болить. Якщо їхати автобусом без зупинок то звичайно ж тяжко, а ми зупинялись кожні 2-3 години. Якщо комусь припікало раніше визначеної зупинки, водій зупинівся де просили. По дорозі назад зупинився біля базару і всі охочі закупились фруктами , цибулею, баклажанами, помідорками :) Не зручно була хіба в нічний час, тоді так. Особливо таким як я, що в напів сидячому положенні не можуть міцно заснути. Звичайно ж , літаком краще :girl_wink: тільки дорого. А від поїзда добиратись- теж не солодко , принаймі якщо їхати туди де ми. Їдеш до Сімферополя, там пересідаєш на автобус щоб доїхати до Євпаторії, звідти на ще один щоб до Штормового, а далі ще раз пересадка на таксі, бо база в кінці села. Або пішки 30-40хв. І це все з торбами і дитиною - та то капець...

Хочу на о. Кріт.:girl_spruce_up: Хтось там був?
Можна туди в жовтні їхати чи то вже запізно і буде холодно?

сніжна
07.05.2012, 16:42
після того разу автобуси навіть не розгладаю, а з дитиною то й мови нема
я автобусом до Криму і назад їздила 4 роки підряд- все було супер- кондиціонери працювали, виїжджали о 8 ранку і о 10 наступного ранку були у Ялті. Але:з маленькими дітьми, принаймні до 6 років, справді буде дуже важко (така специфіка подорожі наших автобусів по маршруту Львів- Крим : зупинки будуть лише у визначених місцях, під час яких і туалет треба відвідувати ( зупиняють і на прохання конкретного пасажира, але не дуже то охоче),вночі автобус їде практично без зупинок- лише двічі дуже короткотривалі, щоб водії змінлися і кави попили; в салоні постійно грає музика чи працює ТВ, тому у кого маленькі діти сплять на протязі дня - все це буде заважати.)Зі своєю дитиною до досягнення ним шкільного віку я не ризикнула подорожувати автобусом. зараз- залюбки. Але до 6-7 років дитині добу у повному людей автобусі реально важко витримати.

Зіра
08.05.2012, 16:18
Дівчата хто їздив відпочивати в Залізний Порт? Які відгуки і пропозиції можете запропонувати??

Женічка
08.05.2012, 16:23
ми були з Залізному порту 3 роки тому.
початок серпня. море жахливе, стільки медузяк, всі плавальники виходили обкусані, обжалені, в червоних плямах. особливо чоловіки важко переносили то жаління. вологість там дуже висока, одяг не сохне практично.
другий раз туди не їхала б. хоча, можливо, хтось має приємні відгуки.

Bogdanka
08.05.2012, 16:31
А від поїзда добиратись- теж не солодко
чому?
ми з Симфа завжди їдемо бусами на 6-8 чоловік і комфортно і ціни нормальні
до Ялти 75 грн/людина до місця призначення, то думаю бік Євпаторії з Симфа не дорожче;)

Ravlyk
08.05.2012, 16:35
Залізний Порт
ми відпочивали в Лазурному, це неподалік, і ради цікавості зїздили в Залізний Порт, мені абсолютно не сподобалося, пляж повністю забитий людьми, по набережній йде ряд закладів, і ті люди які там сидять, палять і кидають недопалки прямо на голови, тим хто на пляжі відпочиває, шумно, людно... добре що ми вирішили туди не їхати, для сімейного відпочинку як на мене краще Лазурне, але це голосно сказано краще, море там також повне медуз, а ще й останні дні нашого перебування був прилив, і плавало багато водорослей, але це був наш перший вивіз доці на море, тому не дуже планували за кордон, і обрали за порадами Лазурне.

Ассоль
08.05.2012, 16:40
ми були з Залізному порту 3 роки тому.
початок серпня. море жахливе, стільки медузяк, всі плавальники виходили обкусані, обжалені, в червоних плямах. особливо чоловіки важко переносили то жаління. вологість там дуже висока, одяг не сохне практично.
другий раз туди не їхала б. хоча, можливо, хтось має приємні відгуки.
Була 2 роки назад. Підпишусь під кожним словом. Більше туди не поїду.
пляж повністю забитий людьми, по набережній йде ряд закладів, і ті люди які там сидять, палять і кидають недопалки прямо на голови, тим хто на пляжі відпочиває, шумно, людно.Залізний порт підійде тим, кому подобаються клуби, вечірки і т.п. (наскільки вони хороші не скажу, не була). Але абсолютно не для сімейного відпочинку, згідна.

Ніколь
08.05.2012, 16:46
Хочеться ще на екскурсії поїхати, а по спеці, в автобусі без кондиціонера по Криму щось не хочеться...
а чого ви думаєте що екскурсійні бусіки без кондиціонерів?
часи ЛАЗів вже давно минули, вже давно по всьому криму як екскурсійні автобусики так і більшість приватних маршруток - це є мерси спрінтери з кондюками. Це було ще в 2006-2007 рокеах, тепер тим більше.

Ну чому ж по іншому?
а хіба можна порівняти поїздку власним авто з автобусом? Хоча залежить і від авто....
Ми їздили автобусом, не на відпочинок але 4 години в дорозі були разом з дитиною, і це їй заважало спокійно поспати наприклад.... телевізор працює, в салоні стабільно фон шуму - хтось спить, хтось говорить, хтось сімється, мотор гуде. Крім того якщо би вмикався кондюк то комусь зажарко, комусь захолодно. Когось закачало і в результаті вивернуло, а всі пасажири вже нікуди не втікнуть, мусять з тим їхати далі.... це так, вкратце )))
Машиною їдеш, в той час коли тобі зручно, з тою щвидкістю як тобі зручно. Хочеш вмикнув кондюк, не хочеш не вмикнув. Хочеш - зробив ідеальну тишу що чути лише як дитина дихає уві сні, не хочеш - вмикунів собі музичку ту яку слухаєш саме ти а не балалайку яка роками незмінно в автобусі крутиться.
Закачало - тут же зупинився, подихав повітрям, ні від кого не залежиш і ні до кого не пристосовуєшся.
Ми їздили відпочивати відпочивати з чоловіком без дитини і поїздом, і автобусом і власним авто. І з того всього зробили висновок що з дитиною поїздки виключно авто, за умови що авто нормальне і з кондиціонером/кліматом. Інакше спека в салоні авто дуже важко переноситься.

рижик
08.05.2012, 16:50
І ми в пошуках ... Хочемо їхати в Крим 3 сім"ї з дітьми. Вже попередньо домовилися за Углове (біля Піщаного), але почула відгуки, що там досить холодні вечори, тай море часто холодне, може хтось там був - подільться враженнями?

olerusya
08.05.2012, 16:59
Звичайно ж , літаком краще тільки дорого.
2 роки тому коли був ще наш аеропорт відкритий літак до Сімферополя коштував 199/ос грн(Wizz air), не те що дорого, а майже задурно...
купе тоді коштувало навіть дорожче. Вже кілька років страшенно хочу на ПБК, і думала що цього року поїдем, але через ситуацію з аеропортом та авіаперевізниками, знов побоялась забронювати кілька місяців тому прекрасний готель... наразі я б погодилась тільки на літак, поїзд на 2-му місці, але все таки дитина ще замала, та й боюсь якоїсь шумної компанії в купе, автобус навіть не розглядаю, авто в нас дуже прожорливе, порахували більше 1200 грн лише на бензин в одну сторону, та й всеодно не зручно, боюсь чи один водій таку дорогу витримає... :girl_sad:

сніжна
08.05.2012, 17:23
2 роки тому коли був ще наш аеропорт відкритий літак до Сімферополя
на жаль, наразі зі Львова до Сімферополя узагалі немає рейсів, навіть звичайними. небюджетними авіалініями.

hrystusja
08.05.2012, 17:32
там з дітками по 7 місяців був народ на базі. А біля моря ще й менші спостерігались. Нам було 2,3 рочки- ваше чадо не далеко втікло по віку.
Вірю :)
Але боюсь не так відпочинку як дороги. Автобус для малого взагалі не розглядаю. Він дуже непосидючий, добу в автобусі навряд витримає. Поїзд, як на мене краще, але як згадаю ті пересадки в Сімферополі, в Євпаторії... Нам було складно, а про дитину взагалі не хочу думати. Автомобіль не розглядаю також, бо добу за кермом, то для мого чоловіка заскладно наразі, хіба їхати двома сім"ями.
Тому цього року плануємо їхати поближче, щоб дорога не була такою тривалою і без стількох пересадок.
А от наступного року дуууже хочемо в Штормове. З-відти найкращі враження. І про чисте море з дельфінами при березі і про саму базу "Ассоль". Правда ми тоді і по екскурсія наїздились, побачили практично увесь Крим. Краса...

Bogdanka
08.05.2012, 17:51
2 роки тому коли був ще наш аеропорт відкритий літак до Сімферополя коштував 199/ос грн(Wizz air), не те що дорого, а майже задурно...
таааа, але то було 3 роки тому і потім всьо:(
Бо два роки тому ми вже їздили потягом, через те, що віззейр зняв рейс

Яруська
08.05.2012, 18:01
Ми цього року збираємось "псіханути"...Перед євро збираємо речі і їдемо в село біля Києва-річка, баня, човен. Потім прихоплюємо друзів і їдемо на мис Тарханхут в Криму. Хочу спробувати себе в дайвінгу. На всяк випадок беремо намети і облаштування, щоб по-дорозі зупинятись в мальовничих місцях. Маршрут ще знаходиться в стані редагування:girl_flag_of_truce:

Lesya Vihot
08.05.2012, 18:03
Автобус для малого взагалі не розглядаю

Я також дуже хвилювалась як моя непосида перенесе дорогу . Ми їхали взагалі з ним вперше на море ( Крим ,Алушта ) , автобусом . Бо дитина дуже непосидюча і рухлива (тоді було 3 роки), ні секунди на місці не всидить, але на диво дорогу в автобусі майже добу переніс добре . Сидів біля вікна, то йому було дуже цікаво все розглядати . Вночі спав добре .

