КПК

Показати повну версію : меню для малечі після року

Сторінки : 1 2 [3] 4

Ravlyk
15.11.2010, 18:02
дівчата, а чи можна давати дитині в 1р.2м. гранат????

kostuk
15.11.2010, 20:34
На рахунок гранату не знаю. Але мабуть краще всетаки давати дитині (хоча б до трьох років) ті фрукти, які характерні для нашої місцевості: яблука, груші, сливки.
Безперечно і в гранаті, і в хурмі, і в інших аналогічних плодах багато вітамінів і ми хочемо для нашої дитини найкраще, але в тих самих яблуках і грушах їх теж багато.
Принаймі я наразі даю синочку яблучка, грушки, інколи банани (але не часто).

Лія
16.11.2010, 00:08
Моя доця дуже любить гранат,але їсть з кісточками,ніби все добре.

Zoryanazirka
16.11.2010, 09:00
А ми все iмо - i ананас i манго, i трускавки, чорницi, ожину, все що сама iм даю Михасику.

Fleshka
16.11.2010, 13:43
І ми їмо все, і хурму, і ківі, усьо шо я споживаю даю Ромкові.

Vероніка
17.11.2010, 21:46
Давала малому і ананас, ківі, гранат, мандарини, всі ягоди, але потрошки - ми алергики, тому я обережна з цим.

Ірушка
17.11.2010, 22:14
Дівчата як щодо перлової кашки, чи не заважка вона для діток?

Girljanda
18.11.2010, 11:46
дивилась раніше передачу по телевізору, казали, що дитині до 3р. бажано не давати гранат. Але, як на мене, мама краще знає свою дитину (маю на увазі алергії і таке подібне).

Ravlyk
09.12.2010, 14:57
:girl_flag_of_truce:не знаю де написати, то ж пишу в цій темі, скільки дитина має пити рідини за день??? бо ми ну вже дуже багато п"ємо, принаймні мені так здається (варю різні компотики близько 2л.) і вона за добу випиває, вночі також багато п"ємо, десь 400грамм. Чи є якась норма, чи можливо треба бити на сполох, бо в нас щось не так??????:girl_sad:

Diana
09.12.2010, 15:21
варю різні компотики близько 2л.)
МИ ТАКОЖ БАГАТО ВИПИВАЄМО, І ВНОЧІ ТАКОЖ, я раз на пів року здаю кров на цукор дитині

---------- Додано в 14:19 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

гранат можна з 2-х рочків доза-стільки поміщується в кулачок дитині.

---------- Додано в 14:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:19 ----------

гранат можна з 2-х рочків доза-стільки поміщується в кулачок дитині.

kostuk
10.12.2010, 11:52
Ravlyk (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=29986), ми такі самі. Синочок випиває за день десь 1,5 л компотику, але це тільки вдень, бо ми спимо цілу ніч. Правда він дуже любить печенько і хлібчик, можливо від того.

Alonka
11.12.2010, 00:02
випиває за день десь 1,5 л
не хвилюйте мене...бо моя якщо 10-15 грам за день вип'є то то ого-го! А так циця, циця...переймаюсь трохи...як навчити пити?

mamvasulka
11.12.2010, 00:30
не хвилюйте мене...бо моя якщо 10-15 грам за день вип'є то то ого-го! А так циця, циця...переймаюсь трохи...як навчити пити
і мій не п*є , зовсім, тільки циця. Один глоточок з мого горнятка і все. ( пробувала і стаканчик, поільничок, ложечкою)

kostuk
11.12.2010, 11:51
не хвилюйте мене...бо моя якщо 10-15 грам за день вип'є то то ого-го! А так циця, циця...переймаюсь трохи...як навчити пити?
Вибачте, я просто забула дописати, що ми вже цицю не гамаємо...тому так і п'є. Синочок раніше теж не хотів пити, а коли закінчила годувати, то став таким маленьким "водохльобом"...:girl_blush2:

veronka
11.12.2010, 12:58
моя хіба як набігається або з кимось з родичів за компанію))) а так, то циця-циця-циця)))

Лія
11.12.2010, 15:31
Моя також ніц не п`є , крім циці, хіба з келішка може шось випити.

katkas
12.12.2010, 11:05
Моя також ніц не п`є , крім циці, хіба з келішка може шось випити.
у мене малий почав пити просити і взагалі пити більше, ніж келішок, після 2-х років, а до того було тільки ГМ. Я так думаю, що то є нормально, якби рахувати скільки дитина висмоктала за день, то цілком може бути тих 1,5 л рідини, які випиває дитина без ГВ.(але хто ж то буде робити:))

Iryna
12.12.2010, 13:57
а моя мала і цицю п"є і компотику 1-1,5 л вдень випиває! от почитала дописи вище і думаю тепер чи це нормально?

Ravlyk
12.12.2010, 15:05
і в нас аналогічно як і в kostuk, почали так багато пити після закінчення годування цицею, тепер думаю, може дійсно треба здати кров на цукор:girl_in_dreams:

Angel
14.12.2010, 23:47
Дівчата ви даєте дітям бульйон з домашньої курки.? Бо Тереза просто ним марить,вона б їла його кожен день. Почала давати їй після 1,5 м.,але знаю що то не дуже добре дітям бульйон їсти,так як закупорюються судини.

LoveIzabella
15.12.2010, 00:36
У нас ніякого ГВ з 6 місяців! П"є багато, особливо любить узвар і компот зі смородини. З тим проблем нема.
Я хотіла спитати: Як на рахунок заморських фруктів? В яких дозах даєте дітям віку моєї Діанки? Бо вона крім яблук, бананів,кураги, ізюму та смородини, зараз нічого не їсть - точніше я не даю. Мандарини їй не подобаються, а все оте інше заморське щось боюся...
Підкажіть, будь ласка, якісь нові рецепти дитячої кухні аби урізноманітнити меню! Бо у нас щось зараз туго - як не бульба (макарони, гречка) з паровими котлетами, то вівсянка, борщ-бульйон. Фантазія скінчилася...

---------- Додано в 00:36 ---------- Попередній допис був написаний в 00:31 ----------

але знаю що то не дуже добре дітям бульйон їсти
Та Ви що??Якби бульйончик з домашньої курочки був найбільш поганою їжею - наше життя було б ідеальним!!!
Звичайно, даю бульйон. Його почала давати десь так з 10 місяців. На бульйоні варю зупи, борщі. До нього додаю морковку і макарончик+зелень і маю "на перше" для всіх!
Може я не така просунута у дитячому харчуванні, але маю домашні кури, а то вже набагато ліпше, за базарно-магазинну хімію!

Azza
15.12.2010, 00:51
Моєму мальоті 1,1 сьогодні. Ми на ГВ, пити майже не п'є, бо не хоче. З їжі даю все те що їмо ми, дорослі, само собою без любих приправ( кубики, мівіна), сіль , перець, два види горошку , лаврове листя в звичайних дозах. Недавно вирішила зробити капусняк, їв із великим задоволеннямнавіть не молола в блендері. Печені пироги із сметаною. Пельмені, звичайні вареники. Завтра дам йому голу зупку і запіканку з картошки п'юре і м'яса. Про результат напишу завтра бо такого йому ще не давала. Але знаючи смаки свого малого, думаю, що йому сподобаєтьсяВін у мене м'ясоїд. А ви вівсянку яку робите? На молоці гречку і вівсянку навіть близько до рота не візьме, з сиром таж історія. Із фруктів даю банани, мандарини, гранату(яле добре якщо попадеться солодка) про решту незнаю, вважаю що не їх сезон, а отже на хімії.

Ніколь
15.12.2010, 00:52
Підкажіть, будь ласка, якісь нові рецепти дитячої кухні аби урізноманітнити меню! Бо у нас щось зараз туго - як не бульба (макарони, гречка) з паровими котлетами, то вівсянка, борщ-бульйон. Фантазія скінчилася
Ну в вашому віці в нас мала їла багато чого. Звичайно маринади копченості, соління і т.д. відпадають. Для неї особисто я варю лише кашки і супчик на обід. А поміж тим мала дуже любила і любить блінчики як прості так і з начинками ( творог, мьясо), оладки, тефтельки, ліниві голубці, плов (я роблю з курятиною і він не є жирний), омлетики, сирнички, запіканки, картопляні зрази з мясом. Зараз ще дуже любить капусту тушену. Ну і крім того як ви вже назвали маарончики, кречку, картопляне пюре, котлетки.
Зато моя дитина не їсть салатів зі свіжих овочів і самі овочі не їсть. Але при цьому засмакував їй недавно олівьє.
З фруктів минулого року їла яблука, банани, мандарини, апельсини. Цього року їсть лише яблука, банани, полюбила груші, цитрусові не признає.

Azza
15.12.2010, 00:55
А при 1,1 олів'є ще шкідливе?????

Фіяна
15.12.2010, 00:59
ви даєте дітям бульйон з домашньої курки

дітям не даю і давати не планую (старша куштувала кілька разів в гостях - не пасувало категорично відмовлятись, щоб не образити господиню), вдома не готую - бо самі з чоловіком жодні мясні бульйони також не їмо. Варю виключно овочеві.

Ніколь
15.12.2010, 01:00
А при 1,1 олів'є ще шкідливе?????
думаю не корисне це точно . Цей салат взагалі є важким для перетравлення, його і дорослим не особливо радять. Моя в 2 рочки може його зїсти приблизно 1 ст.ложку раз на кілька тижнів

LILY
15.12.2010, 16:12
сирнички

Віка а сирники і запіканку з домашнього (базарного) сиру робиш, чи сама відігріваєш?

LoveIzabella
15.12.2010, 17:45
омлетики, сирнички, запіканки, картопляні зрази з мясом.
А то жарене...То нічого?
дітям не даю і давати не планую
Ну то індивідуальне, я рахую...
LILY, я наморозила сиру ще коли був сезон. Зараз базарне таке не надійне, що я б не наважувалася купляти дитині...Самій відігрівати - варіант, але зважаючи, що зараз такий період немолочний, то молоко у тих тьотьок базарних м"яко кажучи, погане...:girl_sad:
А морожений сир підходить і на сирники і на налисники! (єдине, що він не підходить просто їсти зі сметаною:girl_emo:)

Ніколь
15.12.2010, 18:00
Віка а сирники і запіканку з домашнього (базарного) сиру робиш
з базарного. В сирому вигляді творог базарний не даю, а в сирничках після термічної обробки не бачу нічого такого, щоб не давати. Ну і я беру творог дуже вже давно в одної лише жінки, вона мене вже знає і дає завжди гарний творожок.

---------- Додано в 18:00 ---------- Попередній допис був написаний в 17:57 ----------

А то жарене...То нічого?
ну як жарене..... ну воно на сковорідці робиться. Але в дитячий омлет даю трішки більше молока ніж в звичайний, то омлетик по суті не смажиться а тушиться в молоці яке поступово випаровується ( я на самому малому вогні смажу). Тож явно смаженого на вигляд немає нічого, хіба є ледь-ледь зарумьянене.

Fast
16.12.2010, 23:44
в дитячий омлет даю трішки більше молока ніж в звичайний, то омлетик по суті не смажиться а тушиться в молоці яке поступово випаровується ( я на самому малому вогні смажу). Тож явно смаженого на вигляд немає нічого, хіба є ледь-ледь зарумьянене.
Спробую і я такий зробити, може засмакує, бо просто варені ні кусочка не з'їсть. Це мабуть єдине, що не їсть.
А скільки всього дитина в рік і 2 міс. має їсти? А то в мене така абжора, що я стараюсь трохи обмежити її в їжі. Цілий день тільки ам і ам! Я уже на маму гарчу, щоб їй нічого не давала їсти, бо в неї то найбільше щастя, що дитина сама просить їсти. Ми живемо окремо і виглядає так, що я свою Мійку морю голодом :)

Ніколь
17.12.2010, 00:29
А скільки всього дитина в рік і 2 міс. має їсти?
я не знаю скільки дитина має їсти, але мала в нас також як тільки вимовляти ням-ням навчилась - так постійно бігала за нами і щось клянчила. Вона завжди їла все, і з задоволенням. Ну така дитина. Зараз росте, витягується, грубою не виглядає, ну і не шкілєт. Так, вона вища і важча за однолітків. Ну але це її особливість, а не тому що вона багато їсть. Ніколи від малої їжу не ховала, свідомо не обмежувала. Якщо організм потребує значить так треба.
Цукерки, здобна випічка, солодощі та печеньки до рук малої потрапляють не часто.

Fast
17.12.2010, 09:18
Тільки сказала, що в мене Мійка абжорка, то вона на сніданок з'їла половину своєї каші (улюбленої!). Таки, мабуть дитина краще знає скільки їй треба поїсти. Але печенька я таки давати не буду.

kostuk
04.01.2011, 14:22
так постійно бігала за нами і щось клянчила
Ой...так заздрю вам, по доброму...:girl_in_dreams: А в нас ситуація абсолютно протилежна... Я бігаю за синочком, щоб щось з'їв...:girl_cray:
Ще недавно, коли йому був рочок, то їв все, що йому тільки давали, а тепер їсть: гречку з молочком, макарони з молочком, яблука, грушки і все мучне (хліб, печенько різне, соломку)...більше нічого не хоче, одразу випльовує...А щось дати нове, то взагалі нереально. От на днях зробила йому сирочок з клубнічкою (спеціально влітку наморозили), збила в блендері...така смакота...а він взяв в ротик, скривився і почав плюватися...а потім ще язик витирав...:girl_cray:
Я вже не знаю, що робити? Хочеться, щоб він різну їжу їв...
Можливо в когось така ж ситуація...чи може дітки таке переростають...

In4a
04.01.2011, 14:27
Можливо в когось така ж ситуація
В нас буває, що Тимофій відмовляється їсти, але я ніколи не наполягаю, просто перестаю давати оце -
хліб, печенько різне, соломку
то через кілька годин вже їсть все інше :)

Galya
04.01.2011, 14:30
Хочеться, щоб він різну їжу їв...
Тільки в цьому проблема? Вам хочеться - проблема у вас, а дитина думаю не голодає, якщо чогось буде потребувати організм, то дасть про це знати. Діти періодами можуть їсти саме масло, ложкою, коли їм це потрібно. А в інший час можуть взагалі відмовлятись від того ж масла. То для прикладу. Якщо дитина активна, весела, то краще прислухайтесь до потреб її організму - пропонуйте різну їжу, але не заставляйте і не бігайти за дитиною - ви так тільки спотворюєте уявлення про процес їжі. Дитина має хотіти їсти. а не їсти тому, що мама просить чи забавляє.

dasha
26.01.2011, 20:09
Хотіла створити нову тему, але думаю що це питання буде актуальним і тут. Мені цікаво яку їжу наші шановні форумчанки дають діткам у такому віці як мій шпунтик або до трьох років. Бо мої знайомі поділились на два табори: одні дають діткам виключно домашню та здорову їжу,щоб довше їли гарні харчі, інші вже в такому віці дають все те що їдять самі (колбасу, сосиски, магазинні помідори, пельмені, йогурти і.т.п), типу нехай звикають до хімії змалку, щоб потім з незвички не отруїтись. От цікаво і тут послухати думки на цю тему, бо щось я вже зовсім тут розгубилась:shok::pardon:

veronka
26.01.2011, 21:53
ну ковбасу і сосиски я і сама не їм і доні не планую давати:girl_nea: і навіщо щоб дитина "звикала", якщо краще навчити і "привчити" харчуватися здоровими продуктами, імхо? пельмені, вареники, шинку, кров*янку я малій даю (небагато) і виключно домашнього приготування:ed4d70def841dc74b57 (а щодо хімії - то вона в різних кількостях присутня у магазинних/базарних продуктах - і в м*ясі і в овочах, хіба можна бути впевненим якщо сам виростив свиню/теля/курку і сам виростив городину)

kljysochka
26.01.2011, 22:23
(колбасу, сосиски, магазинні помідори, пельмені, йогурти і.т.п),
ну то вже перебор,конєшно!!!!!!!!:girl_crazy: в мене,як з"явились діти,і прийшов час їсти з дорослими,то я автоматично почала готувати нам всім здоровшу їжу.:ed4d70def841dc74b57:girl_dance:звичайно всяка ковбаска була присутня і її дітям не давали,але всякі напівфабрикати,консерви і магазинні йогурти відпали.:girl_cool:мені здаєтся,шо має бути золота середина,хоча нам всім і так треба задуматись про те що ми їмо,і коли їжа буде більш-менш (ну наскільки це можливо;))корисною,вітамінізованою,свіжою і різноманітною,то і нам добре і дітям спокійно даємо!!!:biggrin:
в мене своє питаннячко-якшо то вже десь є,або в іншій темі то підкажіть,пліз,бо шош не знайшла:коли і що ваші дітки їдять???ну,на сніданок шо,обід,підвечірок,вечерю і скільки разів їсть маля...в моєї лиш 4 зуби ше,тому жує лиш те,шо дати в руку,а з тарілочки тільки з блендера,тому в нас дуже "вузеньке" меню...може хто шо порадить в кого шось подібне...:pardon:

Galya
26.01.2011, 23:26
в моєї лиш 4 зуби ше,тому жує лиш те,шо дати в руку,а з тарілочки тільки з блендера
Моя і без зубів (до 9 міс.) їла все неперетерте. Спочатку кусочками зовсіммалесенькими (1 гречка, 1 рисинка, наприклад), потіи все більші. Сушку і печиво обсмоктувала, розмочувала слиною, тоді вдавалось їсти:) Зараз їсть з нами кожного разу (4-5-6 раз на день), по бажанню: хоче - їсть і навіть може вимагати добавки (в мл не скажу, не запамятовую, так, пару ложок), не хоче - йде бавитись, може прийти тільки попити, може прийти за кусочком і далі йти, а може залишитись і просить ше. Не спішу ситно накормити дорослою їжею, бо маємо ГВ:)

Ная
26.01.2011, 23:48
з тарілочки тільки з блендера
Згадала собі як з десятимісячною Софійкою ми відпочивали в Карпатах,я зварила їй зупку і в той час там відключили світло,то в мене була трагедія,як я маю без блендера перетерти дитині ту зупу,бо інакше ж вона не з"їсть!))) Нічого,нормально їла перем"яте вилкою і без єдиного на той час зуба. Таюся теж зубів ше не має,я їй навіть вилкою нічого не розминаю,якшо шось твердіше,то даю малесенькі кусочки,а зі всім решта вона і з великим шматком нормально справляється,перетре деснами не гірше аніж зубами,а як не вдається,то виплюне,ні разу нічим не давилася. Два місяці тому ми були на весіллі,то вона без єдиного зуба смакувала заливного язика,годі було відірвати.З травленням все добре,навіть краще аніж то було в Софійки,котра їла в такому віці перетерту блендером зупу)))
Дітям окремо не варю,здорову їжу їмо всі разом.)

kljysochka
27.01.2011, 14:40
я не переживаю,що вдавится,вона просто випльовує...хоча,тепер мене осінило,їй певне просто не смакувало,бо як шось добреньке,то жує і оком не моргне..
бо маємо ГВ
ми теж на гв:)

sensual
27.01.2011, 15:09
бо як шось добреньке,то жує і оком не моргне.. Це мені нагадало, як одна бабуся забирала внука з садочку, а їй вихователь каже, що він супом давиться, а та: Ах ти засранєц, супам он давітса, а куріцой нє давітса.

kljysochka
27.01.2011, 15:11
:girl_haha: то десь так і є!!!

