КПК

Показати повну версію : Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

Сторінки : [1] 2

Незнайомка
01.10.2008, 14:07
вибираю курси для вивчення англійської мови. переглянула кілька сайтів - всі вони так себе хороших хвалять:). але хотілось би піти туди, де таки ефективність найвища (грошей і часу не так багато, щоб витрачати їх даремно).
отже, переглянула:
- International House Lviv (http://www.mova.com.ua/company/5/International_House_Lviv.html#profile_service)
- Green Forest (http://www.greenforest.com.ua/ru/index)
- D'elite School (http://posydenky.lvivport.com/newthread.php?do=newthread&f=32)
- Центр Іноземних Мов "ЛІДЕР" (http://lider.lviv.ua/)

хтось може відвідував щось із перелічених - напишіть, будь ласка, враження. якщо можете порадити якусь ефективну школу - також буду вдячна.

мамочка
01.10.2008, 14:12
- D'elite School (http://posydenky.lvivport.com/newthread.php?do=newthread&f=32)

у мого чоловіка є досвід відвідування і навчання в цій "школі".
дали гарний сертифікат, дуже хороше ставлення...
але основну свою задачу- навчити говорити по англійськи - вони не ВИКОНАЛИ

Kasia
01.10.2008, 14:31
я шукаю курси вивчення польської, не початково рівня. В Інтер.Хауз тільки початковий рівень. Може хтось знає?

Златка
01.10.2008, 15:25
у мого чоловіка є досвід відвідування і навчання в цій "школі".
дали гарний сертифікат, дуже хороше ставлення...
але основну свою задачу- навчити говорити по англійськи - вони не ВИКОНАЛИ

Мій чоловік теж ходив туди. Був дуже задоволений :) але він і до того непогано знав англійську, мета відвідувань фактично була "згадати все" :xaxa:

Певне упередження маю до International House Lviv - всі з моїх знайомих, що туди ходили, не мали ніякого результату... Хоча розумію, що у вивченні мови багато відіграє особистий фактор її сприйняття та засвоєння

Багіра
01.10.2008, 15:46
супер тема - для мене теж це питання дууууже актуальне!!!! Хто що знаэ???

zirka
01.10.2008, 17:08
А мене в цій темі б цікавило - ті самі курси але для дітей. Порадьте :)

Nata
01.10.2008, 18:06
А мене цікавить рідна мова :). Кажуть, що є річні курси української мови по закінченні яких видають сертифікат з правом викладати мову для іноземців. Може хто чув таке, розкажіть будь-ласка.

Незнайомка
06.10.2008, 14:48
А мене в цій темі б цікавило - ті самі курси але для дітей. Порадьте :)

практично всі школи мають дитячі варіанти, треба дивитись, що підійде

для себе схиляюсь до грін форесту. про нього найменше негативних відгуків (точніше поки не бачила ні позитивних, ні негативних). це коло палацу потоцьких, на коперніка. трохи незручно по відстані, треба добиратись, але там недалеко живуть батьки, в разі чого, можливо, підстрахують з синулькою на півтори-дві години ввечері.

zirka
06.10.2008, 16:49
практично всі школи мають дитячі варіанти, треба дивитись, що підійде

В тому то і справа, що школа не дає належного рівня знань, хоча заняття відбуваються 3 рази на тиждень. Справа не в школі, а в кадрах.
Чула що для дітей є типу гурка десь в будинку культури працівників торгівлі. Може хтось про це детальніше розказати?

Viola
20.10.2008, 16:30
Добридень!
Незнайомко, бачу від часу першого посту вже трішки минуло часу... Чи ви обрали вже школу? Якщо так — поділіться враженнями, будьте ласкаві :)

Ольга
20.10.2008, 16:58
Курси польської мови з початкового рівня я проходила у школі Language Fast вул. Левицького, 3 к.1.
Досить не зле було...

Kasia
20.10.2008, 17:33
там рівень Початковий? чи ще якісь? дякую дуже, пошукаю сама в неті.

Незнайомка
24.10.2008, 11:57
Добридень!
Незнайомко, бачу від часу першого посту вже трішки минуло часу... Чи ви обрали вже школу? Якщо так — поділіться враженнями, будьте ласкаві :)

я вже писала, що схиляюсь до грін форесту. однак в мене поки синок надто малий, тому скорше всього почну з зимового семестру (коли йому буде хоч піврочку). поки далі збираю відгуки.

Натчка
27.10.2008, 17:29
так, друзі..підкажіть нарешті,куди йти навчатись англійської,ВЖЕ ДОВГО ШУКАЮ

Knopka
02.05.2009, 19:11
я шукаю курси вивчення польської, не початково рівня. В Інтер.Хауз тільки початковий рівень. Може хтось знає?

Курси польської є (чи принаймні були) в Будинку вчених. Там один з моїх викладачів польської з універу викладав, так що рівень мав би бути непоганий. а ще можна в універ звернутись, на кафердру філол.

Галя_у_стразах
02.05.2009, 19:15
а французским никто не занимался? может кто какие позитивные курсы знает?

Oddly
02.05.2009, 21:15
а ви цікавилися aliance francaise?

Kasia
03.05.2009, 17:20
Курси польської є (чи принаймні були) в Будинку вчених. Там один з моїх викладачів польської з універу викладав, так що рівень мав би бути непоганий. а ще можна в універ звернутись, на кафердру філол.

я давнененько їх закінчила. там власне взагалі без рівнів. просто базові знання.
я б хотіла трошка складніші рівні пройти.

Iskra
10.05.2009, 00:40
знайома вивчала англійську в Наталії Дячук. там можна вибрати різні рівні і, відповідно, індивідуальне або групове навчання.

Масік
10.05.2009, 00:47
Мій чоловік відвідував курси у Грін Форест , скажу не знаю як на складніших рівнях, але на початкових вони набирають студенток першокурсниць , які не мають ніякого педагогічного підходу, тому ефект 0 . А для діток чула що хороші англомовні курси є у Букві на Площі ринок, знайома водить сина з 1,5 рочку.

simona
10.05.2009, 18:02
так хтось скаже, де краще і відносно дешево можна вивчити англійську мову

Жемчужинка
23.06.2009, 00:08
І я хочу знати для дітей та дорослих.......Поділіться

COOLBABA
02.07.2009, 09:06
Я знаю мовну школу "Liberty", вона знаходиться на просп.Чорновола за "Спліт Карпати". Ходила, займалась і дуже задоволена. Вони використовують Метод Калана http://www.liberty.lviv.ua/

hrobak
11.07.2009, 13:49
я вчила англійську в Агенції іноземних мов Діалог на вул.Медовій. відносно недорого, хороший індивідуальний підхід, хороші викладачі, спочатку вчилась у групі, потім так сталось, що пішла на індивідуальні. і там, і там мені дуже подобалось (хоча як в групових, так в індивідуальних заняттях, свої переваги та недоліки). багато залежить від стилю навчання і дуже багато - від викладача. там власники агенції самі викладачі, тому досить прискіпливо ставляться до всіх, кого беруть на роботу. до речі, крім англійської там можна вивчити ще досить багато мов, якщо є потреба - скину їхні телефони, кому треба - розпитає :)

VIKI
16.07.2009, 18:38

Якщо ви взагалі не володієте англійською, то вам для отримання початкових знань підійдуть ну фактично усі курси, лише виберіть розмір групи, розташування... Якщо ж ви хоч трохи вивчали мову, тоді вам підійде програма Іллі Франка, в якій він пропонує читату адаптовану ним літературу (різних рівнів). В неті можна скачати деякі матеріали безкоштовно. У нього є свій сайт. Такий метод допоможе набрати вам словникову базу, зекономить час, якій би ви витрачали на дорогу, ну і гроші :girl_claping:. От я читала детективні історії, вони були не нудними, їх справді було приємно читати, тож тягала їх по всюди, і коли було вільних пару хвилин, то читала. Ну, а як начитаєтесь, тоді можна починати активно розвитвати розмовний рівень (або все паралельно робити).

simona
16.07.2009, 19:45
Якщо ви взагалі не володієте англійською, то вам для отримання початкових знань підійдуть ну фактично усі курси, лише виберіть розмір групи, розташування... Якщо ж ви хоч трохи вивчали мову, тоді вам підійде програма Іллі Франка, в якій він пропонує читату адаптовану ним літературу (різних рівнів). В неті можна скачати деякі матеріали безкоштовно. У нього є свій сайт. Такий метод допоможе набрати вам словникову базу, зекономить час, якій би ви витрачали на дорогу, ну і гроші :girl_claping:. От я читала детективні історії, вони були не нудними, їх справді було приємно читати, тож тягала їх по всюди, і коли було вільних пару хвилин, то читала. Ну, а як начитаєтесь, тоді можна починати активно розвитвати розмовний рівень (або все паралельно робити).

може скинете силку в інтернеті, а то мені лише його програма німецької мови попадається

Darcy
18.07.2009, 00:05

Sjana, а про якого викладача ви говорите?
Курси в буд. вчених вела деякий час моя подруга, навіть я її деколи заміняла. Це просто курси з нуля для тих, кому потрібна основа.

VIKI
18.07.2009, 17:23
може скинете силку в інтернеті, а то мені лише його програма німецької мови попадається

Будь-ласка :girl_curtsey::
http://www.franklang.ru/

Але обов'язково прочитайте його рекомендації, щодо того, як читати адаптовану літературу. Я ще десь знаходила безкоштовні твори по його методу, але це треба добре в неті поритись.

Consuelo
26.08.2009, 19:10
а ніхто не знає, чи в нас у Львові є десь підготовчі курси для здачі TOEFL?

Chortenia
26.08.2009, 22:31
а ніхто не знає, чи в нас у Львові є десь підготовчі курси для здачі TOEFL?
Гугля знає всьо (http://www.google.com.ua/search?hl=uk&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla%3Auk%3Aofficial&hs=ZHj&q=%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2+TOEFL+%D0%BF%D1%9 6%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0&btnG=%D0%9F%D0%BE%D1%88%D1%83%D0%BA&meta=) :girl_crazy::girl_crazy:

GONE BABY GONE
06.09.2009, 01:22
вивчала(точнiше так це називалося)англiйську мову в International House Lviv,як на мене,то це не школа,а однi панти! класи в них гарнi та комфортнi для батькiв заняття дiтей знiмалися на вiдео,щоб могли бачити,як ъхнi чада тиждень вчать слова,як (яблуко,мама,тато......i.т.д)походила пiв року...правда цiни в ник досить високi...дають якийсь там сертифiкат,але толком з нього,якщо мови тебе не навчили!!! особисто я вивчаю англ.мову рокiв 8 i задоволена своъми знаннями завдяки хорошим репетиторам,та власному бажанню- звiсно!тому,якщо ви хочите дiйсно вивчати,та знати якусь мову,то найкращий спосiб це iндивiдуальнi заняття з репетитором!

levandivka
06.09.2009, 12:21
якщо ви хочите дiйсно вивчати,та знати якусь мову
Гм-м-м...
А мовні курси/репетитори української у Львові є? http://www.kolobok.us/smiles/standart/popcorm1.gif

GONE BABY GONE
06.09.2009, 13:12
є!!!:xaxa:

Mystery
15.09.2009, 16:09
А можливо хтось щось знає про курси арабської мови у Львові?чи є такі взагалі і скільки коштують?
Якщо хтось також цікавиться арабською -- давайте будемо шукати разом ;)

syavych
15.09.2009, 22:59
А можливо хтось щось знає про курси арабської мови у Львові?чи є такі взагалі і скільки коштують?
Якщо хтось також цікавиться арабською -- давайте будемо шукати разом
Йой, думаєте тут вам шось ліпше ніж на ЛФ скажуть? :)

FAIRYTALE
15.09.2009, 23:20
[quote=GONE BABY GONE;509830]в International House Lviv,як на мене,то це не школа,а однi панти!

