КПК

Показати повну версію : Здоров’я малятка (перший рік життя)

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

dimalozz
19.09.2008, 15:53
Шукав відповідну гілку і не знайшов. Про здоров’я є у розділі де вже про старших дітей йде мова.
Питання №1: що робити з пупчиком? Вже нам скоро місяць, вже було почали думати що зажив... але ось кілька днів спостерігаємо що з нього щось виділяється... То так може бути, це нормально чи треба щось робити (крім зеленки капнути)? Хто що порадить?
п.с. Чи може то бути від активної "фізкультури" лежачи на животику? Він такий буває збуджений, що починає рачкувати, видиратися по моїх грудях вгору (мабуть хоче на голову)...

Liona
19.09.2008, 16:22
Закапайте пупчик перекисом водню. Добре так, трохи відтягніть пупчика зі всіх сторін, щоб перекис у всі складочки попав. Підозрюю, що буде шипіти. Тоді покапайте раз в день протягом 2-3 днів.

dimalozz
19.09.2008, 16:32
Закапайте пупчик перекисом водню. Добре так, трохи відтягніть пупчика зі всіх сторін, щоб перекис у всі складочки попав. Підозрюю, що буде шипіти. Тоді покапайте раз в день протягом 2-3 днів.
Тобто? Раз в день перекись і все? А купати можна?

Бурулька
19.09.2008, 16:40
У нашої донечки з пупчика теж щось виділялося. Їй тоді було десь 3 тижні. Правда, ми коли одягали підгузник, то він закривав пупчик. Потім я закочувала підгузник так, як це робили в ПБ, тобто, щоб пупчик "дихав". Все зажило буквально за декілька днів. Ну і капала перекисем та зеленкою.

julchyk
19.09.2008, 16:41
купаєте у кипяченій воді, обробляєте пупчик як і до того- перекис усередину, зеленкою навколо.У випадку подальшого мокнення та почервоніння навколо пупчика, кидаєте займатись самолікуванням і негайно звертаєтесь до лікаря.

Loyal
19.09.2008, 16:47
Від фізкультури не може бути!!!!
Про оброблення пупчика є тут купа всього. Є 3 шляхи:
1. з пологового - перекись спочатку, промокнули і потім закапали зеленкою
2. тут здається радили прополісом - заживає гарно і нічого не сушить
3. не обробляти взагалі нічим - є теорія, що то без потреби (навіть моя дільнича-сімейна лікар таке казала)

Натуся
19.09.2008, 16:50
В нас було таке,що вже ніби і зажив пупчик,а потім почав кровити,то педіатр показувала нам так: спочатку капаєте перекисем,воно шипить,розмакає,знімаєте ватними палочками кірочки,ваткою з перекисем обтираєте навколо пупчика,тоді капаєте з піпетки капельку саліцилового спирту,промакаєте сухим тампоном,і замазуєте зеленкою,ну і відповідно,щоб памперс не закривав пупчика.Моїй кумі помогло,а от нам не зразу,ми купили такий порошочок- банеоцин,спершу робили таку процедуру,як казала лікарка,а потім легенько присипали банеоцином.За два дні помогло.

dimalozz
19.09.2008, 16:59
Всім дякую! Будемо пробувати.

Ольга
19.09.2008, 17:01
А я б казала не використовувати взагалі перекис. Лише зеленкою. Ви ж купаєте дитину, водичка розмочує шкірочки зайві на пупчику, а перекис робить практично теж саме. Зеленку ми закапували в пупчик, а не навколо нього.

Злата
19.09.2008, 18:38
а ми з чоловіком 1 раз в день після купння в пупчик піпеткою капали перекись, те що шипіло витирали ваткою, а потім піпеткою капали зеленку
нам було дуже зручно, бо рідина сама розтікалася по складочках
пупчик зажив дуже швидко

dimalozz
19.09.2008, 22:26
Досі ми так і робили: перекись + зеленка (капали кожне окремою піпеткою). Після купання тільки зеленка. Останніми днями теж, думали вже все зажило... і ось щось тойво... Сьогодну спробую як себе покаже прополіс, давно планував нам обробляти але забував купити.

Koza-Dereza
19.09.2008, 22:57
В темi для мамусь i татусiв багато раз пупчик обговорювався. Тiльки у мене немає натхнення тi дописи шукати.

ірен
20.09.2008, 08:59
у нас теж таке було,пупчик почав кровити,користувались перекисем і зеленкою, і під час купання заклеювали пластирем.досить швидко все пройшло!

Дівчата,я застудилась.Маленькому тільки 3міс і ми на ГВ.Що робити?чим лікуватись?

Nata
20.09.2008, 19:22
Оленко, як Тимофій почувається?

Масік
30.09.2008, 23:29
В мене вже другу ніч підряд малий шалено мотуляє головою , при цьому не просинається, чи у когось таке було? бо вагаюся між тим чи це йому щось сниться , чи що...

zara
01.10.2008, 00:24
В мене вже другу ніч підряд малий шалено мотуляє головою , при цьому не просинається, чи у когось таке було? бо вагаюся між тим чи це йому щось сниться , чи що...

В моєї масі так . В нас це означає, що вона тужиться, або дискомфорт у животику(. Але це мотуляння головою супроводжується хниканням, таким, крізь сон. Тоді я просто підсовую цицю, це заспокоює (щоб там не було), мала спокійно досинає ніч і на ранок, "как часы" о 6-й видає повний підгузник "добра")))).

Незнайомка
01.10.2008, 15:36
ми спочатку пупчик обробляли перекис+зеленка двічі на добу, як порадили в роддомі, то щось не пішло - довго не заживав (майже місяць). замінили зеленку 1% спиртовим розчином хлорофіліпту (вранці і ввечері) і перекис 1 раз (після купання, щоб добре вичистити). зажило за 2-3 дні.

Nata
01.10.2008, 19:17
ми спочатку пупчик обробляли перекис+зеленка двічі на добу, як порадили в роддомі, то щось не пішло - довго не заживав
Казала мені лікарка не захоплюватися капанням пупця, бо зайве втручання тільки розм"якшує шкіру, котра ще не зажила, від того може так довго затягуватися ранка.

Олюська
01.10.2008, 20:23
Про пупчик. Пан Левандівка би написав ( наскільки пам'ятаю з гілки для мамусь і татусів): купати як мінімум 10хв і закапувати спиртовим розчином прополісу:)

СОФІЯ -СОНЯ
02.10.2008, 12:21
У моєї малечі і у мене ГРВІ. Взагалі то через мене, знала, що хворіють діти, а зайшла з малечею в школу до старшої. До вечора вже соплі і потекли. Загалом, перебіг не важкий, їмо, граємось, фізрозчином носик промиємо, то і спимо. Проблема не в тому. Мама і свекруха солідно на мене "наїхали", що це через наші купання у воді не вище 35 градусів, обливання на градус нижчою водою, прогулянки за будь-якої погоди легенький одяг. Аргументи щодо старшої, котру ростили повністю за бабусиними рекомендаціями, ховали від найменшого вітру і навіть в приміщенні одягали шапочку, то тепер маємо понижений імунітет і страшенну залежність хвороб від елементарного "трохи змерзла" - не діють! Як і пояснення, що інфекцію не можна підхопити у ванні із теплою, а не гарячою водою. А сьогодні чоловік сказав, що я ставлю експерименти на дітях, бо мама йому говорила, що немовлят до року треба берегти, а не знущатись і що всі купали в гарячій воді роками, а я така начитана хочу зіпсувати дитину. Невже я не права?!

Loyal
02.10.2008, 12:27
В моєї масі так . В нас це означає, що вона тужиться, або дискомфорт у животику(. Але це мотуляння головою супроводжується хниканням, таким, крізь сон. Тоді я просто підсовую цицю, це заспокоює (щоб там не було), мала спокійно досинає ніч і на ранок, "как часы" о 6-й видає повний підгузник "добра")))).

В нас те саме було. Я вже десь питала про це. В нас було спричинено прищиками на лобі і свербінням. Тепер пройшло і не мотуляв більше. Тільки сьогодні зранку знов ніби проявляються прищики, то вже боюсь того :no:

julchyk
02.10.2008, 13:08
У моєї малечі і у мене ГРВІ. Взагалі то через мене, знала, що хворіють діти, а зайшла з малечею в школу до старшої. До вечора вже соплі і потекли. Загалом, перебіг не важкий, їмо, граємось, фізрозчином носик промиємо, то і спимо. Проблема не в тому. Мама і свекруха солідно на мене "наїхали", що це через наші купання у воді не вище 35 градусів, обливання на градус нижчою водою, прогулянки за будь-якої погоди легенький одяг. Аргументи щодо старшої, котру ростили повністю за бабусиними рекомендаціями, ховали від найменшого вітру і навіть в приміщенні одягали шапочку, то тепер маємо понижений імунітет і страшенну залежність хвороб від елементарного "трохи змерзла" - не діють! Як і пояснення, що інфекцію не можна підхопити у ванні із теплою, а не гарячою водою. А сьогодні чоловік сказав, що я ставлю експерименти на дітях, бо мама йому говорила, що немовлят до року треба берегти, а не знущатись і що всі купали в гарячій воді роками, а я така начитана хочу зіпсувати дитину. Невже я не права?!

Ох, вже ті наші любі бабусі з їхніми "найкращими побужденіями"!Слухаю, махаю головою , і дію на власний розсуд.І ніяких конфліктів.

dimalozz
02.10.2008, 19:54
Невже я не права?!
Звісно ви праві! Ми теж віж бабусів відбиваємось всіма руками.
Мама навіть ледь не образилась коли я сказав, що може то через через її вихухування та закутування, в-три-шуби-вдягання я щороку кілька разів хворів. Сама ж (вирощена ще дбайливішою мамою) боїться будь-якого вітерця, холодної води, морозива і тп.
Добре, що окремо живемо.

RUZHAJA
02.10.2008, 20:16

Соня тримайтесь!!!!!!!!!!!
Ви все робите правильно!!!!:y::y::y:
Бабцю з іі рекомендаціями і однодумцями в сад!:n::cesored:
Чоловіку прочитати змістовну лекцію, щоб зрозумів хто для нього сім"я (в якій мають обговорюватись питання на рахунок виховання дітей) і хто родичі ( які мають зрідка приходити вгості і не впливати на стосунки в сім"і)!!!!!
Майже всі через таке проходять!
Ми з вами!!!:clapping:

СОФІЯ -СОНЯ
02.10.2008, 20:37
Добре, що окремо живемо.
Золоті слова! Після 10 років невісток ( вважайте в засланні, хоч би чоловік не прочитав!) всі5 років, що живемо самі я ці слова повторюю як мантру! До речі, температури нема, значить сьогодні купаємось!

Loyal
03.10.2008, 23:21
Ой-йой! Як то знайомо! Ми зібралися в басейн з малим. Відповідно треба підготуватись до 30-32 градуси в воді. Всі хатні в курсі. Я собі тихонько водичку розбавляла... Чоловік з розумінням ставиться до того, як малого вбираю (читай не вбираю) і всім хвалився. І тут я відмірюю 32 градуси (поступово на 0,5-1 градус зменшували) і мама з чоловіком хором "холодна!!!". Я мовчу. Вони далі, потім мама затихла, а чоловік, що мол і так холодно вдома, а я ще морожу дитину. Ну я і питаю чи дитині щось бракує. Кажуть, ніц! Ну от воно!
В мене питання в іншому в основному про думку чоловіків. Бо мій муж на питання про прививки - вирішуй сама ти більше в то вникала, про вдягання - простудиться, то на твоїй совісті. А я хто? Я не хочу все на себе брати!!! Ви як вирішуєте такі питання "здорових" дій?

dimalozz
04.10.2008, 01:17
В мене питання в іншому в основному про думку чоловіків. Бо мій муж на питання про прививки - вирішуй сама ти більше в то вникала, про вдягання - простудиться, то на твоїй совісті. А я хто? Я не хочу все на себе брати!!! Ви як вирішуєте такі питання "здорових" дій?
Ви впевнені в тому, що робите — тоді вперед!
Якщо не впевнені, тоді досліджуйте питання, поглиблюйте знання, змійнюйте впевненість в собі, радьтеся з досвідченими батьками, спеціалістами. За вашу дитину маєте відповідати тільки ви, від колективної відповідальності ще ніколи добра не було.
Ну й тим більше тут не йдеться про смертельну небезпеку.
Ну подумаєш, скупається в прохолодній воді (не в крижаній же), зате буде значно рідше хворіти (якщо буде).

левиця
04.10.2008, 23:23
Я вже тепер переконана, що дитину потрібно загартовувати. Потім легше буде звикання до будь-якого колективу, бо попереду ж дитсадок, школа, а там контингент о-йо-йой!!!!!!!!!!!!!! Ми тепер з маленькою гуляємо навіть в дрібненький дощик і нічого. Тож надійтесь лише на себе. А винуватого завжди шукають. Поменьше звертайте увагу на чиїсь вказівки. І ще пригадала випадок, коли моїй старшій було десь 1-2 тижні. прийшла свекруха і почала мені проводити лекцію, що я за мама, бо не годую її грудьми. А вона їх взагалі не брала, бо родилась недоношеною. Тож вона хотіла перевірити, чи я не брешу. Вона годину мучила мене і маленьку. Та сплакалась наніц. Я вже не могла дивитись на свекруху. Потім їй прямо в очі сказала, щоб вона не пхалась ні до мене, ні до моєї дитини. Вона зі мною 3 місяці не розмовляла. Але помоголо. Більше мене не вчила.

Loyal
04.10.2008, 23:49
За вашу дитину маєте відповідати тільки ви, від колективної відповідальності ще ніколи добра не було.
Та я то в собі впевнена :ninja::tanksmile: Мене більше цікавить різність поглядів з чоловіком/жінкою і чи доходите компромісів на тему "здорового росту"

Зорянівонька
05.10.2008, 12:01
В нас навпаки. Я теоретично то розумію, що загартоввання добре, але коли доходить до купання дитини в 30 градусів, я всю теорію забуваю, бо сама би туди не полізла. А чоловік нє, він би і в 20 купав:) Він якийсь холоднокровніший і раціональніший.

ЯСЯ
06.10.2008, 18:03
Софія-Соня! Я також бавилась в ультрасучасну маму - зі своєю дитиною робила те саме, що і Ви. Результат закалювання - в дитини в 1 місяць отит (гнійне запалення середнього вуха), і як ускладнення від отиту - двостороння пневмонія, ми тиждень як з лікарні. Донечка досі ще не відійшла - сопельки і пчихи. Що говорити, що дитину скололи різними уколами - і в дупцю, і в венку, щодня по декілька, як ті дітки там кричать, серце розривається! Дуже боюсь, щоб борони Боже запалення не вернуло, таких випадків купа, ми зараз після антибіотикотерапії п"ємо бактерії, відновлюємо флору. БЕРЕЖІТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ!!!! Відкладіть експерименти хоч на рік, слухайте старших. Вони до цього роками йшли!

ЯСЯ
06.10.2008, 18:10
До речі, температури нема, значить сьогодні купаємось!
В моєї малої температури не було, насторожило те, що вона якось дуже дивно заспокоїлась, спала довго, їла мало. Приїхали в лікарню - зробили аналіз крові - норма, п"ять лікарів слухали, нічого не чули. Зробили ренген - показав пневмонію. Потім дохторка пояснювала, що в груднічків симптоми хвороби дуже стерті. Не жартуйте з цим, обов"язково покажіть дитину лікарю!!!!!

Usmishka
06.10.2008, 18:12
Та я то в собі впевнена :ninja::tanksmile: Мене більше цікавить різність поглядів з чоловіком/жінкою і чи доходите компромісів на тему "здорового росту"
Мені то дуже знайоме - як треба приймати якесь рішення стосовно дитини, позиція його проста - ти мама, ти і вирішуй, будеш сама винувата - от після того, власне, сумніви і мучать:8::8::8: і впевненість пропадає:ninja:
І шо зтого хлопа...:no:

Натася
08.10.2008, 00:43
були ми сьогодні на узі в Жильова.
перша фраза, яку він сказав, коли подивився голівку малого: "роди були веселі":8:
сказав, що є наслідки гіпоксії - порадив звернутись до невропатолога.
ще сказав, що в малого двобічна дисплазія і місяць-півтора треба потримати його в стременцях, але перед тим звернутись до ортопеда.
от тепер сиджу і думаю - шо дєлать?
з одного боку не хочеться дитину в кайдани заковувати (Данилко так любить ніжками помахати:(), а з іншого - не хочу, щоб дитина калікою була.......:shutup:

коротше, порадьте, будь ласка, мені хорошого ортопеда.

Nastyusha
08.10.2008, 12:22
Натася, а які у вас були скарги/симптоми для того щоб робити узд?

Lebidka
08.10.2008, 21:32

Нам вже майже 9 місяців, і ми купаємо нашого малюка у воді нижче 34 градусів. Але починали ми з народження поступово з 36 градусів. Кожних- дві неділі опускали температуру на 1 градус (до 28). А обливаємо з народження водою ближче до 0 ( 1-7 градусів), бо це дає набагато кращий ефект загартовування для дитини (так званий позитивний стрес) і тіло швидше нагрівається і після ванни дитя не мерзне.
Проте одне АЛЕ: ми не просто тримаємо малюка у воді, а займаємося з ним спец. комплексом вправ плавання для немовлят, так що він в русі аж ніяк не переохолодиться.
А ще перед плаванням ми займаємося динамічною гімнастико ( це також укріплює імунітет).

