КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради.

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20

veronka
21.04.2010, 15:41
лікар канюк василь
він окуліст? у малої ліве очко так досить помітно косить, то до нього можна звертатись з таким?

Arctica
21.04.2010, 17:11
в чорнобильській, лікар канюк василь
Напевно скільки людей стількиж думок, але мені цей лікар не сподобався як спеціаліст. У Данилка було червоне одне око, нам порадили цього лікаря ми й поїхали до нього на консультацію, після огляду цей лікар поставив діагноз- конюктивіт, на моє запитання чому червоне тільки одне око і немає закисання і гною він відповів що таке трапляється, виписав нам антибіотик (забула назву але як пізніше виявилося дуже сильний, навіть при конюктивіті можна лікуватися "легшими" ліками), коли ми поїхали до іншого дитячого окуліста, то виявилося, що в Данилка прорізувалося одразу 4 зубчики через те і подразнюється слизова оболонка і червоніють оченнята і буває нежить.
Я нікого не переконую, що лікар Канюк є поганим лікарем, можливо комусь від допоміг і є люди котрі вдячні йому, але нам він не допоміг, а швидше міг нашкодити якби я почала лікувати не існуючий у дитини конюктивіт. І взагалі після цього випадку я постановила для себе, що якщо буду лікувати дитину то хочаб після консультації 2-х лікарів, так мабуть буде і спокійніше і правильніше ,звичайно про звичайну застуду тут не йдеться а про більш серйозні захворювання.

olenkastar
21.04.2010, 20:45
у малої ліве очко так досить помітно косить,
у вашому віці-то нормально ше )))

Tanju
22.04.2010, 17:34
В мене питання до мам діток, яким робили операції під загальним наркозом. Як ваші дітки відходили від наркозу? особливо цікавить поведінка і емоційний стан дитини в найближчі дні?

Prutylyatko
22.04.2010, 17:38
В мене питання до мам діток, яким робили операції під загальним наркозом. Як ваші дітки відходили від наркозу? особливо цікавить поведінка і емоційний стан дитини в найближчі дні?
Мене теж це питання дуже цікавить, бо зараз вирішуємо, чи робити хірургічне втручання малому під загальним чи під місцевим наркозом

Tanju
22.04.2010, 17:45
Нам також пропонували місцеву анастезію в одній лікарні, але я собі цього не уявляю, малу би просто ніхто не втримав , та і стрес це для дитини. Робили в Чорнобильській лікарні під загальним наркозом.

Mamusya
22.04.2010, 17:53
Розкажу вам свої спогади і те, що пам"ятаю зі слів мами.
Після наркозу тіло дуже холодне, а коли приходиш до тями - то дуже хочеться пити. Але не можна. Потрібно змочувати губи вологою марлею, або максимум давати пити по столовій ложці води.
О, ще згадала - після операції шоколаду не можна їсти !
З.І. І головне щоби в анестезіолога руки і мозги росли з правильного місця. Щоб не було такого як в мене - звичайна операція на пупковій грижі, а під час операції від конячої дози наркозу в носі потріскались судини і я наковталась своєї крові.

Person
22.04.2010, 18:28
Питання до мамусь, які гуляють з хворими дітьми, особливо на качелях ( тобто в місцях можливого перебування інших діток), а якже передавання вірусів повіртяно - крапельним шляхом. Інші діти не заражуються?

Prutylyatko
22.04.2010, 18:30
Робили в Чорнобильській лікарні під загальним наркозом
Якщо не секрет, то чого робили операцію, бо я з малим очко чистити маю їхати в Брюховичі, а там або місцевий наркоз (а так взагалі лікар за чистку без наркозу). То й тепер голову сушу, як правильно зробити.

Tanju
22.04.2010, 18:34
В малої на внутрішній стороні губки була гулька, от її вирізали. Сама операція тривала буквально хвилин 15. Потім мала відходила від наркозу приблизно 2 години. Ну і вчора весь день була такая сонна і капризувала, то поспить то поплаче. Сьогодні вдома вже легше, але шось якась знервована і неспокійна, от я і думаю чи це можливо через наркоз, чи може болить в неї та ранка, чи просто від усіх тих лікарняних вражень.

olja_zaj
22.04.2010, 18:38
малої на внутрішній стороні губки була гулька, от її вирізали. Сама операція тривала буквально хвилин 15
В нас таке було,ми робили таку операцію в 5 місяців,під загальним наркозом,все пройшло довго,тільки 2 дня підряд спала довше ніж звичайно.

Prutylyatko
22.04.2010, 18:41
шось якась знервована і неспокійна, от я і думаю чи це можливо через наркоз, чи може болить в неї та ранка, чи просто від усіх тих лікарняних вражень.
От і я тягну час, бо переживаю за наслідки наркозу, але вже далі нема куда відкладати. А щодо пропозиції робити взагалі без наркозу, то того собі уявити навіть не можу, як дитина витримає.
Як кажуть, от і будь мама мудрою та вибери з двох зол менше

---------- Додано в 17:41 ---------- Попередній допис був написаний в 17:38 ----------

все пройшло довго,тільки 2 дня підряд спала довше ніж звичайно.
А як щодо негативного впливу загального наркозу на серце дитини та інші органи. Аналізи та обстеження потім робили? Вибачайте, але багато поганого наслухалась, то й цікавлюсь зайвий раз.

Tanju
22.04.2010, 18:54
А як щодо негативного впливу загального наркозу на серце дитини та інші органи. Аналізи та обстеження потім робили?

Також читала різні статті з цього приводу,якщо професійно зроблений наркоз, то негативного впливу не повинно бути жодного. Звичайно, що ви не можете цього перевірити під час операції ніяк..Аналізи і кардіограмму робили нам перед операцію, а після-нічого не робили. Хоча думаю при бажанні можна зробити.

olja_zaj
22.04.2010, 19:03
як щодо негативного впливу загального наркозу на серце дитини та інші органи. Аналізи та обстеження потім робили? Вибачайте, але багато поганого наслухалась, то й цікавлюсь зайвий раз.
Я дуже переживала і до, і після операції,але віддягувати вже не можна було,нам шей 5 місяців було, на ГВ,переживала як їсти буде,як наркоз перенесе,був в нас толковий анастезіолог,зробили всі аналізи,вислухали поради,все пройшло добре,після операції під наглядом хірурга через 2 години спання,я її вже годувала,потім через 2 дня приїхали на огляд,після того не обстежувались,не бачу потреби,тішуся шо ми то вже давно пройшли і забули,і ту каку випалили.

Tanju
22.04.2010, 19:09
Ну і в нас так само все. Їсти і пити дозволили відразу, але потрошки. На огляд також підем за пару днів.

Mamusya
22.04.2010, 19:29
Питання до мамусь, які гуляють з хворими дітьми, особливо на качелях ( тобто в місцях можливого перебування інших діток), а якже передавання вірусів повіртяно - крапельним шляхом. Інші діти не заражуються
Ми тоді на майданчику не гуляємо - десь прогулюємось, але до дітей не пхаємось. До колективу йдемо коли вже здорові. Хіба що можем трошечки підкашлювати - але то коли вже горло не червоне .

наталя 2204
24.04.2010, 20:53
В старшого малого навколо зубчиків дуже сильно почервоніли ясна. Нічого не хоче їсти вже тиждень (тільки п"є), температура, горло. Червоні ясна то напевно стоматит. Я стараюсь промивати розчином соди, а потім змащую синькою. Малий пручається страшно. Весь рот синій, а в мене- руки. Може хтось щось порадить???

odree
24.04.2010, 23:32
Червоні ясна то напевно стоматине факт. ну ви даєте, лікуєте дитину навмання. хіба ж так можна??? краще б показалися спеціалісту, а тоді вже мудрували з лікуванням. тим більше ви кажете, що то вже тиждень. і що, тільки ясна? якщо так - то швидше за все не стоматит

tslezinska
25.04.2010, 00:13
Червоні ясна то напевно стоматит. Я стараюсь промивати розчином соди, а потім змащую синькою. Малий пручається страшно.
Знаєте, то не є правильно знущатися з дитини, якщо ви толком не знаєте, чи правильно лікуєте. Якби достеменно знали діагноз, то ваші дії можна було б виправдати...А може то просто запалилися ясна?
У моєї доні молочниця в ротику, але я принаймні 100% знаю, шо молочниця (хоча я й сама то визначила, бо знаю, як молочниця виглядає). Тому і лікую її відповідно до діагнозу, хоча також маємо пручання, вереск да сльози...Але інакше не виходить, бо мушу рота помастити...
Тому ліпше покажіться спеціалісту!

veronka
25.04.2010, 19:53
Дівчата, підкажіть, будь-ласка, до якого лікаря йти на огляд: малому 3 роки і десь з місяці три тому він почав шкутильгати. Батьки думали, що може ногу підвернув тощо, але зараз вже дууже шкутильгає і ніжка в сторону не відводиться (я так зрозуміла, що як малим розводять, коли перевірять чи є дисплазія). :confused: чи то з хребтом пов*язано може бути???

Mamusya
25.04.2010, 22:13
veronka (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4487), Обов"язково покажіться хірургові , і найкраще зробити рентген , щоби виключити можливі тріщини . Але це вже - за направленням лікаря.

veronka
25.04.2010, 22:23
тоді наступне питання - до якого хорошого хірурга можна звернутися у Львові? про поліклініку навіть думати не хочеться(((

Mamusya
25.04.2010, 22:29
На жаль , знайомих хірургів не маю - але то однозначно на Орлика в хірургію, або в ОХМАТДИТ

Arctica
26.04.2010, 00:01
тоді наступне питання - до якого хорошого хірурга можна звернутися у Львові?
В моєї сестри синочка оперувала зав. відділенням хірургії на Орлика, врятувала малому життя, жоден лікар не брався його оперувати, сестра і досі при потребі звертається до неї. Боюся помилитися, бо тільки один раз чула її прізвище, але здається Курило Галина (можу і помилитися).

olenkastar
26.04.2010, 00:36
алому 3 роки і десь з місяці три тому він почав шкутильгати. Батьки думали, що може ногу підвернув тощо, але зараз вже дууже шкутильгає і ніжка в сторону не відводиться (я так зрозуміла, що як малим розводять, коли перевірять чи є дисплазія
а щеплень ніяких не робили перед тим?....просто питаю..хто його зна...тра все виключити

Ascorbinka
26.04.2010, 09:54
дівчата, а чому до хірурга? хіба то не до травматолога треба?

Lavazza
26.04.2010, 10:46
якщо треба до травматолога, то можу порекомендувати Кузишина з Охматдиту

Mamusya
26.04.2010, 16:46
В Брюховчах є лікарня ортопедичного спрямування. Можливо вартує туди звернутися.
Львівська обласна лікарня відновного лікування т.59-38-97

veronka
26.04.2010, 17:13
ні, вони жодному з трьох не робили щеплень)

mayscream
26.04.2010, 17:37
В малої в певний момент теж почалось шкутильгання,погано розводила ножки. Наш невропатолог порадив на той момент саме перше - зробити УЗД кульшових суглобів. Робили в Жильова,ттт,все обійшлося. Виявилось,що одна ніжка розвивалась повільніше ніж друга,шкутильгання було спричинене різницею ніг в довжині,приблизно на 1 см. Дякувати Богу,ми попали у відсоток діток,в яких це спричинено самою природою,і за декілька місяців (ми пили нормарост) вс вирівнялось. Можливо в першу чергу варто зробити УЗД?

Fleshka
27.04.2010, 10:34
Дівчата порадьте,пліз. В мого Ромчика очко ще минулої середи почервоніло (білок всередині), і щодня багровіше стає. Лікар сказала капати левоміцетином, і ромашкою промивати але щось ніц не допомагає...воно видно ще й свербить, томущо постійно тре його, вже порозцарапував шкіру навколо.
І ще вже сьомий день не може покакати. Я спочатку не переймалась, бо це його не дуже турбувало, та й схильність має таку. Але він вже й спати і бавитись не може, постійно тиснеться, аж захрип вже від того...В неділю зробила клізмочку, трошки краще стало. Сьогодні зранку, бідака, аж плакав, так воно йому заважало, мусіла повторити. І знову ж, педіатр порадила "Дуфалак". Підкажіть, хто мав таке, давати-не давати?
І ще запитання: чи може бути запор такий затяжний пов"язаний з прорізуванням зубів, чи то погрішності в харчуванні все-таки? І чи може почервоніння ока бути пов"язане з тим що має вічні проблеми з ЖКТ, чи швидше просто "заїхав" чимось? Я вже не знаю що думати?:girl_cray::girl_sad:

odree
27.04.2010, 11:23
порадьте,плізякщо тільки одне око, то раджу звернутися до окуліста, бо якщо б то було пов"язане з шкт, як ви думаєте, то все таки були б обидва ока задіяні.
і чому лікар відразу виписав антибіотик в око, можна ж було почати класично з заварки і альбуциду (сульфацил натрію)
а проблеми у малюка з закрепами швидше за все в погрішності харчування. якщо він на ГВ, то шукайте ще й в себе якісь проблеми, а якщо на ШВ, то можливо варта переглянути суміш. і дещо збільшити продуктів багатих клітковиною.

Xomka
27.04.2010, 12:28
Нам ківі суперово допомагало покакати.

