КПК

Показати повну версію : Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

Сторінки : [1] 2 3 4

Chortenia
12.06.2008, 18:25
У різних гілках ви пишете, хто якою натуральною косметикою (якщо її так можна назвати) користується. Хтось маски робить з усього, що є в холодильнику, хтось креми, хтось скраби.
Пропоную своїми рецептами таких засобів ділитися тут.

галичанка
12.06.2008, 22:54
Колись пробувала втирати репяхову олію у шкіру голови, щоб зупинити випадіння волосся. Не дуже помагало. Якщо хто захоче скористатись цим методом, треба знати, що потім треба дуже ретельно відмивати волосся від олії, бо буде жирне, так ніби і не мили його.

Zoryanazirka
12.06.2008, 23:03
Я чула що дуже допомагає натирати шкіру голови цибулевим соком, тільеи від запаху цибулі по тому дуже важко позбутися.

Моя мама робить настоянку з кропиви - волосся післянеї сильне і блискуче. Можна робити маску з свіжої подрібненої кропиви.

Koza-Dereza
12.06.2008, 23:07
Я чула що дуже допомагає натирати шкіру голови цибулевим соком, тільеи від запаху цибулі по тому дуже важко позбутися.

Це правда, сусiдка нам порекомендувала колись давно ну ми з бабулькою зробили. Мало того що потiм цибулю вигрiбала я з волосся тиждень, так i потiм голова смердiла цибулею пiв року, особливо коли починала мити волосся. Жах один!
Нашо воно менi було, волосся iтак густе i блискуче.
У мене була однокласниця, мама якої дуже гарно виглядала, вони як сестри виглядали, так коли не зайдеш до них то мама або з огiрочками на лицi, то з клубнiкою то ще щось. Класно i тепер виглядає. Не даш їй 45 аж нiяк!

Ksani
12.06.2008, 23:22
шампунь : один жовток + ложка коньяку. Колись як мала довгі коси, то такий спосіб миття мені найкраще підходив: волосся ставало шовковисте і зовсім не електризувалося. А тепер в хаті ніхто не п'є коньяку, а купувати лише задля миття якось не випадає.

маюнка
12.06.2008, 23:35
щодо волосся - дивлячись якого ефекту хочете досягнути - блиск дає кропива, об"єм - лопухи, міцність - полин.

Chortenia
13.06.2008, 01:10
шампунь : один жовток + ложка коньяку. Колись як мала довгі коси, то такий спосіб миття мені найкраще підходив: волосся ставало шовковисте і зовсім не електризувалося. А тепер в хаті ніхто не п'є коньяку, а купувати лише задля миття якось не випадає.

О, то тре спробувати, тільки, мабуть, дозування збільшити в енну кількість разів :)

Додано через 2 хвилини
щодо волосся - дивлячись якого ефекту хочете досягнути - блиск дає кропива, об"єм - лопухи, міцність - полин.
Воно, то, кунєчно так. Але бажано давати явки, паролі, рецепти (для таких тлумків як я бажано точні типу стільки-то і стількито залити тим-то і тим-то, зробити то-то і то-то)

Маруся-мама
13.06.2008, 02:38
Добра шкіра і волосся в першу чергу живиться з середини, тобто залежить від харчування.

Але щодо масочок на волосся моя тета перукар каже робити такі:
один жовток, сік з пів цитрини, ложка олії, ложка меду.

Знацця нагріваємо олію до теплого стану і знімаємо з вогню, тоді додаємо мід аби розтопився, до того додаємо один жовток, швидко вимішуємо і в кінці видушуємо в те все цитрину. Цю масу накладаємо на голову, завиваємо голову тильофаном і гуляємо годинку дві по хаті. Страшимо домашніх! :D
Потім гарно полощимо голову теплою водою і усьо. Так робити кілька раз на тиждень. Дуже живить волосся і шкіру.

А ще, від перхоті і для загального здоров*я кажуть полоскати голову оцтом.

Chortenia
13.06.2008, 03:11
Д

А ще, від перхоті і для загального здоров*я кажуть полоскати голову оцтом.

Мені мама в дитинстві полокала волосся слабким розчином оцту, щоб краще чесалося і блистіло.

bora
13.06.2008, 09:33
Блондинкам хочу зауважити, що природні маски нерідко є ще й міцними фарбниками - це стосується наприклад кореню реп"яха. Зважайте на це.

Tutuka
13.06.2008, 09:42
Бажано тільки жовткові маски для волосся змивати не дуже гарячою водою, бо жовток може "зваритись". Те саме стосується і кефірної маски. (З власного досвіду, після того, як довелося перемивати голову на другий день, бо гребінець застрягав у патлах :) ).

Гелена
13.06.2008, 09:43
з огiрочками на лицi, то з клубнiкою то ще щось. Класно i тепер виглядає. Не даш їй 45 аж нiяк!
я так само роблю: натираю шкіру соком огірка, полуницями, кавуном
або роблю маску зі сметани :)
моя мама ще любить маски з меду
потім те все змивається теплою водою

Воно, то, кунєчно так. Але бажано давати явки, паролі, рецепти (для таких тлумків як я бажано точні типу стільки-то і стількито залити тим-то і тим-то, зробити то-то і то-то)
корінь лопуха має бути висушений, в яких пропорціях не знаю, клала "на око", кілька штук на середній баняк на водою, покип'ятити і все
Блондинкам хочу зауважити, що природні маски нерідко є ще й міцними фарбниками - це стосується наприклад кореню реп"яха. Зважайте на це.
100%
після лопуха світле волосся може стати зеленкуватим, тому краще ним мити тільки темне волосся :)

Оля
13.06.2008, 10:01
Дівчата, одного разу прочитала в якій книжці про догляд за шкірою, що вмиватися треба так. Починаєте вмиватися теплою (не гарячою) водою.Шкіра розпарюється, пори відкриваються і ви тоді добре її миєте з милом, вимиваючи звідти бруд і жир. Мило змили, а тоді скоренько другий кран відкрили і холоднющою водою. Пори стягнулися і туди вже бруду тяжко потрапити. І обличчя тоді таке ніжне і гладеньке. Аж самій приємно. :) І процедуру можна робити всюди, де тільки є гаряча і холодна вода разом. Спробуйте, не пошкодуєте! Я вже років з 10 так тільки й вмиваюся. :) А тональними кремами не користувалася ніколи в житті. Часом можу зробити маску з геркулесу. Залила геркулесу пару ложок добре теплою водою, як вистигло трохи, намастила на обличчя. Через 20 хв змила. Шкіра тоді теж дуже ніжна. А колись для стягування порів мастила обличчя білком з яйця. Ходила трохи так, страшила домашніх, як Маруся каже :). А тоді змивала теплою водою. То добре робити для тлустої шкіри.

vanilia
13.06.2008, 10:37
Колись робила відбілюючі маски для лиця. Кефір змішати з вівсяною мукою (перемелена вівсяна крупа підійде). Маса повина бути як густа сметана. Наложити на лице і тримати 15 хвилин. Не довше! Змити теплою водою. Таку маску можна робити 1 раз в 2 тижні. Шкіра стає гладенька і вирівнюється.

Додано через 52 секунди
В мене десь книєжечки були з різними рецептами. Колись давно ними користувалась трохи. Тепер лінива стала - все купленими засобами користуюсь.

Nastyusha
13.06.2008, 10:45
А я себе вже ось десь рік привчила зранку обтирати лице кубиком льоду. Дуже просто і "еффект наліцо" - забула що таке набряки під очима і лице дуже свіже. Процедура начебто легка і примітивна, зато результат точно дає! Головне не забувати і робити її кожного ранку. :)

Зорянівонька
13.06.2008, 10:49
Волосся добре полокати ромашкою, але добре процідженою. Від неї трошечки світліє волосся. А з яйцем обережно, бо справді важко потім варене з голови зішкрібати:)

Оля
13.06.2008, 11:16
А я себе вже ось десь рік привчила зранку обтирати лице кубиком льоду. Дуже просто і "еффект наліцо" - забула що таке набряки під очима і лице дуже свіже. Процедура начебто легка і примітивна, зато результат точно дає! Головне не забувати і робити її кожного ранку. :)

А ще добре, як той лід зроблений не просто з води, а з відвару трав. :) Кубики можна зробити з відварів трав: ромашки, звіробою, чистотілу.

Муму
13.06.2008, 11:35
Ще, я знаю, деякі дівчата роблять маску на обличчя зі сперми, яка є поживною через великий вмість протеїну. Мені один знайомий косметолог розповідав, що до нього ходила дівчинка, яка робила собі на лице марлеві примочки з січею – що в ній поживного уявлення не маю, хоча пам’ятаю, коли в дитинстві в мене трошки прихворіли очі то лікар також рекомендував робити примочки з січею на очі. :)

olya_d
13.06.2008, 11:47
Колись мені бабця казала, що вона як полокала волосся, то до води додавала пару крапель нафти. Волосся тоді набуває гарного блиску, стає здоровішим.
Ще я колись використовувала відвар череди для обличчя. Намочувала тряпочку в цьому відварі і на кілька хвилин клала на лице. Дуже гарна шкіра була, загоювалися всі прищики, вирівнювався колір. Але так можна робити 3 рази на тиждень, вже не пам"ятаю, чому. Зараз щось я лінуюся, але після відкриття такої теми, мабуть, знову почну так робити :)

Оля
13.06.2008, 11:53
Ще, я знаю, деякі дівчата роблять маску на обличчя зі сперми, яка є поживною через великий вмість протеїну.

Поживною для шкіри обличчя, чи для шлунка? :)

olya_d
13.06.2008, 11:56
марлеві примочки з січею – що в ній поживного уявлення не маю, хоча пам’ятаю, коли в дитинстві в мене трошки прихворіли очі то лікар також рекомендував робити примочки з січею на очі. :)
Наскільки я знаю, є ціла наука Урінотерапія - про лікування сечею, автором багатьог книг про це є Малахов. Я навіть починала читати одну книжку, та все часу не вистачає прочитати далі

Муму
13.06.2008, 12:02
Поживною для шкіри обличчя, чи для шлунка? :)

http://levus.info/smile/rofl.gifРегочу, заливаюся... http://levus.info/smile/rofl.gifВаляюсь на підлозі... http://levus.info/smile/rofl.gifНе можу заспокоїтись... То напевне залежить від того в яких випадках і як вона вживається, я ж мав на увазі саме в косметологічних.http://levus.info/smile/cool.gif

Tutuka
13.06.2008, 15:48
Одного разу натрапила на такий рецепт (http://www.woman.ru/beauty/medley2/thread/598371/?filter=all):
"иногда крем делаю сама, а мама и бабушка пользуются им постоянно, и кожа у них очень хорошая, у мамы вообще ни морщинки. Рецепт очень простой. Его дала бабушке очень давно одна старая дворянка. Этим кремом пользовались многие поколения женщин. И бабушка назвала его Дворянский. Итак, Дворянский крем: 200 г жирной сметаны (лучше деревенской, подойдет Valio 42\%) 1 лимон, выжать сок 100 г одеколона (я беру розовую воду, настойку) 100 г спирта (если есть прыщи, можно взять настойку календулы) 2-3 ст.л. огуречного сока 2 свежих желтка Смешать сметану, соки, желтки, в самом конце добавить одеколон и спирт, разлить в баночки и поставить на сутки в холодильник, крем загустеет, хранить в холодильнике. Примечания- для начала сделайте половину от указанных доз, а лучше четверть, иначе такая банка крема получится огромная. Крем хранится полгода. Можно добавить витамины А, Е. Я обычно добавляю эфирные масла. Они омолаживают кожу. Крем получается нежный, впитывается сразу, блеска не оставляет. Но, думаю, весной и летом лучше использовать только на ночь, т.к. эфирные масла и спирт на солнце могут вызвать появление пигментных пятен. А еще вы знаете точно, что положили в крем. Если нет аллергии на мед, можно добавить ложечку меда в большую банку крема. Добавки все делаем до того, кок влили спирт. Это важно." автор - Lulu (може, наша?)

Зорянівонька
13.06.2008, 16:10
А може хтось порадить як позбутися синяків під очима?

Natalia
13.06.2008, 16:16
Щодо льоду, то дуже корисно ним обтирати не тільки лице, а і груди - коловими рухами протягом 1 хв. кожну - для того щоб завжди мати пружні, красиві груди. Лід можна робити не тільки з води, а і з ромашкового, і з м"ятного... настою.

Додано через 7 хвилин
Від синців під очима можна спробувати прикладати використані чайні пакетики. (Якщо я не помиляюсь.)
Я колись робила таку масочку для волосся - 1 жовток + 1 ст. л. меду + 1 ч. л. коньяку + 1 ст. л. касторового масла + сік з листка алоє. Домашні маски не дуже люблю, але ця була дійсно хороша для мене.

bora
13.06.2008, 16:38

Користуюсь спеціальним кремом Сollistar для ділянки під очима. Зрештою прийдіть в брокард і скажіть, щоб Вам підібрали пробник. А з того оберете, що дійсно підійде.

Додано через 35 хвилин
Ост дещо про можливу причину -
http://www.best-woman.ru/recipes/Glaza/408
Тут домашні рецепти ще -
http://www.e-motion.com.ua/class/cl_mix/cl_encyclopedias/16186.html

Гелена
13.06.2008, 18:24

а від чого синяки? треба усунути причину
ви певно не висипляєтеся з малою дитиною?

Оля
13.06.2008, 18:40
http://levus.info/smile/rofl.gifРегочу, заливаюся... http://levus.info/smile/rofl.gifВаляюсь на підлозі... http://levus.info/smile/rofl.gifНе можу заспокоїтись... То напевне залежить від того в яких випадках і як вона вживається, я ж мав на увазі саме в косметологічних.http://levus.info/smile/cool.gif

Я теж коли прочитала Ваш допис, то реготала, що Ви то таким серйозним тоном написали.http://levus.info/smile/rofl.gif Але смайлика довго було шукати. :p

Додано через 1 хвилину
Щодо льоду, то дуже корисно ним обтирати не тільки лице, а і груди - коловими рухами протягом 1 хв. кожну - для того щоб завжди мати пружні, красиві груди. Лід можна робити не тільки з води, а і з ромашкового, і з м"ятного... настою.

Наталю, а застудити груди так не можна?

