КПК

Показати повну версію : Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Harmony
12.11.2009, 17:20
А я зварила овочеву зупку та млинці з тертим яблучком, гарбузом,ізюмом

Ameli
12.11.2009, 17:45
Зварила бульйончик та млинці з м"ясом.

Leila
12.11.2009, 17:48
Я спекла сьогодні "наполеон" із заварним кремом. На перше є суп гречаний, на друге ще є м"ясні торбинки від галичанки, на гарнір придумаю щось.
Хто підкаже як зробити добре тісто на чебуреки?

пандочка
12.11.2009, 17:48
а я сьогодні лінтяйка страшна все що зробила то тільки для донечки свіжий сир і пюре і більше ніц:o

Melisa
12.11.2009, 17:56
А я вже йду з роботи і буду сьогодні знову робити блінчики з гарбуза. Вчора робила, то аж за ними блиснуло.

Oddly
12.11.2009, 18:06
а ми з донею спекли кекс з варення, простий як двері, але красиво і политий шоколадом, доная вже третю порцію доїдає. каже - я і не знала, що я вмію тортики пекти.
а я милуюся )))

Маруся-мама
12.11.2009, 18:13
Можливо рецепт треба писати в якусь іншу тему...... якщо так, то прошу модераторів перенести мій допис

Так. Прошу всіх на майбутнє закидати переписи у тему Особисті рецепти (Можливо рецепт треба писати в якусь іншу тему...... якщо так, то прошу модераторів перенести мій допис)

Я не хочу давати червоні картки тому будемо з тим вважати.

Hruska
12.11.2009, 18:17
Як файно....всі такі господиньки...:):):)
а я знов прийду додому в 9...замучена, захекана......і "нашвидку руку" зісмажу картоплі з яйцем і будемо з коханим вечеряти...:)

Hruska
12.11.2009, 18:23
а я милуюся )))
Одлі, дякую за підтримку...але насправді мені стидно, що не можу милуватися своїм "витвором мистецтва"...
Ну, нічого на вихідні все надолужу:):):)

OxankaF
13.11.2009, 20:08
Сьогодні ніхто нічого не готував.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
Жінки на дієті (очевидно до Нового року готуються), чоловіки голодні..............

Oddly
13.11.2009, 20:18
я готувала ))))) але тільки вечерю.
були спагеті, з маринованими шампіньйонами, сиром моцарелою, + витягнуті з морозилки і запечені яблучно-м"ясні кульки.
ще раз дякую авторці за їх рецепт!!!

SOLODKA
13.11.2009, 21:06
Я тільки з кухні:окунь тушений з морквою та цибулькою,картопляне пюре( або гречка вчорашня хто схоче),налисники,2 види :зі сиром та яблуками,гороховий суп був на обід(на вечерю таке їсти небезпечно:girl_haha::girl_haha:),компот зі смородини і салат з капусти і болгарського перцю.

Полуничка
13.11.2009, 22:47
а в мене сьогодні гречаний суп, картопля з куркою і сирник

Peri
13.11.2009, 22:50
Сьогодні ніхто нічого не готував
П*ятниця -піст.

а хто що на завтра планує готувати,бо щось не можу зорієнтуватися:)

SOLODKA
13.11.2009, 23:28
Який піст ?:girl_in_dreams:
Піст аж після Михайла починається?

Oriana
13.11.2009, 23:34
Який піст ?

Середа і пятниця - піст. наскільки я знаю.

Маруся-мама
14.11.2009, 00:31
Середа і пятниця - піст. наскільки я знаю.
Такі речі ми обговорюємо в іншому розділі (http://posydenky.lvivport.com/forumdisplay.php?f=91).

Посту ще нема, є лишень за бажанням кожного християнина утримання від мясних страв по-п*ятницях.

Daisy
14.11.2009, 01:12
Зварила зупку з фрикадельками, спела спаржу з олією і ще допікається цвітна капуста фарширована м'ясним фаршом:girl_smile:

Iskra
14.11.2009, 13:05
Вчора мала кулінарний настрій:girl_crazy:, приготувала зупку з гртбочками і фасолею, до неї спекла цибульковий пмріг за рецептом Peri - дівчата, яка то смакота :girl_in_love:, на друге була печена з розмарином картопля і мисливські ковбаски. сьогодні такого настрою не маю, будем зупку вчорашню хлебтати :girl_crazy:, а там видно буде, всеодно прийдеться щось забацати, а то чоловік кричати буде, що не годую його:girl_cool::girl_crazy:

тигрица
14.11.2009, 13:21
Фасолька тушкована, тюфтелі, огірочки квашені дуже смачненькі і сирник в духовці печеться.

Sonne
14.11.2009, 13:38
Nata, а ось ті ваші апетитні кульки, в яких пропорціях м"ясо, яблука і інше. А то я господиня юна, руки з одного місця ростуть. М"ясо вже розморозилося, фарш робиться, яблука почищені, далі боюся:)

Bogdanka
14.11.2009, 13:39
зараз закінчує розморожуватися філе хека
буде рибка тушена з цибулькою і запечена під голландським сиром
окремо підтушу кусочки хека, окремо кілька (2-4 залежно від величини) головок цибулі (до появи золотистого кольору), порізаної кільцями, далі вискладаю це в гусятничку шарами (цибульку з хеком) і залию це 10% вершками з потертим голландським сиром, посолю, додам італійських трав, духмяного перцю-горошку, пару лаврових листків і трошки барбарису (якщо ше є, бо виходити нікуди не хочу) і притрушу ще зверху голландським сиром - і в духовку на 30 хв. До того на гарнір буде розсипчаптий рис парбойлд з кукурудзкою і масельцем.

пити - узвар доціку, біле сухе вино нам з чоловіком

всім смачного!

GONE BABY GONE
14.11.2009, 14:38
а в нас на завтра вариться капусняк,доробляється салат олівє,посмажились колтлетки,пельмені!буде,що їсти:)

gozefinka
14.11.2009, 14:49
А я вчора захотіла манної каші!!! А мужу зтушила курячі крильця, з макарончиком.
Сьогодні планую варити розсольник на реберцях, але замість рису я туди добавляю лите тісто, так ситніше)))

olya_d
14.11.2009, 14:54
На сніданок вівсяні пластівці з молоком, а далі - зупка з фрикадельками, хотіла посмажити котлети, але вирішила зробити з фаршу крученики с сиром і часником. А на гарнір - гречка. На вечір запечу рис з яблуками.

gozefinka
14.11.2009, 15:05
О тако!!! Начиталася і так захотілось щось за драбинку закинути...)))))))))))

Lady_Opium
14.11.2009, 15:52
хотіла посмажити котлети, але вирішила зробити з фаршу крученики с сиром і часником
вимагаю докладного рецепту:)

Peri
14.11.2009, 16:45
борщ традиційний
гречка
курячі чвертки і крильця з овочами
1салатик - вар.бурячок+цибулька+філе оселедця+зелень салери+олійкою заправлений:)
2-пекінка з огірочком,тертим плавленим сирком(можна часничок (додаю))

Пундик
14.11.2009, 17:36
А в мене тушена картопелька з грибочками,морквою і цибулею,бульйон,і грінки (скибки батону обваляні в яйці і прожарені з двох сторін).
А ще перемолола сьогодні три літри клюкви і додала цукру,буде чим посмакувати зимовими вечорами(та й не тільки посмакувати,а ще й з користю)

cleonata
14.11.2009, 17:43
Я сьогодні захотіла еклерів, але не хімічних а домашніх))), колись такі приносила моя співробітниця на роботу. от зарядилась рецептом і почалось...... вся кухня і я в тісті)))), мийка забилась....., от так то, зате я вчора варила борщик, то аж 2 банячки вийшло якось так)))) шось в мене пропорції позбивались..) дивуюсь сама взагалі як спромоглась на такий подвиг, бо мені страшно зараз все "воняє".

