КПК

Показати повну версію : Іграшки? Іграшки!

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

kati
17.05.2010, 00:41
А як ви думаєте хлопчику то було б цікаво?

то може якийсь інший конструктор на 2 роки порадите
якщо хлопчик придбайте набір поліція або автосервіс. Ще гарні бачила автобус з дітками і пожежна. Великі деталі, якісна пластмаса, маса варіантів для складання. Лего це мабуть та іграшка, яка справді вартує своїх грошей. Щоб не казали про аналогічні коструктори дешевших фірм- таки не то.

zara
17.05.2010, 01:00
Поможіть знайти іграшку!! Терміново потрібна ця штука, вона чіпляється до ванни, Домік Вінні Пуха, фірма Fisher Prise
http://s56.radikal.ru/i152/1005/f7/b4818b8dc6fb.jpg
всі Антошки, Тігреси та Пелікани обдзвонила, нема навіть на складах (. Може, хтось бачив на базарі? :(

kati
17.05.2010, 01:11
на базарі точно не купите....

а в будинок іграшок дзвонили?
ну і через інтернет можна.

Vitaminka
18.05.2010, 03:13
хочу малому купити такий сортер, хто маэ подылыться досвыдом цыкава забавка?або щось порадьте для 9 мысяцыв цыкавеньке, бо заходила на днях в пелыкан очы розбыгаються..
купили сьогодні малій такий (на укр.мові говорить/співає)
було дитині цікаво туди-сюди під музику складати фігурки (подивлюсь як завтра буде)
цей сортер від 6 до 36 м.

Пупсик
18.05.2010, 13:09
Дівчата підкажіть будь-ласка якими іграшками ваші дітки бавляться чи бавились в віці 4,5 місяці.

LILY
18.05.2010, 13:17
Vitaminko ми теж купили,ынтерес як ы до всых ыграшок на пару хвилин,думаю коли буде старшим цыкаве буде

Fleshka
18.05.2010, 13:35
Дівчата підкажіть будь-ласка якими іграшками ваші дітки бавляться чи бавились в віці 4,5 місяці.
Фаворит нашого Романа - розвиваючий коврик Зоосад від Тіні Лав. Він як в 4 місяці на нього заліз, так до сих пір там щось дере, лупить по музичній панелі, бібікає, і тягає білку за хвоста:girl_crazy: Всі іграшки з нього в нас найулюбленіші, як кудись ідемо, то їх таскаю в сумці.
Як був маленький, то просто розглядав, намагався дотягнутись, я мала спокою на пів години то мінімум. А тепер, то взагалі чим старший робиться, тим більше передихнути мені дає. Я можу коробку з іграшками поставити, коврик розвиваючий кинути на землю, і він 2 години перебирає тим всім, а я на ДП тусуюсь, і справи домашні роблю. Правда в останньому то він мені допомагає. Підлогу миєм разом, пилесосимо...:girl_curtsey::girl_claping:

Ніколь
18.05.2010, 13:49
Фаворит нашого Романа - розвиваючий коврик Зоосад від Тіні Лав. Він як в 4 місяці на нього заліз, так до сих пір там щось дере
В нас теж був зоосад....але малу він не впєчатліл....вона лише мотлошила жирафа...за ту довгу шию їй зручно було його тримати, засмоктала вхлам йому голову... і ще качечкою яка дзеленчить любила бавитись, все інше було пофіг.
А найкращіми іграшками як не дивно були погрємушки...причому баночка з копійочками ака тарахтіла ну просто жахливо була найулюбленіша.... це при тому що і дорогих брендових іграшок було повно....любила найбільше ту баночку. А ще любила натяжну погремуху яку на возики чіпляють. В нас була ф-ми TOLO - такі різнокольорові чєловєчкі...вона їх гризла, постійно в руках тримала...
А ще згадала...вона любила бавитись своїми руками і ногами :girl_haha:

Fleshka
18.05.2010, 14:00
А ще любила натяжну погремуху яку на возики чіпляють.
В нас такий хробак є. Роман без нього гуляти не ходить, точніше в візочку не сидить. Нема хробака, то несіть мене на руках!:girl_devil:

---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

причому баночка з копійочками ака тарахтіла ну просто жахливо була найулюбленіша....
Ага, і таке катуляє по всі кватірі, як кошак малий.:girl_tender: А ще любить дроти (тягнути і дьоргати за них), кульки і пакети, бо шелестять, і вазонки общіпувати. Бідна "оранжерея" нашої бабусі постійно страждає коли ми в неї в гостях. А і ще на люстру підвісили довжелезну гумку, і на неї чіпляємо якусь іграшку, то теж преться з того і дуріє, вона гойдається туди - сюди, а він впіймати не може (я ж кажу - як кошеня мале).

Aster
18.05.2010, 14:20
Поможіть знайти іграшку!!

Бачила в МЕТРО таку. І не раз.

zara
22.05.2010, 22:41
Доречі! Купила цей http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=730674&postcount=1502 будиночок вінні , дякуючи Aster і Ніколь!! Дякую величезне! Іграшка пречудова!(така сама як на фотці) якісна, цікава, з ванної можна не виходити)) Для діточок, в яких нема проблем з купанням у ванній, просто супер-подарунок, я вважаю. Не розумію, чому її зняли з виробництва, на ринку дуже мало аналогів.

Vероніка
22.05.2010, 23:14
якими іграшками ваші дітки бавляться чи бавились в віці 4,5 місяці
З іграшок ми в такому віці полюбляли брязкальця такого типу-щоб було декілька деталей і пожувати можна було :girl_crazy:
http://s50.radikal.ru/i128/1005/88/50b757edaef5.jpg

Зорянівонька
22.05.2010, 23:17
будиночок вінні
а де і за скільки?

zara
23.05.2010, 00:32
а де і за скільки?
МЕТРО, 198 гр. але бульки не пускає (я чомусь думала що так), там в трубу просто заливати шампунь и тиснеш на кнопочку-просто йде піна). А ще катаєш на качельці вінні пуха, штовхаєш Пятачка і він їде з гірки, і ще на "човнику" плаває Тігруля. А збоку водяний млин, в бочку лиєш воду і він крутиться, для дітей така забавка- не відірвеш!

Usmishka
23.05.2010, 09:35
А ми від вчора ввечері і сьогодні цілий ранок бавимся двома забавками-Лото, вкладати форми звірят в отвори, по кольорах, дуже класна забаввка, якраз на наш вік, і відеотелефоном від Чіко. Ірусі подарунки дуууже сподобались:)

Квіточка
26.05.2010, 16:39
дівчатонька порадьте, будь-ласка, малому скоро 3 роки і ми хочемо купити велосипед... не можемо визначитися який саме, на базарі є якісь Аісти, Салюти(кажуть то київські) а решта купа Китаю... в вас дітки на яких катаються???

bioland7
26.05.2010, 16:50
дівчатонька порадьте, будь-ласка, малому скоро 3 роки і ми хочемо купити велосипед... не можемо визначитися який саме, на базарі є якісь Аісти, Салюти(кажуть то київські) а решта купа Китаю... в вас дітки на яких катаються???
І в нас така проблема постала коли вирішили в березні малому теж на 3 рочик подарувати велосипед. На базарі навіть не дивимось, бо знайомі відрадили купляти, з власного досвіду,кажуть що в тих дешевших роверах педалі важко крутяться і взагалі...
Хотіли купити в Бумерангу,там досить нічого є, але зупинила вага велосипедів,не хочемо щоб був важкий, бо в малого невеличка грижа. Поки що оптимальний для нас варіант BMX DIno в Антошці. Можливо хтось був в Команчеро, чи є там вибір велосипедів для такого віку (3р.) і які ціни?

Vasusha
26.05.2010, 17:21
Доброго дня! бачу Ви тут про велосипеди почали говорити, хочу поділитьсь власним досвідом. Ми з чоловіком купили велосипеда синові, коли йому було майже..... думали чм швидше почне вчитись тим швидше поїде......але на все свій час.В 3 роки він ще не поїхав, в 3 з половиною почав кататись на двох колісному ровері з двома задніми колесиками, а вже тепер йому 4, зняли і задні....... Не спішіть купляти ровера, діти дуже обережно до них відносяться, бояться(не вміють тримати рівноваги), бачу по дітях всоїх знайомих, які навіть в своїх 4 роки ще бояться......

bioland7
26.05.2010, 17:48
В 3 роки він ще не поїхав, в 3 з половиною почав кататись на двох колісному ровері з двома задніми колесиками, а вже тепер йому 4, зняли і задні....... Не спішіть купляти ровера, діти дуже обережно до них відносяться, бояться(не вміють тримати рівноваги), бачу по дітях всоїх знайомих, які навіть в своїх 4 роки ще бояться......
Це все залежить від особистості дитини. Наш сусідський хлопчик вже в 3,3 роки ганяв на типу"зайки" по цілій вулиці. Мій в такому ж віці теж дуже хоче кататись,раніше пробував на 3-х колісному китайському їхати,але педалі були настільки тугі, що не вмів їх крутити,а коли 1-й раз сів на знайомих америк. 3-колісний ровер(дійсно якісний), то поїхав відразу і навіть не хотів злазити з нього, тому і думаємо над цим питанням, щоб дитина могла з легкістю і з задоволенням кататись.:)

Zoryanazirka
26.05.2010, 19:05
дівчатонька порадьте, будь-ласка, малому скоро 3 роки і ми хочемо купити велосипед... не можемо визначитися який саме, на базарі є якісь Аісти, Салюти
Ми катаємося на 2 колісному ( з задніми колесиками) з 2,4, триколісний нам не пішов, Марко відразу хотів великий ровер, та й ріст в нас заараз як на 4 роки. Задні колеса поки не знімали. На ровері ганяємо щодня зранку і ввечері, на вихідні їдемо в Бухту Вікінгів покататися на ровері. Подокупляли до ровера всяких пищалок, мигалок, дзвіночків. А ровер самий звичайний з Південного за 300 гривень. (рік тому) Правда він переважно розвалюється - то педалі відкручуються то ланцюг злітає, але дивлячись як він на ньому гонить то не дивує

VERO
26.05.2010, 20:41
А мій в 1,8р навчився по квартирі на 3-колісному їздити. А після 2р. навіть сам умудряється їздити (без допомоги) на Geoby з ручкою (такий, що треба пхати). Всі мамочки дивуються. Гуляти без транспорту не ходимо. Зараз 2,7 вже на тому Geoby їздити не солідно. Вже пробували їздити на 2-колісному з 2 додатковими- сам без проблем сів і поїхав. Для нас велосипед- найкращий друг. Не бійтеся діток до велосипедів допускати. Якщо дитина готова- все буде добре. І заняття на вулиці і в квартирі завжди буде. Зараз також підшуковуємо новий транспорт.

Златка
26.05.2010, 23:15
А де можна купити тачки? Маємо замовлення на подарунок для двох Златиних кавалєрів :girl_haha:, а я ніколи не дивилась особливо на хлопчачі іграшки, тепер маю обмаль часу і не знаю, де мені ті тачки знайти :girl_sad:

Зорянівонька
26.05.2010, 23:44
А де можна купити тачки?
Тачки бачила на Добробуті, вБембі на Франка. Думаю в усіх великих магазинах є.
Отакі Технок я брала вліті за 45 грн, але в них зразу трісла ручка.
http://dumbo.com.ua/images/1226.jpg
Є ліпші Wader

карапуз
26.05.2010, 23:58
Тачки бачила на Добробуті
А я подумала,що Златка питає про машинки з мультфільму "Тачки " :girl_haha:.

Златка
27.05.2010, 00:06
Ото зразу видно, що нема в мене синочка, одна лапочка-дочка :girl_haha: - "тачки" я мала на увазі машинки з мультика

А я подумала,що Златка питає про машинки з мультфільму "Тачки " .
Виходить, недарма подумали :-)

Prutylyatko
27.05.2010, 00:08
В Антошці різного розміру та кольорів є тачки

Ная
27.05.2010, 00:13
Ото зразу видно, що нема в мене синочка, одна лапочка-дочка
В мене дві лапочки-дочки,а машинки з "Тачок"-улюблені іграшки:girl_in_love:. Софія до колекції ше дуже Сирника хоче,і шось ніде нам не попадається,то пішла вже і бабця в Золочеві шукати,а дідо їй на те:"Нашо купувати,шо спекти не можеш?:girl_crazy:" От вам і тачки,і сирники:girl_haha:

Zoryanazirka
27.05.2010, 15:04
В Метро є тачки ( такі маленькі залізні), але вони дорогі - в районі 100 грн за маленьку машинку..

---------- Додано в 12:04 ---------- Попередній допис був написаний в 11:51 ----------

Наші тачки -
http://s51.radikal.ru/i132/1005/e2/54f0d2b86ea7.jpg (http://www.radikal.ru)

zara
27.05.2010, 15:11
Дівчата підкажіть будь-ласка якими іграшками ваші дітки бавляться чи бавились в віці 4,5 місяці
Свого часу спокусилась ось цим роликом ))) http://www.youtube.com/watch?v=qfjFY5f-r_s не встояла і купила цю гусеничку (TINY LOVE)
http://s59.radikal.ru/i165/1005/0f/17ccab0aaf4b.jpg
від 3 до 10 місяців це була її улюблена іграшка!! До такого самого ржачу доводила свою тримісячну малу як на цьому відео )) , а через рік пружинка всередині зламалася, але доця вже нею не цікавилась, але повірте, той сміх вартий щоб купити таку іграшку!!))
доречі, з тої серії є ще цікаві іграшки (на 4 місяці вам якраз буде, і до року)- помідорка, апельсин та банан (але не такі смішні)

bioland7
27.05.2010, 15:14
Наші тачки -
Ух ти скільки!!! А де таку красу купили, в наборі? І скільки коштує?

---------- Додано в 11:14 ---------- Попередній допис був написаний в 11:12 ----------

від 3 до 10 місяців це була її улюблена іграшка!! До такого самого ржачу доводила свою тримісячну малу як на цьому відео ))
А ми таку виграли в журналі "Твой малиш" в рубриці фотоконкурс.:)Правда прийшла нам запізно, коли малому вже нецікаво було нею бавитись.