Ascorbinka
27.04.2010, 13:10
Xomka подивилася на аватар- аж заплакала:girl_haha:

In4a
27.04.2010, 14:28
очко ще минулої середи почервоніло (білок всередині), і щодня багровіше стає
Коли в Тимофія таке було, то звернулась до окуліста, вона подивилась в такий якійсь прибор і сказала, що це якесь механічне подразнення (скоріше за все просто своїм нігтиком подряпав), правда виписала антибіотик, але я його не купувала навіть, а закапала пару разів сульфацилом і все зійшло за пару днів.

olenkastar
27.04.2010, 14:36
Нам ківі суперово допомагало покакати.
то точно..а ще броколі варене або чорносливу я наїдалася-помагало і мены і малій:girl_smile:

Fleshka
27.04.2010, 14:44
...тільки від окуліста, так точно ніц і не сказала, запитала чи діатезу небуло останнім часом (а ми якраз 2 тижні з висипкою красувались), та й припустила, що міг си щось засунути в око. Коротше виписала "ортадек" капати. Тільки я, тлунок, забулась сказати що ми вчора левоміцитин капали...мо після нього той ортадек і не допоможе...:girl_cray:
Люди!!! А з дуфалаком шо? Давати-не давати? Воно звикання не викликає? Хто давав таке дітям?

odree
27.04.2010, 15:36
Воно звикання не викликає? не викликає, але краще варений буряк, капусту, узвар. можете ківі спробувати, але якщо алергічна дитина, то може й не варто. а ви так і не написали ви на ГВ чи ШВ?

dieSonne
27.04.2010, 15:59
ми вчора левоміцитин капали...мо після нього той ортадек і не допоможе..
нам колись паралельно назначали і те і те.

Fleshka
27.04.2010, 16:12
не викликає, але краще варений буряк, капусту, узвар. можете ківі спробувати, але якщо алергічна дитина, то може й не варто. а ви так і не написали ви на ГВ чи ШВ?
Та от в тому і справа що ми на ГВ і практично нічого не їмо в буквальному розумінні, хіба куштуємо, типу педприкорм...А какати то треба!!!
І нічого такого я йому в ті дні не давала аж нового, все як завжди...

Уляночка
27.04.2010, 16:16
з дуфалаком
не знаю, як у діток, але в мене він викликав надзвичайну сонливість...засинала на ходу, тому перестала його пити...(там в побічних діях, якщо не помиляюсь, таке прописано)....

odree
27.04.2010, 19:51
ми на ГВпрекрасно. тоді вам слід більше вживати клітковини і тоді все буде добре. налягайте на буряк, ківі (як вже писали дівчата), чорнослив (але помірно). менше мучного. ще колись моя педіатр радила картопляний сік пити (мамі) - перевірено і справді діє

наталя 2204
29.04.2010, 17:21
В старшого малого появилось на личку щось таке як лишай (маленька ділянка шкіри ніби пересохла). Хтось з таким стикався?

---------- Додано в 13:21 ---------- Попередній допис був написаний в 13:18 ----------

і чому лікар відразу виписав антибіотик в око, можна ж було почати класично з заварки і альбуциду (сульфацил натрію)
сульфацил пече страшенно, а Левоміцетин- ні. Це легкий антибіотик. Якщо якась інфекція, то мав би допомогти. В мого маленького пару днів назад почервоніло очко, то я кілька раз закапала Левоміцетин- і все пройшло.

Lavazza
29.04.2010, 17:48
щось дуже багато мам навколо скаржаться на почервонілі дитячі очка
в нас теж така халепа на вихідних була, лікар сказав - коньюктивіт

Mamusya
29.04.2010, 17:51
В старшого малого появилось на личку щось таке як лишай (маленька ділянка шкіри ніби пересохла). Хтось з таким стикався?
В нас таке буває коли алергія - ділянка шкіри стає сухою, може навіть лущитися . Я даю від алергії Зодак і мажу личко маззю Ірикар

Fleshka
29.04.2010, 17:52
щось дуже багато мам навколо скаржаться на почервонілі дитячі очка
Я поки в черзі на днях до окуліста стояла, то там фурор був! Стіко дітей, і всі з якоюсь інфекцією в оках. А як додому йшла, то зустріла чоловікову тітку, так та повідала мені, що в її онуки в садочку майже вся група має тоту заразу.

inchik
29.04.2010, 17:52
ми такі місця мали в меншому віці після відвідування пісочниць... від таких лишаїв допомагає цинкова чи саліцилово-цинкова мазь....якщо маєте Дисетин, то він теж може допомогти, бо містить в собі оксид цинку

odree
29.04.2010, 19:55
сульфацил пече страшенно, а Левоміцетин- ні. Це легкий антибіотик :girl_haha: залізна логіка. якщо такими темпами мислити, то скоро навколо буде одна суперінфекція

Prutylyatko
30.04.2010, 14:29
В меншого малого два дні температура 39-40. Вчора пробували ввечері збивати Нурофеном - реакція нульова. Вночі викликали швидку, після уколу температура впала до 37,0. Причини не знайшли поки що, але думаю, що міг з"їсти щось (брат вчора приносив канапки, то вони разом їх їли). Вночі рвота та температура знову гнали вгору, але на ранок ніби трохи заспокоїлось. Із швидкої порадили викликати дільничу, але вона у відпустці, то чекаю на чергового лікаря (мала бути до 12 години, але досі немає). Температура знову потрохи піднімається, але до 38,8 збивати не буду. Єдине, що малому треба дати щось поїсти, але крім сухариків молочних не знаю, що можна давати (якщо то від шлунку, то щоб не нашкодити більше). Підкажіть, будь ласка, може хтось з таким стикався, як маю далі діяти, бо тої лікарки щось не дочекаюсь, а після другого виклику швидкої заберуть в лікарню. Дякую.

Irusya
30.04.2010, 14:52
Дайте ентеросгель, пиття часто ( добре узвар, ромашку), а з їжею зачекайте трохи

Женічка
30.04.2010, 15:11
Єдине, що малому треба дати щось поїсти, але крім сухариків молочних не знаю, що можна давати
якщо це отруєння, то сухарики молочні якраз не бажано, чай з ромашки, хоча не знаю,чи отруєння може початись з температури, скоріше б з рвоти почалось і діареї,а потім температура,а не навпаки.

моя Настя пару разів два вже встигла отравитись,як згадаю...... бррррррр..... єдине,чому дивиюсь - це те,що дитина моя з задоволенням жує активоване вугілля,як цукерки :)

Prutylyatko
30.04.2010, 15:20
чай з ромашки
Чай давала , але малий каже, що їсти хоче, отут-то і проблема.
Лікаря щось так і нема.

Женічка
30.04.2010, 15:27
придумайте йому щось не жирне,не молочне, не м"ясне :girl_sad:

Mamusya
30.04.2010, 15:49
Можна зварити на воді вівсяну або рисову кашу . Знаю що то бека - без молока і без масла , але таке можна дати хоч трошки пожувати. Я свому трошчки давали цукру, бо інакше не хотів їсти . Можна яблучко запечене дати - воно добре для перистальтики шлунку.

дитина моя з задоволенням жує активоване вугілля,як цукерки
Мій малий тоже буде гризти при потребі навіть гіркі таблетки - головне дати запити .

arushka
30.04.2010, 15:50
малому треба дати щось поїсти, але крім сухариків молочних не знаю, що можна давати
Я в такій ситуації давала рис, майже розварений і пити Регідрон (назву могла перепутати, але в аптеці підкажуть, це порошок. розведений водою, п'ється для відновлення рідини в організмі)

Drizzle
30.04.2010, 16:03
Я спец по отруєннях - з дітьми 4 рази лежала по лікарнях з цим, навіть раз були в реанімації . Отже:
в 1й день бажано не їсти. Дуже багато пити. + сорбенти. Пити сушку, мінералку (без газу), чайок (грамчик маленький цукру можна все ж дати), гастроліт (гидкий), регідрон (гидкий).
Нам завжди при отруєннях виписували "Креон 10000" по півкапсулки 3 рази на день і ніфуроксазид (по інструкції). (я не наполягаю і не раджу - це просто з досвіду)Потім їсти печиво "марія", рисовий відвар (я роблю дуже просто - купую звичайну рисову кашу (немолочну) нестле в порошку+водичка), а ще краще - купувала в Антошці також,здається, "нестле", але називається "Рисовий відвар".
Готувати відвар просто з рису мені здається гірше - бо не завжди знати, що то за рис. А дитяче харчування якось більше дає впевненості.
І ще що мене здивувало, коли на 2й день в лікарні мені лікар радив давати малому добряче відварену моркву.
Ще - печені яблука (не червоні), відварена картопелька.
Ну і дивіться на стілець - постійний негарний понос, рвота - погані речі. День-два подивіться, але не допускайте зневоднення - питиииии!!!! Якщо рвота не припиняється- перестрахуйтесь і ляжте на пару днів на капання до лікарні.
Будуть питання - пишіть.
Видужуйте!

MAXAMAK
30.04.2010, 17:22
Для Притулятко. Пити треба багато але не одразу по пів шклянки. По дві три ложки але кожні 15-20 хв. Як крапельниця виходить. Коли багато дасьте чи пити чи їсти то можете викликати рвоту.
Креон - ми його давали, але вже тоді коли малі почали їсти. До того давали флору - нам виписували Ентероджерміну і звиклий в таких випадках Нуфороксезід. (то вже на ваш розсуд). Ще є хороший Гелівський препарат - Нукс Воміка (крапельки від шклункових негараздів). Поправляйтесь.

---------- Додано в 16:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:17 ----------

Стосовно температури: Робіть малому протирання можете оцтові, а можете із соком цитринки - на запястаках, вісках та під колінками. У нас в меншої доці була Т40 - єдине що збило - клізма (не тепла, але й не льодяна) із цитриновим соком. Ще можна сиру картоплю на лоб прикласти - вона добре жар витягує. Добре дати чай із малиною та калиною. Кажуть в таких випадках Трізко збивати не дуже добре - навіть на пів градуса - це вже добре.

Mamusya
30.04.2010, 18:05
Пити треба багато але не одразу по пів шклянки. По дві три ложки але кожні 15-20 хв.
Я не знала , малий випив пісгорнятка чаю, і через годину той весь чай вирвав. Тому давала по-трошки , і аргументувала тим , що буде рвати , якщо багато вип"є за один раз. Допомогало.
Ентеросгель підмішувала в солодкий чай або компотик. І Креон ми також пили , коли малий вже почав їсти.

Prutylyatko
30.04.2010, 22:09
Дівчатка, дуже дякую. Лікарку так і не дочекалась (сказали, що багато викликів на дві дільниці та не встигла), то рятуюсь вашими порадами. П"ємо чай з ромашки та сушку, зварила йому трошки рису (на мус, але трошки з"їв), купили Креон та потихенько ніби викарабкуємось з того. Ще раз дякую.
І що б я без Вас робила???

Mamusya
30.04.2010, 22:40
Лікарка мала би обов"язково прийти - видно їй було вже ліньки йти до Вас. Зараз шухер в них - пішла нова хвиля кишкового грипу . Наша педіатр сьогодні приїжджала до когось у наш під"їзд під час свого прийому.
Але судячи по Вашому допису , то краще мати вдома інтернет , чим чекати дільничого лікаря.

Prutylyatko
01.05.2010, 00:05
краще мати вдома інтернет , чим чекати дільничого лікаря
От і я такий висновок зробила

Tanju
01.05.2010, 01:32
І ще що мене здивувало, коли на 2й день в лікарні мені лікар радив давати малому добряче відварену моркву.
Нам також лікар радила на 2-3 день після таких от кишкових неприємностей давати малій морковне пюре, пояснювала це тим, що морква має здатність добре , як "щітка" чистити кішечник.
Ну і Ніфуроксазид, Регідрон-це також були наші ліки.

наталя 2204
01.05.2010, 23:26
залізна логіка. якщо такими темпами мислити, то скоро навколо буде одна суперінфекція
А ви собі капніть сульфацил, а потім подумаєте, чи варто його капати дитині.

levandivka
02.05.2010, 08:44
Я спец по отруєннях - з дітьми 4 рази лежала по лікарнях з цим, навіть раз були в реанімації .
Хто ж їх ТАК..? http://levandivka.users.photofile.ru/photo/levandivka/115608545/middle/133640310.gif

olerusya
02.05.2010, 12:42
в моєї дитини вчора ввечері різко піднялась температура, вночі було майже 39 градусів, то я ставила Вібуркол і дала Панадол, на якийсь час допомогло, а потім знову погнала вверх. Зараз знову 38,8. Жодних інших признаків простуди нема, ні нежиті, ні кашлю, але в горло заглянути не можу, може й червоне... Викликали лікаря, але от чи прийде...:girl_in_dreams: В мене питання: чи може бути така температура через зуби? бо в нас на черзі якраз верхні різці, але коли лізли нижні то взагалі нічого такого не було, тому я й у сумнівах... Ну і крім того, мала майже вночі не спала, лише плакала, і то досить сильно(в нас таке дуже рідко буває)!:(

natorella
02.05.2010, 12:55
мене питання: чи може бути така температура через зуби? бо в нас на черзі якраз верхні різці, але коли лізли нижні то взагалі нічого такого не було
всі зуби лізуть по різному
одні вилізають так непомітно, шо навіть не знаєш шо вони мають бути.
інші - з муками, темп-рою, соплями

Ніколь
02.05.2010, 13:20
коли на 2й день в лікарні мені лікар радив давати малому добряче відварену моркву

давати малій морковне пюре, пояснювала це тим, що морква має здатність добре , як "щітка" чистити кішечник.
Довго варена морква має закріплювальні властивості. Тому при поносі її радять їсти щоб закріпити кал.

