КПК

Показати повну версію : Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Lingerie
30.03.2010, 17:22
На вечерю запечений короп,фарширований яблуком,апельсином і цибулею(в майонезі)-чоловік приготував...смакота...:girl_in_dreams:

Грильяжка
30.03.2010, 17:27
в мене пюре, вперше спробую котлети з сардин (коліжанка хвалила), салат з бурячків і хрону і салат з черемхи

mashka
30.03.2010, 17:43
котлети з сардин (коліжанка хвалила), салат з черемхи
котлети з сардин класна штука, я ъх ще пыдтушую з морквою ы цибулькою, а салат з черемхи то як, чи то черемши?

Грильяжка
30.03.2010, 17:55
, я ъх ще пыдтушую з морквою ы цибулькою, а салат з черемхи то як, чи то черемши?
черемші...то так опечаточка...я збиваю в блендері домашній сир з вершками і сіллю, дрібно ріжу черемшу і салатик готовий)))
Я теж до котлет дала цибульку і моркву й поставила тушити заливши соусом з води та сметани

Надя К.
30.03.2010, 18:57
вперше спробую котлети з сардин
А можна рецепт?
У нас помідоровий суп, бурий рис з грибами і зеленим горошком, салат із помідорів та огірків, манна запіканка з яблуками і пряники до чаю.

Natalya
30.03.2010, 19:46
салат із помідорів та огірків
А де у Вас вже достигли огірки і помідори? ;)
я збиваю в блендері домашній сир з вершками і сіллю, дрібно ріжу черемшу і салатик готовий)
І я такий салат зробила нині. А ще горохова зупка і гречка.

natka75
30.03.2010, 20:08
черемші.
і я такий хочу салатик, не була на базарі, а вже продається черемша?
завтра точно куплю)))на сніданок була канапка з сиром голандським, на обід (на роботі)булочка з оселедцем і сирком плавленим, на вечерю тушена кисла капуста з печерицями.мої поїхали вже до бабусі,тому беру тайм-аут з готуванням для себе одної...

Lingerie
31.03.2010, 09:15
А у нас на сніданок теж салат з черемші(але з зелен.цибулькою,перепел.яйцями і сметаною),і ще рисово-гречана каша:girl_blum:

Надя К.
31.03.2010, 09:52
А де у Вас вже достигли огірки і помідори?
На базарі :girl_wink:

mashka
01.04.2010, 11:29
Маємо сьогодні піцу, суп гречаний, тушену квасолю, відварену броколі, запіканку сирну.

algo
01.04.2010, 11:35
Сьогодні зранку були пальчики картопляні, а на вечір може зрази з картоплі без начинки посмажу, або з кукуродзою маринованою всередині. цікаво як воно буде!!

Natinka
01.04.2010, 11:50
А в нас сьогодні на сніданок була вівсянка з родзинками, на обід зупка з фасолькою. А на вечерю буде щось картопляне, чи деруни, чи запечена. І шуба є зроблена.

Logos
01.04.2010, 12:06
В нас сьогодні зелений борщик, а на вечерю зроблю оселедець з запеченою картопелькою

Грильяжка
01.04.2010, 17:57
а в мене грибна юшка, печена картопля, купована скумбрія, салат з фасолі та тушеної моркви, і до картоплі соус з черемхи, сиру та сметани

олюся_зі_львова
01.04.2010, 20:01
Ми вчора експериментували- вперше самі солили мороженого оселедця, ніби засолився вже, але я така боягузка, не попробувала ще. А їли ми сьогодні овочевий суп, смажену картоплю і запивали молочком. А ще сьогодні наробила голубців з картоплею і гречкою. Завтра готуватиму салатики на свята і ще мабуть баняк голубців для тата і братів зроблю в село.

олюся_зі_львова
02.04.2010, 10:37
Я вже з самого ранку на ногах, вчора поставила на ніч холодець , сьогодні розлила по тарілках, вже зробила вафельні рулети з галяреткою, зараз поснідаю і буду готувати все для салатів...

Mavpysuk
02.04.2010, 10:56
Снідали сиром з редискою та зеленню, на обід є щавлева зупка і налисники з тушеною капустою

billuy
06.04.2010, 17:32
а я сьогодні з будуна надумав в перше в житті зробити морозиво. клас! я сам в захваті. магазинне віддихає. все зжерли на ура!
пи.си. фото на жаль не вспів зробити:girl_cray:

Текіла
06.04.2010, 17:48
У мене сьогодні на вечерю яблука) Розгрузка після свят.
А у чоловіка вже що знайде в холодильнику, на вибір...холодець, олів"є, зупка

---------- Додано в 15:48 ---------- Попередній допис був написаний в 15:46 ----------

а в мене грибна юшка

редискою та зеленню

і мені відразу захотілося грибної юшки і редиски :girl_in_dreams:
Треба буде на днях приготувати. З грибною юшкою то звичайно буде проблематично...а от салатик з редиски зроблю)

Nata
06.04.2010, 17:55
У мене сьогодні на вечерю яблука)
А у мене вже і на обід :):):) А на вечерю ще буде кефір, для решти - повний холодильник.

Ірка-Шкірка
07.04.2010, 00:57
Я вже кілька днів готую салат зі свіжої кропиви... Не можу його наїстися, видно організм дуже потребує тої кропиви :girl_crazy: (просто я дуже підозріло ставлюся до всяких куплених овочів, тобто, не те що підозріло ставлюся, а не купую ранніх взагалі... а зелені - то хочеться!!!!)
Вже всю кропиву повизбирувала біля нашого будинку, і вже в ліску знайшла кропивне місце :girl_crazy: :girl_crazy:
завтра, мабуть, зроблю фреш з кропиви і яблук, може заспокоюся?...

Tsokotukha
07.04.2010, 01:06
Я вже кілька днів готую салат зі свіжої кропиви...
Поділіться будьласка рецептом. Прочитала Ваш допис і аж запахло!

Маруся-мама
07.04.2010, 01:35
а я виїдаю родзинки з паски, бо діти паску їдять без перестанку а он родзинки в пасці не признають, он мама в них і є - рейзін ітінь машін. (машина по поїданню родзинок) Тільки одна маленька пасочка лишилась.

Liliyah Romanova
07.04.2010, 02:45
А ми настільки від м'яса відвикли, що не можемо його їсти. :xaxa:
Іду зараз на вечерю робити салат "Каприз" із моцарелою та аруґулою. :girl_tender:

олюся_зі_львова
07.04.2010, 13:29
Ми нині ще доїдаємо все, що зі свят позалишалось, а на друге зварила спагетті і зробила підливку з курячого філе на сметані. Сама їсти не можу, ледве то все зготувала, від запахів починає нудити :(

Туфелька
07.04.2010, 13:42
коханий вчора ввечері спік духмяний хлібчик і запік вирізку в овочах, то я сьогодні не полінилася зупку з фрикадельками зварити- тож маємо і перше і вторе:girl_claping:
тут Nata про кефір нагадала, маю 3,2% сонечко, смачнючий такий- піду поп"ю

Ірка-Шкірка
07.04.2010, 17:45
Поділіться будьласка рецептом. Прочитала Ваш допис і аж запахло!
Я беру молоденьку кропиву, добре її мию в мисці, і на друшляку, далі сушу в центрифузі для салату, кладу в плівку, трохи присолюю, загортаю плівку і виминаю її добре, це для того щоб кропива не пекла. Тоді нарізаю дрібно, вимішую з домашнім сиром. Поливаю сметаною, кілька ложок майонезу мені туди дуже смакують, зверху кілька порізаних яйок, і засипаю все згори зеленою цибулькою.
Це, до речі, Софія-Соня писала, як готує такий салат, ДЯКУЮ велике, Ваш рецепт пригодився!
Я коли вперше зготувала, переживала, щоб чоловік їв, він не надто всяку зелень любить. А коли б дізнався, що то кропива - точно би не їв. Але нічого, не помітив :)

Mazerati
07.04.2010, 18:12
Я коханому приготувала на вечерю супчик, а собі кефір 0,05 %

Маруся-мама
07.04.2010, 18:18
А ми настільки від м'яса відвикли, що не можемо його їсти.