Грильяжка
14.11.2009, 17:46
в мене супчик з плавлених сирків, відбивні курячі, паста з грибами і салат з морської капусти. На десерт фрукти ще може салат з порею зроблю або принаймі понарізаю і заправлю вже завтра-бо йду на роботу тре щось мому гурману лишити.

cleonata
14.11.2009, 17:56
вся кухня і я в тісті))))
АААА Зато виходять!!!!!!!!!!!!! З першого разу!!!!

Liona
14.11.2009, 18:14
а в нас сьогодні черговий по кухні - коханий муж ))) Тож йому випала честь зробити голубці з грибним соусом :girl_haha::girl_cool: Одну капустину вже викинули - переварив :girl_crazy: Зара побіг в магазин ще за двома - навсяк випадок :girl_haha: Але не здається, мені втручатися заборонив :girl_in_dreams: Пізніше відзвітуюся про результати ))))) :girl_curtsey:

Oriana
14.11.2009, 18:34
Зробила салат з курки і ананасів, рисовий супчик, гречку з кручениками і грибною підливою, деруни (правда не такі як все - додала до тертої картоплі ще фарш і моркву, вийшли - во!!!), і сирний пляцок з курагою.

Пундик
14.11.2009, 18:37
Зробила салат з курки і ананасів
ОООООООООООО мнямка мій улюблений,я туди даю пекінську капусту і майонезик,і ручки по самі локті мона відкусити коли їш:girl_crazy:,завтра займусь його приготуванням,дякую вам Oriana що освіжили память:girl_curtsey:

Kasia
14.11.2009, 18:37
зупа помідорова, рис з овочами, курячі тефетелі у соусі, вінігрет, цвітна капуста в сухарях.

Надька
14.11.2009, 19:20
а я сьогодні готую котлети з квашеної капусти. ммм ммммммммммм смакота!!!

Consuelo
14.11.2009, 19:24
а я зготую курячі котлетки

Jasmin
14.11.2009, 20:43
Я сьогодні справжня господинька!:girl_haha: Бо останнім часом рідко буває, що я стільки готую:girl_smile:
Отже, сьогодні: червоний борщ, запечена картопелька, котлети, салат олів'є:girl_smile:

WEDLADY
14.11.2009, 21:42
я сьогодні запекла картопельку з грибами і цибулькою і курочкою у винні, а до того супер блюда-супер салатик, який заполичила в київського ресторану Oliva(хай вже вибачають:):):) з помідорами, руколлою і пармезаном:)

sofcja
15.11.2009, 03:27
готувала сьогодні цікавий болгарський яблучний пиріг. його особливість в тому, що тіста як такого нема. сухі інгрідієнти (мука, манка, цукор, розпушувач) змішують. вони заміняють тісто. робляться шари "тіста" і тертих яблук з корице. перед відправленням в духовку вся ця радість заливається кипячим молоком.
дуже смачне. можу і рецептом поділитись.
на обід робила картопельку з часником та манкою по-французьки, тушковану з розмарином і айвою баранину, салатик з капусти (кель), цибульки, сирого буряку, моркви та груш.
люблю готувати шалено, балую домашніх!

olya_d
15.11.2009, 03:33
можу і рецептом поділитись
Діліться :)

WEDLADY, може і ви салатиком поділитесь?

Tsokotukha
15.11.2009, 03:45
Ну дівчата!
Заінтригували, і все?
Та не скупіться, будьласка на деталі таких кулінарних шедеврів:

салатик, який заполичила в київського ресторану Oliva(хай вже вибачають з помідорами, руколлою і пармезаном
та
картопельку з часником та манкою по-французьки, тушковану з розмарином і айвою баранину, салатик з капусти (кель), цибульки, сирого буряку, моркви та груш.
Пліііззз

WEDLADY
15.11.2009, 11:28
WEDLADY, може і ви салатиком поділитесь? запросто, він дуже простий у приготуванні. складники: помідори(я давала один вид, хоч в ресторані було чотири види, серед яких чері і вялені помідори:), синя цибулька, руколла-заправити то все оливковою олією і бальзамічний оцтом, додаємо спеції, а на вверх тонесенькими листами нарізаємо пармезан. Ву а ля!;)

Bogdanka
15.11.2009, 11:32
чоловік готує млинці, бо купив мені на уродини червону ікру, а я її найбільше люблю власне в млинцях-налисниках (бо так то я дуже спокійна до таких продуктів) - мммммммммммм - зараз будем смакувати

на обід - доїдаєм рибу з рисом-напівірізотто і будем мати ще зупу з морепродуктів і салатку з селери (селера - корінь+зелень, родзинки, горішки, яблучко, майонез, сіль, трошки цукру)

Yansa
15.11.2009, 12:01
Приготувала багато чого: запечену бульбу з сиром, салати і гриби в сметані...
Але все вийшло якесь недосолене, хоча солила і солила!!!:girl_mad:
Нічо! Голодні все з'їмо, напрягатись хоч день не збираюсь:girl_smile:

Лянка
15.11.2009, 12:18
Я сьогодні на замовлення чоловіка мордуюсь з чебуреками. Вся хата в диму, терпіти не можу щось смажити, але часом треба.

Milka
15.11.2009, 12:34
Пироги( їх дуже любить синочок), салат "Оселедець під шубою"(три тарелі), підлива з мяса і зупка помідорова(вчорашня). Вечером щось підварю до підливи і смачного.

cleonata
15.11.2009, 14:17
котлети з квашеної капусти.
а рецептом поділіться!!!!

Liona
15.11.2009, 18:33
Пізніше відзвітуюся про результати )))))
Звітую - голубці вийшли смачнющими :girl_claping: Щоправда, таки без моєї допомоги не обійшлося :girl_curtsey:

Масік
15.11.2009, 19:54
А я сьогодні пекла піцу з фаршу капусти , огірків свіжих та квашених, така смакота вийшла, ще родичі прийшли , не залишилося ні крихти :)

Jasmin
15.11.2009, 20:02
Я сьогодні знову в мами, а тут борщик, салат з печериць і моя улюблена "Шуба" :girl_in_love:("Оселедець під шубою" тобто), який був приготовлений з моєю допомогою:girl_smile:

bora
15.11.2009, 20:29
Деруни з підливою та телятиною, олів"є, квашена капустка.

WEDLADY
16.11.2009, 01:00
готувала сьогодні запечену картопельку з ребрами з чорносливом(якісь пересушені вийшли:(+ 3 салатики-оті вдались на славу:)

Маруся-мама
16.11.2009, 01:47
Я сьогодні зварила зупку з фрикадельками, насмажила шницельків, зробила діткам пюре картопляне, втушила морквочку з маслом і розмарином і зробила салатку з капусти.

На сніданок чоловік завіз нас в ресторан.

Tsokotukha
16.11.2009, 02:05
насмажила шницельків, зробила діткам пюре картопляне
О, і в нас сьогодні такий обід був.
То акурат після "колобкового" сніданку знову біля пательні.