08.05.2012, 18:04
З усіх найкращих місць які є на узберіжжі Криму , це є ФОРОС. але я там була давненько , як там зараз не знаю , но думаю нічого не змінилося. Один парк на території колишнього санаторію чого коштує. Такого ніде більше не побачите.Дякую за увагу,

ljalechka
08.05.2012, 18:33
дівчатка, порадьте, хто їздив у Прагу, який готель вибрати, щоб був з демократичними цінами і не далеко від центру):girl_wink:

olerusya
08.05.2012, 18:42
Бо два роки тому ми вже їздили потягом
ну і як вам то з дитиною пройшло?
до речі, недавно почула що існують двомісні купе.. хто знає на скільки приблизно вони дорожчі від звичайних 4-місних?

Ніколь
08.05.2012, 18:44
недавно почула що існують двомісні купе..
думаю що малось на увазі СВ

Marcipanka
08.05.2012, 18:55
який готель вибрати, щоб був з демократичними цінами і не далеко від центру
дуже рекомендую готель My Hotel Apollon в Празі. Там на рецепції працює українка Наталя. Бронювали через сайт booking.com, там є фотки, відгуки і контакти. Можна з нею переговорити і вона забронює вручну і навіть дешевше ніж на сайті. :girl_yes2:

Vероніка
08.05.2012, 19:00
та й боюсь якоїсь шумної компанії в купе
А можна викупити все купе, а на дитину взяти дитячий квиток ? Я раніше розглядала такий варіант.

Руда Лисиця
08.05.2012, 19:06
дівчата, хто бував в Венеції, розкажіть про якісь нюанси та підводні камені? Які цікаві і незаїжджені місцини там можна відвідати?

Bogdanka
08.05.2012, 19:15
ну і як вам то з дитиною пройшло?
нормально
ми берем туда-назад ціле купе
мій чоловік так далеко на машині не поїде, досвіду водіння у мене малувато, через неповний рік я то поправлю, бо в мужа трохи проблема з зором, а летіти МАУ за 10000 грн в дві сторони, то треба на голову впасти, як на мене
бронюєм квитки через знайомого за 45 днів туда і назад, знайомий знає, котрий вагон кращий, ще й берем поїзди так, щоб їхати вранці зі Львова (день-ніч) відповідно, і ввечері виїжджати з Симфа то не Львів буде (а Франківськ здається), але поїзд може і кращий ніж Львів і їде стільки ж часу. 2 роки тому назад вертались СВ - то гірший варіант - бо так все-таки 4 місця і дитину можна покласти бодай вдень спати не коло себе. З кондюками в поїздах нам везло:) Сестрі здається середньо, то направду лотерея.
В поїзді треба мати для дитини купу печива, холодильник з картоплею/чимось шо їсть ваша дитина (загріти можна в мікрохвильовці).
Ще помічним є, що вліті в Симф пензлюють повні вагони дітей, то минулого року наша дитина була бавлена двійняти з сусіднього купе цілий день. Я навіть в поїзді відпочила. Уявляєте?;) Ше й підживилась, бо вона черешні брала, а не їла, ну то ніц, мама була не проти:girl_blum:
Але я поїздом взагалі люблю більше їхати ніж машиною. По наших "трасах". Дорога в Симф не є доброю. То не автобан, де ти в Хорватії за 13 годин. Якщо ми 1900 км з співробітником до Амстердаму зі Львова без зупинок в відрядження намотали за 17 годин, то наші друзі минулого року на Кашкаї з однією дитиною і мамою жінки заїхали за 18 год з мін зупинками. Дуже гружена дорога.
Ясно шо дорога в Симферополь не є такою приємною як ніч в Одесу чи Київ, але як на мене нормальний вихід з положення.
Наперед нічого нам не шукаю і не загадую, бо не знаю як воно буде, але в принципі плануємо в другу половину вересня, як Бог дасть і все буде добре, в Крим, певно в Форос або Кастрополь (Берегове). З двома дітьми думаю найкращий варіант. Спочатку планувала Іспанію, але чоловік проти, та й не знаю коли маю зробити візи, зараз рано ще думати, а чи потім буду мати бажання не знаю.
Як не вдасться море, то ми поїдемо на Закарпаття в серпні (напевно Воєводино), але хоу на море страх і взагалі чомусь не маю страху їзди з малою дитиною.
З власного досвіду можу сказати, що відпочинок з семимісячним малюком Софією був нам батькам комфорнішим, ніж з дитиною в 1 з хвостиком рік.

olerusya
08.05.2012, 19:20
А можна викупити все купе
та воно то можна і весь вагон викупити:girl_wink:, але з теперішніми цінами... :girl_impossible: ціле купе мені дуже дорого обійдеться.

---------- Додано в 18:20 ---------- Попередній допис був написаний в 18:18 ----------

(загріти можна в мікрохвильовці)то де, в вагоні-ресторані?:)

kati
08.05.2012, 19:22
відпочинок з семимісячним малюком Софією був нам батькам комфорнішим, ніж з дитиною в 1 з хвостиком рік.

от і я так жалкую що не поїхали в вересні с піврічним Дімкою...зараз я з ужосом думаю про відпочинок- я за вихідні після дачі-падаю з ніг, ні секундочки покою...а що буде на морі...

Lesya Vihot
08.05.2012, 19:22
А можна викупити все купе

можна викупити як дитячі квитки ( вони ж дешевші ? ) ,не знаю чи потрібно зараз документи для купівлі квитків . Колись брали в знайомих свідоцтво про народження дитини і викупляли ціле купе.

olerusya
08.05.2012, 19:24
Але я поїздом взагалі люблю більше їхати ніж машиною.
я теж обожнюю подорожувати поїздами, але так давно вже цього не робила:girl_in_dreams:

---------- Додано в 18:24 ---------- Попередній допис був написаний в 18:22 ----------

ми берем туда-назад ціле купескільки минулого року обійшлося ціле купе?

можна викупити як дитячі квитки ( вони ж дешевші ? )
а до скількох років діти подорожують безкоштовно(ясно що без місця)?

Ніколь
08.05.2012, 19:25
от і я так жалкую що не поїхали в вересні с піврічним Дімкою...
І я шкодую що ми не поїхали в Юлькіних 8 місяців на море, бо те що було в 1,8 - назвати відпочинком загалом складно :) в 2,4 це було взагалі щось.... а зараз я з нею навіть в карпати без чоловіка не ризикну поїхати :connie_pull-pigtail
Чоловіка вже попередила що на наступний рік плануєм відпочинок поки малий ще не ходитиме. Бо як вони двоє будуть в різні сторони розбігатись, то я вже точно з таким успіхом кращє вдома залишусь.

Bogdanka
08.05.2012, 19:28
а що буде на морі...
ні секундочки покою...
пАвЄрь)
Ми тоді жили в Судаку за наводкою карапузика і на дворі був басейн - шо тобі сказати:):):)
Софію він просто манивввввввввв-вабивввввввв - вона так собі йшла попри бардюрчик і раз одною ногою в воді, от так ми за нею і чалапали весь час. Спасало, шо її вимучувало повітря і вона спала вдень або разок 3 години, або два рази по 1,5 - 2 години і то був наш золотий час, дякую тому хто винайшов радіоняню))

---------- Додано в 18:28 ---------- Попередній допис був написаний в 18:25 ----------

в вагоні-ресторані?
ні
в вагоні звичайному
питаєте в провідника, в котрому вагоні є мікрохвильовка і вам скажуть. Їх є шось одна на три чи чотири вагони
скільки минулого року обійшлося ціле купе?
в районі 700 - 750 грн
до скількох років діти подорожують безкоштовно(ясно що без місця)?
до шести
можна викупити як дитячі квитки ( вони ж дешевші ? )
ми один квиток купували
на нього треба мати свідоцтво про народження, інакше провідник в праві його не признавати, це є в правилах, не памятаю де

Ная
08.05.2012, 19:48
20 липня їдемо в Штормове , база відпочинку "Ассоль" . Правда лише на 12 днів , бо путівки вже з лютого народ почав купувати, і поки ми надумали вже аж 1 путівка залишилась.
Прикольно, я сьогодні дзвонила, то теж один номер залишився, правда на початок серпня))) То, напевно всім так говорять шоб довго не думали)

Bogdanka
08.05.2012, 19:51
То, напевно всім так говорять шоб довго не думали)
маркетинг форева!;)

Gentle
08.05.2012, 21:54
хто їздив у Прагу, який готель вибрати, щоб був з демократичними цінами і не далеко від центру
Я так розумію, Ви поїдете ненадовго, на 2-3 дні (для Праги менше нема сенсу - місто фантастичне). Ось як мені радила Un. Known на ЛФ, коли я їхала:
Стосовно дешевого житла - я б порадила Travellers Hostel, номер для двох приблизно 25 євро, майже в центрі Старого міста.
А взагалі, на Львівському форумі є ціла тема - можете там підчитати.
А... І ще така справа. Якщо їдете своїм авто, то є сенс заночовувати під Прагою. Ми ночували в Кутна Хура, то, ціни дешевші, ніж в самій Празі. Правда, зранку до Праги ще трохи пиляли...Ну, але можна і ближче знайти, я думаю...

