Хороші окуляри? Хороша оптика?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Багіра, 12 Жовтень 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Постала проблеми - вибрати хороші окуляри, так як в мене короткозорість, і то немаленька, а контактним лінзам вирішила обрати альтернативу, може очі відпочиватимуть більше...

    Найперше цікавить хороша оптика, бо здебільшого поняття хороший - реклама і розкручений бізнес. Зайшла в декілька Оптик і вийшла... я ж не знаю що вони собою представляють...
    Бажано, щоб там могли б і провірити зір, щось порадити. А то я була в двох лікарів які приписали мені абсолютно різні окуляри з різницею в майже 1 діоптрії!!!!:sad:

    Щодо скелець, тож хочу щось надійне. Недавно подруга з Америки приїхала і казала що там їй приписали сильніші окуляри, за ті що вона носила тут, але їй в них легше і приємніше...

    Ото стою перед вибором, може хтось щось порадить???
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Сама обслуговуюсь в Оптика Нова і раджу їх. Я була і на Гнатюка, 12 і Арсені на Червоної Калини. 60.
    І лікарі і є брендові оправи. Я собі там купила оригінальні "міс сиксті" за досить помірну ціну - але пошукала до того - в них мережа магазинів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    це ті що в них є одна з оптик на Городоцькій, привокзальній?
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2008
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Ні, Ви знаєте, на Городоцькій не знаю їх магазинів. В них ще є на Франка, Виговського і Сагайдачного. Ось телефон контактний на Гнатюка 297-06-25, 297-04-96. Клієнти потім консультуються безоплатно і при купівлі оправ надають картку для знижок - 10%.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    упс, а мені карточки не дали, замовляла в ВАМІ Південний:umbrage: і собі, чоловікові і бабульці.....Для себе брали не дешеві оправи, навіть пакетика не дали, просто біля мене ближче нічого не має.... а з якого часу дають знижку 10%?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    я колись була в тій оптиці, правда на Городоцькій... давали там такі візиточки простенькі де було написано 10% знижки і намальована жіночка, яка здається і працювала там:confused: зробили вроді нормально, але я подумала що за такі гроші мали б мати і апаратуру для провірки зору, діагностику чи щось подібне,фахівців... а то, як вже я писала в мене на руках 2 різні рецепти на окуляри і я без поняття що з ними робити...:confused::confused::confused:
    саме основне що лікарі дуже хороші...
     
  7. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Багіра, а якщо там в них перевіритись, лікар там є і порівняти результат :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    В Оптиці Новій хіба є лікар?
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Багіро, ну як Ви читаєте;)) Оптики Нової нема на Городоцькій - якщо є - то це не та мережа про яку я пишу, підробка:)) В тих магазинах де я обслуговуюсь - постійно є і лікарі, і відповідно діагностика. Навіть у супермаркеті на пару метрах квадратних вони умудрились апаратуру поставити, тому впевнена, що ми говоримо про різні оптики. І карточка на знижки в них - ламінована. Принаймні була коли я років 4 тому назад робила першу покупку.
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Я не уявляю яка в них система надання тих знижок:confused:
    Можна при купівлі перепитатись яка має бути сума чи що для цього треба зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    є оптика на Хімічній на 2 поверсі поліклікнікі з лікарями і велечезним вибором лінз і т.д. Ціни дешевші. Є одними з найбільших постачальників Львова. Клієнтська база дуже велика. Віддаленість від центру і відсутність реклами -їм не шкодять. Повірте отримаєте те саме, що й в розкручених оптиках.
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  12. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    За скло можу сказати, що гарне німецьке, воно тонкіше за наше й гарно вставляється у металеві оправи. Зараз у мене робочі окуляри ізюмські з нашаруванням захисним від моніторів, теж класні. Не знаю чи є у вас мережа Люксоптика, вона нібито всеукраїнська...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    bora, перепрошую за неуважність:) дуже дякую за поради - пошукаю...
     
  14. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    [COLOR="Purрle"][В]А як ви відноситесь до мережі оптик Fellman (не знаю,як точно пишеться)?яка у них репутація?[/B][/COLOR]
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2009
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Ммм... я перепутала назву. Магазин, в якому я раніше була назив. Світ Оптики. Не буду робити йому антирекламу, бо як була там років 5 тому, все було нормально. Просто зараз є потреба ретельніше поставитись до вибору.
     
  16. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    А в мене коханий і всі (я ще наразі окулярів не ношу, проте сонячні теж брала тут) підбирали окуляри на Городоцькій, 80. Там доволі дешево і є лікар.
     
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    Я теж облазила цілу купу оптик, то в Оптиці Нова ціни на лінзи, мабуть, найнижчі по Сихову, та й оправи порівняно з іншими на гривень 30-50 дешевші. Я була в Арсені на пр. Червоної Калини десь місяць тому, ні про яку картку на знижку мова не йшла....може вже нема ....

    Найдешевші лінзи, які я бачила, причому тих же відомих виробників, в центрі навпроти Оперного, причому суттєво дешевші,у два рази, але є недолік - комп"ютерної діагностики там нема, потрібен рецепт від лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    а як називаэться той магазинчик?
     
  19. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    На жаль не памятаю, може просто Оптика писало...
    То приблизно навпроти Оперного, по лівій стороні (якщо лицем до театру). Та й здається, вона там одна була, серед усіх супермагазинів непримітна така.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хороші окуляри? Хороша оптика?

    я знаю що там э маленький магазинчик, маленький, абсолютно непримітний, в якому розчини були набагато дорожчі, ніж нпр на Хімічній... і що одній бабусі з дуже поганим зором вони ремонтували окуляри тиждень, а потім віддали і сказали, що у них нема якогось елементу.. а старенька той весь час не могла нічого робити...
    перепрошую, але один з магазинів що біля оперного вже так себе зарекомендував((
     
    • Подобається Подобається x 1