Ascorbinka
02.05.2010, 13:24
що морква має здатність добре , як "щітка" чистити кішечник.
варена морква ще й добре очищає печінку, виводить шлаки-токсини, ну і на жовчний теж добре. Але противна, зараза... то я йду шляхом найменшого спротиву: більше тертої моркви в зупку, салатик з вереної морквочки, підливка.
регідрон (гидкий).
гидким він стає після нормалізації водно-сольового балансу, коли дитина вже насититься, для зневодненого організму в самий раз.

Креон 10000"
це ферментний препарат. На мою скромну думку цілком недоцільний у 90% назначень. Спочатку припиняється рвота, потім нормалізується стілець, декілька днів варто дотримуватись дієти і дитячий організм сам відновить ферментний баланс.

Потім їсти печиво "марія", рисовий відвар (я роблю дуже просто - купую звичайну рисову кашу (немолочну) нестле в порошку+водичка), а ще краще - купувала в Антошці також,здається, "нестле", але називається "Рисовий відвар".
куповане печиво дитині з отравленням давала би в останню чергу. Про каші "нестле" давно вже не найкращої думки, алергічні вони.

відвар просто з рису мені здається гірше - бо не завжди знати, що то за рис. А дитяче харчування якось більше дає впевненості.
звичайний рекламний "хід конем" виробників дит. харчування, що змушує вас вірити?

Usmishka
02.05.2010, 14:15
В мене питання: чи може бути така температура через зуби? бо в нас на черзі якраз верхні різці, але коли лізли нижні то взагалі нічого такого не було, тому я й у сумнівах...
Не хочу вас лякати, але температура тримається при дуже червоному горлі, але є покашлювання, при стоматиті і запалені нирок-мочового, щодо останнього то терміново здайте аналіз сечі, на вихідні то можна зробити тільки при лікарнях де є ургентні лабораторії, Охмадит, Залізнодорожня, Орлика, за 20-30 грн то зробити елементарно, але принаймі точно знатимете. в нас при запалені нирок всі лікарі, їх 5, говорили про зуби...

olerusya
02.05.2010, 15:16
сказала лікар стоматит! порадьте, люди, чим ви лікували? бо нам виписали фарингосепт!

Usmishka
02.05.2010, 15:20
бо нам виписали фарингосепт
фарингосепт дітям призачають від 3 років, правда можу помилятись, і він від горла.
На стоматит-синька, змазувати рота, в вашому віці не пополощеш нічим, пошукайте через пошук, тут дівчата мали такі проблеми, може содовий розчин.
швидкого вам одужання.

odree
02.05.2010, 16:02
стоматит! порадьтемікроцид (http://www.health-ua.org/lekarstva/microcidum.html) або стоматидин (http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=2900). хоч перший мені більше подобається

Prutylyatko
02.05.2010, 16:06
сказала лікар стоматит! порадьте, люди, чим ви лікували? бо нам виписали фарингосепт!
Своєму лікувала тільки з допомогою синьки. По кілька разів на день добряче намазати, і незабаром пройде. Ліків не використовувала жодних.

odree
02.05.2010, 16:07
а метиленовий синій я б не рекомендувала, бо він повністю не виводиться з організму, а може накопичуватися клітинами печінки
і ось (http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=1524) Протипоказання. Підвищена чутливість до метилтіонінію хлориду. Дітидо 12 років
Особливості застосування. Не допускати потрапляння на слизові оболонки.Зобережністю застосовують в період вагітності та годування груддю. це якщо спиртовий розчин метиленового синього. Його в більшості і продають

Prutylyatko
02.05.2010, 16:14
метиленовий синій я б не рекомендувала
Можливо, але саме ним у лікарні нам стоматит вивели за два дні

odree
02.05.2010, 16:17
саме ним у лікарні нам стоматит вивели за два дніа я заперечувала його дію? ні. просто альтернатива є. а чому в нікарні вивели за 2 дні - та тому що дешево і сердито

Ольга
02.05.2010, 16:20
щойно дід купив суміш меду і прополісу - забрус біля нового цуму. радять при ангінах і стоматитах..
в нас температура... :(

Nirida
02.05.2010, 16:25
Я свому малому ангіну вилікувала буквально за 3 дні Гівалексом(супер штука), і то при тому,що горло дуже сильно боліло. Але чомусь не всім підходить, бо містить спирт.

odree
02.05.2010, 16:37
прополісуним взагалі багато болячок можна лікувати (я сама роблю настоянки :o)

Ольга
02.05.2010, 17:01
(я сама роблю настоянки )
розказуй, бо в магазинах лише спиртові є.
Наразі випросила в Юстини, аби взяла за щоку кусочок прополісу. Дай Боже, аби хоч трохи потримала...

Ascorbinka
02.05.2010, 17:49
від горла (на щастя частіше собі,ніж дітям) беру під язик лісобакт. Не підводив ні разу. обов"язково на ніч, і на денний сон, щоб була довга перерва між їжею/питтям, рекомендують частіше, нам поки не доводилось більше 2р. приймати.
+ стандартно мед, суничник, малина, не змушую їсти, не збиваю Т.

arushka
02.05.2010, 19:43
Якщо дитина не дуже маленька, можна зробити суміш і витирати нею горло. Моя дитина з ангін не вилазила, після курсу таких обтирань - ттттт, вже більше року спокійно.
Рецепт: по 1 ст.л. гліцерину, обліпіхової олії, меду, соку алоє+ 1 ч.л.прополісу на спирту. Намотувала на палець бинт з ваткою і витирала горло 3-4 рази на день. На смак досить приємна штука, тільки треба вибирати час не відразу після їжї.

ESTEILA
02.05.2010, 19:51
Я за порадою.Мій малий (3 роки)вже третій день має діарею,а сьогодні почав рвати.Давала активоване вугілля,сушки і смекту.Тих 2 дні він бавився,бігав,а сьогодні тільки цілий день спить.Температури нема.Тільки що дала пити Регідрон.Діареї такої сильної нема як була вчора і позавчора.Але мене турбує,чи це добре,що він так багато сьогодні спить?Чи це погіршення?

Ольга
02.05.2010, 20:54
Розмазувати по горлу не завжди можна!
Намотувала на палець бинт з ваткою і витирала горло 3-4 рази на день.

Prutylyatko
02.05.2010, 21:24
Але мене турбує,чи це добре,що він так багато сьогодні спить?Чи це погіршення?
В мене кілька днів тому таке було (писала в темі та просила поради). То малий ще досі якийсь в"ялий та сонний, але возили в Охматдит, здавали аналізи - все в порядку. А те що спить, сказали, що організм відходить від проблем. На шлунок порадили також Лінекс попити 2 дні. Видужуйте.

odree
02.05.2010, 22:58
розказуй, бо в магазинах лише спиртові єя спиртові і роблю, але знаю що це своє, рідне :) (ну, хіба окрім спирту). а взагалі варіацій з прополісом багато, залежить від захворювання.

cream
03.05.2010, 12:12
Я за порадою.Мій малий (3 роки)вже третій день має діарею,а сьогодні почав рвати.Давала активоване вугілля,сушки і смекту.Тих 2 дні він бавився,бігав,а сьогодні тільки цілий день спить.Температури нема.Тільки що дала пити Регідрон.Діареї такої сильної нема як була вчора і позавчора.Але мене турбує,чи це добре,що він так багато сьогодні спить?Чи це погіршення?
А ацетону з ротика не чути? Бо в нас таке було кілька разів, навіть в лікарні одного разу мусіли лежати, така мала ослаблена була, цілий день спала, це було дуже страшно. Всі лікарі в таких моментах радять побільше пити, бажано лужної води ("Боржомі", випустити газ). Мала не хотіла пити, я її шприцом заливала, а вона все вертала, тому нам крапильниці робили. Добре глину давати, типу Смекти.

Дівонька Зіронька
03.05.2010, 23:26
у нас зявилися пару прищиків на яснах,білі, десна не червоні.напротязі неділі мажу десна синькою і перекисом водню 1-2 рази на день.Прищики не зійшли.. дитина капризує останнім часом сильно,можливо це пришики турбують? чим ви рятувались від них в кого вонибули.
psнам пів року.сьогодні придбала борогліцерин , буду пробувати ще ним

irushka
04.05.2010, 12:38
В нас знов отит:girl_cray: Вже навіть не знаю який це за рахунком. Не розумію, що ми робимо не так? Соплі в Каті з`явились в п`ятницю (крім того біль в горлі), запшикували фізрозчин, повно пиття, сопельки не загусли, залишились прозорі. І вже наче почала одужувати, а ввечері вчора пожалілась на вушко і до ранку ми всі не спали, Катя верещала без кінця, так сильно вона ще не мучилась :( Отіпакс не допоміг, гріття ватою теж, заснула в 7 ранку і досі спить.
Наш лор сьогодні вихідний, а до інших не хочемо їхати, бо в них все за стандартним сценарієм: судинозвужуючі в ніс і антибіотик.
Що ж робити, щоб ті отити припинились ? Постійно жити на судинозвужуючих краплях?

olerusya
04.05.2010, 12:49
дівчата, хтось може чітко описати як виглядає стоматит? Бо хоч нам і поставили такий діагноз, але я в ньому сумніваюсь, бо нічого в тому роті не бачу, хіба під двома середніми нижніми зубками чуть-чуть білого нальоту, але не крапочки, а малюсінькі полосочки... на язику взагалі нічого нема, та й температура потрималась 2 дні впала сама! Я для профілактики змазую синькою, але хотілося б знати точний діагноз, а не гадати на кавовій гущі!

inchik
05.05.2010, 00:17
Отіпакс не допоміг, гріття ватою теж, заснула в 7 ранку і досі спить.
отіпакс максимум біль зменшує (льодокаїн містить)....
племіннику з постійними отитами допомогло лише гріття сухим телом...типу як ви писали і з тих піт, ттт - ні разу,а до того - при кожних соплях мали "таке щастя" :(

---------- Додано в 23:17 ---------- Попередній допис був написаний в 23:11 ----------

дівчата, хтось може чітко описати як виглядає стоматит?
ну щось типу такого:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:R238Nzfq_CVxlM:http://b.foto.radikal.ru/0604/20a1990ecebe.jpg чи http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:PmYgbJ792n5biM:http://www.stomport.ru/res/data/fckeditor/stomatitis.gif

olerusya
05.05.2010, 05:41
ну щось типу такого:
м-да.....:eek::eek::eek::eek: (дякую за фото)

Ольга
05.05.2010, 21:02
сьогодні були у хорошого пульмонолога - Добуш Євгенія, не знаю чи є тема "раджу лікаря", але я б цю пані додала до білого списку :)

olerusya
05.05.2010, 21:58
Уявляєте! Так і є! Тобто нема в нас ніякого стоматиту! Сьогодні приходила інша лікар, то відразу сказала що нема стоматиту! Я взагалі що далі тим більше в шоці від тих наших лікарів... і звідки їх таких беруть?! Вони ставлять діагнози абсолютно не знаючи жодних симптомів! В нас тепер через той її неправильний діагноз висипка алергічна зявилась(вперше за 9 місяців), таки послухала і дала малій той фарингосепт:umbrage::girl_mad: За кордоном вже б перед судом за таке відповідала! Але то ще квіточки.... От в подруги малому понаставляв невропатолог діагнозів стосовно ЦНС - різні там синдроми, то вона чуть не посивіла, хоч чітко було видно що малий абсолютно нормальний, лише капризний дуже, то нарешті сходила до нормального невропатолога - добре перевірив і сказав що все в нормі!:girl_devil:

я_тут
08.05.2010, 10:49
Дівчата, порадьте будь ласка
Ми з малим знову успішно з'їздили до батьків і він набрався в племінників сопель :(
я соплі промивала аквамарисом і капала каланхоє,він собі то все випчихував, нині вже третій день і ті соплі спустились вниз і він став кашляти, такий мокрий кашляючий кашель :(, що з кашлем зробити, щоб ще гірше не стало, порадьте якісь засоби для такого маленького

Ірушка
08.05.2010, 11:36
такий мокрий кашляючий кашель , що з кашлем зробити, щоб ще гірше не стало, порадьте якісь засоби для такого маленького
Викликайте лікаря, з такими маленькими дітьми краще неексперементувати.Внас була подібна ситуація, мали ланготрахеїд, якби вчасно незвернулися до лікаря пішло б все далі.

Ascorbinka
08.05.2010, 11:37
і ті соплі спустились вниз і він став кашляти, такий мокрий кашляючий кашель

може то сопелки стікають по задній стінці гортані і викликають рефлекторний кашель? Але, краще послухайтеся в лікаря.

почну з того, що не знаю мікстури, яка б не викликала алергії (принаймі в моїх. Той цукор чи цукрозамінник з мікстур+ барвник, ароматизатор роблять своє чорне діло)

Масажик спинки, відстукування.
Багато пити (полегшує відходження мокротиння).
ПОбільше руху.
провітрити кімнату, зволожити повітря
я ще використовую евкаліптову і ялицеву ефірні олії (по 2-3 краплі на кімнату, 2р. на добу)

дуже рідко виникає потреба додатково давати сік чорної редки з медом.

Provizor
08.05.2010, 12:23
Якщо кашель молкрий, мікстура може ще й зашкодити, бо посилює секрецію слизу, що призведе до ускладнення відкашлювання. Аскорбінка дуже гарно написала, підтримую.

