КПК

Показати повну версію : хочу навчитися шити одяг

Гелена
19.09.2008, 01:46
я вирішила навчитися шити :crazy:
на багато не сподіваюся, але хотіла би пошити собі кілька спідниць
так як я в тому ділі ні бум-бум, тому прошу поради:
1. по якій книжці з шиття "для чайників" варто навчатися?
2. де є в Львові магазини з широким вибором тканин і фурнітури?
3. яку швейну машинку купити?

Liliyah Romanova
19.09.2008, 02:52
Я би порадила взяти кілька приватних уроків. Думаю, це більше за книжку дасть.
Ну, але то мені так, бо мені краще раз побачити наживо, ніж 7 разів прочитати.

Mariya
19.09.2008, 05:16
Купіть Burda Moden, там хороші викрійки і детальний опис як шити. А ще можна піти на курси крою і шиття.

Маруся-мама
19.09.2008, 05:34
Moжу сказати де це все накупити в нас, але не у Львові.
Колись був гарний великий магазин з тканинами на Вірменській, напроти Сбєрг Каси Радянської. І був на проспекті Лєніна, нині проспект Свободи маґазин який так і називався - Ґудзики. Вибачайте... щось мінє понесло.

Я в молодості вчилась шити з журналу Бурда. Дуже файний. Викройки там були прекрасні, дуже правильні по-розмірах. Легко було з ними працювати.

Ірена
19.09.2008, 09:04
також чула про "бурду". добре б "нарити" старі випуски (89-90рр.) отам дійсно для "чайників" пишуть.
в мене вселі десь є. як знайду - передам тобі.
я сама колись трохи вчилася у кравчині-вчительки. що скажу... як є добре лекало - то і майструвати не складно. шви - то таке... з книжки можна навчитися.

Гелена
19.09.2008, 09:27
дякую за поради :)
без цитування:
на курси я не маю можливості ходити, а кілька уроків вдома, то було би супер!

старі журнали "Бурда" в мене є десь вдома, нині маму попрошу привезти

а магазин з гудзиками досі на тому самому місці :)

як знайду - передам тобі.

:clapping::clapping::clapping:

я сама колись трохи вчилася у кравчині-вчительки. що скажу... як є добре лекало - то і майструвати не складно. шви - то таке... з книжки можна навчитися.
правда? а що таке "лекало"? :xaxa::shy:

п.с. от мені би швейну машинку, щоб сама все шила :xaxa:
прогрес до того ще не дійшов?

Ірена
19.09.2008, 10:05
лекало - то та сама викрійка. але ти не креслиш на тканині, а прикладаєш готове креслення (і витяте) на картоні, потрібного фасону, потрібного розміру... так роблять кравчині-самоучки.
от би таке в когось "сперти"... то взагалі без проблем можна шити...

Mira_SH
19.09.2008, 12:21
лекало - то та сама викрійка. але ти не креслиш на тканині, а прикладаєш готове креслення (і витяте) на картоні, потрібного фасону, потрібного розміру... так роблять кравчині-самоучки.

У мене десь таке лекало в селі валяється, нас в шлколі вчили шити і єдине на що я спромоглася, то його зробити і зібрати і розібрати швейну машинку:).
У нас вчителька була супер:y:, то хто мав трохи талану, то елементарні речі навчився шити. А я певно єдина у кого навіть шов не получався...
А сестра, яку ніхто не вчив того робити робила мені, то шиття дома по мому ж конспекту...Як згадаю ті кишені з комірцями, аж мороз по шкірі йде.

Багато різних тканин є на В.Великого в новому ЦУМі, точно пам"ятаю, що колега по роботі хвалила.

Гелена
19.09.2008, 14:50

ну так... головне навчитися кроїти, а докупи зшити легше
але я так розумію тих лекал багато треба, на різні деталі, різні моделі
стільки не зможу в когось сперти :)

я думаю спідницю найлегше пошити, можна навчитися
а от штани чи блузку набагато важче, тому ну їх в баню :)

Tutuka
20.09.2008, 00:15
ну так... головне навчитися кроїти, а докупи зшити легше
Ой не завжди! :) Якщо попадеться капризна тканина, яка буде сипатись ще до того, як ви її зшиєте, або різні хитрі шви, то бажання щось шити може взагалі пропасти... Для мене взагалі обметування всіх країв - окрема історія, ну не купувати ще й оверлок, бо мені раз на рік може прийти в голову щось пошити! :)

Маруся-мама
20.09.2008, 03:42
я думаю спідницю найлегше пошити, можна навчитися
Точно...
Вирізаєте одне величезне коло а тоді по розміру талії в середині таке саме - усьо, спідниця кльош готова :xaxa::xaxa:
А шести-восьми клинку то взагалі казка шити. Взяв одну викройку, склав матеріал в шестеро і вирізав, а потім все до купи зшив.:xaxa::xaxa: Он треба вважати аби залишати сантиметра зо два на шви :)

