КПК

Показати повну версію : Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Smerfetka
30.08.2009, 18:35
як доглядаєте за сухими кінчиками? Я вже і підрізала,але воно все одно сухі.
Нікуся,.. у мене теж сухе волосся,..
я користуюсь окремо шампунем, окремо бальзамом, а потім ще й кондиціонером. Також останнє ополіскування роблю з відвару трав (ромашка, кропива і т.д.)
Який саме з цих пунктів допомагає, а може й усе в купі не знаю, але у такому випадку після миття кінчики, як і усе волосся мякенькі-живенькі ;)

Vittoriya
30.08.2009, 19:18
окремо бальзамом, а потім ще й кондиціонером
А яка різниця мвж бальзамом і кондиціонером?
роблю з відвару трав (ромашка, кропива і т.д.)
А можна детальніше, які трави використовуєте, чи то можна на власний вибір підібрати?

Kasia
30.08.2009, 20:28
бальзам і кондиціонер на мою думку одне й те саме. вони наносять після шампуню на 3 хв. і змиваються.
маска - це більш лікувальний засіб, можна ходити від 15 хв до години( в рушниках кульочках і т.д.) - переважно роблять раз в тиждень, бо волосся буде "перегружене" і швидше жирніє на наст. день.

для догляду за сухими кінчиками потрібно використовувати засоби, що не допускати їх пересушування .маски це вже ясно. далі -
1. зволожувач
2. термоспреї ( під праску або під фен)
3. флюїди для кінчиків ( від роздвоювання кінчика).

п.с. змінила нині шампунь для обєму - спрбую Бонакур Шварцпкофф Легкий обєм. а мала Велу професійну. - дуже файна, не обтяжує волосся. але щось нині іншого захотілося...

Імель
30.08.2009, 21:55
нехай вас "бісики не беруть", я знаю що раджу і це зовсім не Велла!!! а італійська фарба "personal TOUCH"

думаю доступно пояснила

тепер так. дякую

а чого зразу нервувати?

схоже на те, що подали неповну назву фарби, яка може розтягнути пошуки або привести до іншого результату!!!!
ось варіанти фарб з словом Touch:
Concept Profy Touch Крем-краска
Nouvelle Touch стойкая крем-краска без аммиака
Wella Color Touch

якщо вам ця фарба не підійшла,це не означає що й комусь так само.

мені підійшла, відгуки і порівняння з власного досвіду можна прочитати в темі

Нікуся
30.08.2009, 22:06
Kasia, а які бренди можете відзначити по догляду за кінчиками?

Імель
30.08.2009, 22:07
Чи можна тепер підібрати фарбу під свій натуральний колір, пофарбуватися і більше не мучитися?

Залежить від того, який маєте природній колір і на який помальовані.
Якщо волосся висвітлювали і треба тепер затемнити-то догий процес, мені пішло півроку, бо фарба сравді вимивається з висвітленого волосся.
Малюватися треба буде рідше, але різниця буде трохи помітна, при якісному фарбуванні-фарбоване волосся більше блистить, може відрізняться півтоном.

Якщо малювалися темнішим-тут без спеціаліста не обійтися, бо світла фарба може не справитися з Вашим пофарбованим темнішим. Результат може бути різним, навіть зеленим :girl_crazy:

Чи тепер завжди буде різниця між фарбованим і відрослим?

ні, не завжди, поки все помальоване не відросте :girl_wink:

епер не може перешкодувати, що почала малюватися..
не шкодуйте, кажуть, буде рости помало

Kasia
31.08.2009, 09:22
Kasia, а які бренди можете відзначити по догляду за кінчиками?
залежно який саме засіб вас цікавить.

Vittoriya
31.08.2009, 11:25
флюїди для кінчиків
А які є фірми добрі? І де можна придбати?

Annette
31.08.2009, 11:27
які бренди можете відзначити по догляду за кінчиками?
У мене від природи кучеряве і тому доволі сухе волосся. Я завжди користуюся зволожуючими засобами для догляду за волоссям.
Після великої кількості експериментів зупинилася поки на лінії Бонакур від Шварцкопф. Особливо подобаються маски для волосся цієї лінії (зараз користуюсь Q10), а також спреї-кондиціонери (майже всі від цієї марки перепробувала:girl_curtsey:)
Для кінчіків є спеціальний засіб для посічених кінчіків - Schwarzkopf Professional Bonacure Repair (мені його перукар радив).

http://s45.radikal.ru/i107/0908/38/ac01babe1836.jpg (http://www.radikal.ru)

Про результат після користування поки не можу сказати.....забуваю ним користуватись:girl_crazy:
А можна детальніше, які трави використовуєте, чи то можна на власний вибір підібрати?
Я, до прикладу, ополискую волосся відваром крапиви. Збираю в "екологічно чистих":girl_smile: зонах крапиву, сушу її, а потім частинами заливаю кип'ятком і настоюю.

Kasia
31.08.2009, 11:47
в мене теж зволожувач двофазний Бонакур. а флюїди якісь французькі, хіба дома гляну назву, бо забула...

шампунь Бонакур для обєму мені сподобався!

Нікуся
31.08.2009, 12:01
залежно який саме засіб вас цікавить.

Kasia, я хочу реанімувати свої кінчики тому цікавить все: засоби до миття ,під час миття,після миття,незмивалки...
Порадьте ,бо по дописах видно що ви профі в цих питаннях

Kasia
31.08.2009, 12:09
реанімувати ніц не вийде. тільки стригти і доглядати, щоб не допускати.
читали допис № 502? так роблю я.
я не можу вам радити марку, бо то залежить від фінансів. я купую професійні серії ,хоча й не найдорожчі
шампунь+ бальзам це індивідуально.
залежно від типу волосся ( кінчики сухі можуть бути і в жирного волосся, наприклад від праски чи фену), фарбування, побажань ( обєм, блиск, вирівнювання я і т.д.) тому - це вам вибирати.
щодо моїх засобів, можу порадити зволожувач Бонакур від Шварпкофф, маску REGІNOL від Фрамеззі, флюїди ввечері напишу.

Імель
31.08.2009, 12:36
Можна ще я 5 копійок вставлю?
я хочу реанімувати свої кінчики тому цікавить все: засоби до миття ,під час миття,після миття,незмивалки...
Кася права, посічені кінчики тільки зрізаються.
тільки стригти і доглядати, щоб не допускати.

Якщо у Вас січуться кінчики, то їх треба зрізати раз 1-2 місяці (3 місяці то вже забагато). Таку процедуру я називаю "зрізати січку". Перукар знімає тільки кілька міліметрів. А якщо запустити, то через 3-4 місяці доведеться зістригти набагато більше.

Щодо недопускати, то я маю такі методи:
1. раз в 1,5-2 місяці-знімаю січку
2. мінімізувала кількість термообробок (фен, праски-фен раз в тиждень, праски -максимум 2 рази в місяць), коли вкладаю феном, не ставлю на гарячий режим.
3. для фену/прасок-обов"язково термозахист
4. фарбую волосся безаміачною фарбою.

Це коротко.

Нікуся
31.08.2009, 12:57
В мене така ситуація: що таке плойка моє волосся незнає,феном мені волосся сушать лише в перукарні , тоді ж і підрізають кінчики( раз в місяць в перукарні фарбую корінчики),дома волосся висихає самостійно. Можливо волосся в мене січеться через довжину?-воно в мене довге до початку талії.

Vittoriya
31.08.2009, 13:41
http://img6.imageshack.us/img6/192/70295267250x25000loreal.jpg
В мене було отаке від Лореаль. Це типу олійка, флюіди це щось таке, чи інше?

Нікуся
31.08.2009, 15:47
Vittoriya, і як вони вам?

uliana
31.08.2009, 17:51
користуюсь gliss kur total-восстановление
964

965

966

967

Vittoriya
31.08.2009, 21:23
Vittoriya, і як вони вам?
Та нічого так, але не знаю, чи так аж воно відрізняється від інших. Хочу ще щось спробувати...

Лянка
31.08.2009, 21:45
Gliss Kur як-тільки зявився(років 6-7 тому) був дійсно хорошим, а тепер:girl_devil:, - ЖАХ.
Принаймні мені він зараз не підходить.

kati
31.08.2009, 21:55
Придбала собі нову масочку- проф. шварцкопф, відновлюючу( для блондів).Завтра буду пробувати:)

Kasia
31.08.2009, 22:34
так як обіцяла мої флюїди - KERAFLIUID від лабораторії Дюкастел. Франція.

Імель
01.09.2009, 09:50
Придбала собі нову масочку- проф. шварцкопф, відновлюючу( для блондів).Завтра буду пробувати

Напишіть, як Вам вона, будь ласочка, бо моя Нумеро скоро закінчиться.

До речі, я купила собі шампунь Нумеро, волосся дуже шовковисте. Сам шампунь густючий. Висновки ше трохи рано робити, але мені сподобався

Smerfetka
01.09.2009, 09:56
До речі, з кондиціонером волосся легше розчісується! ;)

Kasia
01.09.2009, 09:56
До речі, з кондиціонером волосся легше розчісується!

чудова новина:girl_smile:

kati
01.09.2009, 10:24
Придбала собі нову масочку- проф. шварцкопф, відновлюючу( для блондів).
доповідаю:) після масочки волосся гладеньке, м"якеньке...ніби така нічого....а решту то треба буде після хоча б двох тижнів подивитись, який ефект буде:)

шоколадка
06.09.2009, 20:06
привіт. не знаю чи в цю тему, але про волосся. виявила в себе нове хобі, заплітаю волосся в будь-який узір. можливо не зовсім точно, але одним словом, кому щось треба зробити з волоссям, звертайтесь. послуга безкоштовна. на фото моя робота.

Wanderlust
07.09.2009, 11:06
спробувала вчора L'oreal Casting, результат подобається, волосся мяке і блискуче. Жаль тільки, що коштує немало, а витратила десь половину фарби, решту прийшлося викинути.....

Нікуся
07.09.2009, 12:00
Робила собі масочку з мигдальною олією... Волосся таке шовковисте,гладеньке... Тепер буду шукати кокосову-кажуть також класна штука для волосся.

Лянка
07.09.2009, 12:05
А можна детальніше, як Ви робите масочки з ефірними маслами.

Nata
07.09.2009, 12:21
Тепер буду шукати кокосову-кажуть також класна штука для волосся.
Кокосова олія є в мережі Космо.

А можна детальніше, як Ви робите масочки з ефірними маслами.
Я так розумію тут ішлося не про ефіри, про жирну олію мигдалю солодкого.
А з ефірів для волосся підходить розмарин, кедр, кипарис і лаванда. Можна додавати до жирних олій (тоді робиться маска на 2-3 години, можна й на цілу ніч), можна до шампуню, а можна ополіскувати з ними волосся. Ефіру брати багато не можна, 2-5 крапель достатньо.