Веснулька
27.05.2010, 15:21
Дивилася,чим грається моя дитина і дивувалась,хіба це цікаво(пульти телефони...це було раніше)От що їй подобається тепер ,це магнітна дошка(уже десь 3 міс а може і більше)пише,конструктори,книжки читаємо,ляльки,візочки і м"ячі....цікавлять тільки чужі,навіть якщо у нас аналогічні.

Zlju4ka
27.05.2010, 15:43
Наші тачки -
Ой добре що я твій пост одна подивилась без малого-бо сліз би вже було...Суперську маєте колекцію.В нас троха менша:)ми купували і в наборчиках і окремо.
Ще бачили рушничок з буксирником і тачкою,точніше рушник великий такий,але не дорогий(за 30грн.) і копілку Макквін за 50грн.-то сліз було щоб купити:)
В нас тепер улюблена іграшка:розібрати всі конструкторні машинки(лего) і складати з них якусь "чупакабру:)" а ще зовсім несподівано заціавився музичною абеткою-раніше боявся а тут сам попросив зняти і вже близько пару тижнів або зранку або вечері бавиться там в "ГРУ".А так цілими днями:або машинки ремонтує на своїх станціях СТО,або мордує деревяні конструктори з "Мотанки" вжё вони і помальовані всім чим можна були..але всеодно одна з найулюбл.цацок.
я взагалі помітила що як купую щось-то цікавості нуль.а коли доламає все повикручує,позамальовує ооо!тоді вже бавиться і бавиться.так дивно!

Ніколь
27.05.2010, 16:10
я взагалі помітила що як купую щось-то цікавості нуль.а коли доламає все повикручує,позамальовує ооо!тоді вже бавиться і бавиться.так дивно!
мастер-ломастер :)

Usmishka
27.05.2010, 16:49
Вав, ото Зорянка у вас колекція, моя ірина про таке тільки мріє, але тепер Тачки вже 2 тижні не дивиться, бо татко нам Сирника привіз китайського з Києва, і там та противна і дууже гучна китайська народна пісня, Ірина налякалась - навіть мультик не дивиться, тепер Сирник живе зверху на шафці.
а я в Метро щось не бачила тих машинок. в нас тепер замовлення на Салі та Дока:)

Ная
27.05.2010, 18:45
татко нам Сирника привіз китайського з Києва, і там та противна і дууже гучна китайська народна пісня
Софійка тим Сирником була б щаслива:girl_smile:. В нас всі іграшки з противною музикою проходять попередню обробку-чоловік розбирає і відтинає той дротик,що йде до динаміка,дитина бавиться,тиша і спокій.
Я так бачу,шо дівчатка більше машинками у нас бавляться:girl_smile:? Ми ляльок маєм цілу шафку,інтересу до них нуль:girl_in_dreams:.

нталька
27.05.2010, 19:47
Ми теж були фанами Тачок, то крім іграшок маємо і футболки, і труси з тачками і ковдру :) На днях в Антошці бачила Лєго з тачками, різної цінової категорії (від 200). Ой, ну а ті колекційні машинки - мініатюри поза сто гривень - то капець! :) (В метро вони зазвичай висіли в ряду з іншими машинками, майже на краю стенду :) )
Ми тепер перейшли на Хотвілс. :)В цій серії теж є мультики, журнал, колекційні модельки і треки (правда ціна останніх не заохочує до купівлі)

Ніколь
28.05.2010, 14:55
Дівчата, може хтось мав отакий варіант коврика для малювання водою?
http://i064.radikal.ru/1005/17/18509970802b.jpg
Може хтось бачив такі у нас, він іншого виробника ніж ті що пропонують в наших магазинах, цікаво чи він кращій чи такий самий

popelushka
28.05.2010, 14:59
Дівчата, в мого Юльчика манія на "Спайдер мена":girl_crazy: Вчора маску чоловік йому купив, а сьогодні він побачив ще в діток, що костюми такі є... Може ви бачили щось подібне, а то він мені спокою не дає.

irushka
28.05.2010, 15:36
Ми колись такий мали, але Каті зовсім він не був цікавий, тому що малюється одним кольором, нема де фантазії розгулятися, ми віддали донечці моєї подруги, та її теж не надовго зацікавило, так і валяється в них.

Ніколь
28.05.2010, 15:40
але Каті зовсім він не був цікавий, тому що малюється одним кольором, нема де фантазії розгулятися, ми віддали донечці моєї подруги, та її теж не надовго зацікавило, так і валяється в них
а я от не знаю чи варто..... в малої почався період малювання.... переважно ручками кульковими бо мєлки і далі гризе і на язику крошки приносить. І вона тою ручкою і по стіні, і по дивані...сьогодні по ногах - всі вже сині як в аватара, і треба щось малювальне і щоб слідів поменьше залишало. Погода погана, треба чимось дитину вдома зайняти так щоб потім не відмивати пів квартири.
Ще одночасно хочу фломастери крайолівські, які водою відмиваються - то зможе малювати по всіх стінах, по холодильнику....

Лія
28.05.2010, 16:38
Підскажіть ,хто мав деревяні будівельні набори з кубиків типу З Мотанки,з якого віку дітки тим цікавляться.Незнаю,чи зараз купити чи пізніше.

Usmishka
28.05.2010, 17:47
хто мав деревяні будівельні набори з кубиків типу З Мотанки,з якого віку дітки тим цікавляться.Незнаю,чи зараз купити чи пізніше.
Ми мали з року, мала завжди бавилась-раніше любила розвалювати татові будинки, тепер будує сама.

---------- Додано в 16:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:53 ----------

Ми дарували сусідській дівчинці на ДН, малює, ми як приходимо-Ірі також цікаво, особливо той що зі штампами. На мою думку то швидше для діток коло 2 років, старшим справді може бути трохи нудно :), ІМХО.

kolobok
28.05.2010, 18:36
Поділюсь нашим досвідом, може комусь стане в нагоді. Багато дівчата писали про добру якість іграшок Fisher Price, а в нас щось з ними не склалось . Купили доні Розумне цуценя в Антошці, привезли додому, розпакували - а в нього вся ніжка по шву незашита. Поїхали міняти. Поміняли правда без проблем, і ніби дивились в магазині, а вдома виявили, що контакт на носику заїдає, тобто часом воно звучить так "це мій ні... апчхи..яцуце..це мій ні... і тд". Міняти більше не їздили, бо мала ітак рідко докінця дослуховує, але якось "обідно".
А Чарівний горщик вчора замовк, після 4 місяців неінтенсивного використання. Батарейки міняли - не працює і все, доведеться в ремонт нести.

Milka
28.05.2010, 19:02
Багато дівчата писали про добру якість іграшок Fisher Price, а в нас щось з ними не склалось
Я проти цих іграшок і іграшок Chicco сказати нічого поганого неможу, в нас все гарно працює вже навіть по кілька років. За розумне цуценя теж чула багато таких відгуків про різні поломки...а от про горщик вперше.

Моя малій не набридає ось така піанінка...http://s58.radikal.ru/i161/1005/84/536decc5e1b9t.jpg (http://s58.radikal.ru/i161/1005/84/536decc5e1b9.jpg) хоч Китай але не найгірший...це щось типу чіко чи кідділенду. Є багато мелодій, різні режими. Падала і нічого не тріскало...єдине було після якогось падіння динамік перемістився і звук був якийсь не такий, але мама(тобто я)швиденько відкрутила динамік на місце заложила і працює...без ніяких там але.
А від такого візочка я не чекала що так швидко буде йому капець http://s41.radikal.ru/i092/1005/41/67940e4f42e0t.jpg (http://s41.radikal.ru/i092/1005/41/67940e4f42e0.jpg) Купили в Антошці малій на рік і майже нею не бавились я побачила що одне колесико тріснуло...
Малий колись мав візочок китайський ляльковий то колесико відламалось після 1,5 років інтенсивної їзди по вулиці, ну і будь розумний. Там і рама ніби міцніша і тканинка на чехлі краща...але колеса практично однакові. Ех...:girl_sad:

А ще любомо покидатись по цілій хаті отакими кубиками, http://s40.radikal.ru/i089/1005/27/6657a894cd42.jpg по призначенню тобто вивченню чогось там що на них намальовано не використовуємо, а от покидатись а ще побудувати якісь пірамідки це так, правда треба мати хоча б 12шт..

bioland7
28.05.2010, 21:40
А ми з сином вчора пішли на "шопінг" і купили ось таку машинку-каталку
http://s59.radikal.ru/i163/1005/a1/371bcef8e954.jpg (http://www.radikal.ru)
в нас така була до того,але набагато нижча,а ніжки в нас виросли, тому виникла потреба в новій машинці. Малий задоволений дуже:girl_smile:,каже,що це його джип, особливо йому подобається,що є в ній багажник.:)

Milka
28.05.2010, 22:44
в нас така була до того,але набагато нижча,а ніжки в нас виросли, тому виникла потреба в новій машинці.
в нас така від оріону, теж висока і маневрена....хай сховаються всякі там машинки по 500грн, малий вже 3,5 роки ганяє....ну а в випадку з малою напевно більшу роль буде відігравати машинка з музикою.

Дівчата підкажіть, ваші доці теж полюбляють машинки чи то тільки моя дивиться на брата і носиться з ними. Чи виникне потреба купувати ляльки:girl_cool:, візок теж стоїть без потреби...може від того і поламався:girl_crazy:
Допис Наї мене трохи підбадьорив

Natalya
28.05.2010, 23:18
А моя дитина забрала вчора в сусідської трактор і з ним майже не розлучається. Навіть засинав вчора з ним, а зранку прокинувся і вже з горщика: "такток". Це, звичайно при тому, що вдома цілий автопарк і дуже схожий екскаватор... На вулиці намагається забрати у дівчаток іграшкові візочки... силою, якщо не дають.

zara
28.05.2010, 23:30
Підскажіть ,хто мав деревяні будівельні набори з кубиків типу З Мотанки,з якого віку дітки тим цікавляться.Незнаю,чи зараз купити чи пізніше.
так, звичайно купіть такі і негайно! здається, тільки лінивий не замовив їх на мотанці)) якість- нормальна, ціна- помірна, сервіс швидкий, є можливість докуповувати різні кубики до набору, і головне- дітям від року ну дууже цікаво будувати!

Velana
28.05.2010, 23:33
ваші доці теж полюбляють машинки
моєї подружки син полюбляє колясочки возити, побачив в сусідської дівчинки і все - мусила моя подружка малому таку ж купувати. а ще однієї знайомої син грався в кухню - то в нього тих кастрюль, сковорідок, чайників було огого!! нічого в тому поганого не бачу :)

Despina
29.05.2010, 00:31

У нас такий є. Подарували на рочок. Прикольна штука, класно, що дитина малює водою - стіни і підлога не страдають. От тільки в плані малювання моя дитина ним зовсім не цікавилась, хіба що - печатки ставила і маркер на смак пробувала)). (мо, не доросла ще)

Knopka
29.05.2010, 00:34
Дівчата підкажіть, ваші доці теж полюбляють машинки чи то тільки моя

І моя машинки обожнює, купили власну, схожу на ту, що bioland7 виставила, але якщо на вулиці чи майданчику зустрічаємо когось з машинкою - усьо, не відійдемо))) А з іншого боку, ляльки теж у фаворі. Ганнуся має вже три лялі-немовлятка, возить у візочку, носить на руках, як ляля впаде - цілує)))

Zoryanazirka
30.05.2010, 10:44
В нас є великий коврик Aqua Doodle і маленька книжечка в дорогу. Коли Марко до того добирається в хаті потоп.. Бо малювати по ньому вже не цікаво, а от намочити і дивитися як він висихає.. Тоді носиться воду чим попало і виливається на той коврик, незалежно де собі його постелив. Взагалі меньше шкоди ніж від акврельних фарб (треба купувати тільки washable), бо від фарб потім все відмивати тяжко, а наші акварельні навіть ваніш не бере.

Gala
30.05.2010, 11:08
оврик Aqua Doodle
Маєм теж такий,спочатку теж тільки малювали водяним фламастером,потім руками,а потім заливали водою:girl_crazy:І після таких процедур на ньому вже не дуже малюється...але іграшка була гарна.

viltis
30.05.2010, 11:17
і в нес є , але такий, що не з "клейонки", а складається з пазликів маленьких, і можна його складати в куб. Ярко малює з першого дня придбання ( купили на рочок), знає, де він схований...раз на 3-4 дні обов"язково сам витягне і малює.....ну, правда, попити з маркера ми теж любимо:)

Ніколь
30.05.2010, 12:30
МИ вже вчора придбали аква додл ( найпростіший - просто спробувати чи взагалі дитині буде цікаво) тепер питання чи продаються до нього ті маркери окремо? Бо нам би ще один якраз було б добре мати. А та клейонка... я її собі уявляла клейонкою і зверху і знизу.... а в нас знизу натуральна клейонка а зверху таке враження що клейонка з тканинною основою.... то так у всіх, правда?

Zoryanazirka
30.05.2010, 14:18
тепер питання чи продаються до нього ті маркери окремо?
Продаються, у нас є валики докуплені різної величини

bioland7
30.05.2010, 20:50
А мій малий бавився Аквадудл може 1 місяць, тепер ця клейонка просто валяється по кімнаті, маркером час від часу самим бавиться-наливає-виливає з нього воду.:)

Natalysa
30.05.2010, 21:17
А я синочку купила Фішер Прайс "Чарівний горщик"-правда це прозапас:) Подарую на 1 рік або на Миколая.
А ще розпакувала рибки з вудкою від "Толо", правда вудку ще скоро синочку, а от рибки у ванночку вчора кинула - радості не було меж - коли рибка у воді, то ідуть з ротика бульки:) І зараз бавиться ними.

veronka
30.05.2010, 21:35
купили доні дерев*яного свистунця у Шевченківському гаю - тішиться страшенно)) і погризти і посмоктати, і самій посвистіти, і маму заставити))))) тішиться вся родина)))

Gemmy
01.06.2010, 01:18
А я синочку купила Фішер Прайс "Чарівний горщик"-правда це прозапас
Нам на 6 місяців його подарували, мала і тоді тішилася (правда, бавилася в основному мама, будувала пірамідку з формочок, а доня її з задоволенням руйнувала, ну і пісеньки любили послухати), і тепер грається, ще не набридло (тепер любить класти щось всередину, щоб музика грала, носик натискає, а ще подобається, коли я формочки не до кінця вставляю - намагається їх витягнути)

Prutylyatko
01.06.2010, 01:25
і тепер грається, ще не набридло
В мене тепер тим горщиком двоє бавляться. Доні цікаво, коли музика грає при натисканні на носик, а малому подобається повставляти всі формочки не до кінця в отвори та одночасно всі туди "загнати". А ще, на правах старшого та досвідченого, показує та розказує сестричці, що та як.

ingyr
01.06.2010, 01:42
Чудова дерев'яна іграшка - давно всім відома - матрьошка. З задоволенням бавляться і менші дітки, і старші. Можна купити на вернісажі різних форм і розмірів. Особливо цікаві ті, де є тато, мама, діти і домашні тваринки.