Liliyah Romanova
20.09.2008, 03:55
Я кілька тижнів тому говорила зі спавпрацівницею про уроки. Вона професійна кравчиня, хоч водночас і на нашій фірмі працює, продає свої сукні на ебеї, має досвід ціковитого декорування різних хат. Надзвичайні роботи.
Мені було цікаво щось навчитися, то з нею просто поговорили. Оскільки я не була певна, що мене цікавить, то вона мені сама "розклала по поличках". Навряд чи якийсь журнал би мені так пояснив. І вона сказала, що в принципі кількох уроків цілком вистачає. І приватно воно завжди більше дохідливо та зрозуміло, бо людина лише за вами слідкує та вам пояснює. Вона мені показувала роботи своїх учнів. Мушу сказати, що учні теж добре шиють.
А машинку яку купувати, то вже точно треба питати в тих, хто має досвід. Або в самому магазині. Бачила на вулиці Франка магазин машинок. Думаю, там вам порадять.
А оверлок штука хороша. Його можна купити як додаток до однієї моделі. До речі, як купуватимете, довідайтеся чи можна буде іншого роду накладки там ставити, чи як воно там називається. Ну, якщо воно вам треба буде, звичайно. :)

Ная
21.09.2008, 02:36
А машинку яку купувати, то вже точно треба питати в тих, хто має досвід. Або в самому магазині. Бачила на вулиці Франка магазин машинок. Думаю, там вам порадять.
А оверлок штука хороша. Його можна купити як додаток до однієї моделі. До речі, як купуватимете, довідайтеся чи можна буде іншого роду накладки там ставити, чи як воно там називається. Ну, якщо воно вам треба буде, звичайно. :)
Я маю досвід:shy:,і не малий. За освітою я модельєр-конструктор жіночого одягу,займалась цією справою довгий час.
Машинку краще купувати з простіших моделей,основні операції це прямий шов і шов "зиг-заг",ну і ще пригодиться обметування петель,а всі решта оперції використовуються так рідко,шо переплачувати через них за машинку нема змісту. Оверлок-це супермашинка,нею можна не лише обробляти краї,а й зішивати,зокрема трикотаж,вона відразу шиє і обметує.Таким є оверлок п"ятинитковий,ще є триниткові,але ті лише для обробки зрізів тканин. Ні в якому разі не купуйте дешевих китайських машинок,бо вони ніц не варті. Всілякі додатки до швейних машинок зазвичай дуже складні у використанні,та й якість роботи не дуже:o.
Про лекала. В своїй роботі завжди робила на кожну модель одягу і на кожну фігуру окрему викрійку,мені то було не складно і результат роботи завжди був хороший,одяг сидів на фігурі як влитий,лише паперу багато використовувалося:)
Вчитися шити добре на готових викрійках з журналів,тільки їх треба буде підганяти по фігурі,бо розроблені вони за середньостатистичними вимірами,яких я в своїй практиці не зустрічала.:no: Журнали "Бурда","Бутік","Ательє",в останньому викрійок небагато,але є уроки по конструюванню,якщо хто хоче навчитися тому ділу.

Гелена
21.09.2008, 11:48
дякую всім за поради :)
я наразі заглибилася в теорію, прочитала про тканини, про декор одягу
а ще про побудову базового лекала (http://www.osinka.ru/Sewing/Modelling/Basic/Ubka1.html)
і викрійкійки и (http://www.osinka.ru/Sewing/Modelling/Ubki/08.html)

Я маю досвід:shy:,і не малий. За освітою я модельєр-конструктор жіночого одягу,займалась цією справою довгий час.
Машинку краще купувати з простіших моделей,основні операції це прямий шов і шов "зиг-заг",ну і ще пригодиться обметування петель,а всі решта оперції використовуються так рідко,шо переплачувати через них за машинку нема змісту. Оверлок-це супермашинка,нею можна не лише обробляти краї,а й зішивати,зокрема трикотаж,вона відразу шиє і обметує.Таким є оверлок п"ятинитковий,ще є триниткові,але ті лише для обробки зрізів тканин. Ні в якому разі не купуйте дешевих китайських машинок,бо вони ніц не варті. Всілякі додатки до швейних машинок зазвичай дуже складні у використанні,та й якість роботи не дуже:o.

а може порадите якусь конкретну марку швейної машинки? і оверлока?

Kristin_Daae
21.09.2008, 13:04
Точно...
Вирізаєте одне величезне коло а тоді по розміру талії в середині таке саме - усьо, спідниця кльош готова :xaxa::xaxa:
А шести-восьми клинку то взагалі казка шити. Взяв одну викройку, склав матеріал в шестеро і вирізав, а потім все до купи зшив.:xaxa::xaxa: Он треба вважати аби залишати сантиметра зо два на шви :)
А ше легше - шмат тканини збоку одним швом зшиваємо, гумку вставляємо - і готово :lol::lol::lol:

Ная
21.09.2008, 13:25
може порадите якусь конкретну марку швейної машинки? і оверлока?
В мене "домашня" швейна машинка "Brother",з хороших "Veritas","Janome",оверлоки "Juki".Швейна машинка краща з горизонтальним човником,а оверлок п"ятинитковий,в ньому можна одну,дві нитки знімати і використовувати як три-чотиринитковий. В магазині можна попробувати шити на всіх машинках,так швидше оберете,те,що вам підходить найкраще.
Магазини тканин:на вул. Куліша,вул.Л.Курбаса,вул.Франка,в універмазі на вул.Княгині Ольги.

klen
21.09.2008, 16:33
Я також трохи шию і мама шиє. Мама мені навіть весілільну сукню пошила :) хоч і самоучка і шиє виключно для себе.
Машинку купляли років з 6 тому PFAFF у магазині на Франка (він і зараз там є). Машинкою задоволені. Також простішу моделі купляли, зиг-заг використовуємо замість оверлока, а оверлок не купляли.
Викройки подобаються у Бурді.
А магазини тканин подобаються на Франка. Там їх 2 поряд. Раніше був дуже хороший вибір тканин в універмазі на вул.Княгині Ольги, але тепер ніц практично не лишилося.