Нікуся
07.09.2009, 13:29
Лянка, Це не ефірна олія,це масло-основа.Купила від Ароматики,за 15 гр. Відливаю з тої баньочки в келішок трохи олії, ставлю той келішок в горня з гарячою водою,щоб олія нагрілась.Олію втираю в корінці,потім гребенем розподіляю по всій довжині. Натягаю целофановий кульочок,грію по верх кульочка феном,а потім рушником обгортаю голову.тобто роблю волоссю баню. Дехто замість фену гріє вологе полотенце в мікрохвильовці і гарячим замотує голову. І так на 2 год.Потім можна змити голову, а можна так лягти спати,мигдальна олія не є дуже жирна тому на подушці ніяких слідів
Nata класно написала про ефіри,але мене від їхнього запаху болить голова.

Vittoriya
07.09.2009, 15:36
Купила від Ароматики,за 15 гр
Це можна придбати в будь-якому косметичному магазині? Наприклад в Космо??

Юська
07.09.2009, 15:44
Робила собі масочку з мигдальною олією... Волосся таке шовковисте,гладеньке...
А скажіть після тих масок волосся недуже жирніє? бо в мене і так дуже жирне мию голову кожен день,вже шампуні перепробула гору!!

Нікуся
07.09.2009, 16:06
Vittoriya, знаю що є масла в ДЦ, Магазин Срібні джерела вул.С.Бандери, 83, , думаю і в Космо є
Юська, погугліть,бо в мене на баньочці з мигдальним маслом пише що воно нормалізує жирність волосся. Та й багато відгуків,що жирне волосся масло підсушує,а сухе зволожує. Там відрізняється метод нанесення.

Нікуся
07.09.2009, 18:01
Юська, ось для вас
Для ухода за волосами: при жирных волосах согрейте миндальное масло на водяной бане до 37 °С и используйте в чистом виде: перед мытьем головы вотрите масло по несколько капель, начиная от корней к концам волос. При сухих волосах вотрите масло после мытья головы во влажные волосы таким же образом и оберните голову теплым полотенцем и подержите 30-60 минут. Для получения более сильного эффекта к миндальному маслу или его смеси с маслом жожоба добавьте эфирные масла:

- При жирных волосах – на 1 столовую ложку основы по 2 капли эфирного масла кедра или бергамота и лимона;

- При сухих волосах – по 2 капли эфирного масла апельсина и иланг-иланга, или апельсина и сандала. Эти композиции можно использовать для нанесения на гребень и прочесывания волос 2-3 раза в день.

Багіра
07.09.2009, 20:11
Ароматика є в Космо точно, а аптеках D.S. , навіть в Сільпо що в Вамі на Південному...
а підкажуть чи хтось бачив натуральні масла інших фірм, крім ароматики.... в принципі олійки в них непогані, але ефірні олії і косметичні води дуже не подобаються.. в останніх взагалі дають консервант, хоч вроді косметика типу повністю натуральна... просто мала іланг-ілангову косметичну воду, що в Криму купляла фірми "Царство ароматів" - просто надзвичайна.. личко як після відвідин косметолога... купила трояндову косметичну від Ароматики - повне фуфло...((((

щоб не дуже був флуд, ще спитаюсь - мо хтось знає чи можна постійно користуватись шампунями, бальзамами з позначкою - "лише для професійного користування" або "лише для перукарських салонів".. чи не звикає до них волосся, чи не погано то для нього...

Nata
07.09.2009, 20:27
в Криму купляла фірми "Царство ароматів"
Багірочко, ловіть :) http://www.zarstvo.com/dillers/view/20 написано, що у Львові ефірки є на Дорошенка 40

Kvitysia
07.09.2009, 23:13
в Криму купляла фірми "Царство ароматів"
Замовляла в іншому інтернет-магазині, що продає ефіри та базові олійки від "ЦА", там і косметика є. Кого цікавить пишіть у ПП.:girl_smile:

Нікуся
08.09.2009, 09:07
Багіра, крім Ароматики ще є масла від Ікаров. Непогані відгуки ,але незнаю які там ціни.
Хто робив маску з гірчиці? Враження?

loreniya
08.09.2009, 09:55
моя свекруха робила, казала що супер! А хто знає як маску з морської солі робити?

Я колись прочитала якесь інтерв"ю вже не пам"ятаю з ким, суть була щоб одночасно користуватись мінімум трьома шампунями. Тобто купуєте три шампуні і яку банку першу зловите тою і мити голову... Мені подобається - волосся завжди промите і блискуче!

Багіра
09.09.2009, 00:57
щиро вам дякую за інфо)) буду шукати) як ні то напевно й закажу де

Zlju4ka
09.09.2009, 01:39
Хто робив маску з гірчиці
Я вже колись писала,що робила масочку з майонезом і жахнулась яке воно стало:girl_cray:..а потім прочитала що гірчиця(яка туди входить)не може примінятися на волосся сухе(або дуже попалене,ламке)бо вона пересушує і як результат стаєте дуже розєрошена,бо багато волосків посічуться.
ось така то ситуація:girl_in_dreams:..

kati
09.09.2009, 23:27
Придбала собі таку штуку, мені супер підійшло( попробувала сьогодні в перукарні і одразу ж там і купила). Волосячко стає ніжним ,приємним, і немає відчуття липкості, як після засобів на основі олійок
http://www.faberlic.com.ua/images/product/vl21.gif

Ameli
09.09.2009, 23:42
У мене жирне волосся, тривалий час робила маски з репяхової олії, тепер жирніє менше та й трішки укріпилося.

Consuelo
10.09.2009, 00:07
і в мене жирне волосся, а на кінцях сухе, теж користуюсь репяховою олійкою - чуть краще стало. А які маски варто на таке волосся робити? воно в мене ще й лізе, і перукар сказав, що є перхоть (хоча я її не бачу і не відчуваю...)

Нікуся
10.09.2009, 08:26
Lady AD, в мене також корінці масні, а кінчики сухі-мене виручає така процедура. Я перед кожним миттям голови втираю в корінці настоянку перцю стручкового(купую в аптеці)-вона прискорює ріст ,укріплює волосини і підсушує. А на кінчики наношу суміш з оливкової,мигдальної і олії жожоба. Голову в пакет,рушник і дві години походити. Навідь після першого використання видно результат.

Lapus'ka
10.09.2009, 11:01
Придбала собі таку штуку, мені супер підійшло( попробувала сьогодні в перукарні і одразу ж там і купила). Волосячко стає ніжним ,приємним, і немає відчуття липкості, як після засобів на основі олійок
в мене теж є така штука, її можна і на вологе наносити волосся і на сухе.

loreniya
10.09.2009, 11:32
а я користуюсь олією льону - результат супер - волосся блистить, гарно чешеться, приємне на дотик, не випадає ще й коли без лаку на нігтях наносити то нігті ростуть!!! тримаю його на голові не менше години, часом на ніч лишаю. Але забагато не мазати - хіба важче змити буде, на волосся до лопаток достатньо 1,5 ст ложки. просто мочите пальці і втираєте в коріння, а тоді гребінцем гарно прочісуєте і воно роподілиться на кінці, якшо кінці дуже сухі то можна їм ще трошки добавити олійки, але не багато.
Олійку я брала на краківському там де трави продають, в жінки, але вона його там не тримає - псується на сонці, треба замовити і вона принесе (маю її телефон, кому цікаво можу в приват написати) Банка на 250 мл коштувала 20 грн весною... в мене ще більше половини, так що економно виходить!
тепер мене мучить ідея нарізати в ту пів банки олійки один стручок перцю пекучого... Що ви про таке думаєте? Волосся швидше буде рости?

Нікуся
10.09.2009, 11:39
loreniya, за стручок в баньочку олії схиляю перед вами голову... Це буде дійсно чудовий засіб для зміцнення волосся!
Мона телефончик тої пані з базару? А вони лише з льону олію робить чи ще якусь?

Consuelo
10.09.2009, 18:27
Мона телефончик тої пані з базару?

ой, і я б теж прикупила ту олійку! а олійки жожоба і мигдальна теж в аптеці продаються?
дуже Вам дякую за рецепти!
ага, і як часто такі маски робити? і я вких пропорцях олійки змішувати?

Нікуся
10.09.2009, 19:38
Lady AD, олію з жожоби купила в аптеці ,богларського виробника "Ікаров", мигдальну в ДЦ від "Ароматики". Великий вибір в Космо.
Я роблю маски перед кожним миттям голови,але чередую раз з оліяками,раз куплені маски ( нумеро,ревівор,)

Consuelo
10.09.2009, 19:41
Я роблю маски перед кожним миттям голови
я голову мию щодня, максимум - через день. Такі масочки підійдуть для частого використання?

Нікуся
10.09.2009, 20:53
Ні,думаю олійками ви можете переживити волосся і воно буде звисати сосульками. Раз в тиждень зробіть собі спа з олійками,а всі інші рази просто бальзамом користуйтесь. Все залежить від структури вашого волосся ,якщо воно дуже сухе то перше мона і частіше робити маски,якщо не дуже то раз в тиждень хвати.

Annette
11.09.2009, 12:26
Почала користуватися репяховою олією (купила в ДЦ). Написано перед миттям голови ходити з нею 2-3 години, так як я мию зранку, то часу на це ходіння в мене немає. Вирішила зробити на ніч...пугала всіх домашніх своїм виглядом у целофанчику і шапочці. Спати , звичайно, в такому "прикіді" не зручно, а що поробиш - краса потребує жертв!:girl_haha:
Після першого разу нічого сказати не можу....буду чекати результата...:girl_spruce_up:

Morena
11.09.2009, 12:50
Є хороший рослинний препарат - Фітовал, шампунь і бальзам, ефект не миттєвий, але на завжди
Я теж користувалась, але хочу сказати про два мінуси
1) запах
2) волосся погано промивається і голову треба мити частіше.

Нікуся
11.09.2009, 12:53
Цитата:Допис від Inkiss
Є хороший рослинний препарат - Фітовал, шампунь і бальзам, ефект не миттєвий, але на завжди
Я теж користувалась, але хочу сказати про два мінуси
1) запах
2) волосся погано промивається і голову треба мити частіше.

В шампунь ,якщо не подобається запах можна капнути пару крапель ефірної олії, запах якої вам подобається.

Annette
11.09.2009, 13:39
В шампунь ,якщо не подобається запах можна капнути пару крапель ефірної олії, запах якої вам подобається.
А ще я десь читала, як Ольга Сумська радила в шампунь або маску для волосся додавати вітаміни (продаються в капсулах).

