КПК

Показати повну версію : Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Tutuka
24.06.2008, 11:18
малина смородина. то все є..а от чорниць немає!
Ото далися вони мені))
Купу років тому я їздила в гості до своєї англійської родички (золота просто бабулька, але не без причуд - мабуть, єдина на цілу Англію вирощувала власну картоплю просто на газончику перед хатою, а також відрами заготовляла різні варення, хоча живе взагалі сама :). Так от, декілька разів возила вона мене на чорниці. Там такі здоровенні пагорби, довкола - жодного дерева, тільки травичка і зарослі чорниць. Зранку бабулька збирала подружок, ми хапали відра і чесали на автостанцію, через хвилин сорок вже були на місці. Бабульки дерли чорниці, моя ще й голосно співала (скажу чесно, не Софія Ротару) :8:, а я зі своїм відерком старалась тихенько відповзти в сторонку від компашки. Поруч прогулювалась парочка старших англійців - збирали горнятко ягід на пиріг, і запропонували мені маленький килимок, щоб не сиділа на землі. Як почули, що я з України, почали ойкати і пропонувати нагодувати мене або хоч принести горнятко молока... :D :D :D Видно подумали, що я з голоду на чорниці накинулась! Я думала, що під землю разом з тим відром провалюсь...

vanilia
24.06.2008, 12:55
Нині два салатика, гречка з тушеним (наперед маринованим) мясом (свинина), закуска з кабачків, компотик з полуниці і червоної смородини.

А салати з свіжих овочів і з червоної капусти.

Kasia
24.06.2008, 13:04
А я буду нині варити зупку з гречкою і пекти пиріг з цибулькою і яйками.

Alias
24.06.2008, 13:38
Запланувала на сьогодні зварити компот з вишень і шовковиці.А далі побачимо

Тим22
24.06.2008, 13:51
Варенье с зеленых грецких орехов, это супер. Меня армяне кормили этой вкуснятиной

Alias
24.06.2008, 13:56
Тільки з ними стільки треба голову морочити..
У нас тільки тато й їсть його, а мені той дьготь не смакує..Я з абрикосів люблю

bora
24.06.2008, 14:04
У нас тільки тато й їсть його
Даруйте за офф...А чо він тоді його не робить?)) В нас так від діда-прадіда вже пішло - як дуже хочеться чогось марудного чоловікові - йде собі і робить.)) У Вас й без того я бачу щодня приготування киплять) Я місяць зробила собі без готування, а теперка знову запряглася. Але - бо то ми обоє їмо)

Тим22
24.06.2008, 14:15
Так, зеленые орехи сначало держат в известке

Alias
24.06.2008, 15:27
.А чо він тоді його не робить?)
Бо зранку до ночі на роботі:)

Тим22
24.06.2008, 15:50
Утром поел мацони, в обед на фирме кормили пловом, с малосольными огурцами, а вечером весь в слезах и соплях буду пить пиво с лещом (друг с таганрога передал), тому що моя любимая в командировку, в Харьков едет. И хто меня два дня кормить будет

Читатель_Обкома
24.06.2008, 16:21
А ми їх теж тільки разів три й робили.Мороки з ними!:)
А Вы что хотели?????:mad:
По быстрячку....да еще что бы и пальчики оближешь????:beee:
Нетушки!Что бы вкусно приготовить,надо постараться!:p

Додано через 1 хвилину
в обед на фирме кормили пловом, с малосольными огурцами,
Во первых эти продукты не совместимы!!!:mad:
Во вторых без водки,молодые малосольные огурчики,нормальные люди не употребляют!!!:beee:

Alias
24.06.2008, 16:26
Во первых эти продукты не совместимы!!!
Несовместиміх продуктов нет:)есть индивидуальная непереносимость:)
Во вторых без водки,молодые малосольные огурчики,нормальные люди не употребляют!!!
О.то ми тут всі ненормальні виходить?може це тільки в Росії все під водочку прилаштовують?

Читатель_Обкома
24.06.2008, 16:34
О.то ми тут всі ненормальні виходить?може це тільки в Росії все під водочку прилаштовують?
Стоп...стоп...не будем передергивать.... я написал "молодые малосольные огурчики"....а это большая разница.:p
В Обухове малосольные огурчики делают,тогда ,когда они уже из грунта вылазят и их не куда деть и уже наелись свежака,а на зиму еще рано солить.
А делать малосольные огурцы из парниковых,фи..ето дуристика,в них и так витаминов всяких и настоящего "грунтового" вкуса нема!:p

Alias
24.06.2008, 16:39
В Обухове малосольные огурчики делают,тогда ,когда они уже из грунта вылазят и их не куда деть и уже наелись свежака
так вже є огірочки грунтові не парникові:)

Читатель_Обкома
24.06.2008, 16:42
так вже є огірочки грунтові не парникові:)
И Вы уже их наелись до немогу????
И больше не хочется свеженьких огурчиков с солью и черным хлебушком?Или свеженьких в салатике со сметаной или олией?
"Тогда мы идем к вам!!!"(с):D

Zirnycja
24.06.2008, 17:08
Несовместиміх продуктов нет:)есть индивидуальная непереносимость:)

Це ви пожартували, так? Інакше-глибоко помиляєтесь. Скажімо, абсолютно небажаною є сумісність білків і вуглеводів, чи крохмалів... Але через традіції, звички, смакові уподобання, зрештою, просто незнання ми нехтуємо цим фактом і не шкодуєм свій організм, який, бідася, пристосовується щосили. А тривалість життя людини могла б бути значно довшою!..

Kasia
24.06.2008, 17:20
а хто з чим пече закриті пироги не солодкі?
я з капустою молодою тушеною, рибкою з консерви+яєчко, цибулька+яєчко, печінка куряча+цибулька.

може є ще ідеї?

Alias
24.06.2008, 18:06
Вже наїлася:)))тепер помідорок соковитих з городу, щоб пАхли чекаю

Читатель_Обкома
24.06.2008, 18:23
я з капустою молодою тушеною, рибкою з консерви+яєчко, цибулька+яєчко, печінка куряча+цибулька.
може є ще ідеї?
Рис + мясной фарш.Рис + сайра консервированная,бланшированная + поджаренный репчатый лук.

Дана
24.06.2008, 18:39

може є ще ідеї?
Гриби самі і в парі з капустою, капуста з мяском порізаним як на строганоф і потушеним в вершках або помідорному соусі, з куркою самою і в парі з +молода(бейби)морква+молодий горошок+цвітна капуста. Помідори без шкірки, піжарений перець болгарський і сир типу моцарелли по (бажанню часничок), з лососем свіжим, чи соленим, чи консервованим, з шпинатом+домашній сир+часник, молода зелень( кропива, шпинат, кресс-салат, молодий часник)+яйце+сир твердий, баклажани тушковані в сметані, овочі різні(баклажани, томати, перець, цибуля)

Читатель_Обкома
24.06.2008, 19:07
капуста з мяском порізаним як на строганоф і потушеним в вершках або помідорному соусі
Вы уж меня простите великодушно сударыня.:agree:
Но мясо приготовленное таким способом и так уже достаточно вкусное,зачем его чем то другим добавлять?
А вот сырое мясо в виде фарша ,да еще с жареным луком,запеченое в тесте с рисом или мелко порезаным картофелем,придаст блюду не повторимый вкус и аромат.:cowboy:

Liliyah Romanova
24.06.2008, 19:50
Увечері зробила щось типу м"ясної запіканки.
Посмажила фарш з цибулею та часником на сковороді трохи. Потім перекинула на пательню, поверха м"яса виклала різні овочі нарізані, тоді залила то сумішшю з яєць та сметани (можна молоко, можна майонез) і посипала щедро сиром. Запікала хвилин 30 десь, може, 20.
Пахло суперово.

Оля
24.06.2008, 20:39
Во вторых без водки,молодые малосольные огурчики,нормальные люди не употребляют!!!

А я употрєбляю всю жизьнь. Видно, що я нєнармальная!:aggressive:

Koza-Dereza
24.06.2008, 20:40
Скажімо, абсолютно небажаною є сумісність білків і вуглеводів, чи крохмалів... Але через традіції, звички, смакові уподобання, зрештою, просто незнання ми нехтуємо цим фактом і не шкодуєм свій організм, який, бідася, пристосовується щосили. А тривалість життя людини могла б бути значно довшою!..
I похудати можна швидко i якiсно якщо роздiляти.
Але як ЯК жити без канапок, пельменiв, вiдбивних з картопляним пюре, олiв'є, риба з рисовим гарнiром, та й купа всього???? Це ж вмерти можна :D (особливо без пельменiв чи пирiжкiв з м'ясом) А ПЛОВ????????

Мих
24.06.2008, 20:43
А ПЛОВ????????
Був, був нині плов... і бовщик....

Alias
24.06.2008, 20:45
Це ви пожартували, так
Я не про корисність роздільного харчування, а про можливості організму.:)
Якщо все правильно робити, це ж так скучно ...і не смачно:)

Koza-Dereza
24.06.2008, 20:46
Сьогоднi ввечерi буду робити "салат":
вiдварнi макарони (у формi бантикiв, або iншi якiсь крупнi макарони)
2 консерви тунця в водi
кiлька стержнiв салєр
2-3 солених огiрка
одна банка консервованої солодкої кукурудзи
i здається все...
а, нi, можна дуже дрiбно посiкти третуни або четвертину цибулi, це вже на смак.
Макарони вiдварити, вiдцiдити i охолодити
Тунець вiдцiдити, а також кукурудзу,
соленi огiрки, салєру i цибулю дрiбно порiзати
все разом кинути в миску, заправити майонезом, сiллю i перцем i змiшати.
Дешево i смачно (I ситно)
Мала ще буде доїдати свою запечену курячу грудинку i запарю їй тої крупи кускус. Я її вчу їсти з ложкою, при їжi вона тримає ложку в руцi i вже додула троха що ложку треба в тарiлку класти, мимохiдь я її кормлю, потiм ввечерi змiтаю все з пiдлоги :) Вчимося бути самостiйними :)

Додано через 1 хвилину
Був, був нині плов... і бовщик....
Нє сипь мнє соль на рану...:(

Мих
24.06.2008, 20:51
Я не про корисність роздільного харчування, а про можливості організму.
Якщо все правильно робити, це ж так скучно ...і не смачно
Ну чому, Аліас? Витягнув з матінки-землі морквину, помив і точиш собі....:bazar:

Оля
24.06.2008, 20:52
А вот сырое мясо в виде фарша ,да еще с жареным луком,запеченое в тесте с рисом или мелко порезаным картофелем,придаст блюду не повторимый вкус и аромат.

Ніколи не кладу сирий фарш в пиріжки, що печуться в духовці. Скільки ж то треба часу, щоби фарш був готовий! Хіба в ті, що на пательні на олії. Але їх не дуже їм, бо зажирні тоді. ;)

Alias
24.06.2008, 20:55
Витягнув з матінки-землі морквину, помив і точиш собі..
А можна й просто витертиоб штани та й їсти..і ніякої дизентирії:))
Але якщо їсти котлети без картоплі на гарнір, хіба ж то смачно? Ні, воно то смачно, але з гарніром смачніше!

Мих
24.06.2008, 20:58
Ніколи не кладу сирий фарш в пиріжки,
ето Оля патаму, что еті пірожкі ви употрєбляєтє без водочкі.

Додано через 54 секунди
Але якщо їсти котлети без картоплі на гарнір, хіба ж то смачно? Ні, воно то смачно, але з гарніром смачніше!
зато роздільно.