ГаЛоЧкА
22.09.2008, 14:35
Додам ще я трошки від себе)))
про магазини тканин- останнім часом я відвідую гуртовні тканин-і дешевше і вибір більший-тим більш вони зараз і в роздріб торгують) вони є на Зеленій, на проспекті Чорновола і на вул.Шевченка.
А ще є дуже хороші сайти, на яких ви можете знайти відповіді на всі свої питання про шиття, ))) -від знімання мірок - до декорування виробів, і ще багато чого)))))
http://season.ru/karta/
http://www.osinka.ru/

Гелена
22.09.2008, 16:21
Додам ще я трошки від себе)))
про магазини тканин- останнім часом я відвідую гуртовні тканин-і дешевше і вибір більший-тим більш вони зараз і в роздріб торгують) вони є на Зеленій, на проспекті Чорновола і на вул.Шевченка.
а конкретніше можете сказати адреси? або хоч орієнтовно біля чого ті гуртовні знаходяться, щоб я довго не шукала?

дякую всім за поради! :clapping::clapping::clapping:

ГаЛоЧкА
22.09.2008, 16:51
а конкретніше можете сказати адреси? або хоч орієнтовно біля чого ті гуртовні знаходяться, щоб я довго не шукала?

дякую всім за поради! :clapping::clapping::clapping:

по вул Зеленій- гуртовня Тестиль Контакт, це з вул Зеленої поворот на вул Батальну, там ще магазин Десятка раніше був

по проспекту Чорновола - в цьому приміщенні раніше був Будинок Побуту, там така велика вивіска на балконі є, відразу за кільцем, навпроти МакДональдза

по вул.Шевченка- на території колишньої швейної фабрики( там є вивіска, треба в двір йти), від церкви Анни можна пішки пройтись.

Гелена
22.09.2008, 18:44
я знайшла в довіднику купу адрес магазинів і гуртовень (http://daily.lviv.ua/translator.php?id=213) з тканинами :)

ГаЛоЧкА
22.09.2008, 18:59
я знайшла в довіднику купу адрес магазинів і гуртовень (http://daily.lviv.ua/translator.php?id=213) з тканинами :)

Пані Гелено, там багато з вказаних вже не працює магазинів, і ще там вказано швейні фабрики

Гелена
22.09.2008, 23:46
Пані Гелено, там багато з вказаних вже не працює магазинів, і ще там вказано швейні фабрики

ех, отакі вони інтернет-довідники :suicide:
дякую, що попередили :)

ГаЛоЧкА
23.09.2008, 11:15

Я думаю, Вам буде достатньо тих магазинів та гуртовень, яку виклали двчата на форумі))) ой як находитесь......

mamatu
23.09.2008, 12:38
У мене з подругою колись був бартер: я її трохи музиці вчила, а вона мене - шити.
довго наша затія не тривала, але подруга вустигла навчити мене основним моментам:
акуратності й точності в кожній дії;
строчити рівні строчки;
знімати викройки з "Бурди";
та ще деякі нюанси (в двох словах не скажеш).
Нічого складного я так і не пошила, але малій всіляк сарафанчики, штани усій сім"ї та собі пару платтячок пошила.

От моя сестра тепер з нуля повністю по "Бурді" пошила собі блузочку. Сподобалось, тепер ходить "Бурду" скупляє. :D

Машинку подруга на вул.Франка купила фірми "Пфаф" - дуже задоволена. (у мене ще стара "Подолянка", але вже чоловіка вломала на нову, чекаємо вільних 300 у.о.).

Але по-чесному, шити дуже дорого. Щось складне новачок не пошиє, а прості речі китайці шиють ак дешево, що не зрозуміло, як вони собівартість матеріалу виправдовують. Або у нас ціни на матеріал нагло завищують.

ГаЛоЧкА
23.09.2008, 15:45
б не сказала, що шити дорого, життя зараз дороге...
а якщо врахувати ту працю та час, які вкладає кравчиня- то це копійки...
Хоча це називається легкою помисловістю, але горба тре добре погнути, щоб на життя заробити, от так...

Ная
23.09.2008, 20:13
Але по-чесному, шити дуже дорого. Щось складне новачок не пошиє, а прості речі китайці шиють ак дешево, що не зрозуміло, як вони собівартість матеріалу виправдовують. Або у нас ціни на матеріал нагло завищують.
Шиють собі одяг не з економії,а скоріше з ексклюзивності,або ті у кого фігура нестандартна і не можуть собі готовий придбати. Я собі шию хіба щось вечірньо-вихідне,а так,на кожен день купую готовий одяг. А ціни на тканини направду високі,але порівняно з європейськими магазинами у нас дешевше,але і якість тканин гірша. Біля Преображенської церкви є магазин "Едем",там в підвальчику є відділ тканин,де можна надибати тканини кращої якості,але вони якісь вже не першої,так сказати,свіжості,певно звідкись списані,або перепереоцінені.
б не сказала, що шити дорого, життя зараз дороге...
а якщо врахувати ту працю та час, які вкладає кравчиня- то це копійки...
Хоча це називається легкою помисловістю, але горба тре добре погнути, щоб на життя заробити, от так...
Мій чоловік каже мені те саме... Мені моя робота подобалась,але не впевнена,що повернусь до неї як дитина підросте. Але впевнена у тому,шо Софійка моя буде найперша модниця:p

mamatu
24.09.2008, 00:50
Так, праця кравчині дуже невдячна. А коли я казала, що шити самій дорого, то власне мала на увазі про таких дилетантів,як я, що не пошиють собі чогось ексклюзивного, а тим паче не "посадять" на фігуру як слід.
Тобто я можу собі пошити щось настільки банальне, що дешевше те банальне піти купити готове, зшите китайцями. І витрачу я ті самі гроші, за які б шила, тіко не парилась би та не витрачала час.
Зовсім інша справа, коли людина шиє професійно. І може собі "забабахати" такий ексклюзив, який не купиш ніде. Тоді можна й з тканинками "побавитись, і з ефектиками...