svetka
09.05.2012, 01:16
Привіт всім! Цього року плануємо поїхати в Крим до родичів. Але я дуже переживаю бо зі Львова до Севастополя близько 1350км. Хочемо їхати з малим йому влітку буде рочок. Я більше схиляюсь до поїздки поїздом, мені здається так легше та й нервів менше, але чоловік категорично настроєний їхати машиною, інакше каже що нікуди не поїде. Переживаю як буде себе поводити малий, чи зможе він всидіти в автокріслі, так як в нього зараз такий період що він дуже ходити хоче і зовсім не сидить на місці. Та й коли тоді краще виїхати, адже по моїх розрахунках без зупинок їхати десь 16-17 годин. Дівчатка якщо хтось вже так їздив дайте будь-ласка пораду, я дуже переживаю з цього приводу. Чекаю відгуків

Ніколь
09.05.2012, 01:38
Та й коли тоді краще виїхати, адже по моїх розрахунках без зупинок їхати десь 16-17 годин
щось довго, ми вкладались за 14....
Я би радила їхати під вечір, звісно якщо водій впевнено вночі може їхати.
Бо вночі дитина як правило спить, вночі не спекотно і немає потреби додатково охолоджувати салон, вночі мало машин на трассі і відповідно немає тих тянучєк, великої кількості обгонів і т.д.
Якщо ж їхати вдень, то десь до Вінниці дорога йде періодично в тіні або через ліси, ще там до Умані так сіяк, після автобану тінь закінчується, після Южноукраїнська взагалі її важко знайти по трассі, тому в Крим бажано вїзжати рано-рано вранці, інакше сонце палить несамовито, і кондицінер навіть не дуже то рятує ситуацію.

poputochka
09.05.2012, 02:04
Все залежить...яка машина, чи привчена дитина сидіти в автокріслі і т.д.
Їздила з дітьми в Крим і машиною, і поїздом. Висновок чисто для мене - машиною трохи легше. Так, дитина нудиться, хоче вилізти з крісла, потрібно часто зупинятись - в туалет, поїсти, розім"ятись, але не бігає по всьому вагону, не лізе в чужі купе, спить в дорозі хоч трохи (а насправді, і досить багато- 2-3 рази, бо її заколисує), не намагається притиснути собі пальці дверима купе, впасти з полиці, облизати всі ручки, поручні, сітки, тримачі і т.д., облитись гарячим чаєм, і не заважає іншим пасажирам, які не дивляться на неї як на маленького монстра:girl_wink: В дорозі поїздом я не мала ні хвилини спокою, постійні біганина і переодягання, і конфлікти з чоловіком, який з моменту посадки зразу розслабився, почав відпочивати і попивати пивце...Ну, і вночі я не спала сиділа або лежала біля малої, слідкувала, щоб вона не впала, заспокоювала, бо вона весь час прокидалась, і плакала на весь вагон...А горщик в поїзді, а збирання - розкладання необхідних речей ( і щоб нічого не забути), застилання постелі... Дуже люблю подорожувати поїздом, але з дитиною, то був жах.
А потім пересадка на автобус, теліпання з речами і дитиною до місця стоянки, купа людей, відсутність кондиціонера, малу закачало, ех...
Машиною - інша справа. Так, я сиділа біля неї на задньому сидінні, і весь час розважала, і була купа іграшок, книжечок, диски з пісеньками і казками, печеньок, сочків, термосів ( салон перетворили в стайню)...так, треба було часто зупинятись, чого наш тато дуже не любить, але мені було набагато простіше. Цього разу трохи розслаблена була я (правда, доки не мусила підміняти водія).
Так що вирішуйте самі...
Знаю, що багато дівчат мені заперечать, бо мають інший досвід. Але в мене - саме такий.
Крім того, подорожуючи машиною, можна зупинитись десь в мотелі і переночувати (моя нездійсненна мрія)...
Назад з Криму ми виїхали надвечір, і майже всю дорогу проїхали вночі - це було класно - мало машин на трасі, дитина спала, але чоловік вимучився дуже. Тому треба враховувати, чи є досвід нічних подорожей у водія....
Ну, і машина в Криму - це свобода пересування,ми, зупинившись поблизу Євпаторії об"їздили весь ПБК, піднімались на Ай-Петрі,зробили собі масу різних екскурсій, в т.ч. і до Севастополя...

SoLana
09.05.2012, 02:29
Тому треба враховувати, чи є досвід нічних подорожей у водія....
Дівчата, трохи поофтоплю. Я і мій чоловік противники їзди без зупинок, і ночівлі, це стосується і 1000 кілометрів. Бо який би досвідчений водій не був, сон, загальний змучений стан беруть своє. Людина просто відключається, а це вже небезпечно, тим більше якщо в салоні діти. Особисто я, дуже люблю подорожувати авто, з річною дитинкою, врахуйте часті зупинки ( якщо це буде вдень), навіть просто для того щоб трішки змінити обстановку. Вночі все ж таки легше, бо дитятко мало б спати, але водій теж має бути виспаний і не змучений:)

olerusya
09.05.2012, 11:04
Вночі все ж таки легше, бо дитятко мало б спати,

чи привчена дитина сидіти в автокріслі
до речі, ще одне що мене турбує: ми постійно їздимо в автокріслі, навіть якщо протестує. минулого року їздили вперше в далеку подорож на Світязь - 4 години, то трохи бавились, трохи спали, все пройшло добре.
Якщо ж їхати кудись далеко і вночі, хіба зручно дитині буде цілу ніч спати в автокріслі? Там навіть положення не можна змінити, крім того моя дитина прихильник спання на животі. тобто набагато зручніше було б покласти нормально її на заднє сидіння, і в такому разі можливо вона б і спала всю ніч більш-менш спокійно. Але куди подіти автокрісло??:girl_in_dreams:

Bogdanka
09.05.2012, 11:24
Знаю, що багато дівчат мені заперечать, бо мають інший досвід.
та власне, то залежить від дитини. Ми мали автокрісло але продали, бо Софія в ньому їздила дуже-дуже -дуже погано, при чому ми їздимо багато і багато власне машиною. Зараз купили автокрісло повторно, бо їхали в Закарпаття і мала вже більша, сидить добре, але то не порівняти з їздою в поїзді. на довгі дистанції. В поїзді моя Софія не залазить в чужі купе, хіба до діток, шо нормально, і спала дуже добре, заснула в 11- й, прокинулась в 07.30-08.00 ранку, я раніше встала. Їзда машиною в нас виглядає гірше. Але то дійсно наш досвід і наша дитина така. З двома дітьми однозначно спершу поїздом або літаком.
У знайомих взагалі така ситуація: троє дітей в сім'ї, середульшій дитині в машині зле. його закачує і аерони і т.п. не помагають. То вони взагалі навіть робили так: тато їхав машиною з двома дітьми, мама поїздом з малим, в поїзді малий теж спав нормально.
Тому цілком згідна
Все залежить...
від маси факторів

---------- Додано в 10:16 ---------- Попередній допис був написаний в 10:11 ----------

хіба зручно дитині буде цілу ніч спати в автокріслі? Там навіть положення не можна змінити, крім того моя дитина прихильник спання на животі. тобто набагато зручніше було б покласти нормально її на заднє сидіння
я б так не робила.
В Європі це взагалі заборонено, та й це небезпечно. Памятаю в дитинстві, при повороті на Вербу вліво, коли в Шацьк їхали, на зустріч гнав пяний водій, тато ледве справився, шоб уникнути зіткнення, я дуже впала, сильно вдарались головою, а при тепершніх кількостях випадків різних-всяких-кольорових... не знаю. Ясно шо всі 15 годин їзди дитина в автокріслі не висиджує, але для того і є зупинки як на мене.

---------- Додано в 10:20 ---------- Попередній допис був написаний в 10:16 ----------

А і на рахунок машиною в Криму зручно - то теж таке 50/50. Минулого року в Криму було стільки машин, шо ми от приїхали пароплавом в Воронцовський і тільки й слухали в черзі за квитком як молода сім'я кляла свою машину, бо чоловік не хотів машиною в Воронцовський, а жінка наполягла, бо дитині зручно, то чекали на вільне місце для паркінгу 1 годину і 20 хв. Ясно шо то випадок, але то з серії нерідких випадків. Якщо говорити про ЮБК наприклад, бо дуже вузькі траси і дуже багато приїжджих машин. В стороні Судака було краще з такою справою.

---------- Додано в 10:24 ---------- Попередній допис був написаний в 10:20 ----------

Серед наших знйомих більшість подорожує все-таки літак або поїзд, і тоді на місці машина на прокат. Ми от в Криму в Симфі на пару з колєгами брали машину на прокат на 2 тижні. Все ок. Вартості не памятаю.

olerusya
09.05.2012, 11:34
я б так не робила.
В Європі це взагалі заборонено, та й це небезпечно.
ну ми не Європа ;) а небезпечно справді дуже! тому то для мене ще один аргумент не на користь машини - моя дитина б поспала вночі 1-2 години і на тому був би кінець.

Bogdanka
09.05.2012, 11:38
моя дитина б поспала вночі 1-2 години і на тому був би кінець.
ви вже їздили на довгі нічні дистанції? я так зрозуміла, що ні:)
ми не Європа
та, і культура водіння у нас взагалі відсуттттння

olerusya
09.05.2012, 11:40
ви вже їздили на довгі нічні дистанції? я так зрозуміла, що ні
та власне що ні, тому й перепитую все до найменших дрібниць :) я просто знаю свою дитину, вона все життя дуже чутко спить, ій потрібні тиша, темрява і, найголовніше, зручне положення.