Alias
24.06.2008, 21:01
ето Оля патаму, что еті пірожкі ви употрєбляєтє без водочкі.
+10

зато роздільно.
а я люблю смачно:)

Liliyah Romanova
24.06.2008, 21:16
Увечері зробила щось типу м"ясної запіканки.
Я себе не хвалю, але от пообідала тою своєю запіканкою...
Така смакота...
http://s8.rimg.info/ce4c58c554a2573ffee82c7f76e6b28e.gif http://s8.rimg.info/ce4c58c554a2573ffee82c7f76e6b28e.gif http://s8.rimg.info/ce4c58c554a2573ffee82c7f76e6b28e.gif

Оля
24.06.2008, 21:18
А що, треба наїстися перше "донємагу", щоби малосольні зробити? :) Я їх по черзі роблю. То з свіжих щось, то малосольні. Малосольні з ранніх найсмачніші. Пізні вже мають твердішу шкірку. ;)

И больше не хочется свеженьких огурчиков с солью и черным хлебушком?Или свеженьких в салатике со сметаной или олией?

Читатель, я знаю, що Вам за Совка жилося найкраще. :) Але совкові часи, коли перші парникові огірки з"являлися( і то по великому блату) тільки на 1 Мая, вже давно канули в Лєту. :) Вже і в Україні свіжі огірки є цілий рік, і то не тільки з теплиць, а з теплих країв, де "круглий год лєто"! Так що їмо цілий рік і свіжі, і малосольні, а як вквасяться, то і солоні. А деколи ще займаємося екзотикою - консервуємо!:radist:

Додано через 10 хвилин
Я себе не хвалю, але от пообідала тою своєю запіканкою...
Така смакота...

Зранку часом роблю і подібне, і щось зовсім інше. :)
Смажу трохи фаршу без олії, чи жиру, бо він сам випускає його, тоді кришу порізану цибулю, порізаний дрібно перець червоний, чи зелений, порізаного помідорчика, тоді вбиваю яйця, перемішую, солю, перчу, присипаю тертим сиром ( мазорела, чедар), накриваю покришкою і відставляю. Беру паланички soft taco ( burito size), грію їх в макровейці на 30 сек, потім кладу гріти наступну, а в ту накладую того, що насмажила і завертаю, як налисник, тільки з одним відкритим кінцем.
Вони то "бистрєє паглащяют, чєм я успєваю праізвадіть"! :) :D

Мих
24.06.2008, 21:32
Беру паланички soft taco ( burito size),
по-нашому кукурудзяні, нє?

Оля
24.06.2008, 21:37
по-нашому кукурудзяні, нє?

Чесно скажу, що не звертаю уваги. :) Як жовті, то знаю, що вони з кукурудзяної муки. Але ті, що я беру, то білі. Певно, що з пшеничної. Думаєте, що в Мексіці пшеничну не використовують, йно кукурудзяну? :)

Liliyah Romanova
24.06.2008, 21:39
Беру паланички soft taco ( burito size)
А мені вони не смакують...
Я просто так їм або з кусником чорного хліба.

Треба буде ще ваш варіянт спробувати.
І без олії. А то я фанатка оливкової страшна. Треба відівчатися...

Мих
24.06.2008, 21:46
А то я фанатка оливкової страшна. Треба відівчатися...
Оливкова????

Тербл.....

Оля
24.06.2008, 21:50
А мені вони не смакують...
Ви шо?:eek::eek: То Ви їх ше добре не розкоштували! :crazy:В нас в магазині чебуреки з них не продаються, а ЛЕТЯТЬ!:radist:

Koza-Dereza
24.06.2008, 21:54
В нас в магазині чебуреки з них не продаються, а ЛЕТЯТЬ!
Я чебуреки роблю з китайського готового тiста для ег роллс. Досить смачно получається, тiльки поки насмажу то вже нiчого не хочеться.

Zirnycja
24.06.2008, 21:56
I похудати можна швидко i якiсно якщо роздiляти.
Так і є! Після завершення ГВ дієтою "9о днів" за два місяці скинула 14кг.
Але як ЯК жити без канапок, пельменiв, вiдбивних з картопляним пюре, олiв'є, риба з рисовим гарнiром, та й купа всього???? Це ж вмерти можна :D (особливо без пельменiв чи пирiжкiв з м'ясом) А ПЛОВ????????

Запросто, Козуню! На щастя, не вдалося себе розчулити- мяса не вживаю...
Звичайно, у великій сімї різні смаки, полюбляння, то і у нас по-різному складається меню. Але все ж стараюся дуже всього не намішувати. А до роздільного харчування дуже легко звикається, і з часом просто неможеться інакше!
Я не про корисність роздільного харчування, а про можливості організму.:)
Якщо все правильно робити, це ж так скучно ...і не смачно:)
Дійсно, наш організм багато може витримати, до певного часу...

А готувати по- можливости роздільно (не кажу строго-) можна навіть зовсім нескучно і таки смачно, і отримувати насолоду від смаків окремо...Ну чому, Аліас? Витягнув з матінки-землі морквину, помив і точиш собі....:bazar:
О! хіба це скучно, це навіть дуже весело!

Liliyah Romanova
24.06.2008, 22:10
Досить смачно получається, тiльки поки насмажу то вже нiчого не хочеться.
Теж метод... ;)

Читатель_Обкома
24.06.2008, 22:11
Ніколи не кладу сирий фарш в пиріжки, що печуться в духовці. Скільки ж то треба часу, щоби фарш був готовий! Хіба в ті, що на пательні на олії. Але їх не дуже їм, бо зажирні тоді. ;)
А Вы попробуйте пани Оля.;)
Притовте начинку из сырого картофеля по резанного кубиками 1 см х1 см.Смешайте с мясным сырым фаршем и мелко нарезанным луком.Добавте строго на глаз соль и перец.
Раскатайте лепешку из пресного теста диаметром со среднюю тарелку.На одну половинку положите начинку ,а второй половинкой лепешки прикройте.И защипайте по полукругу пирожок.
Когда наделает тех пирожков на один противень.Смажте противень маргарином или олией и вперед,печь пирожки!
Минут сорок и не более.Можно в процессе помазать пирожки растопленным маслом сливочным.:cowboy:
Когда пирожки будут достаны из духовки их надо разрезать в доль и разложить на две половинки,начинкою к верху.И смазать растопленным сливочным маслом!
Уверяю ВАс это очень вкусно!Даже без водки!:D:D

Додано через 2 хвилини
А я употрєбляю всю жизьнь. Видно, що я нєнармальная!:aggressive:

:8::8::8:Я такое не могу про Вас даже подумать...
те огурчик относились к лицам мужского пола..акромя Миха.;)

Koza-Dereza
24.06.2008, 22:15
А Вы попробуйте пани Оля.;)
Притовте начинку из сырого картофеля по резанного кубиками 1 см х1 см.Смешайте с мясным сырым фаршем и мелко нарезанным луком.Добавте строго на глаз соль и перец.
Раскатайте лепешку из пресного теста диаметром со среднюю тарелку.На одну половинку положите начинку ,а второй половинкой лепешки прикройте.И защипайте по полукругу пирожок.
Когда наделает тех пирожков на один противень.Смажте противень маргарином или олией и вперед,печь пирожки!
Минут сорок и не более.Можно в процессе помазать пирожки растопленным маслом сливочным.:cowboy:
Когда пирожки будут достаны из духовки их надо разрезать в доль и разложить на две половинки,начинкою к верху.И смазать растопленным сливочным маслом!
Уверяю ВАс это очень вкусно!Даже без водки!:D:D

Це щось на звичай узбецької самси напевно?

Оля
24.06.2008, 22:16
Минут сорок и не более.Можно в процессе помазать пирожки растопленным маслом сливочным.
Уверяю ВАс это очень вкусно!

Читатель, а нє прощє Вас да Амєрікі прігласіть, штоби Ви ета мнє сдєлалі? :):p:p:p:p:D

Читатель_Обкома
24.06.2008, 22:16
Це щось на звичай узбецької самси напевно?
Возможно..сам то я с Урала,а там кухонь то много всяких было!;)

Додано через 40 секунд
Читатель, а нє прощє Вас да Амєрікі прігласіть, штоби Ви ета мнє сдєлалі? :):p:p:p:p:D
Приглашайте!:D:D:D

Оля
24.06.2008, 22:38
Приглашайте!
Пріглашаю! :) Йно при умові, шо Ви в гАмериці савєцкої прапаганди не будете вести. А тільки смачні страви готувати.:borat::borat::borat:

Мих
25.06.2008, 01:46
Пріглашаю! Йно при умові, шо Ви в гАмериці савєцкої прапаганди не будете вести. А тільки смачні страви готувати.
в протівном случає, вас тут в Амєріке іспользуют как інґрадієнт в украіскую страву....

Додано через 1 хвилину
Єхал пьос на равьорє, нє мог стріматса і порвал новиє шкарпьоткі.... фу... ну в них і мова... здуріти можна....

Дана
25.06.2008, 10:36
Вы уж меня простите великодушно сударыня.
Но мясо приготовленное таким способом и так уже достаточно вкусное,зачем его чем то другим добавлять?
А вот сырое мясо в виде фарша ,да еще с жареным луком,запеченое в тесте с рисом или мелко порезаным картофелем,придаст блюду не повторимый вкус и аромат.
Звичайно смачно, але і запечене під тістом також смачно, але є все таки різниця між сирим фаршем і готовим, це різні смаки. так само як вареники з сирим фаршем це - пельмені, а з вареним - вареники з м"ясом ;-)

Kasia
25.06.2008, 10:40
я таки спекла пиріг.
ось результат.
http://i051.radikal.ru/0806/2d/b9fcecaadbae.jpg - то заготовка

http://i058.radikal.ru/0806/e2/9042f5797424.jpg - а це результат.

і ще згадала страву, яку я люблю дуже з дитинства. моя бабуся робила - калафьори або шпарагівка в сухарях і трошка сметани.ТАКЕ НЯМ НЯМ.!!
вчора собі зробила калафьори.

Оля
25.06.2008, 10:49
Дівчата, а хто вміє пирога з гречкою пекти? Я, як працювала в школі в селі коло Щирця, то там господині такого пирога на неділю завжди пекли. І ще мачанку таку смачну до нього робили. МММММММММ!!!!!!! Яка то була смакота! :)

Kasia
25.06.2008, 11:22
О я теж їла той пиріг саме в Щирці, але сама не вмію.

dream
25.06.2008, 11:34
у мене десь був мадярський рецепт того пирога та не знаю де дівся після всіх тих переїздів :(

Nata
25.06.2008, 11:41
Дівчата, а хто вміє пирога з гречкою пекти?
Я не знаю як правильно, але розкажу як роблю смачно :).
Вару гречку, готую картопляне пюре (беру однакову кількість гречки і картоплі), вимішую, додаю трави (кому що подобається) і багато цибулі, тушкованої на вершковому маслі. Це начинка, тісто роблю звичайне дріжджове.

Дана
25.06.2008, 12:23
Пиріг з гречкою
http://www.photo.oboz.ua/images/image_401_5565.jpg
: Тісто
Борошно -1кг
Вода або молоко-500мл. теплої рідини
150 мл. олії
Дріжджі свіжі -50гр
2ч,л солі
1ст.л цукру
Дріжджі розвести в невеликій кількості води, добавити цукор, і 2-3ст.л муки, зачекати щоб дріжджі запрацювали(підніметься шапка), добавити решта ігнрідієнтів і замісити тісто, місимо хвилин 8-10, даємо години 2 -2,5 щоб підросло.
Начинка
Зварити картоплю, відвар не виливаємо, картоплю розім’яти, добавити сиру гречку, відвар, багато жареної цибулі, сіль, перець( треба трішки пересолити/переперчити, гречка вбере сіль і перець). На дві частини картоплі відвареної беремо одну частину сирої гречки, і пів частини жареної цибулі. Тісто розділяємо на дві частини, більшу на дно і стінки і меншу на верх. Тісто викладаємо в глибоку форму, зверху начинку і прикриваємо також тістом. Змастити все яйцем можна посипати грубою сілью або тмином. Пекти при температурі 170-180гр хвилин 50-60. Готовий пиріг завертаємо в два рушника і кладемо в тепле місце( в перину) прикрити ковдрою, щоб пиріг дійшов. Я не знаю чому але пиріг після цієї процедури стає набагато смачніший.