ГаЛоЧкА
24.09.2008, 11:03
ну це вже кожному своє,
а з любителя можна вирости до професіонала, тре тільки бажання, терпіння, всидчивість і трошки часу.
Починайте шити з дешевих тканин, я коли вчилась в технікумі і вчилась шити- ой скільки тканин спортила....

klen
24.09.2008, 13:30
А ми шили саме з экономії. Ще у 90 роки я ТІЛЬКИ у перешитих речах ходила. Перешитих з бабціних ще речей. Купити тоді ніц немали змоги(на їжу і то грошей не вистачало). А тепер вже і купити маємо змогу, але всеодно хороша і якісно пошита річ коштує дуже дорого. А так єксклюзив:) І до тогож в нас ще не всі бабціни сукні і костюми перешиті :) Хоча тепер і з нової тканини шиємо, але дійсно якість особливо пальтових і легких тканин у бабціному гардеробі набагато краща.
Але взагалі найголовніше то не єкономія, а задоволення від процсу. Коли робиш щось власними руками + якісь нові моделі придумаєш, або вишивку якусь (творча робота це велике задоволення. А якщо щей результат виходить достойний то взагалі краса:)

хельга
24.09.2008, 14:45
О! Я теж дуже хочу навчитись шити. В"язати вже навчилась сама. Взагалі дуже люблю щось творити. Для початку я купила швейну машинку. Просто строчити я вже вміла (бабка навчила). Тож пошила синові постільну біліизну, подушечки в ліжечко, підшиваю штанці і т.п.
Спочатку хотіла купити дорогу з наворотами швейну машинку. Але переговорила з спеціалістом в тій справі і він порадив взяти просту з декількома функціями - того буде достатньо. Я хотіла купити "Бразер", але знайомий сказав, що тепер не варто брати ці машинки, бо їх роблять вже в Китаї і вони в більшості пластикові. Хіба що справжю німецьку. Підігнав мені б/у англійску "Вікторія", запевняв що це дуже якісна машинка недивлячись на те, що б/у.

Натагідра
29.09.2008, 14:27
почніть з журналу Бурда, прості легку моделі, нескладний крій, легкі в обробці. Маю стос штук 60 :) коли ліньки конструювати то беру звідти гтотову викройку і трохи її підправляю. Але врахуйте що як у вас ширина спинки більше чим переду , або ріст більше 170, то викройки треба підправляти інкакше буде зле сидіти, та сама біда в них з рукавами, трішки підкачане плече і треба добасляти сантиметр півтора по окату по спинці
Відносно машинки - я вже років 20 шию на ніжній Зінгер і Чернівчанці з електричним приводом, бракує пеетль і оверлока. Тому куплю якось собі машинку з тими функціями.
Якщо хтось хоче шити для маленьких дівчаток то раджу машинки з багатьма видами стрічок , але то лише для маленьких, а так зигзагу і автоматичних петель достатньо

Ніколь
29.09.2008, 16:05
І мені треба тут одну річ пошити...не знаю з якого боку до неї підійти.....
Треба комбінезон для собаки зробити аби коли гуляє в дощ не обтраскувалась вся грязюкою...... усе вже придбала: тканину, всякі там причандали до комбінезону, маю викройку в мініатюрі, треба буде ее по клітинках на потрібний розмір перенести. Машинку в свекрухи для тої справи запозичу. От тільки щось мені страшно до того братись.....останній раз тільки у школі фартушки шила і на ляльок платтячка ....

Гелена
07.10.2008, 00:32
я купила собі нарешті швейну машинку Джаноме 521 (http://www.003.ru/model/12946_122.html) :radist::radist::radist:
http://2000.com.ua/products_pictures/Janome%20521s.jpg
з відгуків і порад - це найкращий виробник на сьогоднішній день
тепер ще треба навчитися нею користуватися :)

Треба комбінезон для собаки зробити
в інтернеті я десь зустрічала такі викрійки
пошукайте якщо питання пошиття комбінезону ще актуальне

Ніколь
07.10.2008, 13:14
в інтернеті я десь зустрічала такі викрійки
пошукайте якщо питання пошиття комбінезону ще актуальне
Я вже пошила :) викройку знайшла в неті, правда спочатку потренувалась що з того вийде зі звичайної тканини. А вже потім зробили як треба..... балоньовий, на фланельовій підкладочці.
Маю тепер саму модну собаку :xaxa:

Kasia
14.11.2008, 13:58
Дівчата, підкажіть, чи знаєте кравчиню, що проживала район Любінська, Виговського, Петлюри? Або ательє. Треба замінити підклатку в пальто і перешити суконку.
Колись все їздила на Сизів в Діву- але там змінився персонал, то пару останніх речей мені наніц зіпсули.
а на Тургенєва бачила нове ателье, то принесла вшити по талії шорти -НЕ ВЗЯЛИ. сказала жіночка, що вона не вміє, бо вона по інших темах. Цікаво яких? І приходи на настпний день- а спеціально туди пиляла...