Ми навіть купали наше маля у водичці 18-20 градусів на озері Світязь, і в морі наш Дарусик плавав і пірнав від татка до мами.

ЯКЩО ВИ НЕ ВПЕВНЕНІ В ТОМУ ЩО ВИ РОБИТЕ - КРАЩЕ ЦЬОГО НЕ РОБІТЬ. СПЛОЧАТКУ ПОТРІБНО ЗНЯТИ ПСИХОЛОГІЧНИЙ БАРЄР - ЗАЛИШИТИ ВСІ СВОЇ СТРАХИ І СУМНІВИ.

Нехай ваше малятко буде здоровеньке!!! Посилаю Вам світлі думки і побажання!!!

http://www.malecha.org.ua/lines/kids/l_line5.gif_b_19.gif_t_Nashomu__Darusiku_d_9_m_1_y _2008_c_11.gif (http://www.malecha.org.ua)

Ольга
08.10.2008, 22:36
Натасю, спершу підіть ще до кількох лікарів. Нам сподобався прийом одного лікаря невропатолога - дам в ПП контакти, а також ми були в хірурга хорошого, і масаж вирішив всі дрібні проблеми і неврології і хірургії. Можливо і без ременців обійдеться. Основне не тратити часу, у немовлят масаж творить чудеса :)

Натася
09.10.2008, 01:13
Натася, а які у вас були скарги/симптоми для того щоб робити узд?
по-перше, малого в пологовому оглядав ортопед і сказав, що дисплазія.
по-друге, в нього справді ніжки не розводяться повністю.
по-третє, хотіла щоб перевірили мозок, бо пологи були важкими + синок вигинається дугою часто + неспокійний.
Натасю, спершу підіть ще до кількох лікарів. Нам сподобався прийом одного лікаря невропатолога - дам в ПП контакти, а також ми були в хірурга хорошого, і масаж вирішив всі дрібні проблеми і неврології і хірургії. Можливо і без ременців обійдеться. Основне не тратити часу, у немовлят масаж творить чудеса :)
дайте, будь ласка, контакти. і масажиста теж. дякую!

Бурулька
09.10.2008, 19:08
Ми вчора зробили аналіз крові. Виявилося, що в мацьопки низький рівень гемоглобіну. Сказала нам лікарка пити мені вітаміни для годуючих мам (Прегнавіт), а донечці фенюльс бебі.
Хтось щось може сказати про рівень гемоглобіну в маленьких діток?

Ksani
09.10.2008, 21:08
Ми вчора зробили аналіз крові. Виявилося, що в мацьопки низький рівень гемоглобіну. Сказала нам лікарка пити мені вітаміни для годуючих мам (Прегнавіт), а донечці фенюльс бебі.
Хтось щось може сказати про рівень гемоглобіну в маленьких діток?
А для чого робили аналіз, що турбує ?
Дитина на ГВ всі вітаміни отримує з маминим молоком.

Зорянівонька
09.10.2008, 21:34
В нас гемоглобін 119. Норма від 100, здається... Дитині вітаміни я би не давала, а сама може і буду.

Бурулька
09.10.2008, 22:14
А для чого робили аналіз, що турбує ?

Нам дали направлення на аналізи, бо малій 3 місяці і має бути чергове щеплення. Ми щеплення робити не будемо, але вирішила, що аналізи зайвими не будуть. У мене просто під час вагітності дуже часто був низький рівень гемоглобіну 90-100. Це була одна з причин, чому вирішила аналізи зробити.

tslezinska
10.10.2008, 12:36
Бурулько, та хіба не шкода таку мацьопку колоти? Рівень гемоглобіну може варьюватися в залежності від багатьох факторів, і якщо дитинка виглядає здоровою, якщо її нічого не турбує, то навіть не морочте собі тим всім голову. вітаміни синтетичні я б дитині не радила давати, вона за своє життя ще встигне всякої хімії напробуватися. Та й самі також можете ті вітаміни не пити, а краще натуральними продуктами підніміть, якщо він у вас низький: гречка, бурячок, гранат тощо. Щоправда, гранат може кріпити, а от бурячок навпаки слабить, тому можете вживати їх разом, щоб дитинці животик не крутило. Може молочко буде рожеве:)

Natalya
10.10.2008, 16:19
а краще натуральними продуктами підніміть, якщо він у вас низький: гречка, бурячок, гранат тощо. :)
От-от. Під час вагітності мені тільки бурячковий сік і піднімав рівень гемоглобіну до норми. А вітаміни у таблетках тільки вагу піднімали :confused:.

Гелена
10.10.2008, 16:33
були ми сьогодні на узі в Жильова.
перша фраза, яку він сказав, коли подивився голівку малого: "роди були веселі":8:
сказав, що є наслідки гіпоксії - порадив звернутись до невропатолога.
ще сказав, що в малого двобічна дисплазія і місяць-півтора треба потримати його в стременцях, але перед тим звернутись до ортопеда.
здається Сявич писав, що до трьох місяців дисплазія не діагностується, бо до того часу кульшові суглоби повністю ще не сформовані
може вам неправильно поставили діагноз?

Ная
10.10.2008, 17:09
здається Сявич писав, що до трьох місяців дисплазія не діагностується, бо до того часу кульшові суглоби повністю ще не сформовані
може вам неправильно поставили діагноз?
А ше,пригадую,була мова про те,що діткам,в яких підозрюють дисплазію,треба підгузник вдягати на розмір більший,для кращого розведення ніжок.

tslezinska
10.10.2008, 18:05
І масаж робити, частіше ноги розводити, як в жабки, нехай дитина на животику спить (під вашим наглядом, якщо боїтеся її так на ніч вкладати спати)-тоді ніжки теж автоматично розводяться.

Зорянівонька
10.10.2008, 22:58
В мене питання - як визначити, що болить в дитини? Бо Левко сьогодні зле спав дуже і вдень багато плакав. А ще сильно тре очі і січе ногами... На руках не хоче - плаче, їв зле... А ще дуже гризе все нервово. То я думаю що або живіт або зуби. Але 2 зуби щойно вилізли, можуть зразу наступні лізти? Скоріше животик, бо здутий і пукає аж кричить. Але я крім молока тільки раз гречану кашку давала, раніше він нормально реагував на неї. Не знаю, переживаю трохи і шкода його...

dimalozz
10.10.2008, 23:09
Наше маля майже не спить. Як для півторамісячної дитини явно замало: вночі 6 годин (серіями по годині-півтори), а вдень - 2 рази по 30-90 хв...
Крім того останнім часом "неправильні какашки" (зеленуваті і слизисті, іноді пінисті) - явний натяк на проблемну мікрофлору :(
100% ГВ, сумісний сон, вдень майже весь час на руках, вагу набирає добре, але дуже неспокійний, гіперактивний.
То є причиною хвилюватись? звертатись до лікаря? чи "минеться з часом"?

Usmishka
10.10.2008, 23:33
Наше маля майже не спить. Як для півторамісячної дитини явно замало: вночі 6 годин (серіями по годині-півтори), а вдень - 2 рази по 30-90 хв...
Крім того останнім часом "неправильні какашки" (зеленуваті і слизисті, іноді пінисті) - явний натяк на проблемну мікрофлору :(
100% ГВ, сумісний сон, вдень майже весь час на руках, вагу набирає добре, але дуже неспокійний, гіперактивний.

На рахунок спати, то певно не минеться:), хіба в ночі довше і більші перерви:)
А неспокій повязаний з животиком пройде після трьох місяців напевно.
Тримайтесь та не переживайте:)

dimalozz
10.10.2008, 23:53
На рахунок спати, то певно не минеться:), хіба в ночі довше і більші перерви:)
А неспокій повязаний з животиком пройде після трьох місяців напевно.
Тримайтесь та не переживайте:)
Та животик то ше так собі, думаємо в межах норми і минеться.
Але чи нормально, що 1,5міс. дитина по 8 годин на добу спить??? :confused: :no:
Коли не спить то поводиться дууууже активно, навіть не знаю чи буває таке, щоб 10секунд полежав спокійно: постійно смикає чи руками чи ногами, вовтузиться, дихає так ніби по стадіону біжить... :8:

Irus'ka
10.10.2008, 23:56
В мене питання - як визначити, що болить в дитини? Бо Левко сьогодні зле спав дуже і вдень багато плакав. А ще сильно тре очі і січе ногами... На руках не хоче - плаче, їв зле... А ще дуже гризе все нервово. То я думаю що або живіт або зуби. Але 2 зуби щойно вилізли, можуть зразу наступні лізти? Скоріше животик, бо здутий і пукає аж кричить. Але я крім молока тільки раз гречану кашку давала, раніше він нормально реагував на неї. Не знаю, переживаю трохи і шкода його...
В нас сьогодні те саме!!! Може день для Левків не сприятивий?

Зорянівонька
11.10.2008, 09:15
Коли не спить то поводиться дууууже активно, навіть не знаю чи буває таке, щоб 10секунд полежав спокійно: постійно смикає чи руками чи ногами, вовтузиться, дихає так ніби по стадіону біжить... :8:

І в нас таке було. Зара трохи більше спить, але постійно в русі :8:. Ми вже ледве дихаємо. Казали, що в 3 місяці пройде, але нам вже 6:xaxa:

tslezinska
13.10.2008, 13:29
Дімо, сон дитина сама собі регулює, з тим ніц не поробиш. Активність-то, напевно, в когось вдався:) А на рахунок дихання-для власного заспокоєння можете покликати лікаря додому (можна з дільничним домовитися за доплату, щоб в поліклініці бацил не нахапатися), нехай просто послухає легені та сердечко.

dimalozz
13.10.2008, 13:53
Дімо, сон дитина сама собі регулює, з тим ніц не поробиш. Активність-то, напевно, в когось вдався:)
Нє ну щоб отак майже не спати?! ... щось не віриться... дружині вже во дах зриває... просто лежати поруч не хоче - хоче "гуляти" по кімнаті і тд...

А на рахунок дихання-для власного заспокоєння можете покликати лікаря додому (можна з дільничним домовитися за доплату, щоб в поліклініці бацил не нахапатися), нехай просто послухає легені та сердечко.
Та якраз недавно оглядала і дільнична і знайома - начебто все ок.
Але ж то в голову ще мільйон різніх версій лізе...

Natalya
13.10.2008, 14:08
дружині вже во дах зриває... просто лежати поруч не хоче - хоче "гуляти" по кімнаті і тд...
Яка знайома ситуація :8:. В нас ще одне спокійне місце (крім рук) то стіл.

dimalozz
13.10.2008, 14:19
Яка знайома ситуація :8:. В нас ще одне спокійне місце (крім рук) то стіл.
Точно! Теж на столі зразу співати починає і тішитися :)
А якщо на велику подушку покласти то навпаки - зразу гора обурення! :ninja:
А вам хтось щось говорив про можливі причини того всього?

dimalozz
13.10.2008, 14:41
Тут гомеопатичне людям лsкар порадив ЕДАС-111 (http://209.85.135.104/search?q=cache:5LrDza3MP1YJ:edas.fortun.ru/catalog/group3/good14.html+%D1%8D%D0%B4%D0%B0%D1%81+111&hl=uk&ct=clnk&cd=2&client=opera). Хтось про таке знає? У Львові воно десь продається?

Natalya
13.10.2008, 15:01
А вам хтось щось говорив про можливі причини того всього?
Ні, ніхто нічого не казав. Просто дитина активна. Вночі спить, а вдень хоче руху. Моя мама каже, що я така ж була... Я спочатку нервувалася і від того ще більше замучувалась, а тепер розслабилась - ніхто ж не казав, що доглядати дитину то легко (хоч коли просили внука, то ніхто і не казав, що важко :xaxa:).

olenkastar
13.10.2008, 15:11
Тут гомеопатичне людям лsкар порадив ЕДАС-111 (http://209.85.135.104/search?q=cache:5LrDza3MP1YJ:edas.fortun.ru/catalog/group3/good14.html+%D1%8D%D0%B4%D0%B0%D1%81+111&hl=uk&ct=clnk&cd=2&client=opera). Хтось про таке знає? У Львові воно десь продається?

запитайте в аптеці гомеопатичній,шо на площі Міцкевича,біла "острів суші".моя кума там купувала якісь гомеопатичний препарат для сина

dimalozz
13.10.2008, 15:12
Просто дитина активна. Вночі спить, а вдень хоче руху.
О! Так ваше бодай вночі спить! А наш нам ЦІЛОДОБОВЕ чергування влаштовує... Пару годин вдень на прогулянці + піру годин вночі - то хіба сон...:confused:

Panadolka
13.10.2008, 15:14
Пару годин вдень на прогулянці + піру годин вночі - то хіба сон...:confused:

Ось воно...батьківство! В нас тоже такий був. Незнаю чи я вас втішу чи ні, але наш хлопчик почав мати більш кращий сон у 10 місяців!:)

lapocka
13.10.2008, 17:00
Напевно дуже важко постійно з таким шилом. В нас було таке пару раз, мала хоче спати. але не може заснути, крутиться, нервується сама на себе, нічого не допомагало, носіння гойдання, циця все даремно. Залишалось чекати до вечора. А на другий день після такого неспання доні я ніяка, а коли кожен день таке.........важко:crazy:

dimalozz
13.10.2008, 19:15
Залишалось чекати до вечора
А якщо і вночі так...
А на другий день після такого неспання доні я ніяка, а коли кожен день таке.........важко
І кожну ніч...
Вдень воно хоч легше бо можна погуляти-покатати тоді спить ще.
Сьогодні в поляклініку їздили (відмову від щеплень писати) то теж нівроку довга прогуляночка була - спав собі як ангелик.
Може спробувати ще і вночі...

Буцька
17.10.2008, 16:15
Привіт!Підкажіть,будь-ласка,чим можна вилікувати нежить в дитинки (майже 2 місяці)тиждень лікуємо і не проходить:(.Капаємо гр.молоком,Саліном

Lebidka
17.10.2008, 16:58
Привіт!Підкажіть,будь-ласка,чим можна вилікувати нежить в дитинки (майже 2 місяці)тиждень лікуємо і не проходить:(.Капаємо гр.молоком,Саліном

Капати носик морською водичкою дом. приготування: 1ч. л. морської солі на 1скл. води; і масажувати перенісся. Тільки бути терплячими - нежить обовязково пройде.

Буцька
17.10.2008, 17:14
Дякую.Ще переживаю бо казали може на вушка перейти.А які симптоми вказують на те що вушка болять?чи є тоді температура?

Дана
17.10.2008, 17:52
Не треба капати грудним молоком, краще пару капель соку каланхоє свіжого, дуже добре дитинці помагає при нежиті. І Саліном промивати часто. Салін(інша назва фізрозчин, носоль) це не лікування, воно промиває носик , я закапувала фізрозчину пів піпетки а потім грушею витягувала всю слизь, а вже після цього або сік каланхоє або Эуфорбиум композитум.

tslezinska
17.10.2008, 17:58
Цікаво, немовлятам якраз грудним молоком радять капати...

Дана
17.10.2008, 18:06
Я не знаю чи втішу вас чи навпаки.:ninja: але моїй Соні 1 рік і 1,5 місяці і вона так спить весь час як ваша. В мене відколи появилася Соня не було жодної нормальної ночі:8:, я спочатку також була на грані істерики, а потім звикла:xaxa: і ваша дружина звикне:xaxa: або дитина почне спати довше, хоча я думаю скоріше дружина звикне:umbrage:Соня спала ільки надворі, і так солодко спала. але тільки при умові що я її везу, як сідала десь на лавочку-крик, тільки пані любила возитися. То я десь біля якго дерева пристроювалася де каміння побільше на землі, притулялася до дерева а Соню в колясці по тих каменюк возила туди-назад, робила видимість дороги:xaxa:( просто по траві де мягко їй також не підходило:8:)

Дана
17.10.2008, 18:23
Цікаво, немовлятам якраз грудним молоком радять капати...

Ту є дві теорії, одні лікарі не радять так як молоко є "шикарной средой для размножения патогенных бактерий" тобто замість лікувати нежить молоко якби підживлює ті бактерії,можна заробити гнійний риніт, інші радять капати іменно молоком. Я доні не капала, кожна мама сама вибирає для своєї дитини найкраще:)
і ще про нежить,
Физиологический насморк
Если ребенку до 2,5 месяцев, то хлюпающий нос не обязательно говорит о заболевании. Просто у маленьких деток слизистая начинает работать сразу после родов лишь частично. Лишь в возрасте до 10 недель происходит «включение» работы слизистой носа и носоглотки в полную силу. Организм проводит тест. Сначала проверяется состояние «сухо» в носу (обычно это проходит незаметно для мам), а затем состояние «мокро». Вот тут-то и пугаются, и начинают лечить в принципе нормальный этап развития ребенка. Организм знает, что произвел вероятный избыток влаги. Он должен его осознать - а тут могут вмешаться извне, начать «сморкать» ребенка, промывать носоглотку или капать медицинские препараты. Тест не закончен. И через некоторое время влага появится опять, да в еще большем количестве (ведь в прошлый раз ее оказалось недостаточно! Все куда-то ушло). Получается замкнутый круг.
Именно потому-то, если у вашему ребенку до 2,5 месяцев и насморк появился «вдруг» и нет дополнительных симптомов какого-либо заболевания - скорее всего у вас «физиологический насморк».