Подаємо на стіл холодним або теплим(можна просто підігріти, або піджарити до скоринки). Полити сметаною або мачанкою.
Мачанка бідна
Цибулю потушити, присипати мукою, прожарити хвилину і залити сметаною, дати покипіти хвилини 3, присолити і приперчити.
В начинку можна добавити пару відварених грибів, або мясного фаршу

bora
25.06.2008, 12:41
Дівчатка, підскажіть, хто де бачив у продажу шпинат?

Вчора тушила кабачки з помідорами, варила бульбу (зі сметанкою та кропом), і робила курячі завиванці з сиром та перчиком.

Nata
25.06.2008, 12:44
Я шукала днями шпинат, на базарі бабці сказали, що вже нема ("постіляв"). У Фуршеті бачила замороженого багато.

Kasia
25.06.2008, 12:45
О супер ! я теж зроблю завиванці курячі!

Дана
25.06.2008, 12:47
Дівчатка, підскажіть, хто де бачив у продажу шпинат?

Вчора тушила кабачки з помідорами, варила бульбу (зі сметанкою та кропом), і робила курячі завиванці з сиром та перчиком.
Я шпинат узимку купувала морожений Бондюель в Метро, упаковка на 2чи 3 кг, шпинат в брикетах, дуже вигідно, нема потреби розморожувати увесь, можна взяти один чи два. А буквально вчора бачила на Добробуті всіжий, то як коли, частіше всього можна зранку натрапити, ви питайте бабусь що зеленину продають, може навіть домовтися з ними щоб вам підвезли на котрий день.

maxis
25.06.2008, 12:50
хто де бачив у продажу шпинат?
періодично купляю на краківському, але є тільки зранку, швидко розбирають

Мих
25.06.2008, 13:08
Дівчата, а хто вміє пирога з гречкою пекти? Я, як працювала в школі в селі коло Щирця, то там господині такого пирога на неділю завжди пекли. І ще мачанку таку смачну до нього робили. МММММММММ!!!!!!! Яка то була смакота!
Моя дружина вміє. Перша кляса, особливо, як він ше теплий.

Adriana
25.06.2008, 13:38
а я сьогодні приготувала сирнички, я коли готувала сириники, то вони не були пухкими, а приплюснутими, а тепер я додаю порошок до печева, ну дууууууже смачно, а ще деколи і кориці трохи сиплю, а от цукру багато не даю, не люблю солодкого

Тошеня
25.06.2008, 14:37
Пам'ятаю з дитинства (їла в дитячому садку) такі "сирні пальчики" солодкі, политі зверху збитою сметанкою з цукром. Може хто знає рецепт цієї смакотулі?

Zirnycja
25.06.2008, 15:15
"сирні пальчики"

ліниві вареники?

Alias
25.06.2008, 15:27
Пам'ятаю з дитинства (їла в дитячому садку) такі "сирні пальчики" солодкі, политі зверху збитою сметанкою з цукром. Може хто знає рецепт цієї смакотулі?
Я теж пам"ятаю з дитсадка ці палички.Готуються так само як сирники тільки х содою.І смажаться в більшій кількості олії

Зранку у нас були оладки з кабачків і сметаною, а на вечерю хочу смаженої картопельки з салатиком.

Тошеня
25.06.2008, 15:33
Напевне, таки ліниві вареники....

Alias
25.06.2008, 15:36
Напевне, таки ліниві вареники....
Якщо варені, то вареники.Але тоді їх важко назвати паличками:).А тісто готують з сиру, манки, цукру та яєць.

Тошеня
25.06.2008, 15:43
А співвідношення борошна, манки і сиру яке? Боюсь, аби не розварились

Alias
25.06.2008, 15:46
Не знаю яке співвідношення. але таке щоб держалося купи. А від манки не розвариться.Якщо її буде замало, то тоді можливо.І про муку не забудьте:)

Тошеня
25.06.2008, 15:56
:) Дякую, спробую приготувати. Ням-ням
Сьогодні їли-змо тушену в сметані рибку.

Олюська
25.06.2008, 15:57
А я нині відпочиваю:dance:, чоловік поїхав у відрядження, а собі щось готувати в таку спеку ой як ліньки:download: Правда вже поставила собі картоплю запікати в мундирах, а на вечерю все-таки доведеться певно варенки з чорницями ліпити:download:

Alias
25.06.2008, 16:03
з чорницями ліпити
Знову чорниці:DТа що ж це таке???:eek:Всьо, срочно їду до Львова..по чорниці:)))))

Ljolik
25.06.2008, 16:12
А співвідношення борошна, манки і сиру яке? Боюсь, аби не розварились
Якщо дасьте яйця, то не розвалиться, але на смак більше на тісто подібне. Якщо яйця не додавати то трохи розповзаються, але більше саме сир відчувається. Мій чоловік більше любить другий варіант, так що до пропорцій доходила методом проб. Ще десь в якомусь рецепті читала що тісто має бути липким щоб ліниві вареники не забиті вийшли.

Малявка
25.06.2008, 17:26
Перший раз тут дописую, бо нині перший раз буду готувати їсти коханому:o. Ніколи не думала, що кулінарна тема форуму мені так швидко знадобиться... Готую сьогодні підливку за одним із рецептів наших шановних форумляночок:), яку - ще не вирішила, мабуть, з грибочками. Надіюсь, в ході експерименту ніхто не постраждає:D

Nata
25.06.2008, 17:32
Зварила кукурудзяну кашку, до неї замаринувала бринзу (оливкова олія, цибулька, базилік і м"ята, сіль, цукор, перець).
На перше - росіл. А на десерт - ягоди і кусень бисквіта (перемащений масляним кремом зі суничками).

Liliyah Romanova
25.06.2008, 17:37
і ще згадала страву, яку я люблю дуже з дитинства. моя бабуся робила - калафьори або шпарагівка в сухарях і трошка сметани.ТАКЕ НЯМ НЯМ.!!
вчора собі зробила калафьори.
Ото мені смаку наробили...
Дякую.
Вже написала чоловікові, що нині їдемо по шпараґівку.
Тільки би ще хтось сказав, як воно англійською... :ninja:

Alias
25.06.2008, 17:42
Тільки би ще хтось сказав, як воно англійською.
А також як воно буде для таких як я, наприклад?:))

Kasia
25.06.2008, 17:44
Тішуся Лілю. Я теж то страшно люблю. І найгірше, наварити наварила, а на обід на роботу забула взяти!

Завтра кличу дівчат на перегляд фото з моря, будуть коктейлі, грецька салатка, і ще щось тре придумати. Які знаєте швидкі закуски, бо на приготування хіба бути мати 30 хв.?

Малявка
25.06.2008, 17:46
А також як воно буде для таких як я, наприклад?:))

Це така квасолька, стручками, якщо не помиляюсь.

Liliyah Romanova
25.06.2008, 17:50
Які знаєте швидкі закуски, бо на приготування хіба бути мати 30 хв.?
Помідори, фаршировані яйцем та твердим сиром

У вимитих помідорів позрізати вершки, вибрати серединку, посолити. Варені яйця подрібнити, твердий сир натерти на терці, дрібно нарізати цибулю (найкраще зелену), підсмажити на олії (маслі) і усе з'єднати.
Масу заправити майонезом, додати гірчицю та сіль і цим наповнити помідори.

Alias
25.06.2008, 17:50
Ааа, то це спаржова квасоля, так?

Kasia
25.06.2008, 17:52
дякую Лілю спробую!

ckorpionsha
25.06.2008, 17:53

Я коли приїхала до ЛЬвова перший раз....довго сміялась з тої назви "шпаргівка"....у нас на Закарпатті "шпарга " то верьовка на яку одежу вішають...а шпаргівка у нас називається "лопатки". Я слухала слухала...потом не посоромилась спитати,що то за екзотіка така шпаргівка. От прикол був з "канапкою"...чую..канапки-канапки десь в розмові..чесно..думала якась птиця...тьху...а то по-нашому оказався бутерброт:D(коротко бутік)

Малявка
25.06.2008, 17:55
Ааа, то це спаржова квасоля, так?

Щось таке:) В нас одним словом - шпарагівка:)

Додано через 1 хвилину
Цю гілку треба перейменувати - "Як нагнати апетит або прощай фігура!":D Хочу шпарагівки..)))

ckorpionsha
25.06.2008, 17:57
- "Як нагнати апетит або прощай фігура!":D Хочу шпарагівки..)))

Я теж її дуже люблю

Liliyah Romanova
25.06.2008, 17:59
а то по-нашому оказався бутерброт
Е-е-е, то не по-вашому, то по-німчурному... Я вам кажу... http://img125.imageshack.us/img125/6627/alxh3.gif ;)

Alias
25.06.2008, 18:00
От прикол був з "канапкою"
А я вважала, що канапки то ..диван:))))))))
"шпарагівка"..."шпарагівка"..ні щоб рецепта написати..:)

Малявка
25.06.2008, 18:01
Дівчата, дайте, пліз, повний рецепт приготування шпарагівки, бо я вже хочу.

ckorpionsha
25.06.2008, 18:02
Е-е-е, то не по-вашому, то по-німчурному... Я вам кажу...

Та у нас взагалі багато мов змішано ... то я так кажу,що по-нашому..бо у нас то так називають....))))

Alias
25.06.2008, 18:02
Дівчата, дайте, пліз, повний рецепт приготування шпарагівки, бо я вже хочу.
О, я ж казала...

Ksani
25.06.2008, 18:22
о, про шпарагівку напишу, бо її легко і швидко готувати, це "моя" страва:
почистити, відварити, просушити. Потушити з цибулею і морковою, посолити.
Все!!!

Kasia
25.06.2008, 18:22
я відварюю шпарагівку в соленій водичці.
на маслі ( але воно тепер якесь жахливе і запах кулінарного жиру має), то я роблю на оліії - смажу панірувальні сухарі або терту сушену булку білу, вкидаю туди ж на пательну шпарагівку.
перчик, сіль майоран - за смаком. і на кінець - кілька ложок сметани.
мішати все, на маленькому вогні. не дати пригоріти.

Додано через 1 хвилину
той процес на пательні то кілька хвилин займає. то більше змішування ніж готування.
аналогічно роблю цвітну капусту.
може ще хтось поділиться рецептом?

Liliyah Romanova
25.06.2008, 18:29
Потушити з цибулею і морковою, посолити.
А часник!?!?!?!?!?! :shutup:
А з булкою (сухарями) перемішати??? :ninja:

Ksani
25.06.2008, 18:34
я відварюю шпарагівку в соленій водичці.
точно!!! так смачніше

А часник!?!?!?!?!?! А з булкою (сухарями) перемішати???
часник можна при бажанні і окремо собі взяти, а сухарі давати ми не любимо :)=

Kasia
25.06.2008, 18:41
О Лілю!!! Точно часник!

Liliyah Romanova
25.06.2008, 18:46
І чо я на цю гілку поперлася? Чи не знала, що тут??
Ще година до обіду, а мені вже шлунок скрутився і мене смикає, жи їсти пора... :(

Forest
25.06.2008, 18:50
простіть вже за злісний офф, але у світлі цієї гілки хочу зробити заяву.

Шановні господиньки, от почитав Вашу тему і слюньки потекли. А може годі читати про ваші змагання на словах? Може таки щось приготуєте до пива, яке я обіцяв поставити в сусідньому конкурсі, і ми всі зберемось десь на пікнік коло Львова?

P.S. Якщо підтримуєте, готовий подвоїти свою ставку - замість діжки пива куплю дві!