Додано через 4 хвилини
Дівчата, а чи хто знає, чи свіжу м"яту можна заварювати для чаю, косметичних цілей, чи треба перше сушити. В мене м"яти під хатою розмножилося, як будяків. :)

nirvanka
13.06.2008, 18:52
Дівчата, а чи хто знає, чи свіжу м"яту можна заварювати для чаю, косметичних цілей, чи треба перше сушити. В мене м"яти під хатою розмножилося, як будяків. :)
Можна пити чай зі свіжої м'яти. До речі, при великій концентрації м'яти в чаї в людини покращується настрій. Але для чоловіків м'ята не є корисною (щось з потенцією пов'язано).
Щодо косметичних цілей - не знаю.

Гелена
13.06.2008, 19:16
Можна пити чай зі свіжої м'яти. До речі, при великій концентрації м'яти в чаї в людини покращується настрій. Але для чоловіків м'ята не є корисною (щось з потенцією пов'язано).
Щодо косметичних цілей - не знаю.

і годуючим мамам не можна чай з м'яти, бо він пригнічує лактацію

Natalia
13.06.2008, 19:52
Не можу виділити цитату. Оля запитувала чи неможливо застудити груди. Ні, неможливо. Груди взагалі не люблять ні гарячих ван, ні душів. Я сама робила цю процедуру довгий час, і моя подруга теж - нічого не застудили. А це порада однієї, здається американської, суперстар, яка в уже солідному віці має красиві груди. Вона казала, що робила цю процедуру протягом усього свого життя.

Додано через 4 хвилини
Щодо м"яти, то завжди краще використовувати свіжі рослини в цілях запарювання... і т. д. В них більше вітамінів і поживних речовин, а при висиханні вони мають здатність зменшуватись.

olya_d
13.06.2008, 20:30
Олю,в нас біля хати меліса росте (схожа на м"яту) - так от я дуже люблю в чай кинути ще і листочок свіжої меліси. Дуже смачно.

Natalia
13.06.2008, 20:33
І не тільки смачно, але й корисно - нервову систему заспокоює.

Зорянівонька
13.06.2008, 20:39
а від чого синяки? треба усунути причину
ви певно не висипляєтеся з малою дитиною?
Та в мене і до вагітності були. А як можна причину виявити?

Zoryanazirka
13.06.2008, 22:11
Ще, я знаю, деякі дівчата роблять маску на обличчя зі сперми, яка є поживною через великий вмість протеїну. . :)

В одному з глянцевих американських журналів я читала абсолютне спростування цього. Якісь там вчені провели дослідження і довели що така процедура навіть шкідлива.

Додано через 6 хвилин

Якщо синяки під очима постійні ( в мене в родині це спадково), то причина - слабкість судин які пропускають через стінки гемоглобін, деградація якого і спричиняє те що ми називаємо синяками під очима. Тут народні методи мені не допомогли, а от це настільки дієве що я була здивована - http://www.generixlabs.com/nulexin.html

Зорянівонька
13.06.2008, 23:43
Якщо синяки під очима постійні ( в мене в родині це спадково), то причина - слабкість судин які пропускають через стінки гемоглобін, деградація якого і спричиняє те що ми називаємо синяками під очима. Тут народні методи мені не допомогли, а от це настільки дієве що я була здивована - http://www.generixlabs.com/nulexin.html
Я прочитала, але чи можна таке в нас купити? І скільки то коштує?

Гелена
14.06.2008, 00:19

не знаю
знаю тільки, що в мене синяки якщо невиспана або якщо погано їла день-два
а так то нема
ще можуть бути якщо щось не в порядку з нирками
для оздоровлення нирок корисно пити чай з хвоща польового

Zoryanazirka
14.06.2008, 21:01
Я прочитала, але чи можна таке в нас купити? І скільки то коштує?

Я замовляю і мені привозять знайомі. Коштує 1 тубка приблизно 25 доларів, але вона величенька

Галинка
14.06.2008, 23:09
Не можу виділити цитату. Оля запитувала чи неможливо застудити груди. Ні, неможливо. Груди взагалі не люблять ні гарячих ван, ні душів. Я сама робила цю процедуру довгий час, і моя подруга теж - нічого не застудили. А це порада однієї, здається американської, суперстар, яка в уже солідному віці має красиві груди. Вона казала, що робила цю процедуру протягом усього свого життя.

Додано через 4 хвилини
Щодо м"яти, то завжди краще використовувати свіжі рослини в цілях запарювання... і т. д. В них більше вітамінів і поживних речовин, а при висиханні вони мають здатність зменшуватись.

А ви в той час годували груддю? Груди без молока зрозуміло, що не можна застудити. А як тим жінкам, що годують?

Андріана
14.06.2008, 23:22
моя мама ще любить маски з меду

я теж робила маски з меду, на водяній бані розчиняла сіль в меді, вже не пам"ятаю шо воно дає і звідки я то взяла, але то для жирної шкіри

Гелена
15.06.2008, 00:31
я теж робила маски з меду, на водяній бані розчиняла сіль в меді, вже не пам"ятаю шо воно дає і звідки я то взяла, але то для жирної шкіри
а для сухої певно просто мед, бо в мами суха шкіра, але вона була дуже задоволена масками :)

Chortenia
15.06.2008, 01:11
До речі про чаї. Ми зараз на роботі п'ємо чай з листя малини, чорної смородини та меліси.
Афігенний чайочок, скажу я вам. Увесь офіс збігається.

Natalia
17.06.2008, 23:33
А ви в той час годували груддю? Груди без молока зрозуміло, що не можна застудити. А як тим жінкам, що годують?
А мамусям, які годують, з тим, мабуть, треба почекати трошки. :)

Koza-Dereza
17.06.2008, 23:46
Я почала вмиватись теплою а потiм холодною водою. Аж дух перехоплює як хлюпну холодної води на писок. Ух! Надiюсь не даром :)

Romko
18.06.2008, 01:12
Природні засоби догляду за шкірою та волоссям
Митисі і чесатисі..
Нє?

Chortenia
18.06.2008, 09:53
Митисі і чесатисі..
Нє?

Нє! Чим митисі і чим чесатисі :D

Незнайомка
18.06.2008, 09:59
тут згадували про обтирання - практикувала, особливо літом. крім косметичних наслідків зауважила, що після цього духоту легше переносити,особливо якщо лід з мятою (простий з води також помагає, просто з мятою дає довший освіжаючий ефект) правда, потім десь вичитала, що так тільки спочатку, потім ще жаркіше стає, але сама цого не спостерігала. обтирала лице, шию і зону декольте (молочні залози при цьому практично не чіпались). цього року так не робила - трохи лінива стала

Romko
18.06.2008, 10:05
Нє! Чим митисі і чим чесатисі :D
Митисі?
Певно водов...
А чесатисі?
Розчосков...
На лотку видів,коло Краківского...:cowboy:

Chortenia
18.06.2008, 10:29
Митисі?
Певно водов...
А чесатисі?
Розчосков...
На лотку видів,коло Краківского...:cowboy:

Угу, якби я чесалася росчосков з краківського, а не деревяним гребенем. моє волося стояло б як в панка від наелектризованості :)
А миються не тільки водов, а ще й різними засобами.
Еееех

Kasia
18.06.2008, 10:44
Дівчатка, чи хтось може порадити щось від себореї. Така сух бляшка на голові і лущиться, але то не є перхоть, бо то тільки в одному місці. Чи поможуть лікуваьні шампуні типу НІЗОРАЛ?

Оля
18.06.2008, 11:24
Дівчатка, чи хтось може порадити щось від себореї. Така сух бляшка на голові і лущиться, але то не є перхоть, бо то тільки в одному місці. Чи поможуть лікуваьні шампуні типу НІЗОРАЛ?

Касю, мій брат колись хлопцем мав ту біду. Мама варила йому відвар нагідків ( календули), настоювала і він тим відваром обробляв шкіру. А ще зранку щодня пив десь з кілька ложок пивних дріжджів.
А недавно я прочитала в "Бабушці", що треба просто намилювати і мити ті місця дігтярним милом. Таке є всюди у продажу.

Незнайомка
18.06.2008, 11:34
можна спробувати ефірне масло розмарину (в аптеках). його розводять в іншій олійці або додають до зврчайних засобів з догляду (подробиці не пам"ятаю, але в упаковці є велика інструкція по застосуванню)

Natalia
18.06.2008, 17:34
зону декольте (молочні залози при цьому практично не чіпались)
От-от!!! Ви правильно це зауважили, бо я це не написала.

Галюсік
19.06.2008, 11:47
До речі про чаї. Ми зараз на роботі п'ємо чай з листя малини, чорної смородини та меліси.
Афігенний чайочок, скажу я вам. Увесь офіс збігається.

ООо.я тоже такий чай хочу,зараз на роботі так би випила такого смачнющого чаю. Дуже люблю чаї на травах. Природою пахне,горами...І корисний.:)

Zoryanazirka
19.06.2008, 13:15
Я собі згадала як колись мастила нігті йодом - ніби мало допомогти від ламкості. Нігті дійсно в мене були довжелезні і міцні, але незнаю чи то від молодості чи від йоду :) За ніч весь йод всмоктувався і зранку нігті були білі. правда тоді мені було всеодно бо малювала я їх чорним лаком !

Chortenia
19.06.2008, 13:56
ООо.я тоже такий чай хочу,зараз на роботі так би випила такого смачнющого чаю. Дуже люблю чаї на травах. Природою пахне,горами...І корисний.:)

Я б відсипала, мені не шкода :)

guculyanka
19.06.2008, 15:45
Календула сильний антисептик.
Для проблемної шкіри:
запарюєте 1 ст.л. пів стаканом води, вмиватись зранку і ввечері

курс 7-10 днів (залежно від потреб), далі 2 рази в тиждень

Горобчик
24.06.2008, 02:30
і годуючим мамам не можна чай з м'яти, бо він пригнічує лактацію
Я пила чай з мяти в період лактації, при чому у великій дозі. Лікарка радила, так би мовити для заспокоєння, що в свою чергу теж впливає на лактацію - проблем не мала і не маю.

nirvanka
24.06.2008, 22:50
Я почала вмиватись теплою а потiм холодною водою. Аж дух перехоплює як хлюпну холодної води на писок. Ух! Надiюсь не даром
Я теж :) Спочатку аж передригувало від холодної води, а тепер навіть подобається! :) Я навіть після теплого душа деколи обливаюсь холодною водою. Додає охоти щось робити (щоб зігрітись!!) :D

Оля
11.07.2008, 10:44
Дівчата, недавно прочитала в "Бабушці". Щоби не було ранніх зморшок на обличчі, шиї і участку декольте треба час від часу вмиватися таким от способом. Намилюєте руки добле милом, тоді витискаєте на руки трохи зубної пасти, все це добре розтираєте з милом на руках, а тоді наносите на ті участки, що я сказала вище. :) Тримаєте так трохи ту суміш на собі, а тоді змиваєте. Знову ж таки, перше теплою, а тоді холодною водою. Я вже то тиждень роблю. :) І для себе вирішила, що то найкраще робити в душі. Бо при простому вмиванні і позаливаєшся, і волосся пастою вимастиш, як би не берігся. :) Тільки пасту беріть саму просту, білу. Бо я перший раз взяла "Аквафреш", що мала червону і синю смужку в собі, то писок пік дуже. :) Хоча і після простої пасти є трошки почервоніння і шкіра ніби "горить". Але то скоро проходить. І шкіра тоді цілий день, як оксамитова. Навіть кремів не вживаю. СПРОБУЙТЕ! :)

п.с. Паста-гель теж не підходить. Найкраща - сама дешева паста. :)

Масінька
11.07.2008, 11:50
Дівчата, недавно прочитала в "Бабушці". Щоби не було ранніх зморшок на обличчі, шиї і участку декольте треба час від часу вмиватися таким от способом. Намилюєте руки добле милом, тоді витискаєте на руки трохи зубної пасти, все це добре розтираєте з милом на руках, а тоді наносите на ті участки, що я сказала вище. :) Тримаєте так трохи ту суміш на собі, а тоді змиваєте. Знову ж таки, перше теплою, а тоді холодною водою. Я вже то тиждень роблю. :) І для себе вирішила, що то найкраще робити в душі. Бо при простому вмиванні і позаливаєшся, і волосся пастою вимастиш, як би не берігся. :) Тільки пасту беріть саму просту, білу. Бо я перший раз взяла "Аквафреш", що мала червону і синю смужку в собі, то писок пік дуже. :) Хоча і після простої пасти є трошки почервоніння і шкіра ніби "горить". Але то скоро проходить. І шкіра тоді цілий день, як оксамитова. Навіть кремів не вживаю. СПРОБУЙТЕ! :)

п.с. Паста-гель теж не підходить. Найкраща - сама дешева паста. :)

Опа! Ще м такого не чула :) А мило яке має бути? Біле? Ароматизоване можна чи це не має значення?