Я наїлась ковбаси то вже 3-тій день хвора. Залягла та ковбаса мені в шлунку як партизан і ні туди ні сюди.

Gajka
07.04.2010, 20:01
А ми сьогодні щавлевий борщик їмо - ой як він після свят смакує...

Редвумен
07.04.2010, 20:06
йогурт з мюслями:y:

Маруся-мама
07.04.2010, 23:06
Всі на дієті після Свят. :girl_wink:

Ми обідали китайським рисом з куркою, а я щей з брокколі. Дуже легко і добре в шлунку.

Текіла
07.04.2010, 23:11
йогурт з мюслями

о, він у мене кожного ранку на сніданок
Сьогодні на вечерю яблука і пару бубликів до чаю:)

algo
08.04.2010, 09:54
Нині хочу запекти картопельку з мяском і сиром, а то ті дні нічого і не готувала, доїдали святкове, були в батьків. от так от!

mysha
08.04.2010, 13:14
Вчора: свинна шия з часником, запечена в вині + вінігрет. Сьогодні: паштет з говяжої та курячої печінки + салат з плавлених сирочків з яйцем і часником.

DarkNess
08.04.2010, 13:49
Щось захотілось мені чанахів, вже другий день. От збираюся з силами, і йду на кухню готувати...

Надя К.
08.04.2010, 16:19
У нас гречка і салат з редиски, огірка і яйця.

Mazerati
08.04.2010, 16:33
А в мене вчорашня зупка + запечене м"ясо, канапки з червоною рибкою і сирні пампушки на десерт - то все для коханого, звісно. мені на вечерю кольрабі :)

Ірена
08.04.2010, 16:38
борщ червоний і оладки:girl_wink:

kvVItKA
08.04.2010, 16:39
вчора і сьогодні на вечерю -кефір (щиро вдячна тому хто його придумав,бо після свят на мясо дивитись не можу)
сніданок-вівсянка з фруктами
обід -супчик з плавлених сирків і салат (пекінська капуста+морква+помідор)

Mavpysuk
08.04.2010, 16:40
Легенька овочева зупка з брюселюської капусти, плов і салат з огірочків і помідорів...

DarkNess
08.04.2010, 16:44
супчик з плавлених сирків
А це як?

kvVItKA
08.04.2010, 17:52
А це як?
простіше простого:)
картопля вариться, зажарка (цибуля, морква) готується, кипить то все легенько, плавлені сирки Дружба 55% труться на терці, закидаються, розплавляються, приправи додаються, трошки покипіло, базиліком то все закидала і усьо:)

Liliyah Romanova
08.04.2010, 18:20
Ото мій салатик. Порція на одного.
http://i052.radikal.ru/1004/0b/21c227f50916.jpg

Так засмакував, що вчора теж такий їли:
листя аруґули, базиліку, нарізаний квадратиками помідор та моцарелла. Все залите олією й добре приправлене. Дати постояти хвилин 15-20 і подавати до столу.

хельга
08.04.2010, 18:27
На сніданок млинці пекла. Обід - овочевий супчик. На вечерю піцу роблю - залишилась шинка з Великодня, треба її використати.

Фіяна
08.04.2010, 20:39
листя аруґули

Лілю, то у вас так руколу екзотично називають? :)

тихо облизуючись негайно біжу на кухню робити таке саме (благо маю усі компоненти), тільки ще оцту-бальзаміко в заправку трохи додам :)

Валентина Соболь
08.04.2010, 20:43
Доїдаєм...Принципово не готую...Треба доїсти...Баняк голубців(ням-ням),капуста тушена,борщик,пляцки(не буду більше пекти і всьо!),паска.:girl_cool::girl_mad::girl_cray:

---------- Додано в 20:43 ---------- Попередній допис був написаний в 20:40 ----------

Забула:ще маю в заначці рибку червону.

Liliyah Romanova
08.04.2010, 20:44
Лілю, то у вас так руколу екзотично називають?
Цілком можливо. Я ж багатьох слів тут вчуся, так що виправляйте чайника. )))
Там її листочки якраз найкраще видно.
Бальзамічний уксус можна дати. І приправу салаткову, якщо маєте яку італійську суміш наприклад. Там увесь смак залежить від соусу, яким салатку залиєте.

Фіяна
08.04.2010, 20:49
так що виправляйте чайника

я в жодному разі не виправляю, лише уточнюю :) просто звикла лише до руколи, а ваш варіант почула нині вперше...

ще раз дякую за ідею! мій пуз вже біжить на кухню :)

Liliyah Romanova
08.04.2010, 20:53
я в жодному разі не виправляю, лише уточнюю просто звикла лише до руколи, а ваш варіант почула нині вперше...
А як почула в італійській реставрації, так і повторила. :xaxa:
Погуглила: рукола та аруґула - синоніми.
ще раз дякую за ідею! мій пуз вже біжить на кухню
Смачного!!!

Kasia
08.04.2010, 21:12
ну вас. в мене ніц не має до такого салату. що тепер мені до Канади бігти, чи що?:girl_haha:

mashka
08.04.2010, 21:20
а ми приїхали з гостей і вдома нічого нема, тому готую плов, олівє, салат з пекінки і овочів, юшку гартаначку.

Liliyah Romanova
08.04.2010, 22:00
ну вас. в мене ніц не має до такого салату. що тепер мені до Канади бігти, чи що?
А листя ніякого іншого нема? Аби м*яке. Рукола трохи має гірчинку, нагадує кульбабу. :xaxa: Базилік невже проблема дістати?
Помідори точно не проблема, а замість моцарели візьми бринзу. ;)
Але Канада то теж варіянт. :girl_wink:

Nata
08.04.2010, 22:14
Рукола трохи має гірчинку, нагадує кульбабу
Рукола є в супермаркетах у нас, навіть не дуже дорога, але от варіант з листям кульбаби мені дуже сподобався :):):) Піду завтра нащипаю і зроблю собі салат з кульбаби і кропиви (боюся я наші помідори зараз їсти) :girl_blum:

Нині теж піцу пекла, бо ковбаска в холодильнику дуже вже посилася аби з неї щось зробили (і було ж її тільки до кошика колечко а й ту не подужали...)

kvVItKA
08.04.2010, 22:20
Базилік невже проблема дістати?
в наших супермаркетах з руколою простіше ніж ж свіжим базиліком (принаймі мені трапляється дууужжже рідко)

Фіяна
08.04.2010, 22:24
ну вас. в мене ніц не має до такого салату. що тепер мені до Канади бігти, чи що?

Касю, окрім Канади є як мінімум 2 варіанти :) - до мене в гості або в магазин - Сільпо чи Метро :)

в Сільпо і рукола, і моцарелла дешевші. Рукола, що у вакуумних упаковках, справді надто дорога, але порівняно недавно почали продавати і у звичайних пучках, нічим не гіршу за якістю і на смак, і суттєво дешевшу.
Також останнім часом у сирному відділі Сільпо почали фасувати моцареллу на вагу з міні-бочки з розсолом-сироваткою (1 кг - в районі 70 грн., 1 кулька заважує близько 100г), мені подобається, дуже смачна.