Люлюся
11.09.2009, 13:54
мені дуже подобається маска для волосся "Нумеро".Колись перукар порадила,правда казала що часто не бажано використовувати.Волосся після неї безподобне:)

loreniya
11.09.2009, 15:18
а я на олійку е одягаю кульочка - просто зав"язую хвостик, якщо незабагато намазати то подушка не мажеться (принаймі в мене)
як часто робити масочки з олії? моїй подружці як спалили волосся фарбою вона робила щодня... я роблю коли не лень, класти руку на серце не буду - десь раз в 1,5 тижня...
Сьогодні купила шампунь і бальзам Mrs. Potter's ''Enhances colour'' пише для відтінення кольору каштанового і русого волосся... Цікаво шо він собою являє? як на зло зранку помила голову... Пише що для фарбованого волосся. Я щось не зрозумію - в мене ніби фарбоване, але так як я вагітна то вже десь 6 місяців корені відростають свої, майже в тон до кінців. Думаєте підійде?
ще до речі, був такий набір для світлого і сивого волосся...

Annette
11.09.2009, 15:36
шампунь і бальзам Mrs. Potter's ''Enhances colour''
loreniya, а де в нас такий продається?

loreniya
11.09.2009, 15:41
я купила в ларьку з косметикую біля балатону, але думаю що у всіх ларьках з косметикою варто запитати... написано там гарно - екстракт горіха і якогось хебану... по 10 грн за баночку - можна пробувати...

TusSsi4ka
12.09.2009, 12:31
Піджкажіть будь-ласка яку фарбу для волосся варто придбати щоб гарно вибілювала волосся і не залишала жовтизни?:girl_curtsey:

Нікуся
12.09.2009, 13:29
TusSsi4ka,я думає на перший раз треба піди до салону,щоб майстер подивився на структуру вашого волосся,він і підбере вам фарбу,і визначить процент окислювача.

TusSsi4ka
12.09.2009, 17:35
Дякую за відповідь, я зазвичай ходжу в салон, але надумалось мені пофарбуватися вдома, саме тому цікавлюся порадою форумлянок:girl_spruce_up:, яку б фарбу обрати. Раніше я купляла фарбу Vitalitys на бюті але останнім часом там немає тих відтінків які мені підходять, та й взагалі хочеться шось новеньке попробувати:girl_crazy:

Consuelo
12.09.2009, 21:53
я сьогодні вперше випробували перцеву настоянку... а як її правильно наносити? казали, що має пекти, а мене ніц не пекло...

Zlju4ka
12.09.2009, 21:56
Пече не всім.Залежить від чуттєвості шкіри на голові ну і від часу тримання звісно.Я колись робила теж казали має щипати а ніц не щипала.Як кому.

Consuelo
12.09.2009, 22:00
а як все-таки правильно її наносити? то ж на шкіру треба, я купила одну баночку - бачу, що мало. Тримала 1 годину. Щойно помила голову, і тіки тепер відчуваю тепло. І взагалі чуть-істерика не сталась - сьоні жмуток волосся витягла.. ну мож перебільшую, але як на мене, то багато...

Zlju4ka
12.09.2009, 22:13
Я робила маску таку як з деміксидом але замість нього додавала наст.перцю.Але ця маска не для зміцнення а для швидкого росту волосся.Тому незнаю чи ти таку маєш на увазі.
Вітамінки аевіт(проколювала і виливала),дві чайні ложки перцю,дві чайні касторки і репяхової олії .усе втерла в волосся і під пакет і укутала теплом.Тримала хв.40.Перець в тій масці потрібен тільки для подраз..шкіри голови щоб швидше впитались вітамінки і масло.Він типу-провідник.Потім промила тепл.водою з шампунем і ополоснула водою з лимоном.Я таку робила лише раз-тому чи є ефект незнаю:(

Імель
12.09.2009, 23:09
на перший раз треба піди до салону,щоб майстер подивився на структуру вашого волосся,він і підбере вам фарбу,і визначить процент окислювача.
дуже слушна порада

Піджкажіть будь-ласка яку фарбу для волосся варто придбати щоб гарно вибілювала волосся і не залишала жовтизни?
я, нариклад, коріння підмальвую сама-бо то роблю частіше, ніж буваю у Львові в перукарні.

Ось порада мого майстра:
для того, щоб не було жовтизни-фарба має мати фіолетовий (рожевуватий) відтінок, який нейтралізовує жовтий.
Я вже писала, що використовую Wella Color Tuoch (відгуки в цій темі). Філетовий відтінок з цієї серії мають фарби, номер яких закінчується на 6-наприклад 9/16, 36.
Окислювач, як правило, зазначений окремо до кожного номера. 9/16 - окислювач- 1,9%, 36-окислювач 4%.
Але результат більшою мірою буде залежати від того, який Ваш природній колір-це раз, яка структура Вашого волосся-це два.
Wella Color Tuoch-це безаміачна фарба, яка максимум висвітлить волосся на 3 тони. Тобто результат буде, якщо маєте своє волосся -русяве.
Якщо темніше-варто рати аміачну фарбу (але вона більше палить волося).
Рекомендую Wella Coleston (здається так)-принцип вибору номера фарби-той же.

Пи.Си. Фіолетового відтінку не бійтеся-коли змиєте, нічого не буде видно. Просто від взаємодії з повітрям при нанесенні фарба буде трохи фіолетова.

kati
12.09.2009, 23:21
Рекомендую Wella Coleston

я користуюсь цією фарбою:) правда вдома сама не фарбуюсь.Мені мішають два кольори- один фолетово-попелястий, інший любий на вибір(платиновий, жемчужний) в пропорціі 3:1.

Імель
12.09.2009, 23:26
я користуюсь цією фарбою

Ех, мені про це залишається тільки мріяти, як і про ідеально рівний тон :girl_cray:, бо маю дуже тоненьке волосся :girl_cray:, більше, ніж безаміачна фарба-мені не світить :girl_cray:

loreniya
13.09.2009, 10:11
я пропоную для відбілення лореаль exellence creme blond suprreme № 01 -малюю маму, виходить зовсім не жовте! хоча варто зважати на стартовий колір волосся - подивіться на світло крізь своє волосся - є рижі нотки? якщо так то це ваша жовтизна... якщо волосся русе - то можна пробувати самому без салону.... якщо волосся довге то краще в салон і то провірений - чомусь кінці повільніше відбілюються ніж корені... А! і хна не вибілюється - якщо малювались колись то вона ще є в волоссі!!!
До речі - в ДЦ на лореаль акція - деякі кольори продають по 24 грн, я хоч вагітна, але запас зробила 4 упаковки :girl_in_dreams: не завжди ж така нагода є... Треба ті ДЦ що десь на окраїнах - в центрі майже нічого не лишилось...

Jolka
13.09.2009, 16:10
Цитата:
Допис від imel
Рекомендую Wella Coleston
я користуюсь цією фарбою правда вдома сама не фарбуюсь.Мені мішають два кольори- один фолетово-попелястий, інший любий на вибір(платиновий, жемчужний) в пропорціі 3:1.

kati, напишіть, будь ласка, салон, в якому є ця фарба. А то я знайшла "свій" колір у Wellaton, але мала фарбу, зроблену в Німеччині, а не в Росії. Чомусь боюся російсьою собі волосся попсути. Може є схожий тон у Колестоні...

Імель
13.09.2009, 17:40
салон, в якому є ця фарба.

мона і я напишу?
точно є в "Леро" на Пасічній і в Л"етуалі на Франка

Jolka
13.09.2009, 17:45
салон, в якому є ця фарба.

Дякую за наводку! :)

kati
13.09.2009, 18:07
kati, напишіть, будь ласка, салон, в якому є ця фарба. А то я знайшла "свій" колір у Wellaton
колестон я купую сама- на бьюті або на півд . в магазинчику в ТЦ Європа

Черника
14.09.2009, 21:56
А я дуже хочу наростити волося!Взагалі-то, я не місцева, тож може мені хтось порадить якогось чудо-перукаря???Хто що чув за ту диво процедуру?

loreniya
16.09.2009, 12:38
про нарощування знаю що не варто його нарощувати капсулами - по перше шкідливо, по друге відросте на 1 см і ви вже не зможете чесатись - одна знайома наростила - то ті капсули стало видно через місяць... знаю що якось так роблять шо до кожного волоска клеять "продовження" але це вроді дуже дорого і довго. Чула десь в р-ні медінституту є така перукарня...

вчора подруга скинула ссилку - про відбілювання - ДУЖЕ цікава і повчальна історія. Варто почитати всім не залежно від того в який колір фарбуєтесь - там такі поради! і фотки всеї косметики і детальна розповідь що вона дає... головне дівчина з власного досвіду то все пише - щоб не винаходити ровера другий раз...
http://www.liveinternet.ru/community/make_up/post87576646/
мені ті шампуні-брусочки подобаються, хтось таке має? взагалі в продажі такого не бачила...

Імель
16.09.2009, 16:14
мені ті шампуні-брусочки подобаються, хтось таке має? взагалі в продажі такого не бачила...
Lush-це фірма, яка виробляє різна мильні прибамбаси, а саме-мило, бомбочки для ван, ті самі шампуні.

Сайт:
http://www.lush.com.ua/index.htm

Знаю точно, є магазин в "Каравані" (м.Київ, вул. Лугова, 12)

тре буде попробувати
а домця маю шматок мила з пшеницею

Annette
16.09.2009, 16:21
чора подруга скинула ссилку - про відбілювання - ДУЖЕ цікава і повчальна історія. Варто почитати всім не залежно від того в який колір фарбуєтесь - там такі поради! і фотки всеї косметики і детальна розповідь що вона дає... головне дівчина з власного досвіду то все пише - щоб не винаходити ровера другий раз...
http://www.liveinternet.ru/community.../post87576646/
А італійську косметику для волосся Optima, яку по цій ссилці дівчина рекомендує, у нас десь бачли???

Нікуся
16.09.2009, 16:57
Погуглила, косметики Optima в офіційних магазинах нема,хіба на базарі хто возить. Але ціни в рублях високі,то не думаю що на в нас базарі хтось таке купує. А жаль!

imel, в нас представництва Lush немає. Одна надія на вас ! В в Києві купіть і спробуйте ці чудо шампуні,і напишіть їм оду! А ми слинки поковтаєм! ;)

Niferttiti
16.09.2009, 17:11
А я дуже хочу наростити волося!
Я собі наростила на минулому тижні. Зараз вже на ті капсули не нарощують, хіба якщо дуже ріденьке волосся. Класно так. Буду так ходити до двох місяців, а потім треба знову перепідшити, або деякий час походжу зі своїм, а з часом знову нарощу. Головне волосся найти.

Імель
16.09.2009, 17:26
imel, в нас представництва Lush немає. Одна надія на вас ! В в Києві купіть і спробуйте ці чудо шампуні,і напишіть їм оду!

Я вже про це подумую, але недавно купила собі Нумеро шампунь (1л), то мені на рік часу :girl_crazy:.
Мене більше зацікавив Шварцкопф, той що фіолетовий :girl_in_dreams:

Wanderlust
17.09.2009, 09:38
що скажете про syoss? в неті ніби непогані відгуки, хочу спробувати. і взагалі, може порадите що - шампунь+бальзам і т.п.
останнє в мене - лореаль - не підійшло зовсім, потім білоруський якийсь теж так собі.
фарбоване, ламається і січеться

NikaLovely
17.09.2009, 09:49
Wanderlust, вирішила спробувати Syoss. Купила шампунь і ополіскувач для захисту кольору. Шампунь - як шампунь. Ополіскувач не підійшов, волося якесь сухе, неблискуче, неслухняне, тобто функцію свою не виконує. Правда, маску не купляла, певно вже і не буду.