Cifalius
11.07.2008, 12:09

Я замість води в пакетики для льоду наливаю МІЦНИЙ зелений чай, охолоджений, і проводжу таку саму процедуру з ранку...супер

Додано через 56 хвилин
Ви тут все про натуральне, тоді я розповім одну смішну історію, сама зараз на роботі згадала, сміюсь.
Було то років 2 тому..період полуниці, мене мама навчила, що можна помити личко водичкою, потім розтовкти в мисочці полуницю, та накласт це на личко, десь на хв 15-20. ну для того щоб був свіжий вигляд. Уявіть картину...вечір, я прийшла з роботи (саме в цей період в гості прийхали свекор і свекруха), дивлюсь...привезли полуницю, чомусь саме в цей момент мені захотілось зробити саме процедуру з полуницею...В коредорі чую розмову:
Свекор: - ну що сину пішли в гараж машину ставити. Чую..пішли. Пішла на розвідку...свекруха в іншій кімнаті. Я бігом на кухню, схопила полуницю, і бігом в ванну. Там все зробила, як вчила мати і пішла тих 15 хв чекати в великий покій, там лягла на диван, виключила світло, включила ТВ...одним словом відпочиваю, та задрімала, і не помітила як повернулись мої з гаражу. Картина: стоїть надімною чоловік, в коридорі свекор з круглими очима, і свекруха, питають що в мене з обличчям, я сама в шоці, бо забула...побігла в ванну, поки бігла..згадала, сіла на ванну і почала сміятись! Хто що подумав: якщо щесно...всі подумали, що я впала, і розтовкла собі носик...тому всі налякані стояли...а в мене були процедури...я відпочивала

mayscream
11.07.2008, 14:40
Для волосся є класна масочка з пива та хліба з висівками.Розмочуєте мякиш хлібу у темному пиві,розмішуєте до консистенції пюре,та наносите на волосся.На голову поліетиленовий пакетик та рушником обмотати.На 2-3 годинки.Промити теплою водою.Але,то краще робити на вечір,коли вже ніде не збираєтесь,бо пиво дає запах волоссеві.Можна потім прополокати голову з будь-яким кондиціонером,але не раніше ніж за пару годин після процедури і висушити рушниками,але не феном.Я робила пару раз,волосся стає мяке та блищиться,легко розчесується.Та я лінива в плані домашньої косметики;-)Для нігтів: відбілити та укріпити-берете половинку лимона,та занурюєте у неї нігти десь хвилинки на 3,потім змастити кремом,бо лимон пересушує.Скраб для обличчя:спиту каву змішати з чайною ложкою меду.Проскабитись,лице збризнути термальною водою,чи протерти травяним льодом.Для тіла:мелена не спита кава з тим самим медом,пара крапель масла грейпрфрута.Наносити та масажувати проблемні ділянки.Це з перевірених на собі.Ну і про білкову маску на обличчя для звуження пор вже писали.
Дівчата,може хтось мав досвід користування сироваткою Ідеаліст від Есте Лаудер для вирівнювання шкіри та звуження пор?!Бо я вже третій місяць на неї "облизуюся",але 350грн не хочеться викидати на вітер;-)

Cifalius
11.07.2008, 14:45
Для волосся є класна масочка з пива та хліба з висівками.Розмочуєте мякиш хлібу у темному пиві,розмішуєте до консистенції пюре,та наносите на волосся.На голову поліетиленовий пакетик та рушником обмотати.На 2-3 годинки.Промити теплою водою.Але,то краще робити на вечір,коли вже ніде не збираєтесь,бо пиво дає запах волоссеві.Можна потім прополокати голову з будь-яким кондиціонером,але не раніше ніж за пару годин після процедури і висушити рушниками,але не феном.Я робила пару раз,волосся стає мяке та блищиться,легко розчесується.Та я лінива в плані домашньої косметики;-)Для нігтів: відбілити та укріпити-берете половинку лимона,та занурюєте у неї нігти десь хвилинки на 3,потім змастити кремом,бо лимон пересушує.Скраб для обличчя:спиту каву змішати з чайною ложкою меду.Проскабитись,лице збризнути термальною водою,чи протерти травяним льодом.Для тіла:мелена не спита кава з тим самим медом,пара крапель масла грейпрфрута.Наносити та масажувати проблемні ділянки.Це з перевірених на собі.Ну і про білкову маску на обличчя для звуження пор вже писали.
Дівчата,може хтось мав досвід користування сироваткою Ідеаліст від Есте Лаудер для вирівнювання шкіри та звуження пор?!Бо я вже третій місяць на неї "облизуюся",але 350грн не хочеться викидати на вітер;-)

В мене проблема з шкірою, алергія на воду, руки сохнуть від луктя до плеча...дійсно..вся суха шкіра "злізає" після пілінгу КАВА (заварна, фуси з неї)+ МІД, інколи силоміць заставляю чоловіка пити каву...:radist:

Х11
11.07.2008, 15:25
Якщо у вас суха шкіра - вам треба добре її зволожувати за допомогою очищення і кремчика, а не тільки робити маски

Cifalius
11.07.2008, 15:42
шкіра сохне..бо хвора, із-за того що погана водичка, тому вона і злазить пластами...потрібно мертву шкіру знімати постійно. але то нічого..говоримо про волосся

Оля
11.07.2008, 18:55
Опа! Ще м такого не чула А мило яке має бути? Біле? Ароматизоване можна чи це не має значення?

Написано, що просте мило. :) Я беру таке, що вмиваємося щодня. Але я от маю перед собою той рецепт з "Бабушки" в №16 за 22 квітня цього року, сторінка 6, то зараз передрукую Вам слово в слово, як написано. :)

"Эта процедура разглаживает кожу и устраняет морщины.Итак, намыльте обильно руки простым мылом, выдавите немного зубной пасты, перемешайте её с мыльной пеной и нанесите смесь на лицо, шею, область декольте и руки. Держите, пока не подсохнет и не "заколет". После этого смойте холодной водой. Сразу же почувствуете, какой шелковистой станет ваша кожа. А тело после ванны надо ополаскивать водой с яблочным уксусом."

Добре, що я сама ще раз перечитала, бо побачила, що і руки тут включені. А перший раз пропустила. Так що, дівчата, беріть на замітку на майбутнє, чи своїм матусям зараз порадьте. Бо то найдешевше, найдієвіше і найдоступніше. Соррі перед тими, хто тільки вірить в дорогу косметику. LIA, що тут колись писала, мене би рознесла в пух, і в прах! :)

ckorpionsha
11.07.2008, 21:35
область декольте

А область декольте можна цим чудодійним засобом мити? Ну годуючим маю наувазі?

Nata
11.07.2008, 22:42
А область декольте можна цим чудодійним засобом мити?
Я думаю що можна. По-перше, там же нема шкідливих складників, а по-друге, Ви ж не на груди будете наносити.

Оля
12.07.2008, 01:33
А область декольте можна цим чудодійним засобом мити? Ну годуючим маю наувазі?

Якщо декольте вище того, чим годується, то можна. :) (Жарт) Хоча в тому жарті є й правда. Багато жіночок і дівчат ті декольте щоразу нижче і нижче опускають. Скоро декольте буде рахуватися вже до пояса. :D

ckorpionsha
12.07.2008, 12:33
Якщо декольте вище того, чим годується, то можна. :)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D У мене вище)

jylia@
11.09.2008, 23:08
Я помалювала волося і неудачно (мені незподобалось) чи можна шось змінити? І як?

ckorpionsha
18.09.2008, 14:23
я нещодавно таки знайшла хороші засоби по догляду за волоссям, обличчям,тілом...

То може поділитесь з нами цими засобами?

Loyal
18.09.2008, 15:04
То може поділитесь з нами цими засобами?

На сайті є - neways

ckorpionsha
18.09.2008, 15:24
На сайті є - neways

Там про нігті. А вона пише про волосся.тіло і лице, а що саме не вказано.

Summer
18.09.2008, 17:03
з настанням холодів сохнуть губи (ну в мене так є...), дуже добре зробити скраб з морської солі на губки і помазати на ніч медом -тільки не облизувати )), супер губи ніяких дорогих засобів не треба!

Ірена
18.09.2008, 17:22
хто скаже чим добре й ефективно почистити обличчя від дрібних прищиків? (задовбали вже). раніше були на лобі а зараз - на щоках...

Summer
18.09.2008, 18:43
хто скаже чим добре й ефективно почистити обличчя від дрібних прищиків? (задовбали вже). раніше були на лобі а зараз - на щоках...
є така класна штука змивка з левоміцином та сіркою, в аптеці роблять, де є рецептурний. Маска зеленої глини то тоже сила!

ГаЛоЧкА
22.09.2008, 12:20
Дівоньки-голубоньки, а якою Ви фарбою для волосся користуєтесь? так щоб і колір стійкий, і не шкідлива???

Melisa
22.09.2008, 12:25
Від випадіння волосся менні радила перукарка втирати в мокре волосся сіль ( не дуже дрібну "Екстра" а трохи грубшу) до повного розчинення солі, а потім змити шампунем. Дає подвійний ефект масаж голови і живлення шкіри і волосся мікроелементами, які містить сіль.

Cifalius
22.09.2008, 12:37

Каву заварити чи запарити, в гущу додати ложку меду...просто супер скраб

Kasia
22.09.2008, 12:41
Каву заварити чи запарити, в гущу додати ложку меду...просто супер скраб

ой тільки вважайте, що не надерли і не пересушили. бо такі сухі прищики то капець повний - а ні видусити, а ні вилікувати.
я так щось пересушила чоло, бо все мені висипало, то косметолог мене насварила і я місяць робила живильну маску.

Cifalius
22.09.2008, 12:48
Дівоньки-голубоньки, а якою Ви фарбою для волосся користуєтесь? так щоб і колір стійкий, і не шкідлива???

L'OREAL MAJIREL

Cifalius
22.09.2008, 12:49
ой тільки вважайте, що не надерли і не пересушили. бо такі сухі прищики то капець повний - а ні видусити, а ні вилікувати.
я так щось пересушила чоло, бо все мені висипало, то косметолог мене насварила і я місяць робила живильну маску.

Не потрібно тримати цю суміж на лиці, просто потерти і вимии обличчя добре водою

Kasia
22.09.2008, 13:45
Не потрібно тримати цю суміж на лиці, просто потерти і вимии обличчя добре водою

так звичайно, це ж не маска, це як природній скраб. але мені наприклад кавовий скраб сушить шкіру, і кавові частинки є досить таки жорсткі. я мшу використовувати більш мякі скраби.

Іриска
22.09.2008, 16:24
Від випадіння волосся менні радила перукарка втирати в мокре волосся сіль ( не дуже дрібну "Екстра" а трохи грубшу) до повного розчинення солі, а потім змити шампунем. Дає подвійний ефект масаж голови і живлення шкіри і волосся мікроелементами, які містить сіль.

у мене батько кожен день втирає в корені сіль - ефектом цілком задоволений! справді волосся не випадає!!! А ще корисною є обліпихова олія! теж втирати в шкіру голови!

Miirt
21.12.2008, 18:30
природніх масок для волосся знаю силу-силенну :) кого цікавить - можу ділитись. все пробувала на собі :)) волосся на місці і вижило:))

Олюська
21.12.2008, 20:41
Про випадіння волосся. В моєї мами була така проблема постійно, то їй порадили настояти кропиву на самогоні, втирати на ніч у волосся, а зранку помити - допомагає дуже добре

Багіра
22.12.2008, 00:18
в мене шкіра лиця унікальна.. вроді нормальна... іноді може й сухувата бути, а іноді навпаки жирна (коротше комбінована)...
а на бороді і чолі прищики.. буває прищик, буває вугор.. біле, чорне, червоне.. пробую видавлювати, то таке враження, що він ну ніяк... сидить під затягнутою шкіро., як під панцирем... беру щось від прищів - висушує шкіру.. що робити?

Kasia
22.12.2008, 09:27
йти до косметолога. в мене та чолі таке. якщо така суха шкіра то видавити чорні цятки дуже важко. і важливо не пересушити шкіру!!! вважайте з тим. в мене таке місце на чолі, то прищики -як підсушиш то не вилізуть ніколи.

Anastasia
25.01.2009, 12:13
Колись пробувала втирати репяхову олію у шкіру голови, щоб зупинити випадіння волосся. Не дуже помагало. Якщо хто захоче скористатись цим методом, треба знати, що потім треба дуже ретельно відмивати волосся від олії, бо буде жирне, так ніби і не мили його.

Я недавно мастила голову рeп.олieю. Волосся вiдмивала 6 разiв! Може то ми просто забагато тоi олії бeрeм? Я дeсь 3 долонi брала, пeвно таки забагато :-/.

Anastasia
25.01.2009, 12:18
В iнструкцii до рeпяховоi олії пише, щоб був eфeкт треба мастити протягом 3-4 мiсяцiв i нe мeншe як 1 раз на тиждень. Ще пишуть що нeю можна мастити обличчя :) для пружностi i свiжостi.

Olma
25.01.2009, 16:06
природніх масок для волосся знаю силу-силенну :) кого цікавить - можу ділитись. все пробувала на собі :)) волосся на місці і вижило:))

А можете підказати щось для волосся яке скоро жирніє?:o
Чи тут вже нічим не зарадиш?:(

луіза
31.01.2009, 10:42

якшо волосся не світлого кольору,то полоскайте міцним настоєм чаю.

odree
31.01.2009, 11:10

спробуйте відкоректувати своє харчування. менше солодкого, жтрного, копченого, виключити алкоголь, і через місяць подивитеся. можна спробувати шампунь фрідерм-цинк DUCRAY (http://mp.com.ua/product/pierre_fabre/ducray.php)

viktoria
31.01.2009, 15:44
Очень хорошо для кожи и волос использовать Тибетский грибок. И от прищиков как снаружи так и внутрь, и для мягкости кожи.

луіза
01.02.2009, 10:29
Багато тут читала про рєп"яхову олію...більшість пише шо волосся виглядає непомитим.Я беру невелику кількість олії і наношу лише на корені і кінчики волосся.Потім надіваю торбинку,обмотою голову рушником.Через 2 год. змиваю.Змиваю,правда 2 рази.Полощу міцним настоєм чаю і всьо ок.Нема ніякого жирного волосся.

vanilia
02.02.2009, 09:29
А я останнім часом підсіла на "олійки". В маски для волосся додаю пару крапель різних олійок (які підліковують волосся). А от реп.яхова мені не надто подобається, я її хіба що як базу використовую.

Anastasia
02.02.2009, 09:58
А я останнім часом підсіла на "олійки"...

А хочаб якусь олiйку назвiть, будь ласка.

Пеппі
17.03.2009, 14:04
А я десь вичитала що коли волосся тонке, то можна до шампуню додавати желатин, і воно від того буде краще тримати обє"м.Я попробувала таке чудо і щось враження двоякі - ніби дійсно стрижка виглядає краще, але комочки желе в волоссі:eek::8::
Словом треба думати над технологією:confused:

Dana K
13.04.2009, 11:53
Я вже давно використовую різні масочки-втирання. Волосся віджило, і добре виросло (про що мріяла з дитинства), густе і блискуче. Просто лінуватись не треба ;)
Найчастіше роблю маску з яйця із додаванням "всього що є в хаті" ;) : мід і рицинова олія -- щоб не сіклись кінчики; для жирного -- ст. ложку коньяку або горілки, а краще настоянки календули. Дуже добре діє сік алоє.
Коли ще ходила до школи, то робила такі маски кожного тижня, і прополіскувала волосся водою з оцтом... то коліжанка досі згадує, як "чула від мене запах пельмень".. ;))) Але порадила на то -- порошок гірчиці додавати в воду для полоскання -- вбиває запах. Доречі, його теж можна добавляти до яйця. На здоров"я :)

Zlju4ka
13.04.2009, 12:32
Я теж прихильниця всяких масочок..теж постійно "з чимось на голові"..Дуже люблю касторку і репяхову олію + олійки лаванди розмарину шалфею тощо+мід+вітаміни+лимон.сік.Робити можна за 40 хв до миття під кульочок і шапочку.Змивається легко шампунем(зміцнюючим) в мене ,а від лимону супер запах і виглядає дуже свіжим.Після миття ополоскую кропивою ,мятою або румянком.Дуже добре помагає цибуля втерта в корені) і "пахне" волосся, тільки поки мокре.А от писали про сіль-я прочитала що камяна сіль (як і деміксид і настоянка жгучого перцю)сприяє подразненню шкіри голови і через те туда потрапляють поживні речовини і вітаміни з масочок,всі ті маски дуже хвалять.Я робила з деміксидом-незнаю як на рахунок ефекту,але поки ті 30хв висиділа то від страху ледь не вмерла..Бо все таки хто його знає .. і ще :мені порадили нанести майонез,а потім я немогла зрозуміти чого волосся таке ламке,і прочитала в інеті що гірчиця ,яка входить до складу, не підходить для сухого волосся..вона має здатність пересушувати..тому з всім треба обережно.

