КПК

Показати повну версію : Домашні поради

Сторінки : 1 [2] 3

Liona
20.08.2009, 23:34
Дівчата, чим можна вивести наліт (такий як ржавчина, від води) з ванни? Якусь кислоту чи що?
в мене дуже гарно вичищає доместос (залити, потім потерти добре), а потім сіф.

OxankaF
20.08.2009, 23:51
Перший спосіб перевірений, хімічний. Є така рідина,
А що це за рідина, можна детальніше, назву наприклад і де її можна придбати?

Halina
21.08.2009, 21:47
А що це за рідина, можна детальніше, назву наприклад і де її можна придбати?

Назву чесно не можу згадати. Купували в магазині Світязь біля Мотозаводу. Якщо там запитати, то скажуть. Орієнтуйтесь на те що вона на 10 л води розводиться.

а ще вона має бути не шкідлива для домашніх улюбленців, та на всяк випадок перепитайте!

veronka
22.08.2009, 16:23
нарешті до мамуні добралась - вона купувала на тому ж Краківському у дідуся олівець і "самозабвенно" мазала усьо-усьо де тіко мона щодня (сьогодні, правда, уточнила, що боротьба з мурахами тривала майже рік, а потім вони взяли і зникли:umbrage:):confused::y::xaxa:

Ніколь
23.08.2009, 16:09
Дівчата, чим можна вивести наліт (такий як ржавчина, від води) з ванни?
Я вще якось Усмішці радила.... рідина Юка-Блиск, по характеристиках як доместос - всі мікроби видаляє, дезинфікує а по ходу чудово відчищає ( розчиняє) вапняний наліт, засохлі сліди від капель на кахлі, іржу з будь яких поверхонь.

La esposa
23.08.2009, 16:11
рідина Юка-Блиск, по характеристиках як доместос - всі мікроби видаляє, дезинфікує а по ходу чудово відчищає ( розчиняє) вапняний наліт, засохлі сліди від капель на кахлі, іржу з будь яких поверхонь.

Ну і дешевше набагато :)

Карінчик
25.08.2009, 12:21
Пишу звіт: посипали гранулки там де бігали мурашки+ на тарілочки біля вікна і вентиляції, мурашок не побачила вже на другий день.

Дівонька Зіронька
28.08.2009, 22:12
рідина Юка-Блиск
Юка супер, унітаз і умивальник мию ним!! вичищає суперово. ВАННУ НІЗЯ!!!! у мене бабуля мила ванну ним - то зіпсула емаль, ванна стала як нождачка.... а унітаз і умивальник на своїй сантехніці новій вже 2 роки як провіряю і ттттт красота!
Тільки на унітаз наношу на 5 хвилин, щоб результат був кращий.

Женічка
06.09.2009, 16:09
дівчатка, пригадую,що колись знала саморобний засіб для чищення срібла.
в нього входив нашатир. а от що ще - не пам"ятаю, можливо, хтось знає, напишіть :)
а можливо,хтось знає інший дієвий спосіб чищення срібла (про зубну пастузнаю :))

Tanyunya
06.09.2009, 18:48
Я просто кип"ячу срібло в сильному розчині господарського мила, результат мене цілком задовільняє.

Натуся
06.09.2009, 19:43
я срібло чищу зубною пастою,трохи потерти старою зубною щіткою і все як новеньке...а вам не почистило?може то треба гіншу зубну пасту?мені люба відчищала...навіть коли повністю чорне було..

Грильяжка
06.09.2009, 20:52
інший дієвий спосіб чищення срібла
чищу засобом для миття посуду-супер

Натуся
07.09.2009, 12:58
чищу засобом для миття посуду-супер
О,то мені нагадало-ще добре чистять срібло і інші метали оті порошки для миття посуди з ефектом соди типу "гали", мені гарно ложки повимивало ,не пам'ятаю як той метал називається,такі що ставлять на стіл коли гості приходять:girl_crazy::girl_haha: .

Tanyunya
07.09.2009, 13:12
не пам'ятаю як той метал називається,такі що ставлять на стіл коли гості приходять

певні мельхіор?:-))))))

DolceVita
07.09.2009, 13:14
я срібло чищу насухо звичайною питною содою

Bride
26.09.2009, 22:50
дівчатка, мені теж потрібна порада
в нас однокімнатна квартира без балкону і лоджії, то завше мучаюсь питанням де сушити попрану білизну.

може хтось теж в таких умовах? то порадьте шось, бо вивішувати за вікно не хочеться: на даху голуби і все таке, то що прала - що не прала виходить... а попереду зима, тре буде сушити светри, джинси, а в хаті просто так то не висохне здається....

може хтось пробував ті сушарки? де їх краще встановити?

La esposa
26.09.2009, 23:05
може хтось пробував ті сушарки?

В нас є, то взимку ставили просто посеред хати - знаю, негарно, але через ніч висихало, і все супер. Основна перевага - в будь-який момент можна скласти/розкласти, навіть разом з одягом, якщо, наприклад, гості несподівано прийшли...

Orman
26.09.2009, 23:19
а вологість в хаті? Я би вивішувала.

Oliusia
26.09.2009, 23:22
Ми маємо таку сушарку.Зараз,як буде холодніше на вулиці будем використовувати.Речі нормально сохнуть,без запаху.

OxankaF
26.09.2009, 23:29
а вологість в хаті? Я би вивішувала
Взимку батареї так сушать повітря, що навіть рекомендується розвішувати мокрі рушники.

Нікуся
27.09.2009, 00:05
Чим відчистити руки від горіхів?

DolceVita
27.09.2009, 12:27
Пральним порошком і пемзою,або такою пилкою для п'яток. Більше,нажаль,нічим....

La esposa
27.09.2009, 12:32
Пральним порошком

Та ви шо!!!!!!!!! То ж можна таку алергію дістати, і подразнення!!!!! краще вже милом простим, господарським, або просто в кип"яточку потримати, а тоді пемзою...

Марта2
27.09.2009, 12:36
в кип"яточку потримати
Та я руки в кип"яток не запхаю!

Oliusia
27.09.2009, 12:36
Ще добре руки відбілює лимонний сік.

La esposa
27.09.2009, 12:39
Та я руки в кип"яток не запхаю!

Ну, не кип"яток, а таку гарячу, яку тільки зможете витримати. До речі, це досить корисно - можете ще солі насипати і олійки пахучої накапати - після такої ванночки руці як у дитини, і ще пемзою потерти - відійде набагато швидше :)

DolceVita
27.09.2009, 12:47
порошок для ручного прання! Я не думаю що хтось тримає вдома такий на який алергія!
Хоча давно всі перуть машинкою,але є такі речі які тільки ручне прання вимагають . Просто мило малоефективне. Дитячий порошок можна попробувати

La esposa
27.09.2009, 13:24
порошок для ручного прання! Я не думаю що хтось тримає вдома такий на який алергія!

Та ні, якщо прати, то вони всі ніби нешкідливі, але якщо при цьому шкіру терти пемзою - то ніжна шкірка, яка є під загрубілим шаром, може просто пошкодитись.

DolceVita
27.09.2009, 13:29
Не до крові терти ж. Мені допомагало,при тому що в мене дууууже чутлива шкіра після кожного миття мажу кремом.
Тоді за тиждень самі змиються від горіхів....

Януся
19.11.2009, 10:21
Дівчата, підкажіть як реанімувати скляний стіл? З'явилась подряпина :-(. В неті знайшла інфо, що можна чистити алмазною пастою. А де її купити??

ТАНЮСЯ
29.12.2009, 02:05
Хто знає,чим почистити тефалівську сковороду підкажіть...

Ірка-Шкірка
29.12.2009, 02:11
чим почистити тефалівську сковороду

А від чого забруднення?
Суть сковорідок з чорним покриттям (тефлоновим) така, що їх не можна шкрябати і дряпати. Недобре, якщо на них є подряпини.

Тому я раджу налити гарячої води з миючим засобом для посуду, і нехай собі постоїть якийсь час. Ніч, або добу. І будь-що, що до неї пристало, повинно відстати і легко змитись шматкою.

ТАНЮСЯ
29.12.2009, 02:25
Дякую за пораду!
А від чого забруднення?
Жир(нагорілий чи що)

Лянка
29.12.2009, 10:57
Жир(нагорілий чи що)Ви певно маєте на увазі жир з зовнішньої сторони сковорідки. Так-от від цього діла нас врятує Сіліт Бенг:)

Зорянівонька
29.12.2009, 11:01
Тому я раджу налити гарячої води з миючим засобом для посуду
Я десь чула, що не можна їх миючим засобом...То кипятком заливаю наніч

ТАНЮСЯ
30.12.2009, 12:30
Ви певно маєте на увазі жир з зовнішньої сторони сковорідки. Так-от від цього діла нас врятує Сіліт Бенг
Так,саме з зовнішньої сторони.То з зовнїшньої сторони можна такими засобами мити?

Ніколь
30.12.2009, 13:12
Дівчата, хто знає чи можна миючим пилесосом відчистити ковролін? Я через день пилесошу ( правда звичайним пилесосом), і ванішем його вже пару разів чистила... і на вигляд він не брудний, але я якось лягла на нього щоб щось з під шафи дістати..... то таке враження що він туго набитий пилюкою. Піти його витріпати чи здати в хімчистику не можем бо на килимі багато меблів які переставити немає можливості.
І якщо миючий пилосос його вичистить, чи міг би хтось таке чудо позичити на пару днів?

Ірка-Шкірка
30.12.2009, 14:34
зовнїшньої сторони можна такими засобами мити?

можна! Мийте на здоров'я :)

Редвумен
03.01.2010, 01:30
можна! Мийте на здоров'я від тої хімії (Сіліт Банг ітд) здоров"я Вам точно не добавиться! якщо є можливість мийте без того "хіматозу"

Bunya
05.01.2010, 19:40
У нас на роботі всі носили десь в районі Замарстинівської. Всі ту фірму хвалять. І що при тобі все чистять і т.д.
Ваші співробітниці чистили подушки? А що робити з ковдрою, вона ж прошита? Як її почистити? Чи то вже викинути?

Zhaba
15.03.2010, 18:59
Допис від Жемчужинка
Скажіть,а чим можна вивести НАЗАВЖДИ харчову міль?Вже не знаю,що робити.Ніби,повикидала всі продукти,в яких вона могла б бути,та всеодно звідкись береться.
Я у зйомній квартирі харчову моль виводила місяців зо три. Купила спрей для одягу і все перепшикала, лаванду (рік перед тим привезла з Криму), різні листочки/коробочки. Кожен вечір була звичка заглядати на стелю, стіни і вбивати тих гадів (аби не було плям від трупиків, пшикала спец дихлофосом прямо на міль і вона звалювалась). Але основне - викинула всі крупи бо не прогледиш насправді добре чи молі там чи ні. можуть бути личинки. Нові крупи виключно в банки з герметичними кришками або кульок без дірок і на вузлик, або ж скотчем упаковки заклеювати зразу після користування. Основне, що помітила, так це любов харчових молей до шоколаду!!!! Будьте уважні коли їстимете цукорки з начинкою, якщо в дома є молі! Конфетки, шоколадки, і взагалі їжу яка стоїть без діла - викидайте. там можуть бути личинки.

levandivka
18.03.2010, 12:05
http://www.skillopedia.ru/player/video.swf?id=http://77.220.185.136/data/materials/2/46e1838f9e9340c0271c6f1dd3d2f61a/

Kleo
31.03.2010, 18:49
Я у зйомній квартирі харчову моль виводила місяців зо три.
я вже більше 3-ох місяців борюся, але марно,:confused: останнім часом їх тільки побільшало, вже й антимолі в кожній шафці, і крупи всі і банках з кришками, а міль десь плодиться. Зараз всі стіни і поверхні в слідах від "трупиків:8:"

Ніколь
15.04.2010, 22:53
Дівчата, хелп... я тут вчора дещо ароматне розплавляла в мікрохвильовці ( мило хотіла зварити :girl_crazy:) і воно було ну таке пахуче... таке пахуче.... що засмерділо мені всю квартиру і мікрохвильовку. Квартира вже провітрена і не пахне... а в мікрохвильовці не можу нічого заігріти бо одразу той мильний запах появляється. Ніби до продуктів не чіпляється але присутній постійно.
Як мені того запаху з хвильовки позбутись?