Тепер от шукаю гарну масочку, щоб волоссячку здорового блиску надати...

Lastivka_Rivne
17.09.2009, 09:52
Моя ахілесова п’ята - це волосся. Гарним воно було тільки в школі і в період вагітності. Я багато чого перепробувала для догляду і маски, креми, бальзами. Допомагала трохи реп’яхова олія.

Wanderlust
17.09.2009, 10:02
Допомагала трохи реп’яхова олія.

її так важко змивати!!! як ви справляєтеся?

kati
17.09.2009, 10:21
Я собі наростила на минулому тижні. Зараз вже на ті капсули не нарощують,

а на що наростили вам?
і яка ціна якщо можна?

loreniya
17.09.2009, 10:28
Wanderlust чому важко змивати? два рази шампунем і все... може ви її забагато намазуєте? От що важко змити це касторову олію!!! один раз попробувала - з мене досить!
Про сіос підтримую - шампунь як шампунь... Чогось такого професійного як кажуть в рекламі я в ньому не бачу...
Але може то в мене волосся таке - мені в перукарні дуже рекламували серію сєнко /такі червоні банки/ то я купила і тоже нічого особливого моє волосся не замітило.
Зараз любимий шампунь Natura Hause. З малахітом - шампунь і маска, при чому маска наноситься на 15 хв ПЕРЕД миттям голови... а ще є в них такий шампуньчик "море і басейн" - від солі і хлорки - так вот на нашу львівську воду то супер!!! волосся дуже блистить після нього. інших не пробувала але там ціла лінійка... Продавались в аптеках, але тепер зникають бо подорожчали майже вдвоє...

Wanderlust
17.09.2009, 10:43
Зараз любимий шампунь Natura Hause. З малахітом - шампунь і маска, при чому маска наноситься на 15 хв ПЕРЕД миттям голови... а ще є в них такий шампуньчик "море і басейн" - від солі і хлорки - так вот на нашу львівську воду то супер!!! волосся дуже блистить після нього. інших не пробувала але там ціла лінійка...
розкажіть де саме то найти, будь ласка

Vittoriya
17.09.2009, 10:50
шампуньчик "море і басейн" - від солі і хлорки
О, мені таке треба, а то після басейну волосся стає зовсім інше... Де можна купити таки шампунь?

Orman
17.09.2009, 10:51
От що важко змити це касторову олію!!!

колись робила маски з яйця і касторки, крапала пару крапель - змивалося добре

Нікуся
17.09.2009, 10:57
Мала я Syoss і шампунь ,і бальзам і однохвилинну маску- нічого особливого. А про те що це профзасіб ,то це лише рекламний трюк,!хіба може півлітра шампуню коштувати 25 гр?
Ріп"яхова олія мені змивається просто,без додаткових зусиль.Може ви дійсно її забагато влили, а ще може ви її наносили холодною. Всі масла перед нанесенням треба нагрівати.

loreniya
17.09.2009, 11:19
чесно кажучи зараз не орієнтуюсь - маю дві незакінчені банки, купляла одну в аптеці на левандівці, біля базару - там через дорогу церква, якось "ваша аптека" чи щось таке, а другий в арсені на патона, на другому поверсі зліва від ескалатора є магазин з косметикою. Якщо ще десь побачу то скажу. там такі білі невзрачні банки в таких самих невзрачних коробках - зараз вам сфотографую...
думаю варто питатись по більших аптеках і там де є косметика

Імель
17.09.2009, 11:23
А про те що це профзасіб ,то це лише рекламний трюк,!хіба може півлітра шампуню коштувати 25 гр?

літр шампуню Нумеро коштує 45 грн :ninja:

Нікуся
17.09.2009, 11:28
тр шампуню Нумеро коштує 45 грн
Ну незнаю що відповісти.... Просто шампунь від шварцкопу,бонакуре коштує 70-80 гр за 300 мл...

Morena
17.09.2009, 11:29
що скажете про syoss? в неті ніби непогані відгуки, хочу спробувати. і взагалі, може порадите що - шампунь+бальзам і т.п.
я купила бальзам - не сподобався зовсім.

Wanderlust
17.09.2009, 11:32
чесно кажучи зараз не орієнтуюсь - маю дві незакінчені банки, купляла одну в аптеці на левандівці, біля базару - там через дорогу церква, якось "ваша аптека" чи щось таке, а другий в арсені на патона, на другому поверсі зліва від ескалатора є магазин з косметикою
все далеко. але походжу по аптеках)

Consuelo
17.09.2009, 11:33
я користувалась СЕНКО - колись, дуже подобався. Потім зійшов на пси... Зараз в перукаря замовляю італійську серію UNA від rolland. Задоволена, волосся не злипається після них, і якесь свіже. І взагалі, італійські шампуні більше подобаються за німецькі.
Ще одну річ зауважила - допустим, навіть якщо купувати звичайний шампунь, типу Пантін, в США чи Італії, чи Франції і у нас - кардинальна різниця. При наймні від нашого моє волосся не в захваті...

loreniya
17.09.2009, 11:34
так літр це ж багато!!! за 45 грн... переважно шампуні по 200-250 мл, якщо перевести получається 9-11 грн... думаю його варто купити з подружкою на пополам, бо мені б термін придатності вийшов поки б я його використала...

loreniya
17.09.2009, 11:35
Ще одну річ зауважила - допустим, навіть якщо купувати звичайний шампунь, типу Пантін, в США чи Італії, чи Франції і у нас - кардинальна різниця. При наймні від нашого моє волосся не в захваті..
а це 100% правда!!!!

Morena
17.09.2009, 11:37
Мене більше зацікавив Шварцкопф, той що фіолетовий
і у мене такий є, шампунь як шампунь, тільки якийсь рідкуватий, швидко закінчується. Особливого ефекту розгладжування і вирівнювання я не помітила. Та я особливо і не сподівалася, з моїми кучерями важко дати собі раду.

Імель
17.09.2009, 11:43
Ну незнаю що відповісти.... Просто шампунь від шварцкопу,бонакуре коштує 70-80 гр за 300 мл...

Я спробую зробити припущення.
І трошки повторюся:
1.Нумеро-всім нам відома профсерія, якщо маску можна купити або в перукарні, або в якійсь роздрібній мережі, то шампунь я надибала тільки в одному місці (про яке вже теж писала)-купую в дрібно-гуртовому магазині, в якому закуповуються невеликі київські перукарні, і який є одним з найдешевших. Цей шампунь продається в 10-літровій каністрочці (ціна здається 350 грн.) або на розлив-45 грн/л. Шампунь дуже класний-густий, а разом з маскою-взагалі супер.
2.бонакур-ціна така, підозрюю, через те, що ми купуємо їх в роздрібній мережі, з накруткою мінімум 50-100% від опту.

Пи.Си. Гляну скільки "на точці" коштує Бонакур

Jolka
17.09.2009, 12:29
Ще одну річ зауважила - допустим, навіть якщо купувати звичайний шампунь, типу Пантін, в США чи Італії, чи Франції і у нас - кардинальна різниця. При наймні від нашого моє волосся не в захваті...

Це правда... Мені недавно привезли з Німеччини на замовлення Pantene Pro-V для об"єму і Gliss Kur для пошкодженого волосся... Ще перед тим замовляла з американського інтернет-магазину БонаКур (зроблений в Німеччині :))... Навіть слів нема для порівняння з тими, що випускаються в Росії - як кажуть в Одессі - "двє большиє разніци"... Зникла лупа, нічого - перепрошую - не свербить, волосся з об"ємом, добре себе почуває, не жирніє на наступний день...

Wanderlust
17.09.2009, 12:34
американського інтернет-магазину БонаКур
а як там з доставкою?

Jolka
17.09.2009, 12:49
а як там з доставкою?

Вартість доставки тоді дорівнювала сумі продукції, яку я купувала :) Тобто досить дорого (щось близько 27 доларів). Зараз дивлюся, що поміняли схему оплати (відразу пишеш адресу доставки і ркізити карточки) і вже не видно, скільки власне буде коштувати доставка, доки всю суму не спишуть з карточки. (Зараз знайшла інфу - $23 + $3 за кожну позицію!) Це я про магазин http://www.beautyencounter.com

А взагалі мій улюблений (з безкоштовною доставкою) - це www.strawberrynet.com. Звідтам замовляла і косметику, і парфуми, і навіть шампуні там є ;) ...

Юкола
17.09.2009, 12:57
А я вже з півроку користуюся Алотоном.
Дуже задоволена.
А от бальзам і спрей їх мені зовсям не подобається.

Нікуся
17.09.2009, 14:00
А взагалі мій улюблений (з безкоштовною доставкою) - це www.strawberrynet.com. Звідтам замовляла і косметику, і парфуми, і навіть шампуні там є ...
А мона детальніше як замовляли,чи задаволені ,строки?І ціни там в рублях!

Niferttiti
17.09.2009, 14:37
а на що наростили вам?
і яка ціна якщо можна?
Волосся яке має нарощуватися зшивається спеціально і тоді пришивається по голові до сплетеної тоненької косички і все. Сама така робота в районі 100 грн, зшити волосся 50 долл. ну і вартість самого волосся. Воно потім відчіпляється і можна знову пришити і так безліч разів, поки ненадоїсть.

Нікуся
17.09.2009, 14:55
Волосся яке має нарощуватися зшивається спеціально і тоді пришивається по голові до сплетеної тоненької косички і все. Сама така робота в районі 100 грн, зшити волосся 50 долл. ну і вартість самого волосся. Воно потім відчіпляється і можна знову пришити і так безліч разів, поки ненадоїсть.

Економ варіянт: Купуєте шаньйон( головне щоб по кольору не відрізнявся від власного) Ріжуте його смужками(ріжеться елементарно) і пришиваєте до сплетених малесеньких колосків( мені плели в три "поверхи").Маю і кудряшки і прямі довгі пасма.

Wanderlust
17.09.2009, 15:26
мені плели в три "поверхи").Маю і кудряшки і прямі довгі пасма.
ого, а покажіть як то виглядає

Bonka
17.09.2009, 22:05
Продаються готові пасма, закріпляються за допомогою малесеньих гребінчиків які запихаються в косичку.Я робила таку зачіску на своє весілля.
(пасма штучні-але в перемішку з своїм волосям виглядає гарно)
І ще їх можна використовувати багато разів.:girl_smile:

Olma
18.09.2009, 10:00
Куписа собі вчора отаке:
http://img195.imageshack.us/img195/7884/20090706152535serumabso.jpg (http://img195.imageshack.us/i/20090706152535serumabso.jpg/)

Олійка для пошкоджених кінців. Хоч мої і не пошкоджені, але я завжди такими олійками користуюсь.
Спеціально поревіряла шоб без силікону була.
Хтось вже таке мав?

