бізнес на людському тілі

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Гелена, 12 Квітень 2008.

  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    ... а була в мене ще думка забрати свою плаценту після пологів, щоб з неї не робили шампуні і креми
    та й забулося про то чисто...
    сумніваюся, що в нас викидають плаценту і т.п. бо то дуже дорогий товар


    Бізнес на людському тілі
    Етичні виклики ери біотехнологій
    Доротi НЕЛКIН. Проект Синдикат для «Дня»

    У наш чac нayкoвці-медики дедалі частіше розмовляють діловою мовою. Генні комбінації патентуються, кров пуповини є ходовим товаром. Ніби проводячи геолого-розвідувальні або маркетингові дослідження, генетики міркують про «перспективність» генів. Тканини людського тіла «витягуються», «збираються» і «накопичуються в банках даних».

    Ця мова — відображення зростаючих можливостей перетворення тканин людського тіла на не щось інше, як науково-дослідний матеріал і клінічну продукцію. Кров може послужити основою для нескінченного циклу клітинної регенерації в біологічних дослідженнях і при розробці фармацевтичної продукції. Обрізання крайньої плоті немовлят використовується для генерації штучної шкіри. Тканини людського тіла, отримані при біопсії, застосовуються при виготовленні терапевтичного генетичного матеріалу. Людські тканини, органи та клітини замінюють тваринні тканини під час проведення експериментів щодо тестування фармацевтичних і косметичних виробів, позаяк використання тварин обходиться дорого і викликає протести громадськості.
    Тканини людського тіла знаходять комерційне застосування не тільки в медицині. Плацента використовується при виробництві шампунів.
    далі тут:
    http://http://www.day.kiev.ua/62713/
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    ой! щось намагаюся не думати про таке...
     
  3. парабелум

    парабелум Загублений

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    Поступ науки не спинити. Особливо коли такий поступ економічно вигідний.
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    Виправляю помилку: лінк на статтю має бути http://www.day.kiev.ua/62713/
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    що ви називаєте поступом науки?

    хай я постарію, захворію і помру, але продовжувати собі молодість і життя таким способом не буду
    китайці пішли далі: СМИ Гонконга: в континентальном Китае едят детей и варят суп из плаценты (ВНИМАНИЕ: содержатся шокирующие кадры)
     
  6. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    Люди втрачають самоповагу. Одна людська істота стає об"єктом наживи для іншої. Ми перестали цінувати дар життя і здоров"я і перетворили все на комерцію і жадоба грошей, а не філантропія стали керувати медициною.
    Абортовані плоди це "генетичний матеріал". Клітини та органи ненароджених дітей використовують для експериментів в трансплантології та генній інженерії, намагаючись продовжити життя тим, хто зможе більше заплатити. Науково-технічний прогрес, який дав нам ліки від туберкульозу і грипу, винайшов також атомну бомбу, яка в стані винищити людство.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    Уявляю цю картину: виписується молода мама з пологового будинку, а їй у торбі віддають плаценту з куском пуповини, а якщо матку вишкрібали - то і слизову оболонку. А після апендектоміі - віддають апендикс. Ноги ампутовані віддають, частини кишківника, поліпи... Ну і куди потім усе це людина буде дівати? Хоронити? До речі, а чим "провинилися" сдані на аналізи моча, кал, харкотиння...? І їх віддавати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    [​IMG] Один мій товариш гордо демонстрував засохше пуповиння свого синочка. Він тримав цей скарб у коробочці.
    Але йдеться не про те, щоб забирати "все своє" після операцій чи пологів додому, а про етичність і моральність лікарів, які торгують ненародженими дітьми, плацентами і навіть органами.
    Я не проти трансплантології і якщо моє серце чи інший орган після моєї смерті врятує комусь життя - я не проти, навіть навпаки. Але довідатись після операції на апендицит, що "випадково " бракує ще й нирки, це, знаєте, було б занадто.
    І що стосується косметології. Волію поморщитись як печене яблуко, ніж користати з кремів на основі ембріональних тканин.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    якби я знала що її викидають - то хай викидають самі
    якщо беруть частину мого тіла в якусь лабораторію або варять з неї суп - то перепрошую, мені це більше неприємно, ніж взяти і викинути самій

    п.с. а сечу хай беруть, як комусь треба
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    Занудо!
    А Ви у вампірів, превертнів, вурдалаків теж вірите?

    А хтось нє. Конфлікт інтересів, одначе.
     
  11. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    я теж не проти трансплантації

    але робити креми з моєї плаценти або варити супи з чиїхось дітей - ото я проти!!!

    купа людей протестує проти переливання крові, а омолодження за рахунок ембріональних клітин то що нормально???
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    Куди викинути? Це, до речі, проблема для усіх лікарень, де оперують. Є біотермічні ями, які потрібно доглядати, вони поступово заповнюються, потрібно робити нові. А Ви куди, в каналізацію?

    А кров?
     
  13. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    ну то най вагітніє жінка, а потім зі своєї дитини робить крем!!!
    ні фіга собі - конфлікт інтересів
    плацента - то моя власність як на те пішло
     
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    Не варто "передьоргувати".

    Тоді рекомендую не вживати алкоголю, не курити, займатись спортом і правильно харчуватись. А якщо передчасне старіння є генетично зумовлене, тоді жодний крем і так не допоможе.
     
  15. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    а кров ні
    без дозволу ні

    а я би закопала в землю, людину ж закопують в землю
    звідки я знаю куди ще її діти? на сміття ж не викинеш

    а проблема лікарень, то не моя проблема - є відповідальні хай думають
     
  16. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    Крем з дитини? Де Ви таке почули?

    Це так. Погоджуся. Більше того, за усе потрібно платит. За плаценту також.

    Я передьоргую? Це ж Ви писали, не я:
    , то хто ж передьоргує?

    Додано через 7 хвилин
    Значить, "з дозволу" можна? А як з моральністю бути? Бо не бачу логіки. Якщо без дозволу - аморально, а з дозволом - морально?

    Ото ж бо. Я б, наприклад, не хотів, щоб у моєму дворі щось закопували. Або в лісі. Або де-інде.

    Ніхто ж на Вас ту проблему не перекладає. Я просто підкреслюю, що не можна забирати щось ампутоване і кидати хто зна куди. А Ви саме це пропонуєте. Взагалі, якась дивна дискусія. Ви ж в перукарню ходите, нігті обрізаєте, чоловіки бриються, у жінок щомісячно і кров і слизова оболонка матки відходить (даруйте за натуралізм). Чим плацента краща? Все це тканини нашого організму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. парабелум

    парабелум Загублений

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    Ви ж користуєтесь всілякими кремами і іншими косметичними засобами . Звідки знаєте з чого зробленні ці косметичні засоби ? Можливо там використовується складники тваринного походження . Бідних тваринок мучили і вбивали щоб косметику з них зробити . Як не гуманно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    не чула - читала
    не продається. що не ясно???
    якщо я сама вирішу комусь віддати нирку, то моя справа
    якщо її вкрадуть, то... продовжувати думку?
    ой, ви навіть проти буваєте?
    Додано через 2 хвилини
    ...там пише склад
     
  19. парабелум

    парабелум Загублений

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    Скажіть чесно . Покладаючи руку на серце . Ви завжди читаєте з яких інгридієнтів складається косметика коли купляєте її у магазині. ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: бізнес на людському тілі

    А от на особистості переходити нікрасіва! Тим паче з незнайомими і старшими від Вас людьми. Бувайте.