Anaid
15.04.2010, 23:00
Не знаю на рахунок мила,але запахи з мікрохвильовки виводить лимон кинути половинку в горнятко з водою та закіп"ятити,при потребі кілька разів.:confused:

Arctica
16.04.2010, 00:42
Як мені того запаху з хвильовки позбутись?
Читала в журналі, що неприємного запаху із мікрохвильової печі можна позбутися, якщо вимити піч водою із оцтом (але я незнаю наскільки ефективний цей спосіб бо сама не пробувала)

Vitaminka
16.04.2010, 00:47
к мені того запаху з хвильовки позбутись?
мила водою з оцтом , а потім зробила це

запахи з мікрохвильовки виводить лимон кинути половинку в горнятко з водою та закіп"ятит
- допомогло

Tequila
19.04.2010, 11:38
Дівчатка, порадьте як вивести плями від кави з молоком з білих джинсів і курточки з тканини яскравого кольору (складу тканини не знаю). Може комусь вдавалось вивести подібні плями?? В хімчистку боюсь віддавати, переживаю що можуть зіпсувати речі((

Ірена
11.05.2010, 11:59
вчора мій чоловік спалив вінзеровський баняк (рисовою кашею)... каструля всю ніч мокла - але не відмивається. налила сіліту. що ще можна зробити?

olevitska
14.05.2010, 01:20
у мене часто страждає вінзерівський посуд через манну кашу, то я набираю воду і кипячу...десь пів години, а потім добре відмивається. а ще допомагає "домол" для чищення склокераміки. а ще чула про "емвеївську" хімію, яка творить чудеса.

Prutylyatko
30.05.2010, 00:59
Чим вивести жуйку з одягу, а то малий постарався та позалишав. Перекись та морозилка не допомагає.

Seppy
30.05.2010, 01:17
Перекись та морозилка не допомагає.
Спробуйте попрасувати через папір типу промокачки шкільної (дуже гігроскопічний) має втягнути в себе жуйку

Vitaminka
30.05.2010, 03:24
спробуйте попрасувати через папір типу промокачки шкільної (дуже гігроскопічний
я так робила на днях - допомогло

Zoryanazirka
30.05.2010, 10:51
каструля всю ніч мокла - але не відмивається
Я в таких випадком заливаю містером мускулом для кухні. Все відстає, але хімія страшна

Kvinta
22.06.2010, 11:45
Маю перше: у мене обручка з білого та жовтого золота трохи потьмяніла. Яким чином найкраще відполірувати?
Я не знаю, чи тут вже так відповідали, але найкращий результат можна отримати, якщо поїхати на наш ювлірний завод і там є майстерня, майстер, якщо я не помиляюсь, за 10 грн мені і розмір підкорегував і відполірував, стала просто як нова!! :)

Дівонька Зіронька
03.07.2010, 23:57
як вивести чорну плісняву з ванної кімнати? вчіпилася на стелю (пофарбовану снєжкою), та на кахель...унітаз періодично, умивальник...якась напасть....мені аж прибирати там не хочеться. Що зстелею зробити і чим змити навічно з кахелю?

Arctica
04.07.2010, 01:26
як вивести чорну плісняву з ванної кімнати?
В нас у ванній кімнаті біля вікон була чорна пліснява то я наливала білизну на шматку, добряче втирала, пізніше просто мокрою шматкою декілька раз по тому місцю терла і пліснява зникла, а знайомі все те ж саме робили тільки замість білизни використовували якусь спец. рідину від грибку- не допомогло.

Іннуська
04.07.2010, 10:47
Хтось підкаже чим мити стіни, які чомусь цвітуть після "євроремонту"?
взяти звичайної білизни на шматку-і колір стін не зіпсує,і плісняву відчистить.Або є спеціальні засоби,але той,який ми брали дуже токсичний

Anastasia
13.07.2010, 12:57
Нікуся! Розкажіть будь-ласка, чи ви оцтом вивели отих мурах? Після вчорашнього дощу мені їх в ванну поналазило через шахту для труб :( мушу щось робити, але хімічно-токсичне не підходить.

iriwa
13.07.2010, 13:48
Теж цікавить як вивести мурах але щоб без хімії :girl_blush2:

Deidra
15.07.2010, 19:42
Теж цікавить як вивести мурах але щоб без хімії
Мені недавно сказали, що в офісі на кухні таргани. При детальному розгляді вони виявилися мурахами :girl_crazy: Але оскільки я вже отруту принесла - то не пропадати ж їй! :xaxa: Розклала - нема ні тарганів, ні мурах.
А отрута була така: пюре картопляне + борна кислота + цукор + трошки водички, щоб розчинилося і перемішалося добре. Розклала маленькі кульки по кутках, от і все :girl_curtsey:

Furore
17.07.2010, 14:17
Теж цікавить як вивести мурах але щоб без хімії
І мене цікавить, але не чорних, а тих манюсіньких, рудих. :girl_sad:

Neitiri
21.07.2010, 16:53
Дівчатка, допоможіть, пліз!!!!! Зіпсувала шкіряний диван рудого кольору фарбою. :girl_cray:Фарбу то я відчистила, але залишились плями світлішого кольору... От думаю, може підфарбувати, але як? :8:Чула, що є спец. фарби для шкіри. Розкажіть, який можливий еффект, якщо хтось фарбував так щось (куртки, сумки тд)

MakarOnka
21.07.2010, 17:46
Є краски в спреї типу Саламандри для шкіри,продаються у взуттєвих магазинах-можна спробувати замаскувати ту пляму(хоча не впевнена що підберете точний колір),можна спробувати пофарбувати в якомусь непомітному місці дивану і порівняти колір.А фарби ті хороші не облазять,я нею чоловікову шкіряну куртку поновила-результат сподобався:dance:

Нікуся
20.08.2010, 19:43
придбала собі пакети для вакумного зберігання речей. що скажете хорошого,чи не дуже про їх використання?

kati
20.08.2010, 23:53
пакети для вакумного зберігання речей
речей чи продуктів? знаю продукти так зберігають.... а речі то як?

Фіяна
21.08.2010, 00:04
а речі то як?

через спеціальний отвір пакету пилесосом відкачують повітря (файно так зберігати великі зимові речі - пуховики, ковдри, подушки, тощо... - внаслідок вакууму вони суттєво зменшуються в об'ємі)

Angel
21.08.2010, 01:07
пилесосом відкачують повітря
ви це серйозно??

Фіяна
21.08.2010, 12:28
ви це серйозно??

серйозно, серйозно :) -

http://s60.radikal.ru/i169/1008/ee/2447f694b8d1.jpg
Вакуумные пакеты отлично подходят для сезонного хранения вещей.
Осенью они вместят в себя ненужный летний гардероб. Весной в них удобно убрать тяжелые зимние свитера, шарфы и шапки, дубленки и куртки, теплые одеяла.

Необходимое условие для использования этих пакетов: наличие (даже самого простого) пылесоса, с помощью которого через специальный клапан из пакета удаляется воздух.

ще бувають такого плану "компресійні" пакети, котрі не потребують використання пилесосу - повітря виходить через отвір-клапан при скручуванні чи натисканні...

Нікуся
21.08.2010, 17:01
я власне купила такі пакети, що при скручуванні повітря виходить через клапан. поклала туди малаго дві пухові куртки і комбінезон зимовий скрутила , і товщина пакета стала см 5 . але цікавить,чи не шкодить це речам,планую так пакувати літні речі...?

Пупсик
21.08.2010, 17:21
Ще скажіть де купували і за скільки

Нікуся
21.08.2010, 17:30
в епіцентрі , за три пакети 18 гр
http://s05.radikal.ru/i178/1008/ab/7760192fff97.jpg (http://www.radikal.ru)

ще б найти такі ж ,але більшого розміру..

Daisy
22.08.2010, 00:10
придбала собі пакети для вакумного зберігання речей. що скажете хорошого,чи не дуже про їх використання?
Вже кілька років ними користуюсь, нічого поганого сказати неможу. Навіть додому висилала.

Маруся-мама
22.08.2010, 04:52
нічого поганого сказати неможу

Мама казала що потім речі дуже помяті, може вона забагато напихала?

Нікуся
22.08.2010, 08:17
потім речі дуже помяті,

мене ,власне це і бентежить....

Daisy
22.08.2010, 16:02
Мама казала що потім речі дуже помяті, може вона забагато напихала?
Пом'яті, але я виношу в підвал одіяла-покривала, подушки лишні, одяг несезонний. Якщо місця мало то це прекрасний вихід і ніякі кузі-бяки не залізуть і міль не погризе.

marianast
10.11.2010, 01:09
Мити духовку - страшне заняття. Хочеться обійтись без хімічних засобів, але після сьогоднішніх тортур з ганчірками зрозуміла - не реально. Найстрашніше- це маленькі бризги жиру, які відтиранню не піддаються. А в моїй ще на верхній панелі прикріплена спіраль, а за нею помити ніяк не виходить. Та ще й відкриті дверцята заваджають при митті страшенно:girl_cray: Читала, що засоби для миття духових шаф - то страшна отрута. Тому розкажіть як ви миєте свої духовки без них? А якщо без них не обійтись, то яким користуєтесь? І чи користується хтось засобом Шуманіт або Емвей? Не розмістила допис у миючих засобах з надією, що хтось знає як очистити духовку безпечнішим способом)))ну може оцет чи нашатирний спирт, чи ще щось безобідне)))

Svitlanka
10.11.2010, 01:11
О, я теж останні дні тільки про те і думаю - як відмити нормально духовку і мікрохвильовку....Буду чекати, що напишуть-порадять :)

kati
10.11.2010, 01:20
я на дно духовки (холодної) ставлю посудину з водою в яку добавляю трохи плину. Нагріваю добряче духовку хвилин 20. Пара , яка утвориться розчинить бризки жиру і підгорівшу їжу. Внутрішню частину віконця мию звичайною содою. Наношу соду, трішки теплої води і ту кашицю на хвилин 10 лишаю Потім тільки протерти тряпочкою.

Але тут головне регулярно так чистити духовку, бо якщо півроку не чистити то звісно такі ипетоди не підійдуть

MYR
10.11.2010, 01:23
Я користуюсь засобом від Amwey, знаю, що то страшна хімія, але коли з духовки дим іде під час приготування, напевно ще гірше, а тримати її постійно в чистоті я не вмію (така вже я господиня). Наношу засіб щіточкою яка є в комплекті, обов'язково в рукавицях, змиваю через пів години, разів 10. Потім включаю духовку на максимальну температуру на кілька хвилин, не знаю чи це правильно, бо то я сама собі так придумала, але думаю, що спочатку краще пусту ніж з їжею.

