КПК

Показати повну версію : Мультиварка :)

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Donata
26.02.2012, 00:14
Мені на плов в принципі вистачає 20 хв. на обжарку мяса.
я зі свинини роблю, то теж спершу моркву, цибульку, хв. 5 макс., потім мясо на 15 хв., далі рис, вода - режим плов. Сирим не було ще жодного разу, мяско невеличкими кусками. Перший раз то готувала без попередньої обжарки, по рецепту з мульті, то теж добре мяско було. В мене дуже мякеньке виходить, на плиті так не получається зготувати.
В послідовності дій в мене лише мясо не підморожене, а добре розмерзле, а все так само роблю. І 20 хв. на випічці, то мало б нагрітись\дорозмерзатись.

Ніколь
26.02.2012, 00:23
не робіть все похапцем.
почитайте форуми, виберіть щось просте
Кать, куда уж прощє? і я ж загалом не сама придумувала що і скільки готувати, також вичитувала. Он у Левандівки за 50 хвилин пропікає будь якої товщини тісто, чому моя не випекла?
Обсмажую на випічці м"ясо, докидую моркву,цибулю, ще хвилин 10, потім спеціі,сіль, заливаю трішки водичкою і режим тушкування на пів години, а вже потмі рис і ще хвилин 20 тушкування
я попробую ще так як ти робиш.
Просто у мене є лише 14 днів щоб якби щось то повернути/обміняти. А ми так багато з малої не їмо щоб я через день щось пробувала готувати.
Я звичайно ще побавлюсь, але і продукти переводити якось не дуже хочеться.

kati
26.02.2012, 00:28
ну можна ще такий експеримент зробити))) Це якщо ти суніваэшся чи добре працює нагрівальний елемент. Залий воду до макс, включи на випічку і подивись за який час вона закипить:)
Хочеш, зроблю в себе так само і тобі напишу:)

Ніколь
26.02.2012, 00:29
мяско невеличкими кусками
recjxrb 2*2/3*3 см це ж нормальні кусочки для плова...
В мене дуже мякеньке виходить, на плиті так не получається зготувати
у мене на плиті і в духовці плов такий виходить що мьясо дуже мьякеньке, якщо з курятини так взагалі тане в роті.
Блін, мені реально шкода мьясо переводити на експерименти ))))

---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:28 ----------

Залий воду до макс, включи на випічку і подивись за який час вона закипить
давай.
дивитись коли закіпить будем ри відкритій чи закритій кришці?
макс - це верхня подітка на катрюлі, так?

Donata
26.02.2012, 00:36
Залий воду до макс, включи на випічку і подивись за який час вона закипить
може краще варка на пару спробувати, там же якраз вода до кипіння має доводитись

kati
26.02.2012, 00:37
ну або наливаэм по 2 л води., кришку закрити, ти побачиш коли вона закыпить- через клапан почне пар йти

---------- Додано в 23:37 ---------- Попередній допис був написаний в 23:37 ----------

може краще варка на пару спробувати,

ага точно, варка на пару!

Donata
26.02.2012, 00:55
я набрала до мін. поділки (цифра 4), поставила варку на парі, пішла слідкувати
уточню, набирала холодну воду з крана, не відстояну.

---------- Додано в 23:55 ---------- Попередній допис був написаний в 23:42 ----------

в мене закипіло, за 13 хв., набрала 1100мл. води

Ніколь
26.02.2012, 00:59
я зараз домучаю той плов, то ще пів годинки я сподіваюсь і вже приготується. Помию кастрюльку і також спробую з водою.
в мене закипіло, за 13 хв
кришка при цьому була відкрита?

Donata
26.02.2012, 01:06
кришка при цьому була відкрита?
закрита кришка, пари я не бачила, час від часу рукою над клапаном проводила, відчула гаряче, то заглянула, перший раз ще не кипіла, але бульбашки вже поч. бігти, через пару хв. закипіло. Один раз получається відкривала, ну і таймер не почав ще відлік в звор. сторону робити, вода закипіла, але там вона не бурлить сильно.

Ніколь
26.02.2012, 04:11
в мене закипіло, за 13 хв., набрала 1100мл. води
я також набрала до поділки 4, холодну з під крана, закипіла десь хвилин через 14, бо я ще 3 рази заглядала відриваючи кришку щоб не провороніть.

відповідно значить тен нормально гріє...

Плов після свого режиму ПЛОВ і 2 годин ТУШЕНИЯ став цілком їстивним, правда до мого з духовки йому дуже далеко, але хоч продукти не зіпсула і слава Богу.
Думаю моя помилка у плові в тому що треба було на випічці дочекатись поки з мьяса вся рідина випарується і почнеться власне сама випічка мьяса ( або трішки припекти і поставити на тушкування на годину) бо от сьогоднішній вечірній досвід показав що тушкування меньше особливо нічого не дає..... І коли вже буде майже готове, от тоді треба було закидати рис, і або плов або гречка або тушкування.

Iwka
26.02.2012, 10:14
на випічці дочекатись поки з мьяса вся рідина випарується і почнеться власне сама випічка мьяса
пропікаю м'ясо при відкритій кришці - відповідно волога краще випаровується, особливо якщо м’яско підморожене.

Holly
28.02.2012, 12:11
А я вчора робила експеримент :)
Варила квасолю на паштет. Поставила в режим гречка/плов і вона зварилась за 1,5год. без попереднього замочування! І то так добре зварилась, що аж потріскала. Єдине, що я спочатку води мало налила, тому довелось доливати

Ніколь
28.02.2012, 23:21
ура-ура-ура.... не все так безнадійно )))

спекла я хлібчик, попитка №2 http://s004.radikal.ru/i208/1202/79/83ad9c9640c6.jpg

перший в порівнянні з ним був просто пляцком )))

Milongera
29.02.2012, 14:38
Тушила капусту. Спочатку на випічці 20 хв, потім додала сіль,перець, орегано, томатну пасту і сметану і на 1 годину на Тушкування. Нямка!

сяняНЯНЯ
08.03.2012, 11:52
Дівчата,і я до вас!- отримала на 8 березня подарок від чоловіка-панас 18)))
Зранку кашу зварила-така ніжна якась на смак,потім шарлотку з яблуками(теж нямка), і от щойно поставила бульбу з рибою на режим тушкування...і тепер думаю-ну бульба втушиться,а що з рибою буде за той час :girl_impossible: певно треба було якось зразу на випічку чи що?

Solomi
08.03.2012, 12:07
певно треба було якось зразу на випічку чи що?
Ви маєте на увазі , що риба розвалиться чи що?

сяняНЯНЯ
08.03.2012, 12:31
маєте на увазі , що риба розвалиться чи що?
ну та) а якщо зразу на випічку ставити,то бульба добре спечеться за ті 40хв.?

щойно відкрила після тушіння- така смакота,але я ще поставила на випічку для більшого ефекту)

masaryk
08.03.2012, 23:43
А я сьогодні рис варила, і думаю за одно малому рибку на парі... А що вийшло добре. Дорослим, правда, рибу традиційно на пательні в муці смажила))). Думаю, мучити рибу 40 хв. не варто. Або на парі, або старим способом.

Holly
10.03.2012, 21:42
Сьогодні експерементую - тушкую капусту. Пройшло 10хв, а запах вже на всю кухню, мммм

---------- Додано в 20:42 ---------- Попередній допис був написаний в 20:06 ----------

експерементуюкапусточка готова, яка ж то смакота.
http://s018.radikal.ru/i507/1203/87/b32e06d28fd5.jpg
просто і швидко готується

umatova
16.03.2012, 21:11
Всім привіт, вчора стала власницею мульті! Картопляна запіканка просто чудова, а от сьогодні плов по рецепту RUZHAJІ не получився,половина рису сира, м'яско припеклось...:(( шкода, чоловік голодний і вже починає сумніватись в моїй "покупці"(( Пробую якось довести той плов бо готовнусті( Навіть не знаю, що не так зробила

hrystusja
16.03.2012, 22:06
а от сьогодні плов по рецепту RUZHAJІ не получився
То все час та практика :). Ще потішите чоловіка шедеврами.
Я власниця мультиварки більше тижня. І вже випробувала по повній. Каші, п"юре, тефтелі, плов, запіканки і навіть піца - усе суперське і смачне. З понеділка в планах хліб та йогурт.

---------- Додано в 19:06 ---------- Попередній допис був написаний в 18:58 ----------

ого. в тебе все в одному - мультя, хлібопічка і йогуртниця?
одна з найдешевших мультиварок і стіко функцій:connie_pull-pigtail. Круто, нє?
Програма йогурт є. А хліб сама замішу і спробую спекти. Як вийде відпишусь.

Ніколь
16.03.2012, 22:40
І вже випробувала по повній. Каші, п"юре, тефтелі, плов, запіканки і навіть піца - усе суперське і смачне.
я випробувала також всі программи, і зрозуміла що мультя у мене на кухні буде як допомічний девайс, але не основний.
Тобто каші так, там вони суперові, як молочні так і звичайні розсипчасті.
З пловом я ще не визначилась, але наразі в духовці виходить кращє, смачніше.
Хліб пекти... ну да, виходить непоганий, але ми хліб їмо мало, і та буханка в результаті скорше черствіє ніж зїдається, да і місити влом вручну )))
Кексики/бісквітики печуться добре, але і в духовці ( електричній) вони у мене суперові, я з тим ніколи проблем не мала щоб десь щось не підійшло, опустилось, не пропеклось. А по часу духовка швидше пече... Чізкейків мультяшних ми звичайно за тих пару тихнів ужралісь по повній ))) я їх в духовці ніколи не пекла.
Піццу також велицезний протвінь за 20 хвилин зручніше в духовці.

Але ось щось долгоіграющєє, типу жаркого, бульона, тушіння, голубців, тих же каш щоб потім на підігріві лишалось - вот для цих цілей мультя дуже допомічна.

Варила бульон з домашньої курки яка вже нормально так побула в морозилці. В кастрюльці я б пів дня напевно її варила, а тут 4 години і таке мьяско мьяке вийшло що Юлька їла і не могла зрозуміти чи вона його вже прожувала чи ще ні.

А ще дуже подобається картопля у сметанці приготовлена в мульті. Та й смажена виходить смачна

Tanju
16.03.2012, 22:44
І мені сподобалось варити бульйончик в мультиварці, такий прозорий вийшов! Крім того пробувала робити сирну запіканку(теж класна вийшла), плов, тушила м'ясо, ще використовувала як пароварку-рибку парили з овочами, все вийшло смачно! Згідна, що основний плюс-це те що треба довго готувати зручніше готувати в мультиварці. А..і ще один плюс-тепер плита лишається довший час чиста!:)

hrystusja
16.03.2012, 23:35
що мультя у мене на кухні буде як допомічний девайс, але не основний.
Погоджусь на всі 100 %.
Тобто випробувала багато чого, але зручніше мені моя духовка та газова плитка. Зробила висновок, що мультя в мене для каш різних, тушення, плову та для йогурту. Смажене смакує більше на пательні, печене в духоці.
Ага, і при поїздках в Карпати то буде незамінима річ, бо там де ми їздили, користувались плиткою, а мультиварка то точно краще і зручніше.

Holly
16.03.2012, 23:44
Ага, і при поїздках в Карпати то буде незамінима річ, бо там де ми їздили, користувались плиткою, а мультиварка то точно краще і зручнішеЯ якраз зараз випробовую різні рецепти, щоб в літі на дачі готувати. В нас завжди всі зайняті на будові, а готування забирає багато часу

umatova
16.03.2012, 23:45
Здається, я вже знаю де поми лилась...коли поклала рис, то мав бути режим тушкування, а я випадково включила "випікання", от вся водичка і випарувалась так скоренько, що рис не встиг пропаритись(( але тішить, що чоловік всерівно похвалив
;) напевно вже такий голодний був:)

сяняНЯНЯ
17.03.2012, 09:14
Я теж мультиварку використовую щодня...
От вчора наприклад на пару готувала овочі на вінегрет(сирі порізала на кубики),то настільки смачні вийшли,що діти порозтягували ще не замішаними,а Сонька взагалі додумалась- кубиками бурячка малювала)
На вечір спекла яблучну шарлотку-просто і смачно.
На минулому тижні робила топлене молоко...6 годин...і якщо чесно я не поняла в чому там прикол-чого його на одному форумі так хвалять,добре що не прийшлось виливати,бо мала випила з несквіком.

топлене молоко? Як ви його готували?
вичитала на одному з форумів) звичайне молоко тримати 6 годин на режимі тушкування + 2 год на підігріві= довго та й на смак не сподобалось...