На даний момент в них 40 год. навчання коштує 1500 грн. А не зажирно???

Ольга
16.09.2009, 09:26
Чи хтось чув про репетитора угорської мови для маленьких дітей?

Mystery
16.09.2009, 17:03
[quote=syavych] Дякую Вам і тут за відповідь :)
А питатися треба всюди -- десь та й скажуть щось корисне :))

Bluemchen
29.09.2009, 15:03
Я знаю мовну школу "Liberty", вона знаходиться на просп.Чорновола за "Спліт Карпати". Ходила, займалась і дуже задоволена. Вони використовують Метод Калана http://www.liberty.lviv.ua/

Я також туди ходила. Дуже сподобався цей метод викладання.

Annette
30.09.2009, 15:17
Допоможіть з порадою, яка школа або репетитор найкраще може викладати російську мову як іноземну? Тому як треба мені для нашого директора-іноземця підшукати на тиждень інтенсивні уроки російської мови.

WEDLADY
30.09.2009, 15:30
А я пішла на мовні курси 'Language step', які на Пекарській, 13. Скажу так-хто має вільний день, то може ходити, бо там два обовязкових заняття і два факультативи в тиждень, але факультативи починаються 18-15-для мене це не реально:( Окрім того, я без тестування пішла в групу Intermediate-а виявляється, що недооцінила свої призабуті знання:((( результат гроші потрачені на вітер:(

natusik
09.10.2009, 14:27
моя доця ходить в БОЯР на Трильовського-вона задоволена, ми також

bora
09.10.2009, 14:53
моя доця ходить в БОЯР на Трильовського-вона задоволена
Їх викладачі також в нас в компанії викладають. Я задоволена і підходом, і результатами.

Viola
09.10.2009, 16:03
вивчала(точнiше так це називалося)англiйську мову в International House Lviv,як на мене,то це не школа,а однi панти!

Хм. Як то кажуть скільки людей - стільки думок. Я там провчилась 9 місяців (один повний рівень) і дуже задоволена резульатом. Простий приклад - до навчання я ледве к-ка слів могла зліпити докупи, а вже під час навчання часто ходила з англомовними викладачами (української вони не знають) і одногрупниками на пиво, де, відповідно, спілкувалися виключно англійською, почала вільно дививтись англомовні фільми і мультики. Так, мушу зауважити, багато що залежить від викладача групи - я, наприклад, зобачивши, що група і викладач для мене заслабкі і "тягнуть" назад просто перевелась в сильнішу групу.

Переконалась ще в одному - якщо ти сам не хочеш вчитись і ледакуєш, то НІХТО тебе не навчить і ніколи. Навчання то дуже інтенсивний процес. Деякі одногрупники навіть невеличкого домашнього не хотіли робити. Мене то вкрай дивувало! Успішні студенти завше вчили не тільки домашнє, а ще й позадомашнє - почитали якусь статтю, виписали слова, подививлись фільм, переклали пісню, поробили вправи... І результат, як то кажуть, на лице :)

Редвумен
03.12.2009, 00:31
Чи є у Львові курси китайської мови? Де найкращі? Скільки часу потрібно, щоб вивчити китайську до розмовного рівня?

Virusuk
03.12.2009, 20:07
:girl_haha:Я вже рік займаюся у мовній школі "Language step", яка знаходится на Пекарській, 13 і мене все влаштовує, а також відчуваю непоганий прогрес у розмовній англійській - особливо, тому, що ця школа ставить більший наголос на розмовний рівень! Іхня система: курс (рівень) триває 3,5 місяці в тиждень є 2 обов'язкових (базових) заняття, які є проплачені і 2 безкоштовні факультативи: Speaking lesson та Video Club, в сукупності виходить 4-ри рази в тиждень. Заняття проводиться у вільний від роботи час після 18:15 або 19:35. Тривалість 1.20 год. У навчальному процесі беруть участь носії мови - в нас була якась американка-викладач з Вашингтону. Ціна суперова 890 грн. за весь курс включно з оксфордськими підручниками та іншими матеріалами. Додаткові копії вони роблять за свій кошт. Також коли моя мама їхала в Італію їхні перекладачі недорого перекладали документи з нотаріальним завіренням. Раджу всім, не пожалієте !!!

---------- Додано в 18:07 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

Здається в Школі Language Step є також і китайська!? Зайдіть попитаєтеся - Пекарська, 13 (вхід з внутрішнього двору). Я маю якийсь їхній телефон: ***********- вони працюють з 14:00 до 21:00.

Леді_І
14.12.2009, 20:18
А може хтось підкаже справжнього репетитора з англійської мови, бо щось на курси не надіюсь... щоб досвід мав, якусь свою методику викладання, а не студентів, які хочуть підзаробити...

Oriana
14.12.2009, 20:36
Привіт, дівчатка! Мене дуже цікавлять курси італійської мови середнього і вищого рівня. Хто що порадить, так щоб не дуже дорого і гарно вчили, термін навчання будь-який....

simona
14.12.2009, 21:22
Я вже рік займаюся у мовній школі "Language step"

А чому так довго?І чи Ви задоволені, можна детальніше чим саме?

Редвумен
14.12.2009, 21:53
А хтось може дати якісь відгуки про "Мовний експрес" ? Там ціни дуже прийнятні! А якість? цікавить...:girl_spruce_up:

WEDLADY
14.12.2009, 21:57
дівчата, можливо знаєте де проводяться спеціалізовані курси англійської мови-зокрема, мене цікавить юридична англійська

Dana K
14.12.2009, 22:47
Нікому не раджу вчитись в ЛІДЕРі, і взагалі з ними справу мати.

Французьку можна вчити в "французькому центрі", що знаходиться в головнму корпусі ун.Франка.

І можу дати координати репетитора з арабської мови.

Virusuk
16.12.2009, 14:38
У школах мов є також індивідуальне навчання, тобто, те саме репетиторство, але більш кваліфікованіше та організованіше від приватних уроків у сумнівного випускника-студента. На мою думку, школи не є зацікавлені у некваліфікованих фахівцях. Щодо Мовного Експресу, то там ціни високі:girl_cray: десь 1600 грн. за курс. Цього семестру я теж вибирала між Language Step та Мовного Експресу. Пішла у Language Step.:girl_claping:

Wanderlust
16.12.2009, 14:51
юридична англійська
якщо маєте хороші знання звичайної англійської, то юридичну можна вчити самому. Пошукайте підручники + там же основне лексика, то навіщо для цього викладач? Я вивчила, коли прийшла на роботу, де постійно треба прекладати документи, договри і т.п.

Virusuk
16.12.2009, 14:54
Чому так довго вчуся англійської мови? А Ви хотіли вивчити мову за день?:girl_haha::girl_haha::girl_haha: Пояснюю - прийшла у школу Language Step майже нуль. Напротязі року її підтянула досить непогано! Моя мете вільно володіти англійською і якщо потрібно, буду вчитись, ще 1рік, або й 2-ва.
Серед моїх одногрупників у цій школі були такі хлопці "бамбуки:girl_crazy:", які не робили домашніх завдань, не вельми ходили на мовні факультативи, а потім думали, чому у них мізерний результат. Все залежить від студента, від його бажань вивчити будь-яку мову. Навіть з най гіршим викладачем можна взяти досить багато, варто лише захотіти!!! І не шукайте меду, там де його нема!!!

Редвумен
16.12.2009, 14:57
Щодо Мовного Експресу, то там ціни високі десь 1600 грн. за курс. а я думала, що навпаки,помірні! Я якось рахувала свівідношення к-сті годин до грошей - то там (в МовЕкспресі) вийшло недорого...

Virusuk
16.12.2009, 15:03
Скільки коштує по Ваших підрахунках 1 заняття у школі "Мовний експрес" ???

Солнушко
16.12.2009, 23:28
Привіт, дівчатка! Мене дуже цікавлять курси італійської мови середнього і вищого рівня. Хто що порадить, так щоб не дуже дорого і гарно вчили, термін навчання будь-який....
і мене цікавить...:girl_wink:

Orman
17.12.2009, 16:37
Французьку можна вчити в "французькому центрі", що знаходиться в головнму корпусі ун.Франка.

трохи застаріла у вас інформація: французький центр тепер називається "Alliance Francaise" (французький альянс - це вони так переклали), і знаходиться на вул. Огієнка

Borodinka
17.12.2009, 19:55
і мене цікавить...
я не впевнена, але думаю, що можна в Італійському центрі в головному корпусі ЛНУ ім. Франка на 3-му поверсі. Але там навчання з осені починається.

Редвумен
17.12.2009, 19:56
Скільки коштує по Ваших підрахунках 1 заняття у школі "Мовний експрес" ???
24 грн за академічну годину

Virusuk
18.12.2009, 12:14
:girl_smile:А в школі іноземних мов "Language Step" одне заняття коштує 16 грн., і якість не гірша за "Мовний..." просто є такі школи які в першу чергу ставлять ціль заробити, а потім навчити, а в Language Step навпаки, перше вчать, а потім заробляють - про це свідчять різнобічні БЕЗКОШТОВНІ мовні факультативи: Speaking lesson, Video Club і т. д.
+ комплект підручників БЗКОШТОВНО!!! (і підручнии є твої)!!!

Oddly
18.12.2009, 15:31
я не впевнена, але думаю, що можна в Італійському центрі в головному корпусі ЛНУ ім. Франка на 3-му поверсі. Але там навчання з осені починається.
щодо Центру італійської мови і культури - навчання там триває семестрами. весь рекомендований курс (з нуля) триває 5 семестрів.
але залежно від вашого рівня, вам порадять, на який семестр йти. а починати дійсно треба або в вересні, або в лютому.
а найкраще - поцікавтеся особисто

Chortenia
18.12.2009, 16:16
Одлі, а ви б які курси англ. порадили?

simona
17.01.2010, 15:05
А хто з Вас поділиться враженнями відвідування мовних курсів "Мовний експрес" при УКУ?

Green
17.01.2010, 22:05
Сестра ходить до мовної школи Наталії Дячук (на Дорошенка), ніби задоволена, в них також і діток навчають англ.мові

Oddly
17.01.2010, 22:12
Одлі, а ви б які курси англ. порадили?
не володію інформацією про всі курси у Львові настільки, щоб щось радити

головне - щоб людина визначилася, що їй потрібно і у який термін.
запорука успіху у вивченні іноз. мови у людини, яка вже вирішила, що їй треба на курси, - сильна мотивація.
дуже багато залежить від типу сприйняття учня, від стилю вчителя - тому не полінуйтеся походити на безкоштовні пробні уроки в різних школах - і визначитися для себе

IndigoChild
18.01.2010, 00:09
цікавлять курси польською мови, хто знає якісь хороші, напишіть будь ласка в приват

Virginia
07.02.2010, 14:35
Дівчата, може хтось знає щось про курси в лінгвістичному центрі Бояр!? Їх проводять в Дельфіні!