La esposa
10.11.2010, 01:32
А я протираю духовку кожен раз після готування, колижир ще гарячий. Тому проблем таких не маю. Хімією мию хіба скло.

Ольга
10.11.2010, 12:17
Хімією мию хіба скло.
власне часто звучить інфо, що не можна мити хімкою всередині духовки, лише скло, аби вигляд мало пристойний.
Десь недавно вичитала, що поставити на ніч нашатирного спирту в духовку, а вранці протерти. Але не знаю чи я б з таким бавилася...
Мию як і усі - в бритванку води, включаю на 60 градусів духовку, потім руцями тру, тру, тру...

пандочка
10.11.2010, 12:41
Я також користуюсь засобом від Amwey,дуже задоволена.

Bride
10.11.2010, 13:18
В мене духовка всередині аж з чорним нальотом, який опадає, коли духовку потрусити. Я там вже боюся навіть шось їсти готувати:girl_blush2:. Зараз попробую поставити бритванку з водою, напишу про результат.
Мікрохвильовку теж треба мити: бо від конвекції і грилю на стінках купу оранжевих масних плямок...Читала що треба в чашку води з лимоном поставити хвилин на 10 в режимі мікрохвилі, а потім протерти. В мене є функція видалення запахів...але ще не знаю як вона працює, бо пічці тіки місяць.

Свекруха купила собі той засіб від емвей, каже що відтирає все за раз! в неї навіть ручки регулювальні на плиті без жодної плямки. Але миє кожного тижня, і навіть інколи ножем, загорнутим у шматину шкребе.
Коли вже я буду такою господинькою як вона?:girl_cray:

robik
10.11.2010, 13:55
А я роблю так. На губку даю плину до посуди, витираю всередині стінки і верх практично насухо ( водою змочую тільки губку ), на дно, в бритванку наливаю гарячу воду і включаю духовку на малу температуру на20хв. Потім виключаю, чекаю пару хв. ну щоб можна було помити і усьо. Де такий старіший жир, то тру старою зубною щіткою, але то в кутиках. Мити треба поки духовка прогріта, бо на зимно толку недуже.
Мені помагає, може і вам стане в пригоді.

Лія
10.11.2010, 14:09
Знаю суперовий екологічний засіб очищення мікрохвильовки-може і для духовки згодиться: Берем два лимони,можна такі шо вже негодні до вжитку,ріжемо як не будь зі шкіркою ,кладем і керамічну чи скляну посудину типу піалки,туди даєм десь склянку вони,вмикаєм мікрохвильовку на 20 хв.Потім лише легко змиваєм зі стінок і дверцят розчинений лимонним сокром жир,і запах супер,і ніякої хімії!

petrywka
10.11.2010, 17:28
Мікрохвильову мию так: в скляну посудину для МХ наливаю води 200-300 мл+лимона кислота чи сік лимона і на 30 хв вмикаю. Після того просто протираю. Все дуже легко чиститься.

marianast
10.11.2010, 19:12
Я завжди мию духовку після приготування їжі, ще гарячою. Але мене результат не задовільняє. Дротиком шурувати боюсь, а жорстка сторона губки, навіть з плином, не бере. Вчора поставила посудину з водою і плином. Хороший спосіб, але за нагрівальним елементом (вгорі) і там де вентилятор (задня стінка) не особливо помогло. Завтра знову готуватиму, випробую лимони, потім відпишусь. Найпростіше готувати у фользі чи в закритому посуді)))) 100%. Але в нас люблять щоб із скоринкою було.

Bride
11.11.2010, 14:56
Відмила я свою мікрохвильовку завдяки воді та лимону +лимонна кислота! Жир відійшов чудесно! Але плями від грилю всерівно шкребла трохи дротиком. В мікрохвильовці біокерамічне покриття. Думаю переживе!
Зараз поставила бритванку в духовку, чекаю поки покипить трохи. Не така вона і брудна виявляється.
А чим відмити бритванки і решітку? Кажуть Sif cream хороший, і якийсь засіб з дешевших Титан, польський. Що вибрати?
п.с.: для унітазу взяла Титан, мене порадував - рожевим кольором, прекрасним запахом, швидкою дією, і ціною всього у 17 грн.

Annjutka
12.11.2010, 01:11
А мені Амвей не сподобався. Від нього самого потім треба відмивати довго, бо лишає такі білі розводи як від крейди.

Ніколь
12.11.2010, 01:26
п.с.: для унітазу взяла Титан, мене порадував - рожевим кольором, прекрасним запахом, швидкою дією, і ціною всього у 17 грн
для унітазу візьміть Юка-Юлиск, порадую ще більше і всього за 6-7 грн.
Кажуть Sif cream хороший
як на мене цей засіб це натуральна сода в густій речовині, білий і жовтий - для звичайних потреб, зелененький ще й з чимось типу хлорки - добре відбілює.

Мікрохвильовку мию звичайною содою, але тепер спробую ще й лимони.
Поверхню плити мию якраз Cif або пшикалкою яка жир розчиняє ( купую в мужика який побутові хімію з німеччини возить), саму духовку признатись чесно не памьятаю коли основатєльно мила ( але вона ніби ї чиста), шкло також тою пшикалкою мию, стінки духовки поки теплі протираю мікрофібровою тряпочкою простою водою, щоразу після того як щось там готую..

marianast
12.11.2010, 09:45
Вчора спробувала очистити духовку лимонами. мені сподобалось. Жир відходить набагато легше. Я навіть задню стінку очистила фактично без проблем. Ще більше підійде спосіб тим, в кого в духовці можна вимкнути венилятор, бо в моїй не вимикається і швидко видуває звідти пару. Але верх, доведеться хоч раз на 2-3 місяці мити хімією, бо готуєм в духовці постійно і жиру нахляпується багацько. Хоча я вчора навіть там так-сяк помила. В кого електрична духовка підкажіть, можна цю наргівальну спіраль відкрутити? чи то треба майстра?

пандочка
12.11.2010, 15:41
Можливо Annjutka ви не тим засобом від Амвей чистили духовку:ed4d70def841dc74b57тому що ніяких білих розводів як від крейди він зовсім не залишає і дуже гарно дідчищає і не потрібно після нього дротяною щіткою терти

галичанка
12.11.2010, 16:00
А мені Амвей не сподобався. Від нього самого потім треба відмивати довго, бо лишає такі білі розводи як від крейди:girl_impossible: А я вже другу баночку придбала собі Амвею, постійно тільки ним і користуюсь, ніяких розводів не було. А найбільш часто я використовую той засіб для чищення дзеркальних поверхонь пателень. Мені дуже подобається, що змазав, залишив, а потім тільки змив і все чисто. Прямо як в рекламах.:girl_wink:

Annjutka
12.11.2010, 17:26
А найбільш часто я використовую той засіб для чищення дзеркальних поверхонь пателень.
о, я такого не пробувала, в мене якраз дзеркальна
Можливо Annjutka ви не тим засобом від Амвей чистили духовку
:confused: може й так, але пише на банці "Oven Cleaner" хіба може в них є ще якісь.

Уляночка
12.11.2010, 17:28
тааа..лимон..вода..сода- то сила ..все відмило супер
тепер трохи не в тему, але запитаю - як пательні вичищаєте??

Kasia
12.11.2010, 17:35
як пательні вичищаєте??
особливо з зовнішньої сторони ..

Nuson
13.12.2010, 21:16
Я в ДЦ купляла Домол для чистки духовки. Дуже навіть класне, правда змивала водою багато разів, але нічого, воно того варте. Коштує десь 20 грн.

zlatovlaska
16.12.2010, 15:57
...Скільки користуюсь AMWAY-ївським засобом ,жодного разу не було ніяких білих розводів.Відчищає добре,якщо ну дуууже вже великий нагар, доводиться і по 2 рази наносити.Але то краще ніж руцями шкрябати чи дротиками , нищачи поверхню...Чищу духовку,пательні,каструлі,гусятницю.....

Snigurochka
05.01.2011, 16:58
А мені допомогає наступне: беру Емвей (такий зелененький для посуду) губкою наношу цей засіб на забруднену поверхню і чекаю хвилин 10. Або Фейрі так само. Тоді мию мочалкою, все легко відмивається :d64:
Якщо це не мікрохвильовка, можу ще Кометом (порошком) Потім пройтись. Теж досить гарно чистить. якщо ж мікрохвильовка, то є Містер Мускул - спрей. Я ним завжди користуюсь- він універсальний, рожевого кольору. Відмиває гарно (але після нього треба пройтись чистою, зиоченою у воді ганчіркою, щоб хімію змити, і лишити відкритою мікрохвильовку, щоб вивітрилось усе шкідливе:girl_in_love:

Nuson
13.01.2011, 12:34
Я ще минулого року стикнулася з питанням - як чистити той пуховик? До того мала куртки на синтепоновій основі, і відповідно кидала в пральну машинку і нічого їм не було. А тепер чищу щіткою той пуховик, але після їзди в маршрутці кожного дня, вона, м'ягко кажучи, не дуже чиста. Як Ви перете чи чистите свої пуховики??? (Не звертаючись в хімчистку).

Korona
13.01.2011, 15:43
Незнаю чи у правильній темі пишу, але прошу не видаляти.
Маю у квартирі дуже велику проблему - чорніють стіни і стеля( останній поверх). Вона почалася декілька років тому, але в цьому році особливо прогресує. В одній із кімнам (найбільше) немає балкому, стіна поступово чорніє від одного кінця та посувається під вікном до другого кінця стіни. Вікно деревяне. Та ще й на стелі почали виходи сірі маленьці цяточки. Все це трохи змивається, але не до кінця. Підсушуємо періодично стіни уфо. Як прийде літо необхідно терміново щось робити. Підкажіть, можливо хтось з таким стикався чи знає що робити???

PurpleShoe
14.01.2011, 12:30
як чистити той пуховик?
В мене був пуховий плащик, то я теж спочатку довго думала-гадала як його відчистити, а потім просто попрала в пральці.:greeting:
Результат - все чистюсіньке.:good:
Правда пух трохи збивався - то треба було хвилин 10 посидіти - порозправляти пух руцями. І все виглядало як нове. Прослужив так довго, аж набрид добряче.
Правда плащ був дуже якісний.

Маю питання стосовно мельхіорових приборів.
Маю мельхіорові вилки, які після посудомийки дуже потемніти і покрилися розводами.
Більше пхати туди не буду, але б хотілося повернути їм колір і блиск.

Лія
14.01.2011, 15:21
чорніють стіни і стеля( останній поверх)
Купіть поглинач вологи " Церезіт" зі змінними таблетками,і частіше провітрюйте ,щоб конденсат не збирався, і ні в якому разі не ставити пластикове вікно.
Влітку я б радила здерти до штукатурки ,і прокрити антигрибковою емульсією і антигрибковою штукатуркою,теж "церезіт".

veronka
14.01.2011, 23:21
- чорніють стіни і стеля( останній поверх).
а ще зробити гідроізоляцію даху (не впевнена щодо вірності терміну), тобто спершу довести до ладу дах і карниз!! у нас ситуація гірше - ми на першому поверсі і тут окопи робити треба(((
мельхіорові вилки, які після посудомийки дуже потемніти і покрилися розводами.
"сода и труд всё перетрут":girl_haha: хоча мій чоловік відчистив губкою зі звичайним плином)

easymark
23.01.2011, 18:40
В мене у ванній якось волого дуже, вентиляція погана, тому й пліснява виникає. Я звісно намагаюся вичищати, але на пральній машинці (гумова прокладка) якось не вичищається, вже скільки б не терла.
Хто знає, що можна зробити. Та як взагалі з пліснявою боротися?
дуже дякую.