Грильяжка
18.09.2009, 10:19
Спеціально поревіряла шоб без силікону була.
тепер поясни мені чому без силікону і який вплив силікон має на волосся, бо я дотепер взагалі уваги не звертала

Olma
18.09.2009, 10:34
Та тут пару сторінок назад всі то активно обговорювали. Я в деталі не залазила, тільки запамятала шо нізя.
Кася в нас в тому експерт :)
Тут є :) (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=484856&postcount=433)

loreniya
18.09.2009, 10:43
напишіть враження про олійку, коли покористуєтесь - моїм кінчикам тоже чогось такого треба... До речі, ніколи такої серії не бачила, де кпляли?
а про силікон цікаво... я вже провірила свої шампуні - вроді нема в жодному, хіба він замаскований під якоюсь хімічною назвою... Як по іншому силікон можна сказати?

Diana
18.09.2009, 11:19
Страшно лізе волосся на голові, і то чим дальше тим гірше, може хтось симкався з такою проблемою і щось парадить

loreniya
18.09.2009, 11:29
а таблетки якісь може приймаєте? або сильно понервували? чи переїхали в інше місце жити /воду поміняли/?
Я пила 3 міс контрацептиви то чуть не полисіла... антибіотики також дають такий ефект... при відміні препарату проблема відпаде... якщо понервували то волосся саме відновиться. Якщо переїхали пробуйте мити голову кип"яченою водою.
Вітамінки може попийте - "спеціальне драже мерц" - мені сподобалось, правда мала проблему з нігтями і побачила результат через тиждень+ волосся йожиком через місяць приймання маленьке виросло... Масочки на голову робіть з олійок - з лляної, реп"яхової, мигдальної - все є в аптеках.
Думайте яка причина, не просто ж так воно собі почало випадати... причину треба усунути бо нічого не поможе...

Un.Known
18.09.2009, 11:35
Волосся може випадати з різних причин.

1. Гормональні зміни (післяпологовий період, нова контрацепція, тощо).
2. Стрес
3. Міжсезоння (хоч це і кумедно, але ми також "линяємо")
4. Зовнішні впливи (постійна робота за комп"ютером, наприклад)
5. Порушення обміну речовин (і надмірні дієти)
6. Глисти

Знаєте, від чого випадає волосся у Вас?

La esposa
18.09.2009, 11:36
Мені почало лізти волосся після частого фарбування, то мені перукар порадила просто за годину-дві до миття голови змастити корені волосся вітамінами А і Е, то така олійка в баночках, продається в аптеці, два разом виходить коло 10 грн. Ефекту відразу не буде, але те волосся, що має вирости, буде рости набагато міцнішим, ніж тамте. Я вже півроку так роблю, змогла нарешті відновити своє волосся після того, як переходила 3 рази з чорного в біле.

Diana
18.09.2009, 11:45
В мене вона завжди випадає, але періодами дуже сильно. Може бути- приймала антибіотики, воду не міняла, місце теж, нерви і стреси є завжди, глисти для профілактики з малою лікавали всі, гормональні зиміни - навряд, порушення обміну речовин - не знаю.

Рибка
18.09.2009, 11:50
Переглянула всі баночки шампуню, і всюди є якісь Dimethicone, і всі з другої групи: эти силиконы не смываются с волос водой. Вымываются очень трудно из волос только в комбинации с тенсидами (шампунь).
Навіть на бальзамі-ополіскувачі від Пантін вони присутні...

loreniya
18.09.2009, 11:52
є якісь цикли? може вам так положено - різко шерсть скидати... пробуйте в ті періоди пити вітаміни

Olma
18.09.2009, 11:55
напишіть враження про олійку, коли покористуєтесь - моїм кінчикам тоже чогось такого треба... До речі, ніколи такої серії не бачила, де кпляли?
Обовязково напишу! (купувала в Швецї)

Переглянула всі баночки шампуню, і всюди є якісь Dimethicone, і всі з другої групи:

Блін, зарази!! Сьогодні перегляну свої засоби.

Mazerati
18.09.2009, 11:56
є якісь цикли? може вам так положено - різко шерсть скидати... пробуйте в ті періоди пити вітаміни

Які? в мене тіж проблеми..:(

Un.Known
18.09.2009, 12:01
Я б почала з прийому вітамінів С, К і Е. А також би змінила шампунь.

Свого часу мені дуже допоміг препарат Ревалід. Моя перукарка зі сміхом сказала, що якщо не перестану приймати - відмовиться мене обслуговувати (багато волосся - багато роботи).

loreniya
18.09.2009, 12:10
ну раз в швеції то не спішіть писати, я туди нажаль скоро не попаду:girl_in_dreams:

Olma
18.09.2009, 12:14
ну раз в швеції то не спішіть писати, я туди нажаль скоро не попаду

Так в нас же ті самі засоби також продають:)
Може не всі, ну Лореаль точно.

Bluemchen
18.09.2009, 12:22
В мене також була така проблема мин року. Робила різні маски, пила вітаміни, нічого не допомагало....Принаймі, я так думала. Потім вирішила здати волосся на аналіз, щоб виявити, яких мені мікроелементів не вистачає... Цей аналіз робили досить довго, оскільки його надсилали в Київ, потім були ще Великодні свята...Дивно те, що за цей час в мене проблема з випадінням волосся зникла і ,в принципі, мені його вже і не було потрібно.

Mazerati
18.09.2009, 12:25
А в результаті, яких мікроелемнтівв не вистарчало?

Bluemchen
18.09.2009, 12:33
я його так і не забрала, оскільки потім поїхала у відрядження і якось все не виходило, хоча напевне варто було таки сходити за ним... До речі, здавала я цей аналіз в салоні "Персона люкс" на Богомолця. Там час від часу є на прийомі лікар, я так розумію дерматолог.

vovchenja
18.09.2009, 16:10
Порекомендуйте хорошого перукаря на левандівці. Цікавить людина яка гарно стриже!

Нікуся
18.09.2009, 16:57
Салон Геліос,перукар Уляна. Принаймі я нею дуже задоволена.

vovchenja
18.09.2009, 17:00
Дякую, що відгукнулись, а не знаєте дні в які вона працює. Я ходила до Люди, але вона в відпустці.

Нікуся
18.09.2009, 17:01
Точно нескажу,але здається по непарних.

vovchenja
18.09.2009, 17:02
Ок, проб"ю. Ще раз дякую.

Orman
19.09.2009, 13:10
вчора пофарбувала волосся, вийшло не зовсім те, що хотіла? тому покажу не у Вихвалялках, а тут. Aарбувалась в перукарні, фарба Subtil.

http://i047.radikal.ru/0909/fa/8a1cdfb32a62.jpg

vovchenja
19.09.2009, 14:46
Як на мене дуже гарний колір!

Vittoriya
19.09.2009, 15:29
вчора пофарбувала волосся
А мені якраз такий подобається. Теплий, світлий, переливається!! Супер!!

GONE BABY GONE
19.09.2009, 15:59
гарний колір,а який хотіли?

Orman
19.09.2009, 22:00
Дякую за компліменти :)

хотіла менш "жовтий" більш русявіший - спокійніший

Нікуся
19.09.2009, 22:02
Orman, колір смачнющий-медовий!

Olma
22.09.2009, 10:12
Вчора бачила рекламу про новий шампунь Fructis без силікону - думаю скоро всі популярні шампуні будуть акцентувати на цьому увагу..

Siania
22.09.2009, 10:16
Я збираюсь обезбарвити свої чорні кінчики, які завжди темніші від коренів((( Ця процедура обезбарвлення сильно псує волосся?:girl_sad:

Kasia
22.09.2009, 10:52
шампунь Fructis без силікону
в нас давно реклама йде. а от в продажу - не бачила

Consuelo
22.09.2009, 11:43
скажіть будь-ласка, чи варто купити собі крім натуральної репяхової олії ще шампунь з репяхової олії?

nattsol
22.09.2009, 15:03
Вчора бачила рекламу про новий шампунь Fructis без силікону
купила собі такий, чомусь після нього волосся заплутане :girl_sad: (схоже, трохи засильно вимиває жир з шкіри голови, хоча волосся все одно доводиться мити через день)

в нас давно реклама йде. а от в продажу - не бачила
дивно, я купила в ДЦ приблизно тоді ж, коли реклама з'явилася

Siania
22.09.2009, 15:05
хоча волосся все одно доводиться мити через день)
уууууу, ваше довге волосся через день!!! не завидую((((

Нікуся
22.09.2009, 15:06
скажіть будь-ласка, чи варто купити собі крім натуральної репяхової олії ще шампунь з репяхової олії?
Якщо коси пересушені то думаю що можна,а якщо є схильність до жирності-то може ще більше жирнити.

бетменша
22.09.2009, 15:07
дивно, я купила в ДЦ приблизно тоді ж, коли реклама з'явилася
я теж там купувала. вже доволі давненько. але бальзам тієї серії. нічого особливого насправді

Orman
22.09.2009, 20:12
Ця процедура обезбарвлення сильно псує волосся?

сильно-не сильно - як пощастить, але щоб зовсім не зіпсувала - то навряд

Vittoriya
22.09.2009, 21:47
Дівчата, скажіть хто-небудь, чим відрізняється крем-маска Numero від крему Numero. Я купила маску в баночці великій, а сьогодні бачила крем в такому тюбику, як і шампунь. Що краще-маска, чи крем?

Нікуся
22.09.2009, 22:07
Vittoriya/,і то і то піде на користь вашому волоссю! Бреліл хороша хфірма,ви не прогадали!

Vittoriya
22.09.2009, 22:28
і то і то піде на користь вашому волоссю! Бреліл хороша хфірма,ви не прогадали
Дуже на це надіюсь!:girl_spruce_up:

loreniya
22.09.2009, 22:50
"Ця процедура обезбарвлення сильно псує волосся?"
Siania не то щоб псує... просто міняє. структура волосся зовсім інша ніж при просто фарбуванні, думаю якщо тільки кінчики обезбарвити то волосся буде погано чесатись... змийте собі ту чорну фарбу!!!
є така штука "бреліл колор ремувер" вибачте що так "переклала"... от він гарно знімає фарбу і зовсім не шкодить волоссю!!! правда трохи коштує... Я таку процедуру проводила 2 роки тому на всю довжину волосся. Можна замовити в магазинах де є косметика від цієї фірми - лишіть завдаток і номер тел, привезуть вам і передзвонять. на кінчики вистарчить 1 упаковки.

Нікуся
23.09.2009, 09:01
А ще дуже добре вимиває фарбу кефір!

nattsol
23.09.2009, 09:38
уууууу, ваше довге волосся через день!!! не завидую((
не таке вже воно й довге, тільки до середини спини :) а часто мити голову - то вже звичка)

Нікуся
29.09.2009, 14:10
Хочу спробувати фарбу Wella Koleston. Підскажіть де її шукати і в якій вона ціновій категорії.