наталя 2204
08.05.2010, 12:49
А мій старшенький захрип і трохи покашлює. Може б то до лікаря сходити, послухатись? І в мене такі ж симптоми. То напевно щось вірусне. Ох, як я не люблю ходити в поліклініку.:girl_mad:

Prutylyatko
08.05.2010, 14:22
Вмене менший коли мав щось подібне, то ми камфорним спиртом розтирали спинку та добре накривали одіялками, щоб зігрівся. Крім цього, робили масаж (до речі, у випадку з кашлем він не зашкодить).
А взагалі, треба пильнувати, щоб сопельки не опустились на легені або бронхи.

mamaTimy
09.05.2010, 03:35
Краще з кашлем прослухатись у лікаря. Але наша лікар сказала, що оскільки в мене дитя алергік, забороняє нам: ріпу з медом, каланхоє, алоє, евкаліпт, липу, калину-малину. Радила нам пити, пити і пити любу теплу рідину, ліки в таблетках а не в сиропах. А ще часто рятує нас від мокрого в'язкого ацц і бросал з ношпою, грудний збір, молоко з содою. Але лікар має хоч прослухати.

Diana
10.05.2010, 11:06
Потрібна ваша порада. Вчора мала зїла котлетку, і напевно вона їй зашкодила, бо продовж дня несформовані і неперетравлені випорожнення і дуже багато слизі ( 6-7 раз за добу), але і не понос. Вночі в животику бурчало, пучило, а зранку те саме. Зїла 3 ложки геркулесу і тепер трошки зупки з рису. Хвилює найбільше слизь, бо коли похожі симптоми у нас були 1,5 року тому, то закінчилося все лікарнею. Даю багато пити і зранку дала пакетик ентеролу.

соломійка
10.05.2010, 11:48
Дівчата, і до вас за порадою - дитина зранку прокинулась із температурою 38,6. Не кашляє, сопель нема і зуби ніби не лізуть (принаймі я не побачила). Але постійно хникає, бавитись не хоче. Поставила парацетамол дит. (свічку), температура не знизилась. Що ж це таке? Температуру далі збивати?

Provizor
10.05.2010, 11:51
Скільки часу пройшло з моменту, коли поставили свічку? Це може бути вірусна інфекція. Горло червоне?

olerusya
10.05.2010, 12:15
Дівчата, і до вас за порадою - дитина зранку прокинулась із температурою 38,6.
в нас таке було тиждень тому, як прийшло так і пішло - мій висновок - зуби! але це не означає що вони відразу мають прорізатись, можуть і ще деякий час залишатись невидимими і аж тоді прорізатись! в нас трималась температура 3 дні - але кожного наступного все нижча!

соломійка
10.05.2010, 14:39
Температура знизилась до 38. Соломійка весь час біля грудей - їсть, трішки спить, хникає. Один раз пропоносила. Дільничний педіатр сьогодні не працює.
Це може бути вірусна інфекція.
аж плакати хочеться - вчора ж були здоровенькі, а мені захотілось до Львова; закупились у супермаркеті, поїхали до друзів, а сьогодні- дитина мучиться, а я не знаю чим допомогти.

olerusya
10.05.2010, 14:52
аж плакати хочеться - вчора ж були здоровенькі, а мені захотілось до Львова; закупились у супермаркеті, поїхали до друзів, а сьогодні- дитина мучиться, а я не знаю чим допомогти.
ви слідкуйте за симптомами! а черговий лікар в поліклініці мав би бути, але то треба було до 12.00 подзвонити!

Provizor
10.05.2010, 15:02
аж плакати хочеться - вчора ж були здоровенькі,
Головне не панікуйте. Людям притаманно хворіти і видужувати. Спостерігайте за симптомами, дня за три все минеться.

olenkastar
10.05.2010, 15:14
аж плакати хочеться - вчора ж були здоровенькі, а мені захотілось до Львова
заспокойтеся,випийте травяного чаю і лягайте біля доці.зараз їй потрібні ви найбільше.циця-це супер,а от мамина впевненість,що все буде добре,то ще краше.

Поставила парацетамол дит. (свічку), температура не знизилась

Температуру далі збивати?
навіщо? що ви хочете добитися знизивши температуру?

я_тут
10.05.2010, 15:17
Дякую, дівчата, власне то в нас і було стікання сопель, він так не кашляв, лише як вставав зі сну то все булькало
Я так все і роблю, провітрюю, зволожую, ніс соляною водичкою промиваю, просто сопель було дуже багато і я не знала, як то такій мацьопі помогти викашляти, та і ніс його вже дуже дратував, що весь час текло, але соплі були прозорі
А лікарка наша трошки ... вона виписує все, що знає і не знає, тому до неї намагаюсь не ходити, хіба, як треба слухати...
Аскорбінко, ви написали про масаж і відстукування, не могли б ви детальніше написати, як то робити, бо щось я все шукаю і шукаю, але толком ніяк не зрозумію

Angel
10.05.2010, 16:14
в нас теж якась чудесія..вночі прокинулась,бо приснився поганий сон,пробую чоло малої,і якесь гаряче,міряю 38,0 зраку 37.4,дві години тому 38,2,наразі спить... симптомів засдуди абсолютно нема,дитина активна,має апетит,бавиться. залишаються як завжди зуби))) лізе 4 відразу,один вже виліз а сьогодні нащупала кінчик того другого зубчика. незнаю шо з двором робити?якшо б встала і було б до 37,думаю можна піти??? погода гарна,шо скажете?

Prutylyatko
10.05.2010, 16:18
якшо б встала і було б до 37,думаю можна піти??? погода гарна,шо скажете?
Я думаю, що можете піти погуляти трошки. Сьогодні погода насправді непогана. Принаймі, ми з такою температурою (на зубки) гуляли. Але ще гляньте, чи часом горло не червоне, щоб переконатись, що то зубки насправді. Зараз, кажуть, ще й якийсь вірус гуляє.

Златка
10.05.2010, 16:32
якшо б встала і було б до 37,думаю можна піти??? погода гарна,шо скажете?

Якщо дитина активна, бавиться, має апетит, то я б однозначно гуляла. Тим більше свіжим повітрячком подихаєте :girl_curtsey:

соломійка
10.05.2010, 16:32
що ви хочете добитися знизивши температуру
Я б не збивала температуру, якби Соломійка хоча б більш-менш була активною, але за весь день вона не взяла жодної іграшки чи книжки до рук, навіть коли беру її в іншу кімнату, де багато іграшок, ставлю на підлогу, вона все одно ні ходити, ні бавитись не хоче - проситься на руки, горнеться до грудей, не усміхається, хникає. Їсть тільки цицю- від всього іншого відвертається. Тому і ставила свічку. Але вона не допомогла. Дитина постійно на руках- дрімає і їсть .Я переживаю що ж робити ввечері чи вночі, якщо температура ще підніметься?

ulcha
10.05.2010, 16:37
дня за три все минеться.
я дивуюсь, звыдки люди знають,що минеться, якби у мене було щось подыбне, викликала б швидку, а не чикала б , не дай Бог гыршого

Prutylyatko
10.05.2010, 16:41
Їсть тільки цицю- від всього іншого відвертається.
Добре, що цицю їсть. А ви самі так не переживайте, бо дитина відчуває Ваш настрій та страх. Можливо, до вечора ви взагалі забудете про температуру, а ви вже думаєте про ніч.
Ну а якщо буде дуже висока температура, то поставите свічечку ще раз. Не знаю, як у Вас, а нам допомагають Еферелган свічки (5місяцівв-3 роки). А взагалі температура, то така штука, що її неможливо практично збити, доки вона не набере свого рівня (принаймі, так нам вже кілька лікарів говорили). А далі сам організм починає з нею боротись, тому й відразу братись за зниження температури не радять. Виздоровлюйте.

olenkastar
10.05.2010, 17:38
але за весь день вона не взяла жодної іграшки чи книжки до рук, навіть коли беру її в іншу кімнату, де багато іграшок, ставлю на підлогу, вона все одно ні ходити, ні бавитись не хоче - проситься на руки, горнеться до грудей, не усміхається, хникає
якшо у вас шось болить,вам хочеться гучних забав,бігати,пригати?звичайно,ні!так і вона. то є НОРМАЛЬНО. організм напавляє всі свої сили для подужання чогось,що її мучає і то є зайвим бігати чи бавитися.єдине,що потрібне-любов,циця,ласка і підтримка.
у моє доці вчора теж була малесенька температурка,37.показувала,що в животику буба,капризувала. за пару годин вона файно покакала-і все минулося.мучив животик.були на забаві,наїлася важкого,організм маленький важко перетравлював їжу от і була температура тому.я не роблю паніки з температури,ані з соплів чи чогось іншого.я (тепер ) знаю, спокійна і впевнена в тому,що все буде добре мама-найкращі ліки для маляти.
я дивуюсь, звыдки люди знають,що минеться, якби у мене було щось подыбне, викликала б швидку, а не чикала б , не дай Бог гыршого
ми є ЛЮДИ,ми подібні Богу.наш організм-є наш лікар.він знає як справлятися з тою чи іншою хворобою.головне йому не заважати втручаннями всякими і думками хибними.а що не може організм-зможе Природа!Бог нам дав Природу в поміч і лікування,там є ліки від усіх хворіб.головне навчитися себе слухати і розуміти свій організм!

natka75
10.05.2010, 18:32
дитина все що з"їсть - вирве, темп.нема,нічого не травиться, бо як з"їв макарони, так макаронами вибачте і блював...,трохи має понос(не сильний), що дати - пити чорний нецукрований чай?сухарики і все?дала чайну ложечку соку з бурівок.

Prutylyatko
10.05.2010, 20:09
Я своєму давала Лінекс для нормалізації роботи шлунку та кишківника.

natka75
10.05.2010, 21:01
дала смекту, з"їв два сухарики і вже має понос сильний........

Prutylyatko
10.05.2010, 21:04
з"їв два сухарики
Краще зараз йому дати чай з ромашки, щось попити, а не їсти.

natka75
10.05.2010, 21:07
йду запарити чай з ромашки, але він ще нічого і не їв:girl_sad:, то так накинувся на сухарики як з голодного краю....

Prutylyatko
10.05.2010, 21:18
він ще нічого і не їв, то так накинувся на сухарики як з голодного краю....
Ото мій так, цілий день не їв, я дала йому трошки сухариків та ще щось він потихенько від мене з"їв, а потім "повні штани". В мене тиждень тому таке було, тільки з рвотою та температурою. То дівчата багато порадили хорошого. Я прислухалась та ми викарабкались з того.

natka75
10.05.2010, 21:28
uote=Prutylyatko;725453]То дівчата багато порадили хорошого[/quote]
напишіть мені в пп будь-ласка, якщо є щось крім сказаного ,або тицьніть в ті поради лінком.дякую

Provizor
10.05.2010, 21:41
Ну якщо панікувати через температуру 38.6 і викликати швидку, чекаючи гіршого, то потрібно мамі ознайомитись з елементарним перебігом захворювань у дітей, а не тягати дитину по лікарнях. Звичайно, випадки є різні, тому і написала спостерігати за станом.

veronka
10.05.2010, 23:17
ой, я, здається, не вслідкувала за донею... щойно двічі вирвала усе молочко, що з*їла (тобто дужееее багато). підозрюю, що на прогулянці з*їлаз ялинки хвою, коли рвали її... вже втретє вирвала, прозорим майже... Т нема, але дууууже квола! що робити? чекати поки сама все верне чи робити якесь промивання?
покакала, таки хвоя, голочки. що робити?

olenkastar
10.05.2010, 23:28
дала смекту, з"їв два сухарики і вже має понос сильний........
активоване вугілля-з розрахунку 1штука на 10 кг ваги.кріпить добре. добре в таких ситуаціях(нам дуж помагає) кисіль,дуже добре кисіль з чорниці.

kitka
10.05.2010, 23:41
активоване вугілля
olenkastar, а яким чином мала його з'їдає? Замішуєте в щось?

olenkastar
10.05.2010, 23:53
olenkastar, а яким чином мала його з'їдає? Замішуєте в щось?
не повірите,вона його в мене випрошує:girl_crazy: бере в руку і їсть як цукерка,а потім каже "сье хоцю":girl_crazy:...не знаю чому,але їй воно смакує

соломійка
11.05.2010, 00:30
У нас невесело - у другій половині дня температура піднялась до 39,1. Їздили до педіатра і до ЛОРа - кажуть, що то гнійна ангіна. Як? Чому вчора не було помітно жодних симптомів хвороби? :girl_sad: Призначили нам афлубін, кларитин, нурофен/еффералган і оспамокс.:girl_sad:

Iryna
11.05.2010, 10:24
І ми не сумуємо....вже третій день у малої температура 38-38,6 без будь-яких симптомів простуди, все списую на зуби, нічим не збиваю, але от питання чи довго така зубна температура тримається?чи може все таки лікаря викликати?

Provizor
11.05.2010, 12:20
Якщо висока температура довше трьох днів обов"язково проконсультуйтесь з лікарем.

Iryna
11.05.2010, 13:26
Була щойно у нас лікарка- це все таки зуби, лізе три зверху одночасно(((Зараз в малої 37, то дозволила навіть вийти на пів годинки на вулицю)))))

Prutylyatko
11.05.2010, 13:29
Була щойно у нас лікарка- це все таки зуби, лізе три зверху одночасно(((Зараз в малої 37, то дозволила навіть вийти на пів годинки на вулицю)))))
А ви так переймались. А на вулиці гарно, то можете гуляти.