Sue
27.01.2011, 16:34
Дівчата, моїй малій рік і три місяці. Вона їсть дуже добре. Я її не напихаю: коли хоче, то їсть, а як не має апетиту, то потім поїсть. З'їдає вона сукупно не мало - це точно. А як добре голодна - то цілу тарілку супу їсть із м'ясом (на рівні зі мною). Проблема в тому, що важить мало (так кажуть в поліклініці) 10,2 кг. Їжу я їй даю здорову: прості, вдома зготовані продукти. Вона у мене висока, худою не виглядає. Сусідські малі дітки, щоправда, які молодші, важать більше за мою малу. Годувати її більше - то я точно не буду, бо їсть нормально. Може, то її особливість така? Може, вона просто дрібна? Хочу запитати, може хтось має схожу ситуацію?:girl_bye:

Galya
27.01.2011, 16:54
Сусідські малі дітки, щоправда, які молодші, важать більше за мою малу
А ваші сусідки всі важать так, як ви? Чому ж дітки мають бути всі однакові - різні батьки, різні гени, різні схильності до повноти чи худоби. Діти одних батьків і то не мусять бути однаковими, хоч і їдять однаково. Ну і графіки набору ваги ВООЗ (http://www.who.int/nutrition/media_page/photos_and_graphics/en/index.html) говорять, що все у вас добре (нормою є все, що між червоними лініями, зелена - то лише середній показник), а в поліклініці вашій мяко кажучи помиляються.

Ravlyk
27.01.2011, 19:01
Може, то її особливість така? Може, вона просто дрібна? Хочу запитати, може хтось має схожу ситуацію
Звичано, що всі дітки не можуть бути одинаковими, як і дорослі, кожен індивідум і в фізіологічному розвитку також, в нас наприклад доця їсть так-собі, не охоче, а виглядає ну дуже добре, порівняно зі своїми ровесниками, тому не треба цим перейматися, прийде час і все стане на свої місця, якщо ваша доця має бути худощавою, то так і воно буде, скільки б ви її не годували......

наталя 2204
27.01.2011, 21:31
Може, то її особливість така? Може, вона просто дрібна?
НЕ шукайте проблем там де їх нема. І менше слухайте , що вам кажуть в поліклініці. Кожна дитина індивідуальна. Головне, щоб росла здоровою!!!!!

veronka
27.01.2011, 23:13
Маргошка мене дивує останні дні - після вечері у гостях у бабці вона ще добру порцію з*їдає і ще о годині 9 вечора вдома підхоплює, до чого дотягнеться)) чого це її так прорвало (ну і про цицю, звісно, не забуває))) однак вранці не хоче снідати (але то так завжди було)

kostuk
28.01.2011, 12:05
Хочу запитати, може хтось має схожу ситуацію?
В нас аналогічна ситуація. Синочку вже півтора рочки, а важить 10 кг...і то в одязі...І ми з цього проблеми не робимо. Він жвавий, непосидючий, бігає...значить все добре. Та у нас це мабуть спадкове: тато високий і худий, та і я швидше худа, ніж груба...:girl_wink: Якщо дитина почуває себе добре, то яка різниця, скільки вона важить, ще й з хорошим апетитом...:girl_yes2:

Sue
28.01.2011, 19:52
Щиро дякую усім, хто мені відповів. Ви мені дуже допомогли. Я тепер переконалась, що мій лікар просто помиляється - живе ще за совєтськими таблицями норми набору ваги для дітей. Хай дітки ростуть здорові! Бажаю всім любові та тепла у домі:kiss:

Alonka
29.01.2011, 01:56
Ну і графіки набору ваги ВООЗ
а хтось може сказати що то за показник BMI-for-age (girls), кг/м2?

Galya
29.01.2011, 09:46
Це ІМТ - індекс макси тіла: вага в кг поділена на квадрат росту в метрах.

Fleshka
30.01.2011, 12:30
Мій Ромко вже два місяці - кашоїд.
Меню - каші (в основному гречана, пшенична, рисова, фаворит - кукурузяна, зрідка - манка), картопля в різних видах. Може їсти з котлетками. Ну і зупки.
Все решта - нівкакую. Якісь налиснички, овочеві зупки, борщик, запіканки, сир, кефір - відмовляється. Я мовчу про ябрука, сирі, чи запечені...ніякі не хо. Ні апельсинок, ні ківі...Клітковина в меню відсутня повністю. Пити - 2 чайні ложки за весь день. І таке вже не тиждень і не два, то вже місяці.
Натомість какає раз в тиждень, правда каки нормальної консистенції, але має величеньку алергійку . Шо то з ним робиться? Кишківник? Хтось таке десь видів?:girl_impossible:

Мар'яся
30.01.2011, 12:49
Мій малий теж починає перебирати. Не так, щоб аж дуже, але якщо каші, картопля, макарони йдуть на ура, то дати м"яса - собі дорожче: випльовує і язик витирає. Та ж історія з сиром, деякими овочами. Супи йдуть під настрій: раз їмо, три - не їмо. Пити просить сам, деколи п"є нарівні зі мною, деколи не п"є зовсім. Часом буває так, що може тиждень відмовлятись від їжі, але якщо йому ніби між іншим запропонувати яблучко, банан, мандаринку, то не відмовиться. Ніц не розумію, але не переймаюсь.

Fleshka
30.01.2011, 12:54
Та я не перймалась досить довго...але висипка не сходить, і каки...хочби якесь яблучко проскакувало, ато - еє і все. Фактично їсть одні каші.

Girljanda
31.01.2011, 14:07
Fleshka, а Ви не пробували додавати те саме яблеко (апельсин, ківі) в кашу? Можливо, хоч так буде їсти? Бо какати раз на тиждень в такому віці, мені здається, не дуже здорово.

Gemmy
31.01.2011, 15:34
Мій Ромко вже два місяці - кашоїд.
Меню - каші (в основному гречана, пшенична, рисова, фаворит - кукурузяна, зрідка - манка), картопля в різних видах. Може їсти з котлетками. Ну і зупки.
Все решта - нівкакую. Якісь налиснички, овочеві зупки, борщик, запіканки, сир, кефір - відмовляється. Я мовчу про ябрука, сирі, чи запечені...ніякі не хо. Ні апельсинок, ні ківі...
А в нас навпаки, каші майже не їсть, хіба з татової тарілки... Найбільше любить макарони і картоплю, сметану і СИР, фрукти майже ніякі, може ізюм погризти, яблуко облизати, вишню обсмоктати... Правда, пити любить, то я роблю час від часу соки і компоти, роблю молочні коктейлі з фруктами (а от тепер ще й вівсянку до коктейля даю, нічого, подобається). А от какає мала десь раз в 3-4 дні, але таке почалося з введенням підгодовування. Я спочатку переживала, але дитина почуває себе нормально, не мучається, їй то не заважає, то і я перестала робити з того проблему.

Ірена
31.01.2011, 15:59
А НАША ДИТИНА... м"ясна... супчик з фрикадельками, мелена печінка, курочка -то миле діло. кашу їсть рідко (пропоную щоранку), яблука - під настрій, всі решту фрукти - теж. картоплі не любить, п"є багато івсього - води, компотів, узварів ну і цицю:girl_tender:

dasha
01.02.2011, 21:55
Fleshka
Давайте частіше гречку, гречка слабить. І не давайте рисову. Може дасться трохи щоб випив яблучного соку?

Olalama
01.02.2011, 23:40
Проблеми з хврчуванням у мого Захара немає, проте він дуже реагує на нову їжу: відмовляється пробувати категорично. Але через день-два каприз проходить і у нощому меню появляється нова страва. Пробувала давати страви з яєць, ніби подобається, але червоніють щоки, проте щомісяця страву відновлюю і дивлюсь на реакцію.
Важко дається йому тверді страви: гречка з маслом, сирники зі сметаною. Правдами і неправдами він ість, але хоче, щоб їда була рідшою або давати запивати.

dasha
02.02.2011, 09:37
От і у нас такі ж проблеми з запиванням. З"їсть пару ложок макаронів чи картоплі і "пий-пий". Бабусі сваряться що пити треба через пів години після їди, але малий не продовжить їсти, доки не сьорбне хоч трошечки. Так доки все з"їмо мусить рази 3-4 запити.

Klava
02.02.2011, 14:11
Fleshka, а Ви не пробували додавати те саме яблеко (апельсин, ківі) в кашу?
Мій тільки так і їсть - самі фрукти ніяк. А от коли яблучко потру чи поріжу дрібно в кашу чи банан потовчу - то їсть дуже добре.

Alonka
02.02.2011, 14:34
Мій тільки так і їсть - самі фрукти ніяк. А от коли яблучко потру чи поріжу дрібно в кашу чи банан потовчу - то їсть дуже добре.
а в нас нічого з нічим не можна змішати, каша окремо, фрукти окремо, сир теж має бути без нічого. Супчики не признаємо, іноді борщ, а так лише м'ясо з кашкою можна змішати, а і моркву з яблуком.

veronka
02.02.2011, 21:19
З"їсть пару ложок макаронів чи картоплі і "пий-пий". Бабусі сваряться що пити треба через пів години після їди, але малий не продовжить їсти, доки не сьорбне хоч трошечки. Так доки все з"їмо мусить рази 3-4 запити.
я до класу 9-го навіть суп запивала)))) мої батьки до того сппокійно ставились, ну і з травленням у мене ттт все добре)))

Fechka
02.02.2011, 23:26
Та я не перймалась досить довго...але висипка не сходить, і каки...хочби якесь яблучко проскакувало, ато - еє і все. Фактично їсть одні каші.
в нас теж з харчуванням проблеми...І алергія присутня (ніяких яєць,солодкого,молока і т.д.)ми не їмо.. Сир-дуже рідко; лише каші на воді(теж улюблена кукурудзянка!)+мяско+картопелька.. іноді може з"їсти зупку.Фрукти яблука-деколи!решту не можна через алергію.. банан і ківі ій не подобаються.....П"Є за бажанням(не багато але й не мало..) Проблеми з каками є.. (гадаю дитинка повинна раз в день випорожнятись-це нормально)!(в нас 1р в два дні,а той в 3!!)...Я за цим пильную..Бо навіть Комаровський казав ,що коли дитинка відмовляється їсти :"Не силуйте, це не страшно! а коли перестає випорожнятись(Це сигнал! Що кишківник працює невірно!!!) Власне при запорах і затримується алергія (їжа в середині (гниє) і відповідно це всмоктується в крові.. і почервоніння на шкірі...При алергії рекомендують(робити клізми! Допомагати організмові очищатись.. Ми навіть по Комаровському пили -лактулозу (Дуфалак)-та результат незначний...
Апетиту в доні нема...каже:"Мням-мням".. а як доходить до їжі то "НЄ!!!" Страждаю через це.. шукаю шляхи аби її заохотити їсти... гадаю ,що можливо це пройде...Хоча і на вазі це відбивається .Нам 1рік і 9міс, а вага 11кг![COLOR="Silver"]

Angel
02.02.2011, 23:33
Нам 1рік і 9міс, а вага 11кг!абсолютно нормальна вага!краще нехай буде худенька ніж повна!в малої в 2 роки, неповні 12 кг-мене це навіть дуже задовільняє.

LoveIzabella
02.02.2011, 23:35
Бабусі сваряться що пити треба через пів години після їди, але малий не продовжить їсти, доки не сьорбне хоч трошечки. Так доки все з"їмо мусить рази 3-4 запити.
І то всі проблеми?! Я Вас прошу! Ну які ж це проблеми? Все нормально. заспокойтеся!
То є зовсім нормально, що хоче запивати їжу, тим більше тверду (макарони, картопля...)! Він же не каші запиває?!
Ми всі запиваємо (паралельно з вечерею зразу чай аби собі попивати - так краще;)) і Діанка теж - ставлю наприклад бульбу, гречку, макарони і зразу пляшечку(з горнятком веду війну;)) з компотом теплим чи чаєм.
Дитині ж так легше! Нащо перейматися? Зрештою робіть так аби синочку було добре! Каже "пий-пий" - значить йому то треба!:)

...іноді може з"їсти зупку...
А я твердо переконана, що причина таких проблем саме раціон! Зупу треба (принаймні до нині я так вважаю!) готувати кожен день! Адже перше просто необхідне!(не уявляю інакше;))
Дуфалак не поможе, якщо не налагодите правильний раціон.:agree: Кожен день (з власного досвіду: за півтора роки - жодного запору чи проносу:)) у нас щось молочне, щось фруктове(яблука печені, наприклад, зовсім не алергічні;)) і звичайно зупа(борщ) на м"ясі чи курці або з котлетками паровими! Все! І серйозно - ніяких проблем!;):y:
Мій тільки так і їсть - самі фрукти ніяк
Діанка теж так:) Саме яблуко не дуже (бульше ляльці дістається), а коли спечу чи в кашу потру - о! то супер!

malibu
02.02.2011, 23:38
Нам 1рік і 9міс, а вага 11кг! не переймайтесь через вагу дитини, нам 2 роки і 9 місяців а вага 12,200 ( я не переймаюсь), дитя почувається добре, бігає стрибає...:girl_in_love:
Навіть дільничий лікар сказала , що мій син "ну просто як балерун" тобто худенький але ми з чоловіком теж високі і зовсім не повні... + лікар прописала таблетки Пангрол (щоб їжа краще засвоювалася). коли я прочитала інструкцію була в шоці, ці таблетки виписують людям котрі мають проблеми з травленням...:girl_feminist:.

LoveIzabella
02.02.2011, 23:53
абсолютно нормальна вага!
Моя дівчина теж важить 11, 5кг:unknown:
У свої 1рік і 5 міс;):girl_blush2:

Fechka
03.02.2011, 00:23
Моя дівчина теж важить 11, 5кг
У свої 1рік і 5 мі

нам 2 роки і 9 місяців а вага 12,200
і ладоньки! ОК! Ми не одні!! Доня жвава весела.. та маю ще одне але.. Вночі стає їсти Малиш (2 а іноді 3р на ніч!!) плаче і відівчити не можливо!!!Ніякий чай не підходить.. (певне те, що не доїла вдень- наганяє вночі.. найгірше, що шлунок вночі має відпочивати...ОЙ!! НЕ ЗНАЮ,,,:girl_in_dreams:

Angel
03.02.2011, 00:32
шлунок вночі має відпочивати..
ой-йойой))))не варто такого говорити,це брєд;)а як тоді ті дітки які на ГВ,вони всю ніч підзаправляються

Ніколь
03.02.2011, 00:47
Вночі стає їсти Малиш (2 а іноді 3р на ніч!!) плаче і відівчити не можливо!!!
Ну....були б ви на ГВ, їли б не малиш і цицю.....
Моїй 2 роки і майже 2 міс, і хоча я перед сном дам їй щось поїсти, не надто легке але й не надто важке, все рівно вона вночі обовьязково проснеться дозаправитись, а то і по кілька разів. При цьому не плаче бо я поряд і вона сама собі дістає що їй треба. І в такому віці взагалі здається що їсти вночі це ще нормально. Мала ж не котлети вночі точить, а кашку. Зробіть її не такою густою, не також поживною, якщо вже вас так непокоїть активна робота шлунку вночі.
Щоб вас заспокоїти, ми в 2 роки вагу маєм 17 кг ( але в нас і ріст відповідно великий) і мене абсолютно не хвилює те що мала вночі хоче їсти. Більше ніж хоче чи більше ніж їй потрібно все рівно не з"їсть

Mira_SH
03.02.2011, 09:50
і ладоньки! ОК! Ми не одні!! Доня жвава весела.. та маю ще одне але.. Вночі стає їсти Малиш (2 а іноді 3р на ніч!!) плаче і відівчити не можливо!!!Ніякий чай не підходить.. (певне те, що не доїла вдень- наганяє вночі.. найгірше, що шлунок вночі має відпочивати...ОЙ!! НЕ ЗНАЮ,,

І ви кажете, що дитина мало їсть? той малиш, що ви даєте, то він має не абияку поживність.
Ви ще багато їсте.
Пишу порції своєї малечі. Сніданок
2 ложки каші, чи бульби, тобто десь грам 50.
Обід суп, наприклад, теж грам 100, чи один вареник, чи 150 грам м"яса, риби, в будь якій формі, але тоді відмовляється від гарніру. в підвечірок, яблуко, банан, чи пів кіло мадарин, має до них слабість.
Вечеря 50 грам сиру. Протягом дня випиває десь близько 0,5 літра молока, відколи відмовилися від грудного. Ну ще може з"їсти кілька печень за весь день. Вночі їсти не стає, при тому вже давно. Зараз Христина важить 10 кг. Але якщо за день сяде на 30 хв, то це багато, так весь час бігає.