Iskra
16.11.2009, 14:54
Вчора коханий чоловіченько:girl_smile: забабахав величезну піцу - їлисьмо цілий день:girl_haha:
сьогодні такого щастя не буде... тому плануються "Картопляні скриньки" від Лілі, м'яско, тушене з цибулькою, і салатик з болгарського перцю, авокадо і сиру:girl_smile:

Skrynya
16.11.2009, 15:25
Мій чоловік вчора ввечері зварив борщ. А я піду за оселедцем і буду сьогодні робити "шубу", щось дуже захотілось...

OxankaF
16.11.2009, 15:46
Маю печінку і хочу зробити паштет, тут дівчатка такий антикризовий печінковий паштет готували, а рецепт я так і не знайшла. Поділіться рецептом, будь ласка

Грильяжка
17.11.2009, 17:00
Вернулась я на кухню. Маю нині бульйончик, салат з порею (чоловік би його щодень їв), брюсельська капуста в сметані, гречка, підлива з грибочків і оселедець домашній зроблений мамою нямочка

Nata
17.11.2009, 17:24
Ху, відпустили мене діти з кухні :) ненадовго, зараз знову їсти захочуть
Зварила нині росіл з макаронами, картоплю, маю ще оселедець, голубці,
спекла пиріжки з м"ясом, кекси апельсинові, поки що все.

Lady_Opium
17.11.2009, 18:11
а я сьогодні вперше готувала борщ:)
як не дивно вийшов смачнющим, ароматним, красивенного кольору..

хвали мене мій язичку:girl_curtsey:

kvVItKA
17.11.2009, 18:38
і я знов борщ:) (кожен зів по дві тарілки і величезна кастролю стала майже порожня)
а ще шубу зробила

Ivanna
17.11.2009, 18:41
А в нас сьогодні рис з цибулькою і морквочкою до нього тушене філе індика, ще є капуснячок, печінковий паштет, і тільки що витягнула з пічки житній хлібчик!

Skrynya
17.11.2009, 19:27
Зварила нині росіл з макаронами, картоплю, маю ще оселедець, голубці,
спекла пиріжки з м"ясом, кекси апельсинові, поки що все.

А я нічого сьогодні не робила! Поставила мясо розморожуватись... так і розморожується... А тут почитала, що дівчата роблять і вже ніби наїлась :)

OxankaF
17.11.2009, 19:46
А в нас вчорашній борщ і вареники, а сьогодні зробила бананові оладки (смачнющі), салат з серця і печінковий паштет. Ще напекли печиво звичайне, мама називає амоняки, самі простенькі

malibu
17.11.2009, 20:03
в нас сьогодні рис з морквою, цибулькою та тоиат.пастою, росіл з макаронами і ще буде піца.

Маруся-мама
17.11.2009, 20:23
ненадовго, зараз знову їсти захочуть
В нас також то вічна історія, ще не скінчили їсти а вже знову голодні. А найкраще як їдемо з гостей. Ми тільки в машину а вони - мамо, я голодний!:girl_haha::girl_haha:

Вчора на обід годувала тата і чоловіка канапками і зупкою. Також мали гречку і лечо з кабачків, моркви і помідорів, без перцю.
Спекла булочок і пиріг дріжджовий з яблуками. Вже нема :girl_haha:

Нині планується знову канапки з зупкою, дітям буду варити росіл а для себе мамалигу і втушу капусточку.

Муська
17.11.2009, 21:08
Доїли недавно вчорашню зупку з фрикадельками. Зварила гречку,до неї натушила м"яско в сметанці з цибулькою і відкрила баночку домашньої кабачкової ікри. Поставила варитись телятинку на гречану зупку.

Peri
17.11.2009, 21:09
поеспериментувала з кпустяними зразами.....як і не було:)

Kasia
17.11.2009, 22:29
Зварила гречку,до неї натушила м"яско в сметанці з цибулькою і відкрила баночку домашньої кабачкової ікри. Поставила варитись телятинку на гречану зупку.
щось все у вас нині гречане, нє??

у мене олівьє, курка тушена з часничком, Данин пиріг із змінами у вигляді гречка+сердечка.

Пундик
17.11.2009, 22:34
А у мене макарошки з котлетками,і пожарила смачнющі оладки з тертими яблуками і корицею,так їх люблю ,що поки жарю то ними наїдаюсь що мало не трісну:girl_crazy:

Юстина
17.11.2009, 23:14
Фаршировані печериці, курячі палички в сезамі, салат з тунця, салат з фасолі, заливні яєчка, відбивні, смажена печінка, смажена рибка...
Ну як вам...
Я тут буваю "рєдко", але нині "мєтко". Паті маємо завтра просто і чоловік цілий день вдома.

Panadolka
17.11.2009, 23:24
Капусняк, на друге гречка з відбивними (які робив муж :)). Ще були чебуреки, за годину все змели :)

Zlju4ka
17.11.2009, 23:28
Робила суфле з грушами-не вийшло:(прийшлось реанімувати в запіканку-вийшла смачно!Бульончик+макарони по флотски.Пити -шипшинку.А ще свекр привіз:)-налисники,котлети,відбивнушки і тефтелі-тому я завтра на кухню ні ні!!!!:)

kvVItKA
18.11.2009, 00:03
щойно насмажила швидких сирних бубликів від Kasia,пробило наніч отой сніданок з молоком стоптати:) смачно!!!

MUCHACHA
18.11.2009, 00:30
Картопля запечена з цибулькою, курячим філе та грибами, салат з квашеної капусти та яблук , зупка з фрикадельок і чізкейк (або ж по простому легкий сирник) і кампотик.
Усьо уплели за дві щоки:girl_curtsey:

Alias
18.11.2009, 00:35
І у нас бла зупка з фрикадельками, макарони по-флотськи, а ще плов, лечо відкривали, компот, зараз на завтра печуться еклери, зварені овочі на вінігрет, будуть голубці і борщ, а ще не знаю, що там мама придумає для коханого своєї доньки:))

gozefinka
18.11.2009, 01:05
Я сьогодні робила салат який вичитала на форумі, з буряка і чорносливу. Смакота!!! А ще наліпила вареників на цілу армію, мабуть буде на цілий тиждень)))

Грильяжка
18.11.2009, 17:58
Гречана зупка, смажений мозок, пшоно з капустою і ще як матиму сили налисники щоб хоч день до кухні не заходити

Mazerati
18.11.2009, 18:07
А я як прийду з роботи, то або пельменів швидко наліплю, або стейки посмажу до картопельки.

Люша
18.11.2009, 18:07
У мене сьогодні - дешево та сердито - пюре та капуста тушена. :girl_flirt:, ще є вчорашні відбивні курячі.

olena
18.11.2009, 20:53
А у нас сьогодні зупка з плавлених сирків,рис з цибулькою і морквою,куряче філе тушене з пряними травами,гречка,смажена рибка.

Iskra
18.11.2009, 21:21
у нас бульйон, гречка, "М'ясні торбинки" від Галичанки - ммм:girl_in_love: і овочевий салатик :girl_smile:

Peri
18.11.2009, 22:12
горохове пюре,крученики(крутеники:)) з гострою підливкою,салат з капусти,скумбрія солена(домашня),пиріг +булочки з яблуками.

на завтра хто що планує?:)

Ivanna
18.11.2009, 22:33
А в нас були запахи на цілу хату, запікали в духовці картопельку з кропиком і часничком, так було смачно і просто що не могли відїстися + салат з сирого бурячка і часничком з майонезом. Дойшли ми до висновку, що можна просто і дешево поїсти, а смачно....