Iryna
11.05.2010, 13:34
Дуже пригнічувало, що на вулиці така чудова погода, а ми вдома хворіємо((((так що вдіваємося і вперед грітися на сонечку:girl_tender:

ulcha
11.05.2010, 16:55
У нас невесело - у другій половині дня температура піднялась до 39,1. Їздили до педіатра і до ЛОРа - кажуть, що то гнійна ангіна.
без коментарів від таких порад.

---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:53 ----------

дня за три все минеться.
як на відстані можна знати, що з маленькою дитинкою

Provizor
11.05.2010, 17:13
Це може бути вірусна інфекція. Горло червоне?
Чому це не цитуєте? Оскільки щодо горла відповіді не було, припускала, що мова йде про банальне ГРЗ, яке минає за три дні. Але писала спостерігати за симптомами. Мова йшла не про критичний стан (38.6 допустима температура) і навіть не про дитину до року. Ніхто на форумі не розраховує на професійну консультацію лікаря, але і на пораду "викличте швидку" багато знань не треба.
як на відстані можна знати, що з маленькою дитинкою
А ви десь прочитали пораду "ні в якому випадку не звертатись до лікаря?"

Златка
13.05.2010, 13:02
Я відходжу від вчорашнього шоку... що було? цілий день Златуня гарно бавилась і поводилась, як завжди. Вечеряли ми на вулиці, святкували бабусине день народження. Вона біля нас сиділа, то одне, то друге просила зі столу. Пішли до хати. Дитина спокійна на диво, я подумала, що вона хоче спати. Приклала її до грудей. Вона посмоктала пару секунд, я глип на неї, а вона не смокче, рот привідкрила і дивиться на мене широко розплющеними очима не кліпаючи. Рухів тіла - нуль! Я її на руки, а її руки опустились до низу, голову в принципі тримає, але ні на що не реагує! Я її щипати за носик, трясу, а вона й далі дивиться в нікуди і все!!! Нуль реакції на слова, дотики... і лише через пару секунд в неї як судоми тілом - одиничні, не так як при епілепсії, але було пару раз протягом короткого часу. Я не знаю, скільки то часу пройшло, поки вона просто відреагувала на мене. Далі така ніяка була, але хоча б оглядалась, рухала тілом. На дворі ніч, в мене якісь панічні відчуття страху починають з'являтись, бо я не знаю, що то сталось, що то таке, що робити... купа питань в одній моїй голові і все.
Так вона в мене сиділа на колінах, тихо і спокійно як мишка - хто знає мого шила, то в нас таке взагалі ніколи не буває! Лоб став гарячий ,я поміряла температуру - 38,7. До півгодини часу Златка двічі вирвала, пити нічого не хотіла, все просто відпихала ручкою. Наш дільничний педіатр живе за 5 хвилин від нас, чоловік поїхав за нею. Та дитину оглянула, як почула, що ми в неділю контактували з дитиною, в якої виявили потім гнійну ангіну, сказала, що то в нас щось таке починається. Цитата "горло червоне, нальоту нема, але буде". Ця педіатр в принципі прихильник антибіотикотерапії ще й який. Я це знала. Але опівночі у нас були два варіанти: або кликати її, або їхати на швидку Приписала нам зразу антибіотики оспен, біфі-форм та свчки ефералгану чи нурофен. Сказала, що то в нас ангіна швидше за все, організм на високу температуру відреагував судомами і рвотою, температуру треба обов'язково збивати, антибіотики обов'язково, аби не запустити ангіну.

Далі дитина моя уже не рвала, лоб горів, але температура не піднімалась. На ніч я поставила свічечку вібурколу чоловік ще їздив в цілодобову аптеку, бо в нас взагалі з медикаментів таких нічого дома немає. Вночі спала, в 5 ранку прокинулась, трошки зі мною бавилась, температура уже була 37,8. Зранку незвично для неї довго спала - встала аж в 10 ранку. Зараз температури немає, мама горло подивилась нічого страшного теж нема. Уже їсть бавиться, трошки бліда і виглядає виснажена, але в принципі все нормально.

Антибіотиків я ніяких не давала. Якби це була ангіна, то так розумію, що він однієї свічки вібурколу і жодних ліків проти ангіни - само собою це не пройшло. Це певно таки було отруєння. Тепер питання в мене лишень одні: чи міг організм на отруєння відреагувати таким різким підняттям температури? і що то за природа була тих судом тіла?

Prutylyatko
13.05.2010, 13:09
Тепер питання в мене лишень одні: чи міг організм на отруєння відреагувати таким різким підняттям температури? і що то за природа була тих судом тіла?
На отруєння температура може бути і 40. А при високій температурі дитину може почати судомити. Хоча у вас ніби не дуже висока була. Мого малого при 39,5 судомити почало, а з нижчою ще ні разу (і дякую), хоча дітки індивідуальні. А щодо такого лікаря, то вже краще в 103 проконсультуватись. Головне, що все минуло та ви вже себе почуваєте добре. Будьте здоровенькі.

Mamusya
13.05.2010, 13:09
чи міг організм на отруєння відреагувати таким різким підняттям температури?
Міг - ми при отруєнні мали високу температуру - 39,4 . Знаю , що висока температура може викликати галюцинації , а в деяких випадках і судоми. Колись в мене з високої температури були глюки , і я просила в мами пістолет застрілитись. То мені було років 4 чи 5 .

Ніколь
13.05.2010, 13:12
чи міг організм на отруєння відреагувати таким різким підняттям температури? і що то за природа була тих судом тіла?
Наталочка, прочитала що ви сьогодні пережили - ужас, тримайтесь, Златочку бережи
Організм міг запросто так відреагувати. В мене в дитинстві на отруєння першим ділом температура лізла, голова боліла дико, також була рвота, а потім основатєльно порвав, температура спадала і голова припиняла боліти. Під час рвоти оце все недобре виходить, я би ще малій дала смекту чи ентеросгель.Щоб інтоксикація організма поскорше пройшла.
І я конечно не врач, але щось мені здається що те що в вас вночі було до ангіни не має жодного відношення.
За судоми не скажу нічого, бо не знаю.

Prutylyatko
13.05.2010, 13:23
щось мені здається що те що в вас вночі було до ангіни не має жодного відношення.
От я ідентичної думки. А щодо червоного горла, то навіть при рвоті воно могла мати подразнення, яке на ранок пройшло.

Златка
13.05.2010, 13:54
З одного боку, то так, а з іншого - та хіба 38,7 то вже така висока температура, аби були судоми? Я завжди думала, що таке буває, як температура зашкалює-перевалює за 41-42... але ж в неї не було такої високої

І що дивно - в нас як була була ентеровірусна інфекція, то Златка рвала і поносила пару днів, але безтемпературно! А тут на тобі :girl_sad:

Prutylyatko
13.05.2010, 13:58
а з іншого - та хіба 38,7 то вже така висока температура, аби були судоми?
В тому то й справа, що в нас судоми були при 39,5, а у вас такої високої не було. Було б добре проконсультуватись з лікарем, але не тим, що приходив вночі.

Provizor
13.05.2010, 14:01
ФС не представляют опасности для жизни и здоровья ребенка,
не свидетельствуют о том, что у ребенка в будущем разовьется эпилепсия,
не требуют никакого лечения, за исключением снижения температуры
первый эпизод простых ФС не требует никакого дополнительного обследования.
Златка, не переживайте. Читала, що дуже багато діток у віці до 5 років мали б хоч один епізод фібрильних судом. Можливо судомам окрім температури посприяла інтоксикація? А на ангіну і, справді, не схоже...

Mamusya
13.05.2010, 14:01
Було б добре проконсультуватись з лікарем, але не тим, що приходив вночі
Я думаю, що треба запитатись в хорошого невропатолога , можливо він уточнить, може були якісь передвісники, або незначні деталі , про які ви в страху могли забути або незамітити. Хоча мною би самою трусило в такому випадку.

Provizor
13.05.2010, 14:02
З одного боку, то так, а з іншого - та хіба 38,7 то вже така висока температура, аби були судоми?
В рекомендаціях щодо допустимої температури зазначають 38.5...

In4a
13.05.2010, 14:05
Я завжди думала, що таке буває, як температура зашкалює-перевалює за 41-42
В Мендельсона написано отак:
"Высокая температура не вызывает судороги. Их вызывает резкий подъем температуры".

Златка
13.05.2010, 14:20
В Мендельсона написано отак:
"Высокая температура не вызывает судороги. Их вызывает резкий подъем температуры".

От різке підняття в нас якраз і було.

In4a, а що це за книга, яку Ви цитуєте?

In4a
13.05.2010, 14:25
In4a, а що це за книга, яку Ви цитуєте?
"Как вырастить ребенка здоровым вопреки врачам" :girl_smile:

Diana
13.05.2010, 14:32
З одного боку, то так, а з іншого - та хіба 38,7 то вже така висока температура, аби були судоми?
судоми можуть бути і при Т. 38, тому неврологи завжди кажуть більше 38 не допускати. В більшості після приступа дитина довго спить. Потрібно спостерігати і ЕЕГ.

Высокая температура не вызывает судороги. Их вызывает резкий подъем температуры". я не згідна з цим висловом, судоми може спровокувати будь-що. Навіть будь-який токсичкий препарат ( напр. Ворміл) може спричинити судоми у схильних до неї дітей.

In4a
13.05.2010, 14:37
судоми може спровокувати будь-що
Так, але власне в тому випадку він говорить про фебрильні судоми на фоні підйому температури.

Ascorbinka
13.05.2010, 14:38
зазвичай температура піднімається хвилеподібно, і то є легше для організму.
Різке підняття - стрес, єдине чим можна допомогти (не медикаментозно) - тепло до рук-ніг (на периферичні судини).

згадую своє дитинство - одні глюки, і миші по стелі бігали, і шафа падала. Але батьки файно слухали дільничу, вперто боролися з Т, чим на ніц угробили імунітет, тільки недавно вичухалася))))

Provizor
13.05.2010, 14:42
Причин, які можуть викликати судоми багато. Температура - один із чинників. А чи різко вона піднялась, чи ні, хіба суть міняється?
Гіпертермічні (фебрильні) судоми є характерними для дітей раннього віку. Виникають при гіпертермії більше ніж 38°С, носять клоніко-тонічний характер, тривають від декількох секунд до 15-20 хвилин.

zaba
13.05.2010, 14:53
Дівчатка, підкажіть що робити??? Малий вчора тричі вирвав (другий і третій раз водою), але нічого нового і незвичного (навіть печива) не їв, ввечері трохи піднялась температура і зараз є 37,3 - їмо цицю, а що ще дивне так те, що ввечері погано було і мені - нічого спільного ми не їли.
Що давати малечі?

olja_zaj
13.05.2010, 15:43
вчатка, підкажіть що робити??? Малий вчора тричі вирвав (другий і третій раз водою), але нічого нового і незвичного (навіть печива) не їв, ввечері трохи піднялась температура і зараз є 37,3 - їмо цицю, а що ще дивне так те, що ввечері погано було і мені - нічого спільного ми не їл
В нас таке було не давно.Спочатку чоловікові було 2 дня зле,потім вечером мала стає з горшка і починає блювати,також нічого лишнього з їжі не давала,дала їй попити знов виблювала,тоді я їй дала ніфуроксазид,через деякий час знов виблювала,я повторила і мала заснула,зранку жалілась шо її животик болить,я їй дала смекту,паралельно багато пити і ніфуроксазид,пройшло через день,і в мене почалось...

Girljanda
14.05.2010, 16:51
Дівчатка, підкажіть що робити??? Малий вчора тричі вирвав (другий і третій раз водою), але нічого нового і незвичного (навіть печива) не їв, ввечері трохи піднялась температура і зараз є 37,3 - їмо цицю
Це може бути кошкова інфекція (діареї часом нема?). Важко сказати, звичайно, потрібна консультація лікаря. І побільше пити давайте води, кампотику, чаю.

ulcha
14.05.2010, 17:30
кампотику, чаю.
кампотік не можна - він бродить, а чай - без цукру, краще з ромашки

Mamusya
14.05.2010, 17:35
кампотік не можна
З сушки можна - тільки не солодити його . А мій малий пив звичайну кип"ячену воду.

Girljanda
14.05.2010, 21:42
чай - без цукру, краще з ромашки
Можна і з ромашки, але якщо діарея, то ні в якому разі, бо тільки гірше стане, а те що без цукру - правда.

---------- Додано в 20:42 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

мій малий пив звичайну кип"ячену воду
А мій ніяк не хотів просту кип"ячену воду, навіть попробувати.:girl_smile:

Mamusya
14.05.2010, 23:23
А мій ніяк не хотів просту кип"ячену воду, навіть попробувати.
А мій воду буде пити швидше , чим компот.

natka75
15.05.2010, 10:11
Можна і з ромашки, але якщо діарея, то ні в якому разі, бо тільки гірше стане
чому з ромашки при діареї не можна?якраз вчора дала ввечері малому і вранці у нас знов понос(колір стільця як глина сірувато-коричн.кольору, не зовсім водянистий), думала вже все пройшло у нас, але бачу ні, дитина апетиту зовсім не має(даю капсули лінексу).Він у мене і так до їди не дуже охочий, а тут ще такий розлад шлунковий,йти до лікара, якого?темп. і рвоти нема.Даю пити, а от що таке дієтичне можна дати сама не знаю..

Lithium
15.05.2010, 14:48
ому з ромашки при діареї не можна?якраз вчора дала ввечері малому і вранці у нас знов поно
краще Смекта при діареї, а чай з ромашки має бути ледь ледь заварений, тільки трошки.