Liliyah Romanova
25.06.2008, 19:02
от почитав Вашу тему і слюньки потекли.
Угу, я вже тут взагалі ледь жива. Але нічо, ще сиджу.
Мазохістка. :ninja:

Samojlovu4
25.06.2008, 19:08
P.S. Якщо підтримуєте, готовий подвоїти свою ставку - замість діжки пива куплю дві!

Форест, а ви собі хоч записуєте, скільки і кому маєте пиво виставляти?!
Багатенько вже певно назбиралося, товариство поволі починає хвилюватися... ;)

Маруся-мама
25.06.2008, 19:16
Ото мені смаку наробили...
Дякую.
Вже написала чоловікові, що нині їдемо по шпараґівку.
Тільки би ще хтось сказав, як воно англійською... :ninja:
wax beens

Додано через 10 хвилин
простіть вже за злісний офф, але у світлі цієї гілки хочу зробити заяву.

Шановні господиньки, от почитав Вашу тему і слюньки потекли. А може годі читати про ваші змагання на словах? Може таки щось приготуєте до пива, яке я обіцяв поставити в сусідньому конкурсі, і ми всі зберемось десь на пікнік коло Львова?

До пива чудно іде щось солене... он наприклад мій брат двойорідний обожнює креветки, то я йому їх за 10 хвилин готую.
На пательні розтоплюю дві ложки масла і ложку олії (це для того аби масло не горіло.) кидаю до того кілька зубчиків дрібно покраяного часнику, прогріваю буквально хвилинку а тоді до того вкидаю з фунт (пів кіля) сирих почищених креветок. Далі все робиться швидко. Постійно підкидаючи пательнею (ну бо я лише так мішаю, але можна і просто помішувати ложкою) смажу креветки аж поки вони всі не стануть рожеві. Буквально дві хвилини. Далі всипаю багато свіжо-покраяної петрушки, щераз гарно перемішую і вперед. Страва готова.
Перед подачею на стіл поливаю соком цитрини. Можна покраяти цитрину на восьмушки і подати на тарелі аби кожен сам собі поливав.

Читатель_Обкома
25.06.2008, 19:43
Дівчата, а хто вміє пирога з гречкою пекти? Я, як працювала в школі в селі коло Щирця, то там господині такого пирога на неділю завжди пекли.
Оченно просто....:cowboy: поджариваете гречневую крупу...и пропускаете ее через мясорубку с луком ...:cowboy:..на мелкой терке натираете морковь и свеклу...и всю эту смесь солите и перчите,добавляете мелко нарезанного сало и начиняете дрожжевую лепешку сей смесью...
Сверху панируете сухарями и смазывает лезьоном и запекаете в духовке минут срок пять-сорок шесть!При температуре 183 градуса по Цельсию.
Если получится что то сьедобное .потом расскажите мне!:D

Додано через 2 хвилини
соком цитрини.
???

Liliyah Romanova
25.06.2008, 19:48
Перед подачею на стіл поливаю соком цитрини. Можна покраяти цитрину на восьмушки і подати на тарелі аби кожен сам собі поливав.
Все пішла їсти. Бо вже заляло мені робочий стіл від тих смаколиків...
Ну їх, ті 10 хвилин до 12. У мене обід. Крапка!

Додано через 21 секунду
???
О, а Оля казала...
То лимон, Читателю.

А ви от мені "свеклу" перекладіть. Що то таке?

Маруся-мама
25.06.2008, 19:56
Доречі, шпараґівка в мене також на городі росте. Цікаво як вона там? Певні вже по-морю будемо її обдирати :)

Читатель_Обкома
25.06.2008, 20:00
А ви от мені "свеклу" перекладіть. Що то таке?
Типа репки!Токо красная!

Liliyah Romanova
25.06.2008, 20:02
Типа репки!Токо красная!
Бураки???? !!!!!!!!!!!

Додано через 2 хвилини
Тепер ясно чому...Если получится что то сьедобное .потом расскажите мне!

Читатель_Обкома
25.06.2008, 20:09
Бураки???? !!!!!!!!!!!
Ага...:D
Тепер ясно чому...
Мне що?Не мона по фантазировать?:agree:

Liliyah Romanova
25.06.2008, 20:15
Мне що?Не мона по фантазировать?
Добре, що я вже ПО обіді...
З вашими фантазіями...
http://s8.rimg.info/f83566858dee5b317376ee8f6778ee64.gif http://s8.rimg.info/f83566858dee5b317376ee8f6778ee64.gif http://s8.rimg.info/f83566858dee5b317376ee8f6778ee64.gif

Таке тим гладіяторам в голову приходить... чи то стріляє? http://s6.rimg.info/205c97f32db89472f9433d22fb747d3f.gif

Оля
25.06.2008, 22:06
Оченно просто.... поджариваете гречневую крупу...и пропускаете ее через мясорубку с луком .....на мелкой терке натираете морковь и свеклу...и всю эту смесь солите и перчите,добавляете мелко нарезанного сало и начиняете дрожжевую лепешку сей смесью...
Сверху панируете сухарями и смазывает лезьоном и запекаете в духовке минут срок пять-сорок шесть!При температуре 183 градуса по Цельсию.
Если получится что то сьедобное .потом расскажите мне!

Нє, таке пробувати не буду точно! :crazy:Не любиться ( то по-закарпатськи :))воно вже мені тільки з опису. Буряки червоні з гречкою??? Читатель, то Ваша хвантазія? :cowboy:

А от ці рецепти - то що треба! То саме той пиріг! Дякую, дівчата! :)

Я не знаю як правильно, але розкажу як роблю смачно .
Вару гречку, готую картопляне пюре (беру однакову кількість гречки і картоплі), вимішую, додаю трави (кому що подобається) і багато цибулі, тушкованої на вершковому маслі. Це начинка, тісто роблю звичайне дріжджове.

Пиріг з гречкою

Додано через 3 хвилини
А ще хто знає рецепт файної мачанки до того пирога?:) Бо там зі смачною мачанкою то подавали.

п.с. Для наших негаличанських дописувачів просьба додавати переклад галичанських назв українською літературною мовою. :)
Мачанка - соус, підливка. :)

Tutuka
26.06.2008, 09:23
А ще хто знає рецепт файної мачанки до того пирога?
Може, грибна підійде? Десь вже ніби був рецепт, а якщо не знайдете, можете мій спробувати:
Ріжу цибулю кубиками, смажу на маслі до прозорості, кидаю дрібно нарізані гриби (можна свіжі печериці, можна відварені сушені білі, що маєте :) ), добре солю і перчу. Якщо свіжі гриби - накриваю кришкою, щоб пустили сік, потім ще трошки тримаю без кришки, щоб рідину випарити. Далі - трошки часнику, посипати борошном (якщо думаєте робити сметанну мачанку - борошна зовсім трошки, якщо пісну на воді - більше), перемішати добре і додати сметани або води. Скуштувати, чи досить солі.
Пропорцій не скажу, бо завжди роблю на око.
Тільки закипить - готове. :)

bora
26.06.2008, 09:57
Е, я шпарагівку протушену зі сметанкою люблю:)

Вчора смажила курячу печінку з цибулькою і робила різотто з овочами.

А моя улюблена маканка до пирогів - вінницька часникова - берете видушений часничок, до скоринки засмажені шкварки, кам"яної солі і розтираєте разом до однорідної маси в макітрі, додаєте бульйончику чи води - от і все. ;)

Оля
26.06.2008, 10:21
Може, грибна підійде? Десь вже ніби був рецепт, а якщо не знайдете, можете мій спробувати:

Дякую! :) Я майже такий самий сос роблю, Тутуко. Але то інакша мачанка була. Саме до того гречаного пирога. ;) Шкода, що я то собі ні не записала, ні не запам"ятала.

olenkastar
26.06.2008, 10:27
а я сьогодні надумала робити з молодого горошку зупку))) а на друге-"шпагетті болонезе".,а на десерт,як завжди улітку,морозиво з фруктами і шоколадною помадкою!

Дана
26.06.2008, 10:42
Але то інакша мачанка була. Саме до того гречаного пирога.А ви скажіть хоч як вона виглядала, що хоч приблизно в ній було? Моя сусідка до пирога робить трішки іншу мачанку, тушкує багато дрібно порізаної цибулі і багато моркви потертої на дрібній терці, розводить то все водою, окремо підсмажує на сухій сковороді муку до характерного горіхового запаху, муку розводить трішки водою + ложка-дві сметани і додає до овочів, солить, перчить за смаком, також за смаком можна дати дрібно порізаної зелені і часника.

Natalka
26.06.2008, 10:52
Чоловікова мама до гречаного пирога робить мачанку так: домашній сир (той що творог) розтирає до однорідної маси з холодним кип'яченим молоком, солить, додає дрібно різану зедену цибульку і кріп. Пропорції на око - густина - як сметана. Можливо то те, що ви шукаєте, бо вона родом із тих країв (з-за Щирця).

dream
26.06.2008, 10:54
чорниці, спеціально для Аліас
http://i.io.ua/img_aa/medium/0087/14/00871424.jpg

а тут шпарагівка
http://www.sibdacha.ru/img/sort/sort_11_image186.jpg

Оля
26.06.2008, 11:04
Чоловікова мама до гречаного пирога робить мачанку так: домашній сир (той що творог) розтирає до однорідної маси з холодним кип'яченим молоком, солить, додає дрібно різану зедену цибульку і кріп. Пропорції на око - густина - як сметана. Можливо то те, що ви шукаєте, бо вона родом із тих країв (з-за Щирця).

А то не кип"ятиться? І муки там зовсім нема? Бо щось таке ніби, але здається, що воно мало бути тепле. ;)

Додано через 2 хвилини
А ви скажіть хоч як вона виглядала, що хоч приблизно в ній було? Моя сусідка до пирога робить трішки іншу мачанку, тушкує багато дрібно порізаної цибулі і багато моркви потертої на дрібній терці, розводить то все водою, окремо підсмажує на сухій сковороді муку до характерного горіхового запаху, муку розводить трішки водою + ложка-дві сметани і додає до овочів, солить, перчить за смаком, також за смаком можна дати дрібно порізаної зелені і часника.

Я вже заблудилася, яке то має бути. :) Треба об"єднати і Ваш і Наталчин рецепт. Може і вийде подібне. :) Але ще перше треба пирога спекти. :D Дякуючи Вам тут всім, я вже маю його рецепт. :)

Alias
26.06.2008, 11:12
чорниці, спеціально для Аліас
Дякую, Дрім.Як не з"ім, так хоч подивлюсь:))))

Ljolik
26.06.2008, 13:19
Так, приготувала: цвітна капуста в клярі, пляцки аля-деруни з молодого кабачка, салат з капусти-огірків-помідорів, налисники з сирно-полуничною начинкою

vanilia
26.06.2008, 13:41
Молода картопля з кропом, печінка (на цей раз куряча), салат з курки з оливками, салат з капусти (спеціально для себе робила :))) ), фаршировані крабові палочки, ягідний компот. А для малечі наготувала гречку з мяском і компотик з сухофруктів. Поламався комбайн і не змогла перемолоти мясо на фрикадельки.

Малявка
26.06.2008, 14:03
І у мене сьогодні буде картопелька зі сметанкою і кропом, а також мій улюблений салат - помідорчики, огірочки і цибулька.. Ням.:)

Мих
26.06.2008, 14:08
Жінка робить чебуреки.... пасмотрім шо вийде....

Олена_ua
26.06.2008, 15:00
Жінка робить чебуреки.... пасмотрім шо вийде....

Фото в студію!!!:bazar:

Alias
26.06.2008, 15:03
А у нас сьогодні на кухні дурдом! Варення з тих горіхів вариться, компот з вишень закручується, а ще котлети, пюрешка, мус і планується якась випічка..Яка, ще не визначились, але точно з полуницями.О, ще тут деякі закомандували голубці.
Це ми завтра збираємось на море аж до понеділка.:)Одна я не хочу:(

Єва
26.06.2008, 18:00
В мене сьогодні ванільні сирники, такі з диркою всередині, посипані пудрою, борщик з молодих бурячків і примітивний салатик (яйця, помідори, зелений салат, зелена цибулька, кріп, майонез). Завтра, як буде натхнення, приготую щось серйозніше - все-таки вихідні попереду.