Юкола
18.11.2009, 22:42
В мене зі вчора капуста тушкована та котлетки. А зі свіженького картопля з теляниною тушкована (чогось мені не смакує) і "псевдошарлотка" з ябками.

Завтра відбивні свинячі буду смажити. До них - гречка.

А я як прийду з роботи, то або пельменів швидко наліплю
але ж ви молодець! в мене пельмені - це щось такееееееееееееее, що чоловік вже півроку просить.

Deidra
18.11.2009, 23:01
А ми шарлотку з яблучками спекли щойно :girl_claping: Відразу половинку "змели" :girl_smile:

ckorpionsha
19.11.2009, 00:03
Борщ,голубці,грецький салат,кусок сиру ще є твердого,булки з маком,молоко. Думаю голодним муж не лишиться
але ж ви молодець! в мене пельмені - це щось такееееееееееееее, що чоловік вже півроку просить.
мій тож просить,а толку. Чекаю поки поможе ліпити,а я і магазинні поїм,я не горда

kati
19.11.2009, 12:04
звітуюсь. Вчора готувала масляну, попередньо на пів дня її замаринувавши в лимонах і солі. Весь жир разом з юшкою злила, а рибку виклала на овочі і в фользі запекла.До того дала рис з овочами.
ВСЕ ДОБРЕ!!!! Ніяких побічних ефектів нема:girl_smile::girl_smile::girl_smile:
хто незнає нагадаю,що мене дуже настрашили з тою масляною http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=567974&postcount=1320

А рибка дуже смачна, і зовсім вона жирна!

тигрица
19.11.2009, 12:35
а я і магазинні поїм,я не горда
тільки що дивилась програму свідок на нтн. Показували цех, де виготовляли пельмені.Проста жах, мясо лежало просто на підлозі, там бігали коти і пісяли рядом, коротше повна санітарія. Добре що я не люблю пельмені.

ckorpionsha
19.11.2009, 19:49
тільки що дивилась програму свідок на нтн.
ну я не їм їх кожен день,раз в пів року і то не за 5 грн беру 300 грн

сяняНЯНЯ
19.11.2009, 23:19
Моя малеча сьогодні дала мені можливість трошки поготувати:зжарила м"ясо свиняче(т.з. свіжина),пюре,салат з моркви і часнику зробила,і рибу запекла в фользі.

La esposa
19.11.2009, 23:23
А в нас сьогодні борщик, відбивні, і ШПРОТИ :girl_haha:

Margaryta
20.11.2009, 00:10
А мій чоловік приготував вечерю: грубна юшка з макаронами і свинячі відбівні фаршировані фаршированим яйцем, ось так в нас все мудро.

Маруся-мама
20.11.2009, 00:27
Я сьогодні відпочиваю але чоловік зробив нам шашлики і ми доїли росіл вчорашній.

lesja.f
20.11.2009, 00:36
у нас сьогодні мяско тушене, котлетки, бульбочка, розсольник. зараз у духовці запіканка з корицею, рису і яблук . ням-ням

kati
20.11.2009, 17:22
суп з плавлених сирків, телячі відбивні, печінковий паштет, олів"є,на гарнір макарошки.Наступні відвідини кухні у вівторок:)

Юстина
20.11.2009, 17:22
Я тут буваю рідко, тому дозвольте похвалюся фотографією...
Готувала кілька днів тому, але ще нині є... Мої кольорові яєчка.
http://i054.radikal.ru/0911/11/dc694dfe552c.jpg

Анута
20.11.2009, 17:24
а я ввечері зроблю а ля різотто в мульті, а мама зварить уху :)

katrinka
20.11.2009, 17:27
кольорові яєчка.
а рецепт?????

Margaryta
20.11.2009, 18:03
Сьогодні маємо суп пюре з грибами + катрели з тертими сирками. Ну дуже смачно.

тигрица
20.11.2009, 18:04
А я зробила грибну підливу, картопляне пюре, овочевий салат і налисники з клубнічним варенням.

Kasia
20.11.2009, 18:05
картопля тушкована з мяском, капусняк з білими грибами.

Уляночка
20.11.2009, 18:17
гречка, тушкована печінка, слатик з квашеної капусти, кампотик з порічок і винограду....

Lady_Opium
20.11.2009, 18:28
пюре з сушеним орегано;) , куряча філейка, нафарширована сиром, 2 курячі філейки нафаршировані грибиками з цибульою:girl_bye:

воно настільки смачне:girl_curtsey: шо я без найменшої скромності зачислюю себе до наймолодших та найталоновитіших кулінарів всесвіту:girl_spruce_up::girl_haha:

Hruska
20.11.2009, 18:57
.........:(:(:(
піцу....з піцерії "Челентано"...:(

sofcja
20.11.2009, 19:09
зробила картопельку в вершках проварену, ще й з зеленню. сматотище!
+ карасиків в горіховій паніровці посмажила і салатик типу шопського ....:girl_blum:

Oliusia
20.11.2009, 19:17
В нас сьогодні:домашній печінковий паштетик,котлетки,вінегрет,бощик,бульбочка,тушена рибка,запечені яблучка,компотик.

Zlju4ka
20.11.2009, 19:21
Капусняк и гречка з гуляшем,компот.И усьо:)

Kalina
20.11.2009, 19:24
А я йду робити гарбузово-апельсиновий салат.....вже пів години йду:girl_blum::girl_blum::girl_blum:

Hruska
20.11.2009, 19:27
гарбузово-апельсиновий салат
Ой, і я якось збираюся....може колись таки і зроблю...кажуть, що то така смакота....:)

Kalina
20.11.2009, 19:31
Ой, і я якось збираюся....може колись таки і зроблю...кажуть, що то така смакота...
Я буду робити тіко перший раз його...думаю що тоже вийде смачний, попробуєм:girl_tender: бо сам на смак вроді так нічо:girl_blum::girl_blum::girl_blum:

Hruska
20.11.2009, 19:33
Я буду робити тіко перший раз його
попросимо фото-доказ....:)

malibu
20.11.2009, 19:34
У нас росольник, деруни зі сметанкою, компотик. Мали бути пельмені та нема бажання :rolleyes:

Peri
20.11.2009, 20:04
уха
деруни
смажена рибка
салатка з капусти
пюре картопляне

GONE BABY GONE
20.11.2009, 20:13
помідорова зупка!картопелька,смажена ковбаска,підливка!а найсмачніше пиріг з грибочками!!!!якщо хтось захоче подивитись,як робити,то можу закинути фотоперепис!

сяняНЯНЯ
20.11.2009, 23:36
зварила нині суп гарбузово-грибний,плов і чай трав"яний:girl_sad:

bora
21.11.2009, 00:08
Була курка в гострому томатному соусі з макаронами.
Капець. Зі спортзалу після такої порції вже не вилізу))
Ще планую курятину з соусом Дор блю. Хтось його робив, щоб не випробувати кілька рецептів?

OxankaF
21.11.2009, 00:43
салат "вінігрет", налисники з сиром, булок з маком, яблуком і варенням, завиванець, а перше-друге - вчорашнє.
П.с.: після булочок і налисників я встати не можу. Я - як ведмідь, запасаюсь на зиму лишніми кілограмами.

Mavpysuk
21.11.2009, 00:45
Зупка з зеленого горошку (одразу про літо згадалося), печінка в сметанці, рис з овочами...