А в садку їсть значно краще, харчами не перебирає, але повних порцій і там не з"їдає.
Але я абсолютно тим не переймаюся, їсть стільки скільки хоче, я не догодовую на силу, і гуси лебіді за кожною ложкою не танцюю

ой-йойой))))не варто такого говорити,це брєда як тоді ті дітки які на ГВ,вони всю ніч підзаправляються
Не варто ГВ порівнювати з кашою, там зовсім інший принцип роботи:)

Януся
03.02.2011, 12:23
яблука печені, наприклад, зовсім не алергічні)
Я би так не стверджувала, якщо людина має алергію на яблука, не має значення у якому вони вигляді...

Fechka
03.02.2011, 12:30
Ну....були б ви на ГВ, їли б не малиш і цицю....
дякую.. заспокоїли...:girl_tender:. Ми були на ГВ до 1р 2м-(боролася зі всіма порадами-не відлучала раніше!!!.. казали відлучиш-перестане їсти вноч.послухалась!!!! і стало гірше...:girl_nea:

---------- Додано в 12:30 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ----------

яблука печені, наприклад, зовсім не алергічні
власне печені! погоджуюсь... вони як АДСОРБЕНТ-адсорбує гази! ДОПОМАГАЄ ПРИ АЛЕРГІЇ... НАЛАГОДЖУЄ РОБОТУ ШЛУНКУ!!! ок! йду пекти!!! ДЯКУЮ!!

Michela
03.02.2011, 13:12
їсть стільки скільки хоче
Я теж притримуюсь такої думки...ну звичайно, якщо та вага ще не зовсім маленька для того віку.
Малий мій їсть мало, до 12 год дня- хіба молоко, але хоче тільки від Nan (молочко джуніор), далі на протязі дня трішки м'яска, рибки, зупки- мах по 4-5 ложок. Правда ще мусить зїсти кашу Хуману- обовязково- дуже її любить!!!

Olalama
04.02.2011, 14:34
Я тішуся, що ми не одні запиваємо (сину 1 рік 9 міс.). Але з досвіду знаю, що смак у дитини мінливий. Якщо сьогодні мій син їсть без проблем рисову, вівсяну, кукурудзяну кашу, перші страви, то через певний час він на ці продукти і не гляне. З острахом чекаю ці дні, бо заміняти ці продукти дуже проблематично.
Що стосуєтьтся фруктів, ми почали їсти (небагато) цитрусові, ківі, гранат. Проте бажання їх істи кожен день не має. Але дуже любить яблучне пюре, яке я готую сама.

kljysochka
04.02.2011, 16:16
І алергія присутня (ніяких яєць,солодкого,молока і т.д.)ми не їмо.. Сир-дуже рідко; лише каші на воді(теж улюблена кукурудзянка!

решту не можна через алергію..
каші теж провокують алергію!!!найменш алергічна рисова далі гречана,ну і решта.найалергенніша пшенична,перлова,може вони провокують алергію???ну і морква...якщо є в зупі,то теж може...

TUCR
05.02.2011, 21:53
Ми снідаємо каша Нордік рисова або 4 злаки, на обід щось перше, на вечерю сир з бананом але незавжди і їмо ще Малиш, буває що і в ночі можемо зїсти як коли 40, 60, 90, 180мл на молоці!

puha
05.02.2011, 23:13
малий 13 міс - сьодні вперше виклянчив кавалок шоколаду. сподобалось. давай просити ше! ото влипли! зарано, думаю!
У наших родичів малий в 4 роки ще не їв чеколядових цукерок!

LoveIzabella
05.02.2011, 23:24
якщо людина має алергію на яблука, не має значення у якому вони вигляді...
Перегляньте літературу на ту тему, якщо не вірите у чудодійну силу печених яблук;)
Ну хіба що у вас рідкісна алергія на печені яблука;)

Fast
06.02.2011, 12:47
малий 13 міс - сьодні вперше виклянчив кавалок шоколаду
Як це виклянчав? :unknown: Мама або дає або не дає певні продукти, речі. Якби ви не хотіли щоб дитина їла шоколад то б ніколи і не дали (в такому віці).
ото влипли!
Ну якщо так вважаєте то не їжте при дитині всякі чоколяди, то і просити не буде

Vероніка
08.02.2011, 18:52
сьогодні вперше виклянчив кавалок шоколаду. сподобалось. давай просити ше! ото влипли! зарано, думаю!
Малому 1,9 р. і ми досі не знаємо, що таке цукорки і шоколад. По-перше, не бачу потреби і необхідності у цих продуктах - просто не даю, а він і не просить. По-друге, маємо початковий карієс, тому і змушені ретельно слідкувати за харчуванням. Єдине, без чого синуля не може жити - бублики, це вже як залежність у нього ! :girl_yes:

ckorpionsha
08.02.2011, 18:55
Маю морожений гарбуз, малий його їсти ніяк не хоче, що таке приготувати, щоб той гарбуз зашифрувати?

kolobok
08.02.2011, 19:02
Маю морожений гарбуз, малий його їсти ніяк не хоче, що таке приготувати, щоб той гарбуз зашифрувати?
Я кашку рисову варю з мороженим гарбузом. Додаю родзинок і трошки меду вкінці, можна і молока додати за бажанням. Нам смакує :)

Надя К.
08.02.2011, 19:04
Розморозьте гарбуз, збийте блендером до однорідної маси, викладіть в каструльку, додайте трошки води і поставте на газ. Коли трохи покипить можна додати кукурудзяну або рисову крупу, розбавлену в холодному молоці. Варити до готовності, додати трішки цукру і масла. Виходить дуже смачна каша. Моя мала теж гарбуз не їсть, але цю кашу дуже любить.
А ще можна потерти гарбуз на терці і додавати в суп, як моркву. Я завжди так роблю.

Vероніка
09.02.2011, 13:46
що таке приготувати, щоб той гарбуз зашифрувати?
Можете зварити звичайний овочевий супчик (картопля, капуста, перець, морква, кабачок, цибуля, морква), і гарбуз додати, як один із компонентів. Варіанти можуть бути різни, можна додати крупу - рис, гречку, макарони.

Usmishka
09.02.2011, 14:38
Я додаю морожений гарбуз практично в кожний суп, кидаю цілим невеликим куском, а потім блендерую окремо і змішую, бо так нам також не йде.

olevitska
09.02.2011, 15:02
...а я запікаю гарбуз з яблуками, потім даю ложечку меду і збиваю блендером, інколи взагалі мну вилкою і додаю це пюре до готового відвареного рису або пшона. Раніше варила кашу гарбузову з рисом чи пшоном, а цей варіант більше сподобався.

ckorpionsha
09.02.2011, 16:10
перець,
перцю не маю і кабачків, а теперішній перец (привозний) не даю дитині

Vероніка
09.02.2011, 20:47
перцю не маю і кабачків, а теперішній перец (привозний) не даю дитині
В мене все заморожене - влітку завчасно підготувалась до сезону, набила цілу морозилку різними овочами.:girl_blush2: Ви готуйте з тих продуктів, які є у наявності, у мене фантазія безмежна ! :girl_haha:

ckorpionsha
09.02.2011, 21:21
Можете зварити звичайний овочевий супчик (картопля, капуста, перець, морква, кабачок, цибуля, морква)
супи не їсть, хіба дуже голодний і то 2 ложки, то блендерю потім той суп на пюре

TUCR
11.02.2011, 22:52
я також даю малій гарбуз, до сиру, рисової чи манної каші(маю морожений відварюю і збиваю блендером потім додаю до чогосю).

masaryk
18.02.2011, 13:43
даю малій гарбуз, до сиру, рисової чи манної каші(маю морожений відварюю і збиваю блендером потім додаю до чогосю

Я завджи перетирала гарбуз до каші через сито. Варю разом, потім витягаю і перетираю. Але то трохи важко і час займає. Прошу сказати, блендер гарбуз в однорідну масу перемелює? Син дуже не любить таких довгих волокон - давиться.

Ravlyk
18.02.2011, 14:10
блендер гарбуз в однорідну масу перемелює?
блендер Вам що завгодно в однорідну масу перемеле!!!:)

Ніколь
18.02.2011, 14:22
я не памьятаю чи я колись давала посилання, але отут (http://vkusno-detyam.blogspot.com/) так багато різних рецетів для діток, що аж очі розбігаються

dasha
13.03.2011, 08:33
Скажіть будь ласка, хто коли почав діткам давати старий горох і квасолю? Бо чула, що вони шкодять на підшлункову, а малий дуже любить вінігрет:nyam2: . То думаю давати з квасолею чи ні.:girl_in_dreams:

Girljanda
14.03.2011, 12:44
Скажіть будь ласка, хто коли почав діткам давати старий горох і квасолю?
Я чула, що після року вже можна давати. Але мій малий такого не їсть, тому сказати точно не можу.

Holly
18.03.2011, 12:02
Я вже стомилась щось вигадувати. Яринку годую як маленьку дитину. Я не прихильниця запихання насильно, але якби не заставила, то вона б і одного разу на день не їла. Супи їсть тільки ложку-дві, каші теж не дуже, ще макарони більш-менш, за овочі і м"ясо взагалі мовчу. Просто м"ясо кусочками ніколи не їстиме, мушу з м"яса всякі трюки виробляти. В когось таке є, як боретесь?

Donata
18.03.2011, 12:56
Просто м"ясо кусочками ніколи не їстиме, мушу з м"яса всякі трюки виробляти. В когось таке є, як боретесь?
в мене син в 2 роки різко став виключно кашеїдом. М"яса та рибі взагалі в рот не хотів взяти, лише коли перемелювала блендером і в суп підмішувала, в іншому вигляді, то влаштовував такі істерики, що сусіди, певно, думали, що ж я теке йому там роблю, що дитина так ридає гірко. Овочі теж лише варені і в супі, сирі відмовлявся, з фруктами теж була проблема, він відмовлявся, навіть, спробувати, відразу хникав, що того не любить (їв лише яблука та банани). В садку, котлети переминали йому з картоплею і так напихали, але там всі їли, то він був, відносно, поступливий. Потім потрошку почав їсти все, але спершу їв в садку лише, бо казав, що я несмачні котлети роблю :girl_cray:. Просив лише кашу, дом. сир, омлет, гречку, макарон, картоплю, але лише з маслом і ніякої підливи. Питаю, що буде їсти, просить картоплю, зварила, а він, нє, я омлет хотів ... :ed4d70def841dc74b57
Не знаю чи довго так би продовжувалось, але коли йому було близько 5, наш тато йому заявив, що у нас не ресторан і якщо, йому не смакує, то що мама готує, то буде ходити голодним, і досить мамі морочити голову. Якщо казав, що не голодний, то я не наполягала, але нічого не дозволяла на перекус - аргумент: "Ти казав, що не голодний, якщо зголоднів, то є те і те, що дати?."Зараз (пройшло півтора року) проблем з їжею практично нема :girl_claping:, любить вже все, просто раніше "нерозсмакував", тому не їв, а виявляється полуниці та персики то смачно. :girl_dance: Печення і десерти у нас лише після осн. їжі.

Zoryanazirka
18.03.2011, 13:03
Я вже стомилась щось вигадувати. Яринку годую як маленьку дитину. Я не прихильниця запихання насильно, але якби не заставила, то вона б і одного разу на день не їла
Ну я про Марка написано...Фруктів ніяких, я даю пластики з дегітратованого пюре (привозимо з США), овочі тільки кукурудзу, оливки. До останнього дуже любив борщ, а тепер і борщ не їсть... Їсть піццу зі всім чим покладу, але не буду ж його піццою годувати щодня. Дуріє від сосисок і макаронів...
А от за компанію з дітьми навіть шклянку апельсинового фрешу випив!!!

Gemmy
18.03.2011, 13:05
Я вже стомилась щось вигадувати. Яринку годую як маленьку дитину. Я не прихильниця запихання насильно, але якби не заставила, то вона б і одного разу на день не їла. Супи їсть тільки ложку-дві, каші теж не дуже, ще макарони більш-менш, за овочі і м"ясо взагалі мовчу. Просто м"ясо кусочками ніколи не їстиме, мушу з м"яса всякі трюки виробляти. В когось таке є, як боретесь?
Я теж проти того, щоб заставляти дитину їсти. Моя доня теж їсть мало, перебірлива дуже, правда, ми ще на ГВ, тому не дуже переймаюся тим. Думаю, як дитина голодна, то попросить, особливо в такому віці, як ваша. За моєю подружкою мама з бабусею до 23 років з ложкою бігали, а вона просто мало їла, ну потреби такі в організму. Захотіла - з’їла більше. А в садочок ваша Яринка не ходить? Там діти переважно добре їдять, бо бачать, як їдять інші.
До речі, згадала. Моя дитина чудово їсть в гостях, хоч бери її та ходи по друзях-знайомих-родичах :girl_impossible: Причому навіть те, що я принесу з собою.

Ніколь
18.03.2011, 13:29
але спершу їв в садку лише, бо казав, що я несмачні котлети роблю
я до речі не знаю як там ті котлети в садочках роблять, певно більше хліба ніж мьяса, але я також вдома постійно мамі казала що в садочку котлети набагато смачніші ніж вдома :)

В маої нашої проблем з харчуванням немає, по ній ттт воно і видно. Але мьясо ми їмо лише в зашифрованому вигляді ))) Тобто мьясо кусочками ніяк, відбивні ніяк. А от налисники з мьясом можуть піти, свіженьки котлети дуже любить, тефтельки любить, але це також має настрій то любить, не має то й не запхаєш.
Картоплю в різних варіантах може їсти не переставая. Ще дуже любить яйця, макарони, гречку, пловчик - але тільки рис. Якщо щось не хоче особливо їсти то капнувши наверх сметанки все йде тільки так. Дуже любить смажену брокколі в яйці і сухарях.
В Ашані берем дуже смачні дитячі сосисочки - то мала їх також з задоволенням їсть.
А ще всесезонна їжа - піцца, любить любе і різне.
Любить твердий сир, але як купуєм дорогих смачний, то вона його не хоче, а як куплю щось недороге на піццу потерти, то малу від нього не відтягнеш.
Фрукти в нас їдяться лише яблука і банани.

Fleshka
18.03.2011, 13:32
До речі, згадала. Моя дитина чудово їсть в гостях, хоч бери її та ходи по друзях-знайомих-родичах
Ото, як про Романа. В гостях змітає все що бачить. Навіть одного разу вже після застілля, де добре натовкся, навтрапив на кавалок чорного хліба на столику, який вдома в житті б не їв, томущо той кислуватий, то виклянчив кампоту, і так його і схрумав, запиваючи...щей добавки просив. Мене це завжди дивувало. Дома крутить носом, а в гостях не перебирає харчами...От наприклад: вдома макарони їсти не буде, а в гостях бігає до столу і випрошує, вдома сушку не п"є, а там не вирвеш з рук кружку.

Nastynya
18.03.2011, 17:15
мами, в яких дітки на гв, нашого віку, що ви даєте на вечерю і в котрій приблизно годині і якому обємі(в нас педприкорм)? Софка ввечері їсть десь сьома-восьма з нами, а лягає девята-десята, і груди ніяк не хоче пускати, щось не розумію, ніби нічого не турбує(хоча, хто-зна?), а я хіба перекладаю з одної сторони на іншу, в хаті не засухо(є зволожувач), то я собі подумала, може то її пізніше погодувати і чимось ситнішим?чи то просто період такий...