Virginia
08.02.2010, 15:03
Я дізналась про курси польської мови у Боярі! Нажаль, групи початківців у них, наразі, немає! Група може склададись і з двох (та більше) осіб! Індивідуальне заняття коштує 45грн, а в групі 27грн! Шукаю групу, бо сама ходити не дуже хочу! Заняття починаються, як тільки набирається група! Подумайте, може когось таке цікавить???

zhabusya
16.02.2010, 12:26
порадьте хороші курси англійської мови? Вже давненько хочу піти але щось ніяк не можу зібратися

Gentle
23.02.2010, 12:50
я шукаю курси вивчення польської... Може хтось знає

я теж хотіла б почати вчити польську, але абсолютно не орієнтуюся де краще.
Чула, що часом при церквах є такі курси. Перевага в тому, що можна вчити з нуля і це безкоштовно чи плата символічна. Якби трохи повчилася так, то можна б було потім на курси на вищий рівень записатися.
...Чи просто продзвонити всі можливі школи і поцікавитися?
Але хотілось би отримати якісь рекомендації..

Редвумен
23.02.2010, 18:21
я теж хотіла б почати вчити польську,
в Мовний Експрес дзвонили? там зараз йде набір на весняний семестр

Virginia
23.02.2010, 18:24
я теж хотіла б почати вчити польську
А в Бояр не хочете?

Gentle
23.02.2010, 20:12
в Мовний Експрес дзвонили? там зараз йде набір на весняний семест

Ні, не дзвонила, але дякую-дякую-дякую!!!! :)

А в Бояр не хочете
Не хочу, бо то на Сихові - мені задалеко.

Darcy
23.02.2010, 22:22
На початку Пекарської моя подруга в мовній школі веде курси польської. Якщо когось цікавить, то можу взнати детальнішу інформацію.

Hanny
23.02.2010, 22:30
Мя сестричка надає індивідуальні уроки англійської мови, займається як з дітками так і з дорослими, недорого. Кого цікавить, пишіть.

Kalina
23.02.2010, 22:32
когось цікавить
Мене цікавить, спитайте будь ласка вартість і скільки триває курс?

Darcy
23.02.2010, 22:42
Ок, завтра дізнаюсь і напишу.

Darcy
24.02.2010, 12:03
Отож, для тих хто хотів вчити польську мову:
Школа іноземних мов Language Step
моя подруга веде середній рівень, а один хлопчик початковий
Курси тривають 3,5 місяці (30 занять) один рівень. Група не менше 3 чол.
Оплата десь приблизно 950 грн.
Заняття 2 рази в тиждень по 1 год. 20 хв. (переважно ввечері)

Кому цікаво, пишіть в приват, я дам точну адресу і телефон школи.

Kalina
24.02.2010, 14:14
Ну то що йдем на курси польської?

simona
08.03.2010, 21:28
Поділюся враженнями від викладання в Ленгвіч Степ: як для початківця, та що там початківцю для нуля, то задоволена правда минув майже місяць, але більш менш зрушення є. Хоть заняття 2 рази на тиждень, але всерівно для мене забагато додому вчити, але це ж потрібно мені і більш нікому. Поєднання словникової бази+розмовного+слухового+зорового навчання. Я ще хотіла на англ. записатись (зі школи хоть щось є), але поки призупинила цей процес. А так висновок один замість мене ніхто вчити не буде не знаю як інші, але мені в мої 26 років вже троха тяжче запам*ятовувати, щодня повторю потрошки матеріал.

---------- Додано в 21:28 ---------- Попередній допис був написаний в 21:27 ----------

Чи б вчилась тут ще так, мені відповідає ціна і якість поки:girl_wink:

otis
15.03.2010, 00:51
Допоможіть знайти спеціалізовані курси польської мови, де б готували до іспиту на отримання карти поляка. Там вчать мову і історію Польщи, а також визначні місця і т.д.
Може хтось знає де таке є у Львові?

MAXAMAK
18.03.2010, 19:42
Можливо, хтось займався у Грін Форест - хочу туди записатись на англійську, цікаво було б почути відгуки?

Rozumnytsia
22.03.2010, 23:20
Стосовно польської, то на Водогінній є гарний клуб Open World. http://openworld.lviv.ua/ Рекомендую спробувати. Сама задоволена.

Galychanochka
20.04.2010, 01:19
Мене також цікавлять мовні курси для дітей. Моїй доньці 5 років. Хочу щоб їй було цікаво і весело, щоб ставлення було хороше. Моеж хто підкаже, де є такі курси дитячі, щоб не індивідуальні заняття, а групові були? Дуже вже вона копманійська в мене :)

silvia
20.04.2010, 12:16
Я у Грін Форест минулого року вирішила сходити поцікавитись. Написала тести , визначили мене у групу, сказали коли прийти. Перше заняття та той час стало й останнім У групі було чи то 12 чи то 15 людей. На кожного просто немає реально часу. За одне заняння промовити кілька фраз... мені здається, що цього мало для вивчення .....Дуже багато чого дають на самонавчання...Але кожен вирішує для себе.
Особисто мені багато чого дав приватний репетитор, в основному граматика звичайно. Але давно то було...

шоколадка
21.04.2010, 14:10
Я дізналась про курси польської мови у Боярі! Нажаль, групи початківців у них, наразі, немає! Група може склададись і з двох (та більше) осіб! Індивідуальне заняття коштує 45грн, а в групі 27грн! Шукаю групу, бо сама ходити не дуже хочу! Заняття починаються, як тільки набирається група! Подумайте, може когось таке цікавить???

Мене цікавить. А скільки треба людей?

Knopka
23.04.2010, 22:20
Я пішла на курси англійської в УКУ. Наразі було лише кілька занять, але загалом мені подобається. Зрозуміла, що багато знаю, просто забула, тепер воно десь з підсвідомості зявляється. В групі є 7 людей, за півтора години кожного потрохи встигають спитати. Але головне - я вважаю - бажання, бо все одно у кожного свій рівень, потрібно багато вчити того, що хтось знає, інші - ні. Я наприклад, коли читаю - все ок, а на слух мову сприймаю гірше.
Ще про курси - там є тестування, за яким визначають рівень. Але все це досить умовно. Я спершу потрапила на нижчий, потім мені викладач порекомендував перейти на вищий рівень. Там, важкувато, але я дуже хочу пройти рівень, вивчити і йти далі.

П. С. На польську я б теж пішла, якщо десь є курси з невеличкими групами для середнього і вищого рівня.

Harmony
24.04.2010, 15:18
А яка ціна в УКУ і скільки раз на тиждень заняття

Galychanochka
26.04.2010, 11:04
Galychanochka:
Курсів багато, вам з донею слід вибрати те, що знаходиться поблизу вашого дому.
Особисто я воджу свою 5річну доню в *спам-захист* на *****. Про нього уже згадували в обговоренні. Там невеличкі групи дітей, до 5 людей. Вивчають по книжці Welcome-дуже така цікава і кольорова, з DVD. Я загалом дуже задоволена і рекомендую спробувати.

Пояснення модератора: то клон сам собі відповідав...

Knopka
02.05.2010, 21:24
яка ціна в УКУ і скільки раз на тиждень заняття

Затяття 2 або 3 рази в тиждень (як група вирішить), курс триває 100 академічних годин (це близько 2,5-3 міс.) 1 заняття триває 1,5 год. Повна вартість курсу 1450 грн.

ola-lyola
05.05.2010, 11:11
Я пішла на курси англійської в УКУ
А УКУ - це католицький університет???

Knopka
05.05.2010, 23:21
КУ - це католицький університет

Так, Український католицький університет

ola-lyola
06.05.2010, 16:46
Так, Український католицький університет
Я також ходжу на такі курси - нам на роботі зробили корпоративну знижку. Дуже подобається що не грузять граматикою - заняття проходить у розмовній формі, якщо щось забули - нагадують.

Mazerati
13.05.2010, 19:58
Я зараз роздумую над двома мовними школами - Бояр і Деліт скул...В бояр думаю, якщо піду,то на індивідуальні заняття, а в Деліт скул хіба на загальні. Поки не можу вибрати :( Завтра йду на перший безкоштовний урок...
Дівчата, щоб ви обрали?

шоколадка
13.05.2010, 22:07
я вже визначилась і пішла в English Step. дуже задоволена, і в групі 3-5 чол.

Mazerati
13.05.2010, 22:37
пішла в English Step. дуже задоволена, і в групі 3-5 чол
А це де? і яка ціна?

Mazerati
19.05.2010, 18:27
Ну що ж..пішла я на курси в Деліт Скул. Викладачка хороша - нема чого нарікати. А відносно групи..слабенька..навіть я, ніколи не вичаючи англійську , більше розумію, ніж ті хлопаки, які прийшли туди невідомо чого..але точно не вчитись. Зрозуміла для себе, що курси дають лише підгрунтя, решта - ти маєш вчити і займатись самостійно. В групі 9 чоловік. трохи багато. До того ходила на пробний урок в БОяр. Там викладачка була дуже молода, аж задуже, але вчила нормально і в групі максимум 4 людей. Єдине чим мені більше підійшла Деліт скул - це тим, що темп навчання набагато швидший , ніж в Боярі. Ціна на курси приблизно однакова, але в бояр треба довше ходити. І ще в Боярі вчать за оксфордськими книжками,які треба купляти, або ксерити, а Деліт скул має свої, які входять у вартість навчання. Це лексикон, Граматика (в них до речі море помилок..), зошит з вправами і диск. Висновок, якщо англійську тре вчити не терміново, то йдіть в Бояр, а якщо вже і негайно, то в ДелітСкул (але розраховуйте майже виключнона свої здібності ).
Сподіваюсь мій відгук комусь допоміг.

Virginia
19.05.2010, 20:02
максимум 4 людей. Єдине чим мені більше підійшла Деліт скул - це тим, що темп навчання набагато швидший , ніж в Боярі.

Я ходжу в Бояр на польську, то ми з викладачкою самі домовлялись як часто ходити. Зараз ходимо 3 рази на тиждень, раніше ходили 2 рази, все за бажанням. Моя група складається з двох людей! Скижки не купляла, викладачка сама все наксерює і дає нам. Викладачка аспірантка.
Колись мала йти на роботу в Деліт скул, то мені дуже не сподобались їхні підручники і методика якась дивна.. хоча... може і дієва.
Єдині курси, до яких немаю ніяких заувжень, то International House. Дуже подобається, що там є носії мови, які напевно, навіть, не розуміють укр. мови (але то вже від середнього рівня)

Mazerati
19.05.2010, 21:46
Дуже подобається, що там є носії мови
так, але вони не ведуть всі групи, а так, як ви сказали , від середнього рівня + там дорожче.

Bonita
20.05.2010, 14:24
Єдині курси, до яких немаю ніяких заувжень, то International House.
Минулого року також ходила туда на курси англійської (зараз нажаль не маю можливості). Трохи знаю всі нюанси їхньої кухні. Для того, щоб стати викладачем в цій школі треба стільки пройти співбесід, навчань, потім їдеш в Київ де приїжджає найвище керівництво, яке вирішує підходиш ти їм чи ні. Тобто рівень викладачів там дуже високий. по друге ці курси єдині по всій Україні, які є визнаними в міністерстві освіти,при закінченні люди отримують диплом, який є дійсним по всьому світу. Ще є нюанси зв'язані з здаванням екзаменів ІДСЛ і ТОФЛ, но точно не пам'ятаю. Заняття там проводяться в доволі інтенсивному ритмі 3 рази на тиждень по 1,5 години. На уроках цікаво і весело, а не просто суха граматика. В кінці кожного рівня здаєш екзамен і по його результатм тебе, або переводять, або ні на наступний. Можливо там трохи дорожче, чим на інших курсах, але це того варто. Тому всім раджу.

domino
20.05.2010, 15:02
Я зараз ходжу на курси англійської мови в мовну школу Liberti, задоволена страшенно, вони дуже гарно викладають , а завдяки методу Каллана, який вони використовують швидко можна вивчити чи підтягнути мову!
Про метод Каллана мені сказала моя невістка, вона живе в Англії і на ті курси там ходила, казала що багато хороших відгуків про цей метод чула.
Моя сестра також ходить в ту школу і теж задоволена.