Bogdanka
09.05.2012, 11:55
ій потрібні тиша, темрява і, найголовніше, зручне положення.
а вона їздить в автокріслі якої групи?
ну і тишу і темряву ви їй забезпечите, як і підкосування їздою.

olerusya
09.05.2012, 11:59
а вона їздить в автокріслі якої групи?
в нас Еспіро, 9-25 кг(здається), воно досить непогано кладеться, інколи в ньому спить, ну але щоб довше години-двох то я собі не уявляю.

poputochka
09.05.2012, 12:19
хіба зручно дитині буде цілу ніч спати в автокріслі? Там навіть положення не можна змінити, крім того моя дитина прихильник спання на животі. тобто набагато зручніше було б покласти нормально її на заднє сидіння, і в такому разі можливо вона б і спала всю ніч більш-менш спокійно. Але куди подіти автокрісло??
Є варіанти...:connie_pull-pigtail
1. Позичити, взяти напрокат автокрісло, в якому змінюється положення.
2. Лишити все як є, і не переживати - Ви ж не часто їздите так далеко. Так, дитині буде не зручно, але одну ніч переживе, зрештою, і Вам, і водієві теж буде не зручно. Ніхто не звик спати сидячи.
В мене уже двоє дітей, тому на задньому сидінні 2 автокрісла, одне з яких - в 7-ми річної дитини не "лягає".
3. Зняти автокрісло, запхати в багажник, чи причепити на машину згори:girl_wink:(можна ще переставити на переднє сидіння, сісти ззаду до дитини, і трошки її притримувати), вкласти дитину на задньому сидінні зі зручностями, але розуміти, чим ризикуєте при зіткненні чи різкому гальмуванні - впаде і вдариться однозначно, добре як не вилетить через лобове шкло,ттт...(хоча, як мала була одна, часом так ризикували, нічого серйозного не сталось, ттт, але між сидіннями кілька разів падала.)

olerusya
09.05.2012, 12:25
Позичити, взяти напрокат автокрісло, в якому змінюється положення
1. в нас кладеться :girl_wink:
3. а багажник - сумніваюсь що щось ще крім крім піщинки туди влізе :girl_haha:
2. ну та :girl_yes:, тут без варіантів.

Holly
09.05.2012, 12:29
Я за поїзд. Колись їхала сама з Яринкою(їй тоді був 1рік) в інший кінець України, чудово перенесла дорогу. Хоч вона була не посидюча. Цього року плануємо їхати на море. Є можливість їхати машиною, але я не хочу. Мені з дітьми простіше поїздом. І за відпочинок ніскілечки не переживаю, що там складного? Те саме що вдома, навіть краще, бо чоловік постійно буде з нами. Лиш би погода гарною була

Ніколь
09.05.2012, 12:51
я просто знаю свою дитину, вона все життя дуже чутко спить, ій потрібні тиша, темрява і, найголовніше, зручне положення
Ірусь, ми з Юлькою поїхали машиною на море коли їй було 1,8. Виїхали годинка 9 вечора, буквально за годину малу в авто заколисало і вона заснула.
Потім годинка 3 ночі прокинулась, але без криків, без всякого, сиділа напівсонна і дивилась у вікно, і десь так через годинку непомітно заснула знов. Прокинулась вже в 6 ранку. Звичайно вона поспала меньше ніж звичайно, але суттєво щоб вона була чимось невдоволена то я би не сказала.
Поїздка в машині заколисує.
Ще треба врахувати взагалі чи любить дитина в авто їздити, бо наша дуже любить. була маленька могла годинами у візочку іздити і то їй було в кайф, в авто вона б взагалі цілодобово каталась будь її воля.
ОТ автобус пасажирський і літак - ми перенесли значно гірше, хоча ніби то сутєєво ж нічого не міняється, сидиш і тебе везуть, вле в літаку мала ніяк не хотіла сидіти, дуже часто була турбулентність, її дратували ті ремені і т.д.
А втобусі було надто шумно.
Поїздом ми ще не їздили, але враховуючи що Юлька наша дуже дуже непосидюча і її завжди встигає бути всюди одразу, то я би дійсно її тільки і ловила по вагону. У мене до поїздів взагалі чогось таке ставлення як і до громадських туалетів, тому поїзд я би обирала в останню чергу. Але це також лише мій досвід, який підходить нам, бо наша дитина залюбки їздить в авто, не знає що таке закачування і складностей у дорозі з малою не виникає.

poputochka
09.05.2012, 13:06
Ну, бачте, мене в подорожі поїздом ще зупиняла обмежена кількість речей, які можна взяти з собою. Я, взагалі, барахольщиця, люблю, "все своє носити з собою", а з дітьми тим більше. Я тягну завжди бутильовану воду, пюре, кашки, консерви (особливо, як діти були менші), візок-тростинку (мені без нього на морі ніяк), горщик і купу речей для дітей - маєчки, штанята, щоб не прати щодня, кілька пар взуття, якщо маємо готувати самостійно - щось з кухонного начиння і т.д. Коли їхали вперше з 10-місячною старшою, то тягли ще й розкладне ліжечко, її постіль і електроплитку:suicide:
Але мені легше так, ніж шукати і купувати щось на місці, хто зна де і по якій ціні.
Щоб затягти-витягти те все з поїзда-в поїзд, розмістити, не забути, треба купу народу. А є лише двоє дорослих, в одного- на руках дитина.(Згадалось, як вийшли з поїзда, перли валізи, кульки з їжею, горщиком, візок, переходили колії, а мала в візочку зняла шкарпетки і черевички , і повикидала людям під ноги :xaxa:).
Тому поки- машина.

А брати ціле купе чи машину напрокат на місці, для мене чомусь фантастика, на це ніколи не вистачає грошей (хоча як порахувати вартість бензину в обидва кінці, напевне, на одне вийде:)

Violation
09.05.2012, 14:08
Дівчата хто відпочивав в Ільїчівську ??? Поділіться враженнями та контактами...Буду дуже вдячна...

Bogdanka
09.05.2012, 14:24
Я тягну завжди бутильовану воду, пюре, кашки, консерви (особливо, як діти були менші), візок-тростинку (мені без нього на морі ніяк), горщик і купу речей для дітей
бутильовану воду, пюре кашки і т.д. не здогадалась би волокти на весь період зі Львова, навіть як би летіла власним кукурузником імхо
візок-тростинку, горщик і купу речей все брали незалежно від того чим їхали
ні кого, ні в чому не переконую, але думаю, що більшість проблем ми собі створюм самі:)
це просто моя думка
ну і теж правда в когось як в Віки
літак - ми перенесли значно гірше
а я просто марю летіти
літає моя дитина чудесно

Vika
09.05.2012, 14:35
Їдем машиною 4 червня в Алупку. плануєм виїзжати перез обіднім сном малого, щоб трохи в машині поспав. потім будем бачити: може по трохи в лісочках будем зупинятися. основну частину дороги напевне в ночі проїдем. але не знаю як ми всі вмістимся на ніч ззаду. чи закладати їм підлогу речами і робити велике ліжко і їхати спереді (мені), чи десь між дітей тулитися.

ManyuManyu
09.05.2012, 14:36
ми їздили минулого літа з малим1,3 в Болгарію машиною. Їхали вдень, малий більшу частину сидів в кріслі, трохи спав, трохи висів на циці, трохи робили зупинки. Він взагалі не любить їздити в кріслі, то на моє здивування та дорога пройшла нам досить добре. А якщо діти спокійно сидять у кріслах, то взагалі не має бути проблем. А от зовсім без крісла, то ніяк, небезпечно!!!

Vika
09.05.2012, 14:53
в нас взагалі немає автокрісла. брали в друзів 2 рази як йому було 5-8 місяців, їздили в Карпати і Тернопіль.
В нашому місті взагалі не бачила щоб діти їздили в автокріслах.
якби знала що він буде сидіти то купили б. а в ньому можна спати? бо ті що я бачила в нас в магазинах не розкладалися.
багато знайомих їздять з дітьми різного віку в машині на море. всі роблять як ми: закладають в машині підлогу речами, зверху якись коц чи матрас і виходить велике ліжко. діти сплять всю ніч, бо зручно. хоча небезпечно.
на рахунок нічних поїздок, то теж всі наші знайомі їхали цілу ніч без проблем. правда мами теж не сплять: розважають шофера. я після такої нічки (була за штурмана) потім весь день говорити не могла, щелепа боліла.

olja_zaj
09.05.2012, 15:45
але не знаю як ми всі вмістимся на ніч ззаду. чи закладати їм підлогу речами і робити велике ліжко і їхати спереді (мені), чи десь між дітей тулитися.
Два роки підряд їздимо на моря з малою машиною.Ззаду, низ закладаю сумками, і застелюю то все діло, коциками, простинями, роблю їй таке ліжечко, сама трохи біля неї сижу, потім пересідаю вперед, малій так зручно, накидую їй різних книжечок, іграшок, вона собі там товчеться.

tsyganka
09.05.2012, 16:07
4 червня в Алупку
Теж плануєм туди на червень, але переживаю за погоду, чи буде вода достатньо тепла для купання малому, чи зможе ходити туди сюди під гору?

Vika
09.05.2012, 17:33
Два роки підряд їздимо на моря з малою машиною.Ззаду, низ закладаю сумками, і застелюю то все діло, коциками, простинями, роблю їй таке ліжечко, сама трохи біля неї сижу, потім пересідаю вперед, малій так зручно, накидую їй різних книжечок, іграшок, вона собі там товчеться.
так дуже зручно, але не знаю чи малому так буде добре. тай до циці часто встає. треба буде лазити туди сюди. хіба в машині заколише добряче, тай буде менше вставати.
Теж плануєм туди на червень, але переживаю за погоду, чи буде вода достатньо тепла для купання малому, чи зможе ходити туди сюди під гору?
дітям однозначно там важко ходити, але де дінуться? якось буде.
а за погоду чоловік вичитав що до 10 буде прохолодно чи дощ. але це нічого. в зоопарк, дельфінарій, долину казок, масандру, воронцовський парк підемо. не шкода буде пляжного часу на гульки витрачати.