виставлю сюди фото тортиків з мульті(готувала чоловікові на ДН)
це медівник,перекладений збитою сметаною і бананом...в роті тане:girl_yes2:
http://s019.radikal.ru/i640/1204/c2/42d236d54982.jpg
бісквіт виріс,але якийсь "забитий" получився...але нічого...вже нема
http://s019.radikal.ru/i637/1204/0c/6cab0012047f.jpg

umatova
02.04.2012, 16:57
Сьогодні пекла манник, смакота!.

http://s018.radikal.ru/i509/1204/ee/dbec763232e2.jpg
Одже: 1ст. манки
1ст. кефіру
1ст. цукру
3 яйця
100 гр маргарину або масла (я давала маргарин)
1ст. муки
2 ч.л розпушувача тіста
Манку змішуємо з кефіром і залишаємо на ніч, щоб набухла. Можна на столі, а можна в холодильник.
Яйця збиваємо з цукром, добавляємо розтоплений маргарин, потім муку та розпушувач. В кінці манку з кефіром, все гарно перемішуємо. (Я включила міксер, і просто поступово додавала складники).
Каструльку мульті змазуємо олією і виливаємо туди тісто.
Режим "Випічка" 60 хв. Після сигналу, ще хв 15-20 кришку не відкриваємо. Коли вистигне розрізаємо на 3 коржі.
Перемазуват джемом, або будь-яким кремом. Можна збити сметанку з цукром.
Я перемащувала заварним кремом, також робила його в мульті за рецептом з цієї гілочки.
Дуже смачно. Правда для мене трішки засолоткий, а от чоловік любить, щоб сильно солодкий був пляцок. Смачного)!

Milongera
17.04.2012, 14:13
Ніжне сирне чудо!!!:girl_tender: В моєму виконанні з ягідками журавлини. Всім власникам мульті раджу спробувати!
http://www.koolinar.ru/recipe/view/81085
Мовою оригіналу:
3 пачки обезжиренного творога в ванночках (0,1% Домик в деревне 250 гр. или что-то подобное - консистенция густой сметаны)
5 яиц
крахмал кукурузный - 3 ст.л. с горкой
сметана (100 гр)
сахар - 1 стакан
ванильный сахар - 2 ч.л.
Смешать отдельно творог, желтки, сметану и крахмал. Тщательно размешать до однородной консистенции.

Отдельно взбить белки до густой пены, постепенно добавить сахар и ванильный сахар и взбивать до загустения ( белковая масса не должна опадать или оседать).

Смешать очень аккуратно обе массы, чтобы не убить пышность.

Смазать весь чан (до верха) мультиварки сливочным маслом, переложить туда массу, поставить на выпечку на 65 мин. НЕ ОТКРЫВАТЬ! Как приготовит, отключить и оставить закрытой на 30 мин-40 мин. Потом открыть, вытащить чан и дать остыть окончательно (лучше на ночь). Переворачивать на блюдо уже остывшую.

сяняНЯНЯ
24.04.2012, 12:43
Ніжне сирне чудо!
дякую за рецепт! вчора спекла,а нині вже ні грама не залишилось))) дійсно в роті тане!
http://s47.radikal.ru/i115/1204/fc/f2ecee275e90.jpg

Iryna
21.05.2012, 16:12
переглянула я тему і таки оприділилася з подарунком на своє дн:girl_blush2:
порадьте з маркою, ціна\якість? (бо ціни від 400 до 3000 грн)
чи не морочитися і брати панас 18?
єдине з чим оприділилася - чаша має бути велика (від 4л)...

Бісеня
05.06.2012, 16:49
Я також власниця мультіварки - Оріон.Власне придбала її,як невідомий девайсик. Але на протязі вже десь 3 місяців тішу себе і чоловіка всякими смаколиками.І дуже задоволена.Багато функцій і хороша якість.За бренд панасонік не стала переплачувати і не пожаліла,а чоловік підтримав у покупці "чудо банячка".

---------- Додано в 15:49 ---------- Попередній допис був написаний в 15:47 ----------

порадьте з маркою, ціна\якість?
я от не морочилась ,придбала оріон. рецептів багато і легка у використанні.

LadyLand
05.06.2012, 17:43
порадьте з маркою, ціна\якість?

всю побутову техніку до кухні намагаюсь купувати Philips - якість перевірена мною роками. І це направду не витрачені гроші на Ім'я, а лише на якість.

Milongera
09.06.2012, 20:45
Щось тут давно ніхто не хвалився ніякими рецептами. То я похвалюся.
Випробувала дуже простий і смачний рецепт м'яска.
М'ясо (свинину/телятину) маринуємо як уміємо. Я, наприклад, люблю телятину з чорносливом: начиняю шматок м'яса чорносливом, тоді обмотую ниткою для форми, загортаю в фольгу і кладу в решітку. Режим "на парі" на 1 годину. М'яско неперевершене - ніжне, соковите і м'якеньке.

Ніколь
09.06.2012, 21:01
всю побутову техніку до кухні намагаюсь купувати Philips - якість перевірена мною роками
питання було про мультиварку...хіба філіпс виробляє ці девайси?

Chemna
10.06.2012, 00:22
питання було про мультиварку...хіба філіпс виробляє ці девайси?
Нібито появилась мультиварка фірми Philips але на нашому ринку її немає, в Росії теж невидно.Отже судити ще рано про мультиварку цієї моделі. В кожної господині є свій перевірений виробник техніки. В мене Панас 18 вже сумлінно працює 1.5 року :)))

nalia
01.07.2012, 22:58
Дівчата, хто має провірений рецепт хліба в мульті?

Анута
02.07.2012, 14:29
Дівчата, хто має провірений рецепт хліба в мульті?
тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1120695&postcount=635) і знимки, і поради, і перепис

Tanju
26.07.2012, 12:40
Хто пробував варити кукурудзу в мульті? Як гадаєте, на якій програмі краще спробувати це зробити, тушення?.. Читала на одному з форумів, що народ пробував варити в режимі "Варка на пару" але відгуки різні-в когось зварилась ,в когось ні.

Amaranta
26.07.2012, 12:48
Я варила в мультиварці на пару десь 30 хв - все зварилось))

olerusya
29.07.2012, 22:49
дівчата, а вас мультя припікає зверху добре? наприклад, пекла картопляний пиріг, то там де приставало(до стінок, дна), такий гарний вийшов, запечений, а зверху майже не змінив кольору, хоч і був добре спечений...
духовка, зараза, мені все навпаки робила:girl_devil:

---------- Додано в 21:49 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

і знимки, і поради, і перепис
мене, наприклад, не влаштовує що тут треба пекти ще й в духовці, тому й купила мультиварку щоб завязати з нею.

Ніколь, а ти пекла хліб і ніби вдався:girl_wink:, поділись рецептом?:girl_bye2:

Milongera
29.07.2012, 23:01
там де приставало(до стінок, дна), такий гарний вийшов, запечений, а зверху майже не змінив кольору, хоч і був добре спечений...
в мене теж так, але то не є проблема, бо всеодно ж потім перевертаємо пляцок догори дном, де він гарно підрум'янений. А фактично він є цілий добре спечений.

Ніколь
30.07.2012, 01:00
Ніколь, а ти пекла хліб і ніби вдався, поділись рецептом?
Ірусь, я пекла аж 2 чи 3 рази. Рецепт був такий (http://multivarka-recepti.ru/hleb-bulochki-kulichi-v-multivarke/hleb-v-multivarke) якщо не помиляюсь. Але я отак пару раз побавилась і збилась з того, не для мене це...

А щодо запікання, то так і є, зарумьянювала мультя в місцях контакту тіста і стінок. ЯКщо стосовно хліба, то він виходив запечений по краях і абсолютно білий зверху, і тому треба було його або допікатись ставити в духовку щоб верх зарумьянився, що як на мене його би зайвий раз ще зарумьянило по боках і висушило. Або перевертати ту хлібину в мульті і допікати догори ногами. Я так робила і в результаті у мене виходила хлібина що виглядала як велика таблетка.

Лідочка
30.07.2012, 10:50
тому треба було його або допікатись ставити в духовку щоб верх зарумьянився
Спробуйте просто помастити зверху жовтком - колір гарний буде.

olerusya
30.07.2012, 13:03
Але я отак пару раз побавилась і збилась з того, не для мене це...
а чому збилась? незручно саме в мультиварці, чи просто не хочеться бавитись з тістом?

Neverland
30.07.2012, 14:19
Я купила 2 місяці тому мультю. Ну що сказати - не розумію чим її так хвалять. Ну так, ну готує. Ну так, не розбризкується так, як на плиті. Ну рис можна не перевіряти (але мені він засухий з мульті)... Але чому це називають "чудом" і кажуть що з нею можна готувати швидче і безпроблемніше не розумію. Готувала я там все і особливих плюсів над плитою не знайшла. В духовці електро навіть краще виходить. Для випічки об"єм замалий, на смажці пригорає, як не помішувати (десь чиатала, що кажуть що кинула їжу, і пішла гуляти), хіба тушкувати можна недивлячись. І то я заглядаю і помішую. Супи - ну так, там зручно, бо не википає. Рис вже писала, мені сухуватий на режимі рис, доливаю в кінці води ще. Випічка добра, але об"єм мкроскопічний, в духоці нічим не гірше. Хіба брати з собою десь зручно. Користуюсь нею, бо реально в кухні чистіше, не википає все по плиті...

Ніколь
30.07.2012, 14:22
чи просто не хочеться бавитись з тістом?
ага, не хочеться... та й по смаку хлібчик все рівно виходить чуть інакший ніж до якого ми звикли...
А ще у нас практично біля дома пеекарня, вони такий хлібчик печуть :nyam2: я ніколи сама такого не спечу і не замішу .

Олюнчик
01.08.2012, 17:18
І я приєднуюсь до щасливих власників мультиварок. Користуюсь нею вже 2 місяці. Задоволена. Особливо тішить програма МОЛОЧНА КАША і ВИПІЧКА. Інгредієнти (тобто молоко, цукор і крупу) засипаю звечора і на таймер, а на ранок мої карапузи вже ласують смачнющу кашку. Ще й нам з чоловіком перепадає. І випічка в ній - то просто казка. Нічого не пригорає.
Ще користуюсь програмою ТУШІННЯ. Всякі рагу-підливи, гуляші смачнющі виходять. Та й залишити без нагляду-помішування-заглядання не страшно. Ніц не згорить, не википить.
Одним словом, корисна штукенція

Iwka
01.08.2012, 18:48
не розумію чим її так хвалять.
Кожному своє)

Я наприклад вимушено користуюсь тільки мультиваркою на кухні (плити наразі нема) - і меню різноманітне, і великих проблем не відчуваю)))

Анута
01.08.2012, 19:15
Ну рис можна не перевіряти (але мені він засухий з мульті)...
мені нормальний. Навіть діти їдять, що за інших умов рис цілком не толерують.
Якщо вам засухий - ніщо не заваджає з самого початку дати трішки більше води.

на смажці пригорає
І то я заглядаю і помішую
чим більше будете заглядати і відкривати кришку, тим більше все буде засухе і пригорівше. Якщо на тушкуванні помішувати (і ще часто), в результаті отримаєте кашу. Якщо дозволите стушкуватись, отримаєте все готове і нормальними кусочками (наприклад, рагу).

Для випічки об"єм замалий
на скільки чоловік у вас сім"я? Нас 4-ро дорослих і двоє дітей. Нам нормально.

хіба тушкувати можна недивлячись
не заглядати (!) на автоматичних програмах: гречка, плов, молочна каша. Це збиває "програму". Результат буде відрізнятись від бажаного.
не заглядати коли щось печеться.
Варка на пару теж не потребує особливих заглядань та помішувань.

Загалом, як сказала Івка - кожному своє ;)
у випадку, коли не знате як користуватись приладом, я б порадила почитати про нього. Є гарні описи усіх програм, для чого кожна призначена і що на ній можна готувати.

ну і наостанок, яка у вас модель?

---------- Додано в 18:15 ---------- Попередній допис був написаний в 18:13 ----------

мене, наприклад, не влаштовує що тут треба пекти ще й в духовці, тому й купила мультиварку щоб завязати з нею.
я хліб в мульті не пекла ніразу. Для того маю ХП. Тому практичних порад щодо хліба в мульті не дам, лише теоретик ;)

WEDLADY
02.08.2012, 13:49
Інгредієнти (тобто молоко, цукор і крупу) засипаю звечора і на таймер, а на ранок мої карапузи вже ласують смачнющу кашку. а яку кашку так готуєте? мені рисова так не смакує, бо я люблю рисову кашу розварену, а в мульті вона така не виходить, ще й молока практично не залишається - за ніч в мульті рис майже все вбирає:(

Анута
02.08.2012, 13:57
я люблю рисову кашу розварену, а в мульті вона така не виходить
я дуже люблю рисову молочну з мульті. Ви який рис використовуєте, що не виходить?
для молочної каші потрібно круглий, т.з.молочний. З пропареного, довгого і т.п. розварена молочка не вийде.
А пропорції: літр молока, стаканчик мультяшний рису, ст.л.цукру і трішечки солі. Сіль я даю не завжди.

в принципі так само кукурудзяна, гречана

Олюнчик
02.08.2012, 14:02
літр молока, стаканчик мультяшний рису, ст.л.цукру і трішечки солі.
Аналогічно, тільки солі не даю ніколи. Каші варю всі. І рис, гречка(тут сіль без цукру), ячна, ячмінна, кукурудзянка, пшоняна, ячмінна. Кожен день різна. Дітлахам дуже смакує.
Рис беру круглий. Виходить смачно.