Peri
21.11.2009, 01:24
)))...і на пізній десерт - молочно-банановий коктель:)

.....багато нас буде в залі)))))

Oriana
21.11.2009, 12:29
Картопелька пюре, тушений кролик, гречаники, салат з капусти, салат олівє, салат з чіпсів "Соняшник", салат з тертого сиру і часничку... Борщик з часниковими пампушками, і шарлотка.

Грильяжка
21.11.2009, 12:31
Яєшня з беконом і всьо..їдем на празник...

Kasia
21.11.2009, 18:15
зелений борщ,хек з овочами,тушковані печериці в сметані, макарони, салат Дністер.

ermana
21.11.2009, 18:18
лазанью і яблучний штрудель на десерт

Ніка
21.11.2009, 18:26
спеклись сьогодні ось такі (http://community.livejournal.com/foodclub_ru/244182.html#cutid1) булочки. смакота!!!

Галченя
21.11.2009, 19:41
А я сьогодні зранку була трохи лінива (не хотіла смажити чоловікові яєшню:xaxa::ninja:), тому зготувала (вперше по спрощеному рецепту) гречаники. Такі смачнющі вийшли:y: Смакувало всім (і малій, і мені, і чоловіку):).

тигрица
21.11.2009, 21:15
А я відбивних до картоплі насмажила, і грецький салат зробила.

тигрица
22.11.2009, 15:59
Думаю зробити такий салатик (http://www.say7.info/cook/recipe/736-Salat-Tigrenok.html).

cleonata
22.11.2009, 16:11
а я вчора холодець зварила і борщ, сьогодні ще бурячки доробила. такшо істи є шо)

Oriana
22.11.2009, 16:11
Думаю зробити такий салатик.
Прикольно виглядає:) Мабуть смачнющий тигрик:)

Нині голубці, піцца з кабачків, фаршировані помідори і тортик "Вишня".Ще потім попробую мясну запіканку з сиром.....

Blondo4ka
22.11.2009, 16:21
У нас сьогодні вареники з картоплею, сливами, пельмені. На перше - зупа горохова з грінками. А ще картопля-пюре з тушеною печінкою і дужже смачні квашені огірочки:)

Грильяжка
22.11.2009, 17:14
Після празнику баба півсумки напакувала, такщо я тільки зупку зварила і всьо.Завтра якось перекантуємось а в вівторок вже буде купа їжі і то всякої різної..

Zlju4ka
23.11.2009, 10:53
Я вже зварила борщик,зробила печінковий паштет,тушені курячі лапки+рис на гарнір.Наразі усьо..може до вечора ще щось спечу.Така от молодчиночка!!!!

Pyshunka
23.11.2009, 11:59
А я сьгодні зварила овочеву зупку, стушила капусту до бульбочки п"юре і ше зробила зрази з яїчком і грибами. А вчора ще спекла медівник до чяю. Тому думаю до завтра вже можна розслабитись і нічого не готовити :girl_smile::girl_curtsey:
Думаю зробити такий салатик.
Дуже дякую за рецепт на салат, я його на Новий Рік точно зроблю

Lastivka_Rivne
23.11.2009, 12:08
А я сьогодні відпочиваю (чит. байдикую). У нас напередодні свята були - холодильник повний. Є суп для розвантаження.
А ви дівчатка молодці - вже стільки всього приготували! :-) ;-) )))

olena
24.11.2009, 21:10
А в мене сьогодні борщик,деруни,гречка,рибка тушена з морквочкою і цибулькою,м'ясні стейки,ну а на десерт-тірамісу.Якщо мої того всього не з'їдять сьогодні,то завтра буду відпочивати від кухні,хіба найменшому масіку щось приготую.

Kasia
24.11.2009, 21:18
тушена капуста, пюре з оселедцем, салат з моркви і часнику.

Муська
24.11.2009, 21:19
в нас сьогодніі молочна каша,голубці,чанахи,салат з квашеної капусти,бурачки з хроном,росольник.

Маруся-мама
25.11.2009, 02:34
Діти їли відбивні з картопляним пюре а ми з чоловіком рулетики з курки в грибовому сосі і свіжі овочі.

Грильяжка
25.11.2009, 10:41
В мене після свята ще трохи салатів-з сирків, шуба, з креветок. Ліниві голубці, шматок запеченої гуски, холодець, сирник, мамусин тортик, оселедець, тушена рибка, грибна підлива. Цьоця нині відпочиває і завтра теж...))))

тигрица
25.11.2009, 11:06
А я картоплю почистила на деруни, в обід зроблю. ще сирник є в холодильнику, плов, квашені огірочки і всьо.

Маруся-мама
25.11.2009, 22:57
Я сьогодні запікала бульбочку з часничком, цибулькою і травами. Зробила курячі грудинки в грибовому сосі, квашені огірочки, остання головка крижавки і є грибовий жульєн, який я дуже хочу запхати в булочку потім на вечерю.:girl_wink:

Peri
25.11.2009, 23:15
остання головка крижавки
і в нас ще 2 залишилось)))

kati
25.11.2009, 23:20
Спільними зусиллями з ДП наше вчорашнє меню( і сьогоднішнє, і завтрашнє)- домашнє м"ясне(паштет,шинка, язик), салат з серця , салат з грибів і курки( той що лісова галявина),лаваш з сьомгою та краб. палочками, еклери з оселедцевим мусом, яєчка фаршировані печінкою тріски,свинна книжка і на десерт п"яна вишня,

La esposa
26.11.2009, 18:30
В нас сьогдні розсіл, вчорашній сирник, горіховий торт (сусідка півторта принесла), ї ще доїдали смажену рибку :)

Chereshka
26.11.2009, 18:37
в нас сьогодні капустняк, голубці з салатом із морської капусти та оселедцем, ще "Десятку" відкрили, квашені огірки, чай і печеня якесь.

Kasia
26.11.2009, 18:44
чай і печеня якесь.
а рецепти:girl_haha:

Oriana
26.11.2009, 19:02
Суп з фрикадельок, пельмені, фарширована картопля, салат з печериць і до чаю млинці з варенням.

Zlju4ka
26.11.2009, 19:42
Доїдаєм борщ і зробила олів"є.Яблучний кисіль.І усьо..

Blondo4ka
26.11.2009, 19:50
Салат "Шуба", макарони з котлетами, борщ. Може, на вечір ще щось збацаєм:)

Pyshunka
27.11.2009, 11:40
В мене сьогодні сирна зупка, блінчікі з сиром і грибочками, а на вечерю бульбочка п"юре з тушеною капустою :girl_crazy:

bora
27.11.2009, 11:43
сирна зупка
Крем-зупка? люблю таке. мммм. а з чим? рецепт - в студію.

Pyshunka
27.11.2009, 12:08
Крем-зупка? люблю таке. мммм. а з чим? рецепт - в студію.
Інгредієнти: 500 г курячого філе, 400 г плавленого сиру (я брала «Hochland» з грибами), 150 г рису, 400 г картоплі, 150 г моркови, 150 г цибулі, сіль, перецьдо смаку.
Куряче філе залити 3 л води, посолити, поперчити і варити до готовності (близько 20 хвилин після закипання). Коли філе буде готове, його треба витягнути. В киплячий бульйон засипати рис, варити 10 хвилин. Цибулю дрібно порізати. Моркву натерти на дрібній терці. Картоплю почистити, нарізувати полосками або кубіками. М'ясо нарізати невеликими шматочками. У бульйон додати картоплю. Додати цибулю і морква. Варити 5-7 хвилин. Потім додати м'ясо, варити до готовності картоплі. Додати сир, добре перемішати і забрати з вогню. Прикрасити зеленню.
Смачного

Zlju4ka
27.11.2009, 19:54
Капуснячок,тушена капустка,домашні шашлички,и знов доробила олів"є.Компотик з груш.І юж...