Ми активно їмо моцареллу в салатках, окрім тертого сиру обов'язково додаю її порізаною кружальцями до піцци а також до овочевих запіканок.

І ще про Лілін салат - мені ще дуже смакує коли додаю жменьку кедрових горішків, дуже гарне поєднання виходить :) Якщо не маю моцарелли, зверху даю тонко нарізаного пармезану, також дуже смачно...

а от на кульбабу руколу не проміняю нізащо! :)

Маруся-мама
09.04.2010, 01:18
що тепер мені до Канади бігти, чи що?

а так, бо до гАмерики на трубочки не прийшлись те :girl_mad:

капуста тушена,борщик,пляцки(не буду більше пекти і всьо!),паска

а в мене вже ніц того нема. А пляцки то файно, я ще буду пекти багато.

І ще про Лілін салат

ага... а в Новім Йорку такий подають в італійському ресторані з свіжою моцарелою, червоною цибулькою і чорними каламата оливками на піцці печеній у справжній печі. Я такою Лілю частувала ;)

Liliyah Romanova
09.04.2010, 01:24
ага... а в Новім Йорку такий подають в італійському ресторані з свіжою моцарелою, червоною цибулькою і чорними каламата оливками на піцці печеній у справжній печі. Я такою Лілю частувала
О-о-о-о, та реставрація була суперова!!! Я би ще пішла... Треба буде в Оттаві ще якусь файну знайти й там якось разом піти. ;)

Маруся-мама
09.04.2010, 04:00
Я би ще пішла

бери мужа і дітьо на плечі і приїздяй, є де поміститись ;)

Bogdanka
09.04.2010, 04:48
в наших супермаркетах з руколою простіше ніж ж свіжим базиліком
а я б навпаки сказала
а я на Великдень робила хроновий сос за бабціним переписом, вчора закінчився... на зелені свята буде другий захід (10 яєць, 5 середніх коренів хрону, зелена цибулька, кріп, петрушечка, сіль, перець, 50/50 майонезу і сметани - все дрібно натерти або подрібнити в кухонному комбайні і довести до досить рідкої консистенції) м-м-м-мм-м-ням і м'ясо, яке мій чоловік запікав в рукаві на свято теж сі скінчило, певне нинько буде філе окуня з цибулькою, авокадо і оливками:) і коли то та дієта прийде до мене)))))

Женічка
09.04.2010, 10:09
мій салатик. Порція на одного
Лілю, а Дарко любить такі салатики???

у моєї Насті є пару головних наїдків: бульбочка з сметанкою,макарон з сметанкою, гречка з сметанкою,ще сирнички їсть з задоволенням,і супчики дуже рідко. Все,на цьому список Настіних бажань закінчується :girl_haha:

Nata
09.04.2010, 10:30
от на кульбабу руколу не проміняю нізащо!
Я й не попоную міняти, просто люблю нашу зелень пожувати в сезон, а от помідори зараз теж в рота нізащо не візьму :)
Ми нині поснідали сирниками, на обід - росольник і макарони з пармезаном і салат з капусти, вечерю ще не придумала :)

Milashechka
09.04.2010, 11:03
сьогодні запекла м"ясо з часником у фользі, зробила оселедець "під шубою", пізніше відварю карпепельку п"юре))

Liliyah Romanova
09.04.2010, 15:34
Лілю, а Дарко любить такі салатики???
Та яке. Дарко, як правдивий хлоп - не травоїдний. :girl_haha: Йому би хліб, м*ясо, макарони, рис. Овочі лише варені в нього можна запхати, хіба часом моркву погризе й усе. Ну, то я роблю йому рис із м*ясом або макарони з овочами. А якщо зробити котлети, то буде тиждень їх їсти й на ніц інше не подивиться. :girl_crazy:

Пундик
10.04.2010, 00:02
А я варила нині овочеву зупку,і наробила трохи налисників з грибочками,жареною цибулькою і сиром :)

Надя К.
10.04.2010, 15:55
На сніданок вівсянка з фруктами, на - обід борщ, смажена картопля, тушене м"ясо і салат з сиру та черемші, а на вечерю - кефір або йогурт.

natka75
10.04.2010, 16:05
на сніданок - омлет з зеленню, зел.цибулею і болг.перцем, на обід зупа помідорова, напекла сирничків (триматися не могла вже з чоловіком половини нема).На вечерю картопля, котлети, лечо, компот з сухофруктів + ще пляцки на десерт зі свят.

Грильяжка
10.04.2010, 16:07
на сніданок вівсянка з сухофруктами, обід помідоровий суп, на вечерю-рибка запечена з овочами і салатик за мацареллою та помідорами, мужу буде ще+пюре та гливи(якщо вийдуть)

Ірка-Шкірка
10.04.2010, 20:09
Я сьогодні приготувала пиріг з лососем та шпинатом (киш), по рецепту, який bora виставляла тут (http://www.posydenky.com/showthread.php?t=538&page=89). Вийшов суперовий, годину тому спекла, вже майже немає :)
bora, велике дякую!!!

Валентина Соболь
10.04.2010, 20:12
На свята салатів майонезних не робила,сьогодні пробило мене на олів*є,зробила скоренько,якраз донька приїхала,син приєднався до нас,та й чоловік не відставав,так смачно ми то олів*є стоптали.:girl_blum::girl_spruce_up::girl_blum::gi rl_spruce_up::girl_claping::girl_in_love:

Darcy
10.04.2010, 20:45
А в моєї сестрички нині день народження, то ми так скромно святкуємо в сімейному колі. Готували нині печене м'яско з печеною картопелькою, корзиночки з паштетом, салат з сиру з редискою і цибулькою зеленою, пекли нині пасочки і яблучний пляцок, мама ще вчора запекла шпондер, робили паштетівку. Зара сядемо трошки святкувати.

OxankaF
10.04.2010, 21:46
А ми сьогодні "зварювали" і знову напекли пасочок. Діти вже ну дуже просили. А ще спекли мій сирник. А на перше - друге борщик і голубці.

Dobra
10.04.2010, 21:54
А у мене зараз в духовці в рукаві печеться кусочок свинини з лавровими листочками. Розмерзалось довго мясо. Вже так пахне, а година пізня. Зараз буду грішити.

Lingerie
11.04.2010, 09:26
Особисто мій ранній сніданок був сьогодні простенький:яєшня затерта сиром,але так посмакувало...чи то проголодалась:)
http://i057.radikal.ru/1004/1a/fc8dd1c30ec3.jpg
А так,то ще є вчорашній черв.борщ і вареники з капустою.

mashka
11.04.2010, 22:23
Борщик зелений, салат зі свіжих овочів, сметанки і сиру, торт шоколдний з безе і бананами, піца з усього що лишилось від паски, картопля пюре, курка печена

Грильяжка
11.04.2010, 22:26
а в нас щавлевий борщик, вареники з картоплею, паска, тітка тортик передала -нямочку, грінки з часничком і фаршировані яйця

Oriana
11.04.2010, 22:28
Бульйон, салат з сирків, налисники з сиром, картопля пюре та смажена рибка.