Milka
13.04.2009, 13:16

Я з такою проблемою боролась дуже довго,:agree: не допомагав ні Нізорал, ні Фрідерм дьоготь(шампунь в аптеці), навіть брала мазі в рецептурному відділі, що приписував дерматолог. Сам лікар не міг визначити що це таке,- ніби перхоть але лише в одному місці. При черговому відвідуванні перукарні мій перукар порадив шампуні Clear vita AB або Хеден шолдерс, але користуватись тривалий час. Через 2 місяці (мила голову 2рази в тиждень) не залишилось і сліду. Пробувала змінювати шампуні, бо вже та одноманітність надоїла,- але знову поверталась перхоть. Тому не зраджую Clear vita AB. :radist: Банально, але факт.

Zlju4ka
13.04.2009, 14:23
Тому не зраджую Clear vita AB. :radist: Банально, але факт.

Мій чоловік теж.І нізорал і кеназол і дермазол...перепробував,хеден йому взагалі не пішов,а от кліа віта абе- саме те:y:

Dana K
15.04.2009, 23:29
Дуже гарно "лікує" перхоть сік цибулі -- перевірено власним досвідом. Про запах -- дивіться вище. А ще після цього втирання волосся як шовк і на вигляд і на дотик, блиск неймовірний, і розчісувати легко. Навіть 3 години можна тримати під ковпаком. Я так робила -- дуже задоволена:no::y:

Нікуся
07.05.2009, 14:58
Хто користувався гелем Бадяга форте, від червоних плямок, рубців,напишіть відгуки!

Валюшка
29.06.2009, 12:46
[QUOTE=Оля;327523]А ще добре, як той лід зроблений не просто з води, а з відвару трав. :) Кубики можна зробити з відварів трав: ромашки, звіробою, чистотілу.[/QUO

А ще, в кого є веснянки чи пігментації, то дуже добре робити відвар з петрушки , морозити і протирати щоранку лице.

Mavpysuk
29.06.2009, 12:59
Досить давно користуюся такою маскою для підживлення, укріплення і блиску волосся...користуватися можна не частіше 1 разу в 2 тижні:
по одній ампулі вітамінів В1, В6, В12, аскорбінової кислоти, сік однієї цибулі, 1 ст. ложка меду, 1 яйце.накладати на вологе волосся на 10-15 хв...

Kvitysia
30.06.2009, 12:36
Навіть і незнаю в яку то тему? :confused:
Моя сусідка робить на лице "скатку" зі хлоридом кальцію(купує в аптеці), каже що шкіра "як у дитятка".:girl_spruce_up: Я бачила, ефект дійсно хороший, але у неї комбінована шкіра, а у мене чутлива і суха.
Але мені так кортить спробувати.:girl_in_dreams:
Чи хтось робив таке собі із чутливою шкірою обличчя?:girl_flag_of_truce:

Грильяжка
02.07.2009, 09:37
Навіть і незнаю в яку то тему? :confused:
Моя сусідка робить на лице "скатку" зі хлоридом кальцію(купує в аптеці), каже що шкіра "як у дитятка".:girl_spruce_up: Я бачила, ефект дійсно хороший, але у неї комбінована шкіра, а у мене чутлива і суха.
Але мені так кортить спробувати.:girl_in_dreams:
Чи хтось робив таке собі із чутливою шкірою обличчя?:girl_flag_of_truce:

Поясніть що таке "скатка" бо вперше чую.

Kvitysia
02.07.2009, 10:14
Поясніть що таке "скатка" бо вперше чую.

Це дуже старий метод поверхневого пілінгу для обличчя, особливо був популярним у радянські часи.
Зараз вставлю те, що знайшла в і-неті:
Взять 50-грамм мелко натертого детского мыла, добавить ок. 200 мл кипяченой воды, и дать настояться где-то минут 5. Затем берем миксер и взбиваем (будет такой эффект, как будто взбиваем белки на безе), доба-вить 3% перекись водорода, взбить, добавить 1 чайную ложку соды питьевой и буры, и все еще раз тщатель-но взбиваем. Получается где-то литровая банка, хранить в стекляной банке около двух месяцев. Мыло нано-ситься на время: чувствительная кожа 1-2 мин не чаще одного раза в 10-12 дней; сухая кожа - 3-5 мин не ча-ще чем через 10 дней; нормальная - 5-6 мин; жирная 7-10 мин раз в неделю, или на жирные участки кожи по необходимости.
Мыло используется для скатки и броссажа.
Скатка - производится для того, чтобы снять слой отмерших клеток эпидермиса и очистить поры. При этом кожа оздоравливается, очищается, слегка отбеливается, сглаживается неровности. При этом используют 10% хлористый кальций. Для скатки используют свежеприготовленное¬ мыло или недельной давности (не больше).
Для сухой кожи скатку делают 1 раз в 1,5 месяца, для нормальной - 1 раз в месяц, для жирной - 1 раз в 10 дней.
Мыло нанести на кожу, дать слегка подсохнуть. В пиалу налить хлористый, смочить пальчики в нем и легкими круговыми движениями по массажным линиям как бы смываем мыло. Под пальчиками будут ощущаться ка-тышки мыла, оч хорошо везде пройтить, особенно где носик, по черным точкам. Смотри не переусердствуй. Потом наносишь маску: 1ч.л. белой глины, 1ч.л. цинка оксида+ 1 ч.л. перекиси 3%. :girl_smile:
А моя сусідка робить дуже просто: намилює обличчя дитячим милом, далі бере хлористий кальцій змочує тампон і проходить по масажних лініях на обличчі, змиває - зволожуючий крем або масочка:girl_spruce_up:.
Але я ще ніразу неробила, все не можу наважитись.:girl_in_dreams:

Zlju4ka
02.07.2009, 13:30
ложку соды питьевой и буры

А що то таке та "бура"
далі бере хлористий кальцій змочує тампон

А кальцій який в ампулках,типу той що для інєкцій?чи якись спеціальний розчин є?

Грильяжка
02.07.2009, 14:39
А мені цікаво чи можуть бути від того побічні ефекти-пігментні плями, висипи на шкірі і чи всім це можна?

Kasia
02.07.2009, 15:26
можуть. пілінги влітку краще не робити.

kati
02.07.2009, 15:33
А що то таке та "бура"

бура (тетраборат натрия)в аптеці продається, воно як гліцерин

Kvitysia
02.07.2009, 15:44
Пілінг, дійсно, краще влітку не робити або + крем із дуже високим spf40-50. :girl_spruce_up:
Кальцій - в ампулках, для інєкцій теж в аптеці. На рахунок побічних дій чітко сказати неможу, напевно ті самі, що і при інших поверхневих пілінгах.
Я собі думаю, треба спочатку попробувати не на обличчі, а в іншому місці, наприклад на ліктях.:confused:

Chortenia
02.07.2009, 16:25
Дівчата, а каву ви використовуєте просто мелену чи після запарювання?

Kvitysia
02.07.2009, 16:43
Дівчата, а каву ви використовуєте просто мелену чи після запарювання?
Я після запарювання, хоча читала, що можна і просто мелену.:girl_spruce_up:

Грильяжка
02.07.2009, 21:00
Я після запарювання і додаю оливкову олію і трохи меду-шкіра потім як в немовлятка

veroni4ka
03.07.2009, 14:33
[QUOTE=Оля;327523]А ще добре, як той лід зроблений не просто з води, а з відвару трав. :) Кубики можна зробити з відварів трав: ромашки, звіробою, чистотілу.[/QUO

А ще, в кого є веснянки чи пігментації, то дуже добре робити відвар з петрушки , морозити і протирати щоранку лице.

Пігментні плями треба протирати (я так роблю - радила косметолог коліжанці) чимеричною водою. Продається в аптеках. Дійсно помагає:girl_in_love:, незважаючи на те, що засіб від всяких там ... вошок. В мене були жахливі пігментні на носі, особливо коли сонечко літом :girl_in_dreams: А тепер все ок. Я лише для профілактики інколи потираю

Kasia
03.07.2009, 14:35
вперше чую. і що та вода дає. ? не червоніє шкіра? не лущиться?

Рибка
03.07.2009, 14:36
Я теж про запарену каву багато чула, але так і не робила собі.
А оливкову олію - то певно для сухої і нормальної шкіри. А як жирна - то може інші складники - яйце наприклад?

veroni4ka
03.07.2009, 20:09
вперше чую. і що та вода дає. ? не червоніє шкіра? не лущиться?

В аптеці.
Чемерична вода.. Протипаразитарний засіб. Склад% Настойка корневищ з коренями чемериці (1до10), спирт, вода.
Я також дивувалась, але коліжанці помоглао, мені теж. Плями пігментні були на носі і доволі темні.
Можете набрати в Гуглі в пошуку, але в описы не вказано, що його можна так використовувати.

Грильяжка
03.07.2009, 20:38
А я люблю робити масочки на личко і шию з меду, суниць, полуниць різних овочів така після них шкіра свіженька. Давайте ділитися рецептами файних масочок з природніми компонентами.

MUCHACHA
03.07.2009, 20:43
А я люблю робити масочки на личко і шию з меду, суниць, полуниць різних овочів така після них шкіра свіженька. Давайте ділитися рецептами файних масочок з природніми компонентами.

Так ,для інформації : маски на основі меду, не дуже підходять для обличь жінок, в яких є проблема з надлишком волосся на лиці. Покращує ріст.:girl_sad: А ідея з рецептами чудова! :girl_claping:

Zlju4ka
03.07.2009, 21:07
Пігментні плями треба протирати (я так роблю - радила косметолог коліжанці) чимеричною водою. Продається в аптеках. Дійсно помагає:girl_in_love:, незважаючи на те, що засіб від всяких там ... вошок. В мене були жахливі пігментні на носі, особливо коли сонечко літом :girl_in_dreams: А тепер все ок. Я лише для профілактики інколи потираю

Про ту воду чемеричну в неті написано дуже багато відгуків і далеко не всі позитивні,
він протипоказаний вагітним,і ще при користуванні тим препаратом треба припиняти годування грудьми.
А в одній групі на одн.я прочитала, що його прирівнюють до отрути.
Ось покази для застосування:
Педикульоз волосяної частини голови, лобка, дезінфекція одягу.
Особые указания:
Беременность и лактация
Применение препарата при беременности возможно только по строгим показаниям и под тщательным наблюдением лечащего врача.
При необходимости применения в период лактации следует решить вопрос о
прекращении грудного вскармливания.

Необходимо избегать попадания препарата в глаза и на слизистые оболочки. В случае попадания тщательно промыть водой. При приеме препарата внутрь более 1 г чемерицы возможен летальный исход.

Ви ризикнети засобом яким дезенфікують одяг протирати обличчя???я ні!

Сянька
03.07.2009, 21:24
Я роблю масочку з меду, жовтка і декілька капель грейфрутової або лимонної олії (хвилин на 15-20). А якщо потрібно, то додаю перемелену вівсянку і використовую як скраб. (Про вівсянку сказала мені косметолог. )

Грильяжка
03.07.2009, 21:50
Я роблю масочку з меду, жовтка і декілька капель грейфрутової або лимонної олії (хвилин на 15-20). А якщо потрібно, то додаю перемелену вівсянку і використовую як скраб. (Про вівсянку сказала мені косметолог. )

Я взагалі заливаю вівсянку окропом чекаю щоб охолола і мию нею лице замість мила бо маю суху шкіру:girl_spruce_up: так мені казала косметолог робити- супер!

veroni4ka
04.07.2009, 10:57
Ви ризикнети засобом яким дезенфікують одяг протирати обличчя???я ні!

Просто креми відбулюючі я всі (які доступні були) перепробувала, сік лимона також ішов в дію. Всі дивуються, але це ефект "на лиці" можна сказати.
На рах. того, що це отрута? Деякі ліки також можна сказати в отрута, в залежності як їх застосовувати. Ліки в правильних пропорціях лікують, а в ін. застосуванні вбивають.
Розумію ваші вагання та побоювання, але я написала про свій досвід.:girl_spruce_up:

Bride
14.07.2009, 14:18
Розкажу щось і я....
можливо мій пост буде комусь на користь

значить так: в мене жирна шкіра, схильна до появи прищиків (жировичків) які сидять під шкірою і їх неможлво майже позбутися, але то таке...шкіра голови, за логікою в мене теж жирнувата, інколи буває лупа. Зимою волосся на кінчиках дуже сухе, а влітку ніби ліпше трошки. шкіра тіла, слава богу у відмінному стані, інколи зявляються прищики на спині, плечах, грудях, бувають подразненя, сухість в області декольте, але загалом без недоліків, чим навіть можна пишатися.

Чим користуюся я з народних рецептів?
Для обличчя застосовую огірочки ( просто ріжу на кружальця і прикладаю), особливо коли не можу зранку прокинутися, або набухають повіки ( після плачу наприклад)
так само допомагають чайні пакетики, доречі про них вичитала десь на форумі.
Основна порада для жінок з жирною шкірою постійно її зволожуйте. Жирна шкіра потребує зволоження не менше ніж суха. Особливо якщо ви користуєтеся сильними спиртовими засобами, або засобами з умістом саліцилової кислоти. Після кожного вмиваня, яке трошки підсушує шкіру - застосовуйте будьякий зволожуючий крем, який не містить жиру, або зволожуючі сиворотки.
для жирної шкіри з розширеними порами раджу приготувати такий лосьйончик:

рівні частни мінеральної води та лимонного соку, перемішуємо і наносимо на шкіру. або ж змішуємо півстакану горілки, взбитий білок яйця і сік лимону - так само наносимо на шкіру і змиваємо черезпару хв.