OxankaF
09.05.2012, 19:44
Я думаю, пора вже відкривати тему: "чим їхати на відпочинок", бо це все ж таки тема про "куди їхати"...

сніжна
09.05.2012, 21:07
плануєм туди на червень, але переживаю за погоду, чи буде вода достатньо тепла для купання малому, чи зможе ходити туди сюди під гору?
якщо ви плануєте їхати після 20 червня і погода до того часу протримається принаймні в районі +20- море прогріється. Чи зможе ходити в гору- залежить від дитини і від того, де ви обрали собі помешкання. Можете написати, у якому районі чи готелі плануєте зупинитися, можливо, зможу розповісти детальніше що до чого

Vika
09.05.2012, 23:29
ми їдемо на 5 червня, вода ще напевне буде холодна. жаль. може до від"їзду (25 червня) трошки прогріється.

svetka
10.05.2012, 00:25
щось довго, ми вкладались за 14....
А куди саме ви їздили, і по якій трасі, бо ми хочемо їхати через Житомир, чоловік каже що там траса краща?

---------- Додано в 23:25 ---------- Попередній допис був написаний в 23:24 ----------

Дякую всім за відгуки!!!:girl_yes:

Ніколь
10.05.2012, 01:11
А куди саме ви їздили, і по якій трасі, бо ми хочемо їхати через Житомир, чоловік каже що там траса краща
я не знаю наскільки кращє їхати через Житомир, можливо ваш чоловік просто хоче зробити той крюк щоб вище виїхати на автобан і довше ним їхати. Дехто взагалі знаю їде на київ в з києва по прямій валить по автобану допоки можливо.
Ми їздили в Миколаєвку, але що до неї по дрібніших дорогах в криму , що по основній до симферополя - по км однаково, все рівно основну частин шляху їдете як на симфірополь.
А загалом ми їхали через : тернопіль, хмельниціький, вінниця, умань, виїзд на автобан і трішки по ньому, первомайськ, южноукраїнськ, миколаїв, херсон, ну і крим до місця призначення.

Фіяна
10.05.2012, 13:30
треба просити модераторів створити тему Дорога на відпочинок.

бо ми хочемо їхати через Житомир

дорога в Крим через Житомир - тільки близько 100 км відносно поганих автошляхів - власне відрізок між Житомиром та трасою Київ-Одеса (район Попельня - Сквира).

якщо ж їхати через Тернопіль-Хмельницький, то таким є практично весь відрізок Львів-Умань.

ми вже двічі їздили через Житомир - ніби трохи затратніше з огляду на паливо (гак в районі 150 км, не більше ніж 200 км)
але суттєва економія нервів та набагато більше комфорту загалом.
По затратах часу виходить одне і теж (в першому варіанті середня швидкість вища).

Завжди виїжджаємо в ніч, діти сплять в автокріслах, до світанку кермую я, потім змінює чоловік. На ніч зупинялись хіба на зворотньому шляху - біля дендропарку Софіївка.

шлях через Вінницю мені подобається хіба тим, що можна зупинитись в Меджибожі - там гарна фортеця, мистецька крамниця і можна смачно перекусити.

сніжна
10.05.2012, 15:18
можна зупинитись в Меджибожі - там гарна фортеця, мистецька крамниця і можна смачно перекусити.
підтверджу- вже на протязі кількох років там зупиняємося для перекусів- все незмінно смачно, ситно і недорого.

Яруська
11.05.2012, 10:14
плануєм туди на червень, але переживаю за погоду, чи буде вода достатньо тепла
Ми теж на червень але на Тарханхут. Хто там бував в червні, як там ситуація з погодою?

SOSKA
12.05.2012, 00:36
Дівчатка, можливо хтось відпочивав в Затоці(цікавить приватний сектор). Щоб ціни не великі і умови хороші, поділіться контактами в пп.Дякую

zlatovlaska
12.05.2012, 18:40
добу за кермом, то для мого чоловіка заскладно наразі, хіба їхати двома сім"ями.
Їдемо з нами :) Ми машиною , хлопці собі мінятимуться і веселіше буде.
Я вже сьогодні дала завдаток. Псіханула :girl_crazy:, їдемо на 20 днів, з 1 липня по 20. Що ми там стільки часу робити бум,- не знаю. Минулого року за 12 днів накупались і назасмагались...
Є ще один номер на цю ж дату і один з 27.06-09.07:girl_flag_of_truce:
Їхати також будемо через Житомир- значно краща дорога.

hrystusja
12.05.2012, 19:43
Їдемо з нами
З радістю :) але наступного року. Цього року спланували їхати ближче і вже також дали завдаток.
А наступного року з превеликим задоволенням:girl_yes2:.

Lesya Vihot
12.05.2012, 19:46
Є ще один номер на цю ж дату і один з 27.06-09.07

Де саме цей номер ?

zlatovlaska
12.05.2012, 19:55
Де саме цей номер ?
База відпочинку Асоль в Штормовому. З 1 по 20липня №12 (другий поверх, з видом у двір :)). А з 27.06 не пам"ятаю який саме номер... Всі двомісні, з вигодами на поверсітак виглядає , ніби я співпрацюю з ними і рекламу їм роблю... :pardon:

Gajka
12.05.2012, 20:05
(гак в районі 150 км, не більше ніж 200 км)
Минулого року їздили на Фіолент, через Умань. Туди на ніч - нормально, а назад - виїхали в 8.00 ранку, обїхали південь Криму аж до Ялти (екскурсії), на Сімферополь їхали, то вже темніло. Я ще дала ради до Херсону десь, а потім спали до 5 ранку, то вже коли сонце припекло в дорозі і аж до Львова, я чесно ледве витримала, дуже вже виснажена була. Після того казала, що більше сама так далеко не поїду, ну і один раз на Крим подивилася, більше чесно не маю бажання туди їхати. А відбиває те бажання співвідношення цін до сервісу.

simona
12.05.2012, 20:59
Шкода, що обмежена в коштах, а так хотілось би в Чорногорію, поки планую відпочити в Болгарії на Золотих пісках

Фіяна
13.05.2012, 13:31
через Умань
що саме ви хотіли доповнити чи заперечити, коли процитували мій допис?
через Умань ви б їхали в будь-якому випадку - і, якщо б обрали шлях через Вінницю, і через Житомир. Умань - якраз перша точка перетину двох шляхів.

ми цього року плануємо на літо Карпати, а на осінь - оксамитовий Крим.
маємо досвід морського відпочинку тільки в Європі - материковій (Іспанія, Італія, Туреччина, Болгарія) та острівній (Іспанія, Італія), але в нашому випадку з нашими малюками кращими, ніж 2 тижні оксамитового Криму, можуть бути тільки 3 тижні оксамитового Криму)

відпочивали у вересні-жовтні на ПБК (Форос, Гаспра, Ялта, Алушта) вже 5 разів...
суцільні плюси - людей направду мало, пляжі порожні, ціни впали конкретно, сонечко лагідне, не парить, вода ще добре тепла (від мін.19 до 24 градусів)
про оздоровчий ефект та задоволення від флори та рельєфу я взагалі мовчу (то вирішальні фактори).

сподіваємось, що і цього року відпочинок буде в задоволення і на користь!

нталька
13.05.2012, 13:55
Не зовсім і цю тему, але все ж стосується відпочинку. Дівчата, чи хтось купував квиточки на поїзд через інтернет, маю на увазі e-kvytok? Чи то надійно і де забирати ті квитки, в будь-якій касі?
Сьогодні поспостерігала за наявністю квитків у Сімферополь на 26 червня (як раз за 45 днів), то під десятої ранку купе майже не лишилося, якихось Трохи верхніх розкиданих і 3 нижні полки в різних вагонах. Коли то викуповується? А в 11 год. з"явився ще один купейний вагон..

Gajka
13.05.2012, 14:34
що саме ви хотіли доповнити чи заперечити, коли процитували мій допис?
Я мала на увазі, що той гак був би вже лишнім для мене(особливо назад), ми коротшою дорогою їхали.

Bogdanka
13.05.2012, 14:44
відпочивали у вересні-жовтні на ПБК (Форос, Гаспра, Ялта, Алушта) вже 5 разів...
суцільні плюси - людей направду мало, пляжі порожні, ціни впали конкретно, сонечко лагідне, не парить, вода ще добре тепла (від мін.19 до 24 градусів)
про оздоровчий ефект та задоволення від флори та рельєфу я взагалі мовчу (то вирішальні фактори).
ми теж в принципі так плануємо
може перетнемось, багато дітей то ж кльово, пра?))

---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ----------

Коли то викуповується?
мій чоловік займав чергу минулого року в 07:20 ранку
08:05 вже забирав ціле купе))
таких як він мужчин там було не один, зустрів двох колєгів
ше й в черзі з 07:00 було вже чоловік з 10, а на 08:00 десь коло 50...

нталька
13.05.2012, 14:55
мій чоловік займав чергу минулого року в 07:20 ранку
Це в каси біля центру, там відкриваються з 8:00? Чи на вокзалі?

Bogdanka
13.05.2012, 21:28
на вокзалі?
саме так, на вокзалі
сервісний центр

Ritamadonna
13.05.2012, 23:39
якщо маєте картки приват-банку і користуєтеся Приват-24, то в онлайні можна купити квитки - там же видно нижні-верхні полички, купе-плацкарт, к-ть вільних місць на різні дати.
Колеги по роботі так їздили в Київ. За Кримський напрям не знаю.

