ГВ і хвороби

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Натуся, 11 Вересень 2008.

  1. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Оскільки для болячок є окрема гілка,а я тут не бачу конкретної інфи,вирішила відкрити окрему тему,так як усі ми,годуючі матері,час від часу а таки хворіємо,і оскільки лікування нам потрібне особливе-з урахуванням потреб наших маляток,то думаю,що панове модератори не будуть проти,а якщо є десь щось по темі,то поможуть і скинуть сюди...:shy:

    Тепер по темі:
    Третій день маю температуру 39,2,горло так болить,що навіть слюну ковтнути не можу,мовчу вже про те,що третій день ніц не їм...Кожен ковток чаю-катування...Сьогодні була у мене наш сімейний лікар-каже сама справжня гнійна ангіна...:suicide:(де я її взяла???):suicide: В горлі нема живого місця-все покрите гноєм...:suicide:До того я лікувалась біопароксом,полокала горло кожних 40хв-1год,пила фарингосепт,температуру збивала панадолом і за 3 дні жодних змін,то ж лікарка назначила уколи,але сказала не припиняти годувати дитину...Просто давати їй профілактично одну таблетку в день дитячого анаферону і ставити свічечки вібуркола.А ще носити двойний слой захисних масок...:suicide:Що ви порадите?Я ледве сижу в кріслі,мальота другий день з бабусею(благо вона може з роботи відпроситися на пару днів...),такої слабості я давно не відчувала...І знову дає про себе знати моя ревматична хвороба серця (серце болить жахливо...:suicide:)
     
    Останнє редагування модератором: 12 Вересень 2008
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    а народними методами не пробували?
    чай з квіток ехінацеї-підвищує імуннітет,
    а малинка?чорна смородина?
    моя сестричка чаєм з малини ,поперемінно калини-вилікувала грип за 3 дні(малому було тоді 2 місяці).спробуйте...чи вже пробували?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    чай з малини теж пила,з калини ще не пробувала...ехінацею попробую,але то вже після хвороби,а зараз що робити,кажу-так зле мені не було навіть при інфекційному мононуклеозі,коли в лікарню забрали на два тижні...
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    я за ці два роки годування майже нічого не приймала, хіба іноді афлубін. Вчора відчула прихід вірусного і прийняла фармацитрон. Сьогодні у дитини якісь зміни з животиком - чи то може бути від фармацитрону?
     
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Менi одна американка казала що вiд ехiнацеї може бути перезбудження у дитини. Тобто ехiнацея це для енергiї iтд, для дорослих людей, а для малечi тим бiльсше. Я б повзнавала бiльше про цю ехiнацею i тодi приймала, на вашому мiсцi.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Натусю, тримайтеся. Не падайте духом, Ви не можете зараз собі дозвлити лікарню, бо Ваша крихітка потребує маминої опіки.
    Мене свого часу від такої ангіни врятував Люголь, більше нічого не допомагало, температура тиждень трималася майже 40.
    Я Вам щиро співчуваю, виздоровлюйте.
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Я думаю, перш за все треба дійсно той гній з горла забрати. Нехай хтось допоможе, якщо самі не впораєтеся. А потім стрептоцидом, розтертим на порошок, горло добре посипати, люголем також можна мазати, хоч він і противний. Здається, ще прополісом мажуть. А серце болить, бо в організмі сильний запальний процес. Як мине запалення, то й серце має до нормального стану повернутися.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    В інструкції ніби про це нічого не написано,тільки,що при ГВ не можна,але я думаю,що може,бо мені поки лікарка сказала лише вібуркол ставити Насті,але якби були зміни зі шлунком то негайно до неї подзвонити.

    Я власне питала за люголь,але вона сказала що в тому випадку він лише наробить ран...