Dobra
15.05.2010, 15:48
А моя мала (4 роки) сьогодні вночі рвала, живе у бабусі у селі, так кажуть, що, найбільш ймовірно, обїлася вареників - 9 штук (!). Хотіла більше, їй не дали. Боюсь щоб не інфекція якась.

zaba
15.05.2010, 16:12
В нас таки кишкова інфекція, прописали ніфуроксазид, смекту і звичайно багато пити. Пити малий майже не хоче, жує тілько груди, темперетура вчора була 38,5 - сьогодні 37,2, згамав три ложечки картопляного пюре і вирвав.... Радує, що трохи веселіший, сподіваюсь скоро видужаємо, а то неприємно хворіти в перший день народження....

Prutylyatko
15.05.2010, 16:35
Хотіла більше, їй не дали. Боюсь щоб не інфекція якась.
Дитячий шлуночок не може стільки тіста перетравити відразу, тому й така реакція. Але всеодно поспостерігайте за дитиною деякий час.

---------- Додано в 14:35 ---------- Попередній допис був написаний в 14:34 ----------

Радує, що трохи веселіший, сподіваюсь скоро видужаємо, а то неприємно хворіти в перший день народження....
Ще раз вітаю вас з Павлусиком з днем народження та видужуйте швидше.

Dobra
15.05.2010, 17:16
Дитячий шлуночок не може стільки тіста перетравити відразу, тому й така реакція. Але всеодно поспостерігайте за дитиною деякий час.
Дитина вирвалась з асфальту на свободу, відповідно і апетит такий. Спостерігають, температури нема, напевно все ж таки це переїдання. Але страшно, коли воно в сні рве.

Prutylyatko
15.05.2010, 17:27
Дитина вирвалась з асфальту на свободу, відповідно і апетит такий. Спостерігають, температури нема, напевно все ж таки це переїдання. Але страшно, коли воно в сні рве.
На жаль, добре знаю, що то таке. Минулого року малого дала на вихідні в село до діда з бабою, то вночі брали таксі та "летіли" до нього, бо рвав кожних півгодини. В результаті виявилось, що теж після кількагодинного бігання захотів їсти, то щирі бабуся та дідусь пхали в дитину все (їсть ж з апетитом). То ми два дні боролись з тим "апетитом", поки видужали.

Girljanda
15.05.2010, 21:36
чому з ромашки при діареї не можна?
Тому, що від нього дитина ще більше поносити буде. Якщо вже так хочете варити ромашку, то обов"язково з різними травами (звіробій, кмин, м"ята, липа, шкірок гранату, яблук, шипшини).
Я свому малому давала рисовий відвар: 1ст.ложка рису, 1,5л води. Варити на повільному вогні близько години, доки рис повністю не розвариться, а води стане близько 1л. Тоді все перетерти через сито і давати пити теплим. Допомогло. Ще можна зварити супчик з моркви (побільше моркви).

---------- Додано в 20:27 ---------- Попередній допис був написаний в 20:23 ----------

дитина апетиту зовсім не має
Таке може бути, це не страшно пару днів, головне, щоб пив багато, щоб не було обезводнення організму

---------- Додано в 20:33 ---------- Попередній допис був написаний в 20:27 ----------

Боюсь щоб не інфекція якась.
Якщо нема температури і діареї, то інфекція малоімовірна. Просто мала могла з"їсти вареників зі смаком, вот вони їй і не пішли, скоріше всього.

---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:33 ----------

неприємно хворіти в перший день народження
Видужуйте! І зі святом!!!

Dobra
15.05.2010, 21:59
Якщо нема температури і діареї, то інфекція малоімовірна. Просто мала могла з"їсти вареників зі смаком, вот вони їй і не пішли, скоріше всього.
У нас піднімається температура........Вареники не винні...........

veronka
16.05.2010, 13:30
от кажуть, що як дитина скрипить зубами, то в неї глисти. Це правда? бо я якось скептично ставлюсь до усілякий таких прикмет, так би мовити))) от мала вже другий день скрипить усіма чотирма зубчиками))))) то вона вивчає нові можливості своїх нових девайсів чи тра йти аналізи здавати??

Prutylyatko
16.05.2010, 13:35
Можете для впевненості здати аналізи, але хіба в приватній лабораторії, тому що по калу не дадуть точного результату, а аналіз по крові на глисти здається, тільки в приватних лабораторіях роблять. В мене малий теж скрипів зубами, ми здавали аналізи всі, вони виявились хорошими, то ми вирішили, що він теж пробував свої зубки, як то ними управляти.

Gaichka
16.05.2010, 14:34
Ми хворіємо:girl_sad:. Тільки приїхали додому і ангіна:girl_sad:. Напевно Сашко вже в дорозі був хворий, бо ми дуже тяжко їхали з Києва на Львів.Рівеньку обл, їхали 4 год, 10хв їхали 20-- гуляли. Малючок плакав не хотів сидіти, марудний був, їв тільки цицю. Єдине чому радуюсь, що ми дома, а дома стіни лікують. Сьогодні вже легше, і Сашко спокійніший івчора їсти почав, тільки як ліки даєм, то маєм концерти. Не хоче ту гадість їсти і все... Навіть не знаю як йому впихнути лісобакт, тримає ротика закритим міцно так що і не відкриєш. Дівчата, підскажітьяк 10 місячному малюкові дати ліки на горлишко?

Prutylyatko
16.05.2010, 14:36
Не хоче ту гадість їсти і все...
А ви беріть хитрощами. Мій менший ліків не хотів пити, хоч плач. Але ми трохи то увагу відвертали на інше, то з чимось давали, щоб не розпізнав.
Виздоровлюйте

inNusjalapusja
16.05.2010, 16:07
Дівчата, підскажітьяк 10 місячному малюкові дати ліки на горлишко?

Якщо було сильно гірке - давала через шприць. Асолодкі сиропчики в мене і з ложечки пила

Яська Березнева
16.05.2010, 18:26
Може, в когось щось подібне було?
Дитина активна, бігає, бавиться, весела, температура нормальна, загальний стан не порушений, тільки чхає - до 5 разів напротязі дня, але при тому ніяких сопель з носа не випчихується (чхання "вхолосту"). То вже так третій день. Вчора зранку вишмаркала ніс, але ніц не вийшло, тільки пару мокрих плямочок на хустинці. А сьогодні зранку витягла з носа дві сухі козявки, і вчора одну мокру. Не алергік.
Що воно?:8:

Prutylyatko
16.05.2010, 18:37
Що воно
А як у вас у квартирі? Опалення відключення, а квартира ще не прогрілась від повітря, бо на вулиці не тепло. Може, через такий перепад в дитини реакція?

Provizor
16.05.2010, 20:59
Навіть не знаю як йому впихнути лісобакт
Лісобакт застосовують повільно розсмоктуючи у роті. Щось не зрозуміла якого ефекту очікуєте, даючи 10-міс дитині?

inchik
16.05.2010, 21:35
тільки чхає - до 5 разів напротязі дня, але при тому ніяких сопель з носа не випчихується (чхання "вхолосту")
ми теж так чхали як стало тепліше на вулиці, особливо коли виходили на вулицю і гуляли чи попід дорогу йшли...пилюка :( і козюльки темніші, ніж ззвичай бувають....пішли дощі і ттт перестали чхати

Galynka29
16.05.2010, 22:01
Може хтось з таким зустрічався, білі плямки по шкірі - здається сонячний лишай. У 2-х річного племінника зявився цього року, як з ним боротись? Або куди звернутись?

Prutylyatko
16.05.2010, 22:05
білі плямки по шкірі - здається сонячний лишай
З таким, мабуть, до дерматолога дитячого варто звернутись.
До речі, в Сокільниках непогані спеціалісти

Fleshka
16.05.2010, 22:06
Може, в когось щось подібне було?
Дитина активна, бігає, бавиться, весела, температура нормальна, загальний стан не порушений, тільки чхає - до 5 разів напротязі дня, але при тому ніяких сопель з носа не випчихується (чхання "вхолосту").
І ми чхаєм, і побільше п"яти разів. Але я шось не брала до голови, проситала Ваш допис і задумалась. Пилюка, жара... І справді, дощі пішли. чихи порідшали.

UTA
16.05.2010, 22:23
Може хтось з таким зустрічався, білі плямки по шкірі - здається сонячний лишай. У 2-х річного племінника зявився цього року, як з ним боротись? Або куди звернутись?
у на бувають такі плямки білі і шаршаві но це у нас алергія,порадьтесь з дерматологом

mamvasulka
17.05.2010, 00:07
Синулю покусали комарики-монстрики і на голівці як маленькі гулечки ці укуси їх чимось змазувати? нам 7 міс

Gaichka
17.05.2010, 00:38
не зрозуміла якого ефекту очікуєте, даючи 10-міс дитині?

Нам лікарка зі швидкої допомоги сказала давати 1/3, розтовкти і засунути чим дальше до голишка. Казала, як би смоктав соску, то покласти порошочок на соску.В тім була проблема шо я ніяк не могла йому дати ту таблетку. Бо з водичкою не можна, Саша рот не відкриває зразу кусає, а укус внього сильний і міцний. Потім пристусувалася, знайшла в хаті соску і запхала ліки, Сашко не знав шо то таке і чемно відкрив ротика. Так шо деколи і соска пригодиться в господарстві :)

Ірушка
17.05.2010, 09:02
В малого температура 37,7, ще вчора мені здалося що голова не така як треба і в ночі без перестанку доторкувалась до чола, зранку все таки поміряла.Незнаю чи це щось вірусне,наш татко має нежить і трохи кашляє, чи все таки зуби, тому що дитина активна і весела, немовби тої температури й не має.Поки що не збиваю, подивлюсь що буде далі.

Provizor
17.05.2010, 11:09
ам лікарка зі швидкої допомоги сказала давати 1/3, розтовкти і засунути чим дальше до голишка
Зрозуміло. Діткам до 3 взагалі проблемно лікувати горло місцево.

Girljanda
17.05.2010, 12:51
тільки чхає - до 5 разів напротязі дня, але при тому ніяких сопель з носа не випчихується (чхання "вхолосту").
мій малий може кожен день так пчихати, я навіть уваги не звертаю, якщо інших ознак нема.

---------- Додано в 11:49 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

от кажуть, що як дитина скрипить зубами, то в неї глисти. Це правда?
В такої теорії нема ніякого підтвердження. У тих, хто скрегоче зубами глисти бувають не частіше, ніж у тих, хто не скрегоче. Це не хвороба, з часом саме пройде.

---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

В малого температура 37,7... поки що не збиваю, подивлюсь що буде далі.
Температуру до 38 взагалі збивати не рекомендують.

veronka
17.05.2010, 14:05
а моєї малої перші зуби теж з Т лізли і теж не знали чи то вірусне, бо пів родини перехворіло, чи то зуби. Не зважаючи на Т 39,7, Маргонька була весела, активна і їй та Т зовсім не дошкуляла (зате мене і тата огого як перелякала))). Як би то було простудне то я б не збивала до 39 з чимось. Я так думаю, що треба дивитися по дитині як вона себе поводить і почуває, є ж різні дітки, комусь і 37,7 то катастрофа(( Тут є про Т (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42964)

Ірушка
17.05.2010, 22:28
Температура сама понизилась до 37.2, а потім зовсім не було, зараз знову чоло гаряче, але поки що не міряла.

tslezinska
17.05.2010, 23:38
Так шо деколи і соска пригодиться в господарстві
Можна впорскувати зі шприца:) (звичайно, без голки!)

Prutylyatko
17.05.2010, 23:43
Можна впорскувати зі шприца
Я так і робила, бо інакше не можна було дати якісь ліки. А сиропи, то взагалі, там і є готовий шприц для зручності. А на рахунок таблеток, то я розтовкала таблетку на ложечці, а потім малому задувала в ротик. Щоб не плакав, відразу давала цицю.

Annjutka
18.05.2010, 13:33
Мала хворіла рази зо три на протязі півтора місяця по повній програмі з височезною температурою, закінчилася та епопея уколами антибіотиків. Пройшло тижні два і знов соплі, кашель... В садик не ходить, з дітками спілкується на площадці, принаймі зараз, поки хворіла. Ми теж перехворіли всі, а тепер по новій? Я вже холодна з того... :girl_sad:

Веснулька
18.05.2010, 14:12
Синулю покусали комарики-монстрики і на голівці як маленькі гулечки ці укуси їх чимось змазувати? нам 7 міс
Я для таких випадків купила псило-бальзам,допомагає зразу ж.Тільки не пам"ятаю з якого віку,на тюбику не пише,а коробку викинула

mamvasulka
18.05.2010, 17:05
Я для таких випадків купила псило-бальзам,допомагає зразу ж.Тільки не пам"ятаю з якого віку,на тюбику не пише,а коробку викинула
дякую! зараз пошукаю інструкцію.Вчора лікар подивився на нас покусаних і приписав феністиль гель.Хто ним користувався?