Natalysa
28.06.2010, 00:22
дівчатка я бачила в каталозі від фірми Толо іграшку - стукалочку. Чи комусь вона попадалась у продажу, а то я знайти ніяк не можу, а хочу придбати малюку:)

levandivka
28.06.2010, 08:18
Чудова дерев'яна іграшка - давно всім відома - матрьошка. З задоволенням бавляться і менші дітки, і старші. Можна купити на вернісажі різних форм і розмірів. Особливо цікаві ті, де є тато, мама, діти і домашні тваринки.
Та ну...
Потім діти "что-кати" будуть... А Фаріон у нас лише одна.
Товари на "Вернісажі" для туристів зальотних.
Нє?

kati
28.06.2010, 09:38
А ми вчора випадково знайшли дартц магнтіний, колись раніше шукала за таким, т о ніде не потрапляла, в іграшкових були лише на липучку або ж вже з дротиками справжніми! Класна гра, малому дуже подобається та і дорослі можуть також побавитись

kvVItKA
28.06.2010, 10:47
тепер і я в цій темі дописуватиму:)
на другий день як прийшли з пологового чоловік приніс Ромашці дракончика (я б сказала драконище) Tolo,файна іграшка для розвитку дрібної моторики,шелестить,закльопки,дзверкальце, але вона розміру як синочок і в мої слова,що в такому віці то ще рано чоловік не дуже повірив,але хай собі....
через кілька днів був мій хресний з жінкою і принесли Розумне цуценя Fisher Price зі словами "брязкалець у вас мабуть вже достатньо,тому ми мяку іграшку купили"
от так першими іграшками синочка стали досить великі і мякі:)
нарешті зявились брязкальця, братова принесла цілий кульок
і з гАмерики прилетів до нас гелікоптер Vtech,прикольний такий, на шнурочку возити можна, кульки в нього закидувати, але от співає він англійською
Одним словом іграшки в нас покищо не користовані:girl_crazy:

Zoryanazirka
28.06.2010, 11:12
але от співає він англійською
А в нас всі іграшки співають тільки англійською. За виключенням кількох українських. Всі подаровані російськомовні подарували на село :)

Prutylyatko
28.06.2010, 22:08
чоловік приніс Ромашці дракончика (я б сказала драконище) Tolo,файна іграшка для розвитку дрібної моторики,шелестить,закльопки,дзверкальце, але вона розміру як синочок і в мої слова,що в такому віці то ще рано чоловік не дуже повірив,але хай собі...
Моя доня досьогодні ним бавиться із великим задоволенням.

olerusya
28.06.2010, 22:12
нарешті зявились брязкальця, братова принесла цілий кульок
як на мене, то найліпше на такий вік! ми брязкальцями і досі найкраще бавимось!:gamer:

Зорянівонька
28.06.2010, 22:13
принесли Розумне цуценя Fisher Price
Оце чудова іграшка - сама люблю!

Ніколь
03.07.2010, 02:30
Дєвочкі,хелп.... у вівторок йдемо на ДН до чоловікової племінниці, питання з подарунком стало гостро як ніколи, завжди придумували що дарити або вона собі замовляла сама а зараз в нас фантазії бракне і вона не знає що хоче.
Дівчинці буде 8 років, надзвичайно розвинена дитина, не по роках розумна - це теж ускладнює ситуацію бо не кожен подарунок вже зацікавить. А ще подарунок має бути в розумних цінових межах.....
Порадьте будь ласка щось?

бусинка
03.07.2010, 02:47
А ми шукаємо комбайн. На Південному знайшовся, але величенький і 400 з гаком грн. Дорогувато. Може хто зустрічав десь простіший варіант?

zara
05.07.2010, 12:41
Дівчинці буде 8 років, надзвичайно розвинена дитина, не по роках розумна - це теж ускладнює ситуацію бо не кожен подарунок вже зацікавить. А ще подарунок має бути в розумних цінових межах.....
Порадьте будь ласка щось
мікроскоп. Зараз є такі великі набори з мікроскопом, та всяким дитячим обладнанням для лабораторії ) щоб робити досліди і все таке. колись ми таке дарували племінниці на 7 років, аж верещала від щастя! )) (правда, вона дуже любить все таке досліджувати, біологія-хімія :)).коштувало 350 гр.
або подаруйте магнітний конструктор. для розвинутих діток-самоє то. в антошці зараз таких навалом, чим менше набір тим нижче ціна.
а ще класний подарунок глобус з підсвіткою!!! і розвиває, і для школи помічний, і підсвітка ввечері відіграє роль нічного світильничка, класно засинати. ціна залежить від величини глобусу, великі- дорогі, поменше-десь 200-300гр. а є ще такі, де країни світяться червоними крапочками в темряві) гарно! ми теж дарували такий глобус, пройшов на ура в малого (6 років), дотепер ще з ним засинає, а йому вже 9!.

mamaTimy
10.07.2010, 02:06
Бусинка, ви як про комбайн написали, я аж засміялась вголос:-) в мене син минулого року хотів комбайн, комбайн і ще раз комбайн. На всі запитання що купити так відповідав. Шукали ВСІ! І подруги і ми. Та не знайшли. Аж потім я знайшла на базарчику такий страшненький за пару гривень, ото була радість. Так що шукайте і даруйте радість:-)

Gaichka
10.07.2010, 20:51
Сьогодні страшенно зла. Посварилася з чоловіком. Пішли вибирати малому подарунок на рочок. Я придивилася кіділендовський набір піратів. Ось такий :
http://s54.radikal.ru/i145/1007/78/e193b2ab06a8.jpg
думаю якраз хороша іграшка для хлопчика, якою довго можна бавитися. Но мій чоловік почав крутити носом, йому дуууже не сподобались. Зате він приглядів для Сашка (і для себе :mocking:) в Антошці модельну машинку на якій пише від 6 років. він навіть заходити на відділ з іграшками для нашого віку не захотів, каже тут нема нормальних іграшок... Ну і як пояснити дорослому чоловіку, що на кожник вік є свої іграшки. Буду завтра ще воювати...

Іруня
10.07.2010, 23:16
Ну, від шести, то, звичайно, перебор, але мені так здається, що і ця іграшка, що Ви вибрали, то для трошки старших дітей. Ті всі дрібні фігурки позагублюються і буде по іграшці.

Gaichka
10.07.2010, 23:46
На коробці пише, що від 12 міс, і Сашко зараз любить маленькими фігурками бавитись, з маленьких фігурок там тільки дяпчики, інші прикріплені:). Зупинила свій вибір на цій іграшці, бо думаю, що зараз Сашуська буде возити корабель і кнопки бузичні тиснути, а пізніше буде бавитись в піратів.

Ніколь
11.07.2010, 02:41
Ну і як пояснити дорослому чоловіку, що на кожник вік є свої іграшки. Буду завтра ще воювати...
Успіхів ;)
можу сказати що чоловіки чомусь вибирають ігршки для хлопців керуючись тим в що вони в дитинстві не набавились, в нас наразі це саме так. Коли вибирали подарунок чоловіковому малому - то які там вікові рекомендації..... на 5 років вибрався електро конструктор де можна машинки складати, и щоб вони потім їздили на пульті....звичайно потім малий дивився а тато тішився іграшкою.
З донею простіше - бо тато в дівчачих іграшках не дуже шарить, і він не може оцінити цікавість чи не цікавість конкретної іграшки, мені з цим більше повезло :)
На рахунок вашого вибору- піратського корабля..... а ви не розглядали як варінт Ноєв ковчег з кідділенду? там більше фігурок, вони виймаються, також різні звуки видають....особисто мені він чомусь більше подобається за піратський корабль, чи може це тому що я мама дівчинки і мене пірати не захоплюють.

Gaichka
12.07.2010, 00:48
Купили сьогодні ми піратів:dance2:. З боєм страшним :girl_blush2:, зате купили :) На Південному наш татусик придивився мотоцикл, але коли посадив Сашка, до педаль виявилася дуууже далеко:girl_blum:

Чому саме пірати? бо як на мене це іграшка 2 в 1 (корабель і будиночок дитячий коли розкладається). Думаю, що піратський корабель стане у пригоді в рольвих іграх коли підросте, типу морський бій і все таке...Там такі класні гармати і вітрила і всякі піратські штучки зі звуковими ефектами.

Про Ноєв ковчех скажу, в моєї племінниці він є. Іграшка супер, малій купили як їй було 1.1 , зараз їй 2.7 і вона постійно ним бавиться. Спочатку бавилася ним одним, а потім з часом об"єднала з іншими іграшками: зараз на ньому пливуть звірятка у гості до лялькового будиночку. Плюс ковчегу ще в тому, що там є піанінко і в ціна. якна мене то фішерівський ковчег дуже сильно програє кіділенду.
Мене надихнув на піратів ковчег і ляльковий будиночок малої :)

Пеппі
12.07.2010, 14:51
http://s56.radikal.ru/i151/1007/51/a7fb1941e909.jpg
може хтось знає де у Львові можна купити такого ослика "пригуна", бо я цю іграшку лише в інтернет-магазинах зустрічала.

Gaichka
12.07.2010, 15:34
Вчора бачила на Південному в Карапузику. То в цоколі, тор центр Галичина, як іти від Ваму на Південний.

Gemmy
15.07.2010, 01:14
Вже починаю думати над подарунком доні на рочок. Не можу вибрати, що краще - машинку, простий велосипед чи велосипед з ручкою (типу таких):
http://s42.radikal.ru/i098/1007/74/e9d35f20a7e7.jpg http://s003.radikal.ru/i203/1007/41/6a26f12fc5df.jpg http://s45.radikal.ru/i108/1007/3b/98c081d1eada.jpg
Не сумніваюся, що спочатку їй будь-що з цього цікаво буде, бо на вулиці завжди знаходить діток, що таке мають, і дуже проситься покататися. А от наскільки це їй буде цікаве потім? Що порадите?

oliv
15.07.2010, 01:37
Що порадите?
Як на мене, зважаючи на вік Вашої донечки, найбільш практичним подарунком був би третій велосипедик (або щось такого плану)

Vitaminka
15.07.2010, 01:46
своїй малій хочу купити такий (подібний, не такий самий, як на вашому фото)
http://s45.radikal.ru/i108/1007/3b/98c081d1eada.jpg
і вам пораджу такий, якщо мала змучиться крути педалями, ви можете її покатати (там є ручка)
діти подруг із задоволенням на них катаються (дітки є і старші одного року)

Gemmy
15.07.2010, 01:59
дітки є і старші одного року
Недавно зустріла знайомого, віз доньку на такому велосипеді з ручкою (їй вже 3 роки). Питаю, чи їздить вона на ньому самостійно, а він так здивувався, що його можна у такому вигляді використовувати :girl_smile:
Мені щось ця ручка для управління (батьківська) не дуже надійною здається. А машинка мені своїми розмірами подобається, на ній можна і по кімнаті поїздити, та й малій подобалося її возити, штовхаючи перед собою.

Ніколь
15.07.2010, 02:22
вам пораджу такий, якщо мала змучиться крути педалями, ви можете її покатати (там є ручка)
а ви впевнені що в рочок чи навіть в півтора дитина зможе крутити педалі і їхати самостійно? Моя доня при тому що не маленька ростом і то не крутить, бо повністю ще не дістає. Зато з задоволенням їздить якщо її штовхати, так що якщо обирати влосипед то я також би радила з ручкою управління і з обмежувачем навкруги дитинки, щоб дитинка не впала в бік, бо сидять на сидінні ще не дуже впевнено і міцно.
Gemmy, як на мене машинка №1 зовсім не дівчата, але є суто дівчачі, ми нашій на рочок подарували отаку http://s42.radikal.ru/i098/1007/84/03302c68ef96.jpg то вона від неї була просто в захваті, там лялечки крутяться при натисканні на кнопочки, мелодії різні, піанінко в 1 октаву на "торпедо" машинки , і доня спочатку лише натискала кнопочки, а тепер катається на машинці по цілій квартирі.
а ще...дуже жалію що не купила, але куплю все одно, чудовий будиночок
http://s49.radikal.ru/i126/1007/42/3cbca5382ce0.jpg
купа кнопочок, мелодії грають, фігурки рухаються, якщо вашій доні такого плану іграшки подобаються то ця буде супер.

---------- Додано в 01:22 ---------- Попередній допис був написаний в 01:19 ----------

Мені щось ця ручка для управління (батьківська) не дуже надійною здається.
ви просто перед покупкою передивіться і випробуйте ручку, бо в нас ручка запросто витримує керування велосипедиком на якому їде 16 кг дитина, а останнім часом вона ще ї намагається сама керувати, що ще збільшує навантаження на батьківський "руль". Нічого не поламалось наразі.

Vitaminka
15.07.2010, 02:28
а ви впевнені що в рочок чи навіть в півтора дитина зможе крутити педалі і їхати самостійно?
не знаю чи моя захоче крутити педалі
але діти (1р1м, 1р2м) подруг крутять:girl_smile:

Моя доня при тому що не маленька ростом і то не крутить, бо повністю ще не дістає.
може є різні розміри велосипедів?
в подруг схожі велосипеди і їхні діти дістають ножками, дітки - 1р1м, 1р2м
зараз виставлю їх фотку, якщо знайду

Ніколь
15.07.2010, 02:34
Напевно дійсно різні моделі....моя ноги на педалі тягне, але повністю не дістає, в нас велосипедик Baby Club, - з тих де диск колеса гофрований, піднімається обмежувач, на рулі ведмедики і просто дикий сигнал після натискання кнопочок )))
Фотку вставлю хіба завтра, вони на іншому компі.

