КПК

Показати повну версію : чорний список

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Гелена
30.09.2008, 01:50
в цій темі пропоную створити такий собі "чорний список" торгових закладів

на днях я вирішила, що пора малому купити чашку-непроливайку і купила в "Добрій аптеці", тій що навпроти Стирйського ринку
спішила, тому не приглядалася, приходжу додому, дивлюся - чашка була користована
як вони умудрилися не знаю, але дуже неприємно
я і подумати не могла, що можу в аптеці купити дитячу чашку б/у :beee:

Багіра
30.09.2008, 10:36
не знаю наскільки форумчани ходять в такі торгові заклади як копіцентри і подібне, але на Коперника є такий собі копіцентр, де надають досить багато послуг такого характеру. Загалом все нормально - але був там якось фотограф такий - Тадеуш, намахав мене по повній програмі. Спочатку сказав одну ціну за фото, потім іншу і то набагато більшу. І головне, що я свідомо на це пішла(((((((( бо мені срочно були потрібні фотки... найголовні ше що якісних там було лише 2-3, а мені потрібно було з десяток... більше до нього ні ногою і нікому не раджу... хоча останнім часом я його там не бачила...

tiana
30.09.2008, 11:40
у Львові навіть важко перерахувати всі місця, які варто було б внести до чорного списку, треба бути обачним і все перевіряти, яким би добрим не був продавець.
Останнє, що мені найбільше запам"яталось, то покупка столових ложок в фірмовому магазині "бергофф", що в Арсені на ЧОрновола. Оскільки ложки були в упаковці я не помітила нічого особливого, потім коли подарувала їх мамі мало крізь землю не провалилась, вони всі були з подряпинами. Тепер як би не хотілось навіть не заходжу в магазини тої фірми:(

bora
30.09.2008, 11:49
Південний, Добробут, а Краківський - то взагалі:)
В нас не та конкуренція, щоб можна було уникнути всіх прикростей при покупці. Я йду на будь-який ринок хіба в примусовому порядку - намагаюсь бувати більше в магазинах. Там принаймні є з кого питати - можна і служби наслати відповідні. А ті всі лоточки на базарах... На них немає управи як на мене зовсім. Хіба бандюки, але то вже був би дурдом зовсім.

levandivka
30.09.2008, 13:13
На Коперніка канц-товари "Денді".
Крові випили, за мої ж гроші... :cesored:

Mariya
30.09.2008, 16:33
у Львові навіть важко перерахувати всі місця, які варто було б внести до чорного списку

Ви хотіли, напевне, сказати, що у Львові навіть важко перерахувати всі місця, які НЕ варто було б внести до чорного списку. :cowboy:

Cifalius
30.09.2008, 18:13
як на мене...то в нас в крові...не наджухаєш...не проживеш! :)

tiana
01.10.2008, 13:18
Ви хотіли, напевне, сказати, що у Львові навіть важко перерахувати всі місця, які НЕ варто було б внести до чорного списку. :cowboy:

навпаки:clapping:, я якраз правильно висловилась.
Не знаю в чому проблема чи це брак конкуренції чи що.
Ще згадала один заклад куди б більше не звернулась ні за які гроші, це автосервіс на Городоцькій біля мотозаводу. Після їх ремонту машина доїхала рівно до Зеленої(це притому що вони сказали що можна не боятись їхати 250 км). Ми позвонили "майстрам", вони щось заглядали в мотор на місці і підсвічували, ніколи не вгадаєте чим, мобілкою.... мене чоловік ледь втримав від реплік. Ніякої гарантії на ремонт не дали, потім ми всетаки везли машину в іншу майстерню.

Inka Blond
04.11.2008, 21:37
До чорного списку можна внести і туристичну фірму "Клуб мандрівників". Декілька років тому ми збиралися поїхати на відпочинок саме з їхньою допомогою. Прийшли у вказаний час і у вказане місце з чемоданами, чекали, чекали, а автобуса немає. Почали дзвонити їм з мобільного, а вони нам розказали, що людей на автобус не назбирали, тому його відмінили, а інший автобус, який мав би нас забрати, вже годину як поїхав. Прийшлося нам брати таксі і доганяти автобус:8:.Але на цьому все не закінчилося. Сіли ми в автобус, проїхали декілька годин і тут нам кажуть, що автобус їде не зовсім туди, куди нам потрібно. Кілометрів з 30 ми добирались вже своїм ходом. Звичайно ж приїхавши на місце ми їм подзвонили і сказали все, що про них думаємо. Вони дуже довго вибачалися, а що найсмішніше, що коли ми їхали назад, історія повторилася!!!!!!!!!!!!А водій автобуса сказав, що це вже не перший такий випадок з цією фірмочкою.Ось так! Зато тепер кожного року нам надсилають безкоштовні каталоги!:xaxa:

Zlju4ka
05.11.2008, 14:38
Я б до цього списку віднесла б "рукавичку"на зубрівській-тричі попадала на прострочений Нан 2.(правда то було ще в травні.)але...

Багіра
05.11.2008, 18:10
в Арсені на Чорновола пару разів купляла ті їхні салати.. на одному було дві наклейки,відірвала, а там попередня наклейка за минулу дату, прострочена(це я про салати, які нараз пакують... а на одному пліснява була... хоча я думаю, що вже багато народу знає про це...

Panadolka
05.11.2008, 18:15
Моя мама на роботі з працівниками, час від часу ходять купляти в Арсен щось собі поїсти. Минулої п'ятниці брали курячі лапки жарені. Одна з них була з запашком...

Marianka
05.11.2008, 18:25
Купувала в Арсені на Чорновола запаковане м'ясо декілька раз, незаважаючи на накалейку, яка вказувала про свіжість мяса, прийшовши додому і розпакувавши його, мясо було з неприємним запашком, подібна ситуація траплялася з запакованим печивом. Краще запакованих речей не брати в Арсені, принаймі це мій власний досвід і викинуті на вітер гроші.

pampyshka
01.12.2008, 16:17
В закладі харчування "Япона хата" добре пильнуйте свої рахунки, вони туди люблять внести те, що не було замовлено...

Кульбабка
03.12.2008, 14:53
У "Вопаку" кілька разів витратилась бльше, ніж думала. Вони люблять зміщувати цінники під товаром. Побачиш товар, дивишся на цінник під ним, цифри великі, а назва товару дрібненька. Коли вчитуєшся, виявляється, що це ціна товару, що стоїть поряд, або взагалі його на прилавку нема. Тому треба уважно читати. От така от хитрість.

Олюська
03.12.2008, 14:58
Купувала в Арсені на Чорновола запаковане м'ясо декілька раз, незаважаючи на накалейку, яка вказувала про свіжість мяса, прийшовши додому і розпакувавши його, мясо було з неприємним запашком, подібна ситуація траплялася з запакованим печивом. Краще запакованих речей не брати в Арсені, принаймі це мій власний досвід і викинуті на вітер гроші.

Дівчата, якщо вже таке станеться як в Маріанки, то можна їм це віднести, але треба мати чек. Адміністратор дозволить купити на ту суму (за товар, який повертаєте) купити щось інше

Nata
03.12.2008, 15:01
Я теж колись в Арсені купила зпаковане філе (інакшого не було), виявилося зіпсутим. Печиво фасоване теж чоловік купуваав собі на роботу, тверде виявилося, несвіже.

kati
03.12.2008, 15:06
пішла я сьогодні в арсен, хоча давно вже там не була , якось частіше хожу в сільпо.А купила продукти+ малому на ранок в садок білі колготи та свекрусі на миколая набір кух. рушничків. Колготи Легка Хода- під ними ціна стояла 14грн з копійками, я ще уважно дивилась, бо там постійно з таким товаром плутинина. А на рушничках-ціна 21грн. з коп. Пробила мені все на касі дівчинка, а я перепитуюсь в неї, скільки коштує колготи і рушники- 26грн та 29 грн відповідно. Ось так! На ровному місці могла переплатити 20 грн. В мене вже був гіркий досвід-колись в тому ж арсені купила тортівницю, під нею була ціна десь25 грн. А коли прийшла додому і глянула чек- 40!!!!

tslezinska
03.12.2008, 15:16
В Арсені такі намахування - то нормальна штука. М"ясо я взагалі в них не купляю, бо навіть то, шо нарізане, вже несвіже. Про запаковане взагалі мовчу. Якось купила там кішці легені (вони тільки запаковані бувають), то на тих полицях холодно і не було видно, шо вони зіпсуті, а додому принесла, розпакувала, а вони миттю зелені стали і смердять! Ну і, звичайно, не купуйте там готових страв, вони 100% несвіжі, а кури-гриль - то ті кури, в яких вийшов термін придатності, то вони їх вимочують у спец.розчині і смажать. Моя кицька їх, принаймні, не їсть, а це вже про шось каже...

tslezinska
03.12.2008, 15:17
Ще хочу пожалітися на Рукавичку. Ми там купляємо готові страви на обід, бо я поруч працюю. Загалом нарікань нема, але вчора начинка "хрусткого м"яса" (печериці з сиром) там була з явно несвіжим запахом і саме м"ясо теж виглядало дивно. А смажена риба явно по 100 разів морожена-розморожена, бо у смаженому вигляді була желеподібної консистенції.

natka75
03.12.2008, 18:06
А я вперше стикнулася на цьому тижні з послугами славнозвісних агенцій по нерухомості - по вул.Фурманській 1 та вул.Митрополита Андрея, які просто нас два рази "намахали", оплативши інформаційні послуги 200грн., вони дають телефони своїх "господарів", з якими вже давно все наперед мають домовлено, а ті красиво тобі відповідають, коли ти з ними розмовляєш в агенції, обіцяють все показати і відфутболюють, коли вже треба реально показати квартиру, або просто відключають телефони, або пропонують зовсім не те, що ти просила....жах...причому це ціла мережа, бо договір однаково складений... я в шоці, що сама попалася на такий "гачок"((....і зрозуміла, що розраховувати треба лише на своїх, яким довіряєш))

Nastyusha
03.12.2008, 18:07
Раз купив чоловік в Арсені на Чорновола курячі лапки, приніс додому, я дивлюся, а на етикетці пише "Свинна шинка" чи щось такого, відповідно і ціна вища в 2 рази! Я їм подзвонила, чоловік відвіз, перерахували, добре що мали чек, а так би їли курку з присмаком свинини:D Так що добре дивіться на ті наклейки їхні!

Ksani
03.12.2008, 18:27
Купили в Арсені сирник, виготовлений ПП Степанків. Я ще здивувалася, що так багато важить, а з вигляду - невеликий. Поки донесли додому, картона коробка була вся мокра, мало не текло з неї. А ще цілий лимон знайшовся в сирнику. Дивно, що без шкірки- теж додаткова вага була б.

Ольга
03.12.2008, 18:58
Ксані, ти не віднесла назад той лимон??
в Арсені взагалі дорогі та не дуже смачні пляцки :(

Ksani
03.12.2008, 19:24
не віднесла, бо лимон ніби входить до складу сирника :)))

Ная
03.12.2008, 19:35
Купили в Арсені сирник, виготовлений ПП Степанків.
Купували їхню продукцію в різних магазинах,воно все було несмачне і не дуже свіже,певно люди вже знають якість їхньої продукції:bad: і не купують,тому і залежується на прилавку.

Olenka
04.12.2008, 02:37
У мене від хати найближчий супермаркет це Вопак. Народ! Перевіряйте там все 100 раз. Одного разу чоловік купив шинку, зафасовану, коли відкрили, то від запаху очманіти можна було. Не вернули їм тільки тому, що пізно було.
Ще недавно там купувала чоловікові курку гриль, я зараз не їм, бо на ГВ, тому попросила тільки стегно і ще 2 рази перепитала чи свіжа і наголосила, що годую дитину (я кругом так наголошую, і ще кажу, що якщо мою дитину обсипе, то в санстанцію звернусь - надзвичайно дієво), знову прийшли додому, відкрили пакунок - а запах, що очі вилазать. Віднесли з скандалом, все повернули!
Ще у них весь час свіжі булочки, беру булочку з яблуком (я з малим в ерго), а касир мені рахує пиріг з яблуками...
Намагаюся у Вопак ходити тільки у крайніх випадках. Тому частіше їздимо в Метро. А там треба бути особливо обережним на касі.
Тільки, те що трапилося з нами:
-взяли 1 пляшку пива - вибили ящик (хоча пиво продавалося по штучно). Таке може бути і ненавмисне, бо декі люди не знають, що там продаються товари такими упаковками, як запаковано, і розпаковують... Але тоді це було саме навмисно, бо пиво дороге, тому і по штучно було...
-акція на гречку: 18 грн з ПДВ 4 пачки, на касі вибиває 22 грн з ПДВ. Кажу касиру, що подивіться висить реклама і великими червоними цифрами ціна написана... Виявляться вони ще не встигли ціни перебити...
- на ціннику одна ціна, на касі вибиває зовсім іншу. Постійно!
- все, що запаковане в коробці треба передивлятися за касою, відразу після оплати, не виходячи з приміщення. Ми вже так купували шруповерт бошівський, який не працював, обігрівач з тріснутим корпусом, крісло компютерне без ніжки.
А ще там деколи бувають ціни "з неба", купила там термометри філіпс дл малого за 50 грн., кругом вони були по 250 грн., до речі зараз вони в метро теж по 250. Також принтер в 2 рази дешевше ніж в інших магазинах. Купили ящик хурми по 13 грн, і гранати по 10 грн. Тобто ціни не нижчі, а суттєво нижчі. Правда таке рідко трапляється...
А ще мене ну дуже дратує, що ціна без пдв великими цифрами, а ціна з пдв маленькими і те, що вони видруковують податкову накладну...

bora
04.12.2008, 10:38
А я вперше стикнулася на цьому тижні з послугами славнозвісних агенцій по нерухомості - по вул.Фурманській 1 та вул.Митрополита Андрея, які просто нас два рази "намахали", оплативши інформаційні послуги 200грн., вони дають телефони своїх "господарів", з якими вже давно все наперед мають домовлено, а ті красиво тобі відповідають, коли ти з ними розмовляєш в агенції, обіцяють все показати і відфутболюють, коли вже треба реально показати квартиру, або просто відключають телефони, або пропонують зовсім не те, що ти просила....жах...причому це ціла мережа, бо договір однаково складений... я в шоці, що сама попалася на такий "гачок"((....і зрозуміла, що розраховувати треба лише на своїх, яким довіряєш))

Натка, дякую, що на своєму досвіді поділились, але це не агенції нерухомості (вони по договору певно "надають консультативні послуги") - а звичайне видурювання грошей за "повітря".
Нагадую ще раз усім новачкам - всілякі "квартирні" довідки за гроші, це традиційний для цього бізнесу лохотрон.
Особисто я теж винаймаю квартири. Якщо треба буде якась інформація з досвіду - питайте. Але на ЛФ є вже багато розповідей форумлян на цю тему. (http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=39826&highlight=%EA%E2%E0%F0%F2%E8%F0&page=10)

natka75
04.12.2008, 12:37
дякую за інфо, я просто з цим вперше стикнулася і тому була просто ШОКОВАНА і ОБУРЕНА, як так можуть працювати люди, не боячись ні людей, ні Бога....хочеться про це розповісти всім-всім, щоб знали і не попадалися, і думаю як оце можна таких махінаторів притягнути до відповідальності...

СОФІЯ -СОНЯ
05.12.2008, 13:20
Оце прочитала всі дописи про купівлю продуктів у супермаркетах і ще раз переконалась, що ми були праві, вирішивши все купувати у невеликій продуктовій крамниці наших хороших знайомих. Що у них нема - можна замовити, а вони вже тоді привозять. Оскільки ми знайомі, то і перевіряють самі, щоб нам чогось не продати зіпсованого .Совісні люди попались. Дорожче, звичайно, але як на мене, надійніше...

bora
08.12.2008, 17:57
Це стосується не магазину, виробника, все ж може знадобитися - звертайте увагу на етикетки.
Довідка ЗІК.

Масове захворювання дітей у дитсадках у Чернівцях сталося двічі – у вересні та листопаді ц.р. Останній раз захворіли 54 малюка з 25 дошкільних установ. Збудника дизентерії було виявлено на тарі продукції Чернівецького молокозаводу, яка централізовано постачалася у дитсадки міста.

На підприємстві виявили інші порушення санітарного режиму, а під час серологічного обстеження працівників зафіксували наявність у крові антитіл, що свідчить про перенесення ними дизентерії. 13 листопада була винесена тимчасову заборону експлуатації молокозаводу до остаточних висновків епідрозслідування та усунення виявлених на підприємстві порушень санітарного режиму.

Улянка
18.12.2008, 15:30
Найближчий до мене супермаркет-Скриня, тому часто закуповуюсь в тому сільпо(писала вже якось в гілці про супермакети і звиняйте, повторюсь)
Молоко Ласуня дитяче-часто протерміноване бувае
Сирки дитячі "тема"-вибирайте знизу самі задні бо ті що спереду теж часто протерміновані
М"ясо купувала індиче для дитини прийшла додому смерділо ніби той індик сам здох ще перед минулим Різдвом
Курячі гомілки купувала ще вагітною-вдома відкрила-сморід неймовірний, півгодини обіймалась з унітазом, три дні не могла їсти. З тою трупятиною треба було до них повернутись та пошкодувала своїх нервів та людей в маршрутці з якими прийшлось би їхати везучи то м"ясо.
А тому щоразу купуючи м"ясо в сільпо я відриваю плівку і його нюхаю. Мала я їх десь. Хай попробують щось сказати як побачать.

Lyudik
22.12.2008, 16:37
Пішла минулих вихідних в Вопак в Новому Цумі, треба було купити деякі продукти. Спочатку пішла за майонезом, виявилось, що він ще з вересня місяця, перебрала купу пачок, знайшла дві маленькі з листопада... потім пішла вибирати мариновані печериці, дивлюсь два різних виробника в баночках по 500 гр, одні 15,70, інші майже 12 грн, взяла другі. Потім взяла ще дещо, вийшло на касі 50 грн. Заплатила, взяла чек і бачу, що в ньому Шампіньйони цілі мариновані 15,69 грн! Говорю касиру, в мене в чекові не правильно ціну вибило, а вона: "Ви ж брали гриби, тут вони і пробиті." Я: "Я брала за 12 грн." Касир: "Нічого не знаю, в мене так пробило, і взагалі що то ВЕЛИКА різниця 4 грн." Мене це збісило, так, різниця не велика, але якби я хотіла взяти за 16 грн, то я би брала за 16, а я вибрала інші. Підійшов охоронець і каже: "Що Ви тут шумите, подумаєш велика різниця, якщо хочете, то переходьте на інший вихід там є адміністратор, з ним і розбирайтесь, це не наші обов"язки, тут Вас вислуховувати." Я починаю йти на інший вихід до менеджера, але звернула до полиць з грибами, а там... вже немає ціни на ці гриби... Підбігає адміністратор і каже, що ці гриби тільки що виставили (їх стоїть всього три банки), тому немає ціни на них (яку я пару хв перед тим бачила). Я її питаю, чому ж тоді "новий товар" пробивається на касі з ціною зовсім іншого штрих-коду... Менеджер: "Всі можуть помилятись, візьміть собі щось на ті 4 грн". Я сказала, що я взяла все що мені треба, нехай віддадуть мені гроші... Мене це все хамство так вивело з себе, що я їм і про майонез сказала прострочений, а вона: "Треба дивитись, що купуєте", це значить, що зіпсутий товар на полицях це нормально.
Це був не перший випадок в цьому магазині, недавно я купила там зіпсуту ковбасу, повернулась з дому і взяла на ту суму інший товар, але цього разу я їм не подарувала, сказала, щоб давали книгу скраг і накатала скаргу:cesored::cesored::cesored:

kati
22.12.2008, 16:40
гроші то вернули?

Мар"яночка
22.12.2008, 16:56
правильно зробили :y: як мені казали їх за ту книжку скарг жучать. Я раз в сільпо теж одну пригоду бачила незнаю в чому там справа була, але дівчинка з каси дуже швидко змилась і послала мужчину до адміністратора. При цьому навіть ніхто йому нічо не пяснив куди йти шо робити, він так бідолашний біля каси і залишився стояти, а вони всі повтікали. та касирша мені ніколи не подобалась вела себе не раз якось .... :n: а взагалі вони в тих вападках роблять ставку на те шо ви не знаєте по якій ціні ви той товар берете, ну попробуйте запам"ятати всі ціни на товар який ви брали, це ж нереально :confused::confused:

Зая
22.12.2008, 19:19
А я тепер хожу с записничком і олівчиком!Кладу собі у візок щось і відразу записую у блокноті-мене коліжанка так навчила,а потім перевіряю по чеку.І маю приблизну суму яка витрачається на протязі тиждня:)

Lyudik
22.12.2008, 19:31
гроші то вернули?

так, вибачте, не дописала, гроші кинули разом з книгою скарг і з реплікою "Ручки нема". Але мене то не зупинило, бо в мене в сумці завжди ручок три-чотири валяється:xaxa:

RubenRybnik
22.12.2008, 19:39
меня тоже бесит когда на полках лежит просроченный товар, как вообще такое возможно ведь это ТЕРРОРИЗМ со стороны магазина и его владельцев

olja_zaj
22.12.2008, 19:48
Пішла минулих вихідних в Вопак в Новому Цумі, треба було купити деякі продукти. Спочатку пішла за майонезом, виявилось, що він ще з вересня місяця, перебрала купу пачок, знайшла дві маленькі з листопада... потім пішла вибирати мариновані печериці, дивлюсь два різних виробника в баночках по 500 гр, одні 15,70, інші майже 12 грн, взяла другі. Потім взяла ще дещо, вийшло на касі 50 грн. Заплатила, взяла чек і бачу, що в ньому Шампіньйони цілі мариновані 15,69 грн! Говорю касиру, в мене в чекові не правильно ціну вибило, а вона: "Ви ж брали гриби, тут вони і пробиті." Я: "Я брала за 12 грн." Касир: "Нічого не знаю, в мене так пробило, і взагалі що то ВЕЛИКА різниця 4 грн." Мене це збісило, так, різниця не велика, але якби я хотіла взяти за 16 грн, то я би брала за 16, а я вибрала інші. Підійшов охоронець і каже: "Що Ви тут шумите, подумаєш велика різниця, якщо хочете, то переходьте на інший вихід там є адміністратор, з ним і розбирайтесь, це не наші обов"язки, тут Вас вислуховувати." Я починаю йти на інший вихід до менеджера, але звернула до полиць з грибами, а там... вже немає ціни на ці гриби... Підбігає адміністратор і каже, що ці гриби тільки що виставили (їх стоїть всього три банки), тому немає ціни на них (яку я пару хв перед тим бачила). Я її питаю, чому ж тоді "новий товар" пробивається на касі з ціною зовсім іншого штрих-коду... Менеджер: "Всі можуть помилятись, візьміть собі щось на ті 4 грн". Я сказала, що я взяла все що мені треба, нехай віддадуть мені гроші... Мене це все хамство так вивело з себе, що я їм і про майонез сказала прострочений, а вона: "Треба дивитись, що купуєте", це значить, що зіпсутий товар на полицях це нормально.
Це був не перший випадок в цьому магазині, недавно я купила там зіпсуту ковбасу, повернулась з дому і взяла на ту суму інший товар, але цього разу я їм не подарувала, сказала, щоб давали книгу скраг і накатала скаргу:cesored::cesored::cesored:

Там постійно одне хамство,захожу туди тільки за дитячим сирком,або за булочками з часником,але після того як унюхала запах молочки де та молочка лежить,не хожу туди,нерви дорожче.

Lyudik
22.12.2008, 20:04
Там постійно одне хамство,захожу туди тільки за дитячим сирком,або за булочками з часником,але після того як унюхала запах молочки де та молочка лежить,не хожу туди,нерви дорожче.
Правда 100%, я теж туди рідко забігаю, але деколи треба щось швиденько купити, а він виходить найближче:confused:
До речі, наступного дня йшли з чоловіком з Пелікана, він каже, що хоче йти у Фокстрот, тому йдемо через Вопак пройдемо, ми зайшли, а я побігла на майонез прострочений подивитись, так от майонезу на полках небуло:xaxa:. Я про нього і в книзі написала і менеджеру сказала, що піду його куплю і з чеком занесу в Захист прав споживачів...
Але я зробила висновок, що його просто прибрали на кухню, щоб салатик приготувати чи курочок промаринувати:bad:

Мар"яночка
23.12.2008, 11:44
теж надоїло стояти біля вітрини і витягувати постійно передній товар, особливо як собі уявллю як воно збоку виглядає :lol: але нема на то ради. Ой з ручкою вам повезло, а в мене завжди ніодної в сумці не валяється :scare:

Inka Blond
23.12.2008, 12:27
Згадався мені випадок, який був приблизно в такий самий час минулого року (перед Новим Роком). Не зовсім можна його віднести до чорного списку, хоча... Якраз минулого року відкрився Арсен (вул.Патона), черги, ажіотаж і ми з мамою моєю закупляємось на свята. Вже на самій касі моя мама розраховується, а я стою вже поза касою і складаю все по кульочках. Тут проходить біля мене пацівниця з коробкою сірників і ставить на сусідню касу. Але наша каса спрацьовує і так гарно світиться червоним світлом і весь цей натовп дивиться на мене. Я так почервоніла!!!! Та ще й підішов до мене цей охоронець і почав виясняти. Виясняли вони не дуже довго, але не приємно було страшно! Після того випадку навіть заходити туди не хотілось, але через день пішли знов туди з друзями щоб закупитись на Новий Рік. і знов ж таки ті самі черги, тому ми розділились ми пішли за продуктами , а інших залишили в чергах на касах. Так от всі з повними кошиками, штовханина і нам з рук вибивають пляшку горілки. Вона летить і з диким шумом розбивається. Зразу всі люди зупиняються і стають кругом подивитись, що буде далі. але мій хлопеці не розгубився, пішов в іншу сторону, я за ним, залишили кошик на касі нашим друзям, а самі вийшли на вулицю. Потім нам розповідали, що почали оголошувати це по мікрофону!!!Уявляю як би це було не приємно. Хоча по Закону ми не повинні за це платити, так як існує ризик природних втрат. Ось такі от неприємні спогади!!!

Мар"яночка
24.12.2008, 10:32
хех, а я раз купила в арсені балончик від комарів (вони мене страшенно полюбляють :xaxa:) пройшло два місяці я вже пів балончика виприскала, але він в мене в сумці все таки лежав (я ж як і більшість жінок усьооо таскаю зі собою :xaxa:) проходжу я повз сенсор, а він давай пищати на весь магазин. Ой як соромно було :( але ніц прийшов охоронець подивився віддав мені його назад та й пішов. Гииии теперка я ніколи не звертаю увагу на людей які пищати біля каси починають :y:

Мар"яночка
24.12.2008, 10:34
гииии а моя сестра раз іграшку новорічну розбила, вони їх ставлять на сам край та ще й в такому місі шо всі біля хліба товчуться :confused:

Zolotse
24.12.2008, 13:21
А я цієї неділі заходила в Сільпо (чи як воно там називається!) в "Скрині" на першому поверсі. Пройшла я біля того відділу, де у них готові страви продаються, а там такий запашок прокислий стоїть, певно ті готові страви у них місяцями стоять...Аж знудило! Відразу перехотілося що-небудь там купувати!
Але дивно, як-то так вони собі працюють так, і ніхто їх не перевіряє! Невже ніхто ще не втруївся такою їжею.....

Улянка
24.12.2008, 14:11
А я цієї неділі заходила в Сільпо (чи як воно там називається!) в "Скрині" на першому поверсі. Пройшла я біля того відділу, де у них готові страви продаються, а там такий запашок прокислий стоїть, певно ті готові страви у них місяцями стоять...Аж знудило! Відразу перехотілося що-небудь там купувати!
Але дивно, як-то так вони собі працюють так, і ніхто їх не перевіряє! Невже ніхто ще не втруївся такою їжею.....

А я вагітною сирничків захотіла. Ну так як вагітним, що хочу вже, зразу і не готуючи. Так ті сирники десь на смаженому м"ясі лежали чи готувались на тій олії після м"яса:bad::bad::bad::bad::bad::bad::bad::bad:

Улянка
24.12.2008, 14:14
хех, а я раз купила в арсені балончик від комарів (вони мене страшенно полюбляють :xaxa:) пройшло два місяці я вже пів балончика виприскала, але він в мене в сумці все таки лежав (я ж як і більшість жінок усьооо таскаю зі собою :xaxa:) проходжу я повз сенсор, а він давай пищати на весь магазин. Ой як соромно було :( але ніц прийшов охоронець подивився віддав мені його назад та й пішов. Гииии теперка я ніколи не звертаю увагу на людей які пищати біля каси починають :y:

У мене те саме було з туалетною водою. Добре що догнала що то вона. Вони захист з коробки зняли а з банки ні. Добре що на вході пищали а не на виході. Бо майже не користовані були і без проблем би не обійшлось

IRUSKA*8
24.12.2008, 15:46
У мене те саме було з туалетною водою. Добре що догнала що то вона. Вони захист з коробки зняли а з банки ні. Добре що на вході пищали а не на виході. Бо майже не користовані були і без проблем би не обійшлось
І в мене з туаленою водою були проблеми:на касі запищало,прийшов охоронець,витрясла все з сумочки,червона як рак:confused::confused:-я ж навіть не знала,що чоловік її в тому Арсені купляв,добре,що вчасно додумалась......:cesored: ...з того часу ще в Арсен не ходила..

tslezinska
24.12.2008, 16:16
Щодо товарів-"пищалок" в Арсені, можу сказати, що одяг та інші речі, на яких така спеціальна "кліпса" є, вони перевіряють на нерозмагніченість, а от з усякими парфумами, косметикою треба бути уважними і самим проводити через сенсори, щоб потім не було описаних вище ситуацій. У мене теж якось в Арсені антиперспірант пищав, прийшов охоронець, почали все по чеку звіряти, чи не впарили мені чогось зайвого...виявилось, що не розмагнітився той антиперспірант. А ще бачила, як в дядька російські рублі на сенсорі пищали:))))))))) Ото була картина!

Багіра
24.12.2008, 18:55
в мене лише в Метро пищало дуже часто.. і то так надоїло мому мужчині, що він заборонив мені купляти так будьщо в тюбику)))

Олюська
24.12.2008, 19:52
А мені в Арсені на Чорновола колись "пищала" парасоля, куплена в Арсені на пр.Червоної калини і подарована мені на Миколая:xaxa:

Nata
24.12.2008, 19:57
Та в Метро не тільки тюбики пищать :). Нам останній раз всі кульки перевіряли, а виявилося. що то палка салямі (за законом підлості, вона була в останньому кульку) :)

Nata
24.12.2008, 19:59
З Арсеном у мене теж не раз пригоди були. Один раз в мами пищав крем... майже використаний, подарований рік тому.

Анута
28.12.2008, 02:37
Так от всі з повними кошиками, штовханина і нам з рук вибивають пляшку горілки. Вона летить і з диким шумом розбивається.
в мене раз в сільпо на сихові так молоко розлилось. вязла кульочок, поклала пакет молока, встала, а воно геп і калюжа. якийсь розгублений менеджер побіг за охоронцем, а я стою і думаю не буду за це платити, в них кульки фігові а я що винна? прийшов охоронець, подивився і мказав їм прибрати розлите молоко, а мене навіть не зачіпали.

А ще бачила, як в дядька російські рублі на сенсорі пищали:))))))))) Ото була картина!
в нас теж пищали. перше, що спитав охоронець Російські гроші маєте? покажіть... можете йти :)

а мясо в супермаркетах я завжди стараюсь брати не фасоване і нюхати. Даречі в арсені на науковій такий приємний дядечко на мясі працює, ми з чоловіком були дуже вражені приємністю обслуговування.

а в рукавичці, як вони тільки відкрились, ми раз скуповувались на 3 сім"ї (щоб оптом вийшло), а потім виявилось що в нас в чеку якийсь оселедець за 40 грн упаковка, а мамі в барвінку (скупались на уродини) пробили лишню пляшку горілки.
я, коли скуповуюсь, орієнтовно підраховую скільки має бути, тому зайвого в чеках ТТТ не знаходила. Але бачила як хлопці на касі звіряяли всі позиції по чеку.

kitka
28.12.2008, 22:39
Вчора переконалася, що всі супермаркети - однакові, незалежно від того, чи Львів, чи Мукачево. Взяла в руки паштет печіночний (завжди купляю одий і той же), дивлюся на лейбу - строк до 10 січня. А потім своїм "гострим" зором помічаю, що папірець просвічується трошки і видно ще якісь цифри. Я відколупала верхню лейбу - а там ще одна, і на ній термін вийшов ще 21 грудня:eek:. Я кинула тим паштетом і пішла геть. Сваритися не хотіла, бо в мене відразу в таких випадках підскакує тиск, та й не хотіла псувати собі настрій перед днем народження, хоча осад залишився дуже неприємний.:umbrage::(

olja_zaj
03.01.2009, 14:06
Я сьогодні була в Вопаку,казала собі шо більше туди не піду,але дитячих сирочків не було ніде,а в Вопаку вони завжди є,шо ви думаєте всі сирки пртерміновані лежать вже як 2 день,ну невже не можна їх забрати,я звернула увагу на них жіночці шо там складала,тільки тоді вона почала їх забирати,ну чого треба їм же тикати на то шо я взагалі не повинна була бачити:confused:

Ная
04.01.2009, 00:17
Сирочки тільки два дні були протерміновані,мені ж півроку тому вдалось у "Вопаку" на прилавку побачити сир протермінований десять днів...:confused:,відтоді я сир там не купувала. А ще там купляла молоко суперпастеризоване в тетрапаку і скисле,зате не протерміноване:),де ж то його треба було так "зберігати"?:confused:

Myrka
06.01.2009, 16:44
пішла я сьогодні в арсен, хоча давно вже там не була , якось частіше хожу в сільпо.А купила продукти+ малому на ранок в садок білі колготи та свекрусі на миколая набір кух. рушничків. Колготи Легка Хода- під ними ціна стояла 14грн з копійками, я ще уважно дивилась, бо там постійно з таким товаром плутинина. А на рушничках-ціна 21грн. з коп. Пробила мені все на касі дівчинка, а я перепитуюсь в неї, скільки коштує колготи і рушники- 26грн та 29 грн відповідно. Ось так! На ровному місці могла переплатити 20 грн. В мене вже був гіркий досвід-колись в тому ж арсені купила тортівницю, під нею була ціна десь25 грн. А коли прийшла додому і глянула чек- 40!!!!
У Франківському Арсені вони зробили місця де можна ціну перевірити, але він там дуже виликий, ось так, треба вимагати аби кругом таке встанолювали, бо продавці не хочуть тобі ціни перевіри :-(

Myrka
06.01.2009, 16:49
Ой, бачила одну картину, купила собі грна в дорогому бранні паняночка собі фарби в іЕпіцентрі і поклала до низу кришечкою, взяла вона ту фаруб до каси покласти, а та як вильється, вона вся в фарбі і декого заділо, мене ні :-)
Вона сварилась, кричала, їй сказали не рухатись і побігли за розчінником. так шкодую що не побачила, як її ваідмивали :-)

Але їй всеоднго сказали, що вона сама винна, бо банку не правільно поставила, я обалділа від їхньої наглості :scare:

Alka
24.01.2009, 00:02
У моєї коліжанки були схожі проблеми, то вона мудро вчинила: зв"язалась із журналістом із львівської газети, розповіла свою історію. Далі ця журналістка дзвонить у цю агенцію, просить дати коментарі, називає прізвище особи, яка до них звернулась зі скаргою на них... Загалом працівників агенції мабуть добре трусонуло зі страху. Після цього надійшли до моєї коліжанки реальні адреси з реальними телефонами. І так вона знайшла собі квартиру з допомогою агенції нерухомості.

zetta
25.01.2009, 14:12
я один раз в "Росинці" купляла туш... ну продавець все так гарно показала... на тестерній туші... і так мені її і продала...дома відкриваю ту туш... кісточка запацькана. і сухі крупинки дістає з середини.