    А серце болить,бо мене попереджали лікарі,що ще до вагітності треба було той ревматизм залікувати,я курс почала,один укол прийняла,і взнала...що вагітна:8:,спершу дуже злякалась за мальоту через той укол,а потім приймала подвійну дозу фолієвої,періодично ходила на узд і кожного разу повторювала собі,що незалежно від результату-це моя дитина і яка б вона не була-я буду народжувати...А потім просто приймала серцеві вітаміни (вроді рибоксин,точно не пригадую....),а тоді малеча народилася ну і я відійшла для себе на задній план...А тепер висока температура,постійний біль і голод (бо голодна як вовк,а ніц ковтнути не можу...),от і сердечко за себе нагадало...:ninja:

    За стрептоцид я теж думала,але тепер не знаю як він буде поєднуватися з тим препаратом,що мені колять,хоча в інструкції теж пише,що при ГВ не можна...:ninja:Отак толком-то нічого не можна....:8:
    А де прополіс можна дістати?
     
    Останнє редагування модератором: 13 Вересень 2008
  9. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби


    точно знаю, що меду не можна, бо дуже подразнює, полощіть горло ромашкою, йодом, кожні пів години, а поїсти спробуйте згущонку, вона калорійна, і не важко ковтати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Є така пшикалка спеціально для горла Пропосол здається називається,і ще є настойка прополісу на спирту.В аптеці звичайно:)
     
  11. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Про ті препарати я знаю,але вони на спирту,а мене ітак болить дико,то взагалі кеди заверну...:scare::connie:
     
  12. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    мені під час вагітності при ангіні призначали "фарингосепт". допомагало.
    і під час годування приймала його.

    у мене зараз також проблема, але зі спиною. защемило нерв, або запалення якесь - не можу ані нагнутись, ані присісти.
    болить весь час, але, коли рухаюсь, ще більше.
    ходила сьогодні в поліклініку, направили до психоневролога. а вона понавиписувала ліків, аж вияснила, що я досі годую та повикреслювала ліки.
    тільки мазюку для розтирання призначила.
    жахливе відчуття: зайвий раз не поворухнутись...
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Робити вам нічого..?
    Кинув в ПП координати рятувальника.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    А мені, прошу, рятувальника для вушок - о 17.00 сьогодні так почало боліти вухо, згодом друге, а тепер і горло...От мій насмарк дався чути.. А приймати мені майже НІЧОГО не можна. Порадьте..
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Повторю: прогрів марлевим тампоном з камфарним спиртом (\самогон), запечатати, і знеболення.
    Від надійних ЛОРів рецепт, перевірено.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    чим знеболювати... теж спиртом:xaxa:
    Дякую.
     
  17. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Мені чоловік купував на базарі,там де мед домашній продають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    mamatu,спину я лікувала в "Еліті" (та що у Сявича в підписі),там є хороші лікарі "вертебронврологи",без ліків поставлять на ноги.А фарингосепт,я писала,не помагав....:no:
    Уляночко,в вашому випадку ще гірше...зовсім маленький термін,малятко ще плацентою не захищене,будьте обережні і виздоровлюйте пошвидше!мене сьогодні теж почало боліти вухо,але то певно від гланди,бо вона така напухша,що до вуха впритик...:ninja:то роблю так,як написав п.Левандівка:):rus::xaxa:
    Ная,а що з ним потім робити,з тим прополісом ?В такому вигляді на пінцет з ватою і мазати горло?
    Доречі,дякую всім за підтримку,сьогодні вже трохи легше(правда дупця болить від укольчиків:xaxa:),але навіть змогла з горем пополам згамати йогурт з вафельними трубочками і запити то все чаєм з калини:xaxa:,отже йду на поправку :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    Привіт всім..... А в нас вся сім"я захворіла. То якийсь капєц. :sad:
    В мене горло дере, навіть не саме горло а так, між носом і горлом, насморк мучить і неймовірна слабість:8:..... Температури нема, навіть понижена 35,9. В малого температура 38,5, ізолювали в іншу кімнату, до бабці.
    А що робити мені??? Доця така маленька, боюсь її заразити, хоча вже бачу, що в неї починаються соплі і вона покашлює чу-чуть.
    ХЕЛП!!!!!! Що мені можна приймати??? І що робити малій?
    Я у відчаї.........:no:
     
  20. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: ГВ і хвороби

    levandivka

    Робити вам нічого..?

    та яж ліки не п"ю, тіко розтираюсь. вже значно краще!
    а до "рятівника" теж звернусь при першій можливості.