Маруся-мама
12.04.2010, 05:18
А ми нині ось так обідали. Ще правда були два салатики з сиру і редиски, а також мізерія але я не фоткала. Фальшивий плов і салатик який робив мій коханий, це його улюблене поєднання: морквочка і горошок.

http://i014.radikal.ru/1004/e0/4a30c0cc22a1.jpg

і смажений каляфьор

http://s53.radikal.ru/i140/1004/a0/e39c6c9ae8f5.jpg

олюся_зі_львова
12.04.2010, 12:32
У нас сьогодні горохова зупка, печена картопля, салат з бурячків і компот з яблук (для смаку дала шкірку апельсина). Ще дуже хочу смаженої риби, підемо гуляти, то обов"язково куплю і посмажу!

Туфелька
12.04.2010, 12:49
а я потушила гусака і зварила рис)))))

kvVItKA
12.04.2010, 14:08
вранці сир(домашній з села:)) з сметаною з фруктами
обід:помідори+моцарела+базилік і бульйон
сьогодні на перегляд весільного відео прийде подруга з чоловіком, спочатку думала, що то буде чаювання з солодким, але вирішила, що зроблю салат з креветок,салат балканський (він же той що зверху:girl_haha:) канапки з червоної риби, закуску з ковбаски(назву не згадаю)+маслин+каперсів,нарізка з сиру і "гострої" ковбаски словацької, фруктова нарізка, сирник, морозиво з печивом і усьо мабуть...може до 18 год ще щось надумаю, але сил не дуже маю:(

Mazerati
12.04.2010, 14:14
А я для себе варю гречку + чай + грейпфрут. А для коханого на вечерю картоплю з м"ясом.

malibu
12.04.2010, 14:37
В нас ще є гречка та салатик з бурячків, для малечі зварила овочеву зупку, а як дідуля принесе бульбочку з підвалу, зварю борщику, картопельку пюре та пожарю рибку до вечері. А ще хочу фасольку в томатному соусі. Та наразі це плани :girl_in_dreams:

TASJA
12.04.2010, 14:54
А я зараз піду солянку варити, бо після свят м"ясного трохи залишилося, то треба кудись використати

algo
12.04.2010, 14:57
Ми на вихідні готували6 булочки, вареники з картоплею і вареники з солодким сиром, корейську моркву з насінням соняшниковим, мама кишку привезла з села.
Сьогодні тільки спечу бвнвнові оладки, бо їжі в холодильнику ще на 2-3 дня :girl_smile:

Надя К.
12.04.2010, 14:59
У нас сьогодні дівочий день. Для мене: яєчня і салат з буряка, на вечерю - йогурт з мюслями, а для малої - супчик, картопля з тушеним м"ясом і ще насмажу яблучних оладків, ну і фрукти, звичайно.

Arctica
12.04.2010, 20:02
У нас суп із фрикадельками, цвітна капуста смажена в клярі, запікається картопелька, а на десерт вже чекають на нас оладки з яблучками і сметанкою...:girl_bye2:

Грильяжка
12.04.2010, 20:06
в мене суп з плавлених сирків, на вечерю чоловіку вареники, а я їла салат з шматком відвареного м"яса. Ще зварила кисіль з клюкви...таке то

Туфелька
12.04.2010, 20:09
корейську моркву з насінням соняшниковим
поділіться рецептиком:shy:

левиця
12.04.2010, 20:15
А в нас сьогодні був плов. "Змололи" майже весь, лише трохи на дні залишилось. Тепер завтра знову щось треба придумувати.

Маруся-мама
12.04.2010, 23:49
А в нас сьогодні був плов

І в нас сьогодні були залишки плову з салаткою з капусти. Завтра буду думати щось нове.

mashka
13.04.2010, 11:35
Налисники з сиром, борщ зелений, гречка, піца, ще щось мясне треба придумати

Gajka
13.04.2010, 11:36
Я сьогодні дома до обіду, мала час зварити зупку. Захотілося ріденького. Ще є грецький салат і вареники з неділі.

algo
13.04.2010, 12:21
поділіться рецептиком
Сама звичайна морква по корейськи тільки ще додала пакетик лущеного соняшникового насіння. мені дуже сподобалось!( рецепт самої моркви вичитала на пакеті приправи "морква по-корейськи :girl_cool: )

Mazerati
13.04.2010, 12:54
в нас, тобто в коханого, на вечерю будуть налисники з медом, а в мене кефір з морквою :)

Mavpysuk
13.04.2010, 12:56
Пообідали запеченою щукою, до того овочевий салатик і березовий сік...

mashka
14.04.2010, 12:29
каша пшенична, битки, котлети, салат з пекінки редьки і сметани

Надя К.
14.04.2010, 16:45
В нас щавлевий борщ, макарони, гуляш, салат з домашнього сиру і черемші і "знамениті" кокосові печенька.

ckorpionsha
14.04.2010, 16:48
борщ.макарони.гречка.курка з сметановою підливою.компот,а їсти нема шо.вечером буду стегна запікати і пюре варити..я б острого щось зїла..піци,ходогів..

Женічка
14.04.2010, 17:26
Скорпіоншо - Таню,у вас макарон, гречка ще й пюре збираєтесь варити? у нас вдома з того всього був би один результат - повний смітних недоїджених зіпсутих продуктів:girl_haha:

ckorpionsha
14.04.2010, 17:28
Скорпіоншо - Таню,у вас макарон,
у мене малий коли в хаті то за 2 години може 3 рази їсти,то варю різні гарніри.щоб одним не кормити.плюс чоловік на роботу бере їсти то все швидко закінчується...а ходдогів нема(

Vittoriya
14.04.2010, 17:29
А в мене щавлевий борщик,пюре картопляне і котлетки.

Імель
14.04.2010, 18:00
заплапнувала солянку, вареники, гливи (за рецептом bora) і певно гречку
все йду баняками товкти :girl_in_dreams:

Грильяжка
14.04.2010, 18:05
а в мене на гарнір-нешліфований рис, тушковані шлуночки, весняний салат з огірочків, домашнього сиру, сметанки та цибулі зеленої-нямочка

Gajka
14.04.2010, 18:11
весняний салат з огірочків, домашнього сиру, сметанки та цибулі зеленої-нямочка
А я зробила з домашнього сиру, огірочків, помідорів, зеленої цибульки і майонезу, бо сметанки не мала. Получився навіть досить смачний. Я й не думала.

veronka
14.04.2010, 18:47
я наробила величезну миску салату з творогу, черемши, шпинату і зеленої цибульки з сметанкою))) запекла картопельку з часничком))) ще ввечері рибку наготую під якимсь кислим соусом)))

tslezinska
14.04.2010, 22:01
Вдень зробила безе, але трошки пересушила у духовці. Зараз чоловік приготував домашній майонез:) Йду пробувати!

Марта2
15.04.2010, 18:43
А я нафарширувала бульби, зварила суп з фрекадельками, компот, дитині коктель полуничний, а нам з чоловіком до футболу підсмажила криветки і пивко!

Melisa
15.04.2010, 18:47
В мене сьогодні гречка телятинка тушена і салатик з селери яблука горіхів і чорносливу. Сижу і хрумаю салатик. Смакота.

Nata
15.04.2010, 18:50
У нас крілик тушкований в сметані, макарони (ну як же діти без них :)), пампушки з картоплею, салат з пекінської капусти і компот. На солодке доїдаємо вафлі зі згущеним молоком, а мама яблука гризе.