14.05.2012, 00:24
В літку поїду в гори на озеро. Пізніше в Україну в гості. А зимою завжди між груднем і січнем відпочиваю на Домініці або Джамейці.

olerusya
14.05.2012, 10:20
о в онлайні можна купити квитки - там же видно нижні-верхні полички, купе-плацкарт, к-ть вільних місц
а де саме,можете дати лінк? бо я на сайті Укрзалізниці не можу такого знайти...

Nastylove
14.05.2012, 10:53
де саме,можете дати лінк? бо я на сайті Укрзалізниці не можу такого знайти
www.e-kvytok.com.ua
ось тут дивіться, щоб купити квиток треба зареєструватись.

нталька
14.05.2012, 19:00
то в онлайні можна купити квитки минулого літа мені чомусь не вдавалося провести оплату за і-квиток.

Руда Лисиця
14.05.2012, 19:01
картки приват-банку і користуєтеся Приват-24, то в онлайні можна купити квитки
маю картку прокредиту і теж без проблем купувала квитки через е-квиток

нталька
14.05.2012, 19:50
Руда Лисиця (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=1403),
скажіть, будь ласка, а де ви забирали квиток, у будь-яку касу підходили з тою роздруковкою?

Руда Лисиця
14.05.2012, 19:53
у будь-яку касу підходили з тою роздруковкою
так. правда я на гнатюка це робила. дають блакитний "квиток", там пишеться свої дані і все.

tanchyk
14.05.2012, 22:22
Джамейці.
А де саме ви відпочивали тут?

Ritamadonna
15.05.2012, 00:43
Цитата:
Допис від Ritamadonna Переглянути допис
о в онлайні можна купити квитки - там же видно нижні-верхні полички, купе-плацкарт, к-ть вільних місц
а де саме,можете дати лінк? бо я на сайті Укрзалізниці не можу такого знайти...
Заходьте на http://privatbank.ua/ зліва вводимо телефон і пароль. Якщо паролю нема - то зареєструватися (якщо у вас є картка Привату).
Далі на вказаний телефон мобільний приходить ще один пароль.

Далі після введення паролю входите на свою картку онлайн.
В панелі меню вибираєте КВИТКИ - >залізничні>звідки>куда>дата відправлення
Наприклад на 26 червня до Сімферополя:

Поезд Формирование Следование Отправление Прибытие В пути Люкс Купе Плацкарт
086Л ЛЬВІВ СІМФЕРОПОЛЬ ПАС 09:38 09:50 24 год. 12 хв. от 766.62 UAH
мест: 10 от 210.30 UAH
мест: 15 от 131.33 UAH
мест: 19 Купить

ну і далі за вказівками, ще один пароль приходить. і роздруковуєте.
мої їхали в київ без проблем, як в Крим - не знаю.

Катруся
15.05.2012, 08:37
Підкажіть будь-ласка де можна з дитиною відпочити біля Одеси так щоб море чисте і людей не багато. І краще напевно приватний сектор

simona
15.05.2012, 20:12
хтось може зорієнтувати скільки коштував квиток минулого року поїздом в Болгарію?

zlatovlaska
15.05.2012, 20:39
поїздом в Болгарію
А туди можна поїздом? Нам казали лиш авто, автобус альбо літак.
от що знайшла про поїзди в Болгарію, корисно знати:
Все починається з купівлі білету. Він зовсім інакший ніж наш. Єдиний навіть якщо ви їдете з пересадками, зазначено лише час відправлення - час прибуття, час пересадки - то ваш клопіт. Нас спасло лише те що я зазделегідь ще у Львові, плануючи поїздку, пороздруковував з сайту Болгарської залізниці розклади обраних поїздів з чіткими годинами і назвами станцій. Без того папірця ми б точно проїхали б станцію пересадки і не втрафили на потрібен поїзд. В квитку вказано номер поїзда він вказаний лише там, тому якщо купуєте білет на проміжні станції повинні добре знати куди їде поїзд, бо тільки це зазначено на вагонах. Поїзд їде без провідників, ходять тітки болгарки що не знають ні англійської ні російської, розпитати у них - важкувато, але можна. На потрібній зупинці треба самостійно відкривати двері і встигнути вийти за 30-40 секунд. Поїзд їде далі з відчиненими дверима поки комусь їх не треба буде зачинити. Звичних плацкартів там немає там є невелика кількість спальних вагонів а все решта сидячі місця першого і другого класів. Досить вигідно брати квитки відразу в обидві сторони - це економить досить непогані гроші. Якщо в одну сторону квиток коштує 25 лев то в обидві може коштувати 35-40. Обовязково беріть перший клас, бо тільки в ньому ви забезпечені місцем, ми того не знали і назад я був змушений стояти протягом 4 годин, поїзд Софія-Бургас був забитий як маршрутка з Рясного зранку. Зворотній квиток тре візувати перед відправленням - це теж тре знати самому того ніхто чомусь не сказав, взнали випадково. Все було ще зле тому що їхали ми в ночі і в 2 ночі були змушені перебігати на другий поїзд який чекає на туриста мандрівника не більше 3 хвилин.
Тому враження від залізниці в мене такі: це дешево і пізнавально, але і екстримально, щоправда після моєї розповіді вам буде легше мандрувати Болгарською залізницею.
В поїзді бігають кондуктори що звіряють квитки і рвуть їх та компасують без перепочинку, тільки-но вони потрапляють їм до рук, рефлекторно.

Bogdanka
15.05.2012, 21:21
от що знайшла про поїзди в Болгарію
це про поїзди по Болгарії;)

zlatovlaska
15.05.2012, 21:36
по Болгарії
ну так, але нарід їхав зі Львова з пересадками по Болгарії аби дістатись місця локації :)

нталька
15.05.2012, 21:39
ходять тітки болгарки що не знають ні англійської ні російської,
якщо тітонькам хоча б 30 років, то вони ще в школі вчили російську (в ті далекі часи більшість болгар в школах вчили цю мову), тому якось порозумітись можна.

Bogdanka
15.05.2012, 22:24
Софія-Бургас
Zlatovlaska, аби дістатись узбережжя Софію не треба проїжджати:) Це інший кінець
Ви їдете поїздом Львів-Бургас чи Львів Варна
то навіть не поїзд а причіпні вагони
Їде поїзд через Одесу, в Одесі вагони перечіпляють
Сумарний час в дорозі десь як в Крим плюс/мінус
Такшо відгук когось, хто їхав просто в Болгарію, а не на узбережжя неінформативний:girl_cool: зовсім
Львів-Бургас це прямий поїзд (був раніше принаймні), з чеканням вагонів в Одесі.

kati
15.05.2012, 23:25
де поїзд через Одесу, в Одесі вагони перечіпляють
через чернівці. в чернівцях стоїть десь 4 години. Дорога довша ніж до криму- десь 32-33 год.

---------- Додано в 22:25 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

ось знайшла розклад (http://tour.com.ua/transport/train/337651/)

Лесик
16.05.2012, 00:31
через чернівці. в чернівцях стоїть десь 4 години. Дорога довша ніж до криму- десь 32-33 год.
Ми так іздили в Болгарію роки два тому. Це жах...(маю на увазі сервіс української залізниці), краще вже автобусом(якщо нема можливості літаком).

МаленькаКотя
16.05.2012, 01:48
Львів-Варна коштує 950 грн. на людину в один бік, сьогодні питалась. Однозначно вигідніше автобусом, єдине, що поїздом легше...

Bogdanka
16.05.2012, 05:01
огого
то дууууууууже довго
раніше був через Одесу теж
але напевно час в дорозі був такий же...

МаленькаКотя
16.05.2012, 09:28
А автобусом дуже довго їхати в Болгарію? Важко?

syavych
16.05.2012, 11:47
А автобусом дуже довго їхати в Болгарію?
Залежить куда саме в Болгарію, але орієнтовно добу.
Важко?
Важко. Хоча кому як...

---------- Додано в 10:47 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

Дорога довша ніж до криму- десь 32-33 год.
Йой, то шо задуже нарахували. До Варни 25 год, Бургаса - 28.

vlaoldi
16.05.2012, 13:20
Дівчата, звертаюсь за порадою. В мого малого (3,9 р) будь яка простуда супроводжується приступом крупу (ларенгіт із стенозом гортані). лікарі кажуть, що переросте...але не відомо коли. Через це ми не можемо ходити у садок. Деякі лікарі радять їхати лікуватись на море, причому на довго - днів 25. От і шукаю місце, де добре було б поїхати, і не дуже дорого, щоб протянути якнайдовше. Звичайно хочеться , щоб не дуже забите місце було, щоб і ми з чоловіком отримали задоволення від відпочинку. Буду вдячна за будь-яку інформацю...Може ще хтось стикався з такою проблемою...

Фіяна
16.05.2012, 13:39
лікуватись на море

раджу вам спершу порадитись з лікарями щодо місця лікування, і потім обирати конкретно.