Маруся-мама
26.06.2008, 19:32
Це ми завтра збираємось на море аж до понеділка.:)
Ми також завтра збиратимемось на море. Але у нас ще нічогіненько не зібрано, чоловік лишень ходе і плаче що я ніц не збираю і не готую.:p

Alias
26.06.2008, 19:56
чоловік лишень ходе і плаче що я ніц не збираю і не готую.
Наш тато також ..от їм би тільки щоб харчів побільше.А мама жаліється , що більшу частину свого подружнього життя провела біля плити:(

Читатель_Обкома
26.06.2008, 20:25
Ми також завтра збиратимемось на море.
http://post.kards.ru/images/postcard/14/01/276.jpg

Forest
26.06.2008, 20:41
Форест, а ви собі хоч записуєте, скільки і кому маєте пиво виставляти?!
Багатенько вже певно назбиралося, товариство поволі починає хвилюватися...
Все дуже просто - купую дві 10-літрові діжки, а далі, хай хто п'є скільки хоче.

Панове, Як Вам Чортові скелі?

P.S. Щоб не оффтопити запитаю господиньок-галичанок, чи знає хтось із Вас, що таке шпараги? І чи вміє їх готувати так, як це робила моя бабця?

Олюська
26.06.2008, 20:53
А в нас нині макарони з відбивними і салат з помідорів-огірків-зеленої цибулі, щойно закінчила бавитися з налисниками з лівером, ще хотіла нині пекти тістечка, але насмажилася тих млинців, що вже ніц не хочеться:8:

Redhotchilly
26.06.2008, 20:55
Щоб не оффтопити запитаю господиньок-галичанок, чи знає хтось із Вас, що таке шпараги? І чи вміє їх готувати так, як це робила моя бабця?

дуже люблю шпараги і готую їх.

http://diabetesdietdialogue.files.wordpress.com/2007/03/asparagus-stems-white-green-purple-plus-history-storage-wediningca.jpg
У Львові нігде не бачила.
а готую по різному:
- обрізаю кінці, десь 1 см, потім відварюю кілька хвилин в соленому окропі.
подаю з топленим маслом. Можна додати часничку трошки.

ще дуже смачно приготувати шпараги на грилі або додати відварені шпараги в яєчню.
або спекти кіш

Natalka
26.06.2008, 21:07
А то не кип"ятиться? І муки там зовсім нема? Бо щось таке ніби, але здається, що воно мало бути тепле.
Не кип'ятиться: то холодна мачанка до теплого пирога.

Nastyusha
26.06.2008, 21:57
В мене сьогодні ванільні сирники,
А мона рецепт?:shy:
Я на сирних блюдах помішана....

Олюська
27.06.2008, 01:14
дуже люблю шпараги і готую їх.
Це те, що російською "спаржа"?

Оля
27.06.2008, 10:46

То найсправжнісінький шпарагус, що його у Львові до букетів дають. :) Тобто аспарагус літературною мовою. Так само він і англійською звучить. Але тут не дають йому рости до такого кошлатого стану. Зрізують паростки ("побеги" російською) і вживають у їжу. Навіть консервують. Дуже смачне. :)

Redhotchilly
27.06.2008, 10:47

Так:)

Оля
27.06.2008, 10:48
Так:)

Таде!:eek: Спаржа - то квасоля шпарагівка!

syavych
27.06.2008, 11:34
Таде! Спаржа - то квасоля шпарагівка!
Так-так :), спаржа - це спаржа, а шпарагівка - то шпарагівка. І не більше того.

Єва
27.06.2008, 12:07
А мона рецепт?
Я на сирних блюдах помішана....
Я роблю їх "на око"
На 1 кг. сиру даю 4-5 яєць і приблизно 1,5 склянки цукру (можна і менше). Цукор з яйцями збиваю окремо, додаю 2 пачки ванільного цукру. Чайну ложечку солі і дві соди (оцтом не гасити). Обовязково 100-150 гр. горілки (щоб не тягнули жир). Муки - скільки візьме, так, щоб можна розкачати качалкою. Бажано не робити дуже густі, бо коли охолонуть - сир застигне і будуть дуже тверді. Розкачую качалкою тісто, склянкою роблю круглі сирники, корком від пляшки - дирочки. Смажити треба в чавунній посудині, в добре розігрітій олії, на невеликому вогні, щоб сирники повністю запливали олією. Коли охолонуть - посипаю ванільною цукровою пудрою (3 пакетики ванільного цукру і склянку цукру мелю в кавомолці).

Дана
27.06.2008, 12:42
У Львові нігде не бачила.
Були в Метро і в Сільпо

bora
27.06.2008, 13:12
В планах на вечір - тьощин язик, цвітна капуста в сухарях, відбивна, макарони зі шпинатом (якщо куплю все ж), млинці до морозива та фруктів.

Мих
27.06.2008, 13:17
Риба... нині має бути риба.

Олюська
27.06.2008, 15:11
Яринова зупка (все молоде - горошок, морква, цвітна капуста, звичайна капуста, помідори), вчора зготовлені млинці з лівером (:shy:зараз мені перепаде від Миха), на підвечірок - трускавки зі сметанкою, на вечерю - Alias, тримайтеся:), вареники з чорницями. Ну любимо ми їх і все, тому й ліпимо мало не щодня:p

Alias
27.06.2008, 16:02
Alias, тримайтеся, вареники з чорницями. Ну любимо ми їх і все, тому й ліпимо мало не щодня
Відчуваю, що як приїду до Л, то мене тільки й будуть чорницями годувати.вчора свекрушенція(майбутня)аж тлф в макса виривала . щоб сказати мені як вона мене любить і , що як тільки приїду -чорницями забезпечить:)))

Chortenia
27.06.2008, 17:48
В планах на вечір - тьощин язик, цвітна капуста в сухарях, відбивна, макарони зі шпинатом (якщо куплю все ж), млинці до морозива та фруктів.

аяйяйяй, тьоща не проти?;)

bora
27.06.2008, 18:49
аяйяйяй, тьоща не проти?;)
+1
;) Тещі навіть теж дістанеться :) Вона з кожною скибочкою баклажану не дуже любить возитися)

Nastyusha
27.06.2008, 18:56
http://i052.radikal.ru/0806/e0/f7bcc0856157.jpg (http://www.radikal.ru)
Ось такого просто пирога ми нині гамцяли:)

bora
27.06.2008, 18:58
http://i052.radikal.ru/0806/e0/f7bcc0856157.jpg (http://www.radikal.ru)
Ось такого просто пирога ми нині гамцяли:)

А де рецепт?)

nirvanka
27.06.2008, 23:52
Вирвалась на ринок, накупила черешень, малини, чорниць, зелені, овочів, нарешті знайшла квасок, то в нас був зелений борщ. А також картопелька з кропчиком та оселелець в сметані з цибулею і яблуком :)

Маруся-мама
27.06.2008, 23:56
Риба... нині має бути риба.
Була риба. Біла смажена в тісті (кляр по-заграманичному)
До риби був Айвар турецкого виробництва і смажені баклажани. А кампот? Був і компот з румбарбару і трускавок.

А ще був потім свіжий хлібчик з розмарином і італійське пиво.

Це ми в між часі збирання чумайданів і поїздки до маґазинів.

Оля
28.06.2008, 06:57
оселелець в сметані з цибулею і яблуком

Нірваночко, рецептик,плііііііз, тих слєдзів! ;);):)

Ірена
28.06.2008, 08:42
дівчатка, а хто що готує із слойоного тіста? (магазинного):o

Маруся-мама
28.06.2008, 09:01
Бо Мих до мене дуже добрий в футбольній темі, я буду добра до него в їстивній.
Миху, то для вас.
http://i052.radikal.ru/0806/17/d2db518948cc.jpg

Додано через 1 хвилину
дівчатка, а хто що готує із слойоного тіста? (магазинного):o
Ну його треба добре пересмаровувати розтопленим маслом, але з него добрий завиванець з шпінату і бриндзи. У... ляпота.
Або пиріжки-трикутники з шпінатом і бридзою.

Оля
28.06.2008, 10:25
Або пиріжки-трикутники з шпінатом і бридзою.

А ми такі трикутники печемо до борщу, чи до росолу. ;) Тільки робимо то з кур"ячого м"яса. Варене кур"яче м"ясо змолоти на м"ясорубці, або пощіпати. Посмажити на олії дрібно порізану цибулю, дати те м"ясо, посолити, поперчити - і начинка готова. Порізати тісто на квадратики, по діагоналі зігнути, тоді на одну половинку наложити начинки, другою накрити, защіпнути, як трикутник, змастити яйцем і спекти. Смачні і гарячі, і холодні. :) Так само можна пекти і з будь-якою солодкою начинкою. Фруктами з цукром, чи з мармулядою. Солодкі, як вистигнуть, потрусити цукровою пудрою.

Ірена
28.06.2008, 11:12
а за скільки часу його розморожувати?

Оля
28.06.2008, 11:23
а за скільки часу його розморожувати?

То залежить від температури в хаті. А я ще часто клала собі лист звечора з холодильник. Воно так і краще.

Ірена
28.06.2008, 13:05
дякую дуже. в мене є і ягодиі гриби... щось спробую мутити;)

Forest
28.06.2008, 14:11
Так-так , спаржа - це спаржа, а шпарагівка - то шпарагівка. І не більше того
Шпарагівка то шпарагівка а спаржа то шпараги. В мене ще на початку століття прабабця вирощувала їх на городі, потім бабця а тепер тато. Щовесни ми їх готуємо за давнім рецептом, додаючи до води, в яікій вони варяться солі, дрібку цукру і трошки оливи - смак просто неперевершений. Те, що продається в магазинах і близько не стояло, якраз це і можна називати спаржою.

А ще були свої переписи приготування салати, яринової зупи, про яку згадала Олюська, крижавки, чорний хліб з маслом і з рожею, ревінь, який макався в цукор, і ще багато іншого, що пережило погані часи, але на привеликий жаль, зовсім не масово :(

P.S. Ви собі не уявляєте, як я сумую за тим всім тут, у Києві!

маюнка
28.06.2008, 14:25
мабуть, накалампуцаю овочевого рагу... а , може, і чогось ще приготую. як настрій ляже. їсти вдома взагалі немає чого, мама поїхала у вихідний на роботу, бабусі теж вдома немає.
займаюсь домашніми справами.

Мих
28.06.2008, 15:46
а знаєте... моя дружина непогано солить горбушу.

берете
горбуша (філе) -1 кг.
солі 2 ложки
цукру 2 ложки
лимон

витримка - 2 дні у холодильнику, а потім можна в олію... ліпше оселедця.

Олюська
28.06.2008, 15:58
Зараз смакуємо лечо:), а на вечерю навіть не знаю, що думати...Ох і голова деколи болить не стільки від самої кухні, скільки від думок, що б то згодувати:8:
А ще мама пече сирник і робитиме голубці:)

Мих
28.06.2008, 16:00
Ох і голова деколи болить не стільки від самої кухні, скільки від думок, що б то згодувати
+10 від моєї дружини за золоті слова.