подразнену шкіру лікарі радять кожного ранкувмивати охолодженим настоєм зеленого чаю, він не тільки тонізує, але і заспокоїть вашу шкіру.

якщо раптом вискочить прищик, герпес або ще якась клята напасть - ніколи не давлю!!!- завжди змащую ватною подушечкою з маслом чайного дерева. то як кажуть помічне на будьякі випадки. Головне будьте обережнішими - масло дуже сушить шкіру. краще використовувати декілька разів не день але прикладати ненадовго. Герпес пройде за 2 дні ( якщо зазвичай проходить десь за тиждень).

для волосся (моє світлорусяве, нефарбоване, середньої довжини) застосовую маску з яйця та меду. після такої маски волосся так пахне!!!! і його гарно розчесувати, блистить як в дитинки). як була молодшою префарбувалася в усі кольори веселки, чесно, мала хімію, коротку стрижку...але зараз по мені того ніхто не скаже
волосся раджу мити чорним хлібом - тоді виросте аж до пят, але якщо чесно сама користувалася олійкою, яку колись купила в аптеці. волосся виросло за пару місяців нижче плечей, а потім цю олійку зняли з продажу... мабуть шось таке "таємне" в ній було...

очищувати шкіру на тілі гарно сметаною з грубою сіллю. перед цим гарно розпарте тіло і намастіться масажними рухами. шкіра почне дихати і помолодшає на вигляд...тільки не забувайте зволожити, бо буде груба і облізе недайбог

ну і контрасний душ - він допомагає всім

якщо хочете - можу написати рецепти для будьякої шкіри. пишіть в приват, може чим поможу...

Kvitysia
16.07.2009, 00:39
Дуже хочу зробити відживку для вій: рицинова олія(касторка)+сік з алоє+декілька крапель вітаміну А:girl_spruce_up:, все в баночку з-під старої туші, щоб зручно було користуватися. Але як вимити флакон від туші?...:girl_flag_of_truce:

Bride
16.07.2009, 11:58
на базарах має продаватися прозора туш. я таку колись мала. але провсяк випдок можнананосити і ваткою намотаною на сірничок. мені здається так більше користі. тільки обережно з очима - касторка як попаде то буде щипати сильно

Bride
16.07.2009, 12:00
а от ще знайшла про інгридієнти масок та їх дію ( думаю рос мовою буде всім пунятно)))

РОМАШКА - Можно применять как в свежем, так и в сушеном виде – добавлять в ванны и паровые бани, использовать в виде компрессов и отваров.

МЕД - Отлично подходит для масок, обертываний и в качестве основы для мягкого скраба. Смягчает и разглаживает.

ЯЙЦА - Добавляйте в маски для лица, тела и волос. Желтки питают, белки подтягивают и осветляют кожу.

ОВСЯНКА - Очищает и смягчает кожу. Отличная основа для скраба и питательных масок.

СОЛЬ - Тонизирует, выводит лишнюю жидкость и насыщает кожу минералами. Ванна с морской солью подготавливает кожу к другим процедурам.

КУРКУМА - Традиционно считается женской специей. Отличная основа для масок и скрабов. Обладает заживляющим эффектом.

САХАР - Можно добавлять в скрабы для тела, чтобы отшлифовать и смягчить кожу.

ОГУРЕЦ - Обладает увлажняющими, охлаждающими и немного вяжущими свойствами. Используется в масках и компрессах.

МАСЛО - Растительное масло подходит для массажа и питательных масок.

ВИНОГРАД - увлажняет, смягчает кожу.

ПЕРСИКИ - разглаживают, смягчают.

БРУСНИКА и ЧЕРНИКА сужают поры.

КЛУБНИКА увлажняет, так же, как и малина.

СМОРОДИНА сужает поры.

АБРИКОСЫ обладают успокаивающим действием.

БАКЛАЖАНЫ и КАБАЧКИ увлажняют воспаленную кожу.

БАНАНЫ увлажняют, разглаживают и смягчают.

ЛИМОН сужает поры (в лимон всегда добавляется сок другого плода, так как он действует очень сильно).

ОГУРЕЦ разглаживает и отбеливает кожу, сужает поры.

МОРКОВНО-ЯБЛОЧНАЯ маска увлажняет, разглаживает.

ПОМИДОРНАЯ маска рекомендуется при жирной коже землистого цвета.

ЗЕЛЕНЫЙ ГОРОШЕК разглаживает, освежает кожу и придает ей матовый цвет.

veroni4ka
16.07.2009, 14:39
Але як вимити флакон від туші?...:girl_flag_of_truce:

Треба витягнути обмежувач, який забирає зайву туш з щіточки, коли вона там :girl_in_love: тоді буде звичайна пластмасова баночка. Миється чудово. Перевірено на собі.:girl_haha:

Грильяжка
10.08.2009, 20:31
Дівчата гуляла я на вихідних Вамом і випдково натрапила на олії серії Ароматика. Але то не ефірні масла а спеціальні олії для шкіри обличчя, вона там по типах. Її потрібно наносити на обличчя тримати як маску а потім змивати. Пише що 100% натуральний склад хтось вже це пробував?

Kvitysia
10.08.2009, 23:27
Про Ароматику не дуже хороші відгуки, кажуть, що продукція синтетична. :girl_in_dreams:
Більше хвалять Кримські олійки та ефірні масла.:girl_spruce_up:

Kvitysia
11.08.2009, 08:52
У мене від "Ароматики" є олія жожоба та ефірна олія чайного дерева.:girl_spruce_up: Користуюся обома. Але на професійних сайтах по аромакосметиці,з того що я знайшла, інформація така, як я писала вище. :girl_in_dreams:Ще, доречі, з недорогих, хвалять Болгарські олійки - Ikarov. Купила для себе їхню олію авокадо.:girl_spruce_up:

Bride
11.08.2009, 12:41
Икаров - то супер мега олійка! я мала таку до волосся - виросло на 20 см за пару місяців... але потім ту олійку вже зняли з виробництва... чого б то?))))
а взагалі користуюся чайним деревом на всі випадки життя. То таке помічне при прищиках, ранках, герпесі... коротше всьому, що треба терміново лікувати, а мазі не помагають...

Holly
19.08.2009, 13:20
Може таку інформацю вже писали, але 14 сторінок не маю часу перечитати. Я таю таке волосся, що не підходить жодний шампунь, маска, бальзам... (з тих, що я пробувала). Бальзамами взагалі не користуюсь, бо таке враження, що вони не вимиваються з кіс (навіть перукарша це підтвердила). Шампунь беру будь-яку, лиш би бруд змити. А от для полокання беру запарену ромашку, ефект як після бальзаму. А щоб волосся так часто не жирніло, не випадало і для покращення росту, перед початком миття втираю голову (не сильно!!!) йодовану кухонну сіль.

pIRAtka
19.08.2009, 13:45
Я також не все прочитала, може повторюсь.
Найкращий скраб - кава! Попили ароматний напій, а гущу - використовуємо.
Я розлю такі кавові процедури двічі в тиждень. Каву збираю в окрему ємність - і коли прийде час - відшкрябую все тіло :))))). Подразнень у себе ніяких не виявляла. Кава водночас і мяка, щоб не травмувати шкірну оболонку, і досить міцна, щоб звільнити її від небажаних інших шкірних наростів.
Личко стає румяне, відполіроване аж до блиску! А найбільше я в захваті від результату дії кавового шкрабання на сідничках. Не скажу шо маю страшний целюліт, та все ж...Шкіра настільки гладенька, що аж хочеться її зрівняти зі шкірою на дитячих сідничках :)))))))))) Так чи інакше, мій результат спонукає агітувати всіх попробувати. Дешево і ефективніше за будь-які інші косметичні засоби.
P.S. Правда, господинькам в разі використання такого засобу частіше прийдеться піклуватися про стічні труби у ванній. Але гра вартує свічки ;)

levandivka
19.08.2009, 13:48
не все прочитала, може повторюсь.
Найкращий скраб - кава!
далеко "не все", далеко...

Kasia
19.08.2009, 14:07
кава, про що не раз писали, абсолютно не придатна для використання на обличчі для сухої та чутливої шкіри.

Грильяжка
25.08.2009, 20:58
кава, про що не раз писали, абсолютно не придатна для використання на обличчі
Читала що для сухої ніби нормальна манка але не знаю не пробувала

Griotka
26.08.2009, 01:37
Зараз основна природна "косметика" в мене кава :-))) Доречі не додумалася спробувати її на сідничках - завтра буду експерементувати. pIRAtka, окреме Вам дякую.

Олію чайного дерева додаю до маски з гліни, яку купую в аптеці.
Коли ріжу огірки, їх "попки" прикладаю до обличча. Як правило, до висків, та до очей.

Колись були проблеми з волоссям після лікування Нізоралом. Дуже допомогла хна (вона десь тод із"явилась різнокольорова, от я і експерементувала з кольором волосся раз на тиждень) і різні травки. Може я щось і робила неправильно, але результат був. Я назбирала і насушила різні трави. Більше всього було кропиви (сама збирала, отже пам"ятаю), ромашки, липи і нагідки. Інше не пам"ятаю, бо відібрала у двоюрідної сестри, яка ті трави сушила на горищі. Після того, як мила голову звичайним шампунем, ополіскувала тим "чаєм". Брала всього десь по столовій ложці, заливала окропом або холодною водою доводила до кипіння, але не кип"ятила і тим ополіскувала волосся.
Результат був дуже гарний.
Зараз можу порадити спочатку зібрати інформацію, яка травка для чого, а потім вже експеерментувати. Але тоді, коли я це робила навіть комп"ютера не було, не те що інтернету.

Зараз планую зробити льодові кубики з травками для облича...

pIRAtka
26.08.2009, 12:37
кава, про що не раз писали, абсолютно не придатна для використання на обличчі для сухої та чутливої шкіри

Не погоджуюсь з вищесказаним - у мене дуже чутлива та суха шкіра. З власного досвіду скажу, що кава зволожує, і зовсім не травмує шкіру, оскільки не є дуже абразивною, частинки крупні, але мягенькі.

А ще знаю чудовий "косметичний" засіб для вранішнього румяного личка - зарядка на свіжому повітрі спостерігаючи як встає сонечко :))))))
Гарного всім настрою ;)

Kasia
26.08.2009, 12:49
не погоджуюсь з вищесказаним

на що маєте право.:girl_smile:
кава це якраз великий абразив. ії частинки в принципі! не можуть бути мякими, бо то є абразив грубого помолу
мякими є - капсулки з олійками всередині, алоїні скрабчики, але в жодному разі - не скраби з кісточками, кавою, сілю та цукром.

але то кожному своє.

mayscream
26.08.2009, 13:47
А як щодо змелених пластівців вівсяних замість скрабу до чутливої шкіри?!Чомусь мені здається що мало би добре піти,хоча можу і помилятись...А щодо кави,згідна з Касею на всі 100,бо то є жорсткий амбразив,дуже дивно,як вона може зволожувати.Про підвищення еластичності шкіри завдяки каковому екстракту чула,а от про зволоження...хм.

Грильяжка
26.08.2009, 14:30
Щодо паластівців я вже писала що для моєї сухої шкіри супер коли запарити вони охолонуть а потім вмиватись ними замість мила-дійсно класно, а щодо кави, для лиця я її не використовую бо мала гіркий досвід в вигляді червоного подразнення по всій пичці

pIRAtka
26.08.2009, 14:59
щодо кави,згідна з Касею на всі 100,бо то є жорсткий амбразив,дуже дивно,як вона може зволожувати.Про підвищення еластичності шкіри завдяки каковому екстракту чула,а от про зволоження...хм.

:)))))) визнаю правоту дівчаток :) Теорія-теорією, а вплив цих засобів на шкіру кожної знас інший, Ми ж різні і неповторні, тому різні засоби діють по-різному, і це залежить від багатьох зовнішніх факторів :)

loreniya
16.09.2009, 12:49
мені найкращий лосьон то зелений чай з лимоном!!! роблю собі ввечері, п"ю /без цукру/ і лишаю на дні трошки. А ранком встаю - ватний диск вмочую і протираю лице... І ніби зусиль ніяких не треба... мені дуже гарно вирівнює шкіру...
почала то робити після якоїсь реклами - думаю нашо мені той хвалений екстракт зеленого чаю в кремі, якшо в мене того чаю ціла упаковка!

Грильяжка
18.09.2009, 13:22
мені дуже гарно вирівнює шкіру...
А який в вас тип шкіри?

loreniya
19.09.2009, 09:54
тип шкіри змішаний - чоло жирне, ніс сухий, щоки нормальні... а після такого лосьйону все стає однакове - нормальне

Нікуся
19.09.2009, 22:31
Так як я багато писала в гілочці про коси ,про використання олій,то хочу поділитись враженнями.
Одже , багато хто купує масла від Ароматики. За 50 мл приблизно 25-30 гр.
Побувала я сьогодні в чудовому магазині еко продуктів( про нього мені підсказали в гілочці "де у Львові знайти" - то там 100 мл олії починається від 100 гр....Сумно,але відомий факт що неможе натур продукт коштувати малих грошей...
Загалом магазин мене вразив-все лише натуральне,мило ручної роботи, природні іграшки,шампуні без шкідливих піноутворювачів, цілі серії по догляду за шкірою....Але все коштує немалих грошей!

vitalinka
21.09.2009, 15:46
дівчата, а хтось пробував мити волосся дитячим шампунем?
воно ж для діток, може там немає всіх тих шкідливих речовин?
розкажіть за і проти..

Kvitysia
21.09.2009, 17:10
Це залежить від типу волосся.
Я пробувала, в мене нефарбоване, густе, середньої довжини, нормальне волосся. http://s2.rimg.info/01f9715dbd0f727133a860e6af0d675d.gifПомила декілька раз дитячим шампунем від Джонсон & Джонсон...
Це був жах...:girl_cray: Волосся стало жорстке, все спуталося, ледве привела його в порядок. На цьому експерименти з дитячим шампунем скінчилися.:girl_bye2: А, може, ще залежить від виробника шампуню?:girl_in_dreams:
Це в тему про волосся.