я мала схожу історію в дитинстві, - кожна простуда/вірус супроводжувався затяжними бронхітами, які перетікали плавно в запалення легень. Долікували мене до початків астми.
Позбулась я всього і відразу ж після 4-ьох місяців Криму, але конкретно південного берегу - від Ялти до Форосу. Судак нам, наприклад категорично не рекомендували через вологість.
Батьки як вивезли мене в травні, так і привезли до Львова щойно у вересні. Незважаючи на те, що був травень, по приїзді я дуже погано зреагувала на зміну клімату - дістала страшні спазми, напади та гарячку. Після тижня часу все пройшло.
З часу того тривалого відпочинку більше не мала жодного запалення легень та жодних рецидивів бронхоспазмів, а до того тільки запалення пережила 7 разів(.

kati
16.05.2012, 16:15
о шо задуже нарахували. До Варни 25 год, Бургаса - 28.
то не я:)
порахуйте якщо зі львова поїзд відправляється в 23.35 а в бургас приходить в 9,25= 34 год

syavych
16.05.2012, 16:48
порахуйте
Ми з Вами очевидно в різні місця підглядаємо :) Достовірніше мабуть тут (http://uz.gov.ua/passengers/timetable_new/?ntrain=37816&by_id=1), нє? Зі Львова о 5.36 відправляється.

olerusya
16.05.2012, 17:12
Люди, а хтось відпочивав на озері Балатон в Угорщині? які відгуки?

ZOSYA Bulyakova
22.05.2012, 13:23
Відпочивали у Лебедівці. Це приблизно 120 км від Одеси. Дорога трошки тяжка( ми з дітками були).Треба було з одеського потяга пересісти в електричку на Бєлгород-Дністровський, а звідти автобусом до лебедівки(десь 1 год їхати). Варіанти поселення різні - є бази на будь-яку кишеню, є приватний сектор, можна домовлятися за харчування. Але природа - цілюща. Там ,крім моря, є лиман (забула назву). Колись там була відома здравниця для дітей з проблемами дихальних шляхів, в тому числі астматиків. На лимані - лікувальні грязі. можу вам сказати, що це трошки совдепія, але діти мені після того цілу зиму не хворіли. Там спокійно і тихо, порівняно із Кримом, саме те для сімейного відпочинку. Можете забити в пошукову систему ЛЕБЕДІВКА і подивитися відгуки:girl_cool:

Vittoriya
22.05.2012, 13:33
Дівчата, а хтось коли-небудь відпочивав на Мазурах в Польщі? Цікаво почути відгуки, де краще поїхати? Чи чисті там озера?

Lubka
22.05.2012, 15:46
Привіт дівчата:girl_wink: Підкажіть де можна відпочити з дітками 5 рочків і 1 рочок( цікавить Азовське море), стільки вже перечитала, зупинилася на Кирилівці або Щолкіно.Може хтось краще щось порекомендує (приватний сектор) з приємливими цінами і умовами. А взагалі чи варто брати на море дитину до 1 року ( плануємо їхати в липні малій буде 11 міс.)

ola-lyola
22.05.2012, 17:51
Дівчата, а хтось коли-небудь відпочивав на Мазурах в Польщі? Чоловік їздив кататись на яхті на Мазури у вересні. Починали з озера біля міста Goldap і за тиждень обійшли усі озера північніше цього міста. Озера різні, залежить від дна і берегів, але казав що загалом у порівнянні з нашими чисті. 5-6 місні яхти орендували прямо там і обійшлося це знааачно дешевше, ніж орендувати у нас в Криму.

status quo
22.05.2012, 18:34
Привіт дівчата Підкажіть де можна відпочити з дітками 5 рочків і 1 рочок( цікавить Азовське море), стільки вже перечитала, зупинилася на Кирилівці або Щолкіно.Може хтось краще щось порекомендує (приватний сектор) з приємливими цінами і умовами. А взагалі чи варто брати на море дитину до 1 року ( плануємо їхати в липні малій буде 11 міс.)
Про Кирилловку не скажу (незнаю) . Щёлкино - дыра, отдыхать там конечно хорошо, но только не с маленьким ребёнком. Пляж песчаный, море неглубокое.довольно чисто. Небольшой городишко , оживает только летом с наплывом отдыхающих. Магазинчики и рынок есть ,но вот с медицинским обслуживанием..только разве рядом районный центр Ленино (Семь Колодезей) и если вдруг что - то туда можно обратиться.
Ребёнок младший - очень маленький,неизвестно как у него пройдёт акклиматизация (не имеет значения куда вы поедете).
Про квартиры (приватный сектор ) знаю что не дорого , но уж очень разные условия (есть квартиры после ремонта ,а есть которые вообще никогда не ремонтировались) но за одну цену.

Руда Лисиця
22.05.2012, 18:52
пам"ятаю в Лєніно у чай-хані їла смачнезні чебуреки...Таких смачних і дешевих ще ніде не смакувала.

Julietta
22.05.2012, 19:21
Підкажіть де можна відпочити з дітками
Про Кирилівку можу сказати тільки хороше. Вже багато років підряд відпочивати їдемо тільки туди. Вже думали їхати в інше місце, але все ж таки Кирилівка всюди має переваги (принаймні для нас). Про неї скажу так: до пляжу 1-3 хвилини ходьби з будь якої бази, а на Федотовій косі їх більше 200 на різний смак і гаманець, пляжі великі і пісчані з ракушками, море - парне молоко, і, головне, НЕМАЄ МЕДУЗ:) А для мене це величезний плюс. Там відпочиває купа сімей з маленькими дітьми, взагалі відпочинок для тих, кому потрібні тепле море, великий пісочний пляж і приємне морське повітря подалі від міста і суєти. Обожнюю Кирилівку:)

нталька
22.05.2012, 23:56
Julietta (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=5957), а можете якісь фото виставити з відпочинку?

olerusya
23.05.2012, 09:53
Julietta, а можете якісь фото виставити з відпочинку?
і на якій базі там зупиняєтесь? :)

vlaoldi
23.05.2012, 12:02
мене теж зацікавила інформація про Кирилівку. Не могли б ви зорієнтувати по цінам?

---------- Додано в 10:02 ---------- Попередній допис був написаний в 08:25 ----------

А ще цікавить відпочинок в Чорноморському. Може хтось поділиться враженнями.

Laja
23.05.2012, 14:58
Дівчата хто бував в п. Щтормове (25км. від Євпаторії), можете щось порадити?
Якись приватний сектор, чи пансіонат?

hrystusja
23.05.2012, 15:06
Якись приватний сектор, чи пансіонат?
Почитайте кілька останніх сторінок теми :)
Там є трохи інформації про базу "Ассоль" у с. Штормове.

Lubka
23.05.2012, 16:25
Дівчата дайте координати в Кирилівці в приватноиу секторі. Може хтось квартиру знімав ( компанія збирається велика) І так щоб умови були людські , а то з дітьми хочемо їхати:d25:

Lozanna
23.05.2012, 16:41
Ми цього року плануємо їхати двома сім'ями з дітками в Євпаторію, або туди де в Криму піщані пляжі. Допоможіть координатами!:girl_blush2: Буду вдячна будь-якій рекомендації!:girl_in_love:

zlatovlaska
23.05.2012, 17:01
будь-якій рекомендації!
Миколаївка (наприклад база Монтажник, на березі моря), Штормове (наприклад "Ассоль")- точно піщані пляжі. Обидва 25-30км від Євпаторії.
Перелистайте тему, тут стільки писано-переписано, про Крим в тому числі :)

---------- Додано в 16:01 ---------- Попередній допис був написаний в 15:52 ----------

Про "Асоль" сторінка 185 . Во яка я добра :girl_cool:, знайшла...

OxankaF
23.05.2012, 17:33
Дівчата дайте координати в Кирилівці
в Кирилівці була, більше туди б нізащо не поїхала, особливо в приватний сектор. Там проблеми з водою, немає центрального водопостачання, тож господарі її купляють і дуже економлять. Також нема центральної каналізації (чи як воно там називається), тож час від часу приїжджає машина і то викачує))) Хіба мо які готелі, але ціни в готелях, враховуючи, що це Кирилівка, явно завищені

Julietta
23.05.2012, 17:38
і на якій базі там зупиняєтесь?
Відповіла в приват
мене теж зацікавила інформація про Кирилівку. Не могли б ви зорієнтувати по цінам?
Щодо проживання. Для нас був важливий комфорт, гаряча вода і туалет в номері, кухня. На такі умови можна знайти номери від 380 грн./день на двох в липні якщо дуже постаратись. Ми маємо трошки дорожчий. Взагалі якщо їдете компанією є дуже вигідні пропозиції: можна зняти цілий котедж чи будиночок, взагалі якщо вас більше двох, то вигідніше по ціні :)
Якщо не обов*язково щоб була кухня в номері і душ з туалетом, то можна знайти дуже багато пропозицій і по дешевшій ціні, орієнтовно 200-250 грн. за номер з кондиціонером, нормальним ліжком і т.д. Гарячий душ буде на території, так само як і кухня. Але то все можна уточнити по телефону. Всі бази є на одному сайті. Правда бронювання вже розпочалося давно, так що потрібно буде добре пошукати щоб знайти те, що Вам підходить. По харчуванню: практично кожна база пропонує харчування в себе, приблизно 100 грн./день, також приїзджають машини і привозять готову їжу (все що душа забажає-від борщу до наполеона:)). Можна готувати самим прямо в номері або на базі.
І, наостанок, фото пляжу на Федотовій косі
http://s017.radikal.ru/i426/1205/17/4db38ce2782d.jpg

Materynka
24.05.2012, 11:01
Я вже кілька років теж їжджу на Азовське море, м Приморськ. Там є багато баз, кому що підходить, як по цінам так і по умовам. Ми живемо на базі Дюна, ціна за двомісний номер ~200грн. В номері туалет, душ, холодильник, телевізор, вентилятор, москітні сітки. Є номери з кондиціонерами. Вода холодна, гаряча цілодобово. Напевне мають свою свердловину. Вода щоправда з запашком, там поруч лиман з грязями, тому вода така ароматна. Питну воду купляємо прямо на базі. Їсти ходимо в кафе, або можна домовитися на базах, що поруч.Ми докупляємо продукти на базарі, їхати до якого маршруткою хв 10. До моря йти метрів 500, по містку через лиман. Море не дуже мілке, тепле.Пляж піщаний. Для сімейного відпочинку з маленькими дітьми рекомендую. Проте попереджаю: хто звик до 5ти зіркових готелів і супер сервісу, то може не сподобатися. Хто хоче розваг, дискотек є крута база Моторсіч, Сонячна.