Додано через 1 хвилину
Миху, то для вас.
Дєкую, Маруся!

egoistka
28.06.2008, 16:53
а ми тільки що закінчили приготування тортика з різними ягідками суничками, полуничками і малиною:)
зараз підемо гамати:)

nirvanka
28.06.2008, 17:47
Нірваночко, рецептик,плііііііз, тих слєдзів!
Все дуже просто.
Беремо з 7-8 невеличких следзіків (філе), кладемо у миску з холодною водою на 20 хв. Витягуємо, змиваємо, ріжемо навскосяк на шматки (якщо різати рівно, то буде гірчити). Кладемо шматки до чистої миски.
Ріжемо 2 цибулі напів-кружальцями. Кладемо в друшляк десь над вмивальником, зливаємо кип'ятком. Чекаємо поки вода стече. Додаємо до следзіків.
Додаємо солодкого яблука, порізаного на маленькі кубики.
+ 1 ч.л. оцту (або 1 ч.л. лимонного соку).
+ 1 ч.лю цукру.
+ щіпка солі, перцю (по смаку, залежно від соленості следзіків).
Заливаємо все сметаною, щоб повністю покрило (~ 700 грам).
Ставимо в холодильник. Чим на довше (бажано на добу), тим смачніше.

Смачного! :)

Nata
28.06.2008, 18:25
моя дружина непогано солить горбушу
А я так солю форель або лосось, тільки цукру даю на ложку більше ніж солі.

Мих
28.06.2008, 18:27
А я так солю форель або лосось, тільки цукру даю на ложку більше ніж солі.
ну то рецептом так, моя дружина солі теж дає менше трохи....

Додано через 4 години 44 хвилини
Сьогодні торт з сиром, залитий галареткою з чорницями, рогалики з чорницею на десерт. Везе Михові, нє?

Іспанка
29.06.2008, 13:36
Сьогодні торт з сиром, залитий галареткою з чорницями, рогалики з чорницею на десерт. Везе Михові, нє?
Везе,не то слово везе:( а в декого дієта:( от мама вареники з картоплею і сиром ліпить, а мені ніззя....

Redhotchilly
29.06.2008, 14:53
Везе,не то слово везе:( а в декого дієта:( от мама вареники з картоплею і сиром ліпить, а мені ніззя....

Тримайтесь, Іспанко! :)
є багато смачних і некалорійних страв :)
особливо зараз, коли повно фруктів і овочів.

Додано через 6 хвилин
А ще були свої переписи приготування салати, яринової зупи, про яку згадала Олюська, крижавки, чорний хліб з маслом і з рожею, ревінь, який макався в цукор, і ще багато іншого, що пережило погані часи, але на привеликий жаль, зовсім не масово

P.S. Ви собі не уявляєте, як я сумую за тим всім тут, у Києві!

:) яринову зупку можна і в Києві приготувати :p

Nata
29.06.2008, 16:32
Борщик і закуска з сала: сало наніч насолила, зранку перемолола з часником і морквою. На друге - тефтелі запечені з томатним соусом. А на десерт крем з домашнього сиру з суничками і морозиво з чорницями.

Андріана
29.06.2008, 23:25
а я нині бисквіт пекла з сметанковим кремом і полуницями.

Мих
29.06.2008, 23:57
закуска з сала: сало наніч насолила, зранку перемолола з часником і морквою.
а пападробнєє мона?

Читатель_Обкома
30.06.2008, 00:24
а пападробнєє мона?
Покупаете маленькую свинку и начинаете ее кормить...:cowboy:

Nata
30.06.2008, 11:07
а пападробнєє мона?
Та все просто. Передала мені свекруха кусень сала. Я його наніч натерла сіллю із перцем, зранку сполоснула водою, порізала, закинула у блендер, додала моркви (моркви має бути стільки ж як сала), часника молоденького і перчика чілі (маю маринований). Все. Поки блендер працював пішла робити собі каву :).

Liona
30.06.2008, 12:58
на сніданок - сирники з чорнично-суничною підливкою і кава http://yoursmileys.ru/tsmile/eat/m05100.gif
обід - харчо, запечене філе сома і свіжі овочі http://yoursmileys.ru/tsmile/eat/t0212.gif
вечерю ще не придумала http://yoursmileys.ru/tsmile/emb/t1815.gif

Pand@
30.06.2008, 13:04
люблю готувати так щоб потім хоча б 2 дні біля плити не стояти.Вчора піцу і лечо робила,кабачок з часничком.Мій чоловік дуже любить домашню піццу зі смаженими грибами(не маринованими).А дочка з кукурудзою.От зробила їм таке свято.Хоч як на мене -це важке на шлунок.Та що зробиш -хочеться та й смачно.

Kasia
30.06.2008, 16:39
я на вихідних варила яринову зупку, тефтелі в томаті з молодими барабольками, млинці з чорницями і сметанкою на сніданок, і пекла халу ( така плетенка-хлібина з дріжового тіста). завтра поставлю фото.

Koza-Dereza
30.06.2008, 21:00
В п'ятницю пiццерiя готувала для мене кальмари в клярi i пiццу (i пивко ) В Суботу ввечерi я в сковородцi стушила фiле якоїсь "бiлої риби" зробила свiй маринад
1/2 станака бiлого вина
2 ст. ложки тайського рибного соусу (таке рiдке, солене i дуже смердюче, але я люблю)
1ст ложка китайської приправи Кан-Пао (але лiпше її не давати, смак чистiший буде)
Цибуля порiзана пiвмiсяцями i кейперси.

Разом з тим шпинат пожарений з часником i сметаною.
Малишня так наминала шпинат що аж давилась. I на чудо рибу тоже, але їй рибу я запекла без маринаду, просто змазала олiєю оливковою i кiлька дрiбочок солi.
Вчора нiц не готувала сама. Їли купленi вареники i мама прийшла в гостi та зробила пiдливку. Хiба шо малiй супчик готувала.
Сьогоднi я на дiєтi :( Але суп чоловiковi прийдеться зробити ввечерi, але про нього я завтра розповiм :)

Kasia
01.07.2008, 13:20
і пекла халу ( така плетенка-хлібина з дріжового тіста).
я згадал, що не написала про тісто. вирішила я вперше! замісити тісто в комбайні!
подумала що тре то троха використовувати, бо чого стоїть на столі.
Вийшло супер! аж 1,5 хв витратил на заміс !

Єва
01.07.2008, 14:22
В мене сьогодні деруни з кабачків, овочевий суп, а на десерт - молочний коктейль з чорницями.

Тим22
01.07.2008, 15:09
Овочевий суп я очень люблю, а тут еще и жара. Борщи, солянки в сторону. Сейчас окрошка, свекольник и овощные супы. Вчера суп-пюре с сельдереем. Купу овошей, сельдерей в блендер, потом варим и добавляем сливки

nirvanka
01.07.2008, 16:23
Вареники з капустою і грибами. Куповані. Польські. Фе! Навіть сметана не допомогла надати їм хоч якогось смаку! :( Мушу вчитись готувати вареники..

Мих
01.07.2008, 17:20
Вареники з капустою і грибами. Куповані. Польські. Фе! Навіть сметана не допомогла надати їм хоч якогось смаку! Мушу вчитись готувати вареники..
певно, шо фу.... напівфабрикат - є напівфабрикат.

Forest
02.07.2008, 00:14
А чи хтось зробить завтра ҐрисікОвий торт до чаю?

Kasia
02.07.2008, 10:30
я вчора робила цвітну капусту в сухарях, варила компот з ягід різних і морозила ягоди на наступні компоти.

mayscream
02.07.2008, 13:44
В нас нині за графіком млинці з чорнично-малиновим соусом;-)Вийняла з морозилки телятину,мабуть будуть ще й чанахи))Дівчата,може хтось знає,як робити йогурт в домашніх умовах?!Бо склад магазинних продуктів вбиває наповал.На вихідних бавитимусь з домашнім морозивом,відзвітуєсь по факту))

Єва
02.07.2008, 13:48
На вечерю планую зробити рибне філе в тушкованих овочах і молоду картоплю з кропом і сметаною.

bora
02.07.2008, 13:50
В нас вдома чекає форелька запечена з базиліком й сметанкою та рис. І ще соус до того - майонез з соєвим соусом, кетчупом, паприкою. Салати навіть не пишу бо тільки перед приготуванням придумую. Може з цвітної капусти з болгарським перчиком та помідоркою і часничком сьогодні буде.

Kasia
03.07.2008, 12:09
я вчора тушила курку ( за новим рецептом ) і пекла чабату.

Єва
03.07.2008, 12:19
А в мене сьогодні вареники з чорницями, суп з фрикадельками і кисіль з лісових черешень (чоловік зі села привіз на вихідні).

BNZ
03.07.2008, 14:24
варила яринову зупку

ҐрисікОвий торт

пекла чабату

А що таке яринова зупка, ҐрисікОвий торт і чабата?

Дана
03.07.2008, 15:29
Чекала щоб відповіла Kasia, надіюся вона не проти що я відповів. Яринова зупка - овочева(ярина - молоді весняні овочі). Чабатта - італійський вид хліба, щось подібне на лаваш(той що грубий) пр розрізі в чабатти великі дірки, в доброї чабатти не дірки -печери :crazy:
ось так виглядає(фото не моє, взято з кулінарного форуму, автор Милочка)http://www.carina-forum.com/cpg1410/albums/userpics/10010/ciabatta.jpg

bora
03.07.2008, 15:31
Чабатта
Тю ти..А правильно не чіабатта?..

Дана
03.07.2008, 15:41
Тю ти..А правильно не чіабатта?..
Я пишу так як писали рецепти дівчата - італійки на кулінарних форумах.
Ciabatta - Чабатта
Чабатта - известный итальянский хлеб, идеально подходящий для приготовления брускетты. Существует много рецептов чабатты, но есть общее: тесто довольно жидкое, поднимается более 12 часов, поэтому хлеб получается очень пористым. http://www.cucinaitaliana.ru/recipes/ciabatta.html

bora
03.07.2008, 15:56
Я пишу так як писали рецепти дівчата - італійки на кулінарних форумах.
Особливості перекладу значить)

Kasia
03.07.2008, 16:21
Так Дана саме так як ви написали.
тільки рецепт в мене троха був спрощений, без 12 год вистоювання.
Вийшло зі скоринкою, єдне що не румяне таке, бо духовка в мене така.

BNZ
03.07.2008, 18:47
Дякую за відповіді. Про чабатту затупив. Чомусь вирішив що щось місцеве. Також зрозумів що таке "яринова". Але що таке "зупка" і "ҐрисікОвий" - загадка ще та.

Дана
03.07.2008, 18:57
Але що таке "зупка"
суп або як каже один мый знайомий "перве"

Оля
03.07.2008, 20:02
Але що таке "ҐрисікОвий" - загадка ще та.

Грисік - то польською манка. :) Значить торт з манки. :)

Мих
03.07.2008, 20:32
Риж з печінков нині било.

Оля
03.07.2008, 20:41
Риж з печінков нині било.

Перекладаю. :) Рис з печінкою нині були в Миха на обід, чи вечерю. :)

Ірена
03.07.2008, 22:42
тушкувала молодий горошок, робила рагу з овочів. ще було смажене м"ясо. а на десерт - суниці і черешні.

Forest
03.07.2008, 23:55
Грисік - то польською манка. Значить торт з манки.
Може польською то ы манка, але торт не з манки. Що то таке - то тяжко словами описати :) я навіть не знаю, що там всередині але чітко памятаю його смак ще з далекого дитинства. Виглядає як торт, верх заокруглений, блискучий, шось подібно як колись були булки-плетенки, теж блистіли зверху. Колір - темнокоричневий, всередині великі дірки як в доброму сирі. Присутні терті грецькі горішки з нашого старого горіха, дуже мало цукатів (зацукровані лупинки цитрини), троха кориці, в міру цукру. Решта інгридієнтів то для мене таємниця :( Пасує до чаю і какао.

Ворон
04.07.2008, 01:41
Хліб, сир, оливки трьох сортів і чілійське мерло. Піно-Ґріжіо з льодом було би краще бо горячий день.