Daisy
23.01.2011, 18:46
Та як взагалі з пліснявою боротися?
Залишати двері відкритими або привідкритими щоб вологість виходила.

Golgy
23.01.2011, 20:50
Дуже гарно себе в мене зарекомендував Церезіт СТОП Волога. Ставиться такий кувшин з спеціальними таблетками, що збирають вологу з повітря перетворюючи її на щось там....
Пристрій коштує приблизно 130 грн а зарядки дві штуки 70 грн. Виробник заявляє, що таблетки стає на 2 міс.

dasha
29.01.2011, 19:26
Може хтось знає чи можна попрати м"яку іграшку, якщо вона частково начинена такими кульками, як кладуть до мештів від вологи?

Vika
30.01.2011, 00:19
такі іграшки перу постійно, ще жодну не зіпсувала.
а грибок тимчасово можна змити хлоркою (звичайною в пластиковій бутилці), але через деякий час він всеодно "виросте". я чула що стіни треба обдирати до цегли.

WildWind
30.01.2011, 01:53
Може хтось знає чи можна попрати м"яку іграшку, якщо вона частково начинена такими кульками, як кладуть до мештів від вологи?
Ви впевнені, що то саме такі кульки від вологи? Вони просто по розміру такі, але вони не вбирають вологу, а просто для дрібної моторики пальців діток. Принаймні у тих іграшках, що у мене, ті кульки просто пластмасові.

Smokky
30.01.2011, 08:12
Я ще минулого року стикнулася з питанням - як чистити той пуховик? До того мала куртки на синтепоновій основі, і відповідно кидала в пральну машинку і нічого їм не було. А тепер чищу щіткою той пуховик, але після їзди в маршрутці кожного дня, вона, м'ягко кажучи, не дуже чиста. Як Ви перете чи чистите свої пуховики??? (Не звертаючись в хімчистку).
Я завжди всі пухові речі (і курточки і ковдри) перу у пральці з тенісними м'ячиками, вони при пранні добре той пух розпушують. У штатах в тих загальних пральнях вони завжди біля порошків лежать.

zorych
01.02.2011, 18:57
Дівчатака, підкажіть як врятувати шерстяний светр, що збігся від гарячої води!

Seppy
01.02.2011, 20:41
як врятувати шерстяний светр, що збігся від гарячої води!
Думаю, ніяк, хіба новий купити:girl_sad:

---------- Додано в 19:41 ---------- Попередній допис був написаний в 19:38 ----------

з тенісними м'ячиками
З тими звиклими? не збивають, якщо є шерстяні елементи (комірець, рукава)?

Venus
01.02.2011, 20:56
В кого електрична духовка підкажіть, можна цю наргівальну спіраль відкрутити? чи то треба майстра?

Взагалі-то в інструкції до моєї духовки написано і намальовано, як ту спіраль знімати. (В мене Сіменс) Але тоді Вам треба дивитися в інструкцію до своєї духовки. А якщо її вже нема, то шукаєте в інтернеті. Я так робила, коли треба було інструкцію до пральки.

Smokky
02.02.2011, 07:31
З тими звиклими? не збивають, якщо є шерстяні елементи (комірець, рукава)?
В мене звичайні, ті які раніше були зелененькими :) Правда вони мені дісталися вже випраними кілька разів, тому не знаю чи з новими наперед треба щось робити, я б їх напевно в гарячій воді потримала, щоб подивитись чи не помалює при пранні. А на рахунок шерстяних елементів не знаю, бо прала лише ковдру та пуховик.

masaryk
05.02.2011, 19:28
Порадьте будь-ласка як попрати ліжник?

bora
05.02.2011, 21:46
як попрати ліжник?
А в пральці не можна?
Як завеликий, то є така дошка з хвильками і на ній прати;)

masaryk
06.02.2011, 18:21
Дякую за відповідь. У парлку ліжик точно не влізе - вовняні речі перуть у пралці до 1 кг. Його взагалі прати можна? Хтось пробував? Чи можна якось почистити це волохате чудо народної творчості?

WildWind
06.02.2011, 20:33
Моя мама просто чистила колись на снігу, як коврик. Якщо є пляма, то мильним розчином місце плями обробляла, і просушувала на сонці/морозі. Взагалі я колись і в пралку кидала, але не ліжник, а таку коротеньку полосочку з вовни з характерним малюнком, для м'якого крісла накидка. Чудово пралось.

я_тут
14.02.2011, 15:56
Дівчата, підскажіть, як чистити матрас? ми його регулярно пилесосимо, але хотілось би ще якусь сан обробку, хтось має такий досвід?
моя мама ліжники прала в машинці, на звичайному режимі, не для вовни, при температурі 30, на низьких оборотах і рідким засобом для вовни, на виході, як новий :)

agalinka
16.02.2011, 22:43
Дівчата підкажіть, як почистити лаковану меблеву стінку від бруду (привезли від бабусі і хочемо привести в порядок, а там такий слой бруду ) не знаю чим відчистити, може хтось чистив чимось порадьте будь ласка, бо звичайні поліролі не дуже допомагають, так як вони для полірування а не миття і чистки.

Glori
16.02.2011, 22:56
Якщо це ще радянська супер полірована мебля, я б взяла майже горячу воду , багато Fairy і мягеньку мочалку. Потім витерти насухо і тоді поліроль.

agalinka
16.02.2011, 23:07
Якщо це ще радянська супер полірована мебля, я б взяла майже горячу воду , багато Fairy і мягеньку мочалку. Потім витерти насухо і тоді поліроль.
Дякую, а лак води гарячої не боїться?

Florena
17.02.2011, 12:38
Потрібно брати не гарячу воду,бо лак потріскається,а теплу. і так як вам уже радили з додавенням миючого засобу,потім промити чистою водою,протерти насухо,дати добре просохнути і тоді вже полірувати.

iriwa
22.02.2011, 15:49
Може то не сюди, але незнаю де написати. Хто скаже як попрати блузку з льону так, щоб вона була м"ягенька, а не тверда як папір? Ополіскувач допомагає слабо.

zyleika
22.02.2011, 16:13
Я завжди беру рідкий засіб для прання делікатних тканин ефект супер.

iriwa
17.03.2011, 14:41
Як ви перете джинси? Купила нові, але боюсь щоб не сіли, бо вони тютілька в тютільку на мене, а як сядуть то буде капець. Я завжди прала джинси в пралці, але вони після того сідали конкретно. Що порадите? Може якийсь засіб порадите?

Florena
17.03.2011, 15:11
Я джинси перу у пральній машинці при температурі 30 градусів, при такій у мене збігались, перу рідким порошком-гелем, для полоскання додаю кондиціонер.

masaryk
13.04.2011, 13:10
Купили українську вовняну ковдру. Правду кажучи дурницю зробити. Спершу смерділа на балконі. Але то не найбільша проблема.
Тепер з неї просто лізуть волокна вовни. Чи то тимчасове явище.? Чи пора вже викидати? Чи щось взагалі можна з нею ще зробити?

Нікуся
13.04.2011, 13:30
Чи щось взагалі можна з нею ще зробити?
зашити її в ще один напірник.

Merry
13.04.2011, 18:36
А я випрала футболку в пральній машинці з програмою "ручне прання", а вона чомусь перекрутилась. Порадьте, будь-ласка, виправити цю футболку ще можна, чи це вже кінець? :girl_cray:

mirishka
13.04.2011, 19:49
Я не знаю де, помалювала пальто кульковою ручкою, підскажіть будь-ласка чим можна її вивести.

Florena
13.04.2011, 20:15
помалювала пальто кульковою ручкою,
Спробуй затерти молоком , а потім випрати, я так своїй школярці роблю, бо завжди пописана, у нашій ситуації допомагає

mirishka
13.04.2011, 20:33
Цитата:
Допис від mirishka
помалювала пальто кульковою ручкою,
Спробуй затерти молоком , а потім випрати, я так своїй школярці роблю, бо завжди пописана, у нашій ситуації допомагає
Дякую, попробую, але я вже прала без молока, боюсь що тепер не допоможе.

Tanyunya
17.04.2011, 19:30
Чим можна витерти маркер для СD? Малий нині порозмальовував стіни (шпалєри):girl_devil: - казав, захотілось зробити йому "щось цікаве":girl_crazy:. Ото тепер не знаю, чим ту "цікавість" прибрати.

irys214
17.04.2011, 21:41
Я не знаю де, помалювала пальто кульковою ручкою, підскажіть будь-ласка чим можна її вивести.
Є амвеєвськи чистящі засоби, зокрема плямовивідник, він ручку точно виводить з речей, можу навіть дати попробувати. Якщо що пишіть в пп.

Mavra
17.04.2011, 22:14
Купили українську вовняну ковдру. Правду кажучи дурницю зробити. Спершу смерділа на балконі. Але то не найбільша проблема.
Тепер з неї просто лізуть волокна вовни. Чи то тимчасове явище.? Чи пора вже викидати? Чи щось взагалі можна з нею ще зробити?
Ми зашивали таку ковдру в ще один напірник з хорошої тканини, але коштувало це, як ще одна така ковдра :girl_smile:

Coshitce
17.04.2011, 22:20
Ми зашивали таку ковдру в ще один напірник з хорошої тканини

Така ж ситуація. Правда обшивала сама. Довго і марудно :girl_sad:

iriwa
17.04.2011, 22:23
Як вивести запах поту з пуховика? :girl_mad:

kolobok
19.04.2011, 00:38
Порядьте як/яким засобом почистити диван. Бажано так, щоб не требе було сильно намочувати, бо боюсь, що намочу, а він поки висохне, то затхнеться.

Bobas
19.04.2011, 01:35
Порядьте як/яким засобом почистити диван.
В нас світлий- то я мила ванішем (той, що для коврів- піна). Він не надто диван намочив- і гарно все відтерлося.

Oduvashka
19.04.2011, 02:04
Порядьте як/яким засобом почистити диван
В машині сидіння я чистила аерозолем, називається "хімчистка салону" (або шось подібне), купляла в Ашані, десь до 40 грн, сидіння добре почистила, планую і диван тим чистити.

aknelitta
20.04.2011, 15:01
Мені сподобався спрей Dixi (купляла в дц) для чичтки килимів. Він дешевший за ваніш. Джуе гарно мені відчистив плями від чорниць на світлому коврі. Та й взагалі плями добре почистив, бо малий все позаливав соками.

Ніколь
17.05.2011, 00:04
Мене цікавить чим можна мити ламінат. Пропером наприклад можна мити? І чим - тряпкою вологою можна? а шваброю? то має бути напівсухе прибирання, чи може бути достатньо вологе? Бо з паркетом так все просто, а тут з непривички щось я дуже переживаю аби не попсути.
Якщо ламінат всередині зелений ( я так розумію що водостійкий) і сам по собі досить грубий ( 10 мм ), чи то означає що його можна мити мокріше аніж звичайний?

zetta
17.05.2011, 00:15
в нас той зелений, то чим тiльки не миемо , i вологiшою тряпкою i добре викрученою.

veronka
29.05.2011, 23:01
дівчата, маю халепу - в акриловій ванній на дні негарні фіолетові плями від виноградного компоту (переливала з баньки у пляшку)!! чим їх вивести?

Seppy
29.05.2011, 23:12
в акриловій ванній на дні негарні фіолетові плями
в мене були від фарби для волосся, на ніч на плями налила молочко від "CIF" і вони позмивались. Спробуйте, може і з соком таке пройде.