Ромулька
25.05.2012, 00:16
Дівчатка цікавить приватний сектор в Кароліно Бугаз, поділіться будь ласка контактами. Щиро дякую за відповідь

romawka
26.05.2012, 12:48
А ми через тиждень летимо в ОАЕ дуже рада, бо давно туди хотіла! Дівчатка може хто був розкажіть на яку екскурсію вартує поїхати, можливо щось там хороше (ексклюзивне) щось придбати!

Lubka
26.05.2012, 13:33
Дівчатка !!!! Хочу на море :girl_cray::girl_cray::girl_cray: . Дайте координати:(:( на Азовське (Кирилівка), або може хтось кращі знає місця, може хтось будинок знімав,( щоб дешевше) бо їде 2-3 сім"ї

vitek
26.05.2012, 17:03
А ми через тиждень летимо в ОАЕ
І я теж дуже туди хочу))):girl_in_dreams: Плануємо летіти в вересні.
А наразі чекаю з нетерпінням ваших відгуків про відпочинок:girl_claping:

romawka
26.05.2012, 20:42
з нетерпінням ваших відгуків про відпочинок
Обов'язково все напишу, як було. Сама вже не маю терпіння хоч залишився тільки тиждень часу і я буду плавати в океані.

Trumbumbulja
27.05.2012, 12:17
А ми цього року їдемо в Залізний порт на базу "Апельсин". Отут можна глянути http://gport.com.ua/apelsin.html Уже рахую деньочки:girl_dance:

Abraira
29.05.2012, 15:15
Дівчата, може підкажете бази або часний секор поблизу Одеси? Нажаль, можемо їхати лише в той район. Напрямок Ільїчевськ, Кароліно-Бугаз. Хочу, щоб було харчування (знайшла варіанти в часному секторі, але вже голова пухне від тої купи відкритих сайтів:girl_mad:) В самій Одесі не хочу, бо біля пансіонатів переважно чистіші пляжі, ну і з дитиною краще у спокійному пансіонаті. Без дискотек і развлєчєній, аби чисто і гарно... :girl_cool:

ksjuha
30.05.2012, 12:51
Дівчатка, цікавить чи відпочивав хтось в Очакові? Випала можливість дістати туди путівки по оптимальних цінах. Може хтось може поділитись враженнями ....

Alicia
30.05.2012, 12:56
і я буду плавати в океані.
ви будете відпочивати в еміраті Фуджейра? також чекаю ваших відгуків, хочу ще раз в ОАЕ

рижик
30.05.2012, 15:24
Напрямок Ільїчевськ, Кароліно-Бугаз
І ми їдемо в ту сторону, хочемо в Затоку, по відгуках найоптимальніший варіант в тій стороні. Квитки вже купили, а жити де ще не знаємо, чоловіки кажуть знайдем на місці, а я щось боюсь так їхати з дітьми (нас їде дві сім"ї). Якщо хтось має якісь провірені місця - подільться, плііззз.

Junita
30.05.2012, 17:33
І ми їдемо в ту сторону, хочемо в Затоку
Я була в Затоці у липні 2009році, теж їхали у приватний сектор. Море було чистим та теплим, до моря йшли 5-7хв пішки. Кого цікавить тел. пишіть в ПП.

Vероніка
30.05.2012, 18:52
поблизу Одеси
Ми декілька раз їздили біля Затоки на базу "Сова", харчування в кафе, є різні категорії номерів. Це на ст.Ліманська, тому не так галасливо, як в самій Затоці.

http://www.sova.od.ua/

Ljus6ka
30.05.2012, 23:41
Допис від рижик
чоловіки кажуть знайдем на місці, а я щось боюсь так їхати з дітьми (нас їде дві сім"ї).
Ми завжди шукаємо на місці, я не довіряю їм, бо по телефону люблять ті власники трохи наплести.
От на рахунок дві сім"ї може бути складніше. Ми минулого року дуже довго в Криму шукали місце, через те, що нас було дві сім"ї , а ми хотіли жити в одних і тих господарів. Але все ж знайшли.
Я погоджуюсь з вашим чоловіком, що полюбе знайдете , скільки там тої затоки ))

Допис від рижик
Якщо хтось має якісь провірені місця - подільться, плііззз.
А Ви коли їдете?
Моя мама їде в кінці червня, тому по її приїзді буду мати більше інформації.
Минулого року мама за номер платила 140 грн.

Abraira
31.05.2012, 02:40
І ми їдемо в ту сторону, хочемо в Затоку, по відгуках найоптимальніший варіант в тій стороні. Квитки вже купили, а жити де ще не знаємо, чоловіки кажуть знайдем на місці, а я щось боюсь так їхати з дітьми (нас їде дві сім"ї). Якщо хтось має якісь провірені місця - подільться, плііззз.
Я особисто би їхала шукати на місці.... але мені поставили умову - обов"язково у обрану конкретну базу :girl_cray:
Дівчатка, а щось ближче до Одеси не підкажете? Мені колись було дуже зле біля Затоки, через зіткнення прісного і морського повітря, я задихалася добу, дві швидкі було.... і мене евакуювали звідтам. Може від Грибовки і до Кароліно-Бугаз підкажете? Бо на косі мені страшно :girl_cray:

Т@нюшк@
31.05.2012, 11:11
чи відпочивав хтось в Очакові
я відпочивала ще школяркою))) тоді мені дуже не сподобалось там на морі. вода була каламутно зелена, аж не хотілося в неї заходити.
але ви пошукайте свіжіші відгуки, може щось змінилось

а мені потрібно купити квитки на автобус до Італіі. хто має якісь координати перевірених фірм або направте де їх шукати?

poputochka
31.05.2012, 12:53
чи відпочивав хтось в Очакові?
Відпочивала кілька років тому в приватному секторі. Чомусь, коли йдеться про відпочинок в Очакові, ніхто не попереджує, що в самому місті не море, а затока, в яку впадає Дніпро-Бугський лиман, тому і вода не така солона, і мутна, хоч тепліша... З міських пляжів плавають (на катерах і човнах) відпочивати на косу, яка відділяє затоку від моря, на "справжнє" відкрите море...
А от пансіонати, які ніби і в Очакові, але розміщені за межами міста, на узбережжі, мають вихід до моря. Тому дуже залежить, де зупинятись...
А саме містечко тихеньке, приємне, багато магазинчиків, базар, лікарня, парки, кінотеатри, музеї і т.д.

marite
06.06.2012, 16:08
Хто був у Феодосії в Берегове, дуже хочу почути відгуки, дякую!

Notika
06.06.2012, 21:53
Планую їхати на базу Ассоль в Штормовому, 19 або 27 червня, але я одна з донькою
3.8р. а є номера дво і тримісні 150-180 грн з 3-раз харчуванням. Може хто складе компанію?

сніжна
06.06.2012, 23:22
на базу Ассоль в Штормовому
ви добре дізнайтеся про харчування на цій базі цьогоріч- тут хороші умови для проживання, але на харчування в попердні роки були нарікання .

Vesnana
07.06.2012, 14:58
Я б порадила їхати в Болгарію...Там за таку саму ціну можна відпочити набагато краще.....за 3000 грн. Я ото їздила від Капітолію, то вони мені все гарно підібрали розказали, дуже задоволена....
Їдьте на СОнячний берег - там реально круто

Ука
07.06.2012, 16:25
Ми два роки поспіль відпочивали з дітьми в Осетрівці біля Очакова, на Березанківському лимані. За принципом "дешево і сердито". Були з автом, то ж під настрій їздили на косу, в Очаків. Сам лиман там чистий, бо по Березані вище нема ні виробництва, ні більших населених пунктів. Але там таки лиман, а не море. Маленький пляж, дачне селище, поруч невеличкий пансіонат. Дачі здають за доволі смішні гроші, порядка 20 грн з носа. Ми мали ключ від будиночка, ключ від подвір'я, кухню, душ на дворі, користувалися врожаєм на городі господаря за цінами очаківського ринку (але все свіжозірване в потрібних кількостях), а багато що і просто за дякую.
Цього року не їдемо, бо чоловік не має нормальної відпустки :(

ksjuha
07.06.2012, 17:23
Ми мали ключ від будиночка, ключ від подвір'я, кухню, душ на дворі, користувалися врожаєм на городі господаря за цінами очаківського ринку (але все свіжозірване в потрібних кількостях), а багато що і просто за дякую

Якщо не важко - зоорієнтуйте по цінах на продукти харчування в Очакові в порівнянні з львівськими та чи є там якісь супермаркети чи базарчики?

Ука
07.06.2012, 17:35
цінах на продукти харчування в Очакові в порівнянні з львівськими та чи є там якісь супермаркети чи базарчики?
ми там були позаторік.
в магазинах ціни співмірні з нашими.
Є ринок, працює до обіду. Також ціни звичні для нас. Попри наявність баштанів, кавуни були не дешевші, а то й дорожчі, як у Львові. Але ми майже всі овочі-фрукти, в тому числі кавуни-дині, брали на дачі в господаря.
Супермаркети теж якісь є, але ми звично затарювалися в одному магазині на виїзді з Очакова в сторону Чорноморки, там же брали розливне вино - якось воно в тих широтах п'ється дуже файно.

Ще можете LuBimaya попитати, вона з тих країв родом.