п.с. знайшла фото в неті, тільки в нас колеса інші, ширші троха
http://s14.radikal.ru/i187/1007/b9/c0c82ca1e158.jpg

Vitaminka
15.07.2010, 02:58
я не знаю, якої фірми велосипеди у них (спитаю-напишу)
фотку я знайшла, але на цій фотці ніг дитини, колес/педаль не має
http://s53.radikal.ru/i141/1007/b6/7ff6b7e7d612.jpg

---------- Додано в 00:56 ---------- Попередній допис був написаний в 00:49 ----------

А машинка мені своїми розмірами подобається, на ній можна і по кімнаті поїздити, та й малій подобалося її возити, штовхаючи перед собою.
ну, якщо вам більше подобається машинка, то купляйте її (тільки можна дівчачу вибрати)
ми нашій на рочок подарували отаку
гарненька машинка
то ваша донечка і зараз на ній катається?
а яка це фірма?

---------- Додано в 00:58 ---------- Попередній допис був написаний в 00:56 ----------

ой, вже побачила фірму -дісней-

я_тут
15.07.2010, 12:54
Ми малому теж купили такий велосипед, і вже майже чотири місяці його на ньому возимо,зручно і Маркові подобається,педалі правда ще не крутить,але не тікає і їздить з дуже розумним виразом обличчя і типу керує кермом,весь час тримає його :) в нас теж Baby club

Я теж думаю над подарунком на рік, і ми думаємо купити ігровий майданчик, питання який, як думаєте

---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:51 ----------

[/COLOR]http://s53.radikal.ru/i141/1007/2b/ddae5fae27cc.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 11:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

http://s19.radikal.ru/i192/1007/55/c9093c3e5b5a.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 11:54 ---------- Попередній допис був написаний в 11:53 ----------

http://s49.radikal.ru/i123/1007/9c/50ad4ac3571e.jpg (http://www.radikal.ru)
А до тих батутів купити пластмасові шаріки...

Natalya
15.07.2010, 13:01
що краще - машинку, простий велосипед чи велосипед з ручкою (типу таких)
Я (вже з досвіду) б вибрала машинку. На ній дитина буде якось задіяна - відштовхуватиметься, сама вибиратиме, куди їхати... Мені не попадались на очі такі маленькі дітки, що самі крутять педалі на ровері. Наш он в два роки не дуже то хоче крутити. А велосипед з ручкою, це ж той самий візочок... Потім можна купити серйозніший ровер.

Fleshka
15.07.2010, 13:11
О! Ота ідея з гіркою мені до душі. Було б в нашій 1 кімнаті де то розмістити, я б Роману таке придибарила:girl_yes2:. Ато він на нашому столі зависає. Помітила за ним, що любить до чогось тягнутись, висіти на перекладинах, перелазити через перешкоди. Я тут, де то ви таке виділи?
Хресній на рочок вже замовили машинку, велосипед, певне буде за хресним...

Златка
15.07.2010, 14:55
Маємо машинку і велосипедик з ручкою. Машинкою я дуже задоволена: Златка її має з 11 місяців - спочатку на ній тільки сиділа, потім сама навчилась їздити-повертатись-розвертатись-пороги переїжджати; зараз по подвір"ї ганяє цілими днями або возить в ній лялю чи песика.
Візочок нам на рочок подарували: суцільне розчарування :girl_sad: він настільки нестійкий, що їхати ним з таким круть-вертьом, як Злата, яка щосекунди крутить в різні боки рулем, підстрибує в ньому, стає на ноги - то суцільна мука. За ту ручку мушу тримати міцно і на секунду не розслаблятись, бо йому перевернутись - то мить потрібна. Може, то просто якийсь в нас такий возик... куплений на базарі, фірми не пам"ятаю.
Ще й може в місті, на рівненькій дорозі ним зручніше було б, а ми живемо за містом, тут хороша амортизація і манервеність будь-якого засобу пересування для дитини - надважлива

amurka
15.07.2010, 15:03
я маю чіковську машинку,то там і ручка є,моє чудо в ній з 7 місяців товчеться,а тепер можна ручку зняти і хай сама пхає,а велосипед я буду купляти на наступний рік..

я_тут
15.07.2010, 18:20
Fleshkа, то я на ігросвіті вибираю...мені теж той спортивний майданичик подобається,але я думаю,що малому ще трохи ранувато і я все більше схиляюсь до батуту, щоб він сам там товкся,а на другий рік,ми б певно шведську стінку замовили,таку для більших діток з перекладиною і кільцями

Sue
15.07.2010, 18:40
а може хтось з присутніх купував розвиваючі іграшки Бріо (Brio)???? бачила в такому магазині дитячих товарів (http://www.mybuy24.net/ua/magazyn/tovari-dlja-ditei/igrashki/zalizni-dorogi.html) коштують недешево але кажуть, що з дерева і всіх капець екологічних матеріалів..
не знаєте чи діткам подобається??

Ніколь
15.07.2010, 19:17
гарненька машинка
то ваша донечка і зараз на ній катається?
а яка це фірма?

ой, вже побачила фірму -дісней-
це фірма Kiddieland, а напис на машинці дісней бо вона з Діснеївськими героями. яле в тої фірма є багато різних зараз машинок, правда найбільше таки з героями діснея.
Ось подивіться
http://www.igrosvit.com.ua/index.php?manufacturers_id=71&sort=&filter_id=100062
доня якраз на ній зараз і катається, і ще напевно довго буде кататись. Машинка спочатку біла цікава кнопочками, мігалками, мелодіями, лялечками які на ній ворушаться, вона просто штовхала її поперед себе де тільки могла, а тепер ще й катається

Galya
15.07.2010, 19:18
,а на другий рік,ми б певно шведську стінку замовили,таку для більших діток з перекладиною і кільцями
Ми таку купили на 1 рік. Зразу вчилась лазити по драбині (спочатку тільки на 1 сходинку). висіти на кільцях, тепер дуже любить гойдатись на драбині з шнурків (спеціально повідсовували меблі, щоб було місце), на кільцях, лазить по драбинках. Колись може навчиться і по канату лазити

я_тут
15.07.2010, 19:57
Gаlуа, а ви яку стінку купили?таку як я фото вставила чи іншу?

Galya
15.07.2010, 20:09
Таку:
http://s55.radikal.ru/i147/1007/aa/3df76cba5c09.jpg

Gemmy
15.07.2010, 22:48
Gemmy, як на мене машинка №1 зовсім не дівчата, але є суто дівчачі
Та я фото для прикладу дала. А суто дівчачі іграшки-речі чомусь не люблю... А рожевий колір взагалі слабо переношу :girl_impossible:
Дивилася вчора машинки Кідділенд, є дуже гарні. А ви не пробували свою доню возити за ту спинку? Хоча у вас, мабуть, уже нема в цьому потреби. А от моя ще сама відштовхуватись точно не буде, от мені і цікаво, чи можливо її за ту спинку возити.
Стосовно велосипеда з батьківською ручкою в мене ще один сумнів - чи доживає він до того часу, коли дитина буде сама крутити педалі і потреба в тій ручці відпаде? Мене всякі 3-в-1 насторожують

Ніколь
16.07.2010, 01:09
Ми по різному пробували, і доня сама ту машинку штовхала поперед себе тримаючись за спинку, і іграшки на ній возила, і ми її возили на машинці штовхаючи за спинку....але батькам штовхати за спинку треба конкретно нахилившись, так що використовувати ї як велосипедик з ручкою управління буде не зручно.

Tanju
16.07.2010, 01:17
ще...дуже жалію що не купила, але куплю все одно, чудовий будиночок

Думаю 100% не пожалієте,якщо придбаєте. Нашій малій подарували такий будиночок на рочок. (Спочатку побавились всі дорослі:girl_wink:). Анюті було дуже цікаво кожен раз знаходити що там можна ще натиснути. І дотепер це її найулюбленіша іграшка. Бавиться майже щодня нею.

нталька
24.07.2010, 10:38
А чи хто бачив іграшки до мультфільму "Історія Іграшок"? Ми бачили лєго в антошці і фігури-ляльки по 450 грн. Але крім того, що вони дорогі, то ще й далекі від мультяшних.
Може хтось бачив варіанти дешевші? або достовірніші (типу матерчатого Вуді, а не пласмасового)

Gemmy
25.07.2010, 00:18
А я шукаю такого метелика
http://s04.radikal.ru/i177/1007/2b/a0c37c882baa.jpg
Може, хтось бачив таку або якусь подібну каталку-штовхалку з ручкою?

Ніколь
25.07.2010, 01:16
Взагалі таких подібних штовхалок валом, переважно вони є всюди де продають іграшки.
В нашої малої є три штовхалки такого плану
1. Метелик на колесах який штовхається, метелик по ходу маше крилами, щось там дзеленчить і т.д.
2. Вертольотік - аналогічно штовхається, вертьольот круте пропеллером, в прозорій "кабіні" всякі бусінки тарахкотять і катуляються + ще на самому вертольоті є якісь крутілочки з кубіками.
3. Хіт сезона в малої - качечка. Штовхається, по ходу качка маше крилами і на голові в неї кєпка яка крутиться коли качечка їде.
Найякіснішою з них є качка - вона в нас найдовше живе і не ламається. По ціні всі іграшки в діапазоні 30-50 грн, були куплені в різних магазинчиках на Провесні.
І якщо вибирати каталочку для вулиці - то бажано щоб колесики були більші, бо чим вони меньші тим гірше каталочка їде по вулиці, якщо ж колесики більші - то каталочка їде успішно всюди. Для дому розмір колесиків не принциповий.

Vitaminka
25.07.2010, 02:16
такого багато у Львові
на днях купили схожого метелика малій, але щось вона ним не штовхає, а товче ним в підлогу, бруківку (бачу скоро метелик здохне)

Gaichka
25.07.2010, 09:56
в нас в районі майже кожна дитина має такі каталки. Метелики самі крихкі, їм швидко приходить кінець :)Добре брати ті що мають 4 колеса, вони самі стійкі і "живучі". Ціна таких каталок в районі 30 грн. Є різні і жучки, і машини, і гвинтокрили, півники...

Galya
25.07.2010, 09:58
Дівчата, дивіться якого коника натрапила
http://s40.radikal.ru/i087/1007/e7/0e620ceddf24.jpg
Ми купляли деревяного, але абсолютно нерозфарбованого, простого до неможливого. А такий коник - зразу видно, що душу в нього вклали, поки розмальовували:)
Якщо когось зацікавить, можу в ПП сказати де такого придбати.

Fleshka
25.07.2010, 12:02
на днях купили схожого метелика малій, але щось вона ним не штовхає, а товче ним в підлогу, бруківку (бачу скоро метелик здохне)
:girl_crazy:Відать то вік такий, товкучий:girl_crazy:
Бабуся дзигу принесла Ромкові, файну таку. Я її розкручую, показую синові. як воно файно крутиться, а він зразу хапає, і товче нею. Вже погнув її...:girl_mad:

Vitaminka
25.07.2010, 13:08
Відать то вік такий, товкучий
ага:girl_yes:
в нас що 1-2 дні, якась іграшка в смітнику
всі пластмасові вже пішли спати, найживучіші іграшки з пластмаси- це фішер прайс (горшечок, зайчик, песик, телефон, товче ними пару місяців і ще пока не розвалились, не тріснули)

Prutylyatko
25.07.2010, 14:27
хочу малому купити машинку-каталку від ДІСНЕЙ, а ціни трохи кусаються. Може, хтось зустрічав трохи дешевші варіанти, але щоб з музикою, а то все обіцяю, а ніяк не куплю.

Gemmy
25.07.2010, 15:05
такого багато у Львові
Дякую, вже замовила своїм, а то у нас лише вертольотики і коники бачила, і всі якісь ненадійні. В подружки малий вертольотик вже майже розламав (якраз такий, як Ніколь писала), вже клеїли його. А Каріні дуже подобається його штовхати, хоч не завжди виходить. От і хочу щось надійніше.

Ніколь
25.07.2010, 16:55
В подружки малий вертольотик вже майже розламав (якраз такий, як Ніколь писала), вже клеїли його.
До речі вертольотік в нас теж живучий.....зіпсута лише палка якою штовхати, мала її просто розгризла :girl_crazy:

Юстина
25.07.2010, 17:08
мала її просто розгризла
А наша розламала. Я їй скотчом припасувала, бо страшно вже той вертольотік їй за 27 грн. подобається.