Skaliaria
05.08.2011, 19:50
Дівчата, хтось прав синтипонові подушки, ковдри в пралці? Якщо ні, порадьте, як освіжити такі подушки... Дякую!

Coshitce
06.08.2011, 00:58
хтось прав синтипонові подушки, ковдри в пралці?
Прала одинарну ковдру в пральці. Гель Перволь і температура 30. Освіжило гарно. А подвійна ковдра не вмістилася в пральку, то МУЧИЛАСЯ перучи її у ванній.

MorsImmortalis
06.08.2011, 14:16
теж прала свою подушку( при низькій температурі, хіба може її засильно викрутило) і вона мені трохи збилась всередині. розпрямлятись не хоче. поки користуюсь, та пізніше треба нову купити.

Skaliaria
06.08.2011, 18:05
Моя мама в Канаді, коли пере пухові речі (наприклад куртки), кидає в сушку 3 тенісні м"ячики, вони класно розбивають пух. Але то в сушці, цікаво, якби закинути такі м"ячики підчас останнього віджиму?...

kozochka
06.08.2011, 18:20
Випрала я перший раз в пральній машинці свою нову блузочку бірюзового кольору (простенька котонова), а вона мені облізла та й щей обгоріла на сонці і поклачилася трохи, як можна відновити колір, може хтось знає якісь фарби що продають?

Zlju4ka
06.08.2011, 18:27
пере пухові речі
Прала малого пуховик,на делікатному пранні з тенісними м"ячиками:)-пух не збився.А от свої не ризикую,так прати-здаю в хімчистку:)

Consuelo
08.08.2011, 23:03
а як краще почистити шкіру? от є старий класний шкіряний ремінь, як його реставрувати?

Dzvinkalviv
09.08.2011, 15:52
як позбутися блискучих слідів на одязі від праски? вж екілька речей зіпсувала, бо не люблю через шматку прасувати :girl_cray:

Seppy
09.08.2011, 16:28
Прала малого пуховик,на делікатному пранні з тенісними м"ячиками-пух не збився
З тими м’ячами треба бути обережною, бо я весною свій новий пуховик теж так випрала і восени буду купувати новий. Виявляється, якщо пуховик можна прати з м’ячами, то це на етикетці має бути вказано.

WildWind
10.08.2011, 18:29
Мад декілька господарських питань:
1. Хочу пошити чехли на курточки, пальта, костюми, з якого матеріалу краще купити тканину? Краще натуральна чи синтетика?
2. В квартирі підвищена вологість, стіни не цвітуть, а ось курточка може, або шкіряне взуття якщо пів року не взувала може такою ніби цвіллю покритись. Може десь продаються якісь засоби, що втягують вологу? Такі пакетики із взуттям продають, але мені потрібно багато. Або може ще щось порадите як зберігати речі..

Тетянка
15.08.2011, 11:36
Дівчата, хто знає, чи стикався з таким - я прала вручну сашкину шерстяну безрукавку, щоб не було з нею казузсів, попросила мужа викрутити - він перестарався і сильно викрутив...і отаку перекручену поставив сушити...Я вкладала малого, забула подивитись, як там безрукавка..Коротше, вона висохла в такому перекошеному стані, кривенька стала і витягнута на один бік..То вже все?..Її спасти ніяк не можна?....

kitka
15.08.2011, 12:07
кривенька стала і витягнута на один бік..То вже все?
Ще раз її замочіть, відіжміть у машинці хоч на 400 і розкладіть у горизонтальному положенні на сушку, розрівнявши акуратно руками. Мала б стати на місце.

Дана
15.08.2011, 13:19
В квартирі підвищена вологістьВ епіцентрі продають таку штуку стоп волога від Цересіт, погугліть- подивіться може вам таке підійде.

Seppy
15.08.2011, 15:41
В квартирі підвищена вологість
Можливо Вам підійде щось з електричних осушувачів. Шукала минулого тижня зволожувач і натрапила на щось таке. http://i-m.com.ua/cgi-bin/prop/prop.pl?name=price&node=group&node_name=air.dry&sortby=price

Анастасія
21.08.2011, 10:59
Підкажіть будь ласка в мене є сві:no:тлий котоновий бежевий плащ і після прання полиняв чи що : в приміщенні не видно а при денному світлі так як розводами пішов. Чи можна щось зробити бо так шкода такаж ситуація з котоновими бежевими штанами колінз

byrymm
25.10.2011, 16:01
Я вще якось Усмішці радила.... рідина Юка-Блиск, по характеристиках як доместос - всі мікроби видаляє, дезинфікує а по ходу чудово відчищає ( розчиняє) вапняний наліт, засохлі сліди від капель на кахлі, іржу з будь яких поверхонь.
А я була поїхала з дитиною з хати на 3 тижня(чоловік сам був удома), приїжаю - в унітазі там де стоїть вода - аж чорне, таке іржаве. І чим я це тільки вимити пробувала :Юка, доместос, комет, всі ці засоби заливались по цілій банці на ніч- непомогло взагалі. Чоловіка мама сказала рецепт, який вона використовувала в Ізраїлі(на заробітках в готелях). Треба вичерпати воду з унітазу, бажану всю, залишки я ще губкою вичерпувала, залити оцтом (в мене пішло 2 пляшки) на ніч і вуаля! Готово. Зранку достатньо йоршиком чуть потерти, і унітаз як новенький.

Ніколь
28.10.2011, 16:07
Дівчата, порадьте, чим миєте поли ламінатні?
Бо якось в мене з ламінатом складно.
Мию його таким засобом http://s017.radikal.ru/i442/1110/65/5eb98e389ead.jpg
але все рівно через пів дня ламінат якісь затоптаний виглядає. Відпечатки ніг, пьяток, і просто коли на нього проти світла дивишся - якийсь сізий він здається.
Чи є щос ьтаке щоб помив - і ламінат став якщо не глянцевий, так хоч не матовий.

Сам наш ламінат трішки рельєфний, може через це він такий, але мені простіше на нього не дивитиьс в сонячну погоду, аніж щодня натирати:connie_pull-pigtail

Fleshka
28.10.2011, 16:18
але мені простіше на нього не дивитиьс в сонячну погоду, аніж щодня натирати
ну то прям як про мене і наші вікна...мене аж трусить як сонце виходить, мити щотижня ж не буду, просто ролети до половини спускаю, і вже не так страшно...:connie_pull-pigtail
А підлогу ламіновану мию пронто для паркету і ламінату, ніяких слідів нема, мию так щоб з хімією, то раз в тиждень. Може не видно нічого, тому що вона в нас світла...

Ніколь
28.10.2011, 16:34
Може не видно нічого, тому що вона в нас світла...
та в нас також відносно світла. Колір "дуб натуральний" і візуально як структура дерева "а-ля палубий паркет" але ті відпечатки ніг....

А для вікон, щоб не було розводів, вікна треба не витирати після миття а використовувати такий сгон http://s017.radikal.ru/i433/1110/3a/adecde0418cd.jpg
Основне щоб він був якісний і збирав/зчищав всю воду/вологу і т.д.
Я от перед прибиранням нової квартири не поскупилась і купила ту штукенцію поякісніше, то мити, особливо витирати вікна з нею було одне задоволення. В два счета начісто і без розводів зі скла знімає все. Дуже раджу.
До речі ним же іграючись можно без розводів вимити дзеркальні двері у купешці. Бо ж на дзеркалах взагалі ті розводи особливо видно.

Fleshka
28.10.2011, 17:16
можно без розводів вимити дзеркальні двері у купешці
о-о-о, мені то буде дуже актуально, плануємо три шафи купе, поки що живемо на коробках, одні двері муж вже купив, вони такі глянцеві, шо мама дарагая, то ж недомиєшся...
А де і по чом брали?
На колишній квартирі купешка теж була дзеркальна, але світло не попадало на неї, то ті розводи особливо я й не помічала. А тут буде прямісінько навпроти вікна.

Ніколь
29.10.2011, 16:42
А де і по чом брали?
показую девайс вживу
http://i021.radikal.ru/1110/4d/beb69f081464.jpg
купувала на провесні, за скільки точно не памьятаю бо тоді скопом купу всього купувала в одному місці. Але ціна його мене не шокувала. Це польского виробництва штукенція. Потім такі самі бачила на південному в госп.магазинчиках.

Основне, загалом не ціна, а якість тої гумової/каучукової полоски, якою по вікну проводити. БО була в мене раніше якась інша, то була як зношені дворніки в машині, ти нею ведеш, а вона полосочки вологи залишає неприбраними. А ця супер, все рівненько забирає, нічого не залишає на шклі.

І раз ми вже так про прибирання....
Напевно не одна я є "щасливою" власницею волохатого килима http://s016.radikal.ru/i336/1110/c1/cd32043a1a3a.jpg
Дівки, як ви його пилесосите? БО звичайною насадкою для килимів воно то щось там шистить, але не все. Бо як крихти печива позалітають між ворсинок, та ще й втопчуться то хрен випилососиш.
Тепер далі, цей ворс кльовий поки килим новий, а далі він поступово притоптується і стає як лежача трава, в різні сторони приплюснуті ворсики. Пилесосити легше не стає, але естетичний вигляд втрачається. Ви якось ті ворсинки піднімаєте, чи то лише я така чокнута, знімаю насадку і самою трубкою вожу по килиму, аби під тиском ті ворсинки повставали., як чоловік сміється "укладку" йому роблю.
І взагалі, коли килиму тому буде рік - другий, як ви його чистите?

Пупсик
29.10.2011, 16:56
І в розширення запитання Ніколь додам своє. В нас килим з коротким ворсом, але також світлий. І його завнішній вигляд мене не тішить. Чим можна гарно почистити світлий килим?

Мар'яся
29.10.2011, 17:03
І взагалі, коли килиму тому буде рік - другий, як ви його чистите?

Маю теж такий, вже 4 рік, рожевого кольору (тобто теж світлий) Вже кілька разів мила його звичайним Ванішом для чистки килимів, після миття як новенький. Але після того як його попилососити, він в мене пухнастий робиться без особливих зусиль.

LILY
29.10.2011, 17:08
))) я так само роблю як ти ,укладку) але її хватає на пару годин...а далі опять лежача трвка...теж цікаво хто як чистить

---------- Додано в 13:08 ---------- Попередній допис був написаний в 13:05 ----------

Чим можна гарно почистити світлий килим

ванішом, я брала для застарілих плям відчистило добре,але місцями...там де сильно терла чисте а де халявила трохи плями є....саме ліпше викликати службу для чистки килимів,так як вони почистять вам ніхто невідчистить і буде щастя на пару років,за умови підтримки/доглядк килима.

Ніколь
29.10.2011, 17:18
Вже кілька разів мила його звичайним Ванішом для чистки килимів, після миття як новенький.
але ж від ванішу він стає вологий, та і той ворс напевно жратиме той ваніш літрами

Але після того як його попилососити, він в мене пухнастий робиться без особливих зусиль
Ну я під пусхнастим мала на увазі щоб в нього ті ворсинки натурально дибом стирчали ))) Насадка пилесоса його припіднімає, але коли ти нею ведеш вздовж вона щось примінає, щось припіднімає, і "ежика" не робить. Може у вас ворс трішки коротший?

я так само роблю як ти ,укладку) але її хватає на пару годин...
да, да...вот ти мене розумієш.
А мала туди кілька раз втоптала пластилінові кульки.... вот радості в мене було, повно :connie_pull-pigtail

Мар'яся
29.10.2011, 17:23
але ж від ванішу він стає вологий, та і той ворс напевно жратиме той ваніш літрами

стає вологим, але щоб літрами ваніш брав, то я б не сказала.