Анута
02.08.2012, 14:34
Рис беру круглий
з іншого не вийде така

Олюнчик
02.08.2012, 15:07
гречка(тут сіль без цукру)
Доречі, на молочну кашку гречку беру круглу несмажену. В ЖМЕНЬКИ є така. Трішки солі, молоко 1 л. і мультистакан такої гречки, і кашка - просто суперова

WEDLADY
02.08.2012, 17:47
Цитата: Допис від WEDLADY я люблю рисову кашу розварену, а в мульті вона така не виходить я дуже люблю рисову молочну з мульті. Ви який рис використовуєте, що не виходить? для молочної каші потрібно круглий, т.з.молочний. Я вже й не памятаю з яким пробувала, то ще на початку придбання кілька разів було, дуже дякую за підказку, певно вже й завтра спробую:)

olerusya
03.08.2012, 15:28
Випічка добра, але об"єм мкроскопічний
не знаю скільки у вас людей в хаті, але нам на 5-тьох повністю вистачає:) якраз за вечір зїдаєм, а інколи ще на ранок пару шматочків залишається.
отже, за тиждень я робила там отаке: 2 рази пекла бісквіт -суперовий:nyam1:, пісочний пляцок з яблуками і трохи інший пісочний пляцок з сирками та цибулею - теж надзвичайно смачно:girl_yes2:, картоплю запечену по селянськи(просто картопля крупними кусками і приправи) - то така смакота, подібну ми з чоловіком їли лише в Болгарії, і досі про неї згадуєм:girl_in_dreams:, також рис з яблуками на програмі Плов, і супершвидку та суперсмачну піцу з майонезу. от погоджусь що для піци обєм замаленький, але саме таку піцу за годину можна зробити 4 шт:girl_claping:

наступного тижня в планах нарешті спробувати молочну кашу і спекти якесь мяско, ну і напевно ще плов спробую.

olerusya
04.08.2012, 10:16
ісочний пляцок з яблуками
робила за таким рецептом вже не перший раз

Пирог с вареньем из песочногo теста
Состав
для теста
яйца - 2 шт,
мука - 2-3 стакана,
сливочное масло или маргарин - 200 г,
сахар - 1 стакан,
ванилин - на кончике ножа,
разрыхлитель - 1 ч. ложка
варенье или джем - 150-200 г
Приготовление
Масло или маргарин растопить и охладить.
В миску насыпать сахар, добавить растопленное масло, яйца, ванилин и все хорошо перемешать.
Постепенно ввести просеянную и смешанную с разрыхлителем муку и замесить тесто (тесто не должно быть крутым).
Тесто разделить на 2 неравные части (1/3 и 2/3).
Меньшую часть теста положить в морозильник на ~1 час.
Большую часть теста равномерно распределить на противне (тесто можно тонко раскатать, а можно выложить более толстым слоем).
Сверху, на тесто, выложить слой варенья и аккуратно разровнять его ложкой.
Из морозилки достать меньшую часть теста и потереть на крупной терке сверху на варенье.
Пирог поставить в нагретую до 200 градусов духовку и выпекать 20-25 минут
просто замість повидла яблука
в мультиварці печу 2 рази по 50 хв :)

veronka
04.08.2012, 11:09
я пекла хліб Левандівка вчив, насміялися стрррашно)) ще знущався, що в мене тісто не сходить в 4 разах з 5)) - смачний)) борщ, зупи, тушковане, запечене м*ясце - супер, жодного разу не пригоріло:girl_dance:
але маю проблему з молочною кашею - даю молока на шклянку-дві більше, а коли відкриваю, то його й сліду нема. Що за капость?

Олюнчик
04.08.2012, 15:02
але маю проблему з молочною кашею
Я на літру молока даю не повний мультистакан. Але це ще залежить від крупи. Деякі потребують більше молока, деякі менше.

Milongera
04.08.2012, 15:40
Дівчата, в мультиварці класно пекти баклажани на ікру. Ставлю на 40 хвилин на випічку.

Анута
04.08.2012, 17:50
але маю проблему з молочною кашею - даю молока на шклянку-дві більше, а коли відкриваю, то його й сліду нема. Що за капость?
а режим точно молочна каша? я раз поставила просто на гречку. Зварила кашу не на воді, а на молоці :) Гарно розварилась і молока ні сліду.

olerusya
05.08.2012, 15:00
2 рази пекла бісквіт -суперовий
ось мій бісквіт з 2-х великих домашніх яєць :nyam2:

http://s019.radikal.ru/i618/1208/49/34fb92458aa1.jpg http://s016.radikal.ru/i337/1208/0a/c745f9c1820e.jpg

WEDLADY
05.08.2012, 17:19
супершвидку та суперсмачну піцу з майонезу.
діліться рецептом:)

veronka
05.08.2012, 18:04
режим точно молочна каша?
кілька разів перевіряла))
Але це ще залежить від крупи. Деякі потребують більше молока, деякі менше
я так і роблю, варю тільки гречку і пшонку - інші каші мала не їсть

---------- Додано в 13:53 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

мій бісквіт з 2-х великих домашніх яєць
рецепт в студію!))

---------- Додано в 14:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

зі. а баклажани ви в мульті готуєте? як?

olerusya
06.08.2012, 11:09
рецепт в студію!))
ось тут рецепт http://multivarka-recepti.ru/biskviti/biskvit-v-multivarke-iz-dvuh-yaits
головне чим по довше збивати:)

Mammy
23.08.2012, 18:18
Почитала я певну кількість дописів і тепер не знаю, що й робити... :girl_impossible:
хотіла купляти собі електричну духовку (окремо від плити, таку як мікро), а сусідка порадила мультиварку... І я не знаю, що краще... Підкажіть, будь ласка, якби перед вами стояв вибір: мультиварка чи духовка, що б ви взяли?

Donata
23.08.2012, 18:36
Підкажіть, будь ласка, якби перед вами стояв вибір: мультиварка чи духовка, що б ви взяли?
ну це різного типу девайси. Я б брала мультиварку, вона більш універсальніша, свою б нікому не віддала :girl_tender:, але якщо любите випічку, булочки, пляцки, запечені страви - то духовка.

olerusya
23.08.2012, 19:19
Підкажіть, будь ласка, якби перед вами стояв вибір: мультиварка чи духовка, що б ви взяли?
а я б мультиварку взяла, тепер печу тільки в ній - на нашу сімю повністю вистачає обєму випічки 4,5-літрової мультиварки, єдине що в ній би було незручно пекти то щось типу булочок чи печива(ну бо мало штук би помістилось), а все решта - супер!
мясо, кури взагалі прекрасно пече - в духовці в мене курячі стегна мало не в двічі зменшувались і були сухуваті, в мультиварці вони дуже класно пропікаються і зарумянюються, перебуваючи постійно у власному соці і зовсім не зменшуються...

---------- Додано в 18:19 ---------- Попередній допис був написаний в 18:17 ----------

і до речі, протягом місяця активного використання(через день по 2-3 години), я трохи хвилювалась скільки прийдеться заплатити за світло - а заплатили навіть на 2 грн менше ніж попереднього місяця(до придбання мультиварки) :)

welyolka
01.09.2012, 16:35
Однозначно мультиварку. Випікає вона чудово, торти чи запіканки гарної круглої форми і не пристають. Але найголовніше - це миття. Щоразу відмивати духовку сильною хімією і помити чашу мультиварки плином - то різні речі. Наразі відмила духовку і більше її не чіпаю.

Milongera
01.09.2012, 20:54
Дівчата, жую зараз смаковитий пляцок. Спішу похвалитися рецептом. На жаль, фотік сів на стадії фоткання пляцка, не маю терпіння чекати.
Отже, рецепт називається "Яблука в перині" і взятий з іншого форуму, не знаю чи можна вказувати його назву.
4 яйця, 1 склянка цукру, 1 склянка муки, півсклянки крохмалю, півсклянки олії, пачка порошку до печива, 1 кілограм яблук.
Процес простий як завжди з мультиваркою )
Тісто змішала блендером. Ябка порізала, чашу змастила маслом, виклала ябка і залила тістом. Випічка 65 хвилин.
До речі, цей рецепт призначений для духовки, я ризикнула зробити його в мультиварці (ну довіряю я їй тепер повністю) і не пошкодувала! Текстура пухка, тісто мякеньке, тане в роті, яблучка пропеклися. Єдине, що шкодую - взяла замало яблук, брала на око 4 штуки, так що вони опинилися тільки наверху пляцка.
Спробуйте!

masaryk
07.09.2012, 21:16
Нарешті навчилась пекти бисквіт в мульті :radist:
Високий, пухкий. Виходить завжди.

Ингредиенты:4 яйца
1 ст. сахара
1 ст. муки
1 ч.л. разрыхлителя
3 ст.л. растительного масла
3 ст.л. кипятка
ванилин

Очень хорошо взбиваем яйца с сахаром до густоты (до увеличения раза в 2, минут 7-10). В отдельной миске смешать муку с разрыхлителем и аккуратно вмешать в яичную смесь ложкой! Добавляем кипящую воду, затем растительное масло и ванилин. Всё перемешиваем. Выливаем тесто в смазанную чашу, выпекать на “выпечке” 65 мин.

sofka08
25.09.2012, 12:41
Дівчатка приймайте мене у свої ряди!Чоловік подарував мультиварочку.Сьогодні пекла ось такий яблучний пиріг.Вийшло смачно,от тільки горішків бракнуло.
http://s019.radikal.ru/i627/1209/76/11fe9b93f41c.jpg
http://s018.radikal.ru/i520/1209/66/3b5780cfd5d7.jpg

Oleksha
01.10.2012, 21:05
Хотіла також придбати мультиварку, дивилась на польських сайтах з технікою і як не дивно, такого дивайсу як мультиварка практично ніде нема. Дивилась на найбільших сайтах з технікою, НЕВЖЕ в Європі не користуються мультиварками?

Milongera
01.10.2012, 22:31
в них це, здається, називається рисоваркою

Анута
01.10.2012, 22:34
Колись читала, що мультя розроблена спеціально для пострадянського простору

сніжна
01.10.2012, 22:43
це, здається, називається рисоваркою
от і я сьогодні таке вичитала. Суть там була така, що іноземець, який живе у нас, розшукував якусь запчастину для своєї рисоварки. І дуже здивувася, що у нас він знайшов потрібну річ, але як для мультиварки. Він не розумів, чому це мультиварка, якщо у нього на батьківщині даний прилад називається "рисоваркою" ( "круповаркою")

DesperateHousewife
02.10.2012, 01:33
Дівчата, я зараз якраз в активному пошуку мульті тут, то справді їх тут практично немає. Я навіть писала на місцевий Панасонік, відповіли, що тут такого не виробляють і не продають і відправили в Росію :)
Але крім рисоварок, тут є пристрої для приготування рагу (slow cooker), а є multi cooker, де є функції і рисоварки і слоукукера і випічки.
Я от зараз вагаюсь між Breville VTP053 4-in-1 Multi-functional Slow Cooker і Tefal Rk302e15 8-in-1 Cooker. В першій більшій об'єм, є смаження, але немає випічки, друга має випічку, але ніби смаження немає. Дуже схильна до першої, але Тефаль взагалі то люблю. От ще до завтра думаю і буду купувати.

Donata
02.10.2012, 01:38
друга має випічку, але ніби смаження немає.
панасонік (мультиварка) має теж лише випічку, але цей режим чудово для смаження підходить

AilataN
02.10.2012, 02:05
НЕВЖЕ в Європі не користуються мультиварками?
Може люди електрику більше рахують/ більше платять за неї? Мають собі плити ( хто газові, хто електричні) та й готують все на них? Більшого плюсу ніж потреба вийти з дому залишивши в мульті страву,яка готується і вимкнеться в заданий момент, я не бачу. Все готується довше. Процес такий самий як на плиті, в каструлі/ духовці. Які плюси?
Зате в Європі на кожній ( майже на кожній, уточнюю, бо ясно що не на кожній)) кухні є скороварка, яка суттєво зменшує час приготування і ,відповідно, споживання електроенергії чи газу, а ціни "там" на "таке" вищі , ніж на пострадянському просторі. Мало того, що економніше, ще й корисніше, бо оце томлення зупи по дві години зовсім нічого доброго для кінцевого споживача не несе. Чим менше часу продукт обробляється тим краще для продукту і для організму, його спожившого. Так, у ній не запечеш, зате приготувати рис за 8 хвилин, чи м"ясо стушити за 20 хвилин- запросто. А спекти, час від часу, то вже й в духовці можна, і набагато швидше.

Галюсік
02.10.2012, 02:09
Які плюси

Ну ще зручно на відпочинок з собою брати, багатьох виручала.:girl_yes:

І ще: каша пшенична на плиті у мене завжди трохи підгорає-прилипає, а мульті - жодного разу і смачна.

AilataN
02.10.2012, 02:17
каша пшенична на плиті у мене завжди трохи підгорає
У мене не підгорає. Може краще купити каструльку іншу? До речі, а яка ємкість в мульті? Яке має покриття?

зручно на відпочинок з собою брати, багатьох виручала
Можливо, якщо часто ( два рази на місяць??) їздять відпочивати в місця де немає газу, таки так , вона виручить. Зате по електриці рубане)))

DesperateHousewife
02.10.2012, 02:23
та й готують
Нє, ну може я не тих людей знаю, але тут дуууже мало готують. А духовка - то для напівфабрикатів, купив в магазині, запік і по готуванню :)
Мені от для дитини тре готувати, а нормально біля плити постояти-припильнувати не виходить.

---------- Додано в 01:23 ---------- Попередній допис був написаний в 01:21 ----------

І до речі газок в нас огого який дороженький.

Галюсік
02.10.2012, 02:23
До речі, а яка ємкість в мульті? Яке має покриття?