NikaLovely
29.09.2009, 14:21
Хочу спробувати фарбу Wella Koleston. Підскажіть де її шукати і в якій вона ціновій категорії є точно на Південному на другому поверсі ТЦ "Європа", сама фарба коштує десь 60грн., там до неї можна купити оксідози маленькі, правда, інших виробників.

Імель
29.09.2009, 14:21
Хочу спробувати фарбу Wella Koleston. Підскажіть де її шукати і в якій вона ціновій категорії.
Ось Каті писала:
колестон я купую сама- на бьюті або на півд . в магазинчику в ТЦ Європа
Ціни можу написати лише "свої"-тюбик фарби 60 мл я купую за 55 грн., ще + окислювач (літр Велли коштує 40 грн, мона брати Сенко 60 мл-до 5 грн (вже не пам"ятаю точно))

Каті, а Ви який окислювач купуєте???

Нікуся
29.09.2009, 14:23
Якщо фарбувати лише відросші корінці то тюбика хватає?

DolceVita
29.09.2009, 14:23
Wella
Є гуртівня на Кирила і Мифодія. Я фарбувалася Колортач то більше 50 грн за тюбік без оксі

Імель
29.09.2009, 14:29
Якщо фарбувати лише відросші корінці то тюбика хватає?

на 3-4 рази, залижить від густоти волосся і від того, на скільки відросло волосся, я корінці підмальовую раз в місяць-відростає на 1-1,5 см. Волоссячко маю дуже рідесеньке :(

Тюбик зручно поділений здається на 3 і на 4 рази-тобто позначки стоять що 15 мл і що 20 мл (щось склєрозна я)

Імель
29.09.2009, 14:30
Колортач то більше 50 грн за тюбік без оксі

я колортач купую по 45 грн (без оксі), колестон-за 55 грн (без оксі)

Нікуся
29.09.2009, 14:34
imel, ти в блонд фарбуєшся?

Імель
29.09.2009, 14:35
imel, ти в блонд фарбуєшся?

ессс

маю шось таке, як на аві.

фарбую кольором 9/16 з фіолетовим отлівом (щоб жовте знімало)

DolceVita
29.09.2009, 14:36
я колортач купую по 45 грн
здайте точку!!!!

Нікуся
29.09.2009, 14:37
А, я біліша ,певно треба буде брати 12/... , а ти пробувала різні оксі,то який нормальний (маю на увазі фірму)

Імель
29.09.2009, 14:39
здайте точку!!!!

та йой, зара знову помідорками закидають і яйками

с.м. Героїв Дніпра, 15 ряд здається, біля кінцевої зупинки вишгородських маршруток (дивіться профіль мій)

Нікуся
29.09.2009, 14:50
На мої темні корінці тре брати 9 або 12% окислювач. Думаю купити і той і той і щмішувати їх тоді вийде 10,5%( принаймі не ядрьона 12%).
А не прбувала пудру\порошок відбілюючу брати?

Імель
29.09.2009, 15:03
12% окислювач
я була приємно вражена результатом, ідеальний тон, як на розкладці (то я корінці малювала Колестоном, все решта Колортачом), і рівний, перукарний варіант

А не прбувала пудру\порошок відбілюючу брати?
ні, бережу волосся,я останнім часом навіть феном не сушу, а вирівнювач мені тільки сниться, бо вже майже рік дуже сильно випадає волосся і мочалкою зробилося, довелося відмовитися на деякий час від довжини (багато обрізала) і ідеальних кольору та укладки.

Я довгий час малювалася безаміачним ревлоном, але він є досить агресивним, а потім відкрила для себе Веллу, тепер пожинаю ревлонівські плоди за півроку надіюся відросте

Нікуся
29.09.2009, 15:07
То кажеш,що 12% окис. тобі не палив волосся?

Імель
29.09.2009, 15:14
тобі не палив волосся?

то ж на свіжак :girl_crazy:
на все решта - те що помальоване 1,9

12%-ним я малювала в кінці травня, зараз те волосся живеньке і блискуче

Нікуся
29.09.2009, 15:18
Короче,буду брати 12/81,окис. 12%. Хіба ще почекаю що напише Каті на рахунок того.
Була руса(колись) немала проблем з волоссям-так тепер блондинка і сушу голову як за тим блондом доглядати...
imel,дякую за поради!

Імель
29.09.2009, 15:39
Хіба ще почекаю що напише Каті на рахунок того.
ось тут Каті писала:
Мені мішають два кольори- один фіолетово-попелястий, інший любий на вибір(платиновий, жемчужний) в пропорціі 3:1.

Я більш, ніж впевнена, що оцей фіолетово-попелястий то 9/16.
Я тільки що глянула в неті розкладку-то насправді колір виходить значно біліший, але близький до світло-русявого.

Лишається відкритим тільки питання про процент окислювача.

Ще раз повторюся (хай простять мене модератори )-що для того, щоб не було жовтого відтінку, тре брати фарбу з фіолетовим відтінком, у Велли номер таких фарб закінчується на 6

як за тим блондом доглядати...
1. якісна і неагресивна фарба
2.раз в 2-3 місяці обстигати кінчики (не терплю січку)
3. мінімум термообробки

Я все більше задумуюся про шампуні Lash, вже навіть в розвідку ходила, кусочок кошує 70-120 грн.
Про шампунь Нумеро-супер, волосся ТАК блистить.

Нікуся
29.09.2009, 15:42
Мені здається що 9 не дасть такого світлого кольору... Блін,запуталась в трьох соснах...

Доречі ,давно чекаю твоїх відгуків про лаш!

kati
29.09.2009, 16:06
НІКУСЯ,а що я маю сказати?:)
я коистуюсь колестон, як писала 2 кольори мішаю . фолет фарби вистрачає на 3 покраски, а блонд на 2.Оксі незнаю, бо неи купую, а перукаарка свій дає....думаю 12.наношу фарбу на корені - тримаю хв. 25, потім решту фарби на все волосся на 10 хвилин.

Нікуся
29.09.2009, 16:09
О Каті,ми ва так чекали! Ну ,власне ви і відповіли,що перукар використовує 12 % оксид. Ще й у вас спитаю 12 не палить волосся?

kati
29.09.2009, 16:18
ні не палить, взагалі після цієї фврби в мене волосс краще виглдає ніж до фарбування.Про лонду взагалі мову,тот не до порівняння.
відповіли,що перукар використовує 12 % оксид думаю таки 12, бо колись раз спробувалиименьший оксі то трошки погано взяло

Mazerati
30.09.2009, 10:01
Дівчата, в мене останнім часом почало дуже вилазити волосся. Порадили шампунь Фітоваал. Може хтось користувався чи щось знає про його ефективність?

loreniya
30.09.2009, 10:05
мені той фітовал зовсім не поміг... помогли вітаміни "спеціальне драже мерц" - почала пити від нігтів - бо були більші проблеми ніж з волоссям і з подивом замітила що волосся теж не випадає!!!
А на рахунок степеня окислення фарби - дівчата дивіться на товщину волосків - чим вони тонші тим слабше окислення - моя мама має таке грубе волосся що їй навіть радянська фарба не палила волосся!!! А сестра і хресна мають тонкі волоски - лишні 5 хв і волосся попалене... Я в них штатний перукар - кажуть ніхто їх так в перукарні не помалює як я... Ги... Я на них все вже випробувала і фарби за 10 грн по малолєтці і дорогі професійні фарби зараз...

Женічка
30.09.2009, 10:12
дівчатка,у мене весна і осінь - пора суцільного випадання волосся.
вже знов почалось....... і ніц з тим не можу зробити, та вже і не стараюсь.

Нікуся
30.09.2009, 10:22
помогли вітаміни "спеціальне драже мерц" - почала пити від нігтів - бо були більші проблеми ніж з волоссям і з подивом замітила що волосся теж не випадає!!!

Підтримую! Мені також в свій час допомогли ці драже від випадіння волосся. Правда зараз вони коштують коло100гр...

Юкола
30.09.2009, 10:26
Я нещодавно ножку зломила.
Для прискорення зрощення пила мумійо та кальцемін.
Не знаю від чого саме, але нігті,які в мене завжди слоїлися та ломалися, а зараз, поки годую. взагалі жах,стали міцнішими. Не слояться і відросли.
Волосячко також менше лізе. Хоча за волосся, може бути, просто лінька пройшла.
А зан нігті - правдиво покращилися.

Женічка, може у вас також лінька?

В мене після такого суцільного випадіння починає нове волоссячко інтенсивно рости:)

Женічка
30.09.2009, 10:38
Женічка, може у вас також лінька?
так так,саме вона. після неї їжачок починає рости :)

nataliachita
30.09.2009, 10:44
Женічка, мене від випадіння вже два рази рятував шампунь і ампули VICHY.

Женічка
30.09.2009, 11:25
я те раніше плаценформулу втирала,як ненормальна. але линька закінчувалась тоді,коли МАЛА закінчитись :)
хоча, думаю, що ті втирання таки трошки покращили стан волосся.

loreniya
30.09.2009, 11:39
до речі про плацент-формулу - є там така формула сілк /але не ботаніка, а просто формула сілк/ я її в фарбу для волосся даю - 0,5 ампули в саму суміш, а потім другу половинку виливаю в пусту баночку від духів з пульвелізатором і пшикаю на вже вимите волосся. Правда кондиціонер не наношу перед тим. Хочете вірте, хочете ні але фарба тоді як маска для волосся діє! причому в любу фарбу її давала і завжди позитивні враження! Це я не придумала - в інструкції до тої плацет фомули сілк так написано! причому її поштучно продають...

Orman
04.10.2009, 16:19
випробувала сьогодні шампунь Нумеро - дуже класний результат, і пахне приємно

Wanderlust
04.10.2009, 20:31
Купила сьогодні вітаміни б12, б2, б6 в капсулах,як десь радили. кинула в шампунь - побачим що з того вийде, бо вже не знаю як своє волосся но гарноговигялду привести(

Юкола
04.10.2009, 21:07
Мені колись ще радили "ревалід" та "цинктерал" повживати. ніби дуже добре для волосся.
Пам"ятаю, що приймала ревалід. І від нього дуже добрі нігті почали рости. А от з волоссям змін я не помітила.

Нікуся
04.10.2009, 21:14
Купила сьогодні вітаміни б12, б2, б6 в капсулах,як десь радили. кинула в шампунь - побачим що з того вийде, бо вже не знаю як своє волосся но гарноговигялду привести(
Мені здається що ви трохи напутали-в капсулах віт А чи Е додаються до масок. А віт в ампулах групи В теж додають до масок-про те щоб додавати в шампунь нечула. Просто за той час що ви будете мити голову(приблизно 3 хвилини) вони навряд чи вплинуть на волосся.Але це так -мої роздуми...