La esposa
27.11.2009, 20:05
а ми приготувалися до посту - в нас салатик "з нічого", смажена рибка, завтра буде бульбочка, і на неділю теж стушкую :)

Грильяжка
27.11.2009, 22:03
а ми приготувалися до посту
Я теж. Щойно зварила борщик пісний і все на тому фантазія вичерпалась...

сяняНЯНЯ
27.11.2009, 22:36
в нас нині була печена в духовці бульба з часником,відбивні і салат з квашеної капусти. А взагалі,якщо в мене вичерпалася фантазія,то я завжди переглядаю дописи на цій гілочці і використовую рецептики форумлянок.

natorella
28.11.2009, 00:08
а я спекла 2 брауні
http://s52.radikal.ru/i135/0911/d9/f98e1dc684aa.jpg
майже отакі (без горіхів, бо забула)
один сашка над*їв. другий заберу завтра до батьків - будемо розкошувати
і ше ввечері до відбивнушок запекла фаршировані шампіньйони
ммммммммм - смакотааааа

Usmishka
28.11.2009, 00:19
а я спекла 2 брауні
Панюсю, як вас на о вистарчає????
В мене в холодильнику мишка повішалась, а завтра чоловік з відрядження приїде.
Сьогодні тільки гречку зварила, завтра зранку зроблю сирну запіканку-а далі буду крутити чоловіка на вечерю десь в "закладі", ну її ту кухню :)

natorella
28.11.2009, 00:24
як вас на о вистарчає?
то так просто і швидко
якшо хтось хоче - можу дати рецепт
брауні - то єдине шо просить мій чоловік зготувати - не солодке чи смачне, а каже - СДЕЛАЙ БРАУНИИИ

Nata
28.11.2009, 00:33
можу дати рецепт
Прошу пані, Вам в ноги кланятися? :):):)
Я нині сачкую, зробила дітям запіканку з яблуками, спекла пиріг з апельсинами і нехай доїдають вчорашню зупу :)

сніжна
28.11.2009, 00:40
так-с,цитування у мене чомусь не працює,але і я дуже просю смачного рецептика.
А у нас вечеря була простенька:
гречка з тушеною печіночкою та салатка з квашеної капусти. Трав яний чайок з тортиком,завбачливо купленим по дорозі з роботи.

п.с. ( бо кнопочка оффтопу теж не працює) :і хто це мене так гарненько цьомкає?

сяняНЯНЯ
28.11.2009, 00:45
можу дати рецепт

якщо вам не важко,то я б теж хотіла.дякую

natorella
28.11.2009, 00:56
брауні (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=578372&postcount=830)
перенесла, щоб не засмічувати

olya_d
28.11.2009, 02:06
Сьогодні я сачкувала, а на завтра хочу запекти картоплю у фользі (по рецепту Лілі - вже раз робила, то таак чоловікові сподобалося), і певно овочеву зупку зварю.
Ще хочу бануш - але якщо не полінуюся піти на базар по домашню сметанку

Маруся-мама
28.11.2009, 06:21
В Америці сьогодні святкують чорну п*ятницю а в мене вона була світла на кухні.
В нас обідали грибовою зупкою, ячмінною кашею, червоною рибою запеченою з спеціями, салатка зелена. Діти їли клюсочки з маслом ;)
До чаю я своїм спекла кексика з журавини і фісташок, а також пиріг з ожиною і яблуками. І зробила маленький коровайчик племінниці на показ.
Кексик:
http://s61.radikal.ru/i171/0911/9a/829714568d79.jpg

Usmishka
28.11.2009, 09:06
Ну от сирна запіканка готова, кампот зварений, чай запарений-іду будити своїх сплюхів.
Подумала, може то палюшок на обід наліпити?

тигрица
28.11.2009, 19:04
А в мене борщ, гречка, курячі котлети в середині з сиром, салат з моркви і желе.

Zlju4ka
28.11.2009, 20:53
Шипшинка,курячі відбивні,гречка і картопляне пюре,і доїдаємо капуснячок.

Kasia
28.11.2009, 21:23
борщ, салатка з оселецем, салат з бурячків, голубці з тертої бульби.

Женічка
29.11.2009, 00:28
голубці з тертої бульби
ммммммммммммм, моя слабість.................

Mavpysuk
29.11.2009, 00:32
Я вже думала, що з тої кухні сьогодні не вийду...
Приготувала зупку з броколі, рис з овочами, грибну підливку, смажену рибу, салат "під шубою" і налисники з сиром..

Angel
29.11.2009, 00:32
а до нас гості забігали,все шо встигла за 2 год зробити: (вийшло таке-собі курячо-грибне меню...) курячі крученики,з грибочками і цибулькою,курячо-грибний торт прикрашений славнозвісною пальмою з оливок))) і фаршировані гриби, ну і канопочки,оливочки і т.д

pravovuk
29.11.2009, 00:41
А ми сьогодні шашлики робили.Плюс заїли тортиком;)

Panadolka
29.11.2009, 00:42
У нас сьогодні був капуснячок, тефтельки з картопелькою, оселедець, а на десерт млинці з чорничним варенням.

olya_d
29.11.2009, 01:00
налисники з сиром..
мона до тебе? :crazy:
так їх люблю, але шось вже давно лінуюся смажити...

Alias
29.11.2009, 01:47
Гречана зупка, біляші, салат"Зимовий", картопляне пюре з сардельками, компот з сухофруктів, тефтелі в томатно-сметанному соусі

Yansa
29.11.2009, 06:04
Читаю і слинявлюсь...) поіношому не скажешь:girl_crazy:
Жінки так багато часу на кухні проводять, напевно половину життя.
А ми сьогодні насмажили бульби, чоловік втоптав банку шпротів, та лечо))),
якщо не рахувати омлету та бутербродів з сиром запеченими в мікрохвильовці.
Чує серце потрібна в хаті домогосподарка, а то з голоду якось помрем!:D

Mavpysuk
29.11.2009, 12:21
мона до тебе?
Олічка, ласкаво прошу на налисники...спеціально для Тебе напечу...бо ті вже зїли...

Грильяжка
29.11.2009, 13:07
Вареники з капустою, пісний борщик, на вечерю думаю що робити зі скумрією мороженою

Oriana
29.11.2009, 13:30
Борщ, Квасоля тушена в сметані, рибний жульєн, салат по-панагюрськи. До чаю пиріжки з варенням.

Галченя
29.11.2009, 13:36
Ми сьогодні обідаємо овочевою зупкою. А ще на порядку денному вареники з сиром і картоплею:download:.

popelushka
29.11.2009, 15:37
Голубці з гречкою і рисом+ підливка з грибочками, овочевий супчик, салатик "Вінігрет", на вечерю - рибка, запечена у фользі.

lesja.f
29.11.2009, 15:45
у нас сьогодні бульбочка у мундирі з часником і олією, молочна зупка, підливка з "вчорашніх" котлет (які уже ніхто не хотів їсти) з гречкою. а над десертом ще думаємо....