Дана
04.07.2008, 13:10
Може польською то ы манка, але торт не з манки. Що то таке - то тяжко словами описати я навіть не знаю, що там всередині але чітко памятаю його смак ще з далекого дитинства. Виглядає як торт, верх заокруглений, блискучий, шось подібно як колись були булки-плетенки, теж блистіли зверху. Колір - темнокоричневий, всередині великі дірки як в доброму сирі. Присутні терті грецькі горішки з нашого старого горіха, дуже мало цукатів (зацукровані лупинки цитрини), троха кориці, в міру цукру. Решта інгридієнтів то для мене таємниця Пасує до чаю і какао.
Перше що приходить на думку після прочитання - медівник. Моя цьоця пекла медівник на варенні, то там також були великі дірки, темно-коричневий колір, гарная блискуча скоринка і корицю вона добавляла і горіхи або терті або різані.

BNZ
04.07.2008, 13:17
суп або як каже один мый знайомий "перве"
Ваш знайомий каже невірно. :D Правильніше буде "пєрвоє". Це я вам як "коренной рускоговорящий харьковчанин" кажу. :D Вірте мені, я на цьому знаюся. :D

Всім дякую за роз'яснення, і вибачайте за оффтоп.

Nata
04.07.2008, 13:36
Ваш знайомий каже невірно. Правильніше буде "пєрвоє".
У мене був одногрупник з Полтави, він завжди казав "перве, вторе" :).
А у нас вчора була зупка з молодим горошком, рулетики з кабачків з помідорами і твердим сиром. На десерт - струдель з вишнями.
Сьогодні запарила собі гречку, хотіла на дієті посидіти, а зранку настрою від погоди нема, наїлася морозива з чорницею:o.

ckorpionsha
04.07.2008, 13:42
У мене тєфтєлі з пюрешкою, а ще є гречка з печінкою,салат з капусти і компот з вишні,чорниці і ананасів. А якщо чесно..то трохи харить готувати кожен день чи то просто перевтомилась..От якби продавали машинку,що готує їсти..то я б її купила

Дана
04.07.2008, 13:45
аш знайомий каже невірно. Правильніше буде "пєрвоє". Це я вам як "коренной рускоговорящий харьковчанин" кажу. Вірте мені, я на цьому знаюся.
Не то правильно він каже, у нього була ситуація - їздили у відрядження десь в сторону Миколаївщини, і по дорозі захотіли вони з другом поїсти, зайшли в придорожне кафе і питають чим можна підживитися, і їм відповіли на перве - суп, на вторе гречка з мясом. От після тої поїздки у нього суп-перве, а основна гарячап страва -вторе.

Марта2
04.07.2008, 13:52
я сьогодні зварила овочеву зупку, з молодої бульбочки, горошку, шпарагівки і цвітної капусти - то на перше, а на друге - тіфтельки, гарнір чоловік вибере сам! :)

ckorpionsha
04.07.2008, 13:55
гарнір чоловік вибере сам! :)

Я б свому не знаю що презентувала якби він собі гарнір і сам зварив..так тижнів 2 щоб варив)

Kasia
04.07.2008, 13:57
Ви помітили які тефтельки популярні? :-))

Я буду на вихідних варити борщик, курячі завиванці і струдель з вишнями.
Що плануєте ВИ?

ckorpionsha
04.07.2008, 13:57
От після тої поїздки у нього суп-перве, а основна гарячап страва -вторе.

А у нас кажуть на перше - суп, на друге або второе - картопля)))

Малявка
04.07.2008, 13:58
Мені вчора коханий зробив приємність - приїхала з роботи ледве тепла, а він наварив молодої картопельки.. Ще смачніше, ніж я зробив!:beee: Зате приємно!!!!!:crazy:

ckorpionsha
04.07.2008, 14:00
Ви помітили які тефтельки популярні? :-))

Бо їх само легше зробити вроді...

BNZ
04.07.2008, 14:00
Що плануєте ВИ?
Я планую ЇСТИ. Їсти те що приготує жінка. :)

ckorpionsha
04.07.2008, 14:01
Зате приємно!!!!!:crazy:

Я Вам по-доброму заздрю...ех

Дана
04.07.2008, 14:14
Що плануєте ВИ?
В суботу борщ, вареники з мясом і тарт(відкритий пиріг) сирний з чорницями і кедровими горішками, а у неділю в племінника ДН я вже давно йому обіцяла наробити суші, буду з весь ранок тим бавитися %)

Adriana
04.07.2008, 14:21
рулетики з кабачків з помідорами і твердим сиром.

а можна рецептик, бо вдома є кабачки і я не знаю що з ними маю робити (жарені і тушковані вже надоїли)

Nata
04.07.2008, 14:24
І я хочу суші. Вже півроку хочу, основне, що чоловікові роблю, а він зі мною не ділиться ("не можна сирової рибки, ти малого годуєш"). Треба коханого завтра відправити по рибку, то будуть і у нас суші.

Додано через 9 хвилин
а можна рецептик
Та прошу, все дуже просто. Кабачки порізала смужками, посолила, запанірувала у муці з коріандром і трошки підсмажила. Змастила майонезом (бажано з часником, але в мене закінчився), всередину поклала скибку помідори і брусочок сиру. Закрутила і допекла у духовці (щоб сир почав плавитися). Все. Смачного.

Дана
04.07.2008, 14:40
я хочу суші. Вже півроку хочу, основне, що чоловікові роблю, а він зі мною не ділиться ("не можна сирової рибки, ти малого годуєш").
А я собі роблю з копченого або слабосоленого лосося, з вареним лососем, з вугрем, з вареними креветками.

Kasia
04.07.2008, 14:46
тарт(відкритий пиріг) сирний з чорницями
Дана тарт то з пісочного тіста?
Може як маєте час дасте рецепт?

Nata
04.07.2008, 14:49
А я собі роблю з копченого або слабосоленого лосося
Я сама солю лосось або форель для суші. Але всеодно це сира риба. Та й васабі - не дієтична їжа. Ну, нехай собі, в неділю нарешті наїмся суші :)

Дана
04.07.2008, 15:52
Дана тарт то з пісочного тіста?
Може як маєте час дасте рецепт?
Так з пісочного.
Рецепт німецький, маю переклад подружки-німкині але на російській.

Тарт с рикотой, черникой и медовыми решками.
http://www.kochkiste.de/BackRicottaHeidelbeerTarte.jpg
фото власниці рецепту
Рецепт песочного теста
135 г сл. масла комнатной температуры
125 г сах. пудры
235 г муки
1/4 ЧЛ соли
1 яйцо, немного взбить
Приготовление:
Масло, сах. пудру, муку, соль выложить в кухонную машину и перемешать на программе "Paddle" до "песочного" состояния, добавить яйцо и еще раз взбить, недолго, до образования мокрого, мягкого теста. Также тесто можно приготовить в блендере, для этого сначала взбить масло с сах. пудрой, затем добавить муку и соль и взбить, затем добавить яйцо и взбить до образования мокрых кусочков.
Тесто немного вымесить руками, разделить на две части, приплющить в круги, завернуть в пленку и убрать в холодильник минимум на час.
После холодильника тесто раскатать до толщины 3 мм, выложить в форму для тарта и легко прижать к низу и бокам. Перед выпечкой убрать тесто в холодильник на мин. 30 минут.
Духовку разогреть до 175°Ц, на тесто выложить бумагу для выпечки и сверху выложить горох, фасоль или рис, выпекать так 18-20 минут, затем убрать бумагу и выпекать еще 3 минуты. Дать полностью остыть в форме.

Начинка для тарта:
130 г рикотты
2 СтЛ молока
1 ЧЛ экстракта ванили
2 яйца, одно целиком, другое отделить белок от желтка
1 СтЛ сахара
цедра 1/2 лимона
щепотка соли
1/4 лимонного сока
150 г голубики/черники
1/2 кедровых орешков (можно заменить миндальными штифтами)
1 СтЛ меда

Духовку нагреть до 220°Ц, рикотту взбить с молоком блендером, добавить яйцо и желток, перемешать, затем добавить цедру лимона, сахар, соль и экстракт ванили.
Белок взбить с лим. соком и добавить к массе из рикотты.
Выложить ягоды на предварительно выпеченное и остуженное тесто, сверху выложить массу из рикотты и разровнять. Выпекать 15 минут, проверить на готовность ножом - его поверхность должна остатся абсолютно чистой. Полностью остудить.
В это время сварить в кастрюле на медленном огне мед с кедровыми орешками, постоянно помешивая, до тех пор пока орешки не станут золотистыми.
Выложить на полностью остывший тарт и подавать только после полного остывания медово-ореховой массы.

Тісто я робила руками, рикоту замінила на жирний и солодкий домашний сир протертий через сито.

Kasia
04.07.2008, 16:45
я тільки не зрозуміла чому тісто ділити на 2 частини?

Дана
04.07.2008, 17:11
я тільки не зрозуміла чому тісто ділити на 2 частини?
Я також не зрозуміла і другу частину заморожувала на наступний раз, скоріш за все це двойна порція, бо і в оригіналі так було - на дві частини ділити,

bora
04.07.2008, 17:16
Я також не зрозуміла і другу частину заморожувала на наступний раз, скоріш за все це двойна порція, бо і в оригіналі так було - на дві частини ділити,

Ню Ви дівчатка даєте. Як в анекдоті.
- Сусіде ти скільки рулонів шпалер на коридор купував?
- Десять.
З два дні:
- Сусіде, а навіщо ти 10 купував - в мене аж 6 рулонів залишилось з десяти тепер???
- Так і в мене 6 залишилось
:)))

Мих
04.07.2008, 18:01
Я планую ЇСТИ. Їсти те що приготує жінка.
у вас хороші плани.....

Дана
04.07.2008, 18:12
В мене якраз і є в холодильнику друга частина тіста, і збираюся пекти в суботу з нього тарт.Цей рецепт мені сподобався спочатку на вигляд і готувала я на власний розсуд( готувала пісочне тісто по власному рецепту, сиркову начинку робила як на сирник, ну а те як горішки варити в меді сама додумалась - вийшло смачно, доки мені не прислали переклад, тісто смачніше по рецепту -воно ніжніше ніж у мене.) Для мене моменти є настільки зрозумілі що я просто не наголошую на них, просто кулінарія то мій бзік:ninja:, і коли бачу рецепт то вже приблизно представляю який він би мав бути на смак, і по кількості продуктів приблизно представляю скільки вийде кінцевого продукту.

Forest
06.07.2008, 13:23
Перше що приходить на думку після прочитання - медівник. Моя цьоця пекла медівник на варенні, то там також були великі дірки, темно-коричневий колір, гарная блискуча скоринка і корицю вона добавляла і горіхи або терті або різані.
Погоджуюся, є подібність, але там меду не було. Він був менш солодким ніж медівник.

маюнка
06.07.2008, 15:04
консервую салат з кабачків...

Маруся-мама
07.07.2008, 02:01
... але про нього я завтра розповiм :)
Про чоловіка? :p

Додано через 6 хвилин
А в нас вдома змагання. Вчора обід і вечерю готував чоловік і сказав, ну побачу що ти мені завтра приготуєш. Це він, мол мені виклик кинув.

Він зготував: гречку, смажену цибулю-мачанку до гречки (так мої бабця люблять), салат з капусти і зварений на парі каляфьор. ТЮ! Налякав.

Сьогодні готувала я і думаю що я змагання виграла:

Сніданок був кобаска різна покраяна з тостом і американські пляцушки, йменовані панкейками:

http://i059.radikal.ru/0807/4e/9bff785a636c.jpg

А на обід в нас були:

Зупка з каляфьором

http://i010.radikal.ru/0807/0e/20bd830b6ea0.jpg

Броколі на парі

http://i019.radikal.ru/0807/61/924bde2ec25f.jpg

Додано через 9 хвилин
Зелена італійська фасолька з булочкою

http://i073.radikal.ru/0807/d8/bfb11321c8e1.jpg

Реберцята приготовані ґрилю

http://i040.radikal.ru/0807/84/11998b355a19.jpg

i фарширований перець з гречкою і рижом

в бритванці

http://i002.radikal.ru/0807/db/011ea4be2d81.jpg

і на тарілці

http://i043.radikal.ru/0807/f7/b5be0e97dcf9.jpg

МАМО! А десерти?
Ну то в нас є де, але на солодке куповане печиво і морозиво.

