Догодовування малятка

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Аня, 8 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Аня

    Аня Well-Known Member

    Мамусі, поділіться досвідом - коли починати,з чого,що не давати до року.бо вже запуталась.

    Малій майже 5 місяців. Зараз їсть лише молочко.Прикорм планую вводити в 6 місяців,починати мабуть буду з овочів , оскільки начиталася, що фруктові кислоти важкі для початку. Але малеча вже їсти хоче - "з писка" мамі видирає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Вам ще однозначно рано.Почекайте хоч би з місяць,в нас був неприємний досвід ,мама моя дала малечі в 4,5 місяців яблучко,так в неї на нього пішла алергія,відмінили,а в 6 місяців знову попробували-і все ок,ніякої алергії.Всьому свій час.А через місяць часу зваріть якогось кабачочка,картопельки,морквочки і на пробу дайте одну четверту чайної ложечки(ну але то має бути однокомпонентне пюре,щоб легше було визначити який продукт маля не сприймає).А ще краще-не поспішайте і дочекайтеся 6 місяців.
     
  3. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Моя теж видирала з 4-ьох місяців,нічо,витерпіли :)
     
  4. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    ми починали з печеного яблучка, потім пішли сочки та фруктові пюре- потім каша - овочеве пюре ( тут є варіант овочі- а потім каша)-творожок-жовточок-мясо.Але кожна мама мусить на власному досвіді вибудувати схему, яка підходить до її власної дитинки
     
  5. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    А хто що скаже про педагогічне пригодовування?
     
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Введення прикорму

    Я починала з яблука і банана. Потроху вводила фрукти і овочі, сир, потім м.ясо. Сочки почала давати з 8-ми місяців, як і рекомендують зараз лікарі. І то по чуть-чуть. Молоко коров.яче пити не даю і зараз (нам рік і 3 місяці), лише готую на ньому кашки, до бульбочки даю...
     
  7. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Нам виповнилось 6 мысяцыв, то я починаю з овочыв! Печене яблучко пробували трошки швидше!
     
  8. Аня

    Аня Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я планую в 6 мысяців почати з кабачка. Ну перший день пів чайної ложки,
    другий день трохи більше,а потім скільки давати? Скільки з"їсть? А коли зранку? До годування чи після.чизамість?
     
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я до 6 місяців прикорму як такого не давала, лише різні фрукти-овочі облизати (то і є педагогічний прикорм?). З 6 місяців на грудному молоці кашку вівсяну дитячу розводила, давала по півчайної ложки. Далі яблучко на пюре перетирала й давала. Потім різні кашки почала давати, але кашки мають бути пюреподібні. Гречку можна протирати через дрібненьке ситечко. Як лізли зубки, давали сухарик та морквочку гризти. Пробувала м"ясо та печінку додавати до їжі, яєчко. Далі разом з кашками давала фруктові пюре ХАМЕ, але, як я вже потім зрозуміла, коли ми ту їжу переросли, у дитини на них діатез був на щічках. Зійшов, як перестали ті пюре давати. Ну а далі вже перейшли на дорослу їжу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    в нас педприкорм
    що вас цікавить конкретно?
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    От це та тема,яка мене тепер дуже цікавить. Перечитала купу журналів про прикорм. Заморозила цвітної капусти,кабачків. Картоплю планую давати свою з городу на початок(мама з села привезе) і інші овочі. Для себе планувала починати з супчиків і пюре. Яблочка,бананчика. От з питтям думаю,що робити. Чаї звісно можна ну ті дитячі, а крім того? Соки читала не бажано.
     
  12. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму


    давати краще зранку-тоді на протязі дня можна буде прослідкувати за реакцією на продукт.Першу дозу даєте у розмірі пів кофейної ложечки до годування- бо після смачного маминого молочка не захочеться прісного кабачка.Коли поступово дійдете до рекомендованої дитячої дози за 1 годування -тоді одне годування заміняється овочевим пюре.
     