Galya
18.03.2011, 17:36
груди ніяк не хоче пускати
Діти ввечері частіше і довше смокчуть не так з голоду, як для заспокоєння після цілого дня, повного нових вражень, щоб побути з мамою наодинці і просто посмоктати в своє задоволення:)

що ви даєте на вечерю і в котрій приблизно годині
Мої дітки пізно лягають спати (буває 23.00, а буває і 00.30...) тому ми можемо вечеряти (це вже 2 вечеря, в принципі) біля 23.00. Але то не тому, що діти вимагають (хоча Юля може і попросити шось конкретне пізно ввечері), а тому що мені ше їсти хочеться:girl_blush2: Рідко вдається мені не їсти після 20.00, не те шо після 18.00... Але Леся не завжди ввечері шось їсть. Близько 19-20год. на вечерю поїсть шось, а потім вже може і нічого, може яке печиво хіба.

Lingua
08.04.2011, 19:34
мами, в яких дітки на гв, нашого віку, що ви даєте на вечерю і в котрій приблизно годині і якому обємі(в нас педприкорм)?
Наша доця чекає тата з роботи (21.00), щоб всістися йому на коліна і їсти з ним і перше, і друге. Чомусь має найбільший апетит саме тоді:girl_smile: А груди на ніч - це святе, без них не засинаємо:d25:.

http://lines.lvivport.com/children/m430.gif (http://lines.lvivport.com/children/)

kljysochka
08.04.2011, 22:38
що ви даєте на вечерю і в котрій приблизно годині і якому обємі(в нас педприкорм)?
моя доня вечеряє кашкою, дуже їх любить, десь 21.30-22.00, а далі купатись і спати, і тоді вже циця во всю. може поспати 1- 2 год., і збудитися до циці, або і через 45 хв вимагає мами:) кашки з"їдає як коли, як засмакує, то з 150-200 грам.

jalla
12.04.2011, 16:21
моя доня вечеряє кашкою
І ми почали вечеряти кашкою. Правда та вечірня кашка відрізняється від ранішньої тим, що готую без додавання молока. Найчастіше це вівсяні пластівці. Синочок їх просто обожнює. Ну, а перед самим сном звичайно груди.

jalla
28.04.2011, 17:16
Я вже не знаю що маю робити. Малий взяв собі за звичку плювати голосно і так, що летить в різні сторни. Все що не приготую плює. Майже не їсть. Готую для нього особисто три рази на день. Меню різноманітне, страюсь не повторюватись. Зранку кашку молочну ще трохи жує, в обід зупка, борщик, чи якесь пюре овочеве і те все з м"яском, чи рибкою, кожного разу інші компоненти змішую, щоб не однаковий смак був, та де, плює. Хіба якщо на щось відволікти увагу, то можна трохи напхати, але я так не хочу, це не правильно. На вечерю теж йому особисто варю якусь кашу, але вже не молочну, з фруктами, чи печеньком. Варю і не знаю нашо. Так хочеться, щоб та дитина хоч ложечку-дві, але зі смаком з"їла, а воно плює так голосно і хоть ти трісни. У мене підкрадається враження, що він навчився плювати і сам цей процес йому настільки подобається, що він забуває про їду.
На рахунок пиття взагалі окрема історія. Пити майже взагалі не п"є. Пробувала компоти -ні, соки роблю сама-ні, кручений сиропчик зі смородини домашній давала на водичку- те саме. Невже в такому віці повністю вистарчає циці, щоб напитися.
Дівчата, може хтось ще якийсь рецептик приготування чогось смачненького для дитинки підкине. Буду пробувати далі щось придумувати. Може перестане плювати.

veronka
28.04.2011, 21:53
У мене підкрадається враження, що він навчився плювати і сам цей процес йому настільки подобається, що він забуває про їду.
На рахунок пиття взагалі окрема історія. Пити майже взагалі не п"є. Пробувала компоти -ні, соки роблю сама-ні, кручений сиропчик зі смородини домашній давала на водичку- те саме. Невже в такому віці повністю вистарчає циці, щоб напитися.
100%, йому сам процес подобається)) а ви не хотіли б педприкорм спробувати (маю на увазі - харчуватися разом і тим самим)?
Маргошка пити почала десь у півтора роки))) і тільки місяць як усвідомлено каже, що хоче пити)) а їй 1,9:girl_crazy:
ЗІ. ми не акцентуємо увагу на їжі, тобто меню може і несуперрізноманітне, але поживне і смачне, можемо кілька днів поспіль їсти деякі страви))) напр. борщ

jalla
29.04.2011, 00:02
а ви не хотіли б педприкорм спробувати (маю на увазі - харчуватися разом і тим самим)?
Так, я багато про це думала, але нам то якось не дуже виходить.
Ну, по-перше, я можу наприклад того ж борща на 2-3 дні наготувати для нас з чоловіком, а дитині кожного дня треба свіже, а по-друге, і по саме головніше, як то кажуть, все краще дітям. Тобто я маю на увазі, що дитині варю з відбірного м"яска (дорогого), а собі вже кожного разу з такого готувати якось трохи не виходить. Це саме стосується і інших продуктів. Єдине що ранішню молочну кашку варю на двох. Їмо разом. Точніше я їм, Святослав плює.:blush:

tancia
29.04.2011, 00:29
Готую для нього особисто три рази на день. Меню різноманітне, страюсь не повторюватись. Зранку кашку молочну ще трохи жує, в обід зупка, борщик, чи якесь пюре овочеве і те все з м"яском, чи рибкою, кожного разу інші компоненти змішую, щоб не однаковий смак був, та де, плює. Хіба якщо на щось відволікти увагу, то можна трохи напхати, але я так не хочу, це не правильно. На вечерю теж йому особисто варю якусь кашу, але вже не молочну, з фруктами, чи печеньком. Варю і не знаю нашо. Так хочеться, щоб та дитина хоч ложечку-дві, але зі смаком з"їла, а воно плює так голосно і хоть ти трісни.
ми не акцентуємо увагу на їжі, тобто меню може і несуперрізноманітне, але поживне і смачне, можемо кілька днів поспіль їсти деякі страви))) напр. борщ
Підтримую veronku на всі 100%. Але до мене це прийшло (дійшло :) )лише після народження другої дитини, і то, я все-таки деколи готувала для дитини окремо, десь гарбузика пюре, десь сирочок саморобний, а от із народженням третьго, то вже взагалі збилася і все тепер у нас набагато простіше в тому сенсі (хоча в інших сенсах є багато нюансів, з моєю бандою не саскучішся) - їв і їсть все те, що і ми всі (ну, звичайно, хрону на Паску я йому не давала, чи копченого або супер смаженого :), нічого окремо не варю ... циця у вашому віці, jalla, складала десь 80-85% їжі, зараз (1р,7міс) певно 65-70% (ну, я можу помилятись, але і тепер буває, коли окрім циці ну зовсім нічого в рот не візьме, а буває і навпаки - так всього наїсться, що в тата на руцях без циці мож заснути)

Не переймайтеся, ви ще замаленьки, щоб отак повністю споживати триразове харчування. Якщо з того, що ви приготували, дитинка з'їсть хоча б по пів чайній ложці, і там в поміж часі десь хлібчик, якісь фрукт, чи напій (хоча і це не конче), але !циця завжди під боком (і споживається часто), то все окей, вашій дитині ніц не бракуватиме.

ЗІ. щодо цікавих рецептів для заманки, то це дуже індивідуально, бо от лише зараз у нашого третього вимальовуються несподівані уподобання, виявилось, що він дуже любить квашену капусту і гречку, а ще ...макарони - тому купуємо для всіх нас лише італійські з твердих сортів пшениці, щоби хоч якась користь була.
І ще: завдяки дітям (ну і педприкорму), ми (дорослі) їмо лише корисну їжу - різноманітні каші, тушковання там всяке, міііінімум смаженого, вітаміни і т.д., коротше все те, що в додитячий період не їлось взагалі

jalla
29.04.2011, 00:55
Не переймайтеся, ви ще замаленьки, щоб отак повністю споживати триразове харчування.
То може і так, але я собі не уявляю скільки б моя дитина важила, якби я не запхала в нього того, що мені вдається запхати. Він і так в рік важив 10 кг, а це погодьтеся так собі.

циця у вашому віці, jalla, складала десь 80-85% їжі
Угу, в нас також циця на першому плані. І поміж їдою і після і до.))

kljysochka
29.04.2011, 01:11
так в рік важив 10 кг, а це погодьтеся так собі.
гиги...ну я тоді вже й не знаю...:girl_blush2:нам 1,3 і важимо 9 з копійочками:) але маля розумне, веселе, жваве, і головне абсолютно на освенцім не подібне:girl_crazy:(можете на фотки глянути).вона з кожним днем проявляє нові смакові уподобання(налисники,ківі, бульбочка, клюсочки і тд) але вона не з"їдає повної порції.пожує пару ложок і фате:girl_cool: бувають дні коли навіть кашку, яку любить, і то єдине, шо з"їдає свою порцію, відмовляєтся їсти.та я не морочуся- є циця, а хлібчик чи сухарик пожувати ніколи не відмовится:) варю перепелині яєчка, їх теж смакує(хай навіть пів-і то добре).о, а зупи, то взагалі торба:girl_impossible: раз в кілька днів, і то перемелену,інакше плює.
карочє,харчування в нас комбіноване-шось з нашого столу, а шось окремо, але поки гв, то за вагу не клопочуся, просто завжди пробую дати шось нове, або добре забуте старе, авось і сподобаєтся!

tancia
29.04.2011, 01:20
Точніше я їм, Святослав плює.

Та все так не буде :), з досвіду кажу))),
побачите, за якісь місяць-два нові звички з'являться.

В нас спочатку було щось подібне- ніц не хтів їсти, навіть пробувати, а потім отак: протягом дня- нічого не їв як завжди (ціця не рахується), а ввечері наминав за обидві, те що йому в обід пропонувалося з нашого столу (а що, я розігрівала, а що мала робити, не свіжак звичайно, але в дитини прокидався інтерес саме до цієї їжі і ніц не вдієш)

Він і так в рік важив 10 кг, а це погодьтеся так собі.

Та ні )), не так собі, це, як кажуть, в межах нармованішої норми :).
Порівнювати дітей - найневдячніша справа (в мене мої троє всі різні!), але якщо вас це втішить, то мій (третій) в рік важив неповних 10кг, а зараз повних 10кг :), ну може десь близько 11, але кльоцок-кльоцком )))), так що впевнена, що у вас все ґуд

jalla
29.04.2011, 01:29
можете на фотки глянути
Наш хлопака тоже на фотографіях добрий клецок, а от на вазі...
а зупи, то взагалі торба раз в кілька днів, і то перемелену,інакше плює.
І з тим в нас теж трохи проблематично. Інколи буває не перемелеться там якийсь кусочок, то він візьме його і виплюне. Це я маю на увазі у тому випадку, коли все-таки їсть.
Цікаво, а в якому вигляді ви пропонуєте своїм діткам домашній сир? Бо у нас щось з тим ціла проблема. Даю з фруктами, але мушу доливати воду, щоб був ріденький. Виходить ціла калямака. Інакше плює і все.

---------- Додано в 00:29 ---------- Попередній допис був написаний в 00:24 ----------

так що впевнена, що у вас все ґуд
Так, дітки бувають різні ви праві. То напевно у мене вголові не все гуд.))) Я щось так заморочуюся тим всім. Як дитина добре не поїсть, то можу навіть розплакатися, мов "ну, як він бідний голодний..."

Usmishka
29.04.2011, 07:15
Цікаво, а в якому вигляді ви пропонуєте своїм діткам домашній сир?
В нас сир проходить тільки у вигляді сирничків, а нам дякувати богу, три роки за пів місяця, а ми і далі нічого толком не їмо, хіба бульйон і картоплю варену. Я думаю вам пора розслабитись :)

Donata
29.04.2011, 09:16
Цікаво, а в якому вигляді ви пропонуєте своїм діткам домашній сир
Я сир перемелюю блендером (в менен ручний), зі всіма інгрідієнтами, і роблю ріденький, бо інакше не хочуть. Виходить така сиркова масса, дітям подобається. А ще у вигляді сирників, запіканки та лінивих вареників.

veronka
29.04.2011, 13:55
по-перше, я можу наприклад того ж борща на 2-3 дні наготувати для нас з чоловіком, а дитині кожного дня треба свіже, а по-друге, і по саме головніше, як то кажуть, все краще дітям. Тобто я маю на увазі, що дитині варю з відбірного м"яска (дорогого), а собі вже кожного разу з такого готувати якось трохи не виходить. Це саме стосується і інших продуктів. Єдине що ранішню молочну кашку варю на двох. Їмо разом. Точніше я їм, Святослав плює
я варю нам з Марго борщ раз у 2-3 дні))) і каші теж... і різниці у якості м*яса не роблю. Десь читала, що дитина має їсти те, що батьки (не краще і не гірше), бо інакше вона звикне, що їй найкраще, а інші переб*ються якось...
То може і так, але я собі не уявляю скільки б моя дитина важила, якби я не запхала в нього того, що мені вдається запхати. Він і так в рік важив 10 кг, а це погодьтеся так собі.
:girl_crazy: киньте того ровера!)))) МА має вже 1,9, а важить 10 кг, з нами гуляють дітки 2-2,5 років, то більшість з них важуть 10-12 кг - і ніц страшного, моторні, розумні, здорові))) Ваш малий не дистрофік же? виснаження організму нема? то чого так собі нерви псувати?
ЗІ. МА повноцінно двічі на день почала їсти після 1,3 і досі часом їсть так, а часом відмовляється снідати... зате як бачить, що дідьо з ба їдять - то біжить "допомагати"))) ну і з татком то святе)))

дашулька
29.04.2011, 14:16
МА має вже 1,9, а важить 10 кг, з нами гуляють дітки 2-2,5 років, то більшість з них важуть 10-12 кг - і ніц страшного, моторні, розумні, здорові))) Ваш малий не дистрофік же? виснаження організму нема? то чого так собі нерви псувати?
аналогічно й в нас. моя доня теж худенька, жвава, енергійна, нічого їй не бракує. завжди їсть дуже мало. я вже збилась з тої теми годувати й годувати її, а потім ще й переживати, що вона голодна. не хоче дитина-ну, хай не їсть. проте коли вже прголодається готова з*їсти все, що мама дасть))). особливо після прогулянки прокидається апетит). раніше якесь печево, соломку купляла. тепер взагалв нічого не купляю-хай апетит нагулює).
і ще...десь після року почала готувати на всіх, а не окремо для доні, й окремо-нам з татом. сир не признає взагалі, тільки в сирниках, кефіру теж не п*є. може перед вечірньою прогулянкою випити йогурта з булочкою (випити й з*їсти, то сильно сказано, бо пару раз сьорбне йогурта та відкусить один раз булочку))). зупу варю раз на 2-3 дні з м*ясом, їсть з задоволення в обід.
помітила, що з часом в неї дуже міняються смаки. раніше любила картоплю в любому вигляді, тепер не хоче її взагалі, проте стала любити макорони з м*ясом, пельмені, котлети, відбивні.

Gemmy
29.04.2011, 14:23
Бачу, багато діток мають такий апетит, як моя доця. Головне - досі циця, останнім часом полюбила варене яйце, деколи омлет, сир (твердий і домашній) і СМЕТАНУ (це любила завжди і у вел. кількостях), а решта- майже не їсть, лише розкидає по столу і підлозі, залізе в тарілку руками і місить там їжу. Варити щось корисне на всіх не можу, бо чоловік таке їсти не буде (хоч йому би і варто), звик до соленого-перченого-смажено-копченого :girl_impossible: Тому варю малій окремо, але в результаті їм сама.
Цікаво, а в якому вигляді ви пропонуєте своїм діткам домашній сир?
Час від часу роблю ліниві вареники, сирники, запіканки, в омлет додаю - зі сметаною з’їсть майже будь-що. А от недавно лишила кульок з сиром на столі, то Каріна до нього добралася і чудово їла його без нічого, тепер часто так даю

veronka
29.04.2011, 16:12
коли конче тра нагодувати (під час маминого нападу "дитинамаєїстищобнесталось") - я хитрую))) знаю, що вона обожнює сало, твердий сир/пармезан, квашену капусту, огірки (їх, власне, і даю їй "на великі свята"))) То на ложку кладу маленький шматочок "вожделенного" продукту або домовляюсь, що вона з*їдає 3 ложки борщу/каші/макаронів тощо, а натомсть я їй даю "ВП") ведеться

Іруня
29.04.2011, 20:09
Він і так в рік важив 10 кг, а це погодьтеся так собі.
10 кг в рік - це прекрасно! Моя в рік мала 9,5, при тому, що на апетит ми ніколи не жалілися:girl_crazy:. Їла і їсть все, що даю :girl_blush2:. А як не даю, то вона сама собі знаходить і бере:girl_impossible:.
Зараз в 1,5 роки маємо всього 10,5.

Arctica
03.05.2011, 10:11
Нашому Данилкові 3,5 рочки, відколи пішов до садочку, то почав частіше хворіти, їсти почав значно гірше і т.п. Нам порекомендували давати дитині козяче молоко (тим більше в Данилка є проблеми із зором, а козяче молоко покращує зір). Знайомі нам порадили бабусю в котрої беруть для діток молоко, схвально відкуються про жіночку. Наскільки я знаю, що козяче молоко діти п"ють не кип"яченим а сирим, це дійсно так? Можна давати дитині сире молоко, навіть якщо жінка направду акуратна і чиста? А якщо всеж кип"ятити, то наскільки це молоко втрачає свої цілющі властивості? Буду вдячна за будь яку інформацію, можна і в пп.