Yansa
29.11.2009, 19:18
Сьогодні - "Пузата хата" :girl_crazy:
Вранці на хукні не встигла допити каву, допила її ввечорі:)
Як гарно нічого не готувати, іноді треба від кухні відпочити!!! (Коли велика сім"я так не зробишь!)
Жінки я вами пишаюсь, усі чоловіки світу давно би копита повідкидували якби не ви, не ваше велике серце і роботящі ручки!
Усім гарного вечора!

sofcja
30.11.2009, 02:06
завалявся в холодильнику порей. от я його і примостила!:girl_in_dreams: в 2 різні пироги!
один з пореєм, сметанкою, ковбаскою і сиром - мнянсний:girl_haha:
і другий з тим ж пореєм, цибулькою, томатами, базиліком, сиром і шпротами! - йибний:girl_flirt:
потім закликали сусідів і за півгодини злопали все й просили добавочки)))

Грильяжка
30.11.2009, 19:14
В мене нині зупка з горохом і грінками для чоловіка і розсольник для мене, бо в нас тільки я його люблю. Зробила тефтелі в томатно-чорносливовому соусі і з фаршу ще кілька котлет+гречка і вчорашні вареники. Все два дні цьоця байдикує

Маруся-мама
30.11.2009, 23:03
Нічого. Гуляю крамницями в пошуку Миколайчиків.

Мої доїдають вчорашнє: курка кордон блю, мята бульбочка і салатка.

Katrine
30.11.2009, 23:06
а я зварила бульйону (такий смачненький вийшов), а на друге - рис з м"ясом. ще в нас до того всього є салат, тушена печінка і мариновані білі грибочки (дякую дідусю))

kvVItKA
30.11.2009, 23:13
а я зварила бульйону
і в нас бульйон смачнющий, а ще вареники і голубці і салат з капусти (дякуєм бабці:)) нам тих запасів на завтра запросто вистачить:)

Kasia
01.12.2009, 10:30
спекла пиріг від Дани, з начинкою від Каті. рис+риба+цибулька.
http://s50.radikal.ru/i127/0912/ac/81b8c84f19bc.jpg

Oriana
01.12.2009, 17:57
Грибна юшечка, печінковий тортик, який так любить чоловік, запіканка з капусти і фаршу, салатик з морковки і часничку, молоко з рогаликами. На вечір буде гречка з котлетами.

Грильяжка
01.12.2009, 17:58
риба+
Касю, а рибку яку давала?

Kasia
01.12.2009, 18:04
сардину з банки

тигрица
01.12.2009, 18:43
А я перший раз пекла печінковий тортик. Смачненький получився.

Katrine
01.12.2009, 18:45
і я хочу печінковий тортик, а не вмію зробити:girl_cray:

тигрица
01.12.2009, 19:06
а не вмію зробити
І я не вміла. знайшла в інтернеті рецепт і зробила.:girl_curtsey:

Маруся-мама
02.12.2009, 00:12
Я спекла перлову кашу і втушила курячі стегна з цибулькою і грибочками.
Шкода салатки нема ніякої.

Skrynya
02.12.2009, 00:27
Я сьогодні робила рис з печерицями, філе курочки тушене з аджикою і салат із пекінської капусти, яйка, кукурузки! ням-ням:girl_haha:

Lady_Opium
02.12.2009, 14:04
а я зробила гречки і тефтелі, та які тефтелі - тефтелищі! розміром з кулак:)
є салат, картопля, курочка, сирник:)

Katrine
02.12.2009, 22:24
а я якраз запікаю рибку (вперше), маю надію, що вдасться:girl_spruce_up:. до того буде картопляне пюре і відкрию якусь закруточку. думала ще нажарю оладків з яблуками, але не впевнена, що це вже на сьогодні. будемо їсти куплені солодощі)

mashka
02.12.2009, 23:35
Готую овочеве рагу з грибочками на завтра, а так сьогодні були налисники з грибами, пюре картопляне, салат з крабовими палочками, сирники

Муська
03.12.2009, 00:36
На вечерю рибні котлетки, картопляне пюре і до неї смажена морква з цибулькою.

LILY
03.12.2009, 02:02
а я сьогодні на вечерю готувала смачненький сирний супець з сухариками "саморобними",получилось смачнісіммо

Маруся-мама
03.12.2009, 08:07
Я нині спекла два кекси, один чорно-білий з маскарпоне а другий з чорною смородиною. Смачні.
А годувала своїх печеною пшоняною кашею і тушеною куркою. А ще зварила борщ. А сама їла канапку з шпротним паштетом і пісні ракушки.

Kasia
03.12.2009, 10:34
салатка з порею, зупка з печерицями.

Дана
03.12.2009, 10:55
Катя а який салат з порею ти робиш? Я його більше використовую в тушено-печеному вигляді

Kasia
03.12.2009, 11:09
порей дрібненько ріжемо на кільця чи пів кільця ( заливаю кип'ятком на трошки, щоб змяк і втратив той різкий смак), зливаю воду і відтискаю залишки . додаємо печериці варені і яйка. все ріжемо ну не дуже так дрібно +майонез+сіль +перець.
в оригіналі +варена курка ( філе) - але зараз не даю м'яса.

печериці ніколи не давала мариновані, але мало б бути не погано.

смачного!

natka75
03.12.2009, 11:24
нині спекла два кекси, один чорно-білий з маскарпоне а другий з чорною смородиною

Марусю, дайте рецептик другого кекса, якраз планую спекти в суботу(думала сирний).

вчора на вечерю картопля пюре+ смажене філе хека+ салатик з шпинату(шпинат+цибулька+сметана+сіль+чуть соку лимона)

poputochka
03.12.2009, 12:41
Є ще "французький" салатик з порею -порей дрібно порізати,натерти на грубій терці яблуко і твердий сир і заправити майонезом або сметаною.
Я поки що посмажила курячу печінку з цибулькою,а який гарнір ще думаю.

ermana
03.12.2009, 13:16
А я надумала спекти тортик "Наполеон"

olya_d
03.12.2009, 13:51
печериці ніколи не давала мариновані, але мало б бути не погано
Я даю мариновані печериці і два-три маленьких маринованих огірки. Смачно!
Як нема печериць, то роблю просто з яйцями і огірками

Муська
03.12.2009, 13:54
Зараз варю фасольову зупку(майже чанахи, але без м"яса:girl_haha:) Зараз почитаю,що ще готують дівчата,ато нема фантазії.

Pyshunka
03.12.2009, 16:08
Я сьогодні зварила макарончикі і піджарила відбивні. а на перше зварила зупку з яїчком (знайшла в неті рецепт) дуже легенька.
http://s40.radikal.ru/i088/0912/6f/ccc27dfa9954t.jpg (http://radikal.ru/F/s40.radikal.ru/i088/0912/6f/ccc27dfa9954.jpg.html)

Laskava
03.12.2009, 22:38
А ми сьогодні на вечерю мали борщ з капустою на бульйоні з домашньої курки. Їли його з гірчичкою, помазаною на хліб. А від тієї гірчички аж сльзи виступають і в носі свербить :xaxa::xaxa::xaxa:... Зате ж як смачно і відразу профілактика застуди :)
А ще була домашня кров"янка, підсмажена до хрусткої коринки... Сто років її не куштували. Смакота!
Потім чай з лимончиком.