Дякую НАЇ. Вона мені вже домогла.

popelushka
15.12.2008, 00:16
І в мене є таке бажання щось пошити... Давно я хотіла, бо здається, маю талант щось придумувати. Але зовсім не вмію шити. Вишивати - так, а шити - ніякого поняття. А є курси де вчать шиттю?

Гелена
15.12.2008, 00:36
А є курси де вчать шиттю?

є кілька в Льовові, їх оголошення раніше були в газеті "Запрошуємо на роботу і навчання"
знаю в "Гармонії" на Городоцькій, я чула що там погано вчать, але не знаю наскільки то правда :confused:

п.с. до речі, якщо вам потрібна швейна машинка можете купити мою - вона нова, є чек і гарантія
бо мені вже перехотілося шити :xaxa:
то не моє :confused:

ГаЛоЧкА
15.12.2008, 11:20
І в мене є таке бажання щось пошити... Давно я хотіла, бо здається, маю талант щось придумувати. Але зовсім не вмію шити. Вишивати - так, а шити - ніякого поняття. А є курси де вчать шиттю?

А ви хочете кроїти і шити? чи просто шити?
Потрібне веливе бажання і терпіння, а то.. по лучиться як в пані Гелени....

Гелена
15.12.2008, 11:39
Потрібне веливе бажання і терпіння, а то.. по лучиться як в пані Гелени....

в мене є хороша книжка, "Крій без лекал", я навчилася трохи по ній
скроїла і пошила штани, вдома можна ходити
не скажу що то дуже важко навчитися шити :confused:
важко коли під ногами дитина повзала і не давала зосередитися, більше важкого нема
просто стало нецікаво, трохи занудна для мене робота

ГаЛоЧкА
15.12.2008, 14:26
Вибачте, якщо я образила, але Ви не зрозуміли що я хотіла сказати, Щоб навчитись шити, не так що в хаті можна ходити, але й по вулиці, на роботу і в ніші людні місця потрібно БАГАТО ТЕРПІННЯ, а для цього БАЖАННЯ шити, бо перший млинець завжди комом....
а з дитям завше важко, воно потребує уваги.

марта
15.12.2008, 15:43
Я завжди як пройдусь по нашим магазинам, то мені теж відразу хочеться шити.
Бо заплатити за простесеньку спідничку таку ціну, рука не піднімається.

ГаЛоЧкА
15.12.2008, 16:35
Може то відкрити нову гілку- он лайн курсів по шиттю )))

Гелена
15.12.2008, 16:50
Вибачте, якщо я образила, але Ви не зрозуміли що я хотіла сказати, Щоб навчитись шити, не так що в хаті можна ходити, але й по вулиці, на роботу і в ніші людні місця потрібно БАГАТО ТЕРПІННЯ, а для цього БАЖАННЯ шити, бо перший млинець завжди комом....
а з дитям завше важко, воно потребує уваги.

я зрозуміла і не образилася
більше того - я з вами згідна :)

Ная
15.12.2008, 17:02
в мене є хороша книжка, "Крій без лекал", я навчилася трохи по ній
скроїла і пошила штани, вдома можна ходити
не скажу що то дуже важко навчитися шити :confused:
важко коли під ногами дитина повзала і не давала зосередитися, більше важкого нема
просто стало нецікаво, трохи занудна для мене робота
Я вмію шити все,і на професійному рівні,але останній раз машинку відкривала,коли дитині на хрестини обшивала пеленочку кружевом:xaxa: Дуже хочеться пошити собі щось нового і гарного,але навіть не уявляю,як то робити з дитиною навіть нашого віку:confused:,вона все тягне до рук,а шиття,то голки,ножниці... Та й уваги дитина потребує постійно,за той час що спить,роботу розкласти навіть не встигну:) Тому добре вас розумію і трохи дивувалася,як то ви будете з дитиною щось шити,коли ви ще тільки хотіли:) А машинку ви не продавайте,то така річ,що в кожному домі потрібна,та й,може,з часом інтерес до шиття відновиться,а піде синочок в садок,будете костюми на дитячі свята шити:)

Lavazza
15.12.2008, 17:30
мама мія!
ви мені нагадали, що чоловік просив штани підшити кілька місяців тому
навіть машинку купили :D

Гелена
16.12.2008, 00:35
А машинку ви не продавайте,то така річ,що в кожному домі потрібна,та й,може,з часом інтерес до шиття відновиться,а піде синочок в садок,будете костюми на дитячі свята шити:)
дійсно машинка ще згодиться :)

Siania
08.02.2009, 00:12
Дівчатка, вибачайте якщо то не по темі, але для одного питання не хочеться нову створювати.

Порадбте будь ласка добру кравчиню зі смаком, яка швидко шиє, у Львові. Дуже вас прошу! А то те що подобається - ціна космічна, і не вартує тих грошей! Сьогодні з сестрою ходили в похід по магазинах. Коли я побачила штани за 1700 грн. я була просто обурена м"яко сказано, і ми вирішили шити одяг))))
Дякую наперед!