Fast
03.05.2011, 12:20
Буду вдячна за будь яку інформацію, можна і в пп.
І мені це цікаво!!! Давайте інформацію в темку :)

Можна давати дитині сире молоко
Ну в принципі можна. Я коли була мала, до ми до родичів їздили і в них була коза, то я пила свіже молоко, але то було дуууже свіже :)
А квасне молоко теж сире...

сяняНЯНЯ
03.05.2011, 12:31
Буду вдячна за будь яку інформацію
пам"ятаю,сестра ще маленькою ходила до одної бабці пити молоко,бо теж має проблеми з зором,то чекала з горнятком на свіже молочко прямо біля кози))) те що запам"яталося

Arctica
03.05.2011, 16:54
Давайте інформацію в темку
http://www.molbuk.com/vnomer/suspilstvo/21483-moloko-kozi-korisne-ale-v-miru.html
http://infoods.ru/page/chas-piti-moloko-chomu-kozjache-chastina-1

Girljanda
01.06.2011, 15:06
Багато рецептів для діток від 1 року: www.supercook.ru/zz130-04-1.html

Уляночка
08.06.2011, 16:41
дівчата,а з якого віку давали макарончик цьопам,бо Марко виявляє шаленний інтерес до цого продукту..а я не памятаю,коли Любіку почала давати

kvVItKA
08.06.2011, 16:53
макарончик
Домчик вже їсть,домашні макарони,моєю бабцею приготовані, я кидаю їх в супчик:)
позавчора ми їли пасту то він собі теж попросив і з"їв пару "спагетинок"

Nitriotka
08.06.2011, 17:13
Козяче молоко можна пити сирим тоді,коли воно щойно видоїне.Чим довше стоїть молоко, тим більше в ньому бактерій і менше користі.А якщо козяче молоко парене, то в ньому 80 відсотків користі вже випарувалось, нажаль.Так нам сказала лікар-інфекціоніст, коли я лежала в інфекційній лікарні з старшим малим.

likeangel
08.06.2011, 18:18
з якого віку давали макарончик цьопам
я Левкові макарон, гречку і рис почала досить рано давати, десь в 8 місяців. Макарон привозили з італії.Такі маленькі колечка, зірочки...Спочатку полола з кріликом, а зараз вже жує і спагеті, і ракушки .....

kvVItKA
08.06.2011, 20:04
гречку
от що мене дивує, те,що малий гречку дуже любить:) ( я не люблю)
о, маю теж питання, щодо молочних продуктів. я малому нічого молочного чомусь не даю:confused: сиру не варю...
твердий сир пару разів дала пожувати, пару разів пюре фруктове з творогом чи з вершками їв і все...
то зле?

likeangel
08.06.2011, 20:58
то зле?
я не знаю зле то чи ні, але наш малий без сиру з фруктами і дня не може прожити, причому так грам 250 тої бурди змітає в 6 секунд:girl_haha: а в нас ніхто не любить молочного (ні я, ні Олег ні бабусі-дідусі), щоправда молока не п"є..

але мені здається дитині потрібно щось молочне чи кисломолочне...

Girljanda
09.06.2011, 11:03
щодо молочних продуктів. я малому нічого молочного чомусь не даю
В молочних продуктах кальцію багато, особливо в сирі, тому і рекомендовано дітям.

---------- Додано в 11:03 ---------- Попередній допис був написаний в 10:57 ----------

дівчата,а з якого віку давали макарончик цьопам
А ми в рік ще не їли макарони, бо зубів було всього 3, не мав чим жувати, то я і не давала, хіба що дрібненькі в супі.

Анута
09.06.2011, 11:54
Вікусь, в мене Павлусь поки був на ГВ молочку не їв. Пропонувала, але якимось чином занюхував коров'яче молоко і відмовлявся. Каші були лише на воді. Десь місяць після відлучення підійшов і попросив молока попити. З тих пір любить випити горня молока і каші лише на молоці (як хто несвідомий зварить на воді або ж надумає розвести молоко - відмовиться скуштувавши першу ложку).
А от з кисломолочкою інакше.
Йогурт домашній любив завжди, творожок їсть лише в "обробленому" вигляді: сирник, сирнички, запіканка тощо.

Я вважаю, що раз він відмовлявся від молока значить йому ГВ вистарчало ;)

natka75
09.06.2011, 12:00
дівчата,а з якого віку давали макарончик цьопам,бо Марко виявляє шаленний інтерес до цого продукту..а я не памятаю,коли Любіку почала давати
проявляє інтерес - добре, а якщо є вже чим жувати і він вже трохи вміє - ще краще,спробуй дати дрібненький макарончик(такий зірочками, чи тоненьку вермішель, як додаток до овочево-м"ясного пюре).Скажу більше - в Італії макарони основна їда, тому діткам ще навіть до року їх дають 1 раз в день точно:girl_in_dreams:

olena
09.06.2011, 12:26
Десь місяць після відлучення підійшов і попросив молока попити
А мій Толік і після відлучення молока не п'є і каш молочних не їсть.Зараз п'ємо перед ним всі дружно молочні коктелі, смакуємо,а йому хоч би що.
Правда Уляна моя теж молочного не їсть і не їла коли і маленька була,але коктельчики п'є з задоволенням.
Йогуртів,кефірів моя середуща дитина не їсть зовсім ,а сир,як каже Анута,тільки в "обробленому" вигляді.Старша почала їсти сир у чистому виді після п'яти років.

Valeria
09.06.2011, 16:33
Наша Марта хоч і п"є молоко та деколи (під настрій) їсть кисломолочний сир, проте каш молочних взагалі не хоче. Я вже з тим змирилась. Може переросте. А от макарони їла би три рази на день, навіть без нічого. І з м"ясом чомусь не дуже дружить.

Alonka
11.06.2011, 02:05
А в нас хоч і ГВ, але каша має бути виключно молочна і ніяк інакше. Десь в 1,2 спробувала кашу на молоці, до того каші взагалі не смакували.
Сир їмо виключно під настрій. З кисломолочним туго...
І з улюбленими стравами теж, в нас така не вимальовується Єдине що смакує(не завжди), але часом буває, це тушкований кабачок або гарбуз (маю морожений), але виключно в чистому вигляді без нічого.

Цікаво дві речі, який в вас приблизний режим їжі?
І яку порцію ваші діти з'їдають в середньому? Зрозуміло що як жара, зуби, поганий настрій і т.д. то їжа не лізе, але все ж таки?

Ми встаємо в 8.30-9.30, сніданок в 9.30-10.30 переважно каша, йдемо гуляти приходимо, не їсть, 13.00-13.30 сон десь 1.5-2,5 год, встає типу обід щось одне, далі знову на двір і як вийде то їсть ще десь біля 20.00, а так може і відмовитись. Після так названого прийому їжі переважно недоїдений, пропоную фрукти від яких ми теж не в захваті. Ну і циця на сон.

З порціями, наприклад, в нас каша...я варю 200 гр горнятко, ну, а самої рідкої каші ще менше десь 170 гр, її ми ну дуууже рідко з'їдаємо всю ( часом 2 ч.л і всь). Приблизно така ж історія зі всім.
Я чого питаюсь, в нас дуже низький гемоглобін, і все кажуть їжте більше, мол мала-худа, їжте м'ясо, фрукти... але з низьким апетитом тяжко їжею підняти гемоглобін, а низький гемоглобіном дає низький апетит, одним словом замкнуте коло якесь:girl_cray:
Прогулянки і відсутність печенька на апетит не впливають.

Bogdanka
11.06.2011, 07:52
9.30-10.30 переважно каша, йдемо гуляти приходимо, не їсть, 13.00-13.30 сон
о в нас теж нема обіду часто
Софія їсть десь коло 10-ї кашу, і йде з няньою гуляти - на прогулянку бере чищене і порізане яблуко і печиво марія/солений крекер/соломку ну і пити узвар/компот з ревеня/яблучний сік. Гуляють вони до 12.30 приблизно, тоді ше трохи тусні в хаті і десь 13.30-14.00 Софія йде з цицькою спати. Спить 2-2,5 години. Після сну зупа/картопля з мяшьком/макайони/тощо, ввечері кефір, сир зі сметаною, сирнички, між тим може сказати дати їй тост з масьом, або яблуко, або шось пеєкуситі)) такщо майже ніц нема режиму:girl_haha: - шо дитина закомандувала то і і їмо

МаленькаКотя
11.06.2011, 10:10
1)Сніданок- каша на молоці(Нордік рис/гречка/4 злаки/вівсянка/ячмінь, ну коротше, всі злаки по черзі)350-400г
2) Перед денним сном- яблучка печені/пюре з банки або сирок домашній з ягодами/сирок Тьома 100-200 г
3) обід- овочі(бульба, бурячок, морква, броколі, цвітна,брюсельська, квасолька звичайна/стручкова, горошок, гарбуз- все чергую і комбіную) з телятиною/курочкою/яєчками перепелиними/ печінка(дуже рідко), рибка. А бо макарони з тим всім. Бульйон. 200г
4) підвечірок- див. пункт 2 100-200г
5) вечеря- див. пункт 1. 350-400г
Ну і тепер вже почав трохи жувати і не давитися, то гризе печенька, банан, ківі, апельсинку. Ну і цицею запиває. Або компотиком з ягід(ожина, чорниця, малина, суниця, смородина, брусниця). Недавно спробувала зробити омлет паровий з сиром- мало з вилкою не з"їв, сирнички теж засмакували
Загалом їсть все, їжею не перебирає. Але всеодно ми худенькі 10 кг при рості 90 см

Alonka
12.06.2011, 02:18
О! МаленькаКотя то ваш хоч їсть нормальні порції, а моя мабуть повітрям перебивається. От візьмемо сьогоднішній день десь 100г каші на сніданок, обід рибка хек, кусочок товщиною в два пальці, десь пів яблучка з морквою, шматочок банану, сік 100мл і трохи черешень. Усьо! І то кашу поки з'їли тих 100г, то десь разів з 5 пропонувала і гріла, їли з 11 до 13 вже аж нерви взяли, рибу їли в три прийоми...зі всім іншим то саме.
В мене раніше було, не хочеш-не їж, але коли пору днів нічого не їсть, часом абсолютно! І навіть тоді коли я смачно цямкаю! Ходить циця-циця, ням-ням! Ти їй ложку, а вона в сторону! Капец!

Dobra
12.06.2011, 02:43
Ти їй ложку, а вона в сторону! Капец!
В мене такий капець вже 6-й рік. Не переросла, витрачено купу нервів, часу і грошей. З домашньої їжі нічого практично не їсть. Порціями взагалі не їсть. Глистів немає, аналізи чудові. При тому гіперактивна і щаслива дитина. Їсть сир домашній, фрукти і горішки та відбивні, вареники, булочки, йогурти, кекси, рідке - тільки юшку. Все решта в мікродозах і з моїми акробатичними прийомами. Я намагаюсь не зациклюватись, походи по лікарям відповіді не дали, просто зацікавлюю і підсовую. Допомогло спільне приготування їжі трохи. А друге маля топче краще, не можу натішитись. Хоче все, але алергує. Старша може, а не хоче, менша хоче, а не може:girl_haha:

Fast
12.06.2011, 15:08
і трохи черешень.
А кісточки сама випльовує?

Alonka
12.06.2011, 16:46
А кісточки сама випльовує?
:girl_haha:не, якщо випльовує то всю черешню або ковтає. З гранатою якось простіше було, випльовувала кісточку частіше пережовану.

Fast
29.06.2011, 11:03
А як вам таке меню для майже 2-річної дитини. Я випала в осадок.
На сніданок суміш, потім чоколядова цукерка, вафлі, печенька з всякими прослойками, можна просто снікерс, який запивається або фантою, або живчиком. На обід буває гречка, рис з м'яском, але можна і з печерицями. Салат з майонезом це теж льогко! А можна ще дитину погодувати макаронами з гострою аджикою. Соки Садочок і йогурти чудо чи президент ті, що шоколадом политі на вечерю можна дати. І дурак в роті нон-стоп. Ну і звісно гордість, що дитина борщ їла в 4 місяці і відбивні в 6. І тому її дитина зараз може їсти все, а моя ні!

kostuk
29.06.2011, 15:44
Я випала в осадок.
Я теж...:khomyak::khomyak::khomyak:
Що ж буде з організмом дитини через декілька років при такому харчуванні? Навіть страшно подумати...
Особисто я таких продуктів не вживаю (думаю про своє здоров'я), а давати дитині, то взагалі...:suicide:

jalla
29.06.2011, 16:06
Моя коліжанка, яка є мамою двох діток коли я плакалася весною, що з фруктів майже нема дитині що давати хвалилася, що вона піклує
ться про своїх і грошей на них не шкодує, тому всі фрукти дає в пюрешках, відповідно її дітки отримують всю необхідну кількість вітамінів. Щось не довіряю я тим пюре з баночки і все... Ну, зараз сезон, є багато ягід, хоча улюблених яблучок нема.
Доречі, на рахунок кефіру. Зауважила, що малому від них животика здуває. Хтось мав таке? Пробувала різні магазинні дитячі, робила сама і все те саме.

Donata
29.06.2011, 16:23
А як вам таке меню для майже 2-річної дитини. Я випала в осадок.
Теж знаю про тяжкий випадок: 8-ми місячну дитину годували салатом Олів"є, а після року пельмені з оцтом і кетчуп :hang1:. Мої спроби щось пояснити розбились об стіну "щирого здивування": "а во їсть і нічо йому від того нема" :girl_devil:.

Fast
29.06.2011, 17:43
"а во їсть і нічо йому від того нема"
То стандартна відповідь, нажаль

Ніколь
29.06.2011, 23:05
тому всі фрукти дає в пюрешках

Ну, зараз сезон, є багато ягід, хоча улюблених яблучок нема
А що робити якщо дитина фрукти не їсть. І не їсть - це просто в рот візьме і виплюне одразу. Зі всіх ягід можливих, фруктів, в мене мала їсть лише яблука і банани час від часу і все. Ну ще грушку може поїсти. Любі цитрусові, персики, абрикоси, виноград, ківі, ніяких ягід типу полуниці, суниці, малини.. я вже не кажу про смородини і ожини з чорницями. Ну не їсть дитина. Зато любить пюрешки - з персиком, абрикосом, ожиною. Переважно їсть Карапуз. Не щодня, а коли має бажання. Тримаю постійно кілька баночок прозапас.

kljysochka
29.06.2011, 23:35
а наморозити в сезон? можна і в пюре потерти та заморозити. я, правда, маю щастя- моя дитина топче всі ягоди- малину, черешню, суницю, трускавку, чорницю...:girl_tender: на початку їсть досить багацько, а далі вже поменше. та я морожу шо можу, шоб мати хоч на трохи.
Зауважила, що малому від них животика здуває.-то цитата від jalla
так буває. якшо то йому заважає, то зробіть перерву. можете спробувати з заквасок йогурт зробити самі.може подіє м"якше.

jalla
29.06.2011, 23:42
Любі цитрусові, персики, абрикоси, виноград, ківі, ніяких ягід типу полуниці, суниці, малини.. я вже не кажу про смородини і ожини з чорницями.
Не знаю як у мого складеться з цим, бо ми поки їмо тільки яблучко в чистому вигляді, а все решта, тобто суницю, полуницю, чорницю на разі тільки перетерту з сиром, або якоюсь кашкою. Цитрусових поки не давала, думаю, що ще замалий, персики, груші обов"язково спробуємо коли буде сезон, ну, а бананів, які полюбляють більшість діток не їсть ніяк, ні в перемішку з чимось, ані в чистому вигляді.
Доречі, а як дітки їдять малину і ожину? Ті дрібненькі кісточки не шкодять? Свекруха з дачі передала малину, то я хіба компот в перемішку зі смородиною зварила...

kljysochka
29.06.2011, 23:59
Доречі, а як дітки їдять малину і ожину? Ті дрібненькі кісточки не шкодять?
абсолютно! навіть добре для "стільця":girl_flirt: моя любить вибирати пальчиками по одній з мисочки і їсти. спробуйте, ви вже величенькі! ( ми на 3 місяці старші).
чорницю дітям з 6-8 місяців можна і вона дуже корисна! та всі ягоди- це джерело усяких вітамінів-мінералів!

jalla
30.06.2011, 00:13
моя любить вибирати пальчиками по одній з мисочки і їсти. спробуйте, ви вже величенькі!
Пробувала, розкидає, хоче бавиться ними, але не їсть. Коли хочу ягідку сама в ротик йому покласти відвертається і тікає. Тоді показую, що от їм сама і пояснюю, що то така смакота, треба гамати, але нічого не виходить. Порозкидати йому хочеться, порозмазувати, а те що їх треба їсти ніяк не втулкмачу. Тому поки ягоди перетираю.

Ніколь
30.06.2011, 00:21
а наморозити в сезон?
якщо це до мене, то при чому тут наморозити? Мала не їсьт ані в свіжому ані в мороженому вигляді. Тим більше що після заморожування як правило на смак ягоди і фрукти дещо інші, я би сказала не такі смачні. Я морожу, повну морозилку, в цей сезон планую наморозити практично 170 л ягід, овочів і т.д. але це все йде на супчики та компоти. Дитина не маленька і чудово вже розрізняє смаки які подобаються і які не подобаються. Їсть ті фрукти які не мають натяку на кислість. Якщо в чомусь хоч найменша кислинка - плює. А кислинка, хоть чуть-чуть є практично всюди крім деяких сортів солодких яблук та бананів.