Додано через 2 години 8 хвилин
Десерт - Морозиво з фруктами і печивом до чаю

http://i059.radikal.ru/0807/be/b9731440ee77.jpg

Ірена
07.07.2008, 08:47
йой, Марусю, в моїй сім"ї вже всі були б загодовані до півсмерти...

Cifalius
07.07.2008, 10:22
Ой, дівчатка, напишіть рецепт оладьїв таких які на фото в Марусі, бо в мене такі ніколи не виходили...виходило...як млинці плоскі

Kasia
07.07.2008, 10:37
я варила зелений борщ, курячі крученики з сиром і болгарським перцем, овочеве рагу,салат Дністер (але з кукурудзою) і шоколадний кекс.

Cifalius
07.07.2008, 10:54
Фрнанцузький супчик - пюре з плавленого сирку + цвітна капуста (смажена) в сирному клярі

Дана
07.07.2008, 11:28
Ой, дівчатка, напишіть рецепт оладьїв таких які на фото в Марусі, бо в мене такі ніколи не виходили...виходило...як млинці плоскі
Пышные оладьи (Buttermilk Pancakes) Mishelle

Состав
1 ст. buttermilk (простокваши или кефира)
1 яйцо
2 ст. л. растопленного сл. масла
1 ч.л. ванилина
1 ст. муки
2 ст.л. сахара
1/4 ч.л. соли
1/2 ч.л. соды
1 ч.л. разрыхлителя
Приготовление
Смешать простоквашу с яйцом, маслом и ванилином.
Отдельно просеять муку с солью, содой и разрыхлителем.
Теперь самое главное: влить жидкую смесь в мучную, и перемешать это вместе, не вымешивая, т.е. тесто должно выглядеть "уродливыми комочками", которые при расстойке исчезнут. Обязательно дать постоять 15-20 мин. Если тесто вымешать до однородной массы, то оладьи будут плоскими и "резиновыми".
Расстоявшееся тесто выкладывать ложкой на разогретую и слегка смазанную маслом сковороду, с непригорающей поверхностью.
В оладьи можно добавлять нарезанные кубиками яблоки или ягоды

У цьому рецепті вся фішка якраз в тому що сухі і рідки компоненти замішують окремо, а потім зєднують і перемішують, але не дуже ретельно, вам буде здаватися що мука не розмішалася, нічого страшного - результата буде смачні і пишні оладі. Я по цьому рецепту печу оладі вже більше року, головне уважно прочитати рецепт і зробити як там сказано, маю ще один рецепт оладів, але там зовсім інша рецептура, спосіб замісу і результата інший, більше роботи, але оладі виходять як бісквітики хоч і тонкі.

Cifalius
07.07.2008, 11:44

Состав
1 яйцо
1 ч.л. ванилина
1 ст. муки
2 ст.л. сахара
1/4 ч.л. соли
1/2 ч.л. соды
1 ч.л. разрыхлителя
Приготовление
Теперь самое главное: влить жидкую смесь в мучную, и перемешать это вместе, не вымешивая, т.е. тесто должно выглядеть "уродливыми комочками", которые при расстойке исчезнут. Обязательно дать постоять 15-20 мин. Если тесто вымешать до однородной массы, то оладьи будут плоскими и "резиновыми".
Расстоявшееся тесто выкладывать ложкой на разогретую и слегка смазанную маслом сковороду, с непригорающей поверхностью.

У цьому рецепті вся фішка якраз в тому що сухі і рідки компоненти замішують окремо, а потім зєднують і перемішують, але не дуже ретельно, вам буде здаватися що мука не розмішалася, нічого страшного - результата буде смачні і пишні оладі. Я по цьому рецепту печу оладі вже більше року, головне уважно прочитати рецепт і зробити як там сказано, маю ще один рецепт оладів, але там зовсім інша рецептура, спосіб замісу і результата інший, більше роботи, але оладі виходять як бісквітики хоч і тонкі.

ОК!! Щиро дякую...тепер в мене будуть смацні оладьї:crazy:

Pand@
07.07.2008, 12:48
А я сьогодні вирішила запаси на зиму почати робити.Почала з того що заморозила червону,чорну смородину та малину.ВВечері пару баночок компоту хочу закрутити.Робити закрутки буду вперше,а тому мені буде свекруха допомагати.Я вже 2 роки так збералась.та весь час щось руки не доходили і часу бракувало.Та цього року трвердо вирішила що по 5 баночок мінімум накручу всього.Зимою ж хочеться.Кажуть що дорого-а що зарас дешеве.Плануную ще зробити лечо,мариновані огірки та помідори.Ну а там далі як Бог дасть

Cifalius
07.07.2008, 12:51
А я ще ніколи закруток не робила....бо не знаю як!!!

Pand@
07.07.2008, 12:56
А я ще ніколи закруток не робила....бо не знаю як!!!
От і я роблю під контролем моеї свекрухи.Бо з мамою якось ми на кухні не дуже один одного розуміемо.Я теж багато чого не знаю.От і попросила чоловіка маму мені допомогти.

Zirnycja
07.07.2008, 13:07
Кабачки порізала смужками, посолила, запанірувала у муці з коріандром і трошки підсмажила. Змастила майонезом (бажано з часником, але в мене закінчився), всередину поклала скибку помідори і брусочок сиру. Закрутила і допекла у духовці (щоб сир почав плавитися). Все. Смачного.

Точнісінько так само роблю рулетики з баклажану. А до середини, крім помідорка і сиру, ще кладу тоненькі скибки болгарського перцю, яблука, стручок зеленої цибулі, наскільки поміщається, і загортаю. Часто трапляється, що то все вже і не встигаю запікати а пічці, бо і без того зїдається хутенько....направду смачно!

Cifalius
07.07.2008, 13:37

Состав
1 яйцо
1 ч.л. ванилина
1 ст. муки
2 ст.л. сахара
1/4 ч.л. соли
1/2 ч.л. соды
1 ч.л. разрыхлителя
Приготовление

Правда мене чомусь сумніви мучать...думаю...як ці "гульки" мають розійтись самі?

Дана
07.07.2008, 14:03
Правда мене чомусь сумніви мучать...думаю...як ці "гульки" мають розійтись самі?
Розходяться, не знаю чому але розходяться, ви все змішуєте звичайною ложкою десь пів хвилини, і залишаете на 30 хв на розстіку, потім не мішаючи набираєте ложкою тісто і жарите. Цей рецепт дуже популярний в інтернеті, дівчина яка його написала відмінний кулінар, і за цей рецепт отримала купу подяк. Попробуйте і ви, в кінці кінців цей рецепт не з дорогих.

Маруся-мама
07.07.2008, 17:10
йой, Марусю, в моїй сім"ї вже всі були б загодовані до півсмерти...
А ви думаєте щось ся лишило на другий день? Окрім перців і половини реберцят більше нічого.
Доречі в мене велика родина - 6 дорослих і 4-ро дітей.;)

Ірена
07.07.2008, 17:21
Доречі в мене велика родина - 6 дорослих і 4-ро дітей.
то файно;)
бо нас всього троє:)

Маруся-мама
07.07.2008, 17:22
Я робила таким способом як Дана давала і вийшли досить непогані.

Цього разу я робила трошки інакше і мені дуже сподобався результат. В мому переписі казало солі дати лишень дрібку, цукру одну ложку лишень а соди 1/4 ложки на склянку муки.
Я зробила так. В миску всипала склянку муки, тоді ложку цукру, тоді сіль, порошок, сода. Ваніль я не додаю. Далі вбила яйко і тріпачкою почала замішувати тісто. В кінці влила склянку кефіру і трохи вимішала. В кінці підмішала 4ст ложки розтопленого масла.
Тісту вистоятись дала буквально 10-15 хвилин, закім приготувала пательню. Доречі, я не лию багато олії для смаження. А в переписі писало що треба просто пензликом смарувати пательню маслом. Щоб лишень не пристали.
Доречі, я зауважила що краще смажити на помірному вогні, тоді тісто піднімається краще.

Масінька
07.07.2008, 17:31
А я вчора робила голубці з грибочками, цибулькою, морквочкою, рисом і заправлені саморобним соусом з сметанки, кетчупу, приправки і води (в якій пропарилася капусточка). Така вкуснятіна :dance: Чоловік їв і облизувався, казав що дуже смачні. Вірю :-)

Zoryanazirka
07.07.2008, 21:14
А я щороку варю варення з трускавок, перетираю з цукром малини. Колись консервувала перець і помідори, але зараз з дитиною вже не консервую.

Я сьогодні варила кукурудзяну кашку - банош, хотіла Маркові на обід дати. А він виплюнув, то прийшов наш татко на обід додому (переважно він не приходить, він банош любить то я сміюся що зачув) і з"їв цілі2 тарілки :)

mayscream
07.07.2008, 23:50
Вчора робила манти та штрудель з ягодами))Сьогодні на відпочинку від каструльок.А ось назавтра планую млинці з сиром та чорницями,курочку під овочевою "шубкою" і хочу спробувати шоколадний тортик з гілки про пароварки))Щось в мене цього літа кулінарно-гастрономічна "шиза",бо зазвичай готую пару разів на тиждень із запасом,а тут практично щодня біля плитки витанцьовую!Життя надихає;-)

Марципанка
08.07.2008, 07:45
А я сьогодні також варила полуничне варення (моє улюблене:))

Додано через 5 хвилин
до речі, дівчатка, напишіть як ви робите варення з рожі (воно також моє улюблене:))

Cifalius
08.07.2008, 10:31
Фрнанцузький супчик - пюре з плавленого сирку + цвітна капуста (смажена) в сирному клярі

Супчик пюре з плавленого сиру:

Куряча гругдка - 2-3 шт ( я варю на половинках, тобто, 1 куряча грудка складається з двох половинок, надіюсь всі мене зрозуміли). Грудку нарізати кубиками, розмір - середні, великі. Поставити варитись в кастрюлі в якій потім буде суп, взагалі я беру 3-3,5 літрову банячок. Вода закипіла?! Солемо (але трошки, бо сирки солені) та знамаємо "шум". Мяско вже майже готове?! Кидаємо картоплю - 2-3 шт (її теж можна нарізати середніми кавалками), через хвилин 15 закидуємо розібрану цвітну капусту + порізана кружочками морква. Далі повна імпровізація, я ще закидую порізану шпарагівку + броколі (колір зупки буде казковий...зеленуватий). Далі...це все зварилось..беремо блендер, не чашу для подріблення, а саме блендер, і подрібнюмо все що є в банячку, але, але таким чином, щоб там цілим щось лишилось, тобто, можна половинку всього витягнути з баняка в миску, залишки подрібнити, а тотім це все закинути назад в банячок...зробили??!! На "Бурячковій" терці натираємо сирки - 3 шт (Дружба, або щось з цієї опери), взагалі я сиру беру завжди 3 шт, бо як на мене чим більше сиру, тим суп смачніший. Сирочком заправляємо нашу суміж яка вариться, він має розтопитись, но суп не має бути дуже густим. Не розійшовся повністю??? Ну і шо...так смачніше. Саме головне в французьких супчиках...вершки...ВЕРШКИ а не сметана, молоко...і т.д. Ця вся маса помаленьку булькає ви берете баночку вершків ( простоквашено 15%) і ТОНЕНЬКОЮ струйкою вливаєте їх в баняк, все ще раз перемішали. Можна дати зелень, але я її не люблю, тому для мене супчик вже готовий.
Супчик дуже смачний...спробуйте