Usmishka
18.05.2010, 17:42
приписав феністиль гель.Хто ним користувався?
Ми користувались декілька разів, зуд знімає добре, алергічних реакцій не було, в цілому задоволені, ще майже є весьтюбик але ще до нього не дивилась цього року.
Минулого коштував коло 45 грн.

olja_zaj
18.05.2010, 18:27
приписав феністиль гель.Хто ним користувався?
І ми ним вже 2 сезон користуємося,нормально.

mamvasulka
18.05.2010, 23:39
дякую! нам вже трішки краще:girl_in_love:

ckorpionsha
21.05.2010, 09:28
От зараз спить - я їй подушку високо зробиа -спить спокійно.......кашляє лише коли лежить на рівній поверхні.... Температури як не було так і немає.
Хто з таким стикався? як лікували? і що це було?
у нас зараз щось схоже. Т не було і нема,соплі від суботи,кашель з неділі,який збільшується. Кашель сухий. Давала Пертусін.цього разу не поміг.даю Ереспал,ніс промиваю,капаю. Правда нас продуло то точно в поїзді. Сьогодні йду до лікарки малого слухати,бо вихідні...боюсь того кашлю. Трахеіт ми вже мали раз..

cherepashka
21.05.2010, 10:09
. Т не було і нема,соплі від суботи,кашель з неділі,який збільшується. Кашель сухий
І в нас те саме.З понеділка соплі.З середи почала покашлювати.Цієї ночі так кашляла,що вирвала все що мала і тільки тоді заснула.А з середи ночі все заново.Кашель теж сухий і без температури.Старі методи не допомагають

Annjutka
21.05.2010, 10:29
І в нас те саме
В нас у всієї сім"ї таке було, тепер в малої теж. Правда на Ереспал має алергію - висипає моментом. Сумнівалася що від нього, але як хворіли вдруге -то вже здогадалася. Доречі ще від двох знайомих мам за алергію на Ереспал чула. Моя педіатр радила давати паралельно супрастин, але витримувати інтервал години дві між тими ліками.

olenkastar
21.05.2010, 10:50
, закінчилася та епопея уколами антибіотиків. Пройшло тижні два і знов соплі, кашель...
не ображайтеся,але дитини так і буде вам потсійно з соплями,кашлем і температурою,бо ліками і тим більше антибіотиками ви заганяєте хворобо далі в середину,в результаті чого потім і маємо бронхіти,запалення різні і хронічні.

З понеділка соплі.З середи почала покашлювати.Цієї ночі так кашляла,що вирвала все що мала і тільки тоді заснула
кашель від сопель..мабуть спала на спині,сопельки поосідали на легенях,от і вона їзх викашлювала так,що вирвала..допомагають добре відділяти слиз-масажики спеціальні на спинці,+ чай з чебрецю допомагає краще виділяти мокротиння (якшо кашель сухий).
у нас теж соплі вже другий тиждень (але я знаю,що задні зуби пролазять,нижні вже є повністю,верхні тільки верхівки),кашляє зранку,коли проснеться.відкашлює сопельки. вночі добре,що спить на животику..коли бачу,що вона на спинці,перевертаю її на бік,щоб сопельки не затікали.

Annjutka
21.05.2010, 10:56
не ображайтеся,але дитини так і буде вам потсійно з соплями
хм. Ви навіть перебігу хвороби не знаєте а робите висновки.

MAXAMAK
21.05.2010, 11:24
Правда на Ереспал має алергію - висипає моментом.
ми теж на ерспал маємо висипання. Радила б вам у такому разі його б узагалі виключити із препаратів що даєте дитині. Та ідея вашого педіатра давати його разом із супрастином - для мене особисто якась троха неврівноважена. Ви замість того щоб алерген виключити, будете усувати його симптоми - а ситуацію незмінете. Хіба нема інших відхаркуючих?
Маю двох малих - кашляли цілу зиму із періодичністю у два тижні. Соплі та смарклі - як по колу. Вже що тільки їм не передавала. І народне і не народне і гомеопатичне - результату ніякого. Перестала давати. Навіть як не кашляли - нічо не давала, як з носа не текло - просто висмаркували то все добре. За три тижні їм то все повиходила звичним шляхом. Потім консультувалась із педіатром - вона зі мною погодилась, що ліки то все просто забивали, а не виводили. Вже півтора місяця - ані кашлинки ані соплинки. Але перетерпіти той період - направду психологічно дуже важко.

Annjutka
21.05.2010, 11:39
Мене це теж дуже здивувало. Ми самі замінили на сироп подорожника. Доречі як давали антибіотик - паралельно теж казала давати супрастин. Правда я тоді давала.

stira
21.05.2010, 11:47
Хіба нема інших відхаркуючих?
Основна функція ереспалу- протизапальна, але аж ніяк не відхаркувальна.

MAXAMAK
21.05.2010, 12:06
функція ереспалу- протизапальна, але аж ніяк не відхаркувальна.
як на мене - в нього ніяких функцій окрім викликати алергію немає:girl_crazy:
а хіба немає інших протизапальних? (перефразовуючи)

stira
21.05.2010, 12:19
Звичайно є, просто кожен для себе обирає той препарат, який його задовільняє на всі сто. І про ереспал можу сказати лише позитивне, старшу доньку лікую при потребі ним вже 6 років, єдине на що мушу звернути увагу, так це на те, що давала тільки таблеткову форму, бо на сироп ми маємо також алергічні реакції, меншенька доня сироп переносить добре. Тому не варто все узагальнювати, бо кожен організм по різному може реагувати на той чи інший препарат.

olenkastar
21.05.2010, 13:42
хм. Ви навіть перебігу хвороби не знаєте а робите висновки.
перечитала останні десять сторінок теми і більше ніц не нашла...
напишіть тоді анамнез...

Annjutka
22.05.2010, 12:05
напишіть тоді анамнез...
Якщо чесно, то незнаю навіщо. Діагноз онлайн навряд чи буде корректним.

Dobra
22.05.2010, 13:15
Сьогодні вночі не спали - у моєї старшої дочки (4.5 років), цілу ніч боліла нога, напевно в коліні. Кричала на всю хату. Що це може бути? Що робити? В принципі вчора падала 4 рази (вона дуже активна)

Зорянівонька
22.05.2010, 17:36
Якщо в дитини температура на зуби, то можна з нею гуляти?

Vitaminka
22.05.2010, 18:30
Якщо в дитини температура на зуби, то можна з нею гуляти?
можна:girl_smile:

Curly Xena
22.05.2010, 18:35
Якщо в дитини температура на зуби

якщо ви впевнені, що то на зуби.... ви впевнені ?

Юкола
25.05.2010, 12:52
Дівчата, скажіть вашу думку.

Один наш родич щоразу, коли до нього приїжджаємо, пропонує моєму дворічному шпунтіку вина:girl_devil:
Я кажу, щоб так не рбив, та й малий відбивається, а той фужер далі тицяє, таке враження, як на зло робить.

Але основна фішка у тому, що він мене переконує, що пару ковтків вина для дитини - чудова профілактика шлунково-кишкових захворювань.
Що коли його діти труїлися дуже сильно, він давав їм горнятко вина і ті без промивань і швидких одужували.
Що якийсь там народ чуму переміг тому,що старі й малі почали пити вино.

Людоньки, може то я чогось не розумію, але ж то брєд - вино дитині для профілактики і тим більше, при отруєнні. Хіба ні?

ulcha
25.05.2010, 13:14
В принципі вчора падала 4 рази (вона дуже активна)
знаєте, може бути і перелом, у моєї схоже було

---------- Додано в 11:14 ---------- Попередній допис був написаний в 11:14 ----------

ззовні ніби ніяких ознак, а перелом є

Annjutka
25.05.2010, 13:15
Аналогічно - як їдемо в Карпати до знайомих кожного разу слухаю повчання місцевих сільських матрон про памперси, молоко та спиртне... Доречі -дійсно малим давали інколи спиртне раніше, незнаю як тепер. На новий рік одна пані намагалася моїй трирічній малій шампанське втулити... :girl_crazy:
вино дитині для профілактики і тим більше, при отруєнні
я можу помилятися, але спиртне навпаки може "допомогти" отим отруйним речовинам краще всмоктатись у кров...

ulcha
25.05.2010, 13:16
Людоньки, може то я чогось не розумію, але ж то брєд - вино дитині для профілактики і тим більше, при отруєнні. Хіба ні?
ага, а ще , кажуть, пиво теж , не слухайте народні мудрості-дурості, до того вино ж бродить

kitka
25.05.2010, 13:24
На шлунок ліпше горілку дрябнути, а ще ліпше настойку з горіха:girl_in_dreams:.
Людоньки, може то я чогось не розумію, але ж то брєд
Ну ви ж розумієте, що то єрунда, а кажете- не розумієте.
То до речі дуже поширене явище по селах, особливо у нас, бо вино є в кожній хаті. Там змалечку дитину привчають до спиртного. А скільки тій дитині треба, щоб вже була заторможена реакція?
Нічого доброго з того не буде.

olenkastar
25.05.2010, 13:45
ще ліпше настойку з горіха
або з квіток нагідок (календула)

Якщо в дитини температура на зуби, то можна з нею гуляти
і не лише коли на зуби,свіже повітря дитині потрібно.але найкраще погуляти в парку і на собі (ерго,слінг),або ж у візочку без фізичних рухів:)

Dobra
25.05.2010, 15:53
знаєте, може бути і перелом, у моєї схоже було
ззовні ніби ніяких ознак, а перелом
Ніби пройшло, одна тільки така ніч була. Скаче дальше.

Юкола
25.05.2010, 15:53
спиртне навпаки може "допомогти" отим отруйним речовинам краще всмоктатись у кров..

до того вино ж бродить

О! Дякую за чудові аргументи!
+дитина може струїтися тим магазинним вином, хіба ж його багато для того треба?

olenkastar
25.05.2010, 15:59
+дитина може струїтися тим магазинним вином, хіба ж його багато для того треба?
а ще спитайте,як він себе почуває зранку після того вина?чи йому добре:girl_crazy:

Юкола
25.05.2010, 16:04
як він себе почуває зранку після того вина?чи йому добре
йому-то добре, бо вже звичку має вино замість води пити.
(але не подумайте, що то п"яничка якийсь:))

Веснулька
25.05.2010, 16:13
Сьогодні вночі не спали - у моєї старшої дочки (4.5 років), цілу ніч боліла нога, напевно в коліні. Кричала на всю хату. Що це може бути? Що робити? В принципі вчора падала 4 рази (вона дуже активна)
Моя впала теж,з виду нічого не було,але дитина ручку берегла,все робила лівою,ми 2 рази їздили до лікаря,і на рентгені він побачив тріщинку в лікті,поклали гіпс.Треба дивитись по дитині,бо нам 1 лікар теж сказав,що все нормально.

olenkastar
25.05.2010, 17:59
звичку має вино замість води пити.
(але не подумайте, що то п"яничка якийсь
ні,ні..такого не подумаємо. просто мабуть,вином він більше втомлює спрагу,чим водою от і хотів поділитися своїм секретом з маленьким..)),от і все,так?:girl_crazy:

Ascorbinka
25.05.2010, 20:15
дівчата,що каже гомеопатія про коньюктивіт? чим лікують?

чайна заварка не дала результату, педіатр назначила левоміцетинові краплі....

Vegas
25.05.2010, 20:42
У нас недавно була ця біда. Очі зранку склеювались. Нам лікар призначив каплі Ocacin (Lomefloxacin 0,3%) та Fucithalmic (Benzalkonium chloride 0,01%).Приймали 5 днів. В нашому випадку це була бактеріальна інфекція з температурою.

Dobra
28.05.2010, 16:09
Щось я останнім часом часто сюди заходжу :girl_sad:...
Моя ляля (4 місяці) має сильні сопельки і кашель. Була дільнична, каже що потрібно пити Лексин, а то починає опускатися нижче, є хрипи. Каже, що краще дати зараз це, ніж пізніше щось сильніше. Що робити? Так не хочеться в таке маленьке хімію сунути.

agalinka
28.05.2010, 16:18
Щось я останнім часом часто сюди заходжу ...
Моя ляля (4 місяці) має сильні сопельки і кашель. Була дільнична, каже що потрібно пити Лексин, а то починає опускатися нижче, є хрипи. Каже, що краще дати зараз це, ніж пізніше щось сильніше. Що робити? Так не хочеться в таке маленьке хімію сунути.
Наш лікар призначала нам Геделікс, він на травах більше, а з сопельками ми боролися морською водичкою Марімер.

inNusjalapusja
28.05.2010, 20:09
Моя ляля (4 місяці) має сильні сопельки і кашель. Була дільнична, каже що потрібно пити Лексин, а то починає опускатися нижче, є хрипи. Каже, що краще дати зараз це, ніж пізніше щось сильніше. Що робити? Так не хочеться в таке маленьке хімію сунути

У моєї донечки в основному кашель починається після соплів через день як результат подразнення горла. Як тільки я бачу, що починаються соплі, відразу ж починаю інтенсивно її поїти (будь чим, компотом, чаєм, водичкою) і крапати носик фізрозчином (продається в аптеках в банках) по 2-3 крапельки в кожен носик щопівгодини. За 2-3 дні такого лікування сопельки і кашель зникають.

KNadya
29.05.2010, 00:43
Моя ляля (4 місяці) має сильні сопельки і кашель. Була дільнична, каже що потрібно пити Лексин, а то починає опускатися нижче, є хрипи. Каже, що краще дати зараз це, ніж пізніше щось сильніше. Що робити? Так не хочеться в таке маленьке хімію сунути
Якщо кормите груддю, то дуже добре закапувати носик грудним молоком. Я наразі тільки так і лікую сопельки.