4,5 л, якесь непригораюче покриття, але делікатне, не можна шкрябти.

виручить. Зате по електриці рубане
головне, щоб власники готелю не засікли :girl_cool:

AilataN
02.10.2012, 02:28
тут дуууже мало готують
Хто як. Молоді , зазвичай ні, старші виготовлюють, то залежить і то таке, неважно, головне люди рахують, у скільки їм то обійдеться, і по часу теж.
газок в нас огого який дороженький.
)), думаю і електрика теж не відстає).

якесь непригораюче покриття, але делікатне, не можна шкрябти.
О, ну то тефлонова каструлька виправить ситуацію, без мульті)).
щоб власники готелю не засікли
Вах, нєхарошиє савсєм!))
Выливаем тесто в смазанную чашу, выпекать на “выпечке” 65 мин.
Сьогодні пекла шарлотку( рецепт майже такий ) 25 хвилин, духовочка електрична, чудовий результат)) Хоч убийте, не пойму плюсів, ні жодного. Хоча розчарування прийму достойно))).

Галюсік
02.10.2012, 02:42
А ще мультиварка має функцію пароварки: в баняку щось вариться, а над банячком можна на парі щось готувати. Тобто такий собі чарівний банячок, який і варить, і пече, і на парі готує, і тушить, і смажить. (постійно згадую мультик зі словами: "горшочек вари!" ) :connie_pull-pigtail
Вах, нєхарошиє савсєм!
а шо дєлать, житіє такоє...

AilataN
02.10.2012, 02:48
в баняку щось вариться, а над банячком можна на парі щось готувати
Це ж треба! Недосяжна функція!))
Вобщєм, я пойняла, маркетинг рулить, виробники збирають касу за електричні каструльки, благо, що є ринок збуту з дешевими енергоносіями.

Галюсік
02.10.2012, 02:56
Недосяжна функція!)
Нє, ну можна і на плиті. Але ж ми про плюси мульті говоримо.

Як на мене, то мультя для тих, хто зовсім не має часу готувати (працює з ранку до вечора, без вихідних і т.п.) Були і у мене такі часи, то мультя дуже виручала. :ed4d70def841dc74b57
І ще один плюс (для мене) згадала: коханий почав готувати! До покупки мульті такого ніколи не було. :girl_crazy:

AilataN
02.10.2012, 03:02
До покупки мульті такого ніколи не було.
Ага, чоловіків можна зацікавити новою іграшкою). Особливо, коли це щось з техніки.

---------- Додано в 02:02 ---------- Попередній допис був написаний в 02:00 ----------

хто зовсім не має часу готувати (працює з ранку до вечора
В чому економія часу?

Ніколь
02.10.2012, 03:06
Хоч убийте, не пойму плюсів, ні жодного
не багато, але э плюси....
Найбільший - то дійсно можна поставити готувати щось і піти з дому. І таким чином у нас готується рис/гречка/плов/картопелька в соусах/голубці/тушене мьясо-птиця і т.д.
Супи мультиварочні мені не нра. Я люблю щоб трішки було розварене, а там таке враження що овочі варені окремо а потім закинуті до бульону...
Молочну кашу для малої мені простіше за 3-5 хвилин на газу зварити у кількості на 1 тарілку, ніж бавитись довго і нудно в кашу по мультиварочному.
Випічка власне як випічка мені вдається смачніше в духовці, але мам гарну духовку і впринципі випічка мені вається сама по собі. Для тих хто до куховарення і випікання взагалі далекий - то мабуть мультя спече кращє.
Зацінила як мультя варить бульон - на плиті також вариться непогано, але там кращє, а головне не треба постійно бігати пильнувати чи не википіла рідина, і як там взагалі мьясо поживає...
Пароваркою я не користуюсь взагалі...

П.с. згадуючи скільки разів я йшла гуляти з малою і забувала на плиті вимкнути газ під гречою наприклад....то мені простіше забути гречку в мульті ніж в кастрюльці на газу :girl_yes:

---------- Додано в 02:06 ---------- Попередній допис був написаний в 02:05 ----------

В чому економія часу?
ну тіпа виставив режим до котрої години блюдо має бути приготоване, пішов на роботу, ввечері повернувся а воно вже тебе чекає гаряченьке, свіженьке...

AilataN
02.10.2012, 03:09
ми про плюси мульті говоримо
на разі не бачу. Я теж можу взяти каструлю, в неї поставити сітку і на неї покласти продукт, щоб зготувався на пару. також маю в комплекті каструль друшлаг, який спеціально пристосований для вставляння в каструлю, зверху кришка і вперед, маємо парові страви. Якщо в комплект такі речі не входять не бачу проблеми зробити по іншому. І скоріше.виставив режим до котрої години блюдо має бути приготоване, пішов на роботу, ввечері повернувся
І скільки то часу займе? Як то сказується на показнику лічильника?
Найбільший - то дійсно можна поставити готувати щось і піти з дому.
Як для мене то єдиний))

Галюсік
02.10.2012, 03:10
В чому економія часу

Колись писала: прийшла з роботи пізно, страшенно голодна, а в холодильнику вітер гуляє. Насипала кашу, залила водою, кинула масло, натиснула чарівну кнопочку і все. Поки переодягалась, вмивалась, мультя вже запищала, що каша готова, зварила за пів години, я навіть не помітила, як час пройшов.
Ну і можна закинути продукти (наприклад овочі) зранку і наставити таймер, приходиш ввечері, а тебе чекає смачна вечеря в банячку. Так само звечора можна на ранок наставляти. Вона ж коли зварить, то автоматично переходить в режим підігріву, тобто тримає температуру.

Ой, Ніколь швидше то написала.

Ніколь
02.10.2012, 03:16
І скільки то часу займе?
стільки скільки треба для приготування страви, але впринципі яка разниця скільки часу, якщо мультя це робить в той час коли людина зайнята іншими справами. І дає можливість не витрачати ще додатково час саме на готування.
Як то сказується на показнику лічильника?
мені зараз шумно діставати мультю на кухні щоб глянути на енергоспоживання, всіх побуджу, але насправді вона "жере" дуже небагато, а на фоні 2 Квт чайників, бойлерів, та електродуховок взагалі мізер.
У нас для прикладу що з мультею що без неї як були рахунки по +/- 600 Квт в місяць так і залишились.

Галюсік
02.10.2012, 03:20
Цитата: Допис від Ніколь
Найбільший - то дійсно можна поставити готувати щось і піти з дому.
Як для мене то єдиний)
Але вагомий для багатьох.

Як то сказується на показнику лічильника
Якихось змін в показниках не помітила. Може тому, що не щодня нею користуюсь.

А по ціні - не така вже вона й дорога. Щоб купити тефлонові банячки потрібно напевне таку саму суму викласти, як за мультю.

olerusya
02.10.2012, 08:52
Зате по електриці рубане)))
вже писала - мене теж трохи лякало скільки ж я заплачу за світло, а заплатила так само як і до мульті, а готувала кожен день. чесно кажучи,досі не можу цього зрозуміти, невже вона так мало електрики бере??

---------- Додано в 07:52 ---------- Попередній допис був написаний в 07:49 ----------

Якихось змін в показниках не помітила. Може тому, що не щодня нею користуюсь
ну от власне, а я перших два тижні кожен день по 2-3 години готувала, і результат один і той же

AilataN
02.10.2012, 11:14
Насипала кашу, залила водою, кинула масло, натиснула чарівну кнопочку і все. Поки переодягалась, вмивалась, мультя вже запищала, що каша готова,
Все те саме, тільки замість "натиснула чарівну кнопочку" -таймер включила, а замість " мультя запищала"- таймер спрацював.
Добре хоч електрику не жере))).
Я чого така зацікавлена? Всі мої знайомі купують, або мріють про мультю. Ну і я піддаюсь потихеньку стадному інстикту, але бажання докопатися до суті переваг мульті присутнє, тому розпитую.
нє, краще куплю тефлоновий банячок ( один), а таймер в мене є)).

Повірте, якщо нормально дати води, масла ( не обов"язково), поставити нормальну т-ру і взяти відповідний посуд, каша приготується точно так само, біля неї чаклувати зовсім не потрібно.
ввечері повернувся а воно вже тебе чекає гаряченьке, свіженьке...
Ще мене хвилює залишання продуктів у мульті на цілий день і вона включається , я так розумію, наприкінці робочого дня. а то нічого, що продукти отак плавають цілий день у воді, підкисають? Сподіваюся люди не часто таке практикують(.

Donata
02.10.2012, 11:25
Які плюси?
для мене то "горшочок все в одному", який може варити, пекти, тушити практично без моєї участі :girl_tender:, не треба постійно пильнувати, нічого не збіжить, не пригорить, не пристане, ніякий жир не пообляпує все навколо і мити тільки 1 банячок.
Готую схожий набір страв, як Ніколь. І часто печу сирну запіканку, яку в звич. духовці не так просто зробити, треба бавитись з водяною банею. В пароварці готую овочі на олівьє, венігрет, шубу... Наставив таймер (вона розумниця, враховує. що то час готування і відлік йде після того, як вода закипить) і забув, мультя пропищала і не треба відразу ж йти на кухню, виключати/відставляти, як було, коли будильник накручувала.
Бувають моменти (в мене рідко, але були), коли багато чого готую і канфорок не вистачає, щоб все одночасно, то мультя мене добре виручає, щоб я лишню годину-дві на кухні не маячила.
Загрузила пралку, хлібопічку, мультю, а сама :d64::d7:,сижу на ДП чи в ванній валяюсь: перу, печу, варю :ed4d70def841dc74b57- господиня (ще як в той час пропилосити та підлогу вимити :girl_cool:), мені така економія часу то величезний плюс, я маю більше його на себе.
На рахунок споживання електрики, то в режимі випічки мультя бере 670 Вт, а моя духовка - 2кВт.
Скороварку мають батьки, газову - не користуються, бо незручна їм в користуванні, лише зменшує час готування, готують традиційно. Зараз заглядаються на мою мультю.
Писала-писала і зрозуміла, що правду кажуть : "Лінь - двигун прогресу".
Нащо копати город лопатою, як є трактор (пишу виключно про себе :connie_pull-pigtail)

---------- Додано в 10:25 ---------- Попередній допис був написаний в 10:19 ----------

Ще мене хвилює залишання продуктів у мульті на цілий день
я таке не практикувала ще, бо нема потреби такої в мене. Але це відтермінування працює лише в режимах "гречка" - варимо крупи, "плов" та "молочна каша". Вони не такі швидкоскисаючі...

AilataN
02.10.2012, 11:32
який може варити, пекти, тушити практично без моєї участі , не треба постійно пильнувати, нічого не збіжить, не пригорить, не пристане, ніякий жир не пообляпує все навколо і мити тільки 1 банячок.
Те саме зі скороваркою. Варити і тушити- взагалі одне й те саме, за винятком к-сті води, а прописують як додаткову перевагу)) Ще , як на мене, важливий мінус- каструлька набагато менше місця займає, а це ж стоїть, як пам"ятник, як ті фритюрниці, які раніше чуть не в кожній хаті півкухні займали, а тепер люди й не пам"ятають, що в них таке було і де воно)). А така потрібна річ- жити без неї було годі).

часто печу сирну запіканку, яку в звич. духовці не так просто зробити, треба бавитись з водяною банею.
О, а оце серйозна перевага. Я теж люблю таке, особливо флан, а його треба в духовці і на водяній бані готувати. Ок.

і забув, мультя пропищала і не треба відразу ж йти на кухню, виключати/відставляти, як було, коли будильник накручувала.
Пройтись на кухню, щоб виключити газ... то таке)), часу не економить. От якщо ви не вдома- тоді сагласно, плюс.

сижу на ДП чи в ванній валяюсь: перу, печу, варю - господиня (ще як в той час пропилосити та підлогу вимити
До мульті це має приблизне відношення)))

то в режимі випічки мультя бере 670 Вт, а моя духовка - 2кВт.
Скільки курка печеться в мульті? В духовці 45 хв.

Donata
02.10.2012, 11:43
Добре хоч електрику не жере))).
та не жере мультя електрику, не жере, а економно споживає. Я не використовую лише її для готування, а як помічницю, але частенько.
Без мульті можна обійтись, і без блендера, і без комбайна, але то речі - які спрощують життя та енергозатрати (людські). Я не тру одну морквинку комбайном - потім більше миття, але картоплю на деруни чи голубці - саме то. І кашу молочну варю традиційно, так мені видається легше, але може то я просто не пробувала мультяшної :girl_wink:

---------- Додано в 10:43 ---------- Попередній допис був написаний в 10:35 ----------

До мульті це має приблизне відношення
хліб я можу й купити, пралка - то вже сприймається як належне, тут саме мультя мене звільняє. Перелік був для "створення" образу.
Те саме зі скороваркою.
я не пробувала, тому нічого не можу сказати в порівняння. І, якщо чесно, не знала, що скороварка пече/смажить.
"Фішки" скороварки - швидкість і споживання газу. Для мене зручність теж важлива.
Знаю 2 сім"ї, які мають скороварки, але ними не користуються - тре питати чому???

AilataN
02.10.2012, 11:49
Без мульті можна обійтись, і без блендера, і без комбайна
Я нічого не писала, про обходження без всього, не треба перебільшувати. Як людина прагматична і практична хочу знайти для себе максимум переваг, щоб потім труп мульті не стояв, як багато чого купленого, десь на антресолі.
Про скороварку- ок, вернусь допишу, що не пече.

Знаю 2 сім"ї, які мають скороварки, але ними не користуються
Собсно, знаю 10 сімей , де активно , роками , користуються скороваркою))).
тре питати чому???
Тому запитаю, чому ваші знайомі не користуються?
Хоча відповідь знаю)) не звикли, не знають як, по іншому звикли, не бачуть переваг, іт.д. От такою самою річчю для мене може стати і мультя.
Навіть якщо перевага скороварки тільки в швидшому готування їжі ( допустим у неї тільки ця перевага) то плюс цей мега важливий. Продукти потрібно готувати швидко, довга термічна обробка це зло.

Donata
02.10.2012, 12:05
Скільки курка печеться в мульті? В духовці 45 хв.
не готувала ще в мульті. Порівняти споживання точно непросто, моя духовка нагрівається (макс. споживання), потім лише підтримує температуру, але електрики на приготування бісквіту (в духовці по часу швидше) духовка використає більше ніж мультя.
Я викор. духовку, коли об"ємів мульті мені замало, або це не можна приготувати в ній.
Треба враховувати, що споживання електрики на інших режимах у мульті нижче, 670 - то макс.

---------- Додано в 11:05 ---------- Попередній допис був написаний в 10:52 ----------

Як людина прагматична і практична хочу знайти для себе максимум переваг, щоб потім труп мульті не стояв,
Моє ставлення до того девайсу очевидне, тому в мене вона "не холоне", свекруха теж використовує і тішиться, що і на базар сходила і їсти зготувала.
Ті переваги, які має мультя мені нівелюють те, що вона довше щось готує.

AilataN
02.10.2012, 12:11
тут 4 години і таке мьяско мьяке вийшло
Варила квасолю на паштет. Поставила в режим гречка/плов і вона зварилась за 1,5год. без попереднього замочування

Тушила капусту. Спочатку на випічці 20 хв, потім додала сіль,перець, орегано, томатну пасту і сметану і на 1 годину на Тушкування
Йошкін кот, оце циферки.

Donata
02.10.2012, 12:29
Йошкін кот, оце циферки.
ну квасолю я так само варю 1,5 год, а то і більше, і капусту тушу 2 год. (це я на газі). А на рах. м"яска, то дивлячись який кусок.
Я не претендую на супергосподиню (скоріш навпаки), але що ці цифри такі далекі від реальності?

AilataN
02.10.2012, 12:39
Просто готую у скороварці, тому й дивуюсь, особливо в поєднанні зі словами "економія часу". Гдє?
Фасоля ( не замочена)- 40 хв. Але все таки краще замочити і зварити за 20хв. Курка ( навіть заморожена) нууу, за годину я би вже трапочку дістала, а не курочку)). Капуста- хвилин 15, макс 20 ( та де, набрехала!- хвилин 10 після закипання, бо теж буде місиво, а не капуста). Голубці за 40 хвилин, теж максимум, причому рис я даю не запарений. не кажучи вже про мій улюблений просто рис за 8 хв. Овочі на салати , при мінімумі води , тобто готуються практично на пару, саме найдовше готуєтьсябуряк- 20 хв, а якщо розрізати то й скорше...іт.д.

Kasia
02.10.2012, 12:42
Просто готую у скороварц
то якась сучасна штучка? чи такий радянський вакуумний банячок?

рижик
02.10.2012, 12:46
Дівчата, а хтось користується аєрогрилем. Я вагаюсь між мультею і грилем, взагалі хотіла б якийсь агрегат, який би замінив мікрохвильову (в плані розігрівання і розморожування). Аєрогриль розморожує, пише що розігріває, але реально кажуть, що дуже довго. А в мульті можна розігріти страву без лишнього жиру?

AilataN
02.10.2012, 12:47
та, з новіших, сучасна. Може вже й не дуже сучасна бо 10 років служить.
У мами є совєцька, то трохи довше готує, бо треба гумову прокладку замінити, за 25 років трохи ся зносила))

сніжна
02.10.2012, 12:51
користується аєрогрилем. Я вагаюсь між мультею і грилем
у мене є аерогриль і я ним користуюся дуже рідко- для того, щоб страва була готова, треба готувати дуже довго ( навіть банальні порізані овочі готуються більше години, а м яско- то взагалі). Що у мене в електродуховці готується за 20 хвилин, то в аерогрилі- 1,5 години.Крім того, мені не подобається, що з грилю виходить все засухе- знизу може бути взагалі сирувате, а зверху- добряче припечене. Хіба стояти і безконечно перевертати туди-сюди для рівномірного пропікання).А для розігріву страви узагалі не бачу сенсу використовувати)

рижик
02.10.2012, 13:02
у мене є аерогриль і я ним користуюся дуже рідко- для того, щоб страва була готова, треба готувати дуже довго
Дивно, я розглядала варіант грилю, бо його рекламують власне як швидкоготуючий, за рахунок високих температур. Дякую, буду ще шукати відгуки.

Donata
02.10.2012, 13:15
А в мульті можна розігріти страву без лишнього жиру?
не пробувала, але довго буде (в мікрохв. 1-2 хв.), я б заради розігріву лише її не купувала, можна на водяній бані розігрівати (є такі каструльки типу молочника з подвійним дном).
Просто готую у скороварці,
заспокоїли, а то я вже розпереживалась, що ще більший профан в кулінарії.
Маю питання, а в скороварці все в воді готується? Чи там теж можна овочів наскладати, ніякого жиру/води і включати? Я собі уявляю, що скороварка готує швидше завдяки великому тиску, відповідно вода і пара має набагато вищу температуру ніж в звич. умовах і все проварюється шустро.
і ще, така висока температура теж може все корисне "виварити", тому це питання, що корисніше - гаряче і швидко чи довше потомити.
треба в батьків скороварку забрати спробувати, може я "вдвойнє щасливей стану"

AilataN
02.10.2012, 13:34
Якраз хотіла дописати як роблю картоплю, а-ля печену, просто в каструлю складаю картоплю і все (без води і ,тим більше, жиру). 20 хв, така смачна, краще ніж з духовки, не висушується, але й не варена в мундирах, смак чудовий. хіба шкірочки немає, якщо хтось любить припечену то мінус).
Для приготування ( варки) потрібно стакан води на 5-и літрову каструлю. Води взагалі потребує менше ніж в каструлі звичайній, бо не випаровується, то логічно.
така висока температура
Вода кипить при 100 грдс, потім випаровується. Можливо в каструлі вона трохи вища за рахунок тиску, та надтемператур нема. Тиск робить свою справу. Не думаю, що він має негативний вплив.
тому це питання, що корисніше - гаряче і швидко чи довше потомити.
Однозначно вплив має довгий процес приготування. Навіть краще швидко посмажити, ніж помалу поварити.
Длительная термическая обработка (варка, тушение и т. п.) в значительной степени разрушает его и даже приводит к полной потере витаминной ценности изготовленных таким образом блюд. В большей степени обеспечивает витаминную сохранность кратковременное температурное воздействие, например, обычная жарка, жарка в современных духовках, генерирующих тепло УВЧ-полем. С этой же целью рекомендуется сокращать время варки путем погружения продуктов в кипящую воду. Так, если очищенный картофель залить холодной водой и варить, то разрушается 35% содержащегося в нем витамина, если же его погрузить в уже кипящую воду, - только около 7%.

Oleksha
02.10.2012, 13:40
А я чогось думала, що скороварка і мультиварка працюють за однаковим принципом. Типу в мультиварці все буде швидше, ніж на газу.

Donata
02.10.2012, 13:52
Вода кипить при 100 грдс, потім випаровується. От і все, ніяких надтемператур.
вода кипить при 100 при норм. тиску, це фізика: на Евересті температура кипіння води нижча (менший атм. тиск), каву не запарите, в глибокій шахті - навпаки, вища. Тому в скороварці температура явно вища за 100гр. і причина тому - тиск, а готується швидше через досягання вищої температури.

А на рах. картопельки, дякую, знаю тепер, що скороварки мені бракне.

AilataN
02.10.2012, 14:01
Та, я вже згадала і виправила))). Цікаво дійсно,яка там т-ра на час кипіння активного? Ну але факт- краще сильніше і швидше ніж слабо й помалу.НМД.

---------- Додано в 13:01 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ----------

скороварки мені бракне.
Власне, хотіла переконатись, що мені мультя потрібна, а по ходу вийшло по інакшому.

Donata
02.10.2012, 14:03
і ще маю питання на рах. скороварки, її ж, певно, не можна зразу відкривати, як виключив, треба чекати поки охолоне трохи чи пару випускати?

AilataN
02.10.2012, 14:09
Якщо мені треба вже відкрити то ставлю під холодну воду, пара спадає і за секунду можна відкривати.
Зі стравами які я хочу потомити, н-д голубці ( коли вони вже готові, та хоцця щоб дійшли), то газ виключаю через пів-години, а не 40 хвилин, каструлька продовжує варити, кипить ще хвилин 10. Це ,якщо розглядати економію газу, теж великий плюс. Але зазвичай як час пройшов- під воду, відкрили, і їсти.
А в мульті теж готується під кришкою закритою герметично?

Donata
02.10.2012, 14:10
Власне, хотіла переконатись, що мені мультя потрібна, а по ходу вийшло по інакшому
я переконалась, в ході розмови, що мультя мені потрібна, але скороварка теж пригодиться, на "алярмові" випадки саме то.

AilataN
02.10.2012, 14:43
У кого є таке чудо? Оце штууука, класна!
http://www.land-life.ru/index.php/elektro-skorovarka-parovarka-land-life-ybw50-90a-ybd40-80c
Мультя- скороварка, саме те що треба.

Donata
02.10.2012, 15:02
Мультя- скороварка, саме те що треба.
цікавий девайсик, характеристики (http://market.yandex.ua/model-spec.xml?modelid=6221720&hid=4954975)
мультя+можливість готувати під тиском, споживає 800Вт
але ось це:
Если ждать пока давление упадет само, то достоинство быстрого приготовления сходит на нет. Системы сброса давления нет. Нужно ждать пока остынет или сбрасывать вручную.

AilataN
02.10.2012, 15:13
Я думаю з цим можна справитись. Основна задача знизити т-ру, можна зверху поставити ємкість з холодною водою( каструлю напевно не можна ставити під струмінь води). Або розраховувати час так, щоб оті 10 хвилин входили в час готування ( а не очікування).
Оце класна штука. І виключиться коли треба, і швидко готує, супер.

рижик
02.10.2012, 17:18
Знайшла схожу http://bt.rozetka.com.ua/binatone-muc-2180/p186730/#tab=characteristics Пишуть, що є кнопка "скидання пари", і підкупляє керамічне покриття чаші. Щось я сама вже облизуюсь на мультиварку.

olerusya
02.10.2012, 18:38
ну от, прибігла додому о 16:00, в 16:20 вже йду за малою в садок, за тих 20 хв почистила 2 морквини і цибулину, промила рис, закинула то все в мультиварку і залила водою, включила "старт"........ приходжу додому о 17:10, якраз пищить моя помічничка. я думала може ще трохи не дотушився бо брала 3 стакани рису, а плов готовісінький і смачнючий:girl_tender:!! ну як її можна не любити?:girl_wink:

Holly
02.10.2012, 22:21
Хтось варив горох в мультиварці? Я спробувала, більше не хочу :) Вода чомусь лилась через верх при готуванні. Доварила в звичайному банячку

Donata
02.10.2012, 22:52
Хтось варив горох в мультиварці? Я спробувала, більше не хочу Вода чомусь лилась через верх при готуванні.
а в якому режимі? я б пробувала в режимі "молочна каша", він же піниться і скипає як молоко, але після вашого досвіду не буду
в мене так через верх піна вилазила, як рис круглий (або басматі) взялась варити в режимі гречка

Holly
02.10.2012, 23:02
в якому режимі?гречка/плов
він же піниться і скипає як молоко,я щось про це не подумала:)
в мене так через верх піна вилазила, як рис круглий (або басматі)я різний рис варила, жодного разу такого не було

Анута
02.10.2012, 23:08
Хтось варив горох в мультиварці?
варила. Супер!

тому що він піниться не можна варити на програмах в яких доводиться до кипіння.
Спробуйте на тушкуванні. В іншому випадку будете його ловити по всій кухні )))

olerusya
08.10.2012, 20:04
дівчата, а поділіться досвідом чи хтось робив в мульті лазанью? як іі прямокутну запхати в той круглий баняк? :girl_crazy:
бо духовку навіть не хочу включати, і просто мрію яка б вона смачна в мульті вийшла:girl_in_love:

Анута
08.10.2012, 20:32
чи хтось робив в мульті лазанью?
робила.

як іі прямокутну запхати в той круглий баняк?
ну ніби-то хрестом. Лист, по бокам половинки, проміжки теж прикрити клаптями.