Да, конечно, все уже поняли, что малыша в таком случае лечить не нужно. Но ведь носик хлюпает! И мешает дышать! Надо как-то помочь.
Как?
Поддержание влаги в носике, когда необходимо не допустить пересыхания слизистой - считается главной задачей. Дома желателен прохладный воздух (при температуре выше 22 градусов слизь быстро высыхает) и повышенная влажность. Воспользуйтесь увлажнителем воздуха. Или заведите аквариум. Либо просто расставьте чашечки с водой. Наберите в ванной комнате в ванну тепло-горячей воды и ходите туда дышать влажным воздухом.

Буцька
17.10.2008, 21:23
Цікаво.В неї появився нежить раптово.Я думала що це тому що в кімнаті сухо(обігрівали коли було холодно)Але лікарка сказала що це вірус.Бо горло трохи червоне.

ckorpionsha
18.10.2008, 11:04
У нас те саме зараз: горло червоне,сооплі до колін.....

MILITARIYA
18.10.2008, 11:20
Хотілося б запитатися в досвідчених батьків і мамів коли дитинка повинна ставати на ножки, не ходити, а саме ставати. Синочку ще не має і 6 місяців, коли беру його попід ручки, то він як коли стає, деколи ноги згинає в колінах і підкулює, деколи стає всією стопою, а деколи на пальчиках....
Свекруха вже мене задрала, хоче повнсти вже дитину до лікаря, обзвонила всіх коліжанок своїх, і вони сказали їй, що вже би мав ставати. Вічно шукає болячок в дитини і до лікаря тепер вічно говорить........
Підкажіть хто що знає, і коли ваші дітки почали ставати на ножки.......

Usmishka
18.10.2008, 12:19
Хотілося б запитатися в досвідчених батьків і мамів коли дитинка повинна ставати на ножки, не ходити, а саме ставати. Синочку ще не має і 6 місяців, коли беру його попід ручки, то він як коли стає, деколи ноги згинає в колінах і підкулює, деколи стає всією стопою, а деколи на пальчиках....
Свекруха вже мене задрала, хоче повнсти вже дитину до лікаря, обзвонила всіх коліжанок своїх, і вони сказали їй, що вже би мав ставати. Вічно шукає болячок в дитини і до лікаря тепер вічно говорить........
Підкажіть хто що знає, і коли ваші дітки почали ставати на ножки.......

Дурниці!!!:no:
Свекрусі "по носі")))
В нас завжди лікарка то провіряє, і каже шо малеча чітко повинна ставати на ноги після пів року, а до того в неї має спрацьовувати рефлекс ходіння_тобто трохи впирається ногами, а потім починає помаленьку перебирати. Судячи з вашого опису саме так у вас і є - тому нема сенсу хвилюватись:)

MILITARIYA
18.10.2008, 15:33
Дурниці!!!:no:
Свекрусі "по носі")))
В нас завжди лікарка то провіряє, і каже шо малеча чітко повинна ставати на ноги після пів року, а до того в неї має спрацьовувати рефлекс ходіння_тобто трохи впирається ногами, а потім починає помаленьку перебирати. Судячи з вашого опису саме так у вас і є - тому нема сенсу хвилюватись:)

А моїй лікарці все завжди до одного місця, тому і хожу до інших. Як малий мав жовтуху, то вона казала, що пройде, нічого не пройшло, ми попали в лікарню. Як дитина рвала, то вона казала, що всі хлопчики зригують і навіть деколи рвуть, з тим ми тоже попали в лікарню...:(
Тому і хочу запитати в мамів з досвідом.
Синуля впирається трохи ногами, але не завжди хоче перебирати ножками... Ліньтяй...:xaxa:

ckorpionsha
18.10.2008, 15:39
Хотілося б запитатися в досвідчених батьків і мамів коли дитинка повинна ставати на ножки,

мій взагалі не хотів ставати на одну ножку,лікарі казали на нейросонографію...і т.п. і т.д. Забила на всіх і свекруха на них теж забила, почали масаж,на 5 сеансі малий затанцював на столі...тепер вчимося тьопати

Ольга
18.10.2008, 16:01
не має і 6 місяців, коли беру його попід ручки, то він як коли стає, деколи ноги згинає в колінах і підкулює, деколи стає всією стопою, а деколи на пальчиках....
наша почала ставати тільки після курсу масажу, ми консультувалися в хірурга, бо дитина не трималася на ногах. На пальчиках тільки тепер перестає бігати.
коли нас побачила одна з лікарок то теж накричала, що в такому віці треба вже стояти...

СОФІЯ -СОНЯ
18.10.2008, 16:16
[QUOTE=MILITARIYA;387514]
Синочку ще не має і 6 місяців, коли беру його попід ручки, то він як коли стає, деколи ноги згинає в колінах і підкулює, деколи стає всією стопою, а деколи на пальчиках....

У мене малій буде 5 місяців. Стає на ніжки геть так як Ви описали про свого маленького. Ми проходили у 4,5 місяців і ортопеда, і невропатолога. Нам сказали, що проблеми можуть бути тоді, коли дитина після 2 місяців взагалі не впирається ногами чи стає тільки на одну ногу, а іншу тисне під себе. Ще погано, коли стає ніби на пуанти, на зовнішню сторону пальчиків. А так ніби все нормально. Проконсультуватись можна, але знаю по собі, що тільки одна думка мене не влаштовує, йду мінімум до двох і порівнюю результат. Але то вже я така є.
П. С. От тільки що зловила себе на думці, що за старшою мене таке взагалі мало хвилювало: стає, то й стає. А тепер ледь що, зразу читати, читати, консультуватись! все таки велика різниця у 13 років! Для мами, не для сестричок!

Xomka
18.10.2008, 16:55

Dimalozz! Може мій допис вас з дружиною трошки втішить. Олексійко перші два тижні спав дуже багато, а потім вночі 7-8 год, а вдень як у вас 30-90хв. Правда я сюди не враховую спання з цицею в роті - хоча це теж сон, тільки мама нікуди відійти не може:) У нас це тривало десь до 3-ох місяців, може трохи більше. А тепер він інколи спить більше, інколи так само мало, але мені вже не так важко - тому що він вже не їсть постійно і може трохи бавитись сам (по 20-30хв підряд) і в цей час я роблю ті справи, які колись робила під час його сну, а відпочиваємо ми разом коли їмо:) А так дитинка в міру спокійна (тобто плаче по ділу:)), йому це неспання не докучає, так що я вирішила себе не накручувати, хоч і пишуть в неті що такі дітки мають спати по 16-18-год на добу. А коли ж тоді їсти, міняти підгузник і вивчати світ - хіба ж 6-8год вистарчить? Рахуйте якщо їсти молочко 12 раз в день по 30хв, то це вже 6 год, а ще ж стільки справ треба встигнути малявці переробити:) Вище хвіст! - Особисто мені зараз набагато легше, просто пристосуватись треба до розкладу малечі.
П.С. З малим я сама з 7-ї ранку до 21-ї вечора 5 днів в тиждень.
Побільше оптимізму!!!

ірен
18.10.2008, 17:31
моему синочку 3,5міс і в нас проблема в тому ,що він погано какає.По-перше часто -десь 4рази на день,по-дгуге дуже ріденько,часто,але не завжди зеленого кольору і зі слизом.Підкажіть,може в когось таке було,що робити?

Loyal
18.10.2008, 18:31
4 рази на день - це нормально
ріденько - також нормально (як ви хотіли, щоб з перших днів ковбаска получилась?)
зі слизом - також нормально, какашки ж ріденькі тому й виглядає, що зі слизом
а от щодо зеленого, то не зовсім добре Але основне в даному випадку ваш раціон.
А дитина набирає вагу нормально? Як себе поводить? Веселий, бавиться?

ірен
18.10.2008, 20:07
4 рази на день - це нормально
ріденько - також нормально (як ви хотіли, щоб з перших днів ковбаска получилась?)
зі слизом - також нормально, какашки ж ріденькі тому й виглядає, що зі слизом
а от щодо зеленого, то не зовсім добре Але основне в даному випадку ваш раціон.
А дитина набирає вагу нормально? Як себе поводить? Веселий, бавиться?

вагу набирає нормально,зараз важить 7кг,і веселий ,і грається,і майже ніколи не плаче. лікар казала попити нам бактерії і сироп Ніфуроксазид. Ага,і ще в каках є білі комочки. Я думала ,що в цьому віці дитинка мае вже какати гарно.:umbrage: Щодо мене,то я їм все.

Ksani
18.10.2008, 20:10
ipeн, це Ви писали, що дитина спить цілу ніч без годувань ?

ірен
18.10.2008, 20:20
ipeн, це Ви писали, що дитина спить цілу ніч без годувань ?

так,це я писала.І сьогодні він спав до 7,25

Ksani
18.10.2008, 21:29
так,це я писала.І сьогодні він спав до 7,25
А як ви вдень годуэтеся? (тривалість годувань, як міняєте груди, який проміжок між годуваннями) ?

ірен
18.10.2008, 21:36
А як ви вдень годуэтеся? (тривалість годувань, як міняєте груди, який проміжок між годуваннями) ?

Годую за вимогою,тривалість 15хв,на одне годування одна грудь на інше - друга,проміжок 2-3год:umbrage:

Ksani
18.10.2008, 22:09
Вам було б добре або продовжити годування до 30 хв, або через годину запропонувати ще раз ту саму грудь. Бо проблеми, які Ви описали вище, дуже часто виникають від того, що дитина не добирається до "заднього" молока, яке відповідає за нормальне травлення. І вночі ваш безперервний сон не сприяє тому, щоб дитина отримувала заднє молочко. Було б добре ввести хоча б 2 годування, 1 - в 12, а 2 - у проміжку між 4 і 8 ранку. Годування на вимогу передбачає не лише вимогу з боку дитини, а й з боку мами :).

ірен
20.10.2008, 08:53
Вам було б добре або продовжити годування до 30 хв, або через годину запропонувати ще раз ту саму грудь. Бо проблеми, які Ви описали вище, дуже часто виникають від того, що дитина не добирається до "заднього" молока, яке відповідає за нормальне травлення. І вночі ваш безперервний сон не сприяє тому, щоб дитина отримувала заднє молочко. Було б добре ввести хоча б 2 годування, 1 - в 12, а 2 - у проміжку між 4 і 8 ранку. Годування на вимогу передбачає не лише вимогу з боку дитини, а й з боку мами :).

дуже дякую вам Кsani:),я вже почала так годувати так,як ви порадили.:)

tslezinska
20.10.2008, 12:52
наша почала ставати тільки після курсу масажу, ми консультувалися в хірурга, бо дитина не трималася на ногах. На пальчиках тільки тепер перестає бігати.
коли нас побачила одна з лікарок то теж накричала, що в такому віці треба вже стояти...
Ми масаж за порадою викладачів з курсів зробили ще в 2 місяці (1-й курс), хоча показів до того ніяких не було, а потім повторили десь в 5 місяців. Під час першого курсу виявилось, що малий на одну ніжку якось боком стає, але до кінця масажу то вже виправилось. Зрештою, шкоди від масажу ніякої, лише користь.
Але дитячий масажист має бути професійний.

Usmishka
20.10.2008, 13:03
Ми масаж за порадою викладачів з курсів зробили ще в 2 місяці (1-й курс), хоча показів до того ніяких не було, а потім повторили десь в 5 місяців. Під час першого курсу виявилось, що малий на одну ніжку якось боком стає, але до кінця масажу то вже виправилось. Зрештою, шкоди від масажу ніякої, лише користь.

Ми намагались робити масажі три тижні тому, без показань, так, профілактично, то манюня страшне як плакала, бо паралельно в неї почався насмарк, і вона була дуже нервова:confused::umbrage:
Тепер планую повторити спробу, правда домовилась з масажисткою шо то буде з самого ранку, можливо тоді їй то більше сподобається, вранці в нас як правило чудовий настрій:y::xaxa:

Ok*
20.10.2008, 13:24

Цілком згідна, що масажист має бути професійний. З власного досвіду: при першому огляді в невропатолога в поліклініці лікар (неприємна тітонька, що з дітками поводиться як з дровами) поставила діагноз "кривошия" і направила до СВОГО знайомого масажиста. Оскільки я нічого подібного в мацьопи не помічала, то звернулась в "охматдит", де завідувач обл.відділення діагнозу звичайно не підтвердив. Масажі все таки призначив для профілактики (оскільки народжувались ми в сідничному положенні та й для профілактики "плоскостопії"). Сам масажист виявився досить хорошим дядечком з досвідом роботи з такими малятами (1,5 міс., другий цикл масажів - в 7 міс.). Перші рази трішки звичайно вередували, але потім явно отримували задоволення. Не знаю, чи дійсно масаж відіграв суттєву роль, проте сиділи ми вже у 6-7 міс., намагались ходити з 9 міс. А твердо ходили вже з 11 міс.
Отже мамусі, моя порада: перш ніж приступити до лікування, спробуйте підтвердити діагноз в декількох лікарів (хоча б у двох).

ckorpionsha
21.10.2008, 00:09
то манюня страшне як плакала, бо паралельно в неї почався насмарк,

А ми коли хотіли робити другй курс масажу(це місяць тому) у нас теж почався насморк, то масажистка сама сказала, що тре почекати поки в дитини перейде,щоб не погіршилось

Ksani
21.10.2008, 00:16
На мою думку, не варто робити масажі без показань. Не всім діткам це подобається. А ще масаж чужої тьоті може бути причиною відмови від грудей.

ckorpionsha
21.10.2008, 00:25
На мою думку, не варто робити масажі без показань.

У нас показання були - кривошея. Якої вже нема, хвала Богу.

MILITARIYA
21.10.2008, 10:57
У нас показання були - кривошея. Якої вже нема, хвала Богу.

Мій малий ніби тоже трохи хилить голову вправо, коли сидить. Не знаю чи воно само пройде, чи йти на якісь масажі :confused:...

А ще хотіла б запитатися, як давати вітамін Д. Бо ми давали в 2,5 місяці цілий місяць по 2 крапельки. Дитяча лікарка казала, щоб ше раз подавати в 6 місяців. А коли ми лежали в лікарні, тонам там не радили давати. Казали давати тільки той раз і все....
Може хто щось підкаже...

tslezinska
21.10.2008, 12:01
Вітамін Д дитині давати не треба! Це питання обговорювалося вже купу разів, то є синтетичний вітамін, а в дитини цілком нормально виробляється натуральний, просто частіше гуляти треба, якщо боїтеся, що дитині його забракне.

tslezinska
21.10.2008, 12:04
На мою думку, не варто робити масажі без показань. Не всім діткам це подобається. А ще масаж чужої тьоті може бути причиною відмови від грудей.
Так, не всім дітям це подобається, але масаж-чудова профілактика. Звичайно, якщо не подобається, не варто силувати дитину. А от на рахунок відмови від грудей через масаж вперше чую. Мені навпаки доводилося дитинку підгодовувати під час масажу, бо масаж тривав інколи більше години, а дитина за той час встигала зголодніти й просила цицю. І хоча їсти дитина має десь за 20-30хв до масажу і за 10-20хв по ньому, ми не витримували такої довгої перерви.

Гелена
21.10.2008, 12:12
Вітамін Д дитині давати не треба! Це питання обговорювалося вже купу разів, то є синтетичний вітамін, а в дитини цілком нормально виробляється натуральний, просто частіше гуляти треба, якщо боїтеся, що дитині його забракне.

цілком погоджуюсь, я теж відмовилася давати синтетичний і нам то не шкодить :)

tslezinska
21.10.2008, 12:49
MILITARIYA, можете заради цікавості попитати в мамочок з форуму, чи хоча б в когось діти мали якісь проблеми через те, що їм не давали той синтетичний вітамін Д:)

СОФІЯ -СОНЯ
21.10.2008, 13:45
Один дуже хороший лікар (правда не педіатр), нам говорив: профілактика нестачі вітаміну Д - це сонце, а препарат - у випадку проблем. А у наших педіатрів чомусь препарат - профілактика, ще й у страшних дозах - крапля-дві щоденно. Оригінальний спосіб профілактики рахіту, що може спричинити проблеми нирок!
А ще нам той лікар радив: КАЖУТЬ щось попити - то КАЖІТЬ, що п"єте. Ми так і робим.

tslezinska
21.10.2008, 13:50
Аналогічно:) Так само під час вагітності лікарці з ЖК казала, що п"ю всі ті вітаміни, що вона прописувала.