Vitaminka
25.07.2010, 17:38
мала її просто розгризла
наша розламала
Вже погнув її...
це все від дитини залежить наскільки іграшка живуча
хтось акуратно бавиться, я хтось товче тими іграшками (напр. як моя мала)

Fleshka
25.07.2010, 22:24
це все від дитини залежить наскільки іграшка живуча
хтось акуратно бавиться, я хтось товче тими іграшками
Я б сказала навіть не від дитини, а від її способу вивчання світу. У всіх свої підходи:girl_yes:
То так себе тішу, шо Ромко виросте акуратним і буде іграшки ремонтірувати, а не ламати:girl_crazy:

cherepashka
25.07.2010, 22:35
На рахунок метеликів-каталок - впала доцька в дитинство :) побачила у діток на майданчику тих метеликів і все,мама,купи метелик!Пішли ми на провесінь,пройшлись по всіх будках з іграшками,всюди є жучки,вертольотікі,собачки і т.д.,а метеликів нема.Настюха кричить,що хоче тільки метелика,продавці розводять руками.Сказали,що не замовляють,бо ті найшвидше ламаються.Я це доці пояснила і ми щасливо забули про метелика.А тут на днях знов йшли через провесінь,а там в кожній будці метелики :girl_crazy: Щоб то ще у них попитати,щоб завезли...:girl_haha:

levandivka
28.07.2010, 14:45
Данило свіжоньке (http://levandivka.com/wp/archives/824#more-824)збирав нині:
http://s005.radikal.ru/i211/1007/3d/1dee739417ad.jpg (http://levandivka.com/wp/archives/824#more-824)

RUZHAJA
04.08.2010, 14:54
всім привіт! вже давно хочю написати в цю темку
ми придбали ось такі пальчикові іграшки в IKEA
http://ruzhaja.users.photofile.ru/photo/ruzhaja/115459241/xlarge/138872383.jpg
http://ruzhaja.users.photofile.ru/photo/ruzhaja/115459241/xlarge/138872393.jpg

дівчата, то щось неперевершене!!!! стільки цікавості в Анжелікі щє жодна забавка не викликала. вона кожну іграшку сприймає як особистість і із задоволенням разом з ними виконує все що потрібно , вчиться і грається в рольові ігри.
короче , дуже -дуже всім раджу!:girl_claping:

veronka
04.08.2010, 22:51
дівчата, а в когось вдома є качельки для малечі, такі, що стоять на підлозі? Чи подобаються дітиську і як довго інтерес до них тримається?

kati
04.08.2010, 23:44
Чи подобаються дітиську
подобаються діткам однозначно

як довго інтерес до них
тут по різному. Ми катались десь до 1.2..потім вже не хотів. А коліжанкин малий мав звичку там засинати , то вона його там заколисувала майже до 3

Златка
05.08.2010, 00:54
У нас є від рочку - Златка від неї не фанатіє, але катається в принципі щодня. Зараз має захцянку качати в ній свого улюбленого пса і співати йому "а-а-а" :girl_dance:

Юстина
05.08.2010, 01:01
У нас є від рочку - Златка від неї не фанатіє, але катається в принципі щодня. Зараз має захцянку качати в ній свого улюбленого пса і співати йому "а-а-а"
Аналогічно. Наша теж стоїть від рочку і зараз, здебільшого, катає ляль або гойдається "в холосту". Розрахована до трьох років, а як буде, не знаю. Мушу сказати, що і великі гойдалки Юстину не особливо цікавлять. Кричить здалеку "а-ді-да", хвилину гойдається і "тьопа-тьопа". Єдина порада - купувати, але не дорогу.

veronka
05.08.2010, 01:05
от і питання - яку, де і недорога, то скільки? сорі за офф

amurka
05.08.2010, 01:30
в нас є,але така що вішається,то мала з 8 місяців на ній кожен день по 20хв. зависає,а якщо сама некатається,то лялю катає)

сяняНЯНЯ
05.08.2010, 11:26
яку, де і недорога, то скільки?
можете попробувати таку маленьку пластмасову що кріпиться на вулиці або вдома до дверей.Ми таку маєм і можу сказати що вона завжди задіяна:взимку в хаті прикріплюєм,а влітку на дворі.недорога

Лія
05.08.2010, 11:29
Але з тих недорогих ,що вішаються на відкоси дверей,треба брати ту, що від року,вона безпечніша,більш закрита,в нас така.

Златка
05.08.2010, 12:04
от і питання

більш-менш бюджетний варіант - тако (стаціонарна, на ножках); якщо є дома де причепити, то можна на шнурочках

RUZHAJA
05.08.2010, 12:49
качельки для малечі

яку, де і недорога,

Веронка, ну ти мене дивуєш!
СШ маєш? ;) купляєш до нього пару ось таких кілець
http://ruzhaja.users.photofile.ru/photo/ruzhaja/115459241/xlarge/138890811.jpg

і буде вам щастя :)

http://www.youtube.com/watch?v=gysSQIJc8oY&feature=player_embedded#!

inka
06.08.2010, 22:44
Дівчата, як Ви вважаєте, чи дорого 600 грн за таке дитяче ліжечко без матраса??? Треба синулі купити-таке гарне знайшла на одній гуртівні. А в ціні шось не орієнтуюсь. Там картинки різні можуть бути.:girl_in_dreams:

http://s54.radikal.ru/i146/1008/98/d023dd543a38.jpg (http://www.radikal.ru)

http://s53.radikal.ru/i139/1008/2d/58cf8e0a2ba9.jpg (http://www.radikal.ru)

LILY
07.08.2010, 02:31
хочу малому купити машину ы вагаюся мыж моделями може хтось маэ такого плану як чыко або шось аналогычне машину-трансформер дайте якысь выдгуки ,чи купити звичайну орыон...?
http://s47.radikal.ru/i117/1008/b8/0f201f1bdd79.jpg
http://s06.radikal.ru/i179/1008/9d/55aee95150e5.jpg
http://s002.radikal.ru/i199/1008/ff/713fc420eaed.jpg

Нікуся
07.08.2010, 08:30
в нас сусідська мала товче машину оріон вже другий рік,і ніц машині не сталося. правда якщо порівнювати з машинами інших виробників ,то вона явно програє через свій простий вигляд

amurka
07.08.2010, 10:51
маю таку чіковську машинку,ми в ній з 7міс. їздимо.машинка супер,правда не на вулицю,по наших дорогах.
зараз далі на ній катаємось,має гарні мелодії....

ola-lyola
03.09.2010, 16:55
Хто знає де можна купити ось такого Пегаса? Фірма Матель або Сімба

http://s52.radikal.ru/i137/1009/4d/f68c832abcb8.jpg

ckorpionsha
03.09.2010, 17:48
А я напевно скоро свому живого клоуна куплю,бо крім мене нічим не бавиться і сам ВЗАГАЛІ не бавиться ніхвилини. Криша едет неспеша. Дівчатка, ваші дітки чим бавляться у такому віці?

Prutylyatko
03.09.2010, 17:53
чи дорого 600 грн за таке дитяче ліжечко без матраса???
А що це за матеріал, це пластмаса?

ckorpionsha
03.09.2010, 17:53
То так себе тішу, шо Ромко виросте акуратним і буде іграшки ремонтірувати, а не ламати
У нас чомусь на другий день від нової машини колесо одне мусить відлетіти,малий на тому спец. Маю вже колекцію таких "тачок"..треба їх позбутись
Стосовно велосипеда з батьківською ручкою в мене ще один сумнів - чи доживає він до того часу, коли дитина буде сама крутити педалі і потреба в тій ручці відпаде? Мене всякі 3-в-1 насторожують
у нас дожив,вже минув 2 рік як купили,малий крутить потихеньку педалі з живою ручкою. Правда ми вже купили й інший йому велосипед типу гнома

Prutylyatko
03.09.2010, 17:58
хочу малому купити машину ы вагаюся мыж моделями
Хотіли малому купити щось такого плану, зупинились на Оріоні через ціну невисоку та міцність, але малій подарували Дісней, то їх не порівняти, обидвоє мало не за графіком бавляться та ще й старший теж свої руки прикладає.

---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:55 ----------

чим бавляться у такому віці?
Ото вище написала про машинку, то нею бавиться, поки мала не побачить
А, взагалі, чомусь йому зараз подобається великі пазли складати (неправильно, але втіха), а ще маємо нову забавку-фітбол, то поки не падає з нього, доти товчеться.

ckorpionsha
03.09.2010, 18:12
Ото вище написала про машинку, то нею бавиться, поки мала не побачить
маєм діснеєвську машинку,пазлів нема,мяч з ручкою на якому можна поскакати теж є...клоуна нема)))))
от батут,шведська стінка то добре.але квартира мала

Prutylyatko
03.09.2010, 18:19
маєм діснеєвську машинку,пазлів нема,мяч з ручкою на якому можна поскакати теж є...клоуна нема)))))
от батут,шведська стінка то добре.але квартира мала
мабуть, вам пора в садочок, там буде де і з ким енергію витрачати:girl_impossible:

ckorpionsha
03.09.2010, 18:25
мабуть, вам пора в садочок
боюсь з цим не складеться,каже тіки з мамою там буду.
про іграшки:ще подобається піаніно з мікрофоном на ножках і мольберт чи варта то брати вже у такому віці?

Galya
03.09.2010, 18:28
вам пора в садочок
Краще почати з якихось розвиваючих занять, де дитина з мамою, але бавиться з іншими дітьми, малює, ліпить, співає, товчеться...

ckorpionsha
03.09.2010, 18:35
Краще почати з якихось розвиваючих занять
ходили в "Родину" на віршовану гімнастику,тепер плануємо продовжити. Але коли я навіть в гості з ним іду то він мене за руку бере гратись до інших діток.без мене ні--ні

Нікуся
03.09.2010, 18:40
ckorpionsha, не хвилюйтесь ,в мене таке ж мамкало, навіть мультфільм мусить дивитися з мамою. Але, ми вже місяць як ходимо в садок.... і там йому мама не потрібна!

ckorpionsha
03.09.2010, 18:44
ckorpionsha, не хвилюйтесь
мультики теж з мамою) з садком мушу трохи зачекати по сімейним справам
Во,що надибала
http://www.igrosvit.com.ua/advanced_search_result.php?keywords=Marbutopia&x=0&y=0

Зорянівонька
03.09.2010, 19:01
дітки чим бавляться у такому віці
А ти фарби-пластилін-розмальовки пробувала?
Думаю ще малому ножиці і папір кольоровий купити - хай витинає:)

ckorpionsha
03.09.2010, 19:03
А ти фарби-пластилін-розмальовки пробувала?
ага і бодіарт) ножниці боюсь дати в руки,розмальовки перемальовує)

Galya
03.09.2010, 19:22
Ножиці бувають пластмасові, тільки папір і ріжуть, а для пальців зовсім не страшні.

коли я навіть в гості з ним іду то він мене за руку бере гратись до інших діток.без мене ні--ні
Може з часом би звик, що мама близько, але не тягнув весь час з собою... думаю розвиваючі заняття варто продовжити.

Drimka
06.09.2010, 15:39
Хочемо подарувати Данусику на ДН машинку на радіокеруванні, але зараз мало де буваю, то навіть не знаю які тепер є. Хочеться надійну купити, щоб трохи послужила, а не за місяць викинути, але щоб і купу грошей не відвалити ні защо. Так сказати, шукаємо оптимальний варіант. Поділіться думками і досвідом.
Хм, а може краще трек з машинками...:girl_in_dreams:

ola-lyola
06.09.2010, 15:59
Хочемо подарувати Данусику на ДН машинку на радіокеруванні
А якого віку хлопчик? Для маленьких дуже гарні і якісні машинки на пульті Chicco
http://s49.radikal.ru/i125/1009/16/2c3d89203318.jpg

Треки я купувала похреснику польської фірми Wader. Є різні варіанти - і автостанції, і дворівневі, відносно не дорогі. Є в Карапузі на В.Великого, в Антошці великий вибір.

Drimka
06.09.2010, 16:27
А якого віку хлопчик? Для маленьких дуже гарні і якісні машинки на пульті Chicco
З рочки.(Не зрозуміла де мої лінієчки, зараз розберусь :( ) А від МАкквіна він би був на 7 небі від щастя.

Ная
06.09.2010, 17:12
Софії так само три роки,ляльками вона не бавиться,любить машинки. Так от машинки на пульті її цікаві один день,далі пульт десь закине і бавиться просто машинкою вручну).На ДН їй подарували паркінг величезний для машинок-дитина відійти від нього не може,я нині зранку просинаюся,а вона вже вдосвіта встала,сидить і бавиться. В нашому випадку купити їй машинку на радіокеруванні було б даремною тратою лишніх грошей...

ola-lyola
06.09.2010, 17:56
Так от машинки на пульті її цікаві один день,далі пульт десь закине
Наша Ярка навпаки машинками не бавиться, але від ї такої дівчачої просто відірватись не могла.
http://s002.radikal.ru/i200/1009/2d/91306747849c.jpg
В неї знімається верх, який одночасно є пультом, а машинка стає кабріолетом. Зараз вже ніби переросла. Машинка класна, але ціна на неї висока, якби не подарували сама б не купила.
Пи.си. Пегаса ніхто ніде не бачив у продажу?????

katrinka
06.09.2010, 18:10
хто бачив, де продають ігрові набори playmobil? чи можна нетом замовити? дякую

loreniya
06.09.2010, 18:33
підкажіть, будь ласка, з тякого віку дітки бавляться сортерами? іменно бавляться яко сортером, а не як просто іграшкою?

popelushka
06.09.2010, 18:38
А чим бавляться дівчатка 2-х річного віку?

сяняНЯНЯ
06.09.2010, 19:07
чим бавляться дівчатка 2-х річного віку?
моя також(як вище дівчата писали) гарно бавиться машинками,а ще ліпше їй подобається колисати ляльки,давати їм цицю,пеленати...

Fleshka
06.09.2010, 19:26
підкажіть, будь ласка, з тякого віку дітки бавляться сортерами? іменно бавляться яко сортером, а не як просто іграшкою?
ги, Роман бавиться сортером, але як "сортером-навпаки", мама вставляє фігурки, а Ромік виймає і розкидає по хаті. :girl_crazy:

ola-lyola
06.09.2010, 19:40
з тякого віку дітки бавляться сортерами?
Все залежить від дитини - моя почала досить швидко правильно запихати фігурки у равлика, похресник дойшов до того десь після двох.

А чим бавляться дівчатка 2-х річного віку?
Ми в два роки возили возик, любила все, що возилося-тягалося по вулиці, ще машинки, конструктор з великих частин, активно малювала. Повністю ігнорувала ляльки, кухні-посудки.
Якщо вам на подарунок, то зайдіть на сайти з іграшками- чіко чи фішер прайс там можна підібрати іграшки відповідно до віку, швидше зорінтуєтесь.

Лідочка
06.09.2010, 19:51
А з якого віку дитині варто купити іграшки для розвитку друбної моторики? І які саме іграшки?

ola-lyola
06.09.2010, 20:05
А з якого віку дитині варто купити іграшки для розвитку друбної моторики? І які саме іграшки?
З віку, коли дитинка може захоплювати чи міцно тримати щось в ручці. Найменшим підійдуть кільця різної факутри (ребристі, пупирчасті) нанизані на брязкальце, є ще ключі на кільці, мякі іграшки в яких різні частинки напхані якимись кульками, шарудять та ін., мякі чи пластмасові куби, в яких кожна сторона різної текстури.
Є ще деревяні "лабіринти" намистини, різної форми та розмірів, які можна пересувати по грубій проволоці.
Можна зробити самому - нанизати різнокаліберні гудзики на шнурок, або позашивати у мішечки з різної на дотик тканини квасолю, горох та ін.

kvVItKA
06.09.2010, 20:20
ми бавимся такою штукою вже від тоді як нам виповнилось 2 місяці і 1 тиждень, при тому синочок дьоргає за іграшки і слухає музичку,яка грає
http://www.chicco.com.ua/thumbs/kd27z2ea20100826114235_400x400.jpg
улюленими іграшками зараз є ось таке яблучко, що схоже на помідор, кодова назва "цицьки", воно відкривається
http://www.tinylove.com.ua/thumbs/49_FruityAndyA0320071014101111_170x170.jpg
і такого плану забавка, тільки в нас слоник. Синочок тримає його однією рукою, іншою сам перекручує слоника
http://www.hotsale.ua/__pro/000009/0000093525.jpg
Зараз їдемо в магазин якраз для того щоб купити нові іграшки, бо видно,що йому вже ті стали трохи не цікаві:)
З віку, коли дитинка може захоплювати чи міцно тримати щось в ручці.
100 % , а ще нам казали, що саме в ранньому віці варто "працювати" з ручками дитини, постійно давати щось пробувати різне за текстурою і т.п. бо зараз формуються нейрозв2язки і розвиваються півкулі головного мозку.