я робила по якомусь МК по мульті. зараз не знайду. погугліть, або пошукайте на форумах по мульті. смачного! :)

DesperateHousewife
10.10.2012, 20:13
Ще в суботу привезли мою Тефальку. На разі дуууже задоволена. вже готувала:
- рис (вийшов просто перфектний, в баняку ніколи такого не виходило),
- тушила картоплю з куркою (трохи вийшло не то, що хотіла, але через мою власну дурість, бо "хляпнула" води, не подумавши, що ій нема куда випаровуватись особливо)
- молочка з пшена -файно, але буду знати, що молока треба більше, а то я після картоплі дала замало :)
- і сирна запіканка (супер, і по часу зовсім не довше ніж духовка, якщо ще врахувати розігрів останньої.

Рада, що взяла на 2,5 літра, бо готую на дні, а нам виявляється і того забагато :)

---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 18:56 ----------

І про споживання елекроенергії: в нас є прилад, який підключений до лічильника і показує споживання в даний момент часу то нам провайдер дав в цілях економії електрики, смішні люди, нє? То відразу видно скільки бере чайник, скільки праска, світло в кожній кімнаті і тд то реально "їсть" мало, приблизно як дві електолампочки, працює за принципом накалення (як праска) - нагрівається, а потім бере мінімум.

masaryk
10.10.2012, 23:25
дівчата, а поділіться досвідом чи хтось робив в мульті лазанью? як іі прямокутну запхати в той круглий баняк?

Робила. Дійсно, спершу листи навхрест, а потім клаптями. Памятаю, що то було дуже дооооооовго. Години дві точно. Я би все таки в духовці пекла. Там швидше і для лазаньї прямокутна форма мені більше подобається. А решта все так само. Головне соуси не економити, щоб просочилася...

Женічка
11.10.2012, 01:12
Дівчатка, от сижу і дивлюсь на мультиварки в неті. Э і мулінекс і філіпс і кенвуд і ще купа купелезна виробників. Чому саме панасонік завоював найбільшу прихильність ?

Holly
11.10.2012, 09:25
саме панасонік завоював найбільшу прихильність ? Можливо тому, що від панасоніка була найперша мультиварка. Я Маю мулінекс, задоволена дуже. Порівняно з Панасоніком нема ф-ції випічки, хоча на форумах різних пишуть, що і в ній печуть. Але мене випічка в мульті не цікавила. Я мультиварку купляла фактично тільки для молочної каші, бо діти сильно люблять. Потім почала варити в ній звичайні каші. Пізніше додалась тушкована капуста і холодець. Більше нічого не варю. І, доречі, моя свекруха скептично ставиться до такої чудо-техніки як мультиварка чи хлібопічка, але тушковану капусту дуже хвалила

Donata
11.10.2012, 10:31
Чому саме панасонік завоював найбільшу прихильність
Це фірма-розробник цього девайсу

TanyaLviv
11.10.2012, 10:42
Може тому що фірма Панасонік вважається надійнішою, але в мене Оріон, то я задоволена. Ще хочу докупити кастрюльку до неі

WEDLADY
11.10.2012, 13:32
Я купляла саме Панасонік тому, що в неї був широкий набір функцій, а мені цей прилад потрібний був і як альтернатива духовій печі, яка не працювала. Звичайно, духовку повноцінно мультя замінити не змогла, але тепер тушкую всяке мяско, овочі, варю кашки, плов я виключно в чудо-каструльці))) А, ще для мене аргументом для придбання мульті саме цього виробника стало те, що є великий кулінарний форум з безліччю рецептів саме для цього виду мульті;)

olangel
19.10.2012, 00:30
Прочитала тему і тааааак загорілась. Хотіла, було цікаво, але прочитавши, дуууже хочу. Завжди хотілось пекти кексікі і чізкейкі, але духовка в мене не для цього. З Маркуською дуже любим кашки і тушковані овочі з куркою... Ну все, мені мульті дууууже тре!
Зрозуміла, що самий класний варіант і безсуперечний лідер, то Панасонік, але дуже мені подобається такий PHILIPS/ (http://www.5ok.com.ua/philips-hd307740/p2319325/), хтось має? Ну і не могла моя жадібна душа пройти повз Viconte VC-601 (http://ua-clatronic.kiev.ua/p3003336-multivarka-viconte-601.html). Чи є смисл платити в пару разів більше? Хто користується такими мульті?

apelsyn
19.10.2012, 10:54
Оль, Віконте, ніби, аналог Панасоніка, тільки з керамічною чашею. Я її хтіла, але на той час в Україні її не було. Потім взяли Панас. Нарахунок Філіпса не підскажу.. Ще на Декс 60 зверни увагу.

olangel
19.10.2012, 11:05
Та в принципі хочу Панас, але то тре чекати, а щось дешевше можна вже і зараз бо ми щось з малим засмаркались і температурим от і вичитую Тому і думаю, чи то велика мід ними різниця, бо у ціні все ж таки велика. Та от почитала відгуки про Декс - 50, то в порівнянні з Панасоніком, до нього треба підлаштовуватись...

Анута
19.10.2012, 11:40
Як маєте час знайдіть якийсь форум по мультям
той самий гуд-кук для прикладу
і почитайте що люди пишуть ;)

olangel
19.10.2012, 12:05
Як маєте час знайдіть якийсь форум по мультям
Дякую, тепер є купа інфи, поки хворієм є, що читати. От відключився малий в менена руках, а на вогні банячок з гречкою, треба виключити, а малого будити не хочеться((( от була б в мене мультя))) Тільки чоловік скептично відноситься

Galysik
19.10.2012, 12:24
От уже ті чоловіки.. Нічого, купите, почне сам готувати/бавитись. У мене так було :)
Holly (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4170), а як Ви капусту тушите? на якому режимі? Бо якраз капуста у мене не виходить, така як має бути.

olerusya
19.10.2012, 12:32
Holly, а як Ви капусту тушите? на якому режимі?
теж цікавить рецепт тушеної капусти :girl_yes2:

olangel
19.10.2012, 12:51
на Декс 60 зверни увагу.
ой - йой... ну чого ти так зі мною... Хочу її, там є ще ручні налаштунки, це ж так класно)))) і для йогуртів, сметанок))) мммм....

Holly
19.10.2012, 14:11
а як Ви капусту тушите?
теж цікавить рецепт тушеної капусти Всьо дуже просто. Головна фішка в режимі - гречка/плов вичитала на котромусь форумі, що незважаючи на існуючий режим "тушкування", капусту ліпше тушкувати в режимі "гречка/плов". Я повірила на слово і не шкодую
Значить капусту шаткуємо і висипаємо в ємність мультиварки (капусту беру на повну чашу - 4л). На сковорідці підсмажуєм м"яско, потім додаєм оцибулю, моркву і трохи томату. Висипаємо до капусти, посолити, я даю трішки води 50-100г. Вмикаємо мультю в режимі гречка/плов. На форумі писали, що можна не заглядати. Але я один-два рази відкриваю і перемішую. Останні рази робила без м"яса, теж дуже смачно

hrystusja
19.10.2012, 14:25
Головна фішка в режимі - гречка/плов
В мене оріон, то я робила на режимі тушкування. Теж дуже смачно вийшло. Правда я тушила квашену капусту з реберцями.

сяняНЯНЯ
19.10.2012, 14:27
Дякую,Holly,що просвітили на рахунок капусти,а то я завжди ставлю на режим тушкування і вона постійно тверда виходить.Тепер спробую так як Ви пишете.:girl_yes2:

Donata
19.10.2012, 14:32
а то я завжди ставлю на режим тушкування і вона постійно тверда виходить.
я теж в режимі тушкування роблю, то практ. не даю води і надовго ставлю (2-2,5год), але якщо капуста сама по собі тверда, то я її ще варкою на пару підварюю
спробую, за порадою Холі на інших режимах. Швидше буде

Holly
19.10.2012, 14:43
надовго ставлю (2-2,5год) :eek: мені по часу виходить хвилин 40+час на смаження м"яска, цибульки і моркви. Останнього разу тушкувала капусту (ввімкнула мультю) і поставила на газ варити бульбу - приготувались одночасно :)

---------- Додано в 13:43 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

вона постійно тверда виходитьОт власне на тому сайті і вичитала, що на режимі тушкування виходить твердувата. Я режимом тушкування ще жодного разу не користувалась:)

сяняНЯНЯ
19.10.2012, 15:03
надовго ставлю (2-2,5год)
якраз на днях робила,то поставила на 3год. - була реально тверда.

olangel
20.10.2012, 01:00
Як, що щось смажити(картоплю наприклад), або варити кашу, чи треба періодично вимішувати?

Анута
20.10.2012, 09:22
Кашу - ні (навіть не заглядаю).
А картоплю певно краще на пательні

Ligymunka
20.10.2012, 09:28
Поділіться досвідом з "чайником" приготуванням броколі в мультиварці. Бо я взагалі броколі ще не готувала, але прочитала, що броколі містить багато йоду, то хочу мацьопам давати.

Holly
20.10.2012, 11:03
то хочу мацьопам даватиЯкщо вас є функція пароварки, я б нею скористалась ;)

Анута
20.10.2012, 11:36
Що броколі, що цвітну капусту - 10 хв на пару.

olangel
21.10.2012, 00:10
Кашу - ні (навіть не заглядаю).
то дуже класно! Ну а як щось тушкувати? То як з відкриттям, помішуванням? Я чого цікавлюсь, бо дуже подобається варіант готування під час прогулянки з дитиною.

SoLana
21.10.2012, 01:09
Ну а як щось тушкувати? То як з відкриттям, помішуванням?
Можна і без цього обійтись. Я так роблю, коли йду з дому: спочатку в режимі випічка ( в ній можна готувати з відкритою кришкою), тушу цибульку, моркву, помішуючи, а потім, коли додаю вже інші інгридієнти ( останній раз давала м'ясо і картоплю) то переводжу в режим тушкування, чи гречка, додаю соліперцю і ін. смакоти, закриваю, все.

olangel
21.10.2012, 01:51
давала м'ясо і
картоплю
але м'ясо довше готується, то картопля не розвалюється потім? Це я щоб скептичного чоловіка вмовити))) Бо він каже, що побавлюсь місяць і забуду...

Анута
21.10.2012, 10:09
Якщо не будете мати пунктик на частому перемішуванні, то навіть в овочевому рагу все буде кусочками

SoLana
21.10.2012, 11:24
то картопля не розвалюється потім?
Якщо не помішувати, то не мала б розвалитися. Ну принаймі в мене і м'яско було готове і картопля ціленька (я її на половинки різала)

Oleksha
23.10.2012, 12:46
Я свій вибір зупинила на мультіварці- скороварці, цілком задоволена як вона працює. Хоча на справді швидше виходять ті страви, які на плиті треба довго готувати, але переваг багато. Не треба стояти, помішувати, нічого не збігає, не розбризкується. Закинув продукти, увімкнув режим - і все, страва готується.

ЦУКЕРКА
28.10.2012, 22:13
Зготувала плов в мультиварці,рис получився, просто мега,такий розсипчастий не виходив ніколи,але має присмак,в чому справа?

Seshat
28.10.2012, 22:23
А з присмаком чого? я щось теж на мультиварку задивляюсь:girl_wink:

сяняНЯНЯ
29.10.2012, 17:25
в мене плов був якось з прсмаком,але то від самого рису залежало-потім принюхалась до сирого з пачки-фу,якийсь геть нездалий попався.

ЦУКЕРКА
29.10.2012, 22:07
А з присмаком чого?
Незнаю,який-сь незвичний запах,можливо трошки хімічний,після ночі в холодильнику,запах зник.

hrystusja
29.10.2012, 22:11
але має присмак,в чому справа?
Можливо справа в рисі? Особисто в мене немає різниці де готую, присмак однаковий. А одного разу купила рис іншого виробника і присмак з"явився.

olangel
30.10.2012, 18:00
Допоможіть будь-ласочка!!!! Я не можу визначитись між Dex DMC 50 (http://bt-trade.com.ua/описание/Мультиварка_Dex_DMC_50) і DEX DMC 60 (http://bt-trade.com.ua/описание/Мультиварка_DEX_DMC_60)

DILEMMA
30.10.2012, 18:20
Допоможіть будь-ласочка
а ви знаєте де можна придбати 60 модель..її ніде немає..

olangel
30.10.2012, 18:32
вони будуть с листопада у продажі :)
Теж хочете 60-ту?! Бо на 50-ту в неті потрапляла і в Метро бачила за шаленою для неї ціну у 799грн

DILEMMA
30.10.2012, 18:41
вони будуть с листопада у продажі
так!)ви мене дуже втішили!)

Міла
07.11.2012, 04:12
На днях DEX DMC 60 на Дешевше з'явилася в наявності. Я собі замовила. Менеджер казав, що їх вмить розкупляють.

Zolotse
14.11.2012, 01:48
Поясніть для тих хто в танку: в мультиварці можна робити йогурт? Якщо є мультиварка, то йогуртниця вже не потрібна?

Анута
14.11.2012, 07:04
Можна, але я ще не читала як

olangel
14.11.2012, 11:22
в мультиварці можна робити йогурт?
ну в залежності яка мультя, як є режим йогурт, то точно окремо йогуртниця не потрібна, або як є ручні налаштунки. А як всього того нема, то думаю якось реально, але то тре вгатувати з температурою і т.п.