MILITARIYA
21.10.2008, 14:11
Один дуже хороший лікар (правда не педіатр), нам говорив: профілактика нестачі вітаміну Д - це сонце, а препарат - у випадку проблем. А у наших педіатрів чомусь препарат - профілактика, ще й у страшних дозах - крапля-дві щоденно. Оригінальний спосіб профілактики рахіту, що може спричинити проблеми нирок!
А ще нам той лікар радив: КАЖУТЬ щось попити - то КАЖІТЬ, що п"єте. Ми так і робим.
От і мені один старший лікар так казав, що нам колись майже не давали вітаміну Д, а якщо давали, то тільки місяць, і малому не давай.... Але всякі лікарі є, думаю, та й спитаюсь когось...:clapping:
Дякую всім за поради!!!!!!!!!!!:xaxa:

Ok*
21.10.2008, 14:12

Дуже влучно! В нас це чомусь так завжди і виходило - це стосується і вагітності і догляду за малятком! Щоб не виникало лишніх питань - казала, що пила чи давала пити, а насправді або заміняла природніми лікарствами, або обмежувалась незначними дозами.
Щодо вітаміну D, то перші два місяці було сонячно і ми просто "засмагали", якщо не на вулиці, то принаймні дома біля вікна. Потім (в листопаді) нам по-стандарту приписали цей вітамін "для профілактики". Чемно купили і навіть один раз прийняли (2 кр.). Проте мій супротив щодо медикаментів взяв гору і ми від вітаміну D в синтетичному вигляді відмовились, про що зовсім не шкодую - дитині це анітрохи не зашкодило.:)

Abraira
21.10.2008, 14:14
Сьогодні в поляклініку їздили (відмову від щеплень писати) то теж нівроку довга прогуляночка була - спав собі як ангелик.
Щойно прозвучала відповідь на запитання!
Мій малий нам влаштовував трам-тарарам, не спав, їсти не хотів... доки моя мама не здогадалася в чому причина. Починає малий конкретно марудити, навіть істерикувати - в комбінезон і на балкон. Реакція така, наче дитині хтось кнопку "Вимкнути" натис. Проходить хвилин 40, дитя плаче... Беру до грудей і малий гамцяє, аж за вухами тріщить, навіть не просинається... відвалився від грудей і знов на балкон! Так у мене дитина і їсть суперово, і нагулявшись ввечір і скупавшись у травках спить вночі, будиться сам що 2 години їсти. Загалом, у світовий день малий не менше 4 годин на повітрі. На вечір, був час, ми з чоловіком о 21:00 виходили з каляскою... мама у шоці. А ми приходили, купали малого, він їв, і чудово спав аж до 8 ранку (звичайно що 2 години їв).

Abraira
21.10.2008, 15:02
Дівчата, порадьте. У малого кандідоз що з місяця. Тоді моя дільнича пішла у відпустку, а та, що заміняла зняла наліт на язичку лопаткою, і сказала, що це не молочниця. Потім робили посів на стафілокок (ну що зробиш, маю я його в молоці, але в незначній кількості) і висіяли кандіди. У малого на той час вже грубий білий шар на язиці був, апетит пропав. Я почала знімати содовим розчином (1 чайна ложка на стакан води). Апетит до малого повернувся, але білий нальот не проходив. Вийшла моя педіатр з відпустки і сказала, що потрібно мазати бурою на гліцерині. Вже півтора тижні мажу 2 рази на день бурою і ще десь 2 рази содовою водичкою, а наліт повертається і повертається. Що робити?

julchyk
21.10.2008, 17:31
Щойно прозвучала відповідь на запитання!
Мій малий нам влаштовував трам-тарарам, не спав, їсти не хотів... доки моя мама не здогадалася в чому причина. Починає малий конкретно марудити, навіть істерикувати - в комбінезон і на балкон. Реакція така, наче дитині хтось кнопку "Вимкнути" натис. Проходить хвилин 40, дитя плаче... Беру до грудей і малий гамцяє, аж за вухами тріщить, навіть не просинається... відвалився від грудей і знов на балкон! Так у мене дитина і їсть суперово, і нагулявшись ввечір і скупавшись у травках спить вночі, будиться сам що 2 години їсти. Загалом, у світовий день малий не менше 4 годин на повітрі. На вечір, був час, ми з чоловіком о 21:00 виходили з каляскою... мама у шоці. А ми приходили, купали малого, він їв, і чудово спав аж до 8 ранку (звичайно що 2 години їв).

от молодчинка! мій малий аж до пізньої осені був на вулиці по 7 год на день, а коли почалися морози, то перейшли на 3-4 год режим на свіжому повітрі

tslezinska
21.10.2008, 17:41
Дівчата, порадьте. У малого кандідоз що з місяця.
В нас також дуже довго був той білий нальот на язиці. Але, якщо тільки на язиці, то не обов"язково кандидоз, при молочниці вся ротова порожнина всипана тим білим нальотом. Нам дільнича також намагалася довести, що то молочниця, а я стояла на своєму-що то просто від молока, бо дитина постійно на циці. Нічого не робили, нічим не знімали, після півроку само зникло. Не знаю, наскільки у вас то серйозно, але якщо дитинку то не хвилює сильно (втрата апетиту може бути з тим не пов"язана), не варто її мучити тими протираннями і тим більше лікуванням.

zara
21.10.2008, 17:57
А можна гуляти з дитинкою, коли в неї соплі? (температури нема). І в яку погоду можна?

Ksani
21.10.2008, 18:16
Так, не всім дітям це подобається, але масаж-чудова профілактика. Звичайно, якщо не подобається, не варто силувати дитину. А от на рахунок відмови від грудей через масаж вперше чую.
Профілактика чого ? Вітамін Д теж "профілактика", але ми всі погоджуємося, що він потрібен тільки тоді, коли є реальна проблема. Так само і з масажем, я вважаю.
Якщо є відмова від грудей, то масаж розглядають як одну з можливих причин.

Abraira
21.10.2008, 19:18
В нас також дуже довго був той білий нальот на язиці. Але, якщо тільки на язиці, то не обов"язково кандидоз, при молочниці вся ротова порожнина всипана тим білим нальотом. Нам дільнича також намагалася довести, що то молочниця, а я стояла на своєму-що то просто від молока, бо дитина постійно на циці. Нічого не робили, нічим не знімали, після півроку само зникло. Не знаю, наскільки у вас то серйозно, але якщо дитинку то не хвилює сильно (втрата апетиту може бути з тим не пов"язана), не варто її мучити тими протираннями і тим більше лікуванням.
Я нічого б не робила, але кандада висіяли разом зі стафілококом. Навіть не знаю, чи продовжувати мучити дитину. :confused: А тим більше, не знаю, чи то його турбує...

ckorpionsha
21.10.2008, 20:14
Дівчата, порадьте. У малого кандідоз що з місяця.

Я з цією проблемою борюся вже скоро 2 місяці буде. Використовувала синьку, тетрабонат натрію, сода, масло рози, своє молоко, мочу малого-нічого. Все залишилось. На язику зійшов ніби, а от побокам на щічка є. А в пятницю прийшла наша педіатр до малого бо маю простуду, то каже мені: Ну у малого зубки вже. Ви знаєте, як зубки йдуть то може бути біле у роті.". Я це свекрусі розказала(її парафія), вона була в шоці, каже так зуби лізуть 2,5 років, то стіки часу дитина з тим буде. Пішла я в аптеку купила ще ністатину, ранком сьоні потерла, до тепер нема ще нічого.
А сьоні була інша педіатр, ще мого чоловіка лікувала- то казала,що та фігня може бути навіть, якщо мама супчик дитинки пробує з ложечки і даю ту ложечку малому. Або соску якщо мама бере дитини в рот чи соска на ліжку просто лежала і дитині дати. Мол різні варіанти висловила. А казала,що ністатин вбиває грибок, а інші препарати просто поверхнево знімають

ckorpionsha
21.10.2008, 20:16
А можна гуляти з дитинкою, коли в неї соплі? (температури нема). І в яку погоду можна?

У нас соплі,горло червоне,кашель, температури нема. То ми гуляємо 2 рази вдень, хоч нам педіатр сказал до пятниці не виходити. Я не можу так-така погода і мордуватись в 4 стінах. От з пятниці дощі передають, тоді трохи посидим,якщо ще нежить буде.

ckorpionsha
21.10.2008, 20:18
Один дуже хороший лікар (правда не педіатр), нам говорив: профілактика нестачі вітаміну Д -

Про вітамін Д-нам його призначили сьоні попити після того як пройде простуда, бо в малого ручки потіють і на ребрах ніби горбики:8: казала від нестачі вітаміну Д деформується грудна клітка:8:(я таке вперше почула). От думаю чи то так чи ні..мамусі що скажете?

Usmishka
21.10.2008, 23:07
Я нічого б не робила, але кандада висіяли разом зі стафілококом. Навіть не знаю, чи продовжувати мучити дитину. :confused: А тим більше, не знаю, чи то його турбує...

В нас кандидоз висіяли також з 2 місяців, ми поприймали фуцис - помогло на 3 тижні, а потім результат той самий - стафілокок і гриби кандіда:8::8::8:, правда то всьо без жодних ознак молочниці в роті:no:
Ми "кинулись того ровера" бо чим воно проявляється поняття не маю, тепер вже нас ніби нічого не ьурбує, вот занесла кал на аналіз, результат має бути в четвкр, тоді і дізнаюсь як там наші грибочки поживають:umbrage:

ckorpionsha
21.10.2008, 23:09
Нам теж порадила педіатр здати кал бо мол то погано шо малий какає раз у 3-4 дні. Так не МОЖЕ і НЕ МАЄ бути! Наголосила вона. От думаю чи то здати чи ні. Свекруха каже шо нінада бо потом від них не відмахаюсь.

Abraira
21.10.2008, 23:59
А де і за скільки ви робили аналізи? Бо мені на кафедрі мікробіології воно влетіло 90 грн - кал і 125 - молоко (чи навпаки...) Добре, що взяла з собою таку сумму, а що робити менш забезбеченим?
Таня, ти за якійсь час напиши, як ністатин подіяв. Правда у малого на щічках нальоту немає, може то дійсно не шкодить...

ckorpionsha
22.10.2008, 00:04
Таня, ти за якійсь час напиши, як ністатин подіяв. Правда у малого на щічках нальоту немає, може то дійсно не шкодить...

Зранку подивлюсь на щічки чи буде і чи менше якщо буде, але якшо не буде то для профілактики всерівно бінтом протру і напишу

Гелена
22.10.2008, 00:08
Нам теж порадила педіатр здати кал бо мол то погано шо малий какає раз у 3-4 дні. Так не МОЖЕ і НЕ МАЄ бути! Наголосила вона. От думаю чи то здати чи ні. Свекруха каже шо нінада бо потом від них не відмахаюсь.

в мене Максик один місяць какав раз на три дні
але був веселий і активний
на ГВ дитина може кілька днів не какати і то нормально
ваша педіатр на ГВ розуміється як вовк на зірках

а щодо вітаміну Д - порадьтеся ще з кимось, з іншим педіатром
звідки в дитини ознаки рахіту? тільки но літо минуло, хіба ви мало гуляли? :confused:

ckorpionsha
22.10.2008, 00:13
а щодо вітаміну Д - порадьтеся ще з кимось, з іншим педіатром
звідки в дитини ознаки рахіту? тільки но літо минуло, хіба ви мало гуляли? :confused:

Так я їй пояснювала щодо какання на ГВ, ми зараз тіки на ГВ не прикормлюємось. А ручки були потні бо тіки но прокинувся як вона прийшла, але хіба до лікарів то доходить шо ти пояснюєш!!!1 Гуляли ми дуже багато і в Криму були, а там сонця бери-не хочу.
А ще я їй кажу мол я сама рідко хожу в туалет...а вона очі округлила...ну то погано..мені смішно стало, шкода що мені не порадила на посів здати...

А от моя кума здала малої аналіз на посів(5 місяців дитині) то найшли золотистий стафілокок

Про рахіт, ощ шо нашла:
Каковы первые клинические признаки рахита?

— Начальные клинические признаки заболевания внимательные родители могут отметить с 1–2-месячного возраста. Появляется беспокойство, повышенная возбудимость, вздрагивание, кожа покрывается красными пятнами. У ребенка может ухудшиться сон, он начинает вертеть головой, отмечается «облысение» затылка. Наблюдается повышенное потоотделение с характерным кислым запахом. На коже появляется упорная потница. Характерным является пониженный тонус мышц и появление запоров. Костные изменения в этот период обычно отсутствуют.

То що жирним виділила, то у нас є, вірніше затилок заростає вже, тонус повисили зарахунок масажу...короче я халодна вже з цього всього....

Гелена
22.10.2008, 00:21
ckorpionsha, вам треба частіше їсти фрукти, так малий буде добре какати
я от ківі сама як з їм, то малий незадовго какає :)

а спотіти дитина може бо жарко, а не від браку вітаміну, тут ви праві :)

ckorpionsha
22.10.2008, 00:38
ckorpionsha, вам треба частіше їсти фрукти, так малий буде добре какати
я от ківі сама як з їм, то малий незадовго какає :)

а спотіти дитина може бо жарко, а не від браку вітаміну, тут ви праві :)

ПРо фрукти я теж то думала, що давно їх не їла, якщо чесно, сьоні яблуко зїла. А він у мене потіє і коли цицяє, але це вроді нормально

dimalozz
22.10.2008, 00:49
Сьогодні забрав результати аналізів (здавали памперс на дизбак) і ото:
1) кишкова паличка;
2) не виявлено біфідобактерій та лактобактерій;
3) золотистий та молочнокислий стафілокок.
І що робити? Другий день як почали приймати СИМБІТЕР (http://www.od-prolisok.com/products.html). Какашки ще ніби не покращились (зеленкуваті з піною та слизом), але спимо начебто вже більше (ттт).
Всі знайомі в один голос кажуть, що нічого хвилюватись, але симбітер пити обов’язково. З прийомом тої штуки в нас проблемка бо до соски не навчили (100% ГВ), а з ложечки... по-перше не вміємо, а по-друге не смакує, бо та штука кисла, а мамине млєчко — солодке. Мучимось годину над кожним прийомом... Як же його давати?
Хто що знає про кишкові палички і стафілокок (зокрема золотистий) — як діяти, з ким радитись?

guculyanka
22.10.2008, 02:08
Дівчата, порадьте. У малого кандідоз що з місяця. Тоді моя дільнича пішла у відпустку, а та, що заміняла зняла наліт на язичку лопаткою, і сказала, що це не молочниця. Потім робили посів на стафілокок (ну що зробиш, маю я його в молоці, але в незначній кількості) і висіяли кандіди.

Кандіда - це нормальна мікрофлора, якщо її не забагато (якщо забагато, то воно акумулюється в одному місці і вилазить якоюсь хворобою - отит, стоматит, молочниця...). Якщо дитинку воно не турбує, значить, все добре. Що б ви не робили, кандіда не пропаде, бо вона повинна бути в організмі. :)

А щодо стафілококу - не знаю, мабуть, точно так само.

Ная
22.10.2008, 02:19
короче я халодна вже з цього всього....
Наші педіатри тільки й вміють,що всіх рахітом страшити:8: Нам теж одна дохторка розказувала про прогресуючий рахіт:xaxa:
На мою думку рахіту в дитини,яка на ГВ і багато гуляє бути не може. Як маєте сумніви,здайте аналіз сечі і крові на кальцій. Вітамін Д також лікарство і давати його без причини не варто. Лисина на потилиці,вологі ручки,поганий сон і запори,то все може не мати до рахіту жодного відношення.

Usmishka
22.10.2008, 10:01
Ми здаємо кал на посіви в мед інституті, коштує то 50 грн.:)
Здавали так само на Петрушевича - здерли з гнас 125 грн і результат нашкрябили на коліні при чоловікові, коли прийшов забирати, перездали через тиждень - а там все зовсім інакше:no:
Стафілокок і кндіди я ж кажу, залишили в спокої і ніби все само нормалізувалось от тільки зараз, бо в 2 місяці ми перепили і симбітер, і бактеріофаги, і лакто і біфідобактерії - і все було до одного ....:no:
Але знаю то відчуття, шо коли мася кричить, в животі буркає і спазми - то хочеться зірочку з неба дістати і пхаєш в неї все можливе:umbrage:

Natalka
22.10.2008, 10:59
Dimalozz Із власного досвіду: на дисбак здавати не памперс, а приготувати чисту суху і стерильну баночку, зловити каки і протягом 2-х год. після "процесу" доставити до вибраної вами лабораторії. Бо навіть із чистого сухого памперса можна висіяти хто зна що.
2. Із результатом аналізу (якщо висіється непотрібна мікрофлора то + антибіотикограма на всякий випадок) до лікаря, якому довіряєте...
3. ГВ не кидати, навіть якщо лікар буде вам це радити "бо у вас молоко не таке" :8::cesored::cesored:
4/ Симбітер розвести на маминому молоці , давати можна з ложки або з одноразового шприца без голки (потрохи вприскувати за щічку - так дитині важче його виплюнути).
Нам вдалося обмежитися ніфуроксазидом + ГВ + дієта мами (обмеження на мучне і солодке) хоч педіатр і наполягала на антибіотику широкого спектра дії... Удачі Вам і здоров'я малечі

Ksani
22.10.2008, 11:15
3. ГВ не кидати, навіть якщо лікар буде вам це радити "бо у вас молоко не таке" :8::cesored::cesored:

Оце точно. Мамусі, навіть якщо у вашому молоці знайшли стаф., ГВ не можна кидати в жодному разі, бо разом з молоком дитина отримує антитіла від нього, які виробляє ваш організм! А це - найкращі ліки! Я читала про випадки, коли стаф. минав (тобто знижувалася його кількість до нормальної і дитину вже ніц не турбувало) взагалі без лікування, на чистому ГВ! Зрештою, так як і в Usmishka: пролікували всім, чим можна - а потім все само нормалізувалося :xaxa: :clapping:.
Ще одне, якщо Ви все таки хочете пролікувати себе чи дитину, в жодному разі це не можна робити антибіотиками, бо він них стафілокок стає ще живучіший ! :confused:
Щодо канлдидозу. У малого був один раз, то я протирала розчином соди, чергуючи з розчином масла чайного дерева (1 крапля на склянку води). Минуло за три дні. Я ще 2 дні протирала, для закріплення ефекту :). А бури в гліцерині і синьки використовувати не можна, бо це токсичні речовини.