а головне шо, по маленьких крамничках санстанція шастає як шакали.... а в супермаркети ні ногою...

Багіра
25.01.2009, 15:12
а головне шо, по маленьких крамничках санстанція шастає як шакали.... а в супермаркети ні ногою...

ну хто має більшу "кришу", той і герой...

Holly
25.01.2009, 15:18
Хочу попередити про аптеки. Купуєте таблетки в коробках, перевіряйте чи таблетки там є!!!!!! Нам треба було купити таблетки за 120грн. і за 4.20. Купили, прийшли додому, а в тій коробці, що дешевше - таблеток не було. То добре що всього 4,20....
Купляли в лікарні на Топольній. Але чула випадки про інші аптеки

kati
25.01.2009, 15:23
менв недавно в аптеці "забули" вату покласти.Купляла різні дрібнички в аптечку,пластирі,піпетки,гарячи пакети на всяк випадок....прийшла додому а вати нема...а в чеку є:))

kati
25.01.2009, 15:30
а вчора вечором був прікол з мандаринами....Вийшли ми з малим в магазинчик за шампунем,ну як завжди згадалось що ще треба кульки для сміття,прокладки,зуб.паста....стратила майже всі гроші.Виходим,а поряд мандарини продають,ну і малий захотів,я дивлюсь в мене лишилось 22 грн,думаю якраз купим кіло мандарин і ще молоко треба...МАндаринки по 16 грн,кажу продавщиці-1 кг.Ну вона мені зважує на 22 грн....я повторюю ..1кг,вона відсипає і робить на 20 грн.....я знову повторюю що мені ОДИН КГ....вона на мене така дивиться,а що на 20 грн.вам не підходить???!!!! Блін я так розізлилась....кажу а що по 1 кг вже не продаєте???? Скривила морду,але зробила килограм....

Inka Blond
25.01.2009, 15:40
А я якось йшла допомагати своїй бабці готувати святкову вечерю на її день народження. Живе вона на Шараневича і попросила мене зайти в продуктовий магазин і купити кілограм мандарин. Мандарини в них лежали не на прилавку, а так далеченько, що роздивитися було їх важко. Коли я їх принесла і розпакувала, то виявилось, що практично всі гнилі.Прийшлося викидати:umbrage:
А на Любінській є три кіоски (біля магазину Адамас), то колись купляла в них пиво, прийшла додому, а кришечка щось так підозріло ледве тримається, коли відкрили, то там була звичайнісінька вода! Але того не терпіли і пішли розбиратися:bazar:, гроші нам повернули.

kati
25.01.2009, 15:44
А на Любінській є три кіоски (біля магазину Адамас), то колись купляла в них пиво, прийшла додому, а кришечка щось так підозріло ледве тримається, коли відкрили, то там була звичайнісінька вода! Але того не терпіли і пішли розбиратися:bazar:, гроші нам повернули.

ОГО! то вам треба було сваритись не з продавщицею,а з власником кіоска і ще звьязатися з торговим представником пивної компанїї....вони б такого парчухана дали тим продавщицям

Улянка
27.01.2009, 20:12
Купляли в лікарні на Топольній. Але чула випадки про інші аптеки

На топольній нема чому дивуватись. В мене враження що там нелюди працюють. Два тижні тому родич чоловіка там помер, то ліки що лишалися всі покрав персонал. Напевно в аптеку поздавали......

Улянка
04.02.2009, 16:33
Щось останнім часом все більше починає дратувати Антошка. Хагіси трусики які ми завжди брали там вже 80 гривень(з 5% знижкою) в той час коли в ДЦ вони 72 гривні. Сочок який в сільпо 5 там 6 гривень. Так по дрібничці добре набирається. Раніше ходила в антошку бо зі знижкою 5% виходило нормально а тепер і та знижка нічого не дає, то який сенс?

Анута
04.02.2009, 17:48
антошка дожилась. вже кульочки продають :)

Радість
04.02.2009, 18:24
:eek: Нічого собі. А ми щось не зауважили цього.

Анута
05.02.2009, 00:30
:eek: Нічого собі. А ми щось не зауважили цього.
а ви коли останній раз там були? я була перед малого ДН (так по дрібниці: колготки, свічки, кульки). На касі питає (чим я була дуже здивована - ніколи не питали): Кульочок вам давати? - Звичайно.
Вона клац, клац по касі.... короче, в чеку +35 коп за невеличкий кульочок. Раніше все гарно пакували по кульках, а тепер халява закінчилась. видно і до них криза дійшла....

Марічка
05.02.2009, 02:59
Про супермаркети. Кетчупи/соуси "акційні" - три штуки за дешевшою ціною - також прострочені :(

До речі, ходить інформація, що "Арсени" збанкрутували... Так що або їх взагалі закриють, або хтось наважиться викупити і якість обслуговування може покращитися.

Iriska
05.02.2009, 03:36
Про супермаркети. Кетчупи/соуси "акційні" - три штуки за дешевшою ціною - також прострочені :(

До речі, ходить інформація, що "Арсени" збанкрутували... Так що або їх взагалі закриють, або хтось наважиться викупити і якість обслуговування може покращитися.

Ну за "Арсени" не варто вірити... Вони продали польській інвестиційній фірмі пакет акцій по Барвінку, відповідно влили гроші в "Арсени"... Звісно в них шалені борги, але Шлапак своє дітище просто так не лишить...

Щодо акцій... то нажаль таке часто буває по продуктах харчування...

Niferttiti
05.02.2009, 10:35

А я чула, що вже давно продали. У звязку з будівництвом того розважального центру на Кульпарківській, і у звязку з кризою мали велику заборгованість перед майже всіма постачальниками (деякий час в Арсенах було пусто на полицях) і продали (чи то може тільки Барвінки, чи разом з Арсенами). То асортимент зразу відновився на полицях. А то будівництво далі стоїть заморожене.
Цікаво чи ситуація в Інтермаркеті не змінилася?

Usmishka
05.02.2009, 12:03
В ДЦ так само:(:(:(

Vesnyanka
05.02.2009, 12:16
А То асортимент зразу відновився на полицях. А то будівництво далі стоїть заморожене.

НЕ зовсім відновився. НАприклад в Арсені на зеленій порошок пральний тільки двох фірм, може стояти дві полички однакового пива (в "ущерб" іншому звичайно)

olya_d
05.02.2009, 12:18
Цікаво чи ситуація в Інтермаркеті не змінилася?
Вчора там була - на Городоцькій. Напів порожньо. Що неприємно вразило - на багатьох цінниках дешевша ціна, вдома подивилася в чек - ціна вища. Або забули цінники поміняти, або спеціально не міняють, щоб люди думали ніби дешево і купляли. Особливо це стосується побутової хімії. Хоча посуд і іграшки там по нормальних цінах.

Mira_SH
05.02.2009, 12:19
В ДЦ так само:(:(:(

Відколи? Буюла в суботу так дали.

молекула
05.02.2009, 13:03
Те, що кульочки продають, з одного боку і добре....У Польщі в багатьох магаинах також так є....І не обов'язково це пов'язане з кризою і тому подібне. Просто вони боряться таким чином за екологію, просять щоб купували сумки ''екологічного'' типу...

Kasia
05.02.2009, 13:05
ще жодного разу в Польші не купила кульок.

Анута
05.02.2009, 13:09
Молекула. а чому ж тоді раніше не продавали?

Usmishka
05.02.2009, 14:19
Те, що кульочки продають, з одного боку і добре....У Польщі в багатьох магаинах також так є....І не обов'язково це пов'язане з кризою і тому подібне. Просто вони боряться таким чином за екологію, просять щоб купували сумки ''екологічного'' типу...
Ні-ні, висить оголошення:у звязку з збільшенням вартості виробництва:cool:(цікаво шо вони виробляють???) з 2 лютого ми змушені!!! продавати кульочки,
яка тут екологія-чистої води комерція,
зараз всюди рахують копійки і оптимізують фінансові процеси,
тепер треба брати завжди в сумку кульочки, а то там 40, там 50 копійок-і гроші розходяться:(

молекула
05.02.2009, 14:35
якщо написана ТАКА причина, то тоді.... :(

молекула
05.02.2009, 14:37
ще жодного разу в Польші не купила кульок.
Може вам просто так везло :)
Але наприклад в Марполях (Варшава) перестали давати кульочки, а продають екологічні торби, а також в Редуті не дають кульочків (знаю, що в Аркадії так, бо там часто буваю)..це ті магазини з якими стикаюсь досить часто...

Натуля
06.02.2009, 00:23
Може це не зовсім в тему, але рокажу. Зовсім недавно побачила на краківському ринку штори які зразу дуже захотілось купити. Вони мені ну дуже сподобались. Це вже були готові штори з подвійної тканини - плотне полотно і зверху дуже гарна органза з крупним золотистим узором. Ціна була відповідна. Продавець сказала, що в тих шторах є маленький недолік - вони різної ширини. Короче, після роздумів з мамою ми все ж вирішили їх купити. Купили і чемно сховали їх у шафу, бо планували повісити трохи пізніше - десь через 2 тижні. Наступного дня мені шось так захотілось їх порозглядати чим я і зайнялась. І тут я звернула увагу, що малюнок на шторах не співпадає...В результаті виявилось що та штора, котра була ширшою ще й була на 40!!! см коротшою ніж мені потрібно. Повний шок. Ледь дочекалась понеділка і зранку з групою підтримки у вигляді мами потопала на базар повертати ті злочасні штори. Вже наготувала купу погрозливих фраз про друзів у податковій міліції і тому подібне але все обійлося дуже мирно без сварок. Гроші повернули одразу. От думаю собі - а якби я ті штори не чіпала і не прийшла з ними зразу на базар? Я б напевно просто навіть не осмілилась комусь про це розказати як сама себе обдурила, елементарно не перевіривши товар, що купляла.

Ная
06.02.2009, 01:58
Додам в чорний список ще послуги таксі. Поверталася сьогодні з дня народження коліжанки додому,спішила,викликала таксі 000. Мало того,що таксі приїхало аж через 40 хвилин,то ще й водій був добряче п"яний:suicide:. Спочатку не вірила своїм очам,думала,то в нього дефекти мовлення... Він до того ще й курив весь час. Їхав,ігноруючи світлофори,як вчув по рації,що в моєму районі на дорозі ДАІ,то віз такими манівцями,шо я таких і не знала.Потім зблудив,завіз трошки не туди. Вже як розраховувалася відчула як від нього тхнуло спиртним. А надворі сильний туман,страшно подумати,що могло бути... Чоловік відмовив дзвонити до диспетчера скаржитись,каже все рівно то нічого не дасть:confused:

Lavazza
06.02.2009, 10:06
Чоловік відмовив дзвонити до диспетчера скаржитись,каже все рівно то нічого не дасть:confused:
ну і даремно
мій чоловік навпаки, дзвонив диспетчеру, коли водій таксі робив вигляд, що об'їжджає кращою дорогою і накручував кілометри
ну а п'яний водій, то взагалі :cesored:

Nata
06.02.2009, 10:58
Я 000 не викликаю вже добрих три роки. Колис прочекали їх 40 хвилин під будинком (поспішали, вийшли щоб швидше було). Заїхали врезультаті на 086.
Хоча... я якось їхала два рази однаковим маршрутом із різницею в тиждень часу, перший раз заплатила 26 гривень, а другий 15 :) (таксі з лічильником, два рази викликала 086).
Розбиратися не мала часу, бо їхала з двома дітьми і поспішала.

Анута
06.02.2009, 12:07
я так на таксі під час токсикозу на роботу їздила. як совісний водій (в основному старша людина) так 10 грн, як пацан -так 13 грн. коротше, у кого які потреби

bora
06.02.2009, 13:03
О, з водіями таксі то окрема розмова. Коли їздила на роботу і вони намагались поїхати манівцями - завжди попереджувала, що заплачу я стільки ж як завжди, так що не в їх інтересах робити кола. Одного разу після такого попередження встрягли по корках, їздили колами, і злий таксист мусів спитати - то за скільки Ви їздите? Стільки і заплатила.
Ще з одним вночі сперечалась, що сама водій і знаю, що іншою дорогою швидше, то він мусів теж свою ціну зменшувати незалежно від таксометра.
Єдине треба знати що радіотаксі номальне, а не хамів набирає. В 086 троха слухають, що їм кажеш.

Натуля
06.02.2009, 15:47
Стосовно таксі. У 086 водії, крім того, що повинні видавати чеки, мають такі типу інформаційних карточох чи що, де вказано певні реквізити водія, фото і тарифи таксі. І ще один їх таксист мені розповідав, що якщо клієнт постійно їздить за певним маршрутом і платить сталу суму, а якийсь водій називає більшу - то можна подзвонити диспетчеру і поскаржитись. Водії бояться цього. Різницю повернуть. Просто потрібно не стидатись самим захищати себе і свої зароблені гроші бо ніхто цього за нас не зробить.

Zolotse
13.02.2009, 01:40
Хочу трошки похвалити магазин Еколан, в центрі навпроти Добробуту. На днях купила у них йогурт Активіа питний і не перевірила термін придатності. Чек я звичайно не взяла. Після обіду в офісі витягаю свій йогурт - а він протермінований....Ну я пішла в магазин з тим йогуртом, правда думала вони мене пошлють куди подалі з тим йогуртом без чеку - так вони мені відразу поміняли на інший (без чеку) і ще й вибачилися. Можливо тому, що я часто в них купую, оскільки працюю поряд з тим магазином....Але все-таки без чеку могли і не поміняти....

Usmishka
13.02.2009, 12:34
Я вчора також в одному продуктовому на Єфремова купувала кефір-перші три стояли з терміном придатності до 11 лютого, але я як досвіччена витягнула остангній-бувдо 18, я вже навчена, таке постійно в Арсенах та Вамах, Метро.

bora
13.02.2009, 15:26
Нещодавно обговорювали якраз де краще купувати м"ясо.

Столичные супермаркеты торгуют несвежими мясом и рыбой

Киевская ветеринарная милиция выявила факт продажи некачественной продукции в местных супермаркетах – более 100 кг куриного мяса в момент проверки были непригодными к употреблению. Кроме того, мороженая рыба и красная икра на прилавках, вопреки нормам, хранились при плюсовой температуре.

Видео предоставлено каналом "24

До речі, сьогодні купили зранку на Краківському свинину за 33 грн/кг. А в Фуршеті вчора бачила по 52 грн.

Оксанка
13.02.2009, 15:42
Доброго дня!! я новенька. але також хотiла би висловитись з приводу iнформ.агенств якi нiби-то шукають квартири для орендарiв. Дiвчатка не звязуйтесь з ними...це тiльки марна трата грошей!!!

галіна
13.02.2009, 16:06
Нещодавно обговорювали якраз де краще купувати м"ясо.

До речі, сьогодні купили зранку на Краківському свинину за 33 грн/кг. А в Фуршеті вчора бачила по 52 грн.

А мені взагалі неподобається той Фуршет!!!!!!!!!там такі ціни:n:

mileelen1
13.02.2009, 16:28
Доброго дня!! я новенька. але також хотiла би висловитись з приводу iнформ.агенств якi нiби-то шукають квартири для орендарiв. Дiвчатка не звязуйтесь з ними...це тiльки марна трата грошей!!!

Можно искать и через них, только главное на перед НИЧЕГО не платить!

Оксанка
13.02.2009, 17:02
К сожалению без предоплаты они номеров телефона не дают...сначала показывают тебе варианты (сладко заманчивые....) а потом оформляют договор и берут деньги за информацию в сумме 230 грн....
Только вот телефоны, которые они потом предоставляют это всего лиш обман....они нам квартиру ищут уже 2месяц:(
А мне вот-вот со дня на день рожать.....

mileelen1
13.02.2009, 17:08
А ще бачила, як в дядька російські рублі на сенсорі пищали:))))))))) Ото була картина!

Такая картина была у меня с моим парнем, долго не могли понять что пищит, аж пока он не сказал, что с России, как оказалось на рублях есть полоска защитная)))

mileelen1
13.02.2009, 17:24
К сожалению без предоплаты они номеров телефона не дают...сначала показывают тебе варианты (сладко заманчивые....) а потом оформляют договор и берут деньги за информацию в сумме 230 грн....
Только вот телефоны, которые они потом предоставляют это всего лиш обман....они нам квартиру ищут уже 2месяц:(
А мне вот-вот со дня на день рожать.....