Ворс довгий і тої "паради" надовго не вистарчає, але я тим сильно не заморочуюсь, бо та кімната в мене не сильно "ходова"

aknelitta
29.10.2011, 17:31
Мені подобається спрей DIXI для чистки килимів ( в дц по 13 грн) - швиденько попшикала, нічого розводити не потірбно. Мені малий по бежевому ковру помалював маркерами (синім і червоним) - все гарно відчистилось.

Ніколь
29.10.2011, 17:38
Мені подобається спрей DIXI для чистки килимів
а воно чистить піною? що зі спрею випшикується?

---------- Додано в 16:38 ---------- Попередній допис був написаний в 16:37 ----------

але я тим сильно не заморочуюсь, бо та кімната в мене не сильно "ходова"
а я морочусь, бо то вітальня, центральна кімната, в якій ми постійно товчемось, або через яку ходимо

Пупсик
29.10.2011, 17:44
спрей DIXI для чистки килимів ( в дц по 13 грн) -
він українського виробництва?

aknelitta
29.10.2011, 20:39
а воно чистить піною? що зі спрею випшикується?
Так (коврик не є такий мокрий як після ванішу, і як на мене краще відчищає).
Місткість 500мл
Але якщо коврик великий, то напевно піде цілий флакон.

він українського виробництва?
Так, пише, що виготовлено на замовлення ДЦ.
Він 13грн з копійками, майже 14 грн.

Пупсик
29.10.2011, 21:19
мала його. мені коврик не відчистив нажаль. може якийсь бракований попався(((

Marcipanka
01.12.2011, 19:07
Маю перше: у мене обручка з білого та жовтого золота трохи потьмяніла. Яким чином найкраще відполірувати?
Напевно Chortenia вже відчистила обручку, але може комусь ще згодиться. Маю 100%-ий спосіб і перевірений роками. У нас з чоловіком такі самі обручки і чистить він їх наступним чином: на бинт, складений в кілька разів, наносить так добряче помади (так-так, любу, стару, будь-якого кольору непотрібну помаду) і починає натирати обручку. Потім бере чистий бинт і знімає рештки помади з обручки. Бинт стає чорнющим! А обручки сяють наче нові. Раз на тиждень вистачає, але хто немає чим зайнятись, може кожен день полірувати. Мій свекір робить так собі і свекрусі вже понад 30 років і їхні обручки виглядають наче вчора куплені! У нас обручкам 1,5 року, але якщо порівняти навіть з тими, хто недавно одружився виглядають новішими! :girl_yes:

oksumoron
16.12.2011, 17:27
Напевно Chortenia вже відчистила обручку, але може комусь ще згодиться.
я ваш варіант випробувала! працює)) задоволена результатом!
я правда завжди використовувала зубна пасту! так само дуже гарно все зчищає!
а маю ще персненик з камінням, то тоді наношу на щітку зубну пасту, таким чином воно гарно вичищає всі ямки!
але з обручками треба бути обережнішим, бо щітка може подряпати золото!

KAPUCHINKA
16.12.2011, 18:58
А от свої не ризикую,так прати-здаю в хімчистку

а куди здаєте? бо я свій пуховик чистила в ашані, то так смердить хімією, що то завал, ходити в ньому просто неможливо. пробую вивітрювати на балконі, але щось то мало що дає (((

Seppy
17.12.2011, 01:51
чистила в ашані,
Моя кума в Ашані чистила (мене попросила здати і забрати), жодного запаху не було, відчистили на 100%, вона дуже задоволена.

Seppy
11.02.2012, 21:46
А навчіть мене або відрийте таємницю як можна позбутись тарганів в квартирі, якщо сусіди свині? Що вже я не робила: і "хатки" розставляла, і регулятори купувала (ті, що проти розмноження), і шприци з всякими трутками купувала - місяць не було, а щойно мало в баняк з голубцями не впав. Продукти всі герметично пакую, спеції також, намагаюсь слідкувати за тим, щоб крихт ніде по кухні не було. Може є якийсь новий метод боротьби з ними?

Sirunka
21.02.2012, 00:40
а я срібло чищу зубним порошком, ну на крайній випадок зубною пастою - помагає, срібні вироби як нові
Найкраще, відчишчує, плин до посуду, всякий бруд на каміннях, чи то на цепочках. Всі свої колечка тільки плином чишчу і як новенькі, і не потрібно купувати спеціальні якісь порошки, чи використовувати зубний порошок.

Уляночка
02.03.2012, 22:07
дівчата, порадьте, як мені відпрасувати виріб із замінника, а то посилка прийшла, а то все пожмякане страшенно....

Tamada
10.03.2012, 22:34
як можна позбутись тарганів в квартирі
Якщо знати звідки вони до вас лізуть, то гарненько обробити цей "портал" до вашої квартири. У нас це була вентиляція, то просто кругом тої вентиляції олівчиком тим спеціальним намалювали і щось пшикнули всередину - забули про них на досить тривалий час. Але це був єдиних шлях до нас та й сусіди не зовсім кончєні засранці, а так, тіки трошки, може й вони шось робили.
Можливо можна й в сусідів тої трутки розкидати? Чи так домовитись чи з ЖЕКом якось?

Acura
12.03.2012, 21:59
допоможіть будь-ласка порадою: купила на секонді гарне червоне пальто. хотілось би попрати щоб освіжити але боюся зіпсувати. склад тканини пише 75% lana, 25% nylon. чи можна таке прати в машинці?

Acura
14.03.2012, 17:04
не втрималася -вчора попрала в машинці в режимі Ручне прання шерсті. форму не втратило як я боялася. стало яскравіше і гарніше:girl_tender:

Уляночка
18.03.2012, 13:18
дівчата, прошу поради - не можу відчистити на газовій плиті оту чугунну (чи яка вона там...сіренька така:connie_pull-pigtail) штуку з пальника -збігло щось і усьо пришкварчало. Пробувала засобами кухонними, содою, але нічого не допомагає...

Tamilla
21.03.2012, 01:01
не можу відчистити на газовій плиті оту чугунну (чи яка вона там...сіренька така) штуку з пальника -збігло щось і усьо пришкварчало
дуже добре рятує від такої біди Over Cliner від AMWAY. Направду- творить чудеса. Моя мама всі баняки, які в неї, мабуть, ще з часів Хрущова від того припаленого повідчищала. Легко нанести і через 30 хв. воно шматками відлітає...

Virner
21.03.2012, 19:30
:girl_flag_of_truce:
Завелись на підвіконнику у кухні і кімнаті маленькі чорні жучки...Бррр. Не можу знайти в неті.. Може, це тому, що старі дерев"яні вікна.
Як рятуватись від них? І чи не несуть вони якусь небезпеку?

Corena
23.03.2012, 11:51
дівчата, що живуть на високих поверхах, а як ви миєте вікна, що не відкриваються?
я взагалі-то висоти не боюсь, і могла б дотягнутись куди треба, якби чоловік за ногу потримав :), але він мені навіть на підвіконня не дозволяє ставати :)

Т@нюшк@
23.03.2012, 12:05
але він мені навіть на підвіконня не дозволяє ставати
най чоловік миє. в мене миє чоловік.
цього року хочу попробувати шваброю для вікон.

Tamilla
23.03.2012, 15:09
як ви миєте вікна, що не відкриваються?

Знаю, моя коліжанка користується послугами спеціалістів у тій сфері. Сама я ще не пробувала того сервісу, бо поки потреби не було... а от в неї величезний особняк. То вона розказувала, що хлопчина приїздить зі всім своїм "обмундірованієм скалолаза" :girl_blum: і гарненько за певну суму всі вікна їй помиє. :girl_claping: Та помиє так, що сама вона б так ніколи не вимила. Про яку суму йдеться я не уточняла, але при потребі можу взнати... Думаю раз на якийсь час то можна собі дозволити, щоб тобі якісно вимили всі вікна в хаті без напрягу для себе.:d23:

Т@нюшк@
23.03.2012, 15:27
користується послугами спеціалістів у тій сфері.
нам такий варіант не підходить. ми навіть квартиру не змогли нормально утеплити через дурних сусідів зверху. так що майте на увазі)))

Corena
23.03.2012, 16:22
нам такий варіант не підходить. ми навіть квартиру не змогли нормально утеплити через дурних сусідів зверху. так що майте на увазі)))
а при чому тут сусіди зверху до моїх вікон?
я би заплатила, але та чистота вікон до першого дощу, в нас будинок новий і дуже багато пороху будівельного кожен раз дощ змиває, а ще ремонти навкруги повним ходом йдуть...

Tamilla
23.03.2012, 20:39

...і я не зрозуміла, до чого тут сусіди...:confused:

Т@нюшк@
23.03.2012, 20:48
а при чому тут сусіди зверху до моїх вікон?
до того, що "скалолази" будуть спускатися з даху над сусідами що над вами і якщо ваші сусіди "дуже мудрі", то можуть возмущатися і не дозволяти зачіпати канатами (на яких висять хлопці) свій балкон.

kati
24.03.2012, 13:58
Як відпрасувати шкіру? (куртка) через марлю чи може є якись ще спосіб

LILY
25.03.2012, 00:55
Як відпрасувати шкіру

і мене то цікавить,купила сумку а вона пожмякана(

Я думала може парою якось на відстані ....попробувати

La asiano
31.03.2012, 12:14
Дівчатка, не знаю чи комусь потрібно, але після ремонту все відмивається ідеально димексидом (продається в аптеці) і пластикові вікна, і плитка від фуги, силікону і т.д.

olerusya
31.03.2012, 12:20
Як відпрасувати шкіру?
то треба в базарників питати які шкірянками торгують, вони їх привозять спресованими і відповідно страшно пожмяканими, але якось же приводять до людського виду:girl_yes:

soilik
03.04.2012, 14:53
все відмивається ідеально димексидом
А чи можна ним відмити силікон з матового скла (ставили скло в дверях на силікот і по краях трохи заляпали)?

siriuska
03.04.2012, 15:01
Кинула я біл кофтину і шарф в тазик прати руками тай залишила,приходжу і всьо він впустив колір на біле,я вже ванішем і ше чимсь пробувала,нічого не допомагає Чим я ті плями відчистити маю?

Seppy
03.04.2012, 17:08
відмити силікон з матового скла
В магазинах (нова лінія, епіцентр) продається спец.засіб для чищення силікону. Спробуйте його.

taniarz
17.05.2012, 00:14
почався сезон мошкари:girl_devil:отої такої дріної, що кружляє біля всяких фруктів, чи інших продуктів. Як її позбутись, у вас теж таке є, чи то тільки мене вони переслідують? Якщо скажете, сховати всі продукти в холодильник, то логічно воно правильно. Але часто доці наріжу пару фруктів, щоб вони були їй в полі зору, а попадають тільки в поле зору тим паразитам, і викидаю все зразу. шо дєлать?:girl_cray:

Pozitiv
17.05.2012, 00:22
Як відпрасувати шкіру

Я мала схожу проблему з плащем, то пішла на базар і попросила мені випрасувати. В них є спец. праски парові. Навіть грошей за це не взяли. А ще можна в хімчистках попитати.

все відмивається ідеально димексидом
Дякую!

AilataN
17.05.2012, 01:10
отої такої дріної, що кружляє біля всяких фруктів, чи інших продуктів
дрозофіли
http://www.hnh.ru/food/2010-09-19-1
Пластиковый стаканчик
1. Берем маленький пластиковый одноразовый стаканчик (можно из под йогурта и т.п.).
2. Помещаем в стакан приманку для мошек: кусочки фруктов (яблоко, персик, нектарин, банан), сок, компот, использованный чайный пакетик и т.д.
3. Сверху на стакан натягиваем пищевую пленку.
4. В пленке делаем маленькие дырочки толстой иглой (размер дырочки должен быть такой, чтобы мошка смогла залезть, но не слишком большой, а то вылезет обратно).
5. Ставим стаканчик туда, где часто обитают мошки.

Мошки летят на запах, залезают в стакан, а обратно вылезти не могут, поэтому что дырочки маленькие. Когда количество мошек достигнет примерно 15 штук, нужно выкинуть стакан на помойку. Процедуру повторить, пока всех мошек не изведёте.

Ніколь
17.05.2012, 01:19
Але часто доці наріжу пару фруктів, щоб вони були їй в полі зору, а попадають тільки в поле зору тим паразитам
мабуть у вас вони таки задовго лежать....
Я малій часто яблука наріжу-почищу і полежати вони можуть і пів дня і дрозофіл ніколи не буває....
За моїми спостереженнями, дрозофіли виникають там де починається процесс бродіння/скисання/гниття. Зі свіжими продуктами навіть якщо вони порізані і лежать на тарілці, за короткий термін такого не має ставатись.

А со стаканчиками це канєшно прікол )))
размер дырочки должен быть такой, чтобы мошка смогла залезть, но не слишком большой, а то вылезет обратно
можна і простіше ))) взяти газету і тих перших 15 штук пришльопнуть прям одразу, а решту вже в процессі попадання під гарячу руку :)

AilataN
17.05.2012, 01:25
простіше ))
А процес?))))
Взагалі так, де залежується- там ця штука заводиться, хоча деколи сама дивувалась, от,тільки -но поклала, а вони вже, поналізли-поналітали!
Я , поки про них шукала лінк, знайшла таку класну а-ля притчу Террі Пратчетта ( дуже нра))), не знаю куди її запостити))
24 часа... как это... много...)

Самые недолговечные создания Плоского мира — это мухи-однодневки, они живут не больше двадцати четырех часов. Как раз сейчас две самые старые мухи бесцельно кружили над ручьем с форелью, делясь воспоминаниями с более молодыми мушками, что родились ближе к вечеру.
— Да, — мечтательно произнесла одна из них, — такого солнца, как раньше, уже не увидишь.
— Вы совершенно правы, — подтвердила вторая муха. — Вот раньше солнце было настоящим. Оно было желтым, а не каким-то там красным, как сейчас.
— И оно было выше.
— Именно так, именно так.
— А личинки и куколки выказывали к старшим куда больше уважения.
— Именно так, именно так, — горячо подтвердила другая муха-однодневка.
— Это все от неуважения. Думаю, если бы нынешние мухи вели себя как подобает, солнце осталось бы прежним.
Молодые мухи-однодневки вежливо слушали старших.
— Помню времена, когда вокруг, насколько хватало глаз, простирались поля, поля… — мечтательно промолвила старая муха.
Молодые мухи огляделись.
— Но ведь поля никуда не делись, — осмелилась возразить одна, выдержав вежливую паузу.
— Раньше поля были куда лучше, — сварливо парировала старая муха.
— Вот-вот, — поддержала ее ровесница. — А еще корова, корова была.
— А и верно! Верно ведь! Я помню эту корову! Стояла здесь целых… целых сорок, нет, пятьдесят минут! Пегая такая, если память не изменяет.
— Да, нынче таких коров уже не увидишь.
— Нынче вообще коров не увидишь.
— А что такое корова? — поинтересовалась одна из молодых мух.
— Вот, вот! — торжествующе воскликнула старая муха. — Вот они, современные однодневки. — Она вдруг замолчала. — Кстати, чем мы занимались, прежде чем зашел разговор о солнце?
— Бесцельно кружили над водой, — попыталась подсказать молодая муха.
В принципе, так оно и было.
— А перед этим?
— Э-э… Вы рассказывали нам о Великой Форели.
— Да, верно. Форель. Понимаете, если бы вы были хорошими однодневками и правильно кружили над водой…
— И с большим уважением относились к старшим, более опытным мухам… — подхватила вторая.
— Да, и с большим уважением относились бы к старшим мухам, тогда Великая Форель, быть может…
Плюх. Плюх.
— Да? — нетерпеливо спросила молодая муха. Ответа не последовало.
— Великая Форель — что? — с беспокойством переспросила еще одна молодая муха.
Они посмотрели на расходящиеся по воде концентрические круги.
— Это святой знак! — воскликнула молодая муха. — Я помню, мне рассказывали о нем! Великий Круг на воде. Это символ Великой Форели!
Самая старая из оставшихся мух-однодневок задумчиво взглянула на воду. Она начинала понимать, что, будучи самой старшей, получила право летать как можно ближе к поверхности воды.
— Говорят, — сказала муха-однодневка, летавшая выше всех, — что, когда Великая Форель съедает тебя, ты попадаешь в страну, изобилующую… изобилующую… — Мухи-однодневки ничего не едят, потому молодая мушка пребывала в полной растерянности. — Страну, изобилующую водой, — неловко закончила она.
— Очень интересно, — произнесла старшая муха.
— Там, наверное, так здорово… — сказала самая молодая мушка.
— Да? Почему?
— Потому что никто не хочет оттуда возвращаться.

(с) Терри Пратчетт

taniarz
17.05.2012, 01:31
мабуть у вас вони таки задовго лежать....
Я малій часто яблука наріжу-почищу і полежати вони можуть і пів дня і дрозофіл ніколи не буває....
За моїми спостереженнями, дрозофіли виникають там де починається процесс бродіння/скисання/гниття. Зі свіжими продуктами навіть якщо вони порізані і лежать на тарілці, за короткий термін такого не має ставатись.
:girl_haha: ви мене трохи розсмішили! в мене півдня і не лежать...я можу випити чай, поставити в мийку, через 20 хв прихожу, а там їх вже 3-4 штуки:girl_cray: ну і нічого такого ніде нема, я вже все провірила...ну але будемо стаканами травити:girl_haha:

---------- Додано в 21:31 ---------- Попередній допис був написаний в 21:28 ----------

взяти газету і тих перших 15 штук пришльопнуть прям одразу,
Ніколь, а у вас вони бувають,? бо то така спритна зараза, я тільки появляюсь на горизоті і вони злітають зі свого смачного місця,так що газетою ту заразу важко прибити:girl_cray:

Ніколь
17.05.2012, 02:07
я можу випити чай, поставити в мийку, через 20 хв прихожу, а там їх вже 3-4 штуки
ого, це щось дуже швидко вони у вас злітаються, може вони через вікно до вас летять? Поставте москітні сітки - ніхто не залетить 100%.
Я памьятаю як ті дрозофіли могли політати скажімо над малиною, чи клубнікою, і то якщо це стояло в тарілці з ранку до вечора наприклад. Над ізначально кислими продуктами вони злітаються скорше.
Я можу половинку яблука розрізати і зїсти зараз, а половинку залишити на завтра і ніяких дрозофіл не буде.
Та що там яблуко, у мене на балконі постійно стоїть кілька ящиків з яблуками/апельсинами/грушами/помідорами, часом буває псуються якщо не встигаємо зїсти чи перебрати і викинути .. і дрозофіл ніколи там немає. А балкон зашклений герметично і також сітки, що унеможливлюють попадання ззовні і виліт на зовні якби хтось таки літав.
а у вас вони бувають,?
останні роки не бувають, але колись також були, причому ми поїхали на вихідні за місто а на столі щось залишили і воно скисло, то просто рой тих мушок був, когось через вікно виганяли, когось газетою прибили...

чогось думаь що якщо вони і не у вас, то звідкись вони таки летять, бо самі по собі щоб вони за тих пів годинки взяли і появились - то щось дуже швидко.

Corena
17.05.2012, 10:21
у мене на балконі постійно стоїть кілька ящиків з яблуками/апельсинами/грушами/помідорами, часом буває псуються якщо не встигаємо зїсти чи перебрати і викинути .. і дрозофіл ніколи там немає
ті паскуди летять переважно на помиті фрукти/овочі, бо так швидше починається процес псування, от вони і на той запашок летять. тим більше, теперішні фрукти по-любому чимось та оброблені бо інакше в супермаркетах тими мухами аж би кишіло.
taniarz, можу вам порадити, хіба прикривати серветками, чи блюдцем нарізані фрукти. бо з тим стаканчиком мені виглядає, що їх просто буде більше злітатись на додаткове джерело бродіння.

Seppy
17.05.2012, 10:27
якщо вони і не у вас, то звідкись вони таки летять, бо самі по собі щоб вони за тих пів годинки взяли і появились - то щось дуже швидко.
В мене з тими мушками теж проблема. Більше місяця шукала причину їх появи, а вчора таки знайшла. Вони в мийці живуть, навіть якщо в ній пусто і вона видраяна хім.засобами, то щось кладеш чи просто відкриваєш воду і рій вилітає
Як виявилось, вони завелись в переливі мийки. От тепер думаю як їх звідтам витравити.

taniarz
17.05.2012, 18:19
ого, це щось дуже швидко вони у вас злітаються, може вони через вікно до вас летять? Поставте москітні сітки - ніхто не залетить 100%.
та реально...вони як ніби чатують десь під вікном :girl_haha:

Я можу половинку яблука розрізати і зїсти зараз, а половинку залишити на завтра і ніяких дрозофіл не буде.
Та що там яблуко, у мене на балконі постійно стоїть кілька ящиків з яблуками/апельсинами/грушами/помідорами
оооо,то в мене би вже тут була ферма тих дрозофілів :(

а може, то ще залежить від місця проживання?:girl_in_dreams:

taniarz, можу вам порадити, хіба прикривати серветками, чи блюдцем нарізані фрукти та то хіба герметично закривати, бо прикривати не прокатіт,нажаль.

бо з тим стаканчиком мені виглядає, що їх просто буде більше злітатись на додаткове джерело бродіння.
100%
Вони в мийці живуть, навіть якщо в ній пусто і вона видраяна хім.засобами, то щось кладеш чи просто відкриваєш воду і рій вилітає
ого, шось реальне, бо я замітила , що вони в мене теж сидять на мийці, на губці, притому , що я їх часто міняю. А під мийкою смітник стоїть, може то їх кормить, але сміття 1 а той 2 виносимо, бо відро невелике кілька памперсів і готово

Ніколь
17.05.2012, 21:25
Вони в мийці живуть, навіть якщо в ній пусто і вона видраяна хім.засобами, то щось кладеш чи просто відкриваєш воду і рій вилітає
:eek:

От тепер думаю як їх звідтам витравити
візьміть "флуп" для прочищення стоків, я би радила червоний. То така хімоза що розчинає у стоках все... шипить аж булькає, залишки чогось в стоках, волосся, навіть нігті - нічого не залишає. Думаю з мухами воно справиться в два счота ))) Ну і рейду ще там пшикніть для гарантії.

Corena
19.05.2012, 22:27
а як прасувати льон? в мене скатертини на кухні лляні такі дубові, після прання, щоб привести їх в нормальний вигляд ,треба ой скільки часу намучитись з праскою, але все рівно вони не є ідеально випрасувані. може є якийсь спрей ,щоб полегшував ту справу?

zetta
19.05.2012, 22:53
може є якийсь спрей ,щоб полегшував ту справу?
не пересушувати. добре стрiпувати пiсля прання i прасувати ше вогкими.