Анута
14.11.2012, 11:26
В класичній мульті Панас йогурт роблять на "Підігрів"

apelsyn
14.11.2012, 11:36
Zolotse, ось тут писала рецепт йогурта в МВ. http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1121330&postcount=638

olangel
14.11.2012, 11:36
йогурт роблять на "Підігрів"
точно))))як варіант! :)
А я от чекаю чекаю завтра)) приїде нарешті і моя))) а поки сиджу вичитую рецепти і думаю, що перше приготувати)))

masaryk
15.11.2012, 12:01
Якщо є мультиварка, то йогуртниця вже не потрібна?

Робила йогурт в мульті на "підігріві". Переважно виходив, але не завжди. Часом не скисав зовсім, часом перекисав і було трохи сироватки. Причини різні, але не остання з них, що температурний режим не стабільний.

Купила йогуртницю. Я роблю часто, в йогуртниці однозначно зручніше. Виходить завжди. Зразу в зручній тарі. І якість продукту мені більше подобається.

olangel
18.11.2012, 16:45
уря - уря - уря... В мене вже другий день мультя живе))) Перед тим як нарешті приїхала, сиділа, вичитувала вишукувала якісь рецепти. А тепер щось розгубилась. От на обід стегна курячі підсмажила, кльово, равномірно обсмажена і бульбачку потім з грибочками висмажила. Чи то можна було то все разом? А от функція відтермінування мені сподобалась :) на вечір засипала гречку, а зранку з малявкою нас кашка чекає, а сьогодні зранку овочі на пару. Але щось я не знаю, що приготувати(((

Seshat
18.11.2012, 17:08
В мене перший день з мультиварочкою...Зварила суп - трошки намучилась, бо дала дикий рис, а він ніяк не розварювався, але вийшло дуууже смачно. І головне - не кухні немає запахів, навколо все чистеньке. Зараз буду ще смажити курячі гомілки і, певно, картопельку....Дуже подобається:girl_curtsey:

olangel
18.11.2012, 17:21
головне - не
кухні немає запахів, навколо все чистеньке.
Оо, так, классно, що не замацькана плита і купа баняків і сковорідок)))
А у Вас яка мультя?
П.С.вітаю з обновкою))

Seshat
18.11.2012, 18:11
А у Вас яка мультя
В мене Філіпс. Не найдорожча. Та, що коштує 999грн)))
http://www.shop.philips.ru/media/catalog/product/cache/1/image/800x600/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/h/d/hd3039_00_rtp__120221029t.jpgДуже сподобалась. Попробую на тижні спекти хліб, то може і хлібопічка буде зайва))

olangel
18.11.2012, 18:42
О, як варіант я її розглядаа. Дууууже мені дизайн нра. Думала як не знайду Декс 60, то її візьму. Тепер свекрусі підбираю) А в неї є 3Д нагрів?

---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:39 ----------

А я завта буду пекти хлібчик)))

Seshat
18.11.2012, 18:44
3Да що це таке?:girl_blush2:

olangel
18.11.2012, 19:19
ну гріє не тільки з низу, а з боків і з верху, тоді равномірно висмажується, як тут (http://www.electroland.com.ua/shop/UID_11295.html)

Seshat
18.11.2012, 20:21
аааааа....3D)))))є. І працює. При нагріві можна відчути тепло зі всіх сторін. Зараз дегустуємо курячі гомілки. Готувала в режимі "Випічка", щоб мали хрустку скоринку. Дуже смачно, соковито і скоринка - саме те:girl_dance:

DesperateHousewife
18.11.2012, 20:28
"Випічка", щоб мали хрустку скоринку
Зразу по "гарячих слідах" запитаю, а скільки часу випікали?

Seshat
18.11.2012, 20:33
скільки часу випікали
по 30хв з кожної сторони. Насправді достатньо 20 хв. Приготувались швидше, але я щось вирішила перший раз не йти проти рецепту:girl_curtsey:

olangel
19.11.2012, 19:03
А я з ночі поставила гарбузик, кукурудзяну кашку і то всьо залила молоком з водичкою, поставила на ранок, зранку з малим уплітали смачнющу кашку. А потім готувала плов. Поки він готувався, погуляла з малим. А коли прийшли і я його вклала спатки, то зробила кексик)))))

olangel
25.11.2012, 19:53
А поділіться хтось рецептом сирничка, а то нічого не можу знайти((((

Seshat
25.11.2012, 19:56
рецептом сирничка
Я планую робити ось такий...Ингредиенты

Творог 18% 500 граммов
Сахар 200 граммов
Масло сливочное 100 граммов
Крупа манная 25 граммов
Яйцо куриное 4 штуки
Изюм по вкусу
Курага по вкусу
Инжир по вкусу

Приготовление

С творога сцедить лишнюю сыворотку на марле или сите в течение ночи. Пропустить через мясорубку, он должен быть равномерно раскрошенным без комков.

Яйца поделить на желтки и белки.

Миксером взбить желтки с сахаром до получения однородной массы. Добавить творог, манную крупу, масло, хорошо размешать до однородного состояния. Положить перебранный и промытый изюм (курагу или инжир следует порезать). Белки взбить до получения устойчивой пены, поместить в творожную массу и очень осторожно перемешать.

Емкость мультиварки смазать сливочным маслом, обсыпать мукой (манной крупой, панировочными сухариками).

Выложить тесто в мультиварку, выровнять поверхность и, включив мультиварку, выбрать режим «Выпечка».

Львовский сырник в мультиварке будет готов через 85 минут (если в мультиварке нет функции свободного выбора времени, поставить режим «Выпечка» дважды, так чтобы в сумме время составило 85 минут)

olangel
25.11.2012, 20:40
А 85 хв то не забагато

Seshat
25.11.2012, 20:42
Я почну з 50. А далі - проколювання зубочисткою мені в поміч:)

olangel
25.11.2012, 21:32
Пекла свекрусі на 65хв, все пропіклось гарно, а вершечок такий як в чізкейках має бути, не запечений... Ням - ням)))))
Ще пекла хлібчик пару днів тому) Правда фотки з телефону і він трошечки пляцкоподібний, бо тре було його перевернути в кінці випічки, половину згамали у той вечір :)
http://cs405730.userapi.com/v405730544/3e89/KiFoW5DPLlk.jpghttp://cs405730.userapi.com/v405730544/3e80/XvbTuqIOzzU.jpg

tsiuma
25.11.2012, 22:14
Дівчатка, прошу поради: як думаєте, чи буде вдалим подарунком мультиварка для чоловіка (мого батька), який живе сам? допоможе йому в приготуванні їжі для себе?

І чи брав хтось собі мультю через сайт Дешевше? Напишіть, будь ласка, відгуки.

Seshat
25.11.2012, 22:16
чи буде вдалим подарунком мультиварка для чоловіка (мого батька), який живе сам
дуже вдалим..я сама б до такого не додумалась...буду мати на увазі як ідею:girl_smile:

olangel
25.11.2012, 22:28
Я теж думаю, що вдала ідея....
Ну а на Дешевше купляла фотік, працюють як всі інтернет магазини, правда не сказала б, що там дуже дешевше... А яку хочете?

tsiuma
25.11.2012, 22:42
Така є на Дешевше за 700 грн.

Ви нею задоволені? Чи готуєте молочні каші? І чи є в комплекті книга рецептів?

---------- Додано в 21:42 ---------- Попередній допис був написаний в 21:37 ----------

А яку хочете?
Задумуюсь над Філіпс 3039, думаю татові цілком достатньо буде.
Для своєї сім"ї я би взяла Панасонік18, напевно. Ця вдвічі дорожча за Філіпс. цікаво, чим вони настільки відрізняються?

olangel
25.11.2012, 22:48
Філіпс 3039,
є аналог її Декс 50 (зараз зняли вже її з виробництва, але так розумію із за того, що Філіпс її викупив, бо одразу вона в них з'явилась) і прийшла мені брошурка з Метро, то там вона 599грн(хоча стояла за 799). Можете подивитись в неті.
А Панасонік я так розумію, то перший бренд який випустив мультю і тримають марку і ціну))) Хотіла теж її, але ціна кусалась. Вибрала Декс 60, бо по функціям прикольніша)

Seshat
25.11.2012, 22:49
Ви нею задоволені
Порівняти не маю з чим, але задоволена.
чи є в комплекті книга рецептів
нема:girl_cray:
Дешевше
купляли там роутер. Без претензій.
вдвічі дорожча за Філіпс
Запитала чоловіка він працює в цій сфері, то казав, що суттєвої ніякої. Просто на різного покупця орієнтовані. А краще, як маєте можливість, купити ДЕКС, бо то той самий Філіпс, тільки в 2 рази дешевший. Філіпс купив їхній завод і, відповідно, мають два ринки збуту. В нас не продають ДЕКС, бо то конкурент Філіпсу (чит. самому собі)

tsiuma
25.11.2012, 23:17
Вибрала Декс 60

А де ви її знайшли? Почитала відгуки в неті - досить прикольні.
Там є окремий режим Молочна каша?

olangel
25.11.2012, 23:22
Мій злобний сирник
бо вилізла тріщинка(( і родзинки :)
http://cs405730.userapi.com/v405730544/3e92/4FGCUPnLQlg.jpg

---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:19 ----------

Там є окремий режим Молочна каша?
ага, є..то був один з її "+"

Iryna
30.11.2012, 20:53
хтось робив періг із плавлених сирків в мульті? ходить за мною той періг, а духовку навіть включати не хочеться...

kati
05.12.2012, 00:40
А в мене печаль- десь профукала від мульті отой збирач води(підозрюю що десь Діма заникав)..тепер підставляю блюдечко.... цікаво чи можна замовити таку штуку..

sofka08
05.12.2012, 11:20
Мої курячі рулетики з грибовою начинкою....
http://ib2.keep4u.ru/b/2012/12/05/3a/3a4aeedffa3cbced10a54e55e6921825.jpg
http://ib2.keep4u.ru/b/2012/12/05/b5/b5a8bce851125678fbcff8a2df2d23e2.jpg
http://ib3.keep4u.ru/b/2012/12/05/49/4964ca8078f16bcda73936dfff06f4da.jpg
тарілочка для чоловіка
(на тарілочці ще грибочки,бо чоловік їх дуже любить)!
http://ib3.keep4u.ru/b/2012/12/05/a9/a92c319aa8b7afaf256907617dfec372.jpg
http://ib2.keep4u.ru/b/2012/12/05/28/288d91ee63630182f23119d006d1f834.jpg

olangel
05.12.2012, 12:11
цікаво чи можна замовити таку
штуку..
я думаю сервісний центр мтже дістати усе.

kati
05.12.2012, 15:55
я думаю сервісний центр мтже дістати усе.
дякую, мені вже дівчатка підказали в карму де шукати..чекаю підтвердження від магазину

HAPPY NATA
08.12.2012, 12:30
маю питання до тих господиньок, які вже давніше користуються мультиваркою. Чи є у вас потреба в додатковій кастрюльці? Чи без неї спокійно можна обійтись?

---------- Додано в 11:30 ---------- Попередній допис був написаний в 10:57 ----------

не знаю, як вам, а мені дана тема все-таки більше пасувала до розділу "На кухні"... Тут багато рецептів, а не тільки техн.характеристики.

masaryk
08.12.2012, 13:17
Чи є у вас потреба в додатковій кастрюльці?

Немає. Часом є потреба у додатковій мультиварці:)

сяняНЯНЯ
08.12.2012, 13:40
мені також немає такої потреби...якось сплановую собі так роботу в ній, що все готується одне за одним і по черзі...головне визначитись, що потрібно швидше:ed4d70def841dc74b57

Анута
09.12.2012, 18:30
в мене однозначно є і, зрештою, я її докупила.

якось сплановую собі так роботу в ній, що все готується одне за одним і по черзі
пробувала. Але вперлась і чізкейк, котрий мав вистоятись в холодильнику кілька годин, і наступного дня замовила другу кастрюльку.
Плюс денервувало то все переливати з пустого в порожнє: є супа - стоїть в одній кастрюльці, каша, гранір тощо - в іншій.
А пацькати. тобто готувати в одній і потім перекладати зготоване в іншу, денервувало. Тоді одразу в іншій кастрюлі готували і не бавитись.
звісно, це моє ІМНО ;)

сяняНЯНЯ
09.12.2012, 19:50
денервувало то все переливати з пустого в порожнє
ну якщо так...бо я наприклад супи-борщі в ній не варю, зазвичай росіл,кашу, щось на друге і випічка, то мені хватає...

Milongera
10.12.2012, 00:30
А пацькати. тобто готувати в одній і потім перекладати зготоване в іншу, денервувало.
але в інструкції пише, що страви зі спеціями/солені довго тримати в банячку не можна. Бажано перекладати в інше. Мене це теж нервує, але переливаю/перекладаю

kati
10.12.2012, 00:50
готувати в одній і потім перекладати зготоване в іншу, денервувало
А я ніколи не зберігаю в мільтиваровській чаші-вона велика,пів холодильника займає...а готую я малими порціями, то мені простіше переложити в маленький сотейник чи пластиковий контейнер.Ну і мені в принципі той баняк без ручок не зручний

Iwka
10.12.2012, 12:07
мені нема. навіть коли готувала тільки в мультиварці, коли змінювали газову плиту мені не бракувало.
то все переливати з пустого в порожнє:
я навіть якщо на плиті готую - перекладаю гарніри в пластикові контейнери з кришками - в холодильнику зберігаю тілько перші страви в баняку.