Lavazza
21.09.2009, 17:42
дівчата, а хтось пробував мити волосся дитячим шампунем? воно ж для діток, може там немає всіх тих шкідливих речовин? розкажіть за і проти..
я мила тим же Джонсон & Джонсон
волосся дуже приємне, гладеньке, блискуче, але... з"явилася лупа
в мене в принципі з нею вічна боротьба, тому не скажу, що вона з"явилася власне ВІД шампуню, просто при користуванні дорослими шампунями її ніби менше стає

а чоловікові дуже подобається цей шампунь, в нього гарне, густе і м"яке волосся, миє кожен день, так що розхід дитячого шампуню в нашій хаті досить значний :)

Kasia
21.09.2009, 17:45
на мою думку - дит шампунь - робить волосся надто м'яким для дорослих. якщо ви носите хвостик - то без різниці. для укладки - дит. шампунь не підходить - бо як би ви не старалися ніц не вийде. надто м'яке буде.

ola-lyola
21.09.2009, 18:31
дівчата, а хтось пробував мити волосся дитячим шампунем?
Я мию бюбхеном, як впадаю в дитинство :girl_claping: але особливої різниці не бачу, волосся трохи мякше.
Я дуже люблю шампунь на онові глини, привезений з Тунісу, цей курорт відомий своїми центрами телассотерпій де використовують цю глину, і я за порадою гіда купила собі маску, шампунь, крем на онові їхньої білої глини - яка називається Тфаль. Шампунь - бомба, але шкода, бо вже закінчується. Подарувала такий свекрусі - думала в неї "відзичу" а вона сама користується... Прийдеться знов їхати :girl_smile::girl_smile::girl_smile:

vitalinka
22.09.2009, 09:43
ну дякую всім за відповіді... спробую, скажу свої + і -

Нікуся
23.09.2009, 16:37
Втерла в корінці ріпяхову олію з перцем,на кінці нанесла оливкову з вітамінками( мусила наносити два рази,бо недавно фарбувалась і кінці трохи підсушилися то тнпнр вбирають в себе олію з подвійною швидкістю :) ) і під теплий ковпак. Під очі нанесла трохи сезамової олії. Посиденюся....

Vittoriya
23.09.2009, 17:30
оливкову з вітамінками
а з якими то вітамінками,якщо не секрет?

Нікуся
23.09.2009, 18:04
Кожен раз додаю інші А,Е і ампулу В6.Мона купити аевіт в капсулах і протикати капсули і додавати до базавого масла

Рибка
23.09.2009, 18:29
Не знайшла я тої реп"яхової олійки ( всюди розібрали, як змовились), купила реп"яхову сиворотку. Пише незмиваюча формула і активація росту волосся. Ніби механізм дії і показання описано досить таки обнадійливо. Буду пробувати.
А як хтось уже таке мав, то поділіться, будь ласка, враженнями.

Нікуся
23.09.2009, 19:00
Рибка,я мала! Але я її вдосконалили-я туди влила баньочку настойки перцю стручкового!

Kasia
23.09.2009, 19:34
читаю, читаю. а як часто ви то все робите? вам не перегружає то все волосся?

Рибка
23.09.2009, 20:52
Нікуся (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4520), і як воно? Там пише три рази на тиждень, Ви теж так часто робили? Бо ще"м купила олійку для волосся (втирати, але потім мити шампунем)...То не забагацько буде? ( як Кася написала)..

Нікуся
23.09.2009, 22:47
Я робила перед кожним миттям голови.Напевно чередуйте раз сироватка,раз олійка.Але то байка що не треба змивати-після нанесення все одно голова має несвіжий вигляд. Наприклад завтра зранку плануєте мити голову,то сьогодні на ніч нанесіть на волосся.
Мені ці процедури не переживлюють волосся бо я не роблю їх весь час,а до закінчення баночки: закінчилась баночка-місяць перерви,але це стосується лише засобів для росту,масочки для кінчиків я роблю завжди.

loreniya
24.09.2009, 09:22
є ще така цікава олійка в ДЦ - італійська, вже не пам"ятаю фірму - коричневі баночки з оранжевими кришечками, пише "oil non oil", це така олійка яку треба втирати у вже чисте волосся, особливо добре на сухі кінці. Вона не жирна - бо фактично не є олійкою - в складі пише що то екстракт насіння льону на якійсь основі.
мені вона подобається тим, що не впливає на колір волосся, бо якщо звичайну олійку нанести то вона потрошки знімає фарбу...

Vittoriya
24.09.2009, 09:40
в ДЦ - італійська, вже не пам"ятаю фірму - коричневі баночки з оранжевими кришечками
Це напевно типу рідкі кристали. Я щось таке вчора бачила в ДЦ, на баночці насіння намальоване?

Нікуся
24.09.2009, 10:15
loreniya, певно ти бачила олійку Parisienne.Десь тут вже про неї писали. Зараз в дц на неї акція

loreniya
24.09.2009, 10:55
насінинки точно намальовані... етикетка світла - біла.
Нікуся, цілком може бути - мені закінчилась і баночку я викинула, так що не пам"ятаю. Банка була більшенька десь на 150-200 мл... і там ще ціла серія тої косметики була. якщо акція мабуть куплю ще... а то без акції було досить дорого - в районі 50 грн за баночку...

Liza
24.09.2009, 11:07
Не раз чула позитивні відгуки про використання хни для відновлення і оздоровлення волосся. Хотіла б і собі спробувати, але не маю бажання фарбувати волосся у рудий колір. Цікаво чи, так звана, безколірна хна володіє такими ж цілющими властивостями, як і звичайна? Можливо хтось вже експериментівав з нею, поділіться враженнями ;)

loreniya
24.09.2009, 11:12
я пробувала. як на мене то вона робить волосся тьм"яним - тому ефект видно після 2 миття голови. Добре для жирного волосся, сухе волосся сушить. робити не часто - бо там є дубильні речовини які роблять волосся твердим=ламким /але на жирне волосся можна часто/
мені безколірна хна то гарна маска для лиця, і хороший скраб для тіла. але знов таки підсушує...

Vittoriya
24.09.2009, 11:45
Хна має хорошу дію на волосся, але головне, безколірну хну, як і звичайну хну не можна наносити на фарбоване волосся. Я одного разу так зробила... Мала зеленкуватий відтінок...

Liza
24.09.2009, 11:52
Дякую. В мене не фарбоване і останнім часом схильне до жирності, тому, думаю, можна спробувати :)

loreniya
24.09.2009, 11:56
якщо світле то також може бути відтінок - попробуйте на 1 пасемко десь ззаді. до речі є окрема тема про хну - ще там почитайте...

Vittoriya
24.09.2009, 12:06
Безколірна впринципі не мала б давати відтінку! Тим більше якщо волосся не фабоване!

Mazerati
24.09.2009, 13:23
Втерла в корінці ріпяхову олію з перцем,на кінці нанесла оливкову з вітамінками( мусила наносити два рази,бо недавно фарбувалась і кінці трохи підсушилися то тнпнр вбирають в себе олію з подвійною швидкістю ) і під теплий ковпак. Під очі нанесла трохи сезамової олії. Посиденюся...
А як то потім змиєте?? :)

Нікуся
24.09.2009, 13:26
А як то потім змиєте??

На ваше здивування-то все дуже просто змивається....

Vittoriya
24.09.2009, 13:43
А як то потім змиєте??
Звичайним миттям голови:girl_spruce_up:, вода , шампунь і все супер!

Vittoriya
24.09.2009, 14:13
протикати капсули і додавати до базавого масла
Купила вітамінки Аевіт. Такі круглі і досить маленькі. Одної вистарчить проколоти, чи можна більше?

Нікуся
24.09.2009, 14:19
Я даю 3 штучки на одну третю олії від рюмки(просто на моє волосся потрібно 1/3 рюмки олії)

Kasia
28.09.2009, 11:18
прочитала на сусідній гілці про маску з глиною для волосся. для чого глина волоссю? хто таке робив? бо знаю про використання глини в косметології і смутно уявляю, як то можна змити з волосся..

Нікуся
28.09.2009, 13:29
Дівчата ,найшла інет-магазин з маслами,ціни не дорогі http://aroma-club.kiev.ua/ ,може хто користувався їхніми послугами?

loreniya
28.09.2009, 15:26
знайшла такий рецепт - насипати в баночку від крему вівсяні пластівці, залити оливковою олією, через тиждень мазати тою олійкою лице замість крему. Хтось пробував? А тримти де, в холодильнику мабуть?

Нікуся
28.09.2009, 17:20
То певне має вийти якийсь вівсяний скраб?
Замовила собі через вищезгаданий сайт пальмове та кокосове масло! Чекаю....

Morena
28.09.2009, 17:32
А я вчора робила масочку для волосся з соку цибулі + додала ще й зубчик часнику.
Ще не знаю на рахунок ефекту, але запах просто "убійствєнний". Знаю що він буде триматися дуже довго, але бажжання припинити такі експерименти не з"явилось, бо дуже хочеться мати гарне волосся.

Nata
28.09.2009, 17:45
Так, цибулеві маски - то супер. Я робила в блендері, додавала до цибулі ще мандарину або лимон (потім вичавлювала сік через марлю). Запах перебиває трохи. Ще добре додати лавандової олійки кілька крапель.

loreniya
28.09.2009, 18:23
оооооооооооо цибулева маска!!!!!!!:girl_crazy: мені раз моя товаришка вбила в голову що я мушу таке собі зробити - бо вона натерла цибулю і їй забагато... ми жили разом на квартирі... не знаю що мені сталось але я її послухала... :8:Той запах!!! то капец - я мила голову 100 раз, пшикала духами, відмочувала в воді з оцтом..
але вистарчало мені попасти на дощик, чи з холоду зайти в маршрутку і той запах з"являвся знов!!!:cesored: то було для мене убійство!!! запах зник тільки після того як я пофарбувала голову!!! я для себе рішила що чимсь іншим - тою ж таки перцевою настойкою...
і супер укріплюючого ефекту не було - волосся лізло собі спокійно - мабуть від нервів до яких мене доводив той запах :girl_cray:

Morena
29.09.2009, 10:33
але вистарчало мені попасти на дощик, чи з холоду зайти в маршрутку і той запах з"являвся знов!!! то було для мене убійство!!!
ага, знаю, що дуже вчасно зробила собі ту маску, зараз якраз дощі почнуться, а від вологості той запах так ЯСКРАВО проявляється!!!!

додавала до цибулі ще мандарину або лимон
а лимон не сушить?

loreniya
29.09.2009, 10:51
лимон думаю не сушить якщо не в чистому виді - його до багатьох масок дають...
зробіть краще таку
жовток + 100г пива + сік з кружечка лимона + 2 ст л меду можна ще ложечку якоїсь олійки по бажанню /реп"яхової наприклад/ намазати, звеху кульочок і шапочку чи рушник - на 40 хв. головне щоб не засохла на волоссі - бо тяжко буде змити. Ну і гарячою водою не мити - щоб жовток не заварити на голові... така маска тоже укріплює корені і пахне набагато краще!!! А волосся після неї - блистить і таке м"ягеньке що весь час хочеться себе гладити...
ну ладно - є ще варіант - в ту маску дається 1 ч л нафти очищеної замість олійки - але потім трохи заправкою будете пахнути - до другого миття... зато ефект - супер!!!

Morena
05.10.2009, 16:45
Я робила маску з жовтка і меду і ще додавала трошки гірчичного порошку, щоб гріло.
Але волосся в мене гарне не стало. Думаю, мої пасма, котрі помальовані супрою, здається вже нічого не відживить. Навіть, не знаю, що тепер робити? Вже час знову йти до перукаря, а що робити з волоссям ще не вирішила. Фарбуватися сильною фарбою не хочу, а легкі фарби не замалюють сиве волосся.

loreniya
05.10.2009, 18:35
Morena - пробуйте олійками, різними - лляною, мигдальною, оливковою, реп"яховою - гірше точно не буде! Робіть маску на ніч.

Нікуся
05.10.2009, 18:39
і ще додавала трошки гірчичного порошку, щоб гріло.

Власне оцим гірчичним порошком ви і зіпсували всю маску. Гірчичний порошок (чи приготовлена маска з нього )наноситься на шкіру голови. А ви нанесли на всю довжину-попалили вже до того попалене супрою волосся.
Може вам варто спробувати зробити мілірування?, сиве волосся не так буде кидатися в очі,і поступово будете зістригати попалене...

Нікуся
05.10.2009, 18:41
нафти очищеної замість олійки -

В багатьох перуканях мона купити нафту косметичну-вона зовсім не пахне

loreniya
06.10.2009, 14:18
В багатьох перуканях мона купити нафту косметичну-вона зовсім не пахне
о, дякую! я б і не додумалась в перукарнях... купляла на краківському очищену нафту /там де написано "різні жири в лікувальних цілях"/- пахне, але швидко вивітрюється.
Колись читала що нафта шкідлива на волосся, але на мому досвіді перевірено шо дуже навіть корисна!!! Коли не було кондиціонерів і я мала волосся нижче попи - мама в воду для полоскання волосся давала 7-10 капель нафти і так гарно чесалось і блистіло волосся потім!!!

Kvitysia
06.10.2009, 23:07
Замовила собі пальмове та кокосове масло
А що з ними будете робити? Куди додавати?:girl_in_dreams:

Zlju4ka
06.10.2009, 23:13
мої пасма, котрі помальовані супрою, здається вже нічого не відживить.
Нууууу,якщо мою паклю ті натуральні масочки більш менш до ладу довели то й іншим мають допомогти.Бо в мене був повний капут:)

Нікуся
07.10.2009, 08:51
А що з ними будете робити? Куди додавати?

Фсьо тоже-буду балувати свої коси... Може ще скраб для тіла зроблю...

Kvitysia
07.10.2009, 22:14
Рецептик, будь ласка.http://s.rimg.info/48c373bf133ec2a86dceb5556266492b.gif

Нікуся
08.10.2009, 18:01
Розтоплюю на водяній бані невелику кількість пальмового\кокосового масла ,додаю крапля ефірної олії, вівсяних пластівців або меленої кави - заливаю в ємкість з широким горлом і вхолодильник щоб застигло. Потім коли душ приймаю то використовую- повірте ніякої жирності немає,все дуже гарно лягає ,шкіра потім мякенька...