Corena
20.05.2012, 10:44
не пересушувати. добре стрiпувати пiсля прання i прасувати ше вогкими.
все так і роблю. але, коли купляла той льон в магазині, то мені на скатертини порадили такий плотний, і до нього ті поради щось не діють. ще коли випрати руками, то можна щось з тим зробити, а після машинки щось не дуже. спробую на другий раз додавати ополіскувач ,хоч мені та ідея не дуже подобається, бо не дуже люблю з ним прати, тим більше кухонні причандали

Freitag
20.05.2012, 11:23
може є якийсь спрей ,щоб полегшував ту справу?
Знаю, що в Ватсонс є зараз якісь спреї саме для прасування, але сама не пробувала як воно на справі виглядає.

Minidark
20.05.2012, 19:25
Може хтось підсказати, в мене є цуценя, і він забруднив всі килими (засцяв), не можу позбавитись від запаху, може хоть порадити засіб для чищення?

Hermi
20.05.2012, 19:29
засіб для чищення
я у ДЦ купила спрей за 13 з копійками і ним почистила свій килим. Ні запаху ні плям не залишилось.

taniarz
20.05.2012, 22:52
я у ДЦ купила спрей за 13 з копійками і ним почистила свій килим. Ні запаху ні плям не залишилось.
прорекламуйте в карму який? )

lorelaj
30.05.2012, 12:29
поділюсь своєю маленькою хитрістю:) в мене чоловік, коли готує, то з плитою робить таке, що потім хоч зубами віддирай! А плита у мене ніжна й дуже "ударним" засобом її мити не можна. Так от , що я роблю - змішую засіб для плити емвей (в такій порскавці, не дуже сильний) з розчином для миття вікон, збовтою, бризкаю....й на мої очах відбувається чудо!!! Я такою сумішшю багато різних проблемних зон мию!
Може про це писали, але теж не можу не поділитись:) В мене плитка в ванні чорна й біла, з легким принтом, який видно тільки під певним кутом...й от на чорній плитці дуже видно бризки! вони так в"їдаються в ту плитку, що я чим тільки не пробувала терти (активно так терти, силу прикладаючи) хороший результат виходив після дуууже й дуууууже значних зусиль, а от засіб для миття вікон справляється з цією проблемою на раз два три))))

MarMar
30.05.2012, 12:36
а хто як і чим доглядає лаковане дерево - паркет, двері і тд? які засоби використовуєте?

Tamada
30.05.2012, 12:37
змішую засіб для плити емвей (в такій порскавці, не дуже сильний) з розчином для миття вікон
Не знаю, в якійсь передачі розповідали, що мішати різну хімію може бути небезпечно, там й так намішано всього різного, сполуки можуть вийти непередбачувані:)

Kasia
30.05.2012, 12:39
плитка в ванні чорна
в мене уся темна. не чорна. а як темний асфальт, з принтом. вагалі ніц не видно. мила 1 раз.
певно мені повезло)))

lorelaj
30.05.2012, 12:51
мила 1 раз.
щаслива Ви людина:) бо я поки засіб для миття вікон не приспособила, то таааак потом вкривалась, щоб стіни відмити! а часу забирало дуже багато, й це при тому, що в мене ванна, стандартна, не велика.

---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

сполуки можуть вийти непередбачувані
я перший раз, як змішалось (то випадково вийшло) теж переживала, але виявилось, що утворився чудо-розчин)

kineret
01.06.2012, 19:15
Дівчатка, підкажіть чим ви миєте нержавійку, зокрема витяжку з нержавійки? :girl_flag_of_truce:

La asiano
05.06.2012, 00:01
Щодо догляду за лакованим деревом - для меблів користуюсь пронто, але мені залишаються деколи розводи (якщо сильно не розтерти чимось шерстяним), для паркету я купую в ашані їх фірмову хімію для миття лакованих дерев"яних поверхонь, ганчіркою вогкою в тому розчині витираю і двері.

WildWind
05.06.2012, 00:08
Може хтось підсказати, в мене є цуценя, і він забруднив всі килими (засцяв), не можу позбавитись від запаху, може хоть порадити засіб для чищення?
Оцет, він якимось чином нейтралізує ту вонючу сіль, що є в сечі.

agalinka
05.06.2012, 01:35
в зоомагазинах є засіб від запаху.

La asiano
16.06.2012, 22:10
Дівчата, потребую поради - скажіть, що можна зробити коли взуття линає ? маю замшеві італійські босоніжки, устілка бежева, але понад її край і зверху перетинка - замша, яка пускає чорний колір, і в кінці дня на ногах при ходьбі дуже то замітно. Чи можна чимось зарадити?! Дуже я розстроїлась...

Dominika
16.06.2012, 22:56
Дівчата! Підкажіть як часто ви перете щоденний одяг? Бо на днях мала дискусію з цього приводу. Я, наприклад, одягаю легкі речі(майка, блузка, спідничка, гольфи) лише раз, і одразу до прання. Якісь легкі светерки ношу 1-2 рази, теплі светри, джинси перу вже після 3-4 одягань. Так само і з речами коханого. А от на днях мені було зроблено зауваження, що так часто речі прати не можна. Бо вони втратять свій товарний вид і треба буде купувати вже нові. Отаке...

Женічка
16.06.2012, 23:07
дівчатка, чим можна відмити сліди липкі від наклейок? Мала обклеяла наше ліжко. Деревн, терти чимось "кусючим" не можу.

Gajka
16.06.2012, 23:48
Я, наприклад, одягаю легкі речі(майка, блузка, спідничка, гольфи) лише раз, і одразу до прання. Якісь легкі светерки ношу 1-2 рази, теплі светри, джинси перу вже після 3-4 одягань.
Аналогічно! То певно хтось старої закалки Вам таке сказав.

Seppy
17.06.2012, 11:35
сліди липкі від наклейок?
Спробуйте спиртом, часом допомагає.

---------- Додано в 10:35 ---------- Попередній допис був написаний в 09:06 ----------

А як не допомогло, то рідиною для зняття лаку, але вона може понищити меблі. мені правда, і вона не допомогла на підвіконні стерти сліди від скотчу

Galysik
17.06.2012, 11:50
чим можна відмити сліди липкі від наклейок?
уайт спіритом. Не пошкоджує поверхню.
Бо вони втратять свій товарний вид і треба буде купувати вже нові
Поступаю так, як і Ви, тому часто перу в режимі делікатне прання. Не так нищиться одяг і все гарно відпирається.

AilataN
17.06.2012, 12:04
на днях мені було зроблено зауваження, що так часто речі прати не можна. Бо вони втратять свій товарний вид і треба буде купувати вже нові.
Теж так перу. Якщо річ має якийсь запах- не можу, мушу випрати, і люблю свіжовипрані речі. Можете відповісти опоненту, якщо речей багато, то вони не так часто вдягаються, і , відповідно, рідше перуться)) Отже вся справа не у кількості прань, а в кількості одягу:girl_crazy:

Freitag
17.06.2012, 18:56
чим можна відмити сліди липкі від наклейок
Не знаю чи спрацює у Вашому випадку, але коли потрібно змити слід від наклейки/ярлика із супермаркету, то я використовую двофазну змивку для демакіяжу. (особливо добре з тим справлялася змивка від Мері Кей)

Ніколь
17.06.2012, 20:00
дівчатка, чим можна відмити сліди липкі від наклейок?
я меблі відтерала від наклейок рідиною для миття вікон ( мускулом) і вологими спиртовими серветками. Не за першим разом, але потрошки відтерлось, з найменшою шкодою для поверхні.

La esposa
17.06.2012, 23:00
Дуже добре з такими завданнями справляється змивка для лаку. Трошки на ватку, і липкий шар злазить.
Я так останніх півроку відмиваю ножиці від залишків двостороннього скотчу, по мірі забруднення.

Corena
19.06.2012, 12:35
як часто ви перете щоденний одяг? Бо на днях мала дискусію з цього приводу. Я, наприклад, одягаю легкі речі(майка, блузка, спідничка, гольфи) лише раз, і одразу до прання. Якісь легкі светерки ношу 1-2 рази, теплі светри, джинси перу вже після 3-4 одягань. Так само і з речами коханого. А от на днях мені було зроблено зауваження, що так часто речі прати не можна. Бо вони втратять свій товарний вид і треба буде купувати вже нові.
все так само. особливо білизна і одяг, що контактує з тілом- то навіть не задумуючись, після разу одягання відправляється в машинку, особливо зараз влітку.
я можу вдягнути на себе лиш чисту випрану річ, те саме стосується і хатнього одягу.
а от що стосується прання, то один раз вдягнуті речі, що їх необхідно лиш освіжити, перу на мінімальній програмі ,з мінімумом миючого засобу, на температурі не вище 30 град, тоді нічого не нищиться.
я взагалі не бачу доцільності в пралці використовувати високі температури і 2-х годинні програми, бо рушники/постіль і весь одяг змінюються часто, а отже не є такими забрудненими, щоб їх тією пралкою дибивати.
і навіть при такому режимі носіння і прання в мене завжди купа речей, яких вже не хочу носити, бо неактуально/набридли/не модні, і вони суперово виглядають, зовсім не знищено, тому спокійно віддаю потребуючим.

Virna
19.06.2012, 13:48
на днях мені було зроблено зауваження, що так часто речі прати не можна. Бо вони втратять свій товарний вид
о, то як про мого чоловіка сказано. він теж завжди говорить, що я часто речі перу і сварить мене. Не розумію яке йому діло, завжди чистий попрасований:girl_wink:

Якщо річ має якийсь запах- не можу, мушу випрати, і люблю свіжовипрані речі.
я теж

Т@нюшк@
25.06.2012, 22:28
в нас сталась аварія. малий дуже любить стрибати на ліжку і на дивані. на дивані ми йому не дозволяємо, бо він зі шкірзамінника - шкода, щоб не порвався і не поламався. але хіба то мале слухає що то не можна... сьогодні дострибався. порвав оббивку в місці шва і одразу збоку ще утворилось 2 порвані тріщинки. диван кутовий, то все якраз в центрі посередині спинки. просто капець. наш тато ще не бачив і навіть не уявляю його реакції...)))
порадьте, як поремонтувати щоб не було помітно?
вже в неті начиталась про "рідку шкіру", трохи заспокоїлась що можна нею досить непогано замастити. але тепер думаю, що то ж диван не шкіряний. чи вона підійде?
може знаєте ще якісь способи?
диван неоднорідного піскового кольору.

taniarz
26.06.2012, 13:05
Чи прав хтось такий килимок для ванної кімнати в машинці??? Хочу старий попрати і на балконі постелити. Але він досить великий і в ванній його не зручно прати http://i003.radikal.ru/1206/ca/27a9d51066f7.jpg

Raven
26.06.2012, 13:14
Але він досить великий і в ванній його не зручно прати
Незнаю якої якості у вас, а наш сильно потріпався. Викручували на великих оборотах.

algo
26.06.2012, 13:17
Ми перемо. ніц їм не є. тільки дійсно обороти викручування треба менші.
Питання: чим відчистити пляму з чорниці?

taniarz
26.06.2012, 14:02
Ми перемо. ніц їм не є. тільки дійсно обороти викручування треба менші.
я думала взагалі без віджиму, хай стікає в ванній і висихає.

Питання: чим відчистити пляму з чорниці?
ми мунолого тижня поплямились чорницями, я просто замочила плямки в гарячій воді плямовивідником, і все відійшло!