Та й останній рік люблю готувати на 1 раз - приготувала, свіженьке з"їли, і супер)

sofka08
10.12.2012, 13:08
А я ніколи не зберігаю в мільтиваровській чаші
і я також не зберігаю в ній.Завжди перекладаю.
І взагалі я якась напевно неправильна, боюсь ту кастрюльку поцарапати, після використання бережно мию, а потім на місце.

HAPPY NATA
31.12.2012, 23:16
господиньки, хелп! Спекла чізкейк в мультиварці. Виглядає файно, пахне файно. Питання: як його дістати з тої кастрюльки??? До ранку буде стигнути, настоюватись, а далі хочеться попробувати! Як витягнути? :)

olangel
01.01.2013, 00:03
ну можна його не до ранку тримати, а через пів годинки вже у щось переставити, але як мультя не потрібна, то нехай стоїть.
Я беру підставку від мульті для пару, ту, що в банячок ставиться, легенко перехиляю його на неї, а потім швиденько на те, чому буде лежати. Як добре вистигне, то ніц йому не буде. От теплий після таких маніпуляцій потріскався

сяняНЯНЯ
01.01.2013, 00:08
Як витягнути?
ну якщо має стояти до ранку, то він явно скріпиться, і тоді просто перекидуєте на оту пластмасову посудину для готування на пару, і все- можна їсти.

---------- Додано в 23:08 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------

Як добре вистигне
то нема чого переживати, що він розломиться, повинен триматися купи:d23:

HAPPY NATA
01.01.2013, 06:53
якщо має стояти до ранку, то він явно скріпиться, і тоді просто перекидуєте на
оту пластмасову посудину для готування на пару,
Як добре вистигне, то ніц
йому не буде.
вистиг, скріпився і гарно перекинувся! :)

HAPPY NATA
02.01.2013, 10:04
прошу допомогти освоїти мультиварку :)
маю питання:
1. Як зварити овочі на салат (картопля, морква, буряк)? Який режим? Скільки часу? Скільки води? Класти цілими чи розрізати?
2. Чи можна в мульті запекти яблука? В якому режимі? Щось додавати на дно (воду, масло)?
3. Як посмажити картоплю? Щоб зі скоринкою була...
Підкажіть, хто готував щось з перечисленого вище!.. Буду такаааа вдячна!!! :)
(в мене Панасонік, якщо це має значення)

Donata
02.01.2013, 11:02
1. Як зварити овочі на салат (картопля, морква, буряк)? Який режим? Скільки часу? Скільки води? Класти цілими чи розрізати?
я для такої справи варю на пару, розрізаю, теоретично можна навіть сирі порізати потрібними шматочками і зварити так, чаша для варки на пару має дрібні отвори - не повипадає. Про час і воду в інструкції пише яким овочам скільки часу потрібно.
яблуко не пекла, картоплю не смажила, пошукайте на форумі з рецептами для мультиварки

Януся
02.01.2013, 15:47
прошу допомогти освоїти мультиварку
маю питання:
2. Чи можна в мульті запекти яблука? В якому режимі? Щось додавати на дно (воду, масло)?
3. Як посмажити картоплю? Щоб зі скоринкою була...
Підкажіть, хто готував щось з перечисленого вище!.. Буду такаааа вдячна!!!
(в мене Панасонік, якщо це має значення)

Готували все :) Отже:
1. Я варю на парі у білому лоточку, мені такі овочі смачніше. У воду додаю сіль і трохи лимонного соку. Кладу цілими.Варю хвилин 20-30, залежить від розміру овочів.
2. Яблука запікаю на випічці хвилин сорок. Ялука наколюю трохи ножем, щоб не потріскались і в каструльку даю 2-3 столові ложки води.
3. Картоплю також смажила на випічці, коли газу не було. На дно олію, картоплю порізану в каструльку, закрити. Через 20 хв.перемішую, додаю різану цибулю, перець, сіль, травки-муравки, лишаю кришку привідкриту, через 15 хв. додаю подрібнений часник і усьо :)

HAPPY NATA
02.01.2013, 18:20
лишаю кришку привідкриту, а так можна? Не закривати кришку???

Donata
02.01.2013, 18:25
а так можна? Не закривати кришку???
при випічці, тушкуванні, варці на пару мультю можна відкривати, я як зажарку роблю теж не закриваю інколи.

HAPPY NATA
02.01.2013, 19:19
при випічці, тушкуванні, варці на пару мультю можна відкривати хочу уточнити: це можна відкривати в процесі виконання програми чи взагалі (з самого початку) не закривати?

sofka08
02.01.2013, 19:37
можна не закривати кришку мульті, а можна відкривати кришку мульті в процесі приготування страв ( 3 програми в панасі : тушкування, варка на пару та випічка).

HAPPY NATA
02.01.2013, 20:28
можна відкривати кришку мульті в процесі
приготування страв ( 3 програми в панасі : тушкування, варка на пару та випічка). то просто натиснути кнопку на ручці і відкрити чи спочатку натиснути кнопку ВИКЛ ?

Януся
02.01.2013, 21:32
Тільки кнопку на ручці кришки натискаєте і відкриваєте :)

BIEDRONKA
02.01.2013, 22:38
Дівчата підкажіть, що роблю не так, бо кілька разів готувала шарлотку і виходить трохи забите тісто((((
добре збиваю яйця, але перемішую з мукою чуть-чуть. може потрібно довше і краще вимішувати?
маю мультю панасонік

apelsyn
02.01.2013, 22:57
я завжди муку тільки вмішую на малих оборотах. на 3 яйця стакан цукру і стакан муки. Завжди дуже пухка і висока виходить.

Lingerie
08.01.2013, 13:56
я завжди муку тільки вмішую на малих оборотах. на 3 яйця стакан цукру і стакан муки.
так, правильно вимішувати взагалі деревяною ложкою бісквітне тісто і повільно!
Хочу ще похвалитися своєю мультиваркою (мама подарувала на новорічні свята):
http://market.yandex.ua/model.xml?hid=4954975&modelid=8310356&clid=502
Ще не пробувала готувати, але потім напишу свої враження )))

CaddyV
09.01.2013, 14:23
Дівчата хто має панасоніки, чи суттєва різниця в функціях між SR-TMH181 і SR-TMJ181BTW, остання з новинок (наскільки зрозуміла). Цікавить чи можна в першій варити зупу, борщ? Наскільки зрозуміла з відгуків що варять, але чи так? Щось не дуже хочеться переплачувати за другу модель, бо різниця в ціні таки є.

Януся
09.01.2013, 17:12
В мене перша, суп варю на тушкуванні. Закинула і пішла з малою гуляти, прийшли, а обід чекає :)

Kasia
09.01.2013, 22:14
по обєму зорієнтуйте.
в чаші 4.5 л. яку кількість риби, чи котлет ч и голубців ви можете зготувати?
з кілограму фаршу котлети ? чи наприклад з пів?
рибу - з 1 кг?

голубці- скільки влізе? не 6 штук?
проукти написала для прикладу.
я розумію що можна й менше.)))

kati
09.01.2013, 22:20
в чаші 4.5 л. яку кількість риби, чи котлет ч и голубців ви можете зготувати?

Так важко сказати..баняк на 4.5 л як і звичайний баняк...Котлети я не роблю в мульті,але нараз можна поставити штук 6,діаметр ж невеликий каструлі.
Я от деколи думаю що мені і б 2.5 л хватило б, бо в реалі я жодного разу не варила таку велику кількість плову чи тушення

Kasia
09.01.2013, 22:23
тобто якщо наприклад, я готую плов з 500 грам мяса, то мені такої мульті достатньо?

Donata
09.01.2013, 22:41
обто якщо наприклад, я готую плов з 500 грам мяса, то мені такої мульті достатньо?
на 500гр. мяса для плову треба 4,5л мультю.
Я вибрала собі більшу (4,5), в ній можна готувати маленькі порції, а в меншій більше, при потребі, не зготуєш.

Kasia
09.01.2013, 22:48
ну власне в мене й питання - на скільки їжі 4.5л мультя.?
кашу з 50 грамів курпи я і на газі зварю.
а от для голубців - чи їх там увійде достатньо на сімю чи 5 штук? так само тефтелі чи підливи і т.д.
бо якщо там реально можна зготувтаи тільки на 1 прийом їжі, то не цікаво.. бо світла певно більше накрутить

Donata
09.01.2013, 23:04
бо якщо там реально можна зготувтаи тільки на 1 прийом їжі, то не цікаво.. бо світла певно більше накрутить
я голубці в ній не робила, але плову та тушеного чогось на 2-3 присіста для 2-х дорослих та 2-х дітей(приблизно 8-10 повноц. порцій) можна зготувати.
електрики споживає дуже мало: макс. 670В в режимі випічки.
розміри каструльки : Д=21см, висота=13,5см.

Ніколь
09.01.2013, 23:05
я готую плов з 500 грам мяса, то мені такої мульті достатньо?
звичайно, правда мій муж часом вимагає щоб мьяска було ще більше ( мультя 4,5л)
кашу з 50 грамів курпи я і на газі зварю
також раніше варила, тепер же, щось у мене з дітьми часу обмаль і на пильнування каші, то я при потребі з одного мультістакану гречку варю, нам з малою на обід.
а от для голубців - чи їх там увійде достатньо на сімю чи 5 штук?
ну дивлячись які голубці, але я їх роблю розміром як сарделька в середньому, то я в 2 поверхи ті голубчики складаю, ніяких проблем.
так само тефтелі чи підливи і т.д.
-тефлельки готую в один поверх, розміром 7-8 см в діаметрі, достатньо штук виходить щоб пару днів всім поїсти.
Плов готую в мульті на кілька днів на сімью, не маю часу наразі щоб по 1 порції щодня щось готувати, так що велика 4,5 л. кастрюлька мені в сам раз.

olangel
10.01.2013, 01:15
бо світла певно
більше накрутить
Мені теж в перший місяць користування здавалось, що буде ого-го який рахунок, бо готую в ній по 2-3 рази на день, а то і більше. В місяць до того платила 40-50 гр за світло, з мультею заплатила 40, тобто взагалі не вплинула мені на рахунок

apelsyn
13.01.2013, 00:07
olangel, це при тому, що твоя має більше кВт ніж Панасонік. В мене теж рахунки не збільшились.

CaddyV
20.01.2013, 02:12
на скільки їжі 4.5л мультя.?
Варила суп - вийшло на 5-6 дорослих та двох дітей.
Плов по рецепту мульті то на 2 дорослих+ 2 дітей на два рази.
розміром як сарделька в середньому, то я в 2 поверхи ті голубчики складаю
Голубці роблю трішки більші - то також в два поверхи.
Але реально якщо тільки на нашу сім"ю то по максимуму не маю потреби загружати.

sofka08
21.01.2013, 13:39
Дівчата підкажіть, де можна купити маленькі контейнери в мультю.
Тобто мені потрібні контейнери, які я зможу поставити на корзину для пари, і чи можна використовувати силіконови форми в мульті?

мої перші булочки з часником в мульті
https://lh5.googleusercontent.com/-dZDrgJXesKc/UP0wCCDd0QI/AAAAAAAADaw/FSiXNwKsO80/s806/DSC_1157.JPG

Holly
25.01.2013, 00:40
Закинула і пішла з малою гуляти, прийшли, а обід чекаєРозкажіть детальніше :)

сяняНЯНЯ
25.01.2013, 11:49
Розкажіть детальніше
замість Янусі розкажу...
от зараз наприклад закинула всі продукти на бульйон,включила програму Тушкування на 4год і хай вариться, а я за той час тут посиджу...чи ще щось зроблю.І то в принципі майже все так можна готувати)))
Я тому й купувала як малий родився, і задоволена на 100%:girl_yes:

sofka08
25.01.2013, 12:14
Я тому й купувала як малий родився, і задоволена на 100%
теж задоволена на всі 100%.
Люблю готувати на парі як собі так і малечі різні овочі,випікати пироги,кекси,омлети , чоловік любить плов з мульті.
Тепер свого життя без мульті не уявляю.
Я настільки розлінилась, що овочі на олів"є і яйця варю в мульті!)

MAKSA
25.01.2013, 18:04
Дівчата HELP!!!В мене мультиварка заглючила ..чи зламалась...кнопочки блимають і не слухається мене.Ще вчора ввечері тушила овочі все було добре...Хто знає доброго майстра пишіть! Чекатиму з нтерпінням!!!!

CaddyV
25.01.2013, 20:44
закинула всі продукти на бульйон
Курку перед ти доводите до кипіння на газі, щоб зняти шумовиння, чи як?(бо я роблю так)
плов з мульті
А який рис берете? Бо я перший раз дала звичайний круглий то вийшло як каша з мясом і овочами (правда дуже смачна), другий раз дала довгий парбалоїд то дуже сухувата, і мясо як на мене потрібно було ще готовити.:cry: Щось ніяк не можу підібрати. Може поділитесь рецептом?:girl_tender:

сяняНЯНЯ
25.01.2013, 21:18
Курку перед ти доводите до кипіння на газі, щоб зняти шумовиння, чи як?
дивлячись яка курка, якщо домашня гарна-чиста, то ні-зразу заливаю водою і варю, а якщо на вигляд не дуже, то розморожую-мию окремо, і тоді аж варю...
а шумовиння в процесі можу зняти, а можу й ні, воно в кінці якось на стінках збирається чи що, так що в кінці його майже нема.