Wanderlust
04.10.2009, 21:23
Просто за той час що ви будете мити голову(приблизно 3 хвилини) вони навряд чи вплинуть на волосся.Але це так -мої роздуми...
угу, теж протаке думала. але писали, що помагає. потім розкажу що вийде ;-)

Нікуся
04.10.2009, 21:28
купила сьогодні 100% нерафіноване кокосове масло,виробництва Індії- буду робити маску .
http://s56.radikal.ru/i153/0910/93/1142ae9fc985.jpg (http://www.radikal.ru)

Щойно нанесла...Дівчата,який запах.....Баунті нервово курить....

Panadolka
04.10.2009, 22:42
Я обожнюю усе з запахом кокосу. Де таке щастя придбали?

Нікуся
05.10.2009, 08:44
Я обожнюю усе з запахом кокосу. Де таке щастя придбали?

Panadolka, тут http://uacosmetic.com.ua/product/kokosovoe-maslo/

loreniya
05.10.2009, 11:33
цікаво - я читала що кокосове масло не пахне кокосом :girl_sad:, так як мигдальне масло не пахне мигдалем...
напишіть враження від олійки - біля мене в аптеці така є, може і собі попахну баунті!

Нікуся
05.10.2009, 12:15
Це я замовила нерафіновану -тому вона пахне. Ще скоро має прийти з іншого нет-магазину кокосова та пальмова олії,але рафіновані,то вони не пахнуть( буду робити з них теж маски і ще спробую варити мило)

Імель
05.10.2009, 13:21
imel,ви що до Lush не дозріли? дуже хочеться почути" що то за риба"?

ше ні, поки балдю від шампуню нумеро, але півлітри подарувало подрузі, і маска Нумеро в мене за місяць закінчиться, тоді рвану за Лашом, я пам"ятаю про звіт

Котя
05.10.2009, 13:29
Дівчатка,а де ви купуєте цей шампунь Нумеро?

Нікуся
05.10.2009, 13:31
В мас-маркетах він мені на очі не попадався,а от в базарних магазинчиках є всюди

Яруська
05.10.2009, 13:34
Я обожнюю усе з запахом кокосу. Де таке щастя придбали

Я таке купила салоні краси на Стуса, офігітєльне!! Я його навіть додаю до масажних масел, дуже добре при обгортаннях діє на підтяжку шкіри.:girl_cool:

Імель
05.10.2009, 13:35
наражаю (не знаю як українською буде) черговий раз свою аву на яйця та помідори, але купую в Києві на ринку м.Г.Дніпра, там дрібногуртовий магазин з вскими засобаби для волосся + трохи косметики.

Шампунь Нумеро-1л-45 грн.
В поєднанні з маскою-БОМБА.
густий дуже
Волосся гладке і дуже блистить

Яруська
05.10.2009, 13:38
Шампунь Нумеро-1л-45 грн.
В поєднанні з маскою-БОМБА.

І ціна хороша.
А той магазин, мужчина буде в стані знайти?:girl_crazy:

Orman
05.10.2009, 13:40
Дівчатка,а де ви купуєте цей шампунь Нумеро?

на пр-ті Свободи магазин забула як називається - як йти в сторону оперного по правій сотороні перший магазин після повороту на вул. Гнатюка (вам повертати не треба). Але на жаль коштує він унас не 45 грн./л, а 45 грн./300 мл.

Імель
05.10.2009, 14:05
І ціна хороша.
там ціни взагалі хороші, а в порівнянні з Львовом буває-30%
ціна пояснюю чому така-той шампунь (я так розумію розрахований на салони-перукарні) продається в 10 літровій каністрі, каністра шампуню коштує 345 грн, можна купити на розлив-1 л -45 грн. Причому шампунь таки й густючий, ледве ллється. Мені б тої літри на рік часу вистачило б, тому подарувала подружці трохи
А той магазин, мужчина буде в стані знайти?
навіть дуже

Спробую описати
то є ст. м. Героїв Дніпра (кінцева), зразу біля виходу з станції є ринок ("Оболонь" здається)-на пероні з вагону поїзда треба вийти направо, а вже на вулиці-то буде коло таке-наліво-то є вихід до ринку.
На ринку треба піти наліво до зупнки вишгородських маршруток.
По праву руку будуть починатися торгові ряди. Орєнтуватися на магазинчик з червоної цегли, на ньому здається ще пише 15 ряд. Перед тим магазином звернути вже на сам ринок. Точка призначення справа десь 8-10 магазин, на вікнах пише КОСМЕТИКА

Насправді знайти легко, то тільки букофф багато :girl_crazy:

Імель
05.10.2009, 14:07
на пр-ті Свободи магазин забула як називається - як йти в сторону оперного по правій сотороні перший магазин після повороту на вул. Гнатюка (вам повертати не треба). Але на жаль коштує він унас не 45 грн./л, а 45 грн./300 мл.

Парадокс?
але то зліва але не справа, якщо йти до Оперного,
а шампунь там фасований/запакований чи теж нарозлив?

Люлюся
05.10.2009, 14:11
я бачила Нумеро в Космо фасований шампунь 1л-100 чи 105 грн.
дуже хочу купити,але все грошей шкода:(

loreniya
05.10.2009, 14:17
ото різниця!!! капець... аж жаба душить таку накрутку оплачувати - де 45 грн а де 105!!! це вже 2 літри на розлив... треба в нас якийсь секретний магазинчик знайти...

Люлюся
05.10.2009, 14:24
ото різниця!!! капець... аж жаба душить таку накрутку оплачувати - де 45 грн а де 105!!! це вже 2 літри на розлив... треба в нас якийсь секретний магазинчик знайти...

я з вами у пошуки))))))))))))))
дуже вже хочу той шампунь))))))))

loreniya
05.10.2009, 14:31
думаю "провірити" - чула десь на дорошенка професійний магазин для перукарів відкрили, то може буде на розлив... а ще десь на шота руставелі є магазин професійний...

Orman
05.10.2009, 14:35
Парадокс?
але то зліва але не справа, якщо йти до Оперного,
а шампунь там фасований/запакований чи теж нарозлив?

Точно-точно. Але я є... Не знаю де ліво, а де право ...

Фасований і зовсім не густий.

Fleur
05.10.2009, 14:54
Якщо волосся випадає або ламке стало гарно допоможе "Цинктерал" він недорогий порівняно з драже "мерц", головне ефективний мені його порадила дерматолог, коли були проблеми з нігтями (дуже слабкі - розшаровані). А ще є такий препарат "Волвіт" основний його компонент медобіотин, для нігтів дуже необхідний компонент. Нігті він мені полікував, а ще забрав проблему із шкірою голови (швидко жирніла), в інструкції написано що допомагає при ламкості і випадінні волосся. Препарат "Волвіт" на 30% дешевший за препарат "Медобіотин".

Нікуся
05.10.2009, 15:18
Пила колись цинктерал,він на основі цинку-мене після прийому таблетки страшно нудило,тому недопила.

в нас на базарі(левандівка) я купувала за 83 чи 86 гр за літрову баньочку маски нумеро.

kati
05.10.2009, 15:21
я купувала за 83 чи 86 гр за літрову баньочку маски нумеро
вчора в Магіїї( сихів) також кпила нумеро 84 грн

Імель
05.10.2009, 15:21
я купувала за 83 чи 86 гр за літрову баньочку маски нумеро.
68 грн :ninja:

kati
05.10.2009, 15:26
68 грн ууууууууу.....:girl_cray::girl_cray: але ви не тутка:)

Імель
05.10.2009, 15:34
я могла би Вам якось передавати, але як?
бо возити-то тяжко, останній раз подружці 2 банки везла маски Нумеро, то думала руки повідлітають

kati
05.10.2009, 15:38
я могла би Вам якось передавати, але як? дякуєм, але якщо передаати поїздом чи автобусом, то якраз та сама ціна і вийде:)

Straniera
05.10.2009, 19:35
Якщо є на форумі перукарі або жінки, які мали подібну проблему- порадьте щось, будь ласка. В мене дуже жирна шкіра голови: волосся треба мити кожні 2 дні, перший день після миття воно ще виглядає, зате 2ий день вже жирнувате, треба його в хвостик збирати, та все одно видно. Почала трохи використовувати природні засоби- травами ополіскувати, пробувала без шампуню мити -кефірна маска- потім гірчицею ополіскувала. Все одно- вигляд не той. Після шампуню воно хоч блискуче. Так ось, розчарувавшись у всьому я думаю зважитись на фарбування. Моє питання- чи фарбування підсушить мені волосся? Навіть якщо це не буде білий колір, бо хочу стати брюнеткою (зараз шатенка)? Комусь допоміг такий спосіб боротьби із жирним волоссям? Якщо так, то наскільки днів вистачаю ефекту "чистого волосся"? Це, напевно, треба професійною фарбою фарбуватись?

GONE BABY GONE
05.10.2009, 20:15
А в вас довге волосся? в мене- так і мию його через день,томущо швидко жирніє(можливо тому,що преважно ходжу з розпущеним волоссям)як на мене,то це нормально(хоча іноді мені так надоїдає мити,та сушити моє волосся-а воно в мене далеко не коротке)але я розумію,що вже давно пройшов той час,що я могла мити голову раз в тиждень,а воно було свіже,та чистеньке,як щойно помите!!!

Wanderlust
05.10.2009, 20:56
Моє питання- чи фарбування підсушить мені волосся? Навіть якщо це не буде білий колір, бо хочу стати брюнеткою (зараз шатенка)? Комусь допоміг такий спосіб боротьби із жирним волоссям? Якщо так, то наскільки днів вистачаю ефекту "чистого волосся"? Це, напевно, треба професійною фарбою фарбуватись?

фарба сушить то точно. але здебільшого кінці. всерівно на другий день волосся негарне((( не блищить і ще й сухе. не фарбуйтеся. чи спробуйте якісь легенькі бзаміачні

Fleur
05.10.2009, 23:20
Straniera , спробуйте пропити курс Волвіта або Медобіотина він дуже добре допомагає при надмірній жирності шкіри голови, а також спробуйте кілька днів не мити волосся хоча б 4 дні( чим частіше миєте тим швидше жирніє) - перевірила на собі так порадив перукар допомогло!!!

OxankaF
05.10.2009, 23:25
спробуйте кілька днів не мити волосся хоча б 4 дні
і шо? як це? дома сидіти і нікуди не виходити, чи мо парик? чи шапку весь час носити?

Fleur
05.10.2009, 23:30
:) кому що підійде , вибирайте будь-який варіант головне, що це дійсно діє. Хіба краще мити голову щодня? Це ж не тільки незручно але й шкодить здоров'ю шкіри голови і волосся.