Ланна
09.10.2009, 21:50
останнім часом мене дуже хвилює стан мого волосся, але робити якісь там "довгограючи" маски ліньки. Тому користуюсь ось таким простим, але справді єфективним засобом. Беру яйце, добре переколочую його в чащці, додаю туди ложку шампуні і пару крапель апельсинового чи лимонового масла. Після такого миття волосся дуже блищить і як на мене стало менше випадати.

cleonata
20.10.2009, 14:42
зі своїм волоссячком роблю так: 2 рази в місяць беру 4 перепелиних жовтки розтираю, додаю ст.ложку меду, чайну лочку коньяку, і втираю в волосся на пів години після миття шампунем
моєї знайомої, вона робить для себе і знайомих, шампуні і мила без хімії, такі обалдєнні, в мене шампунь з лавандою, ой я вже тут забулась))) піся пів години просто сполоскую відваром кропиви і кореня лопуха, і всьо... не сушу феном після такої процедури... волосся моє просто шик і блєск)))

cleonata
20.10.2009, 15:04
а от зі шкірою теж така штука цікава, в мене на обличчі комбінована шкіра, а тіло сухе то я просто замовляю 2 різних милка, для обличчя з медом і різними олійками, деколи з козячим молоком, але воно строк придатності має 1-2 тижні, тому краще з медом довше ним миюсь,) а для тіла беру з медом і шоколадом деколи з лавандою і вовною - то таке мило пілінг, обожнюю його., а зара ми чекаємо бебіка і мені живіт свербить, то кажуть шкіра розтягується, то я замовила собі жирне мило з шоколадом, буду мазатись....:girl_in_love:.
колись милась тільки гелями для душу і рідкими, на таке мило мені страшно чомусь дивитись, як уявлю собі шо там каустична сода і ше купа хімії то аж чухатись починаю....

Vasylynka
20.10.2009, 15:05
А я вчора робила масочку для волосся з соку цибулі + додала ще й зубчик часнику
Я постійно роблю собі такі маски!Сік цибулі дуже добрий для волосся!Запах трошки також залишається,але роблю так:спершу наношу таку маску :олія оливкова,можна додати і мигдалеву і рецинову,і будь-яку іншу,за вашим бажанням,туди ложку меду,і трошки соку цибулі,все це на волосся під рушничок і поліетиленовий кульочок!І на дві годинки залишити!Потім звичайно мию шампунем,(добре промиваю водою),а потім ще й маску на дві хвилинки(користуюсь маскою від фірми Фаберлік,дуже класна річ)!І після цього прополокую волосся відваром ромашки і кропиви!Інколи відвар кореню аїра,шишки хмеля,і кора дуба(цей відвар треба 15 хв кип"ятити,а потім бажано годинку настоювати)!І тоді і волосся гарний вигляд має,і запаху цибулі практично нема!Треба трошки побавитись,але заради гарного волосся воно того варте!

SOSKA
21.10.2009, 08:55
:girl_cray:Дівчата допоможіть.Маю 25 років і ніяк не можу позбутись чорних цяток на лиці,може якісь маски а то я багато перепробувала а результату ніякого:girl_cray:

Нікуся
21.10.2009, 09:45
SOSKA, в свій час мені допомагала бовтанка- саліциловий 2%+3% борний спирти+ 5 таблеток левоміцитину+р-н календули(все продається в аптеці). Протирала тим лице зранку і ввечері.
Колись ходила на чистку-але як на мене ,то після неї чисте лице лише деякий час ,далі все знову.
Ніяких кремів жирних немона використовувати(тільки під очі) бо всі креми для такої шкіри є комедогенні.
Сестрі допомагає нормадерм нічний (віши) ,хоча коштує десь 150 гр,але його хватає їй на пів року

Kasia
21.10.2009, 09:50
якщо є видимі цятки, їх можна прибрати тільки чисткою обличчя. ніякі бовтанки то не заберуть.
усе вище описане - це догляд, щоб не допустити їх виникнення.
щодо кремів. не залежно який тип шкіри комедони , при наявності широких пор, все рівно утворюються. і крем треба підбирати не від кількості цяток, а від типу шкіри.

існують не КОМЕДОГЕННІ креми для усіх типів шкіри. тільки вони переважно у серіях лікувальної косметики .

Mazerati
21.10.2009, 10:14
Дівчата допоможіть.
Вам хіба хороший косметолог допоможе.

cleonata
21.10.2009, 10:23
Якщо камедон не збуджений, його можна видавити: треба накласти на нього теплий компрес, після цього косметичною серветкою надавити на сальну залозу, одночасно піднімаючи камедон знизу нагору. Камедон, який вже запалився не можна видавлювати. Після того протерти спиртом, або чайним деревом, я мию натуральним милком яке має підсушуючу дію, та мажу чайним деревом, або лавандою. Видавлювати дуже акуратно не нігтями!!! таку процедуру роблю щомісця.
Набагато стало їх менше і меншими самі камедони.))), в мене шкіра комбінована на обличчі. а от чоло і щоки дуже сухі, це проблема, але я її легко вирішую.)))

veroni4ka
21.10.2009, 10:36
вона робить для себе і знайомих, шампуні і мила без хімії, такі обалдєнні,
Це може бути початком бізнесу! Може викладете прайс та перелік проуктів, які вона творить?

Vittoriya
21.10.2009, 17:24
мажу чайним деревом
Це ви про ефірну олійку чайного дерева? Якщо так, то звичвйно воно дуже добре пілсушує, але використовувати треба тільки в роведеному вигляді, бо можна попекти шкіру...

Vasylynka
21.10.2009, 17:54
ніяк не можу позбутись чорних цяток на лиці
В мене та ж проблеима!Мені здається,що позбутись їх не реально! Що вже я на своє лице не наносила:girl_sad: Ніякого результату,а постійно користуватись скрабо чи пілінгом не можна!Шкідливо для шкіри!Чи є тут дівчата,які повіністю позбулись чорних цяток,?Якщо так,то поділіться секретом!:girl_smile:

SOSKA
21.10.2009, 23:08
Вам хіба хороший косметолог допоможе.
Це допомагає на певний час але "краса з'являється" знову.Хочеться щось можливо народне спробувати.

martinkadp
22.10.2009, 01:01
...а мені від чорних цяток знаєте шо помогло? переїзд з Донецька до Львова :) але то дуже радикальний метод, нє? ;)

loreniya
22.10.2009, 10:26
а я позбулась чорних цяток на носі у свого брата! повністю. Мені взагалі здавалось що в нього брудне лице через ті крапки!!! Коротше мила його в обов"язковому порядку з милом кожен день - таким дешевим - щоб сушило добре, його жирнючій шкірі то зовсім не шкодило, а потім протирала його лосьйоном клір ен кліер в фіолетовій банці - так і називався від чорних цяток. Найбільш злосні чорні точки я йому видавила - все продезенфікувала спіртом (але в нас така особливість шкіри що дуже швидко все загоюється - я могла в 7 ранку видавити прищ на чолі, намазати його сіллю, а на роботі в 9 год тільки червона крапочка лишалась - коротше ідіть до косметолога а то гірше наробите)
таке я з ним робила рік. шкіра стала супер! а потім я вийшла заміж і... коротше мити лице милом він звик - так що крапки є але не багато. Ч
Цятки зникли не зразу - місяців через два. Але брату було пофіг - він нікуди не спішив, і давав над собою знущатись щоб я від нього відстала!

Vasylynka
22.10.2009, 10:51
а я позбулась чорних цяток на носі у свого брата
Ну що тут скажеш,в чоловіків не така чутлива шкіра,як в жінок!Я також тим лосьйоном користувалась,мало того ,що він мені не поміг,та ще й шкіра лущитись почала!В вашого брата напевно шкіра дуже жирна!А я собі уявляю,щоб було з моїм личко після дешевого мила:scare: Але ви молодці,що привчили брата доглядати за своїм лицем!Це подвиг,бо я свого чоловіка ніяк не можу заставити!:girl_spruce_up:

Валентина Соболь
29.10.2009, 21:32
В часи моєї молодості з чорними цятками ми боролися дуже просто і ефективно:при прийнятті ванни наносили на вологу розпарену шкіру зубний порошок,потім змивали його теплою водою.Чорних цяток як не бувало.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

renata_m
30.10.2009, 19:24
В мене та ж проблеима!Мені здається,що позбутись їх не реально! Що вже я на своє лице не наносила Ніякого результату,а постійно користуватись скрабо чи пілінгом не можна!Шкідливо для шкіри!Чи є тут дівчата,які повіністю позбулись чорних цяток,?Якщо так,то поділіться секретом!

Дуже допомагають глиняні масочки, креми з кислотами (є в Авене гарний), лосьони неспиртові!, вмивати зранку і ввечері обличчя гелем чи пінкою (краще вибрати якусь м'якшу без лаурил- і лаурет- сульфатів натрію), користуватись матуючими (з поміткою некомедогенні) кремами і перейти з тонального крему на мінеральну пудру. Ну і чистка обличчя, якщо чутлива шкіра - краще ультразвукову, або на крайній випадок апаратну. Ось, ніби нічого не забула :) Хоча це все напевно не в тему "природні засоби" :(

Vasylynka
31.10.2009, 10:56
Дуже допомагають глиняні масочки

напевно не в тему "природні засоби" Якщо нам напишете які саме глиняні масочки,і як їх робити,то буде якраз в тему!:girl_smile:

Капризуля
31.10.2009, 13:02
Я теж роблю глиняну масочку, мені косметолог порадила.
Купляю в аптеці білу глину в порошку (завжди є в DS). Вдома змішую порошок з кипяченою водою в пропорції 1:1. Мені для одного разу вистарчає по одній чайній ложці того і того. Консистенція має вийти, як у сметани. Інколи даю трошки менше води і кілька капель лимонного соку. Накладаю на обличчя на 15-20 хв, змиваю теплою водою. Гарно очищає і звужує пори:girl_curtsey:

Mazerati
12.11.2009, 15:14
Дівчата, мені косметолог дала пити Хлорофіл для очистки шкіри і виведення шлаків. Хтось користувався такою штукою? який результат?

algo
12.11.2009, 16:05
дала пити Хлорофіл
В мене подружка постійно п"є його з чоловіком.ну не зашкодив він їм поки точно!

Mazerati
12.11.2009, 16:10
ну не зашкодив він їм поки точно!
А поміг чимось?

cleonata
12.11.2009, 16:11
прайс та перелік проуктів, які вона творить?
наразі робить мило,бомби для помякшення води, йогурти для ванни та бальзами для губ безколірні, всі інгредієнти тіко натуральні, бцльше тут http://soap.at.ua/

RedAngel
12.11.2009, 20:19
cleonata,а мильна основа з чого?

бетменша
13.11.2009, 10:03
Дівчата, мені косметолог дала пити Хлорофіл для очистки шкіри і виведення шлаків.
а шо то є? і де продається?

Mazerati
13.11.2009, 10:09
а шо то є? і де продається?
То Витяжка з Люцерни польової чи харчової (не пам"ятаю.) Купила в свого кометолога. 40 мл - 30 грн, але воно, здається, і в аптеказх продається. Треба пити два рази на день в проміжках між вживанням їжі. Розводиться. 1 ч. л. на стакан води. Паралельно треба вживати велику кількість рідини.На вигляд воно як зеленка, на запах, як м"ята. Призначення - очищення органів травлення і виведення шлаків - так мені кометолог сказала, вірю їй на слово. В принципі, шкіра покаращилась, але я паралельно ще купу всього роблю.

Lastivochka
17.11.2009, 10:53
Знайшла давніше деякі рецепти по догляду за шкірою:
Маска для лица. Эта
маска разглаживает мелкие морщинки. Приготовить по 1 ст.л. апельсиновых
корок и ядер миндаля. Кожура и миндаль должны быть очень тщательно
измельчены, поскольку в прямой зависимости от измельчения компонентов
будет находиться получаемый результат. Приготовленную смесь переложить
в небольшую емкость и подливать маленькими порциями воду до тех пор,
пока не образуется состав с консистенцией жидкой сметаны. Готовую маску
легкими массажными движениями нанести на кожу лица. Через полчаса смыть
чуть теплой кипяченой водой. На следующий день повторить процедуру по
уходу за кожей. С помощью косметического средства ухаживать за лицом
ежедневно до разглаживания морщин.

Если кожа лица потеет, полезно несколько раз в день
протирать её ломтиком лимона или свежего огурца. Также, хорошо сделать
настой из коры дуба или ивы, добавив в него чайную ложку столового
уксуса. Разведите водой 1 к 10 и умывайтесь по утрам.
Полезными свойствами обладает и маска из моркови. Натрите на тёрке 2
морковки, добавьте сырой желток и пару капель растительного масла.
Наложите маску на 20 - 25 минут, после этого снимите её ватным тампоном
и умойте лицо холодной водой.

Для жирной, пористой кожи по утрам необходима ромашка
или зверобой, шалфей, календула и полынь. После принятия ванны такой
коже подойдёт маска из взбитого белка с чайной ложкой сока рябины.
Маску накладывайте несколько раз подряд не давая ей высыхать. После,
умойтесь прохладной водой.

При сухой коже все питательные маски и косметику
накладывайте только на крем, маргарин или растительное масло. Маргарин
применяют если кожа плохо переносит крема, в него добавьте сок рябины,
огурца и капусты. Жирные кремы в жару ни в коем случае наносить нельзя.

Весьма полезны для нежной, проблемной, сухой и раздражительной кожи маски из трав. Рецепт таков: сделайте равнопропорциональную смесь из
трав мяты, ромашки и подорожника, заварите столовую ложку смеси
стаканом кипятка. Процедите и добавьте в настой одну чайную ложку
картофельного крахмала. Нанесите маску на лицо и через 20-30 минут
смойте холодной водой.

Если кожа сухая - умывайтесь холодным настоем чая из
ромашки, липового цвета, шалфея, берёзовых листьев или мяты. Только не
все сразу. После умывания нанесите на влажную кожу питательный крем.
Через 5 минут промокните салфеткой. 10.04.2009 11:43

При вялой, дряхлеющей коже рекомендую вам каждый день
умываться холодными настоями из трав. Рецептура простая: одну столовую
ложку травяной смеси залейте стаканом кипятка, поставьте на слабый
огонь на 40 минут, процедите и охладите. Очень хорошо разлить настой в
формочки и поставить в холодильник, а утром, перед наложением
косметики, протирать лицо кусочком льда.

Ванна Клеопатры
Подогрейте 1 литр молока, не доводя его до
кипения, добавьте в него чашку меда и размешивайте до тех пор, пока мед
полностью растворится в молоке. Полученную смесь добавьте в ванну,
Можно добиться большего эффекта, если перед принятием ванны взять 350 г
мелкой соли, тшательно перемешать ее с 172 стакана сливок и эту смесь
втереть в кожу, начиная с пальцев ног и постепенно поднимаясь до дней.
Затем ополоснуться под душем, и Вы сами убедитесь в полученном эффекте.