Azalia
30.05.2010, 21:28
Дівчата, допоможіть. Знаю, що кожного року (весна - літо) до нас приїжджають американці і при церквах набирають групи людей, де відбувається живе спілкування з іноземцями (на безкоштовній основі). Я вже кілька разів про таке чула, але завжди запізно взнавала.
В школі я англійську знала не погано, але по роботі зараз не використовую, відповідно дуже забувається.
Можливо, хтось про таке чув або відвідував. Буду вдячна за інформацію.:girl_flirt:

Harmony
31.05.2010, 17:47
Колись сама ходила на англійську з Американцями в церкву що на початку зеленої. Було не погано якщо не враховувати пісеньки на релігійну тематику

Vukhastyk
13.07.2010, 14:49
А які ціни в середньому на курсах вивчення англійської мови. Я її трохи знаю, точніше знала, коли закінчувала школу. Але після університету всі знання мають властивість зникати. От і думаю зараз куди піти згадати все і довчити.:unknown:

WEDLADY
13.07.2010, 20:15
Заняття там проводяться в доволі інтенсивному ритмі 3 рази на тиждень по 1,5 години. На уроках цікаво і весело, а не просто суха граматика. В кінці кожного рівня здаєш екзамен і по його результатм тебе, або переводять, або ні на наступний. Можливо там трохи дорожче, чим на інших курсах, але це того варто. Тому всім раджуя зараз ходжу в ІН(точніше доходжую те, що заплатила:) і скажу Вам відверто: заняття не інтенсивні, а часомарнуючі, бо на рівні advanced співати пісеньки і сладати папірці докупки...це як на мене смішно... ІМХО

Аделя
16.07.2010, 19:34
Почула сьогодні в новинах цікаву інформацію про лінгвістичні клуби.Аби шкільна граматика ожила в реальності та зникли комплекси при спілкуванні іноземною, українці збираються у лінгвістичних клубах. Тут не треба нидіти над книжками чи виконувати домашнє завдання.

Ось у цьому клубі виступають, грають в ігри, відстоюють свою думку. Усе – винятково англійською. Поза стінами класу у них осінній бал, новорічний маскарад, конкурси та літній пікнік.

Валентин Селезньов, учасник лінгвістичного клубу: «Первая причина это подтянуть свой английский. Я перестал его учить, а начал просто говорить на английском»

Вчаться, імітуючи реальні ситуації, допомоги шукають один в одного та іноземців. В Україні цей клуб з 99-го об’єднав до двохсот людей. По світу ж – із 1924 – понад 140 тисяч. З вас – анкета та символічний внесок – 20 доларів. Далі – лише по 6 зелених за місяць.

Лілія Набоченко, координатор лінгвістичного клубу: "Критериев у нас нет. Как таковые познания языка, у нас есть самий главний критерий – ето желание человека"

Збираються раз на тиждень за інтересами – хтось вивчати бізнес, хтось погомоніти про мистецтво, а хтось порозважатися. У цьому бізнес-відділенні порадять, як поїхати у відрядження чи владнати конфлікт на роботі.

Джон Каррагі, засновник лінгвістичного клубу: « Ми не маємо приготованих заздалегідь тем. Наші учасники говорять про свої подорожі, нові досягнення у вивченні мови або те, що хочуть зробити, розповідають - як це працювати на іноземну компанію. Ми спілкуємося про практичні й важливі для нас речі»

Приймають усіх безкоштовно. Серед тутешніх поліглотів – переважно молодь – відшліфовує мовну практику для роботи. Для них лінгвістичні клуби – як нанотехнології позашкільної освіти
Цікаво, чи є щось подібне у Львові?

Siania
16.07.2010, 20:26
Надіюсь ближчим часом буде :) Я як раз хочу йти на курси, ці б мені підійшли в самий раз)))
А інформація звидки, в якому місті той клуб є?

Аделя
16.07.2010, 20:41
ці б мені підійшли в самий раз)))
Я б також з радістю відвідувала такі клуби, якби вони були у Львові.:girl_in_dreams: Інформація з новин, наразі такі клуби є у Києві, сподіваюсь, скоро і до нас дійдуть.:girl_wink:

Orman
16.07.2010, 20:46

є :), контакти буду мати хіба в вересні. Це, як я зрозуміла, переважно молодь/студенти.

WEDLADY
16.07.2010, 23:41
є , контакти буду мати хіба в вересні.о, я також хочу:) Коли матимете контакти - дайти знати

Руда Лисиця
19.07.2010, 18:32
дівчата, а може хтось знає де можна піти на початкові курси з португалької?

caujka
22.07.2010, 19:09
Ось у цьому клубі виступають, грають в ігри, відстоюють свою думку. Усе – винятково англійською. Поза стінами класу у них осінній бал, новорічний маскарад, конкурси та літній пікнік.
...

Ці клуби називаються Toastmasters. http://www.toastmasters.org.ua/

У Львові такий клуб також є: http://lvivtm.blogspot.com/

Обмежень по віку, чи рівню володіння мовою нема, але все спілкування таки англійською. Основна мета — це навчитись виступати публічно, розвинути в собі лідерські якості. Подолання мовного бар'єру і вдосконалення володіння англійською — приємний бонус.

Orman
22.07.2010, 19:35
про той, що я говорила, то там не тільки англійська. Підозрюю, що ми про різні клуби говоримо.

caujka
22.07.2010, 23:11
про той, що я говорила, то там не тільки англійська. Підозрюю, що ми про різні клуби говоримо.

Ну, я сказав про той, що мала на увазі Аделя. В Одесі, до речі, теж є клуб тостмастерів, але вони говорять російською.

А ви мали на увазі Language Exchange Club? Типу такого http://languageexchangekyiv.ning.com/ ?

Orman
23.07.2010, 09:12
Типу такого
швидше за все :) - я просто знаю людину яка таким займається, а сама не була.

Dzvinkalviv
16.08.2010, 17:44
Ходила на курси в Грін Форест (початковий рівень) задоволена на всі 100%. Спочатку було в групі 15-20 людей, але то тільки 1-2й тижні коли набирається група (пробні безкоштовні заняття). В основному групи мають до 15-17чол. Викладачі всі молоді з філологічною освітою, і практично всі десь працювали за кордоном. Є уроки з носіями мови. Ще великий плюс, якщо не маєте можливості з певних причин продовжувати навчання, а хочете зупинити його до наступного семестру, то ваші залишкові кошти заморожуються, але не пропадають. Є групи для дітей. навчання проводиться по британських книжках, 2 уроки на тиждень по 110хв, 1 урок- спікінг 90хв, + факультативи та різні гуртки.

Siania
26.08.2010, 11:56
А в школі іноземних мов "Language Step" одне заняття коштує 16 грн.
Хм...а як це ви так рахували? Мені ну ніяк так не виходить...Якщо за рівень (3,5 місяці) 890 грн., то виходить 28 занять по 31 грн.
Я зараз вибираю між Liberty та "Language Step", попробую пробні заняття, напишу відгук :)

---------- Додано в 11:56 ---------- Попередній допис був написаний в 11:50 ----------

В "Language Step" щоб пройти пробний урок потрібно оплатити за семестр, і якщо після відвідування 1-2-х занять не сподобалось, гроші повертають.

шоколадка
26.08.2010, 16:46
Допоможіть знайти спеціалізовані курси польської мови, де б готували до іспиту на отримання карти поляка. Там вчать мову і історію Польщи, а також визначні місця і т.д.
Може хтось знає де таке є у Львові?

і мене цікавить карта поляка. хто щось чув про підготовку? дякую.

Virusuk
09.09.2010, 16:18
Щодо мовної школи "Language Step", пішла до них на новий семестр у вищий рівень! Щодо вартості одного занятя в групі, то це виходить по моїм розрахунках 26 грн., курс складає 33 заняття (заг. вартість 890 грн.). Якщо врахувати ще два безкоштовні факультативи на тиждень - розмовної мови та відео, то це виходить десь 14 грн. Ви знаєте, якість навчання та сама, що і в інших школах, тут є викладачі такі самі як в РУНІ, Форесті є з універу франка, те саме тільки значно дешевше. А ті всі "панти", "системи двох вчителів" за космічні гроші, то все до одного місця - є бажання тоді вчіть і вивчайте.

Мія
11.09.2010, 10:26
Дівчата хто вчив іспанську мову порадьте репетитора файного

Siania
17.09.2010, 10:31
попробую пробні заняття, напишу відгук
Ну от, вчора було пробне в "Language Step", набрали групу, почалось навчання. Враження хороші, викладач - молоденька дівчина, приємна, добре володіє мовою. Єдине що мені не подобається - підбір групи. Були люди (особливо одна) яка в вправі не могла відмінити з -be в -is, і це на твердому середньому рівні...На таких людей тратиться багато часу, бо ніхто не підказує, вона має саам подумати...а якщо вона не знає... Але лишаюсь там, метод навчання мені сподобався :)
В Liberty була давно, ще коли писала попередній допис. Щось мені там не сподобалось. Поперше де та школа - якесь вже надто страшне місце, та й метод цілого Калена мене не зацікавив.

kristas
17.09.2010, 10:53
дівчата, скажіть будь-ласка, чи відвідував хтось курси "Евер бест"!дуже цікавить...

Mazerati
17.09.2010, 11:00
Були люди (особливо одна) яка в вправі не могла відмінити з -be в -is, і це на твердому середньому рівні...
в мене В Деліт скул теж такі були, дуже затягували групу. Але за місяць зрозуміли, що англійська - то не їхнє, і в результаті моя група, що складалась на початку з 9 чоловік переворилась на групу з 3 , які все швидко вловлюють і все розуміють, з такими вчитись набагато легше і приємніше. Сподіваюсь, що і у вас так буде.

Sandoryk
20.09.2010, 16:15
Усім привіт!Хтось відвідував центр іноземних мов ЛІДЕР?поділіться будь ласка враженнями)

Annjutka
22.09.2010, 15:02
З завтрашнього ранку і я йду на англійську до "Language Step" :girl_claping:
Правда тестування трохи здивувало, чомусь той пан що перевіряв, після того як взнав що я сама вивчала мову - вирішив що деяки відповіді я, мабуть, вгадала...:girl_wink:
Дуже пасує що в моїй групі небагато людей.
Цікаво, чи тут є хтось хто ходить до них на 11 годину вівторок-четвер?

Prashunya
05.10.2010, 19:07
Дівчата ,хто пішов у "Language Step", як враження не змінилось? подобається ?

Annjutka
05.10.2010, 20:03
як на мене то не дуже.
правда порівняти немаю з чим, бо навчалася сама і тепер зрозуміла що це було найкраще що я можу собі дати.
підручники дещо поверхневі - багато залежить від викладача - наскільки він буде їх дотримуватись. Ми домовились троха відхилятись щоб самим вивчати нові слова та граматику, читати "свої" тексти. Викладач попалася - молодчинка, хоча й після вузу, одразу знайшли спільну мову. Спочатку я хотіла перейти на рівень вище того що мені запропонували - чомусь на тестуванні в них викликало сумніви що самонавчання чогось варте... Але пізніше вирішила лишитися, бо граматику я знаю і з свого рівня і з того вищого (пре-інтермідіет та інтермідіет), бракує тільки нових слів та практики говоріння та слухання. Виявилося що тексти на слух взагалі не сприймаю поки не прочитаю.
не подобається що з обіцяних факультативів немає розмовного клубу, бо для нашого курсу він не передбачений, та те що підбір в групи дещо хаотичний. Є такі що незнають як перекласти "чий", "який" - це вивчають якщо не в "початковому", то в "елементарному"... тому трохи шкода часу чекати, поки то людині пояснять..