Багіра
05.10.2009, 23:32
Straniera , спробуйте пропити курс Волвіта або Медобіотина він дуже добре допомагає при надмірній жирності шкіри голови, а також спробуйте кілька днів не мити волосся хоча б 4 дні( чим частіше миєте тим швидше жирніє) - перевірила на собі так порадив перукар допомогло!!!
то в кого як волосся реагує на такі експерименти... і в кого яка зачіска, що може дозволити собі 4 дні не мити, але виглядати терпимо)

Straniera
06.10.2009, 00:04
В мене волосся до плечей. Мій перукар також радила не мити кільки днів волосся і так нарощувати темп. Але справа в тому, що дійсно тих пару днів, що мусиш з жирним ходити, почуваєшся жахливо, тож я не витримую і йду до ванни. Зрозуміла, що то, на жаль, не мій варіант. Хіба таке зимою робити, але ж в приміщенні все одно треба знімати шапку.

Нікуся
06.10.2009, 09:02
курс Волвіта

Гугл про ці чудо таблетки ніц не видає,хіба якийсь юридичний документ, і те що це індійський виробник-якісь сумнівні вітаміни....

Люлюся
06.10.2009, 09:34
я також колись мусіла мити голову кожен день то мені перукарка порадила шампунь трошки розвести з водою у долонці і так мити голову.Незнаю чи це воно чи щось інше але зараз такої проблеми немаю:)

Kasia
06.10.2009, 10:29
я теж мию голову через день. але це не є щось особливе. таке у вас волосся і все. якщо дуже жирніє - прямо у 1 день - це однозначно не підходить шампунь чи бальзам. засоби типу лак пінка гель лосьйон блиск - обтяжують волосся і випливають на жирність.
тому -нічого не зміниться. маєте таку структуру. ну і якщо чесно я мало знаю людей в яких на 3 день щось порядне було на голові. переважна більшість максимум це 3 дні.

Olma
06.10.2009, 10:38
І я раніше мила через день. Дуже жирніло і втрачало обєм.
Думаю на жирність ше впливає як часто ви його руками рухаєте - бо я ро все шось поправляла, подчіпала, переробляла..:girl_spruce_up:
Зараз маю хімію - то рідше - раз на 3 дні.

Люлюся
06.10.2009, 10:45
Зараз маю хімію - то рідше - раз на 3 дні.

також маю біо-хімію то мию голову раз в 3-4 дні:)

Siania
06.10.2009, 10:56
В мене тримається 3-4 дні. А колись мила раз в 6-7 днів, і було чисте, що сталось?:girl_sad:
Якби прийшлось мити голову кожного дня я б :suicide:
В мене ще буває що на 2 день волосся гарне, чисте, встаю зранку на 3 день - жах, а щоб помити і вкластись треба мін. 1,5 години:girl_mad:
Найшла якийсь сухий шампунь (для використання в екстрених випадках) від Клоран.
Хтось пробував?:girl_smile:
http://i051.radikal.ru/0910/50/fc1b726fe775.jpg
Сухой шампунь с экстрактом овса, спрей
Klorane / Франция

Показания:очищает волосы без воды, позволяет реже мыть их, при жирных волосах может чередоваться со специфическими шампунями.

Свойства:
практичный и быстрый в применении, сухой шампунь КЛОРАН особенно рекомендуется спешащим или находящимся на постельном режиме людям, у которых нет возможности мыть голову. Оригинальный состав шампуня на основе экстракта овса, циклодестринов и природных полисахаридов, веществ с очень высокой абсорбирующей способностью, позволяет мягко очищать волосы, поглощая излишки себиума. За несколько минут ваша прическа вновь станет легкой и объемной.

Способ применения:
хорошо взболтайте балон перед использованием, затем с расстояния 30 см распылите небольшое количество шампуня на волосы и равномерно распределите его. Оставьте на 2 минуты, после чего тщательно расчешите волосы.

Состав:
комлекс микрочастиц с высокими абсорбирующими и придающими объем свойствами на основе природных полисахаридов и циклодестринов ( экстрактов овса, риса и кукурузы)-9%

Сухими шампунями не стоит пользоваться в нормальных житейских условиях, потому что по эффективности очистки они все же значительно уступают обычным шампуням. Грязь сходит с волос не полностью. Если очищать волосы только сухими шампунями, то постепенно жир будет накапливаться и может привести ко многим проблемам: появлению перхоти, выпадению волос, избыточной сухости.

Однако если пользоваться сухими шампунями нечасто, то они не вредят волосам. Более того, они - комфортный дорожный вариант для путешествий, удобны в походах, когда горячая вода недоступна. Помогают такие шампуни во время продолжительных болезней. Деловые женщины многих европейских стран держат флакончик с сухим шампунем в своих сумочках и используют в случае незапланированного похода в театр или на вечеринку. Ведь таким шампунем можно очистить волосы буквально за несколько минут в конце рабочего дня. В перечисленных случаях сухой шампунь, конечно, незаменим.

Наиболее благоприятно, во всяком случае безвредно, воздействие сухих шампуней на жирные волосы. Шевелюру повышенной жирности, которая пачкается в течение дня, можно "освежать" сухими шампунями два раза в неделю. Использование сухих шампуней не заменяет "водного" очищения и должно чередоваться со специфическими традиционными шампунями.

Fleur
06.10.2009, 13:13
Нікуся мені ці вітаміни прописав дерматолог ( допомогли!), а те що про них в гуглі нема інформації окрім свідоцтва про державну реєстрацію я ж не винувата. Можна спробувати їх дорощий аналог "медобіотин" про них в гуглі багато інформації.

Щодо блиску волосся перукар порадив після миття шампунем полоскати волосся теплою водою з яблучним оцтом, особливо актуально зимою адже волосся не електризується.

Straniera
07.10.2009, 09:20
Дякую всім за дописи, але може ще хтось напише, як в нього після фарбування підсушилось волосся, бо вже трохи на зміну іміджу налаштувалась.

loreniya
07.10.2009, 15:18
підсушилось у всіх, можете не сумніватись, головне що не у всіх спалилось!

Straniera
07.10.2009, 21:09
головне що не у всіх спалилось

Моє не спалиш

Straniera
07.10.2009, 21:10
хоч би й хотів

Туфелька
07.10.2009, 21:19
Я фарбуюсь в білий колір, але як не дивно, волосся абсолютно не підсушилось біля коренів, зате ледь не повідлітало на кінчиках(((((.Мила голову раз на два дні, допоки не стала приймати протизаплідні таблетки- по трьох місяцях прийому і волосся і шкіра стали менш жирними, але не суттєво- тепер мию голову раз на три дні.

martinkadp
07.10.2009, 21:31
перукарка порадила шампунь трошки розвести з водою у долонці і так мити голову
ну так то звичайна справа. шампунь - штука концентрована, не бажано прямо так його на голову лити, ліпше буде якщо розвести трошечки водою, тоді він і діє краще, і менше шкоди шкірі голови і волоссю.

nataliachita
12.10.2009, 10:54
мені перукарша порадила процедуру-ламінування волосся. може хтось робив? чи є результат? :girl_spruce_up:

Зануда
12.10.2009, 12:40
Хіба краще мити голову щодня? Це ж не тільки незручно але й шкодить здоров'ю шкіри голови і волосся.
Мені зручно. То є справа звички. Волосся не випадає, лупи не маю. Добрий шампунь, правильний догляд і вдало підібрана фарба для волосся. А не мити голову щодня я просто не можу. Зранку встаю з таким "ірокезом", що скільки б не розчісувала, то нічого не дасть. Волосся доволі м"яке і легко приймає небажані форми.А стрижка коротка - в косичку-хвостик не збереш.

Mazerati
12.10.2009, 16:23
Дівчата, в мене до вас питання: хтось користувався ТАКИМ? http://i.gsl.ua/goods/12/12881.jpgякі враження? бо хочу придбати і не знаю чи варто...

Олюська
12.10.2009, 23:41
Хто користується реп'яховою олією, яку ви обираєте?
Я минулого разу купила якусь в пластмасовій банці (виробник якесь ПП або ТзОВ) жовтогарячого кольору, густа олія, яка досить легко змивалась. Ну тобто я двічі намилювала голову шампунем і все було ОК.
Цього разу купила іншу: скляна банка з олією, запакована в коробку з інструкцією до використання, в-цтво якогось заводу харківського. Якась кардинально інша: колір зовсім не такий, як у попередньої, а такий світлий досить, олійка набагато рідша. І що найголовніше, я після тої олії чотири рази мила голову:girl_crazy: підозрюю, що ця таки була справжня. Чи, може, помиляюсь?

Wanderlust
12.10.2009, 23:47
Цього разу купила іншу: скляна банка з олією, запакована в коробку з інструкцією до використання, в-цтво якогось заводу харківського. Якась кардинально інша: колір зовсім не такий, як у попередньої, а такий світлий досить, олійка набагато рідша. І що найголовніше, я після тої олії чотири рази мила головупідозрюю, що ця таки була справжня
в мене така! раз спробувала більш не хочу

GONE BABY GONE
13.10.2009, 08:20
користувався ТАКИМ?
і в мене....також не користуюсь нею після неприємного досвіду...:(

Нікуся
13.10.2009, 10:15
Я купувала ріпяхову олію з перцем від Царства Ароматів( баньочка десь 7 гр) , по кольору вона була світло світло жовта,по консистенції не дуже тягуча,і змивалась за один раз. Взагалі я олії змиваю лише один раз,але для того я використовую шампунь для жирного волосся( Чиста лінія),все чудово відмивається з першого разу.

Mazerati
13.10.2009, 10:17
не користуюсь нею після неприємного досвіду..
А можна дізнатись якого саме досвіду? то шо радити не купляти?

бетменша
13.10.2009, 10:28
Хто користується реп'яховою олією, яку ви обираєте?
Я минулого разу купила якусь в пластмасовій банці (виробник якесь ПП або ТзОВ) жовтогарячого кольору, густа олія, яка досить легко змивалась. Ну тобто я двічі намилювала голову шампунем і все було ОК.
Цього разу купила іншу: скляна банка з олією, запакована в коробку з інструкцією до використання, в-цтво якогось заводу харківського. Якась кардинально інша: колір зовсім не такий, як у попередньої, а такий світлий досить, олійка набагато рідша. І що найголовніше, я після тої олії чотири рази мила голову підозрюю, що ця таки була справжня. Чи, може, помиляюсь?

в мене теж була та,шо в скляній баночці. від фабрики "Червона зірка". то це був просто жах! я їй ледь змила. навіть не пам"ятаю за скільки разів. не знаю, чи вона справжня, але більше її не купую. користуюся реп"яховою олійкою "Біотекс"(здається правильно) в пластиковій баночці.
а взагалі, раджу мати для змивання олійки банку дешевого шампуню. вітчизняного, типу "Лопух", "Ромашка" і т.д. вони досить жорсткі і добре змивають олію

Імель
13.10.2009, 10:53
раджу мати для змивання олійки банку дешевого шампуню. вітчизняного, типу "Лопух", "Ромашка" і т.д. вони досить жорсткі і добре змивають олію

а то не буде спочтку лічим, а потім калічим?