Vitaminka
07.09.2010, 01:42
Роман бавиться сортером, але як "сортером-навпаки", мама вставляє фігурки, а Ромік виймає і розкидає по хаті.
пару місяців назад я донечці показувала, як вставляти фігурки, мала не проявляла інтересу, просто виймала-розкидала-збирала-..., але фігурки не вставляла
2 тиждня назад це сталось, мала підійшла до сортера і почала вставляти всі фігурки (я думала, що вона і забула, що я її колись це вчила або дитина забула і сама навчилась)

подарували дитині гойдалку, пока інтерес великий до неї, сама любить гойдатись або гойдати свої іграшки (напевно іграшки більше любить гойдати)
гойдалка tako
http://www.kids-price.ru/contentimg/pic109/size1/hbu_tako_158597.jpg http://s58.radikal.ru/i161/1009/da/0617905649a9.jpg

Vероніка
07.09.2010, 15:18
з якого віку дітки бавляться сортерами?
Просто так мій бавився місяців з 8, а освідомлено, намагаючись попадати у отвори, після рочку.

Angel
08.09.2010, 15:15
що думаєте на рахунок такого розвиваючого центру??? ціна 160 грн http://s46.radikal.ru/i113/1009/dd/c855a65a1f70.jpg http://video.mail.ru/mail/3620634/_myvideo/4.html

Нікуся
08.09.2010, 15:35
Angel,племінниці подарували -класна штука! однозначно! мого малого за вуха не відтягнути від тої забавки ,коли приходимо до них в гості.

Юстина
08.09.2010, 17:12
подарували дитині гойдалку
Ми з чоловіком теж дочці подарували на рочок гойдалку.
Час від часу виявляє бажання гойдатися (раз на тиждень), а так за дві з лишнім тисячі гарно "проводять час" лялі і ведмедики.
http://s43.radikal.ru/i101/1009/08/11614133c4b2.jpg

Vitaminka
08.09.2010, 17:29
ми з чоловіком теж дочці подарували на рочок гойдалку.
Час від часу виявляє бажання гойдатися (раз на тиждень), а так
за дві з лишнім тисячі
гарно "проводять час" лялі і ведмедики.
це не ми купили, це друзі подарували
ні, наша дешевша, польська тако, 640-700 грн
а яка у вас фірма гойдалки?
зручно, що їх і на подвір'ї можна поставити

Юстина
08.09.2010, 17:47
а яка у вас фірма гойдалки?
зручно, що їх і на подвір'ї можна поставити
Feber
Купували з таким розрахунком, щоб гойдатися і на вулиці.

Vitaminka
08.09.2010, 18:08
що думаєте на рахунок такого розвиваючого центру?
цікава штука

в моєї зараз улюблене заняття складати кубіки в ряд, пірамідкою...
такі у нас k's kids
http://rmt.mamadoma.ru/p/7e/21374b.jpg
і така сумка-куб, складає в нього кубіки і носить по хаті, по формах вставляє
http://ivasik.ua/products_pictures/442718001255432211.jpeg

Drimka
10.09.2010, 01:41
Софії так само три роки,ляльками вона не бавиться,любить машинки. Так от машинки на пульті її цікаві один день,далі пульт десь закине і бавиться просто машинкою вручну).На ДН їй подарували паркінг величезний для машинок-дитина відійти від нього не може,я нині зранку просинаюся,а вона вже вдосвіта встала,сидить і бавиться. В нашому випадку купити їй машинку на радіокеруванні було б даремною тратою лишніх грошей...

Схоже, в нас так і вийшло. Ми купили, а Даня побачив, то ми зразу і дали. Так він ще пультом добре керувати не може, то тепер бавиться з татом: тато керує і їздить то до нього, то від нього, а Данилко вигадує, то в нього заправка, то сервіс, то магазин... Тому паркінг з тими всіма прибамбасами був би йому цікавіший, ну нічого, скоро святий Миколай прийде :)

Олюнька
16.09.2010, 12:26
Порадьте, будь ласка, хороші настільні ігри для дітей від 4-х років!
Дякую!

Марта2
16.09.2010, 15:39
Від тепер сушу собі голову що ж купити дитині на Миколая! Облазаила купу сайтів інт-маг. в пошуках чогось цікавого! Називається що купити дитині в якого все є!
Натрапила на такий набір http://mamamarket.com.ua/product_info.php?cPath=56_160&products_id=5639 думаю млже варта купити, бачу в дитини інтерес до газаонокосарки, завжди в чоловіка відбирає щоб самому возити! Але чи той інтерес не пропаде до наступного року....
Думала над різними треками, страшно любить машинки, є всякі 2-3-х поверхові, але боюсь що дитина захоче на нього сідати.... Ось такого плану http://mamamarket.com.ua/product_info.php?cPath=56_160&products_id=20199

карапуз
17.09.2010, 01:39
Думала над різними треками, страшно любить машинки, є всякі 2-3-х поверхові, але боюсь що дитина захоче на нього сідати.... Ось такого плану http://mamamarket.com.ua/product_inf...ducts_id=20199
Ну,не знаю,усі дітки ,звичайно ,різні,мій Мартинко на трек не сідає :girl_nea:.Дуже любить бавитись такими забавками,правда рівно 15 хв,а потім усе розкидає:connie_pull-pigtail.
http://i077.radikal.ru/1009/42/2db8cefdbf68.jpg

Марта2
17.09.2010, 13:01
Дуже любить бавитись такими забавками,правда рівно 15 хв,а потім усе розкидає.
А в нас машинки то святе, він як засяде бавитись ними, то його навіть не чути годину а то і довше, він має такий конструктор з якого можна робити дорогу, воно маленьке, бавиться тим дуже але пару раз пробував по тому походити...
Все-таки напевне купим треки! Дякую!

Фіяна
18.09.2010, 13:17

в нас облюбовані та в активній забаві класичні настольні ігри - дитяче доміно, лото та мемос. Ось такого плану -
http://s001.radikal.ru/i193/1009/a1/b364b26bbdf1.jpg
http://s57.radikal.ru/i158/1009/49/f47197fa7d50.gif

Гарно розвивають увагу та логіку, раджу :)

Олюнька
18.09.2010, 13:40
Цитата:
Допис від Олюнька
в нас облюбовані та в активній забаві класичні настольні ігри - дитяче доміно, лото та мемос. Ось такого плану -.....

Дуже дякую за пораду, Фіяно!

Ще - бачу, декого теж цікавить те питання, - така інформація: вчора придбала на форумі навчально-розвиваючі лото (теми: годинник і час; групи тварин; хто де живе (про тварин); моя Україна, ...) та набори: тести+ігри (теми: уява; увага; память;...).
Розраховані на різний вік - для дітей від 3-х років, від 4-х років, від 5-и років, від 6-и років.
Не знаю, чи можна вказувати тут назву видавництва, тому кого цікавить - питайте в приват.

Vероніка
18.09.2010, 17:39
що думаєте на рахунок такого розвиваючого центру?
Angel, я теж до нього приглядаюсь, ціна дуже приваблива. Ви ще не купили ?

Ніколь
24.09.2010, 02:32
Трошки похвалюсь .....хоча це і не іграшки, аде моя мала з задоволенням проводить час біля книжок, і от віднедавна я відчула що нам наших простих книжечок замало і вже нецікаво, а треба щось гарне, іллюстроване, цікаве, де б було багато різних казочок, віршиків і т.д.
І знайшла в Ашані, видавництво Ранок, формат: 20,5х26 см., 96 с., тверда обкладинка, іллюстрації пречудові, на рос.мові - що тішить, а головне ціна навіть дешевше ніж на офіц.сайті Ранку.

Прикупила отакі:
http://s53.radikal.ru/i140/1009/ff/5ae30eae7953.jpg http://i053.radikal.ru/1009/30/c80f7faf6819.jpg
Так що нам тепер дощі не страшні, нам буде чим вдома зайнятись :girl_claping:

bioland7
24.09.2010, 12:00
в нас облюбовані та в активній забаві класичні настольні ігри - дитяче доміно, лото та мемос.
А моєму малому ці ігри взагалі не цікаві. Набагато більше пазли подобаються.

І знайшла в Ашані, видавництво Ранок, формат: 20,5х26 см., 96 с., тверда обкладинка, іллюстрації пречудові, на рос.мові - що тішить, а головне ціна навіть дешевше ніж на офіц.сайті Ранку.
В Ашані ціни на дит.книжечки дешевші, аніж були на Форумі. Мене це здивувало,але факт є фактом. Купили останнім часом там книжечки з розвиваючої серії з наклейками видавництва Махаон (http://www.machaon.kiev.ua/catalog/c61/page/2)

Angel
24.09.2010, 16:02
Angel, я теж до нього приглядаюсь, ціна дуже приваблива. Ви ще не купили ?
купила! Тереза в захваті)))цілими днями тільки тою іграшкою і бавиться...

Vероніка
25.09.2010, 01:49
Ну все, теж замовлю малому )))

Svitlana83
26.09.2010, 15:09
Angel, Veronika а де Ви замовляли той центр?

loreniya
26.09.2010, 15:15
а наш малий не хоче зовсім іграшок... зараз має таких фаворитів - стаканчики з харчової пластмаси, мильниця і коробка на зубну щіточку які я брала в роддом, кришка від дезодоранта, банка від тоніка до лиця, дві кришки пласмасові для закривання банок і яйце від кіндера... а, ще гребінь з грубими зубчиками і 1 м"який бігудь... іграшки в ящику вже тиждень живуть на балконі!!!! малому майже 9 міс... як його навчити гратись а не облизувати мої мешти....

Prutylyatko
26.09.2010, 15:26
як його навчити гратись а не облизувати мої мешти
Мусите самі братись за іграшки та бавитись ними, тоді й він до вас приєднається.
В нас на вихідні або ввечері кімнату не впізнати, всі іграшки на підлозі, а малі можуть на них навіть не звертати уваги. а "їздити" на татові або товктися на підлозі.
Приходьте до нас в гості, йому буде цікаво в компанії

Usmishka
26.09.2010, 15:44
Щодо іграшок, то в нас усі на ура-лиш би мама участь приймала.
З останніх улюблених-набір лікаря.
Вчора лазила по Мазеккеа-то сподобались будиночки, вони розкладні і там прикольні такі меблі, чомусь вони мені більше імпонують ніж ті стандартні для барбі, якісь акуратніші, і ті ляльки такі приємні на вигляд, просто дітки, а не моделі. Вартість від 400 грн.
Питалась про їх дисконтну систему-була в шоці, накопичувальні картка видається при покупці на 250грн, після 4000 грн-знижка чи то 3 чи то 5%, після 40000! - 10%.
Ще в них симпатичні деревяні рамки-вкладки, але нам то вже не актуально, ну і ще купа всього, але роздивитись не встигла, бо моя малеча почала бавитись якимись ходунками і я змушена була провести евакуацію, бо ходив власник і показував на неї пальцем, а я була не в настрої, щоб пояснити, що раз стоїть в межах дитячої досяжності-то є їхні проблеми.

Angel
26.09.2010, 16:39
симпатичні деревяні рамки-вкладки
а що це?????

Фіяна
26.09.2010, 17:44
Набагато більше пазли подобаються

а скільки вашому хлопчику?
в нас також був період "пазломанії" десь в 3-4 роки, пройшов...

після логічних настільних ігор доня почала цікавитись і активно бавитись у шахи (ми з чоловіком вже серйозно подумуємо її в шаховий гурток віддавати), а також бавиться дитячою монополією...
ось такий математик-економіст-бізнесмен росте :)

Пупсик
27.09.2010, 12:51
Вчора в Арсені натрапила на розвиваючі іграшки ТМ Малыши. Ціни порівняно з чіковськими і Фішер-прайсівськими досить демократичні. Ось кілька посилань на ці іграшки.
Игра "Веселая поляна". (http://www.igrosvit.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=257&products_id=8753)
Обучающая игрушка «Веселый телефон» (http://www.igrosvit.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=257&products_id=8746)
Игра "Ба-ра-Бум". (http://www.igrosvit.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=257&products_id=8750)
Игра "Солнечный город". (http://www.igrosvit.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=257&products_id=8752)
Товар сертифицирован
Производитель: «DREAM MAKERS» (Беларусь)
Хтось купував своїм діткам ці ігри? поділіться враженнями

---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:19 ----------

Ще одне запитання. Чи хтось замовляв іграшки вцьому інет-магазині? http://www.dream-makers.com.ua/

Usmishka
27.09.2010, 12:54
а що це????
http://babytoys.ua/modules/pic_secure.php?file=71509.jpg&width=200&height=200

kati
27.09.2010, 12:57
http://shop.funtastik.by/pics/items/pkb0.jpg
http://shop.funtastik.by/pics/items/malyshi_tc60fy_2.jpg

Отакого метелика( тягнути і грає мелодія) і таку розвивалку ми дарували нашій похресниці. Мені дуже подобаються іграшки цієї ТМ.
Ціна нижча , а якість ні каплі не гірша. Всі мелоіі дуже приємні на вухо, матеріали якісні

Galya
27.09.2010, 17:06
В нас є іграшка ба-ра-бум (http://www.igrosvit.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=257&products_id=8750), дуже класна, мелодії і звуки приємні, з іншого боку - звичайний барабан, по якому бити тою причепленою палочкою.