Грильяжка
03.12.2009, 23:08
Гречка з гуляшем, суп з фрикадельками, салат з капусти і квашені помідори

Полуничка
03.12.2009, 23:09
а я спромоглась на пельмені, смажену картоплю і салат з капусти

olya_d
04.12.2009, 00:47
Ми вечеряли сирною запіканкою :)
На завтра планується якась пісна кашка (пшенична або ячмінна), печериці тушені, риба смажено-печена. На перше - ще не придумала, щось не вмію варити пісного першого

Zlju4ka
04.12.2009, 11:12
Запіканка рис з яблуками.Ліниві чанахи.тушена капусточка.Треба ще зупку зварити і компотик якісь..а так лінь...:girl_in_dreams:

Zlju4ka
04.12.2009, 15:17
Треба ще зупку зварити і компотик
Усе зробила.Маєм зупку,маєм компотик з сушок,а ще бульбочку і запекла грушки з бізе і политі чоколядкою.о!

сяняНЯНЯ
04.12.2009, 15:50
ми з сестрою зварили фасольову зупку,з решти фасольки зробили салат і нажарили рибних котлет.

Gala
04.12.2009, 16:11
чоловік тільки що запік карпика-дуже класний вийшов,рецептик десь з нету знайшов.

bora
04.12.2009, 23:38
Налаштовуюсь ліпити вареники завтра) Вже про то думаю! щось не дуже люблю ліпити, але з бульбою та картоплею смачних не купиш. А хочеться:girl_smile:

Ольга
05.12.2009, 15:02
росіл з кролика
кролик тушений в сметані
бульба печена з шкіркою і з салом (вийшла супер)
бульба пюре для доці
паштет з хека
кекс з коньяком Марусі :)
узвар

напевне з мене досить :)
узвар

natka75
05.12.2009, 15:09
але з бульбою та картоплею смачних не купиш.

:girl_haha:бульба - то вирошена власними руками картопля напевно, а картопля - то куплена чи як:girl_wink::girl_wink:(жартую)

сьогодні буду нарешті куховарити, бо для себе одної нічого особливого не готую, а завтра приїдуть мої хлопці)))

зварю борщик, напечу зраз з м"ясною начинкою, і планую спекти кекс)))

Peri
05.12.2009, 16:30
зупка овочева з сирками

пловик))
смажені каліфьйори)
картопля-пюре з котлетками

салатик овочевий

Грильяжка
05.12.2009, 17:00
овочевий суп, голубці, планую на завтра борщик (вже бурячки спечені), салатик з сирка і картоплю з салом як писала Ольга (нагнали мені апетиту)

Kasia
05.12.2009, 18:04
оо а вмене плани капут.

зупка овочева
клопси курячі
заєць тушкований
млинці з капустою
слат краби
салат кальмари
яйка фаршировані
еклери
канапки з ікрою
товстолоб запечений.
маю то наготовувати все по плану .. за 2 дні справлюся...

Грильяжка
05.12.2009, 18:10
клопси курячі
З того моменту більш докладніше будь ласка

Kasia
05.12.2009, 20:37
то такі маленькі курячі кульки в соусі сметаному або томатному. така маса як на котлети - фарш курячий+цибуля+булка замочена в молоці+спеції. але робляться маленькими кульками.

тигрица
05.12.2009, 20:54
Плов, салат з буряка, компот, сирники.

тетяна7777
06.12.2009, 14:13
підкажіть рецепт оладів,але що б лишались пишними,колись моя бабця такі готувала а в мене не виходить,може щось не так даю,а ві я к робите?

pusicat
06.12.2009, 14:54
підкажіть рецепт оладів

Яблучні оладки

Склад

10шт кисло-солодких яблук
2 яйця
5ст ложок цукру
мука ванілін
1 ч ложка соди
100 гр молока

Приготуваня
Яблука почистити і натери на терці. Додати яйця, цукор, ванілін, молоко, соду і муку (муку додавати доти доки тісто не набере консистенції густої сметани). Викладати оладки на пательню столовою ложкою.

Попробуйте не пошкодуєте!:girl_smile:

loreniya
06.12.2009, 16:05
я так розумію яблука даєм зразу? і то тісто рости не має? звучить смачно але думаю що вийдуть блінчики - зараз попробую як раз є ренети! Чомусь думала що оладки обов"язково дріжджеві...
а в мене буде помідорова зупка, лангоші від Дани і мабуть оладки від pusicat але з корицею замість ванілі...

pusicat
06.12.2009, 16:17
Чомусь думала що оладки обов"язково дріжджеві...

Та в них є ж сода тому вони ростуть, а я додаю ванілін чи ванільний цукор!

тетяна7777
06.12.2009, 18:47
але думаю що вийдуть блінчики
От я це і називаю блінчики також(сьогодні спекла їх на сирватці),а я хочу оладушки,такі колись в столових і дитячих садочках робили(кому за 30 то й памятає)))). Такі високі і смачнющі,вони помоєму на дріжджах,але от не виходять такі і все(((

pusicat
06.12.2009, 19:43
Такі високі і смачнющі

ось подивись тут, може то ті http://www.kyxarka.ru/news/979.html

ZoloteSonechko
06.12.2009, 20:05
http://s50.radikal.ru/i127/0912/9e/658d35fb8970t.jpg (http://s50.radikal.ru/i127/0912/9e/658d35fb8970.jpg)
http://s48.radikal.ru/i121/0912/30/030a90247dabt.jpg (http://s48.radikal.ru/i121/0912/30/030a90247dab.jpg)
ми сьогодні такі ялиночки робили. правда такі коржики не дуже їстівні, але як гарно і по-новорічному.:girl_curtsey:

тетяна7777
06.12.2009, 20:24
ось подивись тут, може то ті http://www.kyxarka.ru/news/979.html
те ж не ті.там доречі теж одна жіночка говорить про такі оладушки.як колись у столових продавали,а от на теплому кефірі я не пробувала-нова ідейка.Ще б мене печія не торбувала після таких блінчиків було б взагалі супер))))

Zlju4ka
06.12.2009, 23:12
Коханий на кухні:зупка і жарена бульбочка, компот з сушок!А ще маєм передані свекрухою налиснички і котлетки.:):)
мамуся відпочивають від кухні:)

poputochka
07.12.2009, 02:20
І я відпочиваю : чоловік зробив чанахи і рибку посмажив, а тато зварив борщ...

olya_d
07.12.2009, 03:16
Зварила борщ, спекла курку, натерла бурячків, спекла кекса, а мама ще й вареників передала :) І побалували себе молочними коктейлями з бананами і полуницями

Emma
07.12.2009, 16:16
А я сьогодні, запекла карпа з овочами та картоплею, зварила бульончик, і насмажила налисники, ввечері запралю творогом і мяском, а ще думаю щось спекти...

Ная
07.12.2009, 18:11
М"ясо,тушковане з гарбузом і морквою,зупка з цвітною капустою і горошком,компот з ягід:girl_curtsey:.Дитині зранку були ліниві вареники,ше зроблю парових котлеток з індичого філе(планувала тефтельки-нема сметани:girl_smile:)

Грильяжка
07.12.2009, 18:36
були ліниві вареники
Як вони мені засмакували-піду зараз куплю сиру і зроблю...
А в нас бульйон, гуляш, кашка, а для мужа смажена картопля з рибкою і салат з морської капусти

Kasia
07.12.2009, 18:37
а в мене усе по плану з попередньої сторінки...

Муська
07.12.2009, 18:59
салат з морської капусти
і у нас салат з морської капусти. А ще пшенична каша, салат з квашеної капусти, м"ясо по-французьки,жуль"єн.
А ще передані мамою вареники і пляцок з яблук.

olena
07.12.2009, 19:21
А в мене зупка, зварена на домашній курочці,гречка,тушена картопелька,
куряче філе тушене з часником в сметані,салат з плавлених сирочків,
і тортик з галяретки з сметаною і з бисквітним печивом-смакота.