---------- Додано в 00:21 ---------- Попередній допис був написаний в 00:18 ----------

а все решта, тобто суницю, полуницю, чорницю на разі тільки перетерту з сиром, або якоюсь кашкою.
моя навіть таке плювала, коли давали поїсти

карапуз
30.06.2011, 00:35
А що робити якщо дитина фрукти не їсть. І не їсть - це просто в рот візьме і виплюне одразу.
Як про мого Мартина, але він навіть і не пробує. Коли я йому пропоную, то він закриває рот руками. Я не розумію, як так можна, навіть немає бажання спробувати , а відразу "не буду":girl_sad:. Їсть лише банани та яблука.

Уляночка
30.06.2011, 00:43
для Марка фруктом номер 1 є черешня...не відірвати дитину..

olena
30.06.2011, 09:02
Мій Толька донедавна крім яблук і бананів теж не їв ніяких фруктів ,і ніяких ягід,а от були в селі і побачив в лісі як росте суничка,то сам зривав з кущика і їв,а купованих з тарілочки їсти не хотів.
Але після того пунктик на рахунок ягідок минув:їсть чорнички,черешеньки,вишеньки,малину.Тішуся з того,бо вже думала,що сезон ягідок для нас знову мине без користі.
Уляська моя як була мала теж періодично не їла певних ягід,то полуниці вона не їсть,то чорниці,а тепер топче все.

kvVItKA
01.07.2011, 00:23
,а от були в селі
ага, Ромаха аж пищить коли бачить полуниці, дуже любить їх, один раз пробував сунички (більш в ліс ми не ходили:girl_blush2:), їсть чорниці і вишні. Банан і яблуко то стандарт. Любить огірок з бабусиної грядки і дуже прость помідор, але я ще не даю...
позавчора вкусив лимон:8: ледь відібрала

airy_cat
01.07.2011, 00:29
и мы лимон любим... мы вобще почти всеядные))

AilataN
01.07.2011, 01:06
Лимони ховаю.
На стіл якщо поставити всі можливі фрукти-ягоди, вибереться лимон. Ну хіба десь поряд квашені огірки запахнуть, то дитина б завагалась. І так з року віку.))

---------- Додано в 01:06 ---------- Попередній допис був написаний в 00:57 ----------

Сьогодні оливки чорні доця їла, ледь відігнала від них. І сир горгонзолу, ванючий і солоний...
А з року погризти часник, цибулю, петрушку, кріп, базилік- миле діло. Моя доця!

Girljanda
01.07.2011, 12:47
дуже прость помідор, але я ще не даю...
А чому не даєте?

kvVItKA
01.07.2011, 23:18
А чому не даєте? (щось не працює цитування)
чому? не знаю...1.бо чекаю своїх городніх.2. і більшправдиве-не знаю. Я ще багато чого не даю

Fleshka
02.07.2011, 10:31
а я би й рада дати - так не хоче :girl_devil:
нічого не хоче - ні помідорів - огірків, ні ягід, ні овочів. Останні ще так сяк підмішую в каші-макарони...

olena
02.07.2011, 10:57
У нас з помідорами,тай не тільки з ними теж важко.Кабачки додаю в картопляне пюре,тоді не знають і їдять,інакше ніяк.
Капуста -тільки невелика кількість в борщі і ще в лінивих голубцях,більше не їстся ніяк.
З гарбузом минулого року завдяки конкурсу "Ходить гарбуз по городу" проблем не було,"ховала" у різні страви і йшло на ура.

kvVItKA
31.07.2011, 17:36
ну ось таки тоді дала спробувати. І їмо від того часу, а сьогодні дійшло до того,що без помідора нічого не хотів їсти. Мамин синочок, я теж помідори дуже люблю. І взагалі помітила,що Ромчик хоче їсти все червоне, бо як бачить полуниці,вишні,персики,помідори то відразу просить і їсть з задоволенням.

kljysochka
31.07.2011, 17:55
дала спробувати. І їмо від того часу
ми також любителі помідорка:) Килинка взагалі виявилась прихильницею ягід:) власне ягід, бо з фруктами не так все плавно. а з овочами взагалі капець:girl_impossible: всьо "не!" і крапка. і в зупках, і в рагу, і в блінчиках( кабачок)- ніц не йде. хіба лиш бульба, морква, цибулька і клюсочки... а з чим, в якому вигляді, і які овочі їдять ваші діти, бо мене вже заштопорило і дальше рагу фантазія не лине...:girl_crazy:

jalla
15.08.2011, 09:24
Дівчата, читала колись про приготування діткам омлетів з яєць та молока. Поділіться рецептом як ви його робите.
Я собі зробила омлет, але добре присмажила, то малий так рвався зі мною їсти. Я правда давала серединку, щоб присмаженого сильно не було. Але як то правильно зробити, щоб особисто для нього можна було? Тобто ви омлетики смажите, парите, чи як? А то я думаю смажене може ще зарано давати, чи ні?. Ну, якщо трошки, то так, а якщо засмакує?))

MakarOnka
15.08.2011, 09:43
Тобто ви омлетики смажите, парите, чи як?
Особисто я малому омлетики запікаю в духовці(роблю як звичайно яйця сир трішки молока чи сметанки і на маслі без муки так він ніжніший),як маєте пароварку теж думаю має гарно приготуватись:girl_wink:

Patty
15.08.2011, 09:48
Перші омлети для малого я пробувала робити парові. Знайшла рецепт в "Твой малиш". Як на мене, то виходило смачно, але Павлуська був іншої думки, і навіть двох ложок не з"їв.

А як збила яєчко з 2-ма ст. ложками молочка в блендері і підсмажила 5 хв. на маленькому вогні під кришкою, та ще й сиром посипала - наминав за обидві щоки. Одне слово, мужичок..

Давала йому ті омлети нечасто - 1-2 рази на тиждень (бо ж смажене). Але тепер, в 5 років, омлети (будь-які) малий ігнорує. Хіба яйце круте. Отак смаки помінялись.

Я думаю,що навіть як дуже засмакує, то Ви ж не будете щодня давати дитині страви з яєць. Та й не можуть дитинці смакувати ЛИШЕ омлети. А як все решта варите-парите, то від самого омлетику шкоди не буде...

Януся
15.08.2011, 13:10
Поділіться рецептом як ви його робите.

Не претендую на ідеальний рецепт :girl_wink: Я готую так: 4-5 перепелиних яєць збиваю зі 100 молока і чайною ложкою муки, у збиту суміш кидаю кусочок масла. У нагріту сковороду наливаю воду, щоб покрила дно. Як тільки вода закипить, виливаю яйця. 2-3 хвилини і готово. На тарілці посипаю кріпчиком і петрушкою. Нам подобається :)

inNusjalapusja
15.08.2011, 15:15
Поділіться рецептом
Хоча моїй красуні вже майже 3 рочки, я їй смаженого намагаюся ще не давати.
Омлетик також роблю в духовці.
На 1 яйце даю 2-3 ст.ложки молока, сіль і 1ч.ложечку борошна. Добре збиваю блендером і в духовку на 10хв. при 200 гр.
Роблю в різних силіконових дитячих формочках - і гарно, і не присмажене.

jalla
15.08.2011, 21:01
Дівчата,:smile: спробую кожен з ваших рецептів. Дякую за відгуки.

Alexx
22.09.2011, 23:33
Люди, з якого віку дитині можна давати коров"яче молоко? Бо недавно малого, "добра" бабця, напоїла раз молочком і саме головне, що йому сподобалось..... Я більше не давала і бабцям заборонила, але вона аргументує, що йому сподобалось.... і побоююсь, щоб вона "втіхаря" його не підпоювала. Я вавжаю, що грудного йому вистачає, але може то й справді вже йому і коров"ячого треба?!? Підкажіть хто знає!

Fast
23.09.2011, 00:49
В тому, що річна дитина п'є коров'яче молоко, йому це подобається, і ніякої алергічної реакції нема, особисто я ніякої проблеми не бачу. Зараз мої батьки як чекають Мію в гості, то в першу чергу дбають щоб молоко було. Коли є молоко і відбивна, то моїй лапусці і мама уже не так потрібна. За їду (будь-яку, окрім курятини) маму рідну продасть.

Holly
26.09.2011, 13:17
Дівчата, що ви даєте діткам ввечері погамати? Оленка ввечері йде на кухню, показує, аби садила на стільчик, потім б"є рукою по столі і кричить ам. Як хтось їсть, а їй не дають, страшні сльози і образи. Вдень такого не помічаю. І не розумію, чи вона так їсти хоче, чи що?

hrystusja
26.09.2011, 13:22
б"є рукою по столі і кричить ам
Думаю це цікавість до того що навколо їдять. А ввечері якраз всі в дома збираються і щось їдять. Я як їм щось чи чоловік, мій теж так робить. Я йому даю полизати/попити/вкусити. Як посмакує, то ще кричить. При чому так робить навіть тоді, коли щойно поїсть.

Holly
26.09.2011, 13:28
А ввечері якраз всі в дома збираються і щось їдятьтак вона так робить, незалежно чи є хтось на кухні. Вона майже однаково засинає в 19-20год. і якраз перед сном біжить на кухню. А вдень "ам" не кричить, байдуже живиться на мене, коли щось їм. І я схильна вірити, що все ж вона хоче їсти. Бо вона як щось хоче, то одразу показує. Знає де яблука чи хлібчик лежать. Як захоче веде мене на кухню і показує і кричить ам. Тому от задумалась, що б то таке давати, аби не важке на шлунок?

hrystusja
26.09.2011, 13:48
аби не важке на шлунок
Я кашу бебі даю, правда не багато. Ну і цицю)

Natalochka
26.09.2011, 14:44
Вона майже однаково засинає в 19-20год. і якраз перед сном біжить на кухню.
Ми вечеряємо теж в 19, але малий лягає не раніше 21.30, деколи може й в 23.30 заснути.
Сашко теж вимагає їжу, але тільки як чоловік їсть, або я їм хліб, що є в моїй тарілці його не часто цікавить. Я підловлюю момент і даю йому овочі із зупи чи рагу кусочками, інакше він овочів взагалі не хоче. Дуже тішиться як бачить що то з чужої тарілки. Якщо їмо щось таке що дитині не можна, то я просто даю хлібчика чи булочки чи печенька. Через годину, півтора, якщо їли просто хліб, їмо ще кашку, якщо в настрої, якщо ні - то просто циця. Ми їмо Нордіки.
Взагалі він в нас такий малоїжка, що трошки переживаю, як бачу як інші діти їдять. Добре що циця є.

jalla
26.09.2011, 19:09
Люди, з якого віку дитині можна давати коров"яче молоко?
Ну, я на сніданок завжди роблю молочні каші. Щось навіть і не задумувалась що то не можна.
Дівчата, що ви даєте діткам ввечері погамати?
У нас така проблемка, що мій малий дуже любить собі отак плотно по хлопськи повечеряти. І хоч я стараюсь зробити не велику порцію, але все закінчується тим, що мушу покласти добавку, бо інакше буде скандал.)) А потім в ночі частенько болить животик.
Даю на вечерю переважно кашки з якимись фруктами, або просто з маслом. Дуже любить гречку. Ще роблю інколи рисову запіканку.
А перед самим сном звичайно циця.

Neytasa
04.10.2011, 17:36
Як Ви вважаєте чи корисний курячий (з домашньої курки) бульйон для дітей? Давно думаю над цим питанням, бо є багато противників і прихильників цього блюда, одні кажуть що це ліки від всіх хороб а інші навпаки, що це майже отрута і ці і інші посилаються на наукові дослідження.... :girl_nea:

Donata
04.10.2011, 17:45
чи корисний курячий (з домашньої курки) бульйон для дітей
доня алергічна, то нам бульйони взагалі заборонили, лише відварене мяско, але курятину не давати, індиче, кроля чи нежирну свинину, телятину теж виключили з раціону.
А син обожнює бульйон, тому я даю, навіть не задумувалась, що то може шкодити :confused:

Alonka
04.10.2011, 23:17
Як Ви вважаєте чи корисний курячий
Теж довгий час задавалась тим питанням.
Десь в когось був підпис "Всё — яд, всё — лекарство; то и другое определяет доза".
Сам бульйон дуже корисний своїм багатим вмістом, але і організм не завжди може адекватно сприймати такий наплив корисностей.:girl_wink:
Але від вживання десь-колись(точно не 2-3 рази в тиждень)і в розумних порціях мабуть великої шкоди не буде, ІMXO.
Але це за умови, що нема явних протипоказань з боку травної системі і сечової також!

jalla
05.10.2011, 09:08
Як Ви вважаєте чи корисний курячий (з домашньої курки) бульйон для дітей?
Я даю, але дуже слабенький. Ми теж їмо не наваристий, але малому його порцію все рівно ще розводжу водою.
Цікаво а я які бульйони можна їсти дітям. Чи зупа має бути просто на воді з додаванням вже відвареного м"яса?

Т@нюшк@
05.10.2011, 09:26
Цікаво а я які бульйони можна їсти дітям
щось мені зараз таке пригадується, що бульйон не варто давати дітям до 5 років (не стверджую)
а я от як була в роддомі то не знала що не можна їсти бульйон і мені його кожен день готували з дому. і тьху-тьху, ніби нічого з животиком не було в маленького

jalla
05.10.2011, 12:26
щось мені зараз таке пригадується, що бульйон не варто давати дітям до 5 років (не стверджую)
Тоді в мене ще є питання до дівчат. Дайте рецептик зупки для півторарічної дитини, бо виявляється я все робила не правильно. Тобто доводила м"ясо до кипіння, першу воду зливала і тоді вже варила до готовності і робила на тому всьому зупу, чи борщ. Але якщо бульйону не можна, то як тоді варити, просто на воді?

ljalechka
05.10.2011, 12:53
Але якщо бульйону не можна, то як тоді варити, просто на вод
я якщо не варю на бульйоні, то додаю оливкову олію, і на ній варю, маю жіночку, яка привозить з Італії, і в неї купляю

jalla
05.10.2011, 13:00
я якщо не варю на бульйоні, то додаю оливкову олію, і на ній варю,
Я тоже додаю оливкову, якщо без м"яса, а якщо з м"ясом, то як його правильно зварити? Вилити бульйон і додати замість нього воду?

ljalechka
05.10.2011, 13:07
Вилити бульйон і додати замість нього воду?
тоді сама вже не знаю:girl_impossible:, готую так як ти готуєш, так ще мене моя мамуся навчила:girl_yes2:

Ravlyk
05.10.2011, 13:52
а якщо з м"ясом, то як його правильно зварити?
не знаю чи правильно, але коли мацьопство було ще зовсім маленьке, то варила окремо м"яско, і окремо все що йде до зупки, і потім то м"яско додавала до того, що варилося для зупки (бульбочка,морква, цибулька.....)......хм, вийшов якийсь калабур слів, але я думаю зрозуміло:girl_wink:

jalla
05.10.2011, 15:07
хм, вийшов якийсь калабур слів, але я думаю зрозуміло
Все зрозуміло:smile: я тоже колись так робила.
Короче, настрахали ви мене тут троха, дівчата, я оце на кухні саме бульйон доварюю, думала іти зупку готувати, а тепер сиджу думаю, може ну його той бульйон, раз малому не можна.:girl_nea:

Sera
05.10.2011, 18:31
Люди, з якого віку дитині можна давати коров"яче молоко? Бо недавно малого, "добра" бабця, напоїла раз молочком і саме головне, що йому сподобалось..... Я більше не давала і бабцям заборонила, але вона аргументує, що йому сподобалось.... і побоююсь, щоб вона "втіхаря" його не підпоювала. Я вавжаю, що грудного йому вистачає, але може то й справді вже йому і коров"ячого треба?!? Підкажіть хто знає
З того,що я читала,а читала я на цю тему багато,то молочне взагалі давати не бажано.Поки що має грудне,а там іншої їжі багато,окрім молочного(масло можна).