Darcy
16.04.2010, 00:15
А я сьогодні половину дня провела на кухні...
Готувала кваскову зупку на перше, печене м'яско і варену картоплю на друге, а на десерт - спекла кокосове печиво "а-ля Ашан" за рецептом MaryF (для себе зробила висновок, що цукрової пудри можна дати менше, а кокосової стружки - більше), правда потім ще півгодини віддирала його, бо пристало (наступного разу спробую покласти під нього папір для випічки). Вийшло дууууже смачно, але за формою як вівсяне печиво :girl_haha:
Зате тепер горджусь собою безмежно, що я така господинька :girl_claping:

Пундик
16.04.2010, 09:32
В нас налиснички з сиром сьогодні будуть на вечерю,і ще спечу слойку з ябками і корицею,а завтра планую зварити щавлевий борщик :)

olena
16.04.2010, 10:00
на десерт - спекла кокосове печиво "а-ля Ашан" за рецептом MaryF
Я теж вчора пекла кокосове печиво,правда сьогодні вже нічого немає,заледве одненьке заховала для коліжанки-вона дуже хоче спробувати.
З малим снідали манку ,на обід маємо зупку і печену картопельку з м'яском і грибами,а на вечерю буде тушене м'яско і гречка,салатик з черемші,і,мабуть,зроблю ще бананових оладків.

Maksutka
16.04.2010, 10:02
Я зварила зелений борщ, зробила тушену картоплю з м"ясом, а на сніданок - гарячі канапки з ковбаскою і сиром

TASJA
16.04.2010, 10:16
а на десерт - спекла кокосове печиво "а-ля Ашан" за рецептом MaryF

тикніть мені носом в цей рецепт, бо я щось шукаю-шукаю і нема, чи то я сліпенька...

Wanderlust
16.04.2010, 11:44
спечу слойку з ябками і корицею
розкажіть, будь ласка, як!

algo
16.04.2010, 12:17
Так, я бачу зараз борщик зелений зі щавлю найпопулярніша страва!! ми теж його варили. нині мабуть ввечері доїдатимемо вареники з солодким сиром! а завтра буде видно!

Nata
16.04.2010, 12:24
я бачу зараз борщик зелений зі щавлю найпопулярніша страва!
Мені малого так висипало від того борщику що більше не варитиму :)
Хочу зробити запіканку з яблуками (вчорашні макарони попадають), певно потушкую картоплю (дитина посить :)), маю ще котлети ну і якийсь свіжий салат зроблю.

Darcy
16.04.2010, 13:03
тикніть мені носом в цей рецепт

2 яйца 140 г сахарной пудры 200 г кокосовой стружки
Белки взбить в пену, в конце взбивания добавить сахарную пудру и желтки. Всыпать кокосовую стружку и вымешать. Выложить массу на противень, придав ей форму конуса. Печь около 15 минут при температуре 170C.

Тільки я наступного разу даватиму трішки менше цукор-пудри, десь 120, навіть 100 гр, і більше кокосової стружки, щоб воно густіше було, бо інакше воно на бритванці втрачає форму і розпливається.... Але то на мою думку :)

Mazerati
16.04.2010, 14:07
Пельмені :) (made in Київські напівфабрикати....ну у всіх же бувають дні, коли не хочеться готувати...зовсім...)

Пундик
16.04.2010, 14:25
розкажіть, будь ласка, як!
Купую заморожене тісто слойоне(без дріжджів),розморожую розкатую десь на пів см.ріжу на прямокутники,ложу всередину порізані на куски ябка,посипаю коицею і цукром,потім складаю на пополам,добре тре заліпити щоб сік не витікав,і на помазану жиром форму на 20-25хв при180гр.Зверху ше мажу яйком і посипаю трохи цукром:).
Дуже смачно виходить і дуже швидко :)

сяняНЯНЯ
16.04.2010, 14:28
Зварила суп гороховий та допикаэться сирник.Вчора були гости,то ще э тортик.Так що з солодким у нас все добре!

Надя К.
16.04.2010, 14:41
Тушена картопля з реберцями, гречка, котлети із сардини, салат (з огірка, редиски, яйця) і налисники з сиром.

Melisa
16.04.2010, 14:42
Пшенична кашка, щавлевий борщик, салатик з редиски.

Ірена
16.04.2010, 15:18
плов і... фсьо:girl_blum:

Cifalius
16.04.2010, 15:42
плов...+1, і всьо :)

Vitussa
16.04.2010, 18:58
пельмені в сметанково-грибному соусі, чанахи та гречаний супчик

MAXAMAK
16.04.2010, 19:02
На вечерю - картопляне пюре із тушеною капустою та запеченим мяском, салат із пекінської капусти із помідором та зеленою цибулькою. А в обід малі їли їхню улюблену зупку-пюре на молоці із пори.

Маруся-мама
16.04.2010, 19:16
А я он спекла горщички з гречкою, морквою і грибами і дала зверху ложку сметани так вона мені в сир зробилась :girl_cray: Але то ніц, сама гречка від того не постраждала.

До гречки було колесло, тобто американський салат з капусти. Потім ще зробила дітям клюски з сиром, і муж причащався. Спекла пляцок з ананасами і кокосом, я його назвала Гавайський і на завтра поставила пекти запіканку з кабачків і вареного курячого мяска.

mashka
16.04.2010, 19:35
картопля-пюре, овочевий суп, підливка з мяса і грибів на сметані, каша ячна

Lingerie
16.04.2010, 20:06
У нас макарони з рибою (бротола).

mashka
17.04.2010, 14:06
Думала сьогодні відпочити, та всеж - олів"є, капуста тушкована з м"ясом, битки і гречка

natka75
17.04.2010, 14:11
вчора насмажила рибу, зранку щойно доварила зупу з фрикадельками, зробила підливу з тефтелями, є макарони, компот з сушки, хотіла ще зрази робити, але може і не буду.

Марта2
17.04.2010, 14:46
А я сьогодні готувала бульйон, спекла "Сматанник з грибами", тушена капуста з м"ясцем і ще залишилось трохи бульби фаршерованої! На десерт вафлі перекладу з згущонкою!

skarlet
17.04.2010, 21:03
У нас супчик з пангасіусом, сирна запіканка, печінка в сметані та пиріжки з сирною начинкою + консерв. сливою.

Liliyah Romanova
17.04.2010, 21:06
Хлопцям роблю нині печену картоплю й запечені курячі стегенця. Ще яєчний салат із цибулькою зробили на замовлення мужа...
А собі зробила ось такий обід (правда, трохи вершки задовго збивала, бо давно не робила вже, але смаку вони від того не втратили):
http://i066.radikal.ru/1004/7d/d2e0a2a50f34.jpg

natka75
17.04.2010, 21:10
Лілю, а які на смак ті фрукти?чи ще штучні?

Usmishka
17.04.2010, 21:24
А в нас борщик, тушена рибка в вершках, фрукти -овочі. Татка не має-я розслаблена:)

Natalya
17.04.2010, 21:27
А в нас плов.

Liliyah Romanova
17.04.2010, 21:37
Лілю, а які на смак ті фрукти?чи ще штучні?
Місцевих у нас ще нема, завозять зі Штатів. На смак не те, що вирощені тутешніми фермерами, бо тутешні просто казкові на смак, але й не паперові як зимові. Ожина взагалі суперова.

Irchyk
17.04.2010, 21:52
тушена рибка в вершках,
можете розказати як ви це готуєте?

Orman
19.04.2010, 14:59
у нас сьогодні зелений борщик і гречана кашка :)

Kasia
19.04.2010, 16:44
борщ, пюре, котлетки, олівє. спекла еклери із заварним кремом.

п.с. і доперло до мене вчора , що можна вже зробити ОКРОШКУ. ура!!!!!!!!!!!!!!
ЗАКАЛАТАЮ НИНІ БАНЯЧОК!

Oriana
19.04.2010, 16:57
Гороховий супчик, картопля запечена з морквою та грибами (смакота!), салат з капусти і сметани. На вечерю будуть макарони по флотськи.