Творожная маска
Питает, увлажняет и слегка отбеливает кожу.
Возьмите 2 чайные ложки жирного творога и размешайте его с 1 чайной
ложкой теплого молока или сливок, добавьте на кончике ножа соль и 1
чайную ложку теплого растительного масла. Все тщательно перемешайте до
получения однородной массы. Нанесите на очищенную кожу лица и шеи,
подержите 20 минут. После этого снимите маску шпателем, а затем
очистите ватным тампоном.

Средство для выведения веснушек
Вскипятите сок кресс-салата, смещайте его с медом
в пропорции 1:3, процедите через ткань. Готовую смесь нанесите на
очищенную кожу лица, подержите 15 минут и смойте прохладной водой.
Косметичні маски для обличчя є додатковим засобом по догляду за шкірою. По дії, яку надають обличчю, маски можуть бути пом'якшувальними, живильними, підсушуючими, лікувальними та інші. Після маски обличчя якийсь час виглядає молодішим і відпочившим. Особливо ефективні маски після теплих компресів або масажу.
Маска складається з одного або суміші декількох речовин і готуються безпосередньо перед застосуванням. Наносяться на 15-20 хвилин по лініях найменшого розтягування шкіри від низу до верху. Густі маски слід наносити на обличчя і шию пензликом або ватяним тампоном. Область навколо очей слід залишити вільною або нанести на неї живильний крем. "Скувавши" обличчя і шию, дані маски надають розслаблюючу дію на їх м'язи. Для виконання рідкої маски, просочену вату або марлю (з отворами для рота, ніздрів і очей) накладають на шкіру обличчя.
Спробуйте,і ви залишитесь задоволеними тоснісінько як я після таких от масочок...:).Просто треба заставити найти час на себе кохану і результат не заставить себе чекати...

Помідорна маска для обличчя
Тип маски:
зволожуюча маска
Тип шкіри:
для сухої шкіри
Інгредієнти:
помідор, крохмаль, рослинне або оливкове масло
Рецепт маски:
На терці натертий помідор змішати з невеликою кількістю крохмалю до отримання однорідної кашки, додати декілька крапель рослинного або оливкового масла і ще раз перемішати. Нанести на обличчя на 15 - 20 хвилин, після чого змити водою.

Огіркова маска для обличчя
Тип маски:
підсушуюча маска
Тип шкіри:
для жирної шкіри
Інгредієнти:
свіжі огірки, мед
Рецепт маски:
Три столові ложки подрібнених огірків залити одним стаканом кип'ятку. Закрити кришкою і поставити на водяну лазню на 15 хвилин. Потім залишити для повільного охолоджування на 40-50 хвилин. Після чого процідити, залишок віджати. Додати до отриманого настою одну чайну ложку меду і розмішати до розчинення. Нанести суміш на обличчя і шию, заздалегідь очистивши шкіру, ватяним тампоном. Через 30-50 хвилин змити теплою водою.

Квасоляна маска для обличчя
Тип маски:
живильна маска
Тип шкіри:
для сухої і чутливої шкіри
Інгредієнти:
зерна квасолі, лимон, оливкове масло
Рецепт маски:
Одну чашку зерен квасолі замочити на декілька годин у воді, потім зварити в невеликій кількості води, поки вони не стануть м'якими. Зварену квасолю протерти через сито. Гарячу масу змішати з соком, вичавленим з половини лимона, і однією столовою ложкою оливкового масла. Нанести на 15 - 20 хвилин. Потім змити теплою водою.

Помідорна маска для обличчя
Тип маски:
зволожуюча маска
Тип шкіри:
для сухої шкіри
Інгредієнти:
помідор, крохмаль, рослинне або оливкове масло
Рецепт маски:
На терці натертий помідор змішати з невеликою кількістю крохмалю до отримання однорідної кашки, додати декілька крапель рослинного або оливкового масла і ще раз перемішати. Нанести на обличчя на 15 - 20 хвилин, після чого змити водою.

Капустяна маска для обличчя
Тип маски:
лікувальна маска
Тип шкіри:
для сухої шкіри
Інгредієнти:
листя свіжої капусти, молоко
Рецепт маски:
Подрібнене листя свіжої капусти відварити в молоці до стану кашки, нанести на обличчя та шию на 20 хвилин.

Лимонна маска для обличчя
Тип маски:
підсушуюча маска
Тип шкіри:
для жирної шкіри
Інгредієнти:
мед, лимонний сік
Рецепт маски:
У одну столову ложку меду додати 5-10 крапель лимонного соку. Отриману кашку нанести на обличчя на 10-15 хвилин. Потім змити прохолодною водою.

Сливова маска для обличчя
Тип маски:
зволожуюча маска
Тип шкіри:
для жирної шкіри
Інгредієнти:
слива, білок
Рецепт маски:
Добре доспілу сливу очистити від шкірки, розім'яти її і додати збитий білок. Маску нанести на 20 хвилин. Потім змити теплою водою.

Білкова маска для обличчя
Тип маски:
підсушуюча маска
Тип шкіри:
для жирної шкіри
Інгредієнти:
білок, масло чайного дерева, картопляний крохмаль
Рецепт маски:
Яєчний білок збити в піну, додати 2-3 краплі масла чайного дерева і картопляний крохмаль щоб вийшло щось ніби сметани. Нанести на 20-30 хвилин. Почекати, поки підсохне, і змити теплою водою. Слід провести не менш десяти процедур, застосовуючи маску 2-3 рази на тиждень. Для глибокого очищення провести процедуру розпарювання шкіри з подальшим чищенням руками.

Маска для обличчя з вівсяних пластівців
Тип маски:
підсушуюча маска
Тип шкіри:
для жирної шкіри
Інгредієнти:
білок, мед, цілісне молоко, лимонний сік, вівсяні пластівці
Рецепт маски:
Один білок змішати з однією чайною ложкою меду, однією чайною ложкою цілісного молока і однією чайною ложкою лимонного соку, для густини додати пропущені через м'ясорубку вівсяні пластівці. Отриману суміш нанести на обличчя і через 15-20 хвилин змити теплою водою.

Картопляна маска для обличчя
Тип маски:
живильна маска
Тип шкіри:
для будь-якого типу шкіри
Інгредієнти:
катофель, молоко, жовток
Рецепт маски:
Велику картоплю зварити в шкірці, очистити її і добре розім'яти, додати небагато свіжого молока, змішати з жовтком. Пюре, що вийшло, розігріти на паровій лазні. Намазати обличчя гарячою сумішшю на 20 хвилин. На цей час обличчя накрити щільною тканиною, щоб тепло трималося подовше. Маску змити гарячою, а потім холодною водою.

Mazerati
17.11.2009, 10:54
А я вичитала, що замість крему під очі можна використовувати олійку жожоба.

RedAngel
17.11.2009, 11:06
А я вичитала, що замість крему під очі можна використовувати олійку жожоба.

усю зиму користуюся цією олією замість нічного крему - і під очі, і на все обличчя. дуже гарно живить, але, як і всі рослинні олії - забиває пори.

levandivka
17.11.2009, 11:10
вичитала, що замість крему під очі можна використовувати олійку жожоба.
А не вичитали, де ту жожобу збирати, щоб натовкти олійку? Мова ж про Природні засоби..?

Mazerati
17.11.2009, 11:26
А не вичитали, де ту жожобу збирати, щоб натовкти олійку? Мова ж про Природні засоби..?
То і є природний :) можна в аптеці купити. Зазвичай її використовують як основу для розведення ефірних масел, але вона сама по собі має безліч вітамінів.ОЛІЯ ЖОЖОБА
Використовується: омолоджує, регенерує шкіру, зберігає її природню вологість, розгладжує зморшки, використовується для догляду проблемних ділянок тіла, надає шкірі природнього кольору, стимулює ріст волосся, надає їм блиск та еластичність, створює на поверхні шкіри тонку, невидиму плівку, яка зберігає від неприємного впливу навколишнього середовища, при екземі та псоріазі.
І ще маленька довідка :

Жожоба. Латинська назва рослини у переважній більшості наукових публікацій — Simmondsia Chinensis, а тривіальна, що прийшла з іспанської мови, — jojoba. У енциклопедичному довіднику «Лікарські рослини» (К.; УРЕ, 1989) рослина має назву зи-зйфус справжній, китайський фінік, унабі та ююба. Внаслідок вільного перекладу поширилась назва жожоба.

Жожоба — деревовидний чагарник висотою 1-2 м з бляклим сіро-зеленим продовгуватим дещо потовщеним листям, з темно-коричневими стручкоподібними плодами.

Цей вічнозелений чагарник росте у посушливих зонах північної Мексики, південно-східних штатах СІЛА, в деяких регіонах Латинської Америки, у Південній Африці, Австралії. За останні роки на півдні США вирощують понад 50 млн кущів цієї рослини. Тому тільки в двох штатах за рік одержують до 15 тис. т олії, точніше рослинного воску.

Рослинний віск входить до складу насіння цієї рослини і становить майже 50% за масою. Склад олії жожоби визначають дов-голанцюгові нерозгалужені моноефіри жирних спиртів і кислот. Ось чому її слід класифікувати як віск, хоча на відміну від інших рослинних восків, олія жожоби залишається рідкою при кімнатній температурі.

Олія світло-жовтого кольору, без запаху. Стійка проти окислення та гіркнення протягом декількох років; при цьому її хімічний склад не змінюється.

З 70-х років XX ст. олію жожоби використовують як повноцінну заміну спермацету та кашалотового жиру.

RedAngel
17.11.2009, 12:19
Mazerati, але моя найулюбленіша - олія какао. не тільки тому, що добе пахне. а і тому, що вона не така масна як жожоба, персикових кісточок, зародків пшениці та інші рідкі олії. Щоправда, вона продається у твердому вигляді (як і кокосова) і її треба шкрябати :) але загалом вона більше підходить для нормальної та комбінованої шкіри і волосся. ;)

Котя
17.11.2009, 12:26
моя найулюбленіша - олія какао.
А какао-масло це то саме ,чи ні? Бо у мене є кусочок в твердому вигляді.
І скажіть будь-ласка, як ви цю олію використовуєте для лиця і волося?

levandivka
17.11.2009, 12:26
росте у посушливих зонах північної Мексики, південно-східних штатах СІЛА, в деяких регіонах Латинської Америки, у Південній Африці, Австралії. За останні роки на півдні США вирощують понад 50 млн кущів цієї рослини. Тому тільки в двох штатах за рік одержують до 15 тис. т олії,
Ех...
Промахнувся Хрущов з кукурудзою...

RedAngel
17.11.2009, 13:07
Котя, так, це і є какао-масло. Але. Є какао-масло для харчового вжитку і є косметичне, яке є краще очищене і менш жирне - рекомендую вживати замість крему саме його. Застосовувати просто - нашкрябуєте скільки потрібно, розтоплюєте в ложці над чайником або каструлькою з киплячою водою, можете додати в нього те, що Вам до вподоби - ефірні олії, сок лимону та ін. або ж в чистому вигляді наносите на чисту шкіру і волосся. все.

Грильяжка
17.11.2009, 13:36
усю зиму користуюся цією олією замість нічного крему
а ви її додаєте в якийсь зволожуючий засіб чи просто так наносите?

RedAngel
17.11.2009, 15:48
Грильяжка, "просто так" :)

veronka
17.11.2009, 18:28
моя найулюбленіша - олія кака
а де можна придбати?:girl_spruce_up:

RedAngel
17.11.2009, 19:12
veronka, там де э Ароматика. була в Космо і Сільпо і в аптеках.
йой, я знову прорекламувала комерційні організації. :о
модератори, соррі пліз. якщо це дуже страшно - повитирайте назви магазинів :)

Нікуся
17.11.2009, 20:06
veronka, я замовляю масла через нет. Подивіться тут http://aroma-club.kiev.ua/index.php?cPath=29&osCsid=ea61c3cf6621c4f55ff7ee2b53fe56fb
Але там незавжди вони бувають-розбирають як пиріжки :), тому тре часто навідуватися ,або написати яке саме масло ви хочете .Там порівняно з усіма іншими набагато дешевші ціни!

А я все ще чекаю відгуків від однієї чарівної форумлянки imel про природню косметику лаш....

Імель
17.11.2009, 20:44
А я все ще чекаю відгуків від однієї чарівної форумлянки imel про природню косметику лаш....
відкіля знаєте, що чарівна я? :girl_wink:
ще не пробувала :girl_flirt:

RedAngel
17.11.2009, 20:48
Нікуся, хоча від мене Ви не чекаєте відгуків про Лаш, все-таки напишу: хімії в Лаш не менше ніж у всій іншій косметиці :) її фішка - це суперові аромати і присутність натуральних складників, АЛЕ разом із ними сусідують дуже неприємні - спирт, СЛС, парабени, гліколі та ін.

Нікуся
17.11.2009, 20:48
відкіля знаєте, що чарівна я?
Бо десь писалося що є деяка схожість з авою-тому чарівна!

Morada
18.11.2009, 21:12
В мене на лиці, є такі маленьки ділянки де шкіра шолушиться і червоні плямки є, і незнаю чим то зняти!....може Ви хтось щось знаєте як можна цього позбавитись?

Яруська
18.11.2009, 21:26
такі маленьки ділянки де шкіра шолушиться і червоні плямки є

А чим ви вмиваєтесь?

Morada
18.11.2009, 21:34
А чим ви вмиваєтесь? милом!:girl_crazy:...але потім мажу кремом!!!...а всякі тоніки мені тільки шкодять, незнаю чим можна ще!

Яруська
18.11.2009, 21:38
милом!

О, з того і треба починати. Милом не можна, то хіба треба мати залізну і дуже жирну шкіру, щоб таке собі дозволяти. Купіть собі гель для чутливої шкіри, а ще краще вмиватись олійками, кокосова, жожоба, аевіт. Тоді й плям не буде і лущення зникне.
До речі, як ваш есперимент з фарбуванням волосся?

Morada
18.11.2009, 21:42
До речі, як ваш есперимент з фарбуванням волосся?

ДЯкую, потрібно купити, собі таке для миття обличчя!...А чим Ви косметику змиваєте?

Все закінчилось тим що я собі купила фарбу "Платиновий блондин" і завтра пофарбуюсь:girl_crazy:, завтра буде результат незнаю який, маю надію що гарний