В таком случае поворачиваетесь и идете в другое агенство. Сама работала риэлтором, знаю, что много фирм ищют без предоплаты, а есть такие которые берут деньги (обычно небольшие) ничего не ищят, деньги не отдают.

Оксанка
13.02.2009, 22:22
К сожалению я просто попала к такой вот нечетной фирме...просто никогда с этим не стыкалась...только обидно...вроде 26,а обманули как маленькую:(:(:(

Abraira
16.02.2009, 21:16
В таком случае поворачиваетесь и идете в другое агенство. Сама работала риэлтором, знаю, что много фирм ищют без предоплаты, а есть такие которые берут деньги (обычно небольшие) ничего не ищят, деньги не отдают.
Мій чоловік працює з нерухомістю (правда оренда квартир не осноний напрям), але у нього правило - контракт з клієнтом і передплата. Після цього такскає по замовленим варіантам. Якщо нічого не підійде - завдаток повертається. Так страхується і замовник (бо має договір, щей з прописаними вимогами) і виконавець (бо багато хто дивиться 100 варіантів і відмовляється, а сам тихенько повертається до власника і хоче домовитись напряму). :confused:
Доречі, нормальні рієлтори ніколи вам не дадуть просто адресу і номер телефону, а поїдуть з вами... тож їхній заробіток!:xaxa:

Abraira
16.02.2009, 21:22
Зараз з нерухомістю халепа. Багато хто не хоче здавати, бо ціни впали, а хочуть більше, багато взагалі називають неадекватні ціни (одна з причин, чому мій чоловік орендою квартир не дуже хоче займатися). А проблема ошалілого кидалова - то я взагалі мовчу!:cesored::cesored::cesored:

kristina
17.02.2009, 17:00
В мене знайома також попала на замануху про оренду 1-кімнатної квартири зі всіма умовами і евроремонтом за 500 грн. Також заплатили 230 грн, дали тел орендарів,які постійно не мали часу показати квартиру або номер не відповідав.
Маю знайому- ріелтор- також каже що срута. Ціни впали, клієнта нема. Як почула скільки зараз можна взяти за 3-кім квартиру:8:була в шоці, що так мало.Ми хотіли розмінювати квартиру.
Зараз хіба повезло тим хто збирав /долари/ на квартиру , якщо збирався купувати 2- кім,напевно може і 3- купити за ті ж гроші. Ну а хто немав- той і немає.:(

successful
17.02.2009, 17:06
Відколи? Буюла в суботу так дали.

В п*ятницю перед днем Валентина купувала в ДЦ на Дорошенка, пакетик порахували :confused:

natka75
17.02.2009, 17:09
К сожалению я просто попала к такой вот нечетной фирме...просто никогда с этим не стыкалась...только обидно...вроде 26,а обманули как маленькую:(:(:(

І я так "попала" в грудні, коли шукала, писала вище в цій темі....але ще платила 200грн, вже значить подорожчали їх "послуги":8:

kristina
17.02.2009, 17:34
Про супермаркети
Однозначно ,що все що купуєте треба брати не з тих місць ,де поближце, а з тих де тяжко рукою дістатись.Там свіжіше.Це починаючи з хліба і закінчуючи шоколадками і жуйками на касі.
Всі салати і решта страв -80% не свіжоваті продукти
Акційні ціни - в магазині біля дому все те і без акції дешевше можна купити
Пищить товар куплений мин. разу- справа в мал. магнітику -наклейці яку акуратно ховають .Навіть в кришечку крема.Але це страховка від крадіїв.Тому дома цю наклейку можна зняти і не пищати наступного разу.
Я колись давно працювала в одному з супермаркетів Львова.
Але впринципі ,ми щоп"ятниці ходим туди на закупи і я непам"ятаю щоб мені попадався не свіжий продукт.Хоч на дату завжди дивлюсь
Трошки не потемі,вибачайте
Веселих і сіжих вам покупок:):):

Panadolka
17.02.2009, 19:39
В п*ятницю перед днем Валентина купувала в ДЦ на Дорошенка, пакетик порахували :confused:

Так дійсно, тепер в ДЦ пакетики платні :confused:

Улянка
18.02.2009, 10:39
Так дійсно, тепер в ДЦ пакетики платні :confused:

Я вчора з того паршивого ДЦ йшла мало не плачучи. Хагіси які малій купувала за 70грн.-34шт тепер вже 85.
А тут я ще тішилась:( http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=409536&postcount=69

Loyal
18.02.2009, 10:59
Всюди подорожчали! То не в торговій точці справа. Я останній раз Памперси-трусики за 100грн в Метро брала (на той час в Антошці 130 були...), а вчора вже за 135 взяла типу оновлений варіант

Улянка
18.02.2009, 11:08
Всюди подорожчали! То не в торговій точці справа. Я останній раз Памперси-трусики за 100грн в Метро брала (на той час в Антошці 130 були...), а вчора вже за 135 взяла типу оновлений варіант

Ну але долар вже не росте, чому ж далі піднімають? Один раз підняли як долар скочив, тепер знову.

Megan
18.02.2009, 11:29
Ну але долар вже не росте, чому ж далі піднімають? Один раз підняли як долар скочив, тепер знову.

Угу, просто держава про нас дуже дбає:(, а ще ціни на продукти:(:(:(. А речі дитячі, взуття. Недавно на хрестини йшла, то купувала косюмчик за 130грн. Тепер знову йду на хрестини - той самий костюмчик уже 210грн.:8:

Despina
21.02.2009, 21:25
Маю 2 пункти до списку.

1) Салон весільних суконь Оксани Демчук. Приходиш до них спочатку, домовляєшся про модель сукні, вони знімають мірки і прораховують вартість. Шиють доволі довго, а коли сукня готова, тобі при видачі говорять ціну процентів так на 40-50 вищу, - мол, тканини більше пішло, гудзиків...

2) Картопляна хата. Зайшли з чоловіком перекусити і заплатили за 2 бульби і 2 стейки...150 грн. Лохотрон в наступному: висить в них ціна за бульбу одна, коли ти підходиш до каси і її замовляєш, касир тебе питає: "вам соус гострий, середній, легкий"?(забуває сказати його ціну), Сир простий чи подвійний (знову забуває сказати, що за нього окрема ціна) і так ще декілька начинок тобі до тої бульби втюхує. Ти ж собі думаєш, що воно all inclusive.
Окрема історія зі стейками. Один стейк в них важить від 400 гр. і більше, оскільки важать вони його не при тобі, сирим і з купою приправ зверху...

Myrka
22.02.2009, 01:15
Зараз з нерухомістю халепа. Багато хто не хоче здавати, бо ціни впали, а хочуть більше, багато взагалі називають неадекватні ціни (одна з причин, чому мій чоловік орендою квартир не дуже хоче займатися). А проблема ошалілого кидалова - то я взагалі мовчу!:cesored::cesored::cesored:

Може не в тему але скажу :
Я знаю одне, у Львові такі страшні квартири в оренду здають , що їм така і ціна! А моя знайома без проблем 1 км. квартиру за гарну саму здає 250 у.о.+кварплата, но вона в класному стані з меблями, технікою, останній раз якісь бізнесмен чекав 3 години чоловіка під хатою, аби цю квартиру собі взяти :confused:

Myrka
22.02.2009, 01:18
Были с мужем с ресторане "Три оскара" 14.02.09.
"+" Сразу могу сказать, что это приличное место, и не для любителей шансона, пивка и матерка. Поэтому нам сначала ОЧЕНЬ понравилось. Еда отличная: и супы, и салаты, и вторые блюда из телятины, и овощи гриль. Все вкусное и свежее. От заведения по поводу праздника Валентина нам принесли клубничный десерт. Мило:)
Мы уже даже расслабились и поверили, что хорошие рестораны во Львове еще есть.
"-" НО когда нам принесли счет, то оказалось, что цены в меню и в счете не совсем совпадают! Телятина (вместо 55 грн. - 60 грн., овощи вместо 18грн. - 25 грн., рататуй вместо 18грн. -25 грн., хлеб принесли неспрашивая, но в счет внесли) и т.д. Когда же мы весь счет все равно оплатили (НУ УЖ ОЧЕНЬ не хотелось ругаться и портить себе праздник), то сдачу в 15 грн. с суммы нам никто и не собирался нести, хотя мы бы и сами оставили на чай не меньше). Просто сам факт!!! Конечно кто-то скажет, что всё это ерунда, но ОЧЕНЬ неприятная ерунда!
Когда же муж спросил про разницу в цене у официанта, он сказал, что он, конечно, извиняется, но цена поменялась у 5-6 блюд из всего меню, поэтому и не исправили, просто мы как раз их и заказали.
Дело не в деньгах, а в отношении к клиенту!!!
P.s. Мне все это реально подпортило настроение! Тогда я дала этому официанту Володимиру последний шанс поправить положение и спросила про скидочную карточку для нас. На что нам ответили, что вот в следующий раз нам её обязательно дадут, когда мы скажем официанту, что уже здесь были, на мой вопрос, о том кто же нас вспомнит, мне было сказано, что у бармена Паши прекрасная память на лица. Занавес!
Весь вечер муж меня уговаривал, что это все ерунда, что было ведь вкусно.
Да было, ну вот умеют же впечатление испортить и вечер запоганить:(
У нас маленький ребенок и мы ОЧЕНЬ давно не выходили в свет, и тут вот такое...

Мои сочувствия, мне после такогоо сервіса ощущения что кто-то куда-то накакал :mad: сорри за віражене. А ще Львів- столиця туризму, тьфу

Марічка
22.02.2009, 04:08
Такая картина была у меня с моим парнем, долго не могли понять что пищит, аж пока он не сказал, что с России, как оказалось на рублях есть полоска защитная)))

Цікаво, як в Росії люди повз каси в супермаркетах проходять?... ;)

амелі
23.02.2009, 16:14
А я вчора у "Сільпо" курячі крильця купила .Зі свіжою датою.А от коли розпакувала- спочатку не зрозуміла, що за специфічно-солодкуватий запах на кухні "висить"..

Ная
23.02.2009, 17:15
Рік тому чоловік на день Валентина привітав мене подарунковою карточкою магазину білизни"Лоліта",там я вибрала собі комплект,коштував він тоді за 200 гривень. Мало того,що навіть при нечастому вдяганні він вже зносився,так вчора у "Метро" побачила точнісінько такий самий за 110 гривень,і то про теперішніх цінах!Я зробила собі висновки про той магазин,чоловік,думаю,теж...

Nanaya
04.03.2009, 12:36
В ДЦ ціни ростуть буквально через день і в аптеках теж:8:
Купляла краплі для носа були 2,80 (це для мами купляла), через два дні пішла собі взяти бо недорогі і хороші, а вони вже 4,90 :eek:, ще десь через 4 дні у мами вже закінчилися і вона попросила ще докупити ті самі краплі - прихожу а вони вже 7,30 :scare:

Я кажу: що це таке? кожен день дорожчає, а провізор мені: Що Ви хочете все кожен день дорожчає :(

tslezinska
04.03.2009, 13:20
Я вчора в Рукавичці купляла касету змінну до фільтра для води, бо ніде не могла вже давно їх знайти. Так от, ті касети перед здорожчанням коштували 30-35грн, вчора були вже 62-72!!! Ну всьому ж є межа, тим більше, шо тої касети з львівською водою вистачає максимум на 2 місяці!

ГаЛоЧкА
14.03.2009, 16:10

аааааааааа.... тепер я знаю чому мене в арсені теж пищало:8:, а то виявляється російські рублі:8: а охоронці всю сумку заставили випотрошити:8::xaxa::xaxa::xaxa:

Нікуся
14.03.2009, 16:55
Перевірено- якщо в кахфе гуляє велика компанія, то їм обов"язково допишуть пару салатів і пачку соку.

Яруська
19.03.2009, 10:44
А я для себе занесла "Вопак", що на Стрийській...таке враження, що тухле все...разом з персоналом:ninja:

bora
19.03.2009, 11:42
Так страхується і замовник (бо має договір, щей з прописаними вимогами) і виконавець (бо багато хто дивиться 100 варіантів і відмовляється, а сам тихенько повертається до власника і хоче домовитись напряму). :confused:

Нічого особистого.. Просто знаєте, стільки недопропорядних рієлторів, що самі ще й ціни накручують, що тягають клієнтів тижнями по якихось халупах незважаючи на конкретне замовлення, що дивуватись нема чому такому взаємному відношенню.
Та й якби не монополія рієлторів, які не дають орендодавцям нормально працювати напряму, то й обходити спеціально їх не довелось би.
Направду з-за специфіки цієї роботи доводиться до професії чи компанії-маклера загалом відноситись як до учасника чорного списку... Я ще намагаюсь коректно ставитись.. А от знайомі є..Ото вічна ненависть..Колись він навіть зауважив, що їм як трапиться рієлтор дівчина - то Віолетта чи Анжела чи Сюзанна..Все дивувався від кого вони навчились такі псевдоніми брати:)

Kiss
19.03.2009, 12:32
Щодо продуктів.
Відпочивала в Криму,тільки приїхали,захотілось йогурта.Купила в якомусь супермаркеті.Принесла до хати,відкриваю.....................а тут фонтан.......кришка вистрілила, те що називається йогуртом так пінилось і струєю било....Занесла в магазин,поставила на касі демонстративно,щоб всі бачили.Навіть сваритись не прийшлось,гроші віддали без слів.Після побаченої картини з магазину вийшло чоловік 15,залишивши всі продукти на касі.Ото була картина

Нюта
19.03.2009, 12:49
Я записалася на танці у Студію танцю "Леофіт", коли я дізнавалася в них про кількість людей мені сказали, що група буде маленька(не більше 10 людей), бо аж дуже вони нас хочуть навчити гарно танцювати. Спочатку було все прекрасно, як то кажуть нічого не віщувало біди:mad:! Перше заняття пройшло вдало, мені сподобалося! Ну чи мраз тим гірше, на третє заняття в залі нас було вже 21! І при тому всьому тренер одна, яка відволікається на новачків. Ну це питання ми з адміністрацією вирішили, пообіцяли що більше в групу набирати не будуть. Я була задоволена, хоча все ж таки танцюючи дістаю рукою сусідок. Але ж в понеділок в роздягальні зі мною трапилася просто казкова історія. Роздягальна приблизно має 8-10 метрів квадратних там стоїть для зручностя близько 10-12 крісел!!!Адмністрація змінила розклад занять і прийшовши на заняття я не мала як роздягнутися, бо перед нами є група, ми з дівчатами горе пополам. Нам припала одне крісло на 4! а після заняття, настав пік, вийшли з залу а у роздягальні була група яка йде після нас. Ми довго туди немогли попасти! Ситуація така, що навпроти мого носа в 20 см виднілася задниця молодої особи в трусиках з орнаментом "сумочки"! Вона ще в такій позі милувалася собою!!!!! ЇЇ задниця мене не вразила! А ось халатність адміністрації дуже!!!!:tanksmile::tanksmile::tanksmile:

Siania
19.03.2009, 12:59
Я записалася на танці у Студію танцю "Леофіт"

То ви з Мар"яночкою ходите?:)

Щоб не офтопити напишу про свій чорний список. Довго ж я думала правда...мабуть магазин "Еколан" для мене найгірший зі всього. Там батон не смачний, печево завжди засохле, коли б не спитала чи свіже - завжди відповідать що тікі привезли, а дома приходиться те печиво розмочувати в чаї, бо зуби не годні то гризти:umbrage:
Молочні вироби - аналогічно, дуже часто протерміноване лежить. А ще в еколані біля мого дому продавщися - отака :mad:
:n::n::n:

Нюта
19.03.2009, 13:33
[QUOTE=Siania;425838]То ви з Мар"яночкою ходите?:)

так, саме з нею:)

ola-lyola
19.03.2009, 13:44
Мене просто вбила аптека в центрі, навпроти Галицького ринку. Не магазин а АПТЕКА!!! Я купляла медпрепарат не собі, а на прохання лікаря для малозабезпеченого хворого, кошти повертає фонд, тому попросила чек, який для такої процедури є необхідним Звичайне прохання, в будь-якій аптеці вам його без прохань дадуть. Тітонька визвірилась, що в них немає касового апарату тому мені ніхто нічого не дасть. На мої прохання вона взяла звичайний біленький папірчик і написала назву препарату і ціну:bad: На моє обурення і погрози наскаржитись захисту прав спожиачів, тітонька зробила послугу і принесла з підсобки нормальний товарний чек. Далі я хвилин з 10 просила поставитин на ньому печатку. І найважливіше, коли я побачила, що це не аптека а якийсь заклад гірше кіоску, хотіла просто піти, тітонька показавши пальцем на витяг з Постанови КМУ сказала що мені ніхто грошей не поверне.

SOLODKA
19.03.2009, 14:00
Шановні жіночки,ви маєте стільки часу,щоб спілкуватись в інеті,але чомусь зовсім не дбаєте за здоров"я ,своє,дітей,чоловіка.Якщо у магазині вас обманули один раз,то на що ви сподіваєтесь ,йдучи туди знову?Що після ваших скарг,пачки майонезу чи банки грибів все зміниться?Акуди їм подіти протермінований товар?Для себе зробила висновок:де один раз обманули -туди більше не іду.Купляю масло.продавець з моїх 20 грн дає здачу як зі 100.Чесно повертаю.Через декілька днів цей продавець продає мені спред по ціні солодко-верщкового масла.Щодо молочних продуктів віддаю перевагу марці"Злагода",купляю у маленькому магазинчику,який дорожить клієнтами .

Nata
19.03.2009, 14:19
Ну так, якщо я почну оминати всі магазини,котрі мені чимось не догодили, то моя сім"я почне голодати :). У нас всюди продавці як не нажухають, то не проживуть.

odree
19.03.2009, 14:24
А куди їм подіти протермінований товар?