Oddly
19.04.2010, 17:03
бульйон курячий, індиче філе запечене з вершками. салат з черемші.

вчора на природу виїжджали - знайомі вчили готувати бануш в казанку. смакота.
цікаво - чи можна його на плиті зробити?

TASJA
19.04.2010, 17:07
В нас сирний супчик з пореєм (нам-нямка!!!), гречка з грибами тушена, салат з редиски і сиру.

Імель
19.04.2010, 17:14
Такс, вчора мали пюре з швидкою сметанною піливкою, салат з редиски....., чебуреки, суп грибний
сьогодні стушкую печінку, зварю макарошки
і доперло до мене вчора , що можна вже зробити ОКРОШКУ
:xaxa: я на вихідних вже теж про то думала

Грильяжка
19.04.2010, 17:30
а в мене бульйончик, тушковані овочі і салат з редиски з сметанкою-то для мене і картопляне пюре і холодець, що тітка передала для чоловіка.

Імель
19.04.2010, 17:40
Ще згадала: мала півбуханки не дуже свіжого чорного хліба, то порізала дрібно і підсушую в духовці, посипала сіллю, сушеною зеленню, базиліком, шкода, що немаю сушеного часнику :girl_in_dreams:
буду хрумкати як десь в дорогу далеку їхати, бо магазинні не вельми корисні

MAXAMAK
19.04.2010, 19:52
Гречаники із сиром, смажена картопелька із помідором та курячою відбивною - весь день за мною ходили- ням-ням.

bora
19.04.2010, 19:56
Салат з латуку, помідори, огірка, фети та оливкової олії. така вечеря) Мужчинам ще курки філе запекла в томатному соусі.
Нещодавно до друзів приїхала їхня мама з Італії. Чудовісімо виглядає! При тому, що традиційну кухню завжди готувала, тепер зарбороняє дочці готувати важкі (смажені, жирні, копчені) страви - перевчає жити на салатках)) Її нереальне омолодження всіх хто бачив переконало змінювати раціон :girl_haha:

natka75
19.04.2010, 21:12
вчора ввечері ще наробила палюшок (з вареної в мундирах картоплі) з шкварками і цибулькою смаженою, а щойно плов доварився (не знаю чи вийшов смачним, бо рис рідко готую, але щось так мені його захотілось...трохи пристав до дна бачу...йду в гілку таємниці файної господині).

kvVItKA
19.04.2010, 21:21
вперше пекла піццу (ну так щоб тісто самій робити:)) вийшла смачнюща (дякуємо Марусі-мамі) + салатик (листя салату+черрі+маслини+курка) на десерт -терті морква +яблуко+3 краплі оливкої олії:) усьо

Kasia
19.04.2010, 22:19
злопала 2 тарілки окрошки.сиджу щаслива:girl_haha:

Blondo4ka
20.04.2010, 09:36
У нас вчора була гречка, сосиски, салат з дом.сиру, зеленої цибульки і сметани, зупа овочева, бісквіт з шоколадом. А ще апельсинки, банани та яблучка для вітамінізації:)
Сьогодні зранку - молочна кашка вівсяна, а потім планую: деруни зі сметаною, зупка з домашнім дробленим тістом, салатик з капусти. І, може, що на десерт придумаю...

Надя К.
20.04.2010, 12:20
Гороховий суп, гречка, котлети, салат із свіжих овочів, піца і маково-кокосовий пляцок.

algo
20.04.2010, 12:31
а я сьогодні планую запіканку картопляно грибну.

Грильяжка
20.04.2010, 17:28
суп-пюре з шпинату та щавлю, налисники з м"яском, грецький салат

true
20.04.2010, 18:00
Солянку,котлетки,салат зелений з фетою,а ще тефтельки в сметанному соусі.На гарнір-гречка.

Пундик
20.04.2010, 18:07
Секла кекс(проавда горіхи і сухофрукти на дно полягали:(),а на вечерю зварю трохи картопельки і мняска з чорносливом ...

Dobra
20.04.2010, 18:23
А у нас салат - курячі серця ломтиками + тушена цибулька та морква. Смакота!

Валентина Соболь
20.04.2010, 20:30
А я варила розсольник,дуже смачний вийшов!А ще смажена картопелька і салатик---огірок,цибулька зелена і перепелині яєчка.Смакота!:girl_in_love::p:p:p:xaxa::xaxa::xax a:

agalinka
20.04.2010, 20:35
А я на пару днів наробила голубців, котлеток, салат з бурячків, сиркову намазку на хлібчик і кексики з шоколадом :girl_claping: тепер можна відпочивати.

олюся_зі_львова
20.04.2010, 20:38
А у нас сьогодні по простому- суп рибний з консерви і макарони з сосисками. Але мені чомусь то все так смакувало, дитинством пахло :)

natka75
20.04.2010, 20:59
Зварила підливу з індичим філе кусочками(для малого), а нам відбивні з філе, чоловік САМ зробив салат з шпинату...а мій плов таки вийшов смачним і зовсім не кашою, хоч я почала мішати вкінці, коли боялась щоб не пригорів:girl_wink:

kvVItKA
21.04.2010, 00:40
чечевиця тушкована з помідорами+відбивні з телятини

mashka
21.04.2010, 08:57
картопля пюре, сардельки, канапки від Касі, салат з моцарели, зелені, оливок і овочів.

Blondo4ka
21.04.2010, 14:39
гречка з підливкою, бульба тушена в сметані з кропом, салат весняний з редиски, борщ, запіканка з рисом і яблуками, компот з яблук.:girl_in_dreams:

MUCHACHA
21.04.2010, 14:49
Спекла кекс(правда горіхи і сухофрукти на дно полягали)
Тре було їх в муці обваляти добре, перш ніж в тісто кидати, або ж забагато горіхів і сухофруктів дала, вони заважкі виявились....:)

Nata
21.04.2010, 15:18
Зупа з фрикадельками, плов, салат з буряка, компот. Ще може на кухню виберусь то теж якого кекса спечу...

mashka
21.04.2010, 16:25
Приготувала ще битки, налисники з мясом, сирники і кукурудзяну кашу.

олюся_зі_львова
21.04.2010, 17:27
сьогодні готувала гречаний суп, пшеничну кашу з сосисками телячими і салат з редиски, цибульки і огірочка зі сметаною.

Надя К.
21.04.2010, 18:31
Картопляне пюре, смажена риба, налисники з м"ясом і компот з морожених фруктів.

stira
21.04.2010, 19:14
А в нас сьогодні тушкована картопелька з мяском та тушена капуста. Дітлахам на вечір вівсянка.

Logos
21.04.2010, 19:46
А в нас сьогодні на вечерю плов, салатик з помідорчиків чері, огірочків і пармезану заправлений лимонним соком і лимонад

Lingerie
21.04.2010, 19:57
На вечерю був супчик з фасолею(і з часничком).А зараз... йдемо надвір-там чоловік пече на вогні курочку:girl_bye:

Nata
22.04.2010, 17:56
Зимно в хаті, гріємося в кухні :) Спекла Данині равлики, спецій не давала бо мала сир мисливський, вийшли дуже смачні, дітям - картопляне пюре із м"яском, на десерт пекла сирну запіканку із киселем, компот із вишні, малини і полуниці.

mashka
22.04.2010, 18:30
Зготувала сьогодні сирний супчик з грибами, гречку й салатик з редьки й огірка

MAXAMAK
22.04.2010, 18:38
а в нас сьогодні дерунчики смажаться, ото пишу і смажу. Будем їсти із сметанкою та салатиком із сиром та цибулькою із городу!
Ото подивилась - через допис плов - аж самій захотілось. Напевно буде на вихідні.