La esposa
05.10.2010, 20:42
Людоньки, а хто може допомогти з вивченням циганської? ну, або просто поспілкуватися з носіями мови, бо самотужки, без практики, туго мені йде...

Prashunya
05.10.2010, 21:49
як на мене то не дуже.
правда порівняти немаю з чим, бо навчалася сама і тепер зрозуміла що це було найкраще що я можу собі дати.
підручники дещо поверхневі - багато залежить від викладача - наскільки він буде їх дотримуватись. Ми домовились троха відхилятись щоб самим вивчати нові слова та граматику, читати "свої" тексти. Викладач попалася - молодчинка, хоча й після вузу, одразу знайшли спільну мову. Спочатку я хотіла перейти на рівень вище того що мені запропонували - чомусь на тестуванні в них викликало сумніви що самонавчання чогось варте... Але пізніше вирішила лишитися, бо граматику я знаю і з свого рівня і з того вищого (пре-інтермідіет та інтермідіет), бракує тільки нових слів та практики говоріння та слухання. Виявилося що тексти на слух взагалі не сприймаю поки не прочитаю.
не подобається що з обіцяних факультативів немає розмовного клубу, бо для нашого курсу він не передбачений, та те що підбір в групи дещо хаотичний. Є такі що незнають як перекласти "чий", "який" - це вивчають якщо не в "початковому", то в "елементарному"... тому трохи шкода часу чекати, поки то людині пояснять..
ух...я уже так настроилась туда...теперь думаю))) мне вообще нужно все сначала т.к. учила французский и в школе и в институте ,а знать нужно и хочется очень!про все курсы английского во Львове,есть как хорошие так и плохие отзывы...а с чего-то начинать-то надо!

Annjutka
05.10.2010, 22:00
ух...я уже так настроилась туда...теперь думаю)))
Так сходите на пробное занятие, порасспрашивайте. Насколько я знаю есть возможность посетить занятие в той группе где Вы будете учиться. Присмотритесь. Никто не говорит что туда не стоит идти. Просто везде есть свои нюансы и не думаю что на других курсах Вам гарантируют отличного преподавателя и группу со 100% знанием языка на том же уровне что и у Вас. :girl_wink:

Prashunya
05.10.2010, 22:19
Спасибо Вам большое...обязательно схожу, ну и для меня проще то,что все мы в группу придем на одном нулевом уровне ;)

Siania
05.10.2010, 23:02
Є такі що незнають як перекласти "чий", "який" - це вивчають якщо не в "початковому", то в "елементарному"... тому трохи шкода часу чекати, поки то людині пояснять..
ох, то їхня біда. Я через це завтра буду пробувати йти на рівень в вищу групу ніж інтермідіет, бо нема сили вже коли з to be не можуть перевести в is! :(

Oddly
05.10.2010, 23:28
порадьте ефективні і цікаві курси польської мови (будь-яка школа - головне кваліфікований підхід викладача)

Annabela
12.10.2010, 01:45
Вже майже півтора роки вивчаю англійську у Green Forest і цілком задоволена. Групи не великі, до 12 чоловік.(в моєму випадку один семестр було 4, другий 7) Заняття цікаві і різноманітні, з додатковими матеріалами, переглядом фільмів і мультиків.)Звичайно ще все залежить від викладача. Є сильні, а є не дуже. Добре що є можливість вибору викладача. Єдиний мінус (для початківців це плюс)-кожну тему, навіть елементарну мусолять декілька занять і виникає бажання пропустити заняття, адже не всі розуміють і після третього разу. Мене влаштовує співвідношення ціна-якість.

padesnig
26.10.2010, 19:44
Хотіла б розпитати хто може порекомендувати курси або репетиторів французької мови. Потрібно на грудень-січень і щоб заняття були зранку/в обід.

Яська Березнева
27.10.2010, 08:41
Зверніться в університет Івана Франка на кафедру французької філології - може, там зарадять. Або в Будинок вчених - там, знаю, теж мали би проводити курси іноземних мов.

Orman
27.10.2010, 14:58
Хотіла б розпитати хто може порекомендувати курси або репетиторів французької мови. Потрібно на грудень-січень і щоб заняття були зранку/в обід.

альянс франсез вам в поміч :). Телефон можу дати, якщо треба стукайте в ПП.

Mavra
27.10.2010, 19:17
Ця тема є тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40814)

Жемчужинка
28.10.2010, 12:23
Розкажіть,будь ласка,про школу Наталії Дячук "Руна".Вона дорожча,ніж всі інші.Але,чому?Як там вчать?Може,хтось знає?А то майже нема ніде відгуків про неї.

Consuelo
06.11.2010, 20:34
Терміново потрібна інформація!!
Сьогодні один турист-італієць спитав, де в нас можуть навчити російської мови.... Тільки зауважте, що той, хто може вчити російську мову має володіти італійською, або хоча б англійською... Курси або можна репетитора (в пп)

Дуже буду вдячна!

WEDLADY
07.11.2010, 11:00
Сьогодні один турист-італієць спитав, де в нас можуть навчити російської мови.... Тільки зауважте, що той, хто може вчити російську мову має володіти італійською, або хоча б англійськоюдумаю, можете запитати в ІН-там здається були такі послуги

Gentle
24.12.2010, 17:13
Дівчата, скільки може коштувати заняття з польської у репетитора? Чому питаю.. Хочу займатися в "знайомої знайомої", яка не займається репетиторством (має відповідну освіту, працює за фахом, але занять не дає), і - відповідно - сама в цінах не орієнтується. Вона сама не знає, скільки з мене просити, а я не орієнтуюся, яка сума є адекватною зараз. Хтось в курсі?

Neytasa
25.12.2010, 23:45
Поділіться враженнями,хто вже вивчив англійську мову на курсах чи з репетитором? Після свят збираюсь вчити,але зараз багато пропозицій,не знаю як вибрати,щоб час даром не тратити,та й гроші:girl_blush2:

Mazerati
26.12.2010, 09:33
Поділіться враженнями,хто вже вивчив англійську мову на курсах чи з репетитором?
я вивчала на курсах, тепер ходжу до репетитора. На курсах навчання було по темах, більш систематизоване, загальне, а з репетиторм вже більш детально вивчаю те, що мені не зрозуміло було і вимову поправляє мені.

Moonlight
04.01.2011, 22:46
Була я на курсах у Грінфоресті на другому рівні. Враження двоякі. З позитивного: навчання систематизоване, домашнє завдання можна подивитися на сайті, приємна молода викладач. З негативного: надто багато граматики, яку я добре знаю і мало часу на вивчення слів, що якраз хотіла підтягнути. На заняттях спікінгу ставлення викладача було як у школі, сварилася, підмахувала, якщо щось не виходило.. А ще ДУЖЕ великі домашні завдання, купа слів, які треба зазубрити..
Словом, згадала граматику, словниковий запас майже без змін. Більше туди не піду, хіба спробую ІН.

Dzvinkalviv
05.01.2011, 10:47
Словом, згадала граматику, словниковий запас майже без змін.
ну, це як в кого, я також на 2-му рівні, і навпаки, більше слів вивчила ніж граматики! То вже залежить від наполегливості і старання студента! Загалом Грін Форестом я надзвичайно задоволена. Що зле зрозуміли, то Вам детально пояснять ще раз (але це ще залежить до якого викладача попасти)

Moonlight
05.01.2011, 10:58
(але це ще залежить до якого викладача попасти)
Погоджуюсь! З граматики була хороша викладачка, а зі спікінгу якась така стервозна.. може тому такі враження. Але, в загальному, більше туди не піду, оскільки трохи школу нагадало, і з тими домашніми...:girl_cray:
Зрозуміла, що набагато ефективніше вивчати мову з носіями!

Mazerati
05.01.2011, 10:59
Дівчата, а куди б радили на спікінг йти?

Neytasa
21.01.2011, 20:59
Поділіться будь ласка перевіреними контактами репетиторів з англійської для дорослих:girl_flirt:

Машуня Д
09.02.2011, 17:41
Може хтось чув чи ходив на курси німецькоі мови, що проводять в університеті. Напишіть відгуки, будь-ласка.

mrochkizm
09.02.2011, 18:08
Дівчата, скільки може коштувати заняття з польської у репетитора? Чому питаю.. Хочу займатися в "знайомої знайомої", яка не займається репетиторством (має відповідну освіту, працює за фахом, але занять не дає), і - відповідно - сама в цінах не орієнтується. Вона сама не знає, скільки з мене просити, а я не орієнтуюся, яка сума є адекватною зараз. Хтось в курсі?
Залежно скільки знайома працює за фахом. Адекватною буде ціна від 50 до 70 грн за академічну годину, це якщо польська мова.
Студенти останніх курсів можуть займатися з вами і по 30-40 грн/год.

Tety
18.02.2011, 16:55
У мене теж дилема - де б це "спікінг" підівчити.

IndigoChild
23.02.2011, 00:47
була сьогодні в Language Step, Step Up, Green forest, школа Наталії Дячук... шо вибрати незнаю(( порадьте будь ласка...

Siania
23.02.2011, 10:02
Language Step
не раджу...

Consuelo
23.02.2011, 12:02
а що хто може сказати про International house? планую на курси TOEFL піти, але перд тим хочу почути відгуки. Порадьте може й інші школи, де проводять таку підготовку. Мені доволі терміново. Дякую.

Taska
23.02.2011, 12:27
Language Step
не раджу...
мені теж не сподобалось.. записалась у Green forest, вже на 4-х заняттях була, все подобається, задоволена

MAXAMAK
23.02.2011, 12:34
Green forest,
зараз відвідую їхні заняття. Якщо Вам не спішно вивчати мову то думаю їхні заняття підійдуть. Перше враження про те що групи надто великі досить - оманливе перше враження, тому що по 12-14 людей ходить буквально перші 7-10 занять. Потім залишається від сили 5 - ро постійних людей - і це навіть дуже зручно. Особисто для себе вибрала цю школу, бо вона виявилась найдешевшою у Львові і мені дуже зручно до неї добиратись і підійшов час занять. Стосовно викладання - то усі викладачі досить молоді і приємні . Я починала з нуля - і те що знаю зараз разюче відрізняється від того, що було на початку. Але крім самих занять дуже багато працюю самостійно - читаю та дивлюсь різні програми та фільми англійською. Думаю без наполегливої самостійної праці та великого бажання вивчити мову - ніяка мовна школа не поможе - вона лише вводить в це якусь системність та ритм. Власне системність та ритм Грін форесту мені підішли.

Dzvinkalviv
23.02.2011, 12:39
Green forest- вже вчуся таи 3-й курс. Задоволена. Зараз дійсно там трохи великий наплив і 100% відвідуваність, тому групи повні (особливо вечірні). Заняття проходять цікаво і весело, викладачі файні.

Taska
23.02.2011, 12:42
Language Step
не раджу...
мені теж не сподобалось.. записалась у Green forest, вже на 4-х заняттях була, все подобається, задоволена

mrochkizm
23.02.2011, 12:47
мені теж не сподобалось..
Дівчата, а що з Language Step не так? Якщо можна, напишіть у ПП, знайома туди зібралася :)

IndigoChild
23.02.2011, 13:00
Дякую за відгуки!
В пятницю піду на перше заняття!):girl_in_dreams:

Materynka
23.02.2011, 14:40
А я вже третій місяць ходжу у Liberty. Мені підійшли час і місце, а ще принцип викладання. Наголос роблять на розмовній мові, на запам"ятовуванні і багаторазовому повторенні. Поки що мені подобається, але деколи здається,що ту анлійську ну нереально вивчити. Додому не задають нічого...., але слова нові треба вчити, ну і крім того самому пробувати щось робити. Тим більше матеріалу в інтернеті достатньо. Пробне заняття безкоштовне, кваліфікаційний тест можна зробити вдома.