  13. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Оті дитячі чаї теж не рекомендовано давати постійно.Краще заморозити фруктів-ягодок та варити легенькі компотики.Соки розбавляти на пів водою- це рекомендується навіть для старших дітей
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    І мене ця тема дуже цікавить, може хтось знає цікаві сайти про введення прикорму?
    дуже хочеться детально: що, як, коли, скільки. Так як Комаровський подає (але він рекомендує починати з молочних продуктів і давати коров'яче молоко:confused: )
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    соки я почала давати десь з року.моя мала сильно зригувала десь до 8 місяців, тай якби й не зригувала, я б до року не давала.
    до того наморозили ягідок різних і варили компотики.
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Може хтось з мамочок, які мають дітей віком 6-7 місяців напишуть приблизне меню дитини. Щоб ми могли хоч приблизно знати шо і як і скільки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Аня

    Аня Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    А яка рекомендована дитяча доза,що заміня є годування?

    І ще таке питання - то значить кожен день давати тільки кабачок,аж поки не замінити ним одне годування,а потім починати давати інший овоч знову потрошки,наприклад гарбуз,чи в процесі кабачок замінти на ін.овоч,потім змішувати. А коли каші,фрукти давати? А коли жовток,сир, мясо?

    А чи можна заморожені овочі.бо недавно у журналіпроитала,що небажано:confused:
     
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    небажано, коли є свіжі на городі, а зимою думаю навіть дуже добре, якщо в холодтльничку знайдеться заморожений кусочок гарбуза для супчику:naci:
     
  19. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Як я вже багато разів казала, кожна дитина індивідуальна. Хтось буде плюватися з того кабачка, а хтось вимагатиме ложка за ложкою. Тому дивіться по дитині, як она той прикорм сприйматиме. Я почала з півложки, вже наступного дня дала чайну ложку цілу, наступного ложки 2...
    Взагалі радять кожний окремий продукт десь тиждень давати, аби прослідкувати реакцію дитини, але я думаю, що можна і 2-3 продукти на тиждень дати, якщо дитині цікаво. фрукти-банан та яблуко можна десь в місяців 7 сміливо давати. Жовток, м"ясо-десь у 8, але м"ясо добре розтирати, бо дитинка його ще пережувати не може. Можна блендером збивати разом з картопляним пюре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я також як усі мами, перед початком прикорма перерила весь інтернет і зрозуміла що це дуже індивідуально.
    Кожна мама має сама вирішити який прикорм першим вводити свойі дитині.
    Украйнські і російські ресурси ЗА дуже категоричні! Кожен автор впевненний що правий саме він , а всі решта не грамотні! Мені більше сподобалось як це питання висвітлюють німці. Вони пишуть, що прикорм треба починати в віці від 6-8 місяців; що в кожній крайні своі традиціі стосовно вибору першого продукту ( каші, фрукти овочі). В них прийнято починати з овочів. ( Ми почали з молодой моркви) Кожні 2 тижні додавати один новий овоч. З допоюванням , пишуть вони, можна зачекати (якщо все добре з ГВ). А якщо допоювати , то не з пляшечки , а із горнятка або трубочки.
    Хай мене вибачить славнозвісний пан Комаровський і всі його прихильники, але радити починати прикорм з молочних продуктів %-)!!! це він вже явно розраховував собі "карму" епотажем додати!!!)))) (Знаючи , вже досліджену дію казеіну, має бути соромно)
    Щє я зовсім не погоджуюсь з тим що треба на початку давати прикорм перед годуванням груддю! Це може нашкодити ГВ! Так роблять коли в найближчий час збираються відлучати від грудей.
    Прошу не "бийте" мене дуже боляче, вирішувати тольки вам, але на рахунок іжі з баночок. Чому всі іі вважають поганою? Адже відомі виробники проходять такий контроль якості, що вам і не снилось! І продукти в них найкращі ( навіть в Украйні на базарі ви не можете бути впевненні , що купляєте екологочно чистий товар) і технологіі. І щоб приготувати таке ж саме вдома треба витратити не мало зусиль і часу. Чи не кращє це робити вже тоді коли "доросла" іжа буде домінувати над ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 8
Статус теми:
Закрита.