WildWind
22.04.2010, 19:31
Напекла собі, наїлась, сиджу і думаю, ще одну і лопну...
http://s43.radikal.ru/i099/1004/4b/f6bf5810856at.jpg (http://radikal.ru/F/s43.radikal.ru/i099/1004/4b/f6bf5810856a.jpg.html)

Natalya
22.04.2010, 19:46
Зелений борщ, картопля, відбивні і салат з кропиви.

natka75
22.04.2010, 19:58
зробила на вечерю салат з шпинату, зел.цибуля, помідор, болг.перець і моцарелла кубиками, картопля, відбивні, ще трохи чечевиці є)))

Марта2
22.04.2010, 20:14
У нас сьогодні суп фасольовий, тушена риба і печена картопля з крилами, а на дисерт галаретку зробила!

---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:12 ----------

А можна перепись? можна в ПП, дякую!

WildWind
22.04.2010, 20:26
Цитата:
Допис від WildWind Переглянути допис
А можна перепись? можна в ПП, дякую!
То є бельгійські вафлі, навіть на цьому форумі здається рецепти бачила.. Можна в совєтскій вафельниці робити, але я спеціальну для бельгійських шукала, і то перша проба. Вже пишу вам рецепт в ПП

SuperRhino
22.04.2010, 20:32
А я сьогодні на замовлення свого чоловіка зварила горохову зупу, причому він захотів саме з брекету і сам пішов за ним в Барвінок і приніс мені :girl_haha: Зупка вийшла смачнюща, напевно я давно вже не їла горохової зупи і тому вона така смачна вийшла :girl_smile:

Vittoriya
22.04.2010, 20:47
А в мене готується піцка-Маргарита :girl_in_love: з моцарелою і сіженьким базиліком.

GONE BABY GONE
22.04.2010, 21:05
а в нас сьогодні був жарений лосось з запеченою картопелькою і грецьким салатиком:)ммм...

олюся_зі_львова
23.04.2010, 17:41
А я сьогодні зготувала на вихідні смачнючий борщ польський (без картоплі і капусти), а ще ми обідали картопляним пюре з котлетами і лечо з болгарсього перцю (відкрили законсервований). Завтра ще мабуть вареників наліплю з сиром і картоплею.

Nata
23.04.2010, 17:47
Борщ, макарони із моцареллою (ото дітиска придумали :)), салат із зелені (салат, петрушка, кріп, лимон, оливкова олія, твердий сир), ще купила свіжі крижівки, завтра будуть голубці.

Bogdanka
23.04.2010, 17:56
у нас сьогодні бульйончик бо мамуся хоренька і їй корисно (то я про себе:girl_haha:) на кашель пити і пельменьки

Oriana
23.04.2010, 18:05
Борщик, чебуреки, салат з капусти, та запечена в фользі картопля з салом:) На десерт галяретковий торт, рецепт якого вичитала в KvVITKA.

mashka
23.04.2010, 18:48
Котлети по-київськи, деруни, каша ячна і салат яйка, редька, огірки і сметана

Natalya
23.04.2010, 20:18
Тру деруни :)

Halina
23.04.2010, 20:25
От зробила салат "лапшичка", суп зварила і достатньо....

TASJA
23.04.2010, 20:34
А я поначитувалася дописів і зготувала плов. І ще супчик гречаний з сардиною.

Lingerie
24.04.2010, 10:09
У нас на сніданок макарони з тушеним мясом
(а до цього цілий тиждень по ранках на вівсянці "сиділи"-хоча теж смачно)

Gajka
24.04.2010, 12:25
Зварила щавлевий борщ, зроблю ще гарячих канапок і хватить на нині на нас двох.

mashka
24.04.2010, 13:33
Теж варю щавлевий борщ, сардельки і печу торт "бомба"

anka
24.04.2010, 15:38
робила на сніданок яєшню з кропивою.Зараз хочу зеленого борщику

Naturals
24.04.2010, 15:46
Зараз хочу зеленого борщику
І я варю зелений борщ з кваском і кропивою, спечу піцу, ще б щось на друге придумати:girl_in_dreams:

pravovuk
24.04.2010, 16:08
Картопля з курячими відбивними, салат з огірків та помідорів.Та доварюю капусняк :girl_in_dreams:

---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

робила на сніданок яєшню з кропивою
Розкажіть рецепт?

наталя 2204
24.04.2010, 16:45
Суп з фрикадельками і плов. На десерт- ще є торт з дня народження малятка.

MakarOnka
24.04.2010, 17:03
Борщ-на перше,рагу на друге і на десерт сирник з персиками(коханий його дуже любить)!!!

natorella
24.04.2010, 17:07
на десерт сирник з персиками
в мене майже те саме
сирний пиріг з персиками

http://i080.radikal.ru/1004/a6/14881f6108d9.jpg

Tsokotukha
24.04.2010, 20:01
А у нас чудернацько запечена картопля. Одна частинка для Ганнусі - без кукурудзи та сиру.
http://s54.radikal.ru/i145/1004/b2/87d786b60b0f.jpg

Natalya
24.04.2010, 20:04
Квасолева зупа, котлети з гречкою, салат з редьки, кропиви, яєць. І ще печу пиріг зі сливами на десерт.

сяняНЯНЯ
24.04.2010, 20:22
О,бачу щавлевий борщ зараз дуже популярний! в нас теж нині він.Мама ще пече п"яну вишню.

kitka
24.04.2010, 23:57
Я сьогодні пекла "Равликів зі смаком піцци" (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=707697&postcount=906) за Даниним рецептом:girl_claping:. Обов'язково випробуйте, бо дуже смачно, а головне - швидко і елементарно просто:y:.

arushka
25.04.2010, 07:53
Борщ, на друге - рис + крученики (куряче філе фаршироване грибами), налисники з сиром і родзинками, салат з капусти і конс.горошку.

pravovuk
25.04.2010, 11:26
Щойно спекла сирник. Роблю плов.

Пундик
25.04.2010, 11:40
Я теж спекла сирник за рецептом OxankaF,ну дуже смачно,зварила овочеву зупку і натушила баклажанів з сметаною:girl_tender:,тепер треба то всьо подальше в холодильник запхати і відкривати тільки коли коханий хоче їсти...:girl_crazy:

natorella
25.04.2010, 11:52
сирний пиріг з персиками
дуже смачний вийшов
в розрізі
http://lh4.ggpht.com/_3Te0pBmHsIo/S9QBSL3bzvI/AAAAAAAABs8/yjlhQo62g9A/s720/P1040932.JPG

TASJA
25.04.2010, 11:57
А я піццу сьогодні обов"язково спечу!!! А ще макарони з сиром і зеленню, салат з редиски і яйка, тушені курячі стегенця.

Gajka
25.04.2010, 14:39
А я піццу сьогодні обов"язково спечу!!!
І у нас в планах піцца на вечір. На обід їли вчорашній щавлевий борщ, а з ранку на скору руку була яєшня з ковбасою.

Oriana
25.04.2010, 15:27
В нас зранку була молочна каша ( гречка з молоком). в обід їли фаршировану картоплю і салат з капусти, і печені печерички з сиром. А на вечір йдем в гості на пиво з рибками, кальмарами та чіпсами.

ckorpionsha
25.04.2010, 17:01
рис з молоком,борщ щавелевий,пюре,плов,гомілки смажені,салат з редиски.компот з сушки,молоко.кава,булочки з Ашану)))

Summergirl
25.04.2010, 22:01
У нас сирний супчик, тіфтельки, пшенична кашка, узвар.