Alexx
06.10.2011, 00:17
Дівчата! Поділіться денним раціоном своїх малеч. Тобто розпишіть що ви даєте діткам (зранку, вобід, ввечері....), скільки прийомів їжі в діток від року до двох, який об"єм порцій? А то я щось заплуталась.... Мама коли до нас не прийде і побачить чим годую, то вічно каже, що то замало і малий тим не наїдається.... Вроді малому нічого не бракує )))) виглядає гарно, але от переживати стала... може дійсно мало або чогось не додаю...
Наш раціон:
- з самого ранку як прокинеться то груди
-каша (гречана, кукурузяна, вівсяна, рис) деколи на молоці, деколи на воді (такі в нас капризи) просто з маслом або додаю якісь терті фрукти; / м"яско з овочами; / риба з овочами (це як в який день)
- сир з фруктами;/ фруктове п"юре;/ овочеве п"юре;/ омлет з одного яйця;/печені яблука, груші; /макарони (також залежить від того що їв зранку)
- на ніч кашка
- засинає з грудьми (в день 1-2 рази і наніч)
поміж їдою може гризти хліб, печенько, яблуко, грушу, кавун, попивати сироватку.
Як кажите? Щось ще можна додати? Про об"єм порції складно написати бо малий їсть стільки скільки сам захоче і + ще одну ложку не вмовиш зїсти, тому об"єм кожен раз різний (може бути навіть 2-3 ложечки). :ed4d70def841dc74b57

kljysochka
06.10.2011, 01:34
але от переживати стала... може дійсно мало або чогось не додаю...
ого! та у вас ресторан:)
у нас циця- до сніданку, після нього, до обіду, після обіду , між обідом і вечерею і т.д.:girl_crazy: а попри то:
сніданок восновному каша Нордік 4-, або 5 злаків , на воді + дрібка молока, або омлет чи мішанка ( з яйця)
обід- зупка. різномаїті, зупи-пюре в тому числі.
перекус може бути хлібчиком, соломка чи бублик, печенько "Марія", яблука, банан. (то по бажанню:) сухом"яточка, бо в той час гуляєм, і шо можу то беру.
як прийдем то даю йогурт (сама роблю), але то не завжди.
і вечеря- пюре картопляне, клюсочки, як чоловік з малим і татом їдять смажену бульбу, то і їй даю, бо то буде крик до упаду- абажає:girl_crazy:, рибу з пароварки, рідше смажену, але тут то вже паніровку знімаю, і так не любить)) кур. мяско, голубці, гречка рідко, чогось нею дусится, часом рис, але їсть його мало, морква з горошком... ніби усьо..свіжі соки пити відмовляєтся, моркву плює. часом поїсть сиру домашнього, але без додатків. О! забула про сирники-любить і їсть на сніданок (рідко) або як перекус. От :)
перечитала і думаю- та в мене тош ресторанчик егегей:ed4d70def841dc74b57:girl_crazy:

jalla
06.10.2011, 15:56
Поділіться денним раціоном своїх малеч. Тобто розпишіть що ви даєте діткам (зранку, вобід, ввечері....), скільки прийомів їжі в діток від року до двох, який об"єм порцій? А то я щось заплуталась....
Напишемо як у нас.
Так от з самого ранку циця і не інакше, потім кашка з додаванням молока (рис, манка, гречка, вівсяні пластівці, рідше кукурудзяні, або пшеничні, інколи запіканка, сир. То як коли.
Потім ми гуляємо і на прогулянці поїдаємо булочку, чи печенько.
Перед обідішнім сном виключно циця. Після того як проснеться їсть в основному зупку, чи борщ, рідше овочеве пюре.
До вечері ще можемо згамцяти хлібчик з маслом, чи яблучко, все під настрій.
А от з вечерею то я сама не знаю чого б то такого дати, щоб потім спокійно спав і не дув його животик бо таке у нас частенько, затра шуруємо до лікаря, бо вже не витримую!!! Переважно це кашка на воді з доаванням масла, чи фруктів.
Ще додам, що мій хлопчик-горобчик мало їсти не вміє і лопає такі порції на рівні з татком і тому "легка" вечеря у нас не виходить. Вечеряєм приблизно за дві години до сну, на ніч циця, в ночі тоже багато-багато циці, ну і в день ще додам цицяємся дууууже часто.:girl_tender:

Shprotka
06.10.2011, 17:50
у нас
майже так само, тільки порції до 200мл максимум і з животиком проблем немає (тьху-тьху), хоча і кусок квашеного помідора може в чоловіка ввечері випросити))). П"є взагалі мало, в районі 100мл за день. Напевно циці вистарчає...

Natalochka
06.10.2011, 23:34
Ого, моєму Сашкові рік і місяць, але ми і близько таких порцій не з"їдаємо, каші як з"їсть більше 100 грам - то вже свято. Снідаємо молочною (1:1 з водою) кашею рисова чи вівсяна, кукурудзяна, може бути з фруктами (Нордіки купую). Потім на сон циця. В першій годині їмо переважно сир+кефір+печення+ягоди/сироп/варення, нічого ситнішого їсти не хоче. Йдемо гуляти - спимо на вулиці, після гуляння або зупа чи борщ (їсть тільки ті що варю для нас з чоловіком, вони пісні, дитячих супчиків ні в яку), або картопля з мясом чи рибою (почав їсти м"ясо тільки зараз і то не кожний день - не хоче, відмовляється) чи овочеве рагу(кабачки тушені такі як для всіх, полюбив цвітну капусту+броколі в вершково-сирному соусі), потім через годину-дві якесь фруктове пюре чи булочка чи ще щось смачненьке. Вечеряти стали стабільно після року, сам просить, переважно Нордік 4 злаки на молоці чи воді з бананом.
Страв з яєць не роблю - на жовток висипає, не сильно але ще зачекаю. Стараюся давати що любить бо й так їсть вибірково і дуже малими порціями.
П"є теж небагато, лише воду - відмовляється від сочків, компотів, перестала варити, думаю краще вже з"їсть яблука чи якогось фруктового пюре.

oksanusyk
24.10.2011, 11:59
Пивіт!
Хочу перепитати чи можна магазинні йогурти давати дитині 1 року, якщо так, то які??? Підкажіть, будь ласка )))

Tagonga
25.10.2011, 19:20
Поділіться денним раціоном своїх малеч
В нас теж багато не виходить, а зараз вже десь зо 2-3 місяці таке меню (як на мене - одноманітне, але в цілому всі потреби задовільняє): зранку груди, сніданок - каша (варю на воді, але додаю молоко козяче, кашу роблю ріденьку, трошки масла, десь виходить 100-150 мл)+твердий сир, потім гуляти і на перший сон - груди. На обід мясо/риба/печінка +овочі, теж небагато, 100-150 мл, мяса десь від загального обсягу - третина, додаю ложечку олівкової олії. Потім знову гуляти, перед другим сном трошечки фруктового пюре або омлет з двох перепел.яєць і на другий сон знову груди. Ну вечеря в нас стандартна - сир з кефіром, коли немає, то ща раз даю кашу або макарони з молоком. Гу і на ніч груди, потім ще раза 2-3- за ніч.Все. На протязі дня - компот.

GalkaSv
27.10.2011, 17:19
Мама коли до нас не прийде і побачить чим годую, то вічно каже, що то замало

А моя каже, що наша дитина як на дієті, "каша, каша і знову каша, а ще кефір", я вже й сама над тим задумалася, бо є над чим, у нашому віці вага 10 кг. і ріст 79 см., але їмо ніби нормально:
прокидаємось зранку і обов`язково циця, потім якась молочна кашка ( з пластівців Нордік різних видів: гречаних, пшеничних, житніх, ячмінних, вівсяних з висівками і без, чотири злаки), з`їдає її 220-250 мл.
в проміжку перед обіднім сном соломка, печенько чи яблучко. Перед сном обов`язково циця.
на обід, він у нас виходить не раніше 16 год., буває і о 18 год., якщо сон добре вдасться:girl_smile:, супчики різні, обов`язково з м`яском, чи борщик але завжди перетерті блендером, якщо попадається кусочок, то зразу випльовує. Супчики їсть без хліба, бо не хоче, також з`їдає до 250 мл.
потім ще може їсти фруктики, печенько
ввечері картопелька/сирочок з фруктовим пюре/тіж кашки, що зранку але зварені на воді і обов`язково з кефіром (до 200 мл), не їсть жодної каші без нього. вечеряємо в період з 20 до 21 год часом трошки пізніше.
Перед сном гамаємо цицю і вночі ще раз або два цицю.
Макарончики їв тільки спагетті, коли я готую їх собі,то він вилапує їх з тарілки і гамає, але так чоб нагодувати ними дитину, то ще не давала. Також омлетик, чомусь не давала, після прочитання темки, точно спробую дати.
Отже, їмо добре, але по нас то невидно, чому?

Tagonga
27.10.2011, 20:31
якщо попадається кусочок, то зразу випльовує
Ось, доречі, в мене давно виникло питання і може хтось поділиться досвідом. Справа в тому, що ми в своїх майже 1,2 роки все їмо перетерте, навіть кашу (теж даю Нордік), окрім твердого сиру (даю маленькими шматочками) та яблука/груши і т.д., (даю ціле). Пробувала давати шматочками, результат - або випльовує, або, якщо і їсть - дуситься і вертає мені все взад... Ясно що після такого вже не хочется експерементувати, але ж не буде отак весь час їсти їжу після блендеру...

Mаrsela
27.10.2011, 21:01
В мене теж плював кусками як було йому 1 рочок,то я почала давити вилкою,через місяць різала дуже дрібними кусочками і пішло.А ще готувала кусочками(нормальними) овочі на пару чи варені і клала на тарілку (на табуретку коли він бавився перед мною а я готувала йому обід)а сама в той час відверталась і підлядала за ним .До речі малий був тоді після прогулянки з апетитом. Овочі скроплювала оливковою олією і чуть солі.Його зацікавило і вже приблизно в 1.6 їв на рівні нас.

GalkaSv
27.10.2011, 21:25
почала давити вилкою
я також так пробувала, давиться. Ще пробувала замість гречаних пластівців, варити гречану кашу, перші три ложечки з горем пополам з`їдав, а дальше ну ніяк йому не йшло. Проте, як їв виноград то костомашки також випльовував, хоч тут молодець.:connie_pull-pigtail

окрім твердого сиру (даю маленькими шматочками) та яблука/груши і т.д., (даю ціле).
такі продукти в мене також їсть не давлячись, причому даю нормальний кусочок і він собі його гамає. Але і тут не до порівняння Вашому 1,2, а моєму вже майже 1,7. Прочитала, що Ви даєте макарони з молоком, а макарони якось подрібнюєте чи купляєте якісь дрібнесенькі, бо я щось боюсь давати він ж їх не пережує, а наковтається, щоб потім животик не болів, макарони ж тяжкі для шлунка?

Tagonga
27.10.2011, 21:53
макарони якось подрібнюєте чи купляєте якісь дрібнесенькі
Не повірите: варю звичайні і додаю молоко, потім блендером це перемелюю. Однорідним не виходить, але дуже-дуже мілко поддібнює. Давати макарони не боюся, тому що по-перше - проблем з травленням не маємо, по-друге склад макаронів - злаки твердих сортів. І ще може спробуйте цілі подавати, по пару штук, спіралькі якісь, пір"я. Думаю, малечу зацікавить незвичайна форма і смак. Може то посприяє нормальному прийому їжі.

---------- Додано в 18:53 ---------- Попередній допис був написаний в 18:47 ----------

Отже, їмо добре, але по нас то невидно, чому?
Радійте! Чи то конституція така (обмін речовин), чи то дитина витрачає багато енергії бо достатньо рухається - в любому випадку то добре!

jalla
27.10.2011, 22:13
я також так пробувала, давиться.
В мене тоже так давився, але блендером вже давно не користуємось.
Каші десь з 9-и місяців даю в такому вигляді які вони є. До того ж швидкорозчинних, дитячих не брала ніколи. Даю звичайні крупи, ну і пластівці. Спочатку трохи давився, то робила рідшої консистенції, побільше води, чи молока. Зараз на вечерю їсть звичайну кашку густу з маслом, чи фруктами, найчастіше яблуками. Єдине, дівчатка, попробуйте поступово змінювати ту консистенцію, робити що раз густішою і дитина звикне.
Ясно що після такого вже не хочется експерементувати, але ж не буде отак весь час їсти їжу після блендеру...
Звичайно не буде.
Я коли малому даю зупку, то трошки переминаю густе тою штукою, щоб бульбу мнеться, щоб куски не були такими як для нас великими. Але до того діла ми дуже довго йшли, бо малий кусочки дрібні ковтав цілими, пережовувати не хотів. Але знаю є багато дітей, які вже перше їдять так як дорослі.

Tagonga
27.10.2011, 23:20
попробуйте поступово змінювати ту консистенцію, робити що раз густішою і дитина звикне
От якраз в нашому випадку ми їмо достатньо густі страви, але шматочки - то катастрофа. Я вже думаю, може щось, наприклад, в супчику моркву додавати шматочками, а решта пропускати через блендер і щоразу збільшувати частку тих подрібнених складових? Чи може ще почекати якийсь час? А чи може взагалі не заморочуватись і не шукати проблему там, де її нема? :)

Mаrsela
27.10.2011, 23:44
Ви головне не відступайте,бо нагодувати дитину перетертим легше ніж заставити це з"Їсти кусочками.Можна спробувати ділити порцію навпіл ,одну частину кусочками (коли починаєте годувати), а другу не перетерти ,а подавити вилкою.Захоче їсти буде жувати.Не бійтесь що дитина лишиться голодною.Діти хитрі :girl_wink:

---------- Додано в 23:44 ---------- Попередній допис був написаний в 23:35 ----------

А на рахунок макаронів то є такі квіточки (зірочки) малюсінькі.Якщо переживаєте за животик ,то почніть з макаронів виробених з твердих сортів пшениці (або італійських вони дорожчі) ,такі макарони легше травляться,не дають важкості шлунку.Види є різні

jalla
27.10.2011, 23:59
А чи може взагалі не заморочуватись і не шукати проблему там, де її нема?
Ваша дівчинка ще дуже маленька.
Моя порада - не заморочуйтесь. Всі рано, чи пізно будуть їсти шматочками так як дорослі.

GalkaSv
28.10.2011, 16:42
А на рахунок макаронів то є такі квіточки (зірочки) малюсінькі.Якщо переживаєте за животик ,то почніть з макаронів виробених з твердих сортів пшениці (або італійських вони дорожчі) ,такі макарони легше травляться,не дають важкості шлунку.Види є різні

Ми вже кілька років вживаємо тільки італійські макарони, на рахунок квіточок та зірочок ми їх також маємо, треба спробувати зварити їх дитині, може буде їсти, а от спагетті гамає залюбки але я дозволяла зовсім трішки, боялася.

варю звичайні і додаю молоко, потім блендером це перемелюю

ми сьогодні вранці вже гамали такі макарошки з молочком, сподобалось!!!:connie_pull-pigtail

Я вже думаю, може щось, наприклад, в супчику моркву додавати шматочками
і я так пробувала, вигортав ті кусочки язиком, а ріденьке ковтав, не надуриш:girl_cray:

jalla
28.10.2011, 17:29
На рахунок макаронів діткам можу порадити які макарони даю я . Хоча це не зовсім макарони.)) Роблю так: розмішую одне домашнє яйце з мукою, можна додати ще трошки води виходить таке густеньке тісто, яке можна лити до зупи, або на молоко легенько помішуючи. Виходять такі гарненькі, жовтенькі, мягенькі макарони. Малий дуже любить.
А звичайні макарони даю тільки тоді коли забере у мене, чи в чоловіка з миски.))

ljalechka
28.10.2011, 17:32
тільки італійські макарони, на рахунок квіточок та зірочок
ми також купуєм нашій донечці тільки такі італійські макарони, вона їх просто обожнює)

HOPIC
28.10.2011, 17:34
розмішую одне домашнє яйце з мукою, можна додати ще трошки води виходить таке густеньке тісто, яке можна лити до зупи, або на молоко легенько помішуючи. Виходять такі ганенькі жовтенькі мягенькі макарони.
це моя улюблена затирка - так бабуся робила..ммм

GalkaSv
28.10.2011, 19:14
Роблю так: розмішую одне домашнє яйце з мукою, можна додати ще трошки води виходить таке густеньке тісто, яке можна лити до зупи, або на молоко легенько помішуючи.
Колись і ми собі так супчик робили, а що так можна робити дитині чисто вилетіло з голови, дякую Вам jalla, що нагадали.

Fast
28.10.2011, 20:02
А моя, десь з року, за спагеті все віддасть, а ще коли пермезан додати, то вища насолода :)

Alexx
28.10.2011, 20:08
вигортав ті кусочки язиком, а ріденьке ковтав, не надуриш
В нас ця стадія пройшла якось сама собою.... вже гамає і шматочками. Деякий час тягав в мене з тарілки овочі шматочками і вони здавались йому смачнішими. Такі зблендеровані вже навіть і нехоче. А взагалі в нас ще до недавна малий так смішно супчик їв (густе на тарілочці, а ріденьке в горнятку) і так йому смакувало найбільше, а щоб разом то не хотів )))).

Natalochka
29.10.2011, 00:01
В нас щось все навпаки, рідке з зупи щойно тепер починає їсти, до того хотів лише густе. Я вже потрохи даю зупу таку як ми їмо, бо тих дитячих ні в яку не хоче. Просто мну вилкою і все, малому рік і майже 2 місяці.
Ми їмо кусочками десь з 10 місяців, почали з вареної бульби і моркви, дуже йому подобалося їсти з моєї тарілки, витягувала з зупи чи рагу. Далі був період що взагалі овочів перетертих не їв, навіть картопляного пюре, лише варила кусочками (і то лише картоплю, моркву, цвітну капусту), додавала олії або масла і так їв по кусочку.
З 11 місяців я перестала збивати кашу нордік поступово, почала з рисової, просто трохи більше розварювала. Зараз блендером збиваю лише м"ясо і рибу бо дуже погано їх їсть, або якесь фруктове пюре.