марта
30.09.2010, 16:33
Костіна сама улюблена іграшка
http://s005.radikal.ru/i211/1009/14/2d68fe01c885.jpg
Паравозики носить усюди з собою і спить з ними теж.

bioland7
30.09.2010, 16:51
Костіна сама улюблена іграшка
Де таке купували і скільки коштує?
Ми мали менший подібний від Лего, але малий поїзду голову скрутив.

ola-lyola
30.09.2010, 17:29
Ми почали дивитись мультики діснеєвські про принцес і Ярка дуже просила Сплячу красуню-Аврору, або Русалоньку, хоча до того не бавилася на Барбі ні Братс.
Пішла в Будинок іграшок і застрягла! Купувала Ярці, а бавилася б нею сама, такі класні ті ляльки! Вдома двоє її оглядали, перебирали. Тепер Ярка просить Жасмін з Алладіном, а я вже і не заперечую, самій цікаво :girl_in_dreams:
Купила ось таку
http://s001.radikal.ru/i196/1009/1d/da29da371d03.jpg
В Будинку іграшок зараз запровадили накопичувальну систему знижок, схожу на Антошкіну.

Ніколь
03.10.2010, 20:25
Потрошки задумуюсь над подарунками малій на день народження і бачу що в нас якось забагато вже іграшок і не знаю що дарувати.
З того що однозначно подарую то це конструктор з такої серії:
http://s47.radikal.ru/i117/1010/a4/843f0c676f82.jpg
ще буду шукати такий МПЗ плеєр - він з зовнішнім динаміком - мала любить слухати пісеньки і танцювати під них
http://i080.radikal.ru/1010/b0/dd261a0bd1ab.jpg
ще хочу кубіки з буквами або навіть скорше отаку азбуку (розмовляючий плакат)
http://s46.radikal.ru/i114/1010/51/db59c542468e.jpg
а що ще не знаю.....всякі книжки, кубіки, ляльки, мьякі іграшки різних розмірів, посудка, ліжечка для ляльки, візочки - все це в нас є. Ще думаю може їй купити іграшковий утюг - бо вона надто нашим справжнім цікавиться ну і більше не знаю що ще можна дарувати на наш вік. Може я про щось забула чим дітки добре в такому віці бавляться? Бо в мене на всіх дарітєлєй фантазії бракне...

сяняНЯНЯ
03.10.2010, 22:49
А ми от своїй на день народження(2рочки) подарували парту-таку кольорову зі стільчиком,звичайно не саму найкращу,хотілось би дерев"яну,але все ж з того що нам запропонували у нас в місті-то напевно ліпший варіант.
тепер Софійка сидить за нею і щось собі малює,не так часто як би хотілось,але цікавиться.

Златка
04.10.2010, 00:20
Я Златуні хочу на 2 рочки купити мольберт :connie_pull-pigtail А ще мені дуже хочеться їй такий дитячий столик купити, про який сяняНЯНЯ говорила

kati
04.10.2010, 00:26
З того що однозначно подарую то це конструктор з такої серії:

якщо саме цього виробника то не раджу.
Я колись зажала гроші на лего і купила малому такий( похожий, зоопарк тільки без будинка)...то взагалі якість паршива, нормально не вставляються фігури, пластмаса підвонює.... коротче краще купити від лего, так зоопарк дещо менший і дорожчий, але якість то оправдовує.

LILY
04.10.2010, 00:33
я тож приглядаюсь до того зооконструктра ле нам ще напевно рано....сама б з радістю бавилась ним))

дівчатка а чим бавляться ваші малявочки???нам сортери,кубики,піанінка,машинки,пірамідки хватає на пару хвилин і надоїдає.Які у Вас фаворити серед іграшок?

---------- Додано в 20:33 ---------- Попередній допис був написаний в 20:27 ----------

Кать а яка ціна лего?+/-

Ніколь
04.10.2010, 01:31
якщо саме цього виробника то не раджу.
Я колись зажала гроші на лего і купила малому такий( похожий, зоопарк тільки без будинка)
А в тебе був саме цієї фірми? Бо я їх вживу бачила і відгуки про них якось читала - мол непогані. Ну звичайно не лего, але пиблизно такої ж якості як конструктори Brick. Бо маємо наразі к-р ф-ми Полесье - ну з нього крім гаражів для машинок, взагалі, як на мене, нічого будувати неможливо...

коротче краще купити від лего, так зоопарк дещо менший і дорожчий
там зоопарк буде значно меньший і конкретно дорожчий ;)
А вообщє добре що попередила, я правда на цей зоопарк мала великі надії...треба буде ще глянути його.

Які у Вас фаворити серед іграшок?
Папін брєлок сигналізації від машини - дуууже бажана іграшка, завжди під забороною, але як вже до нього добереться то радості стільки що сусіди чують.
І нас поперло наприклад на машинки і на гру у футбол - вона може годинами або мьяч копати або машинки по хаті катати. Може ти своєму щось запропонуй скажімо з не дуже хлопчачих іграшок?
А ще завтра-післязавтра до нас приїде зебра-пригун
http://s48.radikal.ru/i120/1010/7a/dbfd6eb9952b.jpg
бо поки на вулиці дощі ми бавимось в лошадки, і лошадка звичайно мама, і на цю зебру в мене великі сподівання,бо я вже мозолі на колінках натерла від нашої гри )))

Zlju4ka
04.10.2010, 01:39
в тебе був саме цієї фірми
Ми чоловіка похресниці(2рочки) купили такий,запаху точно не було на вигляд і "ощуп"суперовий-співвідношеня ціна якість якраз внормі.Бавиться вона жваво) все ціле незломане,АЛЕ:деталькі направду є дивні наприклад слоник чи жирафка не на всі клітинки стають-просто не підходять.Малій то там все одно вона тими звірями по хаті бавиться але якщо суто на "зоопарківському"майданчику то справді заходять в ті пази не всі деталькі і не завжди.

Ніколь
04.10.2010, 01:49
Малй то там все одно вона тими зірями по хаті бавиться
ну вот нам також не стільки треба співпадання звірів до конструктора як поокремо звірі і окремо конструктор. В нас просто з ноєва ковчега жменя звірів, так мала тут такий зоопарк розігрує - спати вкладає, зуби їм чиститть, з ложки годує, з собою купатись бере в ванній, між собою ними бавиться - так що нам треба ще живность, ну і те що там ще з детальок складати - то окремо будуть будівлі для гри. Я собі якось так це все уявляю.

Gemmy
04.10.2010, 01:59
дівчатка а чим бавляться ваші малявочки??
У нас улюблені іграшки - це велика машина (ще дня не було, щоб доня не вилізла на неї або не повозила її)
http://s58.radikal.ru/i161/1010/d9/6444087d7cb3.jpg
і дерев'яна каталка-штовхалка "жабка" (не можу знайти фото в неті, хіба потім сфоткаю) - от з жабою тягається взагалі постійно. Ну і останнім часом книжки дуже любить, вмоститься на моїх ногах і розпитується (тикає у щось пальцем і каже "та")

сяняНЯНЯ
04.10.2010, 08:45
хочу на 2 рочки купити мольберт
і я хотіла купити...та в нас продаються лише односторонні,а я такого не хочу.Маю надію,що до Миколая десь надибаю двосторонній.

ola-lyola
04.10.2010, 11:12
Я впала в дитинство - я так бачу, що купую ляльки не Ярині, а собі. На минулому тижні купили Аврору, цього тижня я як залізла в іграшковий магазин, так вийшла з Жасмін і ледве не купила їй Аладіна в придачу. І це крім того, що ми як буди в Яркою разом накупили меблів, посуду і лахів для її барбі. Я вирішила поки ту ляльку заховати, бо розбалую дитину зовсім. Але стриматись не можу, як почну то все розглядати, то точн щось куплю.
І в дитинстві ніби набавилась ляльками...

марта
04.10.2010, 12:50
Де таке купували і скільки коштує?
купувала тут (http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Preschool-Toys/Take-Along-Thomas-Number-1-Mega-Playset(0018429))
ще окремо докуповували інші паровозики
зебра-пригун
я теж купувала в інтернеті, а потім бачила такі ж на гуртовні дешевше
а взагалі, то кльова штука, витрамує навіть маму :girl_haha:

Златка
04.10.2010, 14:05
а потім бачила такі ж на гуртовні дешевше

а де саме?

kati
04.10.2010, 14:14
в тебе був саме цієї фірми?

та не був) ще є)
от наш
http://i082.radikal.ru/1010/07/2725ca0c1180.jpg

співвідношеня ціна якість якраз внормі

ну так він не є дуже дорогий, але всерівно вважаю що то викинуті гроші, бо власне бавитись їм дитина не може, він намагається скласти піраміду, висадити лева , а воно все валиться бо не тримається купи нормально

марта
04.10.2010, 14:34
а де саме?
написала в ПП

Angel
04.10.2010, 15:05
потім бачила такі ж на гуртовні дешевше
можна і мені в приват,де саме?

Ніколь
04.10.2010, 16:03
я теж купувала в інтернеті, а потім бачила такі ж на гуртовні дешевше
Наша зебра 85 грн + доставка, ви бачили ще дешевше?

---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 14:30 ----------

можна і мені в приват,де саме?
ну і мені, може ще надобиться на подарунок купити)))

LILY
05.10.2010, 01:18
з не дуже хлопчачих іграшок?
Вікусь та ми вроді бавимось універсальними, хіба попробувати дівчачими))))машини нам взагалі нецікаві навіть на пару хвилин. і взагалі в мене зараз тугувато з іграми шось фантазії ноль.осінній депресняк, хоча на дітьо то немає діяти і я ніяк неможу залучити його до гри,він то туди то сюди бігає, то реклама, то хтось зайде.....чи може я від нього багато вимагаю, а от побутові "іграшки" єто вещь....фени,праски і т.д. може я якось неправильно з ним бавлюсь:unknown:

ckorpionsha
05.10.2010, 01:49
і меніі в пп кмньте де ту зебру дешево купити7

Ніколь
05.10.2010, 02:43
Дівчата, ті хто дуже хоче дешеву зебру....
Дочиталась що є два виробника тих зебр, є китай - йдуть в кульочках, дешеві але якість могла б бути і краща, і є дорожчі спільно Китай-Німеччина, йдуть в коробках. Я просто бачила ту дорожчу і думала що наша буде така сама.... а вона ну....ну я бачу що вона не зовсім така. Мала на ній пригає, всім задоволена, але я мабуть до іграшок надто вибаглива, і якби зараз вже знаючи яка та зебра в реальності, я б напевно купила ту дорожчу.
Ця дешевша - трішки неакуратно пофарбована, саме тіло зебри якесь матове і не дуже сріблясте, резина в деяких місцях дещо неоднорідна - тобто присутні місця де вона грубша і є де тонша. І пахне резиною - зараз провітрюється на балконі. А в остальному зебра така сама як її дорожчій родич.
http://s04.radikal.ru/i177/1010/9a/0f95d4d260d0.jpg http://i066.radikal.ru/1010/bf/27c45255fe54.jpg

марта
05.10.2010, 13:01
Наша зебра 85 грн + доставка, ви бачили ще дешевше?
на гуртовні по 100грн, бо свою я купила за 150грн
зебра Китайська, така як написала Ніколь, лежали в коробці насипом, здуті
гуртовня на Бузковій, 2

bioland7
05.10.2010, 17:25
Дівчата, ті хто дуже хоче дешеву зебру....
А цікаво, мала постійно нею бавиться,точніше на ній їздить? чи побавилася і більше не хоче?

Ніколь
05.10.2010, 17:49
А цікаво, мала постійно нею бавиться,точніше на ній їздить? чи побавилася і більше не хоче?
Ну.... мені кавалеріст вдома не потрібен ))))). Наразі вона в нас другий день - мала на неї залазить, поскаче, злазить, тягає за собою всюди, годує яблучком, накриває ковдрочкою, на вуха нанизую кільця з пірамідки, потім знов попригає, я загалом і не розраховувала на те що мала на ній буде постійно скакати, мене цілком влаштує якщо вона це буде робити періодично.
А з досвіду форумлянки Kira Nessis, в якої також є та зебра, то в її доні це був хіт сезона досить довго.
зато зебри злякався чоловік вранці - він на роботу встає рано, ще трохи темно, заходить в кухню - каже собака якась під ногами стоїть (а я її туди поставила провітрюватись при відкритому вікні), він забувся що в нас та іграшка тепер є, і каже, ледь удар не дістав :girl_haha:

Януся
05.10.2010, 18:16
дівчатка, а якими іграшками активно бавляться дітки від 6 місяців? Що порадите замовити на наш ювілей:) ? Бабці та хресні самі не хочуть робити непотрібних покупок, а я щось розгубилась у різноманітті...

Tutuka
06.10.2010, 10:05
якими іграшками активно бавляться дітки від 6 місяців?
Моя Настя любила м"ячик (можна кинути на підлогу, заревіти і потім тішитись з того, як дорослі його приносять), книжечки (обгризати кутики), машинку-телефон і м"які кубики. А так нічого її особливо і не цікавило (та й все перелічене вище також займало максимум на 5 хвилин), потім десь від року носилася з посудкою. Але найкращою іграшкою залишалася стара клавіатура. :)

LILY
06.10.2010, 15:47
дівчата хто має такі іграшки напишіть відгуки,враження.цікаві діткам?
http://s54.radikal.ru/i146/1010/23/2a2dbc2cc103.jpghttp://i074.radikal.ru/1010/1e/821e53c77c82.jpghttp://s41.radikal.ru/i093/1010/51/1898e14eb729.jpg
Ніколь маю питаннячко - ти давніше малій вибирала ксилофон,який вибрала??? я дивилась на фішер вроді ганий але не чула як звучить і ціна трохи висока(

Ніколь
06.10.2010, 17:33
Ніколь маю питаннячко - ти давніше малій вибирала ксилофон,який вибрала?
ми купили ксилофон в маг.Знайка, ТМ "Словянськая игрушка" повністю деревьяний, 15 клавіш, ну загалом непоганий, всі нотки гарно звучать, коштував якщо не помиляюсь, в районі 150 грн.
Але є такий самий ТМ Bino -так от Біно в деяких деталях аккуратніший якось, зато дорожчій.
І в нас отой Ноєв ковчег є за який ти питалась, перший тиждень як завжди аншлаг, потім спокійніше....до сих пір періодично ним бавиться, грає тим піанінко яке зверху, але сам ковчег мало функціональний, тому ми самими звірятами бавимся окремо. А ще отих лева, тигра, мавпу, слона і жирафа треба вставляти у відповідні отвори на палубі - ну типу сортера, трішки не зручно там руками шурувати бо замало простору для рухів.
І тут якось Гаічка купувала малому піратський корабель з тоїж серії, і теж думала ковчег чи корабель, і зупинилась на останньому, бо якось більш функціональний корабель, а ковчег ну лодка, ну піанінко, ну сортер зі звірятками, ну і не більше.
Хоча від самих звірів моя дитина просто торчіт :)

LILY
07.10.2010, 02:50
хммм....я тож так подумала про ковчег....мабуть пошукаю якийсь якісний набір зоо і будем звірюхами бавитись)

Ніколь
07.10.2010, 11:32
Ліль, я тут подумала, твому малому практично 1.2, може для нього ковчег буде цікавим, бо моя мала ковчег отримала в 1.9 - і може тому він їй не такй цікавий...

cherepashka
08.10.2010, 15:54
Повелась я на рекламу інтерактивних хомячків,хочу купити малій на Миколая.Вони дешевші за інші аналоги,але чи цікаві дитині?Може хтось вже має таке чудо,поділіться враженнями,будь-ласка.http://i074.radikal.ru/1010/79/e7fe3a2d6ecf.jpg

Ніколь
08.10.2010, 19:24
Вони дешевші за інші аналоги
це оригінальні Жу-жу петс чи репліка? Бо меня якось попалдались відео на ютубі - нажаль вставити сюди мені чомусь не вдається, сам по собі він просто їздить по підлозі, може ще звуки якісь видає, але для них там всякі тунельчики, машинки, короче для них повно є додаткових акксесуарів для гри. Було написано ще це одна з найрпродаваємих іграшок останнього часу.
Ви хочете купити просто хомьячка чи з аксессуарами? Бо я не знаю чи воно нам терба але мені теж ті хомячки подобаються і теж хочу, певно в дитинство впадаю))). По якій ціні вони?