Ritamadonna
24.02.2011, 15:39
була сьогодні в Language Step, Step Up, Green forest, школа Наталії Дячук... шо вибрати незнаю(( порадьте будь ласка...

я займалася в агенції Дячук близько двох років,але не в групі, а індивідуально - разом з ними здавала IELTS, і мені там досить сподобалося.
Не знаю як в інших, але там дуже великий вибір літератури - от мені треба тему економіка, і моя викладачка ксерила мені ту тему з різних книжок - а в них є з чого вибирати.
Звичайно, то залежить в кого займатися. Я була в трьох викладачів, найкраще - у Юлі Шпак - дуже вимоглива, наполеглива, дає все у системі. Також займалася з Оленкою - вона там вже не працює...
Ну і спокійно там, затишно - ніхто не відволікає...

---------- Додано в 13:39 ---------- Попередній допис був написаний в 13:31 ----------

Дівчата, а куди б радили на спікінг йти?

погугліть - у Львові регулярно проводять зустрічі ті, хто вчать англійську - в домовлений день приходять в якесь кафе 5-10-20 людей і всі спілкуються або по англ, або по польськи, є німецькі і французькі групи.
Знаю, що було в кафе Штука, в Пузатій Хаті.
Живе спілкування - це ж клас!

Zarazka
01.03.2011, 12:38
Хочу вивчати італійську мову. Порадьте, будь-ласка, хороші курси.

WEDLADY
02.03.2011, 13:55
Допис від Siania Language Step не раджу... мені теж не сподобалось.. і мені також не сподобалось.

Materynka
07.03.2011, 09:10
я займалася в агенції Дячук близько двох років
І як ваші успіхи? Можете вільно спілкуватися англійською? Я займаюся у Ліберті. Наразі подобається, але мені радять спробувати ще щось інше, іншу методику, порівняти....А ще як в них відбувається заняття? Маю на увазі як подають матеріал, окремо граматика, окремо розмовна, чи це все переплітається?

Darcy
07.03.2011, 16:15
мені теж не сподобалось..

і мені також не сподобалось.

Дівчата, а чим саме вам та школа не сподобалась, якщо не секрет?

Gentle
07.03.2011, 21:25
а що хто може сказати про International house? планую на курси TOEFL піти, але перд тим хочу почути відгуки. Порадьте може й інші школи, де проводять таку підготовку. Мені доволі терміново. Дякую.
Мені казала моя знайома, яка займалася там давненько тому, що школа сильно "здала". Тоді в них була можливість спілкуватися з нейтів спікерами, вивчати різні вимови і акценти - мало не новозеландську англійську.. Щось типу того. І казала, що потім (за рік часу) ходила її сестра, то вже було зовсім-зовсім не те. Якщо хтось має іншу інформацію, поділіться.

Mavra
09.03.2011, 14:08
записалась у Green forest, вже на 4-х заняттях була, все подобається, задоволена
Я туди два семестри проходила, теж задоволена. Адекватне співвідношення ціна-якість.

Rona
09.03.2011, 20:24
Дівчата, що ходили на курси, Ваші сподівання виправдані? *мені тра англійську дотовкти до пуття, думаю, як то зробити краще - через курси/репетитора/самотужки*

Ritamadonna
10.03.2011, 03:03
І як ваші успіхи? Можете вільно спілкуватися англійською? Я займаюся у Ліберті. Наразі подобається, але мені радять спробувати ще щось інше, іншу методику, порівняти....А ще як в них відбувається заняття? Маю на увазі як подають матеріал, окремо граматика, окремо розмовна, чи це все переплітається?

Так, я здавала IELTS, CAE в т.ч. завдяки підготовці їх викладачів, тому спілкуюся вільно, перекладаю, колись дітей вчила...
Я займалася індивідуально, давали все - за методикою на екзамени. Загалом, думаю, що найкраще вивчити мову - це готуючись до міжнародних екзаменів.

Спробуйте!

Школу Дячук я вибрала, бо вона була в центрі, де колись був менший вибір

Finya
15.03.2011, 20:55
Агенція Дячук - сподобалося, але ціна не дуже підійшла. Green Forest - ні! вже писали, додам від себе - завелика кількість людей, занадто великі д-з, завеликий акцент на граматиці, оплата відразу за семестр. Викладач була хороша, факт - Надія Гапачило, сподобалась!
Найбільше сподобалося American English School - але багато залежить від викладача. В мене була Орися - вона дуже! Не знаю, правда, чи вже вийшла з декрету) акцент на розмовній робила.
а заміняла її одна дівиця - то ні також. На жаль
була на рівнях Upper Intermediate і Advanced.

Ritamadonna
15.03.2011, 22:54
А хто зараз займається на курсах? які середні ціни за місяць, і скільки тепер індивідуальні уроки коштують - чи хтось орієнтується?

Finya
15.03.2011, 23:07
Чула ціну 100 грн за 1,5 год. Англійська мова, індивідуально.

Ritamadonna
16.03.2011, 16:47
Англійська мова, індивідуально

А який рівень? а то мене питають про викладача advanced рівня - не знаю що й казати - яка ціна в середньому, буду знати

Finya
16.03.2011, 19:21
Наскільки я знаю, ціна від рівня не залежить. Але конкретно йшлося про заняття студентки університету з викладачем. Думаю, рівень мінімум Intermediate))
Можна походити на пробні заняття за оголошеннями. Я свого часу так і робила. Такі висновки цікаві були)) Хто дешево цінив, той дорого і не коштував) Але ціна - теж далеко не показник) Треба визначити свої потреби і шукати максимально наближений варіант. Чим мені подобалася вищезгадана викладач) - дуже високий рівень знання мови, доступність пояснення, всі 4 види мовленнєвої діяльності на занятті в комплексі і дуже порядна. Роз*ясню)) навіть, коли один раз, крім мене, нікого не було (а група складалася з 5-6 людей), вона всі 1,5 години відпрацювала. Я таке ціную))) мала з чим порівняти(((
І ще. Заріклася ходити туди, де беруть оплату наперед за семестр. І де нема пробного уроку (платного чи без - байдуже). "Попала" 2 рази капітально.
Згадала про International House і Carpe Diem. Перше - ні! 12 чоловік на парі, які одночасно щось кричали. Молода викладач, яка не знала, що з тим всім робити.. В Carpe - класно. По крайній мірі, коли вони були на Дорошенка. Але обрала тоді не їх чисто з особистих симпатій)) Викладач звідти для мене занадто експресивна була)) я люблю споооокій)))))

Ritamadonna
16.03.2011, 23:32
Чула ціну 100 грн за 1,5 год.

Це 12 доларів, колись було більше, я і по 15 платила, хіба з тими викладачами з ким дуже довго - то по 10 баксів брали.

Наскільки я знаю, ціна від рівня не залежить.
Не завжди. Якщо чайник, і вчиться рахувати "і май нейм іс" - то це не те, що перевіряти тести CAE чи IELTS і писати ессе.

100 грн - то для початківців?

Finya
16.03.2011, 23:58
Логічно. але інколи той "чайник" може бути таким тяжким))) а той, кого готують до IELTS - таким легким)))

IndigoChild
17.03.2011, 01:10
Ходжу зараз на курси в Грін Форест. Подобається, що багато граматики, бо я її не знала зовсім) І взагалі заняття цікаві, не нудно сидіти тих 2 години):girl_crazy:

Taska
17.03.2011, 09:59
І взагалі заняття цікаві, не нудно сидіти тих 2 години)
я такої ж думки)

Gerbera
18.03.2011, 23:29
Ходжу зараз на курси в Грін Форест. Подобається, що багато граматики, бо я її не знала зовсім) І взагалі заняття цікаві, не нудно сидіти тих 2 години)
І мені цікаво. Тільки на другому рівні дуже витривала група попала))) Ходять всі як один. А я вже звикла, що більше 5 людей не приходить, а то й менше))

Kolorado
31.03.2011, 15:05
я знаю, що зараз проходить набір на курси англійської мови в торгово-промисловій палаті Італії (це на Левицького,4, в центрі фактично). У них вже давно функціонують курси вивчення італійської, в мене подруга ходила, залишилася дуже-дуже задоволеною. Казала, що акцент на розмовну роблять і було завжди цікаво. Якось торгово-промислова палата все-таки виклакає довіру :) так, що я думаю, що англійські будуть теж на дуже високому рівні. Я збираюся записатися якраз, приєднуйтеся!

---------- Додано в 15:05 ---------- Попередній допис був написаний в 15:03 ----------

і до речі групи у них маленькі до 8 чоловік

honestmem
11.04.2011, 00:37
також чула про мовні курси при торгово-промисловій палаті Італії. Хто має досвід навчання у них, відгукніться.

Bonita
11.04.2011, 11:53
курси англійської мови в торгово-промисловій палаті Італії (це на Левицького,4, в центрі фактично)
Можна детальніше про ці курси, зацікавило те, що вони роблять акцент на спілкування.

Viva
16.04.2011, 09:37
я знаю, що зараз проходить набір на курси англійської мови в торгово-промисловій палаті Італії (це на Левицького,4, в центрі фактично). У них вже давно функціонують курси вивчення італійської, в мене подруга ходила, залишилася дуже-дуже задоволеною.

Чи можна якийсь контакт Вашої подруги :), цікавить навчання італійська в Торгово-промисловій палаті Італії?
Думаю, щ рівень навчання там мав би бути доволі високий.

---------- Додано в 09:37 ---------- Попередній допис був написаний в 09:33 ----------

Можливо є хтось на даному форумі, хто готувався до здачі іспитів TOEFL, але починав навчання в львівських мовних школах з рівня, скажімо, Intermidiate. Було б дуже цікаво поспілкуватись.

IndigoChild
17.04.2011, 15:29
Дівчата, я далі шукаю курси польскої мови....що порадите?:girl_phone1:

Warmlente
17.04.2011, 17:49
я знаю, що зараз проходить набір на курси англійської мови в торгово-промисловій палаті Італії (це на Левицького,4, в центрі фактично). У них вже давно функціонують курси вивчення італійської, в мене подруга ходила, залишилася дуже-дуже задоволеною. Казала, що акцент на розмовну роблять і було завжди цікаво. Якось торгово-промислова палата все-таки виклакає довіру так, що я думаю, що англійські будуть теж на дуже високому рівні. Я збираюся записатися якраз, приєднуйтеся!

Можливо ви знаєте хоча б приблизну ціну цих курсів.:girl_smile:

---------- Додано в 17:49 ---------- Попередній допис був написаний в 17:46 ----------

Я знаю, що дуже дешеві курси англійської є при церквах. Про рівень нічого сказати не можу.:smile:Якщо зацікавить, дам координати.

Ritamadonna
20.04.2011, 00:51
Дівчата, я далі шукаю курси польскої мови

Я вчила польську на вул.Медовій - напроти Міленіуму, здається фірма Діалог. То були індивідуальні заняття, бо груп не набиралося з польської. Зате вкінці мені видали якусь писульку, назвали Сертифікатом - що мені і треба було, бо на розмовному рівні елементарному володію мовою.