---------- Додано в 00:01 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:51 ----------

А таке питання: ви груші з якого віку дітям даєте?
Робила малому пюре: яблуко, банан, груша. Дуже йому сподобалося, але сказали мені що грушу ще зарано давати ... але я малий навіть виноград їв без шкірки, давала бо дуже любить, аж труситься за ним

Tagonga
29.10.2011, 00:20
А таке питання: ви груші з якого віку дітям даєте?
Робила малому пюре: яблуко, банан, груша. Дуже йому сподобалося, але сказали мені що грушу ще зарано давати ... але я малий навіть виноград їв без шкірки, давала бо дуже любить, аж труситься за ним
Я груші даю вже з року в пюре і так пожувати, і виноград теж, але той, без кісточок. Хоча свійський з лози давала з кісточками - і нічого, зайве вишло :) . Шкірки правда не даю, бо боюся що десь там застрягне. А ось банани не даю, взимку ще наїсться. Ну і наразі чекаємо сезон мандаринів і хурми.

jalla
29.10.2011, 00:25
ви груші з якого віку дітям даєте?
Я пробувала в кінці літа, але він їх не хотів їсти. Взагалі то наш малий чогось крім яблук більше ніяких фруктів їсти не хоче. Хіба ягоди в сезон мішала в кашу, то їв. А так, багато діток банани обожнюють, а мій зовсім їх не їсть, ні цілим, ні перетертим і домішаним в якусь страву. Отакі ми перебірливі. Навіть не знаю якого то ще фрукта можна йому зараз запропонувати.

---------- Додано в 23:25 ---------- Попередній допис був написаний в 23:23 ----------

Ну і наразі чекаємо сезон мандаринів і хурми.
А хурму можна? Якось я і не подумала, що то скоро на ню сезон почнеться.
Мандарини трохи боюсь, бо знайома дитина ними отравилася.

kvVItKA
29.10.2011, 23:30
Маю питання чи можна дітям нашого віку (півтора рочку) їсти цукати? Якось були в ресторані, подали їх до чаю і малий дуже просив то я дала спробувати, а тепер він просто гине за ними, знає де в тумбочці стоять, стоїть під нею і плаче поки не даю хоч штучку, от зараз вже 5 штук з'ів і я задумалась чи можна?

Tagonga
29.10.2011, 23:37
А хурму можна? Якось я і не подумала, що то скоро на ню сезон почнеться.
Мандарини трохи боюсь, бо знайома дитина ними отравилася.
Можно, только осторожно! :) Хурма - алерген, але дуже корисна. І ще знаю, що людям з цукровим діабетом не бажано її вживати, тому виходить, що багато цукру містить. А щодо мандаринів, чесно кажучи не знала, що можна ними отруїтися, я вжн і замислилася :girl_in_dreams: ... Напевно, треба обережніше з тим.

Natalochka
30.10.2011, 00:31
Мій Сашко саму грушку теж не хоче, а от таке пюре дуже любить, так шо буду давати. Виноград даю той великий з 1-2 кісточками - кісточки виймаю, шкірку знімаю.
Пробували вже апельсини - дуже сподобалися, більше 2-3 дольок поки не даю. А сьогодні попробували мандарини, дуже йому сподобалися, з"їв 3 дольки, побачу чи буде якась реакція. Малий страшенно любить банани, з ними з"їсть все що завгодно :), яблука сирі і печені і пюре з них. А от персики, кавун не сподобалися, абрикоси так собі. Також дуже подобалися ягоди, особливо малина і клубніка, але багато не давала, одного разу на малину висипало - переїв, зараз хіба сироп з них даю чуть-чуть щоб підсолодити, морожені ще тримаю до зими.

Alexx
30.10.2011, 00:49
А моє чадо відмовлялось гарбуза їсти... як тільки не готувала його... не хотів. А сьогодні зварила гарбузову кашку з яблучком і потім трошки манки кинула і пару родзинок, то гамав :girl_claping: ще й задоволенням! Ура! Може комусь знадобиться ;).

jalla
30.10.2011, 10:31
А моє чадо відмовлялось гарбуза їсти... як тільки не готувала його... не хотів.
Я свому гарбуз тоже як тільки не пробувала давати, не хотів, плював. Їсть хіба тільки коли даю в супчик. Може так менше смак відчувається, бо там і м"яско і цибуля і бульба.
Напевно він вдався в мене, я гарбуза на нюх не терплю.

GalkaSv
31.10.2011, 16:53
Малий страшенно любить банани, з ними з"їсть все що завгодно , яблука сирі і печені і пюре з них. А от персики, кавун не сподобалися, абрикоси так собі. Також дуже подобалися ягоди, особливо малина і клубніка
Мій також дуже любить банани, як проходимо біля магазину того де я беру банани, то тяне в магазин і кричить ам-ам-ам поки не куплю. А малинку їв ціле літо та ще й у вересні купляла, тьху-тьху, у нас на неї алергії не було.

Я свому гарбуз тоже як тільки не пробувала давати, не хотів, плював.
мій малий також, минулого року давала, як перший прикорм, то дуже смакував йому, а тепер і в рот не бере.

Vероніка
31.10.2011, 17:17
А моє чадо відмовлялось гарбуза їсти.
В мене з гарбузом на початку було все добре - це був наш перший прикорм, від яблук відмовлявся, а гарбуз у будь-якому вигляді йшов на Ура!
Тепер малому 2,5 і сприймає його тільки у сирому вигляді, любить погризти його, а каші і супчики щось не полюбляє. :unknown:

GalkaSv
01.11.2011, 16:05
Дівчатка, поділіться, яку рибу Ви даєте своїй малечі та що з неї готуєте?

jalla
01.11.2011, 16:20
Дівчатка, поділіться, яку рибу Ви даєте своїй малечі та що з неї готуєте?
Я завжди брала малому філе хека. Пробувала запікати з овочами, не знаю чого не сподобалось. А сподобалась рибка просто відварена на воді і збризнута оливковою олією до якогось гарніру, найчастіше картоплі.
Тепер з рибою у нас трохи проблема. Справа в тому, що не знаю де її нормальну можна купити. Коли ми жили в районі Привокзальної, то там я домовлялася з жіночкою на базарі і вона мені завжди давала хорошу рибку. Але що мене шокувало, то те, що я їй говорила коли прийду і вона мені відкладала, а з того загального холодильника не давала. І що то там за риба на прилавку така залишається секретом.
Тепер ми живемо в іншому райноні і одного разу я хотіла взяти філейку, спитала на лотку чи можна таку щоб для дитини, то вона сказала "не рекомендую". В супермаркетах як гляну на ту їхню рибу з кілограмом льоду, то взагалі бажання брати відпадає.
Дівчатка, де можна взяти нормальну морську рибу для приготування страв для дитини?

Vероніка
01.11.2011, 16:23
Для дитини купляю червону рибу, хек, мінтай, щоб кістки легко відходили. Варіантів багато - запекти, тушкувати з овочами, просто відварити.:girl_yes2:
Заморожену купляю в Метро, рекомендую Флагман. Свіжу в Ашані і в великому рибному магазині на Привокзальному базарі.

GalkaSv
01.11.2011, 17:13
В супермаркетах як гляну на ту їхню рибу з кілограмом льоду

я Вас підтримую, недавно купила філе хека, так він розмерся і стало не філе, а якась губка, і як її давати дитині? Брала мінтай, то якийсь такий жосткий, що й сама не хотіла їсти.

Заморожену купляю в Метро, рекомендую Флагман.
ну хіба ще цю спробуємо, сьогодні замовлю чоловіку.

Kosmichna
03.12.2011, 23:14
Я завжди беру рибку в магазині "Океан" на ВВеликого. Мені там порекомендували філе тілапії, це така невеличка рибка, і до речі ще дешевша за хек, а на смак дуже ніжна, особливо запечена в духовці. Мала моя не дуже за рибою сохне, але інколи пару ложечок може засмакувати

pokuzarestryeshsya
25.12.2011, 01:46
ми взагалі до 8 місяців нічого крім куплених каш, спочатку брали Хіпп, потім Бебі не хотіли в рот брати(почала давати в 4 місяці).навіть фрукти не подобались, а потім пішло все і супчикиз мяском або печінкою і фрукти і всі каші. а то боялася що дитина до року на тих покупних сидіти буде,а все пройшло якось в один день

---------- Додано в 01:37 ---------- Попередній допис був написаний в 01:31 ----------

не побачила спочатку що ви про рибу говорите.в мене мала не дуже їдок риби нам 1рік 2 міс беру завжди хек,смажила легенько то не дуже їсть має тільки 3 зубчики, давала ніби як в супчик з картоплею,морквою,цибулею мала їсть,не з таким апетитом як з мяском але як голодна то піде

---------- Додано в 01:46 ---------- Попередній допис був написаний в 01:37 ----------

а якого віку ваша дитина. нам 1рік2 міс їмо все перетерте на блендері як десь буде шматочок малюсінький чогось виплювує або бекає. в мене подружка малій в 7 міс дає рисові і вівсяні пластівці не перетерті і вона їчть от я і почала задумуватись, чи не пора нам переходити на їжу кусочками

kati
25.12.2011, 13:06
нам 1рік2 міс їмо все перетерте на блендері

почала задумуватись, чи не пора нам переходити на їжу кусочками

а зубів скікльки маєте?
на мою думку вже давно пора відмовлятись від блендера.
Мому неповних 9, 4 зуба, то я вже зупку блендерю, але на повільному режимі щоб не в пюре, а трішки з кусочками було. Ну і банан, яблуко, печенько даю щоб гриз зубками, вчився жувати.

smilee
25.12.2011, 14:15
нам 1 рік і 2 м, аналогічно: блендером збиваю мяско і творог. Решту жуємо...

kljysochka
06.01.2012, 01:32
дівчатка, а ви своїм діткам печиво якесь купуєте? я вже мала дискусію, чи не в цій темі, про печенько Марія.. відстоювала його, а там та дурацка пальмова олія і т.д. про Артек вашє мовчу:( всі магазинні випічки мають ту пальмову бурду.. а часу спекти домашнє не все маю, тай не все їй смакує, а мати шось на перекус добре, чи в дорогу, на прогульку.. цікаво що наші форумляночки придумали:)

jalla
07.01.2012, 20:19
цікаво що наші форумляночки придумали
Особисто я ніц особливого. Даю ту ж Марію, але не багато чуть-чуть.:) А ще дуже любимо так звані хлібці-удальці. Там ніби на етикетці нічого страшного не написано і малий просто обожнює ними похрустіти, най ота Марія сховається.:) Ну, соломку інколи беру знову ж таки чуть-чуть може її з"їсти, багато їсти її не хоче. От, можна якусь ще булочку для перекусу дати, чи рогалика...

Alexx
07.01.2012, 20:26
діткам печиво якесь купуєте?
Я даю "Марію", але малий щось її зараз не хоче, ще купую бублики, сухарі...., а так просто хліб їсть )))) дуже любить хліб.

jalla
07.01.2012, 20:52
дуже любить хліб.
Мій тепер просто хліб не хоче їсти, несе і каже "мазь" це означає що я маю помазати маслом.)))

Neverland
07.01.2012, 21:00
Я взагалі не заморочуюсь. Бо якщо подумати про продукти і їх складники, то лиш одне на думці буде "как страшно жить". Наче все життя дитина буде добірні продукти їсти. Даю все що хоче: марію, магазинне з повидлом, слойки, соломку... Не даю шоколад лише і цукерки, бо боюсь за зуби. Але він і то пробував вже пару раз. І світ не перевернувся. Якщо замарочуватися кожним продуктом, то можна в дурку потрапити. Бо не посипане чи без хімії хіба на власному городі росте.

SoLana
11.01.2012, 13:55
А скажіть будь-ласка, чи давали/даєте і чи можна давати півторарічній дитині сири типу брі, камамбер? Мала спробувала, і тепер аж пищить так хоче:girl_smile:

jalla
15.01.2012, 15:47
Дівчата, ану підкажіть будьласка чи даєте ви своїм діткам смажене і якщо так, то з якого віку почали давати? Я переважно з котлет викулупувала серединку, або старалася щоб йому запало там де смаженої шкірочки майже нема. Сирнички інколи даю то тоже оте смажене ножиком здираю, ну воно звичайно не все здирається, але так мені спокійніше. Налисники коли роблю, то не висмажую ті палянички а так тільки щоб тісто стягнулося.
Загалом підкажіть в кого як з тим ділом? Може не вартує мені вже так остерігатися від смаженого, нам майже рік і дев"ять.

LILY
15.01.2012, 16:15
я смажене малому навіть зараз недуже даю, налисники їмо, якщо хтось їсть котлетку або відбивну,то виковирюють середину або дають кусочок ,можу рибку посмажити,яєчко,але в мене якась "манічка" все смажене витирати салфеткою від жиру бо сама того нелюблю)В основному варю або готую на пару,але проскакую жарене.

А мені підкажіть що даєте малявкам своїм на сніданок?

бо в мене з цим постійно дилема,коли малого неспитай відповідь одна: "яєчко",каші нехоче їсти пробувала різні,якщо перерва тижень то може з"їсти раз ну два і все.

loreniya
15.01.2012, 19:42
в нас на сніданок є ткі варіанти - сир + йогурт, вівсянка + чорниці /вівсянку не любить, але з чорницями на раз - два їсть і омлет /СМАЖЕНИЙ, але легко без шкуринки/ омлет солодкий даю на 2 яйця 1 ст ложку цукру, або смажу прісний і мажу варенням

---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:39 ----------

Дівчатка, де можна взяти нормальну морську рибу для приготування страв для дитини?
ЛЬВІВМОРЕПРОДУКТ - навпроти високого замку де джерело з Богородицею

Alexx
16.01.2012, 00:44
В нас на зовсім ранній сніданок циця, а далі печене яблучко\грушку даю, деколи кашу (щось він в мене каш наївся вже не завжди хоче); сирники (також стараюсь то смажне пообдирати) з домашнім йогуртом; печену в духовці яєшню (деколи в то збите яєчко кидаю готовий рис або гречку, щоб ситніше), я печу його в формочках для кексів (половину форми) і він виходить в формі печенька, то малий отак бере в руку і їсть. (в нас якась біда з тим печевом, бубликами, сухарями наїдається іх і потім не хоче обідати, вечеряти). До речі про яєчка. Як часто і скільки (одна порція) можна давати яєць 1,5 річній дитині? Я роблю омлет з одного курячого або 3 перепелиних. Може можна більше? Бо щось дуже мала порція виходить.... завжди думаю чи наївся він... чи голодний....
Ага і ще про котлети. Ви які котлети даєте? Тільки з телятини чи й свинину? Хто знає з якого віку свинину дають? Бо ми тільки телятинку... кролика трошки (щось не любить він кроля) і тільки варене. Курячу печінку. Котлети ще не давала пробувати....
Ще мій малий дуже любить квашену капусту і квашені огірки, просто гине за ними. А як поїсть то коло ротика червоні плями.... помию і все гуд. Як кажите то подразнення від кислот чи може алергічна реакція? Трохи обмежую йому ці продукти.

Donata
16.01.2012, 01:06
Хто знає з якого віку свинину дають?
доні було близько року, коли алерголог порекомендувала давати нежирну свинину, а телятину взагалі відмінила.
А смажене я дітям практично не даю, котлети, сирники та налисники - вибираю не присмажені, або обдираю верхній шар, в осн. тушене, варене, парене, запечене в духовці.

kvVItKA
16.01.2012, 01:11
ндя...в мене малий їсть все те що я тільки в мееенших порціях. Сніданок зазвичай вівсянка з бананом, або рисова каша, або омлет, раніше омлет був з помідорами, рідше сирники чи налисники з сиром, іноді просто твердого сиру шматочок з"їсть і все. Єдине що для нього готую щодня це супчики (сама їх їм рідко), любить з гречкою і з домашніми макаронами. Борщ червоний любить. Протягом дня може попросити банан, мандаринку, яблуко, цукати, печенько, просто хліб, а може нічого не просити. Добре їсть пудинги хюманівські. Вмирає за оливками, якщо стоять на столі то все, їдження не буде, поки або не з"їсть всі, або я не сховаю. Як є котлети то їсть їх, при тому вже гарнір не чіпатиме. Любить картопельку з кефіром, або з сметаною. Сметану ложкою їсть. І голубці любить. І ще моцареллу і фету їсть. Молока не п"є, тільки компоти-узвари-воду. Але найбільше любить цицю, щоб я не готувала, ходить за мною, садить, вилазить і "ам-ам-ам-ам"

jalla
16.01.2012, 10:09
А мені підкажіть що даєте малявкам своїм на сніданок?
В мене дитина якась напевно не правильна))), бо їмо залюбки на сніданок кашки, але зато я вже з ним правильна стала, бо варю кашки на двох і стала тепер отак правильно снідати замість звичних канапок. Каші їмо різні: гречка (обожнює просто), рис, вівсянка, пшеничні пластівці, кукурудзяні, гречані, манка. Майже завжди варю на воді і трошки розводжу молоком. Молоко малому даю тільки в такому вигляді.
Ага і ще про котлети. Ви які котлети даєте? Тільки з телятини чи й свинину?

Даю з курятини, або з телятини, зараз вже говядину, бо на нашій "точці" з м"яском телятина буде тільки ранньою весною. Але я котлетки даю зовсім мало, тобто хіба коли собі робимо, а так переважно з фаршу, роблю фрикадельки і так варю супчик, бо як натроскається котлет, супу їсти не буде, провірено.:smile:
Хоча запечену свинину вже тоже їв.