---------- Додано в 18:24 ---------- Попередній допис був написаний в 18:16 ----------

до речі я тих хомьяків бачила в антошці, але і по ціні вони були вищі за всі можливі )))

Vероніка
08.10.2010, 22:44
Почитала-подивилась про тих хом"яків - як на мене, нічого так, прототип живого хом"яка, як каже реклама " не потребує догляду і не гризе меблі :girl_haha: ". Хто хоче подивитись, тут відео.
http://www.youtube.com/watch?v=wnjfSpWEcik

Дівонька Зіронька
08.10.2010, 22:53
дівчата, йду на ДН до хлопчика якому 3 рочки, підкажіть яку іграшку такій дитині придбати. Знаю ще запасний варіант що любить мотоцикли і пістолети. Але там хресні вже з цієї серії будуть щось купувати. Бюджет маю до 150 грн

Gaichka
08.10.2010, 23:27
твому малому практично 1.2, може для нього ковчег буде цікавим,
в нас не ковчег, а піратський корабель кіділенду. Малий ним постійно бавиться, возить, дуже любить натискати на різні музичні кнопочки і танцювати.
http://s52.radikal.ru/i135/1010/ee/7256a578a989.jpg
І друга любима іграшка є паровозик, теж кіділенду. Саша на ньому дискотеку робить, коли написнути на машиніста то грає 1 з 10 мелодій. Нам подарували на рочок, скажу чесно, ні дня не проходить без паровозіка та корабля.В Сашки був парадокс з паравозиком: він дуже боявся коли він їхав, але дуже любив коли грав.Я вслючала "демо" режим, щоб тільки грав, алеколи натиснути на кнопку пуск ішов шум ніби їде, Сашка теж того боявся. Залізницю я малому не даю(тримаю скаладеною щоб рейси не погубились), деколими разом бавимся,але не лишаю її без нагляду.
http://s39.radikal.ru/i083/1010/ef/f9bb48e36223.jpg

cherepashka
09.10.2010, 12:37
оригінальні Жу-жу петс чи репліка?
На рахунок оригінальності, не знаю.Адже всі вони і так з Китаю :) Там де хочу замовити,вони 120 грн.Хоча бачила і за 300.Аксесуари поки не замовляю,бо не знаю чи взагалі той хомяк чогось вартий...

Neitiri
09.10.2010, 14:55
Дівчата, купила своїй малій (6.5 років) жу-жу хом"яка минулої суботи в Антошці (правда в Одесі). Думала може для її віку це "занадто дитяче", але дуже вона вже його хотіла. Коштував він там 180 грн. і будинок зі скейтом ще 180 (набір). Дорого, звичайно (бо є ще купа аксесуарів для нього) :girl_impossible:, але що не зробиш для доці... З часом буду купувати решта "запчастин". В нашому випадку це того вартує: вона з ним спить, годує,бавиться, вкладає спати - одним словом, самі позитивні емоції,ще й догляд за тваринкою - теж корисно (хоч і не зовсім жива):girl_crazy:, але в нас ще є собачка (справжня):girl_yes2:.

---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:32 ----------

Чоловік щойно приніс ще одну жу-жу! То капец, як йому заборонити купляти дитині стільки іграшок - таке враження, що в дитинстві однією дерев"яною машинкою бавився з одним колесом:girl_haha:. А недавно вертоліт на дистанційці купив ДЛЯ ДІВЧИНКИ...:khomyak:

Ніколь
09.10.2010, 19:18
Там де хочу замовити,вони 120 грн
Ну якщо "там" це на кідстафі, то я бачила це оголошення, продавець там сама точно не могла сказати чи вона пропонує оригінальних хомьяків чи ні, вона в перший раз їх замовляє. А я сьогодні в будинку іграшок на південному їх бачила по 179 грн - любі, ну і причандали до них там також є.

Neitiri, а скажіть, хомяк по килиму також бігає чи йому треба ідеально рівна підлога типу ламіната?

Neitiri
09.10.2010, 22:28
Neitiri, а скажіть, хомяк по килиму також бігає чи йому треба ідеально рівна підлога типу ламіната?Хом"як заїдає на килимі, супер пересувається на паркеті, ламінаті, плитці. До речі, хом"яки оригінальні 100%, але made in China (я думаю більшість іграшок там і зроблені),:girl_in_dreams: але ТМ зареєстрована в St.Louis, Missouri.

LoveIzabella
11.10.2010, 23:28
То капец, як йому заборонити купляти дитині стільки іграшок
А Ви скажіть як мого вговорити хоч деколи купляти дитині іграшки?:(
Я про хом"яки: теж хотіла купити малій, але у нас в Стрию тільки підробки (за 79грн).
Може хтось знає як їх в неті замовити?

У мене тепер відкриття: набори для дитячої творчості: тісто для ліпки+різні додатки. То таке класне!!! Оце би в моє дитинство:girl_tender:!
ВЖе купила малій один набірчик найменший (4 баночки з кольорами, 8 фігурок+ "додатки" - дощечка, мисочка (ще не знаю нащо), ножичок). Поки що я більше тішуся, але результат донечці подобається;)
Коли я щось зліплю, а вона помилується та й помне те все і знов мені дає, щоб я ще щось робила. Сама лише ковбаски робить:girl_tender:

---------- Додано в 22:28 ---------- Попередній допис був написаний в 22:22 ----------

дівчатка, а якими іграшками активно бавляться дітки від 6 місяців
Я своїй на 6 місяців замовила м"які кубики, але ними бавитися доня почала десь у 8 місяців. А у 6 "калат-калат" - і щоб поголосніше;)!!!
Сусідка купила малому "безліч кілець", що з"єднуються вони з гульками і з різними нерівностями... Малий з рук не пускає вже довший час...(йому зараз 8, купили на 6.)

kvVItKA
12.10.2010, 12:01
Ромашка зараз фанатіє від вертольотика Vtech на мотузці,
http://www.kids-price.ru/contentimg/pic64/size0/vtech_771975.jpg хоч від розрахований для діток від 1 рочку, але малявка вже з радістю його юзає:) Лежить на животику, дотягується до мотузки,тягне вертольотик до себе, той починає співати (англійською, мелодії дуже прикольні), потім іншою ручкою відпихає його, потім знов притягує-відпихає. Коли лежить на спинці то так голову за ним вивертає і хниче щоб його підсунули в зону досяжності. Спочатку той вертольотик був як об"єкт, що відвертав увагу від одягання після купання, татко ним крутив перед мацьопою і той переставав плакати, а тепер (можливо через приємну асоціацію) став улюбленцем. Дракончик і розвиваючий центр вже набридли, ще довго може обніматись і гризти вухо розумному цуценяті. Скоро треба купити нові іграшкі, думаю які:girl_in_dreams:

Rodionochka
13.10.2010, 12:47
Найвдалішою іграшкою моїх діток вважаю мякенький мячик, зшитий з різних за фактурою та кольором клаптиків тканини, має "шаруділку" та "пищалку", та в середині дзвоника, діаметром десь 20 см. Коли старшому було десь рочок, йому хресна з Швейцарії привезла, в нас такого не бачила, але особливо й не шукала. Думаю, що зараз то не проблема. Цей мячик в нас "в роботі" кожен день, тепер і меньший на нього "підсів". Ми ним і в футбол бавимось (дома не страшно, адже він мякий), і просто кидаємо та лапаємо, і боулінг імітуємо, тощо. Дуже чудова іграшка. Всім рекомендую!!!

Lingerie
13.10.2010, 15:42
хочу поділитись враженням від нашої іграшки, яку я купила, коли донечці був місяць - це нічник з мелодіями Моцарта "Chicco" (стоїть режим на 5хв.):

http://s005.radikal.ru/i211/1010/ec/cf282470a52d.jpg

Звичайно, це іграшка для самих менших, але ми тепер легко засинаємо під неї! :)

kvVItKA
13.10.2010, 16:18
це нічник з мелодіями Моцарта "Chicco" (стоїть режим на 5хв.)
в нас теж є такий нічник і теж голубенький:girl_tender:, там 2 мелодії Моцарта і Баха і грає 20 хв,є режим просто місячного сяяння, дуже мила іграшка, не знаю як малому , але мені під неї засинати подобається, оськільки ми спимо в одному ліжку нічник лежить збоку на тумбочці, а вранці Ромашка ним бавиться, коли я ще не прокинулась:) хочу ще купити з цієї ж "опери" таку іграшку
http://www.chicco.com.ua/thumbs/616590020100812121556_140x140.jpg

Лідочка
13.10.2010, 16:39
А ми замовили малому ось таке http://s001.radikal.ru/i196/1010/b4/c97ce7d94ab7.jpg (http://www.radikal.ru) - дуже мені подобається тим, що ігрова панель зйомна, і коли маля ще не ходить то може просто гратися нею.
Детские музыкальные развивающие ходунки-толкач, предназначеные для подрастающих деток, которые помогут встать ребенку на ножки и сделать первые уверенные шаги либо же для деток, которые уже пытаются ходить, но им еще надо за что-то держаться. Такие ходунки ваш ребенок сможет передвигать впереди себя, держась за них. Музыкальная развивающая, обучающая и развлекающая панель с пиано - со световыми эффектами, и разными красочными деталями необычайно порадуют вашего малыша! Сначала используете как ходунки, а когда ребенок уже пойдет сам, то как обучающую игрушку! Хорош тем, что развивающая панель снимается вовсе, и ее можно положить на пол или в кроватку, чтоб ребенок сидел и играл. - П-образная форма дает большую устойчивость конструкции, - ручка находится под таким углом, что удобна, в эксплуатации, по мере взросления малыша; - толкач выдерживает вес малыша до 12кг.(не заваливается набок, не переворачивается); - благодаря своей конструкции, передвижению малыша ничего не мешает (тело ровное, ножки не упираются в заднюю стенку игровой панели); - ребёнок может задействовать различные звуки (световые и звуковые эффекты): поворачивая, нажимая, крутя различные элементы игровой панели; - предусматривается тормоз задних колёс; - передняя панель - игровой центр (пианино со звуками животных, фигурки, световые эффекты, мелодии, звуки, кнопки, азорной смеющийся шарик на руле, хрюкающее зеркало и т.д.); Игровая панель способствует развитию малыша, который нажимая на все разноцветные кнопочки различной формы и наблюдая за получаемыми звуковыми или визуальными эффектами исследует причинно-следственные связи. 2 языка- испанский и английский. - Толкач-ходунок развивает воображение, моторику рук и логическое мышление.

oliv
13.10.2010, 16:44
А ми замовили малому ось таке
А яка ціна? Дуже гарно!

Лідочка
13.10.2010, 16:49
А яка ціна? Дуже гарно!
Коштує 22,97 фунтів, плюс множимо на 1.3 і плюс доставка, то виходить десь 400 грн, на наших сайтах я всюди передивилася - 600 грн.

LoveIzabella
13.10.2010, 21:22
А де замовили? Напишіть в ПП, буль ласка!
Я мушу таке теж мати!
Точніше не я, а мала, але мені вже подобається;)

Златка
13.10.2010, 21:56
Мамусі, прошу вашої допомоги :girl_flag_of_truce: маю від похресниці замовлення на подарунок: лялька дарц. І хоч маю дома двох дівчаток, але навіть не знаю, чи правильно написала назву, і не уявляю, як та лялька виглядає... і де її купити? і скільки приблизно коштує?

Zlju4ka
13.10.2010, 22:12
лялька дарц
Може Братц?
Є в Антошці,є в будинку іграшок,є на Шуварі,є на південному..справжні трішки дорожчі,без напису Братц на коробці(ну і якість така собі) дешеві:)То такі ляльки як барбі тільки з великими непропорційними головами:)

Лідочка
13.10.2010, 22:20
А де замовили? Напишіть в ПП, буль ласка!
Я мушу таке теж мати!
Точніше не я, а мала, але мені вже подобається
Замовляла в темі "Магазини Америки+Англії+Польщі" з сайту direct.asda.com

Златка
13.10.2010, 23:37
Може Братц?

Ну я ж казала, що навіть назви толком не знаю :lol:

LoveIzabella
14.10.2010, 13:53
Замовила-замовила!!!
Дякую;););)!

Олюнька
17.10.2010, 14:39
Знову про настільні ігри.
Декілька різних розвиваючих лото накупила на форумі,
а от якусь хорошу гру, щоб цікава і корисна була, не можу знайти :(.
Прошу вашої поради - для дитини 4-х років.
Може, якась гра з фішками ? :girl_in_dreams: :unknown:

Wanderlust
17.10.2010, 15:46
Піжкажіть, будь ласка, (може хто зустрічав) де знайти іграшки Злюки-бобри?