повернути назад. майже весь товар в супермаркетах є під реалізацією. і якщо щось не продається, то його повертають. а от "втулити" протермінований товар швидше зацікавлені в кіосках, на лотках

bora
19.03.2009, 14:25
Раз вже є зауваження напишу кілька слів про хороші-нехороші батони.
Бо поняття досить відносне.. Розповім, що знаю напевно трохи більше. Є на Заході таке поняття як органік хліб. Це грубо кажучи супер-натуральний хліб, який включає навіть врахування на якому полі вирощувалось для нього зерно. Так от зважаючи на його натуральність треба бачити який він на виході - негарної форми, темнуватого не презентабельного кольору, звісно відмінної від решти консистенції. Розумієте про яку відносність мова? Дорога річ скажу я Вам ці органічні продукти, навіть там різниця у ціні з рештою - в два рази.
А тепер до вітчизняних реалій.
Натуральний хліб як Ви розумієте дрібним приватникам по ідеї невигідно пекти - конкуренція ж бо жорстка, а той хліб буде гірше виглядати. А що значить з добавками, що вони дають? Класично існує тривалий час закваски, дозрівання опари, бродіння. Так от добавками є стабілізатори, які дозволяють пришвидшити у продукті ці процеси і відповідно за коротший період часу спекти більше хліба. Власне де потужності невеличкі, лінії неповні є принаймні необхідність в підвищенні прибутковості цього продукту. А ще добавки які роблять кращою пористість (і меншою - вагу), кращу скоринку тощо... Звісно це хімія. Зверніть при цьому увагу як обладнані по старинці великі заводи які десятиріччями працювали - довжелезними лініями, які в своїй конструкції мають спеціальні відділення для бродіння і т.п. без прискорення процесів. Вони класично як колись ще печуть. Є екскурсії на такі заводи де можна все побачити на свої очі і переконатись. Ньюансів звісно є більше. Але загалом коли Ви купуєте у невідомого виробника, зважте на цей ризик, і зрештою гумовість продукту і величезні пори - Ви побачите самі..

olja_zaj
19.03.2009, 14:30
Акуди їм подіти протермінований товар?

Як куди?!Це вже проблема власника,якшо власник нормальний то має домовленісь про повернення назад,або на обмін,навіщо замовляти стільки шоб термін виходив?Тут багато залежить і від продавця.

Irusya
19.03.2009, 14:58

Щоб не офтопити напишу про свій чорний список. Довго ж я думала правда...мабуть магазин "Еколан" для мене найгірший зі всього. Там батон не смачний, печево завжди засохле, коли б не спитала чи свіже - завжди відповідать що тікі привезли, а дома приходиться те печиво розмочувати в чаї, бо зуби не годні то гризти:umbrage:
Молочні вироби - аналогічно, дуже часто протерміноване лежить. А ще в еколані біля мого дому продавщися - отака :mad:

Це часом не на Б.Хмельницького? Бо зі мною там аналогічна ситуація завжди виникала:ninja:, а останні мої відвидини були, коли я зайшла купити йогурт"галичина", стояв без цінника - я дуже чемно "через перепрошую" питаю ціну, а у відповідь чую: "дивитися треба, там є цінник, поряд на іншому (МОЛОЦІ!!!), то як вони одинаково коштують для чого ще буду писати? Га? Якщо шось не подобається звертайтесь до завідуючої!!!" Я чуть не впала! Ще такої хамської відповіді не чула ніде. Більше туди ні ногою...

Siania
19.03.2009, 15:06
Це часом не на Б.Хмельницького? Бо зі мною там аналогічна ситуація завжди виникала:ninja:, а останні мої відвидини були, коли я зайшла купити йогурт"галичина", стояв без цінника - я дуже чемно "через перепрошую" питаю ціну, а у відповідь чую: "дивитися треба, там є цінник, поряд на іншому (МОЛОЦІ!!!), то як вони одинаково коштують для чого ще буду писати? Га? Якщо шось не подобається звертайтесь до завідуючої!!!" Я чуть не впала! Ще такої хамської відповіді не чула ніде. Більше туди ні ногою...

Ні, я на Сихові, о так, ті продавці так говорять, здається ще трошки і загавкає:xaxa::xaxa::xaxa:

Макарена
19.03.2009, 15:10
...Натуральний хліб як Ви розумієте дрібним приватникам по ідеї невигідно пекти - конкуренція ж бо жорстка, а той хліб буде гірше виглядати. А що значить з добавками, що вони дають? Класично існує тривалий час закваски, дозрівання опари, бродіння. Так от добавками є стабілізатори, які дозволяють пришвидшити у продукті ці процеси і відповідно за коротший період часу спекти більше хліба. Власне де потужності невеличкі, лінії неповні є принаймні необхідність в підвищенні прибутковості цього продукту. А ще добавки які роблять кращою пористість (і меншою - вагу), кращу скоринку тощо... Звісно це хімія. Зверніть при цьому увагу як обладнані по старинці великі заводи які десятиріччями працювали - довжелезними лініями, які в своїй конструкції мають спеціальні відділення для бродіння і т.п. без прискорення процесів. Вони класично як колись ще печуть. Є екскурсії на такі заводи де можна все побачити на свої очі і переконатись. Ньюансів звісно є більше. Але загалом коли Ви купуєте у невідомого виробника, зважте на цей ризик, і зрештою гумовість продукту і величезні пори - Ви побачите самі..
Цілком з вами згідна. Але в зв"язку з тим, що робота чоловіка має відношення до наших "великих заводів, які десятиріччями працювали" хочу лише додати, що прогрес на місці не стоїть і нові технології застосовують вже й на тих заводах, але все-таки в розумних межах. А от щодо всяких випічок, особливо, слоїстих - то взагалі окрема розмова. Дивлячись скільки всякої "хімії" застосовується при їх виготовленні, чоловік ввів вдома на них табу.

Taska
19.03.2009, 15:38
А от щодо всяких випічок, особливо, слоїстих - то взагалі окрема розмова. Дивлячись скільки всякої "хімії" застосовується при їх виготовленні, чоловік ввів вдома на них табу.

ой, а я так слойку люблю... це стосується всієї, чи тільки "Форрнетті" і тому подібної, що на вулиці в кіосках випікають і продають?

bora
19.03.2009, 15:39
хочу лише додати, що прогрес на місці не стоїть і нові технології застосовують вже й на тих заводах, але все-таки в розумних межах. Цього не заперечую. Розмова могла б вийти довша просто;)
ой, а я так слойку люблю... це стосується всієї, чи тільки "Форрнетті" і тому подібної, що на вулиці в кіосках випікають і продають?
Тут буває по-різному. Я знаю які начинки натуральні, але думаю це буде рекламою.. Та й зрештою за всіх не розпишешся - думаю досить спробувати. Для мене особисто взагалі слоїсте тісто заважке...

Siania
19.03.2009, 15:47
Boro, а що ви думаєте про сире готове слойоне тісто яке продають? Воно вже з хімікатами теж? Я так люблю пекти з того тіста:umbrage:

SOLODKA
19.03.2009, 16:00
А я маю рецепт дуже смачного і недорогого слойоного тіста:хочете хусточки з яблуками,пляцок з вишнями,торт з вершковим кремом.Яку начинку маєте вдома-таке буде печиво.Рецепт по секрету стягнула у сільської весільної варилихи,Якщо хтось захоче-поділюсь,тільки не знаю чи в цій гілці можна.:confused::

bora
19.03.2009, 16:10
Boro, а що ви думаєте про сире готове слойоне тісто яке продають? Воно вже з хімікатами теж? Я так люблю пекти з того тіста:umbrage:

Однозначно не скажу.. Якби ж то знати всю продукцію:) Але воно МОЖЕ бути натуральним - бо процес швидкої заморозки дійсно дозволяє значно продовжити термін зберігання. Але при стало низькій подальшій температурі. Якщо термін приміром 6-місячний при майже кімнатній температурі - можна робити відповідні висновки.

А я маю рецепт дуже смачного і недорогого слойоного тіста:хочете хусточки з яблуками,пляцок з вишнями,торт з вершковим кремом.Яку начинку маєте вдома-таке буде печиво.Рецепт по секрету стягнула у сільської весільної варилихи,Якщо хтось захоче-поділюсь,тільки не знаю чи в цій гілці можна.:confused::
Ви звідси лінк киньте краще:)

SOLODKA
19.03.2009, 16:47
Я лише другий день на посиденьках,і поки що з комп"ютером на ВИ.Рецепт залишу на "СМАЧНІСІМО".Буду рада,якщо вам сподобається.

Мар"яночка
19.03.2009, 17:11

хех повезло мені раз бути на тому заводі Еколан, так там просто "еко" чистота. Ну поперше в місці де печуть хліб літають прекрасні пташки - голуби, їх там не одна. про бігаючих тараканів я думаю можна і не розказувати.... мухи в тісті де воно підходить. І грубезний кіт під конвеєром де хліб готовий виїжджає. Питаю в того мужика шо вів, а "шо тут кіт робить". не повірете, відповідь біла геніальна: "та тут миші бігають" :xaxa: Після того місяць не їла того хліба. правда на інший їхніх цехах кажуть краща обстанівка :confused:

bora
19.03.2009, 17:32
хех повезло мені раз бути на тому заводі :confused:

Я не маю причин не довіряти Вашому допису.. Тому дійсно сподіваюсь у решти виробників все краще, бо при масовому продуктові - маса скарг з захист справ споживачів на очевидний брак може в прямому змісті слова "загнути" підприємство, бо це не підвальчик, з якого пічку завтра можна перемістити:)

algo
19.03.2009, 17:33
Питаю в того мужика шо вів, а "шо тут кіт робить". не повірете, відповідь біла геніальна: "та тут миші бігають" :xaxa: :confused:

Такого ще не чула!!:xaxa:
біля мене еколан ніби нормальний, а от в центрі на Дудаєва, що біля тортиків не дуже мені подобається!!ці їхні продукти в холодильнику так страшно виглядають!!

Мар"яночка
19.03.2009, 17:35
Я не маю причин не довіряти Вашому допису.. Тому дійсно сподіваюсь у решти виробників все краще:)

Я була тільки на одному їхньому цеху. Здається зара його закрили :xaxa: Я те ж надіюсь шо в інших краще. Зрештою може в інших їх цехах шось і інакше, там не була тому незнаю. Ну той шо я була то....... :xaxa: :xaxa: :xaxa:

bora
19.03.2009, 17:37
Здається зара його закрили :xaxa:
О, ну то все йде правильним шляхом! Сподіваюсь..

Макарена
19.03.2009, 17:50
Ну хочу вам псувати апетит до хліба(тому не вкажу хлібзавод), але мишки - це ще квіточки - щурі табунами бігають, горобці, таракани...Але з ними чесно! постійно боряться - думаю, що це на великих підприємствах їхня велика проблема.

Мар"яночка
19.03.2009, 17:52
Ну хочу вам псувати апетит до хліба(тому не вкажу хлібзавод), але мишки - це ще квіточки - щурі табунами бігають, горобці, таракани...Але з ними чесно! постійно боряться - думаю, що це на великих підприємствах їхня велика проблема.

ви вже заінтригували, вже розкажіть який хлібзавод так гарно нас годує :8:

Макарена
19.03.2009, 17:58
ви вже заінтригували, вже розкажіть який хлібзавод так гарно нас годує :8:

колишній №5 - тепер концерн"Хлібпром" чи щось таке, власники якого вже викупили майже всі державні хлібзаводи і Еколан в тому числі.

Яська Березнева
19.03.2009, 18:19
Я вже третій місяць не можу купити нормального білого батона! Ті, що купувала - або середина від шкірки відшаровується, розсипається все, або вся середина якась мокра, що з того м"якуша коники ліпити можна, і в якихось білих розводах всередині, і сирим якимось тхне, і вже на другий-третій день починає пліснявіти. Купувала в Еколані колишньому біля нас і по вул Городоцькій у продуктовому. От тепер перейшли на чорний хліб. Дівчата, а у вас як?

галіна
19.03.2009, 18:22
а я купляю заводський батон сихівський або молочний:y:
httphttp://puzyaka.ru/ub/preg/07.gif (http://puzyaka.ru/articles/userbars/)://puzyaka.ru/ub/preg/07.gif

natka75
19.03.2009, 18:39
я недавно хотіла дати трохи хліба до фаршу, то як намочила у воді - весь хліб розлізся.....:(

Chortenia
19.03.2009, 18:41
Теж батона останнім часом нормального не бачила, а я так люблю канапочки :(

bora
19.03.2009, 18:48
На нашій пивоварні колись родич теж працював..там щурі в чани з пивом падали:( А я всілякі жахи бачила в передачі про ресторани Мангхеттена.Навіть там виявляється ті ж проблеми. Невесела картинка з шкідниками..

галіна
19.03.2009, 19:04
ну правильно хімії понадають до того хліба!І ЯКИЙ ВІН МОЖЕ БУТИ?:bad::n:

Улянка
19.03.2009, 19:18
Я вже третій місяць не можу купити нормального білого батона! Ті, що купувала - або середина від шкірки відшаровується, розсипається все, або вся середина якась мокра, що з того м"якуша коники ліпити можна, і в якихось білих розводах всередині, і сирим якимось тхне, і вже на другий-третій день починає пліснявіти. Купувала в Еколані колишньому біля нас і по вул Городоцькій у продуктовому. От тепер перейшли на чорний хліб. Дівчата, а у вас як?

Спробуйте у "Хлібі на дровах" на Головацького. Трошки інший смак. Чорний і білий взагалі не схожі на еколанівські. Чоловікові подобається. Правда дуже швидко черствіє.

mayscream
19.03.2009, 19:59
колишній №5 - тепер концерн"Хлібпром" чи щось таке, власники якого вже викупили майже всі державні хлібзаводи і Еколан в тому числі.

Хлібпром володіє лише двома заводами у Львів. області:ninja:

Анута
19.03.2009, 20:06
пора пекти хлібчик самим ;) і зберігатись він буде довше, і чітко будете знати, які компоненти туди клали

Virginia
19.03.2009, 20:10
А ми з подругами були на 8 березня в СушиЯ... ну і святкували - пили, їли... Досить багато різних напоїв замовляли і страв. То вони "під шумок" дописали нам в рахунок 2 зайвих коктейлі(по 45 грн кожен) і замість 4 порцій ролів написали 5(!)... Добре, що я вже з досвідом "намахування" і перевірила ті рахунки. Нам їх швиденько перерахували:xaxa:

Доречі, прочила цю гілку, і напевно найбільше скарг є на Арсен... я теж не в захваті від цього супермаркету: і м"ясо прострочене траплялось, і цнники переклеїні з більшою вагою, або новішою датою... та все ж зі всіх інших я найбільше люблю сюди ходити!
P.S. а ще сьогодні взнала, що Арнес продали якумусь харків"янину... так що може все змінитись

Макарена
19.03.2009, 20:15
Хлібпром володіє лише двома заводами у Львів. області:ninja:
Можливо, + приватні = більше 50 в Україні.

Loyal
20.03.2009, 00:16
Можливо, + приватні = більше 50 в Україні.

Підтверджую! Я з ними працювала. Концерн і млин мають свій в Рясному

Мар"яночка
20.03.2009, 10:20
!
P.S. а ще сьогодні взнала, що Арнес продали якумусь харків"янину... так що може все змінитись

а я чула шо Сільпо викупило :confused:

Nanaya
20.03.2009, 11:00
А я недавно була в сільпо, захотвлося мені французького батону (тої, що такий тоненький і довгий), він так смачно виглядав і такий запашний був, що я його купила. ПРинесла до дому, половинку з'їла, а половинка лишилася бо більше ніхто його не їв. На наступний день:eek: він став такий сухий, що його навіть гризти було неможливо:8:, я як подумала скільки хімії туда дають - мені аж погано стало, що я його їла :n:

Siania
20.03.2009, 11:09
На наступний день:eek: він став такий сухий, що його навіть гризти було неможливо:8:,
А ви накрили його чимось, кульком, наприклад....?

Loyal
20.03.2009, 11:11
Сільпо не викупили! ВАМ здає в оренду приміщення Сільпо, а вони довго вже боряться за те, щоб викупити повністю ТЦ. Наразі все у руках львівського власника.

Мар"яночка
20.03.2009, 11:44
Сільпо не викупили! ВАМ здає в оренду приміщення Сільпо, а вони довго вже боряться за те, щоб викупити повністю ТЦ. Наразі все у руках львівського власника.

Ні я мала на увазі, шо чула шо Сільпо викупило Арсен :confused:

bora
20.03.2009, 11:46
Уточню по тому
18 марта стало известно, что группа компаний "Евротек" (Киев), развивающая сеть супермаркетов "Фреш", купила торговую компанию "Интермаркет" (Львов).

Myrka
23.03.2009, 15:09
Шановні жіночки,ви маєте стільки часу,щоб спілкуватись в інеті,але чомусь зовсім не дбаєте за здоров"я ,своє,дітей,чоловіка.Якщо у магазині вас обманули один раз,то на що ви сподіваєтесь ,йдучи туди знову?Що після ваших скарг,пачки майонезу чи банки грибів все зміниться?Акуди їм подіти протермінований товар?Для себе зробила висновок:де один раз обманули -туди більше не іду.Купляю масло.продавець з моїх 20 грн дає здачу як зі 100.Чесно повертаю.Через декілька днів цей продавець продає мені спред по ціні солодко-верщкового масла.Щодо молочних продуктів віддаю перевагу марці"Злагода",купляю у маленькому магазинчику,який дорожить клієнтами .

А шо делать? Они все имеют недостатки, все до одного. Думаю всетаки надо бороться с єтим, я ведь не буду ходить в какой-то один магазин в другой район города.

Жемчужинка
23.03.2009, 15:31
Всеодно підете.Це одне і те саме,що занести маршрутки:n: у чорний список........А їздити всеодно будемо!!!!!!!!!!!:tanksmile:

Nanaya
23.03.2009, 15:42
А ви накрили його чимось, кульком, наприклад....?

Так звичайно ж, зберігала, як і інший хліб:ninja: Мому здивуванню не було меж :cesored:

Хомуся
23.03.2009, 17:01
Прочитала майже всю гілку і дійшла до виснлвку, що найбільше скарг на продукти харчування. Дівтатка, я з вами згідна ,але... Головне завдання наших виробників - отримати найбільший зиск, а звідси всі консерванти та стабілізатори, і як наслідок втрата якості. Молоко-порошок, сметана-порошок, масло я зі свічкою шукаю. Ще місяць тому хороший сихівський батон- розвалюється. Але найобразливіше в цій ситуації це те, що я готова заплатити за натуральні, справжні продукти харчування більше (як на заході), але їх нема.

bora
23.03.2009, 17:12
Але найобразливіше в цій ситуації це те, що я готова заплатити за натуральні, справжні продукти харчування більше (як на заході), але їх нема.

Справа в тому, що таких як Ви свідомих небагато. Знаю виробники проводять дослідження на предмет виведення на ринок екологічних категорій продуктів - і доходять висновку, що наші споживачі до такої потреби в основному на жаль не дійшли... А ще законодавство наше - яке навіть відповідно проінформувати про відсутність ГМО в продукті не дозволяє. Ньюансів вистачає. Але загалом суспільство швидше обуриться дорожчому продукту сьогодні, ніж купить. Отакий парадокс.

Nanaya
23.03.2009, 17:23
Справа в тому, що таких як Ви свідомих небагато. Знаю виробники проводять дослідження на предмет виведення на ринок екологічних категорій продуктів - і доходять висновку, що наші споживачі до такої потреби в основному на жаль не дійшли... А ще законодавство наше - яке навіть відповідно проінформувати про відсутність ГМО в продукті не дозволяє. Ньюансів вистачає. Але загалом суспільство швидше обуриться дорожчому продукту сьогодні, ніж купить. Отакий парадокс.

Такий парадокс на мою думку від того, що ще недавно ми їли нормальні, натуральні продукти без хімії за ту ціну , а навіть і нижчу за ту, що вже сьогодні платимо за хімію:no: Боляче від того, що навіть, якщо ми погодимся платити за натур продукт більші гроші тоді:1 За хімію будемо платити стільки скільки і сьогодні платимо 2 За натур продукти будемо платити - страшно подумати скільки :eek:

А не так, як в європейських країнах за хімію копійки, а вже, як хочеш натуральне - плати гроші:no:

bora
23.03.2009, 17:29
Такий парадокс на мою думку від того, що ще недавно ми їли нормальні, натуральні продукти без хімії ..
Та не зовсім. Це міф, пов"язаний з авторитарним режимом в країні..Не скажу точніше, але здається з часів Брежнєва вже на повну зрошувались колгоспні поля всілякою гидотою - селітрою і т.п. Інша річ в кого є свої городи. Але і там люди не маючи достатнього доступу до інформації намагались кожен по-своєму з шкідниками боротись - добре, коли тільки збирали в баночку колорадських.

будемо платити - страшно подумати скільки :eek:

Правда, що продукти загалом стільки не коштують. І тут зрозуміло.. Яка в нас може бути чесна конкуренція щоб збити ціни? Мафія..і скаржитись нема кому. А скільки органічні коштували б - є ціни на закордонних сайтах.. Та й дівчатка є на форумі з інших країн, щоб поділитись інфо-вартістю.

Nanaya
23.03.2009, 17:33
Та не зовсім. Це міф, пов"язаний з авторитарним режимом в країні..Не скажу точніше, але здається з часів Брежнєва вже на повну зрошувались колгоспні поля всілякою гидотою - селітрою і т.п. Інша річ в кого є свої городи. Але і там люди не маючи достатнього доступу до інформації намагались кожен по-своєму з шкідниками боротись - добре, коли тільки збирали в баночку колорадських.

Так, я з Вами згідна, але це було дуже мало в порівнняні із сьогоденням та й у молоко і сметану не давали консервантів, щоб місяць можна було зберігати.

bora
23.03.2009, 17:35
Так, я з Вами згідна, але це було дуже мало в порівнняні із сьогоденням та й у молоко і сметану не давали консервантів, щоб місяць можна було зберігати.

Ну так..прогрес..більше схожий на регрес.. Загалом проблема в тому, що у нас людина не захищена...як споживач в тому числі.

Siania
23.03.2009, 19:04
Але найобразливіше в цій ситуації це те, що я готова заплатити за натуральні, справжні продукти харчування більше (як на заході), але їх нема.

Ну я тут з вами трохи б посперечалась. Я останнім часом зацінила продукцію "Премія" для Сільпо. От наприклад їхні соки. Вони теж з консервантів, але вони 100%, і то відчувається!!! Бо взяти ту ж Сандору, яка ще й дорожча!! то чути розбавленість з водою(((Хороші продукти є, треба шукати...;)

Доречі, варто створити білий список також;)

Хомуся
23.03.2009, 19:34
Не можу нічого відповісти нарахунок "Премії" оскільки не пробувала.Але ви самі пишете, що вони з консервантів. Я не технолог, але коли мені сказали, що в пастеризованому молоці кальцію як такого вже мена, то що залишиться у висушеному соці?:confused: А якщо ви про смак, так Макдолальдс також смачний, але всюди в світі він збитковий, і своїй дитині особисто я його не купую. Щодо білого списку, то тільки :clapping::clapping::clapping:.

Siania
23.03.2009, 19:44
Не можу нічого відповісти нарахунок "Премії" оскільки не пробувала.Але ви самі пишете, що вони з консервантів. Я не технолог, але коли мені сказали, що в пастеризованому молоці кальцію як такого вже мена, то що залишиться у висушеному соці?:confused: А якщо ви про смак, так Макдолальдс також смачний, але всюди в світі він збитковий, і своїй дитині особисто я його не купую. Щодо білого списку, то тільки :clapping::clapping::clapping:.

Розумієте Хомко, сік в пакетах не може бути не консервованим! А ви якось пройдіться біля соків і почитайте їх фруктову частину. Я ніде не знаходила 100% апельсинового, ананасового, яблучного чи томатного(хоча соки з тих фруктів легко можуть бути 100%-вими, а мільтивітаміновий може бути від 85%), переважно 50%!!!І це в кращому випадку, а так Садочок вроді 35%....
Звичайно краще зїсти ту ж апельсинку чи яблуко, чи самому видушити сік... Але... якщо вже вибирати серед соків...то кращого за цей я не находила. Він не те щоб смачний, в ньому відчувається сік, натуральність, справжній смак фрукту, ось що я мала на увазі, а не смакоту яка в МакДональдсі;)

Анута
23.03.2009, 19:52
Розумієте Хомко, сік в пакетах не може бути не консервованим! А ви якось пройдіться біля соків і почитайте їх фруктову частину. Я ніде не знаходила 100% апельсинового, ананасового, яблучного чи томатного(хоча соки з тих фруктів легко можуть бути 100%-вими, а мільтивітаміновий може бути від 85%), переважно 50%!!!І це в кращому випадку, а так Садочок вроді 35%....
справа в тому, що є поняття сік, нектар і т.д. і за ДСТУ (якщо не помиляюсь) соків 100% точно нема в продажу. Хіба вдома самі зробите ;)
як знайду в неті про це інфу, то поділюсь.

дещо знайшла, але трішки не те
ДСТУ 4283.2:2007 КОНСЕРВЫ. СОКИ И СОКОВЫЕ ПРОДУКТЫ. Часть 2. Номенклатура и требования (http://lindex.net.ua/index.php?action=show_news_site&id_d=1904)
процитую трішки бо вдруге мені видало що доступ платний. Першу частину цього ДСТУ мені не дало доступ :( підозрюю, що там те, що я і хотіла сказати

Назва соку, соку з м’якоттю, нектару, коктейлю, морсу, напою сокового, яку зазначають на спо-
житковій тарі, виготовленого з одного виду фруктів (овочів), має бути такою: «N-й [сік] [сік з м’я-
коттю] [нектар] [коктейль] [морс] [напій соковий] » або «[Сік] [сік з м’якоттю] [нектар] [коктейль]
[морс] [напій соковий] із N>, де N — це назва виду плодів, з яких виготовлено продукт.
Якщо продукт виготовлено з двох або кількох видів плодів, то їх у назві розташовують у по-
рядку зменшення масових плодових часток у продукті.
Якщо для виготовлення використано більше двох видів фруктів/овочів, допускають називати
такий продукт «[Сік] [сік з м’якоттю] [нектар] [коктейль] [морс] [напій соковий] із суміші фруктів/
овочів» або використовувати іншу, в тому числі фантазійну (комерційну) назву (мультифрукт тощо),
що відображає багатоскладниковість продукту.
Перелік використаних плодів зазначають у складі продукту.
Для купажованих соків на спожитковій тарі можна зазначати назву продукту за основним
складником, якщо масова частка суми решти складників у продукті становить не більше ніж 50 %
від основного складника. Інші складники зазначають в описі складу продукту.
Якщо продукт містить доданий діоксид вуглецю, то в безпосередній близькості до назви про-
дукту зазначають «газований».
Якщо у продукт додано вітаміни, мінеральні речовини, інші дієтичні добавки, то на спожитковій
тарі зазначають додані добавки. При цьому маркувати продукт як такий, що його збагачено дієтич-
ними добавками, можна за умови, що кількість доданих складників у продукті становить не мен-
ше ніж 5 % у 100 грамах продуктів від рекомендованої добової норми споживання.
Щодо відновленого соку в тексті обов’язкової (технічної) інформації для споживача (у складі
продукту) у безпосередній близькості до назви продукту розташовують таку інформацію: «виготов-
лено з концентрованого соку та/або концентрованого пюре», або «відновлено».
Для відновлених соків, виготовлених тількиз концентрованого соку чи концентрованого пюре
одного виду, його склад на етикетці не зазначають.
Воду та натуральні ароматизатори, що їх використовують для відновлення соку, на етикетці
не зазначають.
Для соку, соку з м’якоттю, нектару, плодова частина якого повністю складається з соку(нату-
рального) і/або пюре (натурального) допускають зазначати «не з концентрату» або інший подібний
напис.
До продукту, який містить мед натуральний, у безпосередній близькості до назви продукту заз-
начають: «містить мед натуральний» або «з медом натуральним».
Для соку з м’якоттю, нектару, коктейлю, морсу, напою сокового біля назви продукту розташо-
вують напис: «фруктова [овочева] [плодова] частина становить не менше ніж N %» чи аналогіч-
ний напис. Дозволено розташовувати зазначений напис біля назви продукту у тексті обов’язкової
(технічної) інформації для споживача на спожитковій тарі. Плодову частину (N) розраховують, зва-
жаючи на мінімальну масову частку розчинних сухих речовин у соці або пюре.

Хомуся
23.03.2009, 20:03
Siania, я насправді розумію, що фреш в пакетах продавати не можна. Щодо фруктової частини, то не буду наполягати, але чомусь в голові крутиться 75% для соків (але я не наполягаю). Зрештою не соки є основою нашого раціону і не лише продуктам харчування присвячена ця гілка (хоч можливо це питання є найбільш болючим). Хороші продукти є тільки вони не завжди лежать на видноті.Тому давайте будемо не тільки критикувати , але і рекомендувати одна одній те, що справді варте уваги.

Siania
23.03.2009, 23:29
http://getway.info/pravilnoe-pitanie-2/kak-vybirat-sok-ili-chem-otlichaetsya-sok-ot-nektara.html тут є цікава статейка про соки та нектари;)
Тому давайте будемо не тільки критикувати , але і рекомендувати одна одній те, що справді варте уваги.
Я й намагаюсь порекомендувати хороший сік, а не критикувати;) Мені здавалось сік вартий уваги, багато людей його вживають, не хочеться щоб ми пили хімію...:umbrage:

галіна
23.03.2009, 23:35
http://getway.info/pravilnoe-pitanie-2/kak-vybirat-sok-ili-chem-otlichaetsya-sok-ot-nektara.html тут є цікава статейка про соки та нектари;)

Я й намагаюсь порекомендувати хороший сік, а не критикувати;) Мені здавалось сік вартий уваги, багато людей його вживають, не хочеться щоб ми пили хімію...:umbrage:

а в чому нема хімії???зараз все на хімії:bad:

Siania
23.03.2009, 23:38
а в чому нема хімії???зараз все на хімії:bad:
Ну так стараємось найти таке де її мінімум:)

bora
24.03.2009, 16:36
Ну так стараємось найти таке де її мінімум:)
Ще важливо не забути при цьому про ГМО... Підопитні щурики в третьому поколінні втратили репродуктивну функцію після вживання всіляких ГМО. А їх у нас..ойойой..десь бачила замітку (http://www.pravda.rv.ua/food/where%20gmo%20are.html#P1).
Список иностранных компаний, замеченных в использовании ГМО:
Kellogg’s (Келлогс) — производство готовых завтраков, в том числе кукурузных хлопьев.

Nestle (Нестле) — производство шоколада, кофе, кофейных напитков, детского питания.

Unilever (Юнилевер) — производство детского питания, майонезов, соусов и т.д.

Heinz Foods (Хайенц Фудс) — производство кетчупов, соусов.

Hershey’s (Хёршис) — производство шоколада, безалкогольных напитков.

Coca-Cola (Кока-Кола) — производство напитков Кока-Кола, Спрайт, Фанта, тоник «Кинли».

McDonald’s (Макдональдс) — «рестораны» быстрого питания.

Danon (Данон) — производство йогуртов, кефира, творога, детского питания.

Similac (Симилак) — производство детского питания.

Cadbury (Кэдбери) — производство шоколада, какао.

Mars (Марс) — производство шоколада Марс, Сникерс, Твикс.

PepsiCo (Пепси-Кола) — напитки Пепси, Миринда, Севен-Ап.

Список украинских компаний, уличенных в использовании ГМО:
ООО «Мясокомбинат «Юбилейный». Согласно мартовскому исследованию Госпотребстандарта, соевый белок в двух видах ветчины комбината был генетически модифицирован, содержание >5%.

ООО «Мясной альянс». По данным Укрметртестстандарта, несколько видов колбас, выпускаемых этим предприятием, не только содержат ГМО >5%, но и в маркировке вообще не указывается наличие соевого белка.

МПЗ «Колос» «Чернівецькі ковбаси». ГМО обнаружено в ветчине «Украинская» и «Днепровская», сосисках «Куриные».

Торговая марка «Фомич» — колбаса из мяса птицы вареной 1-ого сорта «Особая», «Докторская новая», «Куриная».

«Алан» (Днепропетровск) – колбаски вареные «Гномик», колбаса полукопченая «Салями классик».

Мясокомбинат «Юбилейный» (Днепропетровская обл.) – ветчина «Сорочинская», «Куриная экстра».

ТМ «Добре» («Агика», Киев) – пельмени «Левада», пельмени «Три медведя», пельмени «Аппетитные».

Информация предоставлена Укрметртестстандартом (Пресс-конференция «Маєш знати, що вживати – проблема генетично модифікованих організмів в Україні – реальність сьогодення»).

А також перелік продуктів що в більшості їх містять звідси ж.
Основной поток генетически модифицированных культур составляют ввозимые из-за рубежа соя, кукуруза, картофель, рапс. Они попадают к нам на стол или в чистом виде, или в качестве добавок в мясных, рыбных, хлебобулочных и кондитерских изделиях, а также в детском питании.

Например, если в состав продукта входит растительный белок, то это, скорее всего, соя, и существует большая вероятность, что генетически модифицированная. Аспартам, содержащийся в газированных напитках, жвачках, кетчупах и т.п., может быть произведен при помощи ГМ-бактерий и является генетически модифицированным.

Перелік можна розширити (http://focus.in.ua/article/37792.html) - молоко, йогурт, творог, масло, кава 3 в1, майонез, пельмені, рибні та м"ясні бургери.

Анута
24.03.2009, 17:19
Ще важливо не забути при цьому про ГМО... Підопитні щурики в третьому поколінні втратили репродуктивну функцію після вживання всіляких ГМО.
читаєте мої думки. якраз хотіла створити окрему темку про ГМО для обговорення

Анута
24.03.2009, 19:02
читаєте мої думки. якраз хотіла створити окрему темку про ГМО для обговорення
таки створила ось (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=428007)
Запрошую всіх до дискусії!

veronka
26.03.2009, 18:51
Сьогодні прикрий випадок стався. Магазин "Продукти" на Тургенєва (упс, Героїв УПА), вище за 72 номер. Заслала співробітника купити баньку тріскової ікри, приніс, відкриваю, куштую, аж воно кисле і з вигляду уже розкладається на складові!!!!((( Я хлопа в магазин до продавчині, кажу їй - і що ж ви робите, чого таке продали? Виявляється, що вони дуже навіть в курсі, що товар прострочений!!! Але, падлюки, таки продали (нпевно розраховували, що хлоп не помітить і він з тих, хто по дорозі на тролейбус/маршрутку забігають і потім навряд чи повертатись щоб завернути гидоту будуть!!) Кажу, а як би він дітиську підсунув!!! Але гроші повернули. Все одно - більше до цих нечемних людисьок не піду нічого купувати!!!

Нюта
31.03.2009, 13:00
Маю сьогодні задоволення поділитися враженнями від відвідин ще одного заняття з танців у спортивно-оздоровчому центрі "Леофіт". Тримає мене там тільки хороший викладач Юля, як би не це ноги моєї б там не було. Всі зауваження адміністрацією просто ігноруються людей дальше в групу набирають, мабуть наш зал гумовий :8:! Нарешті ми дочекалися - приїхали шафки для одягу! Тепер вони зайняли майже все приміщення роздягалки для сидіння залишилося 5 крісел! Це при тому часу для переодягання не передбачено групи йдуть одна за одною. Вчора ми простояли перед роздягалкою 25 хв. Ми б там фізично не влізлися:tanksmile:! Чудо настало ми потрапили в диво - роздягалку! На тих 5 кріслах розміщена маса речей ні сісти ні викласти свої речі нереально! Після зборки треба пригадувати чи ти все своє поклала і чи часом чужого не прихопила!:ninja: А в залі в нас висять лампи денного світла, але треба бути обережною і дивитися бо одна з них прикріплена тільки з однієї сторони! Авось впаде! Також вчора нас відвідав приємний і пухнастий брат наш менший - ПАВУК, хоча розмір його вражав! Адміністратор Таня на зауваження тільки завертає очима! Це називається сервіс по-українськи! Навпаки новий комплекс мали б працювати відмінно, створювати імідж! Ну мабуть бізнес-планом це непередбачемо, а шкода!!!!!:n::n::n: ПРигадую, коли записувалася чоловічий голос переконував, що групи будуть формуватися не більші ніж 10-12 людей! Аж дуже вони хотіли нас навчити танцювати. Куди пропав інтузіазм невідомо!!!!!!!!!

Мар"яночка
31.03.2009, 13:22
ну от реально, чого в нас завжди все через одне місце робиться. :no: ну обідно шомають тебе за пусте місце, як так шо на двадцять людей 5 стільчиків для передягання. Може я в малій кількості залів була, то так всюди до клієнтів ставляться? :no: чи тільки в тому чортовому Леофіті :tanksmile: Я вчора прийшла зла як пантера, з того всього дістав чоловік. Більше не хочу ходити на танці після яких приходжу зла як чорт :( :( :(

veronka
01.04.2009, 18:02
Маю сьогодні задоволення поділитися враженнями від відвідин ще одного заняття з танців у спортивно-оздоровчому центрі "Леофіт".

Упс, а де це Леофіт?? Бо я ніяк не найду собі місця для занять:umbrage:

Анута
01.04.2009, 18:11
напевно оф, але э ще заняття на Сліпого. якщо треба - можу поцікавитись в знайомої що там і до чого

Taska
29.04.2009, 15:24
зайшла сьогодні у "Родинну ковбаску" на Дорошенка у фруктово-овочевий відділ, вага там класична, не електронна і продавщиця мене на 15коп обважила.. причому так відкрито і нагло.. а я чомусь думала шо то тільки на базарі обважити можуть..

natka75
29.04.2009, 15:30
на 15коп????а як Ви це вичислили???я на такі копійки навіть увагу можу не звернути...головне щоб не на пару гривень....

Taska
29.04.2009, 15:41
на 15коп????а як Ви це вичислили???я на такі копійки навіть увагу можу не звернути...головне щоб не на пару гривень....

те мені не о кількість ходить, а о сам факт, сьогодні на 15 коп, бо тільки два банани купила, прийду завтра кілограм помідорів чи огріків купляти і вже не 15 коп буде..
вона при мені на калькуляторі порахувала і поставила так, що суму на екранчику було видно. На калькуляторі одна цифра, а вона мені іншу озвучує, я просто офігіла.. так відверто обманює і невіть не моргає..

Siania
29.04.2009, 15:52
На калькуляторі одна цифра, а вона мені іншу озвучує, я просто офігіла.. так відверто обманює і невіть не моргає..
А ви що? Сказали щось?
Може вона якось автоматично?:)

Ная
29.04.2009, 16:02
Я овочі-фрукти завжди в одному і тому самому місці купую,часом також зауважувала,шо продавець округлює суму,але то буває як в більший,так і в менший бік,проблема в них з копійками.

Олюська
29.04.2009, 19:56
А я післявчора в Арсені на Чорновола рибу купила річкову, спеціально перепитала, чи свіжа, бо купую для дитини, мені прямо в очі сказала, що свіжа, а вдома відкрила, запекла і всю пустила в смітник:(.
Я завжди як купую там щось таке, що може бути несвіже (ковбаса, риба, м'ясо, молокотовари), чек зберігаю, щоб повернути, якщо щось, а тут зразу викинула.
Така зла була, як то люди легко брешуть

Irusya
29.04.2009, 21:22
У Львові на головному вокзалі в касах такі хамовиті :cesored: сидять, то ще й регулярно здачу не дають, для прикладу 1,10 заокруглюють до двох гривень, певно собі на чай залишають:ninja:

Talya
07.05.2009, 14:57
Мені в "Арсені" на Чорновола замість 5 упаковок одноразових тарілок порахували 50 :ninja:(загальна сума покупки була величенькою, мабуть вирішили що не дорахуюся) Коли попросила адміністратора повернути гроші, попросили набрати продуктів на цю суму. З криком і скандалом гроші таки повернули. :tanksmile:

Олюська
07.05.2009, 15:22
А я нині купувала в Арсені печиво у кондитерському відділі. Мало того, що продавчиня на запитання "Яке у вас пісочне печиво свіже?" мені фиркнула "В нас завжди свіже, йдіть собі на вітрині подивіться", та ще й мусила чекати 15хв., поки вона доглупає, як налаштувати термінал для кредиток, бо їх, бачте, ніхто не вчив. Я розумію, що людина не вміє користуватись, але можна якось то ввічливо організувати

lapocka
07.05.2009, 15:25
В "Інтермаркеті " величезна заборгованість перед постачальниками, напевне тому там такий безлад твориться.

kristina
12.05.2009, 16:49
Мені в "Арсені" на Чорновола замість 5 упаковок одноразових тарілок порахували 50 :ninja:(загальна сума покупки була величенькою, мабуть вирішили що не дорахуюся) Коли попросила адміністратора повернути гроші, попросили набрати продуктів на цю суму. З криком і скандалом гроші таки повернули. :tanksmile:

Це просто помилилась касирка, а ніхто вас не хотів надурити на 45 упаковок.А чек треба зразу переглядати, всі можуть помилитись
Та різниця касирці в кишеню не падає

Talya
13.05.2009, 18:48
Це просто помилилась касирка, а ніхто вас не хотів надурити на 45 упаковок.А чек треба зразу переглядати, всі можуть помилитись
Та різниця касирці в кишеню не падає

Може і так, крім того адміністратор сказала, що то з кишені касирки мені гроші повернули (бо то її помилка). Не знаю. І чек відразу ж при касирці перевірила - вона мене до адміністратора відправила. Просто прикро, що так трапилося. Інколи можна і пропустити таке, тому вирішила поділитися неприємним досвідом

Lady_Opium
30.05.2009, 04:56
Відтепер і назавжди в мій чорний список потрапив магазин "Стильний Львів"
Мала вельми неприємний трафунок минулих вихідних: ходили ми з чоловіком Південним, дивились за балетками і зайшли до ятки СЛ
Дивлюсь я на ті одні балеточки, що в них стоять, чоловік питає: як; я кажу: ніяк, шов невдало зроблений; збираємось вже відходити як мене підкликає продавець і напівголосом: якщо не можете це собі дозволити - то так і скажіть..

Я була в шоці:girl_cray:
Знаючи власника як віддану своїй справі людині, яка дбає за кожного клієнта, яка возить виключно якісний товар і завжди порадить те, шо тобі треба...
:girl_mad:
Ноги моєї більше там не буде

І шкода, що не змогла знайти мейл магазину - я б їм виписала все, що про них думаю:girl_devil:

Юкола
06.06.2009, 23:14
Мені днями в ДЦ, що в Арсені на Сихові, охоронець одразу біля дверей заявив, що з колясками неможна. Коляски треба при вході залишати, а дитину на руки, та ще й кошик обов"язково.
Покликала адміністратора. Виявилось, що з колясками можна, а охоронець мав на увазі, що кошик брати треба, а не дітям в руки товар давати.
З чого вони вирішили, що я збираюся товар пхати в руки 9міс. дитині я не знаю.
Коротше. осад залишився.

А сьогоді за мною охоронець ходив слідом. Я роздивляюсь товар, а він на відстані пару сантиметрів дихіє в потилицю. Дуже мені це неприємно.

Darcy
07.06.2009, 01:57
Розкажу вам про своє ставлення до ринку Південний. По-перше, там яскраво проявляється мій просторовий кретинізм, я там катастрофічно блуджу, і ніц не можу знайти. По-друге, товари там, скажем так, не дешеві.
Взимку думаю, поїду на Південний, куплю чоботи з дорожчих, щоб і якісніші були, і носились довше. Пішла, купила (заплатила близько 700 грн.) І що ви думаєте? Я їх ледве місяць носила - вони просто розлізлись: підошва почала відлітати, якісь нитки повилазили. В них такий вигляд став, ніби я в них років 5 ходила. В мене жодне взуття так швидко не зношувалось....
Я просто в шоці, шкода, що не запамятала ні назви того магазину, ні його розташування на базарі, ні чеку не збереглось....
Після того вкінці зими пішла в магазин Welfare в центрі - купила 2 пари чобіт - зимові і осінні (в них якраз розпродаж був), разом заплатила близько 500-600 грн. Маю з того магазину вже кілька пар взуття, ношу кілька сезонів - а виглядають як нові!!!! І обслуговування в магазині на високому рівні.
Про супермаркети - я переважно ходжу в Фуршет - бо то єдиний, що близько від роботи, і ВАМ (Сільпо) на Сихові. В принципі, якихось ексцесів не було, бо переважно завжди дивлюсь на дату + приблизно підраховую, скільки на касі треба буде заплатити. Деколи купую в Фуршеті готову їжу (салати і т. д.), то часом бувають такі-собі страви. Чула, що в ту готову продукцію додають антибіотики, щоб воно все довше зберігалось. Не знаю, наскільки це правда, але стараюсь не часто того купувати.
Що в Фуршеті подобається - що вони самі печуть хліб і булочки. А якщо бачу, що свіжість сумнівна, і питаю, чи свіже - то чесно кажуть - "вчорашнє". Хоть не брешуть в очі....
І ще одне згадала.Дуже люблю кафе - Біля Діани. Сиділа раз з подругою. Ми замовили 2 штруделі, коктейль і латте. Коли принесли чек - там виявилось 2 латте. Тобто, 1 лишнє. Правда, нам без жодних скандалів все перерахували і чемно вибачились. Можливо, то справді була помилка. В принципі, часто там буваю, і таке було перший раз.
(Вибачайте за те, що так багато розписалась :) )

Mariya
07.06.2009, 07:34
Мені днями в ДЦ, що в Арсені на Сихові, охоронець одразу біля дверей заявив, що з колясками неможна. Коляски треба при вході залишати, а дитину на руки, та ще й кошик обов"язково.
Покликала адміністратора. Виявилось, що з колясками можна, а охоронець мав на увазі, що кошик брати треба, а не дітям в руки товар давати.
З чого вони вирішили, що я збираюся товар пхати в руки 9міс. дитині я не знаю.
Коротше. осад залишився.

А сьогоді за мною охоронець ходив слідом. Я роздивляюсь товар, а він на відстані пару сантиметрів дихіє в потилицю. Дуже мені це неприємно.

Ну так треба було його попросити, як вже за вами ходить, кошик поносити, бо важкий. А шо, в ДЦ візочків нема?

Lozanna
18.06.2009, 20:39
:girl_devil:А я страшенно не люблю, коли мені на здачу цукерки дають, чи сірники!!!!!! Що за звичка. Я, тим більше, все одно їх не їм. А як би і захотілось, то купила б собі такі як хочу!!!!:mad::aggressive::banned::tanksmile:

Грильяжка
18.06.2009, 20:54
:girl_devil:А я страшенно не люблю, коли мені на здачу цукерки дають, чи сірники!!!!!! Що за звичка. Я, тим більше, все одно їх не їм. А як би і захотілось, то купила б собі такі як хочу!!!!:mad::aggressive::banned::tanksmile:

Я ТЕЖ!!!!!!!!!:girl_devil::girl_devil::girl_devil: Була в мене така "улюблена" продавщиця-постійно давала на здачу цукерки. Я не люблю теж тих льодяників. Але мовчала. Та одного прекрасного дня на її прохання дати 10 коп я витягнула дві нею ж дані барбариски:girl_cool:. А хіба не справедливо?:girl_mad: Вона їх не взяла сказала не треба????????????? з того часу коли щось купую в тому кіоску-а він біля хати, вона дає мені здачу копійками. От так!:girl_crazy:

Lozanna
19.06.2009, 12:14
Я ТЕЖ!!!!!!!!!:girl_devil::girl_devil::girl_devil: Була в мене така "улюблена" продавщиця-постійно давала на здачу цукерки. Я не люблю теж тих льодяників. Але мовчала. Та одного прекрасного дня на її прохання дати 10 коп я витягнула дві нею ж дані барбариски:girl_cool:. А хіба не справедливо?:girl_mad: Вона їх не взяла сказала не треба????????????? з того часу коли щось купую в тому кіоску-а він біля хати, вона дає мені здачу копійками. От так!:girl_crazy:

:lol::lol::lol::lol:СУПЕР!!!! Я теж колись так провчу!!!!:y::y::y::y:

...А сьогоді за мною охоронець ходив слідом. Я роздивляюсь товар, а він на відстані пару сантиметрів дихіє в потилицю. Дуже мені це неприємно.

Ой, а мене як це дратує, коли охоронець за мною ходить....
Я раз навмисне його дратувала...:girl_flag_of_truce: щось тут візьму - а там кину, там подивлюсь, там понюхаю, коротше так продовжувалось поки нарешті на чоловіка не наткнулась і не пішла до каси..... Я думала у нього косоокість виробиться на мене коситись. Чоловікові навіть не розказувала, але це тре було бачити...
А якось за місяць знову на нього наткнулась, розсміялась прям в обличчя... він аж втік в інший кінець ДЦ:girl_crazy:
Може то і не гарно, я розумію, людина на роботі. Але від таких походів по пятам ніхто себе в магазині комфортно почувати не буде, тим паче коли намірів щось тицькнути в голові не маєх...!:ninja:

bora
26.06.2009, 12:38
Рік тому купили додому шоколадку Світоча в якому побачили хробачків. Тоді про неприємність змовчали, хоч були в шоці від побаченого. Але ж ми патріоти і місцевому виробництву таки готові були пробачити одну незрозумілу помилку (а може то магазин довго тримав в неправильних умовах).
Але коли з таким зустрічаєшся двічі - мови про випадковість бути не може.
Тепер хробаки знайшли в ЦУКЕРКАХ СВІТОЧА-НЕСТЛЕ.
Що можна сказати з цього приводу..Угробили колись чудове висококонкурентне підприємство. Треба забути про колишню якість цієї продукції.

Mokka
26.06.2009, 12:46
Що можна сказати з цього приводу..Угробили колись чудове висококонкурентне підприємство. Треба забути про колишню якість цієї продукції.

Ха, причому давно угробили. Я тепер не знаю людини, яка б при слові "Світоч" не скривилась і не сказала то саме, що ви, Боро.
Маю знайому, яка там працює у відділі якості чи щось таке. Ви б її послухали: внутрішній аудит чуть не щомісяця проводять, продукцію для, наприклад, цукорок, найдорожчу та найякіснішу купляють, а толку.... Я розумію, що вона патріот свого підприємства, але....:girl_mad:

Нікуся
26.06.2009, 16:47
І я в їхніх грильяжках хробачків бачила...

Улянка
27.06.2009, 00:17
дуже сподобалось обслуговування в Блек кофі на Дорошенка тільки не пам"ятаю як там ціни на суші в порівнянні з іншимии бо давно була, і шкода що вибір не великий

Nusja
27.06.2009, 02:27
Розкажу, який зараз "бізнес" деякі магазини роблять:приміряєш щось,сумніваєшся,а тобі й кажуть,що мов беріть додому, придивіться добре,подумайте, а завтра принесете,якщо не підійде. Ну а на наступний день видумують безліч причин,щоб не прийняти товар і не віддати грошей.

Розумію, що магазин - не базар,щоб брати - повертати, але коли продавці самі нав"язують цю ідею з поверненням, не збираючись приймати товар назад - то це просто шахрайство, виманення грошей.

Таке було у нас (в "Ілоні" вибили гроші зі скандалом), а коли розповіли знайомим, то виявилось, що таке часто буває.
Тож не спішіть вірити таким пропозиціям!

Улянка
27.06.2009, 12:18
згідно закону про захист прав споживачів ви маєте право обміняти товар на будья який інший в 14 денний строк або якщо в наявності нема товару який вас задовільняє повернути гроші. я не можу скопіювати з сайту ось тут:http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1023-12
Статтю 9 подивіться

Nusja
28.06.2009, 02:19
згідно закону про захист прав споживачів ви маєте право обміняти товар на будья який інший в 14 денний строк або якщо в наявності нема товару який вас задовільняє повернути гроші

усе правильно,але ситуація цікава тим, що закон каже надати розрахунковий документ (тобто чек),а у випадку, описаному мною вище, чеку не давали,оскільки товар не купувався у той момент, а за усною домовленістю вважався би купленим,якби не був повернений наступного дня. тому вони і не спішили повертати гроші,бо по суті без чеку довести щось важкувато було б.

Zoryanazirka
30.06.2009, 16:22
А ми ніколи більше не підемо у Пелікан в Новому Цумі. Такого наглого і хамовитого персоналу я ще не бачила. Повна протилежність Пелікану на городоцькій, тільки псують їм репутацію. Марко до мотоцика підходить, а продавець відтянає його за руку - не будете купувати не рухайте а то зломите!!! Пошо мені такий мотоцик тоді якщо від одного доторку він розлетиться? те саме з машинкою - дитина підійшла до машинки, ше навіть не встигла доторкнутися, а та вже забирає подалі. Дивилися ліжечка - навіть ніхто не підійшов.

Яська Березнева
03.07.2009, 18:34
Люди добрі... Купила в "Скрині" круасан, їм - а в ньому два дротика, тоненькі, закручені... Слава Богу, що не ковтнула - відчула, що щось не те... А якби дитині попалося... Жах!:girl_devil::girl_devil::girl_devil:

azazellos
03.07.2009, 18:39
Люди добрі... Купила в "Скрині" круасан, їм - а в ньому два дротика, тоненькі, закручені... Слава Богу, що не ковтнула - відчула, що щось не те... А якби дитині попалося... Жах!:girl_devil::girl_devil::girl_devil:

вы им назад отнесли?

Яська Березнева
03.07.2009, 21:43
вы им назад отнесли?

Я його з"їла, дротики попалися вже в останньому малесенькому шматочку круасана, я вже майже прожувала все і буквально в шматочку розміром з людський ніготь вони були... Якби почала їсти з іншого кінця - 100 % би віднесла!:girl_devil::girl_devil::girl_devil: А так вже нести не було що...:girl_cray:

Zlju4ka
03.07.2009, 21:44

:eek::eek:я в шоці!!!

kryvulia
03.07.2009, 23:52
А я була якось в Сільпо на науковій і кажу до продавщиці в м'ясному відділі, щоб дала м'ясо нормальне, бо дитина буде їсти. А вона відповідає тихенько:
- В нас м'яса для дітей тут взагалі нема.
Я подякувала. Добре, хоч продавці ще зустрічаються совісні.

Ума
05.07.2009, 18:51
Обурила мене одна аптека біля Карпатбуду на Кн. Ольги.

Дитині прописали антибіотик суммамед і щось з бактерії на всяк випадок від дизбактеріозу. Я вирішила купити біфіформ, бо минулого разу завдяки йому після операції уникнули неприємностей. Мені то було по дорозі, є де припарукватися і питаюся чи є такі ліки (сумамед і біфіформ). Був тільки біфіформ і продавець каже 132грн. Я, дурепа, мала з готівки 100грн, а карточку не приймали. Я поїхала до банкомату зняти готівку і по дорозі заїхала в аптеку (ніби називається Добра аптека), що в будинку навпроти Океану на вул. В.Великого. Там були і антибіотик і біфіформ. Так біфіформ там вартував 81грн! Нє, ну я знала, що та аптека при дорозі дорожча може бути, але не на 50грн. на одному препараті!!! ну капець!

і ще маю одну кантору вписати до цього списку, але маю надію що на наст. тижні повернуть гроші (хоча б через спілку захисту прав споживача), а як нє - то внесу їх сюди! хоча так чи інакше внесу сюди! нерви вже мені попсули добряче, за мої ж гроші!

лошарик
05.07.2009, 19:00
Обурила мене одна аптека біля Карпатбуду на Кн. Ольги.

Дитині прописали антибіотик суммамед і щось з бактерії на всяк випадок від дизбактеріозу. Я вирішила купити біфіформ, бо минулого разу завдяки йому після операції уникнули неприємностей. Мені то було по дорозі, є де припарукватися і питаюся чи є такі ліки (сумамед і біфіформ). Був тільки біфіформ і продавець каже 132грн. Я, дурепа, мала з готівки 100грн, а карточку не приймали. Я поїхала до банкомату зняти готівку і по дорозі заїхала в аптеку (ніби називається Добра аптека), що в будинку навпроти Океану на вул. В.Великого. Там були і антибіотик і біфіформ. Так біфіформ там вартував 81грн! Нє, ну я знала, що та аптека при дорозі дорожча може бути, але не на 50грн. на одному препараті!!! ну капець!

і ще маю одну кантору вписати до цього списку, але маю надію що на наст. тижні повернуть гроші (хоча б через спілку захисту прав споживача), а як нє - то внесу їх сюди! хоча так чи інакше внесу сюди! нерви вже мені попсули добряче, за мої ж гроші!

какой ужас, мне в таких ситуациях всегда бабущек и дедушек жалко, на которых они в первую очередь наживаются

Ascorbinka
05.07.2009, 22:15
какой ужас, мне в таких ситуациях всегда бабущек и дедушек жалко, на которых они в первую очередь наживаются
за бабушек і дєдушек можна не хвилюватися, більшість з них дуже навіть свідомі де і по чому ліки... то як мами знають, де краще купувати дитячі речі, так в пенсіонерів з ліками:girl_smile:

natalka-matias
13.07.2009, 17:42
Розкажу випадок який мене просто шокував, наскільки люди бувають хамовиті і недалекі. Потрібно було мені минулого тижня купити на гуртовні для оформлення деякі кріплення, оазис і т.п. Вибралася з дому і поперлась аж на куліша в гуртовню "Мультисвіт". приїхала , роздивляюсь...дивлюсь які речі по списку є які б вартувало замовити...за столом сидить власниця чи продавець не знаю. Ну я її ввічливо запитую:- ось маю список ...тут вас оте й оте є а ці речі я б у вас замовила до кінця серпня. а вона мені:-що замовила?я що тобі поштучно буду 50 товарів вибирати. я їй:- та яка різниця я ж вам дам завдаток і 55 позицій не кожен день у вас так закупляють.
а вона мені: ви ще не клієнт...мов що там завдаток 150 гривень...я понавожу а ти не візьмеш. не хочу....
я в шоці розвернулась і пішла. а вона в догонку, чи я не буду брати те що було в наявності. я не взяла.

я тоді сіла на маршрутку і поїхала на гуртовий Шувар. в одній з будок власник взяв чемно мій список і телефон. сказав що все привезе без завдатку, бо всеодно поїде за схожими речима.сьогодні передзвонив і сказав,що майже все привіз , що якщо хочу приїду і заберу, і він мені зробить знижечку:)ляпота:)

Ума
16.07.2009, 15:54
Обіцяла сюди внести ще одних недобросовісних продавців. Ситуація така. Я роблю ремонт сходової клітини і мені треба була декоративна штукатурка певного виду. Часто співпрацювала з М2, але вони чесно кажуть, що товар не у Львові і його доставлять за стільки-то днів. Мені таке не підходить.
Знайшла штукатурку, яку мені треба в Галереї декору... по-перше, збрехали, що то у Львові, в результаті чекала і я і майстри 2 дні. Майстрам за простій плати, всіх інших спеціалістів (по сходах) відсувай у графіку... по-друге, привезли не такого кольору як я хотіла (продукцію тонують під взірець), але мені було спішно і той колір хоч і не такий, але вже міг би бути... по-третє, що мене найбільше втрафило, це те, що привезли половину замовленого товару!!! Думали, що ми не побачимо чи що. Добре, що мої майстри при мені відкривали матеріали і кажуть, що не впевнені чи вистачить на всі мої сходи... Я телефоную в ту с....ну галерею і кажу свої претензії, а вони спочатку почали мені розказувати, що у вас майстри ліворукі і як хочете, то ми приїдемо і покажемо як то треба. Добре, приїзджайте... ще простояли 2 дні. В результаті купила інші матеріали і доробила ремонт. А в галереї визнали, що на складі помилилися і кольором і кількістю, але на жаль, гроші за тоновану продукцію вони повернути не можуть... щас...
Мала три варіанти розвитку подій, або вони самі добровільно віддадуть гроші (довезти мені недостачу вже не влаштовувало - пройшло купа часу), або законно через Управління у справах захисту прав споживачів, або до них приходить "біцепс" і забирає мої гроші, сума була не мала!
Сказали, що самі віддадуть і навіть один раз мені подзвонили через пару днів, щоб я прийшла за грошима... ідіоти... я прийшла, а вони спочатку треба почекати менеджера, який з вами праюцвав, потім треба знайти ключ від сейфу, де гроші лежать..., а потім хіт сезону - вибачте, грошей вже немає, ми зарплату видали :) Ми вам завтра віддамо. Завтра ніхто не подзвонив, але я пішла в Управління ЗПС і подала скаргу. Дядечко дуже добрий попав і каже, то шо тонована продукція не відповідає взірцю, то є їхні проблеми і гроші повернуть куди дінуться. За весь цей час із Галереї ні дзвінка. Пройшло 8 днів (взагальному 15 від дня покупки) і до мене приїхали менеджери тої Галереї і без вибачень і жодних пояснень привезли гроші. То шо я через них попала в додаткові витрати і купу геморою, то їх не цікавить - отак наплювательськи до клієнта.
Увесь їхній г-бізнес побудований на посередництві - мають купу взірців, накручують ціну захмарну- але будьте тоді добрі відпрацьовувати свої гроші і репутацію. Та де там!

винесла 2 уроки - ніколи не давати значної суми завдатку (хіба символічно) і головне, що обов"язково тих продавців повітря треба ставити на місце - будь-яким способом законним чи ні! Бо я все шкодую, думаю, та люди порядні... нащо потім їм ті менінгіти, помилилися всяке буває... Ая!!!

п.с. дякую що дочитали увесь мій гнів на ту Галерею декору!

Oddly
16.07.2009, 16:40
а коли вони вам гроші повернули, ви скаргу ліквідували, чи як?
до речі, щодо декоративної штукатурки, на Шевченка непоганий спеціалізований магазин - мене не підвели

Ума
16.07.2009, 18:11
а коли вони вам гроші повернули, ви скаргу ліквідували, чи як?

коли повертали гроші, то я підписала їм касовий ордер. Думаю, що то є доказ для СЗПС про повернення коштів. Щоб швидше закрити цю справу - я могла відкликати заяву, але пошо? най троха свої дупи піднімуть і походять, поїздять - тепер то їхня справа довести, що мені все вернули! Сподіваюся, що законом їх ще на штраф якийсь натягнуть :girl_devil:

Lady_Opium
22.07.2009, 14:56
перукарня на братів Міхновських, навпроти синагоги:girl_devil:

манікюрниця Соня. стара бабега, яка переривала мій манікюр двічі зі словами "щяс зайчік, пажді, я пєрєкурю, і дальше будім работать". по-перше, від неї смерділо. по-друге, вона кашляла як остання туберкульозниця, і невідомо чи вона ЯК чи таки дійсно хвора.
окрім поведінки сама якість роботи до дупи: порізала палець, поверхнево зробила чистку, а намалювала так, ніби в руках не пензлик тримала, а пензлище для фарбування стін
коли я попросила зняти лак і все переробити вона сказала: ну, зайчік, ет іщьо харашо..:girl_mad::girl_cray:

перукарші: я до них не зверталась. але при мені прийшли 2 кубіти, так вони хвилин 20 чекали на перукаря, який "побіг на базарчік по агурчікі, буду банкі крутить":girl_crazy:

ну і те, що в робочий час вони фарбували стіни, а відвідувачам доводилось то все нюхати...:girl_mad:

одним словом: хто має каністру бензини і сірнички - я б в вас купила і показала цим:cesored:

Usmishka
22.07.2009, 15:05
Уявила-чуть в обморок не впала.
Більше туди не ходіть.

Lady_Opium
22.07.2009, 15:51
Уявила-чуть в обморок не впала.
Більше туди не ходіть.

само собою
от лишень зреалізую план помсти - і ніхто туди не ходитиме:girl_spruce_up:

ckorpionsha
22.07.2009, 16:08
Стоматологічна клініка "Усмішка"....Більше туди ніногою

Ума
22.07.2009, 16:13
Стоматологічна клініка "Усмішка"....Більше туди ніногою

я там лікувала зуби з 10-12років, як тільки вони відкрилися, все була задоволена і ходила до них до вагітності. А тепер теж туди ні ногою... зіпсулися..

ckorpionsha
22.07.2009, 16:42
я там лікувала зуби з 10-12років, як тільки вони відкрилися, все була задоволена і ходила до них до вагітності. А тепер теж туди ні ногою... зіпсулися..

Мені там наговорили на штуку(правда я не повелася) і сказали зі своїми зубами мені лишилось жити 5 років. Поламався зуб,лишилась одна тільки стінка, і припух,канал відкритий забився, хотіла піти до них полікувати ббо моя лікарка у відпустці. Коротше 3 стоматолога дивились:хірург,педіатр зубний і протезист:girl_crazy: різні думки про ОДИН зуб..воркували пів години над мною...я кажу почистіть канал щоб розпухло..а вони..на сьоні місць нема...записали на завтра(за 30 грн). Я взяла знимок який там зробила(20 грн) поперлась додому до лікарки своєї,вона подивилась і каже..Таня,йди в звичайну поліклініку най прочистять канал...а 5 серпня прийдеш бум лікуати пробувати і рятувати зуб...а ті "мудрагелики" хтіли мені операцію робити бо їм той набряк здається то кіста або нарост ...калікою зроблять за 5 хв

kati
22.07.2009, 17:05
в свекрузи взагалі такий прікол стався з зубами.
Виявили в неї кісту на десні, але перед її видаленням тре було спочатку зуб видалити, а в тому зубі бв металевий штир. Лікувалась вона в клініці десь на 700 річчя.Ходила вона до тих лікарів разів з 5, і все ніяк не могли їй того штиря витягнути, щоб зуб видалити.....намучили жах, по ару годин в них сиділа, ій борували того нещасного зуба і все без толку( звичайно кожен раз платились гроші).Врешті сказали що тре робити операцію там якусь щоб того штиря забрати. операція-2000 грн. ну вона погодилась, а що робити.
І от за пару днів до тої операціі пішла вона до стоматолога в війс. госпіталь, щоб проконсультуватись в нього на рахунок кісти....він подивився, пітвердив діагноз, підтвердив що той сцсідній зуб тре видалялти, щось поковирвся в зубі і все.( а вона йому ні слова не казала, що ще штиря будуть витягати)

І от прийшла вона на ту операцію, зробили укол, повязали серветку......глядь в рот, а штря вже нема:))))))))))))( той з госпіталя просто льогкім двіжнієм його витягнув).....всі були в шоці....заплатила вона 150 грн за укол і хірург. пакет і пішла собі з богом.

kati
23.07.2009, 00:20
сьогодні вдруге були в МАПІ.....перший раз нас хотіли надурити, сьогодні чекали замовлення 30 хвилин- лате і тірамісу.
Врешті принесли торт. смачний, але з тірамісу навіть разом не стояв, а маскарпоне там і не пахне....

Lady_Opium
23.07.2009, 11:13
а ви своїх перукарів-манікюрниць не маєте, до яких би постіно ходили?
перукарка в мене одна-єдина, ось уже протягом 5 років:girl_in_love:
манікюрницю мала колись дуж хорошу, але звільнилась я з роботи, і мені до неї добиратись дуж незручно; знайшла потім одну, ще кращу, але вона зара має діток і не хоче працювати:girl_sad::girl_mad:
от і шукаю вигіднішого розташування.. та щось ті пошуки ні до чого доброго поки не привели

Дана
23.07.2009, 11:50
А про тірамісу у Львові я мовчу, ще ніде мені смачний не попадався і такий, який би "хоча б лежав біля маскарпоне", найчастіше трапляються варіації бісквітні коржі-сметанний крем-от і маєте тірамісу
То правда , як любитель тірамісу у Львові перепробувала дуже багато різних варіацій, варіант "дамські пальчики + маскарпоне+какао" не зустрічала жодного разу, найбільше мені сподобалося тірамісу в іцеріїї Леополіс здається, але там воно рідко буває, правда смачно.:girl_in_dreams: а так щоб насолодитися правдивим смаком виходить самому робити :girl_smile:

odree
23.07.2009, 13:58
То правда , як любитель тірамісу у Львові перепробувала дуже багато різних варіацій, варіант "дамські пальчики + маскарпоне+какао" не зустрічала жодного разу, найбільше мені сподобалося тірамісу в іцеріїї Леополіс здається, але там воно рідко буває, правда смачно.:girl_in_dreams: а так щоб насолодитися правдивим смаком виходить самому робити :girl_smile:
ага, у Львові нема хорошого тірамісу, зате таке як я їла в трускавці в йомайо, такого тірамісу ще не їла в житті, я б туди тільки на нього і їздила :)

Ольга
23.07.2009, 14:18
То правда , як любитель тірамісу у Львові перепробувала дуже багато різних варіацій, варіант "дамські пальчики + маскарпоне+какао" :girl_smile:

а чи пробували Ви в кафе Соната тірамісу ?

Kasia
23.07.2009, 14:26

чула що там дуже хороше тірамісу.

Імель
23.07.2009, 14:48

В суботу піду в розвідку http://yoursmileys.ru/msmile/girls/m0580.gif (http://yoursmileys.ru/m-girls.php)
Бо до того-Реприза і Шоколадніца.

Дана
23.07.2009, 16:24
Пробувала, не памятаю щоб я була від нього в захоплені, але я була там давно, дуже давно - може щось і змінилося, піду провіру на днях:girl_in_dreams: Там шоколад рідкий смачний

Зануда
25.07.2009, 15:30
Чорний Кіт
То паб на Гвардійській?