Tasia
08.03.2009, 17:05
Дівчатка, я теж з проханням!:)
Мені також потрібна кравчиня. Я сама добре в"яжу і трохи шию, смак у мене є і моделі сама придумую, але шити самій мені важко. Мені подобаються прості речі, які чомусь так важко знайти. Фігура теж досить стандартна. Так що моделі з Бурди або з готових викройок мене цілком задовільнять.
Насамперед мені треба пошити гарні бавовняні нічні сорочки, які в магазинах справді по космічних цінах. Скільки то може коштувати і хто б мені допоміг?

ГаЛоЧкА
20.03.2009, 16:25
ГаЛоЧкА
--------------------------------------------------------------------------------

колись бачила на модному форумі, як з куска тканини в 3 метра зробити подібне плаття, при чому це плаття- трансформатор, його можна одягати і повязувати пояс кількома способами, так що виходять зовсім різні моделі, в обробці там все просто, навіть початківець справиться, якщо знайду обовязково запощу

ну от знайшла обіцяну ссилочку

http://club.season.ru/index.php?showtopic=3897&hl=

Бажаю успіхів:):):)

п.с.Продублювала повідомлення з іншої гілочки, мож комусь знадобиться....

Анута
31.05.2009, 18:51
а я ось гамак пошити зібралась :girl_crazy:
бо купили готовий за 100 грн і він "прожив" десь годинку - порвався.

Bride
18.08.2009, 18:44
Дівчатка, я така радісна))) мені подарували машинку на ДН))) начиталась вас на форумі і випросила в тата отакий (http://sewhome.ru/products_pictures/Janome%20My%20Excel%20W23U%202.jpeg) подаруночок)))) вона просто чудо) якщо в когось теж такі є - то вітаю Ви щасливиці) а якщо хтось збирається купувати машинку - РАДЖУ)
п.с: це не реклама, а щирий радісний визг)))

марта
18.08.2009, 20:00
тепер обов'язково показуйте що пошили, будемо чекати

Bride
18.08.2009, 23:25
Їду завтра-післязавтра на море...так шо за шиття потім..не знаю за що взятися, бо кроїти не дуже вмію, а викройки в інеті то така проблема(((

марта
18.08.2009, 23:45
гарно вам відпочити!
я теж кроїти не дуже вмію, хіба щось таке примітивне, на рівні уроків праці зі школи
тому беру готові викрійки і описи як шити з журналів

taramay
19.08.2009, 00:48
Їду завтра-післязавтра на море...
до моря можна таку штучку організувати, кроїти не треба, тільки дві резиночки пристрочити
http://s1.sendpic.ru/121261.jpeg
теплого вам моря!

adyl
19.08.2009, 14:29
:girl_in_love:Ах, ах, ах, я теж хочу навчитися шити!!! Вже стільки мужу нию, щоб купив машинку. А він мені каже, що в мене, що не тиждень, то нове захоплення:girl_cray: А я справді хочу. Думаю в мене б вийшло, головне знайти час!!:girl_in_dreams:

зося
19.08.2009, 16:33
я коли була маленька вічно на маминій машинці щось строчила:dance:,а тепер нема терпіння чи то бажання,:girl_in_dreams:незнаю.......

Bride
20.08.2009, 00:37
Цитата:Допис від Bride
Їду завтра-післязавтра на море...
до моря можна таку штучку організувати, кроїти не треба, тільки дві резиночки пристрочити
теплого вам моря!

ДЯКУЮ!!)))
а що то за тканина, підкажете? їдея гарна, я може ще встигну реалізувати....

Bride
20.08.2009, 00:39
гарно вам відпочити!
я теж кроїти не дуже вмію, хіба щось таке примітивне, на рівні уроків праці зі школи
тому беру готові викрійки і описи як шити з журналів

я навіть на таке не годна...:-(

ГаЛоЧкА
20.08.2009, 12:37
я навіть на таке не годна...:-(
машинку вже маєте, бурду ддля початківців , інтернет де є купа всякої інфи), запасіться бажанням і терпінням, ))) і ВПІРЬОД))))

писи. а ту штучку, що вище постили з трикотажу пошити мона))

Bride
20.08.2009, 12:48
Галочко, мені здається що воно так по хвігурі просто не ляже, особливо ззаду, аж тААкий виріз з прямого полотна... але варто спробувати) сьогодні піду по підходящий трикотаж... мо придумаю щось!

ГаЛоЧкА
20.08.2009, 13:27
якщо добре придивитись до фото, там видно зборки на спинці, а-ля качелька:girl_in_dreams:

Bride
20.08.2009, 16:49
і що це значить?)))) * ніпанятна*

ГаЛоЧкА
20.08.2009, 16:53
і що це значить?))))
ЦЕ значить,що слабина що утворюється на спинці, (оскільки спинка не є прямою і однаковою по ширині,) буде спадати в формі качельки)
виріз качелька цього року актуальний,так що дерзайте)))

taramay
20.08.2009, 17:48
а що то за тканина, підкажете? їдея гарна, я може ще встигну реалізувати....
ой, навіть не знаю... щось, що тягнеться або файно драпірується.
Я тільки картинку маю без опису, десь на іншому форумі читала, що дівчата шили з шифону і одне зауваження - ззаду трошки робляться зморшки, то собі думаю, що тоненьку резинку можна і по спинці прокласти, вона тоді гарно до спини буде прилягати. Якщо маєте дома парео, то спробуйте :girl_smile:

Яруська
20.08.2009, 17:50
щось, що тягнеться або файно драпірується

Класна штучка, мені здається що то тоненький трикотаж.

ГаЛоЧкА
20.08.2009, 18:05
ой, навіть не знаю... щось, що тягнеться або файно драпірується.
Я тільки картинку маю без опису, десь на іншому форумі читала, що дівчата шили з шифону і одне зауваження - ззаду трошки робляться зморшки, то собі думаю, що тоненьку резинку можна і по спинці прокласти, вона тоді гарно до спини буде прилягати.
по-перше шифон буде торочитись, відповідно його тре обробити, а трикотаж можна не обробляти, по -друге. я б резинку на спинці не пришивала, краще хай ззаду мяко спадає, ніж буде збиратись, ну і по третє, таке може забацати кожен, навіть той хто не має машинки, резинку мона і вручну пришити)))
це все було ІМХО))

taramay
20.08.2009, 21:53
по-перше шифон буде торочитись, відповідно його тре обробити, а трикотаж можна не обробляти, по -друге. я б резинку на спинці не пришивала, краще хай ззаду мяко спадає, ніж буде збиратись, ну і по третє, таке може забацати кожен, навіть той хто не має машинки, резинку мона і вручну пришити)))
Напевно, так.:girl_smile: Я в шиті радити ніц не можу, бо шити не вмію :girl_smile:, а ту картинку захомячила, бо мені видалось дуже легким :girl_smile: (тут (http://club.osinka.ru/topic-16614?&start=1500) є відшитий варіант, і взагалі темка дуже цікава)

Holly
21.08.2009, 15:21
Азбука кроя (http://dump.ru/file/3274407) Книжка, в якій детально описано, як знімати мірки, вибрати тканину, зробити викройки. На російській мові

Tasia
21.08.2009, 21:46
Я знову почала шити! (Галя, привіт! :))
Це досить не страшно і навіть приємно. Колись я шила, років 10 тому на старій маминій машині, хоч і електричній. Яка це була мука!
Тепер я зрозуміла, що головне -це хороша машинка і спочатку якісь старі і недорогі тканини, тоді нічого не страшно і все виходить. Вже пошила собі нарешті омріяні нічні сорочки і капрі з Бурди. Загалом дуже хочу порадити цей журнал, він справді, як на мене, дуже зручно організований і коштує дивно мало - 15 грн в середньому. Там є також щось типу майстер-класу в кожному номері, описано детально, як обробляти важкі деталі.
Я десь вже обчиталася і розумію, як важко самій побудувати нормальну викрійку, тому набагато легше, думаю, використовувати ці готові. Я наразі дуже задоволена. Єдине, що мені порадили - брати розмір на 1 розмір менше, що я і робила,хоча спочатку і боялася дуже:).

ГаЛоЧкА
21.08.2009, 23:29
Я знову почала шити!
будуть питання-звертайся))

Bride
30.08.2009, 22:02
Дівчатка, я до моря за одну ніч пошила спідницю з ярусів! яка ж вона зручна вийшла!!))))
воооть)
обійшлася в 60 з копійками гривень і як перша робота зайняла біля 6 годин часу
на ваш розсуд...

Oliusia
30.08.2009, 22:15
:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
Не знаю,що скажуть,дівчата,які петрають в цій справі,а для мене,людини,в якої любов з голкою і ниткою закінчується,ще при думці про шиття,то ваша робота "выше крыши":girl_claping::girl_claping::girl_claping:

ГаЛоЧкА
30.08.2009, 22:27
Дівчатка, я до моря за одну ніч пошила спідницю з ярусів! яка ж вона зручна вийшла!!))))
старт вдалий!так тримати!

vitalinka
14.12.2009, 17:50
дівчата, як розраховуєтсья скіки треба тканини на штани? по довжині самої штанини?

Smerfetka
15.12.2009, 10:20
дівчата, як розраховуєтсья скіки треба тканини на штани? по довжині самої штанини?
Я брала довжина + 10 см (на підгини і т.д.)

ГаЛоЧкА
15.12.2009, 11:10
по довжині самої штанини
не.. там ше тре враховувати випуклість дупці).
на штани тре орієнтовно 1,10-1,20, а якщо штани з всякими прибабамбасами, типу кишеньок-кокеток- то більше)

Natalya
15.12.2009, 11:12
дівчата, як розраховуєтсья скіки треба тканини на штани?
Я розкладаю викрійку по ширині тканини і визначаю потрібну довжину.

vitalinka
26.12.2009, 12:08
ну шо... шию свої перші лосіни)
легко шити з трикотажних тканин, десь шось не так, потягнеться і всьо люкс!
а шити реально дешевше, такі лосіни коштують 230-260 гривень (здуріти можна) , а купила 1,20 по 58 гривень за метр.. є різниця!

Bride
13.01.2010, 10:47
купила 1,20 по 58 гривень за метр

давайте в спільний процесик, я теж хочу такі лосінки. бо купувати такі як є на базарі теж дорого

де брали викрійку?

Олюська
08.04.2010, 17:03
Дівчата, дайте посилання з викрійками одягу для вагітних

Sera
08.04.2010, 17:45
Дівчата, дайте посилання з викрійками одягу для вагітних
http://forum.myjane.ru/viewtopic.php?t=26807 - ось тут є дещо(багато старих моделей правда,але принцип вловлюється ).:girl_smile:
Якщо самі щось знайдете цікаве-кидайте.:girl_smile:

ГаЛоЧкА
08.04.2010, 18:04
є такі класні форуми для рукодільниць і швей- набирайте в гуглі або осінка.ру або сезони.... там є все

Олюська
08.04.2010, 21:01
Якщо самі щось знайдете цікаве-кидайте
Ось що знайшла:
http://informam.ru/load/3
http://www.season.ru/sovety/modeling/berem.html - тут тільки один сарафан
http://www.burdafashion.com/ru/index/1333669-1413206-1475407.html

ГаЛоЧкА
08.04.2010, 22:57
Можна також використовувати основу іншої викрійки виробу який собі сподобали, тільки це має бути вільний силует... тре розширювати перід, закладаючи розширення в складочки чи зборочку і подовжувати низ, якщо це плаття) чи блузочка...

silvia
08.10.2010, 16:14
питання до майстринь знайшла викройку галстука - як думаєте, щось нормальне вийде з такого, бо я в цьому повний О.http://www.ottobredesign.com/de/schnittmuster/pdf/solmio_de.pdf

NutkaNezabudka
03.06.2014, 10:29
Нарешті знайшла підходящу тему...Дівчатка, маю старі джинси, які зверху сидять ідеально, але знизу кльош.... підкажіть як грамотно зробити з них коротенькі шорти...може посилання на якісь пошагові фото, чи відео нормальне, бо нічого підходящого не бачила...хотіла би якісь ідеї, щоб прикрасити їх, бо джинси прості, звичайні, без прибамбасів зайвих..

fiesta
03.06.2014, 23:09
Шорти з джинсів - дуже просто - ножиці Вам в поміч
http://img.tapatalk.com/d/14/06/04/pa4ygude.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/06/04/madyquby.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/06/04/y5agyha5.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Khrystik
03.06.2014, 23:14
ідеї, щоб прикрасити їх
нашивки, розшити бісером, мереживом, зробити потертості, віділити у певних місцях...

Gorda
04.06.2014, 00:08
Нарешті знайшла підходящу тему...Дівчатка, маю старі джинси, які зверху сидять ідеально, але знизу кльош.... підкажіть як грамотно зробити з них коротенькі шорти...може посилання на якісь пошагові фото, чи відео нормальне, бо нічого підходящого не бачила...хотіла би якісь ідеї, щоб прикрасити їх, бо джинси прості, звичайні, без прибамбасів зайвих..

Візьміть обріжте, але із запасом. Зробіть манжет, можна у поєднанні з якоюсь тканиною. Понашивайте собі всяких штучок, щоб цікавіше було. Завтра покажу вам фото безрукавки своєї, яку я з куртки переробила. Подивитесь, які ще є можливі варіанти роботи з джинсом.

NutkaNezabudka
04.06.2014, 11:51
Шорти з джинсів - дуже просто
Перший варіант дуже класний, ідея з мереживом сподобалась!))

Gorda
04.06.2014, 15:48
Моя безрукавка. Може Вас щось зацікавить, як ідея. Фото таке бо трохи нашвидкоруч робила.

http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/06/04/thumb_46681538f0713b6384.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/06/04/46681538f0713b6384.jpg)

NutkaNezabudka
04.06.2014, 18:29
Моя безрукавка. Може Вас щось зацікавить, як ідея. Фото таке бо трохи нашвидкоруч робила.
Класно! Особливо нашивочки, супер! хочу теж щось в тому стилі, щоб було не дуже агресивно!:girl_claping:

Gorda
04.06.2014, 19:27
Ну я там нашивала гудзики металеві, камінчики пришивні, можна використати перлинки. Ще робила потертості з допомогою ножиць. Понашивайте мереживо, воно завжди додає романтичності до образу. Головне вибрати матеріал одного стилю, щоб все між собою плясало.

Holly
04.06.2014, 20:39
ооо, я якраз в процесі перетворення шортів із штанів. Як буде готове, покажу щовийшло. До речі. потертості найкраще робити за допомогою тертки для дерунів :) Така потертість буде виглядати, ніби справді тканина протерлась до дір.

Khrystik
04.06.2014, 22:17
моя сестра ще відбілювачем робила "варений" ефект на шортах:)

Gorda
04.06.2014, 23:31
Доречі та. Відбілюч тоже класна штука в таких справах. Можна шорти зробити половину білими, половину залишити.

NutkaNezabudka
05.06.2014, 10:11
Головне вибрати матеріал одного стилю, щоб все між собою плясало.
З мереживом дуже ідея сподобалась, вчора передивилась решту джинсів, одібрала ще одні, спеціально для такої ідеї, тепер на вихідних піду купувати мереживко))

а потертості минулого року пробувала робити, але вийшло не солідно)), тому ношу тільки вдома, але робила за допомогою ножиць, про тертку дізналась тільки згодом:(

cjomcjomka
05.06.2014, 10:26
моя сестра ще відбілювачем робила "варений" ефект на шортах
ми колись Доместосом малюнки робили (шкільні часи :)), але там лік на секунди, інакше буде дірка

Gorda
05.06.2014, 11:10
Ножицями я терла матеріал. І досить цікаво получилось. На фото там дуже не видно. Ще спробую теркою. Я знаю ще є акрилові фарби для тканин, ну але там тре знати технологію, тоже можна щось цікаве придумати.

NutkaNezabudka
05.06.2014, 11:11
ми колись Доместосом малюнки робили (шкільні часи ), але там лік на секунди, інакше буде дірка
ого, про таке ще й не чула!:) а детальніше можна? я так розумію, що малювали і швидко під воду?