Lithium
29.05.2010, 08:53
після соплів
Або добре закапувати слабеньким відваром ромашки, я завжди так роблю, помагає.

ulcha
29.05.2010, 11:18
я ще капала морквяний сік

Top-Olya
29.05.2010, 11:31
KNadya (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=28767), ну хрипи - це не жарт. Або порадьтеся ще з одим лікарем, або мусите робити як цей прописав.
А с другої сторони ... В мого чоловіка брат, практично дитину ніколи нічим не лікує, я про хімію. Травки і молитва. Було таке, що температура в дитини трималася 2-3 дні під 40, вони викликали лікаря, запалення не прослуховував лікар і вони далі дитині ніяких ліків крім травичок не давали, аааа ще таки носика промивали чимось типу морської води. Я була в паніці... А їхня віра сильніша за мою мабуть(мені соромно) - дитина таки поправиляється кожного разу с Божою допомогою.

Dobra
29.05.2010, 14:06
А с другої сторони ... В мого чоловіка брат, практично дитину ніколи нічим не лікує, я про хімію. Травки і молитва. Було таке, що температура в дитини трималася 2-3 дні під 40, вони викликали лікаря, запалення не прослуховував лікар і вони далі дитині ніяких ліків крім травичок не давали, аааа ще таки носика промивали чимось типу морської води. Я була в паніці... А їхня віра сильніша за мою мабуть(мені соромно) - дитина таки поправиляється кожного разу с Божою допомогою.
Я в плані легень підсвідомо досить перелякана, по маминій лінії від запалення легень померли дві 3-місячні дитини, її сестрички, третю чудом врятували, від серцево-легеневої недостатності помер дід, від туберкульозу - дядько, брат перехворів плевритом, воду по пів-літра відкачували. Напевно у нас цей орган генетично слабкий, тому моя віра явно замала.

Usmishka
29.05.2010, 14:35
В такому випадку я йду на прослуховування легень як мінімум до 3-4 лякарів, і якщо нема ні у кого впевненості навіть в бронхіті-то лікуємось Сухою мікстурою від кашлю чи Коренем солодким при явному кашлю і люголем при червоному горлі, і багато-багато-багато пиття- а потім прання :)

Girljanda
31.05.2010, 12:57
Моя ляля (4 місяці) має сильні сопельки і кашель.
Я також закапувала своїм молоком, лікарка казала, що це навіть краще за всякі каплі.

Prutylyatko
31.05.2010, 13:01
Я також закапувала своїм молоком, лікарка казала, що це навіть краще за всякі каплі.
Якщо сопельки сильні а грудне молочко жирне, то може призвести до гірших наслідків. Тоді утворююється застій сопельок, бо молочко їх ще більше згущує.

natusik
31.05.2010, 16:51
промивайте ніс сольовим розчином, опустіть температуру в кімнаті до 18-20, зволожте повітря. Ще на ніч можна поставити широкий баняк з евкаліптом в кімнаті-хай парує(заваріть на кухні , а кришку відкрийте вже у спальні).Можна трішки припідняти матрасик зі сторони голівки.Ще ми п яточки і крильця носика легко зірочкою мастили. Ну і нехай ще послухає хтось обов язково.. Якщо у дитинки немає температури значної та інтоксикації (а ще встановленого діагнозу бронхіту, під яким є задокументовано хто його встановив), то а/б не показаний. (згідно міністерських протоколів бронхіт у дітей після 6 міс за відсутності вираженої інтоксикації чи інших ускладнень а/б не лікується)Тим більше що більшість бронхітів тепер вважають все ж таки вірусного походження.Ось якщо на тлі вірусної інфекції десь на 3-5 день іде погіршення стану з повторною хвилею температури(хоча за 3 дні при адекватному лікуванні (чи, скоріше, догляді) мало б бути покращення) тоді можна думати про неприємності

Adelaida
31.05.2010, 22:41
Не думала, що так скоро потраплю до цієї гілки. Минулої суботи в мене почало дерти горло, потім зявився нежить. Аліса захворіла аж в середу, і то одразу температура і трохи кхекання. Ми викликали педіатра, він послухав, сказав, що все чисто, але горло червоне. Температуру збити парацетамолом і давати інфлюцид по півтаблетки тричі на день. Враховуючи, що було вже десь біля дванадцятої ночі, я труханула, та дала свічечку парацетамолу. Температура спала...

Але вчора-сьогодні в неї почався сильний нежить та кашель, педіатр знову сказав, що хрипів немає, але горло червоне. Плюс до того, вона ще захрипла, температура сьогодні від 37,1 до 37,4. Ще до того всього вона квола, хоче спати цілий день, багато канючить, очка ніби запалені. Прикашлі може зригути фонтанчиком, навіть, якщо їла годину тому або більше.

Сказав знову, що давати інфлюцид, і ще 1/5 супрастіну. На запитання "Для чого?", відповів, що так як горло захрипле, то може початись набряк, а там ларенгіт, а там вже і до лікарні з гормональними крапельницями недалеко. І ще сказав купити щось для ясен, намастити цим ясна, і якщо температура спаде, то значить це все дають зубки.

Я розумію, що температуру може і не треба було збивати, але вже пізно. Думаю, що і кашель від сопель, капаю фізрозчином. Мене турбує прописаний супрастін та чи дійсно можливі такі наслідки, якщо я його не дам. У мене серце кровю обливається, навіть коли той інфлюцид даю (чоловік настояв), а щодо супрастіну та бебі-денту, то мені здається це забагато на 5 місяців. Та і ніякі народні методи не застосуєш у такому віці. Чим можна замість супрастіну трохи зняти набряк горла та носика? Хоча, чи повязана та захриплість з набряком?

Все, що я наразі роблю, то ношу її біля себе весь час, грію собою у слінгу (+ вдягунула теплу кофтинку і шкарпетки), цицю даю скільки хоче, капаю фізрозчином у носик та даю інфлюцид, часто провітрюю кімнату.

Це ми викликали приватного педіатра, а дільнича сказала давати воду, чорний чай з лимоном, перед збиванням температури зробити клізму, і температуру збивати вище 37,5, а під вечір і якщо вище 37,2. Я в шоці...

І ще хотіла запитати. Якщо в мене зявиться кашель чи нежить наступний раз, чи є можливість якось не заразити цим Алісу?

ulcha
31.05.2010, 23:18
носіть маску, точно допомагає, таку темп. не збивайте, якщо дитинка весела, але якщо їй погано, то обов"язково слід збивати, бо для таких маленьких поняття вище 38 не застосовується, але 37,2 це звичайно зовсім невисока темп., її можна навіть не вважати темп. у такому віці, бо у діток до року недосконала терморегуляція, давайте багато пити, але не чорний чай, а попробуйте ромашку, а краще ціцю, але лимон таким маленьким можна, дайте просто їй скибочку, може їй і сподобається посмоктати, це корисно для горла. моя подруга давала проспан, може почитайте його інструкцію, підійде.

Gemmy
31.05.2010, 23:19
і температуру збивати вище 37,5
Ну це правильно, тому що по-перше, підвищена т-ра свідчить про те, що організм бореться з хворобою, а по-друге, в дітей процес терморегуляції ще дуже погано налагоджений і т-ра в цьому випадку може піднятись навіть від надмірного укутування дитини (тому дивіться уважно, бо ви її тепло вдягнули, та ще й собою грієте, носячи у слінгу). Стосовно нежитю і кашлю порадити нічого не можу (в нас, на щастя, ще такого не було), а от при червоному горлі я давала слабенький ромашковий чай з медом (бо наша дільнича зразу антибіотик назначає). Якщо то зуби, то гель для ясен хіба біль зніме, але не всім це подобається (попробуйте собі помастити, зрозумієте :girl_smile: )

Златка
31.05.2010, 23:47
Не думала, що так скоро потраплю до цієї гілки. Минулої суботи в мене почало дерти горло, потім зявився нежить. Аліса захворіла аж в середу, і то одразу температура і трохи кхекання. Ми викликали педіатра, він послухав, сказав, що все чисто, але горло червоне.

то якась така зараза: за такими ж симптомами недавно перехворіла тим Златка, а потім і ми всі дома :girl_sad:

Ная
01.06.2010, 00:03
Ще до того всього вона квола, хоче спати цілий день, багато канючить
Мої діти здорові але нині з обома відбувається те саме,і я себе почуваю так само-спала би цілий день і хочу то,незнати шо:girl_in_dreams: Може то погода так діє і червоне горло тут ні до чого?...
Я б з тим шо ви описали лиш би давала дитині цицю по максимуму,провітрювала кімнату,ше би зволожувач включила і капала носа фізрозчином. І здала б аналізи дитини.

Adelaida
01.06.2010, 00:04
т-ра в цьому випадку може піднятись навіть від надмірного укутування дитини
Вона в мене зазвичай голенька вдома, як захворіла вдягнула футболку, а сьогодні як соплі почались, то футболку поміняла на теплішу футболку.

слабенький ромашковий чай з медом
не чорний чай, а попробуйте ромашку, а краще ціцю, але лимон таким маленьким можна
Я їй до сих пір тільки цицю даю, от тільки інфлюцид додала. Гадаєте, можна так одразу спробувати трави?

inNusjalapusja
01.06.2010, 00:10
Прикашлі може зригути фонтанчиком, навіть, якщо їла годину тому або більше.
Відкашлює соплі. У нас таке при нежитю постійно.
Чим можна замість супрастіну трохи зняти набряк горла та носика?
Можна сиропом Трайфед (в жовтій упаковці), але порадтеся про дозу (я точно вже не памятаю, але здається в такому віці 0,5 мл через шприць). Помагає класно! Він підсушує соплі, які стікають в горлишко і дає носику можливість дихати.
І ще. Якщо сопельки густі, то я обовязково їх відсмоктую (мені зручніше піпеткою), а вже потім закапую фізрозчином.
Бажаю Вашій донечці міцного-міцного здоровячка!

Пи.си. Я би такій маленькій дитині лимон не давала. Але то суто моя думка

Provizor
01.06.2010, 00:22
сьогодні від 37,1 до 37,4. Ще до того всього вона квола
Таку температуру звичайно не слід збивати. А яким термометром користуєтесь? Бо електронні мають велику похибку, виміряйте температуру ртутним. На скільки я знаю в такому віці, якщо повне ГВ, молока достатньо, допоювати додатково не потрібно. На рахунок супрастину, нам теж виписували (стандартна схема лікуання застуди у педіатрів), я не давала, але тут рішення за вами, можете почекати і поспостерігати за станом. Нежить триває в середньому 7 днів. Носик промивати і видаляти слиз евакуатором. На рахунок дентолу (бебіденту і т.д.), нам не допомагало. Одужуйте!

---------- Додано в 23:20 ---------- Попередній допис був написаний в 23:12 ----------

Можна сиропом Трайфед (в жовтій упаковці), але порадтеся про дозу (я точно вже не памятаю, але здається в такому віці 0,5 мл через шприць). Помагає класно! Він підсушує соплі, які стікають в горлишко і дає носику можливість дихати.
Помагає, але якою ціною? Механізм лікування насмарку дуже простий. Слиз розрідити і евакувати, а ще трохи часу і терпіння. У випадку, коли дитина не може їсти через забитий носик, можна використати судинозвужуючі краплі, але це в крайньому випадку! А трайфед, міліносик ефект дають моментальний, але побічні дії ...

---------- Додано в 23:22 ---------- Попередній допис був написаний в 23:20 ----------

лиш би давала дитині цицю по максимуму,провітрювала кімнату,ше би зволожувач включила і капала носа фізрозчином

Підтримую!

olenkastar
01.06.2010, 00:41
, от тільки інфлюцид додала
а ось це не лякає???то витяг з інструкції..препарат толком не вивчений і НЕВІДОМО як подіє на вашу дитину!я б не ризикувала.

Побочные действия:
Нежелательные явления неизвестны. В случае появления каких-либо необычных реакций - проконсультируйтесь с врачом.

Противопоказания:
До настоящего времени неизвестны.

Беременность:
Во время беременности и кормления грудью препарат следует применять только после консультации с врачом.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами:
Взаимодействие не изучено.

Передозировка:
Вредные воздействия передозировки неизвестны.

та і взагалі-хоч і гомеопатія,але оті імуностимулятори в такому віці мені не подобаються.а горло червоне і 37,2- то ше не біда.

Механізм лікування насмарку дуже простий. Слиз розрідити і евакувати, а ще трохи часу і терпіння.
ми мали майже 2 тижні соплі.мали би менше,якби я не зрадила традиції капати носик молочком грудним (я завжди капаю лише грудним молоком ,,коли насморк).і от закапала я фізрозчин малій,так-до години часу носик вичистився,але як потім забився,ще гірше.слизова пересушилася і соплі "накатілі" вдвічі. так шо,я цю процедуру перевірила і вже відкидаю і залишаюся при свому,провіреному і корисному способі -капанні молочком.ну і якшо вже дуууже сильно забитий- розвожу сік каланхоє водичкою і капаю(але то виключно на ніч,щоб легше спала і то в рідких випадках).

Adelaida
01.06.2010, 01:37
а ось це не лякає
Лякає, лякає все окрім молочка, вона ж ще така маленька. Подумаємо сьогодні з чоловіком, може і перестанемо давати. Хоча він за те, щоб давати/робити все, що лікар прописав, бо інакше "нащо викликали"? :(
Сьогодні в мене буде ніч безсонна, бо спати вона може тільки стоячи, інакше соплі, кашель, плач з істерикою. Добре, хоч слінг є.
А хіба безпечно соплі аспіратором діставати? Щось в мене в аптечці такого навіть немає, тільки клізмочка маленька.
Дякую, дівчата. Сподіваюсь, ранок принесе покращення.