Loyal
22.10.2008, 11:36
А ще я їй кажу мол я сама рідко хожу в туалет...а вона очі округлила...ну то погано..мені смішно стало, шкода що мені не порадила на посів здати...

Тань, я до вагітності так само з тим проблеми мала :ninja: Але тепер жодних. Напевно харчування регулярне (не те, що на роботі :8:) і плюс руху більше і ще їж яблука! В них зараз багато всього корисного, особливо ті зелені. Як в мами в животику все ок, то і в малят так само. Може, маєш яких родичів-знайомих, то набери і них з мішок- два яблук. Кожен день по 2 яблучка, а ще можна сік. Я вже писала, що є контора, що сік душать. Або вдома сокодавкою по скляночці :y:

ckorpionsha
22.10.2008, 11:38
Тань, я до вагітності так само з тим проблеми мала

Я ті проблеми маю ще з молодості, як почала дієтами займатись. А яблука почала вчора їсти домашні.

Дана
22.10.2008, 12:03
То що жирним виділила, то у нас є, вірніше затилок заростає вже, тонус повисили зарахунок масажу...короче я халодна вже з цього всього....

Все що жирним шрифтом виділено було і у нас, і нам також ставили -рахіт. Блін дитина сама на ножки пнулася, сиділа сама, рожевощока, довольна, мала гарний апетит і настрій, а вона дитина рахітна і все капець. У Соні мокріли ступні і ручки, а діло було улітку, то як лікарка почала свою пісню знову, потіють ручки, лисіє потилиця, а їй сказала
- А у вас чого руки мокрі?
-Бо літо, жарко
-А волося чого лізе?( в неї дійсно волосся лізе:xaxa:) може вам варто вітамін Д поприймати для профілактики:xaxa::xaxa::xaxa:
Вона мене і так мало шанувала, а після цього випадку і подавно:confused::xaxa:

Abraira
22.10.2008, 12:56
Ще одне, якщо Ви все таки хочете пролікувати себе чи дитину, в жодному разі це не можна робити антибіотиками, бо він них стафілокок стає ще живучіший ! :confused:
Оце точно! Маю стафілокок з 10 років, ну не виведеш його!!!! :confused: Але на рахунок маминого молока, то моя братова таки вимушена була перестати годувати, бо вміст стафілококу в молоці був занадто великим. Дитина робила два ковтки молока з циці і істерично плакала, вагу майже не набирала, не спала. Перевели на соєве молоко і все налагодилось. Так-що все-таки бувають прикрі випадки. Доречі, коли у мене висіяли в молоці стафілокок, лікар, що робила аналіз, сказала, що не радить відмовлятися від ГВ, бо у таких кількостях стафілокок є нормою і не загрожує дитині.
А внизу стояв "діагноз" - ДИЗБАКТЕРІОЗ!!! :xaxa::xaxa::xaxa:

ckorpionsha
22.10.2008, 13:34
А у нас ситуація без змін, не гірше і не краще. Знаю тема пережована, але може ще хтось щось порадить: з пятниці соплі(дуже довгі і багато), з неділі кашель і горло червоне. Добре,що хоч вночі вже не кашляє. Давала Ереспал один день, трохи Умкалора тепер 3 день даю суху мікструру від кашлю, мажу бальзамом груду і стопи, ніс промиваю молоком своїм і ромашкою, трохи віброцила капала і все...покращень нема

ckorpionsha
22.10.2008, 13:38
І невже не варто йти гуляти при простуді? Так лікарка радила

Nadijka
22.10.2008, 13:57
І невже не варто йти гуляти при простуді? Так лікарка радила
В нас таке саме як і у вас...але ми гуляємо цілий день...:confused:
Вигляньте через віконечко....там така краса...:y:

ckorpionsha
22.10.2008, 14:05
В нас таке саме як і у вас...але ми гуляємо цілий день...:confused:
Вигляньте через віконечко....там така краса...:y:

та бачу,Надійко, буду збиратись, алн мому сонечко не краще,кашель став яийсь дзвінкий деручий

Гелена
22.10.2008, 16:25
Сьогодні забрав результати аналізів (здавали памперс на дизбак) і ото:
1) кишкова паличка;
2) не виявлено біфідобактерій та лактобактерій;
3) золотистий та молочнокислий стафілокок.
І що робити? Другий день як почали приймати СИМБІТЕР (http://www.od-prolisok.com/products.html). Какашки ще ніби не покращились (зеленкуваті з піною та слизом), але спимо начебто вже більше (ттт).
Всі знайомі в один голос кажуть, що нічого хвилюватись, але симбітер пити обов’язково. З прийомом тої штуки в нас проблемка бо до соски не навчили (100% ГВ), а з ложечки... по-перше не вміємо, а по-друге не смакує, бо та штука кисла, а мамине млєчко — солодке. Мучимось годину над кожним прийомом... Як же його давати?
Хто що знає про кишкові палички і стафілокок (зокрема золотистий) — як діяти, з ким радитись?

читайте тут: дисбактеріоз (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=33338&highlight=%E4%E8%F1%E1%E0%EA%F2%E5%F0%B3%EE%E7)

Zlju4ka
22.10.2008, 16:55
у нас був той самий диагноз и то й таки препарат-проблем з питтям не було(бо ми на штучному вигодовуванні були),правда ,перший день закінчися рвотою,другий плачем тощо.чемно попили 5 днів,а потім почали пити лінекс,трохи закрутились і аналізи повторно здавали десь через місяця півтора-все було добре.тому й незнаю що саме допомогло(а може дийсно флора сама внормалізувалась хто зна...)

anka
23.10.2008, 09:26
привіт! потребую допомоги і поради. моїй малечі скоро 4 місяці, вона застудилася і кашляє. кашель відхаркуючий, температури нема (тобто, на мій погляд, все в порядку- саме минеться), доктор наполягав на краплях від кашлю- я 2 дні борсалась і купила Геделікс. крім алергії -жодного ефекту. доктор радить не гуляти не купати і давати антибіотик Флемоксин (весь такий "безобідний"). я дитятко гуляю, і антибіотик давати не хочу. доктор каже, що я- село забите.... просто скажіть мені, що в когось теж таке було і минуло без агресивного лікування...

julchyk
23.10.2008, 14:38
А у нас ситуація без змін, не гірше і не краще. Знаю тема пережована, але може ще хтось щось порадить: з пятниці соплі(дуже довгі і багато), з неділі кашель і горло червоне. Добре,що хоч вночі вже не кашляє. Давала Ереспал один день, трохи Умкалора тепер 3 день даю суху мікструру від кашлю, мажу бальзамом груду і стопи, ніс промиваю молоком своїм і ромашкою, трохи віброцила капала і все...покращень нема

Ереспал за один день ефекту не дасть. Його бажано приймати днів 5, хоча результат ,якщо дані ліки підходять має бути вже і до 5 днів.Купати не можна, а гуляти можна при умові відсутності температури та хорошої погоди-40-60 хв.

Натагідра
23.10.2008, 14:50
привіт! потребую допомоги і поради. моїй малечі скоро 4 місяці, вона застудилася і кашляє. кашель відхаркуючий, температури нема (тобто, на мій погляд, все в порядку- саме минеться), доктор наполягав на краплях від кашлю- я 2 дні борсалась і купила Геделікс. крім алергії -жодного ефекту. доктор радить не гуляти не купати і давати антибіотик Флемоксин (весь такий "безобідний"). я дитятко гуляю, і антибіотик давати не хочу. доктор каже, що я- село забите.... просто скажіть мені, що в когось теж таке було і минуло без агресивного лікування...

А чому не спробувати Умкалор , Інфлюцид , енгістол.(після поради з лікарем)

П.С. Проте інколи дійсно потрібен антібіотік , і колоти теж, але лікар мав би пояснити чому (бронхіт пневмонія...)

ckorpionsha
23.10.2008, 15:08
А чому не спробувати Умкалор ,

У нас та сама ситуація. Умкалор трохи приймали, але він нічо не дає. Одна терапевша нам сказала, що він не шкодить, але так само результату від нього може бути ноль.

ckorpionsha
23.10.2008, 15:13
Ереспал за один день ефекту не дасть.

От буду його давати 5 днів, 3 дні пив суху мікстуру, але шось ніфіга.

Масік
23.10.2008, 17:35
Дівчатка маємо маленьку проблемку малий страшенено зригує як свіжим молоком так і перетравленим, причому у великій кількості, спочатку думала що переїдає, почала трошки менше часу годувати , але нічого не змінилося, потім думала про пілоростеноз, але вагу малюк набирає добре. У чому ж тоді справа?.

Марта2
23.10.2008, 18:22
Дівчатка маємо маленьку проблемку малий страшенено зригує як свіжим молоком так і перетравленим, причому у великій кількості, спочатку думала що переїдає, почала трошки менше часу годувати , але нічого не змінилося, потім думала про пілоростеноз, але вагу малюк набирає добре. У чому ж тоді справа?.
Наш в такому віці як твій, теж зригував! Але як я носила вертикально і йому виходило повітря то тоді не зригував, а от я положила без носіння то міг фонтаном блюнути:8:

Abraira
23.10.2008, 19:07
Мій теж багато зригує. У нього губка і ніжка трясеться, безводний період при пологах був 9 годин (а взагалі-то 12). Були на УЗД голови - невеличкий набряк, сказали, що сам перейде, для пришвидшення можна попити легеньку мікстуру, там валеріана, цитрон (здається) і ще щось.. все на глюкозі. Але став малий більше зригувати і вчора я з ним до невропатолога знов ходила. Вона сказала, що хвилюватися нема чого, щоб зригування швидше минулося виписала раз на 3 дні приймати 1/4 Діакарбу і 1/2 аспаркаму, так 2 тижні, і ще 2 тижні те-саме раз на 4 дні. Чекаю результат. :confused:

ckorpionsha
23.10.2008, 19:53
Мій теж багато зригує.

Абраіра, від ністатину пройшло у малого то в ротику, принаймні нема від вівторка

tslezinska
23.10.2008, 19:54
Купати не можна, а гуляти можна при умові відсутності температури та хорошої погоди-40-60 хв.
Купати дитину треба, навіть під час хвороби! Просто треба слідкувати, шоб в хаті було достатньо тепло, не було протягів, дитину одразу вдіти. Бо якщо не мити, то шкіра не може ефективно виділяти всі ті шлаки, це затримує хворобу.

tslezinska
23.10.2008, 19:58
Вона сказала, що хвилюватися нема чого, щоб зригування швидше минулося виписала раз на 3 дні приймати 1/4 Діакарбу і 1/2 аспаркаму, так 2 тижні, і ще 2 тижні те-саме раз на 4 дні. Чекаю результат. :confused:
А ви не боїтеся дитинці такій манюсінькій такі ліки давати?

Женічка
23.10.2008, 21:39
моя доця теж зригувала практично до року, поки все не сформувалось, зригувала все, тверду їжу, рідку.
а як діакарб з аспаркамом зупинять зригування?

Abraira
23.10.2008, 21:55
моя доця теж зригувала практично до року, поки все не сформувалось, зригувала все, тверду їжу, рідку.
а як діакарб з аспаркамом зупинять зригування?
Зригування сиру, у нашому випадку, вважається наслідком набряку. Першочерговий показник трема губки і ніжки. Дікарб зніме набряк, аспаркам підтримка, оскільки Дікарб виводить калій, аспаркам його поповнює. Малий став зригувати по 3-4 рази після годування, і губка тремтить не менше, хоча вже мала ця трема пройти... Переживаю, звичайно, бо взагалі ліків би не давала, але що робити???

Женічка
23.10.2008, 22:03
ми теж мали трохи неврологічні проблемки, правда набряку у нас не було...
я собі тут подумала, а як раніше люди жили, ніхто ні про які набряки не знав, ніякі таблетки не давали, чи тремтіли губки, чи ні. просто говорили: "неспокійний у мене малий".
бабуся розповідає, що мій тато до року сильно плакав практично увесь час,певно і у нього щось було не в порядку...

Usmishka
23.10.2008, 22:36
В мене у коліжанки малому пів року і він постійно зриигує, раніше постійно фонтанами, зараз трохи менше, по-перщше у них спадкове, по-друге, дуже важка вагітність, кесарево, малий дуженервовий, так от шо вони не пробували з медикаментів -нічого не допомагало:no:, трохи менше зригував при вживанні періодично антирефлюксової суміші від Нутрілону, але вони на змішаному годуванні. Реально мало зригує коли вона годує кашою на ніч і коли заїдає пюре якесь фруктове, а після грудей чи суміші - зригує по 10 раз між годуваннями і то великими порціями:ninja::8:

tslezinska
24.10.2008, 13:05
То може дитину просто якось тримають неправильно чи не дають повітря зригнути після годування? В дітей же маленьких сфінктер ще не повністю сформований, тому якщо одразу після годування покласти горизонтально, все фонтаном назовні.
я собі тут подумала, а як раніше люди жили, ніхто ні про які набряки не знав, ніякі таблетки не давали, чи тремтіли губки, чи ні. просто говорили: "неспокійний у мене малий".
бабуся розповідає, що мій тато до року сильно плакав практично увесь час,певно і у нього щось було не в порядку...
Та от в тому то й справа, що якось жили. Хоча раніше (до совєтів) і родили по-іншому, не було такої кількості родових травм, бо родили в більш природніх позах. І не було таких нав"язливих лікарів, які при найменшій проблемі одразу купу лікв призначають та ставлять страшні діагнози, шоб батьки боялися...

anka
24.10.2008, 13:44
в мене малятко також зригує, але з того проблему роблять хіба бабусі. я думаю, що то все в нормі ( принаймні, поки вона малесенька)

MILITARIYA
24.10.2008, 13:48

В мене малий ще досі зригує. Я би радила перевіритися добре на пілоростеноз, тому що нам в 1місяць і 2тижні робили операцію. Ніхто не міг цього виявити, аж ендоскопію зробили, тому що узд і тому подібні обстеження не могли виявити. Правда синулька в мене крім зригування, рвав фонтаном :bad:. Боже, це так страшно, коли не знаєш, що з твоєю дитинкою.
Може ще зригувати через те, що з повітрям наїдається. Старайтеся після їжі носити дитину, щоб відригнув.

Abraira
24.10.2008, 14:02
У мене малий відригує повітя, а потім вже з часом сир зригує. Але дуже неспокійним я його назвати не можу... Зараз, правда бувають істерики,Є коли дуже хоче спати, або не хоче їсти... тоді в першому випадку - на балкон, у другому - не силую дитину, вагу він і так добре набирає, хай собі бавиться, потім сам попросить. Якби він декілька разів не захлинувся тим сиром з водичкою, то я взагалі б до лікаря не їхала, але переживаю, що так захлинеться десь вночі. :( :( :(

MILITARIYA
24.10.2008, 14:29
У мене малий відригує повітя, а потім вже з часом сир зригує. Але дуже неспокійним я його назвати не можу... Зараз, правда бувають істерики,Є коли дуже хоче спати, або не хоче їсти... тоді в першому випадку - на балкон, у другому - не силую дитину, вагу він і так добре набирає, хай собі бавиться, потім сам попросить. Якби він декілька разів не захлинувся тим сиром з водичкою, то я взагалі б до лікаря не їхала, але переживаю, що так захлинеться десь вночі. :( :( :(
Мені це почуття знайоме. До операції я взагалі боялася відійти від мацьопи, а вночі завжди ми з чоловіком поочереді дежурили біля малечі, аби не захлиснувся рвотою, то не зригування.....:(
А мій зараз дуже інтенсивно зригує коли після їжі починає ногами копатися. Це його улюблена справа.
Взагалі до операції малий зригував сиром з водичкою також. Я коли ходила до лікаря, то мені радили купити малому суміш від зригування і трошки годувати ним, грудним молоком звичайно тоже. Одні казали, що моє молоко зажирне, або взагалі не підходить мацьопі. :confused: Можливо ви би здали аналіз власного молока?

MILITARIYA
24.10.2008, 14:32
Дівчатка!!!!!
Порадьте щось. В маленького почали зуби прорізатися. Не знаю що робити. Він вічно плаче, неспокійний, капризний. Чим зменшити той біль???? Я купила Панадол, але в інтернеті вичитала, що його не рекомендують. Не знаю що робити?

natka75
24.10.2008, 19:57
Дівчатка!!!!!
Порадьте щось. В маленького почали зуби прорізатися. Не знаю що робити. Він вічно плаче, неспокійний, капризний. Чим зменшити той біль???? Я купила Панадол, але в інтернеті вичитала, що його не рекомендують. Не знаю що робити?