У Львові є польські товариства -може там якісь гуртки, є і польська школа на Кониського - може там і питатися:girl_curtsey:

Virusuk
05.05.2011, 19:51
Довгий час вчилася англійської на різних мовних курсах. Скажу таке - скільки людей, стільки й думок. Зараз навчаюся у Language Step - скажу так, досить непогане начання за адекватну вартість (~1050 грн. разом з підручниками та CD) - при тому тебе всім забезпечують книжки, диски, копії та ін., якщо щось, змінюється тебе повідомляють. Спочатку в Language Step , була в групі та підвищивши свій рівень пішла на індивідуально. Ті викладачі, які мене вчили - супер - достатньо кваліфіковані, динамічні та й взагалі приємно зними працювати та спілкуватися.
Щодо, людей, які є з тобою в групі, то є трохи різний рівень, але то проблема не тільки даної школи, а й Грін Форесту, Діалогу, Карпе Дієм та й думаю інших також - просто неможливо мабуть підібрати групу зі 100%-вим одним рівнем. Отож, скажу зі свого досвіду школа Language Step заслуговує уваги не тільки тим хто вчить англійську, варто подивитися перелік мов, яких вони навчають, не кожна школа може таким похвалитися, а це тай про шось говорить. Важливим також є людське ставлення тут, моя сестра ходила до Дячук там ставлення паскудне + ціни космічні! Отож, раджу Language Step всім!

EmmaZunz
26.05.2011, 20:38
Щось мало хто пише про American English School (AmES). А вони прекрасні курси за співвідношенням ціна/к-сть людей в групі. За місяць коштує 290 грн. А в групі 2-3 людей і не більше! Перевірено моїм чоловіком:). Кваліфіковані викладачі, гарне ставлення. Їхній офіс на Гвардійській. А заняття ще в кількох місцях у Львові проводяться. І я так хотіла ходити, але мені якраз оте місце розташування і не підходить. Всім успіху у вивченні!

---------- Додано в 20:38 ---------- Попередній допис був написаний в 20:34 ----------

А ще згадала за чудову пораду тим, кому треба "розв'язати язик". Бо ж ніби і слова знаєш, а сказати ніц не можеш. Дивитися фільми, ба краще серіали! Після перегляду усіх серій серіалу "Друзі" починаєш само собою говорити:). Зараз "Lost" дивлюся, для підтримання у формі :)

Asako
08.06.2011, 14:39
Я також навчаюся в Language Step уже рік. В першому симестрі враження було не дуже. Я в школі і в університеті вивчала англійську. Життя заставило подивитись в бік французької. Прийшла, поговорила, що мені потрібно вивчати мову з 0, мене 3 рази перепитали чи я ніде раніше не бачила-не чула французької. Оплатила в повному обсязі симестр і прийшла на перше заняття. Сказати, що я була шокована-нічого не сказати, нас було 4-ро чоловік в групі. Рівень групи, як мінімум а2, була дівчинка, яка вільно спілкувалась, відповідно вчитись читати зі мною особливо ніхто не хотів. При чому, що викладати почали дійсно з нуля. Так я промучилась десь з місяць, вже хотіла забирати гроші, але потім якось втягнулась, не звикла кидати справу на половині. І ще нам змінили викладача через місяць навчання і години відвідувань, там трохи бардак. На 2-й симестр я взяла індивідуальні заняття-і можу сказати, що абсолютно задоволена! Прекрасний викладач за адекватною ціною і 100% уваги мені.... зараз закінчую рівень а2. Буду в них вчитись і далі. З мінусів:неорганізованість і погане тестування людей для запису в групи.(в мене чоловік ходив на англійську в нього в групі була абсолютно аналогічна ситуація) З плюсів: ціна і викладачі. Загальне резюме: в результаті я все-таки задоволені і міняти їх не планую.

mamatu
18.06.2011, 14:28
Я з вересня ходжу у Green Forest. Не маю з чим порівнювати, але дуже задоволена. Коштує це задоволення 1660 грн за семестр (4 місяці) + книжки 175 грн. Ще я мала від подруги картку на 5% знижки і після кожного семестру вони усім роздають по 2 такі картки - для тебе та для когось із знайомих. Тож фактично виходить 1752 грн вже з книжками (1577 + 175).
Навчання на досить професійному рівні, постійно відбуваються перевірки з Києва. Усі вчителі окрім завданнь по підручникам використовують ігри, прослуховування пісень, фрагментів кіно, робота в парах та групах ітп для кращого засвоєння. Особливо мені подобається викладач Богдана. У неї я закінчила другий семестр - вона дійсно прекрасний вчитель.

SniganaN
22.06.2011, 10:42
Я з вересня ходжу у Green Forest. Не маю з чим порівнювати, але дуже задоволена. Коштує це задоволення 1660 грн за семестр (4 місяці) + книжки 175 грн. Ще я мала від подруги картку на 5% знижки і після кожного семестру вони усім роздають по 2 такі картки - для тебе та для когось із знайомих. Тож фактично виходить 1752 грн вже з книжками (1577 + 175).
Маю 2 карточки на знижку для друга 5% у Грін Форест, кому потрібно пишіть в ПП.

romaschka
22.06.2011, 10:57
Знаю ще мовні курси в будунку офіцірів-на Театральній, незнаю як самі групові курси, але до викладачки яка там вчить ходила років 6 на репетиторство з англійської і німецької мови і дуже задоволена

Merry
06.07.2011, 18:15
А може хтось знає якісь курси зорієнтовані на розмовну мову (англійську). З граматикою ніби розібралась сама. Чи це тільки репетитора потрібно наймати? Може хтось може хорошого репетитора на speaking порадити?

LGalT
07.07.2011, 20:55
Хто може дати відгуки про вивчення французької в мовних школах Львова з власного досвіду?Як результати? Особливо розмовної?Я поки що вчу самотужки, але цього буде певно не достатньо.

Urtica
07.07.2011, 21:19
Ходжу на літню інтенсивну школу італійської в УКУ вже другий рік, завтра маєм останнє заняття. сумно так, бо курси дуже класні. Спробую ще восени на регулярні курси походити, бо таки мені дуже подобається їх підхід до навчання.

jylanda
07.07.2011, 22:31
Хто може дати відгуки про вивчення французької в мовних школах Львова з власного досвіду?Як результати? Особливо розмовної?Я поки що вчу самотужки, але цього буде певно не достатньо.
Я б вам радила записатись на курси до Альянс Франсе - там проводять заняття рiзних рiвнiв, плюс, дуже багатa медiатека i бiблiотека, здаеться, що заняття в групах починаються з вересня. Я туди ходила здавати екзамен.

Asako
11.07.2011, 12:39
А може хтось знає якісь курси зорієнтовані на розмовну мову (англійську). З граматикою ніби розібралась сама. Чи це тільки репетитора потрібно наймати? Може хтось може хорошого репетитора на speaking порадити?
Я ходила на курси на Початку Зеленої, в церкві, там їх ведуть американці. Заняття повністю на англійській, нові слова пояснюють за допомогою інших слів, але також по англійськи. Я вчила посилено мову в школі, в університеті була в спец. групі-але не розмовляла,мала якийсь мовний блок. Після цих курсів - вільно спілкуюсь, маю співрозмовників в скайпі за кордоном. Тут десь була сусідня тема, про мовний сервіс в скайпі. Якось так, звичайно дивлюсь постійно фільми по-англійськи, подивилась колись 10 сезонів "Швидкої допомоги", здавалось, що навіть думаю на цій мові. Тим більше вартість занять у них абсолютно символічна і вони проходять раз в тиждень-по четвергам. Правда є мінус-година мови, година біблії. Але це вже Вам вирішувати, мені особисто сподобалось і навіть дуже.

---------- Додано в 12:39 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

Тобто я хочу сказати, що сильно вони там мови не навчили, хоча, це звичайно від людини залежить. Але страх сказати щось невірно, неправильно побудувати фразу абсолютно зняли... і це дуже добре. Основне-не боятись і спілкуватись і звичайно, бажано, з носіями мови.

Gentle
12.07.2011, 17:34
Дівчата, я далі шукаю курси польскої мови....що порадите
Якщо питання ще актуальне..
Залежно від того, який у Вас рівень. Я вчу з репетитором вже пів року і дуже задоволена. В мене ситуація така, що я досить непогано говорила і навіть писала ще й до того, але все на інтуїтивному рівні. Мала багато живого спілкування, але потребувала граматики. Тому репетитор, принаймі моя, в цій ситуації - те, що треба. Вона не зупиняється не деталях, бачить, що я знаю - значить йдем далі.
Але якщо у вас рівень початковий, то раджу не переплачувати за репетитора і піти на курси - на тій же Пекарській. Тут десь писалося (здається Дарсі писала).

Ritamadonna
12.08.2011, 01:08
НА Пекарській є курси мов? а де саме?
піти на курси - на тій же Пекарській

Virusuk
12.08.2011, 16:04
Та школа, яка була на Пекарській називається "Language Step" і вони тепер є на Кривій Липі, 6

Gentle
13.08.2011, 21:18
"Language Step"
Власне про них мова.

Rona
13.08.2011, 21:54
вчу англійську з репетитором по скайпу :girl_smile: дуже задоволена тим, що не мушу ніде їздити/ходити і т.д., то ми спершу займась в реалі, але мене трафило, я запропонувала, а вона погодилась, і ось так полюбовно гризу далі той граніт :girl_yes2:

Ritamadonna
15.08.2011, 23:21
з репетитором по скайпу

А кіко коштує година з віртуальним репетитором?

Rona
16.08.2011, 08:02
Ritamadonna (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=5649), відповіла в ПП, тут якось негоже мабуть... :)

Neytasa
16.08.2011, 09:00
Порадьте будь ласка курси англійської в районі Сихова-Зеленої, хто реально там займався і задоволений:girl_bye:

irysichka
17.08.2011, 12:31
Gestija, пропоную вам сходити на курси ,що знаходяться на просп Щевченка, step up. я змогла навчитися і полюбити англ не витрачаючи багато часу і не дістаючи людей навколо. раджу туди сходити, будете задоволені

Sela
18.08.2011, 15:49
змогла навчитися і полюбити англ не витрачаючи багато часу і не дістаючи людей навколо. раджу туди сходити, будете задоволені
а як там проходять заняття? на що акцент?

irysichka
19.08.2011, 11:42
там в основному розмовна мова і звичайно граматика і слова. Книжок ніяких не треба, там ніхто не вчиться по книжкам.Все дають.Групи не великі. Години і дні навчання я обирала ті,які мені більше підходять.Ну як я вже казала я пішла туди круглий нуль, а зараз я можу вже поговорити і зрозуміти. Я довго вагалася куди йти, але мені запропонували пробне заняття і після того зрозуміла шо це саме те що я шукала. Незнаю як ви плануєте, але я дуже задоволена.

jozya
01.09.2011, 08:29
Перечитала аж всю тему (фух :d23:).
Дівчата, щось ніхто не згадав Агенцію "Парад мов" на В. Великого (в бізнес-центрі) навпроти Марселю. Мені дуже підходить їх розташування. Хтось ходив? Задоволені?

Materynka
01.09.2011, 08:40
я пішла туди круглий нуль, а зараз я можу вже поговорити і зрозуміти.
А скажіть, скільки часу ви займалися на тих курсах.

Mazerati
01.09.2011, 08:44
я змогла навчитися і полюбити англ не витрачаючи багато часу і не дістаючи людей навколо. раджу туди сходити, будете задоволені
відгук таке враження, що скопіпейщений з їх сайту
написав: Марія (11 серпня 2011 16:20)

Звісно, мені дуже повезло з групою і викладачем! Усі наші заняття від першого
до останнього були веселими, захоплюючими та іноді могли тривати
трошки більше ніж 2 години =))). Але вражає мене те, що я змогла навчитися
і полюбити англійську зовсім не витрачаючи багато часу, не мучаючись і не дістаючи людей навколо :) От так от...

Людина, що заснувала курси "степ ап" колись викладала в "деліт скул". Моя група якраз в неї була. В принципі, вона мене навчила основ англійської. І хоч в нас був курс з нуля, ми з нею багато говорили англійською. АЛЕ всі граматичні правила вона пояснювала українською. В тому бачу і плюси, і мінуси. А ще вона давала граматику в табличках. Вони досі в мене є і по них класно вчитись.
Знаю, що в "степ ап" не дешево. А ще там багато викладачів, а не лише вона. Тобто треба дійсно попасти до доброго викладача, а які курси - то вже не головне.

indipes
12.09.2011, 00:58
можливо хтось мав досвід вивчати іспанську мову і може щось порадити?

IndigoChild
12.09.2011, 01:45
в Грін Форесті з 3го рівня іспанська як факультатив є, 1 раз в тиждень:girl_cool:

Rona
12.09.2011, 06:34
в мене є клієнтка, вчитель іспанської все життя, дуже приємна жінка, на жаль про викладацький талант судити не можу, а як людина - дуже хороша :)

irysichka
13.09.2011, 16:35
я вивчала там повний курс для початківців.зараз записалась на продовження. там немає занудних 6 рівнів,там є 3. для нулів, для тих хто хоч трошки говорить і для профі:girl_cool:

Марточка
15.09.2011, 15:19
Привіт дівчата!!! Може хтось ходив на курси англійської в Католицький університет(кінцева трамваю 4),чула тільки один відгук,але хотілось би ще від когось щось дізнатись.Дякую

jozya
15.09.2011, 16:37
На сьогодні:
Курси англійської (будинок вчених) - по 1,5 год 2 р на тиждень 300 грн./міс. (в групі 7 чол)
Курси польської - там само так само (в групі 7 чол.).
Курси англійської (Бояр) 1 год 2 р на тиждень 30 грн. заняття (в групі 3 чол.)
Курси англійської (Парад мов) 2-3 р. на тиждень (зранку) 50 грн. заняття (в групі 2 ос.).

KAjFASH
16.09.2011, 00:46
Записалась і вже пройшла декілька занять в Конкорд вояж на Науковій.
Ціна приємна - 300 грн за місяць навчання 3 р на тиждень по 1 годинці, в групі 2-4чол.
Навчання розмовної мови по Каллан методу.

Lagi
29.09.2011, 22:24
Дівчата,нікому не рекомендую центр Наталії Дячук.
Жахливі,самовпевнені здирники грошей.
Колись при початках такі вічливі з повагою до клієнтів, а тепер ,коли трішки грошенят підзаробили то клієнтів за людей не вважать.....

reshka
01.10.2011, 21:50
Кто нибудь учил франсе в Альянсе? напишите какие то отзывы, очень нужно. Ищу интенсивные курсы....а на сайте альянса, на один уровень А1 у них заявлено 9 месяцев -это УЖАС как долго, у меня подруга,но не в у Украине, ходит на индив-е занятие 1год -это хороший В2. Если кто-то может подсказать хорошие курсы или репетитора, то напишите в личку. Буду очень благодарна.
Насчет английского, то хожу сейчас в open world -методика хорошая и недорого.

Knopka
01.10.2011, 23:21
Може хтось ходив на курси англійської в Католицький університет

Я ходила до них торік. Загалом задоволена. Але, напевно, багато залежить від викладача. У коліжанки з паралельної групи взагалі була дуже суперова викладачка, вміла знайти підхід до людей і гарно стимулювала до навчання.

Марточка
02.10.2011, 22:35
багато залежить від викладача
Мені казали,що там всі хороші викладачі.Якщо не секрет,до кого ви ходили і ваша коліжанка?

Galicija
04.10.2011, 23:15
Рекомендую агенство іноземних мов "Конкорд" на Січ.Стрільців (не плутати з Конкорд-вояж"!). Невеличке агенство в центрі, зручно добиратися, ціни помірні, ставлення дуже хороше, а головне-креативні та уважні викладачі. мають, до-речі свій сайт.

Smorodynka
06.10.2011, 11:06
Оскільки я зараз в пошуках роботи , то хотіла б даремно не тратити час і відвідувати курси англійської мови. Англійську мову в школі знала не погано, але оскільки в інституті була лише 1 рік, і то викладачка була вагітна і ми більше не ходили, ніж ходили на пари, то до сьогоднішнього дня забула граматику, часи. Одним словом треба починати з нуля. Порадьте будь-ласка хороші курси англійської мови, в яких би був "бігучий графік" (тобто зараз я можу відвідувати курси і в обід і зранку, а коли влаштуюся на роботу, то більше підійде відвідувати курси вечіром) і хороша навчальна база

Ritamadonna
16.10.2011, 05:32
Кто нибудь учил франсе в Альянсе?
Так. Років 6 тому були літні інтенсивні курси, вчили екзотичні французи, і це початківців з нуля, заняття були щось по 3 або 4 год щодня протягом кількох тижнів. Я наприкінці дуже впевнено почувалася.

Знаю, що такі курси вони організовують регулярно.

Також французька тоді була розвинена в Комерційній Академії - там цілий мовний центр був.
Французька - це круто!

Domogospodarochka
17.10.2011, 11:49
Дівчатка, може хтось порадить хорошого репетитора з англійської? Потрібно до літа вивчити мову.

Svitlanoshka
17.10.2011, 18:54
поділюся досвідом.відвідувала "мовний експрес" минулої осені і можу сказати що мій рівень англійської значно підвищився до такого рівня що досить непогано говорила з іноземцями і чудово їх розуміла, до того іноземців боялася як вогню. до плюсів можна віднести малі групи, контроль пройдених знань і чудовий підхід викладачів. до мінусів досить висока вартість навчання - не кожному по кишені. Наталя Бобяк супер викладач, хто попаде до неї непожалієте

arushka
07.11.2011, 20:13
Всім дякую за відгуки! Записалась на завтра на пробний урок в Liberty, і на тестування в International House. Єдине, що вже порахувала (можливо ще не знаю всіх нюансів) - в Liberty заняття виходить близько 43 грн, в International House - 29 грн. Про враження напишу пізніше

Materynka
08.11.2011, 14:08
International House - 29 грн
Може це за годину?
В Ліберті до перваг відношу, те, що якщо пропустив можеш відпрацювати, якщо довго не ходив заплатиш менше, ну і оплата помісячно

Materynka
18.11.2011, 12:57
Про враження напишу пізніше
Напишіть вже про свої враження

Smorodynka
18.11.2011, 13:04
В Ліберті до перваг відношу, те, що якщо пропустив можеш відпрацювати, якщо довго не ходив заплатиш менше, ну і оплата помісячно
Ви ходите в LIBERTY?

Materynka
18.11.2011, 13:06
Так, ходжу

Smorodynka
18.11.2011, 13:39
Так, ходжу
А які ваші враження? яка там вартість на місяць?

Materynka
18.11.2011, 13:54
Я більше ніде не була, порівнювати не можу, але з того,шо читала з сайтів , то переваги написала вище. Ціна 350грн. В загальному мені подобається, рівень мій однозначно підвищився. Моя думка всеодно треба практикуватися поза заняттями. Ходжу вже рік. Домашніх не задають, але треба вчити слова і граматику.

Koketka
23.11.2011, 22:27
Дві коліжанки (різного рівня знання англійської мови) ходять в green forest - то дуже задоволенні і рівнем викладанням, і викладачами і наявністю різних клубів.
А я шукаю для себе репетитора з англійської (з досвідом викладання та не дуже дорого) - може хтось допоможе... Буду дуже вдячна!!!

Viraeva
28.11.2011, 16:17
Усім привіт. А чи вивчав хтось мови у Агенствоі іноземних мов "Міжнародний міст" , що на Володимира Великого,18

jylanda
13.12.2011, 17:46
Тепер обожнюю французьку мову
http://www.francaisfacile.com/
тут е сайт, де e дуже цiкавi i легкi вправи з французькоi з добрими поясненнями) Ну i плюс - безкоштовно:girl_yes:

SniganaN
14.12.2011, 14:32
Дві коліжанки (різного рівня знання англійської мови) ходять в green forest - то дуже задоволенні і рівнем викладанням, і викладачами і наявністю різних клубів.
І я там навчаюсь, дуже задоволена. Там всі умови для тих хто хоче вивчити мову, безкоштовний прокат фільмів, аудіокниг, додаткові заняття, а ще на їх сайті можна безкоштовно скачати спікінг-мінімум, тобто слова до різних тем, наприклад, "В ресторані", "Шопінг", і ще багато інших, і просто слухати за кермом, чи коли готуєш їсти,...
Вивчайте англійську і відкривайте для себе нові можливості:girl_bye:

Rona
30.12.2011, 22:02
дівчата, чи може хтось порадити курси чеської хороші? знайшла к-ка в тирнеті, тільки не знаю, куди ж податись... :girl_in_dreams:

mitla
20.01.2012, 13:05
також чула про мовні курси при торгово-промисловій палаті Італії. Хто має досвід навчання у них, відгукніться.

Мені також цікава інформація щодо цих курсів...Можливо хтось щось знає...

Snow Maiden
28.01.2012, 17:06
5 місяців тому, ми з чоловіком записались на курси в мовну школу "******" на ********! У мене англійська була краща ніж у нього, тому я пішла зразу на другий рівень! Дуже задоволені методикою викладання, багато розмовляємо на заняттях (що для мене і було головним при виборі школи), викладачка Уляна молода, енергійна, чудово і легко пояснює граматику! В лютому переходимо на старший рівень! Якщо вам важливо перестати боятись спілкуватись англійською - рекомендую, не пожалієте...))

Furore
29.01.2012, 16:16
Бачила рекламу про Альянс Франсез у Львові. Але не бачила де знаходиться. Може хтось знає де є таке.

Snow Maiden
30.01.2012, 15:35
5 місяців тому, ми з чоловіком записались на курси в мовну школу****** У мене англійська була краща ніж у нього, тому я пішла зразу на другий рівень! Дуже задоволені методикою викладання, багато розмовляємо на заняттях (що для мене і було головним при виборі школи), викладачка ***** молода, енергійна, чудово і легко пояснює граматику! В лютому переходимо на старший рівень! Якщо вам важливо перестати боятись спілкуватись англійською - рекомендую, не пожалієте...))
Тільки рекламуватися добре не навчилася.

hellokitka
30.01.2012, 16:15
Доброго дня, підскажіть добрі курси італійської мови, всюди англійська, німецька, а італійської групи не набираються

Руда Лисиця
30.01.2012, 16:19
добрі курси італійської мови
попитайтеся в Just in Time (вони на Лесі Українки), в них можуть бути. Знаю що в них хороша викладачка італійської є

Finya
30.01.2012, 17:09
Альянс Франсез у Львові. Але не бачила де знаходиться. Може хтось знає де є таке.
на Огієнка

---------- Додано в 17:24 ---------- Попередній допис був написаний в 17:21 ----------

брат ходить до репетиторки, бере за годину заняття 40грн.
За астрономічну чи академічну?
І брат ходить сам. Тобто, репетитор свого часу не затрачає на дорогу в 2 сторони. Мене, власне, цікавила ціна, якщо репетитор ПРИХОДИТь додому до учня сам.

---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:24 ----------

курси чеської хороші?
Роно, я знаю викладачку з чеської хорошу, але не курси. Правда, не впевнена, чи вона ще у Львові) Викладала в мене в універі. Фантастична.