Лянка
25.04.2010, 23:14
Сьогодні пекла такого кокосового сирника (http://mojewypieki.blox.pl/2007/11/Sernik-pod-kokosowa-pierzynka.html)(на форумі всі тільки говорять про кокосові печенька з Ашану. То я цілий тиждень випікаю всі відомі мені кокосові рецептики) Любителям кокосів рекомендую. Дуже ніжний і дуже смачний.
А ще робила салат з яська і рулети з лавашу.

Надя К.
26.04.2010, 14:45
Борщ, гречка, тушена печінка, вареники з картоплі і сиру, налисники і пиріг з чорницею.

true
26.04.2010, 15:05
телячі лангети в соусі,пюре,розсольник.Салат з огірків,помідорів,цибульки та сметанки

mashka
26.04.2010, 15:39
Борщ, рис, риба смажена і підтушена під шубою з цибулі та сиру, салат зі свіжих овочів

agalinka
26.04.2010, 17:06
А у нас гречка з котлетками і салатик з черемші.

Грильяжка
26.04.2010, 17:10
дикий рис з соусом бешамель, форель запечена з овочами, салат з свіжих овочів

Ірка-Шкірка
26.04.2010, 19:40
Ми зранку їли вівсянку - з сухофруктами та медом, а на вечерю буде печінка посмажена, і шпинат підтушений до неї... Чоловік вирішив спробувати т.зв.роздільне харчування, мушу придумувати тепер, чим його годувати :8:

kvVItKA
26.04.2010, 21:54
і в нас вранці вівсянка, але з родзинками і бананом:)
я страшенно хотіла смаженої картоплі з кефіром, нО кефіру не було, а був салат (салат+редиска+цибулька+помідор+сметана чомусь) і смажений короп

дашулька
26.04.2010, 22:01
і в нас вранці вівсянка, але з родзинками і бананом
))) у нас теж зранку була вівсянка,тільки з курагою та бананом!)))
На обід зварила легенький борщ,спагетті з тушкованим м*ясом та овочами. Доні на вечерю - гречану кашку. На десерт-торт "Смакота" куплений

Маруся-мама
27.04.2010, 07:15
Навіть не знаю де показати, але ось такі равилики були в мене і ще будуть, бо тісто є.

http://s47.radikal.ru/i118/1004/7c/69a8325f2c53.jpg

Kasia
27.04.2010, 08:57
і в мене Равлики з зі смаком піци:girl_haha:

Пундик
27.04.2010, 09:19
і в нас вранці вівсянка, але з родзинками і бананом
І ми так снідаємо постійно :)
В суботу купила на краківському 6шт ГОРЩИКІВ. за 40гр:eek:),то планую сьогодні попробувати запекти в них картопельку з мняском і морквочкою,зроблю овочевий салат і всьо :)

mileneva
27.04.2010, 09:37
На сніданок в дитини буде сирок домашній з яблучком та бананчиком, я буду яєшню. На обід маємо супчик з зеленого горошку та вчорашню рибку тушену з овочами + рис + молода капусточка в сметані, салатик з бурячка з горіхами та чорносивом. На дисертик, "творожний Тирамису" (робила вперше - не знаю шо з того вийшло, будемо пробувати). А на вечерю хочу запекти курку з печеною картопелькою.

maxaver
27.04.2010, 10:37
А ми сьогодні на обід готуємо улюблений синочка рибний супчик з горбуші, а для чоловіка - улюблені котлетки по-київськи, які насправді дуже швидко готуються. На гарнір рис з овочами. Ну і салатик зі свіжих овочів.

Lingerie
27.04.2010, 15:00
На обід були пельмені з вершковим соусом(+зелень),і ще в духовці допікається банановий кекс:girl_tender:

dieSonne
27.04.2010, 15:10
О, а я власне обідаю, тож можу спокійно писати в цю темку, не облизуючись :)
Мали ми сьогодні квасолеву зупку з часником та купою зелені. На друге гречана каша та телятина тушена кусками у вершках. Салатика не маю, а так хочу, ліньки йти на базар за овочами:girl_cray:

mashka
27.04.2010, 16:43
У нас курка тушкована, піца, каша пшенична і поки що желе, а мо зроблю з нього сметанковий тортик

Natalya
27.04.2010, 16:54
Сьогодні не готую нічого :). Вчора приготувала на 2 дні. Займусь чимось іншим.
А ви щодня готуєте свіженьке? Не втомлює? Не набридає? (зараз мене господині тапками закидають...)

Kasia
27.04.2010, 16:59
А ви щодня готуєте свіженьке?
ну загнули:girl_haha:як на мене - працюючим не реально. ообливо, якзо робота на іншому кінці міста.

Arctica
27.04.2010, 18:09
Рибний супчик, курка тушкована, макарони, а на вечір рибка запечена і салат із баклажанів (маю баклажани замариновані, додаю до них тушковану цибульку і моркву, трішки часника і майонезу, смак як в грибів).

олюся_зі_львова
27.04.2010, 18:10
мені сьогодні захотілось макаронів по-флотськи, от і зробила на обід, просто, швидко і смачно! А на перше ще ніяк борщ не можемо доїсти...

Nata
27.04.2010, 18:12
Зупа з сирники кльоцками (мав бути росіл, але ж нам неможна :(), лазаня, салат із зелені, сирник з персиками і компот.

Марта2
27.04.2010, 18:22
На сніданок чоловіку омлет з беконом, на обід і вечерю маю гречаний суп, печінку тушену з бульбою і салотом з бурячка, а на десерт йогуртовий кекс з чорницею і кісіль з лісових ягід.

pravovuk
27.04.2010, 18:25
Жарю картоплю , зробила салат з огірків та помідорів, та зварила зупку з фрикадельками ;)

Lingerie
28.04.2010, 19:52
у нас на вечерю картопля пюре,риба (на пару) і ось такий корисний зелений салатик(з оливк.олією лимон.соком)
http://s45.radikal.ru/i110/1004/8f/ea6bde8a224a.jpg

Gajka
28.04.2010, 20:17
На вечір макарони, відбивні, салат з черемші. Зранку були гарячі канапки з кавуською. Вони ж доїдалися на роботі в обід.
http://s58.radikal.ru/i159/1004/8f/537b3d9caac8.jpg (http://www.radikal.ru)

stira
28.04.2010, 20:17
Зготувала сьогодні гречану зупку, картопельку пюре та відбивні з індичого філе.

TASJA
28.04.2010, 20:28
Гарбузовий суп-пюре з сухариками, макарони по-флоцьки, салат з сиру, огірка і зелені.

true
28.04.2010, 21:42
Тушену картоплю з телятиною,грибову зупку,салат олів"є з куркою,зелений салат та яблучний пляцок з корицею.

Bogdanka
28.04.2010, 22:44
картопля відварна і скумбрія запечена в фользі з овочами
ще є залишки бульйону

Маруся-мама
28.04.2010, 23:30
Голова болить і хворію, тому спекла реберця, мяту бульбу і потім зроблю салату з сиром моцарелла і свіжим базиліком.

agalinka
29.04.2010, 00:31
А у нас бульйончик і дерунчики, і доїдаємо салат з череди

Oddly
29.04.2010, 02:21
салат з череди
шо то?! :girl_sad:

---------- Додано в 02:21 ---------- Попередній допис був написаний в 01:27 ----------

ото череда

http://s002.radikal.ru/i198/1004/61/f0aab11d9d5d.jpg

а салат з неї - це як? бо я щось не можу заспокоїтися ))