ми мали Дентол - гель для зменшення зубного болю....але мастили тільки кілька раз, а так давала щось в руки щоб гриз собі...і носила на руках, так щоб заспокоювався...але це біль і ви мусите разом перетерпіти це.

Usmishka
24.10.2008, 20:19
Дівчатка!!!!!
Ми трохи мазали детинокс-гелем, але в основному трохи ясна масажувала пальчиком, гризти давала шось зручне, правда малявка погано ше в руках все тримала, то підкоректовувала ті рухи, і на руцях то святе - мацьопу мама найкраще заспокоює, але в ночі то була каторга:8::8::8:
Ми правда спокійно спали тільки дві ночі, і знову то саме починається:no:, певно той перший зубик сам сумує і чекає колєгу:xaxa:

tslezinska
24.10.2008, 20:43
Ми також інколи Дентолом мастили, гризак давала, масажувала ясна, частіше груди давала, багато на руках носила.

Ok*
24.10.2008, 21:17
Дівчатка!!!!!
Порадьте щось. В маленького почали зуби прорізатися.

Співчуваю, але це треба пережити. Ми також користувались дентолом. Я його випробовувала на собі - на 20 хв. заморожує, а після того потрохи відпускає, тому ми його переважно застосовували вночі, коли мацьопа прокидалась і плакала. А вдень намагалась її відволікти, забавити, ну і звичайно "гризаки", сухарики та бублики.
Хоча дуже болісними були лише перші чотири зубики. А ще окрім болю в нас були й інші "радощі" життя - рвота (на всі зубки), "понос" і кашель (або почергово на різні зубки, або в "комплекті"):8: Щоправда, підвищення температури не було (в знайомої малому t до 40 піднімалась).
Я Вас зовсім не лякаю, просто хочу підбадьорити, що у Вас не найгірший варіант:).
А взагалі, навіть при таких шалених проявах прорізування зубів, ми завжди тішились кожному біленькому зубчику, що нам показувався:)
Вітаю, Ви тепер "ЗУБАСТИКИ"!

Panadolka
25.10.2008, 00:28
Дівчатка!!!!!
Порадьте щось. В маленького почали зуби прорізатися.
Я ще медом мастила...:)

anka
26.10.2008, 12:00
про пупчик- коли щось проступало, або кровило,ми засипали ксероформом (продається лише в аптеках, де є приготування ліків), також можна покупати в Ріванолі ( продається там само). спочатку не хотіла дитинку купати в "хіміях", але вона мала досить сильне подразнення на шкірі, через пітничку ( були жахливі мокріючі ранки). після цих препаратів- як рукою зняло як проблеми зі шкірою, так з пупчиком.

СОФІЯ -СОНЯ
27.10.2008, 00:25
Хочу поділитись набутим на цьому тижні досвідом. Ми поміняли підгузки: завжди користувалися Памперс актів бебі, а це їх не виявилось у місці, де ми купуємо і прийшлось взяти Ліберо. На ранок у малечі страшне подразнення! Я аж злякалась. Порекомендували мазь ДЕСИТИН на основі окису цинку і масла акули. Я трохи скептично була налаштована, але за добу користування все пройшло!!! Вичитала, що можна користуватись і для профілактики. Не сприйміть за рекламу, але я дійсно вражена, оскільки нам досі нічого не допомагало, хоч проблеми були значно менші. Ото пишу під дією позитивних емоцій, бо налаштувалась на довгу "боротьбу", а тут так пощастило...

Panadolka
27.10.2008, 00:29
Я весь час мастила малому попку як користувалися памперсом. Дуже класна штука!!!

tslezinska
27.10.2008, 13:51
про пупчик- коли щось проступало, або кровило,ми засипали ксероформом (продається лише в аптеках, де є приготування ліків), також можна покупати в Ріванолі ( продається там само). спочатку не хотіла дитинку купати в "хіміях", але вона мала досить сильне подразнення на шкірі, через пітничку ( були жахливі мокріючі ранки). після цих препаратів- як рукою зняло як проблеми зі шкірою, так з пупчиком.
Ксероформ-то доволі сильна штука, не варто дитинці може тим пупчик присипати? Я знаю по собі, що то дуже ефективний антисептик, дуже швидко рани загоюються з ним, але він на сірці...Я після апендиктомії (9-й місяць вагітності) ним шов присипала, то хірург казав, шо не варто, шоб дитині через кров не просочилося...

julchyk
27.10.2008, 15:38
Хочу поділитись набутим на цьому тижні досвідом. Ми поміняли підгузки: завжди користувалися Памперс актів бебі, а це їх не виявилось у місці, де ми купуємо і прийшлось взяти Ліберо. На ранок у малечі страшне подразнення! Я аж злякалась. Порекомендували мазь ДЕСИТИН на основі окису цинку і масла акули. Я трохи скептично була налаштована, але за добу користування все пройшло!!! Вичитала, що можна користуватись і для профілактики. Не сприйміть за рекламу, але я дійсно вражена, оскільки нам досі нічого не допомагало, хоч проблеми були значно менші. Ото пишу під дією позитивних емоцій, бо налаштувалась на довгу "боротьбу", а тут так пощастило...

"Деситин" - це справді супер!нас він теж дуже виручав, особливо коли не помагав ні "Бепантен" ні ніщо інше.

natorella
27.10.2008, 17:01
на рахунок зубів
ми мазали Дентинокс’ом - хоч і дорогий зараза але не затерпає дитині нічого, він на основі ромашки і м’яко послаблює біль

Loyal
27.10.2008, 21:40
на рахунок зубів
ми мазали Дентинокс’ом - хоч і дорогий зараза але не затерпає дитині нічого, він на основі ромашки і м’яко послаблює біль

За рахунок чого послаблює біль?
Я не можу толком зрозуміти чи то в нас зубки таки, бо ясна давно припухли. Тому й не хочу ще мазати. Постійно кулачки в роті, я даю гризучки охолоджені.

natorella
29.10.2008, 12:28
За рахунок чого послаблює біль?
Я не можу толком зрозуміти чи то в нас зубки таки, бо ясна давно припухли. Тому й не хочу ще мазати. Постійно кулачки в роті, я даю гризучки охолоджені.

там є трохи лідокаїну - але не настільки шоб затерпло
я пробувала - палець лизнула - нічого, а малий заспокоївся
ми тут тиждень “зубили”. але в нас вони так лізли - я носила сашу на руках, в нього в роті циця. і ходила постійно по кімнаті - інакше він не спав. як тільки ставала на місці - крик плач сльози.
і так 3 години вночі. томі мусіли купити хоч шось - бо мусить і дитина спати і я трохи ((
але я не зловживаю - лише коли бачу шо то зуби

MILITARIYA
29.10.2008, 13:33

Бачите, Вашій дитинці повезло,що вам підійшла ця мазь. Коли вмого маленького було подразнення, то після того, як я помастила, в дитини жах, що творилося. Після того не користуюся кремами. Тільки присипкою і тол купленою в аптеці, нашою українською Не знаю як кому, а нам підходить краще за все. І дешево.

MILITARIYA
29.10.2008, 13:36
В нас сьогодні вже показалися 2 нижніх зубчики. А вимучили нас так.....

СОФІЯ -СОНЯ
29.10.2008, 14:31
Ми теж тільки нашою присипкою користуємось - "Карапуз" зветься. І олійка тільки цієї фірми підійшла. Дуже гарно після неї вичісувались лусочки, що були на голівці у три місяці.

tslezinska
29.10.2008, 14:36
ми тут тиждень “зубили”. але в нас вони так лізли - я носила сашу на руках, в нього в роті циця. і ходила постійно по кімнаті - інакше він не спав. як тільки ставала на місці - крик плач сльози.
і так 3 години вночі. томі мусіли купити хоч шось - бо мусить і дитина спати і я трохи ((
Отут дуже б стало в нагоді крісло-качалка. Для дитинки рух присутній, а мамині нозі можуть відпочити, мама може подрімати, особливо якщо дитина в слінгу.

СОФІЯ -СОНЯ
29.10.2008, 15:25
Отут дуже б стало в нагоді крісло-качалка. Для дитинки рух присутній, а мамині нозі можуть відпочити, мама може подрімати, особливо якщо дитина в слінгу.

Дуже хороша ідея!! Я вже бігом і ціну взнала - саме звичайне від 550 грн. Правда, яке то - не знаю, бо дізнавалась по телефону у подружки, що меблями займається.

julchyk
29.10.2008, 15:27
на рахунок зубів

ним краще мазати ясна малюку перед тим, як вкладати спати, бо дія його недовга,але дає змогу приспати малюка.а часто застосовувати ніззя.

Зорянівонька
29.10.2008, 21:51
А нам ті гелі не допомагають. Сьогодні ледве приспала, мусіла з ним і вальс танцювати і стрибати. Певно щось зверху лізе, набагато гірше ніж нижні. Так вже чекаю...

tasja 85
12.11.2008, 13:03
Привіт всім. У мене дівчинка 2 міс. У неї раптово піднялась температурка 39. Лікарі кажуть, що це вірус і + збільшення роє в крові(має бути 8, а є 12).Колять антибіотик цифатоксин. Може хтось підскаже, що робити. Не довіряю нашим лікарям...

Зорянівонька
12.11.2008, 16:32
Привіт всім. У мене дівчинка 2 міс. У неї раптово піднялась температурка 39. Лікарі кажуть, що це вірус і + збільшення роє в крові(має бути 8, а є 12).Колять антибіотик цифатоксин. Може хтось підскаже, що робити. Не довіряю нашим лікарям...

Привіт!
Тут порада одна - шукати інших лікарів! Через знайомих, родичів...

СОФІЯ -СОНЯ
17.11.2008, 18:42
Знову писала відмову від БЦЖ... Четвертий раз за неповних шість місяців... А ще запитали, чим збиваємо температуру, як хворіємо. Кажу, що ще (т-т-т) температура, слава Богу, не піднімалась, щоб аж збивати. На це таким скептичним тоном: "Справді? Ну, почекаємо-почекаємо..."
Все, що писалось на форумі про дільничних педіатрів зразу постало перед очима...

Abraira
17.11.2008, 19:54
Знову писала відмову від БЦЖ... Четвертий раз за неповних шість місяців... А ще запитали, чим збиваємо температуру, як хворіємо. Кажу, що ще (т-т-т) температура, слава Богу, не піднімалась, щоб аж збивати. На це таким скептичним тоном: "Справді? Ну, почекаємо-почекаємо..."
Все, що писалось на форумі про дільничних педіатрів зразу постало перед очима...
Ну, може моя дільнича і не геній, але як побачила, що у малого діатез, взяла бланк і сказала писати відмову від щеплень, на рік! Каже, що як надумаємо, то зробимо раніше, а як ні то ні.

Женічка
17.11.2008, 21:58
Ну, може моя дільнича і не геній, але як побачила, що у малого діатез, взяла бланк і сказала писати відмову від щеплень, на рік! Каже, що як надумаємо, то зробимо раніше, а як ні то ні.
а я своїй товчу, що я дуже алергічна, і що коли мені в 1 класі робили мої перші щеплення від дифтерії, то потім ледве від асматичного приступу рятували. питаю, чи не може така реакція у моєї доньки бути, а вона мовчить просто:8::8::8:

СОФІЯ -СОНЯ
17.11.2008, 23:27
Нам з неонатологом в пологовому пощастило, все розказала наперед і порадила знову ж таки наперед написати відмову від отих перших щеплень, що зразу після народження. Сказала, що якщо дитина до року буде з мамою на ГВ, то зробити щеплення (якщо робити) після року, пройшовши обстеження і для цього потрібно розробити індивідуальний календар щеплень. Показувала, до речі, календар щеплень в Італії і у Німеччині - ду-у-уже відрізняються від нашого! Це мене найбільше вразило.

Гелена
17.11.2008, 23:58
Кажу, що ще (т-т-т) температура, слава Богу, не піднімалась, щоб аж збивати. На це таким скептичним тоном: "Справді? Ну, почекаємо-почекаємо..."
нічого собі заявочки в лікарів
бачу вони хіба втішаться якщо дитина захворіє :confused:

до речі, про температуру
ми теж минулого тижня підчепили якийсь вірус
спочатку я хворіла, а потім малий
температуру мав біля 39, вночі вищу, я нічим не збивала тільки ставила прохолодні компреси коли він просинався вночі, щоб легше було
якщо збивати температуру то хвороба довше протримається імхо
на другий день вже температури не було, але ще трохи виглядав хворим
лікарка прийшла, послухала, сказала що все добре тільки горло червоне
і сказала тиждень давати малому афлубін, свічки вібуркол три дні і ще щось від високої температури
але я вже не бачила в тому потреби, сама тільки ще день попила афлубін і малий своє отримав з молоком
так Максик перехворів і виздоровів без ліків, ну правда я пила афлубін :)

kati
18.11.2008, 00:06
Насправді вам дуже повезло! Я з температурою не шуткую....якщо вище 37.5, то зразу нурофен, і свічки.....ну і шукати причину звісно, тому що висока температура з нічого не буває, це або горло або вухо.., тобто є запальний процесс. Я вважаю для дитини менша шкода якшо дати ліки, чим вона всю ніч буде мучатись з 39

Irusya
18.11.2008, 01:28
37.5? Завжди збивала t після 38.3, а так навіть добре потемпературити при хворобі, організм бореться.... А взалі дуже висока t навіть небезпечно для дитини...

Гелена
18.11.2008, 01:45
Насправді вам дуже повезло! Я з температурою не шуткую....якщо вище 37.5, то зразу нурофен, і свічки.....ну і шукати причину звісно, тому що висока температура з нічого не буває, це або горло або вухо.., тобто є запальний процесс. Я вважаю для дитини менша шкода якшо дати ліки, чим вона всю ніч буде мучатись з 39
при високій температурі організм бореться з хворобою, якщо ви її відразу збиваєте то робите тільки гірше
до 38,5 не радять збивати взагалі!!!
я не збивала коли було 39,2 але ставила компреси, то трохи знижує темпертуру
я цілу ніч слідкувала за станом дитини, якби було гірше то довелося би давати ліки
але я і по собі знаю, що краще один день помучитися з високою температурою, ніж збивати і всеодно мати ту температуру кілька днів
то хіба не гірше?

Xomka
18.11.2008, 11:37

Шкода що раніше не прочитала ваш допис:no: Як ваші справи зараз??? У знайомої хлопчику в 2міс теж збивали температуру антибіотиками - як наслідок: алергія. Пошукайте хорошого лікаря/лікарів, може в Чорнобильській лікарні когось, читала тут на форумі що там є хороші спеціалісти.

Ksani
18.11.2008, 12:03
треба на дитину дивитися, а не на термометр.
Температура - це не хвороба, а захисна реакція на хворобу. Збиваючи її без крайньої необхідності ми заважаємо організму боротися, просто заганяємо хворобу у хронічний стан. Організм більше виснажується за кілька днів із 37, ніж за одну добу із 39.

Галинка
18.11.2008, 12:52
В мого Назара в п"ятницю ввечері піднялася температура до 38,5. Дуже боялася суудоргів, бо бачила їх в 2-річної дитини-дитина відключається, синіє, здається , що вмирає, а ти стоїш і не знаєш що робити. Викликала швидку. Чекали цілу годину - температура з 38 піднялася до 39,4, свічки не допомагали. Чоловік пішов зустріти лікара. Лікар на розслабоні вийшов зі швидкої і почав жартувати, щоб чоловік дав йому цеглу, бо реклама закрила номер нашого будинку і вони довго не могли його знайти. Чоловік приказним тоном сказав, щоб той біг до дитини, а не розкачувався! Лікару дуууже не сподобалося. До хати він зайшов з криком, що він не винен, що в нас дитина хвора, і не треба на нього кричати! Сказав роздіти дитину до гола і обмотати мокрою пеленкою. Я йому на те, що не хочу потім лікувати запалення легень дитині. Лікар відповів, що відповідає за свої слова. Я йому кажу, що "на словах" за слова не відповідають! Сказала, щоб ту пораду написав мені на листочку і поставив печатку, тоді буде відповідати за свої слова. Почав оглядати дитину - послухав і подивився в горло. Тут я почула запах алкоголю від лікара. Чуть не впала! Озвіріла ще більше. Лікар сказав, що нормальні люди при температурі 39,4 швидку не викликають, і ми - не його пацієнти. На те я йому - "Ваші - це коли 20грн. в кишеню?!!!" Його пацієнти - це отруєння бабиними таблетками, грибами, судорги, кровотечі і т.д. Як п"яний лікар буде з тими пацієнтами давати собі раду я не уявляю! Одним словом, сказав, що легені і горло чисті, а тампература від того, що лізуть зуби. Кажу йому, що зуби не можуть давати такої температури, а він - "Чекайте, через пару днів побачите що це. НЕ написав жодного лікарства! Так він відповідає за свої слова!!! Короче, я готова була його зкопати і послати!!!
На слідуючий день прийшла дільнича, подивиласяв горло, а в малого не просто червоне горло, а все спухше і лімфовузли збільшені!!! Сьогодні 4 день хвороби, появилася висипка. я подзвонила лікарці, вона сказала, що це так звана "триденна лихоманка". Хтось щось більше знає про цю хворобу?

Галинка
18.11.2008, 12:59
треба на дитину дивитися, а не на термометр.
Температура - це не хвороба, а захисна реакція на хворобу. Збиваючи її без крайньої необхідності ми заважаємо організму боротися, просто заганяємо хворобу у хронічний стан. Організм більше виснажується за кілька днів із 37, ніж за одну добу із 39.

Воно то так, але що робити, як почнуться в дитини судорги? Всі книжки пишуть про те, щоб до судорг не допускати.

Женічка
18.11.2008, 13:00
що це так звана "триденна лихоманка". Хтось щось більше знає про цю хворобу?
в нас таке було, мала температурила 3 чи 4 дні, теж нічого не допомагало, температура практично не збивалась, аж поки ми не знайшли нормальну лікарку.яка подивилась нам горло і сказала, що все через нього. сказала побільше вітаміну С, багато пити, і здається більше нічого ми не приймали
після трьохденної температури малу обсипало просто страшенно, я так перелякалась, лікарка мене заспокоїла, що висипка свідчить про те, що хвороба "добігла кінця" і не треба хвилюватись.подавала малій діазолін дитячий, і все.

Ksani
18.11.2008, 14:15
Воно то так, але що робити, як почнуться в дитини судорги? Всі книжки пишуть про те, щоб до судорг не допускати.
З допису Уки:
Гярячкова судома виникає не від тривалої температури, а від різкого підйому температури. Збиванням Ви цьому запобігти не зможете, хіба навпаки спровокуєте, за умови, що організм достатньо сильний, щоб боротися і з хворобою, і з жарознижуючими ліками (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=226491&highlight=%F2%E5%EC%EF%E5%F0%E0%F2%F3%F0%E0#post22 6491).
Тобто, збиваючи, можна навпаки, наразитися судоми.

Irusya
18.11.2008, 15:29
А ви бачили дитину з t 40? Кажете до цього можна допускати? Я думаю, що жарознижуючі препарати придумали не для того, щоб гірше зробити :confused:

Гелена
18.11.2008, 15:45
А ви бачили дитину з t 40? Кажете до цього можна допускати? Я думаю, що жарознижуючі препарати придумали не для того, щоб гірше зробити :confused:

дуже часто одні ліки використовують для того щоб позбутися наслідків дії інших
але то оффтоп, мабуть

а взагалі варто поцікавитися детальніше що і до чого, не можна щось десь прочитати на форумі і тоді випробовувати на своїй дитині
я прочитала і форум і кілька книжок і зробила для себе висновки як мені варто поводитись в тій чи іншій ситуації з хворою дитиною
а от радити іншим не хочу, максимум висловлюю свою думку :confused:

kati
18.11.2008, 15:58
а я зі своїх власних спостережень зробила висновок, що чим раніше починаю комплексне лікування, тим скоріше проходить хвороба.
От наприклад, відпочивали ми на морі, чужа країна, за пару годин до відльоту в дитини 38.7,я в паніці, що робити незнаю, лікарі в отелі ні по рос. ні по англ. не бум бум, і хоча мала з собою і антибіотики і жарознижуюче, але нічого не давала, тільки вібуркол....думаю прилетимо додому і будемо лікувати......так ось поки ми долетіли, поки на другий день приїхала наша лікарка, вже результат- гнійний отит
А от другий випадок, нещодавно малий в 7 вечора розкапризничався, і показує шо вушко болить....я перед сом зробила всі процедури- закапала капельки, нурофен, свічку, погріла сиьою лампою.....наранок жодних скарг від дитини.

Irusya
18.11.2008, 16:06
а взагалі варто поцікавитися детальніше що і до чого, не можна щось десь прочитати на форумі і тоді випробовувати на своїй дитині

форум - це лише обговорення, обмін думками, досвідом і аналіз інформації, а лікування тим чи іншим способом - особиста справа кожного, можна до лікаря звернутись за консультацією, а можна і не звертатись і не лікувати, залишити так, а випробовують десь там в лабораторіях....

Ksani
18.11.2008, 18:05
Не можна, якщо має місце хімічне отруєння або тепловий удар. Тоді зазнає збою центр терморегуляції у мозку. В інших випадках організм за допомогою температури - лікується. А збиванням ми йому заважаємо. Та це справедливо тільки для тих діток, яких не пічкали пігулками-каплями при найменшій нагоді, імунна система яких звикла боротися. Плюс ГВ, свіже повітря, рух, природнє загартовування. Але, як зазначила Гелена, я нікому нічого не раджу, кожна мама сама вирішує, що краще для її дитини.

Олюська
19.11.2008, 00:56
а тампература від того, що лізуть зуби. Кажу йому, що зуби не можуть давати такої температури

Галинко, можуть! У нас була 40,1:eek:

Галинка
19.11.2008, 13:01
Галинко, можуть! У нас була 40,1:eek:

Абсолютно з цим не згідна! В нас вже 8 зубів і максимальна температура, яка була при цьому - це 37,4. Якби зуби давали температуру, то давали би і на перший зуб і на другий і т.д. Через прорізування зубів в дитини понижується імунітет, відповідно, в цей період дитина більше наражена підхопити якусь хворобу. При температурі 39 потрібно шукати причину не в зубах!!!

Галинка
19.11.2008, 13:10
А на рахунок гарячкових судом/судор, то в тої дитини, про яку я згадувала раніше, навіть ніхто і не підозрював високу температуру. Дитина з ранку проснулася, пішла в спальню до батьків, бавився, сміявся, тулився до батьків і тут раптом раз - і відключився, весь посинів, з рота виступила піна, очі закотилися. Батьки самі чуть не втратили свідомість - подумали, що малий вмирає! Поміряли температуру - а в малого 40. Малі діти високу температуру переносять по-іншому, ніж дорослі. Ми при такій температурі навіть з ліжка не змогли б встати, а діти потрафлять бавитися, сміятися якби нічого і не було! Тому дуже важливо до 39 не допускати! Не даром у всій літературі написано, що не можна збивати до 38,5, бо організм сам бориться з хворобою, а 39-40, це вже не жарти!!! і температуру потрібно збити обов"язково!!!

Xomka
19.11.2008, 14:04
Матусі, в малого вже другий день підряд помічаю в слині незначну кількість крові. Побачила випадково: пас коні і тоді все навколо звичайно в слині, ну і буквально чуть-чуть крові. Оглянула його, ніде нема ранок, тобто тільки з рота, але зубів ще нема, тільки активно просяться на вихід. Чи це так зубки прокльовуються і звідси кров (хоч і не видно тих зубів - може за спухлими деснами), чи то щось всередині організму не так:8: але ніяких інших неприємностей нема, ні температури, ні болю крім зубів, какає-пісяє нормально і нормальними кольорами:) не можу зрозуміти звідки та кров, в когось може було таке?

Олюська
19.11.2008, 15:05
Абсолютно з цим не згідна! В нас вже 8 зубів і максимальна температура, яка була при цьому - це 37,4. Якби зуби давали температуру, то давали би і на перший зуб і на другий і т.д. Через прорізування зубів в дитини понижується імунітет, відповідно, в цей період дитина більше наражена підхопити якусь хворобу. При температурі 39 потрібно шукати причину не в зубах!!!

І я тут з вами абсолютно не згідна! У нас перші 4 зуби так лізли, що я б і не знала, що вони вже є, якби малеча рота не відкрила - зовсім безболісно (без т-ри, проносів, нежитю і т.д, і т.п.). А ось 5-ий і, підозрюю, що не він один, - і з проносом, і з т-рою 39,5-40:8:

Олюська
19.11.2008, 15:07
Матусі, в малого вже другий день підряд помічаю в слині незначну кількість крові. Побачила випадково: пас коні і тоді все навколо звичайно в слині, ну і буквально чуть-чуть крові. Оглянула його, ніде нема ранок, тобто тільки з рота, але зубів ще нема, тільки активно просяться на вихід. Чи це так зубки прокльовуються і звідси кров (хоч і не видно тих зубів - може за спухлими деснами), чи то щось всередині організму не так:8: але ніяких інших неприємностей нема, ні температури, ні болю крім зубів, какає-пісяє нормально і нормальними кольорами:) не можу зрозуміти звідки та кров, в когось може було таке?
Хомочко, в нас таке було 1 раз, коли мала зригувала, але то дуже давно (на 1-2-му місяці). А було так, бо в мене були сильні тріщини сосків і Олеся коли їла, то з молочком їй потрапляла і кров зі сосків

Женічка
19.11.2008, 15:14
а у дорослих може бути температура висока на зуби? знаю повно випадків температури саме від зубів, а не від чогось іншого.правда дорослих з дітьми не можна порівнювати:)
не згідна з вами, що температура (якщо вона є) повинна б була бути на кожний зуб.
всі зуби лізуть по-різному.
і у всіх дітей це відбувається по-різному.
згідна з тим, що до39 не потрібно збивати, але все ж таки, всі випадки індивідуальні

kati
19.11.2008, 15:38
на зубки температура може бути і 39-40, але...ця температура є епізодичною, тобто може піднятися ввечірі або вночі,та якщо температура висока більше 2 днів, причину треба шукати в іншому

СОФІЯ -СОНЯ
19.11.2008, 15:49
У старшої на вісім зубів температура вище 38 не піднімалась, а на ікла - до 40!Збивали, коли вже доходить до 39. А мама моя прихильник того, щоб збивати вже при 37,5. І аргументи наводить з якоїсь літератури медичної, правда не доторочу з якої, бо не дуже слухаю. Але перевірено на хворобах старшої: якщо відразу починаєш збивати медикаментозно (тобто до 38), хворіє довше! Завжди при температурі вище 37 даємо багато пити, сік чавимо і розбавляємо тепленькою водою, чай тощо. Ну і обтираємо долоньки, лобик і п"ятки водою з оцтом (2:1). Хоча тут писали, що і обтирання шкідливі, але ми це застосовуєм.

olja_zaj
19.11.2008, 15:54
Галинка в нас теж зубки всі 7 вилізли практично без проблем,а от коли ікла лізли температура була 39.

Xomka
19.11.2008, 17:33
Хомочко, в нас таке було 1 раз, коли мала зригувала, але то дуже давно (на 1-2-му місяці). А було так, бо в мене були сильні тріщини сосків і Олеся коли їла, то з молочком їй потрапляла і кров зі сосків

Дякую за відповідь, але в мене тріщин немає, та й та невеличка кількість крові мені на очі попадала десь через 1год після годування, правда було це всього 2 рази, по разу в день, ну дуже дивно... може він собі так яснами язик натер чи що...

молекула
19.11.2008, 17:41
В нашого синочка сьогодні піднялась температуа-39гр....:( зуби, не зуби., й сама незнаю...температуру ми збили і дитинка одразу пожвавішав, почав повзати, гугаки і перестав марудити....от тепер думаю, що це було, чи це якесь вірусне, чи то на зубчики реакція....я несхильна все зганяти на зуби, тому трох через це і хвилююсь!

Xomka
19.11.2008, 17:56
В нашого синочка сьогодні піднялась температуа-39гр....:( зуби, не зуби., й сама незнаю...температуру ми збили і дитинка одразу пожвавішав, почав повзати, гугаки і перестав марудити....от тепер думаю, що це було, чи це якесь вірусне, чи то на зубчики реакція....я несхильна все зганяти на зуби, тому трох через це і хвилююсь!

А скільки вашому синочку?

Тут такі дискусії про температуру:umbrage: є досить хороші статті на www.tvoymalysh.com.ua в розділі про здоровя діток від 0 до 1 року і від 2 до 3, чомусь від 1 до 2 пропущено:) але статті підходять для 0-3 років:)

Для себе я зрозуміла що дитинка в будь-якому випадку буде хворіти і це не так уже й погано, бо ж так і набувається імунітет, організм вчиться справлятись з хворобами, а мамі головне бути морально готовою до того що кохане сонечко буде хворіти і не перегнути палку в лікуванні, щоб і допомогти організму і не залікувати, не зробити всю роботу замість імунної системи

молекула
19.11.2008, 18:17
Дякую за статтю! Зараз почитаю її на спокійно..
А нашому синочку 9 місяців..і в нього вже є 2 зуби, але на них він не температурив, був марудний, плаксивий, але обійшлося без температури...Але от що дивно, ми вчора у лікаря були на контрольній візиті..так він сказав, що малюк здоровий, і нічого не показувало на хворбу! (лікар хороший, як кажуть'' перевірений нами'').....за зуби сказав, що поки що нічого невидно, тільки щось якби двійка нижня намічається ...але сказав, що це ще треба почекати, не так скоро це буде...от так от :confused:

Олюська
19.11.2008, 19:01
на зубки температура може бути і 39-40, але...ця температура є епізодичною, тобто може піднятися ввечірі або вночі,та якщо температура висока більше 2 днів, причину треба шукати в іншому
І знову ж таки, все індивідуально, у нас на зуби така т-ра трималась рівно 3 доби. І теж дуже замудрені лікарі казали, що то горло, без антибіотиків - ніяк. На щастя, материнська інтуіція мене не підвела, бо я відчувала, що то зуби:)

Олюська
19.11.2008, 19:06
Дякую за статтю! Зараз почитаю її на спокійно..
А нашому синочку 9 місяців..і в нього вже є 2 зуби, але на них він не температурив, був марудний, плаксивий, але обійшлося без температури...Але от що дивно, ми вчора у лікаря були на контрольній візиті..так він сказав, що малюк здоровий, і нічого не показувало на хворбу! (лікар хороший, як кажуть'' перевірений нами'').....за зуби сказав, що поки що нічого невидно, тільки щось якби двійка нижня намічається ...але сказав, що це ще треба почекати, не так скоро це буде...от так от :confused:
О, то ви такі як ми:) Ну я вже писала, що в нас 4 зуби вилізли цілком безболісно, так що і у вас може бути на зуби т-ра. Але не берусь нічого казати, тут потрубен лікар, добрий лікар!!!, бо головне не лікувати того, чого нема

молекула
19.11.2008, 19:36
Подивимось як ми ту нічку спати будемо...але завтра обов'язково підемо до лікаря...
Нам з лікарем трохи складнувато, бо живемо не в Україні і тому ми незнаємо так багато лікарів тут....
сподіваюсь це минеться!

Xomka
19.11.2008, 21:24

Дівчатка, на рахунок антибіотиків мені сподобалась в плані інформації одна стаття, можливо комусь допоможе, тому набрала її для вас.

Журнал «Твой малыш», февраль 2008г. №2 (52), автор Наталия Габрильчук

7 фактов об антибиотиках

Иногда для лечения болезни врач назначает особые лекарства. Но, чтоб они подействовали, применять их нужно грамотно.
Бытуют абсолютно разные мнения относительно антибактериальных препаратов. Одни любящие мамочки категорически заявляют: «Мой малыш их принимать ни за что не будет!»
Другие, которые ничуть не меньше обожают свое чадо, при первых же симптомах любого недомогания просят доктора выписать что-нибудь посильнее. Ведь тогда ребенку не будет больно и он скорее поправится.
Обе эти позиции не совсем правильны. Чтобы сделать верные выводы, узнай об антибиотиках как можно больше

1. Это сильные лекарства

Любое антибактериальное средство губительно для микроорганизмов: разрушает их оболочки, повреждает клеточные мембраны.
У каждого препарата своя сила воздействия, при этом конкретное лекарство влияет на определенную группу бактерий. Поэтому принимать его нужно только на основании результатов анализов (они покажут, какие микроорганизмы вызвали болезнь) и лишь по назначению врача.
Доктор порекомендовал средство, а ты сомневаешься в целесообразности такого лечения? Проконсультируйся с другим специалистом. После сравнения назначений легче будет сделать правильный вывод.

2. Выбрать трудно

Антибактериальных препаратов великое множество. Они делятся на группы и классы: по спектру антимикробного действия (противогрибковые, противотуберкулезные), по химическому составу (тетрациклины, макролиды), по типу воздействия на микроорганизмы (бактерицидные, бактериостатические). Из всего многообразия выбрать нужное средство при конкретной болезни доктору помогают бактериологическое исследование и тест на чувствительность к антибиотикам. Но что делать, когда время не позволяет ждать результатов анализов? В этом случае врачи начинают с «антибиотика выбора» - того, который хорошо зарекомендовал себя в лечении определенного заболевания (например, ангина – пенициллин, отит – амоксициллин, коклюш – эритромицин). Средство не помогло и крохе снова назначают сильнодействующее лекарство? Теперь попадание будет точным, ведь выбор основан на результатах анализов, которые вы сдали еще до начала лечения.

3. Иногда они бесполезны

Главное показание для приема антибитиков – острая бактериальная инфекция. Если по результатам посева врач определит бактерию-возбудителя, назначение антибактериального препарата для лечения вполне оправдано.
А вот при вирусной ифекции (ОРВИ, грипп) такая терапия не поможет. Уничтожая полезную микрофлору и подавляя иммунитет, антибактериальные средства могут лишь затянуть выздоровление.

4. Принимать нужно по схеме

Чтобы сильный препарат оказался максимально эффективным, мало подобрать его , с учетом всех нюансов. Необходимо еще и правильно применять.
- Давай лекарство через определенные интервалы времени.
- Соблюдай длительность курса терапии (от 3 до 10 дней, в зависимости от заболевания и назначенного средства).
- Дозировку лекарства нельзя уменьшать или увеличивать на свое усмотрение. Она рассчитана в соответствии с возрастом и массой тела больного!
Все важные моменты описаны в инструкции, которая прилагается к лекарству. Поэтому изучи ее внимательно.

5. Используй в комплексе

Коварство антибиотиков в том, что действуют они неизбирательно: уничтожают все бактерии – и болезнетворные, и полезные. Значит, во время и после лечения нужно помочь организму восстановиться.
Для этого используют пробиотики («Хилак», «Бифидумбактерин», «Лактувит», «Бифиформ»), сорбенты («Энтеросгель», «Смекта»), иммуномодуляторы («Виферон»). Врач может также назначить маленькому и противогрибковые средства, чтоб избежать кандидоза, и противоаллергические («Кларитин», «Диазолин детский»).

6. Витамины - на потом!

Иногда помимо средств, назначенных доктором, мамочка дополнительно дает карапузу витамины: мол, они подпитают организм и ребенок быстрее поправится. Это абсолютно недопустимо! Ведь витамины из тюбиков и баночек не только помогают полезным микроорганизмам, но и придают силу болезнетворным. А уж те вовсю пользуются ею и начинают активнее сопротивляться действию лекарств. Следствие – выздоровление затягивается.

7. Профилактика исключается

Неправильное применение антибиотиков приводит к тому, что вредные бактерии мутируют, перестают быть чувствительными к лекарству. В результате возникают осложнения. Неоправданный прием этих препаратов значительно ослабляет иммунитет, негативно влияет на печень, почки. Побереги своего кроху! Если ты с осторожностью отнесешься к этим сильным средствам, они действительно помогут твоему ребенку.

Lyudik
20.11.2008, 13:36
не можу зрозуміти звідки та кров, в когось може було таке?

В нас таке було десь в чотири місяці. В нашому випадку це було пов"язано з підриванням уздечки під язичком:(. Я налякалась страшенно, поїхали з чоловіком по обіді до дитячого хірурга (на Симоненка). Він сказав, що треба підрізати, але не сьогодні, бо то треба операцію робити, а операційна не дуже стерильна, вона спільна для всіх, а тому там купа людей з купою хвороб проходять, треба приїзжати зраненька, щоб бути першими. Сказав капати з піпетки перекись. Пройшло кілька днів і історія повторилась, знову появилась кров в слині. Дзвоню на Симоненка, коли приймає дит хірург - він на курсах. Дзвоню на Чупринки в дит поліклініку, хірург на медоглядах в школі, дзвоню в ДВ, хірурга нема, але можуть викликати, а ціна щось до 100 доларів за таку процедуру...
Взяла таксі, поїхала на Симоненка, запитала в реєстратурі, який хороший хірург на прийомі. Сказали... Пройшла без черги, лікар подивився, взяв з інструментів лопаточку і тонкі ножниці, прижав язичок до піднебіння і зробив надріз, приклав вату з перекисем. Все це тривало десь три хвилинки, мала плакала пару секунд:). Давала йому гроші за "операцію", не взяв... сказав дітей і себе пильнувати!

ckorpionsha
20.11.2008, 13:51
і тут раптом раз - і відключився, весь посинів, з рота виступила піна, очі закотилися. Батьки самі чуть не втратили свідомість - подумали, що малий вмирає!

Що в такому випадку треба робити??? Начиталась тут, страшно самій стало. В нас зуби лізли без температури два нижніх, чекаю наступних. Свекруха казала, у її хлопців темпер. не було ні в одного на зуби...а у мене мама казала весь комплект...

Натася
20.11.2008, 19:58
Що в такому випадку треба робити???

Если у вашего ребенка начались связанные с температурой судороги, постарайтесь не паниковать. Конечно, советы давать куда проще, чем им следовать. Зрелище ребенка с судорогами действительно пугает. И все же: напомните себе, что судороги не угрожают жизни вашего малыша и не принесут необратимого вреда, и примите простые меры к тому, чтобы ребенок не пострадал во время приступа.
Первым делом поверните ребенка набок, чтобы он не захлебнулся слюной. Затем проследите, чтобы возле его головы не было твердых и острых предметов, которыми он может пораниться во время приступа. Убедившись, что дыханию малыша ничего не препятствует, поместите твердый, но не острый предмет между его зубами – например, чистую сложенную кожаную перчатку или бумажник (не палец!), чтобы он случайно не прикусил язык. Роберт Мендельсон. Як виростити дитину здоровою всупереч лікарям

ckorpionsha
20.11.2008, 20:09
Роберт Мендельсон. Як виростити дитину здоровою всупереч лікарям

Ці судороги нагадують епілєпсію

молекула
20.11.2008, 21:10
Наш синок вже 2 дня температурить (десь я тут писала вище), так от температура висока спала у нього, але свої 37.5 тримає :(....Налякали мене тут усі, що то може бути запальний процес, горло та ще щось....Зібралась я до лікаря...поки вистояла чергу з сином, то відповідно температура в нього спала, він почав скакати, щось розповідати, белькотіти....Лікарю показали, а він тільки усміхнувся, каже, що синок цілком здоровий, все чисте і нема чого хвилюватись....що температура видно у нього на зубчики...Але мені якось вже й незручно до цього лікаря в котрий раз приходити, напевне виглядаю як той глупиш, перелякану матусю :( Але я й справді захвилювалась, впереше за 9 місяців у нас температурка з'явилась....

Ksani
21.11.2008, 10:53
А на рахунок гарячкових судом/судор, то в тої дитини, про яку я згадувала раніше, навіть ніхто і не підозрював високу температуру. Дитина з ранку проснулася, пішла в спальню до батьків, бавився, сміявся, тулився до батьків і тут раптом раз - і відключився, весь посинів, з рота виступила піна, очі закотилися. Батьки самі чуть не втратили свідомість - подумали, що малий вмирає! Поміряли температуру - а в малого 40. !
Висновок? Міряти дитині температуру щодня (щогодини?), для профілактики ? :confused:
Читала, що схильність до судом у більшості випадків зумовлена генетично. Тобто, якщо у ваших-чоловікових родичів в родині такого не було, то ризик судом при високій Т мінімальний. А також, що судоми виникають від дуже швидкого підйому Т, тобто часто в такій ситуації, як описала Галинка.

Suzi
21.11.2008, 19:16
Привіт! Маєм проблемку - в малого з самого ранку здутий животик, а вдень час від часу плаче. Хотіла запитати - кому що помогло в таких випадках? Пелеки на живіт, масаж, укропна вода, хепі-бебі вже пройшли - ніц. Зараз ще даю біфідумбактерин і купила бебінос, сподіваюсь поможе, бо тупо дивитись як він жаліється і не мати можливості йому помогти я не можу...:(

Ksani
21.11.2008, 19:23
А як дитина какає? І як Ви годуєте, опишіть.
Зараз з помічного можна помасажувати животик за годинниковою стрілкою, носити вертикально, притуливши животиком до себе, покупати у теплій воді.
А ліки давати не спішіть.

Suzi
21.11.2008, 19:40
А як дитина какає? І як Ви годуєте, опишіть.
Сам,раз 4-5 на добу, але дуже кряхтить і стогне, покрикує при цьому. Часом легше, коли їсть (мабуть свіже молочко витискає попередній прийом їжі :) ), годую на вимогу - вдень через годину-півтори то максимум, коли дуже животик болить то ДУЖЕ часто - сама не встигала шось в рот закинути в проміжку між годуваннями. Аж перелякалась - бо тільки їв, зригував, кричав і знову їв. Один день був такий. А в загальному - як написала спочатку. Тільки бачу, що найчастіше не дає йому спати животик. Вночі - 2-га, 5-та, 7-ма - десь так. Їсть приблизно півгодини, хв. 40, якщо засинає і їсть менше - то через 5 хв. будиться і знову просить:)

Зараз з помічного можна помасажувати животик за годинниковою стрілкою, носити вертикально, притуливши животиком до себе, покупати у теплій воді.

Все це не помагає :( Тільки після купання ніби спить нормально, але ж не буду його 5 раз на день купати....Хоча може можна просто теплу водичку полити на животик?

ЛІки теж не дуже хочу, але те що даю принаймні на рослинній основі...

Ksani
21.11.2008, 19:49
Тепла вода знімає спазм, тому лийте :)
А ще - дуже важливо - грійте малому живіт під час кожного годування! Притуляйте до себе животиком або кладіть руку і грійте.
Ще питання, як годуєте: на кожне годування даєте іншу грудь ?

Ksani
21.11.2008, 19:50
п.с. почитайте уважно, бебінос здається на спирту

Suzi
21.11.2008, 19:57
Тепла вода знімає спазм, тому лийте :)
А ще - дуже важливо - грійте малому живіт під час кожного годування! Притуляйте до себе животиком або кладіть руку і грійте.
Ще питання, як годуєте: на кожне годування даєте іншу грудь ?
Ні, груди чергую що 2-3 години, або коли вже ніц нема.

Suzi
21.11.2008, 19:58
п.с. почитайте уважно, бебінос здається на спирту

Я бачила, добре хоч доза мінімальна:umbrage:

Ksani
21.11.2008, 20:02
Ні, груди чергую що 2-3 години, або коли вже ніц нема.
Ага, на ваш вік 2 години достатньо. Але не забувайте гріти животик.

Suzi
21.11.2008, 20:07
Дякую, будем старатись:)

Буцька
05.12.2008, 12:19
Помітила в доньки кірочки на голові(гнейс).Що порадити?Одні кажуть мазати олією і вичісувати ,другі -нічого не робити,само пройде.

Natalya
05.12.2008, 13:14
У нас 22:00 (година купання) завжди наступає несподівано :eek:, тому про те, щоб намазати олійкою згадували вже запізно. Але 2-3 рази це все-таки робили. Зізнаюся, що хоч так, кажуть, робити не можна, я не витримала і потрошки всі ті кірочки легенько повишкрябувала :o Вичісувати гребінцем у мене щось не виходило.

Гелена
05.12.2008, 13:17
то захисна плівочка, тому я не вичісувала, вони потрохи змивалися після кожного купання
вода їх розмочує, тоді навіть рукою можна відшрябати, я так робила по чуть-чуть

а олія яка? від дитячої олійки і алергія може бути

Женічка
05.12.2008, 13:21
я олійкою мазала, перевареною оливковою, з кірочками проблем не мали, хоча може то і не проблема, але вигляд у них нагадує недоглянутість.

olenkastar
05.12.2008, 13:49
а ми от вчора позбулися вже тих кірочок!!!я вже місяця півтора їх вичісую,раз або 2 рази на тиждень мащу олійкою (penaten),в шапку,а потім після купелі розчісую волосячко:xaxa:(точніше пушок:xaxa:).лишилося ше може пару штучок,на раз розчесати:)

Гелена
05.12.2008, 13:56
олійка проникає в шкіру, хто його знає що в тій олійці намішано
краще би не використовувати, імхо

olenkastar
05.12.2008, 14:40
можна і стерильну олійку робити,соняшникову перекипятити на водяній бані-я тим бавитися не хотіла...а косметику дитячу маю всю з австрії,в їх якість я вірю,тому і використовую...а джонсон бейбі і бюбхен,що Софійцй надарили сама використовую

Буцька
05.12.2008, 16:05
Дякую за поради.Мазала олійкою бюбхен.Думаю справді нею не варто.Переварю звичайну оливкову.

Бурулька
05.12.2008, 21:49
Привіт, мамусі.
Можливо хтось стикався з такою проблемою. У моєї донечки є гемангеома на чолі (така червона плямка, нагадує пухирець від оппіку, але плямка червона і наповнена кров"ю). Хірург в поліклініці сказала, що нічого страшного і до року сама розсмокчеться. Але сьогодні донечка бавилася на ліжку і до простиньки собі задерла ту бубу. Кров трохи потекла, але ми її зупинили. Педіатр по телефону сказала в понеділок показатися хірургу. Але до понеділка ще 2,5 доби. А доця знову зачепила ранку і знову потекла кров, але цьго разу менше.
Хтось стикався з таким? Може хтось щось розкаже???

kati
05.12.2008, 22:40
Привіт, мамусі.
Можливо хтось стикався з такою проблемою. У моєї донечки є гемангеома на чолі (така червона плямка, нагадує пухирець від оппіку, але плямка червона і наповнена кров"ю). Хірург в поліклініці сказала, що нічого страшного і до року сама розсмокчеться. Але сьогодні донечка бавилася на ліжку і до простиньки собі задерла ту бубу. Кров трохи потекла, але ми її зупинили. Педіатр по телефону сказала в понеділок показатися хірургу. Але до понеділка ще 2,5 доби. А доця знову зачепила ранку і знову потекла кров, але цьго разу менше.
Хтось стикався з таким? Може хтось щось розкаже???

Порадити можу одне- покажіться хірургу в Чоррнобтльській лікарні, прізвище Могиляк, але до нього важко пробитися, або його учню- прізвище Романишин. Це найкращі спеціалісти по цих питаннях
В нас з народження була гемангіома на грудній клітці, десь приблизно 1.5на 1.5 см.- Показались лікарям, сказали чекати , має пройти.До року воно трошки збільшувалось і стало яскравіше, а після року почало зходити.Зараз на 2.2, майже зійшло, лишилась блідо рожева плямка, але думаю і вона зійде. Взіагалі гемангіоми бувають різними і тільки досвідчений лікар може вам щось конкретне сказати.В принципі якщо гемангіома не зачіпає життево важливих органів( наприклад у носику, біля очка) то їх не рекомендують видаляти. Тенденція така- в перший рік життя вона збільшується, а потім поступово до 4-5 рокфв проходить зовсім( майже 70 % таких випадків)

natorella
05.12.2008, 22:41
Дякую за поради.Мазала олійкою бюбхен.Думаю справді нею не варто.Переварю звичайну оливкову.

ми досі оливковою користуємось - дуже добре:y:

kati
05.12.2008, 22:42
http://www.mamochka.kz/article.php?article_id=616
Ще трошки про гемангиоми

Mira_SH
08.12.2008, 12:48
Дівчата, у мене проблема, а може й ні, я щось переживати стала, моя доця дуже ручна, але то не страшно я готова її носити скільки треба, але вона і спати хоче коло циць, або на пузі в мами, ніхто не знає чи не шкідливо для дитинки спати в мами на пузі?, так вона гарно і міцно спить. і навіть їстоньки не просинається, поки мама циці не запхне, і животик її не болить. А лиш покладу саму, то зразу просинається плаче.

І в мене з тою бюбхенівською олійкою проблема, там де намажу, за годину зсипає.

Xomka
08.12.2008, 13:10
Дівчата, у мене проблема, а може й ні, я щось переживати стала, моя доця дуже ручна, але то не страшно я готова її носити скільки треба, але вона і спати хоче коло циць, або на пузі в мами, ніхто не знає чи не шкідливо для дитинки спати в мами на пузі?, так вона гарно і міцно спить. і навіть їстоньки не просинається, поки мама циці не запхне, і животик її не болить. А лиш покладу саму, то зразу просинається плаче.

На рахунок спання на мамі - зайдіть на посилання з підпису Ксані, там про це написано, для дитинки так спати не шкідливо, але коли дитинка набере вагу, то для мами досить важко фізично витримати такого карапуза на собі, пробуйте присипляти може в слінгу, або збоку біля мами, а не на.
І в нас на олійку Бюбхен була алергія, хоча ніби закордоном вона вважається дуже хорошою, може то в нас підробки продають, того так.
На рахунок кірочок, то нам переварена олійка взагалі нічого не розмякшувала, і ніякі шкірочки самі не злазили, дойшло до того, що стали нашаровуватись в кілька пластів, я взяла олійку Чіко - о чудо! через хвилину всі кірочки мякенькі і знімаються легенько гребінцем з заокругленими кінчиками (для малявок спеціальним). Які не знімались, ті на наступний день таким же чином обробила, і так через тижня півтора жодної кірочки, а до того 1,5 місяця все чекала, коли вони під час купелі самі почнуть вимиватись потрохи - не дочекалась:(

olja_zaj
08.12.2008, 13:16

Ми так спали поки в нас були коліки,засипала тільки в мами на животі,вона висипалась та й я з нею,недавно хотіла згадати ті часи поклали її до себе на живіт :8:ого,так смішно стало:xaxa:була така кроха а зараз не вміщається.

Mira_SH
08.12.2008, 13:18
Дякую!!!!! Як гора з плеч!!!! Мамі важко не буде!:).
А ця олійка підійшла ідеально моїй сестрі:), правда їй 30:).

olenkastar
08.12.2008, 13:21
.

:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::x axa::xaxa::xaxa:
ми такі перші 2 місяці були:8:
коли в мене на пузі спала,встигала по книжці перечитувати:xaxa:
зараз сумую за тими часами,бо вже не хоче на